Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Facebook vrea sa implementeze un program de inteligenta artificiala care va semnala videoclipurile live ofensatoare

publicat 2016-12-02 16:15:09 (Romania-TV)
Facebook vrea sa implementeze un program de inteligenta artificiala care va semnala videoclipurile live ofensatoare Facebook Inc doreste sa creeze o modalitate de semnalare automata a materialelor ofensatoare difuzate in cadrul streaming-urilor video live, prin dezvoltarea unui program de inteligenta artificiala care sa monitorizeze continuturile publicate pe aceasta retea de socializare, a anuntat Joaquin Candela, directorul departamentului de invatare automatizata din cadrul companiei americane, informeaza Reuters. ...continuare.

Vicepremier din guvernul Ciolos bate mingea cu premierul lui Basescu - VIDEO

publicat 2016-12-02 16:15:02 (Antena3)
Vicepremier din guvernul Ciolos bate mingea cu premierul lui Basescu - VIDEO Vicepremierul Vasile Dancu a jucat tenis de masa si popice cu primarului municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, vineri, la inaugurarea unui complex sportiv, potrivit ziardecluj.ro. Dupa ce au aruncat de doua... ...continuare.

Fiul lui Ștefan Banica, asaltat de intrebari indiscrete: "Ai iubita? Te-ai sarutat vreodata pe gura cu cineva?" Ce a raspuns chipesul junior

publicat 2016-12-02 15:00:01 (Antena-1)
Fiul lui Ștefan Banica, asaltat de intrebari indiscrete: Ai iubita? Te-ai sarutat vreodata pe gura cu cineva? Ce a raspuns chipesul junior La 15 ani pe care-i are, Radu Ștefan Banica, fiul juratului de la "X Factor" este asaltat de admiratoare. Pe langa faptul ca are un tata celebru, adolescentul e frumoas foc, dovada fiind si ultimul premiul castigat: titlul de "Mister Boboc" la liceul la care invata. ...continuare.

Liga 1. Gest rar al lui Mihai Stoica, dupa Dinamo - Steaua 3-1. Nimeni nu s-ar fi asteptat

publicat 2016-12-01 23:00:14 (Realitatea-TV)
Liga 1. Gest rar al lui Mihai Stoica, dupa Dinamo - Steaua 3-1. Nimeni nu s-ar fi asteptat Directorul sportiv al Stelei, MM Stoica, i-a surprins pe toti cu gestul pe care l-a facut dupa derby-ul de miercuri seara, castigat de "caini" cu 3-1. ...continuare.

Florin Iordache: Centenarul Marii Uniri ar trebui sa gaseasca romanii mult mai uniti si cu un program de tara

publicat 2016-12-01 17:45:10 (Puterea)
Florin Iordache: Centenarul Marii Uniri ar trebui sa gaseasca romanii mult mai uniti si cu un program de tara Presedintele Camerei Deputatilor, Florin Iordache, a declarat, joi, cu ocazia ceremoniilor de la Alba Iulia dedicate Zilei Nationale, ca Centenarul Marii Uniri ar trebui sa gaseasca romanii mult mai solidari, mai uniti si cu un program de tara. "Romanii au demonstrat ca, de fiecare data cand le-a fost mai greu, doar uniti au depasit orice fel de impediment. Cum acum 98 de ani s-a putut, noi avem obligatia sa depasim si de aici incolo tot ce inseamna alte greutati care apar, dar toate acestea... ...continuare.

Sinteza Zilei: Dezvaluiri explozive, decizie la secret in justitie

publicat 2016-12-01 00:15:02 (Antena3)
Sinteza Zilei: Dezvaluiri explozive, decizie la secret in justitie Dezvaluiri explozive in emisiunea Sinteza Zilei, facute de Anamaria Roman. Este vorba de un program al unui membru al Consiliului Suprem al Magistraturii prin care se intentioneaza introducerea sanctiunilor,... ...continuare.

Ce reactie a avut STEFAN BANICA JR. cand a aflat ca fiul sau a fost ales Mister Boboc

publicat 2016-11-30 23:00:02 (CanCan)
Ce reactie a avut STEFAN BANICA JR. cand a aflat ca fiul sau a fost ales Mister Boboc Fiul lui Stefan Banica Jr. a crescut si a fost ales Mister Boboc la liceul unde invata. Artistul este mandru de el. Baiatul lui Stefan Banica Jr. este in clasa a IX a si nu a trecut neobservat. Acesta a atras toate privirile la Balul Bobocilor. Cantaretul a postat un mesaj emotionant. Baiatul lui Stefan Banica a fost ales Mister Boboc. "Pentru mine esti mister oricum ! Bravo, tati!", i-a scris Stefan Banica fiului sau. Citeste despre: stefan banica jr, mister boboc ...continuare.

Dezmat total si dansuri provocatoare pe manele, la politia de Frontiera din Vaslui! Imaginile sunt scandaloase! (VIDEO)

publicat 2016-11-30 14:45:01 (Antena-1)
Scandal de zile mari la Politia de Frontiera din Vaslui! Imaginile sunt de-a dreptul scandaloase! ...continuare.

O mama din Vaslui a fost ucisa sub ochii celor trei copii

publicat 2016-11-30 13:30:01 (CanCan)
O mama din Vaslui a fost ucisa sub ochii celor trei copii O crima infrioratoare s-a petrecut astazi, in Vaslui, acolo unde o femeie, mama a trei copii, a fost ucisa chiar in fata acestora, de catre iubit. Conform primelor informatii, criminalul a incercat imediat sa se sinucida. Socant este faptul ca cei trei copii cu varste cuprinse intre 2 si 5 ani au stat langa trupul neinsufletit al mamei, care zacea intr-o balta de sange, dar si langa tatal care era in agonie, scriu cei de la stiripesurse.ro.Cea care a descoperit scena ingrozitoare este bunica... ...continuare.

Cum arata acum fetita din reclama de la salam sasesc. Cat de mult s-a schimbat

publicat 2016-11-30 11:45:02 (Antena3)
Cum arata acum fetita din reclama de la salam sasesc. Cat de mult s-a schimbat V-o mai amintiti pe simpatica fetita din reclama de la salamul sasesc? Ei bine, Luiza Lucuta a terminat liceul, in Constanta, iar acum studiaza la o Universitate din Glasgow, Scotia. La fel de sasaita, dar preocupata de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »