Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 96 97 Pag. urm. »

Ungurii, invidiosi pe succesul reducerii TVA in Romania

publicat 2014-04-23 09:45:28 (Romania-TV)
Ungurii, invidiosi pe succesul reducerii TVA in Romania Dupa reducerea TVA la paine in septembrie anul trecut, industria de panificatie din Romania a inregistrat in economia la negru o diminuare cu 25 de procente - a anuntat Aurel Popescu, presedintele Rompan. ...continuare.

MACRO NEWSLETTER 23 aprilie 2014

publicat 2014-04-23 00:00:06 (Bursa)
Comenzile industriale noi din Italia au inregistrat un declin neasteptat in februarie 2014, cu o rata lunara de 3,1%, dupa un avans de 4,7% in luna precedenta, iar cresterea anuala s-a accelerat pana la 2,8%, de la 2,6% in luna anterioara. ...continuare.

PLOI in AVERSE, TUNETE si FULGERE. Vezi PROGNOZA METEO pe 3 zile!

publicat 2014-04-22 22:00:20 (Libertatea)
PLOI in AVERSE, TUNETE si FULGERE. Vezi PROGNOZA METEO pe 3 zile! Meteorologii anunta vreme instabila, vant, ploi si descarcari electrice in urmatoarele trei zile, in majoritatea regiunilor tarii. Prognoza meteo- Foto simbol Miercuri In Bucuresti, vremea va fi calda. Astfel, dupa o dimineata in care termometrele vor indica in jur de 10 grade, pana la amiaza cu soare din plin, temperatura va creste pana la 25 de grade. Spre seara norii strang randurile si vor fi posibile averse si descarcari electrice. La munte vremea va fi calda, dar instabilitatea... ...continuare.

Cum va fi VREMEA de 1 MAI! Vezi PROGNOZA METEO!

publicat 2014-04-22 20:00:15 (Libertatea)
Cum va fi VREMEA de 1 MAI! Vezi PROGNOZA METEO! Potrivit meteorologilor, vremea va fi frumoasa de 1 Mai, chiar daca in zilele urmatoare ploile ne vor da batai de cap. Prognoza meteo 1 mai- FOTO SIMBOL BANAT Primele zile ale intervalului vor fi caracterizate de un regim termic peste cel normal in a doua parte a lunii aprilie, cu o medie a maximelor de 22...23 de grade. Apoi, pana spre sfarsitul celor doua saptamani de prognoza, vor fi oscila ii termice, dar in general valorile diurne mediate pe regiune, respectiv 19...21 de grade, vor fi... ...continuare.

PROGNOZA METEO pe trei zile. Vremea va fi capricioasa si predomina ploile cu descarcari electrice

publicat 2014-04-22 17:30:27 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pe trei zile. Vremea va fi capricioasa si predomina ploile cu descarcari electrice PROGNOZA METEO. Potrivit meteorologilor, ploile revin in forta in special in zonele deja afectate de inundatii, iar cantitatile de peste 20 l/mp vor acoperi mai ales sud-vestul tarii. Abia spre sfarsitul saptamanii, vremea se indreapta si iese soarele. ...continuare.

VREMEA. Cod portocaliu de inundatii in Giurgiu si galben in trei judete

publicat 2014-04-22 17:30:06 (Gandul)
VREMEA. Cod portocaliu de inundatii in Giurgiu si galben in trei judete VREMEA. Un sector din raul Neajlov, ...continuare.

Senat: Dezbaterea proiectului privind trecerea STS la MAI, amanata in comisie mai mult de o luna

publicat 2014-04-22 16:30:14 (Mediafax)
Senat: Dezbaterea proiectului privind trecerea STS la MAI, amanata in comisie mai mult de o luna Senatorii din Comisia pentru administratie au decis, marti, ca dezbaterea initiativei legislative prin care Serviciul de Telecomunicatii Speciale trece in subordinea MAI sa fie amanata cu mai bine de o luna. ...continuare.

Prognoza meteo pentru miercuri si joi! Ce se intampla cu vremea in urmatoarele zile

publicat 2014-04-22 16:00:03 (CanCan)
Prognoza meteo pentru miercuri si joi! Ce se intampla cu vremea in urmatoarele zile Vremea va fi calda, miercuri, dar va deveni treptat în general instabila. În cursul zilei cerul va fi variabil, cu înnorari si ploi de scurta durata, mai ales în zonele de deal si de munte, precum si în sud-vestul tarii, informeaza ANM ...continuare.

VREMEA devine instabila miercuri si joi

publicat 2014-04-22 15:45:22 (Income-Magazine)
Vremea va fi calda, miercuri, dar va deveni treptat in general instabila. In cursul zilei cerul va fi variabil, cu innorari si ploi de scurta durata, mai ales in zonele de deal si de munte, precum si in sud-vestul tarii, informeaza Administratia Nationala de Meteorologie. ...continuare.

O luna de VACANȚA pentru senatori platita din bani publici

publicat 2014-04-22 15:45:05 (Evenimentul-Zilei)
O luna de VACANȚA pentru senatori platita din bani publici Pentru ca pe 25 aprilie se da startul campaniei electorale pentru europarlamentare, senatorii au profitat de moment si si-au acordat o vacanta de o luna, mai exact de pe 25 aprilie pana pe 26 mai. Teoretic, acestia spun ca vor lucra in teritoriu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 96 97 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

horoscop prahova angajare autostrada suspendata criza raluca neymar elevi jaf la o casa de amanet ilfov de dragoste realitate cat costa vlasiei snooker salajul ana maria prodan brigitte odoreu viza august 2008 viceprimarul nazarcea regionale curtea europeana de justitie peisaj metal all stars victoras spitalul militar angajari viata sociala adler galati timis vrancea antrenorul liviei mandy sibiu sporea bosch presa azi chisoda glodeanu sarat universitatea spiru haret politia rutiera bucuresti vidraru mika caras severin ultima lista