Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Mesajul disperat al unei victime a ciobanilor galateni: "Ma, tu vino cu politia si ia-ma de aici, bai! Ca n-am cum sa scap de la golanii astia. Tu intelegi?" – dosar

publicat 2017-10-23 20:15:20 (Libertatea)
Mesajul disperat al unei victime a ciobanilor galateni: Ma, tu vino cu politia si ia-ma de aici, bai! Ca n-am cum sa scap de la golanii astia. Tu intelegi? – dosar Dosarul de sclavie de la stana din Galati unde persoane cu statut precar erau duse si puse la munca fortata scoate la iveala realitatile rurale, greu de digerat prin prisma reglementarilor in munca. Mai precis, procurori DIICOT Galati au descoperit cinci victime cu varste cuprinse intre 40 si 50 ani, carora cei doi "angajatori", Nicolae […] Post-ul Mesajul disperat al unei victime a ciobanilor galateni: "Ma, tu vino cu politia si ia-ma de aici, bai! Ca n-am cum sa scap de la golanii... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-10-23 20:00:06 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Colegiul V.A. Alecsandri din Galati vrea sa schimbe regulamentul intern, dupa petitia elevului care reclama ca liceenii sunt lipsiti de libertate

publicat 2017-10-23 18:30:06 (Libertatea)
Colegiul V.A. Alecsandri din Galati vrea sa schimbe regulamentul intern, dupa petitia elevului care reclama ca liceenii sunt lipsiti de libertate Conducerea Colegiului National „Vasile Alecsandri” din Galati vrea sa schimbe regulamentul intern in privinta accesului elevilor in afara unitatii scolare, dupa ce unul dintre acestia a transmis autoritatilor o petitie prin care reclama ca liceenii, inclusiv cei majori, sunt lipsiti de libertate deoarece nu li se permite sa paraseasca incinta scolii in pauze. Directorul adjunct […] Post-ul Colegiul V.A. Alecsandri din Galati vrea sa schimbe regulamentul intern, dupa petitia... ...continuare.

Traian Ungureanu: UE nu e totuna cu Europa, iar a critica UE nu e totuna cu a injura Europa

publicat 2017-10-23 13:15:01 (Adevarul)
Traian Ungureanu: UE nu e totuna cu Europa, iar a critica UE nu e totuna cu a injura Europa "Atentie la religie!" - le-ar fi soptit un ulterior foarte cunoscut predicator din Nazareth legionarilor romani care tocmai il urcau pe cruce. Citatul e apocrif, ba chiar de-a binelea inventat, dar ramine un sfat bun pentru cei mai recenti initiati in infailibil. Mai clar si urmarind stirile: Merkel, Juncker si Tusk. Sfinta treime UE. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-10-23 12:45:10 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Accident cumplit in Galati: Doi tineri au murit, iar altul este in stare critica

publicat 2017-10-23 11:00:09 (Realitatea-TV)
Accident cumplit in Galati: Doi tineri au murit, iar altul este in stare critica Doi tineri de 17, respectiv 19 ani au murit, iar al treilea este in coma la Spitalul Barlad dupa ce au intrat cu automobilul duminica seara intr-un cap de pod in localitatea Ciurestii Noi, judetul Galati. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-10-23 10:15:11 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Panica in trafic. O masina a luat foc in mers VIDEO

publicat 2017-10-22 18:45:08 (Romania-TV)
Panica in trafic. O masina a luat foc in mers VIDEO Panica la Galati, unde o masina a luat foc in mers. Soferul a reusit sa se salveze in ultima clipa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »