Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

S-a lansat primul canal 4K prin cablu

publicat 2014-04-23 15:30:04 (Capital)
Coreea de Sud a lansat UMAX, un canal TV care transmite documentare, desene animate si concerte live in formatul 4K, adica la o calitate a imaginii de patru ori mai buna decat cea Full HD. ...continuare.

SUA urmaresc cu atentie activitatile nucleare ale Phenianului

publicat 2014-04-23 08:15:06 (Evenimentul-Zilei)
SUA urmaresc cu atentie activitatile nucleare ale Phenianului Regimul de la Casa Alba a anuntat ca urmareste activitatile nod-coreenilor cu privire la un posibil nou test nuclear, in conditiil in care presedintele SUA urmeaza sa efectueze o vizita in Asia. ...continuare.

Masura pe care o ia America in fata amenintarii cu un test NUCLEAR. Ce a declarat Obama cu privire la Coreea de Nord

publicat 2014-04-23 07:15:02 (Antena3)
Statele Unite urmaresc "indeaproape" activitatile Phenianului, a declarat marti Casa Alba, dupa ce Coreea de Sud a evocat indicii ale unui posibil al patrulea test nuclear, in contextul vizitei in regiune a ... ...continuare.

Washingtonul urmareste indeaproape activitatile Phenianului vizand un eventual test nuclear

publicat 2014-04-23 07:00:25 (Mediafax)
Washingtonul urmareste indeaproape activitatile Phenianului vizand un eventual test nuclear Statele Unite urmaresc "indeaproape" activitatile Phenianului, a declarat marti Casa Alba, dupa ce Coreea de Sud a evocat indicii ale unui posibil al patrulea test nuclear, in contextul vizitei in regiune a presedintelui american Barack Obama. ...continuare.

Phenianul ar putea pregati un al patrulea test nuclear

publicat 2014-04-22 11:15:04 (Cronica-Romana)
Phenianul ar putea pregati un al patrulea test nuclear Coreea de Sud a detectat o intensificare a activitatii la un complex nuclear din Coreea de Nord, semn ca, potrivit Seulului, Phenianul ar putea pregati un al patrulea test nuclear, a anuntat marti Ministerul sud-coreean al Apararii. “Armata noastra a observat o intensificare a activitatii la complexul nuclear (nord-coreean) Punggye-ri”, a anuntat purtatorul de cuvant [...] ...continuare.

VIDEO Roxana Vancea, probleme din cauza tatuajelor! Ce a aflat vedeta

publicat 2014-04-22 11:00:06 (Click)
VIDEO Roxana Vancea, probleme din cauza tatuajelor! Ce a aflat vedeta A trecut de cateva ori pragul salonului de tatuaje, iar acum are de tras!. Roxana Vancea, una dintre vedetele autohtone care si-a infrumusetat corpul cu cateva astfel de desene, a fost luata la bani marunti pe strada de un batranel. ...continuare.

Seul: Coreea de Nord ar putea pregati un al patrulea test nuclear. E un act de provocare la vizita lui Barack Obama in zona

publicat 2014-04-22 10:30:30 (ProTV)
Seul: Coreea de Nord ar putea pregati un al patrulea test nuclear. E un act de provocare la vizita lui Barack Obama in zona Coreea de Sud a detectat o intensificare a activitatii la un complex nuclear din Coreea de Nord, semn ca, potrivit Seulului, Phenianul ar putea pregati un al patrulea test nuclear, a anuntat marti Ministerul sud-coreean al Apararii, citat de AFP. ...continuare.

Coreea de Nord NU se abtine, in ciuda avertismentelor ONU. Ar putea pregati un nou TEST NUCLEAR

publicat 2014-04-22 09:00:03 (Antena3)
Coreea de Sud a detectat o intensificare a activitatii la un complex nuclear din Coreea de Nord, semn ca, potrivit Seulului, Phenianul ar putea pregati un al patrulea test nuclear, a anuntat marti Ministerul... ...continuare.

Coreea de Nord ar putea pregati un al patrulea test nuclear, anunta Seulul

publicat 2014-04-22 08:30:40 (Mediafax)
Coreea de Nord ar putea pregati un al patrulea test nuclear, anunta Seulul Coreea de Sud a detectat o intensificare a activitatii la un complex nuclear din Coreea de Nord, semn ca, potrivit Seulului, Phenianul ar putea pregati un al patrulea test nuclear, a anuntat marti Ministerul sud-coreean al Apararii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

george hora gurghiu accident bunu tiriac cangurul gruiu elene neti sandu a divortat grigore ghica papusa tion manuela harabor goga paszkany satu mare globo fort filme xxx mihaela radulescu valcea fulger japan raluka fosti calarasi campania electorala forza zu snooker forever neamt bihor burcea ana maria prodan dincolo de nisipuri versuri fara vize iasi etaj tauro tarom erika pastile cristea tonciu mafie fantanele echitatie director ratb