Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 86 87 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Continua razboiul FCSB - CFR Cluj » Dan Petrescu, replica pentru MM Stoica si Nicolae Dica

publicat 2017-09-25 23:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
Continua razboiul FCSB - CFR Cluj » Dan Petrescu, replica pentru MM Stoica si Nicolae Dica Ranile au ramas înca deschise între FCSB si CFR Cluj. Cele doua cluburi s-au atacat în mai multe rânduri în ultimele zile, iar Dan Petrescu n-a uitat sa le dea replica stelistilor. Nicolae Dica si Mihai Stoica au acuzat jocul echipei lui Dan Petrescu, sustinând ca este mult prea defensiv. În schimb, Dan Petrescu le-a raspuns dupa ce formatia sa a marcat de 3 ori cu Astra Giurgiu si a câstigat cu 3-2. ... ...continuare.

CFR Cluj obtine trei puncte mari la Giurgiu

publicat 2017-09-25 22:45:12 (OnlineSport)
In ultima partida a etapei cu numarul 12 din Liga 1 Betano, CFR Cluj a invins-o in deplasare pe Astra Giurgiu, cu 3-2, si reface diferenta de patru puncte fata de principala urmaritoare din clasament, FCSB. ...continuare.

O eleva de la Școala de Politie, anchetata dupa ce le-a imprumutat uniforma unor interlopi

publicat 2017-09-25 22:30:13 (ProTV)
O eleva a Școlii de Politie din Câmpina va fi anchetata disciplinar dupa ce a împrumutat uniforma de elev unor prieteni, care s-au pozat cu sacoul si cascheta ei, apoi au postat fotografiile pe Facebook. ...continuare.

Eleva de la Școala de Politie s-a pozat cu INTERLOPII si le-a imprumutat UNIFORMA! Imaginile au ajuns pe net - FOTO

publicat 2017-09-25 22:00:02 (Evenimentul-Zilei)
Eleva de la Școala de Politie s-a pozat cu INTERLOPII si le-a imprumutat UNIFORMA! Imaginile au ajuns pe net - FOTO O eleva de la Școala de Politie din Campina s-a pozat in uniforma alaturi de niste barbati, cunoscuti de autoritati ca fiind membrii unui clan de interlopi. ...continuare.

Astra - CFR Cluj // liveTEXT de la 20:30 » Test dificil pentru trupa lui Dan Petrescu + Echipele probabile

publicat 2017-09-25 17:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Astra - CFR Cluj // liveTEXT de la 20:30 » Test dificil pentru trupa lui Dan Petrescu + Echipele probabile Astra si CFR Cluj joaca în aceasta seara la Giurgiu, de la ora 20:30, în etapa cu numarul 12 din Liga 1. Meciul va putea fi urmarit în direct pe TV Digi Sport, TV Dolce Sport, LookTV si liveTEXT pe GSP.ro. ... ...continuare.

ASTRA-CFR CLUJ LIVE VIDEO DIGISPORT. Liga 1, etapa a 12-a se incheie tot cu un derby

publicat 2017-09-25 17:00:08 (Romania-TV)
ASTRA-CFR CLUJ LIVE VIDEO DIGISPORT. Liga 1, etapa a 12-a se incheie tot cu un derby ASTRA-CFR CLUJ LIVE VIDEO DIGISPORT. Runda a 12-a a Ligii 1 se incheie la Giurgiu, unde se intalnesc Astra, campioana de acum doua sezoane, si actualul lider al campionatului, CFR Cluj. Meciul se joaca de la ora 20.30. ...continuare.

Școala de fotbal "Daniel Prodan" incepe selectiile! Fratele fostului fotbalist are alaturi un stelist cu sase titluri de campion

publicat 2017-09-25 14:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
Școala de fotbal Daniel Prodan incepe selectiile! Fratele fostului fotbalist are alaturi un stelist cu sase titluri de campion Numele lui Daniel Prodan, fotbalist din Generatia de Aur care s-a stins anul trecut, la 44 de ani, va fi purtat de o scoala de fotbal din Satu Mare, creata chiar de fratele acestuia. Ciprian, fost fotbalist la Olimpia Satu Mare, Târgu Mures, U Cluj, Poli Timisoara sau Gaz Metan, având 244 de meciuri si 82 de goluri la nivelul primelor doua ligi, a adus în proiect doi antrenori cu nume în nordul tarii si nu numai. ... ...continuare.

Tariceanu: Se incearca o lovitura de stat. DNA, un instrument care face politie politica in Romania.

publicat 2017-09-25 12:15:07 (Romania-TV)
Tariceanu: Se incearca o lovitura de stat. DNA, un instrument care face politie politica in Romania. Presedintele Senatului, Calin Popescu Tariceanu, a sustinut, duminica seara, la Antena 3, ca se incearca o lovitura de stat, daramarea Guvernului si destramarea coalitiei PSD-ALDE, sustinand ca DNA a ajuns sa fie un instrument care face politie politica in Romania si ca a primit informatii ca se doreste deschiderea unor dosare penale pe numele lui si al lui Liviu Dragnea. ...continuare.

Un tren a deraiat in judetul Cluj. Calatorii, evacuati de urgenta

publicat 2017-09-25 08:30:03 (Antena3)
Un tren a deraiat in judetul Cluj. Calatorii, evacuati de urgenta Trenul InterRegio Iasi - Timisoara deraiat, in noaptea de duminica spre luni, in judetul Cluj, fara ca cineva sa fie ranit. Potrivit CFR Calatori, trenul InterRegio 1765, Iasi - Timisoara a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 86 87 Pag. urmatoare »