Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

A MURIT LEGENDARA CANTAREȚA A HITULUI MONDIAL "LAMBADA". Loalwa Braz Vieira, gasita moarta carbonizata

publicat 2017-01-19 19:45:04 (Evenimentul-Zilei)
A MURIT LEGENDARA CANTAREȚA A HITULUI MONDIAL LAMBADA. Loalwa Braz Vieira, gasita moarta carbonizata Cantareata braziliana Loalwa Braz Vieira, interpreta hitului mondial Lambada, a fost gasita moarta carbonizata in masina sa, joi, la Saquerema, pe litoralul regiunii Rio de Janeiro, s-a aflat din surse din cadrul politiei. "Da, pot confirma acest lucru\\\'\\\', a declarat pentru AFP un politist de la comisariatului local, referitor la moartea artistei, fara a oferi detalii suplimentare imediat. ...continuare.

Loalwa Braz Vieira, interpreta piesei Lambada, gasita moarta carbonizata

publicat 2017-01-19 17:45:01 (Antena3)
Loalwa Braz Vieira, interpreta piesei Lambada, gasita moarta carbonizata A murit legendara cantareata a melodiei "Lambada". Braz Vieira a fost gasita carbonizata, potrivit stirilekanald.ro. Potrivit jurnalului brazilian Globo, trupul femeii a fost gasit in masina ei, cuprinsa de... ...continuare.

Interpreta hitului mondial Lambada, Loalwa Braz Vieira, gasita MOARTA carbonizata in masina VIDEO

publicat 2017-01-19 17:00:10 (Romania-TV)
Interpreta hitului mondial Lambada, Loalwa Braz Vieira, gasita MOARTA carbonizata in masina VIDEO Cantareata braziliana Loalwa Braz Vieira, interpreta hitului mondial Lambada, a fost gasita moarta carbonizata in masina sa, joi, la Saquerema, pe litoralul regiunii Rio de Janeiro, s-a aflat din surse din cadrul politiei. ...continuare.

Interpreta melodiei Lambada, gasita moarta, carbonizata, in masina ei

publicat 2017-01-19 17:00:06 (ProTV)
Interpreta melodiei Lambada, gasita moarta, carbonizata, in masina ei Cantareata braziliana Loalwa Braz Vieira, interpreta hitului mondial Lambada, a fost gasita moarta carbonizata in masina sa, joi, la Saquerema, pe litoralul regiunii Rio de Janeiro, potrivit unor surse din cadrul politiei. ...continuare.

SOC in lumea muzicii! Interpreta hitului "Lambada" a murit

publicat 2017-01-19 17:00:02 (CanCan)
SOC in lumea muzicii! Interpreta hitului "Lambada" a murit Cantareata braziliana Loalwa Braz Vieira, interpreta hitului mondial "Lambada", a fost gasita moarta, carbonizata in masina sa, la Saquerema, pe litoralul regiunii Rio de Janeiro, informeaza Agerpres. "Da, pot confirma acest lucru'', a declarat pentru AFP un politist de la comisariatul local legat de moartea cantaretei.Corpul cantaretei a fost gasit carbonizat in masina sa, nu departe de domiciliul cantaretei. Citeste despre: a murit interpreta hitului "lambada", loalwa braz vieira a murit ...continuare.

Șoc in lumea muzicii! Interpreta hitului mondial Lambada a murit. Artista a fost gasita carbonizata

publicat 2017-01-19 17:00:01 (Antena-1)
Șoc in lumea muzicii! Interpreta hitului mondial Lambada a murit. Artista a fost gasita carbonizata Cantareata braziliana Loalwa Braz Vieira, interpreta hitului mondial Lambada, a fost gasita moarta carbonizata in masina sa, joi, la Saquerema, pe litoralul regiunii Rio de Janeiro, s-a aflat din surse din cadrul politiei. ...continuare.

Interpreta hitului Lambada, gasita moarta carbonizata

publicat 2017-01-19 16:45:22 (Realitatea-TV)
Interpreta hitului Lambada, gasita moarta carbonizata Interpreta hitului mondial Lambada, Loalwa Braz Vieira, a fost gasita moarta carbonizata, transmite joi France Presse, citand politia braziliana. ...continuare.

Au intrat in casa si au gasit pe canapea o fetita moarta imbracata ca o ''papusa de portelan''. Motivul pentru care fusese aranjata asa e tulburator

publicat 2017-01-18 11:15:01 (Antena3)
Au intrat in casa si au gasit pe canapea o fetita moarta imbracata ca o ''papusa de portelan''. Motivul pentru care fusese aranjata asa e tulburator Caragh a murit la vârsta de numai 3 luni în urma unor leziuni pe creier în februarie 2014. Tatal ei, Christopher, în vârsta de 26 de ani, este judecat în Irlanda de Nord pentru... ...continuare.

A murit COLO! Cati ani avea cea mai batrana GORILA captiva

publicat 2017-01-18 11:00:15 (Puterea)
A murit COLO! Cati ani avea cea mai batrana GORILA captiva Colo, prima gorila nascuta in captivitate, care a devenit apoi cel mai batran reprezentant cunoscut al speciei sale, a murit la varsta de 60 de ani. Colo traia in Gradina Zoologica din Columbus, capitala statului american Ohio. Colo a fost gasita moarta marti dimineata in tarcul sau, a anuntat intr-un comunicat Columbus Zoo and Aquarium. Ea s-a nascut la 22 decembrie 1956 si au mai trecut cinci ani din acel moment inainte ca o alta gorila sa se nasca in captivitate in SUA. Parcul zoo a... ...continuare.

Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita

publicat 2017-01-17 18:45:02 (Antena3)
Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a spus, marti, la Ziare.com, ca nu exclude aparitia unor poze trucate cu ea, dupa ce Sebastian Ghita a spus, cu o seara înainte, ca va difuza imagini cu... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »