Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Fantine din "Mizerabilii", victima a hackerilor! Pe net, au aparut mai multe poze nud cu Anne Hathaway pe retelele de socializare

publicat 2017-08-17 14:45:02 (Antena-1)
Fantine din Mizerabilii, victima a hackerilor! Pe net, au aparut mai multe poze nud cu  Anne Hathaway pe retelele de socializare Actrita americana Anne Hathaway apare in mai multe poze nud difuzate pe retelele de socializare, fiind dupa cat se pare victima atacului unor hackeri, relateaza online ziarul spaniol Estrella Digital. ...continuare.

Dinamo joaca tot in Ștefan cel Mare » S-au pus in vanzare biletele pentru meciul cu Sepsi

publicat 2017-08-16 17:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamo joaca tot in Ștefan cel Mare » S-au pus in vanzare biletele pentru meciul cu Sepsi Biletele pentru urmatorul meci al dinamovistilor în fata propriilor suporteri, cu Sepsi Sfântu Gheorghe, au fost puse deja în vânzare online, pe bilete.ro (Click AICI). De sâmbata, 19 august, biletele pot fi achizitionate si de la casele arenei din Ștefan cel Mare, conform programului comunicat de site-ul oficial al "câinilor". ... ...continuare.

Liga Campionilor: Cotele Stelei si celorlalte meciuri

publicat 2017-08-15 14:30:09 (OnlineSport)
Efortuna va prezinta cotele la pariuri sportive pentru meciurile de astazi din preliminariile Ligii Campionilor. Click aici. ...continuare.

Fondul american Varde liciteaza agresiv pentru cumpararea Bancpost

publicat 2017-08-15 12:15:28 (Romania-TV)
Fondul american Varde liciteaza agresiv pentru cumpararea Bancpost Fondul american Varde, care administreaza 12 miliarde de dolari, liciteaza pentru achizitia Bancpost, incercand sa intre pe piata bancara romanesca, potrivit unor surse de pe piata citate de Ziarul Financiar. ...continuare.

LIVE Sepsi - CFR Cluj (21:00)

publicat 2017-08-14 20:15:12 (OnlineSport)
Etapa a 6-a se incheie cu meciul Sepsi Sf.Gheorghe - CFR Cluj, partida care va fi live text in aceasta pagina dupa ora 21:00. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei). ...continuare.

O bogatasa i-a donat fostului presedinte al Braziliei, Lula da Silva, 132.000 de euro

publicat 2017-08-14 18:30:11 (Romania-TV)
O mostenitoare braziliana de origine elvetiana, foarte bogata, ii va face o donatie de 500.000 de reali (132.000 de euro) fostului presedinte brazilian Luiz Inacio Lula da Silva (2003-2010), ale carui bunuri sunt blocate de catre justitie, scrie ziarul Folha de Sao Paulo. ...continuare.

LIVE Voluntari - Gaz Metan (18:30)

publicat 2017-08-14 18:00:09 (OnlineSport)
Urmariti live text in aceasta pagina meciul FC Voluntari si Gaz Metan Medias programat in etapa a 6-a din Liga 1. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei). ...continuare.

Dezvaluirile unui fost spion: Grupul Bilderberg a fost interesat de Ceausescu. Reactia dictatorului

publicat 2017-08-13 20:45:02 (Antena3)
Dezvaluirile unui fost spion: Grupul Bilderberg a fost interesat de Ceausescu. Reactia dictatorului Stelian Octavian Andronic este unul dintre ofiterii superiori ai Securitatii trimisi în misiuni "de vârf" în strainatate. În 1990, ziarul The Washington Post l-a desemnat ca fiind... ...continuare.

LIVE CSM Poli Iasi - Dinamo (20:00)

publicat 2017-08-13 19:45:10 (OnlineSport)
De la 20:00 transmitem live text in aceasta pagina meciul CSM Poli Iasi - Dinamo etapa a 6-a a Ligii 1. Click pentru streaming live  INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betano se pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani (0,50 lei). ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »