Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Andra, despre motivul pentru care nu pozeaza in costum de baie. "Este ceva prea..."

publicat 2017-06-28 22:15:13 (Romania-TV)
Andra, despre motivul pentru care nu pozeaza in costum de baie. "Este ceva prea..." Andra a marturisit la o emisiune tv de ce nu exista poze cu ea de cand era mica si fotografii in care apare in costum de baie. ...continuare.

DEZVALUIRE. A disparut din Romania, dupa un scandal SEXUAL URIAȘ. "L-a dezbracat in pielea goala, i-a pus pistolul la tampla si i-a spus ca daca il mai prinde, IL OMOARA"

publicat 2017-06-28 18:15:07 (Evenimentul-Zilei)
DEZVALUIRE. A disparut din Romania, dupa un scandal SEXUAL URIAȘ. L-a dezbracat in pielea goala, i-a pus pistolul la tampla si i-a spus ca daca il mai prinde, IL OMOARA Carlo Costly, fost atacant al echipei FC Vaslui, a fugit de la echipa "galben-verde", dupa o poveste amoroasa ce s-a lasat cu amenintari. ...continuare.

Sex INCENDIAR chiar in masina pompierilor! O blonda a fost prinsa "in fapt"

publicat 2017-06-28 17:00:12 (Romania-TV)
Sex INCENDIAR chiar in masina pompierilor! O blonda a fost prinsa "in fapt" O amatoare de senzatii tari a fost surprinsa, goala, in timp ce intretinea relatii intime intr-o masina de pompieri. Fapta a ajuns pe Internet, unde a starnit inclusiv reactia oficialilor. ...continuare.

De ce a mai aparut un post de vicepremier? Ce explicatie au primit membrii coalitiei guvernamentale

publicat 2017-06-28 16:45:02 (Antena3)
De ce a mai aparut un post de vicepremier? Ce explicatie au primit membrii coalitiei guvernamentale Propus vicepremier, Marcel Ciolacu a fost consilier onorific al lui Victor Ponta pe vremea cind acesta era prim ministru iar titlul i-a fost retras in 2015, dupa aparitia unor poze cu Ciolacu si Omar Hayssam, cu niste mi... ...continuare.

Tenismena Serena Williams pozeaza goala si insarcinata pe coperta revistei Vanity Fair! Fanii ei au fost emotionati sa o vada atat de plina de candoare

publicat 2017-06-28 11:45:01 (Antena-1)
Tenismena Serena Williams pozeaza goala si insarcinata pe coperta revistei Vanity Fair! Fanii ei au fost emotionati sa o vada atat de plina de candoare Tenismena americana Serena Williams, insarcinata in sase luni, a pozat nud pe coperta ultimul numar al revistei Vanity Fair, careia i-a oferit un interviu in care prezinta detalii ale povestii sale de dragoste cu omul de afaceri Alexis Ohanian, relateaza EFE. ...continuare.

Serena Williams, goala pe coperta revistei Vanity Fair. Cum arata sportiva insarcinata

publicat 2017-06-28 09:00:13 (Romania-TV)
Serena Williams, goala pe coperta revistei Vanity Fair. Cum arata sportiva insarcinata Tenismena americana Serena Williams, insarcinata in sase luni, a pozat nud pe coperta ultimul numar al revistei Vanity Fair, careia i-a oferit un interviu in care prezinta detalii ale povestii sale de dragoste cu omul de afaceri Alexis Ohanian. ...continuare.

POZE ULUITOARE. Insarcinata in luna a 6-a, Serena Williams a pozat GOALA. Tenismena UIMEȘTE si in afara terenului

publicat 2017-06-27 18:45:08 (Evenimentul-Zilei)
POZE ULUITOARE. Insarcinata in luna a 6-a, Serena Williams a pozat GOALA. Tenismena UIMEȘTE si in afara terenului Serena Williams se pregateste sa devina mama si a pozat in ipostaze incendiare pentru numarul din luna august al revistei "Vanity Fair". ...continuare.

S-a urcat pe un pod si era pregatit sa sara in gol. Oamenii au trecut pe langa el fara sa-l ia in seama. Unii chiar s-au oprit sa faca poze. Totul era pierdut, cand...(FOTO+VIDEO)

publicat 2017-06-27 17:30:01 (Antena3)
S-a urcat pe un pod si era pregatit sa sara in gol. Oamenii au trecut pe langa el fara sa-l ia in seama. Unii chiar s-au oprit sa faca poze. Totul era pierdut, cand...(FOTO+VIDEO) Un tanar care a decis sa isi ia viata s-a urcat pe un pod extrem de aglomerat si se pregatea sa sara. Timp de 30 de minute, oamenii au trecut pe langa el fara sa il ia in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »