Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Targul auto de la Paris isi deschide portile pentru public. Masinile care se conduc singure, printre vedetele expozitiei

publicat 2016-10-01 08:45:15 (ProTV)
Targul auto de la Paris isi deschide portile pentru public. Masinile care se conduc singure, printre vedetele expozitiei Masinile care se conduc singure se numara printre vedetele Targului auto din Paris, care isi deschide sambata portile pentru public. ...continuare.

O NOUA FABRICA AUTO in ROMANIA

publicat 2016-10-01 04:30:05 (Evenimentul-Zilei)
O NOUA FABRICA AUTO in ROMANIA Saint-Gobain face o fabrica de parbrize auto la Calarasi ...continuare.

Gigantul auto Pirelli va produce in Romania anvelope pentru Formula 1

publicat 2016-09-30 17:45:10 (Realitatea-TV)
Gigantul auto Pirelli va produce in Romania anvelope pentru Formula 1 Italienii de la Pirelli investesc aproximativ 200 de milioane de euro in Romania si vor dezvolta inclusiv o unitate de productie pentru campionatul de Formula 1 care sa functioneze ca back-up pentru principala fabrica Pirelli destinata Formulei 1, din Turcia. ...continuare.

Dacia prezinta intr-un SALON AUTO de la Paris NOILE MODELE! Ce TEHNOLOGII au adoptat si cu ce NOUTATI vin

publicat 2016-09-30 13:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Dacia prezinta intr-un SALON AUTO de la Paris NOILE MODELE! Ce TEHNOLOGII au adoptat si cu ce NOUTATI vin Dacia prezinta in cadrul Salonului Auto de la Paris noul design pentru patru din modelele emblematice ale marcii: Logan, Logan MCV, Sandero si Sandero Stepway, informeaza Mediafax. ...continuare.

Salonul Auto de la Paris 2016. Cum arata viitorul auto. Masinile electrice din cadrul evenimentului GALERIE FOTO

publicat 2016-09-30 11:00:15 (Romania-TV)
Salonul Auto de la Paris 2016. Cum arata viitorul auto. Masinile electrice din cadrul evenimentului GALERIE FOTO Producatorii s-au intrecut anul acesta pentru a prezenta cele mai indraznete modele si concepte de autoturisme electrice, care promit o autonomie de pana la 500 de kilometri pe un singur plin de la priza ori puterea unui supercar in kW. De la motoare pe baza de hidrogen, pana la concepte futuriste si hibride care tremura de cai putere, toate aceastea au trecut pragul Salonului Auto, relateaza News.ro la Paris. ...continuare.

Dacia a atras toate privirile la Salonul Auto de la Paris

publicat 2016-09-30 10:00:03 (Antena3)
Dacia a atras toate privirile la Salonul Auto de la Paris Si Dacia a atras atentia jurnalistilor prezenti la Salonul Auto de la Paris cu o serie de premiere. **** Modelul Dacia Duster a facut senzatie dupa ce producatorul a prezentat cutia automata care va fi... ...continuare.

Prinde un loc in Clubul de Excelenta! Anul educational 2016 - 2017

publicat 2016-09-29 19:00:02 (Antena-1)
1 octombrie 2016 este ultima zi de inscrieri la cursurile gratuite oferite de Fundatia Dan Voiculescu pentru Dezvoltarea Romaniei. Cei mai talentati copii, cu numeroase premii nationale, internationale si cu rezultate scolare de exceptie sunt asteptati sa se inscrie la cursuri si ateliere sustinute de profesori si traineri cu vasta experienta si certificari internationale. ...continuare.

FOTOGALERIE Cum arata noile Dacii prezentate la salonul auto de la Paris

publicat 2016-09-29 17:30:02 (Adevarul)
FOTOGALERIE Cum arata noile Dacii prezentate la salonul auto de la Paris Inainte de toate, sa aruncam o privire la ce reprezinta Dacia in acest moment in Europa si zona mediteraneana. ...continuare.

Dacia prezinta in cadrul Salonului Auto de la Paris noul design al modelelor, precum si noile motorizari. Galerie FOTO

publicat 2016-09-29 16:30:12 (Ziarul-Financiar)
Dacia prezinta in cadrul Salonului Auto de la Paris noul design al modelelor, precum si noile motorizari. Galerie FOTO Dacia prezinta in cadrul Salonului Auto de la Paris noul design pentru patru din modelele emblematice ale marcii: Logan, Logan MCV, Sandero si Sandero Stepway. Acestea sunt disponibile cu o gama larga de motorizari (printre care noul bloc SCe 75 CP) si de transmisii, precum si noi echipamenmte, potrivit unui anunt al companiei. Una dintre surprize vine de la Dacia Duster, care va dispune, pentru prima oara, de o cutie de viteze automata, cu dublu ambreiaj, intitulata EDC. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »