Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Culisele concedierii generalului Coldea

publicat 2017-01-17 20:15:01 (Adevarul)
Culisele
concedierii generalului Coldea Prim-adjunctul directorului SRI, generalul Florian Coldea, este de marti rezervist. Desi ancheta interna demarata de SRI nu a relevat ca generalul ar fi incalcat legea si normele interne, asa cum sustine Sebastian Ghita, dat in urmarire internationala, acesta a fost trecut in rezerva. Coldea nu va pleca insa cu mana goala. El va incasa toate drepturile banesti aferente unei treceri in rezerva la termen. ...continuare.

Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita

publicat 2017-01-17 18:45:02 (Antena3)
Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a spus, marti, la Ziare.com, ca nu exclude aparitia unor poze trucate cu ea, dupa ce Sebastian Ghita a spus, cu o seara înainte, ca va difuza imagini cu... ...continuare.

Jojo s-a externat. Cum o alinta pe fetita si de ce nu vrea sa publice poze cu ea

publicat 2017-01-17 16:15:11 (Romania-TV)
Jojo s-a externat. Cum o alinta pe fetita si de ce nu vrea sa publice poze cu ea Jojo (35 de ani) a devenit mamica pentru a doua oara in urma cu doar o saptamana, pe 10 ianuarie. Vedeta si-a anuntat fanii ca se simte bine si ca a ajuns acasa, acolo unde este 24 din 24 de ore alaturi de micuta ei, Zora. Jojo mai are un baietel din mariajul anterior, pe Achim (5 ani). ...continuare.

Raluca Podea, goala in asternuturi. Fotografie de infarct

publicat 2017-01-17 10:45:09 (Romania-TV)
Raluca Podea, goala in asternuturi. Fotografie de infarct De cand si-a tunat posteriorul si s-a transformat intr-o bomba sexy, Raluca Podea face ce face si isi etaleaza corpul cu forme perfecte. ...continuare.

Gina Pistol si-a pus fanii pe jar cu ultima poza! "Aoleu, chemam deratizarea sau...hingherii?!" Ce i-a socat pe admiratori

publicat 2017-01-17 10:45:01 (Antena-1)
Gina Pistol si-a pus fanii pe jar cu ultima poza! Aoleu, chemam deratizarea sau...hingherii?! Ce i-a socat pe admiratori Gina Pistol face ce face si reuseste sa isi surprinda fanii cu poze cat se poate de sexy! ...continuare.

Romania, ia si "invata"! Baietasii de New York, la un popas cu bolidul, in mijlocul strazii. S-au tras in poze si au blocat traficul. Ce le-a facut un sofer exasperat?

publicat 2017-01-16 17:00:01 (Antena-1)
Romania, ia si invata! Baietasii de New York, la un popas cu bolidul, in mijlocul strazii. S-au tras in poze si au blocat traficul. Ce le-a facut un sofer exasperat? Problemele din  trafic, de cele mai multe ori, au parte de finaluri nefericitie. Fie soferii "se pun la respect" unul pe altul, fie ajung in fata organului de politie. ...continuare.

RALUCA PODEA, fosta iubita a lui N'DOYE s-a fotografiat goala in pat, iar imaginea i-a lasat pe internauti cu gura cascata

publicat 2017-01-15 20:30:02 (CanCan)
RALUCA PODEA, fosta iubita a lui N'DOYE s-a fotografiat goala in pat, iar imaginea i-a lasat pe internauti cu gura cascata Dupa ce la inceputulul anului trecut Raluca Podea isi facea un super-cadou, marindu-si posteriorul, se pare ca blondina nu se poate opri nici acum din etalat aceasta "investitie". Asta deoarece fosta iubita a cunoscutului fotbalist senegalez Ousmane N'Doye s-a fotografiat in pat, recent, cand era complet goala. Aceasta a ales sa isi acopere posteriorul siliconat doar partial c-un colt de cearsaf. Imediat dupa ce acest moment, fosta asistenta TV de la postul OTV a facut publica imaginea pe... ...continuare.

Radiaza de fericire. Frumoasa Sandra Izbasa, vacanta de vis la Dubai

publicat 2017-01-14 13:45:01 (Antena-1)
Dubla campioana olimpica, la Beijing 2008 si la Londra 2012, Sandra Izbasa, a decis sa fuga de zapezile si de gerul din Romania si sa mearga alaturi de cea mai buna prietena a ei la Dubai, la peste 25 de grade Celsius. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »