Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Alexandra Stan s-a pozat goala si a postat fotografia pe internet. Un mic detaliu a stricat totul

publicat 2016-07-25 22:30:02 (Antena3)
Alexandra Stan s-a pozat goala si a postat fotografia pe internet. Un mic detaliu a stricat totul Alexandra Stan se remarca în ultima vreme cu o atitudine lipsita de inhibitii. Cântareta nu rateaza nici o ocazie sa arate ca are un trup de invidiat si sa-i faca pe fani sa viseze, desi nu... ...continuare.

Alexandra Stan, goala in fata fanilor. "Pisicuta ta e a naibii de fiebinte"!

publicat 2016-07-25 20:15:02 (CanCan)
Alexandra Stan, goala in fata fanilor. Pisicuta ta e a naibii de fiebinte! Alexandra Stan este o femeie sexy, care isi arata mereu calitatile fizice in fata fanilor, pentru ca imaginea e totul in show-biz si merge la pachet cu vocea si prezenta scenica. Cantareata a provocat isterie pe retelele de socializare, pozand...goala! Sute de aprecieri a primit Alexandra Stan din partea fanilor, dupa ce a iesit "la atac" cu o noua strategie de imagine. Solista s-a fotografiat in asternut, exact cum a dormit, adica cum a facut-o mama natura. Bineinteles, cantareata si-a... ...continuare.

Cele mai ciudate poze publicate pe Facebook. Nu-ti vine sa crezi ca au putut face asa ceva

publicat 2016-07-25 20:00:08 (Realitatea-TV)
Cele mai ciudate poze publicate pe Facebook. Nu-ti vine sa crezi ca au putut face asa ceva Unii utilizatori de Facebook care au dorit sa-si impresioneze prietenii de pe aceasta retea de socializare cu imagini bizare au avut parte de reactii nedorite din partea lor. ...continuare.

O mare vedeta s-a pozat asa! Ce avea intre picioare de toti fanii au sarit in sus

publicat 2016-07-25 12:00:02 (Antena3)
O mare vedeta s-a pozat asa! Ce avea intre picioare de toti fanii au sarit in sus Are o relatie foarte buna cu fanii ei si obisnuieste sa posteze des poze pe conturile de socializare. Dakota Johnson a urcat de aceasta data o poza altfel pe Instagram, iar fanii au fost foarte incantati. Actrita din... ...continuare.

Cele mai INFRICOSATOARE poze surprinse de Google Earth. Ai curaj sa le vezi? Unde duce cadavrul?

publicat 2016-07-24 13:30:15 (Realitatea-TV)
Cele mai INFRICOSATOARE poze surprinse de Google Earth. Ai curaj sa le vezi? Unde duce cadavrul? Google Earth te poate "trimite" oriunde in lume, oferindu-ti imagini reale surprinse pe strazi, pe ape, cladiri si multe alte locuri greu de imaginat. ...continuare.

Desfranatele planetei care au INCINS retelele de socializare. FACEBOOK le-a dat INTERZIS | FOTO

publicat 2016-07-22 23:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Desfranatele planetei care au INCINS retelele de socializare. FACEBOOK le-a dat INTERZIS | FOTO De foarte multe ori, reteaua Facebook a decis sa stearga anumite poze ale utilizatorilor, deoarece erau considerate prea sexy si nu puteau fi tinute acolo. ...continuare.

Atentatul din Munchen: Primele poze cu atacatorul care a deschis focul in fata unui mall din Munchen

publicat 2016-07-22 21:30:21 (Realitatea-TV)
Atentatul din Munchen: Primele poze cu atacatorul care a deschis focul in fata unui mall din Munchen Atentatul din Munchen. Daily Mail Online a postat pe contul de Twitter al publicatiei prima fotografie cu atacatorul din Munchen. ...continuare.

Hackerii pot intra in toate produsele Apple doar cu ajutorul unei poze. Ce trebuie sa faci pentru a fi in siguranta

publicat 2016-07-22 15:30:14 (ProTV)
Hackerii pot intra in toate produsele Apple doar cu ajutorul unei poze. Ce trebuie sa faci pentru a fi in siguranta O eroare de programare a celor de la Apple face ca toata gama lor de produse sa fie vulnerabila in fata hackerilor. Acestia pot avea acces la parole si alte date din telefon si chiar sa il controleze de la distanta, fara ca utilizatorul sa isi dea seama. ...continuare.

Secretul trist al femeii care si-a facut poze pentru albumul de gravida.A aliniat politistii, apoi..

publicat 2016-07-21 13:45:09 (Realitatea-TV)
Secretul trist al femeii care si-a facut poze pentru albumul de gravida.A aliniat politistii, apoi.. Povestea lui Meghan, o gravida din Statele Unite, a inlacrimat o lume intreaga. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »