Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Dinu Maxer, facut de rusine de propria nevasta IN DIRECT la TV: "Sotul meu e foarte complexat ca..."

publicat 2014-04-16 19:45:03 (CanCan)
Dinu Maxer, facut de rusine de propria nevasta IN DIRECT la TV: Sotul meu e foarte complexat ca... Dinu si Deea Maxer formeaza unul dintre cele mai bine sudate cupluri din showbiz-ul romanesc. Exista insa si unele momente care nu prea le fac onoare, asa cum s-a intamplat miercuri dupa-amiaza, intr-o emisiune televizata. ...continuare.

TEORIA HALUCINANTA a unei doctorande despre moartea lui HITLER si fotografia care o sustine

publicat 2014-04-16 15:33:13 (Realitatea-TV)
TEORIA HALUCINANTA a unei doctorande despre moartea lui HITLER si fotografia care o sustine Cartile de istorie ne invata ca atunci cand armata ruseasca a patruns in Berlin, Hitler impreuna cu sotia sa, Eva Braun, au inghitit doua pastile cu cianura pentru a muri in demnitate. Cadavrele celor doi au fost descoperite de catre rusi chiar in buncarul din Berlin, pentru ca astfel Al Doilea Razboi Mondial sa ia sfarsit. Pe langa cadavrele celor doi, un testament care purta semnatura Führerului a fost descoperit si a fost facut public. "Eu si sotia mea am ales moartea pentru a scapa de... ...continuare.

VIDEO 31 de ani de la victoria istorica in fata Italiei » Dino Zoff: "Ne-a fost rusine!"

publicat 2014-04-16 11:00:12 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO 31 de ani de la victoria istorica in fata Italiei » Dino Zoff: Ne-a fost rusine! Astazi se implinesc 31 de ani de la succesul senzational al Romaniei in fata Italiei, 1-0, formatie care cistigase titlul mondial cu mai putin de un an inainte de confruntarea de la Bucuresti.In preliminariile pentru Campionatul European din 1984, Romania a obtinut o victorie memorabila in fata Italiei, scor 1-0, obtinind prima calificare din istorie la un turneu european. ... ...continuare.

Cum raspunde Ponta NOILOR ACUZATII ale lui Basescu

publicat 2014-04-16 10:00:30 (Realitatea-TV)
Cum raspunde Ponta NOILOR ACUZATII ale lui Basescu Premierul Victor Ponta, presedintele PSD, afirma ca Traian Basescu este "o rusine a Romaniei" deoarece are o atitudine degradanta pentru functia de sef al statului, iar romanii i-au vazut "adevarata fata". "Azi, cetatenii Romaniei au vazut din nou adevarata fata a lui Traian Basescu, tot ce a reprezentat el in acesti 9 ani a ura, abuzuri, minciuni, amenintari, lipsa de scrupule! Asta e Basescu! Un presedinte decazut, o rusine a Romaniei. Este total degradant ce a facut Basescu azi. Nu e... ...continuare.

Ponta ii raspunde lui Basescu: Este degradant! O rusine a Romaniei! Romanii au vazut adevarata fata a lui Basescu

publicat 2014-04-16 00:01:09 (Puterea)
Ponta ii raspunde lui Basescu: Este degradant! O rusine a Romaniei! Romanii au vazut adevarata fata a lui Basescu Premierul Victor Ponta a raspuns atacurilor pe care Traian Basescu le-a lansat l adresa lui, printr-un mesaj pe care l-a postat pe profilul personal de facebook, in care a scris ca ce a facut seful statului este degradant, fiind o rusine pentru Romania. Premierul a mai punctat ca presedintele statului este lipsit de scrupule si a mai subliniat ca nu este posibil sa se vorbeasca asa, "de la acest nivel al Statului roman"."Azi, cetatenii Romaniei au vazut din nou adevarata fata a lui Traian... ...continuare.

PONTA: "Asta e presedintele Basescu. Un presedinte decazut, o rusine". Vezi ce a raspuns SEFUL STATULUI

publicat 2014-04-15 22:30:17 (Libertatea)
PONTA: "Asta e presedintele Basescu. Un presedinte decazut, o rusine". Vezi ce a raspuns SEFUL STATULUI In timp ce Traian Basescu se afla in emisiunea lui Luca Niculescu, de la Digi 24, premierul Victor Ponta a postat un mesaj pe contul lui de Facebook, in care se refera la seful statului ca la un "presedinte decazut". PONTA: "Asta e presedintele Basescu. Un presedinte decazut, o rusine". Vezi ce a raspuns SEFUL STATULUI Victor Ponta  scris pe contul sau de Facebook in timp ce Traian Basescu facea declaratii despre oamenii din USD la Digi 24 faptul ca seful statului este un presedinte decazut... ...continuare.

Ponta: Basescu, un presedinte decazut, o rusine a Romaniei

publicat 2014-04-15 21:30:23 (Romania-TV)
Ponta: Basescu, un presedinte decazut, o rusine a Romaniei Premierul Victor Ponta a catalogat drept "degradant" gestul presedintelui Traian Basescu de marti cand de la Palatul Cotroceni a lansat noi atacuri la adresa senatorului Gabriela Firea, numind-o "santajista crescuta in scoala turnatorului Felix". ...continuare.

A vrut sa schieze, dar a patit O MARE RUSINE. S-A FACUT DE RAS CA NICIODATA!

publicat 2014-04-15 18:45:02 (Antena-1)
A vrut sa schieze, dar a patit O MARE RUSINE. S-A FACUT DE RAS CA NICIODATA! Un tanar pasionat de schi a cazut de pe telescaun si in afara loviturii zdravene a avut parte de cel mai jenant moment al vietii sale Tanarul s-a dezechilibrat si in momentul in care a picat de pe telescaun, pantalonii sai de schi s-au agatat de ceva, acesta ajungand jos in...fundul gol ...continuare.

TEO, SUB BIROU de rusine! O INVITATA MAI SLOBODA la gura: "Iti place mai mult REVELIONUL decat REGULATUL, ca este mai DES"

publicat 2014-04-15 17:30:17 (Libertatea)
TEO, SUB BIROU de rusine! O INVITATA MAI SLOBODA la gura: "Iti place mai mult REVELIONUL decat REGULATUL, ca este mai DES" Gratiela Duban a facut-o pe Teo Trandafir sa se bage sub birou de rusine, dupa ce sotia actorului, mai sloboda la gura, a facut o gluma mai deocheata, cu bataie la realizatoarea TV. TEO, SUB BIROU de rusine! O INVITATA MAI SLOBODA la gura: "Iti place mai mult REVELIONUL decat REGLATUL ca este mai DES" Sotia actorului Andrei Duban, Gratiela, a fost una dintre invitatele emisiunii lui Teo Trandafir. Frumoasa blondina a facut o gluma mai deocheata in direct, intr-un context in care se vorbea,... ...continuare.

Coreea de Nord, din nou in sarbatoare. Este aniversat "presedintele etern" Kim Ir-sen

publicat 2014-04-15 14:45:31 (Ziarul-Atac)
Coreea de Nord, din nou in sarbatoare. Este aniversat presedintele etern Kim Ir-sen Este din nou sarbatoare nationala in Coreea de Nord - locuitorii tarii marcheaza marti ziua de nastere a lui Kim Ir-sen, fondatorul statului comunist. Supranumit "eternul presedinte", el s-a nascut pe 15 aprilie 1912 si a condus Coreea de Nord pana la moartea sa, in 1994.In cinstea lui Kim Ir-sen, venerat de cetatenii nord-coreeni, au fost ridicate sute de statui in intreaga tara, unele de dimensiuni impresionante.La moartea lui au fost declarate zece zile de doliu national, iar dupa deces,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

mircea solcanu elevii constanteni actor dobre peciu nou japonez valea calugareasca romgaz neagu licee din galati finala competitiei club s ganta ultimul album radio transilvania cenad frumoasa stiinta laptop richard gere vocea prejudiciu isj braila liudmila putin antifrauda antreprenor patologie un politist anexa tiron secolul xix tulcea steaua rangers ion sandu catavencu cata biruri restaurante si hoteluri valcea gerhard panou solar karl lagerfeld cardul dezbraca foto andreea marin mures dativ zilnica pricopie insolventa hidro