Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Liberty Parade: Mii de turisti, asteptati in acest week-end in sudul litoralului

publicat 2014-07-26 19:15:53 (Realitatea-TV)
Liberty Parade: Mii de turisti, asteptati in acest week-end in sudul litoralului Mii de persoane sunt asteptate sa participe, in acest week-end, la cea de-a 14-a editie a Liberty Parade, care va avea loc, la fel ca in fiecare an, in sase statiuni din sudul litoralului, turistii urmand sa aiba parte de 14 ore de muzica electronica si dans continuu, potrivit Mediafax. Startul petrecerii a fost dat sambata, la ora 16.00, in statiunea Olimp, sute de tineri alaturandu-se Caravanei Liberty Parade, compusa din patru camioane descoperite in care DJ-ii mixeaza live. Caravana va... ...continuare.

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin "Rechinul" Oprisan a facut senzatie la "Splash"

publicat 2014-07-25 21:45:02 (Antena-1)
S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin Rechinul Oprisan a facut senzatie la Splash Al nostru Catalin Oprisan, redactor sef a1.ro si omul informat, care prezinta stirile amuzante ale zilei la "Neatza cu Razvan si Dani", a facut senzatie la "Splash!". ...continuare.

Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la "Splash! Vedete la apa"

publicat 2014-07-25 14:45:15 (Income-Magazine)
Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la Splash! Vedete la apa Catalin Oprisan, ziaristul sportiv care prezinta stirile amuzante ale zilei la Neatza cu Razvan si Dani, a acceptat sa vina la “Splash! Vedete la apa”, emisiune difuzata în fiecare vineri seara de Antena 1,chiar daca nu stie sa înoate. ...continuare.

Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina!

publicat 2014-07-25 11:45:32 (Realitatea-TV)
Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina! Imaginea de om suferind a lui Serban Huidu s-a impamantenit mai ales in conditiile in care 90% dintre stirile care apar despre fostul carcotas contin expresii precum "ghinion" sau "blestem" si invariabil prezinta cel putin o fotografie cu acesta trist. Lucrurile nu stau insa chiar asa. In viata de zi cu zi, Serban Huidu mai glumeste, mai rade la glumele altora, chiar daca acum cativa ani a avut ghinionul sa fie implicat intr-un accident de circulatie cu efecte mortale pentru ocupantii... ...continuare.

Tragedie la Neptun. S-a inecat in timp ce incerca sa salveze un barbat de la moarte

publicat 2014-07-24 19:45:17 (Romania-TV)
Tragedie la Neptun. S-a inecat in timp ce incerca sa salveze un barbat de la moarte Un turist in varsta de 45 de ani, din judetul Braila a murit joi, inecat in apele Marii Negre, in statiunea Neptun. Potrivit , turistul s-a inecat in timp ce incerca sa salveze un alt barbat. ...continuare.

TRAGEDIE la NEPTUN. Un barbat din Braila, venit la mare in vacanta, a MURIT INECAT

publicat 2014-07-24 19:00:20 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE la NEPTUN. Un barbat din Braila, venit la mare in vacanta, a MURIT INECAT O persoana si-a pierdut viata in apele marii, la Neptun! Teribilul eveniment s-a petrecut joi, 24 iulie, in jurul orelor 15.00, cand cadrele medicale ale Ambulantei au fost solicitate sa intervina, intrucat doua persoane ar avea nevoie de ajutor, fiind scoase din apa de catre salvamari. Potrivit angajatilor SAJ, o persoana a fost salvata, pe cand cealalta si-a pierdut viata. Este vorba despre doi turisti, din Braila, veniti in vacanta pe litoral, dar care au avut parte de o soarta nefericita.... ...continuare.

Cupa Presei powered by Dolce Sport sustinuta de Libertatea

publicat 2014-07-24 14:30:15 (Libertatea)
Cupa Presei powered by Dolce Sport sustinuta de Libertatea Sambata, 26 iulie 2014, va invitam sa lasam pixurile jos si sa ne relaxam la cel mai incendiar turneu de beachvolley al oamenilor din presa. Sambata, 26 iulie 2014, va invitam sa lasam pixurile jos si sa ne relaxam la cel mai incendiar turneu de beachvolley al oamenilor din presa. Evenimentul va avea loc pe plaja LUV din Mamaia si toti participantii cat si iubitorii de sport, sunt asteptati sambata incepand cu orele 10:00 pentru inscrierile oficiale. Echipele care si-au anuntat prezenta sunt... ...continuare.

Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie

publicat 2014-07-23 13:15:26 (Income-Magazine)
Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie Scaderea preturilor imobiliare pâna la un nivel minim, stirile privind epuizarea fondurilor Prima Casa, dobânzile foarte mici oferite de banci si declaratiile guvernatorului BNR privind riscul unei noi bule imobiliare care poate duce la cresterea preturilor,  i-a facut pe români sa iasa la cumparaturi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

salaj mures imobiliare dimitrie din oradea dambovita romelectro ciuhulescu hunedoara donetsk tunsa teleorman iasi legislatia rutiera amnistiere sims catalina stefanescu videochat kaiac canoe roman ucis covasna calarasi maramures gorj adidasi erial denisa nechifor cei trei a arges gabi bihor stiri antena valea jiului ghilea one stop shop examen adrian volintiru restrictii de circulatie galati cluj satu mare harghita distinctia antonia tulcea valcea ialomita palatu sare radar