Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 75 76 Pag. urm. »

Cum poate fi redusa evaziunea fiscala si economia gri prin dezvoltarea platilor electronice? Urmariti emisiunea ZF Live de miercuri, 3 septembrie, de la ora 12:00 cu Cosmin Vladimirescu, seful MasterCard Romania

publicat 2014-09-02 19:15:31 (Ziarul-Financiar)
Cum poate fi redusa evaziunea fiscala si economia gri prin dezvoltarea platilor electronice? Urmariti emisiunea ZF Live de miercuri, 3 septembrie, de la ora 12:00 cu Cosmin Vladimirescu, seful MasterCard Romania Cum poate fi redusa evaziunea fiscala si economia gri prin dezvoltarea platilor electronice? O discutie cu Cosmin Vladimirescu, seful MasterCard Romania, despre ce au facut alte state ca sa reduca economia subterana si platile cash ...continuare.

LIVE Prezentarea lui Rusescu, Bourceanu si Papp la Steaua (12:30)

publicat 2014-09-02 09:45:30 (OnlineSport)
Urmariti live text pe onlinesport.ro de la ora 12:30 conferinta de prezentare a ultimelor trei achizitii de la Steaua: Raul Rusescu, Alexandru Bourceanu si Paul Papp. ...continuare.

Mita la bacalaureat. Inspectorul general adjunct al ISJ Cluj, Tunde Peter, retinuta de procurorii DNA

publicat 2014-09-02 08:15:32 (Puterea)
Mita la bacalaureat. Inspectorul general adjunct al ISJ Cluj, Tunde Peter, retinuta de procurorii DNA Inspectorul general adjunct al ISJ Cluj Tunde Peter a fost retinuta luni seara de procurorii DNA, ea fiind acuzata de trafic de influenta in forma continuata, dupa ce in perioada iunie-1 septembrie a pretins si primit de la cinci persoane suma totala de 9.600 euro pentru a interveni pentru promovarea unor candidati la examenul de bacalaureat.DNA a precizat, intr-un comunicat de presa, ca procurorii anticoruptie ai Serviciului Teritorial Cluj au dispus, luni, retinerea pentru 24 de ore a... ...continuare.

MITA de 9.600 de euro pentru a trece Bacalaureatul. Inspectorul general adjunct din Cluj, prins in timp ce lua bani

publicat 2014-09-02 06:15:05 (Antena3)
MITA de 9.600 de euro pentru a trece Bacalaureatul. Inspectorul general adjunct din Cluj, prins in timp ce lua bani Mita la bacalaureat. Inspectorul general adjunct din Cluj a fost prins in timp ce lua o mie de euro pentru a mari notele unor elevi care nu au reusit sa treaca examenul in vara. Banii reprezentau doar o prima... ...continuare.

CODRUȚ ȘEREȘ: "Iohannis se cunostea cu Voiculescu din 2005, negociasera politic! Am participat si la acele discutii in calitate de secretar general al PUR"

publicat 2014-09-02 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
CODRUȚ ȘEREȘ: Iohannis se cunostea cu Voiculescu din 2005, negociasera politic! Am participat si la acele discutii in calitate de secretar general al PUR Fostul secretar general al PC, Codrut Șeres continua dezvaluirile despre relatia dintre Klaus Iohannis si Dan Voiculescu. ...continuare.

Borza schimba conducerea Polisano

publicat 2014-09-01 21:00:05 (Bursa)
Octavian Iacob a fost numit, incepand cu 1 septembrie, director general al distribuitorului de medicamente Polisano, iar Andreea Pirvu - chief financial officer (CFO), ambii prin decizia lui Remus Borza, conform unui comunicat remis azi redactiei. ...continuare.

Cum sa devii antreprenor si sa sustii un "pitch" pentru a obtine finantare? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 2 septembrie, de la ora 12:00, cu Sorin Faur, director de HR la BDO

publicat 2014-09-01 19:45:32 (Ziarul-Financiar)
Cum sa devii antreprenor si sa sustii un pitch pentru a obtine finantare? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 2 septembrie, de la ora 12:00, cu Sorin Faur, director de HR la BDO Cum sa devii antreprenor si sa sustii un "pitch" pentru a obtine finantare? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 2 septembrie, de la ora 12:00, cu Sorin Faur, director de HR la BDO ...continuare.

Care este profilul bicilistului urban? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 2 septembrie, de la ora 12:30 cu Raluca Fiser, presedinte Green Revolution

publicat 2014-09-01 19:45:31 (Ziarul-Financiar)
Care este profilul bicilistului urban? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 2 septembrie, de la ora 12:30 cu Raluca Fiser, presedinte Green Revolution Care este profilul bicilistului urban? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 2 septembrie, de la ora 12:30 cu Raluca Fiser, presedinte Green Revolution, o asociatie care lucreaza cu 20 de companii care au ales sa ofere biciclete branduite angajatilor in sistem de bike-sharing. ...continuare.

NATO va deveni mai VIZIBUILA in estul Europei, dar nu va crea baze permanente

publicat 2014-09-01 18:30:25 (Romania-TV)
NATO va deveni mai VIZIBUILA in estul Europei, dar nu va crea baze permanente Secretarul general al NATO, Anders Fogh Rasmussen, a declarat luni ca Alianta Nord-Atlantica va deveni 'mai vizibila' in statele membre din flancul estic prin constituirea unei forte avansate care sa raspunda rapid amenintarilor, dar, pentru a nu incalca actul fondator Rusia-NATO, nu vor fi constituite baze permanente in aceste tari, transmit agentiile DPA si AFP. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 75 76 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

ucis suceava accidente de circulatie sevilla ilfov definitivat 2014 arad teleorman antreprenor guttman elena doamna bloc anl circul ziarul bursa bacau chei chiriasi angela gheorghiu ruukki reuniune harghita mures bilete injunghiata marian petrache botez lisan macin rolls hidrocentrale hrana film azi noapte somon distinctia zodiac iuliu maniu gabriela cr brasov chris brown ultimul drum skanska postliceale evaluare nationala 2014 farmec centrul istoric dambovita adel urdari constanta