Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urm. »

Oracolscop ASTROCAFE.RO: Mesajele Enchanted Map pentru saptamana 29 Mai - 4 Iunie 2017

publicat 2017-05-30 00:00:07 (Romania-TV)
Oracolscop ASTROCAFE.RO: Mesajele Enchanted Map pentru saptamana 29 Mai - 4 Iunie 2017 Mesajele si ghidarea pentru aceasta saptamana vin prin intermediul Cartilor Oracol "Enchanted Map"- Colette Baron-Reid. OracolScopul, creat de Astrocafe, este o etalare saptamanala cu carti oracol, cate o carte pentru fiecare zodie. Ofera ghidare si sprijin pentru toti cei care vin in contact cu aceasta informatie. Etalare si citire intuitiva - Cristina Ciobanu. ...continuare.

Horoscopul ASTROCAFE.RO pentru saptamana 29 Mai - 4 iunie 2017

publicat 2017-05-29 23:45:32 (Romania-TV)
Horoscopul ASTROCAFE.RO pentru saptamana 29 Mai - 4 iunie 2017 Iata care sunt previziunile astrale pentru saptamana 29 mai - 4 iunie, potrivit AstroCafe.ro. ...continuare.

Prognoza meteo. Cum va fi vremea marti si miercuri

publicat 2017-05-29 23:00:01 (Antena3)
Prognoza meteo. Cum va fi vremea marti si miercuri Administratia Nationala de Meteorologie a emis prognoza meteo pentru urmatoarele zile. Potrivit acesteia, vremea va fi mai calda decat este normal pentru aceasta perioada din an. MARÈšI In... ...continuare.

FC Voluntari vrea in cupele europene si ameninta cu TAS

publicat 2017-05-29 20:15:07 (OnlineSport)
Recent castigatoare a Cupei Romaniei, echipa FC Voluntari viseaza sa evolueze in editia viitoare a cupelor europene. ...continuare.

BREXIT. Theresa May anunta inceperii negocierilor pentru Brexit pe 19 iunie

publicat 2017-05-29 19:30:09 (Romania-TV)
BREXIT. Theresa May anunta inceperii negocierilor pentru Brexit pe 19 iunie Prim-ministrul britanic Theresa May a anuntat, luni, ca negocierile in vederea Brexit-ului, vor debuteze pe 19 iunie si le-a cerut alegatorilor sa-i acorde un mandat puternic la alegerile legislative de saptamana viitoare. ...continuare.

OANA ROMAN a facut anuntul, iar toata lumea a fost impresionata! A facut un gest remarcabil pentru doi tineri: "Am fost complice"

publicat 2017-05-29 16:45:02 (CanCan)
OANA ROMAN a facut anuntul, iar toata lumea a fost impresionata! A facut un gest remarcabil pentru doi tineri: Am fost complice Oana Roman e o romantica incurabila, iar recent a decis sa povesteasca tuturor prietenilor virtuali cum a ajutat un cuplu in ceea ce priveste o cerere in casatorie. Vedeta a fost cea care a facut totul public, pe contul ei de Facebook, acolo unde a primit foarte multe aprecieri din partea fanilor. "Astazi am fost complice pentru o emisiune TV, am ajutat un tanar sa-si ceara de sotie iubita! A fost un moment tare emotionant si sunt tare bucuroasa ca am putut sa ii ajut. La final i-am invitat... ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi DEOSEBIT DE CALDA, temperaturile ajung pana la 30 de grade

publicat 2017-05-29 16:30:10 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea va fi DEOSEBIT DE CALDA, temperaturile ajung pana la 30 de grade PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta ca vremea va fi mai calda decat in mod normal, la aceasta data. Izolat, in zonele joase de relief, indeosebi din centru vor fi conditii de ceata. Temperatura maxima va fi de 22...30 de grade. De vineri, valorile termice vor marca o scadere usoara. ...continuare.

Vremea de 1 iunie si Rusalii 2017. Vesti proaste de la meteo

publicat 2017-05-29 14:00:06 (Realitatea-TV)
Vremea de 1 iunie si Rusalii 2017. Vesti proaste de la meteo Vremea de 1 iunie si Rusalii 2017. Cu toate ca inceputul acestei saptamani va fi unul calduros, incepand cu data de 1 iunie meteorologi anunta ploi in aproape toata tara, conform Administratiei Nationale de Meteorologie. ...continuare.

Politistii au dat biciciclistilor peste 3000 de sanctiuni, in ultima saptamana. Care a fost "cea mai frecventa abatere"

publicat 2017-05-29 12:00:09 (ProTV)
Politistii au dat biciciclistilor peste 3000 de sanctiuni, in ultima saptamana. Care a fost cea mai frecventa abatere Politistii au dat, in ultima saptamana, peste 3.000 de sanctiuni biciclistilor, cele mai multe pentru ca nu purtau imbracaminte reflectorizanta si pentru ca erau bauti. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urmatoare »