Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Uraganul Gonzalo face victime. O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat

publicat 2014-10-21 18:15:02 (Antena3)
Uraganul Gonzalo face victime. O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat de uraganul Gonzalo, care a perturbat transporturile rutiere, aeriene si feroviare marti, cand a afectat Marea Britanie, relateaza AFP, potrivit Mediafax.Pe... ...continuare.

Uraganul Gonzalo a lovit Marea Britanie. O persoana a murit, iar peste 100 de zboruri de pe Heathrow au fost anulate

publicat 2014-10-21 18:00:41 (ProTV)
Uraganul Gonzalo a lovit Marea Britanie. O persoana a murit, iar peste 100 de zboruri de pe Heathrow au fost anulate O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat de uraganul Gonzalo, care a perturbat transporturile rutiere, aeriene si feroviare marti, cand a afectat Marea Britanie, relateaza AFP, potrivit Mediafax. ...continuare.

Cazul care a socat lumea: A MURIT la un concurs de talente, la 25 de ani. A picat de la fereastra

publicat 2014-10-21 16:45:53 (Romania-TV)
Cazul care a socat lumea: A MURIT la un concurs de talente, la 25 de ani. A picat de la fereastra Tragedie la un cunoscut concurs de talente. Unul dintre participantii show-ului Rising Star din Franta a murit in noaptea de vineri spre sambata. ...continuare.

FOTO Un tanar din Segarcea si-a infestat iubitele cu SIDA, cu buna stiinta. Tanarul a murit, iar comunitatea e in panica

publicat 2014-10-21 14:45:10 (Adevarul)
Daniel Secu, in varsta de 25 de ani, din orasul Segarcea, a murit saptamana trecuta, iar familia a ascuns adevarul si a sustinut sus si tare ca baiatul a suferit un infarct. Dupa autopsie, medicii au descoperit ca, de fapt, tanarul era infectat cu virusul HIV. ...continuare.

Decizia lui Nesu care intareste suspiciunea sinuciderii tatalui lui! Ce a facut la cateva ore dupa ce parintele lui a murit!

publicat 2014-10-21 13:15:03 (CanCan)
Decizia lui Nesu care intareste suspiciunea sinuciderii tatalui lui! Ce a facut la cateva ore dupa ce parintele lui a murit! Mihaita Nesu a cerut ca rezultatul autopsiei tatalui sau sa nu fie facut public. Astfel, se intareste varianta care spune ca moartea lui Mircea Nesu a venit in urma unei tentative de suicid. Fostul arbitru va fi inmormantat miercuri, la Oradea.   ...continuare.

Lumea modei in doliu! A murit Oscar de la Renta, la 82 de ani

publicat 2014-10-21 13:00:09 (Antena3)
Doliu in lumea modei! A murit Oscar de la Renta, celebru designer, care de-a lungul a patru decade a imbracat starurile de la Hollywood. ...continuare.

AVERILE nu le-au PRELUNGIT VIATA. Directorii Michelin, Segway sau TATA, MILIONARI care AU MURIT TRAGIC

publicat 2014-10-21 11:15:42 (Libertatea)
AVERILE nu le-au PRELUNGIT VIATA. Directorii Michelin, Segway sau TATA, MILIONARI care AU MURIT TRAGIC Au lasat brusc fara lider imperii uriase, care au schimbat vietile oamenilor din intreaga lume. Si asta pentru ca au pierit in tragedii, lasand totusi mostenire realizarile lor. Cristophe de Margerie (Total), Edouard Michelin (Michelin) sau Karyl Slym (Tata Motors) asunt doar cativa dintre directorii de mari companii care s-au stins inainte de vreme, in urma unor accidente nefericite. Cristophe de Margerie a murit intr-un accident de avion, la Moscova Edouard Michelin s-a stins din viata in... ...continuare.

Alerta in Dolj: 40 de de persoane si-au facut testul HIV, dupa ce un tanar a murit de SIDA

publicat 2014-10-21 10:45:47 (Puterea)
Alerta in Dolj: 40 de de persoane si-au facut testul HIV, dupa ce un tanar a murit de SIDA Un numar de 40 de persoane din orasul Segarcea, judetul Dolj, au mers la medic sa-si faca testul HIV, dupa ce un tanar a murit saptamana trecuta de SIDA. Barbatul ar fi avut relatii sexuale cu mai multe fete, carora nu le-a spus ca este bolnav.Autoritatile au precizat ca toti cei 40 de doljeni care s-au prezentat la medic sunt suspecti de aceasta boala. Pana in prezent, virusul HIV a fost confirmat in cazul unei tinere, fosta iubita a barbatului, spun surse medicale, citate de b1.ro. Tanarul,... ...continuare.

A MURIT un concurent de la Rising Star! Acea doar 25 de ani iar familia lui nu intelege ce s-a putut intampla

publicat 2014-10-21 10:45:02 (CanCan)
A MURIT un concurent de la Rising Star! Acea doar 25 de ani iar familia lui nu intelege ce s-a putut intampla Tragedie la un cunoscut concurs de talente. Unul dintre participantii show-ului Rising Star din Franta a murit in noaptea de vineri spre sambata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

zalau anexa glee bistrita nasaud alocatii dolhasca orhei sofer vitezoman ministru lupte spataru nicu constantin domo bursa leucemie calarasi razvan murgeanu cream angela satu mare adresa toxi valutar suceava etajul guantanamo hillary saraca diana dumitres corabia crima la cluj abatoare gorj iaurt transelectrica eram lemne inal brian bacau apa term leoaica ciocu flagrant targu jiu luati arges viseu de sus armando imbracaminte