Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 61 62 Pag. urm. »

Il mai tii minte pe Emmanuel Culio, zidarul ajuns erou dupa ce a dat un gol magistral in poarta AS Roma? Unde joaca fostul campion al Ligii I

publicat 2017-02-26 21:00:02 (CanCan)
Il mai tii minte pe Emmanuel Culio, zidarul ajuns erou dupa ce a dat un gol magistral in poarta AS Roma? Unde joaca fostul campion al Ligii I Juan Emmanuel Culio, un fost zidar, a venit in Romania in 2007. Fost zidar, el a fost nevoit sa munceasca pe santier pentru a-si intretine familia, insa la scurt dupa venirea in Romania, a devenit o vedeta. A cunoscut faima la CFR Cluj, acolo unde a castigat doua titluri. Argentinianul a jucat cu CFR Cluj in Liga Campionilor si a reusit un gol magistral impotriva Romei in 2008. De la Cfr Cluj a fost transferat la Galatasaray pentru doua milioane de euro. A mai jucat la Coruna, apoi la Al... ...continuare.

Ele sunt fetele care ne vor reprezenta la Campionatele Europene de gimnastica de la Cluj

publicat 2017-02-26 18:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Ele sunt fetele care ne vor reprezenta la Campionatele Europene de gimnastica de la Cluj Anul acesta, în perioada 19-23 aprilie, la Cluj-Napoca, vor avea loc Campionatele Europene de gimnastica. Nicolae Forminte, antrenorul lotului national de gimnastica feminina al României, a anuntat o parte din lotul care ne va reprezenta în primavara la Europene. Acesta a declarat la TVR ca Larisa Iordache, Catalina Ponor si Anamaria Ocolisan vor face parte 100% din lotul României, daca nu vor aparea probleme. ... ...continuare.

Scene de sex intr-o masina de politie. Ce faceau doi ofiteri din Argentina in timpul unui jaf

publicat 2017-02-26 10:15:16 (Realitatea-TV)
Scene de sex intr-o masina de politie. Ce faceau doi ofiteri din Argentina in timpul unui jaf Doi ofiteri de politie din Argentina, barbat si femeie, au fost filmati in timp ce faceau sex in masina cu care patrulau. Tocmai in acele momente prin statie se anunta comiterea unui jaf, iar dispecera le solicita interventia la fata locului. ...continuare.

A repetat de trei ori clasa a 9-a, apoi s-a lasat de scoala. Compunea piesele pe toaleta si a ajuns IDOL. Cele mai ciudate intamplari din viata lui Eminem!

publicat 2017-02-26 07:30:02 (Antena-1)
Eminem a cunoscut succesul inca de la lansare. Rapperul a cucerit lumea cu muzica sa, insa putini sunt cei care-i stiu cu adevarat povestea. ...continuare.

Klemm, in vizita la Cluj: Am discutat despre nefericita hotarare a Guvernului de a face pasi inapoi in privinta coruptiei

publicat 2017-02-25 21:00:11 (Romania-TV)
Klemm, in vizita la Cluj: Am discutat despre nefericita hotarare a Guvernului de a face pasi inapoi in privinta coruptiei Ambasadorul SUA in Romania, Hans Klemm, a facut o vizita, sambata, la Cluj pentru a vedea o expozitie de la Muzeul de Arta, insa inainte a avut cateva intalniri cu tineri antreprenori si cu primarul orasului, Emil Boc. Klemm a afirmat ca au fost discutate si ultimele evenimente petrecute la Bucuresti, printre care "nefericita hotarare a Guvernului de a face pasi inapoi in privinta unor prevederi referitoare la coruptie si despre raspunsul extraordinar al romanilor, care constituie o sursa de... ...continuare.

Atentat intr-o moschee din Afganistan: Cel putin 11 morti

publicat 2017-02-25 18:15:07 (Romania-TV)
Atentat intr-o moschee din Afganistan: Cel putin 11 morti Zece ofiteri de politie si sotia unui comandant local de politie, au fost ucisi in urma unui atentat comis de militantii Stat Islamic la o moschee din provincia afgana Zawzjan, a anuntat un oficial local, potrivit The Associated Press. ...continuare.

6 liceeni au chiulit de la ore si si-au semnat prezenta la o sectie de politie din Botosani

publicat 2017-02-25 13:45:02 (Antena-1)
Baietii au plecat sa "exploreze", spun ei, o casa parasita din apropierea liceului. ...continuare.

Ralph, catelul amorezat care o asteapta pe ea, o tanara de 17 ani, in fiecare zi, la scoala! Internautii s-au indragostit de el (VIDEO)

publicat 2017-02-25 13:00:02 (Antena-1)
Ralph, catelul amorezat care o asteapta pe ea, o tanara de 17 ani, in fiecare zi, la scoala! Internautii s-au indragostit de el (VIDEO) O adolescenta de 17 ani, Elisa Lee pe numele sau, din California, a reusit sa cucereasca o lume intreaga dupa ce a spus pe Twitter povestea lui Ralph, un caine adorabil. ...continuare.

Mai multe persoane au fost ranite intr-un accident in lant, in centrul Clujului! Au fost implicate sapte masini

publicat 2017-02-25 12:45:02 (CanCan)
Mai multe persoane au fost ranite intr-un accident in lant, in centrul Clujului! Au fost implicate sapte masini In noaptea de vineri sper sambata, sapte masini au fost avariate in urma unui accident rutier, in centrul orasului Cluj, iar in urma impactului au fost ranite patru persoane. Din cate se pare, cel de la care a inceput totul ar fi fost un tanar de 24 de ani, din Baia Mare, aflat la volanul masinii sale si care s-a izbit de un alt autoturism, condus de un alt tanar de 21 de ani din Cluj. Cei doi soferi conduceau la momentul accidentului pe strada 21 Decembrie 1989, dinspre strada Aurel Vlaicu... ...continuare.

Grav accident rutier, la Cluj: patru persoane, ranite si sapte masini, avariate

publicat 2017-02-25 12:00:07 (Realitatea-TV)
Grav accident rutier, la Cluj: patru persoane, ranite si sapte masini, avariate Patru persoane au fost ranite si sapte autovehicule au fost avariate intr-un accident rutier petrecut in noaptea de vineri spre sambata in centrul municipiului Cluj-Napoca. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 61 62 Pag. urmatoare »