Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

VREMEA. Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta

publicat 2014-10-26 03:15:19 (Gandul)
VREMEA. Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta Opt persoane au fost ranite in trei accidente produse, sambata seara, pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta, sase dintre victime fiind preluate de ambulante si duse la spital, iar in cazul altor doi raniti intervenind doua autospeciale SMURD, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Ninsoarea a facut deja primele victime! Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta

publicat 2014-10-25 20:45:03 (CanCan)
Ninsoarea a facut deja primele victime! Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta Opt persoane au fost ranite în trei accidente produse, sâmbata seara, pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta, sase dintre victime fiind preluate de ambulante si duse la spital, iar în cazul altor doi raniti intervenind doua autospeciale SMURD. ...continuare.

ATENTIONARE ANM: Stratul de zapada va ajunge la 10 centimetri. Circulatie INCHISA pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta. Cod galben de NINSORI in Bucuresti si cinci judete

publicat 2014-10-25 20:30:12 (Antena3)
ATENTIONARE ANM: Stratul de zapada va ajunge la 10 centimetri. Circulatie INCHISA pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta. Cod galben de NINSORI in Bucuresti si cinci judete Update 20.18 - Circulatia rutiera pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta a fost inchisa sambata, de la ora 20.00 pana la ora 21.00, pentru ca utilajele de deszapezire sa curete zapada depusa pe caros... ...continuare.

VREMEA. Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta

publicat 2014-10-25 20:00:22 (Gandul)
VREMEA. Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta Opt persoane au fost ranite in trei accidente produse, sambata seara, pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta, sase dintre victime fiind preluate de ambulante si duse la spital, iar in cazul altor doi raniti intervenind doua autospeciale SMURD, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta

publicat 2014-10-25 19:30:45 (Mediafax)
Opt persoane ranite in trei accidente produse pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta Opt persoane au fost ranite in trei accidente produse, sambata seara, pe autostrada A2 Bucuresti - Constanta, sase dintre victime fiind preluate de ambulante si duse la spital, iar in cazul altor doi raniti intervenind doua autospeciale SMURD. ...continuare.

ACCIDENT pe Autostrada Soarelui din cauza zapezii. CARAMBOL cu 20 de masini

publicat 2014-10-25 18:30:45 (Realitatea-TV)
ACCIDENT pe Autostrada Soarelui din cauza zapezii. CARAMBOL cu 20 de masini Zapada, poleiul si vantul puternic au dus la crearea unui carambol de masini pe Autostrada Soarelui. Accidentul s-a produs in jurul km. 86, intre localitatile Lehliu si Drajna pe sensul dinspre Bucuresti spre Constanta, potrivit primelor informatii. COMENTARII Tweet Mai multe masini au intrat intr-un carambol pe Autostrada A1, pe sensul spre Constanta, transmite Realitatea TV. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Apple Pay, hartile Nokia pentru Android si imprimanta 3D ... "pentru toti"

publicat 2014-10-25 11:45:45 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie: Apple Pay, hartile Nokia pentru Android si imprimanta 3D ... "pentru toti" Apple Pay, serviciul de plati al celor de la Apple a devenit functional incepand cu aceasta saptamana. Cativa jurnalisti l-au testat. ...continuare.

Hot prins cu focuri de arma in Constanta. A folosit un copil de cinci ani pe post de SCUT UMAN! | FOTO

publicat 2014-10-24 19:45:45 (Libertatea)
Hot prins cu focuri de arma in Constanta. A folosit un copil de cinci ani pe post de SCUT UMAN!  | FOTO Unul dintre cei mai periculosi hoti din Constanta, dat in urmarire nationala dupa ce a reusit sa scape dintr-o urmarire in trafic cu focuri de arma, a fost prins in aceasta dimineata de anchetatori dupa o alta misiune ca in filme. Publicitate Chemal Ibram (37 de ani) era cautat de politisti inca din luna septembrie, atunci cand, alaturi de alti noua barbati, a comis zeci de furturi din locuinte. In urma unor perchezitii desfasurate saptamana trecuta, cei noua complici ai sai au fost prinsi si... ...continuare.

Ce avere are Nicusor Constantinescu

publicat 2014-10-24 18:30:44 (Realitatea-TV)
Ce avere are Nicusor Constantinescu Presedintele suspendat al Consiliului Judetean Constanta are diverse cote din sase terenuri intravilane, trei case de locuit, o casa de vacanta, o salupa, cinci masini, dar si aproape un milion de dolari intr-un depozit bancar. COMENTARII Tweet In ultima declaratie de avere depusa de Nicusor Constantinescu in luna iulie, acesta mentioneaza sase terenuri intravilane, potrivit mediafax.ro. Astfel, la unul dintre terenuri, in suprafata de 1.431 de metri patrati, aflat la Constanta, este trecuta... ...continuare.

Averea lui Nicusor Constantinescu, pusa sub SECHESTRU

publicat 2014-10-24 16:15:53 (Realitatea-TV)
Averea lui Nicusor Constantinescu, pusa sub SECHESTRU Magistratii Tribunalului Bucuresti au decis, vineri, sa puna sechestru pe toate bunurile lui Nicusor Constantinescu pentru a fi recuperat eventualul prejudiciu cauzat statului in dosarul in care presedintele suspendat al CJ Constanta este acuzat ca nu s-a supus controlului Curtii de Conturi. COMENTARII Tweet Tribunalul Bucuresti a decis sa puna sechestru asigurator pe bunurile mentionate in ultima declaratie de avere de catre presedintele suspendat al Consiliului Judetean Constanta, publicata... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

oana alexandra dinu conpet dragos grav constr alina eremia a murit inecat luna europa fm dinca scanteia marilyn monroe oana sirbu karaoke iasi vremea saptamana viitoare antifrauda miracol mihai razvan ungureanu contrabanda bisnita cale arsa video campionatul european de fotbal drumuri sonerii etajul ziarul puterea poza frigider limfom tion citatii bejing apia greco alex satuc revista ciao bistrita nasaud sabie petrolul ploiesti nidia autostrada soarelui accident autostrada a3 efix tragedie pe sosea