Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

SCANDALOS!!! Un MANUAL pentru CLASELE PRIMARE cu IMAGINI SEXUALE EXPLICITE | FOTO

publicat 2014-09-19 16:30:21 (Libertatea)
Printii dintr-o scoala germana au simtit ca explodeaza cand au vazut in manualele copiilor lor de clasa I cum o doamna aseaza cu multa indemanare un prezervativ pe penisul erect al unui domn. Au urmat imagini cu actul sexual, "linistea" de dupa si nasterea naturala a bebelusului. Publicitate Seria de imagini desenate si explicite face parte din lectia "De unde venim noi?", incusa intr-un manual de educatie sexuala care ii are ca protagonisti pe Lars si Lisa, prezentati in diferite etape ale... ...continuare.

"Vreau sa scap de sanii astia mari" Ce cantareata nu mai concepe viata cu decolteul asta si ar da orice sa ajunga la cutit

publicat 2014-09-19 00:00:18 (CanCan)
Vreau sa scap de sanii astia mari Ce cantareata nu mai concepe viata cu decolteul asta si ar da orice sa ajunga la cutit In timp ce 90% dintre femeile de pe glob isi doresc sani mai mari, pentru solista noastra dimensiunea bustului sau a devenit motiv de depresie, cauztaor si de probleme serioase de sanatate, la coloana. E disperata sa-si micsoreze sanii! ...continuare.

IMAGINI FABULOASE! Un politician ucrainean este aruncat intr-o pubela de OAMENII FURIOSI | STORCATORUL DE STIRI, cu ANDREI VULPESCU

publicat 2014-09-18 23:45:18 (Libertatea)
IMAGINI FABULOASE! Un politician ucrainean este aruncat intr-o pubela de OAMENII FURIOSI |... ...continuare.

Afla adevarul despre buzele Angelinei Jolie. Vezi cum arata vedeta la 13 ani!

publicat 2014-09-18 11:30:21 (Realitatea-TV)
Afla adevarul despre buzele Angelinei Jolie. Vezi cum arata vedeta la 13 ani! Cu totii stim cum arata Angelina Jolie la varsta maturitatii, insa fotografiile cu una dintre cele mai frumoase actrite de la Hollywood la varsta copilariei sau adolescentei sunt aproape necunoscute. Recent, insa, presa de peste Ocean a dezvaluit cateva imagini cu Jolie de cand avea 13 ani. Buzele pline, ochii mari si pletele satene nu pot fi confundate, dar in multe alte privinte, Angelina era foarte diferita atunci. Vedeta parea o fetita timida si inca nu avea niciun tatuaj din cele 13 care... ...continuare.

Tulburator! In 7 ani de razboi a imbatrinit parca 20 de ani! » Doua imagini coplesitoare pe coperta de azi a Gazetei

publicat 2014-09-18 11:00:42 (Gazeta-Sporturilor)
Tulburator! In 7 ani de razboi a imbatrinit parca 20 de ani! » Doua imagini coplesitoare pe coperta de azi a Gazetei La 100 de ani, cel mai batrin campion roman ofera o lectie de neuitat. Andrei Ursu este supranumit "parintele oinei in Romania". Gazeta l-a vizitat la aniversarea centenarului sau si a descoperit doua imagini coplesitoare. "Sa nu uitati ce face razboiul"In cei 7 ani de razboi, petrecuti pe front, Ursu a imbatrinit parca 20 de ani! Puse una linga cealalta, aceste doua poze cristalizeaza una dintre cele mai puternice definitii ale razboiului. ... ...continuare.

BlackBerry prezinta imagini cu Blackberry P9983 Porsche Design. Smartphone de lux cu specificatii medii

publicat 2014-09-18 10:45:23 (Hit)
Blackberry a publicat cateva imagini cu noul smartphone de lux al companiei, Blackberry P9983 Porsche Design. Noul terminal ofera tastatura full qwerty fizica si un touchscreen de 3,1 inch cu aspect patrat si rezolutie de 720x720p. Blackberry P9983 Porsche Design este dotat cu un chipset ceva mai vechi, Snapdragon S4, ce ofera un procesor quad-core la 1,5GHZ si GPU Adreno 225. Smartphone-ul dispune de 2GB RAM si spatiu intern de stocare de 64GB (plus slot pentru carduri microSD), o camera... ...continuare.

Apple ofera ghid pentru trecerea de la Android la iOS (Software)

publicat 2014-09-17 12:30:23 (Go4IT)
Apple ofera ghid pentru trecerea de la Android la iOS (Software) Apple pregateste terenul pentru lansarea iPhone 6 cu un ghid de tranzitie de pe Android pe iOS. Aparent, compania considera ca lansarea celor doua dispozitive cu ecrane mai mari vor atrage mai multi utilizatori ai sistemului de operare de la Google spre ecosistemul propriu si incearca sa le usureze procesul de mutare a informatiilor de pe o platforma pe cealalta.Ghidul se gaseste pe pagina de suport tehnic a companiei si ofera informatii despre cum sa muti informatii personale precum contacte... ...continuare.

PopKey aduge GIF-uri animate in loc de litere pe iOS 8 (Software)

publicat 2014-09-15 16:30:27 (Go4IT)
PopKey aduge GIF-uri animate in loc de litere pe iOS 8 (Software) Comunicarea prin imagini devine din ce in ce mai populara. Intrucat unele dintre cele mai expresive raspunsuri pot fi oferite cu ajutorul animatiilor GIF, compania WorkshopX a realizat o tastatura pentru iOS 8 care trimite exclusiv imagini in miscare. Aceasta se numeste PopKey si a fost realizata pentru a usura viata celor care folosesc astfel de metode de socializare.In mod normal, pentru a trimite un GIF de pe iPhone, ar trebui sa inchizi aplicatia de mesagerie, sa deschizi un browser, sa... ...continuare.

FOTO&VIDEO / Imagini memorabile de la Mondialul pentru paralimipici

publicat 2014-09-15 15:45:25 (Libertatea)
FOTO&VIDEO / Imagini memorabile de la Mondialul pentru paralimipici Campionatul Mondial 2014 de tenis de masa pentru paralimpici, organizat la Beijing (8-14 septembrie), a oferit imagini memorabile si extrem de emotionante. Publicitate ...continuare.

De ce posteriorul si soldurile mai mari sunt mai sanatoase

publicat 2014-09-14 08:00:24 (Romania-TV)
De ce posteriorul si soldurile mai mari sunt mai sanatoase Posteriorul, soldurile si coapsele mai mari sunt mai sanatoase intrucat grasimea depusa in aceste zone ale corpului protejeaza organismul de boli cardio-vasculare si probleme de metabolism, potrivit unui studiu citat de BBC. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

ludovic al xvi neamt galati clinceni daniel buzdugan mehedinti harghita marta larisa electroputere arsi iasi bancomat marius f the rock galis braila locuri libere ramon suceava isj vrancea un angajat al penitenciarului buftea buletin meteo intelligence bistrita nasaud arad buzau salaj tablouri furate giurgiu cazu accidente rut tulcea apc by schneider gradinita respiratie participant anda peciu ferentari dan finutu simona gherghe principele nicolae preh valcea botosani ajunsa gorj hunedoara