Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

A intrat in vigoare un Cod Galben de furtuni. Ce judete sunt afectate

publicat 2017-08-17 20:30:02 (Antena3)
A intrat in vigoare un Cod Galben de furtuni. Ce judete sunt afectate Meteorologii au emis, joi seara, atentionari nowcasting Cod portocaliu de furtuna, valabile pe durata urmatoarei ore în localitati din judetele Dolj, Mehedinti si Caras-Severin, iar în judetele... ...continuare.

Cod galben de inundatii pe raurile mici din mai multe judete

publicat 2017-08-16 21:15:12 (Romania-TV)
Cod galben de inundatii pe raurile mici din mai multe judete Raurile mici din judetele Hunedoara, Arad, Timis, Caras-Severin si Gorj se afla sub Cod galben de inundatii in urmatoarele ore, potrivit unor atentionari pe termen scurt emise miercuri de Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA). ...continuare.

Imagini inedite in direct! In timpul difuzarii unui buletin de stiri, un jurnalist de la BBC, surprins in timp ce viziona un film pentru adulti (VIDEO)

publicat 2017-08-15 16:15:02 (Antena3)
Imagini inedite in direct! In timpul difuzarii unui buletin de stiri, un jurnalist de la BBC, surprins in timp ce viziona un film pentru adulti (VIDEO) Imagini inedite la BBC. In timp ce pe TV se prezenta buletinul de stiri, un jurnalist a fost surprins in direct, in timp ce se pregatea sa vizioneze un film pentru adulti. Angajatul, care risca... ...continuare.

ACCIDENT in Caras-Severin. Patru persoane au fost ranite dupa ce o masina a intrat intr-un TIR

publicat 2017-08-14 11:00:15 (Romania-TV)
ACCIDENT in Caras-Severin. Patru persoane au fost ranite dupa ce o masina a intrat intr-un TIR Patru persoane au fost ranite, intre care una grav, luni dimineata, dupa ce masina in care se aflau a intrat pe contrasens si s-a ciocnit cu un TIR, la iesire din localitatea Buchin, judetul Caras-Severin. Traficul a fost blocat pe DN6 aproximativ o ora. ...continuare.

Accident SPECTACULOS in Caras-Severin: Un autoturism si un TIR, implicate! Traficul, blocat

publicat 2017-08-14 09:45:24 (Realitatea-TV)
Accident SPECTACULOS in Caras-Severin: Un autoturism si un TIR, implicate! Traficul, blocat Un accident a avut loc luni dimineata in judetul Caras-Severin, eveniment rutier in care au fost implicate un autoturism si un TIR. ...continuare.

Incredibil, dar adevarat! Mihai Eminescu si-a facut site de stiri

publicat 2017-08-13 21:30:01 (CanCan)
Incredibil, dar adevarat! Mihai Eminescu si-a facut site de stiri Este vorba despre editura Mihai Eminescu care marcheaza o initiativa in premiera printre editurile din Romania. Din dorinta de a atrage un public complementar pentru vanzarea cartilor publicate la editura, au investit intr-un site de stiri care prezinta in timp real cele mai importante stiri din mediul intern si international. Site ul se numeste tracknews.ro si va fi destinat inclusiv prezentarilor noilor aparitii Editoriale, precum si vanzarii cartilor prin internet, anunta... ...continuare.

Meteorologii au emis un cod galben de INUNDATII: Ce judete sunt vizate

publicat 2017-08-13 18:30:07 (Click)
Meteorologii au emis un cod galben de INUNDATII: Ce judete sunt vizate Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis, duminica dimineata, o atentionare Cod galben de inundatii pentru rauri din judetele Caras Severin, Timis si Mehedinti, valabila pana luni la ora 10:00. Citeste mai departe... ...continuare.

O furtuna a facut ravagii in Caras-Severin

publicat 2017-08-13 16:15:02 (Antena3)
O furtuna a facut ravagii in Caras-Severin Zeci de localitati au ramas fara energie electrica si numerosi copaci au fost doborâti de vânt, sâmbata, în judetul Caras-Severin. Ploaia abundenta a fost prea mult si pentru... ...continuare.

Cod galben de inundatii. Se asteapta viituri si alte fenomene associate in mai multe judete

publicat 2017-08-13 15:15:01 (Antena3)
Cod galben de inundatii. Se asteapta viituri si alte fenomene associate in mai multe judete Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis, duminica dimineata, o atentionare Cod galben de inundatii pentru râuri din judetele Caras Severin, Timis si Mehedinti, valabila... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »