Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Gigi Becali si-a facut stana cu 200 de oi la Pipera. "Eu le pasc, eu le mulg. Ma bucur cand se umple galeata de lapte!"

publicat 2017-05-24 15:00:09 (Romania-TV)
Gigi Becali si-a facut stana cu 200 de oi la Pipera. "Eu le pasc, eu le mulg. Ma bucur cand se umple galeata de lapte!" Gigi Becali si-a facut stana cu 400 de oi si petrece toata ziua printre ele, pe un teren ce valoreaza cateva milioane de euro. ...continuare.

Decizia uluitoare luata de actorul Orlando Bloom dupa ce a aflat ca romanca alaturi de care si-a petrecut o noapte a fost concediata

publicat 2017-05-24 12:00:01 (Antena3)
Decizia uluitoare luata de actorul Orlando Bloom dupa ce a aflat ca romanca alaturi de care si-a petrecut o noapte a fost concediata Viviana Ross, o chelnerita in varsta de 21 de ani, angajata a unui hotel, a fost concediata de seful ei dupa ce acesta a gasit-o goala in una dintre camere, dupa o noapte petrecuta cu... ...continuare.

Gigi Becali si-a facut stana de oi in Pipera! Imagini de colectie cu latifundiarul in postura de cioban

publicat 2017-05-24 09:30:02 (CanCan)
Gigi Becali si-a facut stana de oi in Pipera! Imagini de colectie cu latifundiarul in postura de cioban Gigi Becali si-a facut stana cu 400 de ori chiar in mijlocul Piperei, pe un teren care valoreazxa cateva sute de mii de euro. Gigi Becali s-a intors la origini! Latifundiarul a decis sa o lase mai moale cu aparitiile TV si cu implicarea in afacerile FCSB si sa-si dedice timpul... oilor. Becali, unul dintre cei mai bogati oameni ai Romaniei, si-a facut stana cu 400 de oi pe un teren din Pipera, si se ocupa personal de ingrijirea acestora. Omul de afaceri a fost filmat de wowbiz.ro in timp... ...continuare.

Ana Maria Patru, DEZVALUIRI fara precedent despre Basescu: "Aveam poze cu..."

publicat 2017-05-23 23:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Ana Maria Patru, DEZVALUIRI fara precedent despre Basescu: Aveam poze cu... Ana Maria Patru a raspuns, in direct la Romania TV, la emisiunea lui Victor CIutacu, acuzatiilor lui Octavian Opris. Acesta sustine ca fosta sefa AEP ar fi avut un portret cu Traian Basescu in birou, pe perete. ...continuare.

Gigi Becali, cioban. Imagini de exceptie cu patronul FCSB printre oi, la stana FOTO

publicat 2017-05-23 21:30:18 (Romania-TV)
Gigi Becali, cioban. Imagini de exceptie cu patronul FCSB printre oi, la stana FOTO Gigi Becali n-a uitat de unde a plecat si are o adevarata ferma in apropierea vilei sale din Pipera. Stana patronului FCSB numara aproximativ 400 de oi. ...continuare.

Fosti prezentatori BBC, acuzati ca au racolat minori. Femeia facea sex cu adolescentii, in timp ce sotul sau facea poze

publicat 2017-05-23 14:45:02 (Antena3)
Fosti prezentatori BBC, acuzati ca au racolat minori. Femeia facea sex cu adolescentii, in timp ce sotul sau facea poze O cunoscuta realizatoare de la radio BBC a facut sex cu un minor, în timp ce sotul sau imortaliza totul, scrie Daily Mail. Julie si Tony Wadsworth, ambii angajati BBC, au fost vazuti de un grup de m... ...continuare.

O chelnerita romanca, concediata dupa ce s-a iubit cu actorul Orlando Bloom. Cum a gasit-o seful

publicat 2017-05-22 19:15:07 (Realitatea-TV)
O chelnerita romanca, concediata dupa ce s-a iubit cu actorul Orlando Bloom. Cum a gasit-o seful O romanca in varsta de 21 de ani, care lucra la un hotel de lux londonez, a fost concediata dupa ce managerul hotelului a gasit-o goala in camera in care era cazat actorul Orlando Bloom. ...continuare.

O chelnerita de 21 de ani a fost concediata dupa ce a fost gasita goala in camera lui Orlando Bloom. Tanara este romanca

publicat 2017-05-22 16:00:11 (ProTV)
O chelnerita de 21 de ani a fost concediata dupa ce a fost gasita goala in camera lui Orlando Bloom. Tanara este romanca O chelnerita romanca in varsta de 21 de ani a fost concediata dupa ce managerul hotelului la care era angajata a gasit-o goala in camera lui Orlando Bloom, dupa o noapte pasionala. ...continuare.

Fenomenala chelnerita din ROMANIA care a sucit mintile unui actor celebru. Prinsa goala in camera starului, Viviana dezvaluie: "Este un amant extraordinar" - GALERIE FOTO

publicat 2017-05-22 14:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Frumoasa chelnerita de origine romana Viviana Ross, 21 de ani, a fost concediata de la Chiltern Firehouse, restaurantul londonez faimos in care il cunoscuse pe celebrul actor britanic Orlando Bloom, 40 de ani. ...continuare.

O romanca a fost concediata dupa ce seful ei a aflat ca s-a culcat cu Orlando Bloom. Cum arata tanara - FOTO

publicat 2017-05-22 12:15:02 (Antena3)
O romanca a fost concediata dupa ce seful ei a aflat ca s-a culcat cu Orlando Bloom. Cum arata tanara - FOTO Viviana Ross, o chelnerita în vârsta de 21 de ani, angajata a unui hotel, a fost concediata de seful ei dupa ce acesta a gasit-o goala în una dintre camere, dupa o noapte petrecuta cu... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »