Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

FOTOMODELE in UNIFORMA. Cele mai FRUMOASE femei din ARMATA / GALERIE FOTO

publicat 2015-05-24 10:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Armata nu mai este de mult o lume destinata exclusiv barbatilor, iar imaginile din galeria foto urmatoare demonstreaza ca si cele mai frumoase femei din lume sunt atrase de uniforma si de arme. ...continuare.

A inceput sezonul vacantelor! Afla cateva trucuri pentru cele mai reusite poze de calatorie

publicat 2015-05-23 18:30:07 (Libertatea)
S-a deschis sezonul de concedii, iar site-urile de socializare abunda in fotografii surprinse in... ...continuare.

Moda selfie prinde la elefanti: "Este perfect realizat"

publicat 2015-05-23 17:30:10 (Realitatea-TV)
Moda selfie prinde la elefanti: "Este perfect realizat" Chiar daca suntem in cautarea fotografiei perfecte, care sa nu para selfie, ceva ne da de gol. Acel brat intins, care apare inestetic in poze. Cateodata nu ne putem vedea cu totul, de aceea incercam sa facem pozele dintr-un unghi cat mai bun. Dupa multe fotografii alegem in sfarsit una. ...continuare.

Cum au ajuns sute de femei din Timisoara sa plateasca pentru analize gratuite. Cazul a ajuns in atentia Curtii de Conturi

publicat 2015-05-22 22:00:06 (Gandul)
Cum au ajuns sute de femei din Timisoara sa plateasca pentru analize gratuite. Cazul a ajuns in atentia Curtii de Conturi Sute de femei din Timisoara au fost contactate de catre reprezentantii Spitalului Municipal Timisoara pentru a li se restitui bani pe care ii cheltuisera pe analize in urma cu 2-3 ani, desi acestea erau, de fapt, gratuite. Cazul a ajuns si in atentia Curtii de Conturi. ...continuare.

ROMANCELE au ULUIT intreg mapamondul! Pe ce lor se afla in TOPUL celor mai FRUMOASE FEMEI | GALERIE FOTO

publicat 2015-05-22 18:30:08 (Evenimentul-Zilei)
ROMANCELE au ULUIT intreg mapamondul! Pe ce lor se afla in TOPUL celor mai FRUMOASE FEMEI | GALERIE FOTO In lume exista aproape 200 de state, iar discutiile despre tarile cu cele mai frumoase femei au devenit, de-a lungul timpului, ceva obisnuit. ...continuare.

Tomac: Ponta s-a dus la Chisinau doar ca sa faca poze. Vizita de ieri n-a adus nimic nou

publicat 2015-05-22 13:15:15 (Mediafax)
Tomac: Ponta s-a dus la Chisinau doar ca sa faca poze. Vizita de ieri n-a adus nimic nou Liderul PMP, Eugen Tomac, sustine ca premierul Victor Ponta s-a dus, joi, la Chisinau doar pentru a face poze, intr-o vizita care a trecut "neobservata", fara a le garanta romanilor din Basarabia ca Romania este interesata de soarta lor. ...continuare.

Nu mai fac poze in baie in viata mea! O femeie s-a facut de ras pe Facebook

publicat 2015-05-21 19:45:27 (Realitatea-TV)
Nu mai fac poze in baie in viata mea! O femeie s-a facut de ras pe Facebook O femeie s-a fotografiat in oglinda de la baie si a crezut ca da lovitura pe Facebook. ...continuare.

Telefonul acesta face poze fenomenale! Ai jura ca sunt facute cu cel mai tare aparat foto!

publicat 2015-05-21 17:45:35 (Realitatea-TV)
Telefonul acesta face poze fenomenale! Ai jura ca sunt facute cu cel mai tare aparat foto! Din China vine anul acesta un telefon cu o camera foto incredibila! Iti dai seama cat de buna e abia cand vezi fotografiile unui profesionist. Iata ce a scos el! ...continuare.

Apple ar putea lansa iPhone 6S si iPhone 6S Plus in luna august. Primele poze cu varianta roz-auriu, publicate pe internet

publicat 2015-05-21 12:15:16 (ProTV)
Apple ar putea lansa iPhone 6S si iPhone 6S Plus in luna august. Primele poze cu varianta roz-auriu, publicate pe internet Apple ar putea lansa iPhone 6S si iPhone 6SPlus in luna august, in loc de septembrie, asa cum si-a obisnuit clientii. Schimbarea ar fi datorata procesului de productie, care se desfasoara rapid, potrivit furnizorilor. ...continuare.

Incendiu puternic intr-un bloc din Medias. Un barbat a murit carbonizat, doua femei au fost intoxicate cu fum

publicat 2015-05-21 11:30:19 (Puterea)
Incendiu puternic intr-un bloc din Medias. Un barbat a murit carbonizat, doua femei au fost intoxicate cu fum Un incendiu puternic s-a produs, in noaptea de miercuri spre joi, intr-un bloc din municipiul Medias, judetul Sibiu, in urma caruia un barbat a murit carbonizat, iar doua femei au fost intoxicate cu fum. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »