Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 82 83 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Liviu, daramat dupa ce a vazut pozele cu iubita sa alaturi de Sorin: "Asta e viata. Mergem mai departe!"

publicat 2017-05-30 00:00:02 (Antena-1)
Fotografiile in care Bianca se afla alaturi de una dintre cele mai de temut ispite masculine, l-au intristat teribil pe Liviu, care a avut o relatie necontrolata si si-a stapanit cu greu lacrimile ...continuare.

Discutii deocheate in hotelul baietilor. Cum a raspuns Liviu la intrebarea "Esti cumva in calduri?"

publicat 2017-05-29 22:00:02 (Antena-1)
Aparent usor de convins, Liviu e o reduta greu de cucerit de catre ispitele de pe insula. Dupa ce a lasat senzatia ca raspunde avansurilor evidente ale ispitei, concurentul marturiseste ca pasiunea pentru iubita lui este mult prea mare pentru a face un pas gresit ...continuare.

Printul William, marturisire emotionanta despre Printesa Diana, la 20 de ani de la moartea ei

publicat 2017-05-29 16:45:10 (Realitatea-TV)
Printul William, marturisire emotionanta despre Printesa Diana, la 20 de ani de la moartea ei Intr-un interviu pentru British GQ, Printul William a vorbit despre moartea mamei sale, Printesa Diana, si despre teama ca cei doi copii ai sai, Printul George si Printesa Charlotte, vor creste in lumina reflectoarelor. ...continuare.

Printul William despre moartea printesei Diana: "Mi-au trebuit 20 de ani sa ma impac cu moartea mamei"

publicat 2017-05-29 16:00:01 (Antena3)
Printul William despre moartea printesei Diana: Mi-au trebuit 20 de ani sa ma impac cu moartea mamei Printul William, ducele de Cambridge, a vorbit deschis într-un interviu oferit pentru revista GQ, despre durerea pierderii mamei sale si a dezvaluit care este cel mai mare regret al sau referitor la decesul... ...continuare.

Liviu Guta a slabit 14 kg in doua saptamani! Artistul a dezvaluit reteta minune

publicat 2017-05-29 13:45:01 (CanCan)
Liviu Guta a slabit 14 kg in doua saptamani! Artistul a dezvaluit reteta minune Liviu Guta s-a uitat in oglinda si a avut un soc, asa ca a decis sa scape rapid de kilogramele in plus. Artistul a reusit sa-si vada visul cu ochii si a dat jos 14 kg in numai doua saptamani. Liviu Guta a marturisit ca avea mari probleme cu greutatea, asa ca a dat fuga la nutritionist si s-a pus pe slabit. Artistul a spus ca urmeaza o dieta personalizata, cu ajutorul careia a reusit sa slabeasca 14 kg in numai doua saptamani. Guta nu are de gand sa se opreasca aici si spune ca obiectivul lui... ...continuare.

Cea mai frumoasa urare de "La multi ani!" de la Alina Eremia, pentru fratele ei, Mircea: "E greu sa cuprind intr-un mesaj toate gandurile si sentimentele!"

publicat 2017-05-29 11:15:01 (Antena-1)
Cea mai frumoasa urare de La multi ani! de la Alina Eremia, pentru fratele ei, Mircea: E greu sa cuprind intr-un mesaj toate gandurile si sentimentele! Alina Eremia, jurata emisiunii "Next Star", i-a urat intr-un mod aparte "La multi ani!" fratelui ei, Mircea. Mezinul familiei a implinit de curand 20 de anisori, o varsta la care are tot ce isi doreste: talent, celebritate, frumusete. ...continuare.

Pepe, imagine de colectie: "Am ajuns sa-mi tin baietelul in brate!"

publicat 2017-05-29 08:15:03 (CanCan)
Pepe, imagine de colectie: Am ajuns sa-mi tin baietelul in brate! Fericire mare in familia lui Pepe! Artistul este in al noualea cer si a tinut sa impartaseasca din fericirea lui si cu prietenii lui, carora a le-a spus ca a ajuns sa-si tina baietelul in brate. Familia lui Pepe s-a marit, duminica, iar artistul e mai fericit ca niciodata. Sotia fratelui artistului a nascut o minune de baietel. Pepe a ajuns intr-un final sa-si cunoasca nepotelul si a tinut sa impartaseasca din momentul de fericire maxima si cu prietenii virtuali. "Am ajuns sa-mi tin baietelul... ...continuare.

REVISTA PRESEI 29.05.2017

publicat 2017-05-29 07:30:02 (Bursa)
REVISTA PRESEI     29.05.2017 * ADEVARUL * Dragnea a pregatit remanierea de vara Liviu Dragnea si Calin Popescu Tariceanu s-au coalizat impotriva premierului Sorin Grindeanu. Liderii coalitiei de guvernare pregatesc miscari ample in Guvern, insa Grindeanu se opune din rasputeri, mizand pe situatia juridica a lui Liviu Dragnea, dar si pe sprijinul presedintelui Klaus Iohannis. "Relatia dintre Liviu Dragnea si Sorin Grindeanu este inghetata. In urmatoarele doua saptamani, unul dintre ei va trebui sa cedeze: ori vor fi... ...continuare.

Cu ce se ocupa Cornel Gales la peste doua luni de la moartea Ilenei Ciuculete

publicat 2017-05-28 23:45:03 (Antena3)
Cu ce se ocupa Cornel Gales la peste doua luni de la moartea Ilenei Ciuculete Usor-usor, Cornel Gales se pare ca-si revine si încearca sa îsi vada de viata, dupa moartea Ilenei Ciuculete. Zilele acestea, Cornel Gales a participat la Zilele Snagovului. Însa nu a... ...continuare.

Posibila revenire de senzatie in politica. Anuntul lui Liviu Dragnea

publicat 2017-05-28 23:30:02 (Click)
Posibila revenire de senzatie in politica. Anuntul lui Liviu Dragnea Presedintele PSD, Liviu Dragnea, si premierul Sorin Grindeanu asista la meciul de rugby dintre Timisoara Saracens si Stiinta Baia Mare, care se confrunta in finala SuperLigii CEC Bank la rugby, duminica seara, la Stadionul National ''Arcul de Triumf'' din Bucuresti. Citeste mai departe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 82 83 Pag. urmatoare »