Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

Au coborat in beci sa verifice damingenele cu vin, iar vecinii au dat alarma. Un barbat a murit intoxicat

publicat 2017-10-17 08:30:11 (ProTV)
Un barbat de 74 de ani, din judetul Buzau a murit, iar soacra acestuia se afla în stare grava la spital, dupa ce ambii s-au intoxicat cu dioxidul de carbon emanat din fermentarea mustului. ...continuare.

DOLIU! Mare pacat... A murit un actor imens! Filmul lui e la moda chiar acum

publicat 2017-10-16 20:00:07 (Realitatea-TV)
DOLIU! Mare pacat... A murit un actor imens! Filmul lui e la moda chiar acum Actorul britanic Roy Dotrice, cunoscut de lumea intreaga pentru aparitia in serialul Game of Thrones, a murit la varsta de 94 de ani, din cauze naturale. ...continuare.

Un actor din Game of Thrones a murit

publicat 2017-10-16 20:00:02 (Antena3)
Un actor din Game of Thrones a murit Un actor care a aparut si în serialul Game of Thrones, în sezonul al doilea, în rolul piromanului Hallyne, a murit luni. Actorul Roy Dotrice a murit la vârsta de 94 de ani. Roy Dotrice a... ...continuare.

Un cunoscut realizator de emisiuni a murit la 51 de ani

publicat 2017-10-16 18:30:01 (Antena3)
Un cunoscut realizator de emisiuni a murit la 51 de ani Un cunoscut actor de stand-up comedy si realizator de emisiuni la BBC a murit la vârsta de doar 51 de ani, informeaza BBC News. Comediantul irlandez Sean Hughes a murit în cursul diminetii de... ...continuare.

O vedeta TV, care avea propriul show de succes, a murit la 51 de ani

publicat 2017-10-16 18:15:23 (Realitatea-TV)
O vedeta TV, care avea propriul show de succes, a murit la 51 de ani Un cunoscut actor de stand-up comedy si realizator de emisiuni la BBC a murit la varsta de doar 51 de ani, informeaza BBC News. ...continuare.

Un pinguin care s-a indragostit de un poster cu o fata a murit langa imaginea sa favorita

publicat 2017-10-16 12:30:06 (ProTV)
Un pinguin care s-a îndragostit de imaginea unui caracter anime a murit chiar lânga posterul cu personajul sau favorit. ...continuare.

Un sofer a murit carbonizat la volanul propriei masini. Cum a fost posibila o asemenea tragedie

publicat 2017-10-16 08:30:03 (Antena3)
Un sofer a murit carbonizat la volanul propriei masini. Cum a fost posibila o asemenea tragedie Sfarsit tragic pentru un barbat, in aceasta dimineata, pe drumul ce leaga Pipera de Tunari. Soferul a murit carbonizat dupa ce masina in care se afla a lovit cu viteza, spun martorii,... ...continuare.

Accident infiorator! Un preot si jumatate din familia lui au murit in drum catre moastele Sfintei Parascheva

publicat 2017-10-15 23:15:04 (CanCan)
Un preot din Suceava a murit, la fel ca si unul dintre copii sai dar si alti doi membri ai familiei, ucisi de un sofer care a intrat intr-o depasire riscanta. Parintele se ducea in pelerinaj la Sfanta ParaschevaParintele, unul dintre copiii lui, dar si doua rude nu au avut nici o sansa. Preoteasa si o fetita de 10 ani sunt in coma. Vinovatul, care a facut o depasire riscanta s-a prapadit si el. Scenele de la locul accidentului sunt zdrobitoare.Infioratoarele scene s-au derulat pe Drumul... ...continuare.

TRAGEDIE in muzica romaneasca. A murit in urma cu mai multe zile, dar apropiatii n-au dezvaluit asta

publicat 2017-10-15 22:15:06 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE in muzica romaneasca. A murit in urma cu mai multe zile, dar apropiatii n-au dezvaluit asta Anca Florea, unul dintre cei mai importanti critici muzicali din Romania, a murit la data de 6 octombrie, dar apropiatii i-au respectat dorinta de discretie si nu au anuntat moartea acesteia. ...continuare.

DRAMA pe terenul de fotbal. A murit la spital. Atentie, imagini cu un puternic impact emotional!

publicat 2017-10-15 21:30:07 (Realitatea-TV)
DRAMA pe terenul de fotbal. A murit la spital. Atentie, imagini cu un puternic impact emotional! Un portar din prima liga indoneziana a murit pe patul de spital, dupa ce s-a lovit de un coechipier in timpul unui meci. Goalkeeperul se numeste Choirul Huda si avea 38 de ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »