Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urm. »

Garnitura lui Ion Iliescu isi ia PSD-ul inapoi

publicat 2015-08-01 00:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Garnitura lui Ion Iliescu isi ia PSD-ul inapoi Odata cu alegerea lui Liviu Dragnea la conducerea formatiunii social-democrate, se observa un proces de restauratie ...continuare.

Florin Paslaru: Victor Ponta si Liviu Dragnea au o relatie "extrem de buna"

publicat 2015-07-31 20:15:23 (Puterea)
Florin Paslaru: Victor Ponta si Liviu Dragnea au o relatie extrem de buna Fostul presedinte al PSD, Victor Ponta, si presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, ar fi in relatii bune, potrivit unui deputat PSD, Florin Paslaru. Acesta este de parere ca PSD va ramane la putere cu ajutorul UNPR. ...continuare.

Florin Paslaru (PSD): Relatia intre Victor Ponta si Liviu Dragnea este extrem de buna

publicat 2015-07-31 20:00:18 (Romania-TV)
Florin Paslaru (PSD): Relatia intre Victor Ponta si Liviu Dragnea este extrem de buna Deputatul PSD Florin Paslaru a declarat, vineri, la Galati, intr-o conferinta de presa, ca in pofida unor zvonuri din presa, relatia intre Victor Ponta si Liviu Dragnea este "extrem de buna". ...continuare.

Liviu Dragnea: A existat o persoana in PSD care m-a tradat si pe mine, si pe Victor Ponta

publicat 2015-07-31 15:30:14 (Puterea)
Liviu Dragnea: A existat o persoana in PSD care m-a tradat si pe mine, si pe Victor Ponta Presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, vineri, ca in partid a existat o persoana care l-a "tradat" si pe el, si pe premierul Victor Ponta. Dragnea a explicat ca mesajul sau despre relatia cu Ponta a fost dat mai mult pentru colegii din PSD. ...continuare.

Liviu Dragnea: Ponta si cu mine am fost tradati de cineva din PSD

publicat 2015-07-31 14:45:01 (Antena3)
Liderul interimar al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, vineri, ca in partid a existat o persoana care l-a "tradat", atat pe el, cat si pe Victor Ponta, si a completat ca mesajul sau despre relatia cu premierul... ...continuare.

Liviu Dragnea: Cineva ne-a TRADAT. Si pe mine si pe Victor Ponta

publicat 2015-07-31 13:15:16 (Romania-TV)
Liviu Dragnea: Cineva ne-a TRADAT. Si pe mine si pe Victor Ponta Liderul interimar al PSD, Liviu Dragnea, a reactionat la acuzatiile de "tradare" ce i-au fost aduse in ultima vreme, dand de inteles ca altcineva a tradat si nu el. Dragnea nu a dezvaluit numele persoanei, dar a aratat ca aceasta l-a tradat si pe el si pe Victor Ponta. ...continuare.

Liviu Dragnea: Cineva in PSD m-a tradat si pe mine, si pe Victor Ponta

publicat 2015-07-31 13:15:14 (Mediafax)
Liviu Dragnea: Cineva in PSD m-a tradat si pe mine, si pe Victor Ponta Liderul interimar al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, vineri, ca in partid a existat o persoana care l-a "tradat", atat pe el, cat si pe Victor Ponta, si a completat ca mesajul sau despre relatia cu premierul a fost dat mai mult pentru colegii din PSD, si nu pentru Ponta, care a "inteles" situatia. ...continuare.

Liviu Dragnea, atac dur la prietenul Victor Ponta: Daca a fost vreodata tradare intre noi doi, nu se refera la mine

publicat 2015-07-31 12:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea, atac dur la prietenul Victor Ponta: Daca a fost vreodata tradare intre noi doi, nu se refera la mine Liviu Dragnea lanseaza un atac dur la adresa predecesorului sau in fruntea PSD, Victor Ponta. Și chiar daca isi declara prietenia neconditionata fata de Ponta, Dragnea il acuza voalat pe acesta de... ...continuare.

Liviu Dragnea: Relatiile cu Victor Ponta s-au racit dupa gesturile anapoda ale premierului. A parasit regulile prieteniei

publicat 2015-07-31 12:30:14 (Puterea)
Liviu Dragnea: Relatiile cu Victor Ponta s-au racit dupa gesturile anapoda ale premierului. A parasit regulile prieteniei Presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, a precizat, vineri, pe pagina personala de Facebook, ca relatiile cu Victor Ponta in ultima vreme par sa se fi "racit" dupa gesturile "anapoda" ale premierului. Dragnea sustine ca Ponta este printre putinii oameni la care tine cu adevarar, dar prim-ministrul a parasit "regulile prieteniei". ...continuare.

Moartea fratelui a facut-o sa isi schimbe radical stilul de viata. Azi, femeia nu mai e recunoscuta pe strada. FOTO

publicat 2015-07-31 12:00:17 (ProTV)
Moartea fratelui a facut-o sa isi schimbe radical stilul de viata. Azi, femeia nu mai e recunoscuta pe strada. FOTO Jinitta Ablewhite, mama a trei copii, depasise 100 de kilograme la doar 28 de ani. Dupa ce fratele ei a pierdut lupta cu cancerul si femeia i-a gasit jurnalul, totul s-a schimbat in viata ei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urmatoare »