Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un nou SCANDAL ZGUDUIE sistemul medical din Romania! Un manager de spital INREGISTRAT in timp ce ii INJURA pe rezidenti in SALA de OPERATIE | AUDIO

publicat 2016-08-31 10:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Un nou SCANDAL ZGUDUIE sistemul medical din Romania! Un manager de spital INREGISTRAT in timp ce ii INJURA pe rezidenti in SALA de OPERATIE | AUDIO Un nou scandal a izbucnit la Spitalul Floreasca din capitala, in care managerul spitalului, Sorin Paun, este implicat direct. Acesta a fost inregistrat in timp ce isi injura rezidentii in sala de operatie. ...continuare.

Un NOU SCANDAL zguduie Politia Romana. Un COMANDANT CU BMW este acuzat de un SIMPLU CETATEAN. Actiune in forta, ca-n FILMELE AMERICANE

publicat 2016-08-31 00:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Un NOU SCANDAL zguduie Politia Romana. Un COMANDANT CU BMW este acuzat de un SIMPLU CETATEAN. Actiune in forta, ca-n FILMELE AMERICANE Politia Romana este atrasa intr-un nou scandal, in care apare chiar un comandant din judetul Mehedinti. ...continuare.

Este scandal la CFR Marfa. Noua conducere a companiei a inceput sa faca disponibilizari

publicat 2016-08-30 13:00:02 (Antena3)
Este scandal la CFR Marfa. Noua conducere a companiei a inceput sa faca disponibilizari Este scandal la CFR Marfa dupa ce noua conducere a companiei a început sa faca disponibilizari. Pentru moment au fost concediati 27 de angajati de la regionala CFR Marfa Craiova, dar sindicalistii... ...continuare.

Caramel sarat - fabulele politice ale lui Csaba Székely

publicat 2016-08-30 03:30:05 (Dilema-Veche)
Titlul piesei este un emoticon, :P – acel „scoate limba“ extras probabil din cartoons, care arata ca se glumeste, dar si ca gluma este ironica sau absurda – si are un subtitlu explicativ, Patru piesute politice despre dusmani. ...continuare.

Tragedie urmata de scandal, medici acuzati: "Nu au vrut sa-l ia in ambulanta pentru ca avea nisip pe el"

publicat 2016-08-29 18:15:15 (Romania-TV)
Tragedie urmata de scandal, medici acuzati: "Nu au vrut sa-l ia in ambulanta pentru ca avea nisip pe el" Tragedie urmata de scandal pe plaja din Sulina. Un barbat a murit inecat, iar martorii acuza echipajul medical ca a intervenit prea tarziu si nu avea dotarile necesare. ...continuare.

Curtea de Conturi: Sediul PNL Tecuci, renovat din banii primariei

publicat 2016-08-29 13:30:17 (Romania-TV)
Curtea de Conturi: Sediul PNL Tecuci, renovat din banii primariei Scandal de amploare si ancheta la o primarie care a cheltuit 100 de mii de euro din bani publici pentru renovarea sediului PNL. ...continuare.

Stelian Tanase, dezvaluiri dintr-un scandal imens: Ce devoaleaza jurnalistul

publicat 2016-08-25 11:30:10 (Realitatea-TV)
Stelian Tanase, dezvaluiri dintr-un scandal imens: Ce devoaleaza jurnalistul Jurnalistul Stelian Tanase scoate la iveala amanunte "grele" ale unui scandal imens din soectatea romaneasca. Tanase vorbeste de "desfiintarea" Muzeului Taranului Roman, situatie la care s-a ajuns din cauza unei decizii proaste a noului director interimar al institutiei. ...continuare.

Scandal pentru un masaj erotic la un hotel de lux din Craiova

publicat 2016-08-25 11:15:14 (Romania-TV)
Scandal pentru un masaj erotic la un hotel de lux din Craiova Scandal de amploare intr-un hotel de lux din Craiova. Un arab a devenit agresiv dupa ce maseuzele au refuzat sa-i faca masaj erotic. Acesta a amenintat ca va face plangere la Ambasada ca nu ii sunt respectate drepturile. Scandalul s-a incheiat abia dupa interventia politistilor. ...continuare.

Seceta a distrus porumbul in judetul Buzau si a uscat legumele din Vrancea

publicat 2016-08-25 00:00:04 (Bursa)
Seceta a distrus porumbul in judetul Buzau si a uscat legumele din Vrancea Seceta a parjolit mii de hectare de porumb, dar nici culturile de soia, floarea soa-relui si lucerna nu se prezinta mai bine. Fermierii din Buzau si Vrancea sunt disperati: lipsa ploilor din ultima luna i-a lasat fara productie. La Buzau, Directia Agricola, in loc sa estimeze productiile, calculeaza pierderile. Sunt deja afectate mii de hectare cultivate cu porumb, iar notificarile de la fermieri continua sa curga anuntand un dezastru la momentul recoltarii. Cosmin Florea, directorul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »