Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O tanara model s-a sinucis dupa ce a primit un SMS. Ce mesaj a primit si cine i l-a trimis

publicat 2016-02-12 14:45:12 (ProTV)
O tanara model s-a sinucis dupa ce a primit un SMS. Ce mesaj a primit si cine i l-a trimis O tanara studenta si model a fost gasita spanzurata pe un camp, la cateva ore dupa ce iubitul ei i-a trimis un mesaj prin care punea punct relatiei lor. ...continuare.

I-a murit bunica si a mers in casa! Ce a gasit in dulap l-a lasat masca - A facut poza instant

publicat 2016-02-12 11:45:02 (Antena3)
I-a murit bunica si a mers in casa! Ce a gasit in dulap l-a lasat masca - A facut poza instant Un tanar a vrut sa impartaseasca una dintre experientele vietii lui cu toti prietenii sai virtuali. Astfel, el a postat pe Reddit o imagine cu "comoara" gasita in dulapurile bunicii sale decedate. Mai exact zeci de... ...continuare.

Daca nu ai bani, esti lasat sa mori! Regula de baza din Spitalul Judetean de Urgenta din Alexandria

publicat 2016-02-11 23:15:02 (Antena3)
Daca nu ai bani, esti lasat sa mori! Pare sa fie regula in Spitalul Judetean de Urgenta din Alexandria, pe care pacientii il numesc si "Spitalul mortii". Chiar si cei veniti la urgenta sunt pusi sa ... ...continuare.

Daca nu ai bani, esti lasat sa mori! Asta e regula de baza din Spitalul Judetean de Urgenta din Alexandria

publicat 2016-02-11 23:00:01 (Antena-1)
Daca nu ai bani, esti lasat sa mori! Pare sa fie regula in Spitalul Judetean de Urgenta din Alexandria, pe care pacientii il numesc si "Spitalul mortii". Chiar si cei veniti la urgenta sunt pusi sa plateasca RMN-ul sau Computerul Tomograf ...continuare.

PROFESOARA data afara dupa ce a trimis elevilor poze NUD. A avut si o relatie cu un elev FOTO

publicat 2016-02-11 16:15:14 (Romania-TV)
PROFESOARA data afara dupa ce a trimis elevilor poze NUD. A avut si o relatie cu un elev FOTO Dionne Younce, 28 de ani, era la primul loc de munca, iar povestea a iesit la suprafata dupa ce trei elevi au depus plingere. ...continuare.

Dragnea a vrut sa interzica aparitia unui ziar in Teleorman pe motiv ca era defaimat

publicat 2016-02-11 15:15:27 (Realitatea-TV)
Dragnea a vrut sa interzica aparitia unui ziar in Teleorman pe motiv ca era defaimat Liviu Dragnea a vrut sa interzica aparitia unui ziar in judetul Teleorman, pe vremea cand era presedinte al Consiliului Judetean. Deranjat de articolele scrise, Dragnea a depus plangere la Judecatoria Alexandria si a cerut ca ziarul sa nu mai fie distribuit in judetul "patronat" de el. ...continuare.

Antecedentele lui Dragnea: a vrut sa interzica aparitia unui ziar in Teleorman pe motiv ca era defaimat. "Sunt cunoscut ca un om gospodar, onest si responsabil"

publicat 2016-02-11 14:45:01 (Adevarul)
Liviu Dragnea a vrut sa interzica aparitia unui ziar in judetul Teleorman, pe vremea cand era presedinte al Consiliului Judetean. Deranjat de articolele scrise, Dragnea a depus plangere la Judecatoria Alexandria si a cerut ca ziarul sa nu mai fie distribuit in judetul "patronat" de el. ...continuare.

Doua tone de carne stricata gasita in magazine situate intr-o zona aglomerata din Constanta. Proprietarul a fost retinut

publicat 2016-02-11 13:30:20 (ProTV)
Doua tone de carne stricata gasita in magazine situate intr-o zona aglomerata din Constanta. Proprietarul a fost retinut Autoritatile din Constanta au descoperit aproape doua tone de carne stricata, in doua magazine alimentare din cea mai mare piata a orasului. ...continuare.

Tragedie: o romanca data disparuta la Roma, gasita moarta. Lasase un bilet sfasietor

publicat 2016-02-11 12:45:19 (Realitatea-TV)
Tragedie: o romanca data disparuta la Roma, gasita moarta. Lasase un bilet sfasietor O romanca in varsta de 36 de ani, data disparuta la Roma, a fost gasita spanzurata sub un viaduct. Femeia s-a sinucid, dar deocamdata motivul gestului ei tragic nu a fost descoperit. ...continuare.

A inundat Internetul cu strambaturile ei, dar nimeni nu bauia cat de SEXY este de fapt. Poze WOW!

publicat 2016-02-11 10:15:16 (Realitatea-TV)
A inundat Internetul cu strambaturile ei, dar nimeni nu bauia cat de SEXY este de fapt. Poze WOW! O tanara care a umplut Internetul cu pozele sale in care se stramba se dovedeste a fi o femeie foarte frumoasa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »