Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 83 84 Pag. urm. »

Un concediu plin de bucurii si surprize, in statiunea Jupiter

publicat 2014-08-27 18:15:03 (Antena3)
Un concediu plin de bucurii si surprize, in statiunea Jupiter Bucura-te de timpul ramas din aceasta vara si de vremea frumoasa pentru a petrece unul dintre cele mai frumoase concedii la malul Marii Negre. Statiunea Jupiter, aflata intre Neptun si Venus, este cocheta, linistita si... ...continuare.

"Docherii" industriali din Constanta vor o felie din comertul cu cereale

publicat 2014-08-27 00:15:31 (Ziarul-Financiar)
Docherii industriali din Constanta vor o felie din comertul cu cereale Citeste si: Pretul graului romanesc in portul Constanta a depasit cotatia de pe bursa de la Paris pentru ca fermierii tin marfa in silozuri Chinezii isi cumpara cu 50 milioane de euro, prin traderul de cereale Nidera, iesirea la Marea Neagra prin portul Constanta ZF Corporate: statistici agricultura Operatorii portuari din Constanta specializati pe descarcarea transporturilor de bauxita sau carbune pre­ga­tesc investitii in terminale si depozite de cereale, urmarind sa preia o parte din... ...continuare.

Ultimul succes? » HCM Constanta a cistigat Supercupa Romaniei! Campioana s-ar putea desfiinta in zilele urmatoare

publicat 2014-08-26 20:00:21 (Gazeta-Sporturilor)
Ultimul succes? » HCM Constanta a cistigat Supercupa Romaniei! Campioana s-ar putea desfiinta in zilele urmatoare Campioana HCM Constanta a cistigat Supercupa Romaniei la handbal masculin, dupa ce a invins vicecampioana Stiinta Bacau, scor 24-21 (13-11). Jucatorul meciului a fost desemnat portarul Rudi Stanescu. HCM Constanta a cucerit in 2014 atit titlul de campioana, cit si Cupa Romaniei, astfel ca a jucat in Supercupa cu vicecampioana Stiinta Bacau. ... ...continuare.

Ultimul succes? » HCM Constanta cistigat Supercupa Romaniei! Campioana e la un pas de faliment

publicat 2014-08-26 19:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Ultimul succes? » HCM Constanta cistigat Supercupa Romaniei! Campioana e la un pas de faliment Campioana HCM Constanta a cistigat Supercupa Romaniei la handbal masculin, dupa ce a invins vicecampioana Stiinta Bacau, scor 24-21 (13-11). Jucatorul meciului a fost desemnat portarul Rudi Stanescu. HCM Constanta a cucerit in 2014 atit titlul de campioana, cit si Cupa Romaniei, astfel ca a jucat in Supercupa cu vicecampioana Stiinta Bacau. ... ...continuare.

Descinderi cu mascati la mai multi traficanti de droguri si proxeneti din Constanta

publicat 2014-08-26 17:15:42 (Romania-TV)
Descinderi cu mascati la mai multi traficanti de droguri si proxeneti din Constanta Politia a efectuat mai multe descinderi la traficantii de droguri si proxeneti din Constanta. Patru barbati au fost ridicati de politie, iar la audieri a ajuns si o minora de 14 ani gasita intr-un apartament in care au avut loc perchezitiile. Fata era obligata sa se prostitueze, potrivit . ...continuare.

CFR SA inchiriaza spatiile comerciale din gari, cu o suprafata totala de 42.000 mp

publicat 2014-08-26 16:45:51 (Ziarul-Financiar)
CFR SA inchiriaza spatiile comerciale din gari, cu o suprafata totala de 42.000 mp Citeste si: Oferta aberanta de la CFR Calatori: conditiile intortocheate pentru a merge de la Bucuresti la Constanta cu 20 de lei Infografic: Trenurile CFR si private care pleaca spre Constanta din Bucuresti si retur: orar, preturi si durata calatoriei CFR SA reabiliteaza podurile de la Borcea si Cernavoda cu 28 de milioane de euro Compania CFR SA, care administreaza infrastructura de cale ferata, va organiza pe 28 august a doua etapa a sesiunii de inchiriere de spatii din garile a opt... ...continuare.

CFR SA inchiriaza spatiile comerciale din gari, cu o suprafata totala de 42.000 metri patrati

publicat 2014-08-26 16:30:38 (Ziarul-Financiar)
CFR SA inchiriaza spatiile comerciale din gari, cu o suprafata totala de 42.000 metri patrati Citeste si: Oferta aberanta de la CFR Calatori: conditiile intortocheate pentru a merge de la Bucuresti la Constanta cu 20 de lei Infografic: Trenurile CFR si private care pleaca spre Constanta din Bucuresti si retur: orar, preturi si durata calatoriei CFR SA reabiliteaza podurile de la Borcea si Cernavoda cu 28 de milioane de euro Compania CFR SA, care administreaza infrastructura de cale ferata, va organiza pe 28 august a doua etapa a sesiunii de inchiriere de spatii din garile a opt... ...continuare.

Starbucks deschide joi prima cafenea din Constanta si ajunge la zece unitati in Romania

publicat 2014-08-26 13:15:18 (Mediafax)
Starbucks deschide joi prima cafenea din Constanta si ajunge la zece unitati in Romania Starbucks deschide joi prima cafenea din Constanta, in mall-ul Maritimo Shopping Center, ajungand astfel la zece unitati in Romania, pe langa cele sapte locatii din Bucuresti si cate una in Cluj-Napoca si Timisoara, iar in septembrie va inaugura inca o cafenea in complexul Novo Park din Capitala. ...continuare.

Dupa Oltchim Ramnicu Valcea, si HCM Constanta trage obloanele

publicat 2014-08-26 00:00:40 (Puterea)
Dupa Oltchim Ramnicu Valcea, si HCM Constanta trage obloanele In urma cu un an si ceva, campioana Romaniei la handbal feminin, Oltchim Ramnicu Valcea, disparea de pe harta sportului pe semicerc din cauza problemelor financiare. Acum a venit randul campioanei din ultimii sase ani din competitia interna masculina, HCM Constanta, sa puna lacatul din acelasi motiv. 9 titluri de campioana, 6 Cupe ale Romaniei si 3 Supercupe ale Romaniei este bilantul ultimilor 11 ani ai echipei HCM Constanta, grupare care s-a calificat in premiera pentru Romania in optimile... ...continuare.

Ponta: Basescu are timp de intalniri cu Udrea si petreceri la Neptun, dar nu-mi numeste ministrul

publicat 2014-08-25 18:30:22 (Mediafax)
Ponta: Basescu are timp de intalniri cu Udrea si petreceri la Neptun, dar nu-mi numeste ministrul Premierul Victor Ponta l-a acuzat, luni, pe presedintele Traian Basescu de faptul ca are timp de intalniri formale cu Elena Udrea sau de petreceri cu colegii la Neptun, dar nu are timp sa-i numeasca un ministru, respectiv pe Darius Valcov, pe care l-a propus pentru portofoliul Bugetului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 83 84 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

hunedoara piscina gorj mures sinca galaxy s iii vremea in luna septembrie boromir maramures dacia extradarea iasi liceele imbracat sif muntenia salaj cred timisoara mihai costea social jagger hidroelectrica divorturi neamt fagaras mugur mihaiescu denta ion anghel ialomiteanu participant standard liege catelus programari ana paraschiv tucan covasna robot pichet vaccinuri ministerul administratiei si internelor tulcea hotarari de guvern grau asistentele ana maria branza duminica prahova micuta stefania lozinca gosp