Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Reactii din fotbalul romanesc si cel international dupa moartea lui Ekeng » Clubul Cordoba e in doliu: "Nu te vom uita niciodata, prietene!"

publicat 2016-05-07 01:00:26 (Gazeta-Sporturilor)
Reactii din fotbalul romanesc si cel international dupa moartea lui Ekeng » Clubul Cordoba e in doliu: Nu te vom uita niciodata, prietene! Cordoba, clubul de la care a ajuns Patrick Ekeng la Dinamo, deplânge moartea fostului sau jucator, pe facebook-ul oficial al echipei. "Nu exista cuvinte pentru a ne exprima regretul pentru decesul lui Patrick Ekeng. Deplângem pierderea ta. Nu te vom uita niciodata, prietene!", scrie pe contul oficial al Cordobei. Și pentru presa internatinala aceasta tragedie a lovit în plin. ... ...continuare.

Noi detalii despre moartea cantaretului Prince. Ce spun primele rezultate ale autopsiei

publicat 2016-05-06 20:00:38 (Realitatea-TV)
Noi detalii despre moartea cantaretului Prince. Ce spun primele rezultate ale autopsiei Moartea lui Prince ramane invaluita intr-un mister si dupa 2 saptamani. Autopsia starului a inceput sa ofere primele raspunsuri ale anchetei. ...continuare.

Sa nu-ti fie rusine! 5 lucruri pe care le faci ca proaspata mamica

publicat 2016-05-06 16:30:02 (Antena3)
Sa nu-ti fie rusine! 5 lucruri pe care le faci ca proaspata mamica Daca tocmai ai dat nastere unei micute fapturi, lumea ta se va da peste cap. Prioritatile ti se schimba, iar asta ti se poate parea minunat si inspmaimantator in acelasi timp. Bebelusul are nevoie de tine, iar tu... ...continuare.

Primarul din Baia Mare, Catalin Chereches, l-ar fi amenintat cu moartea pe presedintele FCM Baia Mare

publicat 2016-05-06 06:30:41 (ProTV)
Detalii incredibile ies la iveala in cazul de coruptie al primarului din Baia Mare, Catalin Chereches. Edilul l-ar fi amenintat cu moartea pe presedintele FCM Baia Mare, Cristian Span. ...continuare.

Antonia a fost pusa in incurcatura cand i s-a cerut sa-l imite pe Alex Velea: "Mi-e rusine"

publicat 2016-05-05 22:45:27 (Realitatea-TV)
Antonia a fost pusa in incurcatura cand i s-a cerut sa-l imite pe Alex Velea: "Mi-e rusine" Antonia a fost invitata, joi seara, la emisiunea "Rai, da buni", de la Antena Stars. ...continuare.

ANTONIA, pusa in impas de MIHAI MORAR: "Mi-e rusine..."

publicat 2016-05-05 22:00:02 (CanCan)
ANTONIA, pusa in impas de MIHAI MORAR: "Mi-e rusine..." Prezenta in studioul emisiunii "Rai da` buni", prezentata de Mihai Morar, celebra Antonia a fost pusa intr-o situatie delicata de catre glumetul moderator. Artista a trebuit sa imite mai multi artisti de la noi, printre care si iubitul ei Alex Velea. Spre surprinderea tuturor, Antonia a refuzat provocarea lui Morar. "E foarte greu. Nu pot sa-i imit vocea. El e cu hip-hopul. Nici nu stiu cum sa-l imit. Mi-e rusine. Nu pot sa dansez aici. Ma vede toata lumea", a declarat Antonia. Antonia are o... ...continuare.

Pictura de pe peretele unei biserici din Arges care i-a scandalizat pe enoriasi. "E Biserica cu moartea!", spun oamenii

publicat 2016-05-05 21:30:02 (Antena3)
Moartea zambeste. Nu e o gluma, ci o pictura care scandalizeaza enoriasii - pentru ca e pe peretele unei biserici din Arges. Intruchiparea, care ar trebui sa dea fiori reci celui care s-ar... ...continuare.

Provocarea asta i-a pus capac Antoniei! "E foarte greu si imi este rusine!"

publicat 2016-05-05 21:30:02 (Antena3)
Invitata in platoul emisiunii "Rai da buni", Antonia a fost pusa de Mihai Morar la grea incercare. Artista a trebuit sa-l imite pe tatal copilului ei, Alex Velea, dar a spus ca nu poate,... ...continuare.

S-a casatorit cu tatal ei in varsta de 72 de ani. I-a fost rusine! Vecinii i-au aflat apoi secretul

publicat 2016-05-05 20:15:34 (Realitatea-TV)
S-a casatorit cu tatal ei in varsta de 72 de ani. I-a fost rusine! Vecinii i-au aflat apoi secretul O femeie divortata din Serbia, in varsta de 43 de ani i-a propus tatalui ei, un batran in varsta de 72 de ani, sa se casatoreasca. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »