Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Minele Lupeni si Lonea vor intra pe un program de inchidere incepand cu anul 2019

publicat 2017-04-25 21:00:07 (Romania-TV)
Minele Lupeni si Lonea vor intra pe un program de inchidere incepand cu anul 2019 Minele Lupeni si Lonea, din cadrul Complexului Energetic Hunedoara (CEH), vor intra pe un program de inchidere incepand cu ianuarie 2019, activitatea celor doua exploatari de huila din Valea Jiului urmand sa se prelungeasca pana in anul 2027, cand vor fi inchise total, a declarat marti, presedintele Sindicatului "Muntele", Darius Campean. ...continuare.

Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor printr-un program venit in sprijinul celor care nu le gasesc"

publicat 2017-04-25 19:45:06 (Romania-TV)
Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor printr-un program venit in sprijinul celor care nu le gasesc" Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor la numarul 0727.341.434, printr-un program in sprijinul celor care nu le gasesc. ...continuare.

Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor la un numar special de telefon, printr-un program in sprijinul celor care nu le gasesc

publicat 2017-04-25 19:15:01 (Antena3)
Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor la un numar special de telefon, printr-un program in sprijinul celor care nu le gasesc Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor la numarul 0727.341.434, printr-un program în sprijinul celor care nu le gasesc.  Lansata de Asociatia Pacientilor cu Afectiuni Autoimune (APAA)... ...continuare.

Veste foarte importanta pentru pacienti! Unde vor putea reclama lipsa medicamentelor

publicat 2017-04-25 19:00:07 (Realitatea-TV)
Veste foarte importanta pentru pacienti! Unde vor putea reclama lipsa medicamentelor Pacientii vor putea reclama lipsa medicamentelor la numarul 0727.341.434, printr-un program in sprijinul celor care nu le gasesc. ...continuare.

Un copil l-a rugat pe Trump sa-i dea autograf pe sapca. Ce a facut presedintele? Baiatul a plans

publicat 2017-04-25 10:00:12 (Realitatea-TV)
Un copil l-a rugat pe Trump sa-i dea autograf pe sapca. Ce a facut presedintele? Baiatul a plans Presedintele SUA, Donald Trump, a atras iar o multime de critici pe retelele de socializare dupa reactia sa fata de un copil, la un eveniment de Pasti. ...continuare.

Miliardarii lumii, ce afaceri au in Romania. Astazi, Amancio Ortega, fondatorul Zara

publicat 2017-04-25 07:15:07 (Ziarul-Financiar)
Miliardarii lumii, ce afaceri au in Romania. Astazi, Amancio Ortega, fondatorul Zara Citeste si: Miliardarii lumii, ce afaceri au in Romania. Astazi, Emmanuel Besnier, proprietarul Albalact, Covalact si LaDorna Miliardarii lumii, ce afaceri au in Romania. Astazi, Bernard Arnault, actionar al Carrefour, Louis Vuitton si Sephora Miliardarii lumii, ce afaceri au in Romania: astazi, Sebastian Kulczyk, mostenitorul imperiului Kulczyk Investments Miliardarul spaniol Amancio Ortega este al patrulea cel mai bogat om din lume, dar totodata unul dintre cei mai discreti. El este cel mai... ...continuare.

Locatarii unui bloc din Vrancea, trebuie sa indure apa care le curge pe pereti. Lucrarea de hidroizolatie a fost facuta de mantuiala

publicat 2017-04-24 14:30:01 (Antena3)
Locatarii unui bloc din Vrancea, trebuie sa indure apa care le curge pe pereti. Lucrarea de hidroizolatie a fost facuta de mantuiala Mai multi locatari, proprietari ai unui bloc din orasul Panciu, judetul Vrancea traiesc un adevarat cosmar. Blocul a fost prins intr-un program de reabilitare a hidroizolatiei terasei, pe un program cu... ...continuare.

Pretul futures al aurului, in urcare

publicat 2017-04-24 00:15:02 (Bursa)
Prima saptamana de dupa Pasti, a fost una scurta, cu doar 4 sedinte de tranzactionare in care participantii au incheiat 144 de contracte, lichiditatea fiind modesta. ...continuare.

Carrefour in loc de Korona Mall, pe suprafata fostei uzine Fartec

publicat 2017-04-24 00:15:02 (Bursa)
In locul fostei fabrici Fartec, unde polonezii de la Echo Investment intentionau sa construiasca centrul comercial Korona Mall, va fi construit un hypermarket Carrefour, sustin surse din piata. ...continuare.

Liderii PSD, absenti de la Congresul ALDE. Tariceanu: Au un program foarte, foarte incarcat

publicat 2017-04-22 21:15:07 (Romania-TV)
Liderii PSD, absenti de la Congresul ALDE. Tariceanu: Au un program foarte, foarte incarcat Liderul ALDE, Calin Popescu Tariceanu, a declarat sambata, referitor la absenta PSD de la lucrarile Congresului, ca social-democratii au un program "foarte, foarte incarcat", care este marcat de angajamentele pe care si le-au asumat in programul de guvernare, iar absenta acestora nu trebuie interpretata intr-un alt fel. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »