Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Prima imagine cu ATACATORUL de la Londra. "Lupii singuratici sunt cei mai periculosi"

publicat 2017-03-23 08:45:09 (Realitatea-TV)
Prima imagine cu ATACATORUL de la Londra. "Lupii singuratici sunt cei mai periculosi" Atentat Londra. Politia britanica nu a facut inca publica identitatea agresorului de la Westminister, Londra, insa presa din Peninsula a dat publicitatii mai multe imagini cu teroristul. In imagini se vad si doua cutite mari de bucatarie cu care individul a atacat fortele de ordine dupa ce a intrat cu masina in poarta Parlamentului. ...continuare.

Si-a BATUT JOC de cele mai mari staruri. Le-a recreat pozele de pe Facebook intr-un mod hilar

publicat 2017-03-22 22:00:06 (Realitatea-TV)
Si-a BATUT JOC de cele mai mari staruri. Le-a recreat pozele de pe Facebook intr-un mod hilar Celeste, o tanara din Statele Unite, are o pasiune mai ciudata: ii place sa-si bata joc de cele mai mari staruri. ...continuare.

Rusia a suferit in Siria PIERDERI mult mai mari decat recunoaste Putin

publicat 2017-03-22 20:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Rusia a suferit in Siria PIERDERI mult mai mari decat recunoaste Putin De la sfarsitul lui ianuarie, pierderile suferite de Putin in Siria sunt de trei ori mai mari decat cifrele oficiale, potrivit dovezilor stranse de Reuters. ...continuare.

Imagini explicite cu Dalia Duca impuscata in cap au aparut pe internet. Cine este cel care le-a raspandit in spatiul public

publicat 2017-03-22 11:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Imagini explicite cu Dalia Duca impuscata in cap au aparut pe internet. Cine este cel care le-a raspandit in spatiul public Fotografii explicite cu tanara impuscata in cap la Oradea au aparut pe internet. In imagini, Dalia Duca apare intinsa pe jos, plina de sange, la scurt timp dupa ce a fost ucisa de fostul iubit Adrian Hladii. ...continuare.

FOTO Au aparut primele imagini cu tricourile granzilor Europei din sezon viitor » Echipamentul in culoarea rivalei, care i-a socat pe fani: "Serios? In asta o sa jucam?!"

publicat 2017-03-22 10:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Au aparut primele imagini cu tricourile granzilor Europei din sezon viitor » Echipamentul in culoarea rivalei, care i-a socat pe fani: Serios? In asta o sa jucam?! Pe internet au fost publicate imagini cu tricourile lui Arsenal, Real Madrid, Juventus si Manchester United pentru sezonul 2017-2018. Daca la ultimele trei nu sunt surprize majore, tricoul lui Arsenal a creat haos pe retelele de socializare. Este vorba despre echipamentul de deplasare al "tunarilor", care se pare ca va fi... ... ...continuare.

Au aparut primele imagini cu tricourile granzilor Europei din sezon viitor » Echipamentul in culoarea rivalei, care i-a socat pe fani: "Serios? In asta o sa jucam?!"

publicat 2017-03-22 09:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
Au aparut primele imagini cu tricourile granzilor Europei din sezon viitor » Echipamentul in culoarea rivalei, care i-a socat pe fani: Serios? In asta o sa jucam?! Pe internet au fost publicate imagini cu tricourile lui Arsenal, Real Madrid, Juventus si Manchester United pentru sezonul 2017-2018. Daca la ultimele trei nu sunt surprize majore, tricoul lui Arsenal a creat haos pe retelele de socializare. Este vorba despre echipamentul de deplasare al "tunarilor", care se pare ca va fi... ... ...continuare.

Greva spontana la CFR! Angajatii cer salarii mai mari

publicat 2017-03-22 08:15:02 (CanCan)
Greva spontana la CFR! Angajatii cer salarii mai mari Angajatii CFR S.A. au declansat o greva spontana. Acestia solicita salarii cu 25% mai mari. Greva angajatilor CFR a afectat mersul trenurilor. "Intelegem solicitarea angajatilor de a avea salarii mai mari, dar nu e normal sa nu ne anunte nimeni", a declarat o calatoare din Cluj la un post TV.Protestul spontan s-a declansat in Cluj.Vom reveni cu amanunte. Citeste despre: greva cfr, greva spontana la cfr ...continuare.

Noi imagini cu Galaxy S8 si o lista de preturi neoficiala (Telefoane mobile)

publicat 2017-03-21 13:30:05 (Go4IT)
Noi imagini cu Galaxy S8 si o lista de preturi neoficiala (Telefoane mobile) Nu ar fi o saptamana de lucru obisnuita daca nu am primi noi imagini cu Galaxy S8 de la Samsung. Evan Blass a publicat o noua serie de imagini cu smartphone-ul, in variantele de culoare argiuntiu si negru, care par a fi extrase dintr-un comunicat de presa. Alaturi de noile imagini, Blass a publicat si o lista de preturi pentru cele doua modele (standard si plus), cat si pentru accesoriile sale.Imaginile nu descriu nimic nou, designul fiind deja cunoscut de cateva saptamani bune. Avem de a... ...continuare.

IMAGINI ȘOCANTE! Barbat, surprins pe strada INJUNGHIAT in piept

publicat 2017-03-21 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
IMAGINI ȘOCANTE! Barbat, surprins pe strada INJUNGHIAT in piept Imagini socante, surprinse in localitatea Popesti Leordeni. Un barbat care s-a injunghiat singur in piept a fost vazut mergand pe strada, in plina zi. ...continuare.

Truc de frumusete: Cum iti poti face ochii sa para mai mari

publicat 2017-03-20 15:00:08 (Romania-TV)
Truc de frumusete: Cum iti poti face ochii sa para mai mari Visul oricarei fete este sa aiba ochi mari si expresivi. Totul se poate rezolva cu putin machiaj. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »