Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

LIVE VIDEO ONLINE PROTV REAL MADRID ATLETICO MADRID FINALA CHAMPIONS LEAGUE 2016

publicat 2016-05-28 20:00:16 (Romania-TV)
LIVE VIDEO ONLINE PROTV REAL MADRID ATLETICO MADRID FINALA CHAMPIONS LEAGUE 2016 LIVE VIDEO ONLINE PROTV REAL MADRID ATLETICO MADRID FINALA CHAMPIONS LEAGUE 2016. Real Madrid si Atletico Madrid se intalnesc, sambata, in finala Champions League 2016. Meciul Real Madrid - Atletico Madrid se joaca pe San Siro din Milano, de la ora 21:45, LIVE VIDEO la PROTV si DOLCE SPORT si ONLINE pe . ...continuare.

Finala Champions League, REAL MADRID - ATLETICO e azi la ProTV, de la 21:45

publicat 2016-05-28 17:30:17 (ProTV)
Finala Champions League, REAL MADRID - ATLETICO e azi la ProTV, de la 21:45 Real Madrid si Atletico Madrid se infrunta in finala Ligii Campionilor la fotbal, sambata, pe stadionul San Siro din Milano, intr-o reeditare a finalei din 2014. ...continuare.

Nimanui nu i-a venit sa creada ca sta pe aceeasi terasa cu EA! Cine e mega-vedeta din imagine la care toti si-au dat coate cand au vazut-o

publicat 2016-05-28 15:45:02 (CanCan)
Nimanui nu i-a venit sa creada ca sta pe aceeasi terasa cu EA! Cine e mega-vedeta din imagine la care toti si-au dat coate cand au vazut-o Una dintre vedetele noastre, pe care nimeni nu se astepta sa o vada intr-o ipostaza atat de inedita, a fost fotografiata in dupa-amiaza de vineri, iar nimanui nu i-a venit sa creada ca e chiar ea. Desi o vad seara de seara la stirile de la ProTV, una dintre marile surprize pe care le-au avut clujenii, in dupa-amiaza de vineri, au fost sa o vada pe Andreea Esca pe o terasa din inima Clujului. Daca cel mai probabil cei mai multi dintre oameni au inceput sa susoteaca sau sa isi dea coate atunci... ...continuare.

Alegeri pe muchie de cutit

publicat 2016-05-24 00:00:13 (Bursa)
Alegeri pe muchie de cutit Austria si-a ales un nou Presedinte al Republicii! Acum nici doi ani, stirea aceasta ar fi ocupat cel mult un colt de pagina in fluxurile marilor agentii de presa si citeva zeci de secunde in stirile orare ale marilor canale de televiziune. Ieri, pagina de web a celui mai important ziar aus¬triac, Die Presse, a fost pur si simplu blocata cu o jumatate de ora inainte de ora la care ministrul de interne trebuia sa faca scurta declaratie publica cu numele candidatului cistigator. La fel a patit... ...continuare.

Pislaru: Sustenabilitatea sistemului de pensii este puternic afectata. In 2050 sistemul ajunge in colaps

publicat 2016-05-22 19:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Pislaru: Sustenabilitatea sistemului de pensii este puternic afectata. In 2050 sistemul ajunge in colaps Pensiile nu vor creste considerabil anul acesta sau la inceputul anului viitor, vor fi doar indexarile uzuale, a declarat duminica, la ProTv, ministrul Muncii, Dragos Pislaru, subliniind ca "pensiile vor creste atunci cand ne vom permite sa creasca". ...continuare.

CATALIN OPRISAN, in afara platoului! Cum arata omul de la ''Neatza''care prezinta stirile amuzante ale zilei

publicat 2016-05-22 15:45:02 (CanCan)
CATALIN OPRISAN, in afara platoului! Cum arata omul de la ''Neatza''care prezinta stirile amuzante ale zilei Catalin Oprisan apare in matinalul "NEATA CU RAZVAN si DANI" , unde prezinta stirile amuzante ale zilei. Face asta de aproape patru ani, mai exact din 17 septembrie 2012. Uite cum arata Oprisan in afara platoului. Fie ca prezinta stiri de viata sau haioase, Catalin o face in stilul sau caracteristic, si o face bine. Cu un talent de imitator, Oprisan aduce multe zambete pe fetele oamenilor. Daca el se hotaraste sa prezinte o stire, un eveniment, atunci oricat de banal e, nu ai cum sa nu te... ...continuare.

Primarul Chisinaului s-a casatorit cu jurnalista Anisoara Loghin, de la PRO TV Chisinau. Masina cu care a venit edilul

publicat 2016-05-20 17:00:16 (ProTV)
Primarul Chisinaului s-a casatorit cu jurnalista Anisoara Loghin, de la PRO TV Chisinau. Masina cu care a venit edilul Primarul Chisinaului, Dorin Chirtoaca, si prezentatoarea Stirilor ProTV din Republica Moldova Anisoara Loghin au facut cununia religioasa la catedrala Sf. Teodora de la Sihla. ...continuare.

Finala Cupei Romaniei 2016, Dinamo - CFR Cluj. Reactia lui Rednic dupa ce a aflat ca trofeul nu poate fi trimis in Camerun

publicat 2016-05-17 18:15:21 (ProTV)
Finala Cupei Romaniei 2016, Dinamo - CFR Cluj. Reactia lui Rednic dupa ce a aflat ca trofeul nu poate fi trimis in Camerun Dinamo si CFR Cluj se infrunta in finala Cupei Romaniei, marti, de la ora 21:30, in direct la ProTV. Meciul va fi transmis si livetext pe www.stirileprotv.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »