Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urm. »

'Vreau un program national de 500 milioane euro pentru finantarea start-up-urilor IT and C'

publicat 2015-01-28 00:00:02 (Bursa)
'Vreau un program national de 500 milioane euro pentru finantarea start-up-urilor IT and C' * "Avem peste 1.000 de imprimante 3D in Bucuresti, iar piata este in crestere" Start-up-urile din domeniul IT&C ar putea fi finantate printr-un program national in valoare de 500 de milioane de euro, potrivit unui proiect al deputatului Varujan Pambuccian. Domnia sa a precizat ca, saptamana viitoare, va prezenta draftul proiectului premierului Victor Ponta: "Sper ca programul meu pentru fabricatie aditiva sa fie finantat la nivelul pe care l-am solicitat, respectiv 500 de milioane de euro in... ...continuare.

Supravietuitor al pogromului de la Iasi: Ma obsedeaza ca unii oameni si-au pus mintile la contributie ca sa gaseasca cele mai abominabile metode ca sa ia viata altor oameni

publicat 2015-01-27 23:30:01 (Antena3)
Iancu Tucarman, supravietuitor al pogromului de la Iasi, acum in varsta de 91 de ani, a vorbit in emisiunea Sinteza Zilei despre ororile petrecute in perioada 27-29 iunie 1941. "Ma obsedeaza faptul ca... ...continuare.

Patriarhia Romana lanseaza un program de donare voluntara de sange

publicat 2015-01-27 23:00:02 (Antena3)
Patriarhia Romana lanseaza un program de donare voluntara de sange Patriarhia Romane lanseaza un amplu program de donare voluntara de sange in scoli, facultati si biserici, dupa ce in 2014, intr-o actiune desfasurata in 20 de orase, s-au colectat peste o tona si jum ...continuare.

Tokes a pierdut procesul cu Politia Locala privind steagul secuiesc arborat in balconul biroului sau

publicat 2015-01-27 21:30:02 (Bursa)
Judecatoria Oradea a decis ca Politia Locala a procedat legal, anul trecut, cand a emis un avertisment pe adresa europarlamentarului Laszlo Tokes, dupa ce acesta amplasase in balconul biroului sau din strada Jean Calvin un steag secuiesc, insa sentinta nu este definitiva, transmit surse din presa. ...continuare.

FLAGRANT. Hotul la lift!

publicat 2015-01-27 20:30:20 (Puterea)
FLAGRANT. Hotul la lift! Un barbat de 57 de ani a fost prins de politisti in timp ce demonta mai multe piese de la liftul unui bloc situat in sectorul 3 din Bucuresti, informeaza Politia Capitalei."Politistii au identificat si prins in flagrant un barbat in varsta de 57 de ani, in timp ce sustragea mai multe componente ale unui lift situat intr-un bloc din sectorul 3", arata intr-un comunicat Politia Capitalei. Potrivit sursei citate, politistii au fost alertati de locatari, care l-au vazut pe barbat in subsolul... ...continuare.

Ce a postat acest adolescent pe Facebook. Politia l-a arestat imediat, iar acum risca sa devina major in spatele gratiilor

publicat 2015-01-27 18:45:16 (ProTV)
Ce a postat acest adolescent pe Facebook. Politia l-a arestat imediat, iar acum risca sa devina major in spatele gratiilor Osiris Aristy, un adolescent de 17 ani, a fost arestat de politia din SUA, dupa ce a publicat pe paginile sale de Facebook si Twitter mai multe emoticoane cu politisti, percepute de oamenii legii ca fiind amenintatoare. ...continuare.

Un sofer a fost prins de radar cu peste 230 de km/ora pe Autostrada Soarelui. Amenda a fost uriasa

publicat 2015-01-27 18:00:21 (Gandul)
Un sofer a fost prins de radar cu peste 230 de km/ora pe Autostrada Soarelui. Amenda a fost uriasa Politia Rutiera a depistat pe Autostrada Soarelui un sofer care a depasit cu peste 100 km/ora viteza maxim admisaconducea cu peste 230 de kilometri pe ora. ...continuare.

Laszlo Tokes a pierdut procesul lui Politia Locala din Oradea

publicat 2015-01-27 17:30:02 (Antena3)
Laszlo Tokes a pierdut procesul lui Politia Locala din Oradea Judecatoria Oradea a decis ca Politia Locala a procedat legal, anul trecut, cand a emis un avertisment pe adresa europarlamentarului Laszlo Tokes, dupa ce acesta amplasase in balconul biroului sau din strada Jean... ...continuare.

Tokes a pierdut procesul cu Politia Locala privind steagul secuiesc arborat in balconul biroului sau

publicat 2015-01-27 17:00:17 (Mediafax)
Tokes a pierdut procesul cu Politia Locala privind steagul secuiesc arborat in balconul biroului sau Judecatoria Oradea a decis ca Politia Locala a procedat legal, anul trecut, cand a emis un avertisment pe adresa europarlamentarului Laszlo Tokes, dupa ce acesta amplasase in balconul biroului sau din strada Jean Calvin un steag secuiesc, insa sentinta nu este definitiva. ...continuare.

Politia Capitalei. Barbat prins in timp ce fura piese de la liftul unui bloc

publicat 2015-01-27 14:45:19 (Puterea)
Politia Capitalei. Barbat prins in timp ce fura piese de la liftul unui bloc Politia Capitalei a anuntat ca un barbat de 57 de ani a fost prins, luni, de politistii Sectiei 12, in timp ce fura mai multe piese de la liftul unui bloc din sectorul 3."In ziua de luni, 26 ianuarie a.c., politistii Capitalei au identificat si prins in flagrant un barbat in varsta de 57 de ani, in timp ce sustragea mai multe componente ale unui lift situat intr-un bloc din sectorul 3", se arata intr-un comunicat emis de Politia Capitalei. Sursa citata a mai mentionat ca suspectul a fost... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

accident pe dn1 carol rezervele mondiale de petrol jonas harghita leasing restrictii de circulatie anpr dgipi gorki casa nationala de asigurari de sanatate dan bittman prognoza meteo 19 decembrie ordonanta de urgenta horoscop statusuri iolanda nicolaescu cajvana la bacau bianca dragusanu alba iulia proxeneti satu mare revolutionari parc auto canal d dacia sandero voinea vaslui ramnicu sarat examen gorj ultimele stiri videoclip gama ovidiu penes sasu dan bilzerian apel mefin ministerul agriculturii accidente rut moinesti recas alexandru noaptes rebu azi noapte trilulilu caras severin ciuculete