Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ovidiu Raetchi: Partidul lui Tariceanu sa se delimiteze sau sa paraseasca grupul ALDE din Parlamentul European

publicat 2017-02-24 13:15:28 (Romania-TV)
Ovidiu Raetchi: Partidul lui Tariceanu sa se delimiteze sau sa paraseasca grupul ALDE din Parlamentul European Deputatul liberal Ovidiu Raetchi solicita partidului condus de Calin Popescu-Tariceanu sa se delimiteze sau sa paraseasca grupul ALDE din Parlamentul European, dupa ce liderul acestui grup, Guy Verhofstadt, a propus o rezolutie prin care doar voturile europarlamentarilor din zona euro sa fie luate in considerare, iar cele ale deputatilor europeni din statele non-euro sa fie consultative. ...continuare.

'Partidul lui Tariceanu sa se delimiteze sau chiar sa paraseasca grupul ALDE din Parlamentul European'

publicat 2017-02-24 12:30:02 (Bursa)
'Partidul lui Tariceanu sa se delimiteze sau chiar sa paraseasca grupul ALDE din Parlamentul European' Deputatul liberal Ovidiu Raetchi a solicitat partidului condus de Calin Popescu Tariceanu sa se delimiteze sau chiar sa paraseasca grupul ALDE din Parlamentul European dupa ce liderul acestei structuri, Guy Verhofstadt, a propus o rezolutie prin care doar voturile europarlamentarilor din zona euro sa fie luate in considerare, iar cele ale deputatilor europeni din statele non-euro sa fie consultative, potrivit unui comunicat remis Redactiei. Ovidiu Raetchi sustine: "Este regretabil ca ALDE... ...continuare.

SRI ii raspunde lui Dragnea: Serviciul Roman de Informatii nu are protocoale cu DNA

publicat 2017-02-23 18:00:20 (Realitatea-TV)
SRI ii raspunde lui Dragnea: Serviciul Roman de Informatii nu are protocoale cu DNA Ovidiu Marincea, purtator de cuvant al SRI si consilier al directorului Eduard Hellvig, a declarat ca Serviciul Roman de Informatii nu are protocoale cu Directia Nationala Anticoruptie (DNA). ...continuare.

De ce a lipsit directorul SRI, Eduard Hellvig, de la bilantul DNA

publicat 2017-02-23 16:30:02 (Antena3)
De ce a lipsit directorul SRI, Eduard Hellvig, de la bilantul DNA Purtatorul de cuvant al Serviciului Roman de Informatii (SRI), Ovidiu Marincea, a motivat absenta SRI si a directorului institutiei, Eduard Hellvig, de la evenimentul de prezentare a bilantului DNA, de... ...continuare.

Un tanar fotbalist roman s-a stins la doar 22 de ani. "S-a nascut necajit, a murit necajit"

publicat 2017-02-23 14:15:21 (Romania-TV)
Un tanar fotbalist roman s-a stins la doar 22 de ani. "S-a nascut necajit, a murit necajit" Ovidiu Mustata juca fotbal la echipa Sanorom Bolotesti, patronata de viceprimarul comunei Romica Corozanu, tanarul fiind considerat un fel de "copil de suflet" al acestuia. ...continuare.

Liga 1. Decizie importanta luata de Hagi in privinta bancii tehnice a Viitorului

publicat 2017-02-21 16:15:09 (Realitatea-TV)
Liga 1. Decizie importanta luata de Hagi in privinta bancii tehnice a Viitorului Antrenorul echipei de fotbal FC Viitorul, Gheorghe Hagi, a anuntat, marti, intr-un comunicat de presa, ca nu se pune problema sa renunte la conducerea tehnica a formatiei din Ovidiu. ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu a fost condamnat definitiv la 8 ani de inchisoare in dosarul FNI. Afaceristul ramane si fara 13 milioane de dolari

publicat 2017-02-21 15:45:01 (Adevarul)
Sorin Ovidiu Vintu a fost condamnat definitiv la 8 ani de inchisoare in dosarul FNI. Afaceristul ramane si fara 13 milioane de dolari Sorin Ovidiu Vintu a fost condamnat la 8 ani de inchisoare in dosarul FNI pentru spalare de bani, dupa ce sentinta a fost amanata de patru ori. Judecatorii au mai decis si confiscarea sumei de 13 milioane de dolari. ...continuare.

Dragos Dobrescu, noul antrenor al Coronei: "Nu am venit sa reinventez handbalul"

publicat 2017-02-21 14:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Dragos Dobrescu, noul antrenor al Coronei: Nu am venit sa reinventez handbalul Dupa ce Dumitru Berbece a anuntat ca nu mai vrea sa continue pe banca echipei de handbal Corona, conducerea gruparii brasovene s-a reorientat rapid si a numit un „principal” pâna la finalul sezonului. Este vorba de Dragos Dobrescu, ultima oara la echipa masculina a celor de la CSM Ploiesti. „Nu am venit sa reinventez handbalul. Vresu sa le redau acestor jucatoare încrederea si as vrea sa jucam un handbal cu zâmbetul pe buze. ... ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu, condamnat la 8 ani de inchisoare!

publicat 2017-02-21 13:15:02 (CanCan)
Sorin Ovidiu Vintu, condamnat la 8 ani de inchisoare! Omul de afaceri Sorin Ovidiu Vintu a fost condamnat definitiv, marti, de Curtea de Apel Bucuresti la opt ani inchisoare pentru spalare de bani in dosarul devalizarii Fondului National de Investitii (FNI). In prima instanta, Vintu a fost condamnat la sase ani si patru luni de inchisoare, magistratii dispunand si sa ii fie confiscate sapte milioane de dolari.In dosarul privind devalizarea Fondului National de Investitii (FNI), Sorin Ovidiu Vintu a fost trimis in judecata in 24 septembrie 2012,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »