Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Bucurie mare in familia staretei de la manastirea Tariceni! Gemenele au implinit trei ani! Vezi poze inedite de la petrecerea lor!

publicat 2014-11-24 22:15:02 (CanCan)
Bucurie mare in familia staretei de la manastirea Tariceni! Gemenele au implinit trei ani! Vezi poze inedite de la petrecerea lor! In urma cu trei ani, maicuta Sebastiana a socat intreaga tara dupa ce a nascut gemene. Nici pana astazi nu se stie cine este tatal micutelor, nasul de botez fiind cel care o ajuta pe mama sa-si creasca fetele. ...continuare.

BLOCUL-FANTOMA al lui Marian Vanghelie, AFACERE MISTERIOASA. Politistii locali pazesc imobilul gol

publicat 2014-11-24 15:15:47 (Romania-TV)
BLOCUL-FANTOMA al lui Marian Vanghelie, AFACERE MISTERIOASA. Politistii locali pazesc imobilul gol Zeci de apartamente atribuite Primariei Sectorului 5 stau goale de ani buni, in vreme ce saracii din Rahova si Ferentari se chinuie in frig. Politistii locali ai lui Marian Vanghelie pazesc zi si noapte blocul situat in cartierul Giulesti din Sectorul 1. Putinii locatari din imobil sustin ca Vanghelie refuza sa repartizeze apartamentele familiilor sarace. Materialul a fost filmat cu camera ascunsa de jurnalistii . ...continuare.

GALERIE FOTO HOT / Fete goale la pedale! Șa pe ele!

publicat 2014-11-23 14:00:20 (Libertatea)
GALERIE FOTO HOT / Fete goale la pedale! Șa pe ele! Finalul de an e al retrospectivelor, dar si al calendarelor cu vino-ncoa! Cei interesati pot comanda, cu 25 de euro, pe internet, "Sexy Cycling Calendar Swiss 2015", o colectie de 12 fotografii fierbinti cu cicliste din Elvetia. Publicitate Mai multe pe sportnews.ro ...continuare.

Steaua-FC Brasov 2-0. Victorie cu frana de mana trasa

publicat 2014-11-22 22:30:14 (OnlineSport)
Steaua si-a adjudecat cele 3 puncte puse in joc pe teren propriu cu FC Brasov, scor 2-0, prin golurile semnate in partea secunda de Adi Popa si Alexandru Chipciu. "Stegarii" au avut o prestatie consistenta in Ghencea, in fata unor tribune goale, insa au fost tradati de defensiva in primul minut al reprizei a doua. Chipciu s-a demarcat bine spre final, rezolvand problema invingatoarei. ...continuare.

OMV Petrom a semnat un protocol de colaborare pentru sustinerea egalitatii intre sexe

publicat 2014-11-21 19:15:03 (Bursa)
Producatorul de titei si gaze OMV Petrom a semnat un Protocol de colaborare cu Departamentul pentru Egalitate de Sanse intre Femei si Barbati (DESFB) pentru a sprijini promovarea principiului egalitatii de sanse intre femei si barbati in randul angajatorilor din Romania, arata un comunicat remis redactiei. ...continuare.

Calatoria unei femei care nu se mai temea de imbatranire/ de Gabriel Osmonde

publicat 2014-11-21 00:00:27 (Ziarul-Financiar)
Calatoria unei femei care nu se mai temea de imbatranire/ de Gabriel Osmonde Calatoria unei femei care nu se mai temea de imbatranire Cele 20.000 de femei din viata unui barbat Lucrarea iubirii Alternastere Testamentul francez Laura B., o femeie foarte inteligenta, de varsta mijlocie, cu o existenta burgheza de care fiicei ei ii e rusine, se intreaba daca viata aceasta, care seamana cu aceea a unui peste intraun acvariu, mai merita traita. Ceea ce descopera ea treptat este ca, in aceasta vara indiana a vietii ei, mai sunt posibile iubirea, senzualitatea dezlantuita... ...continuare.

Cum a devenit VIRAL un film in care un sportiv extrem urca pe unul din cele mai inalte turnuri din Romania CU MAINILE GOALE I VIDEO

publicat 2014-11-20 08:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Cum a devenit VIRAL un film in care un sportiv extrem urca pe unul  din cele mai inalte turnuri  din Romania CU MAINILE GOALE I VIDEO Sportivul extrem Flaviu Cernescu a urcat pe una din cele mai inalte cladiri din Romania. De la inaltimea unui bloc cu 90 de etaje, banateanul s-a plimbat pe niste bare de metal care sustineau liftul din interiorul turnului CET-ului Pitesti Sud. Un film de cinci minute cu escapada sa a ajuns in cateva ore viral pe retelele de socializare. ...continuare.

Un american este cercetat in trei state dupa ce a facut 26 de copii cu 15 femei

publicat 2014-11-20 07:00:02 (Antena3)
Un american este cercetat in trei state dupa ce a facut 26 de copii cu 15 femei Un american este cercetat in trei state dupa ce ar fi facut cel putin 26 de copii. In varsta de 50 de ani, barbatul a lasat insarcinate 15 femei, dar niciuneia nu ii plateste pensie alimentara. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

interlopi mini comarnic necenzurat eleve mondene autoliv metale nehoiu macovei program de lucru plancton viceprimarul direct dolj petrom alto nepot cura wowbiz dn 24 dieta secolul xix sexul anal head curtea de apel testament hunedoara stefan banica terapia bucovina de nord impuscat in cap guvernul actual nippon repatrierea adresa lui gigi becali vergeturi limuzina medicul de familie kanal d sotia bicaz limba si literatura romana travel universitatea craiova arcelor mittal galati interactiv mures grav accident tena