Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urm. »

Nepotul lui Gigi Becali, condamnat pentru calomnie. Ce a spus despre Adelina Pestritu

publicat 2017-05-29 11:00:01 (Antena3)
Nepotul lui Gigi Becali, condamnat pentru calomnie. Ce a spus despre Adelina Pestritu Lucian Becali a fost condamnat în instanta pentru calomnie, în urma afirmatiilor jignitoare pe care le-a facut fata de Adelina Pestritu, informeaza click.ro. Lucian Becali ar spus despre Adelina... ...continuare.

Horoscopul zilei - 29 mai. Un inceput de saptamana grozav pentru aceste zodii

publicat 2017-05-29 09:45:05 (Realitatea-TV)
Horoscopul zilei -  29 mai. Un inceput de saptamana grozav pentru aceste zodii Citeste horoscop zilnic 29 mai, realizat de astrologul Click!, Minerva. ...continuare.

HOROSCOPUL ZILEI - 28 mai. Zi cu ghinion pentru aceste zodii

publicat 2017-05-28 09:45:11 (Realitatea-TV)
HOROSCOPUL ZILEI - 28 mai. Zi cu ghinion pentru aceste zodii Citeste horoscop zilnic 28 mai, realizat de astrologul Click!, Minerva. ...continuare.

Jurnalista Emilia Sercan, specializata in denuntarea plagiatelor, acuzata ca a copiat in propria lucrare de licenta

publicat 2017-05-26 17:00:01 (Adevarul)
Jurnalista Emilia Sercan, specializata in denuntarea plagiatelor, acuzata ca a copiat in propria lucrare de licenta Pasaje intregi din lucrarea de licenta a jurnalistei Emilia Sercan, semnata de aceasta in 2003, au fost copiate din alte doua volume lansate pe piata cu un an inainte, arata surse citate de ziarul sibian "Turnul Sfatului", care publica si o parte din lucrarea de diploma a jurnalistei. ...continuare.

Cotidianul si Fundatia Alexandrion, despre performanta in presa, cultura, sport si business

publicat 2017-05-26 16:15:03 (Cotidianul)
Târgoviste a gazduit în seara de 25 mai unul dintre evenimentele din seria propusa de ziarul Cotidianul si Fundatia Alexandrion. ...continuare.

Doliu in lumea modei. Laura Biagiotti, supranumita "regina casmirului", a murit la 73 de ani

publicat 2017-05-26 14:15:02 (Antena3)
Doliu in lumea modei. Laura Biagiotti, supranumita regina casmirului, a murit la 73 de ani Creatoarea de moda Laura Biagiotti, supranumita de ziarul New York Times "regina casmirului", a murit vineri, la Roma, la varsta de 73 de ani, dupa ce in urma cu doua zile a suferit un stop... ...continuare.

Un sofer s-a impuscat in cap, in trafic, in Iasi

publicat 2017-05-25 21:45:03 (Antena3)
Un sofer s-a impuscat in cap, in trafic, in Iasi Un sofer care conducea o autoutilitara s-a impuscat in cap, in timp ce era in trafic, in judetul Iasi, potrivit Ziarul de Iasi. Conform martorilor, soferul unei autoutilitare... ...continuare.

Paradoxul maghiar: Cum i-a atras pe marii producatori auto un stat cu tendinte nationaliste

publicat 2017-05-25 01:15:02 (Click)
Paradoxul maghiar: Cum i-a atras pe marii producatori auto un stat cu tendinte nationaliste stiripesurse.ro va prezinta principalele teme ale zilei din presa de maine:Ziarul Financiar:Aproape ca nu e saptamana fara vreo veste despre noi investitii sau planuri de extindere in industria auto a Ungariei, devenita vitala pentru economia maghiara. Citeste mai departe... ...continuare.

Procesul cotelor de imigranti intentat de Ungaria si Slovacia la CJUE creaza un precedent. Ce se va intampla cu migratia

publicat 2017-05-24 20:30:11 (Romania-TV)
Procesul cotelor de imigranti intentat de Ungaria si Slovacia la CJUE creaza un precedent. Ce se va intampla cu migratia Procesul intentat de Ungaria si Slovacia la Curtea Europeana de Justitie (CJUE) impotriva sistemului de cote de imigratie al Uniunii Europene creeaza un precedent in cadrul Uniunii, a declarat miercuri ministrul ungar al justitiei, Laszlo Trocsanyi, intervievat de ziarul rus Kommersant, transmite MTI. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 12 13 Pag. urmatoare »