Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

CUTREMUR in imperiul care detine ProTV. Actiunile CME au cazut cu 30% intr-o singura luna

publicat 2014-04-16 10:15:49 (Realitatea-TV)
CUTREMUR in imperiul care detine ProTV. Actiunile CME au cazut cu 30% intr-o singura luna Actiunile CME, compania care detine PRO TV, s-au depreciat cu PESTE 30% intr-o singura luna! Actiunile grupului Central European Media Enterprises (CME), proprietarul ProTV, au inregistrat o cadere de peste 30%, in doar o luna, potrivit Capital.ro. Actiunile listate la bursa ale CME au pierdut peste 10% in ultimele zile, dintre care aproape 6% sunt din ultima sesiune de tranzactionare. Conform comunicatului CME, la care a fost sef Adrian Sarbu pana in august 2013, grupul a realizat un venit... ...continuare.

Actiunile CME, compania care detine PRO TV, s-au depreciat cu PESTE 30% intr-o singura luna!

publicat 2014-04-16 10:00:03 (Capital)
Actiunile grupului Central European Media Enterprises (CME), proprietarul ProTV, au inregistrat o cadere de peste 30%, in doar o luna. Actiunile listate la bursa ale CME au pierdut peste 10% in ultimele zile, dintre care aproape 6% sunt din ultima sesiune de tranzactionare. ...continuare.

PLEACA MARUTA de la PRO TV? Ce spune prezentatorul

publicat 2014-04-15 23:00:31 (Realitatea-TV)
PLEACA MARUTA de la PRO TV? Ce spune prezentatorul Piata media vuieste! Conform ultimelor zvonuri aparute din seria "Vedetele pleaca, ProTV ramane", urmatoarea vedeta care pare ca se reorienteaza spre alte proiecte este nimeni altul decat Catalin Maruta. Desi situatia la trustul PRO nu este tocmai roz, Catalin s-a aratat surprins de aceste speculatii si ne-a marturisit ca postul la care isi desfasoara activitatea este un vis implinit la care nu are de gand sa renunte prea curand. "Niciodata nu mi-a trecut prin cap sa parasesc ProTV, a fost... ...continuare.

CME numeste un nou Director General, in locul lui Ronald Lauder

publicat 2014-04-15 19:15:03 (Bursa)
Grupul de televiziune Central European Media Enterprises (CME), proprietarul agentiei de presa ProTV, a anuntat astazi schimbarea Directorului General al companiei, desemnandu-l pe John Billock dupa demisia de luna trecuta a lui Ronald Lauder, potrivit Reuters. ...continuare.

CME, compania care detine Pto TV, are un nou presedinte

publicat 2014-04-15 19:00:26 (Income-Magazine)
Grupul de televiziune Central European Media Enterprises (CME), proprietarul ProTV, a anuntat marti ca l-a desemnat pe John Billock în postul de presedinte, acesta înlocuindu-l pe fondatorul companiei, miliardarul Ronald Lauder, care si-a anuntat demisia luna trecuta, transmite Reuters. ...continuare.

Bianca a vrut sa il sarute, dar el nu a stiut cum sa fuga! Se autoinvita la el acasa si nu stie ce sa faca sa-l recucereasca

publicat 2014-04-15 18:45:04 (CanCan)
Bianca a vrut sa il sarute, dar el nu a stiut cum sa fuga! Se autoinvita la el acasa si nu stie ce sa faca sa-l recucereasca Bianca Dragusanu si Victor Slav vor realiza un dans cat se poate de provocator sambata, de la 20:30 in timpul emisiunii "Minunea Dansului", difuzata de ProTv. Acestia vor dansa pentru mai multi copii care au nevoie de ajutor. ...continuare.

Ce se intampla cu Bianca Dragusanu si Victor Slav de Paste! Totul va fi transmis de Pro TV!

publicat 2014-04-15 13:15:03 (CanCan)
Ce se intampla cu Bianca Dragusanu si Victor Slav de Paste! Totul va fi transmis de Pro TV! Pe 19 aprilie, de la ora 20:30, "Minunea dansului" se implineste la ProTV. Mihai si Elwira Petre, gazdele show-ului, vor introduce in scena vedete una si una. ...continuare.

"Romanii au talent", spaima meciurilor de fotbal

publicat 2014-04-14 00:15:11 (Evenimentul-Zilei)
Romanii au talent, spaima meciurilor de fotbal Telespectatorii au preferat show-ul de la ProTV, indiferent ca a fost vorba de meciuri in campionatul national sau de partidele in deplasare ale Nationalei. Nici derbyul Steaua-Dinamo nu a facut exceptie. ...continuare.

Florin Calinescu, DECLARATIE INCENDIARA despre Adrian Sarbu: "Fac si masaj"

publicat 2014-04-11 10:00:46 (Realitatea-TV)
Florin Calinescu, DECLARATIE INCENDIARA despre Adrian Sarbu: Fac si masaj Florin Calinescu, care era in discutii pentru un nou show la Prima TV, Chestiunea Zilei, face o declaratie uimitoare despre fostul sau sef, Adrian Sarbu. Florin Calinescu a marturisit, pentru ziarulring.ro, ca, in ceea ce-l priveste, nu a semnat cu nimeni, dar si-ar dori ca prietenul lui Adrian Sarbu sa readuca ProTV in prim-plan sub o forma sau alta. "Nu imi e clar nimic! Eu nu am semnat cu nimeni. Nu sunt nici la ProTV, nu am fost angajatul Pro-ului. Eu am facut un produs pe care firma mea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

salariul mediu profesor nicoleta guta lista orastie arpechim odai ministerul educatiei thailanda serban ionescu imbunatatiri funciare lavinia alba iulia valentin lista candidati laser reabilitarea ungaria florin costea b1tv denise vaslui accident salut messi bihoreanul modul ultimul cutremur cartea alexandru vlad hidroelectrica nae lazarescu accident rutier nelu iordache colaboratori vladu furt compania apa brasov dan capatos neveste tamas stiei video shine din oradea judet mandat de arestare calarasi balanta venit reluare