Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Primele poze cu "buzele de ratusca" ale campioanei olimpice Sandra Izbasa! Cum arata acum gimnasta dupa operatia estetica

publicat 2014-08-27 23:00:04 (CanCan)
Primele poze cu buzele de ratusca ale campioanei olimpice Sandra Izbasa! Cum arata acum gimnasta dupa operatia estetica Cine spune ca sportivele de perfomanta nu se indrapta spre cabinetul medicului plastician se insala amarnic. O demonstreaza Sandra Izbasa, care de curand si-a facut prima operatie estetica din viata ei, care ii confera cu totul alt aer. ...continuare.

Ce a facut gimnasta Sandra Izbasa in parc, cu prietenii, ca sa se mentina in forma

publicat 2014-08-26 22:15:02 (CanCan)
Multipla campioana olimpica, mondiala si europeana Sandra Izbasa a dovedit ca tine la sanatatea sa si in timpul liber, in afara pregatirii fizice. Gimnasta a iesit la un suc cu prietenii numai dupa un “antrenament” prin parc. ...continuare.

I-au cedat nervii si a sarit la bataie in avion! Intregul film al crizei de nebunie pe care Slav a facut-o de fata cu Bianca

publicat 2014-08-26 20:30:03 (CanCan)
I-au cedat nervii si a sarit la bataie in avion! Intregul film al crizei de nebunie pe care Slav a facut-o de fata cu Bianca Victor isi doreste cu ardoare sa mentina discretia in relatia cu Bianca, multi gandindu-se ca are ceva de ascuns. La intoarcerea de la Roma, barbatul a facut un circ monstruos in avion, fiind la un pas de bateie, supa ca pasagerii i-au facut poze. ...continuare.

Poze alb-negru ale unui roman din secolul XX, transformate spectaculos

publicat 2014-08-26 14:30:08 (Antena-1)
Poze alb-negru ale unui roman din secolul XX, transformate spectaculos Un fotograf australian a dat culoare fotografiilor istorice surprinse pe placi de sticla sau imprimate pe hartie de unul dintre cei mai cunoscuti fotografi romani, Costica Acsinte ...continuare.

Un turist a fost arestat pentru escaladarea Podului Brooklyn din New York

publicat 2014-08-26 11:15:31 (Realitatea-TV)
Un turist a fost arestat pentru escaladarea Podului Brooklyn din New York Un turist rus care a urcat pe Podul Brooklyn din New York pentru a face poze cu telefonul mobil a comparut luni in fata justitiei si a fost plasat in detentie, a anuntat o sursa judiciara, potrivit Mediafax. Iaroslav Kolsin, in varsta de 24 de ani, purtand pantaloni scurti, o casca si un rucsac, a urcat pana in varful podului duminica la pranz, cu ajutorul unor cabluri. El a facut poze de pe unul dintre cele doua turnuri ale podului, cu telefonul mobil, dupa care a coborat fara probleme. Insa... ...continuare.

Turist rus, arestat pentru escaladarea Podului Brooklyn din New York

publicat 2014-08-26 10:00:34 (Mediafax)
Turist rus, arestat pentru escaladarea Podului Brooklyn din New York Un turist rus care a urcat pe Podul Brooklyn din New York pentru a face poze cu telefonul mobil a comparut luni in fata justitiei si a fost plasat in detentie, a anuntat o sursa judiciara. ...continuare.

Elena Udrea, prinsa cu "cioara vopsita". ILEGALITATEA pe care a comis-o in noua afacere turistica

publicat 2014-08-26 06:15:03 (Antena3)
Elena Udrea, prinsa cu "cioara vopsita". ILEGALITATEA pe care a comis-o in noua afacere turistica Noua afacere turistica a Elenei Udrea a inceput cu stangul. Pe siteul care promoveaza afacerea fostului ministrul de la Baile Boghis apar mai multe poze furate de pe internet, scrie Ring. Jurnalistii au... ...continuare.

Primele poze cu Mihaela Radulescu in doliu! Dani Otil a ajuns si el la priveghi in urma cu putin timp ca sa-si consoleze iubita!

publicat 2014-08-25 16:45:04 (CanCan)
Primele poze cu Mihaela Radulescu in doliu! Dani Otil a ajuns si el la priveghi in urma cu putin timp ca sa-si consoleze iubita! A incercat mereu sa nu isi arate durerea in fata lumii si la fel face si acum. Imbracata in negru, Mihaela Radulescu si-a ascuns lacrimile la capataiul tatalui ei, in spatele unor ochelari de soare supradimensionati. Durerea i se citeste lesne pe chip. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

hannibal lecter dan carlan restrictiile hawk neamt protectia copilului inghitit pescar euribor pe gheata cota unica insolventa concefa subventie cabinet cornesti farmacie covasna particule harghita manifestari dita von teese fortele anticancer cele mai frumoase carti cei mai bogati romani mai mult de jumatate tulcea stefan lungu seminar chirita sirieni cazu crisan dambovita refuz crina matei alba iulia arsi dem radulescu nicu covaci andrea marin ing/ echitatie lucky depunere popescu rezultate alegeri europar locui cristina iacob hiper