Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin "Rechinul" Oprisan a facut senzatie la "Splash"

publicat 2014-07-25 21:45:02 (Antena-1)
S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin Rechinul Oprisan a facut senzatie la Splash Al nostru Catalin Oprisan, redactor sef a1.ro si omul informat, care prezinta stirile amuzante ale zilei la "Neatza cu Razvan si Dani", a facut senzatie la "Splash!". ...continuare.

Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la "Splash! Vedete la apa"

publicat 2014-07-25 14:45:15 (Income-Magazine)
Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la Splash! Vedete la apa Catalin Oprisan, ziaristul sportiv care prezinta stirile amuzante ale zilei la Neatza cu Razvan si Dani, a acceptat sa vina la “Splash! Vedete la apa”, emisiune difuzata în fiecare vineri seara de Antena 1,chiar daca nu stie sa înoate. ...continuare.

Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina!

publicat 2014-07-25 11:45:32 (Realitatea-TV)
Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina! Imaginea de om suferind a lui Serban Huidu s-a impamantenit mai ales in conditiile in care 90% dintre stirile care apar despre fostul carcotas contin expresii precum "ghinion" sau "blestem" si invariabil prezinta cel putin o fotografie cu acesta trist. Lucrurile nu stau insa chiar asa. In viata de zi cu zi, Serban Huidu mai glumeste, mai rade la glumele altora, chiar daca acum cativa ani a avut ghinionul sa fie implicat intr-un accident de circulatie cu efecte mortale pentru ocupantii... ...continuare.

Politistii care au intervenit ieri in cazul incidentului din autobuzul 104 au fost premiati

publicat 2014-07-23 16:45:03 (Antena3)
Politistii care au intervenit ieri in cazul incidentului din autobuzul 104 au fost premiati Politistii care au intervenit ieri in cazul incidentului din autobuzul 104, cand o femeie a amenintat calatorii cu un cutit, au fost premiati. Andreea Alistar si Viorel Carciumaru au primit felicitari de la... ...continuare.

Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie

publicat 2014-07-23 13:15:26 (Income-Magazine)
Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie Scaderea preturilor imobiliare pâna la un nivel minim, stirile privind epuizarea fondurilor Prima Casa, dobânzile foarte mici oferite de banci si declaratiile guvernatorului BNR privind riscul unei noi bule imobiliare care poate duce la cresterea preturilor,  i-a facut pe români sa iasa la cumparaturi. ...continuare.

"Salveaza Romania frumoasa!", cea mai recenta campanie Știrile PRO TV. Andreea Esca: "Imi place Romania pentru ca este locul unde am trait o viata foarte frumoasa"

publicat 2014-07-23 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Salveaza Romania frumoasa!, cea mai recenta campanie Știrile PRO TV. Andreea Esca: Imi place Romania pentru ca este locul unde am trait o viata foarte frumoasa Un zambet de copil, un rasarit sau un apus de soare pe malul marii, o drumetie in Bucegi, toate aceste peisaje mirifice ale Romaniei pot face parte dintr-un film de promovare a tarii noastre, realizat in echipa cu Stirile ProTV! ...continuare.

Bursele europene fluctueaza

publicat 2014-07-22 00:00:11 (Bursa)
Bursele europene fluctueaza Actiunile de pe pietele europene au fluctuat ieri, investitorii asteptand discursul presedintelui Federal Reserve (Fed) din SUA, Janet Yellen. Titlurile "Banco Espirito Santo" SA, a doua banca majora din Portugalia, au scazut cu 3,8%, la 42,8 eurocenti. "Rioforte Investments" SA, companie care are o detinere la "Espirito Santo Financial" SA, grupul ce controleaza 20% din "Banco Espirito Santo", trebuia sa achite, ieri, 847 de milioane de euro - datorii pe termen scurt - catre "Portugal... ...continuare.

Bucuresteni imobilizati in scaune cu rotile au manifestat impotriva primariei: «Ne-am saturat sa fim ignorati!»

publicat 2014-07-19 23:45:13 (Libertatea)
Bucuresteni imobilizati in scaune cu rotile au manifestat impotriva primariei: «Ne-am saturat sa fim ignorati!» Cel putin o suta de bucuresteni, imobilizati in carucioare, au infruntat ieri picaturile reci de ploaie si au marsaluit prin Capitala, cerand ca autoritatile sa le creeze conditiile necesare deplasarii in siguranta cu fotoliul rulant. Jurnalista Dana Anton a pregatit pancarte pentru a-si arata supararea Bucurestenii imobilizati in scaune cu rotile si-au strigat, ieri, nemultumirile Doi tineri parinti au participat si ei la mars alaturi de baietelul lor imobilizat intr-un fotoliu rulant... ...continuare.

ANIMATIE GRAFICA 3D. Sistemul sol-aer tip BUK poate dobori un avion si la 20.000 de metri altitudine, in doar 5 minute

publicat 2014-07-18 19:45:23 (ProTV)
ANIMATIE GRAFICA 3D. Sistemul sol-aer tip BUK poate dobori un avion si la 20.000 de metri altitudine, in doar 5 minute Generalul in rezerva Decebal Ilina a analizat pentru Stirile ProTV conditiile in care sistemul tip BUK ar fi putut lovi aeronava Malaysia Airlines. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

hala trandafirul tuica dermatologie alergic irlanda descarcerare liceu metale campionatul mondial chiriches liga profesionista de fotbal medias profesor de fizica politia locala aaas arval aflarea maramures ajutor umanitar emailurile neta energia zalau covrigi lazarut online sport kangoo gimnastica ritmica evaluarea competentelor lingvistice cretu poiana lacului ramona gabor prahova mai multe dragusanu ultima armani rata somajului oroscopul zilei scarlat laura constanta acnee ciclul cauzele tudor n gaesti chloe salaj