Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Mowgli de Romania! O fetita, data disparuta in Italia, a fast gasita teafara intr-o padure, dupa 18 ore in care a fost cautata de o armata de oameni

publicat 2015-08-30 23:45:14 (Libertatea)
Povestea unei romance, in varsta de doi ani si jumatate, i-a tinut cu sufletul la gura pe... ...continuare.

Turist mort dupa ce a cazut intr-o prapastie in masivul Piatra Craiului

publicat 2015-08-30 15:00:01 (Antena3)
Un barbat de 35 de ani a cazut intr-o prapastie in masivul Piatra Craiului.Aprent, barbatul s-a dus pe marginea prapastiei sa faca poze si a cazut in gol aproximativ 50 de metri.Un trecator ar fi coborat... ...continuare.

Incredibil! A tinut moarta in casa ca sa-i ia pensia. Faptasul a fugit de acasa cand a venit Politia!

publicat 2015-08-30 13:30:01 (CanCan)
Incredibil! A tinut moarta in casa ca sa-i ia pensia. Faptasul a fugit de acasa cand a venit Politia! Politistii dintr-un sat din Teleorman s-au crucit cand au fost chemati la o interventie inedita! Cadavrul unei batrane de 90 de ani a stat mai bine de opt luni in casa, pentru ca nepotul ei sa-i incaseze pensia! ...continuare.

Ce faci cand stylusul s-a blocat in Samsung Galaxy Note 5

publicat 2015-08-30 11:30:26 (Romania-TV)
Ce faci cand stylusul s-a blocat in Samsung Galaxy Note 5 A fost gasita solutia pentru atunci cand stylusul este introdus gresit in Samsung Galaxy Note 5. Se pare ca nu ai nevoie decat de o bucata de hartie mai lunga decat pixul. ...continuare.

INFIORATOR. Si-a tinut bunica moarta in casa opt luni pentru a-i lua PENSIA

publicat 2015-08-30 09:45:18 (Romania-TV)
INFIORATOR. Si-a tinut bunica moarta in casa opt luni pentru a-i lua PENSIA Caz revoltator intr-un sat din judetul Teleorman. Un barbat in varsta de 49 de ani a tinut secret faptul ca bunica lui, trecuta de 90 de ani, a murit. Motivul este halucinant! S-a bucurat la pensia femeii de cateva sute de lei. ...continuare.

Fetita romanca, salvata dintr-o padure dupa 18 ore. Micuta a fost gasita de un caine al salvamontistilor

publicat 2015-08-29 23:45:16 (Romania-TV)
Fetita romanca, salvata dintr-o padure dupa 18 ore. Micuta a fost gasita de un caine al salvamontistilor O fetita romanca de doi ani si jumatate a fost gasita teafara intr-o padure din Italia, la 18 ore dupa ce disparuse. Sute de oameni au cautat-o, si de fericire ca au gasit-o in viata, au tras clopotele la bisericile din oras. ...continuare.

A vrut sa faca o fotografie artistica cu fiul sau, dar nu se astepta la asta. Cum l-a surprins fotograful pe bebelus

publicat 2015-08-29 16:00:27 (ProTV)
A vrut sa faca o fotografie artistica cu fiul sau, dar nu se astepta la asta. Cum l-a surprins fotograful pe bebelus Mark Resnick a vrut sa aiba un pictorial special alaturi de fiul sau, asa ca a apelat la ajutorul unui fotograf profesional. Pentru una din poze, micutul trebuia sa doarma linistit pe spatele lui, incadrat in aripile tatuate pe spatele parintelui. ...continuare.

Tricks & Tips pentru un feed de Instagram senzational

publicat 2015-08-29 09:15:22 (Ziarul-Financiar)
Tricks & Tips pentru un feed de Instagram senzational Nu este un secret faptul ca Instagram a devenit una dintre cele mai relevante platforme de social media. Atat brand-uri celebre, cat si figuri publice, precum vedetele sau blogger-ii de succes, se folosesc de Instagram pentru a-si spori popularitatea si a-si pastra fanii la curent. Iata cum poti face ca propriul feed de Instagram sa arate la fel de cool:>> Diversifica: Ai grija ca feed-ul tau sa fie echilibrat, continand un colaj de poze diverse - de pilda, peisaje, selfie-uri, poze de grup,... ...continuare.

Deziluzia Optica: I just called to say I love you

publicat 2015-08-28 19:30:02 (Antena3)
I just called to say I love you. Poza de la telespectatori. Emisiunea "Deziluzia optica" va prezinta politicienii intr-una dintre putinele ipostaze in care nu mint: in poze. Si cum de multe ori o poza... ...continuare.

Au inmanat 100 de aparate de fotografiat unor oameni ai strazii si i-au rugat sa faca niste poze. Rezultatul e uimitor: FOTO

publicat 2015-08-28 17:00:21 (ProTV)
Au inmanat 100 de aparate de fotografiat unor oameni ai strazii si i-au rugat sa faca niste poze. Rezultatul e uimitor: FOTO Un proiect al londonezilor de la Cafe Art, care incearca sa reintegreze oameni ai strazii in comunitate prin intermediul artei, arata cum este vazut un oras prin ochii celor mai putin norocosi locuitori ai sai. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »