Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

iPhone 6 hands on

publicat 2014-09-23 20:45:50 (ProTV)
iPhone 6 hands on George Buhnici a intrat in posesia celui mai nou telefon de la Apple si il va prezenta in direct la ProTV. ...continuare.

Intra rezervele! Desi baga o echipa experimentala, Costel Galca va avea un "11" de trei ori mai valoros ca lotul celor de la ACS Berceni

publicat 2014-09-23 18:15:43 (Gazeta-Sporturilor)
Intra rezervele! Desi baga o echipa experimentala, Costel Galca va avea un 11 de trei ori mai valoros ca lotul celor de la ACS Berceni Steaua lui Costel Galca are un parcurs foarte bun in Liga 1, insa oficialii ros-albastrilor au anuntat ca echipa are ca obiectiv cistigarea atit a Cupei Ligii, cit si a Cupei Romaniei.  Chiar si asa, antrenorul Stelei va alinia cel mai probabil o echipa experimentala la meciul cu ACS Berceni din "saisprezecimile" Cupei Romaniei, care va fi joi, de la 20:30, in direct la ProTV si liveTEXT pe GSP.RO. ... ...continuare.

"MasterChef", preferatul romanilor in audiente. Cel mai bun show culinar de la noi vine de acum in portie dubla la ProTV

publicat 2014-09-23 13:45:44 (ProTV)
"MasterChef", preferatul romanilor in audiente. Cel mai bun show culinar de la noi vine de acum in portie dubla la ProTV MasterChef a castigat duelul audientelor si la cea de-a doua editie difuzata luni seara, clasand ProTV pe prima pozitie si demonstrand, daca mai era nevoie, de ce este considerat cel mai bun show de cooking din Romania. ...continuare.

Juratii au crezut ca e chirurg. Cum a venit un concurent la MasterChef. Show-ul este acum, numai la ProTV. LIVETEXT

publicat 2014-09-22 20:45:35 (ProTV)
Juratii au crezut ca e chirurg. Cum a venit un concurent la MasterChef. Show-ul este acum, numai la ProTV. LIVETEXT Cel mai exploziv show culinar este pe cale sa schimbe noi destine si sa impresioneze prin maretia si dinamica spectacolului. ...continuare.

Tomitans' Clasic Cars Constanta. Raliul masinilor de epoca, vechi de 95 de ani, LIVE UPDATE pe Stirile ProTV

publicat 2014-09-22 08:00:52 (ProTV)
Tomitans' Clasic Cars Constanta. Raliul masinilor de epoca, vechi de 95 de ani, LIVE UPDATE pe Stirile ProTV Intre 22 si 23 septembrie 2014, Tomitans' Clasic Cars Constanta organizeaza o demonstratie cu automobile cu varste intre 75 si 96 ani. Masinile de epoca participa la un raliu cu o lungime estimata la 540 de kilometri. ...continuare.

"Vocea Romaniei", tot pe locul I

publicat 2014-09-22 00:15:22 (Evenimentul-Zilei)
Vocea Romaniei, tot pe locul I Sezonul trecut "X Factor", show-ul de talente de la Antena 1, se clasa pe locul al treilea la debut, fiind depasit atat de Pro TV, care programase filmul "Columbiana", cat si de Kanal D, cu serialul "Suleyman Magnificul". Cu Horia Brenciu si Ștefan Banica in juriu, "X Factor" a castigat in audienta si s-a clasat imediat dupa showul de la ProTV. "Vocea Romaniei" isi pastreaza insa suprematia fata de Antena 1, demonstrand ca producatorii au facut alegerea corecta cu Tudor Chirila la masa... ...continuare.

Casa cu lei la intrare si ingeri pictati pe tavan. Ce a gasit o echipa ProTV Chisinau in casa Episcopului de Balti si Falesti

publicat 2014-09-21 18:00:34 (ProTV)
Casa cu lei la intrare si ingeri pictati pe tavan. Ce a gasit o echipa ProTV Chisinau in casa Episcopului de Balti si Falesti Episcopul de Balti si Falesti si-a deschis usile casei de milioane pentru Pro TV Chisinau. ...continuare.

VOCEA ROMANIEI, sezonul 4, a doua editie a auditiilor pe nevazute. Emisiunea de marti, lider incontestabil de audienta

publicat 2014-09-19 11:30:31 (ProTV)
VOCEA ROMANIEI, sezonul 4, a doua editie a auditiilor pe nevazute. Emisiunea de marti, lider incontestabil de audienta Prima editie a show-ului Vocea Romaniei a fost marti lider incontestabil de audienta. Locul doi s-a situat la mare distanta fata de emisiunea ProTV, cu o audienta de trei ori mai mica. ...continuare.

Campania Stirile ProTV "Salveaza Romania Frumoasa", premiata pentru promovarea valorilor romanesti in lume

publicat 2014-09-19 10:00:41 (ProTV)
Campania Stirile ProTV "Salveaza Romania Frumoasa", premiata pentru promovarea valorilor romanesti in lume Hanul Gabroveni este noul centru cultural al Bucurestiului. Cladirea renovata cu 5 milioane de euro a fost inaugurata cu mare fast, dupa mai bine de doi ani de la inceperea lucrarilor. ...continuare.

ANDREEA ESCA, moment INCREDIBIL, in DIRECT. Surpriza care nu i-a PICAT bine!

publicat 2014-09-18 23:15:18 (Realitatea-TV)
ANDREEA ESCA, moment INCREDIBIL, in DIRECT. Surpriza care nu i-a PICAT bine! Catalin Maruta si-a mutat studioul "La Maruta" de la Buftea in Bucuresti si astfel a devenit vecinul Andreei Esca si al stirilor ProTV. Prezentatorul TV a decis astfel sa ii faca o surpriza vedetei ProTV chiar inainte de jurnalul de stiri. Cand a vazut Andreea ce o asteapta zambetul i-a pierit imediat de pe buze, scrie wowbiz.ro. Sotul Andrei a trimis-o pe "doamna Dracula" sa ii duca o pizza chiar in direct. "Esti vecina mea, imi esti foarte draga, te iubesc foarte mult si uite ce cadou am... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

izbiceni tv online apia pozitii sexuale accident rutier florin sala buzau coloana trafic de droguri vrancea bulete istrati bianca dragusan arges prahova demisii maghiari ofer tata catalin filmele galati ilfov mehedinti bogdan vladau botosani imagin tulcea horoscop peninsula tudora artisti romani valcea trafford romanatiului wiliam organizare franci elvetieni adrian ursu numere norocoase chei asistente politia locala christina alba iulia teo trandafir truda bistrita nasaud formula 1 touchscreen