Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Sa discutam despre SEO si Marketing! Sfaturi de la SEOAgency.ro

publicat 2016-08-24 14:15:08 (Hit)
Sa discutam despre SEO si Marketing! Sfaturi de la SEOAgency.ro Afacerea ta este pe prima pagina in motorul de cautare google ? Ce este si ce reprezinta SEO?SEO = Optimizarea unui site pentru motoarele de cautare Un motor de cautare permite utilizatorilor sa caute informatii pe internet. Ei tasteaza un cuvant sau o expresie formata din cateva cuvinte in casuta speciala, iar cand dau enter li se va afisa o lista lunga de rezultate, incepand de la cele mai relevante. Cateva exemple de motoare de cautare sunt Google (cel mai mare si cel mai cunoscut), Yahoo... ...continuare.

Dinamo amana, dar Steaua sta si mai rau, insa joaca doua meciuri fara internationali! Andone se teme sa foloseasca restul lotului intr-un meci oficial?

publicat 2016-08-24 11:30:13 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo amana, dar Steaua sta si mai rau, insa joaca doua meciuri fara internationali! Andone se teme sa foloseasca restul lotului intr-un meci oficial? Dinamo a cerut amânarea partidei din sferturile de finala ale Cupei Ligii cu Astra, care fusese programata pe 8 septembrie. Motivul? "Vor avea 6-7 jucatori convocati la loturile nationale si nu au de unde sa faca o echipa care sa lupte corect cu Astra. Andone nu avea efectiv pe cine sa bage în teren! Solicitarea celor de la Dinamo a fost aprobata, urmând sa se decida când se va juca aceasta partida", spus sursele ziarului. ... ...continuare.

Mutu, pe urmele lui Borcea: Va fi tata a patra oara

publicat 2016-08-23 12:30:19 (Romania-TV)
Mutu, pe urmele lui Borcea: Va fi tata a patra oara Adrian Mutu (37 de ani) si sotia lui, Sandra (22 de ani), "lucreaza" de ceva vreme la un copil, pe care si-l doresc enorm. Vestile sunt foarte bune: se pare ca anul viitor, mai precis in primavara, fostul fotbalist va deveni tatic pentru a patra oara, scrie click.ro. ...continuare.

Marin Moraru lasase tigarile de 20 de ani, dar a murit de cancer la plamani

publicat 2016-08-23 11:15:09 (Romania-TV)
Marin Moraru lasase tigarile de 20 de ani, dar a murit de cancer la plamani Marin Moraru ne-a parasit duminica, la 79 de ani, dupa o suferinta indelungata. Este vorba despre cancer la plaman, dupa cum au povestit, in exclusivitate pentru Click!, apropiatii familiei. ...continuare.

E topita dupa ea! Prietenii AMALIEI ENACHE au inrosit butonul de like cand au vazut aceste poze

publicat 2016-08-22 15:00:02 (CanCan)
E topita dupa ea!  Prietenii AMALIEI ENACHE au inrosit butonul de like cand au vazut aceste poze Amalia Enache este in culmea fericirii dupa ce a nascut in urma doua saptamani o fetita de nota zece. Ea a postat luni pe Facebook mai multe fotografii cu bebelusul, iar prietenii au inrosit butonul de like. Amalia Enache a devenit pentru prima oara mamica in urma cu doua saptamani. Vedeta a adus-o pe lume pe Alma, o fetita perfect sanatoasa, care purta numele Alma. Luni, Amalia a pus noi poze cu micuta pe pagina ei de socializare si le-a spus cat de mandra este de ea. " Felicitari, femeie... ...continuare.

HORIA BRENCIU a "spart" o nunta! Mireasa a fugit ca sa fie cu el. Ce a facut ginerica

publicat 2016-08-22 13:45:02 (CanCan)
HORIA BRENCIU a spart o nunta! Mireasa a fugit ca sa fie cu el. Ce a facut ginerica Horia Brenciu a povestit pe pagina lui de Facebook ce a patit in urma cu cateva zile, in timp se afla pe scena. Artistul s-a trezit in mijlocul concertului cu o mireasa care a plecat de la propria nunta ca sa-l asculte live. "Pentru concertul nostru, tanara din imagine si-a lasat viitorul sot de izbeliste. Asa mireasa melomana n-am mai vazut! Credeti ca mirele e fanul meu?", a scris Horia Brenciu pe pagina sa de socializare, acolo unde a postat si o poza cu el si cu mireasa. La scurt timp,... ...continuare.

Lumea la un click distanta. Site-ul unde poti vedea orice strada din lume si orice casa doresti

publicat 2016-08-19 17:30:11 (Romania-TV)
Lumea la un click distanta. Site-ul unde poti vedea orice strada din lume si orice casa doresti In ultimii ani tehnologiile au evoluat atat de mult incat in doar cateva secunde poti ajunge in celalalt colt al lumii. ...continuare.

Decizie bomba la PRO TV! MASTERCHEF, scoasa din grila de toamna. Cei trei jurati vor fi schimbati

publicat 2016-08-19 16:45:08 (Realitatea-TV)
Decizie bomba la PRO TV! MASTERCHEF, scoasa din grila de toamna. Cei trei jurati vor fi schimbati Chiar daca au fost anuntate cu mare tam-tam, emisiunile "Vocea Romaniei Junior" si "Master Chef" nu vor intra in grila de toamna la Pro TV. Click! a aflat de ce aceste show-uri au fost puse, deocamdata, pe lista de asteptare. ...continuare.

BCR opreste temporar sistemul informatic

publicat 2016-08-19 12:30:01 (Bursa)
Banca Comerciala Romana (BCR) opreste in noaptea 19 - 20 august, intre orele 23:00 - 05:00 si in ziua de 21 august, in intervalul 07:00 -14:00, serviciile de internet banking (Click 24 si Business 24 Banking), mobile banking (Touch 24 Banking) si phone banking (Alo 24 Banking), MFM/MFD (masina multifunctionala), Ghiseul automat (APT), potrivit unui comunicat de presa al bancii remis redactiei. ...continuare.

BCR opreste temporar sistemul informatic

publicat 2016-08-19 12:15:02 (AgoraNews)
BCR opreste temporar sistemul informatic Banca Comerciala Romana (BCR) opreste in noaptea de 19-20 august a.c., intre orele 23:00 - 05:00 si in ziua de 21 august a.c, intre orele: 07:00-14:00, serviciile de internet banking (Click 24 si Business 24 Banking),mobile banking (Touch 24 Banking) si phone banking (Alo 24 Banking), MFM/MFD (masina multifunctionala), Ghiseul automat (APT). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »