Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urm. »

Actionari minoritari ai Transelectrica au respins remuneratiile directorilor si administratorilor

publicat 2014-12-22 00:00:07 (Bursa)
Absenta reprezentantilor Secretariatului General al Guvernului (SGG) de la AGOA Transelectrica de vineri i-a luat prin surprindere pe actionarii minoritari ai companiei, obisnuiti ca acestia sa lipseasca doar la prima convocare nu si la a doua. ...continuare.

Sorin Oprescu lanseaza zvonul unei demisii din functia de primar general

publicat 2014-12-21 17:15:50 (Puterea)
Sorin Oprescu lanseaza zvonul unei demisii din functia de primar general Depasit de problemele administrative si de evolutiile politice, primarul general a lansat zvonul ca se va retrage din functia de primar general. Scepticii spun ca Sorin Oprescu ar astepta niscai incurajari de la fani si de la conducerea PSD sa nu-si abandoneze mandatul, mai ales dupa ce s-a refacut USL-ul in 2012 in Consiliul General al Capitalei. Treburile sunt ceva mai complicate, mai ales ca Guvernul l-a lasat fara bani, dupa cum sustine primarul general, mai exact i-a taiat drastic... ...continuare.

Traian Basescu, in direct cu presa

publicat 2014-12-20 17:45:03 (Bursa)
Presedintele in exercitiu, Traian Basescu, isi face, in aceasta seara, bilantul celor 10 ani petrecuti in functia suprema. Evenimentul este programat sa inceapa la ora 18:00. Urmariti, mai jos, declaratiile de la Cotroceni ale sefului statului. ...continuare.

"Nu am capitulat" in fata hackerilor, da asigurari directorul general al Sony Pictures

publicat 2014-12-20 08:00:31 (Mediafax)
Nu am capitulat in fata hackerilor, da asigurari directorul general al Sony Pictures "Nu am capitulat", a afirmat vineri pentru CNN Michael Lynton, directorul general al Sony Pictures, care a anulat lansarea filmului "Interviul care ucide!", dupa un atac cibernetic asupra acestei companii, atribuit de Statele Unite Coreei de Nord. ...continuare.

Secretarul general al ONU s-a declarat "optimist moderat" privind posibilitatea de a controla Ebola

publicat 2014-12-19 21:30:27 (Realitatea-TV)
Secretarul general al ONU s-a declarat optimist moderat privind posibilitatea de a controla Ebola Secretarul general al ONU, Ban Ki-moon, s-a declarat, vineri, ''optimist moderat'' in legatura cu posibilitatea de a controla epidemia de Ebola, care a dus la moartea a aproape 7.000 de persoane, in opt tari, transmite DPA, citata de Agerpres. ...continuare.

Madalin Dumitru, fostul director de infrastructura in Primaria Capitalei, trimis in judecata de DNA

publicat 2014-12-19 16:45:57 (Ziarul-Financiar)
Madalin Dumitru, fostul director de infrastructura in Primaria Capitalei, trimis in judecata de DNA Citeste si: Madalin Dumitru, Primaria Capitalei: Nicio capitala europeana nu construieste parcari in centrul orasului VIDEO ZF Live. "Bulevardul Uranus ofera o alternativa viabila si rapida la traficul din zona centrala". Urmariti inregistrarea emisiunii ZF Live de marti, 14 ianuarie, cu Madalin Dumitru, Primaria Capitalei Noul bulevard al Capitalei Uranus, in cifre. Cand se vor sistematiza si alte zone ale Bucurestiului pentru un trafic mai rapid? Urmariti ZF Live de marti, 14 ianuarie, de... ...continuare.

Franz Weiler, numit presedinte director general al Uniqa Asigurari

publicat 2014-12-19 11:30:02 (Bursa)
Austriacul Franz Weiler (56 de ani) a fost numit presedinte director general al Uniqa Asigurari. Domnia sa activeaza in tara noastra din iunie, in functia de vicepresedinte director general adjunct si CSO, responsabil de vanzari, potrivit unui comunicat trimis astazi redactiei. ...continuare.

Barbati suspectati ca ar vrea sa se alature SI, arestati in Bulgaria

publicat 2014-12-19 10:30:48 (Puterea)
Barbati suspectati ca ar vrea sa se alature SI, arestati in Bulgaria Organizatia internationala de politie a anuntat, joi seara, ca au arestat in Bulgaria trei barbati suspectati ca ar vrea sa se alature gruparii teroriste Statul Islamic in Siria, cei trei fiind cautati prin Interpol, dupa ce politia spaniola a lansat alerta.Potrivit politei, primii doi calatoreau cu pasapoarte marocane in timp ce al treilea detinea un pasaport brazilian. "Doi barbati cu varste de 18 si 27 de ani si un minor in varsta de 15 ani au fost plasati in arest preventiv intr-un punct... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

stiri irak gradistea elias agentia de plati vedete internationale piscina vali grapini sighet accident santana agentia nationala antidrog sinca veche doi tineri solomon perchezitii cod civil marius copil modificari tonea agighiol fief birou medici veterinari horoscopul lunii octombrie lumea larga consiliul de administratie priect prezentatoarele selectionerului cioaca si elodia permanent raluca stan meri bumbac mark zuckerberg marea britanie slobozia cale carpatica asig mis grup covasna ring oara thomson alexandriei plati la hectar moartea baiatului sex video favorit