Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Mobilizare de forte, pentru a salva pisica blocata intr-un magazin inchis de ANAF. Cum s-a terminat operatiunea

publicat 2016-02-05 17:30:41 (ProTV)
Mobilizare de forte, pentru a salva pisica blocata intr-un magazin inchis de ANAF. Cum s-a terminat operatiunea A fost o zi agitata la Drobeta Turnu Severin, unde iubitorii de animale si inspectorii ANAF s-au straduit sa elibereze motanul care a ramas inchis intr-un magazin de la sarbatorile de iarna, cand fiscul a inchis afacerea si a pus lacat pe usa. ...continuare.

In premiera la o televiziune romaneasca, Antena 3 prezinta "be EU", o emisiune transmisa din inima Parlamentului European

publicat 2016-02-05 16:45:01 (Antena-1)
In premiera la o televiziune romaneasca, Antena 3 prezinta be EU, o emisiune transmisa din inima Parlamentului European In premiera la o televiziune de stiri din tara, Antena 3 lanseaza de sambata, 6 februarie, o noua emisiune, prin care romanii vor fi mult mai aproape de Bruxelles ...continuare.

In premiera la o televiziune romaneasca, Antena 3 prezinta "be EU", o emisiune transmisa din inima Parlamentului European

publicat 2016-02-05 15:30:01 (Antena3)
In premiera la o televiziune romaneasca, Antena 3 prezinta be EU, o emisiune transmisa din inima Parlamentului European In premiera la o televiziune de stiri din tara, Antena 3 lanseaza de sambata, 6 februarie, o noua emisiune, prin care romanii vor fi mult mai aproape de Bruxelles. Sabina Iosub realizeaza "be EU", un show... ...continuare.

"Epopeea" pisicii blocate intr-un magazin sigilat de ANAF. Cum a decurs operatiunea de salvare si ce s-a intamplat cu felina

publicat 2016-02-05 14:00:02 (Antena3)
Epopeea pisicii blocate intr-un magazin sigilat de ANAF. Cum a decurs operatiunea de salvare si ce s-a intamplat cu felina Pisica devenita celebra datorita mediatizarii si supozitiei ca a fost sechestrata intr-un magazin de imbracaminte din Drobeta Turnu Severin, sigilat de inspectorii ANAF inca inainte de Revelion, a dat... ...continuare.

Prizoniera intr-un magazin inchis de ANAF. Proprietarii nu au voie sa rupa sigiliul

publicat 2016-02-05 08:45:02 (Antena3)
Excesul de zel si birocratia romaneasca dau nastere la situatii tragi-comice. La Drobeta Turnu Severin o pisica este sechestrata intr-un magazin care a fost sigilat de inspectorii fiscali. Felina este captiva... ...continuare.

Eveniment - STIRI

publicat 2016-02-05 00:00:20 (Curierul-National)
• Politistii de la transporturi din Constanta au efectuat peste 20 de perchezitii la persoane banuite ca ar fi acordat diplome false, in schimbul unor sume intre 600 si 900 de lei. Sase dintre suspecti, intre care unul de 82 de ani, au fost retinuti. ...continuare.

Pisica, inchisa de ANAF intr-un magazin de haine de doua saptamani

publicat 2016-02-04 20:45:40 (Puterea)
Captiva de peste o luna intr-un magazin de haine inchis de ANAF, o pisica din Drobeta Turnu Severin asteapta sa fie salvata de pompieri. ...continuare.

Mare e gradina... ANAF a pus sigiliu pe o... pisica!

publicat 2016-02-04 20:30:02 (Antena-1)
Mare e gradina... ANAF a pus sigiliu pe o... pisica! O pisica este captiva de mai multe zile intr-un magazin din Drobeta Turnu Severin dupa ce inspectorii ANAF au decis sa puna sigiliul pe cladire ...continuare.

ANAF a pus sigiliu pe un magazin. Lumea, ingrozita cand a descoperit cine a ramas incuiat acolo

publicat 2016-02-04 19:45:54 (Realitatea-TV)
ANAF a pus sigiliu pe un magazin. Lumea, ingrozita cand a descoperit cine a ramas incuiat acolo O pisica este captiva de mai multe zile intr-un magazin din Drobeta Turnu Severin dupa ce inspectorii ANAF au decis sa puna sigiliul pe cladire, scrie Mediafax. ...continuare.

Șefii ei, intr-o mare dilema: o dam sau nu afara? O jurnalista poate ramane somera dupa un episod lung de ras in hohote

publicat 2016-02-04 18:00:01 (Antena-1)
O prezentatoare de televiziune din Noua Zeelanda a inceput sa rada in timpul unei stiri amuzante, ce-i drept, dar nu s-a mai putut opri nici cand urmatorul material era despre o tragedie ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »