Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

SOC in lumea muzicii! Interpreta hitului "Lambada" a murit

publicat 2017-01-19 17:00:02 (CanCan)
SOC in lumea muzicii! Interpreta hitului "Lambada" a murit Cantareata braziliana Loalwa Braz Vieira, interpreta hitului mondial "Lambada", a fost gasita moarta, carbonizata in masina sa, la Saquerema, pe litoralul regiunii Rio de Janeiro, informeaza Agerpres. "Da, pot confirma acest lucru'', a declarat pentru AFP un politist de la comisariatul local legat de moartea cantaretei.Corpul cantaretei a fost gasit carbonizat in masina sa, nu departe de domiciliul cantaretei. Citeste despre: a murit interpreta hitului "lambada", loalwa braz vieira a murit ...continuare.

Gripa continua sa faca victime: Inca trei romani au murit

publicat 2017-01-19 16:45:22 (Realitatea-TV)
Gripa continua sa faca victime: Inca trei romani au murit Trei persoane au murit din cauza gripei in saptamana 9-15 ianuarie, potrivit unei informari a Institutului National de Sanatate Publica. ...continuare.

Trei noi decese din cauza gripei. Numarul persoanelor care au murit din cauza bolii a ajuns la noua

publicat 2017-01-19 16:00:23 (ProTV)
Trei noi decese din cauza gripei. Numarul persoanelor care au murit din cauza bolii a ajuns la noua Trei persoane au murit din cauza gripei in saptamana 9-15 ianuarie, potrivit unei informari publicate pe site-ul Institutului National de Sanatate Publica. ...continuare.

Talibanul responsabil cu construirea bombelor in Afganistan a murit, dupa ce a sarit in aer alaturi de cei patru fii ai sai

publicat 2017-01-19 00:15:02 (Antena3)
Talibanul responsabil cu construirea bombelor in Afganistan a murit, dupa ce a sarit in aer alaturi de cei patru fii ai sai Oficiali afgani au anuntat ca unul dintre expertii talibanilor in fabricarea bombelor a murit, alaturi de cei patru fii ai sai, in timp ce construia noi dispozitive explozive, anunta Asociated... ...continuare.

A murit Ion Besoiu

publicat 2017-01-18 13:30:02 (Adevarul)
A murit Ion Besoiu Celebrul actor Ion Besoiu, interpret al capitanului Anton Lupan in serialul TV "Toate panzele sus!", a murit miercuri, la varsta de 85 de ani, la Institutul C.C Iliescu din Capitala. ...continuare.

Ion Besoiu a murit la 85 de ani. Actorul isi pregatise deja mormantul FOTO

publicat 2017-01-18 13:00:09 (Romania-TV)
Ion Besoiu a murit la 85 de ani. Actorul isi pregatise deja mormantul FOTO Ion Besoiu a murit miercuri dimineata, la varsta de 85 de ani. Una dintre figurile marcante ale teatrului si filmului romanesc, Ion Besoiu isi pregatise deja locul de veci la Cimitirul Bellu. El va fi inmormantat langa ultima sa sotie, Luminita, care s-a stins in urma cu 10 ani. ...continuare.

Actorul Ion Besoiu a murit la 85 de ani

publicat 2017-01-18 12:45:01 (Antena3)
Actorul Ion Besoiu a murit la 85 de ani Tragedie fara margini in cinematografia din Romania: a murit celebrul actor Ion Besoiu! Anul acesta ar fi implinit 86 de ani. ...continuare.

BREAKING NEWS: Ion Besoiu a murit miercuri, la varsta de 85 de ani

publicat 2017-01-18 12:30:14 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Ion Besoiu a murit miercuri, la varsta de 85 de ani Actorul Ion Besoiu, cunoscut pentru roluri din filme ca "Toate panzele sus" si "Bucuresti Non Stop", a murit la varsta de 85 de ani. ...continuare.

Ion Besoiu a murit la 85 de ani

publicat 2017-01-18 12:30:13 (ProTV)
Ion Besoiu a murit la 85 de ani Actorul Ion Besoiu, cunoscut pentru roluri din filme ca Toate panzele sus si Bucuresti Non Stop, a murit miercuri, la varsta de 85 de ani. ...continuare.

Lumea scenei este mai saraca. A murit Ion Besoiu!

publicat 2017-01-18 12:30:02 (Antena-1)
Lumea scenei este mai saraca. A murit Ion Besoiu! Unul dintre cei mai cunoscuti actori romani, Ion Besoiu, a murit miercuri la varsta de 85 de ani. Actorul a avut zeci de roluri in filme si seriale TV ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »