Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

CNA respinge infiintarea unei televiziuni

publicat 2015-07-28 12:45:03 (Antena3)
Consiliul National al Audiovizualului a respins solicitarea LinkPress TV SRL Bucuresti a unei licente TV cu acoperite nationala. Firma a fost reprezentata la CNA de avocatul din Galati Mirel Mircea Amaritei, in... ...continuare.

Edilul Tulcei, Constantin Hogea, a parasit arestul IPJ Galati

publicat 2015-07-28 11:30:14 (Romania-TV)
Edilul Tulcei, Constantin Hogea, a parasit arestul IPJ Galati Primarul municipiului Tulcea, Constantin Hogea, aflat in arest preventiv de aproape doua luni fiind acuzat de fapte de coruptie, a parasit in noaptea de luni spre marti arestul Inspectoratului de Politie al Judetului Galati pentru a fi plasat in arest la domiciliu, in urmatoarele 30 de zile. ...continuare.

Primarul din Tulcea a parasit arestul IPJ Galati, fiind plasat in arest la domiciliu

publicat 2015-07-28 11:30:05 (Gandul)
Primarul din Tulcea a parasit arestul IPJ Galati, fiind plasat in arest la domiciliu Primarul din Tulcea, Constantin Hogea, arestat preventiv la sfarsitul lunii mai dupa ce a fost acuzat de luare de mita si de efectuare de operatiuni financiare ca acte de comert incompatibile cu functia, a parasit arestul IPJ Galati, in noaptea de luni spre marti, fiind plasat in arest la domiciliu. ...continuare.

Cel mai negru scenariu pentru Steaua! Dragomir avertizeaza: "Poate intra in faliment" » Suma uriasa care e pusa in joc

publicat 2015-07-28 09:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
Dumitru Dragomir considera ca dubla cu Partizan poate fi decisiva pentru viitorul Stelei. "Daca nu se califica se poate întîmpla ceva mai rau decît insolventa. Ascultati la mine, Steaua daca nu se califica în Liga poate intra în faliment. Uitati-va la Galati ce s-a întîmplat. La noi e ca la nimeni. Cei de la Galati aveau 22 de milioane si în cîteva luni nu mai aveau nimic. ... ...continuare.

A fost anuntat noul antrenor al echipei Otelul Galati

publicat 2015-07-27 20:45:18 (Realitatea-TV)
A fost anuntat noul antrenor al echipei Otelul Galati Daniel Florea a devenit noul antrenor principal al echipei de fotbal Otelul Galati, in locul lui Florin Marin, el stabilindu-si ca obiectiv promovarea din primul an in Liga I, in timp ce team-managerul Cristian Munteanu a preluat prerogativele lui Ovidiu Burca. ...continuare.

Daniel Florea, noul antrenor principal al echipei Otelul Galati

publicat 2015-07-27 19:15:15 (Mediafax)
Daniel Florea, noul antrenor principal al echipei Otelul Galati Daniel Florea a devenit noul antrenor principal al echipei de fotbal Otelul Galati, in locul lui Florin Marin, el stabilindu-si ca obiectiv promovarea din primul an in Liga I, in timp ce team-managerul Cristian Munteanu a preluat prerogativele lui Ovidiu Burca. ...continuare.

ACCIDENT in judetul Galati. Doi frati gemeni au fost grav raniti, unul a murit

publicat 2015-07-27 10:30:17 (Puterea)
ACCIDENT in judetul Galati. Doi frati gemeni au fost grav raniti, unul a murit Un grav accident a avut loc, duminica, in satul Odaia Manolache, din judetul Galati, in urma caruia doi frati gemeni au fost raniti, unul dintre ei murind. Un microbuz a dat peste cei doi in timp ce se jucau in statie. ...continuare.

Tragedie rutiera in judetul Galati

publicat 2015-07-27 10:00:03 (Cotidianul)
Tragedie rutiera in judetul Galati Politistii de la Rutiera au demarat o ancheta la locul tragediei. Din primele date a reiesit ca soferul microbuzului a... ...continuare.

Tragedie in Galati. Gemeni, spulberati de microbuz

publicat 2015-07-27 09:45:22 (Realitatea-TV)
Tragedie in Galati. Gemeni, spulberati de microbuz Inconstienta copiilor si lipsa de supraveghere din partea parintilor au provocat o tragedie in localitatea galateana Odaia Manolache. Un baiat de sase ani a murit, iar fratele sau geaman se zbate sa traiasca la spitalul din Galati, dupa ce au fost loviti de un microbuz care dadea cu spatele. Localnicii spun ca minorii erau adesea nesupravegheati de parinti. Cei doi baieti obisnuiau sa se agate de bara din spate a masinilor si asa ar fi facut si ieri. ...continuare.

Tragedie in Galati. Doi copii gemeni au fost loviti de microbuz, unul a murit

publicat 2015-07-27 08:45:18 (Romania-TV)
Tragedie in Galati. Doi copii gemeni au fost loviti de microbuz, unul a murit Soarta cumplita pentru doi frati gemeni de sase ani din judetul Galati. Un microbuz a dat peste ei in timp ce copiii se jucau in statie. Unul dintre ei a murit, iar cel de al doilea este in stare critica. In momentul accidentului parintii erau atat de beti incat nici nu au realizat tragedia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »