Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Un antreprenor din Galati: Voi vorbiti de faptul ca nu se gasesc manageri, dar eu nu gasesc oameni care sa munceasca opt ore pe zi. Ajutoarele sociale sunt prea mari

publicat 2016-07-25 19:45:15 (Ziarul-Financiar)
Un antreprenor din Galati: Voi vorbiti de faptul ca nu se gasesc manageri, dar eu nu gasesc oameni care sa munceasca opt ore pe zi. Ajutoarele sociale sunt prea mari Va scriu ca raspuns la articolul dvs. de astazi, "". In acest articol dvs. vorbiti de lucruri sfinte si anume de faptul ca nu se gasesc oameni pentru functii de executie (manageri), leaderi. Eu vreau sa va scriu despre faptul ca nu gasesc oameni care sa munceasca, sa se trezeasca de la 4 dimineata si sa lucreze cinstit 8 ore pe zi. Am o brutarie artizanala in Galati si de 2 luni incerc sa gasesc doi oameni pentru productie. Sa nu va inchipuiti ca vreau sa aiba calificare in domeniu. Tot ce le... ...continuare.

Un antreprenor din Galati: Nu numai ca nu gasim oameni pentru functiile de executie, dar nu gasim oameni care sa isi doreasca sa munceasca cinstit, opt ore pe zi

publicat 2016-07-25 19:15:15 (Ziarul-Financiar)
Un antreprenor din Galati: Nu numai ca nu gasim oameni pentru functiile de executie, dar nu gasim oameni care sa isi doreasca sa munceasca cinstit, opt ore pe zi Va scriu ca raspuns la articolul dvs de astazi: "Drama afacerilor romanesti: avem idei, avem proiecte, avem piata, avem bani. Nu avem cu cine sa le facem, nu gasim oameni pentru executie". In acest articol dvs. vorbiti de lucruri sfinte si anume de faptul ca nu se gasesc oameni pentru functii de executie (manageri), leaderi. Eu vreau sa va scriu despre faptul ca nu gasesc oameni care sa munceasca, sa se trezeasca de la 4 dimineata si sa lucreze cinstit 8 ore pe zi. Am o brutarie artizanala in... ...continuare.

Drama batranei de 87 de ani din Iasi, data afara din casa chiar de copiii ei. "Toti isi bat joc de mine zic ca ii fac de ras"

publicat 2016-07-25 18:15:10 (ProTV)
Drama batranei de 87 de ani din Iasi, data afara din casa chiar de copiii ei. Toti isi bat joc de mine zic ca ii fac de ras Calvarul batranei de 87 de ani din Iasi, prezentat vineri la Stirile Pro TV, ar putea sa se incheie. Femeia, mama a sase copii, nu are niciun adapost si de cativa ani doarme pe un scaun la usa unuia dintre fiii sai. ...continuare.

Un detinut a incercat sa se sinucida in spatele gratiilor

publicat 2016-07-25 16:00:01 (Antena3)
Un detinut a incercat sa se sinucida in spatele gratiilor Un barbat de 42 ani, aflat in arest preventiv la Penitenciarul de Maxima Siguranta Galati, a ajuns luni la Spitalul Judetean de Urgenta Galati, dupa ce a incercat sa se sinucida. ...continuare.

O cunoscuta prezentatoare TV a murit cu o zi inainte sa implineasca 25 de ani

publicat 2016-07-25 10:30:14 (Romania-TV)
O cunoscuta prezentatoare TV a murit cu o zi inainte sa implineasca 25 de ani Taylor Terrell prezenta stirile amiezii la postul 41NBC News. ...continuare.

Cei cinci mari producatori de nave

publicat 2016-07-24 19:15:10 (Ziarul-Financiar)
In Romania, cei mai mari cinci con­struc­tori de nave activi pe piata sunt Daewoo Mangalia, Vard Tulcea, Damen Galati, Vard Braila si Sant ...continuare.

Cel mai tanar arbitru german de pe lista FIFA a fost trimis la Sparta - Steaua, marti, 21:00, la ProTV. Cine e Daniel Siebert

publicat 2016-07-24 17:45:08 (ProTV)
Cel mai tanar arbitru german de pe lista FIFA a fost trimis la Sparta - Steaua, marti, 21:00, la ProTV. Cine e Daniel Siebert SPARTA PRAGA - STEAUA e in direct la PROTV, marti de la 21:00. ...continuare.

Bataie sangeroasa in ambulanta, cadre medicale ranite

publicat 2016-07-24 17:15:10 (Romania-TV)
Bataie sangeroasa in ambulanta, cadre medicale ranite Un barbat din Galati care a chemat salvarea acasa a atacat violent asistenta si soferul. Dupa ce i-a lovit cu pumnii, a incercat chiar sa-i omoare cu o foarfeca. Pacientul a devastat ambulanta, dupa care a incercat sa fuga cu ea. ...continuare.

O asistenta si un sofer de ambulanta au fost batuti in Galati de un pacient care i-a chemat pentru o durere de cap

publicat 2016-07-24 16:15:09 (ProTV)
O asistenta si un sofer de ambulanta au fost batuti in Galati de un pacient care i-a chemat pentru o durere de cap Un barbat de 66 de ani, din comuna galateana Smardan, s-a ales cu dosar penal pentru loviri si alte violente, precum si pentru distrugere, dupa ce a atacat duminica un echipaj al unei ambulante si a spart geamurile salvarii. ...continuare.

Transferul pe care Sparta Praga il negociaza inaintea turului cu Steaua, marti, 21:00, ProTV! Ce star vor sa aduca

publicat 2016-07-24 10:45:10 (ProTV)
Transferul pe care Sparta Praga il negociaza inaintea turului cu Steaua, marti, 21:00, ProTV! Ce star vor sa aduca SPARTA PRAGA - STEAUA e in direct la PROTV, marti de la 21:00.Cehii de la Sport.cz anunta ca Sparta Praga ar putea face un transfer spectaculos chiar inaintea dublei cu Steaua din preliminariile Ligii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »