Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Judetul Galati, sub amenintarea alunecarilor de teren! Pamantul se duce la vale

publicat 2017-04-28 23:30:02 (Antena3)
Judetul Galati, sub amenintarea alunecarilor de teren! Pamantul se duce la vale O alunecare de teren produsa în urma precipitatiilor abundente de saptamâna trecuta, în localitatea galateana Suceveni, avanseaza catre trei gospodarii, aflate la doar 20 de metri... ...continuare.

De acum emotiile iau proportii. Milioane de inimi sustin eroii talentului LIVE, in PRIMA SEMIFINALA, de la 20:30

publicat 2017-04-28 19:45:08 (ProTV)
De acum emotiile iau proportii. Milioane de inimi sustin eroii talentului LIVE, in PRIMA SEMIFINALA, de la 20:30 Vineri seara, de la ora 20:30, incepe prima semifinala Romanii au talent. Concurentii se vor intrece in talente, LIVE, la ProTV. ...continuare.

Povestea fostului prefect care a tocmit un asasin s-o ucida pe femeia care "l-a turnat" la DNA. Cum s-a sfarsit intregul demers mafiot

publicat 2017-04-28 16:30:02 (Antena3)
Povestea fostului prefect care a tocmit un asasin s-o ucida pe femeia care l-a turnat la DNA. Cum s-a sfarsit intregul demers mafiot Curtea de Apel Galati a hotarat sa-i reduca pedeapsa aplicata initial fostului prefect de Galati, Emanoil Bocaneanu, pentru incercarea de a determina savarsirea unei infractiuni, verdictul fi... ...continuare.

Satul din Romania cu cel mai scump pamant. Care sunt motivele

publicat 2017-04-28 15:45:02 (Antena3)
Satul din Romania cu cel mai scump pamant. Care sunt motivele În localitatea Matca din judetul Galati, hectarul de teren agricol a ajuns sa coste si peste 30.000 de euro, potrivit adevarul.ro. Aproximativ 3.000 dintre cele 8.000 de hectare ale localitatii sunt... ...continuare.

UniCredit lanseaza o oferta de finantare privind achizitionarea de sisteme independente de incalzire si apa calda pentru locuitorii din Galati

publicat 2017-04-28 13:00:09 (Ziarul-Financiar)
UniCredit lanseaza o oferta de finantare privind achizitionarea de sisteme independente de incalzire si apa calda pentru locuitorii din Galati UniCredit Consumer Financing, divizia de credite de consum a grupului UniCredit, lanseaza o oferta speciala de finantare privind achizitionarea de sisteme independente de incalzire si apa calda pentru locuitorii din Galati.Oferta se deruleaza in parteneriat cu importanti distribuitori locali de echipamente si materiale pentru instalatii termice si vine in contextul in care, incepand cu 1 mai, un numar semnificativ de familii sau persoane care locuiesc la apartament in Municipiul Galati nu vor... ...continuare.

De 8 zile fara curent electric. Drama prin care trec mii de oameni din localitatile judetului Galati

publicat 2017-04-28 12:00:10 (Realitatea-TV)
De 8 zile fara curent electric. Drama prin care trec mii de oameni din localitatile judetului Galati Ninsorile de pe 20 aprilie au facut adevarate ravagii in judetul Galati, cel mai afectat judet in urma zapezii neasteptate, cand 200 de stalpi au fost prabusiti la pamant. Astfel, dupa 8 zille, inca mai exista localitati care nu au energie electrica. In disperare de cauza, oamenii au inceput sa posteze mesaje pe pagina de Facebook a Electrica, dar si fotografii cu stalpii care, dupa 8 zile, zac pe pamant sau sunt prabusiti pe jumatate peste garduri sau anexe din jurul caselor. ...continuare.

In doar 24 de ore, groapa din fundatia drumului a ajuns la 60 de cm la aproape 2 metri. Explicatia

publicat 2017-04-28 11:15:06 (Realitatea-TV)
In doar 24 de ore, groapa din fundatia drumului a ajuns la 60 de cm la aproape 2 metri. Explicatia Ninsorile din aprilie au facut adevarate ravagii in luna aprilie in infrastructura drumurilor din judetul Galati. ...continuare.

Mihaela Radulescu se intoarce la... Ștefan Banica

publicat 2017-04-28 03:15:07 (Ziare-Mondene)
Mihaela Radulescu se intoarce la... Ștefan Banica Surprize, surprize la ProTv, de data aceasta. Mihaela Radulescu revine in preajma lui Ștefan Banica. NU, nu vor mai forma un cuplu, ci va dansa in platoul "Dansez pentru tine". Mihaela Radulescu a acceptat, in sfarsit, sa participe la "Dansez pentru tine", dupa ce, ani la rand, a refuzat sa vina in show si sa dea nas in nas cu fostul ei sot, Stefan Banica jr! Curios, acceptul a venit dupa divortul lui Banica de Andreea Marin si separarea ei de ...continuare.

SCANDAL in ALDE: Ultimatumul dat de Tariceanu este josnic

publicat 2017-04-27 20:45:03 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL in ALDE: Ultimatumul dat de Tariceanu este josnic Presedintele ALDE Galati, Eugen Durbaca, a declarat ca el si colegii sai din partid care au contestat in instanta organizarea Congresului de saptamana trecuta nu vor renunta la acest demers, chiar daca au fost amenintati cu excluderea daca nu o vor face. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »