Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

A cumparat struguri din magazin, dar ce a gasit printre ei l-a speriat. "Trebuia sa sune la Urgente"

publicat 2015-08-28 16:00:26 (Realitatea-TV)
A cumparat struguri din magazin, dar ce a gasit printre ei l-a speriat. Trebuia sa sune la Urgente Un barbat pasionat de jungla si de viata salbatica s-a apropiat de natura mai mult decat si-ar fi dorit dupa ce a cumparat o cutie cu struguri dintr-un magazin. ...continuare.

Lovitura pentru Antena 1. Au scos acest program din grila, din cauza audientelor modeste

publicat 2015-08-28 10:00:21 (Realitatea-TV)
Lovitura pentru Antena 1. Au scos acest program din grila, din cauza audientelor modeste La inceputul actualului sezon din Liga 1, postul Antena 1 a anuntat ca a cumparat prima optiune din fiecare etapa, din campionat. ...continuare.

Dragos Bucur dubleaza rolul principal din animatia "Mune: Gardianul Lunii" - VIDEO

publicat 2015-08-27 14:00:21 (Mediafax)
Dragos Bucur dubleaza rolul principal din animatia Mune: Gardianul Lunii - VIDEO Actorul Dragos Bucur dubleaza rolul principal din animatia "Mune: Gardianul Lunii", care va avea premiera pe marile ecrane din Romania, pe 11 septembrie, informeaza distribuitorul filmului, Freeman Entertainment. ...continuare.

Dragos Bucur dubleaza rolul principal din animatia "Mune: Gardianul Lunii"

publicat 2015-08-27 13:45:18 (Mediafax)
Dragos Bucur dubleaza rolul principal din animatia Mune: Gardianul Lunii Actorul Dragos Bucur dubleaza rolul principal din animatia "Mune: Gardianul Lunii", care va avea premiera pe marile ecrane din Romania, pe 11 septembrie, informeaza distribuitorul filmului, Freeman Entertainment. ...continuare.

Cum sa faci brownies delicioase din numai 2 ingrediente! Iata care este reteta

publicat 2015-08-27 13:30:02 (Antena3)
Un brownie facut doar din crema tartinabila de ciocolata (din cele pe care le gasesti la magazin) si oua batute este un desert rapid, fara gluten, perfect de pregatit pentru multe portii. Singurul secret de tinut minte... ...continuare.

Veste importanta pentru Simona Halep » Darren Cahill renunta

publicat 2015-08-26 16:00:28 (Gazeta-Sporturilor)
Simona Halep a început în acest an o colaborare excelenta cu Darren Cahill. Halep si Cahill au început sa lucreze împreuna ca parte a programului Player Developmen, lansat de Adidas, sponsorul tehnic al româncei. Antrenorul a anuntat pe contul de Twitter ca la 31 decembrie va renunta la program. "Din pacate, începînd cu 31 decembrie 2015 nu voi mai lucra la Player Development Program. ... ...continuare.

Descoperire 2015 - mozaicare pentagonala cu calculatorul

publicat 2015-08-26 16:00:01 (AgoraNews)
Descoperire 2015 - mozaicare pentagonala cu calculatorul Descoperirea a fost realizata prin utilizarea unui program elaborat de studentul masterand David Von Derau, coordonat de profesorii Casey Mann si Jennifer McLoud-Mann, de la University of Washington Bothell. ...continuare.

Hoata surprinsa de camere in timp ce fura din mall. Ce metoda a folosit. VIDEO

publicat 2015-08-26 09:45:54 (Romania-TV)
Hoata surprinsa de camere in timp ce fura din mall. Ce metoda a folosit. VIDEO O hoata care a furat o rochie in valoare de 800 de lei dintr-un magazin aflat in Polus Center din Cluj a fost surprinsa de camerele de supraveghere. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »