Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un barbat de 51 de ani recunoaste ca este obsedat de Nicole Cherry! "Stiu ca are doar 16 ani, dar am vazut poze..."

publicat 2015-07-04 23:15:01 (CanCan)
Un barbat de 51 de ani recunoaste ca este obsedat de Nicole Cherry! Stiu ca are doar 16 ani, dar am vazut poze... "Din pat in pat" este rubrica fara perdea, despre sex, ce raspunde tuturor dilemelor cititorilor CANCAN.ro. Psihologul Jacqueline a acceptat sa stea de vorba si sa ofere sfaturi in legatura cu cele mai intime probleme, gasind rezolvare pentru fiecare. ...continuare.

Șase femei-kamikaze au ucis in Nigeria: "Aveau atasate de corp dispozitive explozive, apoi s-au ARUNCAT in AER"

publicat 2015-07-04 22:30:01 (Antena3)
Șase femei-kamikaze au ucis numeroase persoane in nord-estul Nigeriei, in apropiere de Maiduguri, capitala statului Borno, intr-un val de atacuri comise de presupusi membri ai gruparii Boko Haram care a provocat... ...continuare.

Val de atacuri teroriste, comise de femei-kamikaze, in nord-estul Nigeriei

publicat 2015-07-04 22:15:11 (Realitatea-TV)
Val de atacuri teroriste, comise de femei-kamikaze, in nord-estul Nigeriei Șase femei-kamikaze au ucis numeroase persoane in nord-estul Nigeriei, in apropiere de Maiduguri, capitala statului Borno, intr-un val de atacuri comise de presupusi membri ai gruparii Boko Haram care a provocat in ultimele zile peste 200 de victime in nordul tarii, informeaza sambata EFE, care citeaza presa locala. ...continuare.

Sase femei-kamikaze au ucis zeci de persoane in nord-estul Nigeriei. Acestea faceau parte din gruparea terorista Boko Haram

publicat 2015-07-04 21:45:10 (ProTV)
Sase femei-kamikaze au ucis zeci de persoane in nord-estul Nigeriei. Acestea faceau parte din gruparea terorista Boko Haram Sase femei-kamikaze au ucis numeroase persoane in nord-estul Nigeriei, in apropiere de Maiduguri, capitala statului Borno, intr-un val de atacuri comise de presupusi membri ai gruparii Boko Haram. ...continuare.

Mihaela Radulescu, poze DE INFARCT in costum de baie! Arata incredibil | FOTO IN ARTICOL

publicat 2015-07-04 21:30:21 (Libertatea)
Mihaela Radulescu este una dintre vedetele de la noi care face furori cu trupul ei tonifiat si bine... ...continuare.

Motivul pentru ca oamenii din toata lumea isi fac acest tatuaj. Ce reprezinta punctul si virgula

publicat 2015-07-04 16:45:14 (ProTV)
Motivul pentru ca oamenii din toata lumea isi fac acest tatuaj. Ce reprezinta punctul si virgula Tot mai multi oameni din toata lumea publica pe retelele de socializare poze cu noul lor tatuaj: punct si virgula. Folosind acelasi hasthag, oamenii participa intr-o miscare globala menita sa lupte cu bolile de natura psihica. ...continuare.

Horoscop: 5 lucruri pe care barbatii le adora la femei in functie de zodie

publicat 2015-07-04 11:45:15 (Romania-TV)
Horoscop: 5 lucruri pe care barbatii le adora la femei in functie de zodie Horoscop: Sunteti curioase sa stiti ce le plac barbatilor la femei? Iata un top 5 al lucrurilor pe care un barbat le adora la o femeie in functie de zodia ei, potrivit ...continuare.

Fabuloasa poveste a lui Mihai, bloggerul care a slabit 50 de kg intr-un an!

publicat 2015-07-04 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Fabuloasa poveste a lui Mihai, bloggerul care a slabit 50 de kg intr-un an! Lupta lui Mihai cu greutatea pare desprinsa din acele reclame care ne arata poze spectaculoase cu oameni ce slabesc extrem de mult. Singura diferenta este ca povestea eroului nostru este cat se poate de reala! ...continuare.

Fotografii IN PREMIERA cu Michael Jackson. "Nici familia lui nu le-a vazut vreodata"

publicat 2015-07-03 23:15:02 (Antena3)
Fotograful haitian Alix Dejean a facut publice, recent, mai multe fotografii cu legendarul Michael Jackson.  Acesta sustine ca inca are foarte multe poze pe care nu le-a facut publice, cu diverse... ...continuare.

Tapul Balan, vedeta intr-un cartier din Bucuresti. Doarme in pat cu stapana si a pus pe jar autoritatile

publicat 2015-07-03 20:15:02 (Antena3)
Tapul Balan face poze la geam. Dar cand se satura de shooting, face curse de obstacole. Sare si alearga pe oricine se apropie de el. E vedeta in cartier. Iar in casa e sef. Doarme in pat cu stapana si... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »