Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Ce a putut face un barbat din disperare! Momentul a fost surprins de o camera de supraveghere (FOTO)

publicat 2017-06-22 13:30:02 (Antena3)
Ce a putut face un barbat din disperare! Momentul a fost surprins de o camera de supraveghere (FOTO) Un argentinian a fost surprins de o camera de supraveghere in timp ce muta cu mainile goale, o masina care ii bloca, partial, iesirea din garaj. Omul era disperat ca trebuia sa-si duca... ...continuare.

Un argentinian a mutat cu mainile goale o masina care ii bloca garajul. "Trebuia sa imi duc tatal la spital"

publicat 2017-06-22 08:45:11 (ProTV)
Un argentinian a mutat cu mainile goale o masina care ii bloca garajul. Trebuia sa imi duc tatal la spital Un argentinian a fost filmat de camera de supraveghere cand a mutat, cu mainile goale, o masina care ii bloca, partial, iesirea din garaj. ...continuare.

Surpriza zilei de joi! O suta de poze sunt gata de actiune la Next Film Festival!

publicat 2017-06-21 20:00:02 (Antena-1)
Surpriza zilei de joi! O suta de poze sunt gata de actiune la Next Film Festival! Antena 1 te invita la "Next Film Festival", fiindca distractia atinge cote maxime atunci cand avem #100zile de vara! ...continuare.

Mario Balotelli s-a luat la bataie cu fratele sau. Cei doi au avut si arbitri VIDEO

publicat 2017-06-21 16:45:15 (Romania-TV)
Mario Balotelli s-a luat la bataie cu fratele sau. Cei doi au avut si arbitri VIDEO Mario Balotelli, l-a provocat pe fratele sau la o bataie. La busturile goale, cei doi s-au luat la palme, iar prietenii i-au arbitrat. ...continuare.

Jurnalul unei victime a Mineriadei. Povestea cumplita a unei femei abuzate in timpul evenimentelor din 13-15 iunie 1990

publicat 2017-06-21 10:00:02 (Antena3)
Jurnalul unei victime a Mineriadei. Povestea cumplita a unei femei abuzate in timpul evenimentelor din 13-15 iunie 1990 Ancheta în Dosarul „Mineriada” a scos la iveala si povestea cumplita a unei femei abuzate în timpul evenimentelor din 13-15 iunie 1990. Jurnalul Elenei Mihai este una dintre miile de probe... ...continuare.

EXPLOZIV! Gigi Becali despre Dragnea: "Pune numai femei si, eventual, femei cu care ar fi avut relatii in trecut"

publicat 2017-06-21 00:15:08 (Evenimentul-Zilei)
EXPLOZIV! Gigi Becali despre Dragnea: Pune numai femei si, eventual, femei cu care ar fi avut relatii in trecut Gigi Becali sustine ca motiunea de cenzura depunsa de PSD impotriva propriului Guvern va trece cu o singura conditie: Klaus Iohannis sa puna in locul lui Grindeanu ce premier vrea el. ...continuare.

Jurnalul unei victime a Mineriadei. Povestea cumplita a unei femei abuzate in timpul evenimentelor din 13-15 iunie 1990

publicat 2017-06-20 21:45:01 (Adevarul)
Jurnalul unei victime a
Mineriadei. Povestea cumplita a unei femei
abuzate in timpul evenimentelor din 13-15 iunie 1990 Ancheta in Dosarul "Mineriada" a scos la iveala si povestea cumplita a unei femei abuzate in timpul evenimentelor din 13-15 iunie 1990. Jurnalul Elenei Mihai este una dintre miile de probe stranse de procurorii militari, iar in el este descris calvarul indurat in arestul de la Academia de Politie "Alexandru Ioan Cuza". ...continuare.

Delia, aparitie periculos de sexy in bikini! Poza a pus tot internetul pe jar! "Cum poti sa arati asa de bine?!"

publicat 2017-06-20 21:00:02 (Antena-1)
Delia, aparitie periculos de sexy in bikini! Poza a pus tot internetul pe jar! Cum poti sa arati asa de bine?! Delia pare sa se distreze de minune intr-o locatie superba din Grecia si nu rateaza nicio ocazie ca sa isi bucure fanii cu poze din vacanta! ...continuare.

Diversitatea de gen din consiliile de administratie s-a dublat in organizatiile conduse de o femeie

publicat 2017-06-20 19:45:02 (Bursa)
Diversitatea de gen din consiliile de administratie s-a dublat in organizatiile conduse de o femeie Numarul de femei prezente in consiliile de administratie s-a dublat sub conducerea unei femei (29%), fata de consiliile de administratie prezidate de un barbat (16%), la nivel global, arata a cincea editie a studiului Deloitte Women in the Boardroom. ...continuare.

Cum arata vaduva lui Steve Jobs. Este una dintre cele mai bogate femei din lume

publicat 2017-06-20 16:15:14 (Realitatea-TV)
Cum arata vaduva lui Steve Jobs. Este una dintre cele mai bogate femei din lume Un numar record de femei si-au facut loc in topul celor mai bogate persoane din lume, impreuna avand venituri de 852,8 miliarde de dolari. Cea mai mare parte a miliardarelor au mostenit uriasele lor averi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »