Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Cel mai dragut test de iarna! Gaseste in doar 5 secunde fulgul ciudat din imagine

publicat 2016-12-07 10:00:01 (Antena-1)
Cel mai dragut test de iarna! Gaseste in doar 5 secunde fulgul ciudat din imagine Iluziile optice sunt preferatele internautilor, asa ca nu putea sa vina iarna fara un test specific acestui anotimp ...continuare.

Romania va intalni Japonia intr-un meci test in 2017

publicat 2016-12-07 09:00:09 (OnlineSport)
Nationala de rugby a Romaniei va disputa un meci test in deplasare contra Japoniei in vara anului viitor, a confirmat Haralambie Dumitras, presedintele Federatiei Romane de Rugby. ...continuare.

Financial Times, avertisment dupa referendumul din Italia:

publicat 2016-12-06 23:30:08 (Realitatea-TV)
Financial Times, avertisment dupa referendumul din Italia: Esecul Guvernului Matteo Renzi in referendumul constitutional risca sa amplifice criza bancara din Italia, cu efecte in zona euro, comenteaza cotidianul Financial Times, avertizand ca acesta ar putea fi cel mai important test pentru noile reglementari europene de gestionare a bancilor falimentare, scrie Mediafax. ...continuare.

Veste extraodinara pentru bebelusii care se vor naste in 2017

publicat 2016-12-06 21:45:12 (Realitatea-TV)
Veste extraodinara pentru bebelusii care se vor naste in 2017 Toti copiii care se vor naste in anul 2017 vor beneficia gratuit de un test auditiv. Din 200.000 de mii nascuti anual in Romania, 600 au probleme grave cu auzul, scrie news.ro. ...continuare.

Anunt important al ministrului Sanatatii. La ce test vor fi supusi toti nou-nascutii de anul viitor

publicat 2016-12-06 20:00:02 (Antena3)
Anunt important al ministrului Sanatatii. La ce test vor fi supusi toti nou-nascutii de anul viitor Toti copiii vor fi testati auditiv imediat dupa nastere, in maternitatile din spitalele de stat, astfel incat parintii vor sti daca bebelusul are sau nu probleme de auz, a anuntat, marti,... ...continuare.

Rugby. Canada, SUA si Uruguay ar putea fi adversarele ''Stejarilor" in iunie 2017

publicat 2016-12-06 16:15:14 (Realitatea-TV)
Rugby.  Canada, SUA si Uruguay ar putea fi adversarele ''Stejarilor" in iunie 2017 Echipele nationale ale Canadei, Statelor Unite si Uruguay ar putea fi adversare ale ''Stejarilor'' in meciurile-test din luna iunie a anului viitor, pe langa nationala Japoniei, confruntarea cu niponii fiind deja confirmata de presedintele FRR, Haralambie Dumitras, citat de Agerpres. ...continuare.

ALINA EREMIA: "N-as cumpara un bilet pentru Marte doar dus. Iubesc Pamantul, de ce sa explorez si alte planete?

publicat 2016-12-06 14:30:02 (Antena-1)
Alina Eremia alearga peste tot. Scoate videoclipuri noi, inverseaza roluri, vorbeste depre desene animate, despre Michael Jackson si despre cum ar fi sa cante, pe "Stadionul National", Imnul de Stat, cu 55.000 de oameni in tribune. Ii place pe pamant, cu "P" mare sau "p" mic si zice ca nu l-ar da pe Marte. Cat despre Beyonce, ramane preferata sa... ...continuare.

Romania va intalni Japonia intr-un meci test in 2017

publicat 2016-12-06 13:00:10 (OnlineSport)
Romania va intalni Japonia intr-un meci test in 2017 Nationala de rugby a Romaniei va disputa un meci test in deplasare contra Japoniei in vara anului viitor, a confirmat Haralambie Dumitras, presedintele Federatiei Romane de Rugby. ...continuare.

Barbatii isi vor putea testa acasa calitatea spermei prin intermediul smartphone-ului (Curiozitati)

publicat 2016-12-05 13:30:12 (Go4IT)
Barbatii isi vor putea testa acasa calitatea spermei prin intermediul smartphone-ului (Curiozitati) Barbatii care nu doresc sa mearga la o clinica pentru a face un test al calitatii spermei vor avea in curand la dispozitie un dispozitiv care le permite sa faca acest lucru acasa. YO Sperm Test, dezvoltat de Medical Electronic Systems, este un gadget care dispune de un mic microscop. Dispozitivul se ataseaza la smartphone, iar prin intermediul aplicatiei dedicate afiseaza rezultatele.Citeste si: Bill Gates finanteaza un proiect de toaleta care nu foloseste apa. Iata cum functioneaza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »