Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Pedeapsa cu moartea, intre Dreptate si Crima Crima

publicat 2014-07-26 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Pedeapsa cu moartea, intre Dreptate si Crima Crima Controversele legate de de pedeapsa cu moartea si executiile ratate din SUA au reaparut in dezbaterea publica, dupa ce un detinut s-a chinuit doua ore dupa injectia letala. ...continuare.

Medic din Gorj, amendat pentru ca a ascuns moartea unui nou-nascut

publicat 2014-07-25 20:30:28 (Libertatea)
Medic din Gorj, amendat pentru ca a ascuns moartea unui nou-nascut Un medic la Spitalul "Sfantul Stefan" din Rovinari a fost amendat cu 10.000 de lei pentru ca nu a raportat moartea unui nou-nascut. Medicul Aksam Kadour avea obligatia, imediat dupa decesul bebelusului, sa anunte Directia de Sanatate Publica Gorj, dar si politia. Totusi, medicul nu a facut acest lucru, o alta doctorita fiind cea care a respectat protocolul impus de Ministerul Sanatatii si a sunat la 112, informeaza gorjexclusiv.ro. Medicul a primit sanctiunea minima pentru ca nu a raportat... ...continuare.

Dj Wanda vorbeste despre sex fara perdea! Afla cand a facut amor ultima data si ce parere are despre relatiile intime.

publicat 2014-07-25 12:30:14 (CanCan)
Dj Wanda este, cu siguranta, cea mai nonconformista vedeta de la noi. Bruneta nu se sfieste sa vorbeasca pe fata despre subiecte care pe altele le-ar face sa se ascunda sub masa de rusine. Cand si cu cine a facut ultima oara sex? Aflati chiar de la ea! ...continuare.

FK Jagodina - CFR Cluj, LIVE VIDEO, in Europa League

publicat 2014-07-24 18:15:32 (Puterea)
FK Jagodina - CFR Cluj, LIVE VIDEO, in Europa League CFR Cluj intalneste, joi, in deplasare, FK Jagodina, in returul turului doi preliminar din Europa League. In Gruia ardelenii au remizat cu sarbii, scor 0-0. Mai jos, de la ora 21.30, CFR Cluj - FK Jagodina, LIVE VIDEO, in Europa League.FK Jagodina - CFR Cluj, LIVE VIDEO, in Europa League. La CFR teama ce-a mai mare este ca echipa sa nu se faca de rusine in returul din Serbia. "Pe hartie cred ca noi suntem favoriti, dar asta conteaza mai putin. Trebuie sa aratam asta, sa dominam meciul. Speram... ...continuare.

A iesit din cabina de proba direct asa. A vrut sa o vada iubitul si toti au ramas socati

publicat 2014-07-24 12:30:28 (Realitatea-TV)
A iesit din cabina de proba direct asa. A vrut sa o vada iubitul si toti au ramas socati Nu e o rusine sa fii gras, insa cand nu ai nici cel mai mic bun simt atunci toate femeile supraponderale merita sa fie facute de rusine. Este si cazul blondei din imagini care a reusit sa scarbeasca toti clientii cand a iesit dintr-un magazin unde proba lenjerie intima, chiar in chiloti. Intrebata de ce a facut un asemenea gest ea a raspuns sincer: "imi cautam iubitul sa isi dea si el cu parerea", scrie wowbiz.ro. ...continuare.

Imaginea lui MIHAI EMINESCU, folosita pentru un test de BOLI VENERICE. Reactii virulente: Rusine! Incultilor!

publicat 2014-07-23 17:30:28 (Romania-TV)
Imaginea lui MIHAI EMINESCU, folosita pentru un test de BOLI VENERICE. Reactii virulente: Rusine! Incultilor! Imaginea lui Mhai Eminescu este folosita intr-o campanie de promovare online a unor teste rapide de depistare a bolilor infectioase cu transmitere sexuala. Asocierea poetului cu bolile venerice a starnit un puternic val de reactii negative atat pe Facebook, cat si pe bloguri: "Rusine!", "Incultilor", "Ati luat bacaluareatul?". ...continuare.

Ciprian Deac spera in continuare in calificare: "Ar fi o mare rusine pentru CFR Cluj sa fie eliminata"

publicat 2014-07-23 15:00:26 (Gazeta-Sporturilor)
Ciprian Deac spera in continuare in calificare: Ar fi o mare rusine pentru CFR Cluj sa fie eliminata CFR Cluj a obtinut doar o remiza pe teren propriu cu Jagodina, scor 0-0. Daca nu isi vor reveni in Serbia, ardelenii vor fi eliminati din cupele europene inca de la prima dubla.Ciprian Deac, mijlocasul ardelenilor, a vorbit despre sansele echipei sale de a se califica mai departe."Pe hirtie cred ca noi sintem favoriti, dar asta conteaza mai putin. Trebuie sa aratam asta miine, sa dominam meciul. ... ...continuare.

Editorialul lui Lucian Avramescu: Moartea abstracta

publicat 2014-07-23 14:30:06 (eInformatii)
Editorialul lui Lucian Avramescu: Moartea abstracta Cineva ma plange, cu vizibila nedumerire, neputincios imi a-mi gasi o scuza, pentru retragerea mea in vaile natale. Cum sa stai la tara? Sunt... ...continuare.

Cauta raspunsuri dupa opt ani! Marea Britanie redeschide dosarul implicarii Rusiei in moartea lui Alexander Litvinenko

publicat 2014-07-23 08:30:03 (Antena-1)
Cauta raspunsuri dupa opt ani! Marea Britanie redeschide dosarul implicarii Rusiei in moartea lui Alexander Litvinenko La opt ani de la moartea lui Alexander Litvinenko, autoritatile din marea britanie au deschis o noua ancheta menita sa stabileasca daca Federatia Rusa a fost implicata in asasinarea fostului ofiter KGB. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

reghecampf dame de companie harghita lista castigatori data e coli retusuri vaslui ruris tragedii bacau iar brasov judet inscrieri nicolae pntcd dolj transelectrica travesti seche liceul pedagogic dan sandu tulcea valcea drog flore alis bica soferita teleorman comedia alba iulia irinel popescu virus cresterea satu mare mures cella calarasi pariu otelu aruncarea mina clipa lucky lista bl doina cornea bihor covasna cristian mitrea