Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

'Nici bancile si nici clientii nu mai fac presiune pentru modificarea valorii imobilelor'

publicat 2017-12-14 00:15:03 (Bursa)
Bancile si clientii nu mai fac presiune pe evaluatori pentru ca acestia sa majoreze sau sa reduca valorile evaluarilor facute la bunurile imobile, a spus, ieri, in cadrul unei conferinte de presa, Dana Ababei, noul presedinte al Asociatiei Nationale a Evaluatorilor Autorizati din Romania (ANEVAR). ...continuare.

"Regele Mihai, un far care a luminat in intunericul in care am trait"

publicat 2017-12-13 20:15:08 (ProTV)
1992. Un adolescent lipeste pe usa dulapului din camera poze cu idolii sai de la acea vreme. Printre ei sunt Ludwig van Beethoven si Andres Segovia, Tom Waits, Chopin si Napoleon. În centru doua poze cu Regele Mihai. ...continuare.

A aparut clipul in care CELIA poate fi vazuta GOALA PUSCA. Artista canta RAP in noul single "Apus amar" VIDEO

publicat 2017-12-13 17:15:09 (Romania-TV)
A aparut clipul in care CELIA poate fi vazuta GOALA PUSCA. Artista canta RAP in noul single "Apus amar" VIDEO Celia isi surprinde si de data aceasta fanii. La trei luni de la revenirea pe piata muzicala, dupa o pauza de 4 ani, Celia lanseaza un nou single dinamic, cu atitudine, pe care artista canta si rap! Videoclipul este unul de-a dreptul incendiar. ...continuare.

Moartea misterioasa a unui manechin de 18 ani. A fost descoperita goala, dupa o orgie sexuala

publicat 2017-12-12 18:00:10 (Realitatea-TV)
Moartea misterioasa a unui manechin de 18 ani. A fost descoperita goala, dupa o orgie sexuala Un tanar model din Olanda a murit, in circumstante misterioase, in Malaezia, dupa ce ar fi participat la o petrecere nebuna, la care s-ar fi consumat droguri si s-ar fi facut schimb de parteneri sexuali. ...continuare.

Imagine emotionanta cu fetita adoptiva a Danei Nalbaru

publicat 2017-12-12 16:30:11 (Romania-TV)
Dana Nalbaru a postat pe Facebook o fotografie cu fetita adoptata de familia ei. Copila a fost descoperita de sotul cantaretei, actorul Dragos Bucur, in timpul unor filmari. ...continuare.

Prima fotografie cu fetita infiata de Dana Nalbaru si Dragos Bucur. Cat de simpatica este

publicat 2017-12-12 16:00:07 (Libertatea)
Dana Nalbaru a facut publica prima fotografie cu fetita pe care a infiat-o impreuna cu partenerul ei de viata. Dana Nalbaru este cunoscuta publicului larg din Romania drept fosta componenta a trupei Hi-Q. In ceea ce priveste viata personala, cantareata este casatorita cu actorul Dragos Bucur, despre a carui boala aceasta a facut dezvaluiri cutremuratoare […] Post-ul Prima fotografie cu fetita infiata de Dana Nalbaru si Dragos Bucur. Cat de simpatica este apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Dana Nalbaru, imagine emotionanta cu fiica adoptata: "Bucuria din..." Fanii au fost impresionati!

publicat 2017-12-12 13:15:01 (CanCan)
Dragos Bucur si Dana Nalbaru au infiat, de curand, o fetita. Inconjurata doar de dragoste, micuta pare sa se fi integrat perfect in familie. Dana si Dragos mai au impreuna o fetita, Sofia, in varsta de 11 ani si un baietel, Kadri, in varsta de doi ani si jumatate. ...continuare.

Girbovan, despre acuzatiile la adresa UNJR: Cine are impresia ca hartuirea ma intimideaza se insala

publicat 2017-12-11 23:30:24 (Romania-TV)
Girbovan, despre acuzatiile la adresa UNJR: Cine are impresia ca hartuirea ma intimideaza se insala Presedintele UNJR, Dana Girbovan, a transmis, luni, ca nu se va lasa intimidata de actiunile de hartuire din ultima perioada, facand referire la acuzatiile aparute in spatiul public referitoare la activitatea Uniunii Nationale a Judecatorilor din Romania (UNJR). ...continuare.

Girbovan, despre acuzatiile la adresa Uniunii Nationale a Judecatorilor: Cine are impresia ca hartuirea ma intimideaza se inseala

publicat 2017-12-11 23:15:07 (Mediafax)
Presedintele UNJR, Dana Girbovan, a transmis, luni, ca nu se va lasa intimidata de actiunile de hartuire din ultima perioada, facand referire la acuzatiile aparute in spatiul public referitoare la activitatea Uniunii Nationale a Judecatorilor din Romania (UNJR). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »