Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Elena Udrea isi face poze prin cimitire. In ce ipostaza a aparut fostul ministru printre morminte

publicat 2016-08-28 16:15:10 (ProTV)
Elena Udrea isi face poze prin cimitire. In ce ipostaza a aparut fostul ministru printre morminte Elena Udrea incearca sa uite de problemele multe pe care le are in justitie, relaxandu-se pe litoral si in Delta - si postand multe fotografii pe Facebook. ...continuare.

Motivul RUSINOS pentru care unii barbatii se simt anxiosi in compania anumitor femei

publicat 2016-08-28 11:00:17 (Realitatea-TV)
Motivul RUSINOS pentru care unii barbatii se simt anxiosi in compania anumitor femei S-a dovedit, inca o data, cat de diferiti sunt barbatii fata de femei. Intr-un studiu publicat in revista European Journal of Social Psychology, o echipa de cercetatori sustine ca, in mod normal, barbatii care se afla in relatii cu femei care au un comportament sexual agresiv sunt anxiosi, in ciuda faptului ca nu recunosc acest lucru. Cercetarea a fost facuta pe 62 de cupluri, pe parcursul a 8 luni. ...continuare.

10 tipuri de femei pe care barbatii le ocolesc

publicat 2016-08-27 21:00:10 (Romania-TV)
10 tipuri de femei pe care barbatii le ocolesc Daca toate femeile cu care te-ai intalnit pana acum s-au dovedit a fi enervante sau s-au comportat ciudat, potrivit standardelor tale, n-ar trebui totusi sa crezi despre femei ca toate sunt o apa si un pamant. ...continuare.

Adevarul despre despartire iese la iveala! Adelina Pestritu, data de gol cu acest detaliu! Cum s-a pozat vedeta?

publicat 2016-08-27 19:45:01 (Antena-1)
Adelina Pestritu este o vedeta de-a dreptul seducatoare, ce isi face fanii sa innebuneasca de placere de fiecare data cand posteaza poze noi. ...continuare.

RAMAI VRAJIT de FRUMUSETEA LOR. Ea si alte FEMEI SUPERBE sunt cele mai apreciate MISS UNIVERS din istoria concursului I Foto galerie

publicat 2016-08-27 17:45:05 (Evenimentul-Zilei)
RAMAI VRAJIT de FRUMUSETEA LOR. Ea si alte FEMEI SUPERBE sunt cele mai apreciate MISS UNIVERS din istoria concursului I Foto galerie La celebrul concurs de frumusete Miss Univers ajung cele mai atragatoare femei din fiecare tara participanta. ...continuare.

S-au trezit cu conturile goale! Cazul CEC Bank, preluat de Investigarea Criminalitatii Economice

publicat 2016-08-27 17:30:15 (Realitatea-TV)
S-au trezit cu conturile goale! Cazul CEC Bank, preluat de Investigarea Criminalitatii Economice Cazul celor doua foste angajate ale sucursalei CEC Bank din Zlatna acuzate ca au furat bani din conturile de economii ale clientilor a fost preluat de Serviciul de Investigare a Criminalitatii Economice din Politia Judeteana Alba, ancheta fiind supravegheata si de Parchetul Judecatoriei Alba Iulia. Anchetatorii presupun ca exista sute de pagubiti, iar prejudiciul s-ar ridica la sute de mii de euro. ...continuare.

Doamne, ce forme sexy si apetisante! Maria de la "Insula iubirii" incinge imaginatia fanilor cu poze provocatoare!

publicat 2016-08-27 10:00:01 (Antena-1)
Doamne, ce forme sexy si apetisante! Maria de la Insula iubirii incinge imaginatia fanilor cu poze provocatoare!  Maria a fost una dintre cele mai sexy ispite de la "Insula iubirii". Totusi, aceasta continua sa ispiteasca fanii pe retelele de socializare. ...continuare.

Cele mai amuzante poze cu animale! Nu doar oameni stiu sa se maimutareasca

publicat 2016-08-26 18:00:26 (Realitatea-TV)
Cele mai amuzante poze cu animale! Nu doar oameni stiu sa se maimutareasca Un elefantel care imita un strut si vrea sa isi indese capul in pamant sau o gorila care isi baga degetul in nas in vazul lumii sunt doar doua dintre cele mai amuzante poze cu animale prezentate de The Telegraph. ...continuare.

Ce a patit acest barbat dupa ce a adaugat numerele de telefon a 250 de femei intr-un grup de WhatsApp. "O meriti, prietene".

publicat 2016-08-26 15:00:10 (ProTV)
Ce a patit acest barbat dupa ce a adaugat numerele de telefon a 250 de femei intr-un grup de WhatsApp. O meriti, prietene. Un barbat a adaugat din greseala numerele de telefon a 250 de femei, intr-un grup din WhatsApp. ...continuare.

Bilantul CUTREMURATOR in urma SEISMULUI ce a lovit ITALIA creste de la ora la ora! Surse oficiale anunta 12 ROMANI MORTI

publicat 2016-08-26 10:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Bilantul CUTREMURATOR in urma SEISMULUI ce a lovit ITALIA creste de la ora la ora! Surse oficiale anunta 12 ROMANI MORTI Bilantul celor ce si-au pierdut viata in cutremurul devastator din centrul Italiei creste de la ora la ora! Mai mult de 250 de persoane au murit si pet 300 au fost ranite. Potrivit unor surse citate de Realitatea TV, 12 romani ar fi decedat in urma seismului, 11 femei femei si un barbat, informatie facuta de presedintele Asociatiei Romanilor din Italia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »