Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Misterul OZN, descifrat de ufologii francezi Jacques Vallee, Philippe Solal, Daniel Robin si Jean-Pierre Troadec (1)

publicat 2014-10-23 10:15:22 (eInformatii)
MAGAZIN: Dovezi care nu pot fi validate stiintific (Autor: DAN D. FARCAS) Jacques Vallee, una dintre cele mai distinse personalitati actuale ale ufologiei, a acordat in februarie 2014 un interviu... ...continuare.

Mega Image infige steagul in centrul Capitalei

publicat 2014-10-23 07:45:46 (Money.ro)
Mega Image infige steagul in centrul Capitalei Reteaua belgiana de supermarketuri Mega Image este la un pas de a se instala in inima Capitalei, in spa­tiul ocupat anterior de unul dintre sim­bolurile retailului din perioada comunista, magazinul Eva de pe bule­vardul Magheru, potrivit unor surse din piata de retail. Magazinul Eva facea parte inainte de '89 din grupul "destinatiilor de shopping" ale Bucurestiului, alaturi de magaziul Unirea, Cocor, maga­zinul Bucuresti, magazinul Vic­toria, Vulturul de mare, magazinul Obor si magazinul... ...continuare.

CAMPANIE EVZ. Uite, pentru ce iti cere votul! Tariceanu vrea locul 7 in Europa

publicat 2014-10-23 00:15:22 (Evenimentul-Zilei)
CAMPANIE EVZ. Uite, pentru ce iti cere votul! Tariceanu vrea locul 7 in Europa Fostul premier are un program politic in care incearca sa se prezinte drept un lider european. ...continuare.

Horoscopul lui Dom' Profesor. Was ist Das, Herr Johannis?

publicat 2014-10-23 00:15:22 (Evenimentul-Zilei)
Horoscopul lui Dom' Profesor. Was ist Das, Herr Johannis? Pe 23 octombrie s-au nascut Pele, Michael Crichton, Pierre Larousse, Ioan Alexandrescu, Nicolae Minovici, Bucur Mitrea. ...continuare.

Furt "de sezon" la Arad. Doi barbati au fugit cu zece paltoane dintr-un magazin

publicat 2014-10-22 16:45:24 (Gandul)
Furt de sezon la Arad. Doi barbati au fugit cu zece paltoane dintr-un magazin Doi barbati, in varsta de 20 si 35 de ani, au furat zece paltoane de stofa dintr-un magazin din Arad. ...continuare.

Halep, dupa victoria impotriva lui Williams: Este cel mai mare meci din viata mea, vreau sa ma bucur

publicat 2014-10-22 13:15:43 (Mediafax)
Halep, dupa victoria impotriva lui Williams: Este cel mai mare meci din viata mea, vreau sa ma bucur Jucatoarea Simona Halep a declarat, miercuri, dupa victoria impotriva liderului mondial Serena Williams (SUA), ca a facut cel mai bun meci din cariera sa, precizand ca este o nebunie ce s-a intamplat in partida disputata la Turneul Campioanelor de la Singapore. ...continuare.

Program STRICT SECRET: Incredibilele UTILIZARI ale delfinilor

publicat 2014-10-22 01:00:22 (Evenimentul-Zilei)
Program STRICT SECRET: Incredibilele UTILIZARI ale delfinilor Presa occidentala noteaza ca autoritatile ruse sunt departe de a fi renuntat la practica de a folosi delfinii pentru apararea bazelor sale militare navale, o practica abandonata dupa dezmembrarea Uniunii Sovietice. ...continuare.

Premiera filmului va avea loc pe 26 decembrie.,,Alt Love Building" cu Dragos Bucur, Papadopol si Dorian Boguta

publicat 2014-10-21 19:45:42 (Puterea)
Premiera filmului va avea loc pe 26 decembrie.,,Alt Love Building cu Dragos Bucur, Papadopol si Dorian Boguta De la producatorii comediei de succes ,,Love Building", vine din 26 decembrie pe marile ecrane "Alt Love Building", un film cu Dragos Bucur, Alexandru Papadopol si Dorian Boguta in rolurile principale. In regia Iuliei Rugina, cea care semneaza si de aceasta data scenariul filmului alaturi de Ana Agopian si Oana Rasuceanu, "Alt Love Building" reprezinta primul lungmetraj realizat de Actoriedefilm.ro in colaborare cu reputatul director de imagine Vivi Dragan Vasile.Dragos Bucur, Alexandru... ...continuare.

Maria Coman, despre premiul literar "Augustin Fratila": Ma bucur sa vad ca proiectul asta merge inainte

publicat 2014-10-21 18:15:02 (Antena3)
Maria Coman, despre premiul literar "Augustin Fratila": Ma bucur sa vad ca proiectul asta merge inainte Maria Coman scrie intr-o postare pe blogul personal ca se simte onorata sa citeasca din nou romanele finaliste ale premiului literar "Augustin Fratila" - romanul anului 2013. Totodata, realizatoarea... ...continuare.

Dragos Bucur, Alexandru Papadopol si Dorian Boguta dau lectii de dragoste, de Craciun

publicat 2014-10-21 14:45:49 (Libertatea)
Dupa ce au vazut pe pielea lor cat de incurcate sunt caile dragostei, in "Love Building", Dragos... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

nexus 7 adrian enache salarizare eclipsa de soare mici focsani codul muncii beatrice tican ultimul cutremur antonia arsinel drog valea mai multe proconsul stirile pro tv apia dete trebuia mediul tulcea nonguvernamental mures interlope baza anaconda copilul de aur posta romana neamt catadicsit urgent curier ion marin anar iolanda nicolaescu locui rabla orar zboruri irina socol puterea.ro rochii arhiva areia inger predeal astrologul satu mare accidentul dolj calea giulesti diaz