Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urm. »

Alunecari de teren in Buzau si Dambovita

publicat 2014-04-23 13:15:27 (Romania-TV)
Alunecari de teren in Buzau si Dambovita Sapte localitati din judetul Buzau sunt afectate de alunecarile de teren. In cinci dintre acestea, drumurile judetene sunt total sau partial inchise circulatiei rutiere. De asemenea, cinci localitati din judetul Dambovita sunt afectate de alunecari de teren. ...continuare.

Ai cel putin studii medii? Iata unde si pe ce posturi te poti angaja acum la eMag

publicat 2014-04-23 11:30:31 (Romania-TV)
Ai cel putin studii medii? Iata unde si pe ce posturi te poti angaja acum la eMag eMag face angajari la Bucuresti, Ploiesti, Iasi, in aceasta perioada. va spune ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Ai sub 27 de ani si vrei sa fii politist? Iata ce trebuie sa faci

publicat 2014-04-23 11:00:28 (Realitatea-TV)
Ai sub 27 de ani si vrei sa fii politist? Iata ce trebuie sa faci Inspectoratul de Politie Judetean Timis recruteaza si selectioneaza candidati pentru admiterea in institutiile de invatamant proprii si subordonate Ministerului Afacerilor Interne - Academia de Politie "Alexandru Ioan Cuza"- Bucuresti, Scoala de Agenti de Politie "Vasile Lascar"- Campina si Scoala de Agenti de Politie "Septimiu Muresan" -Cluj - Napoca. Criteriile specifice pentru candidati sunt urmatoarele: a) sa aiba varsta de pana la 27 de ani, impliniti in anul participarii la concursul de... ...continuare.

Geoana: Obama a desemnat trei candidati de ambasadori SUA la Bucuresti, dar e un sistem complicat

publicat 2014-04-23 10:00:29 (Realitatea-TV)
Geoana: Obama a desemnat trei candidati de ambasadori SUA la Bucuresti, dar e un sistem complicat Senatorul PSD, Mircea Geoana, a declarat, marti seara, ca presedintele SUA, Barack Obama, a desemnat trei candidati pentru postul de ambasador la Bucuresti, insa doi dintre acestia au renuntat la nominalizare intrucat au constatat un blocaj intre republicani si democrati in privinta audierilor. Geoana a fost intrebat, intr-o emisiune la Realitatea TV, care este situatia ambasadorului SUA la Bucuresti, care nu a mai fost propus de oficialitatile americane. "La americani e o problema mai de... ...continuare.

Trei candidati pentru functia de ambasador al SUA la Bucuresti

publicat 2014-04-23 08:45:14 (Cronica-Romana)
Trei candidati pentru functia de ambasador al SUA la Bucuresti Senatorul PSD, Mircea Geoana, a declarat, marti seara, ca presedintele SUA, Barack Obama, a desemnat trei candidati pentru postul de ambasador la Bucuresti, insa doi dintre acestia au renuntat la nominalizare intrucat au constatat un blocaj intre republicani si democrati in privinta audierilor. Geoana a fost intrebat, intr-o emisiune la Realitatea TV, care este situatia [...] ...continuare.

Violator in SERIE, proaspat eliberat din inchisoare, a agresat o femeie intr-un parc din Buzau. S-a intors dupa gratii

publicat 2014-04-23 06:00:05 (Antena3)
Un violator in serie, care a fost eliberat conditionat de curand, a agresat sexual o femeie intr-un parc din Buzau. Barbatul in varsta de 56 de ani, care si-a petrecut jumatate din viata in inchisoare... ...continuare.

Geoana: Obama a desemnat trei candidati de ambasadori SUA la Bucuresti, dar e un sistem complicat

publicat 2014-04-23 00:30:21 (Mediafax)
Geoana: Obama a desemnat trei candidati de ambasadori SUA la Bucuresti, dar e un sistem complicat Senatorul PSD, Mircea Geoana, a declarat, marti seara, ca presedintele SUA, Barack Obama, a desemnat trei candidati pentru postul de ambasador la Bucuresti, insa doi dintre acestia au renuntat la nominalizare intrucat au constatat un blocaj intre republicani si democrati in privinta audierilor. ...continuare.

Situatie dramatica in judetul Buzau, unde doi oameni luati de viitura sunt inca disparuti!

publicat 2014-04-22 23:45:17 (Libertatea)
Situatie dramatica in judetul Buzau, unde doi oameni luati de viitura sunt inca disparuti! An de cosmar pentru familia unuia dintre cei doi ciobani din satul buzoian Mosesti, care au fost luati de ape in ajunul Pastelui. Acum trei luni, acestuia i-a murit tatal, iar sora lui era sa-si piarda viata la inceputul anului, din cauza viscolului. Rudele disparutilor mai asteapta o minune Rudele disparutilor mai asteapta o minune Cautarile disperate pentru gasirea barbatilor inghititi de ape au continuat ieri, insa fara nici un rezultat. Acestia au disparut in timp ce voiau sa traverseze... ...continuare.

Violator recidivist arestat la o luna de la eliberarea conditionata

publicat 2014-04-22 19:45:19 (Puterea)
Violator recidivist arestat la o luna de la eliberarea conditionata Un violator in serie bucurestean a fost arestat din nou, la mai putin de o luna dupa ce a fost eliberat conditionat, dupa ce a violat o femeie, in Vinerea Mare, intr-un parc din municipiul Buzau. Potrivit unor surse judiciare, Iulian Fentzel, un bucurestean de 56 de ani, si-a petrecut jumatate din viata in inchisoare pentru mai multe violuri, furturi si talharii.Potrivit sursei citate, Iulian Fentzel a fost retinut, vineri, dupa ce un tanar a anuntat o patrula a Politiei Municipiului Buzau ca... ...continuare.

Violatorul care nu rezista in afara gratiilor! Eliberat dupa 20 de ani, in Vinerea Mare, a violat din nou

publicat 2014-04-22 16:45:21 (Libertatea)
Violatorul care nu rezista in afara gratiilor! Eliberat dupa 20 de ani, in Vinerea Mare, a violat din nou Libertatea nu este pentru el! Un bucurestean, in varsta de 56 de ani, care a petrecut peste 20 de ani in inchisoare, nu a rezistat in afara gratiilor nici macar o luna de zile. Imediat dupa eliberare, in Vinerea Mare, acesta a violat o femeie intr-un parc din Buzau. Violator in serie retinut din nou dupa un viol in Vinerea Mare / Foto simbol Desi isi petrecuse jumatate din viata in inchisoare pentru violuri, furturi si talharii, Iulian Fentzel nu s-a invatat minte. La nici o luna dupa ce... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

costu dupa harghita angajare despagubirile doi tineri spitalul municipal medias radauti prahova mihaela radulescu numerele noroc arsi de vi ministerul transporturilor nicolae guta invatamant la distanta alba iulia poze xx dambovita vaslui dragost gorj oroscopul saptamanii karaoke jaeggi astm maramures program tv monroe sentinte bianca dragusan savannah agentia de plati iasi calarasi caracal ocuparea fortei de munca romanii au talent revolutionari presa azi direct botosani romgaz curesti hidroelectrica giurgiu salaj decembrie 1989 azomures snooker cfr marfa