Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Acuzatii socante la adresa personalului de la centrul Sf. Maria. Angajatii ar fi furat mancarea si cadourile copiilor orfani

publicat 2016-06-24 14:45:14 (ProTV)
Acuzatii socante la adresa personalului de la centrul Sf. Maria. Angajatii ar fi furat mancarea si cadourile copiilor orfani Intreaga conducere a centrului de plasament Sf. Maria din sectorul 1 al Capitalei, dar si mai multe educatoare, asistente si medicul psihiatru care le-ar fi internat pe fete, fara un control medical strict, au fost retinuti. ...continuare.

Un brasovean pagubit de Credit Europe Bank a intrat ieri in greva foamei

publicat 2016-06-24 00:00:06 (Bursa)
Un brasovean pagubit de Credit Europe Bank a intrat ieri in greva foamei George Balasa, unul din brasovenii care au fost pradati de functionarii Credit Europe Bank in urma cu sase ani, a intrat ieri in greva foamei. El si-a ales ca loc de protest strada Republicii, cea mai vizitata zona din Brasov. El spune ca mai are de recuperat 250.000 de dolari de la institutia bancara. Brasoveanul, stabilit in SUA, spune ca a avut in cont, inainte de "actiunea" functionarilor bancii, aproximativ un milion de dolari, iar apoi s-a trezit cu conturile goale. Cand s-a facut... ...continuare.

NOAPTEA DE SANZIENE. Ce trebuie sa faca fetele in Noaptea de Sanziene pentru a-si visa ursitul

publicat 2016-06-23 20:30:16 (Realitatea-TV)
NOAPTEA DE SANZIENE. Ce trebuie sa faca fetele in Noaptea de Sanziene pentru a-si visa ursitul Noaptea de Sanziene. Pe 24 iunie, Biserica Ortodoxa face pomenirea Nasterii Sfantului Ioan Botezatorul. Mirenii care inca se incred in magie sarbatoresc Noaptea de Sanziene, pe 23 iunie. De Dragaica se culeg plante de leac si de descantece. Ielele zanatice ies la dans sa-nnebuneasca flacaii. Unele fete se tavalesc goale in roua diminetii. ...continuare.

SURSE Unele fete de la Sfanta Maria erau exploatate sexual, altele erau sedate de angajati

publicat 2016-06-23 14:00:25 (Realitatea-TV)
SURSE Unele fete de la Sfanta Maria erau exploatate sexual, altele erau sedate de angajati Unele fete de la centrul de plasament Sfanta Maria plecau saptamani intregi din institutie si aveau anturaje unde erau exploatate sexual, in vreme ce altele erau sedate de angajati pentru ca ar fi fost agitate, desi frecventau cursurile scolii si aveau referinte bune din partea cunoscutilor si colegilor, au declarat surse judiciare. ...continuare.

Viata de dupa moarte. Noi DESCOPERIRI stiintifice din GENETICA rastoarna TOT ceea ce CREDEAM pana acum ca se intampla

publicat 2016-06-23 09:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Viata de dupa moarte. Noi DESCOPERIRI stiintifice din GENETICA rastoarna TOT ceea ce CREDEAM pana acum ca se intampla "Moarte". Este un cuvant atat de dur, rostit cu teama si cu fascinatie, fiind unul dintre marile mistere ale vietii. Tema mortii are multe fete si interpretari. Fiecare tara are un loc special in cultura populara pentru acest subiect aproape tabu. ...continuare.

Donald Trump, fara bani si prabusit in sondaje, cu cinci luni inainte de alegerile prezidentiale

publicat 2016-06-22 09:45:22 (Realitatea-TV)
Donald Trump, fara bani si prabusit in sondaje, cu cinci luni inainte de alegerile prezidentiale Seifurile lui Donald Trump sunt goale, iar sondajele ii sunt defavorabile, cu cinci luni inainte de alegerile prezidentiale americane, pe cand candidata democrata Hillary Clinton este mai disciplinata, mai bine finantata si mai ofensiva, relateaza AFP, citata de News.ro. ...continuare.

Fata de 16 ani descoperita intr-o piscina din Straulesti a murit la spital

publicat 2016-06-22 08:45:03 (Antena3)
Fata de 16 ani descoperita intr-o piscina din Straulesti a murit la spital Una dintre cele doua fete care au fost descoperite in piscina din Straulesti a murit miercuri dimineata la ora 6,40, la Spitalul de Copii "Grigore Alexandrescu", a declarat purtatorul de... ...continuare.

Matei a renuntat la haine si a aprins spiritele intre femei! Cel mai dorit barbat de pe insula arata ca un adevarat zeu sexy!

publicat 2016-06-22 00:15:03 (Antena-1)
Matei a renuntat la haine si a aprins spiritele intre femei! Cel mai dorit barbat de pe insula arata ca un adevarat zeu sexy! Matei este ispita suprema pentru fete si, in ultima perioada, spiritele s-au cam incins la "Insula iubirii" din cauza lui! ...continuare.

Avocatul Gheorghe Piperea raspunde PNL: "Nu trag dupa mine fete obosite"

publicat 2016-06-21 23:15:02 (Antena3)
Avocatul Gheorghe Piperea a fost ofertat de PNL pentru o functie în partid, însa a anuntat ca nu va prelua sefia organizatiei Bucuresti. „Refuzul meu a fost motivat de faptul ca ceea ce se... ...continuare.

Celebra trupa SPICE GIRLS se reuneste, dar ele vor lipsi! Iata despre cine este vorba

publicat 2016-06-21 20:45:02 (CanCan)
Celebra trupa SPICE GIRLS se reuneste, dar ele vor lipsi! Iata despre cine este vorba Una dintre cele mai cunoscute trupe de fete din lume, formatia Spice Girls, a decis, recent sa se reuneasca, insa cateva dintre membrele originale vor lipsi cu desavarsire. In urma cu mai bine de 20 de ani, formatia Spice Girls facea furori pe plan international si a ajuns intr-un timp record sa fie printre cele mai cunoscute trupe de muzica pop, in componenta careia erau doar fete. Cu siguranta vi le amintiti pe Geri Halliwell, Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton si Melanie... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »