Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Televiziunea Boomerang revine in Romania

publicat 2015-01-31 12:15:14 (Ziarul-Financiar)
Televiziunea Boomerang revine in Romania Televiziunea pentru copii Boomerang se va relansa, pe 2 februarie, in Romania, va avea o noua imagine si va difuza noi seriale pentru intreaga familie, potrivit unui comunicat remis MEDIAFAX. Relansata ca o televiziune globala de animatie, Boomerang se va adresa copiilor si va incuraja familiile sa urmareasca impreuna programele, care vor contine atat desene animate clasice, cat si contemporane.Alaturi de noi episoade din animatiile clasice precum "Tom si Jerry", "Looney Tunes" si... ...continuare.

O noua televiziune in Romania. Cand se va lansa

publicat 2015-01-31 11:00:22 (Ziarul-Financiar)
O noua televiziune in Romania. Cand se va lansa Televiziunea pentru copii Boomerang se va relansa, pe 2 februarie, in Romania, va avea o noua imagine si va difuza noi seriale pentru intreaga familie, potrivit unui comunicat remis MEDIAFAX. Relansata ca o televiziune globala de animatie, Boomerang se va adresa copiilor si va incuraja familiile sa urmareasca impreuna programele, care vor contine atat desene animate clasice, cat si contemporane.Alaturi de noi episoade din animatiile clasice precum "Tom si Jerry", "Looney Tunes" si... ...continuare.

TEST de inteligenta japonez

publicat 2015-01-31 00:00:05 (Click)
TEST de inteligenta japonez TEST de inteligenta japonez ...continuare.

Test: Ce dieta de vedeta ti se potriveste?

publicat 2015-01-30 12:00:05 (Click)
Test: Ce dieta de vedeta ti se potriveste? Test: Ce dieta de vedeta ti se potriveste? Nu incepe un program de slabit dupa ureche, ci afla cu ajutorul acestui test ce regim trebuie sa urmezi, in functie de preferintele tale culinare.Te-ai intors din vacanta de iarna mai vesela, mai senina, dar si ceva mai pufoasa, nu-i asa? Toate acele bunatati, venite la pachet ...continuare.

TEST de inteligenta online. Crezi ca ai abilitati verbale de invidiat?

publicat 2015-01-30 00:00:03 (Click)
TEST de inteligenta online. Crezi ca ai abilitati verbale de invidiat? TEST de inteligenta online. Crezi ca ai abilitati verbale de invidiat? ...continuare.

Testul notat cu 2, dar devenit viral pe internet. Cum raspunde un elev la intrebarea: Ce stiti despre M. Eminescu"

publicat 2015-01-29 14:45:10 (ProTV)
Testul notat cu 2, dar devenit viral pe internet. Cum raspunde un elev la intrebarea: Ce stiti despre M. Eminescu" Un elev de clasa a VIII-a a primit nota 2 la un test despre Mihai Eminescu, pentru ca pur si simplu nu stie absolut nimic despre cel mai mare poet al romanilor. ...continuare.

De necrezut! Ce a putut sa scrie un elev de clasa a VIII-a despre Mihai Eminescu chiar de ziua poetului!

publicat 2015-01-28 16:30:11 (Libertatea)
De necrezut! Ce a putut sa scrie un elev de clasa a VIII-a despre Mihai Eminescu chiar de ziua poetului! Imaginatia elevilor din Romania este uneori fara limite. Acesta este si cazul unui pusti de clasa a VIII-a care la un test la limba romana a facut-o pe profesoara sa scrie pe lucrare: "Ți-ai batut joc!". Publicitate In ziua in care se aniversau 165 de ani de la nasterea lui Mihai Eminescu, o profesoara de limba romana de la o scoala generala din Bucuresti a dorit sa afle ce stiu elevii de clasa a VIII-a despre poetul national. Asa ca le-a dat acestora un test, iar elevii aveau misiunea sa... ...continuare.

Initiala prenumelui tau spune tot despre tine. Fa si tu acest TEST

publicat 2015-01-28 10:45:25 (Romania-TV)
Initiala prenumelui tau spune tot despre tine. Fa si tu acest TEST Desi nu te-ai fi gandit niciodata la asta, prenumele poate spune mai multe decat iti inchipui despre tine. ...continuare.

Surse politice: Raportul MCV remarca progrese, critica Parlamentul si considera UN TEST numirea sefului DIICOT

publicat 2015-01-28 09:15:01 (Antena3)
Surse politice: Raportul MCV remarca progrese, critica Parlamentul si considera UN TEST numirea sefului DIICOT Raportul MCV, care va fi publicat astazi, subliniaza progresele inregistrate de Romania, critica Parlamentul pentru refuzul de a ridica imunitatea unor parlamentari, considera numirea noului sef al DIICOT un test... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

artan ban mihai emisiile dragos balteanu campionatul mondial de fotbal dermatolog probleme personale dios sorin camere metru banca comerciala carpatica michelle rodriguez tudose gheorghe gheorghiu dezvoltare rurala prezentatoarea gara fuego harghita calimente arfa scade freze loto 6 eugen ionescu produsul energia fumatul pensionarea arest la domiciliu actiuni bursa presedintii sectiilor de votare petrom e maramures dumbrava articole europe madalina manole casa pariurilor adrian mutu alegeri anim agentia nationala de integritate braiconf braila braila draga mea prietena democracy reghin gyor