Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Mama naturala a Madalinei Pamfile, goala la 36 de ani

publicat 2015-08-30 23:15:27 (Romania-TV)
Mama naturala a Madalinei Pamfile, goala la 36 de ani Madalina Pamfile mosteneste frumusetea de la mama ei care are doar 36 de ani. ...continuare.

Turist mort dupa ce a cazut intr-o prapastie in masivul Piatra Craiului

publicat 2015-08-30 15:00:01 (Antena3)
Un barbat de 35 de ani a cazut intr-o prapastie in masivul Piatra Craiului.Aprent, barbatul s-a dus pe marginea prapastiei sa faca poze si a cazut in gol aproximativ 50 de metri.Un trecator ar fi coborat... ...continuare.

A vrut sa faca o fotografie artistica cu fiul sau, dar nu se astepta la asta. Cum l-a surprins fotograful pe bebelus

publicat 2015-08-29 16:00:27 (ProTV)
A vrut sa faca o fotografie artistica cu fiul sau, dar nu se astepta la asta. Cum l-a surprins fotograful pe bebelus Mark Resnick a vrut sa aiba un pictorial special alaturi de fiul sau, asa ca a apelat la ajutorul unui fotograf profesional. Pentru una din poze, micutul trebuia sa doarma linistit pe spatele lui, incadrat in aripile tatuate pe spatele parintelui. ...continuare.

Tricks & Tips pentru un feed de Instagram senzational

publicat 2015-08-29 09:15:22 (Ziarul-Financiar)
Tricks & Tips pentru un feed de Instagram senzational Nu este un secret faptul ca Instagram a devenit una dintre cele mai relevante platforme de social media. Atat brand-uri celebre, cat si figuri publice, precum vedetele sau blogger-ii de succes, se folosesc de Instagram pentru a-si spori popularitatea si a-si pastra fanii la curent. Iata cum poti face ca propriul feed de Instagram sa arate la fel de cool:>> Diversifica: Ai grija ca feed-ul tau sa fie echilibrat, continand un colaj de poze diverse - de pilda, peisaje, selfie-uri, poze de grup,... ...continuare.

Tin cu dintii de bani! Vila lui Sergiu Nicolaescu de la mare inca nu poate fi vanduta

publicat 2015-08-28 23:45:17 (Libertatea)
Au trecut mai bine de doi ani de cand Dana, vaduva regizorului Sergiu Nicolaescu, a inceput sa... ...continuare.

Deziluzia Optica: I just called to say I love you

publicat 2015-08-28 19:30:02 (Antena3)
I just called to say I love you. Poza de la telespectatori. Emisiunea "Deziluzia optica" va prezinta politicienii intr-una dintre putinele ipostaze in care nu mint: in poze. Si cum de multe ori o poza... ...continuare.

Gest senzational facut de o adolescenta la BAC! Cum a predat foaia de examen

publicat 2015-08-28 17:15:01 (Antena-1)
Gest senzational facut de o adolescenta la BAC! Cum a predat foaia de examen Gabriela Madalina, o pustoaica din Iasi, eleva la Liceul Waldorf, a facut furori in ultimele zile, dupa ce a uimit oameni din toate colturile tarii. Pentru ca si-a dorit o nota mare la examenul de bacalaureat, aceasta a predate foaia goala, la scurt timp dupa ce a primit subiectele. ...continuare.

Au inmanat 100 de aparate de fotografiat unor oameni ai strazii si i-au rugat sa faca niste poze. Rezultatul e uimitor: FOTO

publicat 2015-08-28 17:00:21 (ProTV)
Au inmanat 100 de aparate de fotografiat unor oameni ai strazii si i-au rugat sa faca niste poze. Rezultatul e uimitor: FOTO Un proiect al londonezilor de la Cafe Art, care incearca sa reintegreze oameni ai strazii in comunitate prin intermediul artei, arata cum este vazut un oras prin ochii celor mai putin norocosi locuitori ai sai. ...continuare.

"Apa, aer, pamant (in focul cuhniei)"

publicat 2015-08-28 15:15:03 (Cotidianul)
Apa, aer, pamant (in focul cuhniei) Centrul Cultural Palatele Brâncovenesti de la Mogosoaia va prilejuieste sâmbata, 29 august, o întâlnire cu Ileana Dana Marinescu si lucrarile sale, sub genericul Apa, aer, pamânt (în focul cuhniei). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »