Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

Targ auto cu masini celebre in Bucuresti. Masinile cu ani de istorie care pot fi admirate de pasionati

publicat 2015-04-01 21:15:13 (ProTV)
Targ auto cu masini celebre in Bucuresti. Masinile cu ani de istorie care pot fi admirate de pasionati Biciclete fabricate la Deva, motoare facute la Craiova, masini de epoca, dar si superbolizi de peste un milion de euro, toate au parcat la targul auto deschis miercuri la Bucuresti. ...continuare.

Ce decizie a luat TVR-ul in legatura cu premierul Victor Ponta

publicat 2015-04-01 21:00:12 (Realitatea-TV)
Ce decizie a luat TVR-ul in legatura cu premierul Victor Ponta SPUSTV, principalul sindicat din TVR, il roaga pe premierul Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pina la 4,5 lei, astfel incit Televiziunea Romana sa poata achizitiona drepturile de difuzare ale Campionatului European de fotbal (Euro) din 2016. ...continuare.

Sefii TVR au gasit solutia! Baga mina in buzunarul romanilor ca sa transmita partial Euro

publicat 2015-04-01 21:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
Sefii TVR au gasit solutia! Baga mina in buzunarul romanilor ca sa transmita partial Euro Principalul sindicat din TVR il roaga pe premierul Victor Ponta sa mareasca taxa TV la 4,5 lei, astfel incit sa poata achizitiona drepturile de difuzare ale Campionatului European de fotbal (Euro) din 2016. In prezent, taxa este de 4 lei. Intr-o scrisoare adresata miercuri lui Victor Ponta, Sindicatul pentru Unitatea Salariatilor TV din TVR (SPUSTV), principalul sindicat din Televiziunea Romana, cere ajutorul premierului. ... ...continuare.

Camera Deputatilor: Persoanele fizice pot achizitiona prima masina cu credite garantate de stat - Totul despre conditiile de inscriere in program

publicat 2015-04-01 20:00:09 (Mediafax)
Camera Deputatilor: Persoanele fizice pot achizitiona prima masina cu credite garantate de stat - Totul despre conditiile de inscriere in program Camera Deputatilor a adoptat, miercuri, ordonanta de urgenta privind programul de stimulare de cumparare de autoturisme noi, care prevede ca persoanele fizice pot achizitiona prin credite garantate de stat primul autoturism nou al carui pret sa nu depaseasca 50.000 lei, la care se adauga TVA. ...continuare.

Sindicatul TVR il roaga pe Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pentru ca TVR sa poata difuza Euro 2016. Cat costa drepturile de televizare

publicat 2015-04-01 19:45:06 (Gandul)
Sindicatul TVR il roaga pe Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pentru ca TVR sa poata difuza Euro 2016. Cat costa drepturile de televizare SPUSTV, principalul sindicat din TVR, il roaga pe premierul Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pana la 4,5 lei, astfel incat Televiziunea Romana sa poata achizitiona drepturile de difuzare ale Campionatului European de fotbal (Euro) din 2016. ...continuare.

Sindicatul TVR il roaga pe Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pentru ca TVR sa poata difuza Euro 2016

publicat 2015-04-01 19:15:11 (Mediafax)
Sindicatul TVR il roaga pe Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pentru ca TVR sa poata difuza Euro 2016 SPUSTV, principalul sindicat din TVR, il roaga pe premierul Victor Ponta sa indexeze taxa TV, pana la 4,5 lei, astfel incat Televiziunea Romana sa poata achizitiona drepturile de difuzare ale Campionatului European de fotbal (Euro) din 2016. ...continuare.

Elevii unui liceu din Galati, terorizati de un coleg: Ne alearga cu surubelnita si ne cere taxa de protectie

publicat 2015-03-31 18:00:14 (Romania-TV)
Elevii unui liceu din Galati, terorizati de un coleg: Ne alearga cu surubelnita si ne cere taxa de protectie Mai multi elevi de la Liceul "Emil Racovita" din Galati sunt hotarati sa renunte sa mai intre la ore din cauza unui coleg care-i terorizeaza. Copiii se plang ca elevul, mutat de la un liceu din Braila, ii bate, ii injura, ii ameninta si chiar deranjeaza orele. ...continuare.

Israelienii iau cu asalt Bucurestiul pentru un turneu de POKER

publicat 2015-03-31 13:45:15 (Romania-TV)
Israelienii iau cu asalt Bucurestiul pentru un turneu de POKER Peste 100 de Israelieni si zeci de turisti din intreaga lume vor lua cu asalt Bucurestiul pentru o serie de turnee de poker cu premii de 200.000 EUR, din care minim 150.000 EUR vor fi acordate in turneul principal care va avea o taxa de intrare de 550 EUR. ...continuare.

TOP 10 cele mai NESIGURE MASINI. Nume IMPORTANTE pe LISTA

publicat 2015-03-31 13:45:13 (Libertatea)
Citeste pe rtv.net ...continuare.

Un politist din Mioveni a izbit 6 masini, dupa care a fugit de la locul accidentului: "Am auzit o bubuitura puternica"

publicat 2015-03-31 13:30:12 (ProTV)
Un politist din Mioveni a izbit 6 masini, dupa care a fugit de la locul accidentului: "Am auzit o bubuitura puternica" Un subofiter de la Politia din Mioveni, Arges, este cercetat penal pe motiv ca, aflat la volan, a izbit luni noapte 6 masini, dupa care a disparut de la locul accidentului. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »