Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

O vedeta s-a fotografiat goala pusca si a postat imaginile pe internet. Fanilor nu le-a venit sa creada ochilor ce vad

publicat 2016-07-01 17:00:02 (CanCan)
O vedeta s-a fotografiat goala pusca si a postat imaginile pe internet. Fanilor nu le-a venit sa creada ochilor ce vad Artista Demi Lovato le-a facut o surpriza de proportii fanilor sai virtuali postand in ultimile 24 de ore o serie de fotografii in care apare complet goala. Fosta vedeta Disney este recunoscuta in Statele Unite Ale Americii pentru stilul de viata dezordonat pe care il duce si copilaria zbuciumata pe care a trait-o. In urma cu mai putin de 1 an, artista a vorbit despre abuzurile repetate pe care tatal ei i le aplica atunci cand era mica "Era rau, dar voia sa fie o persoana buna. Si voia ca... ...continuare.

A descoperit o sticla de whisky in sertarul fiicei sale si a luat imediat atitudine. Ce i-a transmis intr-un mesaj video

publicat 2016-07-01 15:30:08 (ProTV)
A descoperit o sticla de whisky in sertarul fiicei sale si a luat imediat atitudine. Ce i-a transmis intr-un mesaj video Un tata a descoperit intamplator o sticla goala de whisky in sertarul de sosete al fiicei sale. Intrucat fata este plecata in vacanta, tatal s-a filmat si i-a trimis mesajul video. ...continuare.

Cele mai NEBUNE poze de la nunti. Spectacol halucinant, made in RUSIA

publicat 2016-06-30 18:00:11 (Realitatea-TV)
Cele mai NEBUNE poze de la nunti. Spectacol halucinant, made in RUSIA Credeai ca le-ai vazut pe toate? Ei bine, nu! Pozele de la nuntile din Rusia fac, in continuare, deliciul internautilor, prin absurditatea lor. ...continuare.

Viralul zilei: Toate starile presedintelui Klaus Iohannis

publicat 2016-06-30 15:30:02 (Antena3)
Presedintele Klaus Iohannis a devenit cunoscut, in timp, pentru atitudinea sa sobra si serioasa. Internetul a reactionat la acest tip de atitudine si un utilizator a realizat un colaj de poze, care il... ...continuare.

Dana Rogoz recunoaste: "Ma calca in picioare, imi da palme..."

publicat 2016-06-30 12:30:02 (Antena3)
Dana Rogoz recunoaste: Ma calca in picioare, imi da palme... Dana Rogoz are o familie frumoasa de care se bucura in fiecare zi. Insa ea a facut o marturisire care le-a facut pe toate mamicile sa se topeasca. Fiul ei o iubeste atat de mult incat nu o lasa o clipa linistita atunci... ...continuare.

10 cele mai rusinoase poze ale vedetelor. Le vor sterse de pe Internet

publicat 2016-06-29 23:30:11 (Realitatea-TV)
10 cele mai rusinoase poze ale vedetelor. Le vor sterse de pe Internet De la actori, la cantareti sau fotomodele, toti au trecut prin momente jenante cand au pasit pe covorul rosu sau cand si-au facut aparitia in public, pe strazi. ...continuare.

Si-a facut o poza la abdomen si toata lumea a crezut ca e gravida! Ce s-a intamplat la 12 ore cu burta ei dupa ce a postat fotografia

publicat 2016-06-29 12:00:01 (Antena3)
Si-a facut o poza la abdomen si toata lumea a crezut ca e gravida! Ce s-a intamplat la 12 ore cu burta ei dupa ce a postat fotografia Tiffany Brien are 26 de ani si este fitness blogger din Irlanda. Ea obisnuieste sa posteze pe pagina ei de Facebook poze motivationale si mesaje incurajatoare pentru toti cei care vor slabeasca. Dupa ce a urcat o... ...continuare.

Imagini incredibile surprinse intr-un birou. Angajatii s-au DEZBRACAT in pielea goala si au continuat sa munceasca!

publicat 2016-06-28 21:30:01 (Antena-1)
Imagini incredibile surprinse intr-un birou. Angajatii s-au DEZBRACAT in pielea goala si au continuat sa munceasca! Mai multi belarusi s-au fotografiat dezbracati la birou si au postat imaginile pe retelele de socializare, dupa ce presedintele Aleksandr Lukasenko, descris la un moment dat drept "ultimul dictator al Europei", a spus, din greseala, ca cetatenii trebuie sa se dezbrace si sa lucreze ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »