Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 92 93 Pag. urm. »

Florin Mitu, unul dintre cei mai cunoscuti crainici ai TVR, a murit

publicat 2015-07-30 02:30:23 (Mediafax)
Florin Mitu, unul dintre cei mai cunoscuti crainici ai TVR, a murit Florin Mitu, unul dintre cei mai cunoscuti crainici ai Televiziunii Romane, a murit, miercuri, la varsta de 78 de ani. ...continuare.

Un suporter al U Cluj a murit in Anglia! Familia traieste o adevarata drama, deoarece nu are bani sa il aduca acasa!

publicat 2015-07-29 23:15:02 (CanCan)
Un suporter al U Cluj a murit in Anglia! Familia traieste o adevarata drama, deoarece nu are bani sa il aduca acasa! Un tanar de doar 23 de ani a murit in conditii suspecte in Anglia, iar acum familia sa traieste o adevarata drama. Asta deoarece, parintii nu au bani sa aduca trupul neinsufletit al baiatului acasa. ...continuare.

Florin Mitu A MURIT. A fost unul dintre cei mai cunoscuti prezentatori de stiri

publicat 2015-07-29 21:30:16 (Romania-TV)
Florin Mitu A MURIT. A fost unul dintre cei mai cunoscuti prezentatori de stiri Florin Mitu, unul dintre cei mai cunoscuti crainici ai Televiziunii Romane, a murit miercuri, dupa o lunga suferinta, informeaza . ...continuare.

Un autocar al MApN, implicat intr-un grav accident in Alba. Un militar a murit

publicat 2015-07-29 19:15:02 (Antena3)
Un autocar al MApN plin cu militari care se intorceau in Capitala a fost lovit in plin de o cisterna la din Teius spre Alba Iulia.Unul dintre militari, in varsta de doar 33 de ani, a murit. "Subofiterul ranit... ...continuare.

Avea 4,3 miliarde de dolari, afaceri in Valcea si Satu Mare. A murit dupa o operatie esuata

publicat 2015-07-29 15:30:14 (Realitatea-TV)
Avea 4,3 miliarde de dolari, afaceri in Valcea si Satu Mare. A murit dupa o operatie esuata Jan Kulczyk, cel mai bogat om de afaceri din Polonia, a murit miercuri in urma unor complicatii aparute in interventia chirurgicala pe care a suferit-o, scrie Financial Times, citat de ZF.ro. ...continuare.

Surse: Liderul talibanilor afgani a murit

publicat 2015-07-29 14:15:02 (Antena3)
Surse: Liderul talibanilor afgani a murit Liderul talibanilor afgani, mollahul Omar, a murit acum 'doi sau trei ani' pe cand se afla ascuns intr-un loc necunoscut, a declarat miercuri o sursa de securitate afgana, citata de Agerpres.Sursa, care a dorit... ...continuare.

Un imigrant sudanez a murit in Eurotunel, in timp ce incerca sa treaca in Marea Britanie

publicat 2015-07-29 13:45:21 (Mediafax)
Un imigrant sudanez a murit in Eurotunel, in timp ce incerca sa treaca in Marea Britanie Un imigrant sudanez a murit in noaptea de marti spre miercuri, in timp ce incerca sa urce intr-un tren, in incinta Eurotunelului, in care au incercat sa patrunda, de asemenea, peste 1.000 de imigranti ilegali, potrivit unei surse din cadrul politiei, relateaza Reuters in pagina electronica. ...continuare.

Cel mai bogat polonez a murit

publicat 2015-07-29 13:45:02 (Antena3)
Cel mai bogat polonez a murit Cel mai bogat barbat din Polonia, Jan Kulczyk, a murit marti noaptea, la varsta de 65 de ani, din cauza unor complicatii chirugicale, a anuntat purtatoarea de cuvant a Kulczyk Holding, potrivit Reuters, informeaza... ...continuare.

A murit liderul Talibanilor, mulahul Omar

publicat 2015-07-29 13:30:22 (Realitatea-TV)
A murit liderul Talibanilor, mulahul Omar Liderul Talibanilor afgani, mulahul Mohammed Omar a murit, anunta autoritatile din Afganistan. Informatia nu a fost, insa, confirmata de reprezentanti ai gruparii militante, informeaza BBC News. ...continuare.

Studiu: Peste 90% dintre romani au auzit de Arsenie Boca. Jumatate dintre ei cred ca ar trebui canonizat

publicat 2015-07-29 13:15:21 (Romania-TV)
Studiu: Peste 90% dintre romani au auzit de Arsenie Boca. Jumatate dintre ei cred ca ar trebui canonizat Majoritatea romanilor au auzit de parintele Arsenie Boca si considera ca acesta ar trebui canonizat, releva rezultatele unui barometru Inscop. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 92 93 Pag. urmatoare »