Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urm. »

De acum emotiile iau proportii. Milioane de inimi sustin eroii talentului LIVE, in PRIMA SEMIFINALA, de la 20:30

publicat 2017-04-28 19:45:08 (ProTV)
De acum emotiile iau proportii. Milioane de inimi sustin eroii talentului LIVE, in PRIMA SEMIFINALA, de la 20:30 Vineri seara, de la ora 20:30, incepe prima semifinala Romanii au talent. Concurentii se vor intrece in talente, LIVE, la ProTV. ...continuare.

Mihaela Radulescu se intoarce la... Ștefan Banica

publicat 2017-04-28 03:15:07 (Ziare-Mondene)
Mihaela Radulescu se intoarce la... Ștefan Banica Surprize, surprize la ProTv, de data aceasta. Mihaela Radulescu revine in preajma lui Ștefan Banica. NU, nu vor mai forma un cuplu, ci va dansa in platoul "Dansez pentru tine". Mihaela Radulescu a acceptat, in sfarsit, sa participe la "Dansez pentru tine", dupa ce, ani la rand, a refuzat sa vina in show si sa dea nas in nas cu fostul ei sot, Stefan Banica jr! Curios, acceptul a venit dupa divortul lui Banica de Andreea Marin si separarea ei de ...continuare.

Rulaj de aproape 34 milioane de lei

publicat 2017-04-28 00:15:02 (Bursa)
Toti indicii Bursei de Valori Bucuresti (BVB) au incheiat sedinta de tranzactionare de ieri in apreciere, in contextul in care a fost inregistrat un volum de 33,6 milioane de lei (7,42 milioane euro), inferior celui de ieri, de 39 milioane de lei. ...continuare.

Doamne, ce imagine! Reporter, lovit de fulger in timp ce prezenta stirile despre vreme

publicat 2017-04-27 17:45:02 (Antena3)
Doamne, ce imagine! Reporter, lovit de fulger in timp ce prezenta stirile despre vreme Un reporter a trecut prin clipe groaznice in timp ce transmitea stiri despre starea vremii. El  a fost la un pas sa isi puna viata in pericol, dupa ce a fost lovit de un fulger. Barbatul se afla in transmisiunea... ...continuare.

IT&C - Google introduce la rezultatele cautarilor unelte de verificare a informatiilor si faptelor

publicat 2017-04-27 03:15:03 (Curierul-National)
Ca urmare a presiunilor din tot mai multe tari, dar si fiindca s-au inmultit fantastic de mult stirile false, Google a decis sa introduca la nivel global pe cautare unelte de fact-checking. Sub rezultatele anumitor cautari vor aparea mentiuni despre cine sustine un anumit fa ...continuare.

SUA: Impozitul pe companii va fi redus de la 35% la 15%

publicat 2017-04-27 00:15:04 (Bursa)
Secretarul american al Trezoreriei, Steven Mnuchin, a confirmat, ieri, ca, in planul de reforma fiscala care urma sa fie prezentat ieri dupa-amiaza de administratia Trump, impozitul pe companii va fi redus pana la 15%, de la 35% in prezent, informeaza AFP. ...continuare.

Va multumim! "Acces direct", din nou lider de audienta

publicat 2017-04-26 15:00:01 (Antena-1)
Va multumim! Acces direct, din nou lider de audienta Astfel, emisiunea prezentata de Mirela Vaida s-a impus ieri ca lider de audienta la nivelul publicului comercial din mediul urban, cu un procent mediu de 21.5% din cota de piata si o audienta de 3.8 puncte de rating, in vreme ce principalul competitor, ProTv, inregistra atunci 21% cota de piata si 3.7 puncte de rating. ...continuare.

Fondatorul Wikipedia va lansa un nou serviciu online pentru a combate stirile false

publicat 2017-04-25 13:15:07 (ProTV)
Fondatorul Wikipedia va lansa un nou serviciu online pentru a combate stirile false Jimmy Wales, fondatorul Wikipedia, va lansa un nou serviciu online cu finantare participativa, Wikitribune, care va promova fact-checkingul (verificarea faptelor) cu scopul de a lupta impotriva stirilor false, informeaza Independent.co.uk. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urmatoare »