Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urm. »

Romania plateste, in martie, 3,2 milioane euro catre BM din imprumutul stand-by contractat in 2009

publicat 2015-03-01 18:45:11 (Income-Magazine)
Romania plateste, in martie, 3,2 milioane euro catre BM din imprumutul stand-by contractat in 2009 România plateste, în martie, 3,2 milioane euro catre Banca Mondiala (BM) din împrumutul stand-by contractat în 2009, suma reprezentând dobânzi si comisioane, potrivit datelor furnizate AGERPRES de Ministerul Finantelor Publice (MFP). ...continuare.

Gest ULUITOR al ISIS fata de Ostaticii CREȘTINI

publicat 2015-03-01 16:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Gest ULUITOR al ISIS fata de Ostaticii CREȘTINI Dupa ce stirile despre rapirea a circa 350 de crestini asirieni au fost date publicitatii, toata lumea astepta un masacru. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Se lanseaza doua telefoane foarte asteptate: Samsung Galaxy S6 si HTC M9

publicat 2015-02-28 11:15:22 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Se lanseaza doua telefoane foarte asteptate: Samsung Galaxy S6 si HTC M9 Samsung Galaxy S6 este aproape. Atat de aproape incat.... George Buhnici o sa fie duminica sa il testeze la evenimentul de lansare din Barcelona. ...continuare.

Veste bomba pentru milioane de romani! Medicamentele se ieftinesc

publicat 2015-02-27 14:15:02 (Antena-1)
Veste bomba pentru milioane de romani! Medicamentele se ieftinesc In sfarsit, avem parte de o veste buna! In urma aplicarii Ordinului nr. 75/2009, reducerile la medicamente vor fi, in unele cazuri, mai mari de 20 la suta. ...continuare.

Reducerile la unele medicamente vor depasi 20%

publicat 2015-02-27 13:15:35 (Romania-TV)
Reducerile la unele medicamente vor depasi 20% Reducerile la medicamente in urma aplicarii Ordinului de ministru nr. 75/2009 vor fi, in unele cazuri, mai mari de 20%, au declarat surse medicale. ...continuare.

Coca-Cola a vandut obligatiuni de 8,5 miliarde euro, cea mai mare emisiune a unei companii din SUA

publicat 2015-02-27 12:15:39 (Ziarul-Financiar)
Coca-Cola a vandut obligatiuni de 8,5 miliarde euro, cea mai mare emisiune a unei companii din SUA Coca-Cola a vandut obligatiuni in valoare de 8,5 miliarde de euro, aceasta fiind cea mai mare emisiune de obligatiuni denominate in euro realizata vreodata de o companie americana si a doua la nivel global, dupa cea a companiei farmaceutice Roche din 2009, relateaza Bloomberg. Cea mai mare vanzare de obligatiuni in euro de catre o companie fost efectuata de grupul elvetian Roche in 2009, valoarea acestei tranzactii fiind de 11,25 miliarde de euro.Coca-Cola profita in acest mod de costurile de... ...continuare.

Iohannis, pe primul loc, in crestere cu 4,6 puncte procentuale in februarie fata de decembrie

publicat 2015-02-26 22:00:03 (Bursa)
Iohannis, pe primul loc, in crestere cu 4,6 puncte procentuale in februarie fata de decembrie * Mugur Isarescu, in scadere cu 3,6 puncte procentuale Presedintele Klaus Iohannis se afla pe primul loc in topul increderii romanilor in personalitatile politice, cu 64,6% dintre respondenti care au declarat, in februarie, ca au incredere "multa" si "foarte multa" in el, in crestere fata de procentul de 60 % din decembrie 2014, arata datele unui sondaj INSCOP-Adevarul. Pozitia secunda in acest top ii revine guvernatorului BNR Mugur Isarescu, (42,1% incredere multa si foarte multa in... ...continuare.

Iohannis, pe primul loc, in crestere cu 4,6 puncte procentuale in februarie fata de decembrie

publicat 2015-02-26 21:45:04 (Bursa)
Iohannis, pe primul loc, in crestere cu 4,6 puncte procentuale in februarie fata de decembrie * Mugur Isarescu, in scadere cu 3,6 puncte procentuale Presedintele Klaus Iohannis se afla pe primul loc in topul increderii romanilor in personalitatile politice, cu 64,6% dintre respondenti care au declarat, in februarie, ca au incredere "multa" si "foarte multa" in el, in crestere fata de procentul de 60 % din decembrie 2014, arata datele unui sondaj INSCOP-Adevarul. Pozitia secunda in acest top ii revine guvernatorului BNR Mugur Isarescu, (42,1% incredere multa si foarte multa in... ...continuare.

Avocatul Catalin Dancu: Gheorghe Ștefan a recunoscut ca a finantat campania PDL din 2009

publicat 2015-02-26 18:30:25 (Realitatea-TV)
Avocatul Catalin Dancu: Gheorghe Ștefan a recunoscut ca a finantat campania PDL din 2009 Avocatul Catalin Dancu a declarat, joi, la iesirea de la DNA, ca Gheorghe Ștefan a fost confruntat cu Dinu Pescariu si a confirmat cele spuse de omul de afaceri, precizand ca a recunoscut ca a finantat si el campania PDL din 2009, dar fara a face referiri in declaratii la Elena Udrea, Vasile Blaga si Traian Basescu, transmite Mediafax, citata de HotNews.ro. ...continuare.

100 de Minute. Pescariu si Pinalti, confruntati de procurori. Denuntul lui Dorin Cocos la DNA

publicat 2015-02-26 18:00:02 (Antena3)
Procurorii DNA ar putea deschide un nou dosar pentru finantarea campaniei electorale din 2009 a lui Traian Basescu. Informatia a venit de la avocatul lui Gheorghe Stefan Pinalti care a confirmat in fata... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

shopping city atacatorul gorj covasna fasole franci elvetieni subventii accident rutier soferi beti demitere nadas roscat gabriela tibet printesa diana adrian minune bilica ludus marin preda dn 5 tras ansa to video ionel danciulescu shakira zotu corespondenta ialomita sector 4 marfa muzeul satului petrolul ploiesti cel mai bogat roman ilie oana laboratorul melodie ponta nastere in direct judetul ialomita handbal masculin tion solid ionita latina corbii radoi buzau dtz echinox barla galati