Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un scriitor se revolta pe acea poezie recitata de "betivul" Celentano de la ProTV

publicat 2016-12-05 22:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Un scriitor se revolta pe acea poezie recitata de "betivul" Celentano  de la ProTV Cand naibii am ajuns de la Moromete la Celentano? Scrie pe blogul sau scriitorul Silviu Iliuta. ...continuare.

Aveti o masina de cusut Singer? Mare atentie aceste oferte care va promit sume importante de bani

publicat 2016-12-05 18:30:23 (Realitatea-TV)
Aveti o masina de cusut Singer? Mare atentie aceste oferte care va promit sume importante de bani Escrocheriile cu masini vechi de cusut sunt din nou la moda, atrage atentia Inspectoratul Judetean de Politie Mures. ...continuare.

Un barbat s-a prabusit cu parapanta, chiar la aterizare. Ce au povestit martorii

publicat 2016-12-05 08:30:14 (ProTV)
Un barbat s-a prabusit cu parapanta, chiar la aterizare. Ce au povestit martorii Un parapantist din Targu Mures, in varsta de 47 de ani, a cazut de la inaltime in timp ce voia sa aterizeze. ...continuare.

Botosanenii acuza starea terenului dupa infrangerea cu Targu Mures: "A fost bataie in zapada, jucatorii sunt ca sclavii pe plantatie" » Reactia lui Dan Alexa

publicat 2016-12-04 20:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Botosanenii acuza starea terenului dupa infrangerea cu Targu Mures: A fost bataie in zapada, jucatorii sunt ca sclavii pe plantatie » Reactia lui Dan Alexa Meciul dintre ASA Târgu Mures si FC Botosani (2-0) s-a disputat în conditii extrem de dificile din cauza gazonului acoperit de zapada, dar discursul celor doi antrenori a fost diferit la finalul partidei. Leo Grozavu a acuzat faptul ca a fost o lipsa de respect la adresa jucatorilor faptul ca s-a jucat pe o asemenea suprafata. ... ...continuare.

ASA Tg.Mures o invinge pe FC Botosani cu doua goluri fulger in debutul partii secunde

publicat 2016-12-04 20:15:10 (OnlineSport)
ASA Tg.Mures o invinge pe FC Botosani cu doua goluri fulger in debutul partii secunde Victorie cu 2-0 obtinuta de ASA Tg.Mures, duminica seara, pe teren propriu in fata celor de la FC Botosani in etapa a 19-a din Liga 1. ...continuare.

FOTO Zapada pune mari probleme la Targu Mures » A cazut in fund dupa ce a dat lovitura de start :)

publicat 2016-12-04 19:00:12 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Zapada pune mari probleme la Targu Mures » A cazut in fund dupa ce a dat lovitura de start :) Meciul dintre ASA Târgu Mures si FC Botosani se disputa pe un teren acoperit de zapada, care le-a pus probleme fotbalistilor înca din primul minut. Deoarece târgmuresenii nu au sistem de încalzire pentru gazon, suprafata de joc e înghetata si acoperita cu zapada la ora meciului. Chiar si asa, observatorii au decis ca partida sa se joace. Lovitura de start a apartinut gazdelor, iar Ciprian Rus a avut probleme dupa ce a lovit mingea. ... ...continuare.

liveTEXT de la 18:00 FC Botosani lupta pentru un loc in play-off, contra celor de la ASA Targu Mures » Echipele de start

publicat 2016-12-04 17:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 18:00 FC Botosani lupta pentru un loc in play-off, contra celor de la ASA Targu Mures » Echipele de start FC Botosani joaca în deplasare cu ASA Târgu Mures, astazi, de la ora 18:00. Meciul este transmis în direct pe Digi, Dolce, Look si liveTEXT pe GSP.RO. de la 18:00 ASA Târgu Mures - FC BotosaniClick AICI pentru liveTEXT! Echipele de start: ASA: Mingote - Matei, Cordos, Dobrosavlevici, Mendy - G. Muresan, M. ... ...continuare.

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

Drumul Judetean 708 Slatina de Mures - Gurahont, inchis din cauza copacilor cazuti pe carosabil

publicat 2016-12-03 12:45:08 (Puterea)
Drumul Judetean 708 Slatina de Mures - Gurahont, inchis din cauza copacilor cazuti pe carosabil Consiliul Judetean (CJ) Arad a anuntat ca Drumul Judetean 708 Slatina de Mures - Gurahont a fost inchis pe tronsonul dintre Julita si Madrigesti, din cauza copacilor cazuti pe carosabil. Potrivit sursei citate, este vorba despre tronsonul de drum care leaga DN7 si Valea Muresului de 79A si Valea Crisurilor. "Vantul puternic a smuls mai multi copaci, care s-au prabusit pe carosabil. Pentru evitarea oricarui pericol, am decis inchiderea respectivului tronson de drum pana luni dimineata, urmand... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »