Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Iulia Albu, enervata de Andreea Raicu: «Sa se ia de mana cu Dana Rogoz»

publicat 2014-04-17 10:00:14 (Click)
Iulia Albu, enervata de Andreea Raicu: «Sa se ia de mana cu Dana Rogoz» Iulia a postat pe contul de Facebook comentarii acide la adresa Andreei Raicu. Este vorba bineinteles de felul in care s-a imbracat la doua evenimente mondene, fosta prezentatoare tv. ...continuare.

La ordinea zilei: Noi DEZVALUIRI despre neregulile cu terenurile de la Nana

publicat 2014-04-16 19:45:02 (Antena3)
Dana Grecu a dezvaluit, in editia de miercuri a emisiunii "La ordinea zilei", continutul raportului intocmit de Corpul de Control al primului-ministru cu privire la activitatea Primariei comunei Nana, judetul... ...continuare.

Tara care a legalizat nudismul. Oamenii se pot bucura de soare, in pielea goala

publicat 2014-04-16 08:45:35 (Puterea)
Tara care a legalizat nudismul. Oamenii se pot bucura de soare, in pielea goala Munchen, al treilea oras ca marime al Germaniei, a legalizat pe data de 14 aprilie nudismul. Localnicii si turistii care doresc sa se bucure de soare in pielea goala, pot face acest lucru fara sa mai fie amendati.Oamenii trebuie insa sa respecte anumite conditii, si anume sa renunte la haine doar in cele sase zone special amenajate de primaria Münchenului. Una dintre acestea este situata la doar zece minute de piata centrala a orasului, transmite Digi 24. Decizia luata de edilii din capitala... ...continuare.

Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor

publicat 2014-04-15 23:45:02 (Antena-1)
Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor Daca ar fi sa cautam definitia selfitiei, ea ar suna cam asa: dorinta obsesiv-compulsiva de a te fotografia de nenumarate ori pe zi si de a posta imaginile pe site-urile se socializare. Dar ca orice boala, are si ea fazele ei. Daca iti faci trei poze pe zi, dar nu le postezi pe internet inseamna ca suferi de selfitie in stadiu incipent. Trei poze pe zi, dar postate pe site-urile de socializare indica faptul ca suferi de selfitia acuta. Cel mai greu incercati de aceasta boala sunt cei ce se... ...continuare.

Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila

publicat 2014-04-15 20:45:09 (CanCan)
Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila Misha, sotia lui Connect-R a impanzit internetul cu poze cu fetita pe care o are impreuna cu artistul. Cei doi o adora pe micuta si ii fac toate poftele si o imbraca dupa ultimele tendinte. ...continuare.

Premiera la NEATZA! Roxana Nemes n-a venit cu mana goala: A adus un single nou si doua suuuper dansatoare!

publicat 2014-04-15 10:00:02 (Antena-1)
A poposit la noi in platoul si nu a venit cu mana goala! Roxana Nemes a muncit din zori si pana seara la un nou single care este gata! Piesa se numeste "Dame dame" si s-a auzit, in premiera, la "Neatza"! Curiosi cum suna? ...continuare.

Madalina Ghenea s-a fotografiat complet goala

publicat 2014-04-15 09:15:02 (Antena-1)
Madalina Ghenea s-a fotografiat complet goala Vedeta s-a fotografit intr-o oglinda uriasa montata pe tavan, dar a avut grija sa stea ghemuita in pat, pentru a nu-si dezvalui chiar toate comorile. ...continuare.

FOTO O vedeta de la noi isi «ascunde» fiica! Despre cine e vorba

publicat 2014-04-15 02:00:04 (Click)
FOTO O vedeta de la noi isi «ascunde» fiica! Despre cine e vorba Andreea Banica face tot ce poate pentru a-si proteja fetita de aparitiile publice. Vedeta posteaza foarte rar poze cu fetita de 4 ani si atunci cand o face are grija ca micuta sa fie intoarsa cu spatele. ...continuare.

Internetul, principalul motiv al fericirii romanilor

publicat 2014-04-14 18:00:08 (Antena-1)
Internetul, principalul motiv al fericirii romanilor Noroc cu site-urile de socializare. Asa reusim si noi sa ocupam un loc bun prin diverse topuri. Mai precis, Romania ocupa locul 18 intr-un top al celor mai fericiti oameni de pe glob. Clasamentul a fost realizat pe baza fotografiilor postate de internauti. Astfel, cercetatorii au analizat zambetele celor din poze dar si cat de reale sunt. Peste 150 de milioane de poze de pe site-urile de socializare, din peste 6000 de orase din toata lumea au fost analizate in total. Brazilia conduce detasat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

euribor ministerul administratiei si internelor urmatoarea extragere video vaida strul implanturi armata romana sambateni a postat pe facebook hunedoara iasi bilete de avion angelina joli harbuz mihaela geoana michael shumacher ion columbeanu muzeul national clinceni holland companii nationale medalii reza kaufland clacat michael jackson maine droguri tara sharon balotesti vosganian leau imagin noiembrie surorile emag neculai ontanu insotitor pucci uzzi tecu adi minune muzeul national de istorie povestiri titanic vizionare colinzi ing asigurari