Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

"Spovedania" fostului mare actor Dragos Paslaru: "In '90 au vrut sa ma omoare! Am fost foarte fericit!" / EXCLUSIV EVZ

publicat 2015-05-24 08:00:05 (Evenimentul-Zilei)
"Spovedania fostului mare actor Dragos Paslaru: In '90 au vrut sa ma omoare! Am fost foarte fericit! / EXCLUSIV EVZ La 25 de ani dupa ce pe actorul Dragos Paslaru aproape ca l-au omorat minerii si la 15 ani dupa ce s-a calugarit, Parintele Valerian, de la schitul Patrunsa, a dat primul interviu. Calugarul povesteste despre viata ca pustnic, de convingerile sale ortodoxe si legionare, si de satisfactiile vietii in sutana. In 1990 era tanar, frumos, destept si celebru. La 39 de ani, avea lumea la picioare. Era casatorit si avea un copil. Jucase in filme care au ramas in istoria cinematografiei romanesti si... ...continuare.

Apare rar in public, dar cand o face, iese prost! Cum a fost fotografiata Geanina Corondan

publicat 2015-05-23 23:00:02 (CanCan)
Apare rar in public, dar cand o face, iese prost! Cum a fost fotografiata Geanina Corondan Geanina Corondan, Elisabeta Lipa si Alina Dumitru se afla printre vedetele luate in vizor de stilistul Ovidiu Buta, la rubrica "Bine imbracate", din revista Spy . ...continuare.

CASA BORDEI de la Olanesti. Rezista si la un cutremur de 10 grade pe scara Richter GALERIE FOTO

publicat 2015-05-23 13:45:12 (Romania-TV)
CASA BORDEI de la Olanesti. Rezista si la un cutremur de 10 grade pe scara Richter GALERIE FOTO O casa inedita se afla pe meleagurile noastre. Casa este ridicata intr-o zona frumoasa, Baile Olanesti. In primul rand este o locuinta eco, iar la noi nu prea exista oameni pasionati de asta. Dar Dragos Iliescu, proprietarul casei, este mai mult decat pasionat. Pentru el e un stil de viata, o viata strans legata de minerale, care au inceput sa-i capteze atentia in urma cu vreo zece ani. ...continuare.

Romsilva cheltuieste anual 16 milioane de lei pentru parcurile nationale si incaseaza 600.000 de lei

publicat 2015-05-23 12:30:17 (Mediafax)
Romsilva cheltuieste anual 16 milioane de lei pentru parcurile nationale si incaseaza 600.000 de lei Romsilva cheltuieste anual aproximativ 16 milioane de lei pentru cele 22 de parcuri nationale si naturale pe care le are in administrare si incaseaza doar 600.000 - 700.000 de lei, din turism, a declarat pentru MEDIAFAX seful Serviciului arii protejate, Dragos Mihai, cu ocazia Zilei Parcurilor. ...continuare.

Liderul, la Tribuna Zero » Luni seara, Narcis Raducan e invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia

publicat 2015-05-22 21:15:09 (Gazeta-Sporturilor)
Liderul, la Tribuna Zero » Luni seara, Narcis Raducan e invitatul lui Ovidiu Ioanitoaia Directorul Gazetei Sporturilor, Ovidiu Ioanitoaia, va asteapta luni seara, de la ora 21:00, la o noua emisiune la Europa FM. Invitatul emisiunii Tribuna Zero este Narcis Raducan, presedintele lui ASA Tg. Mures. Oficialul liderului va raspunde la întrebarile celor care vor suna la numarul 0372.069.599, începînd cu ora 21:00. ...continuare.

Ovidiu Tender, la un pas de a scapa de condamnare

publicat 2015-05-22 18:15:11 (Realitatea-TV)
Ovidiu Tender, la un pas de a scapa de condamnare Ovidiu Tender apeleaza la toate caile pentru a trage de timp si a scapa de condamnare. Dupa ce a cerut schimbarea completului de judecata, acum omul de afaceri a solicitat ca dosarul sau sa fie mutat de la Curtea de Apel Bucuresti la o alta instanta. Magistratii i-au respins insa cererea. ...continuare.

Adevarul nestiut al ATACULUI BRUTAL de la Pitesti. MILIONARUL Cristescu nu a anuntat Salvarea

publicat 2015-05-22 13:30:16 (Romania-TV)
Adevarul nestiut al ATACULUI BRUTAL de la Pitesti. MILIONARUL Cristescu nu a anuntat Salvarea In urma agresiunii asupra sotilor Camelia si Ovidiu Cristescu, primul care a alertat autoritatile a fost un vecin. Oficiali din randul anchetatorilor au declarat ca, pana in acest moment, peste 20 de persoane au fost audiate de politistii si procurorii din Pitesti in cazul agresiunii asupra sotilor Camelia si Ovidiu Cristescu. Printre cei audiati se numara, pe langa miliardar, cunostinte, angajati si fosti angajati, dar si un martorcheie: vecinul care a sunat la 112. ...continuare.

Fata nevazuta a ataculului de la Pitesti. O prima suspiciune: milionarul Cristescu nu a anuntat Salvarea

publicat 2015-05-22 00:15:15 (Evenimentul-Zilei)
Fata nevazuta a ataculului de la Pitesti. O prima suspiciune: milionarul Cristescu nu a anuntat Salvarea In urma agresiunii asupra sotilor Camelia si Ovidiu Cristescu, primul care a alertat autoritatile a fost un vecin ...continuare.

Dana Nalbaru si Dragos Bucur, o familie trasnita!

publicat 2015-05-21 18:15:09 (Libertatea)
Insarcinata in ultimul trimestru, Dana Nalbaru si-a convocat familia, adica sotul si fiica la o... ...continuare.

Judecatorii dosarului "Carom", in care sunt implicati oamenii de afaceri Ovidiu Tender si Marian Iancu, au fost recuzati

publicat 2015-05-20 14:30:14 (Gandul)
Judecatorii dosarului Carom,  in care sunt implicati oamenii de afaceri Ovidiu Tender si Marian Iancu, au fost recuzati Judecatorii carora le-a fost repartizat dosarul "Carom", in care sunt implicati oamenii de afaceri Ovidiu Tender si Marian Iancu, au fost recuzati de inculpatii din proces, motiv pentru care cei doi, respectiv magistratii Daniel Dontete si Camelia Bogdan, vor fi inlocuiti cu alti judecatori. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »