Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

PREDOIU: Voi fi DISTRUGATOR pentru PONTA

publicat 2014-07-24 15:45:32 (Ziarul-Atac)
PREDOIU: Voi fi DISTRUGATOR pentru PONTA Intr-o postare pe pagina sa de Facebook, Catalin Predoiu a avut o prima reactie privind anuntul premierului Victor Ponta de a candida la prezidentiale.Astfel, Predoiu cheama "armata PDL si PNL sa se mobilizeze"."Ponta a spus ca cel mai dificil adversar ar fi fost Antonescu. Ii transmit ca eu nu voi fi dificil, ci pur si simplu distrugator pentru el si clica din spatele lui. Eu nu-i voi crea probleme, ci pur si simplu il voi invinge. Indiferent cine va candida de la noi, Johannis sau... ...continuare.

A comis-o! I-a iesit sfarcul din bluza si ea nu a simtit! Ce a facut Lady Gaga imediat ce si-a dat seama de greseala!

publicat 2014-07-24 15:45:04 (CanCan)
A comis-o! I-a iesit sfarcul din bluza si ea nu a simtit! Ce a facut Lady Gaga imediat ce si-a dat seama de greseala! Lady Gaga face ce face si reuseste sa tina prima pagina a ziarelor. De data aceasta, interpreta a comis-o din nou, insa, fara voia ei. ...continuare.

Connect-R e in culmea fericirii. Fetita lui a spus primul cuvant. Totul a fost filmat VIDEO

publicat 2014-07-24 13:30:21 (Romania-TV)
Connect-R e in culmea fericirii. Fetita lui a spus primul cuvant. Totul a fost filmat VIDEO Connect-R este in culmea fericirii dupa ce fetita lui, Maya, a spus primul sau cuvant. Pentru artist bucuria este cu atat mai mare, cu cat micuta a rostit prima oara "tata", iar momentul a fost filmat si postat pe pagina de Facebook a cantaretului. ...continuare.

Scandal intre dive: "Exista 5 lucruri pe care Andreea Marin le face mai bune cu gura decat mine"

publicat 2014-07-24 11:00:19 (Romania-TV)
Scandal intre dive: "Exista 5 lucruri pe care Andreea Marin le face mai bune cu gura decat mine" Dupa ce a auzit declaratia pe care Andreea Marin a facut-o, marti seara, la emisiunea Click! de la Prima TV, Iulia Albu a iesit si ea la atac. Replica ei este una in stilu-i caracteristic. ...continuare.

Vedeta Prima TV Andreea Fried a nascut

publicat 2014-07-23 23:00:26 (Libertatea)
Vedeta Prima TV Andreea Fried a nascut Andreea Fried, prezentatoarea jurnalului de stiri Focus de la Prima TV, a nascut miercuri unui baietel de nota zece. Andreea Fried Micutul are 3,46 kilograme si 60 de cm. Andreea a ales sa nasca prin cezariana si atat bebelusul, cat si proaspata mamica se simt foarte bine dupa operatie, informeaza Prima TV. Langa ea a stat tot timpul tatal micutului, omul de afaceri Razvan Enache. ...continuare.

Noi modificari pe Facebook! Uite ce poti face cu un singur click

publicat 2014-07-23 16:15:03 (Antena-1)
Noi modificari pe Facebook! Uite ce poti face cu un singur click Vesti bune pentru toti utilizatorii Facebook: s-a lansat un nou instrument ce permite utilizatorilor sa salveze postari, linkuri, muzica sau articole pentru a le vizualiza mai tarziu. ...continuare.

Restructurari la cotidianul american Daily News: 17 posturi din redactia ziarului vor fi desfiintate

publicat 2014-07-23 13:15:29 (Mediafax)
Restructurari la cotidianul american Daily News: 17 posturi din redactia ziarului vor fi desfiintate Cotidianul american Daily News va face restructurari in zona de print, cel putin 17 posturi de jurnalisti urmand sa fie desfiintate. ...continuare.

Marina Almasan reaprinde scandalul cu Victor Socaciu

publicat 2014-07-23 11:45:31 (Realitatea-TV)
Marina Almasan reaprinde scandalul cu Victor Socaciu si Victor Socaciu au reaprins razboiul care parea sa se fi terminat odata cu divortul cu scandal si procesul care a tinut prima pagina a ziarelor. Judecatorii au reintrodus pe rol dosarul in care Marina Almasan ii cere lui Victor Socaciu pensie alimentara pentru Victoras, baiatul de 16 ani al celor doi. In paralel, intr-un alt dosar, realizatoarea TV a obtinut executarea silita a cantaretului pentru restantele la plata pensiei alimentare, noteaza spynews.ro. Pe langa obligatiile stabilite... ...continuare.

CSU si-a luat "leul" inapoi: "Stema apartine Clubului Sportiv Universitatea Craiova"

publicat 2014-07-23 11:15:16 (Gazeta-Sporturilor)
CSU si-a luat leul inapoi: Stema apartine Clubului Sportiv Universitatea Craiova CSU Craiova a facut azi citeva precizari legate de stema clubului, pe site-ul oficial. Sub titlul "Stiinta are leul pe piept", oltenii prezinta un articol dintr-un ziar din 1983, cind a fost prezentata pentru prima data sigla clubului. Craiovenii se leaga de acea pagina de ziar, care prezinta "noua emblema a Clubului Sportiv U Craiova", dar si de prezenta leului pe stema judetului Dolj, pentru a sustine teoria ca sigla este si a fost mereu a lor. ... ...continuare.

CSU si-a luat "leul" inapoi: "Stema cu leul apartine Clubului Sportiv Universitatea Craiova"

publicat 2014-07-23 11:00:27 (Gazeta-Sporturilor)
CSU si-a luat leul inapoi: Stema cu leul apartine Clubului Sportiv Universitatea Craiova CSU Craiova a facut azi citeva precizari legate de stema clubului, pe site-ul oficial. Sub titlul "Stiinta are leul pe piept", oltenii prezinta un articol dintr-un ziar din 1983, cind a fost prezentata pentru prima data sigla clubului. Craiovenii se leaga de acea pagina de ziar, care prezinta "noua emblema a Clubului Sportiv U Craiova", dar si de prezenta leului pe stema judetului Dolj, pentru a sustine teoria ca sigla este si a fost mereu a lor. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

turda cele mai tari glume braila draga mea prietena inundatii bacau monitorul de suceava vine iarna rezultate la bac subventii alunecari barbu vacarescu tulcea wowbiz sighisoara suceava omorata in bataie observator emag arestare ziare si reviste prigoana dambovita salaj iasi dragan soia calarasi cristiana dima covasna violat universitatea bioterra gorj te iubesc bihor alba iulia maramures britney spears aracis bahmuteanca neamt facultatea de medicina arad brasov accident galati timis la ovine accident de circulatie constanta