Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 108 109 Pag. urm. »

PROGNOZA METEO a primaverii: De duminica, se intorc ninsorile. Cum va fi vremea in martie si aprilie

publicat 2018-02-17 13:30:32 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO a primaverii: De duminica, se intorc ninsorile. Cum va fi vremea in martie si aprilie Meteorologii anunta o noua schimbare a vremii de duminica. Se anunta lapovita si ninsori in mare parte din tara, iar temperaturile vor scadea brusc pana la limita gerului saptamana viitoare. Cum va fi insa vremea in martie si aprilie. ...continuare.

HOROSCOP MARTIE: Afla cum stai cu banii in aceasta luna, in functie de zodia ta

publicat 2018-02-17 11:30:28 (Romania-TV)
HOROSCOP MARTIE: Afla cum stai cu banii in aceasta luna, in functie de zodia ta Cea de-a treia luna din an vine cu sume colosale de bani pentru unii nativi. Afla si tu cum stai cu banii in luna martie, in functie de zodia ta. ...continuare.

Vremea. Meteorologii au facut ANUNȚUL! Ce TEMPERATURI ne asteapta in acest week-end. Din nou, SCHIMBARI RADICALE!

publicat 2018-02-17 09:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Vremea. Meteorologii au facut ANUNȚUL! Ce TEMPERATURI ne asteapta in acest week-end. Din nou, SCHIMBARI RADICALE! Vesti nu foarte bune de la meteorologi! Mai exact, sambata, valorile termice vor fi usor mai ridicate decat mediile climatologice specifice acestei perioade in regiunile sud-vestice si sudice si apropiate de acestea in restul teritoriului. Incepand de duminica, vremea va fi inchisa, iar precipitatiilor isi vor face aparitia in toata tara. ...continuare.

VREMEA in WEEKEND, 17 – 18 februarie 2018, in BUCUREȘTI si in tara! Care sunt temperaturile maxime

publicat 2018-02-16 22:45:06 (CanCan)
VREMEA SAMBATA IN BUCUREȘTI "Maine, vom avea maxima de 8 – 9 grade si minima de -1 – 0 grade, cer variabil ziua si se va innora treptat din orele serii, vantul va fi in general slab. Precipitatiile vor lipsi. VREMEA DUMINICA IN BUCUREȘTI Duminica, vremea va fi inchisa, normala din punct de vedere termic, […] The post VREMEA in WEEKEND, 17 – 18 februarie 2018, in BUCUREȘTI si in tara! Care sunt temperaturile maxime appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cum e viata oamenilor in Costa Rica. Imagini impresionate. Tu te-ai muta acolo?

publicat 2018-02-16 17:45:29 (Realitatea-TV)
Cum e viata oamenilor in Costa Rica. Imagini impresionate. Tu te-ai muta acolo? Republica Costa Rica, stat situat in America Centrala Istmica, sarbatoreste Ziua nationala la 15 septembrie, marcand, astfel, proclamarea independentei, in anul 1821. ...continuare.

PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in weekend

publicat 2018-02-16 17:00:28 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in weekend PROGNOZA METEO. Sambata, valorile termice vor fi usor mai ridicate decat mediile climatologice specifice acestei perioade in regiunile sud-vestice si sudice si apropiate de acestea in restul teritoriului. Incepand de duminica, vremea va fi inchisa, iar precipitatiilor isi vor face aparitia in toata tara. ...continuare.

Ce trebuie sa stii despre Costa Rica, tara care nu are armata, iar coruptia este la ordinea zilei

publicat 2018-02-16 12:30:02 (Capital)
Ce trebuie sa stii despre Costa Rica, tara care nu are armata, iar coruptia este la ordinea zilei Republica Costa Rica, stat situat in America Centrala Istmica, sarbatoreste Ziua nationala la 15 septembrie, marcand, astfel, proclamarea independentei, in anul 1821. ...continuare.

Piata auto din tara noastra a inregistrat in prima luna a acestui an o crestere de peste 60%

publicat 2018-02-16 11:45:02 (Bursa)
Piata auto din tara noastra a inregistrat in prima luna a acestui an o crestere de peste 60% Inmatricularile de autoturisme noi in Europa au crescut de doua ori mai rapid in luna ianuarie 2018 decat pe ansamblul anului 2017, cel mai puternic ritm de crestere fiind inregistrat in Romania, a anuntat Asociatia Constructorilor Europeni de Automobile (ACEA), informeaza Reuters. ...continuare.

Cum arata Roxana Vancea pe vremea cand era plinuta. Diferentele sunt uriase | FOTO

publicat 2018-02-16 11:15:25 (Libertatea)
Cum arata Roxana Vancea pe vremea cand era plinuta. Diferentele sunt uriase | FOTO Roxana Vancea este acum ca trasa prin inel, dar in urma cu cativa ani nu era deloc multumita de felul in care arata. Roxana Vancea, care are un nou iubit, este cunoscuta acum ca fiind una dintre cele mai sexy vedete din showbiz-ul romanesc. Este dependenta de spor si de alimentatia sanatoasa, iar in ultimii […] Post-ul Cum arata Roxana Vancea pe vremea cand era plinuta. Diferentele sunt uriase | FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

In ce judete s-au vandut cele mai multe imobile in prima luna a anului 2018?

publicat 2018-02-16 10:45:02 (Antena-1)
In prima luna a anului 2018 au fost vandute la nivel national 39.482 de imobile, potrivit datelor Agentiei Nationale de Cadastru si Publicitate Imobiliara (ANCPI). Doar in prima luna a anului 2018 au fost vandute in Romania 39.482 de imobile. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 108 109 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA