Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un baschetbalist din NBA a felicitat un club sportiv din Romania

publicat 2017-02-24 17:00:17 (OnlineSport)
În România s-a lansat  Clubul Sportiv ,,Lumina Wolves”, un proiect nou, inovativ pe piata educationala din România, iar un jucator de baschet din NBA a tinut sa tranmita un mesaj tinerilor jucatori. ...continuare.

Un sportiv din Venezuela a fost declarat "cel mai slab schior din lume". Pentru ca nu avea zapada, s-a antrenat pe role

publicat 2017-02-24 16:30:09 (ProTV)
Contra-performanta unui schior venezuelean a declansat un adevarat conflict diplomatic intre tara sa si Franta. ...continuare.

Sportivii din Bucuresti au incredere in apa din retea

publicat 2017-02-24 14:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Sportivii din Bucuresti au incredere in apa din retea La sediul Federatiei Romane de Baschet a avut loc, joi, prima conferinta de presa a sectiei de baschet a Clubului Sportiv Universitar Știinta Bucuresti. ...continuare.

Caz de TBC intr-un liceu din Capitala! Declaratia unei eleve este de-a dreptul uluitoare. O clinica s-a oferit sa faca testul de tuberculina

publicat 2017-02-24 14:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Caz de TBC intr-un liceu din Capitala! Declaratia unei eleve este de-a dreptul uluitoare. O clinica s-a oferit sa faca testul de tuberculina In data de 26 ianuarie 2017, Ambulatoriul de Pneumoftiziologie Sector 6 a anuntat Liceul "Marin Preda" de existenta unui caz de TBC, intr-o forma necontagioasa a bolii, la unul dintre angajatii unitatii de invatamant ...continuare.

Bataie de joc! Ce face un barbat din Vaslui in timp ce pompierii se lupta sa-i scoata apa din curte

publicat 2017-02-24 11:45:09 (Realitatea-TV)
Bataie de joc! Ce face un barbat din Vaslui in timp ce pompierii se lupta sa-i scoata apa din curte Dupa iarna grea prin care am trecut, au aparut si problemele. Daca pana acum am intampinat probleme cu deszapezirea, acum apa lasata de topirea zapezii face ravagii in gospodariile oamenilor. ...continuare.

Situatie tragi-comica in Vaslui. Pompierii scot apa din curte, proprietarul sta la bautura VIDEO

publicat 2017-02-24 09:45:27 (Romania-TV)
Situatie tragi-comica in Vaslui. Pompierii scot apa din curte, proprietarul sta la bautura VIDEO Un barbat a chemat pompierii dupa ce zapada care s-a topit i-a inundat locuinta si curtea. In timp ce echipajele munceau si ii scoteau apa din casa, barbatul, mort de beat, se cinstea in continuare. ...continuare.

Adolescenta din Vaslui, insarcinata cu copilul unchiului ei. Barbatul nu recunoaste ca a intretinut relatii intime cu ea

publicat 2017-02-24 08:00:07 (ProTV)
Adolescenta din Vaslui, insarcinata cu copilul unchiului ei. Barbatul nu recunoaste ca a intretinut relatii intime cu ea Oamenii legii din judetul Vaslui asteapta rezultatele unui test ADN pentru a afla daca un barbat si-a violat sau nu nepoata in varsta de 14 ani. ...continuare.

Doritorii vor putea sa calatoresca in Ierusalimul de acum 2.000 de ani. Vor face o calatorie virtuala

publicat 2017-02-23 16:30:01 (Antena-1)
Turistii care viziteaza Ierusalimul pot sa calatoreasca in timp si sa faca o plimbare prin orasul de acum 2000 de ani, datorita unui program de realitate virtuala. ...continuare.

Birocratia si ignoranta au topit 60 milioane lei din banii bolnavilor

publicat 2017-02-23 16:15:02 (Cotidianul)
Birocratia si ignoranta au topit 60 milioane lei din banii bolnavilor În decembrie 2015, Ministerul Sanatatii anunta cu surle si trâmbite demararea unui program care urma sa ajute medicii de familie de la sate sa realizeze investigatii imagistice prin telemedicina. ...continuare.

Raiffeisen Bank: Program pentru antreprenori cu idei mari

publicat 2017-02-23 13:00:05 (Income-Magazine)
Raiffeisen Bank: Program pentru antreprenori cu idei mari Raiffeisen Bank a creat 'Catalizator - un program pentru antreprenori cu idei mari', destinat persoanelor de decizie din companiile medii din România si gândit sa-i sustina pe acestia în extinderea si administrarea mai eficienta a afacerilor lor, arata un comunicat al bancii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »