Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A aparut asa in direct cand prezenta stirile! Telespectatorii au crezut ca nu vad bine

publicat 2016-12-06 23:00:01 (Antena3)
A aparut asa in direct cand prezenta stirile! Telespectatorii au crezut ca nu vad bine O televiziune din Canada a angajat prezentatoare fara inhibitii. Sunt opt vedete care prezinta stiri, dar fac si emisiuni matinale si interviuri pe strada. Si niciodata nu se imbraca. Canalul... ...continuare.

Oraselul macedonean care s-a imbogatit din minciunile pro-Trump

publicat 2016-12-06 18:30:02 (Adevarul)
Oraselul macedonean care s-a imbogatit din minciunile pro-Trump Dornici sa-si cumpere haine scumpe si bauturi fine, tinerii din Veles au profitat de apetitul americanilor pentru stirile despre republicanul Donald Trump, ajungand sa castige lunar mii de euro. ...continuare.

Reghecampf a facut analiza jocului cu Villarreal! Ce le cere elevilor sai + planul pentru acest sezno

publicat 2016-12-06 17:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Reghecampf a facut analiza jocului cu Villarreal! Ce le cere elevilor sai + planul pentru acest sezno Steaua joaca joi, de la ora 18:00, în direct la ProTV, împotriva lui Villarreal în ultima etapa din grupele Europa League. Tehnicianul Stelei nu pune presiune pe elevii sai, ba chiar spune ca nu va fi nici o tragedie daca vor pierde.  "O sa fie un meci special, unul de calificare. Sunt sigur ca presiunea va fi foarte mare. Sunt sigur ca cei de la Villarreal îsi doresc sa se califice mai departe. ... ...continuare.

Un scriitor se revolta pe acea poezie recitata de "betivul" Celentano de la ProTV

publicat 2016-12-05 22:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Un scriitor se revolta pe acea poezie recitata de "betivul" Celentano  de la ProTV Cand naibii am ajuns de la Moromete la Celentano? Scrie pe blogul sau scriitorul Silviu Iliuta. ...continuare.

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

Parada de 1 Decembrie LIVE pe stirileprotv.ro, de la 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare LIVE UPDATE

publicat 2016-12-01 08:00:07 (ProTV)
Parada de 1 Decembrie LIVE pe stirileprotv.ro, de la 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare LIVE UPDATE Editia speciala de Ziua Nationala e transmisa live pe stirileprotv.ro/protvnews si pe ProTV, 1 decembrie, de la ora 10:30. ...continuare.

Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare

publicat 2016-11-30 14:30:17 (ProTV)
Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare Stirile ProTV va prezinta in premiera in acest an parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter, cu ajutorul unei camere de realitate virtuala. ...continuare.

Teo si Maruta se bat in audiente. Emisiunea de la Kanal D, mutata in acelasi interval orar cu emisiunea prezentata de Maruta

publicat 2016-11-30 10:00:23 (Romania-TV)
Teo si Maruta se bat in audiente. Emisiunea de la Kanal D, mutata in acelasi interval orar cu emisiunea prezentata de Maruta Teo si Maruta se bat iar in audiente. De luni, 5 decembrie, Kanal D va difuza "Teo Show" incepand cu ora 15:00, in loc de 15:45, ajungand astfel sa ia startul in acelasi timp cu emisiunea "La Maruta" de la ProTV. ...continuare.

Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia

publicat 2016-11-29 08:00:08 (ProTV)
Experiment Stirile PRO TV. Cat de greu e sa gasesti taxi la ora de varf, in Bucuresti, si cum s-ar putea schimba situatia Sa gasesti un taxi la comanda in Bucuresti, la ora de varf, a devenit o misiune aproape imposibila. Comenzile vin in avalansa la dispecerat, dar si pe aplicatii, iar multe raman fara raspuns. ...continuare.

Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter

publicat 2016-11-28 13:45:13 (ProTV)
Studiu: Cei mai multi studenti si elevi nu fac diferenta intre stirile false si cele reale care apar pe Facebook si Twitter Un studiu realizat de Universitatea Stanford din SUA arata ca majoritatea studentilor americani nu pot face diferenta intre stirile false si cele reale. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »