Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 68 69 Pag. urm. »

Procuror din Vaslui, retinut pentru 24 de ore sub acuzatia de trafic de influenta

publicat 2014-07-27 20:45:09 (Evenimentul-Zilei)
Procuror din Vaslui, retinut pentru 24 de ore sub acuzatia de trafic de influenta Un procuror de la Parchetul de pe langa Tribunalul Vaslui a fost retinut pentru 24 de ore de procurorii Directiei Nationale Anticoruptie - Serviciul Teritorial Iasi sub acuzatia de trafic de influenta, informeaza Agerpres. ...continuare.

Procuror din Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta

publicat 2014-07-27 19:30:21 (Realitatea-TV)
Procuror din Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta Vasile Selaru, procuror in cadrul Parchetului de pe langa Tribunalul Vaslui, a fost retinut pentru 24 de ore de DNA pentru trafic de influenta. Procurorii din cadrul Directiei Nationale Anticoruptie - Serviciul Teritorial Iasi au dispus punerea in miscare a actiunii penale si retinerea pe o durata de 24 ore, a inculpatului ȘELARU VASILE, procuror in cadrul Parchetului de pe langa Tribunalul Vaslui, in sarcina caruia s-au retinut in concurs 3 infractiuni de trafic de influenta", anunta un... ...continuare.

Procuror de la Parchetul Tribunalului Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta

publicat 2014-07-27 19:00:23 (Mediafax)
Procuror de la Parchetul Tribunalului Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta Un procuror de la Parchetul Tribunalului Vaslui a fost retinut de DNA, fiind acuzat ca a solicitat mai multor persoane sume de bani sau a acceptat cazare gratuita pe litoral, in schimbul promisiunii ca va interveni la diversi magistrati pentru solutii favorabile in dosare ale acestora. ...continuare.

Procuror de la Parchetul Tribunalului Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta

publicat 2014-07-27 18:45:20 (Libertatea)
Procuror de la Parchetul Tribunalului Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta Un procuror de la Parchetul Tribunalului Vaslui a fost retinut de DNA, fiind acuzat ca a solicitat mai multor persoane sume de bani pentru a interveni la diversi magistrati pentru solutii favorabile in dosare ale acestora. Vasile Selaru, procuror la Parchetul Tribunalului Vaslui, a fost retinut duminica de DNA, pentru trei infractiuni de trafic de influenta. Procurorul i-a promis unei persoane de la care a incasat 13.000 ca va face demersuri pentru solutionarea favorabila a unei cereri de... ...continuare.

Procuror de la Parchetul de pe langa Tribunalul Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta

publicat 2014-07-27 18:15:39 (Romania-TV)
Procuror de la Parchetul de pe langa Tribunalul Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta Procurorii DNA au decis retinerea pentru 24 ore a unui procuror de la Parchetul de pe langa Tribunalul Vaslui, acuzat de trafic de influenta. ...continuare.

Procuror din Vaslui, retinut de DNA pentru trafic de influenta

publicat 2014-07-27 18:15:03 (Bursa)
Direc and #539;ia Na and #539;ionala Anticorup and #539;ie (DNA) Ia and #537;i a dispus astazi punerea in mi and #537;care a ac and #539;iunii penale and #537;i re and #539;inerea pentru 24 de ore a lui Vasile Selaru, procuror la Parchetul de pe langa Tribunalul Vaslui, acuzat de trafic de influen and #539;a. ...continuare.

Florin Jianu: 'Turismul sportiv aduce 15-25% din veniturile din turism'

publicat 2014-07-27 00:00:07 (Bursa)
Florin Jianu: 'Turismul sportiv aduce 15-25% din veniturile din turism' Veniturile generate de turismul sportiv pentru industria turistica sunt cuprinse intre 15% si 25%, de la tara la tara, ceea ce face ca acest domeniu sa capete o importanta tot mai mare, a declarat ieri ministrul delegat pentru IMM-uri, mediul de afaceri si turism, Florin Jianu, citat de Agerpres. Domnia sa a explicat, la Conferinta "Evenimente sportive internationale - motor de dezvoltare turistica", cu ocazia competitiei Sport Arena Bucharest Challenger, lansata in Capitala: "Turismul... ...continuare.

GALERIE FOTO A disparut Vasluiul lui Adrian Porumboiu? Nici o problema, facem altul! :O

publicat 2014-07-26 12:15:26 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO A disparut Vasluiul lui Adrian Porumboiu? Nici o problema, facem altul! :O Chiar daca Adrian Porumboiu a renuntat sa mai investeasca la FC Vaslui, fotbalul nu va disparea in orasul moldovean. Autoritatile locale au infiintat o noua echipa: CSM Vaslui, care va juca in Liga a 4-a."Se vorbeste despre un buget anual de 2-3 miliarde, ceea ce la Liga a IV-a este foarte mult. ... ...continuare.

Piata bursiera - Fondul Proprietatea a finalizat un program de achizitii de actiuni proprii, pe care le anuleaza

publicat 2014-07-26 00:00:08 (Curierul-National)
Franklin Templeton Investment Management, administratorul Fondului Proprietatea (FP), a finalizat al treilea program de rascumparare de actiuni ale Fondului, reprezentand 2,02% din capitalul social varsat, si urmeaza sa ceara aprobarea actionarilor pentru anularea titlurilor. Ad ...continuare.

ADIO, INVESTITORI! N-o sa crezi cine a ajuns cel mai mare angajator din Vaslui

publicat 2014-07-25 17:15:44 (Realitatea-TV)
ADIO, INVESTITORI! N-o sa crezi cine a ajuns cel mai mare angajator din Vaslui Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Vaslui este cel mai mare angajator din judetul Vaslui, cu 2.300 de salariati, situatie care arata ca fabricile din judet s-au inchis si investitorii au plecat. Institutiile statului, finantate de la bugetul consolidat, au ajuns sa fie cei mai mari angajatori din judetul Vaslui, dupa ce marile fabrici vasluiene si-au redus treptat activitatea, unele dintre acestea inchizandu-si portile, transmite Mediafax. Pe domenii de activitate,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 68 69 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

alexandra ungureanu vasilica skoda fabia network umoristic mila kunis realitate verzii drepturile copilului ninsori compania nationala posta romana tari participante viole timbrul de mediu textul motiunii de cenzura nane general electric bazar calului mitropolitul oana craioveanu prahova tudorel butoi transsexualul sergent biotehnologie dunare lulea programator presedintele pnl covasna arges daciana curierul cartier teren semifinale gabriela firea noua epoca tokyo padurari liderul energie nucleara raluca badulescu doar o fata marine din oradea giurgiuveanul faina