Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Academia Romana cere drept de initiativa legislativa, rang si salarizare de ministru pentru presedintele institutiei

publicat 2016-08-30 12:00:14 (Romania-TV)
Academia Romana cere drept de initiativa legislativa, rang si salarizare de ministru pentru presedintele institutiei Academia Romana a postat pe site-ul sau o propunere de modificare a legii de organizare si functionare in care cere drept de initiativa legislativa, asa cum acum au doar Parlamentul si Guvernul. Mai mult, propunerea legislativa introduce prevederea ca titlul de presedinte al Academiei Romane sa fie asimilat ca rang si salarizare functiei de ministru, in timp ce vicepresedintii sa fie asimilati ca rang si salarizare functiei de Secretar General al Guvernului. ...continuare.

Euroins vrea sa-si balanseze portofoliul prin intrarea pe piata asigurarilor de sanatate

publicat 2016-08-30 10:45:11 (Ziarul-Financiar)
Euroins vrea sa-si balanseze portofoliul prin intrarea pe piata asigurarilor de sanatate Euroins a decis sa intre pe piata asigurarilor private de sanatate, una dintre cele mai efer­vescente nise din industria de asi­gu­rari la momentul actual, in conditiile in care compania de asigurari vinde in principal polite auto obligatorii, vanzarile de RCA repre­zentand circa 95% din portofoliu. Asiguratorul este controlat de grupul bulgar Eurohold si se afla in redresare financiara.Euroins va vinde asigurarile de sanatate atat direct clientilor persoane fizi­ce, cat si companiilor.... ...continuare.

Adevarul despre starea de sanatate a Regelui Mihai!

publicat 2016-08-30 00:30:03 (Click)
Adevarul despre starea de sanatate a Regelui Mihai! Adevarul despre starea de sanatate a Regelui Mihai! ...continuare.

A revenit pe micile ecrane! Cum s-a imbracat ANDREEA MANTEA in prima emisiune din grila de toamna

publicat 2016-08-30 00:00:04 (CanCan)
A revenit pe micile ecrane! Cum s-a imbracat ANDREEA MANTEA in prima emisiune din grila de toamna Andreea Mantea este una dintre cele mai apreciate prezentatoare TV din Romania. Vedeta are un mare lipici la public, iar fanii o indragesc si ii trimit zilnic mesaje de lauda si apreciere. Recent, vedeta si-a schimbat silicoanele, nu dintr-un moft, ci din motive de sanatate, deoarece avea dureri mari la un san. ''Am ales sa fac aceasta interventie pentru ca aveam nevoie! Nu este un moft, nu este un lucru pe care il fac din plictiseala, pentru ca e la moda, sau pentru ca vreau sani mai mari!... ...continuare.

Happy Channel isi lanseaza grila de toamna pe 5 septembrie

publicat 2016-08-29 17:00:01 (Antena3)
Happy Channel isi lanseaza grila de toamna pe 5 septembrie Luni, 5 septembrie, Happy Channel da startul noii grile de programe sub sloganul „Fiecare zi e Happy Day!” .  Dupa 150 de editii ale sezonului trecut, „Happy Day” vine într-o noua fo... ...continuare.

Happy Channel isi lanseaza grila de toamna pe 5 septembrie

publicat 2016-08-29 15:30:02 (Antena-1)
Luni, 5 septembrie, Happy Channel da startul noii grile de programe sub sloganul "Fiecare zi e Happy Day!" .  Dupa 150 de editii ale sezonului trecut, "Happy Day" vine intr-o noua formula. Luni, 5 septembrie, de la ora 23.30 Criss, Vlad, Carmen Bruma si Rapha le aduc telespectatorilor prima editie a noului format. ...continuare.

Casa Regala neaga afirmatiile despre declinul starii de sanatate a Regelui Mihai: E in stare stabila

publicat 2016-08-29 11:45:15 (Realitatea-TV)
Casa Regala neaga afirmatiile despre declinul starii de sanatate a Regelui Mihai: E in stare stabila Casa Majestatii Sale a luat cunostinta cu dezamagire de afirmatiile si speculatiile aparute in cateva publicatii, legate de starea de sanatate a Regelui Mihai I si atesta ca declaratiile Protosinghelul Caliopie sunt neadevarate, se arata intr-un comunicat de presa. ...continuare.

Ti s-a spus ca apa calda cu lamaie face minuni pentru sanatate, insa sigur nu stiai si asta

publicat 2016-08-29 11:30:11 (Romania-TV)
Ti s-a spus ca apa calda cu lamaie face minuni pentru sanatate, insa sigur nu stiai si asta Multi nutritionisti si experti in sanatate sustin ca apa calda cu lamaie inainte de micul dejun are beneficii uriase pentru sanatate ta. Te hidrateaza bine si ajuta la eliminarea toxinelor din organism. ...continuare.

Casa Regala: Regele Mihai are actualmente o stare de sanatate stabila

publicat 2016-08-29 11:30:02 (Antena3)
Casa Regala: Regele Mihai are actualmente o stare de sanatate stabila Regele Mihai are actualmente o stare de sanatate stabila, este într-un moment de mare durere sufleteasca, dar se afla înconjurat de dragostea si respectul tuturor si este îngrijit cu impecabil pr... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »