Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Horoscop Mihai Voropchievici 26 septembrie - 2 octombrie 2016: Suita de schimbari majore. Apare o iubita noua

publicat 2016-09-24 22:00:15 (Romania-TV)
Horoscop Mihai Voropchievici 26 septembrie - 2 octombrie 2016: Suita de schimbari majore. Apare o iubita noua Numerologul Mihai Voropchievici a prezentat, sambata, la emisiunea "Adevaruri ascunse", horoscopul pentru saptamana viitoare, asa cum apare el scris in rune. ...continuare.

Mihai Voropchievici, horoscopul runelor pentru saptamana 26 septembrie - 2 octombrie

publicat 2016-09-24 20:45:01 (Antena3)
Mihai Voropchievici, horoscopul runelor pentru saptamana 26 septembrie - 2 octombrie Numerologul Mihai Voropchievici a prezentat, sambata, la emisiunea "Adevaruri ascunse", de la Antena 3 horoscopul pentru saptamana viitoare, asa cum apare el scris in rune. Berbec -... ...continuare.

Sindicatele anunta proteste ale angajatilor in toate penitenciarele din tara incepand de luni

publicat 2016-09-24 16:45:15 (Romania-TV)
Sindicatele anunta proteste ale angajatilor in toate penitenciarele din tara incepand de luni Sindicatele din Administratia Nationala a Penitenciarelor anunta proteste ale angajatilor in toate penitenciarele din tara incepand de saptamana viitoare si cer ministrului Justitiei o intalnire inainte de mitingul programat pentru luni, in intervalul orar 11:00 - 15:00, in fata Penitenciarului Gherla. ...continuare.

N-o sa ghicesti niciodata care e cea mai mare slabiciune a INNEI! Cantareata s-a dat singura de gol cand a aparut ASA

publicat 2016-09-24 15:30:02 (CanCan)
N-o sa ghicesti niciodata care e cea mai mare slabiciune a INNEI! Cantareata s-a dat singura de gol cand a aparut ASA La cei 29 de ani ai sai, Inna a terminat de mult cu mersul la scoala, insa ea a continuat sa ramana atasata de ghiozdane, a caror fana declarata este. Pe vremea cand mergea la scoala, la liceu sau la facultate, Inna nu era Inna, ci Apostoleanu Elena Alexandra, iar ghiozdanele pe care le purta pe vremea aceea nu erau Louis Vuitton sau Versace, la care poate nici nu visa.Intre timp, Inna isi permite fara probleme sa poarte pe umar sau pe spate un ghiozdan Louis Vuitton de 2.000 de euro (cel... ...continuare.

Psiholog Maria Verdi: De ce sunt temele pentru acasa o povara pentru elevi?

publicat 2016-09-23 23:45:13 (Romania-TV)
Psiholog Maria Verdi: De ce sunt temele pentru acasa o povara pentru elevi? Elevii din Romania afirma ca aloca 7 ore pe saptamana pentru temele de acasa, in comparatie cu 14 ore pe saptamana, atat cat aloca elevii din Shanghai (China), cel mai performant sistem de educatie din lume, potrivit studiilor Programului pentru evaluarea internationala a elevilor (PISA), realizate de Organizatia de Cooperare si Dezvoltare Economica (OECD). ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi predominant frumoasa, racoroasa in orele diminetii

publicat 2016-09-23 17:15:07 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi predominant frumoasa, racoroasa in orele diminetii PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta ca temperaturile incep sa creasca usor si sa se incalzeasca. In weekend, vremea va fi predominant frumoasa, dar racoroasa in orele diminetii. ...continuare.

BREAKING NEWS: Gabriel Oprea demisioneaza din Senat

publicat 2016-09-23 16:45:09 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Gabriel Oprea demisioneaza din Senat Gabriel Oprea a anuntat, pe pagina sa de Facebook, ca va demisiona din Senatul Romaniei saptamana viitoare. ...continuare.

Gabriel Oprea anunta ca demisioneaza din Senat

publicat 2016-09-23 16:45:01 (Antena3)
Gabriel Oprea anunta ca demisioneaza din Senat Fostul ministru de Interne Gabriel Oprea anunta ca demisioneaza din Senat. Procedura, conform regulamentului, se va face saptamana viitoare, mai spune el. Știre in curs de... ...continuare.

PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in weekend-ul 24-25 septembrie

publicat 2016-09-23 16:15:07 (Realitatea-TV)
PROGNOZA METEO. Cum va fi vremea in weekend-ul 24-25 septembrie PROGNOZA METEO. Sambata, 24 septembrie, vremea va fi racoroasa in primele ore, in schimb la amiaza se vor inregistra valori termice mai ridicate decat in zilele precedente si apropiate de cele normale pentru aceasta data. Va predomina un aspect frumos al vremii, cerul va fi variabil, iar in orele diminetii cu totul izolat va fi ceata. Spre seara innorarile se vor accentua in nordul tarii, unde va incepe sa ploua. Temperaturile maxime se vor incadra intre 16 si 23 de grade. ...continuare.

'Voi depune in Parlament un proiect privind reactivarea sprijinului de 100 euro pentru profesori'

publicat 2016-09-23 14:00:01 (Bursa)
Deputatul PMP Liviu Harbuz a declarat, astazi, intr-o conferinta de presa, ca va depune saptamana viitoare in Parlament un proiect legislativ care vizeaza reactivarea prevederilor legii prin care se acorda sprijin financiar profesorilor din invatamantul preuniversitar, potrivit unor surse din presa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »