Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Roman UCIS CU BESTIALITATE in Italia

publicat 2014-08-31 12:00:33 (Realitatea-TV)
Roman UCIS CU BESTIALITATE in Italia Barbatul, care avea aproximativ 40 de ani, prezenta urme de lovituri de cutit si a fost gasit intr-o balta de sange. Oamenii legii au deschis o ancheta in acest caz si spera sa gaseasca cat mai repede vinovatii, potrivit click.ro. ...continuare.

Vrei sa afli cum FACE SEX? Urmareste aceste 6 SEMNE la PRIMA INTALNIRE

publicat 2014-08-30 22:45:21 (Romania-TV)
Vrei sa afli cum FACE SEX? Urmareste aceste 6 SEMNE la PRIMA INTALNIRE La prima intalnire ai sansa sa cunosti pe cineva nou, sa-ti dai seama daca vrei sa va vedeti si a doua oara si, poate, sa devina dragostea vietii tale. In acelasi timp insa, aceasta prima intalnire, poate fi folosita si pentru a-ti da seama daca tipul cu care iesi, stie ce sa faca in pat. ...continuare.

Jojo si Paul Ipate, prima fotografie impreuna! Cei doi sunt impreuna inca din luna iunie!

publicat 2014-08-30 22:00:24 (Libertatea)
Jojo si Paul Ipate, prima fotografie impreuna! Cei doi sunt impreuna inca din luna iunie! Jojo si Paul Ipate au tinut prima pagina a ziarelor in ultimele zile dupa ce au fost surprinsi impreuna. Putini stiu insa ca cei doi actori formeaza un cuplu de cateva luni bune. Jojo si Paul Ipate Flacara iubirii dintre Jojo si Paul Ipate s-a aprins in luna iunie, in perioada in care cei doi au filmat impreuna pentru un nou proiect. La vremea respectiva, Paul a postat pe contul sau de Facebook o fotografie cu Catalina Grama, alias Jojo. "New project. Prima zi de filmare cu Jojo", a scris... ...continuare.

VIDEO Stoke a invins Manchester City printr-un super gol, reusit dupa o cursa de 80 de metri!

publicat 2014-08-30 19:45:15 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Stoke a invins Manchester City printr-un super gol, reusit dupa o cursa de 80 de metri! Manchester City a pierdut pe teren propriu in fata celor de la Stoke cu 1-0. Mame Biram Diouf a marcat in minutul 58, dupa o cursa superba de aproape 80 de metri. Fostul jucator al celor de la Manchester United a plecat cu mingea la picior din propria jumatate, a depasit toata apararea "cetatenilor" si a inscris cu un sut fara speranta pentru Hart! Click aici pentru VIDEO! Manchester City a inregistrat prima infringere din acest sezon de Premier League. ...continuare.

SARBATOARE - Fiica lui Gabriel Cotabita se marita. Ea este fata interpretului

publicat 2014-08-30 16:45:27 (Realitatea-TV)
SARBATOARE - Fiica lui Gabriel Cotabita se marita. Ea este fata interpretului Moment emotionant pentru Gabriel Cotabita, in varsta de 58 de ani. Artistul isi conduce fiica cea mare, pe Aela, la altar. Aela Cristina (31 de ani) se marita religios cu Marius Deak (35 de ani). Interpretul a facut anuntul pe pagina personala de Facebook "Astazi pentru prima data voi fi, ceea ce romanii numesc, "socru mic" ! Iti multumesc Aela pentru cat de mare si de fericit ma faci sa ma simt! Sa fie intr-un ceas bun!", a scris Cotabita pe contul lui de socializare. Sursa: cancan.ro ...continuare.

Secret descoperit dupa ani de tacere! Cum si-au cunoscut de fapt nepotii lui Adrian Paunescu bunicul! S-a intamplat la redactie

publicat 2014-08-30 12:15:05 (CanCan)
Secret descoperit dupa ani de tacere! Cum si-au cunoscut de fapt nepotii lui Adrian Paunescu bunicul! S-a intamplat la redactie Andreea Paunescu, fosta Barla, este mama a doua fete superbe. Cele doua nu au avut o relatie foarte apropiata cu bunicul lor, insa mergeau destul de des in vizita la acesta, la redactia ziarului unde lucra. Andreea a facut practica acolo si... ...continuare.

Excavator cu draglina, scos la vanzare pentru 196.000 de euro

publicat 2014-08-29 15:15:53 (Ziarul-Financiar)
Excavator cu draglina, scos la vanzare pentru 196.000 de euro Compania Hidroconstructia scoate la licitatie in data de 5 septembrie un excavator draglina pasitoare pentru un pret de 196.000 de euro fara TVA.Excavatorul se afla in localitatea Izbiceni, judetul Olt.Mai multe detalii despre licitatieIn sectiunea Licitatii de pe ZF Corporate, serviciul online de stiri cu plata al Ziarului Financiar, ai acces zilnic la zeci de anunturi noi de business ...continuare.

Economie mondiala - In anul 2030, China va avea 350 mil. de pensionari

publicat 2014-08-29 00:00:14 (Curierul-National)
Se presupune ca, in China, inainte de anul 2030, 350 milioane de oameni - o patrime din populatia Chinei - vor avea varsta de peste 60 ani. Acest numar va fi de trei ori mai mare decat actualul numar al batranilor chinezi, potrivit ziarului Cankao Xiaox ...continuare.

Gest dramatic al unei membre a armatei SUA

publicat 2014-08-25 23:15:04 (Cotidianul)
Gest dramatic al unei membre a armatei SUA O membra a armatei americane s-a împuscat, luni, într-o baza militara din statul Virginia, anunta Pentagonul, citat de site-ul ziarului The Washington Post. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

salaj caras severin dimineata carmen dumitrescu silvic digi mobil mosi footbal industria mobilei caprele culmea fericirii mediere femei singure herea calculator taxa alocatii bacau inchisoare mures astrologul hagi tudose mihaela zagrean iasi marian petrache admitere dosar penal maramures neamt dedeman accident in cluj tiriac doua coarne lemn gorj al qaida galerii foto daniel ghita gheorghe alexandru inundatii in moldova merkel graiul dan petrach mariana examen boris ajutor de stat modern agentia de plati zlata ayia napa