Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

TEST. Merita sa petreci Sarbatorile de iarna cu el?

publicat 2017-12-16 21:15:08 (Libertatea)
TEST. Merita sa petreci Sarbatorile de iarna cu el? Raspunde la cele 9 intrebari si vei afla care este cea mai buna varianta. 1. De cat timp il cunosti? a. De cateva saptamani, dar se poarta foarte frumos cu mine! 3p b. Suntem colegi. 1p c. Ne stim din liceu, dar am fost mai mult […] Post-ul TEST. Merita sa petreci Sarbatorile de iarna cu el? apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Opinie de Decebal Radulescu » Ramas bun, Bunicul tuturor!

publicat 2017-12-16 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
Și dupa moartea lui, Regele Mihai binecuvânteaza poporul pe care l-a iubit! În ziua înmormântarii sale, eu, de exemplu, am o sumedenie de trairi. Simt România profunda. Fetita mea de 5 ani mi-a pus zeci de întrebari din fata televizorului. Ea, care de obicei se uita rar, doar la desene animate cu Mister Bean. Îmi pare rau ca nu e putin mai mare, sa înteleaga bine ce-i spun. ... ...continuare.

Test pentru 2018: Copacul ales iti dezvaluie cum iti va merge anul viitor

publicat 2017-12-16 08:45:09 (Romania-TV)
Test pentru 2018: Copacul ales iti dezvaluie cum iti va merge anul viitor Acest test este extrem de simplu si de usor de facut. Uita-te la imagine si asculta-ti vocea interioara. Ce copac simti ca te reprezinta cel mai bine? ...continuare.

Donald Tusk, presedintele Consiliului European: Faza urmatoare a discutiilor pentru Brexit va reprezenta adevaratul test al unitatii Uniunii Europene

publicat 2017-12-14 14:45:06 (Mediafax)
Urmatoarea faza a discutiilor pentru Brexit va reprezenta adevaratul test al unitatii Uniunii Europene, iar succesul poate veni numai daca cele 27 de state membre vor colabora, a declarat joi presedintele Consiliului European, Donald Tusk, relateaza site-ul agentiei Reuters. ...continuare.

Rezultate promitatoare ale testelor clinice privind un nou tratament anticancer

publicat 2017-12-13 20:45:12 (Romania-TV)
Rezultate promitatoare ale testelor clinice privind un nou tratament anticancer Un nou tratament anticancer dezvoltat de compania biofarmaceutica americana Gilead Sciences poate tine in viata cel putin un an pacienti care au unele dintre cele mai grave forme de limfom, releva rezultatele unui test clinic, dar raman obstacole pana la utilizarea la scara larga, scrie FT. ...continuare.

ȘOCANT! Cel mai bun ciclist din lume A PICAT TESTUL ANTIDOPING. Reactia rutierului

publicat 2017-12-13 13:00:03 (Evenimentul-Zilei)
ȘOCANT! Cel mai bun ciclist din lume A PICAT TESTUL ANTIDOPING. Reactia rutierului Britanicul Chris Froome (32 de ani) are sane mari de a fi deposedat de titlul castigat in acest an in Turul Spaniei, dupa ce a picat un test antidoping efectuat pe 20 septembrie. ...continuare.

Un nou tratament pentru cancer: Rezultatele sunt impresionante

publicat 2017-12-13 09:30:09 (Realitatea-TV)
Un nou tratament pentru cancer: Rezultatele sunt impresionante Un nou tratament anticancer dezvoltat de compania biofarmaceutica americana Gilead Sciences poate tine in viata cel putin un an pacienti care au unele dintre cele mai grave forme de limfom, releva rezultatele unui test clinic, dar raman obstacole pana la utilizarea la scara larga, scrie FT. ...continuare.

Testul cafelei care a innebunit Internetul. Afla care este raspunsul corect

publicat 2017-12-11 14:00:27 (Romania-TV)
Testul cafelei care a innebunit Internetul. Afla care este raspunsul corect Urmatorul test i-a facut pe multi sa-si stoarca creierele pentru gasirea raspunsului corect. Asadar, priviti cu atentie imaginea si spuneti care ceasca se va umple prima cu cafea 4, 5, 7 sau 9? ...continuare.

FT: Rezultate promitatoare ale testelor clinice privind un nou tratament anticancer

publicat 2017-12-11 11:30:25 (Ziarul-Financiar)
FT: Rezultate promitatoare ale testelor clinice privind un nou tratament anticancer Un nou tratament anticancer dezvoltat de compania biofarmaceutica americana Gilead Sciences poate tine in viata cel putin un an pacienti care au unele dintre cele mai grave forme de limfom, releva rezultatele unui test clinic, dar raman obstacole pana la utilizarea la scara larga, scrie FT. ...continuare.

FT: Rezultate promitatoare ale testelor clinice privind un nou tratament anticancer

publicat 2017-12-11 02:45:07 (Mediafax)
FT: Rezultate promitatoare ale testelor clinice privind un nou tratament anticancer Un nou tratament anticancer dezvoltat de compania biofarmaceutica americana Gilead Sciences poate tine in viata cel putin un an pacienti care au unele dintre cele mai grave forme de limfom, releva rezultatele unui test clinic, dar raman obstacole pana la utilizarea la scara larga, scrie FT. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »