Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Scandal in K1! Promotor celebru, amenintat cu moartea de "Bodyguardul lui Dumnezeu"! "E ultimul lucru pe care o sa-l vezi"

publicat 2015-07-01 19:30:02 (CanCan)
Scandal in K1! Promotor celebru, amenintat cu moartea de Bodyguardul lui Dumnezeu! E ultimul lucru pe care o sa-l vezi Eduard Irimia, cel mai cunoscut promotor de K1, a depus o plangere la politie in care sustine ca a fost amenintat cu moartea de luptatorul Mircea Ursu, caruia i se mai spune si “ Bodyguardul lui Dumnezeu”. ...continuare.

Victor Ponta il face de rusine pe Mihai Razvan Ungureanu pe Facebook

publicat 2015-06-30 14:45:01 (Antena3)
Victor Ponta il face de rusine pe Mihai Razvan Ungureanu pe Facebook "Va rog sa cititi si sa decideti singuri daca este de ras sau de plans - ce spunea Mihai Razvan Ungureanu despre PNL pe 27 Aprilie anul acesta: "In urma cu trei ani, ati trisat si ati castigat. Ati mizat... ...continuare.

Victor Ponta, atac dur pe Facebook: Cine sunt tradatorii? Imi este mie rusine de rusinea care ar trebui sa le fie lor!

publicat 2015-06-29 17:45:05 (Antena3)
Victor Ponta ii ataca dur pe Facebook pe fostii colegi din USL. Ponta le reaminteste cum a fost dat jos Guvernul condus de Mihai Razvan Ungureanu in urma cu 3 ani. Un executiv care a rezistat in functie doar... ...continuare.

Marion Cotillard, probleme la primul sarut cu iubitul. Afla de ce

publicat 2015-06-29 16:15:01 (Antena3)
Formeaza un cuplu solid si vechi dupa criteriile din showbiz, dar Marion Cotillard si Guillaume Canet au avut probleme in a se apropia si nu le este rusine sa recunoasca. ...continuare.

INSULA IUBIRII. Pictorial fierbinte cu Loredana. Ea se dezbraca in fata camerelor de luat vederi fara rusine

publicat 2015-06-28 12:15:12 (Romania-TV)
INSULA IUBIRII. Pictorial fierbinte cu Loredana. Ea se dezbraca in fata camerelor de luat vederi fara rusine Una dintre cele mai controversate concurente de la "Insula iubirii" a fost protagosnista unui pictorial hot, in care a scos la inaintare toate "armele" din dotare. ...continuare.

Un artist CELEBRU le-a frant inimile fanilor dupa moartea surorii sale: "Nu stiu cat timp voi mai canta"

publicat 2015-06-27 20:30:22 (Libertatea)
Un artist CELEBRU le-a frant inimile fanilor dupa moartea surorii sale: Nu stiu cat timp voi mai canta Tenorul spaniol Placido Domingo este extrem de marcat de moartea surorii sale. El a marturisit ca nu va fi in stare sa joace in opera 'Gianni Schicchi' la incheierea stagiunii de la Teatro Real din Madrid. In schimb va sustine un mic concert, pentru ca asta i-ar fi placut surorii sale. Placido Domingo- foto HEPTA Publicitate Celebrul artist a relatat vineri ca nu a mai cantat de cinci saptamani, anulandu-si mai multe angajamente pentru a fi alaturi de sora sa, care urma un tratament contra... ...continuare.

TOP 10 SELFIE care au fost facute chiar inainte de a se produce o TRAGEDIE. Habar n-aveau ca MOARTEA e doar la cateva clipe distanta | GALERIE FOTO

publicat 2015-06-27 17:30:34 (Evenimentul-Zilei)
TOP 10 SELFIE care au fost facute chiar inainte de a se produce o TRAGEDIE. Habar n-aveau ca MOARTEA e doar la cateva clipe distanta | GALERIE FOTO Singura certitudine a omului este moartea. Este o binecuvantare faptul ca nimeni nu stie exact cand va trece in cealta lume, pentru ca desi orcine stie ca va muri intr-o zi, muritorul nu este muncit de grija asta. ...continuare.

SCANDAL la Casa Alba. Obama: "Sa iti fie RUSINE! Nu este politicos sa huidui pe cineva care te-a invitat la el acasa" | FOTO si VIDEO

publicat 2015-06-25 21:45:05 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL la Casa Alba. Obama: "Sa iti fie RUSINE! Nu este politicos sa huidui pe cineva care te-a invitat la el acasa" | FOTO si VIDEO In timpul unui discurs la Casa Alba, presedintele Barack Obama si-a intrerupt discursul, vizibil suparat de huiduielile unui protestatar care reclama operatiunile de deportare a imigrantilor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »