Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fete noi pe listele PNL Bucuresti: Adriana Saftoiu si Florin Melciu, pe listele pentru Senat

publicat 2016-09-26 13:00:10 (Romania-TV)
Fete noi pe listele PNL Bucuresti: Adriana Saftoiu si Florin Melciu, pe listele pentru Senat Dupa esecul de la alegerile locale, PNL Bucuresti se reorienteaza catre figuri noi, care sa ajute la obtinerea unui scor electoral mai bun la parlamentare. ...continuare.

VIDEO Ce dor ne-a fost de astfel de imagini! Spectacol facut de suporterii unei echipe de traditie din Romania

publicat 2016-09-24 19:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Ce dor ne-a fost de astfel de imagini! Spectacol facut de suporterii unei echipe de traditie din Romania Daca în Liga 1, imaginile triste cu tribunele goale sunt deja o obisnuinta, echipele de traditie care joaca în ligile inferioare beneficiaza în continuare de sustinerea ultrasilor, care fac spectacol pe marginea terenului. Universitatea Cluj a câstigat primul meci jucat în deplsaare în acest sezon din Lig a IV-a, scor 3-1 cu Somesul Gilau, iar fanii "alb-negrilor" au facut spectacol în tribune. Aproximativ 1. ... ...continuare.

A disparut fara urma, dupa ce a fost vazuta in compania unui barbat cu barba. Parintii fetei au avut un soc cand au citit mesajul de adio

publicat 2016-09-24 17:15:02 (Antena3)
A disparut fara urma, dupa ce a fost vazuta in compania unui barbat cu barba. Parintii fetei au avut un soc cand au citit mesajul de adio Parintii unei fete de 15 ani sunt disperati, dupa ce aceasta a disparut de acasa lasându-le mesajul: ”Nu încercati sa ma gasiti, sunt gata sa mor”. Funda Cicek a disparut de la... ...continuare.

Credea ca a adus pe lume doua fetite gemene. Dupa 12 ani a fost socata sa afle ca exista o diferenta majora intre ele - VIDEO

publicat 2016-09-23 17:45:02 (Antena3)
Credea ca a adus pe lume doua fetite gemene. Dupa 12 ani a fost socata sa afle ca exista o diferenta majora intre ele - VIDEO Pe cand fetele aveau 12 ani, Peggy a gasit-o pe una dintre fete zacand pe podeaua din baie. Nu putea sa deschida ochii si pronunta cuvinte fara sens iar capul o durea ingrozitor. Au dus-o de urgenta de spitalul din... ...continuare.

Rata de neocupare a cladirilor de birouri din Bucuresti este de 14%. Care sunt cerintele firmelor cand inchiriaza spatii

publicat 2016-09-23 15:45:02 (Antena-1)
Bucurestiul este orasul cu cea mai mare dezvoltare din Romania, aici sunt cei mai multi angajati,Capitala fiind urmata de orase precum Clujul si Iasiul. Se explica astfel si numarul tot mai mare de cladiri de birouri in constructie sau terminate si ramase goale din aceste orase. Constructorii se grabesc sa ridice spatii pentru birouri fara sa aiba siguranta ca ele isi vor gasi chiriasi, iar acest lucruare consecinte negative asupra locuitorilor din aceste orase. ...continuare.

PEPE nu s-a putut abtine si l-a dat de gol! De ce nu dureaza relatiile lui LIVIU VARCIU

publicat 2016-09-23 00:30:02 (CanCan)
PEPE nu s-a putut abtine si l-a dat de gol! De ce nu dureaza relatiile lui LIVIU VARCIU Liviu Varciu are o fetita, pe Carmina, din relatia pe care a avut-o cu Amy Teiceanu, dar isi doreste sa devina tatic din nou. "Da, mai vreau sa fac copii! Trei mai vreau, nu unul! Daca ar fi sa am trei fete, trei fete sa am! Daca e sa am trei fete si un baiat sau doua fete si un baiat, indiferent ce va fi, sa fie sanatos.Trebuie sa aiba grija si cineva de mine la batranete", a marturisit cantaretul.Prietenul lui, Pepe, a vorbit despre motivul pentru care relatiile lui nu dureaza mult: "El... ...continuare.

BANCUL ZILEI: Un tip se plange ca vede fete dezbracate la fereastra din blocul vecin

publicat 2016-09-22 10:15:14 (Romania-TV)
BANCUL ZILEI: Un tip se plange ca vede fete dezbracate la fereastra din blocul vecin va prezinta cele mai viralizate bancuri de pe Facebook. ...continuare.

Adina Butar, romanca cu succes peste hotare, implineste 5 ani de cariera muzicala

publicat 2016-09-21 13:15:01 (Antena-1)
La 16 ani, infiinta o trupa de fete, alaturi de Celia, iar cativa ani mai tarziu viata avea sa-i rezerve un loc fruntas, in lumea muzicala. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »