Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 92 93 Pag. urm. »

VREMEA LA MARE in iulie: "Vor fi fenomene extreme"

publicat 2015-07-02 10:00:21 (Romania-TV)
VREMEA LA MARE in iulie: "Vor fi fenomene extreme" VREMEA LA MARE: Meteorologii anunta pentru iulie si august temperaturi foarte ridicate, canicula chiar, si precipitatii foarte scazute, pe litoral. Vestile sunt bune pentru turism, dar triste pentru culturile de pe campuri. ...continuare.

METEO 2 Iulie! Cum va fi vremea in Bucuresti si in restul tarii!

publicat 2015-07-02 08:45:02 (CanCan)
METEO 2 Iulie! Cum va fi vremea in Bucuresti si in restul tarii! In Capitala, joi, se anunta temperarturi de pana la 27 de grade, iar meteorologii se asteapta la un cer noros si averse de scurta durata. ...continuare.

VREMEA joi si vineri. Vezi prognoza meteo

publicat 2015-07-01 19:15:02 (Antena3)
Joi, vremea va fi in general instabila in estul, centrul si sudul tarii, unde vor fi innorari temporar accentuate si local se vor semnala averse si descarcari electrice, indeosebi in cursul zilei. In... ...continuare.

Premierul Victor Ponta s-ar putea intoarce in tara pana in 11 iulie/Plumb: Doar medicii pot decide cand Ponta se intoarce in tara

publicat 2015-07-01 17:00:23 (Mediafax)
Premierul Victor Ponta s-ar putea intoarce in tara pana in 11 iulie/Plumb: Doar medicii pot decide cand Ponta se intoarce in tara Premierul Victor Ponta intentioneaza sa participe, in 11 iulie, la deschiderea punctului de frontiera Nadlac (Romania)-Csanadpalot (Ungaria), dar prezenta sa la eveniment este conditionata de acordul medicilor care il vor examina din nou saptamana viitoare, au declarat pentru MEDIAFAX surse oficiale ...continuare.

Premierul Victor Ponta s-ar putea intoarce in tara pana in 11 iulie - surse

publicat 2015-07-01 16:45:23 (Mediafax)
Premierul Victor Ponta s-ar putea intoarce in tara pana in 11 iulie - surse Premierul Victor Ponta intentioneaza sa participe, in 11 iulie, la deschiderea punctului de frontiera Nadlac (Romania)-Csanadpalot (Ungaria), dar prezenta sa la eveniment este conditionata de acordul medicilor care il vor examina din nou saptamana viitoare, au declarat pentru MEDIAFAX surse oficiale ...continuare.

Surse: Victor Ponta se intoarce in tara pe 11 iulie

publicat 2015-07-01 16:00:15 (Romania-TV)
Surse: Victor Ponta se intoarce in tara pe 11 iulie Premierul Victor Ponta vrea sa se intoarca in Romania in data de 11 iulie, potrivit unor surse citate de . Aceleasi surse au declarat ca premierul va fi supus unui nou control medical, in Turcia, saptamana viitoare, ca urma a operatie la genunchi. ...continuare.

VREMEA joi si vineri: Prognoza meteo in tara si in Bucuresti

publicat 2015-07-01 14:30:30 (Mediafax)
VREMEA joi si vineri: Prognoza meteo in tara si in Bucuresti Joi, vremea va fi in general instabila in estul, centrul si sudul tarii, unde vor fi innorari temporar accentuate si local se vor semnala averse si descarcari electrice, indeosebi in cursul zilei. In restul teritoriului cerul va fi variabil si astfel de fenomene se vor semnala izolat, mai ales la munte. Vor fi conditii de grindina. Vantul va sufla slab si moderat, cu unele intensificari in regiunile estice si la munte. ...continuare.

Audi a prezentat viitoare generatie a A4

publicat 2015-07-01 12:15:02 (Antena3)
Audi a dat publicitatii cateva detalii despre viitoare generatie a A4, cu care spera sa depaseasca pe BMW in acest segment.Viitorul A4 va fi cu pana la 120 de kilograme mai usor, desi dimensiunile masinii... ...continuare.

Ce patesti de la sex in exces! De cate ori pe saptamana sa faci sex, ca sa nu fii in pericol

publicat 2015-07-01 11:30:27 (Libertatea)
Ce patesti de la sex in exces! De cate ori pe saptamana sa faci sex, ca sa nu fii in pericol Ce patesti de la sex in exces! De cate ori pe saptamana sa faci sex, ca sa nu fii in pericol Publicitate Mai multe pe romaniatv.net ...continuare.

Rovana Plumb: Probabil Victor Ponta se va intoarce saptamana viitoare din Turcia

publicat 2015-07-01 09:30:11 (Puterea)
Rovana Plumb: Probabil Victor Ponta se va intoarce saptamana viitoare din Turcia Presedintele interimar al PSD, Rovana Plumb, a declarat, ca cel mai probabil premierul Victor Ponta se va intoarce saptamana viitoare din Turcia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 92 93 Pag. urmatoare »