Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

EXCLUSIV "Alege FCSB" » Becali a inceput auditiile pentru postul de antrenor: 5 nume pe lista! Pe cine vrea MM + mutarea bomba care se pregateste

publicat 2017-04-29 13:15:03 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Alege FCSB » Becali a inceput auditiile pentru postul de antrenor: 5 nume pe lista! Pe cine vrea MM + mutarea bomba care se pregateste Laurentiu Reghecampf va pleca la finalul sezonului de la FCSB, iar Gigi Becali a început sa caute noul antrenor, având 5 nume pe lista. Editia de azi a Gazetei Sporturilor prezinta cele 5 variante de tehnician pe care le are FCSB si care sunt sansele ca unul dintre acestia sa ajunga la echipa ros-albastra. ... ...continuare.

Un barbat cautat de 16 ani pentru tentativa de omor, care era pe lista Most Wanted, adus in tara din Turcia

publicat 2017-04-29 11:30:06 (Romania-TV)
Un barbat cautat de 16 ani pentru tentativa de omor, care era pe lista Most Wanted, adus in tara din Turcia Ioan Bolfa, cautat de peste 16 ani, care era in lista "Most Wanted", a fost adus in tara din Turcia pentru a executa pedeapsa de opt ani de inchisoare primita in 2001 pentru tentativa de omor. Bolfa a taiat o persoana cu un cutit, in urma unui conflict spontan, scrie News.ro. ...continuare.

Un barbat condamnat pentru tentativa de omor, cautat de 16 ani, care era pe lista "Most Wanted", adus in Romania din Turcia

publicat 2017-04-29 11:00:05 (ProTV)
Un barbat condamnat pentru tentativa de omor, cautat de 16 ani, care era pe lista Most Wanted, adus in Romania din Turcia Ioan Bolfa, cautat de peste 16 ani, care era in lista Most Wanted, a fost adus in tara din Turcia pentru a executa pedeapsa de opt ani de inchisoare primita in 2001 pentru tentativa de omor, dupa ce a taiat o persoana cu un cutit. ...continuare.

Motivul pentru care Iohannis a invitat la Cotroceni, anul acesta, politicieni cu dosare penale: S-a optat pentru o lista extinsa

publicat 2017-04-28 13:45:01 (Antena3)
Motivul pentru care Iohannis a invitat la Cotroceni, anul acesta, politicieni cu dosare penale: S-a optat pentru o lista extinsa Presedintele Klaus Iohannis va oferi pe 11 mai, la Palatul Cotroceni, o receptie de Ziua Europei, iar pentru acest eveniment s-a optat pentru o lista extinsa de invitati, a anuntat, vineri, purtatorul de... ...continuare.

Noi medicamente introduse pe lista compensatelor si gratuitelor

publicat 2017-04-27 18:15:09 (Romania-TV)
Noi medicamente introduse pe lista compensatelor si gratuitelor Inca 5 noi molecule, respectiv denumiri comune internationale (DCI), au fost introduse in Lista medicamentelor compensate si gratuite, de care beneficiaza asiguratii, cu sau fara contributie personala, in sistemul public de sanatate, potrivit unei hotarari adoptate joi de Guvern. ...continuare.

Statele Unite ar putea reintroduce Coreea de Nord pe lista tarilor care sustin terorismul

publicat 2017-04-27 06:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Statele Unite ar putea reintroduce Coreea de Nord pe lista tarilor care sustin terorismul Un oficial american, sub acoperirea anonimatului, a declarat ca Statele Unite studiaza posibilitatea de a reintroduce Coreea de Nord pe lista tarilor care "sustin terorismul". ...continuare.

Cum sunt pacaliti proprietarii de apartamente la plata intretinerii. Șase trucuri ale administratorilor

publicat 2017-04-26 22:15:02 (Antena3)
Cum sunt pacaliti proprietarii de apartamente la plata intretinerii. Șase trucuri ale administratorilor Lista de intretinere si fondurile (reparatii si cel special) reprezinta mijlocul prin care are loc "sifonarea" unor sume de bani in cadrul asociatiilor de proprietari.  Lista de... ...continuare.

6 modalitati de "prostire" a proprietarilor de la bloc

publicat 2017-04-26 20:45:02 (Adevarul)
6 modalitati de prostire a
proprietarilor de la bloc Lista de intretinere si fondurile (reparatii si cel special) reprezinta mijlocul prin care are loc "sifonarea" unor sume de bani in cadrul asociatiilor de proprietari. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »