Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 97 98 Pag. urm. »

Prognoza meteo. Vreme nebuna: vin calduri de 33 de grade, apoi ploile si frigul

publicat 2015-05-03 17:00:12 (Realitatea-TV)
Prognoza meteo. Vreme nebuna: vin calduri de 33 de grade, apoi ploile si frigul Vremea va intra intr-un proces de incalzire in primele trei zile ale saptamanii viitoare, cu temperaturi ce vor atinge miercuri 33 de grade Celsius, in zona Banatului, insa din noaptea de miercuri spre joi sunt asteptate ploi si o racire a vremii la nivelul intregii tari, spune Mihai Hustiu, meteorolog de serviciu in cadrul Administratiei Nationale de Meteorologie. ...continuare.

Dan Voiculescu sustine tinerii muzicieni

publicat 2015-05-03 16:45:02 (Antena3)
Colegiul de muzica Dinu Lipatti are nevoie de un pian performant pe care sa invete si generatiile viitoare. Alaturi de Fundatia Mereu Aproape, artisti mari sustin campania "Un pian pentru... ...continuare.

Cum va fi vremea luni si marti

publicat 2015-05-03 16:30:08 (Cotidianul)
Cum va fi vremea luni si marti Potrivit meteorologilor, în primele doua zile ale saptamânii viitoare vremea va fi... ...continuare.

Anuntul facut de meteorologi! Cum va fi vremea la inceputul acestei luni! Prognoza pentru luni si marti

publicat 2015-05-03 16:00:01 (CanCan)
Anuntul facut de meteorologi! Cum va fi vremea la inceputul acestei luni! Prognoza pentru luni si marti Vremea va continua sa se încalzeasca în primele doua zile ale saptamânii viitoare, cu temperaturi maxime ce vor atinge, luni, valori de pâna la 28 de grade, urmând ca marti sa se înregistreze izolat chiar si 30 de grade Celsius. ...continuare.

Cum va fi vreme luni si marti

publicat 2015-05-03 15:45:05 (Cotidianul)
Cum va fi vreme luni si marti Potrivit meteorologilor, în primele doua zile ale saptamânii viitoare vremea va fi... ...continuare.

Iata cum va fi vremea luni si marti

publicat 2015-05-03 15:15:18 (Libertatea)
Iata cum va fi vremea luni si marti Vesti bune pentru romani. Vremea va continua sa se incalzeasca in primele doua zile ale saptamanii viitoare si temperaturile vor ajunge si la 30 de grade Celsius. Publicitate Luni, vremea va continua sa se incalzeasca, astfel ca temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 15 grade in Maramures si 28 de grade in extremitatea de sud-vest, iar cele minime se vor situa intre 5 si 17 grade. Cerul va fi temporar noros si, mai ales pe parcursul zilei, vor fi averse, posibil insotite de descarcari... ...continuare.

Romanii pregatesc un protest de amploare! Vezi despre ce este vorba

publicat 2015-05-03 15:15:18 (Libertatea)
Un amplu miting se pregateste pentru saptamana viitoare in Capitala. Mii de oameni vor protesta... ...continuare.

Vremea se incalzeste, ploile se retrag la munte si in nord. PROGNOZA METEO pentru luni si marti

publicat 2015-05-03 15:00:15 (Mediafax)
Vremea se incalzeste, ploile se retrag la munte si in nord. PROGNOZA METEO pentru luni si marti Vremea va continua sa se incalzeasca in primele doua zile ale saptamanii viitoare, cu temperaturi maxime ce vor atinge, luni, valori de pana la 28 de grade, urmand ca marti sa se inregistreze izolat chiar si 30 de grade Celsius, potrivit prognozei transmise de Administratia Nationala de Meteorologie. ...continuare.

Prognoza meteo pe trei zile. Vremea se schimba radical!

publicat 2015-05-02 23:15:17 (Realitatea-TV)
Prognoza meteo pe trei zile. Vremea se schimba radical! Duminica, vremea se va ameliora fata de sambata, atat in privinta ploilor, cat si din punct de vedere termic. Cerul va fi variabil, cu innorari temporare in centrul si in sudul tarii, unde pe arii restranse, in orele dupa-amiezei, vor fi averse slabe si posibil descarcari electrice. ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vremea se incalzeste. Vor fi temperaturi de VARA in urmatoarele zile

publicat 2015-05-02 17:30:21 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vremea se incalzeste. Vor fi temperaturi de VARA in urmatoarele zile PROGNOZA METEO PE 3 ZILE. Vremea se va incalzi in urmatoarele zile si va devenit chiar deosebit de calda in zonele sud-vestice. Ploile vor fi izolate, iar, in Bucuresti, temperaturile vor atinge maxima de 27 de grade. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 97 98 Pag. urmatoare »