Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Caravana "Romanii au talent" cutreiera tara in cautarea de noi concurenti. Premiile puse in joc in al cincilea sezon

publicat 2014-09-30 20:30:30 (ProTV)
Caravana "Romanii au talent" cutreiera tara in cautarea de noi concurenti. Premiile puse in joc in al cincilea sezon Fii eroul nostru! Cu acest mesaj, PROTV va cheama la preselectiile celui mai tare spectacol de divertisment: Romanii au talent! ...continuare.

"MasterChef", de doua ori mai bun. Prinde gustul competitiei luni si marti, de la 20:30. Iar vineri, doar VOCEA conteaza

publicat 2014-09-29 15:00:50 (ProTV)
"MasterChef", de doua ori mai bun. Prinde gustul competitiei luni si marti, de la 20:30. Iar vineri, doar VOCEA conteaza MasterChef aduce competitia in portie dubla la ProTV, in fiecare luni si marti, de la 20:30. Iar vineri, ai parte de show total cu Loredana, Smiley, Marius Moga si Tudor Chirila, la Vocea Romaniei. ...continuare.

O prezentatoare celebra de la PRO TV a tras o cazatura cand intra in emisie

publicat 2014-09-28 21:30:40 (Realitatea-TV)
O prezentatoare celebra de la PRO TV a tras o cazatura cand intra in emisie Corina Caragea isi aminteste acum cu amuzament de prima sa aparitie pe tv la jurnalul de sport al Stirilor PRO TV. Prezentatoarea a trebuit sa isi invinga lacrimile si sa afiseze un zambet larg. Motivul? A luat o cazatura serioasa chiar inainte sa prezinte stirile sportive. "S-a lasat cu plansete :) Am alunecat pe holul proaspat spalat si m-am imprastiat pe scari. Cu 5 minute inainte de jurnal, era tot ce imi lipsea. Cand Mihai Dedu a zis ca urmeaza Sport cu Corina Caragea, nici n-am... ...continuare.

Cum arata masina care are la bord 1 milion de kilometri

publicat 2014-09-28 18:45:20 (Gandul)
Cum arata masina care are la bord 1 milion de kilometri O masina a Protectiei Civile din Galati a parcurs cel mai probabil un milion de kilometri in cei 40 de ani de "viata", scrie Stirile Protv. ...continuare.

Totul pentru tara. Ion Tiriac vrea de la viitorul presedinte al Romaniei sa faca "menaj a trois" cu premierul si Parlamentul

publicat 2014-09-28 13:45:45 (ProTV)
Totul pentru tara. Ion Tiriac vrea de la viitorul presedinte al Romaniei sa faca "menaj a trois" cu premierul si Parlamentul Invitat in emisiunea Dupa 20 de ani, difuzata duminica de la ora 10.00 la PROTV siPROTVNEWS, omul de afaceri IonTiriac a vorbit desprecum ar trebui sa se comporte viitorul presedinte alRomaniei, dupa alegerile prezidentiale din noiembrie. ...continuare.

Este Romania pregatita pentru o femeie presedinte? Ion Tiriac: "Romanului ii plac pantalonii, atentie!"

publicat 2014-09-28 13:30:30 (ProTV)
Este Romania pregatita pentru o femeie presedinte? Ion Tiriac: "Romanului ii plac pantalonii, atentie!" Invitat in emisiunea Dupa 20 de ani, difuzata duminica de la ora 10.00 la PROTV siPROTVNEWS, omul de afaceri IonTiriac a vorbit despre premiera care se inregistreaza la aceste alegeri prezidentiale, si anume candidaturile a doua femei. ...continuare.

Ce asteptari are Tiriac de la tinerii din Romania. Sa spuna presedintelui: "Ajunge! Unde sunt cele 3 TRILIOANE ale tarii?"

publicat 2014-09-28 13:15:36 (ProTV)
Ce asteptari are Tiriac de la tinerii din Romania. Sa spuna presedintelui: "Ajunge! Unde sunt cele 3 TRILIOANE ale tarii?" Invitat in emisiunea Dupa 20 de ani, difuzata duminica de la ora 10.00 la PROTV siPROTVNEWS, omul de afaceri IonTiriac a vorbit despre asteptarile pe care le are de la tinerii din Romania, in contextul alegerilor prezidentiale. ...continuare.

Avertismentul lui Ion Tiriac: "Prim-ministrul si noul presedinte sa fie constienti ca viata nu este eterna"

publicat 2014-09-28 12:30:31 (ProTV)
Avertismentul lui Ion Tiriac: "Prim-ministrul si noul presedinte sa fie constienti ca viata nu este eterna" Invitat in emisiunea Dupa 20 de ani, difuzata duminica de la ora 10.00 la PROTV siPROTVNEWS, omul de afaceri IonTiriac a fost intrebat cat de pregatita crede el ca este Romania pentru organizarea EURO 2020. ...continuare.

"Te cunosc de undeva!" a fost lider de audienta!

publicat 2014-09-28 12:30:02 (Antena-1)
Te cunosc de undeva! a fost lider de audienta! Opt noi transformari de senzatie au pregatit Rona Hartner, Lora, Anda Adam, Maria Buza, Pepe, Jorge, Florin Ristei si CRBL pentru editia de sambata, 27 septembrie, a show-ului, iar marea castigatoare a serii a fost Lora si personajul sau, Lauryn Hill, cel mai greu rol al sau de pana acum la "Te cunosc de undeva!". Emisiunea "Te cunosc de undeva!" a adunat in fata micilor ecrane 1.796.000 de telespectatori din toata tara in minutul de maxima audienta de la 21.44, in timp ce la ProTv se uitau... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

fanatik show galati armata romana explozie solara letitia covasna bistrita nasaud observator korodi gorj caras severin sorin rat valcea calarasi preselectii mara banica podul roll next poli iasi braila john cena harghita catalin botezatu sarut mapn suceava salaj buzau hunedoara jared leto stoian ghimbav prajituri un accident andreea popescu dorian popa vrancea cluj mures vioara arges apia cristian tudor popescu formula 1 gheorghe piperea cfr marfa cuvinte island cernavoda