Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta

publicat 2017-02-24 22:30:06 (Realitatea-TV)
Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 19:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

Instagram creste numarul de imagini pe care le poti adauga cu o singura postare (Aplicatii)

publicat 2017-02-24 14:45:07 (Go4IT)
Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan.Pentru folosire, este de ajuns sa activam noul buton prezent in interfata aplicatiei, selectand apoi din memoria telefonului mobil pana la 10 poze si clipuri video, pe care le putem aranja apoi in orice ordine dorim, respectiv retusa... ...continuare.

LIVE Tragerea la sorti a optimilor Europa League (14:00)

publicat 2017-02-24 12:00:20 (OnlineSport)
Urmariti astazi live text in aceasta pagina dupa ora 14:00 tragerea la sorti a meciurilor din optimile Europa League. ...continuare.

PREJUDICIUL in cazul Bechtel - 525 de milioane de euro. CNAIR, somata sa recupereze suma

publicat 2017-02-23 13:30:11 (Realitatea-TV)
PREJUDICIUL in cazul Bechtel - 525 de milioane de euro. CNAIR, somata sa recupereze suma statul de contractul pagubos incheiat la inceputul anilor 2000 de Compania de Drumuri cu americanii de la Bechtel, potrivit digi24.ro. Calculele le-a Ministerul de Finante, care cere acum Companiei de Autostrazi (CNAIR) sa recupereze prejudiciul de la fostii directori generali care au condus compania. ...continuare.

Ponta da cu batul prin gardul PSD. "Eu, cand am fost in SUA, am fost in vizita oficiala, cu garda militara si marina, nu am fost pentru poze"

publicat 2017-02-21 22:15:02 (Adevarul)
Ponta
da cu batul 
prin gardul PSD. Eu, cand am fost in SUA, am fost in vizita oficiala, cu garda militara si marina, nu am fost pentru poze Fostul premier Victor Ponta l-a criticat pe Liviu Dragnea pentru ca nu si-a asumat Ordonanta 13 si i-a cerut premierului Sorin Grindeanu  sa se desprinda de partid daca nu vrea sa se "prabuseasca" ...continuare.

Traian Basescu, dezvaluiri fara precedent: Sefii PSD sunt controlati de sistem. Nu indraznesc sa sufle in front

publicat 2017-02-21 21:45:07 (Romania-TV)
Traian Basescu, dezvaluiri fara precedent: Sefii PSD sunt controlati de sistem. Nu indraznesc sa sufle in front Fostul presedinte Traian Basescu a dezvaluit la cum a fost creat sistemul si cum s-a intarit statul. Traian Basescu l-a pus la zid si pe generalul Dobritoiu pe tema dosarului "Case pentru generali". ...continuare.

Cum se schimba viata dupa casatorie. Cele mai amuzante poze cu modificarile prin care trecem

publicat 2017-02-21 19:30:09 (Realitatea-TV)
Cum se schimba viata dupa casatorie. Cele mai amuzante poze cu modificarile prin care trecem Oamenii se casatoresc din multe motive, printre care printre care: motive juridice, sociale, emotionale, economice, spirituale ori religioase. ...continuare.

LIVE FC Porto - Viitorul in optimile UEFA Youth League (16:00)

publicat 2017-02-21 11:15:05 (OnlineSport)
Viitorul Constanta a ajuns intre cele mai bune 16 echipe europene la categoria sub 19 ani, iar marti dupa-amiaza evolueaza in deplasare contra lui FC Porto pentru calificarea in sferturile UEFA Youth League. Urmariti in aceasta pagina meciul live text cu incepere de la ora 16:00. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »