Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

UBS taxeaza unele depozite mari

publicat 2015-01-28 00:00:02 (Bursa)
UBS taxeaza unele depozite mari "UBS Group" AG, cea mai mare banca din Elvetia, a introdus o taxa pentru anumite depozite cu solduri mari constituite in tara, dupa ce, la jumatatea acestei luni, banca centrala (SNB) a lansat dobanda negativa pentru depozitele la vedere. In prezent, bancile trebuie sa plateasca o dobanda de 0,75% pentru sumele tinute la Banca Nationala a Elvetiei. UBS a informat: "Conditiile actuale extraordinare de piata, alaturi de inasprirea normelor de reglementare privind lichiditatea bancilor, au facut... ...continuare.

Masini cu probleme grave circula pe soselele din Romania

publicat 2015-01-27 18:00:05 (Cotidianul)
Masini cu probleme grave  circula  pe soselele din Romania Registrul Auto Român anunta ca dupa ce a verificat aproape 78.000 de autoturisme, autoutilitare si motociclete în anul 2014, 55,7%... ...continuare.

Sicrie pe patru roti. Cum s-a ajuns ca mii de masini cu probleme grave sa circule pe soselele din Romania

publicat 2015-01-27 07:30:13 (ProTV)
Sicrie pe patru roti. Cum s-a ajuns ca mii de masini cu probleme grave sa circule pe soselele din Romania Inspectorii RAR au descoperit in trafic 4.500 de masini cu probleme grave, care puteau oricand sa provoace un accident. ...continuare.

Iti da aripi.MINI Cooper S, furia

publicat 2015-01-26 18:15:14 (Puterea)
Iti da aripi.MINI Cooper S, furia Putine masini de serie si accesibile ca pret sunt capabile sa ofere atata adrenalina ca un MINI Cooper S. Este masina ideala daca vrei sa iesi din cenusiul cotidian, daca vrei sa intorci capete sau sa ai portii nestavilite de adrenalina. MINI Cooper S pur si simplu iti da aripi, daca stii cum sa i le scoti. 192 de cai putere pe o structura de kart de oras, confortabil si accesorizat ca un BMW adevarat. Mai multe amanunte si sunete puteti vedea si auzi pe automotomania.ro.MINI Cooper S arata... ...continuare.

Cele mai fiabile masini second hand din Germania

publicat 2015-01-26 16:30:19 (Ziarul-Financiar)
Cele mai fiabile masini second hand din Germania Citeste si: Managerul care a vandut anul trecut masini de 2 milioane de euro in Romania Cele mai sigure masini testate de Euro NCAP in 2014 Top 30: Cele mai asteptate masini ale lui 2015 La fiecare sfarsit de an, organismul german care se ocupa cu inspectiile tehnice periodice ale vehiculelor - TÜV - publica un raport cu masinile care au avut cele mai putine (dar si cele mai multe) defecte in decursul celor 12 luni dintr-un an. Asadar, sa vedem care sunt cele mai fiabile (si nefiabile)... ...continuare.

NOUA METODA DE FURT din masini a facut sute de pagubiti

publicat 2015-01-26 09:45:22 (Romania-TV)
NOUA METODA DE FURT din masini a facut sute de pagubiti Hotii au gasit o noua metoda de a fura din masini. Opereaza cu ajutorul unui dispozitiv care bruiaza semnalul emis de telecomanda autoturismului. Cele mai multe cazuri s-au intalnit chiar in parcarile mari din orase. ...continuare.

Pasiune de dictator rosu: superflota de Ceasca-mobile! Clanul Ceausescu se lafaia in 22 de masini personale | EXCLUSIV

publicat 2015-01-25 23:45:24 (Libertatea)
Ca niste veritabili colectionari, Elena si Nicolae Ceausescu, a carui zi de nastere ar fi fost... ...continuare.

Service auto distrus intr-un incendiu de proportii. Au ars trei masini care se aflau in hala pentru reparatii

publicat 2015-01-25 09:45:35 (Romania-TV)
Service auto distrus intr-un incendiu de proportii. Au ars trei masini care se aflau in hala pentru reparatii Incendiu de proportii in Bistrita. Flacarile au facut scrum un service auto. In incendiu au ars si trei masini care se aflau in hala pentru reparatii. Pagubele ajung la 100.000 de euro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

drama sean fetita de 14 ani rezulta numere norocoase zona intima integritate grecii revolutionari aliman pauliuc jack portile de fier zisu modelu auchan tradatorul nicoleta luciu trasee modificate rares manescu cornel ilie lesbian intrebarile microbuz romica jurca retailer bihor mondene interventie dulceata sfantul titus colatean contestatiilor sinteza zilei leu/ operatia portul constanta nicoleta amanta obiectiv fara chiloti brenciu bianca dragusanu dolce la dragalina proba d vrancea teleorman timis tulcea