Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urm. »

Mario Draghi: 'BCE se supune legii, nu politicienilor'

publicat 2016-04-22 00:15:03 (Bursa)
Mario Draghi: 'BCE se supune legii, nu politicienilor' * "Suntem independenti", afirma oficialul BCE despre consiliul guvernatorilor bancii pe care o conduce Banca Centrala Europeana (BCE) isi urmareste mandatul si isi apara independenta, potrivit afirmatiilor presedintelui institutiei, Mario Draghi, care a raspuns, ieri, unor critici venite din partea mai multor oficiali germani cu privire la politica monetara relaxata a BCE. Draghi a spus ieri, intr-o conferinta de presa: "Avem mandatul sa asiguram stabilitatea preturilor pentru intreaga zona... ...continuare.

Mihai Stoica, anunt despre situatia lui Laurentiu Reghecampf

publicat 2016-04-20 23:45:02 (Antena3)
Mihai Stoica, anunt despre situatia lui Laurentiu Reghecampf Mihai Stoica, directorul sportiv al Stelei, a avut un mesaj de sustinere pentru antrenorul Laurentiu Reghecampf, dupa stirile aparute pe seama înlocuirii sale cu Edward Iordanescu, scrie... ...continuare.

VIDEO Spera la EURO » Un roman a revenit ieri pe teren si poate juca la turneul final

publicat 2016-04-19 09:00:20 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Spera la EURO » Un roman a revenit ieri pe teren si poate juca la turneul final Florin Gardos a trecut peste momentele dificile din cariera, cauzate de o accidentare la genunchi, si a jucat ieri primul meci din acest sezon. Dupa o operatie la genunchi si o pauza de sase luni, fundasul a jucat ieri seara pentru formatia de tineret a celor de la Southampton, în meciul disputat contra celor de la Norwich, scor 3-2.  Românul de 27 de ani a fost titular si a jucat 72 de minute. ... ...continuare.

'Klaus Iohannis nu mai este proprietarul casei pentru care se judeca'

publicat 2016-04-19 00:15:03 (Bursa)
'Klaus Iohannis nu mai este proprietarul casei pentru care se judeca' * Presedintele Forumului Democrat al Germanilor: "FDGR nu are nicio legatura cu casa respectiva, nici nu a avut, nici nu va avea" Presedintele Klaus Iohannis si sotia sa, Carmen, nu mai sunt incepand de ieri proprietarii casei din centrul Sibiului pentru care se judeca de mai multi ani, fiind radiati din Cartea Funciara, insa mai au la dispozitie doua cai de contestatie, a precizat, ieri, Puiu Nicolae Fesan, directorul Oficiului de Cadastru si Publicitate Imobiliara (OCPI) Sibiu. "Cu privire... ...continuare.

Balaci, aproape de o revenire in antrenorat » Cu cine ar putea semna "Minunea blonda" in urmatoarele ore

publicat 2016-04-18 19:15:26 (Gazeta-Sporturilor)
Balaci, aproape de o revenire in antrenorat » Cu cine ar putea semna Minunea blonda in urmatoarele ore Ilie Balaci (59 de ani) a antrenat o buna perioada de timp în Orientul Mijlociu si în Africa, iar acum e aproape sa revina în acea parte a lumii. "Minunea blonda" e foarte aproape sa semneze cu Al Hilal Omdurman din Sudan, lidera în campionat. Anuntul a fost facut de un site specializat pe stirile sportive din Orientul Mijlociu. ... ...continuare.

Ilie Balaci, aproape de o revenire in antrenorat » Cu cine poate semna "Minunea blonda" in urmatoarele ore

publicat 2016-04-18 19:00:21 (Gazeta-Sporturilor)
Ilie Balaci, aproape de o revenire in antrenorat » Cu cine poate semna Minunea blonda in urmatoarele ore Ilie Balaci (59 de ani) a antrenat o buna perioada de timp în Orientul Mijlociu si Africa, iar acum e aproape sa revina în acea parte a lumii. "Minunea blonda" e foarte aproape sa semneze cu Al Hilal Omdurman din Sudan, lidera în campionat. Anuntul a fost facut de un site specializat pe stirile sportive din Orientul Mijlociu. ... ...continuare.

O frumoasa crainica TV din Romania a prezentat stirile in costum de baie, aproape dezbracata

publicat 2016-04-14 11:15:08 (Realitatea-TV)
O frumoasa crainica TV din Romania a prezentat stirile in costum de baie, aproape dezbracata Raluca, frumoasa bruneta care prezinta stirile despre vreme la matinaalul de la Antena Stars, a aparut aproape dezbracata, in direct. ...continuare.

Reprezentantii firmei Black Cube au stat de vorba cu Stirile ProTV. Anuntul israelienilor, negat de autoritatile romane

publicat 2016-04-13 19:30:06 (ProTV)
Reprezentantii firmei Black Cube au stat de vorba cu Stirile ProTV. Anuntul israelienilor, negat de autoritatile romane Compania israeliana Black Cube, ai carei angajati au fost arestati pentru ca ar fi spart conturile de e-mail ale rudelor si apropiatilor Codrutei Kovesi, sustine ca au actionat in Romania, in concordanta cu legea si in baza unei autorizatii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urmatoare »