Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Este cumva sirena? Cele mai frumoase imagini sub apa pe care le-ai vazut pana acum! (GALERIE FOTO)

publicat 2014-10-18 15:15:02 (Antena-1)
Este cumva sirena? Cele mai frumoase imagini sub apa pe care le-ai vazut pana acum! (GALERIE FOTO) In cazul in care sirenele ar exista, atunci tanara din imaginile de mai sus ar fi una dintre ele cu siguranta. Sacha Kalis, din Bahamas, este atat de conectata cu Oceanul incat a invatat sa inoate chiar inainte de a merge in picioare. Cu exagerarea de rigoare. Iar mama ei, Elena, a surprins in imagini dragostea fetei pentru valuri. Poreclita "Fata din Bahamas", micuta poarta o dragoste nemarginita animalelor subacvatice, ce se poate vedea cu ochiul liber in fotografiile reusite ale celei care... ...continuare.

Primele imagini cu Ioana Dichiseanu dupa divort! Cum au filmat-o paparazzii la cateva zile de la despartirea de sotul grec!

publicat 2014-10-18 12:30:11 (CanCan)
Ioana Dichiseanu si grecul Ilias Makou si-au jurat credinta vesnica in 2008, dupa trei ani de relatie. Acum, la doar sase ani ani de casnicie, cei doi au hotarat sa mearga pe drumuri separate. Avem primele imagini cu Ioana, in acest moment delicat. ...continuare.

GALERIE FOTO Cele 10 fete ale Satanei » O colectie de imagini senzationale cu un selectioner cu personalitate

publicat 2014-10-17 21:30:34 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO Cele 10 fete ale Satanei » O colectie de imagini senzationale cu un selectioner cu personalitate Victor Piturca s-a despartit pentru a treia oara de nationala Romaniei. A lasat in urma unele rezultate notabile, altele mai putin, dar, mai important, zeci de imagini memorabile. Fostul selectioner al Romaniei nu a fost cel mai bun comunicator de pe banca nationalei. Acolo unde nu a putut cu cuvintele, a incercat sa compenseze prin gesturi. Gazeta a selectat 10 poze altfel cu selectioner si va lasa pe voi sa le scrieti descrierea. :D ...continuare.

Michael Jackson, profitabil si dupa moarte. Este starul cu cele mai mari venituri postume

publicat 2014-10-17 19:15:20 (Evenimentul-Zilei)
Michael Jackson, profitabil si dupa moarte. Este starul cu cele mai mari venituri postume Michael jackson se afla pe primul loc in topul starurilor cu cele mai mari venituri postume, pentru al doilea an consecutiv. ...continuare.

Imagini din 1997 cu Victor Ponta - VIDEO

publicat 2014-10-17 14:15:33 (Ziarul-Financiar)
Imagini din 1997 cu Victor Ponta - VIDEO Citeste si: Cel mai nou sondaj electoral: Ponta pierde din avantajul fata de Iohannis Reactia premierului Ponta la marturiile care il mentioneaza in dosarul Microsoft Reactia lui Victor Ponta cand a primit un buchet de flori de la copii imbracati in pionieri in China. VIDEO Imagini cu premierul Victor Ponta din anul 1997, cand era procuror la Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 5, au fost difuzate de Stirile Pro TV. Victor Ponta a fost invitat intr-o emisiune a realizatorului Mihai... ...continuare.

Imagini cu Victor Ponta care nu au mai fost difuzate din 1997 - VIDEO

publicat 2014-10-17 10:45:40 (Mediafax)
Imagini cu Victor Ponta care nu au mai fost difuzate din 1997 - VIDEO Imagini cu premierul Victor Ponta din anul 1997, cand era procuror la Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 5, au fost difuzate de Stirile Pro TV. ...continuare.

Asiguratorii mari incep sa recupereze terenul pierdut in criza: primii zece au revenit la peste 80% din subscrieri

publicat 2014-10-16 21:00:43 (Ziarul-Financiar)
Asiguratorii mari incep sa recupereze terenul pierdut in criza: primii zece au revenit la peste 80% din subscrieri Citeste si: ASF: Neplata sau plata partiala a despagubirilor sunt cele mai mari nemultumiri ale clientilor companiilor de asigurari. Asiguratii au trimis 6.000 de reclamatii in S1 BNR despre asigurari: Atentie la costuri si cautati noi metode de crestere ZF Corporate: statistici banci si asigurari Companiile mari de asigurari au castigat cota de piata in ultimii doi ani in detrimentul asiguratorilor mici, primele subscrise de cele mai mari zece companii depasind nivelul de 80% pentru prima... ...continuare.

EXCLUSIV La Piti vine un arab. Se face! Imagini in exclusivitate cu selectionerul la negocierile cu arabii!

publicat 2014-10-16 19:15:06 (CanCan)
Victor Piturca s-a intalnit in aceata seara cu arabii. Paparazzii CANCAN.ro au obtinut imagini in premiera cu selectionerul la negocieri. CANACAN.ro a aflat ca trecerea lui Piti la Al Ittifad este finalizata in proportie de 90%. ...continuare.

Imagini de COSMAR pe o plaja. Rechinii au ajuns pana la mal VIDEO

publicat 2014-10-16 14:45:49 (Romania-TV)
Imagini de COSMAR pe o plaja. Rechinii au ajuns pana la mal VIDEO Imagini incredibile filmate pe o plaja din Statele Unite. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

clasa i bals szabolcs satu mare curentul electric ambasadorul acces direct trattoria carmen harra kangoo negresti oas ferent furturi din locuinte sincronizare februarie pavel accidentul de la constanta iulian dascalu romgaz fifa forum mircea badea taxa volksbank cristi pop vacanta prelungita simpozion ratb anar prezidentialele nicole cherry traficanti de droguri iulia starea vremi eruptie vulcan imobil steven tyler crima pasionala russell crowe alzheimer vama veche calarasi fetita care astronaut sectorul 4 jorge radici benzi desenate abstract antonia