Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

Doi elevi de 19 ani, gemeni, au tras o spaima cumplita dupa ce s-au rasturnat cu masina pe un bulevard din Ramnicu Valcea

publicat 2017-03-28 17:30:08 (ProTV)
Doi elevi de 19 ani, gemeni, au tras o spaima cumplita dupa ce s-au rasturnat cu masina pe un bulevard din Ramnicu Valcea Grabit sa ajunga la scoala, dupa cum le-a marturisit politistilor, baiatul aflat la volan a calcat prea tare pedala de acceleratie. ...continuare.

Fenomen NEOBISNUIT! O bucata mare de gheata a cazut din cer in podul unei case

publicat 2017-03-28 17:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Fenomen NEOBISNUIT! O bucata mare de gheata a cazut din cer in podul unei case Fenomen neobisnuit intr-o comuna din Valcea! O familie s-a trezit, din senin, cu o bucata de gheata in podul casei. Proprietarii nu au nicio explicatie in legatura cu acest fenomen si vor sa stie daca este un semn rau sau bun. ...continuare.

Intamplare neobisnuita intr-o comuna din Valcea. "A picat din cer! Parca era racheta"

publicat 2017-03-28 16:15:02 (Antena3)
Intamplare neobisnuita intr-o comuna din Valcea. A picat din cer! Parca era racheta Întâmplare neobisnuita în comuna Bunesti din Vâlcea. O familie s-a trezit, ziua în amiaza mare, cu o bucata mare de gheata în podul casei, scrie observator.tv. Proprietarii... ...continuare.

Accident in Valcea. Doi frati gemeni s-au rasturnat cu masina VIDEO

publicat 2017-03-28 11:30:16 (Romania-TV)
Accident in Valcea. Doi frati gemeni s-au rasturnat cu masina VIDEO Un accident grav s-a produs, marti dimineata, in Valcea. Doi tineri de 18 ani, frati gemeni, s-au rasturnat cu masina dupa ce au depasit o coloana care astepta la semafor. Trei masini au fost avariate in urma accidentului. ...continuare.

VITEZA RECORD. Sofer prins cand conducea cu 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1

publicat 2017-03-28 11:00:07 (Romania-TV)
VITEZA RECORD. Sofer prins cand conducea cu 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1 Politistii Brigazii Autostrazi si Misiuni Speciale au depistat, luni noaptea, un barbat care conducea un autoturism cu viteza de 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1 Bucuresti - Ramnicu Valcea. ...continuare.

Sofer prins cand conducea cu viteza de 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1, Bucuresti - Ramnicu Valcea

publicat 2017-03-28 10:30:27 (ProTV)
Sofer prins cand conducea cu viteza de 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1, Bucuresti - Ramnicu Valcea Politistii Brigazii Autostrazi si Misiuni Speciale au depistat, luni noaptea, un barbat care conducea un autoturism cu viteza de 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1 Bucuresti - Ramnicu Valcea. ...continuare.

Inconstienta la volan! Un sofer a fost prins de Politia Romana, conducand cu viteza de 225 de kilometri pe ora

publicat 2017-03-28 10:00:01 (Antena-1)
Inconstienta la volan! Un sofer a fost prins de Politia Romana, conducand cu viteza de 225 de kilometri pe ora Politistii Brigazii Autostrazi si Misiuni Speciale au depistat, luni noaptea, un barbat care conducea un autoturism cu viteza de 225 de kilometri pe ora pe Autostrada A1 Bucuresti - Ramnicu Valcea. ...continuare.

Perchezitii in Bucuresti si patru judete intr-un dosar de evaziune si spalare a banilor

publicat 2017-03-28 08:45:07 (Romania-TV)
Perchezitii in Bucuresti si patru judete intr-un dosar de evaziune si spalare a banilor Lucratori ai Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti, sub supravegherea Parchetului de pe langa Tribunalul Bucuresti, pun in aplicare marti dimineata 22 de mandate de perchezitie domiciliara in Capitala si in judetele Ilfov, Prahova, Ialomita si Valcea, intr-un dosar de evaziune fiscala si spalarea banilor, in domeniul prestarii serviciilor de paza si service auto, potrivit IGPR. ...continuare.

Manelist care apare la TV, acuzat ca a violat o fetita de 12 ani, impreuna cu un prieten. "Arata de 20 de ani, nu de 12...."

publicat 2017-03-27 11:45:10 (Romania-TV)
Manelist care apare la TV, acuzat ca a violat o fetita de 12 ani, impreuna cu un prieten. "Arata de 20 de ani, nu de 12...." Un lautar care a aparut in mai multe videoclipuri, alaturi de manelisti celebri, este acuzat ca a violat o fetita de 12 ani, impreuna cu fotbalistul din Valcea care a murit, zilele trecute, in timpul unui meci. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »