Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Baze extraterstre pe Pluto? NASA a publicat IMAGINI INCREDIBILE de-a lungul ecuatorului. Oamenii de stiinta, BULVERSAȚI!

publicat 2015-07-03 14:45:17 (Libertatea)
Agentia spatiala americana a publicat imagini in premiera, cele mai detaliate facute vreodata... ...continuare.

Schimbari mari la festivalul "I am the rocker". Dintre trupele "mari" anuntate, au ramas doar Black Star Riders si Arkona

publicat 2015-07-03 13:30:25 (ProTV)
Schimbari mari la festivalul "I am the rocker". Dintre trupele "mari" anuntate, au ramas doar Black Star Riders si Arkona Organizatorii festivalului I am the rocker - Phoenix Entertainment - au anuntat ca se vad nevoiti sa reconfigureze structura acestui eveniment, din cauza unor probleme de productie ce au survenit in ultimul moment. ...continuare.

PRIMELE IMAGINI cu iPhone 7. Cum arata si ce poate face | VIDEO

publicat 2015-07-03 10:00:16 (Libertatea)
Imagini ale noului model iPhone 7, prezentat ca cea mai mare inovatie a Apple pana in prezent, au... ...continuare.

Primele IMAGINI cu iPhone 7

publicat 2015-07-03 09:15:02 (Antena3)
Imagini ale noului model iPhone 7, prezentat ca cea mai mare inovatie a Apple pana in prezent, au inceput sa circule in mediul virtual. Noul telefon prezinta imbunatatiri importante designului si... ...continuare.

PRIMELE IMAGINI cu iPhone 7

publicat 2015-07-03 08:15:11 (Mediafax)
PRIMELE IMAGINI cu iPhone 7 Imagini ale noului model iPhone 7, prezentat ca cea mai mare inovatie a Apple pana in prezent, au inceput sa circule in mediul virtual. Noul telefon prezinta imbunatatiri importante designului si manevrabilitatii. ...continuare.

Ce UMILINȚE a putut sa indure din cauza unei femei geloase! Imaginile violente au aparut pe internet | VIDEO ȘOCANT

publicat 2015-07-02 19:15:23 (Libertatea)
Ce UMILINȚE a putut sa indure din cauza unei femei geloase! Imaginile violente au aparut pe internet | VIDEO ȘOCANT Un clip socant a facut inconjurul lumii si a atras o intreaga campanie de sustinere a victimei din imagini. Publicitate Scena violenta a fost filmata in Bogota, Columbia, in timp ce Yuli Yulieth Romero Jerez, o femeie care, intr-un acces de gelozie, a agresat o alta, despre care credea ca este amanta iubitului ei. In imagini se poate vedea cum Yuli o tine pe tanara imobilizata in pat, o loveste repetat si ii taie parul cu foarfeca, adresandu-i injuruii si acuzand-o ca ar fi facut sex cu... ...continuare.

Unde isi pastreaza romanii economiile: zece banci detin aproape 90% din depozite

publicat 2015-07-02 15:45:16 (Ziarul-Financiar)
Unde isi pastreaza romanii economiile: zece banci detin aproape 90% din depozite Cele mai mari zece banci locale in functie de volumul depozitelor atrase de la populatie si firme detin resurse de aproape 200 mld lei, ceea ce reprezinta circa 87% din totalul economiilor clientilor, potrivit datelor agregate de ZF.Bancile mari au coborat foarte jos cu depozitele, pe scadente scurte ratele fiind sub 1% pe an la lei. Unele banci de talie mica au pastrat dobanzile mai sus pentru a-si majora baza de clienti, dar succesul acestei strategii este limitat, in conditiile in care... ...continuare.

"Gasca lui Prigoana" a ajuns in lumea povestilor. VEZI imagini cu omul de afaceri si baietii sai in vacanta!

publicat 2015-07-02 12:45:02 (CanCan)
Gasca lui Prigoana a ajuns in lumea povestilor. VEZI imagini cu omul de afaceri si baietii sai in vacanta! CANCAN.ro va prezinta imagini cu omul de afacare si cei doi baieti ai lui in vacanta. Prima oprire a “gastii lui Prigoana” a avut loc in Germania, la un parc de distractii pentru copii, acolo unde au mers si anul trecut. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2015 TOATE JUDETELE. Emotii mari pentru zeci de mii de elevi, dar si pentru parinti

publicat 2015-07-02 12:15:13 (ProTV)
REZULTATE BACALAUREAT 2015 TOATE JUDETELE. Emotii mari pentru zeci de mii de elevi, dar si pentru parinti EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2015. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii de vara a BACALAUREAT 2015. ...continuare.

GALERIE FOTO 20 de imagini cu jucatorii Stelei in cantonamentul din Austria » Prin ce trec ros-albastrii pentru a-si apara titlul

publicat 2015-07-02 11:15:18 (Gazeta-Sporturilor)
Steaua continua pregatirea în cantonamentul din Austria, iar GSP.ro va prezinta cele mai interesante imagini de la ultimul antrenament al campioanei. Pe lînga alergarile obisnuite si jocul cu mingea, stelistilor li s-au luat si cîteva analize pentru a vedea la ce nivel sînt din punct de vedere fizic. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »