Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

S-a lasat cu scandal in casa "Mireasa pentru fiul meu!" Doi dintre concurenti, pe punctul de a se lua la bataie: "Daca-ti dau una..." (VIDEO)

publicat 2017-02-25 17:00:02 (Antena-1)
Tensiunile acumulate spre finalul acestui sezon "Mireasa pentru fiul meu" si-au spus cuvantul. Concuretii sunt tot mai nervosi, iar starea lor de spirit a condus catre un scandal monstru intre Madalin si Petru B.. ...continuare.

Declaratia lui Dragnea ca nu sunt membru PSD are consecinte foarte grave, care risca sa arunce PSD intr-un scandal european

publicat 2017-02-24 20:30:03 (Bursa)
Declaratia lui Dragnea ca nu sunt membru PSD are consecinte foarte grave, care risca sa arunce PSD intr-un scandal european Europarlamentarul Catalin Ivan a declarat ca afirmatia lui Liviu Dragnea potrivit careia el nu ar fi membru PSD de doi ani are consecinte foarte serioase si grave si "risca sa arunce PSD intr-un scandal european", intrucat banii alocati de Parlamentul European pentru grupul eurodeputatilor PSD se face functie de numarul de membri. Catalin Ivan a sustinut, vineri, o conferinta de presa in comuna ieseana Dobrovat, unde este membru in organizatia locala a PSD, el cerandu-i lui Liviu Dragnea sa... ...continuare.

Anunt important despre craterul care a inghitit un autoturism, la Ramnicu Sarat. "E un sit arheologic medieval" - VIDEO

publicat 2017-02-23 18:30:01 (Antena3)
Anunt important despre craterul care a inghitit un autoturism, la Ramnicu Sarat. E un sit arheologic medieval - VIDEO Craterul adanc de cativa metri metri adancime care a inghitit un autoturism in noaptea de miercuri spre joi intr-o parcare din municipiul Ramnicu Sarat amplasata pe DN 2... ...continuare.

Masina inghitita de un crater urias surpat in parcare. Ce ascundea groapa si de ce NU va fi astupata

publicat 2017-02-23 17:15:06 (Realitatea-TV)
Masina inghitita de un crater urias surpat in parcare. Ce ascundea groapa si de ce NU va fi astupata Traficul rutier a fost deviat, joi, pentru a doua oara, in Ramnicu Sarat, unde o masina a cazut intr-o groapa care s-a format intr-o parcare, dupa ce o bucata de asfalt s-a surpat. Reprezentantii Muzeului Judetean Buzau spun ca masina era parcata pe arcada unei crame subterane brancovenesti. ...continuare.

Scandal pe protocoalele DNA-SRI. Țutuianu: Protocoalele nu implica doar SRI, pana la urma SRI este un prestator de servicii

publicat 2017-02-23 17:00:02 (Antena3)
Scandal pe protocoalele DNA-SRI. Țutuianu: Protocoalele nu implica doar SRI, pana la urma SRI este un prestator de servicii In plin scandal despre un protocol intre DNA si SRI, procurorul general al Romaniei recunoaste existenta lui. Augustin Lazar a afirmat ca acesta a existat din 2009 si pana in... ...continuare.

Ce au descoperit arheologii in pamant, la Ramnicu Sarat, dupa ce au scos masina inghitita azi de o groapa

publicat 2017-02-23 15:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Ce au descoperit arheologii in pamant, la Ramnicu Sarat, dupa ce au scos masina inghitita azi de o groapa Ce au descoperit arheologii in pamant, la Ramnicu Sarat, dupa ce au scos masina inghitita azi de o groapa ...continuare.

Scandal in PNL pe banii cheltuiti in campanie pentru Dacian Ciolos

publicat 2017-02-23 12:00:02 (Antena3)
Scandal in PNL pe banii cheltuiti in campanie pentru Dacian Ciolos Scandal urias în PNL pe banii cheltuiti în campanie pentru Dacian Ciolos. Liberalii au fost pagubiti cu mii de euro de Felix Tataru. PNL a apelat la firma lui Tataru pentru celebrele afise cu... ...continuare.

Autoturism "inghitit" de un crater adanc de peste 5 metri. Imagini incredibile

publicat 2017-02-23 11:00:11 (Realitatea-TV)
Autoturism "inghitit" de un crater adanc de peste 5 metri. Imagini incredibile Un autoturism a cazut intr-un crater adanc de aproape 5 metri, format in noaptea de miercuri spre joi, intr-o parcare de pe o strada din Ramnicul Sarat, conform reporterbuzoian.ro. ...continuare.

Autoturism "inghitit" de un crater adanc de peste doi metri

publicat 2017-02-23 10:00:22 (Romania-TV)
Autoturism "inghitit" de un crater adanc de peste doi metri Un autoturism a cazut intr-un crater adanc de peste doi metri, format in noaptea de miercuri spre joi, intr-o parcare de pe o strada din Ramnicul Sarat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »