Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Pensiune in flacari in Caras-Severin. Turistii si angajatii au fost evacuati de urgenta

publicat 2016-12-03 17:15:07 (Romania-TV)
Pensiune in flacari in Caras-Severin. Turistii si angajatii au fost evacuati de urgenta Un puternic incendiu a izbucnit sambata, cu putin inainte de ora 14, la pensiunea Rocker`s Inn din localitatea Sasca Montana, judetul Caras Severin. Turistii si angajatii au fost evacuati. ...continuare.

Incendiu PUTERNIC la o pensiune din Caras-Severin! Turistii si angajatii au fost evacuati

publicat 2016-12-03 16:00:08 (Realitatea-TV)
Incendiu PUTERNIC la o pensiune din Caras-Severin! Turistii si angajatii au fost evacuati Mai multe echipaje ale pompierilor au intervenit de urgenta la stingerea unui incediu izbucnit la o pensiune din Sasca Montana. ...continuare.

Urgie in Romania! Noua judete sunt sub avertizare cod galben de vant puternic

publicat 2016-12-03 09:30:02 (Antena-1)
Urgie in Romania! Noua judete sunt sub avertizare cod galben de vant puternic Meteorologii au emis o atentionare cod galben de vant puternic pentru judetele Buzau, Prahova, Arges, Dambovita, Caras-Severin, Tulcea, Constanta, Neamt si Suceava. ...continuare.

Un nou sfarsit al lumii e anuntat pentru decembrie: ce aduce Apocalipsa acum

publicat 2016-12-03 03:00:05 (Click)
Un nou sfarsit al lumii e anuntat pentru decembrie: ce aduce Apocalipsa acum Categorie: adevarul.ro mobileImagine: Feed url: http://adevarul.ro/tech/stiinta/un-nou-sfarsit-lumii-e-anuntat-decembrie-aduce-apocalipsa-acum-1_58418a615ab6550cb80dd964/index.html YahoorssAbonamentePublicitate Stiri Ciudateacum La ce a recurs femeia care s-a nascut fara vagin pentru a putea face sex Romanestiacum Și-a pus viata in pericol! A filmat un videoclip alaturi de doi lupi Autoacum 241 de permise de conducere retinute in minivacanta de 1 Decembrie In lumeacum Cum arata Coreea de... ...continuare.

Explozie puternica intr-un bloc din Drobeta-Turnu Severin

publicat 2016-12-02 10:00:14 (Puterea)
Explozie puternica intr-un bloc din Drobeta-Turnu Severin Explozie puternica intr-un apartament de bloc din Drobeta-Turnu Severin. In urma deflagratiei doua persoane au fost ranite si au fost transportate de urgenta la spital. "In jurul orei 7.00 ISU a fost anuntat ca s-a produs o deflagratie intr-un apartament dintr-un bloc din cartierul Schela din Drobeta Turnu Severin, iar la fata locului au fost trimise o ambulanta SMURD si echipaje de pompieri.", a declarat purtatorului de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Mehedinti,... ...continuare.

Explozie puternica intr-un bloc din Drobeta Turnu Severin. Doua persoane au fost ranite

publicat 2016-12-02 09:45:08 (Romania-TV)
Explozie puternica intr-un bloc din Drobeta Turnu Severin. Doua persoane au fost ranite Doua persoane au fost ranite, vineri dimineata, in urma unei explozii produse intr-un apartament dintr-un bloc din municipiul Drobeta Turnu Severin. ...continuare.

Explozie in Drobeta Turnu Severin. Doua persoane au suferit arsuri multiple

publicat 2016-12-02 09:15:01 (Antena3)
Explozie in Drobeta Turnu Severin. Doua persoane au suferit arsuri multiple O explozie a unei butelii cu gaz metan a avut loc, vineri, în blocul Meva 1 din cartierul Schela din Drobeta Turnu Severin.  Purtatorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU... ...continuare.

BREAKING NEWS: Cod galben de vremea rea in toata tara. Cod portocaliu in Caras Severin, Neamt si Suceva

publicat 2016-12-02 07:15:08 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Cod galben de vremea rea in toata tara. Cod portocaliu in Caras Severin, Neamt si Suceva Meteorologii au emis astazi cod galben de vreme rea in toata tara. Codul intra in vigoare astazi, la ora 8.00 si este valabil pana maine la ora 0.2 ...continuare.

Pandurii si Voluntari nu se dezmint. A treia remiza in patru meciuri directe

publicat 2016-12-01 20:00:08 (OnlineSport)
Pandurii si Voluntari nu se dezmint. A treia remiza in patru meciuri directe Echipele Pandurii Tg.Jiu si FC Voluntari au terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat joi seara la Severin in etapa a 18-a din Liga 1. ...continuare.

De ce a meritat o ceremonie incheierea lucrarilor de consolidare a Arcului de Triumf | ROMANIA LUI CRISTOIU

publicat 2016-11-30 07:30:06 (Evenimentul-Zilei)
De ce a meritat o ceremonie incheierea lucrarilor de consolidare a Arcului de Triumf | ROMANIA LUI CRISTOIU Luni, 28 noiembrie 2016, televiziunile de stiri au difuzat un reportaj de la ceremonia prilejuita de inaugurarea Arcului de Triumf. La un astfel de titlu, pina si istoricii amatori au tresarit. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »