Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Nu ii e rusine sa recunoasca asta! Secretul pe care nu il stiai despre Grasu XXL

publicat 2014-09-30 15:15:02 (Antena-1)
Nu ii e rusine sa recunoasca asta! Secretul pe care nu il stiai despre Grasu XXL Fara indoiala, Grasu XXL e unul dintre cei mai apreciati rapperi din muzica romaneasca. Scoate hit dupa hit de ani de zile, dar drumul sau catre succes nu a fost deloc usor. ...continuare.

"Vreau sa ajut". Andreea, o fetita de 3 ani, are nevoie de ajutor pentru a invinge in lupta cu moartea

publicat 2014-09-30 09:15:16 (Antena3)
La numai 3 ani, o fetita are nevoie de ajutor pentru a invinge in lupta cu moartea. Andreea Avrigeanu are leucemie acuta limfoblastica si este internata la Spitalul Fundeni.  In timp ce mama ei nu pleaca... ...continuare.

Atacurile aeriene americane in Siria au provocat moartea a cel putin sapte civili, anunta HRW

publicat 2014-09-28 22:30:40 (Mediafax)
Atacurile aeriene americane in Siria au provocat moartea a cel putin sapte civili, anunta HRW Atacurile aeriene americane din nord-vestul Siriei au provocat moartea a cel putin sapte civili, a anuntat organizatia Human Rights Watch (HRW), solicitand deschiderea unei anchete privind o posibila incalcare a legii razboiului. ...continuare.

Human Rights Watch: Loviturile aeriene americane in Siria au provocat moartea a cel putin 7 civili

publicat 2014-09-28 21:00:04 (Antena3)
Human Rights Watch: Loviturile aeriene americane in Siria au provocat moartea a cel putin 7 civili Loviturile aeriene americane din nord-vestul Siriei au provocat moartea a cel putin sapte civili, a declarat organizatia Human Rights Watch (HRW), cerand deschiderea unei anchete privind o posibila incalcare a... ...continuare.

Primarul din New York, acuzat de moartea unei marmote. Cazul a fost musamalizat timp de opt luni - VIDEO

publicat 2014-09-26 14:30:49 (Mediafax)
Primarul din New York, acuzat de moartea unei marmote. Cazul a fost musamalizat timp de opt luni - VIDEO Bill de Blasio, primarul orasului New York, este acuzat de moartea unei marmote celebre, care a decedat in urma unor "rani interne grave", dupa ce a cazut pe sol, fiind scapata din maini de politicianul american, care are o inaltime de aproape 2 metri. ...continuare.

Ioan Niculae despre jucatorii Astrei: "Sa le fie rusine, nenorocitii"

publicat 2014-09-25 22:00:26 (OnlineSport)
Patronul echipei Astra Giurgiu, Ioan Niculae, a spus ca cel putin un jucator nu mai face parte din lotul  formatiei sale dupa eliminarea suferita, joi seara, in 16-imile Cupei Romaniei. ...continuare.

Ioan Niculae a luat foc dupa umilinta din Cupa Romaniei: "O rusine de echipa! Masurile vor fi drastice"

publicat 2014-09-25 20:15:27 (Gazeta-Sporturilor)
Ioan Niculae a luat foc dupa umilinta din Cupa Romaniei: O rusine de echipa! Masurile vor fi drastice Astra a fost eliminata in 16-imile Cupei Romaniei, scor 1-3, iar patronul Ioan Niculae a izbucnit la finalul partidei. La iesirea de la stadion, finantatorul giurgiuvenilor a oferit o scurta declaratie in care i-a criticat dur pe jucatori: "O rusine de echipa, vom lupta sa scapam de retrogradare. Masurile vor fi drastice, atit va spun", a explicat Niculae. Astra este pe locul 3 in Liga 1 si calificata in grupele Europa League. ... ...continuare.

Zsa Zsa Gabor: "Joan Rivers merita sa moara"

publicat 2014-09-25 18:45:27 (Libertatea)
Zsa Zsa Gabor: "Joan Rivers merita sa moara" Actrita Zsa Zsa Gabor a declarat, in gluma, ca Joan Rivers "merita sa moara" din pricina criticilor dese pe care le aduce vedetelor de la Hollywood. Zsa Zsa Gabor era una dintre tintele lui Joan Rivers. Publicitate La cei 97 de ani ai sai, actritei Zsa Zsa Gabor ii arde de glume... macabre. Moartea lui Joan Rivers nu a intristat-o deloc pe actrita de origine maghiara. Sotul actritei Zsa Zsa Gabor, Frederic von Anhalt, a dezvaluit pentru tabloidul american National Enquirer: "Zsa Zsa se uita... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

neamt costachescu gheorghe stefan mugur mihaescu prostituate agentia de plati georgiana tanarul interlop accident reteta de mici palatul mogosoaia video cfr cluj stelu israel vama halmeu timbru galati caras severin ministerul apararii nationale covasna turism satu mare vasc calarasi braila o zone restrictie constantin nica aradon cfr marfa bistrita nasaud gorj vaslui laurette botosani draghici te pui cu blondele szobi cseh harghita suceava elena hueanu energie valcea indemnizatiile madalina manole hunedoara william levy salaj cluj