Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 70 71 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Unde se afla acum tanarul care l-a inregistrat pe Pomohaci

publicat 2017-06-28 21:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Unde se afla acum tanarul care l-a inregistrat pe Pomohaci Tanarul, pe atunci minor, care l-a inregistrat pe parintele cantaret de muzica populara Cristian Pomohaci, in timp ce ii cerea favoruri sexuale contra cost, este cautat de autoritatile care se ocupa de caz. ...continuare.

Tanarul care l-a inregistrat pe preotul Pomohaci traieste in Germania. "As mai avea un prieten. Nu arata asa bine ca mine"

publicat 2017-06-28 19:30:13 (ProTV)
Tanarul care l-a inregistrat pe preotul Pomohaci traieste in Germania. As mai avea un prieten. Nu arata asa bine ca mine Tanarul, pe atunci minor, care l-a inregistrat pe parintele cantaret de muzica populara Cristian Pomohaci, in timp ce ii cerea favoruri sexuale contra cost, este cautat de autoritatile care se ocupa de caz. ...continuare.

Noi dezvaluiri in scandalul in care este implicat preotul CRISTIAN POMOHACI. Ce a spus in direct un martor: "Aveau haine de dama"

publicat 2017-06-28 18:30:02 (CanCan)
Noi dezvaluiri in scandalul in care este implicat preotul CRISTIAN POMOHACI. Ce a spus in direct un martor: Aveau haine de dama In aceasta dupa-amiaza, un barbat care sustine ca l-a cunoscut pe parintele Cristian Pomohaci, implicat intr-un real scandal, dupa ce s-a spus ca ar fi incercat sa corupa un minor, a fost invitat la emisiunea "Acces Direct", acolo unde a dat mai multe detalii. Barbatul l-a cunoscut pe parintele Pomohaci in urma cu mai bine de 20 de ani, cand el nu era inca preot si a povestit ca inca de pe atunci a observat la acesta un comportament considerat bizar. "Am locuit intr-o garsoniera, in... ...continuare.

Tragedie in Mangalia. Un baiat de 6 ani a murit inecat

publicat 2017-06-28 18:15:02 (Antena3)
Tragedie in Mangalia. Un baiat de 6 ani a murit inecat Un baietel, in varsta de 6 ani, a murit inecat, la Mangalia. Copilul ar fi intrat nesupravegheat in apa, iar valurile mari si curentii puternici l-au tras la fund. Potrivit... ...continuare.

Bilantul definitiv al incendiului de la Grenfell Tower nu va fi cunoscut anul acesta. 80 de oameni ar fi murit

publicat 2017-06-28 17:30:12 (ProTV)
Bilantul definitiv al incendiului de la Grenfell Tower nu va fi cunoscut anul acesta. 80 de oameni ar fi murit Bilantul definitiv al victimelor incendiului de la Grenfell Tower nu va fi cunoscut multe luni, iar in prezent se presupune ca au murit 80 de persoane, anunta politia, relateaza BBC News. ...continuare.

Creatorul ursuletului Paddington, Michael Bond, a murit

publicat 2017-06-28 15:30:25 (Antena3)
Creatorul ursuletului Paddington, Michael Bond, a murit Michael Bond, creatorul celebrului ursulei Paddington, a murit la vârsta de 91 de ani, informeaza BBC Bond a murit acasa, marti, dupa o scurta batalie cu boala, se arata într-o declaratie data... ...continuare.

Doliu la Hollywood! A murit actorul Michael Nyqvist, vedeta peliculei "The Girl with the Dragon Tattoo"

publicat 2017-06-28 15:00:01 (Antena3)
Doliu la Hollywood! A murit actorul Michael Nyqvist, vedeta peliculei The Girl with the Dragon Tattoo Actorul suedez Michael Nyqvist, protagonistul ecranizarii trilogiei 'Millenium' a scriitorului Stieg Larsson, a murit marti la 56 de ani de ani din cauza unui cancer la plamani, potrivit... ...continuare.

Contra a renuntat la ei » Patru jucatori de la Dinamo au parasit cantonamentul

publicat 2017-06-28 11:15:09 (Gazeta-Sporturilor)
Contra a renuntat la ei » Patru jucatori de la Dinamo au parasit cantonamentul Cu o saptamâna înainte de finalul cantonamentului, Dinamo a renuntat la patru jucatori. Astfel, Andrei Tîrcoveanu, Mihai Popescu, Iustin Popescu si Alexandru Dulca au parasit astazi cantonamentul din Maribor. Cel mai probabil, cei patru tineri vor fi împrumutati pentru a prinde cât mai multe minute si pentru a capata experienta, neintrând în planurile lui Contra pentru sezonul viitor. ... ...continuare.

O profesoara din Galati a murit la scoala, in timpul Bac-ului, dupa ce muncise 11 ore. Era in conflict cu conducerea liceului

publicat 2017-06-28 10:45:11 (ProTV)
O profesoara din Galati a murit la scoala, in timpul Bac-ului, dupa ce muncise 11 ore. Era in conflict cu conducerea liceului O informaticiana de la Colegiul National Al. I. Cuza din Galati a murit la scoala, in timpul Bacalaureatului. Medicii au stabilit ca femeia a suferit un infarct. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 70 71 Pag. urmatoare »