Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

"A murit o parte din mine!" Prima DECLARATIE a GIULIEI de la despartirea de Vlad Huidu

publicat 2017-04-25 12:00:03 (Evenimentul-Zilei)
A murit o parte din mine! Prima DECLARATIE a GIULIEI de la despartirea de Vlad Huidu Artista marturiseste ca in momentul in care au pus punct relatiei cu tatal copiilor ei, a simtit cum o parte din ea a murit. ...continuare.

Autorul unui best seller a murit. Fiul lui, ucis intr-o altercatie

publicat 2017-04-25 10:45:02 (Antena3)
Autorul unui best seller a murit. Fiul lui, ucis intr-o altercatie Scriitorul Robert Pirsig a murit la vârsta de 88 de ani, la resedinta sa din Maine, dupa ce, în urma cu ceva timp, fiul lui a fost ucis într-o altercatie, potrivit Libertatea.ro. Romanul... ...continuare.

O fetita de 5 luni, diagnosticata cu rujeola, a murit la Timisoara. Bebelusul nu fusese vaccinat

publicat 2017-04-24 22:30:21 (ProTV)
O fetita de 5 luni, diagnosticata cu rujeola, a murit la Timisoara. Bebelusul nu fusese vaccinat O fetita de cinci luni din municipiul Lugoj diagnosticata cu rujeola a murit la Spitalul de Boli Infectioase Victor Babes din Timisoara, in urma unor complicatii la plamani. ...continuare.

Inca un bebelus a murit din cauza rujeolei. Fetita nu era vaccinata

publicat 2017-04-24 20:30:06 (Realitatea-TV)
Inca un bebelus a murit din cauza rujeolei. Fetita nu era vaccinata Inca un bebelus, in varsta de cinci luni, a murit la Spitalul de Boli Infectioase ''Victor Babes'' din Timisoara, din cauza rujeolei. ...continuare.

RUJEOLA face noi victime: inca un copil a murit

publicat 2017-04-24 17:30:14 (Romania-TV)
RUJEOLA face noi victime: inca un copil a murit Rujeola face noi victime in randul copiilor. O fetita in varsta de doar 5 luni a murit la Spitalul de Boli Infectioase Victor Babes" din Timisoara. Astfel, numarul deceselor cauzate de epidemia de rujeola a ajuns la 23 in tara noatra. ...continuare.

A murit unul dintre cei mai populari actori. Vedeta se afla in drum spre spital

publicat 2017-04-24 17:15:06 (Romania-TV)
A murit unul dintre cei mai populari actori. Vedeta se afla in drum spre spital Olumide Bakare, unul dintre cei mai populari actori de la Nollywood - cinema-ul nigerian, a murit la varsta de 64 de ani. ...continuare.

Accident grav in Olt. Un om a murit, alti patru sunt raniti. S-a activat planul rosu de interventie

publicat 2017-04-24 16:00:06 (Realitatea-TV)
Accident grav in Olt. Un om a murit, alti patru sunt raniti. S-a activat planul rosu de interventie O persoana a murit, iar alte patru au fost ranite, in urma unui accident care a avut loc luni in juetul Olt, pe DN65, in zona Padurea Sarului. ...continuare.

Naufragiu in Grecia. Cel putin 15 oameni au murit inecati

publicat 2017-04-24 16:00:02 (Antena3)
Naufragiu in Grecia. Cel putin 15 oameni au murit inecati Cel putin 15 persoane au murit înecati luni în naufragiul unei nave cu migranti în largul insulei Lesbos din Grecia, în estul Marii Egee, a anuntat politia portuara greaca, informeaza... ...continuare.

Cu cat platesc bancile un internship de 3 sau 6 luni?

publicat 2017-04-24 14:45:14 (Ziarul-Financiar)
Cu cat platesc bancile un internship de 3 sau 6 luni? Un internship de trei luni in industria bancara sau in telecom poate fi platit cu sume cuprinse intre 800 si 1.000 de lei net pe luna, pentru sase ore, iar alte companii pot oferi intre 500 si 600 de lei net pe luna, pentru patru ore, precizeaza Raluca Parvu, bu­siness manager la compania de consul­tanta in management si resurse umane BPI Group.Printre bancile care au programe de internship cu po­zitii deschise in prezent pentru tineri sunt BCR sau Raiffeisen Bank, potrivit site-urilor... ...continuare.

Insula Iubirii. A murit cel mai bun prieten al lui Liviu. Mesaj emotionant pe Facebook FOTO

publicat 2017-04-24 11:15:13 (Romania-TV)
Insula Iubirii. A murit cel mai bun prieten al lui Liviu. Mesaj emotionant pe Facebook FOTO Liviu de la Insula Iubirii traieste un cosmar. Prietenul lui cel mai bun a murit, iar acesta a postat pe contul de socializare un mesaj sfasietor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urmatoare »