Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba

publicat 2016-02-06 21:30:02 (CanCan)
Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba Actorul Florin Busioc si-a facut o cariera la PROTV in rol de prezentator la Meteo. Job-ul acesta i s-a potrivit cel mai bine, astfel ca il regasim si astazi dupa Stirile de la ora 19.  Dar, in pozele astea, il mai recunoasteti? ...continuare.

Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti

publicat 2016-02-06 03:00:56 (Ziare-Mondene)
Litoralul romanesc de la 145 ron/ pers/ sejur 5 nopti Reduceri EARLY BOOKING de pana la 20%   Mamaia, Eforie Nord, Eforie Sud, Neptun, Olimp, Saturn, Venus, Jupiter, Cap Aurora, Costinesti, Mangalia Alege din peste 300 de hoteluri!   ...continuare.

Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie!

publicat 2016-02-05 20:30:01 (Antena-1)
Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie! Iti doresti o cariera in televiziune? Vrei sa fii in mijlocul evenimentelor sau pur si simplu sa prezinti stirile? Poate sa ai propria ta emisiune sau sa prezinti vremea? ...continuare.

'Nu imi sunt clare lucruri privind functionarea Portului Constanta, se fac prea putine investitii'

publicat 2016-02-05 18:30:02 (Bursa)
Premierul Dacian Ciolos i-a cerut astazi ministrului Transporturilor, Dan Costescu, sa faca o analiza proprie privind situatia Portului Constanta, intrucat considera ca, in ciuda profitului inregistrat, in aceasta companie se fac prea putine investitii. ...continuare.

Ciolos: Am cerut o analiza la Portul Constanta. Acolo sunt cateva lucruri care nu imi sunt clare

publicat 2016-02-05 17:30:42 (Realitatea-TV)
Ciolos: Am cerut o analiza la Portul Constanta. Acolo sunt cateva lucruri care nu imi sunt clare Premierul Dacian Ciolos a anuntat, vineri, in cadrul unei conferinte de presa, ca i-a solicitat ministrului Transporturilor, Dan Costescu, sa vina cu o analiza in ceea ce priveste Portul Constanta, in conditiile in care "sunt lucruri care nu sunt clare legat de modul in care se fac contractele de alocare a spatiilor acolo". ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-05 17:30:20 (Gandul)

PNL Constanta. Candidatul Chitac

publicat 2016-02-04 19:45:42 (Puterea)
In aceeasi zi in care s-a inscris in PNL, fostul rector al Academiei Navale "Mircea cel Batran" din Constanta, contraamiralul de flotila (r) Vergil Chitac, a fost desemnat miercuri drept candidat liberal la Primaria Constanta, cum a anuntat si Puterea. ...continuare.

CSM: Dosarele de mare coruptie, aflate pe rolul instantelor, "inregistreaza o crestere constanta"

publicat 2016-02-04 19:00:35 (Realitatea-TV)
CSM: Dosarele de mare coruptie, aflate pe rolul instantelor, "inregistreaza o crestere constanta" Numarul dosarelor de mare coruptie, aflate in faza de judecata, "inregistreaza o crestere constanta", sustine Inspectia Judiciara. La sfarsitul lunii iunie, anul trecut, 385 de cauze au fost arondate pe rolul curtilor de apel si al instantelor. ...continuare.

Politist constantean, condamnat la 3 ani de inchisoare pentru luare de mita

publicat 2016-02-04 14:15:31 (Realitatea-TV)
Politist constantean, condamnat la 3 ani de inchisoare pentru luare de mita Un politist din cadrul Inspectoratului de Politie al judetului Constanta a fost condamnat, joi, de judecatorii Tribunalului Constanta, la 3 ani de inchisoare cu executare pentru luare de mita. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »