Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Un preot roman ataca postul de televiziune DIGI 24 in urma unui articol despre Laura Codruta Kovesi

publicat 2016-09-30 21:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Un preot roman ataca postul de televiziune DIGI 24 in urma unui articol despre Laura Codruta Kovesi Un preot roman din Statele Unite ale amercii a analizat una dintre stirile prezentate si promovate pe facebook de postul de televiziune Digi 24. Parintele acuza ca televiziunea de stiri ar incerca sa "dreaga" povestea cu plagiatul procurorului sef al DNA, Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

ACS Poli Timisoara obtine la Iasi a doua victorie a sezonului

publicat 2016-09-30 20:30:08 (OnlineSport)
ACS Poli Timisoara obtine la Iasi a doua victorie a sezonului Lanterna rosie ACS Poli Timisoara a recuperat alte trei puncte vitale in lupta pentru evitarea retrogradarii, vineri seara, dupa 1-0 in deplasare cu CSM Poil Iasi. ...continuare.

Dezvaluiri incredibile din interiorul echipei ACS Poli: "Antrenorii imi suna jucatorii si le spun asta"

publicat 2016-09-30 20:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
Dezvaluiri incredibile din interiorul echipei ACS Poli: Antrenorii imi suna jucatorii si le spun asta Ionut Popa, antrenorul lui ACS Poli Timisoara, a câstigat meciul cu Poli Iasi, scor 1-0, si a dezvaluit care a fost motivul continuarii sale la cârma banatenilor, desi era dat ca si plecat. "Am ramas la Timisoara pentru ca am vrut sa arat ca jucatorii care au ramas la echipa si au fost considerati slabi pot face mai mult. Au fost admirabili azi. Nu au luptat nici pentru ei, nici pentru oras, ci pentru mine. ... ...continuare.

Mihai Gainusa revine la TV. Ce emisiune va prezenta si unde

publicat 2016-09-30 19:45:20 (Romania-TV)
Mihai Gainusa revine la TV. Ce emisiune va prezenta si unde Mihai Gainusa revine la TV intr-un late night show produs si difuzat de TVR 1, incepand cu data de 17 octombrie 2016. Mihai Gainusa va aduce "Stirile de maine", intr-o emisiune ce va fi difuzata de luni pana vineri, de la 22.30, la televiziunea publica. ...continuare.

liveTEXT de la 18:00 » Poli Iasi si ACS Poli Timisoara deschid etapa a 11-a » Echipele de start

publicat 2016-09-30 17:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:00 » Poli Iasi si ACS Poli Timisoara deschid etapa a 11-a » Echipele de start Poli Iasi si ACS Poli Timisoara se întâlnesc în primul meci al etapei a 11-a, de la ora 18:00. Partida e în direct pe Digisport 1, Dolcesport 1, Look tv si în format liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT Moldovenii ocupa locul 8 în acest moment, cu 12 puncte, în timp ce formatia banateana e ”lanterna rosie” cu minus 9 puncte, având în acest sezon un singur succes si doua egaluri. ... ...continuare.

Universitatea de Vest din Timisoara face un anunt despre teza de doctorat a Laurei Codruta Kovesi

publicat 2016-09-29 23:30:02 (Antena3)
Universitatea de Vest din Timisoara face un anunt despre teza de doctorat a Laurei Codruta Kovesi Conducerea Universitatii de Vest din Timisoara i-a solicitat Scolii Doctorale de la Facultatea de Drept, unde Laura Codruta Kovesi a sustinut teza de doctorat, un punct de vedere asupra lucrarii scrise de sefa DN... ...continuare.

Gest incredibil al fanilor lui Gladbach la meciul cu Barcelona! Mesajul surpriza pentru ASU Poli Timisoara!

publicat 2016-09-29 18:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Gest incredibil al fanilor lui Gladbach la meciul cu Barcelona! Mesajul surpriza pentru ASU Poli Timisoara! În timpul partidei de Champions League dintre Borussia Monchengladbach si Barcelona, o factiune a galeriei nemtilor, intitulata „Nordkurve Monchengladbach” , a afisat un banner destinat fanilor din Peluza Sud a celor de la ASU Poli Timisoara. „LA BINE ȘI LA GREU, CU POLI MEREU”, este mesajul care a ajuns pâna la urechile oficialilor lui ASU, care au explicat pe contul de Facebook semnificatia mesajului. ... ...continuare.

iLikeIT. A fost lansata prima aplicatie impotriva vitezei la volan, destinata copiilor. Ce stie sa faca "Plimba ursul"

publicat 2016-09-29 11:45:13 (ProTV)
iLikeIT. A fost lansata prima aplicatie impotriva vitezei la volan, destinata copiilor. Ce stie sa faca Plimba ursul Amenzile sau stirile despre accidente nu par sa fie suficient de convingatoare pentru unii soferi. Tragediile provocate de viteza sunt in continuare prea dese, asa ca orice idee care sa le limiteze poate fi de ajutor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »