Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Fost boxer SNOPIT IN BATAIE, dupa ce a facut scandal la discoteca

publicat 2014-09-01 17:00:35 (Realitatea-TV)
Fost boxer SNOPIT IN BATAIE, dupa ce a facut scandal la discoteca Fostul boxer Alexandru Macingo a facut scandal la discoteca din Mociu, judetul Cluj, si s-a luat la bataie cu 20 de localnici. Macingo a fost insotit sambata noaptea la discoteca din Mociu de mai multi prieteni, intre care si Cielo, scrie stiridecluj.ro. Persoanele care se aflau in discoteca povestesc ca Macingo era beat si s-a legat de cativa localnici.  "Am fost aseara la discoteca Mociu cu cativa prieteni de la mine de la tara. Acolo a venit baiatul ala Macingo, care a bagat mai multe... ...continuare.

Scandal cu focuri de arma, in plina strada

publicat 2014-08-31 12:30:05 (Cotidianul)
Scandal cu focuri de arma, in plina strada Scandal cu focuri de arma în Capitala. Sâmbata seara, în jurul orelor 22.00, în zona Pietei Progresul... ...continuare.

Ponta, despre Iohannis si Blaga: Niste politruci care vor sa candideze

publicat 2014-08-29 16:45:37 (Puterea)
Ponta, despre Iohannis si Blaga: Niste politruci care vor sa candideze Victor Ponta a declarat vineri ca Elena Udrea, Klaus Iohannis si Vasile Blaga stiu sa faca doar scandal si ca niciun om din tara nu ar trebui sa fie sclavul acestora. Mia mult, Ponta i-a catalogat pe acestia drept politruci care stiu sa faca scandal. "Am vazut ca ieri grupul acesta de politruci, politrucul este un termen pe care imi permit sa il folosesc de la domnul Iohannis, grupul asta de politruci Blaga, Iohannis, Udrea ne-au aratat foarte clar ce stiu ei sa faca. Ei stiu sa faca scandal,... ...continuare.

INFP: Cutremur cu magnitudinea de 4 grade pe scara Richter in judetul Buzau, zona seismica Vrancea

publicat 2014-08-29 11:15:25 (Puterea)
INFP: Cutremur cu magnitudinea de 4 grade pe scara Richter in judetul Buzau, zona seismica Vrancea Institutul National pentru Fizica Pamantului (INFP) a anuntat ca un cutremur cu magnitudinea de 4 grade pe scara Richter s-a produs, vineri dimineata, la ora 9.24, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea.Potrivit sursei citate, seismul s-a produs la o adancime de 125 de kilometri. Cele mai apropiate orase de epicentrul sau sunt Covasna (38 km),Valenii de Munte (48 km), Sacele (53 km),Targu Secuiesc (54 km) si Ramnicu Sarat (56 km). ...continuare.

Un cutremur de 4 grade s-a produs in aceasta dimineata in Buzau

publicat 2014-08-29 10:15:30 (Ziarul-Financiar)
Un cutremur de 4 grade s-a produs in aceasta dimineata in Buzau Un cutremur de 4 grade pe scara Richter s-a produs, vineri dimineata, la ora 9.24, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, potrivit Institutului National pentru Fizica Pamantului (INFP). Seismul s-a produs la o adancime de 125 de kilometri.Cele mai apropiate orase de epicentrul sau sunt Covasna (38 km),Valenii de Munte (48 km), Sacele (53 km),Targu Secuiesc (54 km) si Ramnicu Sarat (56 km). ...continuare.

Electroarges face oferta de preluare a producatorului de suruburi Elars

publicat 2014-08-28 16:01:00 (Ziarul-Financiar)
Electroarges face oferta de preluare a producatorului de suruburi Elars Citeste si: Electroarges va produce aspiratoare pentru lantul de bricolaj Dedeman Electroarges produce pentru Dedeman aspiratoare personalizate Producatorul de aparate electrocasnice Electroarges (simbol bursier ELGS), controlat indirect de omul de afaceri Catalin Chelu, va derula o oferta publica de preluare obligatorie prin care intentioneaza sa cumpere 2,88 milioane de actiuni ale producatorului de elemente de asamblare Elars Ramnicu Sarat (ELAR) la pretul de 0,10 lei pe... ...continuare.

Numirea lui Valcov la Buget, un alt subiect de scandal intre Ponta si Basescu

publicat 2014-08-28 00:00:14 (Bursa)
Numirea lui Valcov la Buget, un alt subiect de scandal intre Ponta si Basescu Presedintia si Guvernul gasesc aproape in fiecare zi subiect de disputa mediatica. Daca la inceputul saptamanii a fost autostrada Comarnic-Brasov, ieri s-a ivit un nou scandal. Administratia Prezidentiala a informat aseara, printr-un comunicat de presa, ca amana ceremonia de investire a noului ministru al Bugetului Darius Valcov, din cauza faptului ca premierul Victor Ponta si-a anulat prezenta la eveniment. Comunicatul de presa mai spunea ca gestul premierului ar putea sa insemne ca Valcov... ...continuare.

Scandal monstru in TVR. SUMA IMENSA, platita pentru meciul Steaua - Ludogorets

publicat 2014-08-27 22:45:32 (Realitatea-TV)
Scandal monstru in TVR. SUMA IMENSA, platita pentru meciul Steaua - Ludogorets Televiziunea Romana e lovita de un nou scandal de proportii. Conform site-ului InPolitics, in sedinta Consiliului de Administratie al TVR a avut loc o dezbatere furtunoasa legata de suma de achizitie a meciului dintre si Ludogorets, din mansa tur a playoff-ului pentru . Sursa citata sustine ca presedintele Stelian Tanase s-a aratat uluit de suma mare platita pentru drepturile TV ale meciului si i-a cerut explicatii producatorului general Cristian Zgabercea. 45.000 de euro a platit TVR pentru... ...continuare.

Politist BATUT si MUȘCAT DE FAȚA. Ca sa se apere a tras un foc cu arma din dotare

publicat 2014-08-27 17:00:27 (Realitatea-TV)
Politist BATUT si MUȘCAT DE FAȚA. Ca sa se apere a tras un foc cu arma din dotare Un politist din localitatea constanteana Nicolae Balcescu a fost lovit si muscat de doi indivizi care faceau scandal in comuna. Politistul a mers noaptea trecuta sa aplaneze un scandal provocat de doi indivizi in localitatea constanteana Nicolae Balcescu, scrie reporterntv.ro. In loc sa se potoleasca, barbatii bine ametiti de alcool, au sarit la bataie. Unul dintre ei l-a lovit pe un agent, ba chiar l-a si muscat, de mai multe ori, de fata. Politstul a incercat sa il imobilizeze insa a fost... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

salvamari infrangere facebook asus arad curtea veche religie rectificare bugetara accident actorul prahova eforie gazelor orientare nasa laurette ferrari dizolvarea parlamentului vanatori buget piscine test tvr hd floare laptop evaluare baraj trafic de dragnea tva redus la paine candidatii budapesta geiger inmatriculat radet inginer prea vremia sabin ascom romantica crudu instalati locui proiect mihai eminescu sibiu berta dima marie curie