Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

20 echipe de liceeni au creat proiecte inovative de tehnologie. Urmariti ZF Live luni, 24 aprilie 2017, ora 12.20 cu Elena Coman de la organizatia Techsoup care impreuna cu Microsoft Romania a creat programul Opening Opportunities 20 echipe de liceeni au creat proiecte inovative de tehnologie. Urmariti ZF Live luni, 24 aprilie 2017, ora 12.20 cu Elena Coman de la organizatia Techsoup care impreuna cu Microsoft Romania a creat programul Opening Opportunities Detalii tulburatoare ies la iveala. Ce ar fi facut tatal fetitei minune a alpinismului romanesc, moarta in Retezat Detalii tulburatoare ies la iveala. Ce ar fi facut tatal fetitei minune a alpinismului romanesc, moarta in Retezat Alegeri prezidentiale Franta: Marine Le Pen, prima declaratie dupa ce primele estimari si exit-poll-uri o trimite in al doilea tur Alegeri prezidentiale Franta: Marine Le Pen, prima declaratie dupa ce primele estimari si exit-poll-uri o trimite in al doilea tur Horoscop 24 aprilie 2017. Gemenii nu se simt bine in societate. Afla ce rezerva astrele celorlalte zodii Horoscop 24 aprilie 2017. Gemenii nu se simt bine in societate. Afla ce rezerva astrele celorlalte zodii Gabriel Cotabita s-a prabusit in direct Gabriel Cotabita s-a prabusit in direct Cele mai ascunse fantezii sexuale ale femeilor. Nu e de mirare ca niciuna nu recunoaste! Cele mai ascunse fantezii sexuale ale femeilor. Nu e de mirare ca niciuna nu recunoaste! Cotabita s-a prabusit in direct! Ce i s-a intamplat artistului care a fost la un pas sa moara - FOTO in articol Cotabita s-a prabusit in direct! Ce i s-a intamplat artistului care a fost la un pas sa moara - FOTO in articol Horoscop 24 aprilie. PIEDICI la tot pasul. O singura zodie are noroc pe toate planurile! A ta? Horoscop 24 aprilie. PIEDICI la tot pasul. O singura zodie are noroc pe toate planurile! A ta? Alerta la frontiera! 21 de migranti prinsi la granita Romaniei cu Serbia Alerta la frontiera! 21 de migranti prinsi la granita Romaniei cu Serbia Bodog: Tratament fara interferon pentru pacientii cu hepatita cronica virala C, din prima jumatate a lunii mai Bodog: Tratament fara interferon pentru pacientii cu hepatita cronica virala C, din prima jumatate a lunii mai Marocanu a castigat o noua MEDALIE la CE de GIMNASTICA de la Cluj "Marocanu" a castigat o noua MEDALIE la CE de GIMNASTICA de la Cluj Consultantul fiscal va oferi asistenta contribuabililor in permanenta François Fillon anunta ca il va sustine pe Macron in al doilea tur al alegerilor prezidentiale François Fillon anunta ca il va sustine pe Macron in al doilea tur al alegerilor prezidentiale Conducatorul scolii de ghizi a explicat cum s-au derulat evenimentele in timpul avalansei in care au murit cei doi copii Conducatorul scolii de ghizi a explicat cum s-au derulat evenimentele in timpul avalansei in care au murit cei doi copii Sexul in armata. Practicile socante despre care nu vorbeste nimeni niciodata Sexul in armata. Practicile socante despre care nu vorbeste nimeni niciodata

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 72 73 Pag. urm. »

Val de accidente la sfarsit de saptamana

publicat 2017-04-24 08:45:10 (Romania-TV)
Val de accidente la sfarsit de saptamana Scene de cosmar pe sosele la sfarsit de saptamana. Trei persoane au fost ranite la Targu Jiu dupa ce doua masini s-au izbit din cauza unui sofer neatent, iar intr-o comuna din Vrancea un stalp de electricitate a fost rupt de un autoturism care a intrat in plin in el. Soferul si pasagera au fost grav raniti. ...continuare.

eMAG - Inceput de saptamana in mare forta: 3 promotii uriase se desfasoara simultan. Reduceri 50%

publicat 2017-04-24 08:30:12 (Realitatea-TV)
eMAG - Inceput de saptamana in mare forta: 3 promotii uriase se desfasoara simultan. Reduceri 50% eMAG are in acest inceput de saptamana cel putin 3 promotii foarte mari care se desfasoara in acelasi timp. ...continuare.

Vremea se schimba radical, ce temperaturi anunta meteorologii

publicat 2017-04-24 08:15:03 (CanCan)
Vremea se schimba radical, ce temperaturi anunta meteorologii Meteorologii anunta ca vremea va fi predominant frumoasa si se va incalzi, astfel incat valorile termice se vor situa in jurul mediilor multianuale. De joi, vremea va fi mai calda decat in mod obisnuit pentru sfarsitul lunii aprilie, in cea mai mare parte a tarii. Temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 18 si 27 de grade, mai scazute pe litoral. In cea mai mare parte a tarii, vremea se va mentine mai rece decat in mod obisnuit in aceasta perioada din an, in special dimineata si noaptea.... ...continuare.

METEO 24 APRILIE! Vremea se schimba radical, ce temperaturi anunta meteorologii

publicat 2017-04-24 07:45:03 (CanCan)
METEO 24 APRILIE! Vremea se schimba radical, ce temperaturi anunta meteorologii Meteorologii anunta ca vremea va fi predominant frumoasa si se va incalzi, astfel incat valorile termice se vor situa in jurul mediilor multianuale. De joi, vremea va fi mai calda decat in mod obisnuit pentru sfarsitul lunii aprilie, in cea mai mare parte a tarii. Temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 18 si 27 de grade, mai scazute pe litoral. In cea mai mare parte a tarii, vremea se va mentine mai rece decat in mod obisnuit in aceasta perioada din an, in special dimineata si noaptea.... ...continuare.

Horoscop 24-30 aprilie: Cum stai cu banii in aceasta saptamana

publicat 2017-04-23 23:15:09 (Romania-TV)
Horoscop 24-30 aprilie: Cum stai cu banii in aceasta saptamana Horoscop 24-30 aprilie: Descopera ce iti pregatesc astrele pentru aceasta saptamana pe plan financiar si vezi ce poti face ca sa ai mai multi bani! ...continuare.

Pastele Rohmanilor. Blajinii, ca si astazi, au trebuit sa se ascunda. Indicatiile preotului Octavian Mosin. Racii au obstacole, Scorpionii nu se grabesc

publicat 2017-04-23 23:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Pastele Rohmanilor. Blajinii, ca si astazi, au trebuit sa se ascunda. Indicatiile preotului Octavian Mosin. Racii au obstacole, Scorpionii nu se grabesc In "Kalendar", in calendarul folcloric mobil, incepe Saptamana Negrilor, sau Saptamana Neagra - o perioada dedicata Primilor Stramosi, mortilor si spiritelor aerului. Nu este o perioada buna, deloc! ...continuare.

Vremea se schima radical. Prognoza meteo pana miercuri

publicat 2017-04-23 17:30:10 (Realitatea-TV)
Vremea se schima radical. Prognoza meteo pana miercuri Vremea se mentine rece luni, insa marti si miercuri temperaturile vor creste semnificativ si vom scapa si de precipitatii in mai multe zone ale tarii. ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi mai calda decat in mod obisnuit, temperaturi de 27 de grade

publicat 2017-04-23 17:15:07 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi mai calda decat in mod obisnuit, temperaturi de 27 de grade PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta ca vremea va fi predominant frumoasa si se va incalzi, astfel incat valorile termice se vor situa in jurul mediilor multianuale. De joi, vremea va fi mai calda decat in mod obisnuit pentru sfarsitul lunii aprilie, in cea mai mare parte a tarii. Temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 18 si 27 de grade, mai scazute pe litoral. ...continuare.

Prognoza meteo. Vremea se va mentine mai rece decat in mod obisnuit. Cum va fi luni si marti

publicat 2017-04-23 17:00:01 (Antena3)
Prognoza meteo. Vremea se va mentine mai rece decat in mod obisnuit. Cum va fi luni si marti În cea mai mare parte a tarii vremea se va mentine mai rece decât în mod obisnuit în aceasta perioada din an, în special dimineata si noaptea, informeaza ANM. Vremea se va mentine... ...continuare.

Cum au ajuns romanii sa stea la serviciu aproape 40 de ore pe saptamana, cu o ora mai putin decat vecinii bulgari?

publicat 2017-04-23 14:45:09 (Ziarul-Financiar)
Cum au ajuns romanii sa stea la serviciu aproape 40 de ore pe saptamana, cu o ora mai putin decat vecinii bulgari? Citeste si: "Inventarul" angajatilor de la stat, cel mai bine pazit secret al Romaniei. Restructurarea si eficientizarea sistemului public se izbesc de re­zistenta unor ministere si in­stitutii, care isi iau ca alibi "se­cre­tul de serviciu" ZF HR Insider, editia XXI, Arad. Angajatorii din industrie au inventat bonusuri de prezenta la serviciu pentru ca muncitorii sa nu-si mai ia concediu medical Romanii sunt depasiti de slovaci (40,2 ore), cehi (40,5 ore), polonezi (40,7 ore), bulgari... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 72 73 Pag. urmatoare »