Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urm. »

Statiunea de pe litoral unde dupa ora 22 strazile sunt pustii. Motivul pentru care unii turisti inca aleg sa o viziteze

publicat 2016-06-25 09:45:16 (ProTV)
Statiunea de pe litoral unde dupa ora 22 strazile sunt pustii. Motivul pentru care unii turisti inca aleg sa o viziteze Candva una dintre cele mai pline de viata de pe litoralul romanesc, statiunea Neptun s-a transformat de-a lungul anilor in sora saraca de la malul marii. ...continuare.

OANA FRIGESCU a ajuns de nerecunoscut! Cum arata in prezent fosta stirista

publicat 2016-06-24 22:45:03 (CanCan)
OANA FRIGESCU a ajuns de nerecunoscut! Cum arata in prezent fosta stirista Oana Frigescu a parasit de mai bine de trei ani lumina reflectoarelor. A renuntat la sticla Antenei 1, acolo unde prezenta stirile, si s-a retras intr-un con de umbra sau de penumbra, vazandu-si de viata ei personala, care o are in centru pe fiica ei, Maria, in varsta de sase ani. Oana s-a schimbat mult in ultimul timp, devenind cumva de nerecunoscut, departe de stralucirea pe care o afisa pe vremea cand prezenta stirile la TV. Pe chipul ei, de pe care zambetul pare sa fi disparut, si-a pus... ...continuare.

Prima reactie din partea BNR, dupa rezultatul referendumului din Marea Britanie. "E un moment foarte greu si pentru Romania"

publicat 2016-06-24 10:00:07 (ProTV)
Prima reactie din partea BNR, dupa rezultatul referendumului din Marea Britanie. E un moment foarte greu si pentru Romania Adrian Vasilescu, consilierul guvernatorului BNR Mugur Isarescu, a vorbit la Stirile ProTV despre urmarile referendumului din Marea Britanie. ...continuare.

Cu ce se ocupa INNA daca nu ajungea cantareata de succes! N-o sa crezi ce meserie voia sa imbratiseze vedeta

publicat 2016-06-22 12:15:02 (CanCan)
Cu ce se ocupa INNA daca nu ajungea cantareata de succes! N-o sa crezi ce meserie voia sa imbratiseze vedeta Inna este fara nici o indoiala una dintre cele mai sexy si mai apreciate cantarete de la noi, artista bucurandu-se din plin de succes si in afara granitelor. Inna o sa faca parte din juriul unui concurs de voci, ''Vocea Romaniei Junior'' si este foarte bucuroasa. "Sunt extrem de fericita ca, in sfarsit, programul imi permite sa fiu in juriul unui concurs de voci. Abia astept sa incep filmarile si, mai ales, sa ii cunosc pe concurentii de la Vocea Romaniei Junior. Inca nu-mi vine sa cred ca... ...continuare.

O casa prin "Prima Casa", tot mai dificil de obtinut. Modificarile importante ce vor fi aduse programului de catre MF

publicat 2016-06-21 19:45:08 (ProTV)
O casa prin Prima Casa, tot mai dificil de obtinut. Modificarile importante ce vor fi aduse programului de catre MF Ministerul Finantelor vrea sa modifice programul Prima Casa. Surse din cadrul institutiei au confirmat pentru Stirile ProTV ca o prima modificare ar putea fi majorarea avansului de la 5, la 10 sau 20%. ...continuare.

Iadul prin care a trecut adolescenta abandonata de parintii plecati in Spania: "Stiau ca sunt singura, intrau si ma violau"

publicat 2016-06-20 20:45:09 (ProTV)
Iadul prin care a trecut adolescenta abandonata de parintii plecati in Spania: Stiau ca sunt singura, intrau si ma violau Stirile ProTV lanseaza o noua campanie: Fara parinti, fara viitor. De marti, la Stirile ProTV de la ora 17:00, va spunem povestile cutremuratoare ale unor copii abandonati de parintii plecati la munca, in strainatate. ...continuare.

Stirile ProTV lanseaza, pe 21 iunie, campania "Fara parinti, fara viitor". Povestile cutremuratoare ale copiilor abandonati

publicat 2016-06-20 16:15:25 (ProTV)
Stirile ProTV lanseaza, pe 21 iunie, campania Fara parinti, fara viitor. Povestile cutremuratoare ale copiilor abandonati Stirile Pro TV, lanseaza, din 21 iunie 2016, in cadrul jurnalului de la ora 17:00, campania Fara parinti, fara viitor, semnata de Elena Lasconi, corespondent Stirile PRO TV. ...continuare.

Dan Negru: Toate stirile televiziunilor au inceput cu imaginile astea

publicat 2016-06-19 09:30:01 (Antena3)
Dan Negru: Toate stirile televiziunilor au inceput cu imaginile astea Dan Negru a distribuit pe pagina lui de Facebook cele mai emotionante imagini de la EURO 2016 de pâna acum. E vorba de imaginile de dinaintea meciului Croatia-Cehia, când capitanul croatilor, ... ...continuare.

Stirile de rasu'-plansu' ale saptamanii care se incheie. Ce nu trebuia sa ratezi cu niciun pret

publicat 2016-06-18 18:30:01 (Antena3)
Stirile de rasu'-plansu' ale saptamanii care se incheie. Ce nu trebuia sa ratezi cu niciun pret A fost saptamana umorului in alb si negru in jurnalele de stiri. Incepand cu o racheta antigrindina care, in loc sa alunge ploaia, a stricat bucataria unor sateni,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 7 8 Pag. urmatoare »