Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Angajatii ArcelorMittal Galati ameninta cu greva

publicat 2015-01-25 16:45:21 (Puterea)
Angajatii ArcelorMittal Galati ameninta cu greva Sindicalistii si reprezentantii combinatului ArcelorMittal Galati au participat vineri la o noua runda de negocieri privind contractul colectiv de munca pe 2015, fara sa ajunga insa la un acord, in ultimele saptamani avand loc mai multe intalniri intre administratia companiei si sindicalisti.Purtatorul de cuvant al Sindicatului "Siderurgistul AMG", Vasile Crisan, a declarat ca nu s-a ajuns la nici un acord cu administratia combinatului ArcelorMittal Galati, din cauza ca reprezentantii... ...continuare.

MISHA spune TOT! Ce a facut inainte de a canta cu DJ Sava

publicat 2015-01-23 22:00:12 (Libertatea)
MISHA spune TOT! Ce a facut inainte de a canta cu DJ Sava Frumoasa sotie a lui Connect-R, Misha, este o persoana foarte deschisa care nmu se sfieste sa spuna lucrurilor pe nume. Ea a dezvaluit un lucru prea putin cunoscut despre inceputurile carierei sale. Misha Publicitate Acum este o cantareata cunoscuta si este celebra si datorita casatoriei cu Connect-R, insa cu ani in urma, frumoasa moldoveanca facea parte dintr-o trupa din Galati care canta la nunti. "Inainte sa fiu cu DJ Sava am cantat la nunti. Da, am cantat la nunti vreo 2 ani jumate cu o... ...continuare.

De pe podium direct in platourile jurnalelor de stiri! Cum arata Andra Trandas inainte sa devina cunsocuta telespectatorilor

publicat 2015-01-23 20:15:03 (CanCan)
De pe podium direct in platourile jurnalelor de stiri! Cum arata Andra Trandas inainte sa devina cunsocuta telespectatorilor A iubit de cand se stie atat modellingul cat si televiziunea. Daca la inceput a cazut in patima prezentarilor de moda, nu s-a putut opri pana cand nu si-a vazut si celalalt vis indeplinit: acela de a aduce in casele romanilor stirile. ...continuare.

Sindicalistii si conducerea ArcelorMittal Galati nu au ajuns la un acord privind CCM pe 2015

publicat 2015-01-23 19:30:14 (Mediafax)
Sindicalistii si conducerea ArcelorMittal Galati nu au ajuns la un acord privind CCM pe 2015 Sindicalistii si reprezentantii combinatului ArcelorMittal Galati au participat, vineri, la o noua runda de negocieri privind contractul colectiv de munca pe 2015, fara sa ajunga insa la un acord, in ultimele saptamani avand loc mai multe intalniri intre administratia companiei si sindicalisti. ...continuare.

Noi victime ale substantelor necunoscute, la Galati. Costa 10 lei plicul si NU pot fi incadrate la consum de droguri

publicat 2015-01-23 09:15:12 (ProTV)
Noi victime ale substantelor necunoscute, la Galati. Costa 10 lei plicul si NU pot fi incadrate la consum de droguri Substantele necunoscute care au bagat deja 44 de persoane in spital, la Galati, continua sa faca victime. ...continuare.

Un nou drog face ravagii printre tinerii din Galati. Cat de periculos este

publicat 2015-01-22 19:30:24 (Realitatea-TV)
Un nou drog face ravagii printre tinerii din Galati. Cat de periculos este Un nou tip de drog, facut din ingrasaminte, ceai de plante, acetona si otrava de soareci, face ravagii printre tinerii cu varste cuprinse intre 15 si 20 de ani din Galati. ...continuare.

Aproape 400 de angajati de la combinatul ArcelorMittal Galati au protestat, cerand salarii mai mari

publicat 2015-01-22 19:30:23 (Mediafax)
Aproape 400 de angajati de la combinatul ArcelorMittal Galati au protestat, cerand salarii mai mari Aproximativ 400 de angajati de la combinatul ArcelorMittal din Galati au protestat, joi, in fata unitatii, solicitand salarii mai mari, iar membrilor de sindicat care participa la negocierea noului contract colectiv de munca sa nu fie de acord cu noile propuneri facute de administratia companiei. ...continuare.

Jandarm injunghiat de sase ori in timp ce incerca sa salveze o femeie

publicat 2015-01-22 18:15:15 (Libertatea)
Un membru al echipe de interventie a Jandarmerie Galati a fost injunghiat de cel sase ori de catre... ...continuare.

Protest la combinatul siderurgic ArcelorMittal Galati

publicat 2015-01-22 14:45:22 (Realitatea-TV)
Protest la combinatul siderurgic ArcelorMittal Galati Cele doua sindicate nereprezentative din cadrul combinatului ArcelorMittal Galati, US Forum si Sindicatul National al Siderurgistilor, organizeaza, joi, in intervalul orar 14,30-15,00, o actiune de protest, care se va desfasura la poarta unitatii siderurgice, informeaza Agerpres. ...continuare.

Patronii "magazinelor de vise" si-au mutat afacerile pe internet. Un nou tip de drog face ravagii in randul adolescentilor din Galati

publicat 2015-01-22 12:15:03 (Antena3)
Patronii "magazinelor de vise" si-au mutat afacerile pe internet. Un nou tip de drog face ravagii in randul adolescentilor din Galati Un nou tip de drog face ravagii in randul adolescentilor din Galati. In doar cateva saptamani 44 de tineri s-au prezentat la unitatea de primiri urgente a Spitalului Judetean in stare grava cu intoxicatii... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

aurel moldove motogp mascota omar hayssam parasutist acuzatii asi serial floresti cel mai bogat roman actioneaza dumitrascu conflicte politice ramnicu moni thales anticonceptionale suceava ariadni haz de necaz cadastru jibou gorj lindsay brown varna tiberiu delegatiile muntii fagaras karl lagerfeld dosarele revolutionari letea sese momente amuzante realitatea augumentata voluntari ochelari de soare niro manuela fedorca coroane whisky alina lulu iuliana tudor salaj winnie baesu dosarul lame maternitatea giulesti