Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Doi oameni se lupta sa "inghesuie" o canapea in portbagajul unei masini. VIDEO viral

publicat 2014-08-19 11:00:30 (ProTV)
Doi oameni se lupta sa "inghesuie" o canapea in portbagajul unei masini. VIDEO viral Cate canapele incap in portbagajul unei masini mici? Nici una, din cate se pare, dupa cum avea sa afle si o familie din Marea Britanie. ...continuare.

Ponta: In 2014, nu s-a introdus nicio taxa noua

publicat 2014-08-19 09:00:27 (Income-Magazine)
Ponta: In 2014, nu s-a introdus nicio taxa noua Premierul Victor Ponta a declarat, luni, ca în acest an nu s-a introdus nicio taxa noua, explicând ca cea pe constructii speciale si acciza au fost votate în 2013, inclusiv de PNL. ...continuare.

Ponta: In 2014, nu s-a introdus nicio taxa noua

publicat 2014-08-18 21:15:02 (Antena3)
Premierul Victor Ponta a declarat, luni, ca in acest an nu s-a introdus nicio taxa noua, explicand ca cea pe constructii speciale si acciza au fost votate in 2013, inclusiv de PNL. "In 2014 nu s-a... ...continuare.

'O parte ar putea merge catre bugetele locale'

publicat 2014-08-18 20:15:02 (Bursa)
Premierul Victor Ponta a declarat astazi ca proiectul prin care o parte din taxa pe constructiile speciale (asa-numita 'taxa pe stalp') este directionata catre bugetele locale va fi inclus in noul buget 2015-2016. ...continuare.

O parte din taxa pe constructiile speciale ar putea merge catre bugetele locale

publicat 2014-08-18 20:00:33 (Romania-TV)
O parte din taxa pe constructiile speciale ar putea merge catre bugetele locale Premierul Victor Ponta a declarat, luni, ca proiectul prin care o parte din taxa pe constructiile speciale merge catre bugetele locale va fi inclus in noul buget 2015 - 2016. ...continuare.

Lazaroiu, dupa scandalul din PMP: BASESCU este intr-o situatie delicata!

publicat 2014-08-18 18:30:33 (Ziarul-Atac)
Sebastian Lazaroiu, fostul consilier al lui Traian Basescu, este de parere ca, dupa scandalul din PMP, presedintele este pus intr-o situatie delicata.Astfel, dupa ce Cristian Diaconescu, prezidentiabilul PMP, a anuntat ca demisioneaza din partid si va candida independent, locul sau va fi luat, aproape sigur, de Elena Udrea.Dilema lui Basescu este de partea cui va fi la prezidentiale, in conditiile in care el i-a semnat cererea de inscriere in cursa lui Diaconescu, iar cu Elena Udrea este... ...continuare.

5 masini premium second hand mai ieftine de 8.000 de euro

publicat 2014-08-18 16:15:47 (Ziarul-Financiar)
5 masini premium second hand mai ieftine de 8.000 de euro De foarte multe ori, in sectiunea de comentarii de la testele cu masini ieftine apar diferite personaje care exclama hotarati ca "la banii astia imi cumpar XXX din Germania", unde XXX poate fi BMW Seria 5, Audi A6 sau orice alta masina germana la mana a doua. Asa ca ne-am gandit sa facem o lista cu cinci dintre cele mai luxoase si confortabile masini premium pe care le poti cumpara cu mai putin de 8.000 de euro. Adica masini care au costat zeci de mii de euro cand au fost noi si care acum se... ...continuare.

Rusia ar interzice si importul de masini daca UE si SUA impun noi sanctiuni

publicat 2014-08-18 14:30:46 (Ziarul-Financiar)
Rusia ar interzice si importul de masini daca UE si SUA impun noi sanctiuni Mocova ar putea consolida sanctiunile impose Occidentului prin instituirea unui embargo asupra importurilor de masini, intre altele, daca Statele Unite si Uniunea Europeana (UE) impun sanctiuni suplimentare Rusiei, scrie ziarul de afaceri Vedomosti in editia de luni, citat de site-ul Moscow Times. Din cauza confruntarii cu privire la Ucraina, Occidentul a impus Moscovei sanctiuni, vizand inclusiv sectoarele financiar si energetic, introducand numele a zeci de rusi apropiati presedintelui... ...continuare.

Rusia ar putea interzice importul de masini daca Occidentul ii impune noi sanctiuni

publicat 2014-08-18 14:00:38 (Mediafax)
Rusia ar putea interzice importul de masini daca Occidentul ii impune noi sanctiuni Mocova ar putea consolida sanctiunile impose Occidentului prin instituirea unui embargo asupra importurilor de masini, intre altele, daca Statele Unite si Uniunea Europeana (UE) impun sanctiuni suplimentare Rusiei. ...continuare.

Top 5 masini premium second hand mai ieftine de 8.000 de euro

publicat 2014-08-18 12:15:27 (Romania-TV)
Top 5 masini premium second hand mai ieftine de 8.000 de euro De foarte multe ori, in sectiunea de comentarii de la testele cu masini ieftine apar diferite personaje care exclama hotarati ca "la banii astia imi cumpar XXX din Germania", unde XXX poate fi BMW Seria 5, Audi A6 sau orice alta masina germana la mana a doua. Aveti mai jos o lista cu cinci dintre cele mai luxoase si confortabile masini premium pe care le poti cumpara cu mai putin de 8.000 de euro. Adica masini care au costat zeci de mii de euro cand au fost noi si care acum se vand mai ieftin... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

constanta deveselu stelisti dambovita harghita dolj alina puscas susan deschide lumea covasna mamaia tratamente alba iulia valcea bals vrancea samr accident in spania haruki presa mondena poze apa stoll masuratori terestre si cadastru simut calan suceava accident rutie dobritoiu giurgiu calarasi harlau santorini vals ilfov habib consiliul judetean brasov satu mare mehedinti piata farma brasov autonomia tinutului secuiesc timis avere arad vaslui buzau cioaca si elodia bihor valter bistrita nasaud