Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urm. »

Ungaria renunta la taxa pe internet

publicat 2014-10-31 23:45:27 (Libertatea)
Ungaria renunta la taxa pe internet Premierul Ungariei, Viktor Orban, a declarat ieri la un post de radio ca retrage proiectul taxei pe internet, care a scos saptamana aceasta 100.000 de maghiari in strada, in cel mai mare protest cu care s-a confruntat de la venirea la guvernare din 2010. Pe strazile din Budapesta au avut loc proteste de amploare Viktor Orban Publicitate Protestele de amploare ce au avut loc, zilele trecute, pe strazile din centrul Budapestei, cat si in alte opt orase ungare se pare ca nu au fost in zadar!... ...continuare.

Șoferii straini care circula pe autostrazile din Germania vor plati O TAXA

publicat 2014-10-31 22:30:35 (Evenimentul-Zilei)
Șoferii straini care circula pe autostrazile din Germania vor plati O TAXA Din 2016, soferii straini care vor circula pe autostrazile din Germania ar putea plati o taxa de pana la 130 de euro pe an, daca proiectul de lege al Ministerului transporturilor va fi aprobat, relateaza Bloomberg. ...continuare.

Viktor Orban da inapoi. Dupa protestele a zeci de mii de oameni, a anuntat ca retrage proiectul privind taxa pe Internet

publicat 2014-10-31 20:15:36 (ProTV)
Viktor Orban da inapoi. Dupa protestele a zeci de mii de oameni, a anuntat ca retrage proiectul privind taxa pe Internet Premierul ungar a anuntat ca proiectul de taxa pentru utilizarea Internetului, care a provocat un val de nemultumire, nu poate fi adoptat in forma sa actuala si a promis o consultare nationala in ianuarie, relateaza AFP, citata de Mediafax. ...continuare.

Guvernul german pregateste o taxa de autostrada pentru SOFERII STRAINI

publicat 2014-10-31 20:00:08 (Antena3)
Guvernul german pregateste o taxa de autostrada pentru SOFERII STRAINI Guvernul cancelarului german Angela Merkel intentioneaza sa introduca, din 2016, o taxa de pana la 130 de euro pe an pentru soferii straini care circula pe autostrazile din Germania, relateaza Bloomberg, conf... ...continuare.

Veste ORIBILA pentru soferi. Vor plati ENORM pentru asta...

publicat 2014-10-31 17:15:42 (Realitatea-TV)
Veste ORIBILA pentru soferi. Vor plati ENORM pentru asta... Guvernul cancelarului german Angela Merkel intentioneaza sa introduca, din 2016, o taxa de pana la 130 de euro pe an pentru soferii straini care circula pe autostrazile din Germania, relateaza Bloomberg. COMENTEAZA Tweet Potrivit unui proiect de lege prezentat vineri de Ministerul Transporturilor, posesorii de masini inmatriculate in Germania vor putea deduce costul noii taxe din taxa pe care o platesc pentru autovehiculele detinute. ...continuare.

Viktor Orban s-a speriat si a retras Taxa pe Internet

publicat 2014-10-31 17:00:20 (Evenimentul-Zilei)
Viktor Orban s-a speriat si a retras Taxa pe Internet In fata manifestatiilor care au scos in strada zeci de mii de unguri si a uriasului val de dezaprobare de pe retelele de socializare, premierul Viktor Orban a anuntat ca retrage Taxa pe Internet. ...continuare.

Sofatul pe autostrazile din Germania nu va mai fi gratuit

publicat 2014-10-31 16:15:03 (Capital)
Sofatul pe autostrazile din Germania nu va mai fi gratuit Guvernul condus de Angela Merkel intentioneaza sa impuna o taxa de 130 de euro pe an pentru soferii straini care circula pe autostrazile din Germania, transmite Bloomberg. ...continuare.

TAXA pentru soferii straini care circula pe autostrazile Germaniei. Care va fi cuantumul acesteia

publicat 2014-10-31 16:00:34 (Mediafax)
TAXA pentru soferii straini care circula pe autostrazile Germaniei. Care va fi cuantumul acesteia Guvernul cancelarului german Angela Merkel intentioneaza sa introduca, din 2016, o taxa de pana la 130 de euro pe an pentru soferii straini care circula pe autostrazile din Germania, relateaza Bloomberg. ...continuare.

Guvernul german vrea sa taxeze din 2016 soferii straini care circula pe autostrazile Germaniei

publicat 2014-10-31 15:45:42 (Ziarul-Financiar)
Guvernul german vrea sa taxeze din 2016 soferii straini care circula pe autostrazile Germaniei Citeste si: Lucrarile la autostrada de 400 mil. euro Sebes-Turda incep pana la sfarsitul lui noiembrie Poate ajunge Dunarea "principala autostrada" a Romaniei cu investitii de sub 1 miliard de euro? Maure, Dacia: Avem nevoie de autostrada pentru a castiga lupta cu Tanger Guvernul cancelarului german Angela Merkel intentioneaza sa introduca, din 2016, o taxa de pana la 130 de euro pe an pentru soferii straini care circula pe autostrazile din Germania, relateaza Bloomberg. Potrivit unui proiect... ...continuare.

UNGURII AU INVINS! Au iesit 100.000 in strada si AU SCAPAT DE TAXA PE INTERNET

publicat 2014-10-31 13:45:36 (Libertatea)
UNGURII AU INVINS! Au iesit 100.000 in strada si AU SCAPAT DE TAXA PE INTERNET Cei 100.000 de maghiari care au iesit miercuri seara pe strazile Budapestei pentru a protesta impotriva proiectului de taxa pe Internet au obtinut ce si-au dorit! Ungaria va renunta la planurile vizand introducerea unei taxe pe traficul de date pe Internet, proiect care "nu poate fi adoptat in forma actuala", a declarat vineri premierul ungar Viktor Orban. Publicitate Proiectul propus anterior de guvernul condus de Viktor Orban prevedea retinerea a 150 de forinti (0,50 euro) pentru fiecare... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale brit politie al judetului e maramures fortele gardens temperatura muzeul antipa moarte arges stat venituri mici gimnastica artistica baile baieti dambovita sectii de votare rame satu mare grafic andreea berecleanu braila itunes mireasa pentru fiul meu crivat modern talking mihaela calin cernica rusa oastea legea amnistiei si gratieri hannibal apendicita cazu magda p perieni cluj burlacita piatra neam oravita menajere gutu nicole viorel catarama caras severin nicolae voiculet footbal coreea de sud cazinouri ilfov programul rabla