Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Cele mai senzuale femei ale horoscopului. Te topesti dupa ele!

publicat 2017-01-19 15:30:25 (Realitatea-TV)
Cele mai senzuale femei ale horoscopului. Te topesti dupa ele! Cele mai atractive femei sunt delicate si emana senzualitate prin toti porii. Ele reusesc sa suceasca mintile oricarui barbat fara sa faca nimic in mod deosebit. ...continuare.

Povestea barbatului de 92 de ani, care este casatorit cu 97 de femei si are 150 de copii

publicat 2017-01-19 13:30:28 (Realitatea-TV)
Povestea barbatului de 92 de ani, care este casatorit cu 97 de femei si are 150 de copii Mohammed Bello Abubakar este una dintre cele mai controversate figuri din Nigeria. Barbatul de 92 de ani a fost casatorit cu 107 femei, 97 dintre fiindu-i inca neveste. ...continuare.

A gasit un cuib de viespi la coltul casei si a incercat sa-l distruga cu mainile goale. E ireal ce a urmat!

publicat 2017-01-18 14:45:01 (Antena3)
A gasit un cuib de viespi la coltul casei si a incercat sa-l distruga cu mainile goale. E ireal ce a urmat! Un barbat s-a filmat în timp ce distruge cu mâinile goale un cuib de viespi care a aparut la coltul casei sale din Florida. Asa cum se vede din imaginile postate pe Internet, barbatul omoara cu... ...continuare.

3 zodii de femei periculoase pentru orice relatie. Destrama si cel mai solid cuplu

publicat 2017-01-18 10:15:21 (Realitatea-TV)
3 zodii de femei periculoase pentru orice relatie. Destrama si cel mai solid cuplu Oricat de fidel ar fi un barbat, exista femei in fata carora cu greu poate rezista. Sunt incitante si nu pregeta niciun efort pentru a-si dovedi suprematia. Sunt in stare sa destrame relatii solide fara nicio mustrare de constiinta. ...continuare.

Aceste femei au avut curajul sa renunte la haine, desi multi vor rade de trupurile lor. Motivul pentru care au facut asta este foarte interesant. GALERIE FOTO

publicat 2017-01-18 07:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Peste 80 de femei tinere au acceptat sa fie fotografiate in lenjerie intima, cu toate ca formele lor corporale sunt foarte departe de exigentele pretinse de actualele standarde de frumusete. Goliciunea lor imperfecta a fost imortalizata pentru cartea fotografiei Emily Lauren Dick, care promite un volum inspirational pentru toate femeile nemultumite de formele lor. ...continuare.

Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita

publicat 2017-01-17 18:45:02 (Antena3)
Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a spus, marti, la Ziare.com, ca nu exclude aparitia unor poze trucate cu ea, dupa ce Sebastian Ghita a spus, cu o seara înainte, ca va difuza imagini cu... ...continuare.

Ultima moda in materie de sex. Tot mai multe femei vor asta

publicat 2017-01-17 17:00:22 (Realitatea-TV)
Ultima moda in materie de sex. Tot mai multe femei vor asta Ultima tendinta in materie de sex este total neasteptata. Se pare ca tot mai multe femei isi doresc sani mai mici. ...continuare.

Jojo s-a externat. Cum o alinta pe fetita si de ce nu vrea sa publice poze cu ea

publicat 2017-01-17 16:15:11 (Romania-TV)
Jojo s-a externat. Cum o alinta pe fetita si de ce nu vrea sa publice poze cu ea Jojo (35 de ani) a devenit mamica pentru a doua oara in urma cu doar o saptamana, pe 10 ianuarie. Vedeta si-a anuntat fanii ca se simte bine si ca a ajuns acasa, acolo unde este 24 din 24 de ore alaturi de micuta ei, Zora. Jojo mai are un baietel din mariajul anterior, pe Achim (5 ani). ...continuare.

Galerie foto HOT! Iti vine sa crezi sau nu, oricare dintre vedetele astea ti-ar putea fi mama. Cele mai sexy femei trecute de 45 de ani

publicat 2017-01-17 11:00:02 (Antena-1)
Galerie foto HOT! Iti vine sa crezi sau nu, oricare dintre vedetele astea ti-ar putea fi mama. Cele mai sexy femei trecute de 45 de ani Timpul nu trece la fel pentru toata lumea, insa pentru unele femei parca le ajuta sa fie mai sexy. Iti vine sa crezi ca Jennifer Lopez, Sharon Stone sau Halle Berry au peste 45 sau chiar 50 de ani? Nici noua! Mai ales cand vedem pozele de mai jos ...continuare.

Gina Pistol si-a pus fanii pe jar cu ultima poza! "Aoleu, chemam deratizarea sau...hingherii?!" Ce i-a socat pe admiratori

publicat 2017-01-17 10:45:01 (Antena-1)
Gina Pistol si-a pus fanii pe jar cu ultima poza! Aoleu, chemam deratizarea sau...hingherii?! Ce i-a socat pe admiratori Gina Pistol face ce face si reuseste sa isi surprinda fanii cu poze cat se poate de sexy! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »