Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O instanta din Romania a condamnat-o la 4 ani de mers la scoala. Ce va pati daca sotul nu e de acord ca ea sa invete literele

publicat 2016-08-27 23:15:05 (Evenimentul-Zilei)
O instanta din Romania a condamnat-o la 4 ani de mers la scoala. Ce va pati daca sotul nu e de acord ca ea sa invete literele Judecatorii au condamnat o analfabeta de 37 de ani la ... scoala. Femeia s-a ocupat cu afaceri ilegale cu fier vechi, iar prejudiciul adus statului depaseste un milion si jumatate de lei, spun procurorii. Cum a adus in instanta argumentul ca nu stie carte, si de aceea NU si-a dat seama ce face, magistratii au decis s-o trimita in clasele primare, de-a lungul celor 4 ani de inchisoare cu suspendare pe care i-a primit. ...continuare.

Doi miliardari din Cluj si-au facut "fenta" ca magnatii rusi la Saint Tropez!

publicat 2016-08-25 23:30:02 (CanCan)
Doi miliardari din Cluj si-au facut fenta ca magnatii rusi la Saint Tropez! Daca e sa pleci de la Cluj si sa mergi la mare, faci jumatate de zi pe drum fie ca mergi cu Ferrari-ul, fie ca mergi cu Dacia Papuc. Asa ca, daca esti clujean si vrei sa-ti etalezi bunastarea, mai bine te urci in bolid si evadezi direct la Saint-Tropez, pe autostrazi. Faci mai mult, clar, da'-i altceva! Bagatelle, sau cum arata luxul de doi bani platit cu multe mii de euroAu facut-o doi clujeni, care s-au prezentat la Bagatelle (o plaja-fita in mare voga a St-Tropez-ului) cu masinile lor... ...continuare.

Incident pe aeroportul din Cluj. Oamenii au crezut ca este vorba despre o alerta terorista

publicat 2016-07-27 22:45:01 (Antena3)
Incident pe aeroportul din Cluj. Oamenii au crezut ca este vorba despre o alerta terorista Probleme tehnice, miercuri, în jurul amiezii, pe Aeroportul Cluj. Oamenii care se aflau la aeroport au crezut ca aeroportul este închis din cauza unei alterte teroriste, însa totul s-a dovedit ca... ...continuare.

Incident pe aeroportul din Cluj. Calatorii au crezut ca este alerta terorista. Ce s-a intamplat

publicat 2016-07-27 22:15:15 (Realitatea-TV)
Incident pe aeroportul din Cluj. Calatorii au crezut ca este alerta terorista. Ce s-a intamplat Probleme tehnice, miercuri, in jurul amiezii, pe Aeroportul Cluj. Oamenii care se aflau la aeroport au crezut ca aeroportul este inchis din cauza unei alterte teroriste. ...continuare.

PROBLEME pe Aeroportul Cluj. Mai multe usi de acces au fost blocate

publicat 2016-07-27 21:15:10 (Romania-TV)
PROBLEME pe Aeroportul Cluj. Mai multe usi de acces au fost blocate Probleme tehnice au avut loc, miercuri, in jurul amiezii, pe Aeroportul Cluj. Oamenii care se aflau la aeroport au crezut ca aeroportul este inchis din cauza unei alterte teroriste, insa totul s-a dovedit ca fiind doar o eroare tehnica ce a dus la blocarea unor usi. ...continuare.

Admitere Academia de Politie 2016. Consulta AICI rezultatele la probele sportive

publicat 2016-07-27 16:45:18 (Realitatea-TV)
Admitere Academia de Politie 2016. Consulta AICI rezultatele la probele sportive Admitere Academia de Politie probe sportive 2016. Probele sportive eliminatorii de la Academia de Politie sunt programate sa inceapa miercuri si se vor desfasura pe parcursul unei saptamani, fiind testul in urma caruia, in anii trecuti, aproximativ jumatate dintre candidati au fost respinsi. Rezultatele la probele sportive la ADMITERE Academia de Politie 2016 vor fi anuntate pe site-ul Academiei de Politie si pe realitatea.net, imediat dupa ce acestea vor fi facute publice. ...continuare.

"Cautati pokemonul!". Cu ce masina vor patrula politistii din Bucuresti in urmatoarea luna

publicat 2016-07-27 15:45:02 (CanCan)
Cautati pokemonul!. Cu ce masina vor patrula politistii din Bucuresti in urmatoarea luna Incepand de miercuri, timp de o luna, bucurestenii vor intalni in trafic prima autospeciala electrica folosita de Politia Capitalei. "Cautati pokemonul", spun oficiali ai Politiei Capitalei intr-un comunicat de presa postat pe pagina de Facebook. Prin acest experiment, Politia Capitalei intra pe harta politiilor din Capitalele Lumii care folosesc autospeciale electrice in cadrul fortelor de politie urbana. Autospeciala este din aceeasi categorie de automobile electrice BMW, folosite la nivel... ...continuare.

Scoala din Valcea vadalizata de romi. Cum intervine primarul

publicat 2016-07-27 15:30:09 (Romania-TV)
Scoala din Valcea vadalizata de romi. Cum intervine primarul O scoala dintr-o localitate din Valcea a fost vandalizata de romi. Acestia au spart geamurile, sobele si bancile in care invata copiii, iar cand i-au vazut pe jurnalisti ca filmeaza dezastrul lasat de ei, au sarit la bataie. Primarul a intervenit si el, pentru a-i salva pe ziaristi. ...continuare.

Investigatie privind un posibil abuz de pozitie dominanta al aeroportului din Cluj

publicat 2016-07-27 14:30:02 (Bursa)
Consiliul Concurentei a declansat o investigatie avand ca obiect un posibil abuz de pozitie dominanta savarsit de Regia Autonoma Aeroportul International Avram Iancu Cluj, informeaza, astazi, institutia, potrivit unui comunicat al autoritatii de concurenta. ...continuare.

Situatie de criza in Cluj, unde rampa de gunoi a judetului s-a umplut. Un primar a cerut instituirea starii de alerta

publicat 2016-07-27 14:15:17 (ProTV)
Situatie de criza in Cluj, unde rampa de gunoi a judetului s-a umplut. Un primar a cerut instituirea starii de alerta Rampa de depozitare a gunoaielor din judetul Cluj s-a umplut, iar unele firme de salubritate nu mai au unde sa-si goleasca masinile, generand o situatie de criza. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »