Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Stau cu chirie in Herastrau! Florin Salam si logodnica lui s-au mutat de curand intr-un apartament spatios

publicat 2015-08-28 00:00:23 (Libertatea)
Stau cu chirie in Herastrau! Florin Salam si logodnica lui s-au mutat de curand intr-un apartament spatios Florin Salam si logodnica sa, Roxana Dobre, isi vor primi fetita care se va naste in curand intr- o casa noua, care insa nu le apartine. Cantecele lui Adi Minune le-au mers la suflet lui Florin si Roxanei Publicitate Este unul dintre cei mai cautati manelisti, care invarte "banii cu lopata". Se pare insa ca tot la fel de repede precum ii face ii si pierde, fara a-i investi in ceva. Mai precis, Florin Salam s-a mutat recent cu logodnica sa, care-i va darui un copil, intr-un apartament dintr-o... ...continuare.

Investeste 300.000 Euro intr-un hotel! Laurentiu Duta i-a gasit un serviciu bun sotiei sale

publicat 2015-08-28 00:00:23 (Libertatea)
Compozitorul pop cu cele mai bune incasari din ultimii 15 ani, Laurentiu Duta, ii va face un hotel... ...continuare.

INFORMATIE DE ULTIMA ORA! Florin Salam a ajuns personaj de jocuri pe telefon

publicat 2015-08-27 15:00:02 (CanCan)
INFORMATIE DE ULTIMA ORA! Florin Salam a ajuns personaj de jocuri pe telefon Manelistul, Florin Salam a devenit cunoscut si iubit in toata tara prin melodiile sale lansate de fiecare data. Artistul a ajuns, in prezent, sa fie personaj de jocuri pe telefon.   ...continuare.

E GRAVIDA IN 8 LUNI! Cum a fost filmata logodnica lui Florin Salam, in miez de noapte, intr-un parc din Bucuresti!

publicat 2015-08-27 12:30:02 (CanCan)
A mai ramas foarte putin pana ce Folorin Salam si Roxana Dobre vor deveni parinti. Tocmai de aceea, artistul este extrem de grijului cu viitoarea lui sotie. Pentru asta, si-a pus soacra sa ii supravegheze indeaproape fetita nenascuta. ...continuare.

Autorul atacului din SUA, soldat cu moartea a doi jurnalisti, probabil este un fost angajat

publicat 2015-08-26 19:00:01 (Antena3)
Autorul atacului armat comis miercuri in statul american Virginia, soldat cu moartea a doi jurnalisti, probabil este un fost angajat al postului de televiziune care avea transmisiunea in direct, anunta... ...continuare.

Janet Jackson a publicat pe Twitter un mesaj catre Aaliyah, marti, la 14 ani dupa moartea cantaretei

publicat 2015-08-26 14:15:17 (Mediafax)
Janet Jackson a publicat pe Twitter un mesaj catre Aaliyah, marti, la 14 ani dupa moartea cantaretei Janet Jackson, Timbaland si Missy Elliot se numara printre artistii care au dorit sa marcheze implinirea a 14 ani de la moartea cantaretei R&B Aaliyah prin intermediul unor mesaje publicate, marti, pe Twitter, informeaza people.com. ...continuare.

Transformare uluitoare a sotiei lui Robert Turcescu! A slabit 15 kilograme in doar o luna!

publicat 2015-08-26 12:30:03 (CanCan)
Transformare uluitoare a sotiei lui Robert Turcescu! A slabit 15 kilograme in doar o luna! Robert Turcescu si sotia lui Oana au devenit parintii unei fetite perfect sanatoase. La doar o luna de la nasterea micutei Vera Ilinca, proaspata mamica s-a transformat spectaculos. Dovada sta in imaginile surprinse de CANCAN.ro. ...continuare.

Un politist din Bucuresti a ajuns sa fie amenintat cu moartea de interlopi

publicat 2015-08-26 08:45:28 (Realitatea-TV)
Un politist din Bucuresti a ajuns sa fie amenintat cu moartea de interlopi Si-a facut datoria, iar acum viata lui este pusa in pericol. Un politist din Bucuresti, care a sanctionat mai multi comercianti ilegali, a ajuns sa fie amenintat cu moartea. Acesta sustine ca mai multi interlopi din Capitala i-au aflat datele personale si l-au avertizat ca ii vor da foc atat lui, cat si familiei sale. ...continuare.

Un bucurestean a pacalit moartea de doua ori in 5 secunde. A daramat un stalp din Pantelimon

publicat 2015-08-26 08:30:28 (Realitatea-TV)
Un bucurestean a pacalit moartea de doua ori in 5 secunde. A daramat un stalp din Pantelimon Un tanar din Bucuresti a pacalit moartea de doua ori in 5 secunde. Ieri, la iesirea din Capitala spre orasul Pantelimon, barbatul conducea cu viteza, in timp ce scria un mesaj pe telefonul mobil. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »