Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Piperea: 'Electrica Furnizare a contestat planul de reorganizare a Oltchim'

publicat 2015-03-30 00:00:04 (Bursa)
Tribunalul Valcea a dispus amanarea discutiilor pentru confirmarea planului de reorganizare a Oltchim, potrivit unui raport remis BVB. Planul ar fi trebuit judecat pe 25 martie, dar instanta l-a amanat pentru data de 22 aprilie. ...continuare.

Avertizarea cod galben de INUNDATII, prelungita pana luni pe rauri din 11 judete

publicat 2015-03-29 16:30:02 (Antena3)
Avertizarea cod galben de INUNDATII, prelungita pana luni pe rauri din 11 judete Avertizarea cod galben de inundatii a fost prelungita pana luni dupa-amiaza, pe rauri din judetele Dolj, Olt, Valcea, Arges, Teleorman, Dambovita, Giurgiu, Prahova, Ialomita, Covasna si Brasov. Potrivit... ...continuare.

Avertizarea cod galben de inundatii, prelungita pana luni pe rauri din 11 judete

publicat 2015-03-29 14:45:14 (Mediafax)
Avertizarea cod galben de inundatii, prelungita pana luni pe rauri din 11 judete Avertizarea cod galben de inundatii a fost prelungita pana luni dupa-amiaza, pe rauri din judetele Dolj, Olt, Valcea, Arges, Teleorman, Dambovita, Giurgiu, Prahova, Ialomita, Covasna si Brasov. ...continuare.

Avertizare cod galben de inundatii pe rauri din judetele Dolj, Olt si Valcea

publicat 2015-03-29 01:30:01 (Antena3)
Hidrologii au emis sambata o noua avertizare cod galben, pentru rauri din judetele Dolj, Olt si Valcea, unde pana duminica dimineata se pot produce inundatii locale, informeaza MEDIAFAX.Potrivit... ...continuare.

Cod galben de inundatii pe rauri din judetele Dolj, Olt si Valcea

publicat 2015-03-28 22:00:15 (Mediafax)
Cod galben de inundatii pe rauri din judetele Dolj, Olt si Valcea Hidrologii au emis sambata o noua avertizare cod galben, pentru rauri din judetele Dolj, Olt si Valcea, unde pana duminica dimineata se pot produce inundatii locale. ...continuare.

Avertizare hidrologica pentru judetele Olt, Valcea si Dolj

publicat 2015-03-28 21:30:14 (Romania-TV)
Avertizare hidrologica pentru judetele Olt, Valcea si Dolj Hidrologii au emis avertizare cod galben pentru bazinele hidrografice Teslui, Gemartalui, Beica si Mamu. ...continuare.

Momente de groaza pentru doi tineri din Oltenia, intr-o padure din apropiere de Botosani

publicat 2015-03-28 12:30:10 (Realitatea-TV)
Momente de groaza pentru doi tineri din Oltenia, intr-o padure din apropiere de Botosani Doi tineri de 21, respectiv 23 ani, din Dolj si Ramnicu Valcea, au petrecut ore bune de groaza, dupa ce s-au ratacit cu masina intr-o padure din apropiere de Botosani. ...continuare.

Cod galben de inundatii in 11 judete - e valabil pana luni dupa-amiaza. Vezi harta!

publicat 2015-03-27 14:45:10 (Realitatea-TV)
Cod galben de inundatii in 11 judete - e valabil pana luni dupa-amiaza. Vezi harta! Hidrologii au transmis o avertizare cod galben pentru rauri din judetele Valcea, Gorj, Arges, Dambovita, Prahova, Ialomita, Brasov, Sibiu, Covasna, Buzau si Vrancea, unde pana luni dupa-amiaza se pot produce inundatii locale. ...continuare.

Cod galben de inundatii in 11 judete. Care sunt raurile vizate

publicat 2015-03-27 13:30:01 (Antena3)
Hidrologii au emis cod galbern pentru raurile din 11 judete. Este vorba despre: Valcea, Gorj, Arges, Dambovita, Prahova, Ialomita, Brasov, Sibiu, Covasna, Buzau si Vrancea unde pana luni dupa-amiaza se pot... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »