Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Traficantii de copii, saltati de mascati. Clanurile Sadoveanu si Domnu, in vizorul procurorilor

publicat 2014-12-17 11:00:27 (Romania-TV)
Traficantii de copii, saltati de mascati. Clanurile Sadoveanu si Domnu, in vizorul procurorilor Membrii a doua clanuri mafiote din Capitala au fost ridicati miercuri de mascati. 45 de persoane suspectate de trafic de persoane si de copii vor ajunge la audieri. Suspectii ar fi racolat si exploatat mai multe femei, inclusiv minore, pentru prostitutie. ...continuare.

Tot mai multe minore fug de acasa dupa iubitii lor si isi incep VIATA SEXUALA

publicat 2014-12-17 11:00:27 (Romania-TV)
Tot mai multe minore fug de acasa dupa iubitii lor si isi incep VIATA SEXUALA Fie ca de vina este teribilismul caracteristic varstei, fie ca responsabila este lipsa de comunicare cu parintii sau necunoasterea adecvata a realitatii inconjuratoare, tot mai multe fete pun pe jar autoritatile, odata ajunse la varsta adolescentei. Se indragostesc, isi incep viata sexuala si fug de acasa dupa iubiti. ...continuare.

Perchezitii in Bucuresti si Ilfov, la persoane suspectate ca au obligat tinere sa se prostitueze

publicat 2014-12-17 11:00:22 (Mediafax)
Perchezitii in Bucuresti si Ilfov, la persoane suspectate ca au obligat tinere sa se prostitueze Politistii si procurorii DIICOT fac, miercuri, 16 perchezitii in Bucuresti si judetul Ilfov, la locuintele unor persoane suspectate ca au racolat mai multe tinere, unele dintre acestea minore, si le-au obligat sa se prostitueze. ...continuare.

Perchezitii in Bucuresti si Ilfov, la persoane suspectate ca au obligat tinere sa se prostitueze

publicat 2014-12-17 10:45:07 (Gandul)
Perchezitii in Bucuresti si Ilfov, la persoane suspectate ca au obligat tinere sa se prostitueze Politistii si procurorii DIICOT fac, miercuri, 16 perchezitii in Bucuresti si judetul Ilfov, la locuintele unor persoane suspectate ca au racolat mai multe tinere, unele dintre acestea minore, si le-au obligat sa se prostitueze. ...continuare.

Scandal sexual cu fete MINORE la Ansamblul de dansuri "Somesul"! Le-a pipait, LE-A"...

publicat 2014-12-12 19:45:03 (CanCan)
Scandal sexual cu fete MINORE la Ansamblul de dansuri Somesul! Le-a pipait, LE-A... Un instructor de dansuri populare de la Ansamblul "Somesul" din comuna clujeana Apahida este acuzat de patru dintre elevele sale, cu varste cuprinse intre 16 si 21 de ani, ca le-ar fi hartuit sexual. ...continuare.

iOS 8.1.2 aduce inapoi tonurile de apel pierdute (Software)

publicat 2014-12-10 17:30:21 (Go4IT)
iOS 8.1.2 aduce inapoi tonurile de apel pierdute (Software) In ciuda problemelor destul de mari pe care le-a avut la lansare, iOS 8 a devenit intr-un timp foarte scurt un sistem de operare foarte stabil si finisat. Cu toate acestea, Apple nu se mai culca pe-o ureche si lanseaza actualizari minore ori de cate ori gaseste cate o problema care ar putea afecta functionalitatea dispozitivelor sale mobile. Un astfel de update este 8.1.2, disponibil acum pe toata gama de iDevice-uri cu iOS 8.Noul iOS nu pare sa aduca nici functionalitate noua si nici sa... ...continuare.

iOS 8.1.2, disponibil pentru instalare pe iPhone si iPad. Rezolva cateva bug-uri minore

publicat 2014-12-10 09:15:24 (Hit)
iOS 8.1.2, disponibil pentru instalare pe iPhone si iPad. Rezolva cateva bug-uri minore Apple a publicat, ieri seara, iOS 8.1.2 pentru iPhone si iPad, update ce aduce doar cateva imbunatatiri minore fata de actualizarea 8.1.1. Update-ul 8.1.2 are o dimensiune de 20 Mb pana la 30 Mb, in functie de dispozitivul pe care faceti update-ul, si include cateva "corecturi de erori", alaturi de eliminarea unei problemei ce cauza stergerea de pe iDevice-uri a unor ringtone-uri achizitionate din iTunes. De asemenea, Apple le recomanda utilizatorilor care au intampinat astfel de probleme sa... ...continuare.

Uite ce LEGE a fost adoptata! Romania ia o decizie RADICALA in privinta celor care FAC ASTA!

publicat 2014-12-09 16:00:02 (Antena-1)
Uite ce LEGE a fost adoptata! Romania ia o decizie RADICALA in privinta celor care FAC ASTA! Senatul a adoptat recent o propunere legislativa cu privire la castrarea chimica a celor care comit abuzuri sexuale impotriva persoanelor minore. ...continuare.

Semne minore, dar importante care anunta probleme cu tiroida!

publicat 2014-12-09 12:00:42 (Realitatea-TV)
Semne minore, dar importante care anunta probleme cu tiroida! Tiroida, o glanda in forma de fluture situata la nivelul gatului, este cea care regleaza metabolismul. Cand aceasta nu functioneaza bine, apar problemele de sanatate. ...continuare.

Metode sa scapi de mirosul gurii si alimente pentru dantura

publicat 2014-12-07 13:00:30 (Romania-TV)
Metode sa scapi de mirosul gurii si alimente pentru dantura Mirosul urat al gurii poate fi combatut printr-o serie de metode pe care oricine, in orice moment al zilei, le poate adopta. Insa, mirosul urat al gurii este cauzat de mai multi factori care impreuna duc la o respiratie urat mirositoare care poate fi combatuta doar cu ajutorul catorva lucruri minore. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

ziua de 13 decembrie abuz la eric john action netanyahu bulibasa imagini noi muncii finantare basescu in electroaparataj guvernul boc cluj gasirea piedone jurnal de chisinau aeroportul cluj drobeta sorin birou braila nicolae cristea salariile pensiile porsche finance group universitatea de vest timisoara ferenc moss ncetini diana nemes la sibiu ucis galati energie termica elite model betivi inchiriere botosani adresa postului valea calugareasca palatul de justitie iasi bistrita nasaud pomi satu mare hipodrom victima birlad votul ultimul drum