Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urm. »

INCREDIBIL - Ce trebuie sa faca Simona Halep ca sa se califice automat la Turneul Campioanelor

publicat 2014-08-27 17:00:27 (Realitatea-TV)
INCREDIBIL - Ce trebuie sa faca Simona Halep ca sa se califice automat la Turneul Campioanelor WTA a anuntat, miercuri, ca Simona Halep este la mica distanta de realizarea unei performante istorice. Sportiva in varsta de 22 de ani se poate califica la Turneul Campioanelor din Singapore inca de saptamana viitoare, potrivit unui anunt facut de WTA. Forul international a precizat ca Simona Halep isi va asigura prezenta la Turneul Campioanelor in cazul in care va ajunge in semifinalele la US Open. In aceeasi situatie este si Sarapova, care are nevoie de un rezultat similar. Cum cele doua... ...continuare.

Carrefour reia extinderea cu hipermarketuri

publicat 2014-08-27 15:45:08 (Capital)
Carrefour reia extinderea cu hipermarketuri Dupa trei ani in care au deschis numai supermarketuri si magazine de proximitate, francezii de la Carrefour deschid, saptamana viitoare, hipermarketuil cu numarul noua din Capitala, in noul centr comercial Vulcan Value Center. ...continuare.

Mari surprize din partea VREMII! PROGNOZA METEO pe trei zile

publicat 2014-08-26 18:00:50 (Realitatea-TV)
Mari surprize din partea VREMII! PROGNOZA METEO pe trei zile Azi va ploua pe arii extinse in Banat, Crisana, Maramures, Transilvania, centrul si nordul Moldovei. Ploile vor fi mai ales sub forma de averse insotite de fenomene electrice si vant. Izolat, cantitatile de apa vor depasi 15...20 l/mp si sunt conditii de grindina. In sud si sud-est, vremea ramane frumoasa, cu cer mai mult senin. In aceste conditii, termometrele vor arata, la amiaza, cel mult 20 grade in nordul Moldovei si 33...34 de grade in Lunca Dunarii. BUCURESTI In Capitala, vremea se... ...continuare.

Guvernul adopta saptamana viitoare OUG privind APIA pentru ca toti fermierii sa primeasca subventii

publicat 2014-08-26 18:00:44 (Mediafax)
Guvernul adopta saptamana viitoare OUG privind APIA pentru ca toti fermierii sa primeasca subventii Guvernul va adopta saptamana viitoare, o data cu reunirea Parlamentului in sesiunea de toamna, o ordonanta de urgenta privind functionarea APIA, astfel incat toti fermierii sa poata primi in continuare subventiile care le revin, a anuntat, marti, premierul Victor Ponta. ...continuare.

Premierul Ponta: Cer tuturor ministrilor senatori sa mearga luni la Senat pentru adoptarea amnistiei fiscale

publicat 2014-08-26 18:00:02 (Antena3)
Premierul Ponta le-a cerut ministrilor senatori sa asigure cvorumul sedintei Senatului de saptamana viitoare, astfel incat proiectele privind amnistierea fiscala a pensionarilor si a mamelor sa poata fi... ...continuare.

Ponta: Imi iau angajamentul ca vom reusi sa trecem amnistia peste toate blocajele

publicat 2014-08-26 17:30:29 (Romania-TV)
Ponta: Imi iau angajamentul ca vom reusi sa trecem amnistia peste toate blocajele Premierul Victor Ponta a declarat marti ca proiectele de lege privind amnistia fiscala vor trece in Parlament, cerand ministrilor care sunt si senatori sa mearga saptamana viitoare la Senat sa voteze aceste acte normative, transmite Agerpres. ...continuare.

Ponta: Imi iau angajamentul ca vom trece, cu toate blocajele, proiectele de lege privind amnistia

publicat 2014-08-26 17:15:42 (Romania-TV)
Ponta: Imi iau angajamentul ca vom trece, cu toate blocajele, proiectele de lege privind amnistia Premierul Victor Ponta a declarat marti ca proiectele de lege privind amnistia fiscala vor trece in Parlament, cerand ministrilor care sunt si senatori sa mearga saptamana viitoare la Senat sa voteze aceste acte normative. ...continuare.

PROGNOZA METEO: Revin PLOILE in mare parte din tara. Cum va fi vremea in Bucuresti si in restul teritoriului

publicat 2014-08-26 16:30:29 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO: Revin PLOILE in mare parte din tara. Cum va fi vremea in Bucuresti si in restul teritoriului Miercuri vremea schimba semnificativ foaia, cel putin in Banat, Crisana, Maramures, Transilvania si cea mai mare parte a Moldovei, unde vor fi innorari temporar accentuate si vor cadea averse, insotite de descarcari electrice si de intensificari de scurta durata ale vantului. Izolat cantitatile de apa vor fi mai insemnate si vor fi conditii de grindina. ...continuare.

SE STRICA VREMEA! Prognoza pentru MIERCURI si JOI

publicat 2014-08-26 15:45:19 (Libertatea)
SE STRICA VREMEA! Prognoza pentru MIERCURI si JOI Miercuri, vremea va fi in general instabila in Banat, Crisana, Maramures, Transilvania si cea mai mare parte a Moldovei, unde vor fi innorari temporar accentuate si vor cadea averse, insotite de descarcari electrice si de intensificari de scurta durata ale vantului, anunta Administratia Nationala de Meteorologie. In Timisoara nu a fost nevoie decat de o ora de ploaie pentru ca strazile sa fie acoperite de adevarate rauri In intervalul de tip precizat, cantitatile de apa vor depasi, izolat,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

vaslui definire contras preoti vladau inmormantare mancarea romanita iovan leordeni cura adolescenta centura sibiu rasturnat alunite dragasani retete inspectoratul scolar bucuresti smeeianu gara de nord actionari arierate cristian mitrea teleorman la scoala etrul constanta doctorul kasem tripoli mondeni legea amnistiei si gratierii snspa balaceanca cfr bucuresti floarea isu hunedoara ppdd cariere neamt arestarea mary j blige constr e coli te pui cu blondele socola motiunea simpla sector 4 adina ialomita sondaj de opinie