Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Bomba despre Andreea Esca. Medic estetician, despre interventia suferita de vedeta - FOTO

publicat 2016-06-26 17:00:07 (Realitatea-TV)
Bomba despre Andreea Esca. Medic estetician, despre interventia suferita de vedeta - FOTO Un tabloid a descoperit secretul uneia dintre cele mai iubite femei din Romania! Este vorba de Andreea Esca, celebra stirista de la ProTV, in varsta de 43 de ani, si care a apelat si ea la "trucurile" medicilor esteticieni! ...continuare.

UNGARIA - BELGIA LIVE LA PROTV, de la 22:00. Invingatoarea va juca in sferturile de finala cu Tara Galilor

publicat 2016-06-26 16:15:15 (ProTV)
UNGARIA - BELGIA LIVE LA PROTV, de la 22:00. Invingatoarea va juca in sferturile de finala cu Tara Galilor Ungaria - Belgia, unul dintre cele mai asteptate meciuri din optimile de finala de la UEFA Euro2016, este azi LIVE pe ProTV, de la 22:00. ...continuare.

Paul Angelescu, corespondentul Stirilor ProTV la Londra: Romania trebuie sa apere interesele romanilor care lucreaza in UK

publicat 2016-06-25 21:00:14 (ProTV)
Paul Angelescu, corespondentul Stirilor ProTV la Londra: Romania trebuie sa apere interesele romanilor care lucreaza in UK Paul Angelescu, corespondentul Stirilor ProTV la Londra, a stat de vorba cu unii dintre romanii care muncesc sau invata in Regat si a vorbit despre atmosfera de acolo. ...continuare.

CROATIA - PORTUGALIA LIVE la PROTV, ora 22.00. Croatii sunt neinvinsi de zece meciuri

publicat 2016-06-25 15:45:14 (ProTV)
CROATIA - PORTUGALIA LIVE la PROTV, ora 22.00. Croatii sunt neinvinsi de zece meciuri Croatia si Portugalia se vor infrunta, sambata, de la ora 22,00 LIVE pe PROTV, pe stadionul Bollaert-Delelis din Lens, intr-unul dintre cele mai atractive meciuri din optimile de finala ale EURO 2016 la fotbal. ...continuare.

OANA FRIGESCU a ajuns de nerecunoscut! Cum arata in prezent fosta stirista

publicat 2016-06-24 22:45:03 (CanCan)
OANA FRIGESCU a ajuns de nerecunoscut! Cum arata in prezent fosta stirista Oana Frigescu a parasit de mai bine de trei ani lumina reflectoarelor. A renuntat la sticla Antenei 1, acolo unde prezenta stirile, si s-a retras intr-un con de umbra sau de penumbra, vazandu-si de viata ei personala, care o are in centru pe fiica ei, Maria, in varsta de sase ani. Oana s-a schimbat mult in ultimul timp, devenind cumva de nerecunoscut, departe de stralucirea pe care o afisa pe vremea cand prezenta stirile la TV. Pe chipul ei, de pe care zambetul pare sa fi disparut, si-a pus... ...continuare.

Prima reactie din partea BNR, dupa rezultatul referendumului din Marea Britanie. "E un moment foarte greu si pentru Romania"

publicat 2016-06-24 10:00:07 (ProTV)
Prima reactie din partea BNR, dupa rezultatul referendumului din Marea Britanie. E un moment foarte greu si pentru Romania Adrian Vasilescu, consilierul guvernatorului BNR Mugur Isarescu, a vorbit la Stirile ProTV despre urmarile referendumului din Marea Britanie. ...continuare.

Dumitru Dragomir, condamnat la 7 ani de inchisoare in dosarul in care este acuzat de delapidarea LPF

publicat 2016-06-23 13:45:26 (ProTV)
Dumitru Dragomir, condamnat la 7 ani de inchisoare in dosarul in care este acuzat de delapidarea LPF Fostul sef al LPF, Dumitru Dragomir, a fost condamnat in prima instanta la 7 ani de inchisoare, relateaza corespondentul ProTV Ovidiu Oanta. ...continuare.

UEFA EURO 2016, meciurile din optimi. Italia - Spania este in direct la ProTV, luni, de la ora 19:00

publicat 2016-06-23 11:30:27 (ProTV)
UEFA EURO 2016, meciurile din optimi. Italia - Spania este in direct la ProTV, luni, de la ora 19:00 Miercuri seara s-au disputat ultimele patru meciuri din faza grupelor, la UEFA EURO 2016. ...continuare.

ProTV a dat lovitura cu meciurile nationalei de la EURO » A strans deja peste jumatate din suma platita pentru turneu!

publicat 2016-06-22 14:15:13 (Gazeta-Sporturilor)
ProTV a dat lovitura cu meciurile nationalei de la EURO » A strans deja peste jumatate din suma platita pentru turneu! Cele trei meciuri al României de la EURO 2016 au fost transmise pe ProTV si DolceSport. ProTV a dat lovitura dupa difuzarea celor 3 partide si a strâns aproximativ 1,3 milioane de euro din publicitate, potrivit paginademedia.ro. Din meciul România - Franta, partida de deschidere a turneului final, disputata la ora 22:00, postul a încasat aproape 500.000 de euro. ... ...continuare.

O casa prin "Prima Casa", tot mai dificil de obtinut. Modificarile importante ce vor fi aduse programului de catre MF

publicat 2016-06-21 19:45:08 (ProTV)
O casa prin Prima Casa, tot mai dificil de obtinut. Modificarile importante ce vor fi aduse programului de catre MF Ministerul Finantelor vrea sa modifice programul Prima Casa. Surse din cadrul institutiei au confirmat pentru Stirile ProTV ca o prima modificare ar putea fi majorarea avansului de la 5, la 10 sau 20%. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »