Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

O vedeta s-a fotografiat goala pusca si a postat imaginile pe internet. Fanilor nu le-a venit sa creada ochilor ce vad

publicat 2016-07-01 17:00:02 (CanCan)
O vedeta s-a fotografiat goala pusca si a postat imaginile pe internet. Fanilor nu le-a venit sa creada ochilor ce vad Artista Demi Lovato le-a facut o surpriza de proportii fanilor sai virtuali postand in ultimile 24 de ore o serie de fotografii in care apare complet goala. Fosta vedeta Disney este recunoscuta in Statele Unite Ale Americii pentru stilul de viata dezordonat pe care il duce si copilaria zbuciumata pe care a trait-o. In urma cu mai putin de 1 an, artista a vorbit despre abuzurile repetate pe care tatal ei i le aplica atunci cand era mica "Era rau, dar voia sa fie o persoana buna. Si voia ca... ...continuare.

A descoperit o sticla de whisky in sertarul fiicei sale si a luat imediat atitudine. Ce i-a transmis intr-un mesaj video

publicat 2016-07-01 15:30:08 (ProTV)
A descoperit o sticla de whisky in sertarul fiicei sale si a luat imediat atitudine. Ce i-a transmis intr-un mesaj video Un tata a descoperit intamplator o sticla goala de whisky in sertarul de sosete al fiicei sale. Intrucat fata este plecata in vacanta, tatal s-a filmat si i-a trimis mesajul video. ...continuare.

Cele mai NEBUNE poze de la nunti. Spectacol halucinant, made in RUSIA

publicat 2016-06-30 18:00:11 (Realitatea-TV)
Cele mai NEBUNE poze de la nunti. Spectacol halucinant, made in RUSIA Credeai ca le-ai vazut pe toate? Ei bine, nu! Pozele de la nuntile din Rusia fac, in continuare, deliciul internautilor, prin absurditatea lor. ...continuare.

Viralul zilei: Toate starile presedintelui Klaus Iohannis

publicat 2016-06-30 15:30:02 (Antena3)
Presedintele Klaus Iohannis a devenit cunoscut, in timp, pentru atitudinea sa sobra si serioasa. Internetul a reactionat la acest tip de atitudine si un utilizator a realizat un colaj de poze, care il... ...continuare.

10 cele mai rusinoase poze ale vedetelor. Le vor sterse de pe Internet

publicat 2016-06-29 23:30:11 (Realitatea-TV)
10 cele mai rusinoase poze ale vedetelor. Le vor sterse de pe Internet De la actori, la cantareti sau fotomodele, toti au trecut prin momente jenante cand au pasit pe covorul rosu sau cand si-au facut aparitia in public, pe strazi. ...continuare.

Crima la stana! Un cunoscut rapsod popular, gasit fara viata

publicat 2016-06-29 21:00:01 (Antena3)
Crima la stana! Un cunoscut rapsod popular, gasit fara viata Un cioban din judetul Vrancea, cunoscut ca un valoros rapsod popular, a fost gasit mort marti seara, intr-o balta de sange la stana sa de pe muntele Cristianu, situat in comuna Paulesti. ...continuare.

Si-a facut o poza la abdomen si toata lumea a crezut ca e gravida! Ce s-a intamplat la 12 ore cu burta ei dupa ce a postat fotografia

publicat 2016-06-29 12:00:01 (Antena3)
Si-a facut o poza la abdomen si toata lumea a crezut ca e gravida! Ce s-a intamplat la 12 ore cu burta ei dupa ce a postat fotografia Tiffany Brien are 26 de ani si este fitness blogger din Irlanda. Ea obisnuieste sa posteze pe pagina ei de Facebook poze motivationale si mesaje incurajatoare pentru toti cei care vor slabeasca. Dupa ce a urcat o... ...continuare.

EVENIMENT SOCANT in Muntii Bucegi. UN cioban si 100 de OI au MURIT intr-o SECUNDA, loviti din CER | GALERIE FOTO

publicat 2016-06-29 09:30:08 (Evenimentul-Zilei)
EVENIMENT SOCANT in Muntii Bucegi. UN cioban si 100 de OI au MURIT intr-o SECUNDA, loviti din CER | GALERIE FOTO Tragedie la o stana din Masivul Bucegi. Un cioban si 100 de oi au murit dupa ce au fost loviti de un fulger. Colegul sau a fost cel care a anuntat serviciile de urgenta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »