Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

VIDEO FABULOS. Un tur al Lunii realizat de NASA face senzatie pe internet. In imagini, apare si celebrul crater Tycho

publicat 2018-04-19 22:00:02 (Antena-1)
VIDEO FABULOS. Un tur al Lunii realizat de NASA face senzatie pe internet. In imagini, apare si celebrul crater Tycho NASA a publicat recent un material video in care prezinta un tur virtual al suprafetei Lunii, realizat in 4K, ce ofera imagini uimitor de detaliate, colectate de navele NASA Lunar Reconnaissance Orbiter in ultimii noua ani. ...continuare.

Un sofer de TIR vrea sa trimita in sant un SUV. Imagini de cosmar filmate pe DN7

publicat 2018-04-19 21:15:14 (ProTV)
Imagini de cosmar filmate pe DN7. Șoferul unui camion si cel al unui SUV s-au sicant în trafic pe sensul de mers Râmnicu Vâlcea – Sibiu. ...continuare.

Imagini spectaculoase in Romania. In hamace la inaltime, deasupra stancilor

publicat 2018-04-19 20:00:14 (ProTV)
Imagini spectaculoase în Baia de Fier, Gorj. Mai multi tineri s-au leganat în hamace la peste 200 de metri altitudine, deasupra stâncilor, în apropiere de Pestera Muierilor. ...continuare.

Muzica romaneasca este in DOLIU! Deces FULGERATOR al unuia dintre cei mai mari ARTIȘTI

publicat 2018-04-19 18:00:08 (Evenimentul-Zilei)
Muzica romaneasca este in DOLIU! Deces FULGERATOR al unuia dintre cei mai mari ARTIȘTI Moartea unuia dintre cei mai mari artisti ai Romaniei a indoliat toata suflarea muzicala. Dirijorul Ion Țibrea, mentorul mai multor vedete, a incetat din viata. ...continuare.

Imagini cu aterizarea de urgenta in Atlanta a unui avion al companiei Delta Airlines VIDEO

publicat 2018-04-19 14:00:21 (Romania-TV)
Imagini cu aterizarea de urgenta in Atlanta a unui avion al companiei Delta Airlines VIDEO Avionul, de tip Airbus A33, au trebuit sa se intoarca la Aeroportul Hartsfield-Jackson din Atlanta dupa ce la scurt timp dupa decolare au depistat fum la motorul din partea dreapta.  Incidentul, la o zi dupa ce un pasager a decedat in urma exploziei unui motor. Pilotii au reusit sa aterizeze fara mari probleme si nu s-au inregistrat victime. Dupa aterizare, echipele de pompieri au actionat pentru stingerea incendiului.  Compania aeriana a confirmat ca zborul Delta 30 de la Atlanta la... ...continuare.

Ionela Prodan, condusa pe ultimul drum. Imagini emotionante - VIDEO

publicat 2018-04-19 13:45:02 (Antena3)
Ionela Prodan, condusa pe ultimul drum. Imagini emotionante - VIDEO UPDATE - Cantareata de muzica populara Ionela Prodan este condusa pe ultimul drum. Imagini emotionante de la Cimitirul Bellu! ------------------ IONELA PRODAN A MURIT. Ceremonia de inmormantare a... ...continuare.

CARTEL ALFA: Salariile romanilor ar fi trebuit sa fie cu 25% mai mari in 2016, raportat la cresterea productivitatii

publicat 2018-04-19 12:45:30 (Puterea)
CARTEL ALFA: Salariile romanilor ar fi trebuit sa fie cu 25% mai mari in 2016, raportat la cresterea productivitatii Salariile in Uniunea Europeana (UE) trebuia sa fie de patru ori mai mari, in ultimii 16 ani, daca ar fi reflectat pe deplin cresterea productivitatii, in timp ce salariile romanilor ar fi trebuit sa fie cu 25% mai mari in 2016, tinand cont de cresterea productivitatii, sustin reprezentantii CNS Cartel Alfa, intr-un comunicat de presa in care se face referire la un raport intocmit de Institutul Sindical European (ETUI) si Confederatia Europeana a Sindicatelor (CES). "Noile calcule ale... ...continuare.

Imagini socante intr-un restaurant Burger King. Clientul s-a apropiat de geam si... - VIDEO

publicat 2018-04-19 11:15:01 (Antena3)
Imagini socante intr-un restaurant Burger King. Clientul s-a apropiat de geam si... - VIDEO Imagini de-a dreptul socante intr-un restaurant Burger King. Un client aflat la drive a facut comanda si ...continuare.

Primele imagini cu Anamaria, la inmormantarea Ionelei Prodan! Impresara, transfigurata de durere la capataiul mamei ei

publicat 2018-04-19 10:45:03 (CanCan)
Durere fara margini pentru familia Prodan! Joi (19 aprilie), Ionela Prodan este condusa pe ultimul drum de familie si de prieteni. Cancan.ro, site-ul numarul 1 din Romania, are primele imagini cu Anamaria Prodan de la inmormantarea regretatei cantarete de muzica populara. Transfigurata de durere, impresara a venit prima la Cimitirul Bellu. (Afla de aici cum poti […] The post Primele imagini cu Anamaria, la inmormantarea Ionelei Prodan! Impresara, transfigurata de durere la capataiul... ...continuare.

Imagini socante. Accident infiorator, noaptea trecuta. Masina rasturnata

publicat 2018-04-19 09:15:19 (Realitatea-TV)
Imagini socante. Accident infiorator, noaptea trecuta. Masina rasturnata Accident spectaculos in Braila. Trei tineri au ajuns la spital, dupa ce masina in care se aflau s-a dat de mai multe ori peste cap, pe sosea. Va avertizam ca urmeaza imagini cu un puternic impact emotional! Potrivit martorilor, soferul mergea cu viteza foarte mare. Intr-o intersectie, acesta a trecut pe rosu si a lovit un taxi. In urma impactului, primul autoturism s-a dat peste cap de cateva ori.In drumul sau a rupt si parapetul de protectie al unui refugiu de tramvai. Din fericire, in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro