Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urm. »

Tanar mort dupa ce a fost prins intre doua masini lovite de un alt autoturism. Cum s-a petrecut accidentul

publicat 2017-01-19 19:45:01 (Antena3)
Tanar mort dupa ce a fost prins intre doua masini lovite de un alt autoturism. Cum s-a petrecut accidentul Un tânar de 22 de ani a decedat la spital dupa ce a fost implicat într-un accident rutier, el fiind prins între doua masini stationate pe marginea drumului, care au fost lovite de un alt... ...continuare.

ANUNȚ de la ANAF: un nou FORMULAR

publicat 2017-01-19 16:30:05 (Evenimentul-Zilei)
ANUNȚ de la ANAF: un nou FORMULAR Din 1 ianuarie 2017 a fost introdus regimul special pentru agricultori, care le permite acestora sã beneficieze de o compensatie in cotã forfetarã pentru taxa aferentã achizitiilor. ...continuare.

Tanar mort dupa ce a fost prins intre doua masini lovite de un alt autoturism. Cum s-a petrecut accidentul

publicat 2017-01-19 16:15:25 (ProTV)
Tanar mort dupa ce a fost prins intre doua masini lovite de un alt autoturism. Cum s-a petrecut accidentul Un tanar de 22 de ani a decedat la spital dupa ce a fost implicat intr-un accident rutier, el fiind prins intre doua masini stationate pe marginea drumului, care au fost lovite de un alt autoturism. ...continuare.

Romania, raiul masinilor second-hand, dupa eliminarea taxei auto

publicat 2017-01-19 14:45:22 (Realitatea-TV)
Romania, raiul masinilor second-hand, dupa eliminarea taxei auto Vanzarile de masini second-hand, de trei ori mai mari decat cele de masini noi, in 2016, se arata intr-un studiu publicat recent. ...continuare.

TAXA care va duce la concedieri rapide si la alimente mai scumpe

publicat 2017-01-19 09:30:10 (Realitatea-TV)
TAXA care va duce la concedieri rapide si la alimente mai scumpe Taxa pe ambalajele nereciclate va duce la pierdere a mii de locuri de munca si la cresterea pretului alimentelor in aceasta primavara, avertizeaza producatorii. ...continuare.

Taxa pe gunoiul aruncat va fi platita diferentiat

publicat 2017-01-19 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Taxa pe gunoiul aruncat va fi platita diferentiat Ministrul Mediului, Daniel Constantin, vrea sa modifice legea care prevede faptul ca operatorii de salubritate care vor depozita deseuri la groapa de gunoi vor trebui sa plateasca o taxa de 80 de lei pentru fiecare tona depusa, incepand cu data de 1 ianuarie 2017. ...continuare.

A gasit intr-o pestera masini clasice, ascunse in Al II-lea Razboi Mondial. SOC! Ce era in ele

publicat 2017-01-18 15:00:16 (Realitatea-TV)
A gasit intr-o pestera masini clasice, ascunse in Al II-lea Razboi Mondial. SOC! Ce era in ele Un arheolog a descoperit intr-o pestera din Franta zeci de masini clasice, ascunse acolo in Al Doilea Razboi Mondial. ...continuare.

Masini premium pana in 8.000 de euro

publicat 2017-01-18 11:30:01 (Antena-1)
Masinile din categoria premium sunt autovehicule recunoscute pentru performatele pe care le au, dar si pentru costurile piperate. Iata cateva modele de masini premium mai ieftine de 8.000 de euro: ...continuare.

Masini ramase blocate pe drumuri. Viscolul da batai de cap soferilor, zeci de apeluri la ISU

publicat 2017-01-18 08:45:09 (Romania-TV)
Masini ramase blocate pe drumuri. Viscolul da batai de cap soferilor, zeci de apeluri la ISU Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Ialomita a primit, in noaptea de marti spre miercuri, circa 20 de apeluri de la soferi aflati in masini care nu mai puteau inainta din cauza sulurilor de zapada, sau de la persoane care necesitau asistenta medicala de urgenta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 40 41 Pag. urmatoare »