Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

"De ce trebuie sa suport SUPLIMENTAREA personalului doar pentru ca ti se scoala fix in august sa-ti iei pasaportul?" - Dan Diaconu

publicat 2017-08-17 19:15:07 (Evenimentul-Zilei)
De ce trebuie sa suport SUPLIMENTAREA personalului doar pentru ca ti se scoala fix in august sa-ti iei pasaportul? - Dan Diaconu Este una dintre cele mai dure scrisori adresate romanilor din Diaspora de catre economistul Dan Diaconu care pune pe tapet cateva realitati ignorate de intreaga societate. Autorul scrisorii este necrutator in analiza sa afirmand printre altele:Vrei sa votezi, foarte bine: asuma-ti votul! Vino in tara si munceste cot la cot cu mine si-abia atunci poti emite pretentii. Vrei pasapoarte? E OK. Misca-ti fundul tot timpul anului si fa-ti pasaportul. Ambasadele si consulatele sunt goale, nu trebuie... ...continuare.

Un pui de delfin a murit, dupa ce mai multi turisti au facut poze cu el

publicat 2017-08-17 18:45:23 (Realitatea-TV)
Un pui de delfin a murit, dupa ce mai multi turisti au facut poze cu el Un pui de delfin esuat a murit dupa ce a fost pasat de la un turist la altul si fotografiat de oamenii prezenti pe o plaja din Spania. ...continuare.

Fotografia de nunta in 2017

publicat 2017-08-17 16:15:01 (AgoraNews)
Fotografia de nunta in 2017 În 2017, fotografii romani au oferit proaspat casatoritilor albume printate separat si selectii de poze in format 10x15 cm, cu scopul de a-i fideliza, desi la mare cautare au fost si anul acesta fotocartile, releva un studiu realizat la initiativa Epson, in randul a peste 400 de fotografi reuniti in comunitatea de profil WeddingStaff. ...continuare.

Fantine din "Mizerabilii", victima a hackerilor! Pe net, au aparut mai multe poze nud cu Anne Hathaway pe retelele de socializare

publicat 2017-08-17 14:45:02 (Antena-1)
Fantine din Mizerabilii, victima a hackerilor! Pe net, au aparut mai multe poze nud cu  Anne Hathaway pe retelele de socializare Actrita americana Anne Hathaway apare in mai multe poze nud difuzate pe retelele de socializare, fiind dupa cat se pare victima atacului unor hackeri, relateaza online ziarul spaniol Estrella Digital. ...continuare.

Pui de delfin mort, dupa ce turistii au incercat sa-si faca poze cu el

publicat 2017-08-17 14:15:22 (Realitatea-TV)
Pui de delfin mort, dupa ce turistii au incercat sa-si faca poze cu el Un pui de delfin care a murit pe plaja Mojacar din sud-estul Spaniei, dupa ce turistii s-au jucat cu el in apropiere de tarm si l-au fotografiat, a generat un val de indignare, miercuri, pe retelele de socializare din aceasta tara, relateaza AFP. ...continuare.

Pachetul de tigari ascunde o AVERE, dar tu il arunci la GUNOI. Uite cum poti sa faci BANI

publicat 2017-08-17 13:00:25 (Romania-TV)
Pachetul de tigari ascunde o AVERE, dar tu il arunci la GUNOI. Uite cum poti sa faci BANI Toti fumatorii arunca pachetele de tigari goale, insa foarte putini stiu ca pot sa castige bani cu ele. Mai exact, folia pe care o desfacem la desigilarea pachetului poate fi vanduta spre centre specializate de reciclare! ...continuare.

Cele mai amuzante poze "fabricate" pe net dupa ce Real Madrid a invins Barcelona cu 2-0

publicat 2017-08-17 12:30:14 (Realitatea-TV)
Cele mai amuzante poze "fabricate" pe net dupa ce Real Madrid a invins Barcelona cu 2-0 Faptul ca a castigat sapte trofee cu Real Madrid, ca antrenor, in 20 de luni, este ''fabulos'', a declarat francezul Zinedine Zidane, dupa ce a cucerit Supercupa Spaniei la fotbal, miercuri seara. ...continuare.

Pui de delfin, ucis de turistii care au vrut sa faca poze cu el

publicat 2017-08-16 21:45:10 (ProTV)
Un pui de delfin a murit pe plaja Mojacar din sud-estul Spaniei, dupa ce turistii s-au jucat cu el în apropiere de tarm si l-au fotografiat, relateaza El Mundo. ...continuare.

Cele mai ADANCI DECOLTEURI din toata EUROPA! Te uiti si te INCHINI - GALERIE FOTO

publicat 2017-08-16 19:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Chiar daca sezonul cald este aproape de a se termina, femeile nu inceteaza sa-i uimeasca pe barbati. Si-au facut poze la decolteuri si le-au postat in mediul online. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »