Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 108 109 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Finante Banci - Legea privind CAS, supusa votului peste o saptamana

publicat 2014-09-03 00:00:37 (Curierul-National)
Biroul Permanent al Camerei Deputatilor a stabilit, marti, ca votul asupra Legii de reducere a CAS si a legilor de amnistiere fiscala a mamelor si pensionarilor sa fie dat peste o saptamana."Vor fi sedinte de comisii, in functie de cum isi planific ...continuare.

Gadgeturi - Google ar putea lansa Android One pe 15 septembrie, in India

publicat 2014-09-03 00:00:37 (Curierul-National)
Platforma destinata dispozitivelor mobile ieftine, Android One, ar putea fi prezentata saptamana viitoare, pe 15 septembrie, chiar in India, o piata avida dupa tehnologie de ultima generatie, dar in special ieftina.Platforma, dar si cateva te ...continuare.

Trei persoane sanatoase participa saptamana aceasta la testarea in SUA a unui vaccin impotriva Ebola

publicat 2014-09-02 21:30:02 (Antena3)
Trei persoane sanatoase participa saptamana aceasta la testarea in SUA a unui vaccin impotriva Ebola Trei persoane sanatoase vor fi injectate saptamana aceasta cu un vaccin experimental impotriva Ebola, la Institutele Nationale americane pentru Sanatate (NIH), dupa ce autoritatile americane au aprobat... ...continuare.

Avocatul POPORULUI despre Ordonanta Traseistilor: Stati sa o vad!

publicat 2014-09-02 21:15:51 (Ziarul-Atac)
Avocatul Poporului, Victor Ciorbea, a declarat, marti, ca nu a vazut inca OUG referitoare la migratia alesilor locali, publicata in Monitorul Oficial in cursul dupa-amiezii, si ca un raspuns institutional va fi posibil "de saptamana viitoare incolo"."Stati mai intai sa o vad, ce vreti sa reactionez? Dupa ce o sa vad, vad ce fac, adica ce dispozitii dau, ce verificari si asa mai departe", a precizat Ciorbea, intrebat cum va reactiona institutia pe care o conduce cu privire la Ordonanta de... ...continuare.

Ciorbea, despre ORDONANTA TRASEISTILOR: Stati sa o vad; putem vorbi de saptamana viitoare incolo

publicat 2014-09-02 20:45:40 (Realitatea-TV)
Ciorbea, despre ORDONANTA TRASEISTILOR: Stati sa o vad; putem vorbi de saptamana viitoare incolo Avocatul Poporului, Victor Ciorbea, a declarat, marti, pentru MEDIAFAX, ca nu a vazut inca OUG referitoare la migratia alesilor locali, publicata in Monitorul Oficial in cursul dupa-amiezii si ca un raspuns institutional va fi posibil "de saptamana viitoare incolo", functie de prevederile Ordonantei "Stati mai intai sa o vad, ce vreti sa reactionez? Dupa ce o sa vad, vad ce fac, adica ce dispozitiii dau, ce verificari si asa mai departe", a precizat Ciorbea, intrebat cum va reactiona... ...continuare.

PROGNOZA METEO pentru trei zile: VREMEA FRUMOASA se strica. Vin ploile!

publicat 2014-09-02 20:45:40 (Realitatea-TV)
PROGNOZA METEO pentru trei zile: VREMEA FRUMOASA se strica. Vin ploile! Miercuri vremea va deveni in general instabila. Cerul va avea innorari si vor fi averse si descarcari electrice, in jumatatea de sud a tarii, local in zona montana si pe arii restranse in restul teritoriului. In Oltenia, Muntii Banatului si local in Muntenia si zona Carpatilor Meridionali si de Curbura, cantitatile de apa vor depasi local 15...20 l/mp si izolat 35...40 l/mp. Vantul va prezenta intensificari temporare in majoritatea regiunilor, cu viteze mai mari in sud, unde local se vor... ...continuare.

Ciorbea, despre OUG privind alesii locali: Stati sa o vad; putem vorbi de saptamana viitoare incolo

publicat 2014-09-02 20:30:52 (Mediafax)
Ciorbea, despre OUG privind alesii locali: Stati sa o vad; putem vorbi de saptamana viitoare incolo Avocatul Poporului, Victor Ciorbea, a declarat, marti, pentru MEDIAFAX, ca nu a vazut inca OUG referitoare la migratia alesilor locali, publicata in Monitorul Oficial in cursul dupa-amiezii si ca un raspuns institutional va fi posibil "de saptamana viitoare incolo", functie de prevederile Ordonantei ...continuare.

Pensionarii, CAS-ul si motiunea, pe ordinea de zi, saptamana viitoare

publicat 2014-09-02 19:45:28 (Puterea)
Pensionarii, CAS-ul si motiunea, pe ordinea de zi, saptamana viitoare Camera Deputatilor si-a stabilit, marti, noua structura a Biroului Permanent, in urma negocierilor dintre liderii grupurilor parlamentare. Fata de componenta biroului din sesiunea trecuta, PDL a pierdut postul de chestor al Camerei, in favoarea PSD.Dupa discutiile privind impartirea functiilor din Biroul Permanent, liderii grupurilor din Camera Deputatilor au decis ca PSD sa detina doua pozitii de vicepresedinte, dar ii vor reveni si alte functii, cea de secretar, respectiv doua de chestor.... ...continuare.

Cine sunt lupii tineri care preiau afacerile si in ce domenii investesc

publicat 2014-09-02 18:15:24 (Income-Magazine)
Cine sunt lupii tineri care preiau afacerile si in ce domenii investesc S-a dus vremea în care business-ul din România era apanajul fostilor nomenclaturisti, al sefilor de întreprinderi de pe vremea lui Ceausescu, a speculantilor de meserie cu terenuri si marfuri, crescuti la scoala de cadre a Securitatii sau învatati sa faca business de turcii care veneau cu tirurile în anii ‘90. O noua generatie de “lupi” a trecut în prim-plan si începe, treptat, sa preia afacerile României. Cine sunt acestia,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 108 109 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

accident florian bichir la galati paltinu portbagajul ion lazar timis calarasi daiana alba iulia prahova caras severin buzau internat salariul conturi bianca dragusanu vacanta de rusalii mures ombilic andreea marin nicoleta voica sibiu constantin adascalitei ansta evaluare nationala 2014 neamt rochii de seara penitenciarul jilava cernobil bucova bistrita nasaud gorj neamt prognoza meteo pentru bucuresti auchan ovaz milion d ta brad pitt vimetco dana spital privat poze cu vedete goale andre agassi tion vaslui silvic incendiu provocat vest radiocom