Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

10 regrete pe care le vei avea la 30 de ani

publicat 2016-08-30 15:30:12 (Romania-TV)
10 regrete pe care le vei avea la 30 de ani Aceasta lista a lucrurilor pe care le vei regreta odata ce implinesti 30 de ani te va ajuta sa eviti sa comiti o serie de greseli des intalnite. ...continuare.

Uber isi modifica tarifele. Va fi mai ieftin decat taxiul

publicat 2016-08-30 12:30:02 (Antena3)
Uber isi modifica tarifele. Va fi mai ieftin decat taxiul Uber va opera la început de toamna a doua scadere de pret de anul acesta. De data aceasta, este mai competitiv ca niciodata, scrie adevarul.ro. La aproape un an si jumatate dupa debutul în... ...continuare.

TOP 5 produse ale zilei

publicat 2016-08-30 12:00:09 (Gazeta-Sporturilor)
TOP 5 produse ale zilei Vezi cele mai tari produse ale zilei si alege ce ti se potriveste la un pret corect.  Ceas Guess Satellite Geanta Armani Boxeri Star Trek Tricou Marshall Cana de filtrare a apei ...continuare.

EXCLUSIV Uber scade tariful in Capitala si devine mai ieftin decat taxiul

publicat 2016-08-30 11:30:01 (Adevarul)
EXCLUSIV Uber scade tariful in Capitala si devine mai ieftin decat taxiul Uber va opera la inceput de toamna a doua scadere de pret de anul acesta. De data aceasta, este mai competitiv ca niciodata. De asemenea, mai schimba cateva reguli. ...continuare.

Perchezitii de amploare in trei judete la contrabandistii de tigari! 22 de persoane, audiate

publicat 2016-08-30 10:15:15 (Realitatea-TV)
Perchezitii de amploare in trei judete la contrabandistii de tigari! 22 de persoane, audiate Politistii de frontiera, sub coordonarea procurorilor din cadrul Parchetului de pe langa Judecatoria Husi, efectueaza 11 perchezitii domiciliare pe raza judetelor Vaslui, Galati si Iasi, pentru destructurarea unei retele de contrabanda cu tigari. ...continuare.

Un important sef de Consiliu Judetean va candida pentru un mandat de senator

publicat 2016-08-29 16:15:10 (Realitatea-TV)
Un important sef de Consiliu Judetean va candida pentru un mandat de senator Organizatiile din Galati ale PNL si PSD isi vor stabili in mod oficial candidatii pentru alegerile parlamentare in perioada urmatoare, dar potrivit unor surse, primul pe lista PSD pentru Senat ar fi fostul presedinte al Consiliului Judetean (CJ) Galati, Nicolae Bacalbasa, in timp ce pe lista PNL pentru Camera Deptuatilor s-ar regasi Victor Paul Dobre si Mircea Toader, scrie News.ro. ...continuare.

Rezultate BAC 2016 - sesiunea de toamna. Lista cu notele

publicat 2016-08-29 14:45:17 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2016 - sesiunea de toamna. Lista cu notele Rezultate BAC 2016 - sesiunea de toamna. Emotiile pentru elevii care au sustinut a doua sesiune a BAC-ului 2016 au luat sfarsit. EDU.ro a anuntat lista cu notele. Tot azi se depun si constastatiile, iar notele finale se afiseaza saptamana viitoare. ...continuare.

Un singur roman, pe lista disparutilor in urma seismului din Italia

publicat 2016-08-29 13:45:02 (Bursa)
Ministerul Afacerilor Externe (MAE) are in atentie, in prezent, un singur caz pe lista persoanelor de cetatenie romana declarate disparute in urma seismului din Italia, potrivit unui comunicat al MAE remis redactiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »