Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Emanuel Badescu: "In istoriografia romana sunt multe pete albe care trebuie indepartate si mult mai multe puncte negre ce se impun a fi recomentate sau corectate" (I)/ de Stelian Turlea

publicat 2014-11-28 00:30:37 (Ziarul-Financiar)
Emanuel Badescu: In istoriografia romana sunt multe pete albe care trebuie indepartate si mult mai multe puncte negre ce se impun a fi recomentate sau corectate (I)/ de Stelian Turlea Vezi galeria foto - Dragul meu Emanuel Badescu, ne stim de decenii, cititorii "Ziarului de duminica" te stiu si ei si poate a sosit vremea sa afle mai multe. Cine e Emanuel Badescu? - Lucrezi de foarte multa vreme la Cabinetul de Stampe al Bibliotecii Academiei Romane. Ce inseamna asta? Cum e munca intr-un cabinet de stampe, in ce consta ea? - Putini dintre cititorii ziarului stiu ca in tinerete ai avut alte meserii - merceolog, ajutor de pictor scenograf s.a. -, urmare a "originii... ...continuare.

Descarca gratuit editia speciala a Ziarului Financiar de astazi, 26 noiembrie

publicat 2014-11-26 11:30:29 (Ziarul-Financiar)
Descarca gratuit editia speciala a Ziarului Financiar de astazi, 26 noiembrie Editia speciala a Ziarului Financiar, lansat cu ocazia Galei ZF 2014 "Romania 5% crestere economica", este pus la dispozitie in mod gratuit tuturor cititorilor ZF. Pentru acest numar special prima pagina a ziarului a fost inlocuita cu pagina de Facebook a ZF, ocazie cu care a fost publicat si manifestul "Ne-am luat tara inapoi. Cum crestem economia?".De asemenea, in aceasta editie puteti citi si un interviu cu economistul Jacek Rostowski, fost ministru de finante al Poloniei si cel care a... ...continuare.

DECLARATIE SCANDALOASA: Patrizia de la Master Chef este o SCORPIE si acasa

publicat 2014-11-25 21:45:29 (Romania-TV)
DECLARATIE SCANDALOASA: Patrizia de la Master Chef este o SCORPIE si acasa Italianca de la "Master Chef" pare sa fie si in viata de toate zilele la fel de dura precum este la televizor. Are peste 40 de ani, varsta la care Patrizia Paglieri s-a despartit deja de doua ori. Mai mult, se pare ca are o relatie tensionata cu fiul ei, Francesco (17 ani). Toate aceste dezvaluiri le-a facut pentru Click un apropiat al juratei. ...continuare.

Cum poti sa economisesti si sa primesti prima de la stat (P)

publicat 2014-11-25 14:45:03 (Capital)
Toti romanii au posibilitatea de a pune bani deoparte si de a fi recompensati cu o prima de la stat pentru acest lucru. Tot ce trebuie sa faci daca doresti sa obtii prima de la stat este sa incepi sa economisesti cu ajutorul unui produs de economisire-creditare de la BCR Banca pentru Locuinte. ...continuare.

Fosta eleva a lui Klaus Iohannis, DEZVALUIRI INCENDIARE

publicat 2014-11-25 11:15:39 (Realitatea-TV)
Fosta eleva a lui Klaus Iohannis, DEZVALUIRI INCENDIARE Romania a trecut de la un presedinte "marinar", la un "profesor". Click! a incercat sa afle ce fel de dascal, asa cum prefera singur sa se intituleze, a fost Iohannis in cei 14 ani cat a predat la scoli si licee din judetul Sibiu. ...continuare.

(P) Serviciile specializate ale firmelor de constructii si amenajari, la un click distanta

publicat 2014-11-24 14:30:02 (Capital)
Avenir Concept a lansat 5oferte.ro, o platforma online, prin care pune in contact particularii cu firmele specializate din domeniul constructiilor si al amenajarilor. ...continuare.

"Prima masina" se scumpeste inainte sa inceapa!

publicat 2014-11-24 10:45:33 (Realitatea-TV)
Prima masina se scumpeste inainte sa inceapa! Guvernul a decis sa modifice conditiile initiale ale programului "Prima Masina", adresat tinerilor care vor sa achizitioneze un automobil prin credit. ...continuare.

Gest nemaiintilnit al unui comentator, la partida Petrolul - Tg. Mures! Refuza sa spuna numele unui jucator

publicat 2014-11-23 20:45:22 (Gazeta-Sporturilor)
Gest nemaiintilnit al unui comentator, la partida Petrolul - Tg. Mures! Refuza sa spuna numele unui jucator Meciul dintre Petrolul si ASA Tg. Mures are parte de un moment inedit pentru fotbalul romanesc. Comentatorul partidei, Marian Olaianos, a anuntat ca nu-i va pronunta numele lui Gabi Muresan, jucatorul celor de la ASA, din cauza accidentarii provocate lui Raul Rusescu (Click aici pentru VIDEO!), urmind sa foloseasca alte cuvinte pentru a-l indentifica pe acesta, precum "jucatorul cu numarul 6". ... ...continuare.

Clujean ARESTAT in SUA, pentru una dintre cele mai ORIBILE CRIME. Ce i-a facut sotiei sale

publicat 2014-11-23 16:30:24 (Realitatea-TV)
Clujean ARESTAT in SUA, pentru una dintre cele mai ORIBILE CRIME. Ce i-a facut sotiei sale Un clujean, Cristian Loga-Negru, a ajuns pe prima pagina a ziarelor americane si risca inchisoarea pe viata pentru o crima infioratoare: si-a ucis sotia intr-o camera de hotel. ...continuare.

Cea mai tare galerie foto a toamnei! Noi imagini fierbinti cu incredibila Alice Goodwin

publicat 2014-11-23 13:45:20 (Gazeta-Sporturilor)
Cea mai tare galerie foto a toamnei! Noi imagini fierbinti cu incredibila Alice Goodwin Fost jucator la Liverpool sau Stoke, Jermaine Pennant nu a rupt niciodata gura tirgului pe gazon. Insa sotia jucatorului englez, Alice Goodwin, este fabuloasa. Galeria foto de mai sus sta marturie.CLICK AICI PENTRU MAI MULTE FOTO. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

calaras muzica loto 6 ipod papua brasov judetul valcea pitesti bacau ehud st cluj tudorel jocurile olimpice revolutionari benzinarie toni teau administratie radet revista ciao program de lucru anemona niculescu vintila maria buza aparta florin ristei bihor an iasi vladimir putin fraudarea alegerilor clasamentul sarcom sif2 prabusirea lucian mantu joburi un muncitor buzau seriale eaton invitatii cornelia octavian bellu gasit mort busteni crestin ortodox extrem restrictii de circulatie neamtu nicki