Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Anunt important pentru elevii din ciclul primar. Liviu Pop: "Trebuie schimbata Legea Educatiei nationale" Anunt important pentru elevii din ciclul primar. Liviu Pop: "Trebuie schimbata Legea Educatiei nationale" Zapada de aproape 2 metri in Romania! HARTA Zapada de aproape 2 metri in Romania! HARTA Plange, Torje, plange! Asta e povara ta. Esti un norocos! » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? "Plange, Torje, plange! Asta e povara ta. Esti un norocos!" » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? Dupa ce a semnat cu Nike, Halep mai poate da o "lovitura" importanta. Propunerea senzationala primita de Simona: startul negocierilor se da saptamana viitoare Dupa ce a semnat cu Nike, Halep mai poate da o "lovitura" importanta. Propunerea senzationala primita de Simona: startul negocierilor se da saptamana viitoare Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO Cele mai tari imagini de la derby-ul Dinamo – FCSB 2-2 / GALERIE FOTO Plangi, Torje, plangi! Asta e povara ta. Esti un norocos! » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? "Plangi, Torje, plangi! Asta e povara ta. Esti un norocos!" » OPINIE GSP.RO dupa Dinamo-FCSB: ati vazut ce schimbare gigantica s-a produs in Derby? Altur Slatina revine pe profit si raporteaza afaceri de 97 mil. de lei in 2017. Actiunile scad insa cu 1,5% Altur Slatina revine pe profit si raporteaza afaceri de 97 mil. de lei in 2017. Actiunile scad insa cu 1,5% FCSB il aduce pe Mario Felguiras. Daniel Gherasim ii face praf pe Gigi Becali si Mihai Stoica. N-au nicio valoare! FCSB il aduce pe Mario Felguiras. Daniel Gherasim ii face praf pe Gigi Becali si Mihai Stoica. "N-au nicio valoare"! Gala BAFTA 2018: Starurile, in negru pe covorul rosu; Ducesa Kate a purtat o rochie verde inchis Gala BAFTA 2018: Starurile, in negru pe covorul rosu; Ducesa Kate a purtat o rochie verde inchis Transelectrica incheie 2017 cu cel mai mic profit din 2010 incoace. Dividende cu un randament posibil de doar 1,3% Transelectrica incheie 2017 cu cel mai mic profit din 2010 incoace. Dividende cu un randament posibil de doar 1,3% Bancile au obtinut in 2017 un profit record de 5,6 mld. lei  (1,2 mil. euro) Bancile au obtinut in 2017 un profit record de 5,6 mld. lei (1,2 mil. euro) Ceai de ceapa. Beneficii si contraindicatii. Retete pentru imunitate, tuse si dureri Ceai de ceapa. Beneficii si contraindicatii. Retete pentru imunitate, tuse si dureri Saga Declaratiei 600: Modificari ar putea aparea si anul viitor Saga Declaratiei 600: Modificari ar putea aparea si anul viitor Viktor Orban: Guvernul Ungariei va lupta impotriva implementarii Planului Soros Viktor Orban: Guvernul Ungariei va lupta impotriva implementarii Planului Soros Filmul Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, marele castigator la gala BAFTA 2018 Filmul "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri", marele castigator la gala BAFTA 2018

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Derbedeii de la DNA

publicat 2018-02-19 21:15:04 (Cotidianul)
Derbedeii de la DNA Principalele subiecte ale editiei de marti, 20 februarie a ziarului Cotidianul: [...] The post Derbedeii de la DNA appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

ZF Live special, marti 20 februarie 2018, ora 9:00: Transmisiune directa de la conferinta PwC - "Scena fiscalitatii din Romania in 2018"

publicat 2018-02-19 20:00:29 (Ziarul-Financiar)
ZF Live special, marti 20 februarie 2018, ora 9:00: Transmisiune directa de la conferinta PwC - Scena fiscalitatii din Romania in 2018 Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business intelligence al Ziarului Financiar. Pentru a putea avea acces la informatii trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si altele) - vezi prezentarea video a ZFCorporate. ...continuare.

FOTO | Ce status are Catalin Tomata pe pagina de Facebook

publicat 2018-02-19 14:45:26 (Libertatea)
FOTO | Ce status are Catalin Tomata pe pagina de Facebook Desi Elena Basescu a anuntat, luni, ca este insarcinata in 6 luni, iubitul ei, Catalin Tomata, si-a pastrat pe reteaua de socializare statutul de „burlac”. Catalin Tomata este intr-o relatie cu Elena Basescu din luna decembrie a anului trecut. Desi iubita lui, fiica cea mica a fostului presedinte Traian Basescu, a anuntat pe Facebook, luni, ca […] Post-ul FOTO | Ce status are Catalin Tomata pe pagina de Facebook apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Martin Zmelik, director general CEZ Romania: Clientii nu se mai ghideaza doar dupa pret, ci si dupa furnizori

publicat 2018-02-19 12:30:29 (Ziarul-Financiar)
Martin Zmelik, director general CEZ Romania: Clientii nu se mai ghideaza doar dupa pret, ci si dupa furnizori Clientii nu mai sunt influentati doar de pret, ci si de compania care le furnizereaza aceste servicii, a declarat Martin Zmelik, director general al CEZ Romania la ZF Power Summit."Clientii schimba furnizorii, ceea ce ne arata ca acestia nu se ghideaza doar dupa pret, ci si dupa companii. Compania noastra se focuseaza pe stabilitate si predictibilitate. Incercam sa largim portofoliul de produse si sa fim mai eficienti." Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business... ...continuare.

Prima declaratie a Elenei Basescu, dupa ce s-a scris ca e insarcinata: "Vom fi doi parinti foarte buni!"

publicat 2018-02-19 12:30:03 (CanCan)
Dupa ce Cancan.ro a intrat in posesia unei informatii conform careia Elena Basescu este insarcinata cu iubitul ei, Catalin Tomata, bruneta a scris un mesaj bulversant pe pagina ei oficiala de Facebook. EBA a spus ca este foarte bucuroasa si le-a multumit tuturor pentru mesajele frumoase, dar nimeni n-a inteles daca vorbeste serios.  In urma […] The post Prima declaratie a Elenei Basescu, dupa ce s-a scris ca e insarcinata: "Vom fi doi parinti foarte buni!" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Ion Lungu, presedinte Asociatia Furnizorilor de Energie Electrica din Romania (AFEER): Digitalizarea este o necesitate, nu mai e o problema de optiune

publicat 2018-02-19 12:15:29 (Ziarul-Financiar)
Ion Lungu, presedinte Asociatia Furnizorilor de Energie Electrica din Romania (AFEER): Digitalizarea este o necesitate, nu mai e o problema de optiune Piata energiei are nevoie de digitalizare, iar acest proces nu mai reprezinta o optiune, ci o necessitate, a declarant Ion Lungu, presedintele Asociatiei Furnizorilor de Energie Electrica din Romania (AFEER)."Odata cu dezvoltarea tehnologiei, a smart grid, se va produce o dezvoltare si la noi. Digitalizarea este o necesitate, nu mai e o problema de optiune. Digitalizarea va permite dezvoltarea unor procese inovative." Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business... ...continuare.

Editie speciala ZF Live: Transmisiune directa Power Summit, cel mai important eveniment anual dedicat pietei de energie de la 9:30 la 12:00

publicat 2018-02-18 19:45:29 (Ziarul-Financiar)
Editie speciala ZF Live: Transmisiune directa Power Summit, cel mai important eveniment anual dedicat pietei de energie de la 9:30  la 12:00 Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul de business intelligence al Ziarului Financiar. Pentru a putea avea acces la informatii trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si altele) - vezi prezentarea video a ZFCorporate. ...continuare.

De ce si-a inchis premierul Viorica Dancila pagina de Facebook

publicat 2018-02-18 16:00:01 (Antena3)
De ce si-a inchis premierul Viorica Dancila pagina de Facebook Premierul Viorica Dancila a decis sa isi inchida paginile de Facebook. Atat profilul personal cat si pagina dedicata activitatii sale politice. La momentul respectiv presa a speculat ca aceasta decizie... ...continuare.

Cand a mintit Codruta Kovesi

publicat 2018-02-15 21:00:34 (Cotidianul)
Cand a mintit Codruta Kovesi Principalele subiecte ale editiei de vineri, 16 februarie, a ziarului Cotidianul: [...] The post Cand a mintit Codruta Kovesi appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA