Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

UNIREA PRINCIPATELOR ROMANE. Program special pentru mijloacele de transport ale RATB, marti 24 ianuarie. Cum vor circula tramvaiele

publicat 2017-01-23 13:15:08 (Romania-TV)
UNIREA PRINCIPATELOR ROMANE. Program special pentru mijloacele de transport ale RATB, marti 24 ianuarie. Cum vor circula tramvaiele UNIREA PRINCIPATELOR ROMANE. Regia Autonoma de Transport Bucuresti (RATB) a anuntat ca mijloacele de transport in comun vor circula in ziua de marti, 24 ianuarie 2017, dupa un program special. ...continuare.

Fiica lui Barack Obama intra in lumea filmului

publicat 2017-01-22 12:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Fiica lui Barack Obama intra in lumea filmului Malia Obama, fiica cea mare a fostului presedinte american Barack Obama, va incepe in luna februarie un program de internship la compania de productie The Weinstein. ...continuare.

Cine l-a convins pe Becali sa-l lase pe Tosca sa plece: "Ma bucur ca Gigi a fost de acord"

publicat 2017-01-21 19:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Cine l-a convins pe Becali sa-l lase pe Tosca sa plece: Ma bucur ca Gigi a fost de acord Gazeta a anuntat în exclusivitate astazi ca Alin Tosca a primit o oferta oficiala din partea spaniolilor de la Real Betis (detalii AICI).  Cel care a intermediat acest transfer a fost impresarul Lucian Marinescu, stabilit în Spania. Acesta spune ca lucreaza de mult la realizarea transferului. "Lucrez de mai multa vreme la acest transfer, care deocamdata nu e facut. ... ...continuare.

Au umplut retelele de socializare cu chipul hotului care i-a jefuit. Cum cauta niste patroni sa isi faca dreptate I VIDEO

publicat 2017-01-21 16:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Au umplut retelele de socializare cu chipul hotului care i-a jefuit. Cum cauta niste patroni sa isi faca dreptate I VIDEO Patronii unui magazin cauta pe retelele de socializare un hot care i-a jefuit. Acesta a furat dintr-un magazin din Timisoara un laptop. ...continuare.

Americanii cer excluderea rusilor de la JO 2018 pentru dopaj

publicat 2017-01-21 11:45:12 (Puterea)
Americanii cer excluderea rusilor de la JO 2018 pentru dopaj Presedintele Federatiei americane de patinaj artistic, Sam Auxier, s-a pronuntat in favoarea excluderii Rusiei de la Jocurile Olimpice de iarna din anul 2018, in urma raportului McLaren privind dopajul organizat din aceasta tara, informeaza AFP. Circa 1.000 de sportivi rusi, din peste 30 de discipline, au fost implicati intr-un sistem de dopaj institutionalizat. "Acest program de dopaj a fost sponsorizat de stat, este un program de mare amploare, bine organizat, destinat sa triseze", a... ...continuare.

Interpol introduce un nou program pentru combaterea traficului de animale salbatice

publicat 2017-01-20 17:15:27 (Realitatea-TV)
Interpol introduce un nou program pentru combaterea traficului de animale salbatice Interpolul a anuntat vineri lansarea unui nou program de lupta impotriva traficului de animale salbatice intre Africa si Asia, vizand in special comertul ilegal de fildes, cornuri de rinocer si feline mari, relateaza AFP, citat de Agepres. ...continuare.

Programul mall-urilor si hipermarketurilor pe 23 si 24 ianuarie

publicat 2017-01-20 15:45:15 (Puterea)
Programul mall-urilor si hipermarketurilor pe 23 si 24 ianuarie Centrele comerciale si lanturile de retail din Romania vor avea program normal in zilele de 23 si 24 ianuarie. Angajatii din sectorul bugetar vor avea patru zile libere cu ocazia Micii Uniri, Guvernul declarand zi libera si pe 23 ianuarie, facand legatura intre week-end-ul 21-22 ianuarie si 24 ianuarie, Ziua Unirii Principatelor Romane. Bucuresti Mall si Plaza Romania vor avea program normal pe 23 si 24 ianuarie, in intervalul 10:00 - 22:00, la fel ca si Veranda Mall, centrul comercial din... ...continuare.

Aceasta bautura poate vindeca pana la 100 de boli. E nevoie de doar doua ingrediente

publicat 2017-01-19 21:45:12 (Realitatea-TV)
Aceasta bautura poate vindeca pana la 100 de boli. E nevoie de doar doua ingrediente Secretul unei vieti sanatoase consta intr-un stil de viata echilibrat, o alimentatie sanatoasa si un program de exercitii fizice. ...continuare.

Barbatul care a furat bijuterii de 5,2 milioane de euro dintr-un magazin din Paris ramane in arest preventiv

publicat 2017-01-19 18:30:16 (Romania-TV)
Barbatul care a furat bijuterii de 5,2 milioane de euro dintr-un magazin din Paris ramane in arest preventiv Barbatul arestat pentru furtul unor bijuterii de 5,2 milioane de euro dintr-un magazin din Paris, George Ploscaru, ramane in arest preventiv, a decis, joi, definitiv, Curtea de Apel Ploiesti. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »