Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

PREMIERA LIBERTATEA.RO | Vara fierbinte incepe cu ESTER si "Leyla"

publicat 2014-04-24 13:15:28 (Libertatea)
PREMIERA LIBERTATEA.RO | Vara fierbinte incepe cu ESTER si "Leyla" Talentata artista ESTER, studenta la Conservator, ne pregateste pentru o vara incendiara, lansand o noua piesa intitulata "Leyla". Dupa succesul cu "Iubire", lansata in aceasta iarna, Ester da lovitura cu o piesa ce te imbie la distractie, iubire si multa, multa pasiune. "Leyla" este compusa de Ester, alaturi de Alexandru Serbu, unul din oamenii care s-au aflat in spatele hitului "2 nebuni", al Simonei Nae. Spre deosebire de "Iubire", noua piesa interpretata de Ester este una cu ritmuri de... ...continuare.

Presa din Vaslui vede un plan bine pus la punct pentru distrugerea clubului. Solutia secreta de salvare

publicat 2014-04-23 20:15:13 (OnlineSport)
Ziarul Vremea Noua din Vaslui este foarte acid in ceea ce priveste ultimele evenimente de la echipa. Daca in presa centrala nu prea se spun lucrurilor pe nume, cei de la ziarul local stiu exact cauzele pentru care FC Vaslui nu va primi licenta: este un plan de distrugere bine pus la punct. Totusi, o solutie ar putea veni din afara cercului inchis care doreste trimiterea echipei in Liga a 2-a. ...continuare.

PREMIERA LIBERTATEA.RO | EVELYNE lanseaza primul ei videoclip, pentru piesa "Iubeam cat pentru doi"

publicat 2014-04-23 14:45:25 (Libertatea)
La inceput de drum, frumoasa Evelyne lanseaza, in premiera pe Libertatea.ro, primul ei videoclip... ...continuare.

INTERVIU LIBERTATEA | Helmuth Duckadam isi ironizeaza rivalii: «Steaua e aproape invincibila»

publicat 2014-04-22 23:45:18 (Libertatea)
INTERVIU LIBERTATEA | Helmuth Duckadam isi ironizeaza rivalii: «Steaua e aproape invincibila» Helmuth Duckadam (55 de ani), presedintele de imagine al Stelei, ii ia peste picior pe rivalii dinamovisti, aflati pe locul 4, la 16 puncte distanta de "militari". De asemenea, liderul are 9 puncte avans fata de Astra Giurgiu si 10 fata de Petrolul Ploiesti. Asta i-a prilejuit eroului de la Sevilla sa traga in plin in cei care au insinuat ca meciul Viitorul - Steaua 0-3 va fi blat pentru a-l ajuta pe Gica Hagi. Helmuth Duckadam Stelistul Adi Popa (dreapta) a facut instructie cu pustii de la... ...continuare.

Manchester United il curteaza pe Pep Guardiola

publicat 2014-04-22 16:45:23 (OnlineSport)
Manchester United incearca o apropiere de Pep Guardiola, anunta in exclusivitate ziarul The Telegraph de marti. Va fi o tatonare inainte ca clubul englez sa se indrepte spre tinte mai realiste, dar una necesara. ...continuare.

CONCURS | Libertatea da 5 invitatii pe zi la evenimentul Armada Night!

publicat 2014-04-21 17:00:19 (Libertatea)
CONCURS | Libertatea da 5 invitatii pe zi la evenimentul Armada Night! Armada Night revine vineri, 25 aprilie, la Arenele Romane din Bucuresti pentru o seara de neuitat. Line-up-ul este unul incendiar: Aly & Fila (Egipt), Christina Novelli (UK) si Snatt & Vix. Pentru a putea castiga una dintre cele cinci invitatii zilnice, doritorii trebuie sa raspunda printr-un comentariu la acest material la intrebarea: "Unde va avea loc evenimentul Armada Night?" In fiecare zi, Libertatea va oferi 5 invitatii, iar castigatorii vor fi anuntati la miezul noptii.   Invitatii de... ...continuare.

Cum vor americanii sa il "PRINDA" pe Vladimir Putin. Este la mijloc o suma fabuloasa de bani

publicat 2014-04-21 10:30:05 (Antena3)
Un purtator de cuvant al presedintelui rus, Dmitri Peskov, a catalogat duminica drept "absurda" amenintarea, evocata de catre ziarul britanic The Times, cu sanctiuni americane vizand averea personala, de... ...continuare.

Cum se schimba lumea: Competitia nu se va mai da intre mare si mic, ci intre rapid si lent

publicat 2014-04-18 15:15:24 (Ziarul-Financiar)
Cum se schimba lumea: Competitia nu se va mai da intre mare si mic, ci intre rapid si lent S-a nascut in 1931 in Melbourne, Australia, si este fiul corespondentului de razboi Keith Murdoch, devenit ulterior magnat in industria media australiana.Rupert Murdoch a dezvoltat imperiul media pe baza mostenirii de la tatal sau: doua ziare din Adelaide, Australia de Sud, si o statie de radio dintr-un oras minier australian. Murdoch a fost elev al scolii de gramatica din orasul Geelong, unde a avut prima experienta in cadrul unei publicatii, la ziarul scolii, The Corian.A lucrat part-time... ...continuare.

SUMAR/ Rembrandt in vizita la Cluj

publicat 2014-04-18 00:30:23 (Ziarul-Financiar)
SUMAR/ Rembrandt in vizita la Cluj EDITORIAL/ Daruieste o carte!, de Stelian TurleaEVENIMENT/ Gala Industriei de Carte, de Oana BocaEVENIMENT EDITORIAL/ "Ghidul comparatistului grec si roman", de Ziarul de duminicaINTERVIU/ Mihnea Ghildus: "Designerii sunt mai pragmatici, sunt orientati spre piata si management", de Stelian TurleaPOEMUL DE DUMINICA/ Poemul despre Poezie, de Ion MuresanCARTEA DE LITERATURA/ Mozart face shopping la mall, de Stelian TurleaCOLECTII/ Crime Scene Press, de Ziarul de duminicaTRADUCERI/ "Un roman pur... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

autism varul puiu scandal politic alegerea piata unirii alba iulia rebu marius avram morala viitorul uniunii europene reclame boli jenel razi si castigi marioara murarescu afp/ privatiza studentii atelierul de mestesuguri romaniatv mihaela geoana stirile de ieri bruxelles bingo romania concediu prenatal majorarea pensiilor norris mageanu tech fice henri coafuri lesbiana mures brasov ministerul apararii grigore alexandrescu zgomot sibiu spaima evaziune video publici mariana cojocaru antena1 noni cyprus voucher ocuparea fortei de munca imagin