Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Satelitul WorldView 3 va oferi cele mai detaliate fotografii ale suprafetei planetei UPDATE: primele imagini publicate (Curiozitati)

publicat 2014-08-28 15:45:43 (Go4IT)
Satelitul WorldView 3 va oferi cele mai detaliate fotografii ale suprafetei planetei UPDATE: primele imagini publicate (Curiozitati) Capabil sa furnizeze imagini avand dublul rezolutiei folosite pentru hartile Google Maps, satelitul WorldView 3 este acum operational. Digital Globe, operatorul noului satelit, tocmai a publicat primul set de fotografii surprinzand zone rezidentiale din zona orasului Madrid.Cu rezolutie suficient de mare pentru a reprezenta detalii cu acuratete de 30cm pentru fiecare pixel afisat, pozele oferite drept mostra au fost insa "cenzurate" din motive legale, reglementarile actuale interzicand... ...continuare.

Cum sa te imbraci daca ai solduri mari

publicat 2014-08-28 12:00:38 (Libertatea)
Cum sa te imbraci daca ai solduri mari Șoldurile mari sunt, de obicei, specifice femeilor care au silueta in forma de para. In timp ce unele sunt mandre de formele lor, altele vor sa le ascunda. Multe vedete intra in aceasta categorie si reusesc sa arate fara cusur, pentru ca stiu ce trebuie sa poarte. Afla cum trebuie sa te imbraci daca ai solduri mari. Alege bluze sau sacouri cu umeri mari, pentru ca iti vor da volum in partea de sus si vor crea un echilibru cu soldurile late. Poarta bluze sau rochii stranse in zona... ...continuare.

Lenovo a lansat oficial gama sa de telefoane Android in Romania

publicat 2014-08-28 10:30:33 (Ziarul-Financiar)
Lenovo a lansat oficial gama sa de telefoane Android in Romania Citeste si: HTC a anuntat Desire 510: un smartphone Android accesibil cu LTE si procesor pe 64 de biti iPhone 6 si iPhone 5S, comparate intr-o noua serie de imagini Lumia 830 - imagini neoficiale cu primul smartphone Nokia "by Microsoft Mobile" Ocupanta locului fruntas in topul producatorilor de PC-uri si a locului patru in topul producatorilor de smartphone-uri, compania Lenovo este bine-cunoscuta cumparatorilor de PC si tablete din Romania, insa a fost un nume practic invizibil pe piata... ...continuare.

FLORIN SALAM, IMAGINE EMOTIONANTA din ziua casatoriei! FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-08-27 23:30:23 (Libertatea)
FLORIN SALAM, IMAGINE EMOTIONANTA din ziua casatoriei! FOTO IN ARTICOL Pierderea sotiei, in 2009, a lasat urme adanci in sufletul lui Florin Salam. Manelistul se gandeste mai tot timpul la cea care i-a fost partenera de viata si i-a daruit doi copii frumosi, motiv pentru care posteaza pe pagina lui de Facebook imagini cu femeia care i-a fost nevasta doar doi ani. Una dintre cele mai emotionante imagini cu care Florin Salam si-a impresionat fanii pe site-ul sau de socializare este una in care apare alaturi de partenera sa de viata, in cea mai fericita zi din... ...continuare.

PRIMELE IMAGINI cu GHEORGHE TURDA, in SUFERINTA! FOTO

publicat 2014-08-27 18:00:23 (Libertatea)
PRIMELE IMAGINI cu GHEORGHE TURDA, in SUFERINTA! FOTO Gheorghe Turda a ajuns pe mana medicilor miercuri dupa-amiaza dupa ce i s-a facut rau si a lesinat, in timp ce se afla la niste repetitii pe scena Teatrului din Pitesti. Cateva imagini cu el, prezentate la Romania TV, il infatiseaza pe cantaretul altadata energic destul de slabit. Imagini cu interpretul de muzica populara pe targa, in timp ce este preluat de un echipaj SMURD pentru a-i fi acordat ajutor de specialitate, au fost prezentate la Romania TV. Solistul apare destul de slabit, dar cu... ...continuare.

Noi imagini cu Sony Xperia Z3 dezvaluie hardware-ul intern (Telefoane mobile)

publicat 2014-08-27 16:15:13 (Go4IT)
Noi imagini cu Sony Xperia Z3 dezvaluie hardware-ul intern (Telefoane mobile) In cazul in care nu ati vazut destule imagini cu Sony Xperia Z3 inainte de anuntul sau oficial, avem la dispozitie inca o serie care dezvaluie designul final al telefonului. Nu numai ca putem vedea cum arata noul terminal Sony la exterior, ci putem vedea si cateva dintre componentele sale interne, cu tot cu baterie.Dupa cum am vazut si in alte imagini neoficiale, Sony Xperia Z3 va aborda un design mai rotunjit fata de cel de pe Z1 si Z2. Insertiile de sticla de pe margini par sa fi disparut... ...continuare.

iPhone 6 de 4,7 inch, in noi imagini pe internet (galerie Foto)

publicat 2014-08-27 15:30:17 (Hit)
Stim deja ca iPhone 6 ar putea avea lansarea oficiala in data de 9 septembrie si cunoastem, de asemenea, majoritatea specificatiilor hardware pe care urmatorul smartphone Apple le va ingloba. In acelasi timp, detalii legate de design-ul noului iPhone, cel putin versiunea cu ecran de 4,7 inch, au tot aparut si ele. Astazi avem o serie noua de imagini de buna calitate cu ceea ce pare a fi iPhone 6. #article_bottom_info { position:relative; } .thumb_btn { float:left; font-size:12px;... ...continuare.

Economie - Romanii vor sa economiseasca si in altceva decat in depozite

publicat 2014-08-27 00:00:27 (Curierul-National)
Peste jumatate din populatia bancarizata a Romaniei ar prefera sa economiseasca in alte produse decat depozitele, cu castiguri mai mari si mai rapide, considerand ca este nevoie de sume si perioade mari pentru ca depunerile in ...continuare.

Economie - Romanii vor sa economiseasca si in altceva decat depozite

publicat 2014-08-27 00:00:27 (Curierul-National)
Peste jumatate din populatia bancarizata a Romaniei ar prefera sa economiseasca in alte produse decat depozitele, cu castiguri mai mari si mai rapide, considerand ca este nevoie de sume si perioade mari pentru ca depunerile in ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

posa diacon teleorman gorj emag happy singh mures guvernul actual hummer caras severin inundatiile hunedoara iulian apostol fitionesti doru tulus dansuri iasi honda keanu reeves lacatus maramures anar sesizare proiect harghita golgeter rosa tudor n cetatenia romana izvoranu numerele castigatoare judetul neamt lupul dan bursuc serbanescu interzis minorilor calculator taxa auto 2014 alaska zamfir kurdistan elisabeta angelo wikipedia bistrita nasaud neamt indragostit corina martin marilyn manson wikileaks traduceri