Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cine a dat-o de gol. "Mai merg din cand in cand"

publicat 2018-04-20 09:00:17 (Libertatea)
Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cine a dat-o de gol. Mai merg din cand in cand Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cei doi copii ai sau au dat-o de gol pe artista, in cadrul emisiunii “Aici eu sunt vedeta” . Cristina Spatar a avut de ales din trei variante posibile de raspuns. “Nu avem sa spunem ca nu are bani,  Ca merge in fundul gol prin casa / Ca ii […] Post-ul Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cine a dat-o de gol. "Mai merg din cand in cand" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Pentagon: Bombardamentele efectuate in Siria au fost un succes, nu au existat victime civile

publicat 2018-04-19 21:45:35 (Ziarul-Financiar)
Pentagon: Bombardamentele efectuate in Siria au fost un succes, nu au existat victime civile Bombardamentele efectuate in Siria au fost un succes, nu au existat victime civile si nu sunt indicii ca regimul Bashar al-Assad ar pregati noi atacuri chimice, a declarat joi seara Dana White, purtatorul de cuvant al Pentagonului.Faptul ca nu au existat victime civile reprezinta o dovada ca armamentul american este foarte precis, a declarat Dana W. White, citata de agentia Associated Press.Reprezentantul Pentagonului a contestat anuntul Rusiei ca unele rachete lansate de Statele Unite, Marea... ...continuare.

Ce a pus Anamaria Prodan in pachete pentru cei prezenti la inmormantarea mamei sale. Nimeni n-a plecat cu mana goala

publicat 2018-04-19 15:00:12 (Libertatea)
Ce a pus Anamaria Prodan in pachete pentru cei prezenti la inmormantarea mamei sale. Nimeni n-a plecat cu mana goala Toti cei prezenti la inmormantarea Ionelei Prodan au primit cate un pachetel de pomana dupa ceremonie. Interpreta de muzica populara Ionela Prodan a incetat din viata in data de 16 aprilie. Joi, 19 aprilie, Ionela prodan a fost inmormantata la Cimitirul Bellu din Capitala. Funeraliile de lux ale Ionelei Prodan au costat-o zeci de mii […] Post-ul Ce a pus Anamaria Prodan in pachete pentru cei prezenti la inmormantarea mamei sale. Nimeni n-a plecat cu mana goala apare prima data in... ...continuare.

Klaus Iohannis ar fi obligat sa o revoce pe Laura Codruta Kovesi. Ce i-a transmis judecatoarea Dana Garbovan

publicat 2018-04-19 10:45:02 (Antena3)
Klaus Iohannis ar fi obligat sa o revoce pe Laura Codruta Kovesi. Ce i-a transmis judecatoarea Dana Garbovan Presedintele Uniunii Nationale a Judecatorilor din Romania, Dana Garbovan, declara ca presedintele Klaus Iohannis nu avea dreptul sa refuze revocarea din fruntea DNA a Laurei Codruta... ...continuare.

A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful

publicat 2018-04-18 23:15:15 (Realitatea-TV)
A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful Aceste poze aparute pe net sunt cel mai probabil din Marea Britanie. Un pasionat a pus poze cu o sala de sport in care zac peste 100 de vehicule clasice si exotice. In hala aceasta care candva a fost sala de sport se ascund bijuterii precum Porsche 356, Dodge Challenger, Lotus Elan, Pontiac Firebird, Ford Mustang, Ford Shelby, Ford GT, Ferrari 360, Mercedes-Benz McLaren SLR, Jaguar diverse modele de MG si Mercedes vechi, MINI, Beetle, plus cateva automobile cu adevarat vechi de pe la... ...continuare.

Girbovan, UNJR: Revocarea din functia de procuror-sef nu este o chestiune de oportunitate politica

publicat 2018-04-18 22:00:14 (Mediafax)
Girbovan, UNJR: Revocarea din functia de procuror-sef nu este o chestiune de oportunitate politica Presedintele Uniunii Nationale a Judecatorilor din Romania (UNJR), Dana Girbovan, sustine ca revocarea procurorului-sef DNA din functie nu este, potrivit legii interne, si nu poate fi, conform standardelor europene, o chestiune de "oportunitate politica". ...continuare.

Dana Girbovan: Revocarea din functia de procuror-sef nu este si nu poate fi "o chestiune de oportunitate politica"

publicat 2018-04-18 20:30:02 (Antena3)
Dana Girbovan: Revocarea din functia de procuror-sef nu este si nu poate fi o chestiune de oportunitate politica Judecatorul Dana Girbovan explica, intr-o ampla postare pe Facebook, de ce revocarea unui procuror-sef nu poate fi o chestiune de "oportunitate politica". "Poate sau nu poate Presedintele sa refuze... ...continuare.

Friiige! Ruby s-a dezbracat de "rochia ei" si a aprins imaginatia barbatilor: "Rochia usor coboara si tu ma vrei goala"

publicat 2018-04-18 14:30:01 (Antena-1)
Bruneta, cu forme de zeita si o privire care l-ar putea provoca pana si pe cel mai fidel barbat. Ruby s-a dezbracat de"rochia ei aducatoar de pacate", in cel mai nou clip lansat. Piesa "Rochia mea" va aprinde noptile de vara. ...continuare.

FOTO! Ruby, poze indecente fara lenjerie intima! Cum s-a fotografiat in dormitor 

publicat 2018-04-17 14:45:04 (Antena3)
FOTO! Ruby, poze indecente fara lenjerie intima! Cum s-a fotografiat in dormitor    Ruby este super hot in cel mai nou videoclip al sau care urmeaza sa se lanseze in aceasta seara. Cu toate ca fanii au putut vedea doar teaserul piesei "Rochia mea", artista a facut... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro