Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 71 72 Pag. urm. »

Denisa Manelista a murit fulgerator. Cum si cand a aflat de teribila boala

publicat 2017-07-25 20:30:09 (Romania-TV)
Denisa Manelista a murit fulgerator. Cum si cand a aflat de teribila boala Denisa Raducu cunoscuta si ca "Denisa Manelista" a murit! ...continuare.

Si-a prins iubita inselandu-l, a UMILIT-O.A scos-o in prosop pe strazi, apoi a lasat-o complet goala

publicat 2017-07-25 18:45:08 (Realitatea-TV)
Si-a prins iubita inselandu-l, a UMILIT-O.A scos-o in prosop pe strazi, apoi a lasat-o complet goala Jason, un tanar de 25 de ani din SUA, s-a razbunat crunt pe iubita lui, dupa ce a prins-o pe aceasta cum il insela. ...continuare.

Loredana Chivu, reactie TERIBILA dupa ce Anca de la Strehaia a publicat imaginea cu Denisa Raducu IN SICRIU

publicat 2017-07-25 17:45:09 (Romania-TV)
Loredana Chivu, reactie TERIBILA dupa ce Anca de la Strehaia a publicat imaginea cu Denisa Raducu IN SICRIU Loredana Chivu a reactionat virulent dupa ce Anca de la Strehaia a publicat imaginea cu Denisa Raducu in sicriu. ...continuare.

Denisa Raducu, condusa pe ultimul drum de mii de oameni. Imagini emotionante, familia este devastata de durere

publicat 2017-07-25 17:15:09 (Romania-TV)
Denisa Raducu, condusa pe ultimul drum de mii de oameni. Imagini emotionante, familia este devastata de durere Mii de oameni au participat, marti, in comuna Stefanesti, din Valcea, la inmormantarea interpretei de manele Denisa Raducu, alaturi de rude fiind apropiati si colegi de breasla. ...continuare.

Adriana Bahmuteanu si-a luat adio de la Denisa: "E ca o zana adormita"

publicat 2017-07-25 16:15:09 (Romania-TV)
Adriana Bahmuteanu si-a luat adio de la Denisa: "E ca o zana adormita" Adriana Bahmuteanu a fost la capela cimitirului Bellu pentru a-si lua ramas bun de la Denisa Raducu. ...continuare.

Microsoft Paint, celebrul program de editat poze, nu dispare - cum va putea fi gasit si instalat (Software)

publicat 2017-07-25 15:30:08 (Go4IT)
Anuntul cum ca Microsoft ar urma sa inlature aplicatia Paint, veche de peste 30 de ani, din sistemul de operare Windows a starnit ingrijorarea celora care prefera sa aiba acest instrument la indemana pentru editarea ocazionala a imaginilor, sau alungarea momentelor de plictiseala. In realitate, lucrurile nu stau chiar asa.Etichetata cu statutul "deprecated", aplicatia MS Paint nu va disparea pur si simplu, familiarul program de editat poze putand fi instalat ca aplicatie optionala din... ...continuare.

Denisa Manelista stia ca o sa moara! Ce mesaj a transmis artista familiei si fanilor, inainte de a-si lua ramas bun de la viata

publicat 2017-07-25 15:30:02 (Antena-1)
Denisa Manelista stia ca o sa moara! Ce mesaj a transmis artista familiei si fanilor, inainte de a-si lua ramas bun de la viata In urma cu doua zile, Denisa Raducu, stiuta publicului laarg si ca Denisa Manelista, s-a stins din viata la varsta de doar 27 de ani. ...continuare.

Denisa Manelista avea programata nunta in octombrie. Dezvaluirea sfasietoare facuta de unchiul vedetei

publicat 2017-07-25 14:30:10 (Romania-TV)
Denisa Manelista avea programata nunta in octombrie. Dezvaluirea sfasietoare facuta de unchiul vedetei Cantareata de manele Denisa Raducu, cunoscuta si ca Denisa Manelista, care a murit, duminica dimineata, in locuinta sa din Bucuresti a fost inmormantata, marti dupa-amiaza, in localitatea Stefanesti, din judetul Valcea. ...continuare.

Medic, despre boala care a ucis-o pe Denisa: "De obicei, apare dupa 50 de ani..."

publicat 2017-07-25 13:45:01 (Antena-1)
Medicul oncolog Catalin Costovici a vorbit despre boala care a ucis-o pe Denisa Raducu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 71 72 Pag. urmatoare »