Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

1.100 de elevi din 11 judete din Romania au inceput scoala cu ghiozdane complet echipate prin campania "Lasati-ma sa invat"

publicat 2017-09-21 17:30:02 (Antena-1)
1.100 de elevi din 11 judete din Romania au inceput scoala  cu ghiozdane complet echipate prin campania Lasati-ma sa invat Bucuresti, 21 septembrie 2017 - Prima saptamana de scoala a fost una a bucuriei pentru 1.100 de elevi de clasa a cincea si a sasea din 24 de scoli din judetele Arges, Bacau, Bihor, Buzau, Hunedoara, Mures, Neamt, Satu Mare, Timis, Valcea si Vrancea. ...continuare.

Perchezitii DGA la firma care administreaza groapa de gunoi de la Maldaresti

publicat 2017-09-21 09:45:02 (Bursa)
Perchezitii DGA la firma care administreaza groapa de gunoi de la Maldaresti Ofiterii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) fac, astazi, 16 perchezitii in judetul Valcea si in municipiul Bucuresti, fiind vizat administratorul SC Sacomet SA Horezu, societate ce detine in administrare groapa de gunoi de la Maldaresti. ...continuare.

Perchezitii de amploare in Valcea si Bucuresti intr-un dosar de coruptie si pentru infractiuni la legea apelor

publicat 2017-09-21 09:30:10 (Romania-TV)
Perchezitii de amploare in Valcea si Bucuresti intr-un dosar de coruptie si pentru infractiuni la legea apelor Politistii efectueaza, joi, mai multe perchezitii in judetul Valcea si in Bucuresti la sediile unor firme si la locuintele unor persoane intr-un dosar ce vizeaza suspiciuni privind savarsirea unor fapte de coruptie, dar si infractiuni prevazute de legea protectiei mediului si de legea apelor, informeaza Directia Generala Anticoruptie (DGA). ...continuare.

Mira a sunat-o pe mama sa imediat dupa accident: "Am cioburi in mine!"

publicat 2017-09-19 16:30:02 (CanCan)
Mira a sunat-o pe mama sa imediat dupa accident: Am cioburi in mine! Mama Mirei a luat legatura cu fata ei imediat dupa accidentul teribil pe o sosea din Valcea. Ea a dezvaluit ca solista i-a spus ca "are cioburi in ea"!"Chiar ea m-a sunat. A iesit din masina si m-a sunat. Mi-a zis: Mami, vino ca am facut accident. Mi-a zis ca a rugat o femeie sa ii dea telefonul sa ma sune. Da, are si la spate. O vertebra fisurata. Sa speram ca nu se complica nimic. A suferit un cosmar. Da. Am luat-o din Valcea si am adus-o in Bucuresti. Cand am ajuns la ea, fata mea era cu... ...continuare.

Gino Manzotti, primele declaratii dupa accident: "Vedeam cum vine TIR-ul pe doua roti. S-a rasturnat peste noi"

publicat 2017-09-19 12:00:02 (Antena3)
Gino Manzotti, primele declaratii dupa accident: Vedeam cum vine TIR-ul pe doua roti. S-a rasturnat peste noi Membrii trupei DJ Project au fost la un pas de moarte, dupa ce un tir cu 28 de tone de paleti s-a rasturnat peste doua masini, pe DN7, in judetul Valcea. Soferul tirului nu a adaptat viteza... ...continuare.

Restrictii de circulatie pe cinci drumuri nationale pana pe 15 noiembrie

publicat 2017-09-19 10:30:26 (Romania-TV)
Restrictii de circulatie pe cinci drumuri nationale pana pe 15 noiembrie Circulatia pe cinci drumuri natioanale din judetul Valcea se va desfasura cu restrictii, pana in 15 noiembrie, pentru aplicarea de marcaje rutiere, anunta Infotrafic. ...continuare.

Starea in care se afla trupa DJ Project si cantareata Mira dupa accidentul din Valcea

publicat 2017-09-19 07:45:07 (ProTV)
Membrii cunoscutei trupe DJ Project au fost raniti într-un accident petrecut luni pe DN7, în judetul Vâlcea. ...continuare.

DJ Gino Manzotti spune ce li s-a intamplat celor de la DJ Project in accidentul in care un TIR a picat peste ei: Risc de PARALIZIE / VIDEO

publicat 2017-09-18 23:30:02 (Click)
DJ Gino Manzotti spune ce li s-a intamplat celor de la DJ Project in accidentul in care un TIR a picat peste ei: Risc de PARALIZIE / VIDEO Cei trei membri ai trupei DJ Project au fost raniti, luni, intr-un accident rutier produs pe DN 7, in judetul Valcea. Cu totii se afla la spital, solista trupei, care a inceput recent colaborarea cu membrii formatiei, avand o fractura la nas si o vertebra fisurata. Citeste mai departe... ...continuare.

Membrii trupei DJ Project, raniti grav dupa ce un TIR s-a rasturnat peste masina lor, pe DN 7

publicat 2017-09-18 21:15:07 (Realitatea-TV)
Membrii trupei DJ Project, raniti grav dupa ce un TIR s-a rasturnat peste masina lor, pe DN 7 Membrii trupei DJ Project, Gino Manzotti, DJ Maxx si Mira, sunt printre victimele accidentului rutier care a avut loc luni, pe DN7, in judetul Valcea, cand un TIR s-a rasturnat si a lovit doua masini. Starea cantaretilor este grava, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »