Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Atentat intr-o moschee din Afganistan: Cel putin 11 morti

publicat 2017-02-25 18:15:07 (Romania-TV)
Atentat intr-o moschee din Afganistan: Cel putin 11 morti Zece ofiteri de politie si sotia unui comandant local de politie, au fost ucisi in urma unui atentat comis de militantii Stat Islamic la o moschee din provincia afgana Zawzjan, a anuntat un oficial local, potrivit The Associated Press. ...continuare.

Parlamentar din Ucraina, rapit in plina zi, la Odesa

publicat 2017-02-23 17:45:07 (Realitatea-TV)
Parlamentar din Ucraina, rapit in plina zi, la Odesa Un parlamentar ucrainean a fost rapit in orasul Odesa de atacatori inca neidentificati, au anuntat joi un alt parlamentar si Parchetul local, informeaza Agerpres. ...continuare.

De ce credeti ca a fost nevoie de o remaniere, la doar 2 luni de la instalarea Guvernului Grindeanu?

publicat 2017-02-23 16:30:11 (Realitatea-TV)
De ce credeti ca a fost nevoie de o remaniere, la doar 2 luni de la instalarea Guvernului Grindeanu? Realitatea.net va invita din nou sa raspundeti la intrebarea zilei. ...continuare.

Taximetristii bucuresteni vor interzicerea serviciului Uber

publicat 2017-02-23 16:30:02 (Antena3)
Taximetristii bucuresteni vor interzicerea serviciului Uber Primaria Capitalei si reprezentantii taximetristilor anunta revizuirea regulamentului privind organizarea si executarea serviciului public de transport local în regim de taxi de pe raza Municipiului... ...continuare.

Realitatea TV, amendata cu 15.000 de lei pentru injuriile lui Rares Bogdan

publicat 2017-02-23 16:30:02 (Antena3)
Realitatea TV, amendata cu 15.000 de lei pentru injuriile lui Rares Bogdan Membrii Consiliului National al Audiovizualului (CNA) au decis, joi, sa amendeze cu 15.000 de lei postul Realitatea TV pentru mai multe abateri de la prevederi ale legislatiei audiovizualului intr-o editie a em... ...continuare.

"Am facut facultatea la Evenimentul zilei" | Memoria EVZ

publicat 2017-02-23 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Am facut facultatea la Evenimentul zilei | Memoria EVZ Fostul nostru coleg, Daniel Nanu, primul sef al sectiei "Sport" al EVZ -prezent inca de la numarul Zero al "Bulinei rosii", a scris pe blogul sau, danielnanu.ro, o emotionanta evocare a debutului sau in presa sportiva si, implicit, in ziarul care i-a marcat cariera, iremediabil: Evenimentul zilei. Redam marturia lui Daniel Nanu ...continuare.

Cand coruptii fac gargara cu tara | Realitatea lui Rares Bogdan

publicat 2017-02-22 20:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Cand coruptii fac gargara cu tara | Realitatea lui Rares Bogdan REALITATEA LUI RAREȘ BOGDAN. Cine a asistat la discursurile lui Calin Popescu Tariceanu si Liviu Dragnea in fata primarilor de comune si s-a trezit traversand o senzatie atroce de dezgust a avut cu certitudine impresia ca este luat de prost. ...continuare.

Pauza de masa, inlocuita cu pauza de sex. Propunere SOC a unui consilier local

publicat 2017-02-22 18:30:14 (Romania-TV)
Pauza de masa, inlocuita cu pauza de sex. Propunere SOC a unui consilier local Un consilier local dintr-o localitate din nordul Suediei a propus inlocuirea pauzei de masa cu pauza de sex, platita de angajator. ...continuare.

Este normal ca salariul minim pentru bugetari sa fie mai mare decat salariul din mediul privat?

publicat 2017-02-22 16:45:11 (Realitatea-TV)
Este normal ca salariul minim pentru bugetari sa fie mai mare decat salariul din mediul privat? Realitatea.net va invita din nou sa raspundeti la intrebarea zilei. ...continuare.

CRIZA DIN FARMACII: E-mailuri care demonstreaza cum marii distribuitori livreaza, in mod intentionat, mai putine medicamente, exact din cele necesare pacientilor!

publicat 2017-02-22 15:45:02 (Catalin-Tolontan)
Ziarul este in posesia mai multor mesaje intre a doua companie de distributie pharma din Romania si un lant important de farmacii. Medicamentele utile si convenabile ca pret sunt livrate doar daca farmaciile iau dublu cantitatii din cele mai putin [...] ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »