Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Cozonaci tinuti in lazi murdare, pe podea. Nereguli grave la o firma din Galati

publicat 2014-04-18 12:15:04 (Antena3)
Cozonaci tinuti in lazi murdare, pe podea. Nereguli grave la o firma din Galati Peste 4.600 de cozonaci produsi de o firma din Galati au fost gasiti in conditii mizerabile de inspectorii antifrauda. Cozonacii erau depozitati in lazi murdare, pe podea, iar ingrediente, precum oua si... ...continuare.

ROMANII AU TALENT, sezonul 4. Andra paraseste masa juriului si inca 12 semifinalisti vin pe scena, vineri seara, la PROTV

publicat 2014-04-18 09:15:29 (ProTV)
ROMANII AU TALENT, sezonul 4. Andra paraseste masa juriului si inca 12 semifinalisti vin pe scena, vineri seara, la PROTV Vineri seara, de la 20:30, noii eroi ai acestui sezon Romanii au talent isi continua lupta pentru titlu in cea de-a doua semifinala a competitiei. Inca 12 talente sunt pregatite sa apara live in fata romanilor, intr-un spectacol fara egal. ...continuare.

Echipa Stirilor ProTV, in premiera la o misiune NATO deasupra Romaniei. Cum arata avionul AWACS in interior

publicat 2014-04-17 23:15:16 (ProTV)
Cu Ucraina la un pas de razboi civil si o armata rusa imprevizibila, NATO anunta ca va intari securitatea Romaniei. Pentru inceput vor fi intensificate misiunile avioanelor de monitorizare. ...continuare.

«Spre rusinea mea nu am mai mers la slujba de Inviere de cativa ani buni!» O vedeta de la Pro TV nu crede in traditia Iepurasului!

publicat 2014-04-17 18:00:08 (Click)
«Spre rusinea mea nu am mai mers la slujba de Inviere de cativa ani buni!» O vedeta de la Pro TV nu crede in traditia Iepurasului! Irina Gologan sustine ca nu a mai luat parte la slujba de inviere de ani buni. Afla din ce motiv nu a mai facut acest lucru, corespondenta Știrilor ProTV! ...continuare.

Stirile zilei: ZF Corporate, 17 aprilie

publicat 2014-04-17 17:00:32 (Ziarul-Financiar)
Stirile zilei: ZF Corporate, 17 aprilie Banci&AsigurariMai multe detaliiCurs valutar:Burse&Fonduri Mutuale Mai multe detalii Energie Mai multe detalii Auto&Transporturi Mai multe detalii Business Construct Mai multe detalii Pharma Bugetul pentru programul national de tratament al hemofiliei si talasemiei creste cu aproape 81 la suta, iar aproape 160 de persoane sub 18 ani vor beneficia pentru prima data de tratament profilactic, in valoare de 90.000 de lei pe an pentru fiecare pacient. Mai multe detalii Business Hi-Tech Business... ...continuare.

Pavel Bartos a devenit tatic pentru a treia oara

publicat 2014-04-17 11:45:30 (ProTV)
Pavel Bartos a devenit tatic pentru a treia oara Pavel Bartos, unul dintre prezentatorii show-ului Romanii au Talent de la ProTV a devenit tatic pentru a treia oara. Sotia sa, Anca, a nascut azi-noapte o fetita perfect sanatoasa, de 3 kilograme. ...continuare.

Primele imagini de la repetitiile Mihaelei Radulescu pentru "Minunea Dansului"! Cu um s-a descurcat vedeta

publicat 2014-04-17 11:30:03 (CanCan)
Primele imagini de la repetitiile Mihaelei Radulescu pentru Minunea Dansului! Cu um s-a descurcat vedeta De 19 aprilie, de la ora 20:30, “Minunea dansului” se implineste la ProTV. Mihai si Elwira Petre vor introduce in scena vedete una si una ce vor ajuta in pasi de dans copii pentru care Sarbatorile Pascale nu au putut fi niciodata un motiv de bucurie. ...continuare.

Despre meniuri dietetice de Paste, zumba si Alexandra Stan in "Ce se intampla, doctore?", sambata, la ProTv

publicat 2014-04-16 18:30:14 (ProTV)
Despre meniuri dietetice de Paste, zumba si Alexandra Stan in Ce se intampla, doctore?, sambata, la ProTv Un nou sezon al emisiunii de sambata Ce se intampla, doctore? incepe la PRO TV cu o zi inainte de Paste cu cateva retete pentru toate gusturile si siluetele. ...continuare.

Alex Dima spune telespectatorilor ProTV Hristos a inviat de la Manastirea Curtea de Arges

publicat 2014-04-16 18:15:18 (ProTV)
Alex Dima se pregateste sa le spuna din nou telespectatorilor ProTV Hristos a inviat! de la Manastirea Curtea de Arges, sambata, 19 aprilie, de la 23:45. ...continuare.

Ionut Negoita a dat de gol coregrafia galeriei: "Va fi ceva extraordinar" » Prefateaza derby-ul: "Ati vazut-o pe Valencia"

publicat 2014-04-16 17:30:20 (Gazeta-Sporturilor)
Ionut Negoita a dat de gol coregrafia galeriei: Va fi ceva extraordinar » Prefateaza derby-ul: Ati vazut-o pe Valencia Dinamo intilneste miine seara pe Steaua in returul semifinalei Cupei Romaniei, in direct pe Protv si liveTEXT pe GSP.RO de la 20:30. In tur, ros-albastrii au cistigat categoric pe National Arena, scor 5-2. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

tara comisia braila slobozia catolic cele mai tari imagini bala biblioteca judeteana colul vaida perchezitii iosefin iuliana luciu rojiste miercurea ciuc adler tirgu de ieri dambovita computer transferuri romi eset arini gabriel nicolae baza de impozitare mures parcul bordei regulamentele anph gripa porcina infiintare roman abramovici sincronizare clasamentele cafeaua de dimineata ips teodosie povestile templeton vizionare bear uciderea capac patriarhul daniel curtea de arges gabi lunca festival maine model dichiu