Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Imagini cu DEZASTRUL din Fasia Gaza. Orase intregi au fost sterse de pe fata pamantului in urma bombardamentelor israeliene

publicat 2014-09-01 20:15:02 (Antena3)
Mai multe imagini postate pe YouTube arata urmele bombardamentelor israeliene in mai multe cartiere si orase din Fasia Gaza, scrie The Independent.Filmarile aeriene, realizate in perioada 28-29 august 2014, de... ...continuare.

Noi imagini cu DEZASTRUL din Fasia Gaza. Orase intregi au fost sterse de pe fata pamantului in urma bombardamentelor israeliene

publicat 2014-09-01 20:00:04 (Antena3)
Mai multe imagini postate pe YouTube arata urmele bombardamentelor israeliene in mai multe cartiere si orase din Fasia Gaza, scrie The Independent.Filmarile aeriene, realizate in perioada 28-29 august 2014, de... ...continuare.

Specificatiile iPhone 6 scapate pe internet inainte de anuntul oficial

publicat 2014-09-01 17:30:43 (Ziarul-Financiar)
Specificatiile iPhone 6 scapate pe internet inainte de anuntul oficial Citeste si: Imagini noi cu santierul noului sediu Apple, surprinse de o drona. VIDEO Apple breveteaza telefonul cu ecrane animate in loc de butoane fizice Un manual de instructiuni pentru iPhone 6 scapat pe internet confirma zvonurile despre noul telefon Apple In ultimele saptamani am primit din ce in ce mai multe imagini neoficiale cu presupusa carcasa a noului iPhone 6, cat si cu protectia pentru display realizata din safir, care au confirmat de multe ori faptul ca Apple va opta pentru un... ...continuare.

Specificatiile iPhone 6 scapate pe internet inainte de anuntul oficial (Telefoane mobile)

publicat 2014-09-01 16:30:33 (Go4IT)
Specificatiile iPhone 6 scapate pe internet inainte de anuntul oficial (Telefoane mobile) In ultimele saptamani am primit din ce in ce mai multe imagini neoficiale cu presupusa carcasa a noului iPhone 6, cat si cu protectia pentru display realizata din safir, care au confirmat de multe ori faptul ca Apple va opta pentru un display de 4,7". Informatiile pe care nu le aveam erau legate mai degraba de specificatiile tehnice ale telefonului, care acum par a fi confirmate de imagini spion ale placii de baza.Aceeasi companie care a dezvaluit in trecut alte piese alte telefonului, Feld &... ...continuare.

NIMIC nu mai poate fi ascuns. Imagini surprinse de cel mai puternic satelit: "Se vad char si parbrizele masinilor"

publicat 2014-09-01 12:00:05 (Antena3)
NIMIC nu mai poate fi ascuns. Imagini surprinse de cel mai puternic satelit: "Se vad char si parbrizele masinilor" WordView-3, satelitul comercial extrem de puternic lansat in urma cu 2 saptamani, a inceput sa transmita imagini. Acestea au o rezolutie atat de inalta, incat in ele se vad literalmente parbrizele... ...continuare.

Blestemul Oscarului? Contul de iCloud al lui Jennifer Lawrence a fost spart de un hacker! Imagini XXX cu actrita au aparut pe net

publicat 2014-09-01 11:45:12 (CanCan)
Blestemul Oscarului? Contul de iCloud al lui Jennifer Lawrence a fost spart de un hacker! Imagini XXX cu actrita au aparut pe net Un hacker a reusit sa pana mana pe o serie de imagini XXX cu Jennifer Lawrence, dupa ce a profitat de o vulnerabilitate a sistemului de stocare al Apple, iCloud. ...continuare.

ISTERIE la Hollywood! Actrita Jennifer Lawrence, GOALA pe Internet. Pozele, POSTATE de un HACKER care sustine ca are IMAGINI NUD cu peste 100 de VEDETE

publicat 2014-09-01 09:15:34 (Libertatea)
ISTERIE la Hollywood! Actrita Jennifer Lawrence, GOALA pe Internet. Pozele, POSTATE de un HACKER care sustine ca are IMAGINI NUD cu peste 100 de VEDETE Actrita Jennifer Lawrence, castigaatoare a unui Oscar pentru rolul din pelicula "Jocurile Foamei", este victim hackerilor. Imagini in care apare complet dezbracata au fost facute publice, pe Internet. Jennifer Lawrence- Foto Hepta Imagini nud cu Jennifer Lawrence au fost postate pe Internet, dupa ce actrita a fost victima unui hacker care ar fi reusit sa intre in posesia fotografiilor din telefonul vedetei. Mai mult, hackerul care a publicat imaginile sustine ca are fotografii nud cu peste... ...continuare.

UIMITOR. Cele mai spectaculoase imagini cu noul IPHONE 6

publicat 2014-08-30 14:00:16 (Realitatea-TV)
UIMITOR. Cele mai spectaculoase imagini cu noul IPHONE 6 A devenit oficial. Apple va lansa noul iPhone 6 pe 9 septembrie. Va fi cel mai spectaculos smartphone din istoria companiei. Optimisti, oficialii Apple se asteapta ca telefonul, mai mare si mai puternic, sa aiba impactul pe care l-a avut primul smartphone iPhone, care a schimbat din temelii piata telecomunicatiilor. Pana sa-l vedem oficial, pe internet continua sa apara imagini spion cu iPhone 6. Iar cele mai bune, cu carcasa telefonului, le puteti vedea in acest material, preluate de pe... ...continuare.

Imagini INEDITE din Coreea de Nord: Care sunt ultimele proiecte ale lui Kim Jong-un - FOTO, VIDEO

publicat 2014-08-30 11:15:31 (Mediafax)
Imagini INEDITE din Coreea de Nord: Care sunt ultimele proiecte ale lui Kim Jong-un - FOTO, VIDEO Desi Coreea de Nord se "bucura" in trecut de titlul de cea mai secretoasa tara din lume, se pare ca lucrurile incep sa se schimbe, tinand cont de faptul ca tot mai multe imagini din aceasta tara ajung in presa internationala. ...continuare.

IMAGINI REVOLTATOARE cu cel mai vizitat loc din Transilvania. Au facut inconjurul INTERNETULUI

publicat 2014-08-29 13:00:43 (Realitatea-TV)
IMAGINI REVOLTATOARE cu cel mai vizitat loc din Transilvania. Au facut inconjurul INTERNETULUI Lacul Balea, una dintre cele mai cunoscute si vizitate destinatii turistice din Transilvania, arata rusinos. Zona pare neingrijita, gunoaiele sunt aruncate peste tot, iar in unele locuri cartoanele si PET-urile au fost adunate in mormane imense, scrie oradesibiu.ro. Dezastrul a fost surprins in imagini de un clujean aflat in vizita la Balea Lac in urma cu doar cateva zile. "Balea Lac, sfarsit de august 2014...Comentariile va apartin. No photopshop", a scris clujeanul pe reteaua de socializare... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

ramona badescu atacuri anmdm vrancea motociclistii ospatari gravida teleorman rezultate finale bac rodica miron petruta borza bacalaureat ilva mica vulcan cooler justin bieber biserica ortodoxa imobiliare petrochemicals ialomita sinucidere pustai cfr marfa examen restituirea proprietatilor bestia gorj data de 22 neamt puzdrea hidroconstructia ilie carabulea antena 2 gheorghita vadim leul brasov salaj ioana tufar mararu coeficient plantare vize videanu pedepse asfaltare maria buza a postat pe facebook vacant