Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 90 91 Pag. urm. »

Gestul extrem al unui tanar din judetul Cluj. O acuzatie pe nedrept l-ar fi impins sa-si puna capat zilelor

publicat 2016-05-03 17:15:28 (ProTV)
Gestul extrem al unui tanar din judetul Cluj. O acuzatie pe nedrept l-ar fi impins sa-si puna capat zilelor Destin tragic pentru un tanar de 30 de ani din localitatea Calarasi, judetul Cluj, care si-a pus capat zilelor marti, in ferma de animale unde lucra. ...continuare.

Masina de politie, strivita de doua tramvaie, in centrul orasului

publicat 2016-05-03 16:30:35 (Realitatea-TV)
Masina de politie, strivita de doua tramvaie, in centrul orasului O masina de politie a fost strivita de doua tramvaie, intr-un accident rutier produs marti in centrul orasului italian Milano, informeaza site-ul ziarului La Repubblica. ...continuare.

Elevii revin la scoala miercuri, dupa vacanta de Paste

publicat 2016-05-03 16:15:22 (Romania-TV)
Elevii revin la scoala miercuri, dupa vacanta de Paste Peste trei milioane de elevi si copii revin in scoli si gradinite miercuri, dupa vacanta de Paste, in ultimele doua luni de scoala vor sustine tezele, iar cei din clasele a II-a, a IV-a si a VI-a vor avea evaluarile la romana, matematica si stiintele naturii. ...continuare.

Elevii se reintorc la scoala

publicat 2016-05-03 12:30:34 (Cotidianul)

CFR Cluj, galop de sanatate cu ACS Poli Timisoara

publicat 2016-04-30 21:45:22 (OnlineSport)
Echipa CFR Cluj a obtinut o victorie categorica, sambata seara, pe teren propriu, in fata celor de la ACS Poli Timisoara, scor 5-1. ...continuare.

liveTEXT ACUM CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 0-0 » Timisoara joaca in zece dupa eliminarea lui Gomis

publicat 2016-04-30 20:15:20 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT ACUM CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 0-0 » Timisoara joaca in zece dupa eliminarea lui Gomis CFR Cluj si ACS Poli joaca în Gruia, în etapa a noua din play-out-ul Ligii 1. Meciul este transmis de Digi, Dolce, Look si poate fi urmarit liveTEXT pe GSP.RO. CFR Cluj - ACS Poli 0-0 (VIDEO)Gomis a fost eliminat în minutul 33 // Clujenii ocupa pozitia a treia în clasament, la doua puncte de CS U Craiova si la cinci de noul lider CSMS Iasi, care s-a impus astazi în fata Petrolului (1-0). ... ...continuare.

liveTEXT ACUM CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 0-0

publicat 2016-04-30 19:30:18 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT ACUM CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 0-0 CFR Cluj si ACS Poli joaca în Gruia, în etapa a noua din play-out-ul Ligii 1. Meciul este transmis de Digi, Dolce, Look si poate fi urmarit liveTEXT pe GSP.RO. // Clujenii ocupa pozitia a treia în clasament, la doua puncte de CS U Craiova si la cinci de noul lider CSMS Iasi, care s-a impus astazi în fata Petrolului (1-0). ... ...continuare.

liveTEXT de la 19:30 CFR Cluj - ACS Poli Timisoara » Echipa de start a Timisoarei

publicat 2016-04-30 19:15:25 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 19:30 CFR Cluj - ACS Poli Timisoara » Echipa de start a Timisoarei CFR Cluj si ACS Poli joaca astazi în Gruia, în etapa a noua din play-out-ul Ligii 1. Meciul este transmis de Digi, Dolce, Look si poate fi urmarit liveTEXT pe GSP.RO. // Clujenii ocupa pozitia a treia în clasament, la doua puncte de CS U Craiova si la cinci de noul lider CSMS Iasi, care s-a impus astazi în fata Petrolului. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 90 91 Pag. urmatoare »