Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Sa mai si radem...

publicat 2015-03-29 00:00:25 (Libertatea)
Sa mai si radem... Publicitate O femeie goala, in fata oglinzii: - Cand ma uit, vad o persoana grasa si ridata. Am mare nevoie de un compliment, zi ceva repede! El: - Ai vederea foarte buna! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Un tip vine la doctor sa-l vindece de balbaiala. - Da' cu ce te ocupi dumneata? - E-eu cresc ga-ga-ini ! - Pentru asta nu-i nevoie sa vorbesti cursiv, merge si-asa. - Pa-pai, eu chem di-dimineata ga-gainile sa... ...continuare.

RUSOAICE FIERBINTI, goale in ZAPADA. Cum s-a terminat distractia XXX este de neimaginat FOTO

publicat 2015-03-28 18:30:13 (Romania-TV)
RUSOAICE FIERBINTI, goale in ZAPADA. Cum s-a terminat distractia XXX este de neimaginat FOTO Internautii au fost incantati de pozele unor tinere care s-au batut cu zapada in pielea goala, ziua in amiaza mare, in centrul orasului Habarovsk, din Rusia. ...continuare.

Cele mai recente poze cu GIGI BECALI. Patronul Stelei a fost vazut la o cafenea din centrul Capitalei FOTO

publicat 2015-03-28 18:00:22 (Romania-TV)
Cele mai recente poze cu GIGI BECALI. Patronul Stelei a fost vazut la o cafenea din centrul Capitalei FOTO Gigi Becali va afla pe 31 martie daca va fi eliberat, magistratii de la Tribunalul Constanta urmand sa judece marti contastatia procurorilor DNA cu privire la eliberarea sa conditionata. Intre timp, conducere Penitenciarului Poarta Alba i-a acordat lui Gigi Becali o permisie de cinci zile. ...continuare.

Cele mai bune sfaturi ca sa faci poze ca un profesionist! Este incredibil de simplu sa faci asta!

publicat 2015-03-28 14:15:21 (Realitatea-TV)
Cele mai bune sfaturi ca sa faci poze ca un profesionist! Este incredibil de simplu sa faci asta! Acestea sunt reguli care schimba radical o imagine. Iata ce zice un fotograf profesionist. ...continuare.

O concurenta de la "Sunt celebru, scoate-ma de aici", prinsa goala intr-un coafor

publicat 2015-03-28 13:30:12 (Realitatea-TV)
O concurenta de la "Sunt celebru, scoate-ma de aici", prinsa goala intr-un coafor Pana sa ajunga "editorialista", Alina Plugaru a avut o "traiectorie" interesanta, fata simpla din Moldova, dornica de celebritate, alegand sa joace in filme XXX si venind la Bucuresti pentru a deveni cunoscuta. ...continuare.

Nu o sa iti vina sa crezi, dar unii oameni din aceste POZE de familie erau MORTI | GALERIE FOTO

publicat 2015-03-28 12:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Nu o sa iti vina sa crezi, dar unii oameni din aceste POZE de familie erau MORTI | GALERIE FOTO Desi pare greu de crezut, in epoca victoriana, era o adevarata moda ca mortii sa fie fotografiati cu familia, intr-un decor cat mai sofisticat. Fotografia post-mortem, cunoscuta si sub sintagma Memento Mori a devenit o adevarata arta in acea perioada, asa ca oricine se respecta trebuia sa aiba o mostra in albumul de familie. ...continuare.

Andreea Balan, cu sfarcurile la vedere. Fotografia care trebuia stearsa de pe Facebook

publicat 2015-03-27 17:30:16 (Realitatea-TV)
Andreea Balan, cu sfarcurile la vedere. Fotografia care trebuia stearsa de pe Facebook Andreea Balan. Vedeta nu este la prima aparitie de acest gen, din contra, ea si-a obisnuit fanii de pe reteaua de socializare cu astfel de poze, interzise cardiacilor. ...continuare.

Miley Cyrus si-a INGROZIT FANII. Uite ce poze SCARBOASE a facut publice

publicat 2015-03-27 12:00:25 (Romania-TV)
Miley Cyrus si-a INGROZIT FANII. Uite ce poze SCARBOASE a facut publice Miley Cyrus a postat pe Instagram o fotografie oribila cu dintii care tocmai ii fusese scosi la stomatolog. ...continuare.

De ce femeile voluptuoase sunt mai bune in pat

publicat 2015-03-27 12:00:25 (Romania-TV)
De ce femeile voluptuoase sunt mai bune in pat Nu exista nimic mai sexi decat o femeie voluptuoasa, goala in pat. ...continuare.

Renault Romania face angajari

publicat 2015-03-27 11:45:02 (Capital)
Renault Romania face angajari "Anul acesta, in procesul de recrutare punem accentul pe profilul inginerie. Cautam persoane cu experienta relevanta in inginerie mecanica, inginerie electrica, electronica, automatica, autovehicule rutiere, tehnologia constructiilor de masini. De asemenea suntem interesati de persoane cu experienta in domeniile financiar (control de gestiune) si resurse umane (compensatii si beneficii) pentru activitatile pe care Renault le are in Romania", a precizat Dana Oprisan. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

rromi interpol deprecierea leului nane cisnadie suleyman magnificu ouatu suceava sala de sport jurnalista anca hriban minuni obezitate revista ciao poze xx _romania cazu nicolai ziarul financiar braco stirile pro tv napoca cadere martir soveja lorena sinteza zilei rochii pensii speciale prognoza meteo plantat transfagara parcarea pretul pepiniera pipirig manager privat romica jurca tion oferte penitenciarul poarta alba viseu de sus osoi nicolai tand alocatii de stat terra norman necenzurat dn 72 ministra turismului pavelescu