Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Nou scandal intre Guvern si Presedintie. Prima reactie a lui Iohannis dupa anuntul lui Dragnea privind mutarea Ambasadei Romaniei in Israel la Ierusalim

publicat 2018-04-20 10:00:03 (Antena3)
Nou scandal intre Guvern si Presedintie. Prima reactie a lui Iohannis dupa anuntul lui Dragnea privind mutarea Ambasadei Romaniei in Israel la Ierusalim Mutarea Ambasadei Romaniei de la Tel Aviv la Ierusalim naste un nou scandal intre Guvern si Presedintie. Liviu Dragnea a anuntat, in exclusivitate la Antena 3, ca Guvernul a adoptat un memorandum prin care... ...continuare.

Liviu Dragnea reactioneaza in plin scandal al facturilor umflate la energie

publicat 2018-04-20 10:00:03 (Antena3)
Liviu Dragnea reactioneaza in plin scandal al facturilor umflate la energie Liviu Dragnea reactioneaza in plin scandal al facturilor umflate la energie. Dupa ce Consiliul Concurentei a amendat cu 16 miloane de euro mai multe companii din domeniu pentru ca au format un cartel al... ...continuare.

Trei minori din Ramnicu Sarat au ajuns la spital, dupa ce s-au intoxicat cu otrava pentru sobolani

publicat 2018-04-19 20:15:15 (Realitatea-TV)
Trei minori din Ramnicu Sarat au ajuns la spital, dupa ce s-au intoxicat cu otrava pentru sobolani Trei minori din municipiul Ramnicu Sarat au fost transportati de urgenta la spitalul municipal din localitate, dupa ce au inghitit grausor otravit pentru soareci. Doi dintre minori se aflau in vizita la cel de-al treilea copil. La un moment dat, cei trei minori lasati nesupravegheati au descoperit un borcan cu graunte otravite din care au mancat pana li s-a facut rau.Ace;tia au fost transportati de urgenta la spitalul municipal din localitate.Potrivit purtatorului de cuvant al IPJ Buzau,... ...continuare.

Scandal declansat de premiul primit de Olivia Steer pentru "rolul sau activ in societate"

publicat 2018-04-19 17:00:12 (Libertatea)
Scandal declansat de premiul primit de Olivia Steer pentru rolul sau activ in societate Un mare scandal declansat de premiul primit de Olivia Steer pentru "rolul sau activ in societate" e pe cale sa ajunga la cote si mai inalte. Olivia Steer, cunoscuta pentru pozitia sa anti-vaccinare, a fost premiata, miercuri seara, la "Gala Femeilor care Daruiesc Sanatate", pentru "rolul sau activ in societate". La eveniment au participat si […] Post-ul Scandal declansat de premiul primit de Olivia Steer pentru "rolul sau activ in societate" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Scandal urias legat de Olivia Steer. Cum a ajuns sa fie implicata sotia lui Andi Moisescu

publicat 2018-04-19 16:30:02 (Antena3)
Scandal urias legat de Olivia Steer. Cum a ajuns sa fie implicata sotia lui Andi Moisescu Olivia Steer se afla din noul in mijlocul unui scandal major. Și asta pentru ca organizatorii unui eveniment - Gala Femeilor care daruiesc sanatate - au decis sa ii ofere un premiu pentru rolul activ jucat in... ...continuare.

Politist trimis in judecata pentru doua infractiuni de purtare abuziva

publicat 2018-04-19 16:15:19 (Romania-TV)
Politist trimis in judecata pentru doua infractiuni de purtare abuziva Potrivit unui comunicat al Parchetului de pe langa Tribunalul Botosani, prima fapta de care este acuzat politistul a avut loc in 28 aprilie 2017. Astfel, agentul de politie a intervenit pentru aplanarea unui scandal, iar la un moment dat a agresat cu bastonul din dotare persoana care a provocat conflictul, victima avand nevoie de aproximativ o saptamana de ingrijiri medicale. Cea de-a doua fapta a avut loc in 24 iunie 2017, cand agentul de politie a fost solicitat sa intervina la un alt... ...continuare.

Scandal la pomana de cinci stele a Ionelei Prodan! Ce a primit un barbat ca sa-si tina gura inchisa

publicat 2018-04-19 15:45:02 (CanCan)
Desi Anamaria Prodan a specificat clar ca la pomana mamei ei nu vor avea acces decat prietenii foarte apropiati, inevitabilul s-a produs! Mai multe persoane straine de familie si-au facut aparitia la restaurantul de cinci stele unde are loc parastasul, iar una dintre ele a devenit si agresiva verbal cand i s-a refuzat intrarea. (Afla aici […] The post Scandal la pomana de cinci stele a Ionelei Prodan! Ce a primit un barbat ca sa-si tina gura inchisa appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Autoritatile amana din nou momentul inchiderii podului de la Maracineni. Balbele oficialilor pe nervii soferilor

publicat 2018-04-19 14:00:17 (Libertatea)
Autoritatile amana din nou momentul inchiderii podului de la Maracineni. Balbele oficialilor pe nervii soferilor Dupa ce miercuri au anuntat inchiderea podului de la Maracineni, care leaga Muntenia de Moldova, autoritatile buzoiene si CNAIR s-au sucit si au amanat momentul la care traficul va fi inchis pe sensul dinspre Ramnicu Sarat spre Capitala, pentru realizarea unor ample lucrari de reparatii la obiedtivul aflat intr-o stare avansata de degradare. Astfel, oficialii […] Post-ul Autoritatile amana din nou momentul inchiderii podului de la Maracineni. Balbele oficialilor pe nervii soferilor... ...continuare.

Trei copii, in stare grava la spital dupa ce au mancat otrava pentru soareci

publicat 2018-04-19 11:45:33 (Romania-TV)
Trei copii, in stare grava la spital dupa ce au mancat otrava pentru soareci Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Buzau, Mihail Draghiciu, cei trei copii au ajuns miercuri seara la Spitalul Municipal din Ramnicu Sarat, dupa ce li s-a facut rau la locuinta unuia dntre ei. In urma anchetei si a investigatiilor medicale, s-a stabilit ca cei trei copii au mancat grau tratat cu otrava pentru soareci, pe care l-au gasit intr-un borcan, in locuinta familiei unuia dintre copii, unde ceilalti doi se aflau in vizita. Cei trei copii au fost stabilizati la Spitalul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro