Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Rezultate Capacitate 2017 Vaslui - Situatia notelor de la Evaluarea Nationala, publica online

publicat 2017-06-26 00:00:14 (Realitatea-TV)
Rezultate Capacitate 2017 Vaslui - Situatia notelor de la Evaluarea Nationala, publica online Rezultate Capacitate 2017 Vaslui - Notele sunt publice si afisate atat online cat si la avizierele scolilor. Media de la acest examen conteaza in proportie de 80% pentru admiterea la liceu. ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala 2017 Vaslui - Notele elevilor, publicate

publicat 2017-06-25 21:30:11 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2017 Vaslui - Notele elevilor, publicate Rezultate Evaluare Nationala 2017 Vaslui - Elevii din toata tara au sustinut cele doua probe ale examenului de Capacitate in data de 19 si 21 iunie. Acum se afiseaza rezultatele atat online cat si la centrele de examen. ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 Edu.ro. Afla cum poti depune contestatie la NOTE CAPACITATE 2017. Calendarul afisarii rezultatelor

publicat 2017-06-25 19:00:14 (Ziarul-Financiar)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 Edu.ro. Afla cum poti depune contestatie la NOTE CAPACITATE 2017. Calendarul afisarii rezultatelor Luni, 26 iunie, absolventii de gimnaziu vor afla rezultatele finale ale evaluarii nationale. In functie de media generala, ei vor opta pentru liceul dorit, scrie Mediafax.ro ...continuare.

Un vicecampion paralimpic a murit la doar 31 de ani. A fost golgeterul Jocurilor de Iarna de la Soci

publicat 2017-06-25 18:45:13 (Romania-TV)
Un vicecampion paralimpic a murit la doar 31 de ani. A fost golgeterul Jocurilor de Iarna de la Soci Andrei Dvinianinov, sportiv paralimpic rus, membru de baza in nationala de hochei pe gheata a tarii sale, a murit sambata, la doar 31 de ani. ...continuare.

Anunt de ultima ora de la CFR: Toti calatorii sunt afectati

publicat 2017-06-25 12:00:05 (Click)
Anunt de ultima ora de la CFR: Toti calatorii sunt afectati Trenurile vor circula cu viteza redusa duminica din cauza temperaturilor ridicate, pentru a se preveni eventualele accidente, astfel ca cei care vor sa calatoreasca cu trenul trebuie sa se informeze in prealabil in legatura cu modificarile intervenite in program, anunta CFR Citeste mai departe... ...continuare.

FOTO Imagine rara! MM Stoica, de nerecunoscut » Cum arata in urma cu 34 de ani

publicat 2017-06-24 23:00:53 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Imagine rara! MM Stoica, de nerecunoscut » Cum arata in urma cu 34 de ani Mihai Stoica (52 de ani), managerul general al celor de la FCSB, si-a surprins urmaritorii de pe Facebook dupa ce a postat o imagine. Acesta a distribuit o poza veche de 34 de ani în care se afla alaturi de un coleg de liceu. Imaginea dateaza din vremea când oficialul ros-albastrilor învata în Liceul Mihail Kogalniceanu din Galati. ...continuare.

FOTO Imagine de colectie! MM Stoica, de nerecunoscut » Cum arata in urma cu 34 de ani

publicat 2017-06-24 22:45:50 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Imagine de colectie! MM Stoica, de nerecunoscut » Cum arata in urma cu 34 de ani Mihai Stoica (52 de ani), managerul general al celor de la FCSB, si-a surprins urmaritorii de pe Facebook dupa ce a postat o imagine. Acesta a distribuit o poza veche de 34 de ani în care se afla alaturi de un coleg. Imaginea dateaza din vremea când oficialul ros-albastrilor învata în Liceul Mihail Kogalniceanu din Galati. ...continuare.

Accident rutier grav in Vaslui

publicat 2017-06-24 21:45:14 (Realitatea-TV)
Accident rutier grav in Vaslui Un barbat in varsta de 60 de ani a fost sambata grav ranit dupa ce a intrat cu autoturismul pe care il conducea intr-un cap de pod, in apropiere de localitatea Crasna, potrivit reprezentantilor Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Vaslui. ...continuare.

FABULOS! PUȘCAȘUL roman care UIMEȘTE LUMEA!

publicat 2017-06-24 20:45:07 (Evenimentul-Zilei)
FABULOS! PUȘCAȘUL roman care UIMEȘTE LUMEA! Campionatele Mondiale de tir sportiv, rezervate juniorilor, competitie aflata in plina desfasurare la Suhl (Germania), ne da, iarasi, ghes inimii! ...continuare.

Cat trebuie sa mergi in fiecare zi pentru a slabi 

publicat 2017-06-24 16:15:01 (Antena3)
Cat trebuie sa mergi in fiecare zi pentru a slabi  Multe dintre noi fac sport, merg la sala si incearca tot felul de diete. Insa nimeni nu se gandeste cat de eficient este si mersul pe jos. Acesta estimare te va ajuta sa iti faci propriul tau program, insa trebuie sa... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »