Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Un barbat din Afumati s-a urcat la volan in stare de ebrietate si a distrus o conducta de gaze

publicat 2015-05-04 14:15:06 (Gandul)
Un barbat din Afumati s-a urcat la volan in stare de ebrietate si a distrus o conducta de gaze Un barbat din Afumati, care avea permisul suspendat, s-a urcat baut la volan si a scapat masina de sub control, distrugand o conducta de gaze, la Ramnicu Sarat, in urma incidentului fiind inregistrate scurgeri de gaze, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un nou cutremur in aceasta dimineata

publicat 2015-05-04 09:45:13 (Ziarul-Atac)
Un nou cutremur in aceasta dimineata Un cutremur cu magnitudine 3,5 pe Richter a avut loc luni dimineata, in zona seismica Vrancea, judetul Buzau.Seismul cu magnitudinea de 3,5 grade pe scara Richter s-a produs luni dimineata, la ora locala 8,00, in zona seismica Vrancea, judetul Buzau, potrivit Institutului National pentru Fizica Pamantului /INFP/.Cutremurul a avut loc la o adancime de 140 de kilometri, iar localitatile cele mai apropiate de epicentru au fost Covasna (33 km), Targu Secuiesc (48 km), Ramnicu Sarat (55 km),... ...continuare.

Un nou cutremur in zona Vrancea

publicat 2015-05-04 09:30:03 (Cotidianul)
Un nou cutremur in zona Vrancea Localitatile cele mai apropiate de epicentru au fost Covasna (33 km), Târgu Secuiesc (48 km), Râmnicu Sarat (55 km) si... ...continuare.

Povesti infioratoare: A VIOLAT un barbat celebru mai multe femei? El spune ca e un cosmar | VIDEO

publicat 2015-05-03 15:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Povesti infioratoare: A VIOLAT un barbat celebru mai multe femei? El spune ca e un cosmar | VIDEO Se afla de multa vreme in centrul unui scandal sexual de proportii. Si aceasta nu e tot. ...continuare.

Protest de 1 MAI. Au mutat Vama Veche in fata Guvernului si Jandarmeria i-a luat pe sus, cu mare scandal VIDEO

publicat 2015-05-02 13:45:44 (Romania-TV)
Protest de 1 MAI. Au mutat Vama Veche in fata Guvernului si Jandarmeria i-a luat pe sus, cu mare scandal VIDEO Mai multi tineri care nu au mai reusit sa ajunga in Vama Veche de 1 mai, s-au gandit sa mute plaja in fata Guvernului Romaniei. Cu toate acestea, jandarmii nu au gustat gluma si i-au luat pe sus, cu urlete si scandal. Imaginile au fost postate pe internet, unde au devenit virale. ...continuare.

Scandal la bordul unei curse Tarom spre Amsterdam provocat de un barbat. Incidentul a intarziat cursa cu 30 de minute

publicat 2015-05-01 13:30:20 (ProTV)
Scandal la bordul unei curse Tarom spre Amsterdam provocat de un barbat. Incidentul a intarziat cursa cu 30 de minute Un roman, care a provocat scandal intr-o cursa Tarom care circula pe ruta Bucuresti - Amsterdam, a fost imobilizat de alti pasageri pana la destinatie. Incidentul a provocat o intarziere de 30 de minute a cursei de intoarcere in Capitala. ...continuare.

Un roman a facut scandal la bordul unui avion Tarom, el fiind imobilizat de ceilalti pasageri

publicat 2015-05-01 12:30:31 (Puterea)
Un roman a facut scandal la bordul unui avion Tarom, el fiind imobilizat de ceilalti pasageri Un roman, pasager al unei curse Tarom, a facut scandal la bord si a fost imobilizat in scaun, de alti pasageri. Incidentul a avut loc in cursa RO 363, OTP-AMS, de miercuri, (ora decolare 15.20) si a fost raportat de membrii echipajului dupa aterizarea pe aeroportul de plecare, potrivit unui comunicat de presa al Tarom. ...continuare.

Un roman a facut scandal la bordul unei curse Tarom, fiind imobilizat in scaun de alti pasageri

publicat 2015-05-01 12:30:08 (Gandul)
Un roman a facut scandal la bordul unei curse Tarom, fiind imobilizat in scaun de alti pasageri Un roman pasager al unei curse Tarom pe ruta Bucuresti - Amsterdam a inceput sa faca scandal la bord si a fost imobilizat in scaun, de alti pasageri, pana la incheierea cursei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »