Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Peste doua milioane de euro pentru cei 100 de angajati ASF care vor parasi institutia

publicat 2014-09-02 13:45:41 (Ziarul-Financiar)
Peste doua milioane de euro pentru cei 100 de angajati ASF care vor parasi institutia Citeste si: ASF va evalua companiile de asigurari printr-un test de stres si o analiza de bilant aASF si autoritatile europene au decis sa evalueze asiguratorii printr-un test de stres si o analiza de bilant ASF are patru noi sefi de directii Un numar de 98 de salariati ai Autoritatii de Supraveghere Financiara vor parasi voluntar institutia pana la finele lunii septembrie, urmand sa incaseze net, in medie, circa 95.000 lei (21.400 euro), reiese din datele prezentate de presedintele ASF,... ...continuare.

Japonezii au creat un test de detectare a virusului Ebola in numai 30 minute

publicat 2014-09-02 13:45:33 (Romania-TV)
Japonezii au creat un test de detectare a virusului Ebola in numai 30 minute Cercetatorii japonezi au anuntat marti ca au dezvoltat o noua metoda pentru a detecta prezenta virusului Ebola in numai 30 de minute, utilizand o tehnologie ce ar putea permite diagnosticarea rapida a infectiei chiar in tari in care echipamentele necesare lipsesc, relateaza AFP. ...continuare.

aASF si autoritatile europene au decis sa evalueze asiguratorii printr-un test de stres si o analiza de bilant

publicat 2014-09-01 16:30:58 (Ziarul-Financiar)
aASF si autoritatile europene au decis sa evalueze asiguratorii printr-un test de stres si o analiza de bilant Citeste si: ASF scoate la concurs patru posturi remunerate cu 5.000 de euro/luna ASF are patru noi sefi de directii ASF elimina taxele pentru titlurile de stat, pas necesar pentru prima emisiune de titluri de stat destinata populatiei. Vedeti aici comunicatul institutiei Autoritatea de Supraveghere Financiara (ASF) impreuna cu Comisia Europeana si Autoritatea Europeana pentru Asigurari si Pensii (EIOPA) au stabilit sa evalueze piata locala de asigurari prin intermediul unei analize de bilant... ...continuare.

Cum va fi evaluat sectorul de asigurari din Romania

publicat 2014-09-01 16:00:27 (Mediafax)
Cum va fi evaluat sectorul de asigurari din Romania Comisia Europeana, Autoritatea Europeana pentru Asigurari si Pensii Ocupationale si Autoritatea de Supraveghere Financiara au agreat elementele cheie pentru evaluarea de catre organisme independente a sectorului de asigurari din Romania, care va include o analiza de bilant si un test de stres. ...continuare.

ȘOCANT. HELLO KITTY NU ESTE PISICA! Ce este celebra mascota

publicat 2014-08-31 15:15:56 (Realitatea-TV)
ȘOCANT. HELLO KITTY NU ESTE PISICA! Ce este celebra mascota Hello Kitty nu este o pisica, ci o fetita, un personaj de desene animate. Dezvaluirea a fost facuta chiar de Sanrio, compania producatoare, care a organizat un eveniment pentru a celebra implinirea a 40 de ani de la aparitia celebrei mascote.  Adevarul a iesit la iveala datorita antropologului Christine R. Yano, care ani de zile a studiat fenomenul. Ea a fost corectata cu fermitate de catre Sanrio atunci cand a afirmat ca Hello Kitty este o pisicuta, potrivit revistei People. "Am fost... ...continuare.

TEST | Care este arma ta secreta cand flitrezi?

publicat 2014-08-30 23:45:19 (Libertatea)
TEST | Care este arma ta secreta cand flitrezi? TEST 1. Ai fost vreodata cea care a initiat flirtul?a. Nu, nu as face asta niciodata! b. Nu direct, dar m-am impiedicat "intamplator" de cineva, odata... c. Bineinteles! De multe ori! 2. Cat de mult iti doresti un partener stabil?a. Foarte mult! Nu mai am rabdare! b. Se va intampla... cand se va intampla. c. Ar fi frumos sa-l cunosc cat mai curand, dar nu disper. 3. Cat este de important pentru tine ce cred baietii/barbatii despre tine?a. Am grija sa nu-si faca o parere proasta. b. Imi este... ...continuare.

MISTER ELUCIDAT! Hello Kitty NU ESTE O PISICA

publicat 2014-08-30 16:45:27 (Realitatea-TV)
MISTER ELUCIDAT! Hello Kitty NU ESTE O PISICA Hello Kitty nu este o pisica, ci o fetita, un personaj de desene animate. Dezvaluirea a fost facuta chiar de Sanrio, compania producatoare, care a organizat un eveniment pentru a celebra implinirea a 40 de ani de la aparitia celebrei mascote. Adevarul a iesit la iveala datorita antropologului Christine R. Yano, care ani de zile a studiat fenomenul. Ea a fost corectata cu fermitate de catre Sanrio atunci cand a afirmat ca Hello Kitty este o pisicuta, potrivit revistei People. "Am fost... ...continuare.

TEST: CE TIP DE BARBAT ESTE POTRIVIT PENTRU TINE?

publicat 2014-08-30 13:45:24 (Libertatea)
TEST: CE TIP DE BARBAT ESTE POTRIVIT PENTRU TINE? Cum este barbatul la care ai visat toata viata? Familist convins, aventurier, glumet, copilaros, macho? Acest test iti va arata ce fel de barbat ti se potriveste cel mai bine. Mai multe pe elle.ro ...continuare.

Test Auto ZF: VW Polo 1,2 TSI, "concentrat" de Golf

publicat 2014-08-29 18:00:41 (Ziarul-Financiar)
Test Auto ZF: VW Polo 1,2 TSI, concentrat de Golf Vezi galeria foto Citeste si: Test Auto ZF: Nissan X-Trail, off-roaderul de familie. GALERIE FOTO Volkswagen Golf 8 ar putea fi cea mai economica masina de serie mare din lume Test Auto ZF: Dacia Logan 1,5 dCi "10 ani", Logan la standarde Renault Clasa mica este una dintre cele mai competitive segmente ale pietei europene, segment care aduce si volume si profit. Iar pe acest segment, Polo doreste sa concureze pe nisa "aproape premium", distantandu-se inclusiv de modelele concurente. Dar... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

transelectrica furtuni lumini doctor nidera oral pacanele moarta links cangur olosu berca arad dispar dolarii americani! judetul teleorman oferte de munca balaci sibiu gorj laura andresan giurgiuveanul mehedinti ovidiu dolj nouriel roubini tena suceava putea ilfov somon bacau film asi bihor wowbiz focuri de arma la granita audi rs4 cristina rus acces asociatiile de proprietari vitamina d covasna de petrecere jaful workshop spiderman apia keira knightley ariton sinucidere offside