Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 74 75 Pag. urm. »

A murit Edgar Mitchell, unul dintre cei 12 pamanteni, care au pasit pe Luna!

publicat 2016-02-06 17:45:01 (Antena-1)
A murit Edgar Mitchell, unul dintre cei 12 pamanteni, care au pasit pe Luna! Astronautul american Edgar Mitchell, unul dintre putinii oameni care au pasit pe Luna, a murit la varsta de 85 de ani, in Florida ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vesti bune de la meteorologi. Vremea se incalzeste treptat in toata tara

publicat 2016-02-06 17:30:26 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vesti bune de la meteorologi. Vremea se incalzeste treptat in toata tara PROGNOZA METEO. Vremea se va incalzi in cea mai mare parte a tarii. Cerul va fi variabil, iar vantul va sufla slab pana la moderat. In zona de munte, precipitatiile vor fi si sub forma de lapovita si ninsoare. ...continuare.

O saptamana de vacanta pentru cei mici! In toamna, scoala incepe pe 12 septembrie!

publicat 2016-02-06 17:30:01 (Antena-1)
O saptamana de vacanta pentru cei mici! In toamna, scoala incepe pe 12 septembrie! Elevii intra de sambata in vacanta intersemestriala, care se va incheia in 14 februarie potrivit structurii anului scolar in curs anuntata pe 31 august de Ministerul Educatiei ...continuare.

Sotul a murit sub privirile partenerei, in luna de miere. Femeia ii facea poze cand a realizat ca se intampla ceva

publicat 2016-02-06 13:15:37 (ProTV)
Sotul a murit sub privirile partenerei, in luna de miere. Femeia ii facea poze cand a realizat ca se intampla ceva Maira Shahid a inceput sa ii faca poze sotului in momentul in care el a sarit in piscina hotelului in care erau cazati. Femeia, aflata in luna de miere cu Mohammed, a realizat prea tarziu ca partenerul ei s-a inecat. ...continuare.

Al saselea om care a pasit pe Luna a murit

publicat 2016-02-06 12:30:02 (Antena3)
Al saselea om care a pasit pe Luna a murit Astronautul american Edgar Mitchell, unul dintre putinii oameni care au pasit pe Luna, a murit la varsta de 85 de ani, in Florida, a anuntat NASA vineri, scrie agerpres.ro. "Astronautul Edgar Mitchell, pilot al... ...continuare.

NASA. Edgar Mitchell, al saselea astronaut american care a pasit pe luna, a murit la 85 de ani

publicat 2016-02-06 11:45:36 (Puterea)
Edgar Mitchell, al saselea astronaut american care a pasit pe luna, a murit la 85 de ani, in Florida, a anuntat NASA. Nascut in Texas la 17 septembrie 1930, Mitchell a murit dupa o scurta suferinta, a declarat familia sa. ...continuare.

Vesti bune de la meteorologi. Vremea se incalzeste in acest week-end

publicat 2016-02-06 10:30:35 (Puterea)
Vremea se va incalzi in acest week-end, in special duminica. Cerul va fi variabil, vantul va sufla moderat, iar posibilitatea aparitiei precipitatiilor va fi foarte redusa. Temperaturile maxime vor ajunge pana la 6-7 grade, mai ales in sudul tarii. ...continuare.

Fashion trend 2014: Atitudine, Stil si Culoare! (foto)

publicat 2016-02-06 03:00:55 (Ziare-Mondene)
Fashion trend 2014: Atitudine, Stil si Culoare! (foto) Vintage in back! Pentru ca vremea-i capricioasa, tinutele trebuie sa-ti invioreze starea de spirit. Motiv pentru care designerii au lansat colectia de primavara-vara (mai mult vara, tinând cont ca suntem in luna mai), in care predominantele sunt... rochiile vintage. Nuante vii, imprimeuri florale, croieli largute si materiale lejere, care sa-ti ofere nu doar feminitate, ci si un plus puternic de confort. In functie de stilul vestimentar propriu, ...continuare.

A murit al saselea om care a pasit pe Luna. El le-a spus oamenilor cum arata extraterestrii

publicat 2016-02-06 00:00:44 (Romania-TV)
A murit al saselea om care a pasit pe Luna. El le-a spus oamenilor cum arata extraterestrii Astronautul Edgar D. Mitchell, care a facut parte din misiunea Apollo 14, a treia misiune care a dus oameni pe Luna, in 1971, a murit la varsta de 85 de ani, la West Palm Beach (Florida). ...continuare.

Actualitate Companii - Preturile apartamentelor din Capitala s-au stabilizat in ianuarie

publicat 2016-02-06 00:00:20 (Curierul-National)
Este pentru prima data in ultimii trei ani ca preturile de strigare au dat semne de stabilizareDesi nu au mai crescut, in comparatie cu luna decembrie, fata de luna ianuarie a anului trecut sunt in scadere ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 74 75 Pag. urmatoare »