Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

S-a ales PRAFUL de campioana din 2011. Marca "Otelul Galati 1964", palmaresul si trofeele, vandute

publicat 2017-02-24 23:45:05 (Realitatea-TV)
S-a ales PRAFUL de campioana din 2011. Marca "Otelul Galati 1964", palmaresul si trofeele, vandute Marca "Otelul Galati 1964", palmaresul si trofeele cucerite de-a lungul timpului de echipa de fotbal Otelul Galati, campioana Romaniei din 2011, au fost adjudecate la licitatie pentru suma de 10.000 de euro, potrivit ProSport. ...continuare.

SOCANT -de 3 ani, judecatorii isi declina competenta in cazul celei mai tinere proxenete din Romania

publicat 2017-02-24 17:00:18 (Realitatea-TV)
SOCANT -de 3 ani, judecatorii isi declina competenta in cazul celei mai tinere proxenete din Romania Tribunalul Galati si-a declinat competenta in favoarea Judecatoriei Galati in cazul S. A. U. (14 ani), care racola minore pentru practicarea prostitutiei. ...continuare.

Otelul Galati, la pret de masina second-hand. Marca, trofeele si palmaresul campioanei din 2011, vandute pe o suma derizorie

publicat 2017-02-24 09:00:23 (Romania-TV)
Otelul Galati, la pret de masina second-hand. Marca, trofeele si palmaresul campioanei din 2011, vandute pe o suma derizorie Marca "Otelul Galati 1964", palmaresul si trofeele cucerite de-a lungul timpului de echipa de fotbal Otelul Galati, campioana Romaniei din 2011, au fost adjudecate la licitatie pentru suma de 10.000 de euro. ...continuare.

OFICIAL // VIDEO » Sub privirile lui Talpan, marca "Otelul Galati" a fost vanduta pe o suma ridicola!

publicat 2017-02-23 20:45:03 (Gazeta-Sporturilor)
OFICIAL // VIDEO » Sub privirile lui Talpan, marca Otelul Galati a fost vanduta pe o suma ridicola! Astazi a avut loc licitatia pentru vânzarea marcii "FC Otelul Galati" si a palmaresului echipei de fotbal. Licitatia a început de la 9.000 de euro si cel care si-a adjudecat marca si palmaresul va scoate din buzunar doar 10.000 de euro. Suma pare ridicol de mica, tinând cont ca marca "Steaua", spre exemplu, a fost evaluata la 57 de milioane de euro. ... ...continuare.

Editia de ieri, 22 februarie, "Te pui cu blondele?", cifre peste "Jocuri de celebritate"

publicat 2017-02-23 17:15:01 (Antena-1)
Editia de ieri, 22 februarie,  Te pui cu blondele?, cifre peste Jocuri de celebritate Editia de ieri a emisiunii "Te pui cu blondele" de la Antena 1 a fost lider de audienta pe intervalul de intersectie (22.37-23.29) cu emisiunea "Jocuri de celebritate" de la ProTv. ...continuare.

Profesorul din Galati care cerea favoruri sexuale de la eleve pentru note mari a primit ce merita

publicat 2017-02-23 16:00:20 (Realitatea-TV)
Profesorul din Galati care cerea favoruri sexuale de la eleve pentru note mari a primit ce merita A infiintat un liceu particular care ii purta numele, iar ulterior a santajat elevele sa intretina relatii sexuale cu el. ...continuare.

Noi acuze in falimentul Otelului

publicat 2017-02-23 11:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Varianta lui Marius Stan in scandalul de la Galati care a dus la disparitia Otelului. ...continuare.

Incendiu violent intr-o locuinta din Galati. O femeie a fost carbonizata

publicat 2017-02-23 09:00:24 (Romania-TV)
Incendiu violent intr-o locuinta din Galati. O femeie a fost carbonizata Un incendiu violent s-a produs in Galati. O femeie a murit dupa ce locuinta i-a luat foc, cel mai probabil, din cauza unei tigari. ...continuare.

O femeie din Galati a murit dupa ce locuinta i-a luat foc

publicat 2017-02-22 22:45:07 (Romania-TV)
O femeie din Galati a murit dupa ce locuinta i-a luat foc O femeie de 60 de ani, din Galati, a murit, miercuri, dupa ce in camera casei in care locuia s-a produs un incendiu, cel mai probabil, din cauza unei tigari uitata aprinsa, trupul carbonizat al femeii fiind gasit de catre pompierii care au intervenit pentru lichidarea flacarilor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »