Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Pasiunea aparte care a facut-o cunoscuta pe Adriana in lume. Studenta din Iasi si galeria ei impresionanta de poze cu usi

publicat 2016-05-28 09:00:11 (ProTV)
Pasiunea aparte care a facut-o cunoscuta pe Adriana in lume. Studenta din Iasi si galeria ei impresionanta de poze cu usi O studenta din Iasi si-a dezvoltat o pasiune aparte. In calatoriile ei prin tara, tanara nu fotografiaza cladirile, ci usile acestora. ...continuare.

Sunt celebri si buni amici! Vedetele din showbiz care au legat prietenii

publicat 2016-05-27 23:45:02 (CanCan)
Sunt celebri si buni amici! Vedetele din showbiz care au legat prietenii Sunt cantareti, prezentatori TV sau actori, deci personae cunoscute, care dau autografe si fac poze cu fanii. La fel ca si oamenii obisnuiti, si ei au prieteni buni, cu care isi petrec timpul liber, vacantele, la care se confeseaza sau pe care chiar si-i tatueaza...Multe dintre vedetele autohtone au prieteni cel putin de celebri ca si ele. Exista chiar si triunghiuri ale prieteniei. Cine cu cine e prieten si mai ales ce i-a legat ani de zile! Dana, Laura si Adela formeaza un triunghi de bune... ...continuare.

Exclusiv! Piesa noua, versuri pe masura: ,,Ceee? Ba, esti tu? Ai rupt Photoshopu'!" Baietii de la "Noaptea Tarziu" dau de pamant cu amatorii de poze trucate

publicat 2016-05-26 19:45:01 (Antena-1)
Exclusiv! Piesa noua, versuri pe masura: ,,Ceee? Ba, esti tu? Ai rupt Photoshopu'! Baietii de la Noaptea Tarziu dau de pamant cu amatorii de poze trucate "Sunt bun! Doamne! Port oglinda la gat, ce barbat bine sunt!" Mai sinceri decat ei nu e nimeni! Baietii care au indraznit sa spuna lucrurilor pe nume se intorc si mai plini de glume! ...continuare.

Transformarea incredibila prin care a trecut aceasta femeie, in cateva luni de la nastere: cum arata corpul ei acum

publicat 2016-05-26 13:00:07 (ProTV)
Transformarea incredibila prin care a trecut aceasta femeie, in cateva luni de la nastere: cum arata corpul ei acum O femeie din Londra a reusit sa devina populara pe Instagram dupa ce a postat poze cu ea la 10 luni dupa ce a nascut. ...continuare.

Zi importanta pentru Dana Rogoz si sotul sau. Anuntul a fost facut de vedeta FOTO

publicat 2016-05-24 12:15:09 (Romania-TV)
Zi importanta pentru Dana Rogoz si sotul sau. Anuntul a fost facut de vedeta FOTO Se iubesc la fel de mult ca in prima zi, asa ca nu e de mirare ca Dana Rogoz si sotul ei, Radu Dragomir, au toate motivele sa fie fericiti. ...continuare.

Au revoltat Facebook-ul. Doi copii au distrus o opera de arta, sub privirile amuzate ale parintilor

publicat 2016-05-24 12:15:08 (Realitatea-TV)
Au revoltat Facebook-ul. Doi copii au distrus o opera de arta, sub privirile amuzate ale parintilor Doi copii au distrus un exponat dintr-un muzeu din China in timp ce parintii lor le faceau poze. ...continuare.

Zi importanta pentru Dana Rogoz si sotul sau. Anuntul a fost facut de vedeta

publicat 2016-05-24 09:45:02 (Antena3)
Se iubesc la fel de mult ca in prima zi, asa ca nu e de mirare ca Dana Rogoz si sotul ei, Radu Dragomir, au toate motivele sa fie fericiti. ...continuare.

Imagini BOMBA! Ana-Maria Barnoschi a dansat in chiloti in fata a zeci de mii de oameni! Nu e o exagerare, chiar asta vezi in poze! Uite-o in TANGA pe scena!

publicat 2016-05-24 06:15:03 (Click)
Imagini BOMBA! Ana-Maria Barnoschi a dansat in chiloti in fata a zeci de mii de oameni! Nu e o exagerare, chiar asta vezi in poze! Uite-o in TANGA pe scena! Colega de platou a lui Bursucu' este una dintre cele mai apreciate dansatoare mioritice. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »