Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 71 72 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Incendiu puternic la o rampa temporara de deseuri din Cluj-Napoca

publicat 2016-08-29 08:15:02 (CanCan)
Incendiu puternic la o rampa temporara de deseuri din Cluj-Napoca Un incendiu de amploare a izbucnit, duminica seara, la o rampa temporara de deseuri din zona Pata Rat, din Cluj-Napoca. Pompierii se lupta de peste zece ore sa stinga flacarile, potrivit mediafax.ro. Purtatorul de cuvant al ISU Cluj, Andrei Biris, a declarat ca nu se cunosc cauzele care au dus la izbucnirea incendiului. "Patru autospeciale ale pompierilor intervin la un incendiu izbucnit pe o rampa temporara de deseuri din zona Pata Rat, din Cluj-Napoca, nefiind inregistrate victime. Din... ...continuare.

Leoni a deschis la Cluj-Napoca primul centru de servicii din Europa. Grupul german va livra peste 70 de procese de resurse umane

publicat 2016-08-29 00:15:14 (Ziarul-Financiar)
Leoni a deschis la Cluj-Napoca primul centru de servicii din Europa. Grupul german va livra peste 70 de procese de resurse umane Grupul german Leoni, care a ajuns in Romania la peste 17.000 de angajati in productie, a deschis la Cluj-Napoca primul centru de servicii de tip "shared" din Europa, unde va centraliza toate activitatile de HR ale concernului ger­man.Leoni detine pe piata locala unitati de productie in Arad, Bistrita si Pitesti, puncte de lucru din Beius si Ludus, iar recent centrul de servicii de la Cluj unde vor lucra in jur de 50 de oameni. "Centrul de servicii Leoni de la Cluj-Na­poca a fost deschis,... ...continuare.

Incendiu puternic la o rampa temporara de deseuri din Cluj-Napoca

publicat 2016-08-28 22:15:13 (Romania-TV)
Incendiu puternic la o rampa temporara de deseuri din Cluj-Napoca Un incendiu de amploare a izbucnit, duminica seara, la o rampa temporara de deseuri din zona Pata Rat, din Cluj-Napoca, nefiind pericol de extindere a flacarilor si nefiind inregistrate victime. ...continuare.

O scoala avariata deja de seismul de miercuri, din Italia, s-a prabusit complet duminica, dupa o noua replica seismica

publicat 2016-08-28 22:00:02 (Antena3)
O scoala avariata deja de seismul de miercuri, din Italia, s-a prabusit complet duminica, dupa o noua replica seismica O scoala avariata deja de seismul de miercuri, din Italia, s-a prabusit complet duminica, dupa o noua replica seismica, având magnitudinea 3,7 pe scara Richter si epicentrul la noua kilometri... ...continuare.

Incendiu puternic izbucnit la o groapa de gunoi de langa Cluj-Napoca! Sute de oameni, evacuati

publicat 2016-08-28 21:30:09 (Realitatea-TV)
Incendiu puternic izbucnit la o groapa de gunoi de langa Cluj-Napoca! Sute de oameni, evacuati Un incendiu puternic a izbucnit duminica seara la o groapa de gunoi de langa municipiul Cluj-Napoca, a informat ISU Cluj. ...continuare.

Incendiu puternic langa municipiul Cluj-Napoca. O groapa de gunoi a luat foc

publicat 2016-08-28 21:30:08 (ProTV)
Incendiu puternic langa municipiul Cluj-Napoca. O groapa de gunoi a luat foc Un incendiu puternic a izbucnit duminica seara la o groapa de gunoi de langa municipiul Cluj-Napoca, a informat ISU Cluj. ...continuare.

Incendiu puternic izbucnit la o groapa de gunoi de langa Cluj-Napoca

publicat 2016-08-28 21:30:01 (Antena3)
Incendiu puternic izbucnit la o groapa de gunoi de langa Cluj-Napoca Un incendiu puternic a izbucnit duminica seara la o groapa de gunoi de langa municipiul Cluj-Napoca ...continuare.

Un om fara adapost a gasit un portofel plin cu bani pe strada. Dupa ce a dus obiectul la politie, viata i s-a schimbat total

publicat 2016-08-28 13:00:01 (Antena3)
Un om fara adapost a gasit un portofel plin cu bani pe strada. Dupa ce a dus obiectul la politie, viata i s-a schimbat total Viata lui Waralop, 44 de ani, din Thailanda, s-a schimbat brusc in ziua in care a gasit pe strada un portofel Hermes cu 500 de euro in el, o suma uriasa pentru un thailandez de rand. Barbatul s-a dus direct la politie,... ...continuare.

FOTO Zotta sustine ca Balaj a gresit grav la meciul dintre Timisoara si CFR Cluj

publicat 2016-08-27 19:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Zotta sustine ca Balaj a gresit grav la meciul dintre Timisoara si CFR Cluj În minutul 41 al meciului dintre ACS Poli Timisoara si CFR Cluj, la 1-0 pentru gazde, clujeanul Paun a cazut în careu dupa un duel cu Cârstocea, dar arbitrul Cristi Balaj n-a acordat lovitura de la 11 metri, desi ardelenii au protestat vehement.  La pauza, fostul arbitru Constantin Zotta a vazut mai multe reluari ale fazei si a concluzionat ca centralul Balaj n-a procedat corect si ca trebuia sa acorde penalty. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 71 72 Pag. urmatoare »