Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Elev castigator concurs NASA:Liceul, "abator mental si spiritual". Reactia profesorilor, incredibila

publicat 2016-05-31 10:30:18 (Realitatea-TV)
Elev castigator concurs NASA:Liceul, "abator mental si spiritual". Reactia profesorilor, incredibila Unul dintre elevii Colegiului Dobrogean "Spiru Haret" a postat pe reteaua de socializare Facebook un mesaj in care isi exprima dezamagirea fata de actualul sistem de invatamant. ...continuare.

Tragedie in Vaslui. Un cioban a murit dupa ce a fost lovit de fulger

publicat 2016-05-31 09:15:08 (Realitatea-TV)
Tragedie in Vaslui. Un cioban a murit dupa ce a fost lovit de fulger Un cioban in varsta de 34 de ani care pastea oile in localitatea vasluiana Miclesti, comuna Banca, a murit luni seara, dupa ce a fost lovit de trasnet. ...continuare.

O cisterna cu motorina s-a rasturnat in Vaslui. Soferul a MURIT

publicat 2016-05-31 08:15:08 (Romania-TV)
O cisterna cu motorina s-a rasturnat in Vaslui. Soferul a MURIT O cisterna incarcata cu 30 de tone de motorina s-a rasturnat, in noaptea de luni spre marti, pe DE 581, pe raza localitatii Cretesti. Soferul autotrenului a fost gasit de echipele de interventie. ...continuare.

Pericol de explozie in Vaslui. Un TIR s-a rasturnat pe E581, iar 30 de tone de motorina s-au scurs pe sosea si camp

publicat 2016-05-31 08:00:13 (ProTV)
Pericol de explozie in Vaslui. Un TIR s-a rasturnat pe E581, iar 30 de tone de motorina s-au scurs pe sosea si camp A fost pericol de explozie luni noapte, pe Drumul European 581, in apropiere de Husi, judetul Vaslui. Un TIR incarcat cu 30 de tone motorina s-a rasturnat pe marginea santului, intr-o curba, iar soferul a ramas captiv in cabina. ...continuare.

Cisterna cu 30 de tone de motorina, rasturnata la Vaslui. Soferul a murit

publicat 2016-05-31 07:45:13 (Realitatea-TV)
Cisterna cu 30 de tone de motorina, rasturnata la Vaslui. Soferul a murit O cisterna incarcata cu 30 de tone de motorina s-a rasturnat, in noaptea de luni spre marti, pe DE 581, pe raza localitatii Cretesti, soferul autotrenului fiind gasit de echipele de interventie. ...continuare.

FENOMENUL NATURAL care i-a LUAT VIAȚA unui cioban din VASLUI. Declaratia TERIFIANTA a MEDICILOR

publicat 2016-05-31 00:30:06 (Evenimentul-Zilei)
FENOMENUL NATURAL care i-a LUAT VIAȚA unui cioban din VASLUI. Declaratia TERIFIANTA a MEDICILOR Un vasluian, in varsta de 35 de ani, din localitatea Miclesti, comuna Banca, a fost lovit de trasnet. Barbatul se afla pe camp cu oile la pascut. ...continuare.

Sinucidere dramatica a unei jurnaliste: s-a aruncat in fata trenului. A lasat in urma sa o fetita

publicat 2016-05-30 18:30:16 (Realitatea-TV)
Sinucidere dramatica a unei jurnaliste: s-a aruncat in fata trenului. A lasat in urma sa o fetita O femeie de 36 de ani, din Vaslui, fosta jurnalista, s-a aruncat in fata trenului, in apropiere de Gara Vaslui. ...continuare.

TAS trimite CSMS Iasi in Europa. Decizia finala la recursul lui Dinamo

publicat 2016-05-30 18:30:15 (OnlineSport)
Tribunalul de Arbitraj Sportiv de la Lausanne a respins recursul clubului Dinamo Bucuresti in ceea ce priveste interdictia de participare in cupele europene. ...continuare.

TRAGEDIE. O ziarista s-a aruncat in fata trenului. Avea doar 36 DE ANI

publicat 2016-05-30 17:30:11 (Romania-TV)
TRAGEDIE. O ziarista s-a aruncat in fata trenului. Avea doar 36 DE ANI Evelina Carabas, 36 de ani, si-a pus capat zilelor, aruncandu-se in fata trenului, la aproape un kilometru de Gara Vaslui. Avea o fetita de numai 10 ani. ...continuare.

Sinucidere in presa. O ziarista si-a pus capat zilelor

publicat 2016-05-30 16:30:02 (Antena3)
Sinucidere in presa. O ziarista si-a pus capat zilelor O femeie în vârsta de 37 de ani, fosta ziarista în presa locala, s-a sinucis, luni, aruncându-se în fata trenului 1661 Bucuresti - Iasi, în apropierea statiei Vaslui,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »