Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Extern - Fost membru al trupelor SS, acuzat de moartea a 170.000 de persoane

publicat 2016-02-12 00:00:07 (Curierul-National)
Extern - Fost membru al trupelor SS, acuzat de moartea a 170.000 de persoane Un fost membru al trupelor naziste SS este judecat in Germania pentru moartea a cel putin 170.000 de persoane in lagarul de exterminare din Auschwitz, potrivit bbc.com.Reinhold Hanning, in varsta de 94 de ani, se ocupa de primirea prizonierilor evrei ...continuare.

Doi SIRIENI, judecati pentru moartea micutului aLAN Kurdi, gasit pe plaja din Grecia

publicat 2016-02-11 19:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Doi SIRIENI, judecati pentru moartea micutului aLAN Kurdi, gasit pe plaja din Grecia Doi sirieni, traficanti de persoane, vor fi judecati pentru omor din culpa pentru moartea lui Aylan, a fratelui sau de cinci ani, Galip, a mamei lor, Rehan, si a altor doi refugiati, in septembrie 2015. ...continuare.

Sirieni judecati in Turcia pentru moartea lui Aylan Kurdi, baietelul inecat in drumul spre Europa

publicat 2016-02-11 17:15:02 (Antena3)
Sirieni judecati in Turcia pentru moartea lui Aylan Kurdi, baietelul inecat in drumul spre Europa Doi presupusi traficanti de persoane sunt judecati in Turcia sub acuzatia ca au provocat moartea baiatului sirian Aylan Kurdi, in varsta de trei ani la momentul tragediei, dar si a altor patru migranti,... ...continuare.

Crin Antonescu: Uneori nu este nicio rusine sa fii izolat, intr-un anumit peisaj politic

publicat 2016-02-11 00:45:01 (Antena3)
Crin Antonescu: Uneori nu este nicio rusine sa fii izolat, intr-un anumit peisaj politic Fostul presedinte al PNL Crin Antonescu a declarat miercuri seara ca, daca ar fi acum liderul liberalilor, nu ar face nicio alianta, motivand ca "uneori nu e nicio rusine sa fi izolat intr-un anumit peisaj p... ...continuare.

Antonescu, sfat pentru PNL: Uneori nu e nicio rusine sa fi izolat intr-un anumit peisaj politic

publicat 2016-02-10 23:15:19 (Realitatea-TV)
Antonescu, sfat pentru PNL: Uneori nu e nicio rusine sa fi izolat intr-un anumit peisaj politic Fostul presedinte al PNL, Crin Antonescu, a declarat, miercuri seara, ca ''uneori nu e nicio rusine sa fi izolat intr-un anumit peisaj politic, intr-un anumit moment", punctand, in acest sens, ca daca ar fi acum liderul liberalilor, nu ar face nicio alianta, potrivit Agerpres. ...continuare.

Crin Antonescu, propunere pentru liberali

publicat 2016-02-10 22:45:12 (Puterea)
Daca ar fi acum liderul liberalilor, Crin Antonescu e convins ca nu ar face nicio alianta, motivand ca ''uneori nu e nicio rusine sa fi izolat intr-un anumit peisaj politic, intr-un anumit moment". ...continuare.

Crin Antonescu afirma ca, daca ar fi acum presedintele PNL, nu ar face nicio alianta

publicat 2016-02-10 21:45:02 (Bursa)
Crin Antonescu, fostul presedinte al PNL, a declarat in aceasta seara ca, daca ar fi acum liderul liberalilor, nu ar face nicio alianta, motivand ca and #39; and #39;uneori nu e nicio rusine sa fii izolat intr-un anumit peisaj politic, intr-un anumit moment'. ...continuare.

Fratele unei actrite celebre, gasit mort in conditii misterioase. Mesajul care te va cutremura

publicat 2016-02-10 13:30:24 (Realitatea-TV)
Fratele unei actrite celebre, gasit mort in conditii misterioase. Mesajul care te va cutremura Moartea lui Michael Cavallari a fost considerata accidentala. Fratele actritei Kristinei Cavallari a fost gasit mort in decembrie intr-un desert din Statul Utah. Dupa aproape doua luni de la decesul acestuia, familia lui a aflat raspunsuri despre moartea lui misterioasa. ...continuare.

INTERVIU Victor Rebengiuc, la 83 de ani: "Nu vreau spectatori la moartea mea"

publicat 2016-02-10 08:45:01 (Adevarul)
Actorul Victor Rebengiuc, care implineste 83 de ani pe 10 februarie, spune ca va dori sa se retraga cu discretie si demnitate. El afirma transant ca nu doreste ca moartea sa ii fie transformata vreodata intr-un spectacol mediatic. Trebuie sa apari pe scena, spune el, atata vreme cat esti valid sa apari pe scena. ...continuare.

"Dragostea nu are culoare", la fel ca bluza ei! Corina Bud a facut publice doua fotografii scandaloase in care i se vede...tot!

publicat 2016-02-09 11:15:01 (Antena-1)
Dragostea nu are culoare, la fel ca bluza ei!  Corina Bud a facut publice doua fotografii scandaloase in care i se vede...tot! Corina Bud nu mai are nicio rusine! A postat doua fotografii scandaloase pe Facebook, in care poarta o bluza transparenta si i se vede...tot! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »