Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Nigel Farage neaga ca ar fi incasat abuziv indemnizatii de la Uniunea Europeana

publicat 2014-04-15 19:00:27 (Mediafax)
Nigel Farage neaga ca ar fi incasat abuziv indemnizatii de la Uniunea Europeana Liderul formatiunii ultranationaliste Partidul Independentei Marii Britanii (UKIP) neaga ca ar fi primit abuziv, in calitatea de eurodeputat, indemnizatii evaluate de ziarul The Times la 72.500 de euro. ...continuare.

Aproape 700 de romani lucreaza pentru compania aeriana Emirates. Ce salarii primesc

publicat 2014-04-15 12:00:36 (Realitatea-TV)
Aproape 700 de romani lucreaza pentru compania aeriana Emirates. Ce salarii primesc Compania aeriana straina unde lucreaza cei mai multi romani este Emirates cu sediul in Dubai - aici activeaza 688 de romani, din care 534 fac parte din echipajul de bord (insotitori de bord si piloti). Transportatorul aerian se pregateste sa mai re­cruteze de pe piata locala, spune Bahar Ahmet Birinci, managerul Emirates pe Ro­mania, Bulgaria si Turcia, una dintre cele mai mari com­panii aeriene din lume, cu venituri de circa 20 miliarde de dolari anual. "Angajatii sunt recompensati cu... ...continuare.

Despartire-soc in lumea mondena

publicat 2014-04-14 10:00:25 (Cronica-Romana)
Despartire-soc in lumea mondena Se pare ca e sezonul divorturilor. Dupa Valentina Pelinel si Cristian Boureanu, Mirela si Bogdan Stelea au decis sa se desparta, pe cale amiabila. Desi pareau un cuplu foarte fericit, designerul si fostul portar au depus deja actele la notar, iar divortul va fi pronuntat in luna mai, scrie Click. Desi au afaceri, cei doi [...] ...continuare.

FOTO EXCLUSIV Calin Geambasu e baiat de casa

publicat 2014-04-12 13:00:06 (Click)
FOTO EXCLUSIV Calin Geambasu e baiat de casa Calin Geambasu este un barbat responsabil. El a fost surprins zilele trecute de fotoreporterii Click!, la un supermarket. Acolo el s-a pus pe cumparaturi. ...continuare.

Reprosuri dupa 30 de ani » Dinamovistii au sarbatorit ieri cea mai mare performanta din istoria clubului

publicat 2014-04-12 10:45:18 (Gazeta-Sporturilor)
Reprosuri dupa 30 de ani » Dinamovistii au sarbatorit ieri cea mai mare performanta din istoria clubului Ros-albii au sarbatorit ieri printr-un material special dedicat pe site-ul oficial, fcdinamo.ro, 30 de ani de la cea mai mare performanta din istoria gruparii, primul meci, cu Liverpool, din semifinalele Cupei Campionilor Europeni. "Ciinii" au pierdut pe Anfield Road, 0-1, prin golul cu capul al lui Samuel Lee, "cel mai pitic jucator de pe teren", cum spunea Ion Marin. "Arbitrii au permis jocul dur al englezilor", s-a confesat "Sapaliga". ... ...continuare.

FOTO Alexandru Constantin, pe burta in platoul emisiunii Click! Ce a patit prezentatorul tv

publicat 2014-04-12 01:00:05 (Click)
FOTO Alexandru Constantin, pe burta in platoul emisiunii Click! Ce a patit prezentatorul tv Amuzat de imaginile cu starurile internationale care s-au intins pe asfalt cu voia lor sau pur si simplu accidental, prezentatorul emisiunii Click! a incercat sa intre in pielea excentricei cantarete Lady Gaga. Alexandru Constantin s-a lungit pe jos in platoul de la Prima Tv, explicandu-le colegilor ca a vrut sa experimenteze momentul jenant prin care a trecut celebra artista. ...continuare.

Grupul Ringier achizitioneaza ziarul ''Le Temps'' din Elvetia

publicat 2014-04-11 16:00:48 (Romania-TV)
Grupul Ringier achizitioneaza ziarul ''Le Temps'' din Elvetia Grupul de presa german Ringier a anuntat vineri ca a achizitionat actiunile detinute de grupul Tamedia la ziarul publicat in Geneva Le Temps, cotidian de referinta pentru Elvetia Romanda (partea franceza a Elvetiei), relateaza AFP. ...continuare.

ACUM, LIVE. Horoscop cu Neti si Elena: Cum se aranjeaza astrele de Paste si 1 Mai

publicat 2014-04-11 14:15:29 (ProTV)
ACUM, LIVE. Horoscop cu Neti si Elena: Cum se aranjeaza astrele de Paste si 1 Mai CLICK AICI PENTRU LIVE. Sarbatorile de Pasti ar putea sa ne salveze relatia. Chiar daca astrele sunt in pozitie de razboi, sarbatoarea crestina pare sa fie colacul de salvare in relatia de cuplu, dar si in cea parteneriala. ...continuare.

EXCLUSIV Marian Mexicanu, primele declaratii dupa scandalul cu Cornelia Catanga

publicat 2014-04-11 02:00:03 (Click)
EXCLUSIV Marian Mexicanu, primele declaratii dupa scandalul cu Cornelia Catanga Recunoaste ca a gresit, ca discutia dintre el si sotii Padureanu a degenerat si si-a cerut scuze public. Marian Mexicanu, acordeanistul care a fost acuzat ca a batut-o pe cantareata de muzica lautareasca, a facut primele declaratii despre incident la emisiunea Click! de la Prima Tv.    ...continuare.

SUMAR/ Ortodoxia, next generation

publicat 2014-04-11 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Ortodoxia, next generation EDITORIAL/ 700 de numere!, de Stelian TurleaEVENIMENT/ Trialoguri la ARCUB, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Viata simbolica, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ "Dincolo de meserie, de experimente, de cautari si de idealul urmarit, raman un scriitor" (II), de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Dureri ascunse, de Dimitrie AnghelROMAN IN SERIAL/ Beniamin (III), de Eugen UricaruCARTEA DE LITERATURA/ Jogging literar, de Stelian TurleaINTERNATIONAL/ Romania la Targul International de Carte de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

hamude cristina ciobanasu infrangere dambovita mures noni ene patiserii ebihoreanul primaria municipiului bucuresti tratament nicolaie camine judecatoria ploiesti romnia edy spedition oltean ioan bala turcasiu padurea caras severin barou glasul elve persoane disparute drift mihai onila concurs de angajare style udrea austria viena satu mare captura de tigari miss universe varicela aradeanul judet negru voda calarasi mehedinti liviu dragnea castigatoarea eurovision decedat steau francesca lucarelli lounge crime valahia iuliana marius manole iulius mall cluj