Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Marioarei Zavoranu i-au murit doua fete. Adriana si Camelia, in aceeasi poza la mormant

publicat 2015-04-17 15:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Marioarei Zavoranu i-au murit doua fete. Adriana si Camelia, in aceeasi poza la mormant Putini sunt cei care stiu ca Marioara Zavoranu a trecut acum aproape 40 de ani printr-o tragedie fara margini ...continuare.

Marioara Zavoranu, 38 de ani de suferinta! Si-a pierdut si fiicele gemene si parintii in aceeasi zi

publicat 2015-04-17 14:15:01 (CanCan)
Marioara Zavoranu, 38 de ani de suferinta! Si-a pierdut si fiicele gemene si parintii in aceeasi zi Marioara Zavoranu a vorbit in timpul vietii despre suferinta care i-a marcat viata! Era o femeie fericita si implinita, cu trei fete foarte frumoase si cu parintii care ii erau alaturi si o ajutau. Intr-o clipa, insa, a ramas fara nimic... ...continuare.

Problema PAHARELOR. Vei fi sufletul petrecerii daca il treci. FOTO

publicat 2015-04-15 17:30:25 (Romania-TV)
Problema PAHARELOR. Vei fi sufletul petrecerii daca il treci. FOTO Pe o masa se gasesc sase pahare, trei umplute pe jumatate si trei goale. Ce aveti de facut? ...continuare.

Mai tineti minte trupa ASIA? Uite ce face acum o blonda din celebra formatie de fete

publicat 2015-04-15 14:45:20 (Libertatea)
Mai tineti minte trupa ASIA? Uite ce face acum o blonda din celebra formatie de fete Anca, Sorana, Irina si Anemona sunt cele patru fete care au facut furori la finele anilor 90 cantand sub titulatura A.S.I.A. Trupa si-a mai schimbat componenta pe parcurs, iar acum una dintre fetele A.S.I.A. si-a gasit un job inedit. Publicitate Cand Irina Nicolae a decis sa paraseasca trupa care a facut-o celebra, Iana Novac a fost cea care a inlocuit-o. Apoi, Iana a ales o cariera solo, acum ea fiind o soprana apreciata. Mai nou, frumoasa blondina a acceptat o alta provocare: sa joace... ...continuare.

Cele mai sexy fete Bond de-a lungul timpului!

publicat 2015-04-15 11:00:03 (Click)
Cele mai sexy fete Bond de-a lungul timpului! Cele mai sexy fete Bond de-a lungul timpului! Ce ar fi fost filmele cu celebrul agent secret James Bond fara acele femei superbe? Ei bine, cu siguranta nu ar fi avut un succes atat de rasunator, si poate ca unele dintre acele frumoase actrite nu ar mai fi avut ocazia ...continuare.

Amnesty International: Gruparea Boko Haram a rapit cel putin 2.000 de femei si fete de la inceputul lui 2014

publicat 2015-04-14 12:45:13 (Mediafax)
Amnesty International: Gruparea Boko Haram a rapit cel putin 2.000 de femei si fete de la inceputul lui 2014 Gruparea terorista Boko Haram a rapit cel putin 2.000 de femei si fete de la inceputul anului trecut, a anuntat marti organizatia Amnesty International, la un an dupa rapirea a 219 eleve nigeriene, relateaza AFP in pagina electronica. ...continuare.

Amnesty International: Cel putin 2.000 de femei si fete rapite de Boko Haram in Nigeria

publicat 2015-04-14 11:30:02 (Antena3)
Gruparea islamista armata Boko Haram a rapit cel putin 2.000 de femei si fete in Nigeria de la inceputul anului trecut si pana in prezent, potrivit unor estimari ale prestigioasei organizatii in domeniul ... ...continuare.

2000 de fete si femei, rapite de Boko Haram in Nigeria

publicat 2015-04-14 10:45:19 (Realitatea-TV)
2000 de fete si femei, rapite de Boko Haram in Nigeria Gruparea islamista armata Boko Haram a rapit cel putin 2.000 de femei si fete in Nigeria de la inceputul anului trecut si pana in prezent, potrivit unor estimari ale prestigioasei organizatii in domeniul apararii drepturilor omului Amnesty International, intr-un raport publicat la un an de la rapirea a 276 de eleve de liceu din Chibok, relateaza AFP. ...continuare.

Regimul crunt in care traiesc copiii din Nigeria, din cauza unei grupari islamice

publicat 2015-04-14 00:00:22 (Realitatea-TV)
Regimul crunt in care traiesc copiii din Nigeria, din cauza unei grupari islamice In jur de 800.000 de copii nigerieni au fost fortati sa isi paraseasca locuintele, din cauza atrocitatilor realizate de gruparea islamica, Boko Haram. Anul trecut, acesti teroristi au atras atentia comunitatii internationale, dupa rapirea a mai mult de 200 de fete, informeaza CNN, citat de Ziare.com. ...continuare.

Fiul Ancai Parghel traieste o poveste de dragoste cu Irina Sarbu, febletea regretatei cantarete: «Sunt convins ca acum mama este fericita, acolo, sus, in Ceruri»

publicat 2015-04-14 00:00:20 (Libertatea)
Fiul Ancai Parghel traieste o poveste de dragoste cu Irina Sarbu, febletea regretatei cantarete: «Sunt convins ca acum mama este fericita, acolo, sus, in Ceruri» lFiul cel mare al regretatei cantarete Anca Parghel nu a atins celebritatea la acelasi nivel ca mama lui, insa are sanse sa se afirme ca tata de fete. Ciprian Parghel se pregateste sa devina parinte pentru a treia oara. El mai are doua fete cu doua femei. Anca Parghel Fiul Ancai Parghel traieste o poveste de dragoste cu Irina Sarbu Irina Sarbu a intrat in al doilea trimestru de sarcina Publicitate Povestea de iubire dintre Irina Sarbu (32 de ani) si Ciprian Parghel (38 de ani) pare desprinsa... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »