Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Iti vor da lacrimile! Cele mai emotionante 9 povesti de dragoste ale zilelor noastre

publicat 2015-02-27 22:45:25 (Romania-TV)
Iti vor da lacrimile! Cele mai emotionante 9 povesti de dragoste ale zilelor noastre Filmele americane romantice ii fac pe unii oameni sa aiba asteptari nerealiste in legatura cu dragostea. Viata reala, in schimb, arata ca relatiile de cuplu sunt imperfecte, uneori, brutale si, mai ales, de scurta durata. Cu toate acestea oamenii nu ar trebui sa vada doar partea goala a paharului atunci cand se gandesc la romantism. Iata, mai jos, cateva povesti de dragoste care cu siguranta te vor emotiona. ...continuare.

Vizitatorii muzeului au ramas interzisi cand au vazut-o! Uite ce a aparut brusc pe holuri! Și-au pus mainile la ochi!

publicat 2015-02-27 21:15:01 (Antena-1)
Vizitatorii muzeului au ramas interzisi cand au vazut-o! Uite ce a aparut brusc pe holuri! Și-au pus mainile la ochi! Vizitatorii unui muzeu au ramas muti de uimire atunci cand pe holuri a aparut o femeie goala, tinand un copil in brate. ...continuare.

A mers sa citeasca, dar s-a trezit cu o propunere indecenta! A pozat GOALA in biblioteca, iar imaginea a ajuns pe net

publicat 2015-02-27 13:15:01 (Antena-1)
Biblioteca este spatiul destinat cititului, dar, din pacate, multi nu-l frecventeaza. Motivele? Nu e cazul sa le dezbatem aici! ...continuare.

Eliza, comoara lui Gabriel Cotabita! Vezi cat de sexy este fiica cantaretului si ce legatura este intre ea si Bendeac

publicat 2015-02-27 09:45:02 (CanCan)
Eliza, comoara lui Gabriel Cotabita! Vezi cat de sexy este fiica cantaretului si ce legatura este intre ea si Bendeac Gabriel Cotabita are trei fiice si este foarte mandru de acestea, iar noi va prezentam poze cu Eliza, una dintre ele. Tanara de 28 ani a rupt inimile multor barbati, iar de fiecare data cand apare in public, acestia intorc capul dupa ea. ...continuare.

Top 16 cele mai amuzante poze surprinse pe plaja!

publicat 2015-02-26 16:00:44 (Libertatea)
Importanta unei lotiuni de plaja cu factor de protectie ridicat, necesitatea unei umbrele sau... ...continuare.

Un selfie de pe alta planeta: Cea mai reusita poza transmisa de un vehicul de pe Marte

publicat 2015-02-26 15:45:35 (Realitatea-TV)
Un selfie de pe alta planeta: Cea mai reusita poza transmisa de un vehicul de pe Marte Curiosity, vehiculul folosit de la americanii de la NASA pentru a explora planeta Marte, a realizat una dintre cele mai bune poze de pana acum. ...continuare.

Hot in alb-negru! Emily Ratajkowski, frumoasa din clipul Blurred Lines, din nou goala

publicat 2015-02-26 13:30:09 (Antena3)
Si-a dat seama care este secretul pentru a se mentine in atentia publicului, iar frumoasa Emily Ratajkowski profita din plin de asta. ...continuare.

Am prins-o cu minciuna! "Naturala" Raicu umbla cu poze photoshopate, dar noi v-o aratam cum este in realitate!

publicat 2015-02-26 12:15:02 (CanCan)
Am prins-o cu minciuna! Naturala Raicu umbla cu poze photoshopate, dar noi v-o aratam cum este in realitate! Ani la randul, Andreea Raicu a facut tot posibilul sa-si pastreze imaginea cat mai intacta. Vedeta TV a avut grija sa isi prelucreze fotografiile de la sedintele foto, iar cand a iesit pe strada, rare au fost momentele in care a fost prinsa nemachiata. ...continuare.

Imaginile mult asteptate de toata lumea. A nascut, iar acum a pozat GOALA. Cantareata, in FOTOGRAFII fara perdea

publicat 2015-02-26 08:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Imaginile mult asteptate de toata lumea. A nascut, iar acum a pozat GOALA. Cantareata, in FOTOGRAFII fara perdea S-a inrgasat considerabil in timpul sarcinii, insa a reusit sa slabeasca, iar acum a pozat goala pentru o revista celebra. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

analia selis euros ciocolata gheorghe albu ion druta detoxifiere eliberari milit amintiri din copilarie vaslui dolj cluj bogdan dr pensia anticipata minte limba engleza medgidia oana cuzino moda negru giurgiu mondenitati carduri culmi supa de varza incalcarea legii boza sindicatele zsolt calarasi ssif broker catedrala sfantul iosif conac mistret alunite saga ziarul hunedoreanul rata de schimb vadu izei merc rasismul natale poliomielita stiri ro satul horoscop dragoste iasi scarlet recompensata raul costin