Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Copil mort in Vaslui, dupa ce si-a prins capul in geamul electric al masinii

publicat 2017-10-23 21:45:08 (ProTV)
Un copil de 9 ani, din Vaslui, a murit în urma unui accident absurd, dupa ce si-a prins capul în geamul electric al masinii parintilor. ...continuare.

Un copil din Vaslui a murit intr-un mod absolut infiorator! Ucis de geamul lateral al masinii parintilor

publicat 2017-10-23 20:15:02 (CanCan)
Un copil din Vaslui a murit intr-un mod absolut infiorator! Ucis de geamul lateral al masinii parintilor Un copil de opt ani a murit, in Vaslui, intr-un mod absolut infiorator: sugrumat de geamul lateral al masinii parintilor. Medicii de pe ambulanta nu au putut sa mai faca nimic pentru el, iar Politia a deschis o ancheta pentru stabilirea circumstantelor decesului.Nenorocirea a avut loc luni dupa amiaza n localitatea Rediu Galian, comuna Codaiesti. Copilul ar fi luat cheile de la masina parintilor si s-a dus sa se joace in interiorul vehiculului. Si-a prins capul in geamul de la una din... ...continuare.

Tragedie in Vaslui. Un copil a murit dupa un accident stupid

publicat 2017-10-23 20:15:01 (Antena3)
Tragedie in Vaslui. Un copil a murit dupa un accident stupid Un baiat în vârsta de 10 ani din comuna Codaesti a murit luni dupa-amiaza dupa ce si-a prins gâtul în geamul portierei unei masini, prevazuta cu sistem de închidere automata,... ...continuare.

Moartea stupida a unui copil de 9 ani din Vaslui. A sfarsit sufocat de geamul portierei unei masini

publicat 2017-10-23 19:30:05 (Libertatea)
Moartea stupida a unui copil de 9 ani din Vaslui. A sfarsit sufocat de geamul portierei unei masini Un copil de 9 ani, din judetul Vaslui, a murit sufocat in conditii stupide, luni dupa-amiaza, dupa ce si-a prins gatul in geamul portierei masinii unei surori, in timp ce era singur acasa. Politia a declansat o ancheta in acest caz pentru ucidere din culpa. Moarte cat se poate de stupida a unui copil de […] Post-ul Moartea stupida a unui copil de 9 ani din Vaslui. A sfarsit sufocat de geamul portierei unei masini apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Scandal la Vaslui inaintea alegerilor locale partiale. PNL acuza PSD de favorizarea candidatului social-democrat

publicat 2017-10-23 18:45:06 (Libertatea)
Scandal la Vaslui inaintea alegerilor locale partiale. PNL acuza PSD de favorizarea candidatului social-democrat Conducerea PNL Vaslui aduce acuzatii grave Prefecturii Vaslui privind alegerile partiale de la Primaria Osesti, din 5 noiembrie. Liberalii cred ca reprezentantul Guvernului in teritoriu l-ar favoriza pe candidatul PSD la primarie tergiversand emiterea unui ordin de vacantare a postului de consilier detinut de acesta odata cu trecerea sa de la PNL la PSD. Scandal […] Post-ul Scandal la Vaslui inaintea alegerilor locale partiale. PNL acuza PSD de favorizarea candidatului social-democrat... ...continuare.

Gestul impresionant facut de o batrana din Vaslui. Cu banii din pensie, a ridicat un monument

publicat 2017-10-23 18:00:08 (ProTV)
Impresionata pe viata de ororile pe care le-a vazut în Al Doilea Razboi Mondial, o batrâna de 86 de ani din judetul Vaslui a ridicat un monument pentru soldatii cazuti în lupta. ...continuare.

Batrana din Vaslui care a construit un monument in memoria eroilor romani cazuti in al Doilea Razboi Mondial. Pensia bunicii depaseste cu putin 600 de lei: "Aveam 10 ani cand am vazut ororile facute de rusi la noi in sat"

publicat 2017-10-23 17:00:02 (Antena-1)
Are 86 de ani si o pensie care depaseste cu putin 600 de lei! Cu toate acestea, batrana din Vaslui a reusit sa ridice un monument de peste 100 de milioane de lei. Ce-i drept, au ajutat-o si nepotii cu bani. Dar acum toti sunt mandri de crucea ridicata in memoria eroilor romani cazuti in al Doilea Razboi Mondial. ...continuare.

Propunere legislativa. Un nou aliment, pe lista celor primite deja de elevi la scoala. Sunteti de acord?

publicat 2017-10-22 19:15:01 (Antena3)
Propunere legislativa. Un nou aliment, pe lista celor primite deja de elevi la scoala. Sunteti de acord? Copiii prescolari din gradinitele de stat si confesionale cu program normal de 4 ore, precum si elevii din învatamântul primar de stat si privat vor primi lunar 350 de grame de miere poliflora,... ...continuare.

O profesoara din SUA e acuzata ca a facut sex in clasa cu una dintre elevele sale

publicat 2017-10-22 11:00:06 (ProTV)
Scandal urias la liceul Hagerty din statul american Florida. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »