Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urm. »

Momentul halucinant cand un sportiv se urca cu motocicleta pe un val urias

publicat 2015-08-03 12:00:23 (Realitatea-TV)
Momentul halucinant cand un sportiv se urca cu motocicleta pe un val urias Surfingul cu motocicleta, un nou sport extrem. Ce mai urmeaza? ...continuare.

Fondul Proprietatea demareaza,in curand, al saselea program de rascumparare

publicat 2015-08-03 00:00:04 (Bursa)
Fondul Proprietatea a anuntat ca va demara, in curand, cel de-al saselea program de rascumparare, pe care actionarii l-au aprobat in data de 27 aprilie, dupa ce, vineri, administratorul unic, Franklin Templeton Investment Management, a raportat finalizarea celui de-al cincilea program de acest fel. ...continuare.

Ce sporuri mai exista in Romania

publicat 2015-08-02 19:30:02 (Antena3)
Angajatii Consiliului Judetean Vaslui,  ai Prefecturii, ai Directiei de Statistic√£ sau ai altor servicii deconcentrate vor beneficia de un spor, de pana la 10% din salariul de baza, pentru conditii... ...continuare.

Fiica lui Marko Bela a fost rapita si violata de doi barbati. S-a intamplat in buricul Capitalei

publicat 2015-08-02 16:15:18 (Libertatea)
In plin scandal legat de violul din Vaslui, jurnalistii de la Antena 3 au demarat o campanie prin... ...continuare.

Congresul International al Rasei Baltata tip Simmental 7-8 august 2015

publicat 2015-08-01 16:30:12 (Gazeta-de-agricultura)
Federatia Crescatorilor de Bovine din Romania, Asociatia de Control Oficial a Productiilor - ACTJM Targu Mures si Organizatia Nationala de Insamantari Artificiale din Romania va invita la Congresul International al Rasei Baltata tip Simmental. Evenimentul va avea loc in data de 08 august 2015 cu incepere de la ora 10.00 in spatiul Depozitului de armasari din str. Parc Sportiv Municipal nr.11, Targu-Mures, jud.Mures.       Din program: Prezentari animale in ring;... ...continuare.

Program si reguli de acces la concertul HIM

publicat 2015-07-31 20:15:23 (Puterea)
Program si reguli de acces la concertul HIM HIM, una dintre trupele emblematice ale muzicii rock si metal, revine in Romania dupa mai bine de 9 ani de absenta. Ville Valo si colegii sai au ales Parcul Rozelor din Timisoara pentru un rendez-vous special cu fanii pe data de 31 iulie 2015. ...continuare.

Barbatul din Vaslui care a abuzat o copila de 13 ani, in arest preventiv 29 de zile. Ce s-a intamplat cu fetita

publicat 2015-07-31 19:45:11 (ProTV)
Barbatul din Vaslui care a abuzat o copila de 13 ani, in arest preventiv 29 de zile. Ce s-a intamplat cu fetita Sotul asistentei maternale din judetul Vaslui, acuzat ca a abuzat o copila de 13 ani, aflata in plasament in familia sa a ajuns dupa gratii. ...continuare.

Danciulescu: Sper ca dupa meciul cu Steaua sa se bucure si suporterii dupa o seceta destul de mare

publicat 2015-07-31 18:45:13 (Mediafax)
Danciulescu: Sper ca dupa meciul cu Steaua sa se bucure si suporterii dupa o seceta destul de mare Directorul sportiv al FC Dinamo, Ionel Danciulescu, a declarat, vineri, ca echipa trebuie sa se ridice la standardele pe care le arata suporterii de fiecare data impotriva Stelei si ca spera ca dupa derbiul etapei a V-a a Ligii I fanii sa aiba motive de bucurie. ...continuare.

Eliberatoarea celor sapte violatori din Vaslui, un judecator de nota zero

publicat 2015-07-31 16:45:01 (Antena3)
Judecatoarea care i-a lasat in libertate pe violatorii din Vaslui, desi acestia isi recunoscusera faptele, a luat nota zero la un concurs organizat de CSM. Georgiana Moldovan a fost singurul magistrat care a inr... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urmatoare »