Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

00:45 Lista neagra

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Andreea Balan, cu sfarcurile la vedere. Fotografia care trebuia stearsa de pe Facebook

publicat 2015-03-27 17:30:16 (Realitatea-TV)
Andreea Balan, cu sfarcurile la vedere. Fotografia care trebuia stearsa de pe Facebook Andreea Balan. Vedeta nu este la prima aparitie de acest gen, din contra, ea si-a obisnuit fanii de pe reteaua de socializare cu astfel de poze, interzise cardiacilor. ...continuare.

A fost declaranta moarta, dar a inviat la priveghi. Ce a urmat dupa ce a deschis capacul cosciugului

publicat 2015-03-27 14:30:10 (Libertatea)
O femeie declarata moarta a inviat si s-a trezit intr-un cosciug, in incinta unei locatii de pompe... ...continuare.

Tumoare gigant, gasita in pantecele unei femei din Botosani. Medicii, ingroziti

publicat 2015-03-27 14:00:13 (Realitatea-TV)
Tumoare gigant, gasita in pantecele unei femei din Botosani. Medicii, ingroziti Viata unei botosanence de 41 de ani a fost salvata de un chin permanent care s-ar fi putut dovedi chiar letal in timp, dupa extirparea unei tumori de aproximativ cinci kilograme, cu o inaltime de 30 de centimetri. ...continuare.

Miley Cyrus si-a INGROZIT FANII. Uite ce poze SCARBOASE a facut publice

publicat 2015-03-27 12:00:25 (Romania-TV)
Miley Cyrus si-a INGROZIT FANII. Uite ce poze SCARBOASE a facut publice Miley Cyrus a postat pe Instagram o fotografie oribila cu dintii care tocmai ii fusese scosi la stomatolog. ...continuare.

Razvan Simion, marturisire incredibila despre cel mai important moment din viata lui: "Am uitat sa fac asta si...am vazut doar in poze!"

publicat 2015-03-27 11:15:01 (Antena-1)
In fiecare zi, Razvan Simion face senzatie la "Neatza", unde impresioneaza prin glumele sale si prin faptul ca mereu este pus pe sotii, iar acum a starnit hohote de ras, dupa ce a povestit un moment mai mult decat amuzant. ...continuare.

Tragedie la Cluj! Studenta la Medicina, gasita moarta

publicat 2015-03-27 10:45:12 (Libertatea)
O studenta de origine franceza de la Universitatea de medicina si Farmacie din Cluj s-a sinucis in... ...continuare.

Ea e sotia unui cunoscut politician. Ce s-a intamplat dupa ce aceste poze au ajuns pe Internet: "Gata, e oficial"

publicat 2015-03-26 20:45:02 (CanCan)
Ea e sotia unui cunoscut politician. Ce s-a intamplat dupa ce aceste poze au ajuns pe Internet: Gata, e oficial In urma cu doua saptamani, o serie de poze sexy cu sotia unui politician din Ucraina au facut inconjurul lumii. Indragostita pana peste cap de retelele sociale, Alena Politukha obsinuia sa pozeze zeci de fotografii la limita decentei. ...continuare.

"Mama, ce avem la micul dejun?" Raspunsul, socant pentru multi, a venit pe farfurie si este o delicatesa locala

publicat 2015-03-26 17:00:01 (Antena3)
Bucataria asiatica este cunoscuta in toata lumea pentru particularitatile sale. Toti am auzit sau am vazut poze cu delicatese bizare, cum ar fi insectele, viermii, gandacii sau rozatoarle gatite pe post de... ...continuare.

Cea mai periculoasa femeie din lume. Este si sexy | GALERIE FOTO

publicat 2015-03-26 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Cea mai periculoasa femeie din lume. Este si sexy | GALERIE FOTO In timp ce serviciile de informatii americane sunt in alerta in ceea ce o priveste deoarece o considera cea mai periculoasa femeie din lume, ea isi face poze "de fite". E cautata pentru crime, droguri si violenta. ...continuare.

Moda anilor '90. Mai stii cum se imbracau vedetele? Poze haioase

publicat 2015-03-26 10:30:12 (Libertatea)
Moda anilor '90. Mai stii cum se imbracau vedetele? Poze haioase Adevarul este ca moda revine si unele elemente din tinutele anilor '90 se regasesc si azi pe scena. Chiar si asa, tinutele vedetelor din anii '90 raman destul de haioase. Iata cele mai reprezentative poze! Publicitate Fetele de Andre, Andreea Balan si Andreea Antonescu, dadeau tonul in moda la sfarsitul anilor '90 si inceputul anilor 2000. Cu toatele ne doream pe atunci tinute sexy ca ale lor. Acum, incaltarile cu talpa groasa si maiourile decoltate de piele par mai mult amuzante. Anda Adam... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

fiti customer ana maria branza ciuc ialomita maramureseni inspector magicianul halloween eforie nord botiz vignete anne hathaway seism manastire philip bihor crap marele telega ministrul tineretului situatii depozitarului colinde materii jandarmul marcel marcea satu mare novaci form amanta dorina danielescu serbanescu local turnu severin vasile awards brand turistic emma tanta dansatoare murat serile bird osteopatie judetul valce romarm imobiliare paradisul maia