Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 68 69 Pag. urm. »

Un pui de delfin a murit, dupa ce mai multi turisti au facut poze cu el

publicat 2017-08-17 18:45:23 (Realitatea-TV)
Un pui de delfin a murit, dupa ce mai multi turisti au facut poze cu el Un pui de delfin esuat a murit dupa ce a fost pasat de la un turist la altul si fotografiat de oamenii prezenti pe o plaja din Spania. ...continuare.

Parintele Constantin Necula: "Cand lumea confunda biserica cu trotuarul si cu valorile trotuarului, nu ai cum sa taci"

publicat 2017-08-17 11:00:01 (Antena3)
Parintele Constantin Necula: Cand lumea confunda biserica cu trotuarul si cu valorile trotuarului, nu ai cum sa taci Parintele Constantin Necula a vorbit, intr-un interviu acordat Agerpres, despre modul in care preotii ar trebui sa relationeze cu populatia. "Biserica nu este un spatiu al storsului... ...continuare.

Parintele Calistrat: "Manastirile nu sunt cluburi de homosexuali" - VIDEO

publicat 2017-08-17 10:15:02 (Antena3)
Parintele Calistrat: "Manastirile nu sunt cluburi de homosexuali" - VIDEO Parintele Calistrat de la Manastirea Vladiceni din Iasi a comentat pe contul sau de Facebook scandalul în care este implicat Episcopul Husilor, Corneliu Bârladeanu. "Manastirile nu sunt club... ...continuare.

VIDEO. Preot: "Manastirile nu sunt cluburi de homosexuali"

publicat 2017-08-17 09:45:14 (Realitatea-TV)
VIDEO. Preot: "Manastirile nu sunt cluburi de homosexuali" Parintele Calistrat de la Manastirea Vladiceni din Iasi a comentat pe contul sau de Facebook scandalul in care este implicat Episcopul Husilor, Corneliu Barladeanu. ...continuare.

Mare grija la diete! O tanara a murit

publicat 2017-08-16 21:45:10 (Realitatea-TV)
Mare grija la diete! O tanara a murit O culturista pe nume Megane Hefford a murit dupa ce a consumat mai multe shake-uri de proteine si albusuri de ou, in incercarea de a-si imbunatati aptitudinile. ...continuare.

PRAPAD in India: Peste 150 de oameni au MURIT DE VII, iar 10 milioane de persoane sunt afectate de inundatii / VIDEO

publicat 2017-08-16 18:30:05 (Click)
PRAPAD in India: Peste 150 de oameni au MURIT DE VII, iar 10 milioane de persoane sunt afectate de inundatii / VIDEO Peste 150 de persoane au murit, iar 10 milioane au fost afectate in urma inundatiilor si a alunecarilor de teren care au avut loc recent pe teritoriul Indiei, informeaza miercuri agentia DPA. Citeste mai departe... ...continuare.

PRAPAD in India: Peste 150 de oameni au MURIT INGHIȚIȚI DE VII, iar 10 milioane de persoane sunt afectate de inundatii / VIDEO

publicat 2017-08-16 18:30:05 (Click)
PRAPAD in India: Peste 150 de oameni au MURIT INGHIȚIȚI DE VII, iar 10 milioane de persoane sunt afectate de inundatii / VIDEO Peste 150 de persoane au murit, iar 10 milioane au fost afectate in urma inundatiilor si a alunecarilor de teren care au avut loc recent pe teritoriul Indiei, informeaza miercuri agentia DPA. Citeste mai departe... ...continuare.

Congolezul convertit la ortodoxie de catre Iustin Parvu. "M-a vazut, s-a uitat la mine si m-a intrebat: «Tu al cui esti?»"

publicat 2017-08-16 17:30:02 (Adevarul)
Congolezul convertit la ortodoxie de catre Iustin Parvu. M-a vazut, s-a uitat la mine si m-a intrebat: «Tu al cui esti?» Un cetatean congolez, ajuns in Romania din cauza tulburarilor politice din tara natala, a fost botezat crestin-ortodox la Manastirea Petru Voda de catre un sobor de preoti condus de Iustin Parvu. Dupa 10 ani de la acel moment spune ca este atasat la fel de mult de noua lui religie si ca a devenit un credincios practicant. ...continuare.

"Mama, Ionut a murit pe loc. Și Mihaela au zis ca a murit in salvare, mama!" Bunicii fetitelor ramase orfane, dupa ce parintii au murit in Cipru, nu-si revin din soc

publicat 2017-08-16 17:15:01 (Antena-1)
E durere mare intr-o localitate din Iasi. De acolo, doi tineri parinti au plecat sa munceasca in strainatate. Si nu se vor mai intoarce vreodata. Romanii au murit pe o autostrada din Cipru, intr-un accident. Au lasat in urma doi copii orfani, - o fetita de 8 ani si una de sase luni. Si multe lacrimi. ...continuare.

Un celebru cantaret a murit la doar 27 de ani. Avea cancer

publicat 2017-08-16 16:30:01 (Antena3)
Un celebru cantaret a murit la doar 27 de ani. Avea cancer Cântaretul francez Simon Carpentier, parte din formatia Her, a murit duminica, 13 august, la vârsta de doar 27 de ani. Artistul lupta cu cancerul de mai multi ani. Anuntul mortii lui Carpentier a fost... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 68 69 Pag. urmatoare »