Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

Sotul ei a murit de cancer si a crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna. Dar un miracolul s-a produs!

publicat 2017-02-25 09:45:07 (Realitatea-TV)
Sotul ei a murit de cancer si a crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna. Dar un miracolul s-a produs! O tanara femeie crede cu tarie ca in viata sa s-a petrecut un miracol, la scurt timp dupa ce sotul sau a murit, de cancer, anul trecut. ...continuare.

SOC! A murit "Regina" retelei de socializare MySpace.Era atat de frumoasa, ca si vedetele o urmareau

publicat 2017-02-24 23:15:08 (Realitatea-TV)
SOC! A murit "Regina" retelei de socializare MySpace.Era atat de frumoasa, ca si vedetele o urmareau Christine Dolce, fata supranumita "Regina" retelei de socializare MySpace, a murit la varsta de 35 de ani, dupa o boala severa la ficat. ...continuare.

TRAGEDIE in muzica. A murit un mare cantaret. Hiturile lui, iubite si fredonate de intreaga lume

publicat 2017-02-24 19:45:07 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE in muzica. A murit un mare cantaret. Hiturile lui, iubite si fredonate de intreaga lume Cantaretul american Leon Ware a murit la varsta de 77 de ani, in urma unor probleme de sanatate. ...continuare.

Doliu in lumea sporturilor olimpice. Au murit doua personalitati care au urcat pe podium

publicat 2017-02-24 13:45:06 (Romania-TV)
Doliu in lumea sporturilor olimpice. Au murit doua personalitati care au urcat pe podium David Barcelona Rios, unul dintre cei mai completi sportivi mexicani, a murit la varsta de 75 de ani. De asemenea, antrenorul cubanez Pedro Gato, artizanul a trei medalii olimpice obtinute de Mexic, a incetat si el din viata, in aceeasi zi. ...continuare.

Un bebelus a murit la 24 de ore dupa ce s-a nascut perfect sanatos, in Ploiesti: "Suntem tratati ca niste caini"

publicat 2017-02-24 13:30:11 (ProTV)
Un bebelus a murit la 24 de ore dupa ce s-a nascut perfect sanatos, in Ploiesti: Suntem tratati ca niste caini Familia unui copil nascut saptamana aceasta la Spitalul de Obstetrica-Ginecologie din Ploiesti si care a murit dupa 24 de ore acuza medicii pentru decesul bebelusului, depunand plangere la Politie, care a deschis o ancheta in acest caz. ...continuare.

Gripa face noi victime. Inca doua persoane au murit

publicat 2017-02-24 10:00:01 (Antena3)
Gripa face noi victime. Inca doua persoane au murit Gripa face noi victime. Înca doua persoane au murit din cauza virusului. Potrivit Centrului de Supraveghere si Control al Bolilor Transmisibile, bilantul a ajuns pâna acum la 25 de decese. Mai mult,... ...continuare.

Alan Comes, prezentator si comentator politic al Fox News, a murit

publicat 2017-02-24 09:00:23 (Romania-TV)
Alan Comes, prezentator si comentator politic al Fox News, a murit Alan Comes, un cunoscut prezentator si comentator politic al Fox News, a murit joi, in urma unei lupte scurte cu o boala crunta, la varsta de 66 de ani, a anuntat trustul media. ...continuare.

Ministrul austriac al Sanatatii a murit de cancer, la varsta de 53 de ani

publicat 2017-02-23 22:30:02 (Antena3)
Ministrul austriac al Sanatatii a murit de cancer, la varsta de 53 de ani Ministrul sanatatii si pentru problemele femeilor din Austria, Sabine Oberhauser, a murit joi de cancer la varsta de 53 de ani, a informat agentia austriaca APA, potrivit Agerpres. Membra a Partidului... ...continuare.

Fiica lor a murit la doua luni de la nastere pentru ca parintii au facut acest lucru banal. Nimeni nu a banuit nimic

publicat 2017-02-23 22:00:01 (Antena3)
Fiica lor a murit la doua luni de la nastere pentru ca parintii au facut acest lucru banal. Nimeni nu a banuit nimic Un bebelus de sapte saptamani a murit dupa ce a fost culcat de parinti intr-un patut care se ataseaza de patul parintesc, creand astfel impresia ca parintele si copilul dorm unul... ...continuare.

A MURIT Ion Croitoru, un luptator de origine romana din Canada

publicat 2017-02-23 17:00:06 (Romania-TV)
A MURIT Ion Croitoru, un luptator de origine romana din Canada Ion Croitoru, un luptator de origine romana din Canada, a murit la doar 53 de ani, dupa o viata tumultoasa: a fost acuzat de crime, de trafic de droguri si de bombardarea unui sediu de politie! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »