Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Nu i-a venit sa creada! Ce i-au spus medicii lui Pepe, despre sarcina sotiei sale

publicat 2014-09-19 08:45:04 (CanCan)
A fost foarte fericit cand a aflat ca va deveni tata din nou, dar acum Pepe traieste o bucurie si mai mare. Medicii l-au anuntat ca al doilea copil va veni pe lume intr-o zi cu dubla semnificatie. Este ziua sotiei, dar si aniversarea cununiei lor. ...continuare.

De la Gaesti, la Jilava, s-a uscat Felix ca iarba! Voiculescu, zis Varanul, a ajuns la mana sotiei! Cum au filmat-o paparazzii!

publicat 2014-09-18 23:15:02 (CanCan)
Cu urmele traumei pe care o traieste pe fata, Liana Voiculescu a iesit la cumparaturi. Femeia a achizitionat tot ce ii trebuie sotului ei dupa gratii, iar apoi a facut o vizita si la biroul avocatului care il apara pe seful Partidului Conservator. ...continuare.

Razboi intre hip-hopperi si manelisti! Puya l-a ironizat pe Salam si pe viitoarea lui sotie: "De cand..."

publicat 2014-09-18 19:45:02 (CanCan)
Razboi intre hip-hopperi si manelisti! Puya l-a ironizat pe Salam si pe viitoarea lui sotie: De cand... Peste 30.000 de oameni sunt asteptati astazi la Media Music Awards 2014, singura gala din Romania unde premiile se acorda pe baza difuzarilor radio-TV. Totul are loc in Piata Mare din Sibiu, iar o multime de artisti si-au facut aparitia pe covorul verde. ...continuare.

Copiii lui James Brown vorbesc despre artist ca fiind excesiv de violent, iar moartea sa, o crima

publicat 2014-09-18 14:00:29 (Mediafax)
Copiii lui James Brown vorbesc despre artist ca fiind excesiv de violent, iar moartea sa, o crima Doi dintre copiii cantaretului american James Brown, care a murit in 2006, pregatesc publicarea a doua carti in care vorbesc despre viata artistului cunoscut ca "nasul muzicii soul", descriind scene de violenta conjugala si catalogand moartea acestuia drept "o crima". ...continuare.

MOARTEA se plimba IN CIMITIR! Uite-o CUM ARATA! Ce URMAREȘTE?!

publicat 2014-09-17 12:45:03 (Antena-1)
MOARTEA se plimba IN CIMITIR! Uite-o CUM ARATA! Ce URMAREȘTE?! Recent, Moartea a iesit la plimbare intr-un cimitir. Uneori poarta cu sine un buchet de flori. Strania aparitie a socat o lume intreaga. ...continuare.

Limba lui MIRCEA BADEA nu a fost niciodata mai activa! Cum a fost FILMAT

publicat 2014-09-17 10:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Limba lui MIRCEA BADEA nu a fost niciodata mai activa! Cum a fost FILMAT Desi este proaspat tatic, moderatorul emisiunii "In gura presei" a vrut sa-i arate sotiei ca nu si-a pierdut din romantism si au iesit in oras, ca doi porumbei, ca-n vremurile de odinioara. ...continuare.

Virusul Ebola a provocat moartea a peste 2.400 de persoane in Africa de Vest

publicat 2014-09-17 09:45:47 (Ziarul-Financiar)
Virusul Ebola a provocat  moartea a peste 2.400 de persoane in Africa de Vest Citeste si: SUA trimit 3.000 de militari in Africa de Vest in incercarea de a combate virusul Ebola Reuniune a Consiliului de Securitate ONU pe tema epidemiei de Ebola OMS a prezentat o lista cu opt tratamente si doua vaccinuri de dezvoltat impotriva Ebola Febra hemoragica Ebola a provocat moartea a 2.461 de persoane in Africa de Vest din 4.965 de cazuri, potrivit unui bilant al OMS publicat marti, relateaza AFP. CELE TREI TARI CELE MAI AFECTATE: LIBERIA, SIERRA LEONE SI GUINEEAIn cele trei... ...continuare.

VIDEO VIRAL: Cel mai haios dans de nunta! Mirele i-a pregatit sotiei un cadou de neuitat

publicat 2014-09-17 09:15:03 (Antena-1)
VIDEO VIRAL: Cel mai haios dans de nunta! Mirele i-a pregatit sotiei un cadou de neuitat In ultima perioada, tot mai multe cupluri aleg sa isi transforme nunta intr-un adevarat spectacol. Fie ca mirele si mireasa pregatesc un moment impreuna, fie ca se surprind unul pe celalalt, clipele sunt de neuitat. ...continuare.

Epidemia de Ebola a provocat moartea a 2.461 de persoane din 4.985 de cazuri

publicat 2014-09-17 08:45:04 (Bursa)
Febra hemoragica Ebola a provocat moartea a 2.461 de persoane in Africa de Vest din 4.965 de cazuri, potrivit unui bilant al OMS publicat ieri. ...continuare.

Cele mai afectate tari de epidemia Ebola

publicat 2014-09-17 07:30:05 (Cotidianul)