Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei

publicat 2017-03-27 14:00:08 (Realitatea-TV)
Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei O femeie din Serbia, pasionata de moda, a adunat cateva sute de mii de urmaritori pe retelele de socializare de cand a inceput sa publice zilnic fotografii cu ea. ...continuare.

Pozele HOT pe care Demi Lavato le-ar vrea sterse de pe internet! Hackerii au intrat in posesia lor!

publicat 2017-03-27 09:30:02 (Antena-1)
Hackerii i-au furat poze intime din telefon lui Demi Lovato. ...continuare.

Sandra Izbasa nu mai arata asa cum o stie toata lumea! La ce truc a apelat gimnasta!

publicat 2017-03-26 20:30:02 (CanCan)
Sandra Izbasa nu mai arata asa cum o stie toata lumea! La ce truc a apelat gimnasta! Gimnasta Sandra Izbasa a intampinat venirea primaverii cu o schimbare de look. Sandra a apelat la serviciile unui stilist, care i-a tuns varfurile si i-a facut o coafura deosebita, punandu-i in valoare farmecul natural. Sandra a ales o modificare discreta, pentru ca nu si-a schimbat culoarea parului si nici nu a apelat la un machiaj mai extravagant. Ea si-a tuns insa varfurile si s-a coafat, iar rezultatul a fost peste masura asteptarilor.Sandra Izbasa a apelat la ajutor de... ...continuare.

VIDEO+FOTO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Intalnire neasteptata cu un jucator dorit de Daum

publicat 2017-03-26 18:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Intalnire neasteptata cu un jucator dorit de Daum Nationala României a avut o zi mai linistita astazi, iar Christoph Daum a profitat si i-a scos pe "tricolori" la o plimbare prin Cluj. Jucatorii nationalei au fost însotiti de mai multi jandarmi, însa n-au existat incidente. Ba din contra, ardelenii au profitat ca se afla lânga Alibec si compania si le-a cerut acestoa sa faca poze si sa dea autografe. De altfel, atacantul Stelei a fost cel mai cerut la poze si autografe. ... ...continuare.

VIDEO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Cine a fost cel mai cerut la poze si autografe

publicat 2017-03-26 18:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Cine a fost cel mai cerut la poze si autografe Nationala României a avut o zi mai linistita astazi, iar Christoph Daum a profitat si i-a scos pe "tricolori" la o plimbare prin Cluj. Jucatorii nationalei au fost însotiti de mai multi jandarmi, însa n-au existat incidente. Ba din contra, ardelenii au profitat ca se afla lânga Alibec si compania si le-a cerut acestoa sa faca poze si sa dea autografe. De altfel, atacantul Stelei a fost cel mai cerut la poze si autografe. ... ...continuare.

PROMOTIE pentru barbati! O CUMPERI DE LA MAGAZIN! Ea te asteapta GOALA pe CANAPEA!

publicat 2017-03-26 13:30:05 (Romania-TV)
PROMOTIE pentru barbati! O CUMPERI DE LA MAGAZIN! Ea te asteapta GOALA pe CANAPEA! Reclama care a incins Internetul! Intitulata sugestiv "Pure Leather" (n. red Piele pura), reclama seamana mai degraba cu teaserul unui film pentru adulti. In video isi fac aparitia rand pe rand domnisoare in lenjerie sexy, iar unele apar complet goale. ...continuare.

Patratele rosii si forme "golase"! Florin Salam, numai tata sa nu fii! Pe internet, circula poze indecent de sexy cu Betty, fiica lui

publicat 2017-03-26 13:15:01 (Antena-1)
Patratele rosii si forme golase! Florin Salam, numai tata sa nu fii! Pe internet, circula poze indecent de sexy cu Betty, fiica lui S-au dus ele vremurile cand Betty Salam era o fetita cumintica, devreme acasa si timida. Fiica cea mai mare a lui Florin Salam este din ce in ce mai sexy, o adevarata domnisoara care primeste sute de complimente de la fani. ...continuare.

Protest in pielea goala la Auschwitz. Unsprezece persoane au fost arestate

publicat 2017-03-26 12:45:05 (Romania-TV)
Protest in pielea goala la Auschwitz. Unsprezece persoane au fost arestate Autoritatile poloneze au arestat 11 persoane, dupa ce acestea au protestat dezbracate la Auschwitz. ...continuare.

Tu dormi dezbracat? Motivele pentru care e bine sa dormi in pielea goala

publicat 2017-03-25 13:00:06 (Romania-TV)
Tu dormi dezbracat? Motivele pentru care e bine sa dormi in pielea goala Somnul este foarte important pentru sanatatea noastra, iar un numar indicat de ore dormite aduce multe benecifii organismului, insa ceea ce nu stiai sunt avantaje suplimentare pe care le obtii daca dormi complet gol. Iata cateva beneficii ale dormitului fara haine! ...continuare.

Cum arata modelele fitness in viata reala, cand nu posteaza poze pe Instagram? Diferenta uriasa

publicat 2017-03-25 12:00:07 (Realitatea-TV)
Cum arata modelele fitness in viata reala, cand nu posteaza poze pe Instagram? Diferenta uriasa Atunci cand postam o fotografie pe retelele de socializare ne asiguram ca totul iese perfect, atat unghiul pe care il abordam cand facem poza, cat si filtrele pe care le folosim pentru a o edita. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »