Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 72 73 Pag. urm. »

Horoscopul saptamanii 29 august - 4 septembrie 2016: O lista doldora de obiective

publicat 2016-08-27 18:00:16 (Romania-TV)
Horoscopul saptamanii 29 august - 4 septembrie 2016: O lista doldora de obiective Horoscopul saptamanii 29 august - 4 septembrie 2016> Conjunctia planetelor Venus si Jupiter poate dezlantui pasiuni aprinse, nu numai in dragoste, ci si in alte domenii. Acelasi aspect ofera energie pentru rezolvarea problemelor indelung amanate. ...continuare.

Previziuni karmice 29 august - 4 septembrie 2016. Mercur retrograd schimba tot ce stiam

publicat 2016-08-27 15:45:08 (Realitatea-TV)
Previziuni karmice 29 august - 4 septembrie 2016. Mercur retrograd schimba tot ce stiam Se schimba destine, se trage linie... toamna incepe cu evenimente care dau de gandit! ...continuare.

Horoscop Minerva 28 august - 3 septembrie

publicat 2016-08-27 14:00:08 (Romania-TV)
Horoscop Minerva 28 august - 3 septembrie Minerva va prezinta horoscopul saptamanal pentru perioada 28 august - 3 septembrie 2016. ...continuare.

Horoscop 2016. Ce zodii au cele mai mari sanse sa castige la loto septembrie

publicat 2016-08-27 09:30:16 (Realitatea-TV)
Horoscop 2016. Ce zodii au cele mai mari sanse sa castige la loto septembrie O eclipsa de Soare si una de Luna, trecerea lui Jupiter din Fecioara in Balanta si incheierea completa a ciclului retrogradarii lui Marte, in timp ce retrogradarea lui Mercur este in plina derulare: septembrie 2016 se anunta a fi o luna cu evenimente importante, intamplari neasteptate si schimbari de macaz. ...continuare.

Vremea va fi predominant frumoasa. Prognoza meteo pentru weekend

publicat 2016-08-26 21:00:02 (Antena3)
Vremea va fi predominant frumoasa. Prognoza meteo pentru weekend Vremea va fi predominant frumoasa. Cerul va fi mai mult senin, exceptând partea de sud-est a tarii. Prognoza meteo pentru weekend Prognoza meteo pentru sâmbata - 27 august Vremea va fi... ...continuare.

'Listele de candidati la alegerile parlamentare, definitivate pana la 26 septembrie'

publicat 2016-08-26 21:00:02 (Bursa)
Organizatiile judetene ale UDMR vor definitiva, pana la data de 26 septembrie, in cadrul sedintelor de delegati judeteni, ordinea pe listele de candidati la alegerile parlamentare, a declarat Kovacs Peter, presedintele executiv al formatiunii, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

'Ordinea pe listele de candidati la alegerile parlamentare, definitivate pana la 26 septembrie'

publicat 2016-08-26 20:00:02 (Bursa)
Organizatiile judetene ale UDMR vor definitiva, pana la data de 26 septembrie, in cadrul sedintelor de delegati judeteni, ordinea pe listele de candidati la alegerile parlamentare, a declarat Kovacs Peter, presedintele executiv al formatiunii, potrivit unui comunicat de presa. ...continuare.

Horoscop septembrie 2016: Intrigi la birou pentru Raci, Varsatori si...

publicat 2016-08-26 16:30:16 (Romania-TV)
Horoscop septembrie 2016: Intrigi la birou pentru Raci, Varsatori si... Horoscopul lunii septembrie aduce schimbari pentru fiecare zodie in parte, atat pe plan profesional, cat si personal. Afla ce surprize de proportii ti-au pregatit astrele pentru luna septembrie in dragoste, cariera si nu numai, in functie de zodia ta! ...continuare.

ECLIPSA DE SOARE septembrie 2016. Cum ne influenteaza eclipsa de soare de pe 1 septembrie

publicat 2016-08-26 15:45:07 (Realitatea-TV)
ECLIPSA DE SOARE septembrie 2016. Cum ne influenteaza eclipsa de soare de pe 1 septembrie ECLIPSA DE SOARE septembrie 2016. O eclipsa de Soare inelara va avea loc la 1 septembrie 2016. Este eclipsa cu numarul 39 din seria Saros 135. Magnitudinea maxima va fi de 0,9736. Eclipsa inelara de Soare din 1 septembrie 2016 nu este vizibila din Romania. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 72 73 Pag. urmatoare »