Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Exclusiv! Piesa noua, versuri pe masura: ,,Ceee? Ba, esti tu? Ai rupt Photoshopu'!" Baietii de la "Noaptea Tarziu" dau de pamant cu amatorii de poze trucate

publicat 2016-05-26 19:45:01 (Antena-1)
Exclusiv! Piesa noua, versuri pe masura: ,,Ceee? Ba, esti tu? Ai rupt Photoshopu'! Baietii de la Noaptea Tarziu dau de pamant cu amatorii de poze trucate "Sunt bun! Doamne! Port oglinda la gat, ce barbat bine sunt!" Mai sinceri decat ei nu e nimeni! Baietii care au indraznit sa spuna lucrurilor pe nume se intorc si mai plini de glume! ...continuare.

Transformarea incredibila prin care a trecut aceasta femeie, in cateva luni de la nastere: cum arata corpul ei acum

publicat 2016-05-26 13:00:07 (ProTV)
Transformarea incredibila prin care a trecut aceasta femeie, in cateva luni de la nastere: cum arata corpul ei acum O femeie din Londra a reusit sa devina populara pe Instagram dupa ce a postat poze cu ea la 10 luni dupa ce a nascut. ...continuare.

Au revoltat Facebook-ul. Doi copii au distrus o opera de arta, sub privirile amuzate ale parintilor

publicat 2016-05-24 12:15:08 (Realitatea-TV)
Au revoltat Facebook-ul. Doi copii au distrus o opera de arta, sub privirile amuzate ale parintilor Doi copii au distrus un exponat dintr-un muzeu din China in timp ce parintii lor le faceau poze. ...continuare.

Imagini BOMBA! Ana-Maria Barnoschi a dansat in chiloti in fata a zeci de mii de oameni! Nu e o exagerare, chiar asta vezi in poze! Uite-o in TANGA pe scena!

publicat 2016-05-24 06:15:03 (Click)
Imagini BOMBA! Ana-Maria Barnoschi a dansat in chiloti in fata a zeci de mii de oameni! Nu e o exagerare, chiar asta vezi in poze! Uite-o in TANGA pe scena! Colega de platou a lui Bursucu' este una dintre cele mai apreciate dansatoare mioritice. ...continuare.

S-a dus sa se bronzeze, apoi a iesit AȘA pe strada. Lumea o privea socata. Ea mergea relaxata si nu-i pasa de privirile indiscrete

publicat 2016-05-23 15:45:02 (Antena3)
S-a dus sa se bronzeze, apoi a iesit AȘA pe strada. Lumea o privea socata. Ea mergea relaxata si nu-i pasa de privirile indiscrete O femeie a fost fotografiata in timp ce iesea goala dintr-un salon de bronzare. Potrivit martorilor, femeia care avea in jur de 40 de ani, mergea nonsalant pe strada, tinand in mana... ...continuare.

S-a intors in timp si a facut poze cu Iisus. Cel mai bine pastrat SECRET al Vaticanului

publicat 2016-05-23 15:00:02 (Antena-1)
S-a intors in timp si a facut poze cu Iisus. Cel mai bine pastrat SECRET al Vaticanului Unul dintre cele mai bine pastrate secrete ale Vaticanului este cel al Cronovizorului. Acesta era un dispozitiv ce permitea captarea de imagini din trecut. Totul a inceput in anul 1952. ...continuare.

GALERIE FOTO + VIDEO "Tricolorii", asaltati de fani inaintea sedintei de pregatire de azi! Antrenamentul a fost intarziat

publicat 2016-05-21 18:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO + VIDEO Tricolorii, asaltati de fani inaintea sedintei de pregatire de azi! Antrenamentul a fost intarziat Ședinta de pregatire a nationalei Românei a fost intârziata azi din cauza faptului ca jucatorii au fost asteptati de câtiva fani români pentru a face poze si a oferi autografe.  Și Anghel Iordanescu s-a numarat printre cei ceruti de suporteri. A fost indulgent, a facut poze si i-a lasat si pe jucatori sa stea destul de mult timp.  ...continuare.

Are doar 14 si a cerut poze nud cu colegele sale. Ce surpriza a avut cand a ajuns la scoala

publicat 2016-05-21 13:15:14 (Realitatea-TV)
Are doar 14 si a cerut poze nud cu colegele sale. Ce surpriza a avut cand a ajuns la scoala Un adolescent de la o scoala gimnaziala din Manhattan, New York, este acuzat ca si-ar fi terorizat colegele de mai multe luni. ...continuare.

ORASUL PARASIT. Imagini uluitoare cu capitala de lux a unui stat care e goala

publicat 2016-05-21 07:30:10 (Realitatea-TV)
ORASUL PARASIT. Imagini uluitoare cu capitala de lux a unui stat care e goala Naypyidaw este un oras fantoma, care a devenit capitala Birmaniei in 2005, fiind in acea vreme mai mult un proiect decat un oras bine definit. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »