Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Razbunare in stil mafiot. Trei masini au fost facute scrum intr-o parcare, la Resita

publicat 2016-12-03 18:45:09 (Romania-TV)
Razbunare in stil mafiot. Trei masini au fost facute scrum intr-o parcare, la Resita Trei masini au fost cuprinse de flacari, in noaptea de vineri spre sambata, intr-o parcare din municipiul Resita, judetul Caras- Severin, iar pompierii suspecteaza ca autoturismele au fost incendiate intentionat, principala ipoteza fiind razbunarea. ...continuare.

ACCIDENT in Capitala. Soferul unei masini a ajuns de urgenta la spital VIDEO

publicat 2016-12-03 16:00:10 (Romania-TV)
ACCIDENT in Capitala. Soferul unei masini a ajuns de urgenta la spital VIDEO Un accident s-a produs sambata in Capitala. Doua masini s-au facut praf, iar unul dintre conducatorii auto a fost ranit si a ajuns de urgenta la spital, informeaza . ...continuare.

Ford recheama in service 700.000 de masini

publicat 2016-12-03 14:45:01 (Bursa)
Ford recheama in service 700.000 de masini Aproape 700 de mii de masini Ford vor fi chemate la service pentru remedierea unor probleme la centurile de siguranta. Cel putin doua persoane au fost ranite in incidente provocate de niste cabluri care au cedat, transmite Digi24.ro. Ca masura de precautie, trebuie sa mearga cu masina la service-ul auto proprietarii de Ford Fusion produs intre anii 2013-2016, Ford Mondeo, lansat intre 2013 si 2015 si Lincoln MKZ din ultimii doi ani. Cele mai multe masini cu posibile probleme sunt in Statele... ...continuare.

Ministerul Culturii cere 5% din taxele obtinute din jocurile de noroc pentru restaurari si film

publicat 2016-12-03 00:00:02 (Bursa)
Taxele pentru obtinerea licentei de organizare a jocurilor de noroc si a autorizatiei de exploatare a acestora, precum si din taxa de acces, alocate Ministerului Culturii ar urma sa creasca de la 1% la 5%, fonduri ce vor merge catre restaurari de monumente istorice si film, informeaza Mediafax. ...continuare.

Este oficial! Cea mai puternica tara din UE introduce taxa de autostrada doar pentru soferii straini, iar CE si-a dat acordul

publicat 2016-12-02 13:30:12 (ProTV)
In prima instanta, Comisia Europeana a considerat taxa discriminatorie si a sesizat Curtea de Justitie Europeana. ...continuare.

(P) BOA ZGUDUIE DUBAI-UL! Sampanii de sute de mii de euro si masini de zeci de milioane s-au aliniat pentru evenimentul anului in Dubai, Drake!

publicat 2016-12-01 16:15:02 (CanCan)
Sampanii de sute de mii de euro si masini de zeci de milioane s-au aliniat pentru evenimentul anului in Dubai, Drake! ...continuare.

(P) BOA ZGUDUIE DUBAI-UL!

publicat 2016-12-01 15:45:03 (CanCan)
Sampanii de sute de mii de euro si masini de zeci de milioane s-au aliniat pentru evenimentul anului in Dubai, Drake! ...continuare.

Circulatie ingreunata pe Valea Prahovei. Coloane de masini de 10 kilometri

publicat 2016-11-30 16:15:09 (Puterea)
Circulatie ingreunata pe Valea Prahovei. Coloane de masini de 10 kilometri Circulatia pe DN1, intre Ploiesti si statiunile de pe Valea Prahovei, se desfasoara, miercuri dupa-masa, cu foarte mare dificultate, coloanele de masini intinzandu-se pe cel putin zece kilometri. De asemenea, distanta de aproximativ 12 kilometri intre Campina si Nistoresti este parcursa intr-o ora si jumatate. Traficul este extrem de aglomerat, in conditiile in care mii de turisti se indreapta catre statiunile montane pentru a-si petrece mini-vacanta de 1 Decembrie. Drumul se aglomereaza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »