Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

00:45 Lista neagra

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

TEST: Afla ce iti dezvaluie poarta viitorului despre destin

publicat 2015-03-27 13:45:13 (Romania-TV)
TEST: Afla ce iti dezvaluie poarta viitorului despre destin Acest test a devenit viral pe internet si a primit feedback pozitiv de la utilizatori. Tot ce trebuie sa faci este sa privesti cele 6 porti din galeria de pe feminis.ro si sa analizezi cararea din spatele lor, alegand-o pe cea care te atrage cel mai mult. ...continuare.

Cine-ar fi crezut! Carmen Bruma: "Inca putin si ma pregatesc pentru bac"

publicat 2015-03-26 15:45:20 (Libertatea)
Cine-ar fi crezut! Carmen Bruma: Inca putin si ma pregatesc pentru bac Carmen Bruma, iubita lui Mircea Badea, are numai motive de lauda. Vedeta a aflat, in urma unui test pe care l-a facut, ca sta foarte bine la capitolul metabolism. Publicitate Carmen Bruma a pledat tot timpul pentru un regim de viata sanatos. Vedeta a fost mereu impotriva dietelor drastice si a atras atentia asupra riscurilor existente in ceea ce priveste slabitul prin infometare. Iar acum, iubita lui Mircea Badea culege roadele. "Ieri am facut un test al compozitiei corporale. Printre altele,... ...continuare.

Magda Marincovici: Un nou test permite determinarea in 2 ore daca o infectie este de origine virala sau bacteriana

publicat 2015-03-25 13:15:04 (eInformatii)
Jurnalul National: Infectie virala sau bacteriana? Aceasta e intrebare la care raspunsul il poate da un simplu test de sange (Autoare: Magda Marincovici) Un nou test prezentat in detaliu in revista... ...continuare.

Vodca sau whiskey? Alegerea ta arata ce fel de femeie esti

publicat 2015-03-24 14:00:14 (Romania-TV)
Vodca sau whiskey? Alegerea ta arata ce fel de femeie esti Azi iti propunem un mic test. Trebuie sa alegi intre doua bauturi alcoolice: vodca sau whiskey. In functie de alegerea ta, bautura alcoolica reflecta ce fel de femeie esti tu, ce fel de personalitate ai. ...continuare.

Raspunsul Statelor Unite la exercitiile Rusiei. Armata americana a testat o racheta balistica intercontinentala. VIDEO

publicat 2015-03-24 11:30:19 (ProTV)
Raspunsul Statelor Unite la exercitiile Rusiei. Armata americana a testat o racheta balistica intercontinentala. VIDEO Armata Statelor Unite a efectuat luni un test cu o racheta balistica intercontinentala, au anuntat oficialii americani. ...continuare.

Mircea Badea a rezolvat un test pe site-ul SRI. "Daca ma duc maine si aplic, tu-ti dai seama ca ii cade capul lui Coldea?"

publicat 2015-03-24 00:15:02 (Antena3)
Mircea Badea a declarat, in editia de luni a emisiunii In Gura Presei, ca a dat un test pe site-ul SRI. In urma rezolvarii testului, Mircea Badea a aflat ca "studiile absolvite, pregatirea profesionala,... ...continuare.

Spaniolii s-au saturat de austeritate: Oamenii au cerut PAINE, LOCURI de MUNCA si LOCUINTE

publicat 2015-03-22 12:00:13 (Romania-TV)
Spaniolii s-au saturat de austeritate: Oamenii au cerut PAINE, LOCURI de MUNCA si LOCUINTE Zeci de mii de persoane au manifestat sambata la Madrid in cadrul unor "marsuri pentru demnitate" si pentru a denunta efectele austeritatii, in contextul in care, duminica, in Andaluzia au loc alegeri regionale cu valoare de test in fata valului de nemultumire populara. ...continuare.

Protest urias la Madrid. Zeci de mii de oameni cer "paine si demnitate". 17 persoane, arestate

publicat 2015-03-22 12:00:12 (Realitatea-TV)
Protest urias la Madrid. Zeci de mii de oameni cer "paine si demnitate". 17 persoane, arestate Zeci de mii de persoane au manifestat, sambata, la Madrid, in cadrul unor "marsuri pentru demnitate" si pentru a denunta efectele austeritatii, in contextul in care, duminica, in Andaluzia, au loc alegeri regionale cu valoare de test in fata valului de nemultumire populara. ...continuare.

Mai stii sa flirtezi? Afla facandu-ti acest test!

publicat 2015-03-22 00:00:24 (Libertatea)
Mai stii sa flirtezi? Afla facandu-ti acest test! Priviri tandre, zambete misterioase, atingeri ca din greseala - toate te duc cu gandul la idilele adolescentine. Este flirtul o simpla amintire pentru tine sau iti mai place inca sa cochetezi? Afla facandu- ti acest test! Publicitate 1. Obisnuiesti sa intri in vorba cu persoane necunoscute?a. Da, iti place sa-ti faci cunostinte noi. b. Doar daca te afli intr- o sala de asteptare sau la o petrecere. c. Nu ti se pare normal sa intri in vorba cu cineva necunoscut. 2. Inainte de a merge la o... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

gratierea timbrul de mediu acri trei tineri compensatorii bono adoptie malina romaqua promotii zgomote radauti travestit in dambovita acest rezervisti editura ibrahimovici afacerea idei accident pe dn7 castigatori hair bazin razvan simion cercel puscariasi blog penny market tanar de coloranti clanului faliment micula el nino victor voicu zodia capricorn adrian ilie pistol cu bile dicu florescu pian ordonanta presedentiala andreea raicu frauda informatica finalistii terasa jaf armat ungar crucea rosie