Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Lovitura pentru Basescu si Udrea. Au fost executati silit

publicat 2016-08-26 00:45:03 (Antena3)
Lovitura pentru Basescu si Udrea. Au fost executati silit Compania First Communication SRL, controlata de Dan Andronic, patronul ziarului “Evenimentul Zilei”, un apropiat al fostului presedinte Traian Basescu, a obtinut recent în instanta executarea... ...continuare.

Facebook si-a schimbat din nou fata. Ce modificari iti dau peste cap pagina

publicat 2016-08-26 00:00:03 (Click)
Facebook si-a schimbat din nou fata. Ce modificari iti dau peste cap pagina Facebook si-a schimbat din nou fata. Ce modificari iti dau peste cap pagina ...continuare.

Prima reactie a lui Lucian Sanmartean dupa revenirea in Liga I

publicat 2016-07-26 17:15:02 (Antena3)
Prima reactie a lui Lucian Sanmartean dupa revenirea in Liga I Jucatorul de fotbal Lucian Sânmartean, care a semnat pentru Pandurii Târgu-Jiu, a mentionat, marti, ca a ales echipa care l-a dorit si spera sa fie sanatos, informeaza pagina sa de... ...continuare.

FOTO! Octavia Geamanu, emotionata pana la lacrimi! Si-a vazut, pentru prima oara, baietelul

publicat 2016-07-26 15:45:01 (Antena-1)
Octavia Geamanu radiaza de cand a aflat ca este insarcinata si abia asteapta sa isi "cunoasca" baietelul. Astazi, a postat pe pagina sa de Facebook prima imagine cu Andrei ...continuare.

REZULTATE TITULARIZARE 2016 EDU.RO: Afla cu un simplu click notele de la titularizare

publicat 2016-07-26 10:45:15 (Romania-TV)
REZULTATE TITULARIZARE 2016 EDU.RO: Afla cu un simplu click notele de la titularizare Rezultate Titularizare 2016. Rata de participare la proba scrisa a examenului de titularizare a fost de 87,20 la suta, in total prezentandu-se 22.866 de candidati, peste 3.100 fiind absolventi ai promotiei 2016, a anuntat Ministerul Educatiei Nationale si Cercetarii Stiintifice (MENCS). Un numar de 29 de candidati au fost eliminati din examen pentru frauda sau tentativa de frauda. Primele rezultate la Titularizare 2016 vor fi afisate miercuri 27 iulie la avizierul inspectoratelor scolare... ...continuare.

Ramona Gabor a aparut asa intr-o fotografie. Fanilor nu le vine sa creada ca asa ceva s-a intamplat

publicat 2016-07-25 23:00:02 (Antena3)
Ramona Gabor a aparut asa intr-o fotografie. Fanilor nu le vine sa creada ca asa ceva s-a intamplat Ramona Gabor duce o viata de huzur. Din ce în ce mai putin prin România, sora Monicai Gabor încinge imaginatia barbatilor de pe plajele din Dubai, Mexic sau Miami, scrie click.ro. Chiar si... ...continuare.

EXCLUSIV Pandurii detoneaza bomba si transfera cel mai laudat jucator din fotbalul romanesc

publicat 2016-07-25 20:30:12 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Pandurii detoneaza bomba si transfera cel mai laudat jucator din fotbalul romanesc Ramas liber de contract dupa despartirea de Al Ittihad, Lucian Sânmartean s-a decis asupra echipei unde va juca din sezonul viitor.  Sursele GSP.ro sustin ca mijlocasul de 36 ani va semna cu Pandurii zilele viitoare. "În club se vorbeste de câteva zile de ce venirea lui Lucian, iar astazi discutiile s-au concretizat între cele doua partii. Mai mult ca sigur ca în cel mai scurt timp va fi anuntat transferul", spun sursele ziarului. ... ...continuare.

Transferul lui Pogba, in impas? Higuain merge la Juventus

publicat 2016-07-25 14:00:16 (OnlineSport)
Transferul lui Pogba, in impas? Higuain merge la Juventus Transferul lui Paul Pogba de la Juventus la Manchester United continua sa tina prima pagina a presei internationale.  ...continuare.

Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto)

publicat 2016-07-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto) Din Fifth Avenue, din New York, si pâna la cel mai mare mall din lume (in Dubai), shoppingul este o terapie. Iar daca buzunarul te tine, cu cât e mai luxoasa terapia, cu atât creste si stima de sine. Daca ai trecut prin bazarele din Turcia, ai strabatut "la click" magazinele virtuale si tot nu te simti pe deplin satisfacuta, mai jos ai cele mai tari destinatii de shooping din intreaga lume. Umple-ti contul si buzunarele (pentru ca vei ...continuare.

Bianca Dragusanu, la "Miss Fata de la Pagina 5"

publicat 2016-07-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Bianca Dragusanu, la Miss Fata de la Pagina 5 Bianca Dragusanu trece de la asistenta Tv la membru de juriu. Libertatea si Princess Club organizeaza joi, pe 24 octombrie, dupa miezul noptii (incepand cu ora 1.30) cel mai sexy concurs: MISS FATA DE LA PAGINA 5. Cele mai frumoase fete care au aparut sau urmeaza sa apara la celebra rubrica au fost selectate si vor urca pe podiumul din Princess Club intr-o prezentare de moda, plina senzualitate. Fetele vor imbraca piese de lenjerie de la Bellinda si vor incerca sa impresioneze un ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »