Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Saptamina prostiilor care ne inchid mintile: fiscalizarea albeste tot

publicat 2015-09-03 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Saptamina prostiilor care ne inchid mintile: fiscalizarea albeste tot Cit am fost in vacanta, m-am tinut departe de stirile politice. Totusi, stridenta cu care Ponta stie sa-si insoteasca iresponsabilitatea guvernamentala razbeste prin orice distanta ai incerca sa pui intre tine si el. ...continuare.

Stirile Romania TV au inregistrat pe parcursul lunii august cea mai mare audienta din istorie

publicat 2015-09-02 15:15:28 (Romania-TV)
Stirile Romania TV au inregistrat pe parcursul lunii august cea mai mare audienta din istorie este singura televiziune de stiri care creste in topul preferintelor telespectatorilor datorita celor mai bune informatii si imagini. ...continuare.

Romania va putea gazdui din toamna 1.800 de refugiati. Suma primita de la Uniunea Europeana pentru fiecare imigrant

publicat 2015-09-01 19:30:28 (ProTV)
Romania va putea gazdui din toamna 1.800 de refugiati. Suma primita de la Uniunea Europeana pentru fiecare imigrant Romania va putea gazdui din noiembrie aproape 1.800 de refugiati. Consilierul prezidential Leonard Orban a declarat pentru Stirile ProTV ca Executivul de la Bucuresti si-a anuntat partenerii europeni, inca din luna iulie, ca are la dispozitie 6 centre. ...continuare.

Elefantii au invadat studioul Andreei Esca

publicat 2015-08-31 17:00:03 (Bursa)
Elefantii au invadat studioul Andreei Esca * Urmariti AICI elefantul proiectat 3D Andreea Esca a deschis ieri, la ora 19:00, Știrile PRO TV intr-un nou studio de stiri dotat cu tehnologie ce ofera telespectatorilor "o experienta vizuala inedita", arata un comunicat remis azi redactiei. Ieri, stirile PRO TV in noul format a inregistrat, in intervalul 18:59 - 19:53, un share de 27% pe segmentul publicului comercial, in crestere cu peste 50% fata de duminica trecuta. "Telespectatorii au avut ocazia duminica, in timpul jurnalului de... ...continuare.

PRO TV a inaugurat un nou studio de stiri

publicat 2015-08-31 16:30:01 (Bursa)
PRO TV a inaugurat un nou studio de stiri * Urmariti AICI o demonstratie a graficii 3D folosind un elefant in studio Andreea Esca a deschis ieri, la ora 19:00, Știrile PRO TV intr-un nou studio de stiri dotat cu tehnologie ce ofera telespectatorilor "o experienta vizuala inedita", arata un comunicat remis azi redactiei. Ieri, stirile PRO TV in noul format a inregistrat, in intervalul 18:59 - 19:53, un share de 27% pe segmentul publicului comercial, in crestere cu peste 50% fata de duminica trecuta. "Telespectatorii au avut ocazia... ...continuare.

Stirile din SUA vor tine investitorii de pe bursa in chingi

publicat 2015-08-31 00:15:45 (Ziarul-Financiar)
Stirile din SUA vor tine investitorii de pe bursa in chingi Investitorii vor fi saptamana aceasta cu ochii pe stirile din Statele Unite, care vor anunta noi date statistice importante in fundamentarea deciziei bancii centrale, Fed, de a majora sau nu dobanzile si, astfel, de a opri sau de a elibera in continuare lichiditate pe pietele emergente.Dupa ce saptamana trecuta un oficial al Fed a provocat un raliu pe burse declarand ca nu mai crede necesara cres­terea dobanzilor, peste week-end un alt oficial al ban­cii centrale a dat de inteles ca... ...continuare.

Andreea Esca, dezvaluire INTIMA, in direct: cand ii place sa faca SEX

publicat 2015-08-30 16:00:18 (Libertatea)
Andreea Esca, dezvaluire INTIMA, in direct: cand ii place sa faca SEX Andreea Esca este una dintre cele mai iubite vedete de la noi, imaginea ei identificandu-se cu postul la care prezinta stirile de 20 de ani, Pro TV. Publicitate Ea este o tipa discreta, care evita sa faca publice viata intima, insa a acceptat sa dezvaluie totusi cateva detalii, in direct, in fata sotului ei. Andreea a luat startul unui nou sezon de emisiuni la radio, iar in prima editie moderator a fost chiar Alexandre Eram, care i-a adresat mai multe intrebari de foc, printre care si una... ...continuare.

Schimbare la Pro TV. Andreea Esca se va muta - prima declaratie

publicat 2015-08-29 20:45:21 (Realitatea-TV)
Schimbare la Pro TV. Andreea Esca se va muta - prima declaratie Andreea Esca va parasi, la finalul acestei luni, fostul studio TV si va prezenta stirile dintr-un nou studio. Telespectatorii vor urmari stirile intr-un decor nou, care are in spate tehnologie de ultima generatie, sustin reprezentantii postului. ...continuare.

Incepand cu 30 August, spectacolul Stirilor PRO TV are o noua scena

publicat 2015-08-28 14:00:23 (ProTV)
Incepand cu 30 August, spectacolul Stirilor PRO TV are o noua scena Andreea Esca va prezenta Stirile PRO TV dintr-un nou studio, duminica aceasta, de la ora 19:00. ...continuare.

Busu a gafat in direct la ora de maxima audienta! Nici nu si-a dat seama de greseala facuta

publicat 2015-08-28 11:00:02 (Antena3)
Florin Busuioc prezinta Vremea la ProTV de ani de zile, chiar dupa stirile de la ora 19.00 prezentate de Andreea Esca. Insa joi seara Busu a avut o problema tehnica si astfel cand a vrut sa detalieze prognoza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »