Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urm. »

Iti mai amintesti de "Spintecatoarea de la morga"? Este bomba sexy si are in pat un animal"

publicat 2014-04-23 12:45:05 (CanCan)
Iti mai amintesti de Spintecatoarea de la morga? Este bomba sexy si are in pat un animal Mihaela Zagrean, cunoscuta si sub denumirea de "Spintecatoarea de la morga", a suferit o transformare uriasa. Daca in urma cu 6 ani era blonda si isi face poze care ajunsesera sa socheze o tara intreaga, acum Mihaela este complet schimbata. ...continuare.

VIDEO! Viteza impresionanta pentru o pasare

publicat 2014-04-23 12:30:02 (Antena-1)
Un gugustiuc isi face aparitia pe autostrada si a aratat ca poate merge cu o viteza de 90 de kilometri la ora. Și daca nu ne credeti pe cuvant, cel mai bine ar fi sa urmariti clipul de mai sus! E dovada clara ca merge cu viteza! ...continuare.

Cum arata in copilarie unul dintre cei mai temuti lideri din lume. Pozele au fost publicate in premiera

publicat 2014-04-22 22:30:28 (ProTV)
Cum arata in copilarie unul dintre cei mai temuti lideri din lume. Pozele au fost publicate in premiera Pentru prima data, in spatiul public din Coreea de Nord au aparut poze cu liderul Kim Jong-un de pe vremea cand era copil, intr-una dintre poze aparand in timp ce dadea salutul militar. ...continuare.

Sefii Gazprom si OMV au discutat despre posibilitatea furnizarii de gaze prin conducta Nord Stream

publicat 2014-04-22 19:30:03 (Capital)
Directorii generali ai OMV si Gazprom au discutat marti, la Viena, posibilitatea unei rute alternative de furnizare a gazelor prin conducta Nord Stream spre Austria, pentru a ocoli Ucraina, potrivit unui comunicat al companiei austriece, citat de Agerpres. ...continuare.

Europa de Est arde, sefii Gazprom si OMV se piaptana

publicat 2014-04-22 18:30:16 (Income-Magazine)
Directorii generali ai Gazprom si OMV, Alexei Miller, respectiv Gerhard Roiss, s-au întâlnit marti la sediul central al OMV pentru a discuta despre mediul "plin de provocari de pe piata actuala a gazelor". Pe lânga negocierile asupra contractului actual de furnizare a gazelor, cele doua parti au discutat, de asemenea, despre situatia politica actuala, subliniind faptul ca aprovizionarea cu gaze a Austriei este prioritara. În ciuda situatiei curente,... ...continuare.

Gazprom si OMV isi consolideaza parteneriatul

publicat 2014-04-22 17:30:04 (Bursa)
Directorii generali ai Gazprom and #537;i OMV, Alexei Miller, respectiv Gerhard Roiss, s-au intalnit astazi la sediul central al OMV pentru a negocia contractul actual de furnizare a gazelor, pentru a discuta despre situa and #539;ia politica actuala si despre rutele alternative de aprovizionare cu gaze rusesti, potrivit unui comunicat remis astazi redactiei. ...continuare.

Dupa ce a stat in genunchi, la cratita, Udrea s-a dat cu mocanita. Ce recomandare le-a facut sustinatorilor ei

publicat 2014-04-21 12:15:03 (Antena3)
Dupa ce a postat pe Facebook mai multe fotografii cu "pregatirile" pentru masa de Paste la care a participat alaturi de mai multe femei, Udrea a continuat sa isi informeze fanii de pe Facebook, postand poze de... ...continuare.

A venit momentul adevarului! Cele mai frumoase femei din Romania folosesc zeci de ore de Photoshop ca sa arate ASA!

publicat 2014-04-19 22:15:16 (CanCan)
A venit momentul adevarului! Cele mai frumoase femei din Romania folosesc zeci de ore de Photoshop ca sa arate ASA! Desi in reviste sau pe Facebook par trase ca prin inel, cu o piele perfecta si un ten de portelan, cele mai multe dintre vedetele din Romania apeleaza la o minune a tehnologiei pentru a arata perfecte in fata fanilor. Macar in poze! ...continuare.

iLikeIT. Ce este Big Data, limbajul de programare inventat de o romanca. Miliarde de oameni, vizati de acest program

publicat 2014-04-19 11:00:26 (ProTV)
iLikeIT. Ce este Big Data, limbajul de programare inventat de o romanca. Miliarde de oameni, vizati de acest program Internetul pe care navigam pare infinit. Sunt miliarde de pagini pline de informatii, poze si clipuri video. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

domo bacau arpechim alcom traistariu relad actiunea valea posta romana harry poter satu mare resita cluj lui gigi becal fane spoitoru mariana cojocaru timbrul de mediu hidroelectrica te vreau langa mine revista ciao ion iordache covasna rubik oltchim ambasade e business delta airlines centre de reeducare taxa auto 2014 nehoiu holboca ambulanta vaslui fanatic martina zilele orasului transelectrica trup si suflet insula calarasi narcisa salbatica cristina arta studio sibiu grasu xxl puma gorj braila institutul cultural roman dambovita