Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Actionarii 'Bucur Obor' au aprobat dividende de 1,91 lei/actiune

publicat 2017-03-23 00:15:02 (Bursa)
Actionarii 'Bucur Obor' au aprobat dividende de 1,91 lei/actiune Actionarii "Bucur Obor" (BUCU) au aprobat, marti, repartizarea profitului net din 2016, in suma de 15.352.214 lei cu destinatia dividende, respectiv un dividend brut pe actiune pentru anul financiar 2016 in valoare de 1,1477 lei/actiune, conform unui raport transmis Bursei de Valori Bucuresti. Totodata, AGA a aprobat schimbarea destinatiei rezervelor constituite din profitul net pentru anul financiar 2015, stabilita prin Hotararea Adunarii Generale Ordinare a actionarilor nr. 2 din data de... ...continuare.

Neintelegere intre un patron din Timisoara si un fost angajat, rezolvata cu cutitul. Politistii au deschis un dosar penal

publicat 2017-03-22 18:45:05 (ProTV)
Neintelegere intre un patron din Timisoara si un fost angajat, rezolvata cu cutitul. Politistii au deschis un dosar penal Scandal in toata regula intr-o piata din Timisoara! Patronul unui magazin din apropiere, cetatean chinez, si un fost angajat s-au luat la cearta, apoi au inceput sa se loveasca. Totul din cauza unor neintelegeri mai vechi. ...continuare.

ALTEX deschide un nou magazin in Bucuresti, in Sun Plaza Shopping Center, si ajunge la o retea de 16 magazine in Capitala

publicat 2017-03-22 14:30:01 (AgoraNews)
ALTEX deschide un nou magazin in Bucuresti,  in Sun Plaza Shopping Center, si ajunge la o retea  de 16 magazine in Capitala ALTEX Romania, cel mai mare retailer electro-IT din Romania, deschide din 23 martie un nou magazin in Bucuresti, in Sun Plaza Shopping Center (Calea Vacaresti, nr. 391, Sector 4). Este primul magazin pe care compania il deschide in 2017, acesta intinzandu-se pe doua etaje si ocupand o suprafata de 1.000 mp. ...continuare.

Școala Informala de IT lanseaza primul program educational de "HR in IT"

publicat 2017-03-22 14:30:01 (AgoraNews)
Școala Informala de IT lanseaza primul program educational de HR in IT Școala Informala de IT lanseaza primul program educational de ”HR in IT”, la Cluj-Napoca, incepand cu luna aprilie 2017. Programul este dedicat persoanelor care activeaza in domeniul Resurselor Umane, in firme IT si non-IT, care doresc sa se specializeze in procesele de HR dedicate industriei de IT. ...continuare.

Un copil de patru ani a fost gasit spanzurat intr-o cabina de proba. Cum s-a intamplat tragedia

publicat 2017-03-21 22:45:02 (Antena3)
Un copil de patru ani a fost gasit spanzurat intr-o cabina de proba. Cum s-a intamplat tragedia Ryu Pena, un baietel de patru ani, a murit in timp ce se afla alaturi de bunica lui intr-un magazin din Minnesota, scrie CNN. Potrivit politistilor, copilul a disparut de langa bunica lui... ...continuare.

Un baietel de 4 ani gasit spanzurat intr-o cabina de proba. Cum s-a intamplat tragedia

publicat 2017-03-21 21:30:12 (ProTV)
Un baietel de 4 ani gasit spanzurat intr-o cabina de proba. Cum s-a intamplat tragedia Ryu Pena, un baietel de 4 ani, a murit in timp ce se afla alaturi de bunica lui intr-un magazin din Mankato, Minnesota. ...continuare.

Cine a ascuns sticla? Tanara care a blocat un magazin intreg timp de zece secunde! Abia apoi si-a dat seama ca s-a vazut TOT!

publicat 2017-03-21 15:30:01 (Antena-1)
Cine a ascuns sticla? Tanara care a blocat un magazin intreg timp de zece secunde! Abia apoi si-a dat seama ca s-a vazut TOT! O domnisoara absolut ravasitoare a fost protagonista unui moment de neuitat pentru clientii unui supermarket. Rochia sa mult prea scurta i-a jucat cea mai indecenta farsa din viata sa ...continuare.

Un caine a facut senzatie atunci cand s-a dus la magazin sa isi cumpere o jucarie mai mare decat el!

publicat 2017-03-21 14:15:02 (Antena-1)
Un caine a facut senzatie atunci cand s-a dus la magazin sa isi cumpere o jucarie mai mare decat el! Un caine a reusit sa ii lase pe toti fara cuvinte atunci cand s-a dus cu stapanul la magazin ca sa isi cumpere o jucarie mai mare decat el! ...continuare.

Fenomen misterios in Muntii Retezat: Unul dintre cele mai importante cazuri OZN din istorie

publicat 2017-03-21 12:00:03 (eInformatii)
MAGAZIN: Intalniri dramatice OZN (Autor: DAN D. FARCAS) Inainte de miezul noptii, intre 13 si 14 august 1991, un avion de pasageri IL-18, care zbura de la Bucuresti la Timisoara, avand la bord doar... ...continuare.

"Orhideea Neagra" sau "Printesa de ciocolata", femeia care l-a facut pe Obama sa planga, a venit la "Neatza": "Ma bucur sa stiu ca i-am influentat cumva cariera celui mai puternic om al Planetei de atunci"

publicat 2017-03-21 09:45:01 (Antena-1)
I se spune " Orhideea neagra" sau "Printesa de ciocolata", l-a facut sa planga pe Barak Obama, a cantat cu James Brown si trupa lui Amy Winehouse, a facut filme si emisiuni de televiziune in Italia, conduce misiuni umanitare in favoarea femeilor si copiilor din Africa ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »