Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Actualitate Companii - Leica lanseaza un aparat de colectie - Monochrom Type 246

publicat 2015-05-04 00:00:06 (Curierul-National)
Cei de la Leica au hotarat sa mai lanseze un aparat pentru cei mai impatimiti dintre iubitorii de aparate foto si a prezentat oficial Leica M Monochrom Type 246. Este o camera digitala, dar care face poze doar in alb-negru fiind, astfel, un aparat pentru fanii fotografi ...continuare.

Ce a putut sa faca Dana Marijuana in plin centrul Capitalei. Si-a pus copilul in ham si....

publicat 2015-05-04 00:00:02 (CanCan)
Dana "Marijuana" s-a retras din viata publica pentru a-si creste copiii, iar aparitiile sale in ultima perioada pot fi numarate pe degete. Paparazzi "Cancan.ro" au surprins-o intr-o ipostaza in care nimeni nu a mai vazut-o vreodata. ...continuare.

Cele mai nepotrivite selfie-uri. Nu o sa crezi unde au putut sa se pozeze. Galerie foto

publicat 2015-05-03 14:00:14 (Realitatea-TV)
Cele mai nepotrivite selfie-uri. Nu o sa crezi unde au putut sa se pozeze. Galerie foto A te trage singur in poze e o moda care dureaza de ceva vreme. Din dorinta de a fi originali, unii au exagerat, ajungand sa se fotografieze in cele mai nepotrivite locuri. ...continuare.

FOTO Primele poze cu fetita Ducilor, printesa de Cambridge!

publicat 2015-05-02 23:15:04 (Click)
FOTO Primele poze cu fetita Ducilor, printesa de Cambridge! FOTO Primele poze cu fetita Ducilor, printesa de Cambridge! Avem primele fotografii cu printesa britanica, fetita lui Kate si-a lui William, in fata sectiei Lindo Wing a Spitalului St. Mary, unde fotografii au asteptat atata timp momentul, alaturi de fanii regalitatii din intreaga lume. read more ...continuare.

Primele poze cu fetita Ducilor, printesa de Cambridge!

publicat 2015-05-02 23:15:04 (Click)
Primele poze cu fetita Ducilor, printesa de Cambridge! Primele poze cu fetita Ducilor, printesa de Cambridge! Update: Avem primele fotografii cu printesa nritanica, fetita lui Kate si-a lui William, in fata sectiei Lindo Wing a Spitalului St. Mary, unde fotografii au asteptat de atata timp momentul, alaturi de fanii regalitatii din intreaga lume. read more ...continuare.

Prezentarea printesei britanice: cand vedem primele poze cu fetita Ducilor

publicat 2015-05-02 23:15:04 (Click)
Prezentarea printesei britanice: cand vedem primele poze cu fetita Ducilor Prezentarea printesei britanice: când vedem primele poze cu fetita Ducilor Iata ca nou-nascuta Ducilor de Cambridge a venit, insa, de cateva ore pe lume si deja lumea intreaga spera sa o vada pentru prima oara, foarte curand. ...continuare.

Timpul nu a fost un dusman pentru Dana Razboiu. Dupa 10 ani, fosta prezentatoare TV arata din ce in ce mai bine

publicat 2015-05-02 23:15:02 (CanCan)
Timpul nu a fost un dusman pentru Dana Razboiu. Dupa 10 ani, fosta prezentatoare TV arata din ce in ce mai bine La cei aproape 40 de ani, Dana Razboiu arata impecabil, de parca anii nu si-au pus amprenta pe aspectul fizic. Fosta prezentatoarea TV este foarte cocheta, eleganta si atenta la ceea ce imbraca. Din rutina zilnica nu lipseste coaforul. ...continuare.

Victoras Micula, cu elicoperul la Mamaia. "Decat premiant in inchisoare, mai bine cu buclele in vant la mare"

publicat 2015-05-02 18:15:16 (ProTV)
Victoras Micula, cu elicoperul la Mamaia. "Decat premiant in inchisoare, mai bine cu buclele in vant la mare" Victoras Micula si-a petrecut mini-vacanta de 1 Mai la mare, la Mamaia, unde a ajuns cu elicopterul. Tanarul a postat mai multe poze pe Facebook. ...continuare.

Cine e tanara asta atragatoare care se pozeaza GOALA IN CADA!? Un indiciu: ii plac "Vampirii"

publicat 2015-05-02 16:15:18 (Libertatea)
Cine e tanara asta atragatoare care se pozeaza GOALA IN CADA!? Un indiciu: ii plac "Vampirii" Tahliah Barnett, alias FKA Twigs, iubita lui Robert Pattinson, este o cantareata care si-a atras publicul cu show-uri excentrice, presarate cu numere de cabaret si de circ. Recent, vedeta isi atrage fanii prin goliciune. Publicitate In prestatiile sale i-a folosit perioada in care a lucrat la un bar din Londra, unde a fost initiata in miscari spectaculoase de o... romanca. Twigs a marturisit ca o romanca, fugita de acasa cu circul pe cand avea 11 ani, a invatat-o trucuri de mobilitate.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »