Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urm. »

Alfred Taubman, inventatorul mall-urilor, a murit

publicat 2015-04-18 23:15:16 (Romania-TV)
Alfred Taubman, inventatorul mall-urilor, a murit Omul de afaceri american Alfred Taubman, inventator al complexului comercial de tip mall in anii 1950, in Statele Unite ale Americii, a murit vineri, la varsta de 91 de ani. ...continuare.

Alfred Taubman, inventatorul complexului comercial de tip mall, a murit la varsta de 91 de ani

publicat 2015-04-18 22:30:19 (Mediafax)
Alfred Taubman, inventatorul complexului comercial de tip mall, a murit la varsta de 91 de ani Omul de afaceri american Alfred Taubman, inventator al complexului comercial de tip mall in anii 1950, in Statele Unite ale Americii, a murit vineri, la varsta de 91 de ani. ...continuare.

A MURIT un cunoscut cantaret din anii '80 VIDEO

publicat 2015-04-18 19:00:11 (Romania-TV)
A MURIT un cunoscut cantaret din anii '80 VIDEO Johnny Kemp, artist cunoscut pentru hitul "Just Got Paid", a murit la varsta de 55 de ani. ...continuare.

Accident pe DN 15. Doua persoane au murit si alte 5 au fost grav ranite

publicat 2015-04-18 19:00:01 (Antena3)
Accident pe DN 15. Doua persoane au murit si alte 5 au fost grav ranite Doua persoane au murit si alte 5 au fost grav ranite, in urma unui accident petrecut pe Drumul National 15. Un barbat, care se afla in masina cu alti patru colegi, a incercat sa depaseasca un TIR, insa... ...continuare.

1 din 6 manageri concediati isi gasesc un nou loc de munca pe un salariu mai mare. Cat dureaza procesul de cautare

publicat 2015-04-18 18:45:19 (Ziarul-Financiar)
1 din 6 manageri concediati isi gasesc un nou loc de munca pe un salariu mai mare. Cat dureaza procesul de cautare Un procent de 16% dintre managerii restructurati au reusit sa se angajeze pe un pachet salarial superior, in timp ce pentru 21% dintre acestia pachetul salarial a scazut mult. "Un angajat care si-a pierdut locul de munca nu trebuie sa urmareasca obiec­tivul de a avea o crestere salariala, asa cum se intampla in cazul angajatilor «vanati» inca din perioada in care lu­creaza. Cei care isi pierd locul de munca trebuie sa isi flexibilizeze asteptarile, atat din punctul de vedere al salariului... ...continuare.

Doliu in MUZICA. Un cantaret cunoscut a murit, in VACANȚA. Detaliile sunt TERIBILE | VIDEO

publicat 2015-04-18 17:45:10 (Libertatea)
Doliu in MUZICA. Un cantaret cunoscut a murit, in VACANȚA. Detaliile sunt TERIBILE | VIDEO Cantaretul Johnny Kemp, devenit celebru in anii 1980, odata cu lansarea hitului "Just Got Paid", a murit joi, la varsta de 55 de ani. Publicitate Originar din Bahamas, Kemp a murit in timp ce se afla in vacanta in Jamaica. Potrivit informatiilor din presa internationala, artistul a fost vazut plutind in apele din Montego Bay. Pana in acest moment, nu se cunoaste cauza mortii cantaretului. Kemp a cunoscut succesul in 1988, cand a lansat hitul "Just Got Paid", care a ajuns pe locul al zecelea... ...continuare.

TRAGEDIE pe o sosea din Neamt. Doi oameni au murit, cinci sunt in stare grava

publicat 2015-04-18 17:30:30 (Romania-TV)
TRAGEDIE pe o sosea din Neamt. Doi oameni au murit, cinci sunt in stare grava O tragedie s-a produs, sambata dimineata, pe o sosea din Neamt. Doi oameni au murit pe loc si alti cinci au ajuns in stare grava la spital in urma unui accident cumplit, provocat de un sofer inconstient care a intrat pe contrasens pe linie continua. ...continuare.

Atac sinucigas, in estul Afganistanului. Cel putin 33 de oameni au murit si peste 100 au fost raniti

publicat 2015-04-18 17:00:01 (Antena3)
Atac sinucigas, in estul Afganistanului. Cel putin 33 de oameni au murit si peste 100 au fost raniti Cel putin 33 de oameni au murit si peste 100 au fost raniti intrun atac sinucigas, in estul Afganistanului. Atentatul i-a vizat pe functionarii publici care asteptau ca sa isi ridice salariile, in fata... ...continuare.

Johnny Kemp, cunoscut pentru hitul "Just Got Paid", a murit la varsta de 55 de ani - VIDEO

publicat 2015-04-18 16:15:16 (Mediafax)
Johnny Kemp, cunoscut pentru hitul Just Got Paid, a murit la varsta de 55 de ani - VIDEO Cantaretul Johnny Kemp, devenit celebru in anii 1980, odata cu lansarea hitului "Just Got Paid", a murit joi, la varsta de 55 de ani, informeaza tmz.com. ...continuare.

Artista Paula Rat a murit intr-un accident rutier pe DN 79. Iubitul si parintii acestuia au fost internati in stare grava

publicat 2015-04-18 13:15:11 (ProTV)
Artista Paula Rat a murit intr-un accident rutier pe DN 79. Iubitul si parintii acestuia au fost internati in stare grava Accident grav de circulatie pe Drumul National 79. Artista satmareanca Paula David Rat a murit, in timp ce iubitul ei si parintii acestuia au fost transportati in stare grava la spital. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urmatoare »