Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

General Electric a obtinut prima comanda importanta in tara noastra

publicat 2017-06-26 00:15:02 (Bursa)
General Electric a obtinut prima comanda importanta in tara noastra Conglomeratul american General Electric (GE) a castigat un contract important de furnizare de echipamente pentru noua centrala de 430 de megawati de la Iernut, Romania, primul acord major din 2015, cand a preluat operatiunile din domeniul energiei ale grupului industrial francez Alstom, pentru 10,6 miliarde de dolari, transmite Reuters, citat de Agerpres. ...continuare.

LIVE Cupa Confederatiilor Germania - Camerun si Chile - Australia (18:00)

publicat 2017-06-25 13:15:13 (OnlineSport)
Urmariti live text in aceasta pagina, duminica dupa ora 18:00, ultimele meciuri din Grupa B la Cupa Confederatiilor: Germania - Camerun si Chile - Australia. ...continuare.

'General Electric' a obtinut prima comanda majora in tara noastra dupa preluarea 'Alstom'

publicat 2017-06-24 00:15:01 (Bursa)
'General Electric' a obtinut prima comanda majora in tara noastra dupa preluarea 'Alstom' Conglomeratul american 'General Electric' (GE) a castigat un contract important de furnizare de echipamente pentru noua centrala de 430 de megavati de la Iernut, Romania, primul acord major din 2015, cand a preluat operatiunile din domeniul energiei ale grupului industrial francez 'Alstom', pentru 10,6 miliarde de dolari, transmite agentia Reuters. ...continuare.

Kovesi, LOVITA din toate partile! Va ajunge in fata procurorilor de la Parchetul General

publicat 2017-06-23 18:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Kovesi, LOVITA din toate partile! Va ajunge in fata procurorilor de la Parchetul General In urma refuzurilor repetate ale sefei al DNA, Laura Codruta Kovesi, de a se prezenta in fata Comisiei Parlamentare de Ancheta pentru alegerile din 2009, magistrata risca sa ajunga in fata magistratilor de la Parchetul General. ...continuare.

Veste buna pentru bucuresteni. Firea vrea sa acorde un voucher de 500 de lei celor care doresc sa-si achizitioneze o bicicleta

publicat 2017-06-23 17:45:13 (Romania-TV)
Veste buna pentru bucuresteni. Firea vrea sa acorde un voucher de 500 de lei celor care doresc sa-si achizitioneze o bicicleta Primarul Capitalei, Gabriela Firea, a declarat, vineri, ca in urmatoarea sedinta de Consiliu General va supune dezbaterii un proiect de hotarare prin care municipalitatea sa acorde un voucher de 500 de lei celor care doresc sa-si cumpere o bicicleta, precizand ca primaria va declansa inclusiv o campanie de constientizare a conducatorilor auto prin care sa-i atentioneze ca nu sunt singuri in trafic. ...continuare.

INTERLOPII din Lacu Dulce sunt urmariti prin INTERPOL

publicat 2017-06-23 14:00:07 (Evenimentul-Zilei)
INTERLOPII din Lacu Dulce sunt urmariti prin INTERPOL Bancuta Casius Cley si Banica Stelu sunt acuzati de infractiunea de tentativa la omor asupra lui Vrinceanu Ionut, cel care l-a atacat cu toporul pe Stanel Corbu. ...continuare.

Ponta anunta Parlamentul: "Ma aflu in stare de incompatibilitate"

publicat 2017-06-23 13:30:02 (Antena3)
Ponta anunta Parlamentul: Ma aflu in stare de incompatibilitate Deputatul Victor Ponta, secretar general al Guvernului, a trimis o notificare Camerei Deputatilor, prin care anunta ca a fost numit în functia de Guvern si ca se afla în incompatibilitate. Victor... ...continuare.

Gabriela Firea a semnat contractul pentru modernizarea soselei Fabrica de Glucoza

publicat 2017-06-22 23:31:05 (Romania-TV)
Gabriela Firea a semnat contractul pentru modernizarea soselei Fabrica de Glucoza Primarul general, Gabriela Firea, a semnat joi contractul pentru proiectarea si executia lucrarilor de modernizare a soselei Fabrica de Glucoza, a informat Primaria Capitalei, prin intermediul unui comunicat. ...continuare.

In sfarsit s-a aflat! Gabriela Firea si-a dat acordul si a semnat!

publicat 2017-06-22 23:15:01 (Antena3)
In sfarsit s-a aflat! Gabriela Firea si-a dat acordul si a semnat! Primarul general, Gabriela Firea, a semnat joi contractul pentru proiectarea si executia lucrarilor de modernizare a soselei Fabrica de Glucoza, a informat Primaria Capitalei, prin intermediul unui comunicat,... ...continuare.

Urmariti intre orele 12.00-13.00 o editie speciala ZF Live de la conferinta Cisco Future Network. Invitati: Dorin Pena, Petr Pavlu, Ovidiu Ghiman si Dragos Stroescu

publicat 2017-06-22 19:45:14 (Ziarul-Financiar)
Urmariti intre orele 12.00-13.00 o editie speciala ZF Live de la conferinta Cisco Future Network. Invitati: Dorin Pena, Petr Pavlu, Ovidiu Ghiman si Dragos Stroescu Urmariti intre orele 12.00-13.00 o editie speciala ZF Live de la conferinta Cisco Future Network. Invitati: Dorin Pena, CEO al Cisco Romania; Petr Pavlu, directorul diviziei ingineria sistemelor din cadrul Cisco EMEA; Ovidiu Ghiman, director executiv comercial segment business al Telekom Romania; Dragos Stroescu, director executiv al Datanet Systems. Moderator: Adrian Seceleanu, editor Business Hi-Tech ZFUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urmatoare »