Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Universitati mai profitabile decat Carrefour

publicat 2014-10-24 09:00:45 (Money.ro)
Universitati mai profitabile decat Carrefour In 2013, Universitatea Dimitrie Cantemir din Bucuresti, Universitatea Ecologica si Universitatea Andrei Saguna din Constanta au fost mai profitabile decat Automobile Dacia, Carrefour sau Kaufland, cu toata ca marjele de profit ale celor trei universitati acreditate sunt in scadere accentuata in ultimii ani. Economica.net a comparat profitabilitatea universitatilor particulare acreditate din Romania cu marjele de profit ale celor mai mari companii din Romania, dupa afacerile, profitul si... ...continuare.

Concurenta e buna? Prezenta a doua hipermarketuri unul langa altul poate duce la cresterea numarului total de clienti

publicat 2014-10-23 20:30:51 (Ziarul-Financiar)
Concurenta e buna? Prezenta a doua hipermarketuri unul langa altul poate duce la cresterea numarului total de clienti Citeste si: Romania, intre cele trei piete europene unde vanzarile Carrefour au crescut in T3 Carrefour mai deschide trei magazine Supeco pana la finalul anului, in Giurgiu, Targoviste si Slatina Carrefour devine primul retailer care acopera toate segmentele din comertul modern dupa ce lanseaza si un program de vanzari angro Jucatorii din comertul modern, o piata de peste 8 mld. euro, au deschis in Romania circa 1.400 de magazine ocupand deja cele mai bune pozitii din piata din punct de... ...continuare.

In SUA retailerii se promoveaza atacand concurenta. In Romania abia daca mentioneaza numele competitorilor

publicat 2014-10-23 16:45:39 (Ziarul-Financiar)
In SUA retailerii se promoveaza atacand concurenta. In Romania abia daca mentioneaza numele competitorilor Citeste si: Topul celor mai vandute vinuri roze in cadrul Carrefour Carrefour intra in reteaua de marketing afiliat operata de 2Parale Depozitele Carrefour si eMag de pe A1 au fost cumparate cu banii pensionarilor canadieni "Bonjour Carrefour, bine te-am gasit!" este mesajul cu care retailerul polonez Profi a deschis supermarketul din Constanta amplasat vizavi de cel al competitorilor de la Carrefour. Aceasta pozitionare a unui jucator din comertul modern in coasta competitorilor directi sau... ...continuare.

Grupul Carrefour deschide primul sau supermarket din Alba Iulia

publicat 2014-10-23 08:30:40 (Income-Magazine)
Grupul Carrefour deschide primul sau supermarket din Alba Iulia Carrefour a deschis primul sau supermarket din orasul Alba Iulia, joi, 23 octombrie 2014, ora 8:00, ridicând numarul total de magazine în acest format la 84. ...continuare.

CAMPANIE EVZ. Uite, pentru ce iti cere votul! Tariceanu vrea locul 7 in Europa

publicat 2014-10-23 00:15:22 (Evenimentul-Zilei)
CAMPANIE EVZ. Uite, pentru ce iti cere votul! Tariceanu vrea locul 7 in Europa Fostul premier are un program politic in care incearca sa se prezinte drept un lider european. ...continuare.

Topul celor mai vandute vinuri roze in cadrul Carrefour

publicat 2014-10-22 13:15:46 (Ziarul-Financiar)
Vinurile roze, cel mai efervescent segment din piata vinului, au ajuns l ...continuare.

Program STRICT SECRET: Incredibilele UTILIZARI ale delfinilor

publicat 2014-10-22 01:00:22 (Evenimentul-Zilei)
Program STRICT SECRET: Incredibilele UTILIZARI ale delfinilor Presa occidentala noteaza ca autoritatile ruse sunt departe de a fi renuntat la practica de a folosi delfinii pentru apararea bazelor sale militare navale, o practica abandonata dupa dezmembrarea Uniunii Sovietice. ...continuare.

MISCARE-SURPRIZA a Carrefour in Romania

publicat 2014-10-21 14:30:08 (Capital)
Carrefour da o veste buna clientilor sai. Insotita de una mai putin buna, pe care nu au spus-o, dar despre care am aflat ...continuare.

MISCARE-SURPRIZA a Carrefour in Romania

publicat 2014-10-21 14:00:41 (Evenimentul-Zilei)
Carrefour da o veste buna clientilor sai. Insotita de una mai putin buna, pe care nu au spus-o, dar despre care am aflat ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

frigidere taxi gasit mort calculeaza fly project craiova alina rotaru mai 2012 accident rutier direct rast vijelie monster gyorfi penitenciarul jilava bar refaeli medicale salonta daminuta anif chinul valcea subventii claire aspen ardeleni rroma compania scoala de soferi brasov avadanei balanta comerciala tonice par lung patriciu michelle rodriguez vrancea fondul proprietatea privileg talhar ciudatenii borsec o femeie fera iphone 5 sanziana buruiana voicu politiei locale concerte costel postolache