Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

ION ILIESCU, in doliu, dupa moartea marelui actor ION BESOIU: "Imi vor lipsi..."

publicat 2017-01-19 13:45:02 (CanCan)
ION ILIESCU, in doliu, dupa moartea marelui actor ION BESOIU: Imi vor lipsi... Moartea regretatului actor Ion Besoiu pare sa fi afectat intreaga scena a teatrului romanesc, lasand pe toata lumea indurerata. Printre cei care au fost profund afectati de disparitia acestuia s-a numarat si Ion Iliescu. Fostul presedinte al Romaniei Ion Iliescu a scris intr-o postare de pe blogul sau ca vestea mortii lui Ion Besoiu a venit pe neasteptate, dar si ca a primit-o pe aceasta cu mare tristete."A fost un om cald, deschis, cu o impresionanta cultura, cu rigoare «nemteasca» si o... ...continuare.

Mesajul transmis de Ioana Besoiu dupa moartea tatalui ei. Ce spune fiica actorului

publicat 2017-01-19 11:15:01 (Antena3)
Mesajul transmis de Ioana Besoiu dupa moartea tatalui ei. Ce spune fiica actorului Ce spune Ioana Besoiu dupa moartea tatalui ei este un mesaj foarte scurt. Ea si-a informat fanii despre înmormântarea regretatului ei tata. Pe pagina sa de pe un site de socializare, Ioana Besoiu a... ...continuare.

'E o mare rusine pentru politologi ca nu au reusit sa lamureasca ce s-a intamplat cu Revolutia'

publicat 2017-01-19 08:30:03 (Bursa)
'E o mare rusine pentru politologi ca nu au reusit sa lamureasca ce s-a intamplat cu Revolutia' Fostul presedinte Emil Constantinescu afirma ca este o mare rusine pentru politologii romani ca nu au reusit sa lamureasca o serie de concepte, precum Revolutia, mineriadele sau loviturile de stat, si considera ca toate aceste aspecte au ramas la un nivel de superficialitate "ingrozitor". Constantinescu a declarat, transmite Agerpres: "Intrebarile importante, timp de 27 de ani, nu stiu de ce, nu au fost puse aproape de nimeni. (...) Cand spuneam ca sunt anumite intrebari care nu au fost puse,... ...continuare.

O invatatoare readuce o problema veche: Nu pot sa mai aud ca paduchii sunt o rusine

publicat 2017-01-18 19:45:36 (Realitatea-TV)
O invatatoare readuce o problema veche: Nu pot sa mai aud ca paduchii sunt o rusine O invatatoare din Bucuresti ridica o problema veche in scoli: existenta paduchilor. Cadrul didactic sustine ca elevii sai care au avut paduchi au fost izolati din aceasta cauza, motiv pentru care a decis sa explice tuturor, postand un mesaj pe Facebook, ca existenta pediculozei nu este ceva rau. ...continuare.

Reactia emotionanta a lui Klaus Iohannis la moartea marelui actor Ion Besoiu

publicat 2017-01-18 17:45:07 (Realitatea-TV)
Reactia emotionanta a lui Klaus Iohannis la moartea marelui actor Ion Besoiu Ion Besoiu a lasat in urma sa o mostenire uriasa teatrului si filmului romanesc, iar intreaga sa activitate ramane un reper de performanta artistica, a subliniat presedintele Klaus Iohannis in mesajul de condoleante transmis la moartea actorului, anunta Agepres. ...continuare.

Mireasa pentru fiul meu. Scene XXX cu concurentele din show-ul matrimonial. "Imi e rusine.." VIDEO

publicat 2017-01-17 17:15:13 (Romania-TV)
Mireasa pentru fiul meu. Scene XXX cu concurentele din show-ul matrimonial. "Imi e rusine.." VIDEO Un stripper a facut un show incendiar in competitia "Mireasa pentru fiul meu". S-a dezbracat complet si a inceput sa traga de concurente. Scenele sunt de-a dreptul interzise minorilor. ...continuare.

Mesaj viral pe Facebook de la un cadru didactic din Bucuresti: "Sunt invatatoare si am paduchi. Ne-am dat paduchii intre noi"

publicat 2017-01-17 17:00:22 (Romania-TV)
Mesaj viral pe Facebook de la un cadru didactic din Bucuresti: "Sunt invatatoare si am paduchi. Ne-am dat paduchii intre noi" O invatatoare de la Scoala Gimnaziala Nr. 195 - Hamburg, din cartierul Titan, una din cele mai ravnite scoli din Capitala, a anuntat pe Facebook ca are paduchi, la fel ca si elevii sai. Cadrul didactic a cerut atat parintilor, cat si celorlalti elevi, sa nu mai considere asta o "rusine" si ca este momentul sa renuntam la prejudecati. ...continuare.

Pakistaneza care si-a ars de vie fiica a primit pedeapsa cu moartea. Femeia a recunoscut "crima de onoare" comisa

publicat 2017-01-17 13:15:12 (ProTV)
Pakistaneza care si-a ars de vie fiica a primit pedeapsa cu moartea. Femeia a recunoscut crima de onoare comisa O femeie din Pakistan si-a ars de vie fiica de 17 ani dupa ce s-a maritat impotriva dorintei familiei sale. Acum aceasta a primit pedeapsa cu moartea pentru crima comisa. ...continuare.

Celie Dion i-a adus un omagiu emotionant sotului, la un an de la moartea sa. Artista a cantat dumnezeieste piesa Siei, "My love", si a plans

publicat 2017-01-16 20:15:01 (Antena-1)
Celie Dion i-a adus un omagiu emotionant sotului, la un an de la moartea sa. Artista a cantat dumnezeieste piesa Siei, My love, si a plans La un an de la moartea sotului sau,René Angélil, Celine Dion inca este rascolita de amintiri. Artista i-a adus un omagiu emotionant omului pe care l-a iubit timp de 20 de ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »