Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 90 91 Pag. urm. »

Familia regala a Romaniei, indurerata. Mesajul transmis dupa moartea actritei Stela Popescu

publicat 2017-11-24 11:15:06 (Libertatea)
Familia Regala a Romaniei a transmis un mesaj dupa disparitia marii vedete a scenei romanesti, Stela Popescu. Stela Popescu s-a stins din viata joi, 23 noiembrie 2017, la varsta de 81 de ani. Disparitia vedetei a indurerat o tara intreaga. Familia regala a Romaniei a transmis un mesaj dupa moartea Stelei Popescu, cea care are […] Post-ul Familia regala a Romaniei, indurerata. Mesajul transmis dupa moartea actritei Stela Popescu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Delia, criticata pentru reactia pe care a avut-o la moartea Stelei Popescu: "Tu nu esti om?"

publicat 2017-11-24 10:45:02 (CanCan)
Delia, criticata pentru reactia pe care a avut-o la moartea Stelei Popescu: Tu nu esti om? Fanii Deliei s-au suparat foarte tare pe artista. Oamenii i-au reprosat ca reactia ei nu a fost prompta si ca a postat o imagine in memoria regretatei artiste Stela Popescu...prea tarziu, spun ei. Delia a fost socata de reactia unora dintre fanii ei si i-a pus imediat la punct.Moartea fulgeratoare a Stelei Popescu a socat toata tara. Mai multi artisti au reactionat cand au aflat, printre care si Delia. Cantareata a aflat un pic mai tarziu si a postat o imagine din tineretea Stelei Popescu.... ...continuare.

Ultimul mesaj transmis de Ștefan Banica dupa moartea Stelei Popescu. „Saluta-i pe Puiu tau si pe tata din partea mea”

publicat 2017-11-24 09:45:07 (Libertatea)
Ștefan Banica Junior a transmis un mesaj mai mult decat emotionant dupa moartea celebrei actrite Stela Popescu, cea care a incantat generatii intregi de spectatori si telespectatori. Marea actrita de comedie Stela Popescu a incetat din viata joi, 23 noiembrie, la varsta de 81 de ani. Vestea mortii sale a socat o tara inbtreaga, cu […] Post-ul Ultimul mesaj transmis de Ștefan Banica dupa moartea Stelei Popescu. „Saluta-i pe Puiu tau si pe tata din partea mea” apare prima... ...continuare.

Ileana Stana Ionescu, ravasita de moartea Stelei Popescu. „Ma doare inima, ma doare sufletul, ma doare tot”

publicat 2017-11-24 09:30:07 (Libertatea)
Actrita Ileana Stana Ionescu nu-si poate reveni din soc dupa disparitia colegei sale de breasla, Stela Popescu. Stela Popescu a incetat din viata joi, 23 noiembrie, la varsta de 81 de ani. Marea doamna a Revistei romanesti a fost gasita decedata in holul locuintei sale din Capitala. Disparitia marii vedete a indurerat intreaga lume artistica […] Post-ul Ileana Stana Ionescu, ravasita de moartea Stelei Popescu. „Ma doare inima, ma doare sufletul, ma doare tot” apare prima... ...continuare.

Florin Piersic si Mihaela Radulescu, impietriti de durere dupa moartea Stelei Popescu. "Atat de mult am iubit-o..."

publicat 2017-11-24 08:45:05 (Libertatea)
Florin Piersic si Mihaela Radulescu, impietriti de durere dupa moartea Stelei Popescu.Cei doi abia si-au gasit cuvintele pentru a vorbi despre una dintre cele mai triste zile din viata lor. Florin Piersic a recunoscut ca a iubit-o foarte mult pe Stela Popescu, iar vestea ca aceasta a murit, l-a daramat. De asemenea, Mihaela Radulescu a […] Post-ul Florin Piersic si Mihaela Radulescu, impietriti de durere dupa moartea Stelei Popescu. "Atat de mult am iubit-o..." apare prima data in... ...continuare.

Oana Zavoranu, dezvaluiri emotionante dupa moartea Stelei Popescu. "Am facut un episod pilot pentru un serial ce trebuia sa fie la Antena 1"

publicat 2017-11-24 08:30:06 (Libertatea)
Oana Zavoranu, dezvaluiri emotionante dupa moartea Stelei Popescu. Vedeta a scris un mesaj pe contul de socializare, in care a dezvaluit ca ea si regretata artista trebuia sa faca parte dintr-un proiect TV, insa filmarile s-au oprit. Stela Popescu a murit la varsta de 81 de ani. Actrita a fost gasita prabusita in holul casei […] Post-ul Oana Zavoranu, dezvaluiri emotionante dupa moartea Stelei Popescu. "Am facut un episod pilot pentru un serial ce trebuia sa fie la Antena 1" apare prima... ...continuare.

Legatura nestiuta dintre Stela Popescu si mama Oanei Zavoranu: "Nu mi-a spus niciodata...". Totul a fost dezvaluit dupa moartea regretatei actrite

publicat 2017-11-24 08:15:02 (CanCan)
Legatura nestiuta dintre Stela Popescu si mama Oanei Zavoranu: "Nu mi-a spus niciodata...". Totul a fost dezvaluit dupa moartea regretatei actrite STELA POPESCU A MURIT. Oana Zavoranu este una dintre nenumaratele vedete din Romania care a avut ocazia unica de a colabora cu Stela Popescu. Intre cele doua s-a creat o legatura puternica si, potrivit spuselor fiicei Marioarei Zavoranu, nu au fost putine datile in care celebra actrita i-a dat sfaturi in actorie si in viata. Profund afectata de moartea regretatei artiste, Oana Zavoranu a facut publice cateva marturisiri pe care pana acum le stia doar ea, mama sa si Stela Popescu.STELA POPESCU... ...continuare.

Reactia lui Mihai Bendeac dupa moartea Stelei Popescu. Actrita declarase zilele trecute ca nu il place pe acesta

publicat 2017-11-24 08:00:06 (Libertatea)
Reactia lui Mihai Bendeac dupa moartea Stelei Popescu a fost una fireasca si emotionanta. Marcat de disparitia actritei, acesta a postat pe contul de socializare un mesaj, alaturi de care a atasat o fotografie in care apare  „cel mai bun, frumos si fermecator cuplu”. Mihai Bendeac se afla printre cei care au iubit-o si au […] Post-ul Reactia lui Mihai Bendeac dupa moartea Stelei Popescu. Actrita declarase zilele trecute ca nu il place pe acesta apare prima data in... ...continuare.

Mihaela Radulescu, in lacrimi dupa moartea Stelei Popescu: "Nu mai e nimeni ca ea..."

publicat 2017-11-24 00:15:02 (CanCan)
Mihaela Radulescu, in lacrimi dupa moartea Stelei Popescu: "Nu mai e nimeni ca ea..." Moartea Stelei Popescu a indurerat-o si pe Mihaela Radulescu. Aceasta a scris pe contul ei de Facebook un mesaj emotionant despre Stela Popescu, distribuind un clip in care regretata artista a aparut alaturi de Stefan Banica Sr."O voi iubi mereu, iar noi toti o vom pretui mereu pentru tot ce ne-a daruit... Minunata femeie, geniala actrita, regina teatrului de revista din Romania... Mi-aduc acum aminte de fiecare intalnire cu doamna Stela Popescu, careia n-am putut niciodata sa-i spun pe nume,... ...continuare.

"Tu ar trebui sa traiesti 420 de ani". Doamna Stela Popescu a ales doar 81. Intensi, fara compromisuri. Doar moartea a facut-o "sa calce stramb": "Poate, copii copiilor celor care ne vad isi vor povesti despre noi"

publicat 2017-11-23 22:15:01 (Antena-1)
Tu ar trebui sa traiesti 420 de ani. Doamna Stela Popescu a ales doar 81. Intensi, fara compromisuri. Doar moartea a facut-o sa calce stramb: Poate, copii copiilor celor care ne vad isi vor povesti despre noi "Mi-am dorit sa joc o femeie care plange, rade, o femeie plina de toata defectele si de toate calitatile omenirii (...) Imi plac oamenii optimisti, plini de temperament. N-as putea interpreta femei "decolorate". Și nu s-a compromis niciodata. Singura data cand a facut-o, a fost astazi, 23 noiembrie 2017. Moartea a castigat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 90 91 Pag. urmatoare »