Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Șantaj sexual! "Canguru'" a vrut sa publice poze cu un cocosat in pielea goala. A ajuns in "marsupiul" politiei

publicat 2015-09-02 00:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Șantaj sexual! Canguru' a vrut sa publice poze cu un cocosat in pielea goala. A ajuns in marsupiul politiei Un consilier de la Asociatia Handicapatilor Locomotor Timisoara i-a cerut unui barbat 26.000 de euro, in schimbul promisiunii de a nu face publice fotografii cu aceasta in costumul lui Adam. ...continuare.

Razi cu lacrimi! Aceste femei au vrut sprancene frumoase, dar au ajuns de la "wow" la "bau-bau"!

publicat 2015-09-01 21:45:01 (Antena-1)
Razi cu lacrimi! Aceste femei au vrut sprancene frumoase, dar au ajuns de la wow la bau-bau! Unele femei are face orice pentru a deveni mai frumoase, iar sprancenele sunt si ele un element important. Totusi, aceste femei au ajuns de la "wow" la "bau-bau"! ...continuare.

TESTUL CARE IȚI SPUNE DACA EȘTI FRUMOASA

publicat 2015-09-01 19:00:22 (Libertatea)
TESTUL CARE IȚI SPUNE DACA EȘTI FRUMOASA Frumusetea este in ochii privitorului, dar exista un test care iti poate da o idee despre aspectul tau fizic. Il faci in cateva secunde si iti spune daca arati sau nu bine. Publicitate Retelele de socializare din China s-au umplut de poze in care oamenii fac testul capcana al degetului, despre care se spune ca identifica frumusetea unei persoane. Testul a trecut rapid granitele si tot mai multe femei se fotografiaza trecand proba frumusetii. Cum afli daca esti frumoasa? Toate femeile sunt... ...continuare.

Gafa unui consilier britanic pe tema imigrantilor. Ce fotografie a postat pe Facebook incat este anchetat de superiori

publicat 2015-09-01 17:45:21 (ProTV)
Gafa unui consilier britanic pe tema imigrantilor. Ce fotografie a postat pe Facebook incat este anchetat de superiori Un consilier local britanic este anchetat dupa ce a publicat pe contul de Facebook o imagine cu o barca plina cu femei goale, cu descrierea Daca Carslberg s-ar ocupa de imigrantii ilegali, facand referire la o campanie a brandului. ...continuare.

Incredibil! Ce a patit un timisorean dupa ce i-a trimis poze in care aparea dezbracat unei femei | VIDEO

publicat 2015-09-01 17:30:22 (Libertatea)
Un barbat din Timisoara a fost santajat zeci de mii de euro, dupa ce i-a trimis poze cu el... ...continuare.

N-ai sa crezi cu ce l-au batut 3 femei pe acest barbat!

publicat 2015-09-01 16:30:46 (Libertatea)
N-ai sa crezi cu ce l-au batut 3 femei pe acest barbat! O bata de baseball si un scaun de masina par a fi armele perfecte pentru participarea la o incaierare in mijlocul strazii. Publicitate Culisele acestei lupte stradale nu sunt cunoscute pana in acest moment, insa se presupune ca incidentul a avut loc in SUA, fiind surprins de camera de filmat a telefonului unui trecator. Videoclipul a ajuns sa fie viral pe retelele sociale. In imaginile incarcate, una dintre femei foloseste o bata de baseball, alta, un scaun de masina, cea de-a treia... ...continuare.

10 lucruri pe care toti barbatii le adora la femei

publicat 2015-08-31 17:15:01 (Antena3)
Asadar, ce le place barbatilor la femei, cel mai mult si mai mult? Tot sarmul degajat de femei reprezinta un cumul de motive si calitati care duc, pana la urma, la expresia pe care o asteapta toate femeile:  "Te... ...continuare.

De neoprit! Carmen Electra, in afaceri cu lubrefianti pentru femei

publicat 2015-08-31 16:45:02 (Antena3)
O noua afacere pentru Carmen Electra. In colaborare cu firma de jucarii sexuale Fleshlight, vedeta din serialul "Baywatch" a lansat o linie de lubrefianti pentru femei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »