Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Se dezbraca fara rusine, dar nu face sex! Cum arata aproape goala ultima virgina din industria muzicala din Romania

publicat 2014-07-30 17:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Se dezbraca fara rusine, dar nu face sex! Cum arata aproape goala ultima virgina din industria muzicala din Romania Nepoata manelistului Adi de la Valcea, s-a dezbracat de inhibitii pe o plaja de fite, in timp ce era admirata de privirile pofticioase ale barbatilor din jur. Cantareata jura ca pana acum nu s-a atins niciunul de ea si nici n-o va face prea curand. ...continuare.

Se dezbraca fara rusine, dar nu face sex! Cum arata aproape goala ultima virgina din industria muzicala!

publicat 2014-07-30 16:30:18 (CanCan)
Se dezbraca fara rusine, dar nu face sex! Cum arata aproape goala ultima virgina din industria muzicala! Nepoata manelistului Adi de la Valcea, s-a dezbracat de inhibitii pe o plaja de fite, in timp ce era admirata de privirile pofticioase ale barbatilor din jur. Cantareata jura ca pana acum nu s-a atins niciunul de ea si nici n-o va face prea curand. ...continuare.

Ludovic Orban: Sa le fie rusine celor de la PSD care au ignorat cu atata nerusinare necazurile oamenilor

publicat 2014-07-30 11:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Ludovic Orban: Sa le fie rusine celor de la PSD care au ignorat cu atata nerusinare necazurile oamenilor Vicepresedintele PNL Ludovic Orban a declarat, marti seara, ca reprezentantilor PSD, ministri ori alesi locali, ar trebui sa le fie rusine pentru ca ar fi "ignorat cu atata nerusinare" necazurilor victimelor inundatiilor, preferand manifestatia politica dedicata lui Victor Ponta. ...continuare.

"VICTOR PONTA a plagiat sloganul de campanie al lui Dorin Chirtoaca"

publicat 2014-07-29 23:15:26 (Realitatea-TV)
VICTOR PONTA a plagiat sloganul de campanie al lui Dorin Chirtoaca Fostul europarlamentar PDL sustine ca Victor Ponta a mai comis un plagiat dupa cel din teza de doctorat si cel din Ziarul Financiar. "Dottore Ponta a copiat sloganul pe care Partidului Liberal din Republica Moldova il are inca din 2010 ("Schimbarea pana la capat") si il va folosi in campania sa pentru prezidentialele din acest an. L-a plagiat astfel fara pic de rusine pe primarul din Chisinau, Dorin Chirtoaca.", scrie Elena Basescu, pe Facebook. ...continuare.

Fara nicio rusine! Adelina si Speak s-au fotografiat dupa ce au facut SEX! "Dupa ce i-ai dat mare viol acum e relax"

publicat 2014-07-29 23:15:05 (CanCan)
Fara nicio rusine! Adelina si Speak s-au fotografiat dupa ce au facut SEX! Dupa ce i-ai dat mare viol acum e relax E dragoste mare intre Adelina si Speak. Cei doi au plecat in prima lor vacanta impreuna si le prieste din plin. O fotografie cu cei doi din asternuturi a facut valuri pe internet. Fanii sunt convinsi ca e facuta dupa o partida de amor. ...continuare.

Orban: Sa le fie rusine celor de la PSD care au ignorat cu atata nerusinare necazurile oamenilor

publicat 2014-07-29 22:15:22 (Realitatea-TV)
Orban: Sa le fie rusine celor de la PSD care au ignorat cu atata nerusinare necazurile oamenilor Vicepresedintele PNL Ludovic Orban a declarat, marti seara, ca reprezentantilor PSD, ministri ori alesi locali, ar trebui sa le fie rusine pentru ca ar fi "ignorat cu atata nerusinare" necazurilor victimelor inundatiilor, preferand manifestatia politica dedicata lui Victor Ponta. "Astazi am asistat stupefiati la o manifestare de o monumentala nesimtire, de o crasa lipsa de sensibilitate fata de oameni din partea PSD. In timp ce zeci de mii de romani sunt amenintati de viituri, sunt amenintati... ...continuare.

Orban: Sa le fie rusine celor de la PSD care au ignorat cu atata nerusinare necazurile oamenilor

publicat 2014-07-29 22:00:37 (Mediafax)
Orban: Sa le fie rusine celor de la PSD care au ignorat cu atata nerusinare necazurile oamenilor Vicepresedintele PNL Ludovic Orban a declarat, marti seara, ca reprezentantilor PSD, ministri ori alesi locali, ar trebui sa le fie rusine pentru ca ar fi "ignorat cu atata nerusinare" necazurilor victimelor inundatiilor, preferand manifestatia politica dedicata lui Victor Ponta. ...continuare.

ULUITOR! Cum arata Ana Maria, fiica lui ADRIAN PAUNESCU, la 4 ani de la moartea poetului

publicat 2014-07-29 14:45:19 (Realitatea-TV)
ULUITOR! Cum arata Ana Maria, fiica lui ADRIAN PAUNESCU, la 4 ani de la moartea poetului La patru ani de la moartea marelui poet national, fiica lui cea mica a ajuns de nerecunoscut. Moartea tatalui ei a transfigurat-o, iar durerea a facut-o sa se usuce pe picioare! "E greu sa fii orfan. E greu sa stii ca tata nu mai vine acasa", isi incheia Ana Maria un editorial, imediat dupa moartea parintelui ei. Pentru fiica cea mica a lui Adrian Paunescu, tatal a fost un reper esential in viata, care s-a pierdut, in 2010. De-atunci nimic nu a mai fost la fel pentru mezina, desi fratele... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

maramures iasi barlad caras severin covasna botosani arestati in italia roce arges emag sif2 fierbantu ina ungureanu balaci televiziune babi cocosel gigi becali institutul de politici publice culita tarata agentia de plati clarvazatoarea fast food autostrazi accidente rutiere timis miron mitrea focar tragere la sorti brasov parasutist giurgiu petrolului bragadiru champions league contrabanda leontina dambovita ministerul educatiei daniel florea galceava blocuri repartizarea buzau real madrid jandarm transporturi emil cioran in carje cfr marfa