Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

La o asemenea lovita nu se astepta! Nicoleta Luciu, facuta praf de o alta vedeta:"Are sanii prea mari.."

publicat 2015-03-29 19:30:02 (CanCan)
La o asemenea lovita nu se astepta! Nicoleta Luciu, facuta praf de o alta vedeta:Are sanii prea mari.. Desi silicoanele uriase i-au adus multi admiratori, mai sunt si persoane care contesta alegerile facute de Nicoleta Luciu si sustin cu tarie ca silicoanele sunt mult prea mari pentru greutatea si inaltimea brunetei. ...continuare.

Secvential: Bani negri pentru partid - filiera italiana! Cat de teribilia este suprapunerea anumitor situatii de la noi si din Italia

publicat 2015-03-29 19:30:01 (Antena3)
Imagini despre filiera italiana a spalarii banilor negri va sunt prezentat in cadrul editiei de astazi a emisiunii "Secvential cu Adrian Ursu".Cat de mari sunt asemanarile si cat de teribilia este... ...continuare.

Cand pofta este mai puternica decat orice, nu mai tii cont de nimic! A mers cu scuterul de la munca, la un fast food concurent!

publicat 2015-03-28 22:45:02 (CanCan)
Cand pofta este mai puternica decat orice, nu mai tii cont de nimic! A mers cu scuterul de la munca, la un fast food concurent! Reporterii CANCAN.ro au surprins cateva imagini de-a dreptul inedite. Clipul cu siguranta va deveni viral, iar in ipostaze putem vedea un angajat al unei companii foarte mari de delivery in timp ce cumpara de la un alt lant de fast food din Capitala. ...continuare.

Reduceri mari la frigidere, la eMAG

publicat 2015-03-28 19:15:14 (Realitatea-TV)
Reduceri mari la frigidere, la eMAG Magazinul online eMAG deruleaza, in aceasta perioada, o campanii de mari reduceri la zeci de modele de frigidere din promotie. ...continuare.

VIDEO Imagini socante din peluza fanilor muntenegreni » A fost surprins exact momentul cind l-au lovit pe Akinfeev cu torta :O

publicat 2015-03-28 17:45:19 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Imagini socante din peluza fanilor muntenegreni » A fost surprins exact momentul cind l-au lovit pe Akinfeev cu torta :O Meciul de aseara dintre Muntenegru si Rusia, din preliminariile Euro 2016 a fost marcat de incidente grave si in final abandonat la 0-0.  Imagini incredibile filmate din peluza fanilor muntenegreni au surprins exact momentul in care acestia au aruncat cu o torta in portarul rusilor, Akinfeev, la doar citeva secunde de la inceputul partidei. Acesta a avut nevoie de ingrijiri medicale si meciul a fost intrerupt timp de jumatate de ora, portarul fiind inlocuit. ... ...continuare.

Se bucura din plin de libertate! Cum a fost surprins Gigi Becali in urma cu putin timp

publicat 2015-03-28 16:00:02 (CanCan)
Se bucura din plin de libertate! Cum a fost surprins Gigi Becali in urma cu putin timp Paparazzii CANCAN.ro au surprins imagini de zile mari cu finantatorul Stelei intr-un mall din Capitala. Aflat intr-o permisie de cinci zile, Gigi Becali a fost filmat in timp ce se ducea la un film, singur, in complexul comercial. ...continuare.

EXCLUSIV! Imagini BOMBA de ULTIMA ORA cu GIGI BECALI in libertate VIDEO

publicat 2015-03-28 12:15:13 (Libertatea)
EXCLUSIV! Imagini BOMBA de ULTIMA ORA cu GIGI BECALI in libertate VIDEO EXCLUSIV! Imagini BOMBA de ULTIMA ORA cu GIGI BECALI in libertate VIDEO Publicitate Mai multe pe romaniatv.net ...continuare.

Victorie de zile mari pentru Catalin Zmarandescu! L-a facut K.O. pe irlandezul Mo Docerty in repriza a doua!

publicat 2015-03-28 12:00:02 (CanCan)
Victorie de zile mari pentru Catalin Zmarandescu! L-a facut K.O. pe irlandezul Mo Docerty in repriza a doua! Catalin Zmarandescu, unul dintre cei mai cunoscuti luptatori romani, a devenit in 2014 campion mondial la box in versiunea IBA. Zilele trecute el a reusit sa isi pastreze centura, dupa un meci de zile mari impotriva irlandezului Mo Docerty. ...continuare.

Imagini SOCANTE filmate pe autostrada. Un sofer inconstient a GONIT pe CONTRASENS printre masini VIDEO

publicat 2015-03-28 10:00:10 (Romania-TV)
Imagini SOCANTE filmate pe autostrada. Un sofer inconstient a GONIT pe CONTRASENS printre masini VIDEO Imagini socante au fost surpinse, sambata dimineata, pe Autostrada Bucuresti-Ploiesti. Un sofer inconstient a fost filmat in timp ce gonea pe contrasens, informeaza . ...continuare.

Noi imagini cu interventia trupelor speciale la muzeul din Tunisia VIDEO

publicat 2015-03-27 16:00:13 (Romania-TV)
Noi imagini cu interventia trupelor speciale la muzeul din Tunisia VIDEO Noi imagini cu teribilul atac terorist din capitala Tunisiei, de acum doua saptamani, au aparut pe internet. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

inaltimea pastile de slabit liga 1 legalizarea prostitutiei matinal teme politice nidera cutremur in romania puiu popoviciu horatiu local rasism centura bucuresti depozitarul suceava cazu vulpescu placeri investiti cutremur bistriteanu mandat de perchezitie badiu paun stirii petitia bavaria jurna diesel la braila cosmina pasarin dolj tudorel licenta rata anuala a inflatiei rebeli george buhnici sanziana buruiana interlopi instructiuni biblioteca parvu medicale unirea gabi balin iancu de hunedoara gregorian bivolaru cismaru constantin nita piata obor