Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urm. »

Cum functioneaza un multiboard si cum vor schimba educatia tablele inteligente? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 16 septembrie, de la ora 12:30 cu Ion Cusa si Ciprian Cimpeanu, Asbis Romania

publicat 2014-09-15 20:15:16 (Ziarul-Financiar)
Cum functioneaza un multiboard si cum vor schimba educatia tablele inteligente? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 16 septembrie, de la ora 12:30 cu Ion Cusa si Ciprian Cimpeanu,  Asbis Romania Cum functioneaza un multiboard si cum vor schimba educatia tablele inteligente? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 16 septembrie, de la ora 12:30, cu Ion Cusa, General Manager Asbis si Ciprian Cimpeanu, BDM Prestigio Business Solutions Asbis Romania, despre piata multiboardurilor sau a tablelor inteligente.Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12:30 ...continuare.

Cum ajunge sa coste o canapea 20.000 de euro ? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 16 septembrie, de la ora 12:00, cu Serban Cismarescu, partener Innova Interiorism

publicat 2014-09-15 20:15:16 (Ziarul-Financiar)
Cum ajunge sa coste o canapea 20.000 de euro ? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 16 septembrie, de la ora 12:00, cu Serban Cismarescu, partener Innova Interiorism Cum ajunge sa coste o canapea 20.000 de euro ? Urmariti emisiunea ZF Live de marti, 16 septembrie, de la ora 12:00, cu Serban Cismarescu, partener Innova Interiorism, despre tendintele pe piata mobilei si a amenajarilor interioare.Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12:00 ...continuare.

Pricopie: Manualele digitale vor veni, cu toata efervescenta si incapatanarea unora

publicat 2014-09-15 16:45:39 (Realitatea-TV)
Pricopie: Manualele digitale vor veni, cu toata efervescenta si incapatanarea unora Ministrul Educatiei, Remus Pricopie, promite la inceput de an scolar ca manualele digitale "vor veni, cu toata efervescenta si incapatanarea unora", si avertizeaza profesorii sa nu se transforme in agenti comerciali ai editurilor ce au profitat de lipsa noilor manuale pentru a vinde auxiliarele. "Nu ar fi trebuit ca astazi (luni - n.r.) sa nu avem manuale. Mi-as fi dorit ca startul manualelor digitate sa fie pe 15 septembrie, si nu pe 25 septembrie sau cand o fi . Am discutat cu inspectorii... ...continuare.

Romania iese la interval cu un nou produs IT cu aspiratii globale

publicat 2014-09-15 16:30:03 (AgoraNews)
Retelele sociale devin din ce in ce mai incarcate, iar fluxul „peretilor” se aglomereaza cu selfie-uri si poze cu farfurii cu mancare. Pentru ca nisarea social media este inevitabila, iar partea de comunicare mobile a devenit indispensabila, Shoppy este platforma care aduna la un loc toate pozele cu cafele sau la cumparaturi. ...continuare.

IMAGINI BOMBA! Poze cu sora lui Mircea Badea DEZBRACATA

publicat 2014-09-15 14:00:10 (CanCan)
IMAGINI BOMBA! Poze cu sora lui Mircea Badea DEZBRACATA Citeste mai multe! ...continuare.

Mars al durerii pentru Adi, tanarul spulberat in accidentul de la Ghermanesti! Vezi aici poze cutremuratoare!

publicat 2014-09-14 23:15:02 (CanCan)
La o saptamana de la moartea lui Adi, barbatul spulberat de un politist, familia si prietenii acestuia s-au strans astazi in Piata Victoriei, pentru a-i aduce un omagiu. De acolo,peste 30 de masini au mers intr-o defilare a durerii spre Ghermanesti. ...continuare.

Cum poti face milioane de euro din inchirieri de masini ? Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 15 septembrie, de la ora 12:30, cu Marius Stefan, proprietar Autonom Rent a Car

publicat 2014-09-14 20:15:37 (Ziarul-Financiar)
Cum poti face milioane de euro din inchirieri de masini ? Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 15 septembrie, de la ora 12:30, cu Marius Stefan, proprietar Autonom Rent a Car Cum poti face milioane de euro din inchirieri de masini ? Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 15 septembrie, de la ora 12:30, cu Marius Stefan, proprietar Autonom Rent a Car.Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12:30. ...continuare.

Magazinele online cresc afacerile firmelor de curierat. Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 15 septembrie, de la ora 12:00, cu Adrian Mihai, actionar Fan Courier

publicat 2014-09-14 20:15:37 (Ziarul-Financiar)
Magazinele online cresc afacerile firmelor de curierat. Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 15 septembrie, de la ora 12:00, cu Adrian Mihai, actionar Fan Courier Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 15 septembrie, de la ora 12:00, cu Adrian Mihai, actionar Fan Courier, despre cum magazinele online cresc afacerile firmelor de curierat.Urmariti aici emisiunea ZF Live de la ora 12:00. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

ionut negoita valcea mirco maschio mehedinti editie speciala catalin chelu butea evenimente rutiere olaru mircea isctr macelari roubini ingerul doherty elena basescu gorj rasturnare de situatie audi blog melania medeleanu zemes adresele valuri sefi arieseni sahtior donetk madalina manole deea maxer canotaj antena 1 bogart salaj strada fantome afumati ioana roman agentia de plati cluj repartizare plata perla harghitei ialomita ilfov arad clientii prostituatelor alexandra badescu botosani franci elvetieni taxa auto marko jaric