Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Andra, o solista de peste un milion de euro

publicat 2016-08-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Andra, o solista de peste un milion de euro Are 27 de ani, este mamica si are o pupularitate de invidiat. Andra este una dintre cele mai bogate soliste din România, având un tarif de aproximativ 3.000 de euro pe show. Potrivit Libertatea.ro, Andra este invitata la toate evenimentele muzicale de anvergura, rotunjindu-si veniturile cu sute de mii de euro anual. Pe lânga televiziune, Andra este solicitata la numeroase concerte si, in majoritatea cazurilo, este cap de afis. Lucru care a ajutat-o sa ...continuare.

Bianca Dragusanu, la "Miss Fata de la Pagina 5"

publicat 2016-08-25 03:15:31 (Ziare-Mondene)
Bianca Dragusanu, la Miss Fata de la Pagina 5 Bianca Dragusanu trece de la asistenta Tv la membru de juriu. Libertatea si Princess Club organizeaza joi, pe 24 octombrie, dupa miezul noptii (incepand cu ora 1.30) cel mai sexy concurs: MISS FATA DE LA PAGINA 5. Cele mai frumoase fete care au aparut sau urmeaza sa apara la celebra rubrica au fost selectate si vor urca pe podiumul din Princess Club intr-o prezentare de moda, plina senzualitate. Fetele vor imbraca piese de lenjerie de la Bellinda si vor incerca sa impresioneze un ...continuare.

BREAKING NEWS: Un nou atentat in Germania: Un mort si 12 raniti dupa ce un migrant sirian-kamikaze s-a detonat langa Nurnberg

publicat 2016-07-25 06:45:09 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Un nou atentat in Germania: Un mort si 12 raniti dupa ce un migrant sirian-kamikaze s-a detonat langa Nurnberg O explozie produsa duminica noapte intr-un restaurant din orasul Ansbach in sudul Germaniei, in apropiere de Nürnberg, a ucis o persoana si a ranit alte cateva, a anuntat ziarul Nürnberger Nachrichten, adaugand ca nu se cunoaste cauza, informeaza Reuters si Xinhua. ...continuare.

Reguli stricte dupa atacul din Munchen. Decizia luata de autoritatile germane

publicat 2016-07-24 08:30:02 (Antena3)
Reguli stricte dupa atacul din Munchen. Decizia luata de autoritatile germane Cancelarul Angela Merkel a declarat ca serviciile de securitate vor face tot ce le sta în putere sa asigure „siguranta si libertatea oamenilor”. Pe de alta parte, au fost impuse reguli stricte... ...continuare.

Cancelarul german Angela Merkel, PRIMA REACTIE dupa atacul armat din Munchen

publicat 2016-07-23 17:00:14 (Romania-TV)
Cancelarul german Angela Merkel, PRIMA REACTIE dupa atacul armat din Munchen Serviciile de securitate germane vor "face tot ceea ce este posibil pentru a proteja securitatea si libertatea tuturor oamenilor din Germania", in urma celor doua atacuri comise in tara mai putin de o saptamana, a declarat sambata, pentru presa, cancelarul Angela Merkel- ...continuare.

Reactia Angelei Merkel dupa doua atacuri comise in Germania in mai putin de o saptamana: "Facem tot ce este posibil" VIDEO

publicat 2016-07-23 17:00:13 (ProTV)
Reactia Angelei Merkel dupa doua atacuri comise in Germania in mai putin de o saptamana: Facem tot ce este posibil VIDEO Serviciile de securitate germane vor face tot ceea ce este posibil pentru a proteja securitatea si libertatea tuturor oamenilor din Germania, in urma celor doua atacuri comise in tara in mai putin de o saptamana, a declarat sambata, Angela Merkel. ...continuare.

Primele imagini de la interventia trupelor speciale in centrul comercial din Munchen VIDEO

publicat 2016-07-22 21:30:01 (Antena3)
Primele imagini de la interventia trupelor speciale in centrul comercial din Munchen VIDEO Ziarul Muncher Abendzeitung si televiziunea germana NTV avanseaza un bilant de pana la 15 morti si respectiv zece persoane decedate in atacul armat de vineri de la centrul comercial din apropierea... ...continuare.

Adevarul despre pericolul la care se expun turistii in Turcia. Ce inseamna de fapt decretarea starii de urgenta

publicat 2016-07-22 00:30:02 (Antena3)
Adevarul despre pericolul la care se expun turistii in Turcia. Ce inseamna de fapt decretarea starii de urgenta Anuntarea starii de urgenta în Turcia nu restrictioneaza libertatea de circulatie a populatiei sau a turistilor, indiferent de nationalitate, ci este o protectie în plus pentru acestia, potrivit... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »