Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Subiecte Matematica M1, M2, M3 BAC 2016 sesiunea august. IATA subiectele si baremul la Matematica

publicat 2016-08-24 11:15:15 (Realitatea-TV)
Subiecte Matematica M1, M2, M3 BAC 2016 sesiunea august. IATA subiectele si baremul la Matematica Subiecte Matematica M1, M2, M3 BAC 2016 sesiunea august. Absolventii de liceu sustin astazi proba obligatorie a profilului, la MATEMATICA sau la Istorie. Realitatea.net va ofera toate informatiile de care aveti nevoie legat de desfasurarea acestei probe. Examenul la MATEMATICA va incepe la ora 09.00 si va dure 3 ore. Subiectele la Matematica BAC 2016 - sesiunea august vor fi publicate pe realitatea.net, in acest articol, imediat dupa terminare examenului. Baremul de corectare va fi disponibil... ...continuare.

Subiecte Bac 2016 Istorie. Ce subiecte s-au dat la ISTORIE - sesiunea august BAC 2016

publicat 2016-08-23 15:00:15 (Realitatea-TV)
Subiecte Bac 2016 Istorie. Ce subiecte s-au dat la ISTORIE - sesiunea august BAC 2016 Subiecte Bac 2016 Istorie. Absolventii de liceu sustin miercuri proba obligatorie a profilului, la ISTORIE sau la Matematica. Realitatea.net va ofera toate informatiile de care aveti nevoie legat de desfasurarea acestei probe. Examenul la ISTORIE va incepe la ora 09.00 si va dure 3 ore. Subiectele la ISTORIE BAC 2016 - sesiunea august vor fi publicate pe realitatea.net, in acest articol, imediat dupa terminare examenului. Baremul de corectare va fi disponibil pe EDU.ro, la ora 15.00. ...continuare.

Subiecte Bac 2016 Matematica. Ce subiecte s-au dat la Matematica - BAC 2016 sesiunea august

publicat 2016-08-23 14:45:08 (Realitatea-TV)
Subiecte Bac 2016 Matematica. Ce subiecte s-au dat la Matematica - BAC 2016 sesiunea august Subiecte Bac 2016 Matematica. Absolventii de liceu sustin miercuri proba obligatorie a profilului, la MATEMATICA sau la Istorie. Realitatea.net va ofera toate informatiile de care aveti nevoie legat de desfasurarea acestei probe. Examenul la MATEMATICA va incepe la ora 09.00 si va dure 3 ore. Subiectele la Matematica BAC 2016 - sesiunea august vor fi publicate pe realitatea.net, in acest articol, imediat dupa terminare examenului. Baremul de corectare va fi disponibil pe EDU.ro, la ora 15.00. ...continuare.

Credeti ca partidul lui Nicusor Dan va avea sanse sa intre in Parlament, la alegerile din acest an?

publicat 2016-08-22 14:00:23 (Realitatea-TV)
Credeti ca partidul lui Nicusor Dan va avea sanse sa intre in Parlament, la alegerile din acest an? Realitatea.net va invita sa raspundeti din nou la intrebarea zilei. ...continuare.

Tragedie in sport: Un cunoscut arbitru international a murit inecat. Avea 44 de ani

publicat 2016-08-22 13:45:33 (Romania-TV)
Tragedie in sport: Un cunoscut arbitru international a murit inecat. Avea 44 de ani Lumea boxului este in doliu, dupa ce l-a pierdut pe unul dintre cei mai importanti arbitri-judecatori (calificat cu trei stelei - olimpic), Iulian Pandele, scrie ziarul Prahova ...continuare.

ROMANA BAC sesiunea de toamna 2016. Subiectele si baremul la Romana - Bacalaureat 2016

publicat 2016-08-22 12:30:24 (Realitatea-TV)
ROMANA BAC sesiunea de toamna 2016. Subiectele si baremul la Romana - Bacalaureat 2016 Romana BAC sesiunea de toamna 2016 - subiecte si barem de corectare. Absolventii de liceu care nu au promovat examenul de Bacalaureat 2016 in sesiunea din iulie au sustinut astazi proba scris la Limba Romana. Examenul s-a incheiat la 11.00. Realitatea.net va ofera tine la curent cu subiectele si baremul de corectare la Romana - BAC sesiunea de toamna 2016. Subiectele si baremul de corectare la BACALAUREAT 2016 vor fi afisate pe realitatea.net si pe EDU.RO in jurul orei 15.00. ...continuare.

BAC 2016 sesiunea toamna. Subiectele la Romana, in cadrul Bacalaureatului 2016

publicat 2016-08-22 09:30:20 (Realitatea-TV)
BAC 2016 sesiunea toamna. Subiectele la Romana, in cadrul Bacalaureatului 2016 BAC 2016 sesiunea toamna. Subiecte Romana. Absolventii de liceu sustin prima proba scrisa a examenului de Bacalaureat 2016 sesiunea de toamna. Romaneti pe Realitatea.net pentru a vedea ce subiecte au primit elevii la Romana la BAC 2016 sesiunea de toamna si cum se rezolva corect subiectele la Romana BAC 2016 sesiunea de toamna. Subiectele si baremul de corectare la BACALAUREAT 2016 vor fi afisate pe realitatea.net si pe EDU.RO in jurul orei 15.00. ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vremea schimba foaia. De luni va ploua in aproape toata tara

publicat 2016-08-21 17:45:08 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vremea schimba foaia. De luni va ploua in aproape toata tara PROGNOZA METEO. Luni, instabilitatea atmosferica va fi in crestere in cea mai mare parte a tarii. In vest si in nord-vest, innorarile vor fi accentuate. In restul teritoriului, fenomenele specifice instabilitatii atmosferice isi vor face aparitia local, indeosebi seara si noaptea. Marti, vremea se mentine in general instabila, cu innorari temporar accentuate, averse si descarcari electrice in zonele montane, local in sud, in centru si in nord-esti si pe arii restranse in restul teritoriului.... ...continuare.

Jurnalistul Realitatea TV Dorin Chiotea a intrat in favela Rocinha: "Mi-a fost frica"

publicat 2016-08-21 09:30:14 (Realitatea-TV)
Jurnalistul Realitatea TV Dorin Chiotea a intrat in favela Rocinha: "Mi-a fost frica" Jurnalistul Realitatea TV Dorin Chiotea a intrat in favela Rochina, din Brazilia. Realizatorul TV a spus despre acest material: "Reportajul de care mi-a fost frica". ...continuare.

Sunteti de acord ca Romania sa gazduiasca focoase nucleare?

publicat 2016-08-19 13:00:10 (Realitatea-TV)
Sunteti de acord ca Romania sa gazduiasca focoase nucleare? Realitatea.net va invita sa raspundeti la Intrebarea Zilei! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »