Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

INSULA IUBIRII: S-a AFLAT marele SECRET al ispitei care a facut sex in direct la o ora de maxima audienta

publicat 2015-06-30 13:15:17 (Romania-TV)
INSULA IUBIRII: S-a AFLAT marele SECRET al ispitei care a facut sex in direct la o ora de maxima audienta "Insula Iubirii" este cel mai controversat show al momentului, si asta fiindca majoritatea concurentilor au un trecut tumultos si nu se feresc sa isi arate sentimentele fara pic de perdea. Recent, pe adresa redacatiei celor de la Click! s-a primit un filmulet cu ispita Tomi. Din acel video rezulta clar ca Tomi practica videochat-ul. ...continuare.

O noua televiziune in Romania. Miron Cozma emite... printre gaini

publicat 2015-06-30 13:15:02 (Antena3)
O noua televiziune in Romania. Miron Cozma emite... printre gaini Miron Cozma si-a facut televiziune la tara, printre curci, rate si gaini, astfel ca Vatafu TV emite on-line, dintr-o vila in constructie, potrivit Click. Cum studiourile sunt inca in lucru, in loc... ...continuare.

iLikeIT. Informatii pretioase, aflate la un click distanta. Care sunt cele mai mari forumuri romanesti si cat de utile sunt

publicat 2015-06-30 10:15:14 (ProTV)
iLikeIT. Informatii pretioase, aflate la un click distanta. Care sunt cele mai mari forumuri romanesti si cat de utile sunt Pare urias ca un ocean, insa internetul pe care navigam zilnic nu este decat varful unui aisberg de informatii pretioase. Este vorba despre internetul ascuns... la vedere, sub forma de forumuri. ...continuare.

Gadgeturi - Ne scapa Google de reclamele accidentale?

publicat 2015-06-30 00:00:06 (Curierul-National)
Gadgeturi - Ne scapa Google de reclamele accidentale? Google devine un aliat neasteptat al celor care urasc reclamele, in special in ca­zul reclamelor fur­nizate pe site-urile optimizate pentru dispozitivele mobile, unde un click pe o „masca” a unui site te „arunca” & ...continuare.

Dezvaluiri din interiorul unei banci grecesti din Romania

publicat 2015-06-29 14:45:02 (Antena3)
Un angajat dintr-o banca elena a spus pentru Ziarul Financiar ca banca sa este pregatita de sase luni cu scenarii care acopera inclusiv situatia in care Grecia ar iesi din zona euro.     "Ne-am ... ...continuare.

Google ia masuri pentru limitarea click-urilor accidentale pe mesajele cu reclame (Software)

publicat 2015-06-29 13:00:14 (Go4IT)
Google ia masuri pentru limitarea click-urilor accidentale pe mesajele cu reclame (Software) Vizand in mod special reclamele care apar pe neasteptate, incomodand sesiunile de jocuri sau navigarea paginilor accesate cu telefonul mobil, Google introduce un nou mecanism gandit sa impiedice click-urile accidentale pe acestea.Motiv de frustrare pentru mai toti utilizatorii de Android, reclamele care apar peste jocuri sau paginile deschise in web browser vor fi descurajate de Google prin introducerea unui filtru care blocheaza click-urile date in mod neintentionat. Nefolositoare inclusiv... ...continuare.

Mostenirea lasata de artizanul expansiunii Mega Image: "Cand grupul va ajunge la 500 de magazine doar in Bucuresti, orasul va fi acoperit"

publicat 2015-06-29 00:15:30 (Ziarul-Financiar)
Mostenirea lasata de artizanul expansiunii Mega Image: Cand grupul va ajunge la 500 de magazine doar in Bucuresti, orasul va fi acoperit Xavier Piesvaux, belgianul de 48 de ani responsabil de transformarea Mega Image in cel mai extins lant de magazine din Romania, cu peste 420 de unitati, si-a incheiat vineri mandatul de zece ani in Romania. El a fost unul dintre cei mai longevivi expati din comertul local si unul dintre cei mai discreti."Astazi este ultima mea zi la birou, asa ca sunt emo­tio­nat. Sunt in Ro­mania de zece ani, perioada in care am coor­do­nat un proiect intreg. Am avut timp sa plan­tez samanta si sa vad... ...continuare.

Cinci tipuri de mahmureala prin care sigur ai trecut

publicat 2015-06-28 19:15:01 (Antena3)
Potrivit doctorilor, mahmureala se manifesta printr-o serie de simptome, precum oboseala, durerile de cap, senzatia de greata, ameteala, dar nu sunt intotdeauna aceleasi, scrie click.ro.1. Mahmureala... ...continuare.

Trei seniori ai scenei au acum propriile stele | Marii actori Valeria Seciu, Rodica Mandache si Ion Besoiu si-au facut ieri intrarea pe Aleea Celebritatilor

publicat 2015-06-28 00:00:23 (Libertatea)
Aleea Celebritatilor din centrul Capitalei este de ieri mai bogata. Actorii Valeria Seciu, Rodica... ...continuare.

VIDEO Rezultat-soc la Euro U21 » Germania ne-a batut cu 8-0 in preliminarii, dar a fost umilita in semifinale: 0-5 cu Portugalia!

publicat 2015-06-27 21:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Surpriza de proportii la Campionatul European de tineret. Ceea ce trebuia sa fie un meci echilibrat între Portugalia si Germania s-a transformat într-o adevarata umilinta pentru nemti, învinsi în semifinale cu 5-0! Click aici pentru VIDEO! Germania s-a distrat anul trecut în septembrie cu nationala României, impunîndu-se cu 8-0. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »