Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

DOCTOR MENCI mananca sanatos si DUPA GRATII. Cum se comporta Gheorghe Mencinicopschi in INCHISOARE

publicat 2014-09-02 11:30:37 (Romania-TV)
DOCTOR MENCI mananca sanatos si DUPA GRATII. Cum se comporta Gheorghe Mencinicopschi in INCHISOARE Doctor Menci mananca sanatos si dupa gratii. Intr-un interviu acordat de fiica sa ziarului Ring, aceasta povesteste ca Gheorghe Mencinicopschi isi alege cu grija alimentele de la magazinul penitenciarului. ...continuare.

Acuzatiile MINCINOASE la adresa lui Dan Andronic au fost STERSE de pe pagina ofi ciala de Facebook a PNL

publicat 2014-09-02 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Acuzatiile MINCINOASE la adresa lui Dan Andronic au fost STERSE de pe pagina ofi ciala de Facebook a PNL Declaratiile la adresa lui Dan Andronic, lansate de fostul turnator al Securitatii, Sorin Rosca Stanescu, pe pagina de Facebook a PNL, au disparut. ...continuare.

Deziluzia Optica: Prima nunta nu se uita niciodata

publicat 2014-09-01 20:15:02 (Antena3)
Deziluzia Optica: Prima nunta nu se uita niciodata Chiar daca nu are atatea case cate are actualul presedinte al PNL, Calin Popescu Tariceanu si-a cumparat prima casa tot din banii de nunta, ca Iohannis.Tariceanu si-a cumparat prima casa prin programul... ...continuare.

Federica Mogherini, noua sefa a diplomatiei europene: UE va sustine Republica Moldova in implementarea Acordului de Asociere

publicat 2014-09-01 18:30:22 (Mediafax)
Federica Mogherini, noua sefa a diplomatiei europene: UE va sustine Republica Moldova in implementarea Acordului de Asociere Uniunea Europeana va sustine Republica Moldova in implementarea Acordului de Asociere, a declarat, luni, la Chisinau, ministrul italian de Externe, Federica Mogherini, aflata in prima vizita in strainatate de la desemnarea la conducerea diplomatiei europene, relateaza IPN, in pagina electronica. ...continuare.

GSP.RO te tine la curent cu toate transferurile importante din Europa » Cluburile din Anglia sparg banca in ultimele ore

publicat 2014-09-01 18:00:26 (Gazeta-Sporturilor)
GSP.RO te tine la curent cu toate transferurile importante din Europa » Cluburile din Anglia sparg banca in ultimele ore Astazi este ultima zi de mercato in Europa. Cluburile mari incearca sa dea ultimele lovituri. Mutarile lui Radamel Falcao si Chicharito au tinut azi prima pagina a  ziarelor si site-urilor de sport.  GSP.RO te tine la curent cu toate transferurile importante care se fac in aceste ultime ore de mercato. OFICIAL FEYENOORD - Ajax l-a cedat pe Kenneth Vermeer la Feyenoord. Olandezul a semnat un contract pe 4 ani cu noua sa echipa. ... ...continuare.

Accesarile perpetueaza abuzul. Vedete ca Jennifer Lawrence, Rihanna sau Kate Upton sunt agresate sexual cu fiecare click

publicat 2014-09-01 15:15:37 (ProTV)
Accesarile perpetueaza abuzul. Vedete ca Jennifer Lawrence, Rihanna sau Kate Upton sunt agresate sexual cu fiecare click Actorii sunt persoane publice si traiesc din imaginea lor, dar asta nu inseamna ca isi vand si intimitatea la pachet. Cei care dau click pe fotografii sau clipuri furate de hackeri nu fac altceva decat sa perpetueze agresiunea sexuala asupra vedetelor. ...continuare.

Cum arata locuinta pe care o poti inchiria cu 300.000 de dolari pentru o saptamana. Galerie FOTO

publicat 2014-08-31 16:30:41 (Ziarul-Financiar)
Cum arata locuinta pe care o poti inchiria cu 300.000 de dolari pentru o saptamana. Galerie FOTO O familie a platit 300.000 dolari pentru a inchiria un conac in Bridgehampton, New York pentru o singura saptamana, stabilind un nou record pe piata imobiliara, scrie New York Post. Casa, supranumita "Sandcastle" din Bridgehampton, a aparut anterior pe prima pagina a ziarelor locale, cand. Jay-Z si Beyonce au cheltuit 400.000 dolari pentru a o inchiria timp de o luna locuinta, in august 2012. Sandcastle a fost construita de arhitectul Joe Farrell si are o sala de cinema, o pista de bowling, o... ...continuare.

Roman UCIS CU BESTIALITATE in Italia

publicat 2014-08-31 12:00:33 (Realitatea-TV)
Roman UCIS CU BESTIALITATE in Italia Barbatul, care avea aproximativ 40 de ani, prezenta urme de lovituri de cutit si a fost gasit intr-o balta de sange. Oamenii legii au deschis o ancheta in acest caz si spera sa gaseasca cat mai repede vinovatii, potrivit click.ro. ...continuare.

Vrei sa afli cum FACE SEX? Urmareste aceste 6 SEMNE la PRIMA INTALNIRE

publicat 2014-08-30 22:45:21 (Romania-TV)
Vrei sa afli cum FACE SEX? Urmareste aceste 6 SEMNE la PRIMA INTALNIRE La prima intalnire ai sansa sa cunosti pe cineva nou, sa-ti dai seama daca vrei sa va vedeti si a doua oara si, poate, sa devina dragostea vietii tale. In acelasi timp insa, aceasta prima intalnire, poate fi folosita si pentru a-ti da seama daca tipul cu care iesi, stie ce sa faca in pat. ...continuare.

Jojo si Paul Ipate, prima fotografie impreuna! Cei doi sunt impreuna inca din luna iunie!

publicat 2014-08-30 22:00:24 (Libertatea)
Jojo si Paul Ipate, prima fotografie impreuna! Cei doi sunt impreuna inca din luna iunie! Jojo si Paul Ipate au tinut prima pagina a ziarelor in ultimele zile dupa ce au fost surprinsi impreuna. Putini stiu insa ca cei doi actori formeaza un cuplu de cateva luni bune. Jojo si Paul Ipate Flacara iubirii dintre Jojo si Paul Ipate s-a aprins in luna iunie, in perioada in care cei doi au filmat impreuna pentru un nou proiect. La vremea respectiva, Paul a postat pe contul sau de Facebook o fotografie cu Catalina Grama, alias Jojo. "New project. Prima zi de filmare cu Jojo", a scris... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

salariu mediu relatii externe suma juniori d arsi intrenet filme cu minori politistul romaero pretty louisiana marian dragulescu radu e symantec stenograme roman mihai raduta eugen geanina ebec cahul conac valcea iasi cancan brooke shields hunedoara testicule cuvant demi moore companie aeriana buna ziua iasi isctr vernisaj elvis braila rezultate la examen aldea bacalaureat galati botosani accident anghel saligny camere de filmat unik gura humor papusa veste proasta gheorgheni suceava