Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cum educam 00:15 Cum educam

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 7 Pag. urm. »

Nu le ignora! Aceste sunt primele simptome ale cancerului

publicat 2015-01-28 13:00:14 (Realitatea-TV)
Nu le ignora! Aceste sunt primele simptome ale cancerului Cancerul este a doua cea mai comuna cauza a deceselor, dar boala poate fi tratata, daca este diagnosticata la timp. Din pacate, simptomele timpurii ale cancerului nu sunt intotdeauna clare si deseori sunt confundate cu cele provocate de afectiuni minore. Afla care sunt cele mai comune 8 semne ale cancerului si ramai sanatoasa, scrie Unica.ro. ...continuare.

Ce au patit mai multe ELEVE dupa ce si-au pus poze "SEXY" pe Facebook! Acum, REGRETA... FOTO

publicat 2015-01-27 11:45:50 (Romania-TV)
Ce au patit mai multe ELEVE dupa ce si-au pus poze "SEXY" pe Facebook! Acum, REGRETA... FOTO Sute de poze cu eleve minore din Marea Britanie au fost furate de pe Facebook si postate pe un site din Statele Unite, care a fost vizitat de peste 7.000.000 de pedofili. ...continuare.

Afla cati bani au primit pagubitii dupa cel mai mare cutremur al ultimilor 25 de ani

publicat 2015-01-25 16:15:18 (Libertatea)
Afla cati bani au primit pagubitii  dupa cel mai mare cutremur al ultimilor 25 de ani Dupa cutremurul de 5,7 grade pe scara Richter din noiembrie anul trecut, peste o mie de romani au cerut despagubiri. Dintre acestia, 700 au cerut despagubiri, iar 120 au beneficiat de bani din partea asiguratorilor, pentru repararea locuintelor. Publicitate In medie, s-au obtinut peste 300 de euro pentru un dosar depus dupa seismul despre care s-a spus ca ar fi cel mai puternic din ultimii 25 de ani, urmat de 75 de replici. In majoritatea cazurilor a fost vorba de daune minore, nicio locuinta... ...continuare.

8 simptome timpurii ale CANCERULUI. Nu le ignora

publicat 2015-01-23 20:00:20 (Romania-TV)
8 simptome timpurii ale CANCERULUI. Nu le ignora Cancerul este a doua cea mai comuna cauza a deceselor, dar boala poate fi tratata, daca este diagnosticata la timp. Din pacate, simptomele timpurii ale cancerului nu sunt intotdeauna clare si deseori sunt confundate cu cele provocate de afectiuni minore. Afla care sunt cele mai comune 8 semne ale cancerului si ramai sanatoasa. ...continuare.

8 SIMPTOME TIMPURII ALE CANCERULUI. NU LE IGNORA!

publicat 2015-01-23 18:15:15 (Libertatea)
8 SIMPTOME TIMPURII ALE CANCERULUI. NU LE IGNORA! Cancerul este a doua cea mai comuna cauza a deceselor, dar boala poate fi tratata, daca este diagnosticata la timp. Din pacate, simptomele timpurii ale cancerului nu sunt intotdeauna clare si deseori sunt confundate cu cele provocate de afectiuni minore. Afla care sunt cele mai comune 8 semne ale cancerului si ramai sanatoasa. Publicitate Arsurile la stomac, precum si o senzatie usoara de greata si balonare pot fi un semn timpuriu de cancer la stomac. Pentru ca pastilele anti-acid elimina... ...continuare.

Dosarul "Insula orgiilor sexuale". Acuzati: Printul Andrew si Bill Clinton

publicat 2015-01-23 00:00:04 (Click)
Dosarul Insula orgiilor sexuale. Acuzati: Printul Andrew si Bill Clinton Dosarul „Insula orgiilor sexuale”. Acuzati: Printul Andrew si Bill Clinton Dupa ce, la inceputul anului, a explodat un nou scandal in jurul Printului Andrew, care ar fi facut sex cu sclave sexuale minore, acum, una dintre victime aduce in discutie inca un nume cu rezonanta: Bill Clinton! ...continuare.

SCANDAL LA PALAT! Kate Middleton l-a parasit pe Printul William! Ce au avut de IMPARȚIT de data asta?

publicat 2015-01-22 19:00:09 (Libertatea)
SCANDAL LA PALAT! Kate Middleton l-a parasit pe Printul William! Ce au avut de IMPARȚIT de data asta? Scandalul in care este implicat Printul Andrew se pare ca face victime colaterale. Casnicia lui Kate Middleton cu Printul William este in pericol din cauza sex-gate-ului de la Palatul Buckingham, in care fiul Reginei este acuzat ca ar facut amor cu minore cu multi ani in urma. Publicitate Kate Middleton isi pune sarcina si sanatatatea copiului ei pe primul loc. Conform revistei Globe, ducesa de Cambridge este satula de scandalul in care este implicat Printul Andrew si de expunerea de care a... ...continuare.

Politistii germani ignora GAINARIILE, fiind ocupati cu amenintarile teroriste

publicat 2015-01-22 14:45:02 (Antena3)
Politistii germani ignora GAINARIILE, fiind ocupati cu amenintarile teroriste Politistii germani nu acorda atentia cuvenita in investigarea infractiunilor minore, pentru a avea mai mult timp pentru solutionarea cazurilor "grele", mai ales a celor de terorism, transmite un comunicat al... ...continuare.

"Femeia deasupra", desemnata cea mai periculoasa pozitie sexuala! O sa te mai expui riscului?

publicat 2015-01-21 19:15:02 (Antena-1)
Femeia deasupra, desemnata cea mai periculoasa pozitie sexuala! O sa te mai expui riscului? Oamenii de stiinta au precizat ca fractura poate fi provocata de faptul ca femeia controleaza penisul cu intreaga ei greutate corporala, nefiind posibil ca ea sa intrerupa aceasta miscare, pentru ca, in cazul unei "penetrari gresite", vatamarea si durerea sunt minore in cazul femeii, dar puternice in cazul barbatului. ...continuare.

Orgiile din trupa Led Zeppelin: minore, adulter si pedepse sexuale cu un rechin mic

publicat 2015-01-21 11:45:04 (Click)
Orgiile din trupa Led Zeppelin: minore, adulter si pedepse sexuale cu un rechin mic Orgiile din trupa Led Zeppelin: minore, adulter si pedepse sexuale cu un rechin mic ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 7 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

horoscop 14 decembrie bistrita nasaud leucemie musetescu burlacul carturesti mireasa pentru fiul me transelectrica direct baneasa accident mortal guta traian vuia celaru provident cale dotari ispas olanu regele mihai einstein dolanescu japonez eurosport topless stei geanina ilies stirile pro tv rade cluj taur dama de companie despagubirea freza nicula parodia doi tineri dosarul fni seche south talasemie prio timis gabriel catalin scarlatescu spargere indemnizatiile holland traficant de droguri oana zavoranu