Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Combinatul petrochimic Oltchim a fost scos la vanzare pe bucati

publicat 2016-08-24 12:00:10 (Romania-TV)
Combinatul petrochimic Oltchim a fost scos la vanzare pe bucati Combinatul petrochimic Oltchim Ramnicu Valcea este scos la vanzare prin noua pachete de active, iar ministrul Economiei, Costin Borc, se asteapta ca, pana la finele anului, compania sa aiba o oferta angajanta, potrivit unui comunicat al ministerului de resort. ...continuare.

Accident grav in judetul Valcea! O persoana a murit pe loc in momentul impactului

publicat 2016-08-24 10:30:23 (Realitatea-TV)
Accident grav in judetul Valcea! O persoana a murit pe loc in momentul impactului O persoana a murit si alte doua au fost ranite, miercuri dimineata, in urma unui accident produs pe drumul national 7, in judetul Valcea, dupa ce soferul unui autoturism a intrat pe contrasens, iar masina s-a ciocnit cu un microbuz. ...continuare.

Combinatul Oltchim, scos la vanzare pe bucati

publicat 2016-08-24 10:15:01 (Antena3)
Combinatul Oltchim, scos la vanzare pe bucati Combinatul Oltchim din Ramnicu Valcea, aflat in insolventa din ianuarie 2013, este scos la vanzare pe bucati, prin noua pachete de active, anunta Ziare.com. Investitorii interesati pot depune scrisori de interes... ...continuare.

Accident MORTAL pe drumul dintre Ramnicu Valcea si Pitesti

publicat 2016-08-24 09:45:10 (Romania-TV)
Accident MORTAL pe drumul dintre Ramnicu Valcea si Pitesti Un accident grav s-a produs, miercuri dimineata, pe DN7, intre localitatile Ramnicu Valcea si Pitesti. ...continuare.

Trei tineri cautati pentru furt din locuinte in Danemarca, prinsi in Valcea

publicat 2016-08-22 18:00:10 (Romania-TV)
Trei tineri cautati pentru furt din locuinte in Danemarca, prinsi in Valcea Politistii din Valcea, in cooperare cu Biroul SIRENE din cadrul Centrului de Cooperare Politieneasca Internationala al Politiei Romane, au depistat trei barbati urmariti international de autoritatile din Danemarca pentru infractiuni de furt calificat. ...continuare.

Aglomeratie intre Ramnicu-Valcea si Pitesti, din cauza soferilor care opresc la popasul Dedulesti

publicat 2016-08-21 18:45:14 (Romania-TV)
Aglomeratie intre Ramnicu-Valcea si Pitesti, din cauza soferilor care opresc la popasul Dedulesti Circulatia se desfasoara, duminica dupa-amiaza, cu viteza redusa in judetul Arges, pe DN7 Ramnicu-Valcea - Pitesti, din cauza soferilor care opresc la popasul Dedulesti. ...continuare.

ATENTIE, soferi! Ce se va intampla duminica pe soselele din Romania - Anuntul Politiei

publicat 2016-08-21 08:45:17 (Romania-TV)
ATENTIE, soferi! Ce se va intampla duminica pe soselele din Romania - Anuntul Politiei Traficul rutier se va intensifica pe principalele drumuri nationale si autostrazi, in a doua parte a zilei, mai ales pe DN1 Brasov - Bucuresti, A2 Constanta - Bucuresti si DN7 Sibiu - Ramnicu-Valcea - Pitesti - Bucuresti, informeaza CentrulINFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane. ...continuare.

Cod galben de INUNDATII in 11 judete din tara! Cat timp ramane in vigoare atentionarea hidrologilor

publicat 2016-08-19 19:30:07 (Realitatea-TV)
Cod galben de INUNDATII in 11 judete din tara! Cat timp ramane in vigoare atentionarea hidrologilor Hidrologii au emis, vineri, mai multe atentionari Cod galben de inundatii, valabile pana la miezul noptii, pentru bazine hidrografice din 11 judete, respectiv Buzau, Brasov, Covasna, Vrancea, Valcea, Gorj, Hunedoara, Constanta, Caras-Severin, Olt si Arges. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »