Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 51 52 Pag. urm. »

PARTIZAN STEAUA. Mirel Radoi a dezvaluit ce a discutat cu MM Stoica

publicat 2015-08-01 23:30:27 (Romania-TV)
PARTIZAN STEAUA. Mirel Radoi a dezvaluit ce a discutat cu MM Stoica PARTIZAN STEAUA. Mirel Radoi a explicat dupa meciul Botosani - Steaua 0-1 ce se intampla cu accidentatii Varela si Stanciu imn perspectiva meciului PARTIZAN STEAUA, dar si ce a vorbit cu Mihai Stoica. PARTIZAN STEAUA se joaca, miercuri, LIVE VIDEO la PROTV. ...continuare.

4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL

publicat 2015-08-01 22:00:12 (Romania-TV)
4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL Oamenii care si-au inceput viata sexuala inainte de scandalul in care a fost implicat Bill Clinton isi aduc aminte de zilele in care sexul oral era un subiect tabu. Acum, auzim si citim despre sexul oral pe net sau la stirile de noapte. ...continuare.

Congresul International al Rasei Baltata tip Simmental 7-8 august 2015

publicat 2015-08-01 16:30:12 (Gazeta-de-agricultura)
Federatia Crescatorilor de Bovine din Romania, Asociatia de Control Oficial a Productiilor - ACTJM Targu Mures si Organizatia Nationala de Insamantari Artificiale din Romania va invita la Congresul International al Rasei Baltata tip Simmental. Evenimentul va avea loc in data de 08 august 2015 cu incepere de la ora 10.00 in spatiul Depozitului de armasari din str. Parc Sportiv Municipal nr.11, Targu-Mures, jud.Mures.       Din program: Prezentari animale in ring;... ...continuare.

Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala

publicat 2015-07-31 19:45:01 (Antena3)
Cauza mortii sale e, in sfarsit, oficiala Fostul agent KGB Alexander Litvinenko a fost otravit cu poloniu cu sprijinul statului rus. Este una dintre concluziile anchetei facute in acest caz in ultimii 9 ani, transmit stirile TVR. Avocatul politiei... ...continuare.

ASA Tg.Mures transfera jucator de nationala

publicat 2015-07-31 15:30:13 (OnlineSport)
Infrangerea cu Saint-Etienne nu i-a descurajat pe oficialii de la ASA Tg.Mures si acestia au realizat, vineri, un nou transfer pentru echipa lui Vasile Miriuta. ...continuare.

CE investigheaza masurile luate de Romania in favoarea aeroporturilor din Cluj-Napoca si Targu Mures

publicat 2015-07-31 15:15:24 (Romania-TV)
CE investigheaza masurile luate de Romania in favoarea aeroporturilor din Cluj-Napoca si Targu Mures Comisia Europeana a initiat doua investigatii aprofundate separate pentru a stabili daca masurile adoptate in favoarea a doua aeroporturi din Transilvania, Cluj-Napoca si Targu Mures (aflate in proprietatea statului) si a transportatorilor aerieni care le utilizeaza (in principal Wizz Air) sunt conforme cu normele Uniunii Europene privind ajutoarele de stat. ...continuare.

CE analizeaza posibile ajutoare de stat pentru aeroporturile din Cluj, Targu Mures si firma Wizz Air

publicat 2015-07-31 15:15:02 (Antena3)
CE a initiat doua investigatii aprofundate separate pentru a stabili daca masurile adoptate in favoarea Aeroportului International Cluj-Napoca, Aeroportului Transilvania Targu Mures si a transportatorilor care... ...continuare.

CE analizeaza posibile ajutoare de stat pentru aeroporturile din Cluj, Targu Mures si firma Wizz Air

publicat 2015-07-31 15:00:13 (Ziarul-Financiar)
CE analizeaza posibile ajutoare de stat pentru aeroporturile din Cluj, Targu Mures si firma Wizz Air CE a initiat doua investigatii aprofundate separate pentru a stabili daca masurile adoptate in favoarea Aeroportului International Cluj-Napoca, Aeroportului Transilvania Targu Mures si a transportatorilor care le utilizeaza (in principal Wizz Air) sunt conforme normelor UE privind ajutoarele de stat Investigatiile vizeaza indeosebi taxele de marketing platite companiei Wizz Air de catre Aeroportul International Cluj-Napoca si tarifele aeroportuare reduse oferite de Aeroportul Transilvania... ...continuare.

Comisia Europeana analizeaza posibile ajutoare de stat pentru aeroporturile din Cluj, Targu Mures si firma Wizz Air

publicat 2015-07-31 15:00:11 (Mediafax)
Comisia Europeana analizeaza posibile ajutoare de stat pentru aeroporturile din Cluj, Targu Mures si firma Wizz Air Comisia Europeana a initiat doua investigatii aprofundate separate pentru a stabili daca masurile adoptate in favoarea Aeroportului International Cluj-Napoca, Aeroportului Transilvania Targu Mures si a transportatorilor care le utilizeaza (in principal Wizz Air) sunt conforme normelor UE privind ajutoarele de stat. ...continuare.

CE investigheaza ajutoarele de stat date aeroporturilor din Cluj-Napoca si Targu Mures

publicat 2015-07-31 13:45:02 (Bursa)
Comisia Europeana a initiat doua investigatii aprofundate separate pentru a stabili daca masurile adoptate in favoarea a doua aeroporturi din Transilvania (Aeroportul International Cluj-Napoca si Aeroportul Transilvania Targu Mures, aflate in proprietatea statului) si a transportatorilor aerieni care le utilizeaza (in principal Wizz Air) sunt conforme cu normele UE privind ajutoarele de stat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 51 52 Pag. urmatoare »