Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Avocatul Poporului primeste mai multi bani, potrivit proiectului de buget pe 2017

publicat 2017-01-23 16:15:01 (Antena3)
Avocatul Poporului primeste mai multi bani, potrivit proiectului de buget pe 2017 Institutia Avocatul Poporului a primit, pe 2017, un buget mai mare, cu aproape 10%, potrivit proiectului de buget pe anul în curs, scrie libertatea.ro. Astfel ca daca, în 2016, Avocatului Poporului... ...continuare.

Papa Francisc il indeamna pe Donald Trump sa apere demnitatea si libertatea in intreaga lume

publicat 2017-01-20 21:45:09 (Romania-TV)
Papa Francisc il indeamna pe Donald Trump sa apere demnitatea si libertatea in intreaga lume Papa Francisc l-a felicitat, vineri, pe Donald Trump, care a devenit noul presedinte al SUA, si l-a indemnat sa apere demnitatea umana si libertatea "in intreaga lume", afectata - in opinia sa - "de grave crize umanitare", transmite EFE. ...continuare.

Papa Francisc, mesaj pentru Trump dupa investire. "Deciziile dumneavoastra sa fie ghidate de valori spirituale si etice"

publicat 2017-01-20 21:30:12 (ProTV)
Papa Francisc, mesaj pentru Trump dupa investire. Deciziile dumneavoastra sa fie ghidate de valori spirituale si etice Papa Francisc l-a felicitat vineri pe noul presedinte al Statelor Unite, Donald Trump, si l-a indemnat sa apere demnitatea umana si libertatea in intreaga lume, care se confrunta cu grave crize umanitare, ...continuare.

Papa Francisc, mesaj emotionant pentru Donald Trump. Ce il indeamna sa faca?

publicat 2017-01-20 21:00:07 (Realitatea-TV)
Papa Francisc, mesaj emotionant pentru Donald Trump. Ce il indeamna sa faca? Papa Francisc l-a felicitat vineri pe Donald Trump, care a devenit noul presedinte al SUA, si l-a indemnat sa apere demnitatea umana si libertatea "in intreaga lume", afectata - in opinia sa - "de grave crize umanitare", transmite EFE, citat de Agerpres. ...continuare.

Ce i-a transmis Papa Francisc lui Trump, imediat dupa investirea acestuia in functie

publicat 2017-01-20 20:45:01 (Antena3)
Ce i-a transmis Papa Francisc lui Trump, imediat dupa investirea acestuia in functie Papa Francisc l-a felicitat vineri pe noul presedinte al Statelor Unite, Donald Trump, si l-a îndemnat sa apere demnitatea umana si libertatea "în întreaga lume", care se confrunta cu &q... ...continuare.

21% dintre parinti spun ca le-a fost afectata relatia cu copiii lor dupa ce au fost vazuti in ipostaze compromitatoare in social media

publicat 2017-01-20 14:00:01 (AgoraNews)
21% dintre parinti spun ca le-a fost afectata relatia cu copiii lor dupa ce au fost vazuti in ipostaze compromitatoare in social media Retelele de socializare ne dau libertatea de a comunica cu cei dragi, oricand si de oriunde dorim, dar aceasta libertate are un pret. Amagiti de vietile noastre digitale aparent fericite, adesea nu vedem cum ele ne afecteaza relatiile din viata reala. ...continuare.

Eveniment - Inca trei morti de gripa in tara noastra! Virusul A (H1) a NIMICIT pana acum 9 romani

publicat 2017-01-20 00:00:03 (Curierul-National)
Autoritatile au anuntat ca in ultimele zile alte trei persoane au murit din cauza virusului gripal sezonier A (H1), anunta Libertatea. Primul deces a fost inregistrat la sfarsitul lunii decembrie, la Gal ...continuare.

'Lipsit de constrangerile uniformei militare, voi avea, in viitor, libertatea de a vorbi'

publicat 2017-01-19 00:00:02 (Bursa)
'Lipsit de constrangerile uniformei militare, voi avea, in viitor, libertatea de a vorbi' Generalul-locotenent in rezerva Florian Coldea, fostul prim-adjunct al directorului Serviciului Roman de Informatii, le-a transmis, ieri, criticilor sai ca, in viitor, "lipsit de constrangerile statutului si uniformei militare", va avea libertatea de a vorbi si de a se exprima public. Florian Coldea a precizat, intr-o declaratie pentru Agerpres: "Criticilor mei, ale caror afirmatii le-am considerat adesea constructive, le transmit ca, lipsit de constrangerile statutului si uniformei militare,... ...continuare.

Coldea: Lipsit de constrangerile uniformei militare, voi avea libertatea de a vorbi

publicat 2017-01-18 20:15:02 (Cotidianul)
Coldea: Lipsit de constrangerile uniformei militare, voi avea libertatea de a vorbi Generalul-locotenent în rezerva Florian Coldea, fostul prim-adjunct al directorului... ...continuare.

Imaginile virale ale momentului! Oamenilor dintr-un parc national nu le-a venit sa creada ce vad

publicat 2017-01-18 19:45:36 (Realitatea-TV)
Imaginile virale ale momentului! Oamenilor dintr-un parc national nu le-a venit sa creada ce vad Comitatul Polk, din Florida, a devenit celebru dupa ce un aligator urias a fost filmat de un grup de turisti in timp ce traversa nestingherit o poteca pentru drumetii, relateaza ziarul spaniol La Vanguardia, citat de Agepres. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »