Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urm. »

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-01-16 13:15:22 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-01-16 11:00:38 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Rusia critica vehement proiectul de lege francez privind "fake news"

publicat 2018-01-16 10:30:04 (Dilema-Veche)
Reactia lui Lavrov vine dupa ce zilele trecute, presedintele Frantei Emmanuel Macron, a declarat ca-si doreste o lege care sa condamne stirile false în perioadele electorale. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-01-15 20:00:23 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Imagini scandaloase in Galati. Doi barbati au chinuit trei cai pentru propria distractie

publicat 2018-01-15 17:15:24 (ProTV)
Imagini scandaloase in Galati. Doi barbati au chinuit trei cai pentru propria distractie Imagini scandaloase au fost postate pe un grup social au determinat politia din Galati sa intre în actiune. Mai multi barbati leaga doua carute spate în spate si îi pun pe cai sa traga în directii opuse. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-01-15 16:45:24 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

VIDEO| Cruzime fara margini la Galati. Trei cai, obligati sa traga in directii diferite doua carute legate intre ele

publicat 2018-01-15 16:30:21 (Libertatea)
VIDEO| Cruzime fara margini la Galati. Trei cai, obligati sa traga in directii diferite doua carute legate intre ele Trei cai, doi inhamati la o caruta, iar al treilea la o alta caruta, au fost obligati sa traga cele doua atelaje legate intre ele in directii diferite, cel mai probabil pentru distractia sau orgoliul stapanilor. Imagini cu modul in care sunt chinuiti cai au fost facute publice pe Facebook de catre reprezentantii asociatiei de […] Post-ul VIDEO| Cruzime fara margini la Galati. Trei cai, obligati sa traga in directii diferite doua carute legate intre ele apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-01-15 13:30:26 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Prezentator ProTv, INLOCUIT de patronii postului! Fanii emisiunii sunt in stare de SOC. Cine i-a luat locul

publicat 2018-01-15 13:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Prezentator ProTv, INLOCUIT de patronii postului! Fanii emisiunii sunt in stare de SOC. Cine i-a luat locul Carismaticul prezentator de la Protv, Cove, va prezenta un reality show difuzat pe Pro Tv numit "Ma insoara mama". Avand in vedere ca filmarile sunt in toi, diverse vedete i-au tinut locul si i-au fost alaturi Adelei Popescu, iar acum i-a venit randul lui Speak. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA