Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ce se schimba pe piata serviciilor medicale dupa ce abonamentele de sanatate au devenit deductibile pana la 400 de euro pe an? Urmariti ZF Live miercuri, 26 iulie 2017, de la ora 12.30 cu cu WARGHA ENaATI, fondator al retelei Regina Maria

publicat 2017-07-25 21:30:10 (Ziarul-Financiar)
Ce se schimba pe piata serviciilor medicale dupa ce abonamentele de sanatate au devenit deductibile pana la 400 de euro pe an? Urmariti ZF Live miercuri, 26 iulie 2017, de la ora 12.30 cu cu WARGHA ENaATI, fondator al retelei Regina Maria Ce se schimba pe piata serviciilor medicale dupa ce abonamentele de sanatate au devenit deductibile pana la 400 de euro pe an? Urmariti ZF Live miercuri, 26 iulie 2017, de la ora 12.30 cu cu WARGHA ENaATI, fondator al retelei Regina Maria.Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.30 ...continuare.

Cum au ajuns centrele regionale de operatiuni ale multinationalelor sa creasca piata de birouri? Urmariti ZF Live miercuri, 26 iulie 2017, de la ora 12.00 cu ALEXANDRU REFF, country managing partner la Deloitte Romania, si HORATIU FLORESCU, CEO Knight Frank Romania

publicat 2017-07-25 21:30:10 (Ziarul-Financiar)
Cum au ajuns centrele regionale de operatiuni ale multinationalelor sa creasca piata de birouri? Urmariti ZF Live miercuri, 26 iulie 2017, de la ora 12.00 cu ALEXANDRU REFF, country managing partner la Deloitte Romania, si HORATIU FLORESCU, CEO Knight Frank Romania Cum au ajuns centrele regionale de operatiuni ale multinationalelor sa creasca piata de birouri? Urmariti ZF Live miercuri, 26 iulie 2017, de la ora 12.00 cu ALEXANDRU REFF, country managing partner la Deloitte Romania, si HORATIU FLORESCU, CEO Knight Frank Romania.Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

Microsoft Paint, celebrul program de editat poze, nu dispare - cum va putea fi gasit si instalat (Software)

publicat 2017-07-25 15:30:08 (Go4IT)
Anuntul cum ca Microsoft ar urma sa inlature aplicatia Paint, veche de peste 30 de ani, din sistemul de operare Windows a starnit ingrijorarea celora care prefera sa aiba acest instrument la indemana pentru editarea ocazionala a imaginilor, sau alungarea momentelor de plictiseala. In realitate, lucrurile nu stau chiar asa.Etichetata cu statutul "deprecated", aplicatia MS Paint nu va disparea pur si simplu, familiarul program de editat poze putand fi instalat ca aplicatie optionala din... ...continuare.

Cum sa faci plati prin internet fara ajutorul bancilor? Urmariti ZF Live marti, 25 iulie 2017, de la ora 12.30 cu MIHAI IVASCU, antreprenor in online, fondator serviciul de plati online Moneymail.me

publicat 2017-07-24 21:30:11 (Ziarul-Financiar)
Cum sa faci plati prin internet fara ajutorul bancilor? Urmariti ZF Live marti, 25 iulie 2017, de la ora 12.30 cu MIHAI IVASCU, antreprenor in online, fondator serviciul de plati online Moneymail.me Cum sa faci plati prin internet fara ajutorul bancilor?MIHAI IVASCU, antreprenor in online, fondator serviciul de plati online Moneymail.me. Urmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.3 ...continuare.

LIVE Voluntari - Astra (21:00)

publicat 2017-07-24 11:15:10 (OnlineSport)
Urmariti live text in aceasta pagina, luni seara de la 21:00, ultimul meci al etapei a 2-a din Liga 1 Betano: FC Voluntari - Astra Giurgiu. ...continuare.

S-a dus in Coreea de Nord si a facut mai multe poze. Ce a surprins este INFIORATOR

publicat 2017-07-24 11:00:10 (Realitatea-TV)
S-a dus in Coreea de Nord si a facut mai multe poze. Ce a surprins este INFIORATOR Un fotograf francez a reusit sa surprinda, in timpul unei vizite realizate in Coreea de Nord, sa surprinda imagini cu autostrazile construite in tara condusa de Kim Jong Un. ...continuare.

Cum va arata Bursa de la Bucuresti in toamna? Cati bani sunt disponibili pentru noi listari?Urmariti ZF Live luni, 24 iulie 2017, de la ora 12.30 cu redactorii ZF

publicat 2017-07-23 23:15:12 (Ziarul-Financiar)
Cum va arata Bursa de la Bucuresti in toamna? Cati bani sunt disponibili pentru noi listari?Urmariti ZF Live luni, 24 iulie 2017, de la ora 12.30 cu redactorii ZF Cum va arata Bursa de la Bucuresti in toamna? Cati bani sunt disponibili pentru noi listari?Urmariti ZF Live luni, 24 iulie 2017, de la ora 12.30 cu redactorii ZFUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.30 ...continuare.

De ce mai are sens sa faci un master la REI / ASE? Urmariti ZF Live luni, 24 iulie 2017, de la ora 12.00 cu GHEORGHE HURDUZEU, decan la Facultatea de Relatii Economice Internationale din cadrul ASE Bucuresti

publicat 2017-07-23 23:15:12 (Ziarul-Financiar)
De ce mai are sens sa faci un master la REI / ASE? Urmariti ZF Live luni, 24 iulie 2017, de la ora 12.00 cu GHEORGHE HURDUZEU, decan la Facultatea de Relatii Economice Internationale din cadrul ASE Bucuresti De ce mai are sens sa faci un master la REI / ASE? Urmariti ZF Live luni, 24 iulie 2017, de la ora 12.00 cu GHEORGHE HURDUZEU, decan la Facultatea de Relatii Economice Internationale din cadrul ASE BucurestiUrmariti emisiunea ZF Live aici de la ora 12.00 ...continuare.

A facut o poza la aniversarea copilului. Dupa 3 ani, descopera ceva infiorator! S-a albit la fata

publicat 2017-07-23 10:45:10 (Realitatea-TV)
A facut o poza la aniversarea copilului. Dupa 3 ani, descopera ceva infiorator! S-a albit la fata Cand fiica lor Charlotte a implinit 10 ani, au dat o petrecere mare, cum nu se mai vazuse pana atunci in cartier. La eveniment au participat familia si prietenii apropiati. Parintii au facut multe poze, insa una le-a atras atentia in mod deosebit, la 3 ani de la petrecere. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »