Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 EDU.RO: Afla cu un singur click REZULTATE CAPACITATE 2017

publicat 2017-06-25 21:45:14 (Romania-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 EDU.RO: Afla cu un singur click REZULTATE CAPACITATE 2017 REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017, REZULTATE CAPACITATE 2017, CAPACITATE 2017, EVALUARE NATIONALA 2017, EDU.RO. #rtvprezinta rezultatele de la evaluare, pe judete, conform www.edu.ro ...continuare.

Corbyn va 'incerca sa impuna' noi alegeri in Marea Britanie

publicat 2017-06-24 15:45:01 (Bursa)
Corbyn va 'incerca sa impuna' noi alegeri in Marea Britanie Liderul opozitiei laburiste Jeremy Corbyn vrea 'sa incerce sa impuna noi alegeri' legislative, dupa ce a iesit consolidat din scrutinul de pe 8 iunie, in care premierul Theresa May si-a pierdut majoritatea absoluta in Parlament, potrivit editiei de sambata a ziarului Daily Mirror, citat de AFP. ...continuare.

Johnny Depp a glumit despre asasinarea lui Donald Trump. Declaratia controversata facuta de actor

publicat 2017-06-23 20:30:11 (ProTV)
Johnny Depp a glumit despre asasinarea lui Donald Trump. Declaratia controversata facuta de actor O declaratie controversata il readuce pe actorul Johnny Depp pe prima pagina a ziarelor. ...continuare.

FOTO Primele imagini cu Teixeira in tricoul FCSB-ului! Ce numar va purta + prima reactie ca stelist

publicat 2017-06-23 20:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Primele imagini cu Teixeira in tricoul FCSB-ului! Ce numar va purta + prima reactie ca stelist FCSB a anuntat pe site-ul oficial si pe pagina de Facebook transferul lui Filipe Teixeira (36 de ani) de la Astra Giurgiu. Fotbalistul ajunge la vicecampioana României din postura de jucator liber e contract. Teixeira va purta numarul 80 la FCSB. "Sunt foarte bucuros ca am ajuns la un club asa de mare precum Steaua. Îmi doresc foarte mult sa avem un sezon plin de succese si, la finalul acestuia. ... ...continuare.

Nimeni nu mai scapa! De azi ANAF iti blocheaza contul printr-un simplu click

publicat 2017-06-23 16:32:27 (Realitatea-TV)
Nimeni nu mai scapa! De azi ANAF iti blocheaza contul printr-un simplu click Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF) a anuntat, vineri, ca este functional sistemul de proprire electronica. ...continuare.

Și nu ne mai duce pe noi in ispita, Anuryth! "Rihanna" de la "Insula iubirii" si-a schimbat total look-ul si a anuntat ca si-a creat o pagina oficiala pentru fani!

publicat 2017-06-23 12:00:01 (Antena-1)
Și nu ne mai duce pe noi in ispita, Anuryth! Rihanna de la Insula iubirii si-a schimbat total look-ul si a anuntat ca si-a creat o pagina oficiala pentru fani! Face ce face si isi mai pune "putintel" fanii pe jar, strategie de care orice veritabila ispita o adopta in viata de zi cu zi! De data asta, vulcanica Anuryth, "Rihanna" de la "Insula iubirii", si-a schimbat total look-ul si a anuntat ca si-a creat o pagina oficiala pentru fani! ...continuare.

Unde lucreaza Elena Basescu si ce salariu are

publicat 2017-06-22 14:45:01 (Antena3)
Unde lucreaza Elena Basescu si ce salariu are Elena Basescu a fost surprinsa, în timp ce se deplasa catre serviciu, purtând o geanta si sandale de 1.400 de euro, scrie click.ro. Între 2009 si 2014, Elena Basescu, mezina fostului... ...continuare.

Ai primit acest SMS? Nu da click, poti ramane fara bani

publicat 2017-06-22 11:30:12 (Romania-TV)
Ai primit acest SMS? Nu da click, poti ramane fara bani In fiecare zi tehnologia avanseaza, schimband lumea din jurul nostru imbunatatind stilul nostru de viata si modul in care ne conectam si comunicam. Folosirea dispozitivelor mobile ne permite accesul la informatii oriunde si oricand, dar nu este lipsita in totalitate de riscuri. Mai jos regasesti cateva recomandari cu privire la utilizarea serviciilor Vodafone Romania, menite sa te ajute sa iti protejezi datele si sa nu te lasi inselat de persoane rau intentionate. ...continuare.

Melania Trump, in tinute de mii de euro chiar si atunci cand vrea sa para modesta - FOTO

publicat 2017-06-20 18:00:50 (Antena3)
Melania Trump, in tinute de mii de euro chiar si atunci cand vrea sa para modesta - FOTO Chiar si în împrejurari neoficiale, Melania Trump poarta genti de mii de dolari si pantofi de la branduri de top, potrivit click.ro. Dupa ce a provocat un adevarat scandal cu haina de 51.500... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »