Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 99 100 Pag. urm. »

Ministrul Educatiei: 89,75% dintre elevii din tara au fost inscrisi la ora de religie, pana vineri la ora 18:00

publicat 2015-03-07 00:00:01 (Bursa)
Ministrul Educatiei: 89,75% dintre elevii din tara au fost inscrisi la ora de religie, pana vineri la ora 18:00 Dupa ce Curtea Constitutionala a decis ca ora de religie este optionala si o urmeaza doar cei care se inscriu, 89,75% dintre elevii prezenti in scoala au fost inscrisi de parinti sa faca aceasta materie la scoala, potrivit unei noi raportari intermediare transmise HotNews.ro de ministrul Educatiei. Pana vineri la ora 18:00, Ministerul Educatiei a inregistrat in sistemul electronic 2.123.645 de cereri pentru religie, potrivit ministrului Sorin Cimpeanu. In ceea ce priveste optiunile parintilor... ...continuare.

Motivul uluitor pentru care Marius Sumudica s-a intors la Rapid in 2001: "Din salariu imi luam 10 apartamente, dar din cauza asta am renuntat la tot"

publicat 2015-03-06 23:30:19 (Gazeta-Sporturilor)
Motivul uluitor pentru care Marius Sumudica s-a intors la Rapid in 2001: Din salariu imi luam 10 apartamente, dar din cauza asta am renuntat la tot Marius Sumudica, antrenorul celor de la Chiajna, nu va face deplasarea alaturi de echipa la Cluj pentru meciul cu Universitatea. Tehnicianul se teme sa zboare cu avionul si va ajunge in Ardeal cu masina personala."Echipa va merge cu avionul la Cluj, eu merg cu masinuta mea. Vreau sa fiu linistit. Cind eram la arabi si trebuia sa iau avionul, nu mai eram om cu o saptamina inainte", a explicat Marius Sumudica la DolceSport. ... ...continuare.

Zeci de familii din Cluj, obligate sa isi exhumeze rudele decedate

publicat 2015-03-06 21:15:13 (Realitatea-TV)
Zeci de familii din Cluj, obligate sa isi exhumeze rudele decedate Aproape 60 de familii din Cluj-Napoca au primit instiintari din partea primariei, conform carora municipalitatea este obligata sa le stramute mormintele din Cimitirul Manastur, dupa ce a pierdut un proces intentat de proprietarii unui teren limitrof, ambele parti implicate apeland la CEDO, informeaza HotNews.ro. ...continuare.

Mult ZGOMOT pentru nimic! S-A DOVEDIT: 9 elevi din 10 vor RELIGIA la scoala!

publicat 2015-03-06 20:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Mult ZGOMOT pentru nimic! S-A DOVEDIT: 9 elevi din 10 vor RELIGIA la scoala! Pana vineri la ora 12, numarul de cereri pentru participarea elevilor la orele de Religie era de 88%, a declarat ministrul Educatiei. ...continuare.

ASA Tg. Mures - Dinamo e liveTEXT, de la ora 20:30 » Echipele de start

publicat 2015-03-06 19:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
ASA Tg. Mures - Dinamo e liveTEXT, de la ora 20:30 » Echipele de start Dinamo spera sa continue seria rezultatelor bune din acest retur si sa obtina o noua victorie si la Tg. Mures."Ciinii" ar putea urca pe locul patru in cazul unui succes si s-ar apropia la numai un punct de adversara de astazi. Echipa lui Mihai Teja vine dupa doua victorii in Liga 1, 1-0 cu Otelul si 3-0 cu U Cluj.De partea cealalta, ASA a inceput perfect returul cu doua succese categorice, 3-0 cu U Cluj si 3-0 cu Ceahlaul. ... ...continuare.

Rudolf Vizental, unul dintre partenerii Casei de Insolventa Transilvania, a demisionat de la Broker Cluj

publicat 2015-03-06 19:30:16 (Ziarul-Financiar)
Rudolf Vizental, unul dintre partenerii Casei de Insolventa Transilvania, a demisionat de la Broker Cluj Rudolf Vizental, unul dintre partenerii Casei de Insolventa Transilvania, CEO al CIT Restructuring, si-a inaintat demisia din functia de administrator al SSIF Broker SA (Broker Cluj), firma de brokeraj in cadrul careia ocupa pozitia de vicepresedinte al Consiliului de Administratie.Vizental este unul dintre cei mai cunoscuti practicieni in insolventa, fiind implicat in dosare precum Astra Vagoane Arad, Romstrade, Astral Impex sau Alpine.El avea propria firma de insolventa la Arad - Solve... ...continuare.

Situatie bizara la Cluj. Zeci de familii, obligate sa isi exhumeze rudele decedate

publicat 2015-03-06 19:30:08 (Gandul)
Situatie bizara la Cluj. Zeci de familii, obligate sa isi exhumeze rudele decedate Aproape 60 de familii din Cluj-Napoca au primit instiintari din partea primariei conform carora municipalitatea este obligata sa le stramute mormintele din Cimitirul Manastur, dupa ce a pierdut un proces intentat de proprietarii unui teren limitrof, ambele parti implicate apeland la CEDO. ...continuare.

UNATC incepe o noua sesiune de cursuri Scoala de Duminica

publicat 2015-03-06 18:30:02 (Bursa)
Incepand cu 22 martie 2015, Universitatea Nationala de Arta Teatrala si Cinematografica 'I.L. Caragiale' Bucuresti, isi redeschide portile in al cincilea an consecutiv, pentru programul alternativ and #536;coala de Duminica. ...continuare.

U Cluj si CFR Cluj, sanctionate cu 7.500, respectiv 5.000 de lei de Comisia de Disciplina

publicat 2015-03-06 17:00:21 (Mediafax)
U Cluj si CFR Cluj, sanctionate cu 7.500, respectiv 5.000 de lei de Comisia de Disciplina Comisia de Disciplina a sanctionat gruparile Universitatea Cluj si CFR Cluj cu 7.500, respectiv 5.000 de lei penalitate sportiva ca urmare a incidentelor provocate de suporteri la meciul direct din prima mansa a semifinalelor Cupei Romaniei Timisoreana, informeaza site-ul oficial al FRF. ...continuare.

Acces gratuit pentru femei in tribuna a II a Cluj Arena la meciul U Cluj - Concordia Chiajna

publicat 2015-03-06 12:45:13 (Mediafax)
Acces gratuit pentru femei in tribuna a II a Cluj Arena la meciul U Cluj - Concordia Chiajna Femeile vor avea acces gratuit in tribuna a doua a stadionului Cluj Arena la meciul Universitatea Cluj - Concordia Chiajna, care se va disputa, duminica, de la ora 15.30, in etapa a XX-a a Ligii I, a anuntat site-ul oficial al gruparii ardelene. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 99 100 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

patriarhul daniel nasa vaslui nea marin coreea de sud caramidar kremlin viata sociala comuna vanatori baia mare preturile salarii mai loteria romana berlin doutzen diana maris costea ostra biserici campionatul european ministrul mediului polul pretul petrolului film erotic cristina rus chris evans elodia ghinescu sagna vitamina care ucide cancerul apa rece pressalert oroscop pretul motorinei baterii botox bani sif3 toapa de tip nou in memoria prahova studiou bobi o romanca mariana moculescu teme politice satu mare britney campionatul mondial european student valea calugareasca