Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Mihai Morar socheza!

publicat 2014-08-18 11:00:48 (Ziarul-Atac)
Mihai Morar si-a revenit dupa interventia chirurgicala pe care a suferit-o recent. De pe patul de spital, prezentatorul tv a facut primele declaratii. Realizatorul a tinut sa-si linisteasca prietenii, insa prin cuvintele folosite nu a reusit decat sa-i bage si mai tare in panica. Mihai Morar a ajuns la spital si in urma cu o luna din cauza unei pneumonii, iar ieri a fost supus unei interventii chirurgicale "minore", asa cum chiar el a marturisit pe pagina lui de socializare. In urma... ...continuare.

5 probleme de sanatate rezolvate cu alimente minune

publicat 2014-08-18 00:00:41 (Realitatea-TV)
5 probleme de sanatate rezolvate cu alimente minune Atat de multi oameni apeleaza la antibiotice si remedii impotriva racelii la cel mai mic stranut fara sa realizeze ca astfel isi expun organismele la efectele secundare ale medicamentelor, chiar daca efectul imbolnavirii dispare. Vestea buna este ca exista mai multe modalitati de a tratament in afara medicamentelor obisnuite. Este adevarat ca unele boli, cele grave, nu pot fi tratate decat cu medicamentatie, insa exista si afectiuni minore ce pot fi tratate printr-o dieta corespunzatoare.  ... ...continuare.

Probleme de sanatate rezolvate cu alimente minune

publicat 2014-08-17 23:30:31 (Romania-TV)
Probleme de sanatate rezolvate cu alimente minune Atat de multi oameni apeleaza la antibiotice si remedii impotriva racelii la cel mai mic stranut fara sa realizeze ca astfel isi expun organismele la efectele secundare ale medicamentelor, chiar daca efectul imbolnavirii dispare. Vestea buna este ca exista mai multe modalitati de tratament in afara medicamentelor obisnuite. Este adevarat ca unele boli, cele grave, nu pot fi tratate decat cu medicamentatie, insa exista si afectiuni minore ce pot fi tratate printr-o dieta corespunzatoare. ...continuare.

Un barbat, arestat dupa ce a SEDUS mai multe minore pe care le SANTAJA cu IMAGINI COMPROMITATOARE

publicat 2014-08-16 12:00:30 (Romania-TV)
Un barbat, arestat dupa ce a SEDUS mai multe minore pe care le SANTAJA cu IMAGINI COMPROMITATOARE Un barbat de 34 de ani din Miercurea Ciuc a profitat de mai multe tinere pe care le ademenea pe site-uri de socializare. La inceput galant, barbatul devenea in scurt timp violent. El filma scenele de amor, apoi le ameninta pe fete ca publica totul pe Internet, informeaza . ...continuare.

Barbat acuzat ca seducea tinere minore si le santaja cu magini compromitatoare. Una din victime avea doar 13 ani

publicat 2014-08-15 13:45:44 (ProTV)
Barbat acuzat ca seducea tinere minore si le santaja cu magini compromitatoare. Una din victime avea doar 13 ani Acuzatii grave i se aduc unui barbat de 34 de ani din Miercurea Ciuc, aflat deja in arest preventiv. Anchetatorii au aflat ca omul a sedus mai multe tinere, majoritatea minore, pe care le filma in timp ce intretineau cu el relatii intime. ...continuare.

8 simptome timpurii ale cancerului. Nu le ignora!

publicat 2014-08-14 19:01:20 (Libertatea)
8 simptome timpurii ale cancerului. Nu le ignora! Cancerul este a doua cea mai comuna cauza a deceselor, dar boala poate fi tratata, daca este diagnosticata la timp. Din pacate, simptomele timpurii ale cancerului nu sunt intotdeauna clare si deseori sunt confundate cu cele provocate de afectiuni minore. Afla care sunt cele mai comune 8 semne ale cancerului si ramai sanatoasa. Arsurile la stomac, precum si o senzatie usoara de greata si balonare pot fi un semn timpuriu de cancer la stomac. Pentru ca pastilele anti-acid elimina disconfortul,... ...continuare.

ACCIDENT. Beat mort, Dorel Stoica si-a facut praf limuzina

publicat 2014-08-13 19:30:43 (Puterea)
ACCIDENT. Beat mort, Dorel Stoica si-a facut praf limuzina Fost fotbalist la Universitatea Craiova, Steaua si Dinamo, Dorel Stoica este de mai mult timp somer. Asta nu il impiedica sa se urce beat crita la volan. De aici pana la un accident nu mai este decat un pas, iar mijlocasul tocmai ce si-a facut praf limuzina Audi Q7 pe soseaua de centura a Lugojului, in sensul giratoriu care face legatura cu autostrada. A suferit rani minore si a fost transportat la spital pentru investigatii medicale amanuntite. Bolidul scapat de sub control a fost serios... ...continuare.

Cel mai hilar motiv pentru amanarea procesului lui Gregorian Bivolaru! Vezi de ce a lipsit procurorul de la proces!

publicat 2014-08-11 23:45:03 (CanCan)
Cel mai hilar motiv pentru amanarea procesului lui Gregorian Bivolaru! Vezi de ce a lipsit procurorul de la proces! Condamnat la sase ani de ani de închisoare pentru relatii sexuale cu minore, dar niciodata încarcerat întrucât se afla sub protectia statului suedez, Gregorian Bivolaru este judecat, tot în lipsa, pentru activitatile economice ilegale ale MISA. ...continuare.

Mesajul surpriza al lui Mircea Badea pentru jurnalista de la B1 agresata la mitingul Antenei 3

publicat 2014-08-10 20:00:29 (Realitatea-TV)
Mesajul surpriza al lui Mircea Badea pentru jurnalista de la B1 agresata la mitingul Antenei 3 Vedeta Antenei 3 a reactionat dupa ce o jurnalista de la B1 TV a fost batuta de participantii la "plimbarea" fanilor A3 pe langa Palatul Cotroceni. "E regretabil ce s-a intamplat cu doamna reporter de la B1 si e foarte bine ca a intervenit tanarul acela. Incidentul a avut loc la 16.30 la Leu, iar eu am ajuns, asa cum anuntasem, la ora 17.00 , la Gradina Botanica. In prezenta mea nu s-ar fi intamplat nimic de genul acela. Au mai fost cateva tensiuni minore pe parcurs pe care le-am dezamorsat... ...continuare.

Memorandumul de listare a FP la Bursa din Londra, gata in urmatoarele saptamani

publicat 2014-08-08 00:00:06 (Bursa)
Memorandumul de listare a FP la Bursa din Londra, gata in urmatoarele saptamani Memorandumul de listare a Fondului Proprietatea (FP) la Bursa de la Londra ar trebui sa fie gata in urmatoarele cateva saptamani, cel mult, ne-a declarat domnul Greg Konieczny, managerul Fondului Proprietatea, adaugand: "In acest moment, in ceea ce ne priveste, suntem in procesul de pregatire a intregii documentatii necesare solicitate de autoritatile din Marea Britanie. Vom fi pregatiti sa o depunem in luna septembrie. Singurul lucru care ne mai lipseste este reprezentat de cateva modificari... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

suceava cuci stirile pro tv goalkeeperul galati ialomita costel busuioc constanta giurgiu bacau mures programul rabla traseul penitenciare angajari termopan stefan cel mare erori marian mexicanu franci elvetieni nike accidentul wowbiz campulung muscel prahova agentia de plati caras severin alina man rupta braila subiect neamt iubiri tulcea salaj sibiu bacalaureat furtul tablouri vladislav gabriela firea maramures arcelormittal galati metrourile horoscop birouri vamale burlacita spion iasi al treilea razboi mondial campina