Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Tragerea la sorti pentru castigatorul celui de-al doilea Audi RS5 va fi organizata pe 19 aprilie si va fi transmisa live pe pagina de Facebook a Vodafone Romania

publicat 2018-04-19 17:00:02 (AgoraNews)
Tragerea la sorti pentru castigatorul celui de-al doilea Audi RS5 va fi organizata pe 19 aprilie si va fi transmisa live pe pagina de Facebook a Vodafone Romania Vodafone Romania va organiza tragerea la sorti pentru castigatorul celui de-al doilea Audi RS5 Coupé in valoare de 129.000 de euro pe 19 aprilie, de la ora 15:00. Evenimentul va fi prezentat de vlogger-ul BRomania si va fi transmis live pe pagina de Facebook a Vodafone Romania. ...continuare.

Oana Roman, live la revista Viva. Amanunte oferite de vedeta despre cele mai importante evenimente ale saptamanii | VIDEO

publicat 2018-04-19 15:15:14 (Libertatea)
Oana Roman, live la revista Viva. Amanunte oferite de vedeta despre cele mai importante evenimente ale saptamanii | VIDEO Joi, 19 aprilie, Oana Roman a avut o noua emisiune live pe pagina de Facebook a revistei Viva. Ca de obicei, vedeta a luat in discutie cele mai importante evenimente ale saptamanii. Oana Roman a comentat la emisiunea sa pe care o are pe pagina de facebook a revistei Viva despre evenimentele marcante din ultima […] Post-ul Oana Roman, live la revista Viva. Amanunte oferite de vedeta despre cele mai importante evenimente ale saptamanii | VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Gothaer Asigurari Reasigurari a platit anul trecut agricultorilor 13,3 mil.lei pentru daune, cele mai afectate judete fiind Arad, Teleorman si Constanta

publicat 2018-04-19 11:45:48 (Ziarul-Financiar)
Gothaer Asigurari Reasigurari a platit anul trecut agricultorilor 13,3 mil.lei pentru daune, cele mai afectate judete fiind Arad, Teleorman si Constanta Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business intelligence al Ziarului Financiar. Pentru a putea avea acces la informatii trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si altele) - vezi prezentarea video a ZFCorporate. ...continuare.

Gothaer Asigurari Reasigurari a platit anul trecut 13,3 mil.lei pentru daune din agricultura, cele mai afectate judete fiind Arad, Teleorman si Constanta

publicat 2018-04-19 11:30:45 (Ziarul-Financiar)
Gothaer Asigurari Reasigurari a platit anul trecut 13,3 mil.lei pentru daune din agricultura, cele mai afectate judete fiind Arad, Teleorman si Constanta Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business intelligence al Ziarului Financiar. Pentru a putea avea acces la informatii trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si altele) - vezi prezentarea video a ZFCorporate. ...continuare.

"La un click distanta"

publicat 2018-04-19 08:15:10 (Dilema-Veche)
La un click distanta  Poftim sa stim ce fac altii? De acord, dar sa fim siguri ca si noi am devenit obiectul curiozitatii altora. Locuim cu totii în acelasi Panopticum, fara exceptie: dovada ca pîna si Mark Zuckerberg a recunoscut ca datele sale personale au ajuns la Cambridge Analytica ...continuare.

Barbara Bush a murit la varsta de 92 de ani. A fost sotia si mama a doi presedinti americani

publicat 2018-04-18 05:45:13 (Libertatea)
Barbara Bush a murit la varsta de 92 de ani. A fost sotia si mama a doi presedinti americani Barbara Bush a murit la 92 de ani ani. Sotie si mama de presedinte american, Barbara Bush s scris o pagina importanta a istoriei americane contemporane, fiind in prim-planul politicii timp de peste doua secole. Libertatea va prezinta cine a fost Barbara Bush, a 37-a prima Doamna a Statelor Unite intre 1989 si 1993 si […] Post-ul Barbara Bush a murit la varsta de 92 de ani. A fost sotia si mama a doi presedinti americani apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Pagina de YouTube "iUmor" are aproape UN MILION de subscribers! 1395 de clipuri, trei miliarde de minute vizionate, tot atatea momente de amuzament si un "MULȚUMIM MULT!" Noi venim cu "iUmorul", voi cu rasul molipsitor!

publicat 2018-04-17 18:15:02 (Antena-1)
Pagina de YouTube iUmor are aproape UN MILION de subscribers! 1395 de clipuri, trei miliarde de minute vizionate, tot atatea momente de amuzament si un MULȚUMIM MULT! Noi venim cu iUmorul, voi cu rasul molipsitor! Pagina de YouTube "iUmor" are aproape UN MILION de subscribers! Numaratoarea inversa a inceput, iar pana acum a adunat 986.343 de fani care o urmaresc si care "gusta" din plin clipurile concurentilor si castigatorilor care au facut senzatie pe scena emisiunii. ...continuare.

Pagina de YouTube "iUmor" are aproape UN MILION de subscribers! 1395 de clipuri, trei miliarde de minute vizionate, tot atatea momente de amuzament si un "MULȚUMIM MULT!" Noi venim cu "iUmorul", voi cu rasul molipsitor!

publicat 2018-04-17 17:15:02 (Antena-1)
Pagina de YouTube iUmor are aproape UN MILION de subscribers! 1395 de clipuri, trei miliarde de minute vizionate, tot atatea momente de amuzament si un MULȚUMIM MULT! Noi venim cu iUmorul, voi cu rasul molipsitor! Pagina de YouTube "iUmor" are aproape UN MILION de subscribers! Numaratoarea inversa a inceput, iar pana acum a adunat 986.343 de fani care o urmaresc si care "gusta" din plin clipurile concurentilor si castigatorilor care au facut senzatie pe scena emisiunii. ...continuare.

Asa arata Silvia Chifiriuc in 2009, cand s-a maritat cu Petre Roman. Transformare totala. Cum a ajuns sa arate

publicat 2018-04-17 16:15:02 (Antena3)
Asa arata Silvia Chifiriuc in 2009, cand s-a maritat cu Petre Roman. Transformare totala. Cum a ajuns sa arate In urma cu un deceniu, Petre Roman a tinut prima pagina a ziarelor din Romania dupa ce si-a parasit sotia, pe Mioara, pentru cantareata Silvia Chifiriuc. Fostul prim-ministru al Romaniei si diva... ...continuare.

CUPA ROMANIEI HERMANNSTADT-GAZ METAN LIVE VIDEO. Duel ardelean in prima semifinala a Cupei

publicat 2018-04-17 16:00:21 (Romania-TV)
CUPA ROMANIEI HERMANNSTADT-GAZ METAN LIVE VIDEO. Duel ardelean in prima semifinala a Cupei CUPA ROMANIEI HERMANNSTADT-GAZ METAN LIVE VIDEO ora 17.00 Click aici pentru a vedea Harmannstadt - Gaz Metan Pana sa ajunga in aceasta faza a competitiei, Hermannstadt a trecut rand pe rand de Industria Galda, FC Voluntari, Juventus Bucuresti si de FCSB. Gaz Metan a trecut de Metaloglobus, CS Mioveni si de Astra, pana sa ajunga in semifinalele Cupei Romaniei. "Suntem aproape de o mare realizare. Daca Gaz Metan va reusi calificarea in finala Cupei Romaniei, atunci vom intra in paginile de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro