Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 69 70 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-12-14 10:00:07 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Viermi in mancare la Spitalul de Boli Infectioase din Constanta

publicat 2017-12-14 10:00:06 (Libertatea)
Un scandal urias a izbucnit, dupa ce au fost descoperiti viermi in mancare la Spitalul de Boli Infectioase din Constanta. Reprezentantii Directiei de Sanatate Publica Judeteana Constanta au facut controale la firma care furnizeaza mancare la unitatea medicala. Neregulile au iesit la iveala dupa ce o femeie, care s-a internat impreuna cu copilul, a reclamat […] Post-ul Viermi in mancare la Spitalul de Boli Infectioase din Constanta apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Peste stricat si mamaliga cu viermi, mancarea servita la Spitalul de Boli Infectioase Constanta

publicat 2017-12-14 09:00:01 (Antena3)
Copiii si adultii internati la Spitalul de Boli Infectioase din Constanta au fost hraniti cu peste urât mirositor si mamaliga cu viermi. Meniul a fost preparat de o firma de catering abonata la... ...continuare.

Viermi in mancarea de la un spital din Constanta. Reactia conducerii dupa reclamatia unei mame

publicat 2017-12-14 08:15:11 (ProTV)
Un caz revoltator a fost reclamat la Spitalul de Boli Infectioase din Constanta. O mama care s-a internat cu copilul în unitatea medicala a gasit viermi în mâncarea primita de acolo. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-12-13 20:00:08 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

STIRILE MEDIAFAX

publicat 2017-12-13 17:00:09 (Mediafax)
Agentia de presa MEDIAFAX va prezinta cele mai importante stiri. ...continuare.

Protectia Consumatorilor a inchis si amendat cu 16.000 de lei o patiserie din Constanta

publicat 2017-12-13 15:45:05 (Libertatea)
O patiserie care functiona fara avizele necesare a fost inchisa, miercuri, de reprezentantii Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor (CJPC) Constanta si amendata cu 16.000 de lei, echipele de control descoperind si alte nereguli printre care alimente expirate si nerespectarea conditiilor de igiena. Reprezentantii institutiei au descoperit ca alimente expirate sau fara elemente de identificare, printre […] Post-ul Protectia Consumatorilor a inchis si amendat cu 16.000 de... ...continuare.

Oua expirate, saci de faina pe jos si chiuvete murdare, la o patiserie din Constanta

publicat 2017-12-13 15:15:09 (Romania-TV)
Oua expirate, saci de faina pe jos si chiuvete murdare, la o patiserie din Constanta O patiserie clandestina care isi vindea produsele in magazinele din judetul Constanta a fost descoperita de Protectia Consumatorilor. Comisarii au gasit oua expirate, saci de faina asezati direct pe ciment, iar furtunul cu care se spala malaxoarele era pe jos, calcat in picioare de angajati. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 69 70 Pag. urmatoare »