Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Liviu Antonesei: "Rolul modei este enorm in societatea contemporana"

publicat 2015-05-25 16:15:20 (Romania-TV)
Liviu Antonesei: "Rolul modei este enorm in societatea contemporana" Liviu Antonesei este scriitor, cercetator, publicist, politician democrat, actualmente retras din politica, profesor universitar la Universitatea la Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei a Universitatii "Al.I. Cuza" din Iasi. ...continuare.

Nu o sa iti vina sa crezi ce a facut Oana Zavoranu cand s-au implinit 40 de zile de la moartea mamei sale!

publicat 2015-05-25 14:30:01 (CanCan)
Nu o sa iti vina sa crezi ce a facut Oana Zavoranu cand s-au implinit 40 de zile de la moartea mamei sale! Fix in ziua cand s-au implinit 40 de zile de moartea mamei sale, Oana Zavoranu s-a distrat copios alaturi de iubitul ei Alex Ashraf. Cei doi s-au pozat si au impartasit totul cu prietenii lor virtuali. ...continuare.

India. Seceta a provocat moartea a cel putin 289 de persoane in ultimele zece zile

publicat 2015-05-25 11:00:02 (Antena3)
India. Seceta a provocat moartea a cel putin 289 de persoane in ultimele zece zile Departamentul indian de meteorologie a emis o alerta cod rosu pentru cateva state, in timp ce seceta a provocat moartea a cel putin 289 de persoane in ultimele zece zile, informeaza DPA.   ... ...continuare.

Basescu: Imi pare foarte rau pentru Vasile Blaga, stiu prin ce trece, am trecut si eu cu fratele meu

publicat 2015-05-25 10:45:30 (Realitatea-TV)
Basescu: Imi pare foarte rau pentru Vasile Blaga, stiu prin ce trece, am trecut si eu cu fratele meu Fostul presedinte Traian Basescu a declarat, duminica seara, ca ii pare rau de situatia in care se afla Vasile Blaga, aratand ca stie prin ce trece acesta, el amintind de situatia fratelui sau, scrie Mediafax. ...continuare.

Liviu Ciobotariu: Suntem dezamagiti, dar speram intr-un rezultat negativ al Stelei la Iasi

publicat 2015-05-25 00:00:27 (Mediafax)
Liviu Ciobotariu: Suntem dezamagiti, dar speram intr-un rezultat negativ al Stelei la Iasi Antrenorul echipei ASA Targu Mures, Liviu Ciobotariu, a declarat, duminica seara, dupa infrangerea din meciul cu Astra Giurgiu, scor 3-1, ca este dezamagit, dar spera ca Steaua sa se incurce in deplasarea de la Iasi din ultima etapa a Ligii I. ...continuare.

Liviu Ciobotariu: ''Suntem dezamagiti, dar nu resemnati''

publicat 2015-05-24 23:30:27 (OnlineSport)
Liviu Ciobotariu, antrenorul echipei ASA Tg.Mures, a declarat ca este dezamagit de infrangerea cu Astra si pierderea primului loc, dar inca nu si-a pierdut speranta pentru rasturnarea situatiei in ultima etapa. ...continuare.

Liviu nu s-a mai putut abtine si a izbucnit! "Vreau sa plec acasa. Nu mai suport"

publicat 2015-05-24 22:45:01 (Antena-1)
Liviu nu s-a mai putut abtine si a izbucnit! Vreau sa plec acasa. Nu mai suport Stresul urias si momentele tensionate traite la "Insula iubirii" isi spun cuvantul in cazul lui Liviu. Concurentul a izbucnit si a inceput sa injure. ...continuare.

Basescu: Imi pare foarte rau pentru Vasile Blaga, stiu prin ce trece, am trecut si eu cu fratele meu

publicat 2015-05-24 22:30:27 (Mediafax)
Basescu: Imi pare foarte rau pentru Vasile Blaga, stiu prin ce trece, am trecut si eu cu fratele meu Fostul presedinte Traian Basescu a declarat, duminica seara, ca ii pare rau de situatia in care se afla Vasile Blaga, aratand ca stie prin ce trece acesta, el amintind de situatia fratelui sau. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »