Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Becali a gasit solutia in scandalul cu CSA: "Le cumpar loc in Liga 1! Pot sa isi zica Steaua"

publicat 2017-01-19 09:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Becali a gasit solutia in scandalul cu CSA: Le cumpar loc in Liga 1! Pot sa isi zica Steaua Razboiul dintre Gigi Becali si Clubul Sportiv al Armatei este departe de a se încheia, dar patronul echipei din Liga 1 a venit cu o solutie pentru a-i impaca pe generali. Becali le-a propus celor de la CSA sa le cumpere o echipa din Liga 1 si sa numeasca Steaua. "Le cumpar eu loc în Liga 1. Știu eu de la ce echipa, nu-i spun numele. Acea echipa face asociere cu ei si le dau locul în Divizia A. ... ...continuare.

Imaginile care iti vor face ziua mai buna. Peste 4 milioane de oameni le-au urmarit - VIDEO

publicat 2017-01-18 14:45:01 (Antena3)
Imaginile care iti vor face ziua mai buna. Peste 4 milioane de oameni le-au urmarit - VIDEO În cazul în care aveti o zi proasta, e musai sa urmariti imaginile de mai jos. Materialul video, realizat în Thailanda, arata peripetiile elefantelului „Double Trouble”, care face... ...continuare.

Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita

publicat 2017-01-17 18:45:02 (Antena3)
Kovesi: Nu exclud sa apara poze trucate cu mine si Sebastian Ghita Procurorul-sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, a spus, marti, la Ziare.com, ca nu exclude aparitia unor poze trucate cu ea, dupa ce Sebastian Ghita a spus, cu o seara înainte, ca va difuza imagini cu... ...continuare.

Klaus Iohannis, declaratie la ora 18.00. Urmariti IN DIRECT

publicat 2017-01-17 17:00:22 (Romania-TV)
Klaus Iohannis, declaratie la ora 18.00. Urmariti IN DIRECT Presedintele Klaus Iohannis va face o declaratie de presa la ora 18.00, a anuntat Palatul Cotroceni. ...continuare.

Jojo s-a externat. Cum o alinta pe fetita si de ce nu vrea sa publice poze cu ea

publicat 2017-01-17 16:15:11 (Romania-TV)
Jojo s-a externat. Cum o alinta pe fetita si de ce nu vrea sa publice poze cu ea Jojo (35 de ani) a devenit mamica pentru a doua oara in urma cu doar o saptamana, pe 10 ianuarie. Vedeta si-a anuntat fanii ca se simte bine si ca a ajuns acasa, acolo unde este 24 din 24 de ore alaturi de micuta ei, Zora. Jojo mai are un baietel din mariajul anterior, pe Achim (5 ani). ...continuare.

Cooperare intre politistii din Romania si Suedia: Doi urmariti international, prinsi la Stockholm

publicat 2017-01-17 14:45:19 (Realitatea-TV)
Cooperare intre politistii din Romania si Suedia: Doi urmariti international, prinsi la Stockholm Un barbat si o femeie, cautati international de autoritatile romane pentru trafic de minori si talharie, au fost prinsi la Stockholm, Suedia, ca urmare a cooperarii dintre politistii romani si cei suedezi. ...continuare.

Gina Pistol si-a pus fanii pe jar cu ultima poza! "Aoleu, chemam deratizarea sau...hingherii?!" Ce i-a socat pe admiratori

publicat 2017-01-17 10:45:01 (Antena-1)
Gina Pistol si-a pus fanii pe jar cu ultima poza! Aoleu, chemam deratizarea sau...hingherii?! Ce i-a socat pe admiratori Gina Pistol face ce face si reuseste sa isi surprinda fanii cu poze cat se poate de sexy! ...continuare.

Romania, ia si "invata"! Baietasii de New York, la un popas cu bolidul, in mijlocul strazii. S-au tras in poze si au blocat traficul. Ce le-a facut un sofer exasperat?

publicat 2017-01-16 17:00:01 (Antena-1)
Romania, ia si invata! Baietasii de New York, la un popas cu bolidul, in mijlocul strazii. S-au tras in poze si au blocat traficul. Ce le-a facut un sofer exasperat? Problemele din  trafic, de cele mai multe ori, au parte de finaluri nefericitie. Fie soferii "se pun la respect" unul pe altul, fie ajung in fata organului de politie. ...continuare.

O intrebare si pentru generali: care Steaua si-a batut joc de glorii? Povestea cutremuratoare a sfarsitului unei legende: "I-am imprumutat 50 de lei, fara ei murea de foame"

publicat 2017-01-15 10:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
O intrebare si pentru generali: care Steaua si-a batut joc de glorii? Povestea cutremuratoare a sfarsitului unei legende: I-am imprumutat 50 de lei, fara ei murea de foame Cine este adevarata Steaua? În toiul dezbaterii care poate duce la sfârsitul echipei lui Becali si la rasaritul unei noi/vechi echipe a generalilor, jurnalistul GSP Liviu Manolache întreaba pe facebook: Dar când gloriile au sfârsit în mizerie, cine trebuia sa aiba grija de ele? "1. Știe cineva ce a facut CSA pentru Lucica Balan? I-a oferit macar o renta viagera pentru cupele alea aruncate într-un colt de debara?2. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »