Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 75 76 Pag. urm. »

Te pregatesti de vacanta? Uite cum va fi vremea vara aceasta

publicat 2016-05-31 06:15:03 (Click)
Te pregatesti de vacanta? Uite cum va fi vremea vara aceasta ...continuare.

Aurul, sub 1.200 de dolari uncia

publicat 2016-05-31 00:00:05 (Bursa)
Cotatia futures a aurului a scazut, ieri, sub pragul de 1.200 de dolari uncia, la Bursa Metalelor din Londra, dupa ce a pierdut peste 100 de dolari in mai putin de o luna, pe fondul speculatiilor potrivit carora banca centrala americana (Federal Reserve - Fed) va majora dobanda luna viitoare. ...continuare.

MACRO NEWSLETTER 31 Mai 2016

publicat 2016-05-31 00:00:05 (Bursa)
MACRO NEWSLETTER 31 Mai 2016 Preturile importurilor din Germania si-au accelerat declinul anual in aprilie 2016, pana la 6,6%, de la 5,9% in luna precedenta, pe fondul unei scaderi lunare neasteptate, de 0,1%, dupa o crestere de 0,7% in luna anterioara. Preturile energiei importate au scazut cu o rata anuala de 30,8%, in conditiile unei cresteri lunare de 1,7%, pe fondul unei scaderi anuale de 36% a pretului petrolului. Preturile importurilor, exclusiv energia, au scazut cu o rata anuala de 3,2%, dupa un declin de 2,7%... ...continuare.

Profetia pictata a parintelui Arsenie Boca. Imaginea care iti da fiori!

publicat 2016-05-30 20:30:09 (Realitatea-TV)
Profetia pictata a parintelui Arsenie Boca. Imaginea care iti da fiori! Pe pojghita varului de fresca din pronaosul bisericii din Draganescu, pe care Arsenie Boca a pictat-o incepand cu anul 1968, parintele a strecurat inexplicabil cateva imagini premonitorii, neobisnuite prin actualitatea lor: telefonul mobil, turnurile gemene incendiate pe 11 septembrie la New York sau naveta Discovery. ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi in general instabila si se va raci

publicat 2016-05-30 19:45:15 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi in general instabila si se va raci PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta vreme instabila pentru zilele urmatoare. Marti si miercuri sunt asteptate innorari temporar accentuate, averse si descarcari electrice. De joi, vremea se va raci. ...continuare.

Guvernul va anunta de 2 ori pe luna ce bani se strang pentru Cumintenia Pamantului. Care sunt datele

publicat 2016-05-30 16:30:13 (Realitatea-TV)
Guvernul va anunta de 2 ori pe luna ce bani se strang pentru Cumintenia Pamantului. Care sunt datele Guvernul se angajeaza sa anunte periodic, pe 1 si 15 ale lunii, pana pe 30 septembrie, sumele stranse in cadrul subscriptiei publice pentru achizitia operei lui Constantin Brancusi ''Cumintenia Pamantului''. ...continuare.

Vrei sa slabesti 16 kg intr-o luna? Tine dieta cu capsuni

publicat 2016-05-30 14:45:14 (Romania-TV)
Vrei sa slabesti 16 kg intr-o luna? Tine dieta cu capsuni Te tot plangi ca te-ai ingrasat, dar nu faci nimic sa schimbi aceasta situatie. Eu iti recomand sa nu lasi lucrurile asa si sa te trezesti pe litoral ca iti este rusine sa te afisezi in costum de baie. Am si un regim de slabire extrem de dragut ce te va ajuta sa scapi de 16 kilograme intr-o luna: dieta cu capsuni. ...continuare.

Horoscopul financiar pentru luna iunie. Dezideriu anunta schimbari importante

publicat 2016-05-30 12:30:03 (Antena3)
Consultantul in astrologie Dezideriu a realizat un horoscop financiar pentru luna iunie si spune ca se anunta schimbari importante pentru multi dintre noi.  Vorbind despre astre si finante in ... ...continuare.

A tinut dieta cu capsuni si a slabit 16 kilograme intr-o luna. Ce a mancat de fapt

publicat 2016-05-30 11:15:08 (Romania-TV)
A tinut dieta cu capsuni si a slabit 16 kilograme intr-o luna. Ce a mancat de fapt Dieta cu capsuni te scapa de 16 kg intr-o luna fara prea mare efort si intr-un mod chiar placut. Pe langa faptul ca sunt delicioase, acum este si sezonul lor, capsunile fiind mult mai ieftine in aceasta perioada. ...continuare.

Epoca dolarilor ieftini s-a incheiat. Ce pregateste FED-ul american

publicat 2016-05-30 10:30:11 (Realitatea-TV)
Epoca dolarilor ieftini s-a incheiat. Ce pregateste FED-ul american Banca Centrala a SUA pregateste o noua majorare a dobanzii in cadrul sedintei Fed de luna viitoare, de pe 14-15 iunie, sau cel tarziu in iulie sau septembrie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 75 76 Pag. urmatoare »