Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Anunt despre masinile DIESEL!

publicat 2016-05-30 11:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Anunt despre masinile DIESEL! Europenii cumpara tot mai putine masini alimentate cu motorina ...continuare.

Explozie extrem de puternica a unei masini-capcana, filmata in Irak - VIDEO

publicat 2016-05-30 11:00:02 (Antena3)
Explozie extrem de puternica a unei masini-capcana, filmata in Irak - VIDEO O explozie extrem de puternica a unei masini-capcana a fost filmata în Samarra, Irak. În imagini se observa producerea unei unde de soc duble.     ... ...continuare.

Accident grav! Doua masini s-au ciocnit, iar o persoana a murit. Alte trei victime, la spital

publicat 2016-05-29 20:45:15 (Realitatea-TV)
Accident grav! Doua masini s-au ciocnit, iar o persoana a murit. Alte trei victime, la spital Un accident grav s-a intamplat duminica seara, pe drumul national ce leaga Botosaniul de Vama Stanca. Doua masini, un VW Caddy si un Ford Focus s-au ciocnit fronat pe raza localitatii Babiceni, din comuna Trusesti. ...continuare.

Cum a mintit-o Frincu pe fosta iubita. "Bunesa", recucerita cu un Bentley de 250.000 E luat in probe!

publicat 2016-05-28 23:30:02 (CanCan)
Cum a mintit-o Frincu pe fosta iubita. Bunesa, recucerita cu un Bentley de 250.000 E luat in probe! Unele masini au ca dotari asistent de parcare, bluetooth, pilot automat care impiedica parasirea benzii sau chiar un plafon ornat cu cristale care iti lasa permanent impresia de cer instelat. O singura masina vine insa cu femeie la pachet. Si Cancan va spune totul despre acea masina. Traseul Oanei Marica Oana Marica este cea mai noua (si cea mai scumpa) dotare optionala pe care ti-o poti comanda la masina ta de fite. Sunt multe dovezi ca Oana Marica nu e om, ci un asterisc din cataloagele... ...continuare.

O creatura stranie, de marimea unei masini, ar putea fi cel mai batran animal in viata de pe Terra

publicat 2016-05-27 13:15:19 (Realitatea-TV)
O creatura stranie, de marimea unei masini, ar putea fi cel mai batran animal in viata de pe Terra O creatura stranie, de marimea unei masini, ar putea fi cel mai batran animal in viata de pe Terra ...continuare.

Bilantul protestelor din Franta: masini si magazine vandalizate, plus zeci de arestari. Anuntul guvernului lui Manuel Valls

publicat 2016-05-27 08:30:10 (ProTV)
Bilantul protestelor din Franta: masini si magazine vandalizate, plus zeci de arestari. Anuntul guvernului lui Manuel Valls Magazine si masini vandalizate, politisti raniti si zeci de tineri arestati. Este bilantul protestelor care au avut loc joi in mai multe orase din Franta. ...continuare.

Accident grav pe DN1, la intrarea in Bucuresti. Cinci masini au fost implicate in accident. Șase raniti

publicat 2016-05-26 16:30:02 (Antena3)
Accident grav pe DN1, la intrarea in Bucuresti. Cinci masini au fost implicate in accident. Șase raniti Un accident rutier grav a avut loc joi, la intrarea in Otopeni, pe sensul de mers catre Bucuresti. Cinci masini au fost implicate in accident. Știre in curs de actualizare. ...continuare.

Accident grav pe DN1, in Otopeni. Cinci masini implicate: 6 victime

publicat 2016-05-26 16:15:15 (Realitatea-TV)
Accident grav pe DN1, in Otopeni. Cinci masini implicate: 6 victime Un accident in lant in care au fost implicate cinci masini s-a produs joi dupa-amiaza pe DN1 in Oropeni, pe sensul de mers spre Bucuresti. Sase persoane au fost ranite, insa doar trei dintre acestea au mers la spital. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »