Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Situatie incredibila. La Turceni se naste dupa program

publicat 2015-07-28 20:15:01 (Antena3)
O gravida care a intrat in durerile nasterii s-a trezit ca la spital nu exista niciun ginecolog care s-o asiste. De garda era un ORL-ist, iar medicul care i-a supravegheat sarcina i-ar fi comunicat ca si-a... ...continuare.

Filmarile pentru lungmetrajul "Caini", de Bogdan Mirica, au inceput

publicat 2015-07-28 18:15:16 (Mediafax)
Filmarile pentru lungmetrajul Caini, de Bogdan Mirica, au inceput Filmarile pentru drama-thriller "Caini", debutul in lungmetraj al regizorului Bogdan Mirica, cu Dragos Bucur, Vlad Ivanov si Gheorghe Visu in distributie, a carei actiune are loc in Romania rurala, in apropierea granitei cu Ucraina, au inceput luni. ...continuare.

Dupa ce a jignit un fan pe Facebook, Andreea Banica se revanseaza. Cum vrea sa ajute o fetita de 10 ani

publicat 2015-07-28 16:00:18 (Libertatea)
Dupa ce a jignit un fan pe Facebook, Andreea Banica se revanseaza. Cum vrea sa ajute o fetita de 10 ani Impresionata de cazul unei fetite care i-a lasat un comentariu la o poza, Andreea Banica si-a oferit ajutorul. Solista vrea sa o ajute pe copila sa vada marea pentru prima data. Publicitate Saptamana trecuta, Andreea Banica si-a atras antipatia multor persoane, dupa ce a jignit o admiratoare care a sfatuit-o sa nu mai poarte adidasi la rochie. Replica blondei a fost destul de acida si a iscat un val de comentarii, pe Facebook. "Daca nu iti place, nu te imbraci la fel, mergi la Obor si iti iei... ...continuare.

Adelina Pestritu, program DRASTIC de slabire! Imaginile care au provcat REVOLTA pe internet | FOTO

publicat 2015-07-27 23:00:12 (Libertatea)
Adelina Pestritu, program DRASTIC de slabire! Imaginile care au provcat REVOLTA pe internet | FOTO Adelina Pestritu este una dintre cele mai admirate prezentatoare TV, iar modul in care a reusit sa isi modeleze corpul este de admirat. Publicitate Ea tine dieta si face sport in mod regulat, insa tot nu pare a fi multumita de aspectul fizic si se teme sa... imbrace costumul de baie in concendiul care urmeaza. Din acest motiv, ea inceput cateva sedinte de criosauna la un salon, unde a tremurat, la propriu, intre 1 si 3 minute, atat cat dureaza o astfel de sedinta de slabire. "Am inceput un... ...continuare.

Haine de camuflaj si figurine cu rebelii care au invadat Crimeea. In Moscova s-a deschis un magazin cu suveniruri militare

publicat 2015-07-27 08:30:11 (ProTV)
Haine de camuflaj si figurine cu rebelii care au invadat Crimeea. In Moscova s-a deschis un magazin cu suveniruri militare La cateva minute distanta de Kremlin s-a deschis un magazin care vinde haine, jucarii si suveniruri cu tematica militara. Conducerea magazinului refuza sa spuna cui apartine acesta si unde e fabricata marfa. ...continuare.

Comvex, Bucur Obor si Chimcomplex se muta pe AeRO

publicat 2015-07-27 00:00:03 (Bursa)
Un numar de 40 de companii din diverse sectoare ale economiei vor debuta miercuri pe piata AeRO a Bursei de Valori Bucuresti (BVB), in urma transferului de pe Rasdaq si de pe segmentul valorilor mobiliare nelistate. ...continuare.

Cronica TV de Alice Nastase Buciuta | Ceasul rau si pranzul rau

publicat 2015-07-26 23:45:12 (Libertatea)
Cronica TV de Alice Nastase Buciuta | Ceasul rau si pranzul rau E intotdeauna o placere s-o urmaresc pe Octavia Geamanu la rubricuta ei de la "Observator". E frumoasa si delicata ca o zanita, corect si asortat imbracata mereu si comite cele mai dulci si dragalase balbaieli pe care le-am auzit vreodata. Publicitate Felul in care, conform unei expresii popular-argotice, i se limba plimba-n gura ma face adesea sa rad si sa derulez, din telecomanda, inainte si inapoi, ca sa ma bucur pe deplin de caraghioslacul momentului. E ca si cum as avea propriul meu Top... ...continuare.

Reteta Mihaelei Radulescu de refacere dupa o noapte grea

publicat 2015-07-26 15:15:02 (Antena3)
Mihaela Radulescu e campioana stilului de viata sanatos. Insa, cum nici ea nu e ferita de agitatia unui program haotic, nu intotdeauna se poate odihni asa cum ar trebui. Asa ca, pentru zilele dificile ori... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »