Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

PEPE, IN CEA MAI EMOTIONANTA IPOPSTAZA alaturi de FIICA LUI!

publicat 2014-07-25 12:30:43 (Libertatea)
PEPE, IN CEA MAI EMOTIONANTA IPOPSTAZA alaturi de FIICA LUI! Cantaretul apare intr-una dintre cele mai induiosatoare ipostaze alaturi de fiica sa, dragalasa Maria. Imaginea a fost surprinsa la nunta artistului. Pepe este foarte mandru de fiica lui, Maria Pepe, in timp ce-i saruta manuta fetitei lui, la nunta In weekend, Pepe a avut parte de un mare eveniment, si anume nunta cu fermecatoarea lui partenera de viata, Raluca, impreuna cu care are o fetita frumoasa foc, pe nume Maria. La nunta a fost surprinsa si una dintre cele mai emotionante ipostaze in... ...continuare.

Patru autovehicule implicate intr-un accident rutier in Arges

publicat 2014-07-24 14:00:30 (Romania-TV)
Patru autovehicule implicate intr-un accident rutier in Arges Un numar de patru autovehicule au fost implicate joi dimineata intr-un accident produs pe raza localitatii argesene Draganu, pe DN 7 Pitesti-Ramnicu Valcea, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Arges, Zamfir Madalin. ...continuare.

Peste 30 de locuinte inundate in municipiul Ramnicu Valcea

publicat 2014-07-24 00:00:13 (Evenimentul-Zilei)
Peste 30 de locuinte inundate in municipiul Ramnicu Valcea Ploaia torentiala care a cazut miercuri dupa-amiaza in municipiul Ramnicu Valcea a afectat mai multe cartiere ale orasului, inundand peste 30 de locuinte si societati comerciale. ...continuare.

Meseriile care vor disparea din Romania in viitorul apropiat

publicat 2014-07-23 15:30:09 (Capital)
Meseriile care vor disparea din Romania in viitorul apropiat Doua ceasornicarii, o sifonarie si o potcovarie sunt printre ultimele ateliere ramase dupa 1990 in judetul Valcea si acestea urmand sa dispara in viitorul apropiat. ...continuare.

PDL a organizat un mars de protest in Ramnicu Valcea impotriva "mediocratiei"

publicat 2014-07-22 11:45:22 (Romania-TV)
PDL a organizat un mars de protest in Ramnicu Valcea impotriva "mediocratiei" Partidul Democrat Liberal (PDL) Valcea a organizat, marti, un 'protest impotriva mediocratiei', constand intr-un mars pe strazile municipiului Ramnicu Valcea pe traseul Prefectura, Consiliul Judetean si Inspectoratul Scolar, transmite Agerpres. ...continuare.

DNA: Avocatul Bogdan Mitrache, trimis in judecata

publicat 2014-07-21 16:15:04 (Bursa)
Procurorii Direc and #539;iei Na and #539;ionale Anticorup and #539;ie (DNA) au dispus trimiterea in judecata, in stare de arest preventiv, a avocatului Ion Bogdan Mitrache din cadrul Baroului Valcea pentru trafic de influen and #539;a, transmite un comunicat DNA. ...continuare.

Un barbat aflat la pescuit a fost accidentat grav de Mocanita

publicat 2014-07-21 13:00:29 (Romania-TV)
Un barbat aflat la pescuit a fost accidentat grav de Mocanita Un barbat a fost accidentat grav de trenul 'Mocanita', in timp ce se afla la pescuit, a declarat purtatorul de cuvant al IPJ Valcea, Alina Teodorescu. ...continuare.

Scandalul asta va scoroji picturile de pe peretii bisericilor! Un preot acuzat de homosexualitate face acuzatii de camatarie!

publicat 2014-07-18 23:45:04 (CanCan)
Dupa ce a fost condamnat la doi ani si jumatate de inchisoare, un fost preot din Valcea face dezvaluiri absolut socante despre ceea ce se intampla intr-o manastire din localitate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

accident mortal gorj medgidia galati prietenoasa conflict cu politia bogdan gaurean constanta cata caras severin like judetul covasna berta calarasi focus traseul satu mare autostrada soarelui la limba si literatura romana nicolae p buzau braila bistrita nasaud e mailuri arad radu duda a fost batuta iarba de sudan vrancea valcea examen timis ziarul clic suceava dolj prahova neamt mehedinti ilfov moarte actionariat scrisoare deschisa talente politist muscat tulcea beau salaj florentin tuca teleorman contestatii