Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

Celebrul regizor Mike Nichols A MURIT

publicat 2014-11-20 19:45:24 (Realitatea-TV)
Celebrul regizor Mike Nichols A MURIT Cineastul Mike Nichols, recompensat cu premiul Oscar pentru regia filmului "Absolventul/ The Graduate" (1967), a murit miercuri, la varsta de 83 de ani, informeaza bbc.com. ...continuare.

Doliu! A murit regizorul Mike Nichols, castigator al premiului Oscar

publicat 2014-11-20 17:30:02 (Antena3)
Doliu la Hollywood! A murit regizorul Mike Nichols. Castigator al premiului Oscar pentru filmul "The Graduate", in 1968, si sotul prezentatoarei de stiri, Diane Sawyer, cineastul avea 83 de ani. Deocamdata nu... ...continuare.

S-a mai stins o STEA! Un CELEBRU CANTAREȚ a MURIT! | VIDEO

publicat 2014-11-20 16:30:29 (Libertatea)
S-a mai stins o STEA! Un CELEBRU CANTAREȚ a MURIT! | VIDEO Cantaretul american Jimmy Ruffin a murit la varsta de 78 de ani. El este cunoscut pentru hitul "What Becomes of the Broken-hearted". Cantaretul Jimmy Ruffin a murit Cantaretul Jimmy Ruffin a murit Publicitate Cantaretul american de muzica soul Jimmy Ruffin a incetat din viata luni, la varsta de 78 de ani, in locuinta sa din Las Vegas, anunta Mediafax. Decesul cantaretului Jimmy Ruffin a fost confirmat de cei doi copii ai sai, Philicia Ruffin si Jimmy Lee Ruffin Jr. Jimmy Ruffin s-a nascut pe... ...continuare.

Mike Nichols, regizorul filmului "The Graduate", a murit la varsta de 83 de ani

publicat 2014-11-20 15:30:36 (ProTV)
Mike Nichols, regizorul filmului "The Graduate", a murit la varsta de 83 de ani Cineastul Mike Nichols, recompensat cu premiul Oscar pentru regia filmului Absolventul/ The Graduate (1967), a murit miercuri, la vrsta de 83 de ani, informeaza bbc.com. ...continuare.

LACRIMI si SUFERINȚA in LUMEA CINEMATOGRAFIEI! A MURIT un MARE REGIZOR!

publicat 2014-11-20 15:15:16 (Libertatea)
LACRIMI si SUFERINȚA in LUMEA CINEMATOGRAFIEI! A MURIT un MARE REGIZOR! Unul dintre cei mai apreciati regizori americani, Mike Nichols, a incetat din viata. Avea 83 de ani. Regizorul Mike Nichols a murit Publicitate Cineastul Mike Nichols, recompensat cu premiul Oscar pentru regia filmului "Absolventul/ The Graduate" (1967), a murit miercuri, la varsta de 83 de ani, anunta Mediafax. Cineastul american de origine germana a mai fost nominalizat la Oscar, la categoria "cel mai bun regizor", pentru filmele "Cui i-e frica de Virginia Woolf?/ Who's Afraid of Virginia... ...continuare.

Ducesa de Alba, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit

publicat 2014-11-20 15:00:20 (Realitatea-TV)
Ducesa de Alba, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit A 18-a ducesa de Alba, Maria del Rosario Cayetana Fitz-James Stuart, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit joi, la varsta de 88 de ani, in orasul spaniol Sevilia, a anuntat un purtator de cuvant al familiei acesteia. ...continuare.

Mike Nichols, regizorul filmului "Absolventul/ The Graduate", a murit la varsta de 83 de ani

publicat 2014-11-20 15:00:18 (Mediafax)
Mike Nichols, regizorul filmului Absolventul/ The Graduate, a murit la varsta de 83 de ani Cineastul Mike Nichols, recompensat cu premiul Oscar pentru regia filmului "Absolventul/ The Graduate" (1967), a murit miercuri, la varsta de 83 de ani, informeaza bbc.com. ...continuare.

A murit Ducesa de Alba. Aristocrata detinea un record care a fost omologat de Guiness World Records

publicat 2014-11-20 13:00:24 (ProTV)
A murit Ducesa de Alba. Aristocrata detinea un record care a fost omologat de Guiness World Records A 18-a ducesa de Alba, Maria del Rosario Cayetana Fitz-James Stuart, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit joi, la varsta de 88 de ani, in orasul spaniol Sevilia. ...continuare.

Ducesa de Alba, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit

publicat 2014-11-20 13:00:23 (Mediafax)
Ducesa de Alba, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit A 18-a ducesa de Alba, Maria del Rosario Cayetana Fitz-James Stuart, aristocrata cu cele mai multe titluri nobiliare din lume, a murit joi, la varsta de 88 de ani, in orasul spaniol Sevilia, a anuntat un purtator de cuvant al familiei acesteia. ...continuare.

A murit cea mai bogata femeie din Spania. Ducesa de Alba avea 88 de ani

publicat 2014-11-20 13:00:03 (Antena3)
A murit cea mai bogata femeie din Spania. Ducesa de Alba avea 88 de ani Ducesa, una dintre cei mai bogati aristocrati ai Spaniei, a murit joi la varsta de 88 de ani dupa o scurta perioada in care a fost bolnava.Proprietara a mai multor palate si obiecte de arta de valoare... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

pruteanu lapte de capra hidra divizia a dama otelul galati traficanti de carne vie gerard butler ianu valentines day hilton carnaval owen note administratia canalelor navigabile publicitare antena 2 dimineata inecati in energie stresul la locul de munca ultima editie premium aerotec b1tv catalin ramnicu parvan maraton nicola naomy power harra rugbyst ceremonia perla smantana hackerii orac foraje mice geopolitica sectia 1 politie blondele diferenta pisi vladut ion nicolae podul naufragiat ducu razboi mondial