Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Momente de panica in parcarea unui mall, un bolid de lux a ars ca o torta VIDEO

publicat 2017-01-18 11:00:16 (Romania-TV)
Momente de panica in parcarea unui mall, un bolid de lux a ars ca o torta VIDEO Momente de panica in centrul orasului Ramnicu-Valcea. Un bolid a luat foc in mers, iar soferul a reusit sa se salveze in ultima clipa. ...continuare.

Cum ajuti un copil timid sa iasa din "carapacea" lui

publicat 2017-01-16 18:45:02 (Antena3)
Cum ajuti un copil timid sa iasa din carapacea lui Pana pe la doi anisori, micutul tau era foarte expansiv, le zambea tuturor si facea din manuta fiecarei persoane pe care o intalneati. Acum ati ajuns la pragul de trei ani si atitudinea lui s-a schimbat radical: tace... ...continuare.

Trafic blocat pe DN 7 in judetul Valcea din cauza unui accident. Doua persoane au fost ranite

publicat 2017-01-16 17:45:17 (Romania-TV)
Trafic blocat pe DN 7 in judetul Valcea din cauza unui accident. Doua persoane au fost ranite Circulatia rutiera pe DN 7 in judetul Valcea este blocata, luni dupa-amiaza, la Gura Lotrului, dupa ce doua autovehicule s-au ciocnit frontal, doua persoane fiind ranite. ...continuare.

Accident groaznic pe DN7. Doua persoane, ranite

publicat 2017-01-16 17:15:07 (Realitatea-TV)
Accident groaznic pe DN7. Doua persoane, ranite Un accident rutier s-a produs, in aceasta dupa-amiaza, pe DN 7, in judetul Valcea. ...continuare.

Accident GRAV intre Sibiu si Valcea. 5 victime, dupa ciocnirea frontala dintre doua masini

publicat 2017-01-16 13:15:14 (Realitatea-TV)
Accident GRAV intre Sibiu si Valcea. 5 victime, dupa ciocnirea frontala dintre doua masini Accident grav pe DN7 intre Sibiu si Rm. Valcea, luni in jurul pranzului. Traficul rutier a fost afectat pret de mai bine de o ora din cauza unui accident rutier avut loc la km 181+400 in apropiere de localitatea valceana Bujoreni. ...continuare.

O fosta miss Italia face deszapezire in Romania. Are contracte de peste 16 milioane lei

publicat 2017-01-16 12:30:08 (Realitatea-TV)
O fosta miss Italia face deszapezire in Romania. Are contracte de peste 16 milioane lei Deszapezirea din judetul Valcea se face cu o firma detinuta de doua surori din Chisinau, Diana si Marcela Curmei, dintre care una este o fosta miss Italia. ...continuare.

Accident cu 5 raniti pe DN 7, in Valcea

publicat 2017-01-16 11:30:29 (Romania-TV)
Accident cu 5 raniti pe DN 7, in Valcea Un accident soldat cu cinci raniti s-a produs luni dimineata in judetul Valcea, pe DN 7. ...continuare.

ACCIDENT groaznic in Valcea! Un sofer a intrat cu masina intr-o conducta de gaze

publicat 2017-01-11 17:00:07 (Realitatea-TV)
ACCIDENT groaznic in Valcea! Un sofer a intrat cu masina intr-o conducta de gaze Accident rutier groaznic in judetul Valcea: Un sofer a intrat cu masina intr-o conducta de gaze, conform voceavalcii.ro. ...continuare.

Accident grav din cauza vremii, in judetul Valcea. Un barbat a murit, iar alte trei persoane au fost ranite

publicat 2017-01-11 09:45:28 (Romania-TV)
Accident grav din cauza vremii, in judetul Valcea. Un barbat a murit, iar alte trei persoane au fost ranite Un accident grav a avut loc miercuri, pe DN7, in judetul Valcea. Un barbat a murit, iar alte trei persoane au fost ranite in urma impactului dintre un autoturism si un microbuz. ...continuare.

Patronul unei echipe de fotbal din Valcea, liderul gruparii care dadea jafuri in Italia

publicat 2017-01-08 11:00:35 (Romania-TV)
Patronul unei echipe de fotbal din Valcea, liderul gruparii care dadea jafuri in Italia Procurorii DIICOT au stabilit ca lider al grupului infractional este Petre Alexandru, patron al echipei de fotbal AS Capsunarii Bunesti, campioana de anul trecut din Liga a IV-a Seria Est, potrivit voceavalcii.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »