Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urm. »

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. LG G4 se "imbraca" in piele, iar Apple urmeaza "sunetul muzicii"

publicat 2015-04-18 11:30:18 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. LG G4 se "imbraca" in piele, iar Apple urmeaza "sunetul muzicii" Cele mai importante stiri din internet si tehnologie, in saptamana 13 - 19 aprilie 2015. ...continuare.

Perchezitii de amploare in Constanta: sute de monede si obiecte religioase depistate

publicat 2015-04-17 19:30:12 (Realitatea-TV)
Perchezitii de amploare in Constanta: sute de monede si obiecte religioase depistate Sute de monede si obiecte religioase au fost depistate in urma a sase perchezitii domiciliare si la sedii de firme desfasurate, vineri, in judetul Constanta, la persoane banuite de furturi din situri arheologice. ...continuare.

Perchezitii la "colectionarii" de comori antice din Constanta

publicat 2015-04-17 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Perchezitii la colectionarii de comori antice din Constanta Patru oameni de afaceri, din Constanta, sunt cercetati pentru furt calificat de bunuri culturale, suspectati ca au sustras peste 450 de obiecte antice din siturile arheologice, cu un prejudiciu de 15.000 de euro. ...continuare.

Cursuri gratuite pentru tineri in campania la localele din 2012, organizate de CJ Constanta - DNA

publicat 2015-04-17 13:45:11 (Mediafax)
Cursuri gratuite pentru tineri in campania la localele din 2012, organizate de CJ Constanta - DNA Presedintele suspendat al CJ Constanta, Nicusor Constantinescu, a aprobat cheltuirea a 1 milion de lei pentru finantarea unor programe destinate tinerilor, dar acestea "au reprezentat doar o modalitate prin care sume mari de bani au fost luate ilegal din buget in campania electorala", potrivit DNA. ...continuare.

STENOGRAME in dosarul lui Nicusor Constantinescu - Cum ameninta conducerea Telegraf: "Pana in ziua in care o sa va ia si pe voi sa va aresteze, sa vedeti cum este!"

publicat 2015-04-17 12:30:19 (Mediafax)
STENOGRAME in dosarul lui Nicusor Constantinescu - Cum ameninta conducerea Telegraf: Pana in ziua in care o sa va ia si pe voi sa va aresteze, sa vedeti cum este! Nicusor Constantinescu a luat legatura in luna martie, cand era in arest la domiciliu, cu conducerile Telegraf si TV Neptun, disctandu-le sa scrie materiale despre "nevinovatia" sa si amenintandu-i: "Pana in ziua in care o sa va ia si pe voi sa va aresteze, sa vedeti cum este!", spun procurorii DNA. ...continuare.

DNA: Nicusor Constantinescu ameninta conducerea Telegraf si dicta ce sa scrie despre el

publicat 2015-04-17 12:30:05 (Gandul)
DNA: Nicusor Constantinescu ameninta conducerea Telegraf si dicta ce sa scrie despre el Nicusor Constantinescu a luat legatura in luna martie, cand era in arest la domiciliu, cu conducerile Telegraf si TV Neptun, disctandu-le sa scrie materiale despre "nevinovatia" sa si amenintandu-i: "Pana in ziua in care o sa va ia si pe voi sa va aresteze, sa vedeti cum este!", spun procurorii DNA. ...continuare.

Nicusor Constantinescu ameninta conducerea Telegraf si dicta ce sa scrie despre el

publicat 2015-04-17 12:00:05 (Gandul)
Nicusor Constantinescu ameninta conducerea Telegraf si dicta ce sa scrie despre el Nicusor Constantinescu a luat legatura in luna martie, cand era in arest la domiciliu, cu conducerile Telegraf si TV Neptun, disctandu-le sa scrie materiale despre "nevinovatia" sa si amenintandu-i: "Pana in ziua in care o sa va ia si pe voi sa va aresteze, sa vedeti cum este!", spun procurorii DNA. ...continuare.

Constanta: Perchezitii la persoane suspectate de furturi din situri arheologice

publicat 2015-04-17 10:00:14 (Mediafax)
Constanta: Perchezitii la persoane suspectate de furturi din situri arheologice Politistii constanteni au facut, vineri dimineata, sase perchezitii domiciliare si la societati comerciale din Constanta, fiind vizate persoane suspectate de furturi din situri arheologice, prejudiciul estimat pana in prezent ridicandu-se la aproximativ 15.000 de euro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 63 64 Pag. urmatoare »