Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Presedintele Recep Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea

publicat 2017-02-24 17:45:06 (ProTV)
Presedintele Recep Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea Presedintele turc Recep Tayyip Erdogan a anuntat ca tara sa ar putea organiza un referendum pentru reintroducerea pedepsei cu moartea, daca Parlamentul nu adopta aceasta masura. ...continuare.

Recep Tayyip Erdogan ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea

publicat 2017-02-24 17:15:07 (Romania-TV)
Recep Tayyip Erdogan ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea Recep Tayyip Erdogan, presedintele Turciei, a spus vineri ca tara sa ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea daca Parlamentul nu reuseste sa aprobe o astfel de masura, relateaza The Associated Press, preluata de Mediafax. ...continuare.

Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea

publicat 2017-02-24 17:15:02 (Bursa)
Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea Presedintele turc Recep Tayyip Erdogan a anuntat vineri ca tara sa ar putea organiza un referendum pentru reintroducerea pedepsei cu moartea, daca Parlamentul nu adopta aceasta masura, transmite Associated Press. Erdogan a facut anuntul in cursul unui eveniment de campanie pentru referendumul din aprilie ce ar urma, potrivit analistilor, sa extinda prerogativele guvernamentale, relateaza News.ro. Dupa o tentativa esuata de lovitura de stat din luna iulie, Erdogan le-a spus frecvent... ...continuare.

Erdogan, anunt soc pentru UE: Turcia ar putea organiza referendum pentru pedeapsa cu moartea

publicat 2017-02-24 16:45:08 (Realitatea-TV)
Erdogan, anunt soc pentru UE: Turcia ar putea organiza referendum pentru pedeapsa cu moartea Presedintele Turciei, Recep Tayyip Erdogan, a spus astazi ca tara sa ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea daca Parlamentul nu reuseste sa aprobe o astfel de masura, relateaza The Associated Press. ...continuare.

Nu a mai rezistat! O concurenta de la "Mireasa pentru fiul meu" s-a hotarat sa iasa din competitie: "Nu mai pot. Plec acasa"

publicat 2017-02-24 15:30:02 (Antena-1)
In urma unei discutii mai aprinse cu mama lui Laurentiu, Adriana isi face bagajele pentru a pleca acasa. "Nu-mi place cand se aduce in discutie numele fiicei mele. Eu stiu foarte bine ce fac.Nu o sa o fac niciodata de rusine". ...continuare.

Si-a vazut moartea cu ochii. Un sofer din judetul Dambovita s-a rasturnat, incercand sa evite impactul cu alta masina

publicat 2017-02-23 23:00:19 (ProTV)
Si-a vazut moartea cu ochii. Un sofer din judetul Dambovita s-a rasturnat, incercand sa evite impactul cu alta masina Un sofer de 30 de ani din judetul Dambovita si-a vazut moartea cu ochii, in timp ce s-a rasturnat cu propria masina. ...continuare.

Coreea de Nord a acuzat Malaysia de "moartea unui cetatean al sau". Autoritatile din Kuala Lumpur au alertat Interpolul

publicat 2017-02-23 09:45:24 (ProTV)
Coreea de Nord a acuzat Malaysia de moartea unui cetatean al sau. Autoritatile din Kuala Lumpur au alertat Interpolul Coreea de Nord a acuzat joi Malaysia pentru moartea unuia dintre cetatenii sai, saptamana trecuta, acuzand-o de atitudine neprietenoasa , relateaza Reuters. ...continuare.

Costi Ionita, un artist de renume si un patriot adevarat. Nu ii este rusine cu originile sale: "Am inceput sa arat in videoclipuri steagul Romaniei"

publicat 2017-02-23 09:00:02 (Antena-1)
Costi Ionita se bucura de un succes nebun, in afara granitelor, insa nu a uitat nicio clipa de unde a plecat. Se mandreste peste tot ca este roman, chiar si in clipurile sale: ...continuare.

3 epilatoare care iti permit sa te bucuri de o ingrijire de exceptie la tine acasa!

publicat 2017-02-22 13:15:01 (Antena-1)
Epilatorul este un produs de ingrijire personala de care o femeie este dependenta. Indepartarea parului nedorit te ajuta sa ai mai multa incredere in tine si sa poti interactiona cu cei din jur fara sa iti fie rusine. Iata trei tipuri de epilatoare cu beneficii extra: ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »