Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Raluca si Denisa vor plange cand vor vedea fotografia! O poza "prafuita" cu Bambi, o amintire invaluita in lacrimi

publicat 2017-02-26 07:30:02 (Antena-1)
Sunt fetele pe care le stim de multa vreme. Au muncit si au ajuns doua dintre cele mai cunoscute artiste de la noi si sunt printre cele mai "vanate" dive din showbiz. S-au concentrat asupra carierei, dar. au fost foarte atente si la aspectul fizic, iar acum arata ca doua bombe sexy. ...continuare.

Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta

publicat 2017-02-24 22:30:06 (Realitatea-TV)
Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 19:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

Instagram creste numarul de imagini pe care le poti adauga cu o singura postare (Aplicatii)

publicat 2017-02-24 14:45:07 (Go4IT)
Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan.Pentru folosire, este de ajuns sa activam noul buton prezent in interfata aplicatiei, selectand apoi din memoria telefonului mobil pana la 10 poze si clipuri video, pe care le putem aranja apoi in orice ordine dorim, respectiv retusa... ...continuare.

Moment stanjenitor pentru o amanta! Sotia furioasa a dezbracat-o si a plimbat-o goala pe strazi

publicat 2017-02-24 10:00:07 (Realitatea-TV)
Moment stanjenitor pentru o amanta! Sotia furioasa a dezbracat-o si a plimbat-o goala pe strazi O femeie din Brazilia a avut parte de o surpriza neplacuta atunci cand a ajuns acasa. Sotul ei era in plin act sexual cu o alta femeie chiar in patul conjugal. ...continuare.

I-a luat la rand! Surpriza de zile mari! Denisa de la "Mireasa pentru fiul meu", relatie secreta cu Andrei, fostul concurent?

publicat 2017-02-23 19:15:01 (Antena-1)
I-a luat la rand! Surpriza de zile mari! Denisa de la Mireasa pentru fiul meu, relatie secreta cu Andrei, fostul concurent? Denisa este una dintre fostele concurente de la "Mireasa pentru fiul meu" si a reusit sa faca valuri in lumea mondena, asta dupa ce a publicat pe internet o imagine in care apare in bratele lui Liviu "Don Juan" Andrei, fostul concurent din Casa Mireselor. ...continuare.

Galerie FOTO HOT! Gigi si-a scos sora la inaintare! Bella Hadid, foromodelul momentului, nu rateaza nicio ocazie de a poza goala

publicat 2017-02-23 13:00:01 (Antena-1)
Galerie FOTO HOT! Gigi si-a scos sora la inaintare! Bella Hadid, foromodelul momentului, nu rateaza nicio ocazie de a poza goala A fost imposibil sa nu o remarci pe Bella Hadid in cadrul recentei Saptamani a modei de la New York sau in numeroasele campanii publicitare care au facut din aceasta tanara, de origine palestiniana, top modelul momentului, relateaza AFP. ...continuare.

Umbla goala in drumetii si posteaza totul pe Instagram. Cum arata imaginile delirante

publicat 2017-02-22 21:00:03 (Click)
Umbla goala in drumetii si posteaza totul pe Instagram. Cum arata imaginile delirante Umbla goala in drumetii si posteaza totul pe Instagram. Cum arata imaginile delirante ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »