Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urm. »

Parintele PHP, unul dintre liderii mondiali in inovare, vine la Bucharest Technology Week

publicat 2017-03-27 14:30:02 (AgoraNews)
Parintele PHP, unul dintre liderii mondiali in inovare, vine la Bucharest Technology Week Rasmus Lerdorf, omul care a inventat PHP (PHP: Hypertext Preprocessor), este unul dintre printre primii speakeri straini confirmati la summit-urile de business din cadrul Bucharest Technology Week (22-28 mai). ...continuare.

A aflat ca sotia i-a murit intr-un crunt accident. Apoi, telefonul a sunat din nou. "E un vis urat?"

publicat 2017-03-27 13:30:08 (Realitatea-TV)
A aflat ca sotia i-a murit intr-un crunt accident. Apoi, telefonul a sunat din nou. "E un vis urat?" O mama si o fiica au murit in doua accidente separate la doar 30 de minute distanta, lasand in urma un sot si tata devastat de cumplita tragedie. ...continuare.

Sotia lui Ioan Oltean a murit

publicat 2017-03-27 13:15:02 (Antena3)
Sotia lui Ioan Oltean a murit Sotia fostului lider PNL Bistrita-Nasaud a murit azi-noapte într-o clinica din Cluj-Napoca. Bolnava de cancer, Dorina Oltean s-a stins din viata dupa mai multe luni de suferinta. Ioan Oltean a stat... ...continuare.

Sotia lui Ioan Oltean a murit

publicat 2017-03-27 13:00:07 (Romania-TV)
Sotia lui Ioan Oltean a murit Sotia lui Ioan Oltean, Dorina Oltean, a murit, luni, intr-o clinica din Cluj. Femeia in varsta de 63 de ani era bolnava de cancer. ...continuare.

Actrita Jean Rouverol a murit

publicat 2017-03-27 11:30:05 (Romania-TV)
Actrita Jean Rouverol a murit Jean Rouverol, controversata actrita si scenarista a anilor 1950 de la Hollywood, a murit la New York, la varsta de 100 de ani. ...continuare.

Un boxer a murit incercand sa slabeasc trei kilograme

publicat 2017-03-27 10:30:01 (Antena3)
Un boxer a murit incercand sa slabeasc trei kilograme Boxerul scotian Jordan Coe a murit la varsta de 20 de ani, dupa ce a suferit un atac de cord, scrie bzi.ro. Antrenorul sportivului a afirmat ca pugilistul incerca sa slabeasca 3 kilograme si de aceea folosea un strat... ...continuare.

Drama in sport! A murit la doar 20 de ani dupa ce a incercat sa slabeasca 3 kilograme

publicat 2017-03-27 09:30:07 (Realitatea-TV)
Drama in sport! A murit la doar 20 de ani dupa ce a incercat sa slabeasca 3 kilograme Boxerul scotian Jordan Coe a murit la varsta de 20 de ani, dupa ce a suferit un atac de cord. ...continuare.

Incredibil! 8 rusi importanti AU MURIT IN MOD SUSPECT, in 5 luni. Teoriile din jurul mortii lor indica O MARE CONSPIRATIE

publicat 2017-03-26 13:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Incredibil! 8 rusi importanti AU MURIT IN MOD SUSPECT, in 5 luni. Teoriile din jurul mortii lor indica O MARE CONSPIRATIE Cel mai recent incident in care a fost impuscat un politician rus, in fata unui hotel din Ucraina, ridica la 8 numarul rusilor cunoscuti, care au murit in ultimele cinci luni, de la alegerile prezidentiale din SUA, pana acum, remarca CNN. ...continuare.

De ce nu este bine sa folosim cuvantul "noroc". Parintele Cleopa spune ca este foare rau sa-l rostim

publicat 2017-03-26 13:00:08 (Romania-TV)
De ce nu este bine sa folosim cuvantul "noroc". Parintele Cleopa spune ca este foare rau sa-l rostim Un mare duhovnic al romanilor, Parintele Cleopa, a vorbit in cartile sale despre cuvantul "noroc". ...continuare.

O mama si fiica sa au murit la 30 de minute distanta. Cum s-a intamplat tragedia

publicat 2017-03-26 11:30:01 (Antena3)
O mama si fiica sa au murit la 30 de minute distanta. Cum s-a intamplat tragedia O mama si fiica ei in varsta de opt ani au murit la doar jumatate de ora distanta in accidente rutiere diferite, care au avut loc pe aceeasi strada, scrie The Sun. Julia Yates Patterson a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urmatoare »