Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

TVR DA IN JUDECATA REALITATEA TV. Cozmin Gusa a reactionat cu MAI MULTE CRITICI pentru postul national: "Sunt in continuare niste SERVITORI CREDINCIOSI"

publicat 2016-12-05 20:45:06 (Evenimentul-Zilei)
TVR DA IN JUDECATA REALITATEA TV. Cozmin Gusa a reactionat cu MAI MULTE CRITICI pentru postul national: Sunt in continuare niste SERVITORI CREDINCIOSI TVR da in judecata Realitatea TV. Cozmin Gusa a reactionat cu mai multe critici pentru postul national. ...continuare.

Cozmin Gusa, despre decizia TVR de a da in judecata Realitatea TV: Vor sa transmita ca sunt in continuare niste servitori credinciosi ai puterii

publicat 2016-12-05 18:30:02 (CanCan)
Cozmin Gusa, despre decizia TVR de a da in judecata Realitatea TV: Vor sa transmita ca sunt in continuare niste servitori credinciosi ai puterii Analistul politic Cozmin Gusa, coproprietar al postului Realitatea TV, a sustinut ca demersul TVR de a da in judecata postul Realitatea TV este unul "fara continut, fara baza" si ca prin aceasta decizie reprezentantii TVR vor sa arate ca "sunt in continuare niste servitori credinciosi". "Institutia TVR, in mod evident, a gresit legat de Dacian Ciolos, chiar daca masina de propaganda a prim-ministrului si a aliatilor sai politici au transformat prea mult intr-o actiune de victimizare o... ...continuare.

Gusa: Decizia TVR de a da in judecata Realitatea TV este un demers fara continut, fara baza

publicat 2016-12-05 18:15:08 (Realitatea-TV)
Gusa: Decizia TVR de a da in judecata Realitatea TV este un demers fara continut, fara baza Coproprietarul Realitatea TV, Cozmin Gusa, a declarat, luni, pentru agentia de presa News.ro, ca decizia Televiziunii Romane de a da in judecata Realitatea TV este un demers fara continut, fara baza, iar prin agitatia creata reprezentantii TVR vor sa ii transmita eventualei noi puteri ca "sunt in continuare niste servitori credinciosi". ...continuare.

TVR da in judecata Realitatea TV pentru atacurile lui Rares Bogdan

publicat 2016-12-05 16:45:02 (Antena3)
TVR da in judecata Realitatea TV pentru atacurile lui Rares Bogdan Irina Radu, sefa TVR, anunta într-un mesaj intern ca va da în judecata Realitatea TV si va sesiza CNA pentru afirmatiile lui Rares Bogdan despre TVR, în contextul deciziei conducerii postul... ...continuare.

Specializat - 26

publicat 2016-12-05 00:00:08 (Curierul-National)
Specializat - 26 Cand am inceput sa astern pe hartie aceste randuri, graiul pe datelor ma face sa poposesc o clipa si sa ma gandesc la cifra inscrisa in titlul articolului care dovedeste ca ziarul nostru a pasit de un an in zodia maturitatii. A las ...continuare.

Membri ai gruparii jihadiste Stat Islamic, arestati la Istanbul

publicat 2016-12-04 19:00:17 (Romania-TV)
Membri ai gruparii jihadiste Stat Islamic, arestati la Istanbul Opt presupusi membri ai gruparii teroriste Statul Islamic (SI), printre ei si doi minori, au fost arestati intr-o operatiune a politiei din Istanbul, a informat duminica ziarul Hurriyet in pagina sa electronica. ...continuare.

Opt presupusi membri ai gruparii Statul Islamic printre care si doi minori, arestati la Istanbul

publicat 2016-12-04 18:45:20 (Realitatea-TV)
Opt presupusi membri ai gruparii Statul Islamic printre care si doi minori, arestati la Istanbul Opt barbati, printre care si doi minori, desore care se presupune ca ar fi membri ISIS au fost arestati intr-o operatiune a politiei din Istanbul, a informat duminica ziarul Hurriyet in pagina sa electronica, conform Agepres. ...continuare.

Clientii unui local din Centrul Vechi au avut parte de un soc! Ce le-a scris chelnerita pe nota de plata

publicat 2016-12-04 11:45:02 (CanCan)
Clientii unui local din Centrul Vechi au avut parte de un soc! Ce le-a scris chelnerita pe nota de plata O intamplare din Centrul Vechi de acum cateva luni va ramane cu siguranta in istoria momentelor comice petrecute vreodata intr-un local. O tanara ospatarita, Irina, a fost pusa pe glume in momentul in care le-a dus la masa nota de plata unor clienti, scriind pe aceasta "masa fraieri".Aceasta este nota de plata Nota de plata a fost fotografiata si a ajuns pe internet, starnind numeroase reactii. Mai multe persoane au fost foarte mirate de tupeul ospataritei Irina, criticand atitudinea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »