Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 66 67 Pag. urm. »

Asasinarea fratelui vitreg al dictatorului din Coreea de Nord. Ce a aratat autopsia

publicat 2017-02-26 19:00:23 (Realitatea-TV)
Asasinarea fratelui vitreg al dictatorului din Coreea de Nord. Ce a aratat autopsia Autoritatile malaeziene au descoperit ca fratele vitreg al dictatorului nord-coreean a murit in maxim 20 de minute dupa ce atacatoarele i-au intins pe fata neurotoxina VX. ...continuare.

Vaduva lui Vadim Tudor, destainuire socanta - "A simtit ca va muri". Ce i-a spus sotul sau inainte

publicat 2017-02-26 17:30:23 (Realitatea-TV)
Vaduva lui Vadim Tudor, destainuire socanta - "A simtit ca va muri". Ce i-a spus sotul sau inainte Vaduva lui Corneliu Vadim Tudor a declarat, intr-un interviu TV, ca nu a reusit sa treaca peste moartea sotului sau si a dezvaluit ca acesta si-a presimtit moartea. ...continuare.

Kim Jong Nam a murit la 15 - 20 de minute dupa ce a intrat in contact cu neurotoxina VX, arata autopsia

publicat 2017-02-26 17:30:02 (Bursa)
Kim Jong Nam a murit la 15 - 20 de minute dupa ce a intrat in contact cu neurotoxina VX, arata autopsia Kim Jong Nam, fratele vitreg al liderului nord coreean Kim Jong Un, a murit, cel mai probabil, la 20 de minute dupa ce a fost expus la neurotoxina VX in aeroportul international din Kuala Lumpur, malaezia, arata autopsia realizata de autoritatile malaeziene, transmite CNN. Autopsia cadavrului lui Kim Jong Nam indica faptul ca moartea este tipica unei otraviri cu neurotoxina VX, a declarat duminica ministrul Sanatatii din Malaezia Dr. Subramaniam Sathasivam, informeaza Hotnews.ro. Decesul a... ...continuare.

Referendum pentru reintroducerea pedeapsei cu moartea in Turcia

publicat 2017-02-26 00:15:01 (Bursa)
Referendum pentru reintroducerea pedeapsei cu moartea in Turcia Turcia este posibil sa organizeze un referendum pentru reintroducerea pedepsei cu moartea. Anuntul a fost facut de presedintele Recep Erdogan, care va initia procedurile necesare, daca Parlamentul nu aproba o astfel de masura. Pana acum, liderul de la Ankara s-a limitat sa anunte ca va promulga un proiect de lege in acest sens, daca el va fi adoptat in Legislativ, transmite Digi24. Turcia a abolit pedeapsa cu moartea in urma cu peste un deceniu, iar reintroducerea ei a fost luata in discutie... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul asasinarii fratelui lui Kim Jong-un! Ce au spus cele doua suspecte

publicat 2017-02-25 19:15:09 (Realitatea-TV)
Rasturnare de situatie in cazul asasinarii fratelui lui Kim Jong-un! Ce au spus cele doua suspecte Cele doua femei suspectate ca l-ar fi asasinat pe Kim Jong-Nam, fratele vitreg al liderului Coreei de Nord, au povestit in mod independent una de cealalta ca au crezut ca participa la o farsa filmata, potrivit autoritatilor din Vietnam si Indonezia. ...continuare.

SCANDAL IN LUMEA INTERLOPA. Amenintari teribile cu moartea si DEZVALUIRI de senzatie despre MANEVRELE SANGEROASE, folosite pentru LICHIDAREA DUSMANILOR

publicat 2017-02-25 17:00:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL IN LUMEA INTERLOPA. Amenintari teribile cu moartea si DEZVALUIRI de senzatie despre MANEVRELE SANGEROASE, folosite pentru LICHIDAREA DUSMANILOR Batai cu batele de baseball, amenintari cu moartea, santaj si taxe de protectie. Acestea sunt ,,ingredientele" folosite de clanurile de interlopi pentru a baga spaima in cei care nu fac asa cum comanda ei. ...continuare.

Turcia, tot mai aproape de reintroducerea pedepsei cu moartea. Erdogan a facut anuntul!

publicat 2017-02-25 16:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Turcia, tot mai aproape de reintroducerea pedepsei cu moartea. Erdogan a facut anuntul! Presedintele Recep Erdogan a anuntat ca urmeaza sa initieze procedurile necesare de reintroducere a pedepsei cu moartea in urma unui referendum. ...continuare.

Mama politistului Bogdan Gigina: Ganditi-va cum e sa vezi cum vinovatii de moartea copilului tau se joaca cu legile

publicat 2017-02-25 11:15:11 (Romania-TV)
Mama politistului Bogdan Gigina: Ganditi-va cum e sa vezi cum vinovatii de moartea copilului tau se joaca cu legile Mama politistului Bogdan Gigina, mort in urma cu peste un an intr-un accident in timp ce se afla in coloana care il insotea pe fostul ministru de Interne Gabriel Oprea, a postat pe Facebook imagini de la nunta fiului sau, insotite de mesajul "ganditi-va cum ar fi ca maine sa va treziti fara copilul vostru... cum este ca dupa atata timp sa vezi cum vinovatii de moartea lui se joaca cu legile". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 66 67 Pag. urmatoare »