Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Fosta concurenta la Eurovision, goala in piscina

publicat 2015-07-05 18:30:01 (Antena3)
Fosta concurenta a show-ului Eurovision 2015 a fost pozata toplees la piscina. Cantareata a realizat o sedinta foto incendiara, scrie spynews.ro.Cristina Vasiu a pozat sexy in apa. Blonda apare in cateva... ...continuare.

Fotografie incendiara! Andrea Tonciu, goala in pat. Si nu doarme singurica

publicat 2015-07-05 12:30:01 (Antena3)
Dornica sa fie mereu in centrul atentiei, Andrea Tonciu nu se abtine de la a posta fotografii incendiare, chiar si atunci cand nu este cazul. ...continuare.

Gabi Cristea s-a facut de ras in oras! Toti au aratat-o cu degetul: "Zici ca esti o stripteuza!"

publicat 2015-07-04 23:15:01 (CanCan)
Gabi Cristea s-a facut de ras in oras! Toti au aratat-o cu degetul: Zici ca esti o stripteuza! Stilistul Ovidiu Buta a taiat in carne vie la rubrica Prost imbracate din revista Spy. Printre vedetele vizate s-au numarat Dana Rogoz, Anca Turcasiu si Diana Bisinicu. ...continuare.

Un barbat de 51 de ani recunoaste ca este obsedat de Nicole Cherry! "Stiu ca are doar 16 ani, dar am vazut poze..."

publicat 2015-07-04 23:15:01 (CanCan)
Un barbat de 51 de ani recunoaste ca este obsedat de Nicole Cherry! Stiu ca are doar 16 ani, dar am vazut poze... "Din pat in pat" este rubrica fara perdea, despre sex, ce raspunde tuturor dilemelor cititorilor CANCAN.ro. Psihologul Jacqueline a acceptat sa stea de vorba si sa ofere sfaturi in legatura cu cele mai intime probleme, gasind rezolvare pentru fiecare. ...continuare.

Mihaela Radulescu, poze DE INFARCT in costum de baie! Arata incredibil | FOTO IN ARTICOL

publicat 2015-07-04 21:30:21 (Libertatea)
Mihaela Radulescu este una dintre vedetele de la noi care face furori cu trupul ei tonifiat si bine... ...continuare.

Andreea Balan, GOALA in cada! Ce au vazut fanii ei | FOTO IN ARTICOL

publicat 2015-07-04 19:45:21 (Libertatea)
Andreea Balan, GOALA in cada! Ce au vazut fanii ei | FOTO IN ARTICOL Dupa ce a filmat trei videoclipuri in America si si-a serbat ziua de nastere pe meleaguri straine, Andreea Balan s-a intors in tara. Publicitate Cantareata nu a avut prea mult timp sa se relaxeze acasa, pentru ca avea deja programate doua concerte. Dupa reprezentatia sustinuta ieri, Andreea a vrut totusi sa se odihneasca in intimitatea caminului, ei intr-o baie cu spuma si petale de trandafiri. "Dupa miezul noptii.... o baie cu petale de trandafiri", a scris ea langa o fotografie in care... ...continuare.

Dana Marijuana, TRANSFORMARE RADICALA. Cu ce se ocupa ACUM fosta FATA REA

publicat 2015-07-04 18:30:16 (Romania-TV)
Dana Marijuana, TRANSFORMARE RADICALA. Cu ce se ocupa ACUM fosta FATA REA Dana Marijuana, pe numele real Dana Coteanu, a avut probleme serioase in trecut din cauza consumului de substante ilegale. S-a certat cu tatal ei, Ion Coteanu, si a fost la un pas sa divorteze de Sebastian, cu care are doua fetite. ...continuare.

FOTOGRAFII INCENDIARE. O super gimnasta, fosta CAMPIOANA OLIMPICA, a pozat GOALA

publicat 2015-07-04 18:30:16 (Romania-TV)
FOTOGRAFII INCENDIARE. O super gimnasta, fosta CAMPIOANA OLIMPICA, a pozat GOALA Aly Raisman, medaliata cu aur la Jocurile Olimpice de la Londra, a renuntat la haine pentru un pictorial incediar pentru ESPN The Magazine's Body Issue. ...continuare.

Motivul pentru ca oamenii din toata lumea isi fac acest tatuaj. Ce reprezinta punctul si virgula

publicat 2015-07-04 16:45:14 (ProTV)
Motivul pentru ca oamenii din toata lumea isi fac acest tatuaj. Ce reprezinta punctul si virgula Tot mai multi oameni din toata lumea publica pe retelele de socializare poze cu noul lor tatuaj: punct si virgula. Folosind acelasi hasthag, oamenii participa intr-o miscare globala menita sa lupte cu bolile de natura psihica. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »