Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul

publicat 2016-12-03 16:30:16 (Romania-TV)
STIRILE APOCALIPTICE au invadat din nou internetul: Sfarsitul lumii vine din nou in decembrie. Este vizat si Bucurestiul Conspirationistii care propovaduiesc sfarsitul lumii lanseaza o noua teorie care sa bage frica in oameni. Din pacate, originalitatea la acest capitol pare sa fie pe sfarsite, avand in vedere ca in decembrie 2016, Nibiru sau Planeta X, se intoarce in Sistemul Solar si anihileaza viata de pe Pamant. ...continuare.

ANM: Cod galben de vant puternic in noua judete

publicat 2016-12-03 08:15:07 (Puterea)
ANM: Cod galben de vant puternic in noua judete Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis o avertizare cod galben de vant puternic valabila in urmatoarele ore in judetele Buzau, Prahova, Arges, Dambovita, Caras-Severin, Tulcea, Constanta, Neamt si Suceava. Potrivit ANM, in zona de munte a judetelor Suceava si Neamt, la peste 1700 m altitudine vor fi intensificari ale vantului, care la rafala vor depasi 90 de kilometri la ora, viscolind zapada si determinand reducerea vizibilitatii. Meteorologii mai precizeaza ca sub cod galben... ...continuare.

Sofer incatusat de politie, la Constanta. Conducea un microbuz plin de calatori, fara permis

publicat 2016-12-02 17:00:20 (Realitatea-TV)
Sofer incatusat de politie, la Constanta. Conducea un microbuz plin de calatori, fara permis Pare incredibil, dar s-a intamplat intr-un oras din Romania. Este vorba despre un sofer care transporta cu un microbuz persoane, el efectuand curse Constanta - Bucuresti. Insa, ce intrece orice asteptare se leaga de faptul ca acesta nu avea permis de conducere. ...continuare.

Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare

publicat 2016-11-30 14:30:17 (ProTV)
Parada militara de Ziua Nationala este LIVE pe stirileprotv.ro, joi, 11:00. Ce vom vedea in premiera in acest an la defilare Stirile ProTV va prezinta in premiera in acest an parada de 1 decembrie asa cum o vad pilotii din elicopter, cu ajutorul unei camere de realitate virtuala. ...continuare.

Tinere filmate in timp ce furau intr-un mall din Constanta. Ce au facut dupa ce au fost identificate pe Facebook. VIDEO

publicat 2016-11-30 10:30:08 (ProTV)
Tinere filmate in timp ce furau intr-un mall din Constanta. Ce au facut dupa ce au fost identificate pe Facebook. VIDEO Doua fete au fost surprinse de camerele de supraveghere ale unui magazin dintr-un mall din Constanta in timp ce furau o pereche de ochelari. ...continuare.

Un tren in care se aflau sase persoane a luat foc in mers, in zona statiunii Neptun. Conductorul a fost ranit

publicat 2016-11-30 08:45:13 (ProTV)
Un tren in care se aflau sase persoane a luat foc in mers, in zona statiunii Neptun. Conductorul a fost ranit Un tren de navetisti a fost cuprins de flacari aseara, in dreptul localitatii Neptun. ...continuare.

Un tren plin cu navetisti a luat foc, azi-noapte, in apropierea statiunii Neptun

publicat 2016-11-30 07:30:08 (Realitatea-TV)
Un tren plin cu navetisti a luat foc, azi-noapte, in apropierea statiunii Neptun Un tren plin cu navetisti a luat foc, miercuri noapte, in apropierea statiunii Neptun. Oamenii au reusit sa iasa din vagoane, dar conductorul trenului s-a ars pe maini si pe fata in timp ce incerca sa stinga flacarile. ...continuare.

Un tren cu navesti a luat foc in zona Neptun

publicat 2016-11-30 07:30:07 (Puterea)
Un tren cu navesti a luat foc in zona Neptun Un tren plin cu navetisti a luat foc, marti seara, in zona statiunii Neptun. Potrivit martorilor, trenul care se deplasa dinspre Constanta catre Mangalia, s-a oprit la un moment dat, iar din locomotiva a inceput sa iasa fum, transmite Reporterntv.ro. Oamenii au povestit cum nimeni nu le-a spus sa se dea jos din trenul care avea sa se transforme in scrum, iar la un moment dat, conductorul era ars pe maini si pe fata pentru ca a incercat sa stinga singur flacarile. 'Am sunat la 112, iar la... ...continuare.

Tren de navetisti, facut scrum la Constanta GALERIE FOTO

publicat 2016-11-30 06:15:16 (Romania-TV)
Tren de navetisti, facut scrum la Constanta GALERIE FOTO Un automotor in care se aflau sase persoane a luat foc in mers, in zona Neptun, judetul Constanta, conductorul suferind arsuri pe maini si fata. Din primele informatii, incendiul ar fi fost cauzat de un scurtciruit. ...continuare.

Un tren plin cu navetisti a luat foc in mers in apropiere de Mangalia - VIDEO

publicat 2016-11-30 00:15:02 (Antena3)
Un tren plin cu navetisti a luat foc in mers in apropiere de Mangalia  - VIDEO Un tren plin cu navetisti a luat foc, in aceasta seara, in zona statiunii Neptun. Potrivit martorilor, trenul care se deplasa dinspre Constanta catre Mangalia, s-a oprit la un moment dat, iar din... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »