Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Scandal la Eurovision. UCRAINA nu o accepta pe reprezentanta RUSIEI

publicat 2017-03-22 17:15:07 (Romania-TV)
Scandal la Eurovision. UCRAINA nu o accepta pe reprezentanta RUSIEI Scandal urias la Eurovision: Ucraina nu o lasa pe reprezentanta Rusiei la competitie! Serviciile de securitate i-au interzis rusoaicei accesul pe teritoriul Ucrainei. ...continuare.

Prima reactie a lui Isaila in scandalul jucatorilor care au baut: "M-a impresionat un gest pe care l-au facut"

publicat 2017-03-22 15:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
Prima reactie a lui Isaila in scandalul jucatorilor care au baut: M-a impresionat un gest pe care l-au facut Ionut Nedelcearu, Patrick Petre, Alin Dudea si Vlad Olteanu se afla în centrul unui scandal pentru ca au baut alcool în avionul care ducea nationala de tineret a României în cantonamentul din Spania. Vezi detalii. Daniel Isaila, selectionerul nationalei de tineret, a oferit prima reactie în acest scandal si a vorbit despre cei 4 jucatori. "Am vorbit în aceasta dimineata cu ei, înainte de masa. ... ...continuare.

Prima reactie a lui Isaila in scandalul jucatorilor care au baut: "Asta m-a impresionat! Acest comportament le-ar putea dauna carierei"

publicat 2017-03-22 15:30:18 (Gazeta-Sporturilor)
Prima reactie a lui Isaila in scandalul jucatorilor care au baut: Asta m-a impresionat! Acest comportament le-ar putea dauna carierei Ionut Nedelcearu, Patrick Petre, Alin Dudea si Vlad Olteanu se afla în centrul unui scandal pentru ca au baut alcool în avionul care ducea nationala de tineret a României în cantonamentul din Spania. Vezi detalii. Daniel Isaila, selectionerul nationalei de tineret, a oferit prima reactie în acest scandal si a vorbit despre cei 4 jucatori. "Am vorbit în aceasta dimineata cu ei, înainte de masa. ... ...continuare.

Scandal la nationala! Patru dinamovisti, exclusi din lot dupa ce s-au imbatat in avion

publicat 2017-03-22 15:00:01 (Click)
Scandal la nationala! Patru dinamovisti, exclusi din lot dupa ce s-au imbatat in avion Scandal la nationala! Patru dinamovisti, exclusi din lot dupa ce s-au imbatat in avion ...continuare.

Scandal urias la Nationala Romaniei. Patru jucatori prinsi bauti. Federatia ii exclude din lot

publicat 2017-03-22 14:45:01 (Antena3)
Scandal urias la Nationala Romaniei. Patru jucatori prinsi bauti. Federatia ii exclude din lot Ionut Nedelcearu, Patrick Petre, Alin Dudea si Vlad Olteanu se afla în centrul unui scandal pentru ca au baut alcool în avionul care ducea nationala de tineret a României în cantonamentul di... ...continuare.

FOTO FABULOS Ce faceau cei 4 dinamovisti care au baut la nationala de tineret in aeroport! Cum s-au fotografiat jucatorii lui Contra cu cateva minute inainte de scandal

publicat 2017-03-22 12:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO FABULOS Ce faceau cei 4 dinamovisti care au baut la nationala de tineret in aeroport! Cum s-au fotografiat jucatorii lui Contra cu cateva minute inainte de scandal Ionut Nedelcearu, Patrick Petre, Alin Dudea si Vlad Olteanu se afla în centrul unui scandal pentru ca au baut alcool în avionul care ducea nationala de tineret a României în cantonamentul din Spania. Vezi detalii. Din informatiile venite de la surse din cadrul FRF, cei 4 si-au cumparat alcool din duty-free, înainte sa se urce în avion, si au baut în timpul zborului de 3 ore. ... ...continuare.

EXCLUSIV Informatii exclusive despre betia incredibila a dinamovistilor: "Unul a facut scandal, altul nici nu mai putea vorbi!". Cum au incercat sa ascunda alcoolul

publicat 2017-03-22 11:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Informatii exclusive despre betia incredibila a dinamovistilor: Unul a facut scandal, altul nici nu mai putea vorbi!. Cum au incercat sa ascunda alcoolul Ionut Nedelcearu, Patrick Petre, Alin Dudea si Vlad Olteanu se afla în centrul unui scandal pentru ca au baut alcool în avionul care ducea nationala de tineret a României în cantonamentul din Spania. Vezi detalii. O sursa din cadrul FRF a povestit în exclusivitate pentru GSP.ro cum a decurs totul: "A fost ziua de nastere a unuia dintre ei, Olteanu a facut 21 de ani chiar ieri. ... ...continuare.

EXCLUSIV Informatii exclusive despre betia incredibila a dinamovistilor: "A inceput sa faca scandal in avion, a tipat pe-acolo! Toti au fost facuti pachet de Daum!"

publicat 2017-03-22 11:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Informatii exclusive despre betia incredibila a dinamovistilor: A inceput sa faca scandal in avion, a tipat pe-acolo! Toti au fost facuti pachet de Daum! Ionut Nedelcearu, Patrick Petre, Alin Dudea si Vlad Olteanu se afla în centrul unui scandal pentru ca au baut alcool în avionul care ducea nationala de tineret a României în cantonamentul din Spania. Vezi detalii. O sursa din cadrul FRF a povestit în exclusivitate pentru GSP.ro cum a decurs totul: "A fost ziua de nastere a unuia dintre ei, Olteanu a facut 21 de ani chiar ieri. ... ...continuare.

SCANDAL cu Miron Cozma si membrii unei comunitati: Au intervenit JANDARMII / VIDEO

publicat 2017-03-22 03:00:02 (Click)
SCANDAL cu Miron Cozma si membrii unei comunitati: Au intervenit JANDARMII / VIDEO Fostul lider al minerilor din Valea Jiului, Miron Cozma, a fost implicat, marti, intr-un scandal la Ploiesti, cand a intentionat sa protesteze referitor la poluare in fata unei rafinarii, iar mai multi cetateni l-au acuzat ca are anumite interese. Citeste mai departe... ...continuare.

Miron Cozma, implicat intr-un scandal la Ploiesti

publicat 2017-03-21 23:30:05 (Romania-TV)
Miron Cozma, implicat intr-un scandal la Ploiesti Fostul lider al minerilor din Valea Jiului, Miron Cozma, a fost implicat, marti, intr-un scandal la Ploiesti, cand a intentionat sa protesteze referitor la poluare in fata unei rafinarii, iar mai multi cetateni l-au acuzat ca are anumite interese. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »