Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Eugenia Serban trece prin momente grele: Nu ma gandesc la boala

publicat 2014-08-22 12:15:43 (Romania-TV)
Eugenia Serban trece prin momente grele: Nu ma gandesc la boala Eugenia Serban, in varsta de 45 de ani, a vorbit in cadrul emisiunii Click! despre cum a debutat ca actrita, cum a decis sa ramana insarcinata cu fiul ei, dar si despre boala de care sufera. Actritei i-au necrozat sanii in urma unei interventii chirurgicale de indepartare a implanturilor de silicon, puse pe cand avea 29 de ani. ...continuare.

SUMAR/ Visuri ale noptilor de vara

publicat 2014-08-22 00:30:19 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Visuri ale noptilor de vara Ziarul de duminica nr. 33 (719), din saptamana 22 -28 august 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EVENIMENT/ Festivalul de la Venetia - remember Truffaut, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Secretele MI6, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Pierre Lemaitre: "Viata mea s-a schimbat total dupa ce am castigat premiul Goncourt", de Dorina CalinPOEMUL DE DUMINICA/ Si poezia e un somn, de Constanta BuzeaROMAN IN SERIAL/ Marea petrecere (III), de Petre BarbuCARTEA DE... ...continuare.

Actualitate - Aeroportul Iasi a inaugurat ieri noua pista

publicat 2014-08-22 00:00:09 (Curierul-National)
Noua pista a Aeroportului Iasi a fost inaugurata, ieri, in prezenta ministrului Transporturilor, Ioan Rus, si a mai multor oficialitati locale, la festivitati asistand peste o mie de persoane.Festivitatea de inaugurare a noii piste a Aeroportului Iasi s-a desfasur ...continuare.

Hidroelectrica a reusit, ieri, sa incheie doar doua contracte pe OPCOM

publicat 2014-08-22 00:00:05 (Bursa)
Hidroelectrica a reusit, ieri, sa vanda doar doua contracte de cate 14.080 MWh fiecare cu 198 de lei/MWh si cu 199,18 lei/MWh. ...continuare.

A "MURIT" PUȚIN in timpul operatiei la cap! ȘOC in LUMEA MONDENA

publicat 2014-08-21 20:30:26 (Realitatea-TV)
A MURIT PUȚIN in timpul operatiei la cap! ȘOC in LUMEA MONDENA In urma cu doi ani, fostul prezentator tv a avut o grava problema de sanatate. Pentru ca nu mai auzea cu o ureche, Mircea s-a dus la un control. "Pur si simplu, am murit putin pe parcursul interventiei chirurgicale, daca pot spune asa. Treaba cu luminita de la capatul tunelului este adevarata, dar nu e o luminita, ci un ditamai reflectorul. Acum, pot spune ca nu trebuie sa-i mai plangem pe morti, ci mai degraba sa ne plangem pe noi", a spus Mircea Solcanu, pentru click.ro. ...continuare.

Nunta la INALȚIME pentru Lady Gaga. Artista se casatoreste in COSMOS

publicat 2014-08-21 18:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Nunta la INALȚIME pentru Lady Gaga. Artista se casatoreste in COSMOS Cantareata Lady Gaga a anuntat ca intentioneaza sa se casatoreasca in spatiul cosmic, informeaza joi ziarul ABC. ...continuare.

La un click distanta de fundul oceanului. Proiectul pregatit de gigantul Google

publicat 2014-08-21 10:00:31 (ProTV)
La un click distanta de fundul oceanului. Proiectul pregatit de gigantul Google Tehnologia folosita de Google pentru cartografierea strazilor a coborat si in adancul oceanelor. Cu doar un click si fara pregatire de scafandru, vom putea ''vizita''foarte curand bariera de corali din largul Floridei. ...continuare.

MANIA GALETILOR cu APA RECE turnate in cap A CUPRINS si VEDETELE din ROMANIA VIDEO

publicat 2014-08-21 09:00:28 (Romania-TV)
MANIA GALETILOR cu APA RECE turnate in cap A CUPRINS si VEDETELE din ROMANIA VIDEO Mai multe vedete s-au alaturat campaniei Ice Bucket Challenge si au acceptat provocarea de a-si turna apa rece pe cap. Printre vedetele care au acceptat provocarea se numara Adi Mutu, Andreea Marin, Simona Halep, Radu Valcan. ...continuare.

Urma lasata in ziarul BURSA

publicat 2014-08-20 00:00:05 (Bursa)
Dinu Patriciu a fost o personalitate care a marcat perioada de tranzitie atat in politica, cat si in afaceri. ...continuare.

Ne tinem respiratia si dam click, da? Cele mai frumoase poze cu FARURI din lume!!!

publicat 2014-08-19 12:30:03 (Antena-1)