Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie

publicat 2014-10-21 19:15:29 (Libertatea)
Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie Avocatul Poporului precizeaza ca s-a sesizat din oficiu si efectueaza o ancheta cu privire la conditiile de detentie si anumite fapte ce s-ar fi petrecut in Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul "Libertatea" a publicat fotografii cu ororile care se petrec in aceasta inchisoare. Publicitate Sesizarea din oficiu are loc ca urmare a articolelor publicate in cotidianul "Libertatea", in 19 si 20 octombrie 2014, intitulate "Dezmat in puscarie. Penitenciarul bordel din Targu Jiu: sex dupa gratii... ...continuare.

"Doamna din lac", un nou roman din seria Raymond Chandler alaturi de ziarul Libertatea

publicat 2014-10-21 14:45:46 (Libertatea)
Daca e marti, este momentul pentru un nou roman din seria de povesti politiste moderne scrise de... ...continuare.

EXCLUSIV | Retea de prostitutie masculina in sistemul penitenciar romanesc

publicat 2014-10-21 12:15:34 (Libertatea)
Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu, declansata de ziarul... ...continuare.

Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU!

publicat 2014-10-20 23:45:26 (Libertatea)
Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu declansata de ziarul Libertatea, scoate la iveala un fapt cutremurator. Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Publicitate Citeste noile dezvaluiri numai in ziarul Libertatea de astazi! ...continuare.

PRIMELE MASURI luate dupa ancheta LIBERTATEA in Penitenciarul din Targu Jiu. Ce se va intampla ACUM?

publicat 2014-10-20 18:15:46 (Libertatea)
Administratia Nationala a Penitenciarelor reactioneaza dupa ancheta publicata de ziarul Libertatea... ...continuare.

Sneakersi de lux - sport cu stil

publicat 2014-10-18 10:15:38 (Ziarul-Financiar)
Sneakersi de lux - sport cu stil Vezi galeria foto Citeste si: Care sunt tendintele de bijuterii in aceasta toamna Top 10 cele mai scumpe outfit-uri din filme. Cu cat s-au vandut la licitatie Turul Fashion Week-urilor de Septembrie - moda primavara/vara 2015 Mania pantofilor sport este departe de a se fi incheiat., iar sezonul de toamna/iarna 2014-2015 (ca de altfel si cel urmator)nu face decat sa confirme suprematia acestui trend in garderoba noastra.Dupa cum iti povesteam si la inceputul sezonului, in momentul actual,... ...continuare.

SUMAR/ Malala - fiica lumii intregi

publicat 2014-10-17 00:45:29 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Malala - fiica lumii intregi Ziarul de duminica nr. 41 (727), din saptamana 17-23 octombrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ "Salbatice, satanice jocuri", de Lucian VasilescuEVENIMENT/ Festivalul National de Teatru de Improvizatie, de Diana ParvulescuEVENIMENT EDITORIAL/ Istoria unui mare editor, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Viorel Zaicu: "Putine edituri isi respecta cititorii, iar cand vine vorba de autoritati, problema lecturii e tratata ca un moft", de Stelian... ...continuare.

Scaderi masive pe burse

publicat 2014-10-17 00:00:10 (Bursa)
Scaderi masive pe burse * BVB - cea mai mare scadere incepand din luna martie Bursa de la Bucuresti a inchis ieri in scadere cu 2,8%, cel mai puternic declin de la inceputul lunii martie, traiectoria fiind determinata de bursele mari din Europa si SUA. Pietele actiunilor si materiilor prime din intreaga lume au inregistrat, ieri, scaderi importante, in conditiile in care investitorii se tem de revenirea crizei financiare la periferia zonei euro. Indicele major Stoxx Europe 600 a coborat cu 0,8% in a doua parte a... ...continuare.

EXCLUSIV | Sechestru pe averile suspectilor din «dosarul Microsoft»

publicat 2014-10-16 23:45:38 (Libertatea)
EXCLUSIV | Sechestru pe averile suspectilor din «dosarul Microsoft» Procurorii DNA au pus sechestru pe averile tuturor celor din "dosarul Microsoft", in care noua fosti ministri si inca alte opt persoane (oameni de afaceri si fosti consilieri) sunt cercetati pentru o frauda de circa 60 milioane de euro. Anchetatorii au adus ieri la DNA saci cu documente ridicate de la suspecti Publicitate Surse judiciare au declarat pentru ziarul Libertatea ca procurorii DNA au trecut deja la punerea sub sechestru a terenurilor, caselor, masinilor, dar si a banilor din... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

hills para horoscop stancioiu buna ziua fagaras hanu judetul ilfov vedete dezbracate nasu graur testare conpet rapire gloante vaslui japonezii lunar pentru adulti furturi de masini filosof elanul vremea in luna octombrie pugilisti penitenciarul iasi aeroporturi bucuresti film radauti donetsk accident in spania ceaus politiei ziarul financiar florin nedelcu sfantu gheorghe botosani mourinho cluj investiti covasna tender monica columbean sspr reusita primaria ploiesti gratiere ecologica ora 16 protectia muncii sorin brotnei urmariti penal