Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 104 105 Pag. urm. »

Liviu Burz si tulnicaresele din Campeni, la Romanii au Talent."Stilul sufletului este folclorul"

publicat 2018-04-21 01:00:12 (Libertatea)
Liviu Burz si tulnicaresele din Campeni, la Romanii au Talent.Stilul sufletului este folclorul Liviu Burz si tulnicaresele din Campeni, la Romanii au Talent. Artistul, care a dus folclorul romanesc la Opera de Stat din Viena, a facut un spectacol desavarsit pe scena emisiunii "Romanii au Talent". Liviu Burz (43 de ani) este din Campeni, judetul Alba si este unul dintre celei mai prestigioase opere din lume – Opera […] Post-ul Liviu Burz si tulnicaresele din Campeni, la Romanii au Talent."Stilul sufletului este folclorul" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Reactii in lumea muzicii dupa moartea lui Avicii

publicat 2018-04-20 22:30:11 (Libertatea)
Reactii in lumea muzicii dupa moartea lui Avicii Reactii in lumea muzicii dupa moartea lui Avicii au inceput sa apara la scurt timp dupa ce s-a aflat vestea disparitiei premature a DJ-ului suedez. Cunoscuti muzicieni au transmis mesaje de condoleante pe retelele de socializare.  DJ-ul Avicii a murit la 28 de ani, potrivit TMZ, care scrie ca decesul artistului s-a produs in circumstante […] Post-ul Reactii in lumea muzicii dupa moartea lui Avicii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Probleme pentru denuntatorul lui Liviu Dragnea. A intrat in vizorul anchetatorilor

publicat 2018-04-20 14:15:03 (Click)
Probleme pentru denuntatorul lui Liviu Dragnea. A intrat in vizorul anchetatorilor Barbatul care a depus denunturi impotriva sefului PSD, Liviu Dragnea, a ministrului de Interne, Carmen Dan, si a altor persoane, este vizat intr-un dosar economic privind un prejudiciu de mii de euro. Citeste mai departe... ...continuare.

Liviu Dragnea, acuzatii dure la adresa BNR

publicat 2018-04-20 13:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea, acuzatii dure la adresa BNR Liviu Dragnea da vina pentru cresterea inflatiei pe guvernatorul BNR, Mugur Isarescu, pe Klaus Iohannis si pe partidele din Opozitie. Presedintele PSD sustine ca exista o coalitie a celor trei entitati... ...continuare.

Ionut Lupescu, ministrul Sportului? Se intalneste cu Liviu Dragnea

publicat 2018-04-20 13:15:17 (Libertatea)
Ionut Lupescu, ministrul Sportului? Se intalneste cu Liviu Dragnea Ionut Lupescu, ministrul Sportului? Se intalneste cu Liviu Dragnea. "Ionut Lupescu, Ministrul Sporturilor ? Ultima intalnire cu Liviu Dragnea va avea loc in aceasta dupa-amiaza. O fi bine, o fi rau, Dumnezeu stie… Fiecare decide pentru el si nu m-as grabi sa judec. Insa parca-i statea mai bine la UEFA… parca ala era mai degraba […] Post-ul Ionut Lupescu, ministrul Sportului? Se intalneste cu Liviu Dragnea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Scena mortii lui Prince, filmata de politie. Imaginile au fost facute publice VIDEO

publicat 2018-04-20 13:00:10 (Romania-TV)
Scena mortii lui Prince, filmata de politie. Imaginile au fost facute publice VIDEO Prince a murit din cauza unei supradoze accidentale de fentanil, astfel ca nicio persoana nu va fi pusa sub acuzare, a anuntat Procuratura din Minnesota. "Prince nu avea idee ca lua o tableta contrafacuta, care putea sa ii provoace moartea", a declarat procurorul Mark Metz, din comitatul Carver. Procurorul a precizat ca nu exista dovezi referitoare la modul in care artistul obtinuse tabletele de fentanil, astfel ca nu vor fi formulate acuzatii penale in acest caz. Dupa acest anunt, politia a... ...continuare.

Presedintele Comisiei Economice il contrazice pe Liviu Dragnea. "Nimic nu a fost adevarat"

publicat 2018-04-20 11:15:14 (Libertatea)
Presedintele Comisiei Economice il contrazice pe Liviu Dragnea. Nimic nu a fost adevarat Presedintele Comisiei Economice il contrazice pe Liviu Dragnea. Florin Citu a postat un mesaj pe contul de socializare in care arata ca Romania are cea mai mare inflatie din Europa. "Liviu Dragnea minte! Da, Liviu Dragnea minte cum respira. Nimic din ce a spus vreodata despre economie nu a fost adevarat. Da, nu intelege nimic […] Post-ul Presedintele Comisiei Economice il contrazice pe Liviu Dragnea. "Nimic nu a fost adevarat" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Scandal urias. O banca importanta isi taxa clientii chiar si dupa moartea lor

publicat 2018-04-20 11:00:02 (Antena3)
Scandal urias. O banca importanta isi taxa clientii chiar si dupa moartea lor Cea mai mare banca din Australia si-a taxat clientii cu diverse comisioane chiar si dupa moartea acestora. Commonwealth Bank a primit, de-a lungul timpului, numeroase plangeri. Reprezentantii bancii nu au... ...continuare.

Silviu Prigoana, iesire nervoasa la tv, dupa moartea Ionelei Prodan. "Nu o baga lumea in seama. Nu o chema nimeni "

publicat 2018-04-20 09:15:14 (Libertatea)
Silviu Prigoana, iesire nervoasa la tv, dupa moartea Ionelei Prodan. Nu o baga lumea in seama. Nu o chema nimeni Silviu Prigoana, iesire nervoasa la tv, dupa moartea Ionelei Prodan. Afaceristul a intrat in direct prin telefon, in cadrul emisiunii ” Agentia Vip” , unde a facut declaratii emotionante. “Nu prea am ce sa spun despre disparitia subita a Ionelei Prodan. Ce se intampla, nu e cazul numai in familia Ionelei Prodan. E bunica finutului […] Post-ul Silviu Prigoana, iesire nervoasa la tv, dupa moartea Ionelei Prodan. "Nu o baga lumea in seama. Nu o chema nimeni " apare prima... ...continuare.

Katarina, fiica vitrega a lui Andrei Gheorghe, primele declaratii dupa moartea tatalui sau: "Ma trezea la 3 dimineata..."

publicat 2018-04-20 08:45:03 (CanCan)
Katarina, fiica vitrega a lui Andrei Gheorghe, a avut o relatie foarte apropiata cu prezentatorul de radio, in ciuda divortului de mama ei, si este extrem de afectata de trecerea in nefiinta a acestuia. In primele zile, socul pierderii tatalui a fost atat de mare, incat abia dupa trei zile a constientizat ca parintele ei a […] The post Katarina, fiica vitrega a lui Andrei Gheorghe, primele declaratii dupa moartea tatalui sau: "Ma trezea la 3 dimineata..." appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 104 105 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro