Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cine a dat-o de gol. "Mai merg din cand in cand"

publicat 2018-04-20 09:00:17 (Libertatea)
Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cine a dat-o de gol. Mai merg din cand in cand Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cei doi copii ai sau au dat-o de gol pe artista, in cadrul emisiunii “Aici eu sunt vedeta” . Cristina Spatar a avut de ales din trei variante posibile de raspuns. “Nu avem sa spunem ca nu are bani,  Ca merge in fundul gol prin casa / Ca ii […] Post-ul Cristina Spatar umbla goala prin casa. Cine a dat-o de gol. "Mai merg din cand in cand" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ce a pus Anamaria Prodan in pachete pentru cei prezenti la inmormantarea mamei sale. Nimeni n-a plecat cu mana goala

publicat 2018-04-19 15:00:12 (Libertatea)
Ce a pus Anamaria Prodan in pachete pentru cei prezenti la inmormantarea mamei sale. Nimeni n-a plecat cu mana goala Toti cei prezenti la inmormantarea Ionelei Prodan au primit cate un pachetel de pomana dupa ceremonie. Interpreta de muzica populara Ionela Prodan a incetat din viata in data de 16 aprilie. Joi, 19 aprilie, Ionela prodan a fost inmormantata la Cimitirul Bellu din Capitala. Funeraliile de lux ale Ionelei Prodan au costat-o zeci de mii […] Post-ul Ce a pus Anamaria Prodan in pachete pentru cei prezenti la inmormantarea mamei sale. Nimeni n-a plecat cu mana goala apare prima data in... ...continuare.

Traista eroului

publicat 2018-04-19 08:15:10 (Dilema-Veche)
Traista eroului Odata obtinut capul Meduzei (gorgoneion-ul), Perseu îsi continua aventurile aidoma unuia cu valiza de uraniu prin oras. Codul lui penal prevede de-acum o singura pedeapsa: scot capul si te-am împietrit. Atlas e neospitalier, gata, stana de piatra. ...continuare.

A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful

publicat 2018-04-18 23:15:15 (Realitatea-TV)
A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful Aceste poze aparute pe net sunt cel mai probabil din Marea Britanie. Un pasionat a pus poze cu o sala de sport in care zac peste 100 de vehicule clasice si exotice. In hala aceasta care candva a fost sala de sport se ascund bijuterii precum Porsche 356, Dodge Challenger, Lotus Elan, Pontiac Firebird, Ford Mustang, Ford Shelby, Ford GT, Ferrari 360, Mercedes-Benz McLaren SLR, Jaguar diverse modele de MG si Mercedes vechi, MINI, Beetle, plus cateva automobile cu adevarat vechi de pe la... ...continuare.

Friiige! Ruby s-a dezbracat de "rochia ei" si a aprins imaginatia barbatilor: "Rochia usor coboara si tu ma vrei goala"

publicat 2018-04-18 14:30:01 (Antena-1)
Bruneta, cu forme de zeita si o privire care l-ar putea provoca pana si pe cel mai fidel barbat. Ruby s-a dezbracat de"rochia ei aducatoar de pacate", in cel mai nou clip lansat. Piesa "Rochia mea" va aprinde noptile de vara. ...continuare.

FOTO! Ruby, poze indecente fara lenjerie intima! Cum s-a fotografiat in dormitor 

publicat 2018-04-17 14:45:04 (Antena3)
FOTO! Ruby, poze indecente fara lenjerie intima! Cum s-a fotografiat in dormitor    Ruby este super hot in cel mai nou videoclip al sau care urmeaza sa se lanseze in aceasta seara. Cu toate ca fanii au putut vedea doar teaserul piesei "Rochia mea", artista a facut... ...continuare.

S-a ascuns sub pat, goala, pentru a-i face o surpriza iubitului. Ce a urmat este socant

publicat 2018-04-16 18:30:02 (Antena3)
S-a ascuns sub pat, goala, pentru a-i face o surpriza iubitului. Ce a urmat este socant O tanara de 22 de ani din Marea Britanie credea ca a intalnit barbatul vietii ei si i-a spus "DA" cand acesta a cerut-o in casatorie. Natasha i-a spus logodnicului ca nu va merge acasa intr-o... ...continuare.

Motivul surprinzator pentru care trebuie sa dormi goala in fiecare noapte

publicat 2018-04-16 13:45:16 (Romania-TV)
Motivul surprinzator pentru care trebuie sa dormi goala in fiecare noapte Insa dormitul fara haine are beneficii surprinzatoare pentru sanatate. Te ajuta sa ai un somn mai profund, iti protejeaza pielea de efectele imbatranirii, iti mentine organele reproductive sanatoase, te scapa de anxietate, iti intareste sistemul imunitar si te ajuta sa slabesti. Conform oamenilor de stiinta de la National Institutes of Health, somnul la temperaturi joase stimuleaza metabolismul si impiedica aparitia diabetului. La ce te mai ajuta vezi AICI.  ...continuare.

VIDEO | Sandra Izbasa si Petrisor Ruge nu se mai ascund. Cum au fost surprinsi cei doi

publicat 2018-04-14 13:00:10 (Libertatea)
VIDEO | Sandra Izbasa si Petrisor Ruge nu se mai ascund. Cum au fost surprinsi cei doi Sandra Izbasa si Petrisor Ruge formeaza un cuplu discret. Pe parcursul a celor trei ani de relatie ei au refuzat sa isi expuna viata personala, dar acum acest lucru pare sa se fi schimbat.  Cei doi s-au cunoscut pe platourile de filmare de la "Danseaza printre stele" si de atunci au inceput sa isi traiasca […] Post-ul VIDEO | Sandra Izbasa si Petrisor Ruge nu se mai ascund. Cum au fost surprinsi cei doi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro