Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Inscrierile pentru Festivalul National de Teatru Tanar Ideo Ideis de la Alexandria au inceput

publicat 2014-04-24 19:00:28 (Mediafax)
Inscrierile pentru Festivalul National de Teatru Tanar Ideo Ideis de la Alexandria au inceput Inscrierile pentru cea de-a noua editie a Festivalului National de Teatru Tanar Ideo Ideis de la Alexandria, care se va desfasura in perioada 18 - 26 august, au inceput, termenul limita pentru trimiterea aplicatiilor fiind 7 iunie, ora 23.59, informeaza un comunicat remis MEDIAFAX. ...continuare.

Femeie moarta, dupa ce ambulanta a ajuns la alta adresa din cauza coincidentei numelor a doua strazi

publicat 2014-04-24 18:45:04 (Antena3)
O femeie din judetul Iasi a murit dupa ce ambulanta a ajuns la locuinta sa cu 40 de minute intarziere, din cauza ca numele strazii localitatii unde trebuia sa ajunga era identic cu altul din municipiul Ias... ...continuare.

Femeie moarta dupa ce ambulanta a ajuns la alta adresa din cauza coincidentei numelor a doua strazi

publicat 2014-04-24 17:30:18 (Mediafax)
Femeie moarta dupa ce ambulanta a ajuns la alta adresa din cauza coincidentei numelor a doua strazi O femeie din judetul Iasi a murit dupa ce ambulanta a ajuns la locuinta sa cu 40 de minute intarziere din cauza ca numele strazii localitatii unde trebuia sa ajunga era identic cu altul din municipiul Iasi, astfel ca autosanitara a mers la o adresa gresita, seful SAJ spunand ca greseala ar fi a STS. ...continuare.

Cum arata iubita lui Nini Pham, simpaticul concurent de la MasterChef

publicat 2014-04-24 17:15:20 (ProTV)
Cum arata iubita lui Nini Pham, simpaticul concurent de la MasterChef Nini este mai fericit ca niciodata. Acesta si-a gasit jumatatea si a postat pe retelele de socializare mai multe poze cu ei impreuna. ...continuare.

Cum arata! Bar Refaeli, fierbinte pe plaja

publicat 2014-04-24 17:15:02 (Antena3)
Fotografii au de ce sa fie suparati. Din ce in ce mai multe vedete le iau painea de la gura, preferand sa posteze pe retelele de socializare poze hot, luandu-le painea de la gura vanatorilor de... ...continuare.

Noi audieri in dosarul referendumului. Au fost observate nereguli in procesul de votare

publicat 2014-04-24 12:00:31 (Puterea)
Noi audieri in dosarul referendumului. Au fost observate nereguli in procesul de votare Joi au loc noi audieri in dosarul referendumului, in care vicepremierul Liviu Dragnea este acuzat de fraudarea scrutinului pentru demiterea presedintelui Traian Basescu. Mai mult persoane de la o sectie de votare din Alexandria, resedinta judetului Teleorman, vor da explicatii in fata anchetatorilor.Doi membri ai unei comisii electorale din Alexandria au fost audiati in prima ora de la deschiderea sedintei. Sarcina acestora a fost in ziua referendumului sa duca urna mobila la mai multe... ...continuare.

"DOSARUL REFERENDUMUL FRAUDAT". Concetatenii vicepremierului Dragnea fac dezvaluiri in fata magistratilor. "Ii legati, ii luati in brate! Aveti decat 38% prezenta in Alexandria".

publicat 2014-04-24 12:00:11 (Evenimentul-Zilei)
DOSARUL REFERENDUMUL FRAUDAT. Concetatenii vicepremierului Dragnea fac dezvaluiri in fata magistratilor. Ii legati, ii luati in brate! Aveti decat 38% prezenta in Alexandria". Inalta Curte de Casatie si Justitie judeca astazi un nou termen in procesul in care Liviu Dragnea este acuzat de fraudarea referendumului pentru demiterea presedintelui Traian Basescu. Sunt audiate mai multe persoane de la o sectie de votare din Alexandria. ...continuare.

27 de localitati din judetul Teleorman sunt afectate de inundatii

publicat 2014-04-24 11:30:30 (Ziarul-Atac)
27 de localitati din judetul Teleorman sunt afectate de inundatii 175 de case sunt inundate si cinci persoane sunt in continuare, evacuate din locuintele lor. Potrivit ISU Teleorman, 27 de localitati, peste 5.000 de hectare de terenuri si sute de gospodarii sunt in continuare afectate de inundatiile provocate de revarsarea mai multor rauri in zone neindiguite, dar si in zone protejate de aparari de mal.Astfel, sunt afectate de inundatii municipiile Alexandria si Rosiorii de Vede, precum si comunele Vedea, Tatarastii de Jos, Necsesti, Ciolanesti, Beuca,... ...continuare.

Studiu: Principalul motiv pentru care amicii de pe Facebook ne sterg din lista lor de prieteni

publicat 2014-04-23 22:15:28 (ProTV)
Studiu: Principalul motiv pentru care amicii de pe Facebook ne sterg din lista lor de prieteni Prea multe poze si filmulele cu pisici, prea multe poze cu bebelusi, postari prea dese, iar lista poate continua. Exista multe motive pentru care stergem persoane din lista de prieteni de pe Facebook. ...continuare.

Barbat gasit mutilat de caini, in a doua zi de Pasti

publicat 2014-04-23 16:45:27 (Libertatea)
Barbat gasit mutilat de caini, in a doua zi de Pasti Cainii de pe strazile Romaniei reprezinta, se pare, o problema grava si fara solutie. In ciuda faptului ca mor oameni, autoritatile nu reusesc sa puna capat acestui cosmar. In a doua zi de Pasti, un barbat a fost gasit mutilat de caini in apropiere de satul Albina, Braila. Un barbat a fost mutilat de caini- Foto simbol Dupa ce, in ziua de 10 martie, o femeie a fost gasita moarta in aceeasi zona, in cea de-a doua zi de Pasti, cainii de pe strazi au facut din nou o victima. Stan Iavaz, un... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

emulte bahmuteanu eficienta energetica sorin hunedoara matei constantin a tergiversa rame seche mapn tina davis simona trasca piraeus bank farmaceutic polul nord divortul realitate bogdan vladan tramvai finantari salaj accident botosani pro tv chisinau laszlo borbely cerere greece adina buzatu las fierbinti vitan nicolae voiculet dolj nuntii italiana furata la grav accident geta voinea carne de miel puta andra si maruta stanescu lenis ofere andra detalii mariana cojocaru oltchim diavolul analia selis flor