Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Catalin Predoiu: Programul de guvernare al PNL se axeaza pe educatie si economie

publicat 2015-02-28 19:30:14 (Puterea)
Catalin Predoiu: Programul de guvernare al PNL se axeaza pe educatie si economie Programul de guvernare al PNL are in centrul sau reformele din educatie si din economie, potrivit lui Catalin Predoiu. Politicianul liberal a precizat totodata ca guvernarea PNL va acorda o atentie deosebita apararii legii. Prim-vicepresedintele Partidului National Liberal, Catalin Predoiu, a anuntat sambata prioritatile incluse programul de guvernare al PNL. Potrivit fostului ministru de Justitie, liberalii se vor axa pe educatie, sanatate, cultura, demografie si economie. "Incepem proiectul... ...continuare.

Sefii de la Antene au decis: Au scos show-ul din grila. Cum au ramas Razvan si Dani fara emisiune

publicat 2015-02-28 17:00:21 (Romania-TV)
Sefii de la Antene au decis: Au scos show-ul din grila. Cum au ramas Razvan si Dani fara emisiune Dupa ce Dan Voiculescu a fost inchis, proiectele Antenelor au dat chix unul dupa altul. Revista Spy scrie despre o emisiune care s-a inregistrat, insa nu s-a mai difuzat pe post din motive halucinante. ...continuare.

Sefii au decis: Au scos show-ul din grila! Cum au ramas Razvan si Dani fara emisiune!

publicat 2015-02-28 16:00:02 (CanCan)
Sefii au decis: Au scos show-ul din grila! Cum au ramas Razvan si Dani fara emisiune! Dezastru la Antena 1. Dupa ce Varanul Felix a fost inchis, proiectele postului din Baneasa au dat chix unul dupa altul. Revista Spy scrie despre o emisiune care s-a inregistrat, insa nu s-a mai difuzat pe post din motive halucinante. ...continuare.

Adevarul despre cardurile de sanatate rostit de un preot. Ce e cu numarul Satanei

publicat 2015-02-28 12:00:27 (Realitatea-TV)
Adevarul despre cardurile de sanatate rostit de un preot. Ce e cu numarul Satanei Parintele sibian Constantin Necula vorbeste ferm si apasat despre pericolele pe care le-ar ascunde cardul de sanatate. ...continuare.

CNAS: Peste 4,2 milioane de romani au dosar electronic de sanatate. Aproape 6000 si-au studiat actele

publicat 2015-02-25 16:15:23 (Mediafax)
CNAS: Peste 4,2 milioane de romani au dosar electronic de sanatate. Aproape 6000 si-au studiat actele Peste 4,2 milioane de romani au Dosar Electronic de Sanatate, doar in ultima saptamana fiind initiate 62.000 de dosare, iar aproape 6.000 de persoane si-au studiat datele inscrise in acest document, a declarat miercuri, pentru MEDIAFAX, purtatorul de cuvant al CNAS, Mihaela Tanase. ...continuare.

Noua echipa Manor a anuntat primul pilot pentru 2015

publicat 2015-02-25 16:00:24 (OnlineSport)
Grila Formulei 1 s-ar putea completa in zilele urmatoare cu o noua echipa. Este vorba de Manor, noul brand care inlocuieste Marussia in Marele Circ. ...continuare.

Condamnata recent, Monica Iacob Ridzi este internata la infirmeria inchisorii! Ce dezvaluiri face Emil Boc despre fostul ministru

publicat 2015-02-25 14:00:28 (Libertatea)
Condamnata recent, Monica Iacob Ridzi este internata la infirmeria inchisorii! Ce dezvaluiri face Emil Boc despre fostul ministru Fostul prim-ministru Emil Boc, care a vizita-o ieri pe Monica Iacob Ridzi la Sectia exterioara Cluj-Napoca a Penitenciarului Gherla, unde aceasta este incarcerata in perioada de carantina, spune ca starea de sanatate a fostului ministru "nu este foarte buna", aceasta fiind internata la infirmerie. Publicitate Emil Boc a declarat astazi, ca a stat aproximativ o ora si jumatate la Monica Iacob Ridzi, cu care a discutat aspecte, in special, "de familie, de sanatate, de probleme, de relatia cu... ...continuare.

Emil Boc: Starea de sanatate a Monicai Iacob Ridzi nu este chiar deloc buna. Este internata la infirmerie

publicat 2015-02-25 13:45:23 (Puterea)
Emil Boc: Starea de sanatate a Monicai Iacob Ridzi nu este chiar deloc buna. Este internata la infirmerie Fostul premier Emil Boc a declarat, dupa ce a vizitat-o pe Monica Iacob Ridzi la Penitenciarul Gherla, ca, din pacate, starea acesteia de sanatate nu este chiar deloc buna, motiv pentru care este internata la infirmerie.Citeste si: Fostul premier Emil Boc a vizitat-o pe Monica Iacob Ridzi la Penitenciarul Gherla Emil Boc a mai spus ca a stat aproximativ o ora si jumatate la Monica Iacob Ridzi, cu care a discutat aspecte, in special, "de familie, de sanatate, de probleme, de relatia cu... ...continuare.

Boc: Am vizitat-o pe doamna Ridzi, starea sa de sanatate nu e buna

publicat 2015-02-25 13:15:22 (Realitatea-TV)
Boc: Am vizitat-o pe doamna Ridzi, starea sa de sanatate nu e buna Fostul premier Emil Boc a declarat, miercuri, intr-o conferinta de presa, ca i-a facut o vizita Monicai Iacob Ridzi, in cursul zilei de marti, la Sectia exterioara Cluj-Napoca a Penitenciarului Gherla, aceasta fiind internata la infirmerie din cauza starii de sanatate. ...continuare.

Boc: Starea de sanatate a Monicai Iacob Ridzi nu este foarte buna, este internata la infirmerie

publicat 2015-02-25 12:30:21 (Mediafax)
Boc: Starea de sanatate a Monicai Iacob Ridzi nu este foarte buna, este internata la infirmerie Fostul premier Emil Boc, care a vizitat-o, marti, pe Monica Iacob Ridzi la Sectia exterioara Cluj-Napoca a Penitenciarului Gherla, unde aceasta este incarcerata in perioada de carantina, spune ca starea de sanatate a fostului ministru "nu este foarte buna", aceasta fiind internata la infirmerie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

pe fundul oceanului satu mare herzigova horoscop summit fuga ilfov flamanzi brie sturzu videle lasting monarhie anul zi de zi posturi tv gusu rulment manelist centre comerciale renita filmu fructe cutrem baia sprie arad nicolae corneanu horoscop 1 martie gorj fara chiloti grof daniela gyorfi ginecologie faina stirile protv de la ora 19 aragaz crestinii observator cincu retete false paraschiv militaru interne ludovic orban sorin terbea burlacul surse regenerabile interlop masina politie confectioner