Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Dansul adolescentelor- "Albinele si ursul"- care a scandalizat internetul. VIDEO VIRAL

publicat 2015-04-20 11:45:15 (Romania-TV)
Dansul adolescentelor- "Albinele si ursul"- care a scandalizat internetul. VIDEO VIRAL Scoala de dansuri din regiunea Orenburg din Rusia, unde mai multe minore erau invatate sa danseze "twerk", dans in care se pune accent pe miscarea soldurilor, va fi temporar inchisa. Decizia a fost luata astazi in urma unei sedinte la primaria din regiune. Procuratura rusa s-a autosesizat dupa ce pe internet a aparut un video in care minorele interpretau un dans cu elemente erotice. ...continuare.

Nu te-ai fi gandit la asa ceva! Cat de UTILA poate fi ASPIRINA pentru casa si sanatate

publicat 2015-04-19 12:00:01 (Antena-1)
Nu te-ai fi gandit la asa ceva! Cat de UTILA poate fi ASPIRINA pentru casa si sanatate Aspirina este utilizata pe scara larga in special pentru tratarea racelilor, a durerilor de cap si a altor afectiuni minore ...continuare.

Se intampa in Romania: o tanara, filmata in timp ce e batuta de doua prietene

publicat 2015-04-18 16:15:17 (Realitatea-TV)
Se intampa in Romania: o tanara, filmata in timp ce e batuta de doua prietene Scene socante, in care protagoniste sunt trei minore, au oripilat mii de persoane pe retelele de socializare. In imagini se vad doua eleve care o agreseaza pe o alta fata. ...continuare.

DETALII INCREDIBILE! Cum examinau teroristii ISIS trupurile fetitelor inainte de a le viola ore in sir

publicat 2015-04-16 14:00:09 (Libertatea)
DETALII INCREDIBILE! Cum examinau teroristii ISIS trupurile fetitelor inainte de a le viola ore in sir Mai multi martori oculari au oferit declaratii legate de ceea ce pare a fi unul dintre cele mai grave cazuri de sclavagism sexual ale secolului 21, in centrul caruia se afla chiar si minore in varsta de 8 ani. Publicitate Tinerele din Irak au fost violate de jihadisti, dupa care au fost trimise inapoi pe "piata" pentru a fi revandute. Cele care au scapat de abuzul sexual au privit neputincioase cum barbatii le-au luat cu ei pe mamele si surorile lor. Acestea sunt doar cateva dintre detaliile... ...continuare.

Deutsche Welle difuzeaza un documentar despre prostitutia romancelor in Germania

publicat 2015-04-16 11:00:01 (Antena3)
Deutsche Welle difuzeaza un documentar despre prostitutia romancelor in Germania Tinere romance si bulgare sunt obligate sa intretina relatii sexuale cu pana la 15 barbati pe zi, adesea neprotejat. Printre ele se afla si minore, scrie Deutsche Welle intr-un documentar in care se arata... ...continuare.

Deutsche Welle difuzeaza un documentar despre prostitutia fortata, inclusiv a romancelor, la Berlin

publicat 2015-04-16 10:30:19 (Mediafax)
Deutsche Welle difuzeaza un documentar despre prostitutia fortata, inclusiv a romancelor, la Berlin Tinere, printre care romance si bulgare, unele minore, sunt obligate sa intretina relatii sexuale cu pana la 15 barbati pe zi, adesea neprotejat, aducand profituri de milioane de euro anual unor patroni de bordeluri lipsiti de scrupule, denunta Deutsche Welle intr-un documentar. ...continuare.

Dansul erotic prestat in fata parintilor de un grup de minore a creat un adevarat scandal in Rusia. Scoala a fost inchisa

publicat 2015-04-15 17:45:19 (ProTV)
Dansul erotic prestat in fata parintilor de un grup de minore a creat un adevarat scandal in Rusia. Scoala a fost inchisa O inregistrare video care s-a viralizat pe internet a declansat un adevarat scandal in Rusia, relateaza rt.com. ...continuare.

Cum sa iti imbunatatesti stilul de viata

publicat 2015-04-15 09:00:15 (Romania-TV)
Cum sa iti imbunatatesti stilul de viata Cateva schimbari minore ale stilului de viata pot avea un efect major asupra nivelului general al sanatatii. Poti sa petreci ore intregi la sala de fitness, poti sa iti schimbi dieta constant si sa nu vezi nicio imbunatatire. Insa mici ajustari in obiceiurile zilnice pot aduce transformari semnificative si iti pot imbunatati considerabil starea de sanatate. ...continuare.

A platit 12.000 de prostituate, multe din ele MINORE

publicat 2015-04-09 14:15:03 (Evenimentul-Zilei)
A platit 12.000 de prostituate, multe din ele MINORE Un fost director de scoala a fost arestat in Japonia pe motiv ca ar fi intretinut raporturi sexuale contra cost cu peste 12.000 de femei dintre care unele nu mai mari de 13 ani iar altele chiar de 70 ani. ...continuare.

Nu te-ai fi gandit la asa ceva! Cat de UTILA poate fi ASPIRINA pentru casa si sanatate

publicat 2015-04-09 10:45:02 (Antena-1)
Nu te-ai fi gandit la asa ceva! Cat de UTILA poate fi ASPIRINA pentru casa si sanatate Aspirina este utilizata pe scara larga in special pentru tratarea racelilor, a durerilor de cap si a altor afectiuni minore ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urmatoare »