Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Testul simplu, dar care te va lasa masca! 98% dintre oameni au dat acelasi raspuns

publicat 2017-03-27 14:45:07 (Realitatea-TV)
Testul simplu, dar care te va lasa masca! 98% dintre oameni au dat acelasi raspuns Aparent, 98% dintre cei care au facut aceste test au dat acelasi raspuns. Incearca si tu si afla daca te afli printre cei 2% care gandesc diferit. ...continuare.

Dezvaluiri scandaloase! Un dezastru nuclear de patru ori mai grav decat Cernobil a fost musamalizat de Rusia

publicat 2017-03-27 13:45:02 (Antena3)
Dezvaluiri scandaloase! Un dezastru nuclear de patru ori mai grav decat Cernobil a fost musamalizat de Rusia Un dosar secret publicat recent aratat efectele cumplite ale unui test nuclear facut de Rusia, informeaza Daily Mail. Potrivit acestui document, in timpul Razboiului Rece, in 1956, Rusia a efectuat... ...continuare.

Testul de sange care detecteaza cancerul. Descoperirea va salva milioane de vieti!

publicat 2017-03-24 21:30:01 (Antena3)
Testul de sange care detecteaza cancerul. Descoperirea va salva milioane de vieti! Un test de sange care detecteaza cancerul, precum si locul in care acesta se dezvolta in organism, a fost dezvoltat de oamenii de stiinta, scrie The Telegraph. Descoperire le va putea permite... ...continuare.

Putini au putut sa rezolve acest test de atentie. Unde se afla zarul cu sapte puncte?

publicat 2017-03-24 18:30:10 (Realitatea-TV)
Putini au putut sa rezolve acest test de atentie. Unde se afla zarul cu sapte puncte? Un nou test de atentie face furori pe retelele de socializare. Utilizatorilor li se cere sa gaseasca zarul cu sapte puncte. ...continuare.

TEST! Vezi zarul cu sapte puncte? Concentreaza-te putin! Multi oameni se dau batuti repede

publicat 2017-03-24 18:00:01 (Antena-1)
TEST!  Vezi zarul cu sapte puncte? Concentreaza-te putin! Multi oameni se dau batuti repede Cu putina atentie si un spirit de observatie bun, nu ai cum sa dai gres! Provocarea zarurilor nu este un test usor, multi renuntand destul de usor. Trebuie doar sa te concentrezi putin! ...continuare.

Incredibila aventura a unei studente care a supravietuit 5 zile in mijlocul desertului. Cum a fost gasita

publicat 2017-03-23 17:45:07 (ProTV)
Incredibila aventura a unei studente care a supravietuit 5 zile in mijlocul desertului. Cum a fost gasita Ceea ce a inceput ca o simpla drumetie s-a transformat intr-un adevarat test de surpavietuire pentru o tanara din Texas. ...continuare.

Test nuclear al Coreei de Nord soldatat cu un esec. Tensiunile intre marile puteri cresc

publicat 2017-03-22 21:15:06 (Realitatea-TV)
Test nuclear al Coreei de Nord soldatat cu un esec. Tensiunile intre marile puteri cresc Conform declaratiilor unor militari americani si sud-coreeni citati de agentia Reuters, se pare ca o racheta nord-coreeana lansata miercuri a explodat imediat dupa lansare. Incercarea de lansare a rachetei balistice a fost facuta in apropierea orasului Wonsan, aflat pe coasta de est a Coreei de Nord. ...continuare.

Test balistic, "esuat" pentru Coreea de Nord dupa exercitiile militare anuntate de sud-coreeni si americani la granita

publicat 2017-03-22 07:30:05 (ProTV)
Test balistic, esuat pentru Coreea de Nord dupa exercitiile militare anuntate de sud-coreeni si americani la granita Reprezentantii Ministerului Apararii de la Seul au anuntat miercuri ca regimul nord-coreean a inregistrat un esec in timpul unui nou test ballistic. ...continuare.

Coreea de Nord: Un nou test balistic a esuat

publicat 2017-03-22 07:15:22 (Realitatea-TV)
Coreea de Nord: Un nou test balistic a esuat Coreea de Nord a suferit probabil o infrangere miercuri cu ocazia unui nou test balistic, a anuntat Ministerul sud-coreean al Apararii, la peste doua saptamani dupa ce Phenianul a lansat alte patru rachete. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »