Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Dincolo de stiri. Povestile a doua familii destramate in care parintii se lupta pentru custodia copiilor

publicat 2016-08-28 00:30:02 (Antena3)
Dincolo de stiri. Povestile a doua familii destramate in care parintii se lupta pentru custodia copiilor Cristina Țopescu a prezentat sâmbata la „Dincolo de stiri” doua povesti de viata, povesti a doua familii destramate în care mama si tatal se lupta pentru custodia copiilor. Cei... ...continuare.

Șocant. Fantoma fotografiata in maternitatea din Drobeta!

publicat 2016-08-27 16:00:07 (Realitatea-TV)
Șocant. Fantoma fotografiata in maternitatea din Drobeta! Daca peretii ar vorbi, multe povesti cutremuratoare s-ar afla din istoria tragica a cladirii fostei Maternitati din Drobeta Turnu Severin. ...continuare.

Accident tragic in Vrancea: Doi morti si doi raniti! Traficul auto, restrictionat

publicat 2016-08-26 19:30:13 (Realitatea-TV)
Accident tragic in Vrancea: Doi morti si doi raniti! Traficul auto, restrictionat Doua femei au murit, iar doua au fost ranite usor dupa ce doua autoturisme s-au ciocnit, pe E 85, in zona localitatii vrancene Obrejita, traficul desfasurandu-se, la ora transmiterii acestei stiri, alternativ pe un singur sens de mers. ...continuare.

Fetita atacata de urs in Harghita

publicat 2016-08-26 10:30:02 (Antena3)
Fetita atacata de urs in Harghita Caz dramatic în comuna Tusnad, judetul Harghita. O copila de 12 ani a fost atacata de un urs, ziua în amiaza mare, la marginea comunei, potrivit stiri.tvr.ro. Doar norocul a facut ca fata sa scape... ...continuare.

Explozie la un sediu de politie din Turcia. Numerosi morti si raniti

publicat 2016-08-26 09:30:02 (Antena3)
Explozie la un sediu de politie din Turcia. Numerosi morti si raniti  O explozie a avut loc vineri la sediul politiei din orasul Cizre, din sud-estul Turciei, informeaza surse concordante, relateaza Reuters.  Televiziunile de stiri relateaza ca explozia s-a produs la... ...continuare.

HARTA tarilor predispuse la dezastre naturale. Ce risc are Romania

publicat 2016-08-24 18:00:20 (Realitatea-TV)
HARTA tarilor predispuse la dezastre naturale. Ce risc are Romania Cutremurul care a avut loc azi noapte in centrul Italiei a produs moartea 73 de persoane, cel putin pana la data transmiterii acestei stiri, iar autoritatile au anuntat ca cel putin 100 sunt in continuare disparute. ...continuare.

Descoperire macabra la marginea orasului Drobeta Turnu Severin. Au fost gasite mai multe oseminte umane

publicat 2016-08-24 15:45:12 (Romania-TV)
Descoperire macabra la marginea orasului Drobeta Turnu Severin. Au fost gasite mai multe oseminte umane Doi barbati din Drobeta Turnu-Severin au facut o descopritre socanta la periferia orasului. Acestia au gasit intr-un morman de gunoaie mai multe oseminte umane, dar si cateva bucati rupte dintr-un sicriu si cateva lumanari. ...continuare.

Veste bomba: dovada ca esti ascultat. Unde asculti inregistrarile si cum le stergi

publicat 2016-08-24 12:45:01 (Antena3)
Veste bomba: dovada ca esti ascultat. Unde asculti inregistrarile si cum le stergi Google poate inregistra toate comenzile vocale transmise de utilizatori dispozitivelor mobile, scrie publicatia playtech.roDe curand, cei de la Google au fost subiectul unei stiri foarte interesante. Publicatia... ...continuare.

Turcia: Atacurile armate se apropie de zonele turistice

publicat 2016-08-24 12:15:10 (Income-Magazine)
Turcia: Atacurile armate se apropie de zonele turistice Trei militari turci au fost raniti miercuri într-un atac armat asupra vehiculului lor militar în apropiere de statiunea Antalya, în sudul Turciei, a anuntat agentia de stiri Dogan. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »