Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urm. »

Cantaretul de muzica populara Vlada Misici este acuzat de trafic de persoane si viol ca mijloc de constrangere

publicat 2015-05-26 07:15:12 (Puterea)
Cantaretul de muzica populara Vlada Misici este acuzat de trafic de persoane si viol ca mijloc de constrangere Un cantaret de muzica populara din Banat, Vlada Misici, a fost ridicat, luni seara, pentru trafic de persoane, viol ca mijloc de constrangere si constituire de grup infractional organizat. Aceasta este acuzat ca ar fi obligat mai multe tinere, intre care si minore, sa intretina relatii sexuale cu clienti ai barului sau. ...continuare.

Cantaretul Vlada Misici, ridicat de DIICOT pentru trafic de minore

publicat 2015-05-26 06:45:14 (Romania-TV)
Cantaretul Vlada Misici, ridicat de DIICOT pentru trafic de minore Politistii de la Crima Organizata Timisoara impreuna cu mascatii de la Serviciul pentru Actiuni Speciale au descins in aceasta seara la locuinta cantaretului Vlada Misici, din Șag, cat si la Club 28, pe care acesta o detine in Timisoara. ...continuare.

Cantaret de muzica populara din Banat, ridicat de procurori pentru trafic de persoane

publicat 2015-05-26 00:00:20 (Mediafax)
Cantaret de muzica populara din Banat, ridicat de procurori pentru trafic de persoane Un cantaret de muzica populara din Banat, Vlada Misici, a fost ridicat, luni seara, pentru trafic de persoane, viol ca mijloc de constrangere si constituire de grup infractional organizat, dupa ce ar fi obligat mai multe tinere, unele minore, sa intretina relatii sexuale cu clienti ai barului sau. ...continuare.

Cantaret de muzica populara din Banat, ridicat de procurori pentru trafic de persoane

publicat 2015-05-25 23:45:07 (Gandul)
Cantaret de muzica populara din Banat, ridicat de procurori pentru trafic de persoane Un cantaret de muzica populara din Banat, Vlada Misici, a fost ridicat, luni seara, pentru trafic de persoane, viol ca mijloc de constrangere si constituire de grup infractional organizat, dupa ce ar fi obligat mai multe tinere, unele minore, sa intretina relatii sexuale cu clienti ai barului sau. ...continuare.

Horoscop 26 Mai 2015: Leii se pot confrunta cu unele probleme

publicat 2015-05-25 15:00:14 (Romania-TV)
Horoscop 26 Mai 2015: Leii se pot confrunta cu unele probleme Horoscop MARȚI 26 Mai 2015. Zodia Leu se poate confrunta cu unele avarii minore, iar Berbecii se pot bucura de evenimente recente, potrivit Bewoman.ro. ...continuare.

Medicii au CONFIRMAT asta despre Gabriel Cotabita! S-a intamplat in urma cu putin timp!

publicat 2015-05-25 13:45:01 (Antena-1)
Medicii au CONFIRMAT asta despre Gabriel Cotabita! S-a intamplat in urma cu putin timp! Avem vesti datatoare de speranta despre Gabriel Cotabita. Starea de sanatate a artistului da primele semne, minore, de imbunatatire. ...continuare.

PREMIERA in Romania. Parinti, CONDAMNATI la inchisoare dupa ce si-au lasat copiii sa faca SEX cu MINORE

publicat 2015-05-23 09:30:55 (Romania-TV)
PREMIERA in Romania. Parinti, CONDAMNATI la inchisoare dupa ce si-au lasat copiii sa faca SEX cu MINORE Doi parinti din judetul Iasi au fost condamnati la trei ani de inchisoare pentru ca si-au lasat baietii sa intretina relatii sexuale cu minore. Oamenii stiau ca tinerii aduceau fete acasa si chiar le-au pus la dispozitie propria camera, informeaza . ...continuare.

Cleric francez, judecat pentru VIOLURI in Franta si Romania. Fetele aveau majoritatea 8 ani

publicat 2015-05-22 09:45:01 (Antena3)
Cleric francez, judecat pentru VIOLURI in Franta si Romania. Fetele aveau majoritatea 8 ani Un cleric din congregatia Sfantul Ioan este judecat in Saône-et-Loire pentru agresiuni sexuale impotriva unor fete din Franta si Romania si violarea unei minore si a unei femei in varsta de 33 de ani,... ...continuare.

Cleric, judecat pentru violarea unor fete din Romania si Franta

publicat 2015-05-22 08:45:20 (Puterea)
Cleric, judecat pentru violarea unor fete din Romania si Franta Un cleric din congregatia Sfantul Ioan este judecat in Saône-et-Loire pentru agresiuni sexuale impotriva unor fete din Franta si Romania. De asemenea, acesta este acuzat de violarea unei minore si a unei femei in varsta de 33 de ani, relateaza Le Parisien, in editia electronica, citat de Mediafax. ...continuare.

Un cleric francez este judecat pentru violuri si agresiuni sexuale in Franta si Romania

publicat 2015-05-21 20:15:36 (Mediafax)
Un cleric francez este judecat pentru violuri si agresiuni sexuale in Franta si Romania Un cleric din congregatia Sfantul Ioan este judecat in Saône-et-Loire pentru agresiuni sexuale impotriva unor fete din Franta si Romania si violarea unei minore si a unei femei in varsta de 33 de ani, relateaza Le Parisien, in editia electronica. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urmatoare »