Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

In ziua protestelor, telespectatorii au ales Romania TV. Peste 5,2 milioane de persoane au urmarit transmisiile postului

publicat 2017-01-23 14:45:13 (Romania-TV)
In ziua protestelor, telespectatorii au ales Romania TV. Peste 5,2 milioane de persoane au urmarit transmisiile postului Romanii au ales ieri . Transmisiunile, stirile si dezbaterile de la postul nostru de televiziune au fost urmarite de peste cinci milioane de telespectatori. ...continuare.

Barbatul din Mures care a impuscat o femeie si a ranit un tanar a fost arestat

publicat 2017-01-23 13:00:14 (Realitatea-TV)
Barbatul din Mures care a impuscat o femeie si a ranit un tanar a fost arestat Barbatul care a omorat prin impuscare intr-un bar din Targu Mures o femeie si a ranit alt tanar urmeaza sa fie propus pentru mandat de arestare preventiva. ...continuare.

Barbatul care si-a impuscat fosta iubita intr-un club din Targu Mures a fost retinut

publicat 2017-01-23 11:15:25 (Romania-TV)
Barbatul care si-a impuscat fosta iubita intr-un club din Targu Mures a fost retinut Barbatul care si-a impuscat mortal fosta iubita si a ranit un barbat intr-un club din Targu Mures a fost retinut luni, de catre procurori. Suspectul a tras doua focuri din strada, prin fereastra barului, dupa care a fugit si a aruncat arma in curtea unei case, el fiind prins la scurt timp dupa atac. ...continuare.

Caz socant la Targu-Mures. O femeie a fost impuscata mortal de concubinul ei

publicat 2017-01-23 11:15:02 (Antena3)
Caz socant la Targu-Mures. O femeie a fost impuscata mortal de concubinul ei Caz socant la Târgu-Mures. O femeie a fost împuscata mortal de concubinul ei, înarmat cu o pusca de vânatoare cu alice, pe care o detinea ilegal. Barbatul a intrat în barul unde... ...continuare.

Andone a gasit mijlocasul perfect » Dinamo vrea sa-l transfere pe unul dintre cei mai buni jucatori din Liga 1

publicat 2017-01-23 09:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Andone a gasit mijlocasul perfect » Dinamo vrea sa-l transfere pe unul dintre cei mai buni jucatori din Liga 1 Dupa ce i-a ratat pe Florin Cernat si Lucian Sânmartean, Dinamo continua sa caute un mijlocas central, de creatie, si s-a orientat spre Eric, brazilianul de la Gaz Metan. Potrivit ProTV, Eric este mijlocasul pe care Andone îl vrea cu insistenta, iar echipa alb-rosie ar fi facut deja o primp oferta pentru jucatorul de 31 de ani. ... ...continuare.

Tanara mama, impuscata mortal in Targu Mures de fostul iubit. Victima ar fi cerut ajutor politiei inca de acum o saptamana

publicat 2017-01-23 08:30:07 (ProTV)
Tanara mama, impuscata mortal in Targu Mures de fostul iubit. Victima ar fi cerut ajutor politiei inca de acum o saptamana Scene socante s-au derulat duminica seara intr-un cartier din Targu Mures. O tanara in varsta de 28 de ani a fost impuscata mortal cu o arma de vanatoare in magazinul in care lucra. ...continuare.

O tanara a fost impuscata mortal intr-un bar din Targu-Mures. Imagini cutremuratoare de la locul crimei

publicat 2017-01-23 07:30:03 (Evenimentul-Zilei)
O tanara a fost impuscata mortal intr-un bar din Targu-Mures. Imagini cutremuratoare de la locul crimei O tanara de 28 de ani si un barbat au fost impuscati, duminica seara, intr-un bar din Cartierul Unirii din Targu Mures, de catre un individ inarmat cu o pusca de vanatoare cu alice, pe care o detinea ilegal. Femeia, ranita grav, a decedat la spital, informeaza Agerpres. ...continuare.

ATAC ARMAT intr-un bar din Romania: O femeie a fost UCISA, un barbat e IMPUSCAT

publicat 2017-01-22 23:00:02 (CanCan)
ATAC ARMAT intr-un bar din Romania: O femeie a fost UCISA, un barbat e IMPUSCAT Momente de groaza intr-un bar din Targu Mures! O tanara de 28 de ani si un barbat au fost impuscati, duminica seara, intr-un bar din Cartierul Unirii, de catre un individ inarmat cu o pusca de vanatoare cu alice, pe care o detinea ilegal. O tanara de 28 de ani si un barbat au fost impuscati, duminica seara, intr-un bar din Cartierul Unirii din Targu Mures, de catre un individ inarmat cu o pusca de vanatoare cu alice, pe care o detinea ilegal. Cele doua victime au fost preluate de echipaje... ...continuare.

Focuri de arma la Targu Mures. O femeie a fost impuscata intr-un bar

publicat 2017-01-22 22:00:06 (Realitatea-TV)
Focuri de arma la Targu Mures. O femeie a fost impuscata intr-un bar O femeie a fost impuscata, duminica seara, intr-un bar din Targu Mures, de un barbat inarmat cel mai probabil cu o pusca de vanatoare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »