Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

O femeie a murit la Braila, dupa ce a fost lovita de un copac doborat de vant

publicat 2017-07-25 23:45:01 (Antena3)
O femeie a murit la Braila, dupa ce a fost lovita de un copac doborat de vant Femeia lovita marti seara de un copac doborât de vânt în statiunea Lacu Sarat din Braila a decedat, potrivit informatiilor furnizate de purtatorul de cuvânt al ISU Braila, lt. col.... ...continuare.

Prapad in Braila din cauza unei vijelii. Patru persoane au fost ranite, o femeie este in coma

publicat 2017-07-25 22:45:24 (Romania-TV)
Prapad in Braila din cauza unei vijelii. Patru persoane au fost ranite, o femeie este in coma Patru persoane au fost ranite in urma vijeliei care s-a abatut, marti seara, asupra judetului Braila, printre victime fiind si doi soti peste care a cazut un copac in statiunea Lacu Sarat, femeia fiind in coma la Spitalul Judetean. ...continuare.

Patru persoane ranite, intre care o femeie in coma, in urma unei furtuni, la Braila. 40 de localitati nu au curent

publicat 2017-07-25 22:45:10 (ProTV)
Patru persoane ranite, intre care o femeie in coma, in urma unei furtuni, la Braila. 40 de localitati nu au curent Patru persoane au fost ranite in urma vijeliei care s-a abatut, marti seara, asupra judetului Braila, printre victime fiind si doi soti peste care a cazut un copac in statiunea Lacu Sarat, femeia fiind in coma la Spitalul Judetean. ...continuare.

SCANDAL la Politie! Doua fete BETE s-au PIPAIT in semn de protest, ca au fost retinute - VIDEO

publicat 2017-07-25 17:45:06 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL la Politie! Doua fete BETE s-au PIPAIT in semn de protest, ca au fost retinute - VIDEO Scandal la o sectie de politie din Republica Moldova, unde doua tinere, in stare de ebrietate au aratat gesturi obscene politistilor. ...continuare.

Scandal la Timisoara, unde omul lui Dragnea incearca sa faca ordine in PSD. Zece primari si un deputat se opun unei conduceri impuse

publicat 2017-07-25 16:45:02 (Antena3)
Scandal la Timisoara, unde omul lui Dragnea incearca sa faca ordine in PSD. Zece primari si un deputat se opun unei conduceri impuse Este scandal la sedinta de marti dupa-amiaza de la PSD Timis, unde secretarul general al PSD, Marian Neacsu, participa pentru a-i convinge pe liderii locali sa accepte schimbarea lui Sorin Grindeanu din fruntea... ...continuare.

Scandal de PROPORTII dupa preluarea echipei Rapid. Lider PNL, acuzatii GRAVE la adresa primarului Tudorache

publicat 2017-07-24 18:15:06 (Click)
Scandal de PROPORTII dupa preluarea echipei Rapid. Lider PNL, acuzatii GRAVE la adresa primarului Tudorache Scandal de proportii dupa ce primarul sectorului 1, Dan Tudorache, a demarat procedurile pentru preluarea echipei de fotbal Rapid. Citeste mai departe... ...continuare.

Galerie FOTO! "Marea Moarta" a Chinei este lacul ce isi schimba culorile oferind un impresionant spectacol al naturii

publicat 2017-07-24 15:45:01 (Antena-1)
Galerie FOTO! Marea Moarta a Chinei este lacul ce isi schimba culorile oferind un impresionant spectacol al naturii Natura ofera spectacole unice, iar lacul sarat din Yuncheng, China, a devenit, datorita jocului culorilor pe care-l ofera, una dintre cele mai populare atractii turistice din lume. ...continuare.

Tanar din Ramnicu Sarat, prins conducand in judetul Buzau cu 204 kilometri la ora. Ce amenda a primit

publicat 2017-07-24 12:30:09 (ProTV)
Tanar din Ramnicu Sarat, prins conducand in judetul Buzau cu 204 kilometri la ora. Ce amenda a primit Un tanar de 27 de ani din Ramnicu Sarat, aflat la volanul unei masini de lux, a fost prins de radar in judetul Buzau in timp ce conducea cu 204 kilometri la ora, el ramanand fara permis si fiind amendat contraventional. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »