Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urm. »

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. LG G4 se "imbraca" in piele, iar Apple urmeaza "sunetul muzicii"

publicat 2015-04-18 11:30:18 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. LG G4 se "imbraca" in piele, iar Apple urmeaza "sunetul muzicii" Cele mai importante stiri din internet si tehnologie, in saptamana 13 - 19 aprilie 2015. ...continuare.

Lovitura pe care a primit-o un barbat din Galati. Ce a aflat despre iubita lui de la Stirile Pro TV

publicat 2015-04-16 18:00:17 (ProTV)
Lovitura pe care a primit-o un barbat din Galati. Ce a aflat despre iubita lui de la Stirile Pro TV Gianina, tanara de 16 ani, din Galati, care si-a abandonat fetita nou-nascuta in maternitate, a fost gasita de politisti. Ea locuia la un barbat, intr-o comuna situata la 30 de kilometri de oras. ...continuare.

Un barbat de 47 de ani face aceleasi analize la 3 clinici diferite. Rezultatele arata ce problema majora are sistemul medical

publicat 2015-04-16 08:00:12 (ProTV)
Un barbat de 47 de ani face aceleasi analize la 3 clinici diferite. Rezultatele arata ce problema majora are sistemul medical EXPERIMENT STIRILE PROTV.Sanatos tun sau bolnav? Prin aceasta dilema trec multi pacienti, atunci cand sunt trimisi la analize, pentru ca rezultatele difera uneori de la un laborator la altul. ...continuare.

Noi promisiuni privind autostrada Transilvania: Cand se va putea circula de la Cluj la Bors

publicat 2015-04-15 16:45:31 (Realitatea-TV)
Noi promisiuni privind autostrada Transilvania: Cand se va putea circula de la Cluj la Bors Ministrul Transporturilor, Ioan Rus, a asigurat, miercuri, la Cluj-Napoca, unde a vizitat, imreuna cu comisarul european Corina Cretu, santierul autostrazii Sebes-Turda, al carui termen de finalizare s-a decalat de la sfarsitul lui 2015 la jumatatea lui 2016, ca, in urmatorii patru ani de zile, va exista interconectivitate intre regiunile istorice ale Romaniei, informeaza Vocea Transilvaniei.ro. ...continuare.

Ministrul Transporturilor spune ca in patru ani poate fi rezolvata interconectivitatea intre regiunile istorice ale tarii

publicat 2015-04-15 14:30:02 (Capital)
Ministrul Transporturilor spune ca in patru ani poate fi rezolvata interconectivitatea intre regiunile istorice ale tarii Ministrul Transporturilor, Ioan Rus, a declarat, miercuri, pe santierul autostrazii Sebes-Turda, ca in urmatorii patru ani ar putea fi rezolvata interconectivitatea de transport intre regiunile istorice ale tarii. ...continuare.

Cretu, pe santierul autostrazii Șebes-Turda:Romania trebuie sa depaseasca handicapul infrastructurii

publicat 2015-04-15 13:45:21 (Realitatea-TV)
Cretu, pe santierul autostrazii Șebes-Turda:Romania trebuie sa depaseasca handicapul infrastructurii Santierul sectorului de autostrada Sebes-Turda a fost vizitat, miercuri, de comisarul european pentru Politici Regionale, Corina Cretu, si ministrul Transporturilor, Ioan Rus. Cretu i-a transmis clar ministrului ca Romania trebuie sa depaseasca handicapul infrastructurii, insa, in acelasi timp, a dat asigurari ca Masterplanul de Transport va fi aprobat de Comisia Europeana, informeaza Vocea Transilvaniei. ...continuare.

Andreea Esca, mesaj incredibil de la o telespectatoare. Vedeta a ramas masca

publicat 2015-04-15 11:15:23 (Realitatea-TV)
Andreea Esca, mesaj incredibil de la o telespectatoare. Vedeta a ramas masca Andreea Esca (42 de ani) ne-a obisnuit cu aparitiile ei sobre, la Stirile Pro TV, dar iata ca stirista are, uneori, chef de glume si adora sa iasa din tipare. ...continuare.

Chilian, ii bate obrazul: "Noi Romanii suntem de cacat...". Scrisoare catre Andreea Esca

publicat 2015-04-15 03:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Chilian, ii bate obrazul: "Noi Romanii suntem de cacat...". Scrisoare catre Andreea Esca Prezentatoarea Stirilor Pro Tv, gafa la un material prezentat la Stirile Pro TV ...continuare.

Comisia Europeana verifica situatia constructiei de autostrazi din Romania

publicat 2015-04-14 14:45:19 (Income-Magazine)
Comisia Europeana verifica situatia constructiei de autostrazi din Romania Comisia Europeana verifica situatia constructiei de autostrazi din România. Comisarul european pentru politici regionale vine în Romania pentru a inspecta santierele autostrazii Sebes-Turda. ...continuare.

iLikeIT. Faceti cunostinta cu Twitch: lumea pasionatilor de jocuri, care transmit LIVE de acasa pe internet

publicat 2015-04-14 11:00:15 (ProTV)
iLikeIT. Faceti cunostinta cu Twitch: lumea pasionatilor de jocuri, care transmit LIVE de acasa pe internet Pentru stirile din sport nu trebuie decat sa deschizi televizorul. Avem stiri sportive de mai multe ori in fiecare zi si chiar canale TV dedicate. Bun, asadar ... ce facem cu noile sporturi electronice? ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urmatoare »