Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urm. »

Stirile zilei

publicat 2016-02-10 18:15:04 (Gandul)

Oglinda demna de Star Trek intra in productie

publicat 2016-02-10 11:00:24 (Romania-TV)
Oglinda demna de Star Trek intra in productie Tehnologiile din Star Trek devin, rand pe rand, realitate. O companie japoneza va lansa pe piata, in acest an, prima oglinda inteligenta din lume. Instalata in baie, de exemplu, aceasta ne va permite sa vedem stirile, emailurile, update-urile de pe Facebook si clipurile de pe Youtube. ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-09 18:00:06 (Gandul)

Stirile zilei

publicat 2016-02-08 22:15:20 (Gandul)

Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba

publicat 2016-02-06 21:30:02 (CanCan)
Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba Actorul Florin Busioc si-a facut o cariera la PROTV in rol de prezentator la Meteo. Job-ul acesta i s-a potrivit cel mai bine, astfel ca il regasim si astazi dupa Stirile de la ora 19.  Dar, in pozele astea, il mai recunoasteti? ...continuare.

Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie!

publicat 2016-02-05 20:30:01 (Antena-1)
Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie! Iti doresti o cariera in televiziune? Vrei sa fii in mijlocul evenimentelor sau pur si simplu sa prezinti stirile? Poate sa ai propria ta emisiune sau sa prezinti vremea? ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-05 17:30:20 (Gandul)

Cati kilometri de autostrada vor fi gata pana la sfarsitul anului. Ce spune ministrul Transporturilor

publicat 2016-02-04 18:30:32 (Romania-TV)
Cati kilometri de autostrada vor fi gata pana la sfarsitul anului. Ce spune ministrul Transporturilor Ministrul Transporturilor, Dan Costescu, estimeaza ca pana la sfarsitul acestui an ar putea fi predati aproximativ 80 de kilometri de autostrada de pe sectoarele Sebes - Turda, Lugoj - Deva si Bucuresti - Ploiesti. ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-03 19:45:19 (Gandul)

Pro TV a ajuns primul. Dupa Observatorul Antenei 1

publicat 2016-02-03 15:15:02 (Antena3)
Pro TV a ajuns primul. Dupa Observatorul Antenei 1 Colegii nostri de la Pro Tv ar trebui sa mai deschida un dictionar. Ieri, pe 2 februarie, au difuzat la Stirile Pro Tv "Primul interviu acordat presei din Romania de Barnevernet". "Primul" inseamna ca nu a mai... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urmatoare »