Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Imagini scandaloase, surprinse intr-un centru de plasament din Lugoj. Copiii, injurati ca la usa cortului VIDEO

publicat 2017-02-24 17:45:07 (Romania-TV)
Imagini scandaloase, surprinse intr-un centru de plasament din Lugoj. Copiii, injurati ca la usa cortului VIDEO Imagini scandaloase au fost surprinse intr-un centru de plasament din Lugoj. Copiii sunt injurati ca la usa cortului de cei care ar trebui sa le tina loc de mama si de tata. Satul de astfel de tratamente, unul dintre tineri a filmat un astfel de moment si l-a postat pe Internet. ...continuare.

Medicii, speriati. Momentul in care o usa din spital se deschide singura, surprins in imagini

publicat 2017-02-23 16:45:22 (Realitatea-TV)
Medicii, speriati. Momentul in care o usa din spital se deschide singura, surprins in imagini O serie de imagini bizare cu usa unui spital ce pare ca se deschide singura fac furori pe YouTube. ...continuare.

Accident mortal in Constanta. Șoferul, DECAPITAT! Imagini socante

publicat 2017-02-23 16:45:22 (Realitatea-TV)
Accident mortal in Constanta. Șoferul, DECAPITAT! Imagini socante Imagini socante in judetul Constanta! Medicii din cadrul Serviciului de Ambulanta Judetean Constanta au fost solicitati sa intervina joi, 23 februarie, in jurul orei 09.15, la un accident rutier grav produs pe drumul dintre Movilita si Techirghiol. ...continuare.

Raiffeisen Bank: Program pentru antreprenori cu idei mari

publicat 2017-02-23 13:00:05 (Income-Magazine)
Raiffeisen Bank: Program pentru antreprenori cu idei mari Raiffeisen Bank a creat 'Catalizator - un program pentru antreprenori cu idei mari', destinat persoanelor de decizie din companiile medii din România si gândit sa-i sustina pe acestia în extinderea si administrarea mai eficienta a afacerilor lor, arata un comunicat al bancii. ...continuare.

Primele imagini cu tanarul care a injunghiat un vanzator pentru un panchet de tigari. Agresorul a fost retinut

publicat 2017-02-23 10:15:23 (Romania-TV)
Primele imagini cu tanarul care a injunghiat un vanzator pentru un panchet de tigari. Agresorul a fost retinut Au aparut primele imagini suprinse de camerele de supraveghere cu tanarul care a injunghiat un vanzator pentru un pachet de tigari. Victima a fost dusa de urgenta la spital, iar agresorul a fost retinut. ...continuare.

NASA a descoperit un nou sistem solar cu cele mai mari sanse e viata extraterestra

publicat 2017-02-22 20:15:09 (Realitatea-TV)
NASA a descoperit un nou sistem solar cu cele mai mari sanse e viata extraterestra Sunt mari sanse sa existe forme de viata pe cel putin trei planete dintr-un sistem solar recent descoperit de cercetatorii de la NASA, au anuntat acestia miercuri seara. ...continuare.

Galerie foto IMPRESIONANTA! Cele mai SEXY POSTERIOARE de pe internet: Imagini care au pus barbatii pe ganduri NECURATE

publicat 2017-02-22 17:15:02 (Antena-1)
Galerie foto IMPRESIONANTA! Cele mai SEXY POSTERIOARE de pe internet: Imagini care au pus barbatii pe ganduri NECURATE Trupul sexy al unei femei a reusit mereu sa atraga atentia unui barbat. Imaginile de mai jos prezinta cele mai sexy imagini cu posterioare din 2016. Aceste fotografii au devenit virale pe retelele de socializare. ...continuare.

MONICA GABOR i-a facut o declaratie de dragoste lui MR. PINK! Cum il alinta

publicat 2017-02-22 11:15:02 (CanCan)
MONICA GABOR i-a facut o declaratie de dragoste lui MR. PINK! Cum il alinta Monica Gabor si Mr. Pink se iubesc la nebunie, iar asta nu mai reprezinta un secret pentru nimeni. Fosta sotie a lui Irinel Columbeanu i-a facut astazi o declaratie iubitului ei. Monica Gabor a postat doua imagini cu Mr. Pink pe o retea de socializare si a spus cateva cuvinte frumoase despre el. Din declaratia ei se poate observa ca vedeta e topita dupa partenerul ei de viata.Monica Gabor a postat aceste imagini cu Mr. Pink."Dragostea mea! Cine vede asemanarea?", a scris ea la descrierea... ...continuare.

Imagini rare, captate in Parcul National Semenic. Ce animal deosebit au filmat camerele de supraveghere

publicat 2017-02-21 18:30:08 (ProTV)
Imagini rare, captate in Parcul National Semenic. Ce animal deosebit au filmat camerele de supraveghere Imagini rare au fost surprinse in Parcul National Semenic. Camerele de supraveghere instalate pe copaci au filmat un rs, in Muntii Banatului. ...continuare.

Un primar din Romania, imagini pe Facebook cu cei care fac mizerie:Doamna arunca pe geam o oala plina cu taitei. Incredibila nesimtirea

publicat 2017-02-21 12:15:07 (Romania-TV)
Un primar din Romania, imagini pe Facebook cu cei care fac mizerie:Doamna arunca pe geam o oala plina cu taitei. Incredibila nesimtirea Adrian Torma, primarul orasului Moldova Noua, judetul Caras-Severin, a decis sa posteze pe contul sau de Facebook imagini cu locuitorii care nu respecta curatenia, despre care spune ca sunt "tarani" sau "nesimtiti". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »