Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urm. »

Gheorghe Bunea Stancu ramane in arest la domiciliu. Vezi interceptarile din dosar!

publicat 2014-09-02 19:00:23 (Libertatea)
Gheorghe Bunea Stancu ramane in arest la domiciliu. Vezi interceptarile din dosar! Magistratii Curtii de Apel Galati au respins contestatia procurorilor DNA Galati, care cereau ca presedintele suspendat al Consiliului Judetean Braila, Gheorghe Bunea Stancu, sa ajunga dupa gratii. Edilul va ramane in arest la domiciliu. Gheorghe Bunea Stancu Avocatul lui Bunea Stancu sustine ca se astepta la acesata decizie. "Procurorii nu au adus probe noi care sa arate ca al meu client a incalcat conditiile arestului la domiciliu asa cum i s-a reprosat", a declarat Ion Popa, aparatorul... ...continuare.

Gheorghe Bunea Stancu ramane in arest la domiciliu

publicat 2014-09-02 16:00:32 (Realitatea-TV)
Gheorghe Bunea Stancu ramane in arest la domiciliu Magistratii Curtii de Apel Galati au respins, marti, ca nefondata, cererea procurilor DNA Galati care au solicitat inlocuirea masurii arestarii la domiciliu, aplicata presedintelui suspendat al Consiliului Judetului Braila, Gheorghe Bunea Stancu, cu masura arestarii preventive. Decizia Curtii de Apel Galati este definitiva. Procurorii DNA Galati au cerut arestarea preventiva a lui Bunea Stancu ca urmare a faptului ca inculpatul ar fi luat legatura, in mod indirect, cu suspectul Soare Vasile,... ...continuare.

Presedintele suspendat al CJ Braila, Gheorghe Bunea Stancu, ramane in arest la domiciliu

publicat 2014-09-02 15:30:43 (Romania-TV)
Presedintele suspendat al CJ Braila, Gheorghe Bunea Stancu, ramane in arest la domiciliu Magistratii Curtii de Apel Galati au respins, marti, ca nefondata, cererea procurilor DNA Galati care au solicitat inlocuirea masurii arestarii la domiciliu, aplicata presedintelui suspendat al Consiliului Judetului (CJ) Braila, Gheorghe Bunea Stancu, cu masura arestarii preventive. ...continuare.

PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO

publicat 2014-09-02 15:15:32 (Libertatea)
PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO Un reporter relata linistit de pe marginea unui teren ultimele noutati sportive. In timpul transmisiunii, insa, el s-a trezit cu un obiect in ureche. Reporterul relata linistit stirile cand s-a trezit cu un vibrator in ureche Incident neplacut pentru un prezentator de stiori sportive din Marea Britanie. In timpul unei transmisiuni din exterior, el a trecut printr-o experienta jenanta. in timp ce reporterul prezenta linistit ultimele stiri, un tanar s-a apropiat de el prin spate si a incercat... ...continuare.

Inca un caz de BOALA LYME in Galati, in doua saptamani. Ce spun medicii

publicat 2014-09-02 13:45:22 (Realitatea-TV)
Inca un caz de BOALA LYME in Galati, in doua saptamani. Ce spun medicii Al doilea caz de boala Lyme in judetul Galati, provocata de muscatura de capusa, a fost confirmat clinic si serologic, a anuntat, marti, purtatorul de cuvant al Directiei de Sanatate Publica Galati, Liliana Iordachescu. Potrivit acesteia, este vorba despre o femeie in varsta de 44 de ani, care a ajuns la Spitalul de Boli Infectioase pe data de 12 august, unde a ramas internata pentru o zi, avand simptomele bolii Lyme. Probele prelevate de la femeie au fost trimise la Bucuresti, de unde a... ...continuare.

Vlad Alexandru Rapisca, noul administrator special al clubului Otelul Galati

publicat 2014-09-01 15:30:29 (Mediafax)
Vlad Alexandru Rapisca, noul administrator special al clubului Otelul Galati Inginerul constructor Vlad Alexandru Rapisca, care a jucat fotbal la Centrul de Copii si Juniori de la FC National, a fost numit, luni, in functia de administrator special al clubului Otelul Galati, informeaza site-ul oficial al gruparii din Liga I. ...continuare.

Otelul Galati - Rapid, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a sasea din Liga I

publicat 2014-09-01 15:00:44 (Puterea)
Otelul Galati - Rapid, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a sasea din Liga I Otelul Galati - Rapid, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a sasea din Liga I. Formatia Otelul Galati intalneste luni, de la ora 18.30, pe teren propriu, echipa Rapid, intr-un meci din etapa a sasea din Liga I.Otelul Galati - Rapid, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a sasea din Liga I. Otelul Galati - Rapid, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a sasea din Liga I. Nu va juca impotriva giulestenilor fundasul central George Miron, care mai are de stat un meci dupa ce a fost suspendat 2... ...continuare.

Noii jurati "MasterChef" dezvaluie retetele care i-ar impresiona cel mai mult la preselectii

publicat 2014-09-01 14:15:38 (ProTV)
Noii jurati "MasterChef" dezvaluie retetele care i-ar impresiona cel mai mult la preselectii Competitia este cu adevarat delicioasa. Cel mai tare show culinar al momentului - MasterChef se intoarce din 15 septembrie la ProTV, cu o noua reteta a succesului. ...continuare.

Carrefour Romania a inaugurat 4 magazine de proximitate

publicat 2014-09-01 13:30:05 (Bursa)
Carrefour Romania a inaugurat 4 magazine de proximitate Grupul Carrefour Romania a deschis 4 magazine de proximitate in franciza, in judetul Bistrita-Nasaud: trei de tip "Express" (insumand 360 mp) si unul de tip "Contact" (de 100 mp), potrivit unui comunicat trimis astazi redactiei. In prezent, reteaua "Express" numara 47 de magazine, dintre care 10 unitati in orasul Brasov, o unitate in Galati, trei unitati in Giurgiu, o unitate in Satu Mare, trei unitati in Bistrita si 29 in Bucuresti si Ilfov. La randul ei, reteaua "Contact" include 7... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

ministerul invatamantului tulcea investiti distractie maxima salaj gaura neagra giurgiu unirea alba maramures dna suceava virgil iantu jules verne maraton salonta galina constanta psd gorj anul scolar campioana romaniei la fotbal dana roba cluj dambovita expert contabil ocolitoare scandal in giulesti bacalaureat adrian mititelu timis arges dosare penale balota adolf hitler carmen bruma mures justin timberlake prahova buzau loredana groza sibiu caras severin vadu motoseni calarasi doyle stare civila gelozie bistrita nasaud frizuri neuronal neamt