Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Premierul Tudose anunta lansarea unui program de sustinere a culturii in anul Centenarului

publicat 2017-11-24 01:00:06 (Mediafax)
Premierul Tudose anunta lansarea unui program de sustinere a culturii in anul Centenarului Mihai Tudose a declarat, joi, la Antena 3, ca Guvernul pregateste un program de sustinere a culturii, program care va fi demarat in anul 2018, dar se va intinde pe o durata mai mare si care va presupune stimularea lecturii, finantare suplimentara pentru cinematografie si investitii de infrastructura ...continuare.

Facebook creeaza un program pentru a informa utilizatorii vizati de actiunile agentilor rusi

publicat 2017-11-23 14:15:06 (Mediafax)
Facebook creeaza un program pentru a informa utilizatorii vizati de actiunile agentilor rusi Facebook a anuntat joi ca va crea un program care va informa utilizatorii daca au intrat in contact cu informatiile propagate de agenti rusi, acuzati de ingerinte in alegerile din Statele Unite si Marea Britanie, informeaza site-ul cotidianului The Guardian. ...continuare.

Facebook creeaza un program pentru a informa utilizatorii vizati de actiunile agentilor rusi

publicat 2017-11-23 14:00:09 (Ziarul-Financiar)
Facebook creeaza un program pentru a informa utilizatorii vizati de actiunile agentilor rusi Compania Facebook a anuntat, joi, ca va crea un program care va informa utilizatorii daca au intrat in contact cu informatiile propagate de agenti rusi, acuzati de ingerinte in alegerile din Statele Unite si Marea Britanie, informeaza site-ul cotidianului The Guardian. ...continuare.

Detalii uimitoare despre fetita adoptata de Dana Nalbaru si Dragos Bucur. Ioana Ginghina rupe tacerea

publicat 2017-11-23 09:30:06 (Libertatea)
Detalii uimitoare despre fetita adoptata de Dana Nalbaru si Dragos Bucur. Ioana Ginghina rupe tacerea Detalii uimitoare despre fetita adoptata de Dana Nalbaru si Dragos Bucur. Cea care a vorbit despre gestul frumos al celor doi este chiar Ioana Ginghina, apropiata a familiei. Se pare ca sotul Ioanei, Alexandru Papadopol, a contribuit la adoptia micutei care i-a cucerit definitiv pe Dana si Dragos Bucur. Dana Nalbaru si Dragos Bucur, un […] Post-ul Detalii uimitoare despre fetita adoptata de Dana Nalbaru si Dragos Bucur. Ioana Ginghina rupe tacerea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

PREMIERA la Kaufland: Porcul romanesc, separat in raft de cel din import

publicat 2017-11-23 07:30:02 (Capital)
PREMIERA la Kaufland: Porcul romanesc, separat in raft de cel din import Chiar inainte de sarbatorile de iarna, Kaufland Romania a lansat, in premiera, impreuna cu Cooperativa Agricola "Tara Mea", primul program national pentru carne de porc 100% romaneasca. Prin acest program, se doreste preluarea a peste 60% din carnea de porc romaneasca, respectiv in jur de 300.000 de porci pe an, pana in anul 2020. ...continuare.

Șobolan imens, surprins de o clienta printre rafturile unui magazin

publicat 2017-11-22 23:30:08 (ProTV)
O clienta a unui magazin din Marea Britanie s-a declarat dezgustat, dupa ce un sobolan si-a facut aparitia dintre rafturi. ...continuare.

Dezvaluiri despre copilul adoptat de Dana Nalbaru si Dragos Bucur! Unde au intalnit-o pe fiica adoptiva

publicat 2017-11-22 19:30:01 (Antena3)
Dezvaluiri despre copilul adoptat de Dana Nalbaru si Dragos Bucur! Unde au intalnit-o pe fiica adoptiva Dana Nalbaru si Dragos Bucur au decis sa o adopte pe micuta descoperita de actor în timpul filmarilor pentru emisiunea lui. Cei doi soti au fost impresionati de povestea acesteia si au decis sa-i... ...continuare.

Kaufland deschide cel de-al treilea magazin din Cluj-Napoca si ajunge la 116 unitati pe piata locala

publicat 2017-11-22 16:30:12 (Ziarul-Financiar)
Kaufland deschide cel de-al treilea magazin din Cluj-Napoca si ajunge la 116 unitati pe piata locala Lantul german de hipermarketuri Kaufland, liderul comertului local, va deschide joi, 23 noiembrie cel de-al treilea magazin din Cluj-Napoca si al 116-lea din reteaua locala, avand o suprafata de vanzare de 2.403 de metri patrati. Odata cu deschiderea celui de-al treilea magazin din Cluj-Napoca, Kaufland creaza 90 de noi locuri de munca.''Suntem mandri sa oferim clientilor un portofoliu de peste 50% produse din Romania, fiindca punem pe primul loc colaborarile cu producatorii romani in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »