Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Se bucura de vacanta si a facut o poza in barca, pe mare! Cand a vazut ce se afla in larg a inlemnit

publicat 2016-05-31 18:15:01 (Antena-1)
Se bucura de vacanta si a facut o poza in barca, pe mare! Cand a vazut ce se afla in larg a inlemnit Patru tineri au plecat cu barca pe mare si dorind sa imortalizeze fiecare moment frumos din timpul vacantei s-au pus pe facut poze. Cand au privit mai atent fotografiile, insa, au ramas fara cuvinte ...continuare.

Un tanar a fost filmat in timp ce alerga gol pusca prin Bucuresti! VIDEO

publicat 2016-05-31 16:30:01 (Antena3)
Un tanar a fost filmat in timp ce alerga gol pusca prin Bucuresti! VIDEO Un tânar, dezbracat în pielea goala, a fost filmat, luni seara, în timp ce alerga si tipa pe o strada din Bucuresti. Imaginile au fost postate pe Facebook de actorul Vlad... ...continuare.

Și-a prins sotia facand sex cu alt barbat. L-a scos in pielea goala pe strada, apoi... E ingrozitor!

publicat 2016-05-29 12:45:09 (Realitatea-TV)
Și-a prins sotia facand sex cu alt barbat. L-a scos in pielea goala pe strada, apoi... E ingrozitor! O inregistrare video a viralizat internetul. Imaginile surprind reactia violenta a unui sot inselat care si-a prins sotia facand sex cu alt barbat. ...continuare.

Și-a prins sotia facand sex cu un alt barbat. L-a scos in pielea goala pe strada, apoi a facut ceva infiorator. IMAGINI ȘOCANTE

publicat 2016-05-29 12:30:02 (Antena3)
Și-a prins sotia facand sex cu un alt barbat. L-a scos in pielea goala pe strada, apoi a facut ceva infiorator. IMAGINI ȘOCANTE Un material video postat recent pe internet arata reactia unui sot care si-a suprins sotia facand sex cu un alt barbat. In imaginile filmate pe o strada din China poate fi vazut un barbat... ...continuare.

WOW! Nimeni nu stia asta! Becali are o nepoata "BOMBA SEXY"! Cat de bine arata Elena in costum de baie! Poze cu ea tari de tot, AICI!

publicat 2016-05-29 06:15:03 (Click)
WOW! Nimeni nu stia asta! Becali are o nepoata "BOMBA SEXY"! Cat de bine arata Elena in costum de baie! Poze cu ea tari de tot, AICI! Cea mai frumoasa dintre nepoatele lui Gigi Becali s-a maritat la 29 de ani. ...continuare.

Pasiunea aparte care a facut-o cunoscuta pe Adriana in lume. Studenta din Iasi si galeria ei impresionanta de poze cu usi

publicat 2016-05-28 09:00:11 (ProTV)
Pasiunea aparte care a facut-o cunoscuta pe Adriana in lume. Studenta din Iasi si galeria ei impresionanta de poze cu usi O studenta din Iasi si-a dezvoltat o pasiune aparte. In calatoriile ei prin tara, tanara nu fotografiaza cladirile, ci usile acestora. ...continuare.

Vezi LIVE cele mai tari momente "ROMANII AU TALENT"!

publicat 2016-05-27 20:00:01 (CanCan)
Vezi LIVE cele mai tari momente "ROMANII AU TALENT"! In seara aceasta, de la 20:30, spectacolul ultimei semifinale "Romanii au talent" ii va incanta pe telespectatori cu momente pline de energie, emotie, pasiune si suspans. Juratii, Andi Moisescu, Mihaela Radulescu, Andra si Florin Calinescu, sunt pregatiti sa ia parte la un show extraordinar, iar gazdele emisiunii, Smiley si Pavel Bartos, vor aduce distractia in casele tuturor romanilor. Triada, One Life Studio, One Wave Crew, Rustin Dust, Maria si Remzi Karatasoglu, Mihaela Hasuna, Stefan... ...continuare.

Exclusiv! Piesa noua, versuri pe masura: ,,Ceee? Ba, esti tu? Ai rupt Photoshopu'!" Baietii de la "Noaptea Tarziu" dau de pamant cu amatorii de poze trucate

publicat 2016-05-26 19:45:01 (Antena-1)
Exclusiv! Piesa noua, versuri pe masura: ,,Ceee? Ba, esti tu? Ai rupt Photoshopu'! Baietii de la Noaptea Tarziu dau de pamant cu amatorii de poze trucate "Sunt bun! Doamne! Port oglinda la gat, ce barbat bine sunt!" Mai sinceri decat ei nu e nimeni! Baietii care au indraznit sa spuna lucrurilor pe nume se intorc si mai plini de glume! ...continuare.

Transformarea incredibila prin care a trecut aceasta femeie, in cateva luni de la nastere: cum arata corpul ei acum

publicat 2016-05-26 13:00:07 (ProTV)
Transformarea incredibila prin care a trecut aceasta femeie, in cateva luni de la nastere: cum arata corpul ei acum O femeie din Londra a reusit sa devina populara pe Instagram dupa ce a postat poze cu ea la 10 luni dupa ce a nascut. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »