Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

A pus cateva seminte intr-o sticla. 60 de ani mai tarziu? Pur si simplu socant

publicat 2016-08-26 21:00:16 (Realitatea-TV)
A pus cateva seminte intr-o sticla. 60 de ani mai tarziu? Pur si simplu socant Un barbat a pus semintele unei plante intr-un vas din sticla in anul 1960, in ziua de Pasti. Recent, a avut o surpriza cand s-a uitat din nou la vas. ...continuare.

US OPEN 2016. Program INFERNAL pentru SIMONA HALEP

publicat 2016-08-26 20:30:33 (Romania-TV)
US OPEN 2016. Program INFERNAL pentru SIMONA HALEP US OPEN 2016. Jucatoarele din Romania si-au aflat primele adversare de la US OPEN 2016, ultimul turneul de Grand Slam al anului, care va avea loc in perioada 29 august - 11 septembrie. ...continuare.

Concedieri la Kaufland, Auchan si Carrefour

publicat 2016-08-26 09:00:01 (Antena3)
Concedieri la Kaufland, Auchan si Carrefour În cele aproape 1.700 de hiper­mar­keturi, supermarketuri si ma­gazine de tip discount din co­mertul modern erau angajati la finalul anului trecut aproape 72.000 de salariati, potrivit datelor... ...continuare.

Carrefour angajeaza peste 150 de oameni in tara

publicat 2016-08-25 11:00:12 (Romania-TV)
Carrefour angajeaza peste 150 de oameni in tara va spune care este oferta de munca la Carrefour in aceasta perioada, dar si ce profiluri profesionale cauta angajatorii pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Veste buna! Incepe constructia de spitale noi

publicat 2016-08-24 22:15:01 (Antena3)
Veste buna! Incepe constructia de spitale noi Guvernul a aprobat miercuri un memorandum privind initierea unui program de modernizare a infrastructurii spitalicesti, care prevede construirea unui nou corp de cladire la Spitalul clinic de urgenta pentru copii &q... ...continuare.

O companie romano-americana va construi cel mai inalt bloc din Brasov

publicat 2016-08-24 00:00:04 (Bursa)
O companie romano-americana va construi cel mai inalt  bloc din Brasov * Complexul rezidential care va lua locul Kronvest Business Park va avea peste 300 de apartamente, investitia fiind de 14 milioane de euro O companie romano-americana va investi 14 milioane de euro in constructia unui complex rezidential cu peste 300 de locuinte in Brasov, in zona Carrefour, o zona neexploatata din punct de vedere rezidential pana in prezent. Proiectul Signature va fi format din doua cladiri de 14 si, respectiv, 7 etaje si va avea in final 195, res-pectiv, 119 apartamente.... ...continuare.

OM-CHEIE din ProTV se muta la Antena 1

publicat 2016-08-23 13:15:10 (Romania-TV)
OM-CHEIE din ProTV se muta la Antena 1 Catinca Marinescu va ocupa functia de Project Manager pentru Observator, principalul program de stiri al Antenei 1. ...continuare.

Intre 5-8 septembrie, la Costinesti. Gala Tanarului Actor HOP 2016

publicat 2016-08-22 18:00:09 (Puterea)
Gala Tanarului Actor - HOP, un program permanent al UNITER si singular in peisajul festivalie ...continuare.

OLIMPIADA: Programul din 18 august al sportivilor romani la Rio 2016

publicat 2016-08-18 06:45:10 (Romania-TV)
OLIMPIADA: Programul din 18 august al sportivilor romani la Rio 2016 OLIMPIADA: Am ajuns in cea de-a 13-a zi a Jocurilor Olimpice de la Rio. In program, avem un singur sportiv care participa, astazi, la atletism. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »