Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urm. »

MISTERUL de la baza fostelor TURNURI GEMENE din New York. Cercetatorilor nu le-a venit sa creada ce au descoperit | FOTO

publicat 2014-07-30 14:30:06 (Evenimentul-Zilei)
MISTERUL de la baza fostelor TURNURI GEMENE din New York. Cercetatorilor nu le-a venit sa creada ce au descoperit | FOTO Dupa tragedia de la 11 septembrie 2009, in cadrul lucrarilor de recostructiei de la World Trade Center, muncitorii au avut surpiza de a face o descoperire istorica. ...continuare.

Semnificatii istorice pentru ziua de 30 iulie

publicat 2014-07-30 01:30:20 (Mediafax)
Semnificatii istorice pentru ziua de 30 iulie In 1818, s-a nascut scriitoarea engleza Emily Bronte, care a murit la 19 decembrie 1848. ...continuare.

Ponta: BASESCU mai are 100 si ceva de zile, E SFARSITUL LUI, pe 22 decembrie recastigam libertatea

publicat 2014-07-29 20:15:39 (Realitatea-TV)
Ponta: BASESCU mai are 100 si ceva de zile, E SFARSITUL LUI, pe 22 decembrie recastigam libertatea Presedintele PSD, premierul Victor Ponta, a declarat, marti, la Consiliul National al partidului, ca pe 22 decembrie romanii isi vor castiga din nou libertatea, mentionand ca "peste 100 de zile va fi sfarsitul lui Traian Basescu". "Traian Basescu mai are o suta si ceva de zile, e sfarsitul lui, (...) vreau sa va garantez ca sunt acel candidat care vrea sa schimbe fundamental tot ce a fost rau in ultimii zece ani. Nu vreau sa fiu doar un nume pe un birou. (...) Cred ca pe 22 decembrie ne vom... ...continuare.

Sistemul de pensii private a crescut cu 18% in primul semestru

publicat 2014-07-28 15:30:03 (Capital)
Sistemul de pensii private a crescut cu 18% in primul semestru Valoarea activelor totale aflate in administrare la nivelul intregului sistem de pensii private, la data de 30 iunie 2014, a fost de 17,5 miliarde lei (+18,42% fata de 31 decembrie 2013). ...continuare.

Laminorul Braila reia productia

publicat 2014-07-28 11:30:06 (Capital)
Laminorul Braila reia productia Laminorul Braila va reincepe productia, in 4 august, dupa ce intreprinderea a intrat in conservare si nu a mai avut activitate din decembrie 2012 (cand era gestionata de Mechel), informeaza Invest Nikarom, actualul proprietar al companiei. ...continuare.

Laminorul Braila isi reia activitatea

publicat 2014-07-28 11:00:32 (Income-Magazine)
Laminorul Braila isi reia activitatea Laminorul Braila va reincepe productia în data de 4 august 2014, dupa o lunga perioada de conservare, cand nu a mai avut activitate incepand din decembrie 2012, când era gestionata de Mechel. ...continuare.

Laminorul Braila reia productia de saptamana viitoare

publicat 2014-07-28 10:30:03 (Bursa)
Laminorul Braila va reincepe produc and #539;ia din data de 4 august, dupa aproape doi ani de cand intreprinderea nu a mai avut activitate, respectiv decembrie 2012 cand era gestionata de Mechel, informeaza un comunicat remis redactiei. ...continuare.

Liberty Parade: Mii de turisti, asteptati in acest week-end in sudul litoralului

publicat 2014-07-26 19:15:53 (Realitatea-TV)
Liberty Parade: Mii de turisti, asteptati in acest week-end in sudul litoralului Mii de persoane sunt asteptate sa participe, in acest week-end, la cea de-a 14-a editie a Liberty Parade, care va avea loc, la fel ca in fiecare an, in sase statiuni din sudul litoralului, turistii urmand sa aiba parte de 14 ore de muzica electronica si dans continuu, potrivit Mediafax. Startul petrecerii a fost dat sambata, la ora 16.00, in statiunea Olimp, sute de tineri alaturandu-se Caravanei Liberty Parade, compusa din patru camioane descoperite in care DJ-ii mixeaza live. Caravana va... ...continuare.

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

Nicolae Banicioiu: "NOUA LISTA de MEDICAMENTE COMPENSATE, finalizata inainte de DECEMBRIE"

publicat 2014-07-26 00:30:26 (Realitatea-TV)
Nicolae Banicioiu: NOUA LISTA de MEDICAMENTE COMPENSATE, finalizata inainte de DECEMBRIE Ministrul Sanatatii, Nicolae Banicioiu, a dezvaluit, la , ca noua lista de medicamente compensate, neactualizata din 2007, va fi finalizata inainte de luna decembrie. "Noua lista de medicamente va fi finalizata inainte de decembrie", a anuntat ministrul Sanatatii, la . Ministrul Nicolae Banicioiu a comentat si prezenta pe lista medicamentelor compensate a gingko bilobei, eroare care costa statul roman foarte multi bani, anual. "Gingko-biloba costa zeci de milioane de lei pe an, mai mult decat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 36 37 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

dublin anmdm branza institut carburant piata imobiliara simona man monica columbeanu dividende stei fondatoarea emisiunea buza liga1 airline trageri la sorti anus awards national tv primul ministru joi seara andreea szabolcs naomy cascada de hyundai romtelecom julian alternativa la pensiile alternative xbox badea ecologie sofer b spider prahova mehedinti caterinca iancu simion constanta baraj corneliu vadim transporturilor bihor salaj ilfov arad vrancea apele ciudatenii sinucidere