Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Lista celor 6 ALIMENTE TOXICE pentru organism, intocmita de doi MEDICI CELEBRI

publicat 2014-08-29 09:30:31 (Libertatea)
Celebrii Dr. Oz si Dr. Roizen au intocmit o lista a celor mai toxice alimente pentru organismul... ...continuare.

Lista bolilor care sunt identificate foarte greu de catre medici

publicat 2014-08-28 17:30:30 (Mediafax)
Lista bolilor care sunt identificate foarte greu de catre medici Anumite boli sunt foarte greu de identificat chiar si pentru medici. CNN publica o lista a afectiunilor care sunt descoperite de doctori dupa mai multe investigatii si dupa un timp indelungat. ...continuare.

Lista FMI cu cei mai straluciti 25 de economisti ai vremurilor noastre

publicat 2014-08-28 12:01:01 (Ziarul-Financiar)
Lista FMI cu cei mai straluciti 25 de economisti ai vremurilor noastre Citeste si: Puternica sefa a FMI este anchetata de un tribunal din Franta aImportanta invatarii intr-o economie bazata pe inovatie TOP 10 cei mai bogati oameni din Europa Fondul Monetar International a indentificat 25 de tineri economisti de la care institutia se asteapta sa remodeleze la nivel global abordarea asupra economiei mondiale, scrie International Business Times.Lista economistilor cu varsta pana in 45 de ani este dominata de americani, o parte dintre ei cu dubla nationalitate,... ...continuare.

BOMBA - Messi lipseste de pe lista celor nominalizati la jucatorul anului in Liga. Cine este in top

publicat 2014-08-26 18:00:50 (Realitatea-TV)
BOMBA - Messi lipseste de pe lista celor nominalizati la jucatorul anului in Liga. Cine este in top UEFA a decis care sunt cei mai buni trei jucatori care au evoluat in sezonul trecut al Ligii Campionilor si, surpriza!, Lionel Messi lipseste de pe aceasta lista. Balonul de aur al anului 2013, Cristiano Ronaldo e pe lista nominalizatilor. Portughezul a castigat trofeul Champions League cu Real Madrid si a fost si golgheterul competitiei cu 16 goluri. Bayern nu a reusit sa ajunga in finala Ligii Campionilor, dar are doi jucatori pe lista scurta a nominalizatilor. Neuer portartul lui Bayern si... ...continuare.

Eveniment - In ce bolnavi va lovi noua lista de compensate

publicat 2014-08-26 00:00:14 (Curierul-National)
Reprezentantii ANM au declarat pentru Curierul National ca de la 1 octombrie vom avea o lista noua de medicamentePe langa faptul ca vor fi introduse la compensare noi molecule, se vor exclude unele medicamente, dar nu se stie care sunt acelea si nici criteriile ...continuare.

Galerie FOTO: Lista celor mai prost imbracate vedete la premiile VMA 2014

publicat 2014-08-25 16:45:02 (Antena-1)
Galerie FOTO: Lista celor mai prost imbracate vedete la premiile VMA 2014 Multe vedete care au pasit duminica pe covorul rosu la cea de-a treizeci si una editie MTV Video Music Awards au ajuns pe lista celor mai prost imbracate, lucru ce s-a intamplat de altfel in fiecare an. ...continuare.

Romanca Amalia Cernat, pe lista scurta de nominalizari la premiul New Voices al PEN International

publicat 2014-08-22 15:30:25 (Mediafax)
Romanca Amalia Cernat, pe lista scurta de nominalizari la premiul New Voices al PEN International Poeme scrise de romanca Amalia Cernat au fost selectate pe lista scurta a operelor nominalizate la premiul New Voices al organizatiei PEN International, marele castigator urmand sa fie anuntat pe 1 octombrie, in timpul congresului care va avea loc in Biskek, Kargazstan. ...continuare.

Ludogoret a ajuns la Bucuresti » Hamza a fost trecut pe lista UEFA!

publicat 2014-08-18 15:15:24 (Gazeta-Sporturilor)
Ludogoret a ajuns la Bucuresti » Hamza a fost trecut pe lista UEFA! Bulgarii de la Ludogoret au ajuns astazi la Bucuresti, pentru partida de miine din playofful Ligii Campionilor cu Steaua. Ludogoret a venit in Romania cu un lot de 21 de jucatori, printre care si atacantul care a fost dorit si de Steaua, Hamza Younes. Tunisianul a fost trecut azi dimineata pe lista Uefa si poate juca miine seara pe National Arena. ... ...continuare.

Unul dintre cele mai romantice locuri din Romania, pe lista comorilor ascunse din Uniunea Europeana

publicat 2014-08-17 15:00:09 (Evenimentul-Zilei)
Unul dintre cele mai romantice locuri din Romania, pe lista comorilor ascunse din Uniunea Europeana O cale ferata abandonata din Romania, supranumita Tunelul iubirii, ce lega Otelul Rosu de Caransebes, este unul dintre cele mai romantice locuri din tara si figureaza pe lista comorilor ascunse din Uniunea Europeana ce merita sa fie vizitate. ...continuare.

Convocare de ultima ora » Inca un stranier se alatura lotului nationalei pentru meciul cu Grecia

publicat 2014-08-16 15:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
Convocare de ultima ora » Inca un stranier se alatura lotului nationalei pentru meciul cu Grecia Selectionerul Victor Piturca a marit lista stranierilor convocati pentru meciul cu Grecia. Fotbalistul a primit faxul si se poate alatura lotului, daca situatia sa medicala se imbunatateste. Conform siteului FRF, Alexandru Bourceanu este ultimul nume adaugat pe lista stranierilor convocati pentru partida cu Grecia din preliminariile Euro 2016. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

giurgiu gorj harghita steluta thereau agresati flor mures profetii caras severin boli muscel bacau parc acvatic florin teodorescu ianis rugaciune vuza artificii maggi de la ora vagabonzi donatie monica iacob ridzi claudia patrascanu volovat kinetoterapeut remus borza hunedoara alba iulia maseur revista ciao geologie maramures transelectrica galati furnizor menajera iasi antreprenoriat azuga gavrila tratate preo james cook bercul showbiz baba vanga relatare cluj