Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 112 113 Pag. urm. »

Cum va fi VREMEA la inceputul saptamanii

publicat 2014-04-20 16:15:24 (Realitatea-TV)
Cum va fi VREMEA la inceputul saptamanii Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte. IN TARA: In noaptea de luni innorarile se vor accentua in jumatatea de sud-vest a teritoriului, iar in Banat si in Oltenia pe arii extinse vor fi averse insotite de descarcari... ...continuare.

Vremea SE INCALZEȘTE IN A DOUA ZI DE PAȘTE! Uite ce temperaturi anunta meteorologii

publicat 2014-04-20 16:00:09 (Libertatea)
Vremea SE INCALZEȘTE IN A DOUA ZI DE PAȘTE! Uite ce temperaturi anunta meteorologii Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte, potrivit Mediafax. IN TARA: In noaptea de luni innorarile se vor accentua in jumatatea de sud-vest a teritoriului, iar in Banat si in Oltenia pe arii extinse vor fi averse insotite de... ...continuare.

Cum va fi vremea a doua si a treia zi de Paste

publicat 2014-04-20 16:00:03 (Cotidianul)
Cum va fi vremea a doua si a treia zi de Paste Potrivit meteorologilor, luni, în a doua zi de Paste, si marti, în a treia zi de Paste, vremea va fi... ...continuare.

VREMEA se incalzeste in a doua zi de PASTE. PROGNOZA METEO pentru luni si marti, in tara si in Capitala

publicat 2014-04-20 15:30:20 (Mediafax)
VREMEA se incalzeste in a doua zi de PASTE. PROGNOZA METEO pentru luni si marti, in tara si in Capitala Vremea se va incalzi semnificativ luni in toata tara, astfel incat temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 16...18 grade pe litoral si 23....24 de grade, local, in toate zonele de campie si podis. In cursul zilei cerul va fi variabil, iar ploi slabe, de scurta durata se vor semnala izolat, mai ales la munte. ...continuare.

In Polonia vor fi trimise trupe americane

publicat 2014-04-20 11:15:05 (Capital)
Saptamana viitoare urmeaza sa se anunte desfasurarea de trupe americane in Polonia pentru a intari prezenta NATO, intr-un context marcat de tensiunile din Ucraina vecina, a declarat ministrul polonez al apararii, Tomasz Siemoniak, pentru Washington Post, preluat sambata de AFP. ...continuare.

Trupe americane vor fi trimise in Polonia pentru a consolida prezenta NATO

publicat 2014-04-19 20:00:11 (Antena3)
Autoritatile ar urma sa anunte, saptamana viitoare, trimiterea de trupe americane in Polonia pentru a consolida prezenta NATO, intr-un context marcat de tensiuni cu Ucraina vecina, a declarat ministrul polonez... ...continuare.

Trupe americane vor fi trimise in Polonia - presa

publicat 2014-04-19 19:45:13 (Realitatea-TV)
Trupe americane vor fi trimise in Polonia - presa Autoritatile ar urma sa anunte, saptamana viitoare, trimiterea de trupe americane in Polonia pentru a consolida prezenta NATO, intr-un context marcat de tensiuni cu Ucraina vecina, a declarat ministrul polonez al Apararii pentru Washington Post, relateaza AFP. Potrivit declaratiilor ministrului Apararii Tomasz Siemoniak, care s-a intalnit joi cu omologul sau american Chuck Hagel, oficialii americani lucreaza deja la detaliile acestui plan in care Polonia va juca un rol motor "sub patronaj... ...continuare.

Trupe americane vor fi trimise in Polonia

publicat 2014-04-19 19:30:14 (Mediafax)
Trupe americane vor fi trimise in Polonia Autoritatile ar urma sa anunte, saptamana viitoare, trimiterea de trupe americane in Polonia pentru a consolida prezenta NATO, intr-un context marcat de tensiuni cu Ucraina vecina, a declarat ministrul polonez al Apararii pentru Washington Post. ...continuare.

Antena 3, mereu aproape de copiii sarmani. Micutii au primit in Saptamana Mare pachete cu bunatati

publicat 2014-04-19 17:30:03 (Antena3)
Iepurasul de Paste a avut o saptamana lunga. Ce-i drept, a primit ajutor si de la Antena 3 si Fundatia Mereu Aproape, care au impartit sute de cadouri copiilor din spitalele din Bucuresti. Prima oprire a... ...continuare.

Programul semifinalelor Ligii Campionilor si ale Ligii Europa

publicat 2014-04-19 13:30:19 (Mediafax)
Programul semifinalelor Ligii Campionilor si ale Ligii Europa Programul meciurilor care vor avea loc, saptamana viitoare, in prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor si ale Ligii Europa: ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 112 113 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

ciprian marica in cautarea fericirii racing sectorul 6 anevrism linia 41 abel puteti aquaparc apia cununat construct cisterna romani arestati raluca pastrama oficiul de cadastru ultimul emag sarea indemnizatia de somaj compatibilitatii columbofil prius ora de busines orbeasca casa auto nuclearelectrica azuga grecul constanta horoscop blond persoane cu handicap cablu tv fata de la raducu dolls iarna razvan si dani giurgiu da o speranta elevii urban sa tulcea pista majorarea pensiilor raluca macovei gazda craiova mutu si consuelo