Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

SUMAR/ Omul care aduce Moartea

publicat 2014-07-25 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Omul care aduce Moartea Ziarul de duminica nr. 29 (715), din saptamana 25 -31 iulie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ Otrava memoriei, de Lucian VasilescuEVENIMENT/ "Closer to the Moon" va deschide Festivalul de Film Istoric de la Rasnov, de Diana ParvulescuEVENIMENT EDITORIAL/ O carte interzisa in Rusia, de Ziarul de duminicaINITIATIVE/ Tabara Inaltatorilor de Zmeie, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Viorel Marineasa: "Imi place sa cred ca ma situez intr-o zona a literaturii... ...continuare.

Ziarul Financiar ii raspunde premierului Victor Ponta

publicat 2014-07-24 18:00:31 (Realitatea-TV)
Ziarul Financiar ii raspunde premierului Victor Ponta Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice. In legatura cu afirmatiile premierului Victor Ponta facute la inceputul sedintei de Guvern de miercuri 23 iulie si in interviul acordat joi 24 iulie la Adevarul TV cu privire la situatia unui infografic preluat din Ziarul Financiar in materialul de prezentare a economiei Romaniei sustinut... ...continuare.

Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice

publicat 2014-07-24 17:15:19 (Ziarul-Financiar)
Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice Citeste si: Premierul Ponta a folosit in prezentarea bilantului la doi ani de activitate un infografic publicat in Ziarul Financiar, fara sa citeze sursa Ponta despre folosirea infograficului ZF, fara citarea sursei: Daca e vreo greseala, ne cerem scuze! In legatura cu afirmatiile premierului Victor Ponta facute la inceputul sedintei de Guvern de miercuri 23 iulie si in interviul acordat joi 24 iulie la Adevarul TV cu privire la situatia unui infografic preluat din Ziarul Financiar in... ...continuare.

Deziluzia optica: Turturica sluga mica

publicat 2014-07-24 17:15:02 (Antena3)
Deziluzia optica: Turturica sluga mica Dan Turturica, redactor sef la ziarul pagubitilor de la Astra. Chiar daca patronul e inchis, ziarul se numeste tot Romania Libera. Pe vremuri, Romania libera era citita pentru anunturi; acum, cel mai... ...continuare.

Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice

publicat 2014-07-24 17:00:35 (Ziarul-Financiar)
Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice Citeste si: Premierul Ponta a folosit in prezentarea bilantului la doi ani de activitate un infografic publicat in Ziarul Financiar, fara sa citeze sursa Ponta despre folosirea infograficului ZF, fara citarea sursei: Daca e vreo greseala, ne cerem scuze! In legatura cu afirmatiile premierului Victor Ponta facute la inceputul sedintei de Guvern de miercuri 23 iulie si in interviul acordat joi 24 iulie la Adevarul TV cu privire la situatia unui infografic preluat din Ziarul Financiar in... ...continuare.

Scandal intre dive: "Exista 5 lucruri pe care Andreea Marin le face mai bune cu gura decat mine"

publicat 2014-07-24 11:00:19 (Romania-TV)
Scandal intre dive: "Exista 5 lucruri pe care Andreea Marin le face mai bune cu gura decat mine" Dupa ce a auzit declaratia pe care Andreea Marin a facut-o, marti seara, la emisiunea Click! de la Prima TV, Iulia Albu a iesit si ea la atac. Replica ei este una in stilu-i caracteristic. ...continuare.

Ziarul Libertatea si Editura Nemira ti-au pregatit "Cartea de vacanta"

publicat 2014-07-23 18:15:21 (Libertatea)
Ziarul Libertatea si Editura Nemira ti-au pregatit Cartea de vacanta Ziarul Libertatea si Editura Nemira ti-au pregatit "Cartea de vacanta", o colectie despre lucruri mari si mici, despre fericire si nefericiri. Daca te-ai simtit vreodata tras pe sfoara de dragoste sau, pur si simplu, de viata, daca uneori iti vine sa te cam lasi de gandit, daca adesea consideri ca leneveala e, totusi, o arta - atunci colectia "Cartea de vacanta" e pentru tine! Din 25 iulie, in fiecare vineri, te asteapta la chioscurile de ziare 6 titluri fermecatoare, la super-pretul de 14,99... ...continuare.

Noi modificari pe Facebook! Uite ce poti face cu un singur click

publicat 2014-07-23 16:15:03 (Antena-1)
Noi modificari pe Facebook! Uite ce poti face cu un singur click Vesti bune pentru toti utilizatorii Facebook: s-a lansat un nou instrument ce permite utilizatorilor sa salveze postari, linkuri, muzica sau articole pentru a le vizualiza mai tarziu. ...continuare.

Ponta despre folosirea infograficului ZF, fara citarea sursei: Daca e vreo greseala, ne cerem scuze!

publicat 2014-07-23 11:45:31 (Realitatea-TV)
Ponta despre folosirea infograficului ZF, fara citarea sursei: Daca e vreo greseala, ne cerem scuze! Premierul Ponta a declarat, dupa ce marti a prezentat un material al Guvernului cu un infografic publicat anterior de Ziarul Financiar, dar nu a citat sursa graficului, ca este important ca Guvernul a pus date corecte la dispozitia publicului si ca, daca este vreo greseala, Executivul isi cere scuze. Marti seara, premierul Victor Ponta a folosit, in prezentarea acelui material, reprezentand bilantul la doi ani de activitate, un infografic publicat de Ziarul Financiar pe 9 iulie 2014, care... ...continuare.

Premierul Ponta a folosit in prezentarea bilantului la doi ani de activitate un infografic publicat in Ziarul Financiar, fara sa citeze sursa. Replica lui Ponta

publicat 2014-07-23 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Premierul Ponta a folosit in prezentarea bilantului la doi ani de activitate un infografic publicat in Ziarul Financiar, fara sa citeze sursa. Replica lui Ponta Premierul Victor Ponta a folosit ieri, in prezentarea bilantului la doi ani de activitate, un infografic publicat de Ziarul Financiar pe 9 iulie 2014, care ilustreaza scaderea randamentelor la titlurile de stat in lei, fara sa citeze insa sursa infograficului, potrivit jurnalistilor de la Ziarul Financiar. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

sora serban lansare ronaldinho michal prietene diego bunicuta preoteasa pompierii vremea rea platforma petroliera zlotea peles rezultate evaluare nationala 2014 buzau vrancea patiserie paleologu olanesti sediu noua zeelanda observator nevoia mostenire moralitate copii saraci marine mai mult de jumatate lovituri cauzatoare de moarte leacuri julius ipso expeditor harry potter campanie greva generala accident mortal pe dn 7 gaga furtul elevii samurai fata orphan accident in judetul alba facultatea este marius moga continuitate ionut voicu comana