Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 84 85 Pag. urm. »

Scriitorul turc Yasar Kemal a murit la varsta de 91 de ani

publicat 2015-03-01 12:45:15 (Mediafax)
Scriitorul turc Yasar Kemal a murit la varsta de 91 de ani Autorul Yasar Kemal, unul dintre cei mai importanti scriitori ai Turciei, care a celebrat in operele sale vietile celor asupriti si ale carui carti au fost traduse in 40 de limbi, a murit, sambata, la varsta de 91 de ani. ...continuare.

Accident socant la Spitalul din Turda. Un barbat a murit

publicat 2015-03-01 08:15:22 (Realitatea-TV)
Accident socant la Spitalul din Turda. Un barbat a murit Incident socant la Spitalul Turda. Un barbat internat in unitatea medicala a murit, dupa ce a cazut pe scarile exterioare de incendiu. Pacientul a cazut de la nivelul etajului doi si s-a lovit puternic la cap. ...continuare.

Armistitiul din Ucraina e pus in pericol. Trei militari ucrainieni au murit in ultimele ore

publicat 2015-03-01 00:00:02 (Antena3)
Armistitiul din Ucraina e pus in pericol. Trei militari ucrainieni au murit in ultimele ore Armistitiul din Ucraina e pus in pericol de cele mai recente schimburi de focuri intre fortele guvernamentale si separatisti. 3 militari ucrainieni au murit in ultimele ore, in apropiere de Donetik.... ...continuare.

A MURIT jurnalistul Horia Tabacu!

publicat 2015-02-28 19:00:03 (CanCan)
A MURIT jurnalistul Horia Tabacu! Jurnalistul Horia Tabacu a murit astazi la varsta de 62 de ani, in urma unui infarct. ...continuare.

Veste oribila pentru orasul lui Iohannis. A murit!

publicat 2015-02-28 14:15:26 (Realitatea-TV)
Veste oribila pentru orasul lui Iohannis. A murit! Gripa a facut prima victima in judetul Sibiu. Un tanar de 20 de ani a murit vinerea trecuta, au anuntat reprezentantii DSP Sibiu printr-un comunicat de presa in cursul zilei de joi, 26 februarie, scrie tribuna.ro. ...continuare.

A murit jurnalistul Horia Tabacu

publicat 2015-02-28 14:15:02 (Capital)
A murit jurnalistul Horia Tabacu Jurnalistul Horia Tabacu, consultant editorial al cotidianului Evenimentul zilei, a murit, sambata, la varsta de 60 de ani, din cauza unor probleme cardiace. ...continuare.

Tragic! Un barbat a murit, calcat de tren, la Chiajna

publicat 2015-02-28 14:00:02 (Antena3)
Tragic! Un barbat a murit, calcat de tren, la Chiajna Un barbat a murit, calcat de tren, la unul - doi kilometri de Gara Chiajna, trupul sau fiind localizat cu ajutorul unui elicopter SMURD, a declarat purtatorul de cuvant al  Inspectoratului pentru Situatii de... ...continuare.

Jurnalistul Horia Tabacu a murit la varsta de 60 de ani

publicat 2015-02-28 13:45:01 (Bursa)
Jurnalistul Horia Tabacu, consultant editorial al cotidianului Evenimentul zilei, a murit, sambata, la varsta de 60 de ani, din cauza unor probleme cardiace, potrivit unui anunt postat pe site-ul publicatiei la care acesta a lucrat in ultimii ani. ...continuare.

Horia Tabacu, jurnalist la "Evenimentul Zilei", a murit

publicat 2015-02-28 13:30:06 (Cotidianul)
Horia Tabacu, jurnalist la Evenimentul Zilei, a murit Horia Tabacu, jurnalist la „Evenimentul Zilei”, a murit sâmbata în urma unui infarct. ...continuare.

Horia Tabacu a murit sambata dimineata

publicat 2015-02-28 13:00:16 (Romania-TV)
Horia Tabacu a murit sambata dimineata Sambata dimineata, jurnalistul Horia Tabacu a murit la varsta de 61 de ani, dupa ce a suferit un infarct. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 84 85 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

fata de 12 ani papa benedict transgaz trotter ferrari gura humorului eures hidroelectrica mehedinti stirile pro tv in luna august gica baza managerul cadavrul vule talent viorel popescu ciprian damian slatina actiuni romgaz veste proasta urechi ilfov gael monfils udesti unde a murit ucisi muzica lautareasca trecea navrom galati franci elvetieni sint vaslui geografia scoala particulara horoscop fotbal steaua sate concret salariu mediu brut ruris daciana ialomita roberts release balcescu energia verde rechini maramures