Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urm. »

Oracolscop Astrocafe.ro: Mesajele "Angel Therapy" pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016

publicat 2016-08-30 19:30:02 (Antena3)
Oracolscop Astrocafe.ro: Mesajele Angel Therapy pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016 Mesajele si ghidarea pentru aceasta saptamana vin prin intermediul Cartilor Oracol "Angel Therapy"- Doreen Virtue. OracolScopul, creat de Astrocafe, este o etalare saptamanala cu carti oracol, cate o carte pentru... ...continuare.

Horoscop Astrocafe.ro pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016

publicat 2016-08-30 19:00:02 (Antena3)
Horoscop Astrocafe.ro pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016 Va prezentam horoscopul Astrocafe.ro pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016. Berbec Saptamana foarte importanta la locul de munca, dar si in domeniul sanatatii. Este posibil ca unele... ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vreme frumoasa in primele zile de toamna, dimineata si noaptea va fi racoare

publicat 2016-08-30 17:00:08 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO pentru URMATOARELE ZILE. Vreme frumoasa in primele zile de toamna, dimineata si noaptea va fi racoare PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta ca vremea va fi in general frumoasa in zilele urmatoare. In weekend, in cea mai mare parte a tarii, vremea va fi in general frumoasa si calda pentru prima decada a lunii septembrie. ...continuare.

Oracolscop Astrocafe.ro: Mesajele "Angel Therapy" pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016

publicat 2016-08-29 23:00:14 (Romania-TV)
Oracolscop Astrocafe.ro: Mesajele "Angel Therapy" pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016 Mesajele si ghidarea pentru aceasta saptamana vin prin intermediul Cartilor Oracol "Angel Therapy"- Doreen Virtue. OracolScopul, creat de Astrocafe, este o etalare saptamanala cu carti oracol, cate o carte pentru fiecare zodie. Ofera ghidare si sprijin pentru toti cei care vin in contact cu aceasta informatie. Etalare si citire intuitiva - Cristina Ciobanu. ...continuare.

Horoscop Astrocafe.ro pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016

publicat 2016-08-29 22:45:26 (Romania-TV)
Horoscop Astrocafe.ro pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016 Va prezentam horoscopul Astrocafe.ro pentru saptamana 29 august - 04 septembrie 2016. ...continuare.

Vesti fantastice pentru Ianis Hagi » Antrenorul Fiorentinei ii face loc in echipa: "Poate evolua in meciurile viitoare"

publicat 2016-08-29 20:30:12 (Gazeta-Sporturilor)
Vesti fantastice pentru Ianis Hagi » Antrenorul Fiorentinei ii face loc in echipa: Poate evolua in meciurile viitoare Ianis Hagi s-a transferat în aceasta vara de la Viitorul la Fiorentina, fiind al doilea român din lotul italienilor dupa Ciprian Tatarusanu. Antrenorul Fiorentinei, Paulo Sousa, îi da vesti foarte bune mijlocasului ofensiv de 17 ani despre care spune ca a ajuns la un nivel ridicat. ”O optiune pentru meciurile viitoare este, de asemenea, Hagi. ... ...continuare.

Vremea se raceste considerabil! Prognoza meteo pentru doua saptamani

publicat 2016-08-29 19:15:01 (Antena-1)
Administratia Nationala de Meteorologie(ANM) a emis estimarea evolutiei valorilor termice si a precipitatiilor pentru intervalul 29 august -11 septembrie si potrivit datelor vremea continua sa ramana calda cu precipitatii moderate, o usoara racire fiind prognozata pentru sfarsitul intervalului. ...continuare.

Horoscopul amoros al saptamanii 29 august - 4 septembrie

publicat 2016-08-29 18:00:01 (Antena3)
Horoscopul amoros al saptamanii 29 august - 4 septembrie   Iata ce va rezerva astrele din punct de vedere amoros in saptamana 29 august - 4 septembrie 2016.  Berbec O saptamana dedicata exclusiv iubirii si partenerului de cuplu. Veti face o echipa perfecta... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 52 53 Pag. urmatoare »