Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 97 98 Pag. urm. »

METEO. Cum va fi vremea in urmatoarele zile

publicat 2014-04-20 18:45:17 (Income-Magazine)
Vremea se va încalzi semnificativ în toata tara, astfel încât temperaturile maxime vor fi cuprinse între 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, în zonele de câmpie si de podis. Cerul va fi variabil, iar ploile slabe, de scurta durata, mai cad doar izolat, mai ales la munte. Seara si noaptea norii se aduna temporar în Banat si în Oltenia, unde sunt asteptate noi averse însotite de descarcari electrice. Vântul nu... ...continuare.

PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in a doua zi de Paste in tara si in Bucuresti

publicat 2014-04-20 18:00:25 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in a doua zi de Paste in tara si in Bucuresti Vremea se incalzeste semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte. ...continuare.

Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara

publicat 2014-04-20 17:00:06 (Antena3)
Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16-18 grade pe litoral si 23-24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul... ...continuare.

Cum va fi VREMEA la inceputul saptamanii

publicat 2014-04-20 16:15:24 (Realitatea-TV)
Cum va fi VREMEA la inceputul saptamanii Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte. IN TARA: In noaptea de luni innorarile se vor accentua in jumatatea de sud-vest a teritoriului, iar in Banat si in Oltenia pe arii extinse vor fi averse insotite de descarcari... ...continuare.

Vremea SE INCALZEȘTE IN A DOUA ZI DE PAȘTE! Uite ce temperaturi anunta meteorologii

publicat 2014-04-20 16:00:09 (Libertatea)
Vremea SE INCALZEȘTE IN A DOUA ZI DE PAȘTE! Uite ce temperaturi anunta meteorologii Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte, potrivit Mediafax. IN TARA: In noaptea de luni innorarile se vor accentua in jumatatea de sud-vest a teritoriului, iar in Banat si in Oltenia pe arii extinse vor fi averse insotite de... ...continuare.

Cum va fi vremea a doua si a treia zi de Paste

publicat 2014-04-20 16:00:03 (Cotidianul)
Cum va fi vremea a doua si a treia zi de Paste Potrivit meteorologilor, luni, în a doua zi de Paste, si marti, în a treia zi de Paste, vremea va fi... ...continuare.

VREMEA se incalzeste in a doua zi de PASTE. PROGNOZA METEO pentru luni si marti, in tara si in Capitala

publicat 2014-04-20 15:30:20 (Mediafax)
VREMEA se incalzeste in a doua zi de PASTE. PROGNOZA METEO pentru luni si marti, in tara si in Capitala Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte. ...continuare.

METEO. Cum va fi VREMEA in noaptea de Inviere

publicat 2014-04-18 21:15:09 (Income-Magazine)
Sâmbata, în vestul, sud-vestul si centrul tarii vremea se va raci, cerul va fi mai mult noros si temporar va ploua. Izolat cantitatile de apa pot fi mai însemnate. În zona montana înalta vor fi precipitatii sub forma de lapovita si trecator ninsoare. ...continuare.

VREMEA DE PASTE: Prognoza meteo pentru urmatoarele zile

publicat 2014-04-18 20:15:26 (Realitatea-TV)
VREMEA DE PASTE: Prognoza meteo pentru urmatoarele zile Sambata, in vestul, sud-vestul si centrul tarii vremea se va raci, cerul va fi mai mult noros si temporar va ploua. Izolat cantitatile de apa pot fi mai insemnate. In zona montana inalta vor fi precipitatii sub forma de lapovita si trecator ninsoare. In restul teritoriului innorarile vor fi temporare sambata, iar ploile se vor semnala pe arii restranse, indeosebi ziua. Vantul va mai avea unele intensificari la munte si doar trecator in restul teritoriului. Temperaturile maxime se vor situa... ...continuare.

VREMEA DE PASTE: Frig la munte, precipitatii reduse in vest, senin la Bucuresti

publicat 2014-04-18 16:00:38 (Romania-TV)
VREMEA DE PASTE: Frig la munte, precipitatii reduse in vest, senin la Bucuresti VREMEA DE PASTE. Temperaturile maxime prognozate pentru zilele de Paste se vor incadra intre 14 si 24 de grade Celsius, iar precipitatii slabe cantitativ vor fi semnalate in special in partea de vest a tarii, a declarat, vineri, pentru AGERPRES, Viorica Dima, meteorolog de serviciu in cadrul Administratiei Nationale de Meteorologie /ANM/. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 97 98 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

spitalul judetean brasov melodia codlea inundati giulesti kristen stewart alba iulia hartuirea sexuala mototol catalin morosan despagubiri antena ploua dedu radu mazare maternitate civilizatie citynews castravete centur morala cerele ceausescu stirile pro carpatina iancului apia cluj amag kazahstan abonat mircea jorj virgil iantu ness technologies incalzire brasov bucatar suceava balan valcea salina turda corset anrp caluga moneda euro smantana filmat in timp pensiunea lista cistigatorilor ringier galgros