Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Cum l-a desfiintat Vanghelie pe Ponta. Inregistrarea integrala a emisiunii de la Realitatea TV

publicat 2014-11-28 11:15:40 (Realitatea-TV)
Cum l-a desfiintat Vanghelie pe Ponta. Inregistrarea integrala a emisiunii de la Realitatea TV Marian Vanghelie a venit joi, dupa suspendarea din PSD, la emisiunea Jocuri de Putere, de la Realitatea TV, si l-a atacat dur pe premierul Victor Ponta despre care a spus ca va fi dat afara de strada pana la paste. INREGISTREAREA INTEGRALA a emisiunii JOCURI de PUTERE, cu MARIAN VANGHELIE invitat, poate fi urmarita AICI. ...continuare.

Atentionare nowcasting de polei. Vezi zonele afectate!

publicat 2014-11-28 09:00:24 (Libertatea)
Atentionare nowcasting de polei. Vezi zonele afectate! Administratia Nationala de Meteorologie a emis, vineri, doua atentionari nowcasting de polei. Publicitate Intre orele 08.40 si 10.00 se vor semnala precipitatii mixte si depuneri de polei in Bucuresti si local in judetele Ilfov, Prahova, Calarasi, Ialomita si Buzau. Intre orele 08.30 si 10.30 se vor semnala ploaie slaba si depuneri de polei in judetul Olt, inclusiv zona municipiului Slatina, local in jumatatea estica a judetului Dolj, inclusiv zona municipului Craiova si local in sudul... ...continuare.

Au fost alesi Tinerii Jurnalisti ai Anului

publicat 2014-11-28 03:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Au fost alesi Tinerii Jurnalisti ai Anului Victor Cozmei - Hotnews.ro, Andreea Pavel - Info Sud-Est (Constanta), Roxana Pricop - Ziarul Financiar si Anca Simina - Gandul.info sunt cei patru castigatori ai marilor premii de cate 1.000 euro ai editiei. ...continuare.

SUMAR/ PHOENIX - legenda continua...

publicat 2014-11-28 00:30:37 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ PHOENIX - legenda continua... Ziarul de duminica nr. 47 (733), din saptamana 28 noiembrie - 4 decembrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EVENIMENT/ FILB 7, de Dorina CalinEVENIMENT EDITORIAL/ Amintirile fostului presedinte, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Emanuel Badescu: "In istoriografia romana sunt multe pete albe care trebuie indepartate si mult mai multe puncte negre ce se impun a fi recomentate sau corectate" (I), de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Poezia e-o moarte onorifica, de... ...continuare.

De la delirul medieval la terorism/ de Ziarul de duminica

publicat 2014-11-28 00:15:40 (Ziarul-Financiar)
De la delirul medieval la terorism/ de Ziarul de duminica Andreea-Cristina MihaiRazboiul impotriva noii violente arhaiceRolul HUMINT in armata viitoruluiEditura Militara The Munich Conference(September 1938)The Path Towards the Destructuring of Democracy in EuropeEditura Militara ...continuare.

Sondaj: Realitatea TV, televiziunea cu cel mai mare impact in alegerile prezidentiale

publicat 2014-11-27 17:45:22 (Realitatea-TV)
Sondaj: Realitatea TV, televiziunea cu cel mai mare impact in alegerile prezidentiale Realitatea TV a avut cel mai mare impact asupra celor care au urmarit campania electorala la posturile de televiziune intre cele doua tururi de scrutin ale alegerilor prezidentiale. ...continuare.

Anca Simina de la Gandul si Roxana Pricop de la ZF, premiate la "Tanarul Jurnalist al Anului"

publicat 2014-11-27 14:30:20 (Mediafax)
Anca Simina de la Gandul si Roxana Pricop de la ZF, premiate la Tanarul Jurnalist al Anului Jurnalista Anca Simina, de la ziarul Gandul, si jurnalista Roxana Pricop, de la Ziarul Financiar, au fost premiate miercuri seara, in concursul "Tanarul Jurnalist al Anului", cu premiul Freedom House pentru actualitate interna, respectiv pentru economie. ...continuare.

COD GALBEN de CEAȚA si POLEI

publicat 2014-11-27 08:30:22 (Libertatea)
COD GALBEN de CEAȚA si POLEI Administratia Nationala de Meteorologie a emis avertizari cod galben de polei si ceata valabile in mai multe regiuni ale tarii. Foto simbol arhiva Publicitate COD GALBEN. Intre orele 02:00 si 08:00, local in zonele joase din judetul Alba, drumurile nationale si europene, inclusiv municipiul Alba Iulia; local in zonele joase din judetul Mures, drumurile nationale si europene, inclusiv municipiul Targu Mures; local in zonele joase din judetul Sibiu, drumurile nationale si europene, inclusiv... ...continuare.

FC Petrolul are datorii de 250.000 euro la firma Consiliului Local Ploiesti care administreaza stadionul Ilie Oana

publicat 2014-11-26 21:00:19 (Mediafax)
FC Petrolul are datorii de 250.000 euro la firma Consiliului Local Ploiesti care administreaza stadionul Ilie Oana Clubul de fotbal Petrolul Ploiesti are datorii de 250.000 de euro catre firma Consiliului Local Ploiesti care administreaza stadionul "Ilie Oana", potrivit unor surse administratorul stadionului urmand sa dea in judecata clubul pentru recuperarea debitelor, dupa ce tentativele de mediere au esuat. ...continuare.

GALA ZF 2014, LIVE incepand cu ora 19:00. Ne-am luat tara inapoi. Cum crestem economia? Ziarul Financiar premiaza cele mai valoroase companii din Romania

publicat 2014-11-26 18:00:13 (Gandul)
GALA ZF 2014, LIVE incepand cu ora 19:00. Ne-am luat tara inapoi. Cum crestem economia? Ziarul Financiar premiaza cele mai valoroase companii din Romania Ziarul Financiar marcheaza 16 ani de existenta prin Gala ZF 2014 "Romania 5% crestere economica", care va aduce laolalta lideri importanti ai comunitatii de business, invitatul special al evenimentului fiind Jacek Rostowski, fost ministru de Finante al Poloniei intre 2007 si 2013 si cel care a asigurat cresterea economica a tarii sale in plina criza mondiala. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

anamaria feher ion mincu timis michael jackson cazu alina puscas detalii valeriu lazarov florina arges arcas liceul teoretic hidroelectrica triatlon kaufland vienna insurance group prognoza meteo codul galben hotnews nevasta lui salam lovita satuc dalles perchezitii in bucuresti bugetari in suceava harghita plangere sonny flame nitro orescu brasov penalitati cisnadie brise chei satu mare salaj ansvsa marcel opris gang limba si literatura romana cluj calcul mures tentativa de sinucidere la maruta no comment bitanescu accident