Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Lista cladirilor din Bucuresti cu RISC RIDICAT DE PRABUSIRE in caz de CUTREMUR

publicat 2014-11-23 10:45:27 (Romania-TV)
Lista cladirilor din Bucuresti cu RISC RIDICAT DE PRABUSIRE in caz de CUTREMUR Primaria Capitalei a publicat pe 17 noiembrie lista actualizata a imobilelor incadrate in diferite clase de rism seismic. Potrivit acestei liste, 189 de cladiri din Bucuresti sunt considerate pericol public in caz de cutremur, in timp ce alte 185 au un risc ridicat de prabusire. ...continuare.

Iohannis, «vanat» de recruiteri

publicat 2014-11-23 09:45:18 (Money.ro)
Iohannis, «vanat» de recruiteri Daca Romania ar fi o companie privata, Klaus Iohannis, primarul Sibiului, ales de aproape 55% din alegatori pentru functia de sef al statului, ar fi intrat pe lista scurta de candidati pentru o pozitie de CEO, spune Sorin Roibu, managing partner in cadrul firmei de consultanta si executive search Arthur Hunt. "Mediul de business din Sibiu este, in general, corect. Exista foarte mult spirit antreprenorial acolo si, per total, vorbim despre mult «lucru bine facut». Insa cred ca principalul... ...continuare.

De ce este indicat sa folosesti un UMIDIFICATOR in camera bebelusului

publicat 2014-11-21 23:30:23 (Realitatea-TV)
De ce este indicat sa folosesti un UMIDIFICATOR in camera bebelusului Daca te afli la inceputul meseriei de parinte, suntem convinsi ca ai o multime de intrebari, de griji si de nelamuriri in legatura cu ce este mai bine sa faci pentru puiutul tau. Exista o lista cu produse indispensabile oricarui bebelus, de care mami si tati trebuie sa se ocupe inainte de venirea sa pe lume, dar cat de multe putem adauga pe aceasta lista? ...continuare.

Stelistii trebuie sa pluseze daca vor sa faca transferul sezonului: "Daca mi se ofera prelungirea, va fi prima optiune"

publicat 2014-11-21 16:45:20 (Gazeta-Sporturilor)
Stelistii trebuie sa pluseze daca vor sa faca transferul sezonului: Daca mi se ofera prelungirea, va fi prima optiune Steaua pregateste deja lista de achizitii, desi mai are de disputat nu mai putin de 7 meciuri. Cap de lista este al doilea golgeter al campionatului, Toto Tamuz. Atacantul Petrolului spune insa ca "lupii" ramin prima sa optiune, in ciuda interesului din Ghencea."Nu mi-am propus sa plec nicaieri, ma simt bine aici si nu ma gindesc la nimic altceva. Trupul meu, mintea si inima mea sint la Petrolul si imi doresc sa ajut echipa sa-si indeplineasca obiectivele. ... ...continuare.

Afla daca pe strada ta s-a votat cu Ponta sau cu Iohannis. Lista oficiala cu rezultatele din fiecare sectie de votare

publicat 2014-11-20 12:00:23 (ProTV)
Afla daca pe strada ta s-a votat cu Ponta sau cu Iohannis. Lista oficiala cu rezultatele din fiecare sectie de votare Daca sunteti curiosi cu cine au votat vecinii, Biroul Electoral Central a publicat joi o lista a rezultatelor din turul II de la fiecare sectie de votare, inclusiv numarul de voturi obtinut de fiecare candidat. ...continuare.

ONU introduce gruparea Ansar al-Sharia pe lista organizatiilor teroriste

publicat 2014-11-20 09:00:02 (Antena3)
ONU introduce gruparea Ansar al-Sharia pe lista organizatiilor teroriste Consiliul de Securitate al ONU a anuntat miercuri ca adauga pe lista neagra a "organizatiilor teroriste" gruparea jihadista libiana Ansar al-Sharia din cauza legaturilor pe care le are cu organizatia al-Qaeda,... ...continuare.

ONU introduce gruparea Ansar al-Sharia pe lista organizatiilor teroriste

publicat 2014-11-20 07:15:13 (Mediafax)
ONU introduce gruparea Ansar al-Sharia pe lista organizatiilor teroriste Consiliul de Securitate al ONU a anuntat miercuri ca adauga pe lista neagra a "organizatiilor teroriste" gruparea jihadista libiana Ansar al-Sharia din cauza legaturilor pe care le are cu organizatia Al-Qaida, au anuntat oficiali. ...continuare.

VA FI NEBUNIE de Black Friday 2014. Pe ce produse se vor "bate" romanii

publicat 2014-11-19 12:30:39 (Realitatea-TV)
VA FI NEBUNIE de Black Friday 2014. Pe ce produse se vor bate romanii Black Friday 2014. De Black Friday 2014. lista de cumparaturi este compusa, in medie, din doua categorii de produse. Pe aceasta lista se regasesc cel mai frecvent electrocasnicele mici (36%) cum ar fi aspiratoarele, mixerele, robotii de bucatarie, urmate de televizoare (30%) si telefoane mobile (20%), potrivit unui studiu recent. ...continuare.

Un roman este cautat de FBI. "Se afla pe lista celor mai rai infractori. Recompensa este de 1 MILION de dolari"

publicat 2014-11-19 07:00:04 (Antena3)
Un roman este cautat de FBI. "Se afla pe lista celor mai rai infractori. Recompensa este de 1 MILION de dolari" Un roman este pe lista FBI a celor mai cautati infractori cibernetici din intreaga lume. Autoritatile americane ofera recompensa de un milion de dolari pentru gasirea lui Nicolae Popescu, suspectat de fraude pe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

loga bogatu urcan norocoase curtea de conturi blake tocmai ro sannicolau mare imagin cristina dochian cata tube vasluian la maruta ceaiul verde gratiere ana radu penalitati comuna bezdead bistrita nasaud galati precizare majorarea pensiilor iulia albu ilie hotie dcnews catania gazoduct autoritatea electorala permanenta teleorman alicia joc online pablo brandan maricel curse ilegale romstrade campulung moldo rodna gorj provincialii messa un tanar de 19 ani panda actori postul zodia taurului varice romina libanez