Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Moarte suspecta intr-o baza aeriana din Buzau. Un pilot a fost gasit fara suflare in camera. El figura PREZENT la serviciu

publicat 2016-09-30 17:30:15 (Romania-TV)
Moarte suspecta intr-o baza aeriana din Buzau. Un pilot a fost gasit fara suflare in camera. El figura PREZENT la serviciu Un pilot in varsta de 39 de ani de la o baza aeriana din Buzau a fost gasit mort in camera in care era cazat. Barbatul figura prezent la cursurile de specialitate la care trebuia sa participe, potrivit . ...continuare.

Un pilot a fost descoperit mort la scoala de aviatie din Buzau

publicat 2016-09-30 16:30:02 (Antena3)
Un pilot a fost descoperit mort la scoala de aviatie din Buzau Descoperire socanta în judetul Buzau, unde un pilot a fost gasit mort în cazarma unitatii. Ofiterul, în vârsta de 39 de ani, venise de câteva zile de la unitatea din Otopeni pentru... ...continuare.

Femeie talharita ziua in amiaza mare, in fata unei biserici. Reactia oamenilor din jur este halucinanta

publicat 2016-09-30 14:30:07 (Romania-TV)
Femeie talharita ziua in amiaza mare, in fata unei biserici. Reactia oamenilor din jur este halucinanta Experiment inedit la Buzau, care arata o realitate ingrijoratoare. O tanara a fost talharita in plina strada, iar hotul s-a putut face nevazut printre trecatorii pasivi, fara ca nimeni sa intervina. ...continuare.

REVOLTA in ALDE: Nu trebuie sa acceptam pe liste candidati urmariti penal sau condamnati

publicat 2016-09-30 10:45:08 (Realitatea-TV)
REVOLTA in ALDE: Nu trebuie sa acceptam pe liste candidati urmariti penal sau condamnati Catalin Frangulea, vicepresedinte al Organizatiei de Tineret, le-a trimis o scrisoare deschisa colegilor din conducerea TLDE in care le cere ca, la sedinta Biroului Politic National al organizatiei, care se va desfasura sambata, sa fie adoptate criterii de integritate care sa se aplice candidatilor la alegerile parlamentare astfel incat pe listele partidului sa nu se regaseasca persoane urmarite penal sau condamnate pentru fapte de coruptie, incompatibilitate sau conflict de interese. ...continuare.

Din gimnastica in politica » Ponor va candida la alegerile parlamentare din partea unui partid: "Va fi pe un loc ultraeligibil"

publicat 2016-09-29 16:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Din gimnastica in politica » Ponor va candida la alegerile parlamentare din partea unui partid: Va fi pe un loc ultraeligibil Gimnasta Catalina Ponor va candida pentru un loc în Camera Deputatilor, din partea PSD, la alegerile parlamentare din decembrie. Potrivit Hotnews, care citeaza EVZ, Ponor ar urma sa fie pe listele de candidati ai PSD Constanta, iar aceasta si-a dat deja acordul. "Listele cu candidati le definitivam joi, în sedinta Biroului Permanent Judetean Constanta. Un singur nume vi-l pot spune: pe lista noastra va fi Catalina Ponor. ... ...continuare.

Din gimnastica in politica » Catalina Ponor va candida la alegerile parlamentare: "Va fi pe un loc ultraeligibil"

publicat 2016-09-29 15:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Din gimnastica in politica » Catalina Ponor va candida la alegerile parlamentare: Va fi pe un loc ultraeligibil Gimnasta Catalina Ponor va candida pentru un loc în Camera Deputatilor, din partea PSD, la alegerile parlamentare din decembrie. Potrivit Hotnews, care citeaza EVZ, Ponor ar urma sa fie pe listele de candidati ai PSD Constanta, iar aceasta si-a dat deja acordul. "Listele cu candidati le definitivam joi, în sedinta Biroului Permanent Judetean Constanta. Un singur nume vi-l pot spune: pe lista noastra va fi Catalina Ponor. ... ...continuare.

Talharie simulata intr-un mare parc din Romania. Ce au constatat politistii

publicat 2016-09-29 15:30:02 (Antena3)
Talharie simulata intr-un mare parc din Romania. Ce au constatat politistii Politistii din cadrul Compartimentului Prevenire al IPJ Buzau au organizat joi simularea unui act de talharie in Parcul central din municipiu, cu ocazia Saptamanii prevenirii criminalitatii.... ...continuare.

Al doilea cutremur in Buzau in mai putin de 24 de ore

publicat 2016-09-28 17:00:02 (Antena3)
Al doilea cutremur in Buzau in mai putin de 24 de ore Un cutremur cu magnitudinea 2,8 grade pe scara Richter s-a produs, miercuri dupa amiaza, in Romania. Potrivit INFP, seismul a avut loc la ora 14:46, in judetul Buzau. Cutremurul s-a produs la o... ...continuare.

Un nou cutremur! Romania s-a zguduit serios

publicat 2016-09-28 10:30:01 (Antena-1)
Seismul s-a produs azi-noapte la ora 02:00 si s-a inregistrat la o adancime de 129 de kilometri, in judetul Buzau ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »