Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Filmul "Autoportretul unei fete cuminti", de Ana Lungu, la Festivalul Crossing Europe din Linz - VIDEO

publicat 2015-04-01 10:45:15 (Mediafax)
Filmul Autoportretul unei fete cuminti, de Ana Lungu, la Festivalul Crossing Europe din Linz - VIDEO Lungmetrajul "Autoportretul unei fete cuminti", de Ana Lungu, a fost selectionat in sectiunea competitionala a celei de-a 12-a editii a Festivalului International de Film Crossing Europe, care se desfasura intre 23 si 28 aprilie, in orasul austriac Linz. ...continuare.

Basescu, declaratie stanjenitoare despre SOTIA lui: "De 40 de ani nu reusesc sa SCAP de ea"

publicat 2015-04-01 07:00:01 (Antena3)
Traian Basescu o pune din nou intr-o ipostaza jenanta pe sotia sa!  Intrebat daca Maria Basescu locuieste cu el sau s-a mutat la fete, fostul presedinte a spus ca de 40 de ani nu reuseste sa scape de... ...continuare.

De la jurizare direct la lectii de dans popular. Baietii fac cunostinta cu Nea Marin iar fetele prepara gustari!

publicat 2015-03-31 23:00:01 (Antena-1)
De la jurizare direct la lectii de dans popular. Baietii fac cunostinta cu Nea Marin iar fetele prepara gustari! Proba cu tema "standarde inalte" a fost pierduta in mod rusinos de fete, motiv pentru care cei trei Chefi pedepsesc echipa rosie, trimitand-o in bucatarie la treaba. ...continuare.

Marturiile CUTREMURATOARE ale mamei fetitelor spanzurate de propriul tata

publicat 2015-03-31 18:00:14 (Romania-TV)
Marturiile CUTREMURATOARE ale mamei fetitelor spanzurate de propriul tata Ileana Tudosie, mama celor doua fete de 9 si 15 ani ucise de propriul tata, a relatat ultimele clipe din viata copilelor sale. ...continuare.

Barack Obama, in situatii JENANTE: Liderul de la Casa Alba abia isi tine echilibrul. Nu e singurul FOTO VIDEO

publicat 2015-03-30 21:15:20 (Romania-TV)
Barack Obama, in situatii JENANTE: Liderul de la Casa Alba abia isi tine echilibrul. Nu e singurul FOTO VIDEO Liderul de la Casa Alba a facut fete fete dupa ce s-a intors d la o partida de golf. Cand a dat sa iasa din avion, Barack Obama s-a grabit si picioarele i-au alunecat pe marginea treptelor aeronavei. A alunecat si a fost la un pas de o "cadere libera". ...continuare.

Barack Obama, in situatii JENANTE: Liderul de la Casa Alba abia isi tine echilibrul. Nu e singurul

publicat 2015-03-30 21:00:13 (Romania-TV)
Barack Obama, in situatii JENANTE: Liderul de la Casa Alba abia isi tine echilibrul. Nu e singurul Liderul de la Casa Alba a facut fete fete dupa ce s-a intors d la o partida de golf. Cand a dat sa iasa din avion, Barack Obama s-a grabit si picioarele i-au alunecat pe marginea treptelor aeronavei. A alunecat si a fost la un pas de o "cadere libera". ...continuare.

Un fost membru al "Generatiei de Aur" da de pamint cu actuala conducere a FRF: "Bai, conducatorule, ce ai facut de cind ai venit? Varza ne-ai facut!"

publicat 2015-03-30 21:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Un fost membru al Generatiei de Aur da de pamint cu actuala conducere a FRF: Bai, conducatorule, ce ai facut de cind ai venit? Varza ne-ai facut! Didi Prodan, fost component al "Generatiei de Aur", ii critica dur pe cei din conducerea FRF, dar si pe cei din Comisia Tehnica. "La actuala conducere a FRF totul este bazat pe imagine si pe vorbe goale. Nu se face nimic concret. Uitati-va la nationalele de juniori! Au pus antrenori care nu au demonstrat nimic si au avut rezultate foarte slabe. In Comisia Tehnica a FRF sint oameni care nu au ce sa caute acolo, precum Sandu Tabirca, Victoras Iacob si Ciprian Paraschiv. ... ...continuare.

Momente SFASIETOARE. Fetitele ucise de tata au fost inmormantate in costume populare VIDEO

publicat 2015-03-30 18:15:16 (Romania-TV)
Momente SFASIETOARE. Fetitele ucise de tata au fost inmormantate in costume populare VIDEO Durere fara margini in comuna Bobicesti din judetul Olt. Cele doua fete de 9 si, respectiv, 15 ani ucise de propriul tata au fost inmormantate in costume populare. ...continuare.

LUCIAN VIZIRU, declaratie stanjenitoare: facea baie O DATA pe saptamana cu...

publicat 2015-03-30 17:00:16 (Libertatea)
Multe fete au oftat dupa Lucian Viziru in vremea cand acesta a inceput sa cante in trupa Gaz pe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »