Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Descoperire soc: dupa 46 de ani, s-a aflat cine este fata din fotografie. Toata lumea s-a ingrozit!

publicat 2016-04-28 14:30:23 (Realitatea-TV)
Descoperire soc: dupa 46 de ani, s-a aflat cine este fata din fotografie. Toata lumea s-a ingrozit! O victima care a fost gasita injunghiata a fost, in sfarsit, identificata, la 46 de ani de la crima. Spre surprinderea tuturor, fata era o tanara de 19 ani originara din Montreal, iar criminalul este considerat Charles Manson si secta condusa de acesta. ...continuare.

Cel mai ciudat top. Ele sunt fetele cu un aspect ce lasa de dorit, dar cu trupuri perfecte

publicat 2016-04-28 11:30:25 (Realitatea-TV)
Cel mai ciudat top. Ele sunt fetele cu un aspect ce lasa de dorit, dar cu trupuri perfecte Au un trup de nota 10. Trupurile lor sunt perfecte. Internautii care au realizat topul cu poze luate de pe retelele de socializare considera, totusi, ca aceste fete au un aspect ce lasa de dorit. ...continuare.

Roxana Ciuhulescu, POZE INCENDIARE. Goala-pusca langa un armasar FOTO

publicat 2016-04-27 12:30:44 (Romania-TV)
Roxana Ciuhulescu, POZE INCENDIARE. Goala-pusca langa un armasar FOTO Roxana Ciuhulescu a pozat si ea goala pentru Playboy, dupa ce si-a negociat bine contractul. Vedeta, pe atunci la Pro TV, s-a lasat fotografiata cu partile intime la vedere alaturi de cele doua mari pasiuni ale sale, caii si caii putere. ...continuare.

O romanca de 20 de ani, moarta in conditii suspecte in Germania

publicat 2016-04-27 09:45:37 (Romania-TV)
O romanca de 20 de ani, moarta in conditii suspecte in Germania O tanara din Vrancea, de numai de 20 ani, plecata la munca in Germania a fost gasita moarta in apartamentul in care locuia langa Frankfurt. Imprejurarile in care a fost ucisa sunt inca invaluite in mister. Alaturi de ea a fost gasit fara suflare si iubitul sau, cetatean albanez. ...continuare.

Imagini incredibile dintr-o fabrica Apple. Ce fac cei 50000 de muncitori in timpul programului

publicat 2016-04-27 09:30:28 (Realitatea-TV)
Imagini incredibile dintr-o fabrica Apple. Ce fac cei 50000 de muncitori in timpul programului Pentru prima oara au aparut poze din fabrica "top secret" din Shanghai, China, unde sunt asamblate telefoanele inteligente iPhone ale companiei Apple. 50.000 de oameni in halate roz lucreaza aici. ...continuare.

Ce tragedie! A fost gasita moarta

publicat 2016-04-26 22:00:21 (Realitatea-TV)
Ce tragedie! A fost gasita moarta O tanara de 20 de ani din Vintileasca, Vrancea, care munceste in Germania, a fost data disparuta de cateva zile, scrie Monitorul de Vrancea. Tanara a fost gasita decedata in apartamentul in care locuia. ...continuare.

Tanara de 20 de ani, din Vrancea, moarta in conditii misterioase in Germania. Ce au gasit anchetatorii langa cadavrul Danielei

publicat 2016-04-26 21:45:19 (Evenimentul-Zilei)
Tanara de 20 de ani, din Vrancea, moarta in conditii misterioase in Germania. Ce au gasit anchetatorii langa cadavrul Danielei Sfarsit tragic pentru o tanara din Vrancea, plecata la munca in Germania. Fata, de numai de 20 ani, a fost gasita moarta in apartamentul in care locuia langa Frankfurt, iar imprejurarile in care a fost ucisa sunt inca invaluite in mister. ...continuare.

O fetita de 12 ani din Dambovita a disparut de acasa si a petrecut o noapte pe camp. Unde a fost gasita

publicat 2016-04-26 17:30:30 (ProTV)
O fetita de 12 ani din Dambovita a disparut de acasa si a petrecut o noapte pe camp. Unde a fost gasita Au fost cautari disperate marti la pranz, in Contesti, judetul Dambovita, pentru gasirea unei copile de 12 ani, disparuta de-acasa de luni. ...continuare.

FLAGRANT DGA in Teleorman. Doi escroci cereau MITA pentru pensionare.

publicat 2016-04-26 17:00:38 (Evenimentul-Zilei)
FLAGRANT DGA in Teleorman. Doi escroci cereau MITA pentru pensionare. Un cuplu de escroci, din municipiul Alexandria, judetul Teleorman, a fost prins in flagrant de ofiterii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) in timp ce incasau bani de la o femeie, careia i-au spus ca au "pile" la Casa de Pensii si o pot ajuta sa rezolve o pensionare anticipata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »