Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

INCIDENTE inaintea meciului Ungaria - Romania: Fanii unguri au aruncat petarde in apropierea stadionului, politia a folosit gaze lacrimogene

publicat 2015-09-04 20:30:17 (Mediafax)
INCIDENTE inaintea meciului Ungaria - Romania: Fanii unguri au aruncat petarde in apropierea stadionului, politia a folosit gaze lacrimogene Mai multi fani unguri au aruncat cu sticle si petarde in directia fortelor de ordine, in apropierea stadionului Groupama, unde va avea loc meciul Ungaria - Romania, politia intervenind cu gaze lacrimogene, informeaza agentia MTI. ...continuare.

Divertismentul s-a transformat in boala. Program national de tratament pentru dependentii de jocurile de noroc

publicat 2015-09-04 18:45:02 (Antena3)
Divertismentul s-a transformat in boala. Program national de tratament pentru dependentii de jocurile de noroc Sute de mii de romani isi joaca norocul in fiecare zi. Unii ca sa se distreze, altii ca sa se imbogateasca. Multi ajung insa dependenti si pierd tot. Banii, timpul, prietenii, linistea. Peste 500.000... ...continuare.

UE trebuie sa primeasca pana la 200.000 de imigranti. Solicitarea ONU

publicat 2015-09-04 17:15:02 (Antena3)
UE trebuie sa primeasca pana la 200.000 de imigranti. Solicitarea ONU Inaltul Comisar ONU pentru Refugiati a cerut ca pana la 200.000 de imigranti sa fie distribuiti intre statele membre ale Uniunii Europene, indemnandu-le sa se angajeze intr-un "program de relocare in masa",... ...continuare.

Politistii falsi din Iasi arestati in timp ce jefuiau copii pe strada

publicat 2015-09-04 17:00:22 (Libertatea)
O noua metoda de talharie a luat amploare in ultima perioada. Hotii se dau politisti si jefuiesc... ...continuare.

Politisti falsi din Iasi arestati in timp ce jefuiau copii pe strada in miezul zilei

publicat 2015-09-04 15:15:30 (Romania-TV)
Politisti falsi din Iasi arestati in timp ce jefuiau copii pe strada in miezul zilei Escrocii au inventat o noua metoda de talharie. Acum, se dau politisti si jefuiesc copii chiar pe strada. Un astfel de escroc a fost prins la Iasi. ...continuare.

Lectie de organizare si respect! Autoritatile ungare au scos fortele speciale pentru a-i apara pe tricolori

publicat 2015-09-04 12:00:27 (Gazeta-Sporturilor)
Politia maghiara a evitat un incident neplacut la hotelul în care este cazata echipa nationala a României. Un grup de aproximativ 150 de ultrasi unguri s-a îndreptat catre zona în care se aflau "tricolorii" cu intentia de a face galagie pentru a nu-i lasa pe ai nostri sa se odihneasca. Politia a aflat de intentia fanilor maghiari si a oprit totul din fasa. ... ...continuare.

Imaginea ciudata de care toti au ras. Ce a vazut un barbat pe un con de semnalizare rutiera

publicat 2015-09-04 11:15:20 (Realitatea-TV)
Imaginea ciudata de care toti au ras. Ce a vazut un barbat pe un con de semnalizare rutiera A trecut pe langa un con de semnalizare rutiera stricat, insa ceva bizar i-a atras atentia la el. ...continuare.

Clipe teribile pentru un batran de 72 de ani din Iasi | Obligat sa il vada pe ucigasul fiului sau

publicat 2015-09-04 00:00:23 (Libertatea)
La varsta de 72 de ani, un barbat din Iasi a fost la un pas sa faca infarct in sala de judecata... ...continuare.

Atentionare de calatorie in Belgia: Actiuni sindicale si manifestatii in Bruxelles

publicat 2015-09-03 22:30:28 (Romania-TV)
Atentionare de calatorie in Belgia: Actiuni sindicale si manifestatii in Bruxelles Ministerul Afacerilor Externe atentioneaza cetatenii romani care se afla, tranziteaza sau doresc sa se deplaseze in Regatul Belgiei ca, in urmatoarele saptamani, vor avea loc in Bruxelles o serie de greve si manifestari care vor perturba circulatia rutiera, inclusiv transportul in comun. ...continuare.

CNADNR inchide Autostrada A1, intre Saliste si Sibiu, la 10 luni de la inaugurare

publicat 2015-09-03 21:45:28 (Realitatea-TV)
CNADNR inchide Autostrada A1, intre Saliste si Sibiu, la 10 luni de la inaugurare CNADNR a anuntat joi ca 22 de km din Autostrada A1, Orastie - Sibiu vor fi inchisi circulatiei pentru reparatii. Politia Rutiera anunta ca restrictiile vor dura cel piutin o luna si jumatate, in functie de conditiile meteo. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urmatoare »