Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Tragedie pe o sosea din Mures. Un mort, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit frontal

publicat 2015-04-28 20:30:21 (Realitatea-TV)
Tragedie pe o sosea din Mures. Un mort, dupa ce doua TIR-uri s-au ciocnit frontal Circulatia rutiera a fost blocata, marti seara, pe Drumul European 60, la jumatatea distantei dintre Targu Mures si Sighisoara, in localitatea Chendu, unde doua autotractoare s-au ciocnit frontal. Unul dintre soferi si-a pierdut viata. Atentie, imaginile sunt socante! ...continuare.

1 bilet: 180.000 de dolari, 1 camera de hotel: 50.000 de dolari. Cifrele celui mai asteptat meci de box din istorie

publicat 2015-04-28 20:15:15 (ProTV)
1 bilet: 180.000 de dolari, 1 camera de hotel: 50.000 de dolari. Cifrele celui mai asteptat meci de box din istorie DUMINICA, 06:00, la ProTV. Cel mai asteptat meci de box al ultimilor ani are loc sambata noapte, in Las Vegas, intre americanul Mayweather si filipinezul Pachiao. ...continuare.

S-a stabilit arbitrul derby-ului Steaua-ASA Tg.Mures

publicat 2015-04-28 11:30:38 (OnlineSport)
Comisia Centrala a Arbitrilor a decis arbitrul care va oficia la centrul miercuri seara, in meciul dintre Steaua si ASA Tg.Mures, practic derby-ul pentru titlul de campioana. ...continuare.

STEAUA - ASA TG. MURES LIVE: Cine va arbitra derby-ul campionatului

publicat 2015-04-28 11:15:37 (Romania-TV)
STEAUA - ASA TG. MURES LIVE: Cine va arbitra derby-ul campionatului STEAUA - ASA TG. MURES LIVE: Miercuri se va juca meciul care probabil va decide campioana Ligii 1. Liderul la zi Steaua va da piept cu ASA Tg. Mures, formatia care se afla la un punct in spatele ros-albastrilor. Un meci de o asemenea importanta avea nevoie si de un arbitru pe masura, iar Gazeta a descoperit cine e. ...continuare.

S-a stabilit arbitrul care va oficializa la Steaua - ASA Tg. Mures » E pescar si vinator

publicat 2015-04-28 09:30:25 (Gazeta-Sporturilor)
Miercuri se va juca meciul care probabil va decide campioana Ligii 1. Liderul la zi Steaua va da piept cu ASA Tg. Mures, formatia care se afla la un punct în spatele ros-albastrilor. Un meci de o asemenea importanta avea nevoie si de un arbitru pe masura, iar Gazeta a descoperit cine e. ... ...continuare.

S-a decis arbitrul care va oficializa la Steaua - ASA Tg. Mures » E pescar si vinator

publicat 2015-04-28 09:15:23 (Gazeta-Sporturilor)
Miercuri se va juca meciul care probabil va decide campioana Ligii 1. Liderul la zi Steaua va da piept cu ASA Tg. Mures, formatia care se afla la un punct în spatele ros-albastrilor. Un meci de o asemenea importanta avea nevoie si de un arbitru pe masura, iar Gazeta a descoperit cine e. ... ...continuare.

COD GALBEN de INUNDATII. Vezi HARTA zonelor vizate

publicat 2015-04-27 21:30:24 (Romania-TV)
COD GALBEN de INUNDATII. Vezi HARTA zonelor vizate Institutul National de Hidrologie a emis, luni, o atentionare COD GALBEN de inundatii, valabila pe raurile Mures, Bega, Timis, Barzava, Moravita, Caras, Nera, Cerna, Jiu. ...continuare.

Steaua pregateste o lovitura! Citi suporteri ar putea asista la meciul cu ASA Tirgu Mures

publicat 2015-04-27 16:30:19 (Gazeta-Sporturilor)
Presedintele Stelei, Valeriu Argaseala, a declarat ca la meciul Steaua - ASA Tîrgu Mures de miercuri ar putea asista cel putin 30.000 de oameni. "Acest meci întruneste conditiile unuia care sa aduca cel putin 30.000 de spectatori la stadion. Pentru ca este un meci, daca nu unul traditional, cel putiun din punct de vedere al încarcaturii momentului este unul care atrage", a spus Argaseala la finalul Adunarii Generale. ... ...continuare.

Steaua pregateste o lovitura! Citi suporteri ar putea asista la meciul cu ASA Tirgu Mures

publicat 2015-04-27 16:00:31 (Gazeta-Sporturilor)
Presedintele Stelei, Valeriu Argaseala, a declarat ca la meciul Steaua - ASA Tîrgu Mures de miercuri ar putea asista cel putin 30.000 de oameni. "Acest meci întruneste conditiile unuia care sa aduca cel putin 30.000 de spectatori la stadion. Pentru ca este un meci, daca nu unul traditional, cel putiun din punct de vedere al încarcaturii momentului este unul care atrage", a spus Argaseala la finalul Adunarii Generale. ... ...continuare.

Steaua a pus in vanzare biletele pentru meciul cu ASA Tg.Mures

publicat 2015-04-27 13:30:28 (OnlineSport)
Conducerea clubului din Ghencea a anuntat, luni, scoaterea la vanzare a biletelor pentru partida cu ASA Tg.Mures din cadrul etapei a 29-a din Liga 1. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »