Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Klaus Iohannis, dezvaluiri despre sotia sa: "Carmen ramane profesoara la Sibiu"

publicat 2015-05-23 15:45:09 (Realitatea-TV)
Klaus Iohannis, dezvaluiri despre sotia sa: "Carmen ramane profesoara la Sibiu" Klaus Iohannis si-a lansat sambata cea de-a doua carte, Primul Pas, in prezenta multor admiratori si prieteni si in prezenta sotiei sale, Carmen, careia a tinut sa ii multumeasca ca a venit special pentru eveniment de la Sibiu. ...continuare.

SITUATIE DISPERATA. O femeie vrea sa isi dea copiii la ofelinat, de teama fratelui care ii ameninta cu MOARTEA

publicat 2015-05-23 12:45:15 (Romania-TV)
SITUATIE DISPERATA. O femeie vrea sa isi dea copiii la ofelinat, de teama fratelui care ii ameninta cu MOARTEA O mama din judetul Iasi este la un pas sa-si trimita copiii la orfelinat. Femeia se teme ca fratele ei, care sufera de o boala psihica grava, ii va ucide. Barbatul locuieste cu ea, dar este instabil si o ameninta des cu moartea. Femeia a cerut ajutorul autoritatilor, dar, pana acum, nimeni nu a gasit o solutie. ...continuare.

Florin Salam este DISTRUS! A intrat in COMA si nu stie ce sanse are! " II iesea abur din vene si..."

publicat 2015-05-23 12:00:02 (CanCan)
Florin Salam este DISTRUS! A intrat in COMA si nu stie ce sanse are!  II iesea abur din vene si... Florin Salam primeste o noua lovitura, dupa ce cumnatul lui a fost operat in urma cu doar cateva zile. De data aceasta, este vorba de nepotica lui, in varsta de 12 ani. ...continuare.

A murit pe loc dupa ce a fost lovit de fulger. Ce avea in buzunar barbatul din Arad: "Cred ca i-a grabit sfarsitul"

publicat 2015-05-22 13:15:15 (ProTV)
A murit pe loc dupa ce a fost lovit de fulger. Ce avea in buzunar barbatul din Arad: "Cred ca i-a grabit sfarsitul" Soarta i-a jucat o festa macabra unui barbat de 54 de ani, din judetul Arad, care a vrut sa ii sara in ajutor sotiei. ...continuare.

Sase politisti din Baltimore au fost acuzati de moartea unui tanar de culoare

publicat 2015-05-22 10:30:15 (Romania-TV)
Sase politisti din Baltimore au fost acuzati de moartea unui tanar de culoare Șase politisti din Baltimore, urmariti penal pentru moartea unui tanar de culoare in aprilie, caz care a condus la revolte in masa in acest oras din estul SUA, au fost inculpati in mod oficial, inclusiv pentru crima, a anuntat joi procuroarea Marilyn Mosby din Maryland. ...continuare.

Vesti bune pentru Florin Salam! Cumnatul sau este inafara oricarui pericol, dupa ce a fost la un pas de moarte!

publicat 2015-05-22 09:30:02 (CanCan)
Vesti bune pentru Florin Salam! Cumnatul sau este inafara oricarui pericol, dupa ce a fost la un pas de moarte! In urma cu o saptamana, fostul cumnat al lui Florin Salam a primit o bataie sora cu moartea. Acesta a ajuns la spital in stare grava, iar medicii nu i-au dat sanse mari de supravietuire. Acum insa, fratele Fanicai este inafara oricarui pericol. ...continuare.

Șase politisti din Baltimore, acuzati oficial de moartea unui tanar de culoare

publicat 2015-05-22 09:15:01 (Antena3)
Șase politisti din Baltimore, urmariti penal pentru moartea unui tanar de culoare in aprilie, caz care a condus la revolte in masa in acest oras din estul SUA, au fost inculpati in mod oficial, inclusiv... ...continuare.

ULTIMA ORA! Nicolae Guta a fost amenintat cu MOARTEA! Ce se intampla in aceste momente cu el!

publicat 2015-05-21 20:15:02 (CanCan)
ULTIMA ORA! Nicolae Guta a fost amenintat cu MOARTEA! Ce se intampla in aceste momente cu el! Nicolae Guta se afla in plin scandal cu mama Narcisei. Femeia l-a acuzat ca a alergat-o cu un cutit si ca a vrut sa o bata, iar acum, aceasta l-a amenintat la randul ei cu moartea. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »