Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Lista de specificatii tehnice pentru Galaxy S8+ confirma inca odata zvonurile din trecut (Telefoane mobile)

publicat 2017-02-23 17:00:04 (Go4IT)
Lista de specificatii tehnice pentru Galaxy S8+ confirma inca odata zvonurile din trecut (Telefoane mobile) Evenimentul de lansare pentru Samsung Galaxy S8 va avea loc abia peste o luna, insa Samsung nu mai poate tine detaliile despre acesta secrete pentru prea multa vreme. Dupa toate fotografiile spion, detaliile dezvaluite in aplicatii oficiale Samsung si diverse zvonuri neconfirmate, vine acum o lista de specificatii hardware ale modelului Galaxy S8+, care confirma din nou informatiile de pana acum, insa de aceasta data sursa are o reputatie aproape impecabila.Evan Blass, celebrul "leaker" de pe... ...continuare.

FNI: La 16 ani de la intamplare, 8 ani de condamnare, pentru 4 ani de functionare

publicat 2017-02-22 00:15:04 (Bursa)
FNI: La 16 ani de la intamplare, 8 ani de condamnare, pentru 4 ani de functionare * Sorin Ovidiu Vintu, condamnat definitiv la opt ani inchisoare in dosarul FNI * Instanta a dispus confiscarea a 13 milioane de dolari din averea lui SOV * Investitorii asteapta inca despagubirile * Nicolaevici, ANPI: "Pagubitii FNI spera degeaba la vreo plata din sechestrul pe banii lui Vantu" Poate ca unii vor dori sa spuna ca titlul acestui articol forteaza un pic aritmetica: ei vor sustine ca, de fapt, au trecut 17 ani de la intamplare si ca au fost 5 ani de functionare a Fondului... ...continuare.

Un antrenor aflat pe lista lui Dinamo se destainuie: "M-a cautat Adi Mutu, a zis ca ma suna, dar nu m-a mai sunat"

publicat 2017-02-21 10:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Un antrenor aflat pe lista lui Dinamo se destainuie: M-a cautat Adi Mutu, a zis ca ma suna, dar nu m-a mai sunat Claudiu Niculescu (40 ani) a dezvaluit ca a fost contactat de Adrian Mutu pentru a deveni antrenorul echipei dupa despartirea de Andone, dar în cele din urma oficialii dinamovisti s-au reorientat catre Contra si nu l-au mai cautat pe "Lunetist". "M-a sunat Adi Mutu, m-a întrebat daca sunt dispus sa vin. Mi-a zis ca sunt pe lista, a zis ca ma suna, nu m-a mai sunat. End of story. Nu sunt dezamagit. Poate la un moment dat îmi va veni si mie rândul. ... ...continuare.

Drepturile pagubitilor RCA, ignorate in continuare de firmele de asigurari. Calin Rangu (ASF): "Asiguratorii se dezbara greu de obisnuintele pe care le au"

publicat 2017-02-20 14:15:02 (Adevarul)
Drepturile
pagubitilor RCA, ignorate in continuare 
de firmele de asigurari. Calin Rangu (ASF): Asiguratorii se dezbara greu de obisnuintele pe care le au ASF da inca o data replica firmelor de asigurari care interpreteaza in propriul avantaj normele RCA in raport cu pagubitii:  nu exista nicio obligatie a clientului sa se duca la asigurator pentru constatare. Asiguratorii nu vor insa sa renunte la cutume si pretind contrariul. ...continuare.

UEFA l-a inclus pe Budescu pe o lista alaturi de Zlatan, Quaresma, Aduriz si Nainggolan

publicat 2017-02-16 19:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
UEFA l-a inclus pe Budescu pe o lista alaturi de Zlatan, Quaresma, Aduriz si Nainggolan În aceasta seara încep saisprezecimile de finala din Europa League, iar UEFA a propus pe site-ul oficial o lista cu jucatorii care ar trebui urmariti. Pe lista apar 32 nume sonore printre care Zlatan Ibrahimovici, Ricardo Quaresma, Radja Nainggolan sau Alexandre Lacazette. Constantin Budescu este si el inclus alaturi de starurile din Europa League. "Un numar 10 cu o lovitura de geniu si cu abilitatea de a scoate ceva din nimic. ... ...continuare.

S-a stabilit lista scurta pentru noua conducere CEC Bank. Surprize peste surprize

publicat 2017-02-16 17:00:24 (Realitatea-TV)
S-a stabilit lista scurta pentru noua conducere CEC Bank. Surprize peste surprize Procesul de selectie a noii conduceri CEC Bank se apropie de final. Pe lista scurta a firmei care face recrutarea se afla actualul sef al ASF, Misu Negritoiu, economistul Lucian Isar, dar si actualul sef al bancii, Radu Ghetea. ...continuare.

S-a stabilit lista scurta pentru noua conducere CEC Bank. Surprize, surprize...

publicat 2017-02-16 16:45:23 (Realitatea-TV)
S-a stabilit lista scurta pentru noua conducere CEC Bank. Surprize, surprize... Procesul de selectie a noii conduceri CEC Bank se apropie de final. Pe lista scurta a firmei care face recrutarea se afla actualul sef al ASF, Misu Negritoiu, economistul Lucian Isar, dar si actualul sef al bancii, Radu Ghetea. ...continuare.

S-a speriat cand a citit lista de dorinte a surorii sale mai mici. "Cum sa vrea asta?! Ajutati-ma!"

publicat 2017-02-15 12:00:13 (Realitatea-TV)
S-a speriat cand a citit lista de dorinte a surorii sale mai mici. "Cum sa vrea asta?! Ajutati-ma!" Un barbat din Marea Britanie a gasit lista de dorinte a surorii sale mai mici si a fost atat de uimit, incat a cerut ajutorul prietenilor de pe retelele de socializare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »