Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Acum nasa, pe cand mireasa? Antonia a cununat ieri un cuplu prieten, alaturi de iubitul ei, Alex Velea

publicat 2015-04-26 00:00:20 (Libertatea)
Antonia si Alex Velea si-au cununat ieri doi prieteni, Boier Bibescu si logodnica lui, Alina Vladu.... ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Whatsapp Call vine si pe iPhone, iar Xperia Z4 s-a lansat pe tacute

publicat 2015-04-25 12:00:16 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Whatsapp Call vine si pe iPhone, iar Xperia Z4 s-a lansat pe tacute De-acum poti sa suni pe WhatsApp si de pe iPhone. Conditia este sa faci ultimul update si apoi poti sa-ti suni prietenii care au si ei tot ultima versiune de WhatsApp. ...continuare.

Schimbare de imagine pentru Andreea Esca! FOTO in articol

publicat 2015-04-23 12:30:12 (Libertatea)
Andreea Esca nu a trecut prin multe schimbari de imagine de cand prezinta stirile PRO TV. Pana... ...continuare.

Invingator ieri in primul tur la BRD Trophy, Baghdatis va juca si azi, contra lui Garcia-Lopez » Dependenta de a cistiga

publicat 2015-04-22 13:45:16 (Gazeta-Sporturilor)
Cipriotul, numarul 57 ATP, dar fost 8 în 2006, vorbeste despre cariera sa si despre familie, motivatie si amintiri Marcos Baghdatis a controlat meciul de ieri contra belgianului Steve Darcis, impunîndu-se cu 6-4, 6-2, într-o ora si 25 de minute. ... ...continuare.

MFP a imprumutat ieri 200 de milioane de lei de la banci

publicat 2015-04-21 00:00:03 (Bursa)
Ministerul Finantelor Publice (MFP) a imprumutat ieri 200 de milioane de lei de la bancile comerciale, printr-o licitatie de obligatiuni de stat cu maturitate reziduala de 74 de luni, la un randament mediu de 2,7%. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. LG G4 se "imbraca" in piele, iar Apple urmeaza "sunetul muzicii"

publicat 2015-04-18 11:30:18 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. LG G4 se "imbraca" in piele, iar Apple urmeaza "sunetul muzicii" Cele mai importante stiri din internet si tehnologie, in saptamana 13 - 19 aprilie 2015. ...continuare.

Catalin Tolontan, despre greseala fatala a lui Basescu, ieri la Realitatea TV

publicat 2015-04-18 10:30:17 (Realitatea-TV)
Catalin Tolontan, despre greseala fatala a lui Basescu, ieri la Realitatea TV Catalin Tolontan a scris pe blogul sau, referitor la prestatia lui Traian Basescu, de ieri seara, cand a fost invitat la Realitatea Tv, ca atunci cand "Traian Basescu a pierdut diaogul, fostul presedinte s-a pierdut pe sine, s-a imputinat ca lider. Asa arata emisiunile pe care noi nu le-am avut, iar el le-a pierdut!", a scris jurnalistul pe tolo.ro. ...continuare.

Au pus-o la lucru pe Sfanta Parascheva

publicat 2015-04-16 23:45:23 (Libertatea)
Au pus-o la lucru pe Sfanta Parascheva O noua magistrala de metrou ar urma sa fie finalizata in Capitala. Este vorba de linia 4 Gara de Nord- Straulesti. Ieri, utilajul de sapat, botezat Sfanta Parascheva, a inceput lucrul. Dar doar dupa ce a primit binecuvantarea preotilor. Preotii au sfintit ieri "cartita", care va sapa aproximativ 15 metri pe zi Asa vor arata statiile Laminorului si Straulesti Publicitate Echipamentul Tunnel Boring Machine (TBM), cu numele de Sfanta Parascheva, a fost sfintit ieri de doi preoti in prezenta... ...continuare.

Lovitura pe care a primit-o un barbat din Galati. Ce a aflat despre iubita lui de la Stirile Pro TV

publicat 2015-04-16 18:00:17 (ProTV)
Lovitura pe care a primit-o un barbat din Galati. Ce a aflat despre iubita lui de la Stirile Pro TV Gianina, tanara de 16 ani, din Galati, care si-a abandonat fetita nou-nascuta in maternitate, a fost gasita de politisti. Ea locuia la un barbat, intr-o comuna situata la 30 de kilometri de oras. ...continuare.

Huawei P8: cat de special este noul flagship al chinezilor lansat ieri?

publicat 2015-04-16 13:00:10 (Hit)
Huawei P8: cat de special este noul flagship al chinezilor lansat ieri? Huawei a prezentat, ieri, in cadrul unui eveniment organizat la Londra si care a putut fi urmarit in sistem video stream, noul varf de gama, Huawei P8, dar si un phablet cu dimensiuni generoase, Huawei P8Max (despre care vom vorbi intr-un articol separat). Ce ofera noul Huawei P8 pentru a ajuta producatorul sa iasa in evidenta pe o piata sufocata la propriu de numarul de dispozitive mobile? Am urmarit cu atentie prezentarea sefului Huawei Consumer Business Group, Richard Yu, de ieri, iar... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urmatoare »