Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Unul dintre cei mai ravniti barbati din showbiz s-a insurat! Vezi cum arata sotia lui Cornel Ilie de la Vunk! Unul dintre cei mai ravniti barbati din showbiz s-a insurat! Vezi cum arata sotia lui Cornel Ilie de la Vunk! Iubitul lui Ruby a ajuns in pragul disperarii! Tocmai ce a primit vestea: o luna fara SEX! Iubitul lui Ruby a ajuns in pragul disperarii! Tocmai ce a primit vestea: o luna fara SEX! Lectii de agatat de la romanii din UK! Ce a patit un moldovean care a vrut sa cucereasca o tipa la o terasa Scandal monstru la poarta lui Gigi Becali! Ce a avut de impartit cu un tatuat cu mustata, coada de samurai si faima de interlop Scandal monstru la poarta lui Gigi Becali! Ce a avut de impartit cu un tatuat cu mustata, coada de samurai si faima de interlop Declaratia cutremuratoare facuta de Mircea Albulescu, dupa operatia pe cord deschis: Vreau sa mor pe... Declaratia cutremuratoare facuta de Mircea Albulescu, dupa operatia pe cord deschis: "Vreau sa mor pe..." Ce se intampla daca infasori 2-3 cuburi de gheata intr-un prosop mic Ce se intampla daca infasori 2-3 cuburi de gheata intr-un prosop mic Martin Schulz: Grecia va trebui sa paraseasca zona euro daca masurile creditorilor vor fi respinse Martin Schulz: Grecia va trebui sa paraseasca zona euro daca masurile creditorilor vor fi respinse Anuntul oficial despre viitorul lui Federico Piovaccari! Vestea primita de Radoi in urma cu putin timp Cand s-au nascut, erau IDENTICI, insa acum nu. Cum arata GEMENII care se nasc o data la UN MILION FOTO Cand s-au nascut, erau IDENTICI, insa acum nu. Cum arata GEMENII care se nasc o data la UN MILION FOTO In pragul Referendumului, Grecia este divizata. Ce au de ales grecii si care sunt cele trei rezultate posibile de dupa votul de astazi. INFOGRAFIC Ce scriu principalele publicatii ale lumii despre referendumul din Grecia: "Votul pune in joc soarta tarii" Ce scriu principalele publicatii ale lumii despre referendumul din Grecia: "Votul pune in joc soarta tarii" El e jucatorul care trebuia sa joace linga Eto'o si Ronaldinho! Putea avea un salariu urias: "Mi-a demonstrat ca n-are cuvint" Ce surpriza pentru Tanase pe aeroport! A primit o oferta in direct: "Erai pe lista lor" » Fani din Anglia si Egipt l-au recunoscut Oana Lis a pierdut lupta cu kilogramele! Trecatorii s-au ingrozit cand au vazut-o in rochie, pe trotuar! Mii de oameni au participat la Marea Adunare Nationala din Chisinau, pentru unirea cu Romania Mii de oameni au participat la Marea Adunare Nationala din Chisinau, pentru unirea cu Romania

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Gabi Cristea s-a facut de ras in oras! Toti au aratat-o cu degetul: "Zici ca esti o stripteuza!"

publicat 2015-07-04 23:15:01 (CanCan)
Gabi Cristea s-a facut de ras in oras! Toti au aratat-o cu degetul: Zici ca esti o stripteuza! Stilistul Ovidiu Buta a taiat in carne vie la rubrica Prost imbracate din revista Spy. Printre vedetele vizate s-au numarat Dana Rogoz, Anca Turcasiu si Diana Bisinicu. ...continuare.

Deputat PNL Ovidiu Raetchi: 'Corturile anti-Ponta au fost vandalizate'

publicat 2015-07-04 16:00:01 (Bursa)
Deputatul PNL Ovidiu Raetchi a anuntat astazi ca, la o zi de la lansarea actiunii, toate corturile campaniei anti-Ponta, din sectorul 5, au fost vandalizate, arata un comunicat transmis redactiei. ...continuare.

Deputat PNL Ovidiu Ratchi: 'Corturile anti-Ponta au fost vandalizate'

publicat 2015-07-04 15:45:01 (Bursa)
Deputatul PNL Ovidiu Raetchi a anuntat astazi ca, la o zi de la lansarea actiunii, toate corturile campaniei anti-Ponta, din sectorul 5, au fost vandalizate, arata un comunicat transmis redactiei. ...continuare.

Cum a aparut imbracata Carmen Bruma pe covorul rosu: "Arata ca o gospodina chic din anii '50!"

publicat 2015-07-03 23:45:01 (CanCan)
Cum a aparut imbracata Carmen Bruma pe covorul rosu: Arata ca o gospodina chic din anii '50! Ovidiu Buta, stilistul revistei Spy, a stabilit, din nou, ce vedete de la noi s-au remarcat in topul celor mai bine imbracate perosane din shobiz. Printre acestea se afla Cristina Siscanu, Crina Matei si Anca Serea. ...continuare.

100 de minute. Motive pentru care Ponta ar trebui sa demisioneze in opinia deputatului PNL Ovidiu Raetchi

publicat 2015-07-03 18:15:01 (Antena3)
Deputatul PNL de Diaspora, Ovidiu Raetchi, a declarat, vineri, la "100 de minute cu Alessandra Stoicescu", ca in acest moment, unul important pentru tara, se pune in umbra legitimitatea Guvernului Romaniei, iar... ...continuare.

Jurnalistul Dragos Moldovan a murit la doar 46 de ani. Barbatul a facut infarct

publicat 2015-07-03 18:00:13 (Libertatea)
Jurnalistul Dragos Moldovan a murit la doar 46 de ani. Barbatul a facut infarct Jurnalistul Dragos Moldovan a incetat din viata la doar 46 de ani. Barbatul a facut infarct in locuinta lui. Publicitate Tragedia s-a produs marti dimineata. Jurnalistul se afla acasa impreuna cu sotia si cu fetita lor si a facut infarct chiar in fata acestora. Sotia lui Dragos Moldovan a chemat imediar salvarea dar, din pacate, medicii sositi la fata locului nu au mai putut face nimic pentru barbat. Jurnalistul a fost inmormantat joi, la cimitirul Izvorul Nou. Pe 11 decembrie, jurnalistul ar... ...continuare.

Jurnalistul Dragos Moldovan a facut infarct la 47 de ani

publicat 2015-07-03 16:45:24 (Romania-TV)
Jurnalistul Dragos Moldovan a facut infarct la 47 de ani Jurnalistul Dragos Moldovan a murit, marti in urma unui infarct. ...continuare.

Avocatul Poporului cere solutii pentru romii evacuati din Eforie

publicat 2015-07-03 14:00:13 (Puterea)
Avocatul Poporului cere solutii pentru romii evacuati din Eforie Primarul orasului Eforie, Ovidiu Brailoiu, a primit o noua recomandare de la Avocatul Poporului, privind evacuarea, fara solutii alternative de relocare, a unui numar de aproximativ 30 de persoane de etnie roma. ...continuare.

Dragos Bilteanu si Najib El Lakis, pusi sub control judiciar

publicat 2015-07-03 09:45:02 (Bursa)
Dragos Bilteanu si Najib El Lakis, pusi sub control judiciar Curtea de Apel Bucuresti a decis ieri inlocuirea arestului la domiciliu pentru Dragos Bilteanu si Najib El Lakis cu masura controlului judiciar, in dosarul privind delapidarea SIF1 Banat-Crisana si SIF4 Muntenia. Decizia magistratilor este cu drept de contestatie in termen de 48 de ore. Pe durata controlului judiciar, Bilteanu si El Lakis nu au voie sa depaseasca teritoriul Municipiului Bucuresti decat cu incuviintarea prealabila a instantei si nici sa comunice, direct sau indirect, pe nici o... ...continuare.

Razboiul dintre fratii Dolanescu ia amploare! Acum, se bat pe... muzeu

publicat 2015-07-02 23:45:11 (Libertatea)
Razboiul dintre fratii Dolanescu ia amploare! Acum, se bat pe... muzeu Dragos Dolanescu a luat foc in momentul in care a aflat ca fratele sau s-a mutat in casa parinteasca din strada Caimatei. Dragos nu se bucura ca fratele lui si-a mutat familia in casa parinteasca Dragos Publicitate Instalarea fratelui sau in casa parinteasca din Caimatei a pus din nou "paie pe foc" in razboiul pe care Dragos Dolanescu il poarta cu Ionut. "Eu am renuntat la operele de arta ale tatei pentru ca el a zis ca face muzeu in casa de acolo, dar acum s-a mutat in ea, desi spune ca sta... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »