Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

ANAF vrea sa isi faca magazin online. Cat ar putea costa o masina de lux

publicat 2016-08-30 00:30:02 (Antena3)
ANAF se muta in mediul virtual unde vrea sa vanda bunuri confiscate sau sechestrate. In fruntea listei pentru viitorul magazin virtual sunt masinile si utilajele care se afla deja in... ...continuare.

Bucur Obor are doua solutii ca sa ii despagubeasca pe actionarii furati

publicat 2016-08-30 00:00:04 (Bursa)
Bucur Obor are doua solutii ca sa ii despagubeasca pe actionarii furati * Rascumparare sau majorare de capital - variantele de despagubire * Ziarul "BURSA" a scris, in iunie, ca unii actionari au fost de acord sa ii despagubeasca de la ei pe cei furati Actionarii "Bucur Obor" (BUCU) au fost convocati, pe 20 octombrie, sa aprobe solutionarea situatiei create in urma furturilor de actiuni din anii 1998-1999, fiind propuse doua variante - un program de rascumparare, in urma caruia sa fie improprietariti pagubitii, sau o majorare de capital, conform unui raport... ...continuare.

ANAF vrea sa isi faca magazin online pentru bunurile confiscate si sechestrate

publicat 2016-08-29 22:00:13 (Realitatea-TV)
ANAF vrea sa isi faca magazin online pentru bunurile confiscate si sechestrate ANAF vrea sa isi deschida un magazin online unde vrea sa vanda bunuri confiscate sau sechestrate. In fruntea listei pentru viitorul magazin virtual sunt masinile si utilajele care se afla deja in parcurile auto ale autoritatilor. ...continuare.

Carrefour face ANGAJARI pentru noul magazin pe care il va deschide la Obor

publicat 2016-08-29 17:45:23 (Romania-TV)
Carrefour face ANGAJARI pentru noul magazin pe care il va deschide la Obor Grupul francez Carrefour, prezent pe piata locala cu mai multe formate de magazine, a inceput deja recrutarea pentru hipermarketul pe care il va deschide in aceasta toamna in zona pietei Obor din Capitala. Veranda Mall, proiectul 60 de milioane de euro al familiei Pogonaru, a intrat in ultimele faze de dezvoltare, acesta urmand sa fie livrat la finele lunii octombrie - inceputul lunii noiembrie. ...continuare.

Carrefour face angajari in Bucuresti. Ce posturi sunt vacante

publicat 2016-08-29 17:30:13 (Realitatea-TV)
Carrefour face angajari in Bucuresti. Ce posturi sunt vacante Carrefour cauta 90 de casieri si operatori marfa pentru hipermarketul pe care il va deschide la Obor ...continuare.

Carrefour cauta 90 de casieri si operatori marfa pentru hipermarketul pe care il va deschide la Obor

publicat 2016-08-29 15:45:12 (Ziarul-Financiar)
Carrefour cauta 90 de casieri si operatori marfa pentru hipermarketul pe care il va deschide la Obor Grupul francez Carrefour, prezent pe piata locala cu mai multe formate de magazine, a inceput deja recrutarea pentru hipermarketul pe care il va deschide in aceasta toamna in zona pietei Obor din Capitala.Magazinul va fi ancora centrului comercial Veranda, ridicat de familia Pogonaru, ce are data estimata de deschidere trimestrul patru din 2016."Angajam pentru noul hipermarket din Bucuresti, de la Obor, strada Ziduri Mosi numarul 23. Avem 90 de posturi disponibile part time si full time", asa... ...continuare.

Adevarata provocare pentru Stanciu abia acum incepe: "De acum o sa-l vedem cu adevarat"

publicat 2016-08-29 13:30:15 (Gazeta-Sporturilor)
Adevarata provocare pentru Stanciu abia acum incepe: De acum o sa-l vedem cu adevarat Adi Mutu l-a felicitat pe Nicolae Stanciu pentru transferul la Anderlecht, dar este de parere ca mijlocasul de 23 de ani trebuie sa-si demonstreze valoarea si de acum înainte. "Bravo lui! Ma bucur pentru Steaua si pentru el. De acum încolo o sa-l vedem pe Stanciu cu adevarat. ... ...continuare.

Dovezi-cheie ca fiinte extraterestre viziteaza Marea Britanie

publicat 2016-08-29 11:30:06 (eInformatii)
MAGAZIN: Inca mai sunt documente OZN de desecretizat (Autor: DAN D. FARCAS) Incepand din 2008 pana pe 20 iunie 2013, Ministerul Apararii al Regatului Unit a desecretizat 209 fisiere, cu aproximativ... ...continuare.

ANGELINA JOLIE si-a schimbat profesia! Vedeta a renuntat la Hollywood pentru a fi...

publicat 2016-08-28 16:15:02 (CanCan)
ANGELINA JOLIE si-a schimbat profesia! Vedeta a renuntat la Hollywood pentru a fi... Inca din luna mai, Angelina Jolie a devenit profesoara la London School of Economics in cadrul programului de master "Femei, Pace si Securitate". In curand vedeta va preda si la alte universitati, potrivit mediafax.ro. Melanne Verveer, directoare a aceluiasi program de master la Universitatea Georgetown (unde, printre altii, au studiat Bill Clinton si Bradley Cooper) si-a exprimat intentia de a se intalni cu actrita pentru a-i propune o colaborare. Si lucrurile se pare ca s-au concretizat."Am... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »