Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Petrolul, Otelul, Farul si urmasa U Cluj au promovat in Liga 3. Asistenta record la Ploiesti si Galati

publicat 2017-06-24 23:45:11 (OnlineSport)
Patru dintre echipele de traditie ale fotbalului romanesc au obtinut, sambata, promovarea in al treilea esalon dupa meciuri de baraj. ...continuare.

Un tanar a intrat cu o barca si a filmat interiorul celebrei epave din Costinesti. Ce a gasit inauntru - VIDEO

publicat 2017-06-23 21:45:01 (Antena3)
Un tanar a intrat cu o barca si a filmat interiorul celebrei epave din Costinesti. Ce a gasit inauntru - VIDEO Un tanar din Constanta pasionat de scufundari si fotografie a intrat cu o barca in interiorul celebrei epavei din Costinesti, potrivit ProTV. Tanarul a ignorat protocolul si a filmat... ...continuare.

S-a oferit sa ajute o batrana la curatenie, dar i-a furat toti banii. Ce plan a pus la cale hoata

publicat 2017-06-23 18:15:03 (Antena3)
S-a oferit sa ajute o batrana la curatenie, dar i-a furat toti banii. Ce plan a pus la cale hoata O pensionara, din Targoviste, a fost jefuita de o individa care i-a intrat in casa sub pretextul ca o invita la un parastas, potrivit ProTV. Apoi, femeia s-a oferit sa o ajute o batrana la... ...continuare.

Un sofer a cazut cu masina intr-un canal intre Galati si Braila. Descoperirea facuta de ISU cand automobilul a fost scos

publicat 2017-06-23 17:15:13 (ProTV)
Un sofer a cazut cu masina intr-un canal intre Galati si Braila. Descoperirea facuta de ISU cand automobilul a fost scos Cascadorie extrem de periculoasa facuta joi noapte de un sofer pe soseaua-dig dintre Galati si Braila. Din motive inca necunoscute, masina a iesit de pe drum, a parcurs inca 20 de metri si a cazut intr-un canal, unde s-a scufundat complet. ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala 2017 Galati. Consulta online notele la Capacitate 2017 din Galati

publicat 2017-06-23 10:30:20 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2017 Galati. Consulta online notele la Capacitate 2017 din Galati Rezultate Evaluare Nationala 2017 Galati. Absolventii de clasa a VIII-a au sustinut saptamana acesta examenul de Evaluare Nationala 2017. Luni, 19 iunie, a avut loc proba la Limba Romana, iar Miercuri la Matematica. Joi, minoritatile nationale au avut examenul la Limba Materna. Rezultatele la Evaluare Nationala 2017 se afiseaza pe EDU.ro si pe realitatea.net luni 26 iunie, pana in ora 16:00, urmand ca in aceeasi zi sa fie depuse si contestatiile, in intervalul orar 16:00 - 20:00. Rezultatele... ...continuare.

Cod portocaliu de furtuna in mai multe judete din tara

publicat 2017-06-22 18:45:02 (Antena3)
Cod portocaliu de furtuna in mai multe judete din tara Meteorologii au emis, joi, o atentionare nowcasting Cod portocaliu de furtuna, valabila in localitati din judetele Vrancea si Galati, pe durata urmatoarei ore.  Conform Administratiei Nationale... ...continuare.

Zeci de gospodarii din toata tara au fost inundate, dupa furtuna de miercuri - VIDEO

publicat 2017-06-22 17:45:01 (Antena3)
Zeci de gospodarii din toata tara au fost inundate, dupa furtuna de miercuri - VIDEO Zeci de gospodarii au fost inundate, iar mai multe drumuri s-au umplut de apa, potrivit ProTV. In Alba, curtile oamenilor s-au umplut de apa, iar portiuni insemnate din sapte drumuri judetene si... ...continuare.

Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2%

publicat 2017-06-22 12:45:13 (Ziarul-Financiar)
Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2% Scaderea abrutpa a pretului petrolului, care a ajuns joi dimineata la 42,52 dolari barilul, a dus la scaderea actiunilor Petrom doua zile consecutiv, ajungand la un pret de tranzactionare de 0,3015 lei/actiune. Titlurile Petrom au scazut joi la pranz cu 1,95%.Preturile petrolului au ajuns la cel mai scazut nivel din ultimele sapte luni, marti, dupa stirile in legatura cu cresterea productiei in cateva state - evolutie care subestimeaza incercarile OPEC de a sprijini piata prin reducerea... ...continuare.

Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: "Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier"

publicat 2017-06-21 19:45:13 (ProTV)
Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier Prezent in platoul Stirilor PRO TV, jurnalistul Cristian Tudor Popescu a comentat caderea guvernului Grindeanu dupa motiunea de cenzura depusa de PSD. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »