Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Nu DA CLICK, daca stai prost cu INIMA! PREOTUL care a INSPAIMANTAT o lume intreaga: "DIAVOLUL comunica cu mine! Imi trimite SMS-URI!"

publicat 2014-07-30 21:45:03 (Antena-1)
Nu DA CLICK, daca stai prost cu INIMA! PREOTUL care a INSPAIMANTAT o lume intreaga: DIAVOLUL comunica cu mine! Imi trimite SMS-URI! Un preot polonez a inspaimantat mii de oameni din toate colturile lumii, dupa ce a afirmat vehement ca a primit mai multe mesaje pe telefon de la Satana, dupa ce a incercat sa exorcizeze o adolescenta. ...continuare.

Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare

publicat 2014-07-30 15:30:35 (Realitatea-TV)
Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare De cand s-a despartit de Keo, Andreea Balan e din ce in ce mai dezinvolta. Mai nou, blondina de pupa pe gura cu dansatoarele ei. O imagine pe care Balan a postat-o recent pe pagina ei de Facebook a strans un val de comentarii, care de care mai acide. In fotografie, Andreea apare la un concert, in timp ce-si pupa pe gura una dintre dansatoare. Mai multe, pe click.ro. ...continuare.

ȘOCANT. Fotbalist roman, ridicat de pe strada de politisti. Ar avea legatura cu Ponta

publicat 2014-07-30 11:15:21 (Realitatea-TV)
ȘOCANT. Fotbalist roman, ridicat de pe strada de politisti. Ar avea legatura cu Ponta Scenele s-au petrecut ieri, la amiaza, intr-un parc din centrul Baniei. Personajele: mai multi agenti de politie si celebrul "Gogoasa", Andrei Preda, fotbalistul-suporter al Universitatii, scrie gsp.ro. Ziarul lui Adrian Mititelu, Editie Speciala, a publicat aseara un clip video cu momentul in care portarul Andrei Preda este retinut de citiva politisti in civil pentru a fi dus la sectie. Publicatia patronului oltean si jucatorul acuza ca mai multi ultrasi din Peluza ar fi fost saltati ieri in... ...continuare.

VIDEO Momente antologice in centrul Craiovei » Fotbalist al Stiintei saltat de politisti: "Va pusa Olguta?"

publicat 2014-07-30 10:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Momente antologice in centrul Craiovei » Fotbalist al Stiintei saltat de politisti: Va pusa Olguta? Scenele s-au petrecut ieri, la amiaza, intr-un parc din centrul Baniei. Personajele: mai multi agenti de politie si celebrul "Gogoasa", Andrei Preda, fotbalistul-suporter al Universitatii. Ziarul lui Adrian Mititelu, Editie Speciala, a publicat aseara un clip video cu momentul in care portarul Andrei Preda este retinut de citiva politisti in civil pentru a fi dus la sectie. ... ...continuare.

Traieste dupa ce a stat 103 ore in congelator

publicat 2014-07-29 18:30:31 (Realitatea-TV)
Traieste dupa ce a stat 103 ore in congelator Tanarul de 23 de ani, Mai Thanh Sang, din Vietnam, a socat planeta dupa ce a stat nu mai putin de patru zile blocat in congelatorul firmei unde lucra la temperaturi de -22 de grade Celsius. Sang a fost prins joi sub un morman de fructe de mare congelate in depozitul firmei Van Y, unde lucra, scrie Click.ro.  Cum colegii lui nu au realizat ce s-a intamplat, a stat acolo pana ieri, cand o echipa de interventie alertata de familia tanarului a reusit sa-l scoata de sub  gheata. El a... ...continuare.

VIDEO! DRAMA IN SPORT! Daca vreodata te-a intepat inima, te rugam NU DA CLICK LA ACEST MATERIAL! TE RUGAM!

publicat 2014-07-29 15:30:03 (Antena-1)
VIDEO! DRAMA IN SPORT! Daca vreodata te-a intepat inima, te rugam NU DA CLICK LA ACEST MATERIAL! TE RUGAM! Atleta namibiana BEATA NAIGAMBO a oferit una dintre cele mai crude imagini pe finalul probei de Maraton de la Jocurile Comonnwealthului, de la Glasgow. Inainte de finis si-a pierdut cunostinta, incepand sa alerge in zig zag... ...continuare.

Cu masina de tuns balarii, dupa sobolani

publicat 2014-07-28 23:45:12 (Libertatea)
Cu masina de tuns balarii, dupa sobolani Dupa ce ziarul Libertatea a scris, in urma cu cateva zile, despre sobolanii care au invadat o zona din Parcul Alexandru Ioan Cuza (fostul IOR), autoritatile au luat o decizie de-a dreptul penibila. Ieri, angajatii parcului au venit sa tunda iarba Parcul IOR a fost invadat de sobolani In loc sa stranga gunoaiele si resturile menajere aruncate la tot pasul si sa deratizeze, ieri, muncitorii au venit sa curete zona inarmati cu... masini de tuns iarba. De parca asa ne-ar scapa de sobolanii din... ...continuare.

Ce puteti citi in Ziarul de Duminica de saptamana aceasta

publicat 2014-07-26 10:15:31 (Ziarul-Financiar)
Ce puteti citi in Ziarul de Duminica de saptamana aceasta Citeste si: O carte interzisa in Rusia/ de Ziarul de duminica Otrava memoriei/ de Lucian Vasilescu O istorie politica a literaturii romane/ de Stelian Turlea Confesiunile Seniorului/ de Ziarul de duminica Intortocheatele carari ale fericirii/ de Ziarul de duminica Zilele Teatrului Unteatru/ de Ziarul de duminica 48 Hour Film Project (HFP) Brasov 2014/ de Diana Parvulescu Istorici si diplomati (IX). Un destin de exceptie: Matila Ghyka si "numarul de aur"/ de dr Alexandru Popescu Lumina si... ...continuare.

SELFIE MANIA. Cum arata primul autoportret foto si cat de sinceri suntem pe retelele de socializare

publicat 2014-07-25 18:45:11 (Evenimentul-Zilei)
SELFIE MANIA. Cum arata primul autoportret foto si cat de sinceri suntem pe retelele de socializare Potrivit unui infografic realizat de o companie de electronice, femeile isi fac de 1,3 ori mai multe selfie-uri decat barbatii, in timp ce peste 40% dintre persoanele cu varsta cuprinsa intre 18 si 34 de ani isi fac cel putin un selfie in fiecare saptamana. ...continuare.

SUMAR/ Omul care aduce Moartea

publicat 2014-07-25 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Omul care aduce Moartea Ziarul de duminica nr. 29 (715), din saptamana 25 -31 iulie 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ Otrava memoriei, de Lucian VasilescuEVENIMENT/ "Closer to the Moon" va deschide Festivalul de Film Istoric de la Rasnov, de Diana ParvulescuEVENIMENT EDITORIAL/ O carte interzisa in Rusia, de Ziarul de duminicaINITIATIVE/ Tabara Inaltatorilor de Zmeie, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Viorel Marineasa: "Imi place sa cred ca ma situez intr-o zona a literaturii... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

letea veche raluca macovei lozul cel mare caravana patologie examen ulei de rapita ntele avort atletism dgipi holland promovari florin piersic vaslui sefi flavius seful seat neamt hrisca braila manelisti national arena dreptul de proprietate prahova targu jiu suprataxa pe carburanti muzeul national de istorie roman in spatiu bacau mehedinti alba iulia interlopi sexul constanta horoscopul saptamani disponibilizari spitalul marie curie deal traian basescu sa fie suspendat incendiu cristina niculescu chechis casa verde arad satelit astazi reportul plonjat