Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Fetele care au innebunit internetul! Ele sunt cele mai sexy fete de pe Facebook

publicat 2017-01-19 09:45:01 (Antena-1)
Fetele care au innebunit internetul! Ele sunt cele mai sexy fete de pe Facebook Este cunoscut faptul ca barbatii sunt atrasi de sani si de cele mai multe ori un decolteu generos este mai atragator decat o pereche de sani goi. ...continuare.

A gasit un cuib de viespi la coltul casei si a incercat sa-l distruga cu mainile goale. E ireal ce a urmat!

publicat 2017-01-18 14:45:01 (Antena3)
A gasit un cuib de viespi la coltul casei si a incercat sa-l distruga cu mainile goale. E ireal ce a urmat! Un barbat s-a filmat în timp ce distruge cu mâinile goale un cuib de viespi care a aparut la coltul casei sale din Florida. Asa cum se vede din imaginile postate pe Internet, barbatul omoara cu... ...continuare.

Concubinajul dintre Justitie si serviciile secrete

publicat 2017-01-18 12:15:02 (Cotidianul)
Concubinajul dintre Justitie si serviciile secrete O relatie oculta, care supravietuieste înca de pe vremea regimului comunist, când fosta Securitate si Justitia erau doua fete ale aceluiasi sistem represiv. ...continuare.

Rebela grupului de fete e de nerecunoscut: "Serios, ea e?" Cum arata Andrada de la "Mireasa pentru fiul meu" in urma cu doi ani?

publicat 2017-01-17 16:45:02 (Antena-1)
Cat de mult s-a schimbat Andrada in cei doi ani ce despart sezonul 4 de cel actual? ...continuare.

Statiunile montane sunt aproape goale si preturile au fost reduse pentru noii turisti. Oferte din Poiana Brasov

publicat 2017-01-16 19:15:15 (ProTV)
Statiunile montane sunt aproape goale si preturile au fost reduse pentru noii turisti. Oferte din Poiana Brasov Daca aveti cateva zile libere si vreti sa mergeti la munte, acum este momentul. Dupa nebunia din ultimele doua saptamani, statiunile sunt aproape goale. ...continuare.

Au dreptul preotii sa refuze botezul copiilor cu nume ''necrestinesti''? Raspunsul unui duhovnic

publicat 2017-01-16 16:15:02 (Antena3)
Au dreptul preotii sa refuze botezul copiilor cu nume ''necrestinesti''? Raspunsul unui duhovnic Un preot este întrebat de ce unele fete bisericesti refuza sa boteze copiii care nu au nume de sfinti sustinând ca acestia au nume necrestinesti si nu vor avea înger... ...continuare.

Tanar de 19 ani, ucis cu sange rece pentru o fata

publicat 2017-01-16 12:00:14 (Romania-TV)
Tanar de 19 ani, ucis cu sange rece pentru o fata Un tanar de 19 ani a fost ucis cu sange rece de un baiat de 21 de ani din cauza unei fete. Totul s-a intamplat in spatele unui bloc unde adolescentul statea cu chirie. ...continuare.

Drama ascunsa a actritei din reclama cu "prea bun, prea ca la tara"

publicat 2017-01-15 18:15:01 (Antena3)
Drama ascunsa a actritei din reclama cu prea bun, prea ca la tara Este una dintre cele mai cunoscute fete din reclama, unde o interpreteaza pe Coana Chiva. Nimeni nu stie însa drama care se ascunde în spatele zâmbetului actritei Natasa Raab. Casatorita de... ...continuare.

Stewardesa romanca moarta in strainatate. Parintii fete nu au bani pentru repatriere

publicat 2017-01-14 10:00:09 (Romania-TV)
Stewardesa romanca moarta in strainatate. Parintii fete nu au bani pentru repatriere O familie din Botosani trece prin clipe cumplite. Fiica lor de doar 28 de ani, stewardesa la o importanta companie, s-a stins din viata departe de casa, in Germania. Parintii nu ii pot aduce trupul acasa pentru ca nu au bani de repatriere. ...continuare.

"Sunt o mare luptatoare!"

publicat 2017-01-12 16:15:03 (Cotidianul)
Sunt o mare luptatoare! I s-a spus „boala cu 1.000 de fete“, fiindca este o boala imprevizibila si înselatoare, care poate bulversa nu numai bolnavul, ci si medicul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »