Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Cezar Preda: Unii nu stiu care mai de care sa se suie pe locul lui Blaga

publicat 2016-10-01 14:00:10 (Romania-TV)
Cezar Preda: Unii nu stiu care mai de care sa se suie pe locul lui Blaga Vicepresedintele PNL Cezar Preda a declarat sambata ca nu se va lua o decizie in afara Statutului liberalilor in ceea ce priveste conducerea partidului, punctand ca este o rusine faptul ca sunt colegi ce "nu stiu care mai de care sa se urce pe locul" fostului copresedinte Vasile Blaga. ...continuare.

Cezar Preda: Unii, care mai de care, vor sa se suie pe locul lui Blaga. Asta este o rusine

publicat 2016-10-01 14:00:02 (Antena3)
Cezar Preda: Unii, care mai de care, vor sa se suie pe locul lui Blaga. Asta este o rusine Vicepresedintele PNL Cezar Preda a declarat sâmbata ca nu se va lua o decizie în afara Statutului liberalilor în ceea ce priveste conducerea partidului, punctând ca este o rusine faptul... ...continuare.

Cezar Preda: Deocamdata domnul Blaga nu este mort, e viu. Unii nu stiu cum sa se urce pe locul lui

publicat 2016-10-01 13:30:09 (Realitatea-TV)
Cezar Preda: Deocamdata domnul Blaga nu este mort, e viu. Unii nu stiu cum sa se urce pe locul lui Vicepresedintele PNL Cezar Preda a declarat sambata ca nu se va lua o decizie in afara Statutului liberalilor in ceea ce priveste conducerea partidului, punctand ca este o rusine faptul ca sunt colegi ce "nu stiu care mai de care sa se urce pe locul" fostului copresedinte Vasile Blaga. ...continuare.

'Nu se va putea lua o decizie in afara Statutului PNL'

publicat 2016-10-01 13:00:02 (Bursa)
Vicepresedintele PNL Cezar Preda a declarat astazi ca nu se va lua o decizie in afara Statutului liberalilor in ceea ce priveste conducerea partidului, punctand ca este o rusine faptul ca sunt colegi ce 'nu stiu care mai de care sa se urce pe locul' fostului copresedinte Vasile Blaga. ...continuare.

Accident cumplit pe E 85: Un barbat, lovit in plin de doua autoturisme

publicat 2016-09-30 15:00:01 (Antena3)
Accident cumplit pe E 85: Un barbat, lovit in plin de doua autoturisme Un pieton ramas deocamdata neidentificat a fost accidentat mortal, joi seara, pe drumul european 85 in localitatea Sabaoani. Inspectorul Elena Bulgarea, purtatorul de cuvant al Politiei Neamt a... ...continuare.

RAED ARAFAT, despre moartea lui GYURI PASCU:,, Medicul a luat...''

publicat 2016-09-29 12:00:02 (CanCan)
RAED ARAFAT, despre moartea lui GYURI PASCU:,, Medicul a luat...'' Catalin Tolontan a lansat, miercuri, o ipoteza grava in cazul mortii lui Ioan Gyuri Pascu. Conform ipotezei acestuia, cu doua ore inainte de a muri, la casa lui Gyuri Pascu a fost o ambulanta, iar medicul a pus diagnosticul de atac de panica. Apoi, dupa un alt apel la numarul unic de urgenta, la locuinta artistului au ajuns 3 ambulante, dar Pascu nu a mai putut fi salvat. Medicul Raed Arafat, fondatorul SMURD a fost invitat, miercuri seara, sa vorbeasca despre moartea lui Ioan Gyuri Pascu,... ...continuare.

Antonia, dezvaluiri incendiare despre prima iubire! "Pai sa va spun cum a fost. Ne-a prins maica-sa. Mi-a fost o rusine..."

publicat 2016-09-29 10:30:01 (Antena-1)
Antonia si-a facut curaj si a vorbit despre prima ei iubire. Nu a fost totul roz, vedeta dezavluind ca a fost prinsa acasa la el de catre mama lui si dusa acasa, totul terminandu-se foarte urat. ...continuare.

SASE anchete la Serviciul de Ambulanta Bucuresti dupa moartea lui Gyuri Pascu. Raspunsul frapant al managerului Alis Grasu pentru Alina Ghorghiu care i-a solicitat demisia

publicat 2016-09-29 08:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Moartea subita a lui Ioan Gyuri Pascu, dar mai ales dezvaluirile potrivit carora celebrul artist fusese, consultat chiar in dimineata mortii, inainte de producerea infarctului fatal, de un medic de pe o salvarea solcitata in jurul orei 03.00, care insa nu a sesizat starea grava in care se afla pacientul, au declansat SASE anchete la Serviciul de Ambulanta Bucuresti-Ilfov. Pe langa cea interna, mai fac anchete Departamentul pentru Situatii de Urgenta, Corpul de Control al ministrului... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »