Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cel mai tare impresar de manelisti, calcat de Fisc

publicat 2015-08-29 12:00:19 (Antena3)
Inspectorii ANAF au  luat la puricat averea celui mai tare impresat de manele, Dan Bursuc, dar si a lui Adi de la Valcea.  Manelistii nu se sinchisesc de controalele fiscului. Cu totii se dau curati... ...continuare.

Mihai Costea se antreneaza cu o echipa din Liga a II-a

publicat 2015-08-28 18:00:25 (Romania-TV)
Mihai Costea se antreneaza cu o echipa din Liga a II-a Mihai Costea (27 ani), fostul jucator al Stelei, se antreneaza cu CSM Ramnicu Valcea, pana isi va gasi un contract. ...continuare.

Profi angajeaza in toata tara

publicat 2015-08-28 10:00:22 (Romania-TV)
Profi angajeaza in toata tara Profi angajeaza in Medgidia, Brasov, Braila, Galati, Miercurea Ciuc, Sfantu Gheorghe, Suceava, Zalau, Alba Iulia, Tulcea, Ramnicu Valcea, Filiasi, Cavnic, Cluj-Napoca, Sighisoara, Tirgu-Mures. Iata posturile vacante. ...continuare.

PREMIERA LIBERTATEA.RO | Onika lanseaza "Unde iesi"

publicat 2015-08-27 16:15:20 (Libertatea)
PREMIERA LIBERTATEA.RO | Onika lanseaza "Unde iesi" La doar 17 ani, Oana Dinca alias Onika lanseaza piesa "Unde Iesi". E absolventa a Scolii Populare de Arte si Meserii din Ramnicu Valcea si in prezent eleva a Liceului de Arte "Victor Giuleanu" Rm.Valcea. Publicitate Onika vine cu o piesa cu un mesaj cunoscut tuturor. "Unde Iesi" este genul de piesa in care se poate regasi aproape orice tanar. Mesajul piesei este destul de comun, este povestea prin care a trecut aproape oricine intr-un anumit moment al copilariei sau adolescentei noastre.... ...continuare.

Fiica lor s-a nascut prematur si le-au spus ca va muri in 21 de zile. Prima fotografie, sfasietoare

publicat 2015-08-24 23:15:35 (Realitatea-TV)
Fiica lor s-a nascut prematur si le-au spus ca va muri in 21 de zile. Prima fotografie, sfasietoare Mollie Perrin este o fetita care s-a nascut prematur, cu 13 saptamani inainte de termen. Medicii i-au spus mamei fetitei ca cea mica nu va trai mai mult de trei saptamani. O prima fotografie cu fetita este realmente sfasietoare: manuta ei este atat de mica incat incape in verigheta tatalui, scrie Daily Mail. ...continuare.

Maratonul Olteniei 2015, pe 29 - 30 August, in Parcul Zavoi din Ramnicu Valcea

publicat 2015-08-24 17:15:21 (Realitatea-TV)
Maratonul Olteniei 2015, pe 29 - 30 August, in Parcul Zavoi din Ramnicu Valcea Maratonul Olteniei 2015 va avea loc pe 29 - 30 August, in Parcul Zavoi din Ramnicu Valce. ...continuare.

Accident in lant, in Valcea: Doua femei si un copil au ajuns la spital

publicat 2015-08-22 12:15:29 (Romania-TV)
Accident in lant, in Valcea: Doua femei si un copil au ajuns la spital Trei autoturisme au fost implicate, sambata dimineata, intr-un accident care s-a produs pe DN7, in judetul Valcea. Doua femei si un copil au fost transportati la spital. ...continuare.

Valcea: Trei persoane, intre care un copil, la spital in urma unui accident cu trei autoturisme

publicat 2015-08-22 11:15:14 (Mediafax)
Valcea: Trei persoane, intre care un copil, la spital in urma unui accident cu trei autoturisme Trei persoane, intre care un copil, au fost transportate la spital, sambata dimineata, in urma unui accident produs pe DN 7, in judetul Valcea, in care au fost implicate trei autoturisme, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident cu trei autoturisme in Valcea. Trei persoane au ajuns la spital

publicat 2015-08-22 11:15:07 (Gandul)
Accident cu trei autoturisme in Valcea. Trei persoane au ajuns la spital Trei persoane, intre care un copil, au fost transportate la spital, sambata dimineata, in urma unui accident produs pe DN 7, in judetul Valcea, in care au fost implicate trei autoturisme, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident grav pe DN7. Doua femei si un copil au fost transportati de urgenta la spital

publicat 2015-08-22 11:15:04 (Antena3)
Accident grav pe DN7. Doua femei si un copil au fost transportati de urgenta la spital Trei persoane, intre care un copil, au fost transportate la spital, sambata dimineata, in urma unui accident produs pe DN 7, in judetul Valcea.  In accident au fost implicate trei autoturisme,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urmatoare »