Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Klaus Iohannis: Daca Ponta va iesi presedinte vom ramane cu 24 % TV

publicat 2014-10-21 22:30:21 (Evenimentul-Zilei)
Klaus Iohannis: Daca Ponta va iesi presedinte vom ramane cu 24 % TV Presedintele PNL si totodata candidatul ACL la prezidentiale, Klaus Iohannis, este invitatul jurnalistului Rares Bogdan in emisiunea Jocuri de Putere, de la Realitatea TV. ...continuare.

Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie

publicat 2014-10-21 19:15:29 (Libertatea)
Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie Avocatul Poporului precizeaza ca s-a sesizat din oficiu si efectueaza o ancheta cu privire la conditiile de detentie si anumite fapte ce s-ar fi petrecut in Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul "Libertatea" a publicat fotografii cu ororile care se petrec in aceasta inchisoare. Publicitate Sesizarea din oficiu are loc ca urmare a articolelor publicate in cotidianul "Libertatea", in 19 si 20 octombrie 2014, intitulate "Dezmat in puscarie. Penitenciarul bordel din Targu Jiu: sex dupa gratii... ...continuare.

"Doamna din lac", un nou roman din seria Raymond Chandler alaturi de ziarul Libertatea

publicat 2014-10-21 14:45:46 (Libertatea)
Daca e marti, este momentul pentru un nou roman din seria de povesti politiste moderne scrise de... ...continuare.

EXCLUSIV | Retea de prostitutie masculina in sistemul penitenciar romanesc

publicat 2014-10-21 12:15:34 (Libertatea)
Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu, declansata de ziarul... ...continuare.

Procurorii DNA, la Primaria Timisoara. Anchetatorii ridica documente privind finantarea echipei FC Poli

publicat 2014-10-21 11:45:36 (Puterea)
Procurorii DNA, la Primaria Timisoara. Anchetatorii ridica documente privind finantarea echipei FC Poli Procurorii DNA au descins, marti dimineata, la Primaria Timisoara, pentru a ridica mai multe documente privind finantarea de catre Consiliul Local a echipei de fotbal FC Poli Timisoara. Anchetatorii au fost primiti de primarul Nicolae Robu.Procurorul-sef al DNA Timisoara, Tamas Schiffbeck, a precizat, ca procurori ai DNA se afla la Primaria Timisoara pentru a ridica mai multe dosare. "Nu putem vorbi de o perchezitie. Mai exact procurori de la DNA ridica acte de la Primarie in dosarul privind... ...continuare.

Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU!

publicat 2014-10-20 23:45:26 (Libertatea)
Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu declansata de ziarul Libertatea, scoate la iveala un fapt cutremurator. Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Publicitate Citeste noile dezvaluiri numai in ziarul Libertatea de astazi! ...continuare.

PRIMELE MASURI luate dupa ancheta LIBERTATEA in Penitenciarul din Targu Jiu. Ce se va intampla ACUM?

publicat 2014-10-20 18:15:46 (Libertatea)
Administratia Nationala a Penitenciarelor reactioneaza dupa ancheta publicata de ziarul Libertatea... ...continuare.

Michael Buble, tata grijuliu si nu prea. Afla de ce

publicat 2014-10-20 14:30:02 (Antena3)
Este un tatic mandru si dispus sa aiba grija de urmasul sau cand iese la plimbare cu familia. Dar se vede ca Michael Buble se pastreaza conectat la realitatea imediata. ...continuare.

Scandalul ofiterului acoperit. Cele sase indatoriri ale unui agent SIE

publicat 2014-10-20 11:00:36 (Gandul)
Scandalul ofiterului acoperit. Cele sase indatoriri ale unui agent SIE Scandalul ofiterului acoperit din randul prezidentiabililor a redeschis discutia publica in Romania despre serviciile de informatii, rolul agentilor din aceste structuri, precum si despre legatura lor cu mediul politic. In acest context, Ziarul Financiar prezinta o "fisa a postului" pentru ofiterii SIE. Reamintim ca presedintele Traian Basescu l-a acuzat pe premierul Victor Ponta, in urma cu o saptamana, la Realitatea TV, ca a fost ofiter acoperit al SIE in perioada 1997-2001. ...continuare.

Atentionare ANM de CEATA in patru judete din tara. Vizibilitatea va scadea sub 50 de metri

publicat 2014-10-19 10:15:37 (Puterea)
Atentionare ANM de CEATA in patru judete din tara. Vizibilitatea va scadea sub 50 de metri Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, duminica, o avertizare nowcasting de ceata, valabila in patru judete din tara, precum si pe mai multe drumuri nationale si europene. Astfel, vizibilitatea va scadea local sub 200 de metri si izolat sub 50 de metri.Potrivit ANM, local in judetele Harghita, Alba si Brasov, inclusiv in municipiile Toplita, Alba Iulia, Sebes, Brasov si Fagaras, precum si pe drumurile nationale si europene se va produce ceata care determina scaderea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

decesul you tube anunt paris alexandru pena invatamant superior rezidential tulcea hunedoara damaschin reghin accident in lant cele mai bune zodi dinamo registrul comertului all inclus times ora 9 magistrat calculator cameron floarea calenda virgil inel lui gigi becal giurgiu tena teleorman demonstratie valerian elle bacau decebal traian remes brasov mures pont rares manescu oile ambalaje nicosia logo bobby nasterea impuscat in cap doicescu saptamina regional cruzime nichita