Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

PSD da afara din MAE un diplomat cu experienta si pastreaza un secretar de stat far experienta

publicat 2018-02-20 15:15:26 (Romania-TV)
PSD da afara din MAE un diplomat cu experienta si pastreaza un secretar de stat far experienta PSD renunta la diplomati de cariera din Ministerul de Externe, preferand sa pastreze demnitari fara experienta diplomatica, promovati strict pe baza de sprijin politic, scrie Adevarul. Ziarul da exemplul secretarului de stat ...continuare.

Iarna nu-i ca vara si la NEMȚI! In ce HAL a ajuns ARMATA GERMANA

publicat 2018-02-19 22:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Iarna nu-i ca vara si la NEMȚI! In ce HAL a ajuns ARMATA GERMANA Trupele din armata germana care urmeaza sa intareasca flancul estic al NATO se plang de lipsa imbracamintei de iarna si a altor echipamente, scrie luni ziarul Rheinische Post, citat de Agerpres. ...continuare.

Iohannis se scoboara tot mai mult

publicat 2018-02-18 21:15:03 (Cotidianul)
Iohannis se scoboara tot mai mult Principalele subiecte pe care le puteti citi in ziarul de maine [...] The post Iohannis se scoboara tot mai mult appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Bulgarii il distrug pe Moti inaintea meciului cu Milan: "E prea gras!"

publicat 2018-02-14 13:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
Bulgarii il distrug pe Moti inaintea meciului cu Milan: E prea gras! Cosmin Moti e unul dintre liderii tribunelor la Ludogoret, însa presa bulgara îl ataca înaintea meciului de joi din Europa League cu AC Milan. Antrenorul Dimitar Dimitrov ia în calcul sa-l tina rezerva pe Moti în superduelul de joi cu formatia italiana din cauza kilogramelor în plus ale fundasului, anunta ziarul Tema. ... ...continuare.

HOROSCOP 14 februarie: zodiile care isi gasesc iubirea pe Facebook de Ziua Indragostitilor 2018

publicat 2018-02-13 18:45:27 (Romania-TV)
HOROSCOP 14 februarie: zodiile care isi gasesc iubirea pe Facebook de Ziua Indragostitilor 2018 Ziua Indragostitilor se apropie si asta este un motiv de bucurie pentru toti cei care iubesc si sunt iubiti. Insa, chiar si asa, nativii singuri nu trebuie sa dispere, Cupidon ii va sageta si pe ei, cu un singur click, pe Facebook. ...continuare.

ABSOLUT MINUNAT! Au IMPRESIONAT intregul GLOB cu un singur CLICK - Galerie FOTO

publicat 2018-02-13 18:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Cei mai multi fotografi sunt de parere ca natura este cel mai bun pictor, cel mai talentat sculptor, cel mai de seama arhitect si cel mai stilat designer. ...continuare.

Banca Nationala a gasit lapte "mai ieftin" in Bucuresti: 2,7 lei litru

publicat 2018-02-13 15:15:37 (Realitatea-TV)
Banca Nationala a gasit lapte "mai ieftin" in Bucuresti: 2,7 lei litru Ultimul raport al Bancii Nationale asupra evolutiei inflatiei contine o informatie ce nu pare sa aiba o baza reala. Este vorba de pretul unui litru de lapte, care, potrivit BNR, ar fi 2,7 lei. Asta in conditiile in care in supermarketuri cu greu se gaseste lapte mai ieftin de 3 lei, iar cel mai mic pret este de 2,8 lei, scrie Ziarul Financiar. ...continuare.

Ce spun bookmakerii: City are prima sansa la Champions League

publicat 2018-02-13 12:15:24 (Libertatea)
Ce spun bookmakerii: City are prima sansa la Champions League Cea mai importanta competitie din fotbalul european continua. Diseara incep optimile Ligii Campionilor si 16 echipe vor sa joace pentru trofeu pe 26 mai, la Kiev. Conform cotelor de pe Betano.com, Manchester City e marea favorita, urmata de PSG, Bayern, Barcelona si Real Madrid. Marcatorul de Aur la Real Madrid - PSG, click pentru detalii […] Post-ul Ce spun bookmakerii: City are prima sansa la Champions League apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ce spun bookmakerii: City are prima sansa la Champions League

publicat 2018-02-13 12:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Ce spun bookmakerii: City are prima sansa la Champions League Cea mai importanta competitie din fotbalul european continua. Diseara încep optimile Ligii Campionilor si 16 echipe vor sa joace pentru trofeu pe 26 mai, la Kiev. Conform cotelor de pe Betano.com, Manchester City e marea favorita, urmata de PSG, Bayern, Barcelona si Real Madrid. Marcatorul de Aur la Real Madrid – PSG, click pentru detalii Fiecare favorita are argumentele ei, iar primele 4 din acest top domina autoritar campionatele din tarile lor. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA