Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 92 93 Pag. urm. »

VIDEO. Pandurii Targu Jiu - CSMS Iasi, scor 3-0, in Liga I

publicat 2015-08-01 23:00:19 (Puterea)
VIDEO. Pandurii Targu Jiu - CSMS Iasi, scor 3-0, in Liga I Pandurii Targu Jiu a reusit sa castige meciul cu CSMS Iasi, pe teren propriu, scor 3-0, sambata, in etapa a patra din Liga I. Mihai Roman (foto) a reusit dubla, in minutele 20 si 37, Ioan Hora inchizand tabela in minutul 55. Mai jos, rezumatul VIDEO, din Pandurii - CSMS Iasi. ...continuare.

MARȘ NEONAZIST in Finlanda. Politia a arestat peste 30 de persoane

publicat 2015-08-01 22:15:04 (Evenimentul-Zilei)
MARȘ NEONAZIST in Finlanda. Politia a arestat peste 30 de persoane Politia finlandeza a facut in jur de 30 de arestari in urma ciocnirilor izbucnite la o defilare a neonazistilor la Jyvaskyla. Nu s-au inregistrat raniti, au trasnsmis autoritatile. Incidentele survin dupa ce in urma cu doar patru zile, peste 10.000 de oameni au manifestat in Helsinki, pentru multiculturalism, ca reactie la declaratiile polemice ale unui deputat al dreptei populiste, din coalitia aflata la putere. ...continuare.

Pandurii Targu Jiu a invins CSMS Iasi, scor 3-0, in Liga I

publicat 2015-08-01 21:30:19 (Mediafax)
Pandurii Targu Jiu a invins CSMS Iasi, scor 3-0, in Liga I Formatia Pandurii Targu Jiu a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 (2-0), echipa CSMS Iasi, intr-un meci din etapa a patra a Ligii I. ...continuare.

PANDURII - CSMS IASI 3-0 in etapa a 4-a din LIGA I. Vezi CLASAMENTUL

publicat 2015-08-01 21:00:23 (Romania-TV)
PANDURII - CSMS IASI 3-0 in etapa a 4-a din LIGA I. Vezi CLASAMENTUL Pandurii au invins, sambata, pe teren propriu, pe CSMS Iasi cu 3-0, intr-un meci din etapa a 4-a a Ligii I. ...continuare.

CSMS Iasi la prima infringere in acest sezon » Nicolo Napoli: "Cel mai slab joc de cind sint aici"

publicat 2015-08-01 20:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Nicolo Napoli s-a aflat astazi la prima înfrîngere în acest sezon cu CSMS Iasi dupa ce a pierdut meciul în fata Pandurilor, scor 0-3. "Nu putem cîstiga toate meciurile. Obiectivul nostru e salvarea de la retrogradare. Azi am facut greseli individuale, iar Pandurii a profitat si a marcat. A fost cel mai slab meci facut de echipa mea de cînd am venit aici. Ei au meritat sa cîstige. N-am avut forta azi. Asta e ", a spus Napoli la Digisport. ...continuare.

Pandurii, victorie la pas cu o echipa CSMS Iasi resemnata prea devreme

publicat 2015-08-01 20:30:20 (OnlineSport)
Pandurii Tg.Jiu a castigat, sambata dupa-amiaza, in fata celor de la CSMS Iasi, cu 3-0 (2-0), prin golurile marcate de Mihai Roman (2) si Ioan Hora. Pentru Iasi, echipa cu 7 puncte in trei etape, este prima infrangere a sezonului. ...continuare.

Cozi de pana la 12 kilometri in Vama Giurgiu

publicat 2015-08-01 20:30:19 (Libertatea)
Cozi de pana la 12 kilometri in Vama Giurgiu Din pricina faptului ca se efectueaza lucrari de reabilitare la podul peste Dunare de la Giurgiu, cozile sunt si de 12 kilometri. Publicitate Politia rutiera a intervenit astazi pentru fluidizarea traficului pe DN 5 Bucuresti- Giurgiu dupa ce cozile de tiruri la frontiera au ajuns la 12 kilometri. Potrivit CNADNR, circulatia se desfasoara cu dificultate din unor lucrari de inlocuire integrala a sistemului rutier (placi betonate si straturi asfaltice), in vederea asigurarii confortului si... ...continuare.

Trafic ingreunat pe DN 5, la iesirea din tara pe la Giurgiu-Ruse. Ce rute alternative recomanda Politia

publicat 2015-08-01 17:45:12 (Mediafax)
Trafic ingreunat pe DN 5, la iesirea din tara pe la Giurgiu-Ruse. Ce rute alternative recomanda Politia Circulatia rutiera pe DN 5 (E 85) se desfasoara cu dificultate, sambata, la iesirea din Romania prin Vama Giurgiu-Ruse, formandu-se coloane de masini pe o distanta de zece kilometri intrucat se circula pe o singura banda pe podul peste Dunare, unde se fac lucrari de reabilitare. ...continuare.

Marius Maghiari, de la Brigada Rutiera a Capitalei, spune ca dupa accident a dus-o pe femeie la spital si a vrut sa indrepte situatia corect. Maghiari este cercetat sub control judiciar

publicat 2015-08-01 17:45:12 (Mediafax)
Marius Maghiari, de la Brigada Rutiera a Capitalei, spune ca dupa accident a dus-o pe femeie la spital si a vrut sa indrepte situatia corect. Maghiari este cercetat sub control judiciar Judecatoria Sectorului 1 a decis, sambata, cercetarea sub control judiciar a lui Marius Maghiari, sef in cadrul unui serviciu de la Brigada Rutiera a Capitalei, in dosarul privind accidentul pe care l-a provocat in urma cu aproape doua luni, cand a dat cu masina peste o femeie in varsta de 34 de ani. Marius Maghiari a declarat ca, dupa accidentul pe care l-a provocat, a incercat sa indrepte situatia in mod corect, a dus-o pe femeie la spital, timp in care aceasta a fost constienta, si a... ...continuare.

Coada de masini de 10 km la iesirea din tara pe la Giurgiu-Ruse, din cauza unor lucrari la pod: ce solutii propune politia rutiera

publicat 2015-08-01 17:45:03 (Gandul)
Coada de masini de 10 km la iesirea din tara pe la Giurgiu-Ruse, din cauza unor lucrari la pod: ce solutii propune politia rutiera Circulatia rutiera pe DN 5 (E 85) se desfasoara cu dificultate, sambata, la iesirea din Romania prin Vama Giurgiu-Ruse, formandu-se coloane de masini pe o distanta de zece kilometri intrucat se circula pe o singura banda pe podul peste Dunare, unde se fac lucrari de reabilitare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 92 93 Pag. urmatoare »