Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

A murit Szobi CSEH

publicat 2014-08-01 10:15:28 (Ziarul-Atac)
A murit Szobi CSEH Celebrul cascador Szobi Cseh a murit azi dimineata, dupa o suferinta de nedescrisActorul suferea de cancer osos, iar ultimii ani din viata au fost pentru el un adevarat un adevarat calvar, scrie click.ro. ...continuare.

Nu DA CLICK, daca stai prost cu INIMA! PREOTUL care a INSPAIMANTAT o lume intreaga: "DIAVOLUL comunica cu mine! Imi trimite SMS-URI!"

publicat 2014-07-30 21:45:03 (Antena-1)
Nu DA CLICK, daca stai prost cu INIMA! PREOTUL care a INSPAIMANTAT o lume intreaga: DIAVOLUL comunica cu mine! Imi trimite SMS-URI! Un preot polonez a inspaimantat mii de oameni din toate colturile lumii, dupa ce a afirmat vehement ca a primit mai multe mesaje pe telefon de la Satana, dupa ce a incercat sa exorcizeze o adolescenta. ...continuare.

Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare

publicat 2014-07-30 15:30:35 (Realitatea-TV)
Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare De cand s-a despartit de Keo, Andreea Balan e din ce in ce mai dezinvolta. Mai nou, blondina de pupa pe gura cu dansatoarele ei. O imagine pe care Balan a postat-o recent pe pagina ei de Facebook a strans un val de comentarii, care de care mai acide. In fotografie, Andreea apare la un concert, in timp ce-si pupa pe gura una dintre dansatoare. Mai multe, pe click.ro. ...continuare.

Redactorul sef adjunct al Ziarului Financiar se retrage din presa dupa 14 ani: "NU la ASF"

publicat 2014-07-29 17:00:24 (Realitatea-TV)
Redactorul sef adjunct al Ziarului Financiar se retrage din presa dupa 14 ani: NU la ASF Razvan Voican, redactorul sef al Ziarului Financiar se retrage din presa dupa 14 ani. Merg intr-o zona care are legatura cu finantele, dar NU la ASF si nici in banci, asa cum s-ar putea crede. Deocamdata discutiile nu s-au finalizat asa ca nu as dori sa dau numele viitorului angajator, a declarat el marti pentru HotNews.ro. Numele lui a fost vehiculat ca fiind potentialul viitor sef de comunicare al ASF, dupa eliberarea postului de catre Catrinel Francu, scrie economie.hotnews.ro. Voican este... ...continuare.

VIDEO! DRAMA IN SPORT! Daca vreodata te-a intepat inima, te rugam NU DA CLICK LA ACEST MATERIAL! TE RUGAM!

publicat 2014-07-29 15:30:03 (Antena-1)
VIDEO! DRAMA IN SPORT! Daca vreodata te-a intepat inima, te rugam NU DA CLICK LA ACEST MATERIAL! TE RUGAM! Atleta namibiana BEATA NAIGAMBO a oferit una dintre cele mai crude imagini pe finalul probei de Maraton de la Jocurile Comonnwealthului, de la Glasgow. Inainte de finis si-a pierdut cunostinta, incepand sa alerge in zig zag... ...continuare.

Topul brokerilor dupa tranzactiile cu actiuni intermediate la BVB anul acesta

publicat 2014-07-29 14:45:21 (Ziarul-Financiar)
Topul brokerilor dupa tranzactiile cu actiuni intermediate la BVB anul acesta Raiffeisen Bank Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul specializat de stiri cu plata al Ziarului Financiar. Pentru a putea citi aceste stiri trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si altele). ...continuare.

Rezultatele si clasamentul din Liga I, dupa prima etapa a sezonului

publicat 2014-07-29 10:30:23 (Puterea)
Rezultatele si clasamentul din Liga I, dupa prima etapa a sezonului Rezultatele si clasamentul din Liga I, dupa prima etapa a sezonului. Luni seara s-a incheiat prima etapa din Liga 1, din noul sezon competitional 2014-2015. Va prezentam mai jos rezultatele inregistrate in partidele disputate, vineri, sambata, duminca si luni, precum si clasamenul competitiei.Vezi si: VIDEO. CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I Rezultatele si clasamentul din Liga I, dupa prima etapa a sezonului. Rezultatele si clasamentul din Liga I, dupa prima etapa a... ...continuare.

VIDEO. CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I

publicat 2014-07-29 07:30:19 (Puterea)
VIDEO. CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I. Formatia CSMS Iasi a terminat la egalitate, luni seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa FC Viitorul, intr-un meci din prima etapa a sezonului 2014-2015 a Ligii I, rezumat VIDEO mai jos.Vezi si: VIDEO. Dinamo Bucuresti - Otelul Galati, scor 4-0, in prima etapa din Liga I CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I. CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I. CSMS Iasi: Caparco - Mitici... ...continuare.

VIDEO. Dinamo Bucuresti - Otelul Galati, scor 4-0, in prima etapa din Liga I

publicat 2014-07-29 07:30:19 (Puterea)
VIDEO. Dinamo Bucuresti - Otelul Galati, scor 4-0, in prima etapa din Liga I Dinamo Bucuresti - Otelul Galati, scor 4-0, in prima etapa din Liga I. Formatia Dinamo Bucuresti a invins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 4-0 (2-0), echipa Otelul Galati, intr-un meci din prima etapa a sezonului 2014-2015 din Liga I, vezi rezumat VIDEO mai jos.Vezi si: VIDEO. CSMS Iasi - FC Viitorul, scor 0-0, in prima etapa din Liga I Dinamo Bucuresti - Otelul Galati, scor 4-0, in prima etapa din Liga I. Dinamo Bucuresti - Otelul Galati, scor 4-0, in prima etapa din Liga I.... ...continuare.

SONDAJ. SRI si DNA cresc in topul increderii romanilor

publicat 2014-07-28 12:00:37 (Realitatea-TV)
SONDAJ. SRI si DNA cresc in topul increderii romanilor In ierarhia de incredere in institutiile executive (incredere multa si foarte multa din totalul populatiei fara non-raspunsuri), Armata 67,6% (fata de 66,1% in mai) se afla pe prima pozitie, conform sondajului realizat de INSCOP Research in perioada 1-6 iulie 2014, la comanda ziarului "Adevarul". Studiul a fost efectuat pe un esantion de 1.055 de persoane, reprezentativ pentru populatia de 18 si de peste 18 ani a Romaniei. Eroarea maxima admisa a datelor este de ± 3%, la un grad de incredere... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

botosani pozitii sex vrancea valerian vimetco licitatii de arta ioan istrate magazine online spir ialomita tablou melescanu locuinte anl sofer favorit vatra dornei europafest culturist timis silaghi galati motru hunedoara iasi super bingo metropoli agentia domeniilor statului compa prevenirea bihor neamt harghita aresta liviu calarasi ilfov mehedinti mures adunarea ciuta dezbatere ludovic orban dambovita macro tamponari credinciosii satu mare accident rutier grav cher lloyd sibiu cluj