Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 123 124 Pag. urm. »

Viorica Dancila, VIZITA FULGER in Israel, dupa memorandumul privind mutarea Ambasadei la Ierusalim

publicat 2018-04-20 23:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Viorica Dancila, VIZITA FULGER in Israel, dupa memorandumul privind mutarea Ambasadei la Ierusalim Premierul Romaniei, Viorica Dancila ar urma sa se deplaseze in Israel, saptamana viitoare, dupa anuntul ca Ambasada tarii noastre va fi mutata la Ierusalim, de la TeL Aviv. ...continuare.

Livia Dormenco, gimnasta de la Romanii au talent care se antreneaza de cinci ori pe saptamana. "Este un atlet perfect"

publicat 2018-04-20 22:00:13 (Libertatea)
Livia Dormenco, gimnasta de la Romanii au talent care se antreneaza de cinci ori pe saptamana. Este un atlet perfect Livia Dormenco, gimnasta de la Romanii au talent care se antreneaza de cinci ori pe saptamana. Adolescenta de 13 ani din Chisinau a impresionat-o pe Mihaela Radulescu cu un numar de gimnastica estetica.  Tanara din Republica Moldova i-a suprins placut pe jurati de cum a pasit pe scena "Romanii au talent". Livia este din Chisinau si […] Post-ul Livia Dormenco, gimnasta de la Romanii au talent care se antreneaza de cinci ori pe saptamana. "Este un atlet perfect" apare prima data in... ...continuare.

Viviana Sposub prezinta Vremea la Antena 1. “Ne vedem la Observator!”

publicat 2018-04-20 21:45:12 (Libertatea)
Viviana Sposub prezinta Vremea la Antena 1. “Ne vedem la Observator!” Viviana Sposub prezinta Vremea la Observator TV, dupa ce a absolvit Academiei de Televiziune Intact Media Academy (IMA). “Sunt absolventa a Liceului de Arta “Stefan Luchian” din Botosani si timp de 12 ani am studiat muzica. Pentru ca am cantat de cand eram mica si mereu am fost in fata camerelor de luat vederi, a […] Post-ul Viviana Sposub prezinta Vremea la Antena 1. “Ne vedem la Observator!” apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Vremea a luat-o razna cu adevarat! Meteorologii: "Vom avea TEMPERATURI DE VARA TORIDA in weekend!" Ce puteti face in Bucuresti

publicat 2018-04-20 20:30:02 (Antena-1)
In Bucuresti va fi soare maine, cu o maxima de 23 de grade. Iar duminica, vremea ne rasfata cu temperaturi de vara. 26 si chiar 27 de grade in sudul tarii. Si, daca ne intalnim in parc, dupa ce ne bucuram de natura avem o multime de evenimente la care putem sa ajungem, in acest weekend. Daca iubim miscarea, ne putem alinia la startul competitiei Color Run. ...continuare.

Vremea in weekend 21 - 22 aprilie. Prognoza meteo anunta temperaturi de vara

publicat 2018-04-20 17:00:02 (Antena-1)
Vremea in weekend 21 - 22 aprilie. Prognoza meteo anunta temperaturi de vara Vremea din weekendul 21 - 22 aprilie aduce temperaturi mari in toata Romania. Prognoza meteo anunta vreme de vara, dupa o perioada de instabilitate termiaa. ...continuare.

Vreme neasteptata in acest weekend. Temperaturi-record

publicat 2018-04-20 16:45:19 (Realitatea-TV)
Vreme neasteptata in acest weekend. Temperaturi-record Vremea va deveni deosebit de calda duminica, in cea mai mare parte a tarii. Temperaturile maxime vor ajunge chiar sila 28 de grade Celsius. VREMEA SAMBATASambata, vremea va deveni frumoasa si se va incalzi usor. Cerul va fi variabil si doar cu totul izolat, la munte, vor fi ploi slabe, de scurta durata. Vantul va sufla slab si moderat, cu unele intensificari pe crestele montane. Temperaturile maxime se vor incadra intre 15 si 25 de grade, cu cele mai scazute valori pe litoral. Dimineata,... ...continuare.

Linie telefonica directa intre cele doua Corei cu o saptamana inaintea summitului intercorean

publicat 2018-04-20 16:30:08 (Libertatea)
Linie telefonica directa intre cele doua Corei cu o saptamana inaintea summitului intercorean O linie telefonica directa intre cele doua Corei a fost deschisa cu o saptamana inaintea summitului intercorean la care vor participa liderul suprem de la Phenian Kim Jong-un si presedintele sud-corean Moon Jae-in, scrie AFP citat de Agerpres. Linia telefonica leaga Casa Albastra, sediul presedintiei de la Seul, si biroul de la Phenian al Comisiei […] Post-ul Linie telefonica directa intre cele doua Corei cu o saptamana inaintea summitului intercorean apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Horoscop saptamana 20-26 aprilie 2018. Leii au probleme de sanatate, Racii sunt instabili emotionali

publicat 2018-04-20 12:00:04 (Antena3)
Horoscop saptamana 20-26 aprilie 2018. Leii au probleme de sanatate, Racii sunt instabili emotionali Descopera ce-ti prezic astrele pentru saptamana care urmeaza! Berbec Activitatea profesionala va fi destul de sustinuta, caci in drumul spre atingerea obiectivului a trebuit sa depasiti diferite obstac... ...continuare.

Surse: Viorica Dancila ar urma sa mearga in Israel, saptamana viitoare

publicat 2018-04-20 11:30:19 (Realitatea-TV)
Surse: Viorica Dancila ar urma sa mearga in Israel, saptamana viitoare Viorica Dancila ar urma sa mearga in Israel, saptamana viitoare, potrivit unor surse apropiate Guvernului. Miza ar fi demararea procedurilor pentru mutarea ambasadei la Ierusalim. Despre vizita lui Dancila in Israel vorbeau si joi, surse parlamentare apropiate PSD. Presedintele Romaniei Klaus Iohannis a criticat decizia Guvernului de incepere a demersurilor de mutare a ambasadei din Israel la Ierusalim. Decizia a fost anuntata joi seara de presedintele PSD Liviu Dragnea, dupa ce, in mod... ...continuare.

PROTESTELE continua in toata tara. Medicii din Craiova ameninta ca rup contractele de garzi

publicat 2018-04-20 11:30:19 (Romania-TV)
PROTESTELE continua in toata tara. Medicii din Craiova ameninta ca rup contractele de garzi Aproximativ 300 de angajati ai Spitalului Clinic de Urgenta Craiova protesteaza din nou, vineri dimineata, fiind nemultumiti de reducerea veniturilor ca urmare a scaderii unor sporuri, iar medicii ameninta ca vor renunta la garzi. Unul dintre liderii sindicatului din Spitalul Craiova, Eleodor Carstoiu, a declarat ca protestul ar putea continua si saptamana viitoare, deoarece ordonatorul principal de credite al unitatii medicale, Ministerul Sanatatii, nu da niciun semn. "Protestam din nou, de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 123 124 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro