Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

00:45 Lista neagra

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Blonda ASTA va prezenta stirile din sport in locul Ralucai Arvat

publicat 2015-03-25 21:00:14 (Libertatea)
Alexandra Stoian, in trecut prezentatoare a stirilor Pro TV, s-a mutat de la pupitrul stirilor din... ...continuare.

Prima poza cu vedeta Pro TV dupa ce a nascut

publicat 2015-03-25 14:45:11 (Realitatea-TV)
Prima poza cu vedeta Pro TV dupa ce a nascut Raluca Arvat, cea care prezinta de 15 ani stirile din sport la Pro TV, a adus, zilele trecut, pe lume un baietel perfect sanatos. Micutul a venit pe lume cu doua saptamani mai devreme fata de termenul stabilit de medici. ...continuare.

Sfatul primarului pentru femei: "Uitati-va la telenovele, nu la stiri!" (VIDEO)

publicat 2015-03-25 14:15:01 (Antena3)
Primarul orasului Chihuahua, nordul Mexicului, suporta acum un val de critici aspre, dupa ce a sfatuit mai multe femei, adunate la un miting, sa urmareasca mai degraba telenovele decat stirile de la TV.In... ...continuare.

Panica la Bacau! Incendiu puternic la o fabrica de langa oras

publicat 2015-03-23 11:00:16 (Libertatea)
Panica la Bacau! Incendiu puternic la o fabrica de langa oras Un incendiu puternic a izbucnit, in noaptea de duminica spre luni, la o fabrica de feronerie din localitatea Letea Veche, de langa Bacau. Publicitate Flacarile au fost uriase, iar fumul negru a inundat si orasul Bacau. Initial, focul a cuprins doar fabrica de feronerie pentru ferestre termopan, apoi flacarile s-au extins la un service auto. Localnicii au fost treziti din somn de cateva bubuituri, informeaza Stirile TVR. In lipsa hidrantilor, pompierii militari au fost nevoiti sa care apa cu... ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: plati pe Facebook si schimbari pentru utilizatorii de Android

publicat 2015-03-21 10:30:09 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: plati pe Facebook si schimbari pentru utilizatorii de Android Windows 10 va veni si pe telefoanele cu Android, Facebook va lansa un nou serviciu online cu bani iar Google promite sa faca un pic de ordine in Google Play. ...continuare.

O grenada din Al Doilea Razboi Mondial a fost descoperita in curtea unui liceu din Cluj. Ce s-a intamplat cu proiectilul

publicat 2015-03-20 20:15:13 (ProTV)
O grenada din Al Doilea Razboi Mondial a fost descoperita in curtea unui liceu din Cluj. Ce s-a intamplat cu proiectilul O grenada din Al Doilea Razboi Mondial a fost gasita, vineri dupa-amiaza, in curtea unui liceu din Turda, judetul Cluj, de catre un copil care se juca pe terenul de sport al scolii, proiectilul fiind ridicat ulterior de pirotehnisti. ...continuare.

Imagini in premiera cu Autostrada A10. Care e stadiul lucrarilor

publicat 2015-03-20 11:15:13 (Realitatea-TV)
Imagini in premiera cu Autostrada A10. Care e stadiul lucrarilor Au aparut primele imagini din avion cu loturile 3 si 4 aflate in executie ale Autostrazii A10, Sebes - Turda. ...continuare.

Sfarsit tragic pentru o femeie de 58 de ani din Hunedoara. S-a stins in urma unui accident in drum spre Turda

publicat 2015-03-17 16:45:14 (ProTV)
Sfarsit tragic pentru o femeie de 58 de ani din Hunedoara. S-a stins in urma unui accident in drum spre Turda De un sfarsit tragic a avut parte aseara o soferita de 58 de ani din Hunedoara. Femeia mergea spre Turda cu autoturismul si tracta o remorca, dar la intrarea in oras, a pierdut controlul volanului. ...continuare.

Editorial | Vedetele si stirile de altadata

publicat 2015-03-16 00:00:25 (Libertatea)
Editorial | Vedetele si stirile de altadata Publicitate A existat candva o epoca in care titlurile unei stiri contineau toate informatiile esentiale care trebuiau transmise. Nu era nevoie sa citesti continutul articolului, decat daca te interesau amanuntele - si recunosc ca mi-a atras atentia asupra acestui adevar o emisiune recenta a lui Radu Banciu. Odinioara, stirile te imbiau la lectura astfel: "La Ploiesti, un politist a impuscat un caine". Azi, dimpotriva, titlurile suna, aproape pretutindeni in online, taman invers. "Undeva,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 8 9 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

acreditarea maria magdalena agris ceremonie marfin bank noul cod silvic catalin botezatu chirurgie anul nou andreea raicu mihai traistariu ssif ipj dolj privatizarea cfr marfa adrian chebutiu avicola iasi gimnastica ritmica index politia modei lemnului subiecte varu campionatul mondial razvan si dani promenada junior achievement republica moldova sanitas i like it harlau andreea spatar miting cernat andreea esca murfatlar sif oltenia procurori daniel ghita basarabiei rebu jaime turcu iustin tomesti hour pepe antibiotice iasi schimbarile gta v alocatia