Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 96 97 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un fundas italian in probe la CSMS Iasi

publicat 2015-07-01 19:15:02 (Antena3)
Un fundas italian in probe la CSMS Iasi Presedintele executiv al CSMS Iasi, Florin Prunea, a declarat miercuri ca fundasul italian Emanuele Sembroni, care a jucat ultima data la Chiasso, a venit in probe la gruparea din dealul Copoului, transmite... ...continuare.

Atacant italian in probe la CSMS Iasi

publicat 2015-07-01 12:45:02 (Antena3)
Presedintele clubului CSMS Iasi, Florin Prunea, a declarat, miercuri, ca in cantonamentul din Turcia a venit in probe atacantul italian Gianmarco Piccioni, scrie Mediafax."In probe la noi a venit atacantul... ...continuare.

ATENȚIE, ȘOFERI! S-au marit amenzile!

publicat 2015-07-01 11:00:05 (Evenimentul-Zilei)
ATENȚIE, ȘOFERI! S-au marit amenzile! Incepand de astazi, punctul de amenda s-a majorat de la 97.5 lei, la 105 lei, anunta politistii de la Rutiera. ...continuare.

Lansarea unor noi masuri din PNDR 2014 - 2020 se mai amana

publicat 2015-07-01 00:00:02 (Bursa)
Lansarea unor noi masuri din noul Program National de Dezvoltare Rurala (PNDR) 2014 - 2020 se amana cu inca o saptamana, pana pe data de 8 iulie 2015, desi initial autoritatile anuntasera deschiderea oficiala a intregului program in data de 1 iulie. ...continuare.

METRO sprijina initiativele in dezvoltarea agriculturii sustenabile

publicat 2015-06-30 20:30:02 (Bursa)
METRO Cash and Carry continua primul program de pe piata din Romania care vine in sprijinul producatorilor locali si sustine agricultura sustenabilam, potrivit unui comunicat remis azi redactiei. ...continuare.

METRO sprijina initiativele in dezvoltarea agriculturii sustenabile

publicat 2015-06-30 20:00:01 (Bursa)
METRO Cash and Carry continua primul program de pe piata din Romania care vine in sprijinul producatorilor locali si sustine agricultura sustenabilam, potrivit unui comunicat remis azi redactiei. ...continuare.

Grecia cere o reesalonare a platii datoriilor externe pe doi ani - Bloomberg

publicat 2015-06-30 17:45:02 (Antena3)
Guvernul de la Atena a solicitat un nou program de achitare al datoriilor din partea Mecanismului European de Stabilitate, care ar putea acoperi nevoile financiare ale tarii pe urmatorii doi ani, relateaza... ...continuare.

Tsipras a cerut Uniunii Europene un al treilea bailout si isi asuma pierderea a 15 miliarde de euro

publicat 2015-06-30 17:15:28 (Ziarul-Financiar)
Tsipras a cerut Uniunii Europene un al treilea bailout si isi asuma pierderea a 15 miliarde de euro Tsipras, premierul grec, a cerut autoritatilor din zona euro pentru un nou bailout, al treilea, asumandu-si ca ultimul bailout, de trei ani, va expira la miezul noptii si va pierde cei 15 miliarde de euro ramasi in program, scrie Financial Times.Noua cerere a Greciei trimisa zonei euro este pentru un fond de salvare de 500 de miliarde de euro ar urma sa tina Grecia pe linia de plutire pentru urmatorii doi ani, conform unei declaratii ale unor oficiali greci. Liderii zonei euro au refuzat sa... ...continuare.

Tensiuni in Olanda: Politia a fost atacata cu pietre dupa o moarte suspecta

publicat 2015-06-30 10:00:20 (Romania-TV)
Tensiuni in Olanda: Politia a fost atacata cu pietre dupa o moarte suspecta Sute de manifestanti au acuzat luni seara politia olandeza de violente, aruncand mai ales cu pietre in directia fortelor de ordine, in urma decesului unui barbat de 42 de ani, duminica, la o zi dupa ce fusese arestat in forta in timpul unui festival de muzica, transmite AFP. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 96 97 Pag. urmatoare »