Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

LOC SPECIAL in istoria online: CELEBRELE TRUCURI care pur si simplu ITI INCURCA MINTEA. E nevoie de MULTE CLICK-URI pentru a intelege l Foto galerie

publicat 2016-04-29 13:30:19 (Evenimentul-Zilei)
LOC SPECIAL in istoria online: CELEBRELE TRUCURI care pur si simplu ITI INCURCA MINTEA. E nevoie de MULTE CLICK-URI pentru a intelege l Foto galerie Fotografiile incluse in aceasta galerie au ajuns celebre pe Internet, iar motivul este simplu de inteles odata ce apesi primul click. ...continuare.

Rusia avertizeaza! Moscova va lua masuri militare daca Suedia va adera la NATO

publicat 2016-04-29 11:30:23 (Romania-TV)
Rusia avertizeaza! Moscova va lua masuri militare daca Suedia va adera la NATO Moscova isi rezerva dreptul sa reactioneze prin anumite masuri in cazul aderarii Suediei la NATO, a declarat joi ministrul de externe rus Serghei Lavrov intr-un interviu acordat ziarului Dagens Nyheter, citat de agentia de presa TASS. ...continuare.

Rusia isi intareste forta militara la frontiera nordica, in cazul in care Suedia adera la NATO

publicat 2016-04-29 10:45:01 (Antena3)
Rusia isi intareste forta militara la frontiera nordica, in cazul in care Suedia adera la NATO Moscova îsi rezerva dreptul sa reactioneze prin anumite masuri în cazul aderarii Suediei la NATO, a declarat joi ministrul de externe rus Serghei Lavrov într-un interviu acordat ziarului Dagens Ny... ...continuare.

A nascut! Anuntul facut de Bianca Dragusanu. "Sa-ti traiasca!"

publicat 2016-04-29 10:15:02 (CanCan)
A nascut! Anuntul facut de Bianca Dragusanu. Sa-ti traiasca! Daca tot s-a vehiculat faptul ca Bianca Dragusanu ar fi insarcinata, acesta lucru pare sa o fi inspirat pe iubita lui Victor Slav, pentru ca pe pagina sa personala a aparut un "anunt" demn de o viitoare mamica. Concret, Bianca Dragusanu a postat pe pagina personala de Facebook o fotografie in care catelusa sa Bella, un bichon alb, pare sa fi nascut de curand. Asta pentru ca impreuna cu patrupedul apare un pui de caine, care pare sa ii semene leit Bellei.Incantati de aceasta fotografie au... ...continuare.

LIVE Semifinale Liga Europa: Sahtior-Sevilla si Villarreal-Liverpool (22:05)

publicat 2016-04-28 14:30:22 (OnlineSport)
Urmariti in aceasta pagina live text astazi de la 22:05 prima mansa a semifinalelor Ligii Europa: Sahtior-Sevilla si Villarreal-Liverpool (22:05) ...continuare.

VIDEO - Imagini SOCANTE! O tanara din Ursati cu handicap, tinuta in lanturi legata de un stalp ca un animal

publicat 2016-04-28 13:45:03 (CanCan)
VIDEO - Imagini SOCANTE! O tanara din Ursati cu handicap, tinuta in lanturi legata de un stalp ca un animal O tanara din localitatea Ursati de langa Tg-Jiu a ajuns pe prima pagina a ziarelor dupa ce a fost filmata in curtea unei case, legata cu lanturi de un stalp ca un animal. Potrivit presei locale tanara de 23 de ani este tinuta legata cu un lant si are o patura in cap. Vecinii spun ca fata este agresata zilnic de mama adoptiva, care a si legat-o de un stalp. Directia pentru Protectia Drepturilor Copilului Gorj si Primaria Tg-Jiu au inceput ancheta, iar mama tinerei a declarat ca nu si-a tratat... ...continuare.

Ce a aparut pe pagina de Facebook a ucigasul de pe Calea Victoriei la putin timp dupa crima

publicat 2016-04-28 11:45:02 (CanCan)
Ce a aparut pe pagina de Facebook a ucigasul de pe Calea Victoriei la putin timp dupa crima Loredana Istrate, o femeie de 38 de ani din Bucuresti, si-a gasit sfarsitul joi dimineata dupa ce fostul ei iubit a injunghiat-o cu sange rece intr-un magazin de lux de pe Calea Victoriei. Imediat dupa ce Tiberiu, caci asa se numeste agresorul, a comis odioasa crima, pe pagina lui de Facebook au aparut mai multe mesaje.Mesajele primite de criminal Loredana Istrate murit la scurt timp dupa atac, decesul fiind cauzat de mai multe plagi in zona toracelui. La locul tragedie, echipajele SMURD au... ...continuare.

Alerta pe Facebook! Escrocheria care iti compromite contul de utilizator

publicat 2016-04-28 09:15:23 (Romania-TV)
Alerta pe Facebook! Escrocheria care iti compromite contul de utilizator Utilizatorii sunt ademeniti sa dea click pe videoclipuri cu titluri de genul "My first video", "My video" sau "Private video". In continuare, victimele sunt directionate cate un site YouTube fals, unde li se cere sa instaleze o extensie suplimentara pentru a putea urmari videoclipul. ...continuare.

Patronul ziarului ,,Adevarul'', Cristian Burci, a fost retinut. Procurorii cer arestarea preventiva

publicat 2016-04-28 07:30:23 (Realitatea-TV)
Patronul ziarului ,,Adevarul'', Cristian Burci,  a fost retinut. Procurorii cer arestarea preventiva Omul de afaceri Cristian Burci a fost retinut pentru 24 de ore, dupa mai multe ore de audieri la sediul DIICOT Slatina. El a fost ridicat miercuri dimineata de procurorii DIICOT, fiind acuzat de evaziune fiscala cu un prejudiciu de circa 8 milioane de euro. ...continuare.

Patronul ziarului Adevarul, retinut

publicat 2016-04-28 07:15:19 (Cotidianul)
Patronul ziarului Adevarul, retinut Procurorii DIICOT l-au ridicat miercuri pe omul de afaceri într-un dosar în care au fost efectuate patru... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »