Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Un nou scandal zguduie sistemul sanitar. Guvernul NU are bani pentru testarea vaccinurilor

publicat 2016-05-26 11:00:02 (Antena3)
Un nou scandal zguduie sistemul sanitar din Romania. Guvernul spune ca nu are bani sa verifice vaccinul Hexacima cu care au fost vaccinati 13 dintre cei 16 copii care s-au imbolnavit in Arges.... ...continuare.

Scandal in Parlament! Alesii se lupta cu toate puterile pentru a-si pastra vacanta electorala

publicat 2016-05-26 09:30:02 (Antena3)
E scandal in Parlament dupa ce un deputat PNL a cerut intreruperea vacantei pentru campanie electorala! Social-democratii spun ca liberalii sunt populisti in declaratii, in timp ce... ...continuare.

Romania s-a cutremurat azi noapte de DOUA ori. Tu le-ai simtit?

publicat 2016-05-26 09:15:02 (CanCan)
Romania s-a cutremurat azi noapte de DOUA ori. Tu le-ai simtit? Doua cutremure cu magnitudinea de 3,8 si 3,3 grade pe scara Richter s-au produs in judetul Vrancea, joi, intr-un interval de doua ore, potrivit Institutului National pentru Fizica Pamantului. Primul cutremur a avut magnitudinea 3,8 grade si a fost inregistrat la ora 03.41. Seismul s-a produs la adancimea de 137 de kilometri, iar orasele cele mai apropiate de epicentrul seismului sunt: Covasna, Ramnicu Sarat, Targu Secuiesc, Focsani si Marasesti, scrie News.roCutremurul a fost urmat, la ora... ...continuare.

Doua cutremure de 3,8 si 3,3 grade pe Richter, joi dimineata

publicat 2016-05-26 09:00:08 (Income-Magazine)
Doua cutremure de 3,8 si 3,3 grade pe Richter, joi dimineata Primul seism, de 3,8 grade pe scara Richter, a avut loc la ora locala 3,41, la o adâncime de 137 de kilometri, iar localitatile cele mai apropiate de epicentru au fost Covasna (37 km), Râmnicu Sarat (50 km), Târgu Secuiesc (50 km), Focsani (51 km) si Marasesti (60 km). ...continuare.

Familia SANZIANEI BURUIANA, implicata intr-un scandal dupa botez: "M-a bruscat!"

publicat 2016-05-25 20:00:03 (CanCan)
Familia SANZIANEI BURUIANA, implicata intr-un scandal dupa botez: M-a bruscat! Verisoara lui Nicolae Zuluf, sotul Sanzianei Buruiana, este implicata intr-un scandal! Femeia sustine ca a fost bruscata de politisti. Verisoara lui Zuluf a trecut prin clipe teribile in trafic. Tanara spune ca a fost bruscata de un politist care i-a luat permisul. Aceasta vrea sa faca contestatie.Verisoara lui Zuluf a fost bruscata de un politist. "Era rosu, ne-a facut semn sa trecem, vezi Doamne ca as fi dat peste el, presupun ca sunt camere de luat vederi. Mi-a dat cu pumnul in masina,... ...continuare.

Inundatii la Ramnicu Sarat, dupa o rupere de nori

publicat 2016-05-24 20:45:02 (Antena3)
Inundatii la Ramnicu Sarat, dupa o rupere de nori Pompierii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Buzau au intervenit, marti seara, cu motopompe si autospeciale pentru scoaterea apei din peste 20 de gospodarii din municipiul Râmnicu Sarat,... ...continuare.

Scandal intr-un spital din Romania! Medici acuzati de crima cu premeditare! "I-au scos perfuziile si i-au pus lumanarea la cap!"

publicat 2016-05-24 09:45:02 (Antena3)
Scandal intr-un spital din Romania! Medici acuzati de crima cu premeditare! I-au scos perfuziile si i-au pus lumanarea la cap! Sistemul medical din România a ajuns în centrul unui nou scandal de proportii, dupa ce mai multi medici au fost acuzati ca au ucis pacienti, scrie spynews.ro. Apartinatorii unei persoane care a... ...continuare.

Ion Niculae, in mijlocul unui nou scandal de coruptie, din spatele gratiilor. Cum a incercat sa-si obtina eliberarea

publicat 2016-05-20 14:00:09 (ProTV)
Ion Niculae, in mijlocul unui nou scandal de coruptie, din spatele gratiilor. Cum a incercat sa-si obtina eliberarea Un nou scandal de coruptie il are ca protagonist pe omul de afaceri Ioan Niculae. Procurorii anticoruptie investigheaza un posibil caz de trafic de influenta care ar fi avut ca miza eliberarea din inchisoare a mulltimilionarului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »