Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urm. »

Liderul PSD Vaslui, reactie dupa CEx. Ce spune despre propunerea Vioricai Dancila in functia de premier

publicat 2018-01-16 14:30:02 (Antena3)
Liderul PSD Vaslui, reactie dupa CEx. Ce spune despre propunerea Vioricai Dancila in functia de premier Au aparut primele reactii dupa a doua sedinta a PSD. Presedintele PSD Vaslui, Dumitru Buzatu sustine ca este increzator ca presedintele Klaus Iohannis nu va refuza propunerea pe care social-democratii... ...continuare.

Situatie revoltatoare la Vaslui! Cum sunt adusi bolanvii la spital

publicat 2018-01-16 09:15:02 (Antena3)
Situatie revoltatoare la Vaslui! Cum sunt adusi bolanvii la spital O ambulanta chemata pentru un pacient s-a împotmolit în noroi, în Vaslui. Medicii au fost nevoiti sa transporte pacientul cu caruta.  Incidentul socant a avut loc, vinerea trecuta,... ...continuare.

Situatie revoltatoare la Vaslui! Bolnavii sunt adusi la spital cu caruta

publicat 2018-01-16 09:15:02 (CanCan)
Situatie revoltatoare la Vaslui! Bolnavii sunt adusi la spital cu caruta O ambulanta chemata pentru un pacient s-a impotmolit in noroi, in Vaslui. Medicii au fost nevoiti sa transporte pacientul cu caruta. Incidentul socant a avut loc, vinerea trecuta, in satul Fundatura din comuna Delesti, insa, localnicii spun ca nu e un caz izolat. In majoritatea localitatilor din judet, drumurile sunt neasfaltate, iar dupa fiecare ploaie devin de necirculat.Pentru salvarea bolnavului nu au intervenit numai medicii de pe ambulanta, ci si comunitatea. Un localnic si-a pus la... ...continuare.

VASLUI. "Dumnezeu" a facut un accident rupt de beat

publicat 2018-01-16 07:45:04 (Evenimentul-Zilei)
VASLUI. Dumnezeu a facut un accident rupt de beat Un sofer aflat la un pas de coma alcoolica a provocat un accident rutier cu victime si le-a spus politistiulor ca nu el era la volan ci...Dumnezeu! ...continuare.

Un octagenar, violat de un recidivist proaspat eliberat

publicat 2018-01-16 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Un octagenar, violat de un recidivist proaspat eliberat Un barbat in varsta de 54 de ani din comuna Solesti a fost retinut pentru 24 de ore, fiind acuzat ca ar fi violat un octogenar, au informat, ieri, reprezentanti ai IPJ Vaslui. ...continuare.

Adela va sfatuieste in sex si iubire. "Am trimis unui baiat poze indecente si acum a aflat tot liceul"

publicat 2018-01-15 22:45:19 (Libertatea)
Adela va sfatuieste in sex si iubire. Am trimis unui baiat poze indecente si acum a aflat tot liceul De cand lumea si pamantul, sexul si, mai ales, iubirea genereaza batai de cap si incurcaturi, caci mintea nu se pune cu inima sau cu instinctele primare. In cea mai mare parte a situatiilor create, un sfat sau simpla rostire a problemei pot aduce rezolvari. Pentru asta exista Adela, gata sa te asculte si sa […] Post-ul Adela va sfatuieste in sex si iubire. "Am trimis unui baiat poze indecente si acum a aflat tot liceul" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ZF Live. Catalin Stancu, Sfera Business: Cursurile pentru key account manageri in retail sunt extrem de cautate, avand in vedere ca trebuie sa inveti sa vinzi mai mult si mai bine sau sa cumperi mai ieftin

publicat 2018-01-15 22:30:26 (Ziarul-Financiar)
ZF Live. Catalin Stancu, Sfera Business: Cursurile pentru key account manageri in retail sunt extrem de cautate, avand in vedere ca trebuie sa inveti sa vinzi mai mult si mai bine sau sa cumperi mai ieftin Un key account manager castiga intre 1.500 si 2.800 de euro net pe luna, iar cel care ocupa o astfel de pozitie gestioneaza o linie de business care aduce 20 - 30% din cifra de afaceri a companiei angajatoare, a spus Catalin Stancu, managing partner la firma de consultanta si de training Sfera Business, in cadrul emisiunii de business ZF Live. "Anul trecut a fost un an foarte bun pentru businessul nostru. Noi desfasuram un program care se cheama Key Account Management, care este un program... ...continuare.

O noua zi libera pentru elevi, inainte de vacanta

publicat 2018-01-15 19:45:03 (Antena3)
O noua zi libera pentru elevi, inainte de vacanta Elevii vor fi liberi pe 24 ianuarie 2018, când se sarbatoreste Unirea Principatelor Române. La fel, angajatii cu program obisnuit de lucru (luni - vineri) beneficiaza de o zi libera în data... ...continuare.

Update PROTEST la LICEUL NAVROM Constanta. Elevii si profesorii REFUZA MUTAREA pentru a face loc Liceului de Marina Militara. MApN REACȚIONEAZA

publicat 2018-01-15 14:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Update PROTEST la LICEUL NAVROM Constanta. Elevii si profesorii REFUZA MUTAREA pentru a face loc Liceului de Marina Militara. MApN REACȚIONEAZA Zeci de elevi ai Colegiului Tehnic de Marina "Alexandru Ioan Cuza" Constanta, fostul liceu Navrom, au protestat, astazi dimineata, impreuna cu cativa profesori, fata de decizia autoritatilor locale de a-i reloca intr-un alt liceu din oras, in sediul lor urmand sa functioneze, din toamna, Liceul Militar de Marina. Reinfiintarea a Liceului Militar de Marina Constanta a fost aprobata recent de MApN si Ministerul Educatiei, autoritatiler locale hotarand sa functioneze in sediul liceului Navrom. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA