Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Echipa rosie primeste o PEDEAPSA de PROPORȚII!

publicat 2014-10-20 21:15:03 (Antena-1)
Echipa rosie primeste o PEDEAPSA de PROPORȚII! Virgil apare cu rezultatul acestei probe, mentionand inainte ca restaurantul echipei rosii arata ca dupa o rascoala. Fetele primesc 36 de puncte, iar echipa albastra primeste 119 puncte. Chef Florin Dumitrescu le anunta pe fete cu urmeaza sa pregateasca pentru service-ul de diseara. ...continuare.

Grav accident de circulatie in Capitala. Trei fete au fost transportate de urgenta la spital

publicat 2014-10-20 09:45:45 (Puterea)
Grav accident de circulatie in Capitala. Trei fete au fost transportate de urgenta la spital Un grav accident de circulatie a avut loc pe Calea 13 Septembrie din Capitala, in urma caruia trei fete au fost transportate de urgenta la spital.Potrivit primelor informatii, masina in care se aflau cele trei tinere a fost lovita de un alt autoturism care a trecut pe culoarea rosie a semaforului, transmite romaniatv.net. Mai multe echipaje ale descarcerarii si ambulantei au ajuns la fata locului, iar cele trei fete au fost transportate la spitalele Bagdasar Arseni si Universitar. Soferul... ...continuare.

La un pas de TRAGEDIE, din cauza unui smecher de bani gata! Scrisoarea emotionanta a unei fete care a vazut moartea cu ochii

publicat 2014-10-18 20:30:02 (Antena-1)
La un pas de TRAGEDIE, din cauza unui smecher de bani gata! Scrisoarea emotionanta a unei fete care a vazut moartea cu ochii Zilele trecute, Ionela Samoila a fost la un pas sa-si piarda viata. Din cauza inconstientei unui barbat cu bolid de lux, era cat pe ce sa... nu mai fie. ...continuare.

PARODIE - Bendeac a ras de Piti. Cum face actorul fete-fete incercand sa-l imite pe ex-selectioner

publicat 2014-10-17 19:01:30 (Realitatea-TV)
PARODIE - Bendeac a ras de Piti. Cum face actorul fete-fete incercand sa-l imite pe ex-selectioner Plecarea lui Victor Piturca de la echipa nationala nu a fost ignorata nici de Mihai Bendeac. Actorul de comedie l-a imitat pe Piturca.  Am aflat, totodata, si ce regreta Piti cel mai mult dupa despartirea de tricolori.   Postare de Mihai Bendeac. ...continuare.

Iata cum o poti desena pe Hello Kitty pe unghii

publicat 2014-10-17 09:45:36 (Romania-TV)
Iata cum o poti desena pe Hello Kitty pe unghii este unul dintre cele mai indragite personaje fictive pe care il regasim pe fel de fel de produse pentru fete in intreaga lume. Astazi va aratam cum puteti sa o aveti pe Hello Kitty pe unghiile voastre. Este una dintre cele mai simple manichiuri. ...continuare.

Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul unei fete din Slobozia abandonata in spital in urma cu sapte ani

publicat 2014-10-16 17:30:41 (Mediafax)
Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul unei fete din Slobozia abandonata in spital in urma cu sapte ani Avocatul Poporului (AP) s-a autosesizat in cazul unei fete grav bolnava si abandonata la nastere in Spitalul Slobozia, care de sapte ani este crescuta de medici si asistente pentru ca autoritatile nu au gasit o solutie astfel incat sa fie preluata in sistemul de protectie a copilului. ...continuare.

El este cel mai tare tata din lume! Uite ce i-a construit fiicei pentru a o amuza

publicat 2014-10-16 10:30:03 (Antena3)
Despre tatal acestei fete, cu siguranta toti copiii ar avea doar cuvinte de lauda. Pentru s-si distra fiica, acest tatic i-a construit o prastie umana. Undeva in mijlocul padurii, aproape de un parau, pare... ...continuare.

Deziluzia optica. Sala sasilor pierduti

publicat 2014-10-15 18:00:03 (Antena3)
Deziluzia optica. Sala sasilor pierduti Klaus Iohannis lansandu-si volumul "Pas cu pas" in fata unui numeros auditoriu. Cu atatea scaune goale numai Traian Basescu mai este obisnuit - doar ca la el scaunele goale sunt ridicate pe masa, cu... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

adam craciunescu valentina buzau religia ortodoxa ioan slavici orgasmul feminin alba iulia ignat confectii institutele de cercetare imigrantii sectii de votare satu mare academia irinel cantonament training carla bruni gasit mort o sirena humanitas redesteptarea ramona badescu atacat de urs restanta ridicari gora fagaras miron cozma sergent spitalul marie curie infractiuni informatice numerologie care sunt numerele tibet marian mexicanu frecventa benzi inmormantarea ministerul educatiei oana turcu detroit ancheta loto 6 musica pirat nati prune pericole batut