Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Ovidiu Lipan Tandarica, declaratie BIZARA. "Sunt in contact permanent cu o ENTITATE AVATARICA..."

publicat 2015-04-27 11:00:22 (Romania-TV)
Ovidiu Lipan Tandarica, declaratie BIZARA. "Sunt in contact permanent cu o ENTITATE AVATARICA..." Mai in gluma, mai in serios, extraterestrii l-au ajutat pe tobosarul Ovidiu Lipan-Țandarica sa-si explice revelatiile si sa decida sa promoveze unitatea omenirii dincolo de etnie, rasa si religie. Pentru a-si propaga mesajul pacifist, artistul pregateste un proiect muzical de anvergura care se va numi "Lumina miraculoasa". ...continuare.

Daily Income. Cu cat scad preturile dupa reducerea TVA

publicat 2015-04-27 10:30:01 (Antena3)
Presedintele Federatiei Sindicatelor din Industria Alimentara, Dragos Frumosu, a vorbit, la Antena 3, despre modul in care se va reflecta reducerea TVA in preturile afisate la raft.Dragos Frumosu sustine ca... ...continuare.

Cea mai vanata burlacita din Iasi s-a casatorit. Mosteneste o avere fabuloasa

publicat 2015-04-26 14:00:23 (Realitatea-TV)
Cea mai vanata burlacita din Iasi s-a casatorit. Mosteneste o avere fabuloasa In lumea mondena din Iasi se discuta, in ultima perioada, despre nunta Ioanei Shadiye Winkler cu Dragos Scripcaru, doi tineri medici rezidenti, urmasi ai unor familii celebre. ...continuare.

Au trecut cinci ani! Dupa ce a trait DRAMA vietii lui, Dragos Mostenescu se chinuie sa-si termine casa!

publicat 2015-04-25 21:45:02 (CanCan)
Au trecut cinci ani! Dupa ce a trait DRAMA vietii lui, Dragos Mostenescu se chinuie sa-si termine casa! In urma cu aproape cinci ani, Dragos Mostenescu a hotarat sa isi ridice o casa, pentru familia lui, unde sa dispuna de spatiul necesar, asa cum si-a dorit intotdeauna. ...continuare.

Sindicalistii din industria alimentara anunta o toamna cu proteste

publicat 2015-04-24 15:30:02 (Capital)
Sindicalistii din industria alimentara anunta o toamna cu proteste Sindicalistii din industria alimentara ar putea sa inceapa protestele din toamna acestui an, una dintre nemultumiri fiind nivelul mic al salariului, a declarat, vineri, presedintele Federatiei Nationale a Sindicatelor din Industria Alimentara "Sindalimenta", Dragos Frumosu. ...continuare.

Dragos isi cere dreptul din... drepturile de autor

publicat 2015-04-24 00:00:27 (Libertatea)
Dragos Dolanescu este nemultumit de decizia instantei, conform careia toate drepturile de autor, in... ...continuare.

Deputatul PNL Ovidiu Raetchi: Va aplica Victor Ponta criteriile de integritate ale partidului in cazul lui Liviu Dragnea? Este adevarat ca s-au inteles in privinta declaratiilor din dosarul "Referendumul"?

publicat 2015-04-23 15:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Deputatul PNL Ovidiu Raetchi: Va aplica Victor Ponta criteriile de integritate ale partidului in cazul lui Liviu Dragnea? Este adevarat ca s-au inteles in privinta declaratiilor din dosarul "Referendumul"? Dupa ce in presa au aparut informatii conform carora Victor Ponta s-a inteles cu ministrul Liviu Dragnea in privinta declaratiilor din dosarul Referendumului, deputatul PNL Ovidiu Raetchi ii solicita premierului sa ofere lamuriri ferme pentru a inlatura astfel suspiciunile de influentare a justitiei, care planeaza asupra sefului Guvernului. ...continuare.

Infractiuni in cimitir. Gropari arestati, dupa ce au furat bijuteriile de la morti

publicat 2015-04-23 13:30:19 (Romania-TV)
Infractiuni in cimitir. Gropari arestati, dupa ce au furat bijuteriile de la morti Bijuteriile cu care sunt ingropati mortii ii atrag ca un magnet pe hoti. Doi gropari din localitatea Ovidiu, Constanta, nu au rezistat ispitei si au dezgropat o femeie imediat dupa inmormantare, pentru a-i fura bijuteriile. Ei au fost prinsi repede de politisti. ...continuare.

Afla de ce jumatate din romani nu deschid nici o carte pe an

publicat 2015-04-23 12:45:15 (Realitatea-TV)
Afla de ce jumatate din romani nu deschid nici o carte pe an Astazi este Ziua Internationala a Cartii! Peste jumatate dintre romani nu deschid intr-un an nici o carte! De ce? Va spune Emma si Ovidiu in a lor emisiune Oameni si Fapte, ora 14.00, pe Realitatea TV. Vezi PROMO ...continuare.

Proprietarii unui cavou au facut o descoperire macabra cand au mers la cimitir. Au sunat imediat la politie

publicat 2015-04-23 10:15:04 (Gandul)
Proprietarii unui cavou au facut o descoperire macabra cand au mers la cimitir. Au sunat imediat la politie Doi gropari de la cimitirul din orasul constantean Ovidiu sunt cercetati pentru profanare de morminte, dupa ce au deschis un cavou si au furat bijuteriile gasite in cripta in care era inmormantata o femeie, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »