Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Veste trista pentru Mircea SOLCANU

publicat 2014-11-01 12:15:50 (Realitatea-TV)
Veste trista pentru Mircea SOLCANU Emisiunea "Draga mea prietena", prezentata de Mircea Solcanu si Cristina Siscanu, a fost scoasa din grila Kanal D, dupa cum au anuntat reprezentantii postului. COMENTEAZA Tweet Incepand de luni, 3 noiembrie, in intervalul de difuzare al emisiunii "Draga mea prietena" (10:00-12:30) vor fi redifuzate serialele turcesti "Tradarea" si "Suleyman magnificul - Sub domnia iubirii", iar in ziua de luni vor fi difuzate reluari ale emisiunilor "Asta-i Romania" si "D-Paparazzi", scrie reportervirtual.ro ...continuare.

LIVE Formula 1, Calificari Marele Premiu al Statelor Unite (20:00)

publicat 2014-11-01 11:00:37 (OnlineSport)
Formula 1 revine in actualitate cu Marele Premiu al Statelor Unite de la Austin, Texas, cursa in care doua echipe vor absenta de pe grila. Este vorba de Caterham si Marussia, grupari care se confrunta cu mari probleme financiare si mai mult ca sigur nu se vor mai alinia la startul sezonului urmator. ...continuare.

Portocala: 10 beneficii pentru sanatate

publicat 2014-10-31 23:45:34 (Realitatea-TV)
Portocala: 10 beneficii pentru sanatate Foarte iubite de atleti, portocalele sunt usor digerabile si ofera o "explozie" de energie. Nutritionistii chiar recomanda una-doua portocale pe zi pentru a te bucura de energie intreaga zi. Portocalele nu-ti ofera numai energie. Ele au si alte beneficii pentru starea de sanatate. COMENTEAZA Tweet Iata 10 dintre ele:   1. Previn cancerul Portocalele sunt bogate in substante care apara organismul de multiple forme de cancer, inclusiv cancer de piele, plamani, sani, stomac si colon. De... ...continuare.

Portocala: BENEFICII pentru sanatate

publicat 2014-10-31 23:30:31 (Romania-TV)
Portocala: BENEFICII pentru sanatate Foarte iubite de atleti, portocalele sunt usor digerabile si ofera o "explozie" de energie. Nutritionistii chiar recomanda una-doua portocale pe zi pentru a te bucura de energie intreaga zi. Portocalele nu-ti ofera numai energie. Ele au si alte beneficii pentru starea de sanatate. Vezi mai jos cateva dintre ele. ...continuare.

CARDUL DE SANATATE are un COD PIN. Pana cand poti sa-l activezi

publicat 2014-10-31 17:15:42 (Realitatea-TV)
CARDUL DE SANATATE are un COD PIN. Pana cand poti sa-l activezi CARDUL DE SANATATE primit acasa de asigurat este inactiv. Intrat in posesia cardului de sanatate, asiguratul il va prezenta pentru activare la prima vizita la un furnizor de servicii medicale. COMENTEAZA Tweet CARDUL DE SANATATE Mai exact, pin-ul de transport al cardului national (000) va fi schimbat cu un pin personalizat format dintr-o combinatie de patru cifre. Pin-ul personalizat al CARDULUI DE SANATATE va fi introdus si confirmat personal de catre pacient, potrivit AvocatNet.ro. ...continuare.

UIMITOR! De ce problema de sanatate scapi daca bei suc de ridiche neagra

publicat 2014-10-31 11:45:49 (Realitatea-TV)
UIMITOR! De ce problema de sanatate scapi daca bei suc de ridiche neagra Ridichea neagra are beneficii uimitoare pentru sanatate. Iata mai jos cateva dintre acestea: COMENTEAZA Tweet Calculii renali sunt dizolvati in urma tratamentului intensiv cu suc de ridiche-neagra: da pe razatoare o radacina si stoarce sucul. Bea cate o jumatate de pahar in fiecare dimineata, pe stomacul gol, timp de doua luni, scrie BZI.ro. Drenarea ficatului si a vezicii biliare sunt printre principalele responsabilitati ale ridichii-negre, crescand cantitatea si fluiditatea biliara. Daca... ...continuare.

I-a mancat cainele cardul de sanatate!

publicat 2014-10-30 23:45:32 (Libertatea)
Angajatii Casei Judetene de Asigurari de Sanatate Timis s-au distrat copios dupa ce zilele trecute... ...continuare.

Veniturile salariale din Sanatate ar putea creste din 2015. Vezi cu ce procent

publicat 2014-10-30 21:30:43 (Romania-TV)
Veniturile salariale din Sanatate ar putea creste din 2015. Vezi cu ce procent Veniturile salariale din domeniul sanatatii ar putea creste cu cel putin 5%, incepand de anul viitor, insa este nevoie de o mai buna gestionare a fondurilor existente, dar si de identificarea unor surse proprii de finantare, a declarat, joi, presedintele Federatiei Sanitas, Leonard Barascu, dupa intalnirea avuta cu reprezentantii Ministerului Sanatatii, ai Ministerului Muncii si ai Casei Nationale de Asigurari de Sanatate. ...continuare.

Exista premisele unor cresteri cu minimum 5% ale veniturilor salariale din Sanatate, din 2015

publicat 2014-10-30 20:15:03 (Capital)
Exista premisele unor cresteri cu minimum 5% ale veniturilor salariale din Sanatate, din 2015 Veniturile salariale din domeniul sanatatii ar putea creste cu cel putin 5%, incepand de anul viitor, insa este nevoie de o mai buna gestionare a fondurilor existente, dar si de identificarea unor surse proprii de finantare, a declarat, joi, presedintele Federatiei Sanitas, Leonard Barascu, dupa intalnirea avuta cu reprezentantii Ministerului Sanatatii, ai Ministerului Muncii si ai Casei Nationale de Asigurari de Sanatate. ...continuare.

Aproape 10 milioane de carduri de sanatate, distribuite asiguratilor

publicat 2014-10-30 17:45:17 (Cotidianul)
Aproape 10 milioane de carduri de sanatate, distribuite asiguratilor "Conform datelor furnizate de Compania Nationala Posta Româna privind stadiul de distribuire a cardului national de sanatate... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale tatare crin antonescu tampa daniel cfr marfa constanta margareta pogonat concert alex gratiere preot absolventi gheorghe sincai interzis minorilor nicolae moldovan operatie scolarii results iulia albu crudu dulgheru decesul strada traian talharii ministerul apararii nationale care caini milla cristi tanase crestere inalta satu mare invest nikarom costel autoritatea electorala permanenta grup servicii petroliere gandaci deconcentrate batin saloane botiz dermatolog ionut iftimoaie second hand obama bayern kilograme vami cameron mckenna rapid live rezervistii