Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urm. »

Frumusetea acestei masini de epoca este... daunatoare!

publicat 2015-05-25 00:00:26 (Libertatea)
Razvan Badulescu, proprietarul unei masini Plymouth, din 1936, si-a expus ieri bijuteria in cadrul... ...continuare.

Cinci masini de lux distruse de un sofer minor. Era beat si nu avea permis

publicat 2015-05-24 18:00:20 (Libertatea)
Cinci masini de lux distruse de un sofer minor. Era beat  si nu avea permis Un adolescent de 17 ani, beat si fara permis, a provocat, azi dimineata, un accident in lant, in urma caruia 5 masini de lux au fost avariate, iar geamurile unei case, sparte. Inainte sa se rastoane cu microbusul, tanarul a rupt si un stalp. Publicitate Accidentul a avut loc pe Calea Timisoarei, din Arad. In imaginile filmate de catre un vatman, care a ajuns imediat la fata locului, pot fi identificate nu mai putin de 5 autoturisme de lux avariate... In plus, geamurile unei case au fost... ...continuare.

9 MASINI in care NU MORI daca faci accident FOTO

publicat 2015-05-24 10:00:12 (Romania-TV)
9 MASINI in care NU MORI daca faci accident FOTO IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) a publicat, recent, un studiu care a analizat numarul de decese din accidentele rutiere ale ultimilor ani. Statistica analizeaza anul 2011 si modelele de masini produse in anul respectiv. ...continuare.

Ai pregatit dosarul copilului pentru gradinita? Inscrierile, in perioada 11 mai-1 august 2015

publicat 2015-05-23 00:00:27 (Libertatea)
Ai pregatit dosarul copilului pentru gradinita? Inscrierile, in perioada 11 mai-1 august 2015 Mai multi parinti cu copii mici, care urmeaza sa fie dati la gradinita incepand din toamna, ne semnaleaza faptul ca fiecare gradinita are reguli proprii privind conditiile de inscriere si ne intreaba de ce nu exista o procedura unica la nivel national. An de an, apar probleme legate de cererile pentru acceptarea copiilor la gradinita Publicitate Familiile cu copii mici, care trebuie sa inceapa gradinita din aceasta toamna, se afla deja in plina pregatire a dosarelor necesare in acest scop.... ...continuare.

Actualitate - Cluj-Napoca: Doua masini de politie s-au ciocnit si au avariat alte trei masini. Agentii au fugit de la locul accidentului

publicat 2015-05-22 15:30:10 (Curierul-National)
Actualitate - Cluj-Napoca: Doua masini de politie s-au ciocnit si au avariat alte trei masini. Agentii au fugit de la locul accidentului Doua masini de politie s-au ciocnit intr-o intersectie din centrul orasului Cluj-Napoca, iar agentii au fugit de la locul accidentului, scrie ziarulclujean.ro potrivit B1.roÎn urma impactului, alte trei masini parcate au fost avariate. Unul dintre proprietari a ga ...continuare.

Dacia: Incurajam toate masurile care permit cresterea pietei de masini noi, dar nu am cerut TVA zero

publicat 2015-05-22 11:30:14 (Mediafax)
Dacia: Incurajam toate masurile care permit cresterea pietei de masini noi, dar nu am cerut TVA zero Automobile Dacia incurajeaza toate masurile care permit cresterea pietei de masini noi, a anuntat vineri compania, mentionand insa ca nu a cerut Guvernului TVA zero pentru achizitia de masini noi. ...continuare.

Doua masini de politie s-au ciocnit in Cluj-Napoca. Agentii au plecat de la locul accidentului

publicat 2015-05-22 10:15:19 (Puterea)
Doua masini de politie s-au ciocnit in Cluj-Napoca. Agentii au plecat de la locul accidentului Doua masini de politie s-au ciocnit intr-o intersectie din centrul orasului Cluj-Napoca, iar agentii au fugit de la locul accidentului, scrie ziarulclujean.ro. De asemenea, alte trei masini parcate au fost avariate in urma impactului. ...continuare.

ACCIDENT in centrul Clujului. Doua masini de POLITIE s-au ciocnit, iar AGENTII au FUGIT de la fata locului

publicat 2015-05-21 23:45:13 (Romania-TV)
ACCIDENT in centrul Clujului. Doua masini de POLITIE s-au ciocnit, iar AGENTII au FUGIT de la fata locului Doua masini de politie s-au ciocnit, joi, in centrul Clujului. Impactul dintre cele doua autospeciale fiind mare, acestea au ricosat in alte trei masini parcate. Agentii s-au speriat si au fugit de la locul accidentului, fara a-i instiinta pe pagubiti. ...continuare.

Dacia propune Guvernului TVA zero pentru achizitia de masini noi

publicat 2015-05-21 23:15:01 (Antena3)
Dacia propune Guvernului TVA zero pentru achizitia de masini noi Automobile Dacia a propus Guvernului sa introduca TVA zero la achizitia de masini noi, pentru a sustine cresterea vanzarilor.    Ideea a fost prezentata de catre Constantin Stroe,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urmatoare »