Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

CSMS Iasi, egal cu Neftci Baku in primul amical din Turcia

publicat 2016-06-26 14:30:16 (OnlineSport)
Echipa CSMS Iasi pregateste intens prima participare din istorie in cupele europene, unde va avea un debut de foc in turul 2 preliminar al Ligii Europa contra croatilor de la Hajduk Split. ...continuare.

Trafic restrictionat in Capitala. Afla prin ce zone ale Bucurestiului nu ai voie sa circuri

publicat 2016-06-26 13:00:02 (CanCan)
Trafic restrictionat in Capitala. Afla prin ce zone ale Bucurestiului nu ai voie sa circuri Traficul rutier a fost restrictionat, duminica, in mai multe zone din centrul Capitalei, in intervalul 10.30 - 14.00, pentru desfasurarea Crosului veteranilor. Crosul va avea loc pe traseul: Parc Herastrau a sos. Kiseleff (restrictie locala Parc Herastrau) a sos. Kiseleff (pe axa centrala) a Arcul de Triumf a sos. Kiseleff (traficul se inchide total) a Piata Victoriei (fara afectare trafic rutier) a bd. Aviatorilor (trotuar) a bd. Constantin Prezan (inchidere totala) a sos.... ...continuare.

O femeie a fost injunghiata in centrul orasului, in Iasi. Victima l-ar fi cunoscut pe atacator

publicat 2016-06-26 12:45:14 (ProTV)
Un echipaj medical de urgenta al Serviciului de Ambulanta Judetean Iasi a fost solicitat, la 112, sa intervina pentru a acorda ingrijiri in cazul unei femei care a fost injunghiata in torace cu un cutit, pe o strada din centrul orasului. ...continuare.

Dezvaluiri incredibile din culisele unei echipe din play-out: "Aici nu e usor sa lucrezi! Jucatorii au aflat cu o ora inainte de meciuri cum vor juca"

publicat 2016-06-25 19:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Dezvaluiri incredibile din culisele unei echipe din play-out: Aici nu e usor sa lucrezi! Jucatorii au aflat cu o ora inainte de meciuri cum vor juca Mijlocasul Nuno Viveiros s-a despartit în aceasta vara de CSMS Iasi si a facut o serie de dezvaluiri legate de neîntelegerile care au existat la club si despre modul de lucru al antrenorului Nicolo Napoli. "La Iasi nu e usor sa lucrezi. Singurul lucru care tine jucatorii sunt banii. Salariile la zi, stabilitatea clubului. Asta datorita domnului Prunea, care a reusit întotdeauna sa tina jucatorii. ... ...continuare.

Politia a dejucat un atentat care viza un meci de fotbal din optimile UEFA EURO 2016. Partida la care se planuia un atac

publicat 2016-06-25 17:15:10 (ProTV)
Politia a dejucat un atentat care viza un meci de fotbal din optimile UEFA EURO 2016. Partida la care se planuia un atac Politia belgiana a dejucat un atentat care viza un meci de fotbal al echipei nationale a Belgiei, in cadrul Euro 2016 si a arestat doua persoane, relateaza news.ro, citand RTBF si Le Monde. ...continuare.

Restrictii de trafic in Capitala

publicat 2016-06-25 10:00:05 (Cotidianul)
Restrictii de trafic in Capitala Potrivit Brigazii Rutiere Bucuresti, circulatia rutiera va fi restrictionata sâmbata... ...continuare.

Restrictii de trafic sambata, in Capitala. Vezi zonele vizate si rutele ocolitoare

publicat 2016-06-25 08:45:02 (Antena3)
Restrictii de trafic sambata, in Capitala. Vezi zonele vizate si rutele ocolitoare Circulatia rutiera va fi restrictionata sâmbata pentru buna desfasurare a unui mars organizat de Asociatia Accept pe sos. Kiseleff, potrivit unui comunicat al Brigazii Rutiere Bucuresti, informeaza ag... ...continuare.

Copiii necajiti dintr-un sat din Iasi au ajuns pentru prima data pe litoral: "Pana acum, am vazut marea doar in poze"

publicat 2016-06-24 20:30:08 (ProTV)
Copiii necajiti dintr-un sat din Iasi au ajuns pentru prima data pe litoral: Pana acum, am vazut marea doar in poze Emotionati si extrem de nerabdatori, 34 de copii dintr-un sat din Iasi au ajuns vineri pentru prima data, la mare. Cand au vazut cat este de frumoasa, au ramas fara grai, insa imediat ce s-au dezmeticit, s-au aruncat fericiti in apa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »