Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 51 52 Pag. urm. »

Basescu:"Fratele meu n-a luat banii. Am spus ca voi vorbi la finalul mandatului. A fost o INSCENARE"

publicat 2014-12-21 00:15:43 (Realitatea-TV)
Basescu:Fratele meu n-a luat banii. Am spus ca voi vorbi la finalul mandatului. A fost o INSCENARE Traian Basescu a tinut ca, in timpul ultimului discurs de la Cotroceni, tinut in calitate de presedinte, sa clarifice situatia fratelui sau. Intrebat de jurnalisti, Basescu a explicat ca totul a fost o inscenare si ca acum, la final de mandat, poate vorbi despre cazul in care este implicat Mircea Basescu. ...continuare.

Basescu: 'Dupa mandatul meu, trebuie pusa virgula, nu punct'

publicat 2014-12-21 00:00:02 (Bursa)
Basescu: 'Dupa mandatul meu, trebuie pusa virgula, nu punct' Traian Basescu a declarat, ieri seara, ca, dupa mandatul sau de presedinte, "trebuie pusa virgula, nu punct", in sensul continuarii reformelor incepute, dar a dat ca exemple de esecuri votul uninominal si numirea Alinei Bica la sefia DIICOT. Totodata, Basescu a negat implicarea fratelui in dosarul presupusului trafic de influenta in care este acuzat alaturi de Bercea Mondial. Securitatea nationala, Romania si Uniunea Europeana, precum si statul de drept au fost cele trei teme principale ale... ...continuare.

Basescu da vina pe Pavel Abraham si pe Bercea Mondial pentru faptele penale ale fratelui sau

publicat 2014-12-20 22:15:03 (Antena3)
Basescu da vina pe Pavel Abraham si pe Bercea Mondial pentru faptele penale ale fratelui sau Traian Basescu da vina pe Pavel Abraham, pe Bercea Mondial si pe Antena 3 pentru faptele penale ale fratelui sau.Presedintele sustine ca scandalul legat de mita pe care a luat-o Mircea Basescu de la Bercea... ...continuare.

Basescu: Arestarea fratelui meu, unul din momentele dificile, justitia va demonstra ca nu a luat bani

publicat 2014-12-20 22:00:39 (Mediafax)
Basescu: Arestarea fratelui meu, unul din momentele dificile, justitia va demonstra ca nu a luat bani Presedintele Traian Basescu a declarat, sambata, ca unul dintre momentele cele mai dificile ale mandatelor sale a fost arestarea fratelui sau, si a precizat ca "justitia va demonstra ca nu a luat bani". ...continuare.

Basescu da vina pe Antena 3 pentru faptele penale ale fratelui sau

publicat 2014-12-20 21:45:02 (Antena3)
Basescu da vina pe Antena 3 pentru faptele penale ale fratelui sau Traian Basescu da vina pe Antena 3 pentru faptele penale ale fratelui sau. Presedintele sustine ca scandalul legat de mita pe care a luat-o Mircea Basescu de la Bercea Mondial este o inscenare a postului nostru,... ...continuare.

Traian Basescu: Fratele meu nu a luat bani de la familia lui Bercea. A fost o inscenare

publicat 2014-12-20 20:00:41 (Romania-TV)
Traian Basescu: Fratele meu nu a luat bani de la familia lui Bercea. A fost o inscenare Traian Basescu a vorbit si despre problemele cu legea ale fratelui sau, Mircea Basescu, in ultima conferinta de presa sustinuta la Palatul Cotroceni, inainte de predarea mandatului catre Klaus Iohannis. ...continuare.

Moartea unei mari actrite

publicat 2014-12-20 01:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Moartea unei mari actrite Virna Lisi avea 78 de ani si a jucat in zeci de filme in Italia, Franta si la Hollywood ...continuare.

Liviu Dragnea: In fiecare an, eu tai porcul. Luni il tai cu niste prieteni

publicat 2014-12-20 00:15:40 (Realitatea-TV)
Liviu Dragnea: In fiecare an, eu tai porcul. Luni il tai cu niste prieteni Obiceiul taierii porcului este tinut chiar si de politicieni. Liviu Dragnea le-a povestit astazi jurnalistilor cum procedeaza an de an, inaintea Craciunului, si le-a impartasit secretul unui sorici moale. ...continuare.

Liviu Dragnea: Am fost la Cotroceni de Ziua Nationala pentru a arata ca nu mi-e frica de basisti

publicat 2014-12-19 22:45:42 (Romania-TV)
Liviu Dragnea: Am fost la Cotroceni de Ziua Nationala pentru a arata ca nu mi-e frica de basisti Social-democratul Liviu Dragnea a declarat, in exclusivitate la , ca a fost la Palatul Cotroceni unde s-a fotografiat cu presedintele Traian Basescu pentru a arata ca nu ii este frica de basisti. ...continuare.

Liviu Dragnea: Nu cred ca Iohannis va pierde procesul de incompatibilitate

publicat 2014-12-19 22:15:35 (Romania-TV)
Liviu Dragnea: Nu cred ca Iohannis va pierde procesul de incompatibilitate Vicepresedintele PSD Liviu Dragnea a declarat, in direct la , ca nu crede ca presedintele ales Klaus Iohannis va pierde procesul de incompatibilitate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 51 52 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

gene ucigasa rata inflatie casco virgil magureanu opel astra bunicul traficul pe dn span grau prajit tommy mottola tina r mototol mese fier vechi teroare tudor antonio straine accident in vrancea amromco silviu prigoana vizita revolutionari stana izbasa virusul ebola desant bric crima in gorj zodie silvio spitalul de urgenta mures fantana arteziana accident in baia mare brasov umbrela hidroserv picior echipa nationala a romaniei spitalul colentina femeile participa siegfried muresan panoul andreea esca clanu serviciu servici anee