Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Adolescentul beat care a furat o masina si a omorat doua fete la colindat risca inchisoare pe viata

publicat 2018-02-23 14:15:26 (Mediafax)
Adolescentul beat care a furat o masina si a omorat doua fete la colindat risca inchisoare pe viata Adolescentul de 16 ani din comuna bistriteana Tiha Bargaului care, beat fiind, a furat masina tatalui si a intrat in trei grupuri de colindatori, omorand doua fete si ranind alte patru, risca inchisoare pe viata, dupa ce procurorii au schimbat incadrarea faptei. ...continuare.

Angajatii salinei Slanic Prahova, din nou in greva. Daca nu ar fi trista, situatia ar fi de-a dreptul hilara

publicat 2018-02-23 11:45:25 (Libertatea)
Angajatii salinei  Slanic Prahova, din nou in greva. Daca nu ar fi trista, situatia ar fi de-a dreptul hilara Cei peste 200 de angajati de la Salina din Slanic, judetul Prahova, care saptamana aceasta au intat in greva reclamand salariile foarte mici si care dupa doua zile de protest au renuntat, in urma unei discutii cu  ministrul Economiei, au reluat greva, dupa ce au constatat ca au primit doar vorbe goale. La Slanic, sunt […] Post-ul Angajatii salinei Slanic Prahova, din nou in greva. Daca nu ar fi trista, situatia ar fi de-a dreptul hilara apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

"Bum, bum, bum, misca-te ca mine, vreau sa dansezi si tu asa"! Iti amintesti de fetele din trupa POPS? Minola este de nerecunoscut!

publicat 2018-02-23 00:00:02 (Antena-1)
Bum, bum, bum, misca-te ca mine, vreau sa dansezi si tu asa! Iti amintesti de fetele din trupa POPS? Minola este de nerecunoscut! Cu siguranta iti amintesti de simpaticele fete de la POPS, care te-au cucerit inca din prima clipa cu hiturile lor! ...continuare.

Paula Chirila si Dan Helciug l-au ajutat pe Mircea Radu sa gaseasca cele mai mandre fete din Muntenia

publicat 2018-02-22 15:30:02 (Antena-1)
Paula Chirila si Dan Helciug l-au ajutat pe Mircea Radu  sa gaseasca cele mai mandre fete din Muntenia Dupa mai bine de o luna de zile de cutreierat tara in lung si-n lat, caravana "Ie, Romanie", condusa de Mircea Radu, a ajuns zilele trecute in Muntenia, in cautare de fete frumoase si harnice, dar si de traditii si talente autentice. La intrarea in regiune, oaspetii au fost primiti cu nuci, mere, pere, borcane cu dulceata si multe alte bunatati. ...continuare.

76 de eleve disparute in urma unui atac al gruparii teroriste Boko Haram, salvate de trupele nigeriene. Alte 13 fete, de negasit

publicat 2018-02-22 09:30:26 (Mediafax)
76 de eleve disparute in urma unui atac al gruparii teroriste Boko Haram, salvate de trupele nigeriene. Alte 13 fete, de negasit Fortele armate nigeriene au salvat 76 de eleve si au recuperat cadavrele a alte doua, dupa ce acestea au fost date disparute in urma unui atac al gruparii teroriste asupra unui sat din nord-estul tarii, insa alte cel putin 13 fete sunt in continuare date disparute, informeaza postul France 24. ...continuare.

Peste 100 de fete sunt disparute dupa un atac Boko Haram asupra unei scoli din Nigeria

publicat 2018-02-21 22:15:22 (Libertatea)
Peste 100 de fete sunt disparute dupa un atac Boko Haram asupra unei scoli din Nigeria Peste 100 de fete sunt disparute dupa un atac Boko Haram asupra unei scoli din Nigeria. Angajatii unitatii de invatamant si o parte dintre elevi au apucat sa fuga, dar se pare ca peste 100 dintre ele au fost prinse de teroristi, scrie BBC News. Teroristii au atacat scoala lor luni seara, dar multi dintre […] Post-ul Peste 100 de fete sunt disparute dupa un atac Boko Haram asupra unei scoli din Nigeria apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

BATAIE CA-N FILME intre fete, la un liceu din Satu Mare! A fost nevoie de interventia Politiei

publicat 2018-02-20 20:15:05 (Evenimentul-Zilei)
BATAIE CA-N FILME intre fete, la un liceu din Satu Mare! A fost nevoie de interventia Politiei Scandal la un liceu din Satu Mare, unde mai multe adolescente s-a luat la bataie chiar in fata unitatii de invatamant. ...continuare.

Zodiile cu doua fete. Cine te vinde pe la spate fara sa te astepti! Fereste-te cat poti de ei

publicat 2018-02-19 14:15:26 (Realitatea-TV)
Zodiile cu doua fete. Cine te vinde pe la spate fara sa te astepti! Fereste-te cat poti de ei Fereste-te de aceste zodii cu doua fete: iata cine sunt cei care iti zambesc in fata, dar te lucreaza pe la spate cu prima ocazie. ...continuare.

Declaratia tulburatoare a unei fete care a supravietuit masacrului din Florida. Mesajul sau a devenit viral pe internet

publicat 2018-02-18 19:45:02 (Antena3)
Declaratia tulburatoare a unei fete care a supravietuit masacrului din Florida. Mesajul sau a devenit viral pe internet Dupa masacrul care a facut 17 morti la un liceu din Florida, s-au intetit criticile la adresa presedintelui Donald Trump, pentru ca nu modifica legislatia privind armele de foc. Una dintre cele mai virulente... ...continuare.

Zodii cu doua fete: cine te vinde pe la spate cand te astepti cel mai putin!

publicat 2018-02-18 18:30:02 (Antena-1)
Zodii cu doua fete: cine te vinde pe la spate cand te astepti cel mai putin! Astrele ne dezvaluie care sunt cele mai toxice zodii, in care nu putem avea incredere pentru ca ne vor dezamagi cand ne va fi lumea mai draga. Iata care sunt zodiile predispuse catre falsitate: ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA