Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Campion si la fotbal, si acasa! Alex Chipciu si-a etalat cel mai de pret "trofeu"

publicat 2016-02-09 19:15:03 (CanCan)
Campion si la fotbal, si acasa! Alex Chipciu si-a etalat cel mai de pret trofeu Pentru Alexandru Chipciu, totul se petrece in familie, fie ca e vorba de cina, timpul liber, joaca cu copiii sau chiar si...iesirile la mall. ...continuare.

Traficantii de tigari, monitorizati de dronele autoritatilor fiscale

publicat 2016-02-08 11:00:40 (Romania-TV)
Traficantii de tigari, monitorizati de dronele autoritatilor fiscale Autoritatile ungare au achizitionat o drona cu ajutorul careia vor monitoriza mai usor rutele de trafic cu tagari de contrabandanda. ...continuare.

Transformare incredibila! A fost la un pas de moarte din cauza anorexiei si acum este o blonda fatala!

publicat 2016-02-07 21:30:01 (Antena-1)
Transformare incredibila! A fost la un pas de moarte din cauza anorexiei si acum este o blonda fatala! Gemma Walker avea doar 29 de kilograme cand a decis ca trebuie sa-si salveze viata cu orice pret. A inceput "cura" de ingrasare, iar acum arata exceptional ...continuare.

Ai peste 3 milioane de dolari? Uite ce masina iti poti cumpara

publicat 2016-02-07 18:30:01 (Antena3)
Ai peste 3 milioane de dolari? Uite ce masina iti poti cumpara Vulcan este probabil cea mai mare "bestie" construita vreodata de Aston Martin.Exclusivistul model, care va fi fabricat doar in 24 de exemplare, va avea un pret de 3,4 milioane de dolari.Propulsorul, un V-12... ...continuare.

La 107 ani a gasit secretul longevitatii. De ce a renuntat aceasta batrana la fumat

publicat 2016-02-07 17:00:35 (Realitatea-TV)
La 107 ani a gasit secretul longevitatii. De ce a renuntat aceasta batrana la fumat Londoneza Muriel Froomberg, in varsta de 107 ani, a fumat aproximativ 1,3 milioane de tigari pana la 102 ani, cand a renuntat la fumat. De altfel, acesta este si unul dintre motivele pentru care batrana crede ca a ajuns la 107 ani, alaturi de sticla de whisky pe care o da gata saptamanal. ...continuare.

8 ingrediente pe care sa nu le pui in lista de cumparaturi

publicat 2016-02-07 16:30:02 (Antena3)
8 ingrediente pe care sa nu le pui in lista de cumparaturi Cand se apropie sfarsitul de saptamana, gandul iti este la lista de cumparaturi pe care urmeaza sa le faci pentru familie. Iti treci in ea toate cele necesare, asigurandu-te ca urmeaza sa faci cele mai sigure si... ...continuare.

Castel de vanzare, pret 12.000 dolari

publicat 2016-02-07 13:30:01 (Antena3)
Castel de vanzare, pret 12.000 dolari Oricine poate intra in posesia unui impunatoare cladiri istorice precum castelului in stil renascentist Libejovice din Cehia, in nuante de mustar, cu ferestre inalte,  care dateaza inca din secoulul al... ...continuare.

Petrolul nu mai este cel mai de pret bun de pe piata. Locul sau a fost luat de informatie

publicat 2016-02-07 00:30:01 (Antena3)
Petrolul nu mai este cel mai de pret bun de pe piata. Locul sau a fost luat de informatie Gigantii tehnologici, Apple, Alphabet, Microsoft si Facebook au devansat la bursa companiile petroliere.Metaforic vorbind, tehnologia si informatia este mai pretioasa decat petrolul.Cele patru companii amintite... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »