Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Filmul de desene animate "Pinguinii din Madagascar" are premiera in Romania pe 28 noiembrie

publicat 2014-11-22 07:30:20 (Mediafax)
Filmul de desene animate Pinguinii din Madagascar are premiera in Romania pe 28 noiembrie Animatia "Pinguinii din Madagascar", care ii are ca protagonisti pe amuzantii si inteligentii pinguini ce au aparut in franciza "Madagascar" si sunt vedetele propriului serial de desene animate, va avea premiera in cinematografele romanesti pe 28 noiembrie, potrivit distribuitorului Odeon Cineplex. ...continuare.

TESTUL care iti ghiceste varsta

publicat 2014-11-21 20:00:25 (Realitatea-TV)
TESTUL care iti ghiceste varsta Tom Dunbar, un barbat pasionat de testele de personalitate si de matematica, a realizat un test inedit prin care poate ghici varsta oricui. Testul a ajuns acum viral pe Internet. ...continuare.

Ce serial ti se potriveste? TEST

publicat 2014-11-21 18:15:20 (Libertatea)
Ce serial ti se potriveste? TEST Raspunde la urmatoarele intrebari si afla chiar acum care este serialul TV care ti se potriveste cel mai bine! Publicitate Citeste tot materialul AICI ...continuare.

TEST: Ce faci vineri iti dezvaluie cel mai mare DEFECT

publicat 2014-11-20 13:30:21 (Romania-TV)
TEST: Ce faci vineri iti dezvaluie cel mai mare DEFECT Pe principiul "esti ceea ce gandesti", acest test iti demonstreaza ca esti ceea ce... faci. ...continuare.

TEST. Esti bun daca reusesti sa faci asta: 8 din 10 dau gres! Spune cu voce tare culorile cuvintelor! Click pentru imaginea completa!

publicat 2014-11-20 13:30:02 (Antena-1)
TEST. Esti bun daca reusesti sa faci asta: 8 din 10 dau gres! Spune cu voce tare culorile cuvintelor! Click pentru imaginea completa! Incearca sa spui, cat de repede poti, pe rand, culorile cuvintelor din imaginea de mai sus! Atentie, nu trebuie sa citesti cuvintele, ci culorile lor! ...continuare.

Israelul a observat 4 lansari TEST de rachete trase din Gaza in Marea Mediterana

publicat 2014-11-20 13:30:02 (Antena3)
Israelul a observat 4 lansari TEST de rachete trase din Gaza in Marea Mediterana Israelul a identificat, joi dimineata, patru lansari de racheta din centrul Fasiei Gaza in apele Marii Mediterane, relateaza Jerusalem Post.Publicatia noteaza ca cele patru lansari din teritoriul de coasta... ...continuare.

Coreea de Nord ameninta cu un nou test nuclear dupa votul ONU privind sesizarea CPI

publicat 2014-11-20 08:15:16 (Mediafax)
Coreea de Nord ameninta cu un nou test nuclear dupa votul ONU privind sesizarea CPI Coreea de Nord a condamnat, joi, votul ONU privind o rezolutie ce reprezinta primul pas catre o aducere a regimului nord-coreean in fata justitiei internationale pentru crime impotriva umanitatii si a amenintat cu un nou test nuclear. ...continuare.

Coreea de Nord a amenintat cu un nou test nuclear. Phenianul a acuzat SUA ca-i umileste in fata comunitatii internationale

publicat 2014-11-20 07:45:14 (ProTV)
Coreea de Nord a amenintat cu un nou test nuclear. Phenianul a acuzat SUA ca-i umileste in fata comunitatii internationale Coreea de Nord a condamnat, joi, votul ONU privind o rezolutie ce reprezinta primul pas catre o aducere a regimului nord-coreean in fata justitiei internationale pentru crime impotriva umanitatii si a amenintat cu un nou test nuclear. ...continuare.

TEST: E extrem de simplu, dar 70% dintre oameni nu stiu sa raspunda la asta! Ai curaj sa incerci?

publicat 2014-11-19 20:30:02 (Antena-1)
TEST: E extrem de simplu, dar 70% dintre oameni nu stiu sa raspunda la asta! Ai curaj sa incerci? Pentru multi dintre noi, matematica a fost cosmarul cu care ne-am luptat zi de zi, in timpul scolii. Ca sa iti testezi cunostintele elementare, ti-am pregatit un test simplu, dar... complicat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

rambursare sogeco afect chat cancerul de col jennifer fondul monetar international croitor povestiri adevarate ilfov presa de azi judetul ilfov galati cristina demetrescu arestati preventiv dan bitman bursele externe expert cascadori gratuit roxana ionescu marculescu rochie harti sonar accident mortal lider bulai sediul dansuri muscatura de capusa sorin lupascu racea dudesti gaze urmarire generala scala tena precizare dragon moarte la cloud tube penalitati hotie acoperit messa eads romania bistriteanu zvastica