Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

FC VOLUNTARI E NOUL LIDER. Rezultate si clasamente din liga a doua, etapa a 9-a

publicat 2014-10-18 19:15:36 (Puterea)
FC VOLUNTARI E NOUL LIDER. Rezultate si clasamente din liga a doua, etapa a 9-a FC Voluntari a invins si la Slobozia, pe Unirea, scor 2-1, si a trecut pe primul loc in Seria I, profitand de semi-esecul echipei Academica Arges, care a remizat cu Rapid CFR Suceava, scor 1-1. Seria I ACS Berceni - SC Bacau 0-0 Rapid CFR - Academica Arges 1-1 Unirea Slobozia - FC Voluntari 1-2 CS Balotesti - Gloria Buzau 3-0 Sageata - Farul 2-0 CF Braila - FCM Dorohoi 6-3 CLASAMENT: 1. FC Voluntari 21p 23-6, 2. Academica 20p 17-7, 3. Sageata 17 p 10-9, 4. Rapid CFR 14p 15-10, 5. Gloria Buzau... ...continuare.

Cum a ramas PDL FARA PRIMARI in Buzau

publicat 2014-10-18 15:45:02 (Antena3)
Cum a ramas PDL FARA PRIMARI in Buzau Partidul Democrat Liberal a ramas in Buzau fara niciun primar, dupa ce ultimii trei alesi pe care ii avea formatiunea democrat-liberala au migrat la PSD, in baza Ordonantei 55, sau au devenit independenti,... ...continuare.

Scrisoarea unui profesor pentru Klaus Iohannis: EU NU SUNT UN GHINIONIST

publicat 2014-10-17 15:45:02 (Antena3)
Scrisoarea unui profesor pentru Klaus Iohannis: EU NU SUNT UN GHINIONIST Un profesor din Buzau i-a raspuns public lui Klaus Iohannis dupa gafa cu ghinionul profesorilor care nu au 6 case. Cosmin Sontica, profesor de limba si literatura romana la o scoala din Buzau, i-a scris o... ...continuare.

Metro angajeaza oameni care au cel putin studii medii. Unde si pe ce posturi

publicat 2014-10-17 14:15:31 (Romania-TV)
Metro angajeaza oameni care au cel putin studii medii. Unde si pe ce posturi Metro face angajari in Oradea si Bucuresti, in aceasta perioada. va spune ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

PDL, bilant devastator dupa 45 de zile de migratie: Partidul lui Vasile Blaga a PIERDUT toti primarii la Buzau

publicat 2014-10-17 12:45:36 (Romania-TV)
PDL, bilant devastator dupa 45 de zile de migratie: Partidul lui Vasile Blaga a PIERDUT toti primarii la Buzau Ordonanta 55/2014, care a permis alesilor locali ca, timp de 45 de zile, sa-si poata parasi partidele pe listele carora au fost alesi pe 10 iunie 2014 fara a risca pierderea functiei, si ale carei efecte au incetat joi seara, a facut ravagii in partidele de opozitie din judetul Buzau, scrie opiniabuzau.ro. ...continuare.

Ordonanta traseismului a lasat PDL Buzau fara primari. Ultimii trei au trecut la PSD

publicat 2014-10-17 12:30:50 (Ziarul-Atac)
Ordonanta traseismului a lasat PDL Buzau fara primari. Ultimii trei au trecut la PSD Partidul Democrat Liberal a ramas, in Buzau, fara niciun primar, dupa ce ultimii trei alesi, pe care ii mai avea formatiunea democrat-liberala, au migrat la PSD, in baza Ordonantei 55 sau au devenit independenti, informeaza Mediafax, potrivit Realitatea.net.Formatiunea social-democrata numara, in prezent, 76 de primari in judetul Buzau, dupa ce primarul PDL al comunei Valcelele, Dumitru Spita, a ales sa migreze la social-democrati, in baza ordonantei care permite migrarea alesilor locali... ...continuare.

Ordonanta traseismului a lasat PDL Buzau fara primari

publicat 2014-10-17 12:15:43 (Ziarul-Atac)
Partidul Democrat Liberal a ramas, în Buzau, fara niciun primar, dupa ce ultimii trei alesi, pe care îi mai avea formatiunea democrat-liberala, au migrat la PSD, în baza Ordonantei 55 sau au devenit independenti, informeaza Mediafax, potrivit realitatea.net. Formatiunea social-demo ... ...continuare.

Ordonanta primarilor traseisti expira astazi. Cati primari au plecat la PSD

publicat 2014-10-17 11:45:35 (Realitatea-TV)
Ordonanta primarilor traseisti expira astazi. Cati primari au plecat la PSD Astazi expira cele 45 de zile din ordonanta migratiei, propusa de Liviu Dragnea. PSD a castigat puternic de pe urma acestui act normativ. Doar in Buzau, din totalul de 75 de primari, 62 au trecut in barca social democratilor. Unul dintre cele mai grele nume castigate de catre PSD esre liberalul Cristian Bigiu, cel care este presedintele CJ Buzau. Efectul de bumerang s-a resimtit insa la Hunedoara, unde nu mai putin de 58 de alesi locali PSD au trecut la PNL. PNL a ramas, in judetul Buzau, cu... ...continuare.

PDL a ramas fara niciun primar in Buzau. Toti alesii locali au migrat la PSD sau au devenit independenti

publicat 2014-10-17 08:45:46 (Puterea)
PDL a ramas fara niciun primar in Buzau. Toti alesii locali au migrat la PSD sau au devenit independenti PDL a ramas fara niciun primar in Buzau, dupa ce toti alesii locali ai democrat-liberalilor au migrat la PSD sau au devenit independenti, in baza Ordonantei 55, care le permite acest lucru, fara a-si pierde mandatul.Surse din PSD Buzau, citate de Mediafax, au precizat, ca formatiunea social-democrata numara, in prezent, 76 de primari in judetul Buzau, dupa ce primarul PDL al comunei Valcelele, Dumitru Spita, a ales sa migreze la social-democrati. De asemenea, ultimii doi primari pe care PDL... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dorin mateiu conducta thailanda wizz initiativa legislativa alpin resort advertising soferii monezi hudson sabin balasa oancea frasin ansa angajat dezvoltarea torres vremea in luna septembrie inundatii pretul aurului clasa pregatitoare humorului brandurilor slanic server vienna insurance group babiuc participant timbru swift gaje controverse imunitatea miter barcanesti transelectrica pilulele primaria constanta stoenesti dose oroscopu remar orarul stanescu bogdan stelea fetesti leordeni primarul radu mazare insarcinata nicolae popescu