Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Horoscop 4 decembrie 2016. Cumpene pentru unele zodii

publicat 2016-12-03 19:30:14 (Romania-TV)
Horoscop 4 decembrie 2016. Cumpene pentru unele zodii Horoscop 4 decembrie 2016. Sagetatorii au de trecut de furcile caudiene numite 'prieteni'. Apar tot felul de bagaciosi in vietile lor. Citeste mai jos previziunile complete. ...continuare.

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

Horoscop sexual decembrie 2016: surprize pentru toate zodiile

publicat 2016-12-03 15:00:09 (Romania-TV)
Horoscop sexual decembrie 2016: surprize pentru toate zodiile Horoscop sexual decembrie 2016 - Zodia Pesti este tentata de amor cu o iubire mai veche si isi pune actuala relatie in pericol. Vezi previziunile amoroase zodie cu zodie. ...continuare.

Horoscop URANIA DECEMBRIE 2016: Iata surprizele astrologice pentru nativii Taur

publicat 2016-12-03 13:45:08 (Romania-TV)
Horoscop URANIA DECEMBRIE 2016: Iata surprizele astrologice pentru nativii Taur Daca esti sub semnul nativului Taur, atunci citeste cu mare atentie predictiile astrelor pentru luna decembrie a acestui an. ...continuare.

Previziuni electorale pentru 11 decembrie. Care va fi SCORUL partidelor

publicat 2016-12-03 13:00:08 (Realitatea-TV)
Previziuni electorale pentru 11 decembrie. Care va fi SCORUL partidelor Sondajul Avangrde, aparut cu o saptamana inainte de alegeri, arata Partidul Social Democrat in topul preferintelor electorale, cu 43%. Invitatii lui Octavian Hoandra la emisiunea "Realitatea Romaneasca" au dezbatut acest posibil scenariu si au adus in prim plan mai multe previziuni pentru data de 11 decembrie. ...continuare.

Horoscop financiar decembrie 2016. Luna decembrie, extrem de tensionata, dar unele zodii sunt favorizate

publicat 2016-12-03 11:45:02 (Antena3)
Horoscop financiar decembrie 2016. Luna decembrie, extrem de tensionata, dar unele zodii sunt favorizate Consultantul în astrologie Dezideriu a vorbit, în editia de sâmbata a emisiunii Income, realizata de Adrian Maniutiu, la Antena 3, despre ce se întâmpla în luna decembrie, la ni... ...continuare.

Un nou sfarsit al lumii e anuntat pentru decembrie: ce aduce Apocalipsa acum

publicat 2016-12-03 03:00:05 (Click)
Un nou sfarsit al lumii e anuntat pentru decembrie: ce aduce Apocalipsa acum Categorie: adevarul.ro mobileImagine: Feed url: http://adevarul.ro/tech/stiinta/un-nou-sfarsit-lumii-e-anuntat-decembrie-aduce-apocalipsa-acum-1_58418a615ab6550cb80dd964/index.html YahoorssAbonamentePublicitate Stiri Ciudateacum La ce a recurs femeia care s-a nascut fara vagin pentru a putea face sex Romanestiacum Și-a pus viata in pericol! A filmat un videoclip alaturi de doi lupi Autoacum 241 de permise de conducere retinute in minivacanta de 1 Decembrie In lumeacum Cum arata Coreea de... ...continuare.

Ce s-a intamplat intre Razvan Simion si Lidia Buble, imediat dupa ce s-a aflat ca el a petrecut ziua de 1 Decembrie cu fosta sotie! La asta nu se astepta nimeni

publicat 2016-12-03 03:00:05 (Click)
Ce s-a intamplat intre Razvan Simion si Lidia Buble, imediat dupa ce s-a aflat ca el a petrecut ziua de 1 Decembrie cu fosta sotie! La asta nu se astepta nimeni Razvan Simion aparea intr-un clip postat pe Facebook de fosta lui sotie. Diana ex-Simion pusese pe site-ul de socializare un filmulet in care se vedea clar ca ea si fostul ei sot au petrecut impreuna de 1 Decembrie. ...continuare.

Floarea Sf. Varvara, traditiile minerilor. "Sf. Varvara ii plac petrecerile, glumele si cantecul". In Zilele Bubatului femeile impart miere. Taurii au noroc, Leii trebuie sa fie mai diplomati | Horoscopul lui Dom' Profesor

publicat 2016-12-03 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Floarea Sf. Varvara, traditiile minerilor. Sf. Varvara ii plac petrecerile, glumele si cantecul. In Zilele Bubatului femeile impart miere. Taurii au noroc, Leii trebuie sa fie mai diplomati | Horoscopul lui Dom' Profesor Pe 3 decembrie s-au nascut Jean-Luc Godard, Ozzie Osbourne, Joseph Conrad, Nicola Amati, Andy Williams, Oscar Han, Liviu Dandara, Nicolas Mateesco-Matte, Catalin Botezatu. Pe 4 decembrie s-au nascut Francisco Franco, Vasili Kandinsky, Deanna Durbin, Horst Buchholz, Nicolae Cartojan, Octav Desilla. ...continuare.

Previziuni karmice 5-11 decembrie 2016. Venus intra in Sagetator, cum esti afectat

publicat 2016-12-02 18:00:11 (Romania-TV)
Previziuni karmice 5-11 decembrie 2016. Venus intra in Sagetator, cum esti afectat Previziuni karmice 5-11 decembrie 2016. Venus intra in zodia Sagetator pe 7 decembrie, la ora 16 si 52 de minute. Mai multe zodii vor fi afectate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »