Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Nu mai arunca niciodata coditele de la capsuni! Au efecte miraculoase pentru sanatate! Uite cum le poti prepara!

publicat 2016-06-25 13:15:02 (Antena-1)
Nu mai arunca niciodata coditele de la capsuni! Au efecte miraculoase pentru sanatate! Uite cum le poti prepara! Chiar daca pare greu de crezut, se pare ca in coditele de la capsuni exista un adevarat miracol pentru sanatate. ...continuare.

Smartree ofera servicii de salarizare pe orice platforma software a clientilor

publicat 2016-06-23 17:00:02 (AgoraNews)
Smartree ofera servicii de salarizare pe orice platforma software a clientilor Companiile din Romania isi pot externaliza serviciile de salarizare fara a fi nevoite sa renunte la platforma software utilizata, avand acum optiunea unui nou serviciu unic pe piata locala, lansat de Smartree, unul dintre liderii din Romania pe piata de externalizare a proceselor de HR. ...continuare.

'Cand esti al doilea mare contribuabil, te astepti sa fii consultat, nu sfidat'

publicat 2016-06-22 00:00:03 (Bursa)
'Cand esti al doilea mare contribuabil, te astepti sa fii consultat, nu sfidat' * (Interviu cu Gilda Lazar, Director Corporate Affairs & Communications JTI Romania, Moldova si Bulgaria) Reporter: Subiectul fierbinte in domeniul tutunului este transpunerea Directivei Europene. Unul dintre punctele importante ale noii legi este reprezentat de avertismentele de sanatate. Care este opinia dumneavoastra referitoare la noile insemne ce vor aparea pe pachetele de tigari? Gilda Lazar:Suprafata marita a avertismentelor de sanatate pana la 65% nu va reduce incidenta fumatului, ci... ...continuare.

Ministerul Finantelor vine cu clarificari: Asigurarile de sanatate facultative sunt deductibile

publicat 2016-06-20 13:45:15 (Realitatea-TV)
Ministerul Finantelor vine cu clarificari: Asigurarile de sanatate facultative sunt deductibile Ministerul Finantelor Publice elimina dubiile cu privire la deductibilitatea asigurarilor facultaitve de sanatate, un aspect care a fost pus la indoiala de clinicile private de sanatate la inceputul acestui an. ...continuare.

WikiLeaks: "Pentru Guvernul american, coruptia la nivel inalt in Sanatate este cea mai importanta, deoarece afecteaza in mod direct posibilitatea companiilor farmaceutice si a fondurilor de sanatate americane de a intra pe piata romaneasca de profil"

publicat 2016-06-19 20:30:07 (Evenimentul-Zilei)
De la declansarea Scandalului Hexy Pharma, inmormantat deja prin binecunoscuta tehnica, Sa-i lasam sa fiarba in suc propriu! de urias succes intr- o tara unde se uita repede si mai ales unde opinia publica, infantila prin traditie, se plictiseste repede, s-a discutat mult despre Coruptia din Sanatate. ...continuare.

Din Documentele WikiLeaks: "Pentru Guvernul american, coruptia la nivel inalt in Sanatate este cea mai importanta, deoarece afecteaza in mod direct posibilitatea companiilor farmaceutice si a fondurilor de sanatate americane de a intra pe piata romaneasca

publicat 2016-06-19 20:15:05 (Evenimentul-Zilei)
De la declansarea Scandalului Hexy Pharma, inmormantat deja prin binecunoscuta tehnica, Sa-i lasam sa fiarba in suc propriu! de urias succes intr- o tara unde se uita repede si mai ales unde opinia publica, infantila prin traditie, se plictiseste repede, s-a discutat mult despre Coruptia din Sanatate. ...continuare.

Scandal din cauza drepturilor de televizare ale EURO 2016 » Telekom reclama UPC la CNA

publicat 2016-06-18 13:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Scandal din cauza drepturilor de televizare ale EURO 2016 » Telekom reclama UPC la CNA Drepturile de televizare ale EURO 2016 au nascut un scandal între cablistii din România. Telekom reclama la CNA faptul ca UPC a introdus în grila doua posturi nemtesti, care transmit meciuri de la EURO 2016. Posturile Das Erste si ZDf, disponibile în reteaua UPC, nu au voie sa transmita meciuri de la EURO pe teritoriul României, acolo unde DolceSport detine drepturile de televizare, potrivit paginademedia.ro, care citeaza Ziarul Financiar. ... ...continuare.

Scandal pe piata media din Romania pe seama meciurilor de la EURO 2016

publicat 2016-06-18 12:15:08 (OnlineSport)
Compania Telekom s-a facut foc si para dupa ce rivalii de la UPC au introdus in grila de programe doua posturi nemtesti care difuzeaza la liber toate meciurile de la turneul final al Campionatului European - EURO 2016. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »