Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 61 62 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

CFR Cluj este pe cale sa-si piarda golgeterul » Ce destinatie a ales: "Imi place vremea"

publicat 2017-01-23 17:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj este pe cale sa-si piarda golgeterul » Ce destinatie a ales: Imi place vremea Cristi Bud, golgeterul lui CFR Cluj, ia în calcul un transfer în strainatate, desi oamenii din conducerea clubului ardelean nu vrea sa-l lase sa plece pe atacantul de 31 de ani.    De transferul lui Bud s-a interesat Rony Levy, fostul tehnician al Unirii Urziceni si actualul antrenor al cipriotilor de la Anorthosis Famagusta. "Îmi place tara si vremea. ... ...continuare.

CFR Cluj, victorie cu Apollon Limassol intr-un amical

publicat 2017-01-23 15:30:14 (OnlineSport)
Echipa CFR Cluj a castigat, luni, meciul amical pe care l-a sustinut impotriva echipei cipriote Apollon Limassol, scor 2-1. Toate amicalele iernii sunt aici. ...continuare.

CFR Cluj a invins Apollon Limassol intr-un meci amical

publicat 2017-01-23 15:15:13 (Realitatea-TV)
CFR Cluj a invins Apollon Limassol intr-un meci amical CFR Cluj a invins, luni, cu scorul de 2-1 (1-1), formatia Apollon Limassol, in cel de-al treilea meci amical din cadrul stagiului de pregatire din Cipru, informeaza pagina de Facebook a gruparii ardelene, citata de News.ro. ...continuare.

Proteste la Bucuresti si Cluj cu privire la potentialele modificari ale legislatiei penale. Presedintele Iohannis s-a alaturat multimii

publicat 2017-01-22 18:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Proteste la Bucuresti si Cluj cu privire la potentialele modificari ale legislatiei penale. Presedintele Iohannis s-a alaturat multimii In Piata Universitatii din Capitala se desfasoara un protest fata de modificarile care ar putea fi aduse legislatiei penale. Și la Cluj, circa 2.000 de romani au participat la un protest. Presedintele Klaus Iohannis a ajuns duminica seara in Piata Universitatii. ...continuare.

Protest in Cluj-Napoca pentru interzicerea spectacolelor de circ

publicat 2017-01-20 20:15:14 (Romania-TV)
Protest in Cluj-Napoca pentru interzicerea spectacolelor de circ Cateva zeci de tineri au iesit vineri seara in strada pentru a protesta impotriva folosirii animalelor in circuri, dar si pentru a initia o campanie de strangere de semnaturi prin care vor sa ceara primarului municipiului Cluj-Napoca sa interzica spectacolele de circ in municipiu. ...continuare.

Protest in strada la Cluj-Napoca! Oamenii cer interzicerea spectacolelor de circ in oras

publicat 2017-01-20 20:00:07 (Realitatea-TV)
Protest in strada la Cluj-Napoca! Oamenii cer interzicerea spectacolelor de circ in oras Cateva zeci de tineri au iesit vineri seara in strada pentru a protesta impotriva folosirii animalelor in circuri, dar si pentru a initia o campanie de strangere de semnaturi prin care vor sa ceara primarului municipiului Cluj-Napoca sa interzica spectacolele de circ in municipiu, anunta Agepres. ...continuare.

CFR Cluj invinge la scor locul 5 din Ungaria

publicat 2017-01-20 18:30:07 (OnlineSport)
Echipa CFR Cluj a obtinut, vineri, al doilea succes in amicalele de iarna, invingand-o la scor pe ocupanta locului cinci din prima liga maghiara, Mezokovesd-Zsory. ...continuare.

DNA ia cu asalt orasul Bihor: Șefi de politie, viceprimari si un judecator, trimisi in judecata

publicat 2017-01-20 16:15:09 (Realitatea-TV)
DNA ia cu asalt orasul Bihor: Șefi de politie, viceprimari si un judecator, trimisi in judecata Procurorii Directiei Nationale Anticoruptie (DNA) au dispus trimiterrea in judecata, sub control judiciar, fata de Liviu Popa, chestor de politie, la data faptelor inspector sef al IPJ Bihor, si fata de alti agenti sefi, pentru savarsire unor fapte de coruptie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 61 62 Pag. urmatoare »