Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cand va anunta Banca Nationala ca aurul Romaniei a ajuns in siguranta acasa?

publicat 2014-11-24 00:00:06 (Bursa)
Cand va anunta Banca Nationala ca aurul Romaniei a ajuns in siguranta acasa? Stirile despre aur din presa internationala a ultimelor luni au fost, aproape exclusiv, concentrate pe declinul major al pretului sau exprimat in dolari. Aceasta tendinta, care ridica destule semne de intrebare, nu impiedica o serie de banci centrale importante sa actioneze contrar opiniei generale. "Banca Olandei si-a ajustat politica de repartizare a stocului de aur si a transferat aur din Statele Unite in Olanda pentru o repartizare mai echilibrata", se arata intr-un comunicat de presa de... ...continuare.

Pilotul elicopterului prabusit ieri a intrat in a doua operatie

publicat 2014-11-22 12:30:02 (Antena3)
Pilotul elicopterului prabusit ieri a intrat in a doua operatie Pilotul elicopterului prabusit ieri la Sibiu a intrat in a doua operatie la Spitalul de Arsi din Bucuresti. Starea lui este stabila, dar medicii sunt rezervati in ceea ce priveste sansele lui de... ...continuare.

Comisia Etica a TVR s-a autosesizat in cazul reflectarii protestelor din 14 noiembrie la Stirile TVR

publicat 2014-11-21 18:30:37 (Mediafax)
Comisia Etica a TVR s-a autosesizat in cazul reflectarii protestelor din 14 noiembrie la Stirile TVR Comisia de Etica si Arbitraj a Societatii Romane de Televiziune (SRTv) s-a autosesizat si va analiza modul in care au fost reflectate protestele din 14 noiembrie in emisiunile de stiri ale TVR, a declarat vineri, pentru MEDIAFAX, Horia Grusca, presedintele Comisiei. ...continuare.

Comisia Etica a TVR s-a autosesizat in cazul reflectarii protestelor din 14 noiembrie la Stirile TVR

publicat 2014-11-21 18:30:05 (Gandul)
Comisia Etica a TVR s-a autosesizat in cazul reflectarii protestelor din 14 noiembrie la Stirile TVR Comisia de Etica si Arbitraj a Societatii Romane de Televiziune (SRTv) s-a autosesizat si va analiza modul in care au fost reflectate protestele din 14 noiembrie in emisiunile de stiri ale TVR, a declarat vineri, pentru MEDIAFAX, Horia Grusca, presedintele Comisiei. ...continuare.

Dupa o saptamana, Comisia Etica a TVR s-a autosesizat in cazul reflectarii protestelor din 14 noiembrie la Stirile TVR

publicat 2014-11-21 18:15:04 (Gandul)
Dupa o saptamana, Comisia Etica a TVR s-a autosesizat in cazul reflectarii protestelor din 14 noiembrie la Stirile TVR Comisia de Etica si Arbitraj a Societatii Romane de Televiziune (SRTv) s-a autosesizat si va analiza modul in care au fost reflectate protestele din 14 noiembrie in emisiunile de stiri ale TVR, a declarat vineri, pentru MEDIAFAX, Horia Grusca, presedintele Comisiei. ...continuare.

Lukacsi: Stirile TVR au relatat toate protestele din campania electorala. Se incearca discreditarea mea

publicat 2014-11-21 02:00:09 (Mediafax)
Lukacsi: Stirile TVR au relatat toate protestele din campania electorala. Se incearca discreditarea mea Directorul Stirilor TVR, Claudiu Lukacsi, a declarat joi noaptea, pentru MEDIAFAX, ca toate protestele din perioada campaniei electorale au fost prezentate in toate jurnalele de stiri ale TVR, precizand ca are convingerea ca in prezent se incearca discreditarea sa si inlocuirea sa din functie. ...continuare.

Frumoasa asta fura meserie de la Busu

publicat 2014-11-20 23:45:15 (Libertatea)
Frumoasa asta fura meserie de la  Busu Busu si Magda Palimariu au primit colegi noi, dupa plecarea lui Victor Slav de la "Vremea" PRO TV, iar printre ei, o fata frumoasa foc: Ramona Pauleanu. Nu este un chip strain telespectatorilor, fiindca apare pe sticla de trei ani, ca reporter la stiri. Ramona Pauleanu se imparte, de trei luni, intre stirile PRO TV si rubrica «Vremea» Busu Publicitate Ramona vine din Bai­­­­­­­­coi si pastreaza in­ca, la 29 de ani, convingerea ca poate schim­ba lumea in bine, fie si in-tr-o mica... ...continuare.

"Votul din diaspora, cea mai mare eroare a lui Ponta". Politologul Cristian Parvulescu a analizat alegerile la Stirile Pro TV

publicat 2014-11-17 21:00:21 (ProTV)
"Votul din diaspora, cea mai mare eroare a lui Ponta". Politologul Cristian Parvulescu a analizat alegerile la Stirile Pro TV Andreea Esca a discutat in platoull Stirilor Pro TVrezultatul alegerilor prezidentiale cu politologul Cristian Parvulescu. ...continuare.

Ion Iliescu sustine ca este nevoie de un Congres extraordinar al PSD. Dan Sova ii cere demisia lui Liviu Dragnea

publicat 2014-11-17 14:00:27 (ProTV)
Ion Iliescu sustine ca este nevoie de un Congres extraordinar al PSD. Dan Sova ii cere demisia lui Liviu Dragnea Presedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, a declarat, luni, pentru Stirile PRO TV, ca partidul are nevoie de un congres extraordinar si ca rezultatul alegerilor prezidentiale se datoreaza si unor greseli comise de Victor Ponta. ...continuare.

Supravietuirea marilor banci internationale depinde de manipularea pietelor?

publicat 2014-11-14 00:00:03 (Bursa)
Supravietuirea marilor banci internationale depinde de manipularea pietelor? Stirile din ultimele zile, privind amenzile aplicate unor mari banci internationale pentru manipularea pietelor valutare, ar fi trebuit sa ne sporeasca increderea in capacitatea autoritatilor de a asigura conditiile unei competitii corecte. Dar daca "supraveghetorii" incurajeaza aceste practici, iar, uneori, participa activ si ei la crearea unui mediu care sa ofere iluzia normalitatii si lichiditatii suficiente? Pe site-ul Zerohedge au aparut, inca din 2009, speculatii privind manipularea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

croitor eures nivelul barlad cismigiu fraude bancare majorarea pensiilor violenta in familie antena stars farmacii ministerul finantelor publice burlacita ndul proprietatea certej alocatiile cei mai mari sani andreea berecleanu noua dacie falsificator giuse autostrada soarelui isarescu oana paveluc tipu saveni amnistia si gratierea kombat afacere tudor ciuhodaru orastie josh hutcherson nefumator revista ciao casuneanu marius dragomir manageri de spitale premiile academiei nicolae guta maria ciobanu smith zvonuri leonard doroftei israel alin constantin diaree eclipsa desire ianuarie 2008 lidl baneasa