Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta

publicat 2017-02-24 22:30:06 (Realitatea-TV)
Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 19:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

Instagram creste numarul de imagini pe care le poti adauga cu o singura postare (Aplicatii)

publicat 2017-02-24 14:45:07 (Go4IT)
Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan.Pentru folosire, este de ajuns sa activam noul buton prezent in interfata aplicatiei, selectand apoi din memoria telefonului mobil pana la 10 poze si clipuri video, pe care le putem aranja apoi in orice ordine dorim, respectiv retusa... ...continuare.

3 zodii de femei pe care toti barbatii le adora. Sunt PERFECTE, din cap pana in picioare

publicat 2017-02-23 21:45:08 (Realitatea-TV)
3 zodii de femei pe care toti barbatii le adora. Sunt PERFECTE, din cap pana in picioare Au un farmec aparte, emana sex-appeal, fiind cuceritoare de la prima vedere. Vorbim despre zeitele zodiacului, acele femei pe care barbatii le adora pur si simplu. ...continuare.

100 de femei la petrecerea de 100 de ani, dorinta unui veteran de razboi din Australia. Reteta lui pentru o viata buna

publicat 2017-02-23 08:15:09 (ProTV)
100 de femei la petrecerea de 100 de ani, dorinta unui veteran de razboi din Australia. Reteta lui pentru o viata buna 100 de ani impliniti si 100 de femei care sa il sarbatoreasca la aniversarea centenarului! Este dorinta implinita a unui australian, veteran de razboi. ...continuare.

O chelnerita din Australia a reusit sa scoata o soparla de 2 metri, din restaurantul in care lucra, cu mainile goale. VIDEO

publicat 2017-02-22 17:45:05 (ProTV)
O chelnerita din Australia a reusit sa scoata o soparla de 2 metri, din restaurantul in care lucra, cu mainile goale. VIDEO O chelnerita din Australia a fost filmata cum a prins de coada o soparla uriasa si a tarat-o din restaurnatul in care lucra, pentru a se simti clientii in siguranta. ...continuare.

Ponta da cu batul prin gardul PSD. "Eu, cand am fost in SUA, am fost in vizita oficiala, cu garda militara si marina, nu am fost pentru poze"

publicat 2017-02-21 22:15:02 (Adevarul)
Ponta
da cu batul 
prin gardul PSD. Eu, cand am fost in SUA, am fost in vizita oficiala, cu garda militara si marina, nu am fost pentru poze Fostul premier Victor Ponta l-a criticat pe Liviu Dragnea pentru ca nu si-a asumat Ordonanta 13 si i-a cerut premierului Sorin Grindeanu  sa se desprinda de partid daca nu vrea sa se "prabuseasca" ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »