Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A fost deschis testamentul celebrului actor Jerry Lewis. Cui a lasat intreaga avere

publicat 2017-09-25 14:15:07 (Realitatea-TV)
A fost deschis testamentul celebrului actor Jerry Lewis. Cui a lasat intreaga avere A fost deschis testamentul regretatului actor Jerry Lewis, care a murit la 20 august la Las Vegas, la 91 de ani, iar decizia sa de a-i exclude din testament pe copiii din prima casatorie a surprins cercurile de la Hollywood, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

Superbet - dreptul la replica

publicat 2017-09-25 00:15:04 (Bursa)
Referitor la articolul 'PE SISTEMUL ALTERNATIV DE TRANZACIONARE/BVB a listat obligatiunile corporative Superbet', publicat de ziarul BURSA pe data de 21 septembrie 2017, compania Superbet ne-a transmis urmatoarele precizari: ...continuare.

De ce merge oaia cu capul in jos. Ministrul Petre Daea, o noua declaratie savuroasa

publicat 2017-09-24 15:15:03 (Antena3)
De ce merge oaia cu capul in jos. Ministrul Petre Daea, o noua declaratie savuroasa Ministrul Agriculturii, Petre Daea, a dat din nou o replica savuroasa. Daea, a declarat intr-un interviu pentru Libertatea ca oaia merge cu capul in jos pentru ca ii este rusine de modul... ...continuare.

Vinovatul de serviciu - Generalul Iulian Vlad

publicat 2017-09-24 12:15:06 (Cotidianul)
Vinovatul de serviciu - Generalul Iulian Vlad Ziarul Cotidianul va ofera un nou Dosar de colectie. ...continuare.

Un punct de vedere din interiorul sistemului de difuzare

publicat 2017-09-23 16:15:02 (Cotidianul)
Un punct de vedere din interiorul sistemului de difuzare Azi nu am avut de unde sa cumpar din sectorul 4 ziarul dumneavoastra. Am fost si la OMV (city mall), si nu l-am gasit. Am tras concluzia ca nu colaborati cu firma care distribuie ziare si reviste acolo (foarte bine, parerea mea personala). ...continuare.

Anunt istoric: BCE va elimina Euribor pana in anul 2020 si va anunta o noua dobanda de referinta dupa care se calculeaza imprumuturile

publicat 2017-09-21 21:45:08 (Romania-TV)
Anunt istoric: BCE va elimina Euribor pana in anul 2020 si va anunta o noua dobanda de referinta dupa care se calculeaza imprumuturile BCE a decis sa elaboreze o noua rata de referinta pe baza datelor deja disponibile pentru zona euro, conform celui mai recent comunicat al Bancii Centrale Europene, scrie Ziarul Financiar. ...continuare.

"APARTHEID de GEN" colorat in ROZ, ultima REFORMA a regimului ERDOGAN in TURCIA

publicat 2017-09-21 12:30:03 (Evenimentul-Zilei)
APARTHEID de GEN colorat in ROZ, ultima REFORMA a regimului ERDOGAN in TURCIA Ziarul Hurriyet a consemnat ca doua troleibuze roz, dedicate exclusiv femeilor, au fost puse in circulatie in orasul Malatya din Turcia. ...continuare.

Decizia ȘOC luata de Lidl, pentru prima data in istorie. GIGANTUL vrea sa dea lovitura intr-un nou domeniu in Romania

publicat 2017-09-21 11:30:03 (Click)
Decizia ȘOC luata de Lidl, pentru prima data in istorie. GIGANTUL vrea sa dea lovitura intr-un nou domeniu in Romania Discounterul german Lidl, prezent pe piata locala cu peste 200 de unitati, a deschis un magazin de tip pop-up (temporar) in cladirea de birouri Magheru One de pe bulevardul Magheru din Capitala, informeaza Ziarul Financiar. Citeste mai departe... ...continuare.

Finantele arunca bomba de la Loterie in curtea Agentiei Nationale pentru Achizitii Publice

publicat 2017-09-21 00:15:02 (Bursa)
Ministerul Finantelor Publice a pasat catre Agentia Nationala pentru Achizitii Publice controlul privind procedura de achizitie si contractul de furnizare a terminalelor loteristice dintre Loteria Romana si asocierea S and T-Safran Identity and Security, potrivit unui document obtinut de ziarul BURSA. ...continuare.

Melania Trump, suparata foc din cauza unui panou publicitar din Croatia. A cerut sa fie dat jos: "Inchipuiti-va cat de departe puteti ajunge cu un pic de engleza"

publicat 2017-09-19 20:00:01 (Antena-1)
Melania Trump, suparata foc din cauza unui panou publicitar din Croatia. A cerut sa fie dat jos:  Inchipuiti-va cat de departe puteti ajunge cu un pic de engleza "Inchipuiti-va cat de departe puteti ajunge cu un pic de engleza" este panoul publicitar pe care prima doamna a SUA, Melania Trump, a cerut sa fie dat jos, relateaza online ziarul spaniol ABC. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »