Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urm. »

Editia de ieri, 22 februarie, "Te pui cu blondele?", cifre peste "Jocuri de celebritate"

publicat 2017-02-23 17:15:01 (Antena-1)
Editia de ieri, 22 februarie,  Te pui cu blondele?, cifre peste Jocuri de celebritate Editia de ieri a emisiunii "Te pui cu blondele" de la Antena 1 a fost lider de audienta pe intervalul de intersectie (22.37-23.29) cu emisiunea "Jocuri de celebritate" de la ProTv. ...continuare.

Tavalugul preturilor a inceput sa se rostogoleasca

publicat 2017-02-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Tavalugul preturilor a inceput sa se rostogoleasca Anul 2017 incepe cu scumpiri pe toate planurile. Primul semnal l-a dat guvernatorul Bancii Nationale, Mugur Isarescu, care a declarat ca bugetul Romaniei este ambitios pe partea de venituri si optimist pe partea de cheltuieli. Apoi au inceput sa apara stirile din toate domeniile economice care anuntau scumpiri la carne, paine, legume, fructe, dar si in sfera serviciilor, constructiilor etc. Iar vestile rele nu s-au oprit aici, au venit cele "grele": scumpirea gazelor, a combustibililor si... ...continuare.

Trump, un nou atac la adresa presei: "Nu vom lasa stirile false sa ne spuna ce sa facem" - VIDEO

publicat 2017-02-19 12:45:02 (Antena3)
Trump, un nou atac la adresa presei: Nu vom lasa stirile false sa ne spuna ce sa facem - VIDEO Presedintele american Donald Trump a lansat sambata inca un atac vehement la adresa presei, la un "miting de campanie pentru America", organizat in statul Florida.  El a spus... ...continuare.

Angela Merkel vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice

publicat 2017-02-19 00:15:02 (Bursa)
Angela Merkel vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice Cancelarul german Angela Merkel a afirmat sambata ca vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice si despre ''stirile false'', dar ca este indoielnic ca problema referitoare la ''stirile false'' va putea fi abordata cu succes inainte de alegerile care vor avea loc anul acesta in tari din Europa, informeaza agentia Reuters. "Stiu ca Rusia transmite foarte deschis ca ea considera razboiul hibrid drept o forma de aparare'', a declarat cancelarul... ...continuare.

O prezentatoare TV din Romania a facut anuntul: "E ultima dimineata impreuna"

publicat 2017-02-17 11:00:13 (Realitatea-TV)
O prezentatoare TV din Romania a facut anuntul: "E ultima dimineata impreuna" Prezentatoarea TV Andreea Marinescu a prezentat astazi stirile anuntand ca "e ultima dimineata impreuna". ...continuare.

ANDREEA MARINESCU a facut anuntul! Vineri e ultima zi in care prezinta stirile La PRO TV

publicat 2017-02-17 09:15:02 (CanCan)
ANDREEA MARINESCU a facut anuntul! Vineri e ultima zi in care prezinta stirile La PRO TV Andreea Marinescu, prezentatoarea stirilor de dimineata de la PRO TV, a facut anuntul in aceasta dimineata. Ea si-a anuntat prietenii ca vineri este ultima zi in care o vor vedea pe sticla, si asta pentru ca urmeaza sa nasca si va intra in cencediu de maternitate. "Buna dimineata! Azi e ultima dimineata impreuna ! Copilul se pregateste sa ne cunoastem asa ca ... intru in concediu ! Mihai s-a gandit sa incep ziua cu o surpriza ... o nectarina minunata de la el ..pentru mine ! In curand se... ...continuare.

Directorul 'Apple' sustine ca stirile false ucid mintile oamenilor

publicat 2017-02-12 00:15:01 (Bursa)
Directorul 'Apple' sustine ca stirile false ucid mintile oamenilor Directorul General al "Apple", Tim Cook, a lansat sambata dimineata un apel catre companiile din tehnologie si guvernele nationale pentru a eradica fenomenul dezinformarii din discursul public, sustinand ca stirile false "ucid mintile oamenilor". Tot mai multe companii tech au implementat in ultimele luni instrumente pentru detectarea si eliminarea stirilor false in urma campaniei electorale din Statele Unite, transmite The Guardian. Potrivit News.ro, Cook a explicat ca gigantii tech trebuie... ...continuare.

"Vocea Romaniei Junior", un nou format de senzatie care spera sa ridice audientele ProTV

publicat 2017-02-10 11:30:13 (Romania-TV)
"Vocea Romaniei Junior", un nou format de senzatie care spera sa ridice audientele ProTV Noul show de talente al trustului Media Pro, "Vocea Romaniei Junior", va debuta la finalul acestei luni. Productia prezentata de Bobonete si magicianul Robert Tudor va incepe duminica, 26 februarie, de la 20.30. ...continuare.

Lora a renuntat la Eurovision pentru a dansa la ProTV

publicat 2017-02-09 14:45:29 (Romania-TV)
Lora a renuntat la Eurovision pentru a dansa la ProTV Aflata initial printre concurentii inscrisi la Selectia Nationala Eurovision 2017, cu piesa "I know", Lora n-a mai asteptat semifinalele si, in urma cu sase zile a luat o decizie radicala. Ea a preferat sa participe la noul "Dansez pentru tine", unde concurentii primesc in jur de 1.500 de euro saptamanal, decat sa ramana la Eurovision, unde nu ar incasa nici un leu. ...continuare.

Romanii au talent. Mihaela Radulescu, razboi total cu PROTV. "Ma duc in jos. Sunt obisnuita cu o anumita cota...." VIDEO

publicat 2017-02-07 11:00:20 (Romania-TV)
Romanii au talent. Mihaela Radulescu, razboi total cu PROTV. "Ma duc in jos. Sunt obisnuita cu o anumita cota...." VIDEO Show-ul "Romanii au talent" revine din 17 februarie la Pro TV, cu Mihaela Radulescu in postura de jurat. Vedeta le face fanilor asteptarea mai usoara publicand imagini sexy din culise pe retelele de socializare. Putini isi mai aduc aminte, dar nu au curs tot timpul lapte si miere in relatia dintre Raduleasca si Pro TV. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 10 11 Pag. urmatoare »