Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Horoscopul lui Dom' Profesor. Cand se ia caimacul din cafeaua marelui serdar

publicat 2014-09-03 00:15:11 (Evenimentul-Zilei)
Horoscopul lui Dom' Profesor. Cand se ia caimacul din cafeaua marelui serdar Pe 3 septembrie s-au nascut Charlie Sheen, Urho Kekkonen, Pietro Locatelli, Maria Ciobanu, Marina Voica, Ovidiu Dramba, Pavel Dan. ...continuare.

Fratii Dolanescu se impaca in noiembrie

publicat 2014-09-03 00:01:00 (Libertatea)
Fratii Dolanescu se impaca in noiembrie Dupa cinci ani de procese, fiii regretatului rapsod Ion Dolanescu, Ionut si Dragos, par sa fi ajuns la o intelegere. Aceasta este casa care a bagat zazanie intre frati Desi judecatorii au decis in trecut ca averea cantaretului de muzica populara sa se imparta in mod egal intre cei doi copii ai acestuia, totul s-a blocat atunci cand a fost vorba ca fratii sa decida cui va reveni casa parinteasca din Bucuresti. Acum insa, Dragos a hotarat sa-i lase fratelui sau imobilul, evaluat in trecut la... ...continuare.

Dragos Grigore, motivat inaintea confruntarii cu Grecia: "Daca ne e frica de ei, mai bine nu intram pe teren"

publicat 2014-09-02 19:45:19 (Gazeta-Sporturilor)
Dragos Grigore, motivat inaintea confruntarii cu Grecia: Daca ne e frica de ei, mai bine nu intram pe teren Dragos Grigore, fundasul lui Toulouse, a vorbit despre meciul Romaniei cu Grecia, contind pentru preliminariile Euro 2016."Ma bucur ca s-a apelat la serviciile mele si daca voi fi in teren duminica seara voi face tot ce pot pentru ca nationala sa cistige. E foarte important modul in care incepem aceasta campanie, dar sint multe meciuri de jucat. Vom merge sa cistigam la Grecia. E cu totul si cu totul altceva, nu mai are importanta ce a fost la baraj. ... ...continuare.

N-o sa-ti vina sa crezi ce a ajuns sa faca un faimos fotbalist al "Generatiei de Aur", in mijlocul strazii, ziua in amiaza mare

publicat 2014-09-02 19:00:06 (Evenimentul-Zilei)
N-o sa-ti vina sa crezi ce a ajuns sa faca un faimos fotbalist al "Generatiei de Aur", in mijlocul strazii, ziua in amiaza mare Ramas somer dupa ce a fost dat afara de la ASA Targu Mures, Ioan Ovidiu Sabau a ajuns de nerecunoscut. Fosta mare glorie a "Generatiei de Aur" a fost fotografiat impartind pliante in mijlocul Clujului. ...continuare.

N-o sa-ti vina sa crezi ce a ajuns sa faca un faimos fotbalist al "Generatiei de Aur", in mijlocul strazii, ziua in amiaza mare!

publicat 2014-09-02 17:15:03 (CanCan)
N-o sa-ti vina sa crezi ce a ajuns sa faca un faimos fotbalist al Generatiei de Aur, in mijlocul strazii, ziua in amiaza mare! Ramas somer dupa ce a fost dat afara de la ASA Targu Mures, Ioan Ovidiu Sabau a ajuns de nerecunoscut. Fosta mare glorie a "Generatiei de Aur" a fost fotografiat impartind pliante in mijlocul Clujului. ...continuare.

Ovidiu Demetrescu: 'Electrica poate deveni un jucator regional in energie'

publicat 2014-09-02 00:00:13 (Bursa)
'Electrica' SA poate sa devina, in cativa ani, un campion in afaceri, un jucator regional in piata de energie, care sa concureze cu succes cu grupuri precum CEZ si, de ce nu, chiar Enel, considera Ovidiu Demetrescu, managing partner in cadrul companiei de asigurari London Broker. ...continuare.

Dezvaluiri din vestiarul Petrolului! Ovidiu Hoban, deranjat de "protejatul" Adrian Mutu: "Noi tragem ca prostii, tu te distrezi cu el in cluburi"

publicat 2014-09-01 19:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
Dezvaluiri din vestiarul Petrolului! Ovidiu Hoban, deranjat de protejatul Adrian Mutu: Noi tragem ca prostii, tu te distrezi cu el in cluburi Mijlocasul Petrolului, Ovidiu Hoban, a fost exclus din lotul Petrolului din cauza unui conflict cu Marius Nicolae, managerul general al clubului.  Surse din interiorul echipei au relatat pentru presa locala dialogul aprins pe care cei doi l-au avut inainte ca jucatorul sa fie exclus. Ovidiu Hoban a fost deranjat de felul in care Adrian Mutu este protejat de conducere, iar toti ceilalti sint scosi drept vinovati pentru ratarea calificarii in grupele Europa League. ... ...continuare.

Dragos Grigore confirma forma foarte buna » Fundasul si-a facut loc alaturi de Zlatan Ibrahimovici!

publicat 2014-09-01 18:15:40 (Gazeta-Sporturilor)
Dragos Grigore confirma forma foarte buna » Fundasul si-a facut loc alaturi de Zlatan Ibrahimovici! Dupa ce o lunga perioada de timp fotbalistii romani n-au prea fost bagati in seama in Ligue 1, acum jucatorii nostri incep sa se impuna. Ultimul exemplu este fostul dinamovist Dragos Grigore. Fundasul lui Toulouse a fost inclus in echipa etapei a patra din campionatul Frantei, dupa ce a practicat un joc foarte bun in partida cistigata cu 1-0 de formatia sa in fata lui Evian, anunta site-ul maxifoot.fr. ... ...continuare.

Nr. 1 in bricolajul romanesc deschide al treilea magazin din Bucuresti

publicat 2014-09-01 09:15:04 (Capital)
Nr. 1 in bricolajul romanesc deschide al treilea magazin din Bucuresti Bacauanii de la Dedeman, compania fratilor Dragos si Adrian Paval, liderul detasat al pietei de bricolaj autohtone, cu o cifra de afaceri de 606 mil. euro in 2013 si un profit net de aprox. 65,3 mil. de euro, deschide vineri (5 septembrie), in Bucuresti (soseaua Colentina), al 39-lea magazin al retelei. ...continuare.

Dat afara de la Petrolul, Ovidiu Hoban a fost chemat de Piturca la nationala pentru meciul cu Grecia. In lot sunt cinci debutanti

publicat 2014-09-01 07:45:11 (Libertatea)
Dat afara de la Petrolul, Ovidiu Hoban a fost chemat de Piturca la nationala pentru meciul cu Grecia. In lot sunt cinci debutanti Selectionerul Victor Piturca a definitivat lotul cu care va pregati primul meci din preliminariile EURO 2016, cu Grecia, din 7 septembrie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

judetul hunedoara uluitor egis administratie publica contraceptive republica agroland horatiu otp bank trag profesoara deseuri sspr zarnesti temperatura apei marii tigan georgiana harlau curtea europeana de justitie autostrada bucuresti sindromul magnatului dan popescu femeie dermatolog judetul galati horoscopu stirile kanal d accidente grave pccb leontina ultima emisiune cristian tudor vaslui calimanesti socru penalitati biciclete apa contaminata iolanda adoptarea euro relatare bicaz amadeus arcon andreea banica building scleroza multipla divorteaza bihor