Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

Fiul unui politist din Vaslui, la spital dupa ce a provocat un accident cu masina tatalui

publicat 2014-04-23 15:30:14 (Libertatea)
Fiul unui politist din Vaslui, la spital dupa ce a provocat un accident cu masina tatalui Un adolescent de 16 ani, fiul unui politist din Vaslui, a ajuns la spital, miercuri, dupa ce a luat masina tatalui sau si a provocat un accident. Foto: Arhiva Adolescentul s-a ales cu numeroase contuzii, dupa ce s-a rasturnat pe marginea unui drum judetean, in localitatea Feresti, situata la noua kilometri distanta de municipiul Vaslui, informeaza realitatea.net. Tanarul a pierdut controlul volanului din cauza neadaptarii vitezei la conditiile de drum, dar si a lipsei de experienta in... ...continuare.

Fiscul vrea sa combata munca la negru prin controale stricte, intr-un program pilot de la 1 mai

publicat 2014-04-23 14:30:04 (Bursa)
Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF) va demara la 1 mai un program pilot de combatere a muncii la negru, care vizeaza contribuabilii din regiunile Ploiesti si Brasov cu risc de evaziune, prin controale si inspectii, programul urmand sa fie extins la nivel national de la 1 ianuarie 2015, potrivit unui comunicat emis de institutie. ...continuare.

Fiul unui politist, in varsta de 16 ani, a provocat un accident cu masina tatalui

publicat 2014-04-23 14:15:27 (Romania-TV)
Fiul unui politist, in varsta de 16 ani, a provocat un accident cu masina tatalui Un adolescent in varsta de 16 ani, fiul unui politist din cadrul Politiei TF Vaslui, a ajuns, miercuri, la Spitalul Judetean de Urgenta Vaslui, dupa ce a provocat un accident de circulatie cu masina tatalui sau, luata fara stirea acestuia. ...continuare.

Vaslui n-a primit licenta si va fi retrogradata

publicat 2014-04-23 14:00:32 (OnlineSport)
Echipa Sporting Club Vaslui nu a primit licenta pentru sezonul viitor, dupa ce nu a facut dovada platii restantelor financiare fata de jucatori pana la termenul scadent de marti. ...continuare.

Fiscul vrea sa combata munca la negru prin controale stricte, intr-un program pilot de la 1 mai

publicat 2014-04-23 13:30:24 (Mediafax)
Fiscul vrea sa combata munca la negru prin controale stricte, intr-un program pilot de la 1 mai Agentia Nationala de Administrare Fiscala va demara la 1 mai un program pilot de combatere a muncii la negru, care vizeaza contribuabilii din regiunile Ploiesti si Brasov cu risc de evaziune, prin controale si inspectii, programul urmand sa fie extins la nivel national de la 1 ianuarie 2015. ...continuare.

Un EMBA iti da tiparul pentru succes

publicat 2014-04-23 13:30:22 (Income-Magazine)
În urma cu câteva luni am fost în vizita la Viena pentru a participa la ceremonia de absolvire a promotiei 2014 a programului WU Executive MBA, desfasurat la Bucuresti. Cu aceasta ocazie am avut oportunitatea de a discuta cu Șerban Liviu Onut, Managing Director, Volksbank Leasing IFN, si Pavel Frnoch, COO Deloitte Balkan, absolventi ai programului, de la care am aflat ce poti învata în cadrul unui program de EMBA, la ce trebuie sa renunti pentru a absolvi cu... ...continuare.

"Pantofii vostri de rahat mi-au distrus calcaiele!" Ce superstar din LIGA PROFESIONISTA a patit asta dupa ce a purtat asa ceva!

publicat 2014-04-23 13:30:03 (CanCan)
Pantofii vostri de rahat mi-au distrus calcaiele! Ce superstar din LIGA PROFESIONISTA a patit asta dupa ce a purtat asa ceva! Una dintre marile firme de pantofi de sport din lume a fost data in judecata de un sportiv din NBA. Acesta s-a plans ca, din cauza calitatii proaste a incaltamintei, s-a ales cu grave probleme in zona calcaiului. ...continuare.

Vasluiul paraseste Liga 1. Moldovenii au ramas fara licenta

publicat 2014-04-23 12:45:13 (Libertatea)
Vasluiul paraseste Liga 1. Moldovenii au ramas fara licenta SC Vaslui nu va mai avea drept de joc in viitorul sezon al Ligii 1, dupa ce n-a primit licenta, din cauza faptului ca nu a platit salariile restante ale jucatorilor. Clubul moldovean a avut termen pana marti pentru a face dovada faptului ca a platit salariile restante pe anul trecut sau ca jucatorii sunt de acord cu reesalonarea banilor, dar acest lucru nu s-a intamplat, informeaza Digi Sport. Situatia financiara a celor de la SC Vaslui este una extrem de delicata. Clubul moldovean are... ...continuare.

Un batran din Vaslui, in stare grava la spital dupa ce a fost atacat de caini

publicat 2014-04-23 11:30:31 (Romania-TV)
Un batran din Vaslui, in stare grava la spital dupa ce a fost atacat de caini Un batran in varsta de 81 de ani din comuna vasluiana Stefan cel Mare a ajuns, miercuri, in stare grava la Spitalul Judetean de Urgenta Vaslui, dupa ce a fost muscat de caini. ...continuare.

Situatie dramatica la FC Vaslui » Moldovenii se indreapta spre L2 si n-ar fi singurii: "Inca o echipa are aceleasi probleme!" :O

publicat 2014-04-23 11:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Situatie dramatica la FC Vaslui » Moldovenii se indreapta spre L2 si n-ar fi singurii: Inca o echipa are aceleasi probleme! :O FC Vaslui ar putea evolua in sezonul viitor in liga secunda din cauza problemelor financiare. Moldovenii se gindeau la un loc de Europa, insa au sanse mici sa primeasca licenta pentru sezonul viitor al Ligii 1."Cu un minim de atentie, Vasluiul putea sa isi ia licenta de Europa si pentru Liga 1. Se intimpla insa lucruri anormale. Unde nu-i respect, n-ai cum sa te amesteci. Nu mi s-au parut lucruri insuportabile. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

savoy zona intima telefonul copilului monitorul de suceava cogealac agentia domeniilor statului prevenirea criminalitatii medgidia mateias lucian boia mondenitati prahova dividende salaj constanta roxana nemes lavinia milosovici emma razvan si dani andra si maruta bistrita nasaud oferte corina danila sistemul de sanatate metru teatrul de opereta giulestiul motru autospeciale schrott janet iulia albu ordonanta de urgenta urmarit general jocuri de noroc hitul squadrei ana ivanovici gorj sspr razvan fodor rutier bisnita vaccinuri ilie carabulea novensys cangurul ciclon corbii antena3