Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Duminica va fi ziua Deliei. Cine ii va canta "La multi ani!" la 00:00

publicat 2016-02-06 12:15:02 (Antena-1)
Duminica va fi ziua Deliei. Cine ii va canta La multi ani! la 00:00 Duminica, Delia Matache, va implini 34 de ani. Sarbatorita zilei de maine se pregateste sa le faca o noua vizita fanilor din Timisoara ...continuare.

Accident in Timisoara. Un sofer a intrat cu masina in zidul cimitirului, apoi a fugit de la locul accidentului

publicat 2016-02-06 10:15:39 (Romania-TV)
Accident in Timisoara. Un sofer a intrat cu masina in zidul cimitirului, apoi a fugit de la locul accidentului Un accident rutier s-a produs, in noaptea de vineri spre sambata, in Timisoara. Șoferul unui BMW, inmatriculat in Italia, a facut praf o parte din zidul cimitirului din oras, dar si un mormant aflat in apropiere. ...continuare.

Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie!

publicat 2016-02-05 20:30:01 (Antena-1)
Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie! Iti doresti o cariera in televiziune? Vrei sa fii in mijlocul evenimentelor sau pur si simplu sa prezinti stirile? Poate sa ai propria ta emisiune sau sa prezinti vremea? ...continuare.

Portar israelian la ACS Poli Timisoara

publicat 2016-02-05 17:45:28 (OnlineSport)
Echipa ACS Poli Timisoara si-a asigurat serviciile portarului israelian Ram Strauss, un jucator in varsta de 23 ani. ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-05 17:30:20 (Gandul)

Aeroportul din Timisoara. Blue Air introduce curse charter spre cinci destinatii de vacanta din Grecia si Turcia

publicat 2016-02-05 14:30:29 (Puterea)
Reprezentantii Aeroportului International "Traian Vuia" din Timisoara au anuntat ca Blue Air va introduce, din luna iunie, curse charter spre cinci destinatii de vacanta din Grecia si Turcia. Cursa spre Bodrum va fi operata pentru prima data. ...continuare.

Blue Air introduce curse spre cinci destinatii din Grecia si Turcia de pe Aeroportul din Timisoara

publicat 2016-02-05 12:45:19 (Gandul)
Blue Air introduce curse spre cinci destinatii din Grecia si Turcia de pe Aeroportul din Timisoara Compania Blue Air va introduce, din luna iunie, curse charter de pe Aeroportul International "Traian Vuia" din Timisoara spre cinci destinatii de vacanta din Grecia si Turcia, una dintre curse, cea spre Bodrum, fiind operata pentru prima data, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Mall-ul Shopping City Timisoara va fi inaugurat integral pe 31 martie

publicat 2016-02-04 13:00:41 (Income-Magazine)
Mall-ul Shopping City Timisoara va fi inaugurat integral pe 31 martie Finalizarea fazei a doua de constructie a Shopping City Timisoara, planuita pentru data de 31 martie, va aduce pe piata cel mai mare si mai modern centru comercial din vestul tarii, cu branduri de prestigiu international, precum Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, H&M, C&A, New Yorker, Koton, LC Waikiki, CCC, Orsay, Motivi, Sport Vision, Hervis, Kenvelo, Lee Cooper, Time Out, Adidas, Pandora, Office Shoes, Deichmann, Sephora, Douglas, Tom Tailor, Colins, Suvari,  Teilor,... ...continuare.

Solutia inedita a doi tineri, pentru a ajunge ieftin de la Bucuresti la Timisoara cu avionul

publicat 2016-02-04 09:45:35 (Realitatea-TV)
Solutia inedita a doi tineri, pentru a ajunge ieftin de la Bucuresti la Timisoara cu avionul Doi tineri, proaspat casatoriti, cu dor de parinti. Mutati la Bucuresti, vor sa-si viziteze parintii din urbea de pe Bega. S-au saturat de drumul cu trenul Bucuresti-Timisoara. Ține mult. Cu masina e periculos. Au incercat. Au ales calea aerului. Au gasit-o. Ieftin. Dar metoda frizeaza absurdul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »