Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

HTC lanseaza primul smartphone din editia de colectie UEFA Champions League

publicat 2014-09-16 17:30:02 (AgoraNews)
HTC, lider mondial in inovatie si design, lanseaza astazi primul smartphone HTC din editia de colectie UEFA Champions League, pentru a sarbatori finala din 2015 de la Berlin a UEFA Champions League. ...continuare.

Jean Paler, de patru zile in spital

publicat 2014-09-16 15:00:34 (Realitatea-TV)
Jean Paler, de patru zile in spital Jean Paler are in continuare mari probleme de sanatate, dupa preinfarctul suferit acum doi ani. De patru zile, se afla internat la sectia de cardiologie a spitalului judetean din Brasov. Click! a aflat in exclusivitate ca actorul este internat in prezent. Acest lucru a fost confirmat si de artist. "De patru zile sunt la spitalul judetean Brasov. Am o pneumonie severa. De mine are grija medicul Elena Bobescu. Doctorii fac tot posibilul pentru mine", a declarat Jean, pentru Click! Jean Paler a... ...continuare.

Investigatie: Mitropolitul Moldovei locuieste in casa unei blonde

publicat 2014-09-16 13:15:15 (Realitatea-TV)
Investigatie: Mitropolitul Moldovei locuieste in casa unei blonde Dupa ce au dezvaluit averile Inalt Prea Sfintitului Vladimir, Mitropolitul Chisinaului si al Intregii Moldove, jurnalistii de la Ziarul de Garda scriu ca arhiereul locuieste intr-o casa de milioane la cativa kilometri de Chisinau. Imobilul de lux este inregistrat pe numele unei femei, cu care IPS a fost intr-o vacanta in Turcia, la mare, in 2012. Cu o casa de vacanta in padure si cu un apartament de 175 de metri patrati in proprietate la Chisinau, IPS Vladimir prefera sa locuiasca intr-o casa... ...continuare.

Ce puteti citi in Evenimentul zilei de marti, 16 septembrie

publicat 2014-09-16 00:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Ce puteti citi in Evenimentul zilei de marti, 16 septembrie EVZ.RO iti prezinta cele mai importante articole din editia tiparita de astazi. ...continuare.

IMPORTANT: poti castiga 210 milioane de lei vechi daca...

publicat 2014-09-15 23:45:29 (Libertatea)
IMPORTANT: poti castiga 210 milioane de lei vechi daca... Septembrie marcheaza nu doar inceputul scolii, dar si lansarea unei mari actiuni de acordare de premii! Publicitate Marele premiu pus in joc este de 21.000 Lei! Da, ati citit bine - 210 milioane de lei vechi! Pentru aceasta, nu trebuie decat sa dati click aici si sa rezolvati o simpla operatie matematica. Cea de-a doua jumatate a anului 2014 poate fi una foarte bogata pentru dumneavoastra! Ganditi-va doar ce puteti face cu acest premiu: sa va redecorati casa, sa va schimbati masina sau sa... ...continuare.

LiveTEXT de la ora 21:00 Pandurii - Petrolul » Gorjenii incearca sa obtina a doua victorie din Liga 1. Echipe de start

publicat 2014-09-15 21:00:23 (Gazeta-Sporturilor)
LiveTEXT de la ora 21:00 Pandurii - Petrolul » Gorjenii incearca sa obtina a doua victorie din Liga 1. Echipe de start Petrolul s-a deplasat la Tirgu Jiu pentru meciul cu Pandurii din cadrul etapei cu numarul 7 din Liga 1. Meciul incepe la ora 21, este transmis in direct de Look Plus si Dolce 1, dar si liveTEXT pe GSP.RO. Click AICI pentru liveTEXT!"Lupii" ocupa locul 4 in clasament, fiind depasiti de CFR, dupa victoria cu 4-1 reusita de clujeni in fata celor de la Astra. ... ...continuare.

"Cum curatam Romania?", intrebarea de 2 miliarde de lei pe care ZF o va pune jucatorilor din reciclare

publicat 2014-09-15 17:45:32 (Ziarul-Financiar)
"Cum curatam Romania?", intrebarea de 2 miliarde de lei pe care ZF o va pune jucatorilor din reciclare Citeste si: Suplimentul "Protectia mediului", maine cu Ziarul Financiar Ziarul Financiar organizeaza marti, 16 septembrie 2014, o sesiune de discutii intre autoritatea publica si jucatorii din piata colectarii de deseuri pe o tema simpla: "Cum curatam Romania?"Decalajul dintre statele vestice si Romania este urias: in 2012 doar 1% din totalul deseurilor generate in gospodariile din tara au fost reciclate, iar restul a ajuns la groapa de gunoi, in timp ce in Germania peste 60% din deseul... ...continuare.

Suplimentul "Protectia mediului", maine cu Ziarul Financiar

publicat 2014-09-15 17:15:31 (Ziarul-Financiar)
Suplimentul "Protectia mediului", maine cu Ziarul Financiar Ziarul Financiar apare marti, 16 septembrie, in editia print insotit de suplimentul "Protectia mediului", o privire de ansamblu asupra pietei de management si reciclare a deseurilor.Cititi in supliment:asCine sunt liderii pietei de 400 milioane de lei de tratare a deseurilor.asCine sunt jucatorii care fac bani pe piata de 1,6 miliarde de lei de colectare a deseurilor, unde cei care au prins contracte in capitala fac legea.asCe oportunitati de finantare au companiile si institutiile... ...continuare.

Universul de produse construite de Ziarul Financiar pentru comunitatea de business: oglinda economiei in editii print si online, in anuare, conferinte si dezbateri live

publicat 2014-09-15 00:15:25 (Ziarul-Financiar)
Universul de produse construite de Ziarul Financiar pentru comunitatea de business: oglinda economiei in editii print si online, in anuare, conferinte si dezbateri live Vezi galeria foto Ziarul Financiar si-a conso­li­dat pozitia de lider pe seg­men­tul presei econo­mi­ce si a reusit sa devina mai mult decat un coti­dian de busi­ness, ZF este astazi o platforma a comu­nitatii de afaceri, un loc in care antre­prenorii, executivii romani si straini se intalnesc.In cei 16 ani de activitate, ZF a cres­cut impreuna cu clasa de busi­ness si a devenit o voce a aces­teia, o voce a unei generatii care trans­forma si dezvolta Romania.Prin deciziile lor,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

herbal beata la volan corona fara angajati coreea de sud accident cu atv abuz la avocatnet sandra 0000 salvamar liga ii medici romani clasa zero staicu handbal feminin maternitatea giulesti camelia sucu coreea de nord fabian frei recrutari rezerve de petrol countdown liviu popescu dambovita extrateresti tena accidente rutiere gripa porcina carisma drepturile cetatenilor salaj lidl encefalop ciprian sora gazda temelie neptun tv studenta caloriferul faleza buzau ipj galati viol in gheorghe david concurentii lacina traore anemona niculescu etate