Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Gest nemaiintilnit al unui comentator, la partida Petrolul - Tg. Mures! Refuza sa spuna numele unui jucator

publicat 2014-11-23 20:45:22 (Gazeta-Sporturilor)
Gest nemaiintilnit al unui comentator, la partida Petrolul - Tg. Mures! Refuza sa spuna numele unui jucator Meciul dintre Petrolul si ASA Tg. Mures are parte de un moment inedit pentru fotbalul romanesc. Comentatorul partidei, Marian Olaianos, a anuntat ca nu-i va pronunta numele lui Gabi Muresan, jucatorul celor de la ASA, din cauza accidentarii provocate lui Raul Rusescu (Click aici pentru VIDEO!), urmind sa foloseasca alte cuvinte pentru a-l indentifica pe acesta, precum "jucatorul cu numarul 6". ... ...continuare.

Cea mai tare galerie foto a toamnei! Noi imagini fierbinti cu incredibila Alice Goodwin

publicat 2014-11-23 13:45:20 (Gazeta-Sporturilor)
Cea mai tare galerie foto a toamnei! Noi imagini fierbinti cu incredibila Alice Goodwin Fost jucator la Liverpool sau Stoke, Jermaine Pennant nu a rupt niciodata gura tirgului pe gazon. Insa sotia jucatorului englez, Alice Goodwin, este fabuloasa. Galeria foto de mai sus sta marturie.CLICK AICI PENTRU MAI MULTE FOTO. ...continuare.

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-23 00:00:02 (Bursa)
BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!! Numai astazi Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente. Veti beneficia de o reducere de 80% la Pachetul BUSINESS MULTIPLU pentru 12 luni ce contine 5 abonamente print + 5 abonamente on-line la numai 504 lei, fata de pretul initial de 2520 lei. Acest Pachet contine: Ziarul BURSA livrat acasa sau la birou fara costuri suplimentare, Suplimentele BURSA, discount la evenimentele BURSA (seminarii, conferinte, mese rotunde) si acces complet la site-ul www.bursa.ro. NOT:... ...continuare.

Pilotul elicopterului prabusit ieri a intrat in a doua operatie

publicat 2014-11-22 12:30:02 (Antena3)
Pilotul elicopterului prabusit ieri a intrat in a doua operatie Pilotul elicopterului prabusit ieri la Sibiu a intrat in a doua operatie la Spitalul de Arsi din Bucuresti. Starea lui este stabila, dar medicii sunt rezervati in ceea ce priveste sansele lui de... ...continuare.

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-22 00:00:02 (Bursa)
BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!! Numai astazi si maine Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente. Veti beneficia de o reducere de 80% la Pachetul BUSINESS MULTIPLU pentru 12 luni ce contine 5 abonamente print + 5 abonamente on-line la numai 504 lei, fata de pretul initial de 2520 lei. Acest Pachet contine: Ziarul BURSA livrat acasa sau la birou fara costuri suplimentare, Suplimentele BURSA, discount la evenimentele BURSA (seminarii, conferinte, mese rotunde) si acces complet la site-ul... ...continuare.

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-21 16:30:03 (Bursa)
Numai astazi, maine si poimaine Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente transmise vineri, sambata si duminica. ...continuare.

FOTO: Cea mai tare iluzie optica! Imaginea asta obscena te face sa rosesti?! Click pentru imaginea clara

publicat 2014-11-21 11:15:02 (Antena-1)
FOTO: Cea mai tare iluzie optica! Imaginea asta obscena te face sa rosesti?! Click pentru imaginea clara Mintea umana este construita in asa fel incat sa perceapa cele mai comune lucruri. Astfel se explica faptul ca toti cei care privesc imaginea de mai sus se grabesc sa creada ca este cu totul altceva decat in realitate. ...continuare.

SUMAR/ Dansand cu piatra

publicat 2014-11-21 00:30:28 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Dansand cu piatra Ziarul de duminica nr. 46 (732), din saptamana 21 - 27 noiembrie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: Mai amun singur dorEVENIMENT/ Muzica si poezie cu prieteni, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Fulminante texte civile, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Gabriel Gafita: "Nu prin justitie sau printr-o noua cenzura politica, anticomunista, se va realiza adevaratul «proces al comunismului», ci tot prin literatura si prin film, adica prin artele care creeaza... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

juramant sanii rabiei daiana anghel la balul de caritate secui picturi terasa titi dumitriu gheorghe hagi prius directia generala sector 1 filma parole constanta cat dureaza alice nastase horoscop cu neti sandu si elena lasconi comert electronic comentari loto 6 medicii ocolitoare ardei galben afis sentinte judecatoresti monolit monica anghel arges szabolcs benzinarie fecioru dan voiculescu ana pan lucan taxa auto ivanescu glaucom examinari ministerul educatiei si cercetarii cartier liviu varciu traficanti de droguri suceava camelia patrascanu razboi intre clanuri lili sandu vidraru meserii