Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Hackerii au furat poze intime din telefonul unei vedete: "Ma santajeaza, este incredibil ce am patit"!

publicat 2016-05-04 00:30:23 (Romania-TV)
Hackerii au furat poze intime din telefonul unei vedete: "Ma santajeaza, este incredibil ce am patit"! Betty, fiica cea mare a celebrului manelist Florin Salam, a ajuns la capatul puterilor. E disperata din cauza unor oameni care, dovedind adevarate abilitati de hackeri, vor acum sa ii faca rau si o ameninta in fiecare zi, cerandu-i, din ce in ce mai imperativ, sa le satisfaca pretentiile. ...continuare.

"Cel din poze este mos Patru, din Valcea! A fost adus la cersit aici, in Londra"! Cum arata ACUM batranul, dupa ce mai multi tineri romani l-au luat de pe strada, l-au barbierit, frezat si imbracat

publicat 2016-05-03 12:45:02 (CanCan)
"Cel din poze este mos Patru, din Valcea! A fost adus la cersit aici, in Londra"! Cum arata ACUM batranul, dupa ce mai multi tineri romani l-au luat de pe strada, l-au barbierit, frezat si imbracat Un batran din Valcea a fost dus la cersit in Londra si a fost gasit de mai multi tineri romani care au decis sa-l ajute. Dupa ce a fost tuns, barbierit si imbracat bine, batranul pare de nerecunoscut. "Nu stiu daca e bine ce fac, dar simt nevoia sa scriu asta : Cel din poze este mos Patru, din Valcea - a fost adus la cersit aici in Londra . In prima poza il vedeti dupa 3 saptamani de dormit pe strada - in Londra . In a2a poza a fost dus si imbracat, frezat, barbierit, cazat (la un hotel-1... ...continuare.

De ce nu primeste multe like-uri la poze? Fiindca nu le faci corect! Iata regulile de aur pentru o fotografie reusita, ce va face senzatie!

publicat 2016-05-03 11:30:01 (Antena-1)
De ce nu primeste multe like-uri la poze? Fiindca nu le faci corect! Iata regulile de aur pentru o fotografie reusita, ce va face senzatie! Oricine isi doreste sa arate cat mai bine in diferitele fotografii pe care le incarca pe internet. Dar nu toata lumea se pricepe la facut o poza corecta. ...continuare.

S-a ascuns GOALA SUB PAT pentru a-si surprinde iubitul, insa a avut parte de TRAUMA VIETII. Ce s-a intamplat FOTO

publicat 2016-05-02 14:45:38 (Romania-TV)
S-a ascuns GOALA SUB PAT pentru a-si surprinde iubitul, insa a avut parte de TRAUMA VIETII. Ce s-a intamplat FOTO O tanara din Marea Britanie a vrut sa ii faca iubitului o surpriza sexy, insa a avut parte de socul vietii in momentul in care logodnicul ei, barbatul cu care urma sa se casatoreasca in cateva luni, a intrat in camera alaturi de alta femeie si a inceput sa faca sex in timp ce fata se afla sub pat dezbracata. ...continuare.

Tili Niculaie sufera de o boala fara leac "Am trait o adevarata drama, dar acum m-am obisnuit cu ideea"

publicat 2016-05-01 23:00:02 (CanCan)
Tili Niculaie sufera de o boala fara leac "Am trait o adevarata drama, dar acum m-am obisnuit cu ideea" Cu siguranta ca toata lumea isi aminteste de celebrul serial ''La Bloc'' difuzat de Pro TV. Tili Niculaie a interpretat rolul unei adolescente rebele pe nume Roxana , alaturi de colegele sale Laura Cosoi si Dana Rogoz. Desi de aproape cinci ani, viata ei s-a schimbat, odata cu venirea pe lume a fiicei sale, actrita traieste o adevarata drama. ''De noua ani am psoriazis. Este cumplit. La inceput am folosit creme pentru ca am crezut ca este o eczema, dar nici vorba, este o boala de care nu ma... ...continuare.

O blonda celebra de la noi, GOALA de Paste FOTO

publicat 2016-05-01 16:45:31 (Romania-TV)
Flore Salalidis a decis sa petreaca un Paste in care traditiile sa fie ignorate. Blonda s-a bucurat din plin de vremea perfecta de la malul Marii Mediterane. ...continuare.

PAȘTE 2016. Traditii si superstitii de Invierea Domnului. Ce sa faci ca sa iti indeplinesti dorintele

publicat 2016-04-30 20:15:02 (Antena3)
PAȘTE 2016. Bioenergoterapeutul Lidia Fecioru a explicat, in editia de sambata a emisiunii Adevaruri Ascunse, realizata de Dana Grecu, ce trebuie sa facem si cum trebuie sa facem in noaptea de... ...continuare.

Secretele relatiei Adolf Hitler - Eva Braun, deslusite de Mihai Voropchievici si Lidia Fecioru

publicat 2016-04-30 19:45:01 (Antena3)
Dana Grecu a prezentat, in editia de sambata a emisiunii Adevaruri Ascunse, povestea de dragoste dintre Adolf Hitler si Eva Braun. Numerologul Mihai Voropchievici si bioenergoterapeutul Lidia... ...continuare.

Criminalul vanzatoarei i-a facut poze MOARTA si i le-a trimis RIVALULUI. Mesaj DIABOLIC

publicat 2016-04-29 13:45:22 (Romania-TV)
Criminalul vanzatoarei i-a facut poze MOARTA si i le-a trimis RIVALULUI. Mesaj DIABOLIC Detalii halucinante despre crima de joi care a zguduit Capitala. Tiberiu Radu si-a ucis, joi, fosta iubita, Loredana Ivan, vanzatoare intr-un magazin, pentru ca aceasta nu dorea sa se mai impace cu el. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »