Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

Retailerul de bricolaj Hornbach vrea sa mai deschida magazine la Cluj-Napoca, Iasi si Constanta

publicat 2017-06-29 00:15:13 (Ziarul-Financiar)
Retailerul de bricolaj Hornbach vrea sa mai deschida magazine la Cluj-Napoca, Iasi si Constanta Vezi galeria foto Citeste si: Hornbach deschide magazinul online la inceputul lui 2018 Retailerul german Hornbach cauta tineri pentru a-i forma ca vanzatori-comercianti Grafice si tabele constructii "Daca am avea o infrastructura buna, am face si mai multe investitii."Retailerul german de materiale de constructii si gradinarit Hornbach, prezent pe piata locala din 2007, are in plan sa deschida cel putin alte trei magazine pe langa cele sase deja existente."Vrem sa mai deschidem la... ...continuare.

Ce se poarta in mobila comerciala? Urmariti ZF Live joi, 29 iunie 2017, de la ora 12.30 cu MAGDA BEI, proprietar Graphtec Design Constanta, unul dintre cei mai mari jucatori din piata de mobilier comercial

publicat 2017-06-28 22:00:15 (Ziarul-Financiar)
Ce se poarta in mobila comerciala? Urmariti ZF Live joi, 29 iunie 2017, de la ora 12.30 cu MAGDA BEI, proprietar Graphtec Design Constanta, unul dintre cei mai mari jucatori din piata de mobilier comercial Ce se poarta in mobila comerciala? Urmariti ZF Live joi, 29 iunie 2017, de la ora 12.30 cu MAGDA BEI, proprietar Graphtec Design Constanta, unul dintre cei mai mari jucatori din piata de mobilier comercialUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.30 ...continuare.

Doamne ajunge SRL. Doi patroni din Constanta vor sa dea lovitura cu ajutor de SUS

publicat 2017-06-28 12:00:18 (Realitatea-TV)
Doamne ajunge SRL. Doi patroni din Constanta vor sa dea lovitura cu ajutor de SUS Doi investitori din Constanta au ales un nume cel putin bizar pentru firma lor. "Doamne ajunge SRL" activeaza in domeniul baruri si alte activitati de servire a bauturilor. ...continuare.

Catalin Oprisan, negustorul de pe plaja. Vinde "istorie", la preturi bune: "Acest obiect ii apartine Elenei Ceausescu. Ultima baie in mare, la Neptun"

publicat 2017-06-28 09:00:02 (Antena-1)
Catalin Oprisan a venit in aceasta editie cu o valiza plina cu "istorie", totul fiind la vanzare. "Acest obiect ii apartine Elenei Ceausescu!", a afirmat redactorul de la A1.ro. ...continuare.

HOROSCOP 28 IUNIE 2017: Trigonul planetelor Mercur si Neptun favorizeaza gesturile frumoase

publicat 2017-06-27 17:00:13 (Romania-TV)
HOROSCOP 28 IUNIE 2017: Trigonul planetelor Mercur si Neptun favorizeaza gesturile frumoase HOROSCOP 28 IUNIE 2017: Nativii in zodia Sagetator sunt cu gandul numai la vacanta. Citeste horoscopul pentru zodia ta! ...continuare.

Accident grav in Constanta. Un motociclist a fost ranit

publicat 2017-06-27 12:45:20 (Romania-TV)
Accident grav in Constanta. Un motociclist a fost ranit Un accident grav a avut loc la Constanta intre un autoturismn si o motocicleta. In urma impactului, motociclistul a fost ranit. Politistii vor deschide o ancheta pentru a stabili cu exactitate imprejurarile in care a avut loc accidentul. ...continuare.

CONSTANTA - REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 EDU.RO. Notele au fost publicate

publicat 2017-06-26 16:01:35 (ProTV)
CONSTANTA - REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 EDU.RO. Notele au fost publicate REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2017 JUDETUL Constanta: Elevii din Constanta au sustinut pe 19 si 21 iunie examenele la romana si matematica. ...continuare.

Șofer RATC Constanta, concediat. Fura motorina din autobuzul pe care lucra

publicat 2017-06-26 14:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Șofer RATC Constanta, concediat. Fura motorina din autobuzul pe care lucra Un echipaj al Gruparii Mobile de Jandarmi Constanta a prins, in flagrant, un sofer al Regiei de Transport in Comun in timp ce, cu ajutorul unei instalatii, scotea motorina din rezervorul autobuzului pe care il conducea. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urmatoare »