Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

16:30 * * *

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

PNL: Pacientii care refuza programe de preventie risca sa suporte costurile tratamentelor

publicat 2016-02-07 00:00:02 (Bursa)
PNL: Pacientii care refuza programe de preventie risca sa suporte costurile tratamentelor PNL au depus o initiativa care prevede introducerea unui program national de preventie in sanatate, finantat cu 600 milioane euro anual, romanii care refuza sa participe la acest program riscand sa suporte ulterior costurile tratamentelor, inclusiv cei bolnavi de cancer, informeaza Mediafax. Potrivit propunerii legislative, semnata de 128 de parlamentari, majoritatea de la PNL, printre care si copresedintele Alina Gorghiu, autoritatile ar urma sa elaboreze un Program National de Preventie... ...continuare.

"Regele veiozelor" a fost cuprins de remuscari in inchisoare. Ii cere iertare sotiei "Dulaului"!

publicat 2016-02-06 23:15:01 (CanCan)
Regele veiozelor a fost cuprins de remuscari in inchisoare. Ii cere iertare sotiei Dulaului! Abdullah Atas, turcul care a accidentat mortal un politist de la Rutiera, a fost cuprins de remuscari in inchisoare. El vrea sa-i ceara iertare sotiei victimei sale.   ...continuare.

Politistul are dreptul sa te opreasca fara motiv? Ce drepturi si oblifatii au de fapt soferii

publicat 2016-02-06 15:45:35 (Romania-TV)
Politistul are dreptul sa te opreasca fara motiv? Ce drepturi si oblifatii au de fapt soferii Soferii au multe drepturi in trafic, dar politia rutiera are si mai multe. Mai jos, va exemplificam cateva mituri despre intalnirile neplacute dintre soferi si agenti de circulatie. ...continuare.

Atentie, soferi! Politia Romana vine cu "surprize-surprize" moderne: radare cu laser. Nu ai cum sa scapi!

publicat 2016-02-06 14:00:02 (Antena-1)
Atentie, soferi! Politia Romana vine cu surprize-surprize moderne: radare cu laser. Nu ai cum sa scapi! De acum, vitezomanii la volan se vor gandi de doua ori inainte sa apese pedala de acceleratie. Politia Romana a primit "dotari" moderne care pot detecta chiar si pe cei mai precauti soferi pasionati de viteza ...continuare.

Masina unui deputat din Iasi, blocata de Politia Locala: "O incercare penibila de intimidare"

publicat 2016-02-06 08:45:28 (Romania-TV)
Masina unui deputat din Iasi, blocata de Politia Locala: "O incercare penibila de intimidare" Un deputat din Iasi s-a trezit cu masina blocata de Politia Locala. ...continuare.

Tragedie rutiera in India. Cel putin 37 de morti, dupa ce un autobuz a cazut intr-un rau

publicat 2016-02-05 19:30:33 (Romania-TV)
Tragedie rutiera in India. Cel putin 37 de morti, dupa ce un autobuz a cazut intr-un rau Un autobuz care transporta peste 60 de pasageri a cazut vineri dupa-amiaza intr-un rau din procincia indiana Gujarat, din accident rezultand decesul a cel putin 37 de persoane. ...continuare.

Politia efectueaza perchezitii la sediul agentiei de presa ruse TASS

publicat 2016-02-05 18:15:29 (Romania-TV)
Politia efectueaza perchezitii la sediul agentiei de presa ruse TASS Politia efectueaza vineri perchezitii la sediul agentiei de presa ruse TASS, anunta AFP si EFE, reluand o stire difuzata de canalul de televiziune independent ''Dozhd''. ...continuare.

Masina unui deputat, blocata de Politia Locala din Iasi. Ce spune politicianul

publicat 2016-02-05 17:15:43 (Romania-TV)
Masina unui deputat, blocata de Politia Locala din Iasi. Ce spune politicianul Deputatul Viorel Blajut si-a gasit masina de lux cu rotile blocate de "caracatitele" Politiei Locale. Acesta isi parcase autoturismul pe trotuarul de vizavi de Casa de Asigurari de Sanatate din Iasi, in apropierea casei in care locuieste. ...continuare.

Politistii l-au oprit la Pasajul Baneasa, depasise viteza. Au INGHETAT cand au vazut cine e soferul

publicat 2016-02-05 13:30:24 (Realitatea-TV)
Politistii l-au oprit la Pasajul Baneasa, depasise viteza. Au INGHETAT cand au vazut cine e soferul Agentii de la Rutiera l-au intalnit, in noaptea de joi spre vineri, pe unul dintre dusmanii lor declarat. Motivul? Depasise viteza legala. ...continuare.

"Eu aveam..." Mircea Badea, amendat de politistii de la Rutiera. Afla cu ce viteza circula realizatorul tv

publicat 2016-02-05 12:00:02 (CanCan)
Eu aveam... Mircea Badea, amendat de politistii de la Rutiera. Afla cu ce viteza circula realizatorul tv Mircea Badea a fost prins de politistii de la Rutiera circuland peste limita de viteza si a fost amendat cu 210 lei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urmatoare »