Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

STIRI EXTERNE PE SCURT. Noi imagini din momentul atacului de la Parlamentul din Ottawa

publicat 2014-10-24 08:45:41 (ProTV)
STIRI EXTERNE PE SCURT. Noi imagini din momentul atacului de la Parlamentul din Ottawa Autorul atacului armat de la Parlamentul canadian avea legaturi cu militantii islamisti din tara si voia sa mearga in Siria. Apar noi detalii in acest caz, dar si imagini noi. Amanunte, in Stirile externe pe scurt. ...continuare.

Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei "vrajitoare"

publicat 2014-10-21 20:00:28 (Libertatea)
Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei vrajitoare O pretinsa "vrajitoare" din Pitesti a fost retinuta de politisti, luni, dupa ce santajat o femeie, care i-a cerut sa-i faca farmece ca sa o "dezlege de sot" si sa o "uneasca" cu amantul. Foto: Arhiva Publicitate Desi ar fi avut la indemana calea divortului, femeia a preferat o solutie magica pentru a-si uni destinele cu noul ei iubit. Ea a mers la o pretinsa "vrajitoare" si i-a dus fotografii cu barbatul, pentru a se asigura ca "farmecele" sunt suficient de puternice, relateaza Stirile ProTV.... ...continuare.

Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD

publicat 2014-10-21 14:30:48 (ProTV)
Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD Surse politice au declarat pentru Stirile Pro TV ca unii membri importanti ai PSD-ului ii cer lui Victor Ponta sa-i excluda pe Viorel Hrebenciuc si Dan Sova din partid, din cauza scandalului in care sunt implicati acestia. ...continuare.

S-a aflat! SALARIUL FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1!

publicat 2014-10-21 11:45:23 (Evenimentul-Zilei)
S-a aflat! SALARIUL FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Victor Slav a plecat de la ProTV in vara acestui an, iar acum este co-prezenator la o emisiune de la Antena 1. Inainte impacheta un salariu de 3000 de euro, insa la noul job are mult mai mult. ...continuare.

Victor Slav a dat lovitura la Antena 1. Ce salariu fabulos are

publicat 2014-10-21 10:45:49 (Romania-TV)
Victor Slav a dat lovitura la Antena 1. Ce salariu fabulos are Victor Slav s-a ajuns. De la 2.500, poate 3.000 de euro la meteo la ProTV a ajuns sa primeasca 30.000 de euro pe sezon pentru rolul de coprezentator la "Dansez printre stele". ...continuare.

S-a aflat! Salariul FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Nu visa niciodata la suma asta

publicat 2014-10-21 10:30:04 (CanCan)
S-a aflat! Salariul FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Nu visa niciodata la suma asta Victor Slav a plecat de la ProTV in vara acestui an, iar acum este co-prezenator la o emisiune de la Antena 1. Inainte impacheta un salariu de 3000 de euro, insa la noul job are mult mai mult. ...continuare.

Secventa din Las Fierbinti care a devenit viral pe Facebook. "Crezi ca ramai toata viata primar? Fura, ba, cu ambele maini!"

publicat 2014-10-20 17:00:52 (ProTV)
Secventa din Las Fierbinti care a devenit viral pe Facebook. "Crezi ca ramai toata viata primar? Fura, ba, cu ambele maini!" O secventa din cel mai nou sezon al serialului Las Fierbinti, difuzat de ProTV, a devenit un adevarat viral pe internet dupa ce a fost distribuita de peste 10.000 de ori. ...continuare.

Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19

publicat 2014-10-19 17:15:34 (ProTV)
Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19 Un preot de 30 de ani din Ilfov i-a pierdut viata intr-un accident rutier. Barbatul plecase pe jos catre biserica, insa nu a mai ajuns la destinatie. ...continuare.

iLikeIT. O noua retea sociala sparta, Windows-ul testat de un milion de oameni si batalia intre Google si Apple

publicat 2014-10-18 12:45:34 (ProTV)
iLikeIT. O noua retea sociala sparta, Windows-ul testat de un milion de oameni si batalia intre Google si Apple George Buhnici aduce toate stirile saptamanii din domeniul IT ...continuare.

Lovitura dura pentru Antena 1. O bomba-sexy da cartile pe fata

publicat 2014-10-18 11:30:39 (Realitatea-TV)
Lovitura dura pentru Antena 1. O bomba-sexy da cartile pe fata Roxana Vancea a povestit de ce s-a despartit de Antena 1, desi era foarte bine vazuta, iar aparitiile sale sexy incantau multe priviri pe micul ecran. Roxana a descris etapele prin care a trecut, pana sa i se propuna rolul de "Burlacita". "Dupa doi ani si jumatate la >, am zis sa incerc noul nivel, care erau stirile. Mi s-a propus sa prezint stirile de la GSPTV. Am trecut prin mai multe casting-uri, m-am pregatit intens. In acel moment, mi-au propus rolul de coprezentatoare la show-ul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

muncitor scoala power inem salariu net fondul prop regele florin ghinea emil constantin suedezii aras alba iulia playstation 4 simu salarizarea unitara england zorica artur sexualitate pilule piatra neamt necenzurate youtube bucur obor marco ase buc gusa in memoriam vacation stewardesa nehoiu tudor ion panouri solare axente sever cinema cu fetita tragere la sorti vlas rame drew arestarii giga escrocherie in moldova groupama cresterea economica intrat etajul nasa schi