Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

TEORIA HALUCINANTA a unei doctorande despre moartea lui HITLER si fotografia care o sustine

publicat 2014-04-16 15:33:13 (Realitatea-TV)
TEORIA HALUCINANTA a unei doctorande despre moartea lui HITLER si fotografia care o sustine Cartile de istorie ne invata ca atunci cand armata ruseasca a patruns in Berlin, Hitler impreuna cu sotia sa, Eva Braun, au inghitit doua pastile cu cianura pentru a muri in demnitate. Cadavrele celor doi au fost descoperite de catre rusi chiar in buncarul din Berlin, pentru ca astfel Al Doilea Razboi Mondial sa ia sfarsit. Pe langa cadavrele celor doi, un testament care purta semnatura Führerului a fost descoperit si a fost facut public. "Eu si sotia mea am ales moartea pentru a scapa de... ...continuare.

Soparla de la Animal X isi lasa toti banii pe mana sotiei. Vezi de ce a lasat-o sa se ocupe de afacerile familiei

publicat 2014-04-15 22:45:03 (CanCan)
Soparla de la Animal X isi lasa toti banii pe mana sotiei. Vezi de ce a lasat-o sa se ocupe de afacerile familiei In perioada in care a stat departe de scena si de micul ecran, Alexandru Salaman, fostul solist al trupei Animal X, nu a pierdut vremea deloc. S-a insurat, si-a facut o afacere, iar acum se pregateste sa revina in muzica. ...continuare.

Florin Salam va fi expus la "muzeu". Regelele manelor, pictat in marime naturala

publicat 2014-04-15 19:30:03 (CanCan)
Florin Salam va fi expus la muzeu. Regelele manelor, pictat in marime naturala Statuia este aproape gata, doar tabloul mai lipsea, dar si asta a devenit recent realitate. Florin Salam, care isi spune briliantul Romaniei, a fost “reprodus” in marime naturala. ...continuare.

Coreea de Nord, din nou in sarbatoare. Este aniversat "presedintele etern" Kim Ir-sen

publicat 2014-04-15 14:45:31 (Ziarul-Atac)
Coreea de Nord, din nou in sarbatoare. Este aniversat presedintele etern Kim Ir-sen Este din nou sarbatoare nationala in Coreea de Nord - locuitorii tarii marcheaza marti ziua de nastere a lui Kim Ir-sen, fondatorul statului comunist. Supranumit "eternul presedinte", el s-a nascut pe 15 aprilie 1912 si a condus Coreea de Nord pana la moartea sa, in 1994.In cinstea lui Kim Ir-sen, venerat de cetatenii nord-coreeni, au fost ridicate sute de statui in intreaga tara, unele de dimensiuni impresionante.La moartea lui au fost declarate zece zile de doliu national, iar dupa deces,... ...continuare.

Sobi Cseh a intrat in runda a doua a luptei cu boala

publicat 2014-04-15 00:15:02 (Antena-1)
Sobi Cseh a intrat in runda a doua a luptei cu boala Cancerul s-a intors, iar cascadorul isi aduna puterile ca sa reziste din nou. Cu demnitate si curaj. Asa cum a invins moartea si prima oara. Intreaga sa viata a fost o lupta. S-a aruncat in foc, a plonjat in aer, a trait pe muchie de cutit. La 71 de ani, cascadorul care a facut pariu cu moartea in zeci de filme vrea acum sa castige cel mai greu pariu. Chiar daca medicii nu i-au dat mari sperante STIREA CONTINUA AICI ...continuare.

Florin Salam a jurat in fata copiilor sai ca nu se mai atinge de droguri. "Am terminat, Fanica e sus in ceruri si ma vede"

publicat 2014-04-14 20:00:04 (CanCan)
Florin Salam a jurat in fata copiilor sai ca nu se mai atinge de droguri. Am terminat, Fanica e sus in ceruri si ma vede Florin Salam le-a cerut iertare lui Bety si Dani, cei doi copii ai sai, si a jurat in fata acestora ca a terminat-o cu drogurile. ...continuare.

OMORAT de autocar in fata casei, sub ochii sotiei. Accident rutier TRAGIC, la Arad VIDEO

publicat 2014-04-14 18:15:45 (Romania-TV)
OMORAT de autocar in fata casei, sub ochii sotiei. Accident rutier TRAGIC, la Arad VIDEO Un barbat a murit, iar altul a ajuns in stare grava la spital, dupa ce masina in care se aflau a fost spulberata de un autocar. Tragedia s-a produs chiar in fata portii, in timp ce soferul autoturismului incerca sa intre in curte. Cei 29 de pasageri din autocar au tras o sperietura groaznica. ...continuare.

Motivele celui mai proaspat divort. Vezi aici ce ultimatum i-a dat Stelea sotiei, inainte de a o parasi! Totul a inceput in 2010

publicat 2014-04-14 16:30:21 (CanCan)
Motivele celui mai proaspat divort. Vezi aici ce ultimatum i-a dat Stelea sotiei, inainte de a o parasi! Totul a inceput in 2010 Pareau un cuplu fericit, insa, atunci cand nimeni nu se astepta, Mirela si Bogdan Stelea au anuntat ca divorteaza. Motivul? Fostul fotbalist isi doreste enorm o familie, insa creatoarea de moda nu este dispusa sa renunte la cariera si la... silueta! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

mirel basescu ziua femeii pono pharma claudiu din craiova concurs canin alb negru doctorat handbal feminin viol in divorteaza dragus prostituate mediu spitalul de urgenta cercetari dreptul volksbank romania mediu/ indemnizatiile eugen mihaescu turnu magurele femeia gall gabriel cotabita monica bellucci arges adrian mutu florin salam gaura neagra barbados tati/ talhar imbulzeala bianca rus murit tati vali vijelie fraieri raluca moianu urziceanu slobozia uricani sarah jessica parker central ilfov mosova horoscop