Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Doliu la casa din Valcea unde sta mama Denisei Manelista

publicat 2017-05-28 15:00:13 (Romania-TV)
Doliu la casa din Valcea unde sta mama Denisei Manelista Casa din Valcea in care locuieste mama Denisei Raducu este in doliu de doi ani. Un obicei al locului spune ca doliul dupa cei dragi se tine ani in sir pus la vedere, pentru apastra vie amintirea celor plecati. ...continuare.

Furt din taxi, surprins pe camerele de supraveghere VIDEO

publicat 2017-05-26 17:15:06 (Romania-TV)
Furt din taxi, surprins pe camerele de supraveghere VIDEO Doi barbati au fost surprinsi de camerele de supraveghere in timp ce furau dintr-un taxi. Hotii au vazut masina deschisa si au dat lovitura. Totul s-a intamplat in Ramnicu Valcea. ...continuare.

Hidrologii au emis Cod galben de inundatii pentru 12 judete. Care sunt zonele din tara vizate in perioada urmatoare

publicat 2017-05-26 12:45:07 (ProTV)
Hidrologii au emis Cod galben de inundatii pentru 12 judete. Care sunt zonele din tara vizate in perioada urmatoare Hidrologii au emis o avertizare cod galben de inundatii pentru judetele Gorj, Mehedinti, Dolj, Harghita, Covasna, Brasov, Sibiu, Valcea, Arges, Dambovita, Prahova si Buzau. ...continuare.

Grav accident in Valcea- un tir a lovit un autobuz, care a ricosat intr-o casa - 4 raniti

publicat 2017-05-26 10:00:06 (Realitatea-TV)
Grav accident in Valcea- un tir a lovit un autobuz, care a ricosat intr-o casa - 4 raniti Patru persoane au fost ranite usor intr-un accident rutier produs vineri dimineata pe DN 7, in localitatea valceana Bujoreni, unde semiremorca unui TIR a derapat si acrosat un autobuz. ...continuare.

Accident grav intre Ramnicu Valcea si Calimanesti. Un autocar a intrat intr-o casa din cauza vitezei

publicat 2017-05-26 08:45:13 (ProTV)
Accident grav intre Ramnicu Valcea si Calimanesti. Un autocar a intrat intr-o casa din cauza vitezei Patru raniti dupa ce un autobuz a fost implicat intr-un accident rutier intre Ramnicu Valcea si Calimanesti. ...continuare.

Emotionant! Prima fotografie cu fetita Dianei Bart

publicat 2017-05-24 21:30:01 (CanCan)
Emotionant! Prima fotografie cu fetita Dianei Bart Diana Bart, prezentatoarea stirilor de la Prima TV, a nascut sambata o fetita frumoasa si perfect sanatoasa, iar acum le-a aratat tuturor prima poza cu micuta. Fanii s-au grabit sa o felicite! Diana Bart, prezentatoarea stirilor Focus Magazin de la Prima TV este extrem de mandra de fetita ei si a asteptat cateva zile pana s-o arate lumii, probabil din superstitie. Jurnalista a publicat fotografia "clasica", pentru ca din batrani se spune ca nu e bine sa arati fata copilului pana la botez, cu... ...continuare.

Alunecari de teren in Valcea. Se construieste un al doilea pinten de blocaj

publicat 2017-05-24 18:15:11 (Romania-TV)
Alunecari de teren in Valcea. Se construieste un al doilea pinten de blocaj Un al doilea pinten de blocaj se construieste in prezent in localitatea valceana Alunu, unde alunecarea haldei de steril a Carierei Berbesti a afectat pana acum patru gospodarii ale populatiei, terenuri agricole si forestiere, a anuntat miercuri purtatorul de cuvant al Institutiei Prefectului Valcea, Alexandru Concioiu. ...continuare.

Transalpina ar putea fi deschisa pe 1 iunie. Drumarii, chemati la deszapezire

publicat 2017-05-24 16:00:25 (Romania-TV)
Transalpina ar putea fi deschisa pe 1 iunie. Drumarii, chemati la deszapezire Reprezentantii Sectiei de Drumuri Nationale Targu-Jiu au anuntat, miercuri, ca drumarii din Gorj si Valcea actioneaza pe Trasalpina - Drumul Regelui, cu zece utilaje pentru deszapezirea soselei, circulatia rutiera pe Drumul National 67C putand fi reluata pe 1 iunie, doar in timpul zilei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »