Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

"Sultanul veiozelor" face afaceri in vila lui Sorin Ovidiu Vantu

publicat 2015-08-04 17:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Sultanul veiozelor face afaceri in vila lui Sorin Ovidiu Vantu Acum Abdullah Atas se afla in Spitalul Penitenciarul Rahova dupa ce, ieri, instanta a decis arestarea lui pentru tentativa de omor, ultraj si parasirea locului accidentului. In timp ce el are necazuri mari cu justitia, si afacerile par sa aiba unele probleme. ...continuare.

Fotografia care a impresionat intreaga lume! In ce luna este insarcinata aceasta tanara

publicat 2015-08-04 15:30:02 (Antena3)
Sarah Stage este model de lenjerie intima, impatimita a fitness-ului, iar acum mamica. Poate scurta biografie nu va impresioneaza, insa cu siguranta o sa va surprinda ultima fotografie pe care si-a facut-o in lenjerie... ...continuare.

VIDEO Ovidiu Hoban a marcat pentru Hapoel Beer Sheva » Romanul se afla la a doua reusita din acest sezon

publicat 2015-08-03 12:00:21 (Gazeta-Sporturilor)
Ovidiu Hoban continua forma excelenta la Hapoel Beer Sheva, iar aseara a marcat din nou. Hapoel Beer Sheva a cîstigat meciul cu Hapoel Kfar Saba, scor 2-0, în Cupa Ligi Israelului. Ovidiu Hoban a fost din nou unul dintre cei mai buni oameni ai celor de la Beer Sheva si si-a trecut numele pe lista marcatorilor. Românul a stabilit scorul final în minutul 87, cînd a înscris cu un sut la vinclu de la 12 metri. ... ...continuare.

Super LOVITURA de UN MILION DE EURO data de Gica Hagi

publicat 2015-08-02 18:45:32 (Romania-TV)
Super LOVITURA de UN MILION DE EURO data de Gica Hagi Gica Hagi a mai vandut un fotbalist in Serie A. Dragos Nedelcu, nascut in 1997, va ajunge la AS Roma pentru pentru suma de 1.000.000 de euro, anunta presa italiana. ...continuare.

Un nou caz socant: O fata de 16 ani a fost violata de doi cunoscuti

publicat 2015-08-02 13:00:02 (Antena3)
Doi barbati din localitatea Ovidiu, judetul Constanta, au fost retinuti de politisti pentru viol, fiind suspectati ca au luat cu forta o adolescenta de 16 ani de pe strada, au dus-o la locuinta unuia... ...continuare.

Scandal urias in familia Dolanescu

publicat 2015-08-01 16:30:01 (Antena3)
Scandal urias in familia Dolanescu Pur si simplu nu pot face pace! In familia Dolanescu, nu mai e loc de liniste! Dragos si Ionut au reinceput razboiul pentru 243.000 de euro. Cei doi fii ai lui Ion Dolanescu se vor intalni din nou la... ...continuare.

Cum si-a dat seama actorul Ovidiu Cuncea ca vrea sa devina preot: "Atunci am realizat ca e adevarata mea vocatie"

publicat 2015-08-01 14:30:20 (Libertatea)
Este unul dintre cei mai talentati actori de la noi, dar si un sprijin de nadejde pentru enoriasi.... ...continuare.

Nicole Cherry i-a dat gata pe toti! Si-a schimbat stilul vestimentar si a ajuns la "Bine imbracate"

publicat 2015-07-31 23:00:02 (CanCan)
Nicole Cherry i-a dat gata pe toti! Si-a schimbat stilul vestimentar si a ajuns la Bine imbracate Asa cum ne-a obisnuit in fiecare saptamana, stilistul revistei SPY, Ovidiu Buta, a analizat cu atentie tinutele purtate de vedetele autohtone, cum ar fi Gianina Corondan, Nicole Cherry sau Simona Patruleasa. ...continuare.

Deputat PNL, catre Dragnea: "Deveniti tot mai evident adevaratul premier al Romaniei"

publicat 2015-07-31 15:45:15 (Romania-TV)
Deputat PNL, catre Dragnea: "Deveniti tot mai evident adevaratul premier al Romaniei" Deputatul PNL Ovidiu Raetchi ii cere presedintelui interimar al PSD, Liviu Dragnea, sa sustina din calitatea sa de sef al majoritatii parlamentare dezbaterea si adoptarea votului prin corespondenta in sesiune extraordinara. ...continuare.

"Deveniti tot mai evident adevaratul premier al Romaniei". Ce PNL-ist il vede pe Dragnea in fotoliul de la Guvern

publicat 2015-07-31 14:45:01 (Antena3)
Deputatul PNL Ovidiu Raetchi ii cere presedintelui interimar al PSD, Liviu Dragnea, sa sustina din calitatea sa de sef al majoritatii parlamentare dezbaterea si adoptarea votului prin corespondenta in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »