Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Nu stii pe cine sa alegi! Pepe si Liviu Varciu seamana ca doua picaturi de apa!

publicat 2015-02-28 21:00:02 (Antena-1)
Primul invitat special de la "Te cunosc de undeva" a fost nimeni altul decat Pepe. Chemat la Jackpot pentru Liviu Varciu, artistul i-a uimit pe toti. Cei doi au facut tot posibilul pentru a semana ca doua picaturi de apa. In platourile emisiunii a rasunat ultimul hit al lui Pepe, "Da sau nu"! Spectacolul a fost unul de exceptie. In fiecare SAMBATA de la 20:30, ai o noua editie "Te cunosc de undeva!". Vezi inregistrarile integrale pe AntenaPlay! ...continuare.

Asasinarea lui Boris Nemtov: intre provocare si moartea unei Rusii posibile

publicat 2015-02-28 20:45:03 (Cotidianul)
Asasinarea lui Boris Nemtov: intre provocare si moartea unei Rusii posibile Asasinarea lui Boris Nemtov este considerata de Kremlin o provocare, iar de catre opozanti drept rezultatul unei uri legitimate de regimul Putin si presa aservita. Moartea sa marcheaza pentru unii analisti moartea unei posibile Rusii democrate, iar pentru altii doar disparitia unui oligarh al regimului Eltîn ...continuare.

DNA il contrazice pe Traian Basescu. Fostul presedinte, prins in offside

publicat 2015-02-28 13:00:15 (Realitatea-TV)
DNA il contrazice pe Traian Basescu. Fostul presedinte, prins in offside Traian Basescu a declarat recent ca urmarirea penala a fratelui sau a inceput imediat dupa difuzarea in presa a unui filmulet cu acesta. DNA il contrazice pe fostul sef de stat, potrivit revistei ExpressMagazin.ro. ...continuare.

Moartea socanta a unui fotomodel. A fost ucisa, la 19 ani

publicat 2015-02-26 14:00:28 (Realitatea-TV)
Moartea socanta a unui fotomodel. A fost ucisa, la 19 ani Era tanara, frumoasa si putea avea o stralucita cariera pe cele mai mari podiumuri ale lumii. O fosta concurenta de la Next Top Model a avut parte de un sfarsit tragic, iar cercurile in care se invartea par sa aiba legatura cu moartea ei, scrie ziarulring.ro. ...continuare.

Liviu Babes, jertfa uitata

publicat 2015-02-26 08:15:11 (Evenimentul-Zilei)
Liviu Babes, jertfa uitata Printre atatia lasi ai momentului, Liviu Babes este un sfant. Intr-o tara in care prostestul era interzis el si-a dat foc pe partia "Bradul" din Brasov pentru ca urmasii sai sa aiba dreptul sa-si dea foc. Astazi, locul unde s-a petrecut grozavia in urma cu 26 de ani este delimitat de o cruce ruginita de fier, la doi metri de un bar. ...continuare.

Liviu Varciu stie sa gateasca: "Fac ciorbe, supe, tocana, musaca"

publicat 2015-02-25 19:15:15 (Income-Magazine)
Liviu Varciu stie sa gateasca: Fac ciorbe, supe, tocana, musaca Liviu Vârciu, pe care telespectatorii Antenei 1 îl vor vedea sâmbata seara, la “Te cunosc de undeva!” transformat în Adrian Enache are,  în show-biz-ul autohton, o reputatie de Don Juan. Titulatura care, spune el, i-a creat numai probleme. “Nu sunt Don Juan. M-a încurcat aceasta titulatura, pentru ca nu ma mai cred femeile cuminti... ele cred ca sunt un golan.”, spune Vârciu. ...continuare.

Liviu Varciu, un barbat plin de surprize! "Nu sunt Don Juan. Nu ma mai cred femeile cuminti... ele cred ca sunt un golan"

publicat 2015-02-25 11:15:02 (Antena-1)
Liviu Varciu, un barbat plin de surprize! Nu sunt Don Juan. Nu ma mai cred femeile cuminti... ele cred ca sunt un golan Fara indoiala, Liviu Varciu are o reputatie de Don Juan in showbiz-ul autohton si recunoaste ca aceasta imagine nu ii place deloc, pentru ca i-a facut numai probleme. "Nu sunt Don Juan. M-a incurcat aceasta titulatura, pentru ca nu ma mai cred femeile cuminti... ele cred ca sunt un golan", spune Varciu. Ca sa demonstreze ca este altfel decat crede lumea, Liviu ne-a marturisit ca stie sa gateasca. "Gatesc, pentru ca am stat foarte mult timp cu chirie. Știu sa fac ciorbe, supe, ostropel,... ...continuare.

Fostul presedinte recunoaste protectia fratelui penal. Radu Tudor despre afirmatiile lui Basescu: Spovedania unui mafiot

publicat 2015-02-25 00:00:02 (Antena3)
Jurnalistul Radu Tudor a aratat ca mai multe afirmatii facute de fostul presedinte Traian Basescu in interviul pe care l-a dat in aceasta seara ar putea sa le dea suficiente motive procurorilor DNA sa-l puna... ...continuare.

SEMNE ce anunta moartea! Superstitiile care iti vor da fiori!

publicat 2015-02-24 22:00:02 (Antena-1)
SEMNE ce anunta moartea! Superstitiile care iti vor da fiori! Exista o serie de superstitii si de semne despre care se crede ca ar anunta moartea. ...continuare.

Cazul fratelui lui Sebastian Ghita se complica. DOCUMENTUL care contrazice Curtea de Conturi

publicat 2015-02-24 07:30:22 (Evenimentul-Zilei)
Cazul fratelui lui Sebastian Ghita se complica. DOCUMENTUL care contrazice Curtea de Conturi Procurorii DNA au facut, ieri, perchezitii la doua firme din Voluntari, judetul Ilfov, dintre care una apartine fratelui deputatului Sebastian Ghita, intr-un dosar privind o licitatie a Ministerului Educatiei din 2013, pentru un proiect cu fonduri europene in valoare de 33 de milioane de euro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

brasov cristian ciocan om mort vortex banel nicolita comestibil ascom semnificatii istorice pentru de la bal la spital motru incendiu corabia orsova camelia patrascanu vanessa hudgens dan diaconu vesta ponturi suleyman magnificul luiza salariu mediu brut raan cristian boureanu on line roman mihai tichete de masa adamescu ileana povestea nelu wowbiz firma de paza tulcea bebe panda edinet datina sex in scoli licitatia sebastian ghita jennifer lopez scoala de soferi inmatriculare puscariasii praga asasinarea arges tuning auto coldea joia