Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Americanii au avertizat politia locala din Barcelona despre un atac terorist de pe Las Ramblas

publicat 2017-08-17 20:45:11 (Realitatea-TV)
Americanii au avertizat politia locala din Barcelona despre un atac terorist de pe Las Ramblas CIA a avertizat politia locala din Barcelona ca Las Ramblas ar putea fi tinta unui atac terorist. Avertismentul a venit ca urma a unor atacuri care au avut loc pe strazile din mai multe tari europene, scrie El Peridioco, citat de Mirror.co.uk. ...continuare.

Profitul net al 'Antibiotice' Iasi a crescut cu 17%

publicat 2017-08-17 12:30:02 (Bursa)
Profitul net al 'Antibiotice' Iasi a crescut cu 17% Profitul net al producatorului de medicamente 'Antibiotice' Iasi (simbol bursier ATB) in primele sase luni ale acestui an a fost de 19,2 milioane de lei, in crestere cu 17% fata de aceeasi perioada din 2016, cand a raportat un profit de 16,44 milioane de lei, potrivit unui comunicat trimis astazi Bursei de Valori Bucuresti (BVB). ...continuare.

Momente de teroare in Olanda! Un barbat a luat mai multi ostatici intr-un post de radio

publicat 2017-08-17 11:15:02 (CanCan)
Momente de teroare in Olanda! Un barbat a luat mai multi ostatici intr-un post de radio Momente de panica si groaza in Olanda! Mai multe persoane au fost luate ostateci, joi, la un post de radio. Barbatul luase drept ostatic o femeie, care, ulterior, a fost eliberata. Politia a reusit sa-l aresteze. Femeia nu a suferit rani grave, dar a fost dusa la ambulanta pentru a fi examinata.Un barbat a intrat cu forta in cladirea postului de radio 3FM si a amenintat personalul, care in prezent este ostatic in incinta imobilului. Politia olandeza a confirmat luarea de ostatici la postul de... ...continuare.

Profit in urcare cu 17%, pentru Antibiotice Iasi

publicat 2017-08-17 00:15:01 (Bursa)
Profitul net inregistrat de Antibiotice Iasi, in primul semestru 2017 a fost de 19,2 milioane lei, valoare superioara cu 21% comparativ cu BVC si cu 17% fata de perioada similara a anului 2016 (16,44 milioane lei). ...continuare.

Politia din India i-a arestat pe cei care au "furat" episodul 4 al sezonului 7 din Game of Thrones

publicat 2017-08-16 15:15:02 (Antena3)
Politia din India i-a arestat pe cei care au furat episodul 4 al sezonului 7 din Game of Thrones Politia din India a arestat 4 persoane suspecte ca ar fi furat un episod al serialului Game of Thrones, a declarat, joi, politia din Mumbai, relateaza Reuters. Popularul serial este cel mai piratat show de... ...continuare.

Program de training in securitate cibernetica, in premiera mondiala in Parcul Stiintific Tetapolis

publicat 2017-08-16 11:45:11 (Ziarul-Financiar)
Program de training in securitate cibernetica, in premiera mondiala in Parcul Stiintific Tetapolis Societatea care administreaza parcurile industriale din judetul Cluj va lansa, in toamna acestui an, in premiera mondiala, un program de training in securitate cibernetica, in cadrul Parcului Stiintific si Tehnologic Tetapolis, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

CAZUL medicului ginecolog a redeschis CUTIA PANDOREI. Ce trebuie sa faci cand esti tras pe dreapta de POLISISTUL DE LA RUTIERA

publicat 2017-08-16 09:30:07 (Evenimentul-Zilei)
CAZUL medicului ginecolog a redeschis CUTIA PANDOREI. Ce trebuie sa faci cand esti tras pe dreapta de POLISISTUL DE LA RUTIERA Cazul Cristian Boureanu, dar si mai recentul caz al medicului ginecolog oprit de politistii de la Rutiera au redeschis CUTIA PANDOREI in ceea ce priveste un subiect extrem de controversat, dar aprins discutat de soferi si nu numai. Mai exact, cum trebuie sa procedezi daca esti tras pe dreapta de omul in uniforma? Ce drepturi, dar, in acelasi timp, ce obligatii ai tu, ca sofer, indiferent pentru ce esti oprit in trafic? La randul lui, politistul are o paleta de obligatii prevazute de Legea... ...continuare.

Trafic restrictionat in Bucuresti. Ce zone trebuie sa evite soferii

publicat 2017-08-16 09:00:11 (Realitatea-TV)
Trafic restrictionat in Bucuresti. Ce zone trebuie sa evite soferii Brigada Rutiera a anuntat ce zone trebuie sa evite soferii in Bucuresti, din cauza lucrarilor la infrastructura. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urmatoare »