Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Dan Capatos, despre Denisa Manelista: "Continua incertitudinea. N-ar trebui sa...?"

publicat 2017-05-30 01:00:02 (CanCan)
Dan Capatos, despre Denisa Manelista: "Continua incertitudinea. N-ar trebui sa...?" Dan Capatos a vorbit din nou despre Denisa Manelista. Realizatorul "Xtra Night Show" spusese si in urma cu mai mult timp ca ar trebui transmise mesaje clare din partea familiei artistei despre starea de sanatate a Denisei. "Intram in aceeasi bucla. A venit Minodora, a zis ca e mai bine, acum s-a scris ca s-a operat. Continua incertitudinea, n-ar trebui sa spuna cineva din familie exact? Ar trebui un mesaj ca acela pe care l-a mai dat Denisa, macar o data pe saptamana", a spus Dan Capatos la... ...continuare.

Denisa Manelista, primele SPERANTE. Dosarul medical al cantaretei a ajuns la doua clinici din CUBA

publicat 2017-05-29 21:00:07 (Romania-TV)
Denisa Manelista, primele SPERANTE. Dosarul medical al cantaretei a ajuns la doua clinici din CUBA Denisa Manelista se lupta cu o boala nemiloasa, iar de cateva luni sta numai prin spitale si urmeaza tratamente prescrise de medici. ...continuare.

Englezoaicele RECIDIVEAZA! Noi poze cu tinere RUPTE DE BETE, dupa o noapte petrecuta prin cluburi - GALERIE FOTO

publicat 2017-05-29 15:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Britanicii au sarbatorit trei zile si trei nopti, cu prilejul "Bank Holiday" si, cum era de asteptat, au aparut si primele imagini cu petrecaretele in stare de ebrietate. ...continuare.

Cantareata Denisa a fost operata de urgenta luni dimineata

publicat 2017-05-29 13:30:04 (eInformatii)
Starea de sanatate a Denisei s-a inrautatit, luni dimineata, in timp ce se afla in spital. Dupa saptamani intregi de tratament, dar mai ales, dupa un ultim weekend agonizant, se pare ca medicii au... ...continuare.

Denisa Raducu, bagata de urgenta in operatie, luni dimineata! Ce se intampla in aceste momente cu artista

publicat 2017-05-29 12:15:01 (CanCan)
Denisa Raducu, bagata de urgenta in operatie, luni dimineata! Ce se intampla in aceste momente cu artista Denisa Raducu a avut parte de o noua recadere, luni dimineata, si a ajuns de urgenta pe masa de operatii. Dupa mai multe saptamani de tratament si un weekend agonizant, artista a ajuns pe masa de operatii pentru a i se extrage lichidul din zona ficatului. Denisa Raducu trece printr-un calvar ce pare ca nu se mai termina. Artista a ajuns, luni dimineata, din nou pe masa de operatii dupa un weekend plin de suferinta. Medicii au fost nevoiti sa intervina din nou pentru a-i extrage lichidul din... ...continuare.

Interventie de urgenta a medicilor acum cateva ore! Ce se intampla cu Denisa Raducu. "Rugati-va pentru mine"

publicat 2017-05-29 11:30:07 (Romania-TV)
Interventie de urgenta a medicilor acum cateva ore! Ce se intampla cu Denisa Raducu. "Rugati-va pentru mine" Denisa pare sa treaca prin momente din ce in ce mai dificile pe patul de spital. Mai mult, in umra cu cateva ore, cantareata a fost supusa, din nou, unei interventii de urgenta, medicii luand decizia sa nu mai astepte niciun moment. ...continuare.

S-a aflat care este tratamentul-minune care a pus-o pe picioare pe DENISA MANELISTA!

publicat 2017-05-28 21:00:02 (CanCan)
S-a aflat care este tratamentul-minune care a pus-o pe picioare pe DENISA MANELISTA! Denisa Manelista trece prin cea mai grea perioada din viata ei, dupa ce a aflat ca sufera de o boala foarte grava. Familia, prietenii, dar si colegii incearca sa o ajute pe artista sa se insanatoseasca. Anamaria Prodan a fost atat de impresionata de suferinta cumplita a Denisei, incat a luat legatura cu tanara cantareata, oferindu-se sa o ajute sa mearga in Cuba. (vezi AICI cum arata spitalul de lux unde va fi dusa Denisa) Asa cum a anuntat si Minodora, Denisa pare ca se simte putin mai bine... ...continuare.

Doliu in casa in care a copilarit Denisa Raducu. Panza neagra baga spaima in trecatori

publicat 2017-05-28 19:00:02 (Antena-1)
Doliu in casa in care a copilarit Denisa Raducu. Panza neagra baga spaima in trecatori Denisa Raducu este supravegheata non stop de cand a aflat de boala teribila de care sufera. Mama ei a venit in Bucuresti pentru a se asigura ca tratamentul este urmat cu strictete si pentru a-si incuraja copilul care trece prin clipe de cosmar. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »