Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

MOMENTE de COSMAR pentru fetele din trupa BAMBI: ACCIDENT pe AUTOSTRADA

publicat 2014-07-25 23:00:32 (Realitatea-TV)
MOMENTE de COSMAR pentru fetele din trupa BAMBI: ACCIDENT pe AUTOSTRADA Raluca si Denisa ar fi trebuit sa ajunga joi la emisiunea "Plaja lui Teo", insa un incident petrecut pe drum le-a facut sa nu mai poata onora invitatia. Totusi, ele au aparut in editia de vineri a emisiunii. "Fetele erau invitate in emisiunea de ieri si au anuntat ca nu vin. Au avut accident pe autostrada. Mi-a inghetat sangele in vene cand am auzit. Ne cam intrase morcovu'", a declarat Teo Trandafir, scrie libertatea.ro. Cele doua cantarete au marturisit insa ca au avut mare noroc ca... ...continuare.

Talentatul domn Talmacean. Dupa dansul de la TV, acum face ravagii la Casa Alba

publicat 2014-07-25 22:15:20 (Realitatea-TV)
Talentatul domn Talmacean. Dupa dansul de la TV, acum face ravagii la Casa Alba Dupa ce a devenit celebru cu dansul stil Michael Jackson etalat intr-un studio TV, politicianul Edmond Talmacean ne dezvaluie un alt talent: arta fotografica, atat produsa de el insusi in poze de tip SELFI, cat si in calitate de model foto. Edmond Talmacean a fost in SUA in aceasta vara si a postat pe pagina personala de Facebook o serie de poze savuroase, in locatii variate, de la Casa Alba si Capitoliu, pana la Times Square din New York sau muzeul Jekyll & Hyde. Talmacean a facut poze si la... ...continuare.

Fetele de la Bambi AU AVUT ACCIDENT PE AUTOSTRADA! "A fost intr-o benzinarie, am avut noroc"

publicat 2014-07-25 18:15:26 (Libertatea)
Fetele de la Bambi AU AVUT ACCIDENT PE AUTOSTRADA! "A fost intr-o benzinarie, am avut noroc" Fetele de la Bambi le-au dat emotii mari apropiatilor. Joi, in timp ce se indreptau spre mare au avut parte de un eveniment neplacut pe autostrada. Raluca si Denisa ar fi trebuit sa ajunga joi la emisiunea "Plaja lui Teo", insa un incident petrecut pe drum le-a facut sa nu mai poata onora invitatia. Totusi, ele au aparut in editia de vineri a emisiunii. "Fetele erau inviate in emisiunea de ieri si au anuntat ca nu vin. Au avut accident pe autostrada. Mi-a inghetat sangele in vene cand am... ...continuare.

Mama, mama, mama! Jennifer Lopez, complet GOALA, pe Internet, de ziua ei

publicat 2014-07-25 14:30:03 (Antena-1)
Mama, mama, mama! Jennifer Lopez, complet GOALA, pe Internet, de ziua ei Daca iti place stirea, share pe: ...continuare.

Mama, mamaa, s-o fi gandit la bietii barbati?Te INCINZI instantaneu cand o vezi GOALA din cap pana-n picioare

publicat 2014-07-25 12:15:02 (Antena-1)
Mama, mamaa, s-o fi gandit la bietii barbati?Te INCINZI instantaneu cand o vezi GOALA din cap pana-n picioare Isi spune Ginger Devil, este romanca si a isterizat retelele de socializare cu fotografia asta. ...continuare.

Mutilata de estetician, o blonda celebra are atacuri de panica inainte de operatia la sani! "Ma p... pe mine de frica!"

publicat 2014-07-24 22:00:08 (CanCan)
Mutilata de estetician, o blonda celebra are atacuri de panica inainte de operatia la sani! Ma p... pe mine de frica! Victima a chirurgieie estetice, Denisa Bita a trait un adevarat cosmar in ultimul an, de cand si-a pus silicoane. Abia acum a aflat, in urma unui RMN, ce aprobleme are cu exactitate, si a fost convocata de urgenta la o noua interventie chirurgicala. ...continuare.

Adrian Cristea si-a tras un nou tatuaj care il REPREZINTA perfect: e singur pe strazi! Vezi cum arata

publicat 2014-07-24 21:00:02 (CanCan)
Adrian Cristea si-a tras un nou tatuaj care il REPREZINTA perfect: e singur pe strazi! Vezi cum arata Adrian Cristea si-a deschis recent magazinul de haine, fiind ajutat de fosta sa iubita, Denisa Nechifor. Printul a simtit acum nevoia sa isi aduca aminte de aceste momente noi in care a pasit plin de incredere. ...continuare.

Parte a programului global FIRSTS, Vodafone organizeaza evenimentul BEAUTIFUL ROMANIA REMIX - #First show inspirat de poze trimise de public

publicat 2014-07-24 14:00:08 (AgoraNews)
Vodafone are placerea sa anunte evenimentul BEAUTIFUL ROMANIA REMIX, ce va avea loc duminica, 27 iunie, in Piata George Enescu din Bucuresti, incepand cu orele 19.00. Evenimentul consta dintr-un concert live sustinut de Zdob si Zdub, alaturi de Vama, Gojira & Planet H si Beck Corlan si un spectacol de proiectii multimedia, inspirat de poze trimise de public. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

dow jones valcea rezultatele la examen paiu orsova tulcea poezii max boegl linea sberbank vite dinu patriciu calarasi satu mare evaluare nationala 2014 psycho maria de buenos aires teleorman raluca cruzime fata de animale curtea de apel mireasa justin bieber portalul bacau transalpina energetic mures mersul trenurilor valea doftanei femeia inspectori vamali casa nationala de asigurari de sanatate licitati hidr omar haysam vegetarian ceara avocatnet covasna salaj suceava valencia burlacita portile de fier legea pumnului braila alba iulia batut trasca