Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

FP reia rascumpararea de actiuni, dupa ce ASF a avizat anularea unui pachet de titluri deja detinute

publicat 2014-09-30 00:00:11 (Bursa)
Fondul Proprietatea (FP) a primit avizul ASF pentru anularea a 1,1 miliarde de actiuni proprii cumparate in cadrul celui de-al doilea program de rascumparare si va initia in urmatoarele zile al patrulea program de achizitie de titluri proprii, aprobat inca din aprilie de actionari. ...continuare.

Electroprecizia Sacele se concentreaza pe atragerea de clienti noi

publicat 2014-09-30 00:00:05 (Bursa)
Actionarii Electroprecizia Sacele au aprobat, in primavara acestui an, un program de investitii de 5,3 milioane de euro in achizitia si modernizarea utilajelor companiei. ...continuare.

FP reia rascumpararea de actiuni, dupa ce ASF a avizat anularea unui pachet de titluri deja detinute

publicat 2014-09-29 19:30:41 (Mediafax)
FP reia rascumpararea de actiuni, dupa ce ASF a avizat anularea unui pachet de titluri deja detinute Fondul Proprietatea (FP) a primit avizul ASF pentru anularea a 1,1 miliarde de actiuni proprii cumparate in cadrul celui de-al doilea program de rascumparare si va initia in urmatoarele zile al patrulea program de achizitie de titluri proprii, aprobat inca din aprilie de actionari. ...continuare.

Delicii frantuzesti si preturi minione in cadrul Saptamanii Franceze la Carrefour

publicat 2014-09-28 23:00:19 (eInformatii)
Cu ocazia Saptamanii Franceze din perioada 25 septembrie - 1 octombrie, Carrefour isi asteapta clientii cu delicatese frantuzesti la preturi mici si imulte alte surprize pentru intreaga familie.... ...continuare.

VESTE BUNA pentru romanii care isi doresc sa aiba copii

publicat 2014-09-27 15:45:41 (Realitatea-TV)
VESTE BUNA pentru romanii care isi doresc sa aiba copii Ministrul Sanatatii, Nicolae Banicioiu, a anuntat sambata ca programul de fertilizare in vitro va fi reluat, probabil din 2015, precizand ca "a fost rau ca s-a intrerupt" dupa 2011, pentru ca este un program bun, dar trebuie stabilite mai atent criteriile de selectie a clinicilor si cuplurilor. "Undeva dupa 2011, dupa foarte multe timp si asteptari, a fost lansat un astfel de program, pe care predecesorul meu nu a mai simtit sa il continue, dar pe care sper ca din anul 2015 sa il cuprindem in... ...continuare.

Peste 100 de producatori romani de fructe si legume devin furnizori Carrefour

publicat 2014-09-26 09:15:30 (Gazeta-de-agricultura)
Carrefour Romania va incheia, pana la finalul anului, contracte de colaborare cu peste 100 de producatori romani de fructe si legume ca urmare a campaniei din perioada 7-13 august. Discutiile cu aproximativ 600 de producatori vor continua si pe parcursul anului 2015, timp in care vom evalua capacitatea acestora de a indeplini criteriile logistice si de calitate necesare. In total, 704 producatori romani de fructe si legume si-au aratat intentia de a deveni furnizori Carrefour prin... ...continuare.

Piata bursiera - FP, la al cincilea program de rascumparare

publicat 2014-09-26 00:00:35 (Curierul-National)
Fondul Proprietatea (FP) va cere in noiembrie acordul actionarilor pentru a derula cel de-al cincilea program de rascumparare de actiuni, care va incepe dupa incheierea celei de-a patra runde de achizitii si va viza un numar de actiuni echivalent cu 1,7% din cap ...continuare.

CLEMENTA. Gabi Tamas, 8 luni cu suspendare

publicat 2014-09-24 20:15:35 (Puterea)
CLEMENTA. Gabi Tamas, 8 luni cu suspendare Fotbalistul Gabriel Tamas a fost condamnat, miercuri, de Judecatoria Sectorului 1, la opt luni de inchisoare cu suspendare, pentru tulburarea ordinii si linistii publice, acesta fiind obligat de instanta sa urmeze un program de reintegrare sociala.Instanta a stabilit ca pedeapsa de opt luni de inchisoare dispusa in cazul lui Sebastian Gabriel Tamas sa fie amanata pe un termen de supraveghere de doi ani. De asemenea, instanta l-a obligat pe Tamas sa frecventeze un program de reintegrare... ...continuare.

Alimente pentru oamenii foarte saraci!

publicat 2014-09-24 16:00:27 (eInformatii)
Senatorul Haralambie Vochitoiu a sustinut o declaratie politica intitulata ,,Programul Operational Ajutorarea Persoanelor Dezavantajate 2014-2020, un program ce ajuta peste 2,5 milioane persoane... ...continuare.

Tratamentul de 1000 de euro care va fi gratuit in 7 orase din tara. Afectiunea ucide 150.000 de romani in fiecare an

publicat 2014-09-23 19:45:42 (ProTV)
Tratamentul de 1000 de euro care va fi gratuit in 7 orase din tara. Afectiunea ucide 150.000 de romani in fiecare an Pacientii care sufera accidente vasculare cerebrale vor primi tratamentul de urgenta, vital, in cadrul unui program national. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

barajul amantei baldovin rares capatos pugilisti accident pe valea oltului nave farsa braila wowbiz sovata casa primaria cluj accident de circulatie dogan bancuri cu olteni remus borza galati covasna bugetari ovidiu miculescu hernia de disc caja haos in trafic tarom romania danseaza bistrita nasaud vectra service consul gorj calarasi stiri pe scurt andreea marin beba veche dorian popa targuri renault symbol daniel buzdugan caras severin vaslui direct mireasa pentru fiul meu carei anul 1995 suceava harghita roman abramovici retrocedari xxl mega discount