Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Alerta HIDROLOGICA pentru mai multe judete din centrul si sudul tarii

publicat 2015-03-27 12:30:20 (Romania-TV)
Alerta HIDROLOGICA pentru mai multe judete din centrul si sudul tarii Hidrologii au emis avertizare cod galben pentru bazinele Olt, Arges, Ialomita, Buzau, Ramnicu Sarat si Putna. ...continuare.

Mireasa pentru fiul meu: O alta concurenta AMENINTA ca va SARI gradul

publicat 2015-03-26 16:00:15 (Romania-TV)
Mireasa pentru fiul meu: O alta concurenta AMENINTA ca va SARI gradul MIREASA PENTRU FIUL MEU: Fiind implicata in cel mai recent scandal din casa "Mireasa pentru fiul meu", scandal mentinut de Lavinia si doamna Maria, Laurica a spus intr-o editie recenta ca nu mai poate suporta jignirile care ii sunt aduse, iar daca totul va continua aceasta va sari gardul casei. ...continuare.

Demisie cu iz de scandal la Casa Alba: De ce a plecat florareasa

publicat 2015-03-25 23:30:14 (Realitatea-TV)
Demisie cu iz de scandal la Casa Alba: De ce a plecat florareasa Un scandal pare sa incolteasca in SUA, avand in centru Casa Alba si pe prima doamna, Michelle Obama. ...continuare.

O martora in dosarul lui Visinescu povesteste despre moartea tatalui sau: "In ultima zi de viata, a fost adus in celula de doi indivizi care practic il tarau de brate"

publicat 2015-03-25 22:15:04 (Gandul)
O martora in dosarul lui Visinescu povesteste despre moartea tatalui sau: In ultima zi de viata, a fost adus in celula de doi indivizi care practic il tarau de brate Fiica unui fost detinut din Penitenciarul Ramnicu Sarat, audiata in dosarul lui Alexandru Visinescu, fost comandant al unitatii, a povestit, miercuri, la Curtea de Apel Bucuresti, despre cele indurate de tatal ei, care a murit in inchisoarea comunista. ...continuare.

Orori care nu trebuie uitate, petrecute in penitenciarul condus de Visinescu. "Tata nu mai avea chip de om"

publicat 2015-03-25 22:15:01 (Antena3)
Orori care nu trebuie uitate, petrecute in penitenciarul condus de Visinescu. Tata nu mai avea chip de om" Fiica unui fost detinut din Penitenciarul Ramnicu Sarat, audiata in dosarul lui Alexandru Visinescu, a povestit, miercuri, la Curtea de Apel Bucuresti, despre cele indurate de tatal ei, care a murit in... ...continuare.

Martora in dosarul lui Visinescu povesteste despre moartea tatalui sau in Penitenciarul Ramnicu Sarat

publicat 2015-03-25 21:45:16 (Mediafax)
Martora in dosarul lui Visinescu povesteste despre moartea tatalui sau in Penitenciarul Ramnicu Sarat Fiica unui fost detinut din Penitenciarul Ramnicu Sarat, audiata in dosarul lui Alexandru Visinescu, fost comandant al unitatii, a povestit, miercuri, la Curtea de Apel Bucuresti, despre cele indurate de tatal ei, care a murit in inchisoarea comunista. ...continuare.

Scandal in Parlament. Deputatii vor sa se apere mai bine de procurori

publicat 2015-03-25 13:15:01 (Antena3)
Scandal in Parlament pe tema noilor reguli privind arestarea si retinerea unui deputat. Noul regulament al Camerei Deputatilor ar trebui votat astazi dar momentul se amana. Reporterul Antena 3, Andreea... ...continuare.

INIMAGINABIL! Acum 55 de ani VIȘINESCU a EXECUTAT un DEȚINUT?

publicat 2015-03-25 12:45:13 (Libertatea)
INIMAGINABIL! Acum 55 de ani VIȘINESCU a EXECUTAT un DEȚINUT? Lucrurile se complica pentru Alexandru Visinescu, tortionarul judecat in libertate pentru crime impotriva umanitatii. In timp ce fostul sef din vremuri comuniste al Puscariei Ramnicu Sarat neaga orice fel de acuzatie, procurorii au gasit un martor care sustine ca Visinescu ar fi executat un detinut. Publicitate Martorul acuzarii, un anume Caldararu, a rememorat, miercuri, in fata magistratilor de la Curtea de Apel un indicent deosebit de grab de care s-ar face vinovat Visinescu. Este vorba... ...continuare.

Ministrul surprins ca se masturba a ramas cu mana intinsa

publicat 2015-03-25 00:00:24 (Libertatea)
Celebrul scandal sexual in care a fost implicat Paul Pacarurau, fostul ministru al muncii, s-a... ...continuare.

Noul regulament al Camerei Deputatilor provoaca SCANDAL in Parlament

publicat 2015-03-24 09:15:02 (Antena3)
Noul regulament al Camerei Deputatilor provoaca scandal in Parlament. Miza este posibilitatea de schimbare mai usoara a presedintelui Camerei Deputatilor, dar si modul in care vor fi abordate cererile de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

balada ciocan inspectorii vamali canal ralph ministerul economiei parlament sapphire accident aviatic arsi ioan bene certeze kronos compatibilitate hidroelectrica romeo vin ploile marinela cornea trageri la sorti coafuri pozitii sex burlacul baroul cadrelor accidente de circulatie vulcani lia olguta vasilescu penticostali bunesti magazinele croaziera carmen negoita tazlau flavia apicultori francais film arestare postliceale suceava umf iasi manele nelutu calinesti gyorfi pierdut viata pictorial razvan rat literatura