Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 81 82 Pag. urm. »

Dupa Constanta, Galati si Bacau, caravana "Romanii au talent" a ajuns la Iasi. Urmatoarea oprire va fi la Brasov

publicat 2016-08-27 19:45:09 (ProTV)
Dupa Constanta, Galati si Bacau, caravana Romanii au talent a ajuns la Iasi. Urmatoarea oprire va fi la Brasov Dupa Constanta, Galati si Bacau, caravana Romanii au talent a poposit sambata la Iasi. ...continuare.

Aglomeratie la frontierele de vest si est ale Romaniei

publicat 2016-08-27 18:00:16 (Realitatea-TV)
Aglomeratie la frontierele de vest si est ale Romaniei Circulatia rutiera, pe sensul de iesire din tara, prin punctul de trecere a frontierei de pe autostrada Nadlac-Arad, a crescut, in ultimele 24 de ore, cu mai mult decat dublu, oamenii asteptand si peste o ora si jumatate sa treaca granita, transmite corespondentul Mediafax. ...continuare.

Concordia Chiajna si CSM Poli Iasi deschid etapa a 6-a cu o remiza fara goluri

publicat 2016-08-26 21:15:10 (OnlineSport)
Concordia Chiajna si CSM Poli Iasi deschid etapa a 6-a cu o remiza fara goluri Etapa a 6-a a debutat, vineri dupa-amiaza, cu meciul Concordia Chiajna-CSM Poli Iasi, o partida in care ocaziile de gol au fost putine si, in consecinta, rezultatul final pe masura, 0-0. ...continuare.

US OPEN 2016. Program INFERNAL pentru SIMONA HALEP

publicat 2016-08-26 20:30:33 (Romania-TV)
US OPEN 2016. Program INFERNAL pentru SIMONA HALEP US OPEN 2016. Jucatoarele din Romania si-au aflat primele adversare de la US OPEN 2016, ultimul turneul de Grand Slam al anului, care va avea loc in perioada 29 august - 11 septembrie. ...continuare.

Mazda cheama in service 190.000 de vehicule care au probleme la directie

publicat 2016-08-26 18:15:24 (Romania-TV)
Mazda cheama in service 190.000 de vehicule care au probleme la directie Compania auto Mazda va chema in service 190.000 de vehicule CX-7, in Statele Unite, din cauza unor probleme la sistemul de directie, anunta Administratia americana pentru Siguranta Rutiera. ...continuare.

liveTEXT de la 18:30 » Concordia si Poli Iasi deschid etapa a 6-a » Ilfovenii spera la a treia victorie consecutiva in acest sezon

publicat 2016-08-26 17:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:30 » Concordia si Poli Iasi deschid etapa a 6-a » Ilfovenii spera la a treia victorie consecutiva in acest sezon Concordia Chiajna si Poli Iasi deschid etapa a 6-a din Liga 1, de la ora 18:30. Meciul celor doua va fi în direct pe Digisport 1, Dolcesport 1, Look tv si în format liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT Ilfovenii au început foarte slab campionatul, dar în ultimele doua etape au câstigat la limita meciurile cu acelasi scor, 1-0, în fata lui Gaz Metan si a lui ASA Târgu Mures, apararea fiind unul dintre punctele forte ale lui Sandoi. ... ...continuare.

S-a oprit la semafor si s-a uitat in dreapta in masina alaturata. Cine era si ce facea blonda

publicat 2016-08-26 16:30:02 (Antena3)
S-a oprit la semafor si s-a uitat in dreapta in masina alaturata. Cine era si ce facea blonda O noua regula specificata în cartea de legislatie rutiera ar trebui sa fie „Nu-ti arata sânii în masina!”. O blondina ar fi provocat un accident în masa pe o autostrada di... ...continuare.

Un barbat a incercat sa impiedice trecerea convoiului in care se afla Angela Merkel. Ce a gasit politia in masina sa

publicat 2016-08-26 12:15:08 (ProTV)
Un barbat a incercat sa impiedice trecerea convoiului in care se afla Angela Merkel. Ce a gasit politia in masina sa Politia din Praga a arestat joi un barbat care a incercat cu masina sa sa opreasca convoiul cancelarului german Angela Merkel, au declarat surse apropiate purtatorului de cuvant al politiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 81 82 Pag. urmatoare »