Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Coperta socanta cu Zidane plin de rani si vinatai: "Nu, nu e vorba de razbunarea lui Materazzi"

publicat 2015-09-02 17:45:21 (Gazeta-Sporturilor)
Revista britanica de fotbal FourFourTwo surprinde în ultimul numar, publicînd o coperta socanta. Imaginea de la prima pagina îl prezinta pe Zinedine Zidane cu ochiul vînat, nasul însîngerat si plin de zgîrieturi, toate create artificial pentru a simboliza prin ce a trecut francezul în primul an ca antrenor principal la Real Madrid Casilla. ... ...continuare.

ASF. Sfaturi pentru clientii Astra

publicat 2015-09-01 20:30:28 (Puterea)
ASF. Sfaturi pentru clientii Astra Autoritatea de Supraveghere Financiara (ASF) a publicat pe propria pagina de internet si pe pagina de Facebook un scurt ghid al consumatorului care include si un set de intrebari si raspunsuri pentru situatii frecvent intalnite in cazul asiguratorului Astra, potrivit unui comunicat. ...continuare.

Andreea Marin vorbeste pentru prima despre jaf! Ce i-au luat hotii din casa "M-a durut sufletul cand am vazut ca..."

publicat 2015-09-01 20:00:02 (CanCan)
Andreea Marin vorbeste pentru prima despre jaf! Ce i-au luat hotii din casa M-a durut sufletul cand am vazut ca... Invitata in emisiunea Teo Show, Andreea Marin a vorbit despre jaful din vila sa. Aceasta a marturisit ca in ultima vreme au existat multe fabulatii, care amplificat toata intamplarea si au facut-o de prima pagina. ...continuare.

Șoc la US Open: Opt mari favoriti, eliminati in prima zi

publicat 2015-09-01 17:15:01 (Antena3)
Opt capi de serie, sase de pe tabloul feminin si doi de pe cel masculin, au fost eliminati, luni, in prima zi la US Open, ultimul turneu de Grand Slam al anului, informeaza site-ul oficial al competitiei, citat de... ...continuare.

Ce trebuie sa faci daca esti client al Astra Asigurari dupa intrarea in faliment a societatii

publicat 2015-09-01 16:00:37 (Romania-TV)
Ce trebuie sa faci daca esti client al Astra Asigurari dupa intrarea in faliment a societatii Autoritatea de Supraveghere Financiara (ASF) a publicat pe propria pagina de internet si pe pagina de Facebook un scurt ghid al consumatorului care include si un set de intrebari si raspunsuri pentru situatii frecvent intalnite in cazul asiguratorului Astra. ...continuare.

Gluma ANAF pe Facebook. Ce anunt a facut

publicat 2015-08-31 18:45:19 (Realitatea-TV)
Gluma ANAF pe Facebook. Ce anunt a facut Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF) a anuntat pe pagina de Facebook rezultatele obtinute de inspectorii institutiei in luna iulie in ceea ce priveste controalele efectuate. Pana sa fie prezentate insa cifrele oficiale, pe pagina de Facebook a fost postata o fotografie cu un cosmonaut din spatiu, imbracat in "uniforma" inspectorilor Antifrauda cu mesajul haios "Momentan doar selectam inspectorii pentru noua structura". ...continuare.

Cum IL faci sa te DOREASCA inca de la PRIMA INTALNIRE

publicat 2015-08-31 15:00:27 (Romania-TV)
Cum IL faci sa te DOREASCA inca de la PRIMA INTALNIRE Madeleine Mason, expert in materie de inteligenta emotionala, iti dezvaluie o serie de secrete care te ajuta sa faci o buna impresie la prima intalnire. ...continuare.

Horoscop 1 septembrie 2015. Uite ce iti rezerva astrele in prima zi de toamna

publicat 2015-08-31 14:00:22 (Romania-TV)
Horoscop 1 septembrie 2015. Uite ce iti rezerva astrele in prima zi de toamna si Revista Teo iti spun ce ti-au pregatit astrele pentru prima zi din septembrie ...continuare.

Carmen Iohannis, eleganta in prima seara a Festivalului George Enescu. Ce rochie a purtat prima doamna la eveniment

publicat 2015-08-31 11:00:28 (ProTV)
Carmen Iohannis, eleganta in prima seara a Festivalului George Enescu. Ce rochie a purtat prima doamna la eveniment Klaus si Carmen Iohannis au fost printre primii invitati de seama ai festivalului George Enescu, care a debutat duminica seara. Presedintele si Prima Doamna au ajuns la Sala Palatului imbracati la patru ace si s-au declarat incantati de spectacol. ...continuare.

Start dezastruos! Juventus pierde pentru prima data primele doua meciuri dintr-un sezon, 1-2 cu AS Roma

publicat 2015-08-30 23:15:24 (Gazeta-Sporturilor)
Juventus a pierdut pentru prima data în istorie primele doua meciuri disputate într-un sezon, dupa 1-2 cu AS Roma. Roma se anunta a fi un adversar serios la titlu pentru Juventus. Pjanici a deschis scorul dupa o ora de joc dupa o lovitura libera impecabila. Click aici pentru VIDEO! În minutul 78, Juve a ramas în inferioritate numerica, dupa ce Evra a vazut al doilea galben. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »