Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Un tanar a intrat cu o barca si a filmat interiorul celebrei epave din Costinesti. Ce a gasit inauntru - VIDEO

publicat 2017-06-23 21:45:01 (Antena3)
Un tanar a intrat cu o barca si a filmat interiorul celebrei epave din Costinesti. Ce a gasit inauntru - VIDEO Un tanar din Constanta pasionat de scufundari si fotografie a intrat cu o barca in interiorul celebrei epavei din Costinesti, potrivit ProTV. Tanarul a ignorat protocolul si a filmat... ...continuare.

S-a oferit sa ajute o batrana la curatenie, dar i-a furat toti banii. Ce plan a pus la cale hoata

publicat 2017-06-23 18:15:03 (Antena3)
S-a oferit sa ajute o batrana la curatenie, dar i-a furat toti banii. Ce plan a pus la cale hoata O pensionara, din Targoviste, a fost jefuita de o individa care i-a intrat in casa sub pretextul ca o invita la un parastas, potrivit ProTV. Apoi, femeia s-a oferit sa o ajute o batrana la... ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,5673 lei, sub referinta de ieri

publicat 2017-06-23 13:15:01 (Bursa)
Euro a fost cotat la 4,5673 lei, sub referinta de ieri Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,5673 lei pentru moneda europeana, in scadere cu 2,42 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,5915 lei. ...continuare.

Zeci de gospodarii din toata tara au fost inundate, dupa furtuna de miercuri - VIDEO

publicat 2017-06-22 17:45:01 (Antena3)
Zeci de gospodarii din toata tara au fost inundate, dupa furtuna de miercuri - VIDEO Zeci de gospodarii au fost inundate, iar mai multe drumuri s-au umplut de apa, potrivit ProTV. In Alba, curtile oamenilor s-au umplut de apa, iar portiuni insemnate din sapte drumuri judetene si... ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,5915 lei, sub referinta de ieri

publicat 2017-06-22 13:15:01 (Bursa)
Euro a fost cotat la 4,5915 lei, sub referinta de ieri Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,5915 lei pentru moneda europeana, in scadere cu 0,72 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,5987 lei. ...continuare.

Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2%

publicat 2017-06-22 12:45:13 (Ziarul-Financiar)
Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2% Scaderea abrutpa a pretului petrolului, care a ajuns joi dimineata la 42,52 dolari barilul, a dus la scaderea actiunilor Petrom doua zile consecutiv, ajungand la un pret de tranzactionare de 0,3015 lei/actiune. Titlurile Petrom au scazut joi la pranz cu 1,95%.Preturile petrolului au ajuns la cel mai scazut nivel din ultimele sapte luni, marti, dupa stirile in legatura cu cresterea productiei in cateva state - evolutie care subestimeaza incercarile OPEC de a sprijini piata prin reducerea... ...continuare.

Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: "Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier"

publicat 2017-06-21 19:45:13 (ProTV)
Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier Prezent in platoul Stirilor PRO TV, jurnalistul Cristian Tudor Popescu a comentat caderea guvernului Grindeanu dupa motiunea de cenzura depusa de PSD. ...continuare.

CTP, dupa demiterea Guvernului: "Grindeanu a avut o propozitie memorabila"

publicat 2017-06-21 15:00:30 (ProTV)
CTP, dupa demiterea Guvernului: Grindeanu a avut o propozitie memorabila Dupa ce motiunea de cenzura a fost adoptata, cu 241 de voturi pentru, Guvernul Grindeanu a fost demis. Jurnalistul Cristian Tudor Popescu a intrat in direct la Stirile ProTV pentru a comenta acest aspect. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »