Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Papadia arata diferenta dintre Samsung Galaxy S6 si iPhone 6! FOTO

publicat 2015-04-28 15:00:24 (Realitatea-TV)
Papadia arata diferenta dintre Samsung Galaxy S6 si iPhone 6! FOTO La un simplu test facut cu camera celor trei telefoane de top, Samsung Galaxy S6 EDGE, Samsung Galaxy S6 si iPhone 6, se poate observa diferenta imensa intre performantele celor doua branduri internationale. ...continuare.

Este cel mai popular test de personalitate! Afla aici ce spune "copacul preferat" despre tine

publicat 2015-04-28 13:15:01 (CanCan)
Este cel mai popular test de personalitate! Afla aici ce spune copacul preferat despre tine Personalitatea reprezinta un complex de atribute prin care un individ este fie integrat unui grup cu aceleasi caracteristici, fie diferentiat de alte persoane. Cel mai bine reiese personalitatea din modul in care se manifesta in diverse situatii. ...continuare.

Sotia lui Prigoana si-a gasit tata de imprumut pentru copii! A inceput cu stangul inca de la primul "test": a pus in pericol...

publicat 2015-04-28 00:30:02 (CanCan)
Razboiul dintre Prigoana si sotia lui este departe de a se fi terminat! CANCAN.ro a intrat in posesie unor filmari grotesti, in care afaceristul este ironizat, in fata fiului cel mic, de catre prezentatoarea TV si un prieten foarte apropiat. ...continuare.

Noul Cod Fiscal, aprobat de Senat

publicat 2015-04-27 18:15:21 (Realitatea-TV)
Noul Cod Fiscal, aprobat de Senat Codul Fiscal a trecut primul test in Parlament! Senatul a aprobat, luni, proiectul noului Cod Fiscal. Potrivit Realitatea TV, proiectul a primit 90 de voturi "pentru" si 36 "impotriva". Patru senatori s-au abtinut de la vot. Proiectul urmeaza sa fie votat si in Camera Deputatilor, for decizional in acest caz. ...continuare.

Test de HR: Afla daca esti un lider innascut sau unul precaut

publicat 2015-04-27 13:45:32 (Romania-TV)
Test de HR: Afla daca esti un lider innascut sau unul precaut Testul de mai jos este folosit in marile corporatii, de catre cei de la departamentul de HR (Resurse Umane), in cadrul interviului de angajare. Fa-ti si tu acest test pentru a afla cum te percep cei din jur. ...continuare.

A fost lansat primul test HIV pe care il poti face acasa

publicat 2015-04-27 11:45:33 (Realitatea-TV)
A fost lansat primul test HIV pe care il poti face acasa Primul test pentru HIV care se poate face acasa a fost pus in vanzare in Marea Britanie. Virusul poate fi depistat, cu acest test, cu o rata de acuratete de 99,7 procente. ...continuare.

TEST | Ce copac te reprezinta?

publicat 2015-04-26 00:00:20 (Libertatea)
1. Inainte de a pleca la munca, nu uiti sa... a. te parfumezi.b. cumperi ziare.c. te uiti in... ...continuare.

Test: Cat de buna e vederea ta? Spune CE NUMAR vezi in imagine

publicat 2015-04-25 21:15:26 (Libertatea)
Multi dintre noi au probleme cu vederea sau au ochii obositi din cauza lucrului cu calculatorul. Un... ...continuare.

ACCIDENT in timpul unui drive test. Un tanar a ajuns la spital VIDEO

publicat 2015-04-25 19:00:19 (Romania-TV)
ACCIDENT in timpul unui drive test. Un tanar a ajuns la spital VIDEO Un tanar de 23 de ani a fost la un pas de moarte, dupa ce a intrat cu motocicleta intr-un autoturism. Soferul masinii a intors pe linie continua si nu a vazut motocicleta care circula regulamentar. Tanarul luase bolidul pe doua roti pentru un test drive pe Centura Capitalei, informeaza . ...continuare.

TEST Skoda Fabia - Solutia inteligenta

publicat 2015-04-24 12:30:02 (Capital)
TEST Skoda Fabia - Solutia inteligenta Škoda Fabia nu a fost niciodata pe lista scurta a cumparatorilor europeni de vehicule subcompacte. In istoria sa de 15 ani, si-a facut cu greu loc intre primele zece clasate ale segmentului. Ei bine, modelul ajuns la finalul anului trecut si pe piata romaneasca are mari sanse sa dea batai de cap liderilor clasei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »