Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

Lotul de gimnastica al Romaniei pentru CE de la Cluj

publicat 2017-03-22 20:00:06 (OnlineSport)
Cu mai putin de o luna pana la startul Campionatelor Europene de gimnastica de la Cluj Federatia Romana de profil a anuntat loturile tricolore pentru aceasta competitie. ...continuare.

O bomba care viza agenti de politie a explodat in Irlanda de Nord

publicat 2017-03-22 19:00:02 (Antena3)
O bomba care viza agenti de politie a explodat in Irlanda de Nord O bomba a explodat, in cursul noptii de marti spre miercuri, in Irlanda de Nord, autoritatile suspectand ca atacul viza uciderea unor agenti de politie, o situatie care ar putea conduce la... ...continuare.

Federatia Romana de Gimnastica a anuntat loturile pentru Campionatele Europene de la Cluj-Napoca!

publicat 2017-03-22 18:30:15 (Gazeta-Sporturilor)
Federatia Romana de Gimnastica a anuntat loturile pentru Campionatele Europene de la Cluj-Napoca! Au mai ramas 26 de zile pâna la debutul Campionatelor Europene de la Cluj-Napoca, iar federatia a anuntat ieri care sunt numele celor care vor reprezenta România. Din lotul feminin fac parte Catalina Ponor, Larisa Iordache, Olivia Cîmpian si Ioana Crisan. Pentru Crisan si Cîmpian, care se afla în primul an de seniorat, competitia din Sala Polivalenta va însemna debutul în competitiile europene. ... ...continuare.

Greva spontana la CFR

publicat 2017-03-22 08:30:02 (Bursa)
Greva spontana la CFR * ACTUALIZARE 15:10 Circulatia trenurilor a fost reluata in regionalele Bucuresti, Craiova, Cluj, Iasi, Galati si Constanta, in alte doua regionale continua greva Circulatia trenurilor a fost reluata in regionalele Bucuresti, Craiova, Cluj, Iasi, Galati si Constanta, iar la acesta ora se mai poarta discutii pentru incetarea protestului cu angajatii din anumite statii din regionalele Brasov si Timisoara, anunta CFR. Potrivit reprezentantilor CFR, trenurile care au fost oprite in statiile de... ...continuare.

Greva spontana la CFR! Angajatii cer salarii mai mari

publicat 2017-03-22 08:15:02 (CanCan)
Greva spontana la CFR! Angajatii cer salarii mai mari Angajatii CFR S.A. au declansat o greva spontana. Acestia solicita salarii cu 25% mai mari. Greva angajatilor CFR a afectat mersul trenurilor. "Intelegem solicitarea angajatilor de a avea salarii mai mari, dar nu e normal sa nu ne anunte nimeni", a declarat o calatoare din Cluj la un post TV.Protestul spontan s-a declansat in Cluj.Vom reveni cu amanunte. Citeste despre: greva cfr, greva spontana la cfr ...continuare.

FAZA de tot RASUL la POLITIE. Un URMARIT GENERAL s-a PREDAT din GRESEALA

publicat 2017-03-22 04:15:03 (Evenimentul-Zilei)
FAZA de tot RASUL la POLITIE. Un URMARIT GENERAL s-a PREDAT din GRESEALA O faza de tot rasul l-a avut ca protagonist pe un urmarit general care s-a predat, fara sa vrea, la politie. Desi era condamnat la inchisoare el a solicitat aviz pentru pescuit de la Politia de Frontiera din Galati. ...continuare.

Un barbat a murit dupa ce s-a aruncat de la etajul sase al unui bloc, la Cluj Napoca

publicat 2017-03-21 21:00:09 (Romania-TV)
Un barbat a murit dupa ce s-a aruncat de la etajul sase al unui bloc, la Cluj Napoca Un barbat a murit, marti seara, in Cluj-Napoca, dupa ce s-a aruncat de la etajul al saselea al unui bloc din cartierul Manastur, victima avand probleme psihice, potrivit apropiatilor. ...continuare.

Aroganta maxima. Un politician si-a trimis copilul la scoala cu elicopterul VIDEO

publicat 2017-03-21 14:45:07 (Romania-TV)
Aroganta maxima. Un politician si-a trimis copilul la scoala cu elicopterul VIDEO Un politician din Ucraina si-a trimis fiul la scoala cu elicopterul, ca sa fie sigur ca nu va intarzia. Acesta criticat dur pe retelele de socializare dupa ce imaginile au aparut pe internet. ...continuare.

Un elev a ajuns la spital dupa ce a fost batut de colegii mai mari

publicat 2017-03-21 12:15:06 (Romania-TV)
Un elev a ajuns la spital dupa ce a fost batut de colegii mai mari Un elev de clasa a saptea dintr-o comuna din Iasi a ajuns la spital dupa ce a fost batut de trei colegi mai mari. Cand s-a intors la scoala, baiatul a fost din nou luat la bataie, astfel ca acesta merge acum la cursuri impreuna cu bunica sa. Inspectoratul scolar si Politie ancheteaza cazul pentru luarea celor mai bune decizii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »