Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Colantii interzisi in avion. O noua controversa starneste furtuna in social media

publicat 2017-03-27 09:45:07 (Realitatea-TV)
Colantii interzisi in avion. O noua controversa starneste furtuna in social media Compania americana de zbor United Airlines a fost puternic criticata pe site-urile de socializare dupa ce s-a relatat ca unui grup de cinci fete i s-a interzis sa urce in avion deoarece purtau colanti. Incidentul s-a petrecut duminica dimineata, in momentul in care se pregateau sa se imbarce intr-o aeronava de pe Aeroportul din Denver, cu destinatia Minneapolis. ...continuare.

PROMOTIE pentru barbati! O CUMPERI DE LA MAGAZIN! Ea te asteapta GOALA pe CANAPEA!

publicat 2017-03-26 13:30:05 (Romania-TV)
PROMOTIE pentru barbati! O CUMPERI DE LA MAGAZIN! Ea te asteapta GOALA pe CANAPEA! Reclama care a incins Internetul! Intitulata sugestiv "Pure Leather" (n. red Piele pura), reclama seamana mai degraba cu teaserul unui film pentru adulti. In video isi fac aparitia rand pe rand domnisoare in lenjerie sexy, iar unele apar complet goale. ...continuare.

Patriarhia Romana, impotriva cartilor de identitate electronice. Credinciosii sunt debusolati: "Cipul este numarul 666, al Satanei"

publicat 2017-03-24 21:15:02 (Antena-1)
Numai cei lipsiti de inteligenta si valoare ar accepta o carte de identitate electronica ! Este reactia dura a unor fete bisericesti la auzul vestii ca ministerul de Interne ar putea transforma buletinele actuale in carduri moderne, cu CIP. ...continuare.

A adoptat peste 30 de fete in ultimii 37 de ani. Povestea de film a unei calugarite cu inima de aur

publicat 2017-03-24 18:15:01 (Antena3)
A adoptat peste 30 de fete in ultimii 37 de ani. Povestea de film a unei calugarite cu inima de aur Changmiao, o calugarita budista din China, în vârsta de 52 de ani, a topit inimile oamenilor din întreaga lume dupa ce a dezvaluit ca în ultimii 37 de ani a adoptat si a crescut peste 30... ...continuare.

De la 6 la 28. Istoria UE, de la semnarea Tratatului de la Roma cu pagini goale, la Grexit, Brexit si amenintarea terorista

publicat 2017-03-24 11:30:20 (ProTV)
De la 6 la 28. Istoria UE, de la semnarea Tratatului de la Roma cu pagini goale, la Grexit, Brexit si amenintarea terorista Pe 25 martie 1957, sase tari din Europa de Vest semnau un document care simplifica relatiile economice dintre ele. ...continuare.

CIFRE Suporteri din alta lume: care sunt stadioanele ocupate etapa de etapa in proportie de minim 98%

publicat 2017-03-23 18:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
CIFRE Suporteri din alta lume: care sunt stadioanele ocupate etapa de etapa in proportie de minim 98% Campionatele din Anglia si Germania ofera cel mai spectaculos fotbal, dar si cei mai pasionati suporteri. Etapa de etapa, stadioanele sunt ocupate aproape integral: foarte putine locuri ramân goale, conform unei statistici realizate de transfermarkt.de.   Bayern Munchen are un procentaj impresionat: la fiecare meci, Allianz Arena e ocupata integral. Aproape toate locurile sunt achizitionate prin abonamente, asa ca biletele sunt foarte greu de gasit. ... ...continuare.

Cele mai AMUZANTE case din lume. Au fete de oameni si nu te mai saturi sa te uiti la ele

publicat 2017-03-22 18:30:18 (Realitatea-TV)
Cele mai AMUZANTE case din lume. Au fete de oameni si nu te mai saturi sa te uiti la ele De cate ori nu vi s-a intamplat sa treceti pe langa o casa si sa vi se para ca seamana cu un om? Probabil, de mai multe ori. ...continuare.

Scandal pe trecerea la buletinele electronice. Fete bisericesti spun ca este "CIPUL FIAREI"

publicat 2017-03-22 12:45:07 (Romania-TV)
Scandal pe trecerea la buletinele electronice. Fete bisericesti spun ca este "CIPUL FIAREI" Calugarii ortodocsi de la Manastirea Petru Voda au luat o pozitie dura impotriva intentiei Guvernului de a implementa noi acte de identitate electronice si au acuzat "conducatorii lipsiti de ratiune" de intentia de a anihila "dorinta de libertate" si "dreptul la intimitate" ale romanilor. ...continuare.

Fondatorii Uniunii Europene au semnat foi goale, in urma cu 60 de ani. Povestea remarcabila a tratatului care a pus piatra de temelie in istoria UE

publicat 2017-03-22 12:15:02 (Antena3)
Fondatorii Uniunii Europene au semnat foi goale, in urma cu 60 de ani. Povestea remarcabila a tratatului care a pus piatra de temelie in istoria UE Cele sase state fondatoare ale Uniunii Europene au aprobat oficial Tratatul de la Roma, punand bazele blocului comunitar, in urma cu aproximativ 60 de ani, semnand o serie de pagini goale, scrie... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »