Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Pensionarii din Galati cer DEMISIA presedintelui Traian Basescu

publicat 2014-07-27 23:15:03 (Antena3)
Scandal la Galati intre un grup de pensionari si simpatizantii Elenei Udrea. Incidentul s-a produs in fata Teatrului Muzical Nae Leonard unde a avut loc sedinta pentru alegeri a Organizatiei Judetene a PMP, iar... ...continuare.

De luni, "Traieste-ti vara" la ProTV. George Buhnici i-a aruncat Laurei Cosoi telefonul in piscina in prefata primei editii

publicat 2014-07-27 20:00:29 (ProTV)
De luni, "Traieste-ti vara" la ProTV. George Buhnici i-a aruncat Laurei Cosoi telefonul in piscina in prefata primei editii Cel mai fresh show de sezon, Traieste-ti vara!, incepe de luni la PRO TV. ...continuare.

Cristian Diaconescu, candidatul PMP la Presedintie, huiduit la Galati

publicat 2014-07-27 14:30:31 (Romania-TV)
Cristian Diaconescu, candidatul PMP la Presedintie, huiduit la Galati Cristian Diaconescu, candidatul PMP la Presedintie, a fost huiduit, duminica, de un grup de pensionari galateni, in momentul in care intra in Teatrul Muzical Nae Leonard din Galati, unde au avut loc alegerile PMP Galati. ...continuare.

NIMENI nu se ASTEPTA la asta! Trupa ANDRE s-a REUNIT

publicat 2014-07-26 23:00:21 (Libertatea)
NIMENI nu se ASTEPTA la asta! Trupa ANDRE s-a REUNIT Trupa Andre, cel mai cunoscut duo feminin din ultimii ani de pe plaiurile mioritice, s-a reunit intr-un concert sustinut la Galati. Cele doua Andree au cantat impreuna la Festivalului Mix Music Evo 2014. In urma cu putin timp, duo-ul dance ce a batut toate recordurile de popularitate in showbiz-ul romanesc, Andreea Antonescu si Andreea Balan, adiaa Andre, s-a reunit pe scena Festivalului Mix Music Evo 2014( Faleza din Galati). Cele doua Andree au reusit sa cucereasca din nou publicul... ...continuare.

S-a reunit trupa Andre! Andreea Balan si Andreea Antonescu, spectacol de zile mari la Galati! Ce surpriza au avut fanii

publicat 2014-07-26 22:45:02 (CanCan)
S-a reunit trupa Andre! Andreea Balan si Andreea Antonescu, spectacol de zile mari la Galati! Ce surpriza au avut fanii Andreea Balan si Andreea Antonescu le-au oferit fanilor din Galati un spectacol de neuitat. Cele doua blondine au urcat dupa multi ani pe aceeasi scena si au cantat melodiile cu care faceau furori pe vremea cand faceau parte din trupa Andre. ...continuare.

Zile decisive! Srgian Luchin da cartile pe fata: "Discut cu Steaua" » Cind s-ar putea face transferul

publicat 2014-07-26 19:15:37 (Gazeta-Sporturilor)
Zile decisive! Srgian Luchin da cartile pe fata: Discut cu Steaua » Cind s-ar putea face transferul Gazeta Sporturilor a anuntat azi ca Srgian Luchin are mari sanse de a ajunge la Steaua in zilele urmatoare. Jucatorul a confirmat tratativele cu echipa din Ghencea.  "E adevarat, sint discutii. Am 3 oferte si ma voi decide pina pe 1 august pe care dintre ele sa o aleg", a spus Luchin pentru ProTV. ... ...continuare.

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

Sefi OMV Petrom Galati, trimisi in judecata de procurorii DNA pentru luare de mita

publicat 2014-07-26 09:00:30 (Puterea)
Sefi OMV Petrom Galati, trimisi in judecata de procurorii DNA pentru luare de mita DNA Galati a precizat, intr-un comunicat de presa, ca i-a trimis in judecata pe Nicolae Gavrilescu, manager sector la divizia teritoriala Moldova Sud din OMV Petrom, si Ana Petre, expert in piata imobiliara. Cei doi sunt acuzati de luare de mita si vor fi judecati in stare de libertate, dar sub control judiciar."In perioada decembrie 2013 - mai 2014, inculpatii Gavrilescu Nicolae si Petre Ana i-au pretins in mod direct unui martor denuntator suma de 10.000 euro, plus o suma neprecizata pentru... ...continuare.

Le-a fugit pamantul de sub masina, la propriu. A fost nevoie de noua munctitori sa scoata autoturismul avariat din groapa

publicat 2014-07-26 08:30:20 (ProTV)
Le-a fugit pamantul de sub masina, la propriu. A fost nevoie de noua munctitori sa scoata autoturismul avariat din groapa Este patania a doi soti din Galati care, dupa ce au ajuns cu autoturismul intr-o parcare din centrul orasului, au simtit cum vehiculul se afunda in asfalt. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

atletism autocar accident pe dn contrabanda cu tigari grup servicii petroliere institutul de politici publice dureri de cap neatza cu razvan si dani contrabanda doctorul cristina dochian anrsps hazard academia de politie vopsitor tutun vineri pod rupt controlori braila branesti duminica in familie artist ioana basescu reforma prahova imobiliare agentii de turism adrian cocoana singuri gorj bayer calderon sincai ministerul sanatatii europarlamentare negocierea melek amet kylie circulatia romania rusia irizar autostrada a2 icoanei neacsu transplant de cord inundati horoscop actual aurel vlaicu