Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Crin Antonescu, reactie dupa moartea lui Balasescu: Sunt socat! Era o persoana joviala si optimista

publicat 2015-09-04 22:45:36 (Romania-TV)
Crin Antonescu, reactie dupa moartea lui Balasescu: Sunt socat! Era o persoana joviala si optimista Crin Antonescu a declarat la ca este socat sa auda de moartea lui fostului secretar general al PNL, Mihai Balasescu. Fostul presedinte al PNL a precizat ca Mihai Balasescu era o persoana "optimista si joviala". ...continuare.

Politistul care a intretinut relatii intime cu o minora de 13 ani a fost arestat. Ce mesaje compromitoare a gasit mama fetei

publicat 2015-09-04 19:45:17 (ProTV)
Politistul care a intretinut relatii intime cu o minora de 13 ani a fost arestat. Ce mesaje compromitoare a gasit mama fetei Un tanar politist din Racari, Dambovita, isi face de rusine familia si colegii. El a fost arestat, dupa ce luni in sir, s-a iubit cu o copila, de 13 ani, din vecini. ...continuare.

"Moartea", surprinsa de camerele de luat vederi intr-un spital. IMAGINI TERIFIANTE

publicat 2015-09-04 09:30:25 (Realitatea-TV)
Moartea, surprinsa de camerele de luat vederi intr-un spital. IMAGINI TERIFIANTE Intr-un spital din America a fost surprinsa "Moartea" sau o creatura demonica! Ea se plimba in voie deasupra patului unui pacient, care a murit cateva ore mai tarziu! ...continuare.

Parlamentul a pierdut aproape 10% din "greutate"

publicat 2015-09-04 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Parlamentul a pierdut aproape 10% din greutate Fata de 2012, Legislativul numara cu 45 de membri mai putin. Motive: DNA, moartea, boala sau cariera. ...continuare.

Rusine mare pentru sportul romanesc

publicat 2015-09-03 18:15:01 (Antena3)
Probleme mari in canotajul romanesc. Pentru prima data in istorie, sportivii tricolori nu s-au calificat in nicio finala la Campionatul Mondial. Rezultatele obtinute in Franta, la Aiguebelette, au luat prin... ...continuare.

Protest spontan la un eveniment gazduit de Rihanna. "Rusine, Rihanna!"

publicat 2015-09-02 19:15:15 (Realitatea-TV)
Protest spontan la un eveniment gazduit de Rihanna. "Rusine, Rihanna!" Mai multi activisti care militau pentru drepturile animalelor au protestat in timpul evenimentului de lansare a noului parfum al Rihannei. Acestia au acuzat-o pe artista ca poarta haine din materiale de origine animala. ...continuare.

Doi ani de la moartea lui Ionut, baietelul sfasiat de maidanezi. Vinovatii nu au fost gasiti

publicat 2015-09-02 13:00:22 (Romania-TV)
Doi ani de la moartea lui Ionut, baietelul sfasiat de maidanezi. Vinovatii nu au fost gasiti Se implinesc doi ani de la moartea lui Ionut, baietelul omorat de maidanezi langa Parcul Tei din Capitala. Nici pana acum nu s-a stabilit cine este vinovat de tragedie. Cazul este inca pe masa instantei, judecatorii au dat in luna mai o decizie care nu este definitiva. Ei au decis ca familia lui Ionut sa primeasca despagubiri in valoare de 2,4 milioane de euro, insa motivarea sentintei intarzie sa apara. ...continuare.

Ce secret ascundea Lady Diana. Teorie socanta despre moartea Printesei Inimilor

publicat 2015-09-02 11:45:22 (Romania-TV)
Ce secret ascundea Lady Diana. Teorie socanta despre moartea Printesei Inimilor Serviciile secrete rusesti fac dezvaluiri socande despre moartea printesei Diana. Oficial, Lady Diana a murit in accidentul de masina care a avut loc in tunelul Alma din Paris, insa, se pare ca adevarul ar fi altul. Agentii secreti cred ca printesa a fost ucisa "in stil englezesc", de catre spionii britanici, dupa cum nota Daily Express. Mai mult, se crede ca aceasta era insarcinata. ...continuare.

Monica Iacob Ridzi vrea legalizarea pedepsei cu moartea

publicat 2015-09-01 22:15:16 (Puterea)
Monica Iacob Ridzi vrea legalizarea pedepsei cu moartea Monica Iacob Ridzi socheaza din puscarie. Fostul ministru a scris pe blogul sau ca este condamnata la moarte prin modul in care este detinuta. Ea cere, in mod ironic, chiar si legalizarea pedepsei cu moartea. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »