Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Gheorghe Turda le-a facut pe asistente sa planga

publicat 2014-08-29 23:45:24 (Libertatea)
Gheorghe Turda inca se afla internat in spital, dupa ce, miercuri, a facut atac cerebral pe o scena... ...continuare.

VESTEA PROASTA primita de GHEORGHE TURDA de la medici, dupa ACCIDENTUL VASCULAR

publicat 2014-08-29 14:30:39 (Realitatea-TV)
VESTEA PROASTA primita de GHEORGHE TURDA de la medici, dupa ACCIDENTUL VASCULAR Interpretul de muzica populara a primit, ieri, de la medici o veste incredibila: accidentul vascular suferit miercuri seara il va obliga sa renunte la cantat pentru o perioada. Gheorghe Turda (66 de ani) nu renunta insa la cariera, ne-a asigurat logodnica artistului, Lucia Lazar Turda. "Acum nu are un regim special, face glume cu medicii, vrea sa le cante, sa le demonstreze ca poate, dar nu are voie nici sa cante. Dupa externare va urma o perioada de pauza. Motivele acestui accident vascular... ...continuare.

Veste teribila primita de Gheorghe Turda de la medici, dupa accidentul vascular! Artistul va fi nevoit sa...

publicat 2014-08-29 09:45:05 (CanCan)
Veste teribila primita de Gheorghe Turda de la medici, dupa accidentul vascular! Artistul va fi nevoit sa... Gheorghe Turda a suferit miercuri seara un accident vascular cerebral, iar acum este internat la Spitalul Floreasca din Capitala. Logodnica lui sta zi si noapte la capataiul artistului si spera ca acesta va reusi sa se refaca repede. ...continuare.

Cantaretul Gheorghe Turda a PRIMIT o VESTE TERIBILA de la MEDICI

publicat 2014-08-29 08:45:27 (Libertatea)
Cantaretul Gheorghe Turda a PRIMIT o VESTE TERIBILA de la MEDICI Interpretul de muzica populara a primit, ieri, de la medici o veste incredibila: accidentul vascular suferit miercuri seara il va obliga sa renunte la cantat pentru o perioada. CANTARETUL de muzica POPULARA Gheorghe TURDA A LESINAT PE SCENA Aflat inca pe patul de spital, Gheorghe Turda este vegheat non-stop de iubita lui, care nu l-a lasat niciun moment doar in grija medicilor. "Sunt alaturi de el in fiecare secunda, n-am dormit de alaltaieri. Am stat pe scaun langa el sa-i urmaresc reactiile... ...continuare.

Nici pe patul de spital nu se lasa! Gheorghe Turda le-a cantat medicilor

publicat 2014-08-28 23:45:12 (Libertatea)
Nici pe patul de spital nu se lasa! Gheorghe Turda le-a cantat medicilor Interpretul de muzica populara Gheorghe Turda (66 de ani) va mai ramane cel putin trei zile internat in Spitalul Floreasca, dupa ce, miercuri, a lesinat pe scena, la Pitesti. Gheorghe Turda si Lucia Lazar formeaza un cuplu de mai bine de trei ani Gheorghe Turda a suferit, miercuri dupaamiaza, un atac vascular cerebral, facandu- i-se rau in timpul unor repetitii pentru un festival de muzica populara, la Pitesti. El a fost imediat preluat de un echipaj medical de terapie intensiva mobila de la... ...continuare.

Minune naturala a Romaniei, promovata in Japonia

publicat 2014-08-28 18:30:12 (Income-Magazine)
Minune naturala a Romaniei, promovata in Japonia Salina Turda va fi subiectul unui reportaj despre minunile naturale ale Lumii, difuzat de Televiziunea Nationala Japoneza NHK la jumatatea lunii septembri, o echipa de reporteri a Nippon Hoso Kyokai (NHK), din care face parte si o românca stabilita în Japonia, filmând în aceste zile pentru realizarea materialului, care va avea o durata de 50 de minute. ...continuare.

Ultimele noutati despre starea de sanatate a lui Gheorghe Turda! Maestrul ramane internat

publicat 2014-08-28 16:00:09 (CanCan)
Ultimele noutati despre starea de sanatate a lui Gheorghe Turda! Maestrul ramane internat Cantaretul de muzica populara Gheorghe Turda a suferit in cursul zilei de miercuri un atac cerebral, in urma caruia a fost internat la Spitalul Floreasca din Capitala. Se pare, insa, ca maestrul nu va parasi prea curand unitatea sanitara. ...continuare.

Gheorghe Turda ramane internat! Detalii despre starea de sanatate a artistului

publicat 2014-08-28 15:30:03 (Antena-1)
Gheorghe Turda ramane internat! Detalii despre starea de sanatate a artistului Gheorghe Turda este internat, in continuare, la Spitalul Floreasca din Capitala. A ajuns acolo aseara, de la Pitesti, unde a suferit un accident vascular cerebral. ...continuare.

Salina Turda, promovata printr-un documentar realizat de televiziunea nationala japoneza - FOTO

publicat 2014-08-28 15:00:37 (Mediafax)
Salina Turda, promovata printr-un documentar realizat de televiziunea nationala japoneza - FOTO O echipa de la televiziunea nationala japoneza NHK se afla, joi, la Salina Turda, unde realizeaza un documentar pe care il va difuza in 15 septembrie, reprezentantii salinei spunand ca actiunea face parte din demersurile initiate pentru promovarea acesteia in strainatate. ...continuare.

GHEORGHE TURDA a suferit un ATAC CEREBRAL VASCULAR. Ce spun MEDICII despre starea sa de sanatate

publicat 2014-08-28 14:15:33 (Realitatea-TV)
GHEORGHE TURDA a suferit un ATAC CEREBRAL VASCULAR. Ce spun MEDICII despre starea sa de sanatate Cantaretul de muzica populara Gheorghe Turda, adus miercuri seara la Spitalul Floreasca din Capitala dupa ce i s-a facut rau in timpul unor repetitii, la Pitesti, se simte bine, dar ramane internat pentru investigatii, a declarat, pentru Mediafax, purtatorul de cuvant al unitatii, Bogdan Oprita. "Va face mai multe investigatii, in urma carora se va stabili tratamentul", a explicat Oprita. Cantaretul in varsta de 66 de ani este internat sub supravegherea sefului Sectiei de Neurologie, Viorel... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cosbuc operati kids furnica dambovita tecuci cota unica iasi pablo calarasi beciu galati arges buzau seicul bacalaureat izba karen dan diaconescu spiderman ubb cluj ianis zicu timis decebal traian remes ilfov plopu robor malina olinescu constanta bistrita nasaud vaslui hilary sibiu amor suceava arad hunedoara antifrauda charles lugoj crosul generatiilor gorj brasov satu mare security alegeti stirile kanal d vama moravita mures topliceni