Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urm. »

Romanii inmatriculeaza de 4 ori mai multe masini second hand decat noi

publicat 2015-04-28 16:00:02 (Capital)
Romanii inmatriculeaza de 4 ori mai multe masini second hand decat noi Numarul de masini second-hand din import inmatriculate in Romania, in primul trimestru al anului, a ajuns la 54.592 de unitati, in timp ce pe segmentul masinilor noi datele consemneaza 14.433 de unitati inmatriculate, releva datele Directiei Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor /DRPCIV/, citate de un site specializat in vanzari auto. ...continuare.

Romanii primesc 6.500 de euro la achizitionarea unei masini electrice

publicat 2015-04-28 16:00:02 (Capital)
Romanii primesc 6.500 de euro la achizitionarea unei masini electrice Persoanele fizice vor putea beneficia de un ecotichet in valoare de 6.500 de euro pentru cumpararea unei masini electrice sau a unui autovehicul cu grad de poluare zero. ...continuare.

Cele mai bune promotii la televizoare si masini de spalat

publicat 2015-04-28 14:15:20 (Realitatea-TV)
Cele mai bune promotii la televizoare si masini de spalat Promotiile de sfarsit de primavara la televizoare si masini de spalat sunt excelente, preturile inregistrand reduceri de pana la 50%. ...continuare.

Ecotichet de 6.500 de euro pentru cumpararea de masini electrice

publicat 2015-04-28 00:00:03 (Bursa)
Persoanele fizice vor putea beneficia de un ecotichet in valoare de 6.500 de euro pentru cumpararea unei masini electrice sau a unui autovehicul cu grad de poluare zero, momentan proiectul fiind pe circuitul de avizare, a declarat ieri, intr-o conferinta de presa la sediul Ministerului Mediului, Adrian Gearap, presedintele Administratiei Fondului pentru Mediu (AFM). ...continuare.

aGuvernul cauta 300 de stagiari pentru primul program de internship platit din administratie

publicat 2015-04-27 17:45:22 (Ziarul-Financiar)
aGuvernul cauta 300 de stagiari pentru primul program de internship platit din administratie Guvernul Romaniei vrea sa recruteze 300 de tineri pe care sa ii trimita in practica la aproape 80 de institutii publice. Este a treia editie a programului de stagiatura organizat de institutie pentru tinerii cu varste de pana in 25 de ani, care vor sa lucreze in administratia publica, indiferent ca au studiat in tara sau in strainatate. Pentru a participa la program, candidatii trebuie sa completeze un formular de inscriere pana pe data de 31 mai, urmand ca stagiul de internship sa inceapa... ...continuare.

VIDEO Masini turate la maximum si femei incinse rau de tot, la un eveniment dedicat pasionatilor de tuning din Romania!

publicat 2015-04-27 15:00:02 (CanCan)
VIDEO Masini turate la maximum si femei incinse rau de tot, la un eveniment dedicat pasionatilor de tuning din Romania! Parcarea unui hotel din Baile Felix a fost locatia aleasa de organizatorii unui concurs de tuning pentru editia incendiara de anul acesta. IOn cadrul evenimentului, posesorii de masini s-au intrecut in viteza si indemanare. ...continuare.

Ecotichet de 6.500 euro pentru cumpararea unei masini electrice

publicat 2015-04-27 14:45:02 (Capital)
Ecotichet de 6.500 euro pentru cumpararea unei masini electrice Persoanele fizice vor putea beneficia de un ecotichet in valoare de 6.500 de euro pentru cumpararea unei masini electrice sau a unui autovehicul cu grad de poluare zero, momentan proiectul fiind pe circuitul de avizare, a declarat luni, intr-o conferinta de presa la sediul Ministerului Mediului, Adrian Gearap, presedintele Administratiei Fondului pentru Mediu (AFM). ...continuare.

Topul celor mai fiabile masini second-hand de familie din Germania

publicat 2015-04-27 12:15:28 (Romania-TV)
Topul celor mai fiabile masini second-hand de familie din Germania La inceputul lui 2015, nemtii de la TÜV au publicat rezultatele raportului lor despre cele mai fiabile masini la mana a doua de pe piata din Germania, in functie de varsta automobilului. Am luat raportul la puricat si am facut topul celor mai fiabile masini la mana a doua potrivite pentru familii. ...continuare.

Start la programul Rabla pentru persoane fizice. Care sunt conditiile de inscriere

publicat 2015-04-27 10:30:27 (Realitatea-TV)
Start la programul Rabla pentru persoane fizice. Care sunt conditiile de inscriere Incepand de astazi, cei care doresc sa-si caseze masina mai veche de opt ani se pot inscrie la un dealer autorizat pentru a-si rezerva tichetul de 6.500 de lei ...continuare.

Incep inscrierile la gradinita, pentru anul scolar 2015-2016

publicat 2015-04-27 10:15:21 (Realitatea-TV)
Incep inscrierile la gradinita, pentru anul scolar 2015-2016 Procedurile de reinscriere in invatamantul prescolar incep astazi, 27 aprilie, iar cele de inscriere (pentru copiii nou veniti) pe data de 11 mai, potrivit Ministerului Educatiei si Cercetarii Stiintifice. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urmatoare »