Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Familia unei fete de 15 ani, pacalita de un pedofil. I-a mintit ca are 19 ani si i-a convins sa il ia in vacanta

publicat 2017-12-13 18:45:07 (ProTV)
Un pedofil de 31 de ani a sedus o fata de 15 ani, pe Internet, si a convins-o sa îl ia în vacanta cu familia. El le spusese parintilor acesteia ca are 19 ani. ...continuare.

Fete regale din toata lumea se vor aduna la funeraliile Regelui Mihai. Cine a fost primul care si-a confirmat participarea

publicat 2017-12-12 16:00:01 (Antena3)
Funeraliile regelui Mihai vor aduna în România fete regale din toata lumea. Primul care si-a confirmat participarea a fost Printul Charles al Marii Britanii. Au urmat fostul rege al Spaniei, Juan... ...continuare.

Francisca, fosta concurenta la X Factor, a venit la "Prietenii de la 11" cu piesa noua - "Umarul pe care plangi": "Ador luna decembrie, chiar daca am foarte mult de munca"

publicat 2017-12-12 12:45:02 (Antena-1)
Francisca a facut partea din grupa Deliei in sezonul al doilea de la X Factor. Ea a format alaturi de alte doua fete trupa Red. ...continuare.

24 IT. Doua fete si un gadget pe patru roti. Ce a iesit la teste - VIDEO

publicat 2017-12-12 09:45:02 (Antena3)
Anul 2017 ar putea ramâne în istorie ca un punct de cotitura pentru tehnologia masinilor electrice.  Acestea au trecut de la statutul de fita, la optiune evaluata din ce în ce mai mult... ...continuare.

Calvarul unei fete de 16 ani din Brasov dupa ce a "cunoscut" un baiat pe Facebook. A dus-o la el acasa si i-a pus un cutit sub perna. Ce i-a facut apoi timp de trei zile

publicat 2017-12-07 19:15:02 (Antena3)
Calvarul unei fete de 16 ani din Brasov dupa ce a cunoscut un baiat pe Facebook. A dus-o la el acasa si i-a pus un cutit sub perna. Ce i-a facut apoi timp de trei zile O adolescenta de 16 ani din judetul Brasov a fost sechestrata, batuta si violata de un tanar cu doi ani mai mare pe care l-a cunoscut pe internet. Baiatul ar fi invitat-o in apartamentul sau... ...continuare.

Revoltator! Țara in care copiii ce au implinit varsta de noua ani se pot casatori. Datele sunt ingrijoratoare

publicat 2017-12-06 17:45:01 (Antena-1)
Revoltator! Țara in care copiii ce au implinit varsta de noua ani se pot casatori. Datele sunt ingrijoratoare Oficiali ai Natiunilor Unite au denuntat un proiect de lege din Irak care ar permite casatoria minorilor inca de la varsta de noua ani. Reprezentantii ONU avertizeaza ca acest lucru ar insemna rapirea copilariei unor fete si baieti deja marcati de razboi. ...continuare.

Proiect de lege care permite casatoria copiilor de la varsta de 9 ani: "Se afla in pericol sa le fie rapita copilaria''

publicat 2017-12-05 11:45:02 (Antena-1)
Proiect de lege care permite casatoria copiilor de la varsta de 9 ani: Se afla in pericol sa le fie rapita copilaria'' Oficiali de rang inalt ai Natiunilor Unite au denuntat un proiect de lege din Irak care ar permite casatoria minorilor inca de la varsta de 9 ani, reprezentantii ONU avertizand ca aceasta ar insemna rapirea copilariei unor fete si baieti deja marcati de razboi, transmite marti Reuters. ...continuare.

Crima la betie, in Suceava. Si-a ucis cel mai bun prieten, din cauza unei femei

publicat 2017-12-04 17:15:07 (Romania-TV)
Crima la betie, in Suceava. Si-a ucis cel mai bun prieten, din cauza unei femei Un barbat din comuna suceveana Adancata si-a omorat cel mai bun prieten chiar in timpul unei petreceri pe care o dadea la el acasa. Cei doi s-au luat la bataie intr-o camera din acuza unei fete. Dupa crima, barbatul s-a intors printre invitati. ...continuare.

Drama in familia tinerei care si-a pierdut viata in accidentul din Galati. Intregul moment a fost transmis LIVE pe Facebook: "Denisa nu pot sa cred! Ieri erai asa de bine"

publicat 2017-12-03 13:15:01 (Antena-1)
Drama in familia tinerei care si-a pierdut viata in accidentul din Galati. Intregul moment a fost transmis LIVE pe Facebook: Denisa nu pot sa cred! Ieri erai asa de bine Un barbat, de 35 de ani, si o tanara, de 17 ani, au murit, in timp ce alte doua fete, de 14 si 17 ani, au fost ranite si transportate la spital, sambata, in urma unui accident rutier care a avut loc in zona centrala a municipiului Galati. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »