Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 103 104 Pag. urm. »

Cei 3 complici care l-au ascuns pe evadatul din Cluj, arestati preventiv. Ce risca acestia pentru ca l-au ajutat

publicat 2015-01-31 10:15:10 (ProTV)
Cei 3 complici care l-au ascuns pe evadatul din Cluj, arestati preventiv. Ce risca acestia pentru ca l-au ajutat Cand vine vorba de incalcarea legii, prietenia se cheama complicitate si te poate trimite dupa gratii. Au aflat asta si cei trei tineri care l-au ajutat pe barbatul evadat din arestul Politiei Cluj sa se ascunda aproape doua saptamani. ...continuare.

Scandal intr-o scoala din Botosani! Elev de clasa a IX-a, sedus de profa de franceza

publicat 2015-01-30 20:45:12 (Libertatea)
Scandal intr-o scoala din Botosani! Elev de clasa a IX-a, sedus de profa de franceza O profesoara din judetul Botosani este acuzata ca ar fi sedus un elev de clasa a noua. Publicitate Incidentul s-ar fi petrecut in timpul unei excursii, iar colegii profesoarei au fost cei care au sesizat comportamentul ciudat al acesteia si au facut reclamatii, relateaza Antena 3. Pana acum, profesoara a primit doar un avertisment verbal din partea conducerii liceului, care sustine ca relatia dintre ea si elev nu a depasit stadiul unor declaratii de dragoste. Parintii elevului nu au depus... ...continuare.

El e baiatul care a inventat una dintre cele mai populare aplicatii: "Ma plictiseam la scoala". Sigur te-ai jucat si tu

publicat 2015-01-30 15:30:18 (ProTV)
El e baiatul care a inventat una dintre cele mai populare aplicatii: "Ma plictiseam la scoala". Sigur te-ai jucat si tu Un pusti de 15 ani a inventat o aplicatie foarte cunoscuta - Facebook, Google si Apple se dueleaza pe el! ...continuare.

CFR Cluj a transferat doi fosti rapidisti » Ardelenii au plecat astazi in cantonamentul din Croatia

publicat 2015-01-30 12:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj a transferat doi fosti rapidisti » Ardelenii au plecat astazi in cantonamentul din Croatia CFR Cluj a reusit patru transferuri in aceasta perioada, iar in dimineata zilei de astazi au plecat in cantonamentul din Croatia, unde va participa la Istria Winter Cup. Ardelenii i-au adus pe Catalin Savin, 24 de ani, Andrei Tinc, 29 de ani, Dragos Firtulescu, 25 de ani, si Filipe Nascimento, 20 de ani, primii doi fiind fostii jucatori ai Rapidului si au semnat cu CFR un contract valabil pina la vara, cu optiune de prelungire din partea clubului din Gruia, anunta ... ...continuare.

CFR Cluj pregateste returul in Croatia. Adversarii ardelenilor la Istria Winter Cup

publicat 2015-01-30 12:15:15 (OnlineSport)
Aflata in prag de insolventa, echipa CFR Cluj a strans randurile pentru cantonamentul din Croatia programat in perioada 1-9 februarie. ...continuare.

Elena Udrea, la Sectia 2 de Politie. Deputatul sustine ca va face lumina in dosarul in care este urmarita penal

publicat 2015-01-30 11:00:20 (Puterea)
Elena Udrea, la Sectia 2 de Politie. Deputatul sustine ca va face lumina in dosarul in care este urmarita penal Deputatul Elena Udrea s-a prezentat, vineri, la Sectia 2 Politie din Capitala, unde trebuie sa mearga, dupa ce a fost pusa sub control judiciar in dosarul Microsoft. Aceasta este urmarita penal pentru spalare de bani si fals in declaratiile de avere. Udrea a tinut sa precizeze ca va face lumina in acest caz si va spune care sunt motivele reale ale "vanatorii" a carei tinta a devenit.Elena Udrea a ajuns la Sectia 2 Politie in jurul orei 10.00, asa cum a stabilit cu politistii supraveghetori.... ...continuare.

Elena Udrea, aflata sub control judiciar, s-a prezentat la Sectia 2 Politie. Deputatul a scris pe Facebook ca "va spune adevarul despre tot ce se intampla"

publicat 2015-01-30 11:00:19 (Mediafax)
Elena Udrea, aflata sub control judiciar, s-a prezentat la Sectia 2 Politie. Deputatul a scris pe Facebook ca va spune adevarul despre tot ce se intampla Deputatul Elena Udrea s-a prezentat, vineri, la Sectia 2 Politie din Capitala, unde trebuie sa mearga conform programului stabilit, dupa ce a fost pusa sub control judiciar in dosarul Microsoft, in care este urmarita penal pentru spalare de bani si fals in declaratiile de avere. ...continuare.

Elena Udrea s-a prezentat la Sectia 2 Politie in aceasta dimineata! Mesajul postat de politician pe Facebook: "Voi face..."

publicat 2015-01-30 11:00:04 (CanCan)
Elena Udrea s-a prezentat la Sectia 2 Politie in aceasta dimineata! Mesajul postat de politician pe Facebook: Voi face... Deputatul Elena Udrea s-a prezentat, vineri, la Sectia 2 Politie din Capitala, unde trebuie sa mearga conform programului stabilit, dupa ce a fost pusa sub control judiciar în dosarul Microsoft. ...continuare.

Elena Udrea, la Sectia 2 Politie din Capitala. Vezi conditiile controlului judiciar in cazul fostei sefe a PMP

publicat 2015-01-30 11:00:03 (Antena3)
Deputatul Elena Udrea s-a prezentat, vineri, la Sectia 2 Politie din Capitala, unde trebuie sa mearga conform programului stabilit, dupa ce a fost pusa sub control judiciar in dosarul Microsoft, in care este... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 103 104 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

margherita garda financiara gindul hacker vara 2012 mihai claudiu tusac oana craioveanu tv mania titus colatean podul grant format foraj sonde visine consuelo liviu varciu pantaloni garnic travesti accident grav ortisoara sfanta vineri tom cruise albumul omar acces direct magistratura amante satu mare oana zavoranu mizil giani ansa salaj hidroconstructia alen doru octavian dumitru mehedinti alcoolemia partidul conservator sorina arsvom akon crima oribila sibiu accesorii neti sandu cancerul de col uterin eugen cristea giorgios marc