Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Avocatul lui Dan Sova, Paul Lambrino si Ovidiu Tender a fost impuscat la vanatoare

publicat 2016-12-03 18:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Avocatul lui Dan Sova, Paul Lambrino si Ovidiu Tender a fost impuscat la vanatoare Avocatul Veronel Radulescu, in varsta de 56 de ani, din judetul Valcea, cunoscut ca aparator al lui Dan Sova, Paul Lambrino sau Ovidiu Tender, a fost transportat, sambata dupa-amiaza, cu elicopterul SMURD la Spitalul Clinic de Urgenta Craiova, dupa ce a fost impuscat in umar la vanatoare. ...continuare.

Avocatul lui Dan Șova, impuscat la o partida de vanatoare

publicat 2016-12-03 18:15:01 (Antena3)
Avocatul lui Dan Șova, impuscat la o partida de vanatoare Avocatul Veronel Radulescu, in varsta de 56 de ani, din judetul Valcea, cunoscut ca aparator al lui Dan Sova, Paul Lambrino sau Ovidiu Tender, a fost transportat, sambata dupa-amiaza, cu... ...continuare.

Avocatul lui Dan Sova si Ovidiu Tender a fost impuscat in umar, la o partida de vanatoare

publicat 2016-12-03 18:00:35 (Romania-TV)
Avocatul lui Dan Sova si Ovidiu Tender a fost impuscat in umar, la o partida de vanatoare Avocatul Veronel Radulescu, in varsta de 56 de ani, din judetul Valcea, cunoscut ca aparator al lui Dan Sova, Paul Lambrino sau Ovidiu Tender, a fost transportat, sambata dupa-amiaza, cu elicopterul SMURD la Spitalul Clinic de Urgenta Craiova, dupa ce a fost impuscat in umar la vanatoare. ...continuare.

Dragos Pislaru: Legea salarizarii personalului bugetar are un impact financiar de 19,5 miliarde de lei

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
Dragos Pislaru: Legea salarizarii personalului bugetar are un impact financiar de 19,5 miliarde de lei Proiectul legii salarizarii personalului platit din fonduri publice are un impact bugetar de 19,5 miliarde de lei si prevede cresteri mai mari pentru categoriile care nu au beneficiat in ultimii ani de majorari salariale, a declarat, sambata, ministrul Muncii, Dragos Pislaru. ...continuare.

Arme si catuse descoperite la agresorul de la Palilula

publicat 2016-12-03 16:15:06 (Cotidianul)
Arme si catuse descoperite la agresorul de la Palilula Dragos Furtuna, în vârsta de 28 de ani, a tras cu un pistol artizanal asupra mai multor persoane din... ...continuare.

Noi detalii despre atacul socant de la Palilula

publicat 2016-12-03 12:15:04 (Cotidianul)
Noi detalii despre atacul socant de la Palilula Dragos Furtuna, în vârsta de 28 de ani, a tras cu un pistol artizanal asupra mai multor persoane din... ...continuare.

Dragos Pislaru: Votandu-l pe Dacian Ciolos inseamna ca votam onestitatea si cinstea

publicat 2016-12-02 22:45:17 (Puterea)
Dragos Pislaru: Votandu-l pe Dacian Ciolos inseamna ca votam onestitatea si cinstea Ministrul Muncii, Dragos Pislaru a declarat vineri, la mitingul PNL de la Craiova, ca votandu-l pe Dacian Ciolos inseamna ca votam "onestitatea si cinstea", iar Romania nu are nevoie "de tatuci, nu are nevoie de despoti luminati, n-are nevoie de tirani". "Dacian Ciolos este un om care are bun simt, este onest, este cinstit. Dacian Ciolos este un model pentru noi si cu totii trebuie sa aratam mai departe ca Dacian Ciolos suntem noi de fapt. Noi suntem Dacian Ciolos si noi trebuie sa ne cladim... ...continuare.

Gigi Becali n-a suportat UMILINTA. Gest INCREDIBIL al patronului de la STEAUA

publicat 2016-11-30 23:15:24 (Romania-TV)
Gigi Becali n-a suportat UMILINTA. Gest INCREDIBIL al patronului de la STEAUA Steaua a piedut derby-ul cu Dinamo, 1-3, iar Gigi Becali a rabufnit imediat dupa fluierul de final al lui Ovidiu Hategan. ...continuare.

MAI: Control tematic la Inspectoratul General de Aviatie

publicat 2016-11-30 17:45:08 (Puterea)
MAI: Control tematic la Inspectoratul General de Aviatie Ministerul de Interne a anuntat marti, intr-un comunicat de presa, ca ministrul Dragos Tudorache a dispus declansarea unui control tematic care vizeaza buna organizare si functionare a Inspectoratului General de Aviatie. "La data de 28 noiembrie, din dispozitia ministrului afacerilor interne, Ioan-Dragos Tudorache, a fost declansat un control tematic care vizeaza buna organizare si functionare a Inspectoratului General de Aviatie", se arata in comunicatul citat. ...continuare.

Ce salarii le-au pregatit tehnocratii romanilor. Ce spune ministrul Muncii Dragos Pislaru

publicat 2016-11-30 16:45:02 (Antena3)
Ce salarii le-au pregatit tehnocratii romanilor. Ce spune ministrul Muncii Dragos Pislaru Proiectul legii salarizarii a ajuns azi noapte la sindicate si deja a starnit nemultumiri in randul sindicalistilor, unii acuzand ca este vorba despre o manevra electorala. Ministrul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »