Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

"Am fost la femei. Ce, ai ceva impotriva?" Reactia violenta a unui barbat luat la intrebari de catre iubita sa

publicat 2016-05-05 10:30:07 (Antena-1)
Am fost la femei. Ce, ai ceva impotriva? Reactia violenta a unui barbat luat la intrebari de catre iubita sa Avea doar 16 ani cand l-a cunoscut. Uneori se privea in oglinda si nu gasea nimic frumos in infatisarea ei, i se parea ca n-are sare sau parfum, nu avea acel "vino-ncoace" ca alte fete. ...continuare.

Cat de lipsiti de scrupule sunt oamenii, in functie de zodie

publicat 2016-05-04 16:30:24 (Realitatea-TV)
Cat de lipsiti de scrupule sunt oamenii, in functie de zodie Se spune ca multi oameni au doua fete, sunt lipsiti de scrupule si ar face orice ca sa isi atinga scopurile, fara sa tina seama prea mult de sentimentele celorlalti. ...continuare.

Dilemele dietei: cum sa iti faci dieta mai usoara! Trucurile care te ajuta sa slabesti sanatos

publicat 2016-05-01 18:45:01 (CanCan)
Dilemele dietei: cum sa iti faci dieta mai usoara! Trucurile care te ajuta sa slabesti sanatos De cele mai multe ori dietele inseamna sa te infometezi, iata insa cateva sfaturi usor de urmat, care te vor ajuta sa slabesti fara infometare. Renunta la zahar si la alcool Nu este indicat sa mananci nimic dulce, doar fructe si legume. Trebuie sa renunti si la alcool. Caloriile goale pe care le contine alcoolul sunt depozitate sub forma de grasime inestetica.Ia doar gustari sanatoase In locul covrigeilor si a napolitanelor, va trebui sa mananci fructe, migdale, morcovi sau telina. Sunt... ...continuare.

Bucurii si satisfactii!

publicat 2016-04-30 00:00:04 (Bursa)
Bucurii si satisfactii! Pastele, cea mai mare sarbatoare a lumii crestine, ne bate la usa si ar fi pacat sa ne surprinda cu camarile sufletului goale si cu unghere ale mintii necuratate de mizerie. Daca ne plangem ca pe lume sunt crize, imposibil de trecut, care ne priveaza de anumite satisfactii materiale, avem datoria sa facem imposibilul pentru a nu duce lipsa de bucurii spirituale. Avem o sarbatoare, atunci trebuie sa ne straduim sa fim demni de ea, sa stim sa ne bucuram asa cum se cuvine. Pastele este... ...continuare.

Bucurii si satisfactii!

publicat 2016-04-29 00:00:07 (Bursa)
Bucurii si satisfactii! Pastele, cea mai mare sarbatoare a lumii crestine, ne bate la usa si ar fi pacat sa ne surprinda cu camarile sufletului goale si cu unghere ale mintii necuratate de mizerie. Daca ne plangem ca pe lume sunt crize, imposibil de trecut, care ne priveaza de anumite satisfactii materiale, avem datoria sa facem imposibilul pentru a nu duce lipsa de bucurii spirituale. Avem o sarbatoare, atunci trebuie sa ne straduim sa fim demni de ea, sa stim sa ne bucuram asa cum se cuvine. Pastele este... ...continuare.

Fetita careia legea ii permite sa mearga la toaleta barbatilor

publicat 2016-04-28 21:15:02 (Antena3)
Imaginea unei tinere fete a stârnit rumoare pe retelele de socializare dupa ce un fotograf a postat-o pentru a atrage atentia asupra problemelor transsexualilor, scrie Mirror. Meg Bitton a postat imaginea... ...continuare.

Cine nu ar pica in ISPITA? Matei suceste mintile tuturor femeilor. Galerie foto incendiara la "Insula Iubirii"

publicat 2016-04-28 15:45:03 (Antena-1)
Cine nu ar pica in ISPITA? Matei suceste mintile tuturor femeilor. Galerie foto incendiara la Insula Iubirii Matei Negrescu este una dintre cele mai sexy ispite de pe "Insula Iubirii". A jucat in numeroase reclame si clipuri ale unor vedete autohtone si a reusit sa suceasca mintea multor fete, mai mult sau mai putin cunoscute. ...continuare.

Ispravi nocturne provoaca reprosuri matinale in Casa Mireselor! Ce au facut unele fete in toiul noptii

publicat 2016-04-28 15:15:02 (Antena-1)
In timp ce unele fete dorm somnul cel mai dulce, altele se tin de sotii! ...continuare.

Cel mai ciudat top. Ele sunt fetele cu un aspect ce lasa de dorit, dar cu trupuri perfecte

publicat 2016-04-28 11:30:25 (Realitatea-TV)
Cel mai ciudat top. Ele sunt fetele cu un aspect ce lasa de dorit, dar cu trupuri perfecte Au un trup de nota 10. Trupurile lor sunt perfecte. Internautii care au realizat topul cu poze luate de pe retelele de socializare considera, totusi, ca aceste fete au un aspect ce lasa de dorit. ...continuare.

Razvan si Dani, vanatorii de mituri! Cum se deschide o sticla de vin cu un compresor, in direct: pantaloni murdari si fete uimite

publicat 2016-04-27 09:45:01 (Antena-1)
Razvan Simion si Dani Otil, simpaticii prezentator de la Neatza cu Razvan si Dani, au testat metoda de desfacere a sticlei de vin cu un compresor. De la ce a plecat toata povestea? ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »