Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Romanca arestata pe aeroportul din Casablanca pentru trafic de droguri

publicat 2015-05-29 12:00:22 (Romania-TV)
Romanca arestata pe aeroportul din Casablanca pentru trafic de droguri O romanca a fost arestata miercuri pe aeroportul international din Casablanca avand asupra sa aproape un kilogram si jumatate de cocaina, conform portalului de stiri LeMag.ma. ...continuare.

Eveniment - STIRI

publicat 2015-05-28 00:00:07 (Curierul-National)
Eveniment - STIRI Politistii romani si reprezentanti ai Oficiului Fiscal din Bonn, Germania, fac sapte perchezitii in Bucuresti si Giurgiu, la reprezentantii unei firme suspectati de evaziune, dupa ce au importat 50 de autoturisme de lux, dar nu le-au adus in Roma ...continuare.

EVZ EXCLSUIV. Fratia topoarelor din codrii Romaniei. Fata nevazuta a "Mafiei padurilor"

publicat 2015-05-27 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
EVZ EXCLSUIV. Fratia topoarelor din codrii Romaniei. Fata nevazuta a Mafiei padurilor Corpul de Control al Guvernului a ocolit Harghita, unde "stapanesc" lideri UDMR, si Caras-Severin, fieful lui Frunzaverde. "Evenimentul zilei" are declaratia martorului care demonteaza minciuna lui Laszlo Borbely in Parlamentul Romaniei si marturii care il incrimineaza pe ministrul Apararii, Mircea Dusa ...continuare.

Dolarul a luat-o razna!

publicat 2015-05-26 14:30:02 (Capital)
Dolarul a luat-o razna! Traderii intaresc dolarul dupa un weekend prelungit atat in SUA cat si in Marea Britanie. Rata indicelui dolarului, care masoara moneda americana fata de majoritatea celorlalte valute, a crescut astazi cu peste 1%, scrie portalul de stiri Business Insider. ...continuare.

Motociclist decapitat in Caras-Severin. A intrat violent intr-o autoutilitara ce transporta motociclete FOTO

publicat 2015-05-26 10:15:17 (Romania-TV)
Motociclist decapitat in Caras-Severin. A intrat violent intr-o autoutilitara ce transporta motociclete FOTO Un barbat, cetatean austriac, a murit dupa ce a lovit in plin cu motocicleta o masina. Accidentul s-a petrecut pe drumul care leaga Caransebesul de Muntele Mic. ...continuare.

Eveniment - STIRI

publicat 2015-05-26 00:00:08 (Curierul-National)
Eveniment - STIRI • Politistii si procurorii DIICOT Suceava efectueaza perchezitii in Bucuresti si noua judete, la peste 40 de traficanti de tigari, organizati in trei grupari constituite in muncipiul Falticeni.• Omniasig a platit fami ...continuare.

De ce prefera asistentele medicale sa plece sa munceasca in strainatate?

publicat 2015-05-25 17:15:14 (Realitatea-TV)
De ce prefera asistentele medicale sa plece sa munceasca in strainatate? Asistentii medicali invata scoala la Turnu Severin, dar isi gasesc un loc de munca in strainatate. Spitalul Judetean de Urgente din Mehedinti ar avea nevoie de ei, insa nu are fonduri pentru angajare. ...continuare.

Gradini distruse si masini avariate in judetele Caras-Severin si Mures. A plouat cu gheata de marimea unui ou de porumbel

publicat 2015-05-25 14:15:12 (ProTV)
Gradini distruse si masini avariate in judetele Caras-Severin si Mures. A plouat cu gheata de marimea unui ou de porumbel Nimeni n-a putut sta in calea grindinei cazute duminica seara in localitatea Moldova-Noua, judetul Caras-Severin. Bucatile de gheata au cazut napraznic si nimeni nu s-a incumetat pe-afara, pana nu s-a potolit urgia. ...continuare.

Ofensiva francezilor de la Leroy Merlin: doua magazine "dintr-o lovitura" deschise in sudul Capitalei in decurs de cateva zile

publicat 2015-05-25 12:15:14 (Ziarul-Financiar)
Ofensiva francezilor de la Leroy Merlin: doua magazine dintr-o lovitura deschise in sudul Capitalei in decurs de cateva zile Grupul francez Leroy Merlin, care in toamna anului trecut a cumparat magazinele BauMax din Romania, va deschide in decurs de mai putin de o saptamana doua magazine in sudul Bucurestiului, unul la Piata Sudului, in cadrul mallului Sun Plaza, si unul pe Soseaua Alexandriei, in Bragadiru. Continuarea pe ZFCorporate ZF Corporate este serviciul specializat de stiri cu plata al Ziarului Financiar. Pentru a putea citi aceste stiri trebuie sa va abonati la ZF Corporate sau la unul din cele 12 fluxuri... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »