Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Un cunoscut chitarist american canta piesele lui Adrian Minune si Florin Salam VIDEO

publicat 2016-08-23 16:45:09 (Romania-TV)
Un cunoscut chitarist american canta piesele lui Adrian Minune si Florin Salam VIDEO Trevor James, celebrul chitarist american, face furori pe Internet cu mai multe interpretari la bass dupa piesele lui Adrian Minune si Florin Salam. ...continuare.

Ce l-a ucis pe Prince. Moartea artistului a venit din tuburile de aspirina si vitamine

publicat 2016-08-23 10:15:01 (Antena3)
Ce l-a ucis pe Prince. Moartea artistului a venit din tuburile de aspirina si vitamine Controversele legate de moartea celebrului intepret si compozitor, Prince, continua si la 4 luni, de la decesul artistului. Potivit celor mai noi informatii, un medicament contrafacut, ar fi dus la moartea lui... ...continuare.

Un politist din Vrancea a fost amenintat cu moartea in plina strada

publicat 2016-08-23 09:45:18 (Romania-TV)
Un politist din Vrancea a fost amenintat cu moartea in plina strada Scandal monstru cu politia in plina strada! S-a intamplat in Vrancea, unde un politist a fost amenintat cu moartea si a fost la un pas sa fie luat la bataie. Totul pentru ca a vrut sa amendeze soferul si pasagerul dintr-o masina pentru ca nu purtau centurile de siguranta. ...continuare.

FLORIN SALAM trece prin momente cumplite! Tatal lui a fost operat de URGENTA: "Nu stiu daca se va mai ridica!"

publicat 2016-08-23 08:45:02 (CanCan)
FLORIN SALAM trece prin momente cumplite! Tatal lui a fost operat de URGENTA: Nu stiu daca se va mai ridica! Florin Salam trece prin momente cumplite, deoarece tatal lui a fost operat de urgenta la un spital din Praga. Sora manelistului, Elena, a vorbit despre starea de sanatate a parintelui ei. Ioan Stoian, tatal lui Florin Salam, sufera de cancer la gat si a fost operat de urgenta la o clinica din Praga. "Tatal meu nu a dormit doua luni de zile, deci chiar nu a dormit doua luni. Inchidea ochii asa doua, trei minute, era mult, dar nu putea sa doarma din cauza ca se sufoca in somn. Sincera sa fiu de... ...continuare.

Tatal lui Florin Salam, operat DE URGENTA. Verdict CUMPLIT al MEDICILOR

publicat 2016-08-22 18:15:17 (Romania-TV)
Tatal lui Florin Salam, operat DE URGENTA. Verdict CUMPLIT al MEDICILOR Momente dificile pentru Florin Salam. Ioan Stoian, tatal artistului, a fost operat de urgenta la un spital din Praga. ...continuare.

Caz incredibil in Vrancea: Un barbat a amenintat cu moartea si a incercat sa loveasca un politist

publicat 2016-08-22 18:00:10 (Realitatea-TV)
Caz incredibil in Vrancea: Un barbat a amenintat cu moartea si a incercat sa loveasca un politist Un barbat din judetul Vrancea este cercetat pentru ultraj, dupa ce a amenintat cu moartea si a incercat sa loveasca un politist care a oprit in trafic un autoturism intrucat pasagerii nu purtau centuri de siguranta. ...continuare.

BETTY SALAM s-a pozat in asternuturi, asa cum numai iubitul ei o vede! Fiica manelistului a scapat poza pe Instagram

publicat 2016-08-22 17:15:02 (CanCan)
BETTY SALAM s-a pozat in asternuturi, asa cum numai iubitul ei o vede! Fiica manelistului a scapat poza pe Instagram Betty Salam a reusit intr-un scurt timp sa intre in gratiile publicului si sa devina o vedeta in adevaratul sens al cuvantului. Betty isi mosteneste tatal, insa, spre deosebire de Florin Salam, ea nu a ales sa cante manele. In prezent, Betty traieste o poveste de dragoste alaturi de un barbat, pe care-l cheama Catalin. Vedeta a postat pe contul sau de Instagram o fotografie foarte provocatoare, in care apare acoperita cu un cearceaf. Fiica lui Salam nu ezita sa se pozeze in diferite ipostaze... ...continuare.

A primit o noua lovitura! Ce se intampla cu FLORIN SALAM! "Tin sa anunt ca..."

publicat 2016-08-22 13:45:02 (CanCan)
A primit o noua lovitura! Ce se intampla cu FLORIN SALAM! "Tin sa anunt ca..." Florin Salam trece printr-o perioada extrem de proasta, din cauza problemelor grave de sanatate ale tatalui sau. Si, de parca asta nu era suficient, acum a mai primit o veste neplacuta. O fana i-a atras atentia manelistului ca pateste acelasi lucru prin care a trecut si Andra, atunci cand cineva a creat o pagina falsa de facebook, in numele ei, promitand un premiu atractiv, pentru a strange like-uri. Acest tip de pacaleala este tot mai des intalnit, deoarece persoanele care fac asta vand apoi... ...continuare.

Adevarul despre moartea lui Prince. Ce spun anchetatorii despre moartea artistului?

publicat 2016-08-22 11:15:18 (Realitatea-TV)
Adevarul despre moartea lui Prince. Ce spun anchetatorii despre moartea artistului? Medicamentele descoperite de anchetatorii americani in resedinta cantaretului Prince, dupa decesul starului, contineau un analgezic opioid sintetic, puternic si periculos, fentanil, insa erau "etichetate eronat". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »