Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Periajul uscat al pielii: Beneficiile exfolierii

publicat 2014-07-22 13:00:38 (Romania-TV)
Periajul uscat al pielii: Beneficiile exfolierii Orice spa are in program si sedinte de periaj uscat al pielii, care presupun exfolierea suprafetei corpului cu o perie. ...continuare.

Liga 1, program si televizari etapele 2 si 3

publicat 2014-07-21 22:00:19 (OnlineSport)
LPF a anuntat luni televizarile si programul etapelor 2 si 3 din noul sezon. Cele din etapa 1 fusesera anutate anterior si se gasesc aici. ...continuare.

Vasile Miriuta cere intariri: "Trebuie sa am grija de ei ca de ouale de Pasti"

publicat 2014-07-20 22:00:21 (Gazeta-Sporturilor)
Vasile Miriuta cere intariri: Trebuie sa am grija de ei ca de ouale de Pasti Antrenorul lui CFR Cluj, Vasile Miriuta, nu este dezamagit de eliminarea din Cupa Ligii si spune ca nu i-a fortat pe ceilalti jucatori pentru ca meciul din Europa League de joi cu Jagodina este mai important.  "A fost un meci greu, eu am lasat acasa 14 jucatori, am luat repede doua goluri, dar am reusit sa revenim pina la pauza. Am luat foarte usor golul trei, dupa care am cazut. Iasiul a obtinut o victorie meritata. ... ...continuare.

Mega Image tatoneaza preluarea magazinelor Angst, abia iesite din franciza Carrefour

publicat 2014-07-17 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
Mega Image tatoneaza preluarea magazinelor Angst, abia iesite din franciza Carrefour Citeste si: Sorin Minea a pierdut 1,7 milioane de euro la Angst Carrefour a preluat in franciza magazinele Angst din Drumul Taberei si Obor Retailerul Profi ii ia fata Mega Image la deschiderile de magazine din 2014 ZF Corporate: statistici retail Grupul belgian Mega Image, prezent pe piata locala cu o retea de peste 300 de magazine, poarta negocieri cu antreprenorul roman Sorin Minea si cu familia Angst din Elvetia pentru a prelua cele 22 de magazine Angst, potrivit mai multor surse din... ...continuare.

Loteria Romana si Carrefour Romania lanseaza in premiera lozul Carrefour razuibil

publicat 2014-07-16 16:45:14 (Realitatea-Romaneasca)
Loteria Romana si Carrefour Romania lanseaza noul tip de Loz Carrefour in varianta razuibila, disponibil incepand din aceasta saptamana in toate hipermarketurile Carrefour si in agentiile loto din toata tara. Noul model vine in completarea celor trei serii indragite deja de jucatorii si consumatorii atrasi de premiile numeroase puse la dispozitie. Initiativa confirma interesul jucatorilor fata de produsele loteristice si continua traditia unei bune colaborari intre Loteria Romana si... ...continuare.

Program NON STOP la magazinele Mega Image

publicat 2014-07-16 12:30:38 (Realitatea-TV)
Program NON STOP la magazinele Mega Image Retalierul Mega Image a anuntat miercuri ca alte trei magazine din Bucuresti vor functiona non-stop, alaturandu-se astfel celor doua unitati din Capitala care erau deschise permanent inca de anul trecut. Cele trei magazine care vor functiona non-stop sunt Mega Image Lugojana, Mega Image Domenii si Mega Image Marasesti. Astfel, alaturi de cele doua magazine, Mega Image Lizeanu si Mega Image Muncii, care au program non-stop de anul trecut, Mega Image are in prezent un total de cinci magazine cu... ...continuare.

Mega Image anunta trei noi magazine cu program non-stop

publicat 2014-07-16 11:00:26 (Income-Magazine)
Mega Image anunta trei noi magazine cu program non-stop Mega Image anunta alte trei noi magazine cu program non-stop, în Bucuresti: Mega Image Lugojana, Mega Image Domenii si Mega Image Marasesti. ...continuare.

Mega Image introduce program non-stop la alte trei magazine din Bucuresti

publicat 2014-07-16 10:45:40 (Ziarul-Financiar)
Mega Image introduce program non-stop la alte trei magazine din Bucuresti Citeste si: Retailerul Profi ii ia fata Mega Image la deschiderile de magazine din 2014 Mega Image primeste 25 mil. euro din Olanda pentru expansiune Retalierul Mega Image a anuntat miercuri ca alte trei magazine din Bucuresti vor functiona non-stop, alaturandu-se astfel celor doua unitati din Capitala care erau deschise permanent inca de anul trecut. Cele trei magazine care vor functiona non-stop sunt Mega Image Lugojana, Mega Image Domenii si Mega Image Marasesti.Astfel, alaturi de cele... ...continuare.

Isarescu: Sprijin aderarea la euro ca program national, nu neaparat pentru 2019, care e greu de atins

publicat 2014-07-15 16:30:13 (Mediafax)
Isarescu: Sprijin aderarea la euro ca program national, nu neaparat pentru 2019, care e greu de atins Guvernatorul BNR Mugur Isarescu si-a nunatat din nou pozitia fata de decizia politica de aderare la zona euro in 2019, declarand ca sprijina initiativa pentru a avea un program national de care sa tina cont politicienii, lipsiti de viziune pe termen lung, si nu termenul avansat, greu de indeplinit. ...continuare.

Fondul Proprietatea ar putea finaliza cel de-al treilea program de rascumparari in aceasta saptamana

publicat 2014-07-14 19:30:19 (Ziarul-Financiar)
Fondul Proprietatea ar putea finaliza cel de-al treilea program de rascumparari in aceasta saptamana Citeste si: FP cere bonusuri pentru administratorii Nuclearelectrica, in functie de performanta actiunilor Fondul Proprietatea nu se opreste cu lichidarile: Conpet este urmatoarea pe lista Fondul Proprietatea (FP) mai are de rascumparat 16,45 milioane de actiuni proprii pentru a duce la sfarsit cel de-al treilea program de rascumparari ce vizeaza achizitia a 252 milioane de actiuni proprii.Cele 16,45 milioane de actiuni FP ar putea fi rascumparate in aceasta saptamana, luand in calcul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

ialomita admitere rectificarea bugetara suceava wowbiz rezultate definitivat 2014 tulcea botosani vrancea iasi posta romana giurgiu tena hunedoara mures marsa ordonanta de urgenta prejmer mihaela radulescu a tion tokyo nicolae guta vintu enescu ilfov prahova copos gorj galati adi minune dictatorilor a stirni imperativ sanatate transplant hepatic rupea virusul mihai eminescu meda emanuel dorin florea caon valcea cfr marfa grile mehedinti sfinti mirabela dauer neamt daniel