Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Ce salariu castiga un angajat la Carrefour

publicat 2016-02-14 13:30:15 (Realitatea-TV)
Ce salariu castiga un angajat la Carrefour Lantul francez de hipermarketuri Carrefour a majorat salariile pentru 95% din angajatii care lucreaza in magazine (in cea mai mare parte caseri si lucratori comerciali) cu procente cuprinse intre 16% si 21% de la inceputul lunii februarie a acestui an, potrivit informatiilor transmise de companie. ...continuare.

Un general american a lesinat la conferinta de presa in care vorbea de cel mai costisitor program de armament lansat vreodata

publicat 2016-02-11 17:30:17 (ProTV)
Un general american a lesinat la conferinta de presa in care vorbea de cel mai costisitor program de armament lansat vreodata General in Fortele Aeriene Americane, James Martin Jr, oferea explicatii despre viitorul avioanele F-35 cand a inceput sa se clatine. ...continuare.

Carrefour a marit salariile. Cat castiga de fapt un angajat Carrefour

publicat 2016-02-11 16:30:13 (Realitatea-TV)
Carrefour a marit salariile. Cat castiga de fapt un angajat Carrefour Lantul francez de hipermarketuri Carrefour a majorat salariile pentru 95% din angajatii care lucreaza in magazine (in cea mai mare parte caseri si lucratori comerciali) cu procente cuprinse intre 16% si 21% de la inceputul lunii februarie a acestui an, potrivit informatiilor transmise de companie, noteaza ZF.ro. ...continuare.

Cat castiga un casier la Carrefour

publicat 2016-02-11 15:45:01 (Antena3)
Cat castiga un casier la Carrefour Carrefour a majorat salariile pentru 95% din angajatii care lucreaza in magazine (in cea mai mare parte caseri si lucratori comerciali) cu procente cuprinse intre 16% si 21% de la inceputul lunii februarie a... ...continuare.

Carrefour va majora salariile angajatilor cu 16% si 21%

publicat 2016-02-11 14:45:31 (Income-Magazine)
Carrefour va majora salariile angajatilor cu 16% si 21% Carrefour aplica, începând cu 1 februarie, majorari de salarii între 16 si 21 la suta, pentru 95% dintre angajati, în functie de strategiile de dezvoltare regionala si sectoriala, au anuntat, joi, reprezentanti ai retailerului. ...continuare.

Carrefour a majorat salariile pentru unii angajati cu pana la 21%

publicat 2016-02-11 13:30:02 (Bursa)
Carrefour a majorat, de la 1 februarie, salariile pentru 95% dintre angajatii sai de baza din magazine, in urma discutiilor cu partenerii sociali, cresterile salariale medii fiind cuprinse intre 16% si 21%, in functie de strategiile de dezvoltare regionala si sectoriala, potrivit unui comunicat al retailerului. ...continuare.

Exercitiu de imaginatie. Ce mutari ar putea aparea pe harta comertului modern local

publicat 2016-02-11 00:15:12 (Ziarul-Financiar)
Exercitiu de imaginatie. Ce mutari ar putea aparea pe harta comertului modern local Comertul modern local, o piata de 8-9 mld. euro anual, numara in prezent 12 jucatori, insa in urmatorii ani situatia s-ar putea schimba, o serie de fuziuni si achizitii urmand a reconfigura structura pietei. Giganti internationali precum Auchan si Carrefour sunt cu ochii dupa achizitii, pe cand in jurul altor nume se poarta discutii de preluare."Auchan este cu ochii dupa achizitii dupa ce a ratat startul in cursa pentru preluarea Billa", spunea acum cateva luni o sursa din piata. Reteaua de... ...continuare.

Actionarii 'Artego', convocati pentru aprobarea unui program de rascumparare

publicat 2016-02-11 00:00:02 (Bursa)
Actionarii 'Artego', convocati pentru aprobarea unui program de rascumparare * Prelungirea unor credite de 57 milioane de lei, pe ordinea de azi Actionarii "Artego" Targu Jiu (ARTE) au fost convocati, pe 12 martie, sa decida aprobarea unui program de rascumparare pentru 10% din actiuni, conform unui raport transmis Bursei de Valori Bucuresti (BVB). In cazul aprobarii, perioada de derulare a operatiunii de rascumparare va fi de maxim 18 luni, de la data publicarii hotararii AGEA in Monitorul Oficial. Valoarea minima la care urmeaza sa fie dobandite propriile actiuni... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »