Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

3 jucatori pe lista lui Miriuta » Pe cine doreste la Dinamo in pauza competitionala

publicat 2017-12-16 20:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
Vasile Miriuta va avea o iarna agitata la Dinamo, unde vrea sa aduca 3 jucatori importanti, care sa creasca valoarea lotului pe care îl are în acest moment la dispozitie. Primul pe lista lui Vasile Miriuta este Dan Nistor, jucator care a fost trimis la CFR Cluj la schimb cu Nascimento, informeaza TV Digi Sport. ... ...continuare.

Asta ar fi bomba iernii! Lista lui Miriuta pentru pauza competitionala: trei jucatori ceruti de antrenorul lui Dinamo

publicat 2017-12-16 20:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Vasile Miriuta va avea o iarna agitata la Dinamo, unde tinteste sa aduca 3 jucatori importanti, care sa creasca valoarea lotului pe care îl are în acest moment la dispozitie. TV Digi Sport anunta ca pe lista lui Vasile Miriuta este Dan Nistor, jucator care a fost trimis la CFR Cluj la schimb cu Nascimento. Mutarea a fost dorita de Cosmin Contra. ... ...continuare.

Cine sunt romanii care se afla pe lista "Most Wanted" a Europol

publicat 2017-12-15 12:45:09 (Realitatea-TV)
Cine sunt romanii care se afla pe lista Most Wanted a Europol Omul de afaceri israelian Avraham Morgenstern, aflat pe lista "Most Wanted" a Europol, a fost capturat zilele trecute in Argentina, pe aeroportul din Buenos Aires. Au mai ramas doi romani pe lista celor mai cautati fugari din Europa. ...continuare.

OSCAR 2018. Lista completa a nominalizarilor pentru cel mai bun film strain

publicat 2017-12-15 11:15:07 (Realitatea-TV)
OSCAR 2018. Lista completa a nominalizarilor pentru cel mai bun film strain Lista scurta a celor noua lungmetraje eligibile pentru nominalizarea la Oscarul pentru cel mai bun film strain a fost anuntata joi seara, de Academia americana, institutia care decerneaza aceste premii. ...continuare.

Lista filmelor straine eligibile pentru o nominalizare la Oscar

publicat 2017-12-15 10:45:07 (Romania-TV)
Lista filmelor straine eligibile pentru o nominalizare la Oscar Lungmetrajele "The Square", de Ruben Ostlund, si "In the Fade", de Fatih Akin, au fost incluse pe lista scurta a celor noua pelicule eligibile pentru nominalizarea la premiul Oscar pe 2018 la categoria "cel mai bun film strain". ...continuare.

"The Square","In the Fade", pe lista scurta a filmelor straine eligibile pentru nominalizare la Oscar

publicat 2017-12-15 10:15:06 (Mediafax)
Lungmetrajele "The Square", de Ruben Ostlund, si "In the Fade", de Fatih Akin, au fost incluse pe lista scurta a celor noua pelicule eligibile pentru nominalizarea la premiul Oscar pe 2018 la categoria "cel mai bun film strain", informeaza AFP. ...continuare.

FGA a aprobat plati de 358 milioane lei, pentru pagubitii Astra, Forte si Carpatica

publicat 2017-12-15 00:15:02 (Bursa)
Fondul de garantare a asiguratilor (FGA) a avizat, pana la data de 29 noiembrie 2017, 67.100 cereri de plata, pentru petentii celor trei societati de asigurare, in faliment: Astra Asigurari, Forte Asigurari si Carpatica Asig, in valoare totala de 368,9 milioane lei, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

Nutritionistii dezvaluie lista alimentelor care devin toxice prin reincalzire. Tu le consumi?

publicat 2017-12-14 22:00:09 (Realitatea-TV)
Nutritionistii dezvaluie lista alimentelor care devin toxice prin reincalzire. Tu le consumi? Nutritionistii avertizeaza ca mancarea isi pierde din calitatile nutritive atunci cand o reincalzesti, insa, mai mult decat atat, poate deveni toxica. Afla lista de alimente pe care nu trebuie sa le consumi reincalzite. ...continuare.

FUNERALIILE Regelui Mihai I. Ce familii regale isi trimit reprezentantii la inmormantarea regelui. Lista completa

publicat 2017-12-14 15:30:11 (Romania-TV)
FUNERALIILE Regelui Mihai I. Ce familii regale isi trimit reprezentantii la inmormantarea regelui. Lista completa Casa Regala a Romaniei prezinta lista participantilor la funeraliile Regelui Mihai, precizand ca vor fi reprezentate Familiile Regale din Marea Britanie, Suedia, Spania, Belgia, Iordania, Luxemburg, Liechtenstein, Bahrein, Bulgaria, Grecia, Serbia, Albania, Franta, Prusia, Italia si Portugalia. De asemenea, potrivit Casei Regale, vor fi reprezentate Familiile Imperiale din Rusia, Austria si Germania, Familia Mare Ducala de Baden, Familia Regala de Wurttemberg si Familia Princiara de Ligne. ...continuare.

Guvernul discuta joi modificari la Ordonanta privind concediul medical

publicat 2017-12-14 13:30:08 (Romania-TV)
Guvernul discuta joi modificari la Ordonanta privind concediul medical Biroul de presa al Guvernului a publicat lista actelor care vot intrea in sedinta de guvern de joi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »