Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

Corona pierde la scor in Sambata Patimilor

publicat 2014-04-19 19:00:19 (OnlineSport)
FC Vaslui a inscris intr-un meci mai mult decat reusise in toate etapele desfasurate in 2014, scor 8-1 in fata Coronei, si a revenit pentru moment pe pozitia a 4-a in clasament. Madson, Antal (dubla), Balaur, Viveiros, Mike Temwanjera (dubla) si Musat au acoperit tabela de pe "Municipalul" din Vaslui. Neplatiti de mai bine de jumatate de an, jucatorii Vasluiului au invins campioana in urma cu o saptamana, iar astazi au realizat scorul campionatului in fata lanternei rosii a Ligii 1. ...continuare.

liveTEXT de la 17:00 FC Vaslui - Corona Brasov! Moldovenii pot urca pe locul 4 in Liga 1

publicat 2014-04-19 16:00:21 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 17:00 FC Vaslui - Corona Brasov! Moldovenii pot urca pe locul 4 in Liga 1 FC Vaslui intilneste de la ora 17:00 Corona Brasov. Partida va fi transmisa in direct la DigiSport 1 si liveTEXT pe GSP.RO. Cu mari probleme financiare, vasluienii vor incerca sa ramina in lupta pentru cupele europene. Dupa victoria din Ghencea, FC Vaslui primeste vizita unei echipe aproape retrogradate. ... ...continuare.

Program supermarketuri de Paste. Unde va puteti face cumparaturile in ultima zi, inainte de Inviere

publicat 2014-04-19 12:15:21 (Ziarul-Financiar)
Program supermarketuri de Paste. Unde va puteti face cumparaturile in ultima zi, inainte de Inviere Principalele retele de magazine din Romania au anuntat ca vor opera dupa un program special in perioada sarbatorilor de Paste. Oricat ar fi de chibzuiti oamenii, comerciantii stiu deja ca in aceste zile vor avea vanzari cu cel putin 50% mai mari fata de o perioada normala a anului.Timp e suficient, asa ca nu intrati in panica. Si de aceasta data hipermarketurile s-au gandit la intarziati si si-au prelungit programul pentru zilele urmatoare.Duminica, insa, in ziua de Paste, totul e inchis, iar... ...continuare.

FC Vaslui are din nou probleme! Jucatorii si-au depus memorii

publicat 2014-04-19 11:45:05 (Evenimentul-Zilei)
FC Vaslui are din nou probleme! Jucatorii si-au depus memorii Dupa ce au castigat partida de la Bucuresti contra Stelei (0-1), elevii lui Liviu Ciubotariu nu au primit primele promise si si-au depus memorii ...continuare.

PAȘTE 2014. Programul magazinelor de PAȘTE

publicat 2014-04-18 14:15:22 (Realitatea-TV)
PAȘTE 2014. Programul magazinelor de PAȘTE PAȘTE 2014. Supermarketurile, hipermarketurile si magazinele cash&carry au program normal sau prelungit pana vineri, 18 aprilie, redus sambata si luni, 19 si 21 aprilie, si vor fi inchise duminica, 20 aprilie, in ziua de Paste, exceptand anumite unitati situate in malluri, potrivit anunturilor retailerilor. PAȘTE 2014. PROGRAM DE PASTE CARREFOUR: 18 aprilie - 08:00 - 24:00 19 aprilie - 08:00 - 19:00 20 aprilie - INCHIS 21 aprilie - 08:00 - 22:00 PROGRAM DE PASTE MEGA IMAGE: 18 aprilie -... ...continuare.

Programul supermarketurilor si hipermarketurilor de Pasti

publicat 2014-04-18 11:00:13 (Cotidianul)
Programul supermarketurilor si hipermarketurilor  de Pasti Vineri, supermarketurile si hipermarketurile au program prelungit, iar sâmbata si luni vor functiona dupa un program redus. ...continuare.

DJOKOVIC vs. SARAPOVA. Clipul BESTIAL care a devenit VIRAL pe INTERNET - VIDEO

publicat 2014-04-18 10:15:22 (Romania-TV)
DJOKOVIC vs. SARAPOVA. Clipul BESTIAL care a devenit VIRAL pe INTERNET - VIDEO O firma de echipament sportiv a lansat o serie de clipuri publicitare care ii are ca protagonisti pe Novak Djokovic si Maria Sarapova. ...continuare.

Program prelungit la Metrorex si RATB in noaptea de Inviere

publicat 2014-04-18 00:30:20 (Libertatea)
Program prelungit la Metrorex si RATB in noaptea de Inviere In noaptea de Inviere, mijloacele de transport in comun vor avea program extins. Astfel, in noaptea de Inviere, metroul va circula intre orele 23.00 si 01.00 la interval de 10 de minute si intre orele 1.00 si 05.00 la intervale de 20 minute. Tramvaiele vor circula in noaptea de Inviere In ceea ce priveste Regia Autonoma de Transport Bucuresti (RATB), in noaptea de Inviere, liniile de noapte care converg catre Mitropolia Romana si anume: N102, N104, N105, N106, N107, N108, N109, N110, N111,... ...continuare.

ACCIDENT IN LANT in Vaslui: Un copil a fost grav ranit

publicat 2014-04-17 21:46:59 (Realitatea-TV)
ACCIDENT IN LANT in Vaslui: Un copil a fost grav ranit Un copil de sase ani a fost grav ranit si patru masini au fost avariate, in urma unui accident in lant care a avut loc, joi, pe un drum national din judetul Vaslui, dupa ce autoturismele au intrat in coliziune, pe fondul nerespectarii distantei regulamentare de catre soferi. Potrivit primelor cercetari desfasurate de catre politistii vasluieni, accidentul a avut loc in apropierea localitatii Crasna, pe drumul national DN 24, pe fondul depasirii neregulamentare si a nerespectarii distantei... ...continuare.

Primaria Iasi investeste 5 mil. euro in reabilitarea scolilor

publicat 2014-04-17 16:45:35 (Ziarul-Financiar)
Primaria Iasi investeste 5 mil. euro in reabilitarea scolilor Primaria Iasi va demara in acest an un program de investitii de aproximativ 23 mil. lei (peste 5 mil. euro) ce vizeaza renovarea, modernizarea si reabilitarea a sase unitati de invatamant preuniversitar din oras. Scolile care urmeaza sa fie renovate cu finantare din fonduri europene sunt colegiul tehnic ''Dimitrie Leonida", liceul teoretic de informatica ''Grigore Moisil", colegiul ''Costache Negruzzi", colegiul tehnic ''Gheorghe Asachi", scoala ''Ion Simionescu" si scoala ''Mihail... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

crap amantul taur vizionare accident grav topul judetelor copil de 7 ani cupru min abrud ora meciului povestile mang armatei uefa japoneza roxana ionesc serban copot tarom mara boxer sezonul hyper porcina omul nicolae guta busta guran regele manelelor palatu buzau neamt judet rezultate bac 2014 fiorentina braileanu driver mai multe detali delegatia prahova petrom sa pute elcen braila mega image jucarii ivascu codu lace crudu boldesti gradistea chav