Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti

publicat 2015-08-04 03:00:31 (Ziare-Mondene)
Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti Reduceri EARLY BOOKING de pana la 20%   Mamaia, Eforie Nord, Eforie Sud, Neptun, Olimp, Saturn, Venus, Jupiter, Cap Aurora, Costinesti, Mangalia Alege din peste 300 de hoteluri!   ...continuare.

IMAGINEA ZILEI - S-au distrat pe... Venus!

publicat 2015-08-03 19:30:23 (Libertatea)
Plaja Venus - Neptun a fost pe buzelele tuturor, zilele trecute, dupa ce trupe ca Holograf sau Vama... ...continuare.

Klaus Iohannis intra in vacanta. Iata ce locatii a ales presedintele pentru cele doua saptamani de relaxare

publicat 2015-08-02 17:00:02 (Antena3)
Presedintele Klaus Iohannis isi va lua, de la inceputul saptamanii viitoare, o vacanta de cel putin doua saptamani, pe care o va petrece la vila de protocol de la Neptun, dar si la Sibiu, au declarat,... ...continuare.

Presedintele Klaus Iohannis isi va petrece vacanta la Neptun si la Sibiu

publicat 2015-08-02 14:45:14 (Mediafax)
Presedintele Klaus Iohannis isi va petrece vacanta la Neptun si la Sibiu Presedintele Klaus Iohannis isi va lua, de la inceputul saptamanii viitoare, o vacanta de cel putin doua saptamani, pe care o va petrece la vila de protocol de la Neptun, dar si la Sibiu, au declarat, pentru MEDIAFAX, surse apropiate Adminsitratiei Prezidentiale. ...continuare.

4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL

publicat 2015-08-01 22:00:12 (Romania-TV)
4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL Oamenii care si-au inceput viata sexuala inainte de scandalul in care a fost implicat Bill Clinton isi aduc aminte de zilele in care sexul oral era un subiect tabu. Acum, auzim si citim despre sexul oral pe net sau la stirile de noapte. ...continuare.

Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala

publicat 2015-07-31 19:45:01 (Antena3)
Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala Fostul agent KGB Alexander Litvinenko a fost otravit cu poloniu cu sprijinul statului rus. Este una dintre concluziile anchetei facute in acest caz in ultimii 9 ani, transmit stirile TVR. Avocatul politiei... ...continuare.

Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct

publicat 2015-07-30 21:00:13 (Romania-TV)
Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct Stirile meteo prezentate, joi, in direct la PRO TV au oferit telespectatorilor hohote de ras. Harta cu temperaturi a aratat o caldura insuportabila in toata tara, mai ales la Buzau. Conform prezentatoarei, buzoienii au avut de suportat azi nici mai mult, nici mai putin, de 328 de grade. Asa cum era de asteptat, gafa a fost taxata pe site-urile de socializare. ...continuare.

Surse: Klaus Iohannis va pleca saptamana viitoare in concediu, la Neptun

publicat 2015-07-30 13:30:27 (Mediafax)
Surse: Klaus Iohannis va pleca saptamana viitoare in concediu, la Neptun Presedintele Klaus Iohannis va intra, saptamana viitoare, in concediu de odihna, pe care ar urma sa-l petreaca la vila de protocol de la Neptun, au declarat, pentru MEDIAFAX, surse politice. ...continuare.

Presedintele Klaus Iohannis intra in vacanta. Ce destinatie a ales

publicat 2015-07-30 13:15:05 (Gandul)
Presedintele Klaus Iohannis intra in vacanta. Ce destinatie a ales Presedintele Klaus Iohannis va intra, saptamana viitoare, in concediu de odihna, pe care ar urma sa-l petreaca la vila de protocol de la Neptun, au declarat, pentru MEDIAFAX, surse politice. ...continuare.

Klaus Iohannis pleaca in concediu, pentru doua saptamani. Unde se va relaxa presedintele

publicat 2015-07-30 12:15:23 (Realitatea-TV)
Klaus Iohannis pleaca in concediu, pentru doua saptamani. Unde se va relaxa presedintele Presedintele Klaus Iohannis isi va petrece concediul in statiunea Neptun, unde se va relaxa timp de cel putin doua saptamani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »