Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Cum s-a lasat filmata goala Oana Sarbu

publicat 2016-02-11 14:15:02 (Antena3)
Cum s-a lasat filmata goala Oana Sarbu Fara scandaluri, fara detalii picante, discreta, exceptand poate despartirea de jurnalistul Robert Turcescu - asa poate fi caracterizata viata privata a Oanei Sarbu (47 de ani). Este una dintre cele mai... ...continuare.

Ministrul Agriculturii, despre criza carnii de porc si a laptelui, cainii de la stana si subventii

publicat 2016-02-11 13:30:21 (Realitatea-TV)
Ministrul Agriculturii, despre criza carnii de porc si a laptelui, cainii de la stana si subventii Noul ministru al Agriculturii, Achim Irimescu, vine in acesta seara la "Jocuri de Putere" si le spune romanilor cum va simplifica procedurile pentru acordarea platilor care-i ajuta sa supravietuiasca. ...continuare.

Abia a devenit majora ca a si pozat aproape goala. Barbie de Romania, pictorial incendiar GALERIE FOTO

publicat 2016-02-11 13:15:13 (Romania-TV)
Abia a devenit majora ca a si pozat aproape goala. Barbie de Romania, pictorial incendiar GALERIE FOTO Sabrina Fabian, cunoscuta sub numele de "Barbie de Romania", isi doreste cu orice pret sa fie in centrul atentiei, iar de data aceasta a reusit. ...continuare.

A inundat Internetul cu strambaturile ei, dar nimeni nu bauia cat de SEXY este de fapt. Poze WOW!

publicat 2016-02-11 10:15:16 (Realitatea-TV)
A inundat Internetul cu strambaturile ei, dar nimeni nu bauia cat de SEXY este de fapt. Poze WOW! O tanara care a umplut Internetul cu pozele sale in care se stramba se dovedeste a fi o femeie foarte frumoasa. ...continuare.

Era foarte mandra de baiatul ei si ii facea poze mereu. Intr-o zi, a observat un detaliu si a mers la un doctor. Cand i-a dat vestea, a inceput sa planga

publicat 2016-02-10 11:15:02 (Antena3)
Era foarte mandra de baiatul ei si ii facea poze mereu. Intr-o zi, a observat un detaliu si a mers la un doctor. Cand i-a dat vestea, a inceput sa planga Tina Treadwell era atat de mandra de fiul ei, incat obisnuia sa il fotografieze si sa trimita pozele agentiilor de modele, in speranta ca il vor alege pentru a aparea in reclame.Una dintre fotografii i-a atras atentia.... ...continuare.

Toti credinciosii se roaga Sfantului Haralambie! Totusi, traditiile sunt mai putin ortodoxe: femeile inconjoara casa in pielea goala!

publicat 2016-02-10 11:00:01 (Antena-1)
Toti credinciosii se roaga Sfantului Haralambie! Totusi, traditiile sunt mai putin ortodoxe: femeile inconjoara casa in pielea goala! Romanii il serbeaza pe Sfantul Harambrie pe data de 10 ianuarie. In aceasta zi sunt presarate obiceiuri si traditii in fiecare activitate pe care o are un credincios. ...continuare.

Gigi Hadid, complet goala pe coperta Vogue!

publicat 2016-02-09 18:00:02 (CanCan)
Gigi Hadid, complet goala pe coperta Vogue! Unul dintre cele mai in voga modele ale momentului, Gigi Hadid, va aparea complet goala pe coperta urmatorului numar al revistei Vogue din Franta. ...continuare.

Au facut FOTOGRAFII fara sa ii intereseze NIMIC. Detaliile de pe FUNDAL le-au adus faima. Acestea sunt cele mai PENIBILE poze de pe intreg internetul | GALERIE FOTO

publicat 2016-02-09 17:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Au facut FOTOGRAFII fara sa ii intereseze NIMIC. Detaliile de pe FUNDAL le-au adus faima. Acestea sunt cele mai PENIBILE poze de pe intreg internetul | GALERIE FOTO Pe internet circula tot felul de lucruri ciudate, in special fotografii. Insa unele dintre ele intreg chiar si cel mai inalt prag al penibilitatii. ...continuare.

A postat aceste poze pe Facebook, cu 2 zile inainte sa nasca. Ce a urmat a ingrozit o tara intreaga

publicat 2016-02-09 16:30:23 (Realitatea-TV)
A postat aceste poze pe Facebook, cu 2 zile inainte sa nasca. Ce a urmat a ingrozit o tara intreaga O tanara insarcinata a fost ucisa intr-un accident teribil care a avut loc in timpul unui raliu din Spania. ...continuare.

Galaxy S7 si S7 Edge cu carcasa rezistenta la apa, surprinse in primele poze reale (Telefoane mobile)

publicat 2016-02-09 13:30:20 (Go4IT)
Galaxy S7 si S7 Edge cu carcasa rezistenta la apa, surprinse in primele poze reale (Telefoane mobile) Galaxy S7 si versiunea cu ecran curbat S7 Edge pot fi admirate in primele poze reale. Bonus, performantele noului top de gama Samsung sunt masurate cu benchmark-ul AnTuTu, scorul aparand chiar pe ecranul modelului S7 Edge.Asteptat sa fie dezvaluit in deschiderea expozitiei Mobile World Congress organizata in aceasta luna la Barcelona (22-25 februarie), Samsung Galaxy S7 se prezinta intr-o carcasa cu spatele rotunjit, acoperita cu sticla si complet neagra, spre deosebire de seria anterioara... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »