Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Candidatii pentru sefia ANI nu au promovat proba scrisa

publicat 2015-09-04 09:15:22 (Puterea)
Candidatii pentru sefia ANI nu au promovat proba scrisa Concursul pentru conducerea Agentiei Nationale de Integritate (ANI) va fi reluat, dupa ce niciunul dintre cei trei candidati nu a promovat proba scrisa. Acestia au facut contestatii, dar le-au fost respinse. ...continuare.

Concursul pentru sefia ANI se reia. Niciun candidat nu a trecut de proba scrisa

publicat 2015-09-03 22:30:27 (Realitatea-TV)
Concursul pentru sefia ANI se reia. Niciun candidat nu a trecut de proba scrisa Concursul pentru sefia Agentiei Nationale de Integritate (ANI) va fi reluat, dupa ce niciunul dintre cei trei candidati, inclusiv actualul sef interimar, nu a promovat proba scrisa, iar contestatiile facute au fost respinse. ...continuare.

Concursul pentru sefia ANI se reia dupa ce niunul dintre candidati nu a promovat

publicat 2015-09-03 22:00:04 (Gandul)
Concursul pentru sefia ANI se reia dupa ce niunul dintre candidati nu a promovat Concursul pentru sefia Agentiei Nationale de Integritate (ANI) va fi reluat, dupa ce niciunul dintre cei trei candidati, inclusiv actualul sef interimar, nu a promovat proba scrisa, iar contestatiile facute au fost respinse. ...continuare.

Concursul pentru sefia ANI se reia dupa ce niciunul dintre candidati nu a promovat

publicat 2015-09-03 21:45:26 (Mediafax)
Concursul pentru sefia ANI se reia dupa ce niciunul dintre candidati nu a promovat Concursul pentru sefia Agentiei Nationale de Integritate (ANI) va fi reluat, dupa ce niciunul dintre cei trei candidati, inclusiv actualul sef interimar, nu a promovat proba scrisa, iar contestatiile facute au fost respinse. ...continuare.

Samsung Galaxy Note 5: primele impresii (Telefoane mobile)

publicat 2015-09-03 17:45:18 (Go4IT)
Samsung Galaxy Note 5: primele impresii (Telefoane mobile) In ciuda faptului ca nu a fost confirmat inca pentru Europa, Samsung a adus Galaxy Note 5 la IFA 2015 si l-a expus in toata splendoarea sa pentru a fi testat. Deja stiam totul despre noul phablet al companiei, insa experienta la prima mana este intotdeauna superioara citirii unei liste de specificatii. Cei care au folosit deja un Samsung Galaxy S6 sau un S6 edge stiu deja la ce sa se astepte, iar fanii seriei de dispozitive Note cu siguranta vor dori sa vada acest dispozitiv.In primele... ...continuare.

REZULTATE BAC 2015: Au luat examenul 248 de candidati, dar s-au depus 273 de contestatii

publicat 2015-09-02 17:45:25 (Romania-TV)
REZULTATE BAC 2015: Au luat examenul 248 de candidati, dar s-au depus 273 de contestatii CONTESTATII BAC 2015 ARAD: Peste 35% din cei care au picat examenul sunt convinsi ca ar fi meritat o nota mai mare decat au primit pe lucrarile lor. Sau spera la cateva sutimi in plus care le-ar putea aduce promovarea examenului de final de liceu. Notele finale vor fi anuntate vineri. ...continuare.

Candidat-surpriza la primaria Buzaului. "Nu are nevoie de nicio prezentare"

publicat 2015-09-02 16:15:09 (Gandul)
Candidat-surpriza la primaria Buzaului. Nu are nevoie de nicio prezentare Fostul comandant al Inspectoratului Judetean de Politie Buzau, comisar sef Ion Marin, devenit ulterior detectiv particular, este candidatul PMP la Primaria municipiului Buzau, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2015: Care sunt liceele cu 0 PROMOVABILITATE si in toamna!

publicat 2015-09-02 10:30:01 (CanCan)
REZULTATE BACALAUREAT 2015: Care sunt liceele cu 0 PROMOVABILITATE si in toamna! Coada clasamentului din judetul Constanta se mentine Liceul Tehnologic „Radu Priscu" din Dobromir a înregistrat 0% promovabilitate, din cei sapte candidati, doi fiind respinsi, iar cinci nu s-au prezentat. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2015: Licee cu 0 promovabilitate si in toamna

publicat 2015-09-02 10:15:23 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2015: Licee cu 0 promovabilitate si in toamna REZULTATE BACALAUREAT 2015: Coada clasamentului din judetul Constanta se mentine Liceul Tehnologic "Radu Priscu" din Dobromir a inregistrat 0% promovabilitate, din cei sapte candidati, doi fiind respinsi, iar cinci nu s-au prezentat. ...continuare.

Auchan angajeaza peste 50 de oameni in marile orase. Te califici daca ai cel putin 10 clase

publicat 2015-09-02 09:30:27 (Romania-TV)
Auchan angajeaza peste 50 de oameni in marile orase. Te califici daca ai cel putin 10 clase Auchan face angajari la Baia Mare, Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Oradea, Pitesti, Satu-Mare, Sibiu, Timisoara, Tirgu-Mures. Iata posturile vacante si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »