Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Teorie terifianta a mamei uneia dintre fetele arse de vie la Constanta! Ce detalii suspecte nu o lasa sa doarma noaptea!

publicat 2014-09-01 19:45:03 (CanCan)
Teorie terifianta a mamei uneia dintre fetele arse de vie la Constanta! Ce detalii suspecte nu o lasa sa doarma noaptea! Familia Nicoletei Cengher, tanara care a ars de vie intr-un bar din Constanta, pare sa nu se mai termine. Mama acesteia a postat un mesaj extrem de dur in care ii acuza pe cei care se aflau la fata locului de lasitate. In plus, ridica niste suspiciuni. ...continuare.

Declarat mort inainte sa moara. O asistenta din Constanta, concediata dupa ce i-a decis sfarsitul unui barbat de 62 de ani

publicat 2014-09-01 19:30:27 (ProTV)
Declarat mort inainte sa moara. O asistenta din Constanta, concediata dupa ce i-a decis sfarsitul unui barbat de 62 de ani Ancheta de amploare la Serviciul de Ambulanta Constanta, dupa un caz revoltator: un turist de 62 de ani a lesinat pe faleza din Mamaia si a murit. ...continuare.

SIF Oltenia isi consolideaza controlul la Argus Constanta

publicat 2014-09-01 18:45:24 (Ziarul-Financiar)
SIF Oltenia isi consolideaza controlul la Argus Constanta Citeste si: Se incinge razboiul intre Ciurezu si Pogonaru: Seful SIF Oltenia cere in instanta anularea obligatiunilor Prodplast Imobiliare si majorarea de capital de la Nord Seful SIF Oltenia a cazut la pace cu actionarii: distribuie dividende de 93 mil. lei si mai ramane si cu bani pentru investitii Argus Constanta a trecut pe profit in primul semestru Societatea de investitii financiare SIF Oltenia (SIF5) a cumparat in ultimele doua luni circa 47.500 de actiuni la producatorul de ulei Argus... ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL LA CONSTANTA! Doi oameni au murit in urma impactului

publicat 2014-09-01 17:30:27 (Libertatea)
ACCIDENT TERIBIL LA CONSTANTA! Doi oameni au murit in urma impactului Doua persoane au murit si alte doua au fost ranite intr-un accident rutier produs luni pe DN 2A Constanta - Harsova, in zona Hanul Morilor. Potrivit reprezentantilor Serviciului Politiei Rutiere Constanta, citati de Romania TV, tragedia a avut loc dupa ce, la intersectia DN 2A cu DJ 223, in apropierea localitatii Topalu, soferul unui autoturism nu a acordat prioritate de trecere unui autotren care circula din sens opus, a efectuat un viraj la stanga si a intrat in coliziune cu autovehiculul... ...continuare.

Accident rutier CUMPLIT in Constanta. Doi oameni si-au pierdut viata

publicat 2014-09-01 17:15:44 (Romania-TV)
Accident rutier CUMPLIT in Constanta. Doi oameni si-au pierdut viata Doua persoane au murit si alte doua au fost ranite intr-un accident rutier produs luni pe DN 2A Constanta - Harsova, in zona Hanul Morilor. ...continuare.

Constanta: Ancheta in cazul unei asistente de la Ambulanta care nu a acordat prim-ajutor unui turist

publicat 2014-09-01 16:30:36 (Mediafax)
Constanta: Ancheta in cazul unei asistente de la Ambulanta care nu a acordat prim-ajutor unui turist O asistenta de la Serviciul Judetean de Ambulanta Constanta a fost demisionat, luni, dupa ce in cazul sau a fost declansata o ancheta si s-a stabilit ca nu a acordat primul ajutor unui barbat caruia i s-a facut rau in statiunea Mamaia si care ulterior a murit la spital. ...continuare.

Mircea Basescu ramane in arest si de data aceasta

publicat 2014-09-01 15:45:04 (Cotidianul)
Mircea Basescu ramane in arest si de data aceasta Tribunalul Constanta a respins, luni, ca nefondata, o noua cerere depusa de Mircea Basescu pentru înlocuirea arestului preventiv cu arestul la domiciliu, decizia nefiind definitiva si putând fi contestata în termen de 48 de ore la Curtea de Apel Constanta. ...continuare.

Cererea pentru inlocuirea arestului preventiv a lui Mircea Basescu, respinsa de instanta

publicat 2014-09-01 15:45:03 (Bursa)
Tribunalul Constanta a respins astazi o noua cerere depusa de Mircea Basescu in care acesta solicita inlocuirea arestului preventiv cu arestul la domiciliu, decizia nefiind definitiva si putand fi contestata la Curtea de Apel Constanta, transmit sursele de presa. ...continuare.

O noua cerere a lui Mircea Basescu pentru inlocuirea arestului preventiv, respinsa de instanta

publicat 2014-09-01 15:00:38 (Mediafax)
O noua cerere a lui Mircea Basescu pentru inlocuirea arestului preventiv, respinsa de instanta Tribunalul Constanta a respins, luni, o noua cerere depusa de Mircea Basescu pentru inlocuirea arestului preventiv cu arestul la domiciliu, decizia nefiind definitiva si putand fi contestata la Curtea de Apel Constanta. ...continuare.

Doi paramedici SMURD din Constanta, la pariuri sportive in timpul serviciului

publicat 2014-09-01 14:30:35 (Realitatea-TV)
Doi paramedici SMURD din Constanta, la pariuri sportive in timpul serviciului Doi paramedici si un alt angajat SMURD din Constanta au fost surprinsi in timp ce se plimbau in interes personal, in timpul orelor de serviciu. Doi paramedici imbracati in uniforma rosie, cu insemne specifice activitatii de prim ajutor, au facut un mic popas in zona Far,pentru a sta la coada intr-o casa de pariuri sportive. Echipajul de prim ajutor a ajuns la Public Bet cu o autospeciala inmatriculata cu numarul MAI 35345, imaginile fiind surprinse, in cursul zilei de duminica, de catre... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dragnea tva redus la paine candidatii budapesta geiger inmatriculat inginer radet vremia prea romantica ascom sabin crudu instalati locui proiect mihai eminescu sibiu berta dima marie curie zodi receta bani inapoi artificii somaj rezultatele de la bac manole club s executare sanziana sandale robert dumitru concediu prenatal dragu mirco daniel constantin macea iulia arad braila vasile alecsandri cristi minculescu de mediu imobiliare botea executori judecatoresti eder panouri solare