Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Leo Grozavu vrea sa plece si l-a enervat pe patronul Iftime: "Gasim altceva! Nu fac dragoste cu sila, ca doar nu facem violuri!"

publicat 2015-05-27 10:30:19 (Gazeta-Sporturilor)
Leo Grozavu vrea sa plece si l-a enervat pe patronul Iftime: Gasim altceva! Nu fac dragoste cu sila, ca doar nu facem violuri! Aflat la final de contract cu FC Botosani, Leo Grozavu, antrenorul principal al gruparii si totodata cel mai longeviv tehnician al Ligii I, a declarat ieri ca meciul cu Viitorul Constanta ar putea fi ultimul pe banca formatiei locale.  Înaintea antrenamentului de ieri, Leo Grozavu i-a lasat pe elevii sai fara cuvinte, spunîndu-le acestora ca sînt sanse sa nu-si reînnoiasca angajamentul scadent în vara. ... ...continuare.

O persoana a fost retinuta in urma perchezitiilor de ieri din Ilfov privind evaziunea fiscala

publicat 2015-05-26 13:30:01 (Bursa)
In urma perchezitiilor efectuate ieri de politistii din Ilfov la persoane banuite de evaziune fiscala, a fost retinuta o persoana si a fost instituit sechestru asigurator asupra a cinci autoturisme, doua terenuri, trei case, precum si pentru 100.000 de lei, arata un comunicat emis de Inspectoratul de Politie al judetului Ilfov. ...continuare.

Unul dintre medicii decorati ieri de Iohannis are dosar penal pentru luare de mita

publicat 2015-05-26 13:15:02 (Bursa)
Medicul Florin Dumitru Catalin Rusu, sef Sectie Clinica Anestezie si Terapie Intensiva de la Spitalul 'Grigore Alexandrescu', care a fost decorat, ieri, de presedintele Klaus Iohannis, alaturi de mai multe cadre medicale, a fost retinut in 2013 si apoi cercetat in libertate pentru luare de mita, potrivit surselor din presa. ...continuare.

Actualitate - Instanta Suprema: Masinile parcate ilegal nu mai pot fi ridicate

publicat 2015-05-26 00:00:08 (Curierul-National)
Actualitate - Instanta Suprema: Masinile parcate ilegal nu mai pot fi ridicate Înalta Curte de Casatie si Justitie a suspendat ieri ridicarea masinilor parcate ilegal pentru ca se considera ca aceasta masura afecteaza dreptul de proprietate a cetateanului. Decizia instantei supreme a fost luata in cadrul sedintei de ieri &icir ...continuare.

Un fotbalist de la Steaua s-a insurat ieri in secret! Vezi aici cum arata mireasa cu 16 ani mai tanara! Ce bomba sexy si-a luat!

publicat 2015-05-24 14:15:01 (CanCan)
Un fotbalist de la Steaua s-a insurat ieri in secret! Vezi aici cum arata mireasa cu 16 ani mai tanara! Ce bomba sexy si-a luat! Ieri, Iulian Miu s-a dus iubita de 23 de ani la altar. Fostul stelist si Mihaela au avut o petrecere fastuoasa, la care au participat peste 200 de persoane. Mireasa a purtat o rochie simpla, in care a fost insa extrem de sexy. ...continuare.

Mars in chiloti pentru egalitate | Asa au inteles homosexualii si lesbienele sa-si ceara drepturile

publicat 2015-05-24 00:00:08 (Libertatea)
Mars in chiloti pentru egalitate | Asa au inteles homosexualii si lesbienele sa-si ceara drepturile Ieri, Marsul Diversitatii, ajuns la a zecea editie, a colorat Capitala, homosexualii si lesbienele defiland fix prin centrul orasului. Inedit fata de anul trecut este ca unii dintre participanti nu s-au mai obosit sa se imbrace... Unii dintre participantii la Marsul Diversitatii au fost mai mult dezbracati decat imbracati Unii dintre participantii la Marsul Diversitatii au fost mai mult dezbracati decat imbracati Pe tocuri de 15 cm: asa s-a prezentat un homosexual la parada de ieri... ...continuare.

FIICELE LUI GABRIEL COTABITA pun capat zvonurilor: "Este ILEGAL sa deconectezi un pacient de la aparate". Ultimele noutati

publicat 2015-05-23 17:30:03 (Evenimentul-Zilei)
FIICELE LUI GABRIEL COTABITA pun capat zvonurilor: "Este ILEGAL sa deconectezi un pacient de la aparate". Ultimele noutati Aela, Milena si Eliza spun ca stirile despre tatal lor nu au fost verificate ...continuare.

Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri

publicat 2015-05-23 12:00:57 (Realitatea-TV)
Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri Guvernul Republicii Moldova si-a exprimat sprijinul pentru un proiect de lege care vizeaza modificarea Codului Audiovizualului pentru a interzice toate stirile rusesti si continutul de analiza politica in aceasta limba, a anuntat vineri biroul de presa al Guvernului de la Chisinau. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1

publicat 2015-05-23 12:00:50 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1 Atunci cand vrei un telefon super performant la pret...ceva mai bland, primul gand ar trebui sa iti fuga la Nexus de la Google. Da, stiu Nexus 6 e putin mai scump decat ne asteptam, dar si asa...e acolo! ...continuare.

Eveniment - Valcov va fi judecat in arest preventiv

publicat 2015-05-23 00:00:11 (Curierul-National)
Eveniment - Valcov va fi judecat in arest preventiv Înalta Curte de Casatie si Justitie a decis ieri ca fostul ministru al Finantelor, Darius Valcov, sa fie judecat in arest preventiv, decizia nefiind insa definitiva.Instanta suprema a analizat ieri legalitatea si temeinicia masurilo ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »