Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Povestea emotionanta din spatele acestei poze. "Daca nu stiam ca s-a pierdut, m-as fi gandit ca..."

publicat 2016-09-28 18:45:15 (Realitatea-TV)
Povestea emotionanta din spatele acestei poze. "Daca nu stiam ca s-a pierdut, m-as fi gandit ca..." O fotografie in care un politist tine de mana un copil care se ratacise i-a impresionat pe internautii romani. Poza postata pe Facebook a strans peste 2.700 de like-uri si a fost distribuita de peste 300 de ori. ...continuare.

Mii de poze cu membri ai familiei regale britanice au fost furate de hackeri

publicat 2016-09-28 18:30:01 (Antena3)
Mii de poze cu membri ai familiei regale britanice au fost furate de hackeri Hackeri necunoscuti au spart contul de iCloud al Pippei Middleton, sora ducesei de Cambridge si au furat câteva mii de poze, inclusiv ale lui Kate Middleton si copiilor acesteia. Pozele au fost oferite... ...continuare.

Profesoara de la un liceu de prestigiu din Capitala, poze indecente pe Facebook

publicat 2016-09-28 09:00:30 (Romania-TV)
Profesoara de la un liceu de prestigiu din Capitala, poze indecente pe Facebook Diriginta unei clase de la Colegiul National de Arte Dinu Lipatti a aparut, pe pagina de Facebook, in cateva fotografii in ipostaze indecente. ...continuare.

Imagini socante intr-un apartament din cartierul bucurestean Militari. Ce au crescut doua femei in locuinta lor

publicat 2016-09-27 18:00:01 (Antena3)
Imagini socante intr-un apartament din cartierul bucurestean Militari. Ce au crescut doua femei in locuinta lor Imagini socante într-un apartament din cartierul bucurestean Militari. Doua femei, mama si fiica au crescut în apartament 47 de rozatoare, iepuri si porci de Guineea, scrie... ...continuare.

Una dintre cele mai batrane femei din Romania dezvaluie secretul longevitatii VIDEO

publicat 2016-09-27 11:15:11 (Romania-TV)
Una dintre cele mai batrane femei din Romania dezvaluie secretul longevitatii VIDEO Una dintre cele mai batrane femei din Romania a implinit 107 ani. Ea este din judetul Neamt, locuieste singura si are grija de gospodarie. A avut sapte copii, din care numai patru mai sunt in viata. Batrana spune ca secretul longevitatii ei este munca si credinta in Dumnezeu. De ziua ei, a fost vizitata de vecini si jurnalisti. ...continuare.

O ruda a intrat in casa unei femei oarbe si a gasit un schelet. Cand a aflat al cui era, a inlemnit

publicat 2016-09-27 09:30:22 (Realitatea-TV)
O ruda a intrat in casa unei femei oarbe si a gasit un schelet. Cand a aflat al cui era, a inlemnit Cumnata unei femei nevazatoare a intrat in casa ei dupa zeci de ani in care n-a vizitat-o. Pe jos, a gasit un schelet. ...continuare.

I-a disparut ceasul in vacanta din Thailanda. Ce au descoperit cei doi cand au ajuns acasa si s-au uitat pe poze. FOTO

publicat 2016-09-26 15:30:08 (ProTV)
I-a disparut ceasul in vacanta din Thailanda. Ce au descoperit cei doi cand au ajuns acasa si s-au uitat pe poze. FOTO Un cuplu intors din Thailanda a descoperit acasa cine erau hotii care au lasat-o pe femeie fara ceas. Barbatul a surprins, fara sa isi dea seama, momentul furtului intr-o fotografie. ...continuare.

Cruduta a incins imaginatia fanilor cu un decolteu extrem de generos! S-a vazut totul prin rochia transparenta!

publicat 2016-09-26 12:45:02 (Antena-1)
Daniela Crudu face ce face si ajunge mereu in centrul atentiei, mai ales ca nu rateaza nicio ocazie sa isi bucure fanii cu poze incendiare. ...continuare.

FOTO Bianca Dragusanu, ultimele poze cu ea inainte sa nasca! De ce isi mascheaza burta si ce decolteu are

publicat 2016-09-26 00:45:04 (Click)
FOTO Bianca Dragusanu, ultimele poze cu ea inainte sa nasca! De ce isi mascheaza burta si ce decolteu are Bianca Dragusanu se pregateste sa nasca, insa nu se dezminte! Frumoasa femeie merge la cumparaturi si pare la fel de sprintena ca la inceputul sarcinii, in timp ce iubitul sau, Victor o insoteste peste tot si are grija de ea, ca de o printesa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »