Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Moartea stupida a unui copil de 9 ani din Vaslui. A sfarsit sufocat de geamul portierei unei masini

publicat 2017-10-23 19:30:05 (Libertatea)
Moartea stupida a unui copil de 9 ani din Vaslui. A sfarsit sufocat de geamul portierei unei masini Un copil de 9 ani, din judetul Vaslui, a murit sufocat in conditii stupide, luni dupa-amiaza, dupa ce si-a prins gatul in geamul portierei masinii unei surori, in timp ce era singur acasa. Politia a declansat o ancheta in acest caz pentru ucidere din culpa. Moarte cat se poate de stupida a unui copil de […] Post-ul Moartea stupida a unui copil de 9 ani din Vaslui. A sfarsit sufocat de geamul portierei unei masini apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ionut Popa a luat sapte, dar s-a ales cu tricoul Bizonului!

publicat 2017-10-23 11:45:02 (CanCan)
Ionut Popa a luat sapte, dar s-a ales cu tricoul Bizonului! Ionut Popa, tehnicianul lui ACS Poli, a declarat dupa umilinta istorica suferita de timisoreni in fata lui FCSB, scor 0-7, ca ii este rusine. Dupa meci, Popica s-a ales cu tricoul lui Gnohere, atacantul francez facandu-i cadou tricoul imediat dupa meciul in care a reusit primul sau hattrick la FCSB. Popica a declarat ca nu-si explica cum s-a ajuns la o asemenea diferenta. "E cel mai urat rezultat din cariera mea! Mi-e rusine de fotbal, mi-e rusine de mine. Cer scuze putinilor, dar... ...continuare.

Victor Ponta: "Nota de plata o sa vina cu siguranta tocmai din partea milioanelor de oameni cinstiti"

publicat 2017-10-23 08:00:03 (Capital)
Victor Ponta: "Nota de plata o sa vina cu siguranta tocmai din partea milioanelor de oameni cinstiti" Deputatul Victor Ponta afirma, intr-o postare pe pagina sa de Facebook, ca, in prezent, PSD a fost confiscat de Cartelul de la TelDrum, iar nota de plata o sa vina cu siguranta tocmai din partea milioanelor de oameni cinstiti si de buna-credinta care au votat PSD si acum isi vad votul batjocorit fara rusine. ...continuare.

Ionut Popa, dupa ce a fost "dezintegrat" de FCSB: "Mi-e rusine de fotbal, mi-e rusine de mine!"

publicat 2017-10-22 23:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
Ionut Popa, dupa ce a fost dezintegrat de FCSB: Mi-e rusine de fotbal, mi-e rusine de mine! Ionut Popa, tehnicianul lui ACS Poli, a comentat noua umilinta istorica suferita de timisoreni în fata lui FCSB, scor 0-7.  "E cel mai urât rezultat din cariera mea! Mi-e rusine de fotbal, mi-e rusine de mine. Cer scuze putinilor, dar adevaratilor suporteri timisoreni. Daca asa se prezinta jucatorii unei echipe de prima liga... Am încercat sa facem tot posibilul sa nu ne facem de râs. ... ...continuare.

Ce se intampla cu vaduva lui Bogdan Gigina, la doi ani dupa moartea politistului

publicat 2017-10-22 22:45:01 (Antena3)
Ce se intampla cu vaduva lui Bogdan Gigina, la doi ani dupa moartea politistului Au trecut doi ani si procurorii nu au reusit nici macar sa trimita dosarul in fata judecatorilor. Tatal lui Bogdan a facut marturii cutremuratoare pentru pentru Observator. Moartea fiului sau a... ...continuare.

VIDEO Anderlecht a bifat azi o noua rusine in campionat » Iar cosmarul lui Chipciu si Stanciu se prelungeste

publicat 2017-10-22 22:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Anderlecht a bifat azi o noua rusine in campionat » Iar cosmarul lui Chipciu si Stanciu se prelungeste Anderlecht a ratat sansa de a urca pe podium în Belgia, pierzând neasteptat pe teren propriu cu Genk, 0-1. Unicul gol al partidei a venit în minutul 50, când Aidoo a înscris cu capul în urma unei faze fixe. (VIDEO) Alexandru Chipciu si Nicolae Stanciu, cei doi români ai lui Anderlecht, nu au fost folositi nici în meciul de azi de tehnicianul Hein Vanhaezebrouck, ambii fiind rezerve neutilizate. ... ...continuare.

VIDEO. Se joaca cu moartea! Imagini cutremuratoare surprinse de trecatori

publicat 2017-10-22 18:00:07 (Realitatea-TV)
VIDEO. Se joaca cu moartea! Imagini cutremuratoare surprinse de trecatori Cativa copii si-a pus in pericol viata, dupa ce s-au aventurat intr-un joc periculos. ...continuare.

Amalia Enache, mesaj dupa moartea principesei Marina Sturdza: "Una dintre..."

publicat 2017-10-22 17:45:01 (CanCan)
Amalia Enache, mesaj dupa moartea principesei Marina Sturdza: Una dintre... Amalia Enache, stirista de la ProTV a fost afectata de moartea principesei Marina Sturdza si a postat un mesaj pe contul de socializare. "Am pierdut unul dintre cei mai dragi prieteni, pe Printesa Marina Sturdza. Dar mai ales Romania pierde una dintre putinele sale figuri cu adevarat aristocratice. Nobletea Marinei nu tinea de titlu, ci de sufletul ei, de eleganta faptelor si a intregii sale prezente. Scotea din mine tot ce putea fi mai bun. Vedea la oameni ce ei inca nici nu stiau ca pot fi.... ...continuare.

Mesajul Amaliei Enache dupa moartea Printesei Marina Sturdza. "Nu am cunoscut om mai elegant"

publicat 2017-10-22 15:30:04 (Libertatea)
Mesajul Amaliei Enache dupa moartea Printesei Marina Sturdza. Nu am cunoscut om mai elegant Mesajul Amaliei Enache dupa moartea Printesei Marina Sturdza. Știrista de la Pro tv a postat un mesaj emotionant pe contul de socializare. Principesa Marina Sturdza a murit. Descendenta a unei importante vechi familii romanesti, Marina Sturdza s-a stins la varsta de 65 de ani, dupa ce a trait in conditii modeste in exil, in Canada. […] Post-ul Mesajul Amaliei Enache dupa moartea Printesei Marina Sturdza. "Nu am cunoscut om mai elegant" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Zidane, replica acida la adresa lui Gary Lineker » Francezul ii ia apararea lui Benzema, dupa ce acesta a fost criticat: "Este o rusine!"

publicat 2017-10-22 11:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Zidane, replica acida la adresa lui Gary Lineker » Francezul ii ia apararea lui Benzema, dupa ce acesta a fost criticat: Este o rusine! Zinedine Zidane, antrenorul lui Real Madrid, s-a aratat deranjat de comentariul lui Gary Lineker la adresa atacantului sau, Karim Benzema, pe care l-a catalogat drept supraevaluat. "Doar mie mi se pare ca Benzema e un pic supraevaluat? Un gol în fiecare alt meci pentru o echipa atât de puternica ca Real Madrid nu este nimic special. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »