Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Iohannis se scoboara tot mai mult

publicat 2018-02-18 21:15:03 (Cotidianul)
Iohannis se scoboara tot mai mult Principalele subiecte pe care le puteti citi in ziarul de maine [...] The post Iohannis se scoboara tot mai mult appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

LIVETEXT Simona Halep – Garbine Muguruza, in semifinale la Doha. Meciul se joaca sambata

publicat 2018-02-16 18:30:23 (Libertatea)
LIVETEXT Simona Halep – Garbine Muguruza, in semifinale la Doha. Meciul se joaca sambata Simona Halep (26 de ani, locul 2 WTA) s-a calificat ieri in semifinalele turneului de la Doha, dupa ce a invins-o pe americanca Catherine Cartan Bellis (18 ani, locul 48 WTA). Romanca o va infrunta sambata pe Garbine Muguruza (24 de ani, locul 4 WTA) pentru un loc in finala. Iberica a trecut ieri cu […] Post-ul LIVETEXT Simona Halep – Garbine Muguruza, in semifinale la Doha. Meciul se joaca sambata apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,6595 lei, sub referinta de ieri

publicat 2018-02-16 13:15:01 (Bursa)
Euro a fost cotat la 4,6595 lei, sub referinta de ieri Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,6595 lei pentru moneda europeana, in scadere cu 0,3 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,6598 lei. ...continuare.

Actiunile Purcari, cotate la 19,75 lei, cu 3,95% peste pretul ofertei

publicat 2018-02-16 00:30:02 (Bursa)
Actiunile Purcari, cotate la 19,75 lei,  cu 3,95% peste pretul ofertei Actiunile producatorului de vin Purcari Wineries (WINE), care au intrat, incepand de ieri, la tranzactionare la Bursa de Valori Bucuresti (BVB), au incheiat sedinta la pretul unitar de 19,75 lei, cu 3,95% peste cel din oferta publica incheiata saptamana trecuta, de 19 lei, dar sub cel de deschidere de ieri, de 21 de lei. ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,6598 lei, peste referinta de ieri

publicat 2018-02-15 13:45:01 (Bursa)
Euro a fost cotat la 4,6598 lei, peste referinta de ieri Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,6598 lei pentru moneda europeana, in crestere cu 0,1 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,6588 lei. ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,6598, peste referinta de ieri

publicat 2018-02-15 13:15:03 (Bursa)
Euro a fost cotat la 4,6598, peste referinta de ieri Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,6598 lei pentru moneda europeana, in crestere cu 0,1 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,6588 lei. ...continuare.

Bulgarii il distrug pe Moti inaintea meciului cu Milan: "E prea gras!"

publicat 2018-02-14 13:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
Bulgarii il distrug pe Moti inaintea meciului cu Milan: E prea gras! Cosmin Moti e unul dintre liderii tribunelor la Ludogoret, însa presa bulgara îl ataca înaintea meciului de joi din Europa League cu AC Milan. Antrenorul Dimitar Dimitrov ia în calcul sa-l tina rezerva pe Moti în superduelul de joi cu formatia italiana din cauza kilogramelor în plus ale fundasului, anunta ziarul Tema. ... ...continuare.

Euro a fost cotat la 4,6588 lei, peste referinta de ieri

publicat 2018-02-14 13:45:02 (Bursa)
Euro a fost cotat la 4,6588 lei, peste referinta de ieri Banca Nationala a Romaniei (BNR) a anuntat, astazi, un curs de referinta de 4,6588 lei pentru moneda europeana, in crestere cu 0,16 bani, comparativ cu sedinta de ieri, cand euro a fost cotat la 4,6572 lei. ...continuare.

Pariurile zilei: Ieri am "lovit" in plin! Vezi cum facem miercuri profit »»

publicat 2018-02-14 12:15:02 (CanCan)
Pariurile zilei: Ieri am "lovit" in plin! Vezi cum facem miercuri profit »» Inca o zi cu un bilant formidabil! Ieri am acumulat super castiguri, prin intermediul celor 7 ponturi "verzi" din 8 propuse! Evidentiem mai ales procentajul de 100% al pariurilor corecte oferite pe cele doua meciuri din optimile Ligii Campionilor. Pentru confruntarea de la Torino, pariurile au fost pe cornere, cel putin 9 in meci (statistica 5-5), dar si 1 cu handicap 0, pronostic cu miza returnata. La confruntarea Basel - Manchester City, succesul clar al oaspetilor ne-a adus adus lejer pe... ...continuare.

HOROSCOP 14 februarie: zodiile care isi gasesc iubirea pe Facebook de Ziua Indragostitilor 2018

publicat 2018-02-13 18:45:27 (Romania-TV)
HOROSCOP 14 februarie: zodiile care isi gasesc iubirea pe Facebook de Ziua Indragostitilor 2018 Ziua Indragostitilor se apropie si asta este un motiv de bucurie pentru toti cei care iubesc si sunt iubiti. Insa, chiar si asa, nativii singuri nu trebuie sa dispere, Cupidon ii va sageta si pe ei, cu un singur click, pe Facebook. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA