Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Apple Pay, hartile Nokia pentru Android si imprimanta 3D ... "pentru toti"

publicat 2014-10-25 11:45:45 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Apple Pay, hartile Nokia pentru Android si imprimanta 3D ... "pentru toti" Apple Pay, serviciul de plati al celor de la Apple a devenit functional incepand cu aceasta saptamana. Cativa jurnalisti l-au testat. ...continuare.

Un batranel de 79 de ani din Turda a gasit un portofel cu 8400 de euro! Nu l-a predat, insa politia l-a prins imediat! Unde era:

publicat 2014-10-24 15:30:02 (CanCan)
Un batranel de 79 de ani din Turda a gasit un portofel cu 8400 de euro! Nu l-a predat, insa politia l-a prins imediat! Unde era: Auzim mereu povesti frumoase cu romani care gasesc portofele pline de bani si le returneaza proprietarilor. Nu este insa o regula, cu toate ca e de datoria oricarui cetatean sa predea la politie actele sau bunurile care nu ii apartin. ...continuare.

Oferta de munca la Alpha Bank: locuri de munca in tara pentru absolventi de facultate

publicat 2014-10-24 10:00:49 (Romania-TV)
Oferta de munca la Alpha Bank: locuri de munca in tara pentru absolventi de facultate Alpha Bank face angajari la Bucuresti, Brasov, Turda, Cluj, Miercurea Ciuc, Sibiu, in aceasta perioada. va spune ce profiluri de candidati cauta angajatorii si pana cand primesc CV-uri pentru locurile de munca disponibile. ...continuare.

STIRI EXTERNE PE SCURT. Noi imagini din momentul atacului de la Parlamentul din Ottawa

publicat 2014-10-24 08:45:41 (ProTV)
STIRI EXTERNE PE SCURT. Noi imagini din momentul atacului de la Parlamentul din Ottawa Autorul atacului armat de la Parlamentul canadian avea legaturi cu militantii islamisti din tara si voia sa mearga in Siria. Apar noi detalii in acest caz, dar si imagini noi. Amanunte, in Stirile externe pe scurt. ...continuare.

Batran de 79 de ani, la un pas de PUȘCARIE pentru un portofel GASIT. Vezi care a fost NOROCUL LUI

publicat 2014-10-23 20:00:22 (Evenimentul-Zilei)
Batran de 79 de ani, la un pas de PUȘCARIE pentru un portofel GASIT. Vezi care a fost NOROCUL LUI Un batran din Turda, judetul Cluj, a crezut ca l-an prins pe Dumnezeu de picior atunci cand a gasit un portofel in care se aflau peste 8.000 de euro. Omul s-a dus in supermarket cu gandul sa cumpere ceva, daca tot avea atata banet. Norocul lui a fost ca nu a cheltuit niciun ban si a fost depistat, la timp, de politisti. Altfel, conform noului Cod Penal, risca inchisoarea. ...continuare.

MAI BOGAT cu 8.400 de EURO timp de 3 ore! A vrut sa FENTEZE CINSTEA, dar nu I-A IESIT!

publicat 2014-10-23 15:15:43 (Libertatea)
MAI BOGAT cu 8.400 de EURO timp de 3 ore! A vrut sa FENTEZE CINSTEA, dar nu I-A IESIT! Un pensionar din Turda a gasit un portofel cu 8.400 de euro. In doar trei ore, politistii au recuperat banii de la el si au predat portofelul pierdut posesorului de drept. Un batran din Turda a fost mai bogat cu 8.400 de euro timp de 3 ore Publicitate Politistii clujeni au recuperat un portofel cu acte de identitate, 8.400 de euro si 250 de lei de la un batran din Turda, in varsta de 79 de ani, anunta citynews.ro. Portmoneul fusese pierdut de un turdean, care a anuntat politie. El a uitat... ...continuare.

Un batran din Turda a gasit un portofel cu 8.400 de euro, dar nu a anuntat politia. Ce a urmat

publicat 2014-10-23 15:15:27 (Gandul)
Un batran din Turda a gasit un portofel cu 8.400 de euro, dar nu a anuntat politia. Ce a urmat Un batran in varsta de 79 de ani din Turda a gasit, pe un scaun dintr-o institutie financiara din Turda, un portofel in care se aflau 8.400 de euro, 250 de lei si acte. ...continuare.

Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei "vrajitoare"

publicat 2014-10-21 20:00:28 (Libertatea)
Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei vrajitoare O pretinsa "vrajitoare" din Pitesti a fost retinuta de politisti, luni, dupa ce santajat o femeie, care i-a cerut sa-i faca farmece ca sa o "dezlege de sot" si sa o "uneasca" cu amantul. Foto: Arhiva Publicitate Desi ar fi avut la indemana calea divortului, femeia a preferat o solutie magica pentru a-si uni destinele cu noul ei iubit. Ea a mers la o pretinsa "vrajitoare" si i-a dus fotografii cu barbatul, pentru a se asigura ca "farmecele" sunt suficient de puternice, relateaza Stirile ProTV.... ...continuare.

Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD

publicat 2014-10-21 14:30:48 (ProTV)
Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD Surse politice au declarat pentru Stirile Pro TV ca unii membri importanti ai PSD-ului ii cer lui Victor Ponta sa-i excluda pe Viorel Hrebenciuc si Dan Sova din partid, din cauza scandalului in care sunt implicati acestia. ...continuare.

Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19

publicat 2014-10-19 17:15:34 (ProTV)
Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19 Un preot de 30 de ani din Ilfov i-a pierdut viata intr-un accident rutier. Barbatul plecase pe jos catre biserica, insa nu a mai ajuns la destinatie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

accident wowbiz participant nemultumiri etaj reviste pentru barbati radet bucuresti masa renata gheorghe blocul muci cura mihaela mihai bucurie titlul anda adam constantin si elena sistemul de sanatate universitatea dimitrie cantemir moastele batut mar oroscop zilnic lili sandu find mihai constantinescu crestinii ion creanga evaluarea nationala fasia gaza piatra stiri mondene socru varstele camilla belle regiotrans accident grav la cluj pasul lilieci bonu miliardarul curentat doi paramedici smurd resuscitare accidentul scoala gordon concurentii catalin maruta popoviciu muzica lautareasca