Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

TEST Mercedes-Benz GLA - A, mare si tare!

publicat 2015-07-06 11:45:02 (Capital)
TEST Mercedes-Benz GLA - A, mare si tare! Segmentul crossover din Europa este in plin avant, iar modelele care se lupta pentru un loc fruntas in preferintele clientilor devin tot mai sofisticate. Cum Mercedes-Benz nu putea lipsi dintr-o zona atat de efervescenta a pietei, a "inventat" GLA, un frate mai mare si mai tare al Clasei A. La propriu! ...continuare.

Steinmeier: Un Grexit ar lansa un semnal devastator

publicat 2015-07-05 17:30:13 (Income-Magazine)
Steinmeier: Un Grexit ar lansa un semnal devastator Ministrul german al Afacerilor Externe, Frank-Walter Steinmeier, a avertizat cu privire la consecintele negative ale unui Grexit pentru imaginea si credibilitatea Uniunii Europene (UE), care - potrivit sefului diplomatiei de la Berlin - trece printr-un "test dur". ...continuare.

Arsurile solare in scop artistic, ultima fita care iti pune viata in pericol

publicat 2015-07-05 11:15:14 (Realitatea-TV)
Arsurile solare in scop artistic, ultima fita care iti pune viata in pericol O noua tendinta este la moda in aceasta perioada - arsuri solare pe piele sub forma de desene artistice provocate in mod voit. Aceasta practica, venita din Statele Unite, a fost denuntata de dermatologi, informeaza bfmtv.com. ...continuare.

REZULTATE BAC 2015 EDU.RO: 15 intrebari de la BAC la care ar trebui sa stii raspunsul

publicat 2015-07-05 00:30:16 (Romania-TV)
REZULTATE BAC 2015 EDU.RO: 15 intrebari de la BAC la care ar trebui sa stii raspunsul BAC 2015: Probele scrise de la Bacalaureat s-au incheiat, iar greatnews.ro a realizat un test de cultura generala compus din cerinte propuse elevilor anul acesta, la diverse materii. ...continuare.

Moda periculoasa care face furori printre adolescenti. Pare amuzant, dar e dureros si poate fi fatal

publicat 2015-07-04 20:00:11 (Realitatea-TV)
Moda periculoasa care face furori printre adolescenti. Pare amuzant, dar e dureros si poate fi fatal O noua tendinta este la moda in aceasta perioada - arsuri solare pe piele sub forma de desene artistice provocate in mod voit. Aceasta practica, venita din Statele Unite, a fost denuntata de dermatologi, informeaza bfmtv.com. ...continuare.

O noua moda printre tineri: Arsurile solare, in scop artistic. Vezi cum te afecteaza

publicat 2015-07-04 18:00:13 (Romania-TV)
O noua moda printre tineri: Arsurile solare, in scop artistic. Vezi cum te afecteaza O noua tendinta este la moda in aceasta perioada - arsuri solare pe piele sub forma de desene artistice provocate in mod voit. Aceasta practica, venita din Statele Unite, a fost denuntata de dermatologi, informeaza bfmtv.com, citat de Agerpres. ...continuare.

Asa NU! O tendinta "la moda" extrem de periculoasa: "Sunt direct legate de CANCER"

publicat 2015-07-04 18:00:01 (Antena3)
O noua tendinta este la moda in aceasta perioada - arsuri solare pe piele sub forma de desene artistice provocate in mod voit. Aceasta practica, venita din Statele Unite, a fost denuntata de dermatologi, ... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2015. TEST. 15 intrebari de la BAC la care ar trebui sa stii raspunsul

publicat 2015-07-04 14:30:13 (Realitatea-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2015. TEST. 15 intrebari de la BAC la care ar trebui sa stii raspunsul REZULTATE BACALAUREAT 2015. Probele scrise de la Bacalaureat s-au incheiat, iar noi ne-am gandit sa realizam un test de cultura generala compus din cerinte propuse elevilor anul acesta, la diverse materii. ...continuare.

Jo si Randi, adevarul despre relatia lor

publicat 2015-07-04 13:30:02 (Antena3)
Jo si Randi au fost invitati in cadrul emisiunii "Star Matinal de Weekend", de la Antena Stars, unde au cantat noua lor piesa si au raspuns unui test cu mai multe intrebari, scrie antenastars.ro. Cei doi au... ...continuare.

Test inedit: De cate iPhone-uri este nevoie pentru a opri un glont - VIDEO

publicat 2015-07-04 11:45:14 (Mediafax)
Test inedit: De cate iPhone-uri este nevoie pentru a opri un glont - VIDEO Telefoanele produse de Apple au fost supuse unui test inedit realizat de echipa EverythingApplePro, un canal YouTube dedicat recenziilor pentru produsele companiei. Intrebarea la care testul a trebuit sa raspunda a fost: de cate telefoane iPhone este nevoie pentru a opri glontul tras de o pusca de asalt AK-74? ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »