Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Razboiul Toader-Lazar continua. Toader: Exista mecanisme pentru asigurarea raportului dintre puteri

publicat 2017-08-17 09:30:21 (Realitatea-TV)
Razboiul Toader-Lazar continua. Toader: Exista mecanisme pentru asigurarea raportului dintre puteri Razboi total intre sefii din Justitie, pe tema anchetei alegerilor din 2009. Procurorul general, Augustin Lazar i-a explicat ministrului Tudorel Toader ca nu are baza legala pentru a trimite Legislativului o copie a dosarului. Totul, dupa ce ministrul Justitiei i-a reprosat ca, prin refuzul sau, ar incalca principiul cooperarii intre institutii. ...continuare.

Ministrul Justitiei il da pe Procurorul General pe mana Inspectiei Judiciare

publicat 2017-08-17 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Ministrul Justitiei il da pe Procurorul General pe mana Inspectiei Judiciare Tudorel Toader a sesizat ieri Inspectia Judiciara in cazul procurorului general, Augustin Lazar, pentru refuzul acestuia de a furniza documente comisiei de ancheta a alegerilor prezidentiale din 2009, infiintata in urma dezvaluirilor jurnalistului Dan Andronic. ...continuare.

Cum au ajuns agentiile de creatie din Bucuresti sa gaseasca de lucru in afara si sa lucreze pentru conturi externe? Urmariti ZF Live joi, 17 august 2017, de la ora 12.00 cu MANUELA NECULA, CEO Ogilvy Group Romania

publicat 2017-08-16 21:15:12 (Ziarul-Financiar)
Cum au ajuns agentiile de creatie din Bucuresti sa gaseasca de lucru in afara si sa lucreze pentru conturi externe? Urmariti ZF Live joi, 17 august 2017, de la ora 12.00 cu MANUELA NECULA, CEO Ogilvy Group Romania Cum au ajuns agentiile de creatie din Bucuresti sa gaseasca de lucru in afara si sa lucreze pentru conturi externe? Urmariti ZF Live joi, 17 august 2017, de la ora 12.00 cu MANUELA NECULA, CEO Ogilvy Group Romania. Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

De unde vine cresterea economica din Europa? Ce se va intampla atunci cand inflatia si dobanzile vor creste, iar banii ieftini vor disparea? Urmariti ZF Live joi, 17 august 2017, de la ora 12.30 cu BOGDAN COJOCARU, editor ZF

publicat 2017-08-16 21:15:12 (Ziarul-Financiar)
De unde vine cresterea economica din Europa? Ce se va intampla atunci cand inflatia si dobanzile vor creste, iar banii ieftini vor disparea? Urmariti ZF Live joi, 17 august 2017, de la ora 12.30 cu BOGDAN COJOCARU, editor ZF De unde vine cresterea economica din Europa? Ce se va intampla atunci cand inflatia si dobanzile vor creste, iar banii ieftini vor disparea? Urmariti ZF Live joi, 17 august 2017, de la ora 12.30 cu BOGDAN COJOCARU, editor ZF. Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.30 ...continuare.

Procurorul general il infrunta pe ministrul Toader

publicat 2017-08-16 20:15:06 (Cotidianul)
Procurorul general il infrunta pe ministrul Toader Procurorul general Augustin Lazar spune ca i-a explicat telefonic ministrului Justitiei, Tudorel Toader. ...continuare.

Procurorul general, catre Toader: Nu exista dispozitii legale care sa permita transmiterea dosarelor catre comisia parlamentara

publicat 2017-08-16 19:15:11 (Romania-TV)
Procurorul general, catre Toader: Nu exista dispozitii legale care sa permita transmiterea dosarelor catre comisia parlamentara Procurorul general Augustin Lazar spune ca i-a explicat telefonic ministrului Justitiei, Tudorel Toader, ca nu poate trimite o copie a dosarului privind alegerile din 2009 la comisia parlamentara deoarece "nu exista dispozitii legale care sa permita transmiterea unor fotocopii ale dosarelor penale catre o comisie parlamentara sau, in general, catre o alta institutie extrajudiciara". ...continuare.

BREAKING NEWS: Dosarul Alegeri 2009. Inspectia Judiciara, sesizata de Toader. Procurorul general, dat pe mana CSM

publicat 2017-08-16 15:30:14 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Dosarul Alegeri 2009. Inspectia Judiciara, sesizata de Toader. Procurorul general, dat pe mana CSM Ministrul Justitiei, Tudorel Toader, a sesizat Inspectia Judiciara, miercuri, in urma discutiei telefonice purtate cu procurorul general, Augustin Lazar. Motivul este acela ca procurorul general refuza sa puna la dispozitia Parlamentului documentele privitoare la ancheta alegerilor prezidentiale din 2009, iar Augustin Lazar "nu trebuie sa intrebe CSM ce sa faca sau sa nu faca intr-o anumita cauza", a spus ministrul Justitiei. ...continuare.

Inspectia Judiciara, sesizata in cazul procurorului general

publicat 2017-08-16 09:15:12 (ProTV)
Ministrul Justitiei a anuntat ca va sesiza Inspectia Judiciara în cazul declaratiilor facute de procurorul general Augustin Lazar. ...continuare.

BREAKING NEWS: Ministrul Justitiei sesizeaza Inspectia Judiciara pentru a cerceta conduita Procurorului General

publicat 2017-08-16 09:00:11 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Ministrul Justitiei sesizeaza Inspectia Judiciara pentru a cerceta conduita Procurorului General Ministrul Justitiei, Tudorel Toader, a anuntat in aceasta dimineaza ca va cere Inspectiei Judiciare sa cerceteze "conduita" procurorului general, Augustin Lazar. Decizia ministrului Justitiei vine dupa ce procurorul general a refuzat sa furnizeze comisiei parlamentare de ancheta dosarul Ministerului Public privind alegerile din 2009. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »