Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Zodiac chinezesc: Cum sunt copiii nascuti in Anul Bivolului

publicat 2017-02-24 09:30:24 (Romania-TV)
Zodiac chinezesc: Cum sunt copiii nascuti in Anul Bivolului Daca ai un copil nascut intre 26 ianuarie 2009 si 13 februarie 2010, citeste in continuare. ...continuare.

Scandal pe protocoalele DNA-SRI. Țutuianu: Protocoalele nu implica doar SRI, pana la urma SRI este un prestator de servicii

publicat 2017-02-23 17:00:02 (Antena3)
Scandal pe protocoalele DNA-SRI. Țutuianu: Protocoalele nu implica doar SRI, pana la urma SRI este un prestator de servicii In plin scandal despre un protocol intre DNA si SRI, procurorul general al Romaniei recunoaste existenta lui. Augustin Lazar a afirmat ca acesta a existat din 2009 si pana in... ...continuare.

"Aproape toate femeile din WNBA sunt lesbiene". O fosta baschetbalista face dezvaluiri socante: "Era o stare de depresie A fost toxic pentru mine"

publicat 2017-02-23 10:30:01 (Antena-1)
Aproape toate femeile din WNBA sunt lesbiene. O fosta baschetbalista face dezvaluiri socante: Era o stare de depresie A fost toxic pentru mine Candice Wiggins, sora baschetbalistului Alan Wiggins, care a evoluat la Steaua Bucuresti in 2009, a declarat ca 98 la suta dintre jucatoarele din campionatul profesionist feminin nord-american, WNBA, sunt lesbiene si a avut de suferit pentru ca ea este heterosexuala. ...continuare.

Laura Codruta Kovesi a semnat un protocol cu SRI, INCALCAND GRAV LEGEA

publicat 2017-02-23 07:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Laura Codruta Kovesi a semnat un protocol cu SRI, INCALCAND GRAV LEGEA Evenimentul zilei a dat peste cap planurile sefei DNA, Laura Codruta Kovesi, care incerca sa ascunda sub covor protocoalele incheiate intre SRI si DNA. Astfel, Evz a prezentat rapunsurile date de CSM si de Presedintia Romaniei, care sutineau ca CSAT nu a avizat niodata incheierea unui astfel de document, protocol, intre SRI si DNA. Pe de alta parte, DNA spunea intr-un comunicat ca nu a incheiat nicodata un astfel de act de colaborare. Totusi, in decembrie 2013, Kovesi declara intru-un... ...continuare.

Hotel Lido se redeschide dupa sapte ani. Noii patroni vor sa-l afilize la lantul hotelier al lui Donald Trump

publicat 2017-02-21 10:15:09 (Romania-TV)
Hotel Lido se redeschide dupa sapte ani. Noii patroni vor sa-l afilize la lantul hotelier al lui Donald Trump Hotelul Lido a fost preluat si redeschis de afaceristul Mohammad Murad, care mai controleaza lantul de hoteluri Phoenicia din Bucuresti si hotelurile Amfiteatru, Panoramic, Belvedere (Neptun-Olimp), Majestic (Mamaia, Olimp si Jupiter), Perla (Mamaia) si Forum (Costinesti). ...continuare.

Tavalugul preturilor a inceput sa se rostogoleasca

publicat 2017-02-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Tavalugul preturilor a inceput sa se rostogoleasca Anul 2017 incepe cu scumpiri pe toate planurile. Primul semnal l-a dat guvernatorul Bancii Nationale, Mugur Isarescu, care a declarat ca bugetul Romaniei este ambitios pe partea de venituri si optimist pe partea de cheltuieli. Apoi au inceput sa apara stirile din toate domeniile economice care anuntau scumpiri la carne, paine, legume, fructe, dar si in sfera serviciilor, constructiilor etc. Iar vestile rele nu s-au oprit aici, au venit cele "grele": scumpirea gazelor, a combustibililor si... ...continuare.

Trump, un nou atac la adresa presei: "Nu vom lasa stirile false sa ne spuna ce sa facem" - VIDEO

publicat 2017-02-19 12:45:02 (Antena3)
Trump, un nou atac la adresa presei: Nu vom lasa stirile false sa ne spuna ce sa facem - VIDEO Presedintele american Donald Trump a lansat sambata inca un atac vehement la adresa presei, la un "miting de campanie pentru America", organizat in statul Florida.  El a spus... ...continuare.

Angela Merkel vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice

publicat 2017-02-19 00:15:02 (Bursa)
Angela Merkel vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice Cancelarul german Angela Merkel a afirmat sambata ca vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice si despre ''stirile false'', dar ca este indoielnic ca problema referitoare la ''stirile false'' va putea fi abordata cu succes inainte de alegerile care vor avea loc anul acesta in tari din Europa, informeaza agentia Reuters. "Stiu ca Rusia transmite foarte deschis ca ea considera razboiul hibrid drept o forma de aparare'', a declarat cancelarul... ...continuare.

HOROSCOP 19 februarie. Ultima zi din saptamana aduce CONFUZIE si decizii proaste

publicat 2017-02-18 19:30:08 (Romania-TV)
HOROSCOP 19 februarie. Ultima zi din saptamana aduce CONFUZIE si decizii proaste HOROSCOP 19 februarie. Cuadratura planetei Neptun cu Luna favorizeaza romantismul si sensibilitatea, dar aduce confuzie si diminueaza simtul practic. Este recomandat sa va ocupati mai mult de problemele sufletesti decat de cele materiale. Incercati sa amanati deciziile importante! ...continuare.

Zodiac chinezesc: Cum sunt copiii nascuti in Anul Sobolanului

publicat 2017-02-17 13:00:06 (Romania-TV)
Zodiac chinezesc: Cum sunt copiii nascuti in Anul Sobolanului Daca ai un copil nascut intre 7 februarie 2008 si 25 ianuarie 2009, citeste mai jos care sunt caracteristicile copiilor nascuti in Anul Sobolanului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »