Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Informatii importante despre meciurile de la Europeanul din 2016 » ProTV-ul asteapta calificarea "nationalei", iar HD-ul interzice Euro la Antena 1

publicat 2015-09-04 13:45:23 (Gazeta-Sporturilor)
În ultima vreme au existat mai multe voci care dezvaluiau ca cele 23 de meciuri destinate unui post liber la retransmisie urmau sa ajunga la Antena 1. "În acest moment investitia pentru ca Antena 1 sa cumpere aceste meciuri ar fi foarte, foarte mare. ... ...continuare.

Alexandra Stan, din nou fata in fata cu Marcel Prodan, la tribunal | VIDEO

publicat 2015-09-03 13:15:28 (Libertatea)
Alexandra Stan, din nou fata in fata cu Marcel Prodan, la tribunal | VIDEO Cantareata Alexandra Stan si fostul ei manager, Marcel Prodan, pe care il acuza ca a batut-o, s-au intalnit din nou, joi, la Judecatoria Constanta. Publicitate Aceasta a doua infatisare in procesul in care Prodan este invinuit pentru loviri si alte violente. In fata jurnalistilor, Alexandra Stan a declarat ca isi doreste un proces corect, in timp ce Marcel Prodan a acuzat-o pe cantareata ca a mintit in fata instantei, la prima infatisare din iunie, cand a declarat ca nu au avut o relatie... ...continuare.

Doi turisi din Delta s-au rasturnat cu barca incarcata cu prea multe bagaje. Unul dintre barbati a disparut sub apa

publicat 2015-09-03 08:00:17 (ProTV)
Doi turisi din Delta s-au rasturnat cu barca incarcata cu prea multe bagaje. Unul dintre barbati a disparut sub apa Rasturnare dramatica de situatie, miercuri noapte, in cazul unor turisti din Galati, care erau in vacanta in Delta! ...continuare.

Saptamina prostiilor care ne inchid mintile: fiscalizarea albeste tot

publicat 2015-09-03 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Saptamina prostiilor care ne inchid mintile: fiscalizarea albeste tot Cit am fost in vacanta, m-am tinut departe de stirile politice. Totusi, stridenta cu care Ponta stie sa-si insoteasca iresponsabilitatea guvernamentala razbeste prin orice distanta ai incerca sa pui intre tine si el. ...continuare.

Comportament bizar al unui animal, din cauza caldurii. Ce a patit un batran din Galati

publicat 2015-09-02 16:45:02 (Antena3)
Un barbat de 74 de ani a ajuns in starea grava la Spitalul de Urgenta din Galati dupa ce a fost calcat si luat in coarne de taurul pe care il creste de cativa ani. Animalul ar fi reactionat violent dupa... ...continuare.

Stirile Romania TV au inregistrat pe parcursul lunii august cea mai mare audienta din istorie

publicat 2015-09-02 15:15:28 (Romania-TV)
Stirile Romania TV au inregistrat pe parcursul lunii august cea mai mare audienta din istorie este singura televiziune de stiri care creste in topul preferintelor telespectatorilor datorita celor mai bune informatii si imagini. ...continuare.

Sandu Lungu a oferit FAZA ANULUI in MMA. Cum l-a EXECUTAT pe un egiptean de 110 kg VIDEO

publicat 2015-09-01 22:45:18 (Romania-TV)
Sandu Lungu a oferit FAZA ANULUI in MMA. Cum l-a EXECUTAT pe un egiptean de 110 kg VIDEO Sandu Lungu s-a tinut de cuvant: l-a facut mumie pe Faraonul din Egipt! Au fost lupte cu cantec in gala MMA de la Galati! ...continuare.

Romania va putea gazdui din toamna 1.800 de refugiati. Suma primita de la Uniunea Europeana pentru fiecare imigrant

publicat 2015-09-01 19:30:28 (ProTV)
Romania va putea gazdui din toamna 1.800 de refugiati. Suma primita de la Uniunea Europeana pentru fiecare imigrant Romania va putea gazdui din noiembrie aproape 1.800 de refugiati. Consilierul prezidential Leonard Orban a declarat pentru Stirile ProTV ca Executivul de la Bucuresti si-a anuntat partenerii europeni, inca din luna iulie, ca are la dispozitie 6 centre. ...continuare.

Au distrus rotile a 9 masini, aflate intr-o parcare din Galati. Ce au surprins camerele de supraveghere

publicat 2015-09-01 13:30:19 (ProTV)
Au distrus rotile a 9 masini, aflate intr-o parcare din Galati. Ce au surprins camerele de supraveghere Dornici de senzatii tari, patru tineri din Galati si-au propus in miez de noapte sa taie cauciucurile mai multor masini. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »