Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Traian Basescu a mers cu sotia la restaurantul Ciresica. La plecare, i-a oferit acesteia un buchet de flori

publicat 2014-09-14 16:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Traian Basescu a mers cu sotia la restaurantul Ciresica. La plecare, i-a oferit acesteia un buchet de flori Asa cum o face in fiecare an, de cand este presedinte, Traian Basescu a mars cu sotia la restaurantul Ciresica din statiunea Neptun. La plecare, seful statului i-a oferit sotiei un buchet de trandafiri. ...continuare.

Basescu a mers la Ciresica, in Neptun, impreuna cu sotia sa careia i-a oferit un buchet de trandafiri

publicat 2014-09-14 11:15:22 (Mediafax)
Basescu a mers la Ciresica, in Neptun, impreuna cu sotia sa careia i-a oferit un buchet de trandafiri Presedintele Traian Basescu a mers, sambata seara, la restaurantul sau preferat din statiunea Neptun, Ciresica, impreuna cu sotia sa Maria, careia, la plecare, i-a oferit un buchet de trandafiri rosii. ...continuare.

Experiment Stirile ProTv. Riscurile la care se expun soferii dupa 10 minute cu geamul deschis in centrul Capitalei

publicat 2014-09-10 12:16:04 (ProTV)
Experiment Stirile ProTv. Riscurile la care se expun soferii dupa 10 minute cu geamul deschis in centrul Capitalei Soferii care circula in orasele aglomerate sunt de 15 ori mai expusi la poluare, atunci cand conduc la orele de varf. Asta arata un studiu efectuat in Marea Britanie. ...continuare.

Ce reprezinta si cum se calculeaza PIB-ul?

publicat 2014-09-06 11:15:03 (Antena3)
Ce reprezinta si cum se calculeaza PIB-ul? Cam odata la trei luni, Institutul National de Statistica (INS) publica date despre cresterea economiei romanesti.Stirile rezultate din comunicatele INS ne spun ca "Economia Romaniei a crescut cu ... la suta" in trimestr... ...continuare.

Veste buna de la grupul CoHotels: plateste unul, mananca doi

publicat 2014-09-06 11:15:03 (Antena3)
Veste buna de la grupul CoHotels: plateste unul, mananca doi In micuta si cocheta statiune Jupiter, pozitionata la doar 5 km de Mangalia, intre Venus si Neptun, sfarsitul sezonului vine cu oferte deosebite. Turistii care aleg sa-si petreaca ultima escapada la malul Marii Negre,... ...continuare.

Mari probleme si pentru Adrian Mititelu! Patronul Universitatii Craiova a fost chemat la DIICOT!

publicat 2014-09-03 22:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Mari probleme si pentru Adrian Mititelu! Patronul Universitatii Craiova a fost chemat la DIICOT! Adrian Mititelu si alti doi administratori ai firmelor sale au fost chemati la interogatorii, inainte ca patronul Universitatii Craiova sa fie trimis in judecata.  Stirile ProTV anunta ca Fanel Trandafir si Iancu Craciunoiu au fost adusi azi in fata procurorilor DIICOT, fiind pusi sub acuzare pentru asociere in vederea savirsirii de infractiuni, constituirea unui grup infractional organizat, evaziune fiscala si spalare de bani. ... ...continuare.

PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO

publicat 2014-09-02 15:15:32 (Libertatea)
PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO Un reporter relata linistit de pe marginea unui teren ultimele noutati sportive. In timpul transmisiunii, insa, el s-a trezit cu un obiect in ureche. Reporterul relata linistit stirile cand s-a trezit cu un vibrator in ureche Incident neplacut pentru un prezentator de stiori sportive din Marea Britanie. In timpul unei transmisiuni din exterior, el a trecut printr-o experienta jenanta. in timp ce reporterul prezenta linistit ultimele stiri, un tanar s-a apropiat de el prin spate si a incercat... ...continuare.

Un concediu plin de bucurii si surprize, in statiunea Jupiter

publicat 2014-08-27 18:15:03 (Antena3)
Un concediu plin de bucurii si surprize, in statiunea Jupiter Bucura-te de timpul ramas din aceasta vara si de vremea frumoasa pentru a petrece unul dintre cele mai frumoase concedii la malul Marii Negre. Statiunea Jupiter, aflata intre Neptun si Venus, este cocheta, linistita si... ...continuare.

Ponta: Basescu are timp de intalniri cu Udrea si petreceri la Neptun, dar nu-mi numeste ministrul

publicat 2014-08-25 18:30:22 (Mediafax)
Ponta: Basescu are timp de intalniri cu Udrea si petreceri la Neptun, dar nu-mi numeste ministrul Premierul Victor Ponta l-a acuzat, luni, pe presedintele Traian Basescu de faptul ca are timp de intalniri formale cu Elena Udrea sau de petreceri cu colegii la Neptun, dar nu are timp sa-i numeasca un ministru, respectiv pe Darius Valcov, pe care l-a propus pentru portofoliul Bugetului. ...continuare.

Cea mai detaliata harta a satelitului Triton al lui Neptun, obtinuta din fotografiile Voyager 2 - FOTO, VIDEO

publicat 2014-08-25 18:00:27 (Mediafax)
Cea mai detaliata harta a satelitului Triton al lui Neptun, obtinuta din fotografiile Voyager 2 - FOTO, VIDEO Un cercetator a creat cea mai detaliata harta globala in culori a lui Triton, cel mai mare dintre satelitii planetei Neptun, folosind imagini obtinute in urma cu 25 de ani de sonda spatiala americana Voyager 2, informeaza space.com ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sibiu motociclist mort agresorul alergii drobeta dolj mures huligan ricardo covrigi infotrafic tudor arghezi il giro teleorman maramures dambovita scoli brasov casa alba admin fesu amendamente tiberiu iacob claudia schiffer carburant cel mai bogat cireasa portughezul buzau sambata ora 1 manuale scolare romexterra perversiuni politiei locale nicolae guta princess bieber pantelie nutu coala busuioc radio romania invitat surdu bugetul tion maria buza palatu vizionari hiba