Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

"Alchimii afective", Program Targ Gaudeamus, 21 noiembrie un vernisaj de succes

publicat 2014-11-21 00:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Alchimii afective, Program Targ Gaudeamus, 21 noiembrie un vernisaj de succes Pictorita Doina Botez a fost intampinata cu caldura de zeci de prieteni si colectionari. Timp de o ora, artista a dat autografe. ...continuare.

1.000 de case traditionale din Transilvania ar putea fi restaurate printr-un program al BCR BpL

publicat 2014-11-21 00:00:03 (Bursa)
Asociatia Monumentum si BCR Banca pentru Locuinte au lansat un program de credite pentru restaurarea caselor traditionale din Transilvania. ...continuare.

Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: "Challenge accepted" :)

publicat 2014-11-20 19:45:22 (Gazeta-Sporturilor)
Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: Challenge accepted :) Simona Halep l-a invitat Klaus Iohannis sa cinte impreuna imnul Romaniei la meciul pentru Fed Cup. Noul presedinte nu a stat deloc pe ginduri si a acceptat propunerea numarului 3 WTA.  Meciul din Fed Cup va avea loc in luna februarie, la Galati: "Pentru ca sinteti un mare fan al sportului pe care il practic, am marea onoare, domnule presedinte, sa va intreb daca puteti sa va alaturati echipei noastre de Fed Cup, in luna februarie, la Galati, sa cintam ... ...continuare.

Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis venita din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: "Challenge accepted" :)

publicat 2014-11-20 19:30:26 (Gazeta-Sporturilor)
Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis venita din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: Challenge accepted :) Simona Halep l-a invitat Klaus Iohannis sa cinte impreuna imnul Romaniei la meciul pentru Fed Cup. Noul presedinte nu a stat deloc pe ginduri si a acceptat propunerea numarului 3 WTA.  Meciul din Fed Cup va avea loc in luna februarie, la Galati: "Pentru ca sinteti un mare fan al sportului pe care il practic, am marea onoare, domnule presedinte, sa va intreb daca puteti sa va alaturati echipei noastre de Fed Cup, in luna februarie, la Galati, sa cintam ... ...continuare.

Noul program IBM dedicat antreprenorilor accelereaza inovatia colaborativa in mediul cloud

publicat 2014-11-20 13:00:01 (AgoraNews)
IBM (NYSE: IBM) a anuntat lansarea IBM Global Entrepreneur Program pentru companiile de tip start-up in domeniul cloud, care va ajuta noile companii si antreprenorii sa valorifice capacitatea platformei IBM Cloud, precum si conectarea si incorporarea lor in vasta retea globala a IBM de companii, consultanti, Centre de Inovatie dar si dezvoltarea rapida de inovatii, scalabilitate si accelerarea dez ...continuare.

Miriuta aproape de plecarea de la CFR Cluj

publicat 2014-11-20 11:45:32 (OnlineSport)
Vasile Miriuta este aproape de o trecere in campionatul Ungariei, unde este dorit pe banca tehnica a celor de la Gyor. Astfel, meciul celor de la CFR Cluj cu CSMS Iasi ar putea fi ultimul pentru Miriuta pe banca ardelenilor. ...continuare.

GELOZIE EXTREMA: un barbat din Iasi si-a MACELARIT iubita pentru ca vorbea la telefon cu alt barbat

publicat 2014-11-19 17:15:24 (Realitatea-TV)
GELOZIE EXTREMA: un barbat din Iasi si-a MACELARIT iubita pentru ca vorbea la telefon cu alt barbat Desi avea doar 28 ani, tanara a murit intr-un mod cu totul dramatic pentru simplul fapt ca vorbea la telefon cu un barbat. A fost ucisa la cativa metri de doi agenti de politie care erau in trecere. ...continuare.

Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete

publicat 2014-11-19 14:45:17 (Puterea)
Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete. Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a emis o atentionare COD GALBEN de INUNDATII pe mai multe rauri din judetele Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati, valabila in intervalul joi, ora 6.00 - vineri, ora 18.00.Citeste si: Avertizare ANM: COD GALBEN de PLOI, VANT PUTERNIC si NINSORI in mai multe zone Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete. Atentionarea INHGA vizeaza... ...continuare.

Ford IȘI IMBIE OAMENII SA PLECE ACASA

publicat 2014-11-19 14:30:20 (Libertatea)
Ford IȘI IMBIE OAMENII SA PLECE ACASA Uzina Ford de la Craiova a anuntat ca pana la sfarsitul anului vor pleca acasa 680 de angajati. Uzina Ford de la Craiova Publicitate Fabrica de la Craiova a fost nevoita anul acesta sa-si intrerupa productia pentru un numar semnificativ de zile, atat in sectia de asamblare vehicule cat si in cea de productie motoare. Ford Romania implementeaza un program de incetare voluntara a contractelor individuale de munca ce vizeaza aproximativ 680 de angajati din cadrul uzinei de la Craiova. Toti... ...continuare.

Cod galben de inundatii pe rauri din Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati

publicat 2014-11-19 14:00:23 (Mediafax)
Cod galben de inundatii pe rauri din Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati Mai multe rauri din judetele Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati vor fi, in intervalul joi, ora 6.00 - vineri, ora 18.00, sub cod galben de inundatii, conform unei atentionari emise de Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

piso constantin nica actiune in forta saxonia furt emma livezi isj mures freddie odorheiu secuiesc tinu banica jr rednic alexandru bimbirel nunta de milioane bric rapid lexis tena traian basescu mouse caras severin ultimul episod directorul tarom amel incendiul macin grecu monica si mai multe dolj accident pe autostrada alro super luna temperaturi scazute a fugit mihai petre best la pescuit biserica catolica hipermarketuri inainte de nunta jeniffer tuse noul primar vadu harra cazier judiciar apa term creare


© Copyright 2000-2014 iStorm. Toate drepturile rezervate.