Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Harta erogena a barbatului

publicat 2015-08-28 23:15:18 (Realitatea-TV)
Harta erogena a barbatului Femei care iubiti, urmariti sa prelungiti la nesfarsit placerea coplesitoare a barbatului iubit (declansand-o in consecinta, empatic, si pe a voastra) marind cat mai mult aria mangaierilor pe care i le oferiti. ...continuare.

Special pentru femei. Cum arata harta erogena a barbatului

publicat 2015-08-28 23:00:29 (Romania-TV)
Special pentru femei. Cum arata harta erogena a barbatului Femei care iubiti, urmariti sa prelungiti la nesfarsit placerea coplesitoare a barbatului iubit (declansand-o in consecinta, empatic, si pe a voastra) marind cat mai mult aria mangaierilor pe care i le oferiti. ...continuare.

Ministrul Transporturilor le cere sindicalistilor Romatsa sa renunte la greva generala, dupa demisia directorului general

publicat 2015-08-28 16:30:29 (Puterea)
Ministrul Transporturilor le cere sindicalistilor Romatsa sa renunte la greva generala, dupa demisia directorului general Directorul general al ROMATSA, Ion-Aurel Stanciu, a demisionat din functie, iar ministrul Transporturilor, Iulian Matache, cere sindicatelor din institutie sa renunte la greva generala programata pentru 1 septembrie. ...continuare.

Ministrul Transporturilor solicita sindicalistilor de la ROMATSA sa renunte la greva

publicat 2015-08-28 16:30:29 (Realitatea-TV)
Ministrul Transporturilor solicita sindicalistilor de la ROMATSA sa renunte la greva Ministrul Transporturilor, Iulian Matache, solicita, prin intermediul unui comunicat de presa, sindicatului ROMATSA si conducerii regiei continuarea negocierilor, semnarea contractului colectiv de munca si renuntarea la greva. Vineri, Ion-Aurel Stanciu si-a dat demisia din functia de director general al ROMATSA. ...continuare.

LIVE Tragerea la sorti a grupelor Ligii Europa (14:00)

publicat 2015-08-28 12:45:23 (OnlineSport)
Urmariti in aceasta pagina, live text dupa ora 14:00, tragerea la sorti a grupelor Ligii Europa. Romania, dupa 11 ani, nu are nicio reprezentanta in faza grupelor. Steaua si Astra au fost eliminate joi seara in baraj. ...continuare.

Mircea Lucescu: "E un regres teribil"

publicat 2015-08-28 06:45:11 (Romania-TV)
Mircea Lucescu: "E un regres teribil" Mircea Lucescu a vorbit si el dupa eliminarea Stelei (1-3 la general cu Rosenborg) si Astrei (3-4 la general cu Alkmaar) din play-off-ul Europa League. Antrenorul lui Șahtior stie motivul pentru care campioana Romaniei a slabit asa mult in ultimii ani. ...continuare.

'Finantarea prin Bursa nu este de interes pentru noi'

publicat 2015-08-27 00:00:03 (Bursa)
'Finantarea prin Bursa nu este de interes pentru noi' * Domnia sa considera ca adoptarea procedurii de bail-in este o greseala care va duce la scaderea performantelor institutiilor bancare si la scaderea apetitului de plata a creditelor angajate * Profit net de peste patru ori mai mare in primul semestru * Interviu cu domnul Grigore Filip, presedinte-director general al Aerostar Bacau Reporter: Care este opinia dvs. cu privire la finantarea prin bursa? Grigore Filip: Nu este de interes pentru noi. Apreciez ca reglementarile de pe aceasta piata... ...continuare.

Criza imigrantilor. Secretarul general al ONU: Trebuie sa salvam vieti. Solutiile juridice, necesare

publicat 2015-08-26 19:30:22 (Realitatea-TV)
Criza imigrantilor. Secretarul general al ONU: Trebuie sa salvam vieti. Solutiile juridice, necesare Criza imigrantilor. Secretarul general al Organizatiei Natiunilor Unite (ONU), Ban Ki-moon, aflat miercuri la Paris, a facut apel ''la tarile din Europa si din alta parte sa dea dovada de compasiune si sa faca mai mult pentru a pune capat crizei imigrantilor'', pledand pentru solutii juridice, in acest sens, relateaza AFP. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 53 54 Pag. urmatoare »