Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Dambovita: Matasaru, Corbii Mari si Baleni - cele mai mari prejudicii la buget, stabilite de Curtea de Conturi

publicat 2018-02-19 21:00:28 (Romania-TV)
Dambovita: Matasaru, Corbii Mari si Baleni - cele mai mari prejudicii la buget, stabilite de Curtea de Conturi Matasaru, Corbii Mari si Baleni sunt localitatile din Dambovita cu cele mai mari prejudicii stabilite de Curtea de Conturi, conform raportului pe 2016, dat luni publicitatii. ...continuare.

PROBLEME MARI pentru Gadea dupa episodul "s-o pupi in c*r pe Kovesi"? Se intampla acum la CNA. News alert!

publicat 2018-02-19 18:45:04 (Evenimentul-Zilei)
PROBLEME MARI pentru Gadea dupa episodul s-o pupi in c*r pe Kovesi? Se intampla acum la CNA. News alert! Mihai Gadea se confrunta cu mari probleme, in urma exprimarilor de natura "suburbana" din dialogul purtat cu purtatorul de cuvant la PNL, Ionel Danca. ...continuare.

Imagini spectaculoase dintr-o padure in Romania - FOTO

publicat 2018-02-19 17:45:28 (Realitatea-TV)
Imagini spectaculoase dintr-o padure in Romania - FOTO Au fost facute publice primele imagini aeriene cu o turma de zimbri in libertate intr-o padure din Parcul Natural Vanatori Neamt din cadrul Regiei Nationale a Padurilor - Romsilva. In imaginile obtinute de domnul Gheorghe Popa se pot observa 17 zimbri, o parte din ei nascuti in libertate. ...continuare.

Imagini inedite la bordul unui avion. Toata lumea a ramas fara cuvinte cand au vazut ce facea o tanara. Cineva a luat telefonul si a inregistrat-o (FOTO+VIDEO)

publicat 2018-02-19 17:45:02 (Antena3)
Imagini inedite la bordul unui avion. Toata lumea a ramas fara cuvinte cand au vazut ce facea o tanara. Cineva a luat telefonul si a inregistrat-o (FOTO+VIDEO) Imagini inedite la bordul unui avion al companiei Ural Airlines, care facea o cursa din Antalia spre Moscova. O tanara a fost surprinsa in timp ce isi usca fara nicio jena bikini la aerul conditionat al... ...continuare.

Cei mai MARI SANI din LUME. Este INCREDIBIL cum arata aceste TINERE - GALERIE HOT

publicat 2018-02-19 12:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Este incredibil cum pot arata unele tinere in ziua de azi. Au cei mai mari sani din lume si nu le este rusine sa defileze pe strada cu un decolteu indraznet. ...continuare.

Disparut dupa scandalul Colectiv, primarul Piedone a fost gasit de Spynews.ro! Imagini neasteptate cu fostul edil. Cum arata si ce a ajuns sa faca

publicat 2018-02-19 11:15:02 (Antena3)
Disparut dupa scandalul Colectiv, primarul Piedone a fost gasit de Spynews.ro! Imagini neasteptate cu fostul edil. Cum arata si ce a ajuns sa faca Cristian Popescu Piedone e protagonistul unor imagini spectaculoase, el fiind surprins, zilele trecute, de reporterii Spynews.ro intr-o statiune de munte in momente de relaxare. De altfel, aceasta este una dintre... ...continuare.

Astazi este ziua in care s-a nascut unul dintre cei mai mari romani din toate timpurile: "Mor cu inima intristata pentru ca nu ma pot intoarce in tara mea"

publicat 2018-02-19 10:15:03 (Capital)
Astazi este ziua in care s-a nascut unul dintre cei mai mari romani din toate timpurile: Mor cu inima intristata pentru ca nu ma pot intoarce in tara mea Astazi s-au implinit 142 de ani de la nasterea celebrului sculptor Constantin Brancusi, unul dintre cei mai mari artisti ai secolului XX, nascut la 19 februarie 1876, la Hobita, judetul Gorj. ...continuare.

Pereti mucegaiti si plini de bacterii in clinica Pediatrie 4 din Cluj. Imagini cu cladirea

publicat 2018-02-19 09:00:28 (ProTV)
Pereti mucegaiti si plini de bacterii in clinica Pediatrie 4 din Cluj. Imagini cu cladirea Deputatul USR Emanuel Ungureanu a postat pe Facebook imagini cu interiorul si exteriorul cladirii Clinicii Pediatrie 4 din Cluj-Napoca. Un subsol plin cu apa si pereti mucegaiti sunt doar câteva dintre neregulile pe care Ungureanu le-a gasit la clinica. ...continuare.

Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO

publicat 2018-02-19 01:45:25 (Libertatea)
Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2. Fotoreporterul "Libertatea", Dumitru Angelescu, si-a cadrat, duminica seara, obiectivul aparatului asupra celor mai tari momente de la derby.  Asta desi jurnalistul a fost lovit in cap cu un scaun azvarlit din tribuna. Obiectul i-a spart capul si i-a afectat obrazul, sangele siroindu-i pe fata. Cu […] Post-ul Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO

publicat 2018-02-19 01:30:25 (Libertatea)
Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2.   Fotoreporterul "Libertatea", Dumitru Angelescu, si-a cadrat obiectiv asupra celor mai tare momente de la derby.  Asta desi jurnalistul a fsot lovit cu un scaun in cap. Obiectul i-a spart capul si i-a afectat obrazul, sangele siroindu-i pe fata. Cu toate acestea, "Mitus" n-a […] Post-ul Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA