Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 60 61 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Emotii mari in Portul Constanta. Bricul Mircea a plecat in aceasta dimineata in voiajul anual de instructie

publicat 2015-07-01 18:45:01 (Antena3)
Emotii mari in Portul Constanta. Bricul Mircea a plecat in aceasta dimineata in voiajul anual de instructie. Timp de o luna si 10 zile, elevii si studentii scolilor militare din Constanta, dar si cadeti... ...continuare.

Bebelus din Tulcea, muscat de caine, adus la Spitalul Constanta. Sectia Pediatrie Tulcea, inchisa din ianuarie

publicat 2015-07-01 18:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Bebelus din Tulcea, muscat de caine, adus la Spitalul Constanta. Sectia Pediatrie Tulcea, inchisa din ianuarie Un bebelus din Tulcea a fost transportat cu un elicopter SMURD la Constanta, cu plagi la cap, fiind muscat de cainele familiei, un Pitbull. Mama copilului, care a sarit sa il salveze, a ramas internata la Spitalul Municipal din Tulcea. ...continuare.

Incendiu la un abator de carne din Constanta. Mai multe birouri, dar si o afumatoare au fost distruse complet

publicat 2015-07-01 17:45:01 (Antena3)
Incendiu la un abator de carne din Constanta. Mai multe birouri, dar si o afumatoare au fost distruse complet S-a dat alarma de incendiu de dimineata, la abatorul de carne din comuna Cumpana din Constanta. Mai multe birouri, dar si o afumatoare au fost distruse complet de flacari, spun autoritatile. Niciun angajat nu... ...continuare.

Ancheta dupa ce o turista a cazut de pe Faleza Cazinoului din Constanta. Vroia sa faca o poza

publicat 2015-07-01 17:00:23 (Realitatea-TV)
Ancheta dupa ce o turista a cazut de pe Faleza Cazinoului din Constanta. Vroia sa faca o poza Agitatia s-a instalat la malul marii dupa ce o turista din Bacau a cazut de pe Faleza Cazinoului din Constanta, direct pe pietrele de pe mal. Nefericitul eveniment s-a petrecut in seara de marti, 30 iunie, dupa ce o bara de protectie s-a desprins din balustrada. Potrivit purtatorului de cuvant al Primariei Constanta, femeia, de 39 de ani, a refuzat internarea in spital, preferand sa mearga la o unitate spitaliceasca din Bacau. Chiar daca a fost demarata o ancheta, se pare ca vina este pasata... ...continuare.

Cazul femeii care a cazut de pe faleza cazinoului din Constanta. Ce au facut autoritatile

publicat 2015-07-01 16:15:01 (Antena3)
Primaria Constanta a sesizat, miercuri, Politia si Inspectoratul de Stat in Constructii, dupa ce o femeie s-a prabusit de la trei metri inaltime dupa ce o bara de protectie a parapetului din zona falezei a... ...continuare.

Moment emotionant in portul militar Constanta. Bricul Mircea, cu peste 150 de marinari la bord, a plecat intr-o noua misiune

publicat 2015-07-01 13:45:15 (ProTV)
Moment emotionant in portul militar Constanta. Bricul Mircea, cu peste 150 de marinari la bord, a plecat intr-o noua misiune Momente emotionante miercuri in portul militar Constanta. Nava scoala Mircea, bricul spectaculos cu o istorie in spate si acum cu peste 150 de marinari la bord, a plecat intr-o noua misiune de instructie. ...continuare.

Incendiu puternic la Constanta. Flacarile au mistuit un abator VIDEO

publicat 2015-07-01 12:30:45 (Romania-TV)
Incendiu puternic la Constanta. Flacarile au mistuit un abator VIDEO Incendiu puternic a izbucnit miercuri dimineata la un abator din judetul Constanta. Potrivit , flacarile au distrus birourile, dar si o afumatoare. Locuitorii din zona au intrat in panica pentru ca exista pericolul ca focul sa se extinda si la casele din jur. ...continuare.

Femeia care a cazut de pe faleza Cazinoului din Constanta a suferit o fractura de coccis

publicat 2015-07-01 11:00:19 (Puterea)
Femeia care a cazut de pe faleza Cazinoului din Constanta a suferit o fractura de coccis Femeia care a cazut, marti seara, de pe faleza Cazinoului din Constanta dupa ce s-a rupt balustrada, a refuzat internarea in spital, desi suferise o fractura de coccis. ...continuare.

Constanta: Femeia care a cazut de pe faleza Cazinoului dupa ruperea balustradei a refuzat internarea

publicat 2015-07-01 10:45:12 (Mediafax)
Constanta: Femeia care a cazut de pe faleza Cazinoului dupa ruperea balustradei a refuzat internarea Femeia care a cazut, marti seara, de pe faleza Cazinoului din Constanta dupa ce s-a rupt balustrada, prabusindu-se de la aproximativ trei metri, a refuzat internarea in spital, desi suferise o fractura de coccis, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

A vrut sa faca o poza pe faleza din Constanta si a cazut de la 5 metri. Balustrada de care se sprijinea a cedat

publicat 2015-07-01 08:45:29 (ProTV)
A vrut sa faca o poza pe faleza din Constanta si a cazut de la 5 metri. Balustrada de care se sprijinea a cedat Incident grav la Constanta, in zona cazinoului. O turista a cazut de pe faleza, dupa ce bara de protectie a cedat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 60 61 Pag. urmatoare »