Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

"Dodel" inspira mila » Patru cazuri in care comisiile n-au ignorat gesturile golanesti din Liga 1

publicat 2015-03-26 21:15:03 (Click)
Dodel inspira mila » Patru cazuri in care comisiile n-au ignorat gesturile golanesti din Liga 1 Cristi Tanase a scuipat spre fanii Stelei la pauza meciului cu Viitorul, scor 4-1, insa comisiile nu au luat atitudine dupa gestul capitanului campioanei, desi in alte cazuri i-au sanctionat dur pe vinovati. In ultimii 4-5 ani s-a intimplat aproape in fiecare sezon ca un fotbalist sau antrenor sa calce strimb, asa cum s-a petrecut si cu Tanase. Click aici pentru VIDEO! Ei au fost insa [...] ...continuare.

Primele IMAGINI cu BURTICA de GRAVIDA a Biancai Lapuste, logodnica lui Marius Moga

publicat 2015-03-26 16:30:16 (Romania-TV)
Primele IMAGINI cu BURTICA de GRAVIDA a Biancai Lapuste, logodnica lui Marius Moga Marius Moga si Bianca Lapuste fac pregatiri intense pentru marele moment al vietii lor, venirea pe lumea a unui bebelus. Recent, paparazzi Click! i-au surprins pe Marius Moga si Bianca Lapuste vizitand pentru cateva ore o clinica cunoscuta de ginecologie si obstetrica din centrul Capitalei. ...continuare.

Prognoza meteo pentru vineri

publicat 2015-03-25 20:45:13 (Realitatea-TV)
Prognoza meteo pentru vineri O vreme calda, cu temperaturi maxime in crestere fata de ziua predecenta ce vor ajunge la 19-20 grade. Conditiile de precipitatii vor fi reduse. Click! iti prezinta starea vremii zi de zi. In Bucuresti vremea va fi in continuare calda pentru aceasta perioada. ...continuare.

Familia despartita de tragedia din Franta: sotul a urcat in avion, sotia gravida nu a putut zbura

publicat 2015-03-25 11:00:09 (Realitatea-TV)
Familia despartita de tragedia din Franta: sotul a urcat in avion, sotia gravida nu a putut zbura Tragedia aviatica din Alpii francezi, in urma careia 150 de oameni si-au pierdut viata, tine prima pagina a ziarelor din intreaga lume, care prezinta povestile cutremuratoare ale victimelor, dar si ale familiilor indurerate, scrie ziare.com. ...continuare.

Dramatic! Cum a scapat o femeie de moarte, dupa tragedia aviatica din Franta! Sotul ei, insa...

publicat 2015-03-25 09:45:02 (Adevarul)
Tragedia aviatica din Franta tine prima pagina a ziarelor din intreaga lume, care publica noi informatii despre ce s-a intamplat acolo. ...continuare.

"Am fost prea gravida ca sa zbor!". Marturii cutremuratoare in urma tragediei aviatice din Franta

publicat 2015-03-25 09:00:02 (CanCan)
Am fost prea gravida ca sa zbor!. Marturii cutremuratoare in urma tragediei aviatice din Franta Tragedia aviatica din Franta tine prima pagina a ziarelor din intreaga lume, care publica noi informatii despre ce s-a intamplat acolo. ...continuare.

Mouse-ul care face mai multe lucruri deodata

publicat 2015-03-25 00:00:24 (Libertatea)
Mouse-ul care face mai multe lucruri deodata Logitech a lansat ieri cel mai avansat mouse wireless. Publicitate MX Mastere e optimizat sa controleze cu precizie un mediu complex, alcatuit din mai multe dispozitive si sisteme de operare. Mouseul dispune de un scroll adaptabil la viteza, care iti permite sa schimbi automat setarile modului de scrolling de la click-to-click la super-rapid, cat si de o rotita pentru degetul mare pentru schimbari de pagini. Conecteaza-te la computerul Windows sau Mac prin Bluetooth Smart si poti cupla... ...continuare.

Facebook negociaza cu sase companii media pentru publicarea de continut direct pe platforma

publicat 2015-03-24 19:30:01 (Capital)
Facebook negociaza cu sase companii media pentru publicarea de continut direct pe platforma Facebook negociaza cu cel putin sase companii media, printre care The New York Times, BuzzFeed si National Geographic, pentru gazduirea pe platforma online a continutului acestor institutii de presa, utilizatorii nemaifiind obligati sa dea click pe un link pentru accesarea articolelor. ...continuare.

Facebook negociaza cu sase companii media pentru publicarea de continut direct pe platforma

publicat 2015-03-24 19:00:10 (Mediafax)
Facebook negociaza cu sase companii media pentru publicarea de continut direct pe platforma Facebook negociaza cu cel putin sase companii media, printre care The New York Times, BuzzFeed si National Geographic, pentru gazduirea pe platforma online a continutului acestor institutii de presa, utilizatorii nemaifiind obligati sa dea click pe un link pentru accesarea articolelor. ...continuare.

Facebook negociaza cu sase companii media pentru publicarea de continut direct pe platforma

publicat 2015-03-24 18:45:21 (Ziarul-Financiar)
Facebook negociaza cu sase companii media pentru publicarea de continut direct pe platforma Facebook negociaza cu cel putin sase companii media, printre care The New York Times, BuzzFeed si National Geographic, pentru gazduirea pe platforma online a continutului acestor institutii de presa, utilizatorii nemaifiind obligati sa dea click pe un link pentru accesarea articolelor. In ultimele luni, platforma de socializare online Facebook a purtat o serie de negocieri in secret cu cel putin sase companii de media referitor la publicarea continutului creat de acestea direct pe platforma... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

traficanti neamt apa term zi libera oltenii radet ionut marinescu cofi alte banc noroc rafael marius niculae aliman grefier greva foamei piata bursiera eventul revolutionari dumbrava mihaela suit mahu taximetrist farul mariana documentar unirea credincios menajera alba ca zapada rebu ileana andreea podarescu retezat parintele stiai ca teamnet mariana cojocaru convorbire regia nationala a padurilor sex in public descoperiri ministerul finantelor erste group scolioza administratia bugetarii horoscop turkmenistan dinel