Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Util - Situatia traficului: Circulatia rutiera va fi inchisa intre localitatile Rasnov si Poiana Brasov

publicat 2015-04-25 00:00:05 (Curierul-National)
Util - Situatia traficului: Circulatia rutiera va fi inchisa intre localitatile Rasnov si Poiana Brasov Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca la aceasta ora nu sunt semnalate autost ...continuare.

Stai prea mult pe Facebook? Programul acesta iti ia banii daca depasesti o ora si ii doneaza

publicat 2015-04-24 23:15:10 (Realitatea-TV)
Stai prea mult pe Facebook? Programul acesta iti ia banii daca depasesti o ora si ii doneaza Un program de pe internet poate sa te faca sa platesti pentru timpul petrecut pe Facebook si are ca scop imbunatatirea productivitatii oamenilor. ...continuare.

Gretos! Asa arata biroul si toaleta Politiei Rutiere sector 1, in Romania secolului XXI!

publicat 2015-04-24 14:30:14 (Realitatea-TV)
Gretos! Asa arata biroul si toaleta Politiei Rutiere sector 1, in Romania secolului XXI! Va prezentam cateva imagini in exclusivitate, surprinse la Biroul de Accidente Usoare al Brigazii de Politie Rutiera din Sectorul 1. Iata in ce stadiu se prezinta o institutie publica din Romania in 2015. ...continuare.

De cati ani e nevoie, in Romania, ca sa construiesti un pasaj de jumatate de kilometru

publicat 2015-04-24 11:30:12 (Realitatea-TV)
De cati ani e nevoie, in Romania, ca sa construiesti un pasaj de jumatate de kilometru Pasarela "Octav Bancila" din Iasi, un proiect de infrastructura rutiera finanatat cu fonduri europene, a intrat in al doilea an de intarziere, in conditiile in care lucrarile trebuiau finalizate in februarie 2014. ...continuare.

Horoscop: Ce dieta ti se potriveste, in functie de zodie

publicat 2015-04-24 10:15:16 (Romania-TV)
Horoscop: Ce dieta ti se potriveste, in functie de zodie A-ti mentine silueta sau a da jos cateva kilograme poate fi un lucru dificil, mai ales daca ai un program incarcat, mananci la ore tarzii sau te multumesti cu cateva alimente nesanatoase. ...continuare.

"Fii schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume!". Gestul extraordinar facut de studentele de la Facultatea de Medicina din Iasi

publicat 2015-04-24 07:45:02 (Adevarul)
"Fii schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume!". Dupa acest motto se ghideaza mai multe studente de la Facultatea de Medicina din Iasi, care si-au donat parul pentru a-i ajuta pe copiii bolnavi de cancer. ...continuare.

EVZ EXCLUSIV. Halep, avertizata: "Nu se va termina cu usurinta"

publicat 2015-04-24 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
EVZ EXCLUSIV. Halep, avertizata: Nu se va termina cu usurinta Psihiatrul Gabriel Diaconu o sfatuieste pe cea mai buna tenismena din Romania sa se protejeze de psihopatul care o hartuieste si sa depuna plangere la politia daneza ...continuare.

Biserica buncar

publicat 2015-04-24 00:00:27 (Libertatea)
O biserica din Iasi va putea salva de acum nu doar sufletele, ci si vietile crestinilor, dupa ce a... ...continuare.

Ministrul Mediului: Programul "Rabla" se reia pe 27 aprilie. 25.000 de tichete, incluse in program

publicat 2015-04-23 19:30:10 (Realitatea-TV)
Ministrul Mediului: Programul "Rabla" se reia pe 27 aprilie. 25.000 de tichete, incluse in program Ministrul Mediului, Gratiela Gavrilescu, a anuntat, joi, in cadrul emisiunii "Deschide Lumea", moderata de Lavinia Șandru, ca Programul Rabla se reia pe 27 aprilie, cu o valoare totala de 200 de milioane de lei, fiind incluse in program 25.000 de tichete: 20.000 care se adreseaza persoanelor fizice si 5.000 care se adreseaza persoanelor juridice si institutiilor publice. Valoarea tichetului se mentine la 6.500 de lei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urmatoare »