Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Rezultate Capacitate 2017 Buzau - Situatia notelor de la Evaluarea Nationala, publica online

publicat 2017-06-25 23:45:11 (Realitatea-TV)
Rezultate Capacitate 2017 Buzau - Situatia notelor de la Evaluarea Nationala, publica online Rezultate Capacitate 2017 Buzau - Notele sunt publice si afisate atat online cat si la avizierele scolilor. Media de la acest examen conteaza in proportie de 80% pentru admiterea la liceu. ...continuare.

EDU.RO 2017 REZULTATE EVALUARE Buzau 2017, note CAPACITATE 2017

publicat 2017-06-25 23:30:11 (Romania-TV)
EDU.RO 2017 REZULTATE EVALUARE Buzau 2017, note CAPACITATE 2017 REZULTATE EVALUARE NATIONALA BUZAU 2017, EVALUARE NATIONALA 2017. ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala 2017 Buzau - Notele centralizate, publicate

publicat 2017-06-25 21:00:14 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2017 Buzau - Notele centralizate, publicate Rezultate Evaluare Nationala 2017 Buzau - Elevii din toata tara au sustinut cele doua probe ale examenului de Capacitate in data de 19 si 21 iunie. Acum se afiseaza rezultatele atat online cat si la centrele de examen. ...continuare.

Accident grav in Buzau. Sunt mai multe victime

publicat 2017-06-25 20:30:01 (Antena3)
Accident grav in Buzau. Sunt mai multe victime Sapte persoane au fost ranite, dintre care doi copii de 7, respectiv 9 ani, în urma unui accident pe DN 2, pe raza localitatii buzoiene Costesti. Traficul este blocat în zona. "Conducatorul... ...continuare.

Accident, duminica seara, pe DN2: sase raniti. Traficul in zona Costesti, blocat pe un sens

publicat 2017-06-25 20:00:12 (Realitatea-TV)
Accident, duminica seara, pe DN2: sase raniti. Traficul in zona Costesti, blocat pe un sens Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca in judetul Buzau, circulatia rutiera pe DN2 (E85) Urziceni a Buzau s-a reluat, pe jumatate ce cale. ...continuare.

Circulatie oprita pe ambele sensuri pe DN2, Buzau-Bucuresti. Accident cu trei victime, doi copii sunt raniti grav

publicat 2017-06-25 19:30:14 (Romania-TV)
Circulatie oprita pe ambele sensuri pe DN2, Buzau-Bucuresti. Accident cu trei victime, doi copii sunt raniti grav Un grav accident rutier s-a produs duminica seara in judetul Buzau, pe raza localitatii Costesti, la kilometrul 93. ...continuare.

Bacalaureat 2017. Luni incep probele scrise, peste 135.000 de candidati asteptati. In zilele caniculare se asigura asistenta medicala

publicat 2017-06-25 16:00:11 (Romania-TV)
Bacalaureat 2017. Luni incep probele scrise, peste 135.000 de candidati asteptati. In zilele caniculare se asigura asistenta medicala Bacalaureat 2017. Peste 135.000 de candidati din toate promotiile au fost inregistrati la probele scrise ale examenului de Bacalaureat, care vor fi organizate in 439 de centre. Luni, va fi primul test la Limba si literatura romana, anunta Ministerul Educatiei Nationale, potrivit News.ro. Totodata, ministrul Educatiei, Pavel Nastase, a cerut ca pentru zilele caniculare sa fie asigurata in centrele de examen apa potabila si asistenta medicala. ...continuare.

Qatarul a dat publicitatii lista cererilor formulate de cele patru state arabe

publicat 2017-06-25 12:16:31 (Cotidianul)
Qatarul a dat publicitatii lista cererilor formulate de cele patru state arabe Qatarul a confirmat sâmbata existenta unei liste cu 13 cereri comunicate de patru state arabe care au rupt legaturile... ...continuare.

Gabriela Firea anunta: 'Sunt 4-5 propuneri de candidati pentru premier. Sunt si doamne'

publicat 2017-06-25 12:00:05 (Click)
Gabriela Firea anunta: 'Sunt 4-5 propuneri de candidati pentru premier. Sunt si doamne' Primarul Capitalei, Gabriela Firea, a declarat la Romania Tv ca, din informatiile pe care le detine, pana la aceasta ora, PSD are circa patru-cinci propuneri de candidati pentru functia de premier, pe lista fiind si doamne. Citeste mai departe... ...continuare.

Primarul general al Capitalei, Gabriela Firea: Pana la aceasta ora, sunt patru-cinci propuneri de candidati pentru premier. Sunt si doamne

publicat 2017-06-25 11:45:16 (Ziarul-Financiar)
Primarul general al Capitalei, Gabriela Firea: Pana la aceasta ora, sunt patru-cinci propuneri de candidati pentru premier. Sunt si doamne Primarul general al Capitalei, Gabriela Firea, a declarat ca, din informatiile pe care le detine, pana la acaesta ora, Partidul Social Democrat are circa patru-cinci propuneri de candidati pentru functia de premier, pe lista fiind si doamne. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »