Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Imagini SPECTACULOASE surprinse, sambata, pe litoral

publicat 2016-05-28 21:15:09 (Romania-TV)
Imagini SPECTACULOASE surprinse, sambata, pe litoral Imagini spectaculoase au fost surprinse sambata pe plaja Modern din Constanta. ...continuare.

Imagini spectaculoase pe o plaja din Constanta. Ce s-a intamplat dupa ce a aparut norul amenintator. FOTO

publicat 2016-05-28 18:15:14 (ProTV)
Imagini spectaculoase pe o plaja din Constanta. Ce s-a intamplat dupa ce a aparut norul amenintator. FOTO Imagini spectaculoase au fost surprinse sambata, pe Plaja Modern, din Constanta, inaintea unei ploi torentiale. ...continuare.

O tanara a fost violata de 30 de barbati. Imagini din timpul atacului, postate pe retelele de socializare

publicat 2016-05-27 12:15:26 (Romania-TV)
O tanara a fost violata de 30 de barbati. Imagini din timpul atacului, postate pe retelele de socializare Peste 30 de barbati din Brazilia sunt acuzati ca au violat in grup o tanara de doar 16 ani. Suspectii, cautati acum de polititti, au postat imagini din timpul agresiunii sexuale pe retele de socializare. ...continuare.

IMAGINI SENZATIONALE cu Dan Condrea. UNDE A FOST FILMAT patronul Hexi Pharma. Inregistrari neasteptate cu Dan Condrea, declarat mort intr-un accident rutier extrem de controversat | VIDEO

publicat 2016-05-26 19:45:05 (Evenimentul-Zilei)
IMAGINI SENZATIONALE cu Dan Condrea. UNDE A FOST FILMAT patronul Hexi Pharma. Inregistrari neasteptate cu Dan Condrea, declarat mort intr-un accident rutier extrem de controversat | VIDEO Dan Condrea, fostul patron Hexi Pharma, apare in niste imagini senzationale, despre care pot depune marturie anumiti martori. ...continuare.

Moto Z: noi imagini cu telefonul si primele detalii despre MotoMods (Telefoane mobile)

publicat 2016-05-26 16:45:06 (Go4IT)
Moto Z: noi imagini cu telefonul si primele detalii despre MotoMods (Telefoane mobile) Cum era de asteptat, noi imagini cu noul Moto Z, flagship-ul Motorola de la Lenovo pentru 2016, au aparut pe internet. De data aceasta vedem imagini cu spatele dispozitivului, in varianta sa "Droid", dedicata operatorului american Verizon, cat si primele imagini cu "MotoMods", accesoriile modulare care vor adauga noi functionalitati telefonului. Se pare ca unele dintre acestea sunt mai mult decat pareau initial din lista de nume, fiind mai mult decat simple atasamente.Avand in vedere numarul... ...continuare.

Imagini emotionante! 156 de caini folositi pentru teste sunt eliberati din laboratoare

publicat 2016-05-26 16:00:01 (Antena3)
Imagini emotionante de la eliberarea a peste 150 de caini din custile unui laborator din India. Nascuti si crescuti in laborator, cainii au vazut pentru prima data lumina zilei dupa ce, pe... ...continuare.

Viata secreta a lui Dan Condrea, imagini uluitoare. Patronul Hexi Pharma canta intr-o trupa rock

publicat 2016-05-26 12:15:09 (Romania-TV)
Viata secreta a lui Dan Condrea, imagini uluitoare. Patronul Hexi Pharma canta intr-o trupa rock Imagini unice cu Dan Condrea. Putini stiu ca patronul Hexi Pharma canta intr-o trupa rock alaturi de un pianist, grav ranit in incendiul de la Colectiv. Au aparut imagini cu milionarul, in timpul unui concert sustinut de trupa lui intr-un club din Bucuresti. ...continuare.

GALERIE FOTO Ce nu s-a vazut la TV » Cele mai bune 10 imagini de la amicalul Romaniei cu Congo

publicat 2016-05-26 10:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO Ce nu s-a vazut la TV » Cele mai bune 10 imagini de la amicalul Romaniei cu Congo România a disputata aseara primul amical din stagiunea de pregatire din Italia, contra RD Congo, încheiat la egalitate, scor 1-1. Pentru "tricolori" a marcat Nicusor Stanciu, dupa o eroare în apararea congoleza, în timp ce Bokila, fostulu atacant al Petrolului a restabilit egalitatea cu doar câteva minute înainte de final. Fotoreporterul Gazetei, Raed Krishan, a surprins imagini inedite la partida disputata la Como. ... ...continuare.

Fiica lui Rod Stewart a incendiat plaja din Malibu! Imagini care iti vor taia respiratia

publicat 2016-05-25 18:15:04 (Click)
Fiica lui Rod Stewart a incendiat plaja din Malibu! Imagini care iti vor taia respiratia Fiica lui Rod Stewart, Daisy Lea, s-a transformat intr-o bomba sexy, careia barbatii nu ii pot rezista. Frumoasa blondina a pozat pentru o campanie publicitara, iar fotografiile au fost absolut dementiale, pentru ca ar innebuni orice barbat. Daisy este in costum de baie si mai irezistibila, iar fotografiile realizate pe plaja din Malibu sunt dovada clara. Fara inhibitii, ea a fost senzuala si a oferit imagini unice. ... ...continuare.

Primele panouri E Ink color vor fi folosite in publicitate (Monitoare)

publicat 2016-05-25 14:30:07 (Go4IT)
Primele panouri E Ink color vor fi folosite in publicitate (Monitoare) Display-urile E Ink sunt printre cele mai eficiente cand vine vorba despre consumul de energie electrica. Acestea necesita alimentare doar atunci cand sunt reimprospatate, fiind astfel excelente pentru realizarea de dispozitive de genul e-book reader, care nu afiseaza imagini in miscare, dar si in cazul panourilor publicitare. Singura problema adevarata a acestei tehnologii este lipsa culorii, panourile disponibile in acest moment oferind o paleta limitata de nuante. Acest lucru se va schimba... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »