Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ilie Balaci nu mai e somer! "Minunea blonda" a semnat noul contract

publicat 2016-05-04 16:15:21 (Gazeta-Sporturilor)
Ilie Balaci nu mai e somer! Minunea blonda a semnat noul contract Ilie Balaci, 59 de ani, a semnat astazi un contract cu Al Hilal Omdurman, liderul campionatului din Sudan, cu 40 de puncte în 15 etape. Olteanul a încasat deja o prima de instalare de 250.000 de dolari si are un salariu de 650.000 de dolari pentru urmatorul an si jumatate, scrie Libertatea. ... ...continuare.

Legea care i-a putea SCOATE pe producatorii ROMANI din marile magazine, in favoarea bulgarilor sau ungurilor

publicat 2016-05-04 15:30:19 (Evenimentul-Zilei)
Legea care i-a putea SCOATE pe producatorii ROMANI din marile magazine, in favoarea bulgarilor sau ungurilor Lantul scurt de aprovizionare nu garanteaza sprijin real pentru producatorii romani si restrange libertatea consumatorilor romani de a alege, existand chiar riscul ca producatorii din Bulgaria sau Ungaria sa devina mai atractivi pentru magazinele din anumite zone ale Romaniei, considera Asociatia Marilor Retele Comerciale din Romania (AMRCR). ...continuare.

'Libertatea de exprimare a presei - in pericol din cauza interventiei politicului'

publicat 2016-05-04 00:00:02 (Bursa)
Situatia institutiilor de media s-a deteriorat, fiind degradata si conditia jurnalistului, iar libertatea de exprimare este in pericol din cauza interventiei politicului in acest domeniu vital pentru democratie, potrivit reprezentantilor Federatiei Cultura si Mass-Media FAIR-MediaSind, care au transmis ieri un comunicat, de Ziua Mondiala a Presei. ...continuare.

Accident pe DN1! Impact frontal intre un autocar cu 11 persoane si un autoturism

publicat 2016-05-03 16:00:01 (Antena3)
Accident pe DN1! Impact frontal intre un autocar cu 11 persoane si un autoturism Accident grav pe DN1, in dreptul localitatii prahovene Posada. Un autocar care avea la bord 11 persoane a intrat in coliziune cu un autoturism, scrie libertatea.ro. In urma accidentului,... ...continuare.

Accidente in lant in Capitala! Un sofer beat a lovit trei masini parcate

publicat 2016-05-03 10:30:01 (Antena3)
Accidente in lant in Capitala! Un sofer beat a lovit trei masini parcate Trei accidente au avut loc, luni noapte, pe sosele din Capitala, doua dintre ele chiar în zona centrala a orasului, scrie libertatea.ro. Un sofer beat a lovit trei masini, o femeie a distrus o... ...continuare.

Aplicatia Whatsapp, blocata pentru 72 de ore

publicat 2016-05-03 09:45:02 (Antena-1)
Aplicatia Whatsapp, blocata pentru 72 de ore Una dintre cele mai populare aplicatii din lume, Whatsapp, a fost blocata vreme de trei zile, anunta AFP, citata de Libertatea. Se intampla in Brazilia, la decizia unui judecator dintr-un stat aflat in nord-estul tarii. ...continuare.

Tentativa de sinucidere la metrou. Circulatia trenurilor pe magistrala 2 este ingreunata

publicat 2016-05-02 10:00:02 (Antena3)
Tentativa de sinucidere la metrou. Circulatia trenurilor pe magistrala 2 este ingreunata Circulatia este îngreunata la metrou. Trenurile de pe magistrala 2 circula cu dificultate, dupa ce o persoana a încercat sa se sinucida, scrie libertatea.ro. Calatorii au fost avertizati ca... ...continuare.

Femei la putere/ de Ziarul de duminica

publicat 2016-04-29 00:00:39 (Ziarul-Financiar)
Femei la putere/ de Ziarul de duminica Cele paisprezece suverane ale caror vieti Jean des Cars a ales sa ni le povesteasca sunt tot atatea mituri care inflacareaza amintirile si vorbesc posteritatii p ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »