Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fostul sef al Politiei Bihor, Liviu Popa, care a implicat masina lui Blaga in accident, mita sub forma de mobila - Referat DNA

publicat 2016-09-26 22:00:14 (Romania-TV)
Fostul sef al Politiei Bihor, Liviu Popa, care a implicat masina lui Blaga in accident, mita sub forma de mobila - Referat DNA Liviu Popa, fostul sef al IPJ Bihor, a fost pus sub control judiciar de procurorii anticoruptie din Oradea pentru luare de mita, anunta DNA. Liviu Popa si seful Politiei municipiului Beius, Remus Daniel Indrei, sunt acuzati de procurorii DNA ca au protejat activitatea infractionala a unei persoane, iar in schimbul favorurilor au pretins diverse foloase necuvenite, intre care achizitionarea de obiecte de mobilier si prestarea unor servicii/lucrari de renovare la sediul Politiei Beius. ...continuare.

Academicianul Lucian-Liviu Albu este noul vicepresedinte al CNRM pe Politici Economice

publicat 2016-09-26 18:45:33 (Realitatea-TV)
Academicianul Lucian-Liviu Albu este noul vicepresedinte al CNRM pe Politici Economice Academicianul Lucian-Liviu Albu, director al Institutului de Prognoza Economica (IPE), component al Institutului National de Cercetari Economice, din cadrul Academiei Romane, ministru al Muncii si Protectiei Sociale in anul 2000, detinator al Premiului pentru stiinte economice "Petre S. Aurelian" al Academiei Romane pe anul 2000 pentru cartea "Tranzitia economiei sau tranzitia stiintei economice?", al Diplomei de Excelenta a Institutului National de Statistica pentru "Contributii la... ...continuare.

Fosta sotie a lui Gyuri Pascu, mesaj cutremurator pe Facebook, chiar inainte de moartea actorului: "Doamne ajuta sa fie fara dureri!"

publicat 2016-09-26 18:30:01 (Antena-1)
Moartea lui Ioan Gyuri Pascu a venit ca un traznet pentru apropiatii actorului, dar si pentru fanii care il apreciau de atatia ani, chiar daca se retrasese din lumea artistica. ...continuare.

Basescu, intrebare-cheie pentru DNA si SRI: "Codruta, Florin, stiti voi ceva despre acest mister?"

publicat 2016-09-26 17:00:02 (Antena3)
Basescu, intrebare-cheie pentru DNA si SRI: Codruta, Florin, stiti voi ceva despre acest mister? Fostul presedinte Traian Basescu lanseaza o intrebare-cheie pentru sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, dar si pentru prim-adjunctul SRI, Florian Coldea, in legatura cu dosarul fratelui sau, Mircea... ...continuare.

Fostul sef al Politiei Bihor, pus sub control judiciar

publicat 2016-09-26 16:45:15 (Romania-TV)
Fostul sef al Politiei Bihor, pus sub control judiciar Fostul sef al Inspectoratului de Politie Bihor, chestorul Liviu Popa, a fost pus, luni, sub control judiciar. Masura a fost luata de procurorii DNA in dosarul in care Liviu Popa si patru sefi de Politie din judet sunt cercetati pentru fapte de coruptie. ...continuare.

Basescu, intrebare-cheie pentru DNA si SRI: Codruta, Florin, stiti voi ceva despre acest mister?

publicat 2016-09-26 16:30:01 (Antena3)
Basescu, intrebare-cheie pentru DNA si SRI: Codruta, Florin, stiti voi ceva despre acest mister? Fostul presedinte Traian Basescu lanseaza o întrebare-cheie pentru sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, dar si pentru prim-adjunctul SRI, Florian Coldea, în legatura cu dosarul fratelui sau, Mircea... ...continuare.

Liviu Dragnea: "Sper ca demisia lui Mihai Razvan Ungureanu sa nu faca parte dintr-un razboi politic subteran"

publicat 2016-09-26 15:30:01 (Antena3)
Liviu Dragnea: "Sper ca demisia lui Mihai Razvan Ungureanu sa nu faca parte dintr-un razboi politic subteran" Presedintele PSD, Liviu Dragnea, comenteaza demisia lui Mihai Razvan Ungureanu de la conducerea SIE. Liderul social-democrat spera ca nu este vorba despre o lupta politica si face apel la dezvaluirea motivelor... ...continuare.

Liviu Stoicescu, fost director general al Carpatica Asig, adus cu mandat la DNA

publicat 2016-09-26 15:00:01 (Antena3)
Liviu Stoicescu, fost director general al Carpatica Asig, adus cu mandat la DNA Liviu Stoicescu, fost director general al Carpatica Asig, a fost adus luni, cu mandat, la DNA, pentru a fi audiat intr-un dosar de coruptie. La intrarea in sediul DNA, Stoicescu nu a dorit sa faca... ...continuare.

Liviu Stoicescu, fost director general al Carpatica Asig, adus cu mandat la DNA

publicat 2016-09-26 14:15:22 (Realitatea-TV)
Liviu Stoicescu, fost director general al Carpatica Asig, adus cu mandat la DNA Liviu Stoicescu, fost director general al Carpatica Asig, a fost adus luni, cu mandat, la DNA, pentru a fi audiat intr-un dosar de coruptie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urmatoare »