Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Nicusor Bancu a revenit pe teren dupa 4 luni de la intrarea horror a lui Alin Seroni: "Nu am muncit degeaba!"

publicat 2015-03-28 21:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Nicusor Bancu a revenit pe teren dupa 4 luni de la intrarea horror a lui Alin Seroni: Nu am muncit degeaba! Mijlocasul lui CS U Craiova, Nicusor Bancu, a revenit pe teren la 4 luni dupa accidentarea provocata de interventia lui Alin Seroni, dubla fractura de tibie si peroneu. Fotbalistul de 21 de ani a jucat azi in amicalul oltenilor cu Metalul Resita, echipa pregatita de Daniel Oprita, 4-0."Ma bucur ca am revenit pe teren, dupa atit timp. Imi doream foarte mult sa joc in acest meci. Domnii antrenori mi-au facut o surpriza si m-au introdus. ... ...continuare.

A intrat cu un CUTIT intr-un magazin, amenintand pe toata lumea. Cum s-a terminat incidentul VIOLENT VIDEO

publicat 2015-03-27 20:15:22 (Romania-TV)
A intrat cu un CUTIT intr-un magazin, amenintand pe toata lumea. Cum s-a terminat incidentul VIOLENT VIDEO Un hot din America a incercat sa jefuiasca un magazin cu ajutorul unui cutit. Intreg incidentul a fost surprins de camerele de supraveghere. ...continuare.

Cum arata acum copilul ars intr-un incubator in Maternitatea Bucur! Au trecut 5 ani iar cosmarul familiei Bucur continua

publicat 2015-03-27 18:30:02 (CanCan)
Cum arata acum copilul ars intr-un incubator in Maternitatea Bucur! Au trecut 5 ani iar cosmarul familiei Bucur continua Un nou nascut a fost ars in incubator la foarte putin timp dupa nastere, din cauza unei asistente neglijente. La 5 ani de la aceasta tragedie, familia nu a primit inca daunele de 200.000 de euro pe care le-a castigat in instanta. ...continuare.

Douglas deschide al 17-lea magazin din retea la Brasov

publicat 2015-03-27 17:00:02 (Bursa)
Douglas deschide al 17-lea magazin din retea la Brasov Douglas Romania, divizie a retailerului german de parfumuri si cosmetice Douglas Holding, inaugureaza un nou magazin la Brasov, in mall-ul Coresi Shopping Center, extinzand, astfel, reteaua la 17 unitati in tara noastra, potrivit unui comunicat trimis astazi redactiei. Noul magazin are o suprafata de aproape 300 mp, investitia ridicandu-se la cateva sute de mii de euro. Lavinia Ivas, Country Manager Parfumerie Douglas Romania, a declarat: "Planurile Douglas vizeaza continuarea extinderii... ...continuare.

Deichmann deschide al 70-lea magazin in Romania

publicat 2015-03-27 15:15:01 (Bursa)
Deichmann deschide al 70-lea magazin in Romania Retailerul de incaltaminte Deichmann inaugureaza, astazi, al treilea magazin din Brasov, ajungand la 70 de magazine in 47 de orase din tara noastra, potrivit unui comunicat trimis redactiei. Cu aproximativ 35.000 de angajati, Deichmann este prezent in 24 de tari din Europa si America, avand peste 3.600 de magazine. In Romania, Deichmann activeaza in: Roman, Suceava, Sibiu, Oradea, Buzau, Fagaras, Braila, Tecuci, Slobozia, Resita, Focsani, Piatra Neamt, Vaslui, Timisoara, Reghin, Medias,... ...continuare.

Circulatie INGREUNATA la metrou intre statiile Obor si Dristor

publicat 2015-03-27 09:45:20 (Romania-TV)
Circulatie INGREUNATA la metrou intre statiile Obor si Dristor Circulatia metroului este data peste cap vineri intre statiile Obor si Dristor. ...continuare.

Conferinta Gandul e-Commerce. Majoritatea celor care adauga un produs in cos il abandoneaza. Ce solutie propune hybris software

publicat 2015-03-26 19:30:11 (Mediafax)
Conferinta Gandul e-Commerce. Majoritatea celor care adauga un produs in cos il abandoneaza. Ce solutie propune hybris software Aproape trei sferturi (72%) dintre cei care adauga produse in cos intr-un magazin online abandoneaza acel cos fara a face o achizitie, a declarat Cosmin Costea, E-business consultant SAP. ...continuare.

Flanco Retail deschide al treilea magazin din Brasov

publicat 2015-03-26 16:30:02 (Bursa)
Flanco Retail deschide al treilea magazin din Brasov Dupa o investitie de 600.000 de euro, Flanco Retail (care comercializeaza echipamente IT si electrocasnice) inaugureaza maine al treilea magazin din Brasov, de 800 de metri patrati, in Centrul Comercial Coresi (platforma Tractorul), ajungand la o retea de 89 de unitati in 55 de orase din toata tara, potrivit unui comunicat trimis astazi redactiei. Dragos Sirbu, directorul general al Flanco Retail, a declarat: "Pana la finalul anului, planuim sa ajungem la o retea de cel putin 92 de magazine".... ...continuare.

H&M si-a deschis magazin online in Romania. Cum sunt preturile fata de magazinele fizice si cat costa livrarea?

publicat 2015-03-26 15:30:17 (Ziarul-Financiar)
H&M si-a deschis magazin online in Romania. Cum sunt preturile fata de magazinele fizice si cat costa livrarea? Retailerul suedez H&M, prezent pe piata locala din primavara lui 2011 cand a deschis primele magazine in Bucuresti, a intrat incepand de ieri si pe online, deschizand magazinul virtual pentru piata locala.Magazinul online al H&M va vinde pe langa produse de moda si de casa, care se gasesc local si in offline, si produse cosmetice. Desi produsele vor avea aceleasi preturi ca in magazin vor exista si oferte exclusive in online.Livrarea va fi gratuita pana pe 19 aprilie, iar pentru comenzile... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

acreditarea arges teme politice punctaj x factor tentativa de omor nicolae guta celulele stem drogat accident grav oltchim sinucigas contrasens padina miine teribilism avocatii straulesti omar hayssam suceava sif1 pompier trupa as ilfov dantura oroscopul zilei dulceata biciclete contrabanda cu tigari spitalul marie curie gheraseni santier ocuparea fortei de munca buza andreea mante cory monteith armenia maria sharapova muzica n marinela canal parcul sif banat horoscop spectacole becali dan sova splaiul independentei smurd sibiu caruta