Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Marturii cutremuratoare ale unui gardian de la Auschwitz, acuzat de moartea a 170.000 de persoane

publicat 2016-04-30 18:00:23 (Realitatea-TV)
Marturii cutremuratoare ale unui gardian de la Auschwitz, acuzat de moartea a 170.000 de persoane Reinhold Hanning, un fost gardian de la Auschwitz, in varsta de 94 de ani, este acuzat de moartea a 170.000 de persoane si a ajuns sa recunoasca cat ii este de rusine pentru ca a asistat la asemenea crime fara a actiona in acest sens, arata time.com. ...continuare.

Imaginea care a "explodat" pe Facebook in urma cu cateva minute! Fiica minora a lui FLORIN SALAM si-a facut selfie, goala si uda, sub dus!

publicat 2016-04-29 19:00:02 (CanCan)
Imaginea care a "explodat" pe Facebook in urma cu cateva minute! Fiica minora a lui FLORIN SALAM si-a facut selfie, goala si uda, sub dus! Betty, fiica mai mare a lui Florin Salam, a reusit sa isi socheze practic fanii din mediu virtual dupa ce a postat o imagine in care este de nerecunoscut. Tanara, in varsta de doar 16 ani s-a fotografiat, cel mai probabil imediat dupa ce a iesit din dus, uda, dezbracata si fara pic de machiaj. Fanii au dat mii de like-uri si i-au apreciat curajul prin multe comentarii pozitive.Asa arata Betty fara haine si fara retusuriDesi nu este pe deplin fericita, caci mama ei a murit cand ea era doar un... ...continuare.

VINEREA MARE. MOARTEA biruita prin MOARTEA LUI IISUS HRISTOS. Invataturile acestei zile pentru crestini.

publicat 2016-04-29 17:45:19 (Evenimentul-Zilei)
VINEREA MARE. MOARTEA biruita prin MOARTEA LUI IISUS HRISTOS. Invataturile acestei zile pentru crestini. In Vinerea Mare se face pomenire de sfintele, mantuitoarele si infricosatoarele Patimi ale Mantuitorului. Rastignirea nu era practicata de evrei. Cu exceptia crucificarii a 800 de locuitori ai Ierusalimului de catre regele Alexandru Ianeul in 87 i.Hr., in Palestina aceasta pedeapsa era aplicata doar de catre autoritatea romana. Cel care primea condamnarea la moartea pe cruce era dezbracat de haine, biciuit si obligat sa parcurga drumul pana la locul executiei, cu barna orizontala a crucii in... ...continuare.

Piedone este sustinut de Florin Salam printr-un cantec

publicat 2016-04-29 17:30:28 (Realitatea-TV)
Piedone este sustinut de Florin Salam printr-un cantec Una rece, alta calda pentru Piedone. Dupa ce aseara a aflat ca nu poate candida pentru functia de primar, acesta a primit azi si o veste buna. Cristian Popescu Piedone poate merge mai departe pe lista Partidului Puterii Umaniste, pentru un post de consilier local. Judecatoria sectorului 4 a validat candidatura sa, chiar daca Biroul Electoral a respins-o in urma cu doua zile. Aceasta decizie poate fi, insa, contestata in decurs de 24 de ore la Tribunalul Bucuresti. ...continuare.

Vinerea Mare. Ce sa NU faci azi daca nu vrei necazuri tot anul

publicat 2016-04-29 09:30:53 (Realitatea-TV)
Vinerea Mare. Ce sa NU faci azi daca nu vrei necazuri tot anul Vinerea Mare este o zi de doliu, in care crestinii isi amintesc de moartea lui Iisus pe cruce. ...continuare.

BETTY SALAM s-a fotografiat in lenjerie intima si a "scapat" imaginea pe internet

publicat 2016-04-28 14:45:02 (CanCan)
BETTY SALAM s-a fotografiat in lenjerie intima si a "scapat" imaginea pe internet Betty, fata mai mare a lui Florin Salam, le-a facut o bucurie mare fanilor sai din mediul virtual dupa ce a postat o imagine din intimitate, in care apare imbracata doar in lenjerie intima. Admiratorii au dat intr-un timp foarte scurt cateva mii de like-uri si i-au facut sute de complimente, iar acest lucru nu este de mirare. Adolescenta de 16 ani se transforma vazand cum ochii intr-o domnisoara superba care aduna din ce in ce mai multi fani in fiecare zi.Florin Salam are cu ce se mandri Desi... ...continuare.

Scrisoarea de dragoste pe care un sot a lasat-o ascunsa sotiei sale. Unde a descoperit-o fiul lor, dupa ce tatal lui a murit

publicat 2016-04-28 13:45:23 (ProTV)
Scrisoarea de dragoste pe care un sot a lasat-o ascunsa sotiei sale. Unde a descoperit-o fiul lor, dupa ce tatal lui a murit Un sot a vrut sa ii faca o surpriza sotiei sale si i-a scris o scrisoare de dragoste pe spatele bancii pe care tot el i-a construit-o. Acesta nu a apucat sa ii spuna femeii, insa la o luna dupa moartea barbatului, fiul lor a facut descoperirea. ...continuare.

Valentina Pelinel, replica DURA pentru Alina Borcea. "Lumea ma stie..."

publicat 2016-04-27 12:15:24 (Romania-TV)
Valentina Pelinel, replica DURA pentru Alina Borcea. "Lumea ma stie..." Valentina Pelinel (35 de ani), insarcinata in noua luni cu copilul lui Cristi Borcea, i-a raspuns dur sotiei fostului actionar de la Dinamo, care o acuzase ca o lasa pe drumuri cu doi copii. Scandalul a plecat dupa ce Valentina Pelinel a fost surprinsa intrand in vila din Pipera in care Alina a locuit cu Cristi Borcea. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »