Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

CATALIN TOLONTAN EXECUTAT LA FOC AUTOMAT LA ANTENA 3. Mircea Badea: Dormiti bine noaptea dupa scandalul creat? Monica Pop: Cata lasitate, nu pot sa cred! Nicu Dinu: Minte cu nerusinare! CATALIN TOLONTAN EXECUTAT LA FOC AUTOMAT LA ANTENA 3. Mircea Badea: Dormiti bine noaptea dupa scandalul creat? Monica Pop: Cata lasitate, nu pot sa cred! Nicu Dinu: Minte cu nerusinare! Acestea sunt SEMNELE care prevestesc un CUTREMUR cu 24 de ore inainte Acestea sunt SEMNELE care prevestesc un CUTREMUR cu 24 de ore inainte Marius Șumudica, reactie euforica dupa calificarea Astrei Giurgiu in grupele Europa League Marius Șumudica, reactie euforica dupa calificarea Astrei Giurgiu in grupele Europa League Adevarul despre pepenii cu mijlocul crapat si semintele albe. Secretul pe care trebuie sa il stii Adevarul despre pepenii cu mijlocul crapat si semintele albe. Secretul pe care trebuie sa il stii Ultimatum de la Comisia Europeana. Oltchim se privatizeaza sau intra in faliment Ultimatum de la Comisia Europeana. Oltchim se privatizeaza sau intra in faliment Un cutremur cu magnitudine de 6,8 pe Richter a zguduit statul Myanmar Un cutremur cu magnitudine de 6,8 pe Richter a zguduit statul Myanmar Horoscop 25 august 2016. Astazi, Balantele au realizari in plan personal, iar Segetatorii se pot indragosti la prima vedere Horoscop 25 august 2016. Astazi, Balantele au realizari in plan personal, iar Segetatorii se pot indragosti la prima vedere Patru nave militare iranienie au trecut in viteza pe langa un distrugator american, in pofida unor avertismente repetate Patru nave militare iranienie au trecut in viteza pe langa un distrugator american, in pofida unor avertismente repetate Cum a ajuns Eugene Kaspersky, unul dintre cei mai bogati rusi, sa investeasca intr-o poveste de 3.500 de ani: "Am venit ca turist. Este unul dintre cele mai frumoase locuri din lume. Sunt un om curios" Musulmane, dezbracate cu forta pe plajele de pe Coasta de Azur. Burkinii se vand insa ca painea calda dupa toate dezbaterile si controversele iscate. GALERIE FOTO Musulmane, dezbracate cu forta pe plajele de pe Coasta de Azur. Burkinii se vand insa ca painea calda dupa toate dezbaterile si controversele iscate. GALERIE FOTO Bivolaru poate detona BOMBA ANULUI despre adepte MISA care ocupa functii publice Bivolaru poate detona BOMBA ANULUI despre adepte MISA care ocupa functii publice Turneul WTA de la New Haven: Italianca Roberta Vinci, calificata in sferturi Monica Pop, de nerecunoscut la imormantarea lui Marin Moraru. Boala de care sufera a tranformat-o Monica Pop, de nerecunoscut la imormantarea lui Marin Moraru. Boala de care sufera a tranformat-o Jucatorii Astrei au dat tot din casa: Sumudica ma face sa plang langa el. Inainte de startul sezonului i-am spus asta Jucatorii Astrei au dat tot din casa: "Sumudica ma face sa plang langa el. Inainte de startul sezonului i-am spus asta" Document: IN SFARSIT statul RECUNOASTE ASTA!

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Facebook testeaza butonul Add Contact (Internet)

publicat 2016-08-24 19:00:06 (Go4IT)
Facebook Messenger devine mai prietenos si cu utilizatorii care nu sunt deja membrii ai retelei Facebook, permitand contactarea si acelor persoane care nu se afla in lista de prieteni.Facebook testeaza o noua functie pentru aplicatia Messenger, gandita sa permita contactarea altor persoane fara a fi necesara adaugarea acestora in lista de prieteni. Numit "Add Contact" butonul va permite trimitea solicitarilor pentru mesaje instant oricarei persoane, fara a o adauga mai intai in lista de... ...continuare.

Businessul romanesc in direct. Lista invitatilor de la ZF LIVE

publicat 2016-08-24 15:30:16 (Ziarul-Financiar)
Businessul romanesc in direct. Lista invitatilor de la ZF LIVE Emisiunea ZF Live, difuzata ziln ...continuare.

Sony a publicat lista dispozitivelor sale care vor primi Android 7.0 Nougat (Software)

publicat 2016-08-24 14:45:14 (Go4IT)
Sony a publicat lista dispozitivelor sale care vor primi Android 7.0 Nougat (Software) Google a dat drumul la actualizarea Android 7.0 Nougat pentru smartphone-urile Nexus, tableta Pixel C si telefonul Android One. La doar o zi dupa aceea, Sony a publicat lista dispozitivelor sale care vor primi noua versiune de Android. Si HTC a transmis recent ca trei dintre dispozitivele sale vor primi sigur Nougat, iar un oficial Samsung a anuntat ca actualizarea Android 7.0 va fi disponibila pentru Galaxy Note7 peste 2-3 luni.Citeste si: Android Nougat MR1 - ce aduce nou primul update... ...continuare.

Google va pedepsi, incepand de anul viitor, site-urile care afiseaza reclame pop-up si interstitiale (Internet)

publicat 2016-08-24 14:00:07 (Go4IT)
Google va pedepsi, incepand de anul viitor, site-urile care afiseaza reclame pop-up si interstitiale (Internet) Google a anuntat ca incepand de anul viitor va retrograda in rezultatele cautarilor site-urile care afiseaza reclame pop-up si interstitiale. Acesta va fi un nou semnal care se va alatura la lista de sute deja existente si in functie de care motorul de cautare al companiei, cel mai mare din lume, afiseaza rezultatele. Totusi, se vor face si exceptii. Daca un site care afiseaza tipul de reclame de care am pomenit mai sus are cel mai bun continut, acesta va avea sanse mari sa apara in... ...continuare.

Iubitul i-a facut o lista dura de reguli, de care rade intreaga planeta! Ce crezi ca a pus-o pe fata sa faca?

publicat 2016-08-24 00:00:02 (Antena-1)
Un tanar gelos a decis sa ii faca iubitei sale o lista de reguli stricte, inainte ca aceasta sa mearga la cursuri, in prima sa zi ca studenta. ...continuare.

Lista trisorilor se lungeste

publicat 2016-08-22 00:00:02 (Bursa)
Lista trisorilor se lungeste Ajunsi la Rio prin ochiurile largi ale plasei olimpice, care teoretic ar trebui sa-i opreasca pe trisori, tot mai multi sportivi pierd lupta cu testele antidoping la care sunt supusi. Nu mai putin de 12 sportivi au fost depistati pozitiv de la starul Olimpiadei de la Rio si lista ramane deschisa. Halterofilul kargaz Izzat Artikov, castigatorul medaliei de bronz la categoria 69 kg a fost primul sportiv prins dopat in Brazilia. De altfel, imediat dupa incheierea competitiei, adversarii au pus... ...continuare.

Merkel, ofensiva diplomatica inainte de Brexit. Romania, exclusa de pe lista discutiilor

publicat 2016-08-20 09:45:13 (Evenimentul-Zilei)
Merkel, ofensiva diplomatica inainte de Brexit. Romania, exclusa de pe lista discutiilor Cancelarul Germaniei, Angela Merkel, se va intalni in urmatoarele zile cu liderii Frantei, Italiei, Estoniei, Cehiei, Poloniei, Austriei, Bulgariei, Croatiei, Slovenia, Olandei, Danemarcei si Suediei. Romania lipseste de pe aceasta lista, desi circa 400.000 de romani lucreaza in Marea Britanie. ...continuare.

"Lista rusinii" si efectele publicarii de catre ANAF: 60.000 de romani si-au achitat darile. Noul top al datornicilor

publicat 2016-08-19 19:30:06 (ProTV)
Lista rusinii si efectele publicarii de catre ANAF: 60.000 de romani si-au achitat darile. Noul top al datornicilor Lista rusinii publicata in luna mai de ANAF a facut minuni pentru buget, sustin autoritatile. ...continuare.

LISTA DATORNICI ANAF: Verifica AICI daca apari pe LISTA RUSINII II

publicat 2016-08-19 11:45:16 (Romania-TV)
LISTA DATORNICI ANAF: Verifica AICI daca apari pe LISTA RUSINII II LISTA DATORNICI ANAF: Agentia Nationala de Administrare Fiscala a publicat lista contribuabililor mici care inregistreaza datorii fiscale la 30 iunie 2016. Concret, 139.479 de contribuabili mici au, la 30 iunie 2016, datorii totale care depasesc 78 de miliarde de lei. Sunt cu 5.350 mai putini datornici fata de lista anterioara, dar suma care trebuie recuperata a crescut cu peste 1 miliard de lei. ...continuare.

Becali, Tantareau sau Udrea nu si-au platit datoriile catre stat

publicat 2016-08-19 11:00:11 (Income-Magazine)
Becali, Tantareau sau Udrea nu si-au platit datoriile catre stat Primarul Sectorului 3, Robert Negoita, ramâne pe lista restantierilor la bugetele de stat si la data de 30 iunie, cu aceeasi datorie cu care figura si dupa primul trimestru al acestui an, respectiv 232 de milioane de lei, potrivit listei publicate de Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF).Pe lista continua sa figureze si Florin Mateiu, din orasul Victoria, cu aceeasi datorie ca si la 31 martie 2016, respectiv 102 milioane de lei, scrie agerpres. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »