Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O aplicatie online de taxi a transformat comenzile pentru masini in plimbari pentru catelusi

publicat 2016-02-12 22:45:01 (Antena3)
Smotoceala la comanda! De asta au avut parte cativa catelusi abandonati care au facut un pelerinaj de patru ore pe la potentiali stapani. O aplicatie online de taxi a transformat comenzile pentru masini in... ...continuare.

Dacia recheama in service 2.500 de masini. Care sunt modelele vizate

publicat 2016-02-12 20:30:18 (Realitatea-TV)
Dacia recheama in service 2.500 de masini. Care sunt modelele vizate Dacia recheama in service 2.442 de masini vandute in Romania, pentru posibile neconformitati a bieletelor axiale de directie, scrie ProMotor. ...continuare.

Dacia recheama in service 2.500 de masini. Care sunt modelele vizate

publicat 2016-02-12 19:15:02 (Antena3)
Dacia recheama in service 2.500 de masini. Care sunt modelele vizate Dacia recheama in service 2.442 de masini vandute in Romania, pentru posibile neconformitati a bieletelor axiale de directie, scrie ProMotor, potrivit Mediafax.Dacia a comunicat ca rechemarile au inceput... ...continuare.

Dealerii de masini noi intra tot mai tare pe second-hand: "Cu totii vrem sa jucam pe o piata de 400.000 de masini anual"

publicat 2016-02-12 18:00:13 (Ziarul-Financiar)
Dealerii de masini noi intra tot mai tare pe second-hand: Cu totii vrem sa jucam pe o piata de 400.000 de masini anual Tot mai multi dealeri de masini noi au in plan lan­sarea de servicii sau chiar centre destinate auto­mobilelor second-hand, in conditiile in care anul trecut peste 250.000 de masini la mana a doua au fost importate din Vest, iar alte 225.000 s-au tran­zactionat pe piata locala, in timp ce noi s-au inmatriculat numai 81.000 de unitati. "Dealerii se uita catre piata de second-hand pentru ca acolo sunt volumele. Nu mai vrem sa fim doar pe o piata de sub 100.000 de masini cum este cea de... ...continuare.

Posta Romana isi scumpeste serviciile. Cat va costa trimiterea unui colet postal

publicat 2016-02-12 17:45:01 (Antena3)
Posta Romana isi scumpeste serviciile. Cat va costa trimiterea unui colet postal Compania Nationala Posta Romana a anuntat ca la 1 martie va creste tariful pentru trimiterea de colete postale interne de la 1,2 lei la 4,3 lei/trimitere, in timp ce taxa pe fiecare kilogram sau fractie de... ...continuare.

Impact violent, doua masini aruncate in sant

publicat 2016-02-12 14:30:13 (Romania-TV)
Impact violent, doua masini aruncate in sant Accident in localitatea Stalpu din judetul Giurgiu. Doua masini s-au ciocnit violent, dupa ce un sofer care circula cu viteza a pierdut controlul volanului si a intrat pe contrasens. Ambele autoturisme au ajuns in sant. ...continuare.

BMW recheama in service 840.000 de masini

publicat 2016-02-12 10:45:02 (Antena3)
BMW recheama in service 840.000 de masini BMW va rechema in service aproximativ 840.000 de masini, in Statele Unite, pentru a inlocui airbagul soferului.Vehiculele au airbaguri laterale pentru sofer de tip PSDI-5, de la Takata, care ar putea sa nu... ...continuare.

Incendiu la un sevice auto din Baia Mare. Doua masini au fost facute scrum

publicat 2016-02-11 16:45:24 (Romania-TV)
Incendiu la un sevice auto din Baia Mare. Doua masini au fost facute scrum Un incendiu violent a izbugnit, astazi, la un service auto din Baia Mare. Cele doua masini care se aflau inauntrul cladirii au fost facute scrum. Nu se cunosc inca cauzele incendiului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »