Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ziua eMAG. Reduceri de 1 milion de lei

publicat 2016-12-05 00:45:01 (Antena3)
Ziua eMAG. Reduceri de 1 milion de lei Cel mai mare magazin online din Romania, eMAG, anunta reduceri in valoare de 10 milioane de lei, cu ocazia implinirii a 15 ani. Campania va fi pe data de 6 decembrie ...continuare.

Conducerea Bucur Obor ramane pe pozitie, dupa AGA

publicat 2016-12-05 00:00:03 (Bursa)
Conducerea Bucur Obor ramane pe pozitie, dupa AGA Actionarii "Bucur Obor" au avut doua Adunari Generale, la finalul lunii noiembrie, in urma carora Consiliul de Administratie a ramas pe pozitie, iar propunerea lui Gelu Manea, care are 16,05% din companie, de atragere a raspunderii administratorilor, a fost respinsa. La AGA din 28 noiembrie, actionarii au decis sa reconfirme mandatul actualului Consiliu de Administratie, format din Cristinel Rotaru, Gabriel iripa si Anca Sorina Popescu Cruceru. Doua zile mai tarziu, la o alta AGA, insa,... ...continuare.

NEMȚII OBLIGA ANGAJAȚII sa semneze asta. AU PACALIT LUMEA!

publicat 2016-12-04 07:15:05 (Evenimentul-Zilei)
NEMȚII OBLIGA ANGAJAȚII sa semneze asta. AU PACALIT LUMEA! Piata germana a muncii este robusta si extrem de bogata in posturi vacante. Dar aceste statistici demne de invidiat sunt cosmetizate prin joburi cu jumatate de norma, minijoburi sau program de lucru flexibil. ...continuare.

Un castor a fost arestat intr-un magazin din America. Ce a incercat sa devoreze animalul

publicat 2016-12-03 14:15:09 (ProTV)
Un castor a fost arestat intr-un magazin din America. Ce a incercat sa devoreze animalul In mod normal, vandalizarea unui magazin se pedepseste serios, dar un castor bagacios a scapat doar cu o tura pana la sectia de politie. ...continuare.

Au furat o masina de salubrizare si au parcat-o in fata unui magazin. Ce au pus la cale cei doi hoti. VIDEO

publicat 2016-12-02 21:30:09 (ProTV)
Au furat o masina de salubrizare si au parcat-o in fata unui magazin. Ce au pus la cale cei doi hoti. VIDEO Doi hoti americani au fost filmati de camerele de supraveghere ale unui magazin in timp ce au furat un bancomat cu ajutorul unui cablu tras de o masina de salubrizare. ...continuare.

Sibiu. Trei tineri care au furat o suta de cartuse de tigari, cautati de politisti

publicat 2016-12-02 19:45:13 (Puterea)
Sibiu. Trei tineri care au furat o suta de cartuse de tigari, cautati de politisti Politistii cauta trei tineri care au spart un magazin din apropierea Spitalului Judetean Sibiu si au furat o suta de cartuse de tigari. Prejudiciul produs in acest caz se ridica la aproximativ 15.000 de lei. Proprietarul magazinului alimentar sustine ca hotii au spart geamul acestuia cu o piatra, dupa care au asteptat 9 minute pentru a se asigura ca nu intervine nimeni, in conditiile in care alarma se declansase. Ulterior, doi dintre ei au intrat in magazin, in timp ce al treilea a stat de... ...continuare.

Magazin din Brasov, jefuit in timp ce alarma a sunat timp de o ora. Ce au furat hotii, in valaore de 15.000 de lei

publicat 2016-12-02 17:30:09 (ProTV)
Magazin din Brasov, jefuit in timp ce alarma a sunat timp de o ora. Ce au furat hotii, in valaore de 15.000 de lei Daca aveti un spatiu in proprietate si va bizuiti pe sistemul de alarma sonora ca sa va protejati de hoti, sa stiti ca nu intotdeauna alarma starneste efectul scontat. ...continuare.

Facebook vrea sa implementeze un program de inteligenta artificiala care va semnala videoclipurile live ofensatoare

publicat 2016-12-02 16:15:09 (Romania-TV)
Facebook vrea sa implementeze un program de inteligenta artificiala care va semnala videoclipurile live ofensatoare Facebook Inc doreste sa creeze o modalitate de semnalare automata a materialelor ofensatoare difuzate in cadrul streaming-urilor video live, prin dezvoltarea unui program de inteligenta artificiala care sa monitorizeze continuturile publicate pe aceasta retea de socializare, a anuntat Joaquin Candela, directorul departamentului de invatare automatizata din cadrul companiei americane, informeaza Reuters. ...continuare.

Se apropie cumparaturile pentru masa de Craciun. Cum iti poti da seama daca ai cumparat carne proaspata

publicat 2016-12-02 00:15:02 (Antena3)
Se apropie cumparaturile pentru masa de Craciun. Cum iti poti da seama daca ai cumparat carne proaspata Vreti sa aveti siguranta ca la urmatoarele cumparaturi carnea pe care o veti lua din supermarketuri sau orice alt magazin va fi proaspata? Pentru a nu fi pacaliti, iata ce trebuie sa faceti: 1. Carnea rosie,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »