Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

AU MURIT PE LOC! ACCIDENT mortal pe DN7!

publicat 2017-03-23 09:45:03 (Evenimentul-Zilei)
AU MURIT PE LOC! ACCIDENT mortal pe DN7! O masina a intrat frontal intr-un tir pe DN7, accident din care a rezultat moartea pe loc a doua persoane. ...continuare.

Liviu Dragnea, avertisment transant pentru Grindeanu: "Sa nu se joace cu colectarea veniturilor"

publicat 2017-03-22 20:30:03 (Antena3)
Liviu Dragnea, avertisment transant pentru Grindeanu: Sa nu se joace cu colectarea veniturilor Guvernul nu trebuie sa-si mai permita niciodata sa iasa din rigorile financiar-fiscal-bugetare, a declarat miercuri liderul PSD, Liviu Dragnea, presedintele Camerei Deputatilor. "Trebuie sa... ...continuare.

Liviu Dragnea, dupa atacul lui Gabriel Liiceanu din Parlamentul European: "Ma gandesc serios sa fac plangere penala"

publicat 2017-03-22 20:30:02 (Antena3)
Liviu Dragnea, dupa atacul lui Gabriel Liiceanu din Parlamentul European: Ma gandesc serios sa fac plangere penala Liviu Dragnea a raspuns in emisiunea Subiectiv de la Antena 3 declaratiilor facute de Gabriel Liiceanu in Comisia de Libertati civile, justitie si afaceri interne din Parlamentul European ca liderul... ...continuare.

Liviu Dragnea il acuza pe Gabriel Liiceanu de rostirea unor afirmatii false, la adresa sa, in PE

publicat 2017-03-22 16:30:06 (Realitatea-TV)
Liviu Dragnea il acuza pe Gabriel Liiceanu de rostirea unor afirmatii false, la adresa sa, in PE Liviu Dragnea i-a trimis o scrisoare presedintelui ...continuare.

Va fi Mircea Basescu liber? Tocmai s-a decis la Tribunalul Constanta - Update

publicat 2017-03-22 16:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Va fi Mircea Basescu liber? Tocmai s-a decis la Tribunalul Constanta - Update Mircea Basescu a fost adus la Tribunalul Constanta, unde se judeca cererea de eliberare a fratelui fostului presedinte al Romaniei. Decizia va fi definitiva. ...continuare.

Liviu Dragnea, replica in scandalul fermei de porci de la Tel Drum

publicat 2017-03-22 14:00:01 (Antena3)
Liviu Dragnea, replica in scandalul fermei de porci de la Tel Drum Presedintele Camerei Deputatilor Liviu Dragnea si senatorul PMP Traian Basescu au avut un schimb de replici miercuri, în cadrul sedintei de plen reunit în care s-a dezbatut raportul Comisiilor de... ...continuare.

LIVIU DRAGNEA a fost AVERTIZAT!

publicat 2017-03-22 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
LIVIU DRAGNEA a fost AVERTIZAT! Catalin Ivan l-a avertizat pe Liviu Dragnea. "Falsificarea unor documente se pedepseste!", afirma cel care a fost exclus din PSD pentru repetatele randuri in care l-a criticat pe Liviu Dragnea. ...continuare.

Moartea Madalinei Manole revine in actualitate. Tatal cantaretei, dezvaluire socanta: "EA a fost bucuroasa dupa aceasta MOARTE"

publicat 2017-03-22 09:00:02 (Antena-1)
Moartea Madalinei Manole revine in actualitate. Tatal cantaretei, dezvaluire socanta: EA a fost bucuroasa dupa aceasta MOARTE Familia Manole a mai primit o lovitura cumplita. Dupa moartea teribila a fiicei sale, Ion Manole si-a ingropat de curand si sotia, stinsa dupa o lunga si grea suferinta ...continuare.

Ancheta la Penitenciarul Rahova. Cazul detinutului care s-a spanzurat dupa ce nu a fost invoit la inmormantarea fratelui, in atentia Parchetului General

publicat 2017-03-22 05:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Ancheta la Penitenciarul Rahova. Cazul detinutului care s-a spanzurat dupa ce nu a fost invoit la inmormantarea fratelui, in atentia Parchetului General Administratia penitenciarelor si Penitenciarul Rahova ne-au transmis ca detinutul nu avea dreptul la eliberare conditionata si ca i-a fost respinsa cererea de invoire "din motive umanitare". Desi conducerea stia despre moartea fratelui sau, Ion Bujor nu a beneficiat de consiliere psihologica la inchisoarea in care s-a sinucis ...continuare.

Liviu Dragnea, intalnire separata cu copresedintii ALDE

publicat 2017-03-21 17:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea, intalnire separata cu copresedintii ALDE Copresedintii ALDE Daniel Constantin si Calin Popescu-Tariceanu s-au intalnit marti, separat, cu presedintele Camerei Deputatilor, Liviu Dragnea, in biroul acestuia, dar niciunul dintre ei nu a ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »