Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urm. »

Doi ani de la moartea lui Ionut, baietelul sfasiat de maidanezi. Vinovatii nu au fost gasiti

publicat 2015-09-02 13:00:22 (Romania-TV)
Doi ani de la moartea lui Ionut, baietelul sfasiat de maidanezi. Vinovatii nu au fost gasiti Se implinesc doi ani de la moartea lui Ionut, baietelul omorat de maidanezi langa Parcul Tei din Capitala. Nici pana acum nu s-a stabilit cine este vinovat de tragedie. Cazul este inca pe masa instantei, judecatorii au dat in luna mai o decizie care nu este definitiva. Ei au decis ca familia lui Ionut sa primeasca despagubiri in valoare de 2,4 milioane de euro, insa motivarea sentintei intarzie sa apara. ...continuare.

Ce secret ascundea Lady Diana. Teorie socanta despre moartea Printesei Inimilor

publicat 2015-09-02 11:45:22 (Romania-TV)
Ce secret ascundea Lady Diana. Teorie socanta despre moartea Printesei Inimilor Serviciile secrete rusesti fac dezvaluiri socande despre moartea printesei Diana. Oficial, Lady Diana a murit in accidentul de masina care a avut loc in tunelul Alma din Paris, insa, se pare ca adevarul ar fi altul. Agentii secreti cred ca printesa a fost ucisa "in stil englezesc", de catre spionii britanici, dupa cum nota Daily Express. Mai mult, se crede ca aceasta era insarcinata. ...continuare.

Monica Iacob Ridzi vrea legalizarea pedepsei cu moartea

publicat 2015-09-01 22:15:16 (Puterea)
Monica Iacob Ridzi vrea legalizarea pedepsei cu moartea Monica Iacob Ridzi socheaza din puscarie. Fostul ministru a scris pe blogul sau ca este condamnata la moarte prin modul in care este detinuta. Ea cere, in mod ironic, chiar si legalizarea pedepsei cu moartea. ...continuare.

Monica Iacob Ridzi cere legalizarea pedepsei cu moartea

publicat 2015-09-01 20:45:01 (Antena3)
Monica Iacob Ridzi, condamnata la cinci ani de inchisoare cu executare, cere public legalizarea pedepsei cu moartea."In Romania s-a reintrodus pedeapsa cu moartea. Cer public legalizarea ei. Pentru toti detinutii... ...continuare.

Alina Gorghiu a anuntat de ce nu va merge la brat cu Liviu Dragnea

publicat 2015-09-01 16:00:37 (Realitatea-TV)
Alina Gorghiu a anuntat de ce nu va merge la brat cu Liviu Dragnea Co-presedintele PNL Alina Gorghiu afirma referitor la comunicarea PNL-PSD ca liberalii vor ramane in continuare "vigilenti" fata de actiunile politice ale social-democratilor si ca daca cele doua partide au ajuns la un consens pe marginea Codului fiscal acest lucru nu inseamna ca ea merge "la brat" cu presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea. ...continuare.

Liviu Dragnea ii raspunde Alinei Gorghiu: Eu nu sunt pervers

publicat 2015-09-01 15:00:20 (Puterea)
Liviu Dragnea ii raspunde Alinei Gorghiu: Eu nu sunt pervers Presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, marti, ca nu vede "foarte bine" afirmatiile Alinei Gorghiu cu privire la atitudinea social-democratilor. Dragnea a tinut sa precizeze ca nu este "pervers" si spera sa nu primeasca "pietre in cap" de la cei cu care vrea sa lucreze. ...continuare.

Liviu Dragnea: Codul fiscal, trimis spre promulgare duminica

publicat 2015-09-01 14:30:33 (Puterea)
Liviu Dragnea: Codul fiscal, trimis spre promulgare duminica Presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, marti, ca proiectul de lege privind Codul fiscal va fi trimis spre promulgare duminica. ...continuare.

Doi ani de la moartea micutului Ionut! Mama baiatului ucis de caini, declaratie socanta!

publicat 2015-09-01 14:00:20 (Libertatea)
Maine se implinesc doi ani de la o tragedie in care un micut de patru ani a fost ucis de mai multi... ...continuare.

Ce le-a propus Liviu Dragnea lui Valeriu Zgonea si Calin Popescu Tariceanu

publicat 2015-09-01 12:45:02 (Antena3)
Presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, a anuntat, marti, dupa sedinta coalitiei, ca le-a propus celor doi sefi ai Camerelor Parlamentului, Valeriu Zgonea si Calin Popescu Tariceanu, un set de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urmatoare »