Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Tragedie in Dambovita: Un cioban si 100 de oi au murit loviti de fulger

publicat 2016-06-28 20:15:15 (Realitatea-TV)
Tragedie in Dambovita: Un cioban si 100 de oi au murit loviti de fulger Un cioban si aproape 100 de oi au murit in Dambovita, intr-o zona montana, dupa ce au fost loviti de un fulger, au declarat pentru Agerpres reprezentantii Inspectoratului Judetean de Politie. ...continuare.

Scandalul infectiilor luate din spital se muta la Iasi. O femeie a murit la trei saptamani dupa o operatie

publicat 2016-06-28 20:00:02 (Antena3)
Scandalul infectiilor luate din spital se muta la Iasi. O femeie a murit la trei saptamani dupa o operatie Aflati in plin scandal privind dezinfectantii falsificati, dar si rapoartele false privind infectiile intraspitalicesti, o femeie de 67 de ani, din Iasi, a murit, la trei saptamani dupa o interventie chirurgicala la sold. ...continuare.

E Breaking News pe CNN! Marti, a MURIT o mare personalitate a sportului. Ea a schimbat istoria

publicat 2016-06-28 17:15:30 (Realitatea-TV)
E Breaking News pe CNN! Marti, a MURIT o mare personalitate a sportului. Ea a schimbat istoria Pat Summitt, legendara antrenoare de baschet, a murit, marti, la varsta de 64 de ani. Fosta sportiva a decedat, asadar, la cinci ani dupa ce fusese diagnosticata cu boala Alzheimer. ...continuare.

Un cioban din Dambovita si 100 de oi au murit dupa ce au fost loviti de fulger

publicat 2016-06-28 13:45:14 (ProTV)
Un cioban din Dambovita si 100 de oi au murit dupa ce au fost loviti de fulger Un cioban si aproape 100 de oi au murit, marti, dupa ce au fost loviti de fulger, a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Dambovita, Alexandra Niculae. ...continuare.

Piedone a murit. Cine a fost legendarul actor

publicat 2016-06-28 01:00:02 (Antena3)
Piedone a murit. Cine a fost legendarul actor PIEDONE A MURIT. Marele actor italian Bud Spencer a murit la vârsta de 86 de ani. La împlinirea vârstei de 86 de ani, actorul le adresase un mesaj fanilor sai.  Devenit celebru pentru rolul sau, ... ...continuare.

Bud Spencer a murit la varsta de 86 de ani. Mesajul transmis de fiul actorului

publicat 2016-06-28 00:45:13 (ProTV)
Bud Spencer a murit la varsta de 86 de ani. Mesajul transmis de fiul actorului Fiul acestuia, Joseph, a fost cel care a facut anuntul, precizand ca a murit impacat si ca ultimul sau cuvant a fost multumesc. ...continuare.

Doliu in lumea filmului! Bud Spencer, alias Piedone, a murit la 86 de ani

publicat 2016-06-28 00:30:01 (Antena3)
Doliu in lumea filmului! Bud Spencer, alias Piedone, a murit la 86 de ani Doliu in lumea filmului italian. Actorul Bud Spencer, celebrul pentru rolul comisarului Piedone, a murit la 86 de ani. ...continuare.

A murit scriitorul Maurice Dantec

publicat 2016-06-27 21:00:02 (Antena3)
A murit scriitorul Maurice Dantec Voce singulara a genului SF francofon, Maurice G. Dantec, cunoscut pentru romanele "La sirene rouge" si "Les racines du mal", a murit sâmbata, la 57 de ani, lasând în urma sa o ... ...continuare.

Cel mai cunoscut suporter belgian a murit, dupa victoria echipei sale preferate la EURO 2016

publicat 2016-06-27 18:30:02 (Antena3)
Cel mai cunoscut suporter belgian a murit, dupa victoria echipei sale preferate la EURO 2016 Presedintele clubului oficial al suporterilor nationalei Belgiei, Erik Reynaerts, a murit în orasul francez Toulouse în urma unei crize cardiace, la câteva ore dupa succesul de duminica al... ...continuare.

Luptatorul de MMA Ryan Jimmo a murit la 34 de ani

publicat 2016-06-27 18:00:01 (Antena3)
Luptatorul de MMA Ryan Jimmo a murit la 34 de ani Luptatorul de MMA Ryan Jimmo a murit in acesta dimineata, la 34 de ani, dupa un incident incredibil. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urmatoare »