Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Jandarm din Timis, batut de doua femei, intr-un club de manele

publicat 2017-03-27 14:15:06 (Realitatea-TV)
Jandarm din Timis, batut de doua femei, intr-un club de manele Un jandarm a fost batut de catre doua femei, in judetul Timis. Grozavia a avut loc intr-un club de manele din Lugoj, unde barbatul a vrut sa se distreze. Cheful s-a terminat la spital, dupa ce a fost snopit in bataie de catre doua cliente ale localului. ...continuare.

Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei

publicat 2017-03-27 14:00:08 (Realitatea-TV)
Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei O femeie din Serbia, pasionata de moda, a adunat cateva sute de mii de urmaritori pe retelele de socializare de cand a inceput sa publice zilnic fotografii cu ea. ...continuare.

SCANDAL intr-un club de manele din Lugoj. Un jandarm a ajuns la spital dupa ce a fost batut de doua femei

publicat 2017-03-27 13:15:07 (Romania-TV)
SCANDAL intr-un club de manele din Lugoj. Un jandarm a ajuns la spital dupa ce a fost batut de doua femei Un angajat al Jandarmeriei a ajuns la spitalul din Lugoj cu rani la cap dupa ce a fost batut de doua femei intr-un club de manele din orasul Lugoj. ...continuare.

S-a iubit cu peste 1000 de femei, dar Ion Dichiseanu s-a indragostit cu adevarat la 21 de ani

publicat 2017-03-27 10:15:01 (Antena3)
S-a iubit cu peste 1000 de femei, dar Ion Dichiseanu s-a indragostit cu adevarat la 21 de ani La 83 de ani, Ion Dichiseanu se poate lauda ca este un adevarat Don Juan. A avut peste 1000 de femei, insa, gentelman, maestrul a refuzat sa dea cifra exacta. Actorul si-a reamintit cand s-a... ...continuare.

Pozele HOT pe care Demi Lavato le-ar vrea sterse de pe internet! Hackerii au intrat in posesia lor!

publicat 2017-03-27 09:30:02 (Antena-1)
Hackerii i-au furat poze intime din telefon lui Demi Lovato. ...continuare.

VIDEO+FOTO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Intalnire neasteptata cu un jucator dorit de Daum

publicat 2017-03-26 18:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Intalnire neasteptata cu un jucator dorit de Daum Nationala României a avut o zi mai linistita astazi, iar Christoph Daum a profitat si i-a scos pe "tricolori" la o plimbare prin Cluj. Jucatorii nationalei au fost însotiti de mai multi jandarmi, însa n-au existat incidente. Ba din contra, ardelenii au profitat ca se afla lânga Alibec si compania si le-a cerut acestoa sa faca poze si sa dea autografe. De altfel, atacantul Stelei a fost cel mai cerut la poze si autografe. ... ...continuare.

VIDEO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Cine a fost cel mai cerut la poze si autografe

publicat 2017-03-26 18:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Cine a fost cel mai cerut la poze si autografe Nationala României a avut o zi mai linistita astazi, iar Christoph Daum a profitat si i-a scos pe "tricolori" la o plimbare prin Cluj. Jucatorii nationalei au fost însotiti de mai multi jandarmi, însa n-au existat incidente. Ba din contra, ardelenii au profitat ca se afla lânga Alibec si compania si le-a cerut acestoa sa faca poze si sa dea autografe. De altfel, atacantul Stelei a fost cel mai cerut la poze si autografe. ... ...continuare.

PROMOTIE pentru barbati! O CUMPERI DE LA MAGAZIN! Ea te asteapta GOALA pe CANAPEA!

publicat 2017-03-26 13:30:05 (Romania-TV)
PROMOTIE pentru barbati! O CUMPERI DE LA MAGAZIN! Ea te asteapta GOALA pe CANAPEA! Reclama care a incins Internetul! Intitulata sugestiv "Pure Leather" (n. red Piele pura), reclama seamana mai degraba cu teaserul unui film pentru adulti. In video isi fac aparitia rand pe rand domnisoare in lenjerie sexy, iar unele apar complet goale. ...continuare.

Patratele rosii si forme "golase"! Florin Salam, numai tata sa nu fii! Pe internet, circula poze indecent de sexy cu Betty, fiica lui

publicat 2017-03-26 13:15:01 (Antena-1)
Patratele rosii si forme golase! Florin Salam, numai tata sa nu fii! Pe internet, circula poze indecent de sexy cu Betty, fiica lui S-au dus ele vremurile cand Betty Salam era o fetita cumintica, devreme acasa si timida. Fiica cea mai mare a lui Florin Salam este din ce in ce mai sexy, o adevarata domnisoara care primeste sute de complimente de la fani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »