Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cit e un test de sarcina?

publicat 2014-08-21 10:45:11 (Dilema-Veche)

Test Auto ZF: Mazda CX-5 CD150, SUV diesel reinterpretat

publicat 2014-08-20 19:00:34 (Ziarul-Financiar)
Test Auto ZF: Mazda CX-5 CD150, SUV diesel reinterpretat Vezi galeria foto Citeste si: Test Auto ZF: Ford Fiesta 1,0i EcoBoost PowerShift, alternativa la "ST" Gama constructorului nipon a fost completata in 2012 de un nou SUV compact, considerat acum chiar si urmasul lui CX-7, avand in vedere faptul ca ofera atat un spatiu interior mai mare, cat si dimensiuni exterioare superioare.Mazda CX-7 a fost lansata in 2007 ca un SUV compact, alternativa la modelele "Made in Europe". Venea la acea vreme cu un design sportiv, tractiune integrala, dar, spre... ...continuare.

Batman, Mickey, Minnie Mouse si alti eroi din desene au protestat in Times Square

publicat 2014-08-20 08:45:02 (Antena-1)
Batman, Mickey, Minnie Mouse si alti eroi din desene au protestat in Times Square Cele mai indragite personaje din istorie au iesit in strada pentru a-si revendica drepturile! Batman, Mickey si Minnie Mouse si chiar Sponge Bob au protestat in Times Square pentru a denunta abuzurile comise de politisti. ...continuare.

UN SIMPLU TEST de SANGE ar putea DEPISTA 13 TIPURI de CANCER

publicat 2014-08-19 23:15:23 (Libertatea)
UN SIMPLU TEST de SANGE ar putea DEPISTA 13 TIPURI de CANCER Cercetatorii de la Centrul Oncologic National din Japonia spera ca, in maximum cinci ani, sa puna la punct un test sangvin care ar putea ajuta la depistarea a nu mai putin de 13 tipuri de cancer in faze incipiente. Proiectul la care lucreaza cercetatorii japonezi are o valoare estimata de 57 milioane de euro si, potrivit Huffington Post, si propune sa dezvolte o metoda eficienta de depistare, in stadiu precoce, a cancerului la san, stomac, esofag, plamani, ficat, vezica biliara, pancreas,... ...continuare.

Un test pentru diagnosticarea rapida a cancerului, dezvoltat in urmatorii 5 ani de medicii japonezi

publicat 2014-08-19 16:00:34 (Mediafax)
Un test pentru diagnosticarea rapida a cancerului, dezvoltat in urmatorii 5 ani de medicii japonezi Cercetatorii de la Centrul Oncologic National din Japonia spera sa puna la punct, in urmatorii cinci ani, un test de sange care sa permita diagnosticarea rapida a 13 tipuri de cancer, in stadiu incipient. ...continuare.

Uu simplu test sanguin dezvaluie 13 tipuri de cancer

publicat 2014-08-19 09:45:27 (Income-Magazine)
Uu simplu test sanguin dezvaluie 13 tipuri de cancer Centrul national al cancerului din Japonia intentioneaza sa dezvolte in urmatorii cinci ani o metoda capabila sa depisteze în stadiu timpuriu 13 tipuri de cancer printr-un simplu test sanguin, a anuntat institutia. ...continuare.

Surpriza pentru fanii din intreaga lume! Betty Boop revine pe marele ecran, dupa o pauza de 26 de ani

publicat 2014-08-16 15:30:08 (Antena-1)
Surpriza pentru fanii din intreaga lume! Betty Boop revine pe marele ecran, dupa o pauza de 26 de ani Betty Boop este unul dintre cele mai iubite personaje de desene animate din toate timpurile. Creata in anii 1930, Betty a reprezentat ani la randul simbolul feminitatii si al senzualitatii. ...continuare.

A ajuns miliardara la 30 de ani dupa ce inventat un test de sange rapid

publicat 2014-08-16 13:15:05 (Evenimentul-Zilei)
A ajuns miliardara la 30 de ani dupa ce inventat un test de sange rapid La 30 de ani a ajuns prima femeie miliardar din lume care si-a pus pe picioare propria afacere. Are un bussines de 4,5 miliarde de dolari. ...continuare.

Pepe ii va face parc fiicei sale

publicat 2014-08-15 23:45:19 (Libertatea)
Pepe ii va face parc fiicei sale Curtea lui Pepe a vuit ieri de glasuri de copii. Fetita artistului, Maria, si-a serbat nu doar onomastica, ci si ziua de nastere. Ieri, micuta a implinit 2 ani si a avut parte de o adevarata petrecere, de la care nu au lipsit nici personajele ei preferate din desene animate, Minnie si Mickey Mouse. Maria, fetita lui Pepe, a implinit 2 ani si este febletea celebrului cantaret Micuta Maria, fetita lui Pepe si a Ralucai, a fost ieri in centrul atentiei. Doar a implinit 2 anisori, un bun motiv... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

liceul cu program sportiv biroul ssif broker dolj valcea clasificarea universitatilor neamt gilau vrancea george buhnici andreea popescu manea carmen bruma calarasi filme de animatie suceava cristian andrei giurgiu apa potabila oltenita stefan gheorghe curieru lemn draga mea prietena in jilava campania electorala targu jiu mehedinti salaj ilfov fagaras penitenciarul arad adresa de email petrol satu mare brasov sculeni timis platinum dero sindicat bicaz tile costel casuneanu cunostinte generale galati teleorman franc certificate verzi funeralii