Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare

publicat 2016-11-30 14:30:17 (ProTV)
Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare Stirile ProTV va prezinta in premiera in acest an parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter, cu ajutorul unei camere de realitate virtuala. ...continuare.

Un tren in care se aflau sase persoane a luat foc in mers, in zona statiunii Neptun. Conductorul a fost ranit

publicat 2016-11-30 08:45:13 (ProTV)
Un tren in care se aflau sase persoane a luat foc in mers, in zona statiunii Neptun. Conductorul a fost ranit Un tren de navetisti a fost cuprins de flacari aseara, in dreptul localitatii Neptun. ...continuare.

Un tren plin cu navetisti a luat foc, azi-noapte, in apropierea statiunii Neptun

publicat 2016-11-30 07:30:08 (Realitatea-TV)
Un tren plin cu navetisti a luat foc, azi-noapte, in apropierea statiunii Neptun Un tren plin cu navetisti a luat foc, miercuri noapte, in apropierea statiunii Neptun. Oamenii au reusit sa iasa din vagoane, dar conductorul trenului s-a ars pe maini si pe fata in timp ce incerca sa stinga flacarile. ...continuare.

Un tren cu navesti a luat foc in zona Neptun

publicat 2016-11-30 07:30:07 (Puterea)
Un tren cu navesti a luat foc in zona Neptun Un tren plin cu navetisti a luat foc, marti seara, in zona statiunii Neptun. Potrivit martorilor, trenul care se deplasa dinspre Constanta catre Mangalia, s-a oprit la un moment dat, iar din locomotiva a inceput sa iasa fum, transmite Reporterntv.ro. Oamenii au povestit cum nimeni nu le-a spus sa se dea jos din trenul care avea sa se transforme in scrum, iar la un moment dat, conductorul era ars pe maini si pe fata pentru ca a incercat sa stinga singur flacarile. 'Am sunat la 112, iar la... ...continuare.

Tren de navetisti, facut scrum la Constanta GALERIE FOTO

publicat 2016-11-30 06:15:16 (Romania-TV)
Tren de navetisti, facut scrum la Constanta GALERIE FOTO Un automotor in care se aflau sase persoane a luat foc in mers, in zona Neptun, judetul Constanta, conductorul suferind arsuri pe maini si fata. Din primele informatii, incendiul ar fi fost cauzat de un scurtciruit. ...continuare.

Un tren plin cu navetisti a luat foc in mers in apropiere de Mangalia - VIDEO

publicat 2016-11-30 00:15:02 (Antena3)
Un tren plin cu navetisti a luat foc in mers in apropiere de Mangalia  - VIDEO Un tren plin cu navetisti a luat foc, in aceasta seara, in zona statiunii Neptun. Potrivit martorilor, trenul care se deplasa dinspre Constanta catre Mangalia, s-a oprit la un moment dat, iar din... ...continuare.

Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia

publicat 2016-11-29 08:00:08 (ProTV)
Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia Sa gasesti un taxi la comanda in Bucuresti, la ora de varf, a devenit o misiune aproape imposibila. Comenzile vin in avalansa la dispecerat, dar si pe aplicatii, iar multe raman fara raspuns. ...continuare.

Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter

publicat 2016-11-28 13:45:13 (ProTV)
Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter Un studiu realizat de Universitatea Stanford din SUA arata ca majoritatea studentilor americani nu pot face diferenta intre stirile false si cele reale. ...continuare.

EXCLUSIV VIDEO 360°: Cum se vede parada de 1 decembrie din elicopter

publicat 2016-11-28 12:30:08 (ProTV)
EXCLUSIV VIDEO 360°: Cum se vede parada de 1 decembrie din elicopter Stirile ProTV va prezinta in premiera parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »