Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Adolescenta inchisa de tatal sau intr-o cusca din cauza selfie-urilor pe Snapchat

publicat 2016-07-26 12:00:16 (Romania-TV)
Adolescenta inchisa de tatal sau intr-o cusca din cauza selfie-urilor pe Snapchat Un barbat de 42 de ani din Washington Heights, New York, a fost arestat dupa ce si-a inchis fiica de 17 ani, timp de cateva zile, intr-o cusca pentru caini, motivul fiind ca tanara isi facea prea multe selfie-uri cu filtre cu fete de caini, prin aplicatia Snapchat. ...continuare.

Atentie la necunoscutii de pe Facebook. Rapeau fete si le transformau in sclave sexuale

publicat 2016-07-22 21:30:01 (Antena3)
Atentie la necunoscutii de pe Facebook. Rapeau fete si le transformau in sclave sexuale Doi galateni i-au socat si pe procurorii DIICOT, dupa ce s-au dedat la acte pe care putini dintre noi si le pot inchipui. Iulian Obreja si Aristita Ali sunt concubini si au decis sa faca bani din... ...continuare.

Horoscop: 4 zodii in care nu poti avea deloc incredere

publicat 2016-07-22 15:15:15 (Romania-TV)
Horoscop: 4 zodii in care nu poti avea deloc incredere Oamenii cu doua fete sunt, probabil, cei mai periculosi pe care i-ai putea intalni. Si asta pentru ca nu poti avea deloc incredere in ei cata vreme in fata iti spun una si in realitate cred alta. ...continuare.

Boala cu 1000 de fete, care afecteaza din ce in ce mai multe femei. NU IGNORA simptomele

publicat 2016-07-21 16:15:22 (Romania-TV)
Boala cu 1000 de fete, care afecteaza din ce in ce mai multe femei. NU IGNORA simptomele Scleroza multipla este una din cele mai infricosatoare boli, iar multe din simptomele acesteia la femei nu sunt cunoscute. ...continuare.

Doua adolescente de 16 ani au cunoscut pe net o tanara de 21 de ani. Cosmarul care a urmat dupa ce s-au intalnit cu ea

publicat 2016-07-21 08:00:17 (ProTV)
Doua adolescente de 16 ani au cunoscut pe net o tanara de 21 de ani. Cosmarul care a urmat dupa ce s-au intalnit cu ea Un cuplu de tineri din Dambovita a ajuns in arest pentru proxenetism. Cei doi iubiti au racolat, de pe internet, doua fete minore, de 16 ani, pe care le-ar fi fortat sa practice videochat-ul, pe un site international. ...continuare.

"Mergeam cu vaca cu picioarele goale. Imaginati-va ca baiatul acesta a luat masa cu Regina Angliei!". Radu Beligan (1918 - 2016)

publicat 2016-07-20 14:30:01 (Antena-1)
Peste 70 de ani pe scena si un artist unic prin glasul sau inconfundabil, prin dragostea si placerea cu care urca pe scena, prin ''averea'' de roluri in teatru si film pe care a adunat-o de-a lungul unei cariere impresionante ...continuare.

Gestul socant al unei vedete Playboy. Poza postata de ea a facut inconjurul lumii

publicat 2016-07-20 11:45:09 (Realitatea-TV)
Gestul socant al unei vedete Playboy. Poza postata de ea a facut inconjurul lumii Fotomodelul Dani Mathers, desemnata Playmate of the Year in 2015 de editorii revistei Playboy, a fost acuzata de "lipsa de decenta" si aspru criticata pe retelele de socializare, dupa ce a publicat fotografia unei femei goale, realizata in vestiarul unei sali de gimnastica din Los Angeles, informeaza Reuters, citata de News.ro. ...continuare.

Ce trebuie sa-i spui fetei tale despre sex

publicat 2016-07-20 11:45:02 (Antena3)
Ce trebuie sa-i spui fetei tale despre sex Copiii, indiferent ca sunt fete sau baieti, ar trebui sa stie ca sunt stapanii propriului corp, ca numai DA inseamna DA si ca nu este vina lor daca sunt agresati sexual. Iata 8 lucruri pe care ar trebui sa i le spui... ...continuare.

A incercat sa opreasca un tanc cu mainile goale si a fost calcat de 2 ori. Imaginile surprinse in timpul puciului din Turcia

publicat 2016-07-20 10:30:15 (ProTV)
A incercat sa opreasca un tanc cu mainile goale si a fost calcat de 2 ori. Imaginile surprinse in timpul puciului din Turcia Imagini surprinse de camerele de supraveghere in noaptea puciului esuat din Turcia arata un barbat care incearca sa opreasca cu mainile goale un tanc condus de militarii rebeli. Acesta nu opreste si trece peste el. ...continuare.

A trimis o scrisoare unei fete cu acelasi nume ca al ei. Ce a urmat e incredibil. "Te sperie"

publicat 2016-07-20 10:00:22 (Realitatea-TV)
A trimis o scrisoare unei fete cu acelasi nume ca al ei. Ce a urmat e incredibil. Te sperie O fetita in varsta de 10 ani dintr-un oras din Marea Britanie si-a scris numele si adresa pe un balon, alaturi de mesajul "Va rog sa mi-l returnati", si l-a lasat sa zboare. Cateva saptamani mai tarziu, ceva incredibil s-a intamplat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »