Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Noua terminologie: "Aeronave neobisnuite" in loc de "OZN"

publicat 2014-04-21 08:30:14 (eInformatii)
MAGAZIN:Felinare thailandeze si terminologia OZN (Autor: DAN D. FARCAS) Aeronave neobisnuite Dincolo de faptul ca aceasta solutie ajuta la pastrarea integritatii acelui "Noi nu mai investigam... ...continuare.

Terminologia unui mister: "OZN" in romana, "UFO" in engleza, "OVNI" in franceza

publicat 2014-04-21 08:15:07 (eInformatii)
MAGAZIN:Felinare thailandeze si terminologia OZN (Autor: DAN D. FARCAS) O problema interesanta, de o cu totul alta natura, este cea pe care o prezinta Nick Pope, fost angajat al Ministerului... ...continuare.

Rezultat final: Romania - Serbia 4-1 » Sorana Cirstea: "Ma bucur ca le-am facut romanilor un frumos cadou de Paste"

publicat 2014-04-20 19:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
Rezultat final: Romania - Serbia 4-1 » Sorana Cirstea: Ma bucur ca le-am facut romanilor un frumos cadou de Paste Sorana Cirstea a fost cea care a adus punctul victoriei, dupa un meci incarcat de tensiune. "La un set si 5-2 am avut mari emotii, mi-am dorit sa inchei acolo si am inceput sa ma gindesc prea mult", a explicat ea la conferinta de presa. "Era o situatie complet noua pentru mine, sa joc pentru echipa si sa trebuiasca sa aduc punctul decisiv. Este insa un proces de invatare, iar uneori esti nevoit sa inveti foarte repede. ... ...continuare.

Rezultat final: Romania - Sebia 4-1 » Sorana Cirstea: "Ma bucur ca le-am facut romanilor un frumos cadou de Paste"

publicat 2014-04-20 19:00:20 (Gazeta-Sporturilor)
Rezultat final: Romania - Sebia 4-1 » Sorana Cirstea: Ma bucur ca le-am facut romanilor un frumos cadou de Paste Sorana Cirstea a fost cea care a adus punctul victoriei, dupa un meci incarcat de tensiune. "La un set si 5-2 am avut mari emotii, mi-am dorit sa inchei acolo si am inceput sa ma gindesc prea mult", a explicat ea la conferinta de presa. "Era o situatie complet noua pentru mine, sa joc pentru echipa si sa trebuiasca sa aduc punctul decisiv. Este insa un proces de invatare, iar uneori esti nevoit sa inveti foarte repede. ... ...continuare.

Program supermarketuri de Paste. Unde va puteti face cumparaturile in ultima zi, inainte de Inviere

publicat 2014-04-19 12:15:21 (Ziarul-Financiar)
Program supermarketuri de Paste. Unde va puteti face cumparaturile in ultima zi, inainte de Inviere Principalele retele de magazine din Romania au anuntat ca vor opera dupa un program special in perioada sarbatorilor de Paste. Oricat ar fi de chibzuiti oamenii, comerciantii stiu deja ca in aceste zile vor avea vanzari cu cel putin 50% mai mari fata de o perioada normala a anului.Timp e suficient, asa ca nu intrati in panica. Si de aceasta data hipermarketurile s-au gandit la intarziati si si-au prelungit programul pentru zilele urmatoare.Duminica, insa, in ziua de Paste, totul e inchis, iar... ...continuare.

Mehedinti. Sute de kg de carne, dulciuri si bere expirate, gasite intr-un magazin

publicat 2014-04-19 11:00:28 (Puterea)
Mehedinti. Sute de kg de carne, dulciuri si bere expirate, gasite intr-un magazin Politistii si inspectorii sanitar-veterinari au gasit 250 de kilograme de carne, dulciuri si sute de litri de bere, toate expirate, intr-un magazin satesc din Mehedinti. Magazinul nu avea nici macar autorizatie de functionare.O parte dintre produse erau expuse la vanzare si marfa putea sa ajunga oricand pe mesele oamenilor, transmite romaniatv.net. Potrivit sursei citate, inspectorii sanitari-veterinari au gasit la magazinul din Breznita de Motru mezeluri si preparate din carne expirate sau... ...continuare.

Sute de kilograme de carne, dulciuri si sute de litri de bere EXPIRATE, gasite intr-un magazin

publicat 2014-04-19 10:30:16 (Romania-TV)
Sute de kilograme de carne, dulciuri si sute de litri de bere EXPIRATE, gasite intr-un magazin 250 de kilograme de carne, dulciuri si sute de litri de bere, toate expirate, au fost gasite de politisti si inspectorii sanitar-veterinari intr-un magazin satesc din Mehedinti, care nici macar nu avea autorizatie de functionare. O parte dintre produse erau expuse la vanzare si marfa putea oricand sa ajunga pe mesele oamenilor, desi nici macar nu era etichetata. Magazinul a primit o amenda drastica. ...continuare.

PAȘTE 2014. Programul magazinelor de PAȘTE

publicat 2014-04-18 14:15:22 (Realitatea-TV)
PAȘTE 2014. Programul magazinelor de PAȘTE PAȘTE 2014. Supermarketurile, hipermarketurile si magazinele cash&carry au program normal sau prelungit pana vineri, 18 aprilie, redus sambata si luni, 19 si 21 aprilie, si vor fi inchise duminica, 20 aprilie, in ziua de Paste, exceptand anumite unitati situate in malluri, potrivit anunturilor retailerilor. PAȘTE 2014. PROGRAM DE PASTE CARREFOUR: 18 aprilie - 08:00 - 24:00 19 aprilie - 08:00 - 19:00 20 aprilie - INCHIS 21 aprilie - 08:00 - 22:00 PROGRAM DE PASTE MEGA IMAGE: 18 aprilie -... ...continuare.

Reactia HILARA a clientilor unui MAGAZIN dupa ce un SOBOLAN URIAS intra in cabina de SCHIMB VIDEO

publicat 2014-04-18 13:45:28 (Romania-TV)
Reactia HILARA a clientilor unui MAGAZIN dupa ce un SOBOLAN URIAS intra in cabina de SCHIMB VIDEO O farsa amuzanta a devenit virala pe internet. Astfel, clientii unui magazin au fost pacaliti ca un sobolan urias a intrat in cabina lor de schimb in timp ce se dezbracau. ...continuare.

Programul supermarketurilor si hipermarketurilor de Pasti

publicat 2014-04-18 11:00:13 (Cotidianul)
Programul supermarketurilor si hipermarketurilor  de Pasti Vineri, supermarketurile si hipermarketurile au program prelungit, iar sâmbata si luni vor functiona dupa un program redus. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

subventii eduard dumitrascu bacila horoscop centrofarm criterii opus land development ansambluri rezidentiale reluare pandele zi libera manda electra caras severin proprietarii trait prieteni iar ghimbav profi rezervisti edith piaf auchan prin mures contrabanda anal prietene techirghiol mantu stire legitimatii braila irina loghin messenger chimie congresul psd trenul noi abordari neamt nebuni vicovu de sus adrian ilie damaschin zina dumitrescu mariana cojocaru proiecte finantate floare dovezi jandarmi milionar