Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Aterizare fortata a celei mai lungi aeronave din lume, in timpul unui zbor-test - VIDEO

publicat 2016-08-24 17:45:25 (Romania-TV)
Aterizare fortata a celei mai lungi aeronave din lume, in timpul unui zbor-test - VIDEO Cea mai lunga aeronava din lume - Airlander 10 - a fost avariata dupa o aterizare fortata produsa miercuri, in timpul celui de-al doilea test, informeaza BBC News online, preluat de Mediafax. ...continuare.

Cel mai mare avion din lume s-a prabusit. Imagini incredibile

publicat 2016-08-24 17:30:17 (Realitatea-TV)
Cel mai mare avion din lume s-a prabusit. Imagini incredibile Cel mai mare avion din lume s-a prabusit in Marea Britanie in timpul celui de-al doilea zbor-test pe care-l efectua. ...continuare.

TEST: Analizeaza liniile incheieturii mainii tale si vezi ce spun acestea

publicat 2016-08-23 11:45:14 (Romania-TV)
TEST: Analizeaza liniile incheieturii mainii tale si vezi ce spun acestea Cu siguranta incheietura ta are mai multe linii si nu doar una singura, insa stii oare ce semnifica acest lucru? Ei bine, afla acum! ...continuare.

Corning raspunde la testele de rezistenta ingrijoratoare pentru Gorilla Glass 5 (Telefoane mobile)

publicat 2016-08-22 17:00:12 (Go4IT)
Corning raspunde la testele de rezistenta ingrijoratoare pentru Gorilla Glass 5 (Telefoane mobile) Galaxy Note7 este primul smartphone echipat cu Gorilla Glass 5, asa ca a atras atentia multora cand vine vorba despre rezistenta sa la socuri. Dupa ce primul test de anduranta a reusit sa sparga un colt al sticlei din prima incercare, iar primul test de zgarieturi nu a oferit rezultate foarte bune pentru noua generatie Gorilla Glass. Corning are insa un raspuns oficial pentru aceste rezultatele nesatisfacatoare.Pentru a realiza o sticla mai rezistenta la socuri, compania americana a schimbat... ...continuare.

A incurcat frana cu acceleratia si a lovit 4 masini noi. Dezastrul produs de o soferita in 6 secunde, la un test drive

publicat 2016-08-22 13:00:24 (ProTV)
A incurcat frana cu acceleratia si a lovit 4 masini noi. Dezastrul produs de o soferita in 6 secunde, la un test drive O femeie din Virginia, SUA, a reusit sa produca un dezastru in cateva secunde, la o reprezentanta Mercedes. Aceasta a venit sa faca un test drive, dar in momentul in care s-a urcat la volan, s-a produs un adevarat haos. ...continuare.

Asa arata cel mai lung pod de sticla din lume. Tocmai a fost inaugurat

publicat 2016-08-21 13:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Asa arata cel mai lung pod de sticla din lume. Tocmai a fost inaugurat Cel mai lung pod din sticla a fost deschis publicului sambata in China. Este, de asemenea, si podul transparent aflat la cea mai mare inaltime. In ciuda asigurarilor date de constructor, traversarea lui este, pentru multi, un adevarat test al curajului. ...continuare.

Testul simplu care iti arata daca inima ta este sanatoasa. Toata lumea poate sa il faca acasa

publicat 2016-08-21 11:30:09 (Realitatea-TV)
Testul simplu care iti arata daca inima ta este sanatoasa. Toata lumea poate sa il faca acasa Pentru a vedea daca inima functioneaza la parametrii normali, oamenii de stiinta ne dezvaluie un test pe care oricine poate sa il faca acasa. ...continuare.

A primit un test la materia "Educatie Sexuala". Profesorii s-au inrosit cand i-au citit raspunsurile

publicat 2016-08-20 12:30:10 (Realitatea-TV)
A primit un test la materia Educatie Sexuala. Profesorii s-au inrosit cand i-au citit raspunsurile O eleva in varsta de 14 ani a fost suspendata timp de cateva zile de la cursuri din cauza raspunsurilor pe care le-a dat la un test de educatie sexuala. ...continuare.

Test fara precedent: Autostrada demolata este reparata de CNADNR cu forte proprii

publicat 2016-08-19 18:30:17 (Realitatea-TV)
Test fara precedent: Autostrada demolata este reparata de CNADNR cu forte proprii Portiunea de 200 de metri demolata din Lotul 3 al autostrazii A1 Orastie - Sibiu, inchis pentru deficiente majore la nici un an de la inaugurarea intempestiva din noiembrie 2014, este in plin proces de reconstruire chiar de catre Compania de Autostrazi, cu forte proprii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »