Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 110 111 Pag. urm. »

Initiativa regionala Transilvania iHUB 4.0, prezenta zilele acestea in Bulgaria

publicat 2018-02-20 14:45:03 (Bursa)
Initiativa regionala Transilvania iHUB 4.0, prezenta zilele acestea in Bulgaria Initiativa Cluj IT Cluster si a Agentiei de Dezvoltare Regionala Nord-Vest privind infiintarea hub-ului regional de inovare digitala a fost selectata pentru asistenta tehnica in cadrul unui proiect al Comisiei Europene, se arata intr-un comunicat al Cluj IT, remis astazi Redactiei. ...continuare.

Asistenta gravida din Cluj, diagnosticata cu o tumoare la genunchi, a nascut un baietel

publicat 2018-02-20 14:00:27 (ProTV)
Asistenta gravida din Cluj, diagnosticata cu o tumoare la genunchi, a nascut un baietel Asistenta medicala de la Serviciul de Ambulanta din Maramures, diagnosticata cu o tumoare la genunchi în timpul sarcinii, a nascut cu succes un baietel, la un spital din Cluj Napoca. ...continuare.

Accident de munca la o cariera de piatra din Cluj. Un angajat a murit dupa ce a cazut de pe o stanca

publicat 2018-02-20 12:30:28 (Romania-TV)
Accident de munca la o cariera de piatra din Cluj. Un angajat a murit dupa ce a cazut de pe o stanca Un barbat de 31 de ani din judetul Cluj a murit, marti, dupa ce a cazut de pe o stanca din satul clujean Bologa, de la o inaltime de aproape 100 de metri. Barbatul era angajat al carierei de piatra din localitate si a fost gasit de colegi, care au sunat la 112, fiind inceputa o ancheta in acest caz. ...continuare.

Trei italieni au disparut dupa ce au fost retinuti de politie la o statie de benzina

publicat 2018-02-20 10:30:29 (Romania-TV)
Trei italieni au disparut dupa ce au fost retinuti de politie la o statie de benzina Autoritatile mexicane ancheteaza cazul a trei cetateni italieni, ultima oara vazuti in perioada Revelionului in localitatea Tecalitlán, statul Jalisco, despre care exista unele informatii ca ar fi disparut dupa ce ar fi fost retinuti de politie la o benzinarie, potrivit BBC News. ...continuare.

Autoritatile mexicane ancheteaza cazul a trei italieni disparuti dupa ce ar fi fost retinuti de politie

publicat 2018-02-20 09:15:34 (Mediafax)
Autoritatile mexicane ancheteaza cazul a trei italieni disparuti dupa ce ar fi fost retinuti de politie Autoritatile mexicane ancheteaza cazul a trei cetateni italieni, ultima oara vazuti in perioada Revelionului in localitatea Tecalitlán, statul Jalisco, despre care exista unele informatii ca ar fi disparut dupa ce ar fi fost retinuti de politie la o benzinarie, informeaza site-ul postului BBC News. ...continuare.

EXCLUSIV/Vaduva unui luptator din trupele speciale cazut la datorie: "In Politie am reinvatat sa zambesc"

publicat 2018-02-20 08:15:25 (Libertatea)
EXCLUSIV/Vaduva unui luptator din trupele speciale cazut la datorie: In Politie am reinvatat sa zambesc Intr-o zi blestemata, mana ucigasa sau secunda fatala le-a rapit tot ce aveau mai drag. Sotul, tatal  – politist sau pompier, pilot, jandarm sau aviator -, nu s-a mai intors, ca de obicei, acasa din tura obisnuita de serviciu. Sau din misiune. Sub biciuirea dureroasa a singuratatii, sotiile, fiii sau fiicele eroilor cazuti la datorie […] Post-ul EXCLUSIV/Vaduva unui luptator din trupele speciale cazut la datorie: "In Politie am reinvatat sa zambesc" apare prima data in... ...continuare.

CFR Cluj in mijlocul unui scandal monstru! Liderul din Liga 1 e pus la zid: "E lipsa de fair-play"

publicat 2018-02-19 22:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj in mijlocul unui scandal monstru! Liderul din Liga 1 e pus la zid: E lipsa de fair-play Horatiu Moldovan, portarul titular împrumutat al celor de la Hermannstadt, care era împrumutat de la CFR Cluj pâna în vara acestui an, a fost rechemat azi înapoi în Gruia. Sibienii s-au miscat repede si au reusit sa obtina împrumutul pâna în vara al lui Toma Niga (20 de ani) de la FCSB, exact adversara din Cupa României. ... ...continuare.

O mama a fost chemata la scoala, dupa ce fiica ei a lovit un alt copil. Reactia femeii intrece orice imaginatie

publicat 2018-02-19 19:00:01 (Antena3)
O mama a fost chemata la scoala, dupa ce fiica ei a lovit un alt copil. Reactia femeii intrece orice imaginatie Povestea unei mame, care a fost chemata de urgenta la scoala pentru ca fiica ei a lovit un alt elev, a facut inconjurul lumii. "Ma duc la scoala cu sufletul la gura si sunt asteptata in biroul... ...continuare.

Ingropati in noroi din cauza lucrarilor pentru canalizare. Parintii isi cara copiii in spate, pentru a ajunge la scoala

publicat 2018-02-19 18:15:29 (Romania-TV)
Ingropati in noroi din cauza lucrarilor pentru canalizare. Parintii isi cara copiii in spate, pentru a ajunge la scoala Peste 1.000 de oameni din satul doljean Racarii de Sus duc o viata de cosmar, din cauza gropilor care s-au format pe ulite, dar si din cauza noroiului. Primaria a inceput lucrarile pentru canalizare in zona, insa firma care executa lucrarea a lasat in urma ei dezastru. De mai bine de doua luni oamenii nu si-au mai scos masinile din garaj iar parintii isi cara copiii in spate, pentru a ajunge la scoala. ...continuare.

Cluj: Societatea de administrare a parcurilor industriale Tetarom SA ar putea fi listata la Bursa

publicat 2018-02-19 18:15:29 (Ziarul-Financiar)
Cluj: Societatea de administrare a parcurilor industriale Tetarom SA ar putea fi listata la Bursa Presedintele Comisiei de Buget-Finante a Consiliului Judetean Cluj, Cristian Haiduc, propune listarea la Bursa a SC Tetarom SA, care administreaza parcurile industriale din judet, actiune care va duce la capitalizarea societatii si la finantarea unor proiecte ale Consiliului Judetean. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 110 111 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA