Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urm. »

Cum va fi vremea luni, marti si miercuri. Ne-a parasit iarna?

publicat 2017-02-26 19:15:02 (CanCan)
Cum va fi vremea luni, marti si miercuri. Ne-a parasit iarna? Vremea se va incalzi treptat in perioada urmatoare, ajungand la valori de 19 grade in sud-estul Munteniei si in Banat, arata meteorologii. Luni, valorile termice vor creste, iar vremea va fi mai calda decat in mod normal pentru aceasta perioada. Cerul va fi variabil, cu unele innorari si ceata, dimineata, izolat, iar noaptea local. In a doua parte a intervalului, pe arii restranse, in regiunile nord-vestice, va ploua slab. Vantul va sufla slab si moderat, cu unele intensificari in zona... ...continuare.

Vremea se va incalzi considerabil la inceput de saptamana

publicat 2017-02-26 18:00:02 (CanCan)
Vremea se va incalzi considerabil la inceput de saptamana La inceput de saptamana, temperaturile vor creste considerabil, iar valorile inregistrate vor fi mai mari decat in mod normal pentru aceasta perioada, anunta meteorologii. Luni, valorile termice vor creste, iar vremea va fi mai calda decat in mod normal pentru aceasta perioada. Cerul va fi variabil, cu unele innorari si ceata, dimineata, izolat, iar noaptea local. In a doua parte a intervalului, pe arii restranse, in regiunile nord-vestice, va ploua slab. Vantul va sufla slab si moderat, cu... ...continuare.

Mihai Voropchievici, despre Eclipsa de Soare din 26 februarie 2017 si Luna Noua

publicat 2017-02-26 09:45:07 (Romania-TV)
Mihai Voropchievici, despre Eclipsa de Soare din 26 februarie 2017 si Luna Noua Numerologul Mihai Voropchievici a vorbit despre efectele pozitive si negative ale Eclipsei de Soare care se produce pe 26 februarie la ora 16:58. De asemenea, tot pe 26 are loc si Luna Noua. Din 27 incolo, Luna va fi in crestere. ...continuare.

Un fenomen astrologic rar are loc duminica. Cum sunt afectate zodiile de Eclipsa de Soare din constelatia Pesti

publicat 2017-02-26 09:15:02 (Antena3)
Un fenomen astrologic rar are loc duminica. Cum sunt afectate zodiile de Eclipsa de Soare din constelatia Pesti Ne apropiem de cea de-a doua eclipsa din 2017, eclipsa de Soare in Pesti, la Luna noua din 26 februarie- 16:58h. Prima a fost o eclipsa de Luna in Leu, pe 11 februarie 2017. Perioada dintre eclipse, 11-26 februarie... ...continuare.

Vremea se schimba radical. Anuntul facut de meteorologi

publicat 2017-02-25 09:30:01 (Antena3)
Vremea se schimba radical. Anuntul facut de meteorologi Vremea se schimba radical astazi, dupa cateva zile cu temperaturi de primavara! Ploua torential sambata dimineata in mai multe regiuni iar meteorologii au emis o informare de ploaie si vreme rea... ...continuare.

Cum stai cu FINANTELE in luna martie, in functie de zodia ta. Pentru unii, BANII pica din cer

publicat 2017-02-24 22:15:07 (Realitatea-TV)
Cum stai cu FINANTELE in luna martie, in functie de zodia ta. Pentru unii, BANII pica din cer Descopera ce iti pregatesc astrele pentru aceasta luna pe plan financiar si vezi ce poti face ca sa ai mai multi bani! ...continuare.

Horoscop. Cum stai cu banii in luna martie, in functie de zodia ta

publicat 2017-02-24 17:00:19 (Romania-TV)
Horoscop. Cum stai cu banii in luna martie, in functie de zodia ta Descopera ce iti pregatesc astrele pentru aceasta luna pe plan financiar si vezi ce poti face ca sa ai mai multi bani! ...continuare.

Vremea se raceste in weekend. Unde va ninge

publicat 2017-02-24 16:30:10 (Realitatea-TV)
Vremea se raceste in weekend. Unde va ninge Vremea se raceste usor in weekend, iar duminica sunt asteptate precipitatii in mai multe regiuni ale tarii. Totusi, meteorologii ne dau si o veste buna: de luni, temperaturile cresc din nou si vor fi mai mari decat in mod obisnuit in aceasta perioada. ...continuare.

Orange si Profero prezinta Dragobitii, mesagerii internetului in luna iubirii

publicat 2017-02-24 12:15:01 (AgoraNews)
Orange si Profero prezinta Dragobitii, mesagerii internetului in luna iubirii Printr-un simplu cadou nepotrivit, februarie se poate transforma rapid din luna iubirii in luna dramelor sentimentale si a tensiunilor in cuplu. ...continuare.

Asteptarile analistilor CFA privind situatia economica a tarii noastre s-au inrautatit puternic

publicat 2017-02-24 09:45:02 (Bursa)
Asteptarile analistilor CFA privind situatia economica a tarii noastre s-au inrautatit puternic Indicatorul de incredere macroeconomica al CFA Romania, calculat pe baza estimarilor membrilor organizatiei, a scazut in ianuarie cu 6,5 puncte fata de luna precedenta, la 54,9 puncte, nivel minim din septembrie anul trecut, potrivit unui comunicat de presa al CFA, trimis Redactiei. Indicatorul CFA Romania de incredere macroeconomica, lansat in 2011, masoara anticipatiile analistilor finaniari privind activitatea economica in Romania pentru urmatoarele 12 luni. Scaderea indicatorului de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 62 63 Pag. urmatoare »