Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Anda Adam s-a dat de gol! Uite cum se pregateste sa devina mama!

publicat 2015-07-08 09:30:02 (CanCan)
In ultima vreme s-a speculat ca Anda Adam ar fi insarcinata in aproape patru luni, dar acum se pare ca acest lucru este sigur. Zilele trecute ea ar fi fost vazuta la un magazin destinat prichindeilor, de  unde si-a comandat...! ...continuare.

Cum poate un proaspat absolvent sa lucreze in banca

publicat 2015-07-08 07:00:02 (Capital)
Cum poate un proaspat absolvent sa lucreze in banca Ai pana in 32 de ani, o facultate absolvita si vrei sa lucrezi in domeniul bancar? Poti incepe cu un training remunerat in cadrul unui program international. ...continuare.

Retail - Reteaua Penny Market ajunge la 165 de unitati la nivel national

publicat 2015-07-08 00:00:09 (Curierul-National)
Retail - Reteaua Penny Market ajunge la 165 de unitati la nivel national Retailerul Penny Market a inaugurat astazi un nou magazin in Romania, orasul Zimnicea, situat pe str. Eroilor nr. 5, fiind cea de a 6-a unitate deschisa de retailerul german in judetul Teleorman, celelalte magazine fiind deschise in Alexandria (2), T ...continuare.

Dedeman a investit 13 milioane euro in relocarea magazinului din Suceava

publicat 2015-07-07 15:45:19 (Ziarul-Financiar)
Dedeman a investit 13 milioane euro in relocarea magazinului din Suceava Compania Dedeman, liderul retailului local de materiale de constructii si amenajari interioare, a investit 13 milioane euro in deschiderea unui nou magazin la Suceava.Magazinul este situat pe Calea Unirii sI are o suprafata de peste 13.700 mp. Noul spatiu comercial, care va fi deschis vineri, il inlocuieste pe cel de la iesirea spre Scheia, deschis in 2003.Cu o suprafata de doua ori mai mare, o parcare de 370 de locuri si un portofoliu dublu de produse, noul magazin a presupus sI o... ...continuare.

Cum afli ca legumele nu cresc in magazin

publicat 2015-07-06 22:30:07 (Antena3)
In ultimul timp, parca nici nu mai stim ce mai e sanatos sa mancam! Trebuie sa fim atenti de unde ne luam legumele si zarzavaturile ca sa nu fie stropite cu fel si fel de pesticide. ...continuare.

Declaratii acide la adresa vicecampioanei ASA: "Am jucat pe burta goala acolo"

publicat 2015-07-06 19:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
Claudiu Bumba (21 de ani), fostul jucator al lui ASA în sezonul trecut ajuns între timp la Hapoel Tel Aviv, a oferit cîteva declaratii dure la adresa tîrgmuresenilor, însa e fericit pentru ca "a scapat de toate problemele de acolo". "Ma bucur ca am scapat de toate aceste probleme care sînt la Tîrgu Mures. Clar ca nu e o situatie foarte buna pentru ASA si nici pentru fotbalul românesc. ... ...continuare.

BVB introduce solutii pentru a-i stimula pe investitori sa tranzactioneze

publicat 2015-07-06 11:45:02 (Bursa)
Bursa de Valori Bucuresti (BVB) introduce, incepand de astazi, un nou program pentru Market Makeri, menit sa stimuleze activitatea de tranzactionare, se arata intr-un comunicat remis redactiei. ...continuare.

Actualitate - Peste 140.000 de elevi au luat parte la cel mai amplu program de educatie financiara

publicat 2015-07-06 00:00:07 (Curierul-National)
Actualitate - Peste 140.000 de elevi au luat parte la cel mai amplu program de educatie financiara Peste 140.000 de elevi au luat parte anul acesta la cel mai amplu program de educatie financiara si comert electronic pentru liceu, implementat de organizatia JA Romania, in parteneriat cu Visa Europe si bancile membre din Romania.Programul a ...continuare.

HOROSCOP 6-12 IULIE: Bani, sanatate, dragoste, cariera

publicat 2015-07-05 08:15:13 (Romania-TV)
HOROSCOP 6-12 IULIE: Bani, sanatate, dragoste, cariera HOROSCOP 6-12 IULIE: Revista Magazin va prezinta previziunile astrale pentru saptamana a doua din luna iulie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »