Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Scandal in PNL pe Legea vaccinarii. Senator PNL: "Motive religioase pentru refuzul vaccinarii"

publicat 2017-09-25 13:30:02 (Antena3)
Scandal in PNL pe Legea vaccinarii. Senator PNL: Motive religioase pentru refuzul vaccinarii Este scandal în PNL pe tema legii vaccinarii. Liberalii se reunesc azi în sedinta pentru a stabili, printre altele, ce forma a legii vor sustine. Asta dupa ce un senator PNL, a depus un amendament... ...continuare.

Scandal urias in showbizul autohton! Un cantaret face acuzatii grave la adresa tatalui sau

publicat 2017-09-25 13:00:02 (Antena3)
Scandal urias in showbizul autohton! Un cantaret face acuzatii grave la adresa tatalui sau Scandal urias in showbizul autohton. Calin Geambasu isi acuza tatal ca, desi posteaza intr-un familist convins, nu l-a sprijinit niciodata si doar s-a folosit de el. "Eu de la 16 ani... ...continuare.

Familia Kardashian, cel mai mare scandal de la sex tape-ul care i-a LANSAT

publicat 2017-09-25 11:00:08 (Realitatea-TV)
Familia Kardashian, cel mai mare scandal de la sex tape-ul care i-a LANSAT Familia Kardashian se afla in centrul unui urias scandal, dupa ce mezina familiei, Kylie Jenner, a confirmat faptul ca este insarcinata. ...continuare.

FCSB, VICTORIE uriasa in derby de Romania cu Dinamo: scandal de PROPORȚII pe National Arena

publicat 2017-09-24 23:30:04 (Click)
FCSB, VICTORIE uriasa in derby de Romania cu Dinamo: scandal de PROPORȚII pe National Arena FCSB s-a impus in fata lui Dinamo cu scorul de 1-0, in derby de Romania. Meciul a fost unul cu scandal, pentru ca FCSB ar fi trebuit sa ramana in 10, dupa un fault urat al lui Benzar. Citeste mai departe... ...continuare.

Horia Macellariu, destinul unui amiral judecat pentru crime de razboi: eroul care a salvat Constanta

publicat 2017-09-23 16:15:02 (Adevarul)
Horia Macellariu, destinul unui amiral judecat pentru crime de razboi: eroul care a salvat Constanta Amiralul care a salvat Constanta de la distrugere, dupa actul de la 23 August 1944, a fost aruncat de comunisti in temnita vreme de 16 ani, fiind acuzat de crime de razboi si ca a aparat monarhia. A trecut prin cele mai grele inchisori comuniste: Aiud, Ramnicu Sarat si Gherla si i s-a confiscat toata averea. Dupa eliberare a fost urmarit de Securitate pana la moarte sa, in 1989. ...continuare.

Scandal MARE facut de Sorana Cirstea in Coreea de Sud: Romanca s-a certat cu arbitrul! Acuzatii DURE in urma unei decizii controversate - VIDEO

publicat 2017-09-22 23:30:02 (Click)
Scandal MARE facut de Sorana Cirstea in Coreea de Sud: Romanca s-a certat cu arbitrul! Acuzatii DURE in urma unei decizii controversate - VIDEO Sorana Cirstea a fost protagonista unui scandal urias in Coreea de Sud. Romanca a avut o reactie dura la adresa organizatorilor turneului de la Seul, dupa ce a reusit calificarea in sferturile de finala ale competitiei. Citeste mai departe... ...continuare.

SCANDAL IMENS cu Tudor Chirila: A PLECAT din emisiune din cauza unor "glume de c..." VIDEO

publicat 2017-09-22 21:30:11 (Romania-TV)
SCANDAL IMENS cu Tudor Chirila: A PLECAT din emisiune din cauza unor "glume de c..." VIDEO Scandal imens cu vedeta ProTV, Tudor Chirila, in prim plan. Rockerul a iesit pur si simplu dintr-o emisiune dupa ce s-a contrat, in direct, cu moderatorii emisiunii. Totul s-a intamplat la matinalul Digi FM. Prezentatorii emisiunii, Bogdan Miu si Catalin Striblea, l-au enervat pe Chirila cu mai multe glume pe seama acestuia, conform adevarul.ro. ...continuare.

CAB judeca astazi cererea tortionarului Visinescu de intrerupere a executarii pedepsei

publicat 2017-09-22 11:30:02 (Bursa)
CAB judeca astazi cererea tortionarului Visinescu de intrerupere a executarii pedepsei Curtea de Apel Bucuresti (CAB) judeca astazi cererea de intrerupere a executarii pedepsei din motive medicale formulata de tortionarul Alexandru Visinescu, fostul comandant al Penitenciarului Ramnicu Sarat, condamnat la 20 de ani de inchisoare pentru crime impotriva umanitatii. ...continuare.

Curtea de Apel Bucuresti judeca vineri cererea tortionarului Visinescu de intrerupere a executarii pedepsei

publicat 2017-09-22 09:15:08 (Romania-TV)
Curtea de Apel Bucuresti judeca vineri cererea tortionarului Visinescu de intrerupere a executarii pedepsei Curtea de Apel Bucuresti judeca vineri cererea de intrerupere a executarii pedepsei din motive medicale formulata de tortionarul Alexandru Visinescu, fostul comandant al Penitenciarului Ramnicu Sarat, condamnat la 20 de ani de inchisoare pentru crime impotriva umanitatii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »