Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Inca doi «grei» dupa gratii. Cine urmeaza?

publicat 2015-01-31 23:45:12 (Libertatea)
Inca doi «grei» dupa gratii. Cine urmeaza? Directia Nationala Anticoruptie continua sa recruteze detinuti din randul politicienilor si al afaceristilor. Ieri, in arestul Politiei Capitalei au aparut doi noi "chiriasi" cu nume rasunatoare si tot ieri a iesit la iveala ca "greii" au inceput sa se toarne intre ei, sperand sa scape astfel de pedeapsa... Alin Cocos (stanga) si A. Videanu Publicitate Degeaba s-a batut cu pumnii in piept ca va aduce dovezi in favoarea lui. Adriean Videanu, fost primar al Capitalei si fost ministrul al... ...continuare.

Spectacol in pagina de pariuri! Procentaj 100% in ultimele doua zile, 22 din 29 de ponturi reusite in ultima saptamina

publicat 2015-01-31 02:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Spectacol in pagina de pariuri! Procentaj 100% in ultimele doua zile, 22 din 29 de ponturi reusite in ultima saptamina Tipsterii Gazetei sint in mare forma! Astfel, ponturile din ziarul de vineri au fost corecte, procentajul perfect fiind mentinut dupa pagina de joi In ultima saptamina, echipa GSP v-a oferit nu mai putin de 22 de ponturi corecte din cele 29 incercate. Adica un procentaj de peste 76%! Ambele pronosticuri de ieri au fost corecte. ... ...continuare.

Cand un ARAB canta romaneste "LASA-MA SA BEAU!", iese AȘA CEVA | VIDEO

publicat 2015-01-30 15:00:18 (Libertatea)
Cand un ARAB canta romaneste LASA-MA SA BEAU!, iese AȘA CEVA | VIDEO Muzica romaneasca a ajuns pana departe, in secetoasa si calduroasa Arabie Saudita. Nu e Inna si nici Alexandra Stan, ci saltareata si motivanta melodie "Lasa-ma sa beau!", a baietilor de la RO-MANIA. Publicitate Cand un arab cu bani merge cu masina, ce credeti ca face? Asculta RO-MANIA. Și nu doar atat, ci fredoneaza de zor, aproape impecabil versurile romanesti. Cel mai probabil arabul nu stie cum e "sa bei pana mori" si nici ce inseamna "nacajita" sau "dor", dar ritmurile saltarete l-au... ...continuare.

SUMAR/ Opereta s-a mutat in casa noua

publicat 2015-01-30 00:30:15 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Opereta s-a mutat in casa noua Ziarul de duminica nr. 4 (741), din saptamana 30 ianuarie - 5 februarie 2015, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EDITORIAL/ Cercul poetilor diparuti. Doua abordari, de Lucian VasilescuEVENIMENT/ Noua sala a Teatrului de Opereta din Capitala, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Din nou despre Revolutia Romana, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Matei Visniec: "Literatura foreaza intotdeauna mult mai adanc in contradictiile umane decat toate celelalte discipline ale... ...continuare.

Ziarul Libertatea a ajuns in Ghana

publicat 2015-01-30 00:00:25 (Libertatea)
Articolul din Libertatea despre Deborah Vanessa, nascuta din tata ghanez si mama romanca, a atras... ...continuare.

Romania, cea mai buna piata din regiune pentru H&M. Vanzarile per magazin sunt cu 50% peste cele din Cehia

publicat 2015-01-29 07:15:14 (Ziarul-Financiar)
Romania, cea mai buna piata din regiune pentru H&M. Vanzarile per magazin sunt cu 50% peste cele din Cehia Citeste si: H&M a ajuns la o retea de 38 de magazine printr-o deschidere la Piatra-Neamt H&M lanseaza anul viitor magazinul online in Romania Cum a ajuns Amancio Ortega din croitor cel mai bogat om de afaceri spaniol si "rege" al imperiului Inditex ZF Corporate: statistici retail Retailerul suedez H&M prezent pe piata locala din pri­ma­vara lui 2011 a terminat anul financiar 2014 cu vanzari in Ro­mania de 138 mil. euro, respectiv 3,6 mil. euro per ma­gazin. Romania ramane si in 2014... ...continuare.

Romania devine singurul centru de dezvoltare software pentru grupul german Metro

publicat 2015-01-29 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
Romania devine singurul centru de dezvoltare software pentru grupul german Metro Citeste si: Metro si Carrefour intra in lupta directa pentru aceiasi clienti Carrefour si Cora se asociaza dupa modelul Metro si Auchan pentru a face achizitii in comun ZF Corporate: statistici HR si educatie ZF Corporate: statistici business hi-tech Metro, unul dintre cele mai mari lanturi de comert din Europa, a transferat in doi ani operatiunile de dezvoltare software din Ger­mania in Romania, in­treaga activitate fiind preluata de Metro Sys­tems Romania, divizia IT care gestioneaza... ...continuare.

Care este riscul de faliment al Romaniei

publicat 2015-01-28 09:30:17 (Realitatea-TV)
Care este riscul de faliment al Romaniei Riscul de faliment al Romaniei, la minimul ultimilor sase ani, scrie Ziarul Financiar. ...continuare.

Mihai Leu, dezvaluiri incredibile despre lupta cu CANCERUL

publicat 2015-01-28 09:15:12 (Romania-TV)
Mihai Leu, dezvaluiri incredibile despre lupta cu CANCERUL Mihai Leu (45 de ani), fost campion mondial la box, rasufla usurat, dupa ce, in luna noiembrie a anului trecut, a fost diagnosticat cu o boala perfida: cancer de colon. Fostul campion a povestit, intr-un interviu pentru Click!, prin ce a trecut. ...continuare.

MFP a imprumutat, ieri, 13,2 milioane de lei de la banci, suplimentar la licitatia de luni

publicat 2015-01-28 00:00:02 (Bursa)
Ministerul Finantelor Publice (MFP) a imprumutat, ieri, 13,2 milioane de lei, suplimentar la oferta de luni, desi isi propusese sa atraga 60 de milioane de lei in cadrul acestei sesiuni. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

amnistia si gratierea mm stoica finaliste sondaj curs bate borisov astrologul minerva capra casa regala fermierii sighetu marmatiei joseni ingrasaminte chimice anevrism harghita antreprenorul magie varna noaptea nuntii minim lista candidatilor oltean frankfurt razie gura targului trieste majoratul malev spectacol chihlimbar barou cascadoru enya tile palestina honeywell batut fepa slovenia cires ioan niculae infractiuni informatice alexandru papadopol stefan stoica beyonce respins recurs energizant tiganii turisti adrian videanu mase plastice