Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Andreea Esca, dezvaluire INTIMA, in direct: cand ii place sa faca SEX

publicat 2015-08-30 16:00:18 (Libertatea)
Andreea Esca, dezvaluire INTIMA, in direct: cand ii place sa faca SEX Andreea Esca este una dintre cele mai iubite vedete de la noi, imaginea ei identificandu-se cu postul la care prezinta stirile de 20 de ani, Pro TV. Publicitate Ea este o tipa discreta, care evita sa faca publice viata intima, insa a acceptat sa dezvaluie totusi cateva detalii, in direct, in fata sotului ei. Andreea a luat startul unui nou sezon de emisiuni la radio, iar in prima editie moderator a fost chiar Alexandre Eram, care i-a adresat mai multe intrebari de foc, printre care si una... ...continuare.

Klaus Iohannis nu se poate muta in vila de protocol

publicat 2015-08-30 16:00:02 (Antena3)
Presedintele Klaus Iohannis nu s-a mutat in Vila Lac 3 nici la zece luni de la castigarea alegerilor prezidentiale. Se pare ca lucrarile nu sunt gata. Complexul de vile de la Neptun, construit in anii `60 pentru ... ...continuare.

Schimbare la Pro TV. Andreea Esca se va muta - prima declaratie

publicat 2015-08-29 20:45:21 (Realitatea-TV)
Schimbare la Pro TV. Andreea Esca se va muta - prima declaratie Andreea Esca va parasi, la finalul acestei luni, fostul studio TV si va prezenta stirile dintr-un nou studio. Telespectatorii vor urmari stirile intr-un decor nou, care are in spate tehnologie de ultima generatie, sustin reprezentantii postului. ...continuare.

RAAPPS vine cu precizari in scandalul copacilor taiati de Carmen Iohannis

publicat 2015-08-28 18:00:24 (Puterea)
RAAPPS vine cu precizari in scandalul copacilor taiati de Carmen Iohannis Dupa ce sotia presedintelui a fost acuzata in presa ca a ordonat sa fie taiati peste 40 de copaci crescuti in curtea vilei prezidentiale de la Neptun, RAAPPS lamureste intreg scandalul. ...continuare.

EXCLUSIV Raspunsul RA-APPS, dupa ce Carmen Iohannis a fost acuzata ca a ordonat taierea a 40 de copaci: La vila "Nufarul" au fost taiati cinci plopi uscati

publicat 2015-08-28 17:30:01 (Adevarul)
Sotia presedintelui Klaus Iohannis, Carmen Iohannis, a fost acuzata de presa ca a ordonat sa fie taiati peste 40 de copaci crescuti in curtea vilei prezidentiale de la Neptun. "Adevarul" a contactat RA-APPS pentru a afla daca acuzatiile sunt intemeiate, cati copaci au fost taiati si de ce. ...continuare.

BREAKING NEWS: RA-APPS spune cati pomi s-au taiat la vila prezidentiala de la Neptun

publicat 2015-08-28 17:15:20 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: RA-APPS spune cati pomi s-au taiat la vila prezidentiala de la Neptun Sotia presedintelui Klaus Iohannis, Carmen Iohannis, a fost acuzata in presa ca a ordonat sa fie taiati peste 40 de copaci crescuti in curtea vilei prezidentiale de la Neptun. Potrivit , RA-APPS sustine "ca nu au fost efectuate lucrari de reamenajare/reconstructie, ci doar lucrari de curatenie, igienizare/intretinere curenta". ...continuare.

Carmen Iohannis a fost acuzata ca a ordonat taierea a 40 de copaci. RA-PPS, raspuns oficial

publicat 2015-08-28 17:15:19 (Realitatea-TV)
Carmen Iohannis a fost acuzata ca a ordonat taierea a 40 de copaci. RA-PPS, raspuns oficial Intr-un articol cu titlul "Carmen Iohannis, pe urmele Elenei Ceausescu. A taiat copacii de la vila din Neptun ca sa scape de tantari", cotidianul "National" sustine ca, pe langa renovarea vilei, sotii Iohannis ar fi cerut sa fie taiati peste 40 de copaci din curtea vilei prezidentiale de la Neptun, pe motiv ca ar fi atras tantari. Adevarul a trimis o solicitare catre RA PPS, in care s-a cerut o pozitie oficiala asupra acestui caz. Regia a precizat ca au fost taiati doar cinci plopi uscati. ...continuare.

Patronate: Turistii cheltuiesc in vacanta mai putin la Neptun decat in Bulgaria, Grecia sau Turcia

publicat 2015-08-28 16:15:15 (Mediafax)
Patronate: Turistii cheltuiesc in vacanta mai putin la Neptun decat in Bulgaria, Grecia sau Turcia Statiunea Neptun este mai ieftina decat alte destinatii de litoral din tari precum Bulgaria, Grecia, Turcia, Egipt sau Spania luand in calcul pretul unui "cos de vacanta" format din opt produse alimentare si nealimentare de uz comun, sustine Federatia Patronatelor din Turismul Romanesc (FPTR). ...continuare.

Incepand cu 30 August, spectacolul Stirilor PRO TV are o noua scena

publicat 2015-08-28 14:00:23 (ProTV)
Incepand cu 30 August, spectacolul Stirilor PRO TV are o noua scena Andreea Esca va prezenta Stirile PRO TV dintr-un nou studio, duminica aceasta, de la ora 19:00. ...continuare.

Busu a gafat in direct la ora de maxima audienta! Nici nu si-a dat seama de greseala facuta

publicat 2015-08-28 11:00:02 (Antena3)
Florin Busuioc prezinta Vremea la ProTV de ani de zile, chiar dupa stirile de la ora 19.00 prezentate de Andreea Esca. Insa joi seara Busu a avut o problema tehnica si astfel cand a vrut sa detalieze prognoza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »