Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Surpriza de la PSD. Inca un nume pe lista potentialilor premieri

publicat 2017-06-25 12:15:31 (Antena3)
Surpriza de la PSD. Inca un nume pe lista potentialilor premieri Social-democratii cauta de zor numele viitoruljui premeir pe care sa-l propuna luni presedintelui României Klaus Iohannis. Pe lista liderului PSD Liviu Dragnea sunt nume precum Prim-viceguvernatorul BNR,... ...continuare.

PSD da in CLOCOT! Dragnea face, astazi, lista scurta a candidatilor pentru functia de premier

publicat 2017-06-25 10:15:11 (Realitatea-TV)
PSD da in CLOCOT! Dragnea face, astazi, lista scurta a candidatilor pentru functia de premier Cu o zi inaintea consultarilor de la Cotroceni, social-democratii decid, astazi, lista scurta a candidatilor pentru functia de premier. Nominalizarea urmeaza sa fie votata maine in Comitetul Executiv. ...continuare.

PSD face, astazi, lista scurta a candidatilor pentru functia de premier. O propunere a PICAT

publicat 2017-06-25 10:00:06 (Click)
PSD face, astazi, lista scurta a candidatilor pentru functia de premier. O propunere a PICAT Cu o zi inaintea consultarilor de la Cotroceni, social-democratii decid, astazi, lista scurta a candidatilor pentru functia de premier. Nominalizarea urmeaza sa fie votata maine in Comitetul Executiv. Citeste mai departe... ...continuare.

Cristan Rizea face plangeri penale despre alegerea la sefia PSD a lui Liviu Dragnea

publicat 2017-06-24 17:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Cristan Rizea face plangeri penale despre alegerea la sefia PSD a lui Liviu Dragnea Cristian Rizea a facut plangeri penale dupa ce Evenimentul Zilei a facut dezvaluiri despre felul in care Liviu Dragnea ar fi fraudat alegerile la sefia PSD din 2015. Astfel, fostul deputat a confirmat dezvaluirile din Evz sI a inregistrat o plangere la Parchetul Judecatoriei Sectorului 6 in care sustinea ca are informatii cum ca Liviu Dragnea pentru asi intregi numarul de alegatori a luat mai multe lise, printre care si cea a mediatorilor din Sectorul 6 al Capitalei, si a luat cu copypaste,... ...continuare.

Horoscopul loteriei: Numere norocoase, in functie de zodie

publicat 2017-06-23 23:30:13 (Romania-TV)
Horoscopul loteriei: Numere norocoase, in functie de zodie Astrologii au alcatuit o lista de caracteristici pe care ar trebui sa le ia in seama pasionatii jocurilor la loto. ...continuare.

Arabia Saudita, Emiratele Arabe, Egiptul si Bahrainul au trimis Qatarului o lista cu 13 solicitari, pentru incetarea crizei

publicat 2017-06-23 15:30:13 (ProTV)
Arabia Saudita, Emiratele Arabe, Egiptul si Bahrainul au trimis Qatarului o lista cu 13 solicitari, pentru incetarea crizei Patru dintre statele arabe care au impus o blocada totala Qatarului au trimis la Doha o lista cu 13 solicitari, pentru a pune capat crizei diplomatice din regiune. ...continuare.

Prima autostrada urbana din Romania se termina intr-un... semafor. LISTA problemelor care i-ar putea intarzia inaugurarea

publicat 2017-06-23 14:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Prima autostrada urbana din Romania se termina intr-un... semafor. LISTA problemelor care i-ar putea intarzia inaugurarea Prima autostrada urbana din Romania se termina intr-un... semafor. LISTA problemelor care i-ar putea intarzia inaugurarea ...continuare.

Lista Gabrielei Firea: Cei sapte ministri laudati la bilant

publicat 2017-06-23 12:45:06 (Click)
Lista Gabrielei Firea: Cei sapte ministri laudati la bilant Gabriela Firea isi prezinta vineri bilantul la un an de mandat de primar general al Capitalei. Desi s-a remarcat ca unul dintre pricipalii critici din PSD la adresa Guvernului Grindeanu, Firea are si o lista de ministri pe care ii lauda. Citeste mai departe... ...continuare.

Iohannis A RESPINS DEMULT un nume de pe LISTA CU PREMIERI PSD: "Nu are experienta manageriala"

publicat 2017-06-23 06:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Iohannis A RESPINS DEMULT un nume de pe LISTA CU PREMIERI PSD: Nu are experienta manageriala Mihai Fifor pare a fi unul dintre numele de pe lista scurta cu propuneri pentru functia de premier pe care Liviu Dragnea vrea sa o supuna aprobarii CEX al PSD. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »