Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

Trei zodii regasesc fericirea saptamana aceasta. Afla daca te numeri printre ele

publicat 2017-03-23 09:00:06 (Romania-TV)
Trei zodii regasesc fericirea saptamana aceasta. Afla daca te numeri printre ele Saptamana aceasta, Soarele intra in zodia Berbecului si aduce multe schimbari in viata noastra. Cu totii vom avea cateva vesti bune, dar numai 3 zodii regasesc fericirea si linistea pierduta. ...continuare.

Un american a renuntat la un salariu regesc pentru a conduce o scoala din Romania. Leafa: UN DOLAR pe saptamana

publicat 2017-03-22 21:15:02 (Antena-1)
A abandonat Oxford si Cambridge, ca sa lucreze in domeniul petrolier. Mai apoi, a renuntat la un salariu regesc, pentru unul de numai un dolar pe saptamana. Iar acum este directorul unei scoli internationale din Romania. ...continuare.

Vremea va fi deosebit de calda. PROGNOZA METEO pentru joi si vineri

publicat 2017-03-22 16:00:02 (CanCan)
Vremea va fi deosebit de calda. PROGNOZA METEO pentru joi si vineri Vremea va fi predominant frumoasa si deosebit de calda in cea mai mare parte a tarii, dar cu precadere in regiunile intracarpatice, potrivit mediafax.ro. JOI IN TARA Temperaturile maxime se vor situa intre 14 si 24 de grade, mai scazute in Dobrogea, pana spre 9 grade pe litoral, iar minimele vor avea valori de la -1 grad in estul Transilvaniei, pana la 13 grade in Dealurile de Vest. Cerul va fi variabil, cu unele innorari in vestul si nordul tarii, unde izolat vor fi averse, posibil insotite... ...continuare.

Klaus Iohannis se intalneste cu presedintele grupului PPE din Parlamentul European

publicat 2017-03-22 10:15:05 (Realitatea-TV)
Klaus Iohannis se intalneste cu presedintele grupului PPE din Parlamentul European Presedintele grupului PPE, Manfred Weber, a anuntat, miercurea trecuta, la Strasbourg, pentru presa din Romania, ca veni saptamana viitoare in tara pentru a se intalni cu presedintele Klaus Iohannis, precum si cu PNL, UDMR si PMP, si a discuta despre evolutiile recente din Romania, felicitandu-l pe seful statului pentru modul in care a gestionat criza din ultima luna, scrie Hotnews.ro ...continuare.

"Ia si mananca!" | SFANTUL ZILEI

publicat 2017-03-22 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Ia si mananca! | SFANTUL ZILEI Sfantul Vasile de Ancira a trait mai intai in vremea lui Constantiu II (337-361), cand a suferit prigoana arienilor, apoi in vremea lui Iulian Apostatul (361-363), ultimul imparat roman pagan, care a declansat impotriva crestinilor persecutii cumplite. ...continuare.

Vremea va fi predominant frumoasa si calda. Prognoza meteo pana vineri

publicat 2017-03-21 20:00:01 (Antena3)
Vremea va fi predominant frumoasa si calda. Prognoza meteo pana vineri Vremea va fi predominant frumoasã si caldã pentru ultima decadã a lunii martie, chiar deosebit de caldã îndeosebi în regiunile intracarpatice. Miercuri, temperaturile maxime vor... ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea se raceste, se intorc ploile in cea mai mare parte a tarii

publicat 2017-03-21 17:15:05 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vremea se raceste, se intorc ploile in cea mai mare parte a tarii PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta ca vremea se va mentine in general frumoasa si deosebit de calda pentru aceasta perioada in cea mai mare parte a tarii. De sambata, mercurul din termometre va incepe sa scada. Conditiile de ploaie vor fi reduse. ...continuare.

Vremea se incalzeste accentuat, iar temperaturile ajung pana la 23 de grade Celsius, marti. Prognoza meteo pana vineri

publicat 2017-03-21 11:00:05 (ProTV)
Vremea se incalzeste accentuat, iar temperaturile ajung pana la 23 de grade Celsius, marti. Prognoza meteo pana vineri Vremea se anunta frumoasa marti, cu ploi sporadice prin nord-vest si o atmosfera neobisnuit de calda. Maximele pleaca de la 11 grade in zona litoralului si ating si 23 de grade in Banat. ...continuare.

METEO 21 MARTIE! Vremea va fi in general frumoasa

publicat 2017-03-21 07:45:02 (CanCan)
METEO 21 MARTIE! Vremea va fi in general frumoasa Vremea va deveni in general frumoasa si in cea mai mare parte a tarii va fi deosebit de calda pentru ultima decada a lunii martie, informeaza ANM. Temperaturile maxime vor fi cuprinse intre 10 grade pe litoral si 23 de grade in Banat, iar cele minime se vor situa intre -2 grade in depresiunile Carpatilor Orientali si 12 grade in Dealurile de Vest. Cerul va fi variabil si doar izolat vor fi conditii sa ploua slab in nord-vestul teritoriului. Vantul va sufla slab si moderat. Mai ales in a doua... ...continuare.

Evaluarea sefei DNA, gata saptamana viitoare

publicat 2017-03-21 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Evaluarea sefei DNA, gata saptamana viitoare Ministrul Justitiei, Tudorel Toader, va prezenta saptamana viitoarea rezultatul evalurarii sefei DNA, Laurei Codruta Kovesi, spun surse din institutie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »