Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cursa anulata de TAROM, din cauza unor probleme tehnice

publicat 2016-08-17 22:00:02 (Antena3)
Cursa anulata de TAROM, din cauza unor probleme tehnice Cursa Tarom RO 416 Madrid - Bucuresti, care avea la bord 138 de pasageri, a fost anulata miercuri din cauza unei probleme tehnice minore, aceasta urmând sa decoleze de la Madrid joi dimineata, la ora 7,30, a de... ...continuare.

Cursa Tarom, anulata din cauza unei probleme tehnice

publicat 2016-08-17 21:45:18 (Romania-TV)
Cursa Tarom, anulata din cauza unei probleme tehnice Cursa Tarom RO 416 Madrid - Bucuresti, care avea la bord 138 de pasageri, a fost anulata miercuri din cauza unei probleme tehnice minore, aceasta urmand sa decoleze de la Madrid joi dimineata, la ora 7,30, a declarat purtatorul de cuvant al companiei, Georgeta Dinu. ...continuare.

Tarom a anulat o cursa Madrid-Bucuresti din cauza unor probleme tehnice. Ce s-a intamplat cu pasagerii

publicat 2016-08-17 21:30:10 (ProTV)
Tarom a anulat o cursa Madrid-Bucuresti din cauza unor probleme tehnice. Ce s-a intamplat cu pasagerii Cursa Tarom RO 416 Madrid - Bucuresti, care avea la bord 138 de pasageri, a fost anulata miercuri din cauza unei probleme tehnice minore, aceasta urmand sa decoleze de la Madrid joi dimineata, la ora 7:30. ...continuare.

Un pensionar pedofil, arestat de politisti. Iata cum agata barbatul minore pe Internet

publicat 2016-08-17 12:00:14 (Romania-TV)
Un pensionar pedofil, arestat de politisti. Iata cum agata barbatul minore pe Internet Un pensionar pedofil a fost prins de politisti dupa ce s-a dat drept o adolescenta pe Facebook si a convins mai multe fetite sa-i pozeze in ipostaze sexuale. Barbatul, din Brasov, a fost arestat preventiv, iar in calculatorul lui, procurorii au descoperit mai multe filme cu adevarate orgii cu copii, informeaza . ...continuare.

Minore din Romania, obligate sa practice prostitutia

publicat 2016-08-13 12:45:08 (Realitatea-TV)
Minore din Romania, obligate sa practice prostitutia Trei galateni au fost retinuti de politistii specializati in combaterea criminalitatii organizate pentru trafic de minori. ...continuare.

Trei tineri din Galati, arestati pentru ca au fortat fete minore sa se prostitueze

publicat 2016-08-13 12:45:08 (Romania-TV)
Trei tineri din Galati, arestati pentru ca au fortat fete minore sa se prostitueze Trei barbati din judetul Galati au fost arestati preventiv pentru acuzati de trafic de minori dupa ce timp de mai multe luni de zile ar gi obligat doua tinere minore sa practice prostitutia, a anuntat Politia Romana. ...continuare.

5 solutii impotriva efectelor secundare ale anticonceptionalelor

publicat 2016-08-11 16:45:01 (Antena3)
5 solutii impotriva efectelor secundare ale anticonceptionalelor Tratamentul cu anticonceptionale pe baza de hormoni poate avea diverse efecte secundare, de la cele minore, nesemnificative, la unele mai grave care te pot determina sa intrerupi administrarea. S-ar putea ca pilulele... ...continuare.

Horoscop 29 iulie 2016: Taurii sunt dezamagiti. Afla previziunile astrologice pentru fiecare zodie in parte

publicat 2016-07-28 17:30:18 (Romania-TV)
Horoscop 29 iulie 2016: Taurii sunt dezamagiti. Afla previziunile astrologice pentru fiecare zodie in parte Varsatorii nu ar trebui sa se cramponeze din drumul lor din cauza unei piedici minore, in timp ce Racii ar trebui sa invete ca nu sunt pe deplin maturi din punct de vedere afectiv. Citeste horoscopul zilnic pentru zodia ta! ...continuare.

Dezvaluiri: Casele de copii din Romania - violuri, prostitutie, alcool

publicat 2016-07-25 22:00:02 (Antena3)
Dezvaluiri: Casele de copii din Romania - violuri, prostitutie, alcool Violuri, prostitutie, copii nedoriti, mame minore si alcool - cam asta se întâmpla în casele de copii din România. Cel putin la Iasi si Constanta, potrivit unei anchete prezentate luni, la... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 Pag. urmatoare »