Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urm. »

Navele de croaziera programate sa ajunga in acest an la Odessa, vor ajunge la Constanta

publicat 2014-04-20 11:15:05 (Capital)
Cele peste 40 de nave de croaziera cu turisti americani si germani, programate sa ajunga in acest an la Odessa, si-au schimbat destinatia din cauza situatiei tensionate din Ucraina si vor ajunge la Constanta. Astfel, primul vas de pasageri, cu peste 1.000 de turisti americani la bord, va acosta maine in dana portului. ...continuare.

Turistii straini renunta la Odesa in favoarea unui oras din Romania

publicat 2014-04-20 09:00:12 (Money.ro)
Turistii straini renunta la Odesa in favoarea unui oras din Romania Peste 40 de nave de croaziera cu turisti americani si germani, programate sa ajunga in acest an la Odesa, vor evita portul din Ucraina din cauza situatiei tensionate din zona si il vor inlocui cu Constanta, primul astfel de vapor, cu peste 1.000 de pasageri americani, urmand sa soseasca duminica. "Nava Artania, cu 1.051 de turisti americani, va ajunge duminica la 8 dimineata in Portul Constanta si va stationa pana seara. Vine de la Varna si va pleca la Istanbul. Era programata sa ajunga la... ...continuare.

PASTE 2014. Lista cu toate informatiile de care ai nevoie: RETETE, TRADITII SI PROGRAM

publicat 2014-04-19 17:45:22 (ProTV)
PASTE 2014. Lista cu toate informatiile de care ai nevoie: RETETE, TRADITII SI PROGRAM Pentru a va face mai usoara navigarea printre toate stirile si informatiile de care aveti nevoie cu ocazia acestei sarbatori, va punem la dispozitie o lista cu cele mai importante link-uri. ...continuare.

HCM Constanta, pas important spre semifinalele EHF

publicat 2014-04-19 16:30:21 (Realitatea-TV)
HCM Constanta, pas important spre semifinalele EHF Echipa HCM Constanta a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 31-21, formatia suedeza Lugi HF, intr-un meci din prima mansa a sferturilor de finala ale Cupei EHF, transmite corespondentul MEDIAFAX. La pauza jocului ce a avut loc in Sala Sporturilor din Constanta, scorul a fost 15-10. Pentru echipa constanteana au marcat Simicu - 10, Sadoveac - 6, Toma - 5, Cutura - 5, Csepreghi - 3, Novanc - 1, Buricea - 1. Marcatorii gruparii suedeze au fost Ernstsson - 4, Tingsvall - 4, Gudmundson... ...continuare.

Ziua romanilor » HCM Constanta a cistigat incredibil in sferturile de finala ale Cupei EHF!

publicat 2014-04-19 15:45:21 (Gazeta-Sporturilor)
Ziua romanilor » HCM Constanta a cistigat incredibil in sferturile de finala ale Cupei EHF! Echipa HCM Constanta a invins pe teren propriu, cu scorul de 31-21, formatia suedeza Lugi HF, intr-un meci din prima mansa a sferturilor de finala ale Cupei EHF, anunta Mediafax. La pauza jocului ce a avut loc in Sala Sporturilor din Constanta, scorul a fost 15-10. Pentru echipa constanteana au marcat Simicu - 10, Sadoveac -  6, Toma - 5, Cutura - 5, Csepreghi - 3, Novanc - 1, Buricea - 1. ... ...continuare.

Victorie pentru HCM Constanta in prima mansa a sferturilor Cupei EHF

publicat 2014-04-19 14:00:21 (Mediafax)
Victorie pentru HCM Constanta in prima mansa a sferturilor Cupei EHF Echipa HCM Constanta a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 31-21, formatia suedeza Lugi HF, intr-un meci din prima mansa a sferturilor de finala ale Cupei EHF, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

MINUNE de PAȘTE! Gigi Becali a iesit din inchisoare

publicat 2014-04-19 12:45:22 (Realitatea-TV)
MINUNE de PAȘTE! Gigi Becali a iesit din inchisoare Gigi Becali si-a indeplinit visul si a iesit din inchisoare. Nu a fost nici macar o zi pe care sa si-o petreaca cu familia ci doar cateva ore in care a avut voie sa mearga la o biserica din Constanta. Seful Stelei a mers si s-a rugat la o biserica din Constanta, iar toate astea fara ca presa sa afle nimic. Tinut in mare de sefii de la penitenciarul din Poarta Alba, Becali a mers la lacasul sfant alaturi de mai multi detinuti. In ciuda nenumaratelor cereri de eliberare, Becali isi va petrece... ...continuare.

Peste 40 de nave de croaziera au anulat acostarile la Odesa si vor veni la Constanta in acest an

publicat 2014-04-19 00:00:03 (Bursa)
Peste 40 de nave de croaziera cu turisti americani si germani, programate sa ajunga in acest an la Odesa, vor evita portul din Ucraina din cauza situatiei tensionate din zona si il vor inlocui cu Constanta, primul astfel de vapor, cu peste 1.000 de pasageri americani, urmand sa soseasca maine, potrivit surselor din presa. ...continuare.

Situatia tensionata din Ucraina, castig pentru tara noastra. 40.000 de turisti straini vor veni in Romania

publicat 2014-04-18 23:15:02 (Antena-1)
Situatia tensionata din Ucraina, castig pentru tara noastra. 40.000 de turisti straini vor veni in Romania Peste 40 de nave de croaziera cu turisti americani si germani, programate sa ajunga in acest an la Odesa, vor evita portul din Ucraina din cauza situatiei tensionate din zona si il vor inlocui cu Constanta, primul astfel de vapor, cu peste 1.000 de pasageri americani, urmand sa soseasca duminica. "Nava Artania, cu 1.051 de turisti americani, va ajunge duminica la 8 dimineata in Portul Constanta si va stationa pana seara. Vine de la Varna si va pleca la Istanbul. Era programata sa ajunga la... ...continuare.

Cristi Borcea a ajuns la spital. Cu dureri de cap si ameteli

publicat 2014-04-18 13:45:02 (Antena-1)
Cristi Borcea a ajuns la spital. Cu dureri de cap si ameteli Viata in inchisoare nu e deloc usoara. Iar Cristi Borcea simte asta din plin. Fostul presedinte de la Dinamo a ajuns ieri la Spitalul Penitenciarului din Constanta. Avea dureri de cap si ameteli. Cel mai probabil, Cristi Borcea va ramane internat si de Paste. Actionarul de la Dinamo a fost adus ieri la spitalul penitenciarului Poarta Alba din Constanta pentru analize amanuntite. Mai ales ca, este bine-stiut, are deja afectiuni medicale. Citeste AICI continuarea articolului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 77 78 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

howie radare alexandra stan constructia ramnicu viorel lis avere israel scoli inchise mariana cojocaru indici bursier variate garda fin neil patrick harris iubitul secret cata livescore actiunile jidvei iasi muzeul national mireille mathieu lokodi edit report loto revista ciao commerce dulce maria transilvani pronosport invata limuzinele lohan pret bilet rezultatul meci functionar emaramures securitate tabara semnifica paula chirila pista examen de titularizare silvius epoca diurne incendiu in complex castigatorii la boris cache kilowat