Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 83 84 Pag. urm. »

Horoscopul dragostei pentru saptamana 3-9 august

publicat 2015-08-02 22:45:13 (Romania-TV)
Horoscopul dragostei pentru saptamana 3-9 august Iata ce va rezerva astrele din punct de vedere amoros in saptamana 3-9 august 2015. ...continuare.

SONDAJ: Conservatorii au sansa de a obtine majoritatea absoluta datorita modului in care Merkel a gestionat criza din Grecia

publicat 2015-08-02 20:00:14 (Mediafax)
SONDAJ: Conservatorii au sansa de a obtine majoritatea absoluta datorita modului in care Merkel a gestionat criza din Grecia Modul in care a gestionat Angela Merkel criza din Grecia le-a adus conservatorilor pe care-i conduce sansa de a obtine o majoritate absoluta in cazul in care ar avea loc alegeri saptamana viitoare, arata un sondaj de opinie publicat duminica, relateaza Reuters in pagina electronica. ...continuare.

Criza din Grecia, mana cereasca pentru conservatorii lui Merkel. Sondajul care arata ce s-ar intampla in Germania, daca ar avea loc alegeri saptamana viitoare

publicat 2015-08-02 20:00:02 (Antena3)
Criza din Grecia, mana cereasca pentru conservatorii lui Merkel. Sondajul care arata ce s-ar intampla in Germania, daca ar avea loc alegeri saptamana viitoare Modul in care a gestionat Angela Merkel criza din Grecia le-a adus conservatorilor pe care-i conduce sansa de a obtine o majoritate absoluta in cazul in care ar avea loc alegeri saptamana viitoare, arata un... ...continuare.

O minora injunghiata saptamana trecuta la Gay Pride in Ierusalim a murit

publicat 2015-08-02 18:45:14 (Mediafax)
O minora injunghiata saptamana trecuta la Gay Pride in Ierusalim a murit O adolescenta injunghiata de catre un extremist antigay saptamana trecuta la Gay Pride, in Ierusalim, a decedat, a anuntat duminica un purtator de cuvant al unui spital israelian, relateaza AP in pagina electronica. ...continuare.

TAURII trebuie sa isi schimbe conduita! Ce spune horoscopul sanatatii pentru saptamana 3 - 9 august?

publicat 2015-08-02 18:30:02 (Antena3)
Saturn nu mai este retrograd in Scorpion, iar acest lucru aduce schimbari majore. Camelia Patrascanu va prezinta horoscopul sanatatii pentru saptamana 27 iulie - 2 august, la emisiunea Star Zodiac, de la An... ...continuare.

Prognoza meteo | Cum va fi vremea luni si marti

publicat 2015-08-02 18:00:13 (Libertatea)
Luni si marti, vremea va fi calduroasa in cea mai mare parte a tarii. Cerul va fi variabil la... ...continuare.

Tu ce faci cand te plictisesti? 5 solutii ca sa uiti ca trece vremea

publicat 2015-08-02 16:30:20 (Romania-TV)
Tu ce faci cand te plictisesti? 5 solutii ca sa uiti ca trece vremea Te-ai saturat de filme, de cluburi, de iesit la cumparaturi in weekend? De ce sa nu incerci si alte experiente. ...continuare.

VREMEA ramane calduroasa. PROGNOZA METEO pentru luni si marti

publicat 2015-08-02 15:30:13 (Mediafax)
VREMEA ramane calduroasa. PROGNOZA METEO pentru luni si marti Vremea va fi calduroasa in cea mai mare parte a tarii. Cerul va fi variabil la senin, cu innorari temporare in regiunile vestice, unde izolat vor fi posibile ploi slabe, de scurta durata si descarcari electrice. ...continuare.

Canicula revine. Cum va fi vremea saptamana viitoare

publicat 2015-08-02 15:30:01 (Antena3)
Se intoarce canicula de saptamana viitoare. Astazi si maine  ne mai putem bucura de temperaturi normale de marti insa valul de caldura va acoperi intrega tara . In acest moment vantul sufla cu putere... ...continuare.

PROGNOZA METEO. Vom avea inca o saptamana CANICULARA. Se anunta si ploi slabe

publicat 2015-08-02 14:45:15 (Romania-TV)
PROGNOZA METEO. Vom avea inca o saptamana CANICULARA. Se anunta si ploi slabe PROGNOZA METEO. Meteorologii anunta pentru prima parte a saptamanii viitoare vreme calduroasa, local caniculara, cu innorari temporare si ploi slabe. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 83 84 Pag. urmatoare »