Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Zeci de mii de romani vor primi locuinte de la stat pe SUME DE NIMIC

publicat 2016-05-26 02:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Zeci de mii de romani vor primi locuinte de la stat pe SUME DE NIMIC Ministerul Finantelor Publice a pus in dezbatere publica un proiect de lege pentru aprobarea acordului financiar semnat in ianuarie de Romania cu Banca de Dezvoltare a Comisiei Europene in privinta finantarii unui program de... ...continuare.

Emisiunea "Starea Natiei", realizata de Dragos Patraru, se muta de la TVR

publicat 2016-05-25 21:30:11 (Romania-TV)
Emisiunea "Starea Natiei", realizata de Dragos Patraru, se muta de la TVR Dupa aproape doi ani la TVR 1, ultima emisiune a lui Dragos Patraru va fi difuzata marti seara si va fi un program special, informeaza paginademedia.ro. ...continuare.

Se dau ca painea calda. Fonduri europene epuizate in 6 minute

publicat 2016-05-25 21:15:18 (Realitatea-TV)
Se dau ca painea calda. Fonduri europene epuizate in 6 minute Fondurile europene pentru un program destinat fermierilor romani s-au epuizat in 6 minute, a anuntat Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale. ...continuare.

Gata cu lucratul de acasa. Ce li se pregateste sefilor care te suna in afara orelor de program

publicat 2016-05-25 10:45:15 (Romania-TV)
Gata cu lucratul de acasa. Ce li se pregateste sefilor care te suna in afara orelor de program Mai multi parlamentari lucreaza in prezent la un proiect de lege menit sa vina in sprijinul celor care sunt nevoiti sa lucreze si dupa ce pleaca de la serviciu, la cererea sefilor. Dupa modelul unei legi adoptate deja in Franta, alesii ar putea vota si in Romania un act normativ care le va da angajatilor dreptul de a nu mai raspunde la telefoanele sau e-mailurile angajatorilor dupa terminarea orelor de program ...continuare.

Ai acest program instalat in calculator? Șterge-l imediat! Le trimite hackerilor datele cardurilor tale

publicat 2016-05-25 09:30:03 (Antena-1)
Ai acest program instalat in calculator? Șterge-l imediat! Le trimite hackerilor datele cardurilor tale Tinba V3 este un virus special creat pentru a fura informatii bancare. Acest lucru se intampla in momentul in care iti plateste on-line facturile.   ...continuare.

Halep, mix de probe la Roland Garros

publicat 2016-05-25 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Halep, mix de probe la Roland Garros Simona Halep, locul 6 mondial,are un program incarcat in cel de-al doilea Mare Șlem al sezonului. ...continuare.

Lantul de magazine Profi ar putea fi scos la vanzare

publicat 2016-05-24 18:00:10 (Realitatea-TV)
Lantul de magazine Profi ar putea fi scos la vanzare Lantul de magazine Profi ar putea fi scos la vanzare de catre fondul de investitii polonez care il detine. Ar fio noua tranzactie importanta pe piata romaneasca de retail, dupa achizitia Billa de catre Carrefour. ...continuare.

Gabriela Firea afirma ca este nevoie urgenta de un program guvernamental de reabilitare a spitalelor

publicat 2016-05-21 13:15:15 (Romania-TV)
Gabriela Firea afirma ca este nevoie urgenta de un program guvernamental de reabilitare a spitalelor Candidatul Aliantei PSD-UNPR la Primaria Capitalei, Gabriela Firea, considera ca este nevoie urgenta de un program guvernamental de reabilitare a spitalelor, subliniind ca Spitalul de copii "Victor Gomoiu" este singurul spital de stat construit de la zero in ultimii 30 de ani, dar nu poate fi dat in folosinta pentru ca municipalitatea si constructorul "nu se inteleg". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »