Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

'Primarul municipiului Turda, Tudor and #536;tefanie, implicat in afaceri nelegale'

publicat 2015-05-27 21:15:02 (Bursa)
Senatorul Valer Marian a transmis o noua interpelare adresata primului-ministru Victor Ponta si ministrului Justitiei, Robert Cazanciuc, in care arata ca primarul municipiului Turda, Tudor and #536;tefanie, 'ar fi implicat in afaceri nelegale de natura si de anvergura celor in care a fost implicat ex-primarul arestat al municipiului Slatina, Darius Valcov, dar nu a fost tras la raspundere penala pana in prezent'. ...continuare.

FIICELE LUI GABRIEL COTABITA pun capat zvonurilor: "Este ILEGAL sa deconectezi un pacient de la aparate". Ultimele noutati

publicat 2015-05-23 17:30:03 (Evenimentul-Zilei)
FIICELE LUI GABRIEL COTABITA pun capat zvonurilor: "Este ILEGAL sa deconectezi un pacient de la aparate". Ultimele noutati Aela, Milena si Eliza spun ca stirile despre tatal lor nu au fost verificate ...continuare.

Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri

publicat 2015-05-23 12:00:57 (Realitatea-TV)
Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri Guvernul Republicii Moldova si-a exprimat sprijinul pentru un proiect de lege care vizeaza modificarea Codului Audiovizualului pentru a interzice toate stirile rusesti si continutul de analiza politica in aceasta limba, a anuntat vineri biroul de presa al Guvernului de la Chisinau. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1

publicat 2015-05-23 12:00:50 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1 Atunci cand vrei un telefon super performant la pret...ceva mai bland, primul gand ar trebui sa iti fuga la Nexus de la Google. Da, stiu Nexus 6 e putin mai scump decat ne asteptam, dar si asa...e acolo! ...continuare.

Turist austriac, BATUT la TURDA pentru ca a vrut sa aplaneze un conflict

publicat 2015-05-21 16:30:20 (Romania-TV)
Turist austriac, BATUT la TURDA pentru ca a vrut sa aplaneze un conflict Batut si jefuit pentru o fapta buna. I s-a intamplat unui austriac de 53 de ani, intr-un magazin din Turda. Omul a incercat sa aplaneze un conflict intre trei indivizi si vanzator dar a sfarsit snopit in bataie. In plus, agresorii i-au luat si banii din buzunar. ...continuare.

Incident grav in judetul Cluj. Luat la bataie in magazin, dupa ce a incercat sa aplaneze un conflict

publicat 2015-05-21 16:00:24 (Realitatea-TV)
Incident grav in judetul Cluj. Luat la bataie in magazin, dupa ce a incercat sa aplaneze un conflict Un cetatean austriac care a incercat sa faca pe eroul s-a ales cu o bataie zdravana, in Turda, dupa ce a intervenit intr-o cearta care avea loc intr-un magazin. Cei trei tineri care l-au batut si apoi i-au furat banii au fost retinuti de politistii clujeni. ...continuare.

Salina TURDA, inclusa de CNN intr-un top al celor mai spectaculoase atractii turistice subterane | FOTO

publicat 2015-05-20 11:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Salina TURDA, inclusa de CNN intr-un top al celor mai spectaculoase atractii turistice subterane | FOTO Jurnalistii de la CNN au intocmit un top cinci al celor mai spectaculoase mine scoase din uz si transformate in atractii turistice de succes. ...continuare.

Tanar, prins de politisti in timp ce conducea cu 201 kilometri pe ora autostrada A3

publicat 2015-05-18 08:30:18 (Puterea)
Tanar, prins de politisti in timp ce conducea cu 201 kilometri pe ora autostrada A3 Inspectoratul General al Politiei Romane (IGPR) a anuntat ca un tanar de 25 de ani a fost depistat de politisti in timp ce conducea cu viteza de 201 kilometri pe ora, pe autostrada A3, pe sensul Gilau - Turda. ...continuare.

Tanar de 25 de ani, prins conducand cu 201 km/h, pe autostrada A3

publicat 2015-05-17 21:00:02 (Antena3)
Tanar de 25 de ani, prins conducand cu 201 km/h, pe autostrada A3 Un tanar de 25 de ani a fost depistat de politisti in timp ce conducea cu viteza de 201 kilometri pe ora, pe autostrada A3, pe sensul Gilau - Turda, potrivit unui comunicat de presa al Inspectoratului General al... ...continuare.

Tanar de 25 de ani, prins conducand cu 201 km/h, pe autostrada A3

publicat 2015-05-17 20:30:23 (Mediafax)
Tanar de 25 de ani, prins conducand cu 201 km/h, pe autostrada A3 Un tanar de 25 de ani a fost depistat de politisti in timp ce conducea cu viteza de 201 kilometri pe ora, pe autostrada A3, pe sensul Gilau - Turda, potrivit unui comunicat de presa al Inspectoratului General al Politiei Romane (IGPR). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 ... 5 9 10 Pag. urmatoare »