Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 176 177 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER SI NOROC: REPORT de peste 6 milioane euro la LOTO 6/49

publicat 2014-09-21 10:45:30 (Mediafax)
LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER SI NOROC: REPORT de peste 6 milioane euro la LOTO 6/49 Duminica, 21 septembrie, vor avea loc noi trageri LOTO 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 si Super Noroc, dupa ce joi, 18 septembrie, Loteria Romana a acordat 16.217 de premii in valoare totala de peste 832.000 lei. ...continuare.

Numere LOTO 6 din 49, 21 SEPTEMBRIE 2014! LOTO 6/49, JOKER si NOROC!

publicat 2014-09-21 09:00:31 (Puterea)
Numere LOTO 6 din 49, 21 SEPTEMBRIE 2014! LOTO 6/49, JOKER si NOROC! Numere LOTO 6 din 49, 21 SEPTEMBRIE 2014! LOTO 6/49, JOKER si NOROC! La LOTO 6 DIN 49, categoria I se inregistreaza un report in valoare de peste 26,8 milioane lei (peste 6 milioane euro). La JOKER, la categoria I, reportul depaseste 15,8 milioane lei (aproximativ 3,6 milioane euro), iar la NOROC reportul cumulat este de peste 1 milion de lei (peste 246.000 euro).Numere LOTO 6 din 49, DUMINICA, 21 SEPTEMBRIE 2014! LOTO 6/49, JOKER si NOROC DE LA ORA 18.00! LOTO, LOTO 6 din 49: LOTO, NOROC:... ...continuare.

Horoscop zilnic 21 septembrie 2014. Gemenii isi clarifica problemele sentimentale. Taurii isi dau o noua sansa la fericire

publicat 2014-09-21 09:00:30 (ProTV)
Horoscop zilnic 21 septembrie 2014. Gemenii isi clarifica problemele sentimentale. Taurii isi dau o noua sansa la fericire Horoscop zilnic 21 septembrie 2014 prezentat de Neti Sandu.Vibratia zilei este 3 si gandul poate face minune intr-o astfel de zi. Bucurii azi. ...continuare.

Filmul "The Equalizer" are premiera, in cinemtografele romanesti, pe 26 septembrie

publicat 2014-09-21 07:30:28 (Mediafax)
Filmul The Equalizer are premiera, in cinemtografele romanesti, pe 26 septembrie Filmul "The Equalizer", cu Denzel Washington si Chloë Grace Morety, in regia lui Antoine Fuqua, are premiera in cinematografele din Romania pe 26 septembrie, potrivit distribuitorului peliculei, InterComFilm Distribution. ...continuare.

Semnificatii istorice pentru ziua de 21 septembrie

publicat 2014-09-21 00:30:31 (Mediafax)
Semnificatii istorice pentru ziua de 21 septembrie La data de 21 septembrie 1391 a incetat din viata Petru I Musat, domn al Moldovei (1375-1391). In timpul domniei lui se bat primele monede moldovenesti, grosii de argint, iar Suceava devine cetate de scaun. ...continuare.

Biserica, Armata, NATO si Primaria, in topul INSTITUȚIILOR in care au cea mai mare incredere romanii | GRAFICE SONDAJ INSCOP

publicat 2014-09-21 00:15:24 (Evenimentul-Zilei)
Biserica, Armata, NATO si Primaria, in topul INSTITUȚIILOR in care au cea mai mare incredere romanii | GRAFICE SONDAJ INSCOP Sondajul INSCOP efectuat in luna septembrie arata ca romanii acorda cea mai mare incredere primariilor - din sfera institutiilor politice, Armatei - din cea a institutiilor executive, Bisericii - din sfera institutiilor sociale sau private si NATO - din sfera institutiilor internationale. ...continuare.

Iohannis si-a depus candidatura la alegerile din noiembrie

publicat 2014-09-21 00:00:05 (Bursa)
Iohannis si-a depus candidatura la alegerile din noiembrie * Iohannis: "E vremea faptelor, eu sunt mai putin un om al vorbelor" Presedintele PNL Klaus Iohannis a declarat ieri, dupa depunerea candidaturii la BEC pentru alegerile prezidentiale, ca este "mai putin un om al vorbelor si mai mult un om al faptelor", mentionand ca spera ca viziunea sa sa coincida cu cea a sustinatorilor care au semnat pentru el, transmite Mediafax. "Acum a venit vremea faptelor, oamenii ma cunosc. Sunt mai putin un om al vorbelor si mai mult un om al faptelor. Vreau sa... ...continuare.

Horoscop | Raspunsuri la scrisori: Gemenii trebuie sa accepte ca iubirea exista

publicat 2014-09-20 23:45:36 (Libertatea)
Horoscop | Raspunsuri la scrisori: Gemenii trebuie sa accepte ca iubirea exista Daca nu va este indiferent ce va rezerva astrele, trimiteti un e-mail la horoscop@libertatea.ro sau o scrisoare pe adresa redactiei Libertatea (bd. Dimitrie Pompeiu nr. 6, sector 2, Bucuresti), precizand numele, data completa a nasterii (anul, luna, ziua, ora cat mai exacta si localitatea). Mentionati pe plic "Pentru Elena Bunescu, astrologul Libertatii". Raspunsul il veti gasi in Libertatea de duminica si in pagina speciala de horoscop din ghidul Libertatea de weekend. Publicitate Tudor C.,... ...continuare.

Ponta: Aveam doua optiuni pentru data lansarii: 13 si 20 septembrie. Toata lumea a sarit: Nu 13!

publicat 2014-09-20 22:00:40 (Mediafax)
Ponta: Aveam doua optiuni pentru data lansarii: 13 si 20 septembrie. Toata lumea a sarit: Nu 13! Liderul PSD, Victor Ponta, a afirmat ca lansarea candidaturii sale la Presedintie in ziua in care si-a sarbatorit ziua de nastere a fost o intamplare, deoarece in afara datei de 20 septembrie mai exista si optiunea zilei de 13 septembrie, varianta respinsa insa imediat de catre colegii sai. ...continuare.

Cum va fi vremea in urmatoarele zile

publicat 2014-09-20 21:15:34 (Realitatea-TV)
Cum va fi vremea in urmatoarele zile Vremea va fi in general instabila. Cerul va avea innorari in majoritatea zonelor, mai accentuate in vestul si sud-vestul tarii, precum si in regiunile nordice si centrale, unde va ploua pe arii extinse. Vor fi mai ales averse, insotite si de descarcari electrice, iar cantitatile de apa vor depasi local 20-25 l/mp si izolat 35-40 l/mp. In restul tarii, astfel de fenomene se vor semnala pe spatii restranse, mai ales seara. Vantul va sufla slab si moderat, cu intensificãri izolate.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 176 177 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

bacau naturist masti vaslui buzau imagin combinat prea alba iulia tena soledad loman ostra justin bieber carta alex ve constanta neamt milano rata zotta fisc adelina chivu braila arad iulia albu bistrita nasaud trans iasi garduri mariana crucifix mehedinti astazi giurgiu harghita fantezii erotice valcea radauti compatibilitatea botezan tulcea trupa taxi lung alex cfr calatori cristi tabara madalina manole banii falsi botosani