Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 88 89 Pag. urm. »

Soarta primarilor traseisti, hotarata de parlamentari

publicat 2015-01-30 00:00:25 (Libertatea)
Soarta primarilor traseisti, hotarata de parlamentari Ordonanta traseistilor, declarata neconstitutionala, le da acum mare bataie de cap liderilor partidelor din Parlament. Sesiunea parlamentara incepe saptamana viitoare Publicitate Faptul ca judecatorii Curtii Constitutionale (CCR) au stabilit ca Ordonanta de Urgenta 55/2014, care prevedea ca alesii locali sa poata migra in termen de 45 de zile de la un partid la altul, e neconstitutionala ii pune acum la treaba pe alesi. Opozitia sustine ca "migratorii" trebuie sa isi piarda mandatul, in timp... ...continuare.

Horoscop Urania Gemeni 31 ianuarie - 6 februarie 2015

publicat 2015-01-29 19:15:13 (Libertatea)
Horoscop Urania Gemeni 31 ianuarie - 6 februarie 2015 Preocupari banesti firesti, trecatoare, legate mai ales de unele plati ce li se cuvin si nu se fac de loc sau sunt fragmentate si amanate. Publicitate Luna Plina din 4 februarie priveste cele doua case ale comunicarii, ale exprimarii libere sau conditionate de un cadru oficial (examene, teste), precum si diferitele ipostaze ale invatarii (latura pedagogica, scolara sau universitara) si latura morala (lectie de viata). Un punct central al ipostazelor astrale care opereaza saptamana viitoare se... ...continuare.

Horoscop Urania Balanta 31 ianuarie - 6 februarie 2015

publicat 2015-01-29 19:15:13 (Libertatea)
Horoscop Urania Balanta 31 ianuarie - 6 februarie 2015 Balantele stiu deja o parte din lectia astrala curenta: gasirea sau reconstruirea unui sens in viata prin relatii personale, dedicare profesionala, loc de munca, prieteni. Publicitate Saptamana viitoare accentul este pus pe relatiile de munca, unde, cu fiecare zi cu care se apropie de 6-7 februarie, simt, intuiesc ca se apropie de un moment-cheie. In cazul celor care au facut sa se acumuleze nemultumiri fata de activitatea lor, acestea vor izbucni sub forma de reprosuri si avertismente. Ca... ...continuare.

BOMBA inceputului de an! Beyonce de Romania il da in judecata pe Guta! Ce ii cere manelistului

publicat 2015-01-29 19:00:02 (CanCan)
BOMBA inceputului de an! Beyonce de Romania il da in judecata pe Guta! Ce ii cere manelistului Beyonce de Romania este suparata foc si urmeaza sa il dea in judecata pe Nicolae Guta. Madalina s-a sfatuit cu mama ei, iar apoi a discutat si cu avocatul care o reprezinta. Saptamana viitoare dosarul va ajunge in instanta. ...continuare.

Cum va fi vremea vineri

publicat 2015-01-29 17:00:11 (Cotidianul)
Cum va fi vremea vineri Vineri, vremea se va încalzi, devenind mai calda decât în mod normal pentru aceasta data. Cerul va prezenta înnorari si mai ales spre seara si noaptea, precipitatiile... ...continuare.

Pronuntarea sentintei in procesul de coruptie al lui Marian Oprisan, amanata cu o saptamana

publicat 2015-01-29 15:45:05 (Gandul)
Pronuntarea sentintei in procesul de coruptie al lui Marian Oprisan, amanata cu o saptamana Judecatoria Cluj-Napoca a amanat cu o saptamana pronuntarea sentintei in procesul de coruptie al presedintelui Consiliului Judetean (CJ) Vrancea, Marian Oprisan, judecatorul de caz motivand ca la dosar nu au fost inca depuse concluziile scrise de la avocati si de la procuror. ...continuare.

VREMEA se va incalzi si va fi calda pentru aceasta data. PROGNOZA METEO pentru vineri

publicat 2015-01-29 15:30:20 (Mediafax)
VREMEA se va incalzi si va fi calda pentru aceasta data. PROGNOZA METEO pentru vineri Vineri, vremea se va incalzi, devenind mai calda decat in mod normal pentru aceasta data. Cerul va prezenta innorari si mai ales spre seara si noaptea, precipitatiile vor cuprinde cea mai mare parte a tarii. In regiunile vestice si nord-vestice, precum si in Carpatii Occidentali, Carpatii Meridionali si in Subcarpatii Getici, cantitatile de apa vor depasi local 15 l/mp si izolat 30 l/mp. ...continuare.

Zgonea: Ponta se va adresa plenului Camerei luni. O data pe luna avem ora primului ministru

publicat 2015-01-29 15:15:23 (Realitatea-TV)
Zgonea: Ponta se va adresa plenului Camerei luni. O data pe luna avem ora primului ministru Presedintele Camerei Deputatilor, Valeriu Zgonea, a declarat, joi, ca, de saptamana viitoare, in plenul Camerei va exista ora primului ministru, iar prima dezbatere de acest gen va avea loc luni, la ora 18:00. ...continuare.

Carrefour sarbatoreste Saptamana Asiatica in magazinele din toata tara

publicat 2015-01-29 15:15:05 (eInformatii)
Carrefour Romania da startul Saptamanii Asiatice in toate hipermarkerturile din Romania. Timp de o saptamana, intre 29 ianuarie si 4 februarie, clientii Carrefour vor descoperi gusturile bucatariei... ...continuare.

Cluj: Pronuntarea sentintei in procesul de coruptie al lui Marian Oprisan, amanata cu o saptamana

publicat 2015-01-29 15:00:10 (Mediafax)
Cluj: Pronuntarea sentintei in procesul de coruptie al lui Marian Oprisan, amanata cu o saptamana Judecatoria Cluj-Napoca a amanat cu o saptamana pronuntarea sentintei in procesul de coruptie al presedintelui Consiliului Judetean (CJ) Vrancea, Marian Oprisan, judecatorul de caz motivand ca la dosar nu au fost inca depuse concluziile scrise de la avocati si de la procuror. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 88 89 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

goian melodii mila generali raducanu conducere cris polish dupa 20 de ani adrian pintea politie oroscop chelsea noi directori televiziu dinner mediplus bucov paparazzi jordan crevedia segarcea dorohoi penitenciarul rahova craciunite dabuleni marele banat crisana pavel abraham cristina dochianu bavaria olan imigranti bases ghibu nebuni vladimir draghia razbunarea sorina franci elvetieni raia traian ungureanu autoritatea electorala permanenta andronie semn isj constanta cosmin balonul de aur ahmed dortmund