Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urm. »

Oprescu: In august voi supune Consiliului o rectificare bugetara de minus 500 de milioane de lei

publicat 2014-07-30 19:30:21 (Mediafax)
Oprescu: In august voi supune Consiliului o rectificare bugetara de minus 500 de milioane de lei Primarul Capitalei Sorin Oprescu a declarat, miercuri, ca in luna august va supune aprobarii consilierilor generali un proiect de rectificare negativa a bugetului municipalitatii, cu 500 de milioane de lei, dupa ce Ministerul Finantelor a anuntat masura. ...continuare.

Trasaturile faciale surprinse in poze sunt importante pentru a crea o buna prima impresie

publicat 2014-07-30 10:45:21 (Mediafax)
Trasaturile faciale surprinse in poze sunt importante pentru a crea o buna prima impresie Trasaturile faciale surprinse in poze sunt importante pentru a crea o buna prima impresie unei persoane, iar cunoasterea punctelor forte este benefica in realizarea unor fotografii de tip "selfie", care sa contureze o imagine mai buna despre sine. ...continuare.

Trucuri pentru un machiaj perfect la nunta

publicat 2014-07-29 11:30:28 (Romania-TV)
Trucuri pentru un machiaj perfect la nunta Cu toate ne dorim sa aratam perfect in ziua nuntii, cea mai importanta zi din viata noastra. Si da, lookul perfect este la indemana, el putand fi realizat prin machiaj. Vei arata perfect mai ales in poze, amintirile de peste ani si ani cu care te vei lauda copiilor si nepotilor, amintiri nepretuite de la aceasta zi speciala. ...continuare.

Dezvaluiri in EXCLUSIVITATE! Pacha Man a fost supus la cele mai grele incercari de Nea' Marin

publicat 2014-07-28 13:15:08 (Antena-1)
Dezvaluiri in EXCLUSIVITATE! Pacha Man a fost supus la cele mai grele incercari de Nea' Marin Celebrul 'Nea Marin a pus biciul pe vedete in emisiunea "Poftiti pe la noi!" show care il urmariti in aceasta seara de la 20:30 Antena 1. ...continuare.

"Iubesc IDF." Campania prin care femeile le ridica moralul soldatilor israelieni, publicand poze sexy pe Facebook

publicat 2014-07-27 16:15:24 (ProTV)
"Iubesc IDF." Campania prin care femeile le ridica moralul soldatilor israelieni, publicand poze sexy pe Facebook O campanie lansata pe Facebook le incurajeaza pe tinerele din Israel sa publice online poze sexy pentru a ridica moralul soldatilor israelieni, implicati in conflictul armat din Fasia Gaza, relateaza BBC. ...continuare.

Si-a decupat sanii din cauza ca erau prea mari, iar acum ii arata tuturor! Primele poze EXPLICITE ulltima casnica de la MasterChef

publicat 2014-07-27 12:30:20 (Evenimentul-Zilei)
Si-a decupat sanii din cauza ca erau prea mari, iar acum ii arata tuturor! Primele poze EXPLICITE ulltima casnica de la MasterChef Felicia Tuca, tulima casnica de la cea mai indragita emisiune culinara din tara MasterChef, a realizat zilele trecute un pictorial extrem de incendiar. Fosta concurenta s-a bucurat de vremea de afara, iar impreuna cu o prietena s-a "jucat" in curte. ...continuare.

S-a ras cu lacrimi. Ce POZE PENIBILE si-au facut acesti oameni prin cluburi | GALERIE FOTO

publicat 2014-07-27 09:30:08 (Evenimentul-Zilei)
S-a ras cu lacrimi. Ce POZE PENIBILE si-au facut acesti oameni prin cluburi  | GALERIE FOTO Atunci cand uiti numarul paharelor baute, s-ar putea ca blitzurile sa te surprinda in ipostaze stanjenitoare. Asta s-a intimplat si in cazul tinerilor din fotografiile de mai jos. ...continuare.

Azi LIVE Formula 1, Marele Premiu al Ungariei (15:00)

publicat 2014-07-27 02:30:12 (OnlineSport)
Urmariti astazi live text pe onlinesport.ro de la ora 15:00 Marele Premiu de Formula 1 al Ungariei, cursa care il are in pole position pe Nico Rosberg de la Mercedes. ...continuare.

Azi LIVE Calificari Marele Premiu al Ungariei (15:00)

publicat 2014-07-26 10:30:27 (OnlineSport)
Urmariti live text pe onlinesport.ro de la ora 15:00 calificarile pentru Marele Premiu al Ungariei de la Hungaroring, traseul aflat in vecinatatea capitalei maghiare Budapesta. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

agenti de vanzari noroc sanitas viteza timis antena1 gica hagi admitere emag parcalabu printul telejurnal primarul gherghe jerusalem rebu bingo tarom dulce mojo alex velea sala de sport borelioza iarna 2013 rezultate baca gostilele dispar dolarii americani! raapps santana endava lumea imobiliare inaugurarea erasmus oarna colier comuna nicoleta luciu si cosmina pasarin procedura de vot cornel constantiniu astazi talon cutremur criza gazelor combaterea terorismului prahova mehedinti netzer constanta satir horoscop