Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 65 66 Pag. urm. »

Liviu Dragnea: PSD va propune premier din partid si va fi un barbat

publicat 2016-12-05 23:15:12 (Romania-TV)
Liviu Dragnea: PSD va propune premier din partid si va fi un barbat Premierul pe care il vor propune social-democratii in cazul in care vor forma majoritatea parlamentara dupa alegerile din 11 decembrie va fi membru de partid si va fi un barbat, a afirmat, luni seara, presedintele PSD, Liviu Dragnea. ...continuare.

Liviu Varciu a dat cartile pe fata despre Adelina Pestritu, fosta lui sotie! "Cand am auzit ca s-a despartit de iubitul ei..."

publicat 2016-12-05 22:45:01 (Antena-1)
Liviu Varciu si-a deschis sufletul si a spus adevarul despre fosta lui sotie! ...continuare.

BREAKING NEWS: Liviu Dragnea detoneaza POLITICA romaneasca. Pe cine va alege PSD in functia de PREMIER

publicat 2016-12-05 22:15:07 (Evenimentul-Zilei)
BREAKING NEWS: Liviu Dragnea detoneaza POLITICA romaneasca. Pe cine va alege PSD in functia de PREMIER Liviu Dragnea recunoaste ca pentru unii din ministri guvernelor aterioare s-au folosit metode arbitrare pentru instalarea lor in functie si a facut cateva declaratii cu privire la viitorul premier care va fi propus de PSD, in cazul in care social democratii vor castiga alegeriile. ...continuare.

Bataie de zile mari! Liviu Varciu o incaseaza grav de la Nea Marin, dupa ce il musca pana la sange! Grebla devine instrumentul dreptatii!

publicat 2016-12-05 22:15:02 (Antena-1)
Nea Marin il bate pe Liviu Varciu cu grebla pentru ca a fost muscat de mana!  ...continuare.

"Nu suntem doi magari frumosi?" Liviu Varciu se face prieten cu magarul, caci oile tot oi raman! Mori de ras!

publicat 2016-12-05 21:45:02 (Antena-1)
Coana Mita a decis ca echipa lui Liviu Varciu sa stranga fanul, iar cea a lui Nea Marin sa adune oile, astfel toata lumea munceste cu drag si spor. ...continuare.

ALEGERI PARLAMENTARE 2016. Liviu Dragnea il contrazice pe Victor Ponta. Cine va fi viitorul premier PSD

publicat 2016-12-05 20:00:02 (Antena3)
ALEGERI PARLAMENTARE 2016. Liviu Dragnea il contrazice pe Victor Ponta. Cine va fi viitorul premier PSD ALEGERI PARLAMENTARE 2016. Liviu Dragnea a reactionat, dupa ce Victor Ponta a dat trei nume posibile pentru viitoarea nominalizare a PSD pentru fotoliul de premier. In exclusivitate in emisiunea... ...continuare.

Povestea unui copil de sase ani care si-a salvat fratiorii dintr-un incendiu

publicat 2016-12-05 17:00:14 (Puterea)
Povestea unui copil de sase ani care si-a salvat fratiorii dintr-un incendiu O tragedie a fost oprita de un copil de sase ani din localitatea vasluiana Vutcani care si-a salvat, cu curaj, cei trei frati mai mici aflati la un pas sa arda de vii. Potrivit autoritatilor, micutii se aflau singuri in casa, bunicul acestora fiind plecat la munca iar bunica, profitand de faptul ca acestia dormeau, a plecat la un magazin din apropiere. Localnicii spun ca cel mai mare dintre copii a reusit sa-si salveze fratiorii mai mici, luand bebelusul de trei luni in brate si cerandu-i... ...continuare.

Filmul Super party la birou, in cinematografe din 9 decembrie

publicat 2016-12-05 15:45:16 (Realitatea-Romaneasca)
Filmul Super party la birou, in regia lui Will Speck si a lui Josh Gordon, cu Jennifer Aniston, Jason Bateman, Olivia Munn, va avea premiera pe 9 decembrie 2016. Gen film: comedie. In timp ce Carol, managerul companiei, incearca sa opreasca planurile fratelui iresponsabil de a organiza o petrecere de pomina la birou, acesta apeleaza la colegii lui care sa-l ajute sa puna totul la cale. Intreaga mobilizare are scopul de a impresiona un potential client mai neconventional si de a-l convinge... ...continuare.

Traian Basescu i-a PROVOCAT pe Gorghiu si Dragnea la o dezbatere. Ce a RASPUNS Alina Gorghiu

publicat 2016-12-04 19:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Traian Basescu i-a PROVOCAT pe Gorghiu si Dragnea la o dezbatere. Ce a RASPUNS Alina Gorghiu Presedintele PMP, Traian Basescu, i-a invitat pe liderii PNL si PSD, Alina Gorghiu si Liviu Dragnea, la o dezbatere televizata, pe tema programelor electorale ale celor trei partide. Basescu a propus ca dezbaterea sa aiba loc joi la TVR sau RTV. In replica, Alina Gorghiu i-a transmis lui Traian Basescu ca ea asteapta o dezbatere cu Liviu Dragnea, iar liderul PMP poate "sa se uite de acasa, la televizor". ...continuare.

Traian Basescu ii PROVOACA la o CONFRUNTARE pe Liviu Dragnea si Alina Gorghiu

publicat 2016-12-04 14:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Traian Basescu ii PROVOACA la o CONFRUNTARE pe Liviu Dragnea si Alina Gorghiu Presedintele PMP, Traian Basescu, i-a provocat, astazi, pe liderii PNL si PSD, Alina Gorghiu si Liviu Dragnea, la o dezbatere televizata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 65 66 Pag. urmatoare »