Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Fratii Becali se intorc DUPA GRATII. Cat timp vor petrece in INCHISOARE dupa noua CONDAMNARE Fratii Becali se intorc DUPA GRATII. Cat timp vor petrece in INCHISOARE dupa noua CONDAMNARE Prima localitate din Romania care a semnat Unirea cu Republica Moldova. "Cineva trebuia sa ia de coarne acest taur al Unirii" Prima localitate din Romania care a semnat Unirea cu Republica Moldova. "Cineva trebuia sa ia de coarne acest taur al Unirii" Trupele siriene au ajuns pe teritoriul kurd si risca o confruntare cu turcii din Afrin Trupele siriene au ajuns pe teritoriul kurd si risca o confruntare cu turcii din Afrin Accidentul in care a murit un jandarm, surprins de camerele de supraveghere. VIDEO Trei islamisti acuzati de implicare in atentatele din Barcelona, arestati in Franta Trei islamisti acuzati de implicare in atentatele din Barcelona, arestati in Franta Fotbalist important, arestat pentru lovirea si sechestrarea unei persoane Fotbalist important, arestat pentru lovirea si sechestrarea unei persoane Anunt bomba de la ANAF. Toti romanii care se stiu cu musca pe caciula, vizati de Fisc Anunt bomba de la ANAF. Toti romanii care se stiu cu musca pe caciula, vizati de Fisc Ce nereguli a gasit Curtea de Conturi la ministere si companii de stat. Erori de 43,2 miliarde lei! Ce nereguli a gasit Curtea de Conturi la ministere si companii de stat. Erori de 43,2 miliarde lei! Asociatia Analistilor Financiar-Bancari: Consolidarea sistemului bancar va continua; unii actionari vor prefera sa dezinvesteasca decat sa faca aport de capital Asociatia Analistilor Financiar-Bancari: Consolidarea sistemului bancar va continua; unii actionari vor prefera sa dezinvesteasca decat sa faca aport de capital Analistii de la Unicredit se asteapta la trei noi majorari a dobanzii de referinta de la BNR Analistii de la Unicredit se asteapta la trei noi majorari a dobanzii de referinta de la BNR Israelul devine un jucator important pe piata de gaze naturale mondiala Israelul devine un jucator important pe piata de gaze naturale mondiala Wozniacki a simtit nevoia sa-i transmita un mesaj Simonei! Ce a spus despre accidentarea suferita de Halep Wozniacki a simtit nevoia sa-i transmita un mesaj Simonei! Ce a spus despre accidentarea suferita de Halep Oana Iacob, secretar de stat in ministerul de Finante: Prioritatea este simplificarea mecanismului de declarare si plata a contributiilor sociale obligatorii pentru persoanele fizice Oana Iacob, secretar de stat in ministerul de Finante: Prioritatea este simplificarea mecanismului de declarare si plata a contributiilor sociale obligatorii pentru persoanele fizice Peste 30.000 de locuri de munca vacante la nivel national, cele mai multe in Bucuresti, Prahova si Timis Peste 30.000 de locuri de munca vacante la nivel national, cele mai multe in Bucuresti, Prahova si Timis A fost umilita de statul roman inainte sa fie injunghiata mortal! Ce i s-a intamplat actritei din „Las Fierbinti” in Romania

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

GRIPA a mai facut o victima: Un barbat din Suceava a murit din cauza virusului gripal. Numarul deceselor a ajuns la 40

publicat 2018-02-20 21:45:27 (Mediafax)
GRIPA a mai facut o victima: Un barbat din Suceava a murit din cauza virusului gripal. Numarul deceselor a ajuns la 40 Institutul National de Sanatate Publica (INSP) anunta ca a fost confirmat inca un deces cauzat de virusul gripal, fiind vorba despre un barbat in varsta de 59 de ani din judetul Suceava, nevaccinat si avand alte probleme de sanatate. Numarul total de decese in acest sezon a ajuns la 40. ...continuare.

GRIPA a mai facut o victima: Un barbat din Suceava a murit a murit din cauza virusului gripal. Numarul deceselor a ajuns la 40

publicat 2018-02-20 21:30:22 (Mediafax)
GRIPA a mai facut o victima: Un barbat din Suceava a murit a murit din cauza virusului gripal. Numarul deceselor a ajuns la 40 Institutul National de Sanatate Publica (INSP) anunta ca a fost confirmat inca un deces cauzat de virusul gripal, fiind vorba despre un barbat in varsta de 59 de ani din judetul Suceava, nevaccinat si avand alte probleme de sanatate. Numarul total de decese in acest sezon a ajuns la 40. ...continuare.

Inca doua persoane au murit din cauza virusului gripal. Numarul total al deceselor a ajuns la 39

publicat 2018-02-20 14:45:30 (Mediafax)
Inca doua persoane au murit din cauza virusului gripal. Numarul total al deceselor a ajuns la 39 Institututul National de Sanatate Publica (INSP) anunta ca au fost confirmate inca doua decese cauzate de virusul gripal, fiind vorba despre doua femei de 55 de ani si respectiv 61 de ani, ambele nevaccinate si avand alte probleme de sanatate. Numarul total de decese in acest sezon a ajuns la 39. ...continuare.

Ion Oncescu s-a retras definitiv de la Exatlon. Sportivul are probleme grave de sanatate

publicat 2018-02-20 10:30:27 (Libertatea)
Ion Oncescu s-a retras definitiv de la Exatlon. Sportivul are probleme grave de sanatate Ion Oncescu s-a retras definitiv de la Exatlon, din cauza problemelor grave de sanatate. Acesta a avut nevoie de ingrijiri medicale, iar in cele din urma, medicii i-au interzis sa mai continue competitia. Cosmin Cernat a facut anuntul luni seara.  Ionut Oncescu, cel care se retrasese temporar din concurs pentru a primi ingrijiri medicale, are […] Post-ul Ion Oncescu s-a retras definitiv de la Exatlon. Sportivul are probleme grave de sanatate apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Exatlon 19 februarie: Ion Oncescu a plecat definitiv din Republica Dominicana, din cauza problemelor de sanatate! Medicii au avut de spus ultimul cuvant

publicat 2018-02-20 08:15:04 (CanCan)
Exatlon 19 februarie. In editia de luni seara, telespectatorii, dar si concurentii au avut parte de o veste neasteptata. In cadrul Arenei, Cosmin Cernat a facut un anunt cu privire la starea de sanatate a lui Ion Oncescu. Desi sportivul se retrasese temporar din concurs, pentru a primi ingrijiri medicale, concurentul va fi nevoit sa […] The post Exatlon 19 februarie: Ion Oncescu a plecat definitiv din Republica Dominicana, din cauza problemelor de sanatate! Medicii au avut de spus... ...continuare.

Antena 1, decizie care o lasa pe Ozana Barabancea cu ochii in lacrimi

publicat 2018-02-19 16:30:28 (Realitatea-TV)
Antena 1, decizie care o lasa pe Ozana Barabancea cu ochii in lacrimi Ozana Barabancea, jurat la emisiunea "Te cunosc de undeva", de la Antena 1, a aflat ca postul familiei Voiculescu a scos din grila show-ul transformarilor. Astfel, artista a ramas fara emisiune. ...continuare.

Premierul Dancila, anuntul despre legea salarizarii care pune pe jar sute de mii de romani

publicat 2018-02-19 12:00:26 (Realitatea-TV)
Premierul Dancila, anuntul despre legea salarizarii care pune pe jar sute de mii de romani Premierul Viorica Dancila este multumita de nivelul de salarizare al profesorilor din noua lege a salarizarii, desi nivelul acestora nu trece de cota 2,7 pe o grila de la 1 la 12! ...continuare.

Vesti bune pentru multi romani. Guvernul promite ca va vira banii pana la sfarsitul lunii martie

publicat 2018-02-19 10:30:31 (Romania-TV)
Vesti bune pentru multi romani. Guvernul promite ca va vira banii pana la sfarsitul lunii martie Mii de oameni cu probleme de sanatate aflati in concedii medicale au ajuns in situatii limita, dupa o luna si jumatate in care au primit mai putini bani. Situatia este disperata pentru mii de salariati cu probleme grave de sanatate, pentru care tratamentele sunt costisitoare, potrivit asociatiilor de pacienti. ...continuare.

Alina Bica, probleme MAJORE de SANATATE!? Anunt OFICIAL facut din Costa Rica

publicat 2018-02-18 10:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Alina Bica, probleme MAJORE de SANATATE!? Anunt OFICIAL facut din Costa Rica Elena Udrea a oferit detalii in premiera despre starea de sanatate a lui Alina Bica, fosta sefa DIICOT. Daca mass-media a facut dezvaluiri spectaculoase despre afacerile pe care Bica le desfasoara in Costa Rica, Udrea a afirmat ca prietena sa se confrunta cu probleme majore de sanatate. ...continuare.

Octavian Bellu, la implinirea a 67 de ani: Imi doresc sanatate si sa mai pot face lucruri bune

publicat 2018-02-17 12:30:29 (Romania-TV)
Octavian Bellu, la implinirea a 67 de ani: Imi doresc sanatate si sa mai pot face lucruri bune Antrenorul de gimnastica Octavian Bellu, care implineste sambata 67 de ani, a declarat, pentru News.ro, ca isi va serba aniversarea acasa, in familie, iar pentru viitor isi doreste sanatate si sa mai aiba putere sa faca lucruri bune. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA