Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

CLUJUL se afla sub TEROARE. Politia nu poate face NIMIC

publicat 2017-08-17 21:45:07 (Evenimentul-Zilei)
CLUJUL se afla sub TEROARE. Politia nu poate face NIMIC Mai multe fete si-au creat o "gasca" de cartier care terorizeaza fetele din Cluj. Agresoarele isi pun victimele la pamant, le bat, iar apoi le fura bunurile. ...continuare.

"De ce trebuie sa suport SUPLIMENTAREA personalului doar pentru ca ti se scoala fix in august sa-ti iei pasaportul?" - Dan Diaconu

publicat 2017-08-17 19:15:07 (Evenimentul-Zilei)
De ce trebuie sa suport SUPLIMENTAREA personalului doar pentru ca ti se scoala fix in august sa-ti iei pasaportul? - Dan Diaconu Este una dintre cele mai dure scrisori adresate romanilor din Diaspora de catre economistul Dan Diaconu care pune pe tapet cateva realitati ignorate de intreaga societate. Autorul scrisorii este necrutator in analiza sa afirmand printre altele:Vrei sa votezi, foarte bine: asuma-ti votul! Vino in tara si munceste cot la cot cu mine si-abia atunci poti emite pretentii. Vrei pasapoarte? E OK. Misca-ti fundul tot timpul anului si fa-ti pasaportul. Ambasadele si consulatele sunt goale, nu trebuie... ...continuare.

Cea mai SEXY moda VESTIMENTARA pentru FETE. Combinatii pentru a fi SEXY FARA TOCURI - FOTO

publicat 2017-08-17 13:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Desi sunt considerate accesorii vestimentare sexy, tocurile par sa piarda lupta cu dorinta de libertate de miscare a tinerelor din ziua de azi. ...continuare.

Pachetul de tigari ascunde o AVERE, dar tu il arunci la GUNOI. Uite cum poti sa faci BANI

publicat 2017-08-17 13:00:25 (Romania-TV)
Pachetul de tigari ascunde o AVERE, dar tu il arunci la GUNOI. Uite cum poti sa faci BANI Toti fumatorii arunca pachetele de tigari goale, insa foarte putini stiu ca pot sa castige bani cu ele. Mai exact, folia pe care o desfacem la desigilarea pachetului poate fi vanduta spre centre specializate de reciclare! ...continuare.

O femeie si trei copii au murit loviti de tren, la Branesti. Anchetatorii au gasit un bilet de adio. Fratele femeii: "Nu avea suparari. Avea trei fete!"

publicat 2017-08-17 12:45:01 (Antena3)
O femeie si trei copii au murit loviti de tren, la Branesti. Anchetatorii au gasit un bilet de adio. Fratele femeii: Nu avea suparari. Avea trei fete! Tragedie de proportii pe magistrala Bucuresti Constanta, in Halta Branesti. O mama si trei copii au murit dupa ce s-ar fi aruncat in fata trenului. Potrivit unor surse judiciare mama, care ar fi... ...continuare.

Incident grav la Eforie Nord. Lant uman pentru salvarea din mare a unor fete - VIDEO

publicat 2017-08-16 17:30:02 (Antena3)
Incident grav la Eforie Nord. Lant uman pentru salvarea din mare a unor fete - VIDEO Imagini impresionate au fost surprinse pe plaja din Eforie Nord. Turistii au facut un lant uman pentru a salva doua surori care riscau sa se inece. Fetele erau  aproape de mal cand au fost... ...continuare.

Lant uman pentru salvarea din mare a unor fete la Eforie Nord! Imagini impresionante

publicat 2017-08-16 17:15:02 (CanCan)
Lant uman pentru salvarea din mare a unor fete la Eforie Nord! Imagini impresionante Situatie fara precedent la Eforie Nord! Turistii aflati la plaja au facut un lant uman pentru a salva doua surori care riscau sa se inece. Marea a furat nenumarate vieti sezonul acesta, iar oamenii nu au mai putut privi nepasatori la asta. Un lant uman a fost facut pe plaja din Eforie Nord pentru a salva doua fete care riscau sa se inece. Fetele se jucau in apa cand au fost trase spre largul marii de curentii extrem de puternici. Oamenii le-au supravegheat pana cand salvamarii au ajuns la ele... ...continuare.

O gasca de fete face legea intr-un cartier din Cluj. Marturiile tinerelor batute

publicat 2017-08-16 11:00:13 (Realitatea-TV)
O gasca de fete face legea intr-un cartier din Cluj. Marturiile tinerelor batute Mai multe tinere au fost batute si jefuite in ultima perioada din cartierul Manastur din Cluj de mai multe fete ce formeaza o gasca de cartier. ...continuare.

A postat o fotografie cu cei mai mici blugi din lume. Tanara a lansat un adevarat trend la nivel MONDIAL! Galerie foto!

publicat 2017-08-15 12:15:08 (Evenimentul-Zilei)
O tanara a postat recent pe o retea de socializare o imagine extrem de sexy, prezentand cei mai mici blugi din lume. La scurt timp, multe fete i-au urmat exemplul. Asa a lansat tanara o adevarata moda. Pe aceasta cale, ii multumim! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »