Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Povestea emotionanta din spatele acestei poze. "Daca nu stiam ca s-a pierdut, m-as fi gandit ca..."

publicat 2016-09-28 18:45:15 (Realitatea-TV)
Povestea emotionanta din spatele acestei poze. "Daca nu stiam ca s-a pierdut, m-as fi gandit ca..." O fotografie in care un politist tine de mana un copil care se ratacise i-a impresionat pe internautii romani. Poza postata pe Facebook a strans peste 2.700 de like-uri si a fost distribuita de peste 300 de ori. ...continuare.

Mii de poze cu membri ai familiei regale britanice au fost furate de hackeri

publicat 2016-09-28 18:30:01 (Antena3)
Mii de poze cu membri ai familiei regale britanice au fost furate de hackeri Hackeri necunoscuti au spart contul de iCloud al Pippei Middleton, sora ducesei de Cambridge si au furat câteva mii de poze, inclusiv ale lui Kate Middleton si copiilor acesteia. Pozele au fost oferite... ...continuare.

Mi-am gasit fiica de 17 ani dormind GOALA, pe canapea, langa prietenul ei

publicat 2016-09-28 14:15:17 (Romania-TV)
Mi-am gasit fiica de 17 ani dormind GOALA, pe canapea, langa prietenul ei Un tata povesteste cum si-a gasit fiica de 17 ani goala, pe canapea, in bratele iubitului sau gol si el. ...continuare.

Profesoara de la un liceu de prestigiu din Capitala, poze indecente pe Facebook

publicat 2016-09-28 09:00:30 (Romania-TV)
Profesoara de la un liceu de prestigiu din Capitala, poze indecente pe Facebook Diriginta unei clase de la Colegiul National de Arte Dinu Lipatti a aparut, pe pagina de Facebook, in cateva fotografii in ipostaze indecente. ...continuare.

A anuntat ca urmeaza sa se casatoreasca, iar acum s-a si tatuat! O fosta concurenta de la "Mireasa pentru fiul meu" si-a uimit fanii cu acest desen

publicat 2016-09-28 09:00:01 (Antena-1)
A anuntat ca s-a logodit iar acum a facut un alt anunt surprinzator! Denisa, fosta concurenta, s-a tatuat ...continuare.

Alexandra Stan, goala pe Facebook! A lasat haina de blana sa-i alunece usor, in fata fanilor. Nici urma de sutien!

publicat 2016-09-26 19:00:02 (Antena-1)
Face ce face si pune barbatii pe jar! Ipostazele fierbinti in care apare, in ultima vreme, nu sunt de ici de colo. Greeeeu de trecut cu vederea asemenea privelisti! ...continuare.

I-a disparut ceasul in vacanta din Thailanda. Ce au descoperit cei doi cand au ajuns acasa si s-au uitat pe poze. FOTO

publicat 2016-09-26 15:30:08 (ProTV)
I-a disparut ceasul in vacanta din Thailanda. Ce au descoperit cei doi cand au ajuns acasa si s-au uitat pe poze. FOTO Un cuplu intors din Thailanda a descoperit acasa cine erau hotii care au lasat-o pe femeie fara ceas. Barbatul a surprins, fara sa isi dea seama, momentul furtului intr-o fotografie. ...continuare.

Cruduta a incins imaginatia fanilor cu un decolteu extrem de generos! S-a vazut totul prin rochia transparenta!

publicat 2016-09-26 12:45:02 (Antena-1)
Daniela Crudu face ce face si ajunge mereu in centrul atentiei, mai ales ca nu rateaza nicio ocazie sa isi bucure fanii cu poze incendiare. ...continuare.

FOTO Bianca Dragusanu, ultimele poze cu ea inainte sa nasca! De ce isi mascheaza burta si ce decolteu are

publicat 2016-09-26 00:45:04 (Click)
FOTO Bianca Dragusanu, ultimele poze cu ea inainte sa nasca! De ce isi mascheaza burta si ce decolteu are Bianca Dragusanu se pregateste sa nasca, insa nu se dezminte! Frumoasa femeie merge la cumparaturi si pare la fel de sprintena ca la inceputul sarcinii, in timp ce iubitul sau, Victor o insoteste peste tot si are grija de ea, ca de o printesa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »