Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Presedintele Recep Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea

publicat 2017-02-24 17:45:06 (ProTV)
Presedintele Recep Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea Presedintele turc Recep Tayyip Erdogan a anuntat ca tara sa ar putea organiza un referendum pentru reintroducerea pedepsei cu moartea, daca Parlamentul nu adopta aceasta masura. ...continuare.

Recep Tayyip Erdogan ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea

publicat 2017-02-24 17:15:07 (Romania-TV)
Recep Tayyip Erdogan ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea Recep Tayyip Erdogan, presedintele Turciei, a spus vineri ca tara sa ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea daca Parlamentul nu reuseste sa aprobe o astfel de masura, relateaza The Associated Press, preluata de Mediafax. ...continuare.

Betty Salam, SEXY dupa ce a slabit. Cantareata si-a scos SANII la inaintare VIDEO

publicat 2017-02-24 17:15:07 (Romania-TV)
Betty Salam, SEXY dupa ce a slabit. Cantareata si-a scos SANII la inaintare VIDEO Betty Salam a slabit mult in ultima perioada, iar acum imbraca haine foarte sexy. Cel mai recent filmulet cu ea o prezinta intr-o bluza care lasa la vedere faptul ca nu poarta sutien. ...continuare.

Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea

publicat 2017-02-24 17:15:02 (Bursa)
Erdogan anunta ca Turcia ar putea organiza un referendum privind reintroducerea pedepsei cu moartea Presedintele turc Recep Tayyip Erdogan a anuntat vineri ca tara sa ar putea organiza un referendum pentru reintroducerea pedepsei cu moartea, daca Parlamentul nu adopta aceasta masura, transmite Associated Press. Erdogan a facut anuntul in cursul unui eveniment de campanie pentru referendumul din aprilie ce ar urma, potrivit analistilor, sa extinda prerogativele guvernamentale, relateaza News.ro. Dupa o tentativa esuata de lovitura de stat din luna iulie, Erdogan le-a spus frecvent... ...continuare.

Erdogan, anunt soc pentru UE: Turcia ar putea organiza referendum pentru pedeapsa cu moartea

publicat 2017-02-24 16:45:08 (Realitatea-TV)
Erdogan, anunt soc pentru UE: Turcia ar putea organiza referendum pentru pedeapsa cu moartea Presedintele Turciei, Recep Tayyip Erdogan, a spus astazi ca tara sa ar putea organiza un referendum privind reinstituirea pedepsei cu moartea daca Parlamentul nu reuseste sa aprobe o astfel de masura, relateaza The Associated Press. ...continuare.

Angela Merkel, acuzata de fiul lui Helmut Khol ca ar fi provocat sinuciderea sotiei fostului cancelar german

publicat 2017-02-24 15:30:17 (Romania-TV)
Angela Merkel, acuzata de fiul lui Helmut Khol ca ar fi provocat sinuciderea sotiei fostului cancelar german Fiul lui Helmuth Kohl, Walter, mentorul ei, spune ca "Doamna de Fier", asa cum i se mai spune Angelei Merkel, ar fi responsabila, in buna parte, pentru sinuciderea mamei lui. ...continuare.

Jean de la Craiova are probleme mari: "Din cauza sotiei nu mai pot veni acasa!"

publicat 2017-02-24 09:15:01 (Antena-1)
Jean de la Craiova nu mai da deloc pe acasa. Cunoscutul artist are doua motive din cauza carora nu mai ajunge in caminul conjugal ...continuare.

Si-a vazut moartea cu ochii. Un sofer din judetul Dambovita s-a rasturnat, incercand sa evite impactul cu alta masina

publicat 2017-02-23 23:00:19 (ProTV)
Si-a vazut moartea cu ochii. Un sofer din judetul Dambovita s-a rasturnat, incercand sa evite impactul cu alta masina Un sofer de 30 de ani din judetul Dambovita si-a vazut moartea cu ochii, in timp ce s-a rasturnat cu propria masina. ...continuare.

Primele declaratii ale primarului Anton Anti, dupa ce tatal si sotia lui au murit otraviti: "Am fost amenintat..."

publicat 2017-02-23 18:15:02 (CanCan)
Primele declaratii ale primarului Anton Anti, dupa ce tatal si sotia lui au murit otraviti: Am fost amenintat... Primarul Anton Anti din localitatea ieseana Buftea a ramas sa-si creasca singur baietelul de zece luni. Edilul a spus ca nu o sa se lase doborat de durerea pierderii sotiei si tatalui si a dezvaluit ca a primit amenintari. Primarul Anton Anti din localitatea ieseana Buftea trece prin momente cumplite, dupa ce si-a pierdut tatpl si sotia la distanta de numai cateva zile, in circumstante misterioase. Edilul a spus ca nu are de gand sa se lase doborat de aceasta tragedie si a dezvaluit ca... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »