Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urm. »

Ion Țiriac, declaratie bizara despre SIMONA HALEP

publicat 2014-07-22 18:30:24 (Realitatea-TV)
Ion Țiriac, declaratie bizara despre SIMONA HALEP Fostul sportiv crede ca publicul roman isi dorea sa o vada pe Simona "pe viu", insa lasa sa se inteleaga faptul ca Halep ar trebui sa evite pe viitor intrecerea din capitala Romaniei. "Inteleg ca a jucat la Bucuresti. Foarte bine a facut, sa o vada publicul... multumesc, la revedere!", a spus Tiriac la ProTv, scrie ziare.com. Omul de afaceri i-a criticat aspru pe organizatorii turneului Bucharest Open pentru programarea intrecerii dupa . "Sper sa nu mai fie turneu pe zgura in luna iulie anul... ...continuare.

Otelul Galati isi ia jucator din Serie A, dupa ce in sezonul trecut a transferat de la AS Roma

publicat 2014-07-22 18:00:20 (Gazeta-Sporturilor)
Otelul Galati isi ia jucator din Serie A, dupa ce in sezonul trecut a transferat de la AS Roma Dupa ce Mircea Bornescu a refuzat-o pe Otelul, galatenii s-au gindit deja la un inlocuitor, acesta vine de la Napoli. Tuttomercatoweb anunta ca Otelul Galati l-a ofertat pe portarul Toni Doblas, ultima data la Napoli. Goalkeeperul, in virsta de 33 de ani, a fost rezerva lui Contreras in infringerea din "optimile" Cupei UEFA din 2006, cu Steaua, 0-3. Portarul nascut in Spania, la Bellavista, are 1,84 metri si a venit la Napoli anul acesta in luna februarie. ... ...continuare.

Costel Galca ii tine in priza pe jucatori: "Nu exista relaxare la Steaua" » De ce prefera National Arena?

publicat 2014-07-22 12:15:50 (Gazeta-Sporturilor)
Costel Galca ii tine in priza pe jucatori: Nu exista relaxare la Steaua » De ce prefera National Arena? Costel Galca a vorbit inaintea partidei de miine cu Stromsgodset. Partida va incepe de la ora 20:30, in direct la ProTV si liveTEXT pe GSP.RO.  Antrenorul Stelei e connvins ca echipa sa va avea un joc reusit si se va califica in turul 3 preliminar. "Am jucat un prim meci in Norvegia, e o echipa buna spre foarte buna. ... ...continuare.

Andreea Antonescu si-a dus fiica sa-l vada pe Julio Iglesias

publicat 2014-07-21 23:45:11 (Libertatea)
Andreea Antonescu si-a dus fiica sa-l vada pe Julio Iglesias Aflata pentru cateva zile la Galati, Andreea Antonescu a profitat de ocazie si a mers si la concertul sustinut, duminica seara, de Julio Iglesias (foto), pe stadionul Dunarea, din oras. Andreea si Sienna s-au distrat ca fetele la concertul lui Julio Iglesias Julio Iglesias Fosta membra a formatiei Andre nu a venit singura, ci insotita de fiica sa, Sienna, in varsta de aproape 4 anisori. "Am avut treaba in Galati, iar daca m-am nimerit aici, nu puteam lipsi de la concert. De cand eram copil... ...continuare.

Faleza Dunarii din Galati se surpa. O noua groapa de opt metri a aparut pe malul apei

publicat 2014-07-21 12:15:30 (Puterea)
Faleza Dunarii din Galati se surpa. O noua groapa de opt metri a aparut pe malul apei Faleza Dunarii din Galati se surpa. O noua groapa, cu o adancime de opt metri, a aparut la sfarsitul saptamanii trecute pe aleea pietonala, intre doua restaurante care se afla pe malul apei.O echipa a Primariei a securizat craterul si l-a delimitat cu saci de nisip. Groapa are un diametru intre doi si trei metri si o adancime de aproximativ opt metri, potrivit Digi 24. Autoritatile locale urmeaza sa se intalneasca luni pentru a stabili cauzele surparii. De asemenea, la fata locului vor veni... ...continuare.

Mii de spectatori la concertul lui Julio Iglesias, de la Galati. Ce pretentii a avut artistul si ce a dorit in cabina

publicat 2014-07-21 09:30:34 (ProTV)
Mii de spectatori la concertul lui Julio Iglesias, de la Galati. Ce pretentii a avut artistul si ce a dorit in cabina Indragitul cantaret Julio Iglesias, care a sustinut duminica seara un concert la Galati, i-a impartit in doua tabere pe cei care ii iubesc muzica. Artistul a adunat aproape doua mii de fani pe un stadion si tot atatia in afara lui. ...continuare.

Julio Iglesias, asteptat la Galati cu vin rosu si sarmale! Scena este aproape gata | FOTO

publicat 2014-07-20 20:00:22 (Libertatea)
Julio Iglesias, asteptat la Galati cu vin rosu si sarmale! Scena este aproape gata | FOTO 4.000 de galateni si-au cumparat deja bilete la concertul pe care Julio Iglesias in va sustine duminica viitoare pe stadionul Dunarea din Galati. Pregatirile sunt in toi, iar scena pe care va concerta artistul este aproape gata. Organizatorii evenimentului de la Galati au anuntat ca fanii care si-au cumparat bilet la concertul Julio Iglesias de la Mamaia, anulat din cauza conditiilor tehnice ale locatiei alese, pot alege sa isi vada artistul preferat la Galati sau la Bucuresti. Pe malul... ...continuare.

Otelul Galati s-a calificat in sferturile Cupei Ligii

publicat 2014-07-19 21:30:21 (Mediafax)
Otelul Galati s-a calificat in sferturile Cupei Ligii Echipa Otelul Galati s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Ligii-Adeplast, dupa ce a invins in optimi, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 dupa loviturile de departajare, formatia Ceahlaul Piatra Neamt, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

COD GALBEN de inundatii pe mai multe rauri din Buzau, Vrancea si Galati

publicat 2014-07-19 11:45:02 (Antena3)
COD GALBEN de inundatii pe mai multe rauri din Buzau, Vrancea si Galati Mai multe rauri din judetele Buzau, Vrancea si Galati se afla sambata, pana la ora 15.00, sub cod galben de inundatii, potrivit unei atentionari cod galben emise de Institutul National de Hidrologie si... ...continuare.

COD GALBEN de inundatii in judetele Buzau, Vrancea si Galati

publicat 2014-07-19 11:30:21 (Romania-TV)
COD GALBEN de inundatii in judetele Buzau, Vrancea si Galati Mai multe rauri din judetele Buzau, Vrancea si Galati se afla sambata, pana la ora 15.00, sub COD GALBEN de inundatii, potrivit unei atentionari cod galben emise de Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 42 43 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

mircea lucescu suceava drumuri inchise tg jiu ingrasaminte caras severin bucur de ce brasov rin grand hotel cristi galbenuse florarese ultimul cutremur corijente repartizari prag bistrita nasaud neamt amicii mures afisarea rezultatelor igpf valcea prahova sirenele dragost thomas nita etajul serbu candy crush sex shop arges giurgiu angelina cluj teleorman didactica uleiul ilfov petru luhan cristiano ronaldo dolj dambovita harold calarasi osama bin laden covasna bihor horoscopul saptamani