Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Diana Dumitrescu a facut-o pentru DOAR 200 de lei. "O faci si pe nimic. Nu mi-a fost rusine....."

publicat 2014-10-30 11:00:48 (Romania-TV)
Diana Dumitrescu a facut-o pentru DOAR 200 de lei. "O faci si pe nimic. Nu mi-a fost rusine....." Fosta vedeta a telenovelelor a marturisit ca nu ezita sa joace pe sume derizorii datorita iubirii pe care o are fata de actul artistic. ...continuare.

BANC: Bula se duce la preot

publicat 2014-10-28 18:45:38 (Libertatea)
BANC: Bula se duce la preot Bula se duce la preot,sa se spovedeasca -Parinte,am fost la prietenul meu si nu l-am gasit acasa.Mi-a deschid nevasta-sa si m-a poftit la o cafea. -Asa, si?intreaba preotul. -Dupa aceea s-a asezat la mine in brate. -Asa, si? -Si eu am plecat,parinte ca mi-a fost rusine. -Bine,trebuie sa faci timp de zece zile 100 de matanii si sa bei 15 litri de apa pe zi. -Dar,parinte,de ce sa beau 15L pe zi? -Pai atata bea un bou. ...continuare.

S-a saturat sa fie jignita de oameni pentru felul in care arata. Reactia ei i-a lasat pe toti fara cuvinte

publicat 2014-10-28 14:15:54 (Romania-TV)
S-a saturat sa fie jignita de oameni pentru felul in care arata. Reactia ei i-a lasat pe toti fara cuvinte Loey Lane, o tanara de America, a ajuns la capatul rabdarii dupa ce ani de zile a fost tinta rautatilor din cauza kilogramelor in plus. Satula sa auda mereu ca este grasa din cauza alimentatiei nesanatoase, fata a realizat un filmulet in care spune din suflet ca nu-i este rusine cu trupul ei si totul este doar o tulburare de alimentatie. ...continuare.

MIHAI GADEA. Cum a fost facut de rusine in propria emisiune

publicat 2014-10-28 13:00:45 (Realitatea-TV)
MIHAI GADEA. Cum a fost facut de rusine in propria emisiune Vedeta Antenei 3 a fost coplesita de laude de o angajata a sa, in direct. 5 COMENTARII Tweet "Mi-as fi dorit un presedinte ca tine! Imi pare rau ca nu ai candidat. Daca toti s-au temut de tine, de ce nu ai candidat? Doamne, cum ar fi fost sa avem un presedinte ca tine?!", a declarat Oana Stancu, in emisiunea lui Mihai Gadea, de la Antena 3.  ...continuare.

SCANDALOS. Simona Halep, DESFIINTATA! "E O RUSINE!". Cine a spus asta

publicat 2014-10-27 20:00:42 (Libertatea)
Simona Halep a pierdut categoric finala Turneului Campioanelor impotriva Serenei Williams, scor... ...continuare.

Amenintari cu moartea pentru oficiali din Guvernul belgian

publicat 2014-10-27 18:45:03 (Antena3)
Amenintari cu moartea pentru oficiali din Guvernul belgian Ministrul belgian de Interne, Jan Jambon, a afirmat duminica pentru VTM ca a "primit o scrisoare in care era amenintat cu moartea", adaugand ca secretarul de stat pentru Azil si Imigratie, Theo Francken, a fost... ...continuare.

GEST EMOTIONANT! Ce i-a alungat mahnirea lui IONUT DOLANESCU, dupa moartea bunicii sale? E pentru PRIMA OARA cand s-a intamplat asta!

publicat 2014-10-27 13:30:31 (Libertatea)
GEST EMOTIONANT! Ce i-a alungat mahnirea lui IONUT DOLANESCU, dupa moartea bunicii sale? E pentru PRIMA OARA cand s-a intamplat asta! Extrem de atent si discret cu familia sa, Ionut Dolanescu s-a ferit mereu sa-si expuna copiii! Publicitate Insa inevitabilul s-a intamplat zilele trecute, la un spectacol. Ionut (6 ani) Maria (4 ani) au urcat pe scena, in plin spectacol, si i-au adus un buchet cu flori tatalui lor. Gestul, premeditat de bunica lor, reputata solista Maria Ciobanu, si ea prezenta la evenimentul concertistic gazduit de localitatea prahoveana Ceptura, l-a lasat fara glas pe Ionut (41 ani), care a trecut printr-o... ...continuare.

Fiul meu era "nebun si singura solutie era moartea sa", afirma mama atacatorului de la Ottawa

publicat 2014-10-27 01:00:31 (Mediafax)
Fiul meu era nebun si singura solutie era moartea sa, afirma mama atacatorului de la Ottawa Michael Zehaf-Bibeau, ucis miercuri de politie in Parlamentul de la Ottawa dupa ce a impuscat mortal un militar, era "nebun si singura solutie era moartea" sa, a scris mama sa, Susan Bibeau, intr-o lunga scrisoare adresata cotidianului National Post. ...continuare.

Fiul meu era "nebun si singura solutie era moartea sa", afirma mama atacatorului de la Ottawa

publicat 2014-10-27 01:00:22 (Evenimentul-Zilei)
Fiul meu era "nebun si singura solutie era moartea sa", afirma mama atacatorului de la Ottawa Michael Zehaf-Bibeau, ucis miercuri de politie in Parlamentul de la Ottawa dupa ce a impuscat mortal un militar, era "nebun si singura solutie era moartea" sa, a scris mama sa, Susan Bibeau, intr-o lunga scrisoare adresata cotidianului National Post. ...continuare.

Mama atacatorului de la Ottawa: Fiul meu era "nebun si singura solutie era moartea sa"

publicat 2014-10-26 22:30:02 (Antena3)
Mama atacatorului de la Ottawa: Fiul meu era "nebun si singura solutie era moartea sa" Michael Zehaf-Bibeau, ucis miercuri de politie in Parlamentul de la Ottawa dupa ce a impuscat mortal un militar, era "nebun si singura solutie era moartea" sa, a scris mama sa, Susan Bibeau, intr-o lunga... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale lass sentimente galati hoti de teatrul national noi doi muzica ziare locale slogan adrian mititelu masaj meciul stelei quality drumuri nationale comitetul olimpic si sportiv roman campionatul mondial de fotbal cirstea ipod raan belu disney pompierii biblioteca virtuala cunostinte macovei filme pentru adulti focsani avrig oltchim traficul aerian balcon florin bacalaureatul fast totul piatra neamt ghetea telefon xavi nicoara ingrijire salariile bugetarilor loredana chivu dosar penal delia matache cool loto 6 ciuca fetesti ana maria