Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Pe lista de transferuri » Tottenham l-a scos pe Vlad Chiriches la vinzare

publicat 2015-01-25 14:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
Pe lista de transferuri » Tottenham l-a scos pe Vlad Chiriches la vinzare Vlad Chiriches are zilele numarate la Tottenham dupa numai un sezon si jumatate petrecut in Londra. Presa engleza anunta ca tehnicianul Mauricio Pochettino l-a pus deja pe lista de transferuri.Fundasul de 25 de ani nu mai intra in vederile lui Pochettino si ar putea ajunge la AS Roma pina la finalul acestei luni. Deja au avut loc mai multe discutii intre cele doua cluburi, iar mutarea are sanse mari sa fie perfectata in urmatoarele zile. ... ...continuare.

A spart usa unui magazin si a plecat cu 82 pachete de tigari. Desi avea un complice care asigura "perimetrul", cineva privea opreatiunea din intuneric

publicat 2015-01-25 10:15:30 (Gandul)
A spart usa unui magazin si a plecat cu 82 pachete de tigari. Desi avea un complice care asigura perimetrul, cineva privea opreatiunea din intuneric Politistii au prins zilele trecute un hot care a vrut sa fure 82 de pachete de tigari dintr-un magazin. Barbatul a fost prins in flagrant. ...continuare.

Mai multi angajati si fosti angajati ai unei fabrici de tigari si-au construit o afacere in paralel. Materia prima era furata chiar de la producator

publicat 2015-01-24 14:30:05 (Gandul)
Mai multi angajati si fosti angajati ai unei fabrici de tigari si-au construit o afacere in paralel. Materia prima era furata chiar de la producator Mai multe persoane, intre care angajati si fosti angajati ai unei fabrici de tigari din Ploiesti ce apartine unei companii producatoare, sunt cercetate pentru furturi de tigari din fabrica, politistii gasind, in urma a 21 de perchezitii, sute de mii de tigari si dispozitive de confectionat tigarete. ...continuare.

Viciu greu si... penal! Angajatii unei fabrici de tigari din Ploiesti si-au pradat patronii

publicat 2015-01-24 14:00:22 (Libertatea)
Politia Prahova a descoperit o adevarata retea de infractori in randul unor prahoveni angajati,... ...continuare.

Angajati si fosti angajati ai unei fabrici de tigari din Ploiesti, cercetati pentru furt

publicat 2015-01-24 14:00:22 (Mediafax)
Angajati si fosti angajati ai unei fabrici de tigari din Ploiesti, cercetati pentru furt Mai multe persoane, intre care angajati si fosti angajati ai unei fabrici de tigari din Ploiesti ce apartine unei companii producatoare, sunt cercetate pentru furturi de tigari din fabrica, politistii gasind, in urma a 21 de perchezitii, sute de mii de tigari si dispozitive de confectionat tigarete. ...continuare.

Vrei branza medicinala? Inscrie-te pe lista de asteptare

publicat 2015-01-23 16:15:27 (Romania-TV)
Vrei branza medicinala? Inscrie-te pe lista de asteptare Este gustoasa, sanatoasa si... rara! Daca vrei sa cumperi "branza medicinala", atunci trebuie sa te inscrii pe lista de asteptare. Obtinuta din laptele caprelor hranite cu plante medicinale specifice solurilor sulfuroase si saraturoase, acest produs alimentar si-a capatat deja notorietatea. ...continuare.

NVIDIA a lansat GeForce GTX 960, o placa video cu performante competitive la un pret bun (Componente PC)

publicat 2015-01-23 15:15:15 (Go4IT)
NVIDIA a lansat GeForce GTX 960, o placa video cu performante competitive la un pret bun (Componente PC) Bazata pe acelasi nucleu NVIDIA Maxwell ca si fratiorii mai mari GTX 970 si GTX 980, dar cu mai putine unitati de procesare si o cantitate de 2GB memorie DDR5 accesata folosind un bus de 128 biti, noua GeForce GTX 960 ia in vizor seria Radeon R9 285, oferind performante apropriate la un consum de energie mai mic.Oferita la un pret incepand cu 999 Lei, similar modelului rival oferit de AMD, noua GeForce GTX 960 are drept principale atuuri eficienta energetica superioara si includerea unor... ...continuare.

Soldatii RUSI socheaza din nou. Ce au facut niste COLOSI in timpul unei demonstratii | VIDEO

publicat 2015-01-23 10:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Soldatii RUSI socheaza din nou. Ce au facut niste COLOSI in timpul unei demonstratii | VIDEO Armata rusa isi doreste sa impresioneze cu orice pret, iar aceasta tendinta s-a accentuat in ultimul an, mai ales dupa anexarea Crimeei izbucnirea crizei din Ucraina. ...continuare.

Ce a patit acest barbat care a aruncat chistocul de tigara pe geam. "E o lectie pentru toti care fac asta"

publicat 2015-01-23 09:15:02 (Antena3)
Ce a patit acest barbat care a aruncat chistocul de tigara pe geam. "E o lectie pentru toti care fac asta" Un fumator din Singapore a fost condamnat la plata unei amenzi record de 19.800 de dolari singaporezi (12.800 de euro) pentru ca a aruncat mucuri de tigari pe fereastra apartamentului in care locuieste, anunta... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

asimov consilierii teleorman music isaj hidrocentral gabriela pronostic noaptea nuntii ford focus tiba editorial feng shui doi betivi tica rewe sindicat bacalaureat satu mare tamara valcea batai de strada suceava galati bear facultatile aeroporturi publicitate gossip girl ialomita oravita harghita brazilia agentul vip strand mariana cojocaru organizatii criminale inalta curte de casatie hunedoara buzau octav maramures stefan florescu imobiliari franci elvetieni banca nationala timis sebastian ghita autostrada bucurest blonde