Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 55 56 Pag. urm. »

De ce trebuie companiile sa isi reevalueze activele imobiliare? Urmariti ZF Live, marti 17 octombrie 2017 ora 12.40 cu ELENA APOSTOLESCU, director general CMF Consulting

publicat 2017-10-16 20:15:08 (Ziarul-Financiar)
De ce trebuie companiile sa isi reevalueze activele imobiliare? Urmariti ZF Live, marti 17 octombrie 2017 ora 12.40 cu ELENA APOSTOLESCU, director general CMF Consulting De ce trebuie companiile sa isi reevalueze activele imobiliare? Urmariti ZF Live, marti 17 octombrie 2017 ora 12.40 cu ELENA APOSTOLESCU, director general CMF Consulting Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

Cum poti sa maresti productivitatea in companii daca le dai un pranz bun angajatilor? Urmariti ZF Live, marti 17 octombrie2017 ora 12.20 cu ANA ALEXADRESCU, director general firma de catering SanaGout

publicat 2017-10-16 20:15:08 (Ziarul-Financiar)
Cum poti sa maresti productivitatea in companii daca le dai un pranz bun angajatilor? Urmariti ZF Live, marti 17 octombrie2017 ora 12.20 cu ANA ALEXADRESCU, director general firma de catering SanaGout Cum poti sa maresti productivitatea in companii daca le dai un pranz bun angajatilor? Urmariti ZF Live, marti 17 octombrie2017 ora 12.20 cu ANA ALEXADRESCU, director general firma de catering SanaGout Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

Ce legi se pregatesc pentru turism? Urmariti ZF Live marti, 17 octombrie 2017, ora 12.00 cu Alin Burcea, presedinte ANAT

publicat 2017-10-16 20:15:08 (Ziarul-Financiar)
Ce legi se pregatesc pentru turism? Urmariti ZF Live marti, 17 octombrie 2017, ora 12.00 cu Alin Burcea, presedinte ANAT Ce legi se pregatesc pentru turism? UrmaritI ZF Live martI, 17 octombrie 2017, ora 12.00 cu Alin Burcea, presedinte ANAT Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

O noua numire in Guvernul Tudose. Cine este noul secretar general adjunct

publicat 2017-10-16 17:00:01 (Antena3)
O noua numire in Guvernul Tudose. Cine este noul secretar general adjunct Marius-Iulian Carabulea a fost numit in functia de secretar general adjunct al Guvernului, cu rang de secretar de stat, printr-o decizie a premierului Mihai Tudose publicata luni in Monitorul Oficial. P&... ...continuare.

Marius-Iulian Carabulea, noul secretar general adjunct in Guvernul Tudose

publicat 2017-10-16 17:00:01 (Bursa)
Marius-Iulian Carabulea, noul secretar general adjunct in Guvernul Tudose Marius-Iulian Carabulea a fost numit in functia de secretar general adjunct al Guvernului, cu rang de secretar de stat, printr-o decizie a premierului Mihai Tudose publicata, astazi, in Monitorul Oficial. ...continuare.

Presedintele Federatiei Romane de Box se delimiteaza de acuzatiile lansate catre secretarul general: "Eu nu m-am implicat"

publicat 2017-10-16 15:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Presedintele Federatiei Romane de Box se delimiteaza de acuzatiile lansate catre secretarul general: Eu nu m-am implicat Cheta-spaga strânsa de secretarul general al FR Box, Viorel Sima, pentru lectorul neamt venit din Australia. Doar 6 din cei 19 "cursanti" au trecut examenul, desi toti au primit întrebarile si raspunsurile cu o seara înainte! Vasile Câtea, presedintele FRB recunoaste ca oamenii i s-au plâns ca au picat examenul, desi toata lumea a raspuns la fel. ... ...continuare.

Roxana-Cezarina Banica, numita secretar general al Guvernului

publicat 2017-10-16 11:45:16 (Bursa)
Roxana-Cezarina Banica, numita secretar general al Guvernului Roxana-Cezarina Banica a fost numita in functia de secretar general al Guvernului, cu rang de ministru, printr-o decizie a prim-ministrului Mihai Tudose, care a fost publicata ieri in Monitorul Oficial. ...continuare.

OFICIAL Modificare importanta in Guvern: Decizia luata de premierul Mihai Tudose

publicat 2017-10-16 00:00:02 (Click)
OFICIAL Modificare importanta in Guvern: Decizia luata de premierul Mihai Tudose Secretarul general al Guvernului, Mihai Busuioc, a fost eliberat duminica din functie, dupa ce a fost ales miercuri presedinte al Curtii de Conturi, in locul sau fiind numita Roxana-Cezarina Banica, anterior secretar general adjunct, functie pe care a preluat-o la 4 octombrie. Citeste mai departe... ...continuare.

LIVE Sepsi - Astra 0-0

publicat 2017-10-15 18:15:06 (OnlineSport)
Urmariti in aceasta pagina, live text, meciul dintre Sepsi Sf.Gheorghe si Astra Giurgiu din etapa a 14-a a Ligii 1 Betano. Apasati aici pentru live stream video legal. ...continuare.

Cum sa castigi 70.000 de euro in concursul de start-up-uri Startarium? Urmariti ZF Live luni, 16 octombrie 2017, de la ora 12.00 cu Adina Cretu, Impact Hub

publicat 2017-10-15 16:45:07 (Ziarul-Financiar)
Cum sa castigi 70.000 de euro in concursul de start-up-uri Startarium? Urmariti ZF Live luni, 16 octombrie 2017, de la ora 12.00 cu Adina Cretu, Impact Hub Cum sa castigi 70.000 de euro in concursul de start-up-uri Startarium? Urmariti ZF Live luni, 16 octombrie 2017, de la ora 12.00 cu Adina Cretu, Impact Hub Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 55 56 Pag. urmatoare »