Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Restrictii de circulatie in Capitala, cu ocazia Targului Bucurestilor. Anuntul facut de Brigada Rutiera

publicat 2016-10-01 00:00:02 (Antena3)
Restrictii de circulatie in Capitala, cu ocazia Targului Bucurestilor. Anuntul facut de Brigada Rutiera Traficul rutier va fi restrictionat in weekend, in centrul Capitalei cu ocazia Targului Bucurestilor, eveniment organizat de municipalitate in Piata Constitutiei, anunta Brigada... ...continuare.

ACS Poli Timisoara obtine la Iasi a doua victorie a sezonului

publicat 2016-09-30 20:30:08 (OnlineSport)
ACS Poli Timisoara obtine la Iasi a doua victorie a sezonului Lanterna rosie ACS Poli Timisoara a recuperat alte trei puncte vitale in lupta pentru evitarea retrogradarii, vineri seara, dupa 1-0 in deplasare cu CSM Poil Iasi. ...continuare.

Un echipaj rutier din Capitala a impresionat toata tara: "Jos palaria! Mai exista si oameni cu suflet". De ce au oprit traficul

publicat 2016-09-30 20:30:02 (Antena3)
Un echipaj rutier din Capitala a impresionat toata tara: Jos palaria! Mai exista si oameni cu suflet. De ce au oprit traficul Politistii de la Brigada Rutiera Bucuresti au impresionat printr-un gest maret. Agentii au oprit, pentru câteva secunde, circulatia pe o strada, pentru ca un barbat sa salveze un porumbel aflat pe... ...continuare.

Gestul unui echipaj rutier din Capitala a impresionat toata tara: "Mai exista si oameni cu suflet". De ce au oprit traficul

publicat 2016-09-30 19:45:09 (ProTV)
Gestul unui echipaj rutier din Capitala a impresionat toata tara: Mai exista si oameni cu suflet. De ce au oprit traficul O interventie spontana si deloc obisnuita a politistilor de la Brigada Rutiera Bucuresti a impresionat o tara intrega. ...continuare.

Masina in flacari, pe drumul european E85. Circulatia a fost intrerupta

publicat 2016-09-30 19:15:10 (Romania-TV)
Masina in flacari, pe drumul european E85. Circulatia a fost intrerupta Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca, vineri dupa-amiaza, la ora 18:35, in judetul Vrancea, circulatia rutiera pe DN2 Focsani- Adjud, este intrerupta pe raza localitatii Haret (kilometrul 212), din cauza unui autoturism care a luat foc. ...continuare.

Corina Cretu, in Romania pentru a sprijini constructia Spitalului Regional de la Iasi

publicat 2016-09-30 18:15:11 (Romania-TV)
Corina Cretu, in Romania pentru a sprijini constructia Spitalului Regional de la Iasi Comisarul European pentru Dezvoltare Regionala, Corina Cretu, s-a aflat vineri, la Iasi, unde a avut intalniri cu liderii administratiei locale, dar si cu ministrul Vlad Voiculescu si alti responsabili din Sanatate. ...continuare.

liveTEXT de la 18:00 » Poli Iasi si ACS Poli Timisoara deschid etapa a 11-a » Echipele de start

publicat 2016-09-30 17:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:00 » Poli Iasi si ACS Poli Timisoara deschid etapa a 11-a » Echipele de start Poli Iasi si ACS Poli Timisoara se întâlnesc în primul meci al etapei a 11-a, de la ora 18:00. Partida e în direct pe Digisport 1, Dolcesport 1, Look tv si în format liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT Moldovenii ocupa locul 8 în acest moment, cu 12 puncte, în timp ce formatia banateana e ”lanterna rosie” cu minus 9 puncte, având în acest sezon un singur succes si doua egaluri. ... ...continuare.

Politia Romana face lumina in cazul violoncelistului Adrian Naidin

publicat 2016-09-30 17:00:02 (Antena3)
Politia Romana face lumina in cazul violoncelistului Adrian Naidin Politia Româna a facut, vineri, precizari privind cazul violoncelistului Adrian Naidin care a anuntat ca a cazut de la etaj speriat de perchezitiile politistilor, care, potrivit artistului, ar fi gresit... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urmatoare »