Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

19:45 -

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Tragedie in Valcea. A murit dupa ce a cazut in fantana

publicat 2016-02-09 20:00:02 (Antena3)
Tragedie in Valcea. A murit dupa ce a cazut in fantana Ziua de luni, 8 februarie, a fost ultima pentru un barbat de 60 de ani din comuna Mihaesti. Pompierii au fost chemati pentru scoaterea acestuia dintr-o fantana adanca de aproximativ 18 metri, scrie... ...continuare.

Perchezitii ale politistilor bucuresteni la persoane banuite de inselaciune! Cum pacaleau victimele

publicat 2016-02-03 09:30:25 (Realitatea-TV)
Perchezitii ale politistilor bucuresteni la persoane banuite de inselaciune! Cum pacaleau victimele Peste 50 de politisti ai Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti, sub coordonarea Parchetului de pe langa Judecatoria Sectorului 1, pun in aplicare 4 mandate de perchezitie domiciliara in judetele Olt si Valcea si pun in executare 5 mandate de aducere, intr-un dosar privind comiterea infractiunii de inselaciune. ...continuare.

100 de minute: PSD, tradat din interior. 12 primari din Valcea vor candida din partea PNL

publicat 2016-01-29 18:00:02 (Antena3)
PSD e lovit de tradare in prima luna a anului. Liberalii au anuntat ca 12 primari social-democrati vor candida de fapt din partea PNL la alegerile locale, aratand ca pe lista mai sunt alti doi edili in... ...continuare.

12 primari PSD anunta ca se transforma in liberali

publicat 2016-01-28 23:45:34 (Puterea)
La sedinta Biroului Politic Judetean al PNL Valcea, liberalii au anuntat ca au transferat nu mai putin de 12 primari din judet, PSD si independenti. ...continuare.

Hotii care au spart doar case de avocati si oameni de afaceri din Gorj, retinuti. Valoarea bunurilor furate in cateva zile

publicat 2016-01-28 14:00:25 (ProTV)
Hotii care au spart doar case de avocati si oameni de afaceri din Gorj, retinuti. Valoarea bunurilor furate in cateva zile Mai multe descinderi au fost facute joi dimineata in Gorj, la o grupare de hoti care avea ramnificatii si in judetele Mures si Valcea. ...continuare.

Doliu in fotbalul romanesc. Un fost arbitru a decedat la doar 44 ani

publicat 2016-01-28 10:30:35 (OnlineSport)
Fostul arbitru Bogdan Medrea, devenit intre timp presedintele al clubului CSM Rm.Valcea, a decedat, miercuri, la varsta de 44 ani. ...continuare.

Presedintele CSM Ramnicu Valcea a murit. Bogdan Medrea era in coma

publicat 2016-01-28 07:30:28 (Puterea)
Bogdan Medrea, presedintele CSM Ramnicu Valcea, a murit miercuri dupa ce a suferit un edem pulmonar si un atac cerebral, informeaza site-ul Liga2.ro. ...continuare.

Fostul arbitru Bogdan Medrea a murit la 44 de ani, dupa un atac cerebral

publicat 2016-01-28 06:45:43 (Romania-TV)
Fostul arbitru Bogdan Medrea a murit la 44 de ani, dupa un atac cerebral Fostul arbitru Bogdan Medrea, presedintele Clubului Sportiv Municipal Rm. Valcea (liga a doua), a decedat, miercuri, la varsta de 44 de ani, a anuntat Federatia Romana de Fotbal pe site-ul sau. ...continuare.

Drama! Un presedinte de club din Romania a murit in aceasta seara

publicat 2016-01-27 23:45:38 (Realitatea-TV)
Drama! Un presedinte de club din Romania a murit in aceasta seara Bogdan Medrea, presedintele CSM Ramnicu Valcea, a decedat, miercuri, dupa ce a suferit un edem pulmonar si un atac cerebral, informeaza site-ul Liga2.ro. ...continuare.

O companie chineza si doua din Romania sunt interesate sa cumpere Oltchim

publicat 2016-01-27 23:00:31 (Romania-TV)
O companie chineza si doua din Romania sunt interesate sa cumpere Oltchim Combinatul petrochimic Oltchim Ramnicu Valcea a primit trei scrisori de intentie pentru privatizare din partea unei companii din China si a doua din Romania, au declarat, miercuri, reprezentantii companiei, in cadrul unei conferinte de presa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »