Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Accident MORTAL provocat de o beizadea in Valcea. Soferul era BAUT si avea VITEZA

publicat 2014-09-02 09:30:44 (Romania-TV)
Accident MORTAL provocat de o beizadea in Valcea. Soferul era BAUT si avea VITEZA Tragedie provocata de o beizadea in judetul Valcea. Tanarul s-a urcat baut la volan, a circulat cu viteza excesiva si a omorat un baiat de 24 de ani. Soferul vinovat si cei trei pasageri din masina au fugit de la locul faptei. ...continuare.

Accidente grave in Valcea. Un grup de nuntasi a fost lovit de un sofer beat

publicat 2014-09-01 12:15:43 (Romania-TV)
Accidente grave in Valcea. Un grup de nuntasi a fost lovit de un sofer beat Doua accidente grave s-au produs in acest final de saptamana in judetul Valcea, ambii autori fugind de la locul accidentului, dupa cum a declarat luni purtatorul de cuvant al IPJ Valcea, Alina Teodorescu. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2014 - SESIUNE TOAMNA. Note BAC in judetul Valcea, Vrancea si Vaslui edu.ro

publicat 2014-09-01 09:15:37 (Puterea)
REZULTATE BACALAUREAT 2014 - SESIUNE TOAMNA. Note BAC in judetul Valcea, Vrancea si Vaslui edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2014 - SESIUNE TOAMNA. Note BAC in judetul Valcea, Vrancea si Vaslui edu.ro. Ministerul Educatiei Nationale a anuntat duminica, intr-un comunicat de presa, ca 22,27% dintre absolventii de clasa a XII-a au promovat examenul de bacalaureat, sesiunea toamna, inainte de contestatii. Mai jos, REZULTATE BACALAUREAT 2014 - SESIUNE TOAMNA. Note BAC in judetul Valcea, Vrancea si Vaslui edu.ro. Contestatiile la REZULTATE BACALAUREAT 2014 - SESIUNE TOAMNA vor putea fi depuse luni,... ...continuare.

Un client a gasit o musca in mancare. Afla care a fost raspunsul IMPERTINENT al angajatului restaurantului

publicat 2014-08-31 18:00:18 (Romania-TV)
Un client a gasit o musca in mancare. Afla care a fost raspunsul IMPERTINENT al angajatului restaurantului Un om a gasit o musca moarta in cartofii prajiti comandati la o terasa din Calimanesti, judetul Valcea. Un barman de la terasa le-a spus oamenilor ca puteau da musca la o parte daca voiau sa manance. ...continuare.

Politisti atacati cu TOPOARE de romii dintr-o localitate valceana

publicat 2014-08-30 14:30:15 (Romania-TV)
Politisti atacati cu TOPOARE de romii dintr-o localitate valceana Seful Politiei Rutiere din Valcea si alti doi agenti au fost amenintati cu toporul si harletul de mai multi romi. Scandalul a izbucnit in timp ce politistii urmareau un sofer care a refuzat sa se legitimeze. ...continuare.

Socar a investit un milion de euro pentru o noua benzinarie in Ramnicu Valcea

publicat 2014-08-29 16:15:03 (Bursa)
Compania petroliera de stat din Azerbaidjan Socar anunta a deschis prima benzinarie in judetul Valcea, investitia totala ce s-a ridicat la un milion de euro, arata un comunicat al companiei remis astazi redactiei. ...continuare.

Chelu face oferta de preluare la 'Elars' Ramnicu-Valcea

publicat 2014-08-29 00:00:06 (Bursa)
Producatorul de electrocasnice 'Electroarges' (simbol: ELGS), controlat indirect de omul de afaceri Catalin Chelu, a lansat oferta publica de preluare obligatorie a fabricii de suruburi 'Elars' Ramnicu-Valcea (simbol: ELAR). ...continuare.

Maratonul Olteniei se intoarce anul acesta cu si mai multe surprize!

publicat 2014-08-27 13:15:02 (Antena3)
Maratonul Olteniei se intoarce anul acesta cu si mai multe surprize! Cea de-a doua editie a evenimentului organizat de Grupul CEZ in Romania da startul la distractie si un stil sanatos de viata pe 30 si 31 august in parcul Zavoi din Ramnicu Valcea.Dupa prima editie in care peste 250 de... ...continuare.

Dupa Oltchim Ramnicu Valcea, si HCM Constanta trage obloanele

publicat 2014-08-26 00:00:40 (Puterea)
Dupa Oltchim Ramnicu Valcea, si HCM Constanta trage obloanele In urma cu un an si ceva, campioana Romaniei la handbal feminin, Oltchim Ramnicu Valcea, disparea de pe harta sportului pe semicerc din cauza problemelor financiare. Acum a venit randul campioanei din ultimii sase ani din competitia interna masculina, HCM Constanta, sa puna lacatul din acelasi motiv. 9 titluri de campioana, 6 Cupe ale Romaniei si 3 Supercupe ale Romaniei este bilantul ultimilor 11 ani ai echipei HCM Constanta, grupare care s-a calificat in premiera pentru Romania in optimile... ...continuare.

Iohannis: In campania mea, romanii nu vor avea parte de SCANDAL si GALAGIE

publicat 2014-08-23 21:30:16 (Romania-TV)
Iohannis: In campania mea, romanii nu vor avea parte de SCANDAL si GALAGIE Liderul PNL, Klaus Iohannis, spera ca actualul Guvern nu va emite ordonanta care sa permita migratia politica a primarilor, dupa cum a declarat sambata la Ramnicu Valcea, in cadrul Delegatiei Permanente a liberalilor valceni. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

urmarit accident rutier jebel ministrul tineretului prahova iasi braila hunedoara visan liana costel observatorul galati valcea hidroelectrica botosani universitatii tulcea ministerul invatamantului distractie maxima investiti salaj gaura neagra unirea alba giurgiu maramures dna suceava virgil iantu jules verne maraton galina salonta constanta psd gorj campioana romaniei la fotbal anul scolar dana roba cluj expert contabil dambovita scandal in giulesti ocolitoare bacalaureat adrian mititelu timis arges dosare penale balota adolf hitler carmen bruma