Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

PLEACA MARUTA de la PRO TV? Ce spune prezentatorul

publicat 2014-04-15 23:00:31 (Realitatea-TV)
PLEACA MARUTA de la PRO TV? Ce spune prezentatorul Piata media vuieste! Conform ultimelor zvonuri aparute din seria "Vedetele pleaca, ProTV ramane", urmatoarea vedeta care pare ca se reorienteaza spre alte proiecte este nimeni altul decat Catalin Maruta. Desi situatia la trustul PRO nu este tocmai roz, Catalin s-a aratat surprins de aceste speculatii si ne-a marturisit ca postul la care isi desfasoara activitatea este un vis implinit la care nu are de gand sa renunte prea curand. "Niciodata nu mi-a trecut prin cap sa parasesc ProTV, a fost... ...continuare.

CME numeste un nou Director General, in locul lui Ronald Lauder

publicat 2014-04-15 19:15:03 (Bursa)
Grupul de televiziune Central European Media Enterprises (CME), proprietarul agentiei de presa ProTV, a anuntat astazi schimbarea Directorului General al companiei, desemnandu-l pe John Billock dupa demisia de luna trecuta a lui Ronald Lauder, potrivit Reuters. ...continuare.

CME, compania care detine Pto TV, are un nou presedinte

publicat 2014-04-15 19:00:26 (Income-Magazine)
Grupul de televiziune Central European Media Enterprises (CME), proprietarul ProTV, a anuntat marti ca l-a desemnat pe John Billock în postul de presedinte, acesta înlocuindu-l pe fondatorul companiei, miliardarul Ronald Lauder, care si-a anuntat demisia luna trecuta, transmite Reuters. ...continuare.

Bianca a vrut sa il sarute, dar el nu a stiut cum sa fuga! Se autoinvita la el acasa si nu stie ce sa faca sa-l recucereasca

publicat 2014-04-15 18:45:04 (CanCan)
Bianca a vrut sa il sarute, dar el nu a stiut cum sa fuga! Se autoinvita la el acasa si nu stie ce sa faca sa-l recucereasca Bianca Dragusanu si Victor Slav vor realiza un dans cat se poate de provocator sambata, de la 20:30 in timpul emisiunii "Minunea Dansului", difuzata de ProTv. Acestia vor dansa pentru mai multi copii care au nevoie de ajutor. ...continuare.

Ce se intampla cu Bianca Dragusanu si Victor Slav de Paste! Totul va fi transmis de Pro TV!

publicat 2014-04-15 13:15:03 (CanCan)
Ce se intampla cu Bianca Dragusanu si Victor Slav de Paste! Totul va fi transmis de Pro TV! Pe 19 aprilie, de la ora 20:30, "Minunea dansului" se implineste la ProTV. Mihai si Elwira Petre, gazdele show-ului, vor introduce in scena vedete una si una. ...continuare.

Lidl schimba locatia magazinului din Targu Mures

publicat 2014-04-14 12:30:46 (Income-Magazine)
Lidl a anuntat schimbarea locatiei magazinului din Târgu Mures de pe strada Livezeni nr.2, pe data de 17 aprilie, reteaua sa din România însumând în prezent 174 de magazine. Noua unitate se deschide în Târgu Mures, pe strada Livezeni nr. 6,  luând locul vechiului magazin Lidl din acelasi oras. ...continuare.

"Romanii au talent", spaima meciurilor de fotbal

publicat 2014-04-14 00:15:11 (Evenimentul-Zilei)
Romanii au talent, spaima meciurilor de fotbal Telespectatorii au preferat show-ul de la ProTV, indiferent ca a fost vorba de meciuri in campionatul national sau de partidele in deplasare ale Nationalei. Nici derbyul Steaua-Dinamo nu a facut exceptie. ...continuare.

Povestea cardiologului care "a infrant" boala Parkinson

publicat 2014-04-12 22:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Povestea cardiologului care a infrant boala Parkinson Medicul Dan Mircea Farcas, de la Clinica de Cardiologie din Targu Mures, se lupta, de 23 de ani incoace, cu maladia caruia nu i s-a gasit inca leac. Gratie vointei sale extraordinare, vindecatorul de inimi traieste aproape ca un om normal. ...continuare.

Inselaciuni de peste 35.000 de lei prin metoda "accidentul", in Targu Mures

publicat 2014-04-11 15:45:30 (Ziarul-Atac)
Inselaciuni de peste 35.000 de lei prin metoda accidentul, in Targu Mures Adjunctul sefului Inspectoratului de Politie al Judetului Mures, comisar sef Alexandru Campean, a anuntat vineri, intr-o conferinta de presa, ca in ultimele doua luni, noua persoane din Targu Mures au fost inselate cu peste 35.000 de lei prin metoda "accidentul"."In ultima perioada, mai exact in ultimele 2 luni, ne-am confruntat cu o serie de fapte de inselaciune prin metoda pe care noi am numit-o Accidentul. Prejudiciile sunt insemnate (...) La un moment dat, la una din fapte s-a virat suma... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

ipoteza soc hamude cristina ciobanasu infrangere dambovita mures noni ene patiserii ebihoreanul primaria municipiului bucuresti tratament nicolaie camine judecatoria ploiesti romnia edy spedition oltean ioan bala turcasiu padurea caras severin barou glasul elve persoane disparute drift mihai onila concurs de angajare style udrea austria viena satu mare captura de tigari miss universe varicela aradeanul judet negru voda calarasi mehedinti liviu dragnea castigatoarea eurovision decedat steau francesca lucarelli lounge crime valahia iuliana marius manole