Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Unul da, altul ba » Gael Monfils s-a califcat ieri in sferturi la BRD Nastase-Tiriac Trophy, Mihail Iujnii a fost invins la debut

publicat 2014-04-25 09:15:44 (Gazeta-Sporturilor)
Unul da, altul ba » Gael Monfils s-a califcat ieri in sferturi la BRD Nastase-Tiriac Trophy, Mihail Iujnii a fost invins la debut Gael Monfils, favoritul numarul 3, s-a califcat ieri in sferturile de finala, in timp ce Mihal Iujnii, cap de serie numarul 2, a fost invins dupa primul meci.Lui Mihail Iujnii nu-i prieste deloc zgura de la Bucuresti. Ieri, el a pierdut pentru al doilea an la rind chiar din primul meci. Cel mai bine clasat jucator din aceasta saptamina aflat la BRD Nastase-Tiriac Trophy, rusul, locul 15 ATP, a fost invins de olandezul Robin Haase cu 6-3, 6-3. ... ...continuare.

EXCLUSIV Care este fetisul care o incita pe SexExperta: «M-a surprins cu un sex oral...»

publicat 2014-04-25 01:00:31 (Click)
EXCLUSIV Care este fetisul care o incita pe SexExperta: «M-a surprins cu un sex oral...» SexExperta a vorbit in cadrul editiei de joi a emisiunii Click! despre unul dintre fetisurile cele mai raspandite: sexul cu masca. Ioana a marturisit ca-i place sa faca sex cu masca, dar ca una dintre cele mai memorabile experiente sexuale le-a avut legata la ochi. ...continuare.

SUMAR/ Inteligenta artificiala controleaza omenirea

publicat 2014-04-25 00:30:24 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Inteligenta artificiala controleaza omenirea Ziarul de duminica nr. 16 (702), din saptamana 25 aprilie - 1 mai 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ Despre traume, de Tudor Calin ZarojanuEVENIMENT/ Gala UNITER la Targu Mures, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Vile neoromanesti, de Stelian TurleaINTERVIU/ Costel Postolache: "Chiar daca veti considera ca ma repet, voi spune din nou ca nu exista o criza a cartii, ci doar o criza a editorilor. Editorii sunt o specie pe cale de disparitie", de... ...continuare.

EXCLUSIV Ei sunt cei mai iubiti concurenti de la «Romanii au talent»! Destainuiri inainte de finala

publicat 2014-04-24 20:00:08 (Click)
EXCLUSIV Ei sunt cei mai iubiti concurenti de la «Romanii au talent»! Destainuiri inainte de finala Patru dintre cei mai iubiti concurenti de la "Romanii au talent" au povestit pentru Click! cum s-au pregatit pentru show si ce ar face cu banii daca vor castiga. ...continuare.

Presa din Vaslui vede un plan bine pus la punct pentru distrugerea clubului. Solutia secreta de salvare

publicat 2014-04-23 20:15:13 (OnlineSport)
Ziarul Vremea Noua din Vaslui este foarte acid in ceea ce priveste ultimele evenimente de la echipa. Daca in presa centrala nu prea se spun lucrurilor pe nume, cei de la ziarul local stiu exact cauzele pentru care FC Vaslui nu va primi licenta: este un plan de distrugere bine pus la punct. Totusi, o solutie ar putea veni din afara cercului inchis care doreste trimiterea echipei in Liga a 2-a. ...continuare.

Veste trista despre Viorel Lis

publicat 2014-04-23 15:45:22 (Realitatea-TV)
Veste trista despre Viorel Lis Fostul primar al Capitalei spune ca este nevoit sa ia 30 de pastile pe zi. "Mi-a venit o boala care ma cam deranjeaza. Am la mine o lista cu medicamentele pe care trebuie sa le iau. Sunt aproximativ 15 pastile, pe care le iau de doua ori pe zi", a declarat Viorel Lis pentru emisiunea Click!, difuzata de Prima TV, de luni pana vineri, de la ora 22:30, scrie cancan.ro. ...continuare.

DUBLA LOVITURA in trustul Pro: oamenii lui SARBU, inlaturati

publicat 2014-04-23 11:00:28 (Realitatea-TV)
DUBLA LOVITURA in trustul Pro: oamenii lui SARBU, inlaturati Jurnalistii Claudiu Pandaru - Gandul.Info si Cristian Hostiuc (Ziarul Financar), nu vor mai fi prezenti in talk-show-ul Dupa 20 de ani, de la Pro TV. Potrivit informatiilor Paginademedia.ro, cei doi jurnalisti au fost anuntati ieri, de catre Gabriela Popescu, sefa stirilor Pro TV, ca nu vor mai face parte din talk-show difuzat duminica dimineata de Pro TV. Contactata de paginademedia.ro, Lucia Antal, PR & Marketing Manager Pro TV, a declarat ca emisiunea Dupa 20 de ani va continua si ca in... ...continuare.

Alex Constantin, la un pas sa-si petreca Pastele la spital! Ce a patit prezentatorul Click!

publicat 2014-04-22 23:00:02 (Click)
Alex Constantin, la un pas sa-si petreca Pastele la spital! Ce a patit prezentatorul Click! Alex Constantin, prezentatorul emisiunii Click!, a marturisit ca minivacanta de Paste nu prea i-a priit. Vedeta Prima TV a spus ca l-a chinuit o migrena ingrozitoare, care a fost la un pas sa-l faca sa mearga la spital. ...continuare.

Manchester United il curteaza pe Pep Guardiola

publicat 2014-04-22 16:45:23 (OnlineSport)
Manchester United incearca o apropiere de Pep Guardiola, anunta in exclusivitate ziarul The Telegraph de marti. Va fi o tatonare inainte ca clubul englez sa se indrepte spre tinte mai realiste, dar una necesara. ...continuare.

Roma a implinit ieri 2767 de ani

publicat 2014-04-22 16:30:02 (Antena3)
Capitala Italiei, orasul antic Roma, a aniversat ieri cea de-a 2767-a zi de nastere, prilej cu care urbea a imbracat haine de sarbatoare si s-au organizat mai multe evenimente culturale. Conform legendei antice,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

neti sandu spitalul tulcea transplant hepatic alba iulia partida de sex ialomita turda porci busteni giurgiu hormoni cafe stafford imobiliare astazi tion subventii sebes lot de jucatori covasna trupa jukebox executor inundatii accident rutier arges emag brasov caras severin noul contract colectiv de munca avocata mehedinti teleorman gaesti e business hidroelectrica limba romana astm pagubitii fni ymens concef gorj agentia de plati grupa jolie tyson palme emisiuni partidul national liberal bacau