Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

LIGA I. Lotul echipei ASA Targu Mures, sezonul 2014/2015

publicat 2014-07-25 01:00:26 (Puterea)
LIGA I. Lotul echipei ASA Targu Mures, sezonul 2014/2015 Sezonul 2014/2015 din Liga I va debuta vineri, 25 iulie 2014. Mai jos aveti lotul pe care ASA Targu Mures il va folosi in noua editie de campionat.Anul infiintarii: 2008 Culori: rosu-albastru Stadion: Trans-Sil (8.200 de locuri) Performante: - Editii Liga I: 2 Antrenor: Adrian Falub (43 de ani) LOT: Portari: Eduard Stancioiu, Ciprian Botoser, Fejer Csongor, Adrian Viciu, Bogdan Moga; Fundasi: Ionut Gugu, Laszlo Sepsi, Adrian Salageanu, Marius Constantin, Javier Velayos (Spania), Florin Bejan,... ...continuare.

Programul turului Ligii I, editia 2014/2015

publicat 2014-07-24 23:00:28 (Puterea)
Programul turului Ligii I, editia 2014/2015 Sezonul 2014/2015 din Liga I va debuta vineri, 25 iulie 2014. Mai jos aveti PROGRAMUL TURULUI LIGII I editia 2014/2015.ETAPA I-A, VINERI, 25 IULIE Concordia Chiajna - Astra Giurgiu (18:30, Look TV) CS Universitatea Craiova - Pandurii Targu-Jiu (21:00, Look TV) Sambata, 26 iulie ASA Targu-Mures - Universitatea Cluj (18:30, Look Plus) Rapid Bucuresti - Steaua Bucuresti (21:00, Look TV) Duminica, 27 iulie FC Botosani - Gaz Metan Medias (17:00, Look Plus) CFR Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt (19:00,... ...continuare.

Ministrul Transporturilor: Autostrada Transilvania ar putea fi gata in 2017

publicat 2014-07-24 19:00:24 (Ziarul-Financiar)
Ministrul Transporturilor: Autostrada Transilvania ar putea fi gata in 2017 Ministrul Transporturilor Ioan Rus apreciaza ca Autostrada Transilvania are "un viitor luminos" si estimeaza ca finalizarea constructiei ar putea avea loc in anul 2017. "Gilau - Nadasel, cred ca intr-o luna incepem lucrarile, organizare de santier si inceperea efectiva a lucrarilor, si din banii din acciza la motorina mai departe, Suplacu de Barcau - Bors, unde, de altfel, o parte din lucrari sunt facute. (...) Pentru Campia - Turzii, inapoi spre Targu Mures, avem finantare europeana, pe... ...continuare.

BOMBA pe piata transferurilor! O nou-promovata poate da lovitura! Aduce un jucator preferat de Piturca la nationala

publicat 2014-07-24 18:15:03 (CanCan)
BOMBA pe piata transferurilor! O nou-promovata poate da lovitura! Aduce un jucator preferat de Piturca la nationala Srgian Luchin (28 ani) poate semna cu ASA Targu Mures. Negocierile dureaza de cateva zile, iar daca nu va gasi un angajament in strainatate, fostul dinamovist se gandeste sa semneze cu ardelenii. ...continuare.

Anunt FABULOS! Ce a putut sa scrie un roman care vrea sa isi vanda masina pe internet: "E ca o cofetarie, care nu are WIFI"

publicat 2014-07-24 17:45:03 (CanCan)
Anunt FABULOS! Ce a putut sa scrie un roman care vrea sa isi vanda masina pe internet: E ca o cofetarie, care nu are WIFI Un barbat din Targu Mures a postat cel mai tare mesaj posibil pe un site cunoscut de vanzari, iar intr-un timp foarte scurt a reusit sa stranga 100.000 de vizualizari. Toti cei care i-au citit mesajul s-au prapadit de ras. ...continuare.

Proiect european de 6,7 mil. lei pentru reabilitarea termica a 10 blocuri din Targu Mures

publicat 2014-07-24 17:30:17 (Ziarul-Financiar)
Proiect european de 6,7 mil. lei pentru reabilitarea termica a 10 blocuri din Targu Mures Primaria Targu Mures a semnat contractul de finantare pentru reabilitarea termica a 10 blocuri de locuinte din municipiu, investitie in valoare de peste 6,7 mil. lei (aproximativ 1,5 mil. euro), sustinuta in principal din fonduri europene. Contractul a fost incheiat intre Ministerul Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice, prin Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru, si municipiul Tirgu Mures. Proiectul este finantat in cadrul Programului Operational Regional 2007-2013, Axa... ...continuare.

"Sunt indragostita de tara mea!". Mesajul prin care Corina Caragea s-a alaturat campaniei "Romania Frumoasa"

publicat 2014-07-24 17:00:30 (ProTV)
"Sunt indragostita de tara mea!". Mesajul prin care Corina Caragea s-a alaturat campaniei "Romania Frumoasa" Prezentatoarea Stirilor ProTV din Sport, Corina Caragea, e indragostita de Romania si le-a transmis un mesaj special fanilor de pe Facebook. ...continuare.

Burleanu: Vom reface vechiul stadion ASA Targu Mures

publicat 2014-07-24 16:30:31 (Realitatea-TV)
Burleanu: Vom reface vechiul stadion ASA Targu Mures Presedintele FRF, Razvan Burleanu, a declarat ca la Targu Mures se va infiinta unul din primele centre nationale de excelenta in fotbal din cele opt planificate, astfel ca din toamna ar urma sa se investeasca in refacerea vechiului stadion ASA si sa se selecteze copii pentru o clasa speciala. Razvan Burleanu a precizat, intr-o conferinta de presa sustinuta la Targu Mures, ca a stabilit impreuna cu administratia locala un parcurs pentru aprobarea tuturor actelor necesare in vederea semnarii... ...continuare.

Burleanu: Vom reface vechiul stadion ASA Targu Mures

publicat 2014-07-24 15:30:15 (Mediafax)
Burleanu: Vom reface vechiul stadion ASA Targu Mures Presedintele FRF, Razvan Burleanu, a declarat ca la Targu Mures se va infiinta unul din primele centre nationale de excelenta in fotbal din cele opt planificate, astfel ca din toamna ar urma sa se investeasca in refacerea vechiului stadion ASA si sa se selecteze copii pentru o clasa speciala. ...continuare.

Steaua in Liga Campionilor, audienta de doua ori mai mare ca un meci de Mondial. Cati oameni au urmarit Steaua la ProTV

publicat 2014-07-24 15:15:26 (ProTV)
Steaua in Liga Campionilor, audienta de doua ori mai mare ca un meci de Mondial. Cati oameni au urmarit Steaua la ProTV Meciul din mansa retur a turului doi al UEFA Champions League a pozitionat din nou PRO TV in topul audientelor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

galati cluj brasov irinel luna octombrie harghita ialomita sibiu bistrita nasaud stirile pro tv salubrizare ilfov vrancea arges mehedinti cristian tudor popescu resurse mandruta de azi giurgiu buzau prahova fete sex tesa franke caras severin botosani temperatura apei bacau timis pe trecerea de pietoni pas inainte balanta bianca dragusan calculul sannicolau mare tena razboi civil hunedoara desire decese al treilea razboi mondial mihai morar gabriel comanescu corneliu vadim tudor ucraina clinica asistenti medicali busa mate