Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: "Challenge accepted" :)

publicat 2014-11-20 19:45:22 (Gazeta-Sporturilor)
Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: Challenge accepted :) Simona Halep l-a invitat Klaus Iohannis sa cinte impreuna imnul Romaniei la meciul pentru Fed Cup. Noul presedinte nu a stat deloc pe ginduri si a acceptat propunerea numarului 3 WTA.  Meciul din Fed Cup va avea loc in luna februarie, la Galati: "Pentru ca sinteti un mare fan al sportului pe care il practic, am marea onoare, domnule presedinte, sa va intreb daca puteti sa va alaturati echipei noastre de Fed Cup, in luna februarie, la Galati, sa cintam ... ...continuare.

Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis venita din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: "Challenge accepted" :)

publicat 2014-11-20 19:30:26 (Gazeta-Sporturilor)
Provocare surpriza pentru Klaus Iohannis venita din partea Simonei Halep! Raspunsul a venit rapid: Challenge accepted :) Simona Halep l-a invitat Klaus Iohannis sa cinte impreuna imnul Romaniei la meciul pentru Fed Cup. Noul presedinte nu a stat deloc pe ginduri si a acceptat propunerea numarului 3 WTA.  Meciul din Fed Cup va avea loc in luna februarie, la Galati: "Pentru ca sinteti un mare fan al sportului pe care il practic, am marea onoare, domnule presedinte, sa va intreb daca puteti sa va alaturati echipei noastre de Fed Cup, in luna februarie, la Galati, sa cintam ... ...continuare.

Topul statelor UE dupa numarul de IMM-uri din productie la mia de locuitori

publicat 2014-11-19 14:45:21 (Ziarul-Financiar)
Topul statelor UE dupa numarul de IMM-uri din productie la mia de locuitori Citeste si: Guvernul a adoptat legea "incubatoarelor de afaceri" care sa infiinteze 3.000 de IMM-uri anual Investitorii de tip "business angels" au unda verde sa finanteze IMM-uri In acelasi timp, Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul specializat de stiri cu plata al Ziarului Financiar. Pentru a putea citi aceste stiri trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri ale sale, profilate pe sectoare de activitate (Banci, Retail, Agricultura, Energie si... ...continuare.

Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete

publicat 2014-11-19 14:45:17 (Puterea)
Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete. Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a emis o atentionare COD GALBEN de INUNDATII pe mai multe rauri din judetele Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati, valabila in intervalul joi, ora 6.00 - vineri, ora 18.00.Citeste si: Avertizare ANM: COD GALBEN de PLOI, VANT PUTERNIC si NINSORI in mai multe zone Atentionare INHGA: COD GALBEN de INUNDATII pe rauri din sase judete. Atentionarea INHGA vizeaza... ...continuare.

Cod galben de inundatii pe rauri din Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati

publicat 2014-11-19 14:00:23 (Mediafax)
Cod galben de inundatii pe rauri din Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati Mai multe rauri din judetele Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati vor fi, in intervalul joi, ora 6.00 - vineri, ora 18.00, sub cod galben de inundatii, conform unei atentionari emise de Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA). ...continuare.

Cod galben de inundatii, joi si vineri, pe rauri din Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati

publicat 2014-11-19 14:00:03 (Antena3)
Cod galben de inundatii, joi si vineri, pe rauri din Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati Mai multe rauri din judetele Botosani, Iasi, Vaslui, Bacau si Galati vor fi, in intervalul joi, ora 6.00 - vineri, ora 18.00, sub cod galben de inundatii, conform unei atentionari emise de Institutul... ...continuare.

Hackeri care au spart site-urile IGPR si a mai multor IPJ, prinsi de procurorii DIICOT

publicat 2014-11-19 13:15:24 (Puterea)
Hackeri care au spart site-urile IGPR si a mai multor IPJ, prinsi de procurorii DIICOT Doi hackeri care au spart site-urile IGPR si ale altor 20 de Inspectorate de Politie Judetene au fost prinsi de procurorii DIICOT, in urma unor perchezitii la locuintele lor din Bucuresti si Galati.Procurorii DIICOT si politistii Directiei de Combatere a Criminalitatii Organizate au facut, miercuri, perchezitii la locuintele celor doi suspecti, in varsta de 18 ani, respectiv 17. DIICOT a precizat, intr-un comunicat de presa, ca cei doi tineri sunt suspectati ca au spart, in perioada... ...continuare.

40 de copii, cu toxiinfectie alimentara dupa ce au mancat la scoala. Vinovatii: ajutorul de bucatar si soferul care le-a adus hrana

publicat 2014-11-19 10:15:20 (Puterea)
40 de copii, cu toxiinfectie alimentara dupa ce au mancat la scoala. Vinovatii: ajutorul de bucatar si soferul care le-a adus hrana Un numar de 40 de elevi si copii de gradinita din Galati au ajuns la spital cu toxiinfectie alimentara dupa ce au mancat la scoala. In urma anchetei, medicii au stabilit ca vinovati sunt ajutorul de bucatar si soferul care le-a adus hrana copiilor. Cei doi aveau un stafilococ si au contaminat mancarea.Directia de Sanatate publica Galati a finalizat ancheta in acest caz si a descoperit prezenta unui stafilococ, atat in sarmalele cu smantana, cat si in mamaliga servita copiilor. Angajatii... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

actor retinuti de politie politia locala victimele draga baril cazinouri rares bogdan oferte de angajare horoscop 2015 cupru min trans podul de la agigea vacante judetul ialomita a murit inecat autotren a fost violata balasa agriculturii animale rasturnat alexei irina socol andreea balan si keo xinhua autostrada bucuresti alati corectii peninsul imobiliare barlad enache viziru chained vaslui draga mea prietena reporter policolor cannabis tudor chirila nepoata operator razboiul gazelor platon lavinia parva incendi catalin zmarandescu comisarul traditie


© Copyright 2000-2014 iStorm. Toate drepturile rezervate.