Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 7 Pag. urm. »

Corespondenta din Belgia » Hagi, spatii largi in ziarele din Gent: "Fotbalul e viata mea!"

publicat 2016-07-28 12:15:14 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta din Belgia » Hagi, spatii largi in ziarele din Gent: Fotbalul e viata mea! Viitorul joaca diseara primul meci din istorie în cupele europene, cu Gent (21:30, netelevizat), iar Gica Hagi a primit spatii largi în presa belgiana. De exemplu, în principalul ziar din oras, Die Gentenaar, stirile despre meci se întind pe doua pagini, incluzând un material pe larg despre Gica Hagi. ... ...continuare.

Atentie la orezul de plastic! Cum il deosebesti de cel natural

publicat 2016-07-27 12:00:09 (Realitatea-TV)
Atentie la orezul de plastic! Cum il deosebesti de cel natural Recent, lumea a fost deranjata de stirile socante despre ouale false produse in China. Din pacate, acest lucru este urmat de un alt fapt deranjant. Presa din intreaga lume raspandeste vestea despre orezul chinezesc din plastic. Prin urmare, este recomandat sa cititi cu atentie etichetele de pe produsele pe care le cumparati, pentru a evita acest lucru. ...continuare.

Atentie la orezul de plastic! Iata cum il deosebesti de cel natural

publicat 2016-07-26 16:45:19 (Romania-TV)
Atentie la orezul de plastic! Iata cum il deosebesti de cel natural Recent, lumea a fost deranjata de stirile socante despre ouale false produse in China. Din pacate, acest lucru este urmat de un alt fapt deranjant. Presa din intreaga lume raspandeste vestea despre orezul chinezesc din plastic. Prin urmare, este recomandat sa cititi cu atentie etichetele de pe produsele pe care le cumparati, pentru a evita acest lucru ...continuare.

Drama batranei de 87 de ani din Iasi, data afara din casa chiar de copiii ei. "Toti isi bat joc de mine zic ca ii fac de ras"

publicat 2016-07-25 18:15:10 (ProTV)
Drama batranei de 87 de ani din Iasi, data afara din casa chiar de copiii ei. Toti isi bat joc de mine zic ca ii fac de ras Calvarul batranei de 87 de ani din Iasi, prezentat vineri la Stirile Pro TV, ar putea sa se incheie. Femeia, mama a sase copii, nu are niciun adapost si de cativa ani doarme pe un scaun la usa unuia dintre fiii sai. ...continuare.

O cunoscuta prezentatoare TV a murit cu o zi inainte sa implineasca 25 de ani

publicat 2016-07-25 10:30:14 (Romania-TV)
O cunoscuta prezentatoare TV a murit cu o zi inainte sa implineasca 25 de ani Taylor Terrell prezenta stirile amiezii la postul 41NBC News. ...continuare.

Actori, prieteni si oameni simpli si-au luat ramas bun de la maestrul Radu Beligan

publicat 2016-07-23 15:45:01 (Bursa)
Actori, prieteni si oameni simpli si-au luat ramas bun de la maestrul Radu Beligan Sute de persoane - rude, colegi de teatru, prieteni si oameni simpli - au venit astazi la Teatrul National din Bucuresti pentru a-si lua ramas bun de la maestrul Radu Beligan. Rand pe rand, la sicriul cu trupul neinsufletit al actorului si regizorului Radu Beligan si-au prezentat un ultim omagiu mari actori, colaboratori, printre care Mihai Malaimare, Dorel Visan, Florin Piersic, Maia Morgenstern, Adela Marculescu, Horatiu Malaele, Gheorghe Turda. A fost prezenta, de asemenea, principesa... ...continuare.

Grafica Stirile ProTV: care este semnificatia steagurilor arborate de salvamari

publicat 2016-07-20 15:45:14 (ProTV)
ProTV Constanta va prezinta intr-un filmulet care este semnificatia steagurilor arborate de salvamari. ...continuare.

Institutul de Statistica scoate la lumina saracia romanilor: s-au intors la televizoare alb-negru

publicat 2016-07-19 10:30:17 (Realitatea-TV)
Institutul de Statistica scoate la lumina saracia romanilor: s-au intors la televizoare alb-negru Mai ales la tara, tot mai multe televizoare color sunt inlocuite de stramoasele lor alb-negru din precambrianul tehnologiei TV. 26 de romani, dintr-o mie, vad stirile la acestea! Numarul masinilor de spalat non-automate folosite in gospodariile romanilor este si el in crestere, iar frigiderele raman un deziderat de neatins pentru aproape jumatate dintre romani. ...continuare.

Institutul de Statistica da verdictul: REGRESIE ȘI SARACIE. Dupa 25 de ani, romanii se intorc la televizoarele alb-negru

publicat 2016-07-19 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Institutul de Statistica da verdictul: REGRESIE ȘI SARACIE. Dupa 25 de ani, romanii se intorc la televizoarele alb-negru Mai ales la tara, tot mai multe televizoare color sunt inlocuite de stramoasele lor alb-negru din precambrianul tehnologiei TV. 26 romani, dintr-o mie, vad stirile la acestea! Numarul masinilor de spalat non-automate folosite in gospodariile romanilor este si el in crestere, iar frigiderele raman un deziderat de neatins pentru aproape jumatate dintre romani. Romania este tara cu cele mai multe latrine in fundul curtii, din UE. In plus, in 2015 a scazut substantial consumul de apa potabila,... ...continuare.

Fostul premier Victor Ponta contesta decizia de plagiat data de CNATDCU. Anuntul facut de ministrul Educatiei

publicat 2016-07-18 13:45:08 (ProTV)
Fostul premier Victor Ponta contesta decizia de plagiat data de CNATDCU. Anuntul facut de ministrul Educatiei Ministrul Educatiei, Mircea Dumitru, a declarat pentru Stirile ProTV ca fostul premier, Victor Ponta, a contestat decizia de plagiat data de CNATDCU. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 7 Pag. urmatoare »