Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Anunt meteorologic de ultima ora. Cod galben de inundatii in mai multe zone ale Romaniei! Anunt meteorologic de ultima ora. Cod galben de inundatii in mai multe zone ale Romaniei! COD ROSU si PORTOCALIU de inundatii in mai multe zone din tara COD ROSU si PORTOCALIU de inundatii in mai multe zone din tara Ipoteza ȘOCANTA din cazul MORȚII lui Dan Condrea. Un expert in aviatie ARUNCA in AER ideea de SINUCIDERE: controlul asupra masinii putea fi PRELUAT de la DISTANȚA Ipoteza ȘOCANTA din cazul MORȚII lui Dan Condrea. Un expert in aviatie ARUNCA in AER ideea de SINUCIDERE: controlul asupra masinii putea fi PRELUAT de la DISTANȚA FERMA VEDETELOR 2016: Sotia lui MARCEL TOADER a facut testul de sarcina. Rezultatul este.. FERMA VEDETELOR 2016: Sotia lui MARCEL TOADER a facut testul de sarcina. Rezultatul este.. Alerta de inundatii si viituri in aproape toata tara. Orase inundate si oameni disperati VIDEO Alerta de inundatii si viituri in aproape toata tara. Orase inundate si oameni disperati VIDEO DENISE RIFAI e in atentia CNA, dupa gafele comise in direct. Ce s-ar putea intampla cu moderatoarea DENISE RIFAI e in atentia CNA, dupa gafele comise in direct. Ce s-ar putea intampla cu moderatoarea Ultimul jucator plecat de la Steaua recunoaste: De asta am reziliat » 8 fotbalisti sunt OUT, urmeaza alti 4 Ultimul jucator plecat de la Steaua recunoaste: "De asta am reziliat" » 8 fotbalisti sunt OUT, urmeaza alti 4 Romania s-a cutremurat din nou! Care a fost intensitatea seismului! Romania s-a cutremurat din nou! Care a fost intensitatea seismului! Nici urma de Dan Condrea pe camerele de supraveghere. Apare in calcul un traseu nou Nici urma de Dan Condrea pe camerele de supraveghere. Apare in calcul un traseu nou SURPRIZA la Roland Garros! A treia favorita a fost eliminata in primul tur! SURPRIZA la Roland Garros! A treia favorita a fost eliminata in primul tur! ROLAND GARROS 2016. Doua jucatoare din Top 5 parasesc turneul din primul tur. Culoar pentru Simona Halep ROLAND GARROS 2016. Doua jucatoare din Top 5 parasesc turneul din primul tur. Culoar pentru Simona Halep Dragnea si Tariceanu au discutat despre o motiune de cenzura: E posibil ca Iohannis sa-l propuna premier tot pe Ciolos Dragnea si Tariceanu au discutat despre o motiune de cenzura: E posibil ca Iohannis sa-l propuna premier tot pe Ciolos Leul s-a apreciat in raport cu euro Leul s-a apreciat in raport cu euro Regina fitnessului l-a "alergat" disperata pe fostul sot milionar al OANEI CUZINO! Dupa ce prietena cea mai buna i-a "suflat" iubitul bogat, CORI GRAMESCU i-a facut marcaj strans burlacelului plin de bani, YOAV STERN Initiativa in Parlament. Ponta si Tariceanu vor sa elimine spectacolul catuselor de la televizor Initiativa in Parlament. Ponta si Tariceanu vor sa elimine spectacolul catuselor de la televizor

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Descoperire infioratoare intr-un calculator al lui Abdeslam: lista cu urmatoarele tinte

publicat 2016-05-25 13:00:07 (Realitatea-TV)
Descoperire infioratoare intr-un calculator al lui Abdeslam: lista cu urmatoarele tinte O lista cu posibile tinte de atac din Franta a fost gasita in memoria unui calculator din apartamentul unde s-a ascuns Salah Abdeslam, printre acestea numarandu-se cartierul parizian La Defense, zona portuara din Marsilia, Parlamentul European de la Strasbourg si aeroportul Toulouse-Blagnac. ...continuare.

Lista de cumparaturi a lui Ioan Andone! Antrenorul lui Dinamo recunoaste: "I-am facut deja oferta"

publicat 2016-05-24 20:00:14 (Gazeta-Sporturilor)
Lista de cumparaturi a lui Ioan Andone! Antrenorul lui Dinamo recunoaste: I-am facut deja oferta Ioan Andone a recunoscut ca urmareste mai multi jucatori pe care si-i doreste la Dinamo în aceasta vara. Pe lista "Falcosului" sunt 20-30 de fotbalisti.  "Balgradean este sub contract, cum sa vorbesc eu cu el? Daca îl vreau, vine mâine, dar nu am spus ca îl vreau. ... ...continuare.

Gigi Becali a spus tot! Jucatorul care deja s-a inteles cu Steaua + atacantul brazilian care va ajunge la echipa » New-entry si pe lista plecarilor

publicat 2016-05-24 19:30:08 (Gazeta-Sporturilor)
Gigi Becali a spus tot! Jucatorul care deja s-a inteles cu Steaua + atacantul brazilian care va ajunge la echipa » New-entry si pe lista plecarilor Gigi Becali a dat detalii despre transferurile pe care le va face Steaua în aceasta vara. Patronul Stelei a discutat si despre plecari si a anuntat ca pe lista a ajuns si Catalin Carp.  "Cu Golubovici deja am negociat. Cred ca semneaza mâine. L-am luat noi. S-a închis. Îi dam 8000 de euro pe luna. Suk nu cred ca mai vine. Va juca pentru Coreea de Sud la Olimpiada si nu-l putem avea în preliminarii. ... ...continuare.

ANAF a fost amendata de ANSPDCP cu 16.000 de lei, dupa publicarea pe Internet a listei persoanelor fizice cu restante!

publicat 2016-05-24 18:30:02 (CanCan)
ANAF a fost amendata de ANSPDCP cu 16.000 de lei, dupa publicarea pe Internet a listei persoanelor fizice cu restante! Agentia Nationala de Administrare Fiscala a fost amendata cu 16.000 de lei de Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal, ca urmare a deciziei ANAF de a publica pe Internet lista cu persoanele fizice avand restante mai mari de 1.500 de lei, cea in care au fost incluse si o multime de vedete, asa cum v-a anuntat AICI CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din Romania. Potrivit unui comunicat al ANSPDCP postat pe site-ul institutiei, ANAF a incalcat prevederile Legii... ...continuare.

Andone a inceput campania de achizitii » 3 jucatori din Liga 1 sunt pe lista lui Dinamo

publicat 2016-05-24 17:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
Andone a inceput campania de achizitii » 3 jucatori din Liga 1 sunt pe lista lui Dinamo Ioan Andone a fost numit ieri ca antrenor principal la Dinamo si deja a început sa caute jucatori pentru a-i aduce în noul sezon. Dupa ce Gazeta Sporturilor a anuntat ca Andone are deja o lista de 6 jucatori, antrenorul lui Dinamo a pus ochii pe alti trei jucatori din Liga 1. Potrivit DigiSport, Ioan Andone va urmari astazi meciul Petrolul - Chiajna, pentru a vedea la lucru 3 jucatori. ... ...continuare.

FISCUL, amendat pentru lista datornicilor

publicat 2016-05-24 15:15:14 (Evenimentul-Zilei)
FISCUL, amendat pentru lista datornicilor Agentia Nationala de Administrare Fiscala a fost amendata cu 16.000 de lei de Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal (ANSPDCP), ca urmare a deciziei ANAF de a publica pe Internet lista cu persoanele fizice avand restante mai mari de 1.500 de lei. ...continuare.

Ponta, despre dosarul lui Tariceanu: Pe cine mai are Iohannis pe lista ca sa stim cine se pregateste de audieri

publicat 2016-05-24 13:45:25 (Romania-TV)
Ponta, despre dosarul lui Tariceanu: Pe cine mai are Iohannis pe lista ca sa stim cine se pregateste de audieri Fostul premier Victor Ponta a comentat in stilul caracteristic cel mai recent comunicat al DNA, care anunta urmarirea penala a presedintelui Senatului, Calin Popescu Tariceanu. "Pe cine mai are Dl Iohannis pe lista ca sa stim cine se pregateste de audieri?", se intreaba retoric Ponta. ...continuare.

Victor Ponta: Tariceanu este pe lista celor de care domnul Iohannis a vrut sa scape cat mai repede

publicat 2016-05-24 13:45:17 (Antena3)
Victor Ponta: Tariceanu este pe lista celor de care domnul Iohannis a vrut sa scape cat mai repede Victor Ponta lanseaza un nou atac la presedintele Klaus Iohannis. Ponta scrie, pe Facebook, ca presedintele Senatului, Calin Popescu Tariceanu, este pe lista oamenilor de care Iohannis “a vrut sa scape... ...continuare.

ANAF, amendat pentru ca a publicat "lista rusinii". Cat va plati Fiscul pentru ca s-a grabit sa arate cu degetul

publicat 2016-05-24 11:45:18 (Romania-TV)
ANAF, amendat pentru ca a publicat "lista rusinii". Cat va plati Fiscul pentru ca s-a grabit sa arate cu degetul Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF) a fost amendata de Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal, cu 16.000 de lei, pentru ca a facut publica lista persoanelor fizice care datoreaza statului mai mult de 1500 de lei. Potrivit ANSPDCP, Fiscul trebuia sa informeze contribuabilii ca datele lor cu caracter personal sunt prelucrate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »