Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Mesaj din SUA de la premierul Ponta catre cei care blocheaza Codul Fiscal: 'Rusine'

publicat 2015-08-01 00:00:02 (Bursa)
Mesaj din SUA de la premierul Ponta catre cei care blocheaza Codul Fiscal: 'Rusine' Premierul Victor Ponta, aflat in concediu in SUA, felicita firmele care "muncesc si platesc taxe cinstit" si le transmite sa le fie "rusine" celor care "fac politica ieftina si blocheaza din considerente strict politice Codul Fiscal". Intr-un mesaj postat vineri pe pagina sa de Facebook, premierul Victor Ponta felicita "firmele care muncesc si platesc taxe cinstit", precum si ANAF, pentru combaterea evaziunii fiscale. In acelasi mesaj, Victor Ponta le transmite sa le fie "rusine" celor care... ...continuare.

Ponta, o noua postare din vacanta: "Felicitari ANAF! Rusine celor care fac politica ieftina"

publicat 2015-07-31 21:00:13 (Realitatea-TV)
Ponta, o noua postare din vacanta: "Felicitari ANAF! Rusine celor care fac politica ieftina" Premierul Victor Ponta, desi aflat in concediu la Miami, nu renunta la postarile pe Facebook. De data asta, premierul felicita firmele care "muncesc si platesc taxe cinstit" si, totodata, ANAF "pentru combaterea evaziunii fiscale". In schimb, Ponta le transmite celor care "fac politica ieftina si blocheaza din considerente strict politice Codul Fiscal" sa "le fie rusine". ...continuare.

Mesaj din SUA de la premierul Ponta catre cei care blocheaza Codul Fiscal: Rusine

publicat 2015-07-31 20:45:21 (Mediafax)
Mesaj din SUA de la premierul Ponta catre cei care blocheaza Codul Fiscal: Rusine Premierul Victor Ponta, aflat in concediu in SUA, felicita firmele care "muncesc si platesc taxe cinstit" si le transmite sa le fie "rusine" celor care "fac politica ieftina si blocheaza din considerente strict politice Codul Fiscal". ...continuare.

Mesajul transmis de Ponta din vacanta de la Miami

publicat 2015-07-31 20:45:04 (Gandul)
Mesajul transmis de Ponta din vacanta de la Miami Premierul Victor Ponta, aflat in concediu in SUA, felicita firmele care "muncesc si platesc taxe cinstit" si le transmite sa le fie "rusine" celor care "fac politica ieftina si blocheaza din considerente strict politice Codul Fiscal". ...continuare.

Victor Ponta, mesaj virulent din America: Rusine celor care blocheaza Codul Fiscal

publicat 2015-07-31 20:45:01 (Antena3)
"Datele privind incasarile in iulie la buget facute de aS#aANAFa: 1. Previzionat in Legea Bugetului (conform discutiilor cu CE si FMI) - 19,1 miliarde RON;2. Calculat impact negativ al reducerii neprevazute... ...continuare.

Mesaj din SUA de la premierul Ponta catre cei care blocheaza Codul Fiscal: Rusine!

publicat 2015-07-31 20:30:06 (Gandul)
Mesaj din SUA de la premierul Ponta catre cei care blocheaza Codul Fiscal: Rusine! Premierul Victor Ponta, aflat in concediu in SUA, felicita firmele care "muncesc si platesc taxe cinstit" si le transmite sa le fie "rusine" celor care "fac politica ieftina si blocheaza din considerente strict politice Codul Fiscal". ...continuare.

Victor Ponta, un nou atac pe Facebook: "RUSINE celor care fac politica ieftina si blocheaza Codul Fiscal!"

publicat 2015-07-31 18:00:22 (Romania-TV)
Victor Ponta, un nou atac pe Facebook: "RUSINE celor care fac politica ieftina si blocheaza Codul Fiscal!" Victor Ponta, aflat in vacanta la Miami, a prezentat vineri, pe pagina sa de Facebook, datele privind incasarile din luna iulie la buget, facute de ANAF, lansand totodata un nou atac la adresa presedintelui Klaus Iohannis pe tema Codului Fiscal. ...continuare.

Rusine MAXIMA pentru WALTER ZENGA. S-a intamplat chiar in Italia VIDEO

publicat 2015-07-31 17:15:15 (Romania-TV)
Rusine MAXIMA pentru WALTER ZENGA. S-a intamplat chiar in Italia VIDEO a suferit o umilinta istorica la debutul oficial pe banca a celor de la . ...continuare.

Rusine, englezilor! De ce n-au vazut romanii la TV evolutia entuziasmanta a Astrei cu West Ham

publicat 2015-07-31 10:30:26 (Realitatea-TV)
Rusine, englezilor! De ce n-au vazut romanii la TV evolutia entuziasmanta a Astrei cu West Ham Astra a facut o reclama senzationala fotbalului romanesc, in urma evolutiei entuziasmante cu West Ham, 2-2, la Londra, in turul 3 preliminar din Europa League. ...continuare.

FOTO: E dorita de toti barbatii, dar viata ei se poate termina oricand! Motivul incredibil pentru care o tanara risca pedeapsa cu moartea

publicat 2015-07-30 20:30:02 (Antena-1)
FOTO: E dorita de toti barbatii, dar viata ei se poate termina oricand! Motivul incredibil pentru care o tanara risca pedeapsa cu moartea O aparitie incantatoare si dorita de numerosi barbati, Juliana Lopez Sarrazola, model si prezentatoare TV in Columbia, risca pedeapsa cu moartea in China, dupa ce a fost prinsa in timp ce transporta droguri intr-o punga de plastic, ascunsa in interiorul laptopului personal. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »