Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Salbaticia din Caras-Severin, filmata cu drona. Imagini superbe din Banatul Montan VIDEO

publicat 2017-06-22 19:31:33 (Romania-TV)
Salbaticia din Caras-Severin, filmata cu drona. Imagini superbe din Banatul Montan VIDEO Asociatia Wild Caras-Severin a inceput un demers de prezentare "altfel" a frumusetilor Banatului Montan. ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala 2017 Caras Severin. Consulta notele din Calarasi pe EDU.ro!

publicat 2017-06-22 16:15:12 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2017 Caras Severin. Consulta notele din Calarasi pe EDU.ro! Rezultate Evaluare Nationala 2017 Caras Severin. Absolventii de clasa a VIII-a au sustinut saptamana acesta examenul de Evaluare Nationala 2017. Luni, 19 iunie, a avut loc proba la Limba Romana, iar Miercuri la Matematica. Joi, minoritatile nationale au avut examenul la Limba Materna. Rezultatele la Evaluare Nationala 2017 se afiseaza pe EDU.ro si pe realitatea.net luni 26 iunie, pana in ora 16:00, urmand ca in aceeasi zi sa fie depuse si contestatiile, in intervalul orar 16:00 - 20:00.... ...continuare.

ICEE.fest 2017. Andreas Gysler, de la Zulu5, ne explica cum sunt prinsi "baietii rai" din industria publicitatii pe internet, care pun reclame pe site-uri cu stiri false sau extremiste (Video)

publicat 2017-06-22 13:15:07 (Go4IT)
ICEE.fest 2017. Andreas Gysler, de la Zulu5, ne explica cum sunt prinsi baietii rai din industria publicitatii pe internet, care pun reclame pe site-uri cu stiri false sau extremiste (Video) Vodafone a anuntat recent ca reclamele sale nu vor mai aparea pe site-uri care publica stiri false sau pe cele care promoveaza discursuri care instiga la ura. Compania investeste in fiecare an aproximativ 400 de milioane de dolari in reclame digitale. Multa lume s-a intrebat cum stie Vodafone pe ce site-uri ajung reclamele sale? Ei bine, exista firme care ofera servicii de urmarire a reclamelor pe internet. Acestea folosesc tehnologii de cautare similare cu cele utilizate de Google, dar... ...continuare.

Principalele stiri ale zilei - 21 iunie

publicat 2017-06-21 22:00:06 (Click)
Principalele stiri ale zilei - 21 iunie ȘTIRIPESURSE.RO va prezinta principalele stiri ale zilei:  Citeste mai departe... ...continuare.

PROBE FALSIFICATE ȘI FAMILII HARȚUITE! Adrian Severin zguduie din temelii sistemul de Justitie

publicat 2017-06-21 18:15:06 (Evenimentul-Zilei)
PROBE FALSIFICATE ȘI FAMILII HARȚUITE! Adrian Severin zguduie din temelii sistemul de Justitie Fostul eroparlamentar, Adrian Severin continua seria dezvaluirilor despre actiunile din Justitie. Acesta se afa in spatele gratiilor, la penitenciarul Rahova, fiind condamnat la patru ani de inchisoare pentru infractiuni de coruptie. Fostul parlamentar arata, intr-o noua scrisoare deschisa, adresata minsitrului Justitiei, ca in actul de Justitie sunt foarte multe problem extreme de grave. Acesta sustine ca exista "probe falsificate si familii hartuite". Mai mult, in "sistemul judiciar care... ...continuare.

Niciun parlamentar PSD din Caras-Severin nu voteaza motiunea de cenzura

publicat 2017-06-21 12:00:15 (Ziarul-Financiar)
Niciun parlamentar PSD din Caras-Severin nu voteaza motiunea de cenzura Toti cei patru parlamentari PSD din judetul Caras-Severin au luat, miercuri, decizia de a nu vota motiunea de cenzura impotriva Guvernului Grindeanu, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Acuzatii grave de imoralitate la adresa unui inalt magistrat

publicat 2017-06-21 00:15:06 (Cotidianul)
Acuzatii grave de imoralitate la adresa unui inalt magistrat Fostul europarlamentar Adrian Severin, care executa o pedeapsa de 4 ani închisoare, a lansat recent mai multe dez ... ...continuare.

Adrian Severin, dezvaluiri ȘOCANTE din PUȘCARIE! ABUZURILE SECRETE ale justitiei, spuse din spatele gratiilor

publicat 2017-06-20 19:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Adrian Severin, dezvaluiri ȘOCANTE din PUȘCARIE! ABUZURILE SECRETE ale justitiei, spuse din spatele gratiilor Fostul europarlamentar Adrian Severin, condamnat in noiembrie 2016 la 4 ani inchisoare cu executare, face dezvaluiri din puscarie, despre abuzurile mai putin cunoscute de media facute de justitia din Romania. ...continuare.

Dezvaluiri CUTREMURATOARE din dosarul lui Voiculescu. ȘANTAJ cu o MINORA

publicat 2017-06-20 18:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Dezvaluiri CUTREMURATOARE din dosarul lui Voiculescu. ȘANTAJ cu o MINORA Fostul europarlamentar Adrian Severin, aflat in spatele gratiilor dupa ce a fost condamnat la 4 ani de inchisoare pentru fapte de coruptie, a trimis o scrisoare deschisa catre ministrul Justitiei, "indiferent care este acesta". ...continuare.

Rusia avertizeaza SUA sa nu atace fortele guvernamentale siriene

publicat 2017-06-19 14:16:13 (Ziarul-Financiar)
Rusia avertizeaza SUA sa nu atace fortele guvernamentale siriene Moscova avertizeaza Washingtonul sa nu atace trupele guvernamentale siriene, dupa ce un avion militar sirian a fost doborat de fortele americane, a declarat un reprezentant al Ministerului rus de Externe, potrivit agentiei de stiri Interfax, informeaza Reuters. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »