Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

Sediul RAR din Timisoara a fost spart. Hotii au fugit cu seiful unitatii

publicat 2014-10-02 13:15:04 (Antena3)
Sediul RAR din Timisoara a fost spart. Hotii au fugit cu seiful unitatii Sediul Registrului Auto Roman din Timisoara a fost spart noaptea trecuta. Hotii au fugit cu seiful unitatii, in care se aflau 6.700 de lei si mai multe documente. Curios este ca, desi sediul RAR este pazit... ...continuare.

Ce prezenta pe prima scena muzicala! Frumoasa Anna a lansat "Replay" | VIDEO

publicat 2014-10-02 10:31:36 (Libertatea)
Ce prezenta pe prima scena muzicala! Frumoasa Anna a lansat "Replay" | VIDEO Primul single al frumoasei brunete se numeste "Replay" si beneficiaza de un videoclip filmat in Budapesta, realizat de Ionut Trandafir (Trandafilm). Anna Publicitate Mihaes Ana-Maria Alexandra (ANNA), este o banateanca ravisanta, in varsta de 20 de ani, nascuta in municipiul Timisoara. Canta de la 9 ani, a facut si dansuri timp de 7 ani, dar si modelling. A absolvit Colegiul National de Arta "Ion Vidu" din Timisoara - sectia teatru, iar in prezent studiaza la Scoala Poplara de Arte din... ...continuare.

B1 TV, actionat in instanta! Atlassib, imagine negativa in stirile postului

publicat 2014-10-02 10:00:42 (Evenimentul-Zilei)
B1 TV, actionat in instanta! Atlassib, imagine negativa in stirile postului Atlassib, companie de transport international de calatori actioneaza in instanta B1TV Channel SRL, iar obiectul dosarului este "actiune in raspundere delictuala", noteaza Daily Business. ...continuare.

Proiectul prin care actiunile Aeroportului Timisoara trec in proprietatea judetului, adoptat de Senat

publicat 2014-10-02 00:00:06 (Bursa)
Senatul a aprobat, miercuri, proiectul de lege privind transferul gratuit al pachetului de actiuni detinut de stat la Aeroportul International Timisoara - Traian Vuia din proprietatea privata a statului si din administrarea Ministerului Transporturilor in proprietatea privata a judetului Timis. ...continuare.

Sexy-Esca! Si-a scos picioarele la plimbare prin Parlament

publicat 2014-10-01 23:45:41 (Libertatea)
Sexy-Esca! Si-a scos picioarele la plimbare prin Parlament Alesii romanilor au avut ocazia, marti, in jurul pranzului, sa afle ce ascunde Andreea Esca sub pupitrul de la care prezinta stirile Pro TV. Venita cu treaba in Parlament, vedeta din Pache Protopopescu a etalat o pereche de picioare... tulburatoare. Pentru intalnirile de afaceri, Andreea Esca abordeaza un look diferit de cel de pe micul ecran Publicitate Dornica sa sustina lupta impotriva cancerului la san, Andreea Esca si-a programat o serie de intalniri in sediul Parlamentului. Una dintre... ...continuare.

Gestul incredibil al handbalistilor de la Poli Timisoara. L-au ajutat pe Andrei sa aiba un viitor normal

publicat 2014-10-01 23:45:07 (CanCan)
Gestul incredibil al handbalistilor de la Poli Timisoara. L-au ajutat pe Andrei sa aiba un viitor normal Handbalistii, in frunte cu oficialii echipei de handbal Poli Timisoara au ramas impresionti de cazul lui Andrei Coman, un copil de numai doi ani, diagnosticat cu o forma de autism. Sportivii nu au fost indiferenti, ci au facut o donatie cosiderabila.  ...continuare.

"Doar Dumnezeu sa judece". Scrisoarea familiei soferului care a ucis 5 oameni. Detaliile, la Stirile ProTv de la ora 19:00

publicat 2014-10-01 17:30:48 (ProTV)
"Doar Dumnezeu sa judece". Scrisoarea familiei soferului care a ucis 5 oameni. Detaliile, la Stirile ProTv de la ora 19:00 Un sfarsit violent a scufundat 6 destine intr-o tacere asurzitoare. Pe buzele apropiatilor se citea aceeasi zguduitoare intrebare. De ce? Ingenuncheati de neputinta, parintii au incercat sa isi exprime suferinta in cuvinte. ...continuare.

KPMG va acorda burse in valoare de aproape 200.000 de euro pentru 20 de studenti din Bucuresti, Cluj si Timisoara

publicat 2014-10-01 16:15:53 (Ziarul-Financiar)
KPMG va acorda burse in valoare de aproape 200.000 de euro pentru 20 de studenti din Bucuresti, Cluj si Timisoara Citeste si: Seful KPMG Romania: Este momentul sa se faca curatenie. Bancile sa scape de neperformante si sa reia creditarea Seful KPMG: Bancile trebuie sa finalizeze curatarea bilanturilor, sa depaseasca aversiunea fata de risc si sa relanseze creditarea KPMG a inceput majorarea capitalului la Astra. Asiguratorul a trecut pe profit in primul semestru, dar businessul s-a redus cu o treime Un numar 20 de studenti de la Academia de Studii Economice din Bucuresti (ASE), Universitatatea... ...continuare.

Proiectul prin care actiunile Aeroportului Timisoara trec in proprietatea judetului, adoptat de Senat

publicat 2014-10-01 14:30:44 (Mediafax)
Proiectul prin care actiunile Aeroportului Timisoara trec in proprietatea judetului, adoptat de Senat Senatul a aprobat, miercuri, proiectul de lege privind transferul gratuit al pachetului de actiuni detinut de stat la Aeroportul International Timisoara - Traian Vuia din proprietatea privata a statului si din administrarea Ministerului Transporturilor in proprietatea privata a judetului Timis. ...continuare.

Descinderi in Timis la contrabandistii de alcool si tigari

publicat 2014-10-01 09:00:52 (Romania-TV)
Descinderi in Timis la contrabandistii de alcool si tigari Politisti de frontiera din cadrul Inspectoratului Teritorial al Politiei de Frontiera Timisoara, in cooperare cu cei din cadrul IPJ Timis si cu jandarmi ai Gruparii Mobile de Jandarmi Timisoara, au descins, miercuri dimineata, la 54 de adrese din judet, in cadrul unei actiuni care vizeaza destructurarea unei grupari infractionale organizate, specializata in savarsirea infractiunilor de contrabanda. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

electrolux zodiacul chinezesc salarizare accident grav sotia dedeman maria coman american airlines arest la domiciliu nehoiu sofer beat bistrita nasaud incompetenta clejani fara permis bercea prodplast constanta ialomita apa plata harghita cisterna hillary accidente feroviare teleorman vaslui crina abrudan mures salaj tulcea botosani ada nechita accident in bucuresti electoral mutu consuelo noul portal dragoste cu nabadai sspr donare argentinieni vama nadlac victor slav gubernat socaciu mountain anar astrolo judetul ialomita pro sport aniversarea