Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Eurovision a inregistrat 11.722 de materiale in mass media

publicat 2015-05-25 15:45:01 (Bursa)
Eurovision a inregistrat 11.722 de materiale in mass media Competitia muzicala Eurovision a inregistrat 11.722 de materiale in mass media, in perioada 20 - 24 mai 2015, evenimentul avand o vizibilitate crescuta in mediul online, arata o analiza a companiei de monitorizare media "mediaTRUST". Printre sursele media cu cele mai multe materiale legate de Eurovision se numara Fanatik.ro cu 145 de materiale, Click cu patru materiale, Bucuresti FM cu 10 mentiuni , TVR 1 cu 19 stiri. In ceea ce priveste aparitiile evenimentului in online, 3.553 de materiale... ...continuare.

Ținuta lui Carmen Iohannis de la lansarea cartii presedintelui: 3 300 de euro. Cine o imbraca

publicat 2015-05-25 10:30:34 (Realitatea-TV)
Ținuta lui Carmen Iohannis de la lansarea cartii presedintelui: 3 300 de euro. Cine o imbraca Presedintele si-a lansat noua carte, iar sotia sa a venit sa il sustina. Toate privirile au fost atrase de tinuta pretioasa a Primei Doamne. Click! a aflat cat au costat rochita, poseta si sandalele lui Carmen Iohannis. ...continuare.

liveTEXT Pandurii - CSMS Iasi 0-0

publicat 2015-05-24 18:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT Pandurii - CSMS Iasi 0-0 Pandurii se poate salva astazi de la retrogradare, daca va obtine toate punctele cu CSMS Iasi. Gorjenii vor avea o misiune dificila însa, pentru ca Iasiul înca mai spera sa obtina ultimul loc care asigura calificarea în Europa League, ocupat în acest moment de FC Botosani. Click aici pentru comentariul liveTEXT! Meciul dintre Pandurii si CSMS Iasi va avea loc astazi, de la ora 18:30, pe DigiSport 1, Look TV si liveTEXT pe GSP.RO. ...continuare.

Pandurii - CSMS Iasi e liveTEXT, de la ora 18:30 » Gorjenii se pot salva de la retrogradare

publicat 2015-05-24 17:45:14 (Gazeta-Sporturilor)
Pandurii - CSMS Iasi e liveTEXT, de la ora 18:30 » Gorjenii se pot salva de la retrogradare Pandurii se poate salva astazi de la retrogradare, daca va obtine toate punctele cu CSMS Iasi. Gorjenii vor avea o misiune dificila însa, pentru ca Iasiul înca mai spera sa obtina ultimul loc care asigura calificarea în Europa League, ocupat în acest moment de FC Botosani. Click aici pentru comentariul liveTEXT! Meciul dintre Pandurii si CSMS Iasi va avea loc astazi, de la ora 18:30, pe DigiSport 1, Look TV si liveTEXT pe GSP.RO. ...continuare.

liveTEXT Viitorul - FC Brasov 0-1 Tira deschide scorul si ardelenii pastreaza sanse la salvare

publicat 2015-05-23 18:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT Viitorul - FC Brasov 0-1 Tira deschide scorul si ardelenii pastreaza sanse la salvare Viitorul primeste astazi vizita celor de la FC Brasov. Daca formatia lui Gica Hagi mai are sanse matematice la calificarea în cupele europene, brasovenii sînt obligati sa cîstige ultimele doua partide pentru a mai spera la salvarea de la retrogradare. Click aici pentru comentariul liveTEXT! Echipele de start Viitorul: Buzbuchi - Hodorogea, Tîru, Mamele, Mitrea - Benzar, Daminuta, Vîna - Nicolita, Gavra, Fl. TanaseRezerve: Albut, Cr. ... ...continuare.

Viitorul - FC Brasov e liveTEXT, de la ora 18:30

publicat 2015-05-23 18:15:09 (Gazeta-Sporturilor)
Viitorul - FC Brasov e liveTEXT, de la ora 18:30 Viitorul primeste astazi vizita celor de la FC Brasov. Daca formatia lui Gica Hagi mai are sanse matematice la calificarea în cupele europene, brasovenii sînt obligati sa cîstige ultimele doua partide pentru a mai spera la salvarea de la retrogradare. Click aici pentru comentariul liveTEXT! Echipele de start Viitorul: Buzbuchi - Hodorogea, Tîru, Mamele, Mitrea - Benzar, Daminuta, Vîna - Nicolita, Gavra, Fl. TanaseRezerve: Albut, Cr. ... ...continuare.

liveTEXT Gaz Metan - Chiajna 0-0

publicat 2015-05-22 18:30:24 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT Gaz Metan - Chiajna 0-0 Gaz Metan si Chiajna se întîlnesc astazi într-unul dintre cele mai importante partide ale finalului de sezon pentru salvarea de la retrogradare. Ilfovenii ocupa în acest moment ultimul loc care asigura mentinerea în Liga 1, iar o victorie le-ar garanta si pentru sezonul viitor prezenta în primul esalon. Click aici pentru comentariul liveTEXT! De partea cealalta, mediesenii au nevoie de un succes pentru a mai pastra sanse la salvare. ... ...continuare.

FENOMEN INGROZITOR. Milioane de creaturi respingatoare pica pur si simplu din cer

publicat 2015-05-22 11:45:04 (Evenimentul-Zilei)
FENOMEN INGROZITOR. Milioane de creaturi respingatoare pica pur si simplu din cer O imensa panza de paianjen tesuta de mii de tinere arahnide, a acoperit intr-un timp foarte scurt localitatea Goulburn, din sud-vestul Australiei. Un fenomen rar si impresionant, relateaza joi ziarul belgian "Le Soir". ...continuare.

Tot ce trebuie sa stii despre DRAGOSTE pana la finalul anului. Ora 11:00, Horoscop cu Neti si Elena

publicat 2015-05-22 11:15:11 (ProTV)
Tot ce trebuie sa stii despre DRAGOSTE pana la finalul anului. Ora 11:00, Horoscop cu Neti si Elena CLICK AICI PENTRU LIVEDe la ora 11:00, Neti Sandu si Elena Lasconi va asteapta pe www.stirileprotv.ro la Horoscop. ...continuare.

Leszek Balcerowicz : Daca Grecia isi continua politicile populiste, atunci trebuie scoasa din zona euro

publicat 2015-05-22 10:00:28 (Ziarul-Financiar)
Leszek Balcerowicz : Daca Grecia isi continua politicile populiste, atunci trebuie scoasa din zona euro Leszek Balcerowicz, partizanul reformelor din Polonia a spus in aceasta dimineata intr-un interviu exclusiv pentru Ziarul Financiar ca UE nu trebuie sa finanteze Grecia mai departe daca va continua cu politicile "proaste" (bad politics). " Cel mai rau scenariu pentru UE este sa finanteze in continuare politicile anti-reformiste din Grecia. Daca Grecia continua cu aceste politici trebuie lasata sa iasa din zona euro. "Cititi in Ziarul Financiar de luni, 24 mai interviul integral cu Balcerowicz ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »