Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O boala "misterioasa" a provocat moartea a 18 persoane in Nigeria

publicat 2015-04-19 12:00:21 (Mediafax)
O boala misterioasa a provocat moartea a 18 persoane in Nigeria O boala "misterioasa" a provocat moartea a cel putin 18 persoane in ultimele cateva zile in sud-estul Nigeriei, au anuntat oficialii locali, in timp ce expertii Organizatiei Mondiale a Sanatatii s-au deplasat in oras pentru a stabili despre ce boala este vorba. ...continuare.

Serban Huidu, reactie dupa moartea Marioarei Zavoranu: Demisia, urgent!

publicat 2015-04-18 22:45:11 (Realitatea-TV)
Serban Huidu, reactie dupa moartea Marioarei Zavoranu: Demisia, urgent! Serban Huidu nu trece cu vederea moartea Marioarei Zavoranu. Fostul carcotas este revoltat de sistemul medical din Romania, cat si asa numitul maraton media. ...continuare.

Gest scandalos facut de Oana Zavoranu dupa moartea mamei sale

publicat 2015-04-18 17:15:20 (Realitatea-TV)
Gest scandalos facut de Oana Zavoranu dupa moartea mamei sale Oana Zavoranu continua razboiul cu mama ei si dupa moartea acesteia. La cateva ore dupa ce Marioara Zavoranu a incetat din viata, bruneta i-a aratat lucrurile intime la TV. ...continuare.

Crima INFIORATOARE in Braila. Si-a visat MOARTEA, si-a MACELARIT iubita, apoi s-a sinucis VIDEO

publicat 2015-04-18 16:15:18 (Romania-TV)
Crima INFIORATOARE in Braila. Si-a visat MOARTEA, si-a MACELARIT iubita, apoi s-a sinucis VIDEO Un barbat si-a visat moartea, iar apoi, ingrozit, si-a macelarit iubita si s-a sinucis. Femeia a fost descoperita injunghiata cu zeci de lovituri de cutit. Alaturi de ea zacea fara suflare si calaul ei. ...continuare.

Cum DISPARE pedeapsa cu MOARTEA din Statele Unite

publicat 2015-04-18 13:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Cum DISPARE pedeapsa cu MOARTEA din Statele Unite Senatul din Nebraska a votat abolirea pedepsei cu moartea pe fondul controverselor din Statele Unite privind injectia letala. ...continuare.

Cosmin Olaroiu a rabufnit: "E o rusine! Nu stie regulile"

publicat 2015-04-18 11:45:12 (Romania-TV)
Cosmin Olaroiu a rabufnit: "E o rusine! Nu stie regulile" Echipa lui Cosmin Olaroiu, Al Ahli, a remizat pe teren propriu cu Al Nasr, scor 2-2. Gazdele au condus cu 2-0, insa ultimele 20 de minute au fost de cosmar pentru formatia romanului. ...continuare.

SOC! Ce a facut Pepea dupa ce a aflat de moartea Marioarei Zavoranu!

publicat 2015-04-18 10:00:03 (Evenimentul-Zilei)
SOC! Ce a facut Pepea dupa ce a aflat de moartea Marioarei Zavoranu! Pepe a avut prima reactie dupa moartea Marioarei Zavoranu . Atitudinea artistului a fost una incredibila. ...continuare.

Oana Zavoranu, schimbare radicala de atitudine fata de moartea mamei ei. Nimeni nu se mai astepta la asta

publicat 2015-04-18 09:00:13 (Romania-TV)
Oana Zavoranu, schimbare radicala de atitudine fata de moartea mamei ei. Nimeni nu se mai astepta la asta Dupa ce vineri a socat o tara intreaga cu declaratiile cutremuratoare despre dreptatea facuta de Dumnezeu prin moartea Marioarei Zavoranu, Oana Zavoranu declara acum ca si-a iubit mama si ca a iertat-o. Totul, dupa ce vedeta a aflat ca mama ei s-a spovedit inainte sa moara si ca si-a cerut scuze pentru ce i-a facut Oanei. ...continuare.

Inexplicabil: De ce a murit Alexandru cel Mare

publicat 2015-04-18 03:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Inexplicabil: De ce a murit Alexandru cel Mare La moartea sa, la varsta de 32 de ani, era stapanul celui mai mare imperiu cucerit vreodata, care se intindea de la marginea Chinei pana in Egipt si Europa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »