Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Liga 1, play-off, etapa 6. Astra Giurgiu – CS U Craiova (azi, ora 20:45, Digi, Telekom, Look). Ambitia lui Multescu Liga 1, play-off, etapa 6. Astra Giurgiu – CS U Craiova (azi, ora 20:45, Digi, Telekom, Look). Ambitia lui Multescu Probabil cea mai buna masina de facut bani din lume. Compania care nu a pierdut bani din 1990 pana astazi Probabil cea mai buna masina de facut bani din lume. Compania care nu a pierdut bani din 1990 pana astazi Mihai Rohan, presedintele patronatului din industria cimentului: Pe unde trece autostrada, nivelul de trai si dezvoltarea industriala au crescut. Lipsa infrastructurii duce la inapoiere Mihai Rohan, presedintele patronatului din industria cimentului: Pe unde trece autostrada, nivelul de trai si dezvoltarea industriala au crescut. Lipsa infrastructurii duce la inapoiere Banca Transilvania deschide balul raportarilor rezultatelor din primul trimestru in aceasta saptamana, pe 25 aprilie Banca Transilvania deschide balul raportarilor rezultatelor din primul trimestru in aceasta saptamana, pe 25 aprilie Moarte misterioasa in judetul Cluj. Un preot a fost gasit fara suflare in fantana din curtea casei parohiale VIDEO Moarte misterioasa in judetul Cluj. Un preot a fost gasit fara suflare in fantana din curtea casei parohiale VIDEO A murit cea mai batrana persoana din lume. Avea 117 ani A murit cea mai batrana persoana din lume. Avea 117 ani Simona Halep - Timea Bacsinszky LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT: Simona poate aduce punctul decisiv in Romania-Elvetia din Fed Cup Simona Halep - Timea Bacsinszky LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT: Simona poate aduce punctul decisiv in Romania-Elvetia din Fed Cup Miliardarul Michael Bloomberg da un cec de 4,5 milioane de dolari pentru ca SUA sa ramana implicata in Acordul de la Paris, dupa ce Trump a scos americanii din tratat Miliardarul Michael Bloomberg da un cec de 4,5 milioane de dolari pentru ca SUA sa ramana implicata in Acordul de la Paris, dupa ce Trump a scos americanii din tratat Acuzatii grave ale patronului Cris-Tim: 'Nu mai avem loc la raft!' Acuzatii grave ale patronului Cris-Tim: 'Nu mai avem loc la raft!' IFN-urile, principalii actori ai injectiilor de capital din piata financiara in T1 2018 Presedinta ICCJ rupe tacerea: Informatia care arunca in aer scandalul protocoalelor secrete Presedinta ICCJ rupe tacerea: Informatia care arunca in aer scandalul protocoalelor secrete Pippa Middleton este insarcinata Pippa Middleton este insarcinata CFR Cluj a ratat sansa de a egala FCSB: Pas gresit facut de elevii lui Dan Petrescu la Iasi CFR Cluj a ratat sansa de a egala FCSB: Pas gresit facut de elevii lui Dan Petrescu la Iasi Horoscop, luni, 23 aprilie 2018. Racii isi dau seama ca au exagerat cu munca Horoscop, luni, 23 aprilie 2018. Racii isi dau seama ca au exagerat cu munca DEZVALUIRE de senzatie: Protocol semnat de Laura Codruta Kovesi si Gabriel Oprea DEZVALUIRE de senzatie: Protocol semnat de Laura Codruta Kovesi si Gabriel Oprea

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urm. »

Bomba in showbiz! Betty Salam e insarcinata! Adolescenta il face bunic pe tatal manelist

publicat 2018-04-23 08:30:04 (CanCan)
Betty Salam este insarcinata! Pustoaica de 17 ani se pregateste sa devina mama pentru prima oara. Fiica lui Florin Salam vrea sa tina secret faptul ca este gravida, potrivit apropiatilor ei. Bruneta se iubeste de trei ani cu iubitul ei, Catalin Visinescu. Cei doi locuiesc impreuna si au planuri mari de viitor. Tanarul afacerist a […] The post Bomba in showbiz! Betty Salam e insarcinata! Adolescenta il face bunic pe tatal manelist appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Pariu cu moartea pentru un barbat. A vrut sa traverseze raul Timis inot, dar a sfarsit in apele adanci

publicat 2018-04-23 08:00:09 (ProTV)
Pariu cu moartea pentru un barbat în vârsta de 38 de ani. Provocat de un grup de prieteni, omul a intrat în râul Timis, pe care a încercat sa îl traverseze înot. ...continuare.

Iubirile si averea Ionelei Prodan! Cum au indemnat-o fetele sa-si refaca viata, dupa moartea sotului

publicat 2018-04-22 21:45:03 (CanCan)
Viata artistei Ionela Prodan s-a impartit intre scena si familie. Tot viata a pus-o la incercare in repetate randuri, trecand peste moarte de mai multe ori. Tatal ei s-a stins cu doua luni inainte ca ea sa se nasca. A ramas vaduva inainte ca fetele ei sa atinga pragul majoratului. Cu toate astea, doamna de […] The post Iubirile si averea Ionelei Prodan! Cum au indemnat-o fetele sa-si refaca viata, dupa moartea sotului appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Barbatul care a invins moartea de trei ori. A fost la un pas de sfarsit de fiecare data

publicat 2018-04-22 20:15:03 (Antena3)
Barbatul care a invins moartea de trei ori. A fost la un pas de sfarsit de fiecare data In mai putin de patru ani, a fost fata in fata cu moartea de trei ori. Dar a reusit sa o invinga de fiecare data. Dylan McWilliams, din Colorado, a scapat cu viata, dupa ce a fost atacat de un rechin... ...continuare.

Stirea care face inconjurul lumii: Paul Walker traieste? VIDEO

publicat 2018-04-22 14:30:15 (Romania-TV)
Site-ul Nodisinfo sustine ca are dovada ca actorul nu a murit si ca totul a fost o mare minciuna. In plus, jurnalistii publicatiei mai sunt de parere moartea actorului, la 30 noiembrie 2013, a fost o inscenare. Paul Walker ar fi implinit 41 de ani. Gestul emotionant facut de fiica sa cu aceasta ocazie  "Deja a fost demonstrat, fara a fi loc de indoiala, ca moartea a fost pusa la cale chiar el, familia si prietenii sai. Accidentul a fost o simulare, iar impactul nu a avut niciodata loc", a... ...continuare.

Dan Negru, despre moartea baiatului lui Nelu Ploiesteanu. “Medicul inca profeseaza in Romania?!”

publicat 2018-04-22 10:45:11 (Libertatea)
Dan Negru, despre moartea baiatului lui Nelu Ploiesteanu. “Medicul inca profeseaza in Romania?!” Prezentatorul de televiziune Dan Negru a vorbit despre drama prin care a trecut fiul artistului Nelu Ploiesteanu. Mihaita, baiatul muzicianului Nelu Ploiesteanu, a incetat din viata vineri seara, 20 aprilie. Acesta era imobilizat la pat de peste 20 de ani. Ultima luna de viata si-a petrecut-o la spital cu mama lui, Elena Ploiesteanu. Baiatul a […] Post-ul Dan Negru, despre moartea baiatului lui Nelu Ploiesteanu. “Medicul inca profeseaza in Romania?!” apare prima data in... ...continuare.

Țara care introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii

publicat 2018-04-22 10:45:02 (Antena3)
Țara care introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii, sub 12 ani, ca raspuns la protestele care au avut loc dupa un caz recent, in care o fetita a fost violata si ucisa.  Guvernul din India a... ...continuare.

India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii

publicat 2018-04-22 10:15:11 (Libertatea)
India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii, sub 12 ani, ca raspuns la protestele care au avut loc dupa un caz recent, in care o fetita a fost violata si ucisa.  Guvernul din India a aprobat, sambata, introducerea pedepsei cu moartea pentru violatorii de copii sub 12 ani, iar ordinul a fost trimis […] Post-ul India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatorii de copii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatori

publicat 2018-04-21 21:30:14 (Realitatea-TV)
India introduce pedeapsa cu moartea pentru violatori Autoritatile indiene au aprobat sambata pedeapsa cu moartea pentru cei gasiti vinovati de violarea fetelor cu varste sub 12 ani. Intr-o intalnire de urgenta convocata de prim-ministrul Narendra Modi, cabinetul a votat ordonanta de amendare a legii penale care include si pedepse mai drastice pentru cei condamnati de violarea fetelor cu varste sub 16 ani, scrie news.ro.Violenta sexuala fata de femei este una dintre cele mai mari probleme politice cu care se confrunta India, unde au loc deseori... ...continuare.

Doua autopsii s-au facut dupa moartea lui DJ Avicii! Ce au declarat surse din politie

publicat 2018-04-21 21:00:02 (CanCan)
DJ Avicii, pe numele sau real Tim Bergling, a murit vineri, la varsta de 28 de ani. El a fost gasit mort in Muscat, Oman. Autoritatile au solicitat doua autopsii, iar prima a fost facuta chiar in ziua mortii artistului. Sambata s-a facut si a doua, dar cauza mortii nu a fost divulgata. „Doua autopsii […] The post Doua autopsii s-au facut dupa moartea lui DJ Avicii! Ce au declarat surse din politie appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro