Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

00:15 La drum

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Scandal la ultima proba de la Evaluarea Nationala. Un subiect a fost formulat gresit

publicat 2016-06-29 17:30:01 (Antena3)
Scandal la ultima proba de la Evaluarea Nationala. Un subiect a fost formulat gresit Scandal urias la proba de Matematica de la Evaluarea Nationala. Mai multi profesori, elevi si parinti reclama ca cerinta punctului 6 de la Subiectul I de la proba de Matematica din cadrul Evaluarii Nationale nu a fost corect formulata si i-a indus in eroare pe multi candidati. ...continuare.

Sute de pasari flamingo au iesit din cuiburi pe lacul sarat, Tuz Golu, din Aksaray, in Turcia

publicat 2016-06-28 20:00:17 (ProTV)
Sute de pasari flamingo au iesit din cuiburi pe lacul sarat, Tuz Golu, din Aksaray, in Turcia Sute de pasari flamingo au iesit din cuiburi pe lacul sarat, Tuz Golu, din Aksaray, in Turcia ...continuare.

Scandal intre romi si un executor judecatoresc. "O sa chemam si pe prietenii nostri, o sa fim aici 2000 cu pari si topoare"

publicat 2016-06-28 17:45:22 (ProTV)
Scandal intre romi si un executor judecatoresc. O sa chemam si pe prietenii nostri, o sa fim aici 2000 cu pari si topoare A fost scandal mare marti intr-un cartier din Targu Jiu, unde un executor judecatoresc a venit sa evacueze mai multe familii de romi. ...continuare.

FOTO Arbitrul finalei Copa America este implicat intr-un scandal » S-a fotografiat dezbracat alaturi de mai multe femei intr-o camera de hotel

publicat 2016-06-28 13:15:12 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Arbitrul finalei Copa America este implicat intr-un scandal » S-a fotografiat dezbracat alaturi de mai multe femei intr-o camera de hotel Heber Lopes, arbitrul finalei Copa America, Argentina - Chile, este implicat într-un scandal urias. Dupa ce a fost criticat pentru prestatia slaba din timpul finalei, când a eliminat câte un jucator de la fiecare echipa, brazilianul de 43 de ani este din nou în centrul atentiei. Dupa meci, mai multe fotografii cu arbitrul brazilian au aparut pe internet si au creat un scandal imens. ... ...continuare.

FOTO Arbitrul finalei Copa America este implicat intr-un scandal » Acesta s-a fotografiat alaturi de mai multe femei intr-o camera de hotel

publicat 2016-06-28 13:00:15 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Arbitrul finalei Copa America este implicat intr-un scandal » Acesta s-a fotografiat alaturi de mai multe femei intr-o camera de hotel Heber Lopes, arbitrul finalei Copa America, Argentina - Chile, este implicat într-un scandal urias. Dupa ce a fost criticat pentru prestatia slaba din timpul finalei, când a eliminat câte un jucator de la fiecare echipa, brazilianul de 43 de ani este din nou în centrul atentiei. Dupa meci, mai multe fotografii cu arbitrul brazilian au aparut pe internet si au creat un scandal. ... ...continuare.

Ministru tehnocrat, AMENINȚAT cu PUȘCARIA. Scandal intre membrii Comisiei de afaceri europene din CAMERA DEPUTAȚILOR

publicat 2016-06-27 22:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Ministru tehnocrat, AMENINȚAT cu PUȘCARIA. Scandal intre membrii Comisiei de afaceri europene din CAMERA DEPUTAȚILOR Scandal la Comisia de afaceri europene. Un ministru tehnocrat a fost amenintat cu puscaria de catre alti deputati din aceasta comisie, pe motiv ca ar dezinforma Parlamentul si ca nu prezinta situatia reala a absorbtiei fondurilor europene. ...continuare.

Scandal in Parlament! Ministrul Fondurilor Europene, catre Ghita: Fraudati achizitiile publice

publicat 2016-06-27 20:30:08 (Realitatea-TV)
Scandal in Parlament! Ministrul Fondurilor Europene, catre Ghita: Fraudati achizitiile publice Audirea ministrului Fondurilor Europene Cristian Ghinea a provocat scandal in Parlament. Ministrul a fost luat la intrebari de social-democrati, dupa ce a facut publica o scrisoare deschisa, in care lansa un atac la adresa fostului premier Victor Ponta. ...continuare.

Imaginea care a declansat un intreg scandal. Ce s-a intamplat la scurt timp dupa ce au pus fotografia pe internet

publicat 2016-06-27 18:45:07 (ProTV)
Imaginea care a declansat un intreg scandal. Ce s-a intamplat la scurt timp dupa ce au pus fotografia pe internet Fotografia de familie postata pe Facebook de un barbat din Australia a provocat un intreg scandal pe internet, dupa ce utilizatorii au realizat unde a fost facuta imaginea. ...continuare.

Scandal in Parlament. Ministrul Fondurilor Europene, catre Ana Birchall: "Nu aveti nicio legatura cu aritmetica"

publicat 2016-06-27 16:00:01 (Antena3)
A fost scandal intre ministrul fondurilor europene si deputatii din comisia de specialitate. Acestia ii reproseaza lui Cristian Ghinea ca finantarea atrasa in mandatul sau este foarte... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »