Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Liviu Dragnea ii da replica lui Klaus Iohannis la Romania TV

publicat 2017-01-23 19:15:21 (Romania-TV)
Liviu Dragnea ii da replica lui Klaus Iohannis la Romania TV Liderul PSD, Liviu Dragnea, vine la pentru a-i da replica presedintelui Klaus Iohannis cu privire la ultimele miscari de la Palatul Cotroceni. ...continuare.

Alina Gorghiu, mesaj dur pentru Liviu Dragnea: "Dumnezeule, in ce Romanie traim?"

publicat 2017-01-23 09:15:01 (Antena3)
Alina Gorghiu, mesaj dur pentru Liviu Dragnea: Dumnezeule, in ce Romanie traim? Fostul lider PNL, Alina Gorghiu a lansat un atac dur la adresa lui Liviu Dragnea dupa ce seful PSD s-a referit la protestele de duminica seara folosind termenul de mineriada. Gorghiu crede ca acest termen ar... ...continuare.

Fost deputat PSD, mesaj dur pentru Liviu Dragnea: "Sper sa-i elimine si pe acoperitii din partid"

publicat 2017-01-23 09:15:01 (Antena3)
Fost deputat PSD, mesaj dur pentru Liviu Dragnea: Sper sa-i elimine si pe acoperitii din partid Dupa ce Liviu Dragnea a cerut SRI sa-si retraga acoperitii din institutiile de stat, un fost deputat PSD ii mai da un sfat liderului social-democrat. Este vorba de Cristian Rizea, care i-a transmis un mesaj... ...continuare.

Mesajul ironic trimis de Turcescu lui Liviu Dragnea. De ce il trimite pe seful PSD la Ion Iliescu

publicat 2017-01-23 08:00:13 (Realitatea-TV)
Mesajul ironic trimis de Turcescu lui Liviu Dragnea. De ce il trimite pe seful PSD la Ion Iliescu Deputatul PMP Robert Turcescu a postat pe pagina sa de Facebook un mesaj ironic la adresa lui Liviu Dragnea. Reactia acestuia vine dupa protestele care au avut loc duminica seara impotriva celor doua ordonante anuntate de ministrul Justitiei: gratierea si modificarea Codului penal. ...continuare.

ANUNȚ ȘOC facut de LIVIU DRAGNEA!

publicat 2017-01-23 07:45:03 (Evenimentul-Zilei)
ANUNȚ ȘOC facut de LIVIU DRAGNEA! Presedintele PSD, Liviu Dragnea, a scris pe Facebook duminica seara ca, la revenirea din SUA, l-a gasit pe presedintele Romaniei "in fruntea unei noi mineriade", "o manifestatie neautorizata impotriva ordinii constitutionale", si a calificat protestele ca fiind "un inceput de lovitura de stat". ...continuare.

Liviu Dragnea vrea sa afle adevarul despre proteste. S-a implicat sau nu SRI

publicat 2017-01-22 22:45:01 (Antena3)
Liviu Dragnea vrea sa afle adevarul despre proteste. S-a implicat sau nu SRI Liviu Dragnea ar fi cerut ca, miercuri, comisia de control a SRI sa retraga toti acoperitii din institutii, au declarat surse politice pentru Romania TV. Totodata, presedintele PSD si seful... ...continuare.

Liviu Dragnea: "M-am intors de la instalarea presedintelui Americii si l-am gasit pe presedintele Romaniei in fruntea unei noi mineriade"

publicat 2017-01-22 22:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Liviu Dragnea: M-am intors de la instalarea presedintelui Americii si l-am gasit pe presedintele Romaniei in fruntea unei noi mineriade Dupa manifestatia din seara aceasta, la care au participat peste 30.000 de oameni in Bucuresti si cateva zeci de mii in tara, liderul PSD, Liviu Dragnea, i-a transmis un mesaj presedintelui Romaniei, Klaus Iohannis, prezent si el in Piata Universitatii. ...continuare.

Anunt de ULTIMA ORA: Ce i-a cerut Liviu Dragnea ministrului de Interne

publicat 2017-01-22 21:45:02 (CanCan)
Anunt de ULTIMA ORA: Ce i-a cerut Liviu Dragnea ministrului de Interne Liviu Dragnea i-a cerut Ministrului de Interne, Carmen Dan, sa retraga echipajele de jandarmi din fata sediului PSD. Conform informatiilor de ultima ora, Liviu Dragnea i-a cerut Ministrului de Interne, Carmen Dan, sa retraga echipajele de jandarmi din fata sediului PSD. Fortele de ordine fusesera mobilizate in fata Partidului Social Democrat pentru a proteja sediul de eventualele incidente care pot fi provocate de protestatari, potrivit stiripesurse.ro. Participantii la protest au rupt... ...continuare.

Romanita Iovan, omagiu emotionant pentru Adrian Iovan, la 3 ani de la moartea acestuia!

publicat 2017-01-22 14:15:02 (CanCan)
Romanita Iovan, omagiu emotionant pentru Adrian Iovan, la 3 ani de la moartea acestuia! Romanita Iovan i-a adus fostului ei sot Adrian Iovan un omagiu emotionant, la 3 ani de la moartea pilotului: a urcat in Apuseni impreuna cu fiul ei. "Un om care a iubit oamenii, un pilot care si-a sacrificat viata pentru meserie. Vrem sa ne rugam pentru el, sa ne rugam pentru Aura, care s-a dus mult prea devreme la ceruri", a declarat Romanita Iovan la 3 ani de la tragedie, la un post TV.Numeroase persoane au apreciat gestul Romanitei Iovan: "Dumnezeu sa-i odihneasca! A fost un om puternic,... ...continuare.

Cristian Unteanu: Documentele pe care nu le-ati vazut niciodata: cum s-a negociat moartea unei lumi

publicat 2017-01-22 11:30:23 (Realitatea-TV)
Cristian Unteanu: Documentele pe care nu le-ati vazut niciodata: cum s-a negociat moartea unei lumi Cristian Unteanu a scris in "Adevarul" despre "Documentele pe care nu le-ati vazut niciodata: cum s-a negociat moartea unei lumi". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »