Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urm. »

FIICELE LUI GABRIEL COTABITA pun capat zvonurilor: "Este ILEGAL sa deconectezi un pacient de la aparate". Ultimele noutati

publicat 2015-05-23 17:30:03 (Evenimentul-Zilei)
FIICELE LUI GABRIEL COTABITA pun capat zvonurilor: "Este ILEGAL sa deconectezi un pacient de la aparate". Ultimele noutati Aela, Milena si Eliza spun ca stirile despre tatal lor nu au fost verificate ...continuare.

Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri

publicat 2015-05-23 12:00:57 (Realitatea-TV)
Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri Guvernul Republicii Moldova si-a exprimat sprijinul pentru un proiect de lege care vizeaza modificarea Codului Audiovizualului pentru a interzice toate stirile rusesti si continutul de analiza politica in aceasta limba, a anuntat vineri biroul de presa al Guvernului de la Chisinau. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1

publicat 2015-05-23 12:00:50 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1 Atunci cand vrei un telefon super performant la pret...ceva mai bland, primul gand ar trebui sa iti fuga la Nexus de la Google. Da, stiu Nexus 6 e putin mai scump decat ne asteptam, dar si asa...e acolo! ...continuare.

Memoria EVZ. Echipajul unei nave romanesti abandonate in Karachi a cerut ajutorul EVZ

publicat 2015-05-16 00:15:10 (Evenimentul-Zilei)
Memoria EVZ. Echipajul unei nave romanesti abandonate in Karachi a cerut ajutorul EVZ In mijlocul anilor '90, stirile despre echipaje de pe nave romanesti abandonate in porturi din diverse colturi ale lumii erau la ordinea zilei. ...continuare.

Un membru al CA-SRTv a sesizat Parlamentul privind posibile abuzuri facute de Tanase la Stirile TVR

publicat 2015-05-13 15:00:26 (Mediafax)
Un membru al CA-SRTv a sesizat Parlamentul privind posibile abuzuri facute de Tanase la Stirile TVR Adrian Stefan Badescu, membru al Consiliului de Administratie (CA) al SRTv, a sesizat Comisiile de Cultura din Parlament privind posibile abuzuri facute de Stelian Tanase, presedintele-director general al televiziunii, la Stirile TVR, unde Claudiu Lucaci a fost inlocuit cu Raluca Stroe Brumaru. ...continuare.

"Exista viata dupa cutremur". Stirile ProTV lanseaza o noua campanie: Paul Angelescu relateaza din Nepal

publicat 2015-05-12 18:00:22 (ProTV)
"Exista viata dupa cutremur". Stirile ProTV lanseaza o noua campanie: Paul Angelescu relateaza din Nepal PRO TV si UNICEF au lansat in parteneriat o campanie de strangere de fonduri in sprijinul celor 1,7 milioane de copii victime ale cutremurului devastator din Nepal. ...continuare.

Horoscop. Aspectele astrale ale saptamanii. Descopera influentele

publicat 2015-05-11 17:45:31 (Romania-TV)
Horoscop. Aspectele astrale ale saptamanii. Descopera influentele HOROSCOP: Este o perioada marcata de doua aspecte importante. Planeta Marte va intra in zodia Gemeni, iar Venus va realiza un trigon cu Neptun, astrul viselor si al fanteziilor. Iata care sunt principalele aspecte astrale ale saptamanii 11 - 17 mai 2015. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: primele zvonuri despre iPhone 6S si telefonul pentru selfie-uri

publicat 2015-05-09 10:45:12 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: primele zvonuri despre iPhone 6S si telefonul pentru selfie-uri Dupa LG G4 s-au cam terminat lansarile importante de primavara in domeniul smartphone. Suntem abia la inceputul lui mai, asa ca e momentul perfect pentru zvonuri. ...continuare.

Facebook, in curand, noua «casa» a presei

publicat 2015-05-05 23:45:15 (Libertatea)
Facebook, in curand, noua «casa» a presei Reteaua de socializare Facebook va permite in curand postarea completa a articolelor de presa sau a textelor de pe diferite site- uri si bloguri in incercarea de a-si mentine utilizatorii conectati la pagina de Facebook, fara ca acestia sa mai emigreze catre site-urile respective pentru citirea completa a articolului. Publicitate Fereastra destinata articolelor de presa in portalul Facebook va avea propriul sistem de configurare a modalitatilor de publicitate pentru cei care genereaza stirile... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urmatoare »