Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Este unul dintre cei mai mari catei din lume, dar are un secret rusinos

publicat 2016-07-28 15:45:01 (Antena3)
Este unul dintre cei mai mari catei din lume, dar are un secret rusinos Este unul dintre cei mai mari catei din lume, dar Major, din rasa Marele Danez, are o mare problema. Pe cat e de inalt, pe atata este de fricos. ...continuare.

eMAG - Reduceri mari la acumulatorii externi. Cum se folosesc si de ce ai nevoie neaparat de ei in c

publicat 2016-07-28 09:45:14 (Realitatea-TV)
eMAG - Reduceri mari la acumulatorii externi. Cum se folosesc si de ce ai nevoie neaparat de ei in c eMAG are in cadrul promotiei Summer Sales reduceri foarte mari, de peste 20%, pentru cele mai multe modele de acumulatori externi. Acesti acumulatori sunt foarte utili si usor de utilizat. ...continuare.

FOTO Imagini inedite cu jucatorii Astrei dupa meciul cu Copenhaga! Cum au fost surprinsi De Amorim si Gavrilas la benzinarie :)

publicat 2016-07-27 23:45:13 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Imagini inedite cu jucatorii Astrei dupa meciul cu Copenhaga! Cum au fost surprinsi De Amorim si Gavrilas la benzinarie :) Caldura le-a pus mari probleme jucatorilor la meciul de la Giurgiu dintre Astra si FC Copenhaga.  Imediat dupa meci, portarul Gavrilas si mijlocasul De Amorim au oprit la prima benzinarie si au golit frigiderul de bere.  Cei doi aveau nevoie sa se hidrateze, desi doar unul dintre ei a depus un efort deosebit la meciul contra danezilor.  ...continuare.

FOTO Imagini inedite cu jucatorii Astrei dupa meciul cu Copenhaga! Cum au fost surprinsi De Amorim si Gavrilas dupa meci :)

publicat 2016-07-27 23:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Imagini inedite cu jucatorii Astrei dupa meciul cu Copenhaga! Cum au fost surprinsi De Amorim si Gavrilas dupa meci :) Caldura le-a pus mari probleme jucatorilor la meciul de la Giurgiu dintre Astra si FC Copenhaga.  Imediat dupa meci, portarul Gavrilas si mijlocasul De Amorim au oprit la prima benzinarie si au golit frigiderul de bere.  Cei doi aveau nevoie sa se hidrateze, desi doar unul dintre ei a depus un efort deosebit la meciul contra danezilor.  ...continuare.

Atentie, imagini cu grad ridicat de dragalasenie! Cum arata cateii inainte si dupa ce au fost tunsi

publicat 2016-07-27 22:45:27 (Realitatea-TV)
Atentie, imagini cu grad ridicat de dragalasenie! Cum arata cateii inainte si dupa ce au fost tunsi Grace Chon este fotograf specializat pe animale si iubeste sa surprinda in imagini cateii inainte si dupa ce au fost dusi la coafor de catre stapanii lor iubitori. ...continuare.

Gentile mari, interzise pe plaje

publicat 2016-07-27 19:15:11 (Realitatea-TV)
Gentile mari, interzise pe plaje Autoritatile din Cannes, celebra statiune turistica de pe Coasta de Azur, au interzis miercuri bagajele sau gentile de mari dimensiuni pe plaje, pentru a preveni riscurile unor atentate, relateaza AFP, potrivit Agerpres. ...continuare.

Probleme tot mai mari pentru Putin. O alta banca din Rusia a intrat in faliment

publicat 2016-07-27 17:30:15 (Realitatea-TV)
Probleme tot mai mari pentru Putin. O alta banca din Rusia a intrat in faliment Banca centrala a Rusiei a anuntat plasarea in faliment a uneia dintre cele mai mari 100 de banci ale tarii in urma unui proces de curatare a sectorului financiar cu costuri din ce in ce mai ridicate pentru autoritatile acestei tari, potrivit zf.ro. ...continuare.

Horoscop: Cate mari iubiri ai in viata, in functie de zodie

publicat 2016-07-27 13:45:20 (Romania-TV)
Horoscop: Cate mari iubiri ai in viata, in functie de zodie Toate zodiacele, de orice fel ar fi ele, prezic faptul ca fiecare persoana are un anumit destin al iubirii. In functie de semnul zodiacal, fiecarui om ii este destinat sa aiba un anumit numar de iubiri mari pe perioada vietii. ...continuare.

Imagini bizare surprinse intr-un supermarket. Ce facea aceasta femeie

publicat 2016-07-27 11:00:17 (Realitatea-TV)
Imagini bizare surprinse intr-un supermarket. Ce facea aceasta femeie Camerele de supraveghere montate intr-un supermarket din Moscova au surprins recent o serie de imagini aparent bizare. ...continuare.

Pretul graului a scazut, in urma recoltelor mari din regiunea Marii Negre

publicat 2016-07-27 00:15:02 (Bursa)
Recoltele mari de grau din regiunea Marii Negre, anuntate de Roma and #172;nia si Ucraina, au condus la scaderea pretului acestei cereale, a anuntat Institutul de studii agricole Ikar, citat de Bloomberg si preluat de Agerpres. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »