Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Sefii combinatelor siderurgice cer modificarea legislatiei care favorizeaza importurile de otel din afara UE

publicat 2017-05-30 00:15:03 (Bursa)
Sefii combinatelor siderurgice cer modificarea legislatiei care favorizeaza importurile de otel din afara UE Directorii generali ai combinatelor siderurgice din Uniunea Europeana au trimis o scrisoare sefilor de stat din blocul comunitar prin care cer modificarea sistemului de comercializare a drepturilor de emisii poluante, deoarece, in opinia lor, actualul sistem incarca sectorul cu costuri, ceea ce ar putea duce la inchiderea fabricilor din UE si la pierderea locurilor de munca. Scrisoarea semnata de 76 de sefi de combinate siderurgice precizeaza: "Subsemnatii, Directori Generali Executivi (CEOs)... ...continuare.

'Intesa' pregateste noi reduceri de costuri si inchideri de filiale

publicat 2017-05-30 00:15:01 (Bursa)
'Intesa' pregateste noi reduceri de costuri si inchideri de filiale "Intesa Sanpaolo" SpA, cea mai mare banca de retail din Italia, efectueaza ultimele retusuri ale noii sale strategii, menite sa extinda activitatile diviziilor de asigurari si de administrare a activelor, in timp ce reduce costurile si inchide filiale, transmite Financial Times (FT), conform Agerpres. Directorul general al bancii, Carlo Messina, ar urma sa prezinte planul la inceputul anului viitor, cand va anunta rezultatele anuale ale bancii. El vrea sa recastige increderea investitorilor,... ...continuare.

Care este miza din spatele luptei pentru o bursa a gazului? Urmariti ZF Live marti, 30 mai 2017, de la ora 12.30 cu Septimiu Stoica, presedintele Bursei Romane de Marfuri

publicat 2017-05-29 21:00:08 (Ziarul-Financiar)
Care este miza din spatele luptei pentru o bursa a gazului? Urmariti ZF Live marti, 30 mai 2017, de la ora 12.30 cu Septimiu Stoica, presedintele Bursei Romane de Marfuri Care este miza din spatele luptei pentru o bursa a gazului? Urmariti ZF Live marti, 30 mai 2017, de la ora 12.30 cu Septimiu Stoica, presedintele Bursei Romane de MarfuriUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.30 ...continuare.

LIVE Concordia - Botosani (20:30)

publicat 2017-05-29 15:15:06 (OnlineSport)
Urmariti live text in aceasta pagina incepand cu ora 20:30 meciul dintre Concordia Chiajna si FC Botosani din etapa a 13-a de playout, penultima a sezonului ...continuare.

Englezoaicele RECIDIVEAZA! Noi poze cu tinere RUPTE DE BETE, dupa o noapte petrecuta prin cluburi - GALERIE FOTO

publicat 2017-05-29 15:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Britanicii au sarbatorit trei zile si trei nopti, cu prilejul "Bank Holiday" si, cum era de asteptat, au aparut si primele imagini cu petrecaretele in stare de ebrietate. ...continuare.

LIVE Roland Garros: Niculescu si Bogdan in primul tur

publicat 2017-05-29 12:15:05 (OnlineSport)
Urmariti la aceasta ora desfasurarea in timp real a meciurilor pe care le sustin Monica Niculescu si Ana Bogdan in primul tur la Roland Garros. ...continuare.

Siderugia europeana se simte nedreptatita de legislatia in vigoare

publicat 2017-05-29 12:15:03 (Income-Magazine)
Siderugia europeana se simte nedreptatita de legislatia in vigoare Directorii generali ai combinatelor siderurgice din Uniunea Europeana au trimis o scrisoare sefilor de stat din blocul comunitar prin care cer modificarea sistemului de comercializare a drepturilor de emisii poluante, deoarece, în opinia lor, actualul sistem încarca sectorul cu costuri, ceea ce ar putea duce la închiderea fabricilor din UE si la pierderea locurilor de munca. ...continuare.

Cum te protejezi de atacurile cibernetice? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.00 cu Mircea Bozga, partner la Risk Assurance Leader

publicat 2017-05-29 10:30:07 (Ziarul-Financiar)
Cum te protejezi de atacurile cibernetice? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.00 cu Mircea Bozga, partner la Risk Assurance Leader Cum te protejezi de atacurile cibernetice? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.00 cu Mircea Bozga, partner la Risk Assurance LeaderUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

De ce sa faci un MBA pe banii tai? Cat poti castiga in plus la salariu cu aceasta diploma? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.30 cu Adelina Mihai, editor ZF

publicat 2017-05-29 10:30:07 (Ziarul-Financiar)
De ce sa faci un MBA pe banii tai? Cat poti castiga in plus la salariu cu aceasta diploma? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.30 cu Adelina Mihai, editor ZF De ce sa faci un MBA pe banii tai? Cat poti castiga in plus la salariu cu aceasta diploma? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.30 cu Adelina Mihai, editor ZFUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.30 ...continuare.

Cum te protejezi de atacurile cibernetice? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.00 cu Mircea Bozga, partner la Risk Assurance Leader

publicat 2017-05-29 01:00:08 (Ziarul-Financiar)
Cum te protejezi de atacurile cibernetice? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.00 cu Mircea Bozga, partner la Risk Assurance Leader Cum te protejezi de atacurile cibernetice? Urmariti ZF Live luni, 29 mai 2017, de la ora 12.00 cu Mircea Bozga, partner la Risk Assurance LeaderUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »