Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Administratia Apele Romane are un nou sef interimar

publicat 2014-07-31 14:00:16 (Capital)
Administratia Apele Romane are un nou sef interimar Directorul general adjunct in cadrul Administratiei Nationale Apele Romane (ANAR), Ovidiu Gabor, a preluat conducerea interimara a institutiei dupa demisia din functie a directorului general Vasile Pintilie. ...continuare.

FOTO. Fetita Danei Nalbaru, frumoasa foc. Blonda, cu ochi albastri pare ca din povesti

publicat 2014-07-31 11:30:30 (Puterea)
FOTO. Fetita Danei Nalbaru, frumoasa foc. Blonda, cu ochi albastri pare ca din povesti Dana Nalbaru, solista trupei HI-Q, are o fetita, in varsta de sapte ani, frumoasa foc. Blonda, cu ochii albastri si parul lung, micuta pare ca din povesti, FOTO mai jos. Cantareata Dana Nalbaru este casatorita cu actorul Dragos Bucur si impreuna au o fetita de sapte ani, pe Sofia, FOTO mai jos. Contul de Facebook al cantaretei Dana Nalbaru este plin cu fotografii cu Sofia, si cu mesaje legate de aceasta. In orice ipostaza micuta a fost fotografiata de mam ei, FOTO mai jos. Dana Nalbaru este... ...continuare.

Fratii Dolanescu s-au inteles! Ionut ramane cu vila din Caimatei, dar trebuie sa ii plateasca lui Dragos o suma colosala! Vezi cat

publicat 2014-07-30 23:30:03 (CanCan)
Fratii Dolanescu s-au inteles! Ionut ramane cu vila din Caimatei, dar trebuie sa ii plateasca lui Dragos o suma colosala! Vezi cat Imediat dupa moartea lui Ion Dolanescu, in martie 2009, cei doi fii ai sai, Ionut si Dragos, au inceput lupta pe avere. Iata ca acum, la mai bine de cinci ani de cand se judeca prin tribunale, cei doi frati par ca ar fi ajuns la o intelegere. ...continuare.

VIITURA de pe Vedea, la o COTA MAXIMA a ultimilor 50-100 de ani

publicat 2014-07-30 19:45:22 (Romania-TV)
VIITURA de pe Vedea, la o COTA MAXIMA a ultimilor 50-100 de ani Directorul adjunct al Administratiei Nationale Apele Romane (ANAR), Ovidiu Gabor, a declarat miercuri ca autoritatile sunt pregatite sa intervina pentru a tranzita viitura formata pe raul Vedea, una dintre cele mai mari viituri din ultimii 50-100 de ani. ...continuare.

Veste proasta despre Ioan Bocsa

publicat 2014-07-30 14:45:42 (Realitatea-TV)
Veste proasta despre Ioan Bocsa Cunoscutul artist de muzica populara Ioan Bocsa nu mai vine sa spuna "Povestea Naiului", in Piata Mare, din Sibiu. Potrivit organizatorilor, acesta a anuntat in aceasta dimineata ca nu mai poate participa la concert, din cauza unor probleme medicale. In locul sau, vor canta solistii Sergiu Cipariu si Ovidiu Olari, cunoscuti ai folclorului, scrie Tribuna. ...continuare.

Imagini interzise cardiacilor! Nevasta unui fotbalist de la Dinamo, PIPAITA in plina strada!

publicat 2014-07-29 19:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Imagini interzise cardiacilor! Nevasta unui fotbalist de la Dinamo, PIPAITA in plina strada! De fata cu foarte multa lume, Ovidiu Burca nu a putut sa se stapaneasca si si-a luat nevasta de fund. Paparazzii CANCAN.ro au fotografiat miscarea neasteptata a fostului fundas. ...continuare.

Ovidiu Ohanesian serveste patria!

publicat 2014-07-29 00:00:25 (Bursa)
Ovidiu Ohanesian serveste patria! Jurnalistul Eduard Ovidiu Ohanesian, devenit foarte cunoscut publicului larg dupa controversata poveste a rapirii jurnalistilor din Irak, a lansat o noua carte: "Servesc Patria!". Volumul, la baza caruia se afla numeroase documente, marturii si informatii obtinute de la oameni care au activat sau inca activeaza in diverse "structuri", incearca sa prezinte dintr-o alta lumina anumite aspecte ale societatii noastre, in care evenimente din trecut influenteaza puternic prezentul dar si viitorul.... ...continuare.

Cabat: 'Cu un sistem educational slab, nu putem avea firme inovatoare'

publicat 2014-07-29 00:00:22 (Bursa)
Daca nu vom investi in domeniul cercetarii si vom continua sa avem un sector educational slab, nu vom avea companii inovatoare, considera analistul economic Dragos Cabat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

fast food bene dragus script coeficient palatul culturii mai multe salaj prajitura ipj iasi zodii brasov clejani bayer duff mondenii horoscop friptura lazurca braila heritage oroscopul zilei gorj hidroelectrica ilie dumitrescu din nasaud sescu cipru budila elevii coregrafie drobeta turnu severin horeanu sorin rat boeing targ de joburi letea veche raluca macovei lozul cel mare caravana patologie examen ulei de rapita ntele avort atletism dgipi holland promovari florin piersic