Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Declin major pentru actiunile Gazprom la bursa de la New York. Cel mai scazut nivel din 2009

publicat 2014-10-23 17:45:47 (Ziarul-Financiar)
Declin major pentru actiunile Gazprom la bursa de la New York. Cel mai scazut nivel din 2009 Actiunile Gazprom au coborat joi, la bursa din New York, la cel mai redus nivel dupa martie 2009, dupa ce grupul rus nu a reusit sa rezolve disputa cu Ucraina referitoare la datoriile acesteia pentru gaze, transmite Bloomberg. Certificatele americane de depozit ale Gazprom, cea mai mare companie din Rusia, au scazut cu 2,6%, la 6,44 dolari pe unitate, la New York, iar declinul din acest an a atins 26%.La bursa din Moscova, actiunile Gazprom sunt in declin cu 0,4%, la 133,5 ruble pe unitate.... ...continuare.

Probleme MARI pentru gigantul rus Gazprom

publicat 2014-10-23 17:30:03 (Antena3)
Probleme MARI pentru gigantul rus Gazprom Actiunile Gazprom au coborat joi, la bursa din New York, la cel mai redus nivel dupa martie 2009, dupa ce grupul rus nu a reusit sa rezolve disputa cu Ucraina referitoare la datoriile acesteia pentru gaze,... ...continuare.

Gheorghe Zamfir va sustine un concert extraordinar de Craciun

publicat 2014-10-23 17:00:49 (Puterea)
Gheorghe Zamfir va sustine un concert extraordinar de Craciun La data de 18 decembrie, inegalabilul Gheorghe Zamfir va sustine un concert extraordinar de Craciun, alaturi de unii dintre cei mai buni artisti romani, pe scena Sala Palatului.Mari vedete ale scenei romanesti isi dau intalnire la 18 decembrie la Sala Palatului din Bucuresti pentru un spectacol extraordinar de Craciun, ce se anunta a fi evenimentul lunii decembrie. Alaturi de gazda acestei seri de gala, marele maestru al muzicii Gheorghe Zamfir, vor fi artisti de geniu ai scenei romanesti.... ...continuare.

Victor Ponta: Dupa 21 decembrie, Traian Basescu va deveni subordonatul doamnei Udrea

publicat 2014-10-23 16:00:42 (Romania-TV)
Victor Ponta: Dupa 21 decembrie, Traian Basescu va deveni subordonatul doamnei Udrea ALEGERI PREZIDENTIALE 2014. Premierul Victor Ponta, candidatul Aliantei PSD-UNPR-PC la presedintie, a declarat joi, la Medias, ca se bucura ca presedintele Traian Basescu a declarat ca nu intentioneaza sa mai ramana la Cotroceni dupa 21 decembrie, data dupa care Basescu va deveni "subordonat doamnei Elena Udrea". ...continuare.

Pomeni electorale. De la 1 decembrie cresc alocatiile pentru copiii si mamele din centrele speciale

publicat 2014-10-23 16:00:23 (Gandul)
Pomeni electorale. De la 1 decembrie cresc alocatiile pentru copiii si mamele din centrele speciale Copiii din centrele speciale si mamele protejate in centrele maternale vor primi de la 1 decembrie alocatii mai mari pentru hrana si imbracaminte, potrivit unei hotarari de adoptate de Executiv si publicate marti in Monitorul Oficial. ...continuare.

"Industria va plati mai putine certificate verzi de la 1 decembrie"

publicat 2014-10-23 14:45:05 (Capital)
Industria va plati mai putine certificate verzi de la 1 decembrie Masura prin care marii consumatori de energie vor fi exceptati de la plata unei parti a certificatelor verzi va fi aplicata de la 1 decembrie, potrivit ministrului Economiei, Constantin Nita. ...continuare.

Basescu: A doua zi dupa ce imi termin mandatul, voi deveni membru PMP, vom face un partid nou

publicat 2014-10-23 10:45:42 (Ziarul-Financiar)
Basescu: A doua zi dupa ce imi termin mandatul, voi deveni membru PMP, vom face un partid nou Citeste si: Basescu: Mandatul meu se termina pe 21 decembrie, ora 24.00, nu pot sa raman nicio ora dupa Udrea: Basescu se inscrie in PMP pe 22 decembrie Basescu respinge o lege care mentine criteriul demografic pentru infiintarea farmaciilor Presedintele Traian Basescu a declarat, joi, inaintea plecarii la Consiliul European, ca a doua zi dupa terminarea mandatului va deveni membru al Partidului Miscarea Populara si ca intentia sa este de a construi un partid nou, pentru ca in 2016, romanii... ...continuare.

Basescu: Mandatul meu se termina pe 21 decembrie, ora 24.00, nu pot sa raman nicio ora dupa

publicat 2014-10-23 10:45:36 (Mediafax)
Basescu: Mandatul meu se termina pe 21 decembrie, ora 24.00, nu pot sa raman nicio ora dupa Presedintele Traian Basescu a declarat, joi, inaintea plecarii la Consiliul European, ca mandatul sau se termina pe 21 decembrie, ora 24,00 si nu poate, constitutional, sa ramana in functie "nici macar o ora", nedorindu-si o asemenea situatie, asa cum s-a sustinut public in ultima perioada. ...continuare.

Basescu: Mandatul meu se termina pe 21 decembrie, ora 24.00, nu pot sa raman nicio ora dupa

publicat 2014-10-23 10:30:45 (Ziarul-Financiar)
Basescu: Mandatul meu se termina pe 21 decembrie, ora 24.00, nu pot sa raman nicio ora dupa Citeste si: Basescu respinge o lege care mentine criteriul demografic pentru infiintarea farmaciilor Traian Basescu a discutat cu Vladimir Putin despre principalele aspecte ale relatiei bilaterale Raportul medical oficial privind starea de sanatate a lui Traian Basescu Presedintele Traian Basescu a declarat, joi, inaintea plecarii la Consiliul European, ca mandatul sau se termina pe 21 decembrie, ora 24,00 si nu poate, constitutional, sa ramana in functie "nici macar o ora", nedorindu-si o... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

te vreau langa mine vremea in luna septembrie pasari alimentatie nesanatoasa bejinariu programe oana e stiri antena 1 stila mariah carey cinci student tomnatic draghia vivre lana robotul infiintare mutu dovada vamesii braila erdin facebo alba iulia televiziu momente oltchim dambovita jurnalul meu haios timis mircea cosma articolul s galati bilic neidentificat cristina popescu psd braila tarom csm bucuresti ratb meg ryan suceava toate zodiile stirile kanal d spaima maramures filmulete regulamente marian stirile protv de la ora 19