Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bataie intre fete, din gelozie.VIDEO Nerecomandat persoanelor sensibile

publicat 2014-11-27 13:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Bataie intre fete, din gelozie.VIDEO Nerecomandat persoanelor sensibile Mai multe eleve s-au suparat pe o colega si au luat-o la pumni ...continuare.

Rasturnare uluitoare in cazul tinerei din Alexandria! Ce spune prietena Elizei, fata ucisa cu sange rece!

publicat 2014-11-26 18:45:01 (Antena-1)
Rasturnare uluitoare in cazul tinerei din Alexandria! Ce spune prietena Elizei, fata ucisa cu sange rece! Trebuia sa fie o seara obisnuita de distractie intre fete, dar s-a transformat intr-o noapte tragica. Mirela, prietena Elizei a povestit ce a vorbit cu tanara inainte sa se intample nenorocirea. ...continuare.

Un roman s-a filmat in timp ce escalada, fara echipament de protectie, un turn de 280 de metri

publicat 2014-11-26 10:15:02 (Antena3)
Un roman de 32 de ani a devenit faimos pe internet dupa ce s-a filmat in timp ce escalada, cu mainile goale si fara echipament de protectie, turnul CET Pitesti Sud, a doua cea mai inalta structura din... ...continuare.

SCANDAL LA CAMBRIDGE! STUDENȚII au aparut IN FUNDURILE GOALE

publicat 2014-11-25 15:15:21 (Libertatea)
SCANDAL LA CAMBRIDGE! STUDENȚII au aparut IN FUNDURILE GOALE Cinci barbati si cinci femei, care urmeaza cursurile Universitatii Cambridge, din Marea Britanie, si-au pus "la bataie" fundurile goale, pentru un concurs controversat care are drept scop desemnarea celui mai sexy posterior al anului. Publicitate Cei zece studenti au fost fotografiati cu spatele, goi-pusca, pentru controversatul concurs care desemneaza cel mai aratos posterior. Imaginile sunt de-a dreptul savuroase, intrucat protagonistii s-au lasat imortalizati in curtea campusului, altii... ...continuare.

PREMIERA LIBERTATEA.RO | Cele patru pustoaice din trupa COOL, noile preferate ale adolescentelor

publicat 2014-11-25 10:30:19 (Libertatea)
PREMIERA LIBERTATEA.RO | Cele patru pustoaice din trupa COOL, noile preferate ale adolescentelor COOL, cea mai noua trupa de fete din Romania, care cu doar o luna in urma lansau un super cover dupa piesa "Pe aripi de vant" a Deliei, vin acum cu primul lor single: Bye Bye! Publicitate Gabriela, Ana-Maria, Miruna si Raluca sunt cele patru componente ale celei mai noi, tinere si fresh trupe de fete din Romania. Pe langa energie si multa carisma, cele patru pustoaice au niste voci de invidiat care, de-a lungul timpului le-au adus nenumarate premii la concursuri de muzica importante, atat in... ...continuare.

BLOCUL-FANTOMA al lui Marian Vanghelie, AFACERE MISTERIOASA. Politistii locali pazesc imobilul gol

publicat 2014-11-24 15:15:47 (Romania-TV)
BLOCUL-FANTOMA al lui Marian Vanghelie, AFACERE MISTERIOASA. Politistii locali pazesc imobilul gol Zeci de apartamente atribuite Primariei Sectorului 5 stau goale de ani buni, in vreme ce saracii din Rahova si Ferentari se chinuie in frig. Politistii locali ai lui Marian Vanghelie pazesc zi si noapte blocul situat in cartierul Giulesti din Sectorul 1. Putinii locatari din imobil sustin ca Vanghelie refuza sa repartizeze apartamentele familiilor sarace. Materialul a fost filmat cu camera ascunsa de jurnalistii . ...continuare.

GALERIE FOTO HOT / Fete goale la pedale! Șa pe ele!

publicat 2014-11-23 14:00:20 (Libertatea)
GALERIE FOTO HOT / Fete goale la pedale! Șa pe ele! Finalul de an e al retrospectivelor, dar si al calendarelor cu vino-ncoa! Cei interesati pot comanda, cu 25 de euro, pe internet, "Sexy Cycling Calendar Swiss 2015", o colectie de 12 fotografii fierbinti cu cicliste din Elvetia. Publicitate Mai multe pe sportnews.ro ...continuare.

Steaua-FC Brasov 2-0. Victorie cu frana de mana trasa

publicat 2014-11-22 22:30:14 (OnlineSport)
Steaua si-a adjudecat cele 3 puncte puse in joc pe teren propriu cu FC Brasov, scor 2-0, prin golurile semnate in partea secunda de Adi Popa si Alexandru Chipciu. "Stegarii" au avut o prestatie consistenta in Ghencea, in fata unor tribune goale, insa au fost tradati de defensiva in primul minut al reprizei a doua. Chipciu s-a demarcat bine spre final, rezolvand problema invingatoarei. ...continuare.

Mai sincer ca niciodata, juratul Horia Brenciu a vorbit deschis despre familia sa: "Vreau sa am o relatie speciala cu viitorul meu fiu"

publicat 2014-11-21 19:45:01 (Antena-1)
Fara indoiala, Horia Brenciu are energie suficienta sa ofere intregii tari. E mereu vesel, pus pe sotii, dar atunci cand vine vorba despre munca sa, profesionalismul este cuvantul sau preferat. Invitat in emisiunea "Acces Direct", showmanul Horia Brenciu a dat dovada de sinceritate si a vorbit despre familia sa. Acasa, e inconjurat de fete frumoase, inteligente, dar artistul mai are o dorinta. "In fiecare dimineata, sunt inconjurat de sase fete minunate. Am fost foarte cuminte anul asta si... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

detentie bruneta grup feroviar roman arpechim cainilor astrolog arma primaria craiova deaconu bancurile politia rutiera biker eforie s transpiratie rumi maroc gheorghe stefan botiz bere brasov mita supa craciunul bugetari northampton bera sferturi firefox andreea raicu nehoiu episodul 7 marylin monroe nationalul alegeri pe admitere 2014 denisa tanase motive marilyn rasdaq arhiva bazilescu florida horoscop sexul fest pregatire eduard neti sandu si elena lasconi comuna sant fernando torres