Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Atacant strain la Steaua. MM Stoica: "Astra merita sa fie campioana"

publicat 2016-05-01 23:15:28 (OnlineSport)
Mihai Stoica, directorul sportiv al Stelei, a recunoscut ca Astra Giurgiu este o campioana pe merit si spune ca saptamana viitoare va pleca din tara pentru a semna cu un atacant dintr-un campionat straint. ...continuare.

Program special la Metrorex si RATB in noaptea de Inviere

publicat 2016-04-30 22:30:28 (Realitatea-TV)
Program special la Metrorex si RATB in noaptea de Inviere Regia Autonoma de Transport Bucuresti (RATB) anunta ca va avea program special de Sarbatorile Pascale din acest an. ...continuare.

I s-a spus ca este cea mai urata fata tot liceul. Reactia ei a uimit pe toata lumea

publicat 2016-04-30 19:45:01 (Antena3)
I s-a spus ca este cea mai urata fata tot liceul. Reactia ei a uimit pe toata lumea Lynelle Cantwell, eleva în clasa a 12-a a liceului Holy Trinity din Torbay, Canada, se afla la orele de curs când a aflat ca o parte dintre colegii ei au organizat un sondaj online pentru desemnarea celei... ...continuare.

Un nou sportiv a fost depistat pozitiv

publicat 2016-04-30 14:00:41 (Romania-TV)
Un nou sportiv a fost depistat pozitiv Canotorul italian Niccolo Mornati, de patru ori medaliat la Campionatele Mondiale si frate al sefului delegatiei italiene pentru Jocurile Olimpice de la Rio de Janeiro, a fost depistat pozitiv cu un produs interzis, a anuntat Comitetul Olimpic Italian (CONI). ...continuare.

Program special la RATB si Metrorex, de Paste

publicat 2016-04-30 12:45:23 (Romania-TV)
Program special la RATB si Metrorex, de Paste Regia Autonoma de Transport Bucuresti (RATB) si Metrorex au anuntat ca vor avea program special de Sarbatorile Pascale din acest an. ...continuare.

Iti spunem totul despre "liberele" institutiilor publice

publicat 2016-04-29 23:15:02 (CanCan)
Iti spunem totul despre liberele institutiilor publice Sarbatorile de Paste se apropie cu pasi repezi, asa ca noi am facut o lista cu programul mijloacelor de transport, bancilor, spitalelor si al supermarketurilor care iti va fi de folos in urmatoarele zile. PROGRAM RATBRegia Autonoma de Transport Bucuresti (RATB) anunta ca va avea program special de Sarbatorile Pascale din acest an. Astfel, mai multe autobuze care duc spre Mitropolie, dar si tramvaiul 41 vor circula in Noaptea de Inviere. In perioada sarbatorilor de Paste, transportul public de... ...continuare.

Dinamo a depus azi dosarul la TAS » Viorel Duru ar putea avea de suferit dupa decizia Tribunalului Sportiv!

publicat 2016-04-29 18:15:25 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo a depus azi dosarul la TAS » Viorel Duru ar putea avea de suferit dupa decizia Tribunalului Sportiv! Dinamo a depus azi dosarul la Tribunalul de Arbitraj Sportiv de la Lausanne si spera într-un rezultat favorabil din partea forului european în privinta participarii înca din aceasta vara în cupele continentale. ... ...continuare.

PAȘTE 2016. Ce program au de Paste magazinele, mall-urile si institutiile publice

publicat 2016-04-29 15:45:21 (Realitatea-TV)
PAȘTE 2016. Ce program au de Paste magazinele, mall-urile si institutiile publice Supermarketurile, hipermarketurile si magazinele cash&carry au program normal sau prelungit pana vineri, redus sambata, 29 aprilie, si luni, 2 mai, si vor fi inchise duminica, in ziua de Paste, exceptand anumite unitati situate in malluri, potrivit anunturilor retailerilor. ...continuare.

Afacerile BOR de PAȘTI: Mai multe biserici sunt obligate sa vanda zeci de mii de lumanari in perioada sarbatorilor pascale

publicat 2016-04-29 14:15:01 (Antena3)
Afacerile BOR de PAȘTI: Mai multe biserici sunt obligate sa vanda zeci de mii de lumanari in perioada sarbatorilor pascale Inalt Prea Sfintitul Corneliu Barladeanu, Episcopul Husilor, a trimis o adresa la toate protopopiatele din judetul Vaslui, prin care obliga preotii sa vanda lumanari trimise de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »