Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

Carambol cu patru masini, in judetul Olt. Noua persoane, printre care si un copil, au fost implicate

publicat 2017-12-17 15:30:10 (Romania-TV)
Un accident grav a avut loc duminica dupa-amiaza, in judetul Olt. Noua persoane au fost ranite in urma unui carambol in care au fost implicate patru masini. Printre victime se numara si un copil. ...continuare.

Cincisprezece masini blocate din cauza zapezii, intre statiunea Sinaia si Cota 1400

publicat 2017-12-17 14:00:05 (Libertatea)
Cincisprezece masini blocate din cauza zapezii, intre statiunea Sinaia si Cota 1400, potrivit  purtatorului de cuvant al IJP Prahova, Raluca Brezeanu. „Va interveni un buldoexcavator al Primariei si vor fi scoase. Totodata, s-a luat masura inchiderii drumului”, a declarat Brezeanu, pentru Mediafax. Primarul statiunii Sinaia, Vlad Oprea, a declarat ca drumul respectiv era inchis, dar […] Post-ul Cincisprezece masini blocate din cauza zapezii, intre statiunea Sinaia si Cota... ...continuare.

Vreme extrema in toata tara. Mai multe masini au ramas blocate in nameti

publicat 2017-12-17 13:15:08 (Romania-TV)
Vreme extrema in toata tara. Mai multe masini au ramas blocate in nameti Mai multe masini sunt blocate din cauza zapezii pe drumul care face legatura intre statiunea Sinaia si Cota 1400 din Masivul Bucegi. ...continuare.

Mai multe masini sunt blocate din cauza zapezii, pe drumul care face legatura intre statiunea Sinaia si Cota 1400. Ce spun autoritatile locale

publicat 2017-12-17 12:45:09 (Mediafax)
Cincisprezece masini sunt blocate, la ora transmiterii acestei stiri, din cauza zapezii, pe drumul care face legatura intre statiunea Sinaia si Cota 1400 din Masivul Bucegi, autoritatile actionand pentru deblocarea lor cu un buldoexcavator, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Accident cu trei masini in Capitala. Șoferul vinovat avea o alcoolemie uriasa

publicat 2017-12-17 10:15:06 (Libertatea)
Accident cu trei masini in Capitala, duminica dimineata. Un sofer s-a urcat baut la volan si a lovit doua masini.  Reprezentantii Brigazii Rutiere a Capitalei au anuntat, duminica dimineata, ca a avut loc un accident rutier pe Splaiul Independentei, in zona Casei Radio, in eveniment fiind implicate trei masini. Conducatorul unui autovehicul nu ar fi pastrat […] Post-ul Accident cu trei masini in Capitala. Șoferul vinovat avea o alcoolemie uriasa apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident cu trei masini pe Splaiul Independentei in Bucuresti

publicat 2017-12-17 09:00:11 (Realitatea-TV)
Accident cu trei masini pe Splaiul Independentei in Bucuresti Un accident in care au fost implicate trei masini s-a produs, duminica dimineata, pe Splaiul Independentei din municipiul Bucuresti, in zona Casei Radio. Un sofer care avea o alcoolemie de 1,05 mg/l alcool pur in aerul expirat a lovit doua masini, fiind singurul ranit. ...continuare.

Accident grav in Capitala. Trei masini au fost implicate

publicat 2017-12-17 09:00:11 (Romania-TV)
Accident grav in Capitala. Trei masini au fost implicate Un accident in care au fost implicate trei masini s-a produs, duminica dimineata, pe Splaiul Independentei din municipiul Bucuresti, in zona Casei Radio. Un sofer care avea o alcoolemie de 1,05 mg/l alcool pur in aerul expirat a lovit doua masini, fiind singurul ranit. ...continuare.

Accident cu trei masini pe Splaiul Independentei in Bucuresti

publicat 2017-12-17 09:00:02 (Antena3)
Un accident în care au fost implicate trei masini s-a produs, duminica dimineata, pe Splaiul Independentei din municipiul Bucuresti, în zona Casei Radio.  Conducatorul unui autovehicul nu ar... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »