Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

I-a salvat viata fiicei sale dupa ce a postat pe Facebook o fotografie amuzanta. Ce comentariu i-a lasat un medic - FOTO

publicat 2016-08-30 17:30:02 (Antena3)
I-a salvat viata fiicei sale dupa ce a postat pe Facebook o fotografie amuzanta. Ce comentariu i-a lasat un medic - FOTO Facând publica aceasta fotografie amuzanta, tânarul tata nu stia ca salveaza viata fiicei sale. Schimonosind o dragalasa grimasa dupa baie, micuta si-a amuzat parintele, care nu a putut... ...continuare.

Horia Brenciu, indurerat: "In continuare vreau sa-l sun pe tata si in continuare ma astept sa-mi raspunda"

publicat 2016-08-30 14:00:01 (Antena3)
Horia Brenciu, indurerat: In continuare vreau sa-l sun pe tata si in continuare ma astept sa-mi raspunda Horia Brenciu a trait prima aniversare fara parintele sau, cunoscut de o tara întreaga ca fiind omul pe care Horia l-a iubit enorm, scrie life.ro, care publica un interviu cu... ...continuare.

FLORIN SALAM in doliu, tatal lui a murit

publicat 2016-08-30 12:30:18 (Romania-TV)
FLORIN SALAM in doliu, tatal lui a murit Florin Salam trece prin momente grele. In aceasta dimineata, tatal manelistului a murit. ...continuare.

FLORIN SALAM; in doliu! Tatal lui A MURIT in aceasta dimineata

publicat 2016-08-30 12:15:02 (CanCan)
FLORIN SALAM; in doliu! Tatal lui A MURIT in aceasta dimineata Florin Salam trece prin momente cumplite. In aceasta dimineata, tatal manelistului a murit. Potrivit wowbiz, tatal lui Florin Salam s-a stins din viata, dupa o saptamana de la operatia de cancer la gat pe care a suferit-o la o clinica din Germania. Se pare ca in ultimele sale clipe de viata, tatal manelistului le-a avut alaturi pe cele doua fiice ale sale. Barbatul avea in jur de 60 de ani si a murit in aceasta dimineata atunci cand familia il aducea acasa, transportandu-l cu o ambulanta din... ...continuare.

Presedintele Uzbekistanului, Islam Karimov, ar fi murit dupa un atac cerebral

publicat 2016-08-30 11:30:02 (Antena3)
Presedintele Uzbekistanului, Islam Karimov, ar fi murit dupa un atac cerebral Presedintele Republicii Uzbekistan, Islam Karimov, a murit la 29 august din cauza unui atac cerebral, informeaza knews.kg. Guvernul uzbek nu a confirmat inca aceasta informatie. Politicianul, in... ...continuare.

Horia Brenciu: "In continuare vreau sa-l sun pe tata si in continuare ma astept sa-mi raspunda!"

publicat 2016-08-30 11:15:09 (Romania-TV)
Horia Brenciu: "In continuare vreau sa-l sun pe tata si in continuare ma astept sa-mi raspunda!" Si dupa 10 luni de la disparitia tatalui sau Horia Brenciu va trai prima aniversare fara parintele sau, cunoscut de o tara intreaga ca fiind omul pe care Horia l-a iubit imens, pe care l-a ingrijit cu daruire, pe care l-a tinut aproape si pe care l-a tratat cu atata atentie, ca un fiu bun ce a fost. De multe ori m-am gandit ca poate de aceea este Horia un tata atat de bun: pentru ca, mai intai, a fost un fiu atat de bun, scrie life.ro, care publica un interviu cu Horia Brenciu. ...continuare.

A murit PREȘEDEDINTELE unui FOST STAT COMUNIST. Detalii de ULTIMA ORA despre DECESUL HORROR

publicat 2016-08-30 11:00:06 (Evenimentul-Zilei)
A murit PREȘEDEDINTELE unui FOST STAT COMUNIST. Detalii de ULTIMA ORA despre DECESUL HORROR Islam Karimov, presedintele Uzbekistanului, a murit luni seara din cauza unui atac cerebral. ...continuare.

Un barbat a murit, dupa ce a fost muscat de gat de iubita sa. Ce s-a aflat la autopsie

publicat 2016-08-30 10:30:02 (Antena-1)
Julio Macias Gonzalez, un tanar de 17 ani din Mexico City, a murit in urma unei muscaturi. In timp ce lua cina cu familia, baiatul a inceput sa aiba convulsii.  ...continuare.

A murit ELECTROCUTAT in timp ce se PLIMBA cu hidrobicicleta. Care a fost CAUZA INCIDENTULUI

publicat 2016-08-30 09:00:07 (Evenimentul-Zilei)
A murit ELECTROCUTAT in timp ce se PLIMBA cu hidrobicicleta. Care a fost CAUZA INCIDENTULUI Un barbat de 30 de ani din Cluj a murit pe lacul Tarnita dupa ce s-a electrocutat in timp ce se plimba cu hidrobicicleta. ...continuare.

Cunoscutul actor american Gene Wilder A MURIT

publicat 2016-08-30 00:00:33 (Romania-TV)
Cunoscutul actor american Gene Wilder A MURIT Actorul american Gene Wilder, interpretul de neuitat al personajului 'Willy Wonka' si figura centrala a mai multor comedii realizate de Mel Brooks, a murit luni la varsta de 83 de ani, potrivit publicatiei Variety, citata de AFP. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »