Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Era foarte mandra de baiatul ei si ii facea poze mereu. Intr-o zi, a observat un detaliu si a mers la un doctor. Cand i-a dat vestea, a inceput sa planga

publicat 2016-02-10 11:15:02 (Antena3)
Era foarte mandra de baiatul ei si ii facea poze mereu. Intr-o zi, a observat un detaliu si a mers la un doctor. Cand i-a dat vestea, a inceput sa planga Tina Treadwell era atat de mandra de fiul ei, incat obisnuia sa il fotografieze si sa trimita pozele agentiilor de modele, in speranta ca il vor alege pentru a aparea in reclame.Una dintre fotografii i-a atras atentia.... ...continuare.

Toti credinciosii se roaga Sfantului Haralambie! Totusi, traditiile sunt mai putin ortodoxe: femeile inconjoara casa in pielea goala!

publicat 2016-02-10 11:00:01 (Antena-1)
Toti credinciosii se roaga Sfantului Haralambie! Totusi, traditiile sunt mai putin ortodoxe: femeile inconjoara casa in pielea goala! Romanii il serbeaza pe Sfantul Harambrie pe data de 10 ianuarie. In aceasta zi sunt presarate obiceiuri si traditii in fiecare activitate pe care o are un credincios. ...continuare.

Falca si-a dat doctoratul in Basescu. Fostul presedinte, numit "unsul lui Dumnezeu" si "erou salvator"

publicat 2016-02-09 20:30:02 (Antena3)
Dana Grecu a citit, in emisiunea La ordinea zilei, de la Antena 3, cateva pasaje din lucrarea de doctorat a lui Gheorghe Falca, edilul Aradului.Lucrarea intitulata "Imaginea mediatica a vietii religioase din... ...continuare.

La ordinea zilei: CSM cere DNA sa supravegheze presa online

publicat 2016-02-09 19:30:01 (Antena3)
Dana Grecu a dezvaluit, marti seara, in emisiunea La ordinea zilei, ca CSM pregateste mai multe masuri prin care sa impiedice jurnalistii sa dezvaluie abuzurile magistratilor.Vom reveni cu... ...continuare.

Gigi Hadid, complet goala pe coperta Vogue!

publicat 2016-02-09 18:00:02 (CanCan)
Gigi Hadid, complet goala pe coperta Vogue! Unul dintre cele mai in voga modele ale momentului, Gigi Hadid, va aparea complet goala pe coperta urmatorului numar al revistei Vogue din Franta. ...continuare.

Au facut FOTOGRAFII fara sa ii intereseze NIMIC. Detaliile de pe FUNDAL le-au adus faima. Acestea sunt cele mai PENIBILE poze de pe intreg internetul | GALERIE FOTO

publicat 2016-02-09 17:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Au facut FOTOGRAFII fara sa ii intereseze NIMIC. Detaliile de pe FUNDAL le-au adus faima. Acestea sunt cele mai PENIBILE poze de pe intreg internetul | GALERIE FOTO Pe internet circula tot felul de lucruri ciudate, in special fotografii. Insa unele dintre ele intreg chiar si cel mai inalt prag al penibilitatii. ...continuare.

A postat aceste poze pe Facebook, cu 2 zile inainte sa nasca. Ce a urmat a ingrozit o tara intreaga

publicat 2016-02-09 16:30:23 (Realitatea-TV)
A postat aceste poze pe Facebook, cu 2 zile inainte sa nasca. Ce a urmat a ingrozit o tara intreaga O tanara insarcinata a fost ucisa intr-un accident teribil care a avut loc in timpul unui raliu din Spania. ...continuare.

Galaxy S7 si S7 Edge cu carcasa rezistenta la apa, surprinse in primele poze reale (Telefoane mobile)

publicat 2016-02-09 13:30:20 (Go4IT)
Galaxy S7 si S7 Edge cu carcasa rezistenta la apa, surprinse in primele poze reale (Telefoane mobile) Galaxy S7 si versiunea cu ecran curbat S7 Edge pot fi admirate in primele poze reale. Bonus, performantele noului top de gama Samsung sunt masurate cu benchmark-ul AnTuTu, scorul aparand chiar pe ecranul modelului S7 Edge.Asteptat sa fie dezvaluit in deschiderea expozitiei Mobile World Congress organizata in aceasta luna la Barcelona (22-25 februarie), Samsung Galaxy S7 se prezinta intr-o carcasa cu spatele rotunjit, acoperita cu sticla si complet neagra, spre deosebire de seria anterioara... ...continuare.

VIDEO. Un soricel se plimba in vitrina unui restaurant McDonalds

publicat 2016-02-09 12:45:18 (Puterea)
Un soricel a fost surprins in timp ce se plimba intr-o vitrina a unui restaurant McDonald's. Un trecator a filmat imaginile cand restaurantul era inchis, iar vitrina goala. VIDEO mai jos. ...continuare.

Iubitul a amenintat-o ca o ucide, iar ea s-a inchis in baie. Ce poze le-a trimis prietenilor pe Facebook, la cateva minute

publicat 2016-02-08 16:45:36 (ProTV)
Iubitul a amenintat-o ca o ucide, iar ea s-a inchis in baie. Ce poze le-a trimis prietenilor pe Facebook, la cateva minute O adolescenta din Marea Britanie a trait o experienta traumatizanta, dupa ce s-a certat cu iubitul ei, care a amenintat ca o ucide. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »