Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urm. »

Seful vamii Siret are probleme cu legea! Nu s-a inteles LA PAT cu o contrabandista

publicat 2014-07-21 23:45:11 (Libertatea)
Seful vamii Siret are probleme cu legea! Nu s-a inteles LA PAT cu o contrabandista Fost sef al Sectorului Politiei de Frontiera Siret, comisarul-sef Nelu Fediuc a ajuns dupa gratii fiind acuzat ca lua taxa de protectie de la traficantii de tigari din zona. Se pare ca barbatul a fost dat in gat de o contrabandista careia ii cerea favoruri sexuale. Fediuc a fost arestat pentru spagile incasate Mascatii au gasit baxuri de alcool in casa lui Fediuc Reteaua de contrabandisti de tigari era condusa de un preot din judetul Botosani, iar pentru ca treaba sa mearga ca unsa,... ...continuare.

Vesti crunte pentru posesorii de Windows 7

publicat 2014-07-21 22:45:19 (Realitatea-TV)
Vesti crunte pentru posesorii de Windows 7 Odata la cateva luni sau la cativa ani, gigantul din Redmond publica o lista cu aplicatii software, servicii si sisteme de operare pentru care urmeaza, in viitorul apropiat, sa inceteze oferirea suportului. Cea mai recenta lista de acest gen este destul de stufoasa si include produse foarte populare. Pe 9 septembrie 2014 se va incheia de exemplu suportul pentru dispozitivele care ruleaza Windows Phone 7.8. Incepand cu 13 ianuarie 2015, in aproximativ jumatate de an, Microsoft nu va mai oferi... ...continuare.

Ce efect are fumatul asupra creierului? Un nou studiu da toate teoriile peste cap

publicat 2014-07-21 18:00:23 (Romania-TV)
Ce efect are fumatul asupra creierului? Un nou studiu da toate teoriile peste cap Persoanele care fumeaza prezinta un risc mai mare de a se sinucide, comprativ cu cele care n-au fumat niciodata, iar "vinovate" ar putea fi anumite substante continute in tigari. Nicotina din tutun poate declansa aparitia unor tulburari psihiatrice sau le poate agrava pe cele deja existente, sugereaza un nou studiu. ...continuare.

Xiaomi Mi4, imagini, specificatii, pret. Lansarea ar putea avea loc in cateva zile

publicat 2014-07-21 17:00:21 (Hit)
Xiaomi a fost in atentia presei internationale saptamana trecuta cand am si relatat despre recordul de vanzari pentru modelul Redmi al producatorului chinez. Urmatorul varf de gama al companiei ar trebui sa fie anuntat oficial in urmatoarele zile, iar specificatiile si pretul terminalului au fost facute deja publice de catre un retailer. Xiaomi MI4 va costa 499 de dolari, un pret mai mult decat rezonabil pentru specificatiile hardware de care dispune. Potrivit informatiilor postate pe... ...continuare.

Romania si Republica Moldova intensifica actiunile de control vamal pentru combaterea traficului de tigari

publicat 2014-07-21 16:15:04 (Bursa)
Autoritatile vamale din Romania si Republica Moldova vor intensifica actiunile comune de control in scopul prevenirii si combaterii traficului ilicit cu tigarete, potrivit unui comunicat al Directiei Generale a Vamilor (DGV) remis astazi redactiei. ...continuare.

Nu a mai suportat scuzele. Un barbat a creat o lista cu toate motivele invocate de sotia sa pentru a nu face sex | FOTO

publicat 2014-07-21 14:00:18 (Evenimentul-Zilei)
Nu a mai suportat scuzele. Un barbat a creat o lista cu toate motivele invocate de sotia sa pentru a nu face sex | FOTO Un sot nemultumit de faptul ca partenera sa de viata refuza in mod constant sa intretina relatii sexuale i-a trimis acesteia o lista cu toate scuzele invocate de aceasta de-a lungul timpului. ...continuare.

Scandal de coruptie. Sex si spagi la vama

publicat 2014-07-21 08:45:53 (Ziarul-Atac)
Scandal de coruptie. Sex si spagi la vama Comisarul sef Nelu Fediuc, arestat la sfarsitul saptamanii trecute, a fost denuntat de o moldoveanca de peste Prut care facea trafic cu tigari. Femeia le-a povestit anchetatorilor ca il platea "in natura" ca sa poata introduce marfa in tara.Fostul sef al Sectorului Politiei de Frontiera Siret, comisarul sef Nelu Fediuc, a fost arestat preventiv sambata seara de catre judecatorii Tribunalului Suceava. Cu cateva zile inainte, acelasi ofiter a fost trimis in judecata de procurorii DNA sub... ...continuare.

Despagubire de 23 miliarde dolari de la un mare producator de tigari pentru vaduva unui fumator

publicat 2014-07-21 08:45:50 (Puterea)
Despagubire de 23 miliarde dolari de la un mare producator de tigari pentru vaduva unui fumator Vaduva unui fumator, care a murit de cancer in urma cu 18 ani, va primi despagubire uriasa suma de 23 de miliarde de dolari de la un mare concern producator de tigari. Decizia a fost luata de juriul unui tribunal din Florida.Femeia a dat concernul in judecata, pe motiv ca a ascuns pericolele fumatului pentru sanatate. Avocatul ei si-a exprimat speranta ca decizia va duce la producerea unor tigari mai sigure pentru fumatori, potrivit antena3.ro. Producatorul de tigari a precizat, al randul... ...continuare.

Asa cevaaa...NICIODATA nu ai fi crezut: A devenit mai bogata cu 23 de MILIARDE de dolari, dupa ce sotul ei a FUMAT excesiv!

publicat 2014-07-21 08:45:19 (Antena-1)
Asa cevaaa...NICIODATA nu ai fi crezut: A devenit mai bogata cu 23 de MILIARDE de dolari, dupa ce sotul ei a FUMAT excesiv! Veste uluitoare pentru o femeie care si-a pierdut sotul in urma 18 ani. Aceasta va primi nu mai putin de 23 de miliarde de dolari ca despagubire de la un mare brand de tigari. ...continuare.

O vaduva va primi de 23,6 miliarde de dolari de la o companie de tutun

publicat 2014-07-21 08:30:24 (Evenimentul-Zilei)
O vaduva va primi de 23,6 miliarde de dolari de la o companie de tutun Verdictul, dat de un judecator al statului Florida, include si daune de 17 milioane de dolari pentru mostenitorii defunctului, Michael Johnson Sr, respectiv sotia si fiul sau. Barbatul a murit in 1996 la varsta de 36 de ani, dupa ce a fumat pana la trei pachete de tigari pe zi timp de peste 20 de ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

saptamina viitoare vaslui bacau brasov sfarsitul lumi turnu severin secretari de stat certej sportiva registrare video cazul ionut accidente rutiere salaj dolj bitu suplimentare andrei aradits cluj lumanari curs euro puscariasi bihor sibiu covasna alba ca zapada teleorman wowbiz arad secretar de stat este pop daniel incidente ministerul educatiei fotbalul romanesc constanta israel denisa botcari cardul satu mare ialomita suceava femeie cipru medias bulevardul timisoara botosani liviu luca margherita de la clejani caravana strandul