Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

B1 TV, actionat in instanta! Atlassib, imagine negativa in stirile postului

publicat 2014-10-02 10:00:42 (Evenimentul-Zilei)
B1 TV, actionat in instanta! Atlassib, imagine negativa in stirile postului Atlassib, companie de transport international de calatori actioneaza in instanta B1TV Channel SRL, iar obiectul dosarului este "actiune in raspundere delictuala", noteaza Daily Business. ...continuare.

Sexy-Esca! Si-a scos picioarele la plimbare prin Parlament

publicat 2014-10-01 23:45:41 (Libertatea)
Sexy-Esca! Si-a scos picioarele la plimbare prin Parlament Alesii romanilor au avut ocazia, marti, in jurul pranzului, sa afle ce ascunde Andreea Esca sub pupitrul de la care prezinta stirile Pro TV. Venita cu treaba in Parlament, vedeta din Pache Protopopescu a etalat o pereche de picioare... tulburatoare. Pentru intalnirile de afaceri, Andreea Esca abordeaza un look diferit de cel de pe micul ecran Publicitate Dornica sa sustina lupta impotriva cancerului la san, Andreea Esca si-a programat o serie de intalniri in sediul Parlamentului. Una dintre... ...continuare.

"Doar Dumnezeu sa judece". Scrisoarea familiei soferului care a ucis 5 oameni. Detaliile, la Stirile ProTv de la ora 19:00

publicat 2014-10-01 17:30:48 (ProTV)
"Doar Dumnezeu sa judece". Scrisoarea familiei soferului care a ucis 5 oameni. Detaliile, la Stirile ProTv de la ora 19:00 Un sfarsit violent a scufundat 6 destine intr-o tacere asurzitoare. Pe buzele apropiatilor se citea aceeasi zguduitoare intrebare. De ce? Ingenuncheati de neputinta, parintii au incercat sa isi exprime suferinta in cuvinte. ...continuare.

ASTRA SALZBURG LIVE VIDEO. Astra, outsider in duelul cu Salzburg

publicat 2014-10-01 10:30:41 (Romania-TV)
ASTRA SALZBURG LIVE VIDEO. Astra, outsider in duelul cu Salzburg ASTRA SALZBURG LIVE VIDEO LA TV PROTV DIGI SPORT DOLCE SPORT. Astra-Salzburg, LIVE VIDEO de la ora 22:05 la PROTV, DIGI SPORT si DOLCE SPORT, se joaca in Grupa D din EUROPA LEAGUE. ...continuare.

Caravana "Romanii au talent" cutreiera tara in cautarea de noi concurenti. Premiile puse in joc in al cincilea sezon

publicat 2014-09-30 20:30:30 (ProTV)
Caravana "Romanii au talent" cutreiera tara in cautarea de noi concurenti. Premiile puse in joc in al cincilea sezon Fii eroul nostru! Cu acest mesaj, PROTV va cheama la preselectiile celui mai tare spectacol de divertisment: Romanii au talent! ...continuare.

Cristi Pustai, noul antrenor de la ASA Tg.Mures

publicat 2014-09-30 19:00:35 (OnlineSport)
Echipa ASA Tg.Mures are incepand de marti un nou antrenor in persoana lui Cristi Pustai, fost la Gaz Metan Medias si Pandurii. ...continuare.

OFICIAL - L-au numit antrenor pe Cristi Pustai, dupa ce ex-tehnicianul a fost demis ieri

publicat 2014-09-30 18:15:43 (Realitatea-TV)
OFICIAL - L-au numit antrenor pe Cristi Pustai, dupa ce ex-tehnicianul a fost demis ieri Tehnicianul Cristian Pustai este noul antrenor al echipei ASA Targu Mures, el inlocuindu-l in functie pe Adrian Falub, care si-a reziliat de comun acord contractul cu conducerea clubului, a anuntat, marti, site-ul oficial al gruparii ardelene. "Noul antrenor principal al echipei ASA Targu-Mures este Cristian Pustai. El va conduce in aceasta dupa-amiaza antrenamentul formatiei, la baza de pregatire de la Academia de Sport. Noul antrenor principal al echipei noastre va fi prezentat oficial in... ...continuare.

Cristian Pustai este noul antrenor al echipei ASA Targu Mures

publicat 2014-09-30 18:00:33 (Mediafax)
Cristian Pustai este noul antrenor al echipei ASA Targu Mures Tehnicianul Cristian Pustai este noul antrenor al echipei ASA Targu Mures, el inlocuindu-l in functie pe Adrian Falub, care si-a reziliat de comun acord contractul cu conducerea clubului, a anuntat, marti, site-ul oficial al gruparii ardelene. ...continuare.

Etapa si antrenorul! 10 echipe din Liga I si-au schimbat deja tehnicienii!

publicat 2014-09-30 17:30:42 (Puterea)
Etapa si antrenorul! 10 echipe din Liga I si-au schimbat deja tehnicienii! Peste jumatate din echipele din Liga I si-au schimbat antrenorii dupa doar noua etape desfasurate din sezonul competitional 2014-2015. Absolut toate echipele nou-promovate, CS Universitatea Craiova, CSMS Iasi, Rapid si ASA Tg.-Mures, au ales sa se desparta de "principali".Ceahlaul, FC Brasov, Viitorul Constanta, Otelul, "U" Cluj si Petrolul completeaza lista formatiilor care si-au inlocuit tehnicienii. Luni, Rapid s-a despartit de Ionel Ganea si, poate surprinzator, ASA Targu-Mures s-a... ...continuare.

REVOLTATOR - Antrenorul revelatiei din Liga 1 a fost DEMIS. S-a stabilit inlocuitorul sau

publicat 2014-09-29 23:30:39 (Realitatea-TV)
REVOLTATOR - Antrenorul revelatiei din Liga 1 a fost DEMIS. S-a stabilit inlocuitorul sau Una dintre cele mai in forma echipe din acest start de sezon a decis sa isi dea afara antrenorul. Postul de televiziune Dolce Sport anunta ca Adrian Falub a fost demis de la ASA Targu Mures in urma unei sedinte ce e a avut loc luni dimineata. Locul lui Falub pe banca targ-muresenilor va fi luat de Cristi Pustai.Nou promovata ASA Targu Mures ocupa locul 6 in Liga 1, cu 15 puncte in primele noua partide, conform ziare.com. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 54 55 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

caile arges cristel radarele judetul dambovita cantareti radu petre frizuri posturi vacante riola locuinte sociale andrea mantea dansez pentru tine becali fata de la pagina 5 horoscop 2015 urmatoare democratul country alin ionescu razoare ioan andone contraceptive accident posta romana anar impuscat supa de pui intamplare salaj hidroelectrica hot news daniel radcliffe natura rezu autostrada soarelui hunedoara adminstratia virginitate spitalul sfanta maria nr 7 dambovita braila buzau impuscat in cap suceava vrancea riki itm bucuresti finala