Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

O tanara de 28 de ani, moarta in conditii suspecte la Spitalul Judetean Targu-Jiu

publicat 2015-03-05 12:00:20 (Romania-TV)
O tanara de 28 de ani, moarta in conditii suspecte la Spitalul Judetean Targu-Jiu O tanara de 28 de ani a murit la spitalul din Targu-Jiu dupa ce a fost internata pentru o simpla raceala. Rudele fetei sustin ca timp de doua zile, sambata si duminica, niciun medic nu a trecut sa o vada pe tanara. Luni dimineata a fost transferata la sectia reanimare a Spitalului Judetean, insa nu a mai putut fi salvata. Familia a anuntat ca va face plangere la politie si la Colegiul Medicilor. ...continuare.

Un faimos "chef", in stare grava la spital! Camelia Sucu risca 7 ani de inchisoare!

publicat 2015-03-05 09:00:01 (CanCan)
Un faimos chef, in stare grava la spital! Camelia Sucu risca 7 ani de inchisoare! Camelia Sucu a fost data in judecata de catre chef David Contant si risca 7 ani de inchisoare daca va fi gasita vinovata de toate capetele de acuzare. ...continuare.

Un stelist a reusit sa rupa contractul cu echipa din Ghencea si a devenit LIBER

publicat 2015-03-05 01:45:15 (Evenimentul-Zilei)
Un stelist a reusit sa rupa contractul cu echipa din Ghencea si a devenit LIBER Mihai Costea, atacant al Stelei, trecut pe linie moarta in ultima vreme, a fost declarat, miercuri, liber de contract si va parasi gruparea din Ghencea. ...continuare.

Detalii terifiante in cazul tinerei din Franta, studenta la Cluj, descoperita moarta in casa

publicat 2015-03-04 18:00:29 (Realitatea-TV)
Detalii terifiante in cazul tinerei din Franta, studenta la Cluj, descoperita moarta in casa O tanara din Franta, care studia in Cluj-Napoca, a fost gasita fara suflare in apartamentul in care locuia, scrie citynews.ro. ...continuare.

O tanara din Franta, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, gasita fara viata. Politistii cred ca s-a sinucis

publicat 2015-03-04 14:30:22 (ProTV)
O tanara din Franta, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, gasita fara viata. Politistii cred ca s-a sinucis Soc in mediul universitar din Cluj, dupa ce o tanara de 24 de ani din Franta, studenta in anul IV la Facultatea de Medicina, a fost gasita fara suflare in apartamentul ei din centrul orasului. Toate indiciile conduc catre ipoteza unei sinucideri. ...continuare.

O tanara de 24 ani, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, a fost gasita spanzurata in casa

publicat 2015-03-04 12:15:32 (Puterea)
O tanara de 24 ani, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, a fost gasita spanzurata in casa O tanara de 24 de ani, din Franta, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, a fost gasita spanzurata, marti seara, intr-un apartament din centrul orasului. Femeia a fost gasita de catre o prietena.Purtatorul de cuvant al Politiei Judetene Cluj, Simona Virci, a precizat, ca decesul tinerei a fost anuntat la 112, iar o echipa de criminalisti s-a deplasat la fata locului. "Politia a fost sesizata la 112 ca o tanara a fost gasita decedata in apartamentul in care locuia. O echipa de politisti... ...continuare.

O studenta de la UMF Cluj, gasita spanzurata

publicat 2015-03-04 11:15:30 (Realitatea-TV)
O studenta de la UMF Cluj, gasita spanzurata O studenta de 24 de ani de la UMF Cluj a fost gasita spanzurata in apartamentul in care statea cu chirie. ...continuare.

O tanara din Franta, studenta la Medicina in Romania, nu a mai dat niciun semn prietenilor. In apartamentul ei s-a descoperit o scena de cosmar

publicat 2015-03-04 11:15:14 (Gandul)
O tanara din Franta, studenta la Medicina in Romania, nu a mai dat niciun semn prietenilor. In apartamentul ei s-a descoperit o scena de cosmar O tanara in varsta de 24 de ani, din Franta, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, a fost gasita spanzurata, marti seara, intr-un apartament din centrul orasului, unde locuia cu chirie, tanara fiind gasita de catre o prietena ingrijorata ca nu a dat de ea toata ziua. ...continuare.

Cluj: O tanara de 24 de ani din Franta, studenta la Medicina, gasita spanzurata in apartament

publicat 2015-03-04 11:00:32 (Mediafax)
Cluj: O tanara  de 24 de ani din Franta, studenta la Medicina, gasita spanzurata in apartament O tanara in varsta de 24 de ani, din Franta, studenta la Facultatea de Medicina din Cluj, a fost gasita spanzurata, marti seara, intr-un apartament din centrul orasului, unde locuia cu chirie, tanara fiind gasita de catre o prietena ingrijorata ca nu a dat de ea toata ziua. ...continuare.

Uite cat de caraghioasa este Ioana Ginghina! Foto

publicat 2015-03-04 10:45:24 (Realitatea-TV)
Uite cat de caraghioasa este Ioana Ginghina! Foto Ioana Ginghina si atelierele ei de creatie MiniArt Show se "muta" la Sala Dalles in perioada 25 februarie - 8 martie cand va avea loc Festivalul Primaverii, targul cu cele mai frumoase cadouri cu iz de primavara, martisoare cu traditie, daruri de suflet pentru doamne si domnisoare. Cum aceasta ocazie, am intrat in posesia unei poze care nu ii face prea multa cinste vedetei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

bacau adrian pop tractor necrutatoare satu mare rudel obreja andone razvan ciobanu kids wimbledon sabine lisicki prahova anar dero demarat vecini abel mos craciun exista horoscop seles hotarat sa moara bejan marius striblea mirabela dauer zeta jones mcdonald la ceaun jaful secolului lucrare antifrauda argentiniana extragere loto grandi oara pscani tort azuga domeniilor statului mircea rosca eclipsa de soare u cluj dobroesti accidente rutier tudor chiril hot prins decese rugbi dambovita amenintari inchisoare