Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 97 98 Pag. urm. »

Horoscopul Astrocafe.ro pentru luna februarie

publicat 2015-01-31 11:00:02 (Antena3)
Horoscopul Astrocafe.ro pentru luna februarie Iata Horoscopul Astrocafe.ro pentru luna februarie 2015.   Berbec Prima parte a lunii este favorabila dialogurilor cu prietenii. Iesirile cu aceste persoane iti pot aduce buna dispozitie pe de o parte.... ...continuare.

Vremea rea face ravagii! Bucuresti si alte sase judete, sub avertizare de tip COD GALBEN de VANT! Iata zonele vizate

publicat 2015-01-31 10:00:02 (Antena-1)
Vremea rea face ravagii! Bucuresti si alte sase judete, sub avertizare de tip COD GALBEN de VANT! Iata zonele vizate In ultimele ore, vremea s-a racit accentuat, iar Bucuresti, precum judetele Ilfov, Teleorman, Giurgiu, Constanta, Tulcea si Mures se afla, astazi, sub avertizare de cod galben de vant puternic. ...continuare.

Temperaturi de primavara, dar si un COD GALBEN de vant in Bucuresti si 6 judete. Duminica, vremea incepe sa se raceasca

publicat 2015-01-31 09:45:10 (ProTV)
Temperaturi de primavara, dar si un COD GALBEN de vant in Bucuresti si 6 judete. Duminica, vremea incepe sa se raceasca Sambata ramanem cu vremea calda, mai vin ceva precipitatii pe parcursul zilei, insa nu mai vorbim despre cantitati mari de apa. Maximele termice ajung in intervalul 2 - 14 grade. ...continuare.

METEO 31 IANUARIE: Ce se intampla cu vremea in urmatoarele ore!

publicat 2015-01-31 09:15:02 (CanCan)
METEO 31 IANUARIE: Ce se intampla cu vremea in urmatoarele ore! Vremea se va mentine mai calda decât în mod normal pentru aceasta data, desi valorile termice vor marca o scãdere fatã de ziua precedentã în regiunile intracarpatice. ...continuare.

HOROSCOP URANIA. Previziuni pentru perioada 31 ianuarie - 6 februarie 2015

publicat 2015-01-30 18:00:15 (Romania-TV)
HOROSCOP URANIA. Previziuni pentru perioada 31 ianuarie - 6 februarie 2015 Saptamana 31 ianuarie - 6 februarie ofera cateva particularitati: o Luna Plina in Varsator, in ziua de 4 februarie, la h 1:09a, cu Soarele si Luna in opozitie pe axa Varsator/Leu la 14°47a. ...continuare.

Vremea ramane inchisa! Meteo pe trei zile

publicat 2015-01-30 17:45:26 (Realitatea-TV)
Vremea ramane inchisa! Meteo pe trei zile Vremea se va mentine mai calda decat in mod normal pentru aceasta data. Cerul va avea innorari si vor cadea precipitatii mai ales sub forma de ninsoare la munte, mixte local in nord-vest si centru, iar in Dobrogea si jumatatea estica a Munteniei si cu totul izolat in rest va ploua. ...continuare.

VREMEA IN BUCURESTI si LA MUNTE: Ce ne asteapta in weekend

publicat 2015-01-30 15:30:23 (Romania-TV)
VREMEA IN BUCURESTI si LA MUNTE: Ce ne asteapta in weekend VREMEA IN BUCURESTI: Sambata, vremea se va mentine mai calda decat in mod normal pentru sfarsitul lunii ianuarie. Cerul va avea innorari mai ales in primele ore ale zilei si in cursul noptii, cand temporar va ploua. Vantul va sufla moderat, dar va avea si intensificari. Temperatura maxima va fi de 12...13 grade, iar cea minima, in jur de 3 grade. ...continuare.

VREMEA se va mentine mai calda decat in mod normal pentru aceasta data. PROGNOZA METEO pentru weekend

publicat 2015-01-30 15:30:17 (Mediafax)
VREMEA se va mentine mai calda decat in mod normal pentru aceasta data. PROGNOZA METEO pentru weekend Sambata, vremea se va mentine mai calda decat in mod normal pentru aceasta data, desi valorile termice vor marca o scadere fata de ziua precedenta in regiunile intracarpatice. In cursul zilei, cerul va avea innorari si vor cadea precipitatii mai ales sub forma de ninsoare la munte, mixte local in nord-vest si centru, iar in Dobrogea si jumatatea estica a Munteniei si cu totul izolat in rest va ploua. Noaptea, nebulozitatea va fi accentuata in jumatatea de sud a tarii, unde vor fi precipitatii... ...continuare.

Preturile de consum din zona euro au inregistrat in ianuarie un declin record

publicat 2015-01-30 14:30:24 (Mediafax)
Preturile de consum din zona euro au inregistrat in ianuarie un declin record Preturile de consum din zona euro au scazut cu 0,6% in luna ianuarie comparativ cu aceeasi luna din 2014, consemnand cel mai important declin de la infiintarea zonei euro, in 1999, pana in prezent, potrivit primelor estimari ale Eurostat. ...continuare.

Motorola a lansat discret versiunea 4G a terminalului Moto G 2014 (Telefoane mobile)

publicat 2015-01-30 14:15:15 (Go4IT)
Motorola a lansat discret versiunea 4G a terminalului Moto G 2014 (Telefoane mobile) Motorola Moto G a fost produs surprinzator la vremea lui, combinatia dintre configuratia buna, optiunile software suplimentare si pretul accesibil permitandu-i sa devina unul dintre cele mai populare telefoane Android. Modelul original a fost actualizat ulterior cu o versiune 4G cu doar patru luni inaintea lansarii celei de-a doua generatii, iar acum este randul acesteia din urma sa faca si ea saltul la tehnologia LTE.La fel ca versiunea pe care Motorola a anuntat-o la inceputul lunii... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 97 98 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

tragedie pe sosea fierbinti liderul presei fc vaslui lista candidati ministerul economiei marire sif1 dans sinaia cersetori ministerul educatiei nationale fc steaua bucuresti trei minori raluca badulescu bacnote falciu reabilitarea meteo euroalegeri vicoveanca erix politica externa treceri erika mediplus mihai stoica anevrism energo dumbrava interlop guillotin loto 6 ungurii concurs de miss domeniilor statului distribuitori ioan bala baroc condescu taieri abuzive slujba rovana plumb etrul regizata femei goale avon director departament horoscop branzeturi