Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Corespondentul Stirile ProTV Paul Angelescu relateaza din Atena. Care este atmosfera inaintea referendumului de duminica

publicat 2015-07-03 21:45:14 (ProTV)
Corespondentul Stirile ProTV Paul Angelescu relateaza din Atena. Care este atmosfera inaintea referendumului de duminica Cu doua zile inaintea unui referendum decisiv pentru viitorul tarii, Grecia se imparte in tabere aproape egale. ...continuare.

Guvernul pregateste o noua lege a salarizarii. Cat ar urma sa castige presedintele si premierul

publicat 2015-07-03 15:15:06 (Gandul)
Guvernul pregateste o noua lege a salarizarii. Cat ar urma sa castige presedintele si premierul Presedintele, premierul si sefii Parlamentului ar urma sa primeasca un salariu mai mare de la 1 ianuarie 2016, scrie Stirile ProTV. Ministerul Muncii deja lucreaza la o noua lege a salarizarii. ...continuare.

Imagini impresionante! Salina Turda din Romania, atractie turistica de top pentru strainii din intreaga lume

publicat 2015-06-30 13:30:02 (Antena-1)
Imagini impresionante! Salina Turda din Romania, atractie turistica de top pentru strainii din intreaga lume Numeroase destinatii de pe glob sunt transformate in veritabile locuri de atractie, in urma unor proiecte ample de reamenajare. Șase astfel de proiecte inovative de pe mapamond au transformat zone industriale nefolosite in minunate locuri de petrecere a timpului liber. ...continuare.

Scaderi cu marca "Grecia" pe Bursa de la Bucuresti

publicat 2015-06-29 12:00:02 (Capital)
Scaderi cu marca "Grecia" pe Bursa de la Bucuresti Investitorii din piata romaneasca de capital au avut o reactie moderata la stirile din Grecia, indicii principali de la BVB coborand cu mai putin de doua procente. "Nu este o panica precum cea din 2007-2008", spune un broker. ...continuare.

Interviu Stirile ProTV cu chitaristul Slash, inainte de concertul de duminica: "O sa ne distram, va fi o seara extraordinara"

publicat 2015-06-27 10:30:14 (ProTV)
Interviu Stirile ProTV cu chitaristul Slash, inainte de concertul de duminica: "O sa ne distram, va fi o seara extraordinara" Slash, fostul chitarist Guns'N Roses, canta duminica in Capitala, impreuna cu trupa sa. Intr-un interviu pentru Stirile ProTV, Slash le promite fanilor un spectacol rock plin de energie. ...continuare.

Un scandal scumpeste autostrada Sebes - Turda

publicat 2015-06-26 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Un scandal scumpeste autostrada Sebes - Turda Compania Nationala de Autostrazi e buna de plata, dupa ce proiectantul si constructorul lotului 3 au distrus drumul localnicilor din Gambas catre cimitir si terenurile agricole ...continuare.

Pro TV a renuntat la trei voci importante. Ce se intampla la Stirile Pro TV

publicat 2015-06-25 16:00:13 (Romania-TV)
Pro TV a renuntat la trei voci importante. Ce se intampla la Stirile Pro TV Pro TV a renuntat la cateva dintre vocile din spatele materialelor de la programele de stiri ale statiei. Potrivit Paginademedia.ro, trei dintre voice-overi nu mai pun voci pe Știrile Pro TV. Este vorba de Carmen Safta, de Lucian Cambesteanu si de Mihai Livadaru. ...continuare.

Noi modificari la Pro TV! Cine a plecat de la stiri

publicat 2015-06-24 14:45:12 (Libertatea)
Noi modificari la Pro TV! Cine a plecat de la stiri Pro TV a renuntat la cateva dintre vocile din spatele materialelor de la programele de stiri ale postul de televiziune. Publicitate Trei dintre voice-overi nu mai pun voci pe Stirile Pro TV. Este vorba de Carmen Safta, de Lucian Cambesteanu si de Mihai Livadaru, conform paginademedia.ro. Postul de televiziune a pastrat doua voci pentru stiri: Dan Daniel si Liviu Candea, care asigura principalul jurnal al Pro TV, stirile de la ora 19.00. Dupa renuntarea la voice-overii stirilor, sarcina... ...continuare.

Sentinta in premiera pentru ginecologul din Turda care a dat un medicament interzis unei gravide

publicat 2015-06-22 23:45:13 (Realitatea-TV)
Sentinta in premiera pentru ginecologul din Turda care a dat un medicament interzis unei gravide Un ginecolog din Turda nu mai poate profesa timp de cinci ani de zile dupa ce a fost gasit vinovat de faptul ca a administrat unei femei insarcinate un medicament interzis pentru declansarea travaliului. ...continuare.

Ginecologul penal din Turda care a nenorocit un copil la nastere este COMPATIMIT de colegi: este cea mai dura sentinta din Romania

publicat 2015-06-22 17:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Ginecologul penal din Turda care a nenorocit un copil la nastere este COMPATIMIT de colegi: este cea mai dura sentinta din Romania Presedintele Colegiului Medicilor, filiala Cluj, doctorul Aurel Bizo sustine ca decizia Curtii de Apel Cluj, pronuntata in cazul medicului ginecolog din Turda, Ovidiu Lupsan, (foto), care a nenorocit un copil, este cea mai dura aplicata unui medic roman. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »