Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Accident grav in Buzau. Trei persoane au fost ranite

publicat 2017-12-16 10:00:12 (Romania-TV)
Accident grav in Buzau. Trei persoane au fost ranite Un accident grav a avut loc sambata dimineata, in Buzau. Trei persoane au fost ranite dupa ce trei masini s-au ciocnit. Din cauza accidentului, circulatia rutiera se desfasoara ingreunat. ...continuare.

Trafic ingreunat pe DN2, in judetul Buzau, dupa ce trei masini s-au ciocnit

publicat 2017-12-16 09:45:06 (Mediafax)
Circulatia rutiera se desfasoara ingreunat, sambata dimineata, pe DN2 (E85), la intrarea in municipiul Buzau dinspre Urziceni, unde trei masini s-au ciocnit. Trei persoane au fost ranite, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Furt de parazapezi de pe marginea DN 2

publicat 2017-12-15 15:00:09 (Mediafax)
Peste o suta de parazapezi montate de sucursala Buzau a Societatii Drumuri Nationale pe marginea DN 2, la limita cu judetul Ialomita, au fost furate de persoane deocamdata necunoscute, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Puntea blestemata din Buzau care a bagat sase femei in spital

publicat 2017-12-14 18:15:07 (Realitatea-TV)
Puntea blestemata din Buzau care a bagat sase femei in spital O punte pietonala din comuna Tisau, Buzau, s-a rupt, joi dimineata, in timp ce era traversata de sase femei care veneau de la biserica. ...continuare.

VIDEO. Imagini dramatice surprinse dupa tragicul accident provocat de directoarea unei scoli

publicat 2017-12-14 17:45:12 (Realitatea-TV)
VIDEO. Imagini dramatice surprinse dupa tragicul accident provocat de directoarea unei scoli Imagini surprinse imediat dupa producerea accidentului de la scoala 1 din Buzau au fost postate pe internet. ...continuare.

Punte rupta in Buzau: Șase femei au cazut intr-un parau

publicat 2017-12-14 16:30:03 (Cotidianul)
Șase femei au ajuns astazi la spital dupa ce o punte construita peste un parau s-a rupt. Incidentul a avut loc in comuna Tisau, din nordul judetului Buzau, chiar in [...] The post Punte rupta in Buzau: Șase femei au cazut intr-un parau appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Porcul somon, vedeta Craciunului. Clientii se inscriu pe liste de asteptare

publicat 2017-12-14 14:00:07 (Romania-TV)
Porcul somon, vedeta Craciunului. Clientii se inscriu pe liste de asteptare Anul acesta romanii sunt mult mai pretentiosi in ceea ce priveste carnea de porc, astfel ca s-au facut deja liste de asteptare pentru a cumpara un porc de Mangalita, care mai este numit si porcul somon, ca urmare a cantitatii sale ridicate de antioxidanti si omega-3. ...continuare.

Directoarea scolii din Buzau care a ranit zece parinti s-a ales cu dosar penal

publicat 2017-12-14 13:45:07 (Romania-TV)
Directoarea scolii din Buzau care a ranit zece parinti s-a ales cu dosar penal Directoarea din Buzau care a lovit cu masina 10 parinti aflati in fata scolii este acuzata de vatamare corporala. Pe numele ei a fost deja intocmit un dosar penal. Superiorii ei sar in aparare si spun ca totul s-a produs pe fondul oboselii si al stresului. Fiul femeii are probleme de sanatate. ...continuare.

Patru oameni au cazut in rau, in judetul Buzau. Puntea pe care se aflau acestia s-a rupt

publicat 2017-12-14 10:45:09 (Romania-TV)
Patru oameni au cazut in rau, in judetul Buzau. Puntea pe care se aflau acestia s-a rupt O punte pe care se aflau mai multi oameni s-a rupt, joi, la Tisau, in judetul Buzau. Patru oameni ar fi cazut in apa, dar ar fi reusit sa se salveze. ...continuare.

Sase dintre ranitii in accidentul produs in fata scolii, in Buzau, sunt in continuare internati. O victima, in stare grava

publicat 2017-12-14 10:30:08 (Romania-TV)
Sase dintre ranitii in accidentul produs in fata scolii, in Buzau, sunt in continuare internati. O victima, in stare grava Sase din cele 11 persoane care au ajuns miercuri la spital in urma accidentului provocat de directoarea unei scoli din Buzau mai sunt spitalizate, joi, cinci dintre raniti fiind internati la Spitalul Judetean Buzau, iar al saselea, care este in stare grava, a fost transferat la Spitalul Floreasca din Capitala. Accidentul a avut loc chiar in fata unitatii de invatamant, unde directoarea scolii a intrat cu masina intr-un grup de parinti care isi asteptau copiii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »