Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Imagini cu primul atac al agresoarei de la metrou, in statia Costin Georgian. Tanara a reusit sa se salveze

publicat 2017-12-13 23:30:10 (Mediafax)
In spatiul public au aparut imagini cu primul atac al agresoarei de la metrou, tanara reusind sa se salveze si sa o impinga pe femeia care incerca sa o arunce pe sinele de metrou. Prima victima a facut plangere la Politie, insa a doua victima a murit in statia Dristor, dupa ce a fost aruncata pe sine. ...continuare.

Imagini cu primul atac al agresoarei de la metrou, in statia Costin Georgian

publicat 2017-12-13 23:15:12 (Mediafax)
In spatiul public au aparut imagini cu primul atac al agresoarei de la metrou, tanara reusind sa se salveze si sa o impinga pe femeia care incerca sa o arunce pe sinele de metrou. Prima victima a facut plangere la Politie, insa a doua victima a murit in statia Dristor, dupa ce a fost aruncata pe sine. ...continuare.

Imagini socante cu tentativa de crima de la Costin Georgian. Tanara de 20 de ani a avut zile VIDEO SOCANT

publicat 2017-12-13 21:15:09 (Romania-TV)
Imagini socante cu tentativa de crima de la Costin Georgian. Tanara de 20 de ani a avut zile VIDEO SOCANT Imagini cu prima tentativa de omor comisa de ucigasa de la metrou, surprinse pe camerele de supraveghere din statia de metrou Costin Georgian, circula in mediul online. ...continuare.

Crima de la metrou. Primele imagini de la momentul crimei. Video cu un puternic impact emotional

publicat 2017-12-13 19:30:11 (Realitatea-TV)
Crima de la metrou. Primele imagini de la momentul crimei. Video cu un puternic impact emotional Au aparut primele imagini de la momentul crimei de la metrou. Camerele de supraveghere din subteran arata clar cum tanara este impinsa pur si simplu pe sine. Mai mult, agresoarea ei, care a fost arestata preventiv, o impiedica sa se salveze din calea metroului. Va avertizam, urmeaza imagini cu puternic impact emotional. ...continuare.

VIDEO | Imagini socante de pe camerele de supraveghere, cu momentul in care tanara a fost impinsa in fata metroului

publicat 2017-12-13 18:45:06 (Libertatea)
Imaginile surprinse pe camerele de supraveghere din statia de metrou Dristor 1 arata cum tanara Alina Ionela Ciucu a fost impinsa pe linia de metrou chiar in momentul intrarii trenului in statie. In imagini se poate vedea ca tanara nu se afla la marginea peronului, asa cum se crezuse initial, ci se afla intr-o zona […] Post-ul VIDEO | Imagini socante de pe camerele de supraveghere, cu momentul in care tanara a fost impinsa in fata metroului apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Imagini socante! Momentul crimei de la statia de metrou Dristor 1 (VIDEO)

publicat 2017-12-13 18:15:01 (Antena3)
Au aparut primele imagini din momentul in care tanara de 25 de ani este impinsa pe sine de catre femeia de 44 de ani, care a creat panica in Bucuresti in cursul serii de marti.... ...continuare.

Primele imagini cu victima de la metrou! "Era frumoasa ca o actrita" Ce job avea Alina

publicat 2017-12-13 12:45:02 (CanCan)
Alina Ciucu, tanara ucisa de o femeie de 36 de ani la metrou, era din localitatea Ostroveni, judetul Dolj, dar se mutase de cativa ani la Bucuresti si locuia cu prietenul ei. Femeia de 25 de ani a fost impinsa pe sinele de metrou de Magdalena Serban. Criminala de la metrou a fost arestata, azi dimineata, si retinuta pentru 24 de ore. Cancan.ro, site-ul numarul 1 din Romania, a obtinut primele imagini cu victima. ...continuare.

Imagini sfasietoare. Ce a facut Principesa Margareta in momentul in care Regele Mihai a fost adus in tara

publicat 2017-12-13 11:45:02 (Antena3)
Imagini extrem de emotionante miercuri pe aeroportul Henri Coanda acolo unde sicriul cu trupul Regelui Mihai a fost adus in tara pentru a fi condus pe ultimul drum, la Curtea de Arges. Sicriul a fost... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »