Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Danielle Mason, o craciunita fara rusine. A iesit sa duca gunoiul imbracata mult prea sumar, iar paparazzi au penalizat-o!

publicat 2016-12-02 12:30:03 (Antena-1)
Danielle Mason, o craciunita fara rusine. A iesit sa duca gunoiul imbracata mult prea sumar, iar paparazzi au penalizat-o! Pentru indragita actrita de la Hollywood, Craciunul pare sa fi venit mai devreme. Dovada incontestabila ca vedeta a inceput sa sarbatoreasca deja este fotografia in care apare imbracata intr-un costum traditional de craciunita ...continuare.

Giga Popescu, macinat de regrete dupa moartea tatalui: "Ma simt vinovat pentru disparitia lui"

publicat 2016-12-01 16:45:01 (CanCan)
Giga Popescu, macinat de regrete dupa moartea tatalui: Ma simt vinovat pentru disparitia lui Gica Popescu a marturisit ca moartea tatalui lui i-a lasat un gol imens in suflet si ca se simte vinovat de disparitia acestuia. Fostul fotbalist a spus ca avea o relatie foarte buna cu parintele lui si ca acesta era foarte mandru de el. Gica Popescu a vorbit cu sinceritate despre pierderea tatalui sau, care a incetat din viata in mai 2014, la numai doua luni dupa ce el a ajuns in spatele gratiilor. Fostul fotbalist a marturisit ca se simte vinovat de moartea parintelui sau si ca este convins... ...continuare.

Povestea incredibila a barbatului care a decis ca moartea este singura cale de a scapa de dependenta

publicat 2016-11-30 20:45:02 (Antena3)
Povestea incredibila a barbatului care a decis ca moartea este singura cale de a scapa de dependenta Un olandez, în vârsta de 41 de ani, a decis ca doar moartea poate sa-l scape de patima alcoolului. Asa ca a decis sa se eutanasieze, dupa ce timp de opt ani a mers în peste 20 de clinici de... ...continuare.

Fata fara rusine loveste din nou. Dupa show-ul din mall a incins atmosfera intr-un supermarket!

publicat 2016-11-30 15:00:01 (Antena-1)
Fata fara rusine loveste din nou. Dupa show-ul din mall a incins atmosfera intr-un supermarket! Atunci cand merge la cumparaturi, tanara din imaginea de mai sus are un singur gand. Sa se pozeze in ipostaze cat mai deocheate si apoi sa-i trimita fotografiile iubitului sau ...continuare.

"Rusine mai mare ca asta nu am patit". Ce i s-a intamplat lui Razvan, colegul lui Dani, in aceasta dimineata

publicat 2016-11-30 11:15:01 (Antena3)
Rusine mai mare ca asta nu am patit. Ce i s-a intamplat lui Razvan, colegul lui Dani, in aceasta dimineata Razvan, de la "Neatza cu Razvan si Dani", a patit o rusine mare, miercuri dimineata. Grabit sa ajunga la emisiune, el a incurcat cardurile si dupa ce a alimentat la o benzinarie s-a... ...continuare.

Razvan Simion a patit o mare rusine: "In momentul in care te pui in genunchi ..."

publicat 2016-11-30 09:15:02 (Antena3)
Razvan Simion a patit o mare rusine: In momentul in care te pui in genunchi ... Razvan a povestit, la matinalul de la Antena 1, ce mare rusine a patit in aceasta dimineata! Grabit sa ajunga la emisiune, Razvan Simion a incurcat cardurile si dupa ce a alimentat la o... ...continuare.

Razvan, dator la benzinarie: "Rusine mai mare ca asta nu am patit. Am confundat cardul de puncte cu cel de la banca!"

publicat 2016-11-30 09:00:02 (Antena-1)
Razvan a patit o rusine mare in aceasta dimineata! Grabit sa ajunga la emisiune a incurcat cardurile si dupa ce a alimentat la o benzinarie s-a trezit ca nu are cu ce sa plateasca! ...continuare.

Victor Ponta, ATAC INCENDIAR la presedintele PNL: Alina Gorghiu, o FEMEIE RIDICOLA. MI-E RUSINE SI SCARBA!"

publicat 2016-11-29 16:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Victor Ponta, ATAC INCENDIAR la presedintele PNL: Alina Gorghiu, o FEMEIE RIDICOLA. MI-E RUSINE SI SCARBA!" Fostul premier Victor Ponta considera ca presedintele PNL, Alina Gorghiu, ar merita "un scuipat direct" dupa ce sefa liberalilor a spus ca USL a fost o greseala. ...continuare.

Ce rusine. O tanara eleganta a uitat ceva in masina, iar momentul i-a adus un mare deficit de imagine!

publicat 2016-11-29 11:15:01 (Antena-1)
Ce rusine. O tanara eleganta a uitat ceva in masina, iar momentul i-a adus un mare deficit de imagine! A plecat la un eveniment monden, dar a constatat ca si-a uitat poseta in masina. S-a intors din drum si, asa cum era de asteptat, gestul i-a adus ghinion. Vantul puternic si rochia vaporoasa au contribuit la producerea unui accident neobisnuit ...continuare.

O jurnalista premiata pentru anchetele realizate s-a retras din presa: "Am fost amenintata cu moartea, viata mea s-a schimbat"

publicat 2016-11-28 13:45:01 (Antena3)
O jurnalista premiata pentru anchetele realizate s-a retras din presa: Am fost amenintata cu moartea, viata mea s-a schimbat O reportera din Denver a iesit din lumea jurnalismului, dupa ce a fost amenintata cu moartea de un individ, subiect principal intr-o ancheta a jurnalistei. Femeia s-a dus la sefi si a explicat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »