Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Gazele rusesti s-ar putea ieftini

publicat 2014-12-18 07:00:29 (Money.ro)
Gazele rusesti s-ar putea ieftini Guvernul grec se asteapta ca pretul gazelor pe care le cumpara de la Rusia sa fie cu 20% mai mic in primul trimestru al anului viitor din cauza prabusirii cotatiilor petrolului, iar cel ucrainean intrevede o ieftinire de cel putin 9%, in timp ce traderii europeni retrag gaze naturale din depozite in cel mai alert ritm din 2012 in conditiile in care cumparatorii intarzie importurile de combustibil din Rusia anticipand preturi mai mici anul viitor. Colapsul pretului petrolului reduce o povara... ...continuare.

Centrele Euromedic se indreapta spre 60 mil. lei: achizitia Scandia de la Cluj a propulsat businessul

publicat 2014-12-18 00:15:59 (Ziarul-Financiar)
Centrele Euromedic se indreapta spre 60 mil. lei: achizitia Scandia de la Cluj a propulsat businessul Citeste si: Radu Gorduza, CEOaÇłEuromedic: In Turcia, ministrul sanatatii e neschimbat de zece ani. Ar trebui sa urmam si noi acelasi model Euromedic - Scandia Imagistica ZF Corporate: statistici pharma Euromedic Romania, compania care administreaza zece centre de imagistica in tara, estimeaza ca va inregistra o crestere de 3,5% a cifrei de afaceri anul acesta, comparativ cu nivelul de 49,5 mil. lei (11 mil. euro) din 2013."Evolutia cifrei de afaceri in 2014 se datoreaza in special extinderii... ...continuare.

Papalekas, abonat la audierile DIICOT

publicat 2014-12-18 00:00:10 (Bursa)
Papalekas, abonat la audierile DIICOT * Avocatul Ion Cazacu: "Domnul Papalekas nu a fost instiintat de nicio acuzatie" * Dragos Bilteanu si Najib el Lakis raman in arest Ioannis Papalekas (foto) a petrecut, ieri, peste trei ore la sediul DIICOT, fiind audiat de procurori in dosarul delapidarii SIF Banat-Crisana si SIF Muntenia, in care Dragos Bilteanu si Najib el Lakis au fost arestati preventiv, saptamana trecuta. Papalekas, cunoscut pentru investitiile sale in domeniul imobiliar, s-a prezentat in fata procurorilor insotit de... ...continuare.

Cursul leu-euro de astazi i-a surprins pe toti analistii! Este fara precedent

publicat 2014-12-17 14:00:02 (CanCan)
Cursul leu-euro de astazi i-a surprins pe toti analistii! Este fara precedent Surpirza majora! Cursul leu-euro de miercuri 17 decembrie nu a inregistrat nicio fluctuatie fata de cel de ieri, 16 decembrie. BNR a afisat un curs de 4,4738 lei/euro, absolut identic cu cel anuntat ieri: 4,4738 lei/euro. ...continuare.

Mania selfie: Oamenii se fotografiaza cu cafeneaua din Sidney in care au fost luati mai multi ostatici

publicat 2014-12-16 22:00:24 (ProTV)
Mania selfie: Oamenii se fotografiaza cu cafeneaua din Sidney in care au fost luati mai multi ostatici Se spune ca dezastrele scot tot ceea ce e mai bun in oameni. Nu in toata lumea, se pare, se arata intr-un articol postat de The Sydney Morning Herald. ...continuare.

Rasfoieste online Gazeta Digitala ┬╗ SOC la Steaua! Gigi Becali face alta emblema si renunta la culoarea rosie!

publicat 2014-12-16 01:15:14 (Gazeta-Sporturilor)
Rasfoieste online Gazeta Digitala ┬╗ SOC la Steaua! Gigi Becali face alta emblema si renunta la culoarea rosie! Cititorii Gazetei pot accesa o platforma speciala pentru a fi zilnic la curent cu informatiile publicate in editia tiparita, chiar daca nu pot ajunge la chioscurile de ziare. Gazeta Digitala este aplicatia cu ajutorul careia se poate lectura online ziarul, in format jpg sau pdf.O mare parte din articolele din ziarul Gazeta Sporturilor nu sint publicate pe www.gsp. ... ...continuare.

EXCLUSIV EVZ. Filiera maghiara a contrabandei cu tigari

publicat 2014-12-15 18:45:30 (Evenimentul-Zilei)
EXCLUSIV EVZ. Filiera maghiara a contrabandei cu tigari Ziarul Evenimentul Zilei dezvaluie ce au descoperit inspectorii antifrauda ai ANAF, dar si legaturile firmei-mama din Ungaria cu personaje sus-puse din cabinetul lui Viktor Orban. ...continuare.

RETETA ZILEI. Ciorba de praz a la Andrei Tandara

publicat 2014-12-15 12:30:22 (Romania-TV)
RETETA ZILEI. Ciorba de praz a la Andrei Tandara Cand ai pofta de o mancare pe baza de legume, incearca ciorba chefului Andrei Țandara, bucatarul emisiunii "Click! Pofta buna!", cu care te intalnesti numai la Prima TV, in fiecare sambata, incepand cu ora 11.20. ...continuare.

Secretul lui "Gurita" ┬╗ Cum l-a anihilat Cosmin Contra pe Lionel Messi

publicat 2014-12-14 10:00:24 (Gazeta-Sporturilor)
Secretul lui Gurita ┬╗ Cum l-a anihilat Cosmin Contra pe Lionel Messi Cosmin Contra, antrenorul celor de la Getafe, a explicat cum a reusit s-o incurce pe Barcelona, scor 0-0, pentru a doua oara in 2014."Messi nu se simte bine in deplasare in fata unei echipe care aglomereaza jocul in centrul terenului. Asta am facut. Click aici pentru VIDEO!Preferam sa ajunga mingile la Dani Alves si la Jordi Alba, decit sa ajunga la el si sa ne scoata doi-trei jucatori din joc. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cadar politic gati salariile bugetarilor belciugatele bani hidroelectrica barsesti stadionul vointa mobila guran the beat rasinari cnadnr accidentului cancer internet gratuit robotul kent sorin frunza supermarketuri cute taran preoti statiuni ilfov sotir operatia dansez pentru tine arad rasturnat accident aviatic gruparea basca a murit majorarea pensiilor parchet valu lui traian manu accident grav in galati ucmr logistic imperial biomasa aeroportul baneasa in bihor inel cu diamant parodie nadiei data