Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Antonescu: Ponta are prima sansa la prezidentiale. Beneficiaza de aparatul politic al PSD

publicat 2014-04-18 07:15:12 (Puterea)
Antonescu: Ponta are prima sansa la prezidentiale. Beneficiaza de aparatul politic al PSD Presedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat, joi seara, in cadrul unei emisiuni la Realitatea TV, ca premierul Victor Ponta are prima sansa la alegerile prezidentiale, deoarece principalul sau atu tine de "aparatul politic al PSD". Liberalul a tinut sa precizeze ca "aceasta masina" ii omoara insa premierului orice sansa de a fi un presedinte bun."Domnul respectiv (Victor Ponta n.r.) oricum are prima sansa (...) Din multe motive, in acest moment cel putin candidatul PSD, si anume Victor... ...continuare.

Gemenele de la Duo Criss repeta trei ore pe zi

publicat 2014-04-18 01:00:04 (Click)
Gemenele de la Duo Criss repeta trei ore pe zi Emotii mari si in aceasta seara, la PRO TV. De la 20.30 incepe cea de-a doua editie live a show-ului "Romanii au talent". Click! a stat de vorba cu cei 12 semifinalisti si a aflat cine sta mai bine la capitolul antrenament, dar si la cel al emotiilor. ...continuare.

Prima doamna a tarii e prima si la pregatirile pentru Paste. Maria Basescu s-a grabit la cumparaturi ca sa fenteze aglomeratia

publicat 2014-04-18 00:45:02 (CanCan)
Sotia presedintelui si-a umplut cosul cu carne, cozonaci si cadouri. Ca sa evite, probabil, baile de multime si spovedaniile cetatenilor, prima doamna nu si-a mai luat de aceasta data si sotul la cumparaturi. ...continuare.

Vladimir Putin cere R.Moldova si Ucrainei sa ridice blocada impusa Transnistriei

publicat 2014-04-17 14:00:45 (Ziarul-Financiar)
Vladimir Putin cere R.Moldova si Ucrainei sa ridice blocada impusa Transnistriei Presedintele rus, Vladimir Putin, a cerut, joi, Republicii Moldova si Ucrainei sa ridice imediat blocada impusa Transnistriei, relateaza Interfax, in pagina electronica. Putin a propus, de asemenea, in cadrul sesiunii sale televizate de intrebari si raspunsuri, intensificarea dialogului privind viitorul Transnistriei, relateaza Itar-Tass, in pagina electronica."Este o problema serioasa - Transnistria. Acolo locuiesc multi cetateni rusi, care sunt pentru Rusia. Oamenii au propria viziune fata... ...continuare.

Pavel Bartos, tatic pentru a treia oara

publicat 2014-04-17 12:15:19 (Puterea)
Pavel Bartos, tatic pentru a treia oara Pavel Bartos a devenit tata pentru a treia oara. Sotia sa, Anca a nascut miercuri noapte inca o fetita. Anuntul a fost facut chiar de Bartos, care a postat pe pagina sa de Facebook o fotografie in care apare imbracat in halat de spital.Actorul este extrem de fericit si se declara un barbat implinit pe toate planurile. "Sunt tatic pentru a treia oara! V-am pupat!", a scris Pavel Bartos, pe pagina sa de Facebook. Prezentatorul show-ului "Vocea Romaniei", are deja doua fetite: Eva, in varsta de... ...continuare.

Loredana Chivu, momente cumplite intr-un club din Capitala. Asistenta a facut plangere la politie

publicat 2014-04-17 11:15:18 (Romania-TV)
Loredana Chivu, momente cumplite intr-un club din Capitala. Asistenta a facut plangere la politie Loredana Chivu a anuntat joi pe pagina de Facebook ca cineva i-a furat geanta din club si roaga hotul sa-i inapoieze actele. Asistenta a anuntat pe pagina de socializare ca a facut deja plangere la politie. ...continuare.

Pavel Bartos a primit cel mai frumos cadou inainte de Pasti

publicat 2014-04-17 10:30:39 (Realitatea-TV)
Pavel Bartos a primit cel mai frumos cadou inainte de Pasti Pavel Bartos e in culmea fericirii. Miercuri seara, sotia lui a nascut pentru a treia oara si se pare ca noul bebelus e tot fetita. Actorul a publicat o fotografie pe pagina lui de Facebook in care apare cu un halat de spital pe umeri si isi anunta prietenii virtuali ca este tatic pentru a treia oara, scrie Click.ro. In decembrie, cand a anuntat ca sotia lui, Anca, e din nou gravida, Pavel a spus telespectatorilor Pro TV, unde a dat vestea, ca va avea tot o fetita. Pavel si Anca mai au doua... ...continuare.

IULIA ALBU o ATACA DUR pe ANDREEA RAICU! "Inca UNA care se CULCA CITITOARE de PROMPTER si se TREZESTE DESIGNER!"

publicat 2014-04-17 10:15:23 (Libertatea)
IULIA ALBU o ATACA DUR pe ANDREEA RAICU! "Inca UNA care se CULCA CITITOARE de PROMPTER si se TREZESTE DESIGNER!" Fashion-editorul o face praf pe vedeta de la Prima TV, dupa ce aceasta din urma si-a lansat o colectie de pantofi. Iuia Albu da de pamant cu Andrea Raicu Andrea Raicu si-a lansat recent o colectie de pantofi Andrea Raicu a lansat, recent, o colectie de pantofi, de care este foarte mandra. ea a postat pe pagina sa de pe un site de socializare o imagine in care arata incaltamintea din colectia respetiva. Evenimentul nu a scapat ochiului vigilent al fashion-editorului Iulia Albu. Aceasta a... ...continuare.

EXCLUSIV SexExperta face lumina! De ce femeile nu vor sex oral

publicat 2014-04-17 02:00:10 (Click)
EXCLUSIV SexExperta face lumina! De ce femeile nu vor sex oral SexExperta a explicat in cadrul editiei de miercuri a emisiunii Click! din ce cauza refuza romancele sa faca sex oral. Ioana sustine ca acestea se tem sa nu fie judecate si catalogate drept femei de moravuri usoare. ...continuare.

«Casatoreste» vedete, dar el a bagat divort

publicat 2014-04-17 02:00:10 (Click)
«Casatoreste» vedete, dar el a bagat divort Pe cat e de monden, pe atat e de discret cu viata sa personala. Click! a aflat ca omul de afaceri Nicusor Stan a divortat dupa un mariaj de 15 ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

cele mai tari imagini bala biblioteca judeteana colul vaida perchezitii iosefin iuliana luciu rojiste miercurea ciuc adler tirgu de ieri dambovita computer transferuri romi eset arini gabriel nicolae baza de impozitare mures parcul bordei regulamentele anph gripa porcina infiintare roman abramovici sincronizare clasamentele cafeaua de dimineata ips teodosie povestile templeton vizionare bear uciderea capac patriarhul daniel curtea de arges gabi lunca festival maine model dichiu raluca macovei ansa digi sport comentari nita