Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Prima ipoteza in cazul mortii adolescentului din Corabia, mort intr-o tabara din Caras Severin

publicat 2015-09-01 21:00:24 (Romania-TV)
Prima ipoteza in cazul mortii adolescentului din Corabia, mort intr-o tabara din Caras Severin Adolescentul de 15 ani din Corabia care a fost gasit mort, duminica dimineata, in timp ce se afla in tabara la Crivaia ar fi facut infarct, potrivit primei concluzii a medicilor legisti. ...continuare.

O televiziune de stiri a ramas fara licenta

publicat 2015-09-01 15:45:21 (Realitatea-TV)
O televiziune de stiri a ramas fara licenta CNA a retras, marti, licenta audiovizuala a TVR News, din cauza ca aceasta televiziune si-a incetat emisia pe 1 august, ca urmare a unei decizii luate de Consiliul de Administratie (CA) al Societatii Romane de Televiziune (SRTv). ...continuare.

REALITATEA.NET, numarul 1 dintre site-urile televiziunilor de stiri

publicat 2015-09-01 01:00:23 (Realitatea-TV)
REALITATEA.NET, numarul 1 dintre site-urile televiziunilor de stiri REALITATEA.NET este numarul 1 dintre site-urile televiziunilor de stiri. Anuntul, bazat pe rezultatele traficului realizat de SATI, a fost facut de jurnalistul Rares Bogdan in emisiunea Jocuri de Putere. ...continuare.

Elefantii au invadat studioul Andreei Esca

publicat 2015-08-31 17:00:03 (Bursa)
Elefantii au invadat studioul Andreei Esca * Urmariti AICI elefantul proiectat 3D Andreea Esca a deschis ieri, la ora 19:00, Știrile PRO TV intr-un nou studio de stiri dotat cu tehnologie ce ofera telespectatorilor "o experienta vizuala inedita", arata un comunicat remis azi redactiei. Ieri, stirile PRO TV in noul format a inregistrat, in intervalul 18:59 - 19:53, un share de 27% pe segmentul publicului comercial, in crestere cu peste 50% fata de duminica trecuta. "Telespectatorii au avut ocazia duminica, in timpul jurnalului de... ...continuare.

PRO TV a inaugurat un nou studio de stiri

publicat 2015-08-31 16:30:01 (Bursa)
PRO TV a inaugurat un nou studio de stiri * Urmariti AICI o demonstratie a graficii 3D folosind un elefant in studio Andreea Esca a deschis ieri, la ora 19:00, Știrile PRO TV intr-un nou studio de stiri dotat cu tehnologie ce ofera telespectatorilor "o experienta vizuala inedita", arata un comunicat remis azi redactiei. Ieri, stirile PRO TV in noul format a inregistrat, in intervalul 18:59 - 19:53, un share de 27% pe segmentul publicului comercial, in crestere cu peste 50% fata de duminica trecuta. "Telespectatorii au avut ocazia... ...continuare.

Suspiciuni de frauda la bacalaureat in Drobeta Turnu Severin: procurorii au deschis o ancheta

publicat 2015-08-31 16:00:04 (Gandul)
Suspiciuni de frauda la bacalaureat in Drobeta Turnu Severin: procurorii au deschis o ancheta Procurorii au declansat o ancheta in cazul lucrarilor mai multor elevi care au sustinut examenul de bacalaureat la Colegiul Pedagogic "Stefan Odobleja" din Drobeta Turnu Severin, dupa ce reprezentantii Inspectoratului Scolar Judetean Mehedinti au sesizat nereguli la proba de limba romana. ...continuare.

Suspiciuni de frauda la bacalaureat. Procurorii au deschis ancheta

publicat 2015-08-31 15:45:02 (Antena3)
Procurorii au declansat o ancheta in cazul lucrarilor mai multor elevi care au sustinut examenul de bacalaureat la Colegiul Pedagogic "Stefan Odobleja" din Drobeta Turnu Severin, dupa ce reprezentantii... ...continuare.

Suspiciuni de frauda la bacalaureat in Drobeta Turnu Severin. Procurorii au deschis o ancheta

publicat 2015-08-31 15:15:20 (Mediafax)
Suspiciuni de frauda la bacalaureat in Drobeta Turnu Severin. Procurorii au deschis o ancheta Procurorii au declansat o ancheta in cazul lucrarilor mai multor elevi care au sustinut examenul de bacalaureat la Colegiul Pedagogic "Stefan Odobleja" din Drobeta Turnu Severin, dupa ce reprezentantii Inspectoratului Scolar Judetean Mehedinti au sesizat nereguli la proba de limba romana. ...continuare.

Ipoteza soc in cazul elevului mort in tabara de matematica

publicat 2015-08-31 11:00:29 (Romania-TV)
Ipoteza soc in cazul elevului mort in tabara de matematica Ipoteza-soc in cazul copilului mort intr-o tabara in Caras Severin. Baiatul de 15 ani a fost gasit de colegi fara suflare dupa ce cu o zi inainte isi serbase ziua de nastere. Primele indicii ale anchetatorilor arata ca elevul ar fi murit asfixiat. ...continuare.

Un inceput de toamna canicular. Vor fi afectate toate regiunile tarii

publicat 2015-08-31 10:15:02 (Antena3)
Judetele Satu Mare, Bihor, Arad, Timis, Caras-Severin, Mehedinti, Botosani, Iasi, Bacau si Vaslui se vor afla luni si marti sub Cod Portocaliu de canicula, in timp ce valul de caldura cu maxime ce vor ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »