Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

EBU: Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016

publicat 2016-04-29 13:00:32 (Realitatea-TV)
EBU: Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 iar o oferta in acest sens facuta de ProTV nu poate fi acceptata, deoarece postul respectiv nu face parte din European Broadcasting Union (EBU), se arata intr-un mesaj postat vineri pe pagina oficiala de Facebook a EBU. ...continuare.

Decizia EBU: Nicio televiziune romana nu va transmite Eurovision 2016

publicat 2016-04-29 12:45:02 (Antena3)
Decizia EBU: Nicio televiziune romana nu va transmite Eurovision 2016 Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 iar o oferta in acest sens facuta de ProTV nu poate fi acceptata, deoarece postul respectiv nu face parte din European Broadcasting Union... ...continuare.

Au mai ramas 12 zile. Semneaza acum petitia online lansata de PROTV pentru ca Romania si Ovidiu sa participe la Eurovision

publicat 2016-04-28 19:15:20 (ProTV)
Au mai ramas 12 zile. Semneaza acum petitia online lansata de PROTV pentru ca Romania si Ovidiu sa participe la Eurovision SEMNEAZA AICI PETITIA PRIN CARE SUSTII PARTICIPAREA LUI OVIDIU ANTON LA EUROVISION ...continuare.

Pro TV si Ovidiu Anton viseaza la Eurovision! Iata cine intervine si le taie avantul

publicat 2016-04-28 00:15:27 (Evenimentul-Zilei)
Pro TV si Ovidiu Anton viseaza la Eurovision! Iata cine intervine si le taie avantul Care este adevarul despre concursul european si de ce vrea seful ProTV sa-l aduca in Romania ...continuare.

Anuntul facut de BIANCA DRAGUSANU, la ProTV. Iubita lui VICTOR SLAV a dat totul din casa. "Am..."

publicat 2016-04-22 12:15:03 (CanCan)
Anuntul facut de BIANCA DRAGUSANU, la ProTV. Iubita lui VICTOR SLAV a dat totul din casa. Am... Bianca Dragusanu pare sa fie extrem de preocupata in ultima perioada, iar un copil caruia ii asteapta venirea pe lume, in viitorul apropiat, pare sa intre si el in planurile vedetei, chiar daca nu vrea inca sa o recunoasca. Invitata in emisiunea "Vorbeste lumea", de la ProTV, iubita lui Victor Slav a recunoscut ca isi doreste sa se reinventeze cu orice ocazie, tocmai de aceea o mare parte din timp si-o petrece in atelierul sau de croitorie."Cred ca sunt un om destul de frumos si bun. Am multe... ...continuare.

Mihai Stoica, anunt despre situatia lui Laurentiu Reghecampf

publicat 2016-04-20 23:45:02 (Antena3)
Mihai Stoica, anunt despre situatia lui Laurentiu Reghecampf Mihai Stoica, directorul sportiv al Stelei, a avut un mesaj de sustinere pentru antrenorul Laurentiu Reghecampf, dupa stirile aparute pe seama înlocuirii sale cu Edward Iordanescu, scrie... ...continuare.

LIVE VIDEO ONLINE (ora 21:30) STEAUA - DINAMO in Cupa Romaniei la DIGI SPORT, DOLCE SPORT si PROTV

publicat 2016-04-20 19:30:21 (Romania-TV)
LIVE VIDEO ONLINE (ora 21:30) STEAUA - DINAMO in Cupa Romaniei la DIGI SPORT, DOLCE SPORT si PROTV LIVE VIDEO ONLINE STEAUA DINAMO DIGI SPORT DOLCE SPORT PROTV. STEAUA - DINAMO, derby-ul Romaniei, se joaca pentru a patra oara in aceasta primavara. Acum, STEAUA - DINAMO conteaza pentru mansa a doua a semifinalelor din Cupa Romaniei. Meciul STEAUA - DINAMO este programat pe Arena Nationala, de la ora 21:30, LIVE VIDEO la DIGI SPORT, DOLCE SPORT si PROTV, si ONLINE pe . ...continuare.

Balaci, aproape de o revenire in antrenorat » Cu cine ar putea semna "Minunea blonda" in urmatoarele ore

publicat 2016-04-18 19:15:26 (Gazeta-Sporturilor)
Balaci, aproape de o revenire in antrenorat » Cu cine ar putea semna Minunea blonda in urmatoarele ore Ilie Balaci (59 de ani) a antrenat o buna perioada de timp în Orientul Mijlociu si în Africa, iar acum e aproape sa revina în acea parte a lumii. "Minunea blonda" e foarte aproape sa semneze cu Al Hilal Omdurman din Sudan, lidera în campionat. Anuntul a fost facut de un site specializat pe stirile sportive din Orientul Mijlociu. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »