Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Zi decisiva pentru Cristian Boureanu! Libertatea fostului deputat, pe masa judecatorilor

publicat 2017-07-25 09:15:02 (Antena3)
Zi decisiva pentru Cristian Boureanu! Libertatea fostului deputat, pe masa judecatorilor Cristian Boureanu afla astazi daca va ramane dupa gratii sau daca va fi cercetat sub control judiciar. Saptamana trecuta, magistratii de la Judecatoria Sector 1, i-au inlocuit lui Boureanu ar... ...continuare.

Doua state membre NATO, in pragul unui RAZBOI comercial. TENSIUNILE au atins cote INALTE

publicat 2017-07-25 06:15:08 (Click)
Doua state membre NATO, in pragul unui RAZBOI comercial. TENSIUNILE au atins cote INALTE Tensiunile dintre Turcia si Germania sunt la cote inalte, cele doua state indreptandu-se spre un razboi economic dupa ce Ankara a retinut, saptamana trecuta, mai multi cetateni germani pe motiv ca ar avea legaturi cu organizatii teroriste, scrie ziarul Adevarul. Citeste mai departe... ...continuare.

Cea mai importanta previziune pentru Romania

publicat 2017-07-24 06:15:06 (Click)
Cea mai importanta previziune pentru Romania stiripesurse.ro va prezinta principalele teme ale zilei din presa de maine:Ziarul Financiar:Marian Popa, seful centrului de IT de la Bucuresti al DB Global Tehnology, divizia software a celei mai importante banci germane Deutsche Bank, a facut una dintre cele mai importante previziuni Citeste mai departe... ...continuare.

Donald Trump, acuze dure la adresa ziarului New York Times

publicat 2017-07-22 19:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Donald Trump, acuze dure la adresa ziarului New York Times Presedintele american Donald Trump a acuzat sambata ziarul New York Times ca ar fi dejucat o incercare a Statelor Unite de a-l ucide pe liderul Statului Islamic (SI), Abu Bakr al-Baghdadi, relateaza AFP. ...continuare.

Libertatea de circulatie a cetatenilor europeni in Marea Britanie continua cel putin doi ani dupa Brexit

publicat 2017-07-21 22:45:02 (Bursa)
Libertatea de circulatie a cetatenilor europeni in Marea Britanie continua cel putin doi ani dupa Brexit Cetatenii UE pot primi libertate de miscare in Marea Britanie, timp de doi ani dupa Brexit, conform noii oferte a prim-ministrului britanic Theresa May, bazata pe planurile elaborate de ministrul de finante Philip Hammond, potrivit the Sun. ...continuare.

Schimbare importanta anuntata de Apple, pentru viitorul model de iPhone

publicat 2017-07-21 20:15:01 (Antena3)
Schimbare importanta anuntata de Apple, pentru viitorul model de iPhone LG va furniza bateriile pentru iPhone 9, care va fi lansat anul viitor scrie libertatea.ro. Mai exact, este vorba de LG Chem, o companie din cadrul concernului sud-corean. Aceasta a investit masiv într-o linie... ...continuare.

Poezia unei romance din diaspora face inconjurul internetului! De ce m-ai gonit de-acasa, Romanie nemiloasa?

publicat 2017-07-21 14:00:02 (Antena3)
Poezia unei romance din diaspora face inconjurul internetului! De ce m-ai gonit de-acasa, Romanie nemiloasa? Ziarul comunitatii de români din Italia a publicat poezia Marianei Buda din Marea Britanie. Redam si noi mai jos textul acesti poezii extrem de tulburatoare, în care se vor regasi, cu siguranta,... ...continuare.

Anunt important! Romanii vor putea circula liber in Marea Britanie inca doi ani dupa BREXIT

publicat 2017-07-21 13:45:02 (Antena-1)
Anunt important! Romanii vor putea circula liber in Marea Britanie inca doi ani dupa BREXIT Libertatea de circulatie a cetatenilor europeni in Marea Britanie va continua cel putin doi ani dupa Brexit, in baza acordului de tranzitie, scrie Reuters citand presa britanica. ...continuare.

Acordul de tranzitie UE - Marea Britanie. Cat timp vor mai putea circula liberi romanii in Regatul Unit, dupa BREXIT

publicat 2017-07-21 13:30:09 (ProTV)
Acordul de tranzitie UE - Marea Britanie. Cat timp vor mai putea circula liberi romanii in Regatul Unit, dupa BREXIT Libertatea de circulatie a cetatenilor europeni in Marea Britanie va continua cel putin doi ani dupa Brexit, in baza Acordului de Tranzitie, scrie Reuters citand presa britanica. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »