Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 95 96 Pag. urm. »

Romanii se bucura de temperaturi peste medie in aceasta perioada. Ce se intampla cu vremea in weekend

publicat 2014-10-21 11:31:13 (ProTV)
Romanii se bucura de temperaturi peste medie in aceasta perioada. Ce se intampla cu vremea in weekend VREMEA. Marti, ploile apar indosebi spre seara prin vestul, centrul si nordul tarii, iar in nord si in nord-est se racoreste. Maximele termice ajung in intervalul 13...25 de grade. ...continuare.

Lista de compensate, actualizata cu taraita

publicat 2014-10-21 00:15:24 (Evenimentul-Zilei)
Lista de compensate, actualizata cu taraita Ministrul Sanatatii, Nicolae Banicioiu, a anuntat ca, saptamana viitoare, lista de medicamente compensate si gratuite va fi actualizata cu 12 noi molecule, dupa ce se mai adaugasera alte sapte. Totul, in conditiile in care sunt asteptate peste 150 de produse noi. ...continuare.

Iohannis, ironizat pe internet pentru gafele de saptamana trecuta

publicat 2014-10-20 18:15:50 (Romania-TV)
Iohannis, ironizat pe internet pentru gafele de saptamana trecuta Pe internet au inceput sa circule clipuri in care Klaus Iohannis, candidatul ACL la alegerile prezidentiale, este ironizat pentru gafele facute saptamana trecuta. ...continuare.

Valeriu Zgonea: Saptamana viitoare, plenul Camerei va lua act de incompatibilitatea lui Stefan Bucur Stoica

publicat 2014-10-20 17:30:52 (Romania-TV)
Valeriu Zgonea: Saptamana viitoare, plenul Camerei va lua act de incompatibilitatea lui Stefan Bucur Stoica Presedintele Camerei Deputatilor, Valeriu Zgonea, a anuntat ca saptamana viitoare plenul va lua act de incompatibilitatea deputatului PDL Stefan Stoica. ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vremea schimba foaia. Apar si NINSORILE

publicat 2014-10-20 16:30:53 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vremea schimba foaia. Apar si NINSORILE PROGNOZA METEO. Meteorologii ne avertizeaza ca vremea va intra intr-un proces de racire, iar pe alocuri vor aparea si precipitatii. La munte, spre finalul saptamanii, ploile se vor transforma in lapovita si ninsoare. ...continuare.

VREMEA marti si miercuri: Prognoza meteo in Bucuresti si in tara

publicat 2014-10-20 15:15:39 (Libertatea)
Vremea va fi predominant frumoasa, in zilele de marti si miercuri, cu cer variabil si, pe arii... ...continuare.

BANUIESTI CINE e PIONIERUL SILITOR? Olimpicul la GEOGRAFIE e azi CAUTAT de TOATE VEDETELE care vor SA fie IN VOGA!

publicat 2014-10-20 15:15:39 (Libertatea)
BANUIESTI CINE e PIONIERUL SILITOR? Olimpicul la GEOGRAFIE e azi CAUTAT de TOATE VEDETELE care vor SA fie IN VOGA! Simpatic si foarte constiincios - asa era Mihai Albu pe vremea cand se afla pe bancile scolii. Astazi, el a devenit unul dintre cei mai cunoscuti si apreciati designeri de pantofi, la care apeleaza multe vedete care vor sa arate cat mai sic. Mihai Albu, pe vremea cand era doar un pionier silitor Mihai Albu este astazi un cunoscut si apreciat creatori de incaltaminte Publicitate Intr-o fotografie de arhiva, care dateaza din urma cu foarte multi ani, Mihai Albu apare intr-o ipostaza de... ...continuare.

VREMEA marti si miercuri: Prognoza meteo in tara si in Bucuresti

publicat 2014-10-20 15:00:28 (Mediafax)
VREMEA marti si miercuri: Prognoza meteo in tara si in Bucuresti Marti, in Crisana, Maramures, cea mai mare parte a Banatului, Transilvaniei si Moldovei, innorarile se vor accentua treptat si, mai ales dupa-amiaza si seara, temporar va ploua. In restul teritoriului, vremea va fi predominant frumoasa, cu cer variabil si, pe arii restranse, dimineata si noaptea se va semnala ceata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 95 96 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

scandal dictionar straini zodia scorpion imagin dimitriu intretinere multianuala glicemie constantin stroe o fata grupa andra si maruta imunitatea electrocutata sectii de votare mine florian bichir sicriu republi fly project arestata hidroelectrica bilete stiri realitatea oana petrescu andreei coreea de sud episcopia buzaului amelia stapana senatorul nicolae moga onesti the rock nicole cherry pe autostrada maria dragomiroiu trageri pretul apartamentelor dura cool actori italieni ateliere dan petrescu georgescu mures paula liberty alina ghe holcim oroscopu