Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Cel mai ciudat obicei din lume. Ultima moda din CHINA a socat lumea intreaga

publicat 2014-08-01 19:00:21 (Evenimentul-Zilei)
Cel mai ciudat obicei din lume. Ultima moda din CHINA a socat lumea intreaga Ultima moda in randul comerciantilor chinezi este de a imbraca unele fructe, precum gustoasele piersici, in bikini in miniatura, informeaza vineri ziarul spaniol ABC. ...continuare.

A murit Szobi CSEH

publicat 2014-08-01 10:15:28 (Ziarul-Atac)
A murit Szobi CSEH Celebrul cascador Szobi Cseh a murit azi dimineata, dupa o suferinta de nedescrisActorul suferea de cancer osos, iar ultimii ani din viata au fost pentru el un adevarat un adevarat calvar, scrie click.ro. ...continuare.

SUMAR/ Jocul de-a razboiul

publicat 2014-08-01 00:30:34 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Jocul de-a razboiul Ziarul de duminica nr. 30 (716), din saptamana 1 -7 august 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ "Viziunea macroeconomica" a unui nepriceput care s-a straduit sa priceapa, de Lucian VasilescuEVENIMENT EDITORIAL/ Nevoia de Seneca, de Stelian TurleaINTERVIU/ Daniel Vighi: "Literatura nu este Alfa si Omega, ci (doar) o modalitate, printre altele, de manifestare a unei fiinte libere" (I), de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Remediul, de Denisa Duran... ...continuare.

Nu DA CLICK, daca stai prost cu INIMA! PREOTUL care a INSPAIMANTAT o lume intreaga: "DIAVOLUL comunica cu mine! Imi trimite SMS-URI!"

publicat 2014-07-30 21:45:03 (Antena-1)
Nu DA CLICK, daca stai prost cu INIMA! PREOTUL care a INSPAIMANTAT o lume intreaga: DIAVOLUL comunica cu mine! Imi trimite SMS-URI! Un preot polonez a inspaimantat mii de oameni din toate colturile lumii, dupa ce a afirmat vehement ca a primit mai multe mesaje pe telefon de la Satana, dupa ce a incercat sa exorcizeze o adolescenta. ...continuare.

Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare

publicat 2014-07-30 15:30:35 (Realitatea-TV)
Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare De cand s-a despartit de Keo, Andreea Balan e din ce in ce mai dezinvolta. Mai nou, blondina de pupa pe gura cu dansatoarele ei. O imagine pe care Balan a postat-o recent pe pagina ei de Facebook a strans un val de comentarii, care de care mai acide. In fotografie, Andreea apare la un concert, in timp ce-si pupa pe gura una dintre dansatoare. Mai multe, pe click.ro. ...continuare.

VIDEO! DRAMA IN SPORT! Daca vreodata te-a intepat inima, te rugam NU DA CLICK LA ACEST MATERIAL! TE RUGAM!

publicat 2014-07-29 15:30:03 (Antena-1)
VIDEO! DRAMA IN SPORT! Daca vreodata te-a intepat inima, te rugam NU DA CLICK LA ACEST MATERIAL! TE RUGAM! Atleta namibiana BEATA NAIGAMBO a oferit una dintre cele mai crude imagini pe finalul probei de Maraton de la Jocurile Comonnwealthului, de la Glasgow. Inainte de finis si-a pierdut cunostinta, incepand sa alerge in zig zag... ...continuare.

Ce puteti citi in Ziarul de Duminica de saptamana aceasta

publicat 2014-07-26 10:15:31 (Ziarul-Financiar)
Ce puteti citi in Ziarul de Duminica de saptamana aceasta Citeste si: O carte interzisa in Rusia/ de Ziarul de duminica Otrava memoriei/ de Lucian Vasilescu O istorie politica a literaturii romane/ de Stelian Turlea Confesiunile Seniorului/ de Ziarul de duminica Intortocheatele carari ale fericirii/ de Ziarul de duminica Zilele Teatrului Unteatru/ de Ziarul de duminica 48 Hour Film Project (HFP) Brasov 2014/ de Diana Parvulescu Istorici si diplomati (IX). Un destin de exceptie: Matila Ghyka si "numarul de aur"/ de dr Alexandru Popescu Lumina si... ...continuare.

SUMAR/ Omul care aduce Moartea

publicat 2014-07-25 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Omul care aduce Moartea Ziarul de duminica nr. 29 (715), din saptamana 25 -31 iulie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ Otrava memoriei, de Lucian VasilescuEVENIMENT/ "Closer to the Moon" va deschide Festivalul de Film Istoric de la Rasnov, de Diana ParvulescuEVENIMENT EDITORIAL/ O carte interzisa in Rusia, de Ziarul de duminicaINITIATIVE/ Tabara Inaltatorilor de Zmeie, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Viorel Marineasa: "Imi place sa cred ca ma situez intr-o zona a literaturii... ...continuare.

Ziarul Financiar ii raspunde premierului Victor Ponta

publicat 2014-07-24 18:00:31 (Realitatea-TV)
Ziarul Financiar ii raspunde premierului Victor Ponta Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice. In legatura cu afirmatiile premierului Victor Ponta facute la inceputul sedintei de Guvern de miercuri 23 iulie si in interviul acordat joi 24 iulie la Adevarul TV cu privire la situatia unui infografic preluat din Ziarul Financiar in materialul de prezentare a economiei Romaniei sustinut... ...continuare.

Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice

publicat 2014-07-24 17:15:19 (Ziarul-Financiar)
Precizare de la Ziarul Financiar: cu citarea sursei, punem la dispozitia Guvernului oricare din cele 100.000 de infografice si tabele publicate pana in prezent pentru a-si fundamenta deciziile economice Citeste si: Premierul Ponta a folosit in prezentarea bilantului la doi ani de activitate un infografic publicat in Ziarul Financiar, fara sa citeze sursa Ponta despre folosirea infograficului ZF, fara citarea sursei: Daca e vreo greseala, ne cerem scuze! In legatura cu afirmatiile premierului Victor Ponta facute la inceputul sedintei de Guvern de miercuri 23 iulie si in interviul acordat joi 24 iulie la Adevarul TV cu privire la situatia unui infografic preluat din Ziarul Financiar in... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

favorit vatra dornei europafest culturist timis silaghi galati motru hunedoara iasi super bingo metropoli agentia domeniilor statului compa prevenirea bihor neamt harghita aresta liviu calarasi ilfov mehedinti mures adunarea ciuta dezbatere ludovic orban dambovita macro tamponari credinciosii satu mare accident rutier grav cher lloyd sibiu cluj dual sim sighet door buzau roberto alagna licitatii de arta salaj valcea ansambluri discriminarea william kate safir modern talking property