Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin "Rechinul" Oprisan a facut senzatie la "Splash"

publicat 2014-07-25 21:45:02 (Antena-1)
S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin Rechinul Oprisan a facut senzatie la Splash Al nostru Catalin Oprisan, redactor sef a1.ro si omul informat, care prezinta stirile amuzante ale zilei la "Neatza cu Razvan si Dani", a facut senzatie la "Splash!". ...continuare.

Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la "Splash! Vedete la apa"

publicat 2014-07-25 14:45:15 (Income-Magazine)
Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la Splash! Vedete la apa Catalin Oprisan, ziaristul sportiv care prezinta stirile amuzante ale zilei la Neatza cu Razvan si Dani, a acceptat sa vina la “Splash! Vedete la apa”, emisiune difuzata în fiecare vineri seara de Antena 1,chiar daca nu stie sa înoate. ...continuare.

SAREA, INGREDIENTUL MINUNE al unei afaceri de succes din Romania

publicat 2014-07-25 14:00:37 (Realitatea-TV)
SAREA, INGREDIENTUL MINUNE al unei afaceri de succes din Romania Sarea face minuni in bucate, dar are si diferite proprietati care poate ajuta in tratarea anumitor afectiuni: de la boli reumatice pana la tratamentul bronsitelor astmatice, a alergiilor sau chiar a acneeii. O familie din Turda a transformat acest lucru intr-o adevarata afacere. Produsele lor au ajuns sa fie prezentate si la targurile traditionale, astfel incat lumea a inceput sa fie interesata de beneficiile produselor din sare, scrie emaramures.ro. In urma cu cinci ani au ramas fara... ...continuare.

Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina!

publicat 2014-07-25 11:45:32 (Realitatea-TV)
Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina! Imaginea de om suferind a lui Serban Huidu s-a impamantenit mai ales in conditiile in care 90% dintre stirile care apar despre fostul carcotas contin expresii precum "ghinion" sau "blestem" si invariabil prezinta cel putin o fotografie cu acesta trist. Lucrurile nu stau insa chiar asa. In viata de zi cu zi, Serban Huidu mai glumeste, mai rade la glumele altora, chiar daca acum cativa ani a avut ghinionul sa fie implicat intr-un accident de circulatie cu efecte mortale pentru ocupantii... ...continuare.

DROGURI in casa unui BOXER. Sportivul a fost retinut pentru INFRACȚIUNI CU VIOLENȚA. E acuzat de contrabanda, camatarie si ȘANTAJ - VIDEO

publicat 2014-07-24 22:30:05 (Evenimentul-Zilei)
DROGURI in casa unui BOXER. Sportivul a fost retinut pentru INFRACȚIUNI CU VIOLENȚA. E acuzat de contrabanda, camatarie si ȘANTAJ - VIDEO In urma a opt perchezitiilor, efectuate joi dimineata, pe raza municipiului Turda, politistii clujeni au ridicat aproximativ 80.000 de lei, precum si obiecte susceptibile a fi folosite la comiterea unor infractiuni de violenta: sabii, cutite, topoare, cagule, bate de baseball, bastoane telescopice, "box"-uri, pistol aersoft, catuse, manusi etc. Printre suspectii vizati se numara un celebru sportiv al clubului CSM Campia Turzii, Alin Urcan. "Mascatii" au gasit la el acasa un kilogram de droguri. ...continuare.

Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie

publicat 2014-07-23 13:15:26 (Income-Magazine)
Crestere de 20% a cererii pe piata imobiliara in luna iulie Scaderea preturilor imobiliare pâna la un nivel minim, stirile privind epuizarea fondurilor Prima Casa, dobânzile foarte mici oferite de banci si declaratiile guvernatorului BNR privind riscul unei noi bule imobiliare care poate duce la cresterea preturilor,  i-a facut pe români sa iasa la cumparaturi. ...continuare.

"Salveaza Romania frumoasa!", cea mai recenta campanie Știrile PRO TV. Andreea Esca: "Imi place Romania pentru ca este locul unde am trait o viata foarte frumoasa"

publicat 2014-07-23 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Salveaza Romania frumoasa!, cea mai recenta campanie Știrile PRO TV. Andreea Esca: Imi place Romania pentru ca este locul unde am trait o viata foarte frumoasa Un zambet de copil, un rasarit sau un apus de soare pe malul marii, o drumetie in Bucegi, toate aceste peisaje mirifice ale Romaniei pot face parte dintr-un film de promovare a tarii noastre, realizat in echipa cu Stirile ProTV! ...continuare.

Nimeni nu a intervenit. FEMEIE BATUTA crunt in FATA POLITISTILOR de fostul sot

publicat 2014-07-22 14:15:25 (Romania-TV)
Nimeni nu a intervenit. FEMEIE BATUTA crunt in FATA POLITISTILOR de fostul sot O femeie a fost batuta crunt de fostul sot chiar in curtea Politiei Turda, in fata unui politist. Barbatul a devenit agresiv dupa ce fosta sotie l-a reclamat la politie ca nu a respectat programul de custodie al copiilor. ...continuare.

ANIMATIE GRAFICA 3D. Sistemul sol-aer tip BUK poate dobori un avion si la 20.000 de metri altitudine, in doar 5 minute

publicat 2014-07-18 19:45:23 (ProTV)
ANIMATIE GRAFICA 3D. Sistemul sol-aer tip BUK poate dobori un avion si la 20.000 de metri altitudine, in doar 5 minute Generalul in rezerva Decebal Ilina a analizat pentru Stirile ProTV conditiile in care sistemul tip BUK ar fi putut lovi aeronava Malaysia Airlines. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

buhusi dan dima dakota ingrijitor copii video hipermarket horoscop alternosfera doresc acoperis hrusca gasirea elodiei ardelean opreste blocuri delcea osama bin laden hunedoara andreea specializarile calarasi catalina constantin frunzaverde samsung s5 horoscopul saptamani harry ialomita imigrantii sadc memorialul antalya liceul economic cele mai ieftine masini donatii alba iulia craiova vide timis arcelormittal galati husi anrsps asociatii de proprietari vancea finantare presedinte cnas bricolaj salarii compensatorii bucur obor ucigasa tolontan