Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Descoperire socanta la Constanta! Un barbat, gasit mort in toaleta unui mall

publicat 2016-07-25 22:00:26 (Realitatea-TV)
Descoperire socanta la Constanta! Un barbat, gasit mort in toaleta unui mall Medicii constanteni au fost solicitati, in urma cu putin timp, sa intervina in cazul unui barbat care a facut stop cardiao-respirator in incinta unui mall din municipiul Constanta. ...continuare.

DNA: Primarul Constantei, Decebal Fagadau, a urgentat cererile de retrocedare ale lui Horia Simu

publicat 2016-07-25 21:30:08 (Realitatea-TV)
DNA: Primarul Constantei, Decebal Fagadau, a urgentat cererile de retrocedare ale lui Horia Simu Primarul municipiului Constanta, Decebal Fagadau, ar fi solicitat in urma cu sase ani, pe vremea cand era viceprimar, urgentarea unui dosar inregistrat pe numele mostenitoarei a doua terenuri, in suprafata de 25 de hectare, din Constanta, care urmau sa fie retrocedate omului de afaceri Horia Simu dupa ce cumparase drepturile litigioase, potrivit marturiilor unui denuntator, aflate la dosarul ANRP 5. ...continuare.

Barbat gasit mort in toaleta unui mall din Constanta

publicat 2016-07-25 21:30:08 (Romania-TV)
Barbat gasit mort in toaleta unui mall din Constanta Un barbat a murit dupa ce a facut stop cardio-respirator in toaleta unui mall din Constanta. ...continuare.

Drama batranei de 87 de ani din Iasi, data afara din casa chiar de copiii ei. "Toti isi bat joc de mine zic ca ii fac de ras"

publicat 2016-07-25 18:15:10 (ProTV)
Drama batranei de 87 de ani din Iasi, data afara din casa chiar de copiii ei. Toti isi bat joc de mine zic ca ii fac de ras Calvarul batranei de 87 de ani din Iasi, prezentat vineri la Stirile Pro TV, ar putea sa se incheie. Femeia, mama a sase copii, nu are niciun adapost si de cativa ani doarme pe un scaun la usa unuia dintre fiii sai. ...continuare.

Clienti sechestrati intr-un hipermarket din Constanta

publicat 2016-07-25 11:00:09 (Realitatea-TV)
Clienti sechestrati intr-un hipermarket din Constanta Mai multe persoane care-si faceau cumparaturile intr-un hipermarket din Constanta s-au panicat in momentul in care incinta magazinului s-a umplut cu gaze lacrimogene, iar usile au fost incuiate, transformand-i pe toti in prizonieri. ...continuare.

O cunoscuta prezentatoare TV a murit cu o zi inainte sa implineasca 25 de ani

publicat 2016-07-25 10:30:14 (Romania-TV)
O cunoscuta prezentatoare TV a murit cu o zi inainte sa implineasca 25 de ani Taylor Terrell prezenta stirile amiezii la postul 41NBC News. ...continuare.

Accident pe Autostrada Soarelui, luni dimineata. Traficul este ingreunat

publicat 2016-07-25 08:15:08 (Realitatea-TV)
Accident pe Autostrada Soarelui, luni dimineata. Traficul este ingreunat Un accident rutier s-a petrecut luni dimineata pe Autostrada A2 Bucuresti - Constanta, pe sensul de mers spre Constanta, informeaza Realitatea TV. ...continuare.

Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti

publicat 2016-07-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti Reduceri EARLY BOOKING de pana la 20%   Mamaia, Eforie Nord, Eforie Sud, Neptun, Olimp, Saturn, Venus, Jupiter, Cap Aurora, Costinesti, Mangalia Alege din peste 300 de hoteluri!   ...continuare.

DONA a lansatprogramul ,,Sanatos de sus pana jos" in Constanta si Tulcea

publicat 2016-07-25 03:15:14 (Madone)
ï 6 saptamâni de campanie, 6 arii de sanatate abordate a Circa3500de cadouripractice, pentru toata familia f Constantenii si tulcenii sunt invitati sa discute cu medicii in farmaciile DONA Reteaua de farmacii DONA desfasoara in Constanta si Tulcea programul "Sanatos de sus pâna ...continuare.

Tragedie in Constanta. Șefa asistentilor socali a fost accidentata mortal la cativa metri de casa

publicat 2016-07-25 00:00:01 (Antena3)
Tragedie in Constanta. Șefa asistentilor socali a fost accidentata mortal la cativa metri de casa Sefa asistentilor sociali din Constanta a murit, dupa ce a fost lovita grav pe o trecere de pietoni. Femeia s-a stins la spital, in ciuda faptului ca prietenii si colegii ei s-au mobilizat sa faca rost de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »