Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Diva care nu NU MAI VREA sa pozeze goala. Cum s-a afisat inainte | GALERIE FOTO

publicat 2014-11-22 00:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Diva care nu NU MAI VREA sa pozeze goala. Cum s-a afisat inainte | GALERIE FOTO Lindsay Lohan a refuzat sa pozeze goala in revista Playboy, acum cativa ani. Si era vorba despre suma de 350.000 de lire! Actrita a refuzat atunci propunerea de a aparea intr-un pictorial de opt pagini pentru un numar aniversar al revistei. ...continuare.

Declaratii SOCANTE! A vrut sa se sinucida dupa ce a primit mesaje de AMENINTARE! Ce se intampla acum cu Simona Trasca!

publicat 2014-11-21 18:30:02 (CanCan)
Declaratii SOCANTE! A vrut sa se sinucida dupa ce a primit mesaje de AMENINTARE! Ce se intampla acum cu Simona Trasca! Simona Trasca a vrut sa ia joi un pumn de pastile pentru ca sa doarma “o zi-doua”, insa a fost gasita la timp de Denisa Bita, cea mai buna prietena a ei. Blonda marturiseste de ce a ajuns sa faca acest lucru. ...continuare.

Denisa Nechifor, dezvaluiri intime. Cine ii incalzeste patul seara de seara

publicat 2014-11-21 16:45:24 (Romania-TV)
Denisa Nechifor, dezvaluiri intime. Cine ii incalzeste patul seara de seara De curand, Denisa Nechifor a fost ceruta in casatorie, insa a refuzat cererea pe motiv ca inima sa apartine altcuiva. Imediat dupa acest eveniment s-a zvonit ca designer-ul Catalin Botezatu ar fi fost cel care i-a readus fluturasii in stomac. ...continuare.

ULTIMA ORA! O faimoasa blonda din Romania a incercat sa se SINUCIDA

publicat 2014-11-21 12:45:04 (Evenimentul-Zilei)
ULTIMA ORA! O faimoasa blonda din Romania a incercat sa se SINUCIDA Simona Trasca, caci despre ea este vorba, a vrut sa ia joi un pumn de pastile pentru ca sa doarma "o zi-doua", iunsa a fost gasita la timp de Denisa Bita, cea mai buna prietena a ei. ...continuare.

A renuntat la INHIBIȚII! O mama nu se sfieste sa se plimbe GOALA in fata fiului ei! Motivul este INCREDIBIL!

publicat 2014-11-21 10:30:02 (Antena-1)
A renuntat la INHIBIȚII! O mama nu se sfieste sa se plimbe GOALA in fata fiului ei! Motivul este INCREDIBIL! Jules Pomerance spune ca plimbatul prin casa in costumul Evei este un lucru extrem de firesc. ...continuare.

A renuntat la INHIBIȚII! O mama nu se sfieste sa se plimbe GOALA in fata fiului ei! Motivul este INCREDIBIL!

publicat 2014-11-21 09:45:01 (Antena-1)
A renuntat la INHIBIȚII! O mama nu se sfieste sa se plimbe GOALA in fata fiului ei! Motivul este INCREDIBIL! Jules Pomerance spune ca plimbatul prin casa in costumul Evei este un lucru extrem de firesc. ...continuare.

A POZAT GOALA LA 101 ANI! Vezi aici cum arata curajoasa batrana | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-11-20 12:45:22 (Libertatea)
A POZAT GOALA LA 101 ANI! Vezi aici cum arata curajoasa batrana | FOTO IN ARTICOL O femeie cu venerabila vasta de 101 ani a acceptat sa pozeze goala pentru o fotografa din SUA. Publicitate Centenara a fost de acord cu sedinta foto iesita din comun, insa a pus o singura conditie: sa nu i se vada complet chipul, pentru a nu fi recunoscuta. Fotografa Anastasia Pottinger a dorit sa surprinda frumusetea trupului si transformarile acestuia, chiar si dupa varsta de 100 de ani, ridurile, semnele, cutele pielii transformand fotografiile in adevarate imagini abstracte. Toate... ...continuare.

Ritual ciudat in familia Madalinei Manole! La ce au recurs parintii cantaretei si ce si-au construit in dormitor, numai ca sa...

publicat 2014-11-19 22:30:02 (CanCan)
Ritual ciudat in familia Madalinei Manole! La ce au recurs parintii cantaretei si ce si-au construit in dormitor, numai ca sa... Nu si-au mai vazut nepotul de patru ani si sustin ca vor sa ingroape securea razboiului cu Petru Mircea. In tot acest timp, parintii Madalinei Manole au salvat poze de pe Internet cu Petru Jr. si i-au facut altar in casa, ca si regretatei lor fiice. ...continuare.

Atentie la neatentie! Lovitura grea pentru romanii care posteaza poze pe Facebook. Pot pierde o gramada de bani

publicat 2014-11-19 20:45:05 (CanCan)
Atentie la neatentie! Lovitura grea pentru romanii care posteaza poze pe Facebook. Pot pierde o gramada de bani Persoanele care posteaza fotografii pe Facebook pot pierde sume importante de bani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

vido laurette anunturi legaturi pugilisti aurica raliul horoscopul poze nud managerii gripa aviara rochi cu fe sorana galeriile liudmila protest in grecia audi lice imnul bingo metropolis tratamente naturiste deseurile sfantul gheorghe cursul euro nitroporos elwira bucatar laszlo loser accident aviatic acuzati teleorman calendar napoca constructii sa masina timpului ajutorul magazine a plonjat sarituri cu schiurile sesiuni alba iulia adjunctul maggi spiritual viata lui viorica magazin online podu