Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

NU TE UITA daca esti slab de inger! Prinde PIRANHA cu mainile GOALE

publicat 2014-07-29 14:45:02 (Antena-1)
NU TE UITA daca esti slab de inger! Prinde PIRANHA cu mainile GOALE Aceasta tanara lasa fara cuvinte orice pescar: a reusit sa prinda cu mainile goale cei mai periculosi pesti. ...continuare.

Trupa Andre s-a reunit. "Mi-au dat lacrimile dupa ce am cantat din nou cu Andreea Antonescu"

publicat 2014-07-28 14:45:34 (Romania-TV)
Trupa Andre s-a reunit. "Mi-au dat lacrimile dupa ce am cantat din nou cu Andreea Antonescu" 13 ani s-au scurs de cand cele doua fete de la Andre s-au despartit, spre marea dezamagire a fanilor. Una are concerte peste concerte, alta, insa, e mai putin cautata. Sambata seara, "Andrelele" s-au reunit. Pret de un cantec. ...continuare.

Fanii sunt in delir! Trupa Andre, din nou impreuna

publicat 2014-07-28 09:30:03 (Antena-1)
Fanii sunt in delir! Trupa Andre, din nou impreuna La inceputul anilor 2000, doua fete tinere, frumoase, talentate si puse pe treaba se pregateau sa cucereasca toata Romania. Lua nastere trupa Andre, formatia pe care milioane de adolescenti au iubit-o. ...continuare.

Fanii sunt in delir! Trupa Andre, din nou impreuna

publicat 2014-07-28 09:15:02 (Antena-1)
Fanii sunt in delir! Trupa Andre, din nou impreuna La inceputul anilor 2000, doua fete tinere, frumoase, talentate si puse pe treaba se pregateau sa cucereasca toata Romania. Lua nastere trupa Andre, formatia pe care milioane de adolescenti au iubit-o. ...continuare.

Cele mai utile sfaturi de la Cameron Diaz pentru o silueta de invidiat

publicat 2014-07-27 23:00:28 (Romania-TV)
Cele mai utile sfaturi de la Cameron Diaz pentru o silueta de invidiat Cameron Diaz este una dintre frumusetile de la Hollywood cu corpul sculptat si in ciuda faptului ca are 42 de ani, ea are o silueta pe care multe fete de 20 de ani si-ar dori-o. ...continuare.

Scandalos: Un barbat important in compania FEMEILOR GOALE, in timp ce sotia sa era insarcinata | VIDEO

publicat 2014-07-27 01:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Scandalos: Un barbat important in compania FEMEILOR GOALE, in timp ce sotia sa era insarcinata | VIDEO O fotografie bine pastrata si in cele din urma publicata acum ceva timp. A creat controverse si inca este subiect de discutii. ...continuare.

FOTO-Femeile care MANANCA GOALE sufera de o BOALA greu de invins

publicat 2014-07-25 15:15:02 (Antena-1)
FOTO-Femeile care MANANCA GOALE sufera de o BOALA greu de invins Artistului Cue Lee Price este fascinat de relatia dintre femei si preferintele lor culinare. Admiratia lui pentru femeile care mananca goale a reusit sa o infatiseze in fotografii ce au starnit controverse. ...continuare.

Casatoria le fura copilaria! Tara unde 40% dintre fete se casatoresc minore

publicat 2014-07-25 14:30:03 (Antena-1)
Casatoria le fura copilaria! Tara unde 40% dintre fete se casatoresc minore Nu au nici un drept sa-si dea cu parerea despre viitorul lor sot, nici macar nu il vad pe barbatul care le fura copilaria, pana in momentul casatoriei. 40% dintre fetele din Zambia sunt obligate sa se marite minore. ...continuare.

Amy Winehouse, comemorata intr-un mod neobisnuit

publicat 2014-07-25 12:30:06 (Antena3)
Fanii lui Amy Winehouse comemoreaza trei ani de la moartea cantaretei printr-un gest neobisnuit: au aruncat pe gazonul casei ei tigari si sticle de bautura goale. Iar mama ei nu pare deranjata de mizerie.c ...continuare.

SOCANT! Tara in care 40% dintre FETE se casatoresc MINORE

publicat 2014-07-23 17:00:02 (Antena-1)
SOCANT! Tara in care 40% dintre FETE se casatoresc MINORE BBC a realizat un material despre fetele din Zambia care sunt obligate de familie si traditie sa se casatoreasca inainte de 18 ani ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

examen elevi admisi isu buzau slpr punctul g football daniela gyorfi sfantu gheorghe tusac gorj cnadr catalin crisan brezoi carmen bruma oroscop ziarul adevarul elodia ghinescu servicile intrebarea zilei reprezentatiei licenta dambovita consum piata mica sagna radet bucuresti taxa auto manuel predoiu sustra nutritionisti paste casa noastra campulung muscel foodpanda spiritual satu mare andrea mantea legea pensiilor florian masini inmatriculate in bulgaria anca alexandra pitesti sinaia masini in flacari muzicii enea radu banciu vigo antivirus gratuit