Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Barbat impuscat in cap si in gat, la Iasi

publicat 2015-05-22 15:45:29 (Realitatea-TV)
Barbat impuscat in cap si in gat, la Iasi Scene socante s-au petrecut, joi seara, in cartierul Alexandru, din municipiul Iasi. ...continuare.

Ucraina a semnat cu UE pentru un program de asistenta de 1,8 miliarde euro

publicat 2015-05-22 15:15:01 (Bursa)
Oficiali ai Comisiei Europene si ai Ucrainei au semnat, azi la Riga, un memorandum de intelegere si un acord de imprumut pentru al treilea program de Asistenta Macro-Financiara (MFA) destinat statului ucrainean, care creeaza conditiile pentru o noua finantare de pana la 1,8 miliarde de euro, potrivit unui comunicat emis de Executivul European. ...continuare.

Ucraina a semnat un memorandum cu UE pentru al treilea program de asistenta, de 1,8 miliarde euro

publicat 2015-05-22 14:45:12 (Mediafax)
Ucraina a semnat un memorandum cu UE pentru al treilea program de asistenta, de 1,8 miliarde euro Oficiali ai Comisiei Europene si ai Ucrainei au semnat vineri, la Riga, un memorandum de intelegere si un acord de imprumut pentru al treilea program de Asistenta Macro-Financiara (MFA) destinat statului ucrainean, care creeaza conditiile pentru o noua finantare de pana la 1,8 miliarde de euro. ...continuare.

Cuplu din Iasi, condamnat la inchisoare cu suspendare pentru complicitate la act sexual cu un minor

publicat 2015-05-22 13:30:15 (Puterea)
Cuplu din Iasi, condamnat la inchisoare cu suspendare pentru complicitate la act sexual cu un minor Un cuplu din Iasi a fost condamnat de Curtea de Apel la trei ani de inchisoare cu suspendare pentru complicitate la act sexual cu un minor. Decizia instantei este definitiva. ...continuare.

Gheorghe Nichita, suspendat din functia de primar al municipiului Iasi

publicat 2015-05-22 13:15:15 (Realitatea-TV)
Gheorghe Nichita, suspendat din functia de primar al municipiului Iasi Comisia formata din juristi de la Prefectura Iasi a decis, vineri, ca Gheorghe Nichita sa fie suspendat din functia de primar al municipiuui Iasi. Nichita se afla, in prezent, in arest la domiciliu, in dosarul in care este acuzat de procurori de instigare la folosire de informatii care nu sunt destinate publicitatii si de abuz in serviciu. ...continuare.

Gheorghe Nichita a fost suspendat din functia de primar

publicat 2015-05-22 13:15:02 (Bursa)
Prefectura Iasi a decis suspendarea din functie a lui Gheorghe Nichita din functia de primar al municipiului Iasi, dupa ce acesta a refuzat sa se autosuspende sau sa demisioneze, transmit surse din presa. ...continuare.

Gheorghe Nichita, SUSPENDAT din functia de primar al orasului Iasi

publicat 2015-05-22 12:45:01 (Antena3)
Gheorghe Nichita, SUSPENDAT din functia de primar al orasului Iasi Gheorghe Nichita a fost suspendat din functia de primar al orasului Iasi, la cererea Prefecturii Iasi, dupa ce acesta a refuzat sa se autosuspende sau sa demisioneze.Nichita este arestat la domiciliu in dosarul... ...continuare.

LIVE Liga 1, Etapa 33: Gaz Metan-Concordia (vineri, 18:30) si Petrolul-Dinamo (21:00)

publicat 2015-05-22 08:00:09 (OnlineSport)
Penultima etapa a Ligii 1 este transmisa pe site in direct, LIVE TEXT, dupa urmatorul program: Gaz Metan-Concordia (vineri, 18:30) si Petrolul-Dinamo (21:00), Otelul-U Cluj (sambata, 16:00), Viitorul-FC Brasov (18:30) si CFR Cluj-Rapid (21:00), Ceahlaul-CSU Craiova (duminica, 16:00), Pandurii-CSMS Iasi (18:30), Astra-ASA Tirgu Mures si Steaua-FC Botosani (ambele de la 21:00). ...continuare.

Ponta a semnat la Chisinau memorandumul privind gazoductul Iasi-Ungheni

publicat 2015-05-21 22:30:52 (Romania-TV)
Ponta a semnat la Chisinau memorandumul privind gazoductul Iasi-Ungheni Gazoductul Iasi-Ungheni va fi prelungit pana la Chisinau, pe teritoriul Republicii Moldova, si pana la Onesti, pe teritoriul Romaniei, in baza unui memorandum semnat joi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urmatoare »