Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urm. »

Un WC dezafectat, in mijlocul intersectiei, la Constanta

publicat 2015-07-27 15:30:15 (Puterea)
Un WC dezafectat, in mijlocul intersectiei, la Constanta La intersectia strazilor Mircea cel Batran si Aristide Karatzali din Constanta sunt in acest moment resturi de moloz, ambalaje de ciment si un wc stricat, informeaza Ziarul de Constanta ...continuare.

Atentie, turisti! Ce decizie au luat oficialitatile din Constanta in legatura cu statiunea Mamaia

publicat 2015-07-27 13:15:13 (Realitatea-TV)
Atentie, turisti! Ce decizie au luat oficialitatile din Constanta in legatura cu statiunea Mamaia RATC Constanta va introduce, incepand cu data de 31 iulie, linia 100 Mamaia pe traseul Gara, strada Garii, bulevardul 1 decembrie 1918, bulevardul Alexandru Lapusneanu, bulevardul Mamaia, pana la hotel Caraiman si retur, in program de luni pana duminica 08.00- 20.00, cu frecventa intre 25 si 35 de minute. ...continuare.

Un microbuz cu pasageri s-a rasturnat in zona Garii Constanta

publicat 2015-07-27 11:15:24 (Romania-TV)
Un microbuz cu pasageri s-a rasturnat in zona Garii Constanta Un grav accident rutier s-a produs, duminica, in zona Garii Constanta. Patru persoane au fost ranite usor si transportate la spital. ...continuare.

Incendiu de proportii la un hotel din Neptun! Doua etaje au ars in totalitate

publicat 2015-07-26 15:00:12 (Libertatea)
Restaurantul unui hotel din statiunea Neptun si spatiile de cazare ale angajatilor unitatii au fost... ...continuare.

Restaurantul si spatiile de cazare ale unui hotel din Neptun, afectate in urma unui incendiu

publicat 2015-07-26 13:45:10 (Mediafax)
Restaurantul si spatiile de cazare ale unui hotel din Neptun, afectate in urma unui incendiu Restaurantul unui hotel din statiunea Neptun si spatiile de cazare ale angajatilor unitatii au fost afectate de un incendiu izbucnit in noaptea de sambata spre duminica, pompierii intervenind timp de aproape patru ore pentru stingerea flacarilor. ...continuare.

Un restaurant din Neptun s-a facut scrum intr-un incendiu. Angajatii s-au salvat in ultima clipa

publicat 2015-07-26 13:45:01 (Antena3)
Angajatii unui restaurant din statiunea Neptun au fost la un pas sa arda de vii dupa ce un incendiu a izbucnit in cladire. Oamenii, care dormeau la mansarda localului, s-au trezit inconjurati de fumul gros si... ...continuare.

Incendiu puternic. Restaurantul unui hotel din Neptun a ars in totalitate. Turistii, evacuati de urgenta

publicat 2015-07-26 13:00:14 (Puterea)
Incendiu puternic. Restaurantul unui hotel din Neptun a ars in totalitate. Turistii, evacuati de urgenta Un incendiu puternic a izbucnit, in noaptea de sambata spre duminica, la restaurantul hotelului Insula din Neptun. Acesta a ars in totalitate, turistii aflati in hotel fiind evacuati de urgenta. ...continuare.

Restaurantul si spatiile de cazare ale unui hotel din Neptun au fost afectate in urma unui incendiu

publicat 2015-07-26 13:00:05 (Gandul)
Restaurantul si spatiile de cazare ale unui hotel din Neptun au fost afectate in urma unui incendiu Restaurantul unui hotel din statiunea Neptun si spatiile de cazare ale angajatilor unitatii au fost afectate de un incendiu izbucnit in noaptea de sambata spre duminica, pompierii intervenind timp de aproape patru ore pentru stingerea flacarilor, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Centrul Infotrafic: Trafic intens pe A2 Bucuresti - Constanta, pe sensul catre Capitala

publicat 2015-07-26 11:45:10 (Puterea)
Centrul Infotrafic: Trafic intens pe A2 Bucuresti - Constanta, pe sensul catre Capitala Centrul Infotrafic a anuntat ca traficul se intensifica pe A2 Bucuresti - Constanta, pe sensul de mers spre Capitala. Acest weekend a fost cel mai aglomerat pe litoral de la inceputul sezonului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 56 57 Pag. urmatoare »