Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

'Listele de candidati la alegerile parlamentare, definitivate pana la 26 septembrie'

publicat 2016-08-26 21:00:02 (Bursa)
Organizatiile judetene ale UDMR vor definitiva, pana la data de 26 septembrie, in cadrul sedintelor de delegati judeteni, ordinea pe listele de candidati la alegerile parlamentare, a declarat Kovacs Peter, presedintele executiv al formatiunii, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

'Ordinea pe listele de candidati la alegerile parlamentare, definitivate pana la 26 septembrie'

publicat 2016-08-26 20:00:02 (Bursa)
Organizatiile judetene ale UDMR vor definitiva, pana la data de 26 septembrie, in cadrul sedintelor de delegati judeteni, ordinea pe listele de candidati la alegerile parlamentare, a declarat Kovacs Peter, presedintele executiv al formatiunii, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

Angajari la un hotel de cinci stele din Bucuresti

publicat 2016-08-26 10:45:18 (Romania-TV)
Angajari la un hotel de cinci stele din Bucuresti Hotelul de cinci stele Radisson Blu Bucharest angajeaza bucatar, ospatar, camerista, bellman, gestionar depozit, supervizor curatenie, front office manager. Iata ce asteptari au angajatorii de la candidati pentru locurile de munca ofertate. ...continuare.

Accident grav in Buzau. Un sofer a murit pe loc, iar alte doua persoane au fost ranite VIDEO

publicat 2016-08-26 10:30:12 (Romania-TV)
Accident grav in Buzau. Un sofer a murit pe loc, iar alte doua persoane au fost ranite VIDEO Un accident grav a avut loc joi noapte in Buzau. Un barbat a murit dupa ce a intrat cu masina pe contrasens si s-a izbit de autoturismul care venea din fata. Alte doua persoane au fost transportate de urgenta la spital. ...continuare.

Doua masini s-au ciocnit violent in Buzau. Soferul care a pierdut controlul a murit pe loc, iar doi soti sunt in spital

publicat 2016-08-26 08:00:11 (ProTV)
Doua masini s-au ciocnit violent in Buzau. Soferul care a pierdut controlul a murit pe loc, iar doi soti sunt in spital Destinele a 3 oameni au fost joi noapte la mana hazardului! Doua masini s-au ciocnit violent, la iesire din Buzau, iar pentru unul dintre soferi - un barbat de 56 de ani - impactul a insemnat sfarsitul. ...continuare.

Un mort si 2 raniti dupa ce o masina a intrat pe contrasens si s-a ciocnit cu un autoturism,la Buzau

publicat 2016-08-25 23:30:09 (Realitatea-TV)
Un mort si 2 raniti dupa ce o masina a intrat pe contrasens si s-a ciocnit cu un autoturism,la Buzau O persoana a murit si alte doua au fost ranite, joi seara, in urma unui accident produs la iesirea din municipiul Buzau, dupa ce o masina a intrat pe contrasens si s-a ciocnit cu un autoturism care circula regulamentar. ...continuare.

Joc de glezne la PSD Buzau

publicat 2016-08-25 20:00:13 (Puterea)
Manevra lui Dragnea de a delega organizatiilor judetene ale PSD "grija" de a popula cu candidati listele pentru parlamentare a nascut nu putine speculatii privind soarta politica a lui Victor Ponta si a fostilor sai ministri, multi dintre ei impusi de la centru pe liste la alegerile trecute. Cum e g ...continuare.

JOJO le-a cerut ajutorul prietenilor! Urmeaza sa nasca, dar nu stie ce...

publicat 2016-08-25 14:45:02 (CanCan)
JOJO le-a cerut ajutorul prietenilor! Urmeaza sa nasca, dar nu stie ce... Jojo este insarcinata in luna a cincea, totul merge bine, insa blondina nu ttie ce nume sa aleaga pentru copil, asa ca a apelat la ajutorul prietenilor. Ea a facut anuntul pe pagina de Facebook si i-a rugat pe acestia sa-i dea idei. "Sunt in cautarea numelui perfect pentru zanuta mea! Am facut doua liste cu nume pentru fetite si baieti pe care le-am alcatuit pana acum. Sunt foarte nerabdatoare sa aflu ideile voastre! Orice idee e binevenita, ca de obicei. Zi cu soare!", a scris iubita lui... ...continuare.

Seceta a distrus porumbul in judetul Buzau si a uscat legumele din Vrancea

publicat 2016-08-25 00:00:04 (Bursa)
Seceta a distrus porumbul in judetul Buzau si a uscat legumele din Vrancea Seceta a parjolit mii de hectare de porumb, dar nici culturile de soia, floarea soa-relui si lucerna nu se prezinta mai bine. Fermierii din Buzau si Vrancea sunt disperati: lipsa ploilor din ultima luna i-a lasat fara productie. La Buzau, Directia Agricola, in loc sa estimeze productiile, calculeaza pierderile. Sunt deja afectate mii de hectare cultivate cu porumb, iar notificarile de la fermieri continua sa curga anuntand un dezastru la momentul recoltarii. Cosmin Florea, directorul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »