Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Dragos Dragoteanu, la Daily Income: Economia reala gafaie, se misca, dar nu inainteaza deloc

publicat 2014-10-30 10:30:04 (Antena3)
Omul de afaceri Dragos Dragoteanu, invitat in editia de joi a emisiunii Daily Income, a vorbit despre modul in care politica si politicienii influenteaza economia Romaniei. "Politicienii isi joaca rolul de... ...continuare.

Dragos Balauru l-a scos din minti pe Gica Hagi la meciul din Cupa impotriva lui CS U Craiova » Doua gafe uriase in doar 4 minute

publicat 2014-10-29 19:45:32 (Gazeta-Sporturilor)
Dragos Balauru l-a scos din minti pe Gica Hagi la meciul din Cupa impotriva lui CS U Craiova » Doua gafe uriase in doar 4 minute Dragos Balauru a avut un meci de cosmar la meciul din Cupa Romaniei impotriva lui CS U Craiova. Portarul Viitorului a gafat in repetate rinduri spre exasperarea lui Gica Hagi. Goalkeeperul adus de la FCM Tirgu Mures a scapat incredibil mingea din mina la golul din minutul 54 marcat de Baluta, iar 4 minute mai tirziu a avut o iesire hazardata. ... ...continuare.

SORIN OVIDIU VINTU si-a facut BLOG. "Voi arata cine conduce cu adevarat SISTEMUL DE PUTERE DIN ROMANIA"

publicat 2014-10-29 18:45:58 (Libertatea)
Sorin Ovidiu Vintu si-a facut blog si ameninta ca va povesti in urmatoarul material cine se afla... ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu si-a facut blog

publicat 2014-10-29 17:45:04 (Bursa)
Sorin Ovidiu Vintu si-a facut blog Omul de afaceri Sorin Ovidiu Vintu si-a lansat ieri blogul personal, el promitandu-le cititorilor ca le va povesti ceea ce trebuie sa stie despre presedintele Traian Basescu si ca le va prezenta modul in care este conceput sistemul de putere din Romania, urmand sa le dezvaluie si cine il conduce cu adevarat. Primul text scris, cu data de ieri, se numeste "Preambul": "Eram intr-o scurta vacanta acordata de judecatorii din Romania. Ma lafaiam intr-un fotoliu, asezat pe debarcaderul de pe... ...continuare.

Dragos Bucur - implicare totala pe santierul Visuri la Cheie. Show-ul incepe astazi la PRO TV!

publicat 2014-10-29 10:30:42 (Evenimentul-Zilei)
Dragos Bucur - implicare totala pe santierul Visuri la Cheie. Show-ul incepe astazi la PRO TV! Daca de obicei prezentatorul unei emisiuni are la dispozitie doar un microfon, Dragos Bucur foloseste flexul, ochelarii si casca de protectie, un baros si alte unelte de constructie in cea mai noua emisiune care va debuta la PRO TV pe 29 octombrie. Condusa de acesta, caravana Visuri la Cheie a strabatut Romania in lung si-n lat in cautarea povestilor emotionante, a oamenilor pentru care orizontul este intunecat. ...continuare.

Premiera Pro TV, astazi, de la ora 20:30. "Visuri la cheie" cu Dragos Bucur schimba destinele unor oameni aflati la nevoie

publicat 2014-10-29 08:45:55 (ProTV)
Premiera Pro TV, astazi, de la ora 20:30. "Visuri la cheie" cu Dragos Bucur schimba destinele unor oameni aflati la nevoie Daca de obicei prezentatorul unei emisiuni are la dispozitie doar un microfon, Dragos Bucur foloseste flexul, ochelarii si casca de protectie, un baros si alte unelte de constructie in cea mai noua emisiune care va debuta la Pro TV, pe 29 octombrie. ...continuare.

Prima biografie a cantaretei americane Beyonce Knowles va fi publicata in toamna anului viitor

publicat 2014-10-28 18:30:42 (Mediafax)
Prima biografie a cantaretei americane Beyonce Knowles va fi publicata in toamna anului viitor Prima biografie a cantaretei americane Beyonce Knowles va fi publicata in Statele Unite in toamna anului 2015, de editura Grand Central Books, iar autorul cartii neautorizate de vedeta americana este J. Randy Taraborrelli, care a mai scris astfel de volume despre Michael Jackson si Madonna. ...continuare.

Deputatul PNL Ovidiu Raetchi: De azi e limpede ca un vot pentru Ponta presedinte reprezinta un vot pentru Legea amnistiei si gratierii

publicat 2014-10-27 20:45:20 (Evenimentul-Zilei)
Deputatul PNL Ovidiu Raetchi: De azi e limpede ca un vot pentru Ponta presedinte reprezinta un vot pentru Legea amnistiei si gratierii Deputatul PNL Ovidiu Raetchi a declarat astazi, dupa finalizarea lucrarilor in plenul Camerei Deputatilor, ca de acum a devenit limpede faptul ca un vot acordat la prezidentiale sefului PSD Victor Ponta reprezinta un vot acordat pentru aprobarea Legii amnistiei si gratierii in anul 2015. ...continuare.

Dragos Bucurenci spune YES LA VOT din Cimitirul Eroilor Revolutiei: Ei si-au dat viata ca eu sa pot sa-mi aleg liber viitorul

publicat 2014-10-27 19:45:50 (ProTV)
Dragos Bucurenci spune YES LA VOT din Cimitirul Eroilor Revolutiei: Ei si-au dat viata ca eu sa pot sa-mi aleg liber viitorul Dragos Bucurenci s-a alaturat campaniei Yes La Vot si a transmis un mesaj dintr-un loc cu o puternica incarcatura emotionala. ...continuare.

BIOGRAFIE: Anghel Iordanescu, la al treilea mandat la conducerea echipei nationale

publicat 2014-10-27 18:00:37 (Mediafax)
BIOGRAFIE: Anghel Iordanescu, la al treilea mandat la conducerea echipei nationale Directorul tehnic al Federatiei Romane de Fotbal, Anghel Iordanescu, va conduce echipa nationala in actuala campanie de calificare la Campionatul European din 2016, dupa plecarea lui Victor Piturca la Al Ittihad, "generalul" urmand sa se afle pentru a treia oara la conducerea primei reprezentative. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale oana zavoranu justin bieber sectii de votare ciuc istoria subventii bianca dragusan gratiere frontiera harghita razbunarea e on tragedie alexe verighete romstrade pescia balonul cristian borcea alsa rosii liceul agresati universitar gasca giulia actionari doroftei colaboratori sparta testicule tulcea autostrada bucuresti frumosu campionatul european de fotbal zugrav salariati noul cod de procedura penala finance celular joint venture pompieri viorel popescu cristian mitrea patru tineri tradus hornbach automobile dacia balonul de aur licenta