Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Andra Maruta, anunt bomba: "Sper sa ne intoarcem trei de la Paris"

publicat 2014-08-23 20:45:18 (Romania-TV)
Andra Maruta, anunt bomba: "Sper sa ne intoarcem trei de la Paris" Andra si Catalin Maruta au sarbatorit, pe 22 august, 6 ani de casnicie si au petrecut impreuna la Paris. Prezentatorul i-a facut sotiei sale, cadou de ziua ei de nastere, o vacanta romantica in capitala Frantei. ...continuare.

Culisele unui triunghi conjugal! Un celebru solist se imparte intre sotie si amanta, dar se simte tot singur: "Daca te insori..."

publicat 2014-08-23 20:00:04 (CanCan)
Culisele unui triunghi conjugal! Un celebru solist se imparte intre sotie si amanta, dar se simte tot singur: Daca te insori... Casatorit de 25 de ani, Lao Iorga i-a dat o palma sotiei cand s-a mutat in casa amantei, insa aceasta a trecut cu vederea infidelitatea. Se pare ca femeia trage cu dintii de casnicie, desi solistul ii transmite mesaje clare! ...continuare.

Politicianul italian care a comentat dur moartea unui roman: "Nu regret". Cum a incercat sa repare, totusi, situatia

publicat 2014-08-23 16:15:09 (ProTV)
Politicianul italian care a comentat dur moartea unui roman: "Nu regret". Cum a incercat sa repare, totusi, situatia Viviana Beccalossi, oficialul regional italian care a spus ca nu ii pare rau de moartea unui roman ce a provocat un grav accident, sustine ca nu regreta afirmatiile, desi le-a nuantat, argumentand ca ar fi avut aceeasi atitudine fata de un italian. ...continuare.

Maruta, gest emotionant pentru Andra! Iata ce declaratie i-a facut

publicat 2014-08-23 15:30:18 (Puterea)
Maruta, gest emotionant pentru Andra! Iata ce declaratie i-a facut Catalin Maruta s-a pregatit ca la carte pentru aniversarea sotiei lui! A ales o destinatie romantica de vacanta, si i-a facut cea mai frumoasa declaratie partenerei sale de viata! Asadar, Andra si-a sarbatorit implinirea celor 28 de ani in Paris, iar Catalin nu s-a oprit aici cu surprizele, mai ales ca ei au serbat si sase ani de casnicie. De ziua sotiei lui, prezentatorul a facut un gest emotionant pentru aceasta. Catalin Maruta a postat un mesaj, in care i-a declarat dragostea cantaretei,... ...continuare.

Declaratii-soc ale Danielei Gyorfi la un an de la moartea mamei: "Nu cred in viata de apoi, niciun mort nu mananca de la pomana"

publicat 2014-08-23 12:15:03 (CanCan)
Declaratii-soc ale Danielei Gyorfi la un an de la moartea mamei: Nu cred in viata de apoi, niciun mort nu mananca de la pomana Luna viitoare se va implini un an de la moartea mamei solistei Daniela Gyorfi. Dincolo de faptul ca nu si-a revenit nici acum, solista are o mare durere in suflet ca nu si-a visat mama niciodata, fapt care a facut-o sa creada ca nu exista viata de apoi. ...continuare.

ICE BUCKET CHALLENGE | Connect-R SI-A TURNAT APA CU GHEATA IN CAP si a pasat provocarea catre PEPE, FLORIN SALAM SI FUEGO | VIDEO

publicat 2014-08-22 19:30:27 (Libertatea)
ICE BUCKET CHALLENGE | Connect-R SI-A TURNAT APA CU GHEATA IN CAP si a pasat provocarea catre PEPE, FLORIN SALAM SI FUEGO | VIDEO Connect-R s-a aliniat si el campaniei "Ice Bucket Challenge" si s-a udat, la provocarea unui membru al trupei Mandinga. El a adaptat insa modalitatea de a turna apa rece in cap si a folosit un ceaun in loc de galeata. Inainte sa se ude insa, el a anuntata ca paseaza provocarea catre Pepe, Florin Salam si Fuego. "Multumesc Mandinga pentru provocare. Numai ca la noi e cu ceaun. Provocarea mea merge mai departe pentru nasul Pepe, pentru Florin Salam si pentru Fuego", a spus Connect-R, inainte sa... ...continuare.

Catalin Maruta si Andra arunca BOMBA: "Sper sa ne intoarcem 3 de la Paris" Ce provocare a acceptat cantareata

publicat 2014-08-22 19:00:03 (CanCan)
Catalin Maruta si Andra arunca BOMBA: Sper sa ne intoarcem 3 de la Paris Ce provocare a acceptat cantareata Andra si Catalin Maruta au sarbatorit astazi 6 ani de casnicie. Prezentatorul i-a facut sotiei sale o surpriza de zile mari si au plecat impreuna intr-o vacanta la Paris si si-au facut planuri mari. ...continuare.

IMAGINI IMPRESIONANTE! RUDELE LUI BERCEA, DEVASTATE DE MOARTEA MAMEI MONDIALULUI!

publicat 2014-08-22 13:30:19 (Libertatea)
IMAGINI IMPRESIONANTE! RUDELE LUI BERCEA, DEVASTATE DE MOARTEA MAMEI MONDIALULUI! Moartea Elenei Anghel, mama cunoscutului interlop Bercea Mondial, a adunat la Spitalul de Urgenta Floreasca Bucuresti, aproape toti membrii familiei. Toti cei prezenti, veniti sa ridice corpul neinsufletit al femeii care suferea de cancer la colon, au jelit-o distrusi de durere pe mama lui Bercea. Elena Anghel a murit astazi. Ea era internata la Spitalul de Urgenta Floreasca din Capitala din 11 august si a fost operata la unitatea spitaliceasca din Capitala. In aceste conditii, intreaga... ...continuare.

SOCANT! Vezi ce mesaj a transmis Ramona Gabor, la un an de la moartea mamei sale! "O sa vin la tine..."

publicat 2014-08-22 09:45:02 (CanCan)
SOCANT! Vezi ce mesaj a transmis Ramona Gabor, la un an de la moartea mamei sale! O sa vin la tine... Monica si Ramona Gabor se afla in Romania, pentru a se ocupa de parastasul mamei lor, Veronica Bulai, la un an de la moartea acesteia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

antreprenori outsourcing film dan fischer poarta alba teleorman transmisii brasov mahu accident la vaslui alba iulia monter delon picioarele goale bistrita nasaud anul nasteri partid ministerul invatamantului cartoon network biel cioaba constanta botosani motociclist mort rezulat mihaita piticu roland garros ospatari deprecierea dolarului flashmob mariana birica mure horoscop cablu bacalaureat accident tragic unitatea militara harghita strazi michael jackson omega3 dobrisan pro motor canta manele mures arges camelia patrascanu fundatia orange calarasi cresa