Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Descoperire socanta pe marginea drumului. O jumatate de cadavru a fost gasita alaturi de bucati din bara unei masini

publicat 2017-02-25 10:30:10 (Romania-TV)
Descoperire socanta pe marginea drumului. O jumatate de cadavru a fost gasita alaturi de bucati din bara unei masini O jumatate de cadavru a fost gasita pe marginea soselei care leaga Constanta de Tulcea, alaturi de mai multe bucati din bara unei masini. Trupul a fost identificat de anchetatorii care au ajuns la fata locului si este al unui tanar de 37 de ani. ...continuare.

Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta

publicat 2017-02-24 22:30:06 (Realitatea-TV)
Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 19:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

Valiza cu aproape 1 milion de lire sterline gasita pe bancheta din spate a unui taxi, in Londra. Cui ii apartineau banii

publicat 2017-02-24 14:45:10 (ProTV)
Valiza cu aproape 1 milion de lire sterline gasita pe bancheta din spate a unui taxi, in Londra. Cui ii apartineau banii O geanta cu aproape 1 milion de lire sterline a fost gasita pe bancheta din spate a unui black taxi din Londra. ...continuare.

Instagram creste numarul de imagini pe care le poti adauga cu o singura postare (Aplicatii)

publicat 2017-02-24 14:45:07 (Go4IT)
Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan.Pentru folosire, este de ajuns sa activam noul buton prezent in interfata aplicatiei, selectand apoi din memoria telefonului mobil pana la 10 poze si clipuri video, pe care le putem aranja apoi in orice ordine dorim, respectiv retusa... ...continuare.

A baut trei pahare din aceasta bautura si s-a dus sa fumeze o tigara. A doua zi, au gasit-o moarta

publicat 2017-02-24 13:45:06 (Romania-TV)
A baut trei pahare din aceasta bautura si s-a dus sa fumeze o tigara. A doua zi, au gasit-o moarta In urma autopsiei, autoritatile au stabilit ca femeia a murit din cauza intoxicatiei cu alcool. ...continuare.

Și-a gasit gaina moarta dimineata, dupa ce a ouat un ou gigant! Și-a facut cruce cand l-a spart si a vazut ce se afla in interior

publicat 2017-02-24 11:45:01 (Antena3)
Și-a gasit gaina moarta dimineata, dupa ce a ouat un ou gigant! Și-a facut cruce cand l-a spart si a vazut ce se afla in interior Un fermier american a avut surpriza sa descopere ca una dintre gainile sale, Gertrude, a ouat intr-o dimineata un ou urias. Se pare nu era prima data cand se intampla asa ceva insa, cel din urma i-a fost... ...continuare.

A baut trei pahare din aceasta bautura si s-a dus sa fumeze o tigara. A doua zi, au gasit-o moarta in curte. Ce au descoperit doctorii la autopsie

publicat 2017-02-23 18:00:01 (Antena3)
A baut trei pahare din aceasta bautura si s-a dus sa fumeze o tigara. A doua zi, au gasit-o moarta in curte. Ce au descoperit doctorii la autopsie Caz socant in Marea Britanie. O femeie de 41 de ani a murit, dupa ce a baut trei pahare de votca cu lamaie, scrie The Mirror. Heidi Hopley a fost gasita fara viata chiar la usa casei sale.... ...continuare.

Și-a ingropat sotia in urma cu doi ani si se ducea zilnic cu flori la mormantul ei. Recent, a deschis televizorul si a impietrit. Ce a vazut barbatul

publicat 2017-02-23 14:30:02 (Antena3)
Și-a ingropat sotia in urma cu doi ani si se ducea zilnic cu flori la mormantul ei. Recent, a deschis televizorul si a impietrit. Ce a vazut barbatul Un barbat care credea ca si-a ingropat sotia moarta intr-un accident auto a fost socat sa o vada pe femeie, doi ani mai tarziu, la o populara emisiune de televiziune. Abragh Mohamed a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »