Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urm. »

Teo Trandafir, asa cum NU ai mai VAZUT-O NICIODATA. Vedeta TV a SURPRINS pe TOATA LUMEA intr-un MAGAZIN - Galerie Foto

publicat 2018-02-19 13:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Teo Trandafir este o persoana plina de viata si reuseste sa impresioneze oriunde s-ar duce, fie ca e la televizor in direct sau in timpul liber. ...continuare.

Daea: Avem 180 mil. lei pentru sustinerea productiei de rosii romanesti

publicat 2018-02-18 13:45:03 (Capital)
Daea: Avem 180 mil. lei pentru sustinerea productiei de rosii romanesti Suma alocata in acest an pentru sustinerea producatorilor agricoli romani sa cultive tomate in spatii protejate se ridica la 180 de milioane de lei, un buget similar cu cel din 2017, anul de debut al acestei program, insa numarul fermierilor doritori sa intre in program s-a dublat, potrivit ministrului Agriculturii si Dezvoltarii Rurale, Petre Daea. ...continuare.

Ce s-a apucat Teo Trandafir sa faca intr-un magazin. Nici paznicilor nu le-a venit sa creada ca o vad asa | VIDEO

publicat 2018-02-18 13:00:24 (Libertatea)
Ce s-a apucat Teo Trandafir sa faca intr-un magazin. Nici paznicilor nu le-a venit sa creada ca o vad asa | VIDEO Prezentatoarea de televiziune Teo Trandafir s-a comportat asa cum nu se astepta nimeni intr-un magazin. Teo Trandafir, mama unei fete adoptate pe nume Maia, a fost filmata intr-un supermarket in cea mai neasteptata ipostaza. Plina de energie, Teo Trandafir, care locuieste intr-o casa cu chirie, s-a  dezlantuit. Prezentatoarea de televiziune a inceput sa danseze printre […] Post-ul Ce s-a apucat Teo Trandafir sa faca intr-un magazin. Nici paznicilor nu le-a venit sa creada ca o vad asa... ...continuare.

O intalnire apropiata de gradul II, langa orasul Langenburg din Canada

publicat 2018-02-17 13:15:03 (eInformatii)
MAGAZIN: O intalnire in provincia Saskatchewan (Autor: DAN D. FARCAS) Intr-un articol, postat recent pe internet, a fost rememorata una dintre cele mai interesante observatii OZN de tipul INTALNIRE... ...continuare.

Patania a doi indivizi care au incercat sa fure dintr-un magazin din Shanghai

publicat 2018-02-16 07:30:26 (ProTV)
Patania a doi indivizi care au incercat sa fure dintr-un magazin din Shanghai Chiar si cel mai banal plan al unei spargeri poate sa dea gres spectaculos. O pot spune din proprie experienta doi indivizi care au încercat sa fure dintr-un magazin din Shanghai. ...continuare.

Atos va conduce un program de procesare a datelor Agentiei Spatiale Europene

publicat 2018-02-15 13:15:02 (AgoraNews)
Atos va conduce un program de procesare a datelor Agentiei Spatiale Europene Atos a fost selectata de Agentia Spatiala Europeana (ESA) pentru a opera si conduce programul Copernicus Data and Information Access Services (DIAS). ...continuare.

Horatiu Dumitrescu, Program Manager, High-Tech Systems and Software: Cel mai mare dusman al GDPR-ului este Excel-ul

publicat 2018-02-15 13:00:27 (Ziarul-Financiar)
Horatiu Dumitrescu, Program Manager, High-Tech Systems and Software: Cel mai mare dusman al GDPR-ului este Excel-ul O companie trebuie sa stie in primul rand trebuie ce date are, si apoi sa stie ce face cu ele. Cel mai mare dusman al GDPR-ului este Excel-ul. BPO-ul trebuie sa intervina in crearea unei culturi centrate pe securitate, a declarat Horatiu Dumitrescu, Program Manager, High-Tech Systems and Software, in cadrul Conferintei ZF Patru luni pana la socul GDPR."Securitatea datelor trebuie sa fie in ADN-ul unei societati. GDPR doar intareste aceste credinte. Si amenzile sunt foarte mari. Eu nu cred ca... ...continuare.

Guvernul polonez lucreaza la un program de pensii care va aduce sase miliarde de dolari anual la bugetul de stat

publicat 2018-02-15 09:15:02 (Bursa)
Guvernul polonez lucreaza la un program de pensii care va aduce sase miliarde de dolari anual la bugetul de stat Guvernul polonez lucreaza la un program de pensii furnizate de angajator, care potrivit autorului va creste sumele economisite anual cu 20 de miliarde de zloti (sase miliarde de dolari) si va consolida si piata de capital din Varsovia, transmite Bloomberg. ...continuare.

Explozie intr-un magazin din Bucuresti

publicat 2018-02-15 08:30:02 (Antena3)
Explozie intr-un magazin din Bucuresti Cel putin 16 masini au fost avariate joi dimineata, in urma unei explozii urmate de un incendiu care s-a produs joi dimineata la un magazin de alimentatie publica aflat la parterul unui bloc de pe bulevardul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA