Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

VIDEO - Andreea Esca si-a turnat apa cu gheata in cap live, la Stiri. Andra i-a urmat exemplul

publicat 2014-08-22 21:15:25 (Realitatea-TV)
VIDEO - Andreea Esca si-a turnat apa cu gheata in cap live, la Stiri. Andra i-a urmat exemplul Moda "Ice Bucket Challenge" a fost imbratisata raid de vedetele trustului MediaPro. Acestea s-au provocat reciproc sa-si toarne apa cu gheata in cap. Andreea Esca a surprins pe toata lumea, vineri seara, in cadrul Stirilor ProTV, cand a acceptat punerea in practica a provocarii primite de la Bendeac. Exemplul acesteia a fost urmat de cantareata Andra, dar si de CEO-ul Pro TV, Aleksandras Cesnavicius.   Postare de AndraMusic. ...continuare.

FC Brasov invinge ASA Targu Mures, scor 2-1, si obtine prima victorie in actuala editie a Ligii I

publicat 2014-08-22 21:00:22 (Mediafax)
FC Brasov invinge ASA Targu Mures, scor 2-1, si obtine prima victorie in actuala editie a Ligii I Formatia FC Brasov a obtinut prima victorie in actuala editie a Ligii I, dupa ce s-a impus, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 (1-1), in meciul cu ASA Targu Mures, primul din etapa a V-a a Ligii I. ...continuare.

Primele reactii dupa FC Brasov - ASA Tirgu Mures! Stefan Grigorie iese la atac: "Gorobsov trebuia eliminat!"

publicat 2014-08-22 21:00:19 (Gazeta-Sporturilor)
Primele reactii dupa FC Brasov - ASA Tirgu Mures! Stefan Grigorie iese la atac: Gorobsov trebuia eliminat! FC Brasov a cistigat meciul cu ASA Tirgu Mures de pe teren propriu, scor 2-1. Antrenorul oaspetilor, Adrian Falub, considera ca echipa sa nu a facut un joc slab, insa ratarile repetate au dus ca meciul sa fie pierdut.  "Meritam mai mult. Am ratat foarte multe ocazii. E greu sa iei vreun punct astfel. N-am facut un joc slab, pacat de efort, doar ca am aratat ca o echipa imatura. In rest, am avut citeva faze foarte bine reusite. ... ...continuare.

CEO-ul ProTV, Aleksandras Cesnavicius, s-a alaturat campaniei Ice Bucket Challenge. Cele 3 nominalizari pe care le-a facut

publicat 2014-08-22 19:30:28 (ProTV)
CEO-ul ProTV, Aleksandras Cesnavicius, s-a alaturat campaniei Ice Bucket Challenge. Cele 3 nominalizari pe care le-a facut Catalin Maruta s-a alaturat campaniei Ice Bucket Challenge si ajuta la strangerea de fonduri, pentru cercetarea in domeniul sclerozei laterale amio-trofice. ...continuare.

Moment unic in direct la ProTV. Totul se intampla in aceasta seara, la Stirile de la ora 19:00 cu Andreea Esca

publicat 2014-08-22 17:45:17 (ProTV)
Moment unic in direct la ProTV. Totul se intampla in aceasta seara, la Stirile de la ora 19:00 cu Andreea Esca In aceasta seara, in direct, la Stirile ProTV, veti fi martorii unui moment cum nu s-a mai vazut pana acum in direct. ...continuare.

liveTEXT de la 18:30 FC Brasov - ASA Tirgu Mures » "Stegarii" n-au nici o victorie in actuala stagiune

publicat 2014-08-22 17:45:12 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:30 FC Brasov - ASA Tirgu Mures » Stegarii n-au nici o victorie in actuala stagiune Cu doar doua puncte strinse in primele 4 meciuri, FC Brasov cauta prima victorie din actualul sezon. "Stegarii" vor avea o misiune grea. ASA Tirgu Mures vine la Brasov cu planuri mari, jucatorii avind un moral excelent dupa victoria de pe teren propriu in fata Chiajnei, scor 2-0. Mai mult, muresenii sint neinvinsi in actuala stagiune, avind doua victorii si doua remize, fiind la egalitate de puncte cu Dinamo si Gaz Metan, fiecare cu 8. ... ...continuare.

"Vocea Romaniei" revine din toamna la ProTV cu noi decoruri si cu o sonorizare impecabila. Care este mesajul antrenorilor

publicat 2014-08-22 16:45:32 (ProTV)
"Vocea Romaniei" revine din toamna la ProTV cu noi decoruri si cu o sonorizare impecabila. Care este mesajul antrenorilor S-a strigat Motor! Actiune! marti, in platoul Vocea Romaniei de la Buftea. Au inceput filmarile pentru sezonul al patrulea al uneia dintre cele mai urmarite emisiuni de la noi din tara. ...continuare.

FC BRASOV - ASA TARGU MURES. LIVE VIDEO (ora 18:30) in etapa a 5-a la LOOK TV

publicat 2014-08-22 16:15:34 (Romania-TV)
FC BRASOV - ASA TARGU MURES. LIVE VIDEO (ora 18:30) in etapa a 5-a la LOOK TV FC BRASOV - ASA TARGU MURES LIVE VIDEO LOOK TV. FC Brasov - ASA Targu Mures, LIVE VIDEO de la ora 18:30, este primul meci din etapa a cincea din Liga I. FC Brasov va intalni vineri, de la pra 18:30, pe teren propriu, pe ASA Targu Mures. Meciul FC BRASOV - ASA TARGU MURES va fi LIVE VIDEO pe . ...continuare.

FC Brasov - ASA Targu Mures, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a cincea din Liga I

publicat 2014-08-22 13:45:26 (Puterea)
FC Brasov - ASA Targu Mures, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a cincea din Liga I FC Brasov - ASA Targu Mures, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a cincea din Liga I. Echipa FC Brasov va intalni vineri, de la pra 18.30, pe teren propriu, formatia ASA Targu Mures, intr-un meci din etapa a cincea din Liga I.FC Brasov - ASA Targu Mures, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a cincea din Liga I. FC Brasov - ASA Targu Mures, LIVE VIDEO de la ora 18.30, in etapa a cincea din Liga I. FC Brasov a castigat un punct la Cluj, in etapa a 4-a a Ligii 1, terminand la egalitate cu... ...continuare.

BOMBA - Stelistul Szukala se iubeste cu o celebra prezentatoare TV de la noi. FOTO cu cei doi

publicat 2014-08-21 10:30:28 (Realitatea-TV)
BOMBA - Stelistul Szukala se iubeste cu o celebra prezentatoare TV de la noi. FOTO cu cei doi Lukasz Szukala este unul dintre cei mai buni jucatori din acest sezon de la Steaua. Polonezul de 30 de ani traieste si o frumoasa poveste de dragoste alauturi de o prezentatoare TV din Romania. Stoperul campioanei a ramas oarecum in "zona sportiva" si s-a cuplat cu Raluca Hogyes, de la Digisport. Fost fotomodel, tanara prezinta stirile la postul celor de la RCS-RDS. Szukala si Raluca au fost surprinsi de paparazzii Wowbiz intr-un mall din Bucuresti.     ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

burlacita furnizor lamborghini zece umanitar prof kimi colaborari dan plaveti madaras reporterii ivascu bezdead resedinta turnu magurele ultimul videoclip maggi suceava in pas cu moda alex dima andrei leonte gazoduct mehedinti hotarare sanatoriu anamaria prodan flori salam sesizari timis accident aviatic tamas dorel pictorial vieru restante rafuiala cupelor nippon prahova cfr marfa castigatorii ateliere fara nascut halit ergenc geologie iulian costache satu mare dambovita teme ntri caini maidanezi