Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urm. »

Un alpinist roman se afla in zona in care au murit mai multi serpasi

publicat 2014-04-18 12:45:27 (Money.ro)
Un alpinist roman se afla in zona in care au murit mai multi serpasi Alpinistul Alex Gavan este in zona in care vineri dimineata au murit mai multi serpasi nepalezi, conform unor surse apropiate romanului. Alex Gavan are 32 de ani, este alpinist, fotograf si speaker motivational. Are la activ cinci varfuri de peste opt mii de metri, toate urcate fara a folosi oxigen suplimentar sau ajutor din partea serpasilor.   El se afla in aceste zile in zona in care a avut loc avalansa in care au murit cel putin 13 aplinisti si serpasi. Nu exista la ora publicarii... ...continuare.

Scriitorul columbian Gabriel Garcia Marquez a murit

publicat 2014-04-18 11:00:06 (Bursa)
Laureatul Premiului Nobel pentru Literatura, Gabriel Garcia Marquez, considerat unul dintre cei mai mari scriitori de limba spaniola, a murit astazi la domiciliul sau din Ciudad de Mexico, a anun and #539;at pre and #537;edintele columbian Juan Manuel Santos, potrivit surselor din presa. ...continuare.

Un nou scandal mocneste in familia lui Adrian Paunescu. Fiica maestrului, recunoscuta in urma unui proces de paternitate, acuza: "Operele tatalui meu sunt editate si vandute ilegal!"

publicat 2014-04-18 10:00:25 (Libertatea)
Un nou scandal mocneste in familia lui Adrian Paunescu. Fiica maestrului, recunoscuta in urma unui proces de paternitate, acuza: "Operele tatalui meu sunt editate si vandute ilegal! Andreea Mihaela Paunescu, fiica marelui poet Adrian Paunescu, e foc si para pe rudele care in prezent administreaza averea lasata in urma de parintele sau. ...continuare.

Un celebru scriitor, laureat al Premiul Nobel, a murit!

publicat 2014-04-18 10:00:06 (Click)
Un celebru scriitor, laureat al Premiul Nobel, a murit! Gabriel Garcia Márquez a murit. Scriitorul columbian, laureatul premiului Nobel pentru literatura pe 1982, a murit joi, la varsta de 87 de ani, potrivit BBC. Informatia potrivit careia Garcia Marquez a murit a fost confirmata de o sursa apropiata familiei prestigiosului scriitor, conform Mediafax. ...continuare.

Un lengendar cantaret a murit in accident de masina

publicat 2014-04-18 09:45:03 (Antena3)
Doliu in lumea muzicii! A murit legendarul cantaret de muzica salsa, Cheo Feliciano, intr-un accident de masina, la varsta de 78 de ani. ...continuare.

Un barbat si o femeie au murit dupa ce au fost loviti pe trecerea de pietoni

publicat 2014-04-18 08:45:28 (Romania-TV)
Un barbat si o femeie au murit dupa ce au fost loviti pe trecerea de pietoni Un barbat si o femeie din Petrosani au fost loviti in plin in timp ce traversau regulamentar strada. La fata locului a venit ambulanta, dar cei doi au murit in drum spre spital. ...continuare.

Scriitorul columbian Gabriel Garcia Marquez a murit

publicat 2014-04-18 08:15:15 (Income-Magazine)
Laureatul Premiului Nobel pentru Literatura, Gabriel Garcia Marquez, considerat unul dintre cei mai mari scriitori de limba spaniola, a murit joi la domiciliul sau din Ciudad de Mexico, a anuntat presedintele columbian Juan Manuel Santos. ...continuare.

GESTUL asta iti va rupe inima in doua! Cand a aflat ca a murit, Becali l-a sunat pe Lutu: "Te ocupi tu de tot"

publicat 2014-04-18 08:15:05 (CanCan)
GESTUL asta iti va rupe inima in doua! Cand a aflat ca a murit, Becali l-a sunat pe Lutu: Te ocupi tu de tot Toata familia Stelei este in doliu dupa ce in noaptea de marti spre miercuri a murit cel mai vechi angajat al clubului. Dumitru Neagu (67 ani) a fost asistent medical mai bine de 40 de ani. ...continuare.

BREAKING NEWS: GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT. Scriitorul avea 87 de ani

publicat 2014-04-18 00:01:25 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT. Scriitorul avea 87 de ani GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT, relateaza presa internationala. GABRIEL GARCIA MARQUEZ fusese internat recent pentru pneumonie. GABRIEL GARCIA MARQUEZ primise premiul Nobel pentru Literatura in 1982. GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT. Scriitorul columbian avea 87 de ani.  GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT, Gabriel García Márquez s-a nascut la data de 6 martie 1927, in municipiul , aflat pe Coasta Atlantica Columbiana, ca fiu al lui Gabriel Eligio García si al Luisei Santiaga Márquez Iguarán.... ...continuare.

GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT. Scriitorul avea 87 de ani

publicat 2014-04-18 00:01:20 (Mediafax)
GABRIEL GARCIA MARQUEZ A MURIT. Scriitorul avea 87 de ani Scriitorul Gabriel Garcia Márquez, laureatul premiului Nobel pentru literatura pe 1982, a murit, joi, la varsta de 87 de ani, informeaza bbc.co.uk. Informatia potrivit careia Garcia Marquez a murit a fost confirmata de o sursa apropiata familiei prestigiosului scriitor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 64 65 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

slobozia catolic cele mai tari imagini bala biblioteca judeteana colul vaida perchezitii iosefin iuliana luciu rojiste miercurea ciuc adler tirgu de ieri dambovita computer transferuri romi eset arini gabriel nicolae baza de impozitare mures parcul bordei regulamentele anph gripa porcina infiintare roman abramovici sincronizare clasamentele cafeaua de dimineata ips teodosie povestile templeton vizionare bear uciderea capac patriarhul daniel curtea de arges gabi lunca festival maine model dichiu raluca macovei ansa digi sport