Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urm. »

Cantaretul Mel Waiters a murit de cancer la 58 de ani

publicat 2015-05-30 12:30:22 (Romania-TV)
Cantaretul Mel Waiters a murit de cancer la 58 de ani Cunoscutul cantaret de muzica soul si blues, Mel Waiters, a murit la varsta de 58 de ani. El a fost diagnosticat cu cancer nu cu mult timp in urma. ...continuare.

Lumea baschetului, in doliu! A murit antrenorul echipei CSU Asesoft

publicat 2015-05-30 12:15:02 (CanCan)
Lumea baschetului, in doliu! A murit antrenorul echipei CSU Asesoft Antrenorul campioanei Romaniei la baschet, Vladimir “Dado”, Arnautovic, a murit sambata dimineata la varsta de 43 ani, din cauza unei boli incurabile, a anuntat CSU Asesoft pe site-ul oficial. ...continuare.

Marturisiri zguduitoare despre parintele ARSENIE BOCA. Ce nu s-a spus despre Sfantul Ardealului VIDEO

publicat 2015-05-30 11:30:21 (Romania-TV)
Marturisiri zguduitoare despre parintele ARSENIE BOCA. Ce nu s-a spus despre Sfantul Ardealului VIDEO prezinta, sambata seara, inainte de Santa Sarbatoare a Rusaliilor, o editie-document despre parintele Arsenie Boca. Duhovnicul care a dus pe umeri sicriul parintelui Arsenie Boca face dezvaluiri cutremuratoare. Ce nu s-a spus niciodata despre Sfantul Ardealului, minuni care zguduie o tara intreaga, imagini unice si marturiile calugarilor care i-au fost aproape parintelui Arsenie Boca, de la ora 21.00 intr-o editie speciala. ...continuare.

Grav accident de circulatie in Buzau: Un tanar a murit dupa ce a fost lovit in plin de o masina

publicat 2015-05-30 10:30:13 (Puterea)
Grav accident de circulatie in Buzau: Un tanar a murit dupa ce a fost lovit in plin de o masina Un grav accident de circulatie s-a produs, vineri, in Buzau, din cauza unui sofer baut. Barbatul, care se afla la volanul unei masini de lux, a intrat intr-un TIR, apoi a lovit, in plin, un tanar de 28 de ani, aflat pe trotuar. Pietonul a murit la scurt timp dupa impact. ...continuare.

Saloane de spital, renovate de parintele unor pacienti in Arges

publicat 2015-05-30 00:00:16 (Romania-TV)
Saloane de spital, renovate de parintele unor pacienti in Arges Gest incredibil facut de un barbat din Arges, tata a sase copii. Impresionat de conditiile mizere in care sunt tratati micutii in spitalul din Pitesti, barbatul a renovat saloanele. A venit cu o echipa de muncitori si, din patru camere murdare si neutilate a facut patru rezerve de lux. A luat decizia dupa ce si copiii lui au fost internati aici. ...continuare.

Accident cumplit in Mehedinti. Un sofer a murit dupa ce a ajuns cu masina in rapa

publicat 2015-05-29 22:15:36 (Romania-TV)
Accident cumplit in Mehedinti. Un sofer a murit dupa ce a ajuns cu masina in rapa Un sofer de 80 de ani a murit dupa ce a plonjat cu masina intr-o rapa. Barbatul a pierdut controlul volanului si s-a rostogolit de cateva ori in afara soselei. Medicii nu l-au mai putut salva. ...continuare.

Medicii au aflat cauza decesului tinerei care a murit dupa ce a nascut un copil sanatos la Spitalul din Barlad

publicat 2015-05-29 21:45:06 (Gandul)
Medicii au aflat cauza decesului tinerei care a murit dupa ce a nascut un copil sanatos la Spitalul din Barlad Tanara de 20 de ani care, in urma cu doua zile, a murit la Spitalul de Urgenta din Barlad, la scurt timp dupa ce a nascut un copil sanatos, suferea de sindromul Hellp, maladie care apare in ultimele saptamani de sarcina si care nu figura in antecedentele medicale ale femeii. ...continuare.

Blesteme preotesti, la manastire. Preotul vedetelor, aflat sub control judiciar, filmat

publicat 2015-05-29 21:15:18 (Realitatea-TV)
Blesteme preotesti, la manastire. Preotul vedetelor, aflat sub control judiciar, filmat Parintele Ioasaf, staretul manastirii Cotmeana din judetul Arges, a fost pus sub control judiciar pentru o perioada de 60 de zile, dupa ce a fost acuzat ca a lovit patru persoane, printre care si un nou-nascut, in urma cu doi ani. Procurorii i-au interzis sa mai slujeasca pana la terminarea anchetei. Duhovnicul a avut o reactie uluitoare la vederea camerelor. ...continuare.

A murit un personaj cheie de la Oprah Show

publicat 2015-05-29 16:00:16 (Romania-TV)
A murit un personaj cheie de la Oprah Show Tragedie de ultima ora in Statele Unite. Toata America este in stare de soc dupa ce personajul cheie al Oprah SHOW a murit in urma cu putin timp. Creatorul "The Oprah Winfrey Show", Michael King, a decedat la virsta de 66 de ani, anunta TMZ. ...continuare.

Doi tineri au murit dupa ce au cazut de pe bloc

publicat 2015-05-29 14:00:02 (Antena3)
Doi tineri de 15 si 17 de ani au murit dupa ce au cazut de pe terasa unui bloc din Oradea. Politistii au gasit in buzunarul unuia dintre tineri o amenda pentru consum de alcool in spatii publice, dar si o... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urmatoare »