Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Adolescenta din Vaslui, insarcinata cu copilul unchiului ei. Barbatul nu recunoaste ca a intretinut relatii intime cu ea

publicat 2017-02-24 08:00:07 (ProTV)
Adolescenta din Vaslui, insarcinata cu copilul unchiului ei. Barbatul nu recunoaste ca a intretinut relatii intime cu ea Oamenii legii din judetul Vaslui asteapta rezultatele unui test ADN pentru a afla daca un barbat si-a violat sau nu nepoata in varsta de 14 ani. ...continuare.

Ce vezi prima oara in aceasta imagine? Raspunsul iti va spune care sunt abilitatile tale psihologice

publicat 2017-02-23 18:15:08 (Romania-TV)
Ce vezi prima oara in aceasta imagine? Raspunsul iti va spune care sunt abilitatile tale psihologice Exista anumite teste in imagini care pot spune multe despre personalitatea ta sau despre anumite trasaturi ale tale. Astazi iti prezentam un astfel de test. ...continuare.

Ce vezi prima oara in aceasta imagine? Raspunsul iti va spune care sunt abilitatile tale psihologice!

publicat 2017-02-23 17:45:01 (Antena3)
Ce vezi prima oara in aceasta imagine? Raspunsul iti va spune care sunt abilitatile tale psihologice! Exista anumite teste in imagini care pot spune multe despre personalitatea ta sau despre anumite trasaturi ale tale. Astazi iti prezentam un astfel de test. Aceasta problema psihologica a fost dezvoltata la... ...continuare.

PERICOL RADIOACTIV deasupra Europei! Rusia ar fi efectuat un test nuclear.

publicat 2017-02-22 11:30:03 (Evenimentul-Zilei)
PERICOL RADIOACTIV deasupra Europei! Rusia ar fi efectuat un test nuclear. In ianuarie au fost descoperite particule radioactive, in cantitate mica, in nordul Norvegiei, iar de atunci, se deplaseaza, treptat, in restul Europei. ...continuare.

Particule radioactive suspecte, detectate in Europa

publicat 2017-02-22 09:15:02 (Bursa)
Particule radioactive suspecte, detectate in Europa * Una dintre teorii este ca Rusia a efectuat un test nuclear Particule radioactive suspecte, iod 131, care nu se gasesc in mod normal in natura, au fost descoperite in Europa, relateaza The Independent, precizand ca nu este clar de unde provine substanta. Una dintre teoriile vehiculate este ca Rusia a efectuat un test nuclear secret, iar o alta este ca particulele provin de la o companie farmaceutica. Este posibil ca scurgerea sa fi avut originea in apropiere de estul Europei. Iodul 131 a... ...continuare.

Particule RADIOACTIVE suspecte deasupra Europei. Se suspecteaza un test nuclear

publicat 2017-02-22 09:00:09 (Realitatea-TV)
Particule RADIOACTIVE suspecte deasupra Europei. Se suspecteaza un test nuclear In Europa au fost descoperite particule radioactive suspecte, mai exact este vorba despre iod 131, care nu se gasesc in mod normal in natura, relateaza The Independent. Inca nu este clar de unde provine substanta, insa exista cateva teorii vehiculate. Una dintre acestea ar fi ca Rusia a efectuat un test nuclear secret, iar o alta este ca particulele provin de la o companie farmaceutica. ...continuare.

Particule radioactive suspecte, detectate in Europa. Una dintre teoriile vehiculate e ca Rusia ar fi efectuat un test nuclear

publicat 2017-02-21 22:15:08 (ProTV)
Particule radioactive suspecte, detectate in Europa. Una dintre teoriile vehiculate e ca Rusia ar fi efectuat un test nuclear Particule radioactive suspecte, iod 131, care nu se gasesc in mod normal in natura, au fost descoperite in Europa, relateaza The Independent, precizand ca nu este clar de unde provine substanta. ...continuare.

ALERTA in Europa: nivel ridicat de radioactivitate! Se speculeaza un test atomic rus. SUA verifica

publicat 2017-02-21 19:45:07 (Realitatea-TV)
ALERTA in Europa: nivel ridicat de radioactivitate! Se speculeaza un test atomic rus. SUA verifica Statele Unite au trimis in Europa un avion special pentru detectarea unui eventual test nuclear, in contextul in care in tari central, nord si vest-europene a fost detectat in ultimele saptamani un nivel ridicat de particule radioactive, existand speculatii privind vreun test atomic rus. ...continuare.

SUA trimit mesaje disonante despre Ucraina si NATO

publicat 2017-02-21 12:15:03 (Cotidianul)
SUA trimit mesaje disonante despre Ucraina si NATO La primul sau test diplomatic, vicepresedintele american, Mike Pence, i-a reasigurat pe aliatii din NATO ca „Washingtonul este si va ramâne cel mai important aliat al europenilor“. ...continuare.

Testul care iti verifica starea de sanatate. Daca ai asa ceva pe limba, fugi imediat la medic!

publicat 2017-02-21 09:30:06 (Realitatea-TV)
Testul care iti verifica starea de sanatate. Daca ai asa ceva pe limba, fugi imediat la medic! Pentru a verifica daca totul este in regula cu sistemul respirator, cu intestinele, cu hormonii sau alte organe interne, trebuie sa faci doar un test simplu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »