Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

De ce a refuzat-o Nedelcu pe Steaua

publicat 2017-06-23 20:30:10 (OnlineSport)
Transferul mijlocasului Dragos Nedelcu la Steaua a cazut, vineri, dupa ce cluburile se intelesesera asupra sumei de transfer. ...continuare.

Lovitura grea primita de Gigi Becali. Transferul lui Dragos Nedelcu, de la Viitorul, a cazut

publicat 2017-06-23 20:00:12 (Romania-TV)
Lovitura grea primita de Gigi Becali. Transferul lui Dragos Nedelcu, de la Viitorul, a cazut Directorul general al FC Viitorul, Cristian Bivolaru, a declarat, vineri, ca, pentru moment, transferul mijlocasului Dragos Nedelcu la FCSB a cazut, lasand sa se inteleaga ca jucatorul ar fi fost nemultumit de faptul ca nu i se garanteaza un loc de titular la echipa antrenata de Nicolae Dica. ...continuare.

S-a razgandit! Nedelcu n-a mai semnat cu Steaua

publicat 2017-06-23 15:45:10 (OnlineSport)
Dat ca sigur la Steaua, mijlocasul Dragos Nedelcu s-a razgandit in ultimul moment si a refuzat sa mai semneze contractul cu echipa lui Gigi Becali. ...continuare.

Viitorul a plecat in cantonament fara 3 oameni de baza » Hagi, la un pas sa isi vanda vedetele

publicat 2017-06-23 13:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
Viitorul a plecat in cantonament fara 3 oameni de baza » Hagi, la un pas sa isi vanda vedetele Viitorul este în cantonamentul din Slovenia, al doilea al verii, dar trei dintre cei mai importanti jucatori ai echipei au ramas acasa. Romario Benzar, Florinel Coman si Dragos Nedelcu nu sunt alaturi de restul colegilor sai si au sanse foarte mari sa plece în aceste zile de la Viitorul. Mijlocasul Dragos Nedelcu, 20 de ani, va semna în cel mai scurt timp cu FCSB, pentru suma de 1,5 milioane de euro. Nedelcu va primi 20. ... ...continuare.

Urmariti intre orele 12.00-13.00 o editie speciala ZF Live de la conferinta Cisco Future Network. Invitati: Dorin Pena, Petr Pavlu, Ovidiu Ghiman si Dragos Stroescu

publicat 2017-06-22 19:45:14 (Ziarul-Financiar)
Urmariti intre orele 12.00-13.00 o editie speciala ZF Live de la conferinta Cisco Future Network. Invitati: Dorin Pena, Petr Pavlu, Ovidiu Ghiman si Dragos Stroescu Urmariti intre orele 12.00-13.00 o editie speciala ZF Live de la conferinta Cisco Future Network. Invitati: Dorin Pena, CEO al Cisco Romania; Petr Pavlu, directorul diviziei ingineria sistemelor din cadrul Cisco EMEA; Ovidiu Ghiman, director executiv comercial segment business al Telekom Romania; Dragos Stroescu, director executiv al Datanet Systems. Moderator: Adrian Seceleanu, editor Business Hi-Tech ZFUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

Salariul lui Nedelcu franeaza realizarea transferului la Steaua

publicat 2017-06-22 19:18:26 (OnlineSport)
Steaua si Viitorul s-au inteles pentru transferul lui Dragos Nedelcu la echipa bucuresteana, insa salariul cerut de jucator reprezinta pentru moment o piatra de incercare pentru cele doua tabere. ...continuare.

FCSB l-a transferat pe Dragos Nedelcu, de la Viitorul. Gigi Becali a platit 1,5 milioane euro

publicat 2017-06-21 18:45:16 (Romania-TV)
FCSB l-a transferat pe Dragos Nedelcu, de la Viitorul. Gigi Becali a platit 1,5 milioane euro Viitorul Constanta va primi aproximativ 1,5 milioane de euro in urma transferului lui Dragos Nedelcu la FCSB si va avea 20% dintr-un viitor transfer. ...continuare.

Nedelcu semneaza cu Steaua. Ultimele detalii

publicat 2017-06-21 18:15:12 (OnlineSport)
Mijlocasul Dragos Nedelcu revine in tara dupa cantonamentul efectuat in Turcia alaturi de Viitorul si va semna cu Steaua. ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu: "Grindeanu nu putea lua cu japca guvernul, fara Ponta"

publicat 2017-06-21 07:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Sorin Ovidiu Vintu: Grindeanu nu putea lua cu japca guvernul, fara Ponta Sorin Ovidiu Vintu a comparat toata situatia politica actuala cu un serial de televiziune, insusindu-i fiecarui actor un corespondent din realitate. ...continuare.

Vintu, replica in scandalul momentului: Spartacus n-a ajuns sclav de bunavoie, Grindeanu s-a rugat sa fie acceptat drept sluga a lui Dragnea

publicat 2017-06-20 17:00:50 (Antena3)
Vintu, replica in scandalul momentului: Spartacus n-a ajuns sclav de bunavoie, Grindeanu s-a rugat sa fie acceptat drept sluga a lui Dragnea Sorin Ovidiu Vintu face o comparatie intre principalii actori politici ai momentului si destinul uluitor al legendarului gladiator Spartacus, intr-o postare pe pagina sa de Facebook. "Sa... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »