Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Summit DECISIV pentru viitorul Marii Britanii si al Uniunii Europene. CAMERON: Noi nu intoarcem spatele Europei. MERKEL: Cel care paraseste familia nu se poate astepta sa-si pastreze privilegiile, in timp ce toate obligatiile dispar Summit DECISIV pentru viitorul Marii Britanii si al Uniunii Europene. CAMERON: "Noi nu intoarcem spatele Europei". MERKEL: "Cel care paraseste familia nu se poate astepta sa-si pastreze privilegiile, in timp ce toate obligatiile dispar" CARNAGIUL din AEROPORT. Atacul terorist din Istanbul nu a fost revendicat inca, dar autor pare sa fie Statul Islamic. Martorii povestesc COȘMARUL CARNAGIUL din AEROPORT. Atacul terorist din Istanbul nu a fost revendicat inca, dar autor pare sa fie Statul Islamic. Martorii povestesc COȘMARUL Presedintele Comisiei Europene il ironizeaza pe Nigel Farage, unul din arhitectii Brexitului: De ce esti inca aici? Ati votat sa iesiti! Produsul pe care daca l-ai fi cumparat la inceputul anului, acum erai bogat Produsul pe care daca l-ai fi cumparat la inceputul anului, acum erai bogat Accident grav pe Autostrada Soarelui. Patru persoane au fost ranite. Traficul rutier este blocat Accident grav pe Autostrada Soarelui. Patru persoane au fost ranite. Traficul rutier este blocat Decizie BOMBA in Marea Britanie. Primarul Londrei vrea INDEPENDENȚA metropolei. Trebuie sa protejam afacerile care se desfasoara aici Decizie BOMBA in Marea Britanie. Primarul Londrei vrea INDEPENDENȚA metropolei. "Trebuie sa protejam afacerile care se desfasoara aici" BREXIT-ul ii loveste in plin pe britanici. Anuntul a fost facut: cresc TAXELE. Ce urmeaza BREXIT-ul ii loveste in plin pe britanici. Anuntul a fost facut: cresc TAXELE. Ce urmeaza Angela Merkel da lovitura finala taberei BREXIT. Se va intampla dupa iesirea Marii Britanii din UE Angela Merkel da lovitura finala taberei BREXIT. Se va intampla dupa iesirea Marii Britanii din UE Horoscop 29 iunie 2016. Astazi, Scorpionii primesc bani drept cadou, iar Gemenii primesc oferte interesante de lucru Horoscop 29 iunie 2016. Astazi, Scorpionii primesc bani drept cadou, iar Gemenii primesc oferte interesante de lucru aGuvernul a aprobat Ordonanta de Urgenta privind scutirea de la impozit pentru darea in plata aGuvernul a aprobat Ordonanta de Urgenta privind scutirea de la impozit pentru darea in plata Pe frumoasa Emma Zeicescu o stie tota lumea, dar uite cum arata frumuselul tatuat care o asteapta seara ACASA! FOTOGRAFII SUPERBE Pe frumoasa Emma Zeicescu o stie tota lumea, dar uite cum arata frumuselul tatuat care o asteapta seara ACASA! FOTOGRAFII SUPERBE LIVE Amical, Steaua-Dinamo Zagreb (17:30) Grav accident de circulatie, cu patru victime, pe Autostrada Soarelui Grav accident de circulatie, cu patru victime, pe Autostrada Soarelui Atentatul din Bruxelles. Guvernul, anunt despre un grup de romani blocat pe aeroport Atentatul din Bruxelles. Guvernul, anunt despre un grup de romani blocat pe aeroport ATENTAT ATATURK. Presedintele Erdogan, apel la "lupta comuna" pe plan international ATENTAT ATATURK. Presedintele Erdogan, apel la "lupta comuna" pe plan international

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Si-a facut o poza la abdomen si toata lumea a crezut ca e gravida! Ce s-a intamplat la 12 ore cu burta ei dupa ce a postat fotografia

publicat 2016-06-29 12:00:01 (Antena3)
Tiffany Brien are 26 de ani si este fitness blogger din Irlanda. Ea obisnuieste sa posteze pe pagina ei de Facebook poze motivationale si mesaje incurajatoare pentru toti cei care vor slabeasca. Dupa ce a urcat o... ...continuare.

Motivul adevarat pentru care DENISA NECHIFOR si ADRIAN CRISTEA s-au impacat: "Am demonstrat ca... "

publicat 2016-06-29 09:45:01 (CanCan)
Motivul adevarat pentru care DENISA NECHIFOR si ADRIAN CRISTEA s-au impacat: Am demonstrat ca... Denisa Nechifor a avut o relatie cu Adrian Cristea, caruia i-a daruit o fetita superba pe nume Rania. Dupa ce s-au despartit, cei doi nu au fost in relatii bune, dar lucrurile s-au rezolvat intre ei. Denisa Nechifor este, in sfarsit, o mama fericita, dupa ani de zile in care si-a crescut fetita singura. Adrian Cristea este acum un tata responsabil care petrece mult timp in compania fiicei sale. "Cred ca Adrian a inteles ce voiam eu inca de la inceput. Am ajuns sa construim impreuna pentru... ...continuare.

Imagini incredibile surprinse intr-un birou. Angajatii s-au DEZBRACAT in pielea goala si au continuat sa munceasca!

publicat 2016-06-28 21:30:01 (Antena-1)
Imagini incredibile surprinse intr-un birou. Angajatii s-au DEZBRACAT in pielea goala si au continuat sa munceasca! Mai multi belarusi s-au fotografiat dezbracati la birou si au postat imaginile pe retelele de socializare, dupa ce presedintele Aleksandr Lukasenko, descris la un moment dat drept "ultimul dictator al Europei", a spus, din greseala, ca cetatenii trebuie sa se dezbrace si sa lucreze ...continuare.

Asta da tupeu! CARMEN MINUNE s-a fotografiat goala in piscina la apus

publicat 2016-06-28 15:15:03 (CanCan)
Asta da tupeu! CARMEN MINUNE s-a fotografiat goala in piscina la apus Fiica manelistului Adrian Minune pare sa fie tot mai populara, in ceea ce priveste aparitia sa de pe retelele sociale, deoarece din cand in cand vedeta posteaza imagini provocatoare. Dupa ce zilele acestea a postat mai multe imagini in costum de baie etalandu-si cu mandrie silicoanele, in urma cu cateva ore Carmen a postat o imagine artistica in care pare sa fie goala in piscina la apus. Fanii au apreciat si au dat cateva mii de like-uri si au complimentat-o. Carmen Minune este din ce in ce... ...continuare.

ANA MARIA MOCANU si-a lasat fanii cu gura cascata! S-a fotografiat goala, in timp ce...

publicat 2016-06-28 12:00:02 (CanCan)
ANA MARIA MOCANU si-a lasat fanii cu gura cascata! S-a fotografiat goala, in timp ce... Asistenta "pacatoasa" este una dintre cele mai apreciate asistente TV de la noi. Ana reuseste cu fiecare aparitie sa incinga imaginatia barbatilor, dar si prin imaginile pe care le posteaza online. Intr-o fotografie recenta, Ana Mocanu apare goala, in timp ce este imbratisata de un barbat. Imaginea a fost apreciata de admiratorii online.Ana Maria Mocanu este de profesie dansatoare. Dar putini sunt insa cei care stiu asistenta TV a fost candva o fata cuminte, timida, care invata extrem de bine... ...continuare.

S-a pozat goala in asternuturi! VEZI fotografia care a incins imaginatia fanilor LOREDANEI CHIVU

publicat 2016-06-27 15:00:02 (CanCan)
S-a pozat goala in asternuturi! VEZI fotografia care a incins imaginatia fanilor LOREDANEI CHIVU Loredana Chivu si-a pus, din nou, fanii pe jar, cu o fotografie in care apare in ipostaze sexy! Vedeta s-a fotografiat... goala, in asternuturi! Loredana Chivu stie cum sa-si puna in evidenta formele si cum sa-i faca pe barbati sa intoarca capul dupa ea. Tocmai de aceea, blondina posteaza adesea fotografii incendiare pe conturile sale de Facebook si Instagram. In cea mai recenta imagine, sexoasa asistenta TV s-a fotografiat goala in asternuturi, semn ca asa infrunta cel mai bine... ...continuare.

Acum e fata de casa, dar in urma cu sase ani a pozat complet GOALA! Imagini de senzatie cu ADELINA PESTRITU

publicat 2016-06-27 13:15:02 (CanCan)
Acum e fata de casa, dar in urma cu sase ani a pozat complet GOALA! Imagini de senzatie cu ADELINA PESTRITU Adelina Pestritu este una dintre cele mai sexy vedete de la noi. Bruneta a acceptat in anul 2010 sa pozeze in revistele pentru adulti, iar imaginile sunt de-a dreptul incendiare. Adelina Pestritu s-a jucat de-a mireasa pentru revista Playboy si a renuntat complet la haine. Formele ei pline si bustul generos au incantat cu siguranta barbatii.Adelina Pestritu a pozat goala in 2010.Acum vedeta are o relatie serioasa cu artistul Speak, iar micile interventii chirurgicale pe care si le-a facut au... ...continuare.

LORA a comis-o din nou. S-a fotografiat nemachiata si goala in asternuturi, iar fanii au ramas muti de uimire

publicat 2016-06-27 09:30:02 (CanCan)
LORA a comis-o din nou. S-a fotografiat nemachiata si goala in asternuturi, iar fanii au ramas muti de uimire Lora este una dintre cele mai sexy cantarete din showbiz-ul autohton si nu ezita sa pozeze provocator si sa posteze fotografiile pe conturile de socializare de cate ori are ocazia. In urma cu cateva ore, Lora a publicat pe Instagram o imagine in care apare goala si nemachiata in pat, iar fanii au luat-o la intrebari. "Ce ascunzi sub patura, Lora", a spus un admirator. Raspunsul artistei a venit imediat: "Ce esti asa curios?" i-a spus blonda curiosului. Poza a strans in doar cateva ore de la... ...continuare.

Si-a gasit nora goala pe canapea. Ce a facut soacra depaseste orice imaginatie! Totul a ajuns pe net

publicat 2016-06-26 20:00:25 (Realitatea-TV)
Si-a gasit nora goala pe canapea. Ce a facut soacra depaseste orice imaginatie! Totul a ajuns pe net O poveste desprinsa parca din filmele de comedie face inconjurul internetului. In rolurile principale - nora, soacra si un personaj surpriza! ...continuare.

"Brexit": demnitate sau "democratie" coloniala ?

publicat 2016-06-26 15:00:17 (Ziarul-Atac)
Brexit: demnitate sau democratie coloniala ? "Br-exit", "Br-in" sau "Br-out", mi-e totuna cand am strachina goala si nu stiu cine mi-a sutit mancarea. In portofoliul meu de fost somer (actual liber-cautator de loc de munca), de taran fara pamant (vandut, pe nimic, strainilor, pentru ca, urmare a politicii guvernamentale falimentare, nu asigura venituri nici cat impozitele) si fara perspectiva, cu unica garantie de salahor la corporatiile multinationale (printre care si Britanice) "Br-exit" sau "Br-in" nu se reflecta, cum nici in logica... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »