Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Candidati Primaria Constanta la alegeri locale 2016

publicat 2016-05-26 23:30:26 (Realitatea-TV)
Candidati Primaria Constanta la alegeri locale 2016 Iata intreaga lista de candidati Primaria Constanta la alegeri locale 2016. ...continuare.

Legendarul sahist Anatoly Karpov este in aceste zile la Constanta: "Am pierdut mai multe meciuri cu Kasparov decat cu sotia!" :)

publicat 2016-05-26 19:15:20 (Gazeta-Sporturilor)
Legendarul sahist Anatoly Karpov este in aceste zile la Constanta: Am pierdut mai multe meciuri cu Kasparov decat cu sotia! :) În aceste zile, la Constanta se desfasoara în premiera Campionatul European de Șah feminin, iar la festivitatea de deschidere a luat parte si legendarul Anatoly Karpov.  La acest Campionat European vor participa 117 de sahiste din 27 de tari. Principala favorita e Antoaneta Stefanova din Bulgaria. Competitia e gazduita de hotelul Comandor si se va încheia pe 8 iunie.  "Pentru turistii de aici, aceasta va fi una dintre principalele atractii. ... ...continuare.

Legendarul sahist Anatoly Karpov este la Constanta! In aceste zile se desfasoara Campionatul European de Șah feminin

publicat 2016-05-26 19:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
Legendarul sahist Anatoly Karpov este la Constanta! In aceste zile se desfasoara Campionatul European de Șah feminin În aceste zile la Constanta se desfasoara în premiera Campionatul European de Șah feminin, iar la festivitatea de deschidere a luat parte si legendarul Anatoly Karpov. Și-a adus aminte de meciurile cu rivalul Garry Kasparov. La acest Campionat European vor participa 117 de sahiste din 27 de tari. Principala favorita e Antoaneta Stefanova din Bulgaria. "Pentru turistii de aici, aceasta va fi una dintre principalele atractii. ... ...continuare.

ALEGERI LOCALE 2016. Candidatii la primarie in localitatile din judetul Constanta

publicat 2016-05-26 13:00:07 (ProTV)
ALEGERI LOCALE 2016. Candidatii la primarie in localitatile din judetul Constanta ALEGERI LOCALE 2016. Daca ai domiciliul in judetul Constanta, acestia sunt candidatii pe care ii poti vota la alegerile locale din 5 iunie 2016. ...continuare.

Reabilitatea Cazinoului din Constanta amanata pentru alegerile din 2020

publicat 2016-05-25 20:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Reabilitatea Cazinoului din Constanta amanata pentru alegerile din 2020 Transferat de doi ani la Compania Nationala de Investitii (CNI) din subordinea Ministerului Dezvoltarii, in vederea desemnarii companiei care se va ocupa de consolidare si reabilitare, Cazinoul din Constanta se degradeaza ingrijorator din cauza firmelor care contesta licitatia. ...continuare.

CFR aloca peste 28 de milioane lei pentru lucrari de reparatii in Bucuresti, Timisoara si Constanta

publicat 2016-05-25 17:45:02 (Bursa)
Compania Nationala de Cai Ferate CFR SA aloca 28,2 milioane lei de la bugetul statului pentru continuarea programului de intretinere si reparatii curente la infrastructura feroviara pe mai multe intervale de statii de pe raza regionalelor Bucuresti, Timisoara si Constanta, potrivit unui comunicat al companiei remis redactiei. ...continuare.

Accident pe terenul de fotbal. Copil din Constanta, grav ranit, dupa ce poarta a cazut peste el

publicat 2016-05-24 22:45:16 (ProTV)
Accident pe terenul de fotbal. Copil din Constanta, grav ranit, dupa ce poarta a cazut peste el Incident grav, marti dupa amiaza, pe un stadion din localitatea Corbu. Un copil de 10 ani, legitimat la un club de fotbal din Constanta, se afla in stare grava la spital, dupa ce o poarta de fotbal a cazut peste el. ...continuare.

Directorul Spitalului Constanta si-a facut off-shore-uri in care pompa spagile

publicat 2016-05-24 21:45:02 (Antena3)
Directorul Spitalului Constanta si-a facut off-shore-uri in care pompa spagile Managerul Spitalului Judetean de Urgenta (SJU) Constanta, medicul Danut Capatîna (57 de ani), arestat saptamâna trecuta pentru luare de mita, si-ar fi facut doua off-shore-uri pentru... ...continuare.

Se cauta solutii pentru reabilitarea Podului Constanta, aflat in stare avansata de degradare

publicat 2016-05-24 19:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Se cauta solutii pentru reabilitarea Podului Constanta, aflat in stare avansata de degradare Primaria Municipiului Bucuresti va demara procedurile necesare pentru contractarea unor lucrari in zona "Podul Constanta", pentru care sunt aprobati si indicatorii tehnico-economici. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »