Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

"Rugaciunea sotiei lui Iisus", documentul ce a pus lumea crestina pe jar! Adevarul a iesit la iveala!

publicat 2016-06-24 23:15:02 (Antena-1)
Rugaciunea sotiei lui Iisus, documentul ce a pus lumea crestina pe jar! Adevarul a iesit la iveala! Un papirus descoperit de catre arheologi pune lumea credinciosilor pe jar! Au iesit la iveala detalii incredibile. ...continuare.

Andone e gata sa renunte la doi jucatori importanti: "Unul are niste probleme, celalalt n-a trecut peste moartea lui Ekeng"

publicat 2016-06-24 14:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
Andone e gata sa renunte la doi jucatori importanti: Unul are niste probleme, celalalt n-a trecut peste moartea lui Ekeng Ioan Andone a explicat de ce a luat decizia de a-i lasa acasa pe Marcel Essombe si Bogdan Gavrila, doi dintre oamenii care în trecut jucau constant la Dinamo.  "Pe Essombe nu l-am luat pentru ca înca nu a putut trece peste moartea lui Patrick Ekeng. Erau foarte prieteni buni. Dupa ce am vorbit cu el, am decis sa ramâna la Bucuresti. Gavrila a avut niste dureri la spate peste noapte si l-am lasat acolo sa se trateze. ... ...continuare.

Oscar Pistorius, amenintat ca VA FI BATUT fara mila si VIOLAT in inchisoare. Ce au cerut agresorii in schimbul protectiei sale

publicat 2016-06-24 07:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Oscar Pistorius, amenintat ca VA FI BATUT fara mila si VIOLAT in inchisoare. Ce au cerut agresorii in schimbul protectiei sale Campionul paralimpic, Oscar Pistorius este acuzat de uciderea sotiei sale, Reeva Stenkamp, 29 de ani, cu patru focuri de arma trase prin usa inchisa a toaletei vilei sale din Pretoria, in 14 februarie 2013, unul din gloante atingand victima in zona capului. ...continuare.

Gestul incredibil facut de FLORIN SALAM pentru copilul nenascut! Ce decizie a luat manelistul

publicat 2016-06-23 08:45:03 (CanCan)
Gestul incredibil facut de FLORIN SALAM pentru copilul nenascut! Ce decizie a luat manelistul Florin Salam este foarte fericit, deoarece iubita lui, Roxana Dobre o sa ii daruiasca din nou un copil. Bruneta ar fi insarcinata cu un baietel, fapt care l-a adus pe manelist pe culmile bucuriei, hotarandu-se sa ii pregateasca un cadou, inca de acum. Salam este decis sa ii asigure viitorul copilului pe care, acum, Roxana Dobre il poarta in pantec. Asa ca, de curand, cantaretul a mers la banca, loc in care, fara sa stea prea mult pe ganduri, a cerut deschiderea unui cont pe care, de-a lungul... ...continuare.

SOCANT! Ce s-a descoperit la 7 ani de la moartea lui MICHAEL JACKSON! Dovezile ca ar fi molestat mai multi copii

publicat 2016-06-22 16:30:02 (CanCan)
SOCANT! Ce s-a descoperit la 7 ani de la moartea lui MICHAEL JACKSON! Dovezile ca ar fi molestat mai multi copii Politistii au gasit dovezi compromitatorare in dormitorul "Regelui Pop", iar dezvaluirile s-au facut la mai bine de 7 ani de la moartea cantaretului. Desi ancheta nu este una recenta si are mai bine de 10 ani de cand a fost facuta, cu mult inainte de moartea lui Michael Jackson, detaliile au iesit la iveala abia acum, dupa ce au fost facute publice mai multe informatii, chiar de catre politistii care au efectuat perchezitiile in locuinta starului pop. In baia si dormitorul megastarului... ...continuare.

BETTY i-a dat de gol cand se asteptau mai putin! Ce sex va avea bebelusul ROXANEI DOBRE si a lui FLORIN SALAM

publicat 2016-06-22 09:15:02 (CanCan)
BETTY i-a dat de gol cand se asteptau mai putin! Ce sex va avea bebelusul ROXANEI DOBRE si a lui FLORIN SALAM Florin Salam si Roxana Dobre sunt in culmea fericirii, acum ca au aflat ca vor deveni in curand pentru a doua oara parinti. Invitata la o emisiune TV, Betty Salam, fiica mai mare a cantaretului de muzica de petrecere a spus, este adevarat, din greseala, care va fi sexul bebelusului. "Am inteles ca o sa am un fratior. Sunt curioasa cum o sa arate, pentru ca Jacqueline e o scumpa. Tata s-a bucurat, iti dai seama. Eu l-am iubit foarte foarte mult si acum il iubesc la fel, dar cred eu ca are o... ...continuare.

Salam si Minune, dedicatii fara numar la nunta anului in lumea interlopa! S-au dat teancuri de bani si s-a dansat pe cele mai tari manele

publicat 2016-06-22 06:30:04 (Click)
Salam si Minune, dedicatii fara numar la nunta anului in lumea interlopa! S-au dat teancuri de bani si s-a dansat pe cele mai tari manele Florin Salam a facut senzatie la nunta clanului Pian. Gratian Pian si-a unit destinul cu aleasa inimii sale, iar evenimentul a fost unul pe masura asteptarilor. Invitatii unul si unul s-au distrat la maximum pe muzica celor mai buni manelisti din Romania, Florin Salam si Adi Minune. ...continuare.

Codexul antic despre sotia lui Iisus. Dezvaluiri incredibile care refac istoria crestinismului

publicat 2016-06-21 17:45:14 (Realitatea-TV)
Codexul antic despre sotia lui Iisus. Dezvaluiri incredibile care refac istoria crestinismului Dezvaluiri incredibile de ultima ora despre asa-numita "Evanghelie a sotiei lui Iisus" reaseaza istoria crestinismului pe fagasul normal, dupa ce "descoperirile" din ultimii ani pareau sa zdruncine cu totul temelia. ...continuare.

Nevasta generalului s-a omorat pe 21 decembrie 2003. Strania poveste a sinuciderii sotiei generalului Victor Atanasie Stanculescu. "Nu regret nimic! Nu te urasc!"

publicat 2016-06-21 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Nevasta generalului s-a omorat pe 21 decembrie 2003. Strania poveste a sinuciderii sotiei generalului Victor Atanasie Stanculescu. Nu regret nimic! Nu te urasc! Ca o stranie coincidenta, certificatul de deces al Elenei Stanculescu a fost emis pe 22 decembrie si avea numarul... 1989 ...continuare.

IREAL! Selectionerul ANGHEL IORDANESCU, amenintat cu moartea dupa esecul din meciul impotriva Albaniei

publicat 2016-06-20 13:00:02 (CanCan)
IREAL! Selectionerul ANGHEL IORDANESCU, amenintat cu moartea dupa esecul din meciul impotriva Albaniei Tehnicianul Romaniei, Anghel Iordanescu, a declarat dupa esecul cu Albania, ca nationala s-a autodepasit prin calificarea la Campionatul European din Franta, competitie pe care Romania o paraseste dupa faza grupelor, dar tehnicianul nu isi reproseaza nimic pentru infrangerea istorica cu Albania. Dar, se pare ca aceste vorbe l-au enervat la culme pe un cetatean care a decis sa il ameninte cu moartea pe antrenorului roman. Anuntul a fost facut de politie care sustine ca un barbat a sunat la 112... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »