Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Ce presupune cel mai important targ de cariera dedicat profesionistilor si studentilor? Urmariti emisiunea ZF Live de miercuri, 1 octombrie, de la ora 12:30 cu Dragos Gheban, managing partner Catalyst Solution

publicat 2014-10-01 10:15:49 (Ziarul-Financiar)
Ce presupune cel mai important targ de cariera dedicat profesionistilor si studentilor?  Urmariti emisiunea ZF Live de miercuri, 1 octombrie, de la ora 12:30 cu Dragos Gheban, managing partner Catalyst Solution ? Urmariti emisiunea ZF Live de miercuri, 1 octombrie, de la ora 12:30 cu Dragos Gheban, managing partner Catalyst Solution, firma de consultanta pentru HR si employee benefits care organizeaza targul angajatori de top, despre antreprenoriat in Romania si piata de consultanta in HR.Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12:30 ...continuare.

Deputatul Ovidiu Raetchi devine membru al grupului PNL. Ion Scheau trece de la PSD la PDL

publicat 2014-09-30 18:00:33 (Mediafax)
Deputatul Ovidiu Raetchi devine membru al grupului PNL. Ion Scheau trece de la PSD la PDL Deputatul Ovidiu Raetchi a parasit grupul parlamentar al PC-PLR, devenind membru al grupului PNL, in timp ce deputatul Ion Scheau a demisionat din PSD si va activa in grupul PDL. ...continuare.

INTERVIU EXCLUSIV | Oana Mares recunoaste ca relatia cu Dragos a venit ca o salvare: «Eram o epava!»

publicat 2014-09-29 23:45:31 (Libertatea)
INTERVIU EXCLUSIV | Oana Mares recunoaste ca relatia cu Dragos a venit ca o salvare: «Eram o epava!» Au trecut sase luni de cand Oana Mares a disparut de pe sticla, insa frumoasa cu ochi albastri nici ca duce lipsa televiziunii. Acum are tot timpul din lume sa se ocupe de cel mai important "proiect" al ei: Nicolai, fiul sau si al lui Dragos, cel de-al doilea sot al Oanei. Intr- un interviu acordat ziarului Libertatea, fosta realizatoare a emisiunii "It's show time" vorbeste cu sinceritate despre iubire, vizitele la psiholog, divortul de Augustin Viziru, dar si despre implinirea sufleteasca... ...continuare.

Ionel Ganea nu mai este antrenorul Rapidului. Fostul atacant, inlocuit de Marian Rada

publicat 2014-09-29 19:15:02 (Antena3)
Ionel Ganea nu mai este antrenorul Rapidului. Fostul atacant, inlocuit de Marian Rada Administratorul special al FC Rapid, Dragos Fratila, a anuntat, luni, ca a reziliat de comun acord contractul cu antrenorul Ionel Ganea, in locul acestuia fiind numit Marian Rada."Ionel Ganea nu mai este... ...continuare.

Fratila: Am reziliat contractul cu Ionel Ganea, Rada este noul antrenor

publicat 2014-09-29 19:00:37 (Mediafax)
Fratila: Am reziliat contractul cu Ionel Ganea, Rada este noul antrenor Administratorul special al FC Rapid, Dragos Fratila, a declarat, luni, agentiei MEDIAFAX, ca a reziliat de comun acord contractul cu antrenorul Ionel Ganea, in locul acestuia fiind numit Marian Rada, care ocupa si functia de director tehnic. ...continuare.

Ovidiu Wencz, Farmaciile Dona: Suntem departe de momentul in care farmaciile independente vor disparea

publicat 2014-09-29 16:15:49 (Ziarul-Financiar)
Ovidiu Wencz, Farmaciile Dona: Suntem departe de momentul in care farmaciile independente vor disparea Citeste si: aSeful Novartis pe Europa Centrala si de Est: Vom continua sa investim in Romania Robert Popescu, presedinte ADRFR: Romania nu e pregatita pentru liberalizarea sectorului farmaciilor, dar asa sunt 25 din 28 tari ale UE aPetru Craciun, director general al Cegedim: Nu exista in Romania o modalitate administrativa pentru a rezolva nevoile de sanatate Ovidiu Wencz, directorul general al SIEPCOFAR, compania care opereaza Farmaciile Dona, este de parere ca farmaciile independente... ...continuare.

Dragos Damian, Terapia Ranbaxy: Pentru dezvoltarea industriei farma, este importanta existenta unui dialog cu premierul Romaniei

publicat 2014-09-29 12:15:48 (Ziarul-Financiar)
Dragos Damian,  Terapia Ranbaxy: Pentru dezvoltarea industriei farma, este importanta existenta unui dialog cu premierul Romaniei Citeste si: Director Antibiotice Iasi: Romania are nevoie de o strategie pentru dezvoltarea industriei farmaceutice aaIoan Nani, Antibiotice Iasi: In criza am fost nevoiti sa ne indreptam atentia catre piete externe. SUA, UE si Asia sunt principalele piete de export Marius Savu, presedintele ANM: Bariera de intrare in zona de productie de medicamente devine foarte mare Industria farmaceutica locala se poate dezvolta printr-o comunicare eficienta intre mediul de business si autoritatile... ...continuare.

Dragos Bucur a renuntat la carne din cauza unei boli

publicat 2014-09-29 10:01:07 (Ziarul-Atac)
Faimosul actor se lupta de 12 ani cu diabetul, iar acum a decis sa devina vegetarian."De cateva luni am renuntat la carne si asta pare ca ma ajuta foarte mult, inclusiv in diabet. Dimineata imi fac doua pahare cu smoothie, in care pun banane, afine si avocado, mananc mult mai multe salate ca inainte si incerc sa iau cina mai devreme. In rest, sunt un maestru al omletei", a declarat Dragos Bucur.Daca sanatatea ii da de furca, pe plan profesional toate ii merg din plin. Incepand cu luna... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

walk artistii evenimente rutiere teodorescu ordonanta viorel hrebenciuc adam levine sala polivalenta horoscop 26 mai 2014 media pro persani motogp accident cu motocicleta carmen radulescu mariana cojocaru arestati in italia rebu andree uimite bilan muntele dulceata rapid bucuresti calan eruptie vulcan gabriel resources bihor cadoul horoscopul lunii cetatea rasnov pantofii carpatica ialomita diicot ilie nastase ceremonial olympus combina frigorifica a murit simona florescu vaslui covasna agentia de plati saveni sagna erata corabia courtney love relatii externe vanzari auto