Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

PASTE 2014. Lista cu toate informatiile de care ai nevoie: RETETE, TRADITII SI PROGRAM

publicat 2014-04-19 17:45:22 (ProTV)
PASTE 2014. Lista cu toate informatiile de care ai nevoie: RETETE, TRADITII SI PROGRAM Pentru a va face mai usoara navigarea printre toate stirile si informatiile de care aveti nevoie cu ocazia acestei sarbatori, va punem la dispozitie o lista cu cele mai importante link-uri. ...continuare.

Stirile zilei: ZF Corporate, 17 aprilie

publicat 2014-04-17 17:00:32 (Ziarul-Financiar)
Stirile zilei: ZF Corporate, 17 aprilie Banci&AsigurariMai multe detaliiCurs valutar:Burse&Fonduri Mutuale Mai multe detalii Energie Mai multe detalii Auto&Transporturi Mai multe detalii Business Construct Mai multe detalii Pharma Bugetul pentru programul national de tratament al hemofiliei si talasemiei creste cu aproape 81 la suta, iar aproape 160 de persoane sub 18 ani vor beneficia pentru prima data de tratament profilactic, in valoare de 90.000 de lei pe an pentru fiecare pacient. Mai multe detalii Business Hi-Tech Business... ...continuare.

Cum vom folosi Facebook-ul pe post de portofel electronic

publicat 2014-04-16 15:45:34 (Realitatea-TV)
Cum vom folosi Facebook-ul pe post de portofel electronic Facebook devine, pe zi ce trece, o componenta tot mai importanta a vietii de zi cu zi. Dincolo de discutiile cu prietenii, de stirile, imaginile si informatiile inedite pe care le aflam de pe reteaua de socializare, in curand vom putea folosi Facebook-ul si pe post de portofel electronic. Facebook devine, pe zi ce trece, o componenta tot mai importanta a vietii de zi cu zi. Dincolo de discutiile cu prietenii, de stirile, imaginile si informatiile inedite pe care le aflam de pe reteaua de... ...continuare.

'Romania ar putea accesa din nou pietele externe de capital'

publicat 2014-04-16 11:15:05 (Bursa)
Ministrul delegat pentru buget, Liviu Voinea, a declarat ieri, citat de Bloomberg, ca tara noastra ar putea accesa din nou piata internationala de capital in acest an, in masura in care conditiile o vor permite, chiar daca, dupa emisiunea de obligatiuni europene lansata ieri (ce a atras 1,25 miliarde euro), Romania si-a acoperit complet necesitatile de finantare pentru acest an. ...continuare.

Reprosuri dupa 30 de ani » Dinamovistii au sarbatorit ieri cea mai mare performanta din istoria clubului

publicat 2014-04-12 10:45:18 (Gazeta-Sporturilor)
Reprosuri dupa 30 de ani » Dinamovistii au sarbatorit ieri cea mai mare performanta din istoria clubului Ros-albii au sarbatorit ieri printr-un material special dedicat pe site-ul oficial, fcdinamo.ro, 30 de ani de la cea mai mare performanta din istoria gruparii, primul meci, cu Liverpool, din semifinalele Cupei Campionilor Europeni. "Ciinii" au pierdut pe Anfield Road, 0-1, prin golul cu capul al lui Samuel Lee, "cel mai pitic jucator de pe teren", cum spunea Ion Marin. "Arbitrii au permis jocul dur al englezilor", s-a confesat "Sapaliga". ... ...continuare.

Gata cu anonimii la telefon. Cartelele pre-pay se cumpara DOAR cu buletinul

publicat 2014-04-10 16:15:26 (Realitatea-TV)
Gata cu anonimii la telefon. Cartelele pre-pay se cumpara DOAR cu buletinul Toti cei care folosesc cartele pre-pay vor fi nevoiti sa depuna un document de identitate la operatorul de telefonie mobila. Potrivit ministrului Justitiei, Robert Cazanciuc, care a adoptat acest proiect, operatorii de telefonie mobila trebuie sa trimita notificari catre toti utilizatorii. Potrivit stirile.tvr.ro, regula ar urma sa se aplice in termen de sase luni de la intrarea in vigoare a legii, altfel "operatorul de telefonie mobila va sista serviciul pana cand denuntatorul certelei o va... ...continuare.

"Lumea lui Banciu", peste stirile Antenei 3

publicat 2014-04-10 12:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Lumea lui Banciu, peste stirile Antenei 3 B1 TV s-a situat, aseara, pe primul loc in topul audientelor pe piata televiziunilor de stiri. ...continuare.

NOUL evz.ro: 1,1 MILIOANE de afisari ieri. Noi schimbari in ZONA de COMENTARII. Construim mai departe impreuna!

publicat 2014-04-09 20:45:08 (Evenimentul-Zilei)
NOUL evz.ro: 1,1 MILIOANE de afisari ieri. Noi schimbari in ZONA de COMENTARII. Construim mai departe impreuna! Noul evz.ro a inregistrat ieri un record de audienta de la lansare. Conform SATI, numarul afisarilor a depasit 1,1 milioane ieri, noul evz.ro depasind duminica la acest capitol stirileprotv.ro. ...continuare.

Andreea Esca, pusa sa aleaga intre PRO TV si Adrian Sarbu

publicat 2014-04-08 13:00:39 (Romania-TV)
Andreea Esca, pusa sa aleaga intre PRO TV si Adrian Sarbu Andreea Esca a fost pusa de noua conducere a PRO TV de a alege daca va continua sa prezinte stirile celei mai mari televiziuni din Romania sau se va alatura mentorului ei, Adrian Sarbu. ...continuare.

Ponturi incredibile in ziarul de ieri! Ai cumparat Gazeta?

publicat 2014-04-08 13:00:30 (Gazeta-Sporturilor)
Ponturi incredibile in ziarul de ieri! Ai cumparat Gazeta? Dupa ce vineri Dan Chilom v-a oferit o cota de 6.00 la meciul Vaslui - Viitorul, pronostic 2 solist, ieri a fost intr-adevar spectacol in pagina Gazetei. Tot Dan Chilom v-a propus un scor exact la meciul Juventus - Livorno (2:0), cota fiind 6.36! Tipsterii nostri au mai propus alte 5 ponturi, toate corecte. Pagina de ieri poate fi considerata una dintre cele mai bune de cind noi va oferim pronosticuri. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

modelu bolt calarasi accident in italia razi si castigi campulung muscel amnistie si gratiere accident rutier andreea manta schimbarea farmacii accidente auto venus blocul anal accidente de circulatie inundatii stare civila colegi balbaieli horoscopul sarea copil de 2 ani upc romania alin popescu localizare accidente de masina bogata statutul cadrelor gabriel serb alexandra stan scoala 19 accidente rutiere fibra optica mircea badea ukraina somn suceava accidentul tismaneanu rezultate evaluare nationala 2014 emisiunea acid hialuronic fratele chilian ateneu sport electronic actiuni fondul proprietatea dolj ulei de rapita