Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Doamne, ce forme sexy si apetisante! Maria de la "Insula iubirii" incinge imaginatia fanilor cu poze provocatoare!

publicat 2016-08-27 10:00:01 (Antena-1)
Doamne, ce forme sexy si apetisante! Maria de la Insula iubirii incinge imaginatia fanilor cu poze provocatoare!  Maria a fost una dintre cele mai sexy ispite de la "Insula iubirii". Totusi, aceasta continua sa ispiteasca fanii pe retelele de socializare. ...continuare.

Dezvaluiri fara perdea: asa se petrecea in Romania interbelica!Amintire scandaloasa cu o mare vedeta

publicat 2016-08-26 20:00:10 (Realitatea-TV)
Dezvaluiri fara perdea: asa se petrecea in Romania interbelica!Amintire scandaloasa cu o mare vedeta Povestile Ploiestiului interbelic nu sunt cu nimic mai prejos decat cele din Bucuresti. Una dintre ele vorbeste despre o petrecere la care celebra Ioana Radu a cantat goala, urcata pe o masa, la cererea unui armator grec bogat. ...continuare.

Cele mai amuzante poze cu animale! Nu doar oameni stiu sa se maimutareasca

publicat 2016-08-26 18:00:26 (Realitatea-TV)
Cele mai amuzante poze cu animale! Nu doar oameni stiu sa se maimutareasca Un elefantel care imita un strut si vrea sa isi indese capul in pamant sau o gorila care isi baga degetul in nas in vazul lumii sunt doar doua dintre cele mai amuzante poze cu animale prezentate de The Telegraph. ...continuare.

Ministrul din Kuweit a refuzat operatia la nas la Elias. A spus ca are asigurare la Frankfurt

publicat 2016-08-25 19:45:14 (Realitatea-TV)
Ministrul din Kuweit a refuzat operatia la nas la Elias. A spus ca are asigurare la Frankfurt Ministrul Agriculturii din Kuweit Ali Saleh Al Omair, ranit, joi, la Slobozia, in urma unui accident rutier in care a fost implicat si ministrul Achim Irimescu, a fost investigat la Spitalul Elias, dar a refuzat interventia ORL,motivand ca este asigurat la Frankfurt, a declarat pentru News.ro directorul medical al unitatii medicale, Dana Safta. Ea a precizat ca oficialul din Kuweit necesita o interventie la piramida nazala, dar aceasta nu este o urgenta, putand fi realizata in 24-48 de ore de... ...continuare.

Poze incredibile cu angajatii epuizati din Tokyo care adorm pe strazi

publicat 2016-08-25 19:00:12 (Realitatea-TV)
Poze incredibile cu angajatii epuizati din Tokyo care adorm pe strazi Fotograful britanic Adrian Storey a publicat o serie de fotografii uluitoare, care surprind oameni tineri, imbracati la costum, adormind pe strazile din Tokyo. ...continuare.

S-a dat fata cuminte, dar adevarul a iesit la iveala! Elena a aparut goala la TV inainte de scenele incendiare de la "Insula Iubirii"

publicat 2016-08-25 13:00:01 (Antena-1)
Desi a tinut sa faca pe-a fata cuminte si cu principii morale, adevarul despre Elena a iesit la iveala. Fanii emisiunii "Insula Iubirii" au postat pe unul dintre grupurile show-ului imagini incendiare cu fosta concurenta aproape goala la o alta emisiune TV ...continuare.

Cum s-a razbunat fosta sotie dupa ce Patriciu a dezmostenit-o inainte sa moara!

publicat 2016-08-25 12:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Cum s-a razbunat fosta sotie dupa ce Patriciu a dezmostenit-o inainte sa moara! Considerat la un moment dat cel mai bogat roman, Dinu Patriciu a lasat in urma lui o avere colosala pentru care fosta sotie Dana si fiicele miliardarului (provenite din prima casatorie) se razboiesc din vara lui 2014 incoace. ...continuare.

Top 10 cele mai amuzante imagini din lume. Te pufneste rasul

publicat 2016-08-24 18:30:20 (Realitatea-TV)
Top 10 cele mai amuzante imagini din lume. Te pufneste rasul De la fotografii ai caror protagonisti stau in pozitii greu de inteles pana la poze surprise in momente nepotrivite, acestea sunt 10 dintre cele mai bizare si amuzante imagini de pe Internet. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »