Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

LIGA I. Dinamo a castigat la limita meciul cu ACS Poli Timisoara si a bifat cel de-al doilea SUCCES in campionat

publicat 2016-07-30 23:30:06 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. Dinamo a castigat la limita meciul cu ACS Poli Timisoara si a bifat cel de-al doilea SUCCES in campionat Dinamo s-a impus, sambata, pe teren propriu, in jocul cu ACS Poli Timisoara (scor 2-1), in runda a doua a campionatului intern. ...continuare.

Eroul lui Dinamo nemultumit de evolutia echipei sale cu Timisoara: "N-am mai juca cum am facut-o cu Astra"

publicat 2016-07-30 23:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Eroul lui Dinamo nemultumit de evolutia echipei sale cu Timisoara: N-am mai juca cum am facut-o cu Astra Dorin Rotariu, marcatorul unei duble în victoria lui Dinamo în fata lui ACS Poli Timisoara, 2-1, s-a aratat dezamagit de jocul prestat de echipa sa. "Ma bucur ca am câstigat. A fost un meci greu. În repriza a doua ne-am relaxat si am dat prioritate adversarului. Pâna la sfârsit am mai echilibrat jocul. Important e ca am luat cele 3 puncte, chiar daca jocul nostru n-a fost la fel de bun ca cel practicat în cel cu Astra. ... ...continuare.

Dinamo obtine trei puncte muncite cu ACS Poli Timisoara

publicat 2016-07-30 23:00:11 (OnlineSport)
Dinamo obtine trei puncte muncite cu ACS Poli Timisoara Dinamo acumuleaza sase puncte dupa ce a invins-o, sambata seara, pe ACS Poli Timisoara, cu 2-1 (1-0), echipa care a inlocuit pe Rapid in Liga 1. ...continuare.

DINAMO - ACS POLI TIMISOARA LIVE VIDEO DIGI SPORT DOLCE SPORT

publicat 2016-07-30 21:15:10 (Romania-TV)
DINAMO - ACS POLI TIMISOARA LIVE VIDEO DIGI SPORT DOLCE SPORT DINAMO ACS POLI TIMISOARA LIVE VIDEO. In ultima partida a zilei, in "Stefan ce Mare", liderul Dinamo primeste vizita echipei ACS Poli, de la ora 21:00, in direct pe Digi Sport 1, Dolce Sport 1 si LIVE pe . ...continuare.

liveTEXT de la 21:00 » Dinamo primeste vizita Politehnicii Timisoara in "Ștefan cel Mare" » Banatenii revin in Liga 1 cu un handicap de 14 puncte

publicat 2016-07-30 17:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 21:00 » Dinamo primeste vizita Politehnicii Timisoara in Ștefan cel Mare » Banatenii revin in Liga 1 cu un handicap de 14 puncte Dinamo si Poli Timisoara se întâlnesc astazi în etapa a doua din Liga 1, de la ora 21:00, în direct Dolcesport 1, Digisport 1, Look tv si în format liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT "Câinii" sunt lideri dupa prima runda, dupa ce au învins cu 4-1 Astra Giurgiu. Timisorenii au avut o situatie mai speciala. ... ...continuare.

Moarte infioratoare pentru un barbat, langa Timisoara! A sfarsit sfartecat de tren si tarat apoi 150 de metri pe calea ferata

publicat 2016-07-30 12:15:02 (Antena3)
Moarte infioratoare pentru un barbat, langa Timisoara! A sfarsit sfartecat de tren si tarat apoi 150 de metri pe calea ferata Un incident socant a avut loc sambata dimineata langa Timisoara, un barbat murind sub rotile unui tren. Un barbat a fost sfartecat si tarat 150 de metri de un tren,... ...continuare.

Grupare banuita ca falsifica documente de identitate, depistata la Timisoara. Ce pret avea un pasaport contrafacut

publicat 2016-07-29 08:30:14 (ProTV)
Grupare banuita ca falsifica documente de identitate, depistata la Timisoara. Ce pret avea un pasaport contrafacut 15 persoane au ajuns joi la sediul DIICOT din Timisoara pentru audieri, in urma unor perchezitii la o grupare banuita ca falsifica pasapoarte si documente de identitate. ...continuare.

O femeie din Timisoara a fost injunghiata in statia de tramvai cu o surubelnita. Cine este atacatorul

publicat 2016-07-29 08:15:14 (ProTV)
O femeie din Timisoara a fost injunghiata in statia de tramvai cu o surubelnita. Cine este atacatorul O femeie de 39 de ani din Timisoara a trecut prin momente de groaza in timp ce astepta tramvaiul. Ea a fost injunghiata cu o surubelnita chiar de fostul concubin. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »