Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Imagini care te pun pe ganduri! Ai colacei pe abdomen si cateva kilograme in plus? Nimic nu se vede din acest unghi de poze!

publicat 2017-03-29 14:15:02 (Antena-1)
Obisnuiti sa va comparati trupul cu cele ale fotomodelelor care pozeaza sexy pe retelele de socializare? Sau sa va studiati cu atentie prietenele de pe Facebook, care par sa afiseze un abdomen perfect in fotografii? ...continuare.

Judecatorii CCR nu pot fi urmariti penal, retinuti sau arestati decat cu incuviintarea plenului CCR

publicat 2017-03-29 00:15:03 (Bursa)
Judecatorii CCR nu pot fi urmariti penal, retinuti sau arestati decat cu incuviintarea plenului CCR Comisia juridica a Camerei Deputatilor a dat, ieri raport favorabil unei initiative legislative potrivit careia judecatorii Curtii Constitutionale nu pot fi urmariti penal, retinuti, arestati, perchezitionati sau trimisi in judecata penala decat cu incuviintarea a doua treimi din numarul judecatorilor CCR. Proiectul de lege pentru modificarea legii de organizare si functionare a CCR prevede ca "judecatorii CCR nu pot fi urmariti penal, retinuti, arestati sau perchezitionati sau trimisi in... ...continuare.

Imunitate sporita pentru judecatorii CCR. Comisia juridica din Camera Deputatilor a dat astazi un aviz favorabil proiectului

publicat 2017-03-28 17:45:04 (ProTV)
Imunitate sporita pentru judecatorii CCR. Comisia juridica din Camera Deputatilor a dat astazi un aviz favorabil proiectului Comisia juridica a Camerei Deputatilor a adoptat, marti, proiectul de lege prin care judecatorii CCR vor putea fi urmariti penal sau arestati doar cu incuviintarea a doua treimi din membrii Curtii, in plen. ...continuare.

Comisia juridica a dat raport favorabil proiectului privind imunitatea judecatorilor Curtii Constitutionale

publicat 2017-03-28 17:00:12 (Romania-TV)
Comisia juridica a dat raport favorabil proiectului privind imunitatea judecatorilor Curtii Constitutionale Comisia juridica a adoptat, marti, proiectul de lege care ofera imunitate sporita judecatorilor CCR. Potrivit initiativei, acestia nu pot fi urmariti penal, retinuti, arestati, perchezitionati sau trimisi in judecata penala decat cu incuviintarea a doua treimi din numarul judecatorilor Curtii. ...continuare.

Facebook a adaugat o functie prin care utilizatorii vor putea dezvalui pe Messenger locul in care se afla

publicat 2017-03-28 15:45:05 (ProTV)
Facebook a adaugat o functie prin care utilizatorii vor putea dezvalui pe Messenger locul in care se afla Facebook a adaugat o functie la aplicatia Messenger, care permite utilizatorilor sa dezvaluie locul in care se afla pentru a putea fi urmariti de prieteni in timp ce se deplaseaza. ...continuare.

Facebook a facut ANUNTUL OFICIAL! SCHIMBAREA care ne trimite INTR-O NOUA ETAPA a tehnologiei

publicat 2017-03-28 15:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Facebook a anuntat dezvoltarea unei noi functii la aplicatia Messenger. Aceasta urmeaza sa le permita utilizatorilor sa dezvaluie locul in care se afla, in mod continuu, timp de maxim o ora. In tot acest timp vor putea fi urmariti de prieteni in timp ce se deplaseaza. ...continuare.

Fotografia un han cand a observat ceva ciudat la un geam. Nu i-a venit sa creada ochilor de ce a putut sa descopere atunci cand s-a uitat pe poze (FOTO+VIDEO)

publicat 2017-03-27 15:45:02 (Antena3)
Fotografia un han cand a observat ceva ciudat la un geam. Nu i-a venit sa creada ochilor de ce a putut sa descopere atunci cand s-a uitat pe poze (FOTO+VIDEO) Fotografia un han vechi, abandonat din Nottinghamshire intr-un cadru mai special. Nu se astepta insa ca atunci cand a developat fotografiile si a vizionat inregistrarile sa observe la un... ...continuare.

Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei

publicat 2017-03-27 14:00:08 (Realitatea-TV)
Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei O femeie din Serbia, pasionata de moda, a adunat cateva sute de mii de urmaritori pe retelele de socializare de cand a inceput sa publice zilnic fotografii cu ea. ...continuare.

Pozele HOT pe care Demi Lavato le-ar vrea sterse de pe internet! Hackerii au intrat in posesia lor!

publicat 2017-03-27 09:30:02 (Antena-1)
Hackerii i-au furat poze intime din telefon lui Demi Lovato. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »