Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

PARTIZAN STEAUA. Mirel Radoi a dezvaluit ce a discutat cu MM Stoica

publicat 2015-08-01 23:30:27 (Romania-TV)
PARTIZAN STEAUA. Mirel Radoi a dezvaluit ce a discutat cu MM Stoica PARTIZAN STEAUA. Mirel Radoi a explicat dupa meciul Botosani - Steaua 0-1 ce se intampla cu accidentatii Varela si Stanciu imn perspectiva meciului PARTIZAN STEAUA, dar si ce a vorbit cu Mihai Stoica. PARTIZAN STEAUA se joaca, miercuri, LIVE VIDEO la PROTV. ...continuare.

4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL

publicat 2015-08-01 22:00:12 (Romania-TV)
4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL Oamenii care si-au inceput viata sexuala inainte de scandalul in care a fost implicat Bill Clinton isi aduc aminte de zilele in care sexul oral era un subiect tabu. Acum, auzim si citim despre sexul oral pe net sau la stirile de noapte. ...continuare.

Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala

publicat 2015-07-31 19:45:01 (Antena3)
Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala Fostul agent KGB Alexander Litvinenko a fost otravit cu poloniu cu sprijinul statului rus. Este una dintre concluziile anchetei facute in acest caz in ultimii 9 ani, transmit stirile TVR. Avocatul politiei... ...continuare.

Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct

publicat 2015-07-30 21:00:13 (Romania-TV)
Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct Stirile meteo prezentate, joi, in direct la PRO TV au oferit telespectatorilor hohote de ras. Harta cu temperaturi a aratat o caldura insuportabila in toata tara, mai ales la Buzau. Conform prezentatoarei, buzoienii au avut de suportat azi nici mai mult, nici mai putin, de 328 de grade. Asa cum era de asteptat, gafa a fost taxata pe site-urile de socializare. ...continuare.

A murit un mare om de televiziune | VIDEO

publicat 2015-07-30 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Pe vremea lui Ceausescu, jurnalistul suferise un preinfarct in timp ce prezenta stirile. A fost singura data cand Telejurnalul a fost intrerupt in mod exceptional. ...continuare.

STEAUA - PARTIZAN in LIGA CAMPIONILOR. Meciul este LIVE VIDEO la PROTV (ora 21:30)

publicat 2015-07-29 18:00:18 (Romania-TV)
STEAUA - PARTIZAN in LIGA CAMPIONILOR. Meciul este LIVE VIDEO la PROTV (ora 21:30) STEAUA - PARTIZAN, meci din prima mansa a turului III preliminar din Liga Campionilor, se joaca, miercuri, de la ora 21:30, pe Arena Nationala. Partida dintre STEAUA si PARTIZAN se joaca fara spectatori. Meciul STEAUA - PARTIZAN va fi LIVE VIDEO la PROTV. ...continuare.

Fost sef al Consilului Audiovizualului, gasit spanzurat in locuinta sa

publicat 2015-07-29 15:45:02 (Antena3)
Gheorghe Gorincioi, fostul presedinte al Consilului Audiovizualului din Republica Moldova a fost gasit spanzurat la vila sa din satul Parata, Dubasari, scrie protv.md.Fostul presedinte al Consiliului Coordonator al... ...continuare.

Veniturile CME au scazut, in cifre reale, cu 11%, la 44 milioane dolari

publicat 2015-07-29 12:00:05 (Bursa)
Veniturile nete ale Central European Media Enterprises (CME), compania care detine ProTV, au scazut in cifre reale in al doilea trimestru al anului in curs, comparativ cu aceeasi perioada a anului trecut, dar au crescut substantial daca se elimina din calcul diferentele de curs valutar, potrivit rezultelor financiare remise azi redactiei. ...continuare.

La 26 de ani, frumoasa asistenta a salvat sute de vieti! Serviciul de Ambulanta din Romania a sarbatorit ieri 109 ani de la infiintare

publicat 2015-07-28 23:45:12 (Libertatea)
La 26 de ani, frumoasa asistenta a salvat sute de vieti! Serviciul de Ambulanta din Romania a sarbatorit ieri 109 ani de la infiintare Lucreaza pe salvare in Giurgiu si a defilat ieri, impreuna cu colegii, prin centrul Capitalei cu ocazia Zilei Nationale a Ambulantei din Romania, care a implinit 109 de ani. Emanuela Georgescu are mai putin de un sfert din varsta institutiei, fiind unul dintre cei mai tineri ambulantieri din tara. Emanuela Georgescu e cea mai tanara angajata a Serviciului de Ambulanta Giurgiu Zeci de ambulante au defilat pe strazile din centrul Capitalei Publicitate Ieri, centrul Capitalei a fost asaltat de... ...continuare.

100 de minute. CSM, sesizat pentru inca un caz de viol difuzat de Antena 3

publicat 2015-07-28 18:45:01 (Antena3)
Ieri observam ca CSM reactioneaza abia dupa ce Antena 3 mai prezinta cate un caz de viol in care victima acuza si abuzurile autoritatilor. Am prezentat zilnic astfel de cazuri. Ieri vorbeam despre avocatul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »