Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Astrograma VIP | Liviu Varciu se bazeaza pe farmecul personal in multe situatii

publicat 2014-10-26 00:00:46 (Libertatea)
Astrograma VIP | Liviu Varciu se bazeaza pe farmecul personal in multe situatii Publicitate Nativ Pesti cu ascendentul in Rac (nascut pe 17 martie 1981, ora 11.00, la Constanta), dublu semn de apa, Liviu Varciu poate dovedi o sensibilitate aparte si o inclinatie spre arta careia nici el nu ii poate rezista, chiar daca ar vrea. Este o persoana deosebit de adaptabila, de amabila si capabila sa faca mereu concesii pentru a asigura bunul mers al oricarei relatii, de orice fel, chiar si atunci cand interesele sale sunt neglijate in mod evident. Cea mai frumoasa valorificare a... ...continuare.

VIDEO Gol pentru Liviu Antal in meciul cu Fenerbahce! Bogdan Stancu a jucat tot meciul pentru Genclerbirligi

publicat 2014-10-25 23:00:38 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Gol pentru Liviu Antal in meciul cu Fenerbahce! Bogdan Stancu a jucat tot meciul pentru Genclerbirligi Liviu Antal a marcat pentru echipa sa in deplasarea de pe terenul lui Fenerbahce. Genclerbirligi a pierdut insa, scor 1-2.  Antal a intrat pe teren in minutul 77, iar in minutul 81 si-a trecut numele pe lista marcatorilor. Celalalt roman din lotul lui Gencler, Bogdan Stancu, a fost integralist. Golurile lui Fenerbahce au fost marcate de Emre Belozoglu, in minutul 50 si Dirk Kuyt in minutul 86. Ambii au punctat din penalty. VEZI VIDEO! ...continuare.

Liviu GutA, luat pe sus de proxenetii din Amsterdam

publicat 2014-10-25 00:00:44 (Libertatea)
Liviu GutA, luat pe sus de proxenetii din Amsterdam Liviu Guta a trait o poveste de-a dreptul rusinoasa! Weekendul trecut, aflat intr-o escapada la Amsterdam, manelistul a fost gonit de proxenetii din zona centrala a orasului pentru ca a pozat prostituatele din vitrina. Liviu are o slabiciune pentru femeile mai mult dezbracate decat imbracate Publicitate Solistul si unul dintre instrumentistii sai au fost buzunariti de doi bodyguarzi in toiul zilei si, in ciuda atitudinii lui destul de galagioase, lui Guta i-au fost sterse toate fotografiile... ...continuare.

Momente dramatice in familia Madalinei Manole! Ce i se intampla fratelui "fetei cu parul de foc" mereu cand inchide ochii

publicat 2014-10-24 23:45:04 (CanCan)
Momente dramatice in familia Madalinei Manole! Ce i se intampla fratelui fetei cu parul de foc mereu cand inchide ochii Au trecut mai bine de patru ani de cand Madalina Manole a plecat dintre noi. Fratele ei a suferit in tacere dupa pierderea celebrei sale surori, insa acum ne-a oferit un interviu emotionant. Barbatul are un regret care-l macina incet-incet. ...continuare.

LILI SANDU, despre O EXPERIENTA CRUNTA din VIATA EI: "Mi-e GREU SA VORBESC, chiar daca au trecut patru ani!"

publicat 2014-10-24 12:45:36 (Libertatea)
LILI SANDU, despre O EXPERIENTA CRUNTA din VIATA EI: "Mi-e GREU SA VORBESC, chiar daca au trecut patru ani!" Vedeta a avut parte de o experienta cumplita in urma cu patru ani, cand si-a pierdut tatal. Moartea acestuia a marcat-o profund. Lili Sandu a fost profund marcata de moartea tatalui ei Publicitate Lili Sandu este una dintre cele mai senzuale vedete din Romania. Chiar daca e mereu zambitoare, co-prezentatoarea show-ului "Danseaza printre stele", de la Antena 1, a trecut prin momente grele in viata. Unul dintre acestea este moartea tatalui ei, in urma cu patru ani, experienta care a marcat-o... ...continuare.

Adevarul nestiut despre relatia dintre Maria Ciobanu si soacra ei! Secrete ascunse ies la iveala dupa moartea Didinei Dolanescu!

publicat 2014-10-23 22:45:03 (CanCan)
Adevarul nestiut despre relatia dintre Maria Ciobanu si soacra ei! Secrete ascunse ies la iveala dupa moartea Didinei Dolanescu! tLa numai doua zile de la moartea Didinei Dolanescu au inceput sa iasa la iveala adevaruri bine ascunse. De exemplu, faptul ca relatia batranei cu nora sa, Maria Ciobanu, nu a fost niciodata una buna. Insa, Didina a cedat mereu de dragul nepotului sau. ...continuare.

Gabriela Firea: Liviu Dragnea si Sebastian Ghita nu au incalcat decizia de la Orastie

publicat 2014-10-23 17:00:50 (Romania-TV)
Gabriela Firea: Liviu Dragnea si Sebastian Ghita nu au incalcat decizia de la Orastie Sebastian Ghita si Liviu Dragnea nu au incalcat decizia luata la Orastie de conducerea PSD prin anuntul privitor la intentia de a candida la sefia partidului, pentru ca atunci s-a decis ca nimeni sa nu-si promoveze programe pentru presedintia partidului decat dupa aflarea rezultatelor alegerilor prezidentiale, a declarat joi Gabriela Firea, purtatorul de cuvant al PSD. ...continuare.

Andrei Ursu cere analizarea unor acte din dosarele celor deja condamnati pentru moartea tatalui sau

publicat 2014-10-23 16:30:22 (Gandul)
Andrei Ursu cere analizarea unor acte din dosarele celor deja condamnati pentru moartea tatalui sau Andrei Ursu, fiul disidentului mort in 1985 in arestul Militiei Capitalei, a cerut, la o intalnire cu conducerea PICCJ, ca la solutionarea cererii sale de redeschidere a cauzei privind acest deces sa fie avute in vedere documente din dosarele celor deja condamnati pentru moartea tatalui sau. ...continuare.

Bucurestenii de la Evolio cauta o finatare de 10 milioane de euro pentru a se extinde in regiune

publicat 2014-10-23 15:15:48 (Ziarul-Financiar)
Bucurestenii de la Evolio cauta o finatare de 10 milioane de euro pentru a se extinde in regiune Atragerea unui investitor in actionariatul Televoice Grup reprezinta principalul obiectiv pentru anul 2015 al proprietarului firmei, Liviu Nistoran, operatiune care ar asigura finantarea necesara, estimata la 10 milioane de euro, dezvoltarii business-ului la nivelul potentialului pietei. "Cu o finantare de 10 milioane de euro, Televoice Grup ar putea fructifica mai bine potentialul segmentelor de piata pe care activeaza, cu impact asupra cifrei de afaceri, care ar atinge 20 milioane de euro,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

managerul poezie buna ziua fagaras decesul liga 1 tico mangalia nevasta ceccar dosare penale pacanele urare asigur emag scrisori ieri cazu liata democratiei deea mihai morar horoscop raliu dragonul pirati somalezi nebuni la fantana cel mai bun antivirus ilie nastase tena sali umaga emanuel prea mersul trenurilor reincarnare antonia ana baniciu accident in suceava tariceanu declaratia romgermed octombrie 2008 alina puscau ministerul sanatati academia de politie anrmap turnu magurele salma calamitati naturale