Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

Decizie in cazul judecatorului implicat in dosarul "Prostitutie cu eleve". Magistratul e acuzat ca ar fi santajat minore

publicat 2015-08-25 13:45:19 (ProTV)
Decizie in cazul judecatorului implicat in dosarul Prostitutie cu eleve. Magistratul e acuzat ca ar fi santajat minore Judecatorul suspectat de implicare intr-o retea de prostitutie din Timisoara a fost dat afara din sistem. Consiliul Superior al Magistraturii a decis sa il excluda, dat fiind acuzatiile grave care planeaza asupra lui. ...continuare.

FABULOS. Procurorii DIICOT aresteaza in cladirea in care a functionat "cuibusorul de nebunii" al gurului Gregorian Bivolaru

publicat 2015-08-23 19:30:02 (CanCan)
FABULOS. Procurorii DIICOT aresteaza in cladirea in care a functionat cuibusorul de nebunii al gurului Gregorian Bivolaru Procurorii bucuresteni care lupta impotriva crimei organizate lucreaza intr-o cladire care are o istorie tumultoasa! In imobilul de pe strada Traian, liderul spiritual al MISA si-a consumat partidele de amor cu minore! ...continuare.

DEZVALUIRI EROTICE | Ce fantezii sexuale isi satisfacea Silvio Berlusconi la petrecerile infame

publicat 2015-08-21 17:15:37 (Libertatea)
DEZVALUIRI EROTICE | Ce fantezii sexuale isi satisfacea Silvio Berlusconi la petrecerile infame Silvio Berlusconi a fost acuzat acum cativa ani ca organiza petreceri deocheate, la care facea sex cu minore. Noi detalii cu privire la ce se intampla la chefurile "BUNGA BUNGA" la care participa fostul premier italian au fost prezentate intr-o carte scrisa de Michael Day. Publicitate 'Being Berlusconi: The Rise & Fall' prezinta informatii care par desprinse din filmele pentru adulti. Autorul, Michael Day, sustine ca povestile le-a aflat chiar de la tinere care au fost prezente la adevaratele... ...continuare.

Omul de afaceri arab care a intretinut relatii sexuale cu zeci de minore, RETINUT

publicat 2015-08-19 17:00:18 (Romania-TV)
Omul de afaceri arab care a intretinut relatii sexuale cu zeci de minore, RETINUT Un afacerist din Dubai, in varsta de 58 de ani, stabilit de 10 ani in Pitesti, a fost retinut sub acuzatia de intretinere de raporturi sexuale cu minore. ...continuare.

Un om de afaceri arab, stabilit in Pitesti, a fost retinut pentru pedofilie. Ce a gasit politia in calculatorul lui

publicat 2015-08-19 08:45:28 (ProTV)
Un om de afaceri arab, stabilit in Pitesti, a fost retinut pentru pedofilie. Ce a gasit politia in calculatorul lui Un om de afaceri arab de 58 de ani, stabilit in Pitesti, a fost retinut sub acuzatia de intretinere de raporturi sexuale cu minore. ...continuare.

Dezvaluiri incredibile intr-un dosar de proxenetism.Copil de 9 ANI, OBLIGAT de MAMA sa faca SEX cu PROSTITUATE

publicat 2015-08-18 14:15:45 (Romania-TV)
Dezvaluiri incredibile intr-un dosar de proxenetism.Copil de 9 ANI, OBLIGAT de MAMA sa faca SEX cu PROSTITUATE Dezvaluiri incredibile dintr-un dosar de proxenetism in care trei tinere, dintre care doua minore, erau obligate sa se prostitueze pe autostrada Bucuresti-Pitesti. Proxeneta din Arges care le obliga sa intretina relatii sexuale si-a atras fiul cel mare in afacerea cu proxeneti. In plus, pe cel mic, de numai 9 ani, l-a pus sa faca sex cu prostituatele. ...continuare.

Cel mai cautat interlop din vestul tarii a fost prins la Bucuresti

publicat 2015-08-17 19:00:14 (Romania-TV)
Cel mai cautat interlop din vestul tarii a fost prins la Bucuresti Paul Manzu, unul dintre cei mai periculosi interlopi din Timisoara a fost prins de politisti in Capitala. El era liderul unei grupari care se ocupa de trafic de minore si proxenetism. ...continuare.

Minore obligate sa se prostitueze. O femeie din Arges isi obliga fiul de numai 10 ani sa se culce cu acestea

publicat 2015-08-17 19:00:02 (Antena3)
O femeie dintr-un sat argesean a tinut cu forta in casa trei tinere pe care le obliga sa se prostitueze si chiar isi punea fiul cel mic de numai 10 ani sa se culce cu acestea. Familia se dadea drept cea mai... ...continuare.

Paul Manzu, liderul retelei de prostitutie cu minore pentru VIP-uri, a fost prins de politisti

publicat 2015-08-17 18:00:01 (Antena3)
Paul Manzu, de 47 ani, dat in urmarire nationala si internationala, pentru trafic de minori, proxenetism si constituire de grup infractional organizat a fost retinut, luni dupa-amiaza, de ofiterii... ...continuare.

Minore obligate sa se prostitueze pe autostrada

publicat 2015-08-14 14:30:02 (Antena3)
Doi barbati si o femeie din judetul Arges au fost retinuti pentru trafic de minori, trafic de persoane si proxenetism, fiind acuzati ca au recrutat mai multe tinere, pe care le obligau sa se prostitueze la... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »