Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urm. »

Inca doi «grei» dupa gratii. Cine urmeaza?

publicat 2015-01-31 23:45:12 (Libertatea)
Inca doi «grei» dupa gratii. Cine urmeaza? Directia Nationala Anticoruptie continua sa recruteze detinuti din randul politicienilor si al afaceristilor. Ieri, in arestul Politiei Capitalei au aparut doi noi "chiriasi" cu nume rasunatoare si tot ieri a iesit la iveala ca "greii" au inceput sa se toarne intre ei, sperand sa scape astfel de pedeapsa... Alin Cocos (stanga) si A. Videanu Publicitate Degeaba s-a batut cu pumnii in piept ca va aduce dovezi in favoarea lui. Adriean Videanu, fost primar al Capitalei si fost ministrul al... ...continuare.

SOC. Liviu Varciu va prezenta stirile de la pupitrul Antenei 1 FOTO

publicat 2015-01-30 15:45:14 (Romania-TV)
SOC. Liviu Varciu va prezenta stirile de la pupitrul Antenei 1 FOTO Liviu Varciu are parte de cea mai tare provocare din viata lui! Artistul schimba macazul si va prezenta stirile. In noua ipostaza il vedeti incepand de sambata si duminica de la ora 20.00, numai la Antena 1. ...continuare.

Facebook a avut 1,39 miliarde de utilizatori activi in 2014

publicat 2015-01-30 15:30:24 (Ziarul-Financiar)
Facebook a avut 1,39 miliarde de utilizatori activi in 2014 Citeste si: Facebook a lansat Facebook Lite, o versiune a aplicatiei de Android pentru telefoane modeste si retele 2G Un News Feed mai curat: Facebook va marca si penaliza stirile fictive si concursurile frauduloase Facebook Messenger testeaza o functie pentru transcrierea mesajelor vocale in forma text Facebook a anuntat rezultatele financiare pentru ultimul trimestru al lui 2014 si implicit rezulatele pe intregul an. In ciuda faptului ca in ultima perioada au aparut tot felul de alternative... ...continuare.

Sinteza Zilei cu Mihai Gadea si Stirile orei 12, lidere de piata in data de 29 ianuarie

publicat 2015-01-30 13:30:03 (Antena3)
Sinteza Zilei cu Mihai Gadea si Stirile orei 12, lidere de piata in data de 29 ianuarie Emisiunea realizata de Mihai Gadea a fost in seara zilei de 29 ianuarie cel mai urmarit program tv din Romania, in intervalul sau orar, cu o medie de 7.3% rating si 15.4% cota de piata, depasind inclusiv productiile... ...continuare.

INCREDIBIL! Liviu VARCIU va prezenta stirile la Antena 1

publicat 2015-01-29 14:30:11 (Libertatea)
INCREDIBIL! Liviu VARCIU va prezenta stirile la Antena 1 Vi l-ati imaginat vreodata pe Liviu Varciu la pupitrul unei emisiuni de stiri? Ei, bine, veti avea ocazia sa-l vedeti de acum in aceasta postura, la Antena 1, in fiecare sambata si duminica de la ora 20.00, atunci cand Varciu va prezenta un buletin de stiri, ce-i drept, mondene. Publicitate Liviu Varciu le va aduce telespectatorilor Antena 1 cele mai proaspete stiri din lumea showbiz-ului autohton. Mai exact, el va prezenta din 31 ianuarie, in fiecare sambata si duminica, emisiunea "Star... ...continuare.

Incredibil! Unde si-a ascuns banii un pensionar din Dambovita. Hotii i-au tot ce a strans intr-o viata

publicat 2015-01-28 09:45:11 (Libertatea)
Incredibil! Unde si-a ascuns banii un pensionar din Dambovita. Hotii i-au tot ce a strans intr-o viata Un batran de 82 de ani din judetul Dambovita a ramas fara toata tot ce-a strans din pensie, dupa ce a fost calcat de hoti. Publicitate Doi indivizi, un barbat si o femeie, i-au furat 36.000 de lei. Batranul tinea banii ascunsi intr-o soba pe care nu o mai folosea, informeaza Stirile ProTV. Suspectii au venit la el sub pretextul ca vor sa cumpere trifoi si i-au dat intentionat o bancnota de 500 de lei. Cand batranul le-a dat rest, eu au vazut unde tine banii. Intr-un moment de neatentie, cei... ...continuare.

MFP a imprumutat, ieri, 13,2 milioane de lei de la banci, suplimentar la licitatia de luni

publicat 2015-01-28 00:00:02 (Bursa)
Ministerul Finantelor Publice (MFP) a imprumutat, ieri, 13,2 milioane de lei, suplimentar la oferta de luni, desi isi propusese sa atraga 60 de milioane de lei in cadrul acestei sesiuni. ...continuare.

Interviu cu Dan Negru: "Incep sa simt perioada pubertatii"

publicat 2015-01-27 12:00:39 (Click)
Interviu cu Dan Negru: "Incep sa simt perioada pubertatii" Interviu cu Dan Negru: "Încep sa simt perioada pubertatii" Constantele vietii: divertismentul lui Dan Negru si stirile Andreei Esca. Restul sunt variabile. Restul e timpul care nu iarta pe nimeni. Dan Negru e important, mai ales cand lipses­te. Ne tot intalnim, asa, de inceput de an, sa stam de vorba. D-ale carnavalului. Car­navalul asta care e televizunea. Si remarc un gest al lui. Il face de fiecare data cand plecam din discutie, fiecare spre ale lui. Are o sapca pe care,... ...continuare.

Problema lui Busu: Cum se numea seful statului in toamna anului 1959. Raspunsul este surprinzator

publicat 2015-01-26 15:30:48 (ProTV)
Problema lui Busu: Cum se numea seful statului in toamna anului 1959. Raspunsul este surprinzator Problema lui Busu in 26 ianuarie 2015. Florin Busuioc ne-a testat umorul inteligenta si capacitatea de gandi neconventional, luni dimineata, la Stirile Pro TV de la ora 07:00 ...continuare.

Mouse-Box - un prototip interesant de PC "ascuns" intr-un mouse

publicat 2015-01-26 14:00:20 (Hit)
Mouse-Box - un prototip interesant de PC ascuns intr-un mouse Se tot vorbeste despre disparitia PC-ului, despre era post-PC si despre vanzarile in declin ale acestui segment de produse dar, aproape cu aceeasi cadenta cu care vin stirile pe aceste teme, ajung online si noi proiecte care propun transformarea PC-urilor in gadgeturi la purtator. Am scris recent despre proiectul micro-PC al celor de la HANNspree, cu Windows 8.1 si iata ca acum revenim cu un prototip chiar mai interesant: Mouse-Box, un PC implementat intr-o carcasa de mouse. Gadgetul, care se... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dansatorul magazin cuvant accident in bucuresti giurgiu certificate verzi acid salariile bugetarilor suceava williams mija arges denise cript fiul gratieri interzisa judet mascati buhusi indemnizatiile hannah radu moldovan un mort si patru raniti mika majoratul romsys tribunalul bucuresti razboaiele rovana plumb beckham crucea rosie vaduve guvernul boc bacalaureatul kids neamt sif4 muntenia viata satului astera tanara transata radauti cristi galbenuse anne marie paris jackson depozitarul bancomate cum sa faci sex de 8 ori pe saptamana nextebank horoscop