Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urm. »

LOTO, LOTO 6 DIN 49. Anuntul facut de Loteria Romana pentru data de 14 decembrie 2017

publicat 2017-12-14 10:45:08 (Realitatea-TV)
LOTO, LOTO 6 DIN 49. Anuntul facut de Loteria Romana pentru data de 14 decembrie 2017 LOTO, LOTO 6 DIN 49. Dat fiind faptul ca zilele de 14, 15 si 16 decembrie sunt zile de doliu national, tragerile loto de joi, 14 decembrie NU vor fi difuzate, ca de obicei, pe TVR1, in cadrul emisiunii "Lozul cel Mare". ...continuare.

ACEA: Piata auto din Romania a scazut cu 3,5% in noiembrie; Europa a raportat un avans de 5,8%

publicat 2017-12-14 10:45:02 (Capital)
Inmatricularile de autoturisme noi in Europa (UE plus EFTA) au crescut cu 5,8% in noiembrie, dupa un avans de 5,9% in octombrie - cel mai ridicat nivel din 2009 - a anuntat joi Asociatia Constructorilor Europeni de Automobile /ACEA/. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-12-14 10:00:07 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Horoscop, joi, 14 decembrie 2017. Scorpionii vor sa culeaga roadele unor eforturi depuse recent, dar e prea devreme

publicat 2017-12-14 01:15:05 (Libertatea)
Horoscop 14 decembrie 2017. Scorpionii vor sa culeaga roadele unor eforturi depuse recent, dar e prea devreme Horoscop 14 decembrie 2017 – Berbec Vrei ceva si nu conteaza cine se opune sau drepturile cui va trebui sa le incalci, ca sa obtii acel ceva. Sa nu te surprinda daca si altii vor face la fel, […] Post-ul Horoscop, joi, 14 decembrie 2017. Scorpionii vor sa culeaga roadele unor eforturi depuse recent, dar e prea devreme apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Zentiva si Conted - pe podiumul aprecierilor bursei

publicat 2017-12-14 00:15:02 (Bursa)
In contextul in care doar patru actiuni de la Bursa de Valori Bucuresti (BVB) au avut cresteri in ultima saptamana (intervalul 5 decembrie - 12 decembrie), actiunile societatilor Zentiva (SCD) si Conted (CNTE), care au urcat cu 4,47% si 3,34%, ocupa locul al doilea, respectiv al treilea in clasamentul celor mai rentabile titluri de la bursa. ...continuare.

Horoscop, 14 decembrie. O zodie are sanse mari sa isi gaseasca un nou loc de munca

publicat 2017-12-13 23:45:02 (Antena3)
Horoscop, 14 decembrie. Conjunctia Luna-Jupiter reprezinta un moment favorabil pentru demararea unui proiect nou sau pentru o schimbare in stilul de viata. Se pot initia actiuni importante, mai ales de scurta durata. La... ...continuare.

Fenomen astronomic spectaculos! Cea mai frumoasa PLOAIE de meteori din 2017, in aceasta noapte

publicat 2017-12-13 22:45:09 (Realitatea-TV)
Fenomen astronomic spectaculos! Cea mai frumoasa PLOAIE de meteori din 2017, in aceasta noapte Curentul de meteori Geminide are loc in aceasta perioada, insa va putea fi observat cel mai bine in noaptea dintre 13 si 14 decembrie, dar si in cea dintre 14 si 15 decembrie, atunci cand atinge punctul maxim de vizibilitate. ...continuare.

VIDEO | Geminidele, ploaia de meteori din noaptea de 13 decembrie

publicat 2017-12-13 21:45:07 (Libertatea)
Geminidele, ploaia de stele cazatoare, va atinge intensitatea maxima in acest an in noaptea de 13 decembrie. Astronomii spun ca stelele cazatoare vor putea fi observate incepand de la lasarea serii, insa cel mai bun moment este in preajma orei 02:00 noaptea, cand numarul lor va fi cel mai mare. Romania se afla intr-o pozitie excelenta pentru […] Post-ul VIDEO | Geminidele, ploaia de meteori din noaptea de 13 decembrie apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Fenomen astronomic spectaculos in perioada 13-15 decembrie. Ce va aparea pe cer

publicat 2017-12-13 21:30:02 (Antena3)
Curentul de meteori Geminide are loc în aceasta perioada, însa va putea fi observat cel mai bine în noaptea dintre 13 si 14 decembrie, dar si cea dintre 14 spre 15 decembrie, atunci când... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 98 99 Pag. urmatoare »