Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

Parada de 1 Decembrie LIVE pe stirileprotv.ro, de la 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare LIVE UPDATE

publicat 2016-12-01 08:00:07 (ProTV)
Parada de 1 Decembrie LIVE pe stirileprotv.ro, de la 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare LIVE UPDATE Editia speciala de Ziua Nationala e transmisa live pe stirileprotv.ro/protvnews si pe ProTV, 1 decembrie, de la ora 10:30. ...continuare.

Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare

publicat 2016-11-30 14:30:17 (ProTV)
Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare Stirile ProTV va prezinta in premiera in acest an parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter, cu ajutorul unei camere de realitate virtuala. ...continuare.

Teo si Maruta se bat in audiente. Emisiunea de la Kanal D, mutata in acelasi interval orar cu emisiunea prezentata de Maruta

publicat 2016-11-30 10:00:23 (Romania-TV)
Teo si Maruta se bat in audiente. Emisiunea de la Kanal D, mutata in acelasi interval orar cu emisiunea prezentata de Maruta Teo si Maruta se bat iar in audiente. De luni, 5 decembrie, Kanal D va difuza "Teo Show" incepand cu ora 15:00, in loc de 15:45, ajungand astfel sa ia startul in acelasi timp cu emisiunea "La Maruta" de la ProTV. ...continuare.

EXCLUSIV Miha Mevlja ii raspunde lui Andone si clarifica lucrurile dupa plecarea de la Dinamo! Mesaj special inainte de Derby

publicat 2016-11-29 14:15:21 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Miha Mevlja ii raspunde lui Andone si clarifica lucrurile dupa plecarea de la Dinamo! Mesaj special inainte de Derby Miha Mevlja a comentat spusele lui Ioan Andone de ieri, de la Europa FM. Fundasul central a lamurit lucrurile si promite sa vina în decembrie sa discute cu fostii colegi.  "Azi si ieri am primit mai multe mesaje de la fanii lui Dinamo si am refuzat sa comentez pâna acum. Dar cred ca e timpul sa lamuresc unele lucruri care s-au întâmplat în vara trecuta, când am plecat de la Dinamo. ... ...continuare.

Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia

publicat 2016-11-29 08:00:08 (ProTV)
Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia Sa gasesti un taxi la comanda in Bucuresti, la ora de varf, a devenit o misiune aproape imposibila. Comenzile vin in avalansa la dispecerat, dar si pe aplicatii, iar multe raman fara raspuns. ...continuare.

Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter

publicat 2016-11-28 13:45:13 (ProTV)
Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter Un studiu realizat de Universitatea Stanford din SUA arata ca majoritatea studentilor americani nu pot face diferenta intre stirile false si cele reale. ...continuare.

EXCLUSIV VIDEO 360°: Cum se vede parada de 1 decembrie din elicopter

publicat 2016-11-28 12:30:08 (ProTV)
EXCLUSIV VIDEO 360°: Cum se vede parada de 1 decembrie din elicopter Stirile ProTV va prezinta in premiera parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter. ...continuare.

Au venit degeaba? Un club din Premier League a avut scouteri la meciul Stelei de ieri » Ce se va intampla la jocul cu Dinamo

publicat 2016-11-28 09:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Au venit degeaba? Un club din Premier League a avut scouteri la meciul Stelei de ieri » Ce se va intampla la jocul cu Dinamo Stelistii au avut ieri în tribune oaspeti de seama, adusi de mai multi intermediari din Bucuresti, printre care si oamenii de încredere ai lui Giovanni Becali. La meciul cu FC Botosani, terminat la egalitate 0-0, în lojele Arenei Nationale au fost prezenti doi reprezentanti ai clubului englez din Premier League, Crystal Palace. ... ...continuare.

Isteria stirilor FALSE continua! A fost dezmintita informatia ca CNN a difuzat din greseala un film pentru adulti timp de 30 de minute

publicat 2016-11-26 16:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Isteria stirilor FALSE continua! A fost dezmintita informatia ca CNN a difuzat din greseala un film pentru adulti timp de 30 de minute Dupa ce pe internet a circulat stirea ca CNN a difuzat zilele trecute timp de 30 de minute un film pentru adulti, din greseala, in locul unui serial, acum apare informatia ca lucrurile nu au stat deloc asa. Marile posturi TV au rectificat stirile dupa ce au titrat ca filmul a fost dat pe post. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »