Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Cum arata viata copiilor de bani gata din unul dintre cele mai scumpe orase ale lumii

publicat 2018-04-23 17:45:19 (Money.ro)
Activitatile lor preferate sunt postate pe contul de Instagram Rich Kids of Singapore. O femeie dezbracata pe o patura de bani, o alta care conduce dezbracata o masina si o alta care poarta un tricou inscriptionat cu mesajul "Incetati sa mai fiti saraci", cu logoul Chanel, sunt doar cateva dintre exemplele de fotografii postate pe acest canal. Alte teme populare sunt iahturile luxoase, sampania scumpa, camerele de hotel si ceasuri scumpe.   Mae Tan este una dintre tinerele care... ...continuare.

Trei motive pentru care Samsung Galaxy S9 face cele mai tari poze

publicat 2018-04-23 16:00:02 (Antena-1)
Trei motive pentru care Samsung Galaxy S9 face cele mai tari poze Din ce in ce mai multe zile calduroase se anunta in aceasta perioada a anului, iar selfie-urile alaturi de gasca incep sa umple din ce in ce mai multa memorie in telefonul tau. ...continuare.

Raluca Podea, goala intr-un prosop de baie. Ipostaza in care a fost surprinsa i-a innebunit pe barbati

publicat 2018-04-23 14:15:02 (CanCan)
Raluca Podea se afla intr-o vacanta de cinci stele in Cipru. In urma cu putin timp, fostul „iepuras” Playboy „a incins sangele barbatilor din instalatie”, dupa ce a facut publica o poza in care apare intr-o ipostaza provocatoare. Imaginea a fost insotita de un mesaj de dragoste, ceea ce i-a facut pe multi sa creada […] The post Raluca Podea, goala intr-un prosop de baie. Ipostaza in care a fost surprinsa i-a innebunit pe barbati appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Fotografii uluitoare facute la momentul potrivit. Creativitatea atinge cote maxime!

publicat 2018-04-23 12:45:14 (Realitatea-TV)
Fotografii uluitoare facute la momentul potrivit. Creativitatea atinge cote maxime! Momentul si locul potrivit te ajuta, deseori, sa faci cele mai creative fotografii. O demonstreaza imaginile din GALERIA FOTO, poze spectaculoase, facute la momentul potrivit! Urmareste, in cele ce urmeaza, ce poti face cu un aparat foto bun si un pic de imaginatie. ...continuare.

Andreea Sasu a pozat goala! Pictorialul incendiar l-a facut in Milano

publicat 2018-04-23 12:45:03 (CanCan)
Andreea Sasu si-a suprins fanii cu cel mai recent proiect in care este implicata. Frumoasa romanca a acceptat sa pozeze goala. Pictorialul icendiar a avut loc in Milano, iar imaginile facute publice de ea i-au innebunit pe barbati. In trecut, ea s-a iubit cu designerul german Philipp Plein. Citeste si: Andreea Sasu si-a gasit alinarea […] The post Andreea Sasu a pozat goala! Pictorialul incendiar l-a facut in Milano appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

BRAVO, AI STIL. ALL STARS. Denisa, despre eliminarea Larisei. "Nici nu ma asteptam sa mi se intample o asemenea minune"

publicat 2018-04-23 12:00:15 (Romania-TV)
BRAVO, AI STIL. ALL STARS. Denisa, despre eliminarea Larisei. "Nici nu ma asteptam sa mi se intample o asemenea minune" Nelipsite vor fi insa si clinciurile intre concurente, dornice de a clarifica anumite situatii neplacute petrecute, intre ele, pe parcursul competitiei. Citeste si BRAVO AI STIL ALL STARS 21 APRILIE 2018 LIVE VIDEO KANAL D: Nimeni nu se astepta la aceasta eliminare, tensiune maxima Editia de azi le ofera concurentelor o surpriza, inca de la inceputul emisiunii, pentru ca Larisa si-a pregatit "intoarcerea", fiind invitata in platou pentru a detalia conflictul aparut intre ea si Denisa, la... ...continuare.

O noua voce a literaturii ruse contemporane vine la Bucuresti

publicat 2018-04-23 10:30:06 (Evenimentul-Zilei)
O noua voce a literaturii ruse contemporane vine la Bucuresti Editura Humanitas Fiction va invita miercuri, 25 aprilie, ora 19.00 la Libraria Humanitas de la Cismigiu (Bld. Regina Elisabeta nr.38) la o intalnire cu Guzel Iahina, o noua voce impresionanta a literaturii ruse contemporane, prilejuita de lansarea romanului Zuleiha deschide ochii, recent aparut in traducerea Luanei Schidu in colectia "Raftul Denisei", coordonata de Denisa Comanescu. ...continuare.

O vedeta de pe Instagram traieste intr-o mizerie de nedescris! In poze se da bogata

publicat 2018-04-22 18:30:03 (CanCan)
Un model britanic care a adunat peste 100.000 de fani pe Instagram si alti 600.000 pe YouTube este acuzata ca a lasat un focar de infectie in casa in care a locuit cu chirie, proprietarii fiind nevoiti s-o evacueze.  Kayla Jenkins, cunoscuta pe Instagram sub pseundonimul Okaylaaa, s-a mutat din apartamentul pe care il inchiriase, […] The post O vedeta de pe Instagram traieste intr-o mizerie de nedescris! In poze se da bogata appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

I-a trimis sotului poze cu ea goala. Cand le-a vazut, omul a divortat. Ce uitase femeia sa stearga

publicat 2018-04-22 17:15:13 (Realitatea-TV)
I-a trimis sotului poze cu ea goala. Cand le-a vazut, omul a divortat. Ce uitase femeia sa stearga Chelsea, o femeie din Marea Britanie, a vrut sa-i demonstreze sotului ei cat de mult il iubeste, dar a dat-o in bara, pentru ca a fost prinsa cu mata-n sac. . Femeia era plecata cu munca in Irlanda de Nord. Sotului i s-a facut dor de sotie, astfel ca i-a cerut sa-i trimita pe WhatsApp fotografii cu ea dezbracata. Femeia s-a conformat. Si-a facut, in oglinda, poze provocatoare, pe care, ulterior, i le-a trimis sotului, dintr-o camera de hotel. Numai ca a facut o gafa imensa.Barbatul a vazut in... ...continuare.

Alessia, probleme la botezul fiului ei: „Am plans foarte mult”. Ce s-a intamplat si primele poze cu micutul Alvin

publicat 2018-04-22 14:00:03 (CanCan)
Azi e o zi importanta pentru Alessia si partenerul sau! Cei doi isi crestineaza baiatul, pe Alvin-Christian. In cadrul unui interviu oferit inainte de botezul fiului ei, cantareata a marturisit ca a intampinat ceva probleme. Mai mult, din cauza stresului, ea nu a mai suportat si a izbucnit in plans. Totusi, prefera sa vada partea […] The post Alessia, probleme la botezul fiului ei: „Am plans foarte mult”. Ce s-a intamplat si primele poze cu micutul Alvin appeared first on... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro