Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

E pacat sa nu-i porti. La Cluj se vand pantofii care iti calauzesc pasii spre RAI FOTO

publicat 2015-05-22 10:45:20 (Romania-TV)
E pacat sa nu-i porti. La Cluj se vand pantofii care iti calauzesc pasii spre RAI FOTO Producatorii de incaltaminte iau in considerare orice detaliu care le-ar putea spori vanzarile in momentul in care concep un nou model de pantof. Astfel, un magazin din centrul Clujului vinde un model de incaltaminte sport mai putin obisnuita. ...continuare.

Gigel Bucur a ratat in prelungiri castigarea Cupei Rusiei

publicat 2015-05-22 10:45:16 (OnlineSport)
Atacantul Gigel Bucur s-a aflat la doar cateva minute distanta de castigarea Cupei Rusiei, trofeu pe care Kuban Krasnodar l-a ratat in finala cu Lokomotiv Moscova. ...continuare.

Marturia femeii care a fost arestata 191 de zile, NEVINOVATA. Mariana Rarinca: Ma bucur ca exista judecatori corecti

publicat 2015-05-21 22:45:02 (Antena3)
Marturia femeii care a fost arestata 191 de zile, NEVINOVATA. Mariana Rarinca: Ma bucur ca exista judecatori corecti Mariana Rarinca, femeia arestata 191 de zile, NEVINOVATA, a vorbit, joi, la "Sinteza zilei cu Mihai Gadea" despre drama suferita.Mariana Rarinca, acuzata ca a santajat-o pe presedinta Instantei Supreme, a ... ...continuare.

Dana Nalbaru si Dragos Bucur, o familie trasnita!

publicat 2015-05-21 18:15:09 (Libertatea)
Insarcinata in ultimul trimestru, Dana Nalbaru si-a convocat familia, adica sotul si fiica la o... ...continuare.

Incident grav in judetul Cluj. Luat la bataie in magazin, dupa ce a incercat sa aplaneze un conflict

publicat 2015-05-21 16:00:24 (Realitatea-TV)
Incident grav in judetul Cluj. Luat la bataie in magazin, dupa ce a incercat sa aplaneze un conflict Un cetatean austriac care a incercat sa faca pe eroul s-a ales cu o bataie zdravana, in Turda, dupa ce a intervenit intr-o cearta care avea loc intr-un magazin. Cei trei tineri care l-au batut si apoi i-au furat banii au fost retinuti de politistii clujeni. ...continuare.

Udrea, de ziua ei: N-am cum sa ies in oras, dar ma bucur ca nu ma serbez in penitenciar

publicat 2015-05-21 15:00:37 (Realitatea-TV)
Udrea, de ziua ei: N-am cum sa ies in oras, dar ma bucur ca nu ma serbez in penitenciar Elena Udrea a mers, joi, de ziua onomastica, la Inalta Curte de Casatie si Justitie, unde magistratii stabilesc daca fostul ministru poate scapa de masura arestului preventiv in dosarul "Gala Bute". ...continuare.

Lem and #39;s a investit 1,3 milioane lei in showroomul din Mega Mall

publicat 2015-05-21 14:30:01 (Bursa)
Producatorul de mobila Lemet a deschis, la jumatatea lunii mai, un magazin Lem and #39;s in Mega Mall, care se intinde pe 1.400 mp, iar investitia s-a ridicat la 1,3 milioane de lei, arata un comunicat transmis redactiei. ...continuare.

Reteta VIDEO: Cum sa faci cea mai buna ciocolata acasa, cu doar sase ingrediente! O sa iubesti desertul acesta

publicat 2015-05-21 12:30:03 (Antena-1)
Reteta VIDEO: Cum sa faci cea mai buna ciocolata acasa, cu doar sase ingrediente! O sa iubesti desertul acesta Uita de ciocolata cumparata din magazin, pentru ca poti face una si tu! Ai nevoie de doar sase ingrediente si putina indemanare. Merita incercat! ...continuare.

Costel Galca nu s-a manifestat zgomotos dupa primul trofeu din cariera: "Sint fericit, dar ma bucur scurt!"

publicat 2015-05-21 09:15:27 (Gazeta-Sporturilor)
Costel Galca nu s-a manifestat zgomotos dupa primul trofeu din cariera: Sint fericit, dar ma bucur scurt! La mai putin de un an din momentul în care era instalat pe banca Stelei, Costel Gâlca bifeaza cel dintîi trofeu. Acest lucru nu l-a determinat la finalul partidei sa aiba un comportament exuberant. Dimpotriva, a parut îngîndurat, a urcat primul pe podium sa-si ia medalia, dupa care a coborît si a urmarit discret bucuria elevilor sai. ... ...continuare.

Deputatii au votat dublarea alocatiilor pentru copii

publicat 2015-05-21 00:00:02 (Bursa)
Deputatii au votat dublarea alocatiilor pentru copii Deputatii au aprobat, ieri, amendamentul PNL privind majorarea alocatiei de stat pentru copii de la 42 la 84 de lei, premierul Victor Ponta precizand ca Guvernul va gasi pentru acest an resursele financiare necesare. Premierul a declarat: "Guvernul duce la indeplinire deciziile Parlamentului si la un vot atat de consistent trebuie sa ne conformam. Ma bucur ca o masura de stanga este spijinita si de liberali. Impactul financiar pentru acest an este de 900 milioane de lei, il vom acoperi cu... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »