Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

'Nu exista premise pentru o crestere constanta relevanta a pietei constructiilor'

publicat 2015-05-29 00:00:02 (Bursa)
Piata locala de constructii nu inregistreaza premise pentru o crestere constanta si relevanta, in perioada urmatoare, ne-a declarat Tiberiu Andrioaiei, secretarul general al Patronatului Societatilor de Constructii (PSC). ...continuare.

Horoscop Urania Rac 30 mai - 5 iunie 2015

publicat 2015-05-28 20:15:15 (Libertatea)
Horoscop Urania Rac 30 mai - 5 iunie 2015 Pe 30 mai continua seria tensiunilor si discrepantelor din mediul familial sau din mediul social (in functie de varsta si plasament socio - profesional). Publicitate Pe 31 mai si 1 iunie, Luna, in tranzit prin Scorpion, stabileste relatii armonice cu Soarele acestor nativi, cu Venus inca pe sectorul lor natal, si cu perechea Kiron/Neptun din Pesti, dandu-le muta sensibilitate, disponibilitate pentru a fi milosi si emotivi. Uneori aceste tranzite ii pot vulnerabiliza in sensul in care aceste... ...continuare.

Tragedie in triajul CF din Portul Constanta. Cum a fost gasit un adolescent de 15 ani

publicat 2015-05-28 14:45:05 (Gandul)
Tragedie in triajul CF din Portul Constanta. Cum a fost gasit un adolescent de 15 ani Un adolescent de 15 ani este internat in stare grava la Spitalul Judetean Constanta, dupa ce a fost gasit electrocutat in triajul CF din Portul Constanta, oamenii legii incercand sa stabileasca motivele pentru care el se afla in zona respectiva si ce s-a intamplat cu exactitate. ...continuare.

Un adolescent a ajuns la spital dupa ce a fost gasit electrocutat in Triajul CF din Portul Constanta

publicat 2015-05-28 14:30:04 (Gandul)
Un adolescent a ajuns la spital dupa ce a fost gasit electrocutat in Triajul CF din Portul Constanta Un adolescent de 15 ani este internat in stare grava la Spitalul Judetean Constanta, dupa ce a fost gasit electrocutat in triajul CF din Portul Constanta, oamenii legii incercand sa stabileasca motivele pentru care el se afla in zona respectiva si ce s-a intamplat cu exactitate. ...continuare.

Tentativa de SINUCIDERE in Constanta. Un barbat a amenintat ca se arunca de pe un pod

publicat 2015-05-27 23:15:14 (Romania-TV)
Tentativa de SINUCIDERE in Constanta. Un barbat a amenintat ca se arunca de pe un pod Un barbat in varsta de 33 de ani s-a urcat, miercuri seara, pe podul din zona bulevardului I.C.Bratianu din Constanta si a amenintat ca se arunca in gol. ...continuare.

Se grabea la mare! Șofer prins de radar cu o viteza ametitoare pe Autostrada Soarelui

publicat 2015-05-27 21:00:12 (Libertatea)
Se grabea la mare! Șofer prins de radar cu o viteza ametitoare pe Autostrada Soarelui Un sofer de 39 de ani a ramas fara permis pentru 90 de zile dupa ce a fost prins de radar circuland cu 231km/h pe Autostrada Soarelui. Foto: Arhiva Publicitate Barbatul a fost sanctionat contraventional cu amenda in valoare de 877,5 lei. "La data de 27 mai a.c., politistii Biroului de Politie Autostrada A2 Bucuresti - Constanta, din cadrul Inspectoratului General al Politiei Romane au depistat pe autostrada A2, pe sensul de mers dinspre Bucuresti spre Constanta, la km. 143, un barbat, care... ...continuare.

PSD Constanta: Demisia lui Radu Mazare din partid este o pierdere pentru organizatie

publicat 2015-05-27 19:00:18 (Mediafax)
PSD Constanta: Demisia lui Radu Mazare din partid este o pierdere pentru organizatie Reprezentantii filialei municipale a PSD Constanta considera ca demisia din partid a lui Radu Mazare este o pierdere pentru organizatie, multumindu-i acestuia pentru "performanta administrativa" si mentionand ca Primaria condusa de el a fost "un etalon la nivel national". ...continuare.

12 nave militare romanesti, un distrugator american si un dragor maritim din Bulgaria, in Portul Constanta. Ce se intampla

publicat 2015-05-27 15:45:14 (ProTV)
12 nave militare romanesti, un distrugator american si un dragor maritim din Bulgaria, in Portul Constanta. Ce se intampla La malul marii au loc exercitii militare impresionante: 12 nave militare romanesti, un distrugator american si un dragor maritim din Bulgaria sunt implicate intr-o aplicatie de amploare care se desfasoara in Portul Constanta. ...continuare.

DNA l-a trimis in judecata pe fostul sef al Directiei pentru Agricultura din Constanta

publicat 2015-05-27 14:45:02 (Bursa)
Procurorii din cadrul Directiei Nationale Anticoruptie (DNA) au dispus trimiterea in judecata, in stare de arest la domiciliu, a inculpatului Boris Parpala, fostul director al Directiei pentru Agricultura a judetului Constanta, acuzat de savarsirea infractiunilor de spalare de bani; efectuarea de operatiuni financiare, ca acte de comert, incompatibile cu functia; evaziune fiscala; folosirea influentei de catre o persoana care detine o functie de conducere intr-un partid, arata un comunicat de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »