Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 81 82 Pag. urm. »

Antrenorul de sah Xavier Parmentier a murit la 52 de ani

publicat 2016-05-03 13:30:02 (Antena3)
Antrenorul de sah Xavier Parmentier a murit la 52 de ani Maestrul francez FIDE Xavier Parmentier, antrenor de sah peste doua decenii pentru tinerii jucatori francezi, a murit la 52 de ani. ...continuare.

Alerta in Turcia: O baza militara a fost atacata. Cel putin sapte persoane au murit

publicat 2016-05-03 11:00:02 (Antena3)
Alerta in Turcia: O baza militara a fost atacata. Cel putin sapte persoane au murit Cel putin sapte persoane au murit, dupa ce militanti ai gruparii radicale Partidul Muncitorilor din Kurdistan (PKK) au atacat o baza militara din sud-estul Turciei, relateaza Reuters, potrivit unui comunicat al... ...continuare.

Atac terorist sangeros. Cel putin 7 oameni au murit

publicat 2016-05-03 10:30:21 (Realitatea-TV)
Atac terorist sangeros. Cel putin 7 oameni au murit Cel putin sapte persoane au murit, dupa ce militanti ai gruparii radicale Partidul Muncitorilor din Kurdistan (PKK) au atacat o baza militara din sud-estul Turciei, relateaza Reuters, potrivit unui comunicat al armatei turce. ...continuare.

Doliu in lumea fotbaului! Un indragit jucator a murit intr-un accident de masina

publicat 2016-05-03 08:30:23 (Realitatea-TV)
Doliu in lumea fotbaului! Un indragit jucator a murit intr-un accident de masina Jucatorul echipei Hannover '96, Niklas Feierabend, a murit, duminica, in urma unui accident de masina in care si-au mai pierdut viata si doi prieteni ai jucatorului. In varsta de 19 ani, Feierabend semnase in luna februarie un contract de jucator profesionist in Bundesliga. ...continuare.

Marian Darta a murit. Ultimele cuvinte impresionante ale stilistului

publicat 2016-05-02 20:00:23 (Realitatea-TV)
Marian Darta a murit. Ultimele cuvinte impresionante ale stilistului Marian Darta a murit, in noaptea de duminica spre luni, dupa o lunga suferinta. Stilistul vedetelor a incetat din viata in spital, unde si-a petrecut cele mai cumplite clipe din viata. ...continuare.

Marturia barbatului care a murit de doua ori. Ce a vazut

publicat 2016-05-02 17:45:02 (Antena3)
Marturia barbatului care a murit de doua ori. Ce a vazut Sasha Eliasson a suferit un grav accident cu motocicleta. La acel moment, tanarul a fost gasit fara semne vitale. A fost prima data cand a murit. Al doilea episod s-a desfasurat in timpul unei in... ...continuare.

Ce a aparut pe pagina de Facebook a lui Marian Darta dupa ce a murit

publicat 2016-05-02 17:15:02 (Antena3)
Ce a aparut pe pagina de Facebook a lui Marian Darta dupa ce a murit Marian Darta a murit in noaptea de duminica spre luni, dupa o lunga suferinta. Stilistul vedetelor a incetat din viata in spital. Pe pagina sa de Facebook au aparut foarte multe... ...continuare.

Explozii in Bagdad. Cel putin 14 persoane au murit

publicat 2016-05-02 16:15:02 (Antena3)
Explozii in Bagdad. Cel putin 14 persoane au murit Cel putin 14 persoane au murit, printre care si pelerini siiti, si circa 40 au fost ranite, dupa ce trei atacuri cu dispozitive explozive-capcana au avut loc luni în capitala irakiana Bagdad, unul... ...continuare.

News Alert. "STILISTUL VEDETELOR" a MURIT dupa o TRAGICA SUFERINȚA. "Cel mai mult imi doresc sa traiesc", spunea el cu disperare, saptamana trecuta

publicat 2016-05-02 15:15:34 (Evenimentul-Zilei)
News Alert. STILISTUL VEDETELOR a MURIT dupa o TRAGICA SUFERINȚA. Cel mai mult imi doresc sa traiesc, spunea el cu disperare, saptamana trecuta Marian Darta, unul dintre cei mai cunoscuti stilisti din Romania, a murit, duminica dimineata, dupa o lunga suferinta. Vedeta suferea de cancer. ...continuare.

Reactia lui Becali, dupa ce a aflat ca a murit Marian Darta

publicat 2016-05-02 12:45:35 (Realitatea-TV)
Reactia lui Becali, dupa ce a aflat ca a murit Marian Darta Marian Darta, cunoscut ca stilistul vedetelor, s-a stins azi noapte, pe patul de spital dupa luni intregi de suferinta. Gigi Becali a aflat ca stilistul a murit si s-a oferit sa ajute la inmormantare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 81 82 Pag. urmatoare »