Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Presedinte CNAS: Serviciile medicale vor fi acordate si in august atat cu cardul de sanatate, cat si fara

publicat 2015-07-31 12:30:13 (Mediafax)
Presedinte CNAS: Serviciile medicale vor fi acordate si in august atat cu cardul de sanatate, cat si fara Serviciile medicale vor fi acordate si in august atat pacientilor care au cardul national de sanatate, cat si celor care inca nu au intrat in posesia acestuia, din cele 15 milioane de carduri tiparite mai fiind de distribuit peste 300.000, a declarat vineri, pentru MEDIAFAX, presedintele CNAS. ...continuare.

Seful CNAS: Serviciile medicale vor fi acordate si in august atat cu cardul de sanatate, cat si fara

publicat 2015-07-31 12:15:05 (Gandul)
Seful CNAS: Serviciile medicale vor fi acordate si in august atat cu cardul de sanatate, cat si fara Serviciile medicale vor fi acordate si in august atat pacientilor care au cardul national de sanatate, cat si celor care inca nu au intrat in posesia acestuia, din cele 15 milioane de carduri tiparite mai fiind de distribuit peste 300.000, a declarat vineri, pentru MEDIAFAX, presedintele CNAS. ...continuare.

Cardul de sanatate, amanat a sasea oara. De cand ar putea deveni obligatoriu

publicat 2015-07-31 11:45:02 (Antena3)
Cardul de sanatate nu mai este obligatoriu din luna august, asa cum se anuntase, ci a fost amanat din nou si va intra in vigoare probabil din septembrie, a anuntat seful CNAS, Vasile Ciurchea. "Nu s-a... ...continuare.

Presedinte CNAS: Cardurile de sanatate devin obligatorii din luna septembrie

publicat 2015-07-31 11:00:16 (Puterea)
Presedinte CNAS: Cardurile de sanatate devin obligatorii din luna septembrie Presedintele Casei Nationale de Asigurari de Sanatate (CNAS), Vasile Ciurchea, a declarat, la Digi 24, ca incepand din luna septembrie, "cu certitudine" cardul de sanatate va deveni obligatoriu. ...continuare.

O noua amanare in cazul cardului de sanatate

publicat 2015-07-31 11:00:03 (Cotidianul)
O noua amanare in cazul cardului de sanatate Presedintele Casei Nationale de Asigurari de Sanatate (CNAS) Vasile Ciurchea a declarat, dupa ce institutia anuntase ca din 1 august cardul de sanatate va... ...continuare.

BREAKING NEWS: Cardul de sanatate, amanat din nou. Devine obligatoriu abia din septembrie

publicat 2015-07-31 10:30:26 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Cardul de sanatate, amanat din nou. Devine obligatoriu abia din septembrie Utilizarea cardului de sanatate, care de maine trebuia sa fie obligatorie, se amana din nou. Este deja a sasea oara cand se intampla acest lucru. Desi Casa Nationala de Asigurari de Sanatate (CNAS) anuntase ca din 1 august cardul de sanatate va deveni obligatoriu fara nicio exceptie, presedintele CNAS, Vasile Ciurchea, a anuntat ca termenul a fost amanat. ...continuare.

CARDUL DE SANATATE, obligatoriu din septembrie

publicat 2015-07-31 10:15:13 (Romania-TV)
CARDUL DE SANATATE, obligatoriu din septembrie Desi Casa Nationala de Asigurari de Sanatate (CNAS) anuntase in luna mai ca din 1 august cardul de sanatate va deveni obligatoriu fara nicio exceptie, presedintele institutiei Vasile Ciurchea spune ca termenul a fost amanat deoarece 350.000 de carduri nu au fost ridicate inca. ...continuare.

Cardul de sanatate, amanat din nou. Presedintele CNAS, Vasile Ciurchea: "Nu este obligatoriu de la 1 august"

publicat 2015-07-31 09:46:32 (ProTV)
Cardul de sanatate, amanat din nou. Presedintele CNAS, Vasile Ciurchea: Nu este obligatoriu de la 1 august De la 1 august, cardul de sanatate trebuia sa devina obligatoriu, ca singurul instrument de decontare a serviciilor medicale. Dar, termenul se amana pentru a sasea oara, deoarece sunt zeci de mii de oameni care nu l-au primit. ...continuare.

MAFIA MEDICAMENTELOR. Cele mai mari dosare in care A FOST FRAUDAT sistemul de sanatate

publicat 2015-07-30 10:15:06 (Gandul)
MAFIA MEDICAMENTELOR. Cele mai mari dosare in care A FOST FRAUDAT sistemul de sanatate In ultimii ani, procurorii au scos la iveala mai multe retele si grupari din sistemul de sanatate care fie falsificau retete, fie prescriau medicamente in mod preferential, fraudand banii publici din asigurarile de sanatate. Cel mai recent caz arata cum functioneaza un fenomen despre care toata lumea vorbeste, insa care pana acum nu a fost dovedit oficial la o asemenea amploare: medici sponsorizati de firmele de medicamente sa le promoveze produsele foarte scumpe catre pacienti. Implicit,... ...continuare.

Decizie radicala luata de Antena 1. Au scos programul din grila, din cauza audientelor slabe

publicat 2015-07-30 10:00:21 (Realitatea-TV)
Decizie radicala luata de Antena 1. Au scos programul din grila, din cauza audientelor slabe Postul din Baneasa a incercat, pe perioada verii, reteta serialului turcesc, aplicata si de Pro TV si Kanal D. Antena 1 n-a dat insa lovitura, motiv pentru care productia "Prizoniera dragostei" va parasi prime-time-ul statiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »