Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urm. »

Radu Mazare lanseaza pagina de Facebook a primariei Constanta-"Facebook-ul e mai important decat PSD-ul, nu ma intereseaza TIGANEALA DE PARTID"

publicat 2014-11-28 17:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Radu Mazare lanseaza pagina de Facebook a primariei Constanta-Facebook-ul e mai important decat PSD-ul, nu ma intereseaza TIGANEALA DE PARTID Pe principiul "cei din urma, vor fi cei dintai", primarul Radu Mazare a anuntat astazi lansarea paginii de facebook a primariei Constanta, un proiect prin intermediul caruia intentionaeza sa comunice deschis cu cea mai mare parte a populatiei. ...continuare.

Amalia Enache sta de vorba cu tinerii noii generatii, in materialele speciale Stirile Pro TV difuzate de 1 decembrie

publicat 2014-11-28 12:00:43 (ProTV)
Amalia Enache sta de vorba cu tinerii noii generatii, in materialele speciale Stirile Pro TV difuzate de 1 decembrie In ultimii 19 ani, 1 decembrie nu a mai fost doar Ziua Nationala, ci a devenit sinomim cu ProTV, cu libertatea, cu inovatia, cu indemnul Gandeste liber! ...continuare.

Captura uriasa de tigari de contrabanda la Constanta

publicat 2014-11-28 12:00:07 (Gandul)
Captura uriasa de tigari de contrabanda la Constanta Politistii de frontiera constanteni au instituit sechestru asigurator pentru o cantitate de peste 460.000 de pachete cu tigari cu o valoare de aproximativ un milion de euro, sosite in Portul Constanta pentru o firma din Bulgaria suspectata de implicare in contrabanda cu tigari. ...continuare.

Mega Image deschide patru noi magazine, in Constanta si Bucuresti

publicat 2014-11-28 10:31:05 (Ziarul-Financiar)
Mega Image deschide patru noi magazine, in Constanta si Bucuresti Citeste si: Mega Image continua expansiunea dupa ce afacerile au urcat cu 20%, iar profitul cu 60% in S1 Profi si Mega Image continua extinderea si inchid saptamana cu cate trei magazine noi Mega Image continua expansiunea dupa ce afacerile au avansat la semestru cu 20%, iar profitul cu 60% Mega Image, parte a grupului belgian Delhaize, a anuntat vineri deschiderea a patru magazine, trei la Constanta si unul in Bucuresti, astfel ca reteaua companiei a ajuns la 367 de unitati. Cele trei... ...continuare.

Fostul prorector Universitatea Ovidius din Constanta Vasile Sarbu, incompatibil

publicat 2014-11-28 10:00:47 (Romania-TV)
Fostul prorector Universitatea Ovidius din Constanta Vasile Sarbu, incompatibil Agentia Nationala de Integritate (ANI) a constatat existenta starii de incompatibilitate in cazul lui Vasile Sarbu, fost prorector al Universitatii 'Ovidius' din Constanta, intrucat a detinut simultan si o alta functie. ...continuare.

Autorul crimei care a SOCAT Constanta a fost trimis in judecata

publicat 2014-11-27 16:00:21 (Romania-TV)
Autorul crimei care a SOCAT Constanta a fost trimis in judecata Autorul crimei produse la sfarsitul lunii octombrie, in municipiul Constanta, intr-un cuplu de homosexuali, a fost trimis in judecata, au informat, joi, procurorii Parchetului de pe langa Tribunal. ...continuare.

Fosta vedeta tv de la noi, de nerecunoscut! Si-a schimbat imaginea si nici nu mai stii cine e! | FOTO

publicat 2014-11-26 22:00:20 (Libertatea)
Fosta vedeta tv de la noi, de nerecunoscut! Si-a schimbat imaginea si nici nu mai stii cine e! | FOTO Era blonda, prezenta stirile sportive la Antena 1, dar acum a ajuns de nerecunoscut. Crina Abrudan a suferit o transformare spectaculoasa de look Publicitate FOTO: CRISTINA OLOGEANU ...continuare.

ProTV a reusit sa obtina 7 din cele 10 premii TVmania. Stirile ProTV, premiul pentru cea mai buna emisiunea de stiri

publicat 2014-11-26 21:30:16 (ProTV)
ProTV a reusit sa obtina 7 din cele 10 premii TVmania. Stirile ProTV, premiul pentru cea mai buna emisiunea de stiri Cea de-a 14 editie a Premiilor TVmania a avut loc marti seara, iar toti cei nominalizati au asteptat cu sufletul la gura sa vada cine sunt castigatorii. ...continuare.

Mircea Basescu a ajuns la locuinta sa din Constanta, dupa ce a fost eliberat din arest

publicat 2014-11-26 19:15:01 (Antena3)
Update 18.50 - Mircea Basescu, fratele presedintelui Traian Basescu, a ajuns la locuinta sa din Constanta, miercuri seara, in jurul orei 18, fiind adus cu masina de unul dintre avocatii sai, dupa ce instanta... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

prognoza meteo robert turcescu poze accident rutier ioana maria mol mariana moculescu transmisiuni fondul proprietate prognoza 20 solari calc accidentele echipa britney spears primera division brie kanal d bengescu bere accident dorde pute legea pensiilor michael jackson pretul etna dan puric pugilisti coruptie upc romania andrei pop actual florida gutu harta democratiei xtb romania vadu seini medici nutritionisti conop crestere a copilului jobtransport copii cu dizabilitati rusia nato winmarkt snlo urlati intercontinental galati