Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

FCSB (STEAUA) - VIKTORIA PLZEN LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO

publicat 2017-07-25 20:30:01 (Antena3)
FCSB (STEAUA) - VIKTORIA PLZEN LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO FCSB (STEAUA) - VIKTORIA PLZEN LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM ProTV - VIDEO. Echipa de fotbal FCSB intalneste, marti, de la ora 20,30, pe Arena Nationala din Capitala, formatia ceha Viktoria Plzen, intr-o partida contand pentru prima mansa a turului al treilea pr... ...continuare.

Un titular de la FCSB i-a cerut sfaturi unui fost jucator de la Astra » Ce dificultati va avea si cum trebuie sa joace surpriza lui Dica pentru meciul cu Plzen

publicat 2017-07-25 18:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
Un titular de la FCSB i-a cerut sfaturi unui fost jucator de la Astra » Ce dificultati va avea si cum trebuie sa joace surpriza lui Dica pentru meciul cu Plzen FCSB si Viktoria Plzen se vor duela în aceasta seara, de la ora 20:30, în prima mansa a turului III al preliminariilor UEFA Champions League. Meciul va fi în direct pe ProTV si va fi liveTEXT pe GSP.RO. Pentru aceasta partida, Nicolae Dica vrea sa îl foloseasca pe Junior Morais ca mijlocas la închidere, asa cum a facut-o si în meciul cu ACS Poli, 1-0. ... ...continuare.

Doliu in fotbalul romanesc! A murit dupa o grea suferinta

publicat 2017-07-25 18:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Doliu in fotbalul romanesc! A murit dupa o grea suferinta Doliu in fotbalul romanesc. Un fost manager al echipei ASA Targu Mures s-a stins din viata dupa ce a suferit mai multi ani de o boala cumplita. ...continuare.

liveTEXT de la ora 20:30 » FCSB - Viktoria Plzen » Echipa lui Dica debuteaza in preliminariile Champions League

publicat 2017-07-25 17:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la ora 20:30 » FCSB - Viktoria Plzen » Echipa lui Dica debuteaza in preliminariile Champions League FCSB si Viktoria Plzen se vor duela în aceasta seara, de la ora 20:30, în prima mansa a turului III al preliminariilor UEFA Champions League. Meciul va fi în direct pe ProTV si va fi liveTEXT pe GSP.RO. liveTEXT FCSB - Viktoria Plzen Echipe probabile: FCSB: Fl. Nita - Enache, Balasa, Larie, Momcilovici - Pintilii, J.Morais - Teixeira, Budescu, Fl. Tanase - AlibecRezerve: Stancioiu, Gnohere, Pleasca, Achim, Ov. ... ...continuare.

Doi tineri din Mures cercetati dupa ce au umilit un batran lovindu-l si aruncandu-i bicicleta intr-o ghena de gunoi

publicat 2017-07-25 15:30:09 (ProTV)
Doi tineri din Mures cercetati dupa ce au umilit un batran lovindu-l si aruncandu-i bicicleta intr-o ghena de gunoi Doi tineri din judetul Mures sunt cercetati de politisti dupa ce au umilit un batran, lovindu-l si apoi aruncandu-i bicicleta intr-o ghena de gunoi, intreaga scena fiind filmata si postata pe retelele de socializare. ...continuare.

FCSB - Plzen » Asalt final la bilete: cozi la primele ore ale diminetii la Arena Nationala

publicat 2017-07-25 13:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB - Plzen » Asalt final la bilete: cozi la primele ore ale diminetii la Arena Nationala FCSB joaca azi de la ora 20:30, în direct la ProTV si liveTEXT pe GSP.RO cu Viktoria Plzen, în turul 3 preliminar din UEFA Champions League, mansa tur. Organizatorii au decis ca partida sa se joace cu acoperisul tras. În Bucuresti a început sa ploua abundent la orele prânzului.  Ros-albastrii se asteapta la mai bine de 40.000 de oameni în tribune. Pâna aseara se vândusera în jur de 30. ... ...continuare.

FCSB vinde bine! Cozi la primele ore ale diminetii la casele de bilete de la Arena Nationala! Sunt asteptati mai bine de 40.000 de fani

publicat 2017-07-25 13:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB vinde bine! Cozi la primele ore ale diminetii la casele de bilete de la Arena Nationala! Sunt asteptati mai bine de 40.000 de fani FCSB joaca azi de la ora 20:30, în direct la ProTV si liveTEXT pe GSP.RO cu Viktoria Plzen, în turul 3 preliminar din UEFA Champions League, mansa tur. Ros-albastrii se asteapta la mai bine de 40.000 de oameni în tribuna. Pâna aseara se vândusera în jur de 30.000 de tichete, iar azi, de la ora 10:00, când casele s-au deschis, erau deja cozi. ... ...continuare.

Remiza spectaculoasa in amicalul ASA Targu Mures - FC Hermannstadt! Concluziile trase de antrenor

publicat 2017-07-24 23:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Remiza spectaculoasa in amicalul ASA Targu Mures - FC Hermannstadt! Concluziile trase de antrenor ASA Târgu Mures a încheiat cantonamentul efectuat vreme de 12 zile la Brasov odata cu amicalul sustinut la Fagaras în compania echipei FC Hermannstadt. A fost un meci cu multe goluri, 4, încheiat la egalitate, 2-2, dupa ce ASA a condus cu 2-0. "Sunt multumit de felul în care au mers lucrurile în cantonamentul de la Brasov. ... ...continuare.

Anunt de ultima ora facut de un post TV in ceea ce priveste transmiterea meciurilor echipelor noastre in Europa: "Am achizitionat drepturile!"

publicat 2017-07-24 19:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Anunt de ultima ora facut de un post TV in ceea ce priveste transmiterea meciurilor echipelor noastre in Europa: Am achizitionat drepturile! Mâine debuteaza un nou sezon european pentru echipele românesti. FCSB e prima care joaca în turul trei preliminar al Champions League, contra vicecampioanei Cehiei, Viktoria Plzen. Daca meciul de mâine seara de la ora 20:30, de la Bucuresti, a fost achizitionat de ProTV, returul de pe 2 august se vede la TVR 1. Debutul lui Hagi în Champions League este transmis miercuri tot de TVR, Viitorul - APOEL începând la ora 21:00. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »