Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Premiera: Embolizare prostatica, realizata pentru prima data intr-un spital public din Romania, in Mures

publicat 2014-10-22 19:00:34 (Mediafax)
Premiera: Embolizare prostatica, realizata pentru prima data intr-un spital public din Romania, in Mures Medicii Compartimentului de Radiologie Interventionala a Spitalului Clinic Judetean de Urgenta (SCJU) Targu Mures au realizat in premiera, intr-un spital public din Romania, o embolizare prostatica - o tehnica noua, care s-a facut prima data in lume in urma cu trei ani. ...continuare.

Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei "vrajitoare"

publicat 2014-10-21 20:00:28 (Libertatea)
Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei vrajitoare O pretinsa "vrajitoare" din Pitesti a fost retinuta de politisti, luni, dupa ce santajat o femeie, care i-a cerut sa-i faca farmece ca sa o "dezlege de sot" si sa o "uneasca" cu amantul. Foto: Arhiva Publicitate Desi ar fi avut la indemana calea divortului, femeia a preferat o solutie magica pentru a-si uni destinele cu noul ei iubit. Ea a mers la o pretinsa "vrajitoare" si i-a dus fotografii cu barbatul, pentru a se asigura ca "farmecele" sunt suficient de puternice, relateaza Stirile ProTV.... ...continuare.

Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD

publicat 2014-10-21 14:30:48 (ProTV)
Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD Surse politice au declarat pentru Stirile Pro TV ca unii membri importanti ai PSD-ului ii cer lui Victor Ponta sa-i excluda pe Viorel Hrebenciuc si Dan Sova din partid, din cauza scandalului in care sunt implicati acestia. ...continuare.

S-a aflat! SALARIUL FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1!

publicat 2014-10-21 11:45:23 (Evenimentul-Zilei)
S-a aflat! SALARIUL FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Victor Slav a plecat de la ProTV in vara acestui an, iar acum este co-prezenator la o emisiune de la Antena 1. Inainte impacheta un salariu de 3000 de euro, insa la noul job are mult mai mult. ...continuare.

Victor Slav a dat lovitura la Antena 1. Ce salariu fabulos are

publicat 2014-10-21 10:45:49 (Romania-TV)
Victor Slav a dat lovitura la Antena 1. Ce salariu fabulos are Victor Slav s-a ajuns. De la 2.500, poate 3.000 de euro la meteo la ProTV a ajuns sa primeasca 30.000 de euro pe sezon pentru rolul de coprezentator la "Dansez printre stele". ...continuare.

S-a aflat! Salariul FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Nu visa niciodata la suma asta

publicat 2014-10-21 10:30:04 (CanCan)
S-a aflat! Salariul FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Nu visa niciodata la suma asta Victor Slav a plecat de la ProTV in vara acestui an, iar acum este co-prezenator la o emisiune de la Antena 1. Inainte impacheta un salariu de 3000 de euro, insa la noul job are mult mai mult. ...continuare.

EBOLA. Masuri preventive la Targu-Mures

publicat 2014-10-20 22:45:34 (Puterea)
EBOLA. Masuri preventive la Targu-Mures Trei studenti africani ai Universitatii de Medicina din Targu-Mures au fost "cautati" de Ebola. Leonard Azamfirei, rectorul universitatii, sustine ca "nu sunt motive de ingrijorare" si ca este vorba doar de un protocol preventiv, cei trei venind de curand din Africa in Romania. Azamfirei a mai declarat, luni, dupa primirea unei atentionari de la Ministerul Sanatatii si Ministerul Educatiei, la UMF "s-au luat toate masurile necesare", fiind identificati studentii din tarile Africii de Vest,... ...continuare.

Secventa din Las Fierbinti care a devenit viral pe Facebook. "Crezi ca ramai toata viata primar? Fura, ba, cu ambele maini!"

publicat 2014-10-20 17:00:52 (ProTV)
Secventa din Las Fierbinti care a devenit viral pe Facebook. "Crezi ca ramai toata viata primar? Fura, ba, cu ambele maini!" O secventa din cel mai nou sezon al serialului Las Fierbinti, difuzat de ProTV, a devenit un adevarat viral pe internet dupa ce a fost distribuita de peste 10.000 de ori. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alexandrion grup doliu marile sperante votul ioana maria moldovan centura bacau buzau europarlamentari mihaelei monitorul de suceava grecu de ris covrig sif banat bistrita nasaud grigore napoleon calan ratb franci elvetieni doinita oancea rata dob foodpanda shoot port curesti botosani investitii imobiliare accident ghimbav alexandra coman omorat angelina jol accident rutier sectia 1 politie parteneriatul cazaturi sava istorie oltchim negru horoscop stirile protv de la ora 19 barcan al hilal arad film oscar priceput tragere la sorti