Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Mai sincer ca niciodata, juratul Horia Brenciu a vorbit deschis despre familia sa: "Vreau sa am o relatie speciala cu viitorul meu fiu"

publicat 2014-11-21 19:45:01 (Antena-1)
Fara indoiala, Horia Brenciu are energie suficienta sa ofere intregii tari. E mereu vesel, pus pe sotii, dar atunci cand vine vorba despre munca sa, profesionalismul este cuvantul sau preferat. Invitat in emisiunea "Acces Direct", showmanul Horia Brenciu a dat dovada de sinceritate si a vorbit despre familia sa. Acasa, e inconjurat de fete frumoase, inteligente, dar artistul mai are o dorinta. "In fiecare dimineata, sunt inconjurat de sase fete minunate. Am fost foarte cuminte anul asta si... ...continuare.

Anuntul BOMBA facut de Horia Brenciu! "Vreau sa am o relatie speciala cu viitorul meu FIU!"

publicat 2014-11-21 19:15:03 (CanCan)
Anuntul BOMBA facut de Horia Brenciu! Vreau sa am o relatie speciala cu viitorul meu FIU! Horia Brenciu marturiseste ca este un barbat implinit si fericit, mai ales ca este inconjurat de patru fete, cele mai importante persoane din viata lui. Cu toate astea, Horia isi doreste sa devina din nou tata, de data aceasta...de baiat. ...continuare.

Politistii din Satu Mare cauta doua fete care au disparut de marti. Nu este prima data cand sunt date in urmarire

publicat 2014-11-20 13:30:19 (ProTV)
Politistii din Satu Mare cauta doua fete care au disparut de marti. Nu este prima data cand sunt date in urmarire Politistii din Satu Mare sunt in alerta dupa ce parintii a doua surori de 12 si 13 ani i-au anuntat ca fetele lor au disparut de marti. ...continuare.

Cum a devenit VIRAL un film in care un sportiv extrem urca pe unul din cele mai inalte turnuri din Romania CU MAINILE GOALE I VIDEO

publicat 2014-11-20 08:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Cum a devenit VIRAL un film in care un sportiv extrem urca pe unul  din cele mai inalte turnuri  din Romania CU MAINILE GOALE I VIDEO Sportivul extrem Flaviu Cernescu a urcat pe una din cele mai inalte cladiri din Romania. De la inaltimea unui bloc cu 90 de etaje, banateanul s-a plimbat pe niste bare de metal care sustineau liftul din interiorul turnului CET-ului Pitesti Sud. Un film de cinci minute cu escapada sa a ajuns in cateva ore viral pe retelele de socializare. ...continuare.

Cornelia Catanga: "Am un singur regret in viata"

publicat 2014-11-20 04:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Cornelia Catanga: Am un singur regret in viata La Șarpele Roz este inghesuiala. Multi au venit la celebrul restaurant s-o asculte pe Cornelia Catanga-Padureanu, cunoscuta cantareata de muzica lautareasca. Ii cer dedicatii speciale, iar altii o invita la masa lor. Ii spun cantaretei ca vreau sa-i iau un interviu, iar Catanga imi face semn sa ma asez intr-un colt, sa stam de vorba "ca-ntre fete". ...continuare.

In timp ce unii ingheata, ele se distreaza: Fete FIERBINTI la plaja | GALERIE FOTO

publicat 2014-11-19 01:30:03 (Evenimentul-Zilei)
In timp ce unii ingheata, ele se distreaza: Fete FIERBINTI la plaja | GALERIE FOTO Nu toata lumea "se bucura" de anotimpul rece. Pe divese plaje ale lumii si nu numai, fetele afiseaza costume de baie dintre cele mai indraznete. ...continuare.

La o bere cu fetele

publicat 2014-11-18 23:45:08 (Libertatea)
La o bere cu fetele Nu am inteles niciodata de ce o femeie se invita doar la o cafea sau la un suc? Mi se pare un cliseu expirat. Serios! Asta cu "hai sa iesim la o cafea" mi se pare o replica fumata de foarte multa vreme. De ce nu i-ai spune unei fete - hey, ce zici sa iesim la o bere? Publicitate ...continuare.

Familia Monicai Gabor, urmarita de BLESTEME. Tatal a suferit un accident GRAV

publicat 2014-11-18 09:30:21 (Romania-TV)
Familia Monicai Gabor, urmarita de BLESTEME. Tatal a suferit un accident GRAV Mama Monicai Gabor a murit in Gorj, in august 2013, lovita de o stanca, iar familia fostei doamne Columbeanu pare blestemata. Tatal celor trei fete, Emil Gabor, a avut un accident care putea sa-i aduca sfarsitul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

protv ora de vara cazu trans flanco politia locala bird marinela suceava iasi rupea duet o prostituata perca cancerul la san astazi autostrada a1 alina accident grav razvan si dani roxana pensii speciale lumii delia matache executor bali bumb cibernetica snagov imagin lacrimi de iubire cainele state independente stiglitz gorj moraru jail banci judetul cluj evaluare nationala nicoleta constanta israel copsa mica cercuri suleyman magnificul asociatia antibiotice iasi parodii judetul arges