Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 55 56 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fostul fotbalist sarbatoreste: David Beckham implineste 40 de ani

publicat 2015-04-26 19:45:21 (Puterea)
Fostul fotbalist sarbatoreste: David Beckham implineste 40 de ani David Beckham, celebrul fost fotbalist britanic, isi va sarbatori cea de-a 40-a zi de nastere alaturi de cativa prieteni, precum actorul Tom Hanks, agentul sportiv Dave Gardner si iubita acestuia, actrita americana Liv Tyler, intr-un hotel de 5 stele din orasul marocan Marrakech. ...continuare.

Averea celui mai bogat sportiv britanic

publicat 2015-04-26 14:30:15 (Income-Magazine)
Averea celui mai bogat sportiv britanic Pilotul englez Lewis Hamilton (Mercedes), campionul mondial en titre din Formula 1, este cel mai bogat sportiv din Marea Britanie, conform clasamentului anual stabilit de publicatia Sunday Times. ...continuare.

O handbalista de 16 ani, batuta de fostul iubit, intr-un parc din Vaslui

publicat 2015-04-25 21:00:20 (Realitatea-TV)
O handbalista de 16 ani, batuta de fostul iubit, intr-un parc din Vaslui O eleva de 16 ani, componenta a echipei juniori II - handbal fete la Liceul cu Program Sportiv Vaslui, a fost batuta, intr-un parc din centrul municipiului Vaslui, de catre fostul sau iubit. Acesta este un tanar de 25 de ani, care, in prezent, este cercetat de politisti pentru loviri si alte violente. ...continuare.

Vaslui. Eleva de 16 ani, batuta in parc de fostul sau prieten. Tanarul, cercetat pentru loviri si alte violente

publicat 2015-04-25 07:45:11 (Puterea)
Vaslui. Eleva de 16 ani, batuta in parc de fostul sau prieten. Tanarul, cercetat pentru loviri si alte violente O eleva in varsta de 16 ani de la Liceul cu program sportiv din Vaslui a fost batuta, intr-un parc din centrul municipiului, de catre fostul sau prieten de 25 de ani. Oamenii legii il cerceteaza in prezent pe tanar pentru loviri sau alte violente. ...continuare.

La 14 ani, cu arma in spate si manualul de matematica in ranita

publicat 2015-04-25 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
La 14 ani, cu arma in spate si manualul de matematica in ranita In urma cu peste un sfert de veac, liceul militar era un cosmar. Acum tinde spre ideal. Copiii sunt frumosi, sanatosi si perfect pregatiti pentru viata. Feriti de droguri si alte mizerii. Privatiunile si servitutile unei educatii cazone poate fi o solutie. Pentru cei puternici.. ...continuare.

Eleva de 16 ani, batuta de fostul sau prieten, intr-un parc din centrul orasului

publicat 2015-04-24 23:45:21 (Realitatea-TV)
Eleva de 16 ani, batuta de fostul sau prieten, intr-un parc din centrul orasului O eleva de 16 ani de la Liceul cu program sportiv din Vaslui a fost batuta, intr-un parc din centrul municipiului, de catre fostul sau prieten, in varsta de 25 de ani, care in prezent este cercetat de politisti pentru loviri sau alte violente. ...continuare.

Stai prea mult pe Facebook? Programul acesta iti ia banii daca depasesti o ora si ii doneaza

publicat 2015-04-24 23:15:10 (Realitatea-TV)
Stai prea mult pe Facebook? Programul acesta iti ia banii daca depasesti o ora si ii doneaza Un program de pe internet poate sa te faca sa platesti pentru timpul petrecut pe Facebook si are ca scop imbunatatirea productivitatii oamenilor. ...continuare.

Handbalista de 16 ani, batuta de fostul iubit, intr-un parc din centrul orasului Vaslui

publicat 2015-04-24 22:30:17 (Romania-TV)
Handbalista de 16 ani, batuta de fostul iubit, intr-un parc din centrul orasului Vaslui O eleva de 16 ani, componenta a echipei juniori II - handbal fete la liceul cu Program Sportiv Vaslui, a fost batuta, intr-un parc din centrul municipiului Vaslui, de catre fostul sau iubit, un tanar de 25 de ani, care in prezent este cercetat de politisti pentru loviri sau alte violente. ...continuare.

O fata de 16 ani s-a intalnit cu fostul sau prieten intr-un parc din centrul orasului. La un moment dat, tanarul si-a pierdut cumpatul

publicat 2015-04-24 22:00:08 (Gandul)
O eleva de 16 ani de la Liceul cu program sportiv din Vaslui a fost batuta, intr-un parc din centrul municipiului, de catre fostul sau prieten, in varsta de 25 de ani, care in prezent este cercetat de politisti pentru loviri sau alte violente, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 55 56 Pag. urmatoare »