Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Liste de asteptare la radioterapie intinse pana in decembrie

publicat 2014-08-28 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Liste de asteptare la radioterapie intinse pana in decembrie Bolnavii de cancer care au nevoie de tratament radiologic asteapta cate o jumatate de an sa poata urma terapia. Cele mai multe aparate ar trebui inlocuite. ...continuare.

Un concediu plin de bucurii si surprize, in statiunea Jupiter

publicat 2014-08-27 18:15:03 (Antena3)
Un concediu plin de bucurii si surprize, in statiunea Jupiter Bucura-te de timpul ramas din aceasta vara si de vremea frumoasa pentru a petrece unul dintre cele mai frumoase concedii la malul Marii Negre. Statiunea Jupiter, aflata intre Neptun si Venus, este cocheta, linistita si... ...continuare.

Șefa FMI, acuzata de abuz de putere

publicat 2014-08-27 12:46:05 (Ziarul-Atac)
Christine Lagarde, directorul Fondului Monetar International (FMI), fost inculpata in intr-un dosar de arbitraj controversat din Franta. Este vorba de un scandal care a izbucnit in 2009, in vreme ce Lagarde era ministru de Finante. ...continuare.

Klaus Iohannis: Ponta minte ca am fost la Grivco in 2009, il provoc sa aduca probe sau martori

publicat 2014-08-26 09:00:32 (ProTV)
Klaus Iohannis: Ponta minte ca am fost la Grivco in 2009, il provoc sa aduca probe sau martori Presedintele PNL, Klaus Iohannis, a declarat luni seara ca premierul Victor Ponta a mintit in momentul in care a sustinut ca in anul 2009 a fost impreuna cu edilul Sibiului la sediul Grivco. ...continuare.

Iohannis: Ponta minte cand spune ca am fost la Grivco in 2009

publicat 2014-08-26 00:15:25 (Realitatea-TV)
Iohannis: Ponta minte cand spune ca am fost la Grivco in 2009 Presedintele PNL, Klaus Iohannis, a declarat luni seara ca premierul Victor Ponta a "mintit" in momentul in care a sustinut ca in anul 2009 a fost impreuna cu edilul Sibiului la sediul Grivco, provocandu-l pe prim-ministru sa aduca probe sau matori ai acestei presupuse intalniri. Liderul PNL a fost intrebat, intr-o emisiune B1 Tv, despre afirmatia lui conform careia in 2009 acesta ar fi fost impreuna cu actualul premier la sediul Grivco, societate controlata de , potrivit Mediafax.ro. "Este o... ...continuare.

Iohannis: Ponta minte ca am fost la Grivco in 2009. Il provoc sa aduca probe sau martori

publicat 2014-08-25 23:30:44 (Mediafax)
Iohannis: Ponta minte ca am fost la Grivco in 2009. Il provoc sa aduca probe sau martori Presedintele PNL, Klaus Iohannis, a declarat luni seara ca premierul Victor Ponta a "mintit" in momentul in care a sustinut ca in anul 2009 a fost impreuna cu edilul Sibiului la sediul Grivco, provocandu-l pe prim-ministru sa aduca probe sau matori ai acestei presupuse intalniri. ...continuare.

Ponta: Basescu are timp de intalniri cu Udrea si petreceri la Neptun, dar nu-mi numeste ministrul

publicat 2014-08-25 18:30:22 (Mediafax)
Ponta: Basescu are timp de intalniri cu Udrea si petreceri la Neptun, dar nu-mi numeste ministrul Premierul Victor Ponta l-a acuzat, luni, pe presedintele Traian Basescu de faptul ca are timp de intalniri formale cu Elena Udrea sau de petreceri cu colegii la Neptun, dar nu are timp sa-i numeasca un ministru, respectiv pe Darius Valcov, pe care l-a propus pentru portofoliul Bugetului. ...continuare.

Cea mai detaliata harta a satelitului Triton al lui Neptun, obtinuta din fotografiile Voyager 2 - FOTO, VIDEO

publicat 2014-08-25 18:00:27 (Mediafax)
Cea mai detaliata harta a satelitului Triton al lui Neptun, obtinuta din fotografiile Voyager 2 - FOTO, VIDEO Un cercetator a creat cea mai detaliata harta globala in culori a lui Triton, cel mai mare dintre satelitii planetei Neptun, folosind imagini obtinute in urma cu 25 de ani de sonda spatiala americana Voyager 2, informeaza space.com ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

musca eforie sud dambovita strandul grampet motorina bistrita nasaud sectorul 3 antohi mehedinti pensia anticipata mataev vaslui stenograme porumbei guvernul hidroelectrica infirmiere accident in lant locomotive suceava finalul remus vulpescu geoana euroins majorarea pensiilor nasii gabriel cotabita accident in capitala cioc clinici medeea marinescu petricani satu mare adunatii colectia timis tenerife evolutia pib in portul constanta vama bors sibiu bricolaj bieber sefia psd revolutionari poze sex atacul viata libera dumitru dragomir