Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Miley Cyrus si-a INGROZIT FANII. Uite ce poze SCARBOASE a facut publice

publicat 2015-03-27 12:00:25 (Romania-TV)
Miley Cyrus si-a INGROZIT FANII. Uite ce poze SCARBOASE a facut publice Miley Cyrus a postat pe Instagram o fotografie oribila cu dintii care tocmai ii fusese scosi la stomatolog. ...continuare.

Razvan Simion, marturisire incredibila despre cel mai important moment din viata lui: "Am uitat sa fac asta si...am vazut doar in poze!"

publicat 2015-03-27 11:15:01 (Antena-1)
In fiecare zi, Razvan Simion face senzatie la "Neatza", unde impresioneaza prin glumele sale si prin faptul ca mereu este pus pe sotii, iar acum a starnit hohote de ras, dupa ce a povestit un moment mai mult decat amuzant. ...continuare.

Ea e sotia unui cunoscut politician. Ce s-a intamplat dupa ce aceste poze au ajuns pe Internet: "Gata, e oficial"

publicat 2015-03-26 20:45:02 (CanCan)
Ea e sotia unui cunoscut politician. Ce s-a intamplat dupa ce aceste poze au ajuns pe Internet: Gata, e oficial In urma cu doua saptamani, o serie de poze sexy cu sotia unui politician din Ucraina au facut inconjurul lumii. Indragostita pana peste cap de retelele sociale, Alena Politukha obsinuia sa pozeze zeci de fotografii la limita decentei. ...continuare.

DEZMAT-MONSTRU la ABSOLVIRE. Scolaritele din RUSIA sunt in fantana, pe jumatate GOALE | FOTO

publicat 2015-03-26 19:45:05 (Evenimentul-Zilei)
DEZMAT-MONSTRU la ABSOLVIRE. Scolaritele din RUSIA sunt in fantana, pe jumatate GOALE | FOTO Rusii stiu sa se distreze si nici rusoaicele nu par sa se lase mai prejos. ...continuare.

"Mama, ce avem la micul dejun?" Raspunsul, socant pentru multi, a venit pe farfurie si este o delicatesa locala

publicat 2015-03-26 17:00:01 (Antena3)
Bucataria asiatica este cunoscuta in toata lumea pentru particularitatile sale. Toti am auzit sau am vazut poze cu delicatese bizare, cum ar fi insectele, viermii, gandacii sau rozatoarle gatite pe post de... ...continuare.

FEMEI cu CORP PERFECT. Care e SECRETUL formelor APETISANTE | GALERIE FOTO

publicat 2015-03-26 15:15:04 (Evenimentul-Zilei)
FEMEI cu CORP PERFECT. Care e SECRETUL formelor APETISANTE | GALERIE FOTO Va prezentam o galerie foto cu cele mai sexy femei din lume. Campioane sportive, acestea prezinta modul lor de viata care poate fi exemplu pentru orice femeie. Cele patru femei perfecte au acceptat sa-si prezinte public retetele secrete pe care le aplica pentru un corp perfect. Fiecare sportiva este considerata diva in domeniul pe care il practica. Ele sunt venerate de milioane de femei pentru devotamentul pe care il au fata de sport. ...continuare.

Incredibil! Cadavrul mumificat al unei femei a fost gasit in locuinta fiului sau

publicat 2015-03-26 14:30:17 (Libertatea)
Incredibil! Cadavrul mumificat al unei femei a fost gasit in locuinta fiului sau Cadavrul unei femei moarte in urma cu aproximativ doua luni a fost gasit mumificat, miercuri seara, intr-o locuinta din centrul Aradului. Publicitate Trupul neinsufletit al femeii era tinut ascuns de catre fiul decedatei, pe care politistii l-au gasit beat, astfel ca nu l-au putut audia. Potrivit politistilor, citati de reporterntv.ro, femeia a murit la 76 de ani, cu aproximativ doua luni in urma, iar fiul acesteia, care are in jur de 50 de ani, nu a anuntat autoritatile si a ascuns cadavrul... ...continuare.

Escrocii s-au reorientat: Au o noua metoda de tip "accidentul", care ii vizeaza pe primari

publicat 2015-03-26 13:45:21 (Romania-TV)
Escrocii s-au reorientat: Au o noua metoda de tip "accidentul", care ii vizeaza pe primari Escrocii s-au reorientat si au o noua metoda de tip "accidentul". De aceasta data cei vanati sunt primarii. Numai in Vrancea, un edil a fost inselat, iar alti 13 au fost la un pas sa se trezeasca cu conturile goale. Acestia au fost sunati de escroci, care s-au recomnadat procurori si le-au cerut datele de pe card pentru o asa-zisa ancheta. ...continuare.

Cea mai periculoasa femeie din lume. Este si sexy | GALERIE FOTO

publicat 2015-03-26 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Cea mai periculoasa femeie din lume. Este si sexy | GALERIE FOTO In timp ce serviciile de informatii americane sunt in alerta in ceea ce o priveste deoarece o considera cea mai periculoasa femeie din lume, ea isi face poze "de fite". E cautata pentru crime, droguri si violenta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

numere extrase meningita upgrade traficul de droguri default horoscop 8 ianuarie 2015 simona mistreti handbalista eutanasiere zi libera marian sarbu inventie gara atocha ghimbav florin sala bunica incendiu lipsire economisti melodi mures curtea de arges gimnastica ritmica burete sindicate accident rutier s ministerul finantelor bercul ecologica traficanti neamt apa term oltenii radet ionut marinescu cofi alte banc noroc rafael marius niculae aliman greva foamei grefier piata bursiera revolutionari eventul dumbrava suit mihaela