Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

4 zodii de femei care fac scandal din orice. Cu ele chiar NU te poti intelege

publicat 2016-07-23 10:15:28 (Realitatea-TV)
4 zodii de femei care fac scandal din orice. Cu ele chiar NU te poti intelege Nemultumite, artagoase si mereu cu capsa pusa. Vorbim despre acele femei care au intotdeauna ceva de reprosat si care o fac si pe un ton ridicat. ...continuare.

Desfranatele planetei care au INCINS retelele de socializare. FACEBOOK le-a dat INTERZIS | FOTO

publicat 2016-07-22 23:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Desfranatele planetei care au INCINS retelele de socializare. FACEBOOK le-a dat INTERZIS | FOTO De foarte multe ori, reteaua Facebook a decis sa stearga anumite poze ale utilizatorilor, deoarece erau considerate prea sexy si nu puteau fi tinute acolo. ...continuare.

Atentatul din Munchen: Primele poze cu atacatorul care a deschis focul in fata unui mall din Munchen

publicat 2016-07-22 21:30:21 (Realitatea-TV)
Atentatul din Munchen: Primele poze cu atacatorul care a deschis focul in fata unui mall din Munchen Atentatul din Munchen. Daily Mail Online a postat pe contul de Twitter al publicatiei prima fotografie cu atacatorul din Munchen. ...continuare.

Hackerii pot intra in toate produsele Apple doar cu ajutorul unei poze. Ce trebuie sa faci pentru a fi in siguranta

publicat 2016-07-22 15:30:14 (ProTV)
Hackerii pot intra in toate produsele Apple doar cu ajutorul unei poze. Ce trebuie sa faci pentru a fi in siguranta O eroare de programare a celor de la Apple face ca toata gama lor de produse sa fie vulnerabila in fata hackerilor. Acestia pot avea acces la parole si alte date din telefon si chiar sa il controleze de la distanta, fara ca utilizatorul sa isi dea seama. ...continuare.

Secrete despre sani confirmate de femei

publicat 2016-07-21 23:30:19 (Romania-TV)
Secrete despre sani confirmate de femei Sanii! Mari sau mici, barbatii ii observa, ii admira, tanjesc dupa ei, vor sa-i atinga. Sanii starnesc pasiuni, obsesii, inspira poetii, artistii. Iata 5 secrete despre sani, confirmate de femei, in cadrul unui sondaj Menshealth.com la care au participat peste 700 de reprezentante ale sexului frumos. ...continuare.

Boala cu 1000 de fete, care afecteaza din ce in ce mai multe femei. NU IGNORA simptomele

publicat 2016-07-21 16:15:22 (Romania-TV)
Boala cu 1000 de fete, care afecteaza din ce in ce mai multe femei. NU IGNORA simptomele Scleroza multipla este una din cele mai infricosatoare boli, iar multe din simptomele acesteia la femei nu sunt cunoscute. ...continuare.

Horoscop: Patru zodii de femei fatale. Ai da orice sa le cuceresti

publicat 2016-07-21 15:30:16 (Romania-TV)
Horoscop: Patru zodii de femei fatale. Ai da orice sa le cuceresti Cum se face ca exista pe lumea asta femei care dau pe spate orice barbat. Au ele un farmec aparte, caruia cu greu i se poate rezista. Pe unde trec, intorc toate privirile si stiu cum sa jongleze cu sentimentele celor din jur. ...continuare.

Secretul trist al femeii care si-a facut poze pentru albumul de gravida.A aliniat politistii, apoi..

publicat 2016-07-21 13:45:09 (Realitatea-TV)
Secretul trist al femeii care si-a facut poze pentru albumul de gravida.A aliniat politistii, apoi.. Povestea lui Meghan, o gravida din Statele Unite, a inlacrimat o lume intreaga. ...continuare.

Un milionar in varsta, surprins cand face sex cu doua femei in balconul unui hotel VIDEO

publicat 2016-07-21 13:45:09 (Romania-TV)
Un milionar in varsta, surprins cand face sex cu doua femei in balconul unui hotel VIDEO Imagini incredibile cu un milionar din Chicago au facut inconjurul lumii. Omul de afaceri a fost filmat in balconul unui hotel, chiar in timpul unei partide de sex, cu doua femei. ...continuare.

Socant: ce s-a intamplat cu trei femei din Prahova, in biserica, in timpul slujbei de Sf ILIE

publicat 2016-07-21 10:30:15 (Realitatea-TV)
Socant: ce s-a intamplat cu trei femei din Prahova, in biserica, in timpul slujbei de Sf ILIE Trei femei din Bucov, judetul Prahova, sustin ca au ramas fara portofele ieri, in timpul slujbei de Sfantul Ilie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »