Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Scandal la STEAUA. Doi fotbalisti, AMENDATI DRASTIC

publicat 2016-02-12 13:15:17 (Romania-TV)
Scandal la STEAUA. Doi fotbalisti, AMENDATI DRASTIC Gigi Becali a decis sa ii pedepseasca pe cei doi jucatori care au petrecut pana dimineata in echipamentul oficial al Stelei. ...continuare.

Cel mai ascuns secret al calaului de la Ramnicu Sarat! A "torturat-o" pana si pe mama copilului sau!

publicat 2016-02-11 21:30:02 (CanCan)
Cel mai ascuns secret al calaului de la Ramnicu Sarat! A torturat-o pana si pe mama copilului sau! La numai 24 de ore dupa ce a fost condamnat la 20 de ani de inchisoare, fel de fel de informatii din viata lui Alexandru Visinescu ies la iveala. CANCAN.ro a aflat cel mai bine ascuns secret al tortionarului. ...continuare.

Mesajul cutremurator al lui Corneliu Coposu pentru tortionarul Visinescu

publicat 2016-02-11 09:45:25 (Realitatea-TV)
Mesajul cutremurator al lui Corneliu Coposu pentru tortionarul Visinescu Justitia romana postdecembrista a inregistrat o premiera, astazi (n.r.-miercuri), prin condamnarea unuia dintre cei care au comis crime impotriva umanitatii in puscariile politice din perioada comunista. Alexandru Visinescu a primit 20 de ani de inchisoare pentru atrocitatile pe care le-a ordonat la Ramnicu Sarat. ...continuare.

Decizie istorica a justitiei pentru reabilitarea victimelor regimului comunist: 20 de ani de temnita pentru tortionarul Visinescu

publicat 2016-02-11 03:45:02 (Adevarul)
Fostul comandant al Penitenciarului Ramnicu Sarat, Alexandru Visinescu, a primit, miercuri, o sentinta definitiva de 20 de ani de inchisoare cu executare in dosarul in care este acuzat de crime impotriva umanitatii. Fostul tortionar a fost incarcerat la penitenciar. ...continuare.

Visinescu a luat 20 de ani pentru 12 morti. Ce pateste Iliescu pentru cei 968 de morti de dupa 22 decembrie?

publicat 2016-02-11 00:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Visinescu a luat 20 de ani pentru 12 morti. Ce pateste Iliescu pentru cei 968 de morti de dupa 22 decembrie? Justitia a pronuntat o sentinta istorica in cazul tortionarului Alexandru Visinescu. Fostul comandant al penitenciarului Ramnicu Sarat a primit o sentinta definitiva de 20 de ani de inchisoare. Cand vine si dentinta lui Ion Iliescu? ...continuare.

Cand va fi votata "Legea Defaimarii" propusa de Dragnea. Seful PSD a devenit tinta ironiilor pe internet

publicat 2016-02-10 20:00:19 (ProTV)
Cand va fi votata Legea Defaimarii propusa de Dragnea. Seful PSD a devenit tinta ironiilor pe internet Este scandal in Parlament pe marginea legii privind defaimarea sociala. ...continuare.

Scandal cu iz rasist in handbalul romanesc. "Sportiva Allison Pineau nu se poate opri din plans"

publicat 2016-02-10 16:15:27 (Realitatea-TV)
Scandal cu iz rasist in handbalul romanesc. "Sportiva Allison Pineau nu se poate opri din plans Scandal dupa un meci intre HC Zalau si HCM Baia Mare, care a avut loc in etapa a 19-a a Ligii Nationale de handbal feminin. ...continuare.

Tortionarul Visinescu a fost condamnat. "Adevarul si dreptatea nu au limita de varsta"

publicat 2016-02-10 16:15:02 (Antena3)
Tortionarul Visinescu a fost condamnat. Adevarul si dreptatea nu au limita de varsta Istoricul Marius Oprea considera justa decizia condamnarii la 20 de ani de inchisoare a fostului comandant al Penitenciarului Ramnicu Sarat Alexandru Visinescu, afirmand ca "adevarul si dreptatea nu au... ...continuare.

Scandal la Camera Deputatilor, pe legea defaimarii initiata de Dragnea

publicat 2016-02-10 13:45:02 (Antena3)
A fost scandal, miercuri, la Camera Deputatilor, pe tema legii defaimarii, initiata de Liviu Dragnea.  Sedinta plenului a fost suspendata, pentru ca Biroul Permanent sa decida daca legea va intra... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »