Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urm. »

Extraterestrii viziteaza Terra (1)

publicat 2014-07-31 08:45:11 (eInformatii)
MAGAZIN : Stiu ca nu poate exista, deci refuz sa ma uit la dovezi (Autor : DAN D. FARCAS) Profesorul Dr. J. Allen Hynek, parintele ufologiei, scria undeva: "L-am cunoscut pe Carl Sagan. Intr-o zi am... ...continuare.

O femeie din Vaslui a murit dupa ce un zid s-a prabusit peste ea. Sotul ei a gasit-o cand a auzit mobilul sunand de sub ruine

publicat 2014-07-31 08:00:22 (ProTV)
O femeie din Vaslui a murit dupa ce un zid s-a prabusit peste ea. Sotul ei a gasit-o cand a auzit mobilul sunand de sub ruine Un sir de nenorociri a lovit crunt o familie din localitatea Padureni, judetul Vaslui. O femeie de 50 de ani a murit, dupa ce zidul casei s-a pravalit peste ea si a ingropat-o sub daramaturi. ...continuare.

Cel putin doua persoane au murit din cauza inundatiilor, in centrul Bulgariei

publicat 2014-07-30 23:15:05 (Cotidianul)
Cel putin doua persoane au murit din cauza inundatiilor, in centrul Bulgariei Doua persoane au murit, în centrul Bulgariei, din cauza inundatiilor provocate de ploile abundente din ultimele zile. ...continuare.

Doua persoane au murit in urma inundatiilor din Bulgaria

publicat 2014-07-30 22:30:10 (Evenimentul-Zilei)
Doua persoane au murit in urma inundatiilor din Bulgaria Doua persoane au murit, in regiunea Gabrovo, din cauza inundatiilor provocate de ploile abundente din ultimele zile. ...continuare.

TRAGEDIE IN VASLUI: O femeie a MURIT dupa ce un perete A CAZUT PESTE EA

publicat 2014-07-30 22:15:35 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE IN VASLUI: O femeie a MURIT dupa ce un perete A CAZUT PESTE EA O femeie in varsta de 42 de ani, din comuna Padureni, Vaslui, a murit, dupa ce peretele unei locuinte dezafectate din cauza unui incendiu produs in urma cu cateva luni, s-a prabusit peste ea. Sotul decedatei a facut descoperirea macabra atunci cand s-a intors de la punctul de lucru din sat. Acesta si-a gasit sotia printre daramaturile unui perete in pozitia ghemuita, scrie bzv.ro. ...continuare.

MARIAN MEZDREA a murit SUB OCHII LUI RADU MAZARE

publicat 2014-07-30 22:00:25 (Realitatea-TV)
MARIAN MEZDREA a murit SUB OCHII LUI RADU MAZARE Ultimele clipe din viata lui Marian Mezdrea, barbatul in varsta de 23 de ani care a murit intr-un club din Mamaia, s-au derulat prin fata ochilor lui edilului Radu Mazare, care se afla in acelasi local de fite. Drama lui Marian Mezdrea, barbatul care a murit la 23 de ani intr-un club din Mamaia, s-a derulat exact sub ochii lui Radu Mazare, scrie libertatea.ro. Edilul Constantei se afla in acelasi local cu tanarul si a asistat la momentele in care acesta era scos pe brate si dus pe plaja de... ...continuare.

Doi oameni au murit din cauza inundatiilor care au lovit centrul Bulgariei

publicat 2014-07-30 21:30:03 (Antena3)
Doi oameni au murit din cauza inundatiilor care au lovit centrul Bulgariei Doi oameni au murit din cauza inundatiilor care au afectat in ultimele zile centrul Bulgariei, informeaza AFP. Echipele de interventie au gasit corpul unui barbat in varsta de 39 de ani, in localitatea... ...continuare.

Cel putin doua persoane au murit din cauza inundatiilor, in centrul Bulgariei

publicat 2014-07-30 21:00:16 (Mediafax)
Cel putin doua persoane au murit din cauza inundatiilor, in centrul Bulgariei Doua persoane au murit, in centrul Bulgariei, din cauza inundatiilor provocate de ploile abundente din ultimele zile. ...continuare.

Inundatiile fac prapad si in Europa: Opt tari sunt afectate. Cinci persoane au murit VIDEO

publicat 2014-07-30 19:45:22 (Romania-TV)
Inundatiile fac prapad si in Europa: Opt tari sunt afectate. Cinci persoane au murit VIDEO Inundatiile nu au lovit doar Romania, ci si alte tari europene. Viiturile au facut prapad in opt state din vestul, centrul si sudul continentului. Cel putin 5 persoane au murit in urma inundatiilor puternice. ...continuare.

PF Daniel, despre Teoctist, la sapte ani de la moarte: A fost o lumina pentru cler si popor

publicat 2014-07-30 18:15:25 (Realitatea-TV)
PF Daniel, despre Teoctist, la sapte ani de la moarte: A fost o lumina pentru cler si popor Sute de credinciosi, membri ai Sfantului Sinod, maicute din mai multe manastiri din tara, preoti de mir si membri ai familiei fostului patriarh Teoctist, au participat, miercuri, la comemorarea a sapte ani de la moartea acestuia - numit de PF Daniel "o lumina pentru cler si popor". Dupa slujba parastasului, patriarhul Bisericii Ortodoxe Romane (BOR), PF Daniel, a anuntat lansarea volumului "Patriarhul Teoctist. In memoriam, 2007-2014". Volumul a fost realizat de parintele arhimandrit Timotei... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

calarasi fort ciudatenii leona cata film burlui dumitru chirita casat vaslui barak libra maramures iasi barlad caras severin covasna botosani arestati in italia roce arges emag sif2 fierbantu ina ungureanu balaci televiziune babi cocosel gigi becali institutul de politici publice culita tarata agentia de plati clarvazatoarea fast food autostrazi accidente rutiere timis miron mitrea focar tragere la sorti brasov parasutist giurgiu petrolului bragadiru champions league contrabanda dambovita leontina