Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

VIDEO EXCLUSIV/ Fiul Andreei Marinescu, "matinala" de la ProTV, e la scoala de circ. "Merge pe sfoara, face trapez si jonglerii"

publicat 2018-04-20 05:45:13 (Libertatea)
VIDEO EXCLUSIV/ Fiul Andreei Marinescu, matinala de la ProTV, e la scoala de circ. Merge pe sfoara, face trapez si jonglerii Andreea Marinescu este mama de baieti si, potrivit propriilor declaratii, stie ca se poate intampla chiar ca unul dintre copii sa-si rupa vreo mana, vreun picior.¬†Vedeta¬†isi asuma riscurile, mai ales in ceea ce-l priveste pe Vladimir, baiatul cel mare, care de doi ani face circ. Andreea Marinescu a evitat sa-si ghideze fiul cel mare spre […] Post-ul VIDEO EXCLUSIV/ Fiul Andreei Marinescu, "matinala" de la ProTV, e la scoala de circ. "Merge pe sfoara, face trapez si jonglerii" apare... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-19 20:00:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-19 17:30:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-19 13:45:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-19 10:00:09 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-18 20:00:11 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-18 17:00:25 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-18 14:00:14 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

O noua amenda RECORD incasata de ProTV: Incalcari ENORME ale legii in doar doua saptamani

publicat 2018-04-18 02:15:03 (Click)
O noua amenda RECORD incasata de ProTV: Incalcari ENORME ale legii in doar doua saptamani Consiliul National al Audiovizualului a decis, in sedinta de marti, sa amendeze postul de televiziune Pro TV cu sanctiunea maxima, de 200.000 de lei, pentru depasirea timpului de difuzare a spoturilor de publicitate si teleshoping la statiile locale. Citeste mai departe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro