Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Constanta iubeste romaneste! Dragobete pe malul marii

publicat 2017-02-24 18:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Constanta iubeste romaneste! Dragobete pe malul marii Sute de tineri din Constanta au sarbatorit Dragobetele pe faleza Cazinoului, lansand 400 de baloane colorate in forma de inima. Ideea Asociatiei Grupurilor Locale de Tineret Constanta a fost sustinuta de oameni de toate varstele care, pe o vreme insorita, au iesit la plimbare pe malul marii. ...continuare.

Primele masuri la Spitalul din Constanta, dupa cazul pacientului ce a "inviat". Ce se va intampla cu bolnavii in stare grava

publicat 2017-02-24 15:00:06 (ProTV)
Primele masuri la Spitalul din Constanta, dupa cazul pacientului ce a inviat. Ce se va intampla cu bolnavii in stare grava Spitalul Judetean Constanta introduce bratari de identificare a persoanelor internate, dupa cazul pacientilor confundati. ...continuare.

INCENDIU VIOLENT la Constanta. Arde o casa

publicat 2017-02-24 01:15:03 (Evenimentul-Zilei)
INCENDIU VIOLENT la Constanta. Arde o casa Pompierii ISU Dobrogea intervin, in aceste momente, pentru stingerea unui incendiu urias care mistuieste acoperisul unei case din cartierul Viile Noi, Constanta. Doua butelii de aragaz au fost scoase din casa pentru a preveni producerea unei explozii. ...continuare.

Incendiu violent la Constanta

publicat 2017-02-24 01:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Incendiu violent la Constanta Pompierii ISU Dobrogea intervin, in aceste momente, pentru stingerea unui incendiu urias care mistuieste acoperisul unei case din cartierul Viile Noi, Constanta. Doua butelii de aragaz au fost scoase din casa pentru a preveni producerea unei explozii. ...continuare.

Accident mortal in Constanta. Șoferul, DECAPITAT! Imagini socante

publicat 2017-02-23 16:45:22 (Realitatea-TV)
Accident mortal in Constanta. Șoferul, DECAPITAT! Imagini socante Imagini socante in judetul Constanta! Medicii din cadrul Serviciului de Ambulanta Judetean Constanta au fost solicitati sa intervina joi, 23 februarie, in jurul orei 09.15, la un accident rutier grav produs pe drumul dintre Movilita si Techirghiol. ...continuare.

Ministerul Energiei vrea sa revoce membrii consiliului de administratie al Oil Terminal Constanta

publicat 2017-02-23 11:45:02 (Bursa)
Ministerul Energiei a decis ca reprezentantii sai in Adunarea Generala a Actionarilor companiei Oil Terminal Constanta sa voteze, la sedinta din 10 martie, Oil Terminal Constanta, pentru revocarea membrilor consiliului de administratie numiti prin hotararile AGA din 28 martie si 11 august 2016, urmand sa numeasca administratori provizorii prin metoda votului cumulativ. ...continuare.

TEROARE la un magazin din Constanta! Angajat injunghiat mortal de un client

publicat 2017-02-23 09:30:04 (Evenimentul-Zilei)
TEROARE la un magazin din Constanta! Angajat injunghiat mortal de un client Un tanar din Constanta a recurs la un gest extrem si l-a injunghiat de mai multe ori pe un angajat al unui magazin din centru. ...continuare.

Pacient declarat mort din greseala, la Constanta, iar rudele anuntate sa se pregateasca de inmormantate. Cum a fost posibil

publicat 2017-02-21 16:15:08 (ProTV)
Pacient declarat mort din greseala, la Constanta, iar rudele anuntate sa se pregateasca de inmormantate. Cum a fost posibil Momente de groaza traite de o familie din Constanta, care a fost informata prin telefon ca o ruda apropiata, internata in spital, a murit. ...continuare.

Fostul decan al Universitatii "Ovidius" din Constanta, condamnat la opt ani de inchisoare pentru mita

publicat 2017-02-21 13:45:01 (Antena3)
Fostul decan al Universitatii Ovidius din Constanta, condamnat la opt ani de inchisoare pentru mita Profesorul universitar Gheorghe Țaralunga, fostul decan al Facultatii de Farmacie din cadrul Universitatii Ovidius din Constanta, a fost condamnat la opt ani si opt luni de inchisoare pentru luare de... ...continuare.

Fostul decan al Facultatii de Farmacie de la Universitatea din Constanta, condamnat la inchisoare pentru luare de mita

publicat 2017-02-21 12:30:08 (Romania-TV)
Fostul decan al Facultatii de Farmacie de la Universitatea din Constanta, condamnat la inchisoare pentru luare de mita Fostul decan al Facultatii de Farmacie din cadrul Universitatii Ovidius, profesorul universitar doctor Gheorghe Taralunga, a fost condamnat, marti, de Tribunalul Constanta, la opt ani si opt luni de inchisoare pentru luare de mita. Decizia instantei nu este definitiva si poate fi atacata la Curtea de Apel Constanta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »