Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 69 70 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A murit Bambina, cea mai cunoscuta florareasa din tara FOTO

publicat 2014-10-30 15:15:39 (Romania-TV)
A murit Bambina, cea mai cunoscuta florareasa din tara FOTO Cea mai bogata florareasa din Bucuresti, Bambina, a murit joi dimineata, dupa o lunga suferinta. Parca presimtind ce avea sa urmeze, ea si-a cumparat loc de veci inainte sa-si dea ultima suflare. ...continuare.

Reactia Patriarhiei dupa ce parintele Arsenie Boca a fost transformat in agent electoral

publicat 2014-10-30 14:00:17 (Cotidianul)
Patriarhia Româna precizeaza, dupa ce PSD a fost acuzat ca distribuie icoane cu parintele Arsenie Boca pe care este imprimat si un mesaj electoral de sustinere a lui Victor Ponta, ca... ...continuare.

A MURIT! Adi Minune e in stare de soc! Cea mai bogata florareasa din Bucuresti a murit inconjurata de ...

publicat 2014-10-30 13:30:05 (CanCan)
A MURIT! Adi Minune e in stare de soc! Cea mai bogata florareasa din Bucuresti a murit inconjurata de ... Cea mai bogata florareasa din Bucuresti, Bambina, a murit in aceasta dimineata, dupa o lunga suferinta. Parca presimtind ce avea sa urmeze, ea si-a cumparat loc de veci inainte sa-si dea ultima suflare. ...continuare.

Tragedie: Sora Nicolei a murit

publicat 2014-10-30 12:00:51 (Romania-TV)
Tragedie: Sora Nicolei a murit Zi tragica pentru Nicola! Sora artistei a murit, dupa o lupta lunga cu oboala incurabila. Vestea mortii sale a venit ca un soc, scrie www.spynews.ro. ...continuare.

Schimbare MAJORA in viata medicului Radu Zamfir, supravietuitorul accidentului aviatic unde a murit Adrian Iovan. Ce face acum!

publicat 2014-10-30 12:00:46 (Libertatea)
Va mai amintiti de medicul Radu Zamfir, cel care a supravietuit accidentului aviatic unde a murit... ...continuare.

ICOANE PSD cu parintele Arsenie Boca. Patriarhia: "O initiativa exagerata de campanie electorala"

publicat 2014-10-30 11:45:58 (Realitatea-TV)
ICOANE PSD cu parintele Arsenie Boca. Patriarhia: O initiativa exagerata de campanie electorala Parintele Arsenie Boca a devenit agentul electoral al lui Victor Ponta. PSD distribuie icoane cu chipul preotului, pe care este imprimata si sigla partidului, alaturi de mesajul "Victor Ponta presedinte" si de specificatia "Sfintit". Constantin Stoica, purtator de cuvant al Patriarhiei, a comentat, la Realitatea TV, aceasta situatie. 2 COMENTARII Tweet "Este o initiativa exagerata de campanie electorala, probabil a unor membri sau simpatizanti de partid care nu a avut binecuvantarea sau... ...continuare.

FOTO. PSD foloseste icoane cu parintele Arsenie Boca in campania electorala

publicat 2014-10-30 11:45:50 (Puterea)
FOTO. PSD foloseste icoane cu parintele Arsenie Boca in campania electorala PSD foloseste icoane cu parintele Arsenie Boca in campania electorala. Purtatorul de cuvant al Patriarhiei, preotul Constantin Stoica, a declarat, ca nu a vazut si nu are cunostiinte legate de iconitele care il infitiseaza pe parintele Arsenie Boca si care sunt impartite de reprezentantii PSD in scop electoral. "Nu avem cunostiinte de asa ceva. Eu nu am vazut la credinciosi astfel de imagini. Nu avem cunostiinte de asa ceva", a afirmat purtatorul de cuvant al Patriarhiei la Realitatea TV.... ...continuare.

Accident aviatic in California. Pilotul avionului de vanatoare a murit

publicat 2014-10-30 08:45:02 (Antena3)
Accident aviatic in California. Pilotul avionului de vanatoare a murit Un avion de vanatoare Hunter Hawker s-a prabusit miercuri in apropiere de baza aeriana Point Mugu, in comitatul Ventura, la nord-vest de Los Angeles (vestul Statelor Unite). In urma accidentului, pilotul a murit,... ...continuare.

Ce facea parintele Arsenie Boca in FIECARE DIMINEATA. "Iti va schimba viata daca incerci"

publicat 2014-10-30 07:30:10 (Antena3)
Ce facea parintele Arsenie Boca in FIECARE DIMINEATA. "Iti va schimba viata daca incerci" De-a lungul vietii, parintele de la Prislop a lasat credinciosilor o mostenire spirituala uriasa. Printre numeroasele invataturi se afla si o rugaciune pe care o rostea la inceputul fiecarei... ...continuare.

Concurs STUPID. A baut 56 de shot-uri, a batut recordul local si a murit din cauza alcoolului

publicat 2014-10-29 19:45:48 (Romania-TV)
Concurs STUPID. A baut 56 de shot-uri, a batut recordul local si a murit din cauza alcoolului Un barbat a murit in timpul unei intreceri de bautura desfasurate in Franta, la Clermont-Ferrand. Din cauza numarului mare de "shot"-uri date peste cap, el s-a intoxicat cu alcool. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 69 70 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale spitalul judetean constanta gabriel cotabita amnistiere bianca dragusan viata privata premierul tineri antreprenori oana zavoranu sectii de votare justin bieber ciuc istoria subventii harghita frontiera gratiere razbunarea e on alexe tragedie verighete romstrade balonul pescia cristian borcea alsa liceul rosii agresati universitar gasca giulia actionari doroftei colaboratori sparta autostrada bucuresti frumosu tulcea testicule zugrav campionatul european de fotbal salariati finance noul cod de procedura penala celular joint venture pompieri viorel popescu cristian mitrea