Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Melania Medeleanu si-a dat demisia de la Prima TV. Anuntul a fost facut chiar pe Facebook

publicat 2016-06-30 23:00:02 (Antena3)
Melania Medeleanu si-a dat demisia de la Prima TV. Anuntul a fost facut chiar pe Facebook Melania Medeleanu si-a dat demisia de la Prima TV si se va concentra pe cauza umanitare, in cadrul proiectului MagiCAMP. ...continuare.

SIMONA GHERGHE este in stare de soc! A deschis pagina de facebook a unui evadat periculos si... Ce a descoperit prezentatoarea!

publicat 2016-06-30 18:45:02 (CanCan)
SIMONA GHERGHE este in stare de soc! A deschis pagina de facebook a unui evadat periculos si... Ce a descoperit prezentatoarea! Simona Gherghe a primit in timpul emisiunii pe care o prezinta informatii despre un evadat periculos, care este acuzat ca ar fi rapit o fata de 14 ani, mai ales ca acum atat el, cat si fetita sunt dati in urmarire generala, pentru ca acesta era in arest la domiciliu atunci cand a fugit cu ea. Prezentatoarea a accesat in direct pagina acestuia de Facebook si a avut un soc cand a vazut ce postase barbatul. Cei doi parinti sunt disperati, dupa ce mezina lor, o fata lor de 14 ani, a disparut de... ...continuare.

Declaratia asta o sa-i innebuneasa pe barbati! Ce spune Roxana Vancea despre sanii ei

publicat 2016-06-30 09:45:03 (CanCan)
Declaratia asta o sa-i innebuneasa pe barbati! Ce spune Roxana Vancea despre sanii ei Roxana Vancea este una din cele mai sexy vedete de la noi, iar satena stie cum sa-si puna in evidenta formele apetisante. Pagina ei de Facebook este plina de poze sexy, asa cum ii place Roxanei, insa, de aceasta data, ea a scris un mesaj care i-a innebunit pe barbati. "Poate sunt dificila uneori, dar sunt mereu loiala. Si am si niste sani frumosi si mari", a scris Vancea pe pagina ei de socializare. La scurt timp, prietenii ei virtuali au inceput sa dea like si sa comenteze. I-au spus ca are... ...continuare.

"Treaba ei de..." BIANCA DRAGUSANU, rugata sa se gandeasca la sanatatea copilului pe care urmeaza sa-l nasca

publicat 2016-06-30 08:45:02 (CanCan)
Treaba ei de... BIANCA DRAGUSANU, rugata sa se gandeasca la sanatatea copilului pe care urmeaza sa-l nasca Bianca Dragusanu urmeaza sa nasca in toamna, insa iubitei lui Victor Slav nu I se vede burtica, lucru care i-a pus pe multi pe ganduri. Unii au mers pana acolo incat au pus la indoiala sarcina, altii au spus ca nu prea mananca. Joi, unul din prietenii virtuali ai Biancai a rugat-o sa se gandeasca la sanatatea bebelusului in primul rand, si nu la silueta. " Te rog frumos sa mananci. Treaba ei de silueta. Gandeste-te la bebe", a scris acesta pe pagina de Facebook a iubitei lui Victor Slav.... ...continuare.

Deputatul Zamfir vrea dare in plata si pentru creditele Prima Casa

publicat 2016-06-30 00:00:05 (Bursa)
Deputatul Zamfir vrea dare in plata si pentru creditele Prima Casa * Daniel Zamfir a depus la Camera Deputatilor un proiect pentru schimbarea Programului Prima Casa si a Legii ANL Programul Prima Casa si Legea ANL ar urma sa fie modificate, ca urmare a propunerilor depuse, ieri, la Parlament, de catre deputatul liberal, Daniel Catalin Zamfir. Parlamentarul spune ca scopul initiativelor sale este sa vina in ajutorul celor care s-au imprumutat prin Programul Prima Casa si care nu-si mai pot plati ratele la banca, fiind demarata procedura valorificarii... ...continuare.

"Sa nu..."Cum a reactionat BIANCA DRAGUSANU in momentul in care un prieten a jignit-o pe ANDA ADAM

publicat 2016-06-29 11:30:02 (CanCan)
Sa nu...Cum a reactionat BIANCA DRAGUSANU in momentul in care un prieten a jignit-o pe ANDA ADAM Bianca Dragusanu i-a luat apararea Andei Adam dupa ce unul din prietenii ei virtuali a jignit-o pe fosta iubita a lui Victor Slav. Acesta a postat pe pagina de Facebook a Biancai un mesaj in care spunea ca lui Slav ii sta mult mai bine cu roscata. "Doamne, Victor, fa o comparatie intre tine cu Anda si intre tine cu Bianca. Cum iti statea cu pitica aia si cum iti sade langa Bianca. Nu stiu ce a fost atunci in capul tau. Imi cer scuze daca te-am jignit", a fost mesajul postat pe pagina Biancai.... ...continuare.

Un alt ziar dispare de pe piata. Toata lumea il citea in metrou

publicat 2016-06-29 00:00:20 (Realitatea-TV)
Un alt ziar dispare de pe piata. Toata lumea il citea in metrou Un alt ziar dispare de pe tarabe: varianta tiparita a Ziarului Ring va disparea incepand cu data de 1 iulie. ...continuare.

"Am primit vestea...". Prima declaratie a lui ALEX VELEA dupa ce ANTONIA a anuntat ca este insarcinata

publicat 2016-06-28 15:00:02 (CanCan)
Am primit vestea.... Prima declaratie a lui ALEX VELEA dupa ce ANTONIA a anuntat ca este insarcinata Alex Velea a facut prima declaratie dupa ce Antonia a anuntat ca este din nou insarcinata. El a spus ca iubita sa i-a dat vestea chiar de ziua lui. "Ne doream foarte mult sa mai avem un copil, iar vestea ca urmeaza sa vina pe lume o noua minunatie ne-a facut inima sa sara de bucurie. Am primit vestea exact ca acum doi ani. De ziua mea. Suntem fericiti si impliniti", a declarat Velea pentru revista Viva. Antonia a facut, marti, marele anunt, potrivit caruia va deveni din nou mamica, chiar pe... ...continuare.

Prima reactie a lui ALEX VELEA dupa ce ANTONIA a anuntat ca este din nou insarcinata. Ce a postat pe Facebook

publicat 2016-06-28 12:15:02 (CanCan)
Prima reactie a lui ALEX VELEA dupa ce ANTONIA a anuntat ca este din nou insarcinata. Ce a postat pe Facebook La scurt timp dupa ce Antonia a anuntat pe pagina ei de Facebook ca este insarcinata, Alex Velea a reactionat. A pus si el poza cu Dominic care poarta o costumatie pe care scrie "Un bebelus vine curand pe lume". Imediat, prietenii virtuali au dat like si au inceput sa comenteze. " Nu-mi spune ca Antonia este iar insarcinata! "Felicitari", a scris cineva. " Super, si o fetita pentru Velea", a fost un alt comentariu. Anuntul ca va deveni din nou mamica a uimit pe toata lumea, mai ales dupa... ...continuare.

PELINEL ii face "concurenta" ANTONIEI! Ce a postat fostul maenchin pe pagina ei de socializare dupa ce iubita lui VELEA a anuntat ca este din nou insarcinata

publicat 2016-06-28 12:00:02 (CanCan)
PELINEL ii face concurenta ANTONIEI! Ce a postat fostul maenchin pe pagina ei de socializare dupa ce iubita lui VELEA a anuntat ca este din nou insarcinata La scurt timp dupa ce Antonia a anuntat ca este insarcinata, Valentina Pelinel a postat pe pagina ei de socializare o fotografie cu Milan, fiul ei. Bebelutul poarta o costumatie pe care scrie "Bebelusul poznas". Pelinel a nascut pe data de 8 iunie, un baietel, pe nume Milan Cristian. Vedeta a vrut sa nasca natural, insa nu s-a putut acest lucru, astfel ca medicii i-au facut cezariana dupa ce a stat cateva ore in travaliu. Chiar daca s-a chinuit sa il aduca pe lume, acum Valentina se simte... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »