Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Un nou mall va fi deschis saptamana viitoare

publicat 2017-03-27 13:45:02 (Antena3)
Un nou mall va fi deschis saptamana viitoare Oasis Retail & Development Consulting va inaugura prima faza a proiectului Prima Shops Oradea, saptamâna viitoare, pe 6 aprilie. În prezent, 75% din suprafata de 5.000 metri patrati aferenti... ...continuare.

Grecia nu mai conteaza

publicat 2017-03-27 00:15:02 (Bursa)
Grecia nu mai conteaza Motto-ul national al Greciei este "Libertate sau Moarte", iar titlul imnului de stat este "Imn Libertatii". In ziua de 25 martie, Republica Elena sarbatoreste Ziua Nationala, care marcheaza declansarea Razboiului de independenta din 1821, in urma caruia a iesit de sub dominatia de 400 de ani a Imperiului Otoman. Alta zi de 25 martie a tinut, insa, prima pagina a publicatiilor europene, cea care marcheaza 60 de ani de la semnarea Tratatului de la Roma. In cartea sa "Razboi si pace si razboi:... ...continuare.

Politia l-a audiat pe autorul amenintarii catre redactia GSP » A recunoscut din prima, iar Politia i-a deschis dosar penal!

publicat 2017-03-26 14:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Politia l-a audiat pe autorul amenintarii catre redactia GSP » A recunoscut din prima, iar Politia i-a deschis dosar penal! Ieri, într-o postare pe pagina de facebook, redactorul-sef al Gazetei, Catalin Tolontan, a dezvaluit mesajul de amenintare primit de un jurnalist din partea unei persoane care se recomanda drept suporter dinamovist. Acelasi user a trimis un mesaj similar si pe facebook-ul Gazetei, în care a amenintat toti jurnalistii publicatiei. Ieri, Victor Vrînceanu a fost si a depus o plângere la circa 8 a Politiei Bucuresti. ... ...continuare.

Nimeni nu se uita in ochii acestor zeite. Dupa primul click apar si raspunsurile: trupurile lor hipnotizeaza simturile - Foto galerie

publicat 2017-03-25 15:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Doamnele si domnisoarele din imagini poarta o povara foarte grea: au trupuri atat de frumoase incat privirile celor care le admira nu se mai concentreaza si pe trasaturile lor. ...continuare.

Nedelcearu nu se dezminte » A sfidat conducerea dinamovista prin ultima fotografie postata

publicat 2017-03-24 16:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Nedelcearu nu se dezminte » A sfidat conducerea dinamovista prin ultima fotografie postata Aflat pe lista celor patru jucatori dinamovisti prinsi bauti la nationala U21, Ionut Nedelcearu nu se dezminte. În contrast cu discursul moralizator recitat de Nedelcearu pe pagina oficiala de Facebook a lui Dinamo, jucatorul dinamovist a postat astazi pe pagina personala de Instagram o fotografie prin care se autoironiza pentru situatia în care a fost pus ieri.  "Irak 2017, salvati-ne", a fost mesajul postat de Nedelcearu pe Instagram. ... ...continuare.

Ce s-a intamplat cu pagina de facebook a Daliei Duca dupa inmormantarea acesteia

publicat 2017-03-23 15:00:02 (Antena3)
Ce s-a intamplat cu pagina de facebook a Daliei Duca dupa inmormantarea acesteia La scurt timp dupa inmormantare Daliei Duca, familia i-a modificat contul personal de Facebook, transformandu-l intr-o pagina de comemorare a tinerei ucise de Adrian Hladii. "Speram ca... ...continuare.

Ministrul Justitiei, in Parlamentul European: Nu OUG 13 a fost problema, ci faptul ca a fost adoptata noaptea

publicat 2017-03-22 13:45:01 (Adevarul)
Ministrul Justitiei, in Parlamentul European: Nu OUG 13 a fost problema, ci faptul ca a fost adoptata noaptea Filosoful Gabriel Liiceanu, si redactorul-sef adjunct al ziarului "Adevarul", Liviu Avram, participa astazi la o dezbatere in Parlamentul European pe tema democratiei si a justitiei in Romania dupa scandalul OUG 13/2017 de modificare a codurilor penale. Din partea Guvernului a vorbit ministrul Justitiei, Tudorel Toader. ...continuare.

Ce a aparut pe contul de Facebook al Daliei Duca dupa ce tanara a fost inmormantata

publicat 2017-03-22 10:45:02 (CanCan)
Ce a aparut pe contul de Facebook al Daliei Duca dupa ce tanara a fost inmormantata Dalia Duca a fost inmormantata sambata, in prezenta a 500 de persoane (DETALII AICI). La scurt timp dupa inmormantare, familia i-a modificat contul de Facebook Daliei Duca, transformandu-l intr-o pagina de comemorare a tinerei ucise de Adrian Hladii. "Speram ca oamenii care o iubesc pe Adnilda (Dalia Duca) vor gasi confortul de a vizita profilul ei pentru a-si aminti de ea", a aparut pe pagina de Facebook a Daliei Duca.Totodata, nimeni nu mai poate vedea detalii pe profilul Daliei Duca si... ...continuare.

Tratatul de la Roma, care a pus bazele UE, a avut numai prima si ultima pagina tiparite. Cele sase state fondatoare au semnat niste pagini goale

publicat 2017-03-21 20:45:01 (Antena-1)
Tratatul de la Roma, care a pus bazele UE, a avut numai prima si ultima pagina tiparite. Cele sase state fondatoare au semnat niste pagini goale Cele sase state fondatoare ale Uniunii Europene au aprobat oficial Tratatul de la Roma, punand bazele blocului comunitar, in urma cu aproximativ 60 de ani, semnand o serie de pagini goale, relateaza AFP. ...continuare.

MARINA DINA si-a revenit miraculos la trei luni de cand a nascut gemeni!

publicat 2017-03-21 13:00:02 (CanCan)
MARINA DINA si-a revenit miraculos la trei luni de cand a nascut gemeni! Marina Dina a devenit pentru prima oara mamica de gemeni in urma cu trei luni si este tare mandra de micutii ei. Vedeta si-a revenit spectaculos dupa ce a nascut, probabil gemenii au solicitat-o suficient incat sa dea jos kilogramele pe care le-a acumulat in timpul sarcinii. Blonda a postat pe pagina sa de Instagram o fotografie, in care le arata prietenilor virtuali cat de bine arata in acest moment. Marina Dina este tare fericita ca a reusit sa scape de kilogramele in plus acumulate pe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »