Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 84 85 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Tatal unuia dintre violatorii din Vaslui a ajuns la politie. "Am stat si am incasat"

publicat 2015-09-04 15:45:02 (Antena3)
Un nou scandal a izbucnit in satul violatorilor din Vaslui. Tatal lui Ionut Bolboceanu a ajuns la politie. A fost batut in plina strada, intr-o statie de autobuz din Vaslui. Gheorghe Bolboceanu s-a dus la... ...continuare.

Veste trista pentru elevii din toata tara! Cand incepe scoala in acest an! Anuntul e oficial

publicat 2015-09-04 08:45:01 (Antena-1)
Veste trista pentru elevii din toata tara! Cand incepe scoala in acest an! Anuntul e oficial Vacanta s-a terminat, sa inceapa scoala! Elevii din Romania au intrat pe ultima suta de metri cu pregatirile pentru noul an scolar, care, in 2015, va debuta pe... ...continuare.

Și-a facut un selfie si l-a trimis unei colege. Nu se astepta sa vina politia peste el

publicat 2015-09-03 20:00:19 (Realitatea-TV)
Și-a facut un selfie si l-a trimis unei colege. Nu se astepta sa vina politia peste el Un elev britanic de 14 ani s-a trezit cu dosar si cazier facut de Politie dupa ce a trimis o fotografie de tip selfie unei colege de scoala. ...continuare.

CRIZA IMIGRANTILOR: Statia Bicske, declarata "zona de operatiuni" in urma unor ciocniri intre imigranti si politie

publicat 2015-09-03 17:45:19 (Mediafax)
CRIZA IMIGRANTILOR: Statia Bicske, declarata zona de operatiuni in urma unor ciocniri intre imigranti si politie Seful Politiei Nationale ungare Karoly Papp a declarat statia feroviara Bicske - in care joi dupa-amiaza aveau loc ciocniri intre imigranti si politie - o "zona de operatiuni" si a cerut reprezentantilor presei sa o paraseasca, relateaza MTI. ...continuare.

Fragmente de oase umane gasite pe un santier in lucru din judetul Cluj

publicat 2015-09-03 17:00:20 (ProTV)
Fragmente de oase umane gasite pe un santier in lucru din judetul Cluj Oasele au fost descoperite pe un santier din Floresti dupa ce muncitorii au escavat zona. Oamenii s-au speriat cand au vazut oasele si au sunat de urgenta la politie. ...continuare.

Exozitie Aniversara la Muzeul de Arta din Cluj. Pictorul Gheorghe Iacob isi prezinta peste 90 de opere

publicat 2015-09-03 16:00:27 (ProTV)
Exozitie Aniversara la Muzeul de Arta din Cluj. Pictorul Gheorghe Iacob isi prezinta peste 90 de opere La cei 90 de ani renumitul artist Gheorghe Iacob a ajuns la Cluj unde iubitorii de arta pot sa admire timp de 2 saptamani colectia sa aniversara la Muzeul de Arta. ...continuare.

Noaptea Alba a Filmului Romanesc, pe 18 septembrie, la Bucuresti si Cluj-Napoca

publicat 2015-09-03 15:15:20 (Mediafax)
Noaptea Alba a Filmului Romanesc, pe 18 septembrie, la Bucuresti si Cluj-Napoca Cea de-a sasea editie a evenimentului Noaptea Alba a Filmului Romanesc se va desfasura pe 18 septembrie, in Bucuresti si Cluj-Napoca, prezentand filme recent lansate in cinematografe, pelicule premiate la festivaluri de renume, lungmetraje, scurtmetraje si documentare. ...continuare.

Psiholog Monica Bolocan: 5 categorii de factori care pot afecta un start bun la scoala

publicat 2015-09-03 14:45:01 (Antena3)
Inceperea scolii este nu numai un moment incarcat de emotie pentru parinti si copii ci si un examen al vietii pentru cei mici. Orice problema in educatia si, mai ales, in dezvoltarea copilului - mai mult sau mai putin... ...continuare.

Copiii NU vor fi primiti la scoala daca nu au acest act obligatoriu! Mai ai cateva zile la dispozitie sa faci rost de el

publicat 2015-09-03 10:15:01 (Antena-1)
Copiii NU vor fi primiti la scoala daca nu au acest act obligatoriu! Mai ai cateva zile la dispozitie sa faci rost de el Pe 14 septembrie incepe un nou an scolar, iar parintii trebuie sa stie ca lucrurile legate de inscriere s-au schimbat si un nou act e obligatoriu pentru acceptarea copilului ...continuare.

Perchezitii de amploare la mai multe sectii de politie. Hotii, protejati de agenti

publicat 2015-09-03 09:30:20 (Libertatea)
Perchezitii de amploare la mai multe sectii de politie. Hotii, protejati de agenti Zeci de perchezitii au loc in aceasta dimineata la mai multe sectii de Politie din judetul Gorj. 13 agenti sunt acuzati ca fac parte dintr-o retea mafiota care se ocupa de furtul de carbune de la Complexul Energetic Oltenia. Publicitate Politistii din Directia Generala Anticoruptie fac 23 de perchezitii, joi, in orasele Turceni si Rovinari, la persoane suspectate de furtul unor cantitati mari de carbune din Complexul Energetic Oltenia, precum si la 13 politisti care ar fi primit mita pentru a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 84 85 Pag. urmatoare »