Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

A fost surprins in timp ce vandaliza vitrina unui magazin si a incercat sa fuga. Ce a patit cateva secunde mai tarziu. Nimeni nu se astepta la un asa deznodamant

publicat 2017-09-25 22:00:01 (Antena3)
A fost surprins in timp ce vandaliza vitrina unui magazin si a incercat sa fuga. Ce a patit cateva secunde mai tarziu. Nimeni nu se astepta la un asa deznodamant Cine spune ca nu exista karma? Un barbat surprins in timp ce vandaliza vitrina unui magazin a fost lovit de o masina, dupa ce a incercat sa fuga de la locul incidentului. Imaginile surprinse de... ...continuare.

StilPropriu.ro - 5 oferte excelente de televizoare

publicat 2017-09-25 18:00:25 (Realitatea-TV)
StilPropriu.ro - 5 oferte excelente de televizoare StilPropriu.ro este un magazin online dezvoltat de realitatea.net, care vine cu o multime de oferte bune pentru produse diverse. Noi va recomandam in special televizoarele. ...continuare.

BREAKING NEWS: LOVITURA pentru IKEA in Romania!

publicat 2017-09-25 17:15:03 (Evenimentul-Zilei)
BREAKING NEWS: LOVITURA pentru IKEA in Romania! Comertul modern de mobila si decoratiuni se afla pe un trend ascendent in ultimii ani, iar acest lucru se poate observa si din planurile de dezvoltare si deschideri de noi magazine de catre cei mai mari jucatori de pe piata romaneasca. Atat Ikea, cat si Kika, au anuntat ca isi vor astepta clientii la cel de-al doilea magazin in viitorul apropriat. ...continuare.

Veste buna pentru antreprenori: Fondul National de Garantare a Creditelor pentru IMM-uri a dat startul in acordarea garantiilor pentru programul Start Up Nation

publicat 2017-09-25 13:30:11 (Ziarul-Financiar)
Veste buna pentru antreprenori: Fondul National de Garantare a Creditelor pentru IMM-uri a dat startul in acordarea garantiilor pentru programul Start Up Nation Doua companii din productie sunt primele beneficiare ale garantiilor acordate de Fondul National de Garantare a Creditelor pentru IMM-uri (FNGCIMM) in vederea obtinerii creditelor punte destinate implementarii proiectelor din Programul Start Up Nation.Finantarile acordate de bancile partenere in program ating valoarea limita de 200.000 de lei pentru fiecare societate, FNGCIMM garantand in proportie de 80% creditul acordat.Lansat in urma cu cateva zile, produsul de garantare dedicat... ...continuare.

Jidvei, cel mai mare producator de vin din Romania, si-a lansat magazin online. Director general adjunct: "Ne asteptam ca online-ul sa ajunga la o pondere de 5-6% in primul an"

publicat 2017-09-25 11:45:11 (Ziarul-Financiar)
Jidvei, cel mai mare producator de vin din Romania, si-a lansat magazin online. Director general adjunct: Ne asteptam ca online-ul sa ajunga la o pondere de 5-6% in primul an Jidvei, cel mai mare producator de vin din Romania dupa cifra de afaceri obtinuta in 2016, a deschis luna aceasta un magazin online pentru gamele exclusiviste Owner's Choice si Mysterium, un magazin cu care managementul Jidvei spera sa acopere 5-6% din vanzarile totale in primul an de functionare."Domeniul vinurilor a fost mai lent in adoptia comertului online, insa s-a inregistrat o crestere semnificativa a acestuia - conform unor studii, comertul online cu vinuri a ajuns sa reprezinte 4%... ...continuare.

Grupul MOL va lansa anul viitor un program destinat start-up-urilor din retail, curierat sau big data

publicat 2017-09-25 11:30:11 (Ziarul-Financiar)
Grupul MOL va lansa anul viitor un program destinat start-up-urilor din retail, curierat sau big data Grupul MOL va lansa anul viitor un program destinat start-up-urilor care vor sa dezvolte solutii inovatoare in domenii precum mobilitate, programe de fidelizare a clientilor si "big data", retail, precum si curierat sau distributie, companiile selectate avand posibilitatea de a accesa o parte din infrastructura de retail si baza de clienti a MOL pentru a-si testa ideile.Programul, care va fi lansat in luna ianuarie 2018, va avea o durata de trei luni si se va desfasura in Budapesta, in... ...continuare.

Dupa ce a vandalizat un magazin, un barbat a fost lovit de o masina. VIDEO

publicat 2017-09-24 16:30:08 (ProTV)
Un barbat care a vrut sa fuga de la locul incidentului, dupa ce a vandalizat vitrina unui magazin, a fost lovit de o masina. ...continuare.

Romania favorita in Fed Cup impotriva Canadei!

publicat 2017-09-23 12:30:02 (CanCan)
Romania favorita in Fed Cup impotriva Canadei! Antrenoarea echipei de Fed Cup, Alina Tecsor, a declarat ca jucatoarele sale sunt capabile sa ofere romanilor inca o victorie frumoasa in intalnirea cu Canada din primul tur al Grupei Mondiale II.Echipa noastra, care ocupa locul 12 in clasamentul pe natiuni al Fed Cup, a fost cap de serie la tragerea la sorti de la Londra, meciul impotriva Canadei urmand a se disputa pe pamant romanesc in zilele de 10 si 11 februarie 2018."Este ceea ce mi-am dorit de la aceasta tragere la sorti. Ma bucur... ...continuare.

kika pregateste deschiderea unui nou magazin anul acesta

publicat 2017-09-23 11:30:06 (Income-Magazine)
kika pregateste deschiderea unui nou magazin anul acesta kika, unul dintre cei mai mari si mai cunoscuti retaileri de mobila si decoratiuni din Austria, va deschide pâna la finalul anului cel de-al doilea magazin al sau, tot în Bucuresti. Daca primul magazin kika, deschis în 2008, este situat în zona Militari în cadrul parcului „West Park Retail”, noul magazin va fi amplasat în estul capitalei, în sectorul 3, pe bulevardul Theodor Pallady. La începutul lunii septembrie s-a finalizat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »