Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ce spune fosta sotie a preotului CRISTIAN POMOHACI despre aceasta. Revoltator

publicat 2017-06-25 13:45:11 (Realitatea-TV)
Ce spune fosta sotie a preotului CRISTIAN POMOHACI despre aceasta. Revoltator O inregistrare care a aparut in presa clujeana a starnit un scandal monstruos, avandu-l drept protagonist pe controversatul preot Cristian Pomohaci. Dupa ce a facut publice poze cu regretatata Ileana Ciuculete, parintele este acuzat ca a incercat sa corupa sexual un minor. ...continuare.

Top 10 cele mai rusinoase poze de pe Facebook

publicat 2017-06-25 12:45:11 (Realitatea-TV)
Top 10 cele mai rusinoase poze de pe Facebook Pe plaja, turistii si-au facut poze pe plaja fara sa tina cont de ce sau de cine se afla in spatele lor, astfel ca, in cele mai multe cazuri, a iesit ceva amuzant care a starnit umeroase reactii pe retelele de socializare. ...continuare.

Au gasit-o moarta, intr-un morman de fiare! Politistii i-au vazut contul de Facebook: au incremenit!

publicat 2017-06-25 09:15:01 (Antena3)
Au gasit-o moarta, intr-un morman de fiare! Politistii i-au vazut contul de Facebook: au incremenit! Politistii au gasit cadavrul unei femei de 32 de ani, strivit într-un morman de fiare. I-au luat telefonul, dar ce au vazut când i-au deschis pagina de Facebook i-a îngrozit! La cei 32 de ani ai... ...continuare.

11 milioane de oameni se uita zilnic la poze cu ea de la spate. Cum arata la fata tanara cu cel mai bombat posterior

publicat 2017-06-25 09:00:12 (Romania-TV)
11 milioane de oameni se uita zilnic la poze cu ea de la spate. Cum arata la fata tanara cu cel mai bombat posterior Are 22 de ani si intrece toate divele de la Hollywood in forme apetisante. Iar asta fara operatii estetice si fara Photoshop. ...continuare.

Atentat dejucat in Alexandria. Politia a arestat sase persoane

publicat 2017-06-25 08:15:01 (Antena3)
Atentat dejucat in Alexandria. Politia a arestat sase persoane Politia egipteana a afirmat sâmbata ca a dejucat un atentat cu bomba la o biserica din Alexandria (nord) si i-a arestat pe membrii celulei teroriste acuzate ca ar fi pregatit acest atac, transmite... ...continuare.

Atentat dejucat in Egipt: Doi kamikaze voiau sa se arunce in aer intr-o biserica

publicat 2017-06-24 22:15:13 (Realitatea-TV)
Atentat dejucat in Egipt: Doi kamikaze voiau sa se arunce in aer intr-o biserica Politia egipteana a afirmat sambata ca a dejucat un atentat cu bomba la o biserica din Alexandria (nord) si i-a arestat pe membrii celulei teroriste acuzate ca ar fi pregatit acest atac, transmite AFP. ...continuare.

DRAMA fara margini! La 13 ani, s-a SPINZURAT in curtea casei

publicat 2017-06-24 18:00:07 (Evenimentul-Zilei)
DRAMA fara margini! La 13 ani, s-a SPINZURAT in curtea casei O fata in varsta de 13 ani a fost gasita spanzurata, sambata dupa amiaza, in gospodaria familiei sale din comuna Vulpeni, au informat reprezentantii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Olt. ...continuare.

Au gasit in Triunghiul Bermudelor un vapor disparut acum 90 ani.SOC! Au urcat la bord, au vazut ca..

publicat 2017-06-24 15:30:13 (Realitatea-TV)
Au gasit in Triunghiul Bermudelor un vapor disparut acum 90 ani.SOC! Au urcat la bord, au vazut ca.. Un alt eveniment ciudat si, deocamdata, inexplicabil s-a intamplat in Triunghiul Bermudelor. A fost gasita epava navei SS Cotopaxi, un vapor ce a disparut tot in respectiva zona in urma cu 90 de ani. ...continuare.

Au gasit-o MOARTA, intr-un morman de fiare! Politistii i-au vazut contul de Facebook: au incremenit!

publicat 2017-06-24 13:45:12 (Realitatea-TV)
Au gasit-o MOARTA, intr-un morman de fiare! Politistii i-au vazut contul de Facebook: au incremenit! Politistii au gasit cadavrul unei femei de 32 de ani, strivit intr-un morman de fiare. I-au luat telefonul, dar ce au vazut cand i-au deschis pagina de Facebook i-a ingrozit! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »