Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

NEMȚII OBLIGA ANGAJAȚII sa semneze asta. AU PACALIT LUMEA!

publicat 2016-12-04 07:15:05 (Evenimentul-Zilei)
NEMȚII OBLIGA ANGAJAȚII sa semneze asta. AU PACALIT LUMEA! Piata germana a muncii este robusta si extrem de bogata in posturi vacante. Dar aceste statistici demne de invidiat sunt cosmetizate prin joburi cu jumatate de norma, minijoburi sau program de lucru flexibil. ...continuare.

Facebook vrea sa implementeze un program de inteligenta artificiala care va semnala videoclipurile live ofensatoare

publicat 2016-12-02 16:15:09 (Romania-TV)
Facebook vrea sa implementeze un program de inteligenta artificiala care va semnala videoclipurile live ofensatoare Facebook Inc doreste sa creeze o modalitate de semnalare automata a materialelor ofensatoare difuzate in cadrul streaming-urilor video live, prin dezvoltarea unui program de inteligenta artificiala care sa monitorizeze continuturile publicate pe aceasta retea de socializare, a anuntat Joaquin Candela, directorul departamentului de invatare automatizata din cadrul companiei americane, informeaza Reuters. ...continuare.

Florin Iordache: Centenarul Marii Uniri ar trebui sa gaseasca romanii mult mai uniti si cu un program de tara

publicat 2016-12-01 17:45:10 (Puterea)
Florin Iordache: Centenarul Marii Uniri ar trebui sa gaseasca romanii mult mai uniti si cu un program de tara Presedintele Camerei Deputatilor, Florin Iordache, a declarat, joi, cu ocazia ceremoniilor de la Alba Iulia dedicate Zilei Nationale, ca Centenarul Marii Uniri ar trebui sa gaseasca romanii mult mai solidari, mai uniti si cu un program de tara. "Romanii au demonstrat ca, de fiecare data cand le-a fost mai greu, doar uniti au depasit orice fel de impediment. Cum acum 98 de ani s-a putut, noi avem obligatia sa depasim si de aici incolo tot ce inseamna alte greutati care apar, dar toate acestea... ...continuare.

Sinteza Zilei: Dezvaluiri explozive, decizie la secret in justitie

publicat 2016-12-01 00:15:02 (Antena3)
Sinteza Zilei: Dezvaluiri explozive, decizie la secret in justitie Dezvaluiri explozive in emisiunea Sinteza Zilei, facute de Anamaria Roman. Este vorba de un program al unui membru al Consiliului Suprem al Magistraturii prin care se intentioneaza introducerea sanctiunilor,... ...continuare.

Autobuzele si tramvaiele circula miercuri si joi dupa program de duminica. La metrou, program normal

publicat 2016-11-30 08:15:14 (Realitatea-TV)
Autobuzele si tramvaiele circula miercuri si joi dupa program de duminica. La metrou, program normal Miercuri si joi, liniile de transport public vor functiona in Bucuresti conform programelor de circulatie corespunzatoare unei zile de duminica, iar metroul va functiona normal, in intervalul orar 5:00-23:00. ...continuare.

Cat dormi, in functie de varsta

publicat 2016-11-29 13:00:11 (Romania-TV)
Cat dormi, in functie de varsta Numarul de ore de care are nevoie o persoana ca sa fie odihnita difera in functie de mai multi factori. Astfel, un adult are nevoie de alt program de somn, spre deosebire de un copil. Descopera cat trebuie sa dormi in functie de varsta! ...continuare.

Cat dormi, in functie de varsta

publicat 2016-11-29 10:45:16 (Realitatea-TV)
Cat dormi, in functie de varsta Numarul de ore de care are nevoie o persoana ca sa fie odihnita difera in functie de mai multi factori. Astfel, un adult are nevoie de alt program de somn, spre deosebire de un copil. Descopera cat trebuie sa dormi in functie de varsta! ...continuare.

ANUNT de la Ministrul de Interne pentru SOFERI!

publicat 2016-11-28 19:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Ministrul Afacerilor Interne, Dragos Tudorache, a declarat luni, la sediul DRPCIV, ca va discuta cu reprezentantii Ministerului Finantelor astfel incat ghiseele Trezoreriei din sediul de la Pipera sa aiba acelasi program prelungit ca si cele ce se ocupa de acte auto. ...continuare.

Scandal in Rusia, dupa ce doi patinatori au aparut intr-un show in haine de detinuti in lagar nazist. Cine este femeia

publicat 2016-11-28 13:45:13 (ProTV)
Scandal in Rusia, dupa ce doi patinatori au aparut intr-un show in haine de detinuti in lagar nazist. Cine este femeia Un numar de patinaj prezentat intr-un program de reality show al televiziuni ruse a starnit o sumedenie de comentarii. ...continuare.

Concursul de director de scoala. Un absolvent de liceu a evaluat doua profesoare cu titlul de doctor, iar pe una a picat-o

publicat 2016-11-28 09:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Concursul de director de scoala. Un absolvent de liceu a evaluat doua profesoare cu titlul de doctor, iar pe una a picat-o La Liceul cu Program Sportiv din Clinceni, actualul director a tras sforile pentru a-si desemna urmasul, sindicatele si reprezentantul ministerului au inchis ochii ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »