Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urm. »

Tragedia de la Colectiv se repeta! Noua tineri au murit intr-un club care a luat foc din senin

publicat 2016-12-03 18:15:08 (Realitatea-TV)
Tragedia de la Colectiv se repeta! Noua tineri au murit intr-un club care a luat foc din senin Noua oameni au murit intr-un depozit tranformat in club de noapte din Oakland, SUA, dupa ce un incendiu puternic a distrus practic cladirea. ...continuare.

Actorul Andrew Sachs a murit la 86 de ani

publicat 2016-12-02 22:15:01 (Antena3)
Actorul Andrew Sachs a murit la 86 de ani Andrew Sachs, unul dintre cei mai mari actori de comedie din Marea Britanie, s-a stins din viata. Regretatul artist avea 86 de ani si a murit dupa o cruda suferinta din cauza dementei vasculare, scrie... ...continuare.

Impuscaturi in plina strada in Dolj! O persoana a murit, iar alte doua sunt grav ranite

publicat 2016-12-02 19:15:18 (Realitatea-TV)
Impuscaturi in plina strada in Dolj! O persoana a murit, iar alte doua sunt grav ranite Un barbat din localitatea Palilula, comuna Bucovat, judetul Dolj, a murit, iar alte doua persoane au ajuns la spital dupa ce un tanar a folosit, vineri dupa-amiaza, un pistol intr-o altercatie. ...continuare.

TRAGEDIE! A murit un actor de legenda. A fost diagnosticat cu dementa vasculara

publicat 2016-12-02 17:15:09 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE! A murit un actor de legenda. A fost diagnosticat cu dementa vasculara Andrew Sachs, unul dintre cei mai mari actori de comedie britanici, a murit la varsta de 86 de ani, dupa o suferinta din cauza dementei vasculare. ...continuare.

Descoperire soc facuta de politistii din Timisoara, dupa ce un tanar a murit intr-un accident auto

publicat 2016-12-02 17:15:09 (Realitatea-TV)
Descoperire soc facuta de politistii din Timisoara, dupa ce un tanar a murit intr-un accident auto Mai avea doar 50 de kilometri pana acasa, n-a tinut seama ca soseaua era uda si a apasat pedala de acceleratie. A izbit violent o borna de beton si a pierit la numai 28 de ani. Este vorba de un sofer din Timis care a murit noaptea trecuta pe un drum din judet. ...continuare.

Un militar roman a murit intr-o sala de fitness

publicat 2016-12-02 15:30:15 (Realitatea-TV)
Un militar roman a murit intr-o sala de fitness Un barbat de 32 de ani a murit, vineri, in timpul unui antrenament intr-o sala de fitness din municipiul Botosani. ...continuare.

Ultimile CUVINTE adresate de parintele CALCIU DUMITREASA ROMANILOR

publicat 2016-12-02 15:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Ultimile CUVINTE adresate de parintele CALCIU DUMITREASA ROMANILOR Trupul neinsufletit al parintelui Gheorghe Calciu Dumitreasa era adus, pe 30 noiembrie 2006, in tara din SUA. ...continuare.

Doliu in presa romana. Un jurnalist cunoscut a murit

publicat 2016-12-02 15:15:03 (Antena3)
Doliu in presa romana. Un jurnalist cunoscut a murit Este doliu în lumea presei, dupa ce profesorul Romulus Ionita, analist politic si fost corespondent al United Press International în Statele Unite, a murit. Conform cotidianul.ro, Ionita a murit... ...continuare.

Accident grav: A murit pe scena, in timpul repetitiilor

publicat 2016-12-02 12:15:10 (Romania-TV)
Accident grav: A murit pe scena, in timpul repetitiilor Olivier Rochette, fiul unuia dintre fondatorii Cirque du Soleil, Gilles Ste-Croix, a murit in timpul repetitiilor, pe scena, dupa ce a fost lovit de bratul unui stivuitor. ...continuare.

Tragedie in lumea artistica. Fiul unuia dintre fondatorii Cirque du Soleil a murit intr-un "accident de munca", pe scena

publicat 2016-12-02 09:15:01 (Antena3)
Tragedie in lumea artistica. Fiul unuia dintre fondatorii Cirque du Soleil a murit intr-un "accident de munca", pe scena Fiul unuia dintre fondatorii Circque du Soleil a murit, intr-un accident pe scena, conform BBC. Olivier Rochette a murit marti, in ceea ce politistii au descris ca fiind "un accident... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urmatoare »