Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Mesajul sfasietor al lui Florin Salam, catre tatal sau. A izbucnit in plans, in fata publicului

publicat 2016-09-25 12:15:09 (Romania-TV)
Mesajul sfasietor al lui Florin Salam, catre tatal sau. A izbucnit in plans, in fata publicului Invitat, recent, la o petrecere organizata in Capitala, Florin Salam a clacat. Inconjurat de fani, artistul a inceput sa cante o piesa de jale, in memoria tatalui sau, iar la un moment dat nu a mai reusit sa se mai controleze. A plans ca un copil, insa nu s-a oprit din cantat. ...continuare.

Interlopii fac legea in Romania. Adrian Minune si Florin Salam, amenintati cu moartea

publicat 2016-09-25 12:15:01 (Antena3)
Interlopii fac legea in Romania. Adrian Minune si Florin Salam, amenintati cu moartea Interlopii fac legea în România. Dupa retragerea anuntata de manelistul Florin Salam, adevarul a iesit la iveala. Impresarul sau spune ca de fapt manelistul ar fi fost amenintat de interlopi... ...continuare.

Anca Serea si Adi Sina, probleme in casnicie! Au venit de mana, dar s-au certat si au plecat suparati! Ce i-a spus el sotiei de a facut-o sa se cruceasca! VIDEO

publicat 2016-09-25 00:45:03 (Click)
Anca Serea si Adi Sina, probleme in casnicie! Au venit de mana, dar s-au certat si au plecat suparati! Ce i-a spus el sotiei de a facut-o sa se cruceasca! VIDEO Anca Serea l-a insotit pe Adrian Sina, zilele trecute, la cel mai mare eveniment muzical al anului, Media Music Awards, ce a avut loc in Piata Mare din Sibiu. Artistul a sustinut concert pe scena, iar Anca i-a fost alaturi. ...continuare.

Imaginile durerii! Cum a fost pozat Irinel Columbeanu la o saptamana de la moartea tatalui sau

publicat 2016-09-24 23:15:02 (CanCan)
Imaginile durerii! Cum a fost pozat Irinel Columbeanu la o saptamana de la moartea tatalui sau Tatal lui Irinel Columbeanu s-a stins din viata la varsta de 92 de ani. Omul de afaceri a fost nevoit sa-si ingroape tatal, duminica trecuta, si, chiar daca moartea parintelui sau i-a provocat o mare suferinta, afaceristul parca a inceput sa se obisnuiasca cu gandul ca l-a pierdut. Ion Columbeanu locuia de ceva vreme intr-un centru de batrani, acelasi in care locuieste si Zina Dumitrescu. Tatal lui Irinel Columbeanu se adaptase foarte bine la azilul din Snagov, unde isi facuse si prieteni.... ...continuare.

Ilie Nastase, dezvaluiri cutremuratoare despre lupta sotiei sale cu BOALA. Ce face acum Brigitte Sfat

publicat 2016-09-24 17:45:09 (Romania-TV)
Ilie Nastase, dezvaluiri cutremuratoare despre lupta sotiei sale cu BOALA. Ce face acum Brigitte Sfat Ilie Nastase a vorbit deschis despre lupta sotiei sale cu boala. ...continuare.

Motivul INCREDIBIL pentru care FLORIN SALAM nu mai canta in ROMANIA

publicat 2016-09-24 17:30:09 (Romania-TV)
Motivul INCREDIBIL pentru care FLORIN SALAM nu mai canta in ROMANIA Florin Salam a anuntat ca nu va mai concerta in Romania si a precizat ca pana la finalul anului va onora doar contracte in strainatate. ...continuare.

Editie de weekend: 20 de ani de la moartea lui Nicu Ceausescu. Cum aratau iubitele fiului preferat al dictatorilor

publicat 2016-09-24 17:15:03 (Antena3)
Editie de weekend: 20 de ani de la moartea lui Nicu Ceausescu. Cum aratau iubitele fiului preferat al dictatorilor Astazi se împlinesc astazi 20 de ani de la moartea lui Nicu Ceausescu. Fiul preferat al dictatorilor a dus o viata de lux, dar apropiatii spun ca nu a fost un om fericit. A iubit cu patima, dar de fiecare... ...continuare.

Fanii lui Salam primesc o noua LOVITURA GREA! S-a aflat DE CE NU va mai concerta MANELISTUL in Romania! Cine se astepta la ASA CEVA?

publicat 2016-09-24 11:15:19 (Evenimentul-Zilei)
Fanii lui Salam primesc o noua LOVITURA GREA! S-a aflat DE CE NU va mai concerta MANELISTUL in Romania! Cine se astepta la ASA CEVA? Fanii indragitului cantaret de manele, Florin Salam au primit vineri cu tristete in suflet vestea ca artistul nu va mai concerta in Romania. Unul dintre apropiatii lui Salam a dezvaluit si motivuil pentru care Salam a luat decizia care i-a lasat pe toti cu gura cascata. ...continuare.

La CS U Craiova se taie in carne vie! Unul dintre oamenii de baza a fost trimis la echipa a doua din cauza sotiei antrenorului Stelei

publicat 2016-09-23 16:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
La CS U Craiova se taie in carne vie! Unul dintre oamenii de baza a fost trimis la echipa a doua din cauza sotiei antrenorului Stelei Presedintele celor de la CS U Craiova, Marcel Popescu, explica motivul pentru care Alexandru Mateiu a fost trimis la echipa a doua. Faptul ca este reprezentat de Anamaria Prodan este principala cauza. ... ...continuare.

Fanii lui Florin Salam sunt in lacrimi. Manelistul a facut anuntul trist pe Facebook FOTO

publicat 2016-09-23 15:00:08 (Romania-TV)
Fanii lui Florin Salam sunt in lacrimi. Manelistul a facut anuntul trist pe Facebook FOTO Florin Salam nu va mai concerta in Romania. Anuntul a fost facut chiar pe pagina persoanala de Facebook a artistului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »