Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Nu inceteaza sa socheze! Uite cum s-a fotografiat Miley Cyrus

publicat 2014-07-30 00:30:03 (CanCan)
Nu inceteaza sa socheze! Uite cum s-a fotografiat Miley Cyrus A devenit cunoscuta pentru stilul ei exuberant, care a starnit nenumarate controverse si pare ca nimic nu o poate opri. Miley Cyrus si-a socat din nou fanii, cu o fotografie in care apare goala, intre asternuturi. ...continuare.

Trucuri pentru un machiaj perfect la nunta

publicat 2014-07-29 11:30:28 (Romania-TV)
Trucuri pentru un machiaj perfect la nunta Cu toate ne dorim sa aratam perfect in ziua nuntii, cea mai importanta zi din viata noastra. Si da, lookul perfect este la indemana, el putand fi realizat prin machiaj. Vei arata perfect mai ales in poze, amintirile de peste ani si ani cu care te vei lauda copiilor si nepotilor, amintiri nepretuite de la aceasta zi speciala. ...continuare.

Rusoaica GOALA-PUSCA in mijlocul strazii. Soferii au fost nauciti de frumusetea ei | VIDEO

publicat 2014-07-28 17:00:10 (Evenimentul-Zilei)
Rusoaica GOALA-PUSCA in mijlocul strazii. Soferii au fost nauciti de frumusetea ei | VIDEO O tanara rusoaica a reusit sa atraga toate privirile pe o sosea aglomerata din oapropierea orasului Ufa. ...continuare.

Dana Rogoz, o mamica sexy si relaxata pe coperta de august a revistei "Ce se intampla, doctore? "

publicat 2014-07-28 15:30:39 (Mediafax)
Dana Rogoz, o mamica sexy si relaxata pe coperta de august a revistei Ce se intampla, doctore? Dana Rogoz este pe coperta de august a revistei "Ce se intampla, doctore?", aparuta luni pe piata, revista a provocand-o sa pozeze in costum de baie la doar patru luni dupa ce a nascut. ...continuare.

VIDEO Reactie neasteptata a fanilor prezenti la meci, dupa inca o ratare uriasa a lui Fernando Torres! :D

publicat 2014-07-28 12:30:34 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Reactie neasteptata a fanilor prezenti la meci, dupa inca o ratare uriasa a lui Fernando Torres! :D Fernando Torres i-a obisnuit pe fanii lui Chelsea cu ratari incredibile si a tinut sa le faca o noua demonstratie in amicalul cu Olimpia Liubliana, 2-1 (Kapun 40 / Diego Costa 56, Zouma 64).Atacantul spaniol de 30 de ani a avut o sansa importanta de a marca dupa ce a fost lasat singur cu poarta goala de Ake, dar n-a putut relua in plasa din doi metri. ... ...continuare.

"Iubesc IDF." Campania prin care femeile le ridica moralul soldatilor israelieni, publicand poze sexy pe Facebook

publicat 2014-07-27 16:15:24 (ProTV)
"Iubesc IDF." Campania prin care femeile le ridica moralul soldatilor israelieni, publicand poze sexy pe Facebook O campanie lansata pe Facebook le incurajeaza pe tinerele din Israel sa publice online poze sexy pentru a ridica moralul soldatilor israelieni, implicati in conflictul armat din Fasia Gaza, relateaza BBC. ...continuare.

Si-a decupat sanii din cauza ca erau prea mari, iar acum ii arata tuturor! Primele poze EXPLICITE ulltima casnica de la MasterChef

publicat 2014-07-27 12:30:20 (Evenimentul-Zilei)
Si-a decupat sanii din cauza ca erau prea mari, iar acum ii arata tuturor! Primele poze EXPLICITE ulltima casnica de la MasterChef Felicia Tuca, tulima casnica de la cea mai indragita emisiune culinara din tara MasterChef, a realizat zilele trecute un pictorial extrem de incendiar. Fosta concurenta s-a bucurat de vremea de afara, iar impreuna cu o prietena s-a "jucat" in curte. ...continuare.

S-a ras cu lacrimi. Ce POZE PENIBILE si-au facut acesti oameni prin cluburi | GALERIE FOTO

publicat 2014-07-27 09:30:08 (Evenimentul-Zilei)
S-a ras cu lacrimi. Ce POZE PENIBILE si-au facut acesti oameni prin cluburi  | GALERIE FOTO Atunci cand uiti numarul paharelor baute, s-ar putea ca blitzurile sa te surprinda in ipostaze stanjenitoare. Asta s-a intimplat si in cazul tinerilor din fotografiile de mai jos. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

foame unirea alba iulia anaf faza zilei dambovita presedintele romaniei lavinia parva hota monica gabor james blunt lenjerie corpul salariati mara banica pietoni prezentare de moda sectorul 4 imag manda reprezentandu andreea balan afumati moastele rata inflatiei adolescenta titus colatean gorj judetul iasi floresti post versuri irinel columbeanu revelion organe anime rasvan elena cuza unarte pirvan tichete panama accident c gheorghe piperea ratt suplimente sesizare bihor constanta rezultatele alegerilor