Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un autobuz din Buzau a circulat pana la capat de linie cu un pasager mort. Cei din jur au crezut ca doarme

publicat 2017-01-19 17:15:02 (Antena3)
Un autobuz din Buzau a circulat pana la capat de linie cu un pasager mort. Cei din jur au crezut ca doarme Un autobuz din Buzau a circulat pana la capat de linie cu un pasager mort, scrie adevarul.ro. Barbatul de 65 de ani, din cartierul buzoian Dorobanti, s-a urcat intr-un autobuz al societatii locale... ...continuare.

Un autobuz din Buzau a circulat pana la capat de linie cu un pasager mort. Cei din jur au crezut ca doarme

publicat 2017-01-19 16:45:01 (Antena3)
Un autobuz din Buzau a circulat pana la capat de linie cu un pasager mort. Cei din jur au crezut ca doarme Un autobuz din Buzau a circulat pâna la capat de linie cu un pasager mort, scrie adevarul.ro. Barbatul de 65 de ani, din cartierul buzoian Dorobanti, s-a urcat într-un autobuz al societatii locale... ...continuare.

Un autobuz din Buzau a circulat cu un pasager mort. Cei din jur au crezut ca doarme

publicat 2017-01-19 15:30:02 (Adevarul)
Un autobuz din Buzau a circulat cu un pasager mort. Cei din jur au crezut ca doarme Plecat cu treaba de acasa, un barbat de 65 de ani, din cartierul buzoian Dorobanti, s-a urcat intr-un autobuz al societatii locale de transport Trans Bus de pe linia 10, dar la scurt timp i s-a facut rau si si-a pierdut cunostinta. ...continuare.

Un autobuz care circula pe una din liniile de transport public din Buzau a plimbat timp de jumatate de ora un pasager mort

publicat 2017-01-19 15:15:23 (Romania-TV)
Un autobuz care circula pe una din liniile de transport public din Buzau a plimbat timp de jumatate de ora un pasager mort Caz halucinant in Buzau, chiar pe una din liniile de transport public ale orasului. Unui barbat in varsta de 65 de ani i s-a facut rau si si-a pierdut cunostinta in timp ce se afla in autobuz. Curios este ca niciunuia dintre pasageri nu i s-a parut nimic suspect, astfel ca abia la capat de linie soferul a constatat ca batranul era mort. ...continuare.

Un alt cutremur s-a produs in Romania

publicat 2017-01-19 00:15:03 (Cotidianul)
Un alt cutremur s-a produs in Romania Un cutremur cu magnitudinea de 2,9 grade pe scara Richter a avut loc miercuri, la ora 19:25, în judetul Buzau, conform datelor publicate pe site-ul Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamântului (INFP). ...continuare.

Eveniment - 30 de perchezitii intr-un caz de fraude cu carduri bancare

publicat 2017-01-19 00:00:05 (Curierul-National)
Procurorii de la Crima Organizata au efectuat ieri 30 de perchezitii domiciliare pe raza judetelor Buzau, Constanta, Hunedoara, Mehedinti, Timis si in municipiul Bucuresti in cadrul unei actiuni vizand destructurarea a patru grupuri infractionale organizate special ...continuare.

Cine este noul presedinte al Parlamentului European

publicat 2017-01-18 08:15:03 (Cotidianul)
Cine este noul presedinte al Parlamentului European Au avut loc patru tururi de alegeri, întrucât niciunul dintre candidati nu a obtinut majoritatea absoluta a voturilor exprimate în primele trei tururi... ...continuare.

Cod galben de vant si ninsori in 11 judete, inclusiv in Bucuresti

publicat 2017-01-17 16:45:02 (Antena3)
Cod galben de vant si ninsori in 11 judete, inclusiv in Bucuresti În perioada 17 ianuarie, ora 13 – 18 ianuarie, ora 20, în judetele Buzau, Braila, Ialomita, Ilfov, Giurgiu, Teleorman, Olt, Tulcea si în sudul judetelor Vrancea, Prahova si... ...continuare.

Angajari pe salarii de la 400 euro la 650 euro pe luna

publicat 2017-01-17 11:30:11 (Romania-TV)
Angajari pe salarii de la 400 euro la 650 euro pe luna va spune ce locuri de munca sunt vacante in aceasta perioada si platite cu 400 euro - 650 euro pe luna. Iata posturile si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »