Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Gorghiu: Daca PNL va propune un premier, acesta va fi Ludovic Orban

publicat 2017-06-22 15:30:14 (Ziarul-Financiar)
Gorghiu: Daca PNL va propune  un premier, acesta va fi Ludovic Orban Senatorul Alina Gorghiu, fost presedinte al PNL, a declarat, joi, la Timisoara, ca, daca PNL va propune un premier, acesta va fi presedintele partidului, Ludovic Orban. "Urmeaza consultari si imediat dupa veti afla mandatul cu care delegatia PNL va merge la Cotroceni", a adaugat Gorghiu.Alina Gorghiu, fost presedinte al PNL, a afirmat, joi, la Timisoara, ca luni la ora 12.00 va avea loc o sedinta a Biroului Politic National al partidului, urmand sa se decida daca PNL va merge in fata... ...continuare.

Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2%

publicat 2017-06-22 12:45:13 (Ziarul-Financiar)
Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2% Scaderea abrutpa a pretului petrolului, care a ajuns joi dimineata la 42,52 dolari barilul, a dus la scaderea actiunilor Petrom doua zile consecutiv, ajungand la un pret de tranzactionare de 0,3015 lei/actiune. Titlurile Petrom au scazut joi la pranz cu 1,95%.Preturile petrolului au ajuns la cel mai scazut nivel din ultimele sapte luni, marti, dupa stirile in legatura cu cresterea productiei in cateva state - evolutie care subestimeaza incercarile OPEC de a sprijini piata prin reducerea... ...continuare.

OFICIAL Au transferat un fotbalist cu peste 150 de meciuri in Liga 1, care in 2014 era prioritatea lui Becali! EXCLUSIV Acuze la adresa fostei echipe

publicat 2017-06-22 11:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
OFICIAL Au transferat un fotbalist cu peste 150 de meciuri in Liga 1, care in 2014 era prioritatea lui Becali! EXCLUSIV Acuze la adresa fostei echipe ACS Poli Timisoara continua campania de transferuri si l-a prezentat astazi pe mijlocasul dreapta Alexandru Ciucur, 27 de ani. Jucatorul care a evoluat în sezonul trecut la CSM Poli Iasi a semnat un contract pe 2 ani, în prezenta impresarului sau, Bogdan Apostu. "Este un proiect frumos. S-au facut transferuri importante. Am întâlnit oameni minunati. Speram sa facem treaba buna si sa ducem Timisoara mai sus decât anul trecut. ... ...continuare.

OFICIAL ACS Poli a transferat un jucator cu peste 150 de meciuri in Liga 1! EXCLUSIV Prima reactie a jucatorului + acuze la adresa fostei echipe

publicat 2017-06-22 11:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
OFICIAL ACS Poli a transferat un jucator cu peste 150 de meciuri in Liga 1! EXCLUSIV Prima reactie a jucatorului + acuze la adresa fostei echipe ACS Poli Timisoara contiuna campania de transferuri si l-a prezentat astazi pe mijlocasul dreapta Alexandru Ciucur, 27 de ani. Jucatorul care a evoluat în sezonul trecut la CSM Poli Iasi a semnat un contract pe 2 ani, în prezenta impresarului sau, Bogdan Apostu. "Este un proiect frumos. S-au facut transferuri importante. Am întâlnit oameni minunati. Speram sa facem treaba buna si sa ducem Timisoara mai sus decât anul trecut. ... ...continuare.

LOCUL din Romania supravegheat permanent de agentia americana NSA. E in Timisoara!

publicat 2017-06-22 09:30:07 (Evenimentul-Zilei)
LOCUL din Romania supravegheat permanent de agentia americana NSA. E in Timisoara! ...continuare.

(P) Compania Iulius realizeaza la Timisoara una dintre cele mai mari parcari supraetajate din Romania, cu peste 900 de locuri

publicat 2017-06-22 08:15:14 (Ziarul-Financiar)
(P) Compania Iulius realizeaza la Timisoara una dintre cele mai mari parcari supraetajate din Romania, cu peste 900 de locuri In ansamblul mixt Openville Timisoara, dezvoltat de compania IULIUS in proximitatea Iulius Mall, se lucreaza la o parcare supraetajata care va avea o capacitate de peste 900 de locuri, fiind printre cele mai mari din tara. Totodata, va fi prima de acest fel din Timisoara.Investitia este estimata la 11 milioane de euro, parcarea urmand a fi finalizata in toamna. Cu o suprafata desfasurata de peste 23.000 mp, noul parcaj va fi configurat pe sase niveluri: demisol, parter si patru etaje. O... ...continuare.

EXCLUSIV Noul transfer al Timisoarei a refuzat Dinamo: "Am fost in discutii cu ei, dar am fost mai incantat de oferta de la Poli"

publicat 2017-06-21 22:33:01 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Noul transfer al Timisoarei a refuzat Dinamo: Am fost in discutii cu ei, dar am fost mai incantat de oferta de la Poli Alexandru Èšiganasu (27 de ani, mijlocas) a ajuns la ACS Poli Timisoara dupa despartirea de Poli Iasi si spune ca a avut discutii si cu Dinamo. Fotbalistul a oferit un scurt interviu pentru GSP.ro: - Alex, cum ai ajuns la Timisoara?- Am mai avut oferte si variante, dar am întâlnit aici un proiect care pare mai bun. Am fost mai încântat de oferta de la Timisoara. Am avut discutii si cu Dinamo, si cu Voluntari, si cu Botosani. ... ...continuare.

EXCLUSIV Noul transfer al Politehnicii Timisoara a refuzat-o pe Dinamo: "Am fost in discutii cu ei, dar am fost incantat de oferta de aici"

publicat 2017-06-21 22:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Noul transfer al Politehnicii Timisoara a refuzat-o pe Dinamo: Am fost in discutii cu ei, dar am fost incantat de oferta de aici Alexandru Èšiganasu (27 de ani/mijlocas) a ajuns la ACS Poli Timisoara dupa despartirea de Poli Iasi si spune ca a avut discutii si cu Dinamo. Fotbalistul a oferit un scurt interviu pentru GSP.ro. - Alex, cum ai ajuns la Timisoara?- Am mai avut oferte si variante, dar am întâlnit aici un proiect care pare mai bun. Am fost încântat mai mult de oferta de la Timisoara. Am avut discutii si cu Dinamo, si cu Voluntari, si cu Botosani. ... ...continuare.

Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: "Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier"

publicat 2017-06-21 19:45:13 (ProTV)
Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier Prezent in platoul Stirilor PRO TV, jurnalistul Cristian Tudor Popescu a comentat caderea guvernului Grindeanu dupa motiunea de cenzura depusa de PSD. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »