Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

O ciorba de fasole facuta de Ioan Grosan | Istoriile lui Alex. Stefanescu

publicat 2016-10-01 09:00:06 (Evenimentul-Zilei)
O ciorba de fasole facuta de Ioan Grosan | Istoriile lui Alex. Stefanescu Acum cativa ani, la Vila Scriitorilor din Neptun, Ioan Grosan ne-a invitat, pe mine si pe alti cunoscuti ai lui, pentru a doua zi, la o ciorba de fasole. ...continuare.

Un preot roman ataca postul de televiziune DIGI 24 in urma unui articol despre Laura Codruta Kovesi

publicat 2016-09-30 21:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Un preot roman ataca postul de televiziune DIGI 24 in urma unui articol despre Laura Codruta Kovesi Un preot roman din Statele Unite ale amercii a analizat una dintre stirile prezentate si promovate pe facebook de postul de televiziune Digi 24. Parintele acuza ca televiziunea de stiri ar incerca sa "dreaga" povestea cu plagiatul procurorului sef al DNA, Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Mihai Gainusa revine la TV. Ce emisiune va prezenta si unde

publicat 2016-09-30 19:45:20 (Romania-TV)
Mihai Gainusa revine la TV. Ce emisiune va prezenta si unde Mihai Gainusa revine la TV intr-un late night show produs si difuzat de TVR 1, incepand cu data de 17 octombrie 2016. Mihai Gainusa va aduce "Stirile de maine", intr-o emisiune ce va fi difuzata de luni pana vineri, de la 22.30, la televiziunea publica. ...continuare.

Lovitura! O televiziune din Romania isi suspenda emisia, incepand de duminica

publicat 2016-09-30 14:00:15 (Realitatea-TV)
Lovitura! O televiziune din Romania isi suspenda emisia, incepand de duminica Televiziunea Neptun TV isi suspenda emisia din data de 2 octombrie. Responsabilii statiei au facut anuntul intr-un comunicat de presa, pe care il redam mai jos: ...continuare.

PSD, refuzat categoric de Catalina Ponor: "Politica este o meserie murdara"

publicat 2016-09-30 13:15:05 (Evenimentul-Zilei)
PSD, refuzat categoric de Catalina Ponor: Politica este o meserie murdara Catalina Ponor, tripla campioana olimpica la Atena, in 2004, a refuzat sa candideze pentru PSD Constanta la algerile parlamentare din 11 decembrie. ...continuare.

O televiziune din Romania se inchide

publicat 2016-09-30 13:00:01 (Antena3)
O televiziune din Romania se inchide Televiziunea locala Neptun TV, detinuta de Soti Cable Neptun SRL, care a intrat anul acesta în insolventa, a anuntat ca îsi va suspenda emisia de saptamâna viitoare. Licenta... ...continuare.

O televiziune din Romania anunta ca isi va suspenda emisia

publicat 2016-09-30 12:30:02 (Antena3)
O televiziune din Romania anunta ca isi va suspenda emisia Televiziunea locala Neptun TV, detinuta de Soti Cable Neptun SRL, care a intrat anul acesta în insolventa, a anuntat ca îsi va suspenda emisia de saptamâna viitoare. Motivul? Licenta... ...continuare.

E la moda sa te dezici de Traian Basescu. EU NU MA DEZIC DE TRAIAN BASESCU!

publicat 2016-09-30 06:15:09 (Evenimentul-Zilei)
E la moda sa te dezici de Traian Basescu. EU NU MA DEZIC DE TRAIAN BASESCU! Joi, 29 septembrie 2016, recapitulam pe Evz.ro relatia mea postdecembrista cu fostul presedinte: "Pina in toamna lui 2009, fusesem un adversar consecvent al lui sau. In toamna lui 2009, mi-am dat seama ca impotriva lui Traian Basescu se formase cea mai puternica Coalitie politico-mediatica din Istoria Romaniei. Coalitiei politice, PSD-PNL, i se adauga Coalitia mediatica Sorin Ovidiu Vantu-Dan Voiculescu-Dinu Patriciu. Pentru ca prezenta mea la Trustul lui Dan Voiculescu risca sa fie folosita... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »