Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

FC Voluntari vrea in cupele europene si ameninta cu TAS

publicat 2017-05-29 20:15:07 (OnlineSport)
Recent castigatoare a Cupei Romaniei, echipa FC Voluntari viseaza sa evolueze in editia viitoare a cupelor europene. ...continuare.

Nepotul lui Gigi Becali, condamnat pentru calomnie. Ce a spus despre Adelina Pestritu

publicat 2017-05-29 11:00:01 (Antena3)
Nepotul lui Gigi Becali, condamnat pentru calomnie. Ce a spus despre Adelina Pestritu Lucian Becali a fost condamnat în instanta pentru calomnie, în urma afirmatiilor jignitoare pe care le-a facut fata de Adelina Pestritu, informeaza click.ro. Lucian Becali ar spus despre Adelina... ...continuare.

Horoscopul zilei - 29 mai. Un inceput de saptamana grozav pentru aceste zodii

publicat 2017-05-29 09:45:05 (Realitatea-TV)
Horoscopul zilei -  29 mai. Un inceput de saptamana grozav pentru aceste zodii Citeste horoscop zilnic 29 mai, realizat de astrologul Click!, Minerva. ...continuare.

"Tot ce s-ar fi putut intampla, s-a intamplat" » Tom Dumoulin castiga editia centenara a Turului Italiei

publicat 2017-05-28 19:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
Tot ce s-ar fi putut intampla, s-a intamplat » Tom Dumoulin  castiga editia centenara a Turului Italiei Tom Dumoulin, olandezul de 26 de ani al celor de la Sunweb, a câstigat editia centenara a Turului Italiei. Înaintea contratimpului din ultima etapa, Dumoulin avea de recuperat 53 de secunde fata de Nairo Quintana (Movistar), 14 secunde fata de Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida) si 10 secunde fata de Thibout Pinot (FDJ). Au fost cei mai importanti 29,3 km din cariera, iar olandezul n-a dezamagit. ... ...continuare.

HOROSCOPUL ZILEI - 28 mai. Zi cu ghinion pentru aceste zodii

publicat 2017-05-28 09:45:11 (Realitatea-TV)
HOROSCOPUL ZILEI - 28 mai. Zi cu ghinion pentru aceste zodii Citeste horoscop zilnic 28 mai, realizat de astrologul Click!, Minerva. ...continuare.

Un francez talentat i-a purtat noroc! Daniel Max Dragomir, marele castigator al editiei a XV-a "Te cunosc de undeva!".

publicat 2017-05-27 23:15:01 (Antena-1)
Stromae l-a ajutat pe Daniel Max Dragomir sa castige editia a XV-a din sezonul noua "Te cunosc de undeva!". ...continuare.

Jurnalista Emilia Sercan, specializata in denuntarea plagiatelor, acuzata ca a copiat in propria lucrare de licenta

publicat 2017-05-26 17:00:01 (Adevarul)
Jurnalista Emilia Sercan, specializata in denuntarea plagiatelor, acuzata ca a copiat in propria lucrare de licenta Pasaje intregi din lucrarea de licenta a jurnalistei Emilia Sercan, semnata de aceasta in 2003, au fost copiate din alte doua volume lansate pe piata cu un an inainte, arata surse citate de ziarul sibian "Turnul Sfatului", care publica si o parte din lucrarea de diploma a jurnalistei. ...continuare.

Cotidianul si Fundatia Alexandrion, despre performanta in presa, cultura, sport si business

publicat 2017-05-26 16:15:03 (Cotidianul)
Târgoviste a gazduit în seara de 25 mai unul dintre evenimentele din seria propusa de ziarul Cotidianul si Fundatia Alexandrion. ...continuare.

Bacterie necunoscuta, posibil extraterestra, descoperita la bordul ISS! Anunt de ultima ora facut de NASA

publicat 2017-05-26 15:45:01 (Antena3)
Bacterie necunoscuta, posibil extraterestra, descoperita la bordul ISS! Anunt de ultima ora facut de NASA Oamenii de stiinta de la NASA au descoperit existenta unei bacterii necunoscute la bordul ISS, Statia Spatiala Internationala - o descoperire promitatoare pentru cercetare, informeaza editia online a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »