Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Teroristii Boko Haram au decapitat trei civili

publicat 2015-07-28 00:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Teroristii Boko Haram au decapitat trei civili Membri ai organizatiei islamiste Boko Haram, afiliata retelei teroriste Stat Islamic, au decapitat trei civili, in Camerun, afirma surse din cadrul serviciilor de securitate citate de site-ul ziarului Le Figaro. ...continuare.

Horoscopul zilei - 28 iunie. Ce zodii vor avea o zi tensionata

publicat 2015-07-27 22:45:29 (Realitatea-TV)
Horoscopul zilei - 28 iunie. Ce zodii vor avea o zi tensionata Citeste horoscop zilnic 28 iulie, realizat de astrologul Click!, Tina Rizea. Nativii Berbec, chiar daca sunt nemultumiti de destinul lor sentimental, isi asuma greselile si recunosc ca se bucura de implinire financiara. Nici Varsatorii nu sunt fericiti in iubire. ...continuare.

Trei civili, decapitati de teroristi Boko Haram in Camerun

publicat 2015-07-27 20:30:10 (Mediafax)
Trei civili, decapitati de teroristi Boko Haram in Camerun Membri ai organizatiei islamiste Boko Haram, afiliata retelei teroriste Stat Islamic, au decapitat trei civili, in Camerun, afirma surse din cadrul serviciilor de securitate citate de site-ul ziarului Le Figaro. ...continuare.

SONDAJ INSCOP Iohannis trage dupa el Presedintia. In jos

publicat 2015-07-27 08:30:02 (Adevarul)
Increderea romanilor in Administratia Prezidentiala urmeaza acelasi curs usor descendent pe care l-a inregistrat in ultima perioada si increderea fata de persoana presedintelui Klaus Iohannis, arata Barometrul INSCOP-Research realizat la comanda ziarului "Adevarul" ...continuare.

Prima rectificare bugetara din 2015

publicat 2015-07-27 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Prima rectificare bugetara din 2015 Executivul se intalneste in sedinta extraordinara maine pentru a aproba prima rectificare bugetara din acest an. ...continuare.

Marturia unei ziariste de la prima deplasare a fostului presedinte in Franta. Razbunarea lui Iliescu in curtea lui François Mitterand

publicat 2015-07-27 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Marturia unei ziariste de la prima deplasare a fostului presedinte in Franta. Razbunarea lui Iliescu in curtea lui François Mitterand Aprilie, 1994. Presedintele Romaniei efectua prima vizita «de stat» in Franta. ...continuare.

Barack Obama cere combaterea coruptiei in Kenya

publicat 2015-07-26 18:45:01 (Antena3)
Presedintele Statelor Unite, Barack Obama, a indemnat liderii politici din Kenya sa intensifice actiunile impotriva coruptiei, informeaza site-ul ziarului The New York Times.    Obama a salutat... ...continuare.

Prima imagine cu baietelul Danei Nalbaru! Cum arata micutul Kadri

publicat 2015-07-25 19:15:02 (CanCan)
Prima imagine cu baietelul Danei Nalbaru! Cum arata micutul Kadri Cantareata a devenit mamica pentru a doua oara in urma cu cateva zile. Vedeta a facut publica prima imagine cu bebelusul ei. ...continuare.

O vedeta Youtube scrie o pagina de istorie la celebrul muzeu Madame Tussauds. Va avea propria statuie de ceara

publicat 2015-07-25 09:30:02 (Antena3)
Vedeta pe retelele de socializare, cantareata Jenna Marbles va avea propria reprezentare in marime naturala la muzeul figurilor de ceara Madame Tussauds, fiind prima figura populara de pe canalele digitale... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »