Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Liliana Minca, despre inscrierea in UNPR: Imi place sa execut ordinele date de GENERALI care au strategii

publicat 2015-08-03 14:00:32 (Romania-TV)
Liliana Minca, despre inscrierea in UNPR: Imi place sa execut ordinele date de GENERALI care au strategii Deputatul Liliana Minca si-a motivat, luni, decizia de a se inscrie in Uniunea Nationala pentru Progresul Romaniei prin faptul ca proiectul de infiintare a Partidului National Democrat (PND), pe care l-a sustinut, 'nu mai este viabil'. ...continuare.

UPDATE. Deputata Liliana Minca s-a inscris in UNPR: Imi place sa execut ordine date de generali

publicat 2015-08-03 14:00:24 (Puterea)
UPDATE. Deputata Liliana Minca s-a inscris in UNPR: Imi place sa execut ordine date de generali UNPR a anuntat, luni, intr-un comunicat de presa, ca deputatii Liliana Minca si Stefan Dalca s-au inscris in Uniunea Nationala pentru Progresul Romaniei. Cei doi isi vor desfasura activitatea in cadrul grupului parlamentar al PSD. Minca a precizat ca a luat decizia de a se inscrie in aceasta formatiune deoarece ii place sa execute ordine date de generali. ...continuare.

Ele au oprit timpul! Neschimbate de-a lungul anilor!

publicat 2015-08-03 12:30:05 (Click)
Ele au oprit timpul! Neschimbate de-a lungul anilor! Ele au oprit timpul! Neschimbate de-a lungul anilor! Anii trec, dar ele nu se schimba. Aceste poze par a fi facute in aceeasi zi, desi imaginile au fost surprinse la cel putin zece ani distanta. Cu siguranta unele dintre ele au apelat la chirurgi plasticieni pentru a redescoperi fantana tineretii ...continuare.

CURSA NEBUNA. Doi fugari urmariti cu focuri de arma au cazut cu masina in rau VIDEO

publicat 2015-08-02 10:00:16 (Romania-TV)
CURSA NEBUNA. Doi fugari urmariti cu focuri de arma au cazut cu masina in rau VIDEO Politistii au urmarit pe motociclete, 25 de kilometri, doi fugari si chiar au tras focuri de arma ca sa-i captureze. In goana nebuna, incercand sa scape, fugarii au cazut cu masina intr-un rau. Soferul recidivist, care nu avea permis, a reusit sa scape. ...continuare.

Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa

publicat 2015-07-31 13:45:01 (Antena-1)
Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa Telefoane bune care fac poze sub apa nu sunt foarte multe, dar noi le-am cautat pe cele mai interesante si vi le prezentam aici. ...continuare.

Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa

publicat 2015-07-31 12:45:35 (Romania-TV)
Telefoane numai bune de luat la mare! Cu ele poti face poze sub apa Telefoane bune care fac poze sub apa nu sunt foarte multe, dar noi le-am cautat pe cele mai interesante si vi le prezentam aici. ...continuare.

Anamaria Ferentz, poze in sanii goi pe internet FOTO

publicat 2015-07-31 12:30:15 (Romania-TV)
Anamaria Ferentz, poze in sanii goi pe internet FOTO Frumoasa cantareata Anamaria Ferentz a starnit cele mai fierbinti fantezii ale fanilor. Artista a publicat poze incendiare pe o retea sociala, in care i se vad sanii si corpul bine definit, pe care il intretine cu foarte mare grija. ...continuare.

CGMB a aprobat realizarea de noi accese auto si pietonale in parcajul subteran Intercontinental

publicat 2015-07-31 09:15:01 (Antena3)
Accesul auto si pietonal in parcajul subteran Intercontinental din Capitala se va putea face prin mai multe puncte, consilierii generali aproband, in sedinta de joi, ca accesul sa fie permis si din bulevardele... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »