Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Fenomen ingrijorator in Galati, din cauza nivelului scazut al Dunarii. Ce a aparut chiar pe mijlocul fluviului

publicat 2016-09-26 18:00:02 (Antena3)
Fenomen ingrijorator in Galati, din cauza nivelului scazut al Dunarii. Ce a aparut chiar pe mijlocul fluviului Nivelul Dunarii este atât de scazut încât la Galati au aparut insule de nisip chiar pe mijlocul fluviului, scrie stirileprotv.ro. Fenomenul a fost vizibil si anul trecut, în perioada... ...continuare.

Protv News

publicat 2016-09-26 15:30:09 (ProTV)

Fenomen ingrijorator in Galati, din cauza nivelului scazut al Dunarii. Ce a aparut chiar pe mijlocul fluviului

publicat 2016-09-26 13:45:21 (ProTV)
Fenomen ingrijorator in Galati, din cauza nivelului scazut al Dunarii. Ce a aparut chiar pe mijlocul fluviului Nivelul Dunarii este atat de scazut incat la Galati au aparut insule de nisip chiar pe mijlocul fluviului. ...continuare.

O prezentatoare tv a luat o pauza de televiziune

publicat 2016-09-26 13:00:02 (Antena3)
O prezentatoare tv a luat o pauza de televiziune Înca o vedeta de televiziune va lua o pauza. Este vorba de Lavinia Petrea, prezentatoarea stirilor Pro TV. Frumoasa blonda nu va mai prezenta stirile matinale o lunga perioada de vreme si asta pentru c?... ...continuare.

Accident HORROR in GALATI. Un sofer A MURIT in urma coliziunii dintre doua masini VIDEO

publicat 2016-09-24 18:30:15 (Romania-TV)
Accident HORROR in GALATI. Un sofer A MURIT in urma coliziunii dintre doua masini VIDEO Accident groaznic in Galati, sambata, pe Strada Brailei, chiar in fata Inspectoratului Judetean de Politie. ...continuare.

Papa Francisc: "Jurnalismul care raspandeste teama si barfe este o forma de terorism"

publicat 2016-09-24 15:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Papa Francisc: Jurnalismul care raspandeste teama si barfe este o forma de terorism Suveranul Pontif a facut aceasta afirmatie in fata jurnalistilor italieni, carora le-a recomandat sa depuna eforturi suplimentare in cautarea adevarului, in special acum, in epoca in care stirile se difuzeaza la foc continuu. ...continuare.

Tragedie in Galati! Un barbat a murit pe loc dupa ce a fost calcat de o masina

publicat 2016-09-24 15:00:09 (Realitatea-TV)
Tragedie in Galati! Un barbat a murit pe loc dupa ce a fost calcat de o masina Un tanar din Galati a murit pe loc in urma unui accident petrecut in localitatea Șendreni. ...continuare.

Accident grav in Galati. Un barbat a murit pe loc

publicat 2016-09-24 14:45:10 (Romania-TV)
Accident grav in Galati. Un barbat a murit pe loc Un barbat de 39 ani din judetul Galati a murit pe loc in urma unui accident rutier petrecut pe raza localitatii Șendreni, a anuntat, sambata, purtatorul de cuvant al Inspectoratului Judetean de Politiei, Ștefan Gohoreanu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »