Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Iubire tragica intr-un sat transilvanean: a sfarsit violata si ucis de un jandarm. Povestea unei fete de 17 ani

publicat 2014-04-18 10:15:20 (ProTV)
17 ani are autoarea unui roman proaspat publicat la noi si care aduce aminte de Liviu Rebreanu, in opinia criticului literar Dan C. Mihailescu ...continuare.

Bulgaria: Tevile gazoductului South Stream au disparut

publicat 2014-04-17 10:00:09 (Capital)
Primele tevi din gazoductul South Stream au disparut, dezvaluie joi site-ul bulgaresc Bivol, care publica si fotografii ale suporturilor din beton care au ramas goale ...continuare.

Cum sa ne ferim de hoti si talhari in jurul Sarbatorilor de Paste

publicat 2014-04-17 09:00:27 (Romania-TV)
Cum sa ne ferim de hoti si talhari in jurul Sarbatorilor de Paste Perioada sarbatorilor este preferata hotilor, intrucat centrele comerciale si mijloacele de transport in comun sunt supraaglomerate, casele romanilor raman goale dupa ce acestia pleaca in vacante sau in vizite, iar ei pot actiona in voie. Cum sarbatoarea Sfintelor Pasti se apropie, va ofera cateva sfaturi pentru prevenirea incidentelor neplacute. ...continuare.

Un cantaret din Romania iubeste animalele si traieste inconjurat de PISICI: "Am trei baieti si doua fete" Vezi cine e

publicat 2014-04-17 08:00:54 (CanCan)
Un cantaret din Romania iubeste animalele si traieste inconjurat de PISICI: Am trei baieti si doua fete Vezi cine e Dragostea lui Mihai Traistariu pentru animale nu cunoaste limite. Artistul spune ca are grija in total de 33 de pisici si 60 de caini. In dormitorul sau si-au gasit locul 5 pisicute. ...continuare.

Deziluzia Optica: FETELE MARINARULUI

publicat 2014-04-16 17:15:02 (Antena3)
Deziluzia Optica: FETELE MARINARULUI Traian Basescu, un politician care are mai multe fete, dar nu si fata de presedinte. Fata cu care se afiseaza cel mai mult presedintele e fata de masa de la Ciresica. Din pacate, dupa Traian Basescu s-ar... ...continuare.

Romania, patru medalii si locul trei pe natiuni la Olimpiada Europeana de Matematica pentru Fete

publicat 2014-04-16 03:15:13 (Realitatea-TV)
Romania, patru medalii si locul trei pe natiuni la Olimpiada Europeana de Matematica pentru Fete Patru eleve de la Liceul International de Informatica din Capitala, prezente la Olimpiada Europeana de Matematica pentru Fete, au castigat patru medalii - doua de aur, una de argint si una de bronz -, performanta gratie careia Romania a ocupat locul 3 in clasamentul pe natiuni al concursului. Echipa Romaniei la olimpiada desfasurata in Turcia, la Antalya, a fost formata din Simona Diaconu (clasa a XI-a, medalie de aur), Andreea Magalie (clasa a XII-a/medalie de aur), Silvia-Elena Pripoae... ...continuare.

Romania, patru medalii si locul trei pe natiuni la Olimpiada Europeana de Matematica pentru Fete

publicat 2014-04-15 23:30:13 (Mediafax)
Romania, patru medalii si locul trei pe natiuni la Olimpiada Europeana de Matematica pentru Fete Patru eleve de la Liceul International de Informatica din Capitala, prezente la Olimpiada Europeana de Matematica pentru Fete, au castigat patru medalii - doua de aur, una de argint si una de bronz -, performanta gratie careia Romania a ocupat locul 3 in clasamentul pe natiuni al concursului. ...continuare.

In pragul sarbatorilor, mii de pensionari din Romania sunt in aceasta situatie

publicat 2014-04-15 13:30:31 (Realitatea-TV)
In pragul sarbatorilor, mii de pensionari din Romania sunt in aceasta situatie Si anul acesta, Pastele ii gaseste pe multi romani cu portofelele goale. Unii pensionari nu-si permit nici macar sa-si plateasca intretinerea. Asa ca ingroasa randurile la casele de ajutor reciproc, doar ca sa nu ramana fara apa sau energie electrica in zilele de sarbatoare. Altii iau imprumuturi pentru a cumpara alimente si produse traditionale de Paste. "Am luat si iau cu imprumut mereu. Pentru ca nu ma descurc. Eu am 350 lei....Si sotul la fel. face sotul (imprumut) dupaia fac eu apoi face... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

titul media malaes ghencea botosani racari vaslui ilfov psihiatrie avion vede cata targu jiu in cluj horoscop galati dolj suceava proba d superbingo lumea vedetelor neamt liga engleza gabi motorina giulia anghelescu bacau laura petrescu muzica religioasa unirea ucraina mures imobiliare lokal kombat salaj timis oglinda andreea tonciu bomba revista ciao direct bianca dragusan trans fata de 13 prahova tatu cluj elevii harghita outsourcing