Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Trei orase pe "lista scurta" a investitiilor IKEA in afara Bucurestiului

publicat 2017-01-21 16:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Trei orase pe lista scurta a investitiilor IKEA in afara Bucurestiului Trei orase din Romania sunt pe lista investitiilor celebrului producator de mobila suedez. In perioada urmatoare IKEA va anunta noi investitii in tara noastra. ...continuare.

Doi jucatori si-au reziliat contractele cu Steaua! Unul deja si-a gasit echipa

publicat 2017-01-20 16:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Doi jucatori si-au reziliat contractele cu Steaua! Unul deja si-a gasit echipa Gigi Becali a anuntat ca Steaua a reusit sa le rezilieze contractele lui Bogdan Mitrea si Bojan Golubovici. Primul a semnat deja cu AEL Limassol. Cei doi i se adauga pe lista lui Alexandru Bourceanu, caruia i-a expirat contractul si a semnat cu Arsenal Tula, în Rusia. Pe lânga cei 3, pe lista neagra a lui Laurentiu Reghecampf înca se mai afla Adnan Aganovici, Dan Popescu, Robert Vîlceanu, Rares Enceanu si Sebastian Chitosca. ... ...continuare.

Bataie de joc » Cum i-a umilit Steaua IAR pe jucatorii trecuti pe lista neagra de Reghecampf

publicat 2017-01-20 11:15:12 (Gazeta-Sporturilor)
Bataie de joc » Cum i-a umilit Steaua IAR pe jucatorii trecuti pe lista neagra de Reghecampf Steaua continua sa-si bata joc de cei sapte jucatori care au fost trecuti pe lista neagra. Golubovici, Aganovici, Mitrea, Dan Popescu, Vâlceanu, Enceanu si Chitosca au fost ieri dimineata la Liceul "Mircea Eliade" pentru a face antrenament, dar era imposibil: terenurile sintetice erau acoperite de munti de zapada! Fotbalistii au stat în sala de sport a liceului alaturi de restul juniorilor, iar dupa 40 de minute au primit liber sa plece acasa. ... ...continuare.

Eurodeputatii au respins lista neagra a cu statele expuse spalarii de bani si finantarii terorismului

publicat 2017-01-19 20:00:09 (Romania-TV)
Eurodeputatii au respins lista neagra a cu statele expuse spalarii de bani si finantarii terorismului Parlamentul European a decis joi sa retrimita Comisiei Europene lista neagra cu statele care sunt deficitare in combaterea spalarii de bani si finantarii terorismului, sustinand ca lista ar trebui extinsa, de exemplu pentru a include teritorii care faciliteaza infractiunile fiscale. ...continuare.

Fotbalist celebru, pe lista persoanelor considerate teroriste

publicat 2017-01-19 11:45:23 (Romania-TV)
Fotbalist celebru, pe lista persoanelor considerate teroriste Mohamed Aboutrika, fostul jucator de legenda al nationalei Egiptului, a fost inclus pe o lista pe care figureaza organizatii teroriste si persoane considerate ca au legaturi cu aceste organizatii, informeaza BBC. ...continuare.

Un fotbalist important, cu 100 de meciuri in nationala, inclus pe lista teroristilor

publicat 2017-01-18 13:45:16 (Realitatea-TV)
Un fotbalist important, cu 100 de meciuri in nationala, inclus pe lista teroristilor Mohamed Aboutrika, fostul jucator de legenda al nationalei Egiptului, a fost inclus pe o lista pe care figureaza organizatii teroriste si persoane considerate ca au legaturi cu aceste organizatii. ...continuare.

Gadgeturi - Nokia 6 a strans 1 milion de oameni inscrisi pe lista de asteptare

publicat 2017-01-18 00:00:04 (Curierul-National)
Gadgeturi - Nokia 6 a strans 1 milion de oameni inscrisi pe lista de asteptare Desi nu este unul dintre cele mai atractive telefoane de pe piata, daca ne uitam la lista de specificatii si la ce alte telefoane mai sunt la vanzare, si nu vine nici cu cel mai mic pret din lume, Nokia 6 reuseste sa starneasca un interes extraordinar.Cei de ...continuare.

O mare agentie de turism a intrat in insolventa. CINE sunt pagubitii care au de recuperat suma de 7 milioane euro

publicat 2017-01-13 10:45:09 (Romania-TV)
O mare agentie de turism a intrat in insolventa. CINE sunt pagubitii care au de recuperat suma de 7 milioane euro Peste 250 de firme, printre care banci, hoteluri si agentii de turism, dar si institutii ale statului si persoane fizice s-au inscris in tabelul preliminar al creantelor incercand sa isi recupereze cei peste 7 milioane de euro cu care le este datoare agentia Mareea, intrata in insolventa la inceputul lui septembrie. ...continuare.

"Clash of the Titans". Muritorii si zeii se ciocnesc numai la Antena 1, vineri de la 20:30

publicat 2017-01-11 23:30:02 (Antena-1)
Clash of the Titans. Muritorii si zeii se ciocnesc numai la Antena 1, vineri de la 20:30 Ralph Fiennes si Liam Neeson fac din nou echipa dupa capodopera "Lista lui Schindler". Cei doi sunt dRalph Fiennes si Liam Neeson fac din nou echipa dupa capodopera "Lista lui Schindler". Cei doi sunt doi dintre cei mai apreciati actori britanici din toate timpurile. oi dintre cei mai apreciati actori britanici din toate timpurile. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »