Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Guvernul a aprobat ajutoare pentru sinistratii indundatiilor din Mehedinti si Valcea

publicat 2014-09-17 20:00:36 (Romania-TV)
Guvernul a aprobat ajutoare pentru sinistratii indundatiilor din Mehedinti si Valcea Guvernul a aprobat in sedinta de miercuri o hotarare privind scoaterea din rezervele de stat a unor cantitati de produse si acordarea acestora cu titlu de ajutoare umanitare populatiei afectate de inundatiile din judetul Mehedinti, din perioada 12 - 15 septembrie. ...continuare.

Angajari la Coca-Cola HBC. Iata lista posturilor vacante

publicat 2014-09-17 10:00:31 (Romania-TV)
Angajari la Coca-Cola HBC. Iata lista posturilor vacante Coca-Cola HBC face angajari la Resita, Petrosani, Galati, Slatina, Ramnicu-Valcea, Vatra Dornei. va spune ce asteptari au angajatorii de la candidati si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Marturisire-soc: «Am iesit cu Costea ca sa ma razbun pe Daminuta»

publicat 2014-09-16 23:45:13 (Libertatea)
Marturisire-soc: «Am iesit cu Costea ca sa ma razbun pe Daminuta» Denisa Botcari uimeste din nou, cu o destainuire neasteptata. Ea a povestit ca a acceptat invitatia lui Nila, de a petrece o noapte impreuna la Ramnicu Valcea, doar ca sa-l uite pe fostul iubit, tot un fotbalist ravnit de frumusetile autohtone! Denisa pare mare amatoare de fotbalisti Mihai Costea si Cristian Daminut Publicitate Continua telenovela aventurii de o noapte pe care au trait-o, in deplasare, la Valcea, Denisa Botcari si Mihai Costea. Blonda i-a facut o destainuire-soc uneia dintre... ...continuare.

Deputatul Romeo Radulescu a demisionat din PDL impreuna cu 500 de persoane din organizatia Valcea

publicat 2014-09-16 23:15:24 (Romania-TV)
Deputatul Romeo Radulescu a demisionat din PDL impreuna cu 500 de persoane din organizatia Valcea Prim-vicepresedintele PDL Valcea Romeo Radulescu si-a prezentat marti seara demisia din partid impreuna cu 500 de membri, declarand ca nu mai poate "coabita cu o conducere marioneta". ...continuare.

Politistii au avut un soc cand au vazut cine e la volan! I-au luat carnetul pentru viteza!

publicat 2014-09-16 20:00:08 (CanCan)
Politistii au avut un soc cand au vazut cine e la volan! I-au luat carnetul pentru viteza! Adi de la Valcea a avut o zi plina plina de ghinion. Manelistul a ramas fara permisul de conducere, in timp ce incerca sa ajunga in Bucuresti, unde era invitat la o emisiune TV. ...continuare.

Un primar din Valcea, declarat incompatibil pentru ca si-a angajat si avansat in functie propria fiica

publicat 2014-09-15 16:01:00 (Romania-TV)
Un primar din Valcea, declarat incompatibil pentru ca si-a angajat si avansat in functie propria fiica Primarul comunei Nicolae Balcescu, Constantin Oprea, declarat incompatibil de Agentia Nationala de Integritate, a declarat luni, pentru AGERPRES, ca va contesta in instanta decizia agentiei, declarandu-se nevinovat. ...continuare.

Transfer-soc pe piata iubitelor de fotbalisti! Nila fara mila a schimbat-o pe Cruduta cu blonda lui Cristea

publicat 2014-09-14 23:45:10 (Libertatea)
Transfer-soc pe piata iubitelor de fotbalisti! Nila fara mila a schimbat-o pe Cruduta cu blonda lui Cristea In timp ce weekendul trecut Daniela Crudu varsa lacrimi amare pentru fostul iubit Mihai Costea, fotbalistul petrecea noaptea tocmai la Ramnicu Valcea, in compania Denisei Botcari, la acelasi hotel unde obisnuia sa o cazeze si pe fosta asistenta TV. Mihai Costea si Daniela Crudu s-au iubit cu nabadai aproape trei ani Mihai Costea si Daniela Crudu s-au iubit cu nabadai aproape trei ani Denisa a devenit celebra dupa aventura cu Adrian Cristea Botcari s-a intors in Capitala cu un taxi de Valcea... ...continuare.

MEDIAFAX ZOOM: Sarbatoarea romilor la Costesti, Valcea - GALERIE FOTO

publicat 2014-09-09 14:30:51 (Mediafax)
MEDIAFAX ZOOM: Sarbatoarea romilor la Costesti, Valcea - GALERIE FOTO In fiecare an, cu ocazia sarbatorii nasterii Maicii Domnului, sau Sfanta Maria Mica, asa cum mai este popular denumita, romii de pretutindeni se intalnesc si petrec in localitatea Costesti din judetul Valcea ziua nationala a romilor. ...continuare.

Presdintele CJ Valcea: Ponta va insista pe langa presedintele OMV pentru preluarea rafinariei Arpechim

publicat 2014-09-08 18:00:02 (Capital)
Presdintele CJ Valcea: Ponta va insista pe langa presedintele OMV pentru preluarea rafinariei Arpechim Presedintele Consiliului Judetean (CJ) Valcea, Ion Cilea, a declarat luni, la Oltchim, ca premierul Victor Ponta ar urma sa aiba in zilele urmatoare o intalnire cu presedintele companiei OMV, pe tema preluarii de catre stat a rafinariei pitestene Arpechim, ca parte a solutiei privatizarii combinatului valcean Oltchim. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

prajit aeroporturi bucuresti florin videochat butea elena pasapoarte satu mare salaj moraru insomnia braila dolj tabara de copii accidentul swing maramures bihor targu mures blondele fan courier spuma fera botosani vrancea arges mesagerul hunedorean timis spanioli memoriile unei gheise ialomita droguri astrologul minerva evaziune fiscala accident gorj acer constanta harghita luca adolescenta cluj canal d valcea imagin teleorman buzau prahova sibiu hunedoara