Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Mesaj istoric din partea secretarului general al NATO pentru Rusia: "Putem lua in calcul folosirea armelor nucleare"

publicat 2016-02-14 17:15:01 (Antena3)
Mesaj istoric din partea secretarului general al NATO pentru Rusia: Putem lua in calcul folosirea armelor nucleare Secretarul General al NATO, Jens Stoltenberg, a adresat sambata un mesaj foarte clar Rusiei, in cadrul discursului tinut la Conferinta Internationala de Securitate de la Munchen. Oficialul NATO a amintit... ...continuare.

MESAJ ISTORIC din partea secretarului general al NATO pentru Rusia: "Putem lua in calcul FOLOSIREA ARMELOR NUCLEARE."

publicat 2016-02-14 01:00:05 (Evenimentul-Zilei)
MESAJ ISTORIC din partea secretarului general al NATO pentru Rusia: Putem lua in calcul FOLOSIREA ARMELOR NUCLEARE. Secretarul General al NATO, Jens Stoltenberg, a adresat sambata un mesaj foarte clar Rusiei, in cadrul discursului tinut la Conferinta Internationala de Securitate de la Munchen, eveniment la care a participat si presedintele Romaniei, Klaus Iohannis. ...continuare.

Exces de putere. Tinel Gheorghe, un basist descurcaret care s-a latit pe doua functii

publicat 2016-02-13 00:45:02 (Antena3)
Tinel Gheorghe profita de legea care ii da dreptul sa se suspende din functia publica obtinuta prin concurs cat timp este deputat. Au trecut 7 ani de cand Tinel Gheorghe tine postul de director general... ...continuare.

Secretarul general al PSD ia in calcul BLOCAREA alegerilor locale

publicat 2016-02-11 21:00:25 (Romania-TV)
Secretarul general al PSD ia in calcul BLOCAREA alegerilor locale Secretarul general al PSD, Marian Neacsu, declara ca propunerea copresedintelui PNL Alina Gorghiu privind atacarea in contencios administrativ a hotararilor Guvernului legate de alegerile locale este un demers inutil, care insa ar putea duce la blocarea scrutinului. ...continuare.

Un general al fortelor aeriene americane a LESINAT in timpul unei conferinte VIDEO

publicat 2016-02-11 21:00:25 (Romania-TV)
Un general al fortelor aeriene americane a LESINAT in timpul unei conferinte VIDEO Scene socante la o conferinta de presa! Un general al fortelor aeriene americane a lesinat in momentul in care prezenta la Pentagon un raport in fata jurnalistilor. ...continuare.

Traficantii vinovati de moartea micutului Aylan, in fata justitiei

publicat 2016-02-11 20:45:18 (Romania-TV)
Traficantii vinovati de moartea micutului Aylan, in fata justitiei Justitia turca a deschis joi procesul impotriva a doi traficanti urmariti dupa naufragiul unei ambarcatiuni cu refugiati sirieni, naufragiu care a avut loc in septembrie anul trecut si care s-a soldat cu mai multi morti, printre care si micutul Aylan Kurdi, devenit simbolul dramei migrantilor, informeaza AFP. ...continuare.

Secretarul general al PSD avertizeaza PNL: Alegerile locale ar putea fi blocate

publicat 2016-02-11 20:30:14 (Realitatea-TV)
Secretarul general al PSD avertizeaza PNL: Alegerile locale ar putea fi blocate Secretarul general al PSD, Marian Neacsu, a declarat, joi, ca propunerea copresedintelui PNL, Alina Gorghiu, privind atacarea in contencios administrativ a hotararilor Guvernului legate de alegerile locale este un demers inutil. Neacsu avertizeaza ca exista riscul blocarii organizarii scrutinului local, potrivit Mediafax. ...continuare.

Un general american a lesinat la conferinta de presa in care vorbea de cel mai costisitor program de armament lansat vreodata

publicat 2016-02-11 17:30:17 (ProTV)
Un general american a lesinat la conferinta de presa in care vorbea de cel mai costisitor program de armament lansat vreodata General in Fortele Aeriene Americane, James Martin Jr, oferea explicatii despre viitorul avioanele F-35 cand a inceput sa se clatine. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »