Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Poze rare din tineretea lui Vladimir Putin. Foarte putina lume l-a vazut astfel

publicat 2015-04-25 18:30:14 (Realitatea-TV)
Poze rare din tineretea lui Vladimir Putin. Foarte putina lume l-a vazut astfel Un set de fotografii din tineretea lui Vadimir Putin arata un cu totul alt fel de om. Fotografiile au fost vazute de foarte putini oameni pana acum. ...continuare.

Ce a ramas dupa cutremurul din Nepal. Fotografiile care au facut inconjorul lumii

publicat 2015-04-25 14:45:11 (Realitatea-TV)
Ce a ramas dupa cutremurul din Nepal. Fotografiile care au facut inconjorul lumii Cartiere intregi din Kathmandu sunt o ruina. Imaginile surprinse imediat dupa producerea seismului arata oameni cautand cu mainile goale supravietuitorii prinsi sub daramaturi. ...continuare.

Cele 10 principii de viata ale unei femei fabuloase

publicat 2015-04-25 14:15:14 (Libertatea)
Cele 10 principii de viata ale unei femei fabuloase ...continuare.

Cea mai SIMPLA metoda de a-i creste LIBIDOUL iubitei sale

publicat 2015-04-24 10:15:13 (Libertatea)
Cea mai SIMPLA metoda de a-i creste LIBIDOUL iubitei sale Multi dintre barbati cred ca oboseala invocata de iubita loc atunci cand vine vorba de sex este doar o scuza. Ei bine, nu! Studiile recente au aratat ca cea mai simpla metoda prin care poti creste libidoul iubitei este sa o lasi sa doarma. Cea mai SIMPLA metoda de a-i creste LIBIDOUL iubitei sale- foto Northfoto Publicitate O femeie odihnita este o femeie cu mai mult chef de sex. Acesta este rezultatul unui studiu, potrivit caruia somnul odihnitor este un bun afrodisiac pentru femei.... ...continuare.

Boschetarii din SUA isi fac poze cu iPhone-ul si sunt populari pe cea mai tare platforma foto

publicat 2015-04-23 15:15:11 (Realitatea-TV)
Boschetarii din SUA isi fac poze cu iPhone-ul si sunt populari pe cea mai tare platforma foto Instagram va fi, candva, un instrument de baza in studiile socio-antropologice. ...continuare.

Scrisoarea veninoasa trimisa unei mame care posta prea multe poze cu copilul pe Facebook

publicat 2015-04-23 10:45:25 (Realitatea-TV)
Scrisoarea veninoasa trimisa unei mame care posta prea multe poze cu copilul pe Facebook O femeie care devenise de curand mama si posta multe fotografii cu copilul pe Facebook a primit acasa, in posta, o scrisoare neasteptata. ...continuare.

Descoperirea socanta a chirurgului care a operat tumora pe creier a unei femei. Ce era, de fapt

publicat 2015-04-23 10:30:23 (Realitatea-TV)
Descoperirea socanta a chirurgului care a operat tumora pe creier a unei femei. Ce era, de fapt O echipa de chirurgi de la un spital din Los Angeles au descoperit, cu uimire, in timpul ce operau tumora pe creier a unei femei, ca era vorba de fetusul nedezvoltat al geamanului femeii. ...continuare.

Descoperirea socanta a chirurgului care a operat tumora pe creier a unei femei. Ce era, de fapt

publicat 2015-04-23 10:30:23 (Realitatea-TV)
Descoperirea socanta a chirurgului care a operat tumora pe creier a unei femei. Ce era, de fapt O echipa de chirurgi de la un spital din Los Angeles au descoperit, cu uimire, in timpul ce operau tumora pe creier a unei femei, ca era vorba de fetusul nedezvoltat al geamanului femeii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »