Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL

publicat 2015-08-01 22:00:12 (Romania-TV)
4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL Oamenii care si-au inceput viata sexuala inainte de scandalul in care a fost implicat Bill Clinton isi aduc aminte de zilele in care sexul oral era un subiect tabu. Acum, auzim si citim despre sexul oral pe net sau la stirile de noapte. ...continuare.

Conducea de 20 de ani fara permis

publicat 2015-08-01 00:00:13 (Libertatea)
Conducea de 20 de ani fara permis Politistii de la Rutiera din Capitala au depistat ieri in trafic, la volanul unei dubite, un barbat din Dolj, care nu a avut niciodata permis de conducere. Foto simbol Publicitate Omul in varsta de 40 de ani le-a povestit agentilor ca a facut de vreo trei ori scoala de soferi, insa de fiecare data a picat la examenul scris. Asa ca si-a spus ca va conduce fara carnet pana va fi prins. Politistii de la Circulatie au facut, ieri dimineata, o razie pentru a-i depista pe soferii care depasesc... ...continuare.

Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala

publicat 2015-07-31 19:45:01 (Antena3)
Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala Fostul agent KGB Alexander Litvinenko a fost otravit cu poloniu cu sprijinul statului rus. Este una dintre concluziile anchetei facute in acest caz in ultimii 9 ani, transmit stirile TVR. Avocatul politiei... ...continuare.

Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct

publicat 2015-07-30 21:00:13 (Romania-TV)
Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct Stirile meteo prezentate, joi, in direct la PRO TV au oferit telespectatorilor hohote de ras. Harta cu temperaturi a aratat o caldura insuportabila in toata tara, mai ales la Buzau. Conform prezentatoarei, buzoienii au avut de suportat azi nici mai mult, nici mai putin, de 328 de grade. Asa cum era de asteptat, gafa a fost taxata pe site-urile de socializare. ...continuare.

A murit un mare om de televiziune | VIDEO

publicat 2015-07-30 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Pe vremea lui Ceausescu, jurnalistul suferise un preinfarct in timp ce prezenta stirile. A fost singura data cand Telejurnalul a fost intrerupt in mod exceptional. ...continuare.

La 26 de ani, frumoasa asistenta a salvat sute de vieti! Serviciul de Ambulanta din Romania a sarbatorit ieri 109 ani de la infiintare

publicat 2015-07-28 23:45:12 (Libertatea)
La 26 de ani, frumoasa asistenta a salvat sute de vieti! Serviciul de Ambulanta din Romania a sarbatorit ieri 109 ani de la infiintare Lucreaza pe salvare in Giurgiu si a defilat ieri, impreuna cu colegii, prin centrul Capitalei cu ocazia Zilei Nationale a Ambulantei din Romania, care a implinit 109 de ani. Emanuela Georgescu are mai putin de un sfert din varsta institutiei, fiind unul dintre cei mai tineri ambulantieri din tara. Emanuela Georgescu e cea mai tanara angajata a Serviciului de Ambulanta Giurgiu Zeci de ambulante au defilat pe strazile din centrul Capitalei Publicitate Ieri, centrul Capitalei a fost asaltat de... ...continuare.

100 de minute. CSM, sesizat pentru inca un caz de viol difuzat de Antena 3

publicat 2015-07-28 18:45:01 (Antena3)
Ieri observam ca CSM reactioneaza abia dupa ce Antena 3 mai prezinta cate un caz de viol in care victima acuza si abuzurile autoritatilor. Am prezentat zilnic astfel de cazuri. Ieri vorbeam despre avocatul... ...continuare.

Pietele din China, in cel mai puternic declin din ultimii opt ani

publicat 2015-07-28 00:00:03 (Bursa)
Pietele din China, in cel mai puternic declin din ultimii opt ani Bursele din China au scazut, ieri, cu peste 8%, acesta fiind cel mai important declin din ultimii opt ani, chiar daca Executivul chinez a anuntat recent o serie de masuri menite sa opreasca prabusirea pietelor locale. Declinul de ieri a venit in conditiile in care investitorii speculeaza ca economia Chinei incetineste tot mai mult. Titlurile companiei petroliere "PetroChina" Co. s-au depreciat cu 10%, la 12,37 yuani, iar cele ale societatii financiare "China Vanke" Co. - cu 7,9%, la 14,20... ...continuare.

Mass-media s-a trezit ieri sa-l atace pe seful ASF

publicat 2015-07-28 00:00:03 (Bursa)
Mirata peste poate ca Misu Negritoiu, presedintele Autoritatii de Supraveghere Financiara (ASF) nu raspunde acuzatiilor ca, in 2003 si 2004 (pe atunci director executiv al ING Wholesale Banking Romania vechea denumire a bancii ING) a incalcat embargoul SUA asupra Iranului, realitatea TV exclama, ieri, ca 'Uite! A trecut o ora intreaga si Misu tace!' ...continuare.

Recunosti vedeta?

publicat 2015-07-25 00:00:03 (Click)
Recunosti vedeta? Recunosti vedeta? Suntem obisnuiti s-o vedem in costum, prezentand Stirile Pro TV de la ora 5. In timpul liber insa, vedeta isi dezvaluie adevaratul farmec in tinute vaporoase si e una dintre cele mai frumoase blonde de la noi. Stii despre cine e vorba? ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 11 12 Pag. urmatoare »