Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Bomba despre Andreea Esca. Medic estetician, despre interventia suferita de vedeta - FOTO

publicat 2016-06-26 17:00:07 (Realitatea-TV)
Bomba despre Andreea Esca. Medic estetician, despre interventia suferita de vedeta - FOTO Un tabloid a descoperit secretul uneia dintre cele mai iubite femei din Romania! Este vorba de Andreea Esca, celebra stirista de la ProTV, in varsta de 43 de ani, si care a apelat si ea la "trucurile" medicilor esteticieni! ...continuare.

UNGARIA - BELGIA LIVE LA PROTV, de la 22:00. Invingatoarea va juca in sferturile de finala cu Tara Galilor

publicat 2016-06-26 16:15:15 (ProTV)
UNGARIA - BELGIA LIVE LA PROTV, de la 22:00. Invingatoarea va juca in sferturile de finala cu Tara Galilor Ungaria - Belgia, unul dintre cele mai asteptate meciuri din optimile de finala de la UEFA Euro2016, este azi LIVE pe ProTV, de la 22:00. ...continuare.

Paul Angelescu, corespondentul Stirilor ProTV la Londra: Romania trebuie sa apere interesele romanilor care lucreaza in UK

publicat 2016-06-25 21:00:14 (ProTV)
Paul Angelescu, corespondentul Stirilor ProTV la Londra: Romania trebuie sa apere interesele romanilor care lucreaza in UK Paul Angelescu, corespondentul Stirilor ProTV la Londra, a stat de vorba cu unii dintre romanii care muncesc sau invata in Regat si a vorbit despre atmosfera de acolo. ...continuare.

CROATIA - PORTUGALIA LIVE la PROTV, ora 22.00. Croatii sunt neinvinsi de zece meciuri

publicat 2016-06-25 15:45:14 (ProTV)
CROATIA - PORTUGALIA LIVE la PROTV, ora 22.00. Croatii sunt neinvinsi de zece meciuri Croatia si Portugalia se vor infrunta, sambata, de la ora 22,00 LIVE pe PROTV, pe stadionul Bollaert-Delelis din Lens, intr-unul dintre cele mai atractive meciuri din optimile de finala ale EURO 2016 la fotbal. ...continuare.

OANA FRIGESCU a ajuns de nerecunoscut! Cum arata in prezent fosta stirista

publicat 2016-06-24 22:45:03 (CanCan)
OANA FRIGESCU a ajuns de nerecunoscut! Cum arata in prezent fosta stirista Oana Frigescu a parasit de mai bine de trei ani lumina reflectoarelor. A renuntat la sticla Antenei 1, acolo unde prezenta stirile, si s-a retras intr-un con de umbra sau de penumbra, vazandu-si de viata ei personala, care o are in centru pe fiica ei, Maria, in varsta de sase ani. Oana s-a schimbat mult in ultimul timp, devenind cumva de nerecunoscut, departe de stralucirea pe care o afisa pe vremea cand prezenta stirile la TV. Pe chipul ei, de pe care zambetul pare sa fi disparut, si-a pus... ...continuare.

Prima reactie din partea BNR, dupa rezultatul referendumului din Marea Britanie. "E un moment foarte greu si pentru Romania"

publicat 2016-06-24 10:00:07 (ProTV)
Prima reactie din partea BNR, dupa rezultatul referendumului din Marea Britanie. E un moment foarte greu si pentru Romania Adrian Vasilescu, consilierul guvernatorului BNR Mugur Isarescu, a vorbit la Stirile ProTV despre urmarile referendumului din Marea Britanie. ...continuare.

Baietel de 10 ani, in coma alcoolica la Spitalul de Copii din Galati. Cu cine bause

publicat 2016-06-23 23:15:10 (Realitatea-TV)
Baietel de 10 ani, in coma alcoolica la Spitalul de Copii din Galati. Cu cine bause Un copil de zece ani din localitatea Ivesti a ajuns joi, 23 iunie, in coma alcoolica la Spitalul de Copii Galati, dupa ce a consumat bauturi alcoolice in exces impreuna cu un adolescent, care a ajuns la randul lui la Spitalul Municipal Tecuci. ...continuare.

Clipe de cosmar pentru pacientii Spitalului de Urgenta Galati. Ce au gasit in spatele spitalului. Oamenii nu-si pot reveni din soc

publicat 2016-06-23 17:15:02 (Antena3)
Un sarpe lung de peste un metru a bagat spaima în pacientii Spitalului de Urgenta Galati. Oamenii au dat nas în nas cu reptila, pe aleile parcului din spatele spitalului, aproape de un... ...continuare.

Dumitru Dragomir, condamnat la 7 ani de inchisoare in dosarul in care este acuzat de delapidarea LPF

publicat 2016-06-23 13:45:26 (ProTV)
Dumitru Dragomir, condamnat la 7 ani de inchisoare in dosarul in care este acuzat de delapidarea LPF Fostul sef al LPF, Dumitru Dragomir, a fost condamnat in prima instanta la 7 ani de inchisoare, relateaza corespondentul ProTV Ovidiu Oanta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »