Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Ador statul maximal...

publicat 2014-11-22 11:45:04 (Dilema-Veche)

Sute de viitoare mirese au vanat cel mai mic pret pentru rochia perfecta, la targul cu reduceri de pana la 95%

publicat 2014-11-22 08:15:15 (ProTV)
Sute de viitoare mirese au vanat cel mai mic pret pentru rochia perfecta, la targul cu reduceri de pana la 95% In timp ce intr-o aripa a Palatului Parlamentului era confirmat noul presedinte, in alta s-a dat o lupta crancena intre sute de viitoare mirese, care au vanat cel mai mic pret pentru rochia perfecta. ...continuare.

De ce este indicat sa folosesti un UMIDIFICATOR in camera bebelusului

publicat 2014-11-21 23:30:23 (Realitatea-TV)
De ce este indicat sa folosesti un UMIDIFICATOR in camera bebelusului Daca te afli la inceputul meseriei de parinte, suntem convinsi ca ai o multime de intrebari, de griji si de nelamuriri in legatura cu ce este mai bine sa faci pentru puiutul tau. Exista o lista cu produse indispensabile oricarui bebelus, de care mami si tati trebuie sa se ocupe inainte de venirea sa pe lume, dar cat de multe putem adauga pe aceasta lista? ...continuare.

Stelistii trebuie sa pluseze daca vor sa faca transferul sezonului: "Daca mi se ofera prelungirea, va fi prima optiune"

publicat 2014-11-21 16:45:20 (Gazeta-Sporturilor)
Stelistii trebuie sa pluseze daca vor sa faca transferul sezonului: Daca mi se ofera prelungirea, va fi prima optiune Steaua pregateste deja lista de achizitii, desi mai are de disputat nu mai putin de 7 meciuri. Cap de lista este al doilea golgeter al campionatului, Toto Tamuz. Atacantul Petrolului spune insa ca "lupii" ramin prima sa optiune, in ciuda interesului din Ghencea."Nu mi-am propus sa plec nicaieri, ma simt bine aici si nu ma gindesc la nimic altceva. Trupul meu, mintea si inima mea sint la Petrolul si imi doresc sa ajut echipa sa-si indeplineasca obiectivele. ... ...continuare.

Seful CNAS: Daca medicii de familie se aduna, obtin un pret mai mic pentru cititoarele de carduri

publicat 2014-11-20 22:00:20 (Realitatea-TV)
Seful CNAS: Daca medicii de familie se aduna, obtin un pret mai mic pentru cititoarele de carduri Presedintele CNAS, Vasile Ciurchea, afirma ca, in prezent, sunt putini medici de familie care si-au achizitionat cititoare de carduri de sanatate, dar spera ca situatia sa se schimbe foarte repede, subliniind ca, daca se aduna cei 11.300 de medici de familie, pot sa negocieze "un pret mult mai mic". ...continuare.

Seful CNAS: Daca medicii de familie se aduna, obtin un pret mai mic pentru cititoarele de carduri

publicat 2014-11-20 21:00:21 (Mediafax)
Seful CNAS: Daca medicii de familie se aduna, obtin un pret mai mic pentru cititoarele de carduri Presedintele CNAS, Vasile Ciurchea, afirma ca, in prezent, sunt putini medici de familie care si-au achizitionat cititoare de carduri de sanatate, dar spera ca situatia sa se schimbe foarte repede, subliniind ca, daca se aduna cei 11.300 de medici de familie, pot sa negocieze "un pret mult mai mic". ...continuare.

Black Friday la spectacole, concerte si piese de teatru! Bilete de la 1 leu!

publicat 2014-11-20 19:30:29 (Puterea)
Black Friday la spectacole, concerte si piese de teatru! Bilete de la 1 leu! Anul acesta, de Black Friday, in afara de electronice, electrocasnice, haine, bijuterii, cosmetice, carti si jucarii, puteti cumpara la pret redus si bilete la piese de teatru si concerte. BILETOO.ro le-a pregatit romanilor suprize uriase: cel mai mic pret de pe piata - bilete de la 1 leu si multe, multe reduceri la zeci de evenimente. Promotia intra in vigoare la data de 21 noiembrie 2014 - ora 00.00 si inceteaza la data de 23 noiembrie 2014 - ora 23.59.Ca si anul trecut, BILETOO.ro isi... ...continuare.

Black Friday: iPhone 5S are un pret INCREDIBIL la eMAG

publicat 2014-11-20 19:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Detalii pe capital.ro ...continuare.

Black Friday 2014: Reduceri de pana la 96% la spectacole, concerte si piese de teatru. Bilete de la 1 leu

publicat 2014-11-20 17:30:21 (Romania-TV)
Black Friday 2014: Reduceri de pana la 96% la spectacole, concerte si piese de teatru. Bilete de la 1 leu Sunteti pregatiti pentru o oferta de nerefuzat? Anul acesta, de Black Friday, in afara de electronice, electrocasnice, haine, bijuterii, cosmetice, carti si jucarii, puteti cumpara la pret redus si bilete la piese de teatru si concerte! BILETOO.ro le-a pregatit romanilor suprize uriase: cel mai mic pret de pe piata - bilete de la 1 leu si multe, multe reduceri la zeci de evenimente! Promotia intra in vigoare la data de 21 noiembrie 2014 - ora 00.00 si inceteaza la data de 23 noiembrie 2014 -... ...continuare.

BILETE CU REDUCERE la teatru si film, de BLACK FRIDa

publicat 2014-11-20 16:45:23 (Libertatea)
BILETE CU REDUCERE la teatru si film, de BLACK FRIDa De Black Friday, site-ul bilete.ro pune la dispozitie tichete reduse, in perioada 28 noiembrie - 1 decembrie 2014, campanie ce va fi valabila 96 de ore. BILETE CU REDUCERE la teatru si film, de BLACK FRIDa Publicitate 15.000 de bilete cu pret mai mic, intre 10 si 50%/ la 100 de evenimente, spectacole de teatru, la film sau concerte vor fi puse la dispozitie intre 28 noiembrie si 1 decembrie. Toti cei care isi doresc sa achizitioneze bilete la pret redus la toate evenimentele la care isi... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

firth cele mai tari faze stirii astrograma catavencu sif muntenia obreja accident rutier e maramures sector 6 russell crowe parcuri ateliere fara handbal feminin motru bihor otelu rosu ionut dolanescu vocea romaniei inscrisi accident de motor horoscop alocatia alocatii vola rapid programul rabla venituri mici africa de sud autostrada transilvania candidatii realizator hotarari legea pensiilor roman sa tibet sanitas buzau laurian transmis rafo onesti aperitive alocatiile fotbal steaua covasna bistrita nasaud bestia viteza herculane septimiu