Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Test psihologic pentru angajatii ANAF? Un contribuabil, lovit cu propriile acte in cap

publicat 2015-05-22 18:30:28 (Realitatea-TV)
Test psihologic pentru angajatii ANAF? Un contribuabil, lovit cu propriile acte in cap Un test psihologic pentru viitorii angajati ai ANAF, asta propune un roman dupa ce a fost lovit in cap cu dosarul de catre un functionar public. ...continuare.

Poti rezolva o problema de matematica pentru copii de 8 ani, care a pus in dificultate parinti si profesori?

publicat 2015-05-21 19:00:34 (ProTV)
Poti rezolva o problema de matematica pentru copii de 8 ani, care a pus in dificultate parinti si profesori? Problema de matematica a fost propusa ca test pentru copii n vrsta de 8 ani de la o scoala primara din orasul Bao Loc, Vietnam, conform theguardian.com. ...continuare.

Gadgeturi - Versiunea de test a suitei Office a ajuns si pe Android

publicat 2015-05-21 00:00:09 (Curierul-National)
Gadgeturi - Versiunea de test a suitei Office a ajuns si pe Android Aplicatiile Word, Excel si PowerPoint pentru tabletele Android au fost lansate oficial in prima luna a acestui an, platforma Google beneficiind astfel de cel mai celebru pachet de aplicatii de birou, noteaza portalul go4it.ro. Dupa aproape patru luni, cele trei apli ...continuare.

Expozitie concurs de desene si pictura de Ziua Copilului

publicat 2015-05-20 17:45:27 (Puterea)
Expozitie concurs de desene si pictura de Ziua Copilului Muzeul National al Satului "Dimitrie Gusti" organizeaza pe 1 iunie expozitia concurs de desene si pictura "Copilaria in sat" pentru copii si tineri cu varste cuprinse intre 6 si 18 ani. ...continuare.

Samsung castiga din nou. Test WiFi-iPhone 6 vs Galaxy S6 vs iPhone 6 Plus vs Galaxy S6 Edge VIDEO

publicat 2015-05-19 13:30:16 (Romania-TV)
Samsung castiga din nou. Test WiFi-iPhone 6 vs Galaxy S6 vs iPhone 6 Plus vs Galaxy S6 Edge VIDEO Fara a fi neaparat cel mai concludent test de performanta, viteza unei conexiuni wireless e un criteriu relevant dupa care puteti alege intre Galaxy S6 si iPhone 6. ...continuare.

TEST: Ce spune modul in care bei cafeaua despre stilul tau vestimentar

publicat 2015-05-19 12:45:19 (Romania-TV)
TEST: Ce spune modul in care bei cafeaua despre stilul tau vestimentar Cafeaua pe care o bei spune mai multe despre tine decat ai crede. Spre exemplu, modul in care servesti cafeaua se afla in stransa legatura cu alegerile tale vestimentare! ...continuare.

Testul care le arata gravidelor in cat timp vor intra in travaliu

publicat 2015-05-18 23:15:37 (Realitatea-TV)
Testul care le arata gravidelor in cat timp vor intra in travaliu Mereu vedem in filme cum, in luna a noua, femeii insarcinate i se rupe apa, familia roieste in jurul ei, toti se duc in graba la spital si, in final, dupa cateva ore, un bebelus frumos si sanatos tipa cu toata forta. In realitate, travaliul poate lua prin surprindere. Exista insa un test care spune cu precizie in ce moment se va declansa travaliul. ...continuare.

Un nou test: Amprentele tale le vor spune politistilor daca ai consumat cocaina

publicat 2015-05-18 23:00:17 (Realitatea-TV)
Un nou test: Amprentele tale le vor spune politistilor daca ai consumat cocaina Un nou test poate determina daca o persoana a consumat cocaina din analiza amprentelor sale. ...continuare.

Cum scapi de o melodie care "ti-a intrat" in cap? Iata solutia

publicat 2015-05-18 22:15:49 (Realitatea-TV)
Cum scapi de o melodie care "ti-a intrat" in cap? Iata solutia Daca esti la un test important si tot ce poti sa auzi sunt beat-urile unei piese care ti-a intrat in cap nu iti face probleme. Exista solutia! ...continuare.

Testul de 5 secunde care iti arata cat de bine stii sa minti! Fa-l si tu!

publicat 2015-05-18 21:30:34 (Realitatea-TV)
Testul de 5 secunde care iti arata cat de bine stii sa minti! Fa-l si tu! Un test de doar cateva secunde prezentat intr-un clip pe Youtube a devenit viral pe internet. Toti vor sa afle daca sunt buni mincinosi sau nu. Tot ce trebuie sa faci este sa-ti intinzi degetul aratator al mainii dominante si, pe parcursul a cinci secunde, sa trasezi un "Q" mare imaginar pe frunte. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »