Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

TEST: Spune-mi ce tenisi iti doresti ca sa-ti spun ce gandesti

publicat 2016-05-28 16:30:13 (Romania-TV)
TEST: Spune-mi ce tenisi iti doresti ca sa-ti spun ce gandesti Daca ar trebui sa alegi o pereche de tenisi pe care sa o porti in aceasta vara, ce culoare ai vrea sa fie? Alege perechea preferata si afla ce spune asta despre tine! ...continuare.

Un nou TEST face furori pe internet! 9 din 10 nu gasesc greseala! Tu o vezi?

publicat 2016-05-28 16:15:02 (Antena-1)
Un nou TEST face furori pe internet! 9 din 10 nu gasesc greseala! Tu o vezi? Astfel de teste psihologice sunt menite sa verifice atentia, asta pentru ca nu este vorba de vreun calcul sau de vreo operatie matematica.  ...continuare.

TEST ONLINE. Alege un fluture din imagine si afla ce sentimente ascunzi fata de ceilalti

publicat 2016-05-28 11:30:14 (Realitatea-TV)
TEST ONLINE. Alege un fluture din imagine si afla ce sentimente ascunzi fata de ceilalti Cel mai tare test psihologic din istoria timpurilor! ...continuare.

Test online: Alege un fluture din imagine si afla ce sentimente ascunzi fata de ceilalti

publicat 2016-05-27 16:30:12 (Romania-TV)
Test online: Alege un fluture din imagine si afla ce sentimente ascunzi fata de ceilalti Cel mai tare test psihologic din istoria timpurilor! ...continuare.

Lucian Bute, prins dopat

publicat 2016-05-27 10:45:13 (OnlineSport)
Lucian Bute, prins dopat Boxerul roman Lucian Bute a fost depistat pozitiv la un test antidoping efectuat dupa meciul cu Badou Jack din data de 30 aprilie, desfasurat la Washington, potrivit presei nord-americane. ...continuare.

Reactia lui Lucian Bute, dupa ce a fost depistat pozitiv la un test antidoping: Sunt surprins si dezamagit!

publicat 2016-05-27 09:30:02 (Antena3)
Reactia lui Lucian Bute, dupa ce a fost depistat pozitiv la un test antidoping: Sunt surprins si dezamagit! Boxerul român Lucian Bute a fost depistat pozitiv la un test antidoping efectuat dupa meciul cu Badou Jack din data de 30 aprilie, desfasurat la Washington, potrivit presei nord-americane. Bute a fost... ...continuare.

Și-a scos ȘASE COASTE pentru a semana cu un personaj de desene. Cum ARATA acum tanara

publicat 2016-05-26 22:30:01 (Antena3)
Și-a scos ȘASE COASTE pentru a semana cu un personaj de desene. Cum ARATA acum tanara O femeie din Suedia a socat o lume dupa ce si-a indepartat sase coaste numai pentru a arata ca personajul favorit de desene animate, Jessica Rabbit. Pixee Fox a promis ca nu se va opri aici. ...continuare.

Romania - RD Congo, 1-1. "Tricolorii" nu au stralucit in primul "test" efectuat inaintea Campionatului European

publicat 2016-05-26 00:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Romania - RD Congo, 1-1. Tricolorii nu au stralucit in primul test efectuat inaintea Campionatului European Reprezentativa Romaniei a terminat, astazi, la egalitate, scor 1-1, partida amicala cu RD Congo, prima din stagiul de pregatire efectuat in Italia. ...continuare.

Un inginer chilian a dezvoltat un sistem de detectare precoce a cancerului

publicat 2016-05-26 00:00:02 (Bursa)
Un inginer chilian a dezvoltat un sistem de detectare precoce a cancerului Inginerul chilian Alejandro Tocigl a dezvoltat un sistem de detectare precoce a cancerului, bazat pe un simplu test de sange, a anuntat ziarul local "La Tercera", citat de agentia de presa Xinhua, potrivit Agerpres. Tehnologia se bazeaza pe un test de diagnostic pentru detectarea microARN-ului, mici molecule de material genetic care functioneaza ca un biomarker pentru diferite tipuri de patologii. "Ne concentram acum pe dezvoltarea acestui instrument pentru detectarea cancerului de stomac. Cu... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »