Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Brigitte l-a dus pe Ilie Nastase la Timisoara, dar si-a facut bagajul si a plecat...la sala. Uite ce abdomen perfect conturat are!

publicat 2017-03-26 21:45:02 (CanCan)
Brigitte l-a dus pe Ilie Nastase la Timisoara, dar si-a facut bagajul si a plecat...la sala. Uite ce abdomen perfect conturat are! Brigitte Nastase a devenit dependenta de sport, asa ca nu mai conteaza ca e weekend sau se afla departe de casa, ea isi vede de programul sau de antrenament! Sotia lui Ilie Nastase le-a aratat prietenilor un abdomen perfect lucrat la o sala din Timisoara! Brigitte si Ilie si-au petrecut weekendul la Timisoara, in vizita la rudele brunetei, iar sotia marelui tenismen nu a pierdut deloc timpul. S-a dus la o sala din oras pentru a-si continua programul de antrenament, de care se tine periodic la... ...continuare.

Cum a fost sarbatorita Ora Pamantului in Bucuresti, Timisoara sau Galati. Statistic, 40% din romani participa

publicat 2017-03-26 08:15:04 (ProTV)
Cum a fost sarbatorita Ora Pamantului in Bucuresti, Timisoara sau Galati. Statistic, 40% din romani participa Planeta noastra, careia ii consumam resursele intr-un mod ametitor, a primit sambata seara un moment de respire. ...continuare.

ALARMA de RAZBOI! Rusia, gest SFIDATOR! Ce se intimpla ACUM la GRANIȚA!

publicat 2017-03-25 11:15:02 (Evenimentul-Zilei)
ALARMA de RAZBOI! Rusia, gest SFIDATOR! Ce se intimpla ACUM la GRANIȚA! Daca stirile in privinta mutarilor militare pe care SUA si Rusia le fac in zona Europei de Est si Sud-Est nu dau fiori scepticilor, ultimul anunt aduce o limpezire a planurilor pe care fortele lumii le fac in zona tarii noastre. ...continuare.

TRAGEDIE in Timisoara. Un copil a murit dupa ce a fost lovit de un microbuz pe trecerea de pietoni

publicat 2017-03-24 18:15:07 (Romania-TV)
TRAGEDIE in Timisoara. Un copil a murit dupa ce a fost lovit de un microbuz pe trecerea de pietoni Un copil de 4 ani din Timisoara a murit in urma unui accident rutier. Acesta a fost accidentat pe trecerea de pietoni de soferul unui microbuz, care a declarat ca nu l-a vazut pe copil in timp ce traversa impreuna cu tatal sau. ...continuare.

Finala dramatica in Cupa Romaniei la futsal! Castigatoarea s-a decis dupa lovituri de la 6 metri

publicat 2017-03-23 09:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
Finala dramatica in Cupa Romaniei la futsal! Castigatoarea s-a decis dupa lovituri de la 6 metri Informatica Timisoara a câstigat Cupa României la futsal dupa o finala-maraton cu Deva. Razvan Burleanu a înmânat trofeul câstigatorilor. Gruparea banateana de futsal a cucerit primul ei trofeu dupa un meci-maraton cu Autobergamo Deva. Dupa 0-0 în timpul regulamentar plus cele doua reprize suplimentare de prelungiri Informatica Timisoara s-a impus dramatic, scor 5-4, în urma executarii loviturilor de departajare. ... ...continuare.

Neintelegere intre un patron din Timisoara si un fost angajat, rezolvata cu cutitul. Politistii au deschis un dosar penal

publicat 2017-03-22 18:45:05 (ProTV)
Neintelegere intre un patron din Timisoara si un fost angajat, rezolvata cu cutitul. Politistii au deschis un dosar penal Scandal in toata regula intr-o piata din Timisoara! Patronul unui magazin din apropiere, cetatean chinez, si un fost angajat s-au luat la cearta, apoi au inceput sa se loveasca. Totul din cauza unor neintelegeri mai vechi. ...continuare.

EXCLUSIV Timisorenii au prins aripi dupa evolutiile entuziasmante din ultima vreme: "Este imposibil sa nu ne salvam"

publicat 2017-03-21 16:45:03 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Timisorenii au prins aripi dupa evolutiile entuziasmante din ultima vreme: Este imposibil sa nu ne salvam Catalin Straton (27 de ani) trece printr-o perioada fasta alaturi de ACS Poli Timisoara. Portarul banatenilor a avut câteva parade de exceptie în ultimele partide, printre care si cea din partida cu FC Voluntari (1-0), când a blocat sutul lui Vodut si a contribuit decisiv la victorie. Bucuresteanul care a mai fost la Rapid, FC Vaslui si CSU Craiova înainte de a ajunge la Timisoara a declarat pentru GSP. ... ...continuare.

S-a jucat cu nervii parintilor si ai unei tari, pentru un telefon nou! "Balena Albastra" de la Timisoara, minciuna unei pustoaice

publicat 2017-03-21 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
S-a jucat cu nervii parintilor si ai unei tari, pentru un telefon nou! Balena Albastra de la Timisoara, minciuna unei pustoaice Fata de 13 ani din Timisoara care a pus pe jar autoritatile, dupa ce a acuzat administratorii jocului "Balena Albastra" ca o hartuiesc, amenintand-o cu moartea pe ea si pe familia ei, a mintit. Aceasta e concluzia la care au ajuns politistii. ...continuare.

Poli Timisoara vede luminita de la capatul tunelului dupa 1-0 cu Voluntari

publicat 2017-03-20 20:15:05 (OnlineSport)
Pe Bega incep sa incolteasca mugurii sperantei pentru evitarea retrogradarii dupa a doua victorie consecutiva obtinuta de ACS Poli Timisoara in playout. Echipa lui Ionut Popa urca doua pozitii in clasament. ...continuare.

liveTEXT de la 18:00 ACS Poli si FC Voluntari lupta pentru suprvietuire » Echipele probabile

publicat 2017-03-20 17:30:03 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:00 ACS Poli si FC Voluntari lupta pentru suprvietuire » Echipele probabile ACS Poli Timisoara primeste în aceasta dupa-amiaza vizita lui FC Voluntari, într-un meci contând pentru etapa a doua din play-out. Partida va fi liveTEXT pe GSP.RO si în direct la TV Digi Sport, TV Dolce Sport si Look TV.  live de la 18:00, ACS Poli Timisoara - FC VoluntariClick AICI pentru liveTEXT Echipele probabile: ACS Poli Timisoara: Straton - Straut, Scutaru, Cânu, Șeroni - Artean, Soljici - Barbut, M. Croitoru, Fucek - Ad. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »