Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct

publicat 2015-07-30 21:00:13 (Romania-TV)
Gafa uluitoare la PRO TV. Razi cu lacrimi daca vezi ce a aparut pe ecrane, in direct Stirile meteo prezentate, joi, in direct la PRO TV au oferit telespectatorilor hohote de ras. Harta cu temperaturi a aratat o caldura insuportabila in toata tara, mai ales la Buzau. Conform prezentatoarei, buzoienii au avut de suportat azi nici mai mult, nici mai putin, de 328 de grade. Asa cum era de asteptat, gafa a fost taxata pe site-urile de socializare. ...continuare.

A murit un mare om de televiziune | VIDEO

publicat 2015-07-30 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Pe vremea lui Ceausescu, jurnalistul suferise un preinfarct in timp ce prezenta stirile. A fost singura data cand Telejurnalul a fost intrerupt in mod exceptional. ...continuare.

STEAUA - PARTIZAN in LIGA CAMPIONILOR. Meciul este LIVE VIDEO la PROTV (ora 21:30)

publicat 2015-07-29 18:00:18 (Romania-TV)
STEAUA - PARTIZAN in LIGA CAMPIONILOR. Meciul este LIVE VIDEO la PROTV (ora 21:30) STEAUA - PARTIZAN, meci din prima mansa a turului III preliminar din Liga Campionilor, se joaca, miercuri, de la ora 21:30, pe Arena Nationala. Partida dintre STEAUA si PARTIZAN se joaca fara spectatori. Meciul STEAUA - PARTIZAN va fi LIVE VIDEO la PROTV. ...continuare.

Fost sef al Consilului Audiovizualului, gasit spanzurat in locuinta sa

publicat 2015-07-29 15:45:02 (Antena3)
Gheorghe Gorincioi, fostul presedinte al Consilului Audiovizualului din Republica Moldova a fost gasit spanzurat la vila sa din satul Parata, Dubasari, scrie protv.md.Fostul presedinte al Consiliului Coordonator al... ...continuare.

Veniturile CME au scazut, in cifre reale, cu 11%, la 44 milioane dolari

publicat 2015-07-29 12:00:05 (Bursa)
Veniturile nete ale Central European Media Enterprises (CME), compania care detine ProTV, au scazut in cifre reale in al doilea trimestru al anului in curs, comparativ cu aceeasi perioada a anului trecut, dar au crescut substantial daca se elimina din calcul diferentele de curs valutar, potrivit rezultelor financiare remise azi redactiei. ...continuare.

Postul PRO TV arunca vina tot in seama FETEI VIOLATE. Cum e justificata DEVOALAREA identitatii victimei in EMISIUNEA LUI MARUTA

publicat 2015-07-25 00:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Postul PRO TV arunca vina tot in seama FETEI VIOLATE. Cum e justificata DEVOALAREA identitatii victimei in EMISIUNEA LUI MARUTA ProTV face precizari dupa sedinta CNA de ieri si spune ca atat mama, cat si fiica, au acordat echipei La Maruta interviul de buna voie si ca Raluca a intrat din proprie initiativa in direct ...continuare.

Recunosti vedeta?

publicat 2015-07-25 00:00:03 (Click)
Recunosti vedeta? Recunosti vedeta? Suntem obisnuiti s-o vedem in costum, prezentand Stirile Pro TV de la ora 5. In timpul liber insa, vedeta isi dezvaluie adevaratul farmec in tinute vaporoase si e una dintre cele mai frumoase blonde de la noi. Stii despre cine e vorba? ...continuare.

Șerban Huidu o desfiinteaza pe Mihaela Radulescu

publicat 2015-07-23 17:00:02 (Antena3)
Șerban Huidu o desfiinteaza pe Mihaela Radulescu "Pentru mentinerea «celebritatii», declansati cel putin doua scandaluri pe an" pare sa fie mottoul Mihaelei Radulescu de cand e vedeta ProTV. La trei luni dupa ce i-a catalogat pe homosexuali drept... ...continuare.

Momente socante in timpul meciului Steaua - Trencin » "Iti dau un sut in gura de nu te mai ridici d-aici!"

publicat 2015-07-23 13:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Chiar daca meciul de ieri de pe Arena Nationala din turul II preliminar al Ligii Campionilor s-a jucat fara spectatori, nu au lipsit momentele tensionate. În timpul reprizei secunde, dupa ce Tade a reusit sa marcheze al doilea gol al campioanei din penalty, unul dintre operatorii ProTV trimisi la meciul cu Trencin a vrut sa ia la bataie un fotograf care se afla în spatele portii. ... ...continuare.

PRO TV, veste cumplita dupa difuzarea imaginilor cu fata violata

publicat 2015-07-23 11:30:02 (Antena3)
Dupa ce ProTV a difuzat imagini cu eleva violata din Vaslui audientele nu au fost deloc pe masura asteptarilor sefilor. Emisiunea lui Catalin Maruta a fost devansata de Acces Direct, emisiunea concurenta a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »