Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 115 116 Pag. urm. »

Peste 1.000 de elevi britanici au venit la scoala cu arme

publicat 2014-04-24 00:00:03 (Antena3)
Aproape 1.000 de elevi britanici au mers la scoala, incepand din 2011, cu arme care le-au fost confiscate, inclusiv pistoale, topoare, pusti cu aer comprimat sau arme albe, arata cifrele oficiale publicate... ...continuare.

Ode lui Crin Antonescu in ziarul Tribuna din Cluj. Directorul a fost coleg de scoala cu liderul PNL

publicat 2014-04-23 21:45:18 (Romania-TV)
Ode lui Crin Antonescu in ziarul Tribuna din Cluj. Directorul a fost coleg de scoala cu liderul PNL In ultimul numar al bilunarului de cultura Tribuna, institutie de presa fondata de Ioan Slavici si patronata in prezent de Consiliul Judetean Cluj, condus de liberalul Horea Uioreanu, o pagina intreaga a fost dedicata discursului lui Crin Antonescu, rostit la Cluj Napoca, cu ocazia lansarii candidatilor partidului pentru alegerile europarlamentare, arata Evenimentul Zilei. ...continuare.

CJ Cluj a semnat contractul pentru parcul industrial Tetarom IV. Investitia - 36,3 milioane lei

publicat 2014-04-23 21:30:20 (Mediafax)
CJ Cluj a semnat contractul pentru parcul industrial Tetarom IV. Investitia - 36,3 milioane lei Contractul pentru construirea celui de-al patrulea parc industrial Tetarom din Cluj, in valoare de 36,3 milioane de lei, a fost semnat, miercuri, de presedintele Consiliului Judetean (CJ), Horea Uioreanu, lucrarile urmand sa fie finalizate in 20 de luni, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

CFR Cluj pregateste un nou tun pe piata transferurilor! Vasile Miriuta: "Pleaca pe bani multi la vara!"

publicat 2014-04-23 20:45:19 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj pregateste un nou tun pe piata transferurilor! Vasile Miriuta: Pleaca pe bani multi la vara! Antrenorul lui CFR Cluj, Vasile Miriuta, e convins ca Mario Felgueiras va pleca in viitoarea perioada de mercato pentru o suma foarte mare la o echipa importanta. Tehnicianul ardelenilor spune ca acesta este singurul jucator important pe care il are acum in echipa.  "Mario este cel mai bun portar din Romania. Nu spun asta pentru ca eu sint antrenorul lui. Sint sigur ca va pleca la o echipa foarte buna la vara. ... ...continuare.

De ce trebuie sa se intoarca managerii la scoala? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:00, cu Dan Berteanu, managing partner AchieveGlobal

publicat 2014-04-23 20:30:23 (Ziarul-Financiar)
De ce trebuie sa se intoarca managerii la scoala? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:00, cu  Dan Berteanu, managing partner AchieveGlobal De ce trebuie sa se intoarca managerii la scoala? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:00, o analiza a pietei de training cu Dan Berteanu, managing partner AchieveGlobal, unit of United Business Dynamics ...continuare.

POLITIST RETINUT dupa ce si si-a insusit peste 21.000 de lei din AMENZI

publicat 2014-04-23 19:00:16 (Realitatea-TV)
POLITIST RETINUT dupa ce si si-a insusit peste 21.000 de lei din AMENZI Un ofiter de politie judiciara in cadrul IPJ Dambovita - Politia orasului Fieni a fost retinut de procurorii anticoruptie, dupa ce a intocmit mai procese verbale pe care nu le-a inregistrat in evidentele Politiei si si-a insusit peste 21.000 de lei din amenzi, conform DNA. Politistul Mihai Stanescu este urmarit penal pentru abuz in serviciu in forma continuata, precizeaza Directia Nationala Anticoruptie. Potrivit ordonantei de retinere, exista probe din care rezulta suspiciunea ca, in... ...continuare.

STUDIU: Peste 1.000 de elevi britanici au venit la scoala cu arme

publicat 2014-04-23 19:00:14 (Mediafax)
STUDIU: Peste 1.000 de elevi britanici au venit la scoala cu arme Aproape 1.000 de elevi britanici au mers la scoala, incepand din 2011, cu arme care le-au fost confiscate, inclusiv pistoale, topoare, pusti cu aer comprimat sau arme albe, arata cifrele oficiale publicate miercuri de presa de la Londra. ...continuare.

ODE lui Crin Antonescu in ziarul de cultura al Clujului. Directorul de la TRIBUNA, fost coleg de scoala cu liderul PNL

publicat 2014-04-23 18:00:05 (Evenimentul-Zilei)
ODE lui Crin Antonescu in ziarul de cultura al Clujului. Directorul de la TRIBUNA, fost coleg de scoala cu liderul PNL In ultimul numar al bilunarului de cultura Tribuna, institutie de presa fondata de Ioan Slavici si patronata in prezent de Consiliul Judetean Cluj, condus de liberalul Horea Uioreanu, o pagina intreaga a fost dedicata discursului lui Crin Antonescu, rostit la Cluj Napoca, cu ocazia lansarii candidatilor partidului pentru alegerile europarlamentare. ...continuare.

Ofiter de politie, retinut de procurorii DNA pentru abuz in serviciu

publicat 2014-04-23 17:30:26 (Romania-TV)
Ofiter de politie, retinut de procurorii DNA pentru abuz in serviciu Un ofiter de politie judiciara in cadrul IPJ Dambovita - Politia orasului Fieni a fost retinut miercuri de procurorii DNA - Serviciul Teritorial Pitesti. El a fost acuzat de abuz in serviciu, dupa ce si-a insusit contravaloarea unor amenzi date in perioada 2012-2014. ...continuare.

Accident dramatic in judetul Cluj. Doua persoane au murit, dupa ce doua TIR-uri s-au lovit frontal

publicat 2014-04-23 17:15:30 (Realitatea-TV)
Accident dramatic in judetul Cluj. Doua persoane au murit, dupa ce doua TIR-uri s-au lovit frontal Un accident rutier, urmat de un incendiu, a avut loc pe centura Valcele-Apahida, judetul Cluj, in care au fost implicate doua autotrenuri si un autoturism. Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Avram Iancu" intervine la locul accidentului, cu trei autospeciale si doua echipaje SMURD, scrie citynews.ro. Din primele informatii se pare ca un TIR a incercat sa depaseasca un autoturism, pe centura Valcele-Apahida, insa nu a reusit sa efectueze depasirea in siguranta si s-a izbit frontal de un... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 115 116 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

horvath raluca sandu bucovina de nord david beckham informatii utile precu fetita andreei marin creare sorin ovidiu vantu retineri canalizare concertul cladire locuri de joaca olmert razvan ciobanu rochi cluj cautare cos targoviste delia antal cristian ciocan cernauti florin popescu racita covasna cetatenie comuna baciu sapte transelectrica lapte de vaca ministerul finantelor publice stiri it upgrade cristian faur accident cutremur exit poll islam ebihoreanu lesbian judecatorie coperta preluarea arsi simona trasca vaslui reprezentant cornel ilie andrei cristea