Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Politic - Corina Cretu, desemnata comisar european pentru Politica Regionala

publicat 2014-09-11 00:00:32 (Curierul-National)
Jean-Claude Juncker a anuntat, ieri, componenta viitoarei Comisii EuropenePresedintele ales al Comisiei Europene, Jean-Claude Juncker, a anuntat, ieri, nume ...continuare.

Actiunile COMCM, suspendate de la tranzactionare

publicat 2014-09-11 00:00:10 (Bursa)
Autoritatea de Supraveghere Financiara a decis, ieri, suspendarea de la tranzactionare a actiunilor emise de societatea COMCM Constanta (CMCM), pana la clarificarea situatiei existente in companie, potrivit unui comunicat, remis ieri Bursei de Valori Bucuresti. ...continuare.

Experiment Stirile ProTv. Riscurile la care se expun soferii dupa 10 minute cu geamul deschis in centrul Capitalei

publicat 2014-09-10 12:16:04 (ProTV)
Experiment Stirile ProTv. Riscurile la care se expun soferii dupa 10 minute cu geamul deschis in centrul Capitalei Soferii care circula in orasele aglomerate sunt de 15 ori mai expusi la poluare, atunci cand conduc la orele de varf. Asta arata un studiu efectuat in Marea Britanie. ...continuare.

Ce reprezinta si cum se calculeaza PIB-ul?

publicat 2014-09-06 11:15:03 (Antena3)
Ce reprezinta si cum se calculeaza PIB-ul? Cam odata la trei luni, Institutul National de Statistica (INS) publica date despre cresterea economiei romanesti.Stirile rezultate din comunicatele INS ne spun ca "Economia Romaniei a crescut cu ... la suta" in trimestr... ...continuare.

CEL MAI MARE premiu castigat la LOTO

publicat 2014-09-05 09:30:06 (Evenimentul-Zilei)
CEL MAI MARE premiu castigat la LOTO Ieri au avut loc noi extraegri la jocurile loto. Marile premii puse in joc, de 5,4 milioane de euro la 6/49 si peste 3 milioane de euro la Joker nu au fost castigate, dar premiile la categoriile secundare au adus castiguri interesate. Astfel, la categoria a II-a a jocului 6/49 s-au castigat trei premii a cate 52.574,74 lei, acesta fiind si cel mai mare castig de ieri seara. ...continuare.

Ponta l-a desemnat oficial pe Calota ca purtator de cuvant al Guvernului

publicat 2014-09-05 07:30:02 (Bursa)
Premierul Victor Ponta a semnat, ieri, decizia prin care Corneliu Calota, consilier in cadrul Cabinetului Prim-Ministrului, va exercita atributiile de purtator de cuvant al Guvernului. Decizia prim-ministrului a fost publicata ieri seara in Monitorul Oficial. ...continuare.

Antena Stars a obtinut ieri cea mai buna audienta in prime time de la inceputul anului si pana in prezent

publicat 2014-09-04 16:00:03 (Antena3)
Antena Stars a obtinut ieri cea mai buna audienta in prime time de la inceputul anului si pana in prezent Pe toata perioada anului 2014, Antena Stars, singura televiziune axata pe stiri si talk-show-uri mondene a intregistrat cea mai mare crestere de pe piata. Ieri, postul tv si-a mentinut ritmul ascedent si a... ...continuare.

Antena Stars a obtinut ieri cea mai buna audienta in prime time de la inceputul anului si pana in prezent

publicat 2014-09-04 15:15:11 (Antena-1)
Antena Stars a obtinut ieri cea mai buna audienta in prime time de la inceputul anului si pana in prezent Pe toata perioada anului 2014, Antena Stars, singura televiziune axata pe stiri si talk-show-uri mondene a intregistrat cea mai mare crestere de pe piata. Ieri, postul tv si-a mentinut ritmul ascedent si a obtinut cea mai mare valoare de audienta, in prime time, pe publicul comercial. In medie, 69.000 de telespectatori au urmarit programele Antenei Stars, un post tv de nisa, in intervalul 19.00- 23.00. Varful de audienta al zilei de ieri a fost obtinut la ora 22.05, in cadrul showului... ...continuare.

Mari probleme si pentru Adrian Mititelu! Patronul Universitatii Craiova a fost chemat la DIICOT!

publicat 2014-09-03 22:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Mari probleme si pentru Adrian Mititelu! Patronul Universitatii Craiova a fost chemat la DIICOT! Adrian Mititelu si alti doi administratori ai firmelor sale au fost chemati la interogatorii, inainte ca patronul Universitatii Craiova sa fie trimis in judecata.  Stirile ProTV anunta ca Fanel Trandafir si Iancu Craciunoiu au fost adusi azi in fata procurorilor DIICOT, fiind pusi sub acuzare pentru asociere in vederea savirsirii de infractiuni, constituirea unui grup infractional organizat, evaziune fiscala si spalare de bani. ... ...continuare.

PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO

publicat 2014-09-02 15:15:32 (Libertatea)
PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO Un reporter relata linistit de pe marginea unui teren ultimele noutati sportive. In timpul transmisiunii, insa, el s-a trezit cu un obiect in ureche. Reporterul relata linistit stirile cand s-a trezit cu un vibrator in ureche Incident neplacut pentru un prezentator de stiori sportive din Marea Britanie. In timpul unei transmisiuni din exterior, el a trecut printr-o experienta jenanta. in timp ce reporterul prezenta linistit ultimele stiri, un tanar s-a apropiat de el prin spate si a incercat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

explozie iubire ciuleanu tabloidelor depozitarului tintin spitalul judetean de urgenta pacanele hidroelectrica paulo beckham cursuri de formare profesionala cristian ciocan executii actori rusi dna suceava costoiu ajofm dan otil baiat ialomita videc ilfov horoscop sexual mai multe horoscop neamt oracle litoralul pentru toti satu mare arad hunedoara guvernul romaniei volei feminin octavian morariu sector 4 arges reclamanta secund lidia emag ciao botos actiune in forta citigroup buzau daniel odorheiu secuiesc salaj antrefrig