Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Ovidiu Raetchi: Faptul ca PSD isi asuma gratierea partiala pentru pedofili, absolut inacceptabil!

publicat 2017-01-18 19:00:10 (Realitatea-TV)
Ovidiu Raetchi: Faptul ca PSD isi asuma gratierea partiala pentru pedofili, absolut inacceptabil! Deputatul liberal, Ovidiu Raetchi, a scris pe Twitter ca este "inacceptabil si uluitor" faptul ca PSD "isi asuma gratierea partiala pentru pedofilie". Totodata, intr-un alt mesaj, vicepresedintele PNL Bucuresti ii cere demisia ministrului Justitiei despre care spune ca "pare un agent al infractorilor". ...continuare.

Dragos Titea, numit secretar de stat in Ministerul Transporturilor de premierul Sorin Grindeanu

publicat 2017-01-18 14:15:02 (Antena3)
Dragos Titea, numit secretar de stat in Ministerul Transporturilor de premierul Sorin Grindeanu Premierul Sorin Grindeanu l-a numit miercuri pe Dragos Titea in functia de secretar de stat la Ministerul Transporturilor, potrivit unei decizii publicate in Monitorul Oficial. Tot printr-o decizie... ...continuare.

Dragos Basescu, condamnat la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare

publicat 2017-01-17 20:15:01 (Adevarul)
Dragos Basescu, condamnat la doi ani si sase luni de
inchisoare cu executare Nepotul fostului presedinte Traian Basescu, Dragos Basescu, a fost condamnat, marti, de Tribunalul Bucuresti, la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare, in dosarul in care este acuzat de trafic de influenta. Decizia nu este definitiva si poate fi contestata la Curtea de Apel Bucuresti. ...continuare.

DRAGOS BASESCU, condamnat la inchisoare! Ce pedeapsa a primit nepotul fostului presedinte

publicat 2017-01-17 18:15:01 (CanCan)
DRAGOS BASESCU, condamnat la inchisoare! Ce pedeapsa a primit nepotul fostului presedinte Dragos Basescu, nepotul fostului presedinte al Romaniei Traian Basescu, a fost condamnat, marti, de catre magistratii Tribunalului Bucuresti la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare pentru trafic de influenta. Decizia nu este definitiva. La finele lunii octombrie 2015, nepotul fostului presedinte Traian Basescu a fost trimis in judecata de DNA pentru trafic de influenta, fiind acuzat ca a cerut un milion de euro de la un om de afaceri, promitand ca intervine la DIICOT pentru... ...continuare.

Dupa ce a recunoscut ca e BISEXUAL, Dragos Bucurenci face anuntul despre casatorie

publicat 2017-01-17 17:15:02 (Click)
Dupa ce a recunoscut ca e BISEXUAL, Dragos Bucurenci face anuntul despre casatorie Dupa ce a recunoscut ca e BISEXUAL, Dragos Bucurenci face anuntul despre casatorie ...continuare.

Marturia uluitoare a Alinei Bica. Florian Coldea ar fi divulgat secrete de stat ca sa il salveze pe Ovidiu Tender

publicat 2017-01-17 17:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Marturia uluitoare a Alinei Bica. Florian Coldea ar fi divulgat secrete de stat ca sa il salveze pe Ovidiu Tender Fosta sefa a DIICOT a declarat, la Inalta Curte, ca fostul prim-adjunct al SRI a avertizat-o sa il lase in libertate pe Tender, dupa ce i-a aratat un document strict-secret ...continuare.

Dragos Basescu, condamnat la doi ani si sase luni cu inchisoare

publicat 2017-01-17 16:15:10 (Puterea)
Dragos Basescu, condamnat la doi ani si sase luni cu inchisoare Nepotul lui Traian Basescu a fost condamnat de Tribunalul Bucuresti, la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare. Dragos Basescu este acuzat de trafic de influenta pentru ca ar fi cerut un milion de euro de la un om de afaceri pentru a interveni la DIICOT in solutionarea favorabila a dosarului in care acesta era cercetat. Decizia nu este definitiva si poate fi contestata la Curtea de Apel Bucuresti. Instanta a mai dispus revocarea masurii controlului judiciar pe cautiune pentru Dragos... ...continuare.

Nepotul fostului presedinte, condamnat la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare

publicat 2017-01-17 16:15:02 (Bursa)
Nepotul fostului presedinte, condamnat la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare Dragos Basescu, nepotul fostului presedinte Traian Basescu, a fost condamnat astazi de Tribunalul Bucuresti, la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare, in dosarul in care este acuzat de trafic de influenta pentru ca ar fi cerut un milion de euro de la un om de afaceri pentru a interveni la DIICOT in solutionarea favorabila a dosarului in care acesta era cercetat. Decizia nu este definitiva si poate fi contestata la Curtea de Apel Bucuresti. Instanta a mai dispus revocarea masurii... ...continuare.

DRAGOS BASESCU, condamnat la inchisoare! Ce pedeapsa a primit nepotul fostului presedinte

publicat 2017-01-17 16:00:02 (CanCan)
DRAGOS BASESCU, condamnat la inchisoare! Ce pedeapsa a primit nepotul fostului presedinte Dragos Basescu, nepotul fostului presedinte al Romaniei Traian Basescu, a fost condamnat, marti, de catre magistratii Tribunalului Bucuresti la doi ani si sase luni de inchisoare cu executare pentru trafic de influenta. Decizia nu este definitiva. La finele lunii octombrie 2015, nepotul fostului presedinte Traian Basescu a fost trimis in judecata de DNA pentru trafic de influenta, fiind acuzat ca a cerut un milion de euro de la un om de afaceri, promitand ca intervine la DIICOT pentru... ...continuare.

Dragos Basescu, condamnat la 2 ani si 6 luni de inchisoare

publicat 2017-01-17 15:45:02 (Antena3)
Dragos Basescu, condamnat la 2 ani si 6 luni de inchisoare Dragos Basescu, nepotul lui Traian Basescu, a fost condamnat la doi ani si sase luni de inchisoare cu suspendare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »