Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Cel mai recent transfer de la FCSB a fost pe lista unei rivale! De ce a cazut transferul: "Are ceva minusuri"

publicat 2017-08-15 21:30:08 (Gazeta-Sporturilor)
Cel mai recent transfer de la FCSB a fost pe lista unei rivale! De ce a cazut transferul: Are ceva minusuri FCSB a anuntat astazi transferul fundasului portughez, Artur Jorge Marques Amorim. Vezi aici detalii Jucatorul portughez a fost si pe lista celor de la CFR Cluj în aceasta vara, asa cum a dezvaluit Iuliu Muresan, dar mutarea nu s-a realizat. "Artur Jorge a fost si pe lista noastra. Am urmarit trei fundasi în iarna. Printre ei era si Artur. Este un jucator puternic si da bine cu capul. Are si ceva minusuri, dar nu vreau sa le spun. ... ...continuare.

Ianis Hagi, pus pe lista de transferuri de Fiorentina

publicat 2017-08-15 15:30:13 (Romania-TV)
Ianis Hagi, pus pe lista de transferuri de Fiorentina Fiorentina l-a pus pe Ianis Hagi pe lista neagra, dupa ce acesta nu l-a convins pe antrenorul Stefano Pioli in perioada de pregatire din aceasta vara. ...continuare.

Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete

publicat 2017-08-12 18:15:11 (Ziarul-Financiar)
Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete, folosind voucherele de 500 de lei din cadrul proiectului "Biciclisti in Bucuresti". ...continuare.

Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete

publicat 2017-08-12 18:15:01 (Antena3)
Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii îsi pot cumpara biciclete, folosind voucherele de 500 de lei din cadrul proiectului „Biciclisti în... ...continuare.

Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete cu ajutorul voucherelor

publicat 2017-08-12 16:30:11 (Romania-TV)
Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete cu ajutorul voucherelor Primaria Capitalei a publicat lista cu magazinele din care bucurestenii isi pot cumpara biciclete, folosind voucherele de 500 de lei din cadrul proiectului "Biciclisti in Bucuresti". ...continuare.

Lista sanctiunilor impotriva Coreii de Nord: Uniunea Europeana adauga patru entitati si 9 persoane

publicat 2017-08-11 11:30:13 (Romania-TV)
Lista sanctiunilor impotriva Coreii de Nord: Uniunea Europeana adauga patru entitati si 9 persoane Consiliul European a anuntat ca a adaugat noua persoane si patru entitati pe lista sanctiunilor impotriva regimului de la Phenian, actualizand lista in conformitate cu noile masuri aprobate de Consiliul de Securitate al ONU, dupa recentele teste balistice efectuate de Coreea de Nord. ...continuare.

Lista medicamentelor care lipsesc in Romania

publicat 2017-08-10 16:45:02 (Antena3)
Lista medicamentelor care lipsesc in Romania Alessandra Stoicescu a prezentat în exclusivitate în emisiunea „100 de minute”, de la Antena 3, lista medicamentelor care lipsesc în România. Peste 600 de medicamente au fost... ...continuare.

Sporting Lisabona - FCSB // Stelistii au trimis la UEFA lista cu fotbalistii pentru play-off » Doua nume noi vor putea evolua cu portughezii!

publicat 2017-08-09 18:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Sporting Lisabona - FCSB // Stelistii au trimis la UEFA lista cu fotbalistii pentru play-off » Doua nume noi vor putea evolua cu portughezii! FCSB a trimis astazi lista cu jucatorii pe care-i va putea folosi în dubla din play-off-ul Ligii Campionilor cu Sporting Lisabona din 15 si 23 august. Nicolae Dica a facut doua schimbari importante fata de jucatorii pe care i-a avut la dispozitie în jocurile din turul 3 cu Viktoria Plzen. Tehnicianul ros-albastrilor i-a scos din lot pe portarul Andrei Vlad si mijlocasul Antonio Jakolis, care a fost transferat la Apollon Limassol. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »