Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Alegeri pe muchie de cutit

publicat 2016-05-24 00:00:13 (Bursa)
Alegeri pe muchie de cutit Austria si-a ales un nou Presedinte al Republicii! Acum nici doi ani, stirea aceasta ar fi ocupat cel mult un colt de pagina in fluxurile marilor agentii de presa si citeva zeci de secunde in stirile orare ale marilor canale de televiziune. Ieri, pagina de web a celui mai important ziar aus¬triac, Die Presse, a fost pur si simplu blocata cu o jumatate de ora inainte de ora la care ministrul de interne trebuia sa faca scurta declaratie publica cu numele candidatului cistigator. La fel a patit... ...continuare.

CATALIN OPRISAN, in afara platoului! Cum arata omul de la ''Neatza''care prezinta stirile amuzante ale zilei

publicat 2016-05-22 15:45:02 (CanCan)
CATALIN OPRISAN, in afara platoului! Cum arata omul de la ''Neatza''care prezinta stirile amuzante ale zilei Catalin Oprisan apare in matinalul "NEATA CU RAZVAN si DANI" , unde prezinta stirile amuzante ale zilei. Face asta de aproape patru ani, mai exact din 17 septembrie 2012. Uite cum arata Oprisan in afara platoului. Fie ca prezinta stiri de viata sau haioase, Catalin o face in stilul sau caracteristic, si o face bine. Cu un talent de imitator, Oprisan aduce multe zambete pe fetele oamenilor. Daca el se hotaraste sa prezinte o stire, un eveniment, atunci oricat de banal e, nu ai cum sa nu te... ...continuare.

Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti

publicat 2016-05-19 03:15:41 (Ziare-Mondene)
Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti Reduceri EARLY BOOKING de pana la 20%   Mamaia, Eforie Nord, Eforie Sud, Neptun, Olimp, Saturn, Venus, Jupiter, Cap Aurora, Costinesti, Mangalia Alege din peste 300 de hoteluri!   ...continuare.

Romania TV, audiente record. Postul este lider detasat la stiri si dezbateri

publicat 2016-05-16 14:45:40 (Romania-TV)
Romania TV, audiente record. Postul este lider detasat la stiri si dezbateri Liderii politici sunt in aceasta perioada fata-n fata cu moderatorii . Cei mai multi telespectatori aleg stirile si dezbaterile Romania TV pentru a se informa. ...continuare.

Doliu in lumea stiintei! André Brahic, unul dintre savantii care au descoperit inelele planetei Neptun, a murit

publicat 2016-05-16 12:00:01 (Antena3)
Doliu in lumea stiintei! André Brahic, unul dintre savantii care au descoperit inelele planetei Neptun, a murit André Brahic, unul dintre oamenii de stiinta care au descoperit inelele planetei Neptun, a murit duminica, la Paris. Anuntul a fost facut de agentul sau de presa, informeaza bbc.com. André... ...continuare.

Scrisoare emotionanta pentru cel mai sensibil nativ din zodiac

publicat 2016-05-15 15:45:07 (Romania-TV)
Scrisoare emotionanta pentru cel mai sensibil nativ din zodiac Scrisoare catre Pesti: Planeta Neptun a trimis o scrisoare catre Pesti, in care ii ofera cateva sfaturi interesante. ...continuare.

Bancul zilei. Ce intelege o blonda, atunci cand se uita la stiri

publicat 2016-05-15 10:00:16 (Antena3)
Bancul zilei. Ce intelege o blonda, atunci cand se uita la stiri O blonda si o bruneta se uitau la televizor. Se transmit stirile de la ora 5, unde o femeie vrea sa se arunce de la ultimul etaj al unei cladiri. - Pariez pe 5.000 de lei ca se arunca, spune bruneta. - De... ...continuare.

Scrisoare catre Pesti

publicat 2016-05-14 11:45:08 (Realitatea-TV)
Scrisoare catre Pesti Scrisoare emotionanta pentru cel mai sensibil nativ din zodiac. Planeta Neptun a trimis o scrisoare catre Pesti, in care ii ofera cateva sfaturi interesante. ...continuare.

O noua televiziune va emite in Bucuresti

publicat 2016-05-13 08:15:01 (Antena3)
O noua televiziune va emite in Bucuresti Neptun TV, o televiziune înfiintata de Radu Mazare, fostul primar al orasului Constanta, se extinde în Bucuresti, dupa ce a primit în 2014 o licenta audiovizuala în acest sens de la... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urmatoare »