Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

La mai bine de o luna de la moartea Ilenei Ciuculete, Cornel Gales este schimbat total! Mirela Vaida a plans cand a vazut cum arata acum sotul iubitei artistei

publicat 2017-04-24 22:15:02 (Antena-1)
La mai bine de o luna de la moartea Ilenei Ciuculete, Cornel Gales este schimbat total! Mirela Vaida a plans cand a vazut cum arata acum sotul iubitei artistei Moartea fulgeratoare a Ilenei Ciuculete a socat o tara intreaga, iar sotul ei, Cornel Gales, traieste si acum o mare durere. Plecarea nedreapta la Ceruri a zanicii lui, asa cum o alinta chiar el pe celebra artista, l-a facut sa mearga pana acolo incat sa se gandeasca sa-si puna capat zilele, dupa cum au sustinut apropiatii ...continuare.

MIRELA VAIDA a izbucnit in plans cand l-a vazut pe CORNEL GALES: "Te vad..."

publicat 2017-04-24 22:00:02 (CanCan)
MIRELA VAIDA a izbucnit in plans cand l-a vazut pe CORNEL GALES: "Te vad..." Mirela Boureanu Vaida a izbucnit in plans in direct atunci cand l-a vazut pe Cornel Gales. Sotul Ilenei Ciuculete a aparut prima data la TV dupa decesul sotiei sale, celebra cantareata de muzica populara. "Te vad un om atat de schimbat", i-a spus Mirela Vaida lui Cornel Gales dupa ce s-a intalnit in emisiune cu acesta.Sotul regretatei interprete Ileana Ciuculete a aparut pentru prima data intr-o emisiune TV dupa decesul sotiei sale. Cornel Gales este total transformat dupa tot ce s-a... ...continuare.

Sotul Ileanei Ciuculete si-a deschis sufletul. Cum arata viata lui Cornel Gales fara artista de muzica populara

publicat 2017-04-24 19:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Sotul Ileanei Ciuculete si-a deschis sufletul. Cum arata viata lui Cornel Gales fara artista de muzica populara Cornel Gales si-a deschis sufletul pentru prima data de la moartea sotiei sale, indragita cantareata de muzica populara, Ileana Ciuculete. ...continuare.

MOARTEA unei jurnaliste de la ProTV, anchetata de procurori. Parchetul de pe linga Judecatoria Sector 1, VIZAT in acest dosar

publicat 2017-04-24 18:00:04 (Evenimentul-Zilei)
MOARTEA unei jurnaliste de la ProTV, anchetata de procurori. Parchetul de pe linga Judecatoria Sector 1, VIZAT in acest dosar Moartea jurnalistei Oana Dicu, de la ProTV, care si-a pierdut viata in urma cu un an intr-un cumplit accident petrecut la iesirea din Bucuresti, in Baneasa, nu a fost trecuta cu vederea de procurorii aflati in subordinea lui Augustin Lazar. ...continuare.

Controverse extreme dupa moartea celor doi copii-alpinisti: "Nu avalansa, ci inconstienta parintilor i-a ucis!" versus "E absurd! Ce vrei sa anchetezi penal aici?"

publicat 2017-04-24 13:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Controverse extreme dupa moartea celor doi copii-alpinisti: Nu avalansa, ci inconstienta parintilor i-a ucis! versus E absurd! Ce vrei sa anchetezi penal aici? Weekend-ul a fost îndoliat de moartea a doi copii, ucisi de o avalansa în Masivul Parâng. E vorba despre Dor Geta Popescu (14 ani) si Erik Gulacsi (13 ani), multipli recordmeni la alpinism (detalii AICI); Ei se aflau într-un grup, pe un traseu de vara, alaturi de alti 5 adulti care au scapat doar cu rani. ... ...continuare.

Mesaj emotionant dupa moartea celor doi copii in avalansa din Muntii Retezat: "Nu imi vine sa cred, nu vreau sa cred"

publicat 2017-04-24 11:30:02 (CanCan)
Mesaj emotionant dupa moartea celor doi copii in avalansa din Muntii Retezat: Nu imi vine sa cred, nu vreau sa cred In urma cu doar cateva zile, in urma unei avalanse care s-a produs in Muntii Retezat, sapte persoane si-au pierdut viata, dintre care doi adolescenti, alpinisti renumiti, Dor Geta Popescu si Erik Gulacsi (despre toate acestea iti povesteam mai multe AICI). Dupa aceasta tragedie, un cunoscut alpinist aradean Zsolt Torok, care recent a plecat intr-o noua expeditie alaturi de Vlad Capusan, a facut public un mesaj emotionant despre moartea celor doi copii, in urma avalansei din Muntii Retezat."Nu... ...continuare.

Fostul jurnalist Daniel Popa a murit. Mesajul tulburator al sotiei acestuia

publicat 2017-04-24 09:45:01 (Antena3)
Fostul jurnalist Daniel Popa a murit. Mesajul tulburator al sotiei acestuia Fostul jurnalist Daniel Popa a murit la doar câteva zile dupa ce ziaristul Sorin Iordache s-a stins din viata, pe un pat de spital, potrivit Libertatea.ro. Familia si prietenii fac ultimele pregatiri, iar... ...continuare.

Florin Calinescu, declaratie cutremuratoare la 12 ani de la moartea sotiei sale

publicat 2017-04-24 09:00:02 (Antena3)
Florin Calinescu, declaratie cutremuratoare la 12 ani de la moartea sotiei sale Tragedia a patruns in viata lui Florin Calinescu in anul 2005, atunci cand sotia lui a murit, iar apoi, pe parcursul a zece ani, actorul si-a pierdut aproape toata familia, scrie... ...continuare.

Cutremurator... La 12 ani de la moartea sotiei, Florin Calinescu a marturisit

publicat 2017-04-24 08:45:04 (Click)
Cutremurator... La 12 ani de la moartea sotiei, Florin Calinescu a marturisit Cutremurator... La 12 ani de la moartea sotiei, Florin Calinescu a marturisit ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »