Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

"Iubitul tau m-a lasat insarcinata!". Mesajul bizar primit de o femeie si raspunsul genial dat de aceasta

publicat 2016-06-25 13:15:02 (Antena3)
"Iubitul tau m-a lasat insarcinata!". Mesajul bizar primit de o femeie si raspunsul genial dat de aceasta Exista multe modalitati de a raspândi vestea unei sarcini. Un test de sarcina împachetat frumos, poze cu cei mici etc. Dar daca ai ramas însarcinata cu iubitul altei femei, probabil nu-ti... ...continuare.

Futuremark prezinta Time Spy, noul test DirectX 12 inclus cu viitoarea editie 3DMark (Video Teaser) (Software)

publicat 2016-06-24 16:30:07 (Go4IT)
Futuremark, compania aflata in spatele celebrului program 3DMark, folosit pentru a evalua capabilitatile 3D pentru PC-uri desktop si dispozitive mobile, a publicat primul trailer pentru Time Spy - noul benchmark DirectX 12 care va fi inclus cu viitoarea editie 3D Mark pentru PC.Bazat pe un motor de randare DirectX 12 construit de la zero, noul test aplica tehnologii DirectX 12 de ultima ora cum ar fi asynchronous compute, explicit multi-adapter si multi-threading. Dezvoltat in colaborare cu... ...continuare.

Pinocchio revine la Antena 1 in plina vara! Cele mai frumoase desene animate pe care nu ai cum sa le ratezi!

publicat 2016-06-23 11:00:01 (Antena-1)
Pinocchio revine la Antena 1 in plina vara! Cele mai frumoase desene animate pe care nu ai cum sa le ratezi! Cine nu a auzit de Pinocchio,  marioneta din lemn adusa la viata de o zana? Milioane de copii din lumea intreaga au prins drag de simpatica figurina, transformata intr-un copil energic si prietenos. ...continuare.

O cladire de birouri va lua locul zidului cu grafitti din Arthur Verona

publicat 2016-06-21 18:30:17 (Puterea)
Noul proprietar al cladirii din strada Arthur Verona, pe al carei perete exterior se picteaza de 11 ani desene murale, calcanul fiind un simbol al festivalului de arte si urbanism Stree ...continuare.

Italia isi alege primarii, un vot-test pentru premierul Renzi

publicat 2016-06-19 18:00:01 (Bursa)
Italienii voteaza duminica pentru primari in cele mai mari orase ale lor, intr-un scrutin ce va testa popularitatea prim-ministrului Matteo Renzi si ar putea oferi controlul capitalei Roma Miscarii 5-Stele (M5S) anti-establishment, relateaza Reuters. ...continuare.

Tu cat de repede gasesti trifoiul cu patru foi in imagine? Un copil de clasa I il va vedea intr-un minut

publicat 2016-06-19 10:00:01 (Antena-1)
Tu cat de repede gasesti trifoiul cu patru foi in imagine? Un copil de clasa I il va vedea intr-un minut Ce ar fi Internetul fara putina animatie? Noi avem un test pentru tine cules de pe paginile de socializare in care trebuie sa gasesti ceva ce cauti si in mediul fizic: trifoiul cu patru foi. ...continuare.

TEST ONLINE. Alege o carte de tarot si vezi ce iti rezerva destinul in urmatoarele 6 luni

publicat 2016-06-18 14:30:16 (Realitatea-TV)
TEST ONLINE. Alege o carte de tarot si vezi ce iti rezerva destinul in urmatoarele 6 luni TEST ONLINE CU CARTI DE TAROT. Afla ce iti rezerva viata in urmatoarea perioada! ...continuare.

Reguli noi pentru permisul de conducere. Ce probe noi ar putea aparea

publicat 2016-06-16 23:30:01 (Antena3)
Reguli noi pentru permisul de conducere. Ce probe noi ar putea aparea Un deputat vrea sa modifice legislatia, astfel incat viitorii soferi sa dea 4 probe, in loc de doua, cate sunt acum. Pe langa sala si traseu, candidatii ar mai trebui sa dea un test in poligon si sa conduca noaptea,... ...continuare.

Ce fac barbatii cand se plictisesc? Se deghizeaza in personaje din desene animate! Razi cu lacrimi!

publicat 2016-06-16 16:45:01 (Antena-1)
Ce fac barbatii cand se plictisesc? Se deghizeaza in personaje din desene animate! Razi cu lacrimi! Cine a spus ca doar femeile sunt inventive? Și galeria foto prezentata arata cel mai bine ca si barbatii pot fi la fel de creativi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »