Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Salvata miraculos dupa cinci zile in salbaticie. Tehnicile de supravietuire au ajutat-o sa reziste

publicat 2017-03-23 19:00:07 (Realitatea-TV)
Salvata miraculos dupa cinci zile in salbaticie. Tehnicile de supravietuire au ajutat-o sa reziste Amber VanHecke, o texana de 24 de ani, a plecat intr-o calatorie prin rezervatia Havasupai, din Arizona, in data de 12 martie, dar a ramas fara combustibil. Cinci zile mai tarziu, ea a fost gasita de autoritati, in urma apelului telefonic pe care tot ea a reusit sa-l faca la numarul de urgenta. ...continuare.

Incredibila aventura a unei studente care a supravietuit 5 zile in mijlocul desertului. Cum a fost gasita

publicat 2017-03-23 17:45:07 (ProTV)
Incredibila aventura a unei studente care a supravietuit 5 zile in mijlocul desertului. Cum a fost gasita Ceea ce a inceput ca o simpla drumetie s-a transformat intr-un adevarat test de surpavietuire pentru o tanara din Texas. ...continuare.

Primele poze cu silicoanele-gigant ale Andreei Antonescu

publicat 2017-03-22 17:45:16 (Romania-TV)
Primele poze cu silicoanele-gigant ale Andreei Antonescu Andreea Antonescu "s-a tunat" in secret in ianuarie, dupa care si-a scuns "podoabele" sub bluze largi. Recent, solista a prins curaj si si-a etalat dotarile! ...continuare.

Samsung Galaxy J5 (2017) ar putea oferi amatorilor de poze-selfie o camera frontala de 12MP (Telefoane mobile)

publicat 2017-03-22 17:30:04 (Go4IT)
Samsung Galaxy J5 (2017) ar putea oferi amatorilor de poze-selfie o camera frontala de 12MP (Telefoane mobile) Aparut in arhiva cu rezultate Geekbench, versiunea pentru anul 2017 a telefonului Samsung Galaxy J5 vine echipata cu un chipset nou si doua camere foto de 12MP, instalate la partea din spate si deasupra ecranului.Descris in mod eronat cu un ecran de 4.8", Galaxy J5 (2017) probabil nu difera prea mult de modelul J5 (2016), avand acelasi ecran de 5.2" cu rezolutie HD. De interes este insa configuratia cu doua camere foto identice, care va permite utilizatorilor sa obtina poze cu acelasi nivel... ...continuare.

Descoperire socanta in Irak. A fost gasita o groapa comuna cu peste 1000 de cadavre

publicat 2017-03-22 16:30:02 (Antena3)
Descoperire socanta in Irak. A fost gasita o groapa comuna cu peste 1000 de cadavre O groapa comuna sapata de gruparea jihadista Statul Islamic in apropierea orasului irakian Mosul ar putea ascunde peste o mie de cadavre, a anuntat miercuri organizatia Human Rights Watch (HRW), citata de... ...continuare.

La un pas de moarte dupa ce a deschis o conserva de fasole cu carnati. Cea mai periculoasa toxina din lume, gasita in Buzau

publicat 2017-03-22 12:00:06 (ProTV)
La un pas de moarte dupa ce a deschis o conserva de fasole cu carnati. Cea mai periculoasa toxina din lume, gasita in Buzau Un barbat de 44 de ani din localitatea Patarlagele a ajuns la spital, infectat cu bacteria ce produce cea mai periculoasa toxina naturala. ...continuare.

Un nou tip de sandwich umple rafturile magazinelor. E socant ce contine

publicat 2017-03-21 23:00:04 (Realitatea-TV)
Un nou tip de sandwich umple rafturile magazinelor. E socant ce contine Mai multi utilizatori de Facebook din marea Britanie au publicat poze cu un tip de sandwich care i-a lasat muti de uimire. ...continuare.

Elena Merisoreanu, adevaratul motiv pentru care a pozat-o pe Ileana Ciuculete in sicriu

publicat 2017-03-21 21:30:02 (Antena3)
Elena Merisoreanu, adevaratul motiv pentru care a pozat-o pe Ileana Ciuculete in sicriu La aproape o saptamana dupa ce a fotografiat-o pe Ileana Ciuculete in cosciug, Elena Merisoreanu a dezvaluit ce motiv a avut sa ii faca astfel de poze regretatei artiste. Marturisirea sa a... ...continuare.

Ce va pati preotul care a publicat poze cu Ileana Ciuculete in sicriu

publicat 2017-03-21 15:45:01 (Antena3)
Ce va pati preotul care a publicat poze cu Ileana Ciuculete in sicriu Preotul Cristian Pomohaci a publicat, in mediul online, imagini cu Ileana Ciuculete in sicriu, la scurt timp dupa inmormantarea acesteia. Contactat de reporterii Antena Stars, purtatorul de... ...continuare.

Al doilea om in stat, pacalit de un samsar de masini. Suma uriasa pe care i-a trimis-o Tariceanu in schimbul unor poze

publicat 2017-03-21 09:45:05 (ProTV)
Al doilea om in stat, pacalit de un samsar de masini. Suma uriasa pe care i-a trimis-o Tariceanu in schimbul unor poze Presedintele Senatului este asteptat marti sa ajunga din nou in fata unei instante de judecata. De asta data nu in calitate de inculpat, ci de parte vatamata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »