Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Trei eleve, la un pas de puscarie dupa ce i-au spart contul de Facebook al unei colege. Ce au setat la imaginea de profil a fetei

publicat 2015-05-29 23:00:10 (Libertatea)
Trei eleve, la un pas de puscarie dupa ce i-au spart contul de Facebook al unei colege. Ce au setat la imaginea de profil a fetei Trei eleve din Vaslui au fost trimise in judecata de catre DIICOT, dupa ce au spart contul de Facebook al unei fete de clasa a VIII-A si au setat, la imaginea de profil, o poza cu ea goala. Publicitate Potrivit adevarul.ro, cele trei eleve, cu varste cuprinse intre 15-17 ani, au spart contul de Facebook al unei fete, au intrat in mesajele ei private si au setat la imaginea de profil o fotografie cu ea dezbracata. Cele trei eleve nu s-au oprit insa aici si au si trimis imaginea respectiva,... ...continuare.

China a executat un profesor care a abuzat sexual 26 de fete

publicat 2015-05-29 17:45:01 (Bursa)
Instanta Suprema din China a declarat ca a executat un profesor de scoala primara, gasit vinovat de violarea sau abuzarea sexuala a 26 de fete, informeaza BBC. ...continuare.

Misterul gaurilor din cascavalul elvetian, elucitat dupa un secol de cercetari

publicat 2015-05-29 17:00:11 (Realitatea-TV)
Misterul gaurilor din cascavalul elvetian, elucitat dupa un secol de cercetari Misterul gaurilor care se formeaza in interiorul rolelor de cascaval elvetian a fost elucidat de oamenii de stiinta, potrivit carora bulele de aer care duc la aparitia acelor spatii goale sunt cauzate de particule de fan prezente in lapte, nu de dioxidul de carbon (CO2) sintetizat de bacterii. ...continuare.

Misterul gaurilor din cascavalul elvetian, elucidat de cercetatori

publicat 2015-05-29 15:45:27 (Mediafax)
Misterul gaurilor din cascavalul elvetian, elucidat de cercetatori Misterul gaurilor care se formeaza in interiorul rolelor de cascaval elvetian a fost elucidat de oamenii de stiinta, potrivit carora bulele de aer care duc la aparitia acelor spatii goale sunt cauzate de particule de fan prezente in lapte, nu de dioxidul de carbon (CO2) sintetizat de bacterii. ...continuare.

Racolau fete de pe strada si le transformau in sclave. Detaliile socante ale cazului de proxenetism de la o stana din Sibiu

publicat 2015-05-29 14:30:37 (ProTV)
Racolau fete de pe strada si le transformau in sclave. Detaliile socante ale cazului de proxenetism de la o stana din Sibiu Un cuplu din Sibiu a fost arestat pentru trafic de persoane si proxenetism. Cei doi promiteau victimelor ca le angajeaza la o stana, dar mai apoi le obligau sa se prostitueze. ...continuare.

Ce imagine fierbinte! O cantareata de la noi s-a pozat intre femei GOALE

publicat 2015-05-29 12:00:20 (Libertatea)
Ce imagine fierbinte! O cantareata de la noi s-a pozat intre femei GOALE Morena, cea care canta alaturi de Tom Boxer, a realizat o sedinta foto incendiara. Publicitate E frumoasa de pica si nu putini sunt cei care intorc capul dupa ea atunci cand o vad. Morena, partenera de scena a lui Tom Boxer, a realizat o sedinta foto incendiara, iar cei de la gorjdomino.ro au publicat una din fotografiile in care solista apare inconjurata de alt femei frumoase, dar... dezbracate. Cristina Bizu, alias Morena, a renuntat la cariera de fotomodel in favoarea muzicii. Superba... ...continuare.

Caz INCREDIBIL! Clericul francez judecat pentru VIOLURI in Franta si Romania a fost condamnat la doar 8 ani de inchisoare

publicat 2015-05-29 10:00:11 (Libertatea)
Caz INCREDIBIL! Clericul francez judecat pentru VIOLURI in Franta si Romania a fost condamnat la doar 8 ani de inchisoare Clericul francez din congregatia Sfantul Ioan acuzat de agresiune sexuala si viol impotriva unor fete din Franta si Romania a fost condamnat la opt ani de inchisoare de curtea cu juri din Saône-et-Loire, a anuntat o sursa judiciara citata de Le Parisien, in editia electronica. Publicitate Dominique Lefèvre, in varsta de 66 de ani, a fost judecat pentru agresiuni sexuale comise intre 1991 si 1999 impotriva a cinci fete, in Franta si Romania. El va trebuie sa raspunda si pentru violarea uneia... ...continuare.

Fete insemnate ca oile si amenintate cu sabia

publicat 2015-05-29 00:00:23 (Libertatea)
Zeci de minore au fost terorizate si obligate sa se prostitueze de o familie de proxenenti din... ...continuare.

Dan Petrescu, scandal URIAS cu fosta NEVASTA. Ce vrea Dana Petrescu

publicat 2015-05-28 11:00:13 (Romania-TV)
Dan Petrescu, scandal URIAS cu fosta NEVASTA. Ce vrea Dana Petrescu Dan Petrescu a divortat de Dana Petrescu dupa ce aceasta l-a inselat cu colegul de echipa Radu Niculescu. Acum, fosta sotie a "Bursucului", cere mai multi bani de la antrenor pentru pensia alimenatra a celor doua fete pe care le au impreuna. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »