Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 94 95 Pag. urm. »

Sa mai si radem...

publicat 2014-10-26 00:00:46 (Libertatea)
Sa mai si radem... Publicitate Vine barbatul seara acasa, tranteste usa si-i striga femeii: - Hai, imbraca-te, asta seara avem program! - Ce program, draga?, intreaba mieroasa nevasta. - Mergem la curve!, zice barbatul. - Cum? La curve? - Da, la curve! Eu ma duc la blonda de vizavi, iar tu te duci la maica-ta! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Bula se duce la scoala si-i spune doamnei invatatoare: - Dar ce bine aratati,... ...continuare.

Incendiu de proportii intr-o piata din Iasi

publicat 2014-10-25 23:45:41 (Romania-TV)
Incendiu de proportii intr-o piata din Iasi Un incendiu puternic a izbucnit, sambata seara, in piata Alexandru cel Bun, din Iasi. ...continuare.

Se circula in conditii de IARNA in mai multe judete. Autostrada A2, inchisa pana la ora 1.00. Cod galben de NINSORI in Bucuresti si 5 judete

publicat 2014-10-25 23:30:07 (Antena3)
Se circula in conditii de IARNA in mai multe judete. Autostrada A2, inchisa pana la ora 1.00. Cod galben de NINSORI in Bucuresti si 5 judete Update 23.23 - Circulatia rutiera pe Autostrada A2, pe sectorul cuprins intre Bucuresti si Fundulea, ramane inchisa sambata noapte, pana la ora 1.00, potrivit unui comunicat al Companiei Nationale de... ...continuare.

NU se mai POATE INTRA pe A2! CIRCULATIA a fost OPRITA

publicat 2014-10-25 21:15:42 (Libertatea)
NU se mai POATE INTRA pe A2! CIRCULATIA a fost OPRITA Circulatia rutiera este oprita pe A2 Bucuresti- Constanta pana la ora 22.00, pentru a permite utilajelor sa curete suprafata carosabila, precum si pentru siguranta participantilor la trafic. Foto simbol arhiva Publicitate "Incepand cu ora 20:00 pana la ora 22:00, pe Autostrada A2, pe sectorul de drum cuprins intre km 10 - km 36 ( Bucuresti- Fundulea) , circulatia rutiera va fi inchisa, din cauza faptului ca multi dintre participantii la trafic nu sunt echipati cu cauciucuri de iarna, precum... ...continuare.

CIRCULATIE OPRITA pe A2

publicat 2014-10-25 20:45:47 (Romania-TV)
CIRCULATIE OPRITA pe A2 Circulatia rutiera este oprita pe A2 Bucuresti- Constanta pana la ora 21.00, pentru a permite utilajelor sa curete suprafata carosabila, precum si pentru siguranta participantilor la trafic. ...continuare.

Atentie, soferi! Recomandarile de care trebuie sa tineti seama in acest weekend

publicat 2014-10-25 20:30:47 (Mediafax)
Atentie, soferi! Recomandarile de care trebuie sa tineti seama in acest weekend Circulatia rutiera pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta a fost inchisa sambata, de la ora 20.00 pana la ora 21.00, pentru ca utilajele de deszapezire sa curete zapada depusa pe carosabil, a anuntat Centrul Infotrafic din Politia Romana. ...continuare.

ATENTIONARE ANM: Stratul de zapada va ajunge la 10 centimetri. Circulatie INCHISA pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta. Cod galben de NINSORI in Bucuresti si cinci judete

publicat 2014-10-25 20:30:12 (Antena3)
ATENTIONARE ANM: Stratul de zapada va ajunge la 10 centimetri. Circulatie INCHISA pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta. Cod galben de NINSORI in Bucuresti si cinci judete Update 20.18 - Circulatia rutiera pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta a fost inchisa sambata, de la ora 20.00 pana la ora 21.00, pentru ca utilajele de deszapezire sa curete zapada depusa pe caros... ...continuare.

Ceahlaul Piatra Neamt - CSMS Iasi, scor 2-2, in Liga I

publicat 2014-10-25 18:30:42 (Mediafax)
Ceahlaul Piatra Neamt - CSMS Iasi, scor 2-2, in Liga I Formatia Ceahlaul Piatra Neamt a terminat la egalitate partida disputata, sambata, pe teren propriu, scor 2-2, cu echipa CSMS Iasi, in etapa a XII-a a Ligii I, reusind sa revina dupa ce a fost condusa cu 2-0. ...continuare.

CSMS Iasi pierde puncte pe mana ei la Piatra Neamt

publicat 2014-10-25 18:00:39 (OnlineSport)
CSMS Iasi si-a anulat in mare parte sansele de a ramane in prima liga dupa remiza inregistrata sub Pietrica, 2-2 cu Ceahlaul, la capatul unui joc cu parti total distincte. Daniel Novac si Wesley Lopes au punctat pentru ieseni pana la pauza, iar George Carjan si Tudor Mandrusca au evitat infrangerea gazdelor, care se confrunta cu probleme serioase din punct de vedere financiar. Jucatorii Ceahlaului au amenintat cu neprezentarea. CSMS Iasi ramane si dupa aceasta etapa singura echipa fara... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 94 95 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

extragerii rupt in bataie bacau piesa federatia romana de gimnastica catalin bote baloane arad alexandrion grup semn apanova vrancea anghel saligny dorian popa pareri galati accident grav in cluj poli timisoara valcea adancata note timis cornesti popi mircea compa colectie suceava josh marina dina persoane cu handica prahova marcel toader telekom beyonce accident pe dn neamt estetica floarea soarelui bura mehedinti crestere marga tion afi cotroceni ilfov trafic de tigari gravity ialomita masini de cusut