Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Tragedie la Neptun. S-a inecat in timp ce incerca sa salveze un barbat de la moarte

publicat 2014-07-24 19:45:17 (Romania-TV)
Tragedie la Neptun. S-a inecat in timp ce incerca sa salveze un barbat de la moarte Un turist in varsta de 45 de ani, din judetul Braila a murit joi, inecat in apele Marii Negre, in statiunea Neptun. Potrivit , turistul s-a inecat in timp ce incerca sa salveze un alt barbat. ...continuare.

TRAGEDIE la NEPTUN. Un barbat din Braila, venit la mare in vacanta, a MURIT INECAT

publicat 2014-07-24 19:00:20 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE la NEPTUN. Un barbat din Braila, venit la mare in vacanta, a MURIT INECAT O persoana si-a pierdut viata in apele marii, la Neptun! Teribilul eveniment s-a petrecut joi, 24 iulie, in jurul orelor 15.00, cand cadrele medicale ale Ambulantei au fost solicitate sa intervina, intrucat doua persoane ar avea nevoie de ajutor, fiind scoase din apa de catre salvamari. Potrivit angajatilor SAJ, o persoana a fost salvata, pe cand cealalta si-a pierdut viata. Este vorba despre doi turisti, din Braila, veniti in vacanta pe litoral, dar care au avut parte de o soarta nefericita.... ...continuare.

Cupa Presei powered by Dolce Sport sustinuta de Libertatea

publicat 2014-07-24 14:30:15 (Libertatea)
Cupa Presei powered by Dolce Sport sustinuta de Libertatea Sambata, 26 iulie 2014, va invitam sa lasam pixurile jos si sa ne relaxam la cel mai incendiar turneu de beachvolley al oamenilor din presa. Sambata, 26 iulie 2014, va invitam sa lasam pixurile jos si sa ne relaxam la cel mai incendiar turneu de beachvolley al oamenilor din presa. Evenimentul va avea loc pe plaja LUV din Mamaia si toti participantii cat si iubitorii de sport, sunt asteptati sambata incepand cu orele 10:00 pentru inscrierile oficiale. Echipele care si-au anuntat prezenta sunt... ...continuare.

Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie

publicat 2014-07-23 13:15:26 (Income-Magazine)
Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie Scaderea preturilor imobiliare pâna la un nivel minim, stirile privind epuizarea fondurilor Prima Casa, dobânzile foarte mici oferite de banci si declaratiile guvernatorului BNR privind riscul unei noi bule imobiliare care poate duce la cresterea preturilor,  i-a facut pe români sa iasa la cumparaturi. ...continuare.

"Salveaza Romania frumoasa!", cea mai recenta campanie Știrile PRO TV. Andreea Esca: "Imi place Romania pentru ca este locul unde am trait o viata foarte frumoasa"

publicat 2014-07-23 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Salveaza Romania frumoasa!, cea mai recenta campanie Știrile PRO TV. Andreea Esca: Imi place Romania pentru ca este locul unde am trait o viata foarte frumoasa Un zambet de copil, un rasarit sau un apus de soare pe malul marii, o drumetie in Bucegi, toate aceste peisaje mirifice ale Romaniei pot face parte dintr-un film de promovare a tarii noastre, realizat in echipa cu Stirile ProTV! ...continuare.

Izaura Anghel face o noua dezvaluire, care l-ar putea infunda pe presedinte. Exista o inregistrare care arata ca Traian a primit BANI in vila de protocol de la Neptun

publicat 2014-07-23 05:56:43 (Antena3)
Izaura Anghel face o noua dezvaluire, care l-ar putea infunda pe presedinte. Exista o inregistrare care arata ca Traian a primit BANI in vila de protocol de la Neptun Fiica lui Bercea Mondial spune ca fratele sau are o inregistrare cu Mircea Basescu in care acesta recunoaste ca i-a dat bani lui Traian Basescu. Inregistrarea de care vorbeste Izaura Anghel ar fi fost... ...continuare.

Basescu, acuzat ca a luat bani in vila de la Neptun

publicat 2014-07-22 15:15:02 (Antena3)
Basescu, acuzat ca a luat bani in vila de la Neptun Fiica lui Bercea Mondial spune ca fratele sau are o inregistrare cu Mircea Basescu in care acesta recunoaste ca i-ar fi dat bani lui Traian Basescu.  Banii ar fi ajuns la presedinte chiar in vila de... ...continuare.

Acuzatii GRAVE la adresa lui BASESCU. Izaura: MIRCEA i-a dat BANII lui TRAIAN la NEPTUN VIDEO

publicat 2014-07-22 15:00:23 (Romania-TV)
Acuzatii GRAVE la adresa lui BASESCU. Izaura: MIRCEA i-a dat BANII lui TRAIAN la NEPTUN VIDEO Izaura, fiica lui Bercea Mondialul, a facut declaratiile in fata Curtii de Apel Constanta, declarand ca Traian Basescu a primit bani de la Mircea Basescu. ...continuare.

Actualitate Companii - Incepe forajul la o noua sonda in Marea Neagra

publicat 2014-07-22 00:00:15 (Curierul-National)
ExxonMobil Exploration and Production Romania, din grupul american ExxonMobil, si OMV Petrom, din grupul austriac OMV, incep forajul in apa de mare adancime a blocului Neptun din Marea Neagra, unde cele doua companii au descoperit gaze in 2012, conform Mediafax. ...continuare.

Exxon si Petrom au inceput noi foraje in Marea Neagra

publicat 2014-07-22 00:00:11 (Bursa)
Exxon si Petrom au inceput noi foraje in Marea Neagra ExxonMobil si OMV Petrom au anuntat, ieri, ca incep forajul sondei Domino-2 in zona de mare adancime a blocului Neptun din Marea Neagra. Datele colectate in timpul programului de foraj vor fi utilizate pentru a evalua dimensiunea si viabilitatea comerciala a zacamantului de gaze descoperit de sonda de explorare Domino-1, in anul 2012. In 2012, ExxonMobil si OMV Petrom au anuntat descoperirea unui zacamant de gaze naturale cu sonda Domino-1 in zona de apa adanca a perimetrului. Sonda Domino-1... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

corbeanca sibiu studii superioare agresorul duminca vrancea mehedinti gabriela firea bistrita nasaud giurgiu elena zile lucratoare in aprilie ilfov ialomita arges neti daianu blanita varsatorii buzau prahova oana zavoranu tati ciochina jumatatea mihai david caras severin botosani timis hunedoara camera de garda pensiile speciale cler admitere rezultate cass grupa romaniei ispe inchiriere investiti femeie insarcinata pro tv chisinau ion cristoiu ciprian sora album nou carmen negoita concursul finul dinel neacsu