Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Scandal sexual la o manastire! Un calugar a lasat insarcinata o enoriasa

publicat 2017-05-30 00:15:01 (Antena3)
Scandal sexual la o manastire! Un calugar a lasat insarcinata o enoriasa Este scandal la un lacas de cult din judetul Cluj. Un calugar de la Manastirea Rasca Transilvana a lasat insarcinata o enoriasa de aproximativ 30 de ani. Imediat dupa ce s-a aflat... ...continuare.

Legea de functionare a Curtii de Conturi, modificata cu SCANDAL de senatori

publicat 2017-05-29 19:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Legea de functionare a Curtii de Conturi, modificata cu SCANDAL de senatori Dupa un scandal intre Putere si Opozitie in plenul de luni al Senatului sedinta a fost reluata. Senatorii au votat propunerea legislativa pentru modificarea Legii nr. 94/1992 privind organizarea si functionarea Curtii de Conturi. In varianta adoptata azi, si consilierii de conturi care au avut un mandat incomplet din motive neimputabile lor vor primi pensie de serviciu. ...continuare.

SCANDAL in Senat intre Putere si Opozitie. VEZI motivul disputei

publicat 2017-05-29 18:45:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL in Senat intre Putere si Opozitie. VEZI motivul disputei In sedinta de plen de luni a Senatului a izbucnit un scandal urias, dupa ce grupul PSD nu a sesizat senatorii ca s-a trecut la votul pe legile organice. Astfel, partidele de Opozitie, PNL, PMP si USR au parasit sala de plen. ...continuare.

Scandal la o manastire din Romania! Un calugar a lasat gravida o enoriasa

publicat 2017-05-29 17:30:03 (CanCan)
Scandal la o manastire din Romania! Un calugar a lasat gravida o enoriasa O femeie de aproximativ 30 de ani a ramas gravida cu un calugar de la Manastirea Rasca Transilvana. Dupa ce cazul a iesit la iveala, "pacatosul" si-a luat "concediu". Intr-o filmare cu camera ascunsa, calugarul sef spune ca totul a fost "o neatentie" si cel mai probabil preotul isi va recunoaste copilul. Aceasta manastire nu este la primul scandal cu tenta sexuala. Anii trecuti, mai multe maicute ar fi ramas insarcinate dupa ce s-au impreunat cu calugarii. Acum, la Manastirea Rasca... ...continuare.

Scandal MONSTRU! Olguta Vasilescu, atacata DUR de un lider sindical: 'Mentalitate usor comunista'

publicat 2017-05-29 11:30:02 (Click)
Scandal MONSTRU! Olguta Vasilescu, atacata DUR de un lider sindical: 'Mentalitate usor comunista' Scandal monstru pe legea salarizarii! Bogdan Hossu, liderul sindicatului Cartel Alfa, lanseaza un atac dur luni la adresa ministrului Muncii, dupa ce Olguta Vasilescu a sustinut ca legea salarizarii nu a fost inteleasa de multi dintre liderii de sindicat si ca exista interese Citeste mai departe... ...continuare.

SCANDAL si acuzatii grave intre Raed Arafat si un ministru: Se pune in pericol viata oamenilor

publicat 2017-05-28 11:30:02 (Click)
SCANDAL si acuzatii grave intre Raed Arafat si un ministru: Se pune in pericol viata oamenilor Scandal imens si acuzatii grave la adresa unui ministru din cabinetul lui Sorin Grindeanu. Secretarul de stat, Raed Arafat l-a facut praf pe ministrul Sanatatii, Florian Bodog. Acesta spune ca Bodog blocheaza achizitionarea unor ambulante si ca pune in pericol viata pacientilor. Citeste mai departe... ...continuare.

Un nou scandal cu presedintele statului Filipine. Mesaj pentru soldati: "Daca violati trei femei, o sa iau vina asupra mea"

publicat 2017-05-28 08:30:06 (ProTV)
Un nou scandal cu presedintele statului Filipine. Mesaj pentru soldati: Daca violati trei femei, o sa iau vina asupra mea Presedintele filipinez a starnit din nou un imens scandal, glumind despre viol, intr-un discurs adresat soldatilor. ...continuare.

Becali ii raspunde lui Hagi: "Nu exista scandal intre noi"

publicat 2017-05-26 12:30:06 (OnlineSport)
Gigi Becali sustine ca nu are nicio problema cu Gheorghe Hagi si ca intre cei doi nu exista niciun scandal pe subiectul titlului din Liga 1. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »