Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

Medic din Gorj, amendat pentru ca a ascuns moartea unui nou-nascut

publicat 2014-07-25 20:30:28 (Libertatea)
Medic din Gorj, amendat pentru ca a ascuns moartea unui nou-nascut Un medic la Spitalul "Sfantul Stefan" din Rovinari a fost amendat cu 10.000 de lei pentru ca nu a raportat moartea unui nou-nascut. Medicul Aksam Kadour avea obligatia, imediat dupa decesul bebelusului, sa anunte Directia de Sanatate Publica Gorj, dar si politia. Totusi, medicul nu a facut acest lucru, o alta doctorita fiind cea care a respectat protocolul impus de Ministerul Sanatatii si a sunat la 112, informeaza gorjexclusiv.ro. Medicul a primit sanctiunea minima pentru ca nu a raportat... ...continuare.

Nicusor Coroama de la "MasterChef" si sotia lui, Geta, la un an de la scandalul care a socat pe toata lumea. Cum se inteleg

publicat 2014-07-25 17:00:37 (ProTV)
Nicusor Coroama de la "MasterChef" si sotia lui, Geta, la un an de la scandalul care a socat pe toata lumea. Cum se inteleg Nicusor Coroama, fostul concurent de la MasterChef a facut o figura nedemna intr-o emisiune, atunci cand i-a vorbit foarte urat sotiei lui, crezand ca nu-l aude nimeni. Cei doi par sa fi lasat in urma trecutul si arata ca sunt fericiti impreuna. ...continuare.

Ginerele lui Salam a dat marea lovitura la pacanele! Cat a castigat dupa ce a pariat 100 de lei: "Bag benzina in Bentley"

publicat 2014-07-25 17:00:02 (CanCan)
Ginerele lui Salam a dat marea lovitura la pacanele! Cat a castigat dupa ce a pariat 100 de lei: Bag benzina in Bentley Marco Calu, iubitul lui Betty Salam, a dat marea lovitura la pacanele. Fiul interlopului Calu spune ca a intrat in cazino dupa 4 luni de pauza, iar norocul a fost de partea lui. ...continuare.

Iranul confirma arestarea corespondentului Washington Post si a sotiei acestuia

publicat 2014-07-25 13:30:05 (Cronica-Romana)
Iranul confirma arestarea corespondentului Washington Post si a sotiei acestuia Seful Justitiei de la Teheran Gholamhossein Esmaili a confirmat vineri arestarea corespondentului ziarului The Washington Post (WP) si a sotiei acestuia, de asemenea jurnalista, potrivit agentiei Irna. “Suntem in faza investigatiei. Cred ca vom putea sa oferim informatii dupa examinarile tehnice si interogatorii”, a declarat Gholamhossein Esmaili, fara sa spuna care sunt motivele acestor arestari. [...] ...continuare.

Iranul confirma arestarea corespondentului Washington Post si a sotiei acestuia

publicat 2014-07-25 13:15:28 (Mediafax)
Iranul confirma arestarea corespondentului Washington Post si a sotiei acestuia Seful Justitiei de la Teheran Gholamhossein Esmaili a confirmat vineri arestarea corespondentului ziarului The Washington Post (WP) si a sotiei acestuia, de asemenea jurnalista, potrivit agentiei Irna. ...continuare.

Fata lui Salam SI-A LANSAT PRIMA PIESA! "TATA A INCEPUT SA PLANGA CAND A ASCULTAT-O" | VIDEO

publicat 2014-07-24 18:00:26 (Libertatea)
Fata lui Salam SI-A LANSAT PRIMA PIESA! "TATA A INCEPUT SA PLANGA CAND A ASCULTAT-O" | VIDEO Betty, fiica lui Florin Salam, si-a lansat prima piesa, "Intr-o secunda". Melodia beneficiaza si de un videoclip, pentru care Betty a fost extrem de apreciata pe Youtube. Frumoasa fiica a manelistului Florin Salam si-a ales numele de scena, Betty Blue, si spera sa rupa toate topurile. Ea a marturisit ca tatal ei a fost extrem de emotionat atunci cand a ascultat prima ei piesa. "Piesa a fost facuta pentru oamenii din ziua de azi. Sunt tare mandra ca am ajuns aici. N-am vrut sa cant manele, nu... ...continuare.

Avem DOVADA clara ca fiica lui Salam este iubita unui fiu de camatar! Declaratia lui de dragoste este incredibila!

publicat 2014-07-24 17:00:04 (CanCan)
Avem DOVADA clara ca fiica lui Salam este iubita unui fiu de camatar! Declaratia lui de dragoste este incredibila! Chiar daca fiica manelistului Florin Salam neaga orice relatie cu Marco Calu, fiul unui camatar influent din Bucuresti, tanarul ii face declaratii ca si cum povestea lor de dragoste a prins aripi de multa vreme. ...continuare.

Salam, simti pericolul? Milioanele de chinezi vor sa-ti fure succesul! Iata cum suna NOUA MANEA: CHINEZEASCA!!!

publicat 2014-07-24 11:30:02 (Antena-1)
Salam, simti pericolul? Milioanele de chinezi vor sa-ti fure succesul! Iata cum suna NOUA MANEA: CHINEZEASCA!!! Cine a zis ca "maneaua" e rupta din raiul romanesc n-a gresit cu nimic! Ei bine, solistii nostri consacrati, ca Nicolae Guta, Adrian Minune si Florin Salam au concurenta serioasa, in persoana unor chinezi... incantator! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

calarasi bejan teleorman sophie marceau satu mare vaslui mures isaila dodge fiica bacau manager privat cruduta mircea pop basarabeni victor slav si bianca dragusanu bilteanu braila joker casuneanu guttman alba iulia tnuva primera division apia constanta prahova suceava covasna angelo amenzi noul cod silvic salaj registrul ukraina gabi balin acul timbrul de mediu comunitate iasi neamt arges plaja corbu gorj dambovita inventii bihor barbatul sectorul 6 hitler