Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Loredana Chivu, in sanii goi pe Facebook | FOTO

publicat 2015-09-01 17:15:19 (Libertatea)
Loredana Chivu, in sanii goi pe Facebook | FOTO Loredana Chivu si-a obisnuit deja fanii cu imagini in care isi arata formele, dar de data aceasta a decis sa renunte de tot al sutien, de dragul like-urilor. Publicitate Loredana Chivu a ajuns celebra datorita formelor sale, iar de curand si-a schimbat implanturile cu silicon pentru ca isi dorea sani si mai mari. Mandra tare de felul cum arata, celebra blonda nu a avut nicio problema in a se poza fara sutien si a posta imaginea pe Facebook. Și pentru a nu lasa chiar tot la iveala, ea si-a... ...continuare.

Un nou virus loveste economia "care duduie": Firmele mari cad una dupa alta

publicat 2015-09-01 10:15:23 (Realitatea-TV)
Un nou virus loveste economia "care duduie": Firmele mari cad una dupa alta Insolventa face ravagii in randul firmelor mari, cu cifra de afaceri de peste 1 milion de euro: numarul acestora a crescut in 2015 cu 13% raportat la aceeasi perioada a anului trecut. Situatia din Romania e de 4 ori mai mare decat media in plan regional. ...continuare.

Imagini din satelit confirma distrugerea templului Bel din Palmira

publicat 2015-09-01 06:45:16 (Romania-TV)
Imagini din satelit confirma distrugerea templului Bel din Palmira Imagini din satelit confirma distrugerea templului Bel, o bijuterie a orasului antic Palmira din desertul sirian, a anuntat luni ONU. ...continuare.

"Un show pacatos" a revenit cu imagini in exclusivitate de la petrecerea anului!

publicat 2015-09-01 00:15:02 (Antena-1)
Un show pacatos a revenit cu imagini in exclusivitate de la petrecerea anului! "Un show pacatos"a revenit in forta cu un sezon nou! Dar si cu imagini in exclusivitate de la petrecerea anului. ...continuare.

S-a descoperit cel mai mare zacamant de gaze din Mediterana

publicat 2015-08-31 18:00:23 (Puterea)
S-a descoperit cel mai mare zacamant de gaze din Mediterana Grupul italian Eni a descoperit un zacamant urias de gaze naturale in largul Egiptului, care ar putea avea rezerve de pana la 5,5 miliarde de barili echivalent de petrol, cele mai mari din Mediterana si unele dintre cele mai mari din lume, relateaza MarketWatch. ...continuare.

Ar putea fi cea mai mare descoperire de gaze naturale din toate timpurile

publicat 2015-08-31 16:00:27 (Realitatea-TV)
Ar putea fi cea mai mare descoperire de gaze naturale din toate timpurile Grupul italian Eni a descoperit un zacamant urias de gaze naturale in largul Egiptului, care ar putea avea rezerve de pana la 5,5 miliarde de barili echivalent de petrol, cele mai mari din Mediterana si unele dintre cele mai mari din lume, relateaza MarketWatch. ...continuare.

Una dintre cele mai mari descoperiri de gaze naturale din lume. Zacamantul este urias

publicat 2015-08-31 12:15:02 (Antena3)
Grupul italian Eni a descoperit un zacamant urias de gaze naturale in largul Egiptului, care ar putea avea rezerve de pana la 5,5 miliarde de barili echivalent de petrol, cele mai mari din Mediterana si unele... ...continuare.

Imagini incendiare cu Oana Zavoranu si un barbat misterios. Motiv pentru care iubitul ei a vrut sa se sinucida

publicat 2015-08-31 11:30:18 (Romania-TV)
Imagini incendiare cu Oana Zavoranu si un barbat misterios. Motiv pentru care iubitul ei a vrut sa se sinucida Imagini incendiare cu Oana Zavoranu si barbatul care i-a provocat iubitului ei o criza de gelozie in urma careia a vrut sa-si ia zilele. Zavo si Cezar Marin au fost filmati de paparazzi Cancan in timpul unei intalniri de taina. ...continuare.

In 2015, cele mai mari festivaluri din Romania au preferat MasterCard Contactless

publicat 2015-08-31 11:30:01 (AgoraNews)
In 2015, cele mai mari festivaluri din Romania au preferat MasterCard Contactless Împreuna cu festivalurile TIFF, Electric Castle si ShortsUP, MasterCard a promovat plata contactless la casele de bilete si punctele de food & drinks ale celor mai mari evenimente din tara, fiind printre initiatorii acestei tehnologii in Romania. ...continuare.

Primele imagini cu Andra nasica. Vezi cat de bine arata la doar o luna dupa nastere

publicat 2015-08-30 17:30:17 (Romania-TV)
Primele imagini cu Andra nasica. Vezi cat de bine arata la doar o luna dupa nastere Emotii mari pentru Pepe. Artistul isi boteaza duminica a doua fetita si a investit in petrecere nu mai putin de 20.000 de euro. Nasii fetitei sunt Andra si Catalin Maruta, care au botezat si primul copil al cuplului. Frumoasa cantareata a postat pe pagina de Facebook o fotografie in care apare cu fiica lui Pepe in brate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »