Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Panica, panicaa! Urlete de groaza, in direct, la "Mireasa pentru fiul meu". Mirela Boureanu Vaida a tras o sperietura sora cu moartea

publicat 2014-10-31 15:15:01 (Antena-1)
Panica, panicaa! Urlete de groaza, in direct, la Mireasa pentru fiul meu. Mirela Boureanu Vaida a tras o sperietura sora cu moartea Mirela Boureanu Vaida a tras o sperietura sora cu moartea in platoul emisiunii "Mireasa pentru fiul meu"! ...continuare.

Liviu Dragan premiat in cadrul Galei CEO AWARDS 2014 - Cei mai admirati CEO din Romania

publicat 2014-10-31 13:30:02 (AgoraNews)
Liviu Dragan, CEO TotalSoft, a fost premiat aseara, in cadrulGalei “CEO Awards - Cei mai admirati CEO din Romania” cu distinctia “Evolutie si Revolutie” la categoria executivilor care si-au demonstrat priceperea prin rezultatele companiilor pe care le conduc. ...continuare.

Cei 100 de ani de la moartea Regelui Carol I, comemorati printr-o expozitie in premiera la Muzeul de Istorie din Capitala

publicat 2014-10-30 22:45:36 (ProTV)
Cei 100 de ani de la moartea Regelui Carol I, comemorati printr-o expozitie in premiera la Muzeul de Istorie din Capitala La implinirea a 100 de ani de la moartea Regelui Carol I, o expozitie organizata de Muzeul National de Istorie starneste emotii puternice. ...continuare.

A dansat din buric si a fost recompensata pentru prestatia ei. Nicoleta Luciu, platita de Liviu Varciu

publicat 2014-10-30 18:45:33 (Puterea)
A dansat din buric si a fost recompensata pentru prestatia ei. Nicoleta Luciu, platita de Liviu Varciu Ce-i frumos si lui Liviu Varciu ii place! Cunoscutul don juan al showbizului autohton a fost vrajit de farmecul Nicoletei Luciu, si nu s-a sfiit s-o recompenseze pe bruneta. Vedeta a dansat din buric, iar artistului i-a placut atat de mult, incat a platit-o.Nicoleta Luciu este o prezenta ispititoare si in bucatarie! Invitata la emisiunea "Cireasa de pe tort", de la Prima TV, bruneta a respectat tema saptamanii si a gatit un meniu libanez, pe care l-a asezonat cu un dans exotic, din buric.... ...continuare.

Mircea Basescu ramane in arest, dupa a 21-a incercare de a scapa din spatele gratiilor

publicat 2014-10-30 10:45:51 (Romania-TV)
Mircea Basescu ramane in arest, dupa a 21-a incercare de a scapa din spatele gratiilor Mircea Basescu ramane in arest, au decis magistratii Curtii de Apel Constanta. Aceasta a fost cea de-a 21-a incercare a fratelui presedintelui de a scapa de arestul preventiv. ...continuare.

Seful Directiei Agricole Mures si un om de afaceri, acuzati de fapte de coruptie, vor fi cercetati sub control judiciar

publicat 2014-10-30 10:45:46 (Puterea)
Seful Directiei Agricole Mures si un om de afaceri, acuzati de fapte de coruptie, vor fi cercetati sub control judiciar Seful Directiei Agricole Mures, Liviu Timar, si omul de afaceri Ioan Pop, acuzati de fapte de coruptie, vor fi cercetati sub control judiciar, au decis magistratii Tribunalului Mures. Cei doi au fost retinuti miercuri de procurorii DNA.Astfel, Tribunalul Mures a respins, miercuri, propunerea DNA de arestare preventiva a sefului Directiei Agricole Mures, Liviu Timar, si a omului de afaceri Ioan Pop. Decizia instantei nu este definitiva si poate fi contestata in termen de 48 de ore de la... ...continuare.

Cartea zilei: In cautarea dragostei, de Teresa Medeiros

publicat 2014-10-29 18:30:35 (Puterea)
Cartea zilei: In cautarea dragostei, de Teresa Medeiros El cucereste intotdeauna femeia dorita... Ea gaseste negresit barbatul cautat...Esmerelda Fine, nepoata bine-crescuta si foarte decenta a unui duce, este decisa sa obtina arestarea lui Billy Darling, barbatul pe care il considera raspunzator de uciderea fratelui ei mai mic. Atunci cand politia nu reuseste sa faca mare lucru, Esmerelda pleaca singura in New Mexico in cautarea nelegiuitului, cu intentia de a-si face singura dreptate. Din fericire, nu reuseste sa-l impuste cu propria mana pe... ...continuare.

Minora de 13 ANI, SNOPITA in bataie de o alta fata. Totul a fost filmat VIDEO

publicat 2014-10-28 09:30:59 (Romania-TV)
Minora de 13 ANI, SNOPITA in bataie de o alta fata. Totul a fost filmat VIDEO O tanara de 13 ani din Sydney a fost batuta crunt de o colega de clasa pentru ca ar fi spus ceva rau la adresa fratelui sau. ...continuare.

Amenintari cu moartea pentru oficiali din Guvernul belgian

publicat 2014-10-27 18:45:03 (Antena3)
Amenintari cu moartea pentru oficiali din Guvernul belgian Ministrul belgian de Interne, Jan Jambon, a afirmat duminica pentru VTM ca a "primit o scrisoare in care era amenintat cu moartea", adaugand ca secretarul de stat pentru Azil si Imigratie, Theo Francken, a fost... ...continuare.

Mircea Basescu RAMANE IN AREST preventiv

publicat 2014-10-27 15:16:03 (Realitatea-TV)
Mircea Basescu RAMANE IN AREST preventiv Magistratii Tribunalului Constanta au dispus luni mentinerea in arest preventiv a fratelui sefului statului, Mircea Basescu, si a lui Marian Capatana, fiind prelungite mandatele emise pe numele acestora, si au respins cererile avocatilor de inlocuire a masurii arestului preventiv cu arestul la domiciliu. COMENTARII Tweet Decizia judecatorilor nu este definitiva, ea putand fi atacata in 48 de ore de la pronuntare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale bistrita nasaud balotesti medical berislavesti suceava functionarii te vreau langa mine franci elvetieni sahtior donetk comana procedura accident feroviar auto test mariana bitang codlea in memoria pitica tenis cota de piata judetul iasi desco sandu nicolae pointpark fiscal extrem office fortus al treilea razboi mondial vinuri interzis minorilor revista ciao film sarbatoare rutier cascador fara voie ionut mataev redesteptarea sandru alina evaluare nationala acreditari miere tion examen yazaki ana maria gheorghe prag tenis de masa honeywell