Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in urmatoarele zile

publicat 2017-01-23 15:00:24 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in urmatoarele zile PROGNOZA METEO: Marti, In zonele joase de relief, vor fi innorari, local ceata si izolat burnita si fulguieli. In restul teritoriului, mai cu seama la deal si la munte, cerul va fi variabil spre senin. In Bucuresti, temperatura maxima va fi de 0 grade. ...continuare.

Realitatea virtuala si realitatea augmentata fac din distractie varful de lance al tehnologiei

publicat 2017-01-23 12:15:01 (AgoraNews)
Realitatea virtuala si realitatea augmentata fac din distractie varful de lance al tehnologiei Dispozitivele VR si AR sunt probabil in acest moment cele mai promitatoare gadgeturi din lume. Tehnologia este abia la inceput, insa promite mai mult decat tot ce ne-am fi putut imagina cu cativa ani in urma: inca o lume, suprapusa sau chiar inlocuind lumea in care traim. E drept, virtuala, insa mult mai spectaculoasa. ...continuare.

GABRIEL ROTARU, INTERCAPITAL INVEST: 'Indicele BET inchide vineri in forta, pe un nou maxim local'

publicat 2017-01-23 00:15:02 (Bursa)
GABRIEL ROTARU, INTERCAPITAL INVEST: 'Indicele BET inchide vineri in forta, pe un nou maxim local' * Lichiditatea, la 8,8 milioane de euro Indicii Bursei de Valori Bucuresti (BVB) au incheiat sedinta de tranzactionare de vineri in crestere, in contextul in care a fost inregistrat un volum de tranzactionare de 39,64 milioane de lei (8,8 milioane euro), mai mare decat joi (5,8 milioane euro). Domnul Gabriel Rotaru, trader in cadrul Intercapital Invest, ne-a declarat: "Dupa cateva sedinte cu cresteri timide in prima parte a saptamanii, indicele BET inchide vineri (n.r. - in jurul orei 18:30)... ...continuare.

(P) Modelele YesStudio au descoperit calea catre succes

publicat 2017-01-20 11:00:03 (CanCan)
(P) Modelele YesStudio au descoperit calea catre succes In ultima perioada s-a mediatizat intens viata modelelor in videochat si s-au auzit tot felul de comentarii la adresa acestora. Realitatea insa este diferita, iar acest lucru il confirma unul dintre modelele YesStudio din Galati. Potrivit acesteia, lucrurile stau total diferit, serviciile prestate de modele fiind complet legale si, mai mult decat atat, beneficiile obtinute in urma acestora fiind cu mult peste limita asteptarilor. Atunci cand una dintre cele mai admirate modele YesStudio.ro a... ...continuare.

Octavian Hoandra: Ma ingrozeste lasitatea PSD-ului. Gratierea si amnistia trebuie dezbatute public

publicat 2017-01-19 20:15:24 (Realitatea-TV)
Octavian Hoandra: Ma ingrozeste lasitatea PSD-ului. Gratierea si amnistia trebuie dezbatute public Octavian Hoandra, realizatorul emisiunii Realitatea Romaneasca, a afirmat la Realitatea TV, ca mai intai ar remarca faptul ca "timp de 27 de ani acesti nenorociti de politicieni care se pronunta impotriva gratierii nu au facut nimic pentru ca Romania sa fie un stat de drept cu adevarat" si ca acum dau inapoi. "Ce stat de drept este acela care 27 de ani, cu nesimtire, baga oameni la puscarie in acele conditii inumane? Ce stat de drept este acesta care iti bate joc de proprii cetateni?", a spus... ...continuare.

Sunteti de acord cu dezincriminarea unor fapte de coruptie?

publicat 2017-01-19 10:00:07 (Realitatea-TV)
Sunteti de acord cu dezincriminarea unor fapte de coruptie? Realitatea.net va invita sa raspundeti la Intrebarea Zilei! ...continuare.

Imaginile virale ale momentului! Oamenilor dintr-un parc national nu le-a venit sa creada ce vad

publicat 2017-01-18 19:45:36 (Realitatea-TV)
Imaginile virale ale momentului! Oamenilor dintr-un parc national nu le-a venit sa creada ce vad Comitatul Polk, din Florida, a devenit celebru dupa ce un aligator urias a fost filmat de un grup de turisti in timp ce traversa nestingherit o poteca pentru drumetii, relateaza ziarul spaniol La Vanguardia, citat de Agepres. ...continuare.

Ziua in care SE RUPE Piata Unica Europeana!

publicat 2017-01-17 14:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Ziua in care SE RUPE Piata Unica Europeana! Premierul britanic Theresa May va anunta marti in discursul pe care urmeaza sa-l tina pe tema Brexit ruperea completa a Regatului Unit de Uniunea Europeana, scrie luni ziarul Telegraph, preluat de Reuters. ...continuare.

Sunteti multumiti de modul in care s-a facut deszapezirea in aceasta iarna?

publicat 2017-01-17 13:00:09 (Realitatea-TV)
Sunteti multumiti de modul in care s-a facut deszapezirea in aceasta iarna? Realitatea.net va invita sa raspundeti la Intrebarea Zilei! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »