Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Bucuresti: 2 milioane de masini si 300.000 de parcari. Unde ajung autoturismele care n-au loc

publicat 2017-10-16 20:15:07 (ProTV)
Bucurestiul se transforma într-o uriasa parcare ilegala. O recunosc pâna si primarii de sector, care se declara depasiti de cresterea exploziva a numarului de masini. ...continuare.

Accident grav in Capitala, dupa ce o basculanta a lovit mai multe masini

publicat 2017-10-16 14:45:07 (Realitatea-TV)
Accident grav in Capitala, dupa ce o basculanta a lovit mai multe masini Patru persoane sunt ranite si vor fi transportate de urgenta la spital. ...continuare.

Reduceri eMAG frigidere si masini de spalat. Oferte ca de Black Friday

publicat 2017-10-16 14:00:01 (Antena3)
Reduceri eMAG frigidere si masini de spalat. Oferte ca de Black Friday Magazinul online eMAG.ro continua seria de oferte atractive la mai multe modele de frigidere, masini de spalat, cuptoare sau plite. Intreaga lista de reduceri eMAG o gasiti - LA ACEST LINK. Iata cateva dintre cele mai atractive oferte la frigidere si masini de spalat: ...continuare.

Ce se intampla cu fiul rusoaicei care a murit dupa ce a iesit pe geamul unei masinI! Copilul nu stie ca mama lui a decedat, iar tatal...

publicat 2017-10-16 13:45:02 (CanCan)
Natalia Borodina si-a pierdut viata dupa ce a iesit goala, pe geamul unei masini, in timpul unei vacante in Caraibe. Femeia s-a lovit de un felinar pe marginea drumului.Natalia Borodina a lasat in urma un fiu de 11 ani, care nu a aflat nici acum ca mama lui a murit. Fostul ei sot, Alexandr Palagushkin, 37 de ani, se lupta sa obtina custodia fiului Ermak. Copilul se afla in grija surorii Nataliei, dar ea a refuzat sa-i spuna baietelului de tragedia stupida care a avut loc in Caraibe.... ...continuare.

Capitala, sufocata de masini. 1 loc de parcare la 5 masini existente in Bucuresti

publicat 2017-10-16 12:45:08 (Realitatea-TV)
Capitala, sufocata de masini. 1 loc de parcare la 5 masini existente in Bucuresti 8 din 10 persoane au declarat ca au parcat cel putin o data neregulamentar, petrecand adesea mai mult timp pentru a cauta un loc de parcare decat pentru a ajunge la destinatie. ...continuare.

Cinci masini si o motocicleta s-au ciocnit pe soseaua Timisoara- Moravita. 15 persoane au fost implicate

publicat 2017-10-15 16:30:08 (Romania-TV)
Cinci masini si o motocicleta s-au ciocnit, duminica, pe soseaua care leaga Timisoara de Moravita. 15 persoane au fost implicate. In urma accidentului, doua persoane au avut nevoie de ingrijiri medicale, dar au refuzat transportul la spital. ...continuare.

Accident in lant, cu cinci masini, in Timisoara: o persoana a ajuns in stare grava la spital

publicat 2017-10-13 23:00:01 (Antena3)
Accident in lant, cu cinci masini, in Timisoara: o persoana a ajuns in stare grava la spital Un accident grav de circulatie a avut loc vineri seara, într-una dintre cele mai aglomerate intersectii din Timisoara, unde au fost implicate cinci masini.  O masina s-a rasturnat, dupa ce soferul ... ...continuare.

Accident in lant, cu 5 masini, in centrul Timisoarei. O tanara a ajuns la spital

publicat 2017-10-13 22:45:11 (Realitatea-TV)
Accident in lant, cu 5 masini, in centrul Timisoarei. O tanara a ajuns la spital Accident spectaculos de circulatie, vineri seara, intr-una dintre cele mai caglomerate intersectii din Timisoara, in care au fost implicate cinci masini. Una dintre ele a ajuns cu rotile in sus, iar o persoana a fost transportata la spital. ...continuare.

Germania, atacata de un stat vecin. Berlinul nu renunta la taxa de drum platita doar de straini

publicat 2017-10-13 13:00:07 (ProTV)
Taxa de drum din Germania urmeaza sa se aplice masinilor înregistrate în strainatate care folosesc autostrazile tarii si poate ajunge la 130 de euro pe an. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »