Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Educatia cu sapte fete

publicat 2016-08-24 20:15:17 (Puterea)
Este o teama teribila in scoli, licee si inspectorate fata de depolitizare. Ultima afirmatie a ministrului ...continuare.

La a cata intalnire este bine sa faci sex

publicat 2016-08-22 23:30:12 (Realitatea-TV)
La a cata intalnire este bine sa faci sex Multe fete si femei singure se intreaba cand este cel mai indicat moment sa faci sex cu o persoana cu care te intalnesti de ceva vreme. Din cercul de prieteni vei primi atat de multe raspunsuri si niciunul care sa semene cu altul incat sansele de a fi lamurita scad considerabil. ...continuare.

La a cata intalnire este bine sa faci SEX

publicat 2016-08-22 23:15:33 (Romania-TV)
La a cata intalnire este bine sa faci SEX Multe fete si femei singure se intreaba cand este cel mai indicat moment sa faci sex cu o persoana cu care te intalnesti de ceva vreme. Din cercul de prieteni vei primi atat de multe raspunsuri si niciunul care sa semene cu altul incat sansele de a fi lamurita scad considerabil. ...continuare.

Sinteza Zilei: Copii condamnati la moarte si la singuratate. Dramele unei generatii

publicat 2016-08-22 22:45:01 (Antena3)
Sinteza Zilei: Copii condamnati la moarte si la singuratate. Dramele unei generatii Reputata publicatie britanica Guardian relateaza, intr-un reportaj de 9 minute intitulat "Generatii de fete din Romania traficate in industria de sex a Europei" povestea unei fete din... ...continuare.

Dupa ce vei vedea acest experiment nu vei mai dormi niciodata cu telefonul langa pat!

publicat 2016-08-21 13:45:11 (Romania-TV)
Dupa ce vei vedea acest experiment nu vei mai dormi niciodata cu telefonul langa pat! Cinci fete, eleve in clasa a 9-a intr-o scoala din Danemarca au realizat un experiment interesant care a atras atentia mai multor persoane din intreaga lume. ...continuare.

Dupa ce vei vedea acest experiment nu vei mai dormi niciodata cu telefonul langa pat!

publicat 2016-08-21 13:45:01 (Antena3)
Dupa ce vei vedea acest experiment nu vei mai dormi niciodata cu telefonul langa pat! Cinci fete, eleve in clasa a 9-a intr-o scoala din Danemarca au realizat un experiment interesant care a atras atentia mai multor persoane din intreaga luna.  Experimentul a constat in analizarea si urmarirea... ...continuare.

Salveaza vieti, dar sunt rasplatiti cu vorbe goale. Ce salariu are un salvamar din Eforie

publicat 2016-08-20 16:45:02 (Antena3)
Salvamarii din Eforie nu si-au mai luat salariile de aproape doua luni. Situatia e cu atât mai grava cu cât o parte dintre ei nu mai pot veni la munca. Nu au bani de transport. Autoritatile au... ...continuare.

Reportaj The Guardian despre traficul cu romance in Europa. Maya: "Barbatii ne privesc ca pe niste banci de facut bani" VIDEO

publicat 2016-08-20 13:15:10 (ProTV)
Reportaj The Guardian despre traficul cu romance in Europa. Maya: Barbatii ne privesc ca pe niste banci de facut bani VIDEO Maya este una dintre numeroasele fete, obligate sa se prostitueze in bordeluri sau saloane de masaj din Europa, in speranta ca vor scapa de saracie. ...continuare.

Reportaj tulburator in The Guardian: Generatii de fete din Romania, traficate in industria sexului din Europa VIDEO

publicat 2016-08-19 23:45:16 (Romania-TV)
Reportaj tulburator in The Guardian: Generatii de fete din Romania, traficate in industria sexului din Europa VIDEO Pe site-ul publicatiei The Guardian a fost publicat vineri un reportaj in care tema principala este traficul de persoane din industria sexului ce are ca punct de plecare Romania. ...continuare.

The Guardian: Povestea unei fete din Romania, ajunsa intr-un bordel din Elvetia VIDEO

publicat 2016-08-19 23:30:02 (Antena3)
The Guardian: Povestea unei fete din Romania, ajunsa intr-un bordel din Elvetia VIDEO Reputata publicatie britanica relateaza, într-un reportaj de 9 minute intitulat "Generatii de fete din România traficate în industria de sex a Europei" povestea unei fete din Cernavoda,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »