Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Victor Slav e noul Burlac de la Antena 1

publicat 2014-07-31 22:00:24 (Realitatea-TV)
Victor Slav e noul Burlac de la Antena 1 Dupa ce a anuntat ca pleaca de la ProTV si a multumit televiziunii pentru cei 14 ani frumosi petrecuti acolo, Victor Slav si-a gasit un nou job. Baiatul de la meteo s-a transformat intr-un mare crai ce isi va cauta jumatatea la TV. Mai exact, el va fi noul Burlac din emisiunea prezentata de Antena 1. Si se pare ca acest lucru ii rotunjeste conturile bine, bine. Victor a semnat un contract cu televiziunea din Baneasa si va primi pentru prestatia sa circa 50.000 de euro, scrie Revista Ciao!. ...continuare.

De luni, "Traieste-ti vara" la ProTV. George Buhnici i-a aruncat Laurei Cosoi telefonul in piscina in prefata primei editii

publicat 2014-07-27 20:00:29 (ProTV)
De luni, "Traieste-ti vara" la ProTV. George Buhnici i-a aruncat Laurei Cosoi telefonul in piscina in prefata primei editii Cel mai fresh show de sezon, Traieste-ti vara!, incepe de luni la PRO TV. ...continuare.

Zile decisive! Srgian Luchin da cartile pe fata: "Discut cu Steaua" » Cind s-ar putea face transferul

publicat 2014-07-26 19:15:37 (Gazeta-Sporturilor)
Zile decisive! Srgian Luchin da cartile pe fata: Discut cu Steaua » Cind s-ar putea face transferul Gazeta Sporturilor a anuntat azi ca Srgian Luchin are mari sanse de a ajunge la Steaua in zilele urmatoare. Jucatorul a confirmat tratativele cu echipa din Ghencea.  "E adevarat, sint discutii. Am 3 oferte si ma voi decide pina pe 1 august pe care dintre ele sa o aleg", a spus Luchin pentru ProTV. ... ...continuare.

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

Antena 1, lider de audienta la nivelul intregii zile

publicat 2014-07-26 11:45:02 (Antena-1)
Antena 1, lider de audienta la nivelul intregii zile Conform Kantar Media; Copyright: ARMADATA S.R.L., Antena 1 a fost vineri, 25 iulie lider absolut de audienta la nivelul intregii zile, pe toate categoriile de public. Asa se face ca, pe publicul comercial din mediul urban cu varste cuprinse intre 18-49 de ani, Antena 1" a inregistrat o audienta medie de 2,9 puncte de rating si o cota de piata de 18 procente, in timp ce ProTv se situa pe pozitia secunda cu 2,6 puncte de rating si 16,2% cota de piata. ...continuare.

S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin "Rechinul" Oprisan a facut senzatie la "Splash"

publicat 2014-07-25 21:45:02 (Antena-1)
S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin Rechinul Oprisan a facut senzatie la Splash Al nostru Catalin Oprisan, redactor sef a1.ro si omul informat, care prezinta stirile amuzante ale zilei la "Neatza cu Razvan si Dani", a facut senzatie la "Splash!". ...continuare.

Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la "Splash! Vedete la apa"

publicat 2014-07-25 14:45:15 (Income-Magazine)
Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la Splash! Vedete la apa Catalin Oprisan, ziaristul sportiv care prezinta stirile amuzante ale zilei la Neatza cu Razvan si Dani, a acceptat sa vina la “Splash! Vedete la apa”, emisiune difuzata în fiecare vineri seara de Antena 1,chiar daca nu stie sa înoate. ...continuare.

Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina!

publicat 2014-07-25 11:45:32 (Realitatea-TV)
Șerban Huidu, asa cum nu l-ai mai vazut de la accidentul de masina! Imaginea de om suferind a lui Serban Huidu s-a impamantenit mai ales in conditiile in care 90% dintre stirile care apar despre fostul carcotas contin expresii precum "ghinion" sau "blestem" si invariabil prezinta cel putin o fotografie cu acesta trist. Lucrurile nu stau insa chiar asa. In viata de zi cu zi, Serban Huidu mai glumeste, mai rade la glumele altora, chiar daca acum cativa ani a avut ghinionul sa fie implicat intr-un accident de circulatie cu efecte mortale pentru ocupantii... ...continuare.

"Sunt indragostita de tara mea!". Mesajul prin care Corina Caragea s-a alaturat campaniei "Romania Frumoasa"

publicat 2014-07-24 17:00:30 (ProTV)
"Sunt indragostita de tara mea!". Mesajul prin care Corina Caragea s-a alaturat campaniei "Romania Frumoasa" Prezentatoarea Stirilor ProTV din Sport, Corina Caragea, e indragostita de Romania si le-a transmis un mesaj special fanilor de pe Facebook. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

covasna teleorman iasi diplomatia afaceri eco calarasi maramures arsenium banel bombardamente victor slav franc elvetian intretinere auto ialomita catalin botezatu valcea arges mehedinti satu mare tulcea gorj galati cluj angajez harghita grilele meri ilfov stirile kanal d covaliu gabriela c vedete internationale momente amuzante maria basescu curtea de arges brasov florentin petre cfr marfa sfanta treime il ca lobozia cersetori supa de varza machado tuberculosis tandin protv propriul piata auto decolteu