Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urm. »

Ce spune tatal copilului lasat sa moara la Cluj

publicat 2015-07-04 13:30:02 (Antena3)
Tatal copilului lasat sa moara langa Spitalul Judetean Cluj-Napoca a intervenit in direct prin telefon la Antena 3, unde a vorbit despre tragedie. "Copilul meu mai putea avea o sansa", a spus Danut Sendroiu.... ...continuare.

O baza de pregatire pentru prim-ajutor va fi construita la Cluj

publicat 2015-07-04 13:30:02 (Antena3)
O baza de pregatire pentru prim-ajutor va fi construita in localitatea Valea Ierii, din judetul Cluj, aceasta urmand sa fie destinata voluntarilor Crucii Rosii Cluj si angajatii institutiilor care se ocupa... ...continuare.

Asociatia pacientilor: Managerul spitalului judetean din Cluj-Napoca trebuie sa demisioneze

publicat 2015-07-04 13:00:02 (Antena3)
Asociatia Pacientilor ii cere ministrului Sanatatii sa il demita pe managerul Spitalului Judetean din Cluj Napoca, dupa ce un nou-nascut a murit. Petru Susca, managerul spitalului, a anuntat ca nu are... ...continuare.

TRAGEDIE. Nou-nascut lasat sa moara langa spitalul judetean din Cluj-Napoca. Interdictia impusa unui medic renumit de a mai opera copii a produs prima victima

publicat 2015-07-04 12:30:02 (Antena3)
Situatie revoltatoare la Spitalul Judetean Cluj Napoca! Un copil nascut prematur a murit, la numai 200 de metri de spital, pentru ca managerul nu l-a lasat pe medicul care s-a ocupat de nastere, Constantin Ciuce,... ...continuare.

Scandal la Spitalul Judetean Cluj. Un medic acuza conducerea unitatii ca nu l-a lasat sa opereze un copil

publicat 2015-07-04 12:00:37 (Romania-TV)
Scandal la Spitalul Judetean Cluj. Un medic acuza conducerea unitatii ca nu l-a lasat sa opereze un copil Razboi intre conducerea Spitalului Judetean de Urgenta Cluj si un chirurg. Medicul sustine ca nu este lasat sa opereze copiii pe motiv ca nu are calificarea necesara. Pana acum, el a facut numeroase interventii chirurgicale, dintre care multe la bebelusi cu malformatii congenitale. De cealalta parte, conducerea spitalului spune ca doctorul trebuie sa respecte legea. ...continuare.

Situatie revoltatoare la Spitalul Judetean Cluj Napoca. Un copil a murit la 200 de metri de Clinica Chirurgie I

publicat 2015-07-04 09:00:02 (Antena3)
Situatie revoltatoare la Spitalul Judetean Cluj Napoca! Un copil nascut prematur a murit, la numai 200 de metri de spital, pentru ca managerul nu l-a lasat pe medicul care s-a ocupat de nastere sa faca... ...continuare.

Tehnologie extraterestra expusa la Cluj-Napoca

publicat 2015-07-04 00:00:24 (Libertatea)
Tehnologie extraterestra expusa la Cluj-Napoca Da, exista o zi mondiala a Obiectelor Zburatoare Neidentificate (OZN) si se sarbatoreste pe 2 iulie, pentru a marca evenimentul ce a avut loc in noaptea de 2 spre 3 iulie 1947, la Roswel. "Calcaiul din Aiud" a fost descoperit in 1973 Publicitate Acolo s-a prabusit ceva, despre care OZN-istii spun ca a fost o nava extraterestra, iar armata americana a zis ca a fost un balon experimental. Oricum, singura tara din lume care detine oficial o bucata dintr-un OZN este... Romania. La Muzeul de... ...continuare.

Intalnire emotionanta intre doi fosti colegi in tribunal: Unul a ajuns judecator, altul infractor VIDEO

publicat 2015-07-03 17:00:13 (Romania-TV)
Intalnire emotionanta intre doi fosti colegi in tribunal: Unul a ajuns judecator, altul infractor VIDEO Doi fosti colegi de scoala, revedere emotionanta la tribunal. Contextul este insa unul dramatic. Fosta eleva este judecatoare, iar baiatul de odinioara, cel mai bun din scoala, un infractor in catuse. ...continuare.

O fetita a mers 4 ani degeaba la scoala. Invatatorul nu s-a ocupat deloc de ea VIDEO

publicat 2015-07-03 16:15:20 (Romania-TV)
O fetita a mers 4 ani degeaba la scoala. Invatatorul nu s-a ocupat deloc de ea VIDEO Caz incredibil intr-o scoala din Romania. O fetita din judetul Vaslui merge degeaba la scoala de patru ani, pentru ca invatatorul nu se ocupa in niciun fel de ea. Copilul are 10 ani si nu stie sa scrie sau sa citeasca. Invatatorul afirma senin ca nu se ocupa de fetita pentru ca "nu o duce capul". ...continuare.

Marius-Eugen Stefan, numit temporar in functia de director general adjunct al DGPMB

publicat 2015-07-03 12:45:23 (Romania-TV)
Marius-Eugen Stefan, numit temporar in functia de director general adjunct al DGPMB Comisarul-sef de politie Marius-Eugen Ștefan a fost imputernicit sa exercite, cu caracter temporar, functia de director general adjunct al Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti (DGPMB). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urmatoare »