Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

GALRIE FOTO: 20 de imagini care iti vor ajunge direct la suflet! Durere, bucurie si devotament

publicat 2016-10-01 11:45:01 (Antena-1)
GALRIE FOTO: 20 de imagini care iti vor ajunge direct la suflet! Durere, bucurie  si devotament Se spune ca o fotografie valoreaza cat 1000 de cuvinte! Vorbim despre acele imagini care ajung sa ne atinga sufletul intr-o maniera greu de explicat. Traim prin ele emotii puternice, ne induioseaza, ne incurajeaza sau ne schimba perceptia asupra lumii la 180 de grade. ...continuare.

INCALZIRE GLOBALA Rolul biodiversitatii arctice si amenintarile la adresa acesteia, in imagini

publicat 2016-09-30 13:30:22 (Romania-TV)
INCALZIRE GLOBALA Rolul biodiversitatii arctice si amenintarile la adresa acesteia, in imagini O expozitie itineranta cuprinzand o suta de imagini captate de prestigiosul fotograf de natura Andoni Canela, care a calatorit prin intregul teritoriu arctic, isi propune sa arate singularitatea ecosistemelor Arcticii si sa puna in evidenta rolul biodiversitatii acestei zone, potrivit site-ului obrasocial.lacaixa.es si ABC. ...continuare.

Site-ul Youtube-mp3.org a fost dat in judecata de mai multe case mari de discuri (Business)

publicat 2016-09-28 12:30:11 (Go4IT)
Site-ul Youtube-mp3.org a fost dat in judecata de mai multe case mari de discuri (Business) In cazul in care ati descarcat muzica de pe YouTube in ultimii ani sunt sanse mari sa fi utilizat convertorul de pe site-ul YouTube-mp3.org. Aceasta este cea mai populara unealta de acest fel de pe internet. Dupa ce au avut probleme cu Google, compania care detine YouTube, creatorii site-ului au fost acum dati in judecata de mai multe case mari de discuri. Citeste si: Compania Twitter ar putea fi cumparata de gigantul american DisneyCasele de discuri cer plata unei sume de 150.000 de dolari... ...continuare.

Primele imagini cu fetita Biancai Dragusanu. Vezi cat de dragalasa este micuta Sofia

publicat 2016-09-28 09:30:26 (Romania-TV)
Primele imagini cu fetita Biancai Dragusanu. Vezi cat de dragalasa este micuta Sofia Bianca Dragusanu si Victor Slav au aratat primele imagini cu fetita lor. De altfel vedeta tv a povestit in premiera cum a fost nasterea, dar si primele clipe alaturi de fetita ei. ...continuare.

Imagini socante intr-un apartament din cartierul bucurestean Militari. Ce au crescut doua femei in locuinta lor

publicat 2016-09-27 18:00:01 (Antena3)
Imagini socante intr-un apartament din cartierul bucurestean Militari. Ce au crescut doua femei in locuinta lor Imagini socante într-un apartament din cartierul bucurestean Militari. Doua femei, mama si fiica au crescut în apartament 47 de rozatoare, iepuri si porci de Guineea, scrie... ...continuare.

Mirele si-a montat o camera video la ochelari. Ce a descoperit despre mireasa, chiar in ziua nuntii

publicat 2016-09-27 17:30:01 (Antena3)
Mirele si-a montat o camera video la ochelari. Ce a descoperit despre mireasa, chiar in ziua nuntii Imagini impresionante au fost suprinse de un american la propria sa nunta. Și ceea ce este si mai impresionat este modul în care a realizat respectivele imagini. Michael Kammes si-a montat o camera video... ...continuare.

Primele imagini cu explozia din Budapesta. Recompensa oferita de politisti celui care ajuta la prinderea autorului

publicat 2016-09-26 23:00:24 (ProTV)
Primele imagini cu explozia din Budapesta. Recompensa oferita de politisti celui care ajuta la prinderea autorului Au aparut primele imagini ale exploziei din Budapesta, in urma careia doi politisti unguri au fost raniti grav. ...continuare.

Sportul mondial este in doliu. A murit unul dintre cei mai mari jucatori de golf din istorie

publicat 2016-09-26 20:45:21 (Romania-TV)
Sportul mondial este in doliu. A murit unul dintre cei mai mari jucatori de golf din istorie Americanul Arnold Palmer, considerat unul dintre cei mai mari jucatori de golf din istorie, a murit la varsta de 87 de ani. ...continuare.

IOAN GYURI PASCU a murit! Singurele imagini de paparazzi realizate cu artistul in ultimele luni!

publicat 2016-09-26 18:45:31 (Evenimentul-Zilei)
IOAN GYURI PASCU a murit! Singurele imagini de paparazzi realizate cu artistul in ultimele luni! Boala l-a macinat! Singurele imagini de paparazzi cu Gyuri Pascu din ultimele luni! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »