Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Te face sa razi de 20 de ani si crezi ca stii totul despre el! Habar nu ai cum arata sotia lui Catalin Mireuta de la Divertis!

publicat 2015-04-25 21:45:02 (CanCan)
Te face sa razi de 20 de ani si crezi ca stii totul despre el! Habar nu ai cum arata sotia lui Catalin Mireuta de la Divertis! Este mereu vesel si pus pe sotii, insa putini stiu ca unul dintre membrii trupei Divertis este un familist convins. Astfel, Catalin Mireuta ii dedica tot timpul liber sotiei sale, cu care are o casnicie armonioasa. ...continuare.

Fiul lui Florin Salam a mostenit boala mamei sale. Diagnosticul este CUMPLIT

publicat 2015-04-25 18:45:17 (Romania-TV)
Fiul lui Florin Salam a mostenit boala mamei sale. Diagnosticul este CUMPLIT Fiul manelistului Florin Salam, Dani, in varsta de 11 ani, suferea de aceeasi boala care a rapus-o si pe mama sa si a facut ani la rand tratament cu interferon. Din fericire, pustiul s-a vindecat miraculos. ...continuare.

Pepe, bona cu norma intreaga pentru fiicele sale. Vezi cum se descurca artistul fara ajutorul sotiei sale!

publicat 2015-04-25 15:45:02 (CanCan)
Pepe, bona cu norma intreaga pentru fiicele sale. Vezi cum se descurca artistul fara ajutorul sotiei sale! Desi aseara a avut concert, Pepe nu isi neglijeaza datoriile de tata. Artistul s-a trezit devreme si a iesit din casa cu cele doua fetite, Maria si Rosa Alexandra. Artistul a si imortalizat emotionantul moment. ...continuare.

Pepe, bona cu norma intreaga cu fiicele sale. Vezi cum se descurca artistul fara ajutorul sotiei sale!

publicat 2015-04-25 14:45:01 (CanCan)
Desi aseara a avut concert, Pepe nu isi neglijeaza datoriile de tata. Artistul s-a trezit devreme si a iesit din casa cu cele doua fetite, Maria si Rosa Alexandra. Artistul a si imortalizat emotionantul moment. ...continuare.

Dovada ca mama lui il vegheaza de sus! Ce se intampla cu fiul lui Florin Salam, dupa ce medicii i-au pus un diagnostic nemilos

publicat 2015-04-25 12:45:01 (CanCan)
Dovada ca mama lui il vegheaza de sus! Ce se intampla cu fiul lui Florin Salam, dupa ce medicii i-au pus un diagnostic nemilos Bucurie mare in familia lui Florin Salam. Fiul manelistului, Dani, in varsta de 11 ani, s-a vindecat miraculos.Pustiul suferea de aceeasi boala care a rapus-o si pe mama sa si a facut ani la rand tratament cu interferon. ...continuare.

125 de ani de la moartea lui Vincent Van Gogh. Omagiul adus de Olanda marelui pictor

publicat 2015-04-25 09:00:15 (ProTV)
125 de ani de la moartea lui Vincent Van Gogh. Omagiul adus de Olanda marelui pictor La 125 de ani de la moartea lui Van Gogh, Olanda ii aduce un omagiu in stil propriu: cu lalele. Intr-un celebru parc din apropiere de Amsterdam, bulbii au fost plantati astfel incat, la inflorire, sa reproduca faimosul autoportret al artistului. ...continuare.

Simona Halep, amenintata cu moartea: Reactia tenismenei noastre

publicat 2015-04-24 21:00:16 (Realitatea-TV)
Simona Halep, amenintata cu moartea: Reactia tenismenei noastre Simona Halep a oferit prima reactie dupa ce a fost amenintata cu moartea de unul dintre admiratorii ei fanatici. ...continuare.

Continua Fast and Furious dupa moartea lui Paul Walker? Vin Diesel face un anunt

publicat 2015-04-24 20:00:13 (Realitatea-TV)
Continua Fast and Furious dupa moartea lui Paul Walker? Vin Diesel face un anunt Moartea lui Paul Walker, chiar in timp ce se filma pentru "Fast and Furious 7", a facut incerta nu doar aparitia acestei parti, ci intreaga franciza. In cele din urma, cu ajutorul dublurilor si scenelor filmate inainte de moartea actorului, a saptea parte a francizei a fost lansata. ...continuare.

Referat DNA: Senatorul Cordos si-a trimis fiica, dupa perchezitii, sa ascunda o geanta cu acte

publicat 2015-04-24 18:00:19 (Mediafax)
Referat DNA: Senatorul Cordos si-a trimis fiica, dupa perchezitii, sa ascunda o geanta cu acte Senatorul Alexandru Cordos si-a trimis fiica, dupa ce aflat de perchezitiile de la Spitalul Judetean Cluj, sa ascunda la o prietena o geanta cu acte, recuperata ulterior de procurori, care sustin in referatul de propunere a arestarii sotiei parlamentarului ca se incearca impiedicarea anchetei penale ...continuare.

Ce a facut senatorul Cordos, dupa ce a aflat de perchezitiile in cazul sotiei sale. Este implicata si fiica celor doi

publicat 2015-04-24 17:45:01 (Antena3)
Ce a facut senatorul Cordos, dupa ce a aflat de perchezitiile in cazul sotiei sale. Este implicata si fiica celor doi Senatorul Alexandru Cordos si-a trimis fiica sa ascunda la o prietena o geanta cu acte, dupa ce aflat de perchezitiile de la Spitalul Judetean Cluj. Geanta a fost recuperata ulterior de procurori, se arata in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »