Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Nepotul femeii care a murit in urma unei transfuzii gresite de sange la Spitalul de Arsi, audiat. Ce a scos la lumina ancheta

publicat 2016-07-27 14:30:07 (ProTV)
Nepotul femeii care a murit in urma unei transfuzii gresite de sange la Spitalul de Arsi, audiat. Ce a scos la lumina ancheta Noi audieri au avut loc in dosarul de moarte suspecta deschis la Spitalul de Arsi, locul in care doi pacienti au murit in conditii neclare. ...continuare.

Un nou caz cutremurator: un roman bolnav a murit in asteptarea tratamentului

publicat 2016-07-27 09:15:17 (Realitatea-TV)
Un nou caz cutremurator: un roman bolnav a murit in asteptarea tratamentului Inca o drama in lumea medicala. Un bolnav de leucemie a dat in judecata statul pentru a avea acces la medicamente. La doua zile dupa ce a depus dosarul in instanta, barbatul a murit. Pana acum, 165 de romani si-au castigat in instanta dreptul la viata. Autoritatile promit ca in scurt timp vor introduce pe lista de compensate si gratuite inca 21 de medicamente. ...continuare.

Cine a fost parintele Jacques Hamel, ucis in timpul luarii de ostatici dintr-o biserica din Franta

publicat 2016-07-27 09:15:02 (Antena3)
Cine a fost parintele Jacques Hamel, ucis in timpul luarii de ostatici dintr-o biserica din Franta Parintele Jacques Hamel, ucis marti in timp ce oficia liturghia in biserica catolica din Saint-Etienne-du-Rouvray, localitate in nordul Frantei, continua sa tina slujbe pentru ca nu concepea... ...continuare.

Tatal ei a murit de cancer acum trei ani. Recent, a cumparat un pachet de tigari. Cand s-a uitat la el, a izbucnit in lacrimi

publicat 2016-07-26 17:45:07 (Romania-TV)
Tatal ei a murit de cancer acum trei ani. Recent, a cumparat un pachet de tigari. Cand s-a uitat la el, a izbucnit in lacrimi La trei ani dupa ce François Cambron (49 de ani) a murit din cauza cancer de stomac descoperit prea tarziu, vaduva si copiii acestuia au facut o descoperire socanta pe spatele unui pachet de tigari. ...continuare.

Raportul care dezvaluie tabloul infiorator de la Berevoesti: Un barbat a murit in timp ce era tinut sechestrat. Ce stia primarul

publicat 2016-07-26 17:15:14 (Romania-TV)
Raportul care dezvaluie tabloul infiorator de la Berevoesti: Un barbat a murit in timp ce era tinut sechestrat. Ce stia primarul O persoana sechestrata, cu identitate necunoscuta, a murit in data de 1 noiembrie 2015 in conditii suspecte, in dosarul sclavilor tinuti sechestrati in comuna argeseana Berevoesti, in cauza fiind deschis dosar de cercetare penala la IPJ Arges, potrivit unui raport al Prefecturii. ...continuare.

Accident infiorator, provocat de un politist de la Rutiera beat, la Arad. Un barbat a murit

publicat 2016-07-26 16:45:19 (Realitatea-TV)
Accident infiorator, provocat de un politist de la Rutiera beat, la Arad. Un barbat a murit Un barbat de 36 de ani a murit dupa ce prietenul sau, politist rutier, a intrat cu viteza intr-o curba, a pierdut controlul volanului si s-a izbit intr-un stalp. Impactul a fost atat de puternic incat barbatul aflat pe scaunul din dreapta a fost aruncat pe bacheta din spate. ...continuare.

Tatal ei a murit de cancer in urma cu trei ani. Recent, a cumparat un pachet de tigari. Cand s-a uitat la el, a izbucnit in lacrimi. Ce vazuse tanara

publicat 2016-07-26 16:45:02 (Antena3)
Tatal ei a murit de cancer in urma cu trei ani. Recent, a cumparat un pachet de tigari. Cand s-a uitat la el, a izbucnit in lacrimi. Ce vazuse tanara La trei ani  dupa ce François Cambron (49 de ani) a murit din cauza cancer de stomac descoperit prea tarziu, vaduva si copiii acestuia au facut o descoperire socanta pe spatele unui pachet de... ...continuare.

A murit regizorul egiptean Mohamed Khan

publicat 2016-07-26 16:15:10 (Realitatea-TV)
A murit regizorul egiptean Mohamed Khan Unul dintre cei mai mari regizori egipteni, Mohamed Khan (74 de ani), a murit, marti, la Cairo. ...continuare.

A murit Mohamed Khan, unul dintre cei mai importanti regizori egipteni

publicat 2016-07-26 16:15:02 (Antena3)
A murit Mohamed Khan, unul dintre cei mai importanti regizori egipteni Mohamed Khan, unul dintre cei mai celebri regizori ai cinematografiei egiptene, a murit marti la Cairo, la varsta de 74 de ani, avand o cariera prolifica marcata de filme de mare angajament social,... ...continuare.

Profetia parintelui Ilie Cleopa despre Apocalipsa

publicat 2016-07-26 12:45:13 (Romania-TV)
Profetia parintelui Ilie Cleopa despre Apocalipsa Cunoscut drept predicatorul Moldovei, Parintele Ilie Cleopa a fost unul dintre cei mai cautati monarhi de catre credinciosii din intreaga tara. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »