Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

"Regele Mihai, un far care a luminat in intunericul in care am trait"

publicat 2017-12-13 20:15:08 (ProTV)
1992. Un adolescent lipeste pe usa dulapului din camera poze cu idolii sai de la acea vreme. Printre ei sunt Ludwig van Beethoven si Andres Segovia, Tom Waits, Chopin si Napoleon. În centru doua poze cu Regele Mihai. ...continuare.

A aparut clipul in care CELIA poate fi vazuta GOALA PUSCA. Artista canta RAP in noul single "Apus amar" VIDEO

publicat 2017-12-13 17:15:09 (Romania-TV)
A aparut clipul in care CELIA poate fi vazuta GOALA PUSCA. Artista canta RAP in noul single "Apus amar" VIDEO Celia isi surprinde si de data aceasta fanii. La trei luni de la revenirea pe piata muzicala, dupa o pauza de 4 ani, Celia lanseaza un nou single dinamic, cu atitudine, pe care artista canta si rap! Videoclipul este unul de-a dreptul incendiar. ...continuare.

Moartea misterioasa a unui manechin de 18 ani. A fost descoperita goala, dupa o orgie sexuala

publicat 2017-12-12 18:00:10 (Realitatea-TV)
Moartea misterioasa a unui manechin de 18 ani. A fost descoperita goala, dupa o orgie sexuala Un tanar model din Olanda a murit, in circumstante misterioase, in Malaezia, dupa ce ar fi participat la o petrecere nebuna, la care s-ar fi consumat droguri si s-ar fi facut schimb de parteneri sexuali. ...continuare.

Castelul din Romania inclus in topul celor mai frumoase din Europa

publicat 2017-12-11 21:30:01 (Antena3)
Castelul Bran este inclus de publicatia spaniola, El Pais, printre 20 cele mai frumoase castele din Europa. Imaginea cetatii din Pasul Bran-Rucar este a treia, dintr-o galerie de 20 de poze, dupa celebrul Castel Ne... ...continuare.

Daniela Crudu, GOALA in Cambodgia. Ce face vedeta pentru bani FOTO

publicat 2017-12-11 17:15:32 (Romania-TV)
Daniela Crudu, GOALA in Cambodgia. Ce face vedeta pentru bani FOTO Daniela Crudu nu ezita sa-si dea hainele jos si sa faca sedinte foto sexy nici macar in Cambodgia, unde filmeaza pentru reality-show-ul "Asia Express". ...continuare.

A dat roca la o parte si a ramas stana de piatra. Il astepta acolo de 5000 de ani

publicat 2017-12-09 14:00:08 (Realitatea-TV)
A dat roca la o parte si a ramas stana de piatra. Il astepta acolo de 5000 de ani Un fermier scotian este autorul unei descoperiri halucinante, care a avut loc in anul 1850. "Isprava" barbatului a adus istoricilor informatii importante despre evolutia omenirii. ...continuare.

Ultima ora: Casa Regala a Romaniei a publicat fotografii cu Regele Mihai

publicat 2017-12-08 17:45:02 (Antena3)
Ultima ora: Casa Regala a Romaniei a publicat fotografii cu Regele Mihai Oficialii Casei Regale au facut publice pe site-ul oficial mai multe poze de colectie cu Majestatea Sa Regele Mihai. Articolul, care a fost distribuit si pe pagina de Facebook, a fost însotit de descrierea... ...continuare.

Ce poze are senatorul Șerban Nicolae in telefon. IMAGINI in premiera

publicat 2017-12-08 14:15:07 (Realitatea-TV)
Ce poze are senatorul Șerban Nicolae in telefon. IMAGINI in premiera Senatorul Șerban Nicolae, care a avut recent o iesire extrem de vulgara la adresa unei colege din USR, careia i-a spus ca are poze compromitatoare cu ea in telefon, este mai degraba un adept al fotografiilor religioase, cu biserici, sfinti si icoane. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »