Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

RECORD de CANICULA in Franta la Fete de la Musique- cea mai FIERBINTE noapte din ultimii 150 de ani

publicat 2017-06-22 16:00:12 (Realitatea-TV)
RECORD de CANICULA in Franta la Fete de la Musique- cea mai FIERBINTE noapte din ultimii 150 de ani Temperaturi record in Franta. Noaptea trecuta, mercurul din termometre a urcat la un nivel nemaintalnit pentru luna iunie in ultimii aproape 150 de ani. Caldura nu i-a descurajat pe francezi. Dimpotriva. Mii de persoane au profitat pentru a petrece toata noaptea cu ocazia "Fete de la Musique", Sarbatoarea Muzicii. ...continuare.

Liviu Varciu a facut marele anunt. "Ma voi insura!"

publicat 2017-06-22 14:15:44 (Romania-TV)
Liviu Varciu a facut marele anunt. "Ma voi insura!" Liviu Varciu are de gand sa se insoare. Artistul, care este tatal unei fete pe nume Carmina, urmeaza sa devina tatic pentru a doua oara, actuala lui iubita, Anda Calin, fiind insarcinata. ...continuare.

Ce a putut face un barbat din disperare! Momentul a fost surprins de o camera de supraveghere (FOTO)

publicat 2017-06-22 13:30:02 (Antena3)
Ce a putut face un barbat din disperare! Momentul a fost surprins de o camera de supraveghere (FOTO) Un argentinian a fost surprins de o camera de supraveghere in timp ce muta cu mainile goale, o masina care ii bloca, partial, iesirea din garaj. Omul era disperat ca trebuia sa-si duca... ...continuare.

I se spune FATA CENTAUR, dar tanara nu se simte deloc jignita. Cum arata

publicat 2017-06-22 10:30:12 (Realitatea-TV)
I se spune FATA CENTAUR, dar tanara nu se simte deloc jignita. Cum arata Toti internautii o cunosc pe Kim Kardashian si formele care au facut-o celebra, dar vin, din urma, o serie de fete care vor si ele sa devina celebre. ...continuare.

Un argentinian a mutat cu mainile goale o masina care ii bloca garajul. "Trebuia sa imi duc tatal la spital"

publicat 2017-06-22 08:45:11 (ProTV)
Un argentinian a mutat cu mainile goale o masina care ii bloca garajul. Trebuia sa imi duc tatal la spital Un argentinian a fost filmat de camera de supraveghere cand a mutat, cu mainile goale, o masina care ii bloca, partial, iesirea din garaj. ...continuare.

Mario Balotelli s-a luat la bataie cu fratele sau. Cei doi au avut si arbitri VIDEO

publicat 2017-06-21 16:45:15 (Romania-TV)
Mario Balotelli s-a luat la bataie cu fratele sau. Cei doi au avut si arbitri VIDEO Mario Balotelli, l-a provocat pe fratele sau la o bataie. La busturile goale, cei doi s-au luat la palme, iar prietenii i-au arbitrat. ...continuare.

Cea mai PENIBILA ipostaza? Au devenit CELEBRE in statiunea DEZMATULUI, acum le cauta politia!

publicat 2017-06-20 11:15:13 (Realitatea-TV)
Cea mai PENIBILA ipostaza? Au devenit CELEBRE in statiunea DEZMATULUI, acum le cauta politia! Doua tinere care se pare ca sunt din Marea Britanie s-au facut de ras in intreaga lume dupa ce au fost filmate, in Magaluf, statiunea spaniola denumita si "statiunea dezmatului", intorcandu-se dupa o noapte de distractie in oras goale. ...continuare.

Ecouri din presa franceza: O victorie zdrobitoare a partidului prezidential, UMBRITA de absenteismul RECORD

publicat 2017-06-19 13:15:34 (Evenimentul-Zilei)
Ecouri din presa franceza: O victorie zdrobitoare a partidului prezidential, UMBRITA de absenteismul RECORD Rasfoind presa franceza observam opinii diferite despre victoria partidului prezidential. Jurnalistii nu uita sa sublinieze insa si rata uriasa a absenteismului de 57%. Unii comentatori spunand ca a castigat cu urnele cam goale. ...continuare.

Goale-pusca, in centrul unei statiuni aglomerate. Imaginile fac inconjurul netului

publicat 2017-06-18 16:30:55 (Romania-TV)
Goale-pusca, in centrul unei statiuni aglomerate. Imaginile fac inconjurul netului Doua turiste au fost surprinse plimbandu-se in "costumul Evei" pe strada, in compania unui prieten, dupa o noapte in care au petrecut. Cele doua nu aveau nicio problema cu faptul ca nu au haine pe ele, insa in momentul in care si-au dat seama ca sunt filmate au luat-o la fuga, incercand sa se acopere cu mainile. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »