Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Cum au trait romanii cutremurul de sambata dimineata. Cele mai tari mesaje de pe pagina de Facebook Antena 3 Romania

publicat 2016-09-24 03:45:02 (Antena3)
Cum au trait romanii cutremurul de sambata dimineata. Cele mai tari mesaje de pe pagina de Facebook Antena 3 Romania Romania s-a trezit din somn dupa cutremurul de 5.7 pe Richter produs sambata dimineata. Pe pagina de Facebook Antena 3 au fost postate mii de mesaje in care romanii povestesc cum au simtit... ...continuare.

Iubirea inainte de Brangelina! Batai, droguri, infidelitate: Divorturi ale celebritatilor care au tinut prima pagina a ziarelor

publicat 2016-09-23 14:30:02 (Antena-1)
Anuntul privind divortul actorilor Angelina Jolie si Brad Pitt, perechea cea mai fascinanta de la Hollywood, a provocat o unda de soc in lumea showbiz-ului international. Mesajele fanilor disperati de destramarea cuplului supranumit ''Brangelina'' au inundat retelele de socializare, scrie directmatin.fr. Dar inaintea lor, alte cupluri celebre au sfarsit in acelasi mod ...continuare.

Campaniile anti-imunizare si lipsa serurilor au dus la moartea a trei bebelusi. Cea mai grava situatie din ultimii 1 ani

publicat 2016-09-22 20:00:09 (ProTV)
Campaniile anti-imunizare si lipsa serurilor au dus la moartea a trei bebelusi. Cea mai grava situatie din ultimii 1 ani Epidemia de rujeola, anuntata de autoritati, deschide o noua pagina dureroasa in sistemul sanitar, o pagina plina de greselile parintilor si ale autoritatilor. ...continuare.

Imaginea saraciei din Venezuela care face inconjurul lumii. Copii nou-nascuti, tinuti in cutii de carton. FOTO

publicat 2016-09-22 13:45:07 (ProTV)
Imaginea saraciei din Venezuela care face inconjurul lumii. Copii nou-nascuti, tinuti in cutii de carton. FOTO Inca un chip sinistru al saraciei din Venezuela ajunge pe prima pagina a ziarelor din intreaga lume. ...continuare.

Bogdan Vladau, implicat intr-un mega-scandal cu HOMOSEXUALI. Fostul "BURLAC" este facut "Ga" si "BISEXUAL" pe primele pagini ale TABLOIDELOR din Marea Britanie

publicat 2016-09-22 12:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Bogdan Vladau, implicat intr-un mega-scandal cu HOMOSEXUALI. Fostul BURLAC este facut Ga si BISEXUAL pe primele pagini ale TABLOIDELOR din Marea Britanie Cunoscutul artist Bogdan Vladau a ajuns sa pe prima pagina a taloidelor din Marea Britanie. Ziarele scrim despre el ca ar fi "gay" sau "bisexual". Totusi, fostul protagonist al emisiunii "Burlacul" a decis sa se judece cu acestea. ...continuare.

Presa britanica il face pe Bogdan Vladau homosexual. El ar fi tanarul roman inchiriat de un politician britanic pentru sex

publicat 2016-09-22 11:30:15 (Romania-TV)
Presa britanica il face pe Bogdan Vladau homosexual. El ar fi tanarul roman inchiriat de un politician britanic pentru sex Bogdan Vladau a ajuns, fara sa isi doreasca vreodata, pe prima pagina a tabloidelor britanice. Iar motivul este legat de o serie de acuzatii conform carora cantaretul si fostul fotomodel este considerat ba "gay", ba "bisexual". Evident, dupa aparitia informatiilor cu pricina, Vladau a luat foc, iar acum pare decis sa isi caute dreptatea in justitie. ...continuare.

Date oficiale: Coreea de Nord detine doar 28 de site-uri web

publicat 2016-09-21 17:30:17 (Romania-TV)
Date oficiale: Coreea de Nord detine doar 28 de site-uri web Statul nord-coreean detine doar 28 de domenii online inregistrate, aceste date au fost dezvaluite din cauza unei erori a unui angajat guvernamental in domeniul tehnologic, informeaza site-ul ziarului The Guardian. ...continuare.

A avut loc prima ninsoare in Romania! In ce localitate au cazut fulgii de nea

publicat 2016-09-21 12:30:02 (CanCan)
A avut loc prima ninsoare in Romania! In ce localitate au cazut fulgii de nea Prima ninsoare din acest an a avut loc miercuri, in localitatea Harghita Bai, iar localnicii spun ca au cazut primii fulgi de nea mai devreme decat in anii precedenti. Potrivit Jandarmeriei Montane, prima ninsoare a sezonului a inceput sa cada in jurul orei 11.00, dupa ce in cursul diminetii s-a inregistrat ploaie si lapovita. 'Nu prea imi amintesc sa fi nins atat de devreme, noi tot mai speram sa fie toamna. De obicei prima ninsoare cade pe la inceputul lui octombrie si e destul de... ...continuare.

De ce iti vor cardul marii comercianti?

publicat 2016-09-21 00:00:02 (Bursa)
Recent, cel mai mare retailer din comertul online lansa o campanie (de fapt era vorba de o re-lansare) denumita 'Plata cu 1 click', prin care toti cei care isi inregistrau un card bancar in momentul efectuarii unei comenzi primeau un voucher de 50 de lei pentru urmatoarea achizitie de pe site. Ideea era ca toti acesti clienti sa aleaga pe viitor, din comoditate, plata cu cardul cand efectueaza comenzile online, iar pentru asta magazinul era dispus sa renunte la 50 de lei ...continuare.

Andreea Tonciu a ajuns de nerecunoscut. Cum a aparut la petrecerea lui Reghecampf FOTO

publicat 2016-09-20 19:45:14 (Romania-TV)
Andreea Tonciu a ajuns de nerecunoscut. Cum a aparut la petrecerea lui Reghecampf FOTO Andreea Tonciu tinea pana nu demult prima pagina a ziarelor de scandal cu relatiile sale sau vestimentatiile provocatoare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »