Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 61 62 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Alexandra Stan, din nou fata in fata cu Marcel Prodan, la tribunal | VIDEO

publicat 2015-09-03 13:15:28 (Libertatea)
Alexandra Stan, din nou fata in fata cu Marcel Prodan, la tribunal | VIDEO Cantareata Alexandra Stan si fostul ei manager, Marcel Prodan, pe care il acuza ca a batut-o, s-au intalnit din nou, joi, la Judecatoria Constanta. Publicitate Aceasta a doua infatisare in procesul in care Prodan este invinuit pentru loviri si alte violente. In fata jurnalistilor, Alexandra Stan a declarat ca isi doreste un proces corect, in timp ce Marcel Prodan a acuzat-o pe cantareata ca a mintit in fata instantei, la prima infatisare din iunie, cand a declarat ca nu au avut o relatie... ...continuare.

Saptamina prostiilor care ne inchid mintile: fiscalizarea albeste tot

publicat 2015-09-03 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Saptamina prostiilor care ne inchid mintile: fiscalizarea albeste tot Cit am fost in vacanta, m-am tinut departe de stirile politice. Totusi, stridenta cu care Ponta stie sa-si insoteasca iresponsabilitatea guvernamentala razbeste prin orice distanta ai incerca sa pui intre tine si el. ...continuare.

Cinematograful Republica din Constanta va purta numele actorului Jean Constantin

publicat 2015-09-02 21:15:24 (Mediafax)
Cinematograful Republica din Constanta va purta numele actorului Jean Constantin Cinematograful Republica din municipiul Constanta, transformat in centru pentru tineret, va purta numele actorului Jean Constantin, au decis, miercuri, consilierii judeteni, inaugurarea urmand sa aiba loc la sfarsitul anului. ...continuare.

Sirienii care au amenintat ca vor arunca Romania in aer, eliberati din arestul preventiv

publicat 2015-09-02 15:45:29 (Romania-TV)
Sirienii care au amenintat ca vor arunca Romania in aer, eliberati din arestul preventiv Ahmad Kouja Jamal si Ahmad Kouja Ahmad, cetateni sirieni rezidenti in Romania, arestati saptamana trecuta, dupa ce au incercat sa isi aduca ilegal fratii in tara, pe la punctul de trecere frontiera Negru Voda, au parasit carcera IPJ Constanta. Curtea de Apel Constanta le-a admis contestatiile, inlocuind masura arestarii preventive cu arestul la domiciliu. ...continuare.

Stirile Romania TV au inregistrat pe parcursul lunii august cea mai mare audienta din istorie

publicat 2015-09-02 15:15:28 (Romania-TV)
Stirile Romania TV au inregistrat pe parcursul lunii august cea mai mare audienta din istorie este singura televiziune de stiri care creste in topul preferintelor telespectatorilor datorita celor mai bune informatii si imagini. ...continuare.

Sirianul care a amenintat "Vom arunca Romania in aer !", eliberat din arest

publicat 2015-09-02 11:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Sirianul care a amenintat Vom arunca Romania in aer !, eliberat din arest Ahmad Kouja Jamal si Ahmad Kouja Ahmad, cetateni sirieni rezidenti in Romania, arestati saptamana trecuta, dupa ce au incercat sa isi aduca ilegal fratii in tara, pe la punctul de trecere frontiera Negru Voda, au parasit carcera IPJ Constanta. Curtea de Apel Constanta le-a admis contestatiile, inlocuind masura arestarii preventive cu arestul la domiciliu. ...continuare.

Romania va putea gazdui din toamna 1.800 de refugiati. Suma primita de la Uniunea Europeana pentru fiecare imigrant

publicat 2015-09-01 19:30:28 (ProTV)
Romania va putea gazdui din toamna 1.800 de refugiati. Suma primita de la Uniunea Europeana pentru fiecare imigrant Romania va putea gazdui din noiembrie aproape 1.800 de refugiati. Consilierul prezidential Leonard Orban a declarat pentru Stirile ProTV ca Executivul de la Bucuresti si-a anuntat partenerii europeni, inca din luna iulie, ca are la dispozitie 6 centre. ...continuare.

Pompierul din Constanta, mort in timpul unei misiuni, inmormantat cu onoruri militare

publicat 2015-09-01 18:45:19 (Romania-TV)
Pompierul din Constanta, mort in timpul unei misiuni, inmormantat cu onoruri militare Momente cutremuratoare la Constanta: sute de pompieri l-au condus pe ultimul drum pe salvatorul cazut la datorie. La ceremonia cu onoruri militare au participat colegi din intreaga tara, apropiati, dar si secretarul de stat Raed Arafat. Pompierul de 42 de ani a murit in timpul unei interventii, dupa ce o butelie i-a explodat in fata. ...continuare.

Spitalului groazei la Constanta. Pacientii dorm cu prosoape ude pe cap pentru a se feri de insecte

publicat 2015-09-01 15:15:28 (Romania-TV)
Spitalului groazei la Constanta. Pacientii dorm cu prosoape ude pe cap pentru a se feri de insecte Spitalul Judetean din Constanta este imaginea dezastrului. Un tanar care si-a vizitat bunica internata acolo a fost dezgustat de conditiile in care trebuie sa stea pacientii si a filmat totul, postand apoi imaginile pe o retea de socializare. Clipul a devenit viral si abia acum cei abilitati incearca sa schimbe ceva. Asta dupa ce pana acum asistentele le spuneau pacientilor sa doarma inveliti sau cu un prosop pe cap pentru a nu umbla insectele pe ea in timpul noptii. ...continuare.

Pompierul din Constanta, inmormantat cu onoruri militare. Mesajul emotionant transmis de colegii lui din toata tara

publicat 2015-09-01 13:00:19 (ProTV)
Pompierul din Constanta, inmormantat cu onoruri militare. Mesajul emotionant transmis de colegii lui din toata tara Pompierul de 42 de ani care murit la datorie cand i-a explodat in fata o butelie este inmormantat cu onoruri militare, la Constanta. La ceremonie participa colegi din intreaga tara, apropiati, dar si secretarul de stat Raed Arafat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 61 62 Pag. urmatoare »