Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 86 87 Pag. urm. »

Cum este tinut in viata parintele Iustin la Manastirea Petru Voda. Minunea in curs de certificare la mormantul duhovnicului

publicat 2015-01-30 08:00:05 (Adevarul)
Monahii manastirii din Neamt vorbesc despre o posibila minune care se petrece la mormantul lui Iustin Parvu. Condensul din interiorul geamului ce protejeaza de ger florile de pe mormant nu se formeaza in zona unde este capul duhovnicului. ...continuare.

Minune la mormantul parintelui Iustin?

publicat 2015-01-30 00:00:24 (Libertatea)
Minune la mormantul parintelui Iustin? Calugarii de la Manastirea Petru Voda din Neamt, unde este inmormantat parintele Iustin Parvu, sustin ca monahul le-a transmis un semn zilele trecute. Mormantul parintelui Iustin se afla la Manastirea Petru Voda Publicitate Parintele Iustin Parvu, mort in vara anului 2013, este considerat unul dintre cei mai mari duhovnici ai ortodoxiei romanesti. Monahul a fost si intemeietor al manastirii din localitatea sa natala, Petru Voda, judetul Neamt, unde a fost si inmormantat. Locul sau de veci a... ...continuare.

SOV si-a facut testamentul! Parintele FNI intentioneaze sa dea o parte din bani pentru fapte caritabile

publicat 2015-01-29 22:30:02 (CanCan)
SOV si-a facut testamentul! Parintele FNI intentioneaze sa dea o parte din bani pentru fapte caritabile Bolav de cancer, Sorin Ovidiu Vantu si-ar fi facut testamentul, iar afaceristul vrea ca o anumita suma de bani sa fie folosita in scopuri caritabile. ...continuare.

Vintu si Marias Vlas vor fi audiati, dupa ce procuroarea care i-a condamnat a murit otravita! Detalii explozive din dosar!

publicat 2015-01-29 18:30:02 (CanCan)
Vintu si Marias Vlas vor fi audiati, dupa ce procuroarea care i-a condamnat a murit otravita! Detalii explozive din dosar! Procuroarea care l-a deconspirat pe Vintu in dosarul FNI,  Luminita Sega, a murit la in 2006, in conditii suspecte. Acum, dupa opt ani, dosarul mortii ei este redeschis, iar fratele femeii face dezvaluri absolut uluitoare despre cei care ar fi ucis-o! ...continuare.

Charles Townes, coinventator al laserului si laureat Nobel, a murit la varsta de 99 de ani

publicat 2015-01-29 16:00:19 (Mediafax)
Charles Townes, coinventator al laserului si laureat Nobel, a murit la varsta de 99 de ani Charles Townes, laureat al premiului Nobel pentru fizica in 1964, pentru inventarea laserului, o descoperire care a revolutionat stiintele, medicina, telecomunicatiile si industria de divertisment, a murit la varsta de 99 de ani, au anuntat reprezentantii Universitatii California din Berkeley. ...continuare.

A murit pe platoul de filmare

publicat 2015-01-29 15:30:23 (Romania-TV)
A murit pe platoul de filmare Un muncitor a murit si alti doi au fost raniti, joi, dupa prabusirea unui tavan al unei case pe platoul de filmare al viitorului lungmetraj regizat de Martin Scorsese, in Taipei (Taiwan), informeaza surse oficiale. ...continuare.

Un muncitor a murit pe platoul de filmare al noului lungmetraj regizat de Martin Scorsese

publicat 2015-01-29 15:30:20 (Mediafax)
Un muncitor a murit pe platoul de filmare al noului lungmetraj regizat de Martin Scorsese Un muncitor a murit si alti doi au fost raniti, joi, dupa prabusirea unui tavan al unei case pe platoul de filmare al viitorului lungmetraj regizat de Martin Scorsese, in Taipei (Taiwan), informeaza surse oficiale. ...continuare.

Lumea este in doliu: A murit o mare perosonalitate

publicat 2015-01-29 14:30:13 (Romania-TV)
Lumea este in doliu: A murit o mare perosonalitate Charles Townes, colaureat al premiului Nobel pentru Fizica pentru inventia laserului, a murit marti la varsta de 99 de ani, a anuntat Universitatea Berkeley din California. ...continuare.

A murit o scriitoare de succes: Ecranizarea celebrului ei roman a ajuns si in Romania

publicat 2015-01-29 14:30:13 (Romania-TV)
A murit o scriitoare de succes: Ecranizarea celebrului ei roman a ajuns si in Romania Scriitoarea australiana Colleen McCullough, autoare a succesului editorial "Pasarea spin", a murit joi intr-un spital din Norfolk Island, la varsta de 77 de ani. ...continuare.

Colleen McCullough, autoarea romanului "Pasarea spin", a murit la varsta de 77 de ani

publicat 2015-01-29 14:30:11 (Mediafax)
Colleen McCullough, autoarea romanului Pasarea spin, a murit la varsta de 77 de ani Scriitoarea australiana Colleen McCullough, al carei bestseller din 1977 "Pasarea spin" a fost adaptat intr-o miniserie de televiziune de mare succes, a murit la varsta de 77 de ani, informeaza Reuters. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 86 87 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cornul prietena transelectrica scurt interviu second hand brutar maya batuti barbatul cocor fixativ zita aiurea kent simulare irina philips hidroelectrica colegiul targu mures distribuitori burlacul director toma caragiu alba iulia cantina imagini cu lucian richie sambora efectele dumitru sandu cuci nicol miliard revolutionari desert horoscop oltchim baca marile sperante arcelormittal gasirea iguane franci elvetieni premier andreea accident grav ansa cutit horoscopul saptamanii alocatii