Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

LILI SANDU, despre O EXPERIENTA CRUNTA din VIATA EI: "Mi-e GREU SA VORBESC, chiar daca au trecut patru ani!"

publicat 2014-10-24 12:45:36 (Libertatea)
LILI SANDU, despre O EXPERIENTA CRUNTA din VIATA EI: "Mi-e GREU SA VORBESC, chiar daca au trecut patru ani!" Vedeta a avut parte de o experienta cumplita in urma cu patru ani, cand si-a pierdut tatal. Moartea acestuia a marcat-o profund. Lili Sandu a fost profund marcata de moartea tatalui ei Publicitate Lili Sandu este una dintre cele mai senzuale vedete din Romania. Chiar daca e mereu zambitoare, co-prezentatoarea show-ului "Danseaza printre stele", de la Antena 1, a trecut prin momente grele in viata. Unul dintre acestea este moartea tatalui ei, in urma cu patru ani, experienta care a marcat-o... ...continuare.

Radu Tudor: Sunt masuri abuzive. Avem de-a face cu actiuni de forta, de tip stalinist

publicat 2014-10-24 10:15:02 (Antena3)
Realizatorul emisiunii "Punctul de Intalnire", la Antena 3, Radu Tudor, a recunoscut ca ii este rusine ca este cetatean roman, cu astfel de dosare pe rolul justitiei si a explicat ca judecatorul care a dat... ...continuare.

Adevarul nestiut despre relatia dintre Maria Ciobanu si soacra ei! Secrete ascunse ies la iveala dupa moartea Didinei Dolanescu!

publicat 2014-10-23 22:45:03 (CanCan)
Adevarul nestiut despre relatia dintre Maria Ciobanu si soacra ei! Secrete ascunse ies la iveala dupa moartea Didinei Dolanescu! tLa numai doua zile de la moartea Didinei Dolanescu au inceput sa iasa la iveala adevaruri bine ascunse. De exemplu, faptul ca relatia batranei cu nora sa, Maria Ciobanu, nu a fost niciodata una buna. Insa, Didina a cedat mereu de dragul nepotului sau. ...continuare.

Andrei Ursu cere analizarea unor acte din dosarele celor deja condamnati pentru moartea tatalui sau

publicat 2014-10-23 16:30:22 (Gandul)
Andrei Ursu cere analizarea unor acte din dosarele celor deja condamnati pentru moartea tatalui sau Andrei Ursu, fiul disidentului mort in 1985 in arestul Militiei Capitalei, a cerut, la o intalnire cu conducerea PICCJ, ca la solutionarea cererii sale de redeschidere a cauzei privind acest deces sa fie avute in vedere documente din dosarele celor deja condamnati pentru moartea tatalui sau. ...continuare.

Un preot din Iasi este acuzat ca a amenintat cu moartea un satean si ca este implicat in afaceri ilegale

publicat 2014-10-23 11:30:44 (Puterea)
Un preot din Iasi este acuzat ca a amenintat cu moartea un satean si ca este implicat in afaceri ilegale Un preot dintr-un sat din judetul Iasi este acuzat de enoriasi ca ar fi implicat in mai multe afaceri ilegale. Mai mult, un satean se plange ca a fost amenintat cu moarte de catre slujitorul Domnului.Parintele a fost condamnat in 2007 la patru luni de inchisoare cu suspendare dupa ce a fost acuzat ca si-a ridicat abuziv o vila pe terenul unei batrane. Preotul din satul Perieni, judetul Iasi, este cunoscut pentru comportamentul sau agresiv. De asemenea, vecinul sau se plange ca ar fi fost... ...continuare.

Si-a vazut moartea cu ochii! O bucata imensa din fatada stadionului Donbass Arena s-a prabusit la 1 metru de ea (VIDEO)

publicat 2014-10-23 11:15:04 (Antena3)
Si-a vazut moartea cu ochii! O bucata imensa din fatada stadionului Donbass Arena s-a prabusit la 1 metru de ea (VIDEO) O tanara din Ucraina si-a vazut moartea cu ochii dupa ce o fatada imensa de sticla s-a desprins din structura stadionului Donbass Arena din Donetsk si s-a prabusit chiar in fata ei.Momentul incredibil a... ...continuare.

ULTIMA ORA! Regele Mihai, in stare de soc! Principesa Irina si sotul ei si-au aflat sentinta

publicat 2014-10-23 10:00:06 (CanCan)
ULTIMA ORA! Regele Mihai, in stare de soc! Principesa Irina si sotul ei si-au aflat sentinta Principesa Irina a fost plasata trei ani sub supraveghere de un judecator federal, dupa ce si-a cerut scuze pentru rolul sau in cazul de lupte de cocosi in Oregon care, potrivit principesei, a reprezentat o rusine pentru ea si familia sa. ...continuare.

BILANT OMS: Ebola a provocat moartea a 4.877 de persoane

publicat 2014-10-23 09:00:05 (Antena3)
BILANT OMS: Ebola a provocat moartea a 4.877 de persoane Febra hemoragica Ebola a provocat moartea a 4.877 de persoane din 9.936 de cazuri inregistrate in sapte tari (Liberia, Sierra Leone, Guineea, Nigeria, Senegal, Spania si Statele Unite), potrivit ultimului bilant... ...continuare.

Principesa Irina, plasata trei ani sub supraveghere pentru organizarea de lupte de cocosi

publicat 2014-10-23 07:31:18 (Mediafax)
Principesa Irina, plasata trei ani sub supraveghere pentru organizarea de lupte de cocosi Principesa Irina a fost plasata trei ani sub supraveghere de un judecator federal, dupa ce si-a cerut scuze pentru rolul sau in cazul de lupte de cocosi in Oregon care, potrivit principesei, a reprezentat o rusine pentru ea si familia sa, relateaza postul de televiziune american ABC News. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cluj cipru the rock calugareasca building robbie williams octavian popa graffiti stomatologi moastele trezorerie craciun mihai petre trup cantar mehedinti erbasu despagubirea eforie sud indemnizatiile kennedy evenimente asistenta medicala narcis iustin ianau dosare penale masa liesti relatii publice florina cercel seche cancan tv fatuloiu data de 21 iasi cupa romaniei health nicolae guta cabine luminita ambient nocturna layu descinderi antena1 metru slatina camera de comert codul galben urko gheorghe dima