Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

TEST | Ce spune parul tau despre tine?

publicat 2014-09-20 23:45:32 (Libertatea)
TEST | Ce spune parul tau despre tine? Test preluat din revista TV Satelit Publicitate 1. Ai primit o invitatie la o mare petrecere, la care vin toti cunoscutii tai. Decizi sa: a. te faci (si mai) blonda, cu suvite albastre. Trebuie sa fii in centrul atentiei. b. te programezi la coafor si ii spui stilistei ca vrei sa arati trasnet. c. iti vopsesti parul intr-o nuanta mai vie, stralucitoare. d. iti reimprospatezi culoarea parului. 2. Te-ai simti "goala" daca ai iesi pe strada... a. fara ochelari de soare. b. nemachiata, nearanjata... ...continuare.

TEST ProMotor. Cu BMW Seria 4 Gran Coupe pe Transbucegi. Rechinul de cursa lunga

publicat 2014-09-17 18:45:34 (Ziarul-Financiar)
TEST ProMotor. Cu BMW Seria 4 Gran Coupe pe Transbucegi. Rechinul de cursa lunga Sa ma ierte fanii BMW ca am folosit termenul de "Rechin" pentru un coupé cu patru usi, dar asta-i realitatea zilelor noastre, ca sa zic asa. Dar nu e vorba doar despre un coupé oarecare, ci de unul care s-ar putea sa aiba rost... L-am luat la test pe Transbucegi pentru a vedea...Nebunia sutelor de soferi care au luat cu asalt Transbucegiul vara asta s-a terminat, din fericire, asa ca pasionatii auto pot din nou sa urce acolo ca intr-un templu al soselelor virajate de la noi, si sa se bucure... ...continuare.

STUDIU: Un test urinar ar putea facilita depistarea cancerului de col uterin

publicat 2014-09-17 16:30:37 (Mediafax)
STUDIU: Un test urinar ar putea facilita depistarea cancerului de col uterin Testele urinare care permit depistarea virusului papiloma uman (HPV), vinovat de aparitia celor mai multe cazuri de cancer de col uterin, ar putea sa devina o alternativa acceptabila fata de frotiurile cervicale traditionale, se afirma intr-un studiu publicat miercuri. ...continuare.

Primul test clinic al unui vaccin impotriva Ebola nu a provocat reactii adverse pana in prezent

publicat 2014-09-17 16:00:27 (Mediafax)
Primul test clinic al unui vaccin impotriva Ebola nu a provocat reactii adverse pana in prezent Primul test clinic al unui vaccin impotriva virusului Ebola, care a inceput in Statele Unite in prima parte a lui septembrie cu o mana de voluntari, nu a provocat pana in prezent reactii adverse, a anuntat marti un oficial sanitar american de rang inalt. ...continuare.

O solista de la noi, comparata cu un personaj de desene animate

publicat 2014-09-17 12:45:31 (Libertatea)
O solista de la noi, comparata cu un personaj de desene animate O cunoscuta cantareata de la noi este un adevarat idol si printre fanii desenelor animate Manga. Acestia o compara pe artista cu personajul Chizuru Minamoto din serialul animat "Kanokon". Publicitate Intr-una dintre fotografiile de la filmarea clipului "Autobronzant", Corina, caci despre ea este vorba, poarta doar un slip alb, minuscul, si un top corai, suprapus peste un tricou alb. Drept urmare, fanii ei au asemanat-o repede pe artista cu o ipostaza similara in care apare si Chizuru,... ...continuare.

Oficial medical american: Primul test clinic al unui vaccin impotriva Ebola nu a provocat reactii adverse

publicat 2014-09-17 10:45:02 (Antena3)
Oficial medical american: Primul test clinic al unui vaccin impotriva Ebola nu a provocat reactii adverse Primul test clinic al unui vaccin impotriva virusului Ebola, care inceput in SUA la inceputul lunii septembrie pe un grup de voluntari, nu a provocat pana in prezent reactii adverse, a declarat un oficial medical... ...continuare.

Depresia ar putea fi diagnosticata cu ajutorul unui test sangvin

publicat 2014-09-16 14:45:25 (Puterea)
Depresia ar putea fi diagnosticata cu ajutorul unui test sangvin Oamenii de stiinta din Chicago au dezvoltat un test sangvin impotriva depresiei, si au descoperit ca nivelul de substante chimice din sange este foarte ridicat la cei care sufera de aceasta boala.Cercetatorii spun ca inventia lor va ajuta la diagnosticarea mai rapida a acestei afectiuni si va ajuta la dezvoltarea de tratamente mult mai eficiente, informeaza dailymail.co.uk. In prezent, depresia clinica are nevoie de cateva luni pentru a fi diagnosticata cu certitudine, intrucat medicii... ...continuare.

Un test sangvin de depistare a depresiei, creat de cercetatori

publicat 2014-09-15 17:00:22 (Mediafax)
Un test sangvin de depistare a depresiei, creat de cercetatori Un nou test sangvin contra depresiei a fost dezvoltat de oamenii de stiinta din orasul american Chicago, care au descoperit ca aceasta afectiune determina o crestere spectaculoasa a concentratiilor unor substante chimice din sange. ...continuare.

Licoarea-minune. TEST pe voluntari. Nu exista o explicatie pentru acest efect benefic

publicat 2014-09-15 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Licoarea-minune. TEST pe voluntari. Nu exista o explicatie pentru acest efect benefic Un studiu realizat de cercetatori de la Universitatea Basel din Elvetia a aratat ca o anumita "licoare" stimuleaza organismul. ...continuare.

TEST: SEX NEBUN SAU SEX PLICTICOS?

publicat 2014-09-14 13:45:18 (Libertatea)
Sexul iti place sau te infricoseaza? Iti place sa experimentezi sau te dezlantui doar daca au fost... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

prea alba iulia tena soledad ostra masti loman justin bieber carta alex ve constanta neamt milano rata zotta fisc adelina chivu arad braila iulia albu bistrita nasaud trans iasi mariana garduri mehedinti crucifix astazi giurgiu harghita vaslui valcea fantezii erotice radauti compatibilitatea botezan tulcea trupa taxi lung cfr calatori alex cristi tabara madalina manole botosani banii falsi suceava mangalia galati fabrici lacrimi de iubire