Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

"Nu mi-e foarte clar cat de mult a afectat Decizia CCR lupta impotriva coruptiei"

publicat 2017-02-24 20:15:17 (Cotidianul)
Nu mi-e foarte clar cat de mult a afectat Decizia CCR lupta impotriva coruptiei Una dintre cele mai respectate persoane din România, judecatoarea Dana Gîrbovan, presedinta UNJR, s-a aratat îngrijorata de modul în care sefa DNA contribuie la... ...continuare.

La ordinea zilei: Adjunctul sefului SRI, un adversar al lui Florian Coldea (surse)

publicat 2017-02-24 20:15:02 (Antena3)
La ordinea zilei: Adjunctul sefului SRI, un adversar al lui Florian Coldea (surse) Dana Grecu a dezvaluit, la emisiunea La ordinea zilei, de la Antena 3, ca, potrivit unor surse, adjunctul sefului SRI va fi un adversar al generalului Florian Coldea, "un anumit domn... ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 19:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

La ordinea zilei: Ce au discutat Liviu Dragnea si Klaus Iohannis, la intalnirea secreta de la Cotroceni

publicat 2017-02-24 18:30:02 (Antena3)
La ordinea zilei: Ce au discutat Liviu Dragnea si Klaus Iohannis, la intalnirea secreta de la Cotroceni Dana Grecu a prezentat, la emisiunea La ordinea zilei, de la Antena 3, declaratiile facute de presedintele PSD Liviu Dragnea, dupa ceremonia de depunere a juramântului de investitura a noului Executiv, de la... ...continuare.

Instagram creste numarul de imagini pe care le poti adauga cu o singura postare (Aplicatii)

publicat 2017-02-24 14:45:07 (Go4IT)
Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan.Pentru folosire, este de ajuns sa activam noul buton prezent in interfata aplicatiei, selectand apoi din memoria telefonului mobil pana la 10 poze si clipuri video, pe care le putem aranja apoi in orice ordine dorim, respectiv retusa... ...continuare.

Presedinta UNJR demonteaza cifrele prezentate de Laura Codruta Kovesi la bilantul DNA

publicat 2017-02-24 11:15:01 (Antena3)
Presedinta UNJR demonteaza cifrele prezentate de Laura Codruta Kovesi la bilantul DNA Presedinta Uniunii Judecatorilor, Dana Girbovan, demonteaza cifrele prezentate joi de sefa DNA. Este vorba de prejudiciile colosale aduse Statului din dosarele pe abuz in serviciu. Dana... ...continuare.

Moment stanjenitor pentru o amanta! Sotia furioasa a dezbracat-o si a plimbat-o goala pe strazi

publicat 2017-02-24 10:00:07 (Realitatea-TV)
Moment stanjenitor pentru o amanta! Sotia furioasa a dezbracat-o si a plimbat-o goala pe strazi O femeie din Brazilia a avut parte de o surpriza neplacuta atunci cand a ajuns acasa. Sotul ei era in plin act sexual cu o alta femeie chiar in patul conjugal. ...continuare.

Nu este de mirare ca RENATA l-a innebunit pe LEO DE LA STREHAIA! Bruneta s-a pozat aproape goala si...

publicat 2017-02-23 15:00:02 (CanCan)
Nu este de mirare ca RENATA l-a innebunit pe LEO DE LA STREHAIA! Bruneta s-a pozat aproape goala si... Renata este o femeie frumoasa, perfect constienta de atuurile sale fizice, pe care nu ezita sa si le puna in valoare cu tinute sexy. Chiar daca nu a fost prea norocoasa in viata amoroasa, bruneta continua sa faca furori printre barbatii care viseaza sa o aiba drept iubita. Dupa ce a trecut printr-o adevarata telenovela cauzata de lupta pentru inima lui Leo de la Strehaia, razboi pierdut chiar in defavoarea propriei mame, Dana Criminala, Renata a fost implicata in alt scandal, atunci cand a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »