Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Suspiciune de crima intr-un centru pentru solicitanti de azil din Suedia

publicat 2016-06-26 22:45:29 (Realitatea-TV)
Suspiciune de crima intr-un centru pentru solicitanti de azil din Suedia O tanara a fost gasita moarta intr-un centru pentru solicitanti de azil din Suedia, iar politia a transmis, duminica, faptul ca suspecteaza ca ar putea fi vorba de o crima, relateaza AFP. ...continuare.

Cele mai INFRICOSATOARE poze de pe Internet! Imagini de cosmar. Ai curaj sa le vezi?

publicat 2016-06-26 12:45:15 (Realitatea-TV)
Cele mai INFRICOSATOARE poze de pe Internet! Imagini de cosmar. Ai curaj sa le vezi? In materialul urmator vei vedea cele mai terifiante fotografii de pe Internet. Cu siguranta iti vor bantui noptile... Te avertizam! ...continuare.

Și-au facut poze cand se aflau in vacanta. Cand au descarcat imaginile si le-au privit cu atentie, au inghetat. Ce au descoperit

publicat 2016-06-26 10:45:01 (Antena3)
Și-au facut poze cand se aflau in vacanta. Cand au descarcat imaginile si le-au privit cu atentie, au inghetat. Ce au descoperit Membrii unei familii din SUA au avut parte, recent, de socul vietii lor. Aflati in vacana pe litoral, oamenii si-au facut mai multe poze care ar fi trebuit sa le aminteasca de clipele placute petrecute... ...continuare.

De ce trupa Carla's Dreams nu face niciodata poze cu fanii

publicat 2016-06-24 20:00:12 (Realitatea-TV)
De ce trupa Carla's Dreams nu face niciodata poze cu fanii Cea mai misterioasa trupa de muzica din Moldova si Romania nu se pozeaza cu fanii. Care e motivul? ...continuare.

Dependenta de selfie-uri: Ce face aceasta femeie in fiecare zi pentru a iesi bine in poze. SOCANT

publicat 2016-06-24 19:15:08 (Realitatea-TV)
Dependenta de selfie-uri: Ce face aceasta femeie in fiecare zi pentru a iesi bine in poze. SOCANT Jacqui Ryland, o tanara de 29 de ani din Worchester, mama a trei copii, are o dependenta mai putin obisnuita. Femeia isi face in jur de 100 de selfie-uri pe zi si le publica pe retelele de socializare. ...continuare.

Sfarsit tragic pentru o notarita din Iasi, care a disparut de mai multe zile! A fost gasita moarta!

publicat 2016-06-24 16:00:02 (CanCan)
Sfarsit tragic pentru o notarita din Iasi, care a disparut de mai multe zile! A fost gasita moarta! O notarita din Iasi care a primit o sentinta de 8 ani de inchisoare cu executare a recurs la un gest teribil, dupa ce a aflat ca va trebui sa stea dupa gratii, si de teama a decis sa isi puna capat zilelor. Notarita din Iasi disparuse de mai multe zile de acasa, iar trupul ei a fost gasit pe fundul lacului Bicaz, iar surse din ancheta spun ca avea legata de brau o greutate, si ca era legata de piciore cu un cordon de la halatul de baie din hotelul unde se cazase. Lidia Vieru, notarita din... ...continuare.

Cum a fost gasit notarita din Iasi, disparuta in urma cu cateva zile dupa ce a fost condamnata la 8 ani de inchisoare

publicat 2016-06-23 22:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Cum a fost gasit notarita din Iasi, disparuta in urma cu cateva zile dupa ce a fost condamnata la 8 ani de inchisoare Femeia din Iasi, notar public, data disparuta in urma cu cateva zile, a fost gasita moarta in lacul Izvorul Muntelui, din judetul Neamt. ...continuare.

Caz TERIFIANT la Iasi: S-a legat cu sfoara de maini si de picioare si s-a aruncat in lac

publicat 2016-06-23 21:45:14 (Realitatea-TV)
Caz TERIFIANT la Iasi: S-a legat cu sfoara de maini si de picioare si s-a aruncat in lac Femeia din Iasi, notar public, gasita moarta in lacul Izvorul Muntelui, judetul Neamt, si-a legat picioarele si mainile cu sfoara, prinzandu-si, totodata, un bolovan de gat inainte sa se arunce in apa, au declarat surse din randul anchetatorilor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »