Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Magazin jefuit de 50 de hoti in stil "flash mob". Imagini incredibile!

publicat 2016-07-31 09:45:01 (Antena3)
Un magazin din Kansas City a fost invadat de 50 de barbati si femei, cu mult peste numarul obisnuit de clienti. Fiecare a luat din rafturi ce a dorit dar numai cativa au si platit inainte de a... ...continuare.

Eroul lui Dinamo nemultumit de evolutia echipei sale cu Timisoara: "N-am mai juca cum am facut-o cu Astra"

publicat 2016-07-30 23:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Eroul lui Dinamo nemultumit de evolutia echipei sale cu Timisoara: N-am mai juca cum am facut-o cu Astra Dorin Rotariu, marcatorul unei duble în victoria lui Dinamo în fata lui ACS Poli Timisoara, 2-1, s-a aratat dezamagit de jocul prestat de echipa sa. "Ma bucur ca am câstigat. A fost un meci greu. În repriza a doua ne-am relaxat si am dat prioritate adversarului. Pâna la sfârsit am mai echilibrat jocul. Important e ca am luat cele 3 puncte, chiar daca jocul nostru n-a fost la fel de bun ca cel practicat în cel cu Astra. ... ...continuare.

Descoperirea care l-a infuriat pe Vladimir Putin. Programe-spion, plantate unde se astepta mai putin

publicat 2016-07-30 18:45:01 (Antena3)
Descoperirea care l-a infuriat pe Vladimir Putin. Programe-spion, plantate unde se astepta mai putin Agentiile de securitate ruse au anuntat sambata ca un program de spionaj a fost identificat in retelele informatice a peste 20 de organizatii, inclusiv institutii de stat si companii militare.... ...continuare.

Program detox pentru un weekend! Scapa de toxinele din organism in patru pasi

publicat 2016-07-30 16:45:02 (CanCan)
Program detox pentru un weekend! Scapa de toxinele din organism in patru pasi Daca aveti probleme cu somnul sau cu tenul, nu v-ar strica un program Detox de 3 zile, timpul minim necesar pentru a va regasi energia si vitalitatea cu ajutorul unei alimentatii lejere dar echilibrate, al exercitiilor fizice si tratamentelor de ingrijire corporala. Iata ce pasi trebuie sa urmati: Pasul 1 Primul pas presupune eliminarea principalelor produse toxice: tigari, alcool, zahar, cafea. Consumati, in aceste 3 zile, produse simple, usor de digerat si cat mai putin preparate termic -... ...continuare.

Scolile unde de anul acesta NU se mai distribuie cornul si laptele. Ce ar putea primi in schimb elevii, la valoarea de 7 lei

publicat 2016-07-30 09:45:09 (ProTV)
Scolile unde de anul acesta NU se mai distribuie cornul si laptele. Ce ar putea primi in schimb elevii, la valoarea de 7 lei Guvernul vrea sa introduca un program-pilot in 22 de scoli din Romania incepand chiar din aceasta toamna. ...continuare.

Actualitate Companii - Profi a depasit pragul de 200 de localitati in care are cel putin un magazin

publicat 2016-07-30 00:00:08 (Curierul-National)
Retailerul a adaugat pe harta Dragalina si Ocna Sutag si a ajuns la un total de 201 localitati in care are deschise magazineÎncepand din aceasta saptamana, reteaua PROFI este prezenta in 201 de localitati, ...continuare.

5 factori care influenteaza cat timp petreci la serviciu. Toti angajatii si sefii ar trebui sa-i stie

publicat 2016-07-28 16:00:02 (Antena-1)
Un studiu realizat de o companie de consultanta financiara si audit a scos la iveala faptul ca 7 din 10 romani lucreaza peste program ...continuare.

IKEA retrage de pe piata sase produse care nu sunt sigure. In ce conditii clientii isi pot primii inapoi banii

publicat 2016-07-28 12:30:16 (ProTV)
IKEA retrage de pe piata sase produse care nu sunt sigure. In ce conditii clientii isi pot primii inapoi banii Retailerul suedez de mobila si decoratiuni interioare IKEA, care are un magazin in zona comerciala Baneasa din Bucuresti, anunta ca retrage sase tipuri de ciocolata. ...continuare.

Accident in Capitala, in zona pasajului Obor

publicat 2016-07-27 23:30:10 (Romania-TV)
Un accident grav s-a petrecut miercuri seara in Bucuresti. Patru masini s-au ciocnit in zona pasajului Obor, iar doi oameni au ajuns la spital, informeaza . ...continuare.

Și-a pozat fiul intr-un magazin, fara sa stie ce surprinde. Cand a descarcat imaginea si a privit-o cu atentie, a inghetat. Ce a vazut barbatul

publicat 2016-07-27 16:45:01 (Antena3)
Și-a pozat fiul intr-un magazin, fara sa stie ce surprinde. Cand a descarcat imaginea si a privit-o cu atentie, a inghetat. Ce a vazut barbatul Un barbat din SUA i-a facut o poza baietelului sau in timp ce se afla cu acesta la cumparaturi. In momentul in care a facut fotografia, acesta nu a realizat ce surprinde de fapt in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »