Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

DENISA DESPA, de urgenta la spital! Medicii i-au dat o veste proasta dansatoarei

publicat 2017-03-23 10:15:02 (CanCan)
DENISA DESPA, de urgenta la spital! Medicii i-au dat o veste proasta dansatoarei Denisa Despa, dansatoarea favorita a manelistilor, a ajuns de urgenta la spital si a primit o veste proasta de la medici. Denisa Despa s-a internat la spital de urgenta, dupa ce medicii i-au gasit cativa noduli la sani. Pentru ca lucrurile sa nu se complice, doctorii i-au recomandat sa se opereze. Tanara spera ca sanii ei sa nu aiba mult de suferit in urma interventiei chirurgicale. Citeste despre: denisa despa, denisa despa operatie, denisa despa sani ...continuare.

Primele poze cu silicoanele-gigant ale Andreei Antonescu

publicat 2017-03-22 17:45:16 (Romania-TV)
Primele poze cu silicoanele-gigant ale Andreei Antonescu Andreea Antonescu "s-a tunat" in secret in ianuarie, dupa care si-a scuns "podoabele" sub bluze largi. Recent, solista a prins curaj si si-a etalat dotarile! ...continuare.

Samsung Galaxy J5 (2017) ar putea oferi amatorilor de poze-selfie o camera frontala de 12MP (Telefoane mobile)

publicat 2017-03-22 17:30:04 (Go4IT)
Samsung Galaxy J5 (2017) ar putea oferi amatorilor de poze-selfie o camera frontala de 12MP (Telefoane mobile) Aparut in arhiva cu rezultate Geekbench, versiunea pentru anul 2017 a telefonului Samsung Galaxy J5 vine echipata cu un chipset nou si doua camere foto de 12MP, instalate la partea din spate si deasupra ecranului.Descris in mod eronat cu un ecran de 4.8", Galaxy J5 (2017) probabil nu difera prea mult de modelul J5 (2016), avand acelasi ecran de 5.2" cu rezolutie HD. De interes este insa configuratia cu doua camere foto identice, care va permite utilizatorilor sa obtina poze cu acelasi nivel... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul adolescentei care a cazut de pe un bloc in Sibiu. Ce a postat Denisa pe Facebook inainte de tragedie

publicat 2017-03-21 23:45:01 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul adolescentei care a cazut de pe un bloc in Sibiu. Ce a postat Denisa pe Facebook inainte de tragedie Ancheta in cazul mortii tinerei de 15 ani, care a cazut, saptamana trecuta, de pe acoperisul unui bloc turn din Sibiu, este departe de a fi terminata. Procurorii au anuntat ca asteapta si rapor... ...continuare.

Un nou tip de sandwich umple rafturile magazinelor. E socant ce contine

publicat 2017-03-21 23:00:04 (Realitatea-TV)
Un nou tip de sandwich umple rafturile magazinelor. E socant ce contine Mai multi utilizatori de Facebook din marea Britanie au publicat poze cu un tip de sandwich care i-a lasat muti de uimire. ...continuare.

Elena Merisoreanu, adevaratul motiv pentru care a pozat-o pe Ileana Ciuculete in sicriu

publicat 2017-03-21 21:30:02 (Antena3)
Elena Merisoreanu, adevaratul motiv pentru care a pozat-o pe Ileana Ciuculete in sicriu La aproape o saptamana dupa ce a fotografiat-o pe Ileana Ciuculete in cosciug, Elena Merisoreanu a dezvaluit ce motiv a avut sa ii faca astfel de poze regretatei artiste. Marturisirea sa a... ...continuare.

Ce va pati preotul care a publicat poze cu Ileana Ciuculete in sicriu

publicat 2017-03-21 15:45:01 (Antena3)
Ce va pati preotul care a publicat poze cu Ileana Ciuculete in sicriu Preotul Cristian Pomohaci a publicat, in mediul online, imagini cu Ileana Ciuculete in sicriu, la scurt timp dupa inmormantarea acesteia. Contactat de reporterii Antena Stars, purtatorul de... ...continuare.

Boier Balli din "Suleyman Magnificul" a uitat-o pe Denisa de la Bambi

publicat 2017-03-21 13:45:14 (Romania-TV)
Boier Balli din "Suleyman Magnificul" a uitat-o pe Denisa de la Bambi Denisa Tanase de la Bambi a fost curtata in urma cu doi ani de fermecatorul Burak Ozcivit, pe care il stiti din serialul "Suleyman Magnificul", dar si din noua productie care incepe luni la postul turcesc Kanal D si se numeste "Dragoste infinita". Lucrurile nu s-au legat atunci, iar acum actorul este aproape de casatorie cu un fotomodel din Turcia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »