Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-23 00:00:02 (Bursa)
BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!! Numai astazi Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente. Veti beneficia de o reducere de 80% la Pachetul BUSINESS MULTIPLU pentru 12 luni ce contine 5 abonamente print + 5 abonamente on-line la numai 504 lei, fata de pretul initial de 2520 lei. Acest Pachet contine: Ziarul BURSA livrat acasa sau la birou fara costuri suplimentare, Suplimentele BURSA, discount la evenimentele BURSA (seminarii, conferinte, mese rotunde) si acces complet la site-ul www.bursa.ro. NOT:... ...continuare.

Editia de Weekend: Mostenirea lui Traian Basescu pentru Klaus Iohannis

publicat 2014-11-22 18:00:01 (Antena3)
Catalina Porumbel a prezentat, sambata, la "Editia de weekend" de la Antena 3, mostenirea lui Traian Basescu, in cateva puncte, dupa zece ani de mandat la Palatul Cotroceni. Mostenirea lui Traian Basescu,... ...continuare.

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-22 00:00:02 (Bursa)
BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!! Numai astazi si maine Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente. Veti beneficia de o reducere de 80% la Pachetul BUSINESS MULTIPLU pentru 12 luni ce contine 5 abonamente print + 5 abonamente on-line la numai 504 lei, fata de pretul initial de 2520 lei. Acest Pachet contine: Ziarul BURSA livrat acasa sau la birou fara costuri suplimentare, Suplimentele BURSA, discount la evenimentele BURSA (seminarii, conferinte, mese rotunde) si acces complet la site-ul... ...continuare.

Sarbatoare in Banie. Festivalul Craiova Muzicala, la editia a 41-a

publicat 2014-11-21 17:00:25 (Romania-TV)
Sarbatoare in Banie. Festivalul Craiova Muzicala, la editia a 41-a Nume sonore, ritmuri pasionale, de la classic la jazz, de la jazz la opera. Festivalul Craiova Muzicala incepe in Banie. Aflat la editia 41, festivalul aduce pe aceeasi scena sapte sute de muzicieni din zece tari, intr-un adevarat regal care incepe pe data de 21 noiembrie si se termina pe 17 decembrie. ...continuare.

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-21 16:30:03 (Bursa)
Numai astazi, maine si poimaine Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente transmise vineri, sambata si duminica. ...continuare.

FOTO: Cea mai tare iluzie optica! Imaginea asta obscena te face sa rosesti?! Click pentru imaginea clara

publicat 2014-11-21 11:15:02 (Antena-1)
FOTO: Cea mai tare iluzie optica! Imaginea asta obscena te face sa rosesti?! Click pentru imaginea clara Mintea umana este construita in asa fel incat sa perceapa cele mai comune lucruri. Astfel se explica faptul ca toti cei care privesc imaginea de mai sus se grabesc sa creada ca este cu totul altceva decat in realitate. ...continuare.

SUMAR/ Dansand cu piatra

publicat 2014-11-21 00:30:28 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Dansand cu piatra Ziarul de duminica nr. 46 (732), din saptamana 21 - 27 noiembrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: Mai amun singur dorEVENIMENT/ Muzica si poezie cu prieteni, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Fulminante texte civile, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Gabriel Gafita: "Nu prin justitie sau printr-o noua cenzura politica, anticomunista, se va realiza adevaratul «proces al comunismului», ci tot prin literatura si prin film, adica prin artele care creeaza... ...continuare.

Reenacting Lizica Codreanu/ de Ziarul de duminica

publicat 2014-11-21 00:15:38 (Ziarul-Financiar)
Reenacting Lizica Codreanu/ de Ziarul de duminica Vezi galeria foto Reenacting Lizica CodreanuHors les MursLizica Codreanu. O dansatoare romanca in avangarda parizianaDansatoare si coregrafa de origine romana, Lizica Codreanu, apropiata a grupurilor de avangarda din Paris, a revolutionat intr-o cariera fulgeratoare, codurile dansului.Editia din noiembrie a programului Hors les Murs, organizat de Centrul National al Dansului Bucuresti, a propus asadar o reintalnire incrucisata cu Lizica Codreanu pe de o parte, iar pe de alta parte cu Vava... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

horoscopul saptamani observator 16 saga mascatilor etajul un politist vaporul serbare kombat violet viena groapa ecologica tari participante lulu un pas inainte nota 5 cazu tinutul secuiesc ortoped nasul sebastian liviu nistoran wizz air film ruter sere restricti subventii piata obor falsa elias pandaru sibiu mika ostra avocatesti targu mures mici afaceri horoscop sexual harghita hunedoara sexy materiale reciclabile pariurile zeul razboiului doinita oancea maraton lia manoliu caen o fetita