Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

SITUATIE JENANTA pentru o MIREASA care a vrut sa faca poze pe malul unui lac. Ce a patit?

publicat 2014-08-01 14:15:29 (Realitatea-TV)
SITUATIE JENANTA pentru o MIREASA care a vrut sa faca poze pe malul unui lac. Ce a patit? Situatie incredibila si jenanta pentru o mireasa care a vrut sa faca niste poze pe malul lacului Bodi-Mogosa. Mireasa a mers in zona de agrement insotita de un fotograf pentru a-i fi facut ceva poze intr-un peisaj superb. In loc sa se bucure de peisaj si sa isi aminteasca peste ani si ani de zile de cea mai frumoasa zi din viata ei, mireasa a avut parte de o mare dezamagire, scrie actualmm.ro. Cei care administreaza terenul, restaurantul si cabana au pus taxe peste taxe si multe interdictii.... ...continuare.

Consuelo RADIAZA de fericire! A aflat ca a fost inselata dar a luat aceasta decizie pe care nu o regreta deloc

publicat 2014-08-01 09:45:03 (CanCan)
Consuelo RADIAZA de fericire! A aflat ca a fost inselata dar a luat aceasta decizie pe care nu o regreta deloc Consuelo s-a distrat de minute in Caraibe, unde s-a plimbat cu un yacht si si-a facut o multime de poze. Sotia lui Adi Mutu apare insa cu zambetul pe buze si foarte relaxata, cu toate ca stirile din Romania legate de sotul ei nu ii dau deloc motive. ...continuare.

Prima poza cu sotia lui Ghita Muresan. Cum arata partenera de viata a celui mai inalt roman

publicat 2014-08-01 08:15:13 (Evenimentul-Zilei)
Prima poza cu sotia lui Ghita Muresan. Cum arata partenera de viata a celui mai inalt roman Unul dintre cei mai cunoscuti sportivi romani de peste hotare, Ghita Muresan si-a ascuns cat a putut sotia de ochii curiosilor. Cancan.ro a intrat in posesia unei poze care arata cine este femeia care doarme langa urias! ...continuare.

N-o sa crezi cum arata sotia URIASULUI Ghita Muresan! Blonda este sufletul petrecerilor!

publicat 2014-07-31 23:15:02 (CanCan)
N-o sa crezi cum arata sotia URIASULUI Ghita Muresan! Blonda este sufletul petrecerilor! Unul dintre cei mai cunoscuti sportivi romani de peste hotare, Ghita Muresan si-a ascuns cat a putut sotia de ochii curiosilor. Cancan.ro a intrat in posesia unei poze care arata cine este femeia care doarme langa urias! ...continuare.

Masacru in familia lui Ghita Ciobanul! Un urs a venit in plina noapte si a macelarit tot ce a prins in cale!

publicat 2014-07-31 20:00:06 (CanCan)
Masacru in familia lui Ghita Ciobanul! Un urs a venit in plina noapte si a macelarit tot ce a prins in cale! Ghita Ciobanul a trecut weekend-ul trecut prin clipe de cosmar! Duminica noaptea, la stana sa de la munte, un urs infometat a facut prapad printre oi.  ...continuare.

DailyMail: Pasiunea unui soldat pentru selfie-uri ar putea fi dovada ca Vladimir Putin desfasoara operatiuni in Ucraina

publicat 2014-07-31 17:30:20 (ProTV)
DailyMail: Pasiunea unui soldat pentru selfie-uri ar putea fi dovada ca Vladimir Putin desfasoara operatiuni in Ucraina Alexander Sotkin, presupus soldat rus, a pus o lume intreaga pe jar. Barbatul si-a postat niste poze pe retelele de socializare, poze care ar fi fost facute, din cate se pare, in Ucraina. ...continuare.

Ratarea verii in Europa. SINGUR cu poarta goala a trimis afara VIDEO

publicat 2014-07-31 13:15:39 (Romania-TV)
Ratarea verii in Europa. SINGUR cu poarta goala a trimis afara VIDEO Fostul fotbalist al lui Real Madrid, Joselu, in prezent la Honnover, a fost protagonistul unei ratari monumentale intr-o partida amicala, cu Csakvar. ...continuare.

Selfies IMPOSIBILE. Si-au RISCAT VIATA pentru a face aceste POZE | GALERIE FOTO

publicat 2014-07-31 09:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Selfies IMPOSIBILE. Si-au RISCAT VIATA pentru a face aceste POZE | GALERIE FOTO Oameni din intreaga lume au devenit dependenti de imaginile selfie. Oriunde sunt, multe persoane se fotografiaza in diferite situatii, undele dintre ele chiar primejdioase. ...continuare.

Un ministru turc vrea sa interzica femeilor rasul in public. Reactia turcoaicelor

publicat 2014-07-31 08:30:39 (ProTV)
Un ministru turc vrea sa interzica femeilor rasul in public. Reactia turcoaicelor In Turcia, retelele de socializare si internetul s-au umplut de poze cu femei care rad cu gura pana la urechi. Accesul de veselie e insa un protest la declaratiile facute de un ministru, care e de parere ca femeile n-ar trebui sa rada in public. ...continuare.

Pisicile NEGRE in pericol. De ce le abandoneaza stapanii. Motivul ULUITOR

publicat 2014-07-31 03:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Pisicile NEGRE in pericol. De ce le abandoneaza stapanii. Motivul ULUITOR Un numar tot mai mare de pisici negre ajung in adaposturile pentru animale, deoarece stapanii le abandoneaza pentru ca nu dau bine in poze, relateaza miercuri The Daily Telegraph. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

monitorul de vaslui gura ocnitei fete sex gura humorului beius dorian boguta octavian badescu maramures fuchs bacalaureat ghimbir actor baterii urgent curier curtici poze toples horoscop prins cu tigari video raul costin cantacuzino students seica timis suceava neamt morosan astazi petruta giurgiu lara hunedoara alba iulia prahova michel piscicultura republica chineza buzau cleopatra omoruri gorj mures petre andrei bihor caras severin salaj stele tulcea vesminte olga