Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Program aniversar, la Timisoara, pentru Revolutia din decembrie 1989

publicat 2017-12-13 11:15:18 (Evenimentul-Zilei)
Sambata, la Timisoara incep manifestatiile dedicate aviversarii Revolutiei din decembrie 1989. Primaria Timisoara a pregatit, impreuna cu asociatiile de revolutionari, un program special. Ca si in anii pfecedenti totul va incepe cu o sedinta in plenul Consiliului Local. Din program fac parte o expozitie, Marsul libertatii, slujbe religioase si depuneri de corone, pelerinaje. ...continuare.

Unul dintre cele mai bogate state din lume imparte bani la populatie. De ce a luat decizia

publicat 2017-12-13 10:15:10 (ProTV)
Arabia Saudita va începe luna aceasta un program de transfer de bani catre familiile cu venituri reduse. ...continuare.

TVR LIVE VIDEO ONLINE inmormantarea Regeleui MIHAI 1. Program special

publicat 2017-12-12 19:45:07 (Romania-TV)
TVR LIVE VIDEO ONLINE inmormantarea Regeleui MIHAI 1. Program special Televiziunea Romana va realiza si difuza pe toate posturile sale, in zilele urmatoare, un amplu program dedicat Majestatii Sale Defuncte Regele Mihai. ...continuare.

Numarul bolnavilor cu suferinte tiroidiene s-a triplat in ultimii sase ani

publicat 2017-12-12 19:45:05 (Libertatea)
Numarul bolnavilor cu suferinte tiroidiene s-a trimplat in ultimii sase ani, iar de multe ori aceste afectiuni nu sunt diagnosticate. De aceea, pacientii cer autoritatilor implementarea unui program national pentru depistarea afectiunilor tiroidiene. Romania nu are un program de screening pentru bolile tiroidiene "In intreaga lume, programele nationale de screening sunt deja un lucru cat […] Post-ul Numarul bolnavilor cu suferinte tiroidiene s-a triplat in ultimii sase ani apare prima... ...continuare.

Arabia Saudita va da bani celor mai saraci cetateni

publicat 2017-12-12 18:15:02 (Capital)
Arabia Saudita va incepe luna aceasta un program de transfer de bani catre familiile cu venituri reduse afectate de masurile de austeritate ale Guvernului, informeaza Bloomberg. ...continuare.

Anunt despre KAUFLAND, Carrefour, METRO!

publicat 2017-12-12 11:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Cei mai mari retaileri din Romania ... ...continuare.

Cei mai mari retaileri din Romania: Kaufland, Carrefour, Metro si Auchan

publicat 2017-12-12 11:00:02 (Capital)
Piata de retail din Romania a avut o crestere de 12% in anul 2016, potrivit unui studiu realizat de Euler Hermes. Acest lucru s-a datorat cresterii salariului minim brut (in prezent 1.450 lei), reducerea TVA de la 24% la 19% si ocuparea mai mare a fortei de munca cu 0,16% fata de 2015. ...continuare.

Germania, etapa 16. Bayern, meci facil "acasa". Iese Dortmund din criza? Program si clasament

publicat 2017-12-12 09:00:06 (Libertatea)
Germania, etapa 16. Bayern, meci facil "acasa". Iese Dortmund din criza? Program si clasament. Bayern Munchen va va intalni in etapa a 16-a cel mai facil adversar din Bundesliga. Este vorba despre "condamnata" FC Koln, echipa care a strins doar 3 puncte in 15 etape! In ceea ce o priveste pe Borussia Dortmund, formtaie aflata […] Post-ul Germania, etapa 16. Bayern, meci facil "acasa". Iese Dortmund din criza? Program si clasament apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Anglia, etapa 17. Manchester City joaca la Swansea. West Ham – Arsenal, derby-ul londonez. Program si clasament

publicat 2017-12-12 08:45:06 (Libertatea)
Anglia, etapa 17. Manchester City joaca la Swansea. West Ham – Arsenal, derby-ul londonez. Program si clasament. Etapa a 17-a din campionatul Angliei va debuta, marti, cu meciul dintre Burnley si Stok City. Tot marti, Chelsea Londra va juca la Huddersfield. Liderul autoritar al clsamentului, Manchester City, va avea un meci complicat, miercuri, la Swansea, […] Post-ul Anglia, etapa 17. Manchester City joaca la Swansea. West Ham – Arsenal, derby-ul londonez. Program si... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »