Un baiat de 9 ani a ajuns la spital, dupa ce a fost batut de colegi la scoala O bataie primita la scoala l-a bagat in spital pe un copil de 9 ani, iar mama acestuia s-a ales cu un dosar penal. E acuzata ca a incercat sa-si faca singura dreptate. La o zi dupa acest incident, baiatul... ...continuare.

Concert James Blunt la Cluj. Artistul vine cu un staff impresionant si cu cinci tiruri

publicat 2014-10-31 10:00:51 (Romania-TV)
Concert James Blunt la Cluj. Artistul vine cu un staff impresionant si cu cinci tiruri Renumitul artist britanic James Blunt vine vineri seara la Cluj. Peste 6.000 de bilete au fost puse in vanzare. Cantaretul vine cu un staff impresionant si cu cinci tiruri, iar pretentiile sunt destul de ridicate. La ultimul concert in Romania, a cerut mai multe vinuri romanesti si mancaruri vegetariene. ...continuare.

VIDEO. CFR Cluj s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei. A invins Rapid, scor 2-1

publicat 2014-10-31 08:45:35 (Puterea)
VIDEO. CFR Cluj s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei. A invins Rapid, scor 2-1 VIDEO. CFR Cluj s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei. A invins Rapid, scor 2-1. Echipa CFR Cluj s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, joi seara, in deplasare, formatia Rapid, cu scorul de 2-1 (0-1).VIDEO. CFR Cluj s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei. A invins Rapid, scor 2-1. VIDEO. CFR Cluj s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei. A invins Rapid, scor 2-1. Gazdele au deschis scorul prin Pancu, in minutul 10. Pentru CFR Cluj au... ...continuare.

Festivalul SoNoRo in Bucuresti, Cluj si Iasi/ de Dorina Calin

publicat 2014-10-31 00:30:40 (Ziarul-Financiar)
Festivalul SoNoRo in Bucuresti, Cluj si Iasi/ de Dorina Calin Cea de-a IX-a editie a Festivalului International de Muzica de Camera SoNoRo se va desfasura intre 31 octombrie si 17 noiembrie, in Bucuresti, Cluj si Iasi si prilejuieste intalnirea publicului cu muzicieni celebri. Programul editiei din 2014 cuprinde concerte inspirate de poduri renumite ale lumii: Pont Neuf din Paris, Podul Nevsky din Sankt Petersburg, Podul Radetzkzy din Viena, Brooklyn Bridge si Westminster Bridge din Londra. Concertele tematice vor fi completate de o seara poetica cu... ...continuare.

CFR Cluj a invins Rapid, scor 2-1, si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

publicat 2014-10-31 00:00:56 (Mediafax)
CFR Cluj a invins Rapid, scor 2-1, si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei Formatia CFR Cluj s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-1 (0-1), echipa Rapid, in optimile competitiei. ...continuare.

Pandurii, Petrolul si CFR Cluj, ultimele echipe calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

publicat 2014-10-31 00:00:02 (Antena3)
Pandurii, Petrolul si CFR Cluj, ultimele echipe calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei Pandurii Tg. Jiu, Petrolul si CFR Cluj sunt cele trei echipe care completeaza tabloul sferturilor de finala din Cupa Romaniei, in urma meciurilor disputate joi.In prima partida a zilei, Pandurii Tg. Jiu s-a impus... ...continuare.

CUPA ROMANIEI. CFR Cluj, ultima calificata in sferturi. Rezultatele complete ale optimilor

publicat 2014-10-30 23:00:48 (Romania-TV)
CUPA ROMANIEI. CFR Cluj, ultima calificata in sferturi. Rezultatele complete ale optimilor CS Mioveni (Liga 2), Steaua, ASA Tg. Mures, CS Universitatea Craiova, U Cluj, Pandurii Targu Jiu, Petrolul Ploiesti si CFR Cluj s-au calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa meciurile din optimi jucate marti, miercuri si joi. ...continuare.

CFR Cluj elimina Rapidul din Cupa Romaniei

publicat 2014-10-30 22:30:36 (OnlineSport)
CFR Cluj este ultima echipa calificata in sferturile Cupei, dupa o victorie pe muchie de cutit inregistrata in Giulesti, scor 2-1, cu ambele goluri inscrise pe final prin Dore si Chanturia. Gruzinul Chanturia a fost decisiv in partea secunda pentru echipa lui Miriuta, fiind la originea si golului egalizator. Pentru giulesteni a inscris Daniel Pancu din penalti. ...continuare.

Rapid - CFR Cluj e liveTEXT, de la ora 20:30 » Echipele de start

publicat 2014-10-30 20:15:37 (Gazeta-Sporturilor)
Rapid - CFR Cluj e liveTEXT, de la ora 20:30 » Echipele de start Rapid si CFR Cluj se intilnesc astazi in ultimul meci contind pentru optimile Cupei Romaniei.Giulestenii trec printr-o perioada dificila, avind numai 9 puncte dupa primele 12 etape. De partea cealalta, CFR Cluj pare sa isi fi revenit dupa doua sezoane ratate, aflindu-se la doua puncte de liderul Steaua.Meciul dintre Rapid si CFR Cluj se vor intilni in aceasta seara, de la ora 20:30, pe sportro si liveTEXT pe GSP.RO. ... ...continuare.

Universitatea Babes-Bolyai, alaturi de Cluj IT Cluster, lanseaza un program de internship pentru 450 de studenti

publicat 2014-10-30 18:15:02 (AgoraNews)
Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca, in parteneriat cu Cluj IT Cluster, unul dintre cele mai importante clustere in domeniul IT la nivel national, lanseaza proiectul POSDRU „Cresterea oportunitatilor de ocupabilitate prin practica de succes (PRACT-IT)”, prin care va facilita participarea a 450 de studenti la stagii de practica, cu durata de 3 saptamani, i ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 111 112 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale balul bobocilo nutu camataru colectia accident de munca marta camelia sucu festivalul beri lista candidati niro raan cautati louis vuitton apa minerala sarbu gram presedintele tari femeie insarcinata evaziunea fiscala isj arges ucis zootehnie minerva sectii de votare rapperului apia panou solar strazile pasiune sonny flame salaj episcopia senzational babel energonuclear vegetal andrei rosu federatia solidaritatea sanitara viitorului tonik obiektiv bucuresti belciugatele bara niculescu mizil vreme pe litoral adrian cristea profil meci direct filma one direction omul pasare

© Copyright 2000-2014 iStorm. Toate drepturile rezervate.