Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Accident grav pe autostrada. Un barbat a murit pe loc

publicat 2017-05-24 23:00:11 (Romania-TV)
Accident grav pe autostrada. Un barbat a murit pe loc Un barbat a murit, miercuri seara, dupa ce a intrat cu masina intr-un parapet pe autostrada Sibiu-Orastie, in dreptul localitatii Cristian, din judetul Sibiu. Traficul in zona se desfasoara ingreunat, pe banda a doua de circulatie. ...continuare.

Ce a patit un barbat care si-a aprins tigara de la candela unei icoane cu Maica Domnului

publicat 2017-05-24 18:00:01 (Antena3)
Ce a patit un barbat care si-a aprins tigara de la candela unei icoane cu Maica Domnului Dupa regula Sfintilor Apostoli, preotul care a lovit un om este supus pedepsei canonice si oprit de la sfânta slujire. S-a întâmplat în anul 1977. Pe atunci parintele Rafail era un... ...continuare.

Un nou naufragiu in largul Libiei: Cel putin 20 de persoane au murit incate in Marea Mediterana

publicat 2017-05-24 17:30:10 (Romania-TV)
Un nou naufragiu in largul Libiei: Cel putin 20 de persoane au murit incate in Marea Mediterana Garda de Coasta italiana a anuntat, miercuri, ca minimum 20 de imigranti au murit dupa ce ambarcatiunea in care se aflau s-a scufundat in largul coastelor Libiei, relateaza site-ul agentiei The Associated Press. ...continuare.

Catastrofa pe Marea Mediterana. Zeci de oameni, printre care si copii, au murit inecati

publicat 2017-05-24 14:30:01 (Antena3)
Catastrofa pe Marea Mediterana. Zeci de oameni, printre care si copii, au murit inecati Cel putin 20 de imigranti au murit înecati miercuri, între care si trei copii, dupa ce au cazut dintr-o ambarcatiune supraîncarcata în largul Libiei, au anuntat Garda de Coasta... ...continuare.

Un personaj IUBIT din Game of Thrones a murit

publicat 2017-05-24 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Un personaj IUBIT din Game of Thrones a murit Fanii filmului Game of Thrones sunt in lacrimi, dupa ce au aflat ca unul dintre cele mai indragite personaje din aceasta pelicula a murit. ...continuare.

Accident infiorator pe autostrada: 5 oameni au murit. Masina zdrobita de un camion

publicat 2017-05-24 11:00:07 (Realitatea-TV)
Accident infiorator pe autostrada: 5 oameni au murit. Masina zdrobita de un camion Cinci oameni au murit pe o autostrada in Marea Britanie, intr-o coliziune intre un camion si o masina. ...continuare.

Pacat! O indragita actrita de comedie a murit la numai 44 de ani. Cauza decesului, necunoscuta

publicat 2017-05-24 09:30:07 (Realitatea-TV)
Pacat! O indragita actrita de comedie a murit la numai 44 de ani. Cauza decesului, necunoscuta Actrita americana Lisa Spoonauer a murit la varsta de 44 de ani, din cauze necunoscute. Autoritatile vor dezvalui motivele decesului dupa autopsie. ...continuare.

Socant! Mama fetitei de 8 ani din Manchester nu stie ca fiica sa a murit. Ce s-a intamplat

publicat 2017-05-23 22:15:08 (Realitatea-TV)
Socant! Mama fetitei de 8 ani din Manchester nu stie ca fiica sa a murit. Ce s-a intamplat Lisa Roussos, mama copilei de 8 ani care a murit in urma atacului terorist de pe stadionul din Manchester, a fost ranita grav in urma exploziei si nu a aflat inca ca fiica ei a murit. ...continuare.

A murit celebrul actor englez Roger Moore

publicat 2017-05-23 17:30:02 (Evenimentul-Zilei)
A murit celebrul actor englez Roger Moore Actorul american Roger Moore, cunoscut pentru rolul tau din celebrul film James Bond, a murit la varsta de 89 de ani. Momentan nu se stiu cauzele decesului. ...continuare.

Roger Moore a murit. A fost al doilea James Bond

publicat 2017-05-23 16:45:08 (Romania-TV)
Roger Moore a murit. A fost al doilea James Bond Roger Moore, cunoscutul actor britanic care a interpretat o serie de roluri celebre, a murit marti, la varsta de 89 de ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »