Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-02-19 20:00:27 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-02-19 16:30:27 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Leo Messi, fata-n fata cu marele cosmar! Cifre horror ale argentinianului contra lui Chelsea

publicat 2018-02-19 16:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Leo Messi, fata-n fata cu marele cosmar! Cifre horror ale argentinianului contra lui Chelsea Chelsea si Barcelona joaca marti, de la ora 21:45, în turul optimilor UEFA Champions League. Meciul este liveTEXT pe GSP.RO si în direct pe TV TelekomSport si ProTV. Partida va fi una speciala pentru Leo Messi. Starul Barcelonei nu le-a marcat niciodata londonezilor în 8 dueluri si tot de atâtea meciuri nu reuseste sa-l învinga pe portarul belgian, Thibaut Courtois. Messi da iarasi ochii cu cosmarul Chelsea. ... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-02-19 14:00:26 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-02-19 10:00:25 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Hotii au trecut la urmatorul nivel: "Sa nu spuneti ca ati auzit-o la Neatza! Toate stirile vin din Teleorman"

publicat 2018-02-19 10:00:03 (Antena-1)
Catalin Oprisan, redactorul sef de la a1.ro, ne-a facut cunostinta, la rubrica Smiley News, de la Neatza, cu o noua "serie" de hotie made in Teleorman. ...continuare.

Cum a dat jos Cove 14 kilograme in cateva luni. Cele 3 secrete

publicat 2018-02-18 11:00:27 (ProTV)
Tras ca prin inel, de parca se însoara chiar el! Facem, astazi, abecedarul slabirii alaturi de Cove. Gata sa aduca fericirea pentru o mica armata de mame si flacaii lor, în noua emisiune pe care o prezinta la ProTV. ...continuare.

Romanii au talent 2018! Mihaela Radulescu, IN LACRIMI. O sala intreaga A PLANS, dupa prestatia acestui tanar: "M-a durut sa te aud"

publicat 2018-02-16 23:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Romanii au talent 2018! Mihaela Radulescu, IN LACRIMI. O sala intreaga A PLANS, dupa prestatia acestui tanar: M-a durut sa te aud Momente emotionante la emisiunea Romanii au talent 2018, difuzata de ProTV! Un concurent a reusit sa faca o sala intreaga sa planga, dupa ce si-a prezentat numarul pe scena. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-02-16 19:30:26 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-02-16 17:00:25 (Mediafax)