Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urm. »

Cristina Tarcea explica protocolul SRI-ICCJ. Se reglementa autorizarea interceptarilor pe siguranta nationala

publicat 2018-04-23 07:30:26 (Romania-TV)
Cristina Tarcea explica protocolul SRI-ICCJ. Se reglementa autorizarea interceptarilor pe siguranta nationala Presedintele instantei supreme sustine ca protocolul a fost incheiat in anul 2009, valabilitatea lui fiind incheiata in 2009. Cristina Tarcea a precizat ca, cel mai probabil, actul a fost incheiat dupa o decizie a CEDO din anul 2007, privind incalcarea dreptului la viata privata dupa realizarea unor interceptari pe siguranta nationala dispus de procurori.  "Decizia CEDO a fost pronuntata in 2007, dupa decizia CEDO care e obligatorie in dreptul intern, ar fi fost normala si necesarea... ...continuare.

Emil Boc, primit ca Viorica Dancila in 2009 la Simfonia Lalelelor

publicat 2018-04-22 21:15:02 (Antena3)
Emil Boc, primit ca Viorica Dancila in 2009 la Simfonia Lalelelor Razvan Dumitrescu a prezentat in emisiunea Subiectiv o paralela de cum a fost primita Viorica Dancila recent la Simfonia Lalelelor, dar si Emil Boc, in 2009. Atat in acest caz, cat si in celalalt, au... ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-20 19:45:12 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-20 16:45:17 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-20 13:30:13 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2018-04-20 10:15:16 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

O replica si un viitor. Andru Nenciu scrie despre castigatorul care n-a stiut sa se bucure: "Da, Razvan, i-ai ciuruit. Dar nu oricine poate deveni golan ca Base"

publicat 2018-04-19 23:00:13 (Mediafax)
O replica si un viitor. Andru Nenciu scrie despre castigatorul care n-a stiut sa se bucure: Da, Razvan, i-ai ciuruit. Dar nu oricine poate deveni golan ca Base Ai punctat bine, dar ei nu se simt ciuruiti, simt doar ca-s nerespectati. Ai accentuat ideea, in mijlocul discursului triumfal, semn ca declaratia lui Basescu, din decembrie 2009, de la victoria impotriva lui Geoana, te-a uns pe suflet. ...continuare.

Exotica Marie pare de 17 ani, dar... s-a nascut cand ziua de 1 Decembrie a fost declarata oficial sarbatoarea nationala a Romaniei

publicat 2018-04-19 22:45:02 (Antena-1)
Exotica Marie pare de 17 ani, dar... s-a nascut cand ziua de 1 Decembrie a fost declarata oficial sarbatoarea nationala a Romaniei Exotica Marie pare de 17 ani, dar... s-a nascut cand ziua de 1 Decembrie a fost declarata oficial sarbatoarea nationala a Romaniei ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro