Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Reporterii Stirilor ProTV au sunat la centrul de recrutare din Donetk. Ce au aflat despre cei care vor sa se inroleze

publicat 2014-08-23 20:15:21 (ProTV)
Reporterii Stirilor ProTV au sunat la centrul de recrutare din Donetk. Ce au aflat despre cei care vor sa se inroleze Rebelii prorusi din armata carora ar face parte si doi romani cauta voluntari pe retelele de socializare. Promit tigari, mancare si poate bani. ...continuare.

Catalin Radu Tanase, Tudor Chirila si Ilie Nastase au acceptat provocarea "Ice Bucket Challenge". Ce nominalizari au facut

publicat 2014-08-23 20:15:21 (ProTV)
Catalin Radu Tanase, Tudor Chirila si Ilie Nastase au acceptat provocarea "Ice Bucket Challenge". Ce nominalizari au facut Tudor Chirila si Ilie Nastase au acceptat imediat provocarea lansata de directorul general al ProTV, Aleksandras Cesnavicius, si s-au alaturat campaniei umanitare Ice Bucket Challenge. ...continuare.

VIDEO - Andreea Esca si-a turnat apa cu gheata in cap live, la Stiri. Andra i-a urmat exemplul

publicat 2014-08-22 21:15:25 (Realitatea-TV)
VIDEO - Andreea Esca si-a turnat apa cu gheata in cap live, la Stiri. Andra i-a urmat exemplul Moda "Ice Bucket Challenge" a fost imbratisata raid de vedetele trustului MediaPro. Acestea s-au provocat reciproc sa-si toarne apa cu gheata in cap. Andreea Esca a surprins pe toata lumea, vineri seara, in cadrul Stirilor ProTV, cand a acceptat punerea in practica a provocarii primite de la Bendeac. Exemplul acesteia a fost urmat de cantareata Andra, dar si de CEO-ul Pro TV, Aleksandras Cesnavicius.   Postare de AndraMusic. ...continuare.

CEO-ul ProTV, Aleksandras Cesnavicius, s-a alaturat campaniei Ice Bucket Challenge. Cele 3 nominalizari pe care le-a facut

publicat 2014-08-22 19:30:28 (ProTV)
CEO-ul ProTV, Aleksandras Cesnavicius, s-a alaturat campaniei Ice Bucket Challenge. Cele 3 nominalizari pe care le-a facut Catalin Maruta s-a alaturat campaniei Ice Bucket Challenge si ajuta la strangerea de fonduri, pentru cercetarea in domeniul sclerozei laterale amio-trofice. ...continuare.

Moment unic in direct la ProTV. Totul se intampla in aceasta seara, la Stirile de la ora 19:00 cu Andreea Esca

publicat 2014-08-22 17:45:17 (ProTV)
Moment unic in direct la ProTV. Totul se intampla in aceasta seara, la Stirile de la ora 19:00 cu Andreea Esca In aceasta seara, in direct, la Stirile ProTV, veti fi martorii unui moment cum nu s-a mai vazut pana acum in direct. ...continuare.

"Vocea Romaniei" revine din toamna la ProTV cu noi decoruri si cu o sonorizare impecabila. Care este mesajul antrenorilor

publicat 2014-08-22 16:45:32 (ProTV)
"Vocea Romaniei" revine din toamna la ProTV cu noi decoruri si cu o sonorizare impecabila. Care este mesajul antrenorilor S-a strigat Motor! Actiune! marti, in platoul Vocea Romaniei de la Buftea. Au inceput filmarile pentru sezonul al patrulea al uneia dintre cele mai urmarite emisiuni de la noi din tara. ...continuare.

BOMBA - Stelistul Szukala se iubeste cu o celebra prezentatoare TV de la noi. FOTO cu cei doi

publicat 2014-08-21 10:30:28 (Realitatea-TV)
BOMBA - Stelistul Szukala se iubeste cu o celebra prezentatoare TV de la noi. FOTO cu cei doi Lukasz Szukala este unul dintre cei mai buni jucatori din acest sezon de la Steaua. Polonezul de 30 de ani traieste si o frumoasa poveste de dragoste alauturi de o prezentatoare TV din Romania. Stoperul campioanei a ramas oarecum in "zona sportiva" si s-a cuplat cu Raluca Hogyes, de la Digisport. Fost fotomodel, tanara prezinta stirile la postul celor de la RCS-RDS. Szukala si Raluca au fost surprinsi de paparazzii Wowbiz intr-un mall din Bucuresti.     ...continuare.

Veste BOMBA despre ANDI MOISESCU. Ce se intampla cu vedeta tv

publicat 2014-08-19 10:45:10 (Evenimentul-Zilei)
Veste BOMBA despre ANDI MOISESCU. Ce se intampla cu vedeta tv Vedeta ProTV are cei mai multi fani pe Facebook in sectiunea "Celebritati", conform datelor Facebrands. ...continuare.

TEST | Esti dependent(a) de televizor?

publicat 2014-08-16 23:45:21 (Libertatea)
TEST | Esti dependent(a) de televizor? 1. Prima ta investitie electrocasnica a fost...a. un frigider. b. un cuptor cu microunde. c. un televizor. 2. Seara, cand ajungi acasa...a. faci un dus, dupa care mananci. b. povestesti ce s-a petrecut peste zi. c. deschizi televizorul. 3. In weekend...a. te vezi cu prietenii. b. pleci din oras. c. stai in pat si butonezi telecomanda. 5. Cand te uiti la TV, te intereseaza...a. stirile. b. documentarele si filmele artistice. c. aproape orice. 4. Televizorul reprezinta...a. un obiect practic.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

constructie format vrancea halle herlea liviu luca medic legist caras severin bacau examenul de bacalaureat luare maramures iasi hunedoara mures gorj calin goia pensii speciale neamt tulcea prescriptie cosmescu covasna imagini cu masina ialomita ford fusion super bingo metropoli sibiu caran grupa b baiat walt disney itunes remuneratie vaslui horoscopul saptamani bogdan aurescu vladimir putin batalionul 300 infanterie curba morti auctions alba iulia ora meci buzau video wowbiz fibrom uterin investiti al gore botosani razvan ioan dinca