Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 111 112 Pag. urm. »

O VEDETA de la noi, prinsa cu 150 KM/H! "AM SENZATIA ca MI-A LUAT MAMA AUTOSTRADA!"

publicat 2014-10-24 09:15:28 (Libertatea)
O VEDETA de la noi, prinsa cu 150 KM/H! "AM SENZATIA ca MI-A LUAT MAMA AUTOSTRADA!" Creatoarea de moda Rita Muresan a fost, recent, amendata de politie pentru depasirea vitezei legale. Ea a explicat ce s-a intamplat. Rita Muresan a luat amenda pentru depasirea vitezei Rita Muresan a luat amenda pentru depasirea vitezei Publicitate In urma cu cateva zile, creatoarea de moda Rita Muresan a primit amenda pentru depasirea vitezei legale pe autostrada. Ea a fost prinsa de politie conducand cu 150 de kilometri la oara. Invitata la emisiunea "Agentul VIP", de la Antena Stars,... ...continuare.

Dosarul "Frauda la referendum". 3 autocare pline cu oameni, din Gorj, sunt aduse de politie in Bucuresti pentru audieri

publicat 2014-10-24 07:46:24 (ProTV)
Dosarul "Frauda la referendum". 3 autocare pline cu oameni, din Gorj, sunt aduse de politie in Bucuresti pentru audieri O operatiune de amploare a politistilor este in plina desfasurare la aceasta ora: peste 120 de mandate de aducere au fost puse in aplicare in aceasta dimineata. 3 autocare pline cu oameni, din Gorj, se indreapta spre Capitala, insotite de politie. ...continuare.

A inceput vanatoarea de clowni falsi

publicat 2014-10-24 03:15:19 (Evenimentul-Zilei)
A inceput vanatoarea de clowni falsi Cinci tineri, inarmati cu un intreg arsenal au fost retinuti de politie ...continuare.

Sechestrati in scoala, de frica ursului

publicat 2014-10-24 00:00:51 (Libertatea)
Sechestrati in scoala, de frica ursului Un urs de 200 de kilograme a bagat spaima, ieri dimineata, in toata localitatea damboviteana Bezdead. Copiii au stat inchisi in scoala aproape toata ziua Ursul s-a prins intr-un gard Publicitate Animalul a coborat din padure mai mult decat trebuia, in cautarea hranei, si a ramas prins intr-un gard in apropierea scolii. De teama ca ursul s-ar putea elibera, elevii au fost inchisi in unitatea de invatamant aproape toata ziua! Politistii si jandarmii au inconjurat zona, insa a durat mai bine de... ...continuare.

Clujul primeste fonduri suplimentare de 5 mil. euro de la bugetul de stat pentru investitii in infrastructura

publicat 2014-10-23 17:30:46 (Ziarul-Financiar)
Clujul primeste fonduri suplimentare de 5 mil. euro de la bugetul de stat pentru investitii in infrastructura Citeste si: Una dintre cele mai scumpe centuri din tara, Cluj Est, mai scoate 15 mil. euro din buzunarul CNADNR pentru despagubiri catre constructori Ruptura dintre orase: zece ore dureaza calatoria cu trenul pe ruta Bucuresti-Cluj, o ruta de sub 500 km. Cu avionul se face o ora, dar biletul costa 350 de lei Guvernul a alocat judetului Cluj fonduri suplimentare in valoare de 22 mil. lei (circa 5 mil. euro), pentru lucrari de investitii ce vizeaza infrastructura din mediul rural. Fondurile au... ...continuare.

Instanta de la Cluj i-a dat castig de cauza lui Valer Marian in procesul de daune morale intentat de Sorin Blejnar

publicat 2014-10-23 17:30:03 (Bursa)
Curtea de Apel Cluj a pronuntat recent o hotarare definitiva si irevocabila in procesul de daune morale intentat senatorului Valer Marian de catre fostul presedinte al ANAF, Sorin Blejnar, potrivit unui comunicat remis azi redactiei din partea senatorului Valer Marian. ...continuare.

Robbie Williams VINE IN ROMANIA?

publicat 2014-10-23 17:15:39 (Libertatea)
Robbie Williams VINE IN ROMANIA? Robbie Williams ar putea sustine un concert in Romania ca parte din turneul sau din 2015. Informata a aparut pe un site in limba franceza dedicat artistului britanic. Robbbie Williams Publicitate Potrivit redactorilor site-ului francez, concertul lui Robbie Williams din Romania ar urma sa aiba loc in Cluj-Napoca, pe stadionu Cluj-Arena. "Noi zvonuri circula cu privire la turneul sau din 2015. In legatura cu Romania", scrie site-ul RobbieWilliamsLive.com, prezentand informatia ca fiind... ...continuare.

Centru de cercetare in patru domenii, inaugurat la Cluj dupa o investitie de 11 milioane de euro

publicat 2014-10-23 16:00:40 (Mediafax)
Centru de cercetare in patru domenii, inaugurat la Cluj dupa o investitie de 11 milioane de euro Primul centru de cercetare din Romania care deserveste patru specializari - imagistica medicala, obstetrica-ginecologie, oro-maxilo-faciala si neurologie - a fost inaugurat, joi, la Cluj-Napoca, in urma unei investitii de 11 milioane de euro din fonduri europene. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 111 112 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

condusa pe ultimul drum luptator naty badea sectii de votare sias aproximativ cluj lorena menghia marcel prodan fondul proprietatea fabricatia stirile iasi agentia de plati alba iulia franci elvetieni serbia viorel pop chei demitere codul munci aplicatie timis once congresul la scoala japoneza constanta cuiburi ciulei diaconescu drogat kilo accident in braila accident grav jucator securisti buna ziua iasi pufulete matinal dan diaconescu in direct accident mortal vaslui editia speciala chifiriuc loteria romana trup prezentare claudia patrascanu inspector