Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie

publicat 2014-10-21 19:15:29 (Libertatea)
Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul LIBERTATEA a publicat fotografii cu orgiile din puscarie Avocatul Poporului precizeaza ca s-a sesizat din oficiu si efectueaza o ancheta cu privire la conditiile de detentie si anumite fapte ce s-ar fi petrecut in Penitenciarul Targu Jiu, dupa ce ziarul "Libertatea" a publicat fotografii cu ororile care se petrec in aceasta inchisoare. Publicitate Sesizarea din oficiu are loc ca urmare a articolelor publicate in cotidianul "Libertatea", in 19 si 20 octombrie 2014, intitulate "Dezmat in puscarie. Penitenciarul bordel din Targu Jiu: sex dupa gratii... ...continuare.

"Doamna din lac", un nou roman din seria Raymond Chandler alaturi de ziarul Libertatea

publicat 2014-10-21 14:45:46 (Libertatea)
Daca e marti, este momentul pentru un nou roman din seria de povesti politiste moderne scrise de... ...continuare.

EXCLUSIV | Retea de prostitutie masculina in sistemul penitenciar romanesc

publicat 2014-10-21 12:15:34 (Libertatea)
Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu, declansata de ziarul... ...continuare.

EXCLUSIV | Gheorghe Costea, profesorul care l-a invatat pe Mircea Nesu sa picteze icoane, despre moartea acestuia: «Nu mai suporta!»

publicat 2014-10-20 23:45:27 (Libertatea)
EXCLUSIV | Gheorghe Costea, profesorul care l-a invatat pe Mircea Nesu sa picteze icoane, despre moartea acestuia: «Nu mai suporta!» Gheorghe Costea a reusit sa aduca un strop de alinare in sufletul lui Mircea Nesu. In urma cu trei ani, profesorul Costea l-a invatat pe tatal lui Mihai Nesu sa picteze icoane pe sticla. Mircea Nesu (stanga) a fost fascinat de picturile realizate de profesorul Gheorghe Costea (foto: ProSport) Mihai Nesu (dreapta) l-a avut mereu in preajma pe tatal sau (foto: Gazeta Sporturilor) Nicolae Rainea, cel mai mare arbitru roman Publicitate Gheorghe Costea a povestit, pentru ziarul Libertatea, cum... ...continuare.

Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU!

publicat 2014-10-20 23:45:26 (Libertatea)
Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Ancheta jurnalistica legata de desfraul din Penitenciarul Targu Jiu declansata de ziarul Libertatea, scoate la iveala un fapt cutremurator. Serialul "DESFRAU IN PUȘCARIE" CONTINUA! DESCOPERIREA CUTREMURATOARE scoasa la iveala de ANCHETA JURNALISTICA DE LA PENITENCIARUL DIN TARGU JIU! Publicitate Citeste noile dezvaluiri numai in ziarul Libertatea de astazi! ...continuare.

PRIMELE MASURI luate dupa ancheta LIBERTATEA in Penitenciarul din Targu Jiu. Ce se va intampla ACUM?

publicat 2014-10-20 18:15:46 (Libertatea)
Administratia Nationala a Penitenciarelor reactioneaza dupa ancheta publicata de ziarul Libertatea... ...continuare.

PREMIERA LIBERTATEA.RO | Sexoasa Miryam lanseaza piesa "10 Vieti" (feat. Kafu)

publicat 2014-10-20 11:15:29 (Libertatea)
PREMIERA LIBERTATEA.RO | Sexoasa Miryam lanseaza piesa "10 Vieti" (feat. Kafu) Miryam este cu siguranta una dintre artistele de care se va auzi mult in viitorul apropiat deoarece are tot ce ii trebuie pentru a reusi: talent, carisma, frumusete si este foarte ambitioasa. Publicitate Astfel, artista lanseaza astazi in premiera pe Libertatea.ro al doilea single din cariera, intitulat "10 Vieti". Piesa a fost realizata de FullBoss Studio si vine acompaniata de un lyric video foarte frumos, care evidentiaza frumusetea lui Miryam. Frumoasa cantareata va intra in promovare cu... ...continuare.

Top trei subiecte din Financial Times de astazi

publicat 2014-10-20 10:30:57 (Ziarul-Financiar)
Top trei subiecte din Financial Times de astazi Barosso vrea legi noi privind libertatea de miscare in spatiul UE Presedintele Comisiei Europene Jose Manuel Barroso l-a avertizat pe David Cameron, prim-ministrul Marii Britanii ca va depune eforturi pentru redactarea unor legi noi privind libertatea de miscare in spatiul UE. Barroso a spus ca o propunere din partea guvernului britanic pentru limitarea imigratiei din Europa ar putea reprezenta o incalcare a legislatiei europene. Coinfloor vrea sa isi extinda raza de actiune Compania... ...continuare.

PREMIERA LIBERTATEA.RO | Problema autostrazilor din Romania a fost rezolvata! Deepside Deejays lanseaza Highways

publicat 2014-10-20 10:15:38 (Libertatea)
Dupa hituri ca Never be alone, Stay with me tonight, Look into my eyes si In my heart, Deepside... ...continuare.

LIBERTATEA TE AJUTA | E necesara rovinieta catre aeroport?

publicat 2014-10-19 23:45:35 (Libertatea)
Fiindca opiniile privind necesitatea achitarii tarifului de utilizare a retelei de drumuri... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

disparute tusnad iulia cerere in casatorie macel caminele tragere la sorti unica globul arges statie sibiu banca comerciala romana televiziune iuliei asigurari auto gelu oltean costin gheata suceava fosta in memoria cristina s ssif broker muzicii mariah carey seica comunicat de presa valer braila ilfov compa kardashian jocar kim kardashian rebu arad ardealul locui radulescu arsi sansa televiziu contra romanii din spania baby motiunea intesa snooker concerte