Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 83 84 Pag. urm. »

Elena Udrea, la camin studentesc

publicat 2016-09-28 00:30:02 (Antena3)
Elena Udrea, la camin studentesc Elena Udrea are nostalgia vietii de student. Vrea sa stea la camin la Cluj, unde a fost admisa la Facultatea de Teologie, potrivit stiri.tvr.ro.  Studenta Facultatii de Teologie din Cluj, Elena Udrea, la... ...continuare.

U Mobitelco Cluj, victorie in deplasare in primul tur al calificarilor pentru Liga Campionilor

publicat 2016-09-28 00:15:09 (OnlineSport)
U Mobitelco Cluj, victorie in deplasare in primul tur al calificarilor pentru Liga Campionilor Formatia U Mobitelco Cluj a invins, marti seara, in deplasare, formatia cipriota AEK Larnaca in prima mansa a dublei din primul tur preliminar al Ligii Campionilor, noua competitie lansata de FIBA in baschetul masculin european. ...continuare.

Atac intr-o scoala din Germania! Cel putin 66 de elevi au fost raniti

publicat 2016-09-27 21:30:20 (Realitatea-TV)
Atac intr-o scoala din Germania! Cel putin 66 de elevi au fost raniti Cel putin 66 de elevi au fost raniti intr-o scoala din Germania dupa ce doi adolescenti au dat in interiorul cladirii cu sprayuri cu gaz iritant. ...continuare.

Germania: Zeci de elevi atacati cu o substanta iritanta, in scoala

publicat 2016-09-27 21:30:20 (Romania-TV)
Germania: Zeci de elevi atacati cu o substanta iritanta, in scoala Cel putin 66 de elevi au suferit rani usoare dupa ce doi colegi au folosit marti sprayuri cu gaz iritant intr-o scoala din nordul Germaniei, informeaza site-ul de stiri NDR.de. ...continuare.

Atac cu spray iritant intr-o scoala din Germania. Peste 30 de ambulante au fost trimise la fata locului

publicat 2016-09-27 20:30:01 (Antena3)
Atac cu spray iritant intr-o scoala din Germania. Peste 30 de ambulante au fost trimise la fata locului Peste 60 de elevi au fost raniti dupa ce doi colegi au folosit marti sprayuri cu gaz iritant intr-o scoala din nordul Germaniei, informeaza site-ul de stiri NDR.de, citat de Mediafax. Cel putin 66... ...continuare.

Asociatia Grupul pentru Reforma si Alternativa Universitara din Cluj-Napoca confirma plagiatul Codrutei Kovesi

publicat 2016-09-27 20:15:16 (Romania-TV)
Asociatia Grupul pentru Reforma si Alternativa Universitara din Cluj-Napoca confirma plagiatul Codrutei Kovesi Asociatia Grupul pentru Reforma si Alternativa Universitara din Cluj-Napoca, "in calitate de prima institutie a societatii civile specializate si calificate in identificarea si publicarea operelor plagiate" a transmis, marti seara, dupa autodenuntul facut de Sebastian Ghita, ca sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, a plagiat teza de doctorat. ...continuare.

Scoala unde temele pentru acasa au fost interzise. Care este explicatia directoarei

publicat 2016-09-27 18:00:16 (Realitatea-TV)
Scoala unde temele pentru acasa au fost interzise. Care este explicatia directoarei Elevii de la o scoala din Marea Britanie au avut parte recent de o surpriza neasteptata! Copiii au fost anuntati ca nu vor mai primi teme pentru acasa. ...continuare.

Gest socant al unui adolescent din Cluj. S-a aruncat de la etajul noua al unui bloc

publicat 2016-09-27 17:00:08 (Romania-TV)
Gest socant al unui adolescent din Cluj. S-a aruncat de la etajul noua al unui bloc Un tanar de 16 ani a murit, marti, dupa ce a cazut de la etajul noua al unui bloc dintr-un cartier din Cluj. Politistii spun ca adolescentul a vrut sa se sinucida. ...continuare.

Lia Olguta Vasilescu, plangere la politie impotriva denuntatorului sau

publicat 2016-09-27 15:00:01 (Antena3)
Lia Olguta Vasilescu, plangere la politie impotriva denuntatorului sau Lia Olguta Vasilesu a depus plangere al politie impotriva lui Eugen Becheru, denuntatorul ei privind lucrarile de reabilitare a blocurilor din oras. Primarul Craiovei il acuza pe barbat de... ...continuare.

Trebuia sa scrie o invoire pentru fiica ei, dupa ce a intarziat la ore. Toti au ras cand au citit

publicat 2016-09-27 14:45:12 (Realitatea-TV)
Trebuia sa scrie o invoire pentru fiica ei, dupa ce a intarziat la ore. Toti au ras cand au citit O adolescenta din SUA a intarziat la scoala, la prima ora, si a rugat-o pe mama ei sa redacteze o invoire ca sa scape nepedepsita. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 83 84 Pag. urmatoare »