Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Cel mai tanar arbitru german de pe lista FIFA a fost trimis la Sparta - Steaua, marti, 21:00, la ProTV. Cine e Daniel Siebert

publicat 2016-07-24 17:45:08 (ProTV)
Cel mai tanar arbitru german de pe lista FIFA a fost trimis la Sparta - Steaua, marti, 21:00, la ProTV. Cine e Daniel Siebert SPARTA PRAGA - STEAUA e in direct la PROTV, marti de la 21:00. ...continuare.

Transferul pe care Sparta Praga il negociaza inaintea turului cu Steaua, marti, 21:00, ProTV! Ce star vor sa aduca

publicat 2016-07-24 10:45:10 (ProTV)
Transferul pe care Sparta Praga il negociaza inaintea turului cu Steaua, marti, 21:00, ProTV! Ce star vor sa aduca SPARTA PRAGA - STEAUA e in direct la PROTV, marti de la 21:00.Cehii de la Sport.cz anunta ca Sparta Praga ar putea face un transfer spectaculos chiar inaintea dublei cu Steaua din preliminariile Ligii. ...continuare.

Bataie pe cele mai tari meciuri de fotbal. Ce spune ProTV despre "piedicile" TVR

publicat 2016-07-21 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Bataie pe cele mai tari meciuri de fotbal. Ce spune ProTV despre piedicile TVR Costi Mocanu explica mecanismul licitatiilor UEFA si da o replica dura postului public ...continuare.

Grafica Stirile ProTV: care este semnificatia steagurilor arborate de salvamari

publicat 2016-07-20 15:45:14 (ProTV)
ProTV Constanta va prezinta intr-un filmulet care este semnificatia steagurilor arborate de salvamari. ...continuare.

Institutul de Statistica scoate la lumina saracia romanilor: s-au intors la televizoare alb-negru

publicat 2016-07-19 10:30:17 (Realitatea-TV)
Institutul de Statistica scoate la lumina saracia romanilor: s-au intors la televizoare alb-negru Mai ales la tara, tot mai multe televizoare color sunt inlocuite de stramoasele lor alb-negru din precambrianul tehnologiei TV. 26 de romani, dintr-o mie, vad stirile la acestea! Numarul masinilor de spalat non-automate folosite in gospodariile romanilor este si el in crestere, iar frigiderele raman un deziderat de neatins pentru aproape jumatate dintre romani. ...continuare.

Institutul de Statistica da verdictul: REGRESIE ȘI SARACIE. Dupa 25 de ani, romanii se intorc la televizoarele alb-negru

publicat 2016-07-19 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Institutul de Statistica da verdictul: REGRESIE ȘI SARACIE. Dupa 25 de ani, romanii se intorc la televizoarele alb-negru Mai ales la tara, tot mai multe televizoare color sunt inlocuite de stramoasele lor alb-negru din precambrianul tehnologiei TV. 26 romani, dintr-o mie, vad stirile la acestea! Numarul masinilor de spalat non-automate folosite in gospodariile romanilor este si el in crestere, iar frigiderele raman un deziderat de neatins pentru aproape jumatate dintre romani. Romania este tara cu cele mai multe latrine in fundul curtii, din UE. In plus, in 2015 a scazut substantial consumul de apa potabila,... ...continuare.

Fostul premier Victor Ponta contesta decizia de plagiat data de CNATDCU. Anuntul facut de ministrul Educatiei

publicat 2016-07-18 13:45:08 (ProTV)
Fostul premier Victor Ponta contesta decizia de plagiat data de CNATDCU. Anuntul facut de ministrul Educatiei Ministrul Educatiei, Mircea Dumitru, a declarat pentru Stirile ProTV ca fostul premier, Victor Ponta, a contestat decizia de plagiat data de CNATDCU. ...continuare.

Ministerul Finantelor a imprumutat, ieri, 215 milioane de lei de la banci

publicat 2016-07-15 00:00:02 (Bursa)
Ministerul Finantelor Publice (MFP) a atras, ieri, 215 milioane de lei de la banci, printr-o emisiune obligatiuni pe sase ani si jumatate, la un randament mediu de 2,7% pe an. ...continuare.

Surpriza de proportii la PROTV: Bobonete va prezenta o emisiune. "Ne vom distra, vom rade mult"

publicat 2016-07-14 11:15:37 (Realitatea-TV)
Surpriza de proportii la PROTV: Bobonete va prezenta o emisiune. "Ne vom distra, vom rade mult" VOCEA ROMANIEI JUNIOR. Actorul Mihai Bobonete si magicianul Robert Tudor, fost concurent la "Romanii au talent", vor prezenta impreuna show-ul VOCEA ROMANIEI JUNIOR. ...continuare.

Leacul natural care tine tantarii la distanta

publicat 2016-07-14 11:00:01 (Antena3)
Leacul natural care tine tantarii la distanta Cu toate stirile aparute despre virusul Zika, nu e de mirare ca exista temeri cu privire la tântari. Din fericire, ai la-ndemâna o solutie din ingrediente naturale, ca sa le vii de hac si sa-i... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »