Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urm. »

MAI e DOAR o SAPTAMANA pana la NUNTA, dar LAURETTE nici MACAR nu ARE ROCHIE!

publicat 2014-10-31 20:30:45 (Libertatea)
MAI e DOAR o SAPTAMANA pana la NUNTA, dar LAURETTE nici MACAR nu ARE ROCHIE! Saptamana viitoare Laurette se pregateste de un eveniment important. Mama ei se marita cu un barbat cu care i-a facut "lipeala" chiar vedeta. Laurette se pregateste de nunta mamei ei Publicitate Laurette se pregateste de nunta. Nu ai ei, ci a mamei sale, care se casatoreste cu un barbat cu care i-a facut cunostinta chiar vedeta. Laurette a vorbit, la emisiunea "Teo Show", de la Kanal D, despre evenimentul care urmeaza sa aiba loc, marturisind ca nu si-a gasit inca rochia potrivita. "Mama se... ...continuare.

STEAUA. Raul Rusescu se opereaza si are sanse mici sa mai joace anul acesta

publicat 2014-10-31 16:45:48 (Puterea)
STEAUA. Raul Rusescu se opereaza si are sanse mici sa mai joace anul acesta Accidentarea lui Raul Rusescu este mult mai grava decat s-a crezut initial. Lovit cu cotul, foarte aproape de ochiul drept, de catre Gabi Muresan, atacantul stelist se opereaza saptamana viitoare, si mai precis marti, in cadrul Clinicii de Chirurgie Orala si Maxilo-Faciala a Spitalului Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila", de catre doamna Dr. Liliana Moraru, seful Sectiei.Fotbalistul a efectuat mai multe controale medicale dupa accidentare din cauza faptului ca vede dublu... ...continuare.

Directorul Gazprom spune ca reluarea livrarile de gaze spre Ucraina poate avea loc saptamana viitoare

publicat 2014-10-31 12:45:37 (Romania-TV)
Directorul Gazprom spune ca reluarea livrarile de gaze spre Ucraina poate avea loc saptamana viitoare Rusia ar putea relua furnizarea de gaze naturale catre Ucraina inca de saptamana viitoare, cu conditia indeplinirii tuturor conditiilor financiare, a declarat vineri directorul grupului rus Gazprom, Alexei Miller, transmite Reuters. ...continuare.

SEXY- SENATOAREA vrea detectoare ANTI DROG pentru politistii de la rutiera

publicat 2014-10-31 10:15:28 (Libertatea)
SEXY- SENATOAREA vrea detectoare ANTI DROG pentru politistii de la rutiera La Parlament va fi depus un proiect legislativ de catre penelista Steliana Miron prin care se cere ca politistii de la circulatie sa fie dotati pe langa aparatele cu care detecteaza alcoolemia si cu unele care depisteaza pe cei care au consumat droguri. Steliana Miron Publicitate "Foarte multi agenti de circulatie mi-au spus ca in trafic sunt multi conducatori auto care se afla sub influenta drogurilor,dar nu le pot face nimic pentru ca nu pot dovedi acest lucru.Voi depune saptamana viitoare... ...continuare.

ULTIMA ORA! Ce se va intampla astazi cu vremea!

publicat 2014-10-31 08:30:03 (CanCan)
ULTIMA ORA! Ce se va intampla astazi cu vremea! In ultima zi a lunii octombrie vremea se prezinta in general frumoasa, in timp ce temperaturile diurne in majoritatea regiunilor din tara se vor situa in apropierea mediilor climatologice specifice pentru aceasta perioada. ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vremea va fi in general frumoasa, cu ceata dimineata si noaptea

publicat 2014-10-31 00:15:22 (Evenimentul-Zilei)
PROGNOZA METEO. Vremea va fi in general frumoasa, cu ceata dimineata si noaptea Vremea va fi in general frumoasa, iar valorile termice se vor situa, in cea mai mare parte a tarii, in jurul celor specifice perioadei. ...continuare.

Sfantu Gheorghe va avea o sala multifunctionala de 19 milioane de euro

publicat 2014-10-31 00:00:20 (Bursa)
O sala de sport multifunctionala cu trei mii de locuri va fi construita la Sfantu Gheorghe, valoarea investitiei depasind 19 milioane de euro, iar lucrarile vor incepe de saptamana viitoare, a anuntat, ieri, primarul orasului, Antal Arpad. ...continuare.

Horoscop Urania - Varsator 1 - 7 noiembrie

publicat 2014-10-30 19:30:30 (Libertatea)
Horoscop Urania - Varsator 1 - 7 noiembrie Publicitate Nu le era nici pana acum prea usor acestor nativi sa traiasca cu atatea cuadraturi provenind de la planetele din Scorpion ori cu opozitia jupiteriana, dar iata ca, saptamana viitoare, situatia astrala se complica prin tranzitul Lunii in Taur, care nu doar ca adauga o cuadratura importanta, dar contribuie ca element activ in constructia fazei de Luna Plina, astfel ca, impreuna cu Soarele lor natal din Varsator, se realizeaza o cruce fixa extrem de puternica care, pe ei, ii priveste... ...continuare.

Baza de date cu preturile de referinta pentru achizitia de utilaje agricole va intra in vigoare saptamana viitoare

publicat 2014-10-30 18:15:04 (Capital)
Baza de date cu preturile de referinta pentru achizitia de utilaje agricole va intra in vigoare saptamana viitoare Baza de date ce contine preturile de referinta pentru achizitia de utilaje agricole si echipamente va intra in vigoare in cursul saptamanii viitoare, a declarat, joi, la Indagra, directorul general al Agentiei pentru Finantarea Investitiilor Rurale (AFIR), David Eugen Popescu, intr-o conferinta de profil. ...continuare.

Cum va fi vremea vineri

publicat 2014-10-30 16:45:22 (Cotidianul)

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale oprisan curtii de conturi activitati culturale gratieri cannabis pensionari militari etajul cnadnr poze cu beyonce capital ro a fost batuta mature rujan indemnizatiile beck salaj palatul mogosoaia agaton connect presa sportiva octombrie 2012 profesoara carol vladau mehedinti agentia de plati florescu apel condurateanu calarasi nae nicolae neti sandu kaufland discul de aur aniela indragostit elisabeta lipa magia cuminti ajax amsterdam amalia valenciennes narcisa guta horoscop bacalaureat fotbalist guvernul romaniei neti sandu si elena lasconi lawrence