Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Ruby si-a aratat sanii imensi in cea mai provocatoare imagine posibila: "Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place" Vezi cum arata

publicat 2014-04-18 11:00:07 (CanCan)
Ruby si-a aratat sanii imensi in cea mai provocatoare imagine posibila: Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place Vezi cum arata Ruby are 860.000 de fani pe Facebook si este mandra sa ii incante cu poze extrem de sexy. ...continuare.

In Joia Mare, Papa Francisc a spalat, pentru prima data in istorie, picioarele unei femei

publicat 2014-04-18 08:45:02 (Antena-1)
In Joia Mare, Papa Francisc a spalat, pentru prima data in istorie, picioarele unei femei Papa Francisc a reusit sa-i socheze din nou pe conservatori. In Joia Mare, suveranul pontif nu le-a spalat picioarele doar barbatilor, cum au facut inaintasii sai. Le-a spalat picioarele si unor femei. In plus, una dintre ele nici macar nu este catolica, ci musulmana. Vezi VIDEO pe observator.tv! ...continuare.

20 de lucruri pe care orice femeie de 30 de ani ar trebui sa le stie si sa le aiba

publicat 2014-04-17 15:30:03 (Antena3)
20 de lucruri pe care orice femeie de 30 de ani ar trebui sa le stie si sa le aiba   In anul 1997, revista pentru femei Glamour a publicat articolul "30 de lucruri pe care orice femeie de 30 de ar trebui sa le stie si sa le faca", scris de Pamela Redmond Satran. Articolul despre femei... ...continuare.

Cea mai geloasa femeie din lume. Vezi ce ii face iubitului cand iese din casa

publicat 2014-04-17 11:15:16 (Realitatea-TV)
Cea mai geloasa femeie din lume. Vezi ce ii face iubitului cand iese din casa Debbi, 42 de ani, are o obsesie pentru iubitul ei Steve Wood, 30 de ani, astfel incat ii verifica acestuia teefonul, mailul si contul bancar chiar si de cateva ori pe zi. Steve are o relatie cu Debbi din 2011, iar aceasta i-a interzis barbatului sa se uite la femei la televizor sau la poze cu femei in reviste si i-a instalat un filtru pe laptop si pe telefonul mobil. Medicii au diagnosticat-o pe Debbi cu sindromul Othello, a afectiune extrem de rara care se manifesta prin teama ca este... ...continuare.

Bulgaria: Tevile gazoductului South Stream au disparut

publicat 2014-04-17 10:00:09 (Capital)
Primele tevi din gazoductul South Stream au disparut, dezvaluie joi site-ul bulgaresc Bivol, care publica si fotografii ale suporturilor din beton care au ramas goale ...continuare.

Cum sa ne ferim de hoti si talhari in jurul Sarbatorilor de Paste

publicat 2014-04-17 09:00:27 (Romania-TV)
Cum sa ne ferim de hoti si talhari in jurul Sarbatorilor de Paste Perioada sarbatorilor este preferata hotilor, intrucat centrele comerciale si mijloacele de transport in comun sunt supraaglomerate, casele romanilor raman goale dupa ce acestia pleaca in vacante sau in vizite, iar ei pot actiona in voie. Cum sarbatoarea Sfintelor Pasti se apropie, va ofera cateva sfaturi pentru prevenirea incidentelor neplacute. ...continuare.

Lucruri pe care orice femeie de 30 de ani ar trebui sa le stie si sa le aiba

publicat 2014-04-16 23:31:07 (Romania-TV)
Lucruri pe care orice femeie de 30 de ani ar trebui sa le stie si sa le aiba In anul 1997, revista pentru femei Glamour a publicat articolul "30 de lucruri pe care orice femeie de 30 de ar trebui sa le stie si sa le faca", scris de Pamela Redmond Satran. Articolul despre femei a fost atat de popular incat are ecouri si in prezent. Tocmai de aceea cei de la Glamour au reeditat articolul intr-o carte la care au contribuit personalitati precum Katie Couric (celebra prezentatoare de stiri de la ABC News) si actrita Portia de Rossi. ...continuare.

Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor

publicat 2014-04-15 23:45:02 (Antena-1)
Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor Daca ar fi sa cautam definitia selfitiei, ea ar suna cam asa: dorinta obsesiv-compulsiva de a te fotografia de nenumarate ori pe zi si de a posta imaginile pe site-urile se socializare. Dar ca orice boala, are si ea fazele ei. Daca iti faci trei poze pe zi, dar nu le postezi pe internet inseamna ca suferi de selfitie in stadiu incipent. Trei poze pe zi, dar postate pe site-urile de socializare indica faptul ca suferi de selfitia acuta. Cel mai greu incercati de aceasta boala sunt cei ce se... ...continuare.

Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila

publicat 2014-04-15 20:45:09 (CanCan)
Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila Misha, sotia lui Connect-R a impanzit internetul cu poze cu fetita pe care o are impreuna cu artistul. Cei doi o adora pe micuta si ii fac toate poftele si o imbraca dupa ultimele tendinte. ...continuare.

CE: Romania trebuie sa faca eforturi suplimentare privind egalitatea intre femei si barbati

publicat 2014-04-15 20:30:28 (Realitatea-TV)
CE: Romania trebuie sa faca eforturi suplimentare privind egalitatea intre femei si barbati In Romania sunt necesare eforturi si masuri suplimentare pentru a imbunatati situatia privind egalitatea intre femei si barbati, inclusiv in sensul eliminarii diferentelor in ceea ce priveste, intre altele, ocuparea fortei de munca, remunerarea si pensiile, sustine Comisia Europeana (CE). "Conform raportului anual privind egalitatea intre femei si barbati, in Romania sunt necesare eforturi si masuri suplimentare pentru a imbunatati situatia in domeniu, inclusiv in sensul eliminarii... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

traficanti de droguri radiocom brit negrean elevi hidroelectrica kaufland administratia accident rutier calarie mures traian oprea cnvm maria sharapova design tulcea constructie ilegala concurs de pisici taxa de inscriere ultimul cutremur prahova soric ianca impartit pliante maia morgenstern olanesti bacau valcea recesiunea firea alegeri parlamentare gorj afi palace fara chiloti doresc ioana anuta google tr indemnizatii rolls arges dan petre timis de la ora 17 salaj email sondaj de opinie petre condrat maria retinuti arad