Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

DOLIUl! A MURIT o STEA a cinematografiei MONDIALE. Sute de milioane de fani sunt in stare de soc DOLIUl! A MURIT o STEA a cinematografiei MONDIALE. Sute de milioane de fani sunt in stare de soc Cantaretul si actorul David Cassidy a murit la varsta de 67 de ani Monica Ridzi, fostul ministru al Tineretului, ar putea fi eliberata azi Monica Ridzi, fostul ministru al Tineretului, ar putea fi eliberata azi Saad Hariri a revenit la Beirut pentru prima data dupa demisia din functia de premier al Libanului Saad Hariri a revenit la Beirut pentru prima data dupa demisia din functia de premier al Libanului GAUDEAMUS 2017: Cel mai mare targ de carte isi asteapta de azi vizitatorii, la Romexpo Mihaela Radulescu, a luat premiu de „femeie de succes”. Declaratia pe care a facut-o spune multe despre ea si fiul sau Mihaela Radulescu, a luat premiu de „femeie de succes”. Declaratia pe care a facut-o spune multe despre ea si fiul sau Bitdefender a mutat din China in Satu Mare productia echipamentului Bitdefender Box. Florin Talpes: Este un vis, o ambitie personala sa putem demonstra ca putem face in Romania lucruri de calitate Municipalitatea infiinteaza Primaria Copiilor: Elevii bucuresteni se vor implica in actiuni civice Municipalitatea infiinteaza Primaria Copiilor: Elevii bucuresteni se vor implica in actiuni civice Intorsatura de situatie pentru tabloul pictat de Da Vinci si vandut pentru 450 mil dolari - e FALS! Intorsatura de situatie pentru tabloul pictat de Da Vinci si vandut pentru 450 mil dolari - e FALS! REZULTATE REZIDENTIAT 2017 UMF CRAIOVA. S-au afisat notele la REZIDENTIAT UMF CRAIOVA 2017 REZULTATE REZIDENTIAT 2017 UMF CRAIOVA. S-au afisat notele la REZIDENTIAT UMF CRAIOVA 2017 Peste 100 de teroristi, ucisi in urma unui raid aerian american in Somalia Peste 100 de teroristi, ucisi in urma unui raid aerian american in Somalia Accident rutier grav in Constanta. O masina a Penitenciarului Poarta Alba a fost implicata Accident rutier grav in Constanta. O masina a Penitenciarului Poarta Alba a fost implicata Jumatate din cetatenii germani se pronunta in favoarea convocarii de alegeri anticipate-sondaj Jumatate din cetatenii germani se pronunta in favoarea convocarii de alegeri anticipate-sondaj Comisia senatoriala de buget elaboreaza, miercuri, raportul pe noua forma a Codului Fiscal Comisia senatoriala de buget elaboreaza, miercuri, raportul pe noua forma a Codului Fiscal REZULTATE REZIDENTIAT 2017, noi detalii ies la iveala. Stick-urile de recorectare a lucrarilor, transportate cu ambulantele REZULTATE REZIDENTIAT 2017, noi detalii ies la iveala. Stick-urile de recorectare a lucrarilor, transportate cu ambulantele

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Și-ar fi hartuit fosta iubita cu poze intime, facute in timpul relatiei

publicat 2017-11-22 17:30:07 (ProTV)
Un tânar din Arges a fost arestat preventiv, acuzat ca vreme de 9 luni a hartuit-o si a santajat-o pe fosta lui iubita ...continuare.

O femeie s-a plimbat goala prin mall si totul a fost filmat! Reactiile curiosilor sunt colosale!

publicat 2017-11-22 17:15:01 (Antena-1)
O femeie s-a plimbat goala prin mall si totul a fost filmat! Reactiile curiosilor sunt colosale! O tanara a reusit sa faca senzatie in toata lumea dupa ce a avut curajul sa se plimbe goala printr-un mall. Imaginile au devenit imediat virale in toata lumea. ...continuare.

Doza de nebunie » Decizia riscanta luata de staff-ul nationalei feminine de handbal, inainte de Mondial

publicat 2017-11-22 16:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
Doza de nebunie » Decizia riscanta luata de staff-ul nationalei feminine de handbal, inainte de Mondial Staff-ul tehnic al "nationalei" României a ales sa mearga la Mondialul din Germania cu doar doi portari, Denisa Dedu si Iulia Dumanska, o decizie curajoasa, dar extrem de riscanta. La toate competitiile majore din ultimii ani, "nationala" României a mizat întotdeauna pe trei portari la turneele finale. ... ...continuare.

Fetita Monicai Gabor s-a pozat goala in cada. "Nu cred ca este potrivita varstei tale". Cum a raspuns Irina criticilor

publicat 2017-11-22 14:30:07 (Libertatea)
Fetita Monicai Gabor s-a pozat goala in cada. Nu cred ca este potrivita varstei tale. Cum a raspuns Irina criticilor Fetita Monicai Gabor s-a pozat goala in cada si a postat imaginea pe contul de socializare. Ce nu au observat fanii e ca in fotografie, Irina avea  cinci ani. Irina Gabor este foarte activa pe contul de socializare, insa de adata asta, ultima fotografie facuta publica a starnit reactii neasteptate din partea celor care o […] Post-ul Fetita Monicai Gabor s-a pozat goala in cada. "Nu cred ca este potrivita varstei tale". Cum a raspuns Irina criticilor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Irina Columbeanu s-a fotografiat goala in cada! Fata a pus imaginea pe internet

publicat 2017-11-22 13:15:02 (CanCan)
Irina Columbeanu s-a fotografiat goala in cada! Fata a pus imaginea pe internet Irina Columbeanu s-a fotografiat goala in cada, dupa care a urcat imaginea pe retelele de socializare. Se pare ca fetita nu se fereste de parinti, mai mult decat atat ii si atrage atentia mamei ei, Monica Gabor, asupra activitatii ei online.Irina Columbeanu se distreaza cat poate de bine pe retelele de socializare, unde jongleaza cu postarile despre activitatile cotidiene, specifice unei fetite de varsta ei, si cele "de imagine". Fiica lui Irinel Columbeanu si a Monicai Gabor a postat pe... ...continuare.

Aceasta blonda, de fapt, e dezbracata complet. Barbatii, SOCATI cand au realizat ca e goala

publicat 2017-11-21 19:00:07 (Realitatea-TV)
Aceasta blonda, de fapt, e dezbracata complet. Barbatii, SOCATI cand au realizat ca e goala Jen, o artista in body-painting din SUA, a facut un mic experiment pe o tanara model. A desenat-o din cap pana in picioare, apoi a trimis-o la plimbare prin mall. . ...continuare.

A fost filmata in timp ce se plimba goala printr-un mall. Motivul pentru care o femeie a decis sa faca acest lucru - VIDEO

publicat 2017-11-21 16:30:01 (Antena3)
A fost filmata in timp ce se plimba goala printr-un mall. Motivul pentru care o femeie a decis sa faca acest lucru - VIDEO O femeie a fost filmata în timp ce mergea goala printr-un mall. Toata lumea a fost socata de curajul femeii, care se plimba fara nicio jena.  Maria Luciotii, un model foarte cunoscut, s-a lasat... ...continuare.

O femeie o fost filmata in timp ce se plimba goala printr-un mall! Care este motivul pentru care a facut acest lucru

publicat 2017-11-21 15:45:02 (CanCan)
O femeie o fost filmata in timp ce se plimba goala printr-un mall! Care este motivul pentru care a facut acest lucru O femeie a fost filmata in timp ce mergea goala printr-un mall. Toata lumea a aramas socata de curajul femeii, care se plimba fara nicio jena. Este vorba despre Maria Luciotii, un model foarte cunoscut. Aceasta s-a lasat vopsita complet de catre Jen Seidel. Artista i-a pictat corpul Mariei astfel incat sa para ca poarta o bluza si o pereche de blugi.Jen Seidel a publicat povestea pe canalul sau de Youtube, spunand ca: "Eu impreuna cu fiica mea am pictat acest design timp de trei ore pentru a... ...continuare.

INCREDIBIL. O femeie o fost FILMATA in timp ce se plimba GOALA printr-un MALL. Care este motivul din spatele NEBUNIEI

publicat 2017-11-21 14:00:03 (Evenimentul-Zilei)
INCREDIBIL. O femeie o fost FILMATA in timp ce se plimba GOALA printr-un MALL. Care este motivul din spatele NEBUNIEI O femeie a fost filmata in timp ce mergea goala printr-un mall. Toata lumea a aramas socata de curajul femeii, care se plimba fara nicio jena. ...continuare.

Mama Denisei Raducu nu-si revine nici acum dupa moartea fiicei sale. „M-a cautat la calea ferata pentru ca am zis ca ma duc sa ma arunc”

publicat 2017-11-21 11:30:13 (Libertatea)
Mama Denisei Raducu nu-si revine nici acum dupa moartea fiicei sale. „M-a cautat la calea ferata pentru ca am zis ca ma duc sa ma arunc” Mama Denisei Raducu nu-si poate reveni nici acum dupa disparitia tragica a fiicei sale. Denisa Raducu a incetat din viata in luna iulie a acestui an, la varsta de 27 de ani. Denisa Raducu, care a fost inmormantata in satul natal din Valcea, a fost rapusa de o boala cumplita la ficat. Mama regretatei artiste, […] Post-ul Mama Denisei Raducu nu-si revine nici acum dupa moartea fiicei sale. „M-a cautat la calea ferata pentru ca am zis ca ma duc sa ma arunc” apare prima data in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »