Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bebelusii care au fentat moartea! Afla povestea lor emotionanta

publicat 2015-08-04 22:45:22 (Romania-TV)
Bebelusii care au fentat moartea! Afla povestea lor emotionanta Povestile acestor bebelusi te vor emotiona cu siguranta! Afla povestea unor micuti care au reusit sa invinga moartea! ...continuare.

Moartea unei romance i-a ingrozit pe englezi

publicat 2015-08-04 17:00:02 (Antena3)
O femeie de 20 de ani, din Romania, a fost gasita moarta, in casa in care locuia impreuna cu partenerul sau si cu alte persoane, scrie ziarulromanesc.net, citat de voceatransilvaniei.ro. Cuplul se mutase in... ...continuare.

O nunta a oprit semafoarele intr-un oras din Romania: Guta, Salam, masini de lux si doi cai negri

publicat 2015-08-04 10:00:19 (Realitatea-TV)
O nunta a oprit semafoarele intr-un oras din Romania: Guta, Salam, masini de lux si doi cai negri Traficul rutier s-a desfasurat, luni, in municipiul Petrosani, dupa reguli stiute numai de administratia locala si politistii de la rutiera. De vina "un convoi" dupa cum au spus reprezentantii municipalitatii. Și n-a fost vorba despre un convoi militar, ci despre unul de nuntasi, scrie gazetadedimineata.ro. ...continuare.

Moartea lui Lica Nunweiller, cercetata penal

publicat 2015-08-04 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Moartea lui Lica Nunweiller, cercetata penal Mihaela, fata fostului "caine rosu", incearca sa demonstreze ca tatal ei a murit cu zile, in urma cu aproape doi ani, din cauza ingrijirii superfi ciale primite din partea medicilor ...continuare.

A preferat moartea, batranetii

publicat 2015-08-04 00:00:23 (Libertatea)
Hotarare incredibila a unei femei de 75 de ani din Marea Britanie. Gill Pharaoh a preferat sa moara... ...continuare.

Presedintele israelian a fost amenintat cu moartea dupa ce a condamnat terorismul evreiesc

publicat 2015-08-03 17:00:31 (Romania-TV)
Presedintele israelian a fost amenintat cu moartea dupa ce a condamnat terorismul evreiesc Politia israeliana a deschis o ancheta privind amenintarile publicate pe retelele de socializare impotriva presedintelui Reuven Rivlin, care a condamnat 'terorismul evreiesc' dupa un incendiu soldat cu moartea unui bebelus palestinian, a anuntat luni purtatorul de cuvant al institutiei, citat de AFP, potrivit Agerpres. ...continuare.

Presedintele palestinian a fost amenintat cu moartea dupa ce a condamnat terorismul evreiesc

publicat 2015-08-03 16:45:15 (Romania-TV)
Presedintele palestinian a fost amenintat cu moartea dupa ce a condamnat terorismul evreiesc Politia israeliana a deschis o ancheta privind amenintarile publicate pe retelele de socializare impotriva presedintelui Reuven Rivlin, care a condamnat 'terorismul evreiesc' dupa un incendiu soldat cu moartea unui bebelus palestinian, a anuntat luni purtatorul de cuvant al institutiei, citat de AFP, potrivit Agerpres. ...continuare.

Toata lume a ramas socata cand a vazut-o la TV! Cum arata de fapt silueta lui Betty Salam

publicat 2015-08-03 14:00:23 (Libertatea)
Fiica manelistului Florin Salam a devenit subiect de barfa, zilele trecute, dupa o aparitie... ...continuare.

O noua veste proasta pentru ucigasul Elodiei. Judecatorii au luat decizia

publicat 2015-08-03 14:00:03 (Antena3)
In urma cu un an, politistul Cristian Cioaca a fost condamnat definitiv, de Curtea de Apel Pitesti, la 15 ani si opt luni de inchisoare pentru uciderea sotiei sale, Elodia Ghinescu, disparuta in 2007, scrie sp... ...continuare.

Moartea pilotului avionului prabusit in judetul Braila a fost violenta si cauzata de un soc traumatic si hemoragic

publicat 2015-08-03 13:15:24 (Puterea)
Moartea pilotului avionului prabusit in judetul Braila a fost violenta si cauzata de un soc traumatic si hemoragic Medicii legisti au stabilit, in urma efectuarii necropsiei, ca moartea pilotului avionului utilitar care s-a prabusit, sambata, in judetul Braila a fost cauzata de un soc traumatic si hemoragic. Medicul legist sef Gina Ilie a afirmat ca moartea a fost "violenta". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »