Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

MOTIVUL pentru care vaduva lui Steve Irwin a ramas SINGURA, dupa moartea acestuia

publicat 2017-05-23 12:15:06 (Realitatea-TV)
MOTIVUL pentru care vaduva lui Steve Irwin a ramas SINGURA, dupa moartea acestuia Dupa moartea celebrului vanator de crocodili Steve Irwin, sotia lui, Terri Irwin (52 ani), nu si-a mai refacut niciodata viata alaturi de un alt barbat. ...continuare.

Dezvaluirile facute de sotia lui Ioan Gyuri Pascu, dupa jumatate de an de la moartea artistului

publicat 2017-05-23 10:45:01 (Antena3)
Dezvaluirile facute de sotia lui Ioan Gyuri Pascu, dupa jumatate de an de la moartea artistului Sotia lui Gyuri Pascu a aparut fara doliu in primul interviu de dupa moartea artistului. Daniela Marin a aparut la interviul pentru postul de radio Bucuresti FM zambitoare si fara haine negre.... ...continuare.

Betty, dezvaluiri despre relatia cu tatal ei! Cum s-a schimbat Florin Salam dupa ce si-a facut o alta familie: "Can vreau sa-i vorbesc, il sun pe soferul lui!"

publicat 2017-05-23 08:30:02 (CanCan)
Betty, dezvaluiri despre relatia cu tatal ei! Cum s-a schimbat Florin Salam dupa ce si-a facut o alta familie: Can vreau sa-i vorbesc, il sun pe soferul lui! Betty Salam sustine ca are o relatie extrem de frumoasa cu tatal ei, desi acesta este extrem de ocupat si se intampla sa treaca si zile in care sa nu-si vorbeasca nici macar la telefon. Tanara a spus ca Florin Salam este un adevarat model pentru ea si omul ale carui sfaturi le urmeaza mereu intocmai. Betty Salam a pasit pe drumul muzicii sub atenta indrumare a tatalui ei, Florin Salam. Artista a marturisit ca modelul ei in viata este chiar manelistul, de ale carui sfaturi tine mereu cont si... ...continuare.

Ce se intampla la mormantul ILEANEI CIUCULETE. Sotul plateste paznici

publicat 2017-05-21 16:30:09 (Realitatea-TV)
Ce se intampla la mormantul ILEANEI CIUCULETE. Sotul plateste paznici Cornel Gales sufera cumplit dupa moartea sotiei sale, Ileana Ciuculete, si singura lui alinare este sa stie ca zilnic angajatii cimitirului in care artista isi doarme somnul de veci se preocupa de mormantul acesteia. Vaduvul plateste bani grei pentru asta si a dat directii precise. ...continuare.

Cornel Gales plateste bani grei pentru a se face asta zilnic la mormantul Ilenei Ciuculete

publicat 2017-05-21 12:15:09 (Romania-TV)
Cornel Gales plateste bani grei pentru a se face asta zilnic la mormantul Ilenei Ciuculete Cornel Gales sufera cumplit dupa moartea sotiei sale, Ileana Ciuculete, si singura lui alinare este sa stie ca zilnic angajatii cimitirului in care artista isi doarme somnul de veci se preocupa de mormantul acesteia. Vaduvul plateste bani grei pentru asta si a dat directii precise. ...continuare.

Cornel Gales, plateste bani grei pentru a se face asta zilnic la mormantul Ilenei Ciuculete! Angajatii cimitirului primesc directii precise

publicat 2017-05-21 11:00:03 (CanCan)
Cornel Gales, plateste bani grei pentru a se face asta zilnic la mormantul Ilenei Ciuculete! Angajatii cimitirului primesc directii precise Cornel Gales sufera cumplit dupa moartea sotiei sale, Ileana Ciuculete, si singura lui alinare este sa stie ca zilnic angajatii cimitirului in care artista isi doarme somnul de veci se preocupa de mormantul acesteia. Vaduvul plateste bani grei pentru asta si a dat directii precise. Cornel Gales se preocupa indeaproape pentru ca mormantul iubitei lui sotii, Ileana Ciuculete, sa fie mereu curatat, sa aiba flori proaspete si sa arda constant lumanari la el. Sotul indoliat scoate lunar bani din... ...continuare.

Ruby a facut show la unul dintre concertele sale. Artista a cantat manele, spre surprinderea celor prezenti: "Chiar se pricepe"

publicat 2017-05-20 14:45:02 (Antena-1)
Ruby a facut show la unul dintre concertele sale. Artista a cantat manele, spre surprinderea celor prezenti: Chiar se pricepe Ruby a facut un adevarat spectacol la unul dintre concertele sale! Mai exact, concurenta de la "Te cunosc de undeva!" a cantat un pasaj dintr-o manea de-ale lui Florin Salam ...continuare.

Amanta i-a trimis sotiei inselate fotografii cu ea dezbracata. Ce a urmat peste 3 zile e HORROR

publicat 2017-05-20 13:15:07 (Realitatea-TV)
Amanta i-a trimis sotiei inselate fotografii cu ea dezbracata. Ce a urmat peste 3 zile e HORROR Amanta sotului ii trimitea sotiei inselate fotografii cu ea dezbracata alaturi de barbatul prins intre doua femei. A urmat o tragedie, care ar fi putut fi evitata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »