Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Moise Guran s-a imprumutat la banca si a jucat toti banii la... Cel mai ascuns secret al lui a iesit la iveala! Moise Guran s-a imprumutat la banca si a jucat toti banii la... Cel mai ascuns secret al lui a iesit la iveala! Cum sa maximizati sexul: ce trebuie sa faceti atunci cand ea se afla deasupra VIDEO Cum sa maximizati sexul: ce trebuie sa faceti atunci cand ea se afla deasupra VIDEO Tragedie NATIONALA! A murit astazi alaturi de doi prieteni intr-un TERIBIL ACCIDENT rutier. Avea doar 19 ani... Tragedie NATIONALA! A murit astazi alaturi de doi prieteni intr-un TERIBIL ACCIDENT rutier. Avea doar 19 ani... Marian Darta a murit. Ultimele cuvinte impresionante ale stilistului Marian Darta a murit. Ultimele cuvinte impresionante ale stilistului Reactia lui Becali, dupa ce a aflat ca a murit Marian Darta Reactia lui Becali, dupa ce a aflat ca a murit Marian Darta HOROSCOPUL LUNII MAI. Astrologul Mariana Cojocaru dezvaluie cum va fi influentata fiecare zodie de luna neagra HOROSCOPUL LUNII MAI. Astrologul Mariana Cojocaru dezvaluie cum va fi influentata fiecare zodie de luna neagra O ceasca din aceasta bautura iti curata plamanii de mucus si tutun O ceasca din aceasta bautura iti curata plamanii de mucus si tutun WOW! Cat de mult s-a ingrasat Minodora! Are obrajii cazuti si gusa, dar daca vezi poza intreaga, te sperii! Uite in ce hal au surprins-o paparazzii in mall WOW! Cat de mult s-a ingrasat Minodora! Are obrajii cazuti si gusa, dar daca vezi poza intreaga, te sperii! Uite in ce hal au surprins-o paparazzii in mall Mark Selby conduce in finala Campionatului Mondial Aroganta suprema! Anamaria Prodan a venit la un eveniment cu un ceas de 200.000 de euro! Vei avea un soc cand vei afla cat costa si celelalte accesorii! Dumnezeule, cat de bogata e femeia asta? Aroganta suprema! Anamaria Prodan a venit la un eveniment cu un ceas de 200.000 de euro! Vei avea un soc cand vei afla cat costa si celelalte accesorii! Dumnezeule, cat de bogata e femeia asta? News Alert. STILISTUL VEDETELOR a MURIT dupa o TRAGICA SUFERINȚA. Cel mai mult imi doresc sa traiesc, spunea el cu disperare, saptamana trecuta News Alert. "STILISTUL VEDETELOR" a MURIT dupa o TRAGICA SUFERINȚA. "Cel mai mult imi doresc sa traiesc", spunea el cu disperare, saptamana trecuta Octavian Strunila a fost dat afara Octavian Strunila a fost dat afara Cat de frumos vorbeste Cove despre Andreea Marin! Toti spun ca "zana" avea veleitati de despot, dar prezentatorul tv sare in apararea ei! Cat de frumos vorbeste Cove despre Andreea Marin! Toti spun ca "zana" avea veleitati de despot, dar prezentatorul tv sare in apararea ei! HOROSCOP 2 MAI. Vezi ce spun astrele despre zodia ta HOROSCOP 2 MAI. Vezi ce spun astrele despre zodia ta Gigi Becali a facut spectacol la slujba de Inviere! A coborat din masina in curtea bisericii, a luat o icoana si.... Trebuie sa vezi momentul asta! Gigi Becali a facut spectacol la slujba de Inviere! A coborat din masina in curtea bisericii, a luat o icoana si.... Trebuie sa vezi momentul asta!

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Trei producatori de biciclete isi fac loc in topul celor mai mari 200 de exportatori

publicat 2016-04-30 09:15:28 (Ziarul-Financiar)
Trei producatori de biciclete isi fac loc in topul celor mai mari 200 de exportatori Trei producatori de biciclete si parti componente, respectiv Mechrom Industry, Eurosport DHS si Madirom Prod, isi fac loc in topul celor mai mari 200 de exportatori locali, arata o analiza a ZF pe baza datelor de la Institutul National de Statistica. Cei trei sunt de altfel si cei mai mari trei jucatori de pe aceasta piata, avand afaceri cumulate de 577 mil. lei cu 760 de salariati la finalul lui 2014, ultimul an pentru care exista date publice.Toti cei trei jucatori au reusit anul trecut sa... ...continuare.

Cum arata o eruptie solara. Imagini spectaculoase difuzate de NASA

publicat 2016-04-29 20:45:02 (Antena3)
Imagini ale activitatii de pe suprafata incadescenta a Soarelui. Radiatii ultraviolete si eruptii solare. Fotografiile din intregistrarea video publicata de NASA marti au fost surprinsa pe 17 aprilie de... ...continuare.

Probleme mari inainte pentru ASA inainte de meciul cu Viitorul » Doar 9 jucatori de camp sunt valizi

publicat 2016-04-29 20:15:27 (Gazeta-Sporturilor)
Probleme mari inainte pentru ASA inainte de meciul cu Viitorul » Doar 9 jucatori de camp sunt valizi Viitorul si ASA Tg. Mures se vor duela luni, de la ora 18:00, într-un meci care va decide ocupanta locului cinci. Înaintea meciului, cei de la ASA au mari probleme de lot. Antrenorul muresenilor a anuntat ca are doar 9 jucatori valizi pentru meciul cu Viitorul. "Avem probleme mari de lot. Am lista cu jucatorii valizi în fata si sunt doar noua jucatori de câmp valizi si doi portari. ... ...continuare.

Primele imagini cu burtica de gravida a ALINEI PUSCAS!

publicat 2016-04-29 15:30:17 (CanCan)
Primele imagini cu burtica de gravida a ALINEI PUSCAS! Alina Puscas a anuntat astazi ca va deveni mamica pentru a doua oara. Vedeta isi doreste sa aiba o fetita de data aceasta. "Momentul in care am aflat a venit la o zi dupa ce, din pacate, Mihai isi pierdea tatal (...) Mi-am dorit sigur doi copii, in imaginatia mea, asa arata familia completa si perfecta: doi copii si doi parinti. Speram sa fie fetita", a povestit Alina Puscas pentru TV Mania.Acestea sunt primele imagini cu burtica de gravida a Alinei Puscas.In imagini, puteti vedea cum arata... ...continuare.

Bisericile, OBLIGATE sa vanda mii de lumanari, la preturi si de 10 ori mai mari ca in magazine, in perioada Pastelui

publicat 2016-04-29 12:45:26 (Romania-TV)
Bisericile, OBLIGATE sa vanda mii de lumanari, la preturi si de 10 ori mai mari ca in magazine, in perioada Pastelui Bisericile din judetul Vaslui sunt obligate de Episcopia Husilor sa vanda 40.000 de lumanari in perioada Sarbatorilor Pascale, la preturi mai mari decat in magazine. ...continuare.

Pamantul vazut din spatiu, chiar acum. Imagini in direct de pe Statia Spatiala Internationala VIDEO

publicat 2016-04-28 21:15:24 (Romania-TV)
Pamantul vazut din spatiu, chiar acum. Imagini in direct de pe Statia Spatiala Internationala VIDEO Imagini impresionante ale planeteo noastre pot fi urmarite in direct, fiind retransmise de Statia Spatiala Internationala. ...continuare.

Actritele XXX si de videochat, identificate cu o aplicatie de recunoastere faciala. A urmat cosmarul

publicat 2016-04-28 10:45:27 (Realitatea-TV)
Actritele XXX si de videochat, identificate cu o aplicatie de recunoastere faciala. A urmat cosmarul Lansat recent in Rusia, FindFace, un sistem de recunoastere a fetelor care gaseste pe reteaua de socializare Vkontakte conturile persoanelor care apar in imagini, a dat deja nastere la mari controverse, scrie go4it.ro. La inceputul lunii aprilie, Egor Tsvetkov, un tanar artist, a aratat cat de invaziv este serviciul dupa ce a fotografiat persoane la metroul St. Petersburg si apoi le-a gasit acestora cu usurinta conturile de pe echivalentul rus al Facebook. "In principiu, serviciul poate fi... ...continuare.

Omul din PSD cu cele mai mari sanse sa preia sefia Camerei Deputatilor

publicat 2016-04-27 18:45:02 (Antena3)
Omul din PSD cu cele mai mari sanse sa preia sefia Camerei Deputatilor Vicepresedintele Camerei Deputatilor Florin Iordache este creditat cu cele mai mari sansa sa îi succeada în functie lui Valeriu Zgonea pe linie parlamentara, au precizat surse social-democrate pentru... ...continuare.

SURSE: Florin Iordache, cele mai mari sanse sa preia sefia Camerei Deputatilor

publicat 2016-04-27 18:30:33 (Romania-TV)
SURSE: Florin Iordache, cele mai mari sanse sa preia sefia Camerei Deputatilor Vicepresedintele Camerei Deputatilor Florin Iordache este creditat cu cele mai mari sansa sa ii succeada in functie lui Valeriu Zgonea pe linie parlamentara, potrivit unor surse social-democrate. ...continuare.

Un serviciu online de recunoastere a fetelor este folosit in Rusia pentru a demasca femeile care apar in filme pentru adulti sau practica prostitutia (Software)

publicat 2016-04-27 12:30:28 (Go4IT)
Un serviciu online de recunoastere a fetelor este folosit in Rusia pentru a demasca femeile care apar in filme pentru adulti sau practica prostitutia (Software) Lansat recent in Rusia, FindFace, un sistem de recunoastere a fetelor care gaseste pe reteaua de socializare Vkontakte conturile persoanelor care apar in imagini, a dat deja nastere la mari controverse. La inceputul lunii aprilie, Egor Tsvetkov, un tanar artist, a aratat cat de invaziv este serviciul dupa ce a fotografiat persoane la metroul St. Petersburg si apoi le-a gasit acestora cu usurinta conturile de pe echivalentul rus al Facebook. "In principiu, serviciul poate fi folosit de un... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »