Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri

publicat 2015-05-23 12:00:57 (Realitatea-TV)
Republica Moldova, pasi importanti impotriva Rusiei: anuntul oficial, facut vineri Guvernul Republicii Moldova si-a exprimat sprijinul pentru un proiect de lege care vizeaza modificarea Codului Audiovizualului pentru a interzice toate stirile rusesti si continutul de analiza politica in aceasta limba, a anuntat vineri biroul de presa al Guvernului de la Chisinau. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1

publicat 2015-05-23 12:00:50 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Ce noutati aduce noul Android Wear 5.1.1 Atunci cand vrei un telefon super performant la pret...ceva mai bland, primul gand ar trebui sa iti fuga la Nexus de la Google. Da, stiu Nexus 6 e putin mai scump decat ne asteptam, dar si asa...e acolo! ...continuare.

ROMANII AU TALENT, SEZONUL 5. Vezi cele mai tari momente din cea de-a treia semifinala. ACUM LIVE pe ProTV

publicat 2015-05-22 22:00:18 (ProTV)
ROMANII AU TALENT, SEZONUL 5. Vezi cele mai tari momente din cea de-a treia semifinala. ACUM LIVE pe ProTV Andra, Andi Moisescu, Mihaela Radulescu si Bebe Cotimanis jurizeaza noi numere spectaculoase. Iar Smiley si Pavel Bartos sunt deja pe scena talentelor. ...continuare.

LIGA 1. Astra Giurgiu - ASA Targu Mures si Steaua - FC Botosani, partidele care duminica ar putea decide titlul in acest sezon

publicat 2015-05-22 19:00:14 (Puterea)
LIGA 1.  Astra Giurgiu - ASA Targu Mures si Steaua - FC Botosani, partidele care duminica ar putea decide titlul in acest sezon Duminica la ora 23.00 s-ar putea sa stim numele viitoarei campioane din Liga 1. ASA Targu Mures si Steaua se lupta umar la umar pentru trofeul suprem, iar duminica, in penultima etapa, ardelenii joaca poate finala campionatului la Giurgiu, cu Astra, in timp ce Steaua are un meci relativ facil pe Arena Nationala cu FC Botosani. Si aici intra in rol Marius Sumudica, antrenorul giurgiuvenilor, om hulit pana acum de toti suporterii stelisti, dar care acum merge in echilibru pe sarma. Sa bata sau... ...continuare.

Plangere penala impotriva primarului comunei Raciu. ICCJ a stabilit ca a colaborat cu Securitatea

publicat 2015-05-22 16:15:13 (Mediafax)
Plangere penala impotriva primarului comunei Raciu. ICCJ a stabilit ca a colaborat cu Securitatea Prefectul de Mures, Lucian Goga, a depus o plangere penala la Parchetul de pe langa Judecatoria Targu Mures impotriva primarului comunei Raciu, Ioan Vasu, pe care-l acuza de fals in declaratii, dupa ce inaintea alegerilor a spus ca nu a colaborat cu Securitatea, dar ICCJ a constatat contrariul. ...continuare.

Gandire "strategica" din partea statului: revizuieste studiul de fezabilitate la o autostrada care va fi construita dupa 2023

publicat 2015-05-21 19:00:34 (ProTV)
Gandire "strategica" din partea statului: revizuieste studiul de fezabilitate la o autostrada care va fi construita dupa 2023 Compania de Autostrazi a semnat miercuri un contract pe 5,1 milioane de euro pentru a revizui Studiul de Fezabilitate (SF) al Autostrazii Tg Mures - Ditrau, parte a autostrazii care va lega Tg. Mures de Iasi. ...continuare.

SCANDAL! Pianistul a adus dovada incontestabila impotriva PROTV!

publicat 2015-05-21 05:45:11 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL! Pianistul a adus dovada incontestabila impotriva PROTV! Dupa ce a fost eliminat din concurs pe motiv de incalcare regulament, zvonurile despre Traian Constantin s-au intetit. Au aparut tot mai multi care confirmau implicarea lui intr-un dosar de pedofilie. ...continuare.

CNADNR a semnat revizuirea studiului de fezabilitate pentru 'Autostrada Targu Mures-Ditrau'

publicat 2015-05-20 23:15:12 (Bursa)
Contractul de servicii Revizuire Studiu de Fezabilitate pentru 'Autostrada Targu Mures - Ditrau' a fost semnat astazi, potrivit unui comunicat remis redactiei de Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale (CNADNR). ...continuare.

Studiul de fezabilitate pentru tronsonul Targu Mures - Ditrau va fi revizuit

publicat 2015-05-20 18:00:07 (Capital)
Studiul de fezabilitate pentru tronsonul Targu Mures - Ditrau va fi revizuit Contractul privind revizuirea studiului de fezabilitate pentru sectorul de autostrada Targu Mures - Ditrau a fost semnat, miercuri, valoarea acestuia fiind de 22,7 milioane lei, fara TVA, a anuntat Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale /CNADNR/, intr-un comunicat de presa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »