Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 178 179 Pag. urm. »

Horea Uioreanu isi da DEMISIA de la sefia CJ Cluj

publicat 2014-10-01 20:15:51 (Realitatea-TV)
Horea Uioreanu isi da DEMISIA de la sefia CJ Cluj Avocatii lui Horea Uioreanu vor prezenta demisia acestuia din functia de presedinte al CJ Cluj. Gestul sau vine dupa mai bine de patru luni de arest preventiv. Uioreanu isi va da, vineri, demisia din functia de presedinte al Consiliului Judetean Cluj. O va face prin intermediul reprezentantilor sai, chiar la biroul avocatului Tiberiu Ban. "Subiectul demisiei a fost luat in discutie de mai multe ori pana in prezent, insa doar acum s-a decis semnarea actului. Vineri vom organiza o conferinta de... ...continuare.

Armistitiu in Ucraina: 10 morti in bombardamente la Donetk, in prima zi de scoala

publicat 2014-10-01 16:01:00 (Romania-TV)
Armistitiu in Ucraina: 10 morti in bombardamente la Donetk, in prima zi de scoala Zece persoane au fost ucise miercuri in bombardamente la Donetk, bastion al separatistilor prorusi in estul Ucrainei, dupa ce un proiectil a lovit un microbuz, iar un obuz a cazut in apropiere de o scoala, a anuntat administratia regionala, citata de France Presse. ...continuare.

Angela Gheorghiu va primi titlul de Doctor Honoris Causa al Academiei de Muzica din Cluj-Napoca

publicat 2014-10-01 15:46:02 (Romania-TV)
Angela Gheorghiu va primi titlul de Doctor Honoris Causa al Academiei de Muzica din Cluj-Napoca Soprana Angela Gheorghiu va primi, vineri, titlul de Doctor Honoris Causa al Academiei de Muzica "Gh. Dima" (AMGD) din Cluj-Napoca, in cadrul unei ceremonii desfasurate in Studioul de concerte al Academiei. ...continuare.

Confruntari in Ucraina. 10 morti in bombardamente la Donetk, in prima zi de scoala

publicat 2014-10-01 15:15:02 (Antena3)
Confruntari in Ucraina. 10 morti in bombardamente la Donetk, in prima zi de scoala Zece persoane au fost ucise miercuri in bombardamente la Donetk, bastion al separatistilor prorusi in estul Ucrainei, dupa ce un proiectil a lovit un microbuz, iar un obuz a cazut in apropiere de o scoala, a... ...continuare.

Americanii de la Yardi cauta 40 de analisti web pentru centrul din Cluj-Napoca

publicat 2014-10-01 13:31:11 (Ziarul-Financiar)
Americanii de la Yardi cauta 40 de analisti web pentru centrul din Cluj-Napoca Citeste si: Studentii de la UBB Cluj vor face practica la Emerson Romania Softistii de la Arobs Cluj se pregatesc de listare la bursa pentru a-si finanta achizitiile in regiune Evalueserve face angajari la Cluj dupa achizitia unui furnizor german de solutii de business intelligence Furnizorul de solutii software pentru piata imobiliara Yardi Romania, parte a concernului american Yardi Systems, Inc., a demarat o campanie de recrutare pentru 40 de analisti web pentru biroul din Cluj.Compania a... ...continuare.

Un antrenor din Liga 1 surprinde: "Eu joc cum o fac Bayern Munchen si Borussia Dortmund"

publicat 2014-10-01 00:15:51 (Gazeta-Sporturilor)
Un antrenor din Liga 1 surprinde: Eu joc cum o fac Bayern Munchen si Borussia Dortmund Steaua este pe primul loc in Liga 1, la egalitate cu CFR Cluj, 22 de puncte, iar antrenorul ardelenilor a vorbit despre secretul prin care formatia sa a ajuns in fruntea Ligii 1.Vasile Miriuta crede ca stilul german a prins foarte bine in Romania si spune ca CFR Cluj joaca precum o face Bayern Munchen sau Borussia Dortmund. "Stilul german merge in Romania, uitati-va si la Botosani, care il are pe Leo Grozavu (n.r. ... ...continuare.

Un antrenor din Liga 1 surprinde: "Eu joc cum o face Bayern Munchen si Borussia Dortmund"

publicat 2014-09-30 23:45:34 (Gazeta-Sporturilor)
Un antrenor din Liga 1 surprinde: Eu joc cum o face Bayern Munchen si Borussia Dortmund Steaua este pe primul loc in Liga 1, la egalitate cu CFR Cluj, 22 de puncte, iar antrenorul ardelenilor a declarat care este secretul formatiei sale de a ajuns in fruntea Ligii 1.Vasile Miriuta crede ca stilul german a prins foarte bine in Romania si spune ca CFR Cluj joaca precum o face Bayern Munchen sau Borussia Dortmund. "Stilul german merge in Romania, uitati-va si la Botosani, care il are pe Leo Grozavu (n.r. ... ...continuare.

UBB Cluj: Numarul studentilor din primul an in crestere cu 2% fata de anul trecut

publicat 2014-09-30 19:00:40 (Ziarul-Financiar)
UBB Cluj: Numarul studentilor din primul an in crestere cu 2% fata de anul trecut Citeste si: Studentii de la UBB Cluj vor face practica la Emerson Romania UBB Cluj implementeaza un proiect european de 1,7 mil. lei pentru studentii la masterat UBB Cluj implementeaza un proiect de 2 mil. lei pentru programe de formare profesionala a studentilor Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca are inscrisi 9.549 de studenti in anul I, in crestere cu aproape 2% fata de anul trecut. Dintre proaspetii studenti, 4.850 vor ocupa locurile bugetate la invatamant cu frecventa, 25 vor... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 178 179 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

vier pfoten ilfov lucian becali logi tenea carrefour orhideea giurgiu biblioteca samani filme erotic lumina puscasi disciplina anusca iustin ajax amsterdam judetul timis telenovela turceasca amantul sibiu autostrada a2 ghiozdan rocco siffredi victor piturca picatura gorj ciuc buna ziua fagaras bacau arges boldu zodia gemeni iasi bianca rus monica anghel reabilitate gratiere partii energia electrica nunta la tigani masini second hand bihor castellon pedagogic botosani arad teleorman diurne boroianu loredana chivu