Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urm. »

Galati:Parintii elevului acuzat de colegi ca i-ar teroriza spun ca acesta are o problema de sanatate

publicat 2015-03-31 21:15:19 (Mediafax)
Galati:Parintii elevului acuzat de colegi ca i-ar teroriza spun ca acesta are o problema de sanatate Parintii elevului de la Liceul "Emil Racovita" din Galati, despre care unii colegi spun ca i-ar agresa fizic si verbal, afirma ca baiatul are o problema de sanatate care il face sa riposteze atat timp cat nu e inteles si ca fac eforturi pentru a-l integra in societate, dar autoritatile nu ii ajuta. ...continuare.

Elevii unui liceu din Galati, terorizati de un coleg: Ne alearga cu surubelnita si ne cere taxa de protectie

publicat 2015-03-31 18:00:14 (Romania-TV)
Elevii unui liceu din Galati, terorizati de un coleg: Ne alearga cu surubelnita si ne cere taxa de protectie Mai multi elevi de la Liceul "Emil Racovita" din Galati sunt hotarati sa renunte sa mai intre la ore din cauza unui coleg care-i terorizeaza. Copiii se plang ca elevul, mutat de la un liceu din Braila, ii bate, ii injura, ii ameninta si chiar deranjeaza orele. ...continuare.

Orasul in care metoda "Accidentul" a luat amploare

publicat 2015-03-31 17:45:05 (Gandul)
Orasul in care metoda Accidentul a luat amploare Sase persoane au fost arestate preventiv si alte cinci sunt cercetate sub control judiciar, dupa o decizie a Judecatoriei Galati, intr-un dosar de inselaciuni comise prin metoda "accidentul", printre suspecti fiind si trei detinuti de la Penitenciarul Galati, iar prejudiciul este de 340.000 de lei. ...continuare.

Fraude cu dosare sociale: Perchezitii in Capitala si in Galati

publicat 2015-03-31 09:00:22 (Realitatea-TV)
Fraude cu dosare sociale: Perchezitii in Capitala si in Galati Peste 120 de politisti bucuresteni si galateni efectueaza marti dimineata 21 de perchezitii in Capitala si in judetul Galati, intr-un dosar privind savarsirea mai multor infractiuni de inselaciune, in vederea acordarii in mod ilicit a indemnizatiei de crestere a copilului. ...continuare.

ULTIMA ORA! S-AU FURAT BANII COPIILOR!

publicat 2015-03-31 09:00:20 (Libertatea)
ULTIMA ORA! S-AU FURAT BANII COPIILOR! Peste 120 de politisti au descins, la aceasta ora, in Bucuresti si in judetul Galati, in cautarea membrilor unei retele de escroci care au incasat indeminzatii pentru cresterea copiilor, pe baza unor adeverinte falsificate de venit. Publicitate Oficiali din randul anchetatorilor au precizat, pentru EVZ, ca membrii retelei se ocupau cu falsificarea documentelor unor persoane care figurau ca fiind angajate la societati din Bucuresti. Majoritatea "angajatilor" si beneficiari ai banilor sunt din... ...continuare.

Descinderi la mai multe adrese din Bucuresti si Galati

publicat 2015-03-31 09:00:05 (Cotidianul)
Descinderi la mai multe adrese din Bucuresti si Galati Politistii au descins marti dimineata la zeci de adrese din Bucuresti si Galati, la falsificatori de adeverinte de venit... ...continuare.

Mama tinerei ucise de prietenul detinutului de la "Romanii au talent" rupe tacerea!

publicat 2015-03-31 08:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Mama tinerei ucise de prietenul detinutului de la "Romanii au talent" rupe tacerea! In jurul lui Andrei Grigoriu, pictorul povestitor care a impresionat juriul de la "Romanii au Talent", vineri, in ultima emisiune a show-ului de la ProTv, s-a nascut un adevarat scandal. ...continuare.

Mama tinerei ucise de puscariasul de la "Romanii au talent" rupe tacerea!"Am retrait cosmarul!"Cum arata fata omorata acum 12 ani

publicat 2015-03-30 23:00:01 (CanCan)
Mama tinerei ucise de puscariasul de la Romanii au talent rupe tacerea!Am retrait cosmarul!Cum arata fata omorata acum 12 ani In jurul lui Andrei Grigoriu, pictorul povestitor care a impresionat juriul de la "Romanii au Talent", vineri, in ultima emisiune a show-ului de la ProTv, s-a nascut un adevarat scandal. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 48 49 Pag. urmatoare »