Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Presa din Vaslui vede un plan bine pus la punct pentru distrugerea clubului. Solutia secreta de salvare

publicat 2014-04-23 20:15:13 (OnlineSport)
Ziarul Vremea Noua din Vaslui este foarte acid in ceea ce priveste ultimele evenimente de la echipa. Daca in presa centrala nu prea se spun lucrurilor pe nume, cei de la ziarul local stiu exact cauzele pentru care FC Vaslui nu va primi licenta: este un plan de distrugere bine pus la punct. Totusi, o solutie ar putea veni din afara cercului inchis care doreste trimiterea echipei in Liga a 2-a. ...continuare.

Veste trista despre Viorel Lis

publicat 2014-04-23 15:45:22 (Realitatea-TV)
Veste trista despre Viorel Lis Fostul primar al Capitalei spune ca este nevoit sa ia 30 de pastile pe zi. "Mi-a venit o boala care ma cam deranjeaza. Am la mine o lista cu medicamentele pe care trebuie sa le iau. Sunt aproximativ 15 pastile, pe care le iau de doua ori pe zi", a declarat Viorel Lis pentru emisiunea Click!, difuzata de Prima TV, de luni pana vineri, de la ora 22:30, scrie cancan.ro. ...continuare.

Alex Constantin, la un pas sa-si petreca Pastele la spital! Ce a patit prezentatorul Click!

publicat 2014-04-22 23:00:02 (Click)
Alex Constantin, la un pas sa-si petreca Pastele la spital! Ce a patit prezentatorul Click! Alex Constantin, prezentatorul emisiunii Click!, a marturisit ca minivacanta de Paste nu prea i-a priit. Vedeta Prima TV a spus ca l-a chinuit o migrena ingrozitoare, care a fost la un pas sa-l faca sa mearga la spital. ...continuare.

Manchester United il curteaza pe Pep Guardiola

publicat 2014-04-22 16:45:23 (OnlineSport)
Manchester United incearca o apropiere de Pep Guardiola, anunta in exclusivitate ziarul The Telegraph de marti. Va fi o tatonare inainte ca clubul englez sa se indrepte spre tinte mai realiste, dar una necesara. ...continuare.

GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI 2014. MESAJELE ANIMALELOR, la un simplu click

publicat 2014-04-22 09:30:31 (Realitatea-TV)
GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI 2014. MESAJELE ANIMALELOR, la un simplu click GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI Google si-a modificat, marti, logoul pentru a sarbatori ZIUA PAMANTULUI, astfel ca toti cei care acceseaza motorul de cautare online pot citi mesajul "transmis" de diferite animale cu ocazia acestei zile. GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI  Astfel, pasarea colibri, gandacul de balegar, meduza, pestele-balon si cameleonul "ureaza o Zi a Pamantului fericita!". La un simplu click pe prima imagine aparuta pe pagina de deschidere a Google se schimba logoul si apar... ...continuare.

Cum vor americanii sa il "PRINDA" pe Vladimir Putin. Este la mijloc o suma fabuloasa de bani

publicat 2014-04-21 10:30:05 (Antena3)
Un purtator de cuvant al presedintelui rus, Dmitri Peskov, a catalogat duminica drept "absurda" amenintarea, evocata de catre ziarul britanic The Times, cu sanctiuni americane vizand averea personala, de... ...continuare.

FOTO EXLCUSIV Cataline, ce iubit esti! Bote, asaltat de admiratori oriunde se duce

publicat 2014-04-20 14:00:07 (Click)
FOTO EXLCUSIV Cataline, ce iubit esti! Bote, asaltat de admiratori oriunde se duce Cunoscutul creator de moda Catalin Botezatu, proaspat intors din America, a fost suprins de fotoreporterii Click! la o cafenea din Pipera. Acolo el si-a etalat pieptul bronzat si a servit o cafea cu un celebru avocat. ...continuare.

Cum se schimba lumea: Competitia nu se va mai da intre mare si mic, ci intre rapid si lent

publicat 2014-04-18 15:15:24 (Ziarul-Financiar)
Cum se schimba lumea: Competitia nu se va mai da intre mare si mic, ci intre rapid si lent S-a nascut in 1931 in Melbourne, Australia, si este fiul corespondentului de razboi Keith Murdoch, devenit ulterior magnat in industria media australiana.Rupert Murdoch a dezvoltat imperiul media pe baza mostenirii de la tatal sau: doua ziare din Adelaide, Australia de Sud, si o statie de radio dintr-un oras minier australian. Murdoch a fost elev al scolii de gramatica din orasul Geelong, unde a avut prima experienta in cadrul unei publicatii, la ziarul scolii, The Corian.A lucrat part-time... ...continuare.

Veste trista despre VIOREL LIS

publicat 2014-04-18 14:15:22 (Realitatea-TV)
Veste trista despre VIOREL LIS Cu toate ca are momente de luciditate fantastica, fostul primar general al Capitalei, Viorel Lis (70 de ani) are un inceput de dementa care o face pe sotia sa, Oana (35 de ani), sa-si faca griji pentru viata lui, scrie click.ro. Boala lui Viorel Lis a doborat-o psihic pe Oana. Fostul primar general al Capitalei are momente in care nu-si mai cunoaste nevasta si uita unde se afla. "M-a sunat Viorel intr-o zi, era la Piata Unirii si nu mai stia cum sa ajunga acasa. La un moment dat m-a intrebat... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

la oltenita mures taxa auto gabriel comanescu mateut accident datasport accident filmat grafica vacanta de paste vali b eures in mehedinti soca profm piscina fata luni judetul covasna dolj buzau hochei leucemie ocna mures valerian audientele vinerea neagra hidroelectrica mehedinti constanta harghita braila gherla calea giulesti buta sorin bacau ilie cristian virgil pop hipermarketuri programul protv prahova roxana ungureanu fotbalistica explozie solara urs polar fotbal furt calificat ruxandra ion prezentarea snooker heroina