Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urm. »

Unde gasesti cele mai MARI BONUSURI la INSCRIERE pentru PARIURI ONLINE LEGALE. Cotele pentru WIMBLEDON 2015

publicat 2015-07-05 23:30:33 (Romania-TV)
Unde gasesti cele mai MARI BONUSURI la INSCRIERE pentru PARIURI ONLINE LEGALE. Cotele pentru WIMBLEDON 2015 In momentul de fata, in Romania sunt acreditate trei case de pariuri online, in ordine cronologica a obtinerii licentei: winmasters.com, netbet.com si stanleybet.ro. Cum evenimentul momentului este reprezentat de Grand Slam-ul de la Wimbledon, am ales sa prezentam, prin comparatie, ofertele celor patru agentii pentru pariorii din Romania, dar si bonusurile oferite clientilor. ...continuare.

Inscrierea la liceu in Bucuresti pentru elevii din provincie: aglomeratie si ore intregi la coada

publicat 2015-07-05 10:45:16 (Realitatea-TV)
Inscrierea la liceu in Bucuresti pentru elevii din provincie: aglomeratie si ore intregi la coada Capitala se lauda cu un singur centru de inscriere pentru elevii din provincie. Scoala Gimnaziala Sfintii Voievozi este singurul centru unde copiii din toate judetele tarii se pot inscrie la liceu in Bucuresti. Drept urmare, ieri, in a doua zi de inscrieri, sute de parinti si elevi au stat ore intregi la coada, chiar si in ploaie, ca sa depuna listele cu liceele si specializarile pe care le doresc. ...continuare.

Acestea sunt cele mai rapide masini facute vreodata! Ating viteze absurde

publicat 2015-07-03 15:30:20 (Realitatea-TV)
Acestea sunt cele mai rapide masini facute vreodata! Ating viteze absurde Am vazut acum cateva zile topul celor mai scumpe masini vandute vreodata. Azi ne uitam la 5 dintre cele mai rapide masini, de serie bineinteles, pentru ca, la sfarsitul zilei, cui ii plac masinile si nu adora viteza? ...continuare.

Admitere Liceu 2015. Cum se completeaza fisa de inscriere

publicat 2015-07-03 10:45:13 (Realitatea-TV)
Admitere Liceu 2015. Cum se completeaza fisa de inscriere Admitere Liceu 2015. Elevii care au absolvit cele patru clase de gimnaziu si examenul de Evaluare Nationala vor completa, incepand de astazi, 3 iulie, fisa de inscriere la liceu. ...continuare.

EVALUARE NATIONALA. Sute de elevi din provincie stau la coada pentru a se inscrie la liceele din Bucuresti

publicat 2015-07-03 09:45:27 (Romania-TV)
EVALUARE NATIONALA. Sute de elevi din provincie stau la coada pentru a se inscrie la liceele din Bucuresti EVALUARE NATIONALA 2015. La Scoala "Sfintiii Voievozi" din Capitala, unde elevii din provincie care vor sa studieze la liceele din Bucuresti depun cereri de inscriere, este aglomeratie mare. Pe lista de ordine sunt deja 200 de absolventi de gimnaziu care asteapta sa depuna cerere. ...continuare.

Maratonul DHL Stafeta Carpatilor a strans 12.000 de euro pentru sustinerea sportivilor paralimpici

publicat 2015-07-02 16:30:03 (Bursa)
'DHL Express Romania', cu sprijinul Directiei pentru Sport a Judetului Brasov, a organizat, in data de 20 iunie, editia aniversara a evenimentului caritabil Maratonul DHL Stafeta Carpatilor pe traseul Predeal - Paraul Rece - Rasnov - Poiana Brasov, manifestare in cadrul careia a fost stransa suma de 12.000 de euro (taxe de inscriere si donatii separate) care va fi directionata catre Comitetul National Paralimpic pentru sustinerea sportivilor paralimpici romani ce vor participa la Olimpiada de... ...continuare.

Peste 100.000 de soferi nu au achitat taxa de pod de la Fetesti. Ce risca

publicat 2015-07-02 14:00:20 (Romania-TV)
Peste 100.000 de soferi nu au achitat taxa de pod de la Fetesti. Ce risca Peste 100.000 de soferi nu au platit taxa de pod de la Fetesti. Asta, in doar doua luni de cand a fost implementat sistemul de plata prin SMS. ...continuare.

Gafa unui Dorel din Targu Neamt, dupa ce nu s-a asigurat ca gazul este oprit: trei masini incendiate

publicat 2015-07-02 14:00:18 (Realitatea-TV)
Gafa unui Dorel din Targu Neamt, dupa ce nu s-a asigurat ca gazul este oprit: trei masini incendiate Trei masini arse, o conducta de gaz care a explodat si un meserias de la TMUCB Targu Neamt. Rezultatul: un incendiu care a izbucnit in conditiile in care meseriatii de la TMUCB Bucuresti lucrau la racordul instalatiei de gaz a unei case de pe strada Codrului. ...continuare.

Finante Banci - Ce impozite si taxe platim in 2016

publicat 2015-07-02 00:00:09 (Curierul-National)
Cota standard de TVA pentru toate bunurile si serviciile va scadea de la 24% la 19%, in timp ce impozitul pe dividende va ajunge la 5% de la 16%, cat este in prezentÎn ceea ce priveste taxa pe constructii, aceasta ar putea fi ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 49 50 Pag. urmatoare »