Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Cum influenteaza Cotroceniul economia. Dragos Frumosu: Basescu are o atitudine ostila, care face deosebit de mult rau Romaniei

publicat 2014-10-20 11:30:11 (Antena3)
Cum influenteaza Cotroceniul economia. Dragos Frumosu: Basescu are o atitudine ostila, care face deosebit de mult rau Romaniei Politica externa a Cotroceniului ne costa miliarde. Presedintele tarii ar trebui sa fie un catalizator al relatiilor de parteneriat cu celelalte state, atat pe plan politic, cat si economic. Prin puterile date... ...continuare.

Petrec 12 ore pe zi impreuna! Angela Similea si Ovidiu Komornyik, secretul unei prietenii vechi de un deceniu

publicat 2014-10-19 23:45:34 (Libertatea)
Petrec 12 ore pe zi impreuna! Angela Similea si Ovidiu Komornyik, secretul unei prietenii vechi de un deceniu S-au apropiat in urma cu zece ani, cand au decis sa-si "intersecteze" carierele, iar acum formeaza unul dintre cele mai inchegate "cupluri" de pe scena. Angela Similea si Ovidiu Komornyik se "antreneaza" zilnic in studio, mai ales ca urmeaza o perioada plina pentru fiecare. Angela si Ovidiu se despart numai la nunti, eveniment la care artista refuza sa cante Publicitate Angela Similea si Ovidiu Komornyik se pot lauda cu o prietenie veche de un deceniu, care culmineaza cu cele 12 ore pe care... ...continuare.

Fara Dragos Grigore, Toulouse a fost in genunchi » Ce-au facut alti stranieri

publicat 2014-10-19 17:00:35 (Gazeta-Sporturilor)
Fara Dragos Grigore, Toulouse a fost in genunchi » Ce-au facut alti stranieri Toulouse a fost invinsa categoric de Marseille, scor ******, fara ca Dragos Grigore sa fie inclus in lot, fostul dinamovist fiind usor accidentat. Golurile invingatorilor au fost marcate de N'Koulou, in minutul 21, si de Gignac, 14 minute mai tirziu. In locul lui Grigore, Alain Casanova i-a trimis in centrul defensivei pe Moubandje si Veskovici. Dupa 10 etape, Toulouse ocupa pozitia a 10, cu 14 puncte, in timp ce Marseille e lider, avind 25 de puncte. ... ...continuare.

Ramona Badescu, facuta praf de stilist dupa ce a venit asa la un eveniment monden! " Bifezi ticuri nouazeciste"

publicat 2014-10-18 23:15:02 (CanCan)
Ramona Badescu, facuta praf de stilist dupa ce a venit asa la un eveniment monden!  Bifezi ticuri nouazeciste Una dintre cele mai indragite romance de peste hotare a intrat pe lista neagra a stilistului Spy, Ovidiu Buta, care i-a taxat mai degraba asortarea total neinspirata la cel mai recent eveniment pe care l-a onorat. ...continuare.

Invitat special la "Tribuna Zero" » Cristi Chivu vine la emisiunea lui Ovidiu Ioanitoaia

publicat 2014-10-18 10:00:31 (Gazeta-Sporturilor)
Invitat special la Tribuna Zero » Cristi Chivu vine la emisiunea lui Ovidiu Ioanitoaia Directorul Gazetei Sporturilor, Ovidiu Ioanitoaia, va asteapta luni seara, de la ora 21:00, la o noua editie a emisiunii "Tribuna Zero", la Europa FM.Invitat va fi fostul capitan al "nationalei", Cristi Chivu. Fostul international va raspunde la intrebarile celor care vor suna la numarul 0372.069.599, incepind cu ora 21:00. ...continuare.

MOMENT EMOTIONANT la X FACTOR! DELIA, IN LACRIMI dupa prima IUBIRE!

publicat 2014-10-17 22:30:29 (Libertatea)
MOMENT EMOTIONANT la X FACTOR! DELIA, IN LACRIMI dupa prima IUBIRE! Delia a avut parte de o surpriza emotionanta la X Factor, cand in fata ei a aparut chiar prima ei iubire, Ovidiu Anton. in varsta de 31 de ani. Atunci cand l-a auzit interpretand, solista l-a urmarit cu sufletul la gura si cu lacrimi in ochi. Publicitate Ovidiu Anton este numele primei iubiri a Deliei pe cand aceasta avea 13 ani. Nimeni nu a stiut asta, nici macar el, care a aflat 17 ani mai tarziu, chiar pe scena X factor. "Imi placeai foatre tare atunci. Ma ingora. Nu am avut nici o... ...continuare.

Horoscopul lui Dom' Profesor. Lucinii, Eminem si, din nou, Ebola!

publicat 2014-10-17 00:15:24 (Evenimentul-Zilei)
Horoscopul lui Dom' Profesor. Lucinii, Eminem si, din nou, Ebola! Pe 17 octombrie s-au nascut Arthur Miller, Rita Hayworth, contele de Saint-Simon, Viktor Tretiakov, Eminem, Tarkan, Dragos Protopopescu, Stefania Velisar-Teodorescu, Maria Vicol, Alexandru Dima. ...continuare.

Delia, fata in fata cu prima ei dragoste: «Ia-ma in brate acum!»

publicat 2014-10-16 23:45:40 (Libertatea)
Delia, fata in fata cu prima ei dragoste: «Ia-ma in brate acum!» Delia a avut parte de o surpriza memorabila la preselectiile show-ului "X-Factor". Blonda, cea mai nastrusnica dintre jurati, a amutit cand s-a trezit uitandu-se la barbatul pe care l-a iubit ani in secret. Delia si Ovidiu au trait momente din categoria "amintirile ma rascolesc, amintirile ma chinuiesc" Publicitate In momentul in care pe scena "XFactor" si-a facut aparitia Ovidiu Anton, un concurent de 31 de ani, din Bucuresti, jurata showului de la Antena 1 i-a strigat pur si simplu: "Ia-ma... ...continuare.

Restaurantul Caru and #39; cu Bere a implinit 135 de ani pe piata

publicat 2014-10-16 19:00:03 (Bursa)
Restaurantul Caru and #39; cu Bere, unul dintre punctele de reper din Centrul Vechi, care este acum manageriat de grupul City Grill, detinut de Dragos Petrescu, a implinit 135 de ani pe piata, arata un comunicat remis redactiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

eforie s prea william excelsior pensia privata seniorerp evadare triatlon comanda nicolae botgros louise luiza olaroiu rocsana marcu sasi garda de mediu franco timiditate pardoseli langa vama restrictii de circulatie direct buzau costel casuneanu sergent vanessa silvia castinguri meteorit nicolae dica cnadnr flagrant arest oana roman decembrie manda poluate persi variantele pachete tigari sichitiu picioarele tortura marea britanie sorin o profesoara spoturi publicitare arges bologa micuta