Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Caz socant in Mures! Patru copilasi, sclavi pentru datoriile parintilor la camatari. Vecinii din sat sunt ingroziti: "Nu vorbim ca ne omoara!"

publicat 2017-03-22 18:00:02 (Antena-1)
Mafia camatarilor din cateva sate din Mures nu a avut limite! De cativa ani, traficantii exploatau copiii pentru datoriile parintilor! Autoritatile au gasit 4 frati, dintre care unul avea doar 5 ani. ...continuare.

Descoperire uluitoare pe un camp din Mures. Satenii au alertat imediat politia!

publicat 2017-03-22 09:00:03 (Antena3)
Descoperire uluitoare pe un camp din Mures. Satenii au alertat imediat politia! Localnicii din judetul Mures au gasit patru proiectile neexplodate pe camp. Munitia din cel de-al Doilea Razboi Mondial a fost descoperita in timp de oamenii isi lucrau... ...continuare.

VESTE despre AUTOSTRADA TRANSILVANIA

publicat 2017-03-22 03:45:02 (Evenimentul-Zilei)
VESTE despre AUTOSTRADA TRANSILVANIA Dupa ce la inceputul lunii, oficialii CNAIR au inceput sa plateasca constructorii loturilor de autostrada, intre Targu Mures si Campia Turzii, Guvernul a alocat bani pentru exproprierea terenurilor aflate pe aliniamentul Autostrazii Transilvania. ...continuare.

Descoperire socanta facuta de DIICOT in Mures. Copii tinuti sclavi de camatari, daca parintii nu-si plateau datoriile

publicat 2017-03-21 23:15:07 (ProTV)
Descoperire socanta facuta de DIICOT in Mures. Copii tinuti sclavi de camatari, daca parintii nu-si plateau datoriile Copii tinuti in sclavie, pentru ca parintii nu si-au platit sumele imprumutate de la camatari. ...continuare.

Liga 1. Echipa lui a invins, dar antrenorul a fost dat afara cu SCANDAL

publicat 2017-03-20 23:00:07 (Realitatea-TV)
Liga 1. Echipa lui a invins, dar antrenorul a fost dat afara cu SCANDAL Ilie Stan nu mai este, incepand de luni, antrenorul echipei de fotbal ASA Targu Mures, informeaza site-ul gruparii muresene. ...continuare.

ASA Tg.Mures l-a demis pe Ilie Stan

publicat 2017-03-20 18:00:06 (OnlineSport)
Conducerea clubului ASA Tîrgu-Mures anunta încetarea, pe cale amiabila, a raporturilor contractuale cu antrenorul principal Ilie Stan. ...continuare.

Ilie Stan, dat afara de la ASA Targu Mures dupa VICTORIE

publicat 2017-03-20 17:45:08 (Romania-TV)
Ilie Stan, dat afara de la ASA Targu Mures dupa VICTORIE Ilie Stan, 49 de ani, a fost demis de la ASA Targu Mures dupa victoria din meciul cu Chiajna, scor 2-1, in etapa a 2-a a play-out-ului din Liga I. ...continuare.

Ciudateniile Ligii 1! Antrenorul a fost demis astazi dupa ce a castigat in campionat: "Ii multumim pentru munca depusa"

publicat 2017-03-20 17:30:03 (Gazeta-Sporturilor)
Ciudateniile Ligii 1! Antrenorul a fost demis astazi dupa ce a castigat in campionat: Ii multumim pentru munca depusa ASA Târgu Mures l-a demis pe Ilie Stan de la cârma echipei chiar dupa prima victorie în campionat, care a venit sâmbata împotriva Concordiei Chiajna, scor 2-1. Ilie Stan a ajuns la ASA în iarna în locul lui Dan Alexa, care între timp a ajuns la Concordia Chiajna. "Conducerea clubului ASA Tîrgu-Mures anunta încetarea, pe cale amiabila, a raporturilor contractuale cu antrenorul principal Ilie Stan. ... ...continuare.

UITE CINE DANSEAZA! 2017: Ocolul Pamantului in 10 dansuri si inca o eliminare LIVE VIDEO PROTV

publicat 2017-03-20 15:00:08 (Romania-TV)
UITE CINE DANSEAZA! 2017: Ocolul Pamantului in 10 dansuri si inca o eliminare LIVE VIDEO PROTV UITE CINE DANSEAZA! 2017: A treia editie "Uite cine danseaza!" aduce cele 10 perechi de dansatori in fata unei noi eliminari, dar si in fata unui ocol in jurul lumii prin dansuri traditionale. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »