Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

"Prizonier in Carpati" este povestea norocoasa - in final - a unui alpinist britanic » Muntii nostri amenintatori

publicat 2015-08-04 20:00:13 (Gazeta-Sporturilor)
 Cine credea ca numai povestile pe muchie care ajung la urechile noastre din Himalaya sau din zona arctica sînt datatoare de fiori s-a înselat nespus Jones spune pe larg una dintre stirile pe care le vedem deseori la jurnal, despre cum Carpatii înghit oameni pe nemestecate si, daca nu-i înghit de tot, îi scuipa înapoi scuturati bine. ... ...continuare.

Un barbat din Turda face inchisoare la Penitenciarul din Gherla pentru o amenda neplatita in Olanda

publicat 2015-08-04 17:30:15 (ProTV)
Un barbat din Turda face inchisoare la Penitenciarul din Gherla pentru o amenda neplatita in Olanda Un barbat din Turda a trait spaima vietii lui cand s-a trezit cu politistii la usa care il informau ca trebuie sa mearga la inchisoare, desi el se stia curat ca lacrima. Abia dupa ce si-a revenit din soc a aflat ca pentru o amenda in valoare de 170 de euro neplatita in Amsterdam va ajunge dupa gratii. ...continuare.

Romanul care a ajuns la inchisoare pentru o amenda neplatita in Amsterdam. Ce restanta avea barbatul pentru o parcare

publicat 2015-08-04 17:30:15 (ProTV)
Romanul care a ajuns la inchisoare pentru o amenda neplatita in Amsterdam. Ce restanta avea barbatul pentru o parcare Un barbat din Turda a trait spaima vietii lui cand s-a trezit cu politistii la usa, care il informau ca trebuie sa mearga la inchisoare, desi el se stia curat ca lacrima. ...continuare.

Un ardelean a ajuns la inchisoare din cauza unei amenzi pe care a primit-o in Olanda

publicat 2015-08-04 13:00:03 (Antena3)
Un ardelean a ajuns la inchisoare din cauza unei amenzi pe care a primit-o in Olanda Un barbat din Turda, judetul Cluj, isi petrece trei zile in Penitenciarul de Maxima Siguranta Gherla, dupa ce Judecatoria Amsterdam a sesizat oamenii legii din Cluj cu privire la condamnarea sa, scrie... ...continuare.

4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL

publicat 2015-08-01 22:00:12 (Romania-TV)
4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL Oamenii care si-au inceput viata sexuala inainte de scandalul in care a fost implicat Bill Clinton isi aduc aminte de zilele in care sexul oral era un subiect tabu. Acum, auzim si citim despre sexul oral pe net sau la stirile de noapte. ...continuare.

Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala

publicat 2015-07-31 19:45:01 (Antena3)
Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala Fostul agent KGB Alexander Litvinenko a fost otravit cu poloniu cu sprijinul statului rus. Este una dintre concluziile anchetei facute in acest caz in ultimii 9 ani, transmit stirile TVR. Avocatul politiei... ...continuare.

Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct

publicat 2015-07-30 21:00:13 (Romania-TV)
Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct Stirile meteo prezentate, joi, in direct la PRO TV au oferit telespectatorilor hohote de ras. Harta cu temperaturi a aratat o caldura insuportabila in toata tara, mai ales la Buzau. Conform prezentatoarei, buzoienii au avut de suportat azi nici mai mult, nici mai putin, de 328 de grade. Asa cum era de asteptat, gafa a fost taxata pe site-urile de socializare. ...continuare.

O noua mina deschisa la Salina Turda

publicat 2015-07-30 19:00:19 (Puterea)
O noua mina deschisa la Salina Turda Salina Turda a deschis o noua mina, Ghizela, pentru turisti, care pot admira stalactite inclinate si depuneri de cristale cubice de sare. ...continuare.

Salina Turda deschide o noua mina, unde se gasesc stalactite inclinate si cristale cubice de sare

publicat 2015-07-30 14:45:20 (Mediafax)
Salina Turda deschide o noua mina, unde se gasesc stalactite inclinate si cristale cubice de sare Salina Turda a deschis, joi, pentru vizitare, o noua mina, Ghizela, unde se gasesc stalactite inclinate si depuneri de cristale cubice de sare, reprezentantii salinei sperand sa atraga turisti si de la Festivalul Untold, care se desfasoara, in aceste zile, la Cluj-Napoca. ...continuare.

A murit un mare om de televiziune | VIDEO

publicat 2015-07-30 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Pe vremea lui Ceausescu, jurnalistul suferise un preinfarct in timp ce prezenta stirile. A fost singura data cand Telejurnalul a fost intrerupt in mod exceptional. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »