Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 130 131 Pag. urm. »

Bogdan Olteanu: Inflatia va cobori sub pragul de doua procente la finalul anului

publicat 2014-10-23 16:45:06 (Capital)
Bogdan Olteanu: Inflatia va cobori sub pragul de doua procente la finalul anului Inflatia in luna decembrie va fi mai mica decat prognoza de 2,2% din luna iulie dar mai mare decat nivelul de 1,5% inregistrat in luna septembrie, a declarat joi pentru Bloomberg viceguvernatorul Bancii Nationale a Romaniei, Bogdan Olteanu. ...continuare.

METEOROLOGII AVERTIZEAZA: COD GALBEN de RACIRE ACCENTUATA

publicat 2014-10-23 16:30:40 (Libertatea)
METEOROLOGII AVERTIZEAZA: COD GALBEN de RACIRE ACCENTUATA Administratia Nationala de Meteorologie a emiso avertizare cod galben valabil de joi de la ora 23,00, pana vineri, la ora 23,00, interval in care vremea se va raci accentuat. Foto simbol Publicitate Potrivit meteorologilor, de joi, de la ora 23,00, pana vineri, la ora 23,00, vremea se va raci accentuat in toate regiunile, iar Codul galben va fi extins si va viza 24 de judete, respectiv Botosani, Iasi, Suceava, Neamt, Bacau, Vrancea, Maramures, Bistrita-Nasaud, Mures, Harghita, Covasna, Buzau,... ...continuare.

BRRR! A venit IARNA! TEMPERATURI sub limita INGHETULUI, in WEEKEND

publicat 2014-10-23 16:15:43 (Libertatea)
BRRR! A venit IARNA! TEMPERATURI sub limita INGHETULUI, in WEEKEND Administratia Nationala de Meteorologie a emis prognoza pentru axcest weekend. Potrivit acesteia vremea se va raci semnificativ, minimele ajungand si la -5 grade. Foto simbol arhiva Publicitate PROGNOZA METEO pentru VINERI IN TARA Vremea se va raci in cea mai mare parte a tarii, devenind rece, chiar deosebit de rece pentru acesta perioada din an in nord-est. Ziua cerul va fi mai mult noros si va ploua in partea de nord si est a teritoriului, local in centru si izolat in rest. Noaptea vor mai... ...continuare.

BNR: Creditele pentru populatie si firme au scazut cu 0,2% in septembrie, la 213 miliarde lei

publicat 2014-10-23 15:30:04 (Capital)
BNR: Creditele pentru populatie si firme au scazut cu 0,2% in septembrie, la 213 miliarde lei Creditele pentru populatie si firme au scazut in septembrie cu 0,2% - sau 0,3% in termeni reali - fata de luna anterioara, la 213,069 miliarde lei, influentate negativ de scaderea finantarilor in valuta, cu 0,8%. ...continuare.

CNAB: Traficul aerian pe aeroporturile Capitalei a crescut cu 9%, in primele 9 luni

publicat 2014-10-23 15:30:03 (Bursa)
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti a inregistrat, in luna septembrie 2014, un trafic aerian de 829.396 de pasageri, cu aproape 9% mai mult fata de aceeasi perioada a anului trecut, potrivit unui comunicat remis redactiei. ...continuare.

Cum va fi vremea vineri

publicat 2014-10-23 15:15:08 (Cotidianul)
Cum va fi vremea vineri Vineri, vremea sen raceste în cea mai mare parte a tarii, devenind rece, chiar deosebit de rece pentru acesta perioada din an în nord-est. ...continuare.

VREMEA continua sa se raceasca. PROGNOZA METEO pentru vineri, in tara si la Bucuresti

publicat 2014-10-23 15:00:55 (Mediafax)
VREMEA continua sa se raceasca. PROGNOZA METEO pentru vineri, in tara si la Bucuresti Vremea se va raci, vineri, in cea mai mare parte a tarii, devenind rece, chiar deosebit de rece pentru acesta perioada din an in nord-est. Ziua cerul va fi mai mult noros si va ploua in partea de nord si est a teritoriului, local in centru si izolat in rest, informeaza Administratia Nationala de Meteorologie. ...continuare.

521 de jihadisti din Siria au fost ucisi in prima luna de membrii Coalitiei anti-SI

publicat 2014-10-23 14:30:33 (Puterea)
521 de jihadisti din Siria au fost ucisi in prima luna de membrii Coalitiei anti-SI Observatorul Sirian pentru Drepturile Omului a anuntat ca in prima luna de la izbucnirea ofensivei impotriva gruparii teroriste Statul Islamic, coalitia impotriva jihadistilor a ucis aproximativ 533 de persoane, majoritatea membrii ai gruparii Statul Islamic (SI)."Marea majoritate" a combatantilor SI si Frontului al-Nusra ucisi in atacuri "nu sunt sirieni", a precizat Rahmane. Acest bilant, prezentat de catre directorul Observatorului Rami Abdel Rahmane, anunta uciderea a 464 de combatanti... ...continuare.

Creditele au scazut cu 0,2% in septembrie

publicat 2014-10-23 14:15:37 (Money.ro)
Creditele au scazut cu 0,2% in septembrie Scaderea finantarilor in valuta, cu 0,8% a determinat reducerea cu 0,2% a creditelor pentru populatie si firme in septembrie fata de luna anterioara, la 213,069 miliarde de lei. "Creditul in lei a crescut cu 0,6 la suta (0,4 la suta in termeni reali), in timp ce creditul in valuta exprimat in lei s-a diminuat cu 0,8 la suta (exprimat in euro, creditul in valuta a scazut cu 0,8 la suta). La 30 septembrie 2014, creditul neguvernamental a inregistrat o reducere de 4,5 la suta (-5,9 la suta in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 130 131 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

pasari alimentatie nesanatoasa bejinariu programe oana e stiri antena 1 stila mariah carey cinci student tomnatic draghia vivre lana infiintare robotul vamesii mutu dovada braila erdin facebo alba iulia televiziu momente oltchim te vreau langa mine dambovita jurnalul meu haios timis mircea cosma articolul s galati bilic neidentificat cristina popescu psd braila tarom csm bucuresti ratb meg ryan suceava toate zodiile maramures spaima stirile kanal d filmulete regulamente marian stirile protv de la ora 19 angela