Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fondul Proprietatea demareaza,in curand, al saselea program de rascumparare

publicat 2015-08-03 00:00:04 (Bursa)
Fondul Proprietatea a anuntat ca va demara, in curand, cel de-al saselea program de rascumparare, pe care actionarii l-au aprobat in data de 27 aprilie, dupa ce, vineri, administratorul unic, Franklin Templeton Investment Management, a raportat finalizarea celui de-al cincilea program de acest fel. ...continuare.

Program si reguli de acces la concertul HIM

publicat 2015-07-31 20:15:23 (Puterea)
Program si reguli de acces la concertul HIM HIM, una dintre trupele emblematice ale muzicii rock si metal, revine in Romania dupa mai bine de 9 ani de absenta. Ville Valo si colegii sai au ales Parcul Rozelor din Timisoara pentru un rendez-vous special cu fanii pe data de 31 iulie 2015. ...continuare.

FP a finalizat cel de-al cincilea program de rascumparare de actiuni

publicat 2015-07-31 11:15:04 (Bursa)
Management Ltd. United Kingdom Sucursala Bucuresti, administratorul Fondului Proprietatea (FP), anunta prin finalizarea celui de-al cincilea program de rascumparare, in urma caruia a achizitionat 227.572.250 actiuni FP (echivalentul a 1,86% din capitalul social subscris) prin achizitii zilnice pe Bursa de Valori Bucuresti (BVB). ...continuare.

FP a finalizat cel de-al cincilea program de rascumparare

publicat 2015-07-31 10:00:01 (Bursa)
Management Ltd. United Kingdom Sucursala Bucuresti, administratorul Fondului Proprietatea (FP), anunta prin finalizarea celui de-al cincilea program de rascumparare, in urma caruia a achizitionat 227.572.250 actiuni FP (echivalentul a 1,86% din capitalul social subscris) prin achizitii zilnice pe Bursa de Valori Bucuresti (BVB). ...continuare.

Maiestrie si design la primul magazin din Romania care pune in valoare priceperea mestesugarilor romi

publicat 2015-07-30 10:45:02 (Antena3)
Obiectele de artizanat, realizate cu multa migala, au reusit sa capteze atentia tuturor, printr-un program inedit. Asociatia Mesteshukar Butiq le-a scos din nou la lumina si le-a reinterpretat.Talentul mai... ...continuare.

WWF: Mai multe fonduri europene pentru natura in perioada 2014-2020

publicat 2015-07-29 22:15:02 (Bursa)
Programul Operational Infrastructura Mare 2014 -2020 (POIM), aprobat oficial de Comisia Europeana, contine recomandarile WWF in ce priveste integrarea biodiversitatii ca obiectiv trasversal in program. ...continuare.

Situatie incredibila. La Turceni se naste dupa program

publicat 2015-07-28 20:15:01 (Antena3)
O gravida care a intrat in durerile nasterii s-a trezit ca la spital nu exista niciun ginecolog care s-o asiste. De garda era un ORL-ist, iar medicul care i-a supravegheat sarcina i-ar fi comunicat ca si-a... ...continuare.

Sud-africanii de la NEPI inca se gandesc sa construiasca NEPI Shopping Center

publicat 2015-07-28 00:00:01 (Bursa)
Sud-africanii de la NEPI, care vor sa construiasca, impreuna cu Carrefour Property, divizia imobiliara a retailerului francez Carrefour, un mall regional la iesirea din Brasov spre Bucuresti, analizeaza in continuare posibilitatea de a investi in centrul comercial amintit. ...continuare.

Adelina Pestritu, program DRASTIC de slabire! Imaginile care au provcat REVOLTA pe internet | FOTO

publicat 2015-07-27 23:00:12 (Libertatea)
Adelina Pestritu, program DRASTIC de slabire! Imaginile care au provcat REVOLTA pe internet | FOTO Adelina Pestritu este una dintre cele mai admirate prezentatoare TV, iar modul in care a reusit sa isi modeleze corpul este de admirat. Publicitate Ea tine dieta si face sport in mod regulat, insa tot nu pare a fi multumita de aspectul fizic si se teme sa... imbrace costumul de baie in concendiul care urmeaza. Din acest motiv, ea inceput cateva sedinte de criosauna la un salon, unde a tremurat, la propriu, intre 1 si 3 minute, atat cat dureaza o astfel de sedinta de slabire. "Am inceput un... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »