Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

O femeie din Valcea si cei 6 copii ai sai au murit intoxicati cu monoxid de carbon. Vecina care a prezis tragedia

publicat 2015-01-29 19:30:23 (ProTV)
O femeie din Valcea si cei 6 copii ai sai au murit intoxicati cu monoxid de carbon. Vecina care a prezis tragedia Tragedie infioratoare in Valcea: o mama si toti cei sase copii ai ei au fost gasiti morti in casa, cel mai probabil intoxicati cu monoxid de carbon. ...continuare.

Valcea: Sase copii si mama lor au fost gasiti morti in casa

publicat 2015-01-29 14:45:12 (Ziarul-Atac)
Valcea: Sase copii si mama lor au fost gasiti morti in casa O femeie si cei sase copii ai sai, cel mai mic avand cateva saptamani, iar cel mai mare 12 ani, au fost gasiti morti, joi, in locuinta lor aflata la marginea unei comune din judetul Valcea, primele date aratand ca victimele s-au intoxicat cu monoxid de carbon.Potrivit reprezentantilor Inspectoratului Judetean de Politie Valcea, femeia, in varsta de 31 de ani, si cei sase copii ai sai au fost gasiti morti in locuinta lor situata in zona periferica a comunei Racovita, victimele fiind... ...continuare.

Tragedie in Valcea: Sase copii si mama lor, gasiti morti dupa ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon

publicat 2015-01-29 14:15:02 (Antena3)
Tragedie in Valcea: Sase copii si mama lor, gasiti morti dupa ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon O femeie si cei sase copii ai sai, cel mai mic avand cateva saptamani, iar cel mai mare 12 ani, au fost gasiti morti, joi, in locuinta lor aflata la marginea unei comune din judetul Valcea, primele date... ...continuare.

Sase copii si mama lor au fost gasiti morti in casa, in Valcea

publicat 2015-01-29 14:00:15 (Realitatea-TV)
Sase copii si mama lor au fost gasiti morti in casa, in Valcea Sapte persoane au fost gasite moarte in comuna Racovita, judetul Valcea, in imobilul in care locuiau. ...continuare.

Tragedie in Valcea: O femeie si cei sase copii ai sai au murit intoxicati cu monoxid de carbon

publicat 2015-01-29 14:00:14 (Mediafax)
Tragedie in Valcea: O femeie si cei sase copii ai sai au murit intoxicati cu monoxid de carbon O femeie si cei sase copii ai sai au fost gasiti morti, joi, in locuinta lor aflata la marginea unei comune din judetul Valcea, primele date aratand ca victimele s-au intoxicat cu monoxid de carbon, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

O femeie si cei sase copii ai sai, gasiti morti in locuinta lor. Victimele s-au intoxicat cu monoxid de carbon

publicat 2015-01-29 14:00:14 (Puterea)
O femeie si cei sase copii ai sai, gasiti morti in locuinta lor. Victimele s-au intoxicat cu monoxid de carbon O femeie si cei sase copii ai sai au fost gasiti morti, joi, in locuinta lor aflata la marginea unei comune din judetul Valcea. Din primele informatii reiese ca victimele s-au intoxicat cu monoxid de carbon.Reprezentantii Inspectoratului Judetean de Politie Valcea au precizat, ca femeia, in varsta de 31 de ani, si cei sase copii ai sai cu varste cuprinse intre cateva saptamani si 12 ani, au fost gasiti morti in locuinta lor situata in zona periferica a comunei Racovita. Victimele au fost... ...continuare.

O tragedie care putea fi evitata. O femeie si cei sase copii ai sai au murit

publicat 2015-01-29 13:45:06 (Gandul)
O tragedie care putea fi evitata. O femeie si cei sase copii ai sai au murit O femeie si cei sase copii ai sai, cel mai mic avand cateva saptamani, iar cel mai mare 12 ani, au fost gasiti morti, joi, in locuinta lor aflata la marginea unei comune din judetul Valcea, primele date aratand ca victimele s-au intoxicat cu monoxid de carbon, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tragedie in Valcea! Sase copii si mama acestora, gasiti morti in casa.

publicat 2015-01-29 13:45:02 (CanCan)
Tragedie in Valcea! Sase copii si mama acestora, gasiti morti in casa. Cadavrele a sase copii si a mamei acestora au fost gasite joi intr-o casa dintr-o comuna din judetul Valcea, iar din primele informatii decesul a survenit in urma intoxicatiei cu monoxid de carbon. ...continuare.

Mama si sase copii, morti dupa ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon

publicat 2015-01-29 13:30:16 (Romania-TV)
Mama si sase copii, morti dupa ce s-au intoxicat cu monoxid de carbon Tragedie in Valcea. O femeie si sase copii au fost gasiti morti in casa joi dimineata. Din primele informatii, ei au murit intoxicati cu monoxid de carbon. ...continuare.

Ce tragedie!!! Șase copii gasiti morti in casa!

publicat 2015-01-29 13:15:14 (Libertatea)
Ce tragedie!!! Șase copii gasiti morti in casa! Tragedie in comuna Racovita, judetul Valcea! Cadavrele a sapte persoane au fost gasite intr-o casa! echipaj SMURD Publicitate Pompierii din Valcea au fost solicitati in urma cu putin timp sa intervina pentru salvarea unor persoane gasite inconstiente intr-o locuinta din comuna Racovita din Valcea. Cand au ajuns la fata locului, salvatorii descoperit de fapt ca cei pe care trebuia sa ii salveze erau deja morti: sase copii, cu varste intre 2 si 12 ani, si un adult, respectiv mama lor. Cel mai... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

video/ diana neamt avas raliu cadere de calciu oracle cod galben petrobrazi ploiesti seche fantomele exista william divizia pizzerie california house tomnatic judet noni ene nicio manager insolventa kids macelul iesirea din insolventa a hidroelectrica zapada pe partii masura 215 farsa protestatarii adapo sibiu corina caragea simona gherghe penitenciarul ungurii mumia show tv muntele important elcen bucuresti teleorman titus colatean a murit recuperate ghiocel moguli brasov hidroelectrica cutremur public bet