Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Faceti cunostinta cu "marea dragoste" a lui DRAGOS BUCUR! I s-a spus sa renunte la ea, dar nici nu a vrut sa auda de asa ceva

publicat 2016-05-28 17:00:02 (CanCan)
Faceti cunostinta cu marea dragoste a lui DRAGOS BUCUR! I s-a spus sa renunte la ea, dar nici nu a vrut sa auda de asa ceva Dragos Bucur, in varsta de 38 de ani, e cunoscut ca fiind prezentatorul emisiunii de la ProTV, "Visuri la cheie", varianta romaneasca a formatului international "Extreme Makeover - Home Edition". Atunci cand a fost ales sa prezinte emisiunea, producatorii i-au pus in vedere ca ar cam trebui sa renunte la barba. Actorul nici nu a vrut sa auda de asa ceva, iar pe primele doua sezoane, Dragos Bucur le-a prezentat cu barba. Iata ca nici acum, inainte de cel de-al treilea sezon al emisiunii, el nu... ...continuare.

Faceti cunostinta cu dragoste a lui DRAGOS BUCUR! I s-a spus sa renunte la ea, dar nici nu a vrut sa auda de asa ceva

publicat 2016-05-28 16:45:01 (CanCan)
Faceti cunostinta cu dragoste a lui DRAGOS BUCUR! I s-a spus sa renunte la ea, dar nici nu a vrut sa auda de asa ceva Dragos Bucur, in varsta de 38 de ani, e cunoscut ca fiind prezentatorul emisiunii de la ProTV, "Visuri la cheie", varianta romaneasca a formatului international "Extreme Makeover - Home Edition". Atunci cand a fost ales sa prezinte emisiunea, producatorii i-au pus in vedere ca ar cam trebui sa renunte la barba. Actorul nici nu a vrut sa auda de asa ceva, iar pe primele doua sezoane, Dragos Bucur le-a prezentat cu barba. Iata ca nici acum, inainte de cel de-al treilea sezon al emisiunii, el nu... ...continuare.

Dedeman incepe lucrarile la un nou magazin de bricolaj, pe DN1

publicat 2016-05-28 15:15:16 (Ziarul-Financiar)
Dedeman incepe lucrarile la un nou magazin de bricolaj, pe DN1 Reteaua de bricolaj Dedeman, detinuta de antreprenorii locali Dragos si Adrian Paval, va incepe saptamana viitoare constructia unui nou magazin pe DN1, langa Ikea, urmand ca in a doua faza a proiectului sa ridice si o cladire de birouri, moment ce marcheaza intrarea pe o noua piata. "Am primit dupa doi ani si ceva autorizatia de constructie pentru magazinul de pe DN1, de langa Ikea. Saptamana viitoare incepem constructia", spune Dragos Paval. Terenul are circa 5 hectare, achizitionat de la... ...continuare.

A acceptat provocarea pompierilor si a devenit salvator pentru o zi. Cum a simtit Dragos Bucurenci adrenalina unei misiuni

publicat 2016-05-28 08:45:13 (ProTV)
A acceptat provocarea pompierilor si a devenit salvator pentru o zi. Cum a simtit Dragos Bucurenci adrenalina unei misiuni Sa fii salvator este un privilegiu si o onoare - este concluzia la care a ajuns Dragos Bucurenci, provocat de pompierii de la ISU sa devina salvator pentru o zi. ...continuare.

Pe mana cui dam Capitala? Ovidiu Raetchi, candidatul PNL la Primaria Sectorului 5

publicat 2016-05-27 14:15:21 (Realitatea-TV)
Pe mana cui dam Capitala? Ovidiu Raetchi, candidatul PNL la Primaria Sectorului 5 Ovidiu Raetchi, candidatul PNL la Primaria Sectorului 5, a raspuns intrebarilor lui Denise Rifai in cadrul emisiunii Ora Primarului, de la Realitatea TV. ...continuare.

PROVOCARE. Dragos Bucurenci, luptator SIAS. S-a antrenat cu cei mai DURI oameni din Politia Romana

publicat 2016-05-27 02:30:05 (Evenimentul-Zilei)
PROVOCARE. Dragos Bucurenci, luptator SIAS. S-a antrenat cu cei mai DURI oameni din Politia Romana Campanie inedita de promovare a Zilei Portilor Deschise pentru Copii, eveniment ce va avea loc la sediul MAI, in data de 1 iunie. Politia Romana l-a echipat in combinezonul "mascatilor" de la Serviciul Interventii si Actiuni Specialei (SIAS) pe Dragos Bucurenci. Jurnalistul si activistul de mediu a participat la un antrenament de patru ore, alaturi de cei mai temuti oameni din Politia Romana. ...continuare.

Experiment. Dragos Bucurenci a intrat, timp de patru ore, in rolul unui luptator SIAS: Un super erou, cu 36 kg de uniforma

publicat 2016-05-26 21:30:13 (ProTV)
Experiment. Dragos Bucurenci a intrat, timp de patru ore, in rolul unui luptator SIAS: Un super erou, cu 36 kg de uniforma Ii vedem mereu la televizor, inarmati pana in dinti, pe urmele raufacatorilor, insa niciodata nu stim cine se afla in spatele mastii. ...continuare.

Creatorii romani au ajuns sa decoreze casele strainilor. Lampa lui Dragos, vanduta in toata lumea, dupa un viral pe internet

publicat 2016-05-26 19:45:07 (ProTV)
Creatorii romani au ajuns sa decoreze casele strainilor. Lampa lui Dragos, vanduta in toata lumea, dupa un viral pe internet Case de pe intreg mapamondul au ajuns sa fie decorate cu obiecte de design interior create de artisti romani. Produsele lor au in spate idei inovatoare, imbinate cu tehnici traditionale si materiale naturale, precum lemnul sau marmura. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »