Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

iLikeIT. Aplicatii GRATUITE de editare foto si video. Merg atat pe dispozitivele mobile, cat si direct in browser

publicat 2017-04-25 08:30:09 (ProTV)
iLikeIT. Aplicatii GRATUITE de editare foto si video. Merg atat pe dispozitivele mobile, cat si direct in browser Telefonul mobil e capabil sa faca poze exelente, ba chiar sa si filmeze la calitate buna pentru retelele de socializare. Dar, mereu e loc de mai bine, asa ca George Buhnici a facut o lista cu aplicatii pentru editare foto si video. ...continuare.

Ana Maria Mocanu, GOALA la dus. Imagini de infarct FOTO XXX

publicat 2017-04-24 14:45:13 (Romania-TV)
Ana Maria Mocanu, GOALA la dus. Imagini de infarct FOTO XXX Ana Maria Mocanu a acceptat sa fie filmata non stop pe parcursul unei zile normale de-a ei, dar nu se astepta ca astfel de imagini sa apara la televiziune. ...continuare.

Politista casatorita si cu trei copii care a ajuns dansatoare erotica de succes. Domnii se inghesuie s-o vada goala pusca - GALERIE FOTO

publicat 2017-04-24 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
O politista a renuntat, fara pudoare sau regrete, la serviciul in slujba cetateanului pentru o meserie mult mai banoasa: dansatoare in cluburi pentru cetatenii amatori de forme voluptuoase. ...continuare.

O PROFESOARA intretinea relatii SEXUALE online cu un ELEV de 13 ani

publicat 2017-04-24 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
O PROFESOARA intretinea relatii SEXUALE online cu un ELEV de 13 ani O tanara profesoara a fost arestata dupa ce i-a trimis unui elev de 13 ani poze si filmulete cu ea in timp ce intretinea relatii sexuale cu un barbat. ...continuare.

"Brexit": demnitate sau "democratie" coloniala ?

publicat 2017-04-24 03:15:08 (Ziarul-Atac)
Brexit: demnitate sau democratie coloniala ? "Br-exit", "Br-in" sau "Br-out", mi-e totuna cand am strachina goala si nu stiu cine mi-a sutit mancarea. In portofoliul meu de fost somer (actual liber-cautator de loc de munca), de taran fara pamant (vandut, pe nimic, strainilor, pentru ca, urmare a politicii guvernamentale falimentare, nu asigura venituri nici cat impozitele) si fara perspectiva, cu unica garantie de salahor la corporatiile multinationale (printre care si Britanice) "Br-exit" sau "Br-in" nu se reflecta, cum nici in logica... ...continuare.

IMAGINI compomitatoare cu sotia lui MAMAEV. Frumoasa femeie a cazut prada HACKERILOR. GELRIE FOTO INCENDIARA

publicat 2017-04-23 11:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Poze compromitatoare cu sotia celebrului fotbalist rus Pavel Mamaev au fost publicate de catre un hacker care i-a spart calculatorul si i-a furat mai multe date personale. ...continuare.

Ce se intampla cand copiii raman singuri acasa cu animalele lor? Cele mai amuzante poze

publicat 2017-04-23 10:00:06 (Realitatea-TV)
Ce se intampla cand copiii raman singuri acasa cu animalele lor? Cele mai amuzante poze Nimeni nu se indoieste de faptul ca animalele iubesc copiii si le suporta cele mai nastrusnice idei. ...continuare.

Ce se intampla cand copiii raman singur acasa cu animalele lor? Cele mai amuzante poze

publicat 2017-04-23 09:45:06 (Realitatea-TV)