Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Oferta de primavara a TVR: Florin Salam in dialog cu Iuliana Marciuc

publicat 2015-03-30 15:00:17 (Realitatea-TV)
Oferta de primavara a TVR: Florin Salam in dialog cu Iuliana Marciuc Postul public anunta ca Iuliana Marciuc va gazdui miine, de la ora 21:00, la TVR 2 un amplu interviu cu Florin Salam, scrie Catalin Tolontan. ...continuare.

In timp ce Dolce ii ia Europeanul de fotbal, TVR ne invita sa-l urmarim pe "Florin Salam confesindu-se Iulianei Marciuc"

publicat 2015-03-30 13:30:02 (Catalin-Tolontan)
Doua comunicate oferite astazi de televiziuni descriu involuntar tabloul media din Romania. Dolce anunta ca va difuza Campionatul European de fotbal din 2016, unde echipa lui Anghel Iordanescu are mari sanse sa se califice. Postul detinut de Telekom va transmite toate cele 51 de meciuri ale competitiei. 28 de partide vor fi difuzate exclusiv, in timp ce restul de 23 […] ...continuare.

EXCLUSIV | Salam e pe afisul celui mai mare festival din lume!

publicat 2015-03-30 00:00:24 (Libertatea)
Abandonat de Goran Bregovic, care i-a dat sperante ca va canta in turneul sau european Champagne... ...continuare.

Directorul BBC, amenintat cu moartea dupa ce l-a concediat pe Jeremy Clarkson

publicat 2015-03-29 21:00:13 (Realitatea-TV)
Directorul BBC, amenintat cu moartea dupa ce l-a concediat pe Jeremy Clarkson Directorul general BBC, Tony Hall, a fost amenintat cu moartea dupa ce a anuntat ca renunta la colaborarea cu Jeremy Clarkson, starul emisiunii "Top Gear". ...continuare.

Declaratii sfasietoare ale soacrei lui Salam dupa ce are interzis sa isi vada nepotul "De ce m-ai uitat puiul meu iubit?"

publicat 2015-03-29 16:45:02 (CanCan)
Declaratii sfasietoare ale soacrei lui Salam dupa ce are interzis sa isi vada nepotul De ce m-ai uitat puiul meu iubit? Dupa ce viitoarea sotie a lui Florin Salam a interzis total orice acces al familiei Fanicai langa Betty si Dany, soacra manelistului isi plange cum poate durerea si inceara pe orice parte sa ia legatura cu nepotii pe care i-a crescut. ...continuare.

Directorul general al BBC, amenintat cu moartea dupa ce a renuntat la colaborarea cu Jeremy Clarkson, realizatorul Top Gear

publicat 2015-03-29 16:15:10 (ProTV)
Directorul general al BBC, amenintat cu moartea dupa ce a renuntat la colaborarea cu Jeremy Clarkson, realizatorul Top Gear Tony Hall, directorul general al BBC, a primit amenintari cu moartea, printr-un e-mail, dupa ce, miercuri, a anuntat ca va renunta la colaborarea cu Jeremy Clarkson, starul show-ului Top Gear. ...continuare.

Tony Hall, seful BBC, amenintat cu moartea dupa ce l-a dat afara pe Jeremy Clarkson de la "Top Gear"

publicat 2015-03-29 14:45:17 (Romania-TV)
Tony Hall, seful BBC, amenintat cu moartea dupa ce l-a dat afara pe Jeremy Clarkson de la "Top Gear" Tony Hall, directorul BBC, si sotia sa au fost amenintati cu moartea dupa ce seful televiziunii a decis sa renunte la colaborarea cu Jeremy Clarkson, starul show-ului "Top Gear", care a fost suspendat pe 10 martie, ca urmare a unei dispute violente cu un producator. ...continuare.

Directorul BBC, amenintat cu moartea dupa ce l-a concediat pe Jeremy Clarkson

publicat 2015-03-29 14:45:16 (Realitatea-TV)
Directorul BBC, amenintat cu moartea dupa ce l-a concediat pe Jeremy Clarkson Tony Hall, directorul general al BBC, a primit amenintari cu moartea, printr-un e-mail, dupa ce, miercuri, a anuntat ca va renunta la colaborarea cu Jeremy Clarkson, starul show-ului "Top Gear", care a fost suspendat pe 10 martie, ca urmare a unei dispute violente cu un producator. ...continuare.

Scandalul Top Gear a ajuns la un nou nivel. Seful BBC a fost pus sub paza, din cauza unor amenintari cu moartea

publicat 2015-03-29 14:15:19 (ProTV)
Scandalul Top Gear a ajuns la un nou nivel. Seful BBC a fost pus sub paza, din cauza unor amenintari cu moartea Directorul general al BBC Tony Hall a declarat ca se afla sub protectie dupa ce a primit amenintari cu moartea, ca urmare a scandalului cu Jeremy Clarkson. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »