Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Clujean ARESTAT in SUA, pentru una dintre cele mai ORIBILE CRIME. Ce i-a facut sotiei sale

publicat 2014-11-23 16:30:24 (Realitatea-TV)
Clujean ARESTAT in SUA, pentru una dintre cele mai ORIBILE CRIME. Ce i-a facut sotiei sale Un clujean, Cristian Loga-Negru, a ajuns pe prima pagina a ziarelor americane si risca inchisoarea pe viata pentru o crima infioratoare: si-a ucis sotia intr-o camera de hotel. ...continuare.

Euroliga de baschet condamna violenta ce a dus la moartea unui fan sarb

publicat 2014-11-22 18:30:15 (Mediafax)
Euroliga de baschet condamna violenta ce a dus la moartea unui fan sarb Euroliga de baschet a condamnat, sambata, "violenta absurda" ce a dus la moartea unui fan al echipei Steaua Rosie Belgrad inaintea unui meci cu Galatasaray, vineri, la Istanbul, informeaza AFP. ...continuare.

Scandal la MISS PIRANDA. Florin Salam este implicat direct VIDEO

publicat 2014-11-22 17:45:24 (Romania-TV)
Scandal la MISS PIRANDA. Florin Salam este implicat direct VIDEO Scandal fara precedent intre pirande! Una dintre dansatoarele lui Florin Salam este acuzata ca a castigat pe nedrept concursul Miss Piranda 2014, dupa ce din jurat a devenit subit concurent. Ea a cucerit titlul si premiul de 4.000 de euro. Celelalte fete o acuza de blat cu organizatorii, mai ales ca a mai castigat concursul si acum 3 ani. ...continuare.

"Du-ma in Dubai, sa ma simt ca-n luna mai" Viitoarea sotie a manelistului, disperata ca Salam nu o duce la "iernat" in Emire!

publicat 2014-11-22 16:30:03 (CanCan)
Du-ma in Dubai, sa ma simt ca-n luna mai Viitoarea sotie a manelistului, disperata ca Salam nu o duce la iernat in Emire! Se pare ca Roxana Dobre nu este atat de fericita in relatia cu Florin Salam, cel putin nu atat de mult pe cat lasa sa se inteleaga. Tanara inca sufera si suspina dupa viata de dinaintea artistului si il bate la cap pe acesta sa tina pasul cu cerintele ei. ...continuare.

Lili Sandu, marturisiri sfasietoare! Cum a trecut peste moartea tatalui sau

publicat 2014-11-22 15:30:19 (Romania-TV)
Lili Sandu, marturisiri sfasietoare! Cum a trecut peste moartea tatalui sau Lili Sandu a trecut cu greu peste moartea tatalui sau, insa sustine ca a reusit sa depaseasca momentul cu ajutorul mamei sale. Vedeta spune ca isi vede mama ca pe un erou. ...continuare.

Imaginatia romanilor nu are limite. A aparut pizza Iohannis cu salam de Sibiu

publicat 2014-11-22 14:00:03 (Antena3)
Imaginatia romanilor nu are limite, mai ales cand vine vorba de strategii de marketing. Dupa ce romanii si-au ales un nou presedinte, a aparut si o pizza bine facuta, evident cu salam de Sibiu, potrivit... ...continuare.

CRIMA care CUTREMURA Romania. Un barbat i-a luat viata sotiei, dar n-a fost de ajuns - TERIBIL

publicat 2014-11-21 15:15:27 (Realitatea-TV)
CRIMA care CUTREMURA Romania. Un barbat i-a luat viata sotiei, dar n-a fost de ajuns - TERIBIL Un caz care pare ireal a socat comunitatea din Caransebes. Un cetatean roman si-a omorat nevasta, dupa care a bagat-o intr-un sac si a adus-o acasa. ...continuare.

A venit din Portugalia in Romania cu cadavrul sotiei ascuns intr-un sac, pe bancheta din masina. Ce au descoperit vecinii

publicat 2014-11-21 13:00:21 (ProTV)
A venit din Portugalia in Romania cu cadavrul sotiei ascuns intr-un sac, pe bancheta din masina. Ce au descoperit vecinii Un roman stabilit de ani buni in Portugalia si-a ucis sotia, in varsta de 46 de ani, si a parcurs apoi mii de kilometri pana in tara cu cadavrul femeii ascuns intr-un sac, pe bancheta din spate a masinii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

carlos dow jones fanatik retea apple dragoste marius nicolae cutrem epoca de aur nora sex in grup judetul satu mare tulburari mures crina ildiko detul braila stomatologie sophie accidente rutiere burlacita departajare catalin maruta mihale bigger puscarie dragoste cu nabadai cheeky girls cristi iacob galati relief sterling cel mai batran culturist chereches rona de sus case de vanzare hugh grant cei mai mari sani dastan manifest satir rewe romania mandra bihoreanul chiuariu totul medihelp international alexandra dinu google ro zoologica