Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Apple Pay, hartile Nokia pentru Android si imprimanta 3D ... "pentru toti"

publicat 2014-10-25 11:45:45 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Apple Pay, hartile Nokia pentru Android si imprimanta 3D ... "pentru toti" Apple Pay, serviciul de plati al celor de la Apple a devenit functional incepand cu aceasta saptamana. Cativa jurnalisti l-au testat. ...continuare.

ACCIDENT GRAV in Mures! Doua persoane sunt ranite

publicat 2014-10-24 22:00:30 (Libertatea)
ACCIDENT GRAV in Mures! Doua persoane sunt ranite Un accident grav s-a produs vineri seara, in judetul Mures, in urma caruia doua persoane au fost ranite. Publicitate Traficul rutier este intrerupt pe DN15 Targu Mures - Iernut, intre localitatile Recea si Sanpaul, din cauza unui accident in care au fost implicate doua autoturisme, informeaza centrul Infotrafic. Unul dintre acestea a patruns pe contrasens. Conform primelor informatii primite de la fata locului, doua persoane au fost ranite.     ...continuare.

Accident GRAV in Mures. Doua persoane au fost ranite

publicat 2014-10-24 21:30:47 (Realitatea-TV)
Accident GRAV in Mures. Doua persoane au fost ranite Traficul rutier este intrerupt pe DN15 Targu Mures - Iernut, intre localitatile Recea si Sanpaul, din cauza unui accident in care au fost implicate doua autoturisme, informeaza centrul Infotrafic. COMENTARII Tweet Unul dintre acestea a patruns pe contrasens. Conform primelor informatii primite de la fata locului, doua persoane au fost ranite. ...continuare.

STIRI EXTERNE PE SCURT. Noi imagini din momentul atacului de la Parlamentul din Ottawa

publicat 2014-10-24 08:45:41 (ProTV)
STIRI EXTERNE PE SCURT. Noi imagini din momentul atacului de la Parlamentul din Ottawa Autorul atacului armat de la Parlamentul canadian avea legaturi cu militantii islamisti din tara si voia sa mearga in Siria. Apar noi detalii in acest caz, dar si imagini noi. Amanunte, in Stirile externe pe scurt. ...continuare.

Ponta: Inca nu am castigat alegerile. PSD se concentreaza pe campania prezidentiala

publicat 2014-10-23 14:30:05 (Antena3)
Premierul Victor Ponta a declarat, de la Targu Mures, unde a inspectat lucrarile la autostrada, ca spera ca lucrarile de infrastructura sa evolueze bine si sa ajuge evolutia regiunii Mures. Intrebat... ...continuare.

Premiera: Embolizare prostatica, realizata pentru prima data intr-un spital public din Romania, in Mures

publicat 2014-10-22 19:00:34 (Mediafax)
Premiera: Embolizare prostatica, realizata pentru prima data intr-un spital public din Romania, in Mures Medicii Compartimentului de Radiologie Interventionala a Spitalului Clinic Judetean de Urgenta (SCJU) Targu Mures au realizat in premiera, intr-un spital public din Romania, o embolizare prostatica - o tehnica noua, care s-a facut prima data in lume in urma cu trei ani. ...continuare.

Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei "vrajitoare"

publicat 2014-10-21 20:00:28 (Libertatea)
Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei vrajitoare O pretinsa "vrajitoare" din Pitesti a fost retinuta de politisti, luni, dupa ce santajat o femeie, care i-a cerut sa-i faca farmece ca sa o "dezlege de sot" si sa o "uneasca" cu amantul. Foto: Arhiva Publicitate Desi ar fi avut la indemana calea divortului, femeia a preferat o solutie magica pentru a-si uni destinele cu noul ei iubit. Ea a mers la o pretinsa "vrajitoare" si i-a dus fotografii cu barbatul, pentru a se asigura ca "farmecele" sunt suficient de puternice, relateaza Stirile ProTV.... ...continuare.

Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD

publicat 2014-10-21 14:30:48 (ProTV)
Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD Surse politice au declarat pentru Stirile Pro TV ca unii membri importanti ai PSD-ului ii cer lui Victor Ponta sa-i excluda pe Viorel Hrebenciuc si Dan Sova din partid, din cauza scandalului in care sunt implicati acestia. ...continuare.

S-a aflat! SALARIUL FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1!

publicat 2014-10-21 11:45:23 (Evenimentul-Zilei)
S-a aflat! SALARIUL FABULOS pe care Victor Slav il castiga la Antena 1! Victor Slav a plecat de la ProTV in vara acestui an, iar acum este co-prezenator la o emisiune de la Antena 1. Inainte impacheta un salariu de 3000 de euro, insa la noul job are mult mai mult. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

pro tv chisinau astrograma placinta cu branza argus cristi tanase vinuri interceptari jocuri de putere radu dragomir biserici trafic de droguri portile de fier marius baldovin olaru mircea nunta la tigani agenti de paza paie posturi scoase la concurs injunghiat doamna budoar decebal hrusca companii energetice viceprimarul bagdasar james game on viaceslav prostituate de lux kafka theodor palat siberia infricosatoare soferita ana mocanu super bingo vremea in romania romanian international bank miroslava farmacista nelu iordache referat nardo cardiovasculare ioan mircea pascu contrabandist elevul dorin florea