Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Sarbatoare mare pentru romani! Astazi este Ziua Imnului National! Uite ce se intampla in tara!

publicat 2015-07-29 10:00:02 (Antena-1)
Sarbatoare mare pentru romani! Astazi este Ziua Imnului National! Uite ce se intampla in tara! Pe 29 iulie 1848, "Desteapta-te, romane!" a fost cantat pentru prima data in Parcul Zavoi din Ramnicu Valcea. ...continuare.

Deputatul PSD Aurel Vladoiu a murit. A doua pierdere pentru PSD Valcea in ultimele luni

publicat 2015-07-27 13:15:02 (Antena3)
Deputatul PSD Aurel Vladoiu a incetat din viata in aceasta dimineata. Vicepresedinte al Organizatiei judetene Valcea, Vladoiu a decedat dupa o lunga suferinta.Aceasta este a doua pierdere pe care PSD... ...continuare.

PSD, in doliu. Un alt deputat a incetat din viata

publicat 2015-07-27 11:00:13 (Realitatea-TV)
PSD, in doliu. Un alt deputat a incetat din viata Deputatul PSD Aurel Vladoiu, vicepresedinte al Organizatiei judetene PSD Valcea, a incetat din viata luni dimineata dupa o lunga suferinta, informeaza biroul de presa al partidului. ...continuare.

Deputatul PSD Aurel Vladoiu a murit la varsta de 68 de ani

publicat 2015-07-27 11:00:12 (Puterea)
Deputatul PSD Aurel Vladoiu a murit la varsta de 68 de ani Deputatul PSD Aurel Vladoiu, in varsta de 68 de ani, a murit, luni dimineata, dupa o lunga suferinta. Presedintele PSD Valcea a declarat ca social-democratilor le va lipsi "experienta administrativa si politica" a lui Vladoiu. ...continuare.

Electrica Furnizare si ANAF fac recurs la confirmarea planului de reorganizare a Oltchim

publicat 2015-07-27 00:00:03 (Bursa)
Electrica Furnizare SA si Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF) au depus recurs la sentinta Tribunalului Valcea prin care a fost confirmat planul de reorganizare al combinatului chimic Oltchim Valcea, se arata intr-un comunicat transmis Bursei de Valori Bucuresti. ...continuare.

Incendiu puternic la combinatul chimic din Valcea VIDEO

publicat 2015-07-24 09:30:20 (Romania-TV)
Incendiu puternic la combinatul chimic din Valcea VIDEO Un incendiu violent s-a produs joi seara la Combinatul Chimic din Valcea, la o fabrica de polistiren. Zece oameni s-au salvat in ultimul moment din calea flacarilor. ...continuare.

Transalpina ar putea fi deschisa oficial in august

publicat 2015-07-22 18:30:02 (Bursa)
CNADNR a suplimentat echipele de muncitori pe Transalpina, astfel incat in luna august, soseaua care ajunge la cea mai inalta altitudine din Romania sa fie deschisa oficial, au declarat reprezentantii sectiei Valcea a CNADNR. ...continuare.

Dragoste in Hawaii! Anna Kendrick, de manuta cu iubitul

publicat 2015-07-21 16:00:02 (Antena3)
Anna Kendrick se bucura nu doar de succes, dar si de iubire. S-a vazut asta in vacanta pe care vedeta a petrecut-o in Honolulu. ...continuare.

Farmaciile Sensiblu fac angajari. Iata posturile vacante

publicat 2015-07-21 08:30:29 (Romania-TV)
Farmaciile Sensiblu fac angajari. Iata posturile vacante Farmaciile Sensiblu fac angajari in Bucuresti, Iasi, Brasov, Tulcea, Urziceni, Alexandria, Ploiesti, Calarasi, Pitesti, Timisoara, Cluj, Ramnicu Valcea, Miercurea Ciuc, Odorheiu Secuiesc. Iata ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Un barbat din Valcea, traficant de arme la 80 de ani

publicat 2015-07-18 14:45:11 (Romania-TV)
Un barbat din Valcea, traficant de arme la 80 de ani Un pensionar din judetul Valcea a fost prins de politie cu o pusca de vanatoare. Pe numele lui a fost deschis un dosar penal. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »