Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urm. »

PUTIN acuza TINERII protestatari, de ieri, din Rusia ca AU FOST PLATIȚI! Ce spune opozitia

publicat 2017-03-27 14:30:03 (Evenimentul-Zilei)
PUTIN acuza TINERII protestatari, de ieri, din Rusia ca AU FOST PLATIȚI! Ce spune opozitia Kremlinul a raspuns la protestele in masa de ieri din toata Rusia, acuzand opozitia ca incurajeaza incalcarea legii si provoaca violente. ...continuare.

Politia l-a audiat pe autorul amenintarii catre redactia GSP » A recunoscut din prima, iar Politia i-a deschis dosar penal!

publicat 2017-03-26 14:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Politia l-a audiat pe autorul amenintarii catre redactia GSP » A recunoscut din prima, iar Politia i-a deschis dosar penal! Ieri, într-o postare pe pagina de facebook, redactorul-sef al Gazetei, Catalin Tolontan, a dezvaluit mesajul de amenintare primit de un jurnalist din partea unei persoane care se recomanda drept suporter dinamovist. Acelasi user a trimis un mesaj similar si pe facebook-ul Gazetei, în care a amenintat toti jurnalistii publicatiei. Ieri, Victor Vrînceanu a fost si a depus o plângere la circa 8 a Politiei Bucuresti. ... ...continuare.

Parcurs de campioni: 16 bilete castigatoare in luna martie! Vezi cum pariem astazi!

publicat 2017-03-25 12:15:06 (Romania-TV)
Parcurs de campioni: 16 bilete castigatoare in luna martie! Vezi cum pariem astazi! Inca o zi, inca un bilet castigator propus ieri de redactia www.pariuri1x2.ro. Ieri am mizat simplu, pe succesul Turciei cu Finlanda, 3 puncte castigate de "ieniceri" inca de la pauza, dar si 2 sau mai multe goluri inscrise de Austria, acasa, cu Moldova. Alaba & co. s-au impus cu 2-0. Astfel, biletul zilei propus ne-a adus castig, pentru a 16-a oara in luna martie! MEGA-PROFIT! ...continuare.

ALARMA de RAZBOI! Rusia, gest SFIDATOR! Ce se intimpla ACUM la GRANIȚA!

publicat 2017-03-25 11:15:02 (Evenimentul-Zilei)
ALARMA de RAZBOI! Rusia, gest SFIDATOR! Ce se intimpla ACUM la GRANIȚA! Daca stirile in privinta mutarilor militare pe care SUA si Rusia le fac in zona Europei de Est si Sud-Est nu dau fiori scepticilor, ultimul anunt aduce o limpezire a planurilor pe care fortele lumii le fac in zona tarii noastre. ...continuare.

Ministerul Finantelor a plasat, ieri, obligatiuni de 327 milioane de lei, la dobanzi de peste 4% pe an

publicat 2017-03-21 00:15:03 (Bursa)
Ministerul Finantelor a plasat, ieri, obligatiuni de 327 milioane de lei, la dobanzi de peste 4% pe an Ministerul Finantelor Publice (MFP) a vandut, ieri, obligatiuni pe zece ani, in valoare de 327 de milioane de lei, la dobanda medie de 4,03% pe an, conform datelor publicate de Banca Nationala a Romaniei (BNR). In cadrul licitatiei anterioare din aceeasi emisiune de obligatiuni, care s-a derulat in perioada 23-24 februarie, statul a imprumutat 345 de milioane de lei, la un randament mediu de 4,07% pe an, cu circa 30% mai mare decat cel obtinut in urma cu sase luni. Licitatia de ieri vine dupa... ...continuare.

SE POATE! Ieri am dat al 12-lea BILET CASTIGATOR din martie. A 13-a varianta "verde" poate fi aceasta!

publicat 2017-03-19 12:15:06 (Romania-TV)
SE POATE! Ieri am dat al 12-lea BILET CASTIGATOR din martie. A 13-a varianta "verde" poate fi aceasta! Biletul zilei propus ieri de www.pariuri1x2.ro de ieri a "solicitat" cel putin 2 goluri marcate in meciurile Bilbao - Real Madrid si Bordeaux - Montpellier. Madrielnii s-au impus cu 2-1, in timp ce Bordeaux si-a adjudecat lejer cele 3 puncte, dupa un succes cu 5-1. Am mizat si peste 2 goluri cu handicap asiatic la meciul dintre NY City si Montreal Impact. Confruntarea s-a incheiat nedecis, scor 1-1, dar pariul nu a fost pierdut, miza fiindu-ne returnata, datorita includerii pe bilet a... ...continuare.

Țiriac se revolta dupa revenirea Mariei Șarapova in circuit!

publicat 2017-03-18 11:45:03 (Gazeta-Sporturilor)
Țiriac se revolta dupa revenirea Mariei Șarapova in circuit! Revenirea Mariei Șarapova tine capul de afis în stirile despre tenis din presa mondiala. Rusoaica a primit un wild-card si pentru turneul de la Madrid, detinut de Ion Țiriac.  Omul de afaceri român a recunoscut ca el s-a opus participarii acesteia la acest turneu, însa decizia finala nu îi apartine lui, ci organizatorului. ... ...continuare.

EXCLUSIV Becali, inca un asalt pe piata transferurilor! Oferta de ultima ora pentru un alt jucator al unei rivale din play-off. L-ar putea lua gratis!

publicat 2017-03-17 13:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Becali, inca un asalt pe piata transferurilor! Oferta de ultima ora pentru un alt jucator al unei rivale din play-off. L-ar putea lua gratis! Stephane Acka si-a reziliat ieri contractul cu CS U Craiova dupa 3 ani în care a activat în tricoul oltenilor. Stoperul ivorian de 26 de ani nu duce lipsa de oferte. Sursele GSP.RO sustin ca prima propunere pe care a primit-o a fost chiar din partea Stelei. Ieri, oficialii vicecampioanei s-au interesat de serviciile acestuia si chiar i-au facut o oferta concreta. ... ...continuare.

EXCLUSIV Steaua muta serios pe piata transferurilor! A pus ochii pe un jucator important de la o rivala din play-off

publicat 2017-03-17 13:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Steaua muta serios pe piata transferurilor! A pus ochii pe un jucator important de la o rivala din play-off Stephane Acka si-a reziliat ieri contractul cu CS U Craiova dupa 3 ani în care a activat în tricoul oltenilor. Stoperul ivorian de 26 de ani nu duce lipsa de oferte. Sursele GSP.RO sustin ca prima propunere pe care a primit-o a fost chiar din partea Stelei. Ieri, oficialii vicecampioanei s-au interesat de serviciile acestuia si chiar i-au facut o oferta concreta. Jucatorul a ezitat sa ofere un raspuns clar, mai având câteva propuneri interesante. ... ...continuare.

Presedintele "Ordinului Jurnalistilor" de la Vatican: " Incepand de astazi, am terminat cu jurnalistii''

publicat 2017-03-17 11:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Presedintele "Ordinului Jurnalistilor" de la Vatican: " Incepand de astazi, am terminat cu jurnalistii'' Cardinalul Pietro Paolin, secretar de Stat al Vaticanului, a sfintit joi noul sediu al Ordinului Jurnalistilor, punandu-l sub ocrotirea Fecioarei Maria. Apoi s-a adresat Consiliului National al Ordinului scotand in relief ''riscul instrumentalizarii stirilor de catre un sistem de putere perfid'', fara a socoti riscul la care se pot expune cu ''senzationalismul si rapiditatea stirilor cu orice pret (care deseori merg pana la defaimare) si adesea declasifica eronat stirile bune de cele false''. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urmatoare »