Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

RiscSeismic.ro: Un site util pietei imobiliare

publicat 2017-01-20 15:45:15 (Puterea)
RiscSeismic.ro: Un site util pietei imobiliare Daca v-ati hotarat sa cumparati o casa, un apartament, vreti sa va asigurati locuinta sau sa aflati in ce grad seismic se afla casa in care stati, puteti afla pe site-ul RiscSeismic.ro. Acesta este un portal destinat transparentei si informarii corecte pe piata imobiliara din Romania. Pe RiscSeismic.ro oricine poate afla din doua click-uri daca imobilul pe care vrei sa-l achizitionezi este incadrat in una dintre clasele de risc seismic. Apoi, se poate naviga prin Catalogul strazilor sau se... ...continuare.

Ei sunt artistii care vor canta la ceremonia de investire lui Trump, dar si cei care l-au refuzat

publicat 2017-01-19 19:45:21 (Realitatea-TV)
Ei sunt artistii care vor canta la ceremonia de investire lui Trump, dar si cei care l-au refuzat Lista de celebritati care vor urca pe scena la ceremonia de investitura a lui Donald Trump ar trebui sa transforme acest eveniment intr-un dintre cele mai urmarite din acest an. Totusi, petrecerea care va avea loc cu acest prilej joi, cu o zi inainte de depunerea juramantului de catre Donald Trump, este una marcata de controverse, in conditiile in care mai multe staruri carora li s-ar fi cerut sa cante la acest show au respins public oferta. Pana acum, scrie joi ziarul The Telegraph in editia... ...continuare.

Imaginile virale ale momentului! Oamenilor dintr-un parc national nu le-a venit sa creada ce vad

publicat 2017-01-18 19:45:36 (Realitatea-TV)
Imaginile virale ale momentului! Oamenilor dintr-un parc national nu le-a venit sa creada ce vad Comitatul Polk, din Florida, a devenit celebru dupa ce un aligator urias a fost filmat de un grup de turisti in timp ce traversa nestingherit o poteca pentru drumetii, relateaza ziarul spaniol La Vanguardia, citat de Agepres. ...continuare.

Monica Niculescu, eliminata si la dublu

publicat 2017-01-18 11:00:15 (OnlineSport)
Jucatoarea Monica Niculescu nu a avut mai mult succes nici in proba de dublu la editia din acest an a Australian Open. ...continuare.

Ziua in care SE RUPE Piata Unica Europeana!

publicat 2017-01-17 14:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Ziua in care SE RUPE Piata Unica Europeana! Premierul britanic Theresa May va anunta marti in discursul pe care urmeaza sa-l tina pe tema Brexit ruperea completa a Regatului Unit de Uniunea Europeana, scrie luni ziarul Telegraph, preluat de Reuters. ...continuare.

Discurs istoric al premierului britanic Theresa May, astazi. The Telegraph: Va anunta ruperea completa a Regatului Unit de UE

publicat 2017-01-17 09:30:06 (ProTV)
Discurs istoric al premierului britanic Theresa May, astazi. The Telegraph: Va anunta ruperea completa a Regatului Unit de UE In discursul pe care urmeaza sa-l tina marti pe tema Brexit, premierul britanic Theresa May va anunta ruperea completa a Regatului Unit de Uniunea Europeana, scrie luni ziarul Telegraph, preluat de Reuters. ...continuare.

Au pus capat zvonurilor! "Star Wars" nu o va recrea digital pe Carrie Fisher

publicat 2017-01-16 18:15:09 (Realitatea-TV)
Au pus capat zvonurilor! "Star Wars" nu o va recrea digital pe Carrie Fisher Producatorii seriei galactice "Star Wars" au pus capat oricaror zvonuri privind utilizarea imaginii digitale a regretatei actritei Carrie Fisher care a murit recent, relateaza online ziarul spaniol El Mundo, citat de Agepres. ...continuare.

Prima victorie la aceasta editia a Cupei Africii: Senegal s-a impus in fata Tunisiei

publicat 2017-01-16 11:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Prima victorie la aceasta editia a Cupei Africii: Senegal s-a impus  in fata Tunisiei A doua zi a Cupei Africii pe Natiuni, editia 2017, care are loc în Gabon, a adus prima victorie în acest turneu, Senegal reusind sa învinga Tunisia cu 2-0. În primul meci din aceasta zi, Algeria si Zimbabwe au terminat nedecis 2-2. În primele minute ale partidei, Tunisia a început promitator fiind aproape sa deschida scorul, dar lovitura de cap al lui Ahmed Akaichi a trecut pe lânga poarta lui Diallo. ... ...continuare.

EXPLICAȚIA Simonei Halep, dupa EȘECUL de la Australian Open: "Nu m-am gandit sa ma retrag, nu-mi sta in fire!"

publicat 2017-01-16 11:00:03 (Evenimentul-Zilei)
EXPLICAȚIA Simonei Halep, dupa EȘECUL de la Australian Open: Nu m-am gandit sa ma retrag, nu-mi sta in fire! Simona Halep (locul 4 WTA) a fost eliminata, astazi, inca din primul tur al turneului de Mare Șlem de la Melbourne, contraperformanta pe care a inregistrat-o si in editia precedenta a intrecerii de la Antipozi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »