Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Accident cumplit in zona Manastirii Piatra Scrisa

publicat 2014-04-17 11:15:16 (Realitatea-TV)
Accident cumplit in zona Manastirii Piatra Scrisa Un barbat de 36 de ani a fost ranit, joi dimineata, intr-un accident produs pe DN 6, in zona manastirii Piatra Scrisa din judetul Caras-Severin, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit, traficul desfasurandu-se pe o singura banda a drumului. Potrivit unui comunicat de presa transmis de Politia Judeteana Caras-Severin, politistii au fost sesizati, joi dimineata, printr-un apel la numarul de urgenta 112 ca in zona manastirii Piatra Scrisa, pe DN 6, a avut loc un accident rutier in care au fost... ...continuare.

Accident CUMPLIT pe DN 6 la Piatra Scrisa. Circulatie blocata pe un sens

publicat 2014-04-17 09:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Accident CUMPLIT pe DN 6 la Piatra Scrisa. Circulatie blocata pe un sens Trafic blocat pe un sens de mers pe DN 6 in zona manastirii Piatra Scrisa din judetul Caras Severin, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit frontal. ...continuare.

COD PORTOCALIU de ploi si vant puternic in cinci judete

publicat 2014-04-17 09:00:26 (Realitatea-TV)
COD PORTOCALIU de ploi si vant puternic in cinci judete Meteorologii au emis o avertizare cod portocaliu de ploi si vant puternic pentru judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Valcea si Caras-Severin, valabila joi, intre orele 08.00 si 11.00. Potrivit avertizarii nowcasting emise joi de Administratia Nationala de Meteorologie, in cea mai mare parte a judetelor Mehedinti, Gorj, jumatatea nordica a judetului Dolj, local in judetul Valcea si in extremitatea estica a judetului Caras-Severin va continua sa ploua si se vor inregistra cantitati de apa de 15-20... ...continuare.

AVERTIZARE METEO! COD PORTOCALIU de PLOI in 5 JUDETE!

publicat 2014-04-17 08:30:27 (Libertatea)
AVERTIZARE METEO! COD PORTOCALIU de PLOI in 5 JUDETE! Vremea rea a cuprins Romania. Meteorologii au emis o avertizare de cod portocaliu de ploi si vant puternic pentru cinci judete din tara. Cinci judete din Romania se afla sub cod portocaliu de ploi Codul portocaliu de ploi si vant puternic a fost emis pentru judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Valcea si Caras-Severin. Avertizarea meteo este valabila joi, intre orele 08:00 si 11:00. In cea mai mare parte a judetelor Mehedinti, Gorj, jumatatea nordica a judetului Dolj, local in judetul Valcea si in... ...continuare.

COD PORTOCALIU de ploi si vant puternic in cinci judete

publicat 2014-04-17 08:01:08 (Mediafax)
COD PORTOCALIU de ploi si vant puternic in cinci judete Meteorologii au emis o avertizare cod portocaliu de ploi si vant puternic pentru judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Valcea si Caras-Severin, valabila joi, intre orele 08.00 si 11.00. ...continuare.

Ce le place ROMANILOR la o femeie? | STORCATORUL DE STIRI cu ANDREI VULPESCU, pe LIBERTATEA.RO

publicat 2014-04-16 23:45:36 (Libertatea)
Ce le place ROMANILOR la o femeie? | STORCATORUL DE STIRI cu ANDREI VULPESCU, pe LIBERTATEA.RO Andrei Vulpescu aduce si astazi, in exclusivitate, pe Libertatea.ro celebra sa rubrica "Storcatorul de stiri", o incursiune ironica si fresh in lumea presei, dar si un moment de satira printre cliseele societatii contemporane. ...continuare.

COD GALBEN de inundatii valabil pentru mai multe rauri

publicat 2014-04-16 15:33:13 (Realitatea-TV)
COD GALBEN de inundatii valabil pentru mai multe rauri Hidrologii au emis o avertizare cod galben, valabila de miercuri pana vineri seara, pe rauri din judetele Caras-Severin, Dolj, Gorj, Mehedinti si Valcea, unde se pot produce cresteri de debite si niveluri, care ar putea duce la depasirea cotelor de atentie. Avertizarea a fost emisa pentru raurile din bazinele Caras, Nera, Cerna ( judetul Caras-Severin), Drincea (Mehedinti), Desnatui (Dolj), pentru unii afluenti ai Jiului (in Gorj, Dolj si Mehedinti), dar si pentru unii afluenti ai Oltului... ...continuare.

Hidrologii au emis Cod Galben de inundatii. Vedeti care sunt raurile vizate

publicat 2014-04-16 15:15:08 (Antena3)
Hidrologii au emis Cod Galben de inundatii. Vedeti care sunt raurile vizate O avertizare cod galben de inundantii a fost emisa pentru rauri din judetele Caras-Severin, Dolj, Gorj, Mehedinti si Valcea. De miercuri pana vineri seara, se pot produce cresteri de debite si niveluri. Av... ...continuare.

Cod galben de INUNDATII pe rauri din Caras-Severin, Dolj, Gorj, Mehedinti si Valcea

publicat 2014-04-16 15:00:13 (Mediafax)
Cod galben de INUNDATII pe rauri din Caras-Severin, Dolj, Gorj, Mehedinti si Valcea Hidrologii au emis o avertizare cod galben, valabila de miercuri pana vineri seara, pe rauri din judetele Caras-Severin, Dolj, Gorj, Mehedinti si Valcea, unde se pot produce cresteri de debite si niveluri, care ar putea duce la depasirea cotelor de atentie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

braila ringier covasna datasport explozie irlanda capace diana dumitres radu zamfir baze a fost batuta mar traficul gimnastele ianuarie rafuiala drobeta turnu severin carduri bancare viseu de jos lira sterlin mobilier pictat mihaela radulescu topor metlife cod galben accidente rutiere grave accident motiunea de cenzura dizabilitati eugen sustra misionari in puii mei consiliul europei hotelul hilton vama cenad o femeie utilitare botosani suraia baieti mototol udesti deep purple frumos caineni croaziere cerat glencore sambata agentia nationala pentru pescuit