Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

ULUITOR cu se ocupa Avocatul Poporului! Victor Ciorbea, preocupat de PENIS!

publicat 2015-03-27 16:00:11 (Libertatea)
ULUITOR cu se ocupa Avocatul Poporului! Victor Ciorbea, preocupat de PENIS! Avocatul poporului, Victor Ciorbea, a anuntat printr-un comunicat trimis mass-media ca s-a autosesizat, dupa ce a aflat din presa de cazul barbatului mutilat, care a ramas fara penis. Victor Ciorbea Publicitate Potrivit comunicatului transmis de institutia Avocatului Poporului "se efectueaza o ancheta la Spitalul Municipal Buzau in cazul unui barbat caruia i-ar fi fost amputat organul sexual din cauza unei septicemii aparute ca urmare a executarii unei proceduri medicale. Un barbat de 55 de... ...continuare.

UNPR va candida pe liste comune cu PSD la alegerile locale din 2016

publicat 2015-03-27 15:45:22 (Romania-TV)
UNPR va candida pe liste comune cu PSD la alegerile locale din 2016 Uniunea Nationala pentru Progresul Romaniei (UNPR) va merge pe liste comune cu Partidul Social Democrat (PSD) si la alegerile locale din vara anului viitor, a declarat, vineri, pentru Agerpres, vicepresedintele UNPR, senatorul Șerban Mihailescu. ...continuare.

Șerban Mihailescu: UNPR va merge pe liste comune cu PSD la alegerile locale din 2016

publicat 2015-03-27 15:15:14 (Realitatea-TV)
Șerban Mihailescu: UNPR va merge pe liste comune cu PSD la alegerile locale din 2016 UNPR va merge pe liste comune cu PSD si la alegerile locale din vara anului viitor, a declarat, vineri, pentru AGERPRES, vicepresedintele UNPR, senatorul Șerban Mihailescu. ...continuare.

Alerta HIDROLOGICA pentru mai multe judete din centrul si sudul tarii

publicat 2015-03-27 12:30:20 (Romania-TV)
Alerta HIDROLOGICA pentru mai multe judete din centrul si sudul tarii Hidrologii au emis avertizare cod galben pentru bazinele Olt, Arges, Ialomita, Buzau, Ramnicu Sarat si Putna. ...continuare.

Sanador face angajari. Cauta medici, asistenti, ingrijitori, personal call center

publicat 2015-03-27 11:00:13 (Romania-TV)
Sanador face angajari. Cauta medici, asistenti, ingrijitori, personal call center Sanador angajeaza medici, asistenti, personal call center si ingrijitori, in aceasta perioada. Iata posturile disponibile si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

Patru candidati pentru trei locuri in conducerea SIF Banat-Crisana

publicat 2015-03-27 00:00:03 (Bursa)
Patru candidati pentru trei locuri in conducerea SIF Banat-Crisana * Octavian Avramoiu, Dan Weiler, Ana Bobirca si Ionel-Marian Ciucioi isi mai incearca o data norocul, la alegerile programate pentru SIF Banat-Crisanade bilant * 16 candidati care au participat la "turul I" s-au retras din concurs Apetenta pentru locurile libere din conducerea SIF1 Banat-Crisana s-a diminuat drastic, inainte de alegerile care vor avea loc pe 28/29 aprilie. Doar patru candidati ravnesc la cele trei posturi, fata de 21, la runda de alegeri de la inceputul lunii, cand numai... ...continuare.

Antreprenorul Liviu Avram cumpara mallul cu probleme Galleria Buzau

publicat 2015-03-26 13:30:01 (Capital)
Antreprenorul Liviu Avram cumpara mallul cu probleme Galleria Buzau Omul de afaceri buzoian Liviu Avram, fondatorul si actionarul majoritar al grupului de companii Eurosting, este in proces de achizitie a mallului Galleria din Buzau, scos la vanzare de Globe Trade Centre (GTC) ca urmare a performantelor slabe. ...continuare.

GTC a vandut centrul comercial Galleria Buzau catre grupul de companii Eurosting

publicat 2015-03-26 13:15:03 (Bursa)
GTC a vandut centrul comercial Galleria Buzau catre grupul de companii Eurosting Globe Trade Center (GTC) Real Estate a vandut centrul comercial Galleria din Buzau catre grupul de companii Eurosting, obtinerea finantarii pentru achizitie fiind intermediata de Crosspoint Investment Banking & Real Estate, arata un comunicat remis azi redactiei. Grupul Eurosting activeaza in domeniul productiei si comercializarii produselor de prevenire si stingere a incendiilor. Grupul deruleaza afaceri de circa 8 milioane euro anual, potrivit sursei. Centrul comercial Galleria Buzau a fost... ...continuare.

Panica intr-un cartier din Buzau: O casa nelocuita, cuprinsa de flacari

publicat 2015-03-26 12:15:13 (Romania-TV)
Panica intr-un cartier din Buzau: O casa nelocuita, cuprinsa de flacari O casa nelocuita dintr-un cartier din Buzau a fost cuprinsa de flacari. Focul a fost zarit de vecini care au alertat imediat pompierii, potrivit . ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

la matematica lavinia sandru la brasov rata la cuptor froch talharii mariana cojocaru cent piedone cazinou codul ro alicante curtea de apel calarasi moss vasile goldis mariti pestele sanitare pucioasa placebo pers oara mail dansez garda financiara ion diaconescu cristinel accident de munca insomar militari romani viitorul constanta scoala de soferi ficus preoti descopera nextebank brasovene geografie bataie camere video accident spiru haret one direction carmen serban regele delcea bahmuţeanu raan mihai voropchievici