Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Corespondentul Stirile ProTV Paul Angelescu relateaza din Atena. Care este atmosfera inaintea referendumului de duminica

publicat 2015-07-03 21:45:14 (ProTV)
Corespondentul Stirile ProTV Paul Angelescu relateaza din Atena. Care este atmosfera inaintea referendumului de duminica Cu doua zile inaintea unui referendum decisiv pentru viitorul tarii, Grecia se imparte in tabere aproape egale. ...continuare.

Judecatorul pervers care exploata sexual ELEVE DE LICEU ramane sub control judiciar. Explicatia Curtii

publicat 2015-07-03 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Judecatorul pervers care exploata sexual ELEVE DE LICEU ramane sub control judiciar. Explicatia Curtii Curtea de Apel Timisoara a motivat decizia de a-l tine pe judecatorul Nicolae Aurelian Tomus sub control judiciar. El este inculpat intr-un dosar al DIICOT Timisoara, care ancheteaza o retea care exploata sexual eleve de liceu, minore. Magistratul e acuzat nu numai ca exploata sexual minorele, dar le si santaja si ameninta pentru a-si atinge scopurile perverse. ...continuare.

A dat o petrecere pe cinste la ea acasa, insa ce a urmat a devenit viral! O bruneta din Timisoara s-a dezbracat si...

publicat 2015-07-03 15:45:02 (CanCan)
A dat o petrecere pe cinste la ea acasa, insa ce a urmat a devenit viral! O bruneta din Timisoara s-a dezbracat si... Atunci cand petrecerile tinerilor depasesc o anumita limita, rezultatele pot fi demne de filmele... pentru adulti. Asa a patit si o tanara din Timisoara care a oferit un spectacol erotic pe internet. ...continuare.

Guvernul pregateste o noua lege a salarizarii. Cat ar urma sa castige presedintele si premierul

publicat 2015-07-03 15:15:06 (Gandul)
Guvernul pregateste o noua lege a salarizarii. Cat ar urma sa castige presedintele si premierul Presedintele, premierul si sefii Parlamentului ar urma sa primeasca un salariu mai mare de la 1 ianuarie 2016, scrie Stirile ProTV. Ministerul Muncii deja lucreaza la o noua lege a salarizarii. ...continuare.

Constantin Ostaficiuc, acuzat de abuz in serviciu in dosarul finantarii echipei Poli Timisoara

publicat 2015-07-02 17:15:13 (Mediafax)
Constantin Ostaficiuc, acuzat de abuz in serviciu in dosarul finantarii echipei Poli Timisoara Fostul sef al CJ Timis Constantin Ostaficiuc a fost audiat, joi, de procurorii DNA Timisoara, in dosarul finantarii echipei de fotbal Poli Timisoara, si a fost pus sub acuzare pentru abuz in serviciu, in acelasi dosar fiind cercetat si fostul secretar general al FRF Gheorghe Chivorchian. ...continuare.

Admitere Facultate 2015. Cand incep inscrierile la Universitatea de Vest din Timisoara

publicat 2015-07-02 15:45:15 (Realitatea-TV)
Admitere Facultate 2015. Cand incep inscrierile la Universitatea de Vest din Timisoara Admitere Facultate 2015. Pe data de13 iulie, se da startul inscrierilor la Universitatea de Vest din Timisoara. Cea mai mare institutie de invatamant superior din vestul tarii isi deschide portile pentru absolventii de liceu. ...continuare.

Constantin Ostaficiuc, fostul presedinte al CJ Timis, audiat la DNA in dosarul Poli Timisoara

publicat 2015-07-02 12:15:15 (Romania-TV)
Constantin Ostaficiuc, fostul presedinte al CJ Timis, audiat la DNA in dosarul Poli Timisoara Constantin Ostaficiuc, fostul presedinte al Consiliului Judetean Timis, a fost audiat joi de procurorii DNA Timisoara in dosarul finantarii echipei de fotbal Poli Timisoara, in care este acuzat de abuz in serviciu. ...continuare.

Constantin Ostaficiuc, audiat de procurorii DNA Timisoara. Fostul presedinte al CJ Timis este acuzat de abuz in serviciu

publicat 2015-07-02 12:00:15 (Puterea)
Constantin Ostaficiuc, audiat de procurorii DNA Timisoara. Fostul presedinte al CJ Timis este acuzat de abuz in serviciu Fostul presedinte al CJ Timis, Constantin Ostaficiuc, a fost audiat, joi de procurorii DNA Timisoara in dosarul finantarii echipei de fotbal Poli Timisoara. Potrivit unor surse judiciare, citate de Agerpres, Ostaficiu este acuzat de abuz in serviciu. ...continuare.

Eveniment - Continental Timisoara va livra anvelope pentru Jaguar

publicat 2015-07-02 00:00:09 (Curierul-National)
Eveniment - Continental Timisoara va livra anvelope pentru Jaguar Continental, unul dintre cei mai mari furnizori internationali de componente auto si principal producator de anvelope la nivel mondial, va furniza anvelope UHP (Ultra High Performance - performanta foarte ridicata) pentru automobilele Jaguar. Fabrica din Timisoara va pro ...continuare.

Continental Timisoara va livra anvelope pentru Jaguar

publicat 2015-07-01 22:00:02 (Bursa)
Continental, furnizor internationali de componente auto si producator de anvelope, va furniza anvelope UHP (Ultra High Performance - performanta foarte ridicata), fabricate la Timisoara, pentru automobilele Jaguar, arata un comunicat transmis redactiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »