Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Sumudica dupa infrangerea cu Viitorul: "Am aratat ca jucam fotbal"

publicat 2017-04-30 01:00:07 (OnlineSport)
Marius Sumudica, antrenorul echipei Astra Giurgiu, a declarat ca echipa sa si-a dorit sa plece neinvinsa de la Ovidiu si ca la rezultatul final de 2-3 au contribuit mai multe faze discutabile de arbitraj. ...continuare.

Ovidiu Hoban, campion in Israel pentru a doua oara consecutiv!

publicat 2017-04-29 23:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Ovidiu Hoban, campion in Israel pentru a doua oara consecutiv! Hapoel Beer Sheva, echipa la care joaca si românul Ovidiu Hoban, a câstigat titlul în Israel pentru a doua oara consecutiv, dupa ce a învins astazi în meciul din deplasare cu Maccabi Tel Aviv, scor 2-1. Echipa mijlocasului român a început mai slab si s-a vazut condusa din minutul 23 dupa golul lui Kjartansson. Beer Sheva a revenit dupa pauza si a egalat în minutul 57 prin Melikson. ... ...continuare.

Ovidiu Hoban a castigat titlul cu Hapoel Beer Sheva

publicat 2017-04-29 23:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
Ovidiu Hoban a castigat titlul cu Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva, echipa la care joaca si românul Ovidiu Hoban, a câstigat titlul în Israel, dupa ce a câstigat astazi meciul din deplasare cu Maccabi Tel Aviv, scor 2-1. Echipa mijlocasului român a început prost si s-a vazut condusa din minutul 23 dupa golul lui Kjartansson. Beer Sheva a revenit dupa pauza si a egalat în minutul 57 prin Melikson. ... ...continuare.

MAI va avea o noua 'doamna de fier'

publicat 2017-04-28 23:45:02 (Click)
MAI va avea o noua 'doamna de fier' National:Dupa seria de dezvaluiri din "National" cu privire la aparitia numelui sau in stenogramele interceptarilor in care Vasile Blaga ii cerea fostului ministru Dragos Tudorache sa aiba grija de Irina lui si sa o numeasca pe noi functii de conducere, "Chestorita Buldogului" a fost Citeste mai departe... ...continuare.

Ovidiu Hategan va arbitra la Cupa Confederatiilor

publicat 2017-04-28 17:15:01 (Antena3)
Ovidiu Hategan va arbitra la Cupa Confederatiilor Arbitrul român Ovidiu Hategan a fost delegat la Cupa Confederatiilor la fotbal, care va avea loc în Rusia, în perioada 17 iunie - 2 iulie, si la care va fi unul dintre cei trei asistenti video din... ...continuare.

aDragos Sarbu, CEO-ul Flanco:" Anul 2017 a inceput mai slab. In ianuarie si februarie a fost extraordinar de frig, iar multi dintre clientii nostri nu au iesit din casa"

publicat 2017-04-27 14:30:09 (Ziarul-Financiar)
aDragos Sarbu, CEO-ul Flanco: Anul 2017 a inceput mai slab. In ianuarie si februarie a fost extraordinar de frig, iar multi dintre clientii nostri nu au iesit din casa Dragos Sarbu, CEO-ul Flanco spune ca vanzarile inregistrate la inceputul anului 2017 au fost mai slabe fata de aceeasi perioada a anului precedent, atat din cazua faptului ca vreme a fost foarte rece, iar clientii nu au iesit din casa, cat si din cauza protestelor importiva proiectului de ordonanta pentru gratierea unor pedepse, care a determinat populatia sa isi amane cumparaturile."Anul nu a inceput grozav, dupa un an 2016 senzational din punct de vedere al consumului si al vanzarilor, anul... ...continuare.

Dragos si Ionut Dolanescu, la un pas de impacare? Cum decurge procesul dintre cei doi baieti ai lui Ion Dolanescu

publicat 2017-04-27 09:00:01 (Antena-1)
"Sangele apa nu se face", spune o vorba din popor, care pare sa li se potriveasca celor doi baieti ai lui Ion Dolanescu. Sa se fi linistit luptele penru avere dintre Dragos si Ionut. ...continuare.

Ovidiu Miculescu, demis de la conducerea SRR

publicat 2017-04-27 00:15:03 (Bursa)
Ovidiu Miculescu, demis de la conducerea SRR * CNSAS a scos la iveala angajamentul semnat de fostul sef SRR cu Securitatea, dar nu a gasit note informative furnizate de acesta Dupa ce Parlamentul a respins rapoartele de activitate ale Societatii Romane de Radiodifuziune (SRR) pentru anii 2015 si 2016, Ovidiu Miculescu, directorul institutiei, a fost demis. Fostul senator PSD, Georgica Severin, este noul director interimar al SRR. Acesta a fost votat, ieri, de plenul reunit al Camerei Deputatilor si Senatului, cu 214 voturi "pentru" si... ...continuare.

Fost secretar de stat la Finante si fostul sef al ANAF, la conducerea Camerei Consultantilor Fiscali

publicat 2017-04-26 15:30:07 (Ziarul-Financiar)
Fost secretar de stat la Finante si fostul sef al ANAF, la conducerea Camerei Consultantilor Fiscali Camera Consultantilor Fiscali si-a ales recent noua structura a Consiliului Superior. Astfel, fostul secretar de stat din Ministerul Finantelor, Dan Manolescu, a ales presedinte, iar noul prim-vicepresedinte este Eugen-Dragos Doros, fostul sef al ANAF. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »