Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Asta e cel mai tare test de fidelitate. Cum sa iti alegi partenerul. Asa iti dai seama daca este predispus SA TE INSELE!

publicat 2017-01-21 17:45:14 (Romania-TV)
Asta e cel mai tare test de fidelitate. Cum sa iti alegi partenerul. Asa iti dai seama daca este predispus SA TE INSELE! "Teorema lui Pinochio", cel mai bun test de fidelitate si virilitate. Exista anumite legaturi intre forma, dimensiunea organelor fetei, apetitul sexual si tentatia de a insela sau de a ne iubi partenerul cu patima. Invata cum sa aplici "teorema lui Pinochio" pentru a afla daca noua ta cucerire este viril, si mai ales fidel. Nasul lui iti dezvaluie toate aceste lucruri bine ascunse. ...continuare.

Test: Alege pisica preferata si vezi ce spune despre tine

publicat 2017-01-19 16:00:24 (Romania-TV)
Test: Alege pisica preferata si vezi ce spune despre tine Pisica preferata ar putea dezvalui o parte din personalitatea ta, mai ales daca esti cu adevarat o iubitoare de pisici. Testul pisicilor te va amuza, dar iti va dezvalui si lucruri interesante. ...continuare.

Mihaita Calimente, fost membru al Comisiei de control al SRI, despre cazul Coldea: "Iohannis se confrunta acum cu cel mai important test al mandatului sau"

publicat 2017-01-18 16:15:02 (Antena3)
Mihaita Calimente, fost membru al Comisiei de control al SRI, despre cazul Coldea: Iohannis se confrunta acum cu cel mai important test al mandatului sau SRI este o institutie care apartine statului roman si care functioneaza in baza legilor, iar acestea trebuie aplicate si reprezentantilor acestei institutii, la fel ca oricarui cetatean, arata... ...continuare.

Elev din Constanta, punctaj maxim la cea mai dificila materie la un test pentru colegiile din SUA

publicat 2017-01-17 13:15:13 (Puterea)
Elev din Constanta, punctaj maxim la cea mai dificila materie la un test pentru colegiile din SUA Un elev din clasa a XI-a de la Liceul International de Informatica din Constanta a obtinut punctajul maxim la matematica si un punctaj ridicat la fizica la un test pentru admiterea la colegii americane. Alexandru Oprea a sustinut in ianuarie testele Scholastic Assessment Test (SAT) la matematica si fizica, obtinand la Matematica 2, considerata cea mai dificila materie, punctajul maxim - 800 de puncte, iar la Fizica 755 de puncte. Elevul-geniu spune ca vrea sa studieze ingineria in Statele... ...continuare.

Cele mai frumoase desene graffiti care interactioneaza cu elemente din natura

publicat 2017-01-16 11:30:28 (Realitatea-TV)
Cele mai frumoase desene graffiti care interactioneaza cu elemente din natura Poate multi ii catalogheaza drept huligani pentru ca acopera cu graffiti cladirile publice, dar ei isi spun artisti stradali. ...continuare.

Cele mai populare desene animate pe care sa le vezi in familie

publicat 2017-01-14 23:30:01 (Antena-1)
Desenele animate reprezinta un moment de relaxare pentru parinti de la treburile pe care le au zilnic si reprezinta timp pretios petrecut alaturi de cei mici. Iata cateva dintre cele mai apreciate desene animate din ultimii ani: ...continuare.

Capitala, sub munti de zapada la 3 zile dupa oprirea ninsorii

publicat 2017-01-14 20:15:16 (Realitatea-TV)
Capitala, sub munti de zapada la 3 zile dupa oprirea ninsorii Ultimul viscol a fost un test pentru Primaria Capitalei, un test cazut cu brio. Iar peste doua zile incepe un nou episod de vreme extrema in Bucuresti. ...continuare.

Alina Gorghiu, despre sesizarea Avocatului Poporului la CCR: "E e un soi de bataie de joc "

publicat 2017-01-13 10:30:02 (Antena3)
Alina Gorghiu, despre sesizarea Avocatului Poporului la CCR: E e un soi de bataie de joc Alina Gorghiu a abordat subiectul sesizarii la Curtea Constitutionala a legii 90/2001 de catre Avocatul Poporului, Victor Ciorbea. Senatoarea crede ca misiunea CCR este ca un test major. ''Trei, Doamne, ?... ...continuare.

Test: NODURILE celtice iti tradeaza VIITORUL

publicat 2017-01-11 16:00:14 (Romania-TV)
Test: NODURILE celtice iti tradeaza VIITORUL Nodurile celtice, numite si Icovellavna, au fost folosite din vremuri stravechi in scopuri spirituale. Magia nodurilor este o forma veche de vrajitorie asociata cu elementul aerului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »