Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Betty si iubitul s-au pozat in pat si au facut publica imaginea! Fiica lui Florin Salam era peste barbatul gol

publicat 2017-01-22 20:30:02 (CanCan)
Betty si iubitul s-au pozat in pat si au facut publica imaginea! Fiica lui Florin Salam era peste barbatul gol Betty Salam si-a petrecut sfarsitul de saptamana alaturi de iubitul ei, Catalin. Fiica lui Florin Salam si Catalin s-au pozat in pat, iar apoi tanarul a postat imaginea pe Facebook. Betty Salam traieste o frumoasa poveste de dragoste cu un afacerist bucurestean, pe nume Catalin. Fiica lui Florin Salam si tanarul se iubesc mult si sunt de nedespartit. Cei doi indragostiti si-au petrecut weekendul impreuna si s-au distrat copilareste. Catalin a vrut sa faca un selfie cu iubita lui, care se afla... ...continuare.

Romanita Iovan, omagiu emotionant pentru Adrian Iovan, la 3 ani de la moartea acestuia!

publicat 2017-01-22 14:15:02 (CanCan)
Romanita Iovan, omagiu emotionant pentru Adrian Iovan, la 3 ani de la moartea acestuia! Romanita Iovan i-a adus fostului ei sot Adrian Iovan un omagiu emotionant, la 3 ani de la moartea pilotului: a urcat in Apuseni impreuna cu fiul ei. "Un om care a iubit oamenii, un pilot care si-a sacrificat viata pentru meserie. Vrem sa ne rugam pentru el, sa ne rugam pentru Aura, care s-a dus mult prea devreme la ceruri", a declarat Romanita Iovan la 3 ani de la tragedie, la un post TV.Numeroase persoane au apreciat gestul Romanitei Iovan: "Dumnezeu sa-i odihneasca! A fost un om puternic,... ...continuare.

Cutremurator! Si-a carat sotia moarta in spate, 10 km. Motivul? Te trec fiorii!

publicat 2017-01-22 13:30:12 (Realitatea-TV)
Cutremurator! Si-a carat sotia moarta in spate, 10 km. Motivul? Te trec fiorii! Un barbat din India a trecut, recent, printr-o experienta infioratoare! Silit de imprejurari, acesta a carat trupul lipsit de viata al sotiei in spate, pe o distanta de 10 km. Dar calvarul nu s-a oprit aici! Acesta a fost insotit de fiica sa, o copila de 12 ani... Atentie, imaginile sunt socante si va pot afecta emotional! ...continuare.

Cristian Unteanu: Documentele pe care nu le-ati vazut niciodata: cum s-a negociat moartea unei lumi

publicat 2017-01-22 11:30:23 (Realitatea-TV)
Cristian Unteanu: Documentele pe care nu le-ati vazut niciodata: cum s-a negociat moartea unei lumi Cristian Unteanu a scris in "Adevarul" despre "Documentele pe care nu le-ati vazut niciodata: cum s-a negociat moartea unei lumi". ...continuare.

Roxana Dobre si Florin Salam, o noua moda printre parinti. Asa ceva nu s-a mai intalnit. Cei doi ar putea fi judecati aspru: "Eu nu fac asta! Mama se ocupa"

publicat 2017-01-22 11:15:02 (Antena-1)
Roxana Dobre si Florin Salam au lansat ultima fita printre parintii celebri! Asa ceva nu am mai intalnit pana la ei. Pai daca e asa simplu, merita sa faci mai multi copii! ...continuare.

Betty Salam, surprinsa de iubitul ei la ceas de seara! Cand a vazut ce a aparut pe Facebook-ul lui a ramas uluita

publicat 2017-01-21 18:30:01 (CanCan)
Betty Salam, surprinsa de iubitul ei la ceas de seara! Cand a vazut ce a aparut pe Facebook-ul lui a ramas uluita Betty Salam este indragostita nebuneste de Catalin, barbatul care o rasfata si are grija de ea. Tanarul este extrem de atent cu fiica lui Florin Salam si nu ezita sa-i faca surprize care s-o copleseasca. Betty Salam traieste o frumoasa poveste de dragoste cu Catalin, un tanar extrem de atent la sentimentele ei. Fiica lui Florin Salam a avut parte de o surpriza colosala cand a intrat pe pagina acestuia de Facebook si a vazut ca acesta postate o poza cu ea, iar imaginea era insotita de o... ...continuare.

Ce se intampla cand consumi zilnic mezeluri. Avertismentul nutritionistilor

publicat 2017-01-21 13:45:08 (Realitatea-TV)
Ce se intampla cand consumi zilnic mezeluri. Avertismentul nutritionistilor Potrivit unui studiu efectuat la nivel european pe un lot de aproape 450.000 de oameni, consumul de carne procesata - in general sunca, bacon, carnati, salam - poate cauza decesul. ...continuare.

Roxana Dobre, prima aparitie dupa ce A NASCUT! Cat de mult a schimbat-o sarcina! Cum arata acum

publicat 2017-01-21 05:30:04 (Click)
Roxana Dobre, prima aparitie dupa ce A NASCUT! Cat de mult a schimbat-o sarcina! Cum arata acum Pentru prima data dupa ce a nascut, Roxana Dobre a fost prezenta intr-o emisiune TV. Iubita lui Florin Salam a fost in platoul Teo Show si a vorbit despre experienta de mamica."O cheama Rania Nicole, asta este numele intreg. ...continuare.

Avertisment UNICEF: 23.000 de copii migranti sunt in pericol din cauza frigului: "Risca moartea"

publicat 2017-01-20 19:45:02 (Antena3)
Avertisment UNICEF: 23.000 de copii migranti sunt in pericol din cauza frigului: Risca moartea Peste 23.000 de copii migranti, care sunt afectati in Grecia si Balcani de un val de frig, risca sa se imbolnaveasca de infectii respiratorii, unii riscand "chiar moartea prin... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »