Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Remedii naturale pentru afectiuni comune

publicat 2015-04-01 09:30:17 (Romania-TV)
Remedii naturale pentru afectiuni comune Oamenii au tratat cu succes diverse afectiuni minore (taieturi, raceli si piele uscata) de foarte multi ani. Deci in era noastra, ar trebui sa putem sa facem acelasi lucru fara sa apelam la minuni moderne. Evident, exista unele probleme pentru care sunt necesare tratamentele medicamentoase, insa putem preveni afectiunile minore, anumite dureri si boli cu ajutorul unor remedii naturale. Iata cateva dintre ele. ...continuare.

Horoscop zilnic. 31 martie. Cele zodii sunt nesuferite azi

publicat 2015-03-31 08:30:14 (Realitatea-TV)
Horoscop zilnic. 31 martie. Cele zodii sunt nesuferite azi Horoscop zilnic. 31 martie. Daca Berbecii si Fecioarele traiesc azi pe picior mare, nu acelasi lucru se poate spune despre Gemeni, Raci si Pesti, care vor intra in multe conflicte minore azi, iritandu-i pe cei care le sunt dragi. ...continuare.

Barbati goi fugeau care pe unde apucau! Actiune fara precedent la un club de swingeri

publicat 2015-03-28 13:00:23 (Libertatea)
Barbati goi fugeau care pe unde apucau! Actiune fara precedent la un club de swingeri Unul dintre cele mai renumite cluburi pentru swingeri, unde lucrau si prostituate, iar o parte dintre ele se presupune ca erau minore, a fost "vizitat" de Politie, zilele trecute.d Publicitate Un raid al politiei in The Tudor Lounge din Birmingham, Anglia, s-a lasat cu scene care i-au amuzat, dar si oripilat pe cei care locuiesc in zona. "Barbati goi, imbracati in halate sau inveliti doar cu un prosop fugeau care pe unde apucau! Erau si cateva femei, dar mai mult barbati!", a povestit un... ...continuare.

Perchezitii la locuintele unor persoane suspectate de trafic de minore si de proxenetism din Craiova

publicat 2015-03-26 11:00:04 (Gandul)
Perchezitii la locuintele unor persoane suspectate de trafic de minore si de proxenetism din Craiova Procurori craioveni au facut, joi dimineata, 15 perchezitii la locuintele unor persoane suspectate ca ar fi recrutat si obligat mai multe minore sa se prostitueze in Craiova, dar si in Italia, Germania sau Irlanda, incasand banii astfel obtinuti, 11 suspecti fiind dusi la DIICOT Craiova, la audieri. ...continuare.

Craiova: Perchezitii la locuintele unor persoane suspectate de trafic de minore si de proxenetism

publicat 2015-03-26 10:45:15 (Mediafax)
Craiova: Perchezitii la locuintele unor persoane suspectate de trafic de minore si de proxenetism Procurori craioveni au facut, joi dimineata, 15 perchezitii la locuintele unor persoane suspectate ca ar fi recrutat si obligat mai multe minore sa se prostitueze in Craiova, dar si in Italia, Germania sau Irlanda, incasand banii astfel obtinuti, 11 suspecti fiind dusi la DIICOT Craiova, la audieri. ...continuare.

Reactia lui Paul Papp dupa ce a fost audiat in dosarul de trafic de minore

publicat 2015-03-25 15:45:22 (Romania-TV)
Reactia lui Paul Papp dupa ce a fost audiat in dosarul de trafic de minore Paul Papp, jucatorul nationalei de fotbal a Romaniei si al echipei Steaua, a fost audiat marti, la Tribunalul Vaslui, intr-un dosar de trafic de minore. ...continuare.

Doi agenti de securitate au fost raniti intr-un incendiu produs in cladirea ONU din New York

publicat 2015-03-23 15:15:02 (Antena3)
Doi agenti de securitate au fost raniti in urma unui mic incendiu, produs noaptea trecuta la subsolul cladirii Natiunilor Unite din New York, transmit surse ale autoritatilor."Este vorba de leziuni minore,... ...continuare.

Echipa de comunicare a Elenei Udrea: Documentul DNA pare din categoria "povesti nemuritoare"

publicat 2015-03-20 18:00:11 (Mediafax)
Echipa de comunicare a Elenei Udrea: Documentul DNA pare din categoria povesti nemuritoare Echipa de comunicare a Elenei Udrea sustine ca elementele invocate in cererea DNA de prelungire a masurii arestului preventiv reprezinta "doar parti minore" ale declaratiilor de la confruntarile de joi, ca sunt "trunchieri" si "denaturari", iar documentul DNA pare din categoria "povesti nemuritoare" ...continuare.

Vanzarile globale de PC-uri au scazut cu peste 2% anul trecut

publicat 2015-03-15 16:30:11 (Puterea)
Vanzarile globale de PC-uri au scazut cu peste 2% anul trecut Piata calculatoarelor personale se va contracta cu 4,9% in acest an, peste estimarile anterioare, valoarea vanzarilor de desktopuri si laptopuri urmand sa scada la 175 de miliarde de dolari in 2019 fata de 201 miliarde de dolari in 2014."Valoarea pietei calculatoarelor personale va cobori cu 6,9% in 2015 si va continua sa inregistreze scaderi minore in urmatorii ani, pana la 175 de miliarde de dolari pana in 2019a, se arata intr-un raport al firmei de cercetare IDC, preluat de Mediafax.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urmatoare »