Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Aglomeratie pe Valea Prahovei. S-au format coloane de masini la intrarea in Sinaia si Busteni

publicat 2017-08-17 18:00:17 (Romania-TV)
Aglomeratie pe Valea Prahovei. S-au format coloane de masini la intrarea in Sinaia si Busteni Traficul rutier pe Valea Prahovei este aglomerat joi dupa-amiaza, pe sensul de mers catre Brasov, la intrarea in Sinaia, dar si pe sensul de coborare, la Busteni, formandu-se coloane de masini. ...continuare.

Taxa pentru detinatorii de domenii de internet ".ro"

publicat 2017-08-17 14:30:02 (Antena3)
Taxa pentru detinatorii de domenii de internet .ro Consiliul de Administratie al Institutului National de Cercetare-Dezvoltare în Informatica (ICI) Bucuresti a aprobat introducerea unei taxe anuale în valoare de 6 euro, fara TVA, pentru serviciul de... ...continuare.

ADMITERE MEDICINA. Peste 170 de locuri cu taxa vor fi scoase la concursul din toamna

publicat 2017-08-17 13:00:25 (Romania-TV)
ADMITERE MEDICINA. Peste 170 de locuri cu taxa vor fi scoase la concursul din toamna ADMITERE MEDICINA. Universitatea de Medicina si Farmacie (UMF) "Grigore T. Popa" din Iasi organizeaza, in luna septembrie a acestui an, o noua sesiune de admitere. Candidatii se pot inscrie pe cele aproape 200 de locuri ramase libere dupa prima sesiune de admitere, organizata in luna iulie. ...continuare.

Wizz Air introduce un nou serviciu

publicat 2017-08-17 12:30:14 (Realitatea-TV)
Wizz Air introduce un nou serviciu Compania aeriana Wizz Air a anuntat, miercuri, ca introduce serviciul "Fare lock" prin care pasagerii pot bloca pretul si pachetul de servicii pentru zborul selectat, timp de 48 de ore, pentru o taxa de 14 lei. ...continuare.

IMPORTANT! S-a decis PERIOADA de restituire a TAXELOR AUTO

publicat 2017-08-17 12:30:09 (Evenimentul-Zilei)
IMPORTANT!  S-a decis PERIOADA de restituire a TAXELOR AUTO Cei care asteapta sa isi primeasca banii inapoi se pot linisti deoarece restituirea sumelor se face incepand cu 1 ianuarie pana la 31 decembrie 2018. In acest interval de timp isi vor primi banii inapoi romanii care au achitat taxa speciala pentru autoturisme si autovehicule, taxa pe poluare pentru autovehicule si taxa pentru emisiile poluante provenite de la autovehicule. ...continuare.

Anunt important pentru soferi: Cum sa-ti recuperezi taxa auto

publicat 2017-08-16 20:45:11 (Romania-TV)
Anunt important pentru soferi: Cum sa-ti recuperezi taxa auto Taxele auto vor fi rambursate proprietarilor de masini cel tarziu pe 31 martie 2019. Dupa mai bine de jumatate de an, Guvernul anunta ca a gasit modalitatea prin care banii vor fi restituiti. ...continuare.

TAXA AUTO. Cand vor primi romanii banii inapoi

publicat 2017-08-16 16:45:10 (Realitatea-TV)
TAXA AUTO. Cand vor primi romanii banii inapoi In curand, proprietarii de masini care au platit una dintre fostele taxe auto, adica inclusiv timbrul de mediu, vor putea sa depuna cereri pentru restituirea sumelor achitate statului. ...continuare.

Un leu s-a prins de roata de rezerva a unei de masini de teren aflate in mers. Ce a urmat e cumplit - VIDEO

publicat 2017-08-16 13:45:02 (Antena3)
Un leu s-a prins de roata de rezerva a unei de masini de teren aflate in mers. Ce a urmat e cumplit - VIDEO Un leu s-a prins de roata de rezerva din spate a unei de masini de teren, iar clipul cu imagini înfricosatoare a ajuns pe internet. În imagini se vede cum soferul are momente când accelereaza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »