Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 75 76 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ce salarii! Presedintele Eximbank castiga pe luna 137.585 lei

publicat 2016-06-30 12:00:14 (Income-Magazine)
Ce salarii! Presedintele Eximbank castiga pe luna 137.585 lei Traian Halalai, presedinte si membru executiv al Consiliului de Administratie al Eximbank, este cel bine platit reprezentant al statului într-o structura de conducere, cu un venit lunar de 137.585 lei brut (peste 30.400 euro/luna la cursul BNR din 29 iunie - n.r.), potrivit unui document publicat pe site-ul Ministerului pentru Consultare Publica si Dialog Civic. ...continuare.

Cea mai mare comanda de camioane Mercedes-Benz din Europa de Est

publicat 2016-06-30 11:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Cea mai mare comanda de camioane Mercedes-Benz din Europa de Est Compania lituaniana Girteka Logistics a comandat in luna martie nu mai putin nde 1.000 de camioane Mercedes-Benz. Producatorul a inceput in luna iunie livrarea flotei. ...continuare.

Cea mai asteptata fotografie! Bianca Dragusanu si-a aratat burtica de graviduta, spre extazul fanilor

publicat 2016-06-30 09:00:01 (Antena-1)
Cea mai asteptata fotografie! Bianca Dragusanu si-a aratat burtica de graviduta, spre extazul fanilor S-a zvonit luni intregi despre o posibila sarcina a Biancai, insa confirmarea a venit abia luna trecuta. Desi este insarcinata in luna a sasea, burtica viitoarei mamici abia se vede, motiv pentru care fanii au sfatuit-o sa uite de diete si de sport in exces ...continuare.

METEO 30 IUNIE. Vremea va fi in general frumoasa, iata ce temperaturi sunt pe litoral

publicat 2016-06-30 08:15:02 (CanCan)
METEO 30 IUNIE. Vremea va fi in general frumoasa, iata ce temperaturi sunt pe litoral In aceasta joi, vremea va fi in general frumoasa, iar temperaturile vor fi in crestere, potrivit unei informari de la ANM. Vremea va fi in general frumoasa si va deveni calduroasa in cea mai mare parte a tarii. Cerul va fi variabil, cu innorari temporare dupa-amiaza si seara la munte, dar si in Oltenia si Muntenia, in special in zona deluroasa, unde, pe arii restranse vor fi ploi de scurta durata si descarcari electrice. Vantul va sufla slab si moderat, cu intensificari temporare ziua in... ...continuare.

Noi marturii de groaza din timpul atentatului de la Ataturk. Cum a supravietuit un jurnalist proaspat intors din luna de miere

publicat 2016-06-30 01:30:01 (Antena3)
Noi marturii de groaza din timpul atentatului de la Ataturk. Cum a supravietuit un jurnalist proaspat intors din luna de miere Un barbat care se intorcea din luna de miere cu sotia sa s-a trezit, marti seara, fata in fata cu unul dinte atacatorii de pe aeroportul Ataturk din Istanbul. Jurnalistul american de origine irakiana Steven Nabil si... ...continuare.

MACRO NEWSLETTER 30 IUNIE 2016

publicat 2016-06-30 00:00:03 (Bursa)
MACRO NEWSLETTER 30 IUNIE 2016 Increderea mediului de afaceri din Germania a crescut peste asteptari in iunie 2016, conform datelor de la institutul Ifo. Indicele increderii a crescut pana la 108,7, de la 107,8 in luna precedenta, in conditiile cresterii indicelui conditiilor curente pana la 114,5, de la 114,2 in luna anterioara. Indicele asteptarilor pentru urmatoarele sase luni a crescut peste asteptari, pana la 103,1, de la 101,7 in luna mai 2016. (sursa: IFO) Productia in sectorul constructiilor din zona euro a scazut... ...continuare.

Topul salariilor la stat. Cel mai bine platit bugetar ia 30.000 euro pe luna

publicat 2016-06-29 22:15:23 (Realitatea-TV)
Traian Halalai, presedinte si membru executiv al Consiliului de Administratie al Eximbank, este cel bine platit reprezentant al statului intr-o structura de conducere, cu un venit lunar de 137.585 lei brut (peste 30.400 euro/luna), potrivit unui document publicat miercuri de Guvern. ...continuare.

Radu Ghetea castiga 21.000 de euro net pe luna de la CEC Bank. Topul celor mai bine platiti executivi din cadrul bancii de stat

publicat 2016-06-29 19:15:29 (Ziarul-Financiar)
Radu Ghetea castiga 21.000 de euro net pe luna de la CEC Bank. Topul celor mai bine platiti executivi din cadrul bancii de stat Radu Gratian Ghetea, executivul se afla din 2007 la conducerea bancii de stat CEC Bank, are venituri lunare de circa 21.000 de euro net pe luna, potrivit unui document publicat de Ministerul pentru Consultare Publica si Dialog Civic.Astfel, un document al Guvernului care dezvaluie salariile sefilor din institutiile la care statul este actionar arata ca seful CEC Bank, singura banca din top 10 aflata in portofoliul statului, are venituri lunare de 121.000 de lei brut pe luna (circa 94.400 de... ...continuare.

PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea pana in weekend. Vesti noi de la meteorologi

publicat 2016-06-29 16:30:20 (Realitatea-TV)
PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea pana in weekend. Vesti noi de la meteorologi Joi, 30 iunie, vremea va fi in general frumoasa si va deveni deosebit de calda in cea mai mare parte a tarii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 75 76 Pag. urmatoare »