Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Un militar din Sibiu, ARESTAT pentru PROXENETISM

publicat 2015-03-04 00:01:13 (Romania-TV)
Un militar din Sibiu, ARESTAT pentru PROXENETISM Un sibian, capitan la o unitate militara din oras, se ocupa in timpul liber si cu alte afaceri. Anchetatorii au descoperit ca a racolat mai multe fete tinere, printre care si minore, pe care le-a fortat sa se prostitueze. ...continuare.

Povestea incredibila a unui spalator de masini din Bucuresti! Alearga descaltat pentru copiii saraci!

publicat 2015-03-03 21:45:07 (CanCan)
Povestea incredibila a unui spalator de masini din Bucuresti! Alearga descaltat pentru copiii saraci! Laurentiu Moga, in varsta de 27 de ani, poate fi oricand o lectie de viata pentru cei care se plang ca nu au bani! Munceste cate 12 ore pe zi, pentru 800 de lei, iar dupa program alearga in picioarele goale sa adune bani pentru copiii nevoiasi.   ...continuare.

Michelle Obama, in turneu pentru a promova educatia fetelor din lumea intreaga

publicat 2015-03-03 18:45:04 (Antena3)
Prima doamna a SUA, Michelle Obama, va calatori in Japonia si Cambodgia in aceasta luna in cadrul efortului global al SUA de a sustine educatia pentru fete, a informat marti Casa Alba, relateaza... ...continuare.

Cum a mintit Mirabela Dauer in cazul furtului de la banca si pe cine a incercat sa acopere! Risca 3 ani de inchisoare!

publicat 2015-03-03 16:45:05 (CanCan)
Cum a mintit Mirabela Dauer in cazul furtului de la banca si pe cine a incercat sa acopere! Risca 3 ani de inchisoare! In urma cu cateva zile, Mirabela Dauer a constatat ca are conturile bancare goale, dar si ca menajera a disparut ca prin minune. Artista a facut plangere la politie,insa s-a contrazis singura, iar declaratiile publice si cele de la politie sunt diferite. ...continuare.

Radiografia alarmanta a TAROM, facuta chiar de catre pilotii companiei. Ce spun despre avioane, uniforme, salarii si manageri

publicat 2015-03-03 08:00:03 (Adevarul)
Opt piloti ai companiei Tarom au publicat un mesaj disperat pe Facebook, in care sustin ca managerii companiei primesc bani fara sa faca nimic, iar avioanele nu sunt bine intretinute si zboara mai mult goale. ...continuare.

Interviu cu Mircea Badea, tema pentru studentii de la Jurnalism: Eu nu prea dau interviuri. Daca am ceva de spus, spun pe post

publicat 2015-03-03 01:15:01 (Antena3)
Mircea Badea le-a povestit telespectarilor sai despre vizita neasteptata pe care a primit-o astazi chiar la sediul redactiei. "Au venit doua fete, aici la Antena. Ma asteptau aici la intrare. Eu eram cu plase, ...continuare.

O adolescenta a fost UCISA si INCENDIATA de multime intr-o piata din Nigeria

publicat 2015-03-02 10:15:03 (Antena3)
O adolescenta a fost ucisa in bataie si corpul ei a fost incendiat, duminica, in nord-estul Nigeriei, relateaza Sky News, conform Mediafax.  Doua fete ar fi refuzat sa fie controlate la intrarea... ...continuare.

Proprietarii de birouri din Bucuresti pierd 100.000 de euro pe zi din spatiile neocupate. In cinci proiecte jumatate din birouri sunt goale

publicat 2015-03-01 16:15:24 (Ziarul-Financiar)
Proprietarii de birouri din Bucuresti pierd 100.000 de euro pe zi din spatiile neocupate. In cinci proiecte jumatate din birouri sunt goale Rata de neocupare a cladirilor de birouri din Bucuresti a scazut pe parcursul anului trecut spre nivelul de 13-14%, dar spatii de aproxi­mativ 300.000 de metri patrati continua sa fie goale, provocand pierderi din ne­incasarea chiriilor de circa 100.000 de euro pe zi sau 35 de milioane de euro pe an, potrivit unei analize a ZF. La finalul anului trecut, rata de neocupare in cladirile de clasa A si B din Capitala era de 13,3%, ceea ce inseamna ca spatii cu o suprafata de 288.000 de metri... ...continuare.

"Briliantul" nu iarta nimic! Cu ce bruneta sexy de la TV si-a facut ochi dulci Adi Mutu pana-n zori, la lautari

publicat 2015-03-01 16:15:01 (CanCan)
Briliantul nu iarta nimic! Cu ce bruneta sexy de la TV si-a facut ochi dulci Adi Mutu pana-n zori, la lautari Varf de meserie, Adrian Mutu este atacat din toate pozitiile si la orice ora. De 1 martie, “Briliantul” si-a scos noua iubita in oras, insa si alte fete s-au bucurat de un “martisor” din partea fostului component al echipei nationale. ...continuare.

Crima care a ingrozit Romania. Detalii infioratoare ale mortii unei fete de 16 ani ucise de iubit

publicat 2015-03-01 14:30:19 (Realitatea-TV)
Crima care a ingrozit Romania. Detalii infioratoare ale mortii unei fete de 16 ani ucise de iubit Conform procurorilor, crima s-ar fi comis pe fondul geloziei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

clinica apia pitbull acebook tradatorul ploiesti sud ingerul superbingo metropolis credite in euro minimal aritate razvan popescu tv online nota 5 criza imobiliara ac milan adrian aurelia curtea de apel pitesti centre comerciale arad petroliera adrian ilie valcea ce oltenia albena victoria beckham dupa craciun kama cluj afis cristian galbenuse concurs de fotografie cancer la colon agent pedofilie de la ora arsa cu tigar rompres cale ferata lara covasna blocuri turist stop energie regenerabila ucisa judetul braila corbii jude law