Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Teodorovici, incurcat in bacsis

publicat 2015-05-29 16:30:01 (Antena3)
Bacsisul va fi in continuare impozitat. Dupa ce Guvernul a anuntat ca impozitarea impusa recent va fi eliminata de la 1 iunie, ministrul Finantelor Publice, Eugen Teodorovici, vine acum cu un nou program de... ...continuare.

De RUSALII 2015 PROGRAMUL al hipermarketurilor Carrefour, Cora, Mega Image, Auchan, Kaufland, Lidl. Profi, Dedeman

publicat 2015-05-28 11:30:04 (Evenimentul-Zilei)
De RUSALII 2015  PROGRAMUL al hipermarketurilor Carrefour, Cora, Mega Image, Auchan, Kaufland, Lidl. Profi, Dedeman Avand in vedere ca anul acesta Ziua Copilului se suprapune cu Rusaliile, parintii vor cauta magazine deschise pentru a le cumpara cadouri micutilor lor. Gasiti programul hipermarketurilor in stirea de mai jos. ...continuare.

Romania are toate sansele sa aiba o crestere economica de 5-6% pe an in urmatorul deceniu

publicat 2015-05-28 00:15:14 (Ziarul-Financiar)
Romania are toate sansele sa aiba o crestere economica de 5-6% pe an in urmatorul deceniu Sefii Telekom, Altex, McDonald's, Hidroelectrica, presedintele Consiliului Concurentei si reprezentanti ai guvernului, ai Carrefour si Bitdefender au afirmat ieri la conferinta "Cei mai mari jucatori din economie" ca Romania este pe directia cea buna. "Daca veti ramane stabili, predictibili si nu veti surprinde mediul de afaceri cu taxe noi, aveti toate sansele sa cresteti cu 5% in urmatorul deceniu. Romania merge in directia buna. Sunt optimist pentru 2020", a spus Nikolai Be­ckers, CEO al... ...continuare.

Capatana,Carrefour: In cinci ani deschidem zece hipermarketuri si ajungem la 38

publicat 2015-05-27 13:45:23 (Ziarul-Financiar)
Capatana,Carrefour: In cinci ani deschidem zece hipermarketuri si ajungem la 38 Anii 2004-2008 au fost ani de boom, de optimism si consum, in care era un acces mai mare al clientilor in zona de IT&C, doar cu buletinul. Boom de optimist a existat si la creditele imobi ...continuare.

Schimb de studenti intre facultati: Ce program se pune la cale

publicat 2015-05-25 16:00:22 (Realitatea-TV)
Schimb de studenti intre facultati: Ce program se pune la cale Daca nu au suficient curaj sa mearga la o facultate peste hotare, unii studenti vor putea schimba macar orasul din Romania. Astfel, se pune la cale primul program Erasmus desfasurat doar intre universitatile din Romania. ...continuare.

Google va anunta un nou program de actualizare pentru terminalele Nexus, afirma zvonurile (Software)

publicat 2015-05-25 15:15:08 (Go4IT)
Google va anunta un nou program de actualizare pentru terminalele Nexus, afirma zvonurile (Software) Conferinta Google I/O va avea loc in cursul ultimelor doua zile lucratoare ale acestei saptamani, iar anuntarea viitoarei versiuni M a sistemului de operare Android pare deja sigura. Ca de obicei, zvonurile continua sa curga, iar unul afirma ca Google va anuntat un nou program de actualizare pentru terminalele din gama Nexus.Aceasta informatie a fost publicata de catre Android Police, care afirma ca sursa este una de incredere care este la curent cu planurile companiei. Ca de obicei, va... ...continuare.

Cum poti afla, in 30 de secunde, daca vine un cutremur mai mare de 4.5 in Romania

publicat 2015-05-25 13:30:21 (Romania-TV)
Cum poti afla, in 30 de secunde, daca vine un cutremur mai mare de 4.5 in Romania Institutul National pentru Fizica Pamanului a lansat un program online de avertizare seismica. Alerta se produce pentru cutremure mai mari de 4,5 grade pe Richter. ...continuare.

Calendarul de business al saptamanii ZF & BM

publicat 2015-05-25 00:15:16 (Ziarul-Financiar)
Calendarul de business al saptamanii ZF & BM Noul program de fond ...continuare.

Poti afla in 30 de secunde, gratis, daca vine cutremurul!

publicat 2015-05-25 00:00:26 (Libertatea)
Institutul National pentru Fizica Pamanului a lansat un program online de avertizare seismica.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »