Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Steagul Romaniei, din desene

publicat 2014-11-29 00:00:28 (Libertatea)
Steagul Romaniei, din desene Elevii de la Colegiul Eminescu din Botosani au marcat Ziua Nationala printr-un mod inedit, ieri, in curtea scolii. Cu trei zile in avans, elevii au facut pentru sarbatoarea romanilor un steag inedit Publicitate Ei au conturat steagul tarii cu aproximativ 800 de hartii colorate tot de ei, apoi au cantat imnul Romaniei. "Am vrut sa demonstram ca tinerii isi iubesc tara, ca sunt mandri cu originile si cu neamul lor", a precizat Ilinca Danila, presedintele Consiliului Judetean al elevilor.... ...continuare.

Rusia a facut un nou TEST cu o RACHETA BALISTICA intercontinentala Bulava

publicat 2014-11-28 21:15:29 (Romania-TV)
Rusia a facut un nou TEST cu o RACHETA BALISTICA intercontinentala Bulava Armata rusa a efectuat vineri un nou test cu o racheta balistica intercontinentala Bulava ce a fost lansata de pe submarinul nuclear Alexandr Nevski, aflat in imersiune in Marea Barent, transmite AFP citand Ministerul rus al Apararii, potrivit Agerpres. ...continuare.

Test: se simte tentat sa te insele?

publicat 2014-11-26 21:30:15 (Libertatea)
Test: se simte tentat sa te insele? Unii trec testul, altii nu. Majoritatea lupta insa cu tentatia. Vrei sa stii cine castiga lupta in cazul iubitului tau? Completeaza testul urmator, pentru a afla cat de tentat este iubitul tau sa te insele! Publicitate ...continuare.

TEST de istetime: In imaginea de mai jos sunt TREI proverbe romanesti: Mareste si descopera-le!

publicat 2014-11-26 11:30:02 (Antena-1)
TEST de istetime: In imaginea de mai jos sunt TREI proverbe romanesti: Mareste si descopera-le! In graba de a face o multitudine de lucruri in fiecare zi, atentia are de suferit de cele mai multe ori. Iti propunem un test simpatic prin care sa iti testezi perspicacitatea! ...continuare.

Educatie cu bataia! Elevi de clasa I, BATUTI SI TERORIZATI de invatatoarea lor

publicat 2014-11-26 10:00:29 (Romania-TV)
Educatie cu bataia! Elevi de clasa I, BATUTI SI TERORIZATI de invatatoarea lor Intr-o scoala din judetul Vaslui, elevii de 7 ani sunt terorizati la propriu de invatatoare. Parintii au reclamat ca micutii sunt batuti si jigniti. Invatatoarea a picat primul test psihologic si acum este anchetata de Inspectoratul Scolar. ...continuare.

Gigi Becali, GEST INCREDIBIL in INCHISOARE. Test-FULGER pentru DETINUTI

publicat 2014-11-26 10:00:29 (Romania-TV)
Gigi Becali, GEST INCREDIBIL in INCHISOARE. Test-FULGER pentru DETINUTI Gigi Becali vrea sa-i recompenseze pe colegii de suferinta dupa ce a aflat ca va primi cinci zile libere de Craciun. ...continuare.

Test Auto ZF: Nissan Juke, practice, cu accent pe imagine

publicat 2014-11-25 19:00:31 (Ziarul-Financiar)
Test Auto ZF: Nissan Juke, practice, cu accent pe imagine Vezi galeria foto Citeste si: Test Auto ZF: Renault Captur1,5 dCi Xmod EDC, crossover cu personalitate. GALERIE FOTO Test Auto ZF: Noul Ford Mondeo, limuzina motorizata de uzina de la Craiova. Galerie FOTO Test Auto ZF: Opel Corsa, surpriza germana la a cincea generatie Celebru pentru automobilele sale pentru off-road, Nissan a schimbat strategia incepand cu 2007, cand a lansat modelul Qashqai si odata cu acesta segmentul crossoverelor. Dupa Qashqai a urmat Juke in 2010 ce a dus crossoverul... ...continuare.

TEST: CE TIP DE BARBAT TI SE POTRIVESTE?

publicat 2014-11-25 16:45:20 (Libertatea)
Rezolva testul nostru si afla chiar acum care e genul de barbat care ti se potriveste cel mai... ...continuare.

DrawType: tastatura cu spatiu pentru desenat pe iOS (Software)

publicat 2014-11-25 13:45:20 (Go4IT)
DrawType: tastatura cu spatiu pentru desenat pe iOS (Software) Tastaturile pentru iOS 8 sunt din ce in ce mai raspandite. Exista acum solutii clasice, disponibile de ani buni pe Android precum SwiftKey si Swype, cat si optiuni mai ciudate preucm tastaturi cu animatii in format GIF. Cea mai recenta intrare in catalogul de tastaturi mai putin obisnuite este DrawType, care integreaza in spatiul dedicat tastaturii un spatiu numai bun pentru desenat.Aplicatia costa 0,89 euro pe AppStore si ofera utilizatorilor posibilitatea de a raspunde la mesaje folosind... ...continuare.

Franta a avertizat la ONU Coreea de Nord ca se expune unor noi sanctiuni

publicat 2014-11-25 08:00:21 (Mediafax)
Franta a avertizat la ONU Coreea de Nord ca se expune unor noi sanctiuni Franta a avertizat luni Coreea de Nord ca va fi vizata in mod sigur de noi sanctiuni din partea ONU daca-si va pune in practica amenintarile cu efectuarea unui nou test nuclear. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

market tatarusanu sportiv pronostic sportiv carmen serban elve hateg sif5 contestatia la executare martor ocular salaj kinder pingui dgipi granzilor legalizarea prostitutiei java amalia enache inflorire steven segal netoiu crenvursti euro fotbal baza militara hipermarket perchezitii euro2 sunet maca rutiere rapitori resurse luati de ape restanti accidente rutier protectia mediului brancusi jambon pressa justin bieber zodiacul chinezesc testele justitiei pariuri sportive minifotbal devei caras severin politist baraci targu neamt sondaj imas