Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Lista bolilor care sunt identificate foarte greu de catre medici

publicat 2014-09-01 16:15:29 (Ziarul-Atac)
Anumite boli sunt foarte greu de identificat chiar si pentru medici. CNN publica o lista a afectiunilor care sunt descoperite de doctori dupa mai multe investigatii si dupa un timp indelungat."Numeroase simptome sunt variabile si nespecifice, depinzand de persoana", a declarat David Fleming, presedintele Colegiului American al Medicilor si profesor de medicina la Universitatea din Missouri.Sindromul colonului iritabilAnumite boli sunt dificil de diagnosticat deoarece nu exista un test care sa... ...continuare.

Emil Boc, pe lista sustinatorilor Elenei Udrea la Presedintie

publicat 2014-09-01 14:30:35 (Realitatea-TV)
Emil Boc, pe lista sustinatorilor Elenei Udrea la Presedintie Primarul Clujului, Emil Boc, a semnat, astazi, lista de sustinere a candidaturii Elenei Udrea la Presedintie, motivand ca aceasta sustine cresterea economica prin investitii si locuri de munca, spre deosebire de Victor Ponta, care are ca model economic "consumul si pomenile electorale". Emil Boc a precizat in cadrul unei conferinte de presa, care a fost sustinuta impreuna cu Elena Udrea, la sediul PMP Cluj, ca viziunea promovata de candidatul PMP "se bazeaza pe ceva ce este sanatos pentru... ...continuare.

Emil Boc a semnat lista de sustinere a Elenei Udrea la alegerile prezidentiale

publicat 2014-09-01 14:30:34 (Puterea)
Emil Boc a semnat lista de sustinere a Elenei Udrea la alegerile prezidentiale Primarul Clujului, Emil Boc, a declarat, luni, in cadrul unei conferinte de presa, ca a semnat lista de sustinere a candidaturii Elenei Udrea la alegerile prezidentiale. Democrat-liberalul a tinut sa precizeze ca liderul PMP sustine cresterea economica prin investitii si locuri de munca, spre deosebire de premierul Victor Ponta, care are ca model economic "consumul si pomenile electorale"."Am semnat pe lista sustinatorilor doamnei Udrea in vederea alegerilor prezidentiale, mi-am adaugat... ...continuare.

Emil Boc a semnat pe lista de sustinatori a Elenei Udrea pentru Presedintie: "Eu cred ca o femeie poate ajunge presedinte in Romania"

publicat 2014-09-01 14:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Emil Boc a semnat pe lista de sustinatori a Elenei Udrea pentru Presedintie: "Eu cred ca o femeie poate ajunge presedinte in Romania" Primarul Clujului, Emil Boc (PDL), a semnat luni pe lista de sustinatori pentru candidatura Elenei Udrea, la alegerile prezidentiale din toamna. Anuntul a fost facut in cadrul unei conferinte de presa la care au participat Emil Boc, Elena Udrea si europarlamentarul PMP Siegfrid Muresan. ...continuare.

EMIL BOC a semnat lista de sustinatori a Elenei Udrea pentru prezidentiale

publicat 2014-09-01 14:15:51 (Romania-TV)
EMIL BOC a semnat lista de sustinatori a Elenei Udrea pentru prezidentiale Emil Boc, primarul PDL al municipiului Cluj-Napoca, a semnat, luni, lista de sustinatori pentru candidatura la Presedintie a liderului PMP, Elena Udrea. ...continuare.

Emil Boc a semnat pe lista de sustinere a candidaturii Elenei Udrea la Presedintie

publicat 2014-09-01 14:00:37 (Mediafax)
Emil Boc a semnat pe lista de sustinere a candidaturii Elenei Udrea la Presedintie Primarul Clujului, Emil Boc, a semnat, luni, lista de sustinere a candidaturii Elenei Udrea la Presedintie, un argument fiind ca aceasta sustine cresterea economica prin investitii si locuri de munca, spre deosebire de Victor Ponta, care are ca model economic "consumul si pomenile electorale". ...continuare.

Violator «pierdut» de autoritati

publicat 2014-08-31 23:45:34 (Libertatea)
Un botosanean care figura pe lista celor mai temuti infractori cautati de Politie a scapat de... ...continuare.

Piturca s-a decis! Iata lista stranierilor convocati pentru meciul cu Grecia

publicat 2014-08-29 15:30:03 (Antena-1)
Piturca s-a decis! Iata lista stranierilor convocati pentru meciul cu Grecia Selectionerul Victor Piturca a definitivat astazi lista cu internationalii romani din strainatate convocati pentru debutul preliminariilor EURO 2016. ...continuare.

Lista celor 6 ALIMENTE TOXICE pentru organism, intocmita de doi MEDICI CELEBRI

publicat 2014-08-29 09:30:31 (Libertatea)
Celebrii Dr. Oz si Dr. Roizen au intocmit o lista a celor mai toxice alimente pentru organismul... ...continuare.

Lista bolilor care sunt identificate foarte greu de catre medici

publicat 2014-08-28 17:30:30 (Mediafax)
Lista bolilor care sunt identificate foarte greu de catre medici Anumite boli sunt foarte greu de identificat chiar si pentru medici. CNN publica o lista a afectiunilor care sunt descoperite de doctori dupa mai multe investigatii si dupa un timp indelungat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

monica gabor accident grav trafic de influenta arheologice electrocasnice clinceni horoscopu platesti florin salam kate middleton bacau resurse umane astra asigurari muzeul national firma de paza zoltan nagy hunedoara harghita aldea cornel ilie luminita anghel mehedinti spitalul floreasca valentin preda iran iasi electrice teleorman liceu walter stefan stan botosani donet caiac juniori cristian pomohaci galati hidro zamfirescu permis de conducere dragan semifinala mara banica dan helciug valcea braila cele doua fete voluntari actor simona gherghe