Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Și-a cumparat un pachet de tigari de la un chiosc din Regie, insa cand l-a desfacut a avut parte de o surpriza neplacuta (FOTO)

publicat 2017-08-17 16:15:02 (Antena3)
Și-a cumparat un pachet de tigari de la un chiosc din Regie, insa cand l-a desfacut a avut parte de o surpriza neplacuta (FOTO) Un student din Regie a avut parte de o surpriza neplacuta, dupa ce a cumparat un pachet de tigari de la un chiosc din zona. Când a desfacut pachetul, tânarul a dat peste mai multe foi de... ...continuare.

Pachetul de tigari ascunde o AVERE, dar tu il arunci la GUNOI. Uite cum poti sa faci BANI

publicat 2017-08-17 13:00:25 (Romania-TV)
Pachetul de tigari ascunde o AVERE, dar tu il arunci la GUNOI. Uite cum poti sa faci BANI Toti fumatorii arunca pachetele de tigari goale, insa foarte putini stiu ca pot sa castige bani cu ele. Mai exact, folia pe care o desfacem la desigilarea pachetului poate fi vanduta spre centre specializate de reciclare! ...continuare.

Perchezitii la persoane banuite de contrabanda cu tigari

publicat 2017-08-17 08:30:01 (Antena3)
Perchezitii la persoane banuite de contrabanda cu tigari Politisti din Prahova si ai Directiei Operatiuni Speciale a Politiei Române efectueaza, joi dimineata, noua perchezitii într-o cauza în care se fac cercetari pentru comiterea infractiunii... ...continuare.

Toti fumatorii romani arunca pachetele de tigari fara sa stie ce comoara ascund ele! Unii chiar se imbogatesc din asta

publicat 2017-08-16 23:15:01 (Antena3)
Toti fumatorii romani arunca pachetele de tigari fara sa stie ce comoara ascund ele! Unii chiar se imbogatesc din asta Toti fumatorii romani isi arunca pachetele de tigari fara sa stie ca de fapt ele ascund o adevarata comoara. Este vorba de folia din pachet, care are, in principiu, rolul de a proteja ?... ...continuare.

Romanii cuceresc statiunile din Grecia. Ce a aparut in meniul restaurantelor - FOTO

publicat 2017-08-16 10:00:02 (Antena3)
Romanii cuceresc statiunile din Grecia. Ce a aparut in meniul restaurantelor - FOTO Românii au cucerit una din marile statiuni din Grecia. Paralia Katerini este aproape sufocata de turistii români care dau navala, pentru a se bucura de un concediu la pret mic pe Tarmurile Marii... ...continuare.

Cel mai recent transfer de la FCSB a fost pe lista unei rivale! De ce a cazut transferul: "Are ceva minusuri"

publicat 2017-08-15 21:30:08 (Gazeta-Sporturilor)
Cel mai recent transfer de la FCSB a fost pe lista unei rivale! De ce a cazut transferul: Are ceva minusuri FCSB a anuntat astazi transferul fundasului portughez, Artur Jorge Marques Amorim. Vezi aici detalii Jucatorul portughez a fost si pe lista celor de la CFR Cluj în aceasta vara, asa cum a dezvaluit Iuliu Muresan, dar mutarea nu s-a realizat. "Artur Jorge a fost si pe lista noastra. Am urmarit trei fundasi în iarna. Printre ei era si Artur. Este un jucator puternic si da bine cu capul. Are si ceva minusuri, dar nu vreau sa le spun. ... ...continuare.

Sapte imigranti, descoperiti in podeaua unei remorci tip platforma

publicat 2017-08-15 18:15:10 (ProTV)
Migrantii care vor sa ajunga cu orice pret în spatiul Schengen, îsi pun deseori viata în pericol, în speranta ca asa vor putea trece granitele ilegal. ...continuare.

"MAXIMal" » Alex Maxim elogiat de nemti: "Aici toti ma sustin"

publicat 2017-08-15 16:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
MAXIMal » Alex Maxim elogiat de nemti: Aici toti ma sustin Alexandru Maxim e vazut de tabloidul Bild drept cel mai bun jucator al Mainzului în acest moment. Secretul? ”Aici toti ma sustin”, dezvaluie românul . Mainz ia startul sâmbata în noul sezon, împotriva lui Hannover. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »