Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Parca e ireal... Și-a prevestit moartea! Acest copil si-a desenat scena mortii chiar inainte de tragedie

publicat 2017-06-28 17:15:03 (Antena3)
Parca e ireal... Și-a prevestit moartea! Acest copil si-a desenat scena mortii chiar inainte de tragedie Un baietel autist in varsta de 11 ani si-a prevestit moartea, sustin parintii lui. Ognjen Rakocevic a fost gasit mort anul trecut. Baiatul de 11 ani s-a inecat in lacul Skadar din Muntenegru, cel mai mare lac din sudul... ...continuare.

Drama sotiei romance a dictatorului african Bokassa. Ceausescu ar fi infiltrat-o acolo pentru diamante

publicat 2017-06-28 13:30:02 (Antena3)
Drama sotiei romance a dictatorului african Bokassa. Ceausescu ar fi infiltrat-o acolo pentru diamante Gabriela Dramba a fost intre 1975 si 1977 sotia imparatului Africii Centrale. In jurul Gabrielei Dramba a planat aproape 30 de ani un mister absolut. Aceasta a fost casatorita cu dictatorul african Jean-Bedel... ...continuare.

Gest socant facut de rudele Ilenei Ciuculete, in frunte cu Cornel Gales, la doar 40 de zile de la moartea artistei. Ce au facut FOTO

publicat 2017-06-28 11:00:15 (Romania-TV)
Gest socant facut de rudele Ilenei Ciuculete, in frunte cu Cornel Gales, la doar 40 de zile de la moartea artistei. Ce au facut FOTO Cu toate ca au trecut doar 3 luni de la moartea Ilenei Ciuculete, cantareata de muzica populara care s-a stins din viata, in primavara, rapusa de o ciroza galopanta, niciuna din rudele sale nu mai poarta doliu dupa ea. ...continuare.

Roman de 34 de ani, inecat intr-un lac din Italia, sub privirea neputincioasa a sotiei

publicat 2017-06-27 17:15:14 (Romania-TV)
Roman de 34 de ani, inecat intr-un lac din Italia, sub privirea neputincioasa a sotiei Un roman in varsta de 34 de ani, rezident in provincia Foggia din Italia, a avut parte de un sfarsit tragic. Acesta a vrut sa faca o baie in lacul Occhito, dar s-a inecat sub privirea disperata a sotiei, care nu a putut sa il salveze. ...continuare.

Curtea de Apel din Haga acuza Olanda pentru moartea a 300 de musulmani in masacrul de la Srebenita

publicat 2017-06-27 14:45:13 (Romania-TV)
Curtea de Apel din Haga acuza Olanda pentru moartea a 300 de musulmani in masacrul de la Srebenita Curtea de Apel din Haga a confirmat verdictul conform caruia Olanda este partial vinovata pentru moartea a 300 de musulmani ucisi de fortele sarbo-bosniace in timpul genocidului de la Srebrenica din 1995. ...continuare.

"Moartea domnului Lazarescu", clasat de The New York Times pe locul 5 intr-un top al celor mai bune filme ale secolului XXI

publicat 2017-06-26 14:15:13 (ProTV)
Moartea domnului Lazarescu, clasat de The New York Times pe locul 5 intr-un top al celor mai bune filme ale secolului XXI Filmul Moartea domnului Lazarescu, regizat de Cristi Puiu, a fost clasat de publicatia americana The New York Times pe locul 5 intr-un top 25 al celor mai bune filme ale secolului XXI lansate pana in prezent. ...continuare.

Cornel Gales, fericit din nou! S-a intamplat pentru prima data la numai trei luni de la moartea Ilenei Ciuculete

publicat 2017-06-26 12:00:02 (CanCan)
Cornel Gales, fericit din nou! S-a intamplat pentru prima data la numai trei luni de la moartea Ilenei Ciuculete Cornel Gales este din nou fericit si a facut anuntul mandru! Vaduvul Ilenei Ciuculete a marturisit ca s-a intamplat pentru prima data de la trecerea in nefiinta a acesteia. Cornel Gales a avut un weekend foarte frumos, iar ziua de nastere si-a petrecut-o alaturi de fiii regretatei lui sotii, Ileana Ciuculete. Acesta a anuntat ca pentru prima data de la moartea acesteia a reusit sa mearga impreuna cu acestia la un spectacol, semn ca au pus capat neintelegerilor. "25 iunie, ziua mea de nastere,... ...continuare.

Paris, mesaj sfasietor la 8 ani de la moartea lui Mickael Jackson! Ce marturisire i-a facut fiica regretatului artist

publicat 2017-06-26 11:15:02 (CanCan)
Paris, mesaj sfasietor la 8 ani de la moartea lui Mickael Jackson! Ce marturisire i-a facut fiica regretatului artist Paris, fiica lui Michael Jackson, nu poate trece peste moartea tatalui ei. Tanara i-a facut acestuia o declaratie de iubire sfasietoare, marturisind ca i se pare ca a trecut o vesnicie de cand acesta a disparut de pe aceasta lume. Paris Jackson a marturisit public faptul ca-i simte enorm lipsa tatalui ei, Michael Jackson. Tanara a postat pe o retea de socializare o fotografie in care apare alaturi de acesta. Imaginea este insotita de un mesaj sfasietor in care spune ca i se pare ca a trecut o... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »