Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 65 66 Pag. urm. »

Liviu Dragnea, mesaj pentru Victor Ponta

publicat 2016-06-27 02:30:02 (Antena3)
Liviu Dragnea, mesaj pentru Victor Ponta Liviu Dragnea considera ca Partidul Social Democrat i-a oferit lui Victor Ponta tot sprijinul de care a avut nevoie si ca oricine din PSD cu un anumit nivel de pregatire ar putea sa ajunga premier dupa alegerile... ...continuare.

Liviu Dragnea: Exista cineva care impiedica DNA?

publicat 2016-06-26 22:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea: Exista cineva care impiedica DNA? Presedintele PSD, Liviu Dragnea, considera ca institutiile din Justitie nu sunt împiedicate de nimeni sa functioneze si ca informatiile din dosare nu trebuie date în spatiul public de niciuna din... ...continuare.

Traian Basescu ataca statul de drept. Mihai Voropchievici: Care de drept? E de stang

publicat 2016-06-25 19:45:01 (Antena3)
Dupa ce ani de zile l-a ridicat în slavi, Traian Basescu a lansat o serie de atacuri fara precedent la adresa ”statului de drept”. Determinate de condamnarea fratelui sau, atacurile sunt... ...continuare.

Decesul lui Patrick Ekeng a lasat urmari! Dinamovistii, mai precauti ca niciodata

publicat 2016-06-25 10:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Decesul lui Patrick Ekeng a lasat urmari! Dinamovistii, mai precauti ca niciodata Dinamovistii se antreneaza pe un teren la câteva minute de mers pe jos de hotelul în care sunt cazati, fotbalistii trecând pe o alee prin padure spre a ajunge la gazon. Elevii lui Ando au în arsenalul transportat în Slovenia si un defibrilator, care sta permanent lânga baxurile cu apa plata. Doctorul Liviu Batineanu a ramas alaturi de echipa, revenindu-si dupa moartea lui Ekeng. ... ...continuare.

Andone e gata sa renunte la doi jucatori importanti: "Unul are niste probleme, celalalt n-a trecut peste moartea lui Ekeng"

publicat 2016-06-24 14:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
Andone e gata sa renunte la doi jucatori importanti: Unul are niste probleme, celalalt n-a trecut peste moartea lui Ekeng Ioan Andone a explicat de ce a luat decizia de a-i lasa acasa pe Marcel Essombe si Bogdan Gavrila, doi dintre oamenii care în trecut jucau constant la Dinamo.  "Pe Essombe nu l-am luat pentru ca înca nu a putut trece peste moartea lui Patrick Ekeng. Erau foarte prieteni buni. Dupa ce am vorbit cu el, am decis sa ramâna la Bucuresti. Gavrila a avut niste dureri la spate peste noapte si l-am lasat acolo sa se trateze. ... ...continuare.

Dragnea s-a intalnit cu Ciolos si i-a cerut schimbarea ministrilor Justitiei si Agriculturii

publicat 2016-06-23 21:15:14 (Realitatea-TV)
Dragnea s-a intalnit cu Ciolos si i-a cerut schimbarea ministrilor Justitiei si Agriculturii Premierul Dacian Ciolos si presedintele PSD, Liviu Dragnea, s-au intalnit joi dupa amiaza pentru a discuta despre proiecte importante pentru Guvern, a declarat purtatorul de cuvant al Executivului, Liviu Iolu, scrie Agerpres. ...continuare.

Liviu Dragnea i-a cerut lui Ciolos sa-i demita pe ministrul Justitiei si pe cel al Agriculturii

publicat 2016-06-23 20:30:16 (ProTV)
Liviu Dragnea i-a cerut lui Ciolos sa-i demita pe ministrul Justitiei si pe cel al Agriculturii Presedintele PSD, Liviu Dragnea, a avut, joi, o intalnire cu premierul Dacian Ciolos, caruia i-a cerut sa ii inlocuiasca in functii pe ministrii Justitiei si Agriculturii, Raluca Pruna si, respectiv, Achim Irimescu. ...continuare.

Liviu Dragnea ii cere premierului Ciolos schimbarea ministrilor Agriculturii si Justitiei

publicat 2016-06-23 19:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea ii cere premierului Ciolos schimbarea ministrilor Agriculturii si Justitiei Presedintele PSD, Liviu Dragnea, s-a intalnit joi la Guvern cu premierul Dacian Ciolos, caruia i-a cerut schimbarea ministrilor Agriculturii si Justitiei. Știre in curs de... ...continuare.

Liviu Dragnea, avertisment pentru UNPR: "Oferta PNL e o mare pacaleala!"

publicat 2016-06-23 12:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea, avertisment pentru UNPR: Oferta PNL e o mare pacaleala! Presedintele PSD, Liviu Dragnea, sustine ca Partidul National Liberal are în plan sa "pacaleasca" Uniunea Nationala pentru Progresul României în negocierile pentru fuziunea celor... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 65 66 Pag. urmatoare »