Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cea mai mare lovitura pentru Marea Britanie - ar putea Scotia sa devina independenta? Urmariti emsiiunea ZF Live de joi, 18 septembrie cu Mark Percival, istoric britanic care traieste in Romania si Bogdan Cojocar, redactor Ziarul Financiar, despre referendumul din Scotia.

publicat 2014-09-17 19:15:33 (Ziarul-Financiar)
Cea mai mare lovitura pentru Marea Britanie - ar putea Scotia sa devina independenta? Urmariti emsiiunea ZF Live de joi, 18 septembrie cu Mark Percival, istoric britanic care traieste in Romania si Bogdan Cojocar, redactor Ziarul Financiar, despre referendumul din Scotia. Mark Percival, istoric britanic care traieste in Romania si Bogdan Cojocar, redactor Ziarul Financiar, despre referendumul din Scotia. Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12:40 ...continuare.

A ajuns la Departamentul de Trafic local pentru ca a condus masina

publicat 2014-09-17 12:30:05 (Cotidianul)
A ajuns la Departamentul de Trafic local pentru ca a condus masina O militanta pentru drepturile omului, membra într-o organizatie din Arabia Saudita... ...continuare.

Realitatea Media a pierdut doua licente audiovizuale. Cauza: datoriile uriase si aspecte juridice nerezolvate

publicat 2014-09-17 08:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Realitatea Media a pierdut doua licente audiovizuale. Cauza: datoriile uriase si aspecte juridice nerezolvate Realitatea Media SA a pierdut doua licente audiovizuale, pentru Realitatea FM Campulung si Realitatea TV Targu-Mures, din cauza unor obligatii de plata de 81 de milioane de lei, pentru care nu a facut dovada esalonarii, si a lipsei unui plan de reorganizare aprobat de instanta, informeaza Mediafax. ...continuare.

Realitatea Media a pierdut doua licente, din cauza datoriilor la stat si a problemelor juridice

publicat 2014-09-16 16:00:27 (Mediafax)
Realitatea Media a pierdut doua licente, din cauza datoriilor la stat si a problemelor juridice Realitatea Media SA a pierdut doua licente audiovizuale, pentru Realitatea FM Campulung si Realitatea TV Targu-Mures, din cauza unor obligatii de plata de 81 de milioane de lei, pentru care nu a facut dovada esalonarii, si a problemelor sale de natura juridica. ...continuare.

PDL a pierdut un consilier local din Tulcea care a trecut la PSD

publicat 2014-09-16 15:45:28 (Romania-TV)
PDL a pierdut un consilier local din Tulcea care a trecut la PSD Consilierul local democrat-liberal Dumitru Valcu este singurul dintre alesii locali tulceni ai PDL care a renuntat la calitatea de membru al partidului pe lista caruia a obtinut functia in favoarea celei de membru al PSD, transmite Agerpres. ...continuare.

Investigatie: Mitropolitul Moldovei locuieste in casa unei blonde

publicat 2014-09-16 13:15:15 (Realitatea-TV)
Investigatie: Mitropolitul Moldovei locuieste in casa unei blonde Dupa ce au dezvaluit averile Inalt Prea Sfintitului Vladimir, Mitropolitul Chisinaului si al Intregii Moldove, jurnalistii de la Ziarul de Garda scriu ca arhiereul locuieste intr-o casa de milioane la cativa kilometri de Chisinau. Imobilul de lux este inregistrat pe numele unei femei, cu care IPS a fost intr-o vacanta in Turcia, la mare, in 2012. Cu o casa de vacanta in padure si cu un apartament de 175 de metri patrati in proprietate la Chisinau, IPS Vladimir prefera sa locuiasca intr-o casa... ...continuare.

"Cum curatam Romania?", intrebarea de 2 miliarde de lei pe care ZF o va pune jucatorilor din reciclare

publicat 2014-09-15 17:45:32 (Ziarul-Financiar)
"Cum curatam Romania?", intrebarea de 2 miliarde de lei pe care ZF o va pune jucatorilor din reciclare Citeste si: Suplimentul "Protectia mediului", maine cu Ziarul Financiar Ziarul Financiar organizeaza marti, 16 septembrie 2014, o sesiune de discutii intre autoritatea publica si jucatorii din piata colectarii de deseuri pe o tema simpla: "Cum curatam Romania?"Decalajul dintre statele vestice si Romania este urias: in 2012 doar 1% din totalul deseurilor generate in gospodariile din tara au fost reciclate, iar restul a ajuns la groapa de gunoi, in timp ce in Germania peste 60% din deseul... ...continuare.

Suplimentul "Protectia mediului", maine cu Ziarul Financiar

publicat 2014-09-15 17:15:31 (Ziarul-Financiar)
Suplimentul "Protectia mediului", maine cu Ziarul Financiar Ziarul Financiar apare marti, 16 septembrie, in editia print insotit de suplimentul "Protectia mediului", o privire de ansamblu asupra pietei de management si reciclare a deseurilor.Cititi in supliment:asCine sunt liderii pietei de 400 milioane de lei de tratare a deseurilor.asCine sunt jucatorii care fac bani pe piata de 1,6 miliarde de lei de colectare a deseurilor, unde cei care au prins contracte in capitala fac legea.asCe oportunitati de finantare au companiile si institutiile... ...continuare.

Mihai Bendeac si Roxana Vancea, autorii mai multor sex-tape-uri

publicat 2014-09-15 13:45:13 (Evenimentul-Zilei)
Mihai Bendeac si Roxana Vancea, autorii mai multor  sex-tape-uri Mihai Bendeac nu rateaza nici o ocazie din a transforma realitatea intr-o delicioasa parodie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

salaj univeristatea galati graului brasovului ninge stat selina matteo sfat roller sis masaj bricul mircea zarnesti hunedoreanul stere catalin scarlatescu salman khan nationalul chei sibiu huedin tacuta claudiu ionescu penitenciarul craiova boeing divorteaza perc comi talmaciu surorile bambi redact timis tion handbal feminin cristiana anghel kurt cobain papusa vie handbalista pistol cluj ganea mihail kogalniceanu zapodeni bordel lampioane arges adulter ductil mans