Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Instant Articles va aduce stirile direct pe Facebook (Internet)

publicat 2015-05-05 08:45:15 (Go4IT)
Instant Articles va aduce stirile direct pe Facebook (Internet) Facebook este de multa vreme sursa principala de stiri pentru multi dintre utilizatorii retelei de socializare, insa deschiderea link-urilor poate fi problematica pentru publicul care foloseste versiunea mobila. Intrucat aceasta este sursa principala de venituri a companiei, o noua functie numita Instant Articles va incepe sa serveasca articole intregi din surse precum New York Times, Buzzfeed si National Geographic direct in fluxul de stiri.Informatia vine de pe site-ul Wall Street Journal,... ...continuare.

SIF BANAT-CRISANA - SITUAIA ACTIVELOR SIF BANAT-CRISANA LA 31 DECEMBRIE 2014

publicat 2015-05-05 00:00:04 (Bursa)
SIF BANAT-CRISANA - SITUAIA ACTIVELOR SIF BANAT-CRISANA LA 31 DECEMBRIE 2014 ...continuare.

HOROSCOP: Cum te influenteaza aspectele astrale ale saptamanii

publicat 2015-05-04 17:15:17 (Romania-TV)
HOROSCOP: Cum te influenteaza aspectele astrale ale saptamanii HOROSCOP: Este o perioada in care informatiile ajung cu dificultate la destinatar, din cauza aspectului tensionat dintre Mercur, planeta comunicarii, si Neptun, astrul fanteziei si al viselor. ...continuare.

EVZ EXCLUSIV. Cum a ajuns Radu Mazare "Voievodul spagilor" din Constanta

publicat 2015-05-04 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
EVZ EXCLUSIV. Cum a ajuns Radu Mazare Voievodul spagilor din Constanta Primarul din Constanta este acuzat de una din cele mai mari mite anchetate de DNA, 9 milioane de euro. EVZ dezvaluie care a fost traseul banilor si modul in care edilul controla Neptun TV. Firma Soti Cable Neptun, care opereaza postul constantean de televiziune Neptun TV, a fost folosita de Radu Mazare pentru a primi mita, dar si pentru a incasa bani de la institutiile publice din Constanta. Aceasta este concluzia procurorilor DNA, in dosarul in care Radu Mazare este arestat preventiv din 2... ...continuare.

Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti

publicat 2015-05-03 03:15:19 (Ziare-Mondene)
Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti Reduceri EARLY BOOKING de pana la 20%   Mamaia, Eforie Nord, Eforie Sud, Neptun, Olimp, Saturn, Venus, Jupiter, Cap Aurora, Costinesti, Mangalia Alege din peste 300 de hoteluri!   ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Smartphoneuri de top, ceasul inteligent din bambus si o noua functie in Facebook

publicat 2015-05-02 10:45:18 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Smartphoneuri de top, ceasul inteligent din bambus si o noua functie in Facebook Niciun mic dejun fara smartphone. Saptamana aceasta s-a lansat LG G4, super-smartphone-ul care intra pe piata cu spatele... imbracat in piele naturala si cusuta. ...continuare.

Cum isi petrecea Traian Basescu vacanta de 1 Mai cand era presedinte VIDEO

publicat 2015-05-02 00:00:25 (Romania-TV)
Cum isi petrecea Traian Basescu vacanta de 1 Mai cand era presedinte VIDEO Traian Basescu are mari regrete dupa privilegiile pe care le-a pierdut de cand nu mai este la Cotroceni. Una dintre acestea, vilele de protocol preferate. Nu a fost zi de 1 Mai sau alta sarbatoare pe care Basescu sa nu si-o petreaca in vila de la Neptun sau in cea de a Predeal, uneori cu intreaga familie sau prieteni apropiati, precum sotii Udrea-Cocos. Acum, fostul sef de stat mai poate spera la o vacanta intr-o vila de protocol doar dupa ce se inscrie pe o lista de asteptare a RA-APPS,... ...continuare.

Horoscop Urania Gemeni | Previziuni pentru perioada 2 - 8 mai 2015

publicat 2015-04-30 20:00:39 (Libertatea)
Horoscop Urania Gemeni | Previziuni pentru perioada 2 - 8 mai 2015 Beneficiul de a-l avea pe Mercur, Guvernatorul lor, in domiciliu este atenuat in zilele urmatoare prin relatiile complicate, deloc usoare ale acestei planete cu Saturn, Neptun si, intre 5 si 7 mai, cu Luna. Publicitate Aceste posturi astrale subrezesc forta tranzitului, punand planeta Mercur in fata unor blocaje astrale de intensitate medie. Uneori, mesajele nu sunt intelese corect sau nu pot ajunge la adresant; ele ajung tarziu, distorsionate, fragmentar. Aceasta ipoteza astrala vizeaza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »