Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Avancronica Gaz Metan Medias - ASA Tg. Mures

publicat 2016-07-23 10:00:36 (OnlineSport)
Avancronica Gaz Metan Medias - ASA Tg. Mures Gaz Metan Medias si ASA Tg. Mures se intelnesc sambata de la ora 18:30 in etapa 1 a Ligii 1. ...continuare.

Un primar PSD a facut infarct. Edilul a fost transportat de urgenta la spital

publicat 2016-07-21 23:00:01 (Antena3)
Un primar PSD a facut infarct. Edilul a fost transportat de urgenta la spital Primarul PSD al comunei Șieu din Bistrita, Olimpiu Iuga Napeu, a facut un atac de cord joi si a fost transportat de urgenta cu un elicopter SMURD la o clinica de specialitate din Târgu Mures, informeaza Bi... ...continuare.

Bataie pe cele mai tari meciuri de fotbal. Ce spune ProTV despre "piedicile" TVR

publicat 2016-07-21 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Bataie pe cele mai tari meciuri de fotbal. Ce spune ProTV despre piedicile TVR Costi Mocanu explica mecanismul licitatiilor UEFA si da o replica dura postului public ...continuare.

Romgaz nu stie ce va face la iarna cu livrarea gazelor catre populatie

publicat 2016-07-20 18:45:02 (Antena3)
Romgaz nu stie ce va face la iarna cu livrarea gazelor catre populatie  Directorul general al Societatii Nationale de Gaze Naturale (SNGN) Romgaz SA, Virgil Metea, a declarat miercuri, într-o conferinta de presa sustinuta la Sarmasel, judetul Mures, ca nu stie cum... ...continuare.

Grafica Stirile ProTV: care este semnificatia steagurilor arborate de salvamari

publicat 2016-07-20 15:45:14 (ProTV)
ProTV Constanta va prezinta intr-un filmulet care este semnificatia steagurilor arborate de salvamari. ...continuare.

Doua adolescente sataniste au ars o biserica veche de 150 de ani

publicat 2016-07-20 15:15:02 (Antena3)
Doua adolescente sataniste au ars o biserica veche de 150 de ani Clipe de groaza au trait locuitorii din Lunca Bradului, judetul Mures. Biserica din comuna, veche de 150 de ani, a fost incendiata si distrusa de un grup de satanisti. ...continuare.

Un grup de satanisti au ars o biserica veche de 150 de ani

publicat 2016-07-20 09:15:02 (Antena3)
Un grup de satanisti au ars o biserica veche de 150 de ani Clipe de groaza au trait locuitorii din Lunca Bradului, judetul Mures. Biserica din comuna, veche de 150 de ani, a fost incendiata si distrusa de un grup de satanisti. ...continuare.

Localnicii, speriati: "Sunt semne sataniste". Ce s-a intamplat la o biserica veche din Mures

publicat 2016-07-19 14:00:22 (Realitatea-TV)
Localnicii, speriati: Sunt semne sataniste. Ce s-a intamplat la o biserica veche din Mures Credinciosii care obisnuiau sa mearga la o biserica veche din Mures au avut parte de un soc in aceasta dimineata. Lacasul de cult fusese distrus. ...continuare.

Institutul de Statistica scoate la lumina saracia romanilor: s-au intors la televizoare alb-negru

publicat 2016-07-19 10:30:17 (Realitatea-TV)
Institutul de Statistica scoate la lumina saracia romanilor: s-au intors la televizoare alb-negru Mai ales la tara, tot mai multe televizoare color sunt inlocuite de stramoasele lor alb-negru din precambrianul tehnologiei TV. 26 de romani, dintr-o mie, vad stirile la acestea! Numarul masinilor de spalat non-automate folosite in gospodariile romanilor este si el in crestere, iar frigiderele raman un deziderat de neatins pentru aproape jumatate dintre romani. ...continuare.

Institutul de Statistica da verdictul: REGRESIE ȘI SARACIE. Dupa 25 de ani, romanii se intorc la televizoarele alb-negru

publicat 2016-07-19 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Institutul de Statistica da verdictul: REGRESIE ȘI SARACIE. Dupa 25 de ani, romanii se intorc la televizoarele alb-negru Mai ales la tara, tot mai multe televizoare color sunt inlocuite de stramoasele lor alb-negru din precambrianul tehnologiei TV. 26 romani, dintr-o mie, vad stirile la acestea! Numarul masinilor de spalat non-automate folosite in gospodariile romanilor este si el in crestere, iar frigiderele raman un deziderat de neatins pentru aproape jumatate dintre romani. Romania este tara cu cele mai multe latrine in fundul curtii, din UE. In plus, in 2015 a scazut substantial consumul de apa potabila,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »