Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bucurii si satisfactii!

publicat 2016-04-30 00:00:04 (Bursa)
Bucurii si satisfactii! Pastele, cea mai mare sarbatoare a lumii crestine, ne bate la usa si ar fi pacat sa ne surprinda cu camarile sufletului goale si cu unghere ale mintii necuratate de mizerie. Daca ne plangem ca pe lume sunt crize, imposibil de trecut, care ne priveaza de anumite satisfactii materiale, avem datoria sa facem imposibilul pentru a nu duce lipsa de bucurii spirituale. Avem o sarbatoare, atunci trebuie sa ne straduim sa fim demni de ea, sa stim sa ne bucuram asa cum se cuvine. Pastele este... ...continuare.

Criminalul vanzatoarei i-a facut poze MOARTA si i le-a trimis RIVALULUI. Mesaj DIABOLIC

publicat 2016-04-29 13:45:22 (Romania-TV)
Criminalul vanzatoarei i-a facut poze MOARTA si i le-a trimis RIVALULUI. Mesaj DIABOLIC Detalii halucinante despre crima de joi care a zguduit Capitala. Tiberiu Radu si-a ucis, joi, fosta iubita, Loredana Ivan, vanzatoare intr-un magazin, pentru ca aceasta nu dorea sa se mai impace cu el. ...continuare.

Bucurii si satisfactii!

publicat 2016-04-29 00:00:07 (Bursa)
Bucurii si satisfactii! Pastele, cea mai mare sarbatoare a lumii crestine, ne bate la usa si ar fi pacat sa ne surprinda cu camarile sufletului goale si cu unghere ale mintii necuratate de mizerie. Daca ne plangem ca pe lume sunt crize, imposibil de trecut, care ne priveaza de anumite satisfactii materiale, avem datoria sa facem imposibilul pentru a nu duce lipsa de bucurii spirituale. Avem o sarbatoare, atunci trebuie sa ne straduim sa fim demni de ea, sa stim sa ne bucuram asa cum se cuvine. Pastele este... ...continuare.

Intrebari gresite pe care barbatii si le pun despre femei

publicat 2016-04-28 23:30:34 (Romania-TV)
Intrebari gresite pe care barbatii si le pun despre femei Cand este vorba despre femei barbatii se confrunta cu o multime de intrebari fara raspuns. Iar de calitatea intrebarile puse depinde calitatea raspunsurilor. Nu poti sa-ti cresti cunostintele despre femei daca nu stii ce sa intrebi sau pe cine sa intrebi. ...continuare.

4 zodii de femei cu har dumnezeisc. Sunt o binecuvantare pentru barbati

publicat 2016-04-28 17:15:27 (Realitatea-TV)
4 zodii de femei cu har dumnezeisc. Sunt o binecuvantare pentru barbati Barbatii isi doresc femei care sa li se dedice trup si suflet, care sa ii sprijine neconditionat, sa ii iubeasca si ocroteasca, sa fie sotii si mame devotate. Poate ca nu e tocmai usor sa gasesti femeia care intruneste toate aceste conditii, insa nici imposibil. ...continuare.

Cel mai ciudat top. Ele sunt fetele cu un aspect ce lasa de dorit, dar cu trupuri perfecte

publicat 2016-04-28 11:30:25 (Realitatea-TV)
Cel mai ciudat top. Ele sunt fetele cu un aspect ce lasa de dorit, dar cu trupuri perfecte Au un trup de nota 10. Trupurile lor sunt perfecte. Internautii care au realizat topul cu poze luate de pe retelele de socializare considera, totusi, ca aceste fete au un aspect ce lasa de dorit. ...continuare.

Horoscop: 4 zodii de femei cu har dumnezeisc

publicat 2016-04-28 11:30:25 (Romania-TV)
Horoscop: 4 zodii de femei cu har dumnezeisc Barbatii isi doresc femei care sa li se dedice trup si suflet, care sa ii sprijine neconditionat, sa ii iubeasca si ocroteasca, sa fie sotii si mame devotate. Poate ca nu e tocmai usor sa gasesti femeia care intruneste toate aceste conditii, insa nici imposibil. ...continuare.

Descoperire macabra! Cadavrul unei femei disparute in urma cu sase ani a fost gasit ingropat langa casa

publicat 2016-04-28 08:45:01 (Antena3)
Descoperire macabra! Cadavrul unei femei disparute in urma cu sase ani a fost gasit ingropat langa casa Caz socant in comuna harghiteana Simonesti. Politistii au dat peste cadavrul unei femei de 36 de ani, care a disparut in urma cu sase ani, cu ajutorul unui caine politist. ...continuare.

Astea sunt numele romanesti de femei puternice! Vezi daca te regasesti printre ele

publicat 2016-04-27 19:30:02 (CanCan)
Astea sunt numele romanesti de femei puternice! Vezi daca te regasesti printre ele Psihologii sustin ca numele pe care le purtam ne influenteaza imaginea de sine si, in consecinta, relatiile cu cei din jur. Ba mai mult, dupa unele pareri, numele ne influenteaza chiar destinul si personalitatea. Daca este adevarat, inseamna ca aceste 10 nume romanesti apartin unor femei puternice, care nu se lasa doborate de nimic in viata. Toate provin din cuvinte care au semnificatia de "puternic", "glorios''. Alexandra este femininul numelui Alexandru, care provine din limba greaca si se... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »