Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O romanca stabilita in Italia povesteste momentele de groaza traite in timpul cutremurului: "Am fost foarte speriate". AUDIO

publicat 2016-08-24 11:00:14 (ProTV)
O romanca stabilita in Italia povesteste momentele de groaza traite in timpul cutremurului: Am fost foarte speriate. AUDIO Georgiana Movila, o romanca stabilita in Ancona, a povestit pentru Stirile ProTV clipele de groaza prin care a trecut miercuri dimineata, atunci cand a avut loc seismul cu magnitudinea de 6,2 in centrul Italiei. ...continuare.

Italia nu a uitat! Cutremurul din 2009 a ucis 309 persoane si alte zeci de mii au ramas fara locuinta! Orasul Aquila, redus la un morman de pietre

publicat 2016-08-24 11:00:02 (Antena-1)
Seismul din 2009, din Aquila, a fost considerat cel mai grav inregistrat in Italia, in ultimii ani. A avut peste 280 de replici si a dus la prabusirea majoritatii cladirilor medievale din oras. 309 oameni au murit atunci ...continuare.

Italia retraieste momentele dramatice din 2009. Cutremurul devastator care a lovit L'Aquila

publicat 2016-08-24 10:45:03 (Antena3)
Italia retraieste momentele dramatice din 2009. Cutremurul devastator care a lovit L'Aquila Seismul din 2009, din L'Aquila, a fost considerat cel mai grav inregistrat in Italia, in ultimii ani. Desi nu a avut o intensitate iesita din comun, seismul a produs pagube uriase ...continuare.

Guvernul ar face alegerile pe 4 decembrie dar il incurca Ziua Nationala

publicat 2016-08-24 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Guvernul ar face alegerile pe 4 decembrie dar il incurca Ziua Nationala Guvernul Ciolos nu a luat inca o decizie in ceea ce priveste data alegerilor parlamentare, desi o hotarare de guvern in acest sens trebuie publicata cu minimum trei luni inainte. Potrivit unor surse din Executiv, se negociaza cu partidele daca alegerile vor avea loc pe 4 sau 11 decembrie. ...continuare.

Scutirile la plata impozitelor pentru sotii veteranilor si vaduvele de razboi, reintroduse de Ministerul Finantelor

publicat 2016-08-23 18:45:10 (Romania-TV)
Scutirile la plata impozitelor pentru sotii veteranilor si vaduvele de razboi, reintroduse de Ministerul Finantelor Veteranii de razboi, vaduvele de razboi, persoanele persecutate din motive politice, precum si cele deportate in strainatate ori care au fost prizonieri vor beneficia de facilitatile fiscale acordate pana la 31 decembrie 2015, a decis Ministerul Finantelor. ...continuare.

Planeta care te influenteaza, in functie de zodie

publicat 2016-08-23 16:30:08 (Realitatea-TV)
Planeta care te influenteaza, in functie de zodie Zece planete sunt analizate, de regula, din aceasta perspectiva astrologica, iar acestea sunt: Soarele si Luna, Mercur, Venus, Marte, Jupiter, Saturn, Uranus, Neptun si Pluto. Fiecare dintre aceste zece planete are un anumit specific sau, altfel spus, influenta fiecareia dintre ele se poate observa la un anumit nivel in viata fiecaruia dintre noi. ...continuare.

Prima reactie a lui Wesley, dupa ce a aflat ca a fost "omorat" de presa araba

publicat 2016-08-23 15:45:02 (Antena3)
Prima reactie a lui Wesley, dupa ce a aflat ca a fost omorat de presa araba Wesley Lopes s-a amuzat copios când a auzit ca au aparut stirile ce anuntau moartea sa. Fostul golgeter al Ligii I a spus pentru Fanatik.ro ca se simte cât se poate de bine si s-a lasat de... ...continuare.

Kelemen Hunor: Alegerile ar trebui sa aiba loc pe 11 decembrie. Trebuie modificata Constitutia

publicat 2016-08-23 12:45:08 (Romania-TV)
Kelemen Hunor: Alegerile ar trebui sa aiba loc pe 11 decembrie. Trebuie modificata Constitutia Presedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat, marti, ca 11 decembrie ar fi "data mai potrivita pentru alegerile parlamentare". El spune ca trebuie modificata Constitutia, pentru a nu ne trezi ca, in 2020, vom avea alegeri pe 24 decembrie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »