Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urm. »

Florin Cernat revine la Otelul Galati dupa 14 ani

publicat 2014-09-18 12:45:34 (OnlineSport)
Mijlocasul Florin Cernat acum in varsta de 34 ani a revenit in Liga 1 la Otelul Galati, echipa care l-a lansat in fotbalul mare acum mai bine de doua decenii. ...continuare.

DINAMO ZAGREB-ASTRA. Totul despre meciul DINAMO ZAGREB-ASTRA din Europa League. VEZI ECHIPELE

publicat 2014-09-18 11:15:51 (Romania-TV)
DINAMO ZAGREB-ASTRA. Totul despre meciul DINAMO ZAGREB-ASTRA din Europa League. VEZI ECHIPELE DINAMO ZAGREB ASTRA LIVE VIDEO. DINAMO ZAGREB-ASTRA, primul meci din Grupa D a UEFA Europa League, se joaca, joi, de la ora 20:00, LIVE VIDEO pe PROTV si DOLCE SPORT. DINAMO ZAGREB si ASTRA sunt in aceeasi grupa cu FC Salzburg si Celtic Glasgow. ...continuare.

Un detinut s-a sinucis prin spanzurare in Penitenciarul Galati

publicat 2014-09-17 13:15:28 (Puterea)
Un detinut s-a sinucis prin spanzurare in Penitenciarul Galati Un detinut, in varsta de 34 ani, care se afla in arest preventiv in Penitenciarul Galati, a murit miercuri la Spitalul de Urgenta Galati, dupa ce a incercat sa se sinucida prin spanzurare in celula.Tanarul fusese arestat preventiv pentru talharie. Barbatul a fost gasit marti seara in stare grava, in camera de detentie, intr-un lat improvizat dintr-un siret. Cadrele medicale ale penitenciarului Galati i-au acordat tanarului primul ajutor, ele fiind ajutate de echipajul de urgenta de la... ...continuare.

Un detinut s-a spanzurat in Penitenciarul Galati

publicat 2014-09-17 13:00:39 (Romania-TV)
Un detinut s-a spanzurat in Penitenciarul Galati Un barbat de 34 ani, aflat in arest preventiv in Penitenciarul Galati, a murit miercuri la Spitalul de Urgenta Galati, dupa ce a incercat sa se sinucida prin spanzurare in celula. ...continuare.

Michael Weiss a incetat colaborarea cu echipa Otelul Galati. Tehnicianul, inlocuit de Liviu Ciubotariu

publicat 2014-09-17 12:45:34 (Puterea)
Michael Weiss a incetat colaborarea cu echipa Otelul Galati. Tehnicianul, inlocuit de Liviu Ciubotariu Tehnicianul Michael Weiss a decis de comun acord cu gruparea Otelul Galati sa inceteze colaborarea, in locul sau urmand a fi numit antrenorul Liviu Ciobotariu. Decizia privind inlocuirea tehnicianului german a fost luata marti de conducerea clubului, in urma unei analize a rezultatelor echipei.Surse din cadrul grupului galatean, citate de Mediafax, au precizat, ca Otelul Galati a demarat negocieri cu antrenorul Liviu Ciobotariu. Fiind contactat de Mediafax, managerul sportiv al echipei,... ...continuare.

Weiss, pus pe liber de Otelul

publicat 2014-09-17 10:30:29 (OnlineSport)
Germanul Michael Weiss a fost dat afara de la Otelul Galati, echipa care s-a miscat repede si a gasit deja un inlocuitor. ...continuare.

Incepe adevarata competitie a vocilor - Vocea Romaniei! Diseara, de la 20.30, la ProTV

publicat 2014-09-16 16:00:31 (ProTV)
Incepe adevarata competitie a vocilor - Vocea Romaniei! Diseara, de la 20.30, la ProTV Astazi, de la ora 20:30, se da startul celui mai spectaculos show pe care il poti urmari la televizor in aceasta toamna. Antrenorii intra in platou pentru prima data in noua formula - Loredana, Smiley, Marius Moga si Tudor Chirila. ...continuare.

Sezonul 5 Masterchef, debut cu surprize. Juratii au cunoscut o femeie care nu stie sa gateasca si pe "iluzionistul bucatar"

publicat 2014-09-16 09:45:23 (ProTV)
Sezonul 5 Masterchef, debut cu surprize. Juratii au cunoscut o femeie care nu stie sa gateasca si pe "iluzionistul bucatar" Al cincilea sezon Masterchef a debutat la ProTV, cu surprize... delicioase! Chef Foa, Chef Patrizia Paglieri si Chef Adrian Hadean au pus deja la grea incercare cunostintele si indemanarea catorva concurenti. ...continuare.

VIDEO. CS Universitatea Craiova - Otelul Galati, scor 1-0, in etapa a saptea din Liga I

publicat 2014-09-16 07:00:21 (Puterea)
VIDEO. CS Universitatea Craiova - Otelul Galati, scor 1-0, in etapa a saptea din Liga I VIDEO. CS Universitatea Craiova - Otelul Galati, scor 1-0, in etapa a saptea din Liga I. Formatia CS Universitatea Craiova a invins luni seara, pe teren propriu, echipa Otelul Galati, cu scorul de 1-0 (0-0), intr-un meci din etapa a saptea din Liga I.VIDEO. CS Universitatea Craiova - Otelul Galati, scor 1-0, in etapa a saptea din Liga I. VIDEO. CS Universitatea Craiova - Otelul Galati, scor 1-0, in etapa a saptea din Liga I. Unicul gol al partidei a fost marcat de Madson, in minutul 61, cu un... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

prahova cauzele marlene giotis energia babes bolyai salini andrei pavel clanu dialog buzau torje selectionerului timpuri dambovita milano vrancea tudorel accident rutier damaroaia serviciul roman de informatii scoala de soferi alba iulia judetul satu mare dida dragan giurgiu coruptie digi sport live rasaduri constanta bacau prostituata contract colectiv aurel rogojan geopolitica bistrita nasaud iasi mehedinti nunta secolului bals galati suceava gorj tulcea pace harghita braila vedetele ploi neamt