Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bianca Dragusanu, la "Miss Fata de la Pagina 5"

publicat 2016-02-06 03:00:56 (Ziare-Mondene)
Bianca Dragusanu, la Miss Fata de la Pagina 5 Bianca Dragusanu trece de la asistenta Tv la membru de juriu. Libertatea si Princess Club organizeaza joi, pe 24 octombrie, dupa miezul noptii (incepand cu ora 1.30) cel mai sexy concurs: MISS FATA DE LA PAGINA 5. Cele mai frumoase fete care au aparut sau urmeaza sa apara la celebra rubrica au fost selectate si vor urca pe podiumul din Princess Club intr-o prezentare de moda, plina senzualitate. Fetele vor imbraca piese de lenjerie de la Bellinda si vor incerca sa impresioneze un ...continuare.

Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto)

publicat 2016-02-06 03:00:55 (Ziare-Mondene)
Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto) Din Fifth Avenue, din New York, si pâna la cel mai mare mall din lume (in Dubai), shoppingul este o terapie. Iar daca buzunarul te tine, cu cât e mai luxoasa terapia, cu atât creste si stima de sine. Daca ai trecut prin bazarele din Turcia, ai strabatut "la click" magazinele virtuale si tot nu te simti pe deplin satisfacuta, mai jos ai cele mai tari destinatii de shooping din intreaga lume. Umple-ti contul si buzunarele (pentru ca vei ...continuare.

Ordinea meciurilor de la Fed Cup. Simona Halep joaca prima

publicat 2016-02-05 13:30:02 (Antena3)
Ordinea meciurilor de la Fed Cup. Simona Halep joaca prima Simona Halep, numarul trei mondial, o va intalni pe Karolina Pliskova, sambata, de la ora 13.00, in Sala Polivalenta din Cluj-Napoca, in prima partida de simplu a confruntarii dintre echipele de tenis ale... ...continuare.

VIRUSUL ZIKA: Marea Britanie ia masuri. In avioanele venite din regiunile afectate va fi pulverizat insecticid

publicat 2016-02-05 12:45:47 (Romania-TV)
VIRUSUL ZIKA: Marea Britanie ia masuri. In avioanele venite din regiunile afectate va fi pulverizat insecticid In avioanele care aterizeaza in Marea Britanie venind din tari in care este prezent virusul Zika va fi pulverizat insecticid, a anuntat vineri guvernul, potrivit ziarului The Guardian, relateaza Reuters. ...continuare.

Detaliul cumplit din aceasta imagine! Ce s-a intamplat cu fetita dupa ce tatal ei a postat fotografia cu prima baita!

publicat 2016-02-05 10:00:02 (CanCan)
Detaliul cumplit din aceasta imagine! Ce s-a intamplat cu fetita dupa ce tatal ei a postat fotografia cu prima baita! Un barbat a facut publica o imagine cu prima baita a fetitei lui. Insa, ce a observat dupa, l-a ingrozit cu adevarat. ...continuare.

Moldovean ridicat de mascati dupa ce a postat un mesaj pe pagina lui de Facebook

publicat 2016-02-04 16:15:02 (Antena3)
Moldovean ridicat de mascati dupa ce a postat un mesaj pe pagina lui de Facebook Un barbat din Republica Moldova a fost retinut de politisti dupa ce a postat pe pagina lui de Facebook un mesaj de amenintare la adresa unei companii din Chisinau."Azi la 17:00. O explozie puternica va rasuna... ...continuare.

Ce decizie a luat Prima TV in legatura cu bucatarul Horia Virlan

publicat 2016-02-04 13:00:42 (Realitatea-TV)
Ce decizie a luat Prima TV in legatura cu bucatarul Horia Virlan Prima TV a obtinut dreptul de a emite inca noua ani. Consiliul National al Audiovizualului a decis in sedinta de astazi sa prelungeasca licenta cu difuzare prin satelit a postului TV. ...continuare.

Hahahaaaa! Google are simtul umorului: Ce apare atunci cand ii cauti pe artistii romani: "Ruby este... "

publicat 2016-02-04 09:30:02 (Antena-1)
Hahahaaaa! Google are simtul umorului: Ce apare atunci cand ii cauti pe artistii romani: Ruby este... Atunci cand vine vorba de aflat ceva, primul lucru care iti vine in minte este Google-ul. Corect? Nu sa suni un prieten, nu sa deschizi o carte. Cel mai popular motor de cautare din lume ne-a usurat viata in asa fel, incat aproape orice informatie din lumea asta sta la un click distanta de noi. ...continuare.

Extern - Marea Britanie si UE au ajuns la un text de compromis pentru evitarea Brexit

publicat 2016-02-04 00:00:21 (Curierul-National)
Extern - Marea Britanie si UE au ajuns la un text de compromis pentru evitarea Brexit Un acord final nu a fost inca realizat, dar surse informate londoneze, citate de corespondentii la Bruxelles si la Londra ai ziarului "Les Echos", afirma ca David Cameron pare a fi satisfacut de continutul textului la care a ajuns impreuna cu Comisia ...continuare.

Ce se intampla cu programul Prima Casa. Anuntul a fost facut astazi

publicat 2016-02-03 20:45:01 (Antena3)
Ce se intampla cu programul Prima Casa. Anuntul a fost facut astazi Nicio banca nu si-a anuntat intentia de a renunta la Prima casa, a informat miercuri Ministerul Finantelor Publice, pe fondul ingrijorarilor ca institutiile bancare s-ar putea retrage din program din cauza legii darii in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »