Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

A crezut ca poate controla moartea si isi poate intalni prietena decedata "la jumatatea drumului". Cum a fost gasita tanara

publicat 2016-08-31 16:45:25 (ProTV)
A crezut ca poate controla moartea si isi poate intalni prietena decedata la jumatatea drumului. Cum a fost gasita tanara O femeie indurerata de moartea celei mai bune prietene s-a sinucis din greseala, crezand ca o va intalni la jumatatea drumului catre rai si isi va lua ramas bun. ...continuare.

19 ani fara Printesa Diana

publicat 2016-08-31 15:30:17 (Romania-TV)
19 ani fara Printesa Diana Confidentul si unul dintre cei mai de incredere oameni ai Printesei, ofiterul Ken Wharfe, vine cu noi marturii despre viata si, mai ales, moartea Dianei. ...continuare.

"Sunteti niste nesimtiti. Sa va fie rusine!". Cum se adreseaza un primar locuitorilor comunei

publicat 2016-08-31 13:15:01 (Antena3)
Sunteti niste nesimtiti. Sa va fie rusine!. Cum se adreseaza un primar locuitorilor comunei Un primar din Timis este suparat pe oamenii care în timpul noptii stau pe bancile din fata primariei si consuma seminte. Edilul comunei a afisat chiar pe usa primariei un anunt, scrie... ...continuare.

Noi audieri la Politia Capitalei in cazul conflictului care a dus la moartea suporterului dinamovist

publicat 2016-08-31 11:15:13 (Romania-TV)
Noi audieri la Politia Capitalei in cazul conflictului care a dus la moartea suporterului dinamovist La Politia Capitalei au loc, miercuri, noi audieri in cazul conflictului de la finalul meciului Steaua-Dinamo, de pe 20 august, soldat cu moartea unui suporter dinamovist, caz in care a fost arestat deja un suspect. Un alt participant la conflict este cercetat acum pentru tentativa de talharie. ...continuare.

Tara in care oamenii aleg sicrie de carton, in locul celor din lemn, iar moartea a devenit mai scumpa decat viata

publicat 2016-08-30 15:00:01 (Antena-1)
In aceasta tara, ajunsa la pragul foametei din cauza inflatiei, nu doar viata a devenit extrem de scumpa, ci si moartea. Un deces necesita un efort financiar considerabil din partea rudelor. Un sicriu costa 650 de euro, cat 13 salarii minime pe economie. ...continuare.

Va fi ispita in sezonul urmator "Insula Iubirii"? Andreea este mai sexy ca niciodata. Fanii au innebunit cand au vazut fotografiile

publicat 2016-08-29 19:30:01 (Antena-1)
Daca in primul sezon "poza" in fata cuminte, cu principii si rusine, acum Andreea pare sa fie o cu totul alta persoana. In weekend, fosta concurenta de la "Insula Iubirii" a incins imaginatia tuturor barbatilor ...continuare.

Reactie nervoasa a antrenorului Astrei dupa gazonul dezastruos de la Giurgiu: "Sa le fie rusine acestor betivi notorii"

publicat 2016-08-29 15:30:10 (Gazeta-Sporturilor)
Reactie nervoasa a antrenorului Astrei dupa gazonul dezastruos de la Giurgiu: Sa le fie rusine acestor betivi notorii Gazonul de la Giurgiu s-a prezentat în conditii execrabile la partida cu FC Voluntari, scor 1-1. Reactia lui Cristi Petre de la finalul meciului a surprins pe toata lumea.  "Trebuia sa se intre pe gazon de la meciul cu Copenhaga, a fost timp destul, ma depasesc aceste situatii. Rusine celor care se ocupa de acest teren, probabil sunt niste oameni din Giurgiu, angajati de Primarie. ... ...continuare.

A surprins-o pe mama sa in momente intime. Ce a urmat e halucinant. "Mi-e rusine"

publicat 2016-08-29 11:45:15 (Realitatea-TV)
A surprins-o pe mama sa in momente intime. Ce a urmat e halucinant. Mi-e rusine O bloggerita din SUA se plange, pe Facebook, ca fiul ei in varstp de numai noua ani a auzit-o in momente intime. ...continuare.

Imagini socante! Și-a transmis in direct moartea, pe pagina de Facebook

publicat 2016-08-28 18:30:02 (Antena3)
Imagini socante! Și-a transmis in direct moartea, pe pagina de Facebook Un italian împatimit al zborului cu wingsuit si-a transmis în direct moartea, pe Facebook. „Astazi, zburati cu mine”, le-a transmis Armin Schmieder fanilor sai de pe Facebook,... ...continuare.

Si-a transmis moartea IN DIRECT, pe pagina sa de Facebook VIDEO

publicat 2016-08-28 17:00:12 (Romania-TV)
Si-a transmis moartea IN DIRECT, pe pagina sa de Facebook VIDEO Un italian impatimit al zborului cu wingsuit si-a transmis in direct moartea, pe Facebook. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »