Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urm. »

Motivul ciudat pentru care o scoala nu a mai facut festivitate de deschidere

publicat 2015-09-01 14:45:01 (Antena3)
Astazi, elevii din toata Republica Moldova revin la scoala. La Liceul Teoretic "Spiru Haret" din capitala, insa, nu a avut loc ceremonia de inceput de an scolar, scrie agora.md. "Conducerea liceului a... ...continuare.

REZULTATE BAC 2015. Eleva violata din Vaslui a SUSTINUT EXAMENUL maturitatii!

publicat 2015-09-01 12:00:17 (CanCan)
REZULTATE BAC 2015. Eleva violata din Vaslui a SUSTINUT EXAMENUL maturitatii! Emotii mari si pentru fata violata de la Vaslui. Raluca a sustinut examenul maturitatii si asteapta cu nerabdare notele. ...continuare.

Ce a patit eleva violata din Vaslui la scoala! Fratele unuia dintre agresori a rupt tacerea: "Eu stiu ca..."

publicat 2015-08-31 22:30:02 (CanCan)
Ce a patit eleva violata din Vaslui la scoala! Fratele unuia dintre agresori a rupt tacerea: Eu stiu ca... CANCAN.ro a reusit sa obtina declaratii in exclusivitate de la fratele lui Silviu Burada, unul dintre cei sapte tineri din Vaslui care au violat o tanara timp de trei ore pana a lesinat.   ...continuare.

Revolta in cazul fetei din Vaslui violate de tata: "Sa fie castrat". Mama agresorului: "Imi crapa obrazul"

publicat 2015-08-31 21:45:18 (Romania-TV)
Revolta in cazul fetei din Vaslui violate de tata: "Sa fie castrat". Mama agresorului: "Imi crapa obrazul" Un nou caz de viol in judetul Vaslui zguduie opinia publica, de aceasta data agresiunea fiind facuta de un tata asupra propriei fiice. Daca in cazul violatorilor din Valeni, sateni au sarit de partea agresorilor, in cazul din comuna Iana localnicii se declara revoltati. ...continuare.

Violurile nu se mai opresc in Vaslui. O fetita a fost abuzata chiar de tatal ei, iar mama...Vezi ce s-a intamplat

publicat 2015-08-31 21:45:02 (CanCan)
Violurile nu se mai opresc in Vaslui. O fetita a fost abuzata chiar de tatal ei, iar mama...Vezi ce s-a intamplat Un nou caz de viol in judetul Vaslui zguduie opinia publica, de aceasta data agresiunea fiind facuta de un tata asupra propriei fiice. ...continuare.

CNAS: Program prelungit la 18 case de asigurari de sanatate care au peste 5.000 de carduri de predat

publicat 2015-08-31 20:30:22 (Mediafax)
CNAS: Program prelungit la 18 case de asigurari de sanatate care au peste 5.000 de carduri de predat Un numar de 18 case de asigurari de sanatate, printre care si cea a municipiului Bucuresti, unde luni mai erau neridicate de catre asigurati peste 5.000 de carduri de sanatate, la fiecare dintre acestea, vor avea program prelungit pana la ora 20.00, anunta presedintele CNAS, Vasile Ciurchea. ...continuare.

Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul copilei din Vaslui, violata de tata luni la rand

publicat 2015-08-31 19:30:15 (Libertatea)
Avocatul Poporului s-a autosesizat in cazul copilei din Vaslui, violata de tata luni la rand Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu si efectueaza o ancheta in cazul fetei de 13 ani din Vaslui care ar fi fost violata de tatal vitreg, luni la rand, in fata surorii ei mai mici. Publicitate "In vederea identificarii unor posibile incalcari de drepturi si libertati cetatenesti, Avocatul Poporului, prin Biroul Teritorial Iasi al institutiei, a dispus efectuarea unei anchete. Rezultatele anchetei vor fi facute publice la finalizarea cercetarilor", se arata in comunicatul institutiei. Un... ...continuare.

Rezultate Bac 2015 sesiunea de toamna judetul VASLUI. Notele de pe edu.ro!

publicat 2015-08-31 10:30:16 (Realitatea-TV)
Rezultate Bac 2015 sesiunea de toamna judetul VASLUI. Notele de pe edu.ro! Sesiunea de toamna a examenului de Bacalaureat 2015 isi afiseaza astazi primele rezultate. Acestea vor fi anuntate azi, la avizierele centrelor de examinare, dar si pe internet, pe site-ul edu.ro, al Ministerului Educatiei. In acest articol gasiti rezultatele la sesiunea de toamna a examenului de Bac 2015 pentru judetul VASLUI. ...continuare.

Vaslui: Fetita de 13 ani violata in repetate randuri de tatal sau, in prezenta unei fetite de 9 ani

publicat 2015-08-31 10:30:15 (Mediafax)
Vaslui: Fetita de 13 ani violata in repetate randuri de tatal sau, in prezenta unei fetite de 9 ani Un barbat de 31 de ani din judetul Vaslui a fost arestat preventiv, fiind acuzat ca a intretinut relatii sexuale in mod repetat cu fiica sa vitrega, in varsta de 13 ani, uneori si in prezenta unei fetite de noua ani, victima fiind cea care a sunat la 112 si a cerut ajutorul Politiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urmatoare »