Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Ce a patit o tanara australianca dupa ce si-a marit bustul cu 4 numere: "Nu puteam sa ma ridic din pat"

publicat 2015-09-03 10:45:22 (ProTV)
Ce a patit o tanara australianca dupa ce si-a marit bustul cu 4 numere: Nu puteam sa ma ridic din pat O tanara australianca si-a dorit un bust mai generos cu orice pret si nu a luat in calcul riscurile atunci cand s-a supus operatiei la un institut cosmetic din Sydney. ...continuare.

Guvernul amana din nou modificarea redeventelor

publicat 2015-09-03 09:30:21 (Realitatea-TV)
Guvernul amana din nou modificarea redeventelor Legea redeventelor, amanata deja de mai multe ori, nu se afla nici acum pe lista prioritatilor guvernului pentru a doua sesiune legislativa din 2015. ...continuare.

Manualul fumatorului: 10 pasi sa te lasi definitiv de tigari

publicat 2015-09-02 23:30:16 (Realitatea-TV)
Manualul fumatorului: 10 pasi sa te lasi definitiv de tigari Daca esti fumator si vrei sa te lasi, acest articol este pentru tine. Vei afla ce pasi ar trebui sa urmezi ca sa renunti defitiniv la tigari. Nu e greu, dar nici simplu. Totul tine de vointa. ...continuare.

Cum s-au pozat fetele astea i-a facut pe multi barbati sa suspine!

publicat 2015-09-01 19:30:29 (Romania-TV)
Cum s-au pozat fetele astea i-a facut pe multi barbati sa suspine! Fetele s-au sincronizat perfect si au scos la vedere ce au mai de pret. "Cine se aseamana, se aduna" e o vorba din popor. ...continuare.

Cad pe capete! Inca o jucatoare de top 10 e OUT de la US Open! E a 4-a pe lista

publicat 2015-09-01 01:00:19 (Gazeta-Sporturilor)
Maria Șarapova s-a retras de la US Open din cauza unei accidentari, Ana Ivanovici a fost eliminata în primul tur, iar acelasi lucru s-a întîmplat si cu Karolina Pliskova. Acestea au fost primele 3 socuri de la US Open din acest an de pe tabloul feminin. Pe lista s-a mai adaugat si Carla Suarez Navarro. Ocupanta locului 10 WTA a pierdut surprinzator cu Denisa Allertova, locul 77 WTA. Jucatoarea din Spania a pierdut primul set dupa doar 27 de minute, scor 1-6. ... ...continuare.

Gatesti cu pasiune la tine acasa? Iata cum poti deveni o bucatareasa celebra

publicat 2015-09-01 00:00:31 (Libertatea)
Pana pe 20 noiembrie te poti inscrie online pe www.bucatarialidl.ro si astfel vei intra pe lista... ...continuare.

Miley Cyrus a aprins o tigara cu marijuana, in culise la ceremonia premiilor MTV, si i-a dat-o unui fan

publicat 2015-08-31 22:15:23 (ProTV)
Miley Cyrus a aprins o tigara cu marijuana, in culise la ceremonia premiilor MTV, si i-a dat-o unui fan Miley Cyrus a tinut sa socheze, cu orice pret, la ceremonia premiilor MTV. ...continuare.

Dragnea: Nu vreau un RAZBOI cu orice PRET cu Iohannis. Vreau sa fac CADOU Romaniei acest CLIMAT politic

publicat 2015-08-31 17:45:27 (Romania-TV)
Dragnea: Nu vreau un RAZBOI cu orice PRET cu Iohannis. Vreau sa fac CADOU Romaniei acest CLIMAT politic Seful interimar al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, luni, ca isi asuma "nedorinta" sa de a-l ataca cu orice pret pe presedintele tarii, subliniind, in context, ca un climat bazat pe pace politica nu poate sa fie benefic decat pentru dezvoltarea Romaniei. ...continuare.

Sexy-parlamentarii si puscariabilii vor la primarie

publicat 2015-08-29 09:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Sexy-parlamentarii si puscariabilii vor la primarie Lista candidatilor exotici care vor sa ajunga primari in 2016 este in crestere. Unii renunta la Ferrari, altii la indemnizatia de senator, de dragul interesului local ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »