Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Marturia unui important lider PSD confirma dezvaluirile din "Noi suntem Statul!". Cititi in ziarul nostru de maine

publicat 2017-03-23 06:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Marturia unui important lider PSD confirma dezvaluirile din Noi suntem Statul!. Cititi in ziarul nostru de maine Cum a aflat politicianul PSD ca la partidele de tenis Maior-Coldea- Ponta-Dragnea i s-a hotarat soarta. Plus, destainuirea lui Dragnea privind numirea lui Kovesi la DNA ...continuare.

Shakira, insarcinata cu cel de-al treilea bebelus? Intr-un dans lasciv de "bachata", i se vede burtica de gravida

publicat 2017-03-22 15:45:01 (Antena-1)
Shakira, insarcinata cu cel de-al treilea bebelus? Intr-un dans lasciv de bachata, i se vede burtica de gravida Cantareata columbiana Shakira, in varsta de 40 de ani, ar putea fi din nou insarcinata, astfel incat familia Piqué-Mebarakse s-ar putea mari cu un nou membru, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

Shakira ar fi din nou insarcinata

publicat 2017-03-22 14:45:05 (Romania-TV)
Shakira ar fi din nou insarcinata Cantareata columbiana Shakira, in varsta de 40 de ani, ar putea fi din nou insarcinata, astfel incat familia Piqué-Mebarakse s-ar putea mari cu un nou membru, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

"Chefi la cutite" a inregistrat un nou record de audienta!

publicat 2017-03-22 13:45:01 (Antena-1)
Chefi la cutite a inregistrat un nou record de audienta! "Chefi la cutite" a reusit sa fie din nou lider de audienta cu editia de marti, din 21 martie. ...continuare.

"Ziua Ienei" pe GSP.ro » 12 pagini speciale dedicate antrenorului care a adus cel mai pretios trofeu fotbalului romanesc

publicat 2017-03-22 08:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Ziua Ienei pe GSP.ro » 12 pagini speciale dedicate antrenorului care a adus cel mai pretios trofeu fotbalului romanesc Un ziar special acum, la chioscuri! Gazeta Sporturilor publica o editie-eveniment astazi, dedicata lui Emeric Ienei, care împlineste 80 de ani. În cele 12 pagini din ziarul de azi si pe GSP. ... ...continuare.

Barcelona are doua tinte uriase! Catalanii au doua optiuni pentru atac: un jucator de la Juventus sau unul de la Atletico Madrid

publicat 2017-03-21 09:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Barcelona are doua tinte uriase! Catalanii au doua optiuni pentru atac: un jucator de la Juventus sau unul de la Atletico Madrid Barcelona se pregateste de noul sezon, fara Luis Enrique pe banca, iar sefii echipei cauta sa întareasca ofensiva. Mundo Deportivo, ziarul de casa al catalanilor, anunta azi ca Barcelona se intereseaza de Antoine Griezmann si de Paulo Dybala, urmând ca unul dintre ei sa ajunga pe Camp Nou. ... ...continuare.

Barcelona are 2 tinte uriase! Catalanii au doua optiuni pentru atac: un jucator de la Juventus sau unul de la Atletico Madrid

publicat 2017-03-21 09:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Barcelona are 2 tinte uriase! Catalanii au doua optiuni pentru atac: un jucator de la Juventus sau unul de la Atletico Madrid Barcelona se pregateste de noul sezon, fara Luis Enrique pe banca, iar sefii echipei cauta sa întareasca ofensiva. Mundo Deportivo, ziarul de casa al catalanilor, anunta azi ca Barcelona se intereseaza de Antoine Griezmann si de Paulo Dybala, urmând ca unul dintre ei sa ajunga pe Camp Nou. ... ...continuare.

Sorin Grindeanu, dezvaluiri din culisele discutiei cu reprezentantii FMI

publicat 2017-03-20 23:45:02 (Antena3)
Sorin Grindeanu, dezvaluiri din culisele discutiei cu reprezentantii FMI Premierul Sorin Grindeanu a dezvaluit în editia de luni seara a emisiunii ''Sinteza zilei'' ce a discutat cu delegatia Fondului Monetar International în tara noastra. Sorin Grindeanu a ... ...continuare.

Andreea Marin si-a prezentat tinuta din aceasta seara, de la "Uite cine danseaza"! Fanii au complimentat-o, dar "Zana" i-a contrazis: "Nu e asa"

publicat 2017-03-20 18:30:02 (CanCan)
Andreea Marin si-a prezentat tinuta din aceasta seara, de la Uite cine danseaza! Fanii au complimentat-o, dar Zana i-a contrazis: Nu e asa Andreea Marin si-a prezentat tinuta aleasa pentru a o pune in valoare in editia din aceasta seara a emisiunii "Uite cine danseaza", iar fanii au fost cuceriti. "Zana" nu a acceptat complimentele si a tinut sa le explice cum sta situatia. Andreea Marin a postat pe o retea de socializare o fotografie in care le-a prezentat prietenilor ei virtuali tinuta pe care o va purta in editia de luni seara a emisiunii "Uite cine danseaza". "Zana" s-a aratat incantata de bijuteriile create special pentru... ...continuare.

Romania a castigat editia 2017 a Rugby Europe Championship! Organizatorii au reparat eroare facuta dupa meciul cu Georgia

publicat 2017-03-20 12:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
Romania a castigat editia 2017 a Rugby Europe Championship! Organizatorii au reparat eroare facuta dupa meciul cu Georgia România s-a impus duminica în fata Georgiei, 8-7, în Rugby Europe Championship si a obtinut prima victorie în fata gruzinilor dupa 7 ani. La finalul meciului a avut loc un moment inedit, dupa ce organizatorii au dat trofeul Georgiei, considerând ca gruzinii au câstigat competitia. Ulterior, pe site-ul oficial s-a precizat ca a fost o eroare si ca România a câstigat editia din 2017 a Rugby Europe Championship. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »