Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urm. »

Un sofer beat a intrat intr-un magazin cu masina cu tot!

publicat 2014-09-03 09:30:04 (Antena-1)
Un sofer beat a intrat intr-un magazin cu masina cu tot! Barbatul nu voia sa cumpere nimic, pentru ca de indata ce s-a dezmeticit a fugit. Nu i-a mai pasat nici de faptul ca femeia din dreapta sa e ranita. Sau ca putea sa o omoare pe vanzatoare. ...continuare.

Gemenii sunt expansivi si plini de voie buna! Horoscopul zilei de 3 Septembrie

publicat 2014-09-03 08:30:06 (Antena-1)
Gemenii sunt expansivi si plini de voie buna! Horoscopul zilei de 3 Septembrie Berbecii vor dispune de multa rabdare, ceea ce le va fi de un real ajutor in punerea la punct a activitatilor din program. ...continuare.

Vaslui. Un sofer a intrat in plin cu masina intr-un magazin pe care l-a daramat partial si a fugit de la locul incidentului

publicat 2014-09-03 08:15:20 (Puterea)
Vaslui. Un sofer a intrat in plin cu masina intr-un magazin pe care l-a daramat partial si a fugit de la locul incidentului Un sofer, inca neidentificat de oamenii legii, a produs marti seara un accident, el intrand in plin cu masina intr-un magazin alimentar din Vaslui pe care l-a daramat partial. Imediat dupa incident barbatul a fugit de la fata locului.Șoferul a pierdut controlul masinii din cauza vitezei excesive, moment in care a intrat intr-un gard metalic si apoi intr-un magazin alimentar. O parte din magazin a fost distrusa in uma impactului, iar o pasagera care se afla in masina a fost ranita, ea fiind... ...continuare.

Țeapa electorala! Reabilitarea termica a blocurilor nu mai e gratuita

publicat 2014-09-03 00:15:09 (Evenimentul-Zilei)
Țeapa electorala! Reabilitarea termica a blocurilor nu mai e gratuita In timp ce edilii au promis anvelopare gratis si se lauda ca acceseaza fonduri europene, locatarii care nu au inca termopane de la primarie trebuie sa achite de acum o parte din lucrari daca intra in program ...continuare.

Profitul Mecanica Fina Bucuresti a scazut cu 74% in primul semestru

publicat 2014-09-02 17:00:38 (Ziarul-Financiar)
Profitul Mecanica Fina Bucuresti a scazut cu 74% in primul semestru Societatea Mecanica Fina Bucuresti (simbol bursier MECE), listat pe piata RASDAQ si specializata in inchirierea de proprietati, a raportat un profit de 0,297 milioane de lei in primul semestru al anului, in scadere cu 74% fata de castigul aceleiasi perioade a anului anterior.Compania este controlata in proportie de 91,1% de societatea Mol Invest si inchiriaza cladiri in zona Obor si pe soseaua Pantelimon din Bucuresti.Rezultatul net vine in contextul in care veniturile au scazut cu 11,2% in... ...continuare.

DOMO deschide al zecelea magazin din Bucuresti

publicat 2014-09-02 15:30:05 (Capital)
DOMO deschide al zecelea magazin din Bucuresti Retailerul electroIT DOMO deschide, joi , in cadrul centrului comercial Vulcan Value Centre din Bucuresti, un nou magazine. Valoarea investitiei este de 800.000 de euro. ...continuare.

Femeie surprinsa de camerele de supraveghere cand fura din magazin VIDEO

publicat 2014-09-02 09:45:34 (Romania-TV)
Femeie surprinsa de camerele de supraveghere cand fura din magazin VIDEO Tupeu fantastic. De asta a dat dovada o femeie din Arges, care a fost surprinsa de camerele de supraveghere dintr-un magazin in timp ce fura produse cosmetice. La plecare, hoata a luat si o geanta din dulapul special amenajat pentru bagajele clientilor. Politia incearca acum sa o identifice si sa dea de urma femeii. ...continuare.

Adevarul despre posetele ei! Cum se apara Bianca dupa ce a fost acuzata ca umbla cu facaturi! Isi cumpara sau nu genti din Obor?

publicat 2014-09-01 22:15:05 (CanCan)
Adevarul despre posetele ei! Cum se apara Bianca dupa ce a fost acuzata ca umbla cu facaturi! Isi cumpara sau nu genti din Obor? CANCAN.ro a prezentat, in urma cu doiar cateva zile, colectia impresionanta a Biancai de genti de firma, fapt care a produs stupoare in jur. In timp ce unele fete au admirat-o, altele s-au grabit sa afirme ca vedeta are fake-uri la purtator. ...continuare.

Veste BOMBA de la Praktiker. ISI REIA EXPANSIUNEA in Romania

publicat 2014-09-01 17:30:34 (Realitatea-TV)
Veste BOMBA de la Praktiker. ISI REIA EXPANSIUNEA in Romania La patru ani de la ultima deschidere de magazin si la cateva luni de la schimbarea proprietarului, lantul de magazine de bricolaj Praktiker anunta ca isi reia extinderea. Omul de afaceri Omer Susli, care a preluat la inceputul anului magazinele de bricolaj Praktiker, reia extinderea retelei si deschide saptamana viitoare, in 12 septembrie, o unitate la Targu-Jiu, potrivit Mediafax. Astfel, reteaua Praktiker ajunge la 28 de magazine la nivel national. Pana la sfarsitul anului, retailerul va... ...continuare.

Un program computerizat, folosit la diagnosticarea problemelor legate de protezele articulatiilor

publicat 2014-09-01 17:00:32 (Mediafax)
Un program computerizat, folosit la diagnosticarea problemelor legate de protezele articulatiilor Un program de computer, realizat de cercetatorii britanici, s-a dovedit mult mai eficient si corect in diagnosticarea problemelor legate de operatiile de inlocuire de sold, investigatii care, in cazul medicilor, duc de multe ori la interventii inutile sau prost facute. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

franci elvetieni laminorul braila retetele legi accident rutier emag nicolae vlad rasova un barbat cadavrul cernauti vaslui dan sova liga 1 cursul de schimb admitere accident ice bucket ramona hidroserv dedicatie ioan ovidiu sabau angajari bancuri deocheate satu mare taxi lotul regie husi sporuri oana zavoranu gorjeni berceni nicoletei locui sarbi incendiul florina trif fc universitatea murfatlar ialomita impresarul socar vrancea te vreau langa mine conpet vladimir minister daie balkan