Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Denisa Raducu, condusa pe ultimul drum de mii de oameni. Imagini emotionante, familia este devastata de durere

publicat 2017-07-25 17:15:09 (Romania-TV)
Denisa Raducu, condusa pe ultimul drum de mii de oameni. Imagini emotionante, familia este devastata de durere Mii de oameni au participat, marti, in comuna Stefanesti, din Valcea, la inmormantarea interpretei de manele Denisa Raducu, alaturi de rude fiind apropiati si colegi de breasla. ...continuare.

Cutremurator! Era vesela si plina de viata: "Asta e o rochie care imi place foarte mult, e de miresica!" Denisa a aratat la tv rochia in care va fi inmormantata

publicat 2017-07-25 15:30:02 (Antena-1)
Cutremurator! Era vesela si plina de viata: Asta e o rochie care imi place foarte mult, e de miresica! Denisa a aratat la tv rochia in care va fi inmormantata Inca de la primele ore ale diminetii, zeci de persoane au venit sa-i aduca un ultim omagiu Denisei Raducu. Cantareata a murit duminica dimineata, in locuinta sa din Bucuresti si isi va dormi somnul de veci in localitatea natala, Stefanesti, din judetul Valcea. ...continuare.

Denisa Manelista avea programata nunta in octombrie. Dezvaluirea sfasietoare facuta de unchiul vedetei

publicat 2017-07-25 14:30:10 (Romania-TV)
Denisa Manelista avea programata nunta in octombrie. Dezvaluirea sfasietoare facuta de unchiul vedetei Cantareata de manele Denisa Raducu, cunoscuta si ca Denisa Manelista, care a murit, duminica dimineata, in locuinta sa din Bucuresti a fost inmormantata, marti dupa-amiaza, in localitatea Stefanesti, din judetul Valcea. ...continuare.

Accident grav in Valcea. Trei persoane au fost ranite

publicat 2017-07-25 13:30:09 (Romania-TV)
Accident grav in Valcea. Trei persoane au fost ranite Trei persoane au fost ranite, fiind transportate la spital in urma unui accident rutier produs marti pe drumul national 64, in judetul Valcea. Primele informatii arata ca accidentul s-a produs in conditiile in care un autoturism a lovit din spate un altul, pe care l-a proiectat intr-un autovehicul oprit pe marginea drumului. ...continuare.

DENISA RADUCU, inmormantata in conditii speciale. Anuntul facut de rude

publicat 2017-07-25 13:15:10 (Romania-TV)
DENISA RADUCU, inmormantata in conditii speciale. Anuntul facut de rude Cantareata de manele Denisa Raducu, cunoscuta si ca Denisa Manelista, care a murit, duminica dimineata, in locuinta sa din Bucuresti va fi inmormantata, marti dupa-amiaza, in localitatea Stefanesti, din judetul Valcea, familia tinerei facand apel la politisti si jandarmi sa asigure ordinea si linistea publica in zona. ...continuare.

Denisa, condusa pe ultimul drum! Familia cantaretei a cerut ajutorul politistilor si jandarmilor

publicat 2017-07-25 13:15:02 (Antena-1)
Denisa, condusa pe ultimul drum! Familia cantaretei a cerut ajutorul politistilor si jandarmilor Cantareata de manele Denisa Raducu, cunoscuta si ca Denisa Manelista, care a murit, duminica dimineata, in locuinta sa din Bucuresti va fi inmormantata, marti dupa-amiaza, in localitatea Stefanesti, din judetul Valcea, familia tinerei facand apel la politisti si jandarmi sa asigure ordinea si linistea publica in zona. ...continuare.

Mai multe persoane din Valcea au fost trimise in judecata pentru retrocedarea ilegala a unei paduri. Prejudiciul este urias

publicat 2017-07-25 13:00:10 (Romania-TV)
Mai multe persoane din Valcea au fost trimise in judecata pentru retrocedarea ilegala a unei paduri. Prejudiciul este urias Mai multe persoane din Valcea, intre care Petre Popescu, la data faptelor primar al comunei Boisoara, au fost trimise in judecata de catre procurorii Directiei Nationale Anticoruptie (DNA) pentru abuz in serviciu, fiind suspectate ca au retrocedat ilegal peste doua mii de hectare de padure, prin aceasta actiune prejudiciind statul si diferite persoane cu peste 36,5 milioane de lei. ...continuare.

Lacrimi si durere! Artistii din Romania isi iau ramas bun de la Denisa Raducu

publicat 2017-07-25 12:30:02 (Antena-1)
Denisa Raducu va fi inmormantata in comuna Ștefanesti, judetul Valcea, satul ei natal. Artistii au trimis mesaje de sustinere pentru familei cantaretei. ...continuare.

Scandal intr-un bar din Valcea. Patronul localului a fost snopit in bataie de un client nervos VIDEO

publicat 2017-07-25 10:30:12 (Romania-TV)
Scandal intr-un bar din Valcea. Patronul localului a fost snopit in bataie de un client nervos VIDEO Patronul unui bar din Valcea a fost snopit in bataie de un client nervos. Totul s-a petrecut chiar in localul victimei. Scena a fost inregistrata de camerele de supraveghere. ...continuare.

Denisa Raducu va fi inmormantata marti, in satul natal, langa Dragasani

publicat 2017-07-25 09:00:10 (Romania-TV)
Denisa Raducu va fi inmormantata marti, in satul natal, langa Dragasani Denisa Raducu va fi inmormantata marti, in localitatea natala Stefanesti, langa Dragasani, judetul Valcea. La funeralii sunt asteptati mai multi solisti prieteni ai tinerei care a murit duminica, la varsta de 27 de ani, din cauza unui cancer la ficat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »