Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Test esuat al unui sistem de aparare antiracheta dezvoltat de SUA si Japonia

publicat 2017-06-22 22:15:23 (Realitatea-TV)
Test esuat al unui sistem de aparare antiracheta dezvoltat de SUA si Japonia Noua racheta antibalistica in curs de dezvoltare de catre Statele Unite si Japonia a esuat joi in al doilea test de interceptare a unui dispozitiv balistic, a informat joi Pentagonul, scrie AFP. ...continuare.

iLikeIT. Scent See, platforma care te ajuta sa alegi parfumul potrivit din cele peste 65.000 existente in lume

publicat 2017-06-22 13:00:11 (ProTV)
iLikeIT. Scent See, platforma care te ajuta sa alegi parfumul potrivit din cele peste 65.000 existente in lume Cum gasesti parfumul perfect? Cu un simplu test care poate fi facut pe internet, gratuit. ...continuare.

TEST de personalitate: Alege una din cele 5 carti si afla-ti destinul!

publicat 2017-06-22 13:00:02 (Antena3)
TEST de personalitate: Alege una din cele 5 carti si afla-ti destinul! Intr-una din toate aceste 5 carti destinul tau iti este scris, iar tu ai dreptul doar la o singura alegere. Concentreaza-te pe o singura carte pe care vrei sa alegi si citeste mai jos ce scrie... ...continuare.

TEST de angajare in Japonia. Crezi ca poti sa-l treci?

publicat 2017-06-22 11:15:02 (Antena3)
TEST de angajare in Japonia. Crezi ca poti sa-l treci? Pe malul unui rau sunt urmatorele persoane: - un politist si un detinut - un tata cu 2 fii - o mama cu doua fiice Tinind cont ca: - politistul nu-l poate lasa pe detinut singur cu celelalte persoane -... ...continuare.

Tudor Chirila si-a facut test ADN. Ce SURPRIZA a descoperit VIDEO

publicat 2017-06-22 09:30:13 (Romania-TV)
Tudor Chirila si-a facut test ADN. Ce SURPRIZA a descoperit VIDEO Tudor Chirila este unul dintre cei mai nonconformisti artisti de pe scena muzicala si teatrala din tara noastra. Artistul si-a facut test ADN, fiind curios sa isi afle originile. ...continuare.

NEWTON aduce inovatie si tehnologie in scolile speciale

publicat 2017-06-21 17:00:01 (AgoraNews)
NEWTON aduce inovatie si tehnologie in scolile speciale Emil are 12 ani si, desi intelege continutul lectiilor, are dificultati mari la scriere. Îi e greu sa ia notite, iar testele scrise sunt un obstacol aproape de netrecut. Dar de data aceasta, dupa lectia de fizica, a fost laudat de profesoara pentru rezultatul foarte bun la test si pentru raspunsurile excelente la lectia despre vaporizarea si condensarea apei. ...continuare.

Vrei sa devii cetatean britanic? Rezolva acest test pentru a vedea te incadrezi

publicat 2017-06-20 17:45:14 (Romania-TV)
Vrei sa devii cetatean britanic? Rezolva acest test pentru a vedea te incadrezi Testul de cetatenie britanica cunoscut sub numele "Viata in Regatul Unit", este testul pe care oamenii trebuie sa il rezolve pentru a deveni cetatean britanic. ...continuare.

Liberalii si-au ales echipa completa de conducere. PRIMUL TEST: miercuri, in Parlament

publicat 2017-06-19 00:30:08 (Realitatea-TV)
Liberalii si-au ales echipa completa de conducere. PRIMUL TEST: miercuri, in Parlament Liberalii si-au ales, duminica seara, in cadrul Consiliului National, cei 16 membri ai Biroului Executiv al PNL, dupa ce in cursul zilei si-au ales si cei 16 vicepresedinti, dar si prim-vicepresedintii si secretarul general, potrivit Agerpres. ...continuare.

Romania invinge Canada in deplasare

publicat 2017-06-18 09:45:07 (OnlineSport)
Nationala de rugby a Romaniei s-a revansat dupa esecul suferit in fata Japoniei si a castigat, sambata noapte, meciul test disputat la Edmonton in fata Canadei. ...continuare.

SCABNDAL RASIST, in direct, la TV: "Sa-i facem un test ADN ! Veti vedea ca nu e om, ci maimuta. O gorila"

publicat 2017-06-17 20:30:04 (Evenimentul-Zilei)
SCABNDAL RASIST, in direct, la TV: Sa-i facem un test ADN ! Veti vedea ca nu e om, ci maimuta. O gorila Atacantul ecuadorian Felipe Caicedo a fost victima unui atac rasist, dupa ce un jurnalist peruan a declarat, in direct, ca fotbalistul este o gorila. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »