Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Un copil de clasa I iti va da clasa! Cel mai simplu test! Tu ce rezultat ai obtinut?

publicat 2016-09-24 17:45:01 (Antena-1)
Pare un banal test de matematica, dar contine o "capcana" care ar putea sa va puna ceva probleme. Rezultatul nu este cel pe care l-au banuit unii dintre noi. ...continuare.

S-a lasat intepat de una dintre cele mai periculoase viespi din lume. Ce s-a intamplat cu barbatul in secunda urmatoare.VIDEO

publicat 2016-09-23 18:45:13 (ProTV)
S-a lasat intepat de una dintre cele mai periculoase viespi din lume. Ce s-a intamplat cu barbatul in secunda urmatoare.VIDEO Un expert in animale a facut un test extrem de periculos pe el insusi. Coyote Peterson a aflat pe propria piele cat de dureroasa este intepatura uneia dintre cele mai veninoase insecte din lume. ...continuare.

Scandalul Principele Nicolae si testul de paternitate. Replica ferma a mamei copilului

publicat 2016-09-22 19:30:07 (Realitatea-TV)
Scandalul Principele Nicolae si testul de paternitate. Replica ferma a mamei copilului La scurt timp dupa ce nepotul Regelui Mihai, Nicolae de Medforth-Mills, a facut public faptul ca cere un test de paternitate pentru a stabili daca este tatal copilului Nicoletei Cirjan, a venit si raspunsul tinerei, in care precizeaza ca ea este cea care a cerut, in repetate randuri, efectuarea unui test de paternitate. ...continuare.

Nepotul regelui Mihai, dispus sa faca un test de paternitate

publicat 2016-09-22 19:15:01 (Bursa)
Nepotului Regelui Mihai a declarat astazi ca este dispus sa faca un test ADN la Institutul de Medicina Legala 'Mina Minovici', pentru a demonstra ca nu este tatal unui copil dintr-o relatie pasagera, se arata intr-un comunicat de presa postat pe Facebook. ...continuare.

Cei mai haiosi oameni. Sunt reali, dar arata exact ca personajele din desene animate

publicat 2016-09-21 19:30:21 (Realitatea-TV)
Cei mai haiosi oameni. Sunt reali, dar arata exact ca personajele din desene animate Unii oameni s-au nascut cu o charisma de invidiat. Este de ajuns sa ne priveasca pentru a ne face sa zambim. ...continuare.

Gazeta Sporturilor lanseaza in Romania celebra serie de desene animate pentru copii: Micul Print!

publicat 2016-09-21 15:15:20 (Gazeta-Sporturilor)
Gazeta Sporturilor lanseaza in Romania celebra serie de desene animate pentru copii: Micul Print! Sase DVD-uri extraordinare cu unele dintre cele mai indragite povesti ale tuturor timpurilor care au cucerit intreaga planeta: “Micul Print” , capodopera lui Antoine de Saint Exupery!   Cele sase DVD-uri formeaza sezonul unu cu aventurile Micului Print si ale prietenilor sai pe alte planete noi. ... ...continuare.

Bombardierele americane au survolat Coreea de Sud. Este al doilea zbor dupa recentul test nuclear

publicat 2016-09-21 10:15:14 (Romania-TV)
Bombardierele americane au survolat Coreea de Sud. Este al doilea zbor dupa recentul test nuclear Doua bombardiere supersonice americane au survolat miercuri Coreea de Sud, unul dintre ele aterizand la o baza aeriana situata la 40 de kilometri sud de capitala sud-coreeana Seul. ...continuare.

Ce vezi in acest desen? Raspunsul iti spune daca esti sau nu o persoana creativa

publicat 2016-09-19 22:30:10 (Realitatea-TV)
Ce vezi in acest desen? Raspunsul iti spune daca esti sau nu o persoana creativa Un simplu test iti poate spune daca esti sau nu o persoana creativa. ...continuare.

Pe placul lui Infantino » Premiera la un meci din Olanda: "Va fi primul test de acest gen intr-o competitie oficiala"

publicat 2016-09-17 15:15:12 (Gazeta-Sporturilor)
Pe placul lui Infantino » Premiera la un meci din Olanda: Va fi primul test de acest gen intr-o competitie oficiala Arbitrajul video va fi utilizat pentru prima data într-un meci oficial. Acest lucru se va întampla în meciul din Cupa Olandei dintre Ajax Amsterdam si Willem II, ce se va disputa miercuri, 21 septembrie. "Va fi primul test de acest gen într-o competitie oficiala", a declarat purtatorul de cuvânt al Federatiei Olandeze de Fotbal, Hans Van Kastel. ... ...continuare.

UIMITOR. Testul care iti spune cati ani ai. Fa-l si tu si convinge-te!

publicat 2016-09-17 13:30:11 (Realitatea-TV)
UIMITOR. Testul care iti spune cati ani ai. Fa-l si tu si convinge-te! Tom Dunbar, un barbat pasionat de testele de personalitate si de matematica, a reusit sa creeze un test incredibil prin care poate ghici varsta oricui. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »