Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

OnePlus isi deschide magazin in China. Modelul One disponibil fara invitatie (Telefoane mobile)

publicat 2014-11-28 16:00:22 (Go4IT)
OnePlus isi deschide magazin in China. Modelul One disponibil fara invitatie (Telefoane mobile) Nu poti avea siguranta ca poti sa cumperi un smartphone OnePlus One oricand doresti, insa te poti baza pe compania chineza sa ia decizii cat mai ciudate. Aceasta tocmai a anuntat ca deschide un magazin fizic dedicat produselor sale in orasul Beijing din China, desi nu are pe piata decat un singur model de smartphone. Odata cu aceasta veste vine si una mai interesanta pentru cei dornici sa comande un astfel de telefon: astazi, cu ocazia Black Friday (cel adevarat, din America), OnePlus One... ...continuare.

Franta dezvolta un program de cercetare pentru interceptarea dronelor

publicat 2014-11-27 19:45:06 (Capital)
Franta dezvolta un program de cercetare pentru interceptarea dronelor Franta, care se confrunta cu survolari inexplicabile ale centralelor sale nucleare, a dezvoltat un program de cercetare-dezvoltare in valoare de un milion de euro pentru detectarea si interceptarea unor drone de dimensiuni mici, relateaza joi AFP. ...continuare.

Crin Antonescu: PNL ar trebui sa intre la guvernare imediat ce are o identitate si un program precis

publicat 2014-11-27 15:00:23 (Romania-TV)
Crin Antonescu: PNL ar trebui sa intre la guvernare imediat ce are o identitate si un program precis Fostul lider al PNL, Crin Antonescu, a declarat ca PNL ar trebui sa intre la guvernare imediat ce are o identitate si un program precis. ...continuare.

Politistii au descoperit criminalii dupa 17 ani

publicat 2014-11-27 08:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Politistii au descoperit criminalii dupa 17 ani Un omor cu autor necunoscut, petrecut in urma cu aproape doua decenii, a fost rezolvat cu ajutorul unui program informatic ...continuare.

Program vital pentru manageri, blocat de Ministerul Economiei

publicat 2014-11-27 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Program vital pentru manageri, blocat de Ministerul Economiei Zilele trecute, Ministerul Economiei, condus de Constantin Nita, a blocat un program de finantare pentru oamenii de afaceri, schema de minimis derulata pentru cresterea competitivitatii produselor industriale. Desi proiectele au fost aprobate recent, pana pe 25 noiembrie ar fi trebuit semnate contractele de finantare, pentru a putea fi implementate, insa acest lucru nu s-a intamplat, dupa cum ne-au semnalat mai multi manageri care au depus proiecte. ...continuare.

Cat se taie la montajul emisiunii "Visuri la Cheie"? Un arhitect din juriu povesteste tot ce se intampla in culise!

publicat 2014-11-26 22:15:02 (CanCan)
Cat se taie la montajul emisiunii Visuri la Cheie? Un arhitect din juriu povesteste tot ce se intampla in culise! Emisiunea "Visuri la cheie", prezentata de actorul Dragos Bucur, are un real succes pe micul ecran. Noi am aflat tot ce se intampla in culisele proiectului care are ca scop ajutarea unor persoane nevoiase de a trai intr-un mediu cat mai decent. ...continuare.

Jaf ca in filme la un magazin de bijuterii din Paris. Hotii au fost convinsi de ostatic sa se predea

publicat 2014-11-26 21:30:17 (ProTV)
Jaf ca in filme la un magazin de bijuterii din Paris. Hotii au fost convinsi de ostatic sa se predea La Paris, doi hoti au sperat ca vor da o lovitura ca-n filme, la un celebru magazin de bijuterii din apropiere de Champs Elysee. Insa reactia politistilor francezi le-a dejucat planurile. ...continuare.

Creste salariul minim

publicat 2014-11-26 13:45:21 (Money.ro)
Creste salariul minim Salariul de baza minim brut pe tara ar putea fi majorat la 975 de lei, de la 1 ianuarie 2015, urmand ca de la data de 1 iulie 2015 sa creasca la 1.050 lei, pentru un program complet de lucru de 168,667 ore in medie pe luna, potrivit unui proiect de hotarare publicat miercuri pe site-ul Ministerului Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice (MMFPSPV). 'Incepand cu data de 1 ianuarie 2015, salariul de baza minim brut pe tara garantat in plata se stabileste la 975 lei lunar, pentru... ...continuare.

Ce faceau politistii cand o femeie era batuta in plina strada de sot. Filmul unei agresiuni de langa Piata Obor din Capitala

publicat 2014-11-25 20:45:24 (ProTV)
Ce faceau politistii cand o femeie era batuta in plina strada de sot. Filmul unei agresiuni de langa Piata Obor din Capitala Ancheta la varf la Politia Locala a Sectorului 2 din Bucuresti, dupa agresiunea de langa Piata Obor. Acolo, o femeie a fost batuta pe strada de partener, zilele trecute, fara ca politistii sa o poata ajuta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

vlas sase cai frumosi ceata boldesti blugi alexandru bimbirel urinara exmatricula lamborghini titu maiorescu videanu in suceava dragan crosul loteriei iures sangele pistol petrache ingrijire frati decesul film pura arena nationala peris quickmobile subventii a fost violata contestatii gardos eutanasiati dances numar de telefon gica hagi happy comuna bezdead categoria d declarati timis dati filarmonica cati gratiere doctor nati thea milit profetiile lui nostradamus decebal traian certeze