Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

George Maior, despre fosta sefa DIICOT: "SRI nu a fost implicat in fotografierea Alinei Bica si a Elenei Udrea la Paris"

publicat 2015-01-25 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
George Maior, despre fosta sefa DIICOT: "SRI nu a fost implicat in fotografierea Alinei Bica si a Elenei Udrea la Paris" Directorul Serviciului Roman de Informatii (SRI), George Maior, a fost prezent in emisiunea "Lumini si Umbre", de la B1TV, moderata de Dan Andornic, directorul general al ziarului Evenimentul zilei. ...continuare.

De ce a renuntat Scorsese la un documentar despre Bill Clinton?

publicat 2015-01-24 17:45:05 (Evenimentul-Zilei)
De ce a renuntat Scorsese la un documentar despre Bill Clinton? Conform ziarului New York Times marele regizor Martin Scorsese a lucrat aproape doi ani la film dar nu il va termina. Acest fapt este pus in legatura cu posibila candidatura la Casa Alba a lui Hillary Clinton. ...continuare.

Memoria EVZ. La sase ani de la Revolutie aveam, deja, 30.000 de revolutionari

publicat 2015-01-24 13:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Memoria EVZ. La sase ani de la Revolutie aveam, deja, 30.000 de revolutionari Pe prima pagina a "Evenimentului zilei", din 24 iulie 1995, o stire semnata de reporterul Victor Bratu ne anunta ca, de la 6.500 de revolutionari inregistrati in 1990, numarul acestora a crescut exponential pana la 30.000. ...continuare.

LEACUL RUSESC pentru criza: "Mancati mai putin"

publicat 2015-01-24 07:15:05 (Evenimentul-Zilei)
LEACUL RUSESC pentru criza: Mancati mai putin Deputatul rus Ilia Gaffner a propus conationalilor sai sa manance mai putin pana la iesirea din actuala criza economica, potrivit ziarului spaniol "ABC\', citat de Agerpres. ...continuare.

Romania va organiza Campionatele Europene de gimnastica din 2017

publicat 2015-01-23 19:30:12 (Gazeta-Sporturilor)
Romania va organiza Campionatele Europene de gimnastica din 2017 Romania va organiza Campionatele Europene de gimnastica din 2017, a declarat presedintele Federatiei Romane de Gimnastica (FRG), Adrian Stoica, aceasta fiind a doua editie gazduita de tara noastra dupa cea din 1957, prima a competitiei."Ce inseamna asta, vom vedea noi! Nu e prima data cand Romania este tara gazda, ci a doua oara, dar intre prima si a doua oara, prima fiind cea inaugurala a Campionatelor Europene feminine, din 1957, este un pod de aproape 60 de ani. ... ...continuare.

Cum arata vedetele fara machiaj

publicat 2015-01-23 15:00:37 (Romania-TV)
Cum arata vedetele fara machiaj Atunci cand le vezi pe prima pagina a revistelor, ai impresia ca stralucirea lor este data de machiaj, lumini, photoshop si o multime de alte chichite, insa sunt unele staruri care sunt frumoase si fara machiaj. Iata cum arata vedetele nemachiate. ...continuare.

Decizie ISTORICA! Gigi Becali vinde Steaua: "In urmatorul an o dau"

publicat 2015-01-23 08:45:03 (CanCan)
Decizie ISTORICA! Gigi Becali vinde Steaua: In urmatorul an o dau Gigi Becali mai are foarte putin pana va fi din nou un om liber. Seful Stelei a acordat un interviu in exclusivitate ziarului Ring, in care a vorbit despre Steaua, Palatul din Aleea Alexandru si Muntele Athos. ...continuare.

The Sun NU renunta la fotografiile topless de la pagina 3

publicat 2015-01-22 12:45:14 (Realitatea-TV)
The Sun NU renunta la fotografiile topless de la pagina 3 Tabloidul britanic The Sun spune ca va continua sa publice fotografii cu femei topless in pagina 3 a publicatiei, infirmand zvonurile aparute, saptamana aceasta, privind renuntarea cotidianului la acest tip de continut. ...continuare.

Cand ai PRIMA SANSA sa castigi pe urma BONURILOR FISCALE pe care le-ai pastrat?

publicat 2015-01-22 12:45:13 (Libertatea)
Cand ai PRIMA SANSA sa castigi pe urma BONURILOR FISCALE pe care le-ai pastrat? Prima extragere, ocazionala, a Loteriei Bonurilor Fiscale va fi organizata pe 13 aprilie, a doua zi de Paste, cu un fond de premiere de un milion lei, anunta Ministerul Finantelor, care a prezentat, joi, proiectul care introduce loteria. Publicitate Conform proiectului, pentru anul 2015, prima extragere lunara va fi in luna iulie 2015, dar vor putea fi organizate si extrageri ocazionale. Prima astfel de extragere ocazionala va fi pe 13 aprilie, a doua zi de Paste, anunta ministerul, citat de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

flori jennifer garner idei goldart dovezi apia sudan sindicatele organiz numerele loto judetul bihor lunara anarz sovata salva cerealcom hunedoara neatza cu razvan si dani dana hauer anca turcasiu revista ciao volumului autospeciale restituire oana e figaro balans accident aviatic michael jackson horea natiunea puscasu taff imperiu nascut zotta fetita care silvius prigoana rritu ion clamparu gaudeamus cornul paulo accident in romania somaj candet harja arad lumea citi