Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba

publicat 2016-02-06 21:30:02 (CanCan)
Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba Actorul Florin Busioc si-a facut o cariera la PROTV in rol de prezentator la Meteo. Job-ul acesta i s-a potrivit cel mai bine, astfel ca il regasim si astazi dupa Stirile de la ora 19.  Dar, in pozele astea, il mai recunoasteti? ...continuare.

Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie!

publicat 2016-02-05 20:30:01 (Antena-1)
Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie! Iti doresti o cariera in televiziune? Vrei sa fii in mijlocul evenimentelor sau pur si simplu sa prezinti stirile? Poate sa ai propria ta emisiune sau sa prezinti vremea? ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-05 17:30:20 (Gandul)

In prima runda, Binomul Dragnea-DNA l-a invins pe Gabriel Oprea

publicat 2016-02-04 00:15:19 (Evenimentul-Zilei)
In prima runda, Binomul Dragnea-DNA l-a invins pe Gabriel Oprea Gabriel Oprea a ramas, ieri, fara imunitate. PSD si UNPR ar putea semna astazi protocolul privind aliantele de la alegerile locale, dupa ce ieri liderii celor doua partide au purtat mai multe discutii ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-03 19:45:19 (Gandul)

Pro TV a ajuns primul. Dupa Observatorul Antenei 1

publicat 2016-02-03 15:15:02 (Antena3)
Pro TV a ajuns primul. Dupa Observatorul Antenei 1 Colegii nostri de la Pro Tv ar trebui sa mai deschida un dictionar. Ieri, pe 2 februarie, au difuzat la Stirile Pro Tv "Primul interviu acordat presei din Romania de Barnevernet". "Primul" inseamna ca nu a mai... ...continuare.

A fost condamnat la moarte si a asteptat pedeapsa 37 de ani. Ieri a primit o veste soc

publicat 2016-02-03 14:30:39 (Realitatea-TV)
A fost condamnat la moarte si a asteptat pedeapsa 37 de ani. Ieri a primit o veste soc Un detinut din Georgia, SUA, a petrecut 37 de ani pe "culoarul mortii", sperand ca pedeapsa sa va fi comutata in inchisoare pe viata. Ieri, cand nimeni nu se mai astepta la asa ceva, omul a fost executat. ...continuare.

Televiziunile Antena Group, peste ZECE MILIOANE de telespectatori in ianuarie

publicat 2016-02-02 19:15:01 (Antena-1)
Televiziunile Antena Group, peste ZECE MILIOANE de telespectatori in ianuarie Prima luna a lui 2016 aduce pozitii de top televiziunilor din Intact Media Group. Divizia TV conduce clasamentul pe intervale orare importante si pe targeturile care conteaza. Peste zece milioane de romani au urmarit in ianuarie, timp de cel putin un minut, in Whole Day, productiile de divertisment si life-style, stirile si talk-show-urile, precum si serialele posturilor IMG ...continuare.

Andreea Esca isi pregateste plecarea de la PRO Tv. Ce a dat-o de gol

publicat 2016-02-02 17:00:49 (Romania-TV)
Andreea Esca isi pregateste plecarea de la PRO Tv. Ce a dat-o de gol Vedeta incontestabila a postului de televiziune PRO Tv pare sa se gandeasca serios la o schimbare d emacaz in 2016. Mai multe semne arata ca Andreea Esca isi pregateste plecarea de la PRO Tv, televiziunea la care prezinta stirile din prima zi de emisie, 1 Decembrie 1995. ...continuare.

Isi pregateste Andreea Esca plecarea de la PRO TV? Ce o da de gol

publicat 2016-02-02 16:45:43 (Realitatea-TV)
Isi pregateste Andreea Esca plecarea de la PRO TV? Ce o da de gol Vedeta incontestabila a postului de televiziune PRO TV pare sa se gandeasca serios la o schimbare de macaz in 2016. Mai multe semne arata ca Andreea Esca isi pregateste plecarea de la PRO TV, televiziunea la care prezinta stirile din prima zi de emisie, 1 Decembrie 1995. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »