Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Aliatul bavarez al lui Merkel: Iesirea Greciei din zona euro ar putea fi necesara

publicat 2015-07-29 18:45:04 (Cotidianul)
Aliatul bavarez al lui Merkel: Iesirea Greciei din zona euro ar putea fi necesara Iesirea Greciei din zona euro ar antrena "haosul total", dar este necesar sa fie acceptata daca Atena nu vrea sa implementeze reforme, a declarat miercuri, pentru ziarul german Die Welt, Horst Seehofer ...continuare.

Cristian Tudor Popescu anunta ca se desparte de ziarul Gandul

publicat 2015-07-29 16:15:15 (Realitatea-TV)
Cristian Tudor Popescu anunta ca se desparte de ziarul Gandul Editorialistul Cristian Tudor Popescu anunta, la finalul unui editorial publicat pe site-ul Gandul, ca se desparte de ziarul pe care l-a fondat. ...continuare.

Dan Andronic, audiat la DNA

publicat 2015-07-29 12:30:30 (Realitatea-TV)
Dan Andronic, audiat la DNA Dan Andronic, proprietarul ziarului Evenimentul Zilei, a fost audiat la DNA, anunta Realitatea TV. ...continuare.

Bancul de miercuri. Un tip se trezeste dimineata, ia ziarul de la usa si vede ca a castigat la loto

publicat 2015-07-29 11:15:13 (Libertatea)
Bancul de miercuri. Un tip se trezeste dimineata, ia ziarul de la usa si vede ca a castigat la loto Asta e bancul care-ti face ziua mai frumoasa! Haideti sa-l urmarim azi pe barbatul norocos care a castigat la loto! Ce urmeaza dupa asta? E prea de tot.... Publicitate Cica un tip se trezeste dimineata, ia ziarul de la usa, se uita pe numerele de la loto si vede ca i-au iesit toate cele sase. Cum avea un serviciu pe care nu il suporta, pleaca tacticos la serviciu, intra in audienta la sef si il anunta cu satisfactie ca demisioneaza.  Seful spune ca e alegerea lui, ii multumeste pentru cei... ...continuare.

Gabriel Dumitrascu, inlocuit de la Hidroelectrica

publicat 2015-07-29 00:00:03 (Bursa)
Actionarii Hidroelectrica au decis, ieri, inlocuirea lui Gabriel Dumitrascu din functia de administrator special al companiei, asa cum a anuntat ziarul BURSA in exclusivitate, in editia din 11 iunie. ...continuare.

Rahela este castigatoarea Siliconiadei! Și-a pus sani noi

publicat 2015-07-28 23:45:12 (Libertatea)
Ziarul Libertatea i-au facut cea mai mare bucurie. Rahela Gabriela Ieftici e mandra detinatoare a... ...continuare.

Vizitele peste hotare ale lui Barack Obama

publicat 2015-07-27 23:30:05 (Cotidianul)
Vizitele peste hotare ale lui Barack Obama Într-un infografic foarte sugestiv, ziarul parizian “Le Figaro” a prezentat toate calatoriile peste hotare ale actualului sef al Casei Albe. ...continuare.

Un WC dezafectat, in mijlocul intersectiei, la Constanta

publicat 2015-07-27 15:30:15 (Puterea)
Un WC dezafectat, in mijlocul intersectiei, la Constanta La intersectia strazilor Mircea cel Batran si Aristide Karatzali din Constanta sunt in acest moment resturi de moloz, ambalaje de ciment si un wc stricat, informeaza Ziarul de Constanta ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »