Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urm. »

Moartea unui print roman

publicat 2018-02-22 18:30:04 (Cotidianul)
Moartea unui print roman Șerban Cantacuzino, personalitate marcanta a exilului romanesc, a decedat la Londra, la varsta de 90 de ani. [...] The post Moartea unui print roman appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Florin Salam, mesaj pentru Roxana Dobre? Cantaretul de manele a facut totul public: "Iti vor ierta totul, in afara de…"

publicat 2018-02-22 13:30:04 (CanCan)
Florin Salam a postat un mesaj pe pagina sa de facebook, unde a etichetat-o si pe iubita lui, Roxana Dobre, cea care i-a daruit doi copii. In ultimul timp, cei doi au avut cateva probleme, pe care, aparent, le-ar fi rezolvat, insa se pare ca lucrurile nu sunt chiar roz in viata artistului.  <<„Iti voi […] The post Florin Salam, mesaj pentru Roxana Dobre? Cantaretul de manele a facut totul public: "Iti vor ierta totul, in afara de…" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Noi detalii socante, dupa moartea actritei Anastasia Cecati

publicat 2018-02-22 09:30:25 (Libertatea)
Noi detalii socante, dupa moartea actritei Anastasia Cecati Noi detalii socante, dupa moartea actritei Anastasia Cecati. Au aparut noi detalii in cazul actritei Anastasia Cecati, ucisa de sotul ei. Trupul neinsufletit al barbatului in varsta de 34 de ani a fost gasit langa un bloc de locuinte, dupa ce s-a aruncat de la geamul apartamentului in care Anastasia a fost gasita fara suflare. […] Post-ul Noi detalii socante, dupa moartea actritei Anastasia Cecati apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Va REZISTA Florin Salam acestei LOVITURI? Ce a facut IUBITUL fiicei sale MINORE. S-a ajuns la TRIBUNAL!

publicat 2018-02-21 21:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Va REZISTA Florin Salam acestei LOVITURI? Ce a facut IUBITUL fiicei sale MINORE. S-a ajuns la TRIBUNAL! Dupa ce a declarat ca urmeaza sa devina sotia lui Catalin Visanescu, omul alaturi de care are o relatie de 3 ani, Betty Stoian, fiica lui Florin Salam, ii da acestuia o lovitura de proportii: il actioneaza in judecata. Mai mult, informatia potrivit careia este insarcinata este tot mai discutata. ...continuare.

Echipa "Acces Direct", atacata cu multa brutalitate si amenintata cu moartea! Imaginile sunt socante! (VIDEO)

publicat 2018-02-21 19:30:02 (Antena-1)
Echipa Acces Direct, atacata cu multa brutalitate si amenintata cu moartea! Imaginile sunt socante! (VIDEO) O echipa a emisiunii "Acces Direct" a fost atacata si amenintata cu moartea! Imaginile au un puternic impact emotional! ...continuare.

Vestea momentului in showbiz! Florin Salam se pregateste sa devina...bunic?! Cum a reactionat manelistul la aflarea vestii!

publicat 2018-02-21 17:45:02 (Antena-1)
Vestea momentului in showbiz! Florin Salam se pregateste sa devina...bunic?! Cum a reactionat manelistul la aflarea vestii! Veste incredibila in showbiz, dupa ce un detaliu total neasteptat a iesit la iveala despre fiica unui celebru manelist! Se pregateste Florin Salam sa devina bunic? Reactia acestuia  ...continuare.

ANCHETA de proportii la UEFA. Investigatorii au fost amenintati cu MOARTEA

publicat 2018-02-21 14:45:05 (Evenimentul-Zilei)
ANCHETA de proportii la UEFA. Investigatorii au fost amenintati cu MOARTEA UEFA continua cercetarile legate de blaturile facute de albanezii de la Skenderbeu in cupele europene. Investigatorii au fost amenintati cu moartea. ...continuare.

Oficialii UEFA care ancheteaza cel mai grav caz de trucare de meciuri din ultimii ani, amenintati cu moartea! O adversara a FCSB din acest sezon, mentionata in dosar

publicat 2018-02-21 12:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Oficialii UEFA care ancheteaza cel mai grav caz de trucare de meciuri din ultimii ani, amenintati cu moartea! O adversara a FCSB din acest sezon, mentionata in dosar UEFA a anuntat ca oficialii forului european care au investigat cazul de trucare de meciuri de la echipa albaneza Skenderbeu au primit amenintari cu moartea! Initial, gruparea din Albania a fost suspendata un an din cupele europene, în sezonul 2016-2017, însa informatiile noi intrate în posesia UEFA au dus la redeschiderea cazului. ... ...continuare.

Detalii de ultima ora in cazul mortii sportivului de 23 de ani din Dambovita. Mesajul sfasietor al sotiei tanarului

publicat 2018-02-21 12:15:03 (CanCan)
CANCAN.RO, SITE-UL NR.1 DIN ROMANIA, a aflat detalii legate de moartea sportivului de 23 de ani din Dambovita. Florin Stelian era legitimat la Clubul Respect Gym din Gaesti. De un an nu mai participa, insa, la competitii. Tanarul locuia in Matasaru, alaturi de parinti. Tragedia s-a petrecut intr-o fractiune de secunda. Florin abia ce se […] The post Detalii de ultima ora in cazul mortii sportivului de 23 de ani din Dambovita. Mesajul sfasietor al sotiei tanarului appeared first on... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA