Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Stilistii lovesc din nou: coafura anului este cocul unicorn

publicat 2016-02-14 16:00:01 (CanCan)
Stilistii lovesc din nou: coafura anului este cocul unicorn Dupa ce anul trecut hairstylistii din intreaga lume ne-au transformat vedetele preferate in “fete verzi cu parul padure”, anul acesta le-au pus din nou gand rau fashionistelor din lumea-ntreaga cu o noua coafura, cocul unicorn. ...continuare.

Fete in lenjerie intima pe terenul de fotbal. Tribunele au fost aduse la tacere

publicat 2016-02-14 12:15:28 (Realitatea-TV)
Fete in lenjerie intima pe terenul de fotbal. Tribunele au fost aduse la tacere Surpriza de proportii pentru fotbalistii si microbistii unei echipe din Olanda. ...continuare.

A vrut sa ii faca un cadou frumos de Valentine's Day insa atunci a aflat TOT! Ce surpriza a avut domnisoara dupa o discutie banala cu iubitul

publicat 2016-02-14 11:45:02 (Antena3)
A vrut sa ii faca un cadou frumos de Valentine's Day insa atunci a aflat TOT! Ce surpriza a avut domnisoara dupa o discutie banala cu iubitul Se apropie Valentine's Day si din ce in ce mai multe domnisoare se gandesc ce cadouri vor primi din partea iubitilor. Este si cazul unei fete care isi dorea ceva special de la sufletul ei pereche. Din pacate o banala... ...continuare.

Caz incredibil! Romanca isi obliga fiica si nepoata sa se prostitueze in Italia

publicat 2016-02-13 16:15:02 (Antena3)
Caz incredibil! Romanca isi obliga fiica si nepoata sa se prostitueze in Italia Caz incredibil in Italia. O romanca de 60 de ani, capul unei retele de prostitutie, a fost arestata in Genova. Femeia racola fete din Romania, sub pretextul gasirii unui loc de munca, si le punea sa faca sex pe bani. ...continuare.

A stat 32 de minute la solar si din model a ajuns un monstru FOTO

publicat 2016-02-13 14:45:29 (Romania-TV)
A stat 32 de minute la solar si din model a ajuns un monstru FOTO Modelul Zaynab Alkhatib a facut o greseala prosteasca la varsta de 16 ani. Fiind una dintre cele mai palide fete din cartier, a considerat ca este inspirat sa mearga la solar. Dar nu s-a multumit cu prima sedinta, de 20 de minute, ci s-a mai dus si a doua oara, in aceeasi zi, pentru inca 12 minute. ...continuare.

"Indragostit" de 900 de fete. Gestul neasteptat facut de un licean de Valentine's Day

publicat 2016-02-13 14:00:19 (Realitatea-TV)
"Indragostit" de 900 de fete. Gestul neasteptat facut de un licean de Valentine's Day Un adolescent de la Liceul Sky View din Smithfield, Utah, a pus la cale un plan inedit pentru Valentine's Day. ...continuare.

A stat 32 de minute la solar si din model a ajuns un monstru! Nu credea ca o sa fie asa grav

publicat 2016-02-13 12:45:02 (Antena3)
A stat 32 de minute la solar si din model a ajuns un monstru! Nu credea ca o sa fie asa grav Modelul Zaynab Alkhatib a facut o greseala prosteasca la varsta de 16 ani. Fiind una dintre cele mai palide fete din cartier, a considerat ca este inspirat sa mearga la solar. Dar nu s-a multumit cu prima... ...continuare.

SUA: Crima urmata de sinucidere la un liceu din Arizona. Doua adolescente au murit.

publicat 2016-02-13 09:00:03 (Evenimentul-Zilei)
SUA: Crima urmata de sinucidere la un liceu din Arizona. Doua adolescente au murit. O adolescenta in varsta de 15 ani a impuscat vineri o alta eleva de liceu de aceeasi varsta inainte de a se sinucide. Tragedia s-a petrecut in interiorul liceului unde cee doua fete invatau, din Glandale, statul american Arizona, anunta AFP. ...continuare.

Un tanar a cumparat 900 de trandafiri. Gestul sau face inconjurul planetei

publicat 2016-02-12 23:45:01 (Antena3)
Un tanar a cumparat 900 de trandafiri. Gestul sau face inconjurul planetei Un tanar romantic din Utah a cumparat 900 de trandafiri, din banii sai, ca sa poata sa dea fetelor din liceul lui, de Valentine's Day. Fiecarei fete din liceu. Baiatul, in varsta de 17 ani, a adunat... ...continuare.

Accident in Liverpool! O soferita de 80 de ani a bagat in spital 8 fete,dupa ce le-a lovit cu masina

publicat 2016-02-12 21:00:14 (Realitatea-TV)
Accident in Liverpool! O soferita de 80 de ani a bagat in spital 8 fete,dupa ce le-a lovit cu masina Opt fete, cu varste cuprinse intre 11 si 13 ani, au fost grav ranite, vineri seara, intr-un accident rutier produs in Liverpool. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »