Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Mama romanului ranit la Londra: "L-am sunat imediat ce am aflat de la stiri ce s-a intamplat. Era inca pe pod, striga intruna ca nu o gaseste pe Andreea"

publicat 2017-03-27 10:45:02 (Antena3)
Mama romanului ranit la Londra: L-am sunat imediat ce am aflat de la stiri ce s-a intamplat. Era inca pe pod, striga intruna ca nu o gaseste pe Andreea Andreea, românca ranita grav în atacul terorist din inima Londrei, se simte mai bine. Desi starea ei este în continuare critica, medicii londonezi le-au spus apropiatilor ca plamânii... ...continuare.

S-a intamplat in direct, in timpul programului de stiri. Și-a ridicat fusta si toti au ramas fara cuvinte!

publicat 2017-03-26 20:45:01 (Antena3)
S-a intamplat in direct, in timpul programului de stiri. Și-a ridicat fusta si toti au ramas fara cuvinte! O prezentatoare de televiziune din Italia a patit rusinea vietii ei, dupa ce si-a aratat lenjeria intima în timpul unui buletin de stiri sportive, în direct, la TV. Îmbracata într-o... ...continuare.

INTALNIRE de TAINA la Cotroceni, cu Basescu. Ce ziceau serviciile? DEZVALUIREA lui Severin

publicat 2017-03-25 13:30:02 (Evenimentul-Zilei)
INTALNIRE de TAINA la Cotroceni, cu Basescu. Ce ziceau serviciile? DEZVALUIREA lui Severin Fostul europarlamentar Adrian Severin povesteste ca, in 2011, a fost chemat la Cotroceni de presedintele Traian Basescu, care i-a comunicat ca investigatiile servicilor romane dovedeau ca este nevinovat. ...continuare.

Adrian Severin, detalii din inchisoare despre Dan Voiculescu

publicat 2017-03-25 02:00:02 (Click)
Adrian Severin, detalii din inchisoare despre Dan Voiculescu Fostul europarlamentar Adrian Severin, aflat in acest moment in puscarie, i-a acordat un interviu jurnalistului Victor Ciutacu, la Romania TV. Citeste mai departe... ...continuare.

Dezvaluirea lui Severin. Intalnire de taina la Cotroceni cu Basescu. Ce ziceau serviciile?

publicat 2017-03-24 21:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Dezvaluirea lui Severin. Intalnire de taina la Cotroceni cu Basescu. Ce ziceau serviciile? Fostul europarlamentar Adrian Severin povesteste ca in 2011 a fost chemat la Cotroceni de catre presedintele Traian Basescu care i-a comunicat ca investigatiile servicilor romane dovedeau ca este nevinovat. ...continuare.

Adrian Severin, din spatele gratiilor: "Traian Basescu n-a controlat sistemul"

publicat 2017-03-24 21:15:02 (Antena3)
Adrian Severin, din spatele gratiilor: Traian Basescu n-a controlat sistemul Fostul europarlamentar Adrian Severin a dezvaluit o discutie cu Traian Basescu din biroul de la Cotroceni.  "Eu pot sa spun atat, un lucru cert ca in momentul in care scandalul a... ...continuare.

Adrian Severin: In 1990 discutam in Guvern sa ABROGAM abuzul in serviciu. Ma consider VINOVAT ca aceasta inractiune STALINISTA mai e in Codul Penal

publicat 2017-03-24 21:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Adrian Severin: In 1990 discutam in Guvern sa ABROGAM abuzul in serviciu. Ma consider VINOVAT ca aceasta inractiune STALINISTA mai e in Codul Penal Fostul europarlamentar si ministru Adrian Severin spune ca in Guvern s-a discutat inca din 1990 despre eliminarea din Codul penal a infractiunii de abuz in serviciu, pe care o califica drept "stalinista", si ca se considera vinovat ca abrogarea articolului respectiv nu a avut loc. El a mai spus ca infractiunile sunt atat de larg definite incat oricine ar putea sa fie condamnat. ...continuare.

BREAKING NEWS: Adrian Severin RUPE TACEREA. Ce spune fostul demnitar DIN INCHISOARE despre cum a fost VANAT si ce pregateste SISTEMUL - VIDEO

publicat 2017-03-24 20:15:06 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Adrian Severin RUPE TACEREA. Ce spune fostul demnitar DIN INCHISOARE despre cum a fost VANAT si ce pregateste SISTEMUL - VIDEO Adrian Severin, fost inalt demnitar al statului, condamnat intr-un celebru dosar de coruptie a ales sa rupa tacerea la . Fost vice prim ministru, Severin vorbeste in premiera despre abuzurile din propriul dosar, dar si despre cine sunt adevaratii capi ai sistemului, cei care fac legea in justitie. ...continuare.

Migranti prinsi la granita cu Romania. Acestia au fost depistati pe un traseu nou

publicat 2017-03-24 19:00:06 (Realitatea-TV)
Migranti prinsi la granita cu Romania. Acestia au fost depistati pe un traseu nou In ultimele zile, s-au intetit cazurile de incercare a trecerii ilegale a frontierei in zona judetului Caras-Severin. Acesta pare sa fie noua ruta a migrantilor, care trec prin Romania, in dorinta de a ajunge intr-un stat din Europa de Vest. ...continuare.

GRUPURI MASIVE de MIGRANȚI, la GRANIȚA de VEST a Romaniei

publicat 2017-03-24 12:30:03 (Evenimentul-Zilei)
GRUPURI MASIVE de MIGRANȚI, la GRANIȚA de VEST a Romaniei Un numar de 25 de cetateni straini au fost depistati de politistii de frontiera in timp ce intentionau sa treaca ilegal granita. 16 dintre ei au fost vazuti in Caras Severin, iar restul in apropierea granitei cu Ungaria. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »