Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urm. »

Un bataus isi incolteste victima la scoala, dar rezultatul e socant. Lectia primita e brutala

publicat 2016-05-27 12:00:19 (Realitatea-TV)
Un bataus isi incolteste victima la scoala, dar rezultatul e socant. Lectia primita e brutala Un clip video postat pe Youtube surprinde lupta inegala dintre doi elevi. UNul dintre ei este luptator MMA. ...continuare.

Cel mai infricosator drum spre scoala ii poarta pe copii pe 800 m de stanci si pante abrupte. Unde se afla poteca de cosmar

publicat 2016-05-27 12:00:18 (ProTV)
Cel mai infricosator drum spre scoala ii poarta pe copii pe 800 m de stanci si pante abrupte. Unde se afla poteca de cosmar Copiii dintr-o asezare izolata din China, aflata in varf de munte, au de infruntat un drum la care nici cei mai curajosi cascadori nu s-ar incumeta, doar pentru a ajunge la scoala din vale. ...continuare.

Candidati Primaria Cluj-Napoca la alegeri locale 2016

publicat 2016-05-26 23:30:26 (Realitatea-TV)
Candidati Primaria Cluj-Napoca la alegeri locale 2016 Iata intreaga lista de candidati Primaria Cluj-Napoca la alegeri locale 2016. ...continuare.

CFR Cluj administreaza o infrangere severa Craiovei. Locul de Liga Europa se joaca in ultima etapa

publicat 2016-05-26 22:45:23 (OnlineSport)
Castigatoarea Cupei Romaniei, CFR Cluj, s-a despartit de fanii din Gruia cu o victorie categorica, scor 4-0 (0-0), cu CSU Craiova, una dintre aspirantele la un loc in viitoarea editie a cupelor europene. ...continuare.

Cand era mica, toti radeau de ea fiindca avea fruntea prea lata. Acum e Miss si arata fantastic!

publicat 2016-05-26 21:15:20 (Realitatea-TV)
Cand era mica, toti radeau de ea fiindca avea fruntea prea lata. Acum e Miss si arata fantastic! O tanara din Marea Britanie si-a luat "revansa", dupa ce ani de-a randul a fost batjocorita de colegii de scoala. ...continuare.

CFR CLUJ-UNIVERSITATEA CRAIOVA LIVE VIDEO DIGI SPORT 1. Penultima etapa din play-out se incheie in Gruia

publicat 2016-05-26 20:30:08 (Romania-TV)
CFR CLUJ-UNIVERSITATEA CRAIOVA LIVE VIDEO DIGI SPORT 1. Penultima etapa din play-out se incheie in Gruia CFR CLUJ-UNIVERSITATEA CRAIOVA LIVE VIDEO DIGI SPORT 1. Etapa a 13-a din play-off-ul Ligii 1 se incheie la Cluj-Napoca, unde oltenii de la CS Universitatea Craiova spera sa obtina macar un punct, care sa le permita sa ramana in fruntea celei de-a doua jumatati a clasamentului. ...continuare.

Universitatea Cluj scapa deocamdata de faliment. Decizia finala va fi luata la toamna

publicat 2016-05-26 19:30:16 (Romania-TV)
Universitatea Cluj scapa deocamdata de faliment. Decizia finala va fi luata la toamna Falimentul clubului Universitatea Cluj se amana pentru la toamna. Instanta de la Tribunalul Botosani a amanat decizia privind falimentul clubului Universitatea Cluj pentru data de 2 septembrie. ...continuare.

Italienii de la Impreza Giuseppe Maltauro incaseaza 100 mil. euro de la CNADNR pentru 17 km din Autostrada Transilvania

publicat 2016-05-26 19:00:13 (Ziarul-Financiar)
Italienii de la Impreza Giuseppe Maltauro incaseaza 100 mil. euro de la CNADNR pentru 17 km din Autostrada Transilvania Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania a semnat "Contractul de proiectare si executie a Autostrazii Brasov - Tg. Mures - Cluj - Oradea, Sector 3A: Cluj Vest (Gilau) - Mihaiesti, km 0 plus 000 - km 25 plus 500, tronson 3A2, km 8 plus 700 - km 25 plus 500".Contractul a fost atribuit in urma finalizarii procedurii de achizitie publica (licitatie deschisa), Asocierii IMPRESA COSTRUZIONI GIUSEPPE MALTAURO SpA - S.C. VIAPONTE ROM S.R.L. (reprezentata, in calitate de Lider... ...continuare.

liveTEXT de la 20:30 CFR Cluj - CS U Craiova » Oltenii se apropie de participarea in premiera in cupele europene

publicat 2016-05-26 18:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 20:30 CFR Cluj - CS U Craiova » Oltenii se apropie de participarea in premiera in cupele europene CS U Craiova este pe primul loc în play-out, însa diferenta pâna la adversara de azi, CFR Cluj, care e pe 5, e doar de 3 puncte. VEZI LIVETEXT Cele doua se întâlnesc azi la Cluj, de la ora 20:30, în direct la Digi, Dolce, Look si liveTEXT pe GSP.RO. În cele 5 întâlniri directe dintre cele doua în Liga 1, CFR Cluj a câstigat o singura data, Craiova de doua ori, iar doua partide s-au terminat la egalitate. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urmatoare »