Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Tragedie in familia unei tinere din Buzau. Si-a gasit sfarsitul in cateva ore chiar dupa ce medicii i-au spus ca se insanatosea!

publicat 2017-02-24 17:45:03 (CanCan)
Tragedie in familia unei tinere din Buzau. Si-a gasit sfarsitul in cateva ore chiar dupa ce medicii i-au spus ca se insanatosea! O fata in varsta de 24 de ani s-a stins fulgerator din viata, chiar in timp ce tratamentul medicilor parea ca da roade. Tragedia e cu atat mai mare cu cat fata nu se stia suferinda de nici o afectiune pana sa ajunga de urgenta la spital! Daniela Condurache, din Buzau, a murit saptamana trecuta dupa ce medicii au diagnosticat-o cu pericardita. Moartea fetei a fost un soc pentru parintii si iubitul fetei, pentru ca aceasta era o fire vesela si activa, iar pana in prezent nu avusese probleme de... ...continuare.

Angajari pe salarii de 1.800 lei - 2.000 lei net lunar

publicat 2017-02-24 10:00:07 (Romania-TV)
Angajari pe salarii de 1.800 lei - 2.000 lei net lunar va prezinta oferta de munca pentru care angajatorii au facut publice salariile, disponibila pe cel mai mare site de recrutare din tara. Iata posturile vacante in aceasta perioada, asteptarile angajatorilor de la candidati, dar si salariile si beneficiile oferite de angajatori. ...continuare.

FOTO! "Parcare" subterana peste noapte: Masina unui sofer din Ramnicu Sarat a fost inghitita de un crater format in asfalt

publicat 2017-02-23 10:00:01 (Antena-1)
FOTO! Parcare subterana peste noapte: Masina unui sofer din Ramnicu Sarat a fost inghitita de un crater format in asfalt O imagine cu un autoturism inghitit de asfalt a fost surprinsa in judetul Buzau, mai exact in orasul Ramnicu Sarat si publicata de publcatia locala stiridebuzau.ro. ...continuare.

Angajari in televiziune. Cauta oameni care au cel putin studii medii

publicat 2017-02-22 11:00:08 (Romania-TV)
Angajari in televiziune. Cauta oameni care au cel putin studii medii Casa de productie a grupului Antena TV face angajari. Iata oferta de munca si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

Bataie pe posturile de comanda de la CEC Bank. 27 de candidati pe 4 posturi executive

publicat 2017-02-22 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Bataie pe posturile de comanda de la CEC Bank. 27 de candidati pe 4 posturi executive Singura banca romaneasca de top 10 aflata in portofoliul statului a ajuns in faza de a-si alege Consiliului de Administratie dintr-o lista scurta de 27 de candidati. Ei "lupta" pentru cele noua posturi puse la "bataie". ...continuare.

Probleme pentru FRF si Burleanu » Primaria va inchide un Centru de Excelenta

publicat 2017-02-21 15:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Probleme pentru FRF si Burleanu » Primaria va inchide un Centru de Excelenta Înfiintat în august 2016, Centrul de Excelenta de la Buzau ar urma sa se închida în zilele viitoare. Jurnalistul Andrei Pitigoi anunta pe blogul sau ca Primaria Buzau vrea sa se retraga din proiectul FRF. ... ...continuare.

Angajari pe venituri de la 2.200 lei lunar la 5.000 lei lunar

publicat 2017-02-21 09:15:09 (Romania-TV)
Angajari pe venituri de la 2.200 lei lunar la 5.000 lei lunar va prezinta oferta de munca disponibila pe cel mai mare site de recrutare din tara, pentru care angajatorii au publicat salariile pe care sunt dispusi sa le ofere candidatilor selectati. Iata posturile platite in aceasta perioada cu salarii de la 2.200 lei lunar si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

Meteorologii au emis cod galben de viscol in 6 judete. Rafalele de vant vor depasi 90 de km/h la munte

publicat 2017-02-21 08:00:06 (ProTV)
Meteorologii au emis cod galben de viscol in 6 judete. Rafalele de vant vor depasi 90 de km/h la munte Administratia Nationala de Meteorologie a emis, marti dimineata, noi atentionari cod galben de viscol, pentru Buzau, Prahova, Arges si Dambovita, numarul total al judetelor vizate de avertizari ale ANM ajungand la doisprezece. ...continuare.

Lidl face angajari in tara. Te califici daca ai minimum studii medii

publicat 2017-02-20 09:30:21 (Romania-TV)
Lidl face angajari in tara. Te califici daca ai minimum studii medii Lidl angajeaza vanzatori, sef de vanzari, manageri de magazine, manageri adjuncti de magazine, manager de grupa, supervizor call center, operator date pregatire marfa, junior consultant achizitii interne. Iata oferta de munca la Lidl si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »