Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Florin Salam a dat lovitura! Artistul a castigat 80.000 de dolari intr-o singura seara

publicat 2015-07-01 18:00:02 (Antena-1)
Florin Salam a dat lovitura! Artistul a castigat 80.000 de dolari intr-o singura seara Florin Salam canta in restaurante de lux, in sali de concerte, pe strada si mai mereu pleaca acasa cu tolba plina de euro sau de dolari, dupa caz. ...continuare.

Record in lumea manelelor! N-o sa-ti vina sa crezi ce bacsis a primit Florin Salam intr-o singura seara

publicat 2015-06-30 19:45:02 (CanCan)
Record in lumea manelelor! N-o sa-ti vina sa crezi ce bacsis a primit Florin Salam intr-o singura seara Considerat in acest moment cel mai iubit manelist, Florin Salam face bani pe banda rulanta. Insa nu de acum, ci de ani buni, iar CANCAN.ro a aflat care este cea mai mare suma pe care cantaretul a castigat-o intr-o singura noapte. ...continuare.

Primar batut in discoteca sotiei sale: M-a lovit in ochi si a fugit cu un taxi care era pregatit

publicat 2015-06-29 20:15:13 (Realitatea-TV)
Primar batut in discoteca sotiei sale: M-a lovit in ochi si a fugit cu un taxi care era pregatit Un primar din Vrancea a fost batut chiar in discoteca familiei sale. Mihai Neata, primarul din Milcovul, a primit un pumn in ochi in noaptea de sambata spre duminica, la discoteca familiei sale din localitate, scrie ziaruldevrancea.ro ...continuare.

VIDEO: Florin Salam, sarut pasional cu un alt barbat! Scenele au fost surprinse la o petrecere privata

publicat 2015-06-29 18:30:02 (Antena-1)
VIDEO: Florin Salam, sarut pasional cu un alt barbat! Scenele au fost surprinse la o petrecere privata Florin Salam urmeaza sa se casatoreasca, dar asta nu-l impiedica sa faca tot felul de gesturi discutabile. Cantaretul de manele a pupat pe gura un barbat, spre dezamagirea mai multor fani ...continuare.

Salam e in strainatate, ea, prin cluburile de noapte! Ce a facut Roxana Dobre cu un barbat misterios la ceas de seara

publicat 2015-06-29 18:30:02 (CanCan)
Salam e in strainatate, ea, prin cluburile de noapte! Ce a facut Roxana Dobre cu un barbat misterios la ceas de seara Insarcinata in sapte luni, iubita lui Florin Salam petrece prin cluburi, in timp ce artistul este plecat in strainatate, pentru a sustine mai multe concerte. ...continuare.

Brigitte Sfat, marturie DUREROASA. Drama URIASA a sotiei lui Ilie Nastase

publicat 2015-06-29 17:15:35 (Romania-TV)
Brigitte Sfat, marturie DUREROASA. Drama URIASA a sotiei lui Ilie Nastase Brigitte Sfat duce o viata ca-n filme alaturi de Ilie Nastase, dar trecutul ei nu a fost unul roz, fiind pusa la multe incercari. ...continuare.

Un artist CELEBRU le-a frant inimile fanilor dupa moartea surorii sale: "Nu stiu cat timp voi mai canta"

publicat 2015-06-27 20:30:22 (Libertatea)
Un artist CELEBRU le-a frant inimile fanilor dupa moartea surorii sale: Nu stiu cat timp voi mai canta Tenorul spaniol Placido Domingo este extrem de marcat de moartea surorii sale. El a marturisit ca nu va fi in stare sa joace in opera 'Gianni Schicchi' la incheierea stagiunii de la Teatro Real din Madrid. In schimb va sustine un mic concert, pentru ca asta i-ar fi placut surorii sale. Placido Domingo- foto HEPTA Publicitate Celebrul artist a relatat vineri ca nu a mai cantat de cinci saptamani, anulandu-si mai multe angajamente pentru a fi alaturi de sora sa, care urma un tratament contra... ...continuare.

TOP 10 SELFIE care au fost facute chiar inainte de a se produce o TRAGEDIE. Habar n-aveau ca MOARTEA e doar la cateva clipe distanta | GALERIE FOTO

publicat 2015-06-27 17:30:34 (Evenimentul-Zilei)
TOP 10 SELFIE care au fost facute chiar inainte de a se produce o TRAGEDIE. Habar n-aveau ca MOARTEA e doar la cateva clipe distanta | GALERIE FOTO Singura certitudine a omului este moartea. Este o binecuvantare faptul ca nimeni nu stie exact cand va trece in cealta lume, pentru ca desi orcine stie ca va muri intr-o zi, muritorul nu este muncit de grija asta. ...continuare.

Adi Minune si Florin Salam au batut palma! Manelistii au stabilit ce vor pati "ginerii" lor daca le vor face fetele sa planga

publicat 2015-06-27 16:30:02 (CanCan)
Adi Minune si Florin Salam au batut palma! Manelistii au stabilit ce vor pati ginerii lor daca le vor face fetele sa planga Adrian Minune si Florin Salam nu-i vad cu ochi buni pe cei care le fac curte fiicelor lor, asa ca au facut un pact. Manelistii au stabilit ca daca “ginerii” lor se vor purta necuvincios cu Betty si cu Carmen, acestia vor fi pedepsiti. ...continuare.

Ce pensie alimentara ii va plati Razvan Simion sotiei inselate! Realizatorul Tv incaseaza o avere de la Antena!

publicat 2015-06-26 23:30:02 (CanCan)
Ce pensie alimentara ii va plati Razvan Simion sotiei inselate! Realizatorul Tv incaseaza o avere de la Antena! Razvan Simion a confirmat despartirea de sotia sa, dupa 15 ani de relatie si 11 de casatorie, insa nu se stie inca daca divortul a fost pronuntat sau nu. Totusi, CANCAN.ro a aflat ce pensie alimentara va plati prezentatorul TV pentru cei doi copii sa ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »