Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urm. »

Scandal pe morti intre patronii de pompe funebre din Slatina

publicat 2016-07-28 09:30:12 (Romania-TV)
Scandal pe morti intre patronii de pompe funebre din Slatina Un scandal de proportii a avut loc intr-o morga din Slatina. Patronii mai multor firme de pompe funebre s-au luat la cearta cu asistentul de la morga spitalului. Ei spun ca acesta, care detine la randul sau o astfel de firma, le fura clientii. Oamenii l-au reclamat la conducerea spitalului, iar acum s-a deschis o ancheta. ...continuare.

Scandal in fata unui fast-food din Baia Mare. Mai multi tineri s-au luat la bataie

publicat 2016-07-28 08:45:23 (Romania-TV)
Scandal in fata unui fast-food din Baia Mare. Mai multi tineri s-au luat la bataie Un scandal de proportii a avut loc marti noapte in fata unui fastfood din Baia Mare. Politistii au intervenit de urgenta dupa ce mai multi tineri s-au luat la bataie. ...continuare.

Numele Romaniei, intr-un mare scandal de spionaj din SUA. Mesajul transmis de hacker

publicat 2016-07-28 00:00:50 (Antena3)
Numele Romaniei apare in cel mai mare scandal de spionaj din SUA, a scris cotidianul New York Times.  Victoria lui Hillary Clinton in alegerile care i-au asigurat candidatura la presedintia... ...continuare.

O noua graviduta in showbiz! E insarcinata in 6 luni, dar presa nu a banuit nimic: "Burtica mea este foarte atent camuflata" Cine este diva misterioasa

publicat 2016-07-28 00:00:03 (Click)
O noua graviduta in showbiz! E insarcinata in 6 luni, dar presa nu a banuit nimic: "Burtica mea este foarte atent camuflata" Cine este diva misterioasa Originara din Ramnicu Sarat, judetul Buzau, astazi locuieste departe de Romania. Aproape sase luni pe an calatoreste in diverse colturi de pe glob. Cea mai mare parte a timpului si-o petrece insa la Paris, acolo unde, in urma cu patru ani, i s-au deschis o multime de usi. ...continuare.

Un nou scandal la FRF » Burleanu s-ar pregati sa scape de un om important din Federatie

publicat 2016-07-27 13:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
Un nou scandal la FRF » Burleanu s-ar pregati sa scape de un om important din Federatie Dupa ce s-au calmat spiritele dupa demiterea doctorului Pompiliu Popescu si prestatia slaba de la EURO, un nou scandal este aproape de aparea la FRF. Gabriel Bodescu, secretarul general adjunct al FRF si omul de încredere al sefului fotbalului românesc, l-ar fi enervat pe Razvan Burleanu, iar acesta are de gând sa îl dea afara din Federatie, potrivit spynews. ... ...continuare.

Cum arata familia "presedintelui Fitz" din serialul Scandal

publicat 2016-07-26 17:30:22 (Romania-TV)
Cum arata familia "presedintelui Fitz" din serialul Scandal In varsta de 56 de ani, actorul care il interpreteaza pe fascinantul presedinte al Statelor Unite in serialul de mare succes in America, "Scandal", are o viata de familie tihnita si intr-o oarecare masura, foarte discreta. ...continuare.

Accident grav in judetul Buzau. Doua persoane, ranite

publicat 2016-07-25 11:15:10 (Realitatea-TV)
Accident grav in judetul Buzau. Doua persoane, ranite Un accident rutier s-a produs, luni dimineata, pe DN2E85, in dreptul localitatii buzoiene Oreavu. In eveniment au fost implicate doua autoturisme, un VW Transporter si un Audi, care se deplasau dinspre Ramnicu Sarat catre Buzau. In urma impactului, doua persoane au fost ranite, intre care o femeie insarcinata. ...continuare.

Copil de 13 ani BATUT pana la DESFIGURARE de doi prieteni si ABANDONAT pe CAMP

publicat 2016-07-25 10:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Copil de 13 ani BATUT pana la DESFIGURARE de doi prieteni si ABANDONAT pe CAMP Un baiat de 13 ani din Ramnicu Sarat a ajuns in stare foarte grava la spital dupa ce a fost batut de doi amici de ai sai, unul de 15 ani iar altul de numai 10. Dupa ce l-au snopit in bataie, agresorii i-au furat un leu, care ii cazuse din buzunar si telefonul mobil, informeaza Romania TV. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urmatoare »