Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

FERMA VEDETELOR: Gafe in lant la PRO TV. Vedele de la Ferma apar in ipostaze interzise

publicat 2015-04-18 21:00:21 (Romania-TV)
FERMA VEDETELOR: Gafe in lant la PRO TV. Vedele de la Ferma apar in ipostaze interzise Celebritatile de la "Ferma vedetelor" (PRO TV) gafeaza in lant. La o zi dupa ce Click! a scris ca Augustin Viziru a jucat la cazinou, dandu-se astfel de gol ca a parasit competitia, un altul o comite grav. Dima Trofim s-a pozat de Paste la o paranghelie, in afara fermei. ...continuare.

Mesaj ciudat al lui Adi Popa pe pagina de Facebook: "Cine ghiceste scorul la acest meci?"

publicat 2015-04-17 21:15:20 (Gazeta-Sporturilor)
Multi dintre fotbalistii Stelei si-au deschis recent pagina de Facebook si încearca sa atraga cît mai multi fani organizînd tot felul de concursuri.  Adi Popa i-a surprins pe suporteri cu un mesaj ciudat. Acesta le-a cerut oamenilor sa ghiceasca scorul de la CFR cu ASA Tîrgu Mures, însa  i-a îndrumat oarecum sa mearga pe victoria oaspetilor. ... ...continuare.

Barack Obama s-a intalnit cu Matteo Renzi la Casa Alba

publicat 2015-04-17 19:30:11 (Mediafax)
Barack Obama s-a intalnit cu Matteo Renzi la Casa Alba Premierul Italiei, Matteo Renzi, a fost primit vineri, la Casa Alba, de presedintele Statelor Unite, Barack Obama, cu care va discuta despre situatia din Libia, despre relatiile cu Rusia si despre combaterea terorismului, informeaza site-ul ziarului La Repubblica. ...continuare.

Nu ratati emisiunea de la B1 TV: "LUMINI ȘI UMBRE". Bogdan Aurescu, invitatul lui Dan Andronic

publicat 2015-04-17 18:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Nu ratati emisiunea de la B1 TV: "LUMINI ȘI UMBRE". Bogdan Aurescu, invitatul lui Dan Andronic Nu ratati interviul realizat de directorul general al ziarului Evenimentul Zilei, in care ministrul Sanatatii, Nicolae Banicioiu, va vorbi despre cauzele care au dus la deteriorarea sistemului sanitar romanesc, dar va dezvalui si cine a bagat Sanatatea in coma, precum si care au fost erorile savarsite. ...continuare.

Ti-ai pierdut telefonul Android? Google ti-l gaseste printr-un singur click

publicat 2015-04-17 16:00:13 (Romania-TV)
Ti-ai pierdut telefonul Android? Google ti-l gaseste printr-un singur click Google a adaugat serviciul de localizare "find my phone" in cadrul celei mai recente actualizari a aplicatiei pentru smartphone-urile cu sistem de operare Android. ...continuare.

Iuliana Luciu a fost sarbatorita la prima ora a diminetii

publicat 2015-04-17 15:15:20 (Libertatea)
Iuliana Luciu a fost sarbatorita la prima ora a diminetii Iuliana Luciu a implinit astazi 28 de ani si a primit cadou o petrecere surpriza inca de la prima ora. Tort, artificii si multe urari de la prieteni, acestea au fost ingredientele acestei dimineti pentru vedeta de la Antena 1. Publicitate Iuliana Luciu a sarbatorit implinirea a 28 de ani printre prietenii, iar pe site-ul ei de socializare felicitarile au curs inca de la prima ora. De cateva luni vedeta are o noua relatie, iar despre iubitul ei spune ca va sta departe de presa.   ...continuare.

Ponta, prima declaratie dupa Congresul UDMR: Ce isi doreste de la membrii Uniunii

publicat 2015-04-17 13:15:14 (Realitatea-TV)
Ponta, prima declaratie dupa Congresul UDMR: Ce isi doreste de la membrii Uniunii Premierul Victor Ponta a declarat, vineri, pe pagina personala de Facebook, ca UDMR este "singurul reprezentant legitim al comunitatii maghiare din Romania", cu care isi doreste, in urmatorii ani, sa pastreze capacitatea de dialog. ...continuare.

HOROSCOP: Topul zodiilor care se indragostesc imediat

publicat 2015-04-17 10:30:13 (Romania-TV)
HOROSCOP: Topul zodiilor care se indragostesc imediat Este greu de crezut in dragoste la prima vedere. Tocmai numele, "dragoste la prima vedere" suna atat de inselator. Prima data observam aspectul fizic al persoanei care ne poate atrage foarte tare. Dar de mentalitate de indragostim, nu de fizic. Este ca si diferenta dintre a placea pe cineva si a iubi pe cineva. ...continuare.

Eveniment la Phenian: Prima Doamna a Coreei de Nord a aparut in public dupa o lunga absenta

publicat 2015-04-17 00:15:22 (Romania-TV)
Eveniment la Phenian: Prima Doamna a Coreei de Nord a aparut in public dupa o lunga absenta Ri Sol-Ju, Prima Doamna a Coreei de Nord, a aparut in public, alaturi de sotul ei, dictatorul de la Phenian, Kim Jong-Un, pentru prima oara de la inceputul acestui an, cu ocazia celebrarii zilei de nastere a liderului fondator al statului comunist, Kim Ir-Sen, a informat presa oficiala nord-coreeana. ...continuare.

Sotia lui Kim Jong-un, pentru prima data in public dupa 5 luni - FOTO

publicat 2015-04-16 12:15:14 (Mediafax)
Sotia lui Kim Jong-un, pentru prima data in public dupa 5 luni - FOTO Liderul nord-coreean Kim Jong-un a fost vazut pentru prima data in acest an alaturi de sotia sa, Ri Sol Ju. Prima Doamna a Coreei de Nord nu a mai fost vazuta in public din luna decembrie 2014. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »