Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Socant! Ce suma IMENSA a furat fostul manager al cantaretei Alanis Morissette din banii artistei?

publicat 2017-01-19 17:45:08 (Realitatea-TV)
Socant! Ce suma IMENSA a furat fostul manager al cantaretei Alanis Morissette din banii artistei? Jonathan Todd, administratorul afacerilor cantaretei canadiene Alanis Morissette, a recunoscut ca i-a furat clientei sale 4,8 milioane de dolari intre 2010 si 2014, potrivit ziarului Los Angeles Times citat de Agepres. ...continuare.

DIVORȚ intr-o FAMILIE REGALA din Europa! Nimeni nu se AȘTEPTA LA EI

publicat 2017-01-19 10:00:03 (Evenimentul-Zilei)
DIVORȚ intr-o FAMILIE REGALA din Europa! Nimeni nu se AȘTEPTA LA EI DIVORȚ intr-o FAMILIE REGAL din Europa! Inceputul anului 2017 este unul cum nu se poate mai rau pentru familia regala. Printul Luis de Luxemburg si sotia lui, printesa Tessy, au ajuns pe prima pagina a ziarelor de scandal din toata lume. ...continuare.

Redactorul sef al Die Welt: "In fata lui Trump, trebuie sa fim si mai HOMOSEXUALI, si mai MULTICULTURALI"

publicat 2017-01-18 18:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Redactorul sef al Die Welt: In fata lui Trump, trebuie sa fim si mai HOMOSEXUALI, si mai MULTICULTURALI Intr-un editorial recent, redactorul sef al ziarului german, zis de dreapta, a facut apel la germani sa i se opuna lui Donald Trump. ...continuare.

EVZ pregateste o "bomba". Un personaj cheie vorbeste pentru prima data in scandalul Ghita-Coldea

publicat 2017-01-17 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
EVZ pregateste o bomba. Un personaj cheie vorbeste pentru prima data in scandalul Ghita-Coldea Jurnalistul Dan Andronic le promite cititorilor EVZ o extraordinara dezvaluire si chiar o rasturnare de situatie in scandalul Ghita-Coldea, dupa ce un personaj cheie al intregii afaceri s-a decis sa vobeasca. Daca intuiti despre cine ar putea fi vorba, puteti intra pe pagina de pe Facebook al lui Andronic si sa-i scrieti numele intr-un comentariu. Raspunsul corect va fi rasplatit cu un premiu important. ...continuare.

Oana de la "Mireasa pentru fiul meu" a nascut un baietel! Prima imagine cu bebelusul

publicat 2017-01-16 10:00:03 (CanCan)
Oana de la "Mireasa pentru fiul meu" a nascut un baietel! Prima imagine cu bebelusul Bebelusul Kevin este un copil sanatos, Oana inca mai are dureri, deoarece a nascut natural, dar spera ca in scurt timp se va recupera. Coco Munteanu a postat, pe pagina sa de pe o retea de socializare prima fotografie cu fiul lor.Oana a nascut un baietel perfect sanatos."Buna seara, astazi este cea mai importanta zi din viata noastra, la ora 07:31 a venit pe lume micutul nostru Kevin! Suntem cei mai fericiti parinti din lume, suntem emotionati si cu foarte multa iubire pentru a darui... ...continuare.

A cunoscut un "barbat misterios" in avionul cu care se intorcea din vacanta. Ce a urmat a adus-o pe prima pagina a ziarelor britanice

publicat 2017-01-15 20:30:04 (Evenimentul-Zilei)
A cunoscut un "barbat misterios" in avionul cu care se intorcea din vacanta. Ce a urmat a adus-o pe prima pagina a ziarelor britanice Dragostea poate "lovi" oriunde, chiar si intr-un avion. Aceasta este si povestea unei tinere care a facut de cateva ori contact vizual cu un pasager chipes, dar a fost prea timida sa-i afle contactele. ...continuare.

Cum recunosti femeile care fac sex de la prima intalnire. Ele sunt cele care cedeaza din prima!

publicat 2017-01-15 14:45:10 (Realitatea-TV)
Cum recunosti femeile care fac sex de la prima intalnire. Ele sunt cele care cedeaza din prima! Femeile mature si implinite pe plan profesional nu mai pierd timpul. Sunt gata sa ajunga direct in pat de la prima intalnire, arata un studiu recent. ...continuare.

A cunoscut un "barbat misterios" in avionul cu care se intorcea din vacanta. Ce a urmat a adus-o pe prima pagina a ziarelor britanice

publicat 2017-01-15 14:30:03 (Evenimentul-Zilei)
A cunoscut un "barbat misterios" in avionul cu care se intorcea din vacanta. Ce a urmat a adus-o pe prima pagina a ziarelor britanice Dragostea poate "lovi" oriunde, chiar si intr-un avion. Aceasta este si povestea unei tinere care a facut de cateva ori contact vizual cu un pasager chipes, dar a fost prea timida sa-i afle contactele. ...continuare.

LIVE Simona Halep in primul tur la Australian Open (2:00)

publicat 2017-01-15 13:30:11 (OnlineSport)
Simona Halep debuteaza la Australian Open in aceasta noapte de la ora 2:00 contra americancei Shelby Rogers in prima partida programata pe arena centrala Rod Laver. Partida va fi live text in aceasta pagina. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »