Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

10:00 King's Quest

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Corespondentul Stirile ProTV Paul Angelescu relateaza din Atena. Care este atmosfera inaintea referendumului de duminica

publicat 2015-07-03 21:45:14 (ProTV)
Corespondentul Stirile ProTV Paul Angelescu relateaza din Atena. Care este atmosfera inaintea referendumului de duminica Cu doua zile inaintea unui referendum decisiv pentru viitorul tarii, Grecia se imparte in tabere aproape egale. ...continuare.

Guvernul pregateste o noua lege a salarizarii. Cat ar urma sa castige presedintele si premierul

publicat 2015-07-03 15:15:06 (Gandul)
Guvernul pregateste o noua lege a salarizarii. Cat ar urma sa castige presedintele si premierul Presedintele, premierul si sefii Parlamentului ar urma sa primeasca un salariu mai mare de la 1 ianuarie 2016, scrie Stirile ProTV. Ministerul Muncii deja lucreaza la o noua lege a salarizarii. ...continuare.

Horoscop Urania Scorpion 4 - 10 iulie 2015

publicat 2015-07-02 21:00:10 (Libertatea)
Horoscop Urania Scorpion 4 - 10 iulie 2015 Nu este nici un paradox faptul ca, receptia vibratiilor intense primite dinspre Rac, nu este identica in cazul celor trei semne de Apa. Scorpionul are un Saturn retrograd in semnul natal trei planete (Soare, Marte, Mercur), care tranziteaza Racul, iar in Pesti se afla Neptun, Kiron si, pentru doua zile - 6 si 7 iulie, Luna. Publicitate Prilej pentru un "buchet" de trigoane pe semne de Apa, ceea ce reprezinta, incontestabil, o latura armonica a tranzitelor perioadei pe care o analizam. Armonie... ...continuare.

Scaderi cu marca "Grecia" pe Bursa de la Bucuresti

publicat 2015-06-29 12:00:02 (Capital)
Scaderi cu marca "Grecia" pe Bursa de la Bucuresti Investitorii din piata romaneasca de capital au avut o reactie moderata la stirile din Grecia, indicii principali de la BVB coborand cu mai putin de doua procente. "Nu este o panica precum cea din 2007-2008", spune un broker. ...continuare.

Descoperire de necrezut: aceasta planeta exista doar in teorie, acum e reala!

publicat 2015-06-27 16:45:24 (Realitatea-TV)
Descoperire de necrezut: aceasta planeta exista doar in teorie, acum e reala! Cum ar arata planeta Neptun din sistemul nostru solar, daca ar avea o coada similara celei de cometa? Nu trebuie sa ne imaginam asta, caci exista o planeta de asa tip. ...continuare.

Interviu Stirile ProTV cu chitaristul Slash, inainte de concertul de duminica: "O sa ne distram, va fi o seara extraordinara"

publicat 2015-06-27 10:30:14 (ProTV)
Interviu Stirile ProTV cu chitaristul Slash, inainte de concertul de duminica: "O sa ne distram, va fi o seara extraordinara" Slash, fostul chitarist Guns'N Roses, canta duminica in Capitala, impreuna cu trupa sa. Intr-un interviu pentru Stirile ProTV, Slash le promite fanilor un spectacol rock plin de energie. ...continuare.

Premiera absoluta in astronomie: A fost descoperita o planeta cu o coada ca de cometa! "Am fost uimit de..."

publicat 2015-06-26 08:30:01 (Antena-1)
Premiera absoluta in astronomie: A fost descoperita o planeta cu o coada ca de cometa! Am fost uimit de... O planeta gigantica, de dimensiunile lui Neptun, lasa in urma sa o uriasa dara din gaze, asemanatoare cozii unei comete. Acest fenomen a fost anticipat in teorie, dar niciodata nu a fost observat pana acum. ...continuare.

Astronomii au descoperit o planeta cu o coada ca de cometa

publicat 2015-06-25 20:30:16 (Romania-TV)
Astronomii au descoperit o planeta cu o coada ca de cometa O planeta gigantica, de dimensiunile lui Neptun, lasa in urma sa o uriasa dara din gaze, asemanatoare cozii unei comete, fenomen anticipat in teorie, dar niciodata observat pana acum, informeaza SPACE.com, citata de Agerpres. ...continuare.

Pro TV a renuntat la trei voci importante. Ce se intampla la Stirile Pro TV

publicat 2015-06-25 16:00:13 (Romania-TV)
Pro TV a renuntat la trei voci importante. Ce se intampla la Stirile Pro TV Pro TV a renuntat la cateva dintre vocile din spatele materialelor de la programele de stiri ale statiei. Potrivit Paginademedia.ro, trei dintre voice-overi nu mai pun voci pe Știrile Pro TV. Este vorba de Carmen Safta, de Lucian Cambesteanu si de Mihai Livadaru. ...continuare.

Un pod pietonal care a costat 2,3 milioane de euro, inaugurat in Arad cu artificii - FOTO

publicat 2015-06-24 23:00:16 (Mediafax)
Un pod pietonal care a costat 2,3 milioane de euro, inaugurat in Arad cu artificii - FOTO Un pod pietonal in care municipalitatea din Arad a investit 2,3 milioane de euro, legand centrul orasului de Strandul Neptun, a fost inaugurat, miercuri seara, cu jocuri de artificii, eveniment la care au luat parte cateva sute de persoane. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »