Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Școala Informala de IT lanseaza primul program educational de "HR in IT"

publicat 2017-03-22 14:30:01 (AgoraNews)
Școala Informala de IT lanseaza primul program educational de HR in IT Școala Informala de IT lanseaza primul program educational de ”HR in IT”, la Cluj-Napoca, incepand cu luna aprilie 2017. Programul este dedicat persoanelor care activeaza in domeniul Resurselor Umane, in firme IT si non-IT, care doresc sa se specializeze in procesele de HR dedicate industriei de IT. ...continuare.

Gabriela Firea spera sa deschida pasajul de la Piata Sudului dupa Pasti

publicat 2017-03-21 14:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Gabriela Firea spera sa deschida pasajul de la Piata Sudului dupa Pasti Pasajul de la Piata Sudulu ar urma sa fie inaugurat dupa Sarbatorile Pascale, sustine edilul-sef al Capitalei, Gabriela Firea. ...continuare.

Ce NU ai voie sa faci in Postul Pastelui! E mare PACAT

publicat 2017-03-21 10:30:17 (Realitatea-TV)
Ce NU ai voie sa faci in Postul Pastelui! E mare PACAT POSTUL PASTELUI 2017. Anul acesta, Postul Pastelui a inceput pe data de 27 februarie, iar Pastele 2017 va fi sarbatorit pe 16 aprilie, potrivit calendarului ortodox. In aceasta perioada nu se fac nunti. In zilele noastre, postul reprezinta o perioada de pregatire spirituala pentru toti crestinii care sarbatoresc Invierea Domnului. Ortodocsii vor sarbatori Sfintele Pasti la data de 1 mai. ...continuare.

S-a dat startul la prima Casa 2017. Cati bani poti lua cu imprumut

publicat 2017-03-21 09:00:06 (Realitatea-TV)
S-a dat startul la prima Casa 2017. Cati bani poti lua cu imprumut S-a dat startul pentru Programul Prima Casa 2017. Fondul de Garantare a alocat banii bancilor incrise in program. ...continuare.

Filme de familie pe care trebuie sa le vezi

publicat 2017-03-21 00:15:08 (Romania-TV)
Filme de familie pe care trebuie sa le vezi Fiecare familie ar trebui sa aiba o seara de film in care sa se adune cu totii in fata televizorului si sa urmareasca un program linistitor, care sa multumeasca toate gusturile. ...continuare.

Reteta de post. Sarmale de post ca la manastire

publicat 2017-03-20 18:30:02 (Antena3)
Reteta de post. Sarmale de post ca la manastire Chiar daca par o versiune chinuita a sarmalelor traditionale, au devenit deja un punct de trecere obligatoriu in drumul vegetal spre Pasti (mai ales) sau spre Craciun. Se pot face, fireste, si cu varza proaspata,... ...continuare.

Produsele sub marci proprii au reprezentat intre 13% si 80% din vanzarile retailerilor in Romania

publicat 2017-03-19 11:00:01 (Bursa)
Produsele sub marci proprii au reprezentat intre 13% si 80% din vanzarile retailerilor in Romania Produsele vandute sub marca proprie de cei mai importanti retaileri din comertul romanesc reusesc sa castige din ce in ce mai mult teren in alegerile consumatorilor din tara noastra, iar ponderea acestor produse a ajuns intre 13%, in cazul "Kaufland" si peste 80% in cazul "Lidl", potrivit News.ro. "Ponderea marcilor proprii in totalul vanzarilor din cadrul magazinelor Carrefour depasea, la sfarsitul anului trecut, 15%, ceea ce inseamna o creste de 3% fata de 2015", reiese din informatiile... ...continuare.

Printul William, prima vizita la Paris dupa ce mama sa a murit aici, acum 20 de ani. Ce program a avut

publicat 2017-03-19 10:30:04 (ProTV)
Printul William, prima vizita la Paris dupa ce mama sa a murit aici, acum 20 de ani. Ce program a avut Printul William si sotia lui si-au continuat vizita oficiala la Paris cu o intalnire cu victimele atacului de la Bataclan din 2015. ...continuare.

PNL a lansat un PROGRAM prin care ii invata pe COPII ce este politica

publicat 2017-03-18 10:45:03 (Evenimentul-Zilei)
PNL a lansat un PROGRAM prin care ii invata pe COPII ce este politica PNL a lansat, vineri seara, "Biblioteca pentru Ferentari", un program care isi propune ca cei mici care locuiesc in aceasta zona a Capitalei sa beneficieze de carti, de cursuri after-school prin care vor putea descoperi ce inseamna politica sau vor putea invata limba engleza sau franceza. ...continuare.

Florin Salam a fost la un pas sa fie injunghiat la o nunta de un cunoscut interlop! A fost alergat cu un cutit si un topor

publicat 2017-03-18 03:00:03 (Click)
Florin Salam a fost la un pas sa fie injunghiat la o nunta de un cunoscut interlop! A fost alergat cu un cutit si un topor Interlopul s-a enervat ca Salam nu a cantat peste program. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »