Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urm. »

Cum se pregatesc multinationalele pentru noua generatie? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:30, cu Ioana Marcu, directorul de resurse umane al Orange Romania

publicat 2014-04-23 20:30:23 (Ziarul-Financiar)
Cum se pregatesc multinationalele pentru noua generatie? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:30, cu Ioana Marcu, directorul de resurse umane al Orange Romania Cum se pregatesc multinationalele pentru noua generatie? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:30, cu Ioana Marcu, directorul de resurse umane al Orange Romania ...continuare.

De ce trebuie sa se intoarca managerii la scoala? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:00, cu Dan Berteanu, managing partner AchieveGlobal

publicat 2014-04-23 20:30:23 (Ziarul-Financiar)
De ce trebuie sa se intoarca managerii la scoala? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:00, cu  Dan Berteanu, managing partner AchieveGlobal De ce trebuie sa se intoarca managerii la scoala? Urmariti in emisiunea ZF Live de joi, 24 aprilie, de la ora 12:00, o analiza a pietei de training cu Dan Berteanu, managing partner AchieveGlobal, unit of United Business Dynamics ...continuare.

Relatiile dintre Ceausesti si personal: stapani si slugi. Amintirile menajerei analfabete

publicat 2014-04-23 17:15:03 (Antena3)
Angajatilor de le resedintele din Primaverii, Snagov, Predeal si Neptun li se interzicea sa discute in exterior despre locul si obiectul muncii.Selectati, instruiti si urmariti de Securitate, membrii... ...continuare.

General Motors vrea protectie din partea justitiei fata de procesele intentate de victimele vehiculelor sale

publicat 2014-04-23 14:30:05 (Capital)
Constructorul auto american General Motors Co a demarat marti o actiune la un tribunal din New York pentru a se proteja de procesele intentate de mai multe persoane care au fost victime ale unor accidente produse de autovehiculele GM. ...continuare.

VIDEO! Viteza impresionanta pentru o pasare

publicat 2014-04-23 12:30:02 (Antena-1)
Un gugustiuc isi face aparitia pe autostrada si a aratat ca poate merge cu o viteza de 90 de kilometri la ora. Și daca nu ne credeti pe cuvant, cel mai bine ar fi sa urmariti clipul de mai sus! E dovada clara ca merge cu viteza! ...continuare.

Proiectul "Meserii pentru viitorul satului tau"

publicat 2014-04-22 18:00:17 (Gazeta-de-agricultura)
Obiectivul general al proiectului este cresterea gradului de formare si ocupare pentru persoanele inactive si cu venituri din agricultura de subzistenta din mediul rural si cresterea numarului de persoane din zona rurala asistate si consiliate pentru initierea unei afaceri pentru sustenabilitatea satului in regiunile Sud Muntenia si Bucuresti-Ilfov. Opus Mixtum SRL anunta deschiderea proiectului "MESERII PENTRU VIITORUL SATULUI TAU" - ID 133644 cu incepere din 31.03.2014 si termen de... ...continuare.

Fostul director al Administratiei de Imbunatatiri Funciare, dezvaluiri incredibile dupa INUNDATII

publicat 2014-04-22 13:45:22 (Realitatea-TV)
Fostul director al Administratiei de Imbunatatiri Funciare, dezvaluiri incredibile dupa INUNDATII Administratia Nationala de Imbunatatiri Funciare a avut pompe de mare capacitate, care ar fi putut fi folosite in timpul inundatiilor. Din pacate, acestea au disparut. Dezvaluirea a fost facuta de fostul director general al institutiei, intr-o interventie telefonica la Realitatea TV. Fostul director al Administratiei de Imbunatatiri Funciare a precizat ca sistemul de supraveghere a bazinelor, prin care se puteau preveni inundatiile, a fost distrus sistematic, prin deciziile mai multor... ...continuare.

Mark Fields ar putea deveni noul director general al Ford

publicat 2014-04-22 13:00:08 (Bursa)
Conducerea companiei auto americane Ford Motor il va numi curand ca director general pe actualul director operational Mark Fields, in locul lui Alan Mulally, care detine in prezent functia de conducere, au declarat luni, pentru Reuters, surse care au dorit sa-si pastreze anonimatul. ...continuare.

Interpretarea benefica a visului in care apar oua

publicat 2014-04-21 09:00:09 (eInformatii)
Atunci cand visezi oua inseamna multa bogatie, avutie, o stare general buna insa si faptul ca iti poti face planuri de nunta, avand in vedere ca oul semnifica unirea, perfectiunea atinsa numai prin... ...continuare.

Doua fete din Austria au ales sa LUPTE in Siria: "Moartea este scopul nostru final" | GALERIE FOTO

publicat 2014-04-20 10:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Doua fete din Austria au ales sa LUPTE in Siria: Moartea este scopul nostru final  | GALERIE FOTO Doua fete de 15 si 16 ani, din Austria, sunt cautate de Interpol dupa ce au disparut de acasa, pe 10 aprilie, lasand famiilor mesajul ca au plecat in Siria, pentru a se alatura rebelilor islamisti, relateaza Daily Mail. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 67 68 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

negrea prefab sefia psd terim parbrize claudia patrascanu gheorghe nicolae decret umf iasi silvia dumitrescu monitorul de botosani medicul luare infectie cata actor dorin cocos prahova mai multe butelii horoscop leu mehedinti digi sport teste ucidere judetul satu mare dosare restantierii andra si maruta abril lucaci columbofil craciunescu targu mures candidati senior stroescu teleorman ziua mondiala farmacista decizia voiajor handbalist rino bazinul samsung galaxy s4 dj project sinagoga mortii mures