Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

GALA ZF 2014, LIVE incepand cu ora 19:00. Ne-am luat tara inapoi. Cum crestem economia? Ziarul Financiar premiaza cele mai valoroase companii din Romania

publicat 2014-11-26 18:00:13 (Gandul)
GALA ZF 2014, LIVE incepand cu ora 19:00. Ne-am luat tara inapoi. Cum crestem economia? Ziarul Financiar premiaza cele mai valoroase companii din Romania Ziarul Financiar marcheaza 16 ani de existenta prin Gala ZF 2014 "Romania 5% crestere economica", care va aduce laolalta lideri importanti ai comunitatii de business, invitatul special al evenimentului fiind Jacek Rostowski, fost ministru de Finante al Poloniei intre 2007 si 2013 si cel care a asigurat cresterea economica a tarii sale in plina criza mondiala. ...continuare.

Marius Cristescu, Bega Turism: Tinta de 5% crestere economica anuala este foarte fezabila, este nevoie doar de debirocratizare

publicat 2014-11-26 16:30:37 (Ziarul-Financiar)
Marius Cristescu, Bega Turism: Tinta de 5% crestere economica anuala este foarte fezabila, este nevoie doar de debirocratizare Citeste si: In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Calin Gratian, vicepresedintele Grampet: Mi-ar placea sa traiesc intr-o Romanie cu o crestere economica anuala de 5%. Initiativa ZF este extraordinara

publicat 2014-11-26 15:30:22 (Ziarul-Financiar)
Calin Gratian, vicepresedintele Grampet: Mi-ar placea sa traiesc intr-o Romanie cu o crestere economica anuala de 5%. Initiativa ZF este extraordinara Citeste si: In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Dragos Damian, CEO al Terapia: Pentru o crestere de 5%, ar trebui reinfiintat Consiliul Consulativ al Oamenilor de Afaceri

publicat 2014-11-26 15:15:35 (Ziarul-Financiar)
Dragos Damian, CEO al Terapia: Pentru o crestere de 5%, ar trebui reinfiintat Consiliul Consulativ al Oamenilor de Afaceri Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Horia Stefanescu, Energomontaj: Fara investitii in infrastructura nici nu iesim din criza, ce sa mai vorbim de crestere de 5%. Nu trebuie sa mai depindem de agricultura

publicat 2014-11-26 14:00:27 (Ziarul-Financiar)
Horia Stefanescu, Energomontaj: Fara investitii in infrastructura nici nu iesim din criza, ce sa mai vorbim de crestere de 5%. Nu trebuie sa mai depindem de agricultura Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Remus Borza: Cred in proiectul Romania 5% lansat de Ziarul Financiar. Toate initiativele ZF sunt binevenite si s-a dovedit ca au utilitate si se regasesc in strategii publice

publicat 2014-11-26 14:00:27 (Ziarul-Financiar)
Remus Borza: Cred in proiectul Romania 5% lansat de Ziarul Financiar. Toate initiativele ZF sunt binevenite si s-a dovedit ca au utilitate si se regasesc in strategii publice Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Dragos Petrescu, City Grill: Urmaresc initiativa ZF cu 5% si cred foarte tare in ea

publicat 2014-11-26 13:45:25 (Ziarul-Financiar)
Dragos Petrescu, City Grill: Urmaresc initiativa ZF cu 5% si cred foarte tare in ea Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Raul Ciurtin, Albalact: Mediul politic trebuie sa analizeze cu mai mare atentie ce spune mediul de business

publicat 2014-11-26 13:30:40 (Ziarul-Financiar)
Raul Ciurtin, Albalact: Mediul politic trebuie sa analizeze cu mai mare atentie ce spune mediul de business Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Mocanu, DAAS: Manifestul ZF este o initiativa necesara pentru ca in 15-20 de ani Romania sa se apropie de media europeana a PIB/ capita

publicat 2014-11-26 13:30:40 (Ziarul-Financiar)
Mocanu, DAAS: Manifestul ZF este o initiativa necesara pentru ca in 15-20 de ani Romania sa se apropie de media europeana a PIB/ capita Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

Radu Timis, Cris-Tim: Trebuie sa se puna mai multa presiune pe Guvern ca sa isi asume rolul de a misca economia

publicat 2014-11-26 13:30:40 (Ziarul-Financiar)
Radu Timis, Cris-Tim: Trebuie sa se puna mai multa presiune pe Guvern ca sa isi asume rolul de a misca economia Citeste si: ZF a lansat astazi primul atlas economic al Romaniei In 26 noiembrie, ZF premiaza valoarea businessului romanesc pentru a noua oara Ziarul Financiar a facut 16 ani. Impliniti-va visul! Mesajul ZF catre toti cititorii sai si nu numai Ziarul Financiar a lansat pe 26 noiembrie, suplimentul Romania 5%, primul atlas al businessului romanesc, sub forma a sapte harti care ofera, pentru prima data in presa, o imagine grafica a economiei romanesti. Constructia reprezinta de fapt o mapa de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

incendiu in timisoara dublin godeanu cazu medeea marinescu andreea perju primaria cluj trenurile formula de calcul horoscop cotea cluj napoca vladeni narcisa salbatica diicot craiova matei basarab tanara disparuta dreams george enescu antonie solomon birthday targu gratieri hormoni de cre justin bieber lovite accident rutier rezolvare examenul de bacalaureat studentilor dirijorul dorin floruta alunite bugetari dochianu iasi colin combinatul oltchim barbatii tichilesti grupa 2 taru celentano malaysia airlines examene cfr calatori spiderman simona florescu ziua jandarmeriei sorin