Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Ruby si-a aratat sanii imensi in cea mai provocatoare imagine posibila: "Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place" Vezi cum arata

publicat 2014-04-18 11:00:07 (CanCan)
Ruby si-a aratat sanii imensi in cea mai provocatoare imagine posibila: Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place Vezi cum arata Ruby are 860.000 de fani pe Facebook si este mandra sa ii incante cu poze extrem de sexy. ...continuare.

Un barbat a murit in conditii suspecte la spital. Familia este de parere ca decesul a survenit dupa ce a consumat ciuperci cumparate de la magazin

publicat 2014-04-17 16:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Un barbat a murit in conditii suspecte la spital. Familia este de parere ca decesul a survenit dupa ce a consumat  ciuperci cumparate de la magazin Un barbat si o femeie, parteneri de viata, din Alexandria, Teleorman, au ajuns de urgenta la spital, dupa ce li s-a facut rau. La scurt timp dupa ce au fost preluati de medici, sotul, in varsta de 72 de ani, a decedat. Medicii inca nu au stabilit cauza. ...continuare.

De necrezut! Un barbat din Alexandria a murit dupa ce a mancat ciuperci de la supermarket!

publicat 2014-04-17 09:30:09 (CanCan)
De necrezut! Un barbat din Alexandria a murit dupa ce a mancat ciuperci de la supermarket! Un barbat din Alexandria a murit dupa ce a mancat ciuperci cumparate de la un supermarket de unde se aproviziona de obicei. ...continuare.

(P) Cu ajutorul programului Regio, orasul Bragadiru este mai sigur, mai curat, mai frumos

publicat 2014-04-17 07:30:27 (Antena3)
(P) Cu ajutorul programului Regio, orasul Bragadiru este mai sigur, mai curat, mai frumos Situat imediat la iesirea din Bucuresti, in sud-vestul municipiului, pe malurile raului Ciorogarla si pe drumul care face legatura dintre Capitala si Alexandria, orasul Bragadiru a devenit un loc preferat de... ...continuare.

ANUNT OFICIAL. Ce se va intampla cu FAST AND FURIOUS 7 dupa moartea lui PAUL WALKER

publicat 2014-04-16 10:30:39 (Romania-TV)
ANUNT OFICIAL. Ce se va intampla cu FAST AND FURIOUS 7 dupa moartea lui PAUL WALKER FAST AND FURIOUS 7. Producatorii filmului FAST AND FURIOUS 7 au anuntat oficial ce se va intampla cu pelicula dupa moarta lui Paul Walker. FAST AND FURIOUS 7 va fi dus la final cu ajutorul celor doi frati ai actorului care a murit intr-un teribil accident de masina. ...continuare.

Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor

publicat 2014-04-15 23:45:02 (Antena-1)
Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor Daca ar fi sa cautam definitia selfitiei, ea ar suna cam asa: dorinta obsesiv-compulsiva de a te fotografia de nenumarate ori pe zi si de a posta imaginile pe site-urile se socializare. Dar ca orice boala, are si ea fazele ei. Daca iti faci trei poze pe zi, dar nu le postezi pe internet inseamna ca suferi de selfitie in stadiu incipent. Trei poze pe zi, dar postate pe site-urile de socializare indica faptul ca suferi de selfitia acuta. Cel mai greu incercati de aceasta boala sunt cei ce se... ...continuare.

Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila

publicat 2014-04-15 20:45:09 (CanCan)
Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila Misha, sotia lui Connect-R a impanzit internetul cu poze cu fetita pe care o are impreuna cu artistul. Cei doi o adora pe micuta si ii fac toate poftele si o imbraca dupa ultimele tendinte. ...continuare.

Ghetea are contract la CEC pana la anul!

publicat 2014-04-15 09:30:26 (Cronica-Romana)
Ghetea are contract la CEC pana la anul!   O solutie de inlocuire a lui Radu Ghetea la conducerea Casei de Economii si Consemnatiuni poate fi gasita in aceasta saptamana, avand in vedere ca acesta are un contract care expira abia la anul si trebuie gasita o solutie prin care CEC sa nu plateasca aceste despagubiri, afirma premierul Ponta. “Poate chiar saptamana aceasta, [...] ...continuare.

'Ghetea are contract la CEC pana la anul'

publicat 2014-04-15 08:15:07 (Bursa)
Premierul Victor Ponta a declarat, ieri seara, la un post de televiziune, ca o solutie de inlocuire a lui Radu Ghetea la conducerea Casei de Economii si Consemnatiuni (CEC Bank) poate fi gasita in aceasta saptamana, avand in vedere ca presedintele bancii are un contract care expira abia la anul si trebuie gasita o solutie prin care CEC sa nu plateasca despagubiri. ...continuare.

FOTO O vedeta de la noi isi «ascunde» fiica! Despre cine e vorba

publicat 2014-04-15 02:00:04 (Click)
FOTO O vedeta de la noi isi «ascunde» fiica! Despre cine e vorba Andreea Banica face tot ce poate pentru a-si proteja fetita de aparitiile publice. Vedeta posteaza foarte rar poze cu fetita de 4 ani si atunci cand o face are grija ca micuta sa fie intoarsa cu spatele. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

lala band agentia de plati cancer de piele transferul andritoiu gilda banii de chirie courteney cox braila captura de droguri maramures sophie marceau apa mari noul cod de procedura penala card de credit salaj prostitutie dimineata educatie fizica luisa direct alessandra ambrosio lucia bubulac autostrada comarnic productia de energie manolache neamt imobiliare snooker noile coduri numere castigatoare calarasi orchestra sfatul medicului tender constanta sorin o bihor dividende anrp traficul masterchef drum adriano restituirea proprietatilor florin salam meciul prima tv harghita sfarsit