Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Doua masini se ciocnesc la 200 de km/h. Vedeti impactul nimicitor

publicat 2015-08-29 19:00:02 (Antena3)
Ce mai ramane din doua masini care se lovesc una de alta la 200 de km/h? Asta au vrut sa vada cercetatorii elvetieni. Iar rezultatele nu sunt deloc frumoase.De remarcat si faptul ca, desi caroseria unora... ...continuare.

Accident rutier grav, pe Valea Prahovei. Șase persoane au fost ranite

publicat 2015-08-29 16:00:26 (Libertatea)
Accident rutier grav, pe Valea Prahovei. Șase persoane au fost ranite Sase persoane au fost ranite, sambata, intr-un accident petrecut pe Drumul National 1, intre Ploiesti si Brasov, dupa ce soferul unei masini a pierdut controlul asupra directiei si a intrat pe contrasens. Publicitate Accidentul a avut loc in apropiere de Ploiesti, la intersectia dintre DN1 si drumul care duce spre localitatea Paulesti. Politistii rutieri au stabilit ca accidentul a avut loc dupa ce soferul unui autoturism a pierdut controlul asupra directiei si a intrat cu masina pe... ...continuare.

Oamenii de afaceri sunt suparati ca taxa de stalp ramane in vigoare inca un an

publicat 2015-08-29 10:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Oamenii de afaceri sunt suparati ca taxa de stalp ramane in vigoare inca un an Oamenii de afaceri sunt suparati dupa ce politicienii au decis ca taxele care trebuiau sa dispara din Codul Fiscal raman in vigoare inca un an. Astfel, taxa de stalp, impozitul de 16 la suta pe dividende si supra-acciza pe carburanti ingheata planuri de investitii si aparitia de noi locuri de munca, sunt convinsi patronii. ...continuare.

Cum arata un impact la 200 km/h

publicat 2015-08-28 19:15:21 (Realitatea-TV)
Cum arata un impact la 200 km/h Ce mai ramane din doua masini care se lovesc una de alta la 200 de km/h? Asta au vrut sa vada cercetatorii elvetieni. Iar rezultatele nu sunt deloc frumoase. ...continuare.

ADMITERE FACULTATE 2015. Conditii de inscriere la admiterea UNATC

publicat 2015-08-28 18:15:21 (Realitatea-TV)
ADMITERE FACULTATE 2015. Conditii de inscriere la admiterea UNATC ADMITERE FACULTATE 2015. Incepand cu data de 1 septembrie 2015, UNATC "I.L.Caragiale" ii asteapta pe toti cei pasionati de studii in domeniile Teatru si Cinematografie sa se inscrie la concursul de admitere, pentru anul universitar 2015-2016. ...continuare.

Tatal unuia dintre violatorii din Vaslui, dispus sa plateasca taxa de protectie pentru a-si proteja fiul

publicat 2015-08-28 11:15:22 (Romania-TV)
Tatal unuia dintre violatorii din Vaslui, dispus sa plateasca taxa de protectie pentru a-si proteja fiul Constient ca fiul lui va avea zile grele in penitenciar, tatal lui Silviu Burada, unul dintre cei sapte violatori din Vaslui, s-a gandit deja la o metoda pentru a-l proteja. Barbatul este dispus sa plateasca sume mari de bani ca taxa de protectie. ...continuare.

IMAGINI ULUITOARE. Barbat GOL printre masini in Targu Jiu VIDEO

publicat 2015-08-28 10:45:27 (Romania-TV)
IMAGINI ULUITOARE. Barbat GOL printre masini in Targu Jiu VIDEO Imagini-soc surprinse in plina strada in Targu Jiu. Un barbat a fost filmat in timp ce se plimba gol printre masini. ...continuare.

Țiriac si-a prezentat sageata argintie! Una din cele mai rapide masini din lume, Porsche 918 Spyder a intrat ieri in colectia omului de afaceri

publicat 2015-08-28 00:00:23 (Libertatea)
Pasionat pana in maduva... conturilor de masini, Ion Tiriac si-a intregit ieri colectia fabuloasa... ...continuare.

Admitere INM si magistratura 2015. Au fost publicate rezultatele finale

publicat 2015-08-27 22:30:23 (Realitatea-TV)
Admitere INM si magistratura 2015. Au fost publicate rezultatele finale Admitere INM si magistratura 2015. Rezultatele verificarii dosarelor de inscriere pentru concursul de admitere la Institutul National al Magistraturii si pentru cel de admitere in magistratura, dupa rezolvarea contestatiilor, au fost publicate miercuri de INM. ...continuare.

Tatal unuia dintre violatorii din Vaslui scoate bani grei din buzunar pentru a-si proteja fiul!

publicat 2015-08-27 21:45:02 (CanCan)
Tatal unuia dintre violatorii din Vaslui scoate bani grei din buzunar pentru a-si proteja fiul! Constient ca fiul lui va avea zile grele in penitenciar, tatal lui Silviu Burada, unul dintre cei sapte violatori, s-a gandit deja la o metoda de a-l proteja. Mai exact, barbatul este dispus sa plateasca sume mari de bani ca taxa de protectie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »