Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Salonul Auto de la Geneva. Ferrari a prezentat noul bolid 488 GTS: are motor V8 si 660 de cai putere

publicat 2015-03-04 10:00:28 (ProTV)
Salonul Auto de la Geneva. Ferrari a prezentat noul bolid 488 GTS: are motor V8 si 660 de cai putere Masinile puternice sunt vedetele Salonului Auto de la Geneva. Constructori precum Ferrari, Lamborghini si Porsche au adus in fata publicului modele noi, mai usoare si mai rapide. ...continuare.

Piata masinilor de lux pare sa isi revina din criza. Salonul Auto de la Geneva a atras atentia milionarilor

publicat 2015-03-04 09:30:20 (Romania-TV)
Piata masinilor de lux pare sa isi revina din criza. Salonul Auto de la Geneva a atras atentia milionarilor Salonul auto de anul acesta, de la Geneva, sub semnul luxului. Super-masinile si SUV-urile sunt vedetele acestei editii. Asta dupa ani la rand de recesiune. ...continuare.

Supermasini la Salonul Auto de la Geneva. 131 de automobile, prezentate in premiera mondiala

publicat 2015-03-04 08:45:04 (Antena3)
Mai este doar o zi pana la deschiderea oficiala a Salonului Auto de la Geneva, cel mai important din Europa, insa jurnalistii mai norocosi au beneficiat deja de un tur al expozitiei. In total, vor fi prezentate ... ...continuare.

Apple si Google sunt priviti ca potentiali concurenti pe piata auto

publicat 2015-03-03 22:45:05 (Antena3)
Conducatorii mai multor companii din industria auto privesc cu seriozitate posibilitatea ca Apple si Google sa devina concurenti, desi se poate sa existe si un parteneriat cu cele doua companii."Suntem foarte... ...continuare.

Cum isi aleg masinile soferitele din Romania. Expert auto: "Foarte multe au auzit de ABS, dar nu stiu la ce ajuta"

publicat 2015-03-03 20:15:28 (ProTV)
Cum isi aleg masinile soferitele din Romania. Expert auto: "Foarte multe au auzit de ABS, dar nu stiu la ce ajuta" Soferitele din Romania produc accidente mai des decat barbatii asa ca este bine ca atunci cand isi cumpara o masina, criteriul de baza sa fie siguranta. Asta sustine un studiu recent. ...continuare.

Producatorii auto cred ca Apple si Google pot deveni concurenti puternici in industria automobilelor

publicat 2015-03-03 17:15:14 (Mediafax)
Producatorii auto cred ca Apple si Google pot deveni concurenti puternici in industria automobilelor Directorii din industria auto iau in serios posibilitatea ca Apple si Google sa devina concurenti pe piata automobilelor, chiar daca se gandesc sa se asocieze cu cei doi giganti din sectorul tehnologiei. ...continuare.

Salonul Auto de la Geneva sub dominatia SUV-urilor

publicat 2015-03-03 17:00:23 (Ziarul-Financiar)
Salonul Auto de la Geneva sub dominatia SUV-urilor Editia de anul acesta a Salonului Auto de la Geneva, cel mai important eveniment auto din prima jumatate a anului este una dominata de SUV-uri, unde cei mai importanti constructori au prezentat noi SUV-uri mici sau compacte pentru piata europeana. Daca in ultimii ani constructorii au pariat pe modelele "eco", fie ele cu motoare electrice, sistem de tip fuel cell cu hidrogen sau hibride, companiile din auto au pariat in acest an pe latura emotionala sI practica a industriei, venind cu noi... ...continuare.

Salonul Auto de la Geneva 2015: 131 de premiere si 220 de expozanti. Galerie FOTO

publicat 2015-03-03 15:30:30 (Ziarul-Financiar)
Salonul Auto de la Geneva 2015: 131 de premiere si 220 de expozanti. Galerie FOTO In cadrul Salonului Auto de la Geneva, care a inceput astazi pentru presa si joi pentru public, vor fi prezentate in total 131 de premiere mondiale si europene. In total, vor fi 220 de exponanti din 30 de tari ce vor imparti o suprafata de 110.000 mp. Cu toate ca este mult mai restrans comparativ cu Saloanele de la Frankfurt sau Paris, Geneva este privit, ca si Elvetia, un „teritoriu” neutru, nefiind dominat nici de marcile germane si nici de cele din Franta. Printre cele mai spectaculoase... ...continuare.

Dacia a prezentat la Geneva versiuni aniversare ale modelelor companiei

publicat 2015-03-03 14:45:29 (Ziarul-Financiar)
Dacia a prezentat la Geneva versiuni aniversare ale modelelor companiei Dacia a prezentat marti, la Salonul Auto de la Geneva, versiunile aniversare in editie limitata ale tuturor modelelor produse sub marca romaneasca, cu exceptia Dokker Van, pentru a sarbatori zece ani de cand brandul a fost relansat pe pietele europene. Modelele aniversare ale Dacia Sandero, Duster, Lodgy, Dokker, Logan si Logan MCV sunt disponibile spre vanzare pe pietele occidentale, potrivit producatorului auto roman.In iunie 2014, Dacia a lansat in Romania o editie limitata a modelului... ...continuare.

Salonul Auto de la Geneva. Dacia si premiera de la Geneva: Poze oficiale cu noul model-editie speciala. FOTO

publicat 2015-03-03 12:15:21 (ProTV)
Salonul Auto de la Geneva. Dacia si premiera de la Geneva: Poze oficiale cu noul model-editie speciala. FOTO Dacia are niste certitudini pentru cel mai important Salon Auto din 2015 pana marti. Logan MCV, Sandero, Duster, Dokker si Lodgy (adica toata gama) vor primi un upgrade fin in noua versiune de echipare Laureate Prime. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

sotia scandal digi 24 la cluj rezervele mondiale de petrol circula arsa motocicleta crevedia demonstratie contraceptive animal x robert pattinson poze sex comanescu portughezului in bistrita falau dacia logan goala buzau militaru bogdan buzaianu busu romani incalzirea globala galateanu facias terenuri agricole actionari celentano aaron gigi b hidroelectrica interventii meme inchis braco penitenciarul jilava haine dosar penal lazarescu revista as niculina mircea voda foame surorile inec bugetari tulcea