Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urm. »

LIGA1. ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0-3 in etapa a 14-a. VEZI CLASAMENTUL

publicat 2017-10-16 20:45:06 (Romania-TV)
LIGA1. ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0-3 in etapa a 14-a. VEZI CLASAMENTUL LIGA 1. Concordia Chiajna a invins, luni, pe ACS Poli Timisoara cu scorul de 3-0 (1-0), in deplasare, intr-un meci din etapa a 14-a a Ligii 1. ...continuare.

VIDEO+FOTO Eroare uriasa de arbitraj in Poli Timisoara - Chiajna!

publicat 2017-10-16 19:30:03 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Eroare uriasa de arbitraj in Poli Timisoara - Chiajna! Atacantul Chiajnei, Thaer Bawab, a marcat la Timisoara în minutul 49, la 1-0 pentru echipa lui, însa arbitrul asistent Andrei Constantinescu a ridicat fanionul pentru o pozitie de ofsaid. La reluare s-a vazut însa ca atacantul Concordiei Chiajna se afla într-o pozitie corecta de joc în momentul pasei primite de la Marian Cristescu. ... ...continuare.

VIDEO+FOTO Eroare uriasa de arbitraj in Poli Timisoara - Chiajna » A fost refuzat un gol perfect valabil

publicat 2017-10-16 19:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Eroare uriasa de arbitraj in Poli Timisoara - Chiajna » A fost refuzat un gol perfect valabil Thaer Bawab a marcat un gol în minutul 49, însa arbitrul asistent Andrei Constantinescu a ridicat fanionul pentru o pozitie de ofsaid. La reluare s-a vazut însa ca atacantul Concordiei Chiajna se afla într-o pozitie corecta de joc. Ba chiar erau 3 metri între el si ultimul aparator. Daca arbitrul valida golul, Chiajna ducea scorul la 2-0 în partida de pe terenul Politehnicii Timisoara. ... ...continuare.

liveTEXT » ACUM se joaca ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0-0

publicat 2017-10-16 18:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT » ACUM se joaca ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0-0 ACS Poli Timisoara si Concordia Chiajna joaca ACUM în etapa a 14-a din Liga 1. Partida a început la ora 18:00 si poate fi urmarita în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport si liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT AICI  LIVE: ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0-0 Banatenii ocupa locul 7, cu 18 puncte si sunt la doua lungimi sub prima pozitie care duce în play-off. De partea cealalta, ilfovenii sunt pe pozitia a 11-a, cu 14 puncte. ... ...continuare.

Furtuna ucigasa din Timisoara inca mai face victime, un barbat a murit in timp ce incerca sa repare un acoperis

publicat 2017-10-16 18:00:09 (Romania-TV)
Furtuna ucigasa din Timisoara inca mai face victime, un barbat a murit in timp ce incerca sa repare un acoperis Furtuna teribila de la Timisoara de luna trecuta inca mai face victime. S-a intamplat azi, cand un barbat a murit cand incerca sa repare un acoperis distrus de vijelie. ...continuare.

Ce spune Ministerul Finantelor despre impozitarea bacsisului

publicat 2017-10-16 18:00:08 (ProTV)
Autoritatile reactioneaza la stirile privind introducerea în viitorul apropiat a unui impozit pe bacsis. ...continuare.

liveTEXT de la 18:00 » ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna » Echipele de start

publicat 2017-10-16 17:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:00 » ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna » Echipele de start ACS Poli Timisoara si Concordia Chiajna joaca în etapa a 14-a din Liga 1, în aceasta seara, de la ora 18:00. Partida poate fi urmarita în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport si liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT Banatenii ocupa locul 7, cu 18 puncte si sunt la doua lungimi sub prima pozitie care duce în play-off. De partea cealalta, ilfovenii sunt pe pozitia a 11-a, cu 14 puncte. Echipele de start: Poli Timisoara: Curileac - V. ... ...continuare.

liveTEXT de la 18:00 » ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna » Banatenii continua lupta pentru calificarea in play-off

publicat 2017-10-16 17:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:00 » ACS Poli Timisoara - Concordia Chiajna » Banatenii continua lupta pentru calificarea in play-off ACS Poli Timisoara si Concordia Chiajna joaca în etapa a 14-a din Liga 1, în aceasta seara, de la ora 18:00. Partida poate fi urmarita în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport si liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT Banatenii ocupa locul 7, cu 18 puncte si sunt la doua lungimi sub prima pozitie care duce în play-off. De partea cealalta, ilfovenii sunt pe pozitia a 11-a, cu 14 puncte. Echipele probabile: Poli Timisoara: Curileac - V. ... ...continuare.

Timisoara cauta victoria in meciul cu Chiajna!

publicat 2017-10-16 11:30:02 (CanCan)
ACS Poli Timisoara va incerca in aceasta seara in primul meci al returului acestei editii de campionat sa revina pe loc de play-off. Depasita in clasament de Viitorul, ACS Poli Timisoara nu are decat varianta victoriei in jocul de pe teren propriu cu Concordia Chiajna in meciul de pe "Dan Paltinisanu" de la ora 18:00 daca vor sa revina pe locul 6. Misiunea banatenilor nu va fi insa deloc una usoara: Canu si Harut sunt accidentati in timp ce Seroni si Tiganasu sunt suspedati."Noi il consideram... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urmatoare »