Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Anca Pandrea a suferit o depresie cumplita dupa ziua de nastere. Apropiatii au dat-o disparuta

publicat 2017-02-26 16:45:01 (Antena3)
Anca Pandrea a suferit o depresie cumplita dupa ziua de nastere. Apropiatii au dat-o disparuta Anca Pandrea nu si-a revenit nici acum dupa moartea lui Iurie Darie, scrie libertatea.ro. Actrita si-a îngrijorat apropiatii, la scurt timp dupa ce si-a aniversa ziua la cimitir, la mormântul lui... ...continuare.

Noi probleme la Facebook. Oamenii nu s-au mai putut conecta la conturile personale

publicat 2017-02-25 09:15:02 (Antena3)
Noi probleme la Facebook. Oamenii nu s-au mai putut conecta la conturile personale Noi probleme la Facebook. Utilizatori din intreaga lume s-au plans vineri ca sunt scosi din cont, pe aplicatia retelei de socializare, si nu reusesc sa se mai logheze, conform libertatea.ro. Noua... ...continuare.

Serviciile secrete germane ar fi spionat jurnalisti straini. "Atac monstruos la libertatea presei"

publicat 2017-02-24 20:15:21 (Realitatea-TV)
Serviciile secrete germane ar fi spionat jurnalisti straini. "Atac monstruos la libertatea presei" Serviciul german de informatii externe (BND) ar fi spionat jurnalisti ai mai multor institutii media straine, printre care BBC, New York Times si Reuters, scrie publicatia "Der Spiegel". ...continuare.

Rita Muresan, la un pas sa piarda sarcina. Marturisiri emotionante. "M-am rugat la Fecioara"

publicat 2017-02-23 08:30:02 (Antena3)
Rita Muresan, la un pas sa piarda sarcina. Marturisiri emotionante. M-am rugat la Fecioara Rita Muresan, la un pas sa piarda sarcina. Creatoarea de moda a vorbit despre lucruri mai putin stiute din viata ei. Vedeta a fost la un pas sa isi piarda fetitele, conform libertatea.ro. Rita... ...continuare.

"Am facut facultatea la Evenimentul zilei" | Memoria EVZ

publicat 2017-02-23 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Am facut facultatea la Evenimentul zilei | Memoria EVZ Fostul nostru coleg, Daniel Nanu, primul sef al sectiei "Sport" al EVZ -prezent inca de la numarul Zero al "Bulinei rosii", a scris pe blogul sau, danielnanu.ro, o emotionanta evocare a debutului sau in presa sportiva si, implicit, in ziarul care i-a marcat cariera, iremediabil: Evenimentul zilei. Redam marturia lui Daniel Nanu ...continuare.

CRIZA DIN FARMACII: E-mailuri care demonstreaza cum marii distribuitori livreaza, in mod intentionat, mai putine medicamente, exact din cele necesare pacientilor!

publicat 2017-02-22 15:45:02 (Catalin-Tolontan)
Ziarul este in posesia mai multor mesaje intre a doua companie de distributie pharma din Romania si un lant important de farmacii. Medicamentele utile si convenabile ca pret sunt livrate doar daca farmaciile iau dublu cantitatii din cele mai putin [...] ...continuare.

Anunt surprinzator facut de Mitrcea Lucescu

publicat 2017-02-21 19:45:07 (Realitatea-TV)
Anunt surprinzator facut de Mitrcea Lucescu Mircea Lucescu nu credea ca va sta mai mult de doi ani la Șahtior Donetk, a declarat pentru ziarul spaniol Marca antrenorul roman care in vara anului trecut s-a despartit dupa 12 sezoane de echipa ucraineana. ...continuare.

Cantareata pop, desfigurata de un fan indragostit. Tanara se teme sa mai iasa din casa

publicat 2017-02-21 19:45:02 (Antena3)
Cantareata pop, desfigurata de un fan indragostit. Tanara se teme sa mai iasa din casa O cantareata pop japoneza a ramas cu grave sechele psihice, dar si cu cicatrici pe fata, dupa ce a fost injunghiata de un admirator, scrie libertatea.ro. Mayu Tomita, in varsta de... ...continuare.

Melania Trump este o Prima Doamna nefericita si insingurata

publicat 2017-02-21 14:00:09 (Romania-TV)
Melania Trump este o Prima Doamna nefericita si insingurata Melania Trump nu este deloc multumita de cand sotul sau Donald Trump a devenit presedintele SUA, fapt ce i-a bulversat complet viata, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

Cum si-a prezis actrita Carrie Fisher moartea

publicat 2017-02-20 16:15:23 (Realitatea-TV)
Cum si-a prezis actrita Carrie Fisher moartea Actrita Carrie Fisher, care a incetat din viata in urma unui infarct in avionul care a o transporta de la Londra la Los Angeles, anul trecut in noiembrie, stia cand va muri. Fisher a scris pe o carte postala care o infatisa ca printesa Leia ca va muri inainte de februarie 2017, relateaza online ziarul ABC. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »