Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

CSM Poli Iasi ramane neinvinsa in amicale

publicat 2017-01-23 20:15:08 (OnlineSport)
Echipa CSM Poli Iasi a terminat la egalitate, scor 3-3, luni, in fata rusilor de la FC Tosno in penultimul joc amical sustinut in cantonamentul din Turcia. ...continuare.

Ploaie de goluri in penultimul amical al lui CSM Poli Iasi din Antalya

publicat 2017-01-23 20:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Ploaie de goluri in penultimul amical al lui CSM Poli Iasi din Antalya CSM Poli Iasi a remizat azi, scor 3-3, în penultimul meci de verificare din Antalya, în companiei divizionarei secunde ruse FC Tosno. Golurile moldovenilor au fost reusite de Ciuca, Pantîru si Badic. Echipa trimisa în teren de Eugen Neagoe: Caparco - Voicu, Ciuca, Mihalache, Sato - Badic, V. ... ...continuare.

Ploaie de goluri in penultimul amical al lui CSM Poli Iasi din Antalya » Cat s-a terminat

publicat 2017-01-23 20:00:13 (Gazeta-Sporturilor)
Ploaie de goluri in penultimul amical al lui CSM Poli Iasi din Antalya » Cat s-a terminat CSM Poli Iasi a remizat azi, scor 3-3, în penultimul meci de verificare din Antalya, în companiei divizionarei secunde ruse FC Tosno. Golurile moldovenilor au fost reusite de Ciuca, Pantîru si Badic. Echipa trimisa în teren de Eugen Neagoe: Caparco - Voicu, Ciuca, Mihalache, Sato - Badic, V. ... ...continuare.

Politia austriaca, in alerta! Un minor ar fi fost implicat in planuirea unui atac terorist la Viena

publicat 2017-01-23 20:00:02 (Antena3)
Politia austriaca, in alerta! Un minor ar fi fost implicat in planuirea unui atac terorist la Viena Un baiat având vârsta în jur de 14 ani a fost interogat de politia austriaca în legatura cu contactele avute cu un adolescent de 17 ani, suspectat de planuirea unui atac terorist la Viena,... ...continuare.

Codrin Stefanescu, despre Mihai Chirica: Aste un fel de userist. Ar fi trebuit exclus. Chirica: Nu partidul m-a facut pe mine la Iasi

publicat 2017-01-23 19:45:22 (Romania-TV)
Codrin Stefanescu, despre Mihai Chirica: Aste un fel de userist. Ar fi trebuit exclus. Chirica: Nu partidul m-a facut pe mine la Iasi Secretarul general adjunct al PSD, Codrin Stefanescu, a declarat ca primarul din Iasi, social-democratul Mihai Chirica este "un fel de userist" si ar fi trebuit exclus din partid "de ieri" in urma criticilor pe care le-a avut la adresa lui Liviu Dragnea si a partidului. ...continuare.

Un italian bogat care s-a mutat la Iasi a ramas sarac lipit pamantului. A dat o avere pe o gospodarie batraneasca, dar a pierdut toti banii

publicat 2017-01-23 17:15:01 (Antena3)
Un italian bogat care s-a mutat la Iasi a ramas sarac lipit pamantului. A dat o avere pe o gospodarie batraneasca, dar a pierdut toti banii Un italian a ramas sarac, dupa ce s-a mutat în Iasi. A parasit tara natala, cu gândul de a-si amenaja o mosie în mijlocul naturii, pe malul Prutului. Barbatul sustine ca a fost pacalit ch... ...continuare.

Scandal in fata spitalului "Sfantul Spiridon" din Iasi. Mascatii au intervenit

publicat 2017-01-23 13:45:29 (Romania-TV)
Scandal in fata spitalului "Sfantul Spiridon" din Iasi. Mascatii au intervenit Scandal monstru a avut loc luni, in fata Spitalului "Sfantul Spiridon" din Iasi. Zeci de romi s-au adunat dupa ce un bulibasa al tiganilor din Ciurea a decedat in spital. La fata locului au ajuns mascatii si politistii pentru a-i tine sub control. ...continuare.

Politia germana a arestat un barbat de 21 de ani suspectat ca a pus la cale un artac islamist

publicat 2017-01-23 13:30:09 (Romania-TV)
Politia germana a arestat un barbat de 21 de ani suspectat ca a pus la cale un artac islamist Politia germana a anuntat ca a arestat un barbat de 21 de ani suspectat ca planifica un atac islamist, relateaza Reuters, precizand ca dosarul ar avea legatura cu cel al unui alt suspect, retinut saptamana trecuta la Viena. ...continuare.

Unirea Principatelor: Trenul Unirii va uni simbolic Bucurestiul si Iasiul, steagul Romaniei va fi dus in Piata Unirii din Iasi

publicat 2017-01-23 13:30:09 (Romania-TV)
Unirea Principatelor: Trenul Unirii va uni simbolic Bucurestiul si Iasiul, steagul Romaniei va fi dus in Piata Unirii din Iasi Steagul Romaniei va fi dus, marti, de la Bucuresti la Iasi cu Trenul Unirii, intr-o calatorie care va uni simbolic cele doua orase, pentru a marca 158 de ani de la Unirea Principatelor Romane, cunoscuta ca Mica Unire. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urmatoare »