Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

MAI: Seful Politiei Capitalei si adjunctul sau vor reveni pe functiile de baza

publicat 2018-01-16 15:00:03 (Antena3)
MAI: Seful Politiei Capitalei si adjunctul sau vor reveni pe functiile de baza Seful Politiei Capitalei, Dragos Nicu, si adjunctul sau Marius Voicu vor reveni pe functiile de baza ocupate în urma câstigarii concursurilor, respectiv de adjunct în cadrul Directiei... ...continuare.

MAI: Seful Politiei Capitalei si adjunctul sau vor reveni pe functiile de baza

publicat 2018-01-16 13:45:24 (Mediafax)
MAI: Seful Politiei Capitalei si adjunctul sau vor reveni pe functiile de baza Seful Politiei Capitalei, Dragos Nicu, si adjunctul sau Marius Voicu vor reveni pe functiile de baza ocupate in urma castigarii concursurilor, respectiv de adjunct in cadrul Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti (DGPBM), anunta Ministerul Afacerilor Interne (MAI). ...continuare.

MAI: Seful Politiei Capitalei si adjunctul sau vor reveni pe functiile de baza

publicat 2018-01-16 13:30:26 (Romania-TV)
MAI: Seful Politiei Capitalei si adjunctul sau vor reveni pe functiile de baza Seful Politiei Capitalei Dragos Nicu si adjunctul sau Marius Voicu vor reveni pe functiile de baza ocupate in urma castigarii concursurilor, respectiv functii de adjunct in cadrul Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti (DGPBM), informeaza Ministerul Afacerilor Interne (MAI). Reprezentantii ministerului sustin ca, in ceea ce priveste rapoartele de incetare a imputernicirii, transmise de seful Politiei Capitalei si adjunctul sau, in cazul lui Dragos Nicu decizia va fi luata de... ...continuare.

Ministerul de Interne a primit rapoartele oficialilor din Politia Capitalei

publicat 2018-01-16 13:00:05 (Bursa)
Ministerul Afacerilor Interne (MAI) a confirmat astazi primirea rapoartelor de incetare a functiilor detinute in Politia Capitalei de chestorii Nicu Dragos si Marius Voicu, se arata intr-un comunicat remis astazi Redactiei. ...continuare.

Precizari MAI in cazul ANCHETEI declansate la Politia Romana

publicat 2018-01-16 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Precizari MAI in cazul ANCHETEI declansate la Politia Romana MAI a transmis ca a primit, abia luni, raportul inaintat , vineri, de seful Politiei Romane, chestorul Bogdan Despescu premierului Mihai Tudose. Oficialii ministerului condus de Carmen Dan precizeaza ca seful Politiei Capitalei, chestorul Nicu Dragos si adjunctul sau, comisar sef Ștefan Marius, nu si-au dat demisia, asa cum s-a prezentat in mass-media, ci au inaintat rapoarte de incetare a imputernicirii pe functii. ...continuare.

Gigi Becali l-a "turnat" pe Mihai Stoica! Oficialul stelist incalca pedeapsa: "Se ocupa MM de tot"

publicat 2018-01-16 12:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
Gigi Becali l-a turnat pe Mihai Stoica! Oficialul stelist incalca pedeapsa: Se ocupa MM de tot Gigi Becali a vorbit despre posibilul transfer al lui Valerica Gaman la FCSB si a dezvaluit ca de negocieri se ocupa Mihai Stoica, managerul sportiv al echipei ros-albastre. "Lui Cristi Tanase si lui Valerica Gaman le dau câte 20.000 de euro pe luna, mai mult nu. Cu Valerica nu am discutat pentru ca se ocupa MM. El vorbeste cu Dragos, agentul care lucreaza la firma lui Victor si Giovani (n.r. Dragos Sârbu)", a declarat Becali la Pro X. ... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul politistului care l-a batut pe Boureanu. Ce s-a intamplat cu agentul

publicat 2018-01-16 10:45:02 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul politistului care l-a batut pe Boureanu. Ce s-a intamplat cu agentul Agentul Ovidiu Andrei a devenit celebru dupa ce, anul trecut, la data de 9 iunie, a avut un conflict violent, in trafic, cu fostul deputat Cristian Boureanu.  ...continuare.

Bianca Dragusanu, pentru prima oara la TV cu fratele ei! Cine este, de fapt, tanarul Bogdan Dragos: "Tatal lui e..."

publicat 2018-01-16 08:15:02 (CanCan)
Bianca Dragusanu, pentru prima oara la TV cu fratele ei! Cine este, de fapt, tanarul Bogdan Dragos: Tatal lui e... Bianca Dragusanu a aparut pentru prima oara intr-o emisiune TV alaturi de Bogdan Dragos, fratele ei vitreg. Blondina a venit in platou la unei emisiuni si a vorbit despre trauma prin care a trecut in urma cu 2 luni. Vedeta a dezvaluit ca este foarte apropiata de fratele ei si ca este si buna prietena cu sotia acestuia.Cazul lui Bogdan Dragos a fost extrem de mediatizat, dupa ce s-a aflat ca tanarul a fost batut de un echipaj de Politie "din greseala", pe motiv ca l-ar fi confundat cu... ...continuare.

Grafician din Craiova, pasionat de cladiri vechi, a luat la pas Oltenia pentru a le fotografia. Rezultatul este spectaculos | GALERIE FOTO

publicat 2018-01-14 15:15:23 (Mediafax)
Grafician din Craiova, pasionat de cladiri vechi, a luat la pas Oltenia pentru a le fotografia. Rezultatul este spectaculos | GALERIE FOTO Dragos Andreescu, grafician din Craiova, ia la pas toata Oltenia in cautarea de cladiri istorice: conace, case boieresti, pe care le fotografiaza si le documenteaza trecutul. Manat de pasiune, el coloreaza fotografii vechi, aducandu-le in actualitate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA