Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

EXCLUSIV Schimbam sistemul si jucam superofensiv » Echipa de start a Romaniei cu Danemarca

publicat 2017-03-23 22:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Schimbam sistemul si jucam superofensiv » Echipa de start a Romaniei cu Danemarca Selectionerul Christoph Daum mizeaza totul pe cartea atacului pentru meciul de duminica împotriva Danemarcei, de pe Cluj Arena. Tehnicianul neamt a ales sa alinieze o formula foarte ofensiva, cu Alexandru Chipciu si Claudiu Keseru trecuti atacanti, iar defensiva va fi formata din 3 fundasi: Sapunaru, Chiriches si Tosca. Dragos Grigore are probleme de sanatate si nu poate evolua. GSP. ... ...continuare.

Ovidiu Tender a scapat de trei ani si cinci luni de inchisoare, dupa decizia CCR privind abuzul in serviciu

publicat 2017-03-23 18:15:01 (Antena3)
Ovidiu Tender a scapat de trei ani si cinci luni de inchisoare, dupa decizia CCR privind abuzul in serviciu Tribunalul Arad i-a dat castig de cauza omului de afaceri Ovidiu Tender, care a contestat condamnarea de 12 ani si 7 luni cu executare, avocatii sai sustinand, joi, ca infractiunea care a stat la... ...continuare.

Decizie FAVORABILA pentru Ovidiu Tender. Omul de afaceri a scapat de acuzatia de abuz in serviciu

publicat 2017-03-23 17:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Decizie FAVORABILA pentru Ovidiu Tender. Omul de afaceri a scapat de acuzatia de abuz in serviciu Omul de afaceri Ovidiu Tender a contestat executarea pedepsei de 12 ani si sapte luni de inchisoare din dosarul Rafo-Carom. In acest sens, el a fost joi astazi la Tribunalul Arad, alaturi de hackerul aradean Marcel Lazar Lehel, cunoscut si ca Guccifer. ...continuare.

Ovidiu Tender scapa de 3 ani si cinci luni de inchisoare dupa decizia CCR privind abuzul in serviciu

publicat 2017-03-23 17:00:05 (Realitatea-TV)
Ovidiu Tender scapa de 3 ani si cinci luni de inchisoare dupa decizia CCR privind abuzul in serviciu Omul de afaceri Ovidiu Tender scapa de trei ani si cinci luni de inchisoare, dupa ce Tribunalul Arad i-a dat castig de cauza, joi, anuland pedeapsa pentru instigare la abuz in serviciu. Decizia nu este definitiva, putand fi contestata in termen de trei zile. ...continuare.

Ovidiu Tender scapa de trei ani si cinci luni de inchisoare dupa decizia CCR privind abuzul in serviciu

publicat 2017-03-23 16:45:06 (Romania-TV)
Ovidiu Tender scapa de trei ani si cinci luni de inchisoare dupa decizia CCR privind abuzul in serviciu Omul de afaceri Ovidiu Tender scapa de trei ani si cinci luni de inchisoare, dupa ce Tribunalul Arad i-a dat castig de cauza, joi, anuland pedeapsa pentru instigare la abuz in serviciu. Decizia nu este definitiva, putand fi contestata in termen de trei zile. ...continuare.

Premierul Grindeanu aduce din Giurgiu un nou sef la Antifrauda din ANAF

publicat 2017-03-23 09:30:07 (Realitatea-TV)
Premierul Grindeanu aduce din Giurgiu un nou sef la Antifrauda din ANAF Premierul Sorin Grindeanu a decis inlocuirea lui Petre-Dragos Voinescu de la conducerea Directiei Generale Antifrauda Fiscala din cadrul Agentiei Nationale de Administrare Fiscala (ANAF). ...continuare.

Schimbari la varful ANAF! Premierul Sorin Grindeanu l-a inlocuit pe Petre-Dragos Voinescu de la conducerea Directiei Generale Antifrauda Fiscala

publicat 2017-03-22 22:00:02 (Antena3)
Schimbari la varful ANAF! Premierul Sorin Grindeanu l-a inlocuit pe Petre-Dragos Voinescu de la conducerea Directiei Generale Antifrauda Fiscala Prim-ministrul Sorin Grindeanu a decis inlocuirea lui Petre-Dragos Voinescu de la conducerea Directiei Generale Antifrauda Fiscala din cadrul Agentiei Nationale de Administrare Fiscala (ANAF), decizia fiind... ...continuare.

VESTE BUNA: Copiii pana la trei ani vor fi scosi de la intretinere

publicat 2017-03-21 15:00:06 (Realitatea-TV)
VESTE BUNA: Copiii pana la trei ani vor fi scosi de la intretinere Camera Deputatilor a adoptat proiectul de lege initiat de senatorul PNL Luchian Dragos, care prevede scutirea de la plata cheltuielilor pentru intretinere a copiilor cu varsta de pana la 3 ani. ...continuare.

Pregatiri pentru CM 2018 » Ce meci va arbitra Ovidiu Hategan in acest final de saptamana

publicat 2017-03-21 10:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Pregatiri pentru CM 2018 » Ce meci va arbitra Ovidiu Hategan in acest final de saptamana Dupa ce au arbitrat în UEFA Champions League, la meciul Juventus - Porto 1-0, arbitrii români au fost delegati si la meciurile din weekend ale nationalelor. Ovidiu Hategan, Octavian Șovre si Sebastian Gheroghe vor arbitra Rusia, tara gazda a Campionatului Mondial din 2018. Rusii vor juca la Krasnodar un amical cu nationala Coastei de Fildes. Partida se va juca vineri, 24 martie, de la ora 19:00, ora României. ... ...continuare.

Sorin Ovidiu Vintu: Un nou mandat la Cotroceni al lui Klaus Iohannis ar linisti lucrurile

publicat 2017-03-20 17:15:02 (Antena3)
Sorin Ovidiu Vintu: Un nou mandat la Cotroceni al lui Klaus Iohannis ar linisti lucrurile Sorin Ovidiu Vintu sustine, intr-o postare pe blogul sau, ca cea mai rapida solutie pentru ca Romania sa iasa din criza politica este o intalnire intre Iohannis, Dragnea si... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »