Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urm. »

Un preot a ATACAT un enorias in plina strada

publicat 2014-09-01 11:45:34 (Realitatea-TV)
Un preot a ATACAT un enorias in plina strada Un preot beat din Unguras, judetul Cluj a fost retinut de politisti dupa ce a batut un tanar de 19 ani. Slujitorul Domnului a uitat cum sa-si iubeasca aproapele si s-a dezlantuit asupra baiatului, convins ca acesta n-ar fi fost de nationalitate romana, scrie bzi.ro. Incatusat, parintele a facut un adevarat spectacol in masina politiei. A cantat, a implorat iertarea divina si s-a caracterizat drept un exemplu bun pentru enoriasii sai.  La betie, slujitorul Domnului a uitat cum sa intoarca... ...continuare.

Actualitate - Stefan Andrei, fostul ministru de Externe din timpul lui Ceausescu, a murit

publicat 2014-09-01 11:30:07 (Curierul-National)
Ștefan Andrei, nascut pe 29 martie 1931 in comuna Podari judetul Dolj, a murit. Ștefan Andrei a fost un politician in era comunista si a indeplint funtia de ministru de externe.A absolvit liceul din Craiova, dupa care a u ...continuare.

A murit Stefan Andrei, unul dintre cei mai mari demnitari ai lui Ceausescu

publicat 2014-09-01 10:00:32 (Romania-TV)
A murit Stefan Andrei, unul dintre cei mai mari demnitari ai lui Ceausescu Stefan Andrei, unul dintre cei mai mari demnitari ai lui Nicolae Ceausescu, a murit, informeaza . Acesta a fost ministru de Externe in perioada regimului comunist. ...continuare.

Grav accident rutier la iesirea din Slatina Timis. Un copil de un an si jumatate a murit

publicat 2014-09-01 08:30:04 (Antena3)
Grav accident rutier la iesirea din Slatina Timis. Un copil de un an si jumatate a murit Un copil de un an si jumatate a murit intr-un cumplit accident rutier, dupa ce a fost proiectat prin parbrizul masinii. Parintii copilului au ajuns in stare grava la spital. Masina a intrat intr-un TIR dupa c... ...continuare.

A MURIT Glenn Cornick, basistul trupei Jethro Tull

publicat 2014-08-31 21:15:22 (Romania-TV)
A MURIT Glenn Cornick, basistul trupei Jethro Tull Glenn Cornick, basistul din componenta originala a trupei rock Jethro Tull, a murit din cauza unei insuficiente cardiace, in resedinta sa din localitatea Hilo din Hawaii. ...continuare.

A MURIT acum cateva ore. GHINION TERIBIL

publicat 2014-08-30 23:00:28 (Realitatea-TV)
A MURIT acum cateva ore. GHINION TERIBIL Un constantean in varsta de 80 de ani si-a pierdut viata in urma unui accident de circulatie ce a avut loc sambata dimineata, pe DN 2A, intre localitatile Mihail Kogalniceanu si Nicolae Balcescu. Octogenarul a murit dupa ce masina pe care o conducea a fost implicata intr-un grav accident de circulatie. Nu a acordat prioritate si a fost lovit din plin de un autoturism care circula regulamentar. Mai multe, pe replicaonline.ro. ...continuare.

DOLIU in lumea muzicala! Basistul trupei Jethro Tull A MURIT

publicat 2014-08-30 23:00:25 (Libertatea)
DOLIU in lumea muzicala! Basistul trupei Jethro Tull A MURIT Glenn Cornick, basistul din componenta originala a trupei rock Jethro Tull, a murit din cauza unei insuficiente cardiace, joi, in resedinta sa din localitatea Hilo din Hawaii. Fiul muzicianului, Drew Cornick, afirma ca tatal sau, care a murit la varsta de 67 de ani, se afla sub tratament medical pentru insuficienta cardiaca severa, potrivit hollywoodreporter.com. Glenn Cornick a cantat cu trupa Jethro Tull de la infiintarea acesteia, in 1967, si pana in 1970. Solistul si flautistul trupei,... ...continuare.

DOLIU. A murit basistul unei TRUPE LEGENDARE

publicat 2014-08-30 22:00:29 (Realitatea-TV)
DOLIU. A murit basistul unei TRUPE LEGENDARE Glenn Cornick, basistul din componenta originala a trupei rock Jethro Tull, a murit din cauza unei insuficiente cardiace, joi, in resedinta sa din localitatea Hilo din Hawaii, informeaza hollywoodreporter.com. Fiul muzicianului, Drew Cornick, afirma ca tatal sau, care a murit la varsta de 67 de ani, se afla sub tratament medical pentru insuficienta cardiaca severa, potrivit hollywoodreporter.com. Glenn Cornick a cantat cu trupa Jethro Tull de la infiintarea acesteia, in 1967, si pana in 1970.... ...continuare.

Glenn Cornick, primul basist al trupei Jethro Tull, a murit la varsta de 67 de ani

publicat 2014-08-30 21:00:23 (Mediafax)
Glenn Cornick, primul basist al trupei Jethro Tull, a murit la varsta de 67 de ani Glenn Cornick, basistul din componenta originala a trupei rock Jethro Tull, a murit din cauza unei insuficiente cardiace, joi, in resedinta sa din localitatea Hilo din Hawaii, informeaza hollywoodreporter.com. ...continuare.

Un avion civil ucrainean A CAZUT in Sahara algeriana. Sapte oameni au murit

publicat 2014-08-30 18:00:03 (Antena3)
Un avion civil ucrainean A CAZUT in Sahara algeriana. Sapte oameni au murit Un avion civil ucrainean cu sapte persoane la bord s-a prabusit in noaptea de vineri spre sambata in Sahara algeriana, in apropiere de aeroportul din Tamanrasset, si toti pasagerii au murit, a anuntat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

romsilva hunedoara mare cfr infrastructura o fetita poze xx ciuhulescu cojocaru sighetul contestatii prahova capsuni steaua transfer reviste pentru adulti cazut put gindu amenintat cazinou pensionarii sectorul 4 cosmin matei romgaz balti dimineata horoscop trup si suflet preotul valea mare dabuleni teo trandafir praktiker caz unic alimente stare civila cimitirul jimbolia trooper biofarm serial turcesc rezultate evaluare nationala jefui nati meir accident pe valea oltului apolodor ialomita kandahar mele cherestea sectia hernie de disc