Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

DUBLA SINUCIDERE la Spitalul Judetean Valcea. Doua femei s-au aruncat de la etaj

publicat 2015-08-01 00:15:20 (Romania-TV)
DUBLA SINUCIDERE la Spitalul Judetean Valcea. Doua femei s-au aruncat de la etaj Doua femei s-au sinucis, vineri, la Spitalul Judetean Valcea, aruncandu-se in gol. Nu se stie daca evenimentele au vreo legatura intre ele, chiar daca s-au produs intr-un interval de 24 de ore. ...continuare.

Teroristi ai Statului Islamic, pacaliti de femei din Cecenia. Le-au trimis bani sa ajunga in Siria, ele le-au intors spatele

publicat 2015-07-31 14:15:01 (Antena3)
Poate nu este cea mai sigura metoda sa faci rost de bani pentru vacanta, insa a functionat pentru cateva femei.Mai multe tinere din Cecenia sunt investigate pentru frauda, dupa ce au pacalit membri ai... ...continuare.

Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa

publicat 2015-07-31 13:45:01 (Antena-1)
Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa Telefoane bune care fac poze sub apa nu sunt foarte multe, dar noi le-am cautat pe cele mai interesante si vi le prezentam aici. ...continuare.

Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa

publicat 2015-07-31 12:45:35 (Romania-TV)
Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa Telefoane bune care fac poze sub apa nu sunt foarte multe, dar noi le-am cautat pe cele mai interesante si vi le prezentam aici. ...continuare.

Anamaria Ferentz, poze in sanii goi pe internet FOTO

publicat 2015-07-31 12:30:15 (Romania-TV)
Anamaria Ferentz, poze in sanii goi pe internet FOTO Frumoasa cantareata Anamaria Ferentz a starnit cele mai fierbinti fantezii ale fanilor. Artista a publicat poze incendiare pe o retea sociala, in care i se vad sanii si corpul bine definit, pe care il intretine cu foarte mare grija. ...continuare.

Un tanar, gasit mort in curtea Universitatii de Medicina si Farmacie Cluj-Napoca

publicat 2015-07-31 12:15:14 (Romania-TV)
Un tanar, gasit mort in curtea Universitatii de Medicina si Farmacie Cluj-Napoca Un tanar din Baia Mare (25 de ani) s-a sinucis, in noaptea de joi spre vineri, la cativa metri de Spitalul Judetean de Urgenta din Cluj-Napoca. Trupul sau a fost gasit langa doua cutii goale de bere. ...continuare.

WOW... Ce muschi are ALEX VELEA! Poze sexy cu cel mai indragit cuplu din showbiz

publicat 2015-07-30 20:45:04 (Evenimentul-Zilei)
WOW... Ce muschi are ALEX VELEA! Poze sexy cu cel mai indragit cuplu din showbiz "Nu e nici un Photoshop", sustin fanii ...continuare.

Inna, poze SEXY la PISCINA pentru fani! Uite ce bine arata!

publicat 2015-07-30 16:00:10 (Libertatea)
Inna, poze SEXY la PISCINA pentru fani! Uite ce bine arata! Inna pare sa dea lovitura cu noua ei piesa "Bop Bop", care a fost primita extrem de bine de fanii americani. Aceasta a ajuns recent si in Spania pentru un concert, unde a reusit sa se si relaxeze putin, la o piscina la inaltime. Publicitate Frumoasa romanca si-a facut fericitii fanii de pe Instagram. Aceasta a postat recent mai multe poze de la o piscina, aflata la inaltime, unde s-a relaxat dupa un concert in Barcelona. Inna apare in costum de baie in ipostaze extrem de sexy, imaginile... ...continuare.

11 tipuri de femei dorite de barbati

publicat 2015-07-30 15:00:16 (Romania-TV)
11 tipuri de femei dorite de barbati Unele femei sunt mai "atragatoare" pentru barbati decat altele, nu neaparat din punct de vedere fizic, ci pur si simplu prin trasaturile de caracter si prin personalitatea lor. Iata care sunt tipologiile feminine cele mai dorite de sexul tare. ...continuare.

Britney Spears, schimbare incredibila. Vedeta a scapat de kilogramele in plus si are un trup de invidiat. FOTO

publicat 2015-07-30 13:15:22 (ProTV)
Britney Spears, schimbare incredibila. Vedeta a scapat de kilogramele in plus si are un trup de invidiat. FOTO Britney Spears a avut de nenumarate ori probleme cu greutatea,insa, de cand s-a apucat de yoga, artista arata tot mai bine. Drept dovada si ultimele poze in care apare pe o plaja din Hawai, alaturi de cei doi baieti ai ei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »