Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Panica in Germania: Impuscaturi la o clinica universitara din Berlin

publicat 2016-07-26 15:00:14 (Romania-TV)
Panica in Germania: Impuscaturi la o clinica universitara din Berlin O persoana inarmata a deschis marti focul asupra unui doctor la o universitate clinica din Berlin, dupa care s-a impuscat, relateaza Reuters, care citeaza informatii publicate de ziarul Bild. ...continuare.

Impuscaturi la o clinica din Berlin. Ce s-a intamplat cu atacatorul

publicat 2016-07-26 14:45:13 (ProTV)
Impuscaturi la o clinica din Berlin. Ce s-a intamplat cu atacatorul O persoana inarmata a deschis marti focul asupra unui doctor la o universitate clinica din Berlin, dupa care s-a impuscat, relateaza Reuters, care citeaza informatii publicate de ziarul Bild. ...continuare.

REZULTATE TITULARIZARE 2016 EDU.RO: Afla cu un simplu click notele de la titularizare

publicat 2016-07-26 10:45:15 (Romania-TV)
REZULTATE TITULARIZARE 2016 EDU.RO: Afla cu un simplu click notele de la titularizare Rezultate Titularizare 2016. Rata de participare la proba scrisa a examenului de titularizare a fost de 87,20 la suta, in total prezentandu-se 22.866 de candidati, peste 3.100 fiind absolventi ai promotiei 2016, a anuntat Ministerul Educatiei Nationale si Cercetarii Stiintifice (MENCS). Un numar de 29 de candidati au fost eliminati din examen pentru frauda sau tentativa de frauda. Primele rezultate la Titularizare 2016 vor fi afisate miercuri 27 iulie la avizierul inspectoratelor scolare... ...continuare.

Ramona Gabor a aparut asa intr-o fotografie. Fanilor nu le vine sa creada ca asa ceva s-a intamplat

publicat 2016-07-25 23:00:02 (Antena3)
Ramona Gabor a aparut asa intr-o fotografie. Fanilor nu le vine sa creada ca asa ceva s-a intamplat Ramona Gabor duce o viata de huzur. Din ce în ce mai putin prin România, sora Monicai Gabor încinge imaginatia barbatilor de pe plajele din Dubai, Mexic sau Miami, scrie click.ro. Chiar si... ...continuare.

BREAKING NEWS: Un nou atentat in Germania: Un mort si 12 raniti dupa ce un migrant sirian-kamikaze s-a detonat langa Nurnberg

publicat 2016-07-25 06:45:09 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Un nou atentat in Germania: Un mort si 12 raniti dupa ce un migrant sirian-kamikaze s-a detonat langa Nurnberg O explozie produsa duminica noapte intr-un restaurant din orasul Ansbach in sudul Germaniei, in apropiere de Nürnberg, a ucis o persoana si a ranit alte cateva, a anuntat ziarul Nürnberger Nachrichten, adaugand ca nu se cunoaste cauza, informeaza Reuters si Xinhua. ...continuare.

Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto)

publicat 2016-07-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Destinatiile lumii, in materie de shopping (foto) Din Fifth Avenue, din New York, si pâna la cel mai mare mall din lume (in Dubai), shoppingul este o terapie. Iar daca buzunarul te tine, cu cât e mai luxoasa terapia, cu atât creste si stima de sine. Daca ai trecut prin bazarele din Turcia, ai strabatut "la click" magazinele virtuale si tot nu te simti pe deplin satisfacuta, mai jos ai cele mai tari destinatii de shooping din intreaga lume. Umple-ti contul si buzunarele (pentru ca vei ...continuare.

Horoscopul zilei - 23 iulie. Zi cu noroc la bani pentru aceste zodii

publicat 2016-07-23 07:30:14 (Realitatea-TV)
Horoscopul zilei - 23 iulie. Zi cu noroc la bani pentru aceste zodii Citeste horoscop zilnic 23 iulie, realizat de astrologul Click!, Tina Rizea. Taurii sunt rasplatiti pentru eforturile depuse la locul de munca. Pestii se gandesc sa inceapa o noua relatie. Sagetatorii au nevoie de sprijinul prietenilor. ...continuare.

Primele imagini de la interventia trupelor speciale in centrul comercial din Munchen VIDEO

publicat 2016-07-22 21:30:01 (Antena3)
Primele imagini de la interventia trupelor speciale in centrul comercial din Munchen VIDEO Ziarul Muncher Abendzeitung si televiziunea germana NTV avanseaza un bilant de pana la 15 morti si respectiv zece persoane decedate in atacul armat de vineri de la centrul comercial din apropierea... ...continuare.

Pokemon Go a intrerupt un briefing al Departamentului de Stat consacrat luptei impotriva terorismului VIDEO

publicat 2016-07-22 13:30:22 (Romania-TV)
Pokemon Go a intrerupt un briefing al Departamentului de Stat consacrat luptei impotriva terorismului VIDEO Mania Pokemon Go a cuprins si jurnalistii din Statele Unite, unde un reporter a preferat joi sa se joace pe telefon in loc sa asculte briefingul de presa de la Departamentul de Stat privind lupta impotriva organizatiei teroriste Stat Islamic, relateaza CNN. ...continuare.

Pokemon Go, mai important decat lupta impotriva terorismului. Jurnalistii "au pus-o de un joc", intr-un moment nepotrivit

publicat 2016-07-22 12:30:01 (Antena-1)
Mania Pokemon Go a cuprins si jurnalistii din Statele Unite, unde un reporter a preferat joi sa se joace pe telefon in loc sa asculte briefingul de presa de la Departamentul de Stat privind lupta impotriva organizatiei teroriste Stat Islamic, relateaza CNN. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »