Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

CFR Cluj este pe cale sa-si piarda golgeterul » Ce destinatie a ales: "Imi place vremea"

publicat 2017-01-23 17:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj este pe cale sa-si piarda golgeterul » Ce destinatie a ales: Imi place vremea Cristi Bud, golgeterul lui CFR Cluj, ia în calcul un transfer în strainatate, desi oamenii din conducerea clubului ardelean nu vrea sa-l lase sa plece pe atacantul de 31 de ani.    De transferul lui Bud s-a interesat Rony Levy, fostul tehnician al Unirii Urziceni si actualul antrenor al cipriotilor de la Anorthosis Famagusta. "Îmi place tara si vremea. ... ...continuare.

Horoscop: Zodiile favorizate in luna februarie

publicat 2017-01-23 16:15:15 (Romania-TV)
Horoscop: Zodiile favorizate in luna februarie A doua luna din an ar putea fi pentru toti nativii din zodiac o luna de varf. Pentru reprezentantii a cinci zodii lucrurile nu sunt probabil, ci clare. ...continuare.

Vremea se mai incalzeste! Prognoza meteo pe doua saptamani

publicat 2017-01-23 14:00:21 (Realitatea-TV)
Vremea se mai incalzeste! Prognoza meteo pe doua saptamani Vremea se mai incalzeste putin in urmatoarele doua saptamani, iar posibilitatea aparitiei ninsorilor va fi destul de slaba in majoritatea regiunilor tarii. ...continuare.

Zodiile favorizate in luna februarie

publicat 2017-01-23 12:15:13 (Realitatea-TV)
Zodiile favorizate in luna februarie A doua luna din an ar putea fi pentru toti nativii din zodiac o luna de varf. Pentru reprezentantii a cinci zodii lucrurile nu sunt probabil, ci clare. ...continuare.

MACRO NEWSLETTER 23 Ianuarie 2017

publicat 2017-01-23 00:15:01 (Bursa)
MACRO NEWSLETTER 23 Ianuarie 2017 Preturile producatorilor industriali din Germania si-au accelerat semnificativ cresterea anuala in decembrie 2016, pana la 1%, de la 0,1% in luna precedenta, pe fondul unei cresteri lunare de 0,4%, dupa un avans de 0,3% in luna anterioara. Preturile bunurilor de capital si-au mentinut cresterea anuala la 0,6%, in conditiile unei noi stagnari lunare, iar preturile bunurilor de consum durabile si-au accelerat cresterea anuala pana la 1,1%, de la 1% in luna anterioara, pe fondul unei cresteri... ...continuare.

Intamplare inedita cu Messi si Florin Andone » Leo s-a oprit in timpul meciului: "Asta cauta in iarba"

publicat 2017-01-22 21:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Intamplare inedita cu Messi si Florin Andone » Leo s-a oprit in timpul meciului: Asta cauta in iarba Florin Andone e pe val în Spania, unde a fost declarat omul lunii decembrie în La Liga pentru cele 3 goluri si doua pase de gol din ultima luna a anului pentru Deportivo la Coruna. Fostul medic al nationalei, Pompiliu Popescu, a povestit o întâmplare din trecutul lui Florin Andone, din vremea când juca la Cordoba, tot în La Liga. Atunci jucatorul nostru si-a pierdut lentila de contact pe teren si Leo Messi l-a ajutat s-o caute prin iarba. ... ...continuare.

PROGNOZA METEO pe trei zile. Vremea geroasa se intoarce de miercuri

publicat 2017-01-22 17:15:08 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pe trei zile. Vremea geroasa se intoarce de miercuri Regimul termic se va mentine apropiat de cel normal pentru aceasta data in cea mai mare parte a tarii in primele doua zile ale saptamanii. De miercuri, vremea se raceste. ...continuare.

Cum va fi vremea saptamana viitoare. Prognoza pentru luni, marti si miercuri

publicat 2017-01-22 17:00:06 (Realitatea-TV)
Cum va fi vremea saptamana viitoare. Prognoza pentru luni, marti si miercuri Vremea se incalzeste usor la inceputul saptamanii. Luni, marti si miercuri temperaturile vor fi apropiate de normele climatologice ale acestei perioade. Nu vom avea parte de ninsori abundente, dar sunt posibile fulguieli in cateva zone ale tarii. ...continuare.

Misterul sicriului in care se afla o femeie care a fost ingropata acum 800 de milioane de ani

publicat 2017-01-22 13:45:15 (Romania-TV)
Misterul sicriului in care se afla o femeie care a fost ingropata acum 800 de milioane de ani O poveste fascinanta, relatata cu lux de amanunte in presa sovietica, s-a petrecut in luna septembrie a anului 1969 , in satul districtul Rzhavchik Tisulskago de regiunea Kemerovo, Rusia. ...continuare.

Bancul Zilei: In luna de miere, doi indragostitii faceau dragoste

publicat 2017-01-22 12:00:01 (Antena-1)
Bancul Zilei: In luna de miere, doi indragostitii faceau dragoste In luna de miere, doi indragostitii faceau dragoste de zor, la un moment dat, cand EL era deasupra, EA il tot pipaia pe cap. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urmatoare »