Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Dispozitivul care va revolutiona medicina. Detecteaza cancerul in stadiu incipient

publicat 2016-05-25 10:45:02 (Antena3)
Dispozitivul care va revolutiona medicina. Detecteaza cancerul in stadiu incipient Inginerul chilian Alejandro Tocigl a dezvoltat un sistem de detectare precoce a cancerului, bazat pe un simplu test de sânge, a anuntat ziarul local "La Tercera", citat de agentia de presa Xinhua,... ...continuare.

A fost dezvoltat sistemul de detectare precoce a cancerului! Autorul, un inginer

publicat 2016-05-25 10:00:16 (Realitatea-TV)
A fost dezvoltat sistemul de detectare precoce a cancerului! Autorul, un inginer Inginerul chilian Alejandro Tocigl a dezvoltat un sistem de detectare precoce a cancerului, bazat pe un simplu test de sange, a anuntat ziarul local "La Tercera", citat de agentia de presa Xinhua. ...continuare.

Surpriza la Pro TV. Va bate palma cu un prezentator foarte cunoscut. O noua vedeta in statie

publicat 2016-05-23 12:15:10 (Realitatea-TV)
Surpriza la Pro TV. Va bate palma cu un prezentator foarte cunoscut. O noua vedeta in statie Adrian Despot se numara printre favoritii pentru rolul de prezentator al emisiunii "Supravietuitorul", show pe care Pro TV il pregateste, anunta paginademedia.ro, ce citeaza Libertatea. ...continuare.

Povestea lui Marian Godina a ajuns in "Wall Street Journal". Reactia politistului de la Rutiera

publicat 2016-05-22 20:45:08 (ProTV)
Povestea lui Marian Godina a ajuns in Wall Street Journal. Reactia politistului de la Rutiera Faima celui mai celebru politist din Romania a ajuns sa treaca de granitele tarii, dupa ce ziarul american cu cel mai mare tiraj i-a dedicat un articol. ...continuare.

Steaua vrea sa incheie duminica primul transfer

publicat 2016-05-22 11:15:11 (OnlineSport)
Steaua ar putea parafa duminica primul transfer al verii, dupa ce pana acum a dat afara jucatori pe banda rulanta. Primul jucator care ar puta veni este Golubovic (foto Libertatea) de la CSMS Iasi, liber de contract. ...continuare.

Marea Britanie, divizata de Brexit. Ce soarta va avea Regatul

publicat 2016-05-22 09:15:02 (Antena3)
Marea Britanie, divizata de Brexit. Ce soarta va avea Regatul Proportia alegatorilor britanici care doresc sa ramâna în Uniunea Europeana a crescut în ultima luna, potrivit unui sondaj online al agentiei de cercetare de piata Opinium pentru ziarul... ...continuare.

A vazut un tanar cu intentii suicidale. S-a apropiat! Ce a urmat i-a facut pe trecatori sa opreasca

publicat 2016-05-20 18:45:11 (Realitatea-TV)
A vazut un tanar cu intentii suicidale. S-a apropiat! Ce a urmat i-a facut pe trecatori sa opreasca Ofiterii de politie apara libertatea cetatenilor, punand in aplicare regulile si legile societatii. Dar, de multe ori, politistii din statele occidentale fac mult mai mult decat atat, desi actiunile lor trec neobservate de catre comunitate. ...continuare.

Scene DRAMATICE la Mireasa pentru fiul meu. A venit ambulanta

publicat 2016-05-20 15:45:39 (Romania-TV)
Scene DRAMATICE la Mireasa pentru fiul meu. A venit ambulanta Un concurent de la emisiunea "Mireasa pentru fiul meu" a chemat ambulanta in casa, dupa ce s-a simtit rau si a vomitat sange, scrie Libertatea. ...continuare.

Scene dure la Mireasa pentru fiul meu. A venit ambulanta

publicat 2016-05-20 15:45:02 (Antena3)
Scene dure la Mireasa pentru fiul meu. A venit ambulanta Un concurent de la emisiunea „Mireasa pentru fiul meu” a chemat ambulanta în casa, dupa ce s-a simtit rau si a vomitat sânge, scrie Libertatea. Valentin, un concurent de la Mireasa... ...continuare.

Fondatorul trupei Beastie Boys a murit la 52 de ani

publicat 2016-05-20 12:45:04 (Antena3)
Fondatorul trupei Beastie Boys a murit la 52 de ani John Berry, membru fondator al trupei Beastie Boys, a murit la vârsta de 52 de ani, scrie Libertatea. Chitaristul a încetat din viata joi, 19 mai, în ospiciul din Denver, Massachusetts, unde era... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »