Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Grecii au mers cu mana goala. La reuniunea de marti, europenii asteptau de la Tzipras un nou plan de redresare

publicat 2015-07-07 20:30:25 (Puterea)
Grecii au mers cu mana goala. La reuniunea de marti, europenii asteptau de la Tzipras un nou plan de redresare Dupa referendumul controversat, partenerii europeni de negociere ai grecilor au lasat usa deschisa pentru continuarea dialogului si au invitat conducerea de la Atena sa propuna un nou plan de redresare, de vreme ce votul popular l-a respins pe cel al eurogrupului. Dar noul ministru de Finante al Greciei, Euclid Tsakalotos, s-a dus cu mana goala la Bruxelles, marti, la intalnirea cu ministrii omologi din Eurogrup. Practic, el nu a prezentat decat verbal cateva propuneri, fara sa ofere un... ...continuare.

Artista elvetiana, arestata dupa ce a facut poze nud cu turistii la Turnul Eiffel

publicat 2015-07-07 16:15:18 (Romania-TV)
Artista elvetiana, arestata dupa ce a facut poze nud cu turistii la Turnul Eiffel Artista Milo Moiré, din Elvetia, celebra pentru activitatile sale controversate, a fost retinuta de politisti dupa ce a facut poze nud cu turistii, langa Turnul Eiffel din Paris. ...continuare.

Florentina Raiciu a pozat de cinci ori goala intr-o revista pentru barbati

publicat 2015-07-07 13:00:01 (Antena-1)
Florentina Raiciu a pozat de cinci ori goala intr-o revista pentru barbati Florentina Raiciu, asistenta de la Star Matinal de week-end, de la Antena Stars, pe care telespectatorii Antenei 1 o vor vedea, incepand din 24 iulie, la "Splash! Vedete la apa", este una dintre favoritele revistelor pentru barbati. ...continuare.

Gol pusca pe Instagram! Un mare artist s-a pozat in pielea goala si le-a aratat fanilor imaginea!

publicat 2015-07-07 12:30:17 (Libertatea)
Gol pusca pe Instagram! Un mare artist s-a pozat in pielea goala si le-a aratat fanilor imaginea! Justin Bieber se pare ca a simtit nevoie de putina atentie asa ca a decis sa mearga pe reteta femeile celebre de la Hollywood si s-a postat gol pusca pe Instagram. Publicitate Controversatul artist s-a fotografiat in pielea goala pe o barca, lasandu-si fanii sa-i admire posteriorul, in timp ce le arata un munte aflat pe o insulita in largul Oceanului. Imaginea se pare ca a fost insa pe placul admiratoarelor, care i-au dat peste un milion de like-uri si peste 330.000 de comentarii, in care... ...continuare.

Ce sani mici are Beyonce! O sa te uimeasca dimensiunile bustului ei!

publicat 2015-07-06 18:00:11 (Libertatea)
Le vezi in poze si ai impresia ca sunt perfecte. Parca toate vedetele au dimensiunile 90-60-90, dar... ...continuare.

Dj. Wanda, GOALA pe blog: "Ma simt confortabil in pielea mea"

publicat 2015-07-06 17:30:26 (Romania-TV)
Dj. Wanda, GOALA pe blog: "Ma simt confortabil in pielea mea" Dj. Wanda scrie foarte des pe blogul sau, insa activitatea de creatie este una cu totul deosebita, deoarece vedeta sustine ca ideile ii vin daca sta dezbracata in fata laptopului. ...continuare.

Ce costum de baie rebel are Kelly Monaco! Actrita a ramas aproape goala

publicat 2015-07-06 16:30:02 (Antena3)
Are un secret pentru a infrunta trecerea timpului, dar Kelly Monaco stie si cum sa se puna in valoare. ...continuare.

VIDEO Tristetea lui Messi a umbrit fotografia de colectie a unui copil » Argentinianul a fost stana de piatra

publicat 2015-07-05 19:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
La finalul meciului din ultimul act de la Copa America dintre Chile si Argentina 0-0 (4-1 d.p.) un copil chilian s-a îndreptat catre Messi pentru a face o poza cu acesta. Copilul a reusit sa faca selfie-ul vietii sale, însa l-a prins pe Lionel Messi într-un moment în care n-avea nici o reactie si parea în transa. ...continuare.

Fosta concurenta la Eurovision, goala in piscina

publicat 2015-07-05 18:30:01 (Antena3)
Fosta concurenta a show-ului Eurovision 2015 a fost pozata toplees la piscina. Cantareata a realizat o sedinta foto incendiara, scrie spynews.ro.Cristina Vasiu a pozat sexy in apa. Blonda apare in cateva... ...continuare.

Fotografie incendiara! Andrea Tonciu, goala in pat. Si nu doarme singurica

publicat 2015-07-05 12:30:01 (Antena3)
Dornica sa fie mereu in centrul atentiei, Andrea Tonciu nu se abtine de la a posta fotografii incendiare, chiar si atunci cand nu este cazul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »