Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Un tanar din Timisoara acuza ca a fost batut si pus sa faca genuflexiuni pentru ca a facut poze pe un santier

publicat 2018-04-20 20:00:12 (Libertatea)
Un tanar din Timisoara acuza ca a fost batut si pus sa faca genuflexiuni pentru ca a facut poze pe un santier Unul dintre cele mai mari santiere din Timisoara, aflat la cativa pasi de centrul orasului, este in mijlocul unui imens scandal. Un tanar student care s-a dus sa faca fotografii cu evolutia lucrarilor pentru un forum ar fi fost luat la bataie de catre angajatii firmei de paza care supravegheau santierul Openville. Oficialii Openville, cum […] Post-ul Un tanar din Timisoara acuza ca a fost batut si pus sa faca genuflexiuni pentru ca a facut poze pe un santier apare prima data in... ...continuare.

Cele trei zodii feminine ravnite de barbati, invidiate de femei

publicat 2018-04-20 17:15:02 (Antena-1)
Cele trei zodii feminine ravnite de barbati, invidiate de femei Exista femei care nu pot trece neobservate si ies castigatoare in orice situatie. Reusesc, fara sa-si propuna, sa fie adorate de barbati si invidiate de suratele lor. Horoscopul spune ca trei zodii feminine au capacitatea deplina de a starni astfel de reactii. Te numeri printre ele? ...continuare.

Un sofer a lovit doua femei pe trecerea de pietoni. Reactia sa i-a revoltat la culme pe martori. A IEȘIT SCANDAL -VIDEO

publicat 2018-04-19 20:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Un sofer a lovit doua femei pe trecerea de pietoni. Reactia sa i-a revoltat la culme pe martori. A IEȘIT SCANDAL -VIDEO Doua femei au fost accidentate pe o trecere de pietoni din Turda, de un sofer neatent care nu le-a acordat prioritate. ...continuare.

Cine le-a uns pe Mironosite

publicat 2018-04-19 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Cine le-a uns pe Mironosite O femeie, Eva, a fost prima fiinta umana care l-a vazut pe Adam. Tot niste femei au fost primele care L-au vazut pe Noul Adam, Iisus Inviat. Acestor femei, carora le-a ramas numele de "mironosite" (adica purtatoare de mir), le este inchinata a treia duminica dupa Pasti. ...continuare.

A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful

publicat 2018-04-18 23:15:15 (Realitatea-TV)
A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful Aceste poze aparute pe net sunt cel mai probabil din Marea Britanie. Un pasionat a pus poze cu o sala de sport in care zac peste 100 de vehicule clasice si exotice. In hala aceasta care candva a fost sala de sport se ascund bijuterii precum Porsche 356, Dodge Challenger, Lotus Elan, Pontiac Firebird, Ford Mustang, Ford Shelby, Ford GT, Ferrari 360, Mercedes-Benz McLaren SLR, Jaguar diverse modele de MG si Mercedes vechi, MINI, Beetle, plus cateva automobile cu adevarat vechi de pe la... ...continuare.

300 de jihadisti, condamnati la moarte in Irak. Printre acestia sunt si straini si femei

publicat 2018-04-18 17:45:15 (ProTV)
Peste 300 de barbati si femei, acuzati de legaturi cu gruparea jihadista Stat Islamic, au fost condamnati la moarte în Irak, de la începutul anului 2018. ...continuare.

Numerologie. Puterea de seductie a unei femei in functie de data nasterii

publicat 2018-04-18 17:30:02 (Antena3)
Numerologie. Puterea de seductie a unei femei in functie de data nasterii Numerologie. Unele femei sunt fermecatoare pur si simplu prin simpla lor aparitie, fara a face nimic special pentru a-i impresiona pe barbati. Nemachiate, imbracate in haine simple, aceste femei totusi au... ...continuare.

Ce femei primesc tot ce isi doresc de la viata - cine sunt rasfatatele planetelor. Tu esti?

publicat 2018-04-18 11:15:14 (Realitatea-TV)
Ce femei primesc tot ce isi doresc de la viata - cine sunt rasfatatele planetelor. Tu esti? Orice femeie viseaza sa aiba tot ce iti doreste, sa obtina tot ce vrea de la viata si sa fie tratata fabulos de omul pe care il iubeste. Insa, potrivit astrelor, se pare ca unele femei sunt mai... favorizate sa obtina toate aceste lucruri, cu un efort mult mai mic. Cine sunt femeile rasfatate de zodiac? Unele dintre aceste femei obtin tot ce isi doresc prin propriile puteri, pe cand altele au parte de influente favorabile din partea astrelor si de persoane speciale, care fac orice doar pentru... ...continuare.

Doua femei din Suceava suna "de trei, patru ori" pe zi la ambulanta, ajung la spital si fug la cersit

publicat 2018-04-17 23:00:09 (Libertatea)
Doua femei din Suceava suna de trei, patru ori pe zi la ambulanta, ajung la spital si fug la cersit Doua femei din comuna Slatina, din judetul Suceava, suna "de trei, patru ori pe zi", insa cand sunt aduse la spital, ele pleaca in oras. Managerul institutiei medicale sustin ca ele "fug la cersit". Managerul Serviciului de Ambulanta Judetean din Suceava, medicul Alexandru Lazareanu, a declarat ca peste 20% dintre solicitarile zilnice de ambulanta sunt abuzive […] Post-ul Doua femei din Suceava suna "de trei, patru ori" pe zi la ambulanta, ajung la spital si fug la cersit apare prima... ...continuare.

Pustii de bani gata din Budapesta. Fetele conduc goale bolizii si se pozeaza pe aripile avioanelor

publicat 2018-04-17 19:00:18 (Realitatea-TV)
Pustii de bani gata din Budapesta. Fetele conduc goale bolizii si se pozeaza pe aripile avioanelor Budapesta este una dintre capitalale europene ce merita vizitate in orice anotimp al anului. Cea mai importanta metropola maghiara este situata pe ambele maluri ale Dunarii. In partea de est a Dunarii se afla Pesta, care ocupa doua treimi din suprafata, iar pe partea de vest se afla Buda, cealalta treime a orasului. Budapesta are aproximativ 1,7 milioane de locuitori.Pe aria budapestana a Dunarii se afla trei insule. Dintre acestea cea mai mare este Insula Csepel din sudul orasului, partea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro