Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Gest senzational facut de o adolescenta la BAC! Cum a predat foaia de examen

publicat 2015-08-28 17:15:01 (Antena-1)
Gest senzational facut de o adolescenta la BAC! Cum a predat foaia de examen Gabriela Madalina, o pustoaica din Iasi, eleva la Liceul Waldorf, a facut furori in ultimele zile, dupa ce a uimit oameni din toate colturile tarii. Pentru ca si-a dorit o nota mare la examenul de bacalaureat, aceasta a predate foaia goala, la scurt timp dupa ce a primit subiectele. ...continuare.

Au inmanat 100 de aparate de fotografiat unor oameni ai strazii si i-au rugat sa faca niste poze. Rezultatul e uimitor: FOTO

publicat 2015-08-28 17:00:21 (ProTV)
Au inmanat 100 de aparate de fotografiat unor oameni ai strazii si i-au rugat sa faca niste poze. Rezultatul e uimitor: FOTO Un proiect al londonezilor de la Cafe Art, care incearca sa reintegreze oameni ai strazii in comunitate prin intermediul artei, arata cum este vazut un oras prin ochii celor mai putin norocosi locuitori ai sai. ...continuare.

Schimbare majora pentru utilizatorii de Instagram! O restrictie importanta pentru poze a fost eliminata

publicat 2015-08-28 13:00:02 (Antena-1)
Schimbare majora pentru utilizatorii de Instagram! O restrictie importanta pentru poze a fost eliminata Instagram a renuntat la unul dintre cele mai importante simboluri ale sale. Modificarea se va aplica atat la fotografii cat si la clipurile video ...continuare.

Smiley a publicat poze cu NOUA PRIETENA. La ea chiar nu te asteptai!

publicat 2015-08-27 21:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Smiley a publicat poze cu NOUA PRIETENA. La ea chiar nu te asteptai! Cantaretul nu mai este singur. Ea e cea mai recenta achizitie a sa. ...continuare.

Cum s-a facut de ras o tanara in Mamaia! A aparut pe plaja cu bikini cu 3 numere mai mici si toata lumea i-a facut poze!

publicat 2015-08-27 18:45:02 (CanCan)
Cum s-a facut de ras o tanara in Mamaia! A aparut pe plaja cu bikini cu 3 numere mai mici si toata lumea i-a facut poze! Romancele se dovedesc din ce in ce mai lipsite de inhibitii. Doua tinere au adoptat o tinuta extrem de sexy pe plaja din Mamaia, reusind sa intoarca toate privirile! ...continuare.

L-ati vazut? Un barbat de 60 de ani din Bistrita a disparut de mai bine de o luna

publicat 2015-08-27 16:45:21 (ProTV)
L-ati vazut? Un barbat de 60 de ani din Bistrita a disparut de mai bine de o luna Cei 5 frati ai barbatului sunt disperati ca nu mai au nicio veste de la el. Oamenii spun ca era usor de pacalit: nu stie sa citeasca ori sa scrie si probabil ca a fost luat sa munceasca la negru, pe la ferme ori cioban la vreo stana de oi. ...continuare.

Ponta, la Chisinau: In decembrie va dam banii economisiti de noi. Aduceti cu un pic de vin rosu

publicat 2015-08-27 16:15:22 (Romania-TV)
Ponta, la Chisinau: In decembrie va dam banii economisiti de noi. Aduceti cu un pic de vin rosu Premierul Victor Ponta a anuntat ca intentioneaza sa dea Republicii Moldova banii necheltuiti de Romania in exercitiul bugetar al anului in curs, si i-a spus premierului Valeriu Stret ca il asteapta in decembrie si "nu cu mana goala", totodata cerandu-i acestuia, in gluma, sa aduca "un pic de vin rosu". ...continuare.

Invitatia lui Ponta, pentru moldoveni, facuta la Chisinau: In decembrie va dam banii economisiti de noi, veniti cu un pic de vin rosu

publicat 2015-08-27 16:00:03 (Gandul)
Invitatia lui Ponta, pentru moldoveni, facuta la Chisinau: In decembrie va dam banii economisiti de noi, veniti cu un pic de vin rosu Premierul Victor Ponta intentioneaza sa dea Republicii Moldova banii necheltuiti de Romania in exercitiul bugetar al anului in curs, si i-a spus premierului Valeriu Stret ca il asteapta in decembrie si "nu cu mana goala", totodata cerandu-i acestuia, in gluma, sa aduca "un pic de vin rosu". ...continuare.

Ponta, la Chisinau: In decembrie va dam banii economisiti de noi, veniti cu un pic de vin rosu

publicat 2015-08-27 15:30:19 (Mediafax)
Ponta, la Chisinau: In decembrie va dam banii economisiti de noi, veniti cu un pic de vin rosu Premierul Victor Ponta intentioneaza sa dea Republicii Moldova banii necheltuiti de Romania in exercitiul bugetar al anului in curs, si i-a spus premierului Valeriu Stret ca il asteapta in decembrie si "nu cu mana goala", totodata cerandu-i acestuia, in gluma, sa aduca "un pic de vin rosu". ...continuare.

Galerie FOTO: Au aparut primele poze cu Florin Ristei si noua lui iubita

publicat 2015-08-27 12:45:02 (Antena-1)
Galerie FOTO: Au aparut primele poze cu Florin Ristei si noua lui iubita Florin Ristei (28 de ani), pe care telespecattatorii Antenei 1 il vor revedea, din 12 septembrie, in noul sezon "Te cunosc de undeva!", a fost surprins zilele trecute in ipostaze romantice alaturi de o domnisoara. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »