Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O noua lovitura pentru Romania la EURO 2016

publicat 2016-06-23 16:45:01 (Antena3)
O noua lovitura pentru Romania la EURO 2016 Românul Ovidiu Hategan este printre cei sase arbitri care nu vor continua la EURO 2016 dupa faza grupelor, a anuntat joi UEFA, scrie agerpres.ro. Ovidiu Hategan a condus doua meciuri de la turneul final:... ...continuare.

Dumitru Dragomir, condamnat la 7 ani de inchisoare in dosarul in care este acuzat de delapidarea LPF

publicat 2016-06-23 13:45:26 (ProTV)
Dumitru Dragomir, condamnat la 7 ani de inchisoare in dosarul in care este acuzat de delapidarea LPF Fostul sef al LPF, Dumitru Dragomir, a fost condamnat in prima instanta la 7 ani de inchisoare, relateaza corespondentul ProTV Ovidiu Oanta. ...continuare.

Nepotul lui Basescu, victorie in instanta. Ce a obtinut Dragos Basescu

publicat 2016-06-23 08:45:02 (Antena3)
Nepotul lui Basescu, victorie in instanta. Ce a obtinut Dragos Basescu Tribunalul Bucuresti a admis o cerere a lui Dragos Basescu, nepotul fostului presedinte Traian Basescu, de sesizare a Curtii Constitutionale cu o exceptie de neconstitutionalitate, vizand articolul din... ...continuare.

Tribunalul Bucuresti a admis cererea lui Dragos Basescu de sesizare a CCR privind Codul Penal

publicat 2016-06-22 22:45:35 (Realitatea-TV)
Tribunalul Bucuresti a admis cererea lui Dragos Basescu de sesizare a CCR privind Codul Penal Tribunalul Bucuresti a admis o cerere a lui Dragos Basescu, nepotul fostului presedinte Traian Basescu, de sesizare a Curtii Constitutionale cu o exceptie de neconstitutionalitate vizand articolul din Codul penal care incrimineaza traficul de influenta, mai exact sintagma 'lasa sa se creada ca are influenta asupra unui functionar public'. ...continuare.

Lovitura pentru Moise Guran dupa ce a renuntat la emisiunea de la televizor

publicat 2016-06-22 16:45:01 (Antena3)
Lovitura pentru Moise Guran dupa ce a renuntat la emisiunea de la televizor Dragos Stanca, seful agentiei Thinkdigital, om cu mai multi ani de experienta în online, comenteaza decizia lui Moise Guran de a renunta la emisiunea sa Biziday de la Digi24. Guran a explicat, printre... ...continuare.

Ovidiu Hategan, delegat la o noua partida de la EURO

publicat 2016-06-20 14:30:13 (OnlineSport)
Arbitrul roman Ovidiu Hategan va conduce al doilea meci la turneul final al Campionatului European din Franta. ...continuare.

EURO 2016. Inca mai avem romani la turneul final. Hategan va arbitra meciul Italia - Irlanda

publicat 2016-06-20 11:45:09 (Realitatea-TV)
EURO 2016. Inca mai avem romani la turneul final. Hategan va arbitra meciul Italia - Irlanda Ovidiu Hategan va arbitra partida dintre nationalele Italiei si Irlandei, programata miercuri, la ora 22.00, la Lille, din ultima etapa a grupei E de la Euro-2016. ...continuare.

Meci tare pentru Ovidiu Hategan Ā» Romanul va arbitra finalista de la EURO 2012

publicat 2016-06-20 11:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
Meci tare pentru Ovidiu Hategan Ā» Romanul va arbitra finalista de la EURO 2012 Ovidiu Hategan a fost delegat la meciul Italia - Irlanda, care se va disputa miercuri la ora 22:00, în grupa E a EURO. Partida va fi în direct pe DolceSport si liveTEXT pe GSP.RO. Centralul de 35 de ani va fi ajutat de asistentii Octavian Șovre si Sebastian Gheorghe si de arbitrii aditionali Alexandru Tudor si Sebastian Coltescu. ... ...continuare.

EURO 2016. Dragos Patraru a facut un anunt INCREDIBIL in privinta nationalei. Ce sfat le da fanilor

publicat 2016-06-20 10:45:23 (Realitatea-TV)
EURO 2016. Dragos Patraru a facut un anunt INCREDIBIL in privinta nationalei. Ce sfat le da fanilor Nationala Romaniei a plecat acasa, dupa esecul, 0-1, cu Albania de la turneul final. Cel mai probabil, Anghel Iordanescu nu va continua pe banca tricolorilor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »