Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016

publicat 2016-05-01 00:00:03 (Bursa)
Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016, iar o oferta in acest sens facuta de ProTV nu poate fi acceptata, deoarece acesta nu face parte din European Broadcasting Union (EBU), a anuntat vineri EBU pe pagina sa de Facebook. "Desi ProTV ne-a abordat cu o oferta pentru a transmite concursul Eurovision din acest an, din motiv ca nu sunt membri ai European Broadcasting Union, iar Eurovision este o competitie intre membri si asociati ai Uniunii nu le putem accepta oferta", a... ...continuare.

Mai sunt 10 zile pana la Eurovision. Semneaza petitia si sustine cauza ProTV pentru participarea lui Ovidiu Anton la concurs

publicat 2016-04-30 20:00:28 (ProTV)
Mai sunt 10 zile pana la Eurovision. Semneaza petitia si sustine cauza ProTV pentru participarea lui Ovidiu Anton la concurs Au mai ramas doar 10 zile pana la Eurovision, iar PRO TV continua sa lupte pentru dreptul lui Ovidiu Anton de a lua parte la acest concurs european, dupa ce Romania a fost exclusa din competitie. ...continuare.

Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016

publicat 2016-04-30 00:00:06 (Bursa)
Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016, iar o oferta in acest sens facuta de ProTV nu poate fi acceptata, deoarece acesta nu face parte din European Broadcasting Union (EBU), a anuntat vineri EBU pe pagina sa de Facebook. "Desi ProTV ne-a abordat cu o oferta pentru a transmite concursul Eurovision din acest an, din motiv ca nu sunt membri ai European Broadcasting Union, iar Eurovision este o competitie intre membri si asociati ai Uniunii nu le putem accepta oferta", a... ...continuare.

ProTV "continua sa lupte pentru dreptul Romaniei de a participa la Eurovision 2016"

publicat 2016-04-29 21:00:23 (Romania-TV)
ProTV "continua sa lupte pentru dreptul Romaniei de a participa la Eurovision 2016" ProTV "continua sa lupte pentru dreptul Romaniei de a participa la Eurovision 2016" dupa ce, raspunsul oficial al European Broadcasting Union (EBU) "intarzie sa apara", informeaza un comunicat al postului roman de televiziune. ...continuare.

EBU: Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016

publicat 2016-04-29 13:00:32 (Realitatea-TV)
EBU: Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 iar o oferta in acest sens facuta de ProTV nu poate fi acceptata, deoarece postul respectiv nu face parte din European Broadcasting Union (EBU), se arata intr-un mesaj postat vineri pe pagina oficiala de Facebook a EBU. ...continuare.

Decizia EBU: Nicio televiziune romana nu va transmite Eurovision 2016

publicat 2016-04-29 12:45:02 (Antena3)
Decizia EBU: Nicio televiziune romana nu va transmite Eurovision 2016 Nicio televiziune din Romania nu va transmite Eurovision 2016 iar o oferta in acest sens facuta de ProTV nu poate fi acceptata, deoarece postul respectiv nu face parte din European Broadcasting Union... ...continuare.

Au mai ramas 12 zile. Semneaza acum petitia online lansata de PROTV pentru ca Romania si Ovidiu sa participe la Eurovision

publicat 2016-04-28 19:15:20 (ProTV)
Au mai ramas 12 zile. Semneaza acum petitia online lansata de PROTV pentru ca Romania si Ovidiu sa participe la Eurovision SEMNEAZA AICI PETITIA PRIN CARE SUSTII PARTICIPAREA LUI OVIDIU ANTON LA EUROVISION ...continuare.

Copiii sarmani din Galati au primit pachete cu mancare pentru Paste. Multi dintre ei nici nu mai stiau ce gust are ciocolata

publicat 2016-04-28 13:30:29 (ProTV)
Copiii sarmani din Galati au primit pachete cu mancare pentru Paste. Multi dintre ei nici nu mai stiau ce gust are ciocolata Sarmanii care nu au ce sa puna pe masa de Paste au primit joi pachete cu mancare, la cantina de ajutor social din Galati. Cei mai bucurosi au fost copiii: au primit ciocolata si cozonaci. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »