Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Denisa Botcari: "De o saptamana iau pastile antidepresive!"

publicat 2014-09-17 15:15:43 (Libertatea)
Denisa Botcari: De o saptamana iau pastile antidepresive! Denisa Botcari a decis sa se retraga, cel putin o perioada, de pe micul ecran. Blonda spune ca scandalul cu Mihai Costea, fostul iubit al Danielei Crudu a afectat-o atat de tare, incat a ajuns in pragul depresiei. Publicitate Denisa Botcari a ripostat dupa declaratia facuta de Mihai Costea la adresa ei, potrivit careia fotbalistul ar fi vrut sa o imparta si cu alti prieteni, asta dupa ce, initial, el negase ca o cunoaste. Blonda mai spune ca este pentru ultima oara cand ia vreo pozitie in... ...continuare.

Galerie FOTO: Cele mai frumoase poze din natura. Tu pe care le alegi?

publicat 2014-09-17 13:15:02 (Antena-1)
Galerie FOTO: Cele mai frumoase poze din natura. Tu pe care le alegi? Muzeul National de Istorie Naturala din Londra a prezentat cele 50 de poze finaliste ale concursului Wildlife Photographer on the Year, selectate din 41.000 de imagini trimise. Tu care crezi ca e cea mai frumoasa? ...continuare.

Inedit: Un tanar a participat la un concurs de sarituri cu schiurile in pielea goala VIDEO

publicat 2014-09-17 11:00:38 (Romania-TV)
Inedit: Un tanar a participat la un concurs de sarituri cu schiurile in pielea goala VIDEO Un tanar a decis sa renunte la haine pentru un concurs de sarituri cu schiurile, in Australia. ...continuare.

Mihai Costea, DEZVALUIRI-BOMBA. Cum si cu cine A INSELAT-O pe Daniela Crudu

publicat 2014-09-17 10:30:33 (Romania-TV)
Mihai Costea, DEZVALUIRI-BOMBA. Cum si cu cine A INSELAT-O pe Daniela Crudu Mihai Costea a recunoscut ca i-a fost infidel Danielei Crudu si recunoaste ca a avut o relatie in paralel cu o alta femeie, Alina. Fotbalistul regreta si aventura de o noapte cu Denisa Botcari. ...continuare.

Elena Gheorghe, intervievata de o fetita de 10 ani, la Next Star

publicat 2014-09-17 10:30:04 (Antena-1)
Elena Gheorghe, intervievata de o fetita de 10 ani, la Next Star Denisa Șerban este un bulgare de energie! Are 10 ani, insa aspira la o cariera in jurnalism. La Next Star, si-a indeplinit visul. A intervievat-o pe vedeta ei preferata: pe Elena Gheorghe. ...continuare.

Daniela Crudu a fost victima unei razbunari? Tot adevarul din spatele escapadei lui Nila cu Denisa Botcari

publicat 2014-09-17 08:30:17 (CanCan)
Daniela Crudu a fost victima unei razbunari? Tot adevarul din spatele escapadei lui Nila cu Denisa Botcari Vestea ca este inselata i-a frant inima Danielei Crudu. De cand a aflat, vedeta plange incontinuu. Se pare, insa, ca cea care i-a “spart casa”, Denisa Botcari, a facut totul din razbunare. Blonda a vrut sa ii plateasca niste polite fostului iubit. ...continuare.

Marturisire-soc: «Am iesit cu Costea ca sa ma razbun pe Daminuta»

publicat 2014-09-16 23:45:13 (Libertatea)
Marturisire-soc: «Am iesit cu Costea ca sa ma razbun pe Daminuta» Denisa Botcari uimeste din nou, cu o destainuire neasteptata. Ea a povestit ca a acceptat invitatia lui Nila, de a petrece o noapte impreuna la Ramnicu Valcea, doar ca sa-l uite pe fostul iubit, tot un fotbalist ravnit de frumusetile autohtone! Denisa pare mare amatoare de fotbalisti Mihai Costea si Cristian Daminut Publicitate Continua telenovela aventurii de o noapte pe care au trait-o, in deplasare, la Valcea, Denisa Botcari si Mihai Costea. Blonda i-a facut o destainuire-soc uneia dintre... ...continuare.

Fanii sunt in delir, dupa ce imaginile au scapat pe internet! Bianca Dragusanu, pozata aproape dezbracata!

publicat 2014-09-16 22:30:03 (CanCan)
Fanii sunt in delir, dupa ce imaginile au scapat pe internet! Bianca Dragusanu, pozata aproape dezbracata! Bianca Dragusanu le ofera celor mai infocati fani ai sai senzatii neasteptate, dupa ce pe internet a aparut o fotografie cu ea aproape goala. ...continuare.

DENISA BOTCARI DEZVALUIE TOT despre AVENTURA cu fostul iubit al CRUDUTEI! A facut publice MESAJELE cu NILA! | FOTO

publicat 2014-09-16 19:15:22 (Libertatea)
DENISA BOTCARI DEZVALUIE TOT despre AVENTURA cu fostul iubit al CRUDUTEI! A facut publice MESAJELE cu NILA! | FOTO Blonda a fost invitata la o emisiune de televiziune, unde a explicat in amanunt cum l-a cunoscut pe fotbalistul Mihai Costea, fostul iubit al Danielei Crudu, cu care a avut o aventura. Denisa Botcari a vorbit despre aventura cu Mihai Costea Publicitate Odata cu ruptura dintre asistenta de televiziune Daniela Crudu si fotbalistul Mihai Costea, ies la iveala amanunte incendiare din viata sportivului. El a avut o aventura cu Denisa Botcari, o blonda pe care a cunoscut-o intr-un club din Capitala... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

nicodim ialomita tribunalul mehedinti snooker parodia accident prahova gimnastele pe trecerea de pietoni giurgiu vaslui prosport iasi universitatea craiova alba iulia torturi constanta centru de cercetare mehedinti matei basarab trandafir adus fondul proprietatea elsa grup feroviar roman marfin bank bistrita nasaud tulcea leucemie promulgare ramona gabor emag niste galati oficial ministerul educatiei nationale gorj locurile ipj ilfov racea branescu coarnele caprei retete gratuite curtea constitutionala suceava bacau gama ghimbav campia turzii temperaturile