Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 104 105 Pag. urm. »

Iuliu Muresan: Decizia TAS nu a schimbat nimic, sunt punctele pe care le-am castigat noi

publicat 2015-05-24 00:30:08 (Mediafax)
Iuliu Muresan: Decizia TAS nu a schimbat nimic, sunt punctele pe care le-am castigat noi Presedintele CFR Cluj, Iuliu Muresan, a declarat sambata seara, dupa meciul cu Rapid, scor 2-1, ca ii pare rau de Universitatea Cluj si de echipa giulesteana ca au retrogradat si a precizat ca pentru formatia sa decizia TAS nu a schimbat nimic, informeaza dolce-sport.ro. ...continuare.

Daniel Pancu despre retrogradare: "Nu-i o problema pentru rapidisti, echipa asta a mai fost in B"

publicat 2015-05-24 00:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Daniel Pancu despre retrogradare: Nu-i o problema pentru rapidisti, echipa asta a mai fost in B Daniel Pancu, atacantul Rapidului, a vorbit despre esecul cu CFR Cluj, scor 1-2, care i-a trimis pe giulesteni în B. ”Puteam sa ramînem în Liga 1. S-au facut multe greseli, însa nu vreau sa vorbesc despre ele. Am facut prea putine puncte în tur si am mai avut o saptamîna neagra, cînd am pierdut cu U Cluj, ASA si Dinamo, dupa ce trecusem deasupra liniei. Am avut si ghinion. ... ...continuare.

FC Rapid a fost invinsa de CFR Cluj si a retrogradat in Liga a II-a

publicat 2015-05-24 00:00:01 (Antena3)
FC Rapid a fost invinsa de CFR Cluj si a retrogradat in Liga a II-a Formatia Rapid a retrogradat in Liga a II-a, dupa ce a fost invinsa, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa CFR Cluj, in etapa a XXXIII-a, penultima a Ligii I, potrivit Mediafax. Cu o etapa... ...continuare.

LIGA I. CFR Cluj - Rapid, 2-1. Giulestenii AU RETROGRADAT in liga a doua pentru a saptea oara

publicat 2015-05-23 23:30:08 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. CFR Cluj - Rapid, 2-1. Giulestenii AU RETROGRADAT in liga a doua pentru a saptea oara Rapid a pierdut meciul disputat smbata seara, in deplasare, cu formatia CFR Cluj, scor 1-2, in cadrul etapei a 33-a a Ligii I, si a retrogradat matematic. ...continuare.

Echipa FC Rapid a fost invinsa de CFR Cluj si a retrogradat in Liga a II-a

publicat 2015-05-23 23:15:17 (Mediafax)
Echipa FC Rapid a fost invinsa de CFR Cluj si a retrogradat in Liga a II-a Formatia Rapid a retrogradat in Liga a II-a, dupa ce a fost invinsa, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa CFR Cluj, in etapa a XXXIII-a, penultima a Ligii I. ...continuare.

Dupa Otelul si Ceahlaul, inca o echipa a retrogradat din Liga I

publicat 2015-05-23 20:45:11 (Realitatea-TV)
Dupa Otelul si Ceahlaul, inca o echipa a retrogradat din Liga I Universitatea Cluj a pierdut, sambata, meciul sustinut in deplasare, cu Universitatea Cluj, scor 1-2, in cadrul etapei a 33-a a Ligii I, si a retrogradat in divizia a doua. ...continuare.

Accidente grave in Judetul Cluj: Pietoni, spulberati pe trecerea de pietoni

publicat 2015-05-23 20:45:11 (Romania-TV)
Accidente grave in Judetul Cluj: Pietoni, spulberati pe trecerea de pietoni Un grav accident de circulatie a avut loc pe raza comunei Catina, judetul Cluj. Potrivit politistilor, accidentul s-a produs pe fondul consumului de alcool. ...continuare.

Caravana MasterChef a ajuns la Cluj-Napoca. Ce sfaturi au fostii concurenti pentru participantii la preselectii

publicat 2015-05-23 20:15:13 (ProTV)
Caravana MasterChef a ajuns la Cluj-Napoca. Ce sfaturi au fostii concurenti pentru participantii la preselectii Peste o suta de pasionati de gatit din zona Ardealului, dar si din strainatate, s-au prezentat la preselectiile de la Cluj cu bucate apetisante dar si cu speranta ca vor ajunge in fata celor 3 chefi. ...continuare.

Dupa Otelul si Ceahlaul, inca o echipa din Liga I a retrogradat MATEMATIC

publicat 2015-05-23 20:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Dupa Otelul si Ceahlaul, inca o echipa din Liga I a retrogradat MATEMATIC Universitatea Cluj a pierdut, astazi, meciul sustinut in deplasare, cu Universitatea Cluj, scor 1-2, in cadrul etapei a 33-a a Ligii I, si a retrogradat in divizia a doua. ...continuare.

Mobilizare in vestiarul Rapidului inaintea meciului cu CFR Cluj: "Azi ne jucam ultima «viata»"

publicat 2015-05-23 19:45:18 (Gazeta-Sporturilor)
Mobilizare in vestiarul Rapidului inaintea meciului cu CFR Cluj: Azi ne jucam ultima «viata» Rapidistii strîng rîndurile înaintea meciului cu CFR Cluj, decisiv pentru ramînerea în cursa pentru salvarea de la retrogradare. Un pas gresit înseamna întoarcerea în esalonul secund. Edu Oriol, mijlocasul giulestenilor, a postat pe Instagram un mesaj înaintea confruntarii cu CFR, formatie care si-a primit ieri înapoi cele 24 de puncte cu care fusese penalizata de FRF, scapînd astfel de retrogradare. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 104 105 Pag. urmatoare »