Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urm. »

Talentul ei te va impresiona! Nimic nu este ceea ce pare

publicat 2014-08-21 22:45:01 (Antena3)
O artista din Japonia a devenit cunoscuta in intreaga lume pentru picturile pe care le realizeaza direct pe piele.Operele sale de arta sunt realizate prin colaje de poze si picturi care par sa se miste ca... ...continuare.

Alianta PNL-PDL Bucuresti il someaza pe Sorin Oprescu sa respecte legile

publicat 2014-08-21 17:15:30 (Puterea)
Alianta PNL-PDL Bucuresti il someaza pe Sorin Oprescu sa respecte legile Intr-o scrisoare publica, Mihai Atanasoaei, vicepresedinte al aliantei PDL-PNL, ii atrage atentia primarului general ca nerespectarea legii si a hotararilor Consiliului General al Municipiului Bucuresti (CGMB) reprezinta fapta penala.Fostul prefect al Capitalei Mihai Atanasoaei ii atrage public atentia lui Sorin Oprescu ca au trecut mai mult de doua saptamani de cand ultimele hotarari ale CGMB au fost comunicate de Primarie catre Prefectura si, nici pana in acest moment, cei doi viceprimari... ...continuare.

iLikeIT. George Buhnici prezinta aplicatia de share-uit poze, inventata de trei romani

publicat 2014-08-21 10:15:29 (ProTV)
iLikeIT. George Buhnici prezinta aplicatia de share-uit poze, inventata de trei romani Cine din gasca a facut cea mai tare poza din vacanta? Si cum facem sa o primim toti? E intrebarea tipica in cercurile de apropiati dupa concediu. Solutia pentru cel mai simplu share vine de la George Buhnici. ...continuare.

LIVE Simona Halep isi afla posibilele adversare la US Open (19:00)

publicat 2014-08-21 01:30:14 (OnlineSport)
Urmariti joi seara incepand cu ora 19:00 live text pe Onlinesport.ro tragerea la sorti a meciurilor din primul tur la US Open, ultimul turneu de Mare Slem al anului in tenis, si configuratia tablourilor principale de competitie la masculin si feminin. ...continuare.

Actiune in raspundere patrimoniala impotriva a doi fosti directori generali ai Oil Terminal

publicat 2014-08-21 00:00:20 (Bursa)
Compania Oil Terminal a anuntat, ieri, ca a depus la Tribunalul Constanta o actiune in raspundere patrimoniala impotriva fostilor directori generali Valise Miu si Silviu Ioan Wagner. ...continuare.

Sute de milioane de euro - pretul razboiului dintre consilierii Capitalei

publicat 2014-08-21 00:00:15 (Bursa)
Sute de milioane de euro - pretul razboiului dintre consilierii Capitalei Dragi bucuresteni, pregatiti-va sa circulati pe drumuri denivelate, pline de gropi sau pe artere aglomerate pana dupa alegerile prezidentiale pentru ca asa vor consilierii generali ai Capitalei. Investitii de sute de milioane de euro in infrastructura Bucurestiului sunt blocate pentru ca trebuie aprobate de Consiliul General (CGMB), care nu este functional. Debandada este un cuvant prea moale pentru situatia din Consiliu, care se apropie mai degraba de schizofrenie. Pe vremea cand Traian... ...continuare.

CONCHITA CARNAT s-a lasat (a) trasa in poza de Karl LAGERFELD. FOTOGRAFII RAVISANTE!!!

publicat 2014-08-20 14:30:03 (Antena-1)
CONCHITA CARNAT s-a lasat (a) trasa in poza de Karl LAGERFELD. FOTOGRAFII RAVISANTE!!! Castigatorul(oarea) Eurovisionului de anul acesta s-a lasat tras(a) in poze chiar de catre directorul de creatie de la Chanel, marele Karl Legerfeld. Imaginile au aparut pe coperta "Marie Claire", editia englezeasca ...continuare.

Vestea care i-a luat prin surprindere pe fanii Elenei Gheorghe: "Am o fetita de nota 10"! Primele poze cu micuta

publicat 2014-08-20 12:45:05 (CanCan)
Vestea care i-a luat prin surprindere pe fanii Elenei Gheorghe: Am o fetita de nota 10! Primele poze cu micuta Elena Gheorghe este in culmea fericirii. In urma cu cateva clipe, vedeta a devenit matusa pentru a doua oara, cumnata ei aducand pe lume o fetita de nota 10. Vestea a fost data chiar de fericitul tatic! ...continuare.

Primele poze cu iubita lui Cici de la Sistem, insarcinata! Uite cat de sexy e la plaja, gravida in luna a sasea!

publicat 2014-08-19 19:45:03 (CanCan)
Primele poze cu iubita lui Cici de la Sistem, insarcinata! Uite cat de sexy e la plaja, gravida in luna a sasea! Senatorul Ciprian Rogojan, alias Cici de la Sistem, este in culmea fericirii! Iubita sa, Amalia, prezentatoarea horoscopului la o emisiune matinala, ii va darui un copil. Tanara este insarcinata in sase luni, iar in noiembrie va aduce pe lume un baietel. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 50 51 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

radiocomunicatii nemira subiecte bac inmormantare oameni de stiinta nutritionist electrocentrale bucuresti returnarea sarpe gorj spanzurat oltean alba iulia dolj valcea tombola femei usoare leann rimes braila lidl predeal vrancea calarasi paulescu giurgiu suceava unirea shopping center dragos benea stire somaco lupul de pe w mehedinti denta ilfov fiti slanic prahova conpet ploiesti miss romania etapa o prostituata fermier motoare de cautare cutia neagra loto 6 global timis astaldi buga satu mare xander