Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Pisici de lux. Cum arata felina care al carei pret sare de 2.000 de euro

publicat 2015-07-04 19:45:22 (ProTV)
Pisici de lux. Cum arata felina care al carei pret sare de 2.000 de euro Cele mai valoroase pisici din Europa miauna extrem de inchipuite in curtea Castelului Bran. Se rasfata si fac concurenta pentru titlul de cea mai frumoasa felina. ...continuare.

TOPUL celor mai bizare sporuri salariale primite de greci. O romanca din Grecia a facut lista

publicat 2015-07-04 12:15:03 (Evenimentul-Zilei)
TOPUL celor mai bizare sporuri salariale primite de greci. O romanca din Grecia a facut lista O bloggerita romanca stabilita in Grecia a publicat pe site-ul sau o lista a sporurilor salariale pe care le primesc bugetarii greci. ...continuare.

Actualitate - Aproximativ 5.000 pachete cu tigarete confiscate la S.P.F. Iasi

publicat 2015-07-04 00:00:06 (Curierul-National)
Actualitate - Aproximativ 5.000 pachete cu tigarete confiscate la S.P.F. Iasi Politistii de frontiera ieseni au intocmit lucrare penala pe numele unui cetatean roman care a incercat sa introduca aproximativ 5.000 pachete cu tigari de contrabanda pe piata neagra din Romania.Pentru valorificarea unor informa ...continuare.

Medicii de familie isi fura pacientii intre ei. Unul l-a trecut pe lista sa chiar pe fiul unui alt doctor

publicat 2015-07-03 14:30:21 (Romania-TV)
Medicii de familie isi fura pacientii intre ei. Unul l-a trecut pe lista sa chiar pe fiul unui alt doctor Un medic de familie din Galati este acuzat ca a furat pacientii altor medici de familie. Este vorba despre 60 de persoane pe care doctorita acuzata i-ar fi mutat abuziv pe lista ei, folosindu-se de baza de date a spitalului judetean unde lucreaza la urgente. Doctorita a fost descoperita dupa ce a facut o greseala fatala: i l-a furat unui medic de pe lista chiar pe fiul sau. ...continuare.

Un pusti a venit la el ca sa-i ceara tigari, iar barbatul i-a dat un raspuns genial! Uite ce i-a cumparat in schimb!

publicat 2015-07-03 13:00:01 (Antena-1)
Un pusti a venit la el ca sa-i ceara tigari, iar barbatul i-a dat un raspuns genial! Uite ce i-a cumparat in schimb! Intr-o zi, un client iesea dintr-un magazin atunci cand un pusti a venit sa-i ceara tigari de o anumita marca. Raspunsul omului a fost genial. ...continuare.

Traficant de tigari, spulberat cu masina de catre un politist de frontiera

publicat 2015-07-03 10:30:14 (Romania-TV)
Traficant de tigari, spulberat cu masina de catre un politist de frontiera Ironia sortii pentru un traficant de tigari din Botosani. El a fost prins dupa ce chiar un politist de la frontiera a dat peste el cu masina, in trafic. Tanarul se afla pe o bicicleta si nu a acordat prioritate agentului. In urma anchetei accidentului, s-a descoperit ca tanarul facea contrabanda cu tigari. ...continuare.

'Creditorii Greciei vor sa-l indeparteze cu orice pret pe Tsipras de la putere'

publicat 2015-07-03 00:00:03 (Bursa)
Actiunile si declaratiile marilor puteri europene si ale principalilor creditori ai Greciei arata ca acestia vor cu orice pret sa-l indeparteze pe Alexis Tsipras din fruntea guvernului grec, ne-a declarat activistul George Epurescu, unul dintre liderii miscarii Occupy din 2012, care a condus la schimbarea Guvernului Boc. ...continuare.

Un medic de familie din Galati a inscris 60 de persoane pe lista sa de pacienti fara acordul lor

publicat 2015-07-02 19:00:21 (Mediafax)
Un medic de familie din Galati a inscris 60 de persoane pe lista sa de pacienti fara acordul lor Un medic de familie care activeaza si in cadrul UPU a Spitalului Judetean Galati a inscris 60 de persoane pe lista de pacienti de la cabinetul sau, fara sa poata prezenta Casei Judetene de Sanatate acordul acestora, asa incat conducerea institutiei va rezilia contractul cu cabinetul respectiv. ...continuare.

FBI ofera recompense de 4.2 milioane de dolari pentru 5 hackeri. Pe locul 2 in lista este un roman

publicat 2015-07-02 12:15:13 (ProTV)
FBI ofera recompense de 4.2 milioane de dolari pentru 5 hackeri. Pe locul 2 in lista este un roman FBI a publicat lista celor mai cautati criminali cibernetici. Nicolae Popescu este al doilea cel mai cautat, oferindu-se o recompensa de 1 milion de dolari pentru capturarea lui. ...continuare.

Chiar si cu onoarea patata, DSK revine pe lista favoritilor stangii la alegerile din 2017

publicat 2015-07-02 11:00:12 (Realitatea-TV)
Chiar si cu onoarea patata, DSK revine pe lista favoritilor stangii la alegerile din 2017 Dominique Strauss-Kahn (DSK) a revenit pe lista celor mai buni candidati ai stangii in alegerile prezidentiale din 2017, fiind devansat doar de Manuel Valls, potrivit unui sondaj realizat de Viavoice pentru editia de joi a ziarului Libération ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »