Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

SELFIE intre SANI. Imagini sexy cu tinere care s-au fotografiat singure cu bustul la vedere FOTO

publicat 2015-05-30 21:30:10 (Romania-TV)
SELFIE intre SANI. Imagini sexy cu tinere care s-au fotografiat singure cu bustul la vedere FOTO Numeroase tinere aleg sa se fotografieze cu sanii la vedere cu telefonul mobil. Multe dintre aceste imagini au ajuns pe internet. ...continuare.

Imagini interzise cardiacilor! Ionut Iftimoaie, implicat intr-un macel sangeros

publicat 2015-05-30 18:30:01 (CanCan)
Imagini interzise cardiacilor! Ionut Iftimoaie, implicat intr-un macel sangeros Eliminat joi seara din "Ferma Vedetelor" prin votul celorlalti concurenti, Ionut Iftimoaie are cu ce se lauda. Bacauanul nu este doar unul dintre cei mai mari campioni K1 ai Romaniei, dar si un actor... de Hollywood! ...continuare.

Mari reduceri la biciclete de adulti si copii, la eMAG

publicat 2015-05-30 11:30:19 (Realitatea-TV)
Mari reduceri la biciclete de adulti si copii, la eMAG Magazinul online eMAG are, in aceasta perioada, mari reduceri la bicicletele de adulti si de copii. ...continuare.

GALERIE FOTO Comedie spumoasa in 21 de imagini succesive » Cum a incercat Gigi sa desfaca sampania de campion :D

publicat 2015-05-29 13:30:34 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO Comedie spumoasa in 21 de imagini succesive » Cum a incercat Gigi sa desfaca sampania de campion :D Alaturi de Arlauskis, Gigi Becali a fost omul-spectacol pe arena din Iasi, unde Steaua a cîstigat titlul de campioana. Patronul Stelei a luat sampania de campion si s-a chinuit ceva timp pîna sa o desfaca. A reusit într-un final abia dupa ce si-a folosit propriii dinti. Fotoreporterii GSP Alex Nicodim si Dan Hritcu au surprins imagini amuzante cu Gigi Becali în timp ce se chinuia sa desfaca sampania. ... ...continuare.

GALERIE FOTO » Imagini fabuloase de la Iasi, unde Steaua a sarbatorit titlul pe teren

publicat 2015-05-28 23:15:18 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO » Imagini fabuloase de la Iasi, unde Steaua a sarbatorit titlul pe teren Steaua a remizat, 0-0, la Iasi, dar e din nou campioana. ASA a pierdut, pe teren propriu, cu Otelul, 1-2, iar ros-albastrii au declansat fiesta, cîstigînd al 3-lea titlul consecutiv.  Fotoreporterul GSP a surprins imagini cu euforia ros-albastrilor. ...continuare.

Romanii, cei mai mari fumatori pasivi dintre cetatenii europeni

publicat 2015-05-28 14:00:05 (Gandul)
Romanii, cei mai mari fumatori pasivi dintre cetatenii europeni Romanii sunt cei mai mari fumatori pasivi dintre cetatenii europeni, potrivit statisticilor prezentate de Agentia Nationala Antidrog (ANA), cu ocazia marcarii Zilei Mondiale fara Tutun. ...continuare.

Romanii, cei mai mari fumatori pasivi dintre cetatenii europeni

publicat 2015-05-28 13:45:16 (Romania-TV)
Romanii, cei mai mari fumatori pasivi dintre cetatenii europeni Romanii sunt cei mai mari fumatori pasivi dintre cetatenii europeni, potrivit statisticilor prezentate de Agentia Nationala Antidrog (ANA), cu ocazia marcarii Zilei Mondiale fara Tutun. ...continuare.

Atac dur al fanilor la adresa Deliei: "Exagerezi! Nu imi place, arati ca o drogata!"

publicat 2015-05-28 10:15:13 (Libertatea)
Atac dur al fanilor la adresa Deliei: Exagerezi! Nu imi place, arati ca o drogata! Fanii Deliei au sarit ca arsi cand solista a postat pe internet imagini cu ea in postura de fata rea. Publicitate Apropiatii ii spun "Dilia", in loc de Delia. Si asta pentru ca solista este o persoana energica din cale-afara, pusa pe sotii si mereu cu chef de distractie. Nu a mai ramas nimic din fata timida, asa cum era Delia cand s-a lansat in muzica, cand canta in trupa N&D. Daca atunci cand si-a vopsit parul in verde, fanii nu au certat-o prea tare, Delia si-a pus cenusa-n cap cand a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »