Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Sofer prins pe Autostrada Turda-Bors cu 205 kilometri la ora

publicat 2016-12-05 17:15:13 (Romania-TV)
Sofer prins pe Autostrada Turda-Bors cu 205 kilometri la ora Un sofer in varsta de 36 de ani a fost prins, luni, de catre politistii Brigazii Autostrazi si Misiuni Speciale in timp ce conducea cu viteza de 205 kilometri pe ora pe Autostrada A3 Turda-Bors. ...continuare.

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare

publicat 2016-11-30 14:30:17 (ProTV)
Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare Stirile ProTV va prezinta in premiera in acest an parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter, cu ajutorul unei camere de realitate virtuala. ...continuare.

Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia

publicat 2016-11-29 08:00:08 (ProTV)
Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia Sa gasesti un taxi la comanda in Bucuresti, la ora de varf, a devenit o misiune aproape imposibila. Comenzile vin in avalansa la dispecerat, dar si pe aplicatii, iar multe raman fara raspuns. ...continuare.

Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter

publicat 2016-11-28 13:45:13 (ProTV)
Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter Un studiu realizat de Universitatea Stanford din SUA arata ca majoritatea studentilor americani nu pot face diferenta intre stirile false si cele reale. ...continuare.

EXCLUSIV VIDEO 360°: Cum se vede parada de 1 decembrie din elicopter

publicat 2016-11-28 12:30:08 (ProTV)
EXCLUSIV VIDEO 360°: Cum se vede parada de 1 decembrie din elicopter Stirile ProTV va prezinta in premiera parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter. ...continuare.

HANDBAL MASCULIN. Potaissa Turda, singura ramasa in cursa

publicat 2016-11-27 18:45:17 (Puterea)
HANDBAL MASCULIN. Potaissa Turda, singura ramasa in cursa Romania nu va avea anul viitor decat o reprezentanta in cupele europene din handbalul masculine. Nu e vorba de Dinamo, nu de CSM Bucuresti, nici macar pe Poli Timisoara, ultima cedand rusnos in Cupa EHF, ci pe Potaissa Turda, care s-a calificat ieri la pas in optimile de finala din Challenge Cup. Trupa pregatita de Horatiu Gal n-a avut nici un fel de probleme in a se impune in dubla cu bulgarii de la HC Dobrudja, scor 43-19 (22-10), dupa ce si in prima mansa gruparea din tara noastra... ...continuare.

Isteria stirilor FALSE continua! A fost dezmintita informatia ca CNN a difuzat din greseala un film pentru adulti timp de 30 de minute

publicat 2016-11-26 16:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Isteria stirilor FALSE continua! A fost dezmintita informatia ca CNN a difuzat din greseala un film pentru adulti timp de 30 de minute Dupa ce pe internet a circulat stirea ca CNN a difuzat zilele trecute timp de 30 de minute un film pentru adulti, din greseala, in locul unui serial, acum apare informatia ca lucrurile nu au stat deloc asa. Marile posturi TV au rectificat stirile dupa ce au titrat ca filmul a fost dat pe post. ...continuare.

O romanca si-a parasit sotul si cei trei copii si si-a gasit un nou iubit. Ce s-a intamplat cu ea acum e tulburator

publicat 2016-11-24 21:30:07 (Evenimentul-Zilei)
O romanca si-a parasit sotul si cei trei copii si si-a gasit un nou iubit. Ce s-a intamplat cu ea acum e tulburator O tanara de 22 de ani din Turda va sta 9 luni in inchisoare pentru ca si-a abandonat cei trei copii minori, atunci cand si-a parasit sotul. ...continuare.

Si-a parasit sotul, cei trei copii si si-a gasit un nou iubit. Condamnarea primita de romanca dupa ce a fost data in judecata

publicat 2016-11-24 17:45:06 (ProTV)
Si-a parasit sotul, cei trei copii si si-a gasit un nou iubit. Condamnarea primita de romanca dupa ce a fost data in judecata O tanara de 22 de ani din Turda va sta 9 luni in inchisoare pentru ca si-a abandonat cei trei copii minori, atunci cand si-a parasit sotul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urmatoare »