Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

INCENDIUL din BAMBOO, filmat de POMPIERI. Imagini OFICIALE, pe muzica de club VIDEO

publicat 2017-01-21 19:00:09 (Romania-TV)
INCENDIUL din BAMBOO, filmat de POMPIERI. Imagini OFICIALE, pe muzica de club VIDEO ISU Bucuresti-Ilfov a postat pe canalul sau de youtube primele imagini oficiale cu incendiul din clubul Bamboo. Surprinzator este faptul ca imaginile cu flacarile care mistuie localul sunt insotite de muzica de club. ...continuare.

Noi imagini care au fost sterse de pe contul de Facebook al Bamboo, difuzate de Antena 3. Ce au vrut sa ascunda patronii

publicat 2017-01-21 14:45:02 (Antena3)
Noi imagini care au fost sterse de pe contul de Facebook al Bamboo, difuzate de Antena 3. Ce au vrut sa ascunda patronii Pe pagina de Facebook a clubului Bamboo a existat un videoclip cu petrecerea de vineri noapte, care ulterior a fost sters. in imagini se putea vedea ca in club se fuma, desi legea interzice acest lucru. VI... ...continuare.

Noi imagini sterse din Clubul Bamboo. Ce au vrut sa ascunda proprietarii

publicat 2017-01-21 14:15:01 (Antena3)
Noi imagini sterse din Clubul Bamboo. Ce au vrut sa ascunda proprietarii Pe pagina de Facebook a clubului Bamboo a existat un videoclip cu petrecerea de vineri noapte, care ulterior a fost sters. in imagini se putea vedea ca in club se fuma, desi legea interzice acest lucru. VI... ...continuare.

Imagini incredibile din Clubul Bamboo, surprinse in timpul incendiului

publicat 2017-01-21 12:45:08 (Realitatea-TV)
Imagini incredibile din Clubul Bamboo, surprinse in timpul incendiului Imagini incredibile surpsinse in Clubul Bamboo, la scurt timp dupa producerea incendiului. ...continuare.

Noi imagini socante din timpul incendiului din Bamboo. Patronul a mai fost implicat in trei incendii ale unor cubluri sau restaurante din Capitala

publicat 2017-01-21 12:00:01 (Antena-1)
Noi imagini socante din timpul incendiului din Bamboo au iesit la iveala. Este a treia oara cand in cazul acelorasi actionari asociti are lo un incendiu, care tine tot de Bamboo. ...continuare.

Imagini transmise live pe Facebook din Bamboo cu o ora inainte de incendiu. Un martor sustine ca in club s-a fumat. VIDEO

publicat 2017-01-21 06:45:14 (ProTV)
Imagini transmise live pe Facebook din Bamboo cu o ora inainte de incendiu. Un martor sustine ca in club s-a fumat. VIDEO Cu aproape o ora inainte de incendiul devastator declansat in Bamboo, pe pagina oficiala de Facebook a clubului au fost transmise live imagini cu petrecerea din interior. ...continuare.

Doua mari surprize in ultimele sferturi la Masters

publicat 2017-01-21 01:15:09 (OnlineSport)
Campionul mondial Mark Selby si chinezul Ding Junhui sunt ultimele doua nume mari care au parasit editia din acest an a turneului Masters de la Londra. ...continuare.

Sectiea de Pediatrie a Spitalului din Tecuci, demisa dupa aparitia unor imagini revoltatore

publicat 2017-01-20 20:30:07 (Realitatea-TV)
Sectiea de Pediatrie a Spitalului din Tecuci, demisa dupa aparitia unor imagini revoltatore Conducerea Sectiei de Pediatrie a spitalului din Tecuci, judetul Galati, a fost demisa, dupa ce pe internet au aparut imagini dintr-un salon cu pereti scorojiti, paturi ruginite si cu cearsafuri murdare, primarul municipiului spunand ca acestea nu reflecta intru totul realitatea, dar ca se vor face investitii pentru remedierea situatiei, scrie News.ro. ...continuare.

IMAGINI ISTORICE: Dragnea, cu Trump la Washington

publicat 2017-01-20 20:15:13 (Puterea)
IMAGINI ISTORICE: Dragnea, cu Trump la Washington Dupa fotografiile de joi, vineri au aparut si imagini video de la evenimentul organizat la hotelul lui Trump din Washington DC. In inregistrare se vede Donald Trump inconjurat de admiratori si, pe final, si Liviu Dragnea. Cel de-al 45-lea presedinte al SUA, Donald J.Trump, a depus juramantul in fata presedintelui Curtii Supreme a SUA in cadrul unei ceremonii grandioase la Washington. Juramantul presedintelui este urmatorul: "Jur solemn ca voi indeplini cu credinta functia de presedinte al... ...continuare.

Avalansa Italia. Primele IMAGINI cu romanca si copiii ei salvati din "hotelul groazei"

publicat 2017-01-20 16:45:13 (Realitatea-TV)
Avalansa Italia. Primele IMAGINI cu romanca si copiii ei salvati din "hotelul groazei" Presa italiana a dat publicitatii primele imagini cu momentul salvarii romancei Adriana Parete si a baiatului sau de 8 ani din hotelul groazei Rigopiano, inghitit de avalansa in urma cu doua zile. Potrivit primelor informatii, si cel de-al doilea copil al romancei, o fetita de 6 ani a fost gasita in viata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »