Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

WOW! Christina Aguilera a pozat goala - FOTO

publicat 2018-02-17 17:00:01 (Antena3)
WOW! Christina Aguilera a pozat goala - FOTO Christina Aguilera le-a facut un cadou fanilor ei pe care cu siguranta nu-l vor uita prea curand. Ea  a publicat o serie de fotografii in care cantareata americana apare goala, in ipostaze sexy, in cada.... ...continuare.

Fotograful a facut mai multe poze cu ea decat cu mirii. Cum a venit imbracata o domnisoara de onoare la nunta prietenei sale. Mireasa a fost pusa pe locul al doilea

publicat 2018-02-17 11:30:02 (Antena-1)
Fotograful a facut mai multe poze cu ea decat cu mirii. Cum a venit imbracata o domnisoara de onoare la nunta prietenei sale. Mireasa a fost pusa pe locul al doilea Orice femeie viseaza de mica la ziua nuntii: de la rochie si aranjamente florale, pana la modul in care va reusi sa fie in centrul atentiei. Dar ce te faci cand una dintre domnisoarele de onoare te eclipseaza?! ...continuare.

Cati ani ii dai acestei femei? Varsta reala te va soca. Secretul care o ajuta sa arate asa

publicat 2018-02-17 00:00:25 (Realitatea-TV)
Cati ani ii dai acestei femei? Varsta reala te va soca. Secretul care o ajuta sa arate asa Liu Yelin avea multi fani pe retelele de socializare, deoarece publica deseori poze provocatoare, dar a devenit cu adevarat celebra cand a dezvaluit ce varsta are. ...continuare.

WOW! Ce sexy! Christina Aguilera, goala pe contul ei de Instagram

publicat 2018-02-16 20:15:01 (Antena-1)
WOW! Ce sexy! Christina Aguilera, goala pe contul ei de Instagram Tic-tac-tic-tac alert! Cam asa a fost ritmul inimilor celor care au vazut pozele Christinei Aguilera. Cantareata pare ca se simte foarte bine in pielea ei, daca ar fi sa ne luam dupa fotografiile pe care le-a postat pe contul ei de Instagram. Intinsa in cada, sexy, acoperita doar de baloanele din  spuma... ...continuare.

Denisa de la Bambi nu isi mai tine ascuns iubitul! Cum au fost pozati la lansarea noului hit al trupei

publicat 2018-02-16 14:30:03 (CanCan)
Denisa de la Bambi nu isi mai tine ascuns iubitul! Cum au fost pozati la lansarea noului hit al trupei E oficial! Denisa Tanase s-a afisat pentru prima oara in public de cand s-a aflat ca acestia formeaza o relatie. Ei au fost prezenti la lansarea noului hit al trupei Bambi. Iubitul Denisei este un tanar om de afaceri pe nume Mircea Branzei, care detine cateva sali de sport. Desi in trecut Denisa a preferat sa tina ascunsa relatia, acum nu se sfieste sa se afiseze cu tanarul afacerist.Denisa de la Bambi si iubitul ei formeaza un cuplu dinainte de Craciunul anului trecut. Mircea Branzei este un... ...continuare.

Christina Aguilera a pozat goala pentru fanii ei | FOTO

publicat 2018-02-16 13:45:21 (Mediafax)
Christina Aguilera a pozat goala pentru fanii ei | FOTO Christina Aguilera le-a facut un cadou fanilor ei, publicand o serie de fotografii in care cantareata americana apare goala, in ipostaze sexy, in cada, potrivit voici.fr. ...continuare.

Primele informatii si fotografii oficiale cu noul BMW X4 GALERIE FOTO

publicat 2018-02-16 13:15:27 (Romania-TV)
Primele informatii si poze oficiale cu noul BMW X4! Noul model bavarez isi evidentiaza caracterul printr-o dinamica imbunatatita, design exterior care accentueaza imaginea sportiva a automobilului, o ambianta premium a interiorului, sisteme de asistare a conducatorului de ultima generatie si tehnologii de conectivitate de varf. ...continuare.

Denisa de la Bambi se iubeste cu un om de afaceri. "El este motorul care m-a activat..." FOTO

publicat 2018-02-16 12:15:26 (Romania-TV)
Denisa Tanase si iubitul ei au facut prima lor aparitie publica de cand s-a aflat ca acestia formeaza o relatie. Cei doi s-au afisat la un eveniment monden, unde si-au facut "debutul" imaginii de cuplu, iar cei doi arata de milioane impreuna! ...continuare.

Vestea care L-A DISTRUS pe Adrian Cristea. Dupa 10 ani, fosta lui iubita face un ANUNT-SOC

publicat 2018-02-16 10:45:28 (Romania-TV)
Vestea care L-A DISTRUS pe Adrian Cristea. Dupa 10 ani, fosta lui iubita face un ANUNT-SOC Denisa Nechifor, femeia care are o fetita cu Adrian Cristea, a facut un anunt care l-a devastat pe fostul fotbalist. ...continuare.

Bravo, ai stil! All Stars. Denisa. "Am dat-o de gard rau de dimineata, trebuia sa stau in banca mea"

publicat 2018-02-15 12:00:28 (Romania-TV)
Bravo, ai stil! All Stars. Denisa. "Am dat-o de gard rau de dimineata, trebuia sa stau in banca mea" Iuliana este astazi tinta ironiilor colegelor ei de la "Bravo, ai stil! All Stars", care o acuza pe aceasta ca plange "la comanda". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA