Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Gemenele de la Duo Criss repeta trei ore pe zi

publicat 2014-04-18 01:00:04 (Click)
Gemenele de la Duo Criss repeta trei ore pe zi Emotii mari si in aceasta seara, la PRO TV. De la 20.30 incepe cea de-a doua editie live a show-ului "Romanii au talent". Click! a stat de vorba cu cei 12 semifinalisti si a aflat cine sta mai bine la capitolul antrenament, dar si la cel al emotiilor. ...continuare.

SUMAR/ Rembrandt in vizita la Cluj

publicat 2014-04-18 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Rembrandt in vizita la Cluj EDITORIAL/ Daruieste o carte!, de Stelian TurleaEVENIMENT/ Gala Industriei de Carte, de Oana BocaEVENIMENT EDITORIAL/ "Ghidul comparatistului grec si roman", de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Mihnea Ghildus: "Designerii sunt mai pragmatici, sunt orientati spre piata si management", de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Poemul despre Poezie, de Ion MuresanCARTEA DE LITERATURA/ Mozart face shopping la mall, de Stelian TurleaCOLECTII/ Crime Scene Press, de Ziarul de duminicaTRADUCERI/ "Un roman pur... ...continuare.

Castigatoarea de la "Next Star", editia speciala de Paste: Ellleennnaa Haassnnaaa!

publicat 2014-04-18 00:15:05 (Antena-1)
Fara niciun dubiu, toate momentele din editia de Paste au fost fabuloase, iar copiii au oferit adevarate exemple de bunatate si talent. Dar ca in orice competitie, unul singur este castigator. De aceasta data, Elena Hasna a cucerit juriul cu interpretarea piesei "Derniere Danse"! In fiecare JOI, vezi cea mai noua editie "Next Star" de la 10:00, in AVANPREMIERA pe AntenaPlay si de la 20:30, LIVE la Antena 1 si pe AntenaPlay! ...continuare.

La editia speciala de Paste a emisiunii Agentul VIP, Fuego a impodobit bradul cu oua

publicat 2014-04-17 14:15:16 (Income-Magazine)
În Vinerea Marea, de la ora 21.30,  în editia speciala Agentul VIP, Cristian Brancu, aduce în platoul emisiunii invitati cu povesti emotionate. "În asteptarea noptii în care cu totii vom primi Lumina, Agentul VIP va fi locul în care vom trai momente emotionante. ...continuare.

EXCLUSIV SexExperta face lumina! De ce femeile nu vor sex oral

publicat 2014-04-17 02:00:10 (Click)
EXCLUSIV SexExperta face lumina! De ce femeile nu vor sex oral SexExperta a explicat in cadrul editiei de miercuri a emisiunii Click! din ce cauza refuza romancele sa faca sex oral. Ioana sustine ca acestea se tem sa nu fie judecate si catalogate drept femei de moravuri usoare. ...continuare.

«Casatoreste» vedete, dar el a bagat divort

publicat 2014-04-17 02:00:10 (Click)
«Casatoreste» vedete, dar el a bagat divort Pe cat e de monden, pe atat e de discret cu viata sa personala. Click! a aflat ca omul de afaceri Nicusor Stan a divortat dupa un mariaj de 15 ani. ...continuare.

Roman mort in Cipru, intr-un accident de munca

publicat 2014-04-16 14:15:32 (Realitatea-TV)
Roman mort in Cipru, intr-un accident de munca Un muncitor roman in domeniul constructiilor a murit marti seara intr-un accident de munca, in satul Frenaros din districtul Famagusta, dupa ce peretii unui sant adanc de aproximativ patru metri s-au surpat peste el in timp ce muncea, relateaza ziarul Cyprus Mail in editia electronica de miercuri. Potrivit publicatiei, barbatul, in varsta de 33 de ani, muncea la construirea sistemului de canalizare de la Frenaros. Peretii santului s-au surpat cu putin inainte de ora locala 18.00 (18.00, ora... ...continuare.

Mazda lanseaza editia speciala MX-5

publicat 2014-04-16 14:00:17 (Capital)
Mazda lanseaza astazi in cadrul Salonului Auto International de la New York editia aniversara MX-5. Aceasta marcheaza introducerea acum 25 de ani a modelului Mazda care va deveni cel mai popular roadster din istorie. ...continuare.

Nigel Farage neaga ca ar fi incasat abuziv indemnizatii de la Uniunea Europeana

publicat 2014-04-15 19:00:27 (Mediafax)
Nigel Farage neaga ca ar fi incasat abuziv indemnizatii de la Uniunea Europeana Liderul formatiunii ultranationaliste Partidul Independentei Marii Britanii (UKIP) neaga ca ar fi primit abuziv, in calitatea de eurodeputat, indemnizatii evaluate de ziarul The Times la 72.500 de euro. ...continuare.

"REGHE a parasit Steaua cu cateva ore inaintea semifinalei cu Dinamo". Care este EXPLICATIA gestului pe care antrenorul a ales sa-l faca inaintea derby-ului?

publicat 2014-04-15 17:30:17 (Libertatea)
"REGHE a parasit Steaua cu cateva ore inaintea semifinalei cu Dinamo". Care este EXPLICATIA gestului pe care antrenorul a ales sa-l faca inaintea derby-ului? In editia speciala de Paste, la "Next Star", cele mai mari vedete si cei mai talentati copii cu suflet mare au venit sa-i ajute pe care cu care soarta nu a fost atat de blanda. In editia de joi, de la 20:30, la Antena 1, Laurentiu Reghecampf se numara printre persoanele care sunt intotdeauna alaturi de Dan Negru in serile speciale in care minunile au loc pe scena show-ului cu talente. Laurentiu Reghecampf (Foto: EPA) "Reghecampf a parasit Steaua cu cateva ore inainte semifinalei cu Dinamo.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

jandarmi sibiu need for speed constanta casa radio tuifly soti columbeanu masini de epoca dambovita francezu radauti indemnizati ialomita istvan avramescu taberele fonduri ue campina alaska fc vaslui gratiere botosani liceele compa telenovele congresul danger neamt sif 4 jumatatea ta prahova satu mare marcel pavel omar hayssam surorile olsen masinii ispas tramvai 41 suceava timis brandul brico depot cora lujerului din dambovita gorj astm gene false calcularea pensii nicolae paun detinutii