Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O celebra prezentatoare TV a nascut, desi nimeni nu-i dadea sanse

publicat 2016-09-23 18:15:09 (Romania-TV)
O celebra prezentatoare TV a nascut, desi nimeni nu-i dadea sanse Zoe Hardman si sotul ei, jucatorul de rugby Paul Doran-Jones, au devenit parintii unei fetite superbe. Frumoasa prezentatoare de 33 de ani a impartasit bucuria ei cu toti fanii de pe Instagram si Twitter, printr-o poza alb-negru cu manuta bebelusei. ...continuare.

Ultimul disparut in urma cutremurului din Italia, cautat in Romania. Strainul ingropat in locul valceanului mort in Amatrice a fost identificat

publicat 2016-09-23 06:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Ultimul disparut in urma cutremurului din Italia, cautat in Romania. Strainul ingropat in locul valceanului mort in Amatrice a fost identificat Prefectura din Rieti a demarat procedurile de identificare a strainului ingropat, din greseala, in judetul Valcea. Maurizio Sterlini este ultima persoana cautata de rude si nedescoperita, iar italienii cred ca acesta a murit in casa sotilor Paunescu, desi locuia la cateva strazi distanta ...continuare.

Accident grav in Valcea: doua victime si trei masini implicate. Traficul rutier, blocat

publicat 2016-09-22 18:30:18 (Realitatea-TV)
Accident grav in Valcea: doua victime si trei masini implicate. Traficul rutier, blocat Un accident rutier grav a avut loc joi dupa amiaza pe DN 7, la kilometrul 162+700 m, pe raza localitatii Milcoiu, judetul Valcea. ...continuare.

Nici Borc nu mai stie cum vrea sa privatizeze 'Oltchim'

publicat 2016-09-22 00:00:02 (Bursa)
Nici Borc nu mai stie cum vrea sa privatizeze 'Oltchim' Ministrul Economiei Costin Borc insista sa faca declaratii care dau bine, referitor la privatizarea "Oltchim", fara sa tina cont ca sacrifica acuratetea informatiilor, mai ales ca firma este listata la BVB, iar investitorii ar trebui sa fie informati cum trebuie. "Pana la finalul anului cred ca vom avea o oferta angajanta de la un investitor, strain sau roman (n.r. pentru Oltchim)", a aratat ministrul Economiei, la intalnirea de la Ramnicu Valcea cu administratorii judiciari si conducerea... ...continuare.

Sperante pentru Oltchim de la ministrul Economiei

publicat 2016-09-21 19:15:16 (Realitatea-TV)
Sperante pentru Oltchim de la ministrul Economiei O oferta angajanta pentru Oltchim, de la un investitor strain sau roman, este asteptata pana la finalul acestui an, a anuntat viceprim-ministrul Costin Borc, ministrul Economiei, la intalnirea de la Ramnicu Valcea cu administratorii judiciari si conducerea combinatului. ...continuare.

Perchezitii in Ramnicu Valcea intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare de bani

publicat 2016-09-21 08:45:15 (Romania-TV)
Perchezitii in Ramnicu Valcea intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare de bani Politistii din Valcea efectueaza, miercuri dimineata, patru perchezitii la sediile si punctele de lucru a doua societati comerciale, intr-un dosar penal in care se fac cercetari pentru evaziune fiscala si spalare de bani. ...continuare.

Perchezitii in Ramnicu Valcea la persoane banuite de infractiuni economice

publicat 2016-09-21 08:45:02 (Bursa)
Politistii din Valcea efectueaza, in aceasta dimineata, perchezitii la sediile si punctele de lucru a doua societati comerciale, intr-un dosar penal in care se fac cercetari pentru evaziune fiscala si spalare de bani, informeaza un comunicat de presa al Politiei Romane. ...continuare.

Faurecia deschide la Ramnicu Valcea o noua fabrica

publicat 2016-09-20 15:30:02 (Bursa)
Faurecia deschide la Ramnicu Valcea o noua fabrica Furnizorul de echipamente auto Faurecia a inaugurat astazi o fabrica de tapiterii auto, cu 1.200 de angajati, la Ramnicu Valcea, se arata intr-un comunicat al companiei. Fabrica are o suprafata totala de 12.000 metri patrati. Compania estimeaza ca, anul acesta, 280.000 de masini vor fi echipate cu tapiterii produse la Ramnicu Valcea. Fabrica produce tapiterii textile si de piele pentru producatori din industria auto precum Peugeot, Renault si branduri Volkswagen. Materialele din care sunt... ...continuare.

Tir in flacari in Ramnicu Valcea. Pompierii au intervenit de urgenta

publicat 2016-09-20 13:00:17 (Romania-TV)
Tir in flacari in Ramnicu Valcea. Pompierii au intervenit de urgenta Un tir a fost curpins de flacari, marti, pe o strada din Ramnicu Valcea. Pompierii au ajuns la fata locului si s-au chinuit sa stinga flacarile de cativa metri. ...continuare.

Trafic INGREUNAT in judetul Valcea. Se monteaza PARAPETI pe DN7 Brezoi - Caciulata

publicat 2016-09-19 19:15:17 (Romania-TV)
Trafic INGREUNAT in judetul Valcea. Se monteaza PARAPETI pe DN7 Brezoi - Caciulata Traficul rutier se desfasoara cu dificultate in judetul Valcea. Pe DN7 Brezoi - Caciulata se monteaza parapeti. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »