Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

VIDEO Cronica de film: "Camera groazei" - Policier nordic, bine taiat VIDEO Cronica de film: "Camera groazei" - Policier nordic, bine taiat aASF si autoritatile europene au decis sa evalueze asiguratorii printr-un test de stres si o analiza de bilant aASF si autoritatile europene au decis sa evalueze asiguratorii printr-un test de stres si o analiza de bilant Inca o lovitura pentru Jennifer Lawrence! Filmulete XXX cu ea ar putea aparea pe internet Scandalul care ZGUDUIE Hollywood-ul: Mii de poze cu vedete dezbracate, furate din telefoane, pe internet FOTO Scandalul care ZGUDUIE Hollywood-ul: Mii de poze cu vedete dezbracate, furate din telefoane, pe internet FOTO ə'bliviəs - Fall Winter 2014/2015. La doar 17 ani, designerul Isabela Walter isi lanseaza cea de-a treia colectie ə'bliviəs - Fall Winter 2014/2015. La doar 17 ani, designerul Isabela Walter isi lanseaza cea de-a treia colectie Senzatii tari, lacrimi de emotie si multa adrenalina: Catalin Maruta a reusit sa o surprinda pe Andra de ziua ei Senzatii tari, lacrimi de emotie si multa adrenalina: Catalin Maruta a reusit sa o surprinda pe Andra de ziua ei Tragedie in Spania pentru o familie de romani. Trei morti si trei raniti dupa un grav accident produs pe o autostrada Tragedie in Spania pentru o familie de romani. Trei morti si trei raniti dupa un grav accident produs pe o autostrada VIDEO: A cautat SENZAȚII TARI si le-a gasit! O tipa HOT s-a dat in CARUSEL si s-a ales cu PLACERI INTERZISE VIDEO: A cautat SENZAȚII TARI si le-a gasit! O tipa HOT s-a dat in CARUSEL si s-a ales cu PLACERI INTERZISE Brenciu, catre Delia: Cand facem dragoste pe nisip, trebuie sa fie nisip pe noi Brenciu, catre Delia: "Cand facem dragoste pe nisip, trebuie sa fie nisip pe noi" Opt persoane au murit dupa prabusirea blocului de langa Paris. Bilantul definitiv al autoritatilor Opt persoane au murit dupa prabusirea blocului de langa Paris. Bilantul definitiv al autoritatilor ANUNȚ PENTRU TOȚI ȘOFERII. CE SE VA INTAMPLA CU PREȚUL BENZINEI ANUNȚ PENTRU TOȚI ȘOFERII. CE SE VA INTAMPLA CU PREȚUL BENZINEI Singurul supravietuitor al comandoului de la Beslan nu are remuscari, la zece ani de la tragedie Singurul supravietuitor al comandoului de la Beslan nu are remuscari, la zece ani de la tragedie Peste 60 de fotografii nud cu Jennifer Lawrence, furate de un hacker, din iCloud. Alta vedeta afectata de atac: Kate Upton Peste 60 de fotografii nud cu Jennifer Lawrence, furate de un hacker, din iCloud. Alta vedeta afectata de atac: Kate Upton Accesarile perpetueaza abuzul. Vedete ca Jennifer Lawrence, Rihanna sau Kate Upton sunt agresate sexual cu fiecare click Accesarile perpetueaza abuzul. Vedete ca Jennifer Lawrence, Rihanna sau Kate Upton sunt agresate sexual cu fiecare click René Schöb preia conducerea firmei de audit si consultanta Mazars. Fostul sef, Jean-Pierre Vigroux, se va dedica afacerilor proprii René Schöb preia conducerea firmei de audit si consultanta Mazars. Fostul sef, Jean-Pierre Vigroux, se va dedica afacerilor proprii

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Poze cu vedete goale, furate si date pe internet

publicat 2014-09-01 23:45:29 (Libertatea)
Poze cu vedete goale, furate si date pe internet Isterie la Hollywood! Mai multe staruri au fost tinta unui atac al unui hacker care le-a furat de pe telefoane, cu ajutorul aplicatiei iCloud, poze intime si inregistrari video si le-a facut publice. Rihanna pozeaza adesea goala Pentru Kim Kardashian nu e prima data cand apare in ipostaze intime pe internet O serie de fotografii nud cu Jennifer Lawrence, furate din telefonul mobil al acesteia, au aparut pe internet, iscand o adevarata isterie la Hollywood. Si asta, pentru ca si alte vedete se... ...continuare.

Adevarul despre posetele ei! Cum se apara Bianca dupa ce a fost acuzata ca umbla cu facaturi! Isi cumpara sau nu genti din Obor?

publicat 2014-09-01 22:15:05 (CanCan)
Adevarul despre posetele ei! Cum se apara Bianca dupa ce a fost acuzata ca umbla cu facaturi! Isi cumpara sau nu genti din Obor? CANCAN.ro a prezentat, in urma cu doiar cateva zile, colectia impresionanta a Biancai de genti de firma, fapt care a produs stupoare in jur. In timp ce unele fete au admirat-o, altele s-au grabit sa afirme ca vedeta are fake-uri la purtator. ...continuare.

Fotografii nud cu noua iubita a lui Lutu! Cum arata si cu ce se ocupa femeia pentru care aghiotantul lui Gigi Becali il neglijeaza

publicat 2014-09-01 22:15:05 (CanCan)
Fotografii nud cu noua iubita a lui Lutu! Cum arata si cu ce se ocupa femeia pentru care aghiotantul lui Gigi Becali il neglijeaza Lutu nu este doar "baiatul bun la toate" si omul de baza al lui Gigi Becali, ci si un adevarat Don Juan. Barbatul s-a cuplat de curand cu o adevarata bomba sexy, care a incins toate spiritele in momentul in care a intrat cu inca trei fete goale in dus. ...continuare.

ELE sunt VEDETELE pe care le-ai vazut GOALE pe INTERNET! Telefoanele le-au fost sparte, iar IMAGINILE lor au ajuns si IN CALCULATORUL TAU! FOTO

publicat 2014-09-01 15:30:27 (Libertatea)
ELE sunt VEDETELE pe care le-ai vazut GOALE pe INTERNET! Telefoanele le-au fost sparte, iar IMAGINILE lor au ajuns si IN CALCULATORUL TAU! FOTO O serie de fotografii nud pe care mai multe vedete de peste Ocean si le-au facut singure, sau ajutate de prieteni, cu telefonul mobil s-au scurs, de-a lungul timpului, pe Internet. Printre victimele care au aparut goale pe monitoarele utilizatorilor de Internet din intreaga lume se numara actritele Scarlett Johansson, Blake Lively si, mai recent, castiatoarea unei statuete Oscar, Jennifer Lawrence. Actritele de la Hollywood au cazut si ele in patima selfie-urilor in oglinda, in costumul...... ...continuare.

Cine-ar fi crezut?! Iata CUM REACTIONEAZA Bianca Dragusanu CAND II E FOAME! FOTO

publicat 2014-08-30 19:30:22 (Libertatea)
Cine-ar fi crezut?! Iata CUM REACTIONEAZA Bianca Dragusanu CAND II E FOAME! FOTO De multa vreme, Bianca Dragusanu pare sa rimeze cu dietele. Blondinei ii place sa fie slaba si lupta pentru in acest sens din rasputeri, chiar daca asta a insemnat uneori sa ajunga la spital. Bianca Dragusanu este extrem de fericita Pana astazi, nimanui nu i-ar fi trecut prin cap ca Bianca Dragusanu are si pofte culinare. Dar iata ca nu este chiar asa. Aflata intr-un mall din Capitala, Biancai i s-a cam facut foame. Dar nu s-a repezit la mancarea gustoasa de la fast food-uri, ci catre... ...continuare.

Cel mai luxos cartier din Seul, invadat de chinezoaice venite la cumparaturi...de fete

publicat 2014-08-29 12:00:06 (Antena3)
Cel mai luxos cartier din Seul, invadat de chinezoaice venite la cumparaturi...de fete Luxosul cartier Gangnam, din sudul orasului Seul, geme de chinezoaice cu chipul bandajat, care au venit in Coreea de Sud pentru a-si cumpara un nou chip.Exporturile culturale coreene, care se refera in mod special... ...continuare.

Rezultatele neasteptate ale unui studiu: copiii englezi sunt cei mai nefericiti din lume

publicat 2014-08-29 08:45:03 (Antena3)
Rezultatele neasteptate ale unui studiu: copiii englezi sunt cei mai nefericiti din lume Copiii din Anglia sunt printre cei mai putin fericiti din lume, potrivit unui studiu international de proportii care arata ca una din cinci fete preadolescente din Marea Britanie sufera de anxietate in... ...continuare.

Baniciu, pazeste-ti fata! Ana, fiica solistului, frange inimile baietilor pe banda rulanta

publicat 2014-08-28 23:45:12 (Libertatea)
Baniciu, pazeste-ti fata! Ana, fiica solistului, frange inimile baietilor pe banda rulanta Mircea Baniciu (65 de ani) are cu ce se lauda! Fiica lui, Ana (21 de ani), a crescut, acum fiind o frumusete de fata cu multi pretendenti la usa... Ana Baniciu are un corp de invidiat Grea viata au tatii de fete, se spune in popor. Cu atat mai mult cand au acasa fete de o frumusete rapitoare, pentru iubirea carora baietii ar fi in stare sa se si bata. Mircea Baniciu va trebui sa faca fata unei avalanse de pretendenti, caci Ana, fiica sa, arata de parca e desprinsa din reviste. Prezenta pe... ...continuare.

SOCANT! Un copil nascut cu DOUA FETE se chinuie sa traiasca! | VIDEO

publicat 2014-08-28 08:15:24 (Libertatea)
SOCANT! Un copil nascut cu DOUA FETE se chinuie sa traiasca! | VIDEO Caz terifiant in India acolo unde un copil s-a nascut marti, la spitalul din orasul Khatav, situat in vestul tarii, cu doua fete. Micutul a venit pe lume marti si a fost diagnosticat cu "duplicare craniofaciala", o malformatie extrem de rara. "Cazurile in care astfel de copii traiesc, sunt foarte rare", a explicat medicul indian Suresh Sirsat. Chiar daca are un trup normal, la nivelul capului nou nascutul are doua fete, situate pe o parte si pe cealalta a capului. Micutul are doua guri, doua... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

daniel tecu maltez zala ramada zalau iulia albu fenomene paranormale contrabanda de tigari george transplant bucatar mihaita din berceni apa curenta unimedia avicola crevedia andreea podarescu arcul afdj gorj emag covasna suceava silvius takko criminal arad sange infectat dolj salariile bugetarilor targ exclusiv sufletul concediu de cresterea copilului bihor johnny depp bacau dambovita locui religie struguri brasov salaj harghita tantas grefieri valcea anghel iordanescu adoptarea reclama conflict