Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

O fetita moarta de 300 de ani este considerata sfanta. Ce s-a intamplat cand un turist i-a filmat chipul - VIDEO

publicat 2016-09-26 22:00:02 (Antena3)
O fetita moarta de 300 de ani este considerata sfanta. Ce s-a intamplat cand un turist i-a filmat chipul - VIDEO Un copil catolic declarat sfant si care a fost injunghiat de tatal sau dupa ce s-a impartasit in urma cu 300 de ani a aparut intr-un filmulet clipind atunci cand un turist fi... ...continuare.

Romanca de 25 de ani moarta intr-un accident teribil, in Italia. Ce facea in timp ce conducea cu 170 km/ ora

publicat 2016-09-26 21:00:24 (ProTV)
Romanca de 25 de ani moarta intr-un accident teribil, in Italia. Ce facea in timp ce conducea cu 170 km/ ora Romanca de 25 de ani moarta intr-un accident teribil, in Italia. Ce facea in timp ce conducea cu 170 km/ ora ...continuare.

Ce se intampla in corpul tau la orele 14 si 15

publicat 2016-09-26 16:00:20 (Romania-TV)
Ce se intampla in corpul tau la orele 14 si 15 In organismul nostru, secunda de secunda se petrec tot felul de lucruri, insa ceea ce se intampla intre orele 14 si 15 este incredibil. Ora 14 mai poate fi numita si "ora moarta" a zilei. Organismul intra in stand-by. Este ora la care ceasul biologic cere odihna. ...continuare.

Descoperire macabra, femeie gasita in stare de putrefactie. Vezi de cat timp era moarta in casa

publicat 2016-09-26 15:45:26 (Romania-TV)
Descoperire macabra, femeie gasita in stare de putrefactie. Vezi de cat timp era moarta in casa Descoperire macabra intr-o localitate din judetul Arad. O femeie a fost gasita moarta in casa, la sase luni dupa ce si-a dat ultima suflare. Copiii ei o credeau plecata la munca in Italia. ...continuare.

I-a disparut ceasul in vacanta din Thailanda. Ce au descoperit cei doi cand au ajuns acasa si s-au uitat pe poze. FOTO

publicat 2016-09-26 15:30:08 (ProTV)
I-a disparut ceasul in vacanta din Thailanda. Ce au descoperit cei doi cand au ajuns acasa si s-au uitat pe poze. FOTO Un cuplu intors din Thailanda a descoperit acasa cine erau hotii care au lasat-o pe femeie fara ceas. Barbatul a surprins, fara sa isi dea seama, momentul furtului intr-o fotografie. ...continuare.

Cruduta a incins imaginatia fanilor cu un decolteu extrem de generos! S-a vazut totul prin rochia transparenta!

publicat 2016-09-26 12:45:02 (Antena-1)
Daniela Crudu face ce face si ajunge mereu in centrul atentiei, mai ales ca nu rateaza nicio ocazie sa isi bucure fanii cu poze incendiare. ...continuare.

FOTO Bianca Dragusanu, ultimele poze cu ea inainte sa nasca! De ce isi mascheaza burta si ce decolteu are

publicat 2016-09-26 00:45:04 (Click)
FOTO Bianca Dragusanu, ultimele poze cu ea inainte sa nasca! De ce isi mascheaza burta si ce decolteu are Bianca Dragusanu se pregateste sa nasca, insa nu se dezminte! Frumoasa femeie merge la cumparaturi si pare la fel de sprintena ca la inceputul sarcinii, in timp ce iubitul sau, Victor o insoteste peste tot si are grija de ea, ca de o printesa. ...continuare.

Imaginile care au BAGAT SPAPIMA IN INTERNET. O SFANTA din Mexic a deschis ochii, desi e moarta de 300 de ani. Este oare o minune DUMNEZEIASCA? | VIDEO

publicat 2016-09-25 10:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Imaginile care au BAGAT SPAPIMA IN INTERNET. O SFANTA din Mexic a deschis ochii, desi e moarta de 300 de ani. Este oare o minune DUMNEZEIASCA? | VIDEO Imagini incredibile surprinse intr-o biserica catolica din Mexic. Cadavrul unei sfinte infante, numita "Santa Inocencia", a fost filmat in timp ce-si deschidea ochii. Copila a fost ridicata la rang de sfant de Biserica Catolica dupa ce a fost injunghiata pana la moarte de tatal sau, in urma cu aproximativ 300 de ani. ...continuare.

Un barbat a stat trei zile in masina, alaturi de iubita MOARTA. Cum l-au gasit POLITISTII

publicat 2016-09-24 21:30:07 (Romania-TV)
Un barbat a stat trei zile in masina, alaturi de iubita MOARTA. Cum l-au gasit POLITISTII Un barbat a ramas captiv timp de trei zile alaturi de trupul iubitei moarte, dupa ce masina in care se aflau a plonjat de pe un dig, scrie Mirror. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »