Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Rares Nastase, despre cum a fost primit Shinzo Abe in Romania: "Va spun ca mi-e tare rusine!"

publicat 2018-01-16 14:15:26 (ProTV)
Rares Nastase, despre cum a fost primit Shinzo Abe în România: ”Va spun ca mi-e tare rusine!” ...continuare.

Rares Nastase, despre cum a fost primit Shinzo Abe in Romania: "Va spun ca mi-e tare rusine!"

publicat 2018-01-16 14:00:23 (ProTV)
Rares Nastase, despre cum a fost primit Shinzo Abe în România: ”Va spun ca mi-e tare rusine!” ...continuare.

Guvernul anuleaza intalnirea cu premierul Japoniei

publicat 2018-01-16 10:30:02 (Capital)
Premierul Japoniei, Shinzo Abe, a sosit in Romania alaturi de reprezentantii a peste 30 de companii. Desi Romania trebuia sa profite de acest moment, tara risca mai degraba sa se faca de rusine din cauza faptului ca Mihai Tudose, cel care trebuia sa il primeasca pe Shinzo Abe in calitate de premier, a demisionat, iar un premier intermiar nu a fost numit inca, conform B1. ...continuare.

Ce i-a cerut Viorel Lis sotiei sale sa faca dupa moartea lui. "Sunt lucruri de care ar putea sa tina"

publicat 2018-01-16 07:45:20 (Libertatea)
Ce i-a cerut Viorel Lis sotiei sale sa faca dupa moartea lui. Sunt lucruri de care ar putea sa tina Ce i-a cerut Viorel Lis sotiei sale sa faca dupa moartea lui. Fostul edil al Capitalei doreste ca Oana sa sa nu se marite cu acte si nici in biserica, preferand sa pastreze numele de Lis. „Diferenta dintre mine si Oana este destul de mare si am avut probleme destul de mari. Inainte de a […] Post-ul Ce i-a cerut Viorel Lis sotiei sale sa faca dupa moartea lui. "Sunt lucruri de care ar putea sa tina" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Fiica lui Radu Beligan, legatura speciala cu actorul, dupa moartea acestuia. A vorbit cu lacrimi in ochi: "Tata ma vegheaza de acolo de unde este. Ma gandesc la el, vorbesc cu el"

publicat 2018-01-15 17:45:01 (Antena-1)
Lamia Beligan vorbeste despre legatura pe care o are cu tatal sau, chiar si dupa moartea acestuia. Artista sustine ca stie faptul ca marele actor o vegheaza de unde este. ...continuare.

IN SPATELE GRATIILOR! Gardienii tinta unor atacuri grave sau amenintati cu moartea

publicat 2018-01-14 13:45:03 (Evenimentul-Zilei)
IN SPATELE GRATIILOR! Gardienii  tinta unor atacuri grave sau amenintati cu moartea Gardienii sunt din ce in ce mai mult tinta unor atacuri dure din partea detinutilor. Mai mult, acestia au devenit agresivi si chiar i-au amenintat cu moartea pe cei care au indraznit sa-i sanctioneze, sustin cei de la Sindicatul Penitenciarelor. ...continuare.

VIDEO/Ce se intampla la o clinica de fertilizare din Romania. "Multe cupluri nu vin de rusine"

publicat 2018-01-14 12:15:24 (Libertatea)
VIDEO/Ce se intampla la o clinica de fertilizare din Romania. Multe cupluri nu vin de rusine Problema infertilitatii este destul de raspandita atat in Romania cat si la nivel mondial, astfel ca unul din cinci sau sase cupluri au aceasta problema la varsta reproductiva. Cu toate acestea, multe cupluri de tinere sunt reticente in legatura cu problemele legate de conceperea unui copil din cauza rusinii. Poate tocmai de aceea, clinicile de […] Post-ul VIDEO/Ce se intampla la o clinica de fertilizare din Romania. "Multe cupluri nu vin de rusine" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Multi copii abuzati sexual nu indraznesc sa spuna ce au patit. Recomandarile psihologilor

publicat 2018-01-13 19:45:25 (ProTV)
Multi copii abuzati sexual nu indraznesc sa spuna ce au patit. Recomandarile psihologilor Multi copii abuzati sexual nu îndraznesc sa spuna ce au patit. Le este teama, se simt vinovati ori le este rusine. Traumele lasa urme si pot fi observate în comportamentul lor. ...continuare.

Real Madrid continua forma mizerabila. De 18 ani n-au mai patit asemenea rusine

publicat 2018-01-13 19:30:24 (OnlineSport)
Campioana Spaniei nu se regaseste si pierde un nou meci, de aceasta data pe teren propriu cu Villarreal in etapa a 19-a din La Liga. ...continuare.

Maria Ghiorghiu, mesaj ALARMANT. Clarvazatoarea anunta MOARTEA unei PERSONALITATI URIASE

publicat 2018-01-13 18:15:25 (Romania-TV)
Maria Ghiorghiu, mesaj ALARMANT. Clarvazatoarea anunta MOARTEA unei PERSONALITATI URIASE Maria Ghiorgiu, clarvazatoarea care a prevestit tragedia de la Colectiv, a publicat un nou mesaj cutremurator pe blogul personal, in care anunta moartea unei personalitati uriase in curand. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA