Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

REVOLTATOR: Un bebelus nascut cu probleme grave de sanatate a murit din cauza birocratiei

publicat 2015-07-06 23:00:20 (Romania-TV)
REVOLTATOR: Un bebelus nascut cu probleme grave de sanatate a murit din cauza birocratiei Detalii incredibile in cazul de la Cluj, acolo unde birocratia a ucis un bebelus nascut cu grave probleme de sanatate. Parintii au primit raspunsul oficial ca micuta lor nu va ajunge pe una din mesele de operatie de la Spitalul de Urgenta din Cluj-Napoca abia la cinci zile dupa ce fata a murit. Intre timp, medicul care voia sa opereze bebelusul a depus plangere penala impotriva conducerii spitalului. ...continuare.

Ce problema de sanatate ai, in functie de pozitia in care dormi

publicat 2015-07-06 18:15:27 (Romania-TV)
Ce problema de sanatate ai, in functie de pozitia in care dormi Pozitia in care dormi poate aduce probleme serioase de sanatate pentru tine. Ai grija cum tii capul pe perna si ce pozitie adopti pentru cele 8 ore de somn. ...continuare.

Liviu Varciu si-a razbunat colegii: In timpul emisiunii l-a ranit pe Nea Marin cu o motocositoare

publicat 2015-07-06 14:00:22 (Romania-TV)
Liviu Varciu si-a razbunat colegii: In timpul emisiunii l-a ranit pe Nea Marin cu o motocositoare Nea Marin, desi este unul dintre cele mai apreciate personaje din showbiz-ul autohton, este si cel mai dur realizator din emisiunile de divertisment din grila romaneasca de programe. ...continuare.

Dragnea: Nu am vesti despre starea de sanatate a premierului, nimeni nu stie cand se intoarce

publicat 2015-07-06 11:15:16 (Mediafax)
Dragnea: Nu am vesti despre starea de sanatate a premierului, nimeni nu stie cand se intoarce Coordonatorul politic al PSD Liviu Dragnea a declarat, luni, inaintea sedintei BP al PSD, ca nu are "vesti" despre starea de sanatate a premierului Victor Ponta si a precizat ca "nimeni" in partid nu stie cand se va intoarce seful guvernului in tara. ...continuare.

Mircea Badea are probleme mari de sanatate. Vestea SOC pe care a primit-o din partea medicilor: "M-au masurat la cap. Nu e bine DELOC"

publicat 2015-07-06 10:30:11 (Libertatea)
Mircea Badea are probleme mari de sanatate. Vestea SOC pe care a primit-o din partea medicilor: M-au masurat la cap. Nu e bine DELOC Mircea Badea are probleme mari de sanatate. Vestea SOC pe care a primit-o din partea medicilor: "M-au masurat la cap. Nu e bine DELOC" Publicitate Citeste mai departe pe gandul.info ...continuare.

Ni se pregateste ceva! Care va fi salariul minim pentru angajatii cu studii superioare

publicat 2015-07-06 00:00:26 (Libertatea)
Ni se pregateste ceva! Care va fi salariul minim pentru angajatii cu studii superioare Romanii ar trebui sa aiba, pana anul viitor, o noua lege a salarizarii. Cat vor creste insa lefurile, cel putin in sectorul bugetar? Publicitate De exemplu, de la 1 ianuarie 2016, salariul minim pe economie va ajunge egal cu plafonul care exista pana acum pentru salarizarea persoanelor cu studii superioare, adica 1.200 de lei. Atunci cand a fost introdus acest plafon, raportul fata de salariul minim era de 1 la 2, iar daca aceeasi formula se va respecta si de-acum inainte, angajatii cu studii... ...continuare.

Uleiul din seminte de morcov, un tratament complex si eficient pentru frumusete si sanatate

publicat 2015-07-03 11:30:21 (Libertatea)
Uleiul din seminte de morcov, un tratament complex si eficient pentru frumusete si sanatate Uleiul din seminte de morcov este un ulei despre care se spune ca ar face minuni atat pentru frumusete, cat si pentru sanatate. Bogat in antioxidanti si vitamina A, uleiul din seminte de morcov poate preveni cancerul, poate calma durerile intestinale sau iti poate hidrata in profunzime pielea. Iata si alte intrebuintari ale acestui produs miraculos... Publicitate Poate vindeca infectiileDatorita proprietatilor sale antibacteriene, acest tip de ulei poate ajuta la cicatrizarea ranilor, dar si... ...continuare.

Andreea Esca nu mai figureaza in grila de programe. Aprobarea facuta de CNA

publicat 2015-07-02 20:00:10 (Realitatea-TV)
Andreea Esca nu mai figureaza in grila de programe. Aprobarea facuta de CNA Consiliul National al Audiovizualului (CNA) a decis, in sedinta de joi, sa aprobe modificarea structurii de programe a Europa FM pe perioada verii, din grila postului de radio urmand sa iasa emisiunea "La radio cu Andreea Esca" si "Romania in direct", cu Moise Guran. ...continuare.

CNA a aprobat grila de vara a Europa FM, fara emisiunea Andreei Esca si cea a lui Moise Guran

publicat 2015-07-02 19:15:23 (Mediafax)
CNA a aprobat grila de vara a Europa FM, fara emisiunea Andreei Esca si cea a lui Moise Guran Consiliul National al Audiovizualului (CNA) a decis, in sedinta de joi, sa aprobe modificarea structurii de programe a Europa FM pe perioada verii, din grila postului de radio urmand sa iasa emisiunea "La radio cu Andreea Esca" si "Romania in direct", cu Moise Guran. ...continuare.

City FM, care emite o grila neaprobata de CNA, somat sa intre in legalitate in trei luni

publicat 2015-07-02 16:45:25 (Mediafax)
City FM, care emite o grila neaprobata de CNA, somat sa intre in legalitate in trei luni Consiliul National al Audiovizualului (CNA) a decis, joi, sa someze postul de radio City FM sa intre in legalitate in trei luni in privinta celor doua licente pe care le detine, in Roman si Sibiu, pe care este difuzata de doi ani o structura de programe neaprobata de CNA. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »