Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Pasapoartele nu vor fi gratuite de la 1 februarie. Cat vor costa actele

publicat 2017-01-19 19:45:01 (Antena3)
Pasapoartele nu vor fi gratuite de la 1 februarie. Cat vor costa actele Romanii vor plati in continuare pentru pasaport, astfel ca actul nu va fi gratuit de la 1 februarie, asa cum s-a spus initial, potrivit unei televiziuni de stiri.  Sunt eliminate doar o parte... ...continuare.

Sa credem in Trump sau in cabinetul sau?

publicat 2017-01-18 20:15:02 (Cotidianul)
Sa credem in Trump sau in cabinetul sau? Administratia Trump are parte de un început agitat de mandat: presupusele atacuri cibernetice ale Rusiei, stiri false, disputa pe marginea comisiilor de etica din Congres. ...continuare.

Misterul Turnului singuratic de la Gradinari. Teoria incredibila legata de aparitia lui

publicat 2017-01-18 17:15:02 (Antena3)
Misterul Turnului singuratic de la Gradinari. Teoria incredibila legata de aparitia lui Localitatea Gradinari se afla in sudul judetului Caras-Severin, pe drumul national DN 57 Moravita-Oravita, la 11 kilometri de Oravita si 96 de km de Timisoara. Pe un deal, inainte de intrarea... ...continuare.

Romania, lovita de al treilea val de viscol. Doi oameni au murit de frig in case

publicat 2017-01-18 08:45:02 (Antena3)
Romania, lovita de al treilea val de viscol. Doi oameni au murit de frig in case Administratia Nationala de Meteorologie a prelungit pana miercuri dimineata, la ora 10,00, atentionarea cod galben de viscol pentru judetele Caras-Severin, Calarasi si Constanta. Potrivit meteorolo... ...continuare.

Sud-estul tarii, sub COD GALBEN de VISCOL

publicat 2017-01-18 08:30:08 (Puterea)
Sud-estul tarii, sub COD GALBEN de VISCOL Caras-Severin, Constanta si Calarasi se afla, pana la ora 10.00, sub atentionare cod galben de viscol, iar Judetele Buzau, Braila si Ialomita au iesit la ora 8.00 de sub codul galben de viscol, insa vantul va avea intensificari care la rafala pot atinge 55 - 65 de kilometri pe ora, spulberand zapada. Pana la ora 12.00, este sub cod galben de viscol si judetul Tulcea, unde vantul va depasi la rafala 55 - 65 de kilometri pe ora. Pana miercuri la ora 10.00, este in vigoare si o atentionare cod... ...continuare.

Autostrada Soarelui, inchisa pe ambele sensuri. Reactia soferilor dupa ce au fost intorsi din drum de politie: Asta e Romania

publicat 2017-01-18 08:15:13 (ProTV)
Autostrada Soarelui, inchisa pe ambele sensuri. Reactia soferilor dupa ce au fost intorsi din drum de politie: Asta e Romania Judetele Caras-Severin, Constanta si Calarasi se afla pana la ora 10 sub cod galben de vant puternic si viscol, iar pentru 11 judete a fost emisa o informare meteo de intensificari ale vantului. ...continuare.

Eveniment - Codul galben de viscol, prelungit pana miercuri dimineata in judetele Caras-Severin, Calarasi si Constanta

publicat 2017-01-18 00:00:04 (Curierul-National)
Meteorologii au prelungit pana miercuri dimineata atentionarea cod galben de viscol pentru judetele Caras-Severin, Calarasi si Constanta, unde rafalele de vant vor depasi 55 de kilometri pe ora, spulberand zapada. In s ...continuare.

Razboi si pe facebook! Un cont fals, facut in numele unui fost jucator dinamovist, injuraturi pentru Talpan

publicat 2017-01-17 23:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Razboi si pe facebook! Un cont fals, facut in numele unui fost jucator dinamovist, injuraturi pentru Talpan Folosind imaginea si numele lui Andrei Nicusor Radu, un cont fals de pe facebook a intrat pe profilul lui Talpan si i-a adresat cuvinte obscene. Momentul a venit când Talpan a dat share unei stiri GSP. De pe contul fals a fost trimisa o înjuratura care a fost preluata apoi de mai multe siteuri de stiri. Contactat de GSP.RO, fostul jucator al lui Dinamo a negat ca i-ar apartine contul. ...continuare.

Reactia lui Putin dupa raportul compromitator despre Trump: "Cei care lanseaza stiri false sunt mai rai decat prostituatele"

publicat 2017-01-17 17:00:21 (ProTV)
Reactia lui Putin dupa raportul compromitator despre Trump: Cei care lanseaza stiri false sunt mai rai decat prostituatele Vladimir Putin a reactionat pentru prima data in fata reporterilor pe tema presupusei inregistrari secrete cu Donald Trump intretinand relatii sexuale in Moscova cu prostituate. ...continuare.

S-a intors vremea rea. Informare meteo de vant si ninsori in toata tara, iar DN 4 a fost inchis de politie

publicat 2017-01-17 14:00:06 (ProTV)
S-a intors vremea rea. Informare meteo de vant si ninsori in toata tara, iar DN 4 a fost inchis de politie Judetele Caras-Severin, Mehedinti, Calarasi si Constanta se afla sub atentionare Cod galben de ninsori si viscol. Restul tarii este sub informare meteo de vant si ninsori slabe, pana miercuri seara. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »