Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Prefectul judetului Buzau, Maria Buleandra, si-a dat demisia

publicat 2015-04-17 13:45:02 (Bursa)
Prefectul judetului Buzau, Maria Buleandra, si-a inaintat demisia ieri, potrivit unui comunicat remis redactiei de ministrul afacerilor interne, Gabriel Oprea. ...continuare.

Buzau: Maria Buleandra spune ca a demisionat din functia de prefect pentru a-si demonstra nevinovatia

publicat 2015-04-17 13:15:12 (Mediafax)
Buzau: Maria Buleandra spune ca a demisionat din functia de prefect pentru a-si demonstra nevinovatia Prefectul demisionar al judetului Buzau, Maria Buleandra, trimisa in judecata de DNA in dosarul retrocedarii a peste 5.000 de hectare de padure, spune ca se considera nevinovata si ca a renuntat la functie pentru a-si demonstra nevinovatia in sala de judecata. ...continuare.

Viata mostenitorilor din familia regala a Marii Britanii

publicat 2015-04-17 13:15:11 (Income-Magazine)
Viata mostenitorilor din familia regala a Marii Britanii Al doilea copil al cuplului princiar William si Kate, a carui nastere este asteptata în a doua jumatate a lunii aprilie, se va alatura lungii liste a copiilor Casei de Windsor nascuti la o treapta de tron si numiti în mod neplacut 'mostenitori de schimb'. Totusi, fata de situatia dinainte, daca urmatorul bebelus regal este fetita si daca ulterior William si Kate mai au baieti, ea nu va fi pusa în urma lor în ordinea succesiunii la tron, datorita unei noi legi... ...continuare.

Angajari la Flanco. Iata unde si pe ce posturi

publicat 2015-04-17 08:45:18 (Romania-TV)
Angajari la Flanco. Iata unde si pe ce posturi Flanco face angajari in Bucuresti, Arad, Baia Mare, in aceasta perioada. va spune ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Dosarul MAFIA LEMNULUI. Prefectul de Buzau, Maria Buleandra, si-a dat demisia dupa ce procurorii DNA au trimis-o in judecata

publicat 2015-04-17 08:45:17 (ProTV)
Dosarul MAFIA LEMNULUI. Prefectul de Buzau, Maria Buleandra, si-a dat demisia dupa ce procurorii DNA au trimis-o in judecata Prefectul de Buzau, Maria Buleandra, si-a dat joi demisia, dupa ce procurorii anticoruptie au trimis-o in judecata. ...continuare.

Prefectul de Buzau a demisionat. Maria Buleandra, trimisa in judecata pentru retrocedari ilegale

publicat 2015-04-17 01:00:02 (Antena3)
Prefectul judetului Buzau a demisionat din functie. Gestul facut de Maria Buleandra vine dupa ce procurorii DNA au trimis-o in judecata, alaturi de un alt fost prefect si de alte 10 persoane, intr-un dosar... ...continuare.

Maria Buleandra si-a dat demisia din functia de prefect de Buzau, dupa ce a fost trimisa in judecata

publicat 2015-04-16 23:00:14 (Romania-TV)
Maria Buleandra si-a dat demisia din functia de prefect de Buzau, dupa ce a fost trimisa in judecata Prefectul de Buzau Maria Buleandra si-a dat demisia joi. Aceasta a fost trimisa in judecata, in aceeasi zi, de procurorii DNA, in dosarul retrocedarii a peste 5.000 de hectare de padure, la Gura Teghii, in judetul Buzau. ...continuare.

Prefectul de Buzau si-a dat demisia, dupa ce a fost trimis in judecata pentru retrocedari ilegale

publicat 2015-04-16 22:45:12 (Mediafax)
Prefectul de Buzau si-a dat demisia, dupa ce a fost trimis in judecata pentru retrocedari ilegale Prefectul de Buzau Maria Buleandra si-a dat demisia, joi, dupa ce a fost trimisa in judecata, in aceeasi zi, de procurorii DNA, in dosarul retrocedarii a peste 5.000 de hectare de padure, la Gura Teghii, in judetul Buzau. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »