Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Valentina Pelinel ii da o lovitura dura sotiei lui Borcea. "Este aproape gata"

publicat 2016-02-07 17:30:02 (Antena3)
Valentina Pelinel ii da o lovitura dura sotiei lui Borcea. Este aproape gata" Valentina Pelinel traieste cea mai placuta perioada a vietii sale, fiind insarcinata in a 24-a saptamana cu un baietel. Vedeta este tot mai activa pe Facebook si nu pierde niciun prilej sa vorbeasca despre bebelusul... ...continuare.

Moartea suspecta a unui jurnalist britanic intr-un apartament din Bucuresti. Cine a fost David St. Vincent

publicat 2016-02-07 17:00:35 (ProTV)
Moartea suspecta a unui jurnalist britanic intr-un apartament din Bucuresti. Cine a fost David St. Vincent Politia Capitalei investigheaza moartea suspecta a unui jurnalist britanic, intr-un apartament din Bucuresti. David St. Vincent, care scria pentru sectiunea Travel a The Independent, a fost gasit fara viata pe 12 ianuarie. ...continuare.

VIDEO Ororile batausului Sorin Palesica: a nenorocit o tanara si a amenintat politistii cu moartea. Un alt barbat a fost rapit si schingiuit cu cainii interlopului

publicat 2016-02-07 15:00:02 (Adevarul)
Sorin Palesica, interlopul care a snopit in bataie o tanara salvamontista, intr-un bar din statiunea Straja, a amenintat cu moartea politistii care au fost chemati la fata locului. Palesica este recidivist, iar in 2006 a fost implicat in rapirea si schingiuriea unui tanar, care a fost dus in Defileul Jiului si lasat aproape mort, dupa ce cainii de lupta au fost pusi sa il muste. ...continuare.

Salam de biscuiti cu banana

publicat 2016-02-07 13:15:47 (Income-Magazine)
Salam de biscuiti cu banana O reteta de salam cu biscuiti mai usoara, care, in loc de traditionalele nuci, foloseste o banana. Este o prajitura care se prepara usor si care nu este nici foarte costisitoare. ...continuare.

"Regele veiozelor" a fost cuprins de remuscari in inchisoare. Ii cere iertare sotiei "Dulaului"!

publicat 2016-02-06 23:15:01 (CanCan)
Regele veiozelor a fost cuprins de remuscari in inchisoare. Ii cere iertare sotiei Dulaului! Abdullah Atas, turcul care a accidentat mortal un politist de la Rutiera, a fost cuprins de remuscari in inchisoare. El vrea sa-i ceara iertare sotiei victimei sale.   ...continuare.

Dupa 60 de ani de mariaj a gasit secretul sotiei: o cutie de pantofi. Ce se afla in ea. A INGHETAT!

publicat 2016-02-06 18:15:33 (Realitatea-TV)
Dupa 60 de ani de mariaj a gasit secretul sotiei: o cutie de pantofi. Ce se afla in ea. A INGHETAT! O femeie si un barbat erau casatoriti de 60 de ani. Singurul secret dintre cei doi: o cutie de pantofi, tinuta de femeie in dulapul sau, cutie in care sotul nu a avut niciodata dreptul sa caute. Ce se afla in ea? ...continuare.

Moartea unui cetatean britanic, anchetata de procurorii bucuresteni

publicat 2016-02-06 15:30:02 (Antena3)
Moartea unui cetatean britanic, anchetata de procurorii bucuresteni Politistii bucuresteni ancheteaza moartea unui cetatean englez, gasit fara suflare in apartamentul sau din Capitala.Potrivit Daily Mail, moartea lui David St Vincent a fost considerata initial una din... ...continuare.

A vrut sa-i faca sotiei lui o surpriza si a intrat peste ea in cada. A inlemnit cand a prins-o asa

publicat 2016-02-05 19:00:33 (Realitatea-TV)
A vrut sa-i faca sotiei lui o surpriza si a intrat peste ea in cada. A inlemnit cand a prins-o asa A vrut sa-i faca o surpriza sotiei, dar nu i-a venit sa creada cum a surprins-o la dus! Obiceiurile dinaintea casniciei au recidivat. ...continuare.

Imaginea care o sa il enerveze pe Florin Salam! Uite cum il pupa fiica artistului pe iubitul sau

publicat 2016-02-05 17:15:02 (CanCan)
Imaginea care o sa il enerveze pe Florin Salam! Uite cum il pupa fiica artistului pe iubitul sau Betty Salam traieste o frumoasa poveste de dragoste alaturi de un tanar. Cei doi par ca se inteleg bine si sunt fericiti impreuna. ...continuare.

Bancul zilei: Sotul se baga in pat, entuziasmat, si-i sopteste sotiei la ureche

publicat 2016-02-05 11:46:15 (Romania-TV)