Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Prima reactie a Alinei Gorghiu, dupa ce MRU a fost validat sef SIE

publicat 2015-06-30 19:45:21 (Realitatea-TV)
Prima reactie a Alinei Gorghiu, dupa ce MRU a fost validat sef SIE Alin Gorghiu a postat pe pagina sa de facebook un mesaj, la scurt timp dupa ce MRU a fost validat sef SIE. Gorghiu a multumit colegilor pentru prezenta in plen si i-a atrs atentia lui Ponta ca se poate contura o majoritate pentru o motiune de cenzura. ...continuare.

Aceasta este PRIMA MASINA INMATRICULATA IN BUCURESTI. Ce disputa a creat ACEST VEHICUL

publicat 2015-06-30 15:00:14 (Libertatea)
Prima masina inmatriculata in Bucuresti a fost un FN Herstal, in 1900. Vom face o scurta descriere... ...continuare.

INSULA IUBIRII: S-a AFLAT marele SECRET al ispitei care a facut sex in direct la o ora de maxima audienta

publicat 2015-06-30 13:15:17 (Romania-TV)
INSULA IUBIRII: S-a AFLAT marele SECRET al ispitei care a facut sex in direct la o ora de maxima audienta "Insula Iubirii" este cel mai controversat show al momentului, si asta fiindca majoritatea concurentilor au un trecut tumultos si nu se feresc sa isi arate sentimentele fara pic de perdea. Recent, pe adresa redacatiei celor de la Click! s-a primit un filmulet cu ispita Tomi. Din acel video rezulta clar ca Tomi practica videochat-ul. ...continuare.

O noua televiziune in Romania. Miron Cozma emite... printre gaini

publicat 2015-06-30 13:15:02 (Antena3)
O noua televiziune in Romania. Miron Cozma emite... printre gaini Miron Cozma si-a facut televiziune la tara, printre curci, rate si gaini, astfel ca Vatafu TV emite on-line, dintr-o vila in constructie, potrivit Click. Cum studiourile sunt inca in lucru, in loc... ...continuare.

iLikeIT. Informatii pretioase, aflate la un click distanta. Care sunt cele mai mari forumuri romanesti si cat de utile sunt

publicat 2015-06-30 10:15:14 (ProTV)
iLikeIT. Informatii pretioase, aflate la un click distanta. Care sunt cele mai mari forumuri romanesti si cat de utile sunt Pare urias ca un ocean, insa internetul pe care navigam zilnic nu este decat varful unui aisberg de informatii pretioase. Este vorba despre internetul ascuns... la vedere, sub forma de forumuri. ...continuare.

Tot ceea ce trebuie sa stii despre Grexit

publicat 2015-06-30 09:00:01 (Capital)
Haosul politic si economic din Grecia a acaparat din nou prima pagina a ziarelor. Referendumul anuntat duminica de guvernul de la Atena ridica tensiunea la paroxism: va ramane sau nu Grecia in zona euro? Pentru a intelege ceea ce se intampla in aceste zile si de ce exista un dramatism atat de ridicat trebuie sa ne intoarcem in trecut. ...continuare.

Gadgeturi - Ne scapa Google de reclamele accidentale?

publicat 2015-06-30 00:00:06 (Curierul-National)
Gadgeturi - Ne scapa Google de reclamele accidentale? Google devine un aliat neasteptat al celor care urasc reclamele, in special in ca­zul reclamelor fur­nizate pe site-urile optimizate pentru dispozitivele mobile, unde un click pe o „masca” a unui site te „arunca” & ...continuare.

Dupa "Prima casa" si "Prima masina" Guvernul ne pregateste programul "Prima vacanta"

publicat 2015-06-29 23:30:06 (Gandul)
Dupa Prima casa si Prima masina Guvernul ne pregateste programul Prima vacanta Ministerul Muncii lucreaza la programul "Prima vacanta", destinat copiilor si tinerilor care nu au avut pana in prezent posibilitatea sa mearga intr-o vacanta, la mare sau la munte, a declarat ministrul de resort, Rovana Plumb. ...continuare.

Cum a ajuns cantareata americana Taylor Swift, din nou, pe prima pagina a site-urilor de profil

publicat 2015-06-29 16:15:02 (Antena3)
Cantareata americana Taylor Swift a ajuns din nou pe prima pagina a site-urilor de profil, dupa uriasul concert sustinut la Londra, in fata a peste 65.000 de oameni adunati in celebrul Hyde... ...continuare.

Google ia masuri pentru limitarea click-urilor accidentale pe mesajele cu reclame (Software)

publicat 2015-06-29 13:00:14 (Go4IT)
Google ia masuri pentru limitarea click-urilor accidentale pe mesajele cu reclame (Software) Vizand in mod special reclamele care apar pe neasteptate, incomodand sesiunile de jocuri sau navigarea paginilor accesate cu telefonul mobil, Google introduce un nou mecanism gandit sa impiedice click-urile accidentale pe acestea.Motiv de frustrare pentru mai toti utilizatorii de Android, reclamele care apar peste jocuri sau paginile deschise in web browser vor fi descurajate de Google prin introducerea unui filtru care blocheaza click-urile date in mod neintentionat. Nefolositoare inclusiv... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »