Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Aceasta bautura poate vindeca pana la 100 de boli. E nevoie de doar doua ingrediente

publicat 2017-02-26 12:45:13 (Realitatea-TV)
Aceasta bautura poate vindeca pana la 100 de boli. E nevoie de doar doua ingrediente Secretul unei vieti sanatoase consta intr-un stil de viata echilibrat, o alimentatie sanatoasa si un program de exercitii fizice. ...continuare.

Adam Nemec nu se mai sperie de nici un adversar: "Nu mai putem pierde calificarea" » Ce a zis Bawab

publicat 2017-02-25 23:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
Adam Nemec nu se mai sperie de nici un adversar: Nu mai putem pierde calificarea » Ce a zis Bawab Dinamo a câstigat meciul cu CS U Craiova, scor 2-1. Adam Nemec si Thaer Bawab au vorbit dupa acest meci, dar si despre jocul cu Steaua de miercuri, din Cupa Ligii.  "Nu ma simt ca un erou. Ma bucur ca am ajutat echipa cu golurile mele. Am câstigat un meci foarte important. Suntem fericiti pentru rezultat. E o perioada scurta de când a venit Cosmin Contra, dar am observat ca e un antrenor interesant, tânar. ... ...continuare.

Motivul pentru care acest barbat a stat doua zile sub un indicator pe punctul de a se prabusi

publicat 2017-02-25 22:00:01 (Antena3)
Motivul pentru care acest barbat a stat doua zile sub un indicator pe punctul de a se prabusi Manuel Garcia a petrecut doua zile sub logo-ul montat pe peretele unui magazin Walmart. Litera „P” dintr-un semn-indicator atârna periculos, pe punctul de a cadea, iar daca ar fi fost lovit... ...continuare.

Sentinta definitiva pentru barbatul care a ucis o vanzatoare din Constanta pentru un pachet de tigari. Victima avea doi copii

publicat 2017-02-25 20:00:07 (ProTV)
Sentinta definitiva pentru barbatul care a ucis o vanzatoare din Constanta pentru un pachet de tigari. Victima avea doi copii Individul care a ucis anul trecut o vanzatoare de la un magazin din Constanta a fost condamnat la 25 de ani de inchisoare. ...continuare.

Au vrut sa cumpere mancare pentru oamenii fara adapost si au fost opriti la iesirea din magazin. "Rusine!"

publicat 2017-02-25 13:30:01 (Antena3)
Au vrut sa cumpere mancare pentru oamenii fara adapost si au fost opriti la iesirea din magazin. Rusine! Doi barbati din Marea Britanie au mers la cumparaturi, sa achizitioneze diverse produse de care ar fi avut nevoie oamenii fara adapost din zona. Dar povestea nu s-a terminat frumos, în conditiile... ...continuare.

Doritorii vor putea sa calatoresca in Ierusalimul de acum 2.000 de ani. Vor face o calatorie virtuala

publicat 2017-02-23 16:30:01 (Antena-1)
Turistii care viziteaza Ierusalimul pot sa calatoreasca in timp si sa faca o plimbare prin orasul de acum 2000 de ani, datorita unui program de realitate virtuala. ...continuare.

Birocratia si ignoranta au topit 60 milioane lei din banii bolnavilor

publicat 2017-02-23 16:15:02 (Cotidianul)
Birocratia si ignoranta au topit 60 milioane lei din banii bolnavilor În decembrie 2015, Ministerul Sanatatii anunta cu surle si trâmbite demararea unui program care urma sa ajute medicii de familie de la sate sa realizeze investigatii imagistice prin telemedicina. ...continuare.

Cum sa iti transformi casa in cel mai primitor camin pentru familia ta

publicat 2017-02-23 14:30:11 (Realitatea-TV)
Cum sa iti transformi casa in cel mai primitor camin pentru familia ta Lantul de magazine Da Moreno - Dove tutto costa meno, specializate pe articole si acesorii pentru intreaga casa, a deschis primul magazin de pe piata romaneasca. ...continuare.

Raiffeisen Bank: Program pentru antreprenori cu idei mari

publicat 2017-02-23 13:00:05 (Income-Magazine)
Raiffeisen Bank: Program pentru antreprenori cu idei mari Raiffeisen Bank a creat 'Catalizator - un program pentru antreprenori cu idei mari', destinat persoanelor de decizie din companiile medii din România si gândit sa-i sustina pe acestia în extinderea si administrarea mai eficienta a afacerilor lor, arata un comunicat al bancii. ...continuare.

Atac sangeros in centrul Constantei. Motivul pentru care angajatul unui magazin a fost injunghiat de un client. VIDEO

publicat 2017-02-23 12:30:14 (ProTV)
Atac sangeros in centrul Constantei. Motivul pentru care angajatul unui magazin a fost injunghiat de un client. VIDEO Scenele sangeroase au avut loc in plina zi, in fata unui magazin de pe bulevardul Tomis, din Constanta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »