Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Euro a fost cotat la 4,6327, sub referinta de ieri

publicat 2017-12-13 13:15:02 (Bursa)
Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,6327 lei pentru moneda europeana, in scadere cu 0,35 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,6362 lei. ...continuare.

Imperiul Zara se clatina. Lovitura pentru cel mai bogat om din Europa

publicat 2017-12-13 10:45:07 (Realitatea-TV)
Imperiul Zara se clatina. Lovitura pentru cel mai bogat om din Europa Fondatorul Amancio Ortega vrea sa vanda 16 magazine pentru jumatate de miliard de euro, scrie Ziarul Financiar. ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,6362 lei, peste referinta de ieri

publicat 2017-12-12 14:30:02 (Bursa)
Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,6362 lei pentru moneda europeana, in crestere cu 0,30 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,6332 lei. ...continuare.

RAZBOI in Orient: Avioane de vanatoare israeliene, bombardamente surpriza. Nu se stie numarul victimelor

publicat 2017-12-11 20:30:30 (Romania-TV)
RAZBOI in Orient: Avioane de vanatoare israeliene, bombardamente surpriza. Nu se stie numarul victimelor Aviatia militara israeliana a atacat, luni seara, pozitii militare din teritoriul palestinian Fasia Gaza, ca reactie la atacuri cu rachete care au vizat teritoriul Israelului, afirma surse citate de site-ul Ynetnews.com si de ziarul Haaretz. ...continuare.

Avioane de vanatoare israeliene au atacat pozitii din Fasia Gaza ca riposta la atacuri cu rachete

publicat 2017-12-11 20:00:22 (Mediafax)
Aviatia militara israeliana a atacat, luni seara, pozitii militare din teritoriul palestinian Fasia Gaza, ca reactie la atacuri cu rachete care au vizat teritoriul Israelului, afirma surse citate de site-ul Ynetnews.com si de ziarul Haaretz. ...continuare.

LIVE Sepsi - CSM Poli Iasi (17:00)

publicat 2017-12-11 15:00:10 (OnlineSport)
Etapa a 21-a continua luni cu meciul Sepsi - CSM Poli Iasi, partida gazduita de stadionul Tineretului din Brasov. Click aici pentru live video legal. ...continuare.

Florin Iordache, mesaj dur pentru protestatari: "Nu ne organizam sedintele dupa cum vor ei"

publicat 2017-12-11 14:00:09 (Realitatea-TV)
Florin Iordache, mesaj dur pentru protestatari: Nu ne organizam sedintele dupa cum vor ei PSD doreste sa grabeasca votul pe prima parte dintre legile justitiei. Votul programat pentru maine va fi mutat pentru astazi, ceea ce staneste mania protestatarilor si a opozitiei, care incearca sa adune cat mai multa lume pentru a scanda in fata Parlamentului. ...continuare.

Actualele modificari reprezinta un pericol la adresa Justitiei? Da sau nu?

publicat 2017-12-11 14:00:03 (Cotidianul)
Va rugam sa raspundeti cit mai repede intrebarii propuse de ziarul Cotidianul. Va multumim! [...] The post Actualele modificari reprezinta un pericol la adresa Justitiei? Da sau nu? appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

TOPUL celor mai bine platiti angajati ai ministerelor in anul 2018. Cine sunt bugetarii care primesc peste 10.000 de lei net pe luna

publicat 2017-12-11 07:00:05 (Mediafax)
Topul ministerelor in functie de salariul mediu net din 2018: Angajatii Ministerului Afacerilor Externe vor castiga, in medie, peste 10.000 de lei net pe luna, scrie Ziarul Financiar. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »