Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Prin ce transformari a trecut ProTV dupa plecarea lui Adrian Sarbu

publicat 2015-07-02 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Prin ce transformari a trecut ProTV dupa plecarea lui Adrian Sarbu Inca de la inceput ProTV a schimbat fata televiziunii romanesti. Tot mai multi se intreaba insa in ce se va transforma acum trustul media ...continuare.

La o luna de la accidentul din Ferma Vedetelor, AUGUSTIN VIZIRU si-a scos bandajul! Iata ce TAIETURA CUMPLITA si-a facut cu toporul

publicat 2015-06-30 04:00:35 (Evenimentul-Zilei)
La o luna de la accidentul din Ferma Vedetelor, AUGUSTIN VIZIRU si-a scos bandajul! Iata ce TAIETURA CUMPLITA si-a facut cu toporul In finala show-ului de la ProTV, Augustin Viziru s-a lovit cu toporul peste deget si a pierdut astfel orice sansa de a castiga competitia si, implicit cei 50.000 de euro ...continuare.

Andreea Esca vorbeste despre costumele de baie ca despre ciorapi

publicat 2015-06-30 00:00:22 (Libertatea)
In vara aceasta, prezentatoarea stirilor ProTv, Andreea Esca, va avea parte de o vacanta plina de... ...continuare.

Scaderi cu marca "Grecia" pe Bursa de la Bucuresti

publicat 2015-06-29 12:00:02 (Capital)
Scaderi cu marca "Grecia" pe Bursa de la Bucuresti Investitorii din piata romaneasca de capital au avut o reactie moderata la stirile din Grecia, indicii principali de la BVB coborand cu mai putin de doua procente. "Nu este o panica precum cea din 2007-2008", spune un broker. ...continuare.

Interviu Stirile ProTV cu chitaristul Slash, inainte de concertul de duminica: "O sa ne distram, va fi o seara extraordinara"

publicat 2015-06-27 10:30:14 (ProTV)
Interviu Stirile ProTV cu chitaristul Slash, inainte de concertul de duminica: "O sa ne distram, va fi o seara extraordinara" Slash, fostul chitarist Guns'N Roses, canta duminica in Capitala, impreuna cu trupa sa. Intr-un interviu pentru Stirile ProTV, Slash le promite fanilor un spectacol rock plin de energie. ...continuare.

Pro TV a renuntat la trei voci importante. Ce se intampla la Stirile Pro TV

publicat 2015-06-25 16:00:13 (Romania-TV)
Pro TV a renuntat la trei voci importante. Ce se intampla la Stirile Pro TV Pro TV a renuntat la cateva dintre vocile din spatele materialelor de la programele de stiri ale statiei. Potrivit Paginademedia.ro, trei dintre voice-overi nu mai pun voci pe Știrile Pro TV. Este vorba de Carmen Safta, de Lucian Cambesteanu si de Mihai Livadaru. ...continuare.

Noi modificari la Pro TV! Cine a plecat de la stiri

publicat 2015-06-24 14:45:12 (Libertatea)
Noi modificari la Pro TV! Cine a plecat de la stiri Pro TV a renuntat la cateva dintre vocile din spatele materialelor de la programele de stiri ale postul de televiziune. Publicitate Trei dintre voice-overi nu mai pun voci pe Stirile Pro TV. Este vorba de Carmen Safta, de Lucian Cambesteanu si de Mihai Livadaru, conform paginademedia.ro. Postul de televiziune a pastrat doua voci pentru stiri: Dan Daniel si Liviu Candea, care asigura principalul jurnal al Pro TV, stirile de la ora 19.00. Dupa renuntarea la voice-overii stirilor, sarcina... ...continuare.

Secretul Andreei Esca! Vezi de ce nu-si poate schimba infatisarea vedeta PROTV!

publicat 2015-06-24 11:00:02 (CanCan)
Secretul Andreei Esca! Vezi de ce nu-si poate schimba infatisarea vedeta PROTV! Andreea Esca are aceeasi coafura din 1995, de cand a aparut la pupitrul Stirilor PROTV. Chiar dac ar vrea un nou look, stirista nu-si permite acest lucru!   ...continuare.

Ilie Nastase: "Felicitari. Sa dati stirile asa cum sunt!"

publicat 2015-06-22 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Ilie Nastase: Felicitari. Sa dati stirile asa cum sunt! "Foarte bine ca ati rezistat pana acum. Acest lucru spune multe despre cotidianul dumneavoastra. Multi ani inainte!" ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »