Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Proiectul "Pre-colecteaza selectiv la tine acasa!" este implementat cu succes de Romprest

publicat 2014-07-30 15:45:29 (Puterea)
Proiectul Pre-colecteaza selectiv la tine acasa! este implementat cu succes de Romprest In prezent, peste 45.000 de locuitori ai sectorului 1 pre-colecteaza selectiv la domiciliu. Compania Romprest Service, impreuna cu Primaria Sectorului 1 au initiat un program menit sa faciliteze colectarea selectiva a deseurilor din ambalaje in randul populatiei la nivelul sectorului 1, axat pe constientizarea directa a cetatenilor."Pre-Colecteaza selectiv la tine acasa!" este un program demarat in octombrie 2009 la 23 de asociatii de proprietari din zonele Ion Mihalache si Calea Grivitei.... ...continuare.

VIDEO: Cel mai PROST HOT din lume! A vrut sa jefuiasca un magazin, dar s-a FACUT DE RAS in toata lumea

publicat 2014-07-30 15:00:04 (Antena-1)
VIDEO: Cel mai PROST HOT din lume! A vrut sa jefuiasca un magazin, dar s-a FACUT DE RAS in toata lumea Zilele trecute, camerele video ale unui magazin de electrocasnice au surprins cateva imagini amuzante, dupa ce un hot a spart geamul usii de la intrare. ...continuare.

Profi a deschis un magazin modular in Baraolt, iar joi va inaugura un supermarket in Somcuta Mare

publicat 2014-07-30 12:45:44 (Mediafax)
Profi a deschis un magazin modular in Baraolt, iar joi va inaugura un supermarket in Somcuta Mare Profi a inaugurat miercuri un nou magazin modular, a carui suprafata poate fi modificata in functie de puterea de cumparare a zonei in care este amplasat, in Baraolt, judetul Covasna, iar joi va deschide un supermarket in Somcuta Mare, judetul Maramures, si ajunge astfel la o retea de 236 unitati. ...continuare.

Pepeni din Dabuleni cu origini turcesti

publicat 2014-07-30 00:00:33 (Libertatea)
Pepeni din Dabuleni cu origini turcesti Celebrii pepeni de Dabuleni care sunt vanduti vara in pietele din intreaga tara nu sunt originali. Informatia a fost lansata chiar de autoritatile din Dolj, care au anuntat ca agricultorii cumpara majoritatea rasadurilor din Turcia. Violeta Treanta (38 de ani, dreapta) a venit din Dabuleni sa vanda pepeni in Piata Obor din Capitala: "De 20 de ani cultiv pepeni si avem numai seminte romanesti. Asa am mostenit de la parintii mei. Pai, noi nu avem bani de seminte st Angajatii din judetul Dolj ai... ...continuare.

Drepturi online de baza. In cat timp puteti renunta la un produs si cand puteti apela la Protectia Consumatorilor

publicat 2014-07-29 15:15:24 (ProTV)
Drepturi online de baza. In cat timp puteti renunta la un produs si cand puteti apela la Protectia Consumatorilor Sa spunem ca vrei sa-ti cumperi de pe net o pereche de pantofi. Ai gasit un magazin online de la care au mai comandat colegii de la birou si totul a mers ca pe roate. ...continuare.

Laurentiu Rus a semnat pe 2 ani cu Astra. Debuteaza in doua zile! » "Imi pare rau ca am plecat de la Dinamo, dar am venit la Giurgiu sa cistig campionatul!"

publicat 2014-07-29 13:30:13 (Gazeta-Sporturilor)
Laurentiu Rus a semnat pe 2 ani cu Astra. Debuteaza in doua zile! » Imi pare rau ca am plecat de la Dinamo, dar am venit la Giurgiu sa cistig campionatul! Dat afara de Dinamo, Laurentiu Rus a stat doar o saptamina fara angajament, iar de astazi este noul jucator al celor de la Astra. Acesta va incepe antrenamentele, fiind sanse mari sa evolueze in meciul de joi din Europa League."Sint foarte fericit ca am semnat acest contract cu Astra, ma bucur ca m-am inteles si in urmatorii doi ani voi juca pentru aceasta echipa. ... ...continuare.

Acuzat de PEDOFILIE, impuscat mortal de politisti. Recompensa de 1 milion de dolari pe capul agresorului

publicat 2014-07-29 12:45:30 (Romania-TV)
Acuzat de PEDOFILIE, impuscat mortal de politisti. Recompensa de 1 milion de dolari pe capul agresorului Trei politisti au fost raniti in urma unei confruntari armate cu un barbat acuzat de pedofilie, intr-un magazin din New York, unde lucra agresorul. ...continuare.

Dorin Rotariu spera sa plece in aceasta vara de la Dinamo: "Ar fi frumos" » Ce spune si eroul Bilinski

publicat 2014-07-29 00:45:17 (Gazeta-Sporturilor)
Dorin Rotariu spera sa plece in aceasta vara de la Dinamo: Ar fi frumos » Ce spune si eroul Bilinski Doi dintre cei mai importanti jucatori ai lui Dinamo, Dorin Rotariu si Kamil Bilinski, au comentat victoria categorica obtinuta de Dinamo in fata Otelului, 4-0."Ma bucur ca am batut. Am reusit sa facem un joc care ne-a dus la dominarea adversarului, mai ales pe tabela unde conteaza cel mai mult. Mi-am dorit sa inscriu de ziua mea, dar important este ca am luat cele 3 puncte. M-am obisnuit sa vina impresarii in tribune. Vin mai des decit familia mea. ... ...continuare.

Dorin Rotariu spera sa plece in aceasta vara de la Dinamo: "Ar fi frumos sa primesc o oferta de ziua mea" » Ce spune si Bilinski

publicat 2014-07-29 00:00:50 (Gazeta-Sporturilor)
Dorin Rotariu spera sa plece in aceasta vara de la Dinamo: Ar fi frumos sa primesc o oferta de ziua mea » Ce spune si Bilinski Doi dintre cei mai importanti jucatori ai lui Dinamo, Dorin Rotariu si Kamil Bilinski, au comentat victoria categorica obtinuta de Dinamo in fata Otelului, 4-0."Ma bucur ca am batut. Am reusit sa facem un joc care ne-a dus la dominarea adversarului, mai ales pe tabela unde conteaza cel mai mult. Mi-am dorit sa inscriu de ziua mea, dar important este ca am luat cele 3 puncte. M-am obisnuit sa vina impresarii in tribune. Vin mai des decit familia mea. ... ...continuare.

Program zilnic pentru o silueta perfecta

publicat 2014-07-28 19:15:38 (Realitatea-TV)
Program zilnic pentru o silueta perfecta Ai facut mari eforturi ca sa slabesti si acum iti este teama sa nu te ingrasi din nou. Desigur, ca sa iti pastezi linia, nu trebuie sa te apuci sa mananci peste masura si trebuie sa continui sa faci miscare. Nu spune nimeni sa alergi kilometri intregi in fiecare zi. Sunt insa gesturi care iti pot intra in rutina. Uite cum arata un program zilnic pentru o silueta perfecta. Vei sti ce sa faci in fiecare ora. Dimineata tonica Ora 6. Cand te trezesti, bea un pahar de apa calduta cu suc de lamaie.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

ghencea camioanele paul walker giurgiu dambovita vecinu sfaturi compa salaj arges galati mehedinti monitorul de suceava valea oltului buzau misu construieste patronate agenti de vanzari noroc sanitas viteza timis antena1 gica hagi admitere emag parcalabu printul telejurnal primarul gherghe jerusalem rebu bingo tarom dulce mojo alex velea sala de sport borelioza iarna 2013 rezultate baca gostilele dispar dolarii americani! raapps santana endava lumea imobiliare inaugurarea