Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Avea un chip de papusa, insa e complet shimbata dupa ce a slabit. Cum arata vedeta acum

publicat 2015-08-03 20:45:14 (Realitatea-TV)
Avea un chip de papusa, insa e complet shimbata dupa ce a slabit. Cum arata vedeta acum A fost considerata cea mai sexy femeie din lume in anii 2009 si 2010, iar trupul ei senzual si chipul de papusa ii lasau pe domni fara cuvinte. Mai nou insa, acum aceasta arata complet diferit. ...continuare.

IMAGINEA ZILEI - S-au distrat pe... Venus!

publicat 2015-08-03 19:30:23 (Libertatea)
Plaja Venus - Neptun a fost pe buzelele tuturor, zilele trecute, dupa ce trupe ca Holograf sau Vama... ...continuare.

Deficitul de candidati ii obliga pe producatorii de mobila sa inceapa sa ofere bonusuri pentru loialitate sau prime

publicat 2015-08-03 00:15:31 (Ziarul-Financiar)
Deficitul de candidati ii obliga pe producatorii de mobila sa inceapa sa ofere bonusuri pentru loialitate sau prime Peste 17.600 de angajati au disparut din organigramele fabricilor de mobila in anul 2009, primul an de criza care a lovit piata locala. Desi piata muncii a mai acoperit din "golul" lasat de recesiune si se indreapta pe o panta ascendenta, inca mai sunt de recuperat peste 13.600 de joburi din locurile de munca ce au fost desfiintate in anul 2009, potrivit datelor de la Ministerul de Finante. Astfel ca in prezent putin peste 62.200 de angajati mai lucreaza pentru companiile de profil.Misiunea... ...continuare.

GANDUL LUI CRISTOIU. Discursul prin care Ion Iliescu e responsabil de moartea a 1.100 de oameni nevinovati in decembrie 1989

publicat 2015-08-02 20:15:05 (Evenimentul-Zilei)
GANDUL LUI CRISTOIU. Discursul prin care Ion Iliescu e responsabil de moartea a 1.100 de oameni nevinovati in decembrie 1989 Discutind cu Dan Voinea, procurorul Dosarului zis si al Teroristilor, l-am intrebat daca Ion Iliescu i-a spus de unde a aflat despre Teroristi. Nu mai stiu ce mi-a raspuns Dan Voinea. ...continuare.

Klaus Iohannis intra in vacanta. Iata ce locatii a ales presedintele pentru cele doua saptamani de relaxare

publicat 2015-08-02 17:00:02 (Antena3)
Presedintele Klaus Iohannis isi va lua, de la inceputul saptamanii viitoare, o vacanta de cel putin doua saptamani, pe care o va petrece la vila de protocol de la Neptun, dar si la Sibiu, au declarat,... ...continuare.

Presedintele Klaus Iohannis isi va petrece vacanta la Neptun si la Sibiu

publicat 2015-08-02 14:45:14 (Mediafax)
Presedintele Klaus Iohannis isi va petrece vacanta la Neptun si la Sibiu Presedintele Klaus Iohannis isi va lua, de la inceputul saptamanii viitoare, o vacanta de cel putin doua saptamani, pe care o va petrece la vila de protocol de la Neptun, dar si la Sibiu, au declarat, pentru MEDIAFAX, surse apropiate Adminsitratiei Prezidentiale. ...continuare.

Bianca Draguanu si Catalin Botezatu, din nou impreuna! S-au mangaiat in plina strada si...

publicat 2015-08-01 23:15:02 (CanCan)
Bianca Draguanu si Catalin Botezatu, din nou impreuna! S-au mangaiat in plina strada si... Catalin Botezatu si Bianca Dragusanu au trait o frumoasa poveste de dragoste in perioada 2009- 2010. De altfel, designerul a fost cel care a scos-o din anonimat. Desi au trecut cativa ani de atunci, cei doi pastreaza in continuare o relatie de prietenie. ...continuare.

4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL

publicat 2015-08-01 22:00:12 (Romania-TV)
4 LUCRURI pe care nu le stiai despre SEXUL ORAL Oamenii care si-au inceput viata sexuala inainte de scandalul in care a fost implicat Bill Clinton isi aduc aminte de zilele in care sexul oral era un subiect tabu. Acum, auzim si citim despre sexul oral pe net sau la stirile de noapte. ...continuare.

Naomi Campbell, sase luni de inchisoare cu suspendare

publicat 2015-08-01 17:30:02 (Antena3)
Modelul britanic Naomi Campbell a primit o pedeapsa de sase luni de inchisoare cu suspendare, dupa ce, in august 2009, a atacat un paparazzo care incerca sa o fotografieze impreuna cu fostul ei iubit,... ...continuare.

OMS anunta crearea unui vaccin contra Ebola, 100% eficient

publicat 2015-08-01 14:30:02 (Antena3)
Un vaccin contra virusului febrei hemoragice Ebola, care a provocat peste 11.000 de decese in Africa de vest din decembrie 2013, s-a dovedit a fi eficient 100% in timpul testelor realizate in Guineea, potrivit... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »