Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Marian Vanghelie: Eu nu cred in liste cu EXCLUDERI. Dragnea sa-si faca singur analiza. Eu sunt DEGAJAT

publicat 2014-11-27 12:15:31 (Romania-TV)
Marian Vanghelie: Eu nu cred in liste cu EXCLUDERI. Dragnea sa-si faca singur analiza. Eu sunt DEGAJAT Marian Vanghelie, vicepresedinte al PSD, suspendat din functie, a declarat, joi, inainte de sedinta CExN, ca el nu crede in listele cu excluderi din PSD, el fiind unul dintre numele vehiculate pentru excluderea din partid. ...continuare.

Ce rai sunt soferii din Buzau! "Nervosul" asta a sarit la bataie cu doi politisti! Oamenii legii l-au pus la respect | VIDEO

publicat 2014-11-27 09:00:15 (Libertatea)
Ce rai sunt soferii din Buzau! "Nervosul" asta a sarit la bataie cu doi politisti! Oamenii legii l-au pus la respect | VIDEO Un sofer in varsta de 33 de ani din comuna Berca, judetul Buzau, s-a ales cu dosar penal pentru ultraj dupa ce a sarit sa bata doi politisti rutieri. Publicitate Oamenii legii au fost chemati la un accident dintre barbatul de 33 de ani si un sofer din Arges, soldat cu pagube materiale. In momentul in care politistii au vrut sa-i legitimeze pe soferi, tanarul din Buzau a devenit recalcitrant. "Stai cuminte! De ce nu stai cuminte?", l-au intrebat politistii pe barbatul pus la pamant. Totul a... ...continuare.

Afacere medicala, cu fonduri Regio, la Buzau

publicat 2014-11-27 00:00:02 (Bursa)
Afacere medicala, cu fonduri Regio, la Buzau Cu o experienta de aproximativ 30 de ani ca asistent in radiologie si peste 10 ani de la deschiderea primului cabinet, Marian Vasile a profitat de lansarea Axei 14, prin care puteau fi accesate fonduri pentru achizitionarea de aparatura medicala. Se intampla in 2010, cand buzoianul a depus primul proiect prin Regio 2007-2014, in valoare de 200.000 de euro. Dupa acesti patru ani in care s-a bucurat de noua tehnologie, iar cabinetul sau a devenit cunoscut in Buzau, Marian Vasile marturiseste ca... ...continuare.

Un sofer din Buzau a sarit la bataie cand politistii i-au cerut actele. Cum s-a terminat incaierarea

publicat 2014-11-26 20:30:36 (ProTV)
Un sofer din Buzau a sarit la bataie cand politistii i-au cerut actele. Cum s-a terminat incaierarea Momente tensionate in centrul orasului Buzau. Un barbat de 33 de ani, implicat intr-o tamponare, a sarit la bataie atunci cand doi politisti i-au cerut documentele. ...continuare.

Nevazatorii, paravan pentru frauda cu fonduri europene

publicat 2014-11-26 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Nevazatorii, paravan pentru frauda cu fonduri europene Procurorii DNA au facut ieri perchezitii in Bucuresti si Buzau intr-o ancheta care vizeaza felul in care a fost pus in practica un proiect UE pentru persoane cu dizabilitati. ...continuare.

Actionarii 'Avicola' Buzau au aprobat prelungirea unor credite

publicat 2014-11-26 00:00:03 (Bursa)
Actionarii 'Avicola' Buzau au aprobat prelungirea unor credite Actionarii "Avicola" Buzau au aprobat, in Adunarea Generala de luni, prelungirea unor credite de la EximBank, potrivit unui raport transmis Bursei de Valori Bucuresti. Astfel, ar urma sa fie prelungite pentru o perioada de un an linia de credit in sistem revolving de 15,67 milioane de lei si linia de credit de 3,7 milioane de lei. De asemenea, actionarii au mai decis prelungirea, cu un an, a garantiilor constituite de societate pentru creditul contractat de catre Avis Lipia, in suma de 5... ...continuare.

Scapa de liste si biletele! NU vei mai uita nimic daca apelezi la acest TRUC!

publicat 2014-11-25 13:00:03 (Antena-1)
Scapa de liste si biletele! NU vei mai uita nimic daca apelezi la acest TRUC! Cu siguranta te-ai confruntat cu situatia in care nu-ti amintesti ceva de pe lista de cumparaturi sau ai impresia ca ai uitat ceva anume. Exista o serie de trucuri prin care poti scapa de aceste situatii neplacute. ...continuare.

Perchezitii la o asociatie de nevazatori si la o confederatie patronala, intr-un dosar de coruptie

publicat 2014-11-25 10:15:14 (Mediafax)
Perchezitii la o asociatie de nevazatori si la o confederatie patronala, intr-un dosar de coruptie Procurorii DNA fac, marti, noua perchezitii in Bucuresti si Buzau, la locuintele unor persoane suspectate de fapte de coruptie privind fonduri europene, precum si la sediul Asociatiei Nevazatorilor din Romania si al unei confederatii patronale. ...continuare.

Perchezitii DNA in Bucuresti si Buzau. Sunt vizate si doua institutii publice

publicat 2014-11-25 09:30:27 (Romania-TV)
Perchezitii DNA in Bucuresti si Buzau. Sunt vizate si doua institutii publice Procurorii DNA efectueaza marti dimineata noua perchezitii in municipiile Bucuresti si Buzau, dintre care doua la institutii publice iar restul, la domiciliile unor persoane fizice. Surse judiciare sustin ca institutiile vizate sunt Asociatia Nevazatorilor din Romania si Confederatia patronala din industrie si agricultura. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dani otil teleorman preaviz cristina dochianu consulat aliman descinderi prahova astazi kapetanos cod galben lucia cluster ce gimnastica liste fondul proprietatea oana petrescu caricatura zilei revolutionari bauta calcat de tren botox oradea companie bosh folk audi r8 teapa assistance artego dizolvarea terapeut arestarea angelina jol batuta alte bataia tatiana razvan dumitrescu ajutoarele alimentare adriana nicolae administratia canalelor navigabile covasna inregistrare bianca rus accident teribil terase halit ergenc mitrea se invata