Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Povestea unui fost secretar de stat despre libertatea jucata la ruleta

publicat 2017-05-29 16:15:02 (Cotidianul)
Povestea unui fost secretar de stat despre libertatea jucata la ruleta În cadrul audierii din comisia de ancheta privind alegerile prezidentiale din 2009 un fost secretar de stat în MAI, Mihai Capra, a declarat ca în opinia sa alegerile nu au fost fraudate. ...continuare.

Capra, fost secretar MAI: Imi doream ca Basescu sa castige prezidentialele din 2009, dar nu incat sa-mi joc libertatea

publicat 2017-05-29 12:45:11 (Romania-TV)
Capra, fost secretar MAI: Imi doream ca Basescu sa castige prezidentialele din 2009, dar nu incat sa-mi joc libertatea Mihai Capra, fost secretar de stat in MAI, a declarat luni, in cadrul audierii din comisia de ancheta privind alegerile prezidentiale din 2009, ca isi dorea ca Traian Basescu sa castige scrutinul, dar nu atat de mult incat sa se creada "inamovibil" pe functie si sa-si joace la ruleta libertatea. El a tinut sa precizeze ca, in opinia sa, alegerile din 2009 nu au fost fraudate. ...continuare.

Statul roman plateste despagubiri URIAȘE deponentilor de la FNI

publicat 2017-05-29 11:30:02 (Click)
Statul roman plateste despagubiri URIAȘE deponentilor de la FNI 310 milioane de lei! Atat are de platit statul roman deponentilor la FNI sub forma de despagubiri, dupa ce acestia au dat statul in judecata in civil si in penal, potrivit Libertatea. Citeste mai departe... ...continuare.

Cand trebuie sa se ridice copilul tau in picioare. Varsta la care ar trebui sa faca primii pasi. Ce greseli fac mamicile

publicat 2017-05-28 11:00:02 (Antena-1)
In jurul varstei de 8-10 luni copii incep sa se agate de diferite obiecte de mobilier si sa se ridice in picioare. Este ideal ca pana in acest moment al dezvoltarii neuromotorii ei sa fi achizitionat deja deplasarea in "4 labe", avand astfel libertatea de miscare. ...continuare.

HOROSCOPUL VERII. Ce-ti rezerva astrele pentru urmatoarele trei luni

publicat 2017-05-27 12:30:07 (Romania-TV)
HOROSCOPUL VERII. Ce-ti rezerva astrele pentru urmatoarele trei luni HOROSCOPUL VERII. Astrologul Elena Bunescu a dezvaluit pentru Libertatea cum vor afecta astrele fiecare zodie in lunile de vara, in privinta dragostei, a carierei, dar si a sanatatii si a banilor. ...continuare.

HOROSCOPUL VERII. Ce-ti rezerva astrele pentru urmatoarele trei luni

publicat 2017-05-27 12:15:07 (Romania-TV)
HOROSCOPUL VERII. Ce-ti rezerva astrele pentru urmatoarele trei luni HOROSCOPUL VERII. Astrologul Elena Bunescu a dezvaluit pentru Libertatea cum vor afecta astrele fiecare zodie in lunile de vara, in privinta dragostei, a carierei, dar si a sanatatii si a banilor. ...continuare.

Ariana Grande va sustine un concert caritabil in Manchester. "Nu vom lasa ura sa invinga"

publicat 2017-05-26 22:30:01 (Antena3)
Ariana Grande va sustine un concert caritabil in Manchester. Nu vom lasa ura sa invinga Ariana Grande va sustine un concert caritabil in Manchester, iar banii obtinuti din incasari vor fi donati familiilor victimelor atacului terorist din 22 mai, potrivit libertatea.ro. La cateva... ...continuare.

Jurnalista Emilia Sercan, specializata in denuntarea plagiatelor, acuzata ca a copiat in propria lucrare de licenta

publicat 2017-05-26 17:00:01 (Adevarul)
Jurnalista Emilia Sercan, specializata in denuntarea plagiatelor, acuzata ca a copiat in propria lucrare de licenta Pasaje intregi din lucrarea de licenta a jurnalistei Emilia Sercan, semnata de aceasta in 2003, au fost copiate din alte doua volume lansate pe piata cu un an inainte, arata surse citate de ziarul sibian "Turnul Sfatului", care publica si o parte din lucrarea de diploma a jurnalistei. ...continuare.

SUA si China, aproape de "incidente aeriene si navale"

publicat 2017-05-26 16:15:03 (Cotidianul)
SUA si China, aproape de incidente aeriene si navale Este pentru prima data când administratia Trump ia decizia de a trimite o nava militara în zonele revendicate de China, într-o „operatiune pentru libertatea de navigatie“. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »