Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Cine-ar fi crezut? Votca este un adevarat miracol pentru sanatate!

publicat 2014-08-19 18:45:19 (Realitatea-TV)
Cine-ar fi crezut? Votca este un adevarat miracol pentru sanatate! Desi la o prima vedere am fi tentati sa spunem ca votca produce dezechilibre in organism si nu este deloc benefica pentru sanatate, lucrurile stau putin diferit (evident, daca bautura se consuma in cantitati reduse sau moderate). Iata cateva beneficii  pe care le aduce consumul de votca. - trateaza tulburarile digestive. cum ar fi de exemplu sindromul colonului iritabil - se poate utiliza pentru a reduce febra si gripa - reduce sansele de dezvoltare a hipertensiunii arteriale si... ...continuare.

Un nou SCANDAL in sistemul de sanatate. 35 de medici cercetati, 10.000 de pacienti audiati

publicat 2014-08-19 12:30:43 (Romania-TV)
Un nou SCANDAL in sistemul de sanatate. 35 de medici cercetati, 10.000 de pacienti audiati O asemenea ancheta nu a avut loc niciodata in Romania. Aproximativ 10.000 de ieseni sunt audiati de procurori. Procurorii ieseni urmaresc doi doctori arabi care au creat o adevarata retea infractionala de produs bani la Iasi. Arabii aveau o persoana infiltrata in interiorul Casei de Asigurari de Sanatate, care le dadea lista cu pacientii care aveau probleme medicale. Prin intermediul unor cabinete medicale fantoma au reusit sa primeasca aproximativ un milion euro de la bugetul de stat pentru... ...continuare.

Nici magia nu-l mai poate ajuta! "Harry Potter" are grave probleme de sanatate

publicat 2014-08-19 10:15:06 (CanCan)
Nici magia nu-l mai poate ajuta! Harry Potter are grave probleme de sanatate Stresul si oboseala de pe platourile de filmare si-au pus amprenta asupra starii de sanatate a lui Daniel Radcliffe. Actorul din “Harry Potter” are grave probleme, fiind nevoit sa isi faca controale la inima periodic. Are dureri mari! ...continuare.

Comunicat OFICIAL al LOOK TV despre drepturile LIGII I

publicat 2014-08-19 09:15:34 (Romania-TV)
Comunicat OFICIAL al LOOK TV despre drepturile LIGII I Abonati ai peste 25 de companii, care au inclus in grila lor posturile Look TV si Look Plus,au acum acces la meciurile din Liga I si din Cupa Ligii, numarul acestora ajungand la aproape 3 milioane. ...continuare.

Comunicat Look TV: "Nu mai exista monopol pe Liga 1! Peste 3 milioane de romani vad meciurile"

publicat 2014-08-18 20:15:20 (Gazeta-Sporturilor)
Comunicat Look TV: Nu mai exista monopol pe Liga 1! Peste 3 milioane de romani vad meciurile Meciurile din Liga 1 si Cupa Ligii sint vizionate in prezent de abonati ai peste 25 de companii, care au inclus in grila lor posturile Look TV si Look Plus, cele doua canale media avind drepturile de transmisie ale partidelor din fotbalul romanesc pentru o perioada de cinci ani. ... ...continuare.

Atentie, sagetatorii sunt predispusi unor probleme medicale. Horoscopul pentru sanatate in perioada urmatoare!

publicat 2014-08-18 12:15:03 (Antena-1)
Atentie, sagetatorii sunt predispusi unor probleme medicale. Horoscopul pentru sanatate in perioada urmatoare! Astrologul Camelia Patrascanu prezinta horoscopul pentru sanatate, in perioada 18-24 August! ...continuare.

IRINA LOGHIN are probleme de sanatate

publicat 2014-08-17 21:15:40 (Romania-TV)
IRINA LOGHIN are probleme de sanatate Indragita solista de muzica populara, Irina Loghin, are probleme de sanatate. Ajunsa la varsta de 75 de ani, Irina Loghin nu se simte deloc bine, iar in acest moment, se afla la Covasna, acolo unde este supusa unui tratament pentru artoza, boala care ii da mari batai de cap de mai bine de un an, scriu cei de la Cancan. ...continuare.

Anunt-soc facut despre starea de sanatate a Irinei Loghin! Ce se intampla in acum cu picioarele "Reginei Muzicii Populare"

publicat 2014-08-15 23:00:03 (CanCan)
Anunt-soc facut despre starea de sanatate a Irinei Loghin! Ce se intampla in acum cu picioarele Reginei Muzicii Populare Ajunsa la varsta de 75 de ani, Irina Loghin are probleme destul de serioase de sanatate. In acest moment, interpreta de muzica populara se afla la Covasna, acolo unde isi trateaza o artoza care ii da mari batai de cap de mai bine de un an. ...continuare.

Becali REFUZA sa mai mearga la munca: "Nu mai pot. Este inuman" Ce probleme de sanatate are patronul Stelei

publicat 2014-08-15 08:45:08 (CanCan)
Becali REFUZA sa mai mearga la munca: Nu mai pot. Este inuman Ce probleme de sanatate are patronul Stelei Gigi Becali acuza grave probleme de sanatate si spune ca vrea mai multe zilele libere de la munca. Acesta acuza dureri de cap din cauza temperaturilor ridicate si i-a anuntat pe cei de la Academia Hagi ca are nevoie de mai multe pauze. ...continuare.

DECIZIE ȘOC. O televiziune celebra de sport, SCOASA din grila

publicat 2014-08-13 17:30:47 (Realitatea-TV)
DECIZIE ȘOC. O televiziune celebra de sport, SCOASA din grila Romtelecom a precizat pe forumul paginii sale de Facebook ca televiziunea "SPORT.RO HD a fost eliminata din grila pentru introducerea canalului LOOK TV HD, ca urmare a lipsei spatiului pe satelit." Nu se specifica explicit daca eliminarea este definitiva sau temporara, dar probabil prima varianta este mai plauzibila, mai ales ca se aminteste de "inlocuire": "Dupa cum stiti, spatiul disponibil pe satelit este unul limitat (chiar pentru introducerea Look HD s-a apelat la inlocuirea unui canal... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

suceava petrila sani mehedinti calarasi rusia ilfov electrica sa patrat dambovita iasi satu mare tehnologica read madalin dumitru brasov transelectrica romgermed serata inna timis hidroelectrica film giulia anghelescu moarta tatarusanu arad buzau reclame accident bistrita nasaud bihor tragere dafora filmu cimpoesu zona intima valcea clint eastwood constanta liceul jean ialomita galati prahova giurgiu badiu editie speciala gorj consuelo mutu tanar de