Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Fotografii IN PREMIERA cu Michael Jackson. "Nici familia lui nu le-a vazut vreodata"

publicat 2015-07-03 23:15:02 (Antena3)
Fotograful haitian Alix Dejean a facut publice, recent, mai multe fotografii cu legendarul Michael Jackson.  Acesta sustine ca inca are foarte multe poze pe care nu le-a facut publice, cu diverse... ...continuare.

Tapul Balan, vedeta intr-un cartier din Bucuresti. Doarme in pat cu stapana si a pus pe jar autoritatile

publicat 2015-07-03 20:15:02 (Antena3)
Tapul Balan face poze la geam. Dar cand se satura de shooting, face curse de obstacole. Sare si alearga pe oricine se apropie de el. E vedeta in cartier. Iar in casa e sef. Doarme in pat cu stapana si... ...continuare.

Deea de la Insula Iubirii, COMPLET GOALA in timp ce face VIDEOCHAT. Imagini SCANDALOASE

publicat 2015-07-03 17:45:22 (Romania-TV)
Deea de la Insula Iubirii, COMPLET GOALA in timp ce face VIDEOCHAT. Imagini SCANDALOASE Deea de la Insula Iubirii a ajuns vedeta prin faptul ca a facut sex cu ispita dupa doar cateva zile de cand era despartita de iubitul ei oficial. Acum, despre bruneta ies la iveala detalii scandaloase. ...continuare.

Beyonce a publicat o serie de poze hot din intimitate

publicat 2015-07-03 12:00:26 (Realitatea-TV)
Beyonce a publicat o serie de poze hot din intimitate Artista a plecat impreuna cu familia ei in vacanta, undeva, pe o insula pustie, dar a avut grija sa puna la bagaje si gadget-urile pri care sa pastreze legatura cu fanii. ...continuare.

FOTO Rihanna, goala si plina de sange!

publicat 2015-07-02 23:15:05 (Click)
FOTO Rihanna, goala si plina de sange! FOTO Rihanna, goala si plina de sânge! Desi suntem familiari cu modul Rihannei de a atrage atentia, trebuie sa recunoastem ca ultima sa gaselnita ne-a cam speriat! Artista a regizat un videoclip de-a dreptul impresionant pentru cel mai nou single al sau, intitulat "B**** Better Have My Money". ...continuare.

Serial: "Fetele nestiute ale Deei"! Asistenta unicat, sefa la videochat! (Ep. 1)

publicat 2015-07-02 22:45:01 (Antena-1)
Serial: Fetele nestiute ale Deei! Asistenta unicat, sefa la videochat! (Ep. 1) Pe-un picior de plai, pe-o gura de rai / Din poze viral, vine-un serial! ...continuare.

Iubita lui Mihai Bendeac, GOALA IN PAT. Roxana Vancea, imaginea cu care a incins Facebook-ul

publicat 2015-07-02 19:45:32 (Romania-TV)
Iubita lui Mihai Bendeac, GOALA IN PAT. Roxana Vancea, imaginea cu care a incins Facebook-ul Roxana Vancea a postat pe pagina de Facebook o fotografie in care apare goala, in pat. Poza le-a oferit prietenilor virtuali o priveliste de neuitat. ...continuare.

Decizie istorica: Casa Alba a dat "dezlegare" la fotografii facute in resedinta prezidentiala

publicat 2015-07-02 13:00:13 (Romania-TV)
Decizie istorica: Casa Alba a dat "dezlegare" la fotografii facute in resedinta prezidentiala Dupa 40 de ani, turistii care viziteaza resedinta presedintelui american au din nou voie sa faca poze in interior. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »