Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Pantilimon in echipa cu cele mai mari salarii din sportul mondial

publicat 2014-04-16 15:45:30 (OnlineSport)
Chiar daca este mai mult rezerva la Manchester City, Costel Pantilimion nu se poate plange din moment ce se afla in echipa care asigura cele mai mari salarii din sport. ...continuare.

VIDEO! Imagini spectaculoase cu ECLIPSA de LUNA

publicat 2014-04-16 15:45:02 (Antena-1)
VIDEO! Imagini spectaculoase cu ECLIPSA de LUNA Asa imagini nu ti-e dat sa vezi in fiecare zi. Altfel spus, ai ocazia sa urmaresti eclipsa de luna, intr-un alt mod... Spectaculos! Un minut in care luna trece prin diverse schimbari, iar "vesmintele" sale sunt felurite. Trebuie doar sa priviti! ...continuare.

"Vom ataca America!" Imagini de la cea mai mare si mai periculoasa reuniune a retelei teroriste Al-Qaida din ultimii ani

publicat 2014-04-16 09:45:11 (Antena3)
Imagini de la cea mai mare si mai periculoasa reuniune a retelei teroriste Al-Qaida din ultimii ani, in Yemen, au aparut pe internet. CIA si Pentagonul fie nu au stiut de aceasta reuniune, fie nu au putut... ...continuare.

+18 | O VEDETA, PRINSA FACAND SEX! Imagini INCENDIARE CU EI AU APARUT PE INTERNET!

publicat 2014-04-15 17:00:18 (Libertatea)
+18 | O VEDETA, PRINSA FACAND SEX! Imagini INCENDIARE CU EI AU APARUT PE INTERNET! Mimi Faust, vedeta intr-un reality-show de pe VH1, "Dragoste si Hip-Hop", este protagonista unui sex-tape ale carui imagini au ajuns pe Internet. Mimi Faust a fost filmata de catre iubitul ei in timp ce acestia faceau sex. Imaginile au ajuns in posesia unei companii producatoare de filme pentru adulti, Vivid, dar si pe un site specializat in stiri mondene. Filmuletul urmeaza sa fie dat publicitatii de cei de la Vivid pe site din 21 aprilie. De asemenea, poate fi gasit si sub forma de DVD, in... ...continuare.

Imagini NOI ale INCENDIULUI de la Constanta VIDEO

publicat 2014-04-15 09:15:33 (Romania-TV)
Imagini NOI ale INCENDIULUI de la Constanta VIDEO Au aparut noi imagini cumplite din restaurantul unde trei tinere au ars de vii. ...continuare.

Terifiant! PRIMELE IMAGINI din interiorul restaurantului in care trei tinere au ars de vii

publicat 2014-04-15 09:15:02 (Antena-1)
Terifiant! PRIMELE IMAGINI din interiorul restaurantului in care trei tinere au ars de vii Incendiul izbucnit la un restaurant din Constanta, care a rapit vietile a trei tinere artiste, a lasat urme terifiante. Primele imagini din interiorul cladirii ilustreaza tragedia careia nu i s-a gasit inca un vinovat. Flacarile au cuprins parterul imobilului, iar mai apoi au ajuns la etaj si au cuprins vestiarul unde se aflau cele trei tinere care au pierit arse de vii. Ancheta ramane in continuare deschisa, iar autoritatile au ridicat alte probe de la fata locului, printre care documente si... ...continuare.

PRIMELE IMAGINI cu restaurantul in care au ars de vii cele trei dansatoare

publicat 2014-04-14 19:15:02 (Antena3)
Au aparut primele imagini din interiorul clubului din Constanta, unde au ars de vii trei dansatoare. Localul se afla deasupra restaurantului libanez unde a izbucnit focul. Flacarile au ajuns la etaj si au cuprins... ...continuare.

S-A ARUNCAT IN FATA TRENULUI, sub privirile ingrozite ale unei tinere

publicat 2014-04-14 17:45:44 (Realitatea-TV)
S-A ARUNCAT IN FATA TRENULUI, sub privirile ingrozite ale unei tinere Scene socante, in aceasta dimineata, intr-un cartier din Braila. Un barbat de 60 a decis sa-si incheie socotelile cu viata aruncandu-se in fata trenului. Inainte de a face acest gest, el a stat mai bine de 15 minute in apropierea liniei ferate. Filmul tragediei a fost surprins de camerele de supraveghere din zona. Atentie, urmeaza imagini care va pot afecta emotional. Pe imagini se observa cum barbatul se apropie de linia ferata si ramane acolo mai bine de 15 minute. La sosirea trenului, el... ...continuare.

Cum sa-ti faci sanii sa creasca mai mari

publicat 2014-04-13 17:45:08 (Antena-1)
Cum sa-ti faci sanii sa creasca mai mari Doamnelor, fiecare dintre noi isi doreste la un moment dat sa aiba sanii mai mari si mai apetisanti. Aproape orice femeie icearca pastile, creme sau leacuri babesti pentru ca sanii ei sa arate bine. Citeste pe euforia.tv! ...continuare.

Amazon pregateste pentru a doua jumatate a anului un smartphone care afiseaza imagini aparent 3D

publicat 2014-04-13 16:00:46 (Mediafax)
Amazon pregateste pentru a doua jumatate a anului un smartphone care afiseaza imagini aparent 3D Retailerul american Amazon se pregateste sa lanseze in a doua jumatate a anului primul smartphone al companiei, echipat cu tehnologie care face unele imagini sa para 3D, similar unei holograme, fara sa necesite ochelari speciali, au declarat surse apropiate situatiei pentru Wall Street Journal. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

dans la bara trasniti in nato bancurile romtelecom albita camera de garda curtici grapini pretul laptelui zimbru noiembrie 2013 personalitate romeo harghita televizoare neamt trafic de arme star taxi galati cizmar mihai costea adolescent iasi snooker fondul proprietatea expozitie inginerie electrica limbi palas iasi directori dividende satuc perchezitii in bucuresti digi 24 buzau sex pe bani popas depozite capacitate andy murray onofrei gheorghe ile prognoza meteo transelectrica subventii femeie observator 16 sicilia bacau ndul