Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Cutremur de 3 grade pe scara Richter in judetul Buzau, sambata dimineata

publicat 2015-05-23 11:30:17 (Bursa)
Un cutremur cu magnitudinea de 3 grade pe scara Richter s-a produs sambata dimineata, la ora locala 3,50, in zona seismica Vrancea, judetul Buzau, conform Institutului National pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Un nou cutremur s-a produs sambata dimineata, in zona seismica Vrancea

publicat 2015-05-23 10:15:01 (Antena-1)
Un nou cutremur s-a produs sambata dimineata, in zona seismica Vrancea Un cutremur cu o magnitudine de 3 grade a avut loc sambata dimineata, la ora 3.50, in judetul Buzau, informeaza Institutul National de Fizica a Pamantului. ...continuare.

Cutremur in judetul Buzau

publicat 2015-05-23 10:00:03 (Cotidianul)
Cutremur in judetul Buzau Potrivit Institutului National de Fizica a Pamântului, sâmbata dimineata, în judetul Buzau a avut loc un seism de 3 grade si s-a produs la ora 3 si 50... ...continuare.

Cutremur sambata dimineata, in judetul Buzau. Vineri a avut loc un alt seism in Buzau

publicat 2015-05-23 09:00:12 (Realitatea-TV)
Cutremur sambata dimineata, in judetul Buzau. Vineri a avut loc un alt seism in Buzau Un cutremur cu o magnitudine de 3 grade a avut loc sambata dimineata, la ora 3.50, in judetul Buzau, informeaza Institutul National de Fizica a Pamantului. ...continuare.

CUTREMUR, sambata dimineata, in judetul Buzau

publicat 2015-05-23 08:46:01 (Romania-TV)
CUTREMUR, sambata dimineata, in judetul Buzau Un nou cutremur s-a produs, sambata dimineata, in judetul Buzau. ...continuare.

Cutremur de 3,2 grade pe scara Richter in judetul Buzau!

publicat 2015-05-22 22:30:01 (Antena-1)
Cutremur de 3,2 grade pe scara Richter in judetul Buzau! Un cutremur cu magnitudinea de 3,2 grade pe scara Richter s-a produs vineri, la ora locala 16,49, in zona seismica Vrancea, judetul Buzau, conform Institutului National pentru Fizica Pamantului ...continuare.

Un nou CUTREMUR s-a produs in judetul Buzau

publicat 2015-05-22 20:30:29 (Romania-TV)
Un nou CUTREMUR s-a produs in judetul Buzau Un nou cutremur s-a produs vineri dupa-amiaza, la 16.49, in judetul Buzau. ...continuare.

Profi deschide cinci noi magazine

publicat 2015-05-22 18:00:12 (Mediafax)
Profi deschide cinci noi magazine Profi a anuntat, vineri, deschiderea a cinci noi magazine, la Arad, Buzau, Oradea, Panciu si Tinca (judetul Bihor), astfel ca reteaua companiei ajunge la 299 de magazine. ...continuare.

PNL si PSD decid candidatii pentru alegerile locale 2016 din Capitala. Cine candideaza la sectoare

publicat 2015-05-22 15:15:28 (Realitatea-TV)
PNL si PSD decid candidatii pentru alegerile locale 2016 din Capitala. Cine candideaza la sectoare Conducerile PNL si PSD au intrat deja intr-o procedura interna de stabilire a candidatilor pentru alegerile locale 2016 pentru Bucuresti, atat pentru sectoare, dar si pentru Primaria Generala. Astfel surse din conducerea PNL au dezvaluit pentru realitatea.net care sunt negocierile care se duc in PSD si PNL. Liberalii au aproape la fiecare primarie doua variante de candidati. ...continuare.

Am trait s-o vedem si pe asta! Sala de tribunal din Buzau se muta in MALL

publicat 2015-05-22 10:30:13 (Libertatea)
Poate sa para o gluma, insa este o situatie reala. Sala de judecata a Tribunalului Buzau urmeaza sa... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »