Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Dezvaluiri fara perdea: asa se petrecea in Romania interbelica!Amintire scandaloasa cu o mare vedeta

publicat 2016-08-26 20:00:10 (Realitatea-TV)
Dezvaluiri fara perdea: asa se petrecea in Romania interbelica!Amintire scandaloasa cu o mare vedeta Povestile Ploiestiului interbelic nu sunt cu nimic mai prejos decat cele din Bucuresti. Una dintre ele vorbeste despre o petrecere la care celebra Ioana Radu a cantat goala, urcata pe o masa, la cererea unui armator grec bogat. ...continuare.

Cele mai amuzante poze cu animale! Nu doar oameni stiu sa se maimutareasca

publicat 2016-08-26 18:00:26 (Realitatea-TV)
Cele mai amuzante poze cu animale! Nu doar oameni stiu sa se maimutareasca Un elefantel care imita un strut si vrea sa isi indese capul in pamant sau o gorila care isi baga degetul in nas in vazul lumii sunt doar doua dintre cele mai amuzante poze cu animale prezentate de The Telegraph. ...continuare.

Poze incredibile cu angajatii epuizati din Tokyo care adorm pe strazi

publicat 2016-08-25 19:00:12 (Realitatea-TV)
Poze incredibile cu angajatii epuizati din Tokyo care adorm pe strazi Fotograful britanic Adrian Storey a publicat o serie de fotografii uluitoare, care surprind oameni tineri, imbracati la costum, adormind pe strazile din Tokyo. ...continuare.

S-a dat fata cuminte, dar adevarul a iesit la iveala! Elena a aparut goala la TV inainte de scenele incendiare de la "Insula Iubirii"

publicat 2016-08-25 13:00:01 (Antena-1)
Desi a tinut sa faca pe-a fata cuminte si cu principii morale, adevarul despre Elena a iesit la iveala. Fanii emisiunii "Insula Iubirii" au postat pe unul dintre grupurile show-ului imagini incendiare cu fosta concurenta aproape goala la o alta emisiune TV ...continuare.

Top 10 cele mai amuzante imagini din lume. Te pufneste rasul

publicat 2016-08-24 18:30:20 (Realitatea-TV)
Top 10 cele mai amuzante imagini din lume. Te pufneste rasul De la fotografii ai caror protagonisti stau in pozitii greu de inteles pana la poze surprise in momente nepotrivite, acestea sunt 10 dintre cele mai bizare si amuzante imagini de pe Internet. ...continuare.

I-a trimis sotului poze deocheate din delegatie. Cum s-a dat de gol ca il insela - FOTO

publicat 2016-08-24 16:15:01 (Antena3)
I-a trimis sotului poze deocheate din delegatie. Cum s-a dat de gol ca il insela - FOTO O femeie i-a trimis sotului fotografii deocheate din timpul delegatiei, in speranta ca ii va adormi vigilenta, scrie realitatea.net. Tanara a trimis fotografiile cu mesajul: "Ma duc la... ...continuare.

A trimis sotului poze din delegatie si acesta a realizat ca il insala. Detaliul care a dat-o de gol

publicat 2016-08-24 13:30:10 (Realitatea-TV)
A trimis sotului poze din delegatie si acesta a realizat ca il insala. Detaliul care a dat-o de gol O femeie care i-a trimis sotului doua poze din camera de hotel, in timp ce se afla intr-o delegatie, a dezvaluit fara sa vrea un detaliu neplacut. ...continuare.

Top 10 cele mai rusinoase poze de pe Facebook

publicat 2016-08-23 20:15:14 (Realitatea-TV)
Top 10 cele mai rusinoase poze de pe Facebook Pe plaja, turistii si-au facut poze pe plaja fara sa tina cont de ce sau de cine se afla in spatele lor, astfel ca, in cele mai multe cazuri, a iesit ceva amuzant care a starnit umeroase reactii pe retelele de socializare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »