Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Cum ar fi aratat show-ul Romaniei daca am fi participat la Eurovision

publicat 2016-05-04 21:15:46 (Realitatea-TV)
Cum ar fi aratat show-ul Romaniei daca am fi participat la Eurovision Ovidiu Anton, artistul care ar fi trebuit sa reprezinte Romania la Eurovision, a publicat cateva imagini cu show-ul pe care l-ar fi desfasurat pe scena concursului. ...continuare.

El este milionarul de la noi care isi face singur cumparaturile la supermarket FOTO

publicat 2016-05-04 15:00:23 (Romania-TV)
El este milionarul de la noi care isi face singur cumparaturile la supermarket FOTO Dragos Anastasiu, seful de la carma grupului turistic Eurolines Romania a fost surprins la cumparaturi. Lucru de care alti milionari romani se cam feresc. ...continuare.

Pana acum ai facut gresit mujdeiul de usturoi. AȘA se prepara

publicat 2016-05-04 14:00:02 (Antena3)
Pana acum ai facut gresit mujdeiul de usturoi. AȘA se prepara Renumitul farmacist si fitoterapeut Ovidiu Bojor recomanda pentru combaterea si tratarea parazitozelor intestinale mujdeiul de usturoi, consumat de trei ori pe saptamana, scrie bzi.ro. Mujdeiul trebuie... ...continuare.

Pana acum ai facut gresit mujdeiul de usturoi. Asa se prepara pentru a combate parazitii intestinali

publicat 2016-05-04 13:00:31 (Realitatea-TV)
Pana acum ai facut gresit mujdeiul de usturoi. Asa se prepara pentru a combate parazitii intestinali Renumitul farmacist si fitoterapeut Ovidiu Bojor recomanda pentru combaterea si tratarea parazitozelor intestinale mujdeiul de usturoi, consumat de trei ori pe saptamana. ...continuare.

Ovidiu Sandor: Creste puternic cererea pentru spatii de birouri in Timisoara si Cluj

publicat 2016-05-04 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
Ovidiu Sandor: Creste puternic cererea pentru spatii de birouri in Timisoara si Cluj Dezvoltatorii imobiliari trebuie sa construiasca atunci cand economia este in recesiune, astfel incat atunci cand aceasta revine pe crestere, companiile sa aiba deja produsele gata, considera Ovidiu Sandor, antreprenorul timisorean cu afaceri in real-estate."Am observat in ultimii doi ani o crestere a cererii pentru spatii de birouri in Timisoara si Cluj, avans care s-a accentuat in ultimele sase luni. Vedem ca firmele deja existente se extind, dar si ca au aparut jucatori noi care in urma cu... ...continuare.

Mesajul organizatorilor Eurovision. Ce se va intampla cu Ovidiu Anton

publicat 2016-05-03 18:00:30 (Realitatea-TV)
Mesajul organizatorilor Eurovision. Ce se va intampla cu Ovidiu Anton Incercarile postului de televiziune PRO Tv de a aduce totusi Eurovision 2016 in casele romanilor s-au lovit de refuzul reprezentantilor European Broadcasting Union (EBU). ...continuare.

Viitorul o zdrobeste pe ASA intr-un duel pentru locul cinci in clasament

publicat 2016-05-02 20:15:29 (OnlineSport)
La ultimul meci disputat in fata putinilor spectatori prezenti in tribunelor din Ovidiu, cei de la Viitorul au castigat cu 6-1 in fata formatiei ASA Tg.Mures, echipa care a trimis pe teren un 11 improvizat. ...continuare.

Reportaj Stirile ProTV la sediul EBU. Intrebarile despre Eurovision la care Uniunea REFUZA sa ofere raspunsuri

publicat 2016-05-02 19:30:21 (ProTV)
Reportaj Stirile ProTV la sediul EBU. Intrebarile despre Eurovision la care Uniunea REFUZA sa ofere raspunsuri A mai ramas o saptamana pana la Eurovision 2016, competitie la care artistul roman Ovidiu Anton a castigat dreptul de participa, dupa ce a fost ales de mii de oameni sa ne reprezinte tara. ...continuare.

Ovidiu Hategan este primul arbitru roman de la Jocurile Olimpice, dupa o pauza de 32 de ani

publicat 2016-05-02 17:45:02 (Antena3)
Ovidiu Hategan este primul arbitru roman de la Jocurile Olimpice, dupa o pauza de 32 de ani Ovidiu Hategan a mai primit o veste buna. Dupa ce va fi la centru la Euro 2016, arbitrul român va conduce meciuri si la Jocurile Olimpice de la Rio. „Centralul” va fi însotit de... ...continuare.

ULUITOR. Un fotbalist a fost intrebat de arbitru daca este blat

publicat 2016-04-30 22:15:19 (Evenimentul-Zilei)
ULUITOR. Un fotbalist a fost intrebat de arbitru daca este blat Victoras Astafei, jucatorul formatiei Petrolul Ploiesti, a povestit ca arbitrul Dragos Istrate l-a intrebat in timpul meciului cu CSMS Iasi daca este blat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »