Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Dinamo joaca tot in Ștefan cel Mare » S-au pus in vanzare biletele pentru meciul cu Sepsi

publicat 2017-08-16 17:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo joaca tot in Ștefan cel Mare » S-au pus in vanzare biletele pentru meciul cu Sepsi Biletele pentru urmatorul meci al dinamovistilor în fata propriilor suporteri, cu Sepsi Sfântu Gheorghe, au fost puse deja în vânzare online, pe bilete.ro (Click AICI). De sâmbata, 19 august, biletele pot fi achizitionate si de la casele arenei din Ștefan cel Mare, conform programului comunicat de site-ul oficial al "câinilor". ... ...continuare.

Reactia dinamovistilor dupa ce Steaua a plecat neinvinsa din Portugalia

publicat 2017-08-16 00:15:02 (Antena3)
Reactia dinamovistilor dupa ce Steaua a plecat neinvinsa din Portugalia Sporting Lisabona si FCSB au terminat la egalitate, 0-0, marti seara, pe stadionul ''Jose Alvalade'' din Lisabona, in prima mansa a play-off-ului Ligii Campionilor la fotbal.  Pe pagina... ...continuare.

Ce a ajuns femeia care l-a aruncat in celula pe Raj Tunaru

publicat 2017-08-15 21:30:02 (Antena3)
Ce a ajuns femeia care l-a aruncat in celula pe Raj Tunaru În 2006, un scandal mediatic tinea prima pagina a ziarelor. Raj Tunaru, fost candidat la Primaria Capitalei, era condamnat la cinci ani de închisoare în California, dupa ce si-a batut cu... ...continuare.

Liga Campionilor: Cotele Stelei si celorlalte meciuri

publicat 2017-08-15 14:30:09 (OnlineSport)
Efortuna va prezinta cotele la pariuri sportive pentru meciurile de astazi din preliminariile Ligii Campionilor. Click aici. ...continuare.

Ovidiu Ioanitoaia il desfiinteaza pe selectionerul Daum: A scapat vacile in lucerna!

publicat 2017-08-15 12:30:01 (Antena3)
Ovidiu Ioanitoaia il desfiinteaza pe selectionerul Daum: A scapat vacile in lucerna! Dupa ce antrenorul Nationalei a jignit Gazeta Sportul, directorul ziarului ii raspunde ferm. "Intors dupa o saptamana petrecuta la manastirile din Moldova, am luat la citit presa din... ...continuare.

VIDEO Umilinta totala pentru dinamovisti la meciul cu Iasi » Hanca, luat peste picior: "Dribling din categoria «Te pup, pa, pa»"

publicat 2017-08-14 22:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Umilinta totala pentru dinamovisti la meciul cu Iasi » Hanca, luat peste picior: Dribling din categoria «Te pup, pa, pa» Dupa ce au învins Dinamo cu 2-1 la finalul unei partide în care "câinii" au condus cu 1-0, iesenii au publicat un clip video pe pagina oficiala de Facebook, în care Badic îl dribleaza pe Hanca.  La o zi dupa succesul din Copou, pe pagina de Facebook a lui Poli a aparut faza driblingului lui Badic, alaturi de descrierea "Narcis Badic cu un dribling din categoria «te pup, pa, pa»". ... ...continuare.

Prima proba, primele "trofee"! Margherita de la Clejani si Speak au tras lozul necastigator: Au plecat in Grecia cu... rata!

publicat 2017-08-14 21:00:01 (Antena-1)
Prima proba in "Aventura cu 4 stele" s-a dat inca de la prima intalnire a vedetelor noastre, in aeroport. Miza? Uriasa!  ...continuare.

LIVE Sepsi - CFR Cluj (21:00)

publicat 2017-08-14 20:15:12 (OnlineSport)
Etapa a 6-a se incheie cu meciul Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj, partida care va fi live text in aceasta pagina dupa ora 21:00. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei). ...continuare.

LIVE Voluntari - Gaz Metan (18:30)

publicat 2017-08-14 18:00:09 (OnlineSport)
Urmariti live text in aceasta pagina meciul FC Voluntari si Gaz Metan Medias programat in etapa a 6-a din Liga 1. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »