Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urm. »

Teama de spionaj da in PARANOIA. Firmele renunta la e-mail si se intorc la masina de scris

publicat 2014-07-25 23:00:32 (Realitatea-TV)
Teama de spionaj da in PARANOIA. Firmele renunta la e-mail si se intorc la masina de scris Teama de spionaj si de posibilele atacuri cibernetice determina tot mai multe companii sa renunte la comunicarea pe internet si sa treaca la vechile tehnologii; drept urmare, vanzarile de masini de scris au cresteri destul de importante. Cel putin in Germania, unde producatorii de masini de scris Bandermann si Olympia au speculat dezvalurile legare de spionajul practicat de NSA pentru cresterea vanzarilor, potrivit Business Magazin. Rolf Bonnen, directorul Bandermann spune ca vanzarile... ...continuare.

Orele in care soferii nu platesc taxa de pod Fetesti-Cernavoda, modificate

publicat 2014-07-25 17:15:44 (Realitatea-TV)
Orele in care soferii nu platesc taxa de pod Fetesti-Cernavoda, modificate Taxa pentru utilizarea podului peste Dunare de la Festesti - Cernavoda este sistata, de o luna de zile, in anumite zile ale saptamanii, dupa ce un ordin in acest sens a fost publicat in Monitorul Oficial. Un alt act normativ, in vigoare deja de astazi, completeaza prevederile, astfel ca intervalul de timp in care soferii nu vor plati taxa este mai mare. Soferii nu mai platesc taxa de pod Fetesti-Cernavoda in anumite zile ale saptamanii, dupa cum se precizeaza in Ordinul secretarului de stat... ...continuare.

Mergeti la mare? Intre ce ore se plateste taxa pe podul Fetesti-Cernavoda

publicat 2014-07-25 16:00:47 (Romania-TV)
Mergeti la mare? Intre ce ore se plateste taxa pe podul Fetesti-Cernavoda Taxa pentru utilizarea podului peste Dunare de la Festesti - Cernavoda este sistata, de o luna de zile, in anumite zile ale saptamanii, dupa ce un ordin in acest sens a fost publicat in Monitorul Oficial. Un alt act normativ, in vigoare deja de astazi, completeaza prevederile, astfel ca intervalul de timp in care soferii nu vor plati taxa este mai mare. ...continuare.

Te cand tovarasa invatatoare ti-a pus stiloul in mana n-ai vazut asa ceva: un pustiulica de sase ani trece pe sub 39 de masini, pe role!

publicat 2014-07-25 14:30:03 (Antena-1)
Te cand tovarasa invatatoare ti-a pus stiloul in mana n-ai vazut asa ceva: un pustiulica de sase ani trece pe sub 39 de masini, pe role! Gagan Satis, un pusti de sase ani, detine recordul mondial la trecut pe sub masini, pe role ...continuare.

Auto - Cum dam mai multi bani pe masini SH mai rulate decat par

publicat 2014-07-25 00:00:13 (Curierul-National)
La cumpararea unei masini SH este destul de greu de scapat de samsari. Putine anunturi de pe Internet contin precizarea "unic proprietar" astfel ca majoritatea masinilor puse in vanzare provin de la samsari care nu se dau in laturi de la maslui ...continuare.

Locuinte inundate, masini avarite si acoperisuri smulse de furtuna, la Medgidia

publicat 2014-07-24 22:00:21 (Libertatea)
Locuinte inundate, masini avarite si acoperisuri smulse de furtuna, la Medgidia Mai multe locuinte din Medigida, judetul Constanta, au fost inundate, mai multe masini au fost avariate, mai multi copaci au fost rupti de vant, iar bucati din acoperisurile unor blocuri au fost smulse, in timpul unei furtuni puternice care a afectat, joi dupa-amiaza, municipiul. Primarul din Medgidia, Marian Iordache, a declarat ca municipiul a fost lovit, joi dupa-amiaza de o furtuna puternica, urmata de grindina si de o ploaie torentiala, provocand mai multe distrugeri, potrivit Mediafax.... ...continuare.

MARTOR OCULAR: ACCIDENT SPECTACULOS in Bucuresti, in cartierul Titan

publicat 2014-07-24 21:15:28 (Realitatea-TV)
MARTOR OCULAR: ACCIDENT SPECTACULOS in Bucuresti, in cartierul Titan MARTOR OCULAR: Accident spectaculos in cartierul Titan din Bucuresti, dupa ce doua masini s-au ciocnit, iar una dintre ele s-a rasturnat. Cititorul F.V. ne-a trimis imaginile si comentariul. "In jurul orei 19, locuitorii cartierului Titan de pe strada Jean Steriadi au fost scosi din casa in urma unui bubuit puternic....ce a provenit in urma ciocnirii a 2 masini.....se pare ca conducatorul autoturismului Peugeot ( cel rasturnat ) avand viteza a intrat frontal-lateral in partea dreapta a... ...continuare.

Locuinte inundate, masini avariate si copaci rupti, in urma unei furtuni in Medgidia

publicat 2014-07-24 21:00:18 (Mediafax)
Locuinte inundate, masini avariate si copaci rupti, in urma unei furtuni in Medgidia Mai multe locuinte din Medigida, judetul Constanta, au fost inundate, mai multe masini au fost avariate, mai multi copaci au fost rupti de vant, iar bucati din acoperisurile unor blocuri au fost smulse, in timpul unei furtuni puternice care a afectat, joi dupa-amiaza, municipiul. ...continuare.

Timisoara: Un barbat care a tras mai multe focuri de arma asupra unei masini cu pasageri, retinut

publicat 2014-07-24 18:00:27 (Mediafax)
Timisoara: Un barbat care a tras mai multe focuri de arma asupra unei masini cu pasageri, retinut Un barbat de 38 de ani care marti seara a tras mai multe focuri de arma asupra unei masini in care se aflau trei persoane a fost retinut, joi, urmand sa fie dus la Tribunalul Timis, cu propunere de arestare preventiva. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 58 59 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

ilfov statii scrisori lupte libere arges vrancea naruja film perchezitii accident ungaria guvernul boc evaluarea nationala 2014 colegul giurgiu ionut nicolae comunicare bloc anl accident rutier buzau prahova cioca sandra romain botosani program de calcul bilete vaslui chirila prison imagin sibiu perc timbrul de mediu timis salaj gazde caras severin orasul natal trecere buhusi allview euro balasoiu mures judetul caras severin direct maramures budapesta asistenta sociala primaria constanta iasi