Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 112 113 Pag. urm. »

CEARTA in BP pentru "vacanta electorala" la Senat. Hasotti lui Verestoy: "Muriti de dragul Romaniei"

publicat 2014-04-24 21:00:25 (Realitatea-TV)
CEARTA in BP pentru vacanta electorala la Senat. Hasotti lui Verestoy: Muriti de dragul Romaniei Puiu Hasotti, Verestoy Atilla, Nicolae Moga, Ilie Sarbu si Calin Popescu Tariceanu au avut un lung schimb de replici, cu acuzatii de abuz si cu citate din Machiavelli, marti, in Biroul Permanent, plecand de la propunerea ca in eurocampanie senatorii sa aiba doar activitate in teritoriu. Senatorul Nicolae Moga a propus program in circumscriptiile electorale pentru saptamana viitoare, iar Ilie Sarbu a adaugat: "Nu numai saptamana viitoare, pana in 26 mai 2014", mentiune acceptata de Moga: "Pana... ...continuare.

Senatorii lucreaza luni si marti in plen. Isaila, invitat la audieri la Comisia Juridica

publicat 2014-04-24 16:30:47 (Mediafax)
Senatorii lucreaza luni si marti in plen. Isaila, invitat la audieri la Comisia Juridica Senatorii vor lucra, saptamana viitoare, in plen, luni si marti, pentru dezbaterea legilor restante, iar senatorii juristi vor discuta raportul in privinta cererii DNA de arestare preventiva a senatorului Marius Isaila, acesta urmand a fi invitat la audieri in comisie. ...continuare.

VREMEA se va mentine in general instabila. PROGNOZA METEO pentru vineri

publicat 2014-04-24 15:00:29 (Mediafax)
VREMEA se va mentine in general instabila. PROGNOZA METEO pentru vineri Vremea se va mentine in general instabila. Mai ales ziua vor fi innorari temporar accentuate si pe arii relativ extinse se vor semnala averse si descarcari electrice in Oltenia, Muntenia, Banat, Crisana, Moldova si pe arii restranse in rest. Izolat cantitatile de apa vor mai depasi 15...20 l/mp, mai ales la deal si la munte. ...continuare.

Gigantul General Electric, la un pas sa faca cea mai mare achizitie din istorie

publicat 2014-04-24 13:00:38 (Realitatea-TV)
Gigantul General Electric, la un pas sa faca cea mai mare achizitie din istorie General Electric (GE) se afla in negocieri pentru achizitia Alstom SA, constructorul francez de trenuri si centrale electrice, au declarat surse apropiate companiilor. Tranzactia in valoare de 13 mld. dolari ar urma sa fie cea mai mare din istoria GE. Acordul ar putea fi anuntat nu mai tarziu de saptamana viitoare, scrie Manager.ro. Compania americana ar urma sa plateasca 13 miliarde dolari pentru Alstom. Acest pret ar fi cu 25% mai mare decat actuala valoare de piata a gigantului francez. GE... ...continuare.

Loredana Chivu ne trateaza cu... spatele! Uite cu ce "priveliste" i-a incalzit pe toti pe vremea asta! "Ne bagi in boala!"

publicat 2014-04-24 09:00:08 (CanCan)
Loredana Chivu ne trateaza cu... spatele! Uite cu ce priveliste i-a incalzit pe toti pe vremea asta! Ne bagi in boala! Chiar daca afara e frig si ploua, Loredana Chivu sfideaza vremea si invoca soarele cu tinute care de care mai sumare. La asa imagine, reactiile au fost pe masura. ...continuare.

LIGA CAMPIONILOR. Real Madrid - Bayern Munchen, 1-0. "Galacticii" au castigat prima batalie, soarta razboiului se decide saptamana viitoare

publicat 2014-04-24 00:00:13 (Evenimentul-Zilei)
LIGA CAMPIONILOR. Real Madrid - Bayern Munchen, 1-0. Galacticii au castigat prima batalie, soarta razboiului se decide saptamana viitoare Real Madrid a invins, miercuri, in prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor, acasa, pe Bayern Munchen, detinatoarea trofeului. ...continuare.

Mogul Media: Vom fi loviti de un asteroid. Pregatiti-va si rugati-va la Dumnezeu | VIDEO

publicat 2014-04-23 23:00:08 (Evenimentul-Zilei)
Mogul Media: Vom fi loviti de un asteroid. Pregatiti-va si rugati-va la Dumnezeu | VIDEO Mogulul american media Pat Robertson a avertizat ca saptamana viitoare Pamantul ar putea fi lovit de un asteroid gigant, iar acest lucru va provoca sfarsitul lumii. ...continuare.

Avertisment socant: Vom fi loviti de un asteroid. Pregatiti-va si rugati-va la Dumnezeu

publicat 2014-04-23 20:00:14 (Realitatea-TV)
Avertisment socant: Vom fi loviti de un asteroid. Pregatiti-va si rugati-va la Dumnezeu Mogulul american media Pat Robertson a avertizat ca saptamana viitoare Pamantul ar putea fi lovit de un asteroid gigant, iar acest lucru va provoca sfarsitul lumii. Potrivit Huffington Post, NASA va anunta ca Pamantul a fost lovit de un numar mult mai mare de asteroizi decat s-a prevazut. Acum, Pat Robertson sustine ca una dintre aceste roci ar putea confirma profetia "sfarsitului lumii", asa cum a el a scris deja in cartea "The end of the age", pe care a publicat-o in 1995, scrie EVZ.ro.... ...continuare.

Vesti proaste de la METEO! PROGNOZA METEO pe trei zile

publicat 2014-04-23 19:00:16 (Realitatea-TV)
Vesti proaste de la METEO! PROGNOZA METEO pe trei zile Vremea se va mentine instabila. Vor fi averse insotite de descarcari electrice si conditii de grindina. In sud-vestul si sudul teritoriului, dar si in zona de munte, cantitatile de apa vor depasi local 15 l/mp si izolat 25...30 l/mp in Oltenia, nordul Munteniei si in estul Banatului. Vantul va sufla cu putere in regiunile sudice, cu viteze ce vor depasi 50...60 km/h la rafala, dar de scurta durata si in timpul averselor. Temperaturile maxime, mai scazute fata de ieri, se vor incadra intre 15... ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vremea ramane instabila, cu ploi pe arii extinse

publicat 2014-04-23 16:30:31 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vremea ramane instabila, cu ploi pe arii extinse PROGNOZA METEO. Meteorologii avertizeaza ca vor aparea ploi torentiale din nou asupra regiunilor deja afectate, fiind asteptate si caderi de grindina, dar si rafale de vant. Totusi, vremea se indreapta spre sfarsitul saptamanii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 112 113 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

botosani catalina sotii sif4 claude monet corna medicament sfantu bistrita nasaud pasca autism varul puiu scandal politic alegerea piata unirii alba iulia rebu marius avram morala viitorul uniunii europene reclame boli jenel razi si castigi marioara murarescu afp/ privatiza studentii atelierul de mestesuguri romaniatv mihaela geoana stirile de ieri bruxelles bingo romania concediu prenatal majorarea pensiilor norris mageanu tech fice henri coafuri lesbiana mures brasov ministerul apararii grigore alexandrescu zgomot sibiu spaima