Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urm. »

Evrei din Ucraina risca DEPORTAREA. "Este o initiativa grotesca"

publicat 2014-04-18 12:45:04 (Antena3)
Evrei din Ucraina risca DEPORTAREA. "Este o initiativa grotesca" Intr-un "ecou infiorator" al Holocaustului, evreii din estul Ucrainei au fost somati sa se inregistreze pe liste speciale, noteaza Daily Mail. Fortele pro-ruse din Donetk au cerut evreilor peste 16 ani sa... ...continuare.

Rezervele intra cu Viitorul » Varela s-a accidentat si e incert! Alti 3 stelisti sint suspendati

publicat 2014-04-17 22:31:00 (Gazeta-Sporturilor)
Rezervele intra cu Viitorul » Varela s-a accidentat si e incert! Alti 3 stelisti sint suspendati Calificarea in finala Cupei Romaniei, dupa 5-2 si 1-1 cu Dinamo, i-a adus lui Laurentiu Reghecampf o noua problema. Fernando Varela a parasit terenul accidentat in minutul 63, fiind inlocuit cu Andrei Prepelita.Fundasul este incert pentru meciul de luni cu Viitorul si se alatura unei liste cu alti trei jucatori de baza indisponibili. ... ...continuare.

Dan Cristian Popescu avertizeaza: Fara candidati unici, Dreapta va fi umilita la alegerile partiale"

publicat 2014-04-17 18:00:10 (Cronica-Romana)
Dan Cristian Popescu avertizeaza: Fara candidati unici, Dreapta va fi umilita la alegerile partiale Tanarul deputat Dan Cristian Popescu vorbeste intr-un interviu acordat "Cronicii Romane" despre recenta scrisoare deschisa pe care a trimis-o liderii partidelor de dreapta, prin intermediul careia cere desemnarea unor candidati unici la alegerile partiale din 25 mai. In caz contrar, sustine Popescu, partidele de dreapta vor suferi un esec usturator la acest scrutin. Deputatul Fortei [...] ...continuare.

BEC a stabilit prin tragere la sorti ordinea pe buletinele de vot la europarlamentare

publicat 2014-04-17 13:30:29 (Romania-TV)
BEC a stabilit prin tragere la sorti ordinea pe buletinele de vot la europarlamentare Biroul Electoral Central (BEC) a stabilit prin tragere la sorti numarul de ordine de pe buletinele de vot al partidelor politice, organizatiilor cetatenilor apartinand minoritatilor nationale, aliantelor politice si electorale care au depus liste de candidati, precum si al candidatilor independenti la alegerile europarlamentare. ...continuare.

INHGA: Cod galben de inundatii in mai multe bazine din 12 judete

publicat 2014-04-17 13:15:23 (Puterea)
INHGA: Cod galben de inundatii in mai multe bazine din 12 judete Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis o atentionare cod galben de inundatii, valabila de joi, ora 13.00, pe mai multe cursuri de apa de pe raza judetelor Olt, Teleorman, Dambovita, Giurgiu, Ilfov, Prahova si Buzau.Hidrologii anunta astfel ca, incepand din 17 aprilie, ora 13.00, se instituie cod galben de cresteri de niveluri si debite ale apelor pe Vedea superioara si Calmatui (judetele Olt si Teleorman). De asemenea, incepand cu data de 18 aprilie, ora 10.00,... ...continuare.

Angajari la Renault. Unde si pe ce posturi

publicat 2014-04-17 11:30:23 (Romania-TV)
Angajari la Renault. Unde si pe ce posturi Renault face angajari la Bucuresti si la Mioveni, in aceasta perioada. iti spune ce posturi sunt vacante la Renault, ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc candidaturi pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Destinatia preferata de vacanta a reginei Maria, restaurata cu fonduri europene

publicat 2014-04-17 11:30:22 (Realitatea-TV)
Destinatia preferata de vacanta a reginei Maria, restaurata cu fonduri europene Vila Albatros apartinand fostului prim-ministru conservator Alexandru Marghiloman a fost restaurata printr-un proiect european in valoare de aproape 28 de milioane de lei, iar incepand cu luna iulie aceasta va intra in circuitul public. 'Conacul Marghiloman si Vila Albatros, locul unor importante decizii istorice din secolul al XX-lea, va reprezenta un punct de reper pe harta turistica a judetului Buzau', a declarat, pentru AGERPRES, viceprimarul municipiului Buzau, Sebastian Radu. La randul... ...continuare.

Ordinea pe buletinele de vot la euroalegeri, stabilita prin tragere la sorti

publicat 2014-04-17 09:15:10 (Cronica-Romana)
Ordinea pe buletinele de vot la euroalegeri, stabilita prin tragere la sorti Biroul Electoral Central va stabili joi, prin tragere la sorti, numarul de ordine de pe buletinele de vot al partidelor politice, organizatiilor cetatenilor apartinand minoritatilor nationale, aliantelor politice si electorale care au depus liste de candidati, precum si al candidatilor independenti la alegerile europarlamentare. Totodata, in cadrul sedintei de joi se va realiza si completarea [...] ...continuare.

Drum judetean din Buzau, inchis de ape

publicat 2014-04-17 08:45:02 (Antena-1)
Drum judetean din Buzau, inchis de ape Ploile au facut ravagii si in Buzau, chiar daca acolo nu e niciun cod deocamdata. Un rau umflat a iesit din matca si a inghitit un drum judetean. Oamenii care-l foloseau trebuie sa faca acum un ocol de 60 de kilometri. Citeste AICI continuarea articolului. ...continuare.

Opt candidati independenti raman in cursa pentru PE

publicat 2014-04-17 07:31:12 (Cronica-Romana)
Opt candidati independenti raman in cursa pentru PE Biroul Electoral Central (BEC) a constatat, miercuri, ramanerea definitiva a candidaturilor pentru alegerile europarlamentare inregistrate de 15 partide sau aliante si 8 candidati independenti, in cazul catorva formatiuni politice fiind mentionat ca fac exceptie unii candidati inscrisi in liste. Astfel, potrivit unui comunicat transmis de BEC, s-a constatat ramanerea definitiva a candidaturilor inregistrate de: Alianta [...] ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

falsi chitoiu de miine masura 121 bistrita nasaud electrica serv divizarea hidroelectrica trans octombrie clit cluj tragere la sorti angajare mitrovic motive temeinice galerie foto satu mare remuneratie apocalipsa raluca badulescu dambovita bet365 vand apartament posta romana liviu vasilica contracandidatului intoarcerea studii universitare interventii tulcea mascota bacnote fluierat mitropolia microbuze in urma cu 3 ani ojog capcana ana maria stancu citatul zilei kombat petrosani hypermarket pic droguri de risc feodorof semeni bacau botosani media varna