Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

PUTIN acuza TINERII protestatari, de ieri, din Rusia ca AU FOST PLATIȚI! Ce spune opozitia

publicat 2017-03-27 14:30:03 (Evenimentul-Zilei)
PUTIN acuza TINERII protestatari, de ieri, din Rusia ca AU FOST PLATIȚI! Ce spune opozitia Kremlinul a raspuns la protestele in masa de ieri din toata Rusia, acuzand opozitia ca incurajeaza incalcarea legii si provoaca violente. ...continuare.

Kate Hudson schimba barbatii, fara probleme! L-a uitat repede pe Brad Pitt si acum fuge de camere. Cu cine se iubeste in secret?

publicat 2017-03-27 09:00:02 (Antena-1)
Kate Hudson schimba barbatii, fara probleme! L-a uitat repede pe Brad Pitt si acum fuge de camere. Cu cine se iubeste in secret? Cunoscuta actrita americana Kate Hudson are un nou iubit, care nu este Brad Pitt, asa cum asigurau in urma cu cateva saptamani mass-media internationale, relateaza ziarul spaniol La Vanguardia. ...continuare.

SURPRIZA - cine e noua iubita a lui Tom Cruise, cu 25 de ani mai tanara ca el

publicat 2017-03-26 15:45:06 (Realitatea-TV)
SURPRIZA - cine e noua iubita a lui Tom Cruise, cu 25 de ani mai tanara ca el Dupa cinci ani de la divortul de Katie Holmes, actorul american Tom Cruise in varsta de 54 de ani si-a gasit din nou dragostea in bratele actritei britanice Vanessa Kirby, cu 25 de ani mai tanara ca el, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

Politia l-a audiat pe autorul amenintarii catre redactia GSP » A recunoscut din prima, iar Politia i-a deschis dosar penal!

publicat 2017-03-26 14:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
Politia l-a audiat pe autorul amenintarii catre redactia GSP » A recunoscut din prima, iar Politia i-a deschis dosar penal! Ieri, într-o postare pe pagina de facebook, redactorul-sef al Gazetei, Catalin Tolontan, a dezvaluit mesajul de amenintare primit de un jurnalist din partea unei persoane care se recomanda drept suporter dinamovist. Acelasi user a trimis un mesaj similar si pe facebook-ul Gazetei, în care a amenintat toti jurnalistii publicatiei. Ieri, Victor Vrînceanu a fost si a depus o plângere la circa 8 a Politiei Bucuresti. ... ...continuare.

Nimeni nu se uita in ochii acestor zeite. Dupa primul click apar si raspunsurile: trupurile lor hipnotizeaza simturile - Foto galerie

publicat 2017-03-25 15:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Doamnele si domnisoarele din imagini poarta o povara foarte grea: au trupuri atat de frumoase incat privirile celor care le admira nu se mai concentreaza si pe trasaturile lor. ...continuare.

Parcurs de campioni: 16 bilete castigatoare in luna martie! Vezi cum pariem astazi!

publicat 2017-03-25 12:15:06 (Romania-TV)
Parcurs de campioni: 16 bilete castigatoare in luna martie! Vezi cum pariem astazi! Inca o zi, inca un bilet castigator propus ieri de redactia www.pariuri1x2.ro. Ieri am mizat simplu, pe succesul Turciei cu Finlanda, 3 puncte castigate de "ieniceri" inca de la pauza, dar si 2 sau mai multe goluri inscrise de Austria, acasa, cu Moldova. Alaba & co. s-au impus cu 2-0. Astfel, biletul zilei propus ne-a adus castig, pentru a 16-a oara in luna martie! MEGA-PROFIT! ...continuare.

Marturia unui important lider PSD confirma dezvaluirile din "Noi suntem Statul!". Cititi in ziarul nostru de maine

publicat 2017-03-23 06:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Marturia unui important lider PSD confirma dezvaluirile din Noi suntem Statul!. Cititi in ziarul nostru de maine Cum a aflat politicianul PSD ca la partidele de tenis Maior-Coldea- Ponta-Dragnea i s-a hotarat soarta. Plus, destainuirea lui Dragnea privind numirea lui Kovesi la DNA ...continuare.

Shakira, insarcinata cu cel de-al treilea bebelus? Intr-un dans lasciv de "bachata", i se vede burtica de gravida

publicat 2017-03-22 15:45:01 (Antena-1)
Shakira, insarcinata cu cel de-al treilea bebelus? Intr-un dans lasciv de bachata, i se vede burtica de gravida Cantareata columbiana Shakira, in varsta de 40 de ani, ar putea fi din nou insarcinata, astfel incat familia Piqué-Mebarakse s-ar putea mari cu un nou membru, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

Shakira ar fi din nou insarcinata

publicat 2017-03-22 14:45:05 (Romania-TV)
Shakira ar fi din nou insarcinata Cantareata columbiana Shakira, in varsta de 40 de ani, ar putea fi din nou insarcinata, astfel incat familia Piqué-Mebarakse s-ar putea mari cu un nou membru, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

"Ziua Ienei" pe GSP.ro » 12 pagini speciale dedicate antrenorului care a adus cel mai pretios trofeu fotbalului romanesc

publicat 2017-03-22 08:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
Ziua Ienei pe GSP.ro » 12 pagini speciale dedicate antrenorului care a adus cel mai pretios trofeu fotbalului romanesc Un ziar special acum, la chioscuri! Gazeta Sporturilor publica o editie-eveniment astazi, dedicata lui Emeric Ienei, care împlineste 80 de ani. În cele 12 pagini din ziarul de azi si pe GSP. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »