Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Naveta construita de Virgin Galactic pentru a trimite turisti in spatiu s-a prabusit la un test: un mort si un ranit. VIDEO

publicat 2014-10-31 21:45:37 (ProTV)
Naveta construita de Virgin Galactic pentru a trimite turisti in spatiu s-a prabusit la un test: un mort si un ranit. VIDEO O persoana a murit, iar alta este ranita dupa prabusirea vehiculului spatial apartinand companiei Virgin Galactic, in California, anunta surse citate de CNN. ...continuare.

DESCOPERIRE revolutionara: Testul care va detecta bolile mortale in stadii incipiente

publicat 2014-10-31 18:15:37 (Mediafax)
DESCOPERIRE revolutionara: Testul care va detecta bolile mortale in stadii incipiente Un nou test de saliva conceput de cercetatorii americani este considerat un instrument revolutionar de reprezentantii comunitatii stiintifice, intrucat are potentialul de a oferi pacientilor o diagnosticare timpurie a unor maladii mortale, precum cancerul oral si cel pancreatic. ...continuare.

Testul DRUMULUI in viata: De unde vii si incotro mergi

publicat 2014-10-31 18:00:46 (Romania-TV)
Testul DRUMULUI in viata: De unde vii si incotro mergi Afla care este drumul tau in viata cu acest test simplu si rapid! ...continuare.

Un test de saliva revolutionar va putea sa detecteze boli mortale in stadii incipiente

publicat 2014-10-31 18:00:02 (Antena3)
Un test de saliva revolutionar va putea sa detecteze boli mortale in stadii incipiente Un nou test de saliva conceput de cercetatorii americani este considerat un instrument revolutionar de reprezentantii comunitatii stiintifice, intrucat are potentialul de a oferi pacientilor o diagnosticare... ...continuare.

TEST. Ai o rigla la indemana? Vezi cati centimetri masoara prostia ta!

publicat 2014-10-31 11:45:02 (Antena-1)
TEST. Ai o rigla la indemana? Vezi cati centimetri masoara prostia ta! Un experiment extrem de banal, prezentat de canalul Youtube - Distort , ne arata cum putem masura in centimetri cam cat de prostanaci suntem. ...continuare.

Test de PERSONALITATE: Alege un tip de ochi si vezi ce spune despre tine

publicat 2014-10-28 15:15:44 (Romania-TV)
Test de PERSONALITATE: Alege un tip de ochi si vezi ce spune despre tine Ochii sunt oglinda sufletului, deci pot spune multe despre personalitatea unei persoane. Incercati testul ochiului si aflati ce va caracterizeaza. ...continuare.

VIDEO! 9 din 10 oameni nu stiu raspunsul! Cum poti forma un patrat mutand un singur bat de chibrit

publicat 2014-10-28 12:30:05 (Antena-1)
VIDEO! 9 din 10 oameni nu stiu raspunsul! Cum poti forma un patrat mutand un singur bat de chibrit Sigur ti s-a intamplat macar o data sa fii pus sa rezolvi un test de logica. La scoala de soferi, pe la examene, astfel de metode sunt menite sa-ti testeze capacitatile intelectuale. ...continuare.

TEST: Ce spune modul in care dormi despre tine

publicat 2014-10-28 12:00:51 (Romania-TV)
TEST: Ce spune modul in care dormi despre tine Cu siguranta ai si tu o pozitie de somn preferata - Iata ce spune aceasta despre tine. ...continuare.

Dupa numeroase scandaluri: Cum pot fi depistate ingredientele culinare INTERZISE DE ISLAM

publicat 2014-10-28 00:45:21 (Evenimentul-Zilei)
Dupa numeroase scandaluri: Cum pot fi depistate ingredientele culinare INTERZISE DE ISLAM O societate franco-algeriana a dezvoltat un test chimic pentru a depista prezenta carnii de porc sau a alcoolului in mancare. ...continuare.

STUDIU: Un test oftalmologic computerizat ar putea ajuta la diagnosticarea maladiei Alzheimer

publicat 2014-10-27 19:00:38 (Mediafax)
STUDIU: Un test oftalmologic computerizat ar putea ajuta la diagnosticarea maladiei Alzheimer Un simplu test oftalmologic computerizat ar putea ajuta la diagnosticarea in faze incipiente a maladiei Alzheimer, cercetatorii demarand un studiu in valoare de 1,4 milioane de euro pentru verificarea ipotezei potrivit careia structura vaselor de sange din ochi poate indica instalarea bolii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale stapanul vedete de cornel nistorescu in amintire antoni vremea in luna octombrie rodina moartea vaslui deseneaza holograf lemon gravida furat maciuca emilia ghinescu pet shop audiente ernest cseh winslet angela ministerul sanatatii andreea perju cluj bucovina valter permis de conducere accident rutier mortal girla maghiara salal drama ora 19 alexander incepe inceputul lunii septembrie incendiu accidet piedone proiect zahar femeia dermatolog carte de identitate roadshow nu uita manelista campulung muscel muscel