Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Grupare specializata in contrabanda cu tigari, destructurata

publicat 2017-06-23 00:15:52 (Bursa)
O grupare specializata in contrabanda cu tigari a fost destructurata, ieri, in urma a peste treizeci de perchezitii care au avut loc in judetele Bihor, Satu Mare si Arad, politistii confiscand 330.000 de tigarete nemarcate, aproape trei kilograme de cannabis si doua autoturisme. ...continuare.

Calin Fusu, cel mai mare actionar al Clever Taxi inainte de exitul catre Daimler: A fost un pret bun. Pe mine cateva milioane de euro in plus sau in minus nu ma incanta asa tare, dar pentru co-fondatori este super

publicat 2017-06-22 14:30:13 (Ziarul-Financiar)
Calin Fusu, cel mai mare actionar al Clever Taxi inainte de exitul catre Daimler: A fost un pret bun. Pe mine cateva milioane de euro in plus sau in minus nu ma incanta asa tare, dar pentru co-fondatori este super Tranzactia prin care platforma mytaxi, care are in spate gigantul german Daimler (Mercedes), a achizitionat integral actiunile companiei romanesti Clever Tech, proprietarul aplicatiei Clever Taxi, s-a realizat la un "pret bun" a declarat pentru ZF antreprenorul Calin Fusu, care, prin intermediul Bestjobs, detinea un pachet de 34% din firma locala."Ca pret, este un pret bun. Acum pe mine cateva milioane de euro in plus sau in minus nu ma incanta asa tare dar pentru co-fondatori este o super... ...continuare.

LG V30 ar putea fi anuntat la IFA, la un pret mai mic decat este asteptat pentru Galaxy Note 8 (Telefoane mobile)

publicat 2017-06-22 14:15:37 (Go4IT)
LG V30 ar putea fi anuntat la IFA, la un pret mai mic decat este asteptat pentru Galaxy Note 8 (Telefoane mobile) LG G6 s-a dovedit a fi un succes mai mare decat modelul precedent, iar compania coreana pare sa doreasca sa capitalizeze pe baza acestei lansari cu o noua optiune pentru cei care isi doresc un dispozitiv din gama "phablet". V30, care era asteptat prin luna noiembrie, ar putea fi lansat putin mai devreme, la un pret mai mic decat cel al concurentei. Ba mai mult, compania vrea sa lege lansarea de unul dintre cele mai mari conventii de tehnologie din Europa: IFA.Noi informatii despre lansarea... ...continuare.

Ce spune Basescu despre lista cu nume de premieri a lui Dragnea. Rastoarna tot

publicat 2017-06-22 10:15:13 (Realitatea-TV)
Ce spune Basescu despre lista cu nume de premieri a lui Dragnea. Rastoarna tot Fostul presedinte Traian Basescu intreaba intr-o postare pe Facebook daca pe lista de premieri a lui Liviu Dragnea se afla si unul de la PNL, avertizand ca in caz contrar riscul unui dezacord major cu presedintele Klaus Iohannis este iminent. ...continuare.

Basescu: Pe lista lui Dragnea este un premier de la PNL? Riscul unui dezacord cu Iohannis, iminent

publicat 2017-06-22 10:00:20 (Ziarul-Financiar)
Basescu: Pe lista lui Dragnea este un premier de la PNL? Riscul unui dezacord cu Iohannis, iminent Presedintele PMP, Traian Basescu, intreaba, joi, intr-o postare pe Facebook daca printre cei patru premieri pusi pe lista de Liviu Dragnea se afla macar unul de la PNL, afirmand ca in caz contrar exista riscul unui mare dezacord cu presedintele Klaus Iohannis. ...continuare.

Basescu: Pe lista lui Dragnea se afla si un premier de la PNL? Altfel, riscul unui dezacord cu Iohannis e iminent

publicat 2017-06-22 09:15:03 (Antena3)
Basescu: Pe lista lui Dragnea se afla si un premier de la PNL? Altfel, riscul unui dezacord cu Iohannis e iminent Fostul presedinte Traian Basescu întreaba într-o postare pe Facebook daca pe lista de premieri a lui Liviu Dragnea se afla si unul de la PNL, avertizând ca în caz contrar riscul unui... ...continuare.

Ce nume de pe lista cu propuneri a lui Dragnea nu va fi acceptat niciodata ca premier de Iohannis

publicat 2017-06-22 08:30:15 (Realitatea-TV)
Ce nume de pe lista cu propuneri a lui Dragnea nu va fi acceptat niciodata ca premier de Iohannis Mihai Fifor pare a fi unul dintre numele de pe lista scurta cu propuneri pentru functia de premier pe care Liviu Dragnea vrea sa o supuna aprobarii CEX al PSD, potrivit EVZ ...continuare.

Greseala FATALA din LISTA de PREMIERI a lui Dragnea, descoperita de Basescu

publicat 2017-06-22 08:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Greseala FATALA din LISTA de PREMIERI a lui Dragnea, descoperita de Basescu Fostul presedinte Traian Basescu a descoperit greseala fatala din lista de posibili premieri a sefului PSD, Liviu Dragnea, intocmita dupa caderea Cabinetului Grindeanu. ...continuare.

Cele opt nume de pe lista lui Dragnea. Cine va deveni noul premier PSD, dupa caderea Guvernului Grindeanu

publicat 2017-06-21 20:15:02 (Antena3)
Cele opt nume de pe lista lui Dragnea. Cine va deveni noul premier PSD, dupa caderea Guvernului Grindeanu O singura intrebare sta acum pe buzele tuturor. Cine va fi urmatorul premier? Calculele arata ca tot coalitia formata din PSD si ALDE trebuie sa dea raspunsul. Social-democratii ar avea deja o lista ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »