Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urm. »

Compozitorul Bob Crewe, coautor al hitului "Can't Take My Eyes Off You", a murit la 83 de ani

publicat 2014-09-14 16:00:23 (Mediafax)
Compozitorul Bob Crewe, coautor al hitului Can't Take My Eyes Off You, a murit la 83 de ani Compozitorul Bob Crewe, coautor al unor hituri precum "Can't Take My Eyes Off You" si "Walk Like a Man" si care a jucat un rol important in dezvoltarea grupului pop The Four Seasons, a murit la varsta de 83 de ani, potrivit declaratiilor facute, sambata, de fratele acestuia. ...continuare.

Accident cumplit in Salaj. Patru tineri au murit arsi de vii in masina in care se aflau

publicat 2014-09-14 11:00:09 (Evenimentul-Zilei)
Accident cumplit in Salaj. Patru tineri au murit arsi de vii in masina in care se aflau Patru tineri au murit in noaptea de sambata spre duminica, intr-un grav accident rutier care s-a petrecut in localitatea salajeana Somes Odorhei. Cei patru au ars de vii in masina in care se aflau. ...continuare.

Tragedie dupa tragedie in judetul Arges. Doua persoane au murit, alte doua au fost grav ranite VIDEO

publicat 2014-09-14 08:45:21 (Romania-TV)
Tragedie dupa tragedie in judetul Arges. Doua persoane au murit, alte doua au fost grav ranite VIDEO Doi oameni au murit si alti doi se zbat intre viata si moarte, in urma unor accidente rutiere produse sambata noaptea. Medicii sunt rezervati in privinta sanselor de supravietuire ale ranitilor, informeaza . Totul s-a petrecut din cauza neatentiei unor soferi. ...continuare.

Soc in lumea muzicii. Bateristul unei trupe celebre a murit inainte de concert

publicat 2014-09-13 20:00:18 (Romania-TV)
Soc in lumea muzicii. Bateristul unei trupe celebre a murit inainte de concert Bateristul grupului anglo-spaniol de electro-pop Crystal Fighters, Andrea Marongiu, a murit subit vineri seara, inaintea unui concert pe care trupa trebuia sa il sustina in Mallorca. In momentul de fata nu se cunosc circumstantele exacte ale decesului. Concertul, programat in cadrul Solar Fest Mallorca, a fost anulat. ...continuare.

Zeus, cel mai inalt caine din lume, a murit

publicat 2014-09-13 12:45:22 (Mediafax)
Zeus, cel mai inalt caine din lume, a murit Zeus, desemnat cel mai inalt caine din lume de reprezentantii Guinness World Records, a murit la varsta de cinci ani, saptamana trecuta, informeaza huffingtonpost.com. ...continuare.

Nicole Kidman este in doliu. Tatal vedetei, in varsta de 80 de ani, a murit in Singapore

publicat 2014-09-13 12:30:34 (ProTV)
Nicole Kidman este in doliu. Tatal vedetei, in varsta de 80 de ani, a murit in Singapore Lovitura grea pentru Nicole Kidman. Actrita si-a pierdut tatal, care a murit in timp ce se afla in Singapore, in vizita la cealalta fiica a lui. ...continuare.

ACCIDENT CUTREMURATOR! O FETITA de sase ani a MURIT STRIVITA de o masina

publicat 2014-09-12 20:45:20 (Libertatea)
ACCIDENT CUTREMURATOR! O FETITA de sase ani a MURIT STRIVITA de o masina Accident cumplit im judetul Suceava! O fetita de doar sase ani a murit dupa ce a fost lovita de o masina. Micuta a fost strivita intre autoturism si copac. Foto simbol arhiva Publicitate O fetita de numai sase ani a avut un sfarsit cutremurator. Copila a murit pe loc dupa ce a fost lovita de o masina si prinsa intre autoturism si un copac, informeaza Romaniatv.net. La volan nu era nimeni, masina a luat-o la vale dupa ce, cel mai probabil, soferul a uitat sa traga frana de mana. Masina a... ...continuare.

VESTE DE ULTIMA ORA! A MURIT la doar 18 ANI acum cateva minute! ACCIDENT ORIBIL petrecut in ROMANIA

publicat 2014-09-12 19:30:31 (Realitatea-TV)
VESTE DE ULTIMA ORA! A MURIT la doar 18 ANI acum cateva minute! ACCIDENT ORIBIL petrecut in ROMANIA O tanara de 18 ani din Reghin a murit, dupa ce motocicleta pe care o conducea a intrat pe contrasens, iar tanara a ajuns rub rotile unui TIR.  Mastodontul era condus regulamentar de un sofer de 36 de ani din Targu Mures. Nenorocirea s-a petrecut vineri dupa amiaza in jurul orei 17.30 la Brateiu. Mai multe, pe tribuna.ro. ...continuare.

Un roman de 21 de ani a murit in conditii suspecte intr-o inchisoare din Germania. MAE: Am demarat procedurile de identificare si informare a familiei

publicat 2014-09-12 17:15:28 (Mediafax)
Un roman de 21 de ani a murit in conditii suspecte intr-o inchisoare din Germania. MAE: Am demarat procedurile de identificare si informare a familiei Un roman in varsta de 21 de ani, Constantin M., a murit in conditii suspecte intr-o inchisoare din vestul Germaniei, procuratura din Bielefeld deschizand o ancheta pentru elucidarea cauzelor mortii, scrie publicatia locala Neue Westfälische. ...continuare.

Un roman a murit in conditii suspecte intr-o inchisoare din Germania

publicat 2014-09-12 14:45:33 (Mediafax)
Un roman a murit in conditii suspecte intr-o inchisoare din Germania Un roman in varsta de 21 de ani, Constantin M., a murit in conditii suspecte intr-o inchisoare din vestul Germaniei, procuratura din Bielefeld deschizand o ancheta pentru elucidarea cauzelor mortii, scrie publicatia locala Neue Westfälische. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

buzau oana ionescu suceava mai multe mohombi mircea baniciu liviu constanta biofarm carpatin stiriste ecologie ploiesti cearta de tir hunedoara iaki forint instructori valuta brasov sibiu mahera rani stirbei ouatu flavio briatore alba iulia pacientei words rasturnat masina braila august licitatie bianca dragusan caramida umf carol davila timis wrestling generalul emil strainu crime nuta mangalia foto fete bacau poze erotice imagin radu mazare limita