Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Andra, mesaj emotionat pentru Andreea Esca de ziua ei. Ce cadou a primit stirista | FOTO

publicat 2015-08-29 15:45:21 (Libertatea)
Andra, mesaj emotionat pentru Andreea Esca de ziua ei. Ce cadou a primit stirista | FOTO Andra si Andreea Esca sunt doua dintre cele mai indragite vedete de pe paliurile mioritice si sunt si foarte bune prietene. Astazi, stirista de la Protv isi sarbatoreste ziua de nastere. Publicitate Andreea Esca implineste astazi 43 de ani si a avut parte de mai multe surprize. Fanii, prietenii ;i familia au felicitat-o si i-au trimis daruri. Andra, care este foarte buna prietena cu Andreea a postat un mesaj pe pagina ei de Facebook, alaturi de o imagine in care apare alaturi de vedeta ProTv.... ...continuare.

CSMS Iasi invinsa de ASA Targu Mures, scor 0-1, in Liga I

publicat 2015-08-28 23:30:02 (Antena3)
Formatia CSMS Iasi a fost invinsa, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), de echipa ASA Targu Mures, intr-un meci din etapa a IX-a a Ligii I.Golul a fost marcat de Ramiro Costa, in minutul 52,... ...continuare.

CSMS Iasi invinsa de ASA Targu Mures, scor 0-1, in Liga I

publicat 2015-08-28 23:15:12 (Mediafax)
CSMS Iasi invinsa de ASA Targu Mures, scor 0-1, in Liga I Formatia CSMS Iasi a fost invinsa, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), de echipa ASA Targu Mures, intr-un meci din etapa a IX-a a Ligii I. ...continuare.

ASA Tg.Mures se impune la Iasi printr-un gol norocos

publicat 2015-08-28 23:15:12 (OnlineSport)
Vicecampioana ASA Tg.Mures a castigat, vineri seara, disputa din deplasare cu CSMS Iasi, cu 1-0. ...continuare.

Reportaj ProTV: Care e primul cuvant in engleza pe care-l invata imigrantii plecati spre Vest. "Fugim de moarte, e peste tot"

publicat 2015-08-28 20:45:17 (ProTV)
Reportaj ProTV: Care e primul cuvant in engleza pe care-l invata imigrantii plecati spre Vest. Fugim de moarte, e peste tot Europa este sufocata de refugiati sirieni, libieni, afgani ori africani. 300.000, numai de la inceputul acestui an. ...continuare.

Incepand cu 30 August, spectacolul Stirilor PRO TV are o noua scena

publicat 2015-08-28 14:00:23 (ProTV)
Incepand cu 30 August, spectacolul Stirilor PRO TV are o noua scena Andreea Esca va prezenta Stirile PRO TV dintr-un nou studio, duminica aceasta, de la ora 19:00. ...continuare.

Busu a gafat in direct la ora de maxima audienta! Nici nu si-a dat seama de greseala facuta

publicat 2015-08-28 11:00:02 (Antena3)
Florin Busuioc prezinta Vremea la ProTV de ani de zile, chiar dupa stirile de la ora 19.00 prezentate de Andreea Esca. Insa joi seara Busu a avut o problema tehnica si astfel cand a vrut sa detalieze prognoza... ...continuare.

Gafa la Pro TV. Ce au putut vedea telespectatorii, la stiri

publicat 2015-08-28 08:00:16 (Realitatea-TV)
Gafa la Pro TV. Ce au putut vedea telespectatorii, la stiri Gafele par sa se tina lant la Pro TV in ultima perioada si se produc cu preponderenta la stirile de la ora 19. ...continuare.

GAFA de proportii la Pro TV, in direct, la o ora de maxima audienta! Ce s-a intamplat LA ȘTIRI | FOTO IN ARTICOL

publicat 2015-08-27 14:30:21 (Libertatea)
Gafele par sa se tina lant la Pro TV in ultima perioada si se produc cu preponderenta la stirile de... ...continuare.

ROSENBORG - STEAUA LIVE VIDEO: Prime uriase oferite de Gigi Becali pentru calificare

publicat 2015-08-27 10:30:16 (Romania-TV)
ROSENBORG - STEAUA LIVE VIDEO: Prime uriase oferite de Gigi Becali pentru calificare ROSENBORG - STEAUA LIVE VIDEO: Toti stelistii spera intr-o minune joi seara, la Trondheim dupa 0-3 la Bucuresti. Meciul Rosenborg - Steaua se va transmite in direct, de la ora 21:00, la ProTV. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urmatoare »