Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

I-a trimis poze cu ea dezbracata si a intretinut relatii sexuale cu un adolescent de 15 ani. Ce peadeapsa a primit femeia

publicat 2016-12-03 14:00:10 (ProTV)
I-a trimis poze cu ea dezbracata si a intretinut relatii sexuale cu un adolescent de 15 ani. Ce peadeapsa a primit femeia O femeie casatorita, de 42 de ani, din Tara Galilor a fost condamnata la inchisoare dupa ce a intretinut relatii sexuale in repetate randuri cu un adolescent de 15 ani. ...continuare.

S-a ras pe saturate! De Mos Nicolae, Chef Nicolai Tand invata sa faca branza la stana, la "Poftiti la munca"

publicat 2016-12-03 12:15:01 (Antena-1)
S-a ras pe saturate! De Mos Nicolae, Chef Nicolai Tand invata sa faca branza la stana, la Poftiti la munca Desi spune ca este obisnuit cu viata la tara, iar muncile campului sau ingrijitul animalelor nu mai sunt un secret pentru el, Chef Nicolai Tand a trait o premiera la emisiunea "Poftiti la munca", in editia pe care telespectatorii Antena 1 o vor urmari luni si marti, pe 5 si 6 decembrie, de la ora 20:30. ...continuare.

Sandra Izbasa, amintiri din gimnastica: Daca as da timpul inapoi, as desena toate locurile in care am avut bataturi

publicat 2016-12-02 10:45:09 (Romania-TV)
Sandra Izbasa, amintiri din gimnastica: Daca as da timpul inapoi, as desena toate locurile in care am avut bataturi Sandra Izbasa (26 de ani) este dubla campioana olimpica la gimnastica, la Beijing in 2008, la sol, si in 2012 la Londra, in proba de sarituri. Ea s-a retras oficial in primavara acestui an, cand a decis sa iasa din cursa spre a treia editie a Jocurilor Olimpice din cariera. ...continuare.

A umblat goala pe strada, pe un ger naprasnic! Nimeni nu a facut nimic sa o ajute

publicat 2016-12-02 09:45:01 (Antena3)
A umblat goala pe strada, pe un ger naprasnic! Nimeni nu a facut nimic sa o ajute Imagini socante au fost surprinse in centrul orasului englez Gloucester. Ziua in amiaza mare, o femeie a fost surprinsa umbland dezbracata pe strada. Aceasta s-a plimbat in voie prin... ...continuare.

O femeie a umblat goala pe strada, la 0 grade Celsius! Nimeni nu s-a apropiat de ea. Ținea in brate o patura

publicat 2016-12-01 23:45:02 (Antena-1)
O femeie a umblat goala pe strada, la 0 grade Celsius! Nimeni nu s-a apropiat de ea. Ținea in brate o patura O femeie a fost surprinsa umbland complet goala pe strada, in centrul orasului Gloucester, Anglia, desi temperaturile nu depaseau 0 grade Celsius. ...continuare.

Angela Merkel, satirizata in premiera in revista franceza Charlie Hebdo GALERIE FOTO

publicat 2016-12-01 15:45:10 (Romania-TV)
Angela Merkel, satirizata in premiera in revista franceza Charlie Hebdo GALERIE FOTO Celebra revista franceza de satira, Charlie Hebdo, o are pe coperta pe Angela Merkel. Doamna cancelar al Germaniei este infatisata intr-o paleta intrega de ipostaze, inclusiv in pielea goala sau in scaun pe rotile sau deghizata in Fidel Castro. ...continuare.

Romania e aici! Adrian Ursu, intalnire exceptionala cu omul-istorie

publicat 2016-12-01 12:15:02 (Antena3)
Romania e aici! Adrian Ursu, intalnire exceptionala cu omul-istorie De Ziua Nationala, Adrian Ursu a mers la stana, unde a stat de vorba cu mos Ștefan, ciobanul care, la 99 de ani, are inca carte de munca. "Am incercat sa descoperim ce ne caracterizeaz... ...continuare.

Goala complet si cu trupul la vedere! Bruneta sexy a incins atmosfera pe Instagram cu o poza fierbinte din dormitor!

publicat 2016-11-30 15:15:02 (Antena-1)
Goala complet si cu trupul la vedere! Bruneta sexy a incins atmosfera pe Instagram cu o poza fierbinte din dormitor! O bruneta sexy a innebunit tot internetul atunci cand s-a pozat goala in pat si a postat imaginea pe Instagram! ...continuare.

A oprit bolidul de lux in trafic pe o strada aglomerata din Manhattan ca sa faca poze pe capota. Reactia unui sofer furios

publicat 2016-11-30 12:15:14 (ProTV)
A oprit bolidul de lux in trafic pe o strada aglomerata din Manhattan ca sa faca poze pe capota. Reactia unui sofer furios Un cunoscut farsor american a avut parte de un final nefericit pentru o gluma pe care a pus-o la cale pe o strada aglomerata din Manhattan. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »