Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urm. »

Aparitie infioratoare in casa sorei lui Sergiu Nicolaescu! O aratare fantomatica a aparut in prag cand Iolanda facea curat

publicat 2014-04-23 22:00:03 (CanCan)
Aparitie infioratoare in casa sorei lui Sergiu Nicolaescu! O aratare fantomatica a aparut in prag cand Iolanda facea curat Iolanda Nicolaescu nu mai poate de dorul fratelui sau, regretatul regizor Sergiu Nicolaescu, plecat dintre noi in urma cu un an. De curand, in casa femeii si-a facut aparitia spiritul barbatului, chiar in pragul usii. ...continuare.

ILINCA VANDICI, MESAJ SFASIETOR pe INTERNET! Oare nu mai merge RELATIA cu VARCIU?

publicat 2014-04-23 21:00:10 (Libertatea)
ILINCA VANDICI, MESAJ SFASIETOR pe INTERNET! Oare nu mai merge RELATIA cu VARCIU? Vedeta a postat, pe pagina sa de Facebook, un mesaj in care vorbeste despre singuratate, desi in ultima perioada s-a spus ca ar avea o relatie cu binecunoscutul Liviu Varciu. Ilinca Vandici este considerata una dintre cele mai senzuale vedete de la noi Despre Ilinca Vandici s-a spus, in ultima perioada de timp, ca ar avea o relatie cu simpaticul si nebunaticul Liviu Varciu. Cu toate ca s-a zvonit ca este implicata intr-o relatie amoroasa, vedeta se pare ca este singura, daca este sa ne luam... ...continuare.

Ilinca Vandici se muta cu Liviu Varciu

publicat 2014-04-23 20:30:19 (Puterea)
Ilinca Vandici se muta cu Liviu Varciu Relatia dintre Ilinca Vandici si Liviu Varciu (foto) evolueaza mai repede decat se asteptau unii. Bursa Zvonurilor a aflat ca cei doi planuiesc sa se mute impreuna si asta pentru ca Liviu este indragostit pana peste cap de Ilinca.In urma cu doar cateva zile, Ilinca a primit de la Varciu trei inele, insa nu vrea sa se grabeasca in privinta unei eventuale casatorii. Vedeta tv a incercat sa tina ascunsa relatia cu Varciu, insa, interpretul a dat cartile pe fata si i-a declarat iubirea Ilincai,... ...continuare.

Liviu Varciu si Ilinca Vandici si-au spus «adio»? Detaliul care a dat-o de gol pe roscata

publicat 2014-04-23 20:00:03 (Click)
Liviu Varciu si Ilinca Vandici si-au spus «adio»? Detaliul care a dat-o de gol pe roscata Sa fi ajuns povestea de dragoste dintre Liviu Varciu si Ilinca vandici la final intr-un timp atat de scurt? Se pare ca frumoasa roscata se simte deprimata din cauza superficialitatii timpurilor actuale. ...continuare.

Liviu Antal poate ajunge gratis la Steaua: "Normal ca imi depun memoriu! As minti sa zic ca nu vreau in Ghencea"

publicat 2014-04-23 18:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Liviu Antal poate ajunge gratis la Steaua: Normal ca imi depun memoriu! As minti sa zic ca nu vreau in Ghencea Vedeta lui FC Vaslui, Liviu Antal, a anuntat ca este decis sa isi depuna memoriu pentru a pleca liber de contract. Mijlocasul de 25 de ani si-ar dori foarte mult sa ajunga la Steaua, formatie care si-a manifestat interesul pentru el. "Nu mi-am mai luat banii de mai bine de 6 luni aici. Normal ca imi voi depune memoriu. Celeban a plecat deja de la echipa. Ramine de vazut ce se va intimpla. As minti sa spun ca nu vreau la Steaua. ... ...continuare.

Boc ironizeaza "plimbarea" lui Ponta si Dragnea prin zonele inundate

publicat 2014-04-23 14:30:07 (Cronica-Romana)
Boc ironizeaza plimbarea lui Ponta si Dragnea prin zonele inundate   Fostul premier Emil Boc sustine ca plimbarea premierului Victor Ponta si vicepremierului Liviu Dragnea cu barca prin satele inundate din Teleorman a fost “o gafa” a unor “caraghiosi”, gestul aratand nivelul de intelegere a problemelor tarii. Intrebat, miercuri, intr-o conferinta de presa despre plimbarea premierului Victor Ponta si vicepremierului Liviu Dragnea cu barca prin [...] ...continuare.

Liviu Balac, un rebel romantic si pictor de icoane bizantine, a lansat recent cartea "Privatizacii"

publicat 2014-04-23 13:45:19 (Realitatea-Romaneasca)
Caricaturist, scriitor umorist, designer si producator de jucarii din plus, pictor de icoane bizantine, Liviu Balac este un rebel romantic. Un om. Unul dintre "privatizacii" care s-au aruncat in furtuna de praf numita economie de piata, o furtuna starnita de vartejul revolutiei din 1989, cobai al generatiei de sacrificiu, aventurier in noile domenii de activitate aparute, mereu intr-o goana nebuna dupa profit, pe panta spre sfarsit. In cartea sa, "Privatizacii - Revolutia" (vol. 1),... ...continuare.

Boc,despre Ponta si Dragnea la inundatii:CARAGHIOSI, arata nivelul de intelegere a problemelor tarii

publicat 2014-04-23 13:00:34 (Realitatea-TV)
Boc,despre Ponta si Dragnea la inundatii:CARAGHIOSI, arata nivelul de intelegere a problemelor tarii Fostul premier Emil Boc sustine ca plimbarea premierului Victor Ponta si vicepremierului Liviu Dragnea cu barca prin satele inundate din Teleorman a fost "o gafa" a unor "caraghiosi", gestul aratand nivelul de intelegere a problemelor tarii, transmite corespondentul MEDIAFAX. Intrebat, miercuri, intr-o conferinta de presa despre plimbarea premierului Victor Ponta si vicepremierului Liviu Dragnea cu barca prin satele inundate din Teleorman, Emil Boc a declarat ca a fost vorba despre "o gafa".... ...continuare.

DOSARUL PANAIT, episodul IV. Dovada musamalizarii cazului Panait

publicat 2014-04-23 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
DOSARUL PANAIT, episodul IV. Dovada musamalizarii cazului Panait Continuam sa aducem noi marturii intr-un dosar controversat. Noi marturii despre implicarea politicului in justitie. Liviu Avram, acum redactor sef adjunct la Adevarul, a revenit asupra cazului procurorului Panait in 30 aprilie 2006. El a publicat pe site- ul 9 AM un articol despre lucruri pe care le descoperise la patru ani distanta, legat de ultimele zile ale lui Cristian Panait. Prezentam cel mai important fragment din textul lui Liviu Avram, care sustine ceea ce EVZ a publicat ieri:... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

precu fetita andreei marin creare sorin ovidiu vantu retineri canalizare concertul cladire locuri de joaca olmert razvan ciobanu rochi cluj cautare cos targoviste delia antal cristian ciocan cernauti florin popescu racita covasna cetatenie comuna baciu sapte transelectrica lapte de vaca ministerul finantelor publice stiri it upgrade cristian faur accident cutremur exit poll islam ebihoreanu lesbian judecatorie coperta preluarea arsi simona trasca vaslui reprezentant cornel ilie andrei cristea hidroelectrica copilul roscat definitia fumul de tigara