Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

In cariera ii merge bine, in amor ba! Mircea Solcanu revine pe sticla dupa o pauza de 7 luni

publicat 2014-08-27 23:45:18 (Libertatea)
In cariera ii merge bine, in amor ba! Mircea Solcanu revine pe sticla dupa o pauza de 7 luni Timp de sapte luni, Mircea Solcanu s-a facut nevazut, dupa ce o postare pe un cont de socializare i-a adus oprobiul public. Acum, Mircea se reinventeaza si vrea sa inceapa un nou capitol, caci, din 1 septembrie, revine pe sticla, dar la Kanal D. Despre trecut, amor si cariera, Solcanu a vorbit intr-un interviu acordat in exclusivitate ziarului Libertatea. Mircea va fi gazda emisiunii "Draga mea prietena", alaturi de Cristina Siscanu Mircea va fi gazda emisiunii "Draga mea prietena", alaturi... ...continuare.

Estimarea numarului mortilor din cauza schimbarilor climatice

publicat 2014-08-27 23:15:04 (Cotidianul)
Estimarea numarului mortilor din cauza schimbarilor climatice Organizatia Mondiala a Sanatatii (OMS) a publicat miercuri un raport socant, menit sa atraga atentia asupra riscurilor pe care le presupun schimbarile climatice pentru sanatatea oamenilor, informeaza ziarul belgian 'Le Soir'. ...continuare.

NOUA COLECȚIE CAMILLERI, DE MAINE ALATURI DE ZIARUL LIBERTATEA. Cinci bestselleruri despre CRIMA, TRADARE, ȘANTAJ si MAFIA SICILIANA

publicat 2014-08-27 22:00:29 (Libertatea)
NOUA COLECȚIE CAMILLERI, DE MAINE ALATURI DE ZIARUL LIBERTATEA. Cinci bestselleruri despre CRIMA, TRADARE, ȘANTAJ si MAFIA SICILIANA Editura Nemira si ziarul Libertatea va aduc noua colectie Andrea Camilleri - cinci bestselleruri despre crima, tradare, santaj si Mafia Siciliana, anchetate de celebrul Comisar Montalbano. Cartile sunt disponibile la chioscurile de presa, in fiecare joi, incepand din 28 august, la pretul de 14,99 RON pachetul carte + ziar. Andrea Camilleri este scriitorul italian al momentului, indragit mai ales pentru ca da viata Comisarului Montalbano - un gurmand cinic, dar cu mult simt al umorului, care... ...continuare.

Deloitte, EY, KPMG si PwC, pedepsite de Moscova

publicat 2014-08-26 09:45:20 (Income-Magazine)
Deloitte, EY, KPMG si PwC, pedepsite de Moscova Companiile Detolitte, EY, KPMG si PwC ar putea fi private de dreptul de a accesa informatii care tin de secretul de stat, informeaza cotidianul Vedomosti. Ziarul precizeaza ca institutiile de forta ale Rusiei nu agreeaza ideea ca respectivele companii de consultanta sa lucreze cu astfel de date. ...continuare.

Cea mai mare admiratoare a RATB-ului, interviu cu directorul general

publicat 2014-08-25 23:45:21 (Libertatea)
Cea mai mare admiratoare a RATB-ului, interviu cu directorul general Dupa ce ieri am publicat in ziarul Libertatea povestea tinerei de 25 de ani care e admiratoare infocata a Regiei Autonome de Transport Bucuresti (RATB), directorul general al institutiei a decis sa o cheme la o discutie. Mihaela se plimba aproape zilnic cu troleibuzul ei prin oras (foto: Delia Chilianu) Vincentiu Antonescu (foto) a fost impresionat de pasiunea fetei si de dragostea pe care aceasta o are fata de troleibuzele RATB. Mihaela Marin iubeste atat de mult mijloacele de transport in... ...continuare.

Un actor celebru a cheltuit 200.000 de dolari pe bilete de loterie

publicat 2014-08-25 23:15:24 (Realitatea-TV)
Un actor celebru a cheltuit 200.000 de dolari pe bilete de loterie Australianul Hugh Jackman este considerat unul dintre actorii cei mai simpatici si mai generosi de la Hollywood, el avand obiceiul de a-si rasfata colegii de platou oferindu-le bilete de loterie pentru care a ajuns sa plateasca impresionanta suma de 200.000 de dolari, informeaza luni ziarul spaniol ABC. Hugh Jackman are o metoda proprie de a-si bucura colegii de filmare pentru ca toata lumea sa aiba iluzia ca va castiga premiul cel mare, scrie Agerpres.ro. 'Il bucura senzatia de a putea da... ...continuare.

Horoscop | Raspunsuri la scrisori: Varsatorii vor sa progreseze pe plan profesional

publicat 2014-08-23 23:45:18 (Libertatea)
Daca nu va este indiferent ce va rezerva astrele, trimiteti un e-mail la horoscop@libertatea.ro sau... ...continuare.

Horoscop | Cum stam cu banii saptamana viitoare: Berbecii cheltuiesc peste masura

publicat 2014-08-23 23:45:18 (Libertatea)
Daca nu va este indiferent ce va rezerva astrele, trimiteti un e-mail la horoscop@libertatea.ro sau... ...continuare.

Familia lui DINU PATRICIU ofera amanunte despre inmormantare. "Funeraliile vor avea loc in Bucuresti"

publicat 2014-08-22 15:00:31 (Libertatea)
Familia lui DINU PATRICIU ofera amanunte despre inmormantare. "Funeraliile vor avea loc in Bucuresti" Locul in care Dinu Patriciu va fi inmormantat a suscitat in ultimele zile multe controverse, iar familia omului de afaceri mort, marti dimineata, la Londra, lamureste situatia si confirma informatiile oferite de Libertatea, in ziarul de astazi. Dinu Patriciu Funeraliile lui Patriciu vor avea loc, astfel, la Bucuresti, de indata ce formalitatile aducerii trupului neinsufletit din Marea Britanie vor fi finalizate. "Ii informam pe toti cei care i-au fost apropiati ca funeraliile lui Dinu... ...continuare.

SUMAR/ Visuri ale noptilor de vara

publicat 2014-08-22 00:30:19 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Visuri ale noptilor de vara Ziarul de duminica nr. 33 (719), din saptamana 22 -28 august 2014, va propune urmatoarele rubrici, accesabile direct din SUMAR: EVENIMENT/ Festivalul de la Venetia - remember Truffaut, de Ziarul de duminicaEVENIMENT EDITORIAL/ Secretele MI6, de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Pierre Lemaitre: "Viata mea s-a schimbat total dupa ce am castigat premiul Goncourt", de Dorina CalinPOEMUL DE DUMINICA/ Si poezia e un somn, de Constanta BuzeaROMAN IN SERIAL/ Marea petrecere (III), de Petre BarbuCARTEA DE... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

inainte de sfarsit timis patiti asirom doctor muntii poze nud satu mare bani publici cariere compensatie bubu cadou deaconu wowbiz vaslui definire contras preoti inmormantare vladau mancarea romanita iovan cura leordeni adolescenta centura sibiu rasturnat alunite dragasani inspectoratul scolar bucuresti retete smeeianu gara de nord actionari arierate la scoala teleorman cristian mitrea etrul doctorul kasem constanta tripoli mondeni legea amnistiei si gratierii snspa balaceanca floarea cfr bucuresti