Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

8 ingrediente pe care sa nu le pui in lista de cumparaturi

publicat 2016-02-07 16:30:02 (Antena3)
8 ingrediente pe care sa nu le pui in lista de cumparaturi Cand se apropie sfarsitul de saptamana, gandul iti este la lista de cumparaturi pe care urmeaza sa le faci pentru familie. Iti treci in ea toate cele necesare, asigurandu-te ca urmeaza sa faci cele mai sigure si... ...continuare.

Actualitate - Rosia Montana, propusa pentru lista Patrimoniului Mondial UNESCO

publicat 2016-02-06 00:00:20 (Curierul-National)
Actualitate - Rosia Montana, propusa pentru lista Patrimoniului Mondial UNESCO Patrimoniul din Rosia Montana a fost inclus pe Lista Indicativa a Romaniei pentru Patrimoniul Mondial UNESCO, a anuntat Ministerul Culturii. Situl istoric Rosia Montana, atestat pentru prima oara pe 6 februarie 131 d.Ch., reprezinta una dintre mos ...continuare.

Rosia Montana, propusa pentru Lista Patrimoniului Mondial UNESCO

publicat 2016-02-05 14:45:21 (Gandul)
Rosia Montana, propusa pentru Lista Patrimoniului Mondial UNESCO Ministerul Culturii si Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor au comunicat, vineri, catre Centrul Patrimoniului Mondial de la Paris inscrierea peisajului cultural minier Rosia Montana in lista indicativa a Romaniei pentru Patrimoniul Mondial. ...continuare.

Rosia Montana, propusa de Ministerul Culturii pentru Lista Patrimoniului Mondial UNESCO

publicat 2016-02-05 14:45:01 (Bursa)
Ministerul Culturii si Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor au comunicat, vineri, catre Centrul Patrimoniului Mondial de la Paris inscrierea peisajului cultural minier Rosia Montana in lista indicativa a Romaniei pentru Patrimoniul Mondial. ...continuare.

Rosia Montana, propusa pentru Lista Patrimoniului Mondial UNESCO. Cum s-ar putea dezvolta zona in anii ce urmeaza

publicat 2016-02-05 14:15:37 (ProTV)
Rosia Montana, propusa pentru Lista Patrimoniului Mondial UNESCO. Cum s-ar putea dezvolta zona in anii ce urmeaza Patrimoniul din Rosia Montana se bucura incepand de vineri de recunoasterea oficiala din partea statului roman a valorii sale exceptionale. Localitatea a fost inclusa pe Lista Indicativa a Romaniei pentru Patrimoniul Mondial UNESCO. ...continuare.

Oricine are datorii la stat va aparea pe lista online a datornicilor, facuta de ANAF. De la ce suma va "calificati"

publicat 2016-02-05 10:30:30 (ProTV)
Restantele la Fisc va vor aduce de acum inainte automat in lista rau-platnicilor publicata pe net de ANAF, indiferent daca sunteti simpli contribuabili sau patroni de firma. ...continuare.

Lista oficiala a apelor minerale naturale. Ce ni se poate intampla daca bem "apa de masa" sau "apa de izvor"

publicat 2016-02-04 17:15:37 (ProTV)
Lista oficiala a apelor minerale naturale. Ce ni se poate intampla daca bem apa de masa sau apa de izvor In Monitorul Oficial a fost publicata acum cateva zile lista actualizata a apelor minerale naturale din Romania, singurele care sunt analizate zi de zi. ...continuare.

Tu ce apa bei? Lista apelor minerale RECUNOSCUTE in Romania

publicat 2016-02-04 14:15:32 (Romania-TV)
Tu ce apa bei? Lista apelor minerale RECUNOSCUTE in Romania Agentia Nationala pentru Resurse Minerale (ANRM) a revizuit si a aaprobat NOUA lista a apelor minerale recunoscute in Romania. ...continuare.

Ai grija ce bei! Vezi lista apelor minerale recunoscute in Romania

publicat 2016-02-04 13:15:01 (Antena3)
Ai grija ce bei! Vezi lista apelor minerale recunoscute in Romania Agentia Nationala pentru Resurse Minerale (ANRM) a revizuit lista apelor minerale recunoscute.ANRM a aprobat noua Lista a apelor minerale naturale recunoscute in Romania. Potrivit documentului, publicat in 2... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »