Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

EXCLUSIV Caz incredibil! » A vrut sa-l corupa pe cel mai bun arbitru roman: "Ajuta-i!"

publicat 2014-07-22 15:00:13 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Caz incredibil! » A vrut sa-l corupa pe cel mai bun arbitru roman: Ajuta-i! Un nou scandal este pe cale sa degenereze in fotbalul romanesc. Gazeta Sporturilor a anuntat in editia de print o informatie incredibila. Unul dintre cei mai buni arbitri romani, Ovidiu Hategan, a facut o plingere la CCA. "Centralul" FIFA a sesizat ca Alex Krenek, membru in Comitetul Executiv al FRF, ar fi intervenit la el pentru a o ajuta pe CS U Craiova in meciul cu Tg. ... ...continuare.

ULTIMA ORA: a nascut! S-a intors de urgenta in Romania

publicat 2014-07-21 18:15:11 (Evenimentul-Zilei)
ULTIMA ORA: a nascut! S-a intors de urgenta in Romania Ilona, sotia lui Dragos Grigore, a nascut zilele trecute un baietel. Fotbalistul a parasite de urgenta cantonamentul celor de la Toulouse si a venit in tara sa-si vada fiul. ...continuare.

Dragos Grigore, obligat sa se intoarca de urgenta in Romania! Ce l-a asteptat pe fostul dinamovist in tara!

publicat 2014-07-21 16:00:03 (CanCan)
Dragos Grigore, obligat sa se intoarca de urgenta in Romania! Ce l-a asteptat pe fostul dinamovist in tara! Ilona, sotia lui Dragos Grigore, a nascut zilele trecute un baietel. Fotbalistul a parasite de urgenta cantonamentul celor de la Toulouse si a venit in tara sa-si vada fiul. ...continuare.

EXCLUSIV LIBERTATEA | Ionut si Dragos Dolanescu au de impartit frateste o mica avere! «50.000 de euro zac in banca, dar n-avem acces la ei»

publicat 2014-07-19 23:45:12 (Libertatea)
EXCLUSIV LIBERTATEA | Ionut si Dragos Dolanescu au de impartit frateste o mica avere! «50.000 de euro zac in banca, dar n-avem acces la ei» Cel mai difuzat cantaret roman trecut in nefiinta este, de departe, regretatul solist de muzica populara Ion Dolanescu, acesta inzestrandu- i pe cei doi fii ai sai, Ionut si Dragos, cu aproximativ 10.000 de euro anual. Cum insa ei se afla in plin proces pe intreaga mostenire, de un milion de euro, n-au voie momentan sa se atinga de cei 50.000 de euro adunati din drepturile de autor. Ionut (stanga) si Dragos nu au reusit in cinci ani sa ajunga la o intelegere in privinta mostenirii Ion... ...continuare.

Saltat de procurori, din somn | Inca un presedinte de consiliu judetean, Dragos Benea, a intrat in vizorul DNA

publicat 2014-07-17 23:45:18 (Libertatea)
Social-democratul Dragos Benea, presedintele Consiliului Judetean (CJ) Bacau, a fost ridicat, ieri,... ...continuare.

Dragos Dolanescu vrea sa se impace cu fratele sau, dupa un razboi de cinci ani: «Ionut, hai s-o dam la pace!» | EXCLUSIV

publicat 2014-07-17 23:45:18 (Libertatea)
Dragos (38 de ani) si Ionut (44 de ani) au ramas, dupa decesul tatalui lor, solistul de muzica... ...continuare.

Dragos Grigore, GOLUL VICTORIEI la debutul pentru FC Toulouse VIDEO

publicat 2014-07-17 21:45:26 (Romania-TV)
Dragos Grigore, GOLUL VICTORIEI la debutul pentru FC Toulouse VIDEO Dragos Grigore, fundasul transferat de la Dinamo la Toulouse, a debutat cu gol la noua sa echipa. ...continuare.

VIDEO Gol marcat de Dragos Grigore la debutul pentru Toulouse

publicat 2014-07-17 18:15:25 (OnlineSport)
Fundasul transferat de Dinamo la Toulouse, echipa din prima liga franceza, a reusit sa marcheze primul sau gol la formatia din Hexagon chiar la debutul in tricoul acesteia. ...continuare.

BIOGRAFIE: Rozalia Biro, promovata in politica de liderul UDMR Bihor, la firmele caruia a fost angajata

publicat 2014-07-17 18:00:27 (Mediafax)
BIOGRAFIE: Rozalia Biro, promovata in politica de liderul UDMR Bihor, la firmele caruia a fost angajata Presedintele CRU al UDMR incepand cu anul 2007, senatorul Rozalia Biro, propunerea Uniunii pentru functiile de vicepremier si ministru al Culturii, a contribuit la dezvoltarea afacerilor liderului UDMR Bihor, Alexandru Kiss, care a si promovat-o in politica. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

vaslui andreea balan si keo campulung raluca pastrama teleorman derivat reimpadurire biblice suceava valcea botosani cluj bistrita nasaud damen feadr maramures tulcea actiunile un motocilist ianis iesirea la pensie horoscop 19 iunie 2014 timis ultimul episod biserica ortodoxa iasi rectificarea bugetara ozana romgaz arad clit gherasim zavoranu simonei covasna distribuitori de medicamente taximetrist batut sibiu bagaje mh370 satu mare harghita nunta de argint dambovita vedetele braila salaj hidroelectr bizar benone