Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Sinteza zilei: Cat costa o inchidere de dosar in Romania

publicat 2015-09-03 23:15:07 (Antena3)
Libertatea are pret in Romania, iar protectia oferita in fata procurorilor imbraca sume de milioane de euro. Cei care fac asta fac sunt parte a fostei familii prezidentiale. Spre exemplu, Dragos... ...continuare.

TVR 1, somat de CNA din cauza unor afirmatii despre Ion Iliescu. Ce a spus Dragos Patraru

publicat 2015-09-03 19:00:18 (Realitatea-TV)
TVR 1, somat de CNA din cauza unor afirmatii despre Ion Iliescu. Ce a spus Dragos Patraru Consiliul National al Audiovizualului (CNA) a decis sa someze public TVR 1, din cauza unor editii ale emisiunii "Starea Natiei". In timpul show-ului, Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este un "criminal batran" si "un batran activist". ...continuare.

Ce a patit TVR dupa ce Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este "criminal batran"

publicat 2015-09-03 19:00:06 (Gandul)
Ce a patit TVR dupa ce Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este criminal batran Consiliul National al Audiovizualului (CNA) a decis, joi, sa someze public TVR 1, din cauza unor editii ale emisiunii "Starea Natiei", in care Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este un "criminal batran" si "un batran activist", care "si-a scaldat mainile in sangele romanilor". ...continuare.

TVR 1, somat de CNA pentru ca Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este "criminal batran"

publicat 2015-09-03 18:15:22 (Mediafax)
TVR 1, somat de CNA pentru ca Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este criminal batran Consiliul National al Audiovizualului (CNA) a decis, joi, sa someze public TVR 1, din cauza unor editii ale emisiunii "Starea Natiei", in care Dragos Patraru a spus ca Ion Iliescu este un "criminal batran" si "un batran activist", care "si-a scaldat mainile in sangele romanilor". ...continuare.

"Poveste de dragoste", de Cristina Iacob, prezentat la Portobello Film Festival de la Londra

publicat 2015-09-03 16:15:23 (Mediafax)
Poveste de dragoste, de Cristina Iacob, prezentat la Portobello Film Festival de la Londra "Poveste de dragoste/ Love Is a Story", cel mai nou lungmetraj al regizoarei Cristina Iacob, cu Dragos Bucur si Raluca Aprodu in rolurile principale, va fi prezentat, duminica, la Londra, in cadrul celei de-a 20-a editii a Festivalului International de Film Portobello. ...continuare.

Ovidiu Tender vrea sa scape de inchisoare

publicat 2015-09-03 09:45:17 (Realitatea-TV)
Ovidiu Tender vrea sa scape de inchisoare Ovidiu Tender isi incearca toata sansele pentru a scapa de inchisoare. ...continuare.

Horoscopul lui Dom' Profesor. UE calca drepturile migrantilor

publicat 2015-09-03 08:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Horoscopul lui Dom' Profesor. UE calca drepturile migrantilor Pe 3 septembrie s-au nascut Charlie Sheen, Urho Kekkonen, Pietro Locatelli, Maria Ciobanu, Marina Voica, Ovidiu Dramba, Pavel Dan. ...continuare.

Dezvaluirile lui SOV. De ce l-a vizitat Geoana in 2009, inainte de confruntarea cu Basescu

publicat 2015-09-01 14:15:30 (Romania-TV)
Dezvaluirile lui SOV. De ce l-a vizitat Geoana in 2009, inainte de confruntarea cu Basescu Sorin Ovidiu Vintu povesteste, intr-o postare pe contul sau de Facebook, de ce a venit Mircea Geoana la el acasa, inainte de confruntarea cu Traian Basescu, de la alegerile prezidentiale din 2009. ...continuare.

Rapidul mai aduce un fotbalist » A fost format de Parma si a jucat in Germania

publicat 2015-09-01 14:00:19 (Gazeta-Sporturilor)
Rapidul va transfera în zilele urmatoare un nou fotbalist. Presedintele giulestenilor, Ovidiu Burca, a anuntat ca alb-visiniii s-au înteles cu italianul Davide Grassi. "Îl asteptam astazi la vizita medicala si, daca totul decurge bine, va semna cu noi", a anuntat Ovidiu Burca la Dolce Sport. Grassi are 29 de ani si joaca pe postul de fundas central. ... ...continuare.

Delia, vedeta unui film, alaturi de actorul Dragos Bucur

publicat 2015-08-31 18:15:01 (Antena3)
Cantareata Delia Matache si-a imprumutat vocea personajului Glim, o fetita din ceara, din filmul de animatie "Mune: Gardianul Lunii/ Mune, le gardien de la lune" (2015), care va avea premiera in cinematografele... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »