Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 78 79 Pag. urm. »

FCSB - Viktoria Plzen 2-2. Gigi Becali, DUR cu Nicolae Dica. Are antrenorul zilele numarate?

publicat 2017-07-25 22:45:24 (Realitatea-TV)
FCSB - Viktoria Plzen 2-2. Gigi Becali, DUR cu Nicolae Dica. Are antrenorul zilele numarate? Patronul FCSB, Gigi Becali, a fost foarte dur cu Nicolae Dica dupa remiza, 2-2, cu Plzen din turul 3 preliminar din Liga Campionilor. La acest scor, cehii au prima sansa de calificare in play-off. Returul se va disputa saptamana viitoare. "Cand nu joaca echipa si iti iau cei mai buni jucatori din tara, inseamna ca nu stii", a spus Gigi Becali. ...continuare.

Anunt de ultima ora de la METEO: Cum va fi vremea in urmatoarele trei zile

publicat 2017-07-25 15:45:09 (Realitatea-TV)
Anunt de ultima ora de la METEO: Cum va fi vremea in urmatoarele trei zile Miercuri, temperatura aerului va marca o scadere usoara fata de marti si in regiunile estice si sud-estice, iar vremea va deveni normala din punct de vedere termic in majoritatea regiunilor, exceptand sud-estul tarii, unde inca va fi deosebit de calda. Temperaturile maxime se vor incadra intre 24 de grade in depresiuni si 33 de grade in estul Munteniei si vestul Dobrogei. In nordul si estul tarii, precum si in zonele de deal si de munte vor fi averse torentiale, descarcari electrice si... ...continuare.

Cel mai nou album Linkin Park, vanzari record, dupa ce solistul trupei, Chester Bennington, s-a sinucis

publicat 2017-07-25 10:30:01 (Antena-1)
Cel mai nou album Linkin Park, vanzari record, dupa ce solistul trupei, Chester Bennington, s-a sinucis Albumul "4:44" al lui Jay Z ocupa, pentru a doua saptamana consecutiv, primul loc in topul Billboard 200, in timp ce vanzarile celui mai nou disc Linkin Park, "One More Light", au crescut cu 461% dupa ce solistul, Chester Bennington, s-a sinucis saptamana trecuta. ...continuare.

Marian Neacsu: Guvernul prezinta saptamana viitoare forma finala a Codului Administrativ

publicat 2017-07-24 15:30:15 (Romania-TV)
Marian Neacsu: Guvernul prezinta saptamana viitoare forma finala a Codului Administrativ Secretarul general al PSD, Marian Neacsu, a declarat luni, la finalul sedintei Biroului Permanent National, ca guvernul Mihai Tudose va publica saptamana viitoare forma finala a Codului Administrativ, care va fi supus dezbaterii publice, acesta fiind unul dintre "principalele" proiecte pe care PSD le va sustine in sesiunea parlamentara din toamna. ...continuare.

HOROSCOP MARIANA COJOCARU: Cum incepi saptamana in functie de zodie

publicat 2017-07-24 14:45:09 (Romania-TV)
HOROSCOP MARIANA COJOCARU: Cum incepi saptamana in functie de zodie Mariana Cojocaru a realizat, in exclusivitate pentru , horoscopul pentru acest inceput de saptamana. ...continuare.

Zodiacul chinezesc pentru saptamana 24-30 Iulie 2017 in functie de zodie

publicat 2017-07-24 14:00:24 (Romania-TV)
Zodiacul chinezesc pentru saptamana 24-30 Iulie 2017 in functie de zodie Afla ce-ti rezerva astrele saptamana aceasta! Zodiacul chinezesc saptamana 24-30 Iulie 2017. Previziuni astrale pentru toate zodiile. ...continuare.

Amenzi de peste 90.000 de lei, date in ultima saptamana pe litoral de catre inspectorii sanitar-veterinari

publicat 2017-07-24 12:30:10 (Romania-TV)
Amenzi de peste 90.000 de lei, date in ultima saptamana pe litoral de catre inspectorii sanitar-veterinari Peste 200 de unitati de alimentatie publica de pe litoral au fost verificate saptamana trecuta de catre inspectorii sanitar-veterinari fiind date 46 de amenzi in valoare de peste 90.000 de lei. Printre neregulile constatate se numara nerespectarea conditiilor de igiena in spatiile de productie si depozitarea in conditii necorespunzatoare a produselor alimentare. ...continuare.

HOROSCOP 24-30 IULIE: Norocul loveste multe zodii in aceasta saptamana

publicat 2017-07-24 11:45:10 (Romania-TV)
HOROSCOP 24-30 IULIE: Norocul loveste multe zodii in aceasta saptamana HOROSCOP 24-30 IULIE: Descopera cum vei sta cu dragostea, sanatatea, banii sau cariera in aceasta saptamana si ce poti face pentru a-ti imbunatati situatia! ...continuare.

Vremea luni, marti si miercuri. Cand revin ploile si temperaturile mai scazute

publicat 2017-07-23 17:15:09 (Realitatea-TV)
Vremea luni, marti si miercuri. Cand revin ploile si temperaturile mai scazute Vremea ramane caniculara luni, insa marti va incepe sa se racoreasca in toata tara, iar ploile nu ne ocoli ocoli. ...continuare.

PROGNOZA METEO. Canicula pleaca, vin furtunile. Vremea se raceste pana in weekend

publicat 2017-07-23 15:45:08 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Canicula pleaca, vin furtunile. Vremea se raceste pana in weekend PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta ca temperaturile caniculare se retrag treptat, lasand loc racirii vremii si furtunilor de vara, pana in weekend, cand vremea va reancepe sa se incalzeasca. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 78 79 Pag. urmatoare »