Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Specializat - 26

publicat 2016-12-05 00:00:08 (Curierul-National)
Specializat - 26 Cand am inceput sa astern pe hartie aceste randuri, graiul pe datelor ma face sa poposesc o clipa si sa ma gandesc la cifra inscrisa in titlul articolului care dovedeste ca ziarul nostru a pasit de un an in zodia maturitatii. A las ...continuare.

Membri ai gruparii jihadiste Stat Islamic, arestati la Istanbul

publicat 2016-12-04 19:00:17 (Romania-TV)
Membri ai gruparii jihadiste Stat Islamic, arestati la Istanbul Opt presupusi membri ai gruparii teroriste Statul Islamic (SI), printre ei si doi minori, au fost arestati intr-o operatiune a politiei din Istanbul, a informat duminica ziarul Hurriyet in pagina sa electronica. ...continuare.

Opt presupusi membri ai gruparii Statul Islamic printre care si doi minori, arestati la Istanbul

publicat 2016-12-04 18:45:20 (Realitatea-TV)
Opt presupusi membri ai gruparii Statul Islamic printre care si doi minori, arestati la Istanbul Opt barbati, printre care si doi minori, desore care se presupune ca ar fi membri ISIS au fost arestati intr-o operatiune a politiei din Istanbul, a informat duminica ziarul Hurriyet in pagina sa electronica, conform Agepres. ...continuare.

Iranul este partener intr-o companie germana care vinde submarine Israelului

publicat 2016-12-02 12:45:08 (Romania-TV)
Iranul este partener intr-o companie germana care vinde submarine Israelului Israelul cumpara submarine de la un holding german care numara printre principalii sai investitori guvernul de la Teheran, a dezvaluit vineri ziarul Yediot Aharonot. ...continuare.

"Buna, sunt fotograf si-i caut pe cei care apar in aceste fotografii de nunta din anii '70!" Cum a reusit un roman sa-i gaseasca pe mirii din pozele gasite intr-un aparat foto vechi

publicat 2016-12-02 11:00:01 (Antena-1)
Buna, sunt fotograf si-i caut pe cei care apar in aceste fotografii de nunta din anii '70! Cum a reusit un roman sa-i gaseasca pe mirii din pozele gasite intr-un aparat foto vechi Va amintiti de acele stiri-carlig care ne starnesc curiozitatea, si nu putem sa nu dam "click" pentru a afla continuarea? "A gasit un aparat foto pe malul marii si cand a ajuns acasa nu i-a venit sa creada ce a gasit in el", "A cumparat o cutie de bijuterii de la un magazin de antichitati si a descoperit un sertaras secret!": stim, va sunt cunoscute! ...continuare.

Turcia se razbuna pe UE. Ar putea trimite cate 3.000 de migranti pe zi in Grecia

publicat 2016-11-29 14:45:08 (Romania-TV)
Turcia se razbuna pe UE. Ar putea trimite cate 3.000 de migranti pe zi in Grecia Guvernul turc are un plan secret de a permite unui numar de pana la 3.000 de refugiati sa se indrepte zilnic spre Grecia, informeaza oficiali ai serviciilor secrete de la Atena, citati de ziarul The Independent, citat de Mediafax. ...continuare.

Turcia ar putea trimite 3.000 de refugiati pe zi in Grecia, din cauza tensiunilor cu UE

publicat 2016-11-29 13:30:14 (Realitatea-TV)
Turcia ar putea trimite 3.000 de refugiati pe zi in Grecia, din cauza tensiunilor cu UE Guvernul turc are un plan secret de a permite unui numar de pana la 3.000 de refugiati sa se indrepte zilnic spre Grecia, informeaza oficiali ai serviciilor secrete de la Atena, citati de ziarul The Independent. ...continuare.

Un iesean i-a taiat vecinului penisul cu drujba

publicat 2016-11-29 12:00:11 (Romania-TV)
Un iesean i-a taiat vecinului penisul cu drujba Un barbat din comuna ieseana Vanatori a ramas fara penis dupa ce un amic i l-a taiat in gluma, cu o drujba. Organul barbatului a fost salvat, insa medicii spun ca putea sa termine mai rau, scrie Ziarul de Iasi. ...continuare.

A fost creat site-ul care poate sterge toate informatiile despre o persoana de pe internet

publicat 2016-11-28 19:00:14 (Realitatea-TV)
A fost creat site-ul care poate sterge toate informatiile despre o persoana de pe internet Dezvoltatori din Suedia au creat un site prin intermediul caruia orice persoana care doreste isi poate sterge toate datele de pe internet prin intermediul unui simplu click. ...continuare.

Comparatie programe electorale PSD - PNL. Cine promite mai mult

publicat 2016-11-28 11:30:16 (Romania-TV)
Comparatie programe electorale PSD - PNL. Cine promite mai mult Ziarul Financiar a realizat o analiza comparata a promisiunilor economice din programele electorale ale celor doua mari partide, PSD si PNL. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »