Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

ULUITOR! Ministrul COSTOIU: Apa la romani aduce noroc. Cred ca le va aduce si premierului, si PSD

publicat 2014-07-30 12:00:46 (Ziarul-Atac)
ULUITOR! Ministrul COSTOIU: Apa la romani aduce noroc. Cred ca le va aduce si premierului, si PSD Mihnea Costoiu, ministru delegat pentru Invatamant Superior, a facut o declaratie uluitoare, in urma inundatiilor devastatoare din Gorj si Valcea."Apa la romani se spune ca aduce noroc la un eveniment si eu cred ca va aduce noroc si premierului si PSD", a spus Mihnea Costoiu, scrie digi24.ro.Si Liviu Dragnea a preferat sa vada partea plina a paharului in necazurile celor afectati de inundatii."Sunt foarte incarcat pozitiv pentru ca am fost cu Victor Ponta in cateva comune afectate de... ...continuare.

Glumitele lui Liviu Dragnea: Fotografia lui pe WhatsApp este Vasile Dancu

publicat 2014-07-30 08:15:13 (Evenimentul-Zilei)
Glumitele lui Liviu Dragnea: Fotografia lui pe WhatsApp este Vasile Dancu Se pare ca vicepremierului Romaniei, Liviu Dragnea ii plac mult glumitele. Potrivit sutu.ro, de vreo cateva zile orcine are numarul lui de telefon in agenda poate vedea ca noua sa fotografie de profil pe aplicatia WhatsApp este cea a lui Vasile Dancu, iar la o privire atenta se poate vedea ca este intr-un avion privat. ...continuare.

Liviu Dragnea: Nu exista victorie usoara in alegerile prezidentiale

publicat 2014-07-29 21:15:03 (Antena3)
Liviu Dragnea: Nu exista victorie usoara in alegerile prezidentiale Liviu Dragnea a declarat marti, la Consiliul National al PSD in care Victor Ponta si-a anuntat candidatura la presedintie, ca a vazut multi candidati care au crezut ca sunt deja presedinti si le-a spus... ...continuare.

PSD l-a trimis pe Ponta spre Cotroceni

publicat 2014-07-29 20:00:44 (Puterea)
PSD l-a trimis pe Ponta spre Cotroceni Consiliul National al PSD, care reuneste in jur de 5.000 de social-democrati, a inceput marti seara, la Craiova, sub sloganul "Romania puternica - schimbare pana la capat", insa in absenta presedintelui PSD, premierul Victor Ponta, si a presedintelui executiv, Liviu Dragnea, aflati in zonele inundate. Cei doi lideri ai formatiunii au ajuns mai tarziu, Liviu Dragnea luand imediat cuvantul.La reuniune, liderul PSD, Victor Ponta, a solicitat sprijinul colegilor sai pentru a candida la alegerile... ...continuare.

Liviu Dragnea: Orasul Brezoi din judetul Valcea este inconjurat de ape

publicat 2014-07-29 15:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Liviu Dragnea: Orasul Brezoi din judetul Valcea este inconjurat de ape Orasul Brezoi din judetul Valcea este inconjurat de ape, iar autoritatile iau in calcul interventia armatei in aceasta zona. Vicepremierul Liviu Dragnea a declarat ca viitura este de neoprit, iar autoritatile nu pot face deocamdata nimic. ...continuare.

ULUITOR! Cum arata Ana Maria, fiica lui ADRIAN PAUNESCU, la 4 ani de la moartea poetului

publicat 2014-07-29 14:45:19 (Realitatea-TV)
ULUITOR! Cum arata Ana Maria, fiica lui ADRIAN PAUNESCU, la 4 ani de la moartea poetului La patru ani de la moartea marelui poet national, fiica lui cea mica a ajuns de nerecunoscut. Moartea tatalui ei a transfigurat-o, iar durerea a facut-o sa se usuce pe picioare! "E greu sa fii orfan. E greu sa stii ca tata nu mai vine acasa", isi incheia Ana Maria un editorial, imediat dupa moartea parintelui ei. Pentru fiica cea mica a lui Adrian Paunescu, tatal a fost un reper esential in viata, care s-a pierdut, in 2010. De-atunci nimic nu a mai fost la fel pentru mezina, desi fratele... ...continuare.

Liviu Voinea: In ultimii doi ani nu s-a discutat cu FMI despre cresterea contributiei pentru asigurarile de sanatate

publicat 2014-07-29 13:00:34 (Puterea)
Liviu Voinea: In ultimii doi ani nu s-a discutat cu FMI despre cresterea contributiei pentru asigurarile de sanatate Ministrul delegat pentru Buget, Liviu Voinea, a declarat, marti, ca in ultimii doi ani nu s-a discutat cu Fondul Monetar International (FMI) despre cresterea constributiei pentru asigurarile de sanatate. Reactia ministrului vine dupa ce secretarul de stat Dorel Sandesc a afirmat ca a existat o discutie in acest sens."Nu s-a discutat, cel putin in ultimii doi ani de cand particip eu la discutiile cu Fondul Monetar International", a spus ministrul Liviu Voinea. Secretarul de stat din Ministerul... ...continuare.

Liviu Voinea: Majorarea contributiei pentru asigurarile de sanatate nu a fost discutata cu FMI in ultimii doi ani

publicat 2014-07-29 12:45:25 (Mediafax)
Liviu Voinea: Majorarea contributiei pentru asigurarile de sanatate nu a fost discutata cu FMI in ultimii doi ani Cresterea contributiei pentru asigurarile de sanatate nu a fost discutata cu Fondul Monetar International (FMI), a sustinut ministrul delegat pentru Buget, Liviu Voinea, aratand ca in ultimii doi ani, de cand participa el la discutiile cu FMI, nu a fost abordata o astfel de tema. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

colectie valcele piata vulpe caloianu berceni omoruri piata imobiliara subofiter maier economisti celule stem prietenii serialele pipirig editorialul inecat mihaela radul cod rutier bacau stres diicot hellvig biofarm jocuri de noroc bala ring cineva magazine simple posta romana casa rusu vocea romaniei monografie cfr cluj ilarion england actiuni erste radu mazare crestini ilikeit concesionat macese ciobanu hidrocentrale gorj videoclipu artificial irimia realitate