Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Editia de primavara a tIMOn vine cu peste 5.000 de locuinte finalizate in Bucuresti si tara

publicat 2014-04-24 02:00:17 (Realitatea-Romaneasca)
Editia de primavara 2014 a tIMOn - targul Imobiliar National, cea mai importanta expozitie de profil din Romania, va avea loc in perioada 24-27 aprilie in Piata Constitutiei. Ajuns la a XXIV-a editie, tIMOn va aduce un numar record de oferte exclusive, peste 1.500 de locuinte fiind promovate cu caracter exclusiv in cele patru zile ale evenimentului. In total, la tIMOn cei care vor sa cumpere o locuinta pot gasi oferta a peste 200 de ansambluri rezidentiale atat in zone centrale cat si... ...continuare.

LOVITURA de teatru! Bianca Dragusanu a plecat in vacanta cu Victor Slav

publicat 2014-04-23 20:45:23 (Realitatea-TV)
LOVITURA de teatru! Bianca Dragusanu a plecat in vacanta cu Victor Slav Bianca Dragusanu si Victor Slav s-au impacat! Cei doi au plecat intr-o vacanta in Turcia, unde au stat tot timpul impreuna, inclusiv la plaja. Miercuri dupa-amiaza au aparut primele imagini cu Bianca si Victor, ce au fost prezentate la "Acces direct", scrie Click.ro. Bianca si Victor au fost impreuna si saptamanile trecute cand s-au antrenat pentru editia speciala Dansez pentru tine, din seara de Inviere. ...continuare.

Presa din Vaslui vede un plan bine pus la punct pentru distrugerea clubului. Solutia secreta de salvare

publicat 2014-04-23 20:15:13 (OnlineSport)
Ziarul Vremea Noua din Vaslui este foarte acid in ceea ce priveste ultimele evenimente de la echipa. Daca in presa centrala nu prea se spun lucrurilor pe nume, cei de la ziarul local stiu exact cauzele pentru care FC Vaslui nu va primi licenta: este un plan de distrugere bine pus la punct. Totusi, o solutie ar putea veni din afara cercului inchis care doreste trimiterea echipei in Liga a 2-a. ...continuare.

Veste trista despre Viorel Lis

publicat 2014-04-23 15:45:22 (Realitatea-TV)
Veste trista despre Viorel Lis Fostul primar al Capitalei spune ca este nevoit sa ia 30 de pastile pe zi. "Mi-a venit o boala care ma cam deranjeaza. Am la mine o lista cu medicamentele pe care trebuie sa le iau. Sunt aproximativ 15 pastile, pe care le iau de doua ori pe zi", a declarat Viorel Lis pentru emisiunea Click!, difuzata de Prima TV, de luni pana vineri, de la ora 22:30, scrie cancan.ro. ...continuare.

"Te cunosc de undeva": Florin Ristei a dat-o pe muzica lautareasca

publicat 2014-04-23 12:45:02 (Antena-1)
Te cunosc de undeva: Florin Ristei a dat-o pe muzica lautareasca In editia de sambata, 26 aprilie, a show-ului "Te cunosc de undeva!", Florin Ristei se transforma in Romica Puceanu si canta "Satra". Si nu e o schimbare de look prea confortabila pentru tanarul artist, pentru ca va purta pe sub rochie un costum special care sa-l "ingrase" cu vreo 15 kilograme si care-l va strange ingrozitor. In picioare va avea papuci cu toc pe care-i va fi greu sa-i poarte, din cauza ca piciorul drept nu i s-a refacut complet dupa semiruptura de ligamente suferita la... ...continuare.

Alex Constantin, la un pas sa-si petreca Pastele la spital! Ce a patit prezentatorul Click!

publicat 2014-04-22 23:00:02 (Click)
Alex Constantin, la un pas sa-si petreca Pastele la spital! Ce a patit prezentatorul Click! Alex Constantin, prezentatorul emisiunii Click!, a marturisit ca minivacanta de Paste nu prea i-a priit. Vedeta Prima TV a spus ca l-a chinuit o migrena ingrozitoare, care a fost la un pas sa-l faca sa mearga la spital. ...continuare.

Manchester United il curteaza pe Pep Guardiola

publicat 2014-04-22 16:45:23 (OnlineSport)
Manchester United incearca o apropiere de Pep Guardiola, anunta in exclusivitate ziarul The Telegraph de marti. Va fi o tatonare inainte ca clubul englez sa se indrepte spre tinte mai realiste, dar una necesara. ...continuare.

GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI 2014. MESAJELE ANIMALELOR, la un simplu click

publicat 2014-04-22 09:30:31 (Realitatea-TV)
GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI 2014. MESAJELE ANIMALELOR, la un simplu click GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI Google si-a modificat, marti, logoul pentru a sarbatori ZIUA PAMANTULUI, astfel ca toti cei care acceseaza motorul de cautare online pot citi mesajul "transmis" de diferite animale cu ocazia acestei zile. GOOGLE DOODLE ZIUA PAMANTULUI  Astfel, pasarea colibri, gandacul de balegar, meduza, pestele-balon si cameleonul "ureaza o Zi a Pamantului fericita!". La un simplu click pe prima imagine aparuta pe pagina de deschidere a Google se schimba logoul si apar... ...continuare.

Cum vor americanii sa il "PRINDA" pe Vladimir Putin. Este la mijloc o suma fabuloasa de bani

publicat 2014-04-21 10:30:05 (Antena3)
Un purtator de cuvant al presedintelui rus, Dmitri Peskov, a catalogat duminica drept "absurda" amenintarea, evocata de catre ziarul britanic The Times, cu sanctiuni americane vizand averea personala, de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

react prahova lady suleyman magnificul cola salaj fantome reabilitare harghita valcea constanta cazul de evaziune fiscala taxa auto targ de job mariana cojocaru galati teleorman inecat campanie electorala andrei gerea modelism horoscop ansa gabriela cristea istanbul azi nu targul pachete tigari numiri adrian popescu pruncucidere carduri conpet ploiesti purcarete realizator inundatii hidroelectrica fise legea 16 compania wizz air vrancea tiny prevenirea bolilor partidul democrat gorj visa europe raid arcon williams accident rutier