Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Grecia a trimis creditorilor noua lista de reforme, pentru a debloca ajutoarele financiare

publicat 2015-03-27 20:00:01 (Bursa)
Grecia a trimis astazi creditorilor o lista mult asteptata cu reforme, angajandu-se sa produca un excedent bugetar mic in acest an, in speranta ca va putea debloca astfel noi fonduri, au declarat oficiali guvernamental eleni, transmite Reuters. ...continuare.

Grecia a trimis creditorilor noua lista de reforme, pentru a deblocarea ajutoarele

publicat 2015-03-27 19:45:01 (Bursa)
Grecia a trimis astazi creditorilor o lista mult asteptata cu reforme, angajandu-se sa produca un excedent bugetar mic in acest an, in speranta ca va putea debloca astfel noi fonduri, au declarat oficiali guvernamental eleni, transmite Reuters. ...continuare.

PROCES PIERDUT. Abecedarele emise de asocierea Litera-Siveco vor fi retrase de pe piata. Manualele scoase de ceilalti cinci castigatori ai licitatiei organizate de CNEE sunt in continuare valabile!

publicat 2015-03-27 14:00:05 (Evenimentul-Zilei)
PROCES PIERDUT. Abecedarele emise de asocierea Litera-Siveco vor fi retrase de pe piata. Manualele scoase de ceilalti cinci castigatori ai licitatiei organizate de CNEE sunt in continuare valabile! Licitatia pentru atribuirea contractelor pentru manualele scolare de clasa I si a II-a, organizata anul trecut de Centrul National de Evaluare si Examinare (CNEE), si-a gasit solutia in instanta. Asocierea Litera-Siveco a fost exclusa din lista castigarilor licitatiei, in locul acesteia, Akademos Art SRL urcand in lista celor 6 care editeaza manualele. ...continuare.

Toate tranzactiile din Romania de peste 5000 de euro trebuie anuntate la Fisc

publicat 2015-03-26 19:45:13 (Ziarul-Financiar)
Toate tranzactiile din Romania de peste 5000 de euro trebuie anuntate la Fisc Bancile, cazinourile, notarii, avocatii, agentii imobiliari vor fi obligati sa anunte zilnic ANAF, dupa caz, lista persoanelor si firmelor care deschid-inchid conturi, operatiunile in lei sau valuta sau tranzactii despre care "au luat cunostinta" cu ocazia derularii activitatii, de peste 5.000 euro. Obligatia comunicarii zilnice a acestor informatii a fost introdusa de Guvern, prin proiectul noului Cod de Procedura Fiscala, aprobat in sedinta de miercuri.Astfel, conform documentului consultat... ...continuare.

Lista zborurilor prabusite intentionat, in ultimii 20 de ani

publicat 2015-03-26 16:30:15 (Realitatea-TV)
Lista zborurilor prabusite intentionat, in ultimii 20 de ani In ultimele doua decenii, patru aeronave au fost prabusite intentionat de echipajele de piloti. Daca intr-unul din cazuri, ancheta oficiala a ajuns la o concluzie clara in acest sens, in doua dintre ele exista doua rapoarte divergente. In aceasta lista s-ar putea inscrie si zborul Malaysia Airlines 370, disparut fara urma in Oceanul Indian in martie, anul trecut, scrie hotnews.ro. ...continuare.

Ponta isi cearta ministrii ca au uitat mierea! TVA la miere se reduce sau nu?

publicat 2015-03-26 15:45:20 (Income-Magazine)
Ponta isi cearta ministrii ca au uitat mierea! TVA la miere se reduce sau nu? Afacerea dulce a României pare ca nu e pe lista guvernantilor de reducere a TVA la alimente. ...continuare.

Lucruri pe care nu e nevoie sa le stii despre femei

publicat 2015-03-25 22:45:12 (Romania-TV)
Lucruri pe care nu e nevoie sa le stii despre femei Daca esti la inceputul unei relatii si, in mod natural, vrei sa stii cat mai multe detalii despre femeia visurilor tale, este firesc sa doresti acest lucru, doar ca... se pare ca exista o lista de lucruri pe care chiar nu e nevoie sa te lupti ca sa le afli. Totul e sa nu extinzi lista si catre lucruri esentiale, asa cum relelva un studiu de specialitate, facut public de catre site-ul Menshealth.com, si care sustine ca 54% dintre barbati nu au habar care e numarul de telefon al iubitei nici... ...continuare.

MAE, despre lista pasagerilor din avionul mortii: "Avem numele si prenumele victimelor"

publicat 2015-03-25 18:45:10 (Libertatea)
MAE, despre lista pasagerilor din avionul mortii: Avem numele si prenumele victimelor Ministerul Afacerilor Externe informeaza ca, incepand cu ziua de marti, 24 martie 2015, au fost efectuate verificari in evidentele nationale, care au vizat identificarea unor posibili cetateni romani la bordul aeronavei Germanwings, prabusita in Franta. Publicitate "Lista de pasageri pusa la dispozitia MAE contine exclusiv numele si prenumele pasagerilor fara a fi mentionate alte detalii, precum cetatenia, data nasterii, tipul si numarul documentului de calatorie", se arata intr-un comunicat... ...continuare.

LISTA PASAGERILOR nu a fost facuta inca publica. Printre victime se afla 16 elevi din Germania, dar si doi solisti de opera

publicat 2015-03-25 06:45:01 (Antena3)
Lista oficiala a pasagerilor din aeronava prabusita nu a fost facuta publica, dar pana acum se stie ca Germania a pierdut 67 de oameni, intre care 16 elevi de liceu, colegi de clasa. Se intorceau de la un... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

galerie foto ingrijitor caracal dan balan urmarit international bafta ikea anaf lore concurentii targul predictii volksbank romania bani ofiteri romani agatha christie neti sandu hoti trusesti comasarea ungheni pruteanu revista presei mittal galati antoni finta radio europa libera ipj galati draganescu camelia patrascanu agronomie starea vremi catrinel sandu cristina cioran biertan ministerul apararii nationale luna mai william branza transelectrica deda comanesti muzeul grindina galati casa de schimb delphi siveco transalpin venituri bugetare horoscop