Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

SOCANT: CAINI OTRAVITI si lasati sa MOARA in CHINURI in mijlocul strazii VIDEO

publicat 2014-08-20 08:45:33 (Romania-TV)
SOCANT: CAINI OTRAVITI si lasati sa MOARA in CHINURI in mijlocul strazii VIDEO Zeci de caini maidanezi morti zac pe strazile orasului Berbesti din judetul Valcea, dupa ce au fost otraviti. Localnicii dau vina pe primar. ...continuare.

Trafic ingreunat pe DN7, de la Ramnicu Valcea la Pitesti. Pe DN1 circulatia se desfasoara normal

publicat 2014-08-17 19:30:15 (Mediafax)
Trafic ingreunat pe DN7, de la Ramnicu Valcea la Pitesti. Pe DN1 circulatia se desfasoara normal Circulatia rutiera pe DN7 Pitesti - Ramnicu Valcea, este ingreunata, din cauza numarului mare de autovehicule, dar si din cauza lucrarilor de la kilometrul 152, pe sensul de mers catre Pitesti, in timp ce pe DN1 traficul se desfasoara normal, informeaza Centrul Infotrafic ...continuare.

Galatenii au trimis 45 de tone de grau pentru oamenii napastuiti din comunele valcene Vaideeni si Fartatesti

publicat 2014-08-14 19:01:03 (eInformatii)
Valcea: Cele 45 de tone de grau timise de PSD Galati au ajuns la oamenii din Vaideeni si Fartatesti. Organizatia PSD Galati a trimis la Valcea pentru oamenii afectati de inundatii 45 de tone de... ...continuare.

Seful Politiei statiunii Voineasa, acuzat de comportament necorespunzator fata de doua subalterne. Barbatul, cercetat de IPJ Valcea

publicat 2014-08-13 12:30:08 (Antena3)
Seful Politiei statiunii Voineasa, acuzat de comportament necorespunzator fata de doua subalterne. Barbatul, cercetat de IPJ Valcea Seful Politiei statiunii Voineasa, comisarul Dumitru Licu, este cercetat de o comisie interna din IPJ Valcea, dupa ce a fost acuzat de "comportament necorespunzator" fata de doua subalterne, conducerea IPJ... ...continuare.

Politiste, hartuite sexual de seful lor. Comisarul Dumitru Licu, mutat de conducerea IPJ la alta sectie

publicat 2014-08-12 10:15:39 (Puterea)
Politiste, hartuite sexual de seful lor. Comisarul Dumitru Licu, mutat de conducerea IPJ la alta sectie Doua politiste au raportat conducerii Inspectoratului de Politie al Judetului (IPJ) Valcea ca seful lor, comisarul Dumitru Licu, le-a hartuit sexual, facandu-le avansuri. In urma plangerii celor doua politiste, conducerea IPJ l-a mutat pe comisarul Licu la un post de politie din celalalt capat al judetului.Politistele s-au plans ca seful Politiei Voineasa ar fi incercat sa le pipaie si ca li s-ar fi adresat folosind expresii cu conotatie sexuala. De asemenea, conducerea IPJ Valcea a confirmat... ...continuare.

Politiste HARTUITE SEXUAL de seful lor. Acesta a fost mutat la alta sectie

publicat 2014-08-12 09:30:41 (Romania-TV)
Politiste HARTUITE SEXUAL de seful lor. Acesta a fost mutat la alta sectie Doua politiste au raportat conducerii Inspectoratului de Politie al Judetului Valcea ca seful lor, comisarul Dumitru Licu, le-a facut avansuri. Conducerea IPJ l-a mutat pe comisarul Licu la un post de politie din celalalt capat al judetului Valcea. ...continuare.

Gest incalificabil! Un agent din Valcea a dosit un recipient dupa autoturismul Politiei si l-a umplut cu benzina!

publicat 2014-08-11 23:45:03 (CanCan)
Gest incalificabil! Un agent din Valcea a dosit un recipient dupa autoturismul Politiei si l-a umplut cu benzina! Au curs râuri de cerneala din pricina incapacitatii purtatorilor de chipiu sa prinda infractorii, invocându-se dotarile slabe si ratia de carburant total insuficienta. ...continuare.

Tanarul Ionut Budisteanu se alatura jurnalistilor Antena 3 in plimbarea din zona Palatului Cotroceni

publicat 2014-08-10 12:30:07 (Antena3)
Ionut Budisteanu este un tanar de 19 ani din Ramnicu Valcea, care a ajuns sa castige zeci de premii internationale de prestigiu.  Este informatician si inventator. Este unul dintre multii copii... ...continuare.

Erau saraci cand s-au luat, dar acum stau in cluburi de fite pana dimineata! Vezi cum isi rasfata Adi de la Valcea sotia

publicat 2014-08-10 11:00:02 (CanCan)
Sunt impreuna de aproape 20 de ani, dar se iubesc ca in prima zi. Este vorba despre Adi de la Valcea si sotia acestuia, Cristina, care le pot da oricand o lectie de viata celorlalte cupluri cu pretentii din showbiz. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

gral tompea elcen prahova aiea covasna alba iulia arges ofiteri sri mans teleorman solomon ministerul de interne asigurari agricole ministerul comunicatiilor liana alexandru sectia harghita vaslui arad blak bogdan vladan podgorii banc campionatul mondial roma antica ana pan malaysia airlines camelia sucu frumos catalin bordea iasi dreptul forrest gump banca comerciala romana dragos anastasiu audieri ford mondeo teritorial de munca usturoi dolj gaura neagra valcea giurgiu home inmormantare capturati infirmiera calarasi convorbire