Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Miracol inainte de Craciun! Cititorii CANCAN au ajutat cu haine si electrocasnice familia care nu avea nici macar paine la masa

publicat 2014-12-20 00:45:02 (CanCan)
Miracol inainte de Craciun! Cititorii CANCAN au ajutat cu haine si electrocasnice familia care nu avea nici macar paine la masa Dupa ce CANCAN.ro si Stirile PRO TV au prezentat cazul familiei Craciun, o multime de oameni s-au sensibilizat si au decis sa se alature campaniei. Astfel, familia nevoiasa va avea sarbatori mai fericite si un Craciun imbelsugat. ...continuare.

Totul despre automatizare/ de Ziarul de duminica

publicat 2014-12-19 00:01:09 (Ziarul-Financiar)
Totul despre automatizare/ de Ziarul de duminica Nicholas CarrCusca de sticlaAutomatizarea si noiEditura PublicaTraducere din engleza de Vasile Decu. Nicholas Carr trece dincolo de stirile despre roboti industriali, masini care se conduc singure, computere vestimentare ori medicina digitalizata pentru a explora costurile ascunse ale tendintei noastre de a permite software-ului sa ne domine munca, dar si timpul liber. Bazandu-se pe studii de psihologie si neurostiinte care arata cat de dependente sunt fericirea si satisfactia oamenilor de... ...continuare.

Drama unui copil din Turda, greu incercat de soarta

publicat 2014-12-18 15:00:25 (ProTV)
Drama unui copil din Turda, greu incercat de soarta Baiatul care are acum 11 ani, a fost parasit de parinti cand era mic, la scurt timp dupa ce a suferit un accident cumplit in urma caruia a ramas cu sechele grave. Nici mama lui, nici tatal nu s-au mai interesat de atunci de el. ...continuare.

Cat va mai crede Spania in promisiunile guvernului sau?

publicat 2014-12-18 00:00:09 (Bursa)
Cat va mai crede Spania in promisiunile guvernului sau? Situatia din Rusia si haosul de pe pietele financiare internationale, care s-au instalat confortabil pe prima pagina a presei, au mutat in plan secund toate stirile privind dinamica economica si datoriile statelor din zona euro. Acesta este contextul in care premierul spaniol, Mariano Rajoy, a venit cu declaratii optimiste, menite sa pregateasca starea de spirit a electoratului inainte de alegerile de anul viitor. "Previziunile guvernamentale arata ca vom avea o crestere economica de cel... ...continuare.

Sute de oameni in lacrimi, la cimitirul din Turda. Au fost readuse in tara trupurile romancei si fiului ei ucisi de un sot fu

publicat 2014-12-16 13:15:13 (ProTV)
Sute de oameni in lacrimi, la cimitirul din Turda. Au fost readuse in tara trupurile romancei si fiului ei ucisi de un sot fu Sute de oameni in lacrimi, la cimitirul din Turda. Au fost readuse in tara trupurile romancei si fiului ei ucisi de un sot furios ...continuare.

IMPACT VIOLENT intre un BMW si un TIR: un mort

publicat 2014-12-13 19:45:22 (Realitatea-TV)
IMPACT VIOLENT intre un BMW si un TIR: un mort Un BMW a fost implicat intr-un accident grav de circulatie, sambata dimineata, pe Dealul Feleacului, la iesire din Cluj-Napoca spre Turda. ...continuare.

Procurorii fac stirile la Agentia Mediafax

publicat 2014-12-11 23:45:31 (Libertatea)
Procurorii fac stirile la Agentia Mediafax Cinci persoane din cadrul agentiei de presa Mediafax au fost audiate, ieri, mai bine de 12 ore, la Parchetul General. Publicitate Pana la ora inchiderii editiei, una dintre ele, avocatul Dragos Chis, fusese retinuta. Roxana Grigoruta, presedintele Consiliului de Administratie al firmei, actionar majoritar al Agentiei Mediafax, si Dana Cozac, sef al Departamentului Financiar, erau inca audiate aseara. Directorul demisionar al Mediafax, Orlando Nicoara, a fost pus sub acuzare, pentru evaziune... ...continuare.

Sarbatorile vin si pentru familia Craciun. Oamenii impresionati de povestea vazuta la ProTV le-au intins o mana de ajutor

publicat 2014-12-11 20:00:43 (ProTV)
Sarbatorile vin si pentru familia Craciun. Oamenii impresionati de povestea vazuta la ProTV le-au intins o mana de ajutor Iubirea dintre semeni sta la baza unui miracol, iar acest miracol s-a petrecut in cazul familiei Craciun. Zeci de oameni care le-au aflat suferinta de la Stirile Pro TV au facut tot ce le-a stat in putinta ca sa aduca lumina si in aceasta casa. ...continuare.

Monstrul din Italia! Si-a executat familia cu sange rece

publicat 2014-12-11 00:00:42 (Libertatea)
Monstrul din Italia! Si-a executat familia cu sange rece In ultimele zile, mai multe romance au cazut victime peste granite, unde au sfarsit tragic, fiind ucise cu sange rece, fie de iubitii sau sotii gelosi, fie de proxeneti sau teroristi. Publicitate O clujeanca de 28 de ani, din Turda, reprezinta cel mai recent astfel de caz. Paula Corduneanu a fost ucisa cu sange rece de sotul ei italian, in varsta de 38 de ani, caruia i-a daruit si un baietel. Barbatul s-a transformat intr-un monstru dupa ce frumoasa tanara i-a spus ca vrea sa-l paraseasca... ...continuare.

Campanie de colectare selectiva si recilare a desurilor la Turda

publicat 2014-12-10 17:00:36 (ProTV)
Campanie de colectare selectiva si recilare a desurilor la Turda In perioada 1012 decembrie 2014, la nivelul municipiului Turda, se va desfasura o Campanie de colectare selectiva si recilare, a tuturor categoriilor de deseuri, ca parte a proiectului Voluntariat, Verde, Viata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

tezaurul lavinia mures foleanu berbeceanu arad rezultate live probleme in justitie teatrul maghiar in carje ristea vidra constanta se face scoala cotidianul corfu frontiere ejobs judetul dambovita buna ziua iasi din tulcea hacker mariana cojocaru ebihoreanu gazprom ghebaur incendiu in bacau antohi program bcr northampton pictura a fost violata liviu vasilica ochi retrogradare amuzante pack colectii venus paulis ialomita alergic medlife cele mai tari pozitii de sex ajutoare alimentare catalin botezatu divizia a in gura presei stanga berlin